PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان مازندران

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

maskot
08-03-2013, 15:33
مطمئن هستم که این سرویس نامحدود بزودی برداشته میشه، این کار یه جور ترفنده.
بعد که مردم به این قیمت جدید عادت کردند، از لیست سرویسها حذف میشه.
یعنی بعد این همه سال متوجه نشدید؟! :n13:
درست مثل بنزین که برای تغییر قیمتش از 100 به قیمت خیلی بالاتر، دو نرخی کردن: 400تومنی و 700 تومنی که 400 رو میگن دولتی و 700 رو میگن آزاد. :n23:
نمیدونم چرا اکثرا زود راضی میشن و گول میخورن؟! و سریع میگن ما فلان ترفند رو میزنیم و یه کاری میکنیم سرمون کلاه نره! برادر کلاه گشادی رفته سرت خودت خبر نداری.

دوستان باید همه جوره اعتراض کنیم و صدامونو به گوش مخابراتیا برسونیم. :n24:

لطفا به لینک زیر سر بزنید و هرجا که میتونید شیر کنید: :n26:
قيمت پرايد از 8ميليون شد 20 ميليون....قيمت اينترنت هم بالاي 137 درصد افزايش قيمت داشت/ نرخ بندي کنوني چنان نابسامان است که مشتري به جاي خريد حجم اضافه، به صرفه مي داند که دوباره سرويس پايه را بخرد/رتبه کره جنوبي 2 است و رتبه ايران 168/ قيمت اينترنت در ايران 5 برابر کره جنوبي است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز بچه ها زود به وضعیت جدید راضی نمیشن بلکه می دونن اینا یه گوششون دره و یه گوششون دروازه در ضمن به خدا مخابرات دزد هنوزم درصد دزدیش از شرکت های دیگه بیشتر نشده هنوزم سرویس هایی داره که ادمو امیدوار نگه داره درسته مثل قبل نیست ولی هنوزم به صرفه ترینه اینو بدونین اگه شرکت دیگه ای بود که حتی یک درصد بازم می گم یک درصد سرویس هاش از مخابرات به صرفه تر بود اولین نفری که از مخابرات می رفت خود من بودم من کاری ندارم که مخابرات داره چه غلتی می کنه چه تغییراتی میده یعنی اعصاب و روان خودمو درگیر این زبون نفهما نمی کنم و تا لحظه ای که احساس کنم مخابرات به صرفست اینجا می مونم و روزی که این احساسو نکنم میرم یه شرکت دیگه به همین راحتی دوستانی که اعتراض دارین بیخود خودتونو خسته نکنین اگه می تونین با مخابرات بسازین که هیچ اگه نمی تونین برین یه شرکت دیگه اینو گفتم چون اینترنت نا محدود مخابرات صدای خیلی هارو خابونده و کسایی که اعتراض دارن تعدادشون کمه و مخابرات اعتنایی بهشون نمیکنه از طرفی هم هیچ تخلفی هم نمی کنه که از طرف شکایات تحت فشار قرار بگیره

Amin.Senator
08-03-2013, 16:34
سلام دوستان عزیز

تعرفه اینترنت مخابرات رو از کجا میتونیم ببینیم؟لینکش رو بدین ممنون میشم

mohammad6947
08-03-2013, 17:14
سلام دوستان عزیز

تعرفه اینترنت مخابرات رو از کجا میتونیم ببینیم؟لینکش رو بدین ممنون میشم

در لینک زیر همه توضیحات داده شده:

mypdf
08-03-2013, 17:18
سرویس نامحدود ها شب ها 1 تا 6 چطورن مثل سرویس قدیمی کانکشن ها محدود میشه یعنی باید برا رسیدن به بالاترین سرعت 16 کانکشن استفاده کرد؟

hossein019940
08-03-2013, 19:29
سلام به تمامی دوستان
این شرکت ضحی کیش که با مخابرات همکاری داره من برای کنجکاوی یه پیامک دادم برای ثبتنام که بهم زنگ زدم حسابی ازشون سوال کردم.گفت که مخابرات دیگه اینترنت نمیده گفتم که الان مشترک داره گفتن گه نمیتوستن مشترک ها رو ساپورت کنه مجبور شدن با این شرکت همکاری کنن دیگه مخابرات خودش اینترنت نمیده فقط با شرکت ضحی کیش هست.فکر کنم به خاطر همین سرعت ها رو اوردن پایین.
قیمت هارو یه نگاهی بندازین هیچ فرقی ندارن.

mohsen_1363
08-03-2013, 20:55
سلام به همه عزیزان
الان چک کردم دیم
mtu مخابرات از 1492 به 1480 تغییر کرده
اونایی که pppoe کانفیگ کردن تغییر بدن ، لینکشون بهبود پیدا کنه

mercurial7
08-03-2013, 21:26
سلام به همه عزیزان
الان چک کردم دیم

mtu? چی شی یو؟ چی کار میکنه؟ یه توضیح می دی؟

mohammad6947
08-03-2013, 23:24
سلام به تمامی دوستان
این شرکت ضحی کیش که با مخابرات همکاری داره من برای کنجکاوی یه پیامک دادم برای ثبتنام که بهم زنگ زدم حسابی ازشون سوال کردم.گفت که مخابرات دیگه اینترنت نمیده گفتم که الان مشترک داره گفتن گه نمیتوستن مشترک ها رو ساپورت کنه مجبور شدن با این شرکت همکاری کنن دیگه مخابرات خودش اینترنت نمیده فقط با شرکت ضحی کیش هست.فکر کنم به خاطر همین سرعت ها رو اوردن پایین.
قیمت هارو یه نگاهی بندازین هیچ فرقی ندارن.

طرف چرت و پرت گفته
اولا این شرکت ضحی کیش فقط توی 4 تا استان سرویس میده
ثانیا :مگه مخابرات مرض داره که این همه تبلیغ کنه و طرح کمپین بزاره و.... بعد واگذاری اینترمت رو بده به یک شرکت دیگه
ثالثا : این شرکت مرکز ما رو پوشش نمیده و اگر نماینده مخابرات باشه باید مرکز من رو هم پوشش بده

این شرکت هم چون جدید اومده داره با استفاده از نام مخابرات مازندران مشترک جمع میکنه
دقیقا وقتی آسیاتک اول اومده بود توی بنر های تبلیغاتیش مینوشت " واگزاری اینترنت پرسرعت با همکاری مخابرات مازندان"
در ضمن من یک دفعه زنگ زدم به 2020 در مورد شرکت ضحی کیش سوال کردم طرف اصلا نمیدونست چیه!!!!

bahman_0121
09-03-2013, 00:23
سلام به همه عزیزان
الان چک کردم دیم

سلام داداش میشه ی توضیحی بدین الان باید چیکار کنیم pppoe رو به چی تغییر بدیم ؟؟؟

mohsen_1363
09-03-2013, 00:56
سلام داداش میشه ی توضیحی بدین الان باید چیکار کنیم pppoe رو به چی تغییر بدیم ؟؟؟
mtu سایز بسته های ارسالی دیتا بر مبنای 8 هست که بهترین مقدار با یه دستور ساده تو run پینگی بدست میاد
قبلا 1492 بود الان با سیستم اینترنت یکپارچه جدید مخابرات این مقدار به 1480 تغییر پیدا کرده
اونایی که مثل من با کانکشن وصل میشن به اینترنت که هیچ ،
اما اونایی که به روش pppoe مودم کانفیگ کردن یعنی وقتی مودم روش نمیکنن بعد 2 دقیقه به اینترنت دسترسی دارن
بهتره این مقدار رو ویرایش کنن ، این مقدار به طور پیشفرض 1492 هست
نتیجه : باز شدن صفحات بهتر میشه و پکت لاست میاد پایین

bahman_0121
09-03-2013, 02:12
mtu سایز بسته های ارسالی دیتا بر مبنای 8 هست که بهترین مقدار با یه دستور ساده تو run پینگی بدست میاد
قبلا 1492 بود الان با سیستم اینترنت یکپارچه جدید مخابرات این مقدار به 1480 تغییر پیدا کرده
اما اونایی که به روش pppoe مودم کانفیگ کردن یعنی وقتی مودم روش نمیکنن بعد 2 دقیقه به اینترنت دسترسی دارن

من مودمم زایکسل هست و این گذینه توش وجود نداره !!! :n03:

mohsen_1363
09-03-2013, 11:23
مقدار mtu در همه مودم ها موجوده

puya2010
09-03-2013, 12:11
با سلام به همه

من خودم نامحدود دارم

برای یکی از آشنایان میخوام سرویس محدود بگیرم چون زیاد تو کار دانلود نیست

آیا واقعا سرعت سرویس های حجمی هم واقعی شده؟

مگه قرار نبود فقط سرعت سرویس های نامحدود واقعی بشه؟

دوستان محدود دار منتظره جوابتون هستم

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

puya2010
09-03-2013, 12:22
دوست عزیز بچه ها زود به وضعیت جدید راضی نمیشن بلکه می دونن اینا یه گوششون دره و یه گوششون دروازه در ضمن به خدا مخابرات دزد هنوزم درصد دزدیش از شرکت های دیگه بیشتر نشده هنوزم سرویس هایی داره که ادمو امیدوار نگه داره درسته مثل قبل نیست ولی هنوزم به صرفه ترینه اینو بدونین اگه شرکت دیگه ای بود که حتی یک درصد بازم می گم یک درصد سرویس هاش از مخابرات به صرفه تر بود اولین نفری که از مخابرات می رفت خود من بودم من کاری ندارم که مخابرات داره چه غلتی می کنه چه تغییراتی میده یعنی اعصاب و روان خودمو درگیر این زبون نفهما نمی کنم و تا لحظه ای که احساس کنم مخابرات به صرفست اینجا می مونم و روزی که این احساسو نکنم میرم یه شرکت دیگه به همین راحتی دوستانی که اعتراض دارین بیخود خودتونو خسته نکنین اگه می تونین با مخابرات بسازین که هیچ اگه نمی تونین برین یه شرکت دیگه اینو گفتم چون اینترنت نا محدود مخابرات صدای خیلی هارو خابونده و کسایی که اعتراض دارن تعدادشون کمه و مخابرات اعتنایی بهشون نمیکنه از طرفی هم هیچ تخلفی هم نمی کنه که از طرف شکایات تحت فشار قرار بگیره

دوست عزیز maskot خان هر وقت از مخابرات رفتی به یه شرکت دیگه، یه پ.خ به من بزن که منم بیام:D:D

puya2010
09-03-2013, 12:26
مقدار mtu در همه مودم ها موجوده

دوست عزیز کارت درسته:)

اما یه سوال شما چطور به این قضیه پی بردی؟

j-f
09-03-2013, 13:58
mtu در مودم زایکسل در مسیر زیر است:
network>wan>advance setup

majideblis
09-03-2013, 16:44

سلام داداش این نت مخابرات بعضی اوقات تو باز کردن صفحات مشکل داره اگه میشه میگی تو مودم tplinkهم این mtu هست یا نه؟ من که خیلی گشتم پیدا نکردم اگه کسی میدونه لطفا به ما هم بگه ممنون میشم

majideblis
09-03-2013, 16:50
سلام داداش این نت مخابرات بعضی اوقات تو باز کردن صفحات مشکل داره اگه میشه میگی تو مودم tplinkهم این mtu هست یا نه؟ من که خیلی گشتم پیدا نکردم اگه کسی میدونه لطفا به ما هم بگه ممنون میشم
مثل اینکه پیداش کردم واسه من چون جدیدا اومدم مخابرات 1480 بودش بازم ممنون از دوست خوبمون.

ALI . R
09-03-2013, 20:39
سرویس نامحدود ها شب ها 1 تا 6 چطورن مثل سرویس قدیمی کانکشن ها محدود میشه یعنی باید برا رسیدن به بالاترین سرعت 16 کانکشن استفاده کرد؟
سلام. دوست عزیز سرویس های نامحدود که اصلا اینطور نیست! شما هر چقدر دلتون خواست در هر موقع میتونید دانلود کنید ! :n01:

ALI . R
09-03-2013, 20:46
چند روز پیش یه پیامی در رابطه با تعرفه های جدید به مخابرات داده بودم . :

به نظرم دوستان اگه شما موقع ثبت نام در مشترکین مخابرات یه فرمی هم باید پر کرده باشید. شما اگر طبق اون قراردادی که تو اون فرم بود امضا کرده باشید! به راحتی میتونید شکایت هم کنید ! به هر حال اگر همه مشترکینی که از این تعرفه های جدید استفاده میکنن ناراضی باشن. باید یه فکری کنن ! :n01:

mohammad6947
09-03-2013, 21:14
دوستان من چند روز قبل یه پیام دادم درمورد کاهش سرعت سرویس های جدید !!!!!
من گفتم مثلا سرعت 128 محدود 50kb/s هست اما طرف جواب داد:
سرعت دانلود اعلام شده مورد تاييد نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اونطور که من فهمیدم بچه هایی که از 22 بهمن به بعد سرویس حجمی گرفتن در مورد پایین بودن سرعتشون اعتراض داشتن

bahman_0121
10-03-2013, 00:18
mtu در مودم زایکسل در مسیر زیر است:
network>wan>advance setup

تو advance setup میرم ولی خبری از mtu نیست :(

nihilnigritude
10-03-2013, 00:31
من در قسمت صندوق پیام سامانه چند بار پیام فرستادم ولی در قسمت پیام ها نوشته "پیامی ثبت نشده است"
برای شما هم همینطوره؟
دوستان حتما پیام های اعتراضتون به این وضعو بفرستین براشون
خیلی هم پررو هستن با این افزایش قیمت بیشتر از 2 برابر میان میگن اینترنتو ارزون کردیم :n15:

majideblis
10-03-2013, 01:19
دوستان من چند روز قبل یه پیام دادم درمورد کاهش سرعت سرویس های جدید !!!!!
من گفتم مثلا سرعت 128 محدود 50kb/s هست اما طرف جواب داد:
سرعت دانلود اعلام شده مورد تاييد نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اونطور که من فهمیدم بچه هایی که از 22 بهمن به بعد سرویس حجمی گرفتن در مورد پایین بودن سرعتشون اعتراض داشتن

چرت گفته اونم مثل پشتیبانیه فرقی نمیکنه پشتیبان یا اطلاع نداره از سرعت ها یا اینکه خودشونو میزنن به جاده خاکی.
این تست سرعت دو سه روز منه در حال حاضر به حدی سرعت پایینه که اسپید تست لود نمیشه:n23:
من اخر نفهمیدم چرا باید سرعت دانلود با سرعت آپلود در یک اندازه باشه فکر کننم یادشون رفته سرعت آپلود رو کم کنن:n19:خیلی بی سره و ته این مخابرات.

majideblis
10-03-2013, 01:22
بعد مدت ها بالاخره حواب منو هم دادن ولی ببنید چقدر مزخرف جواب داده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینا چی فکر کردن؟؟؟؟ فکر کردن با بچه طرفه ان خب وقتی همه دارن میگن سرعت 50 هستش چرا اینا میخوان بگن اشتباه میگیم؟؟
خیلی...........

ali1933
10-03-2013, 04:02
تست من ساعت 4 صبح!

reza heiroon
10-03-2013, 05:15
دوستان من قبلا هم يك بار اين سوال رو اينجا پرسيدم ولي جواب نگرفتم:
پورت سايت هايي مثل فيس بوك توي اينترنت مخابرات چجوريه؟ ميشه به روش هاي رايج وارد اين سايت يا مثلا يو تيوب شد يا كلاً غير قابل دسترسه. اگر ممكنه يه جوابي به ما بديد. ممنون

majideblis
10-03-2013, 09:49
تست من ساعت 4 صبح!
خداییش این واقعیته؟سرعتت فوق العاده است :n04:
اشکام در اومد:n28:
شما هنوز شبانه دارین؟

ali1933
10-03-2013, 10:01
خداییش این واقعیته؟سرعتت فوق العاده است :n04:
اشکام در اومد:n28:
شما هنوز شبانه دارین؟
گریه نکن عزیز من!اینم دیگه آخراشه!
اردیبهشت سال بعد سرویسم تمامه!
من طرح قدیم هستم!:n02:

majideblis
10-03-2013, 10:07
بچه هایی که مشکل کمی سرعت دارن زنگ بزنن به مخابرات مرکزی و اعتراض کنن و .... به غیر پشتیبانی که یه خانم هستش که میگه سرعتت واسه 128 خیلی خوبه بقیه میگن که چنین سرعتی قابل قبول نیست خواهشا همه بچه ها تو هر شهرستانی که هستند تماس بگیرن و اطلاع بدن و بگن که همه بچه هایی که از 22 بهمن به بعد پرت گرفتن این مشکل کم بودن سرعت رو دارن
ممنون میشم

Soli_AK47
10-03-2013, 10:17
بچه هایی که مشکل کمی سرعت دارن زنگ بزنن به مخابرات مرکزی و اعتراض کنن و .... به غیر پشتیبانی که یه خانم هستش که میگه سرعتت واسه 128 خیلی خوبه بقیه میگن که چنین سرعتی قابل قبول نیست خواهشا همه بچه ها تو هر شهرستانی که هستند تماس بگیرن و اطلاع بدن و بگن که همه بچه هایی که از 22 بهمن به بعد پرت گرفتن این مشکل کم بودن سرعت رو دارن
ممنون میشم

سلام. من الان سرویس 2MB دارم ولی نزدیک 24 ساعت میشه که سرعت از 120-130 کیلوبایت بیشتر نمیشه یعنی اینطوری که من میبینم سرویس پهنای باندش از طرف اونا محدود شده. چون من جمعه سرعتم خیلی خوب بود و اصلآ قطعی نداشتم ولی همین که شنیه صبح شد من نمیدونم اینا چه بلایی سر نت آوردن که سرعت کم شده و کلی قطعی داره. :n24:

p.pakdel2000
10-03-2013, 11:45
بچه کسی میدونه چطوری میشه تشخیص داد خط تلفن pcm هست یا نه؟

starstarmaryam
10-03-2013, 12:17
سلام
من سرویس 512 یک ماه نامحدود دارم امروز صبح تا ساعت 11 سرعت دانلودم 200 بود یک دفعه بعد از ساعت 11سرعت پایین اومده الان میشه 5 یعنی می خواد همین جوری بمونه یا خوب میشه؟

nihilnigritude
10-03-2013, 12:42

mili.rkvnd
10-03-2013, 12:44
چرا اینجوری شده؟ از دیشب سرعت بالاتر از 50 نمیره ... 256 نامحدود دارم:n28:
چرا اذیتمون میکنن اینقد؟!
مگه چه گناهی کردیم که تموم سرگرمی و کسب کارمون از طریق نته؟! :n27:

mili.rkvnd
10-03-2013, 12:55
چرا من میخوام پیام ثبت کنم... با اینکه متنو فارسی تاپ میکنم ... موقع ارسال میگه متن رو بصورت فارسی تایپ کنید و ارسال نمیکنه؟:n21:

mohsen_1363
10-03-2013, 12:56
این گراف سرعت من در نیم ساعت اخیر
دانلود با لینک پرسرعت
اگه این طوری باشه و پهنای باند کم بیاد به زودی شاهد کاهش سقف سرعت تمامی سرویس های نامحدود هستیم

mohsen_1363
10-03-2013, 12:59
سلام
من سرویس 512 یک ماه نامحدود دارم امروز صبح تا ساعت 11 سرعت دانلودم 200 بود یک دفعه بعد از ساعت 11سرعت پایین اومده الان میشه 5 یعنی می خواد همین جوری بمونه یا خوب میشه؟
از 11 تا حدود 1.5 پیک ترافیک +و 18-21
تو این ساعت معمولا همه پای نت ن ،این نشون میده پهنای باندشون دیگه برای روز ها هم جواب گو نیست

majideblis
10-03-2013, 13:09
چرا من میخوام پیام ثبت کنم... با اینکه متنو فارسی تاپ میکنم ... موقع ارسال میگه متن رو بصورت فارسی تایپ کنید و ارسال نمیکنه؟:n21:

دیشب هر کاری کردم به قول شما ارسال نمیشد با چند تا مروگر امتحان کردم نشد انگار انقدر اعتراض ها زیاد شده که یه کاری کردن که کسی نتونه اعتراضشو ارسال کنه
بچه ها همین طور ادامه بدین دمتون گرم به قول یاس فریاد بزنید:n24:

majideblis
10-03-2013, 13:17
دستشون درد نکنه با این سرویس دادنشون ای دی اس گرفتیم یا نت زغالی؟
از دیشب تا حالا لود شدن سایتها به حدی کم شده حتی اسپید تست لود نمیشه تو وی پی اس که خدا بیامره نمیشه کار کرد سرعت دانلود هم شده 20 25 و حتی به 5 و 2 کیلو بایت هم میرسه تا حالا این طوری رکب نخورده بودم:n03:

mohammad6947
10-03-2013, 14:13
چرا اینجوری شده؟ از دیشب سرعت بالاتر از 50 نمیره ... 256 نامحدود دارم:n28:
چرا اذیتمون میکنن اینقد؟!
مگه چه گناهی کردیم که تموم سرگرمی و کسب کارمون از طریق نته؟! :n27:

دوستان نت از دیشب تا به حال مشکل داره
من زنگ زدم گفت دارن روش کار میکنن
این موقتی هست چون همه یوزرها مشکل دارن!!!!

mohammad6947
10-03-2013, 14:17

دوست عزیز
قسمت پیام ها مشکلی نداره
به خاطر این که کاربرا از حروف انگلیسی استفاده نکنن باکس نوشتن پیام محدود به کلمات فارسی کردن
یعنی تمام حروف انگلیسی و " و . و: و ! و یک سری از کارکتر های دیگه رو اگه وارد کنید ارور میده!!!

برای این که پیامت ارسال بشه فقط باید فارسی تایپ کنی!!!!!!

nihilnigritude
10-03-2013, 14:32
نباید کرکتر مثل ! , توی متن باشه فقط حروف الفبا استفاده کنید
حتما خودتون پیام اعتراض بنویسید به دوستانتون هم بگید اینکارو بکنن یکی از آشناها توی مخابرات کار میکنه بهم تاکید میکرد حتما پیام اعتراض بنویسید تعداد زیاد باشه میتونه تاثیر گذار باشه
نامه اعتراضم هم دیدید صفحه قبل که یه جواب سربالا بهش داد لعنت به همه این دزدهای دروغگو

ali1933
10-03-2013, 15:42
امروز بودم مخابرات که ببینم میشه 1کاری کرد تا اون سیستم قدیمی روتمدید کنیم
با ابوی رفتم تا به قول معروف سنبه پرزور باشه،کلی شکایت دوستان رو هم کردم
پیش عموجان ومعاونین ولی نشد که نشد!
اما 1نکته که امروز فهمیدم اینه که این دزدا ازخدا بیخبر 1کار خیلی جالبی انجام دادن
دوستانی که مشکل سرعت سرویس حجمی دارن توجه کنن!سرویس حجمی رو
خودشون برای 1ماهه محدود بستن!نهایت 120 دیگه نمیشه باید6 ماه یا 1ساله
بگیری تا بهت سرعت 400تارو بدن!خیلی ناراحت کننده بود برام!
ولی میگفتن اعتراض کنید چون خودشون هم ناراضی هستن برای کاهش مشتری
هاشون!درضمن فعلا هم تغیری صورت نمیگیره وهمین آشه وهمین کاسه!:n30:

mazimazimazi
10-03-2013, 16:45
دوستان من 512 نامحددد دارم سرعت ها رو واقعی کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امروز سرعت افتضاحه :n03:

Serial Killer
10-03-2013, 18:45
دوستان من 512 نامحددد دارم سرعت ها رو واقعی کردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امروز سرعت افتضاحه :n03:

نه خیر دوست عزیز
ظاهرا مشکل برطرف شده
سرعت من الان رو 200 هستش:n06:

واقعا باید گفت خدایا شکرت
این دلخوشی رو از ما نگیر.....

majideblis
10-03-2013, 20:03
اما 1نکته که امروز فهمیدم اینه که این دزدا ازخدا بیخبر 1کار خیلی جالبی انجام دادن
اقا علی من امروز رنگیدم به آقای علی پور امروز بهم گفت بیا نامه کتبی بنویس تا بیام از سرعتت عکس بگیرم بفرستم واسه مرکز. اون خانمه هم که به تلفن ها جواب میده گفت که چند نفری این مشکل سرعت 50 کیلوبایت رو دارن و منو به علی پور ارجاع داد. ولی میشه اطمینان داشت که اگه 6 ماهه بگیریم سرعت واقعی میشه یعنی 300 400 رو داشت؟؟؟// کسی تازگیا نگرفته این سرویس 6 ماه رو؟؟!!!

دم اون کسی که این طرحو ریخته و همچین سرویسی رو به عنوان ای دی اس پرسرعت به ملت میده گرم . رئیس این تشکیلات ای دی اس ال مخابرات کیه تا ازش تقدیرو تشکر کنیم.:n25::n24:

Mehr one
10-03-2013, 20:59
آن قدر اعتراض می کنیم تا دهانشان سرویس شود .:n25:
خیلی معذرت می خوام ; ما مگه چقدر عمر می کنیم که همشو صرف لود شدن فقط یه صفحه یا دانلود کردن یه فایل کنیم . مگه ما موش آزمایشگاهی هستیم که هر دفعه زرتی واسه ننتون تعرفه عوض می کنید . مگه ما چه گناهی کردیم . یه همبرگر هم می خوایم بخوریم می ترسیم همین هم گوشتش گوشت گربه سگ باشه . حیوون اگه بود تا حالا از رو رفته بود. خدا پدر ایرانسلو بیامرزه.

majideblis
10-03-2013, 21:54

Milad._.R
10-03-2013, 22:22
چرا تعرفه های قدیمی رو حذف کردن ؟!

من 512 یک ماهه 16 گیگ داشتم 21هزار تومان

الان دیگه نمیتونم همین رو تمدید کنم. مجبورم از این تعرفه های جدید استفاده کنم که ترافیکشون کمه یا نامحدود

512 نامحدود 24 تومن - ضریب اشتراک 1 به 8

به نظرتون چطوریه ؟

nihilnigritude
10-03-2013, 23:44
چرا تعرفه های قدیمی رو حذف کردن ؟!

من 512 یک ماهه 16 گیگ داشتم 21هزار تومان

الان دیگه نمیتونم همین رو تمدید کنم. مجبورم از این تعرفه های جدید استفاده کنم که ترافیکشون کمه یا نامحدود

512 نامحدود 24 تومن - ضریب اشتراک 1 به 8

به نظرتون چطوریه ؟

عوض کردن چون فهش و لعن ملتو دوس دارن و این ملت کار دیگه ای هم نمیتونن بکنن!
سرعت 512 نامحدودش هم فعلا حدود 180 هست حالا تا چند روز دیگه چه بلایی سرش میاد مشخص نیس چون اینا هرروز یجور میرقصن :n21:

sae6569
11-03-2013, 08:52
خوشم میاد سریع جواب رو میفرستن :n10:

از این طرحها و این سرعتها من راضی هستم
من خودم چند تا اکانت دارم یعنی یوزر پس دوستان رو هم دارم و تقریبا با سرعت دانلود سرویسهای جدید اشنایی دارم

sae6569
11-03-2013, 09:45
امروز بعدازظهر اینترنت یک ماهه سرعت 2 مگابیت حجم 4 گیگابایت رو تست میکنم نتیجه سرعت رو اعلام میکنم

majideblis
11-03-2013, 10:24

من خودم چند تا اکانت دارم یعنی یوزر پس دوستان رو هم دارم و تقریبا با سرعت دانلود سرویسهای جدید اشنایی دارم
واسه منم دقیقا همینو نوشتن .اینا کاره ای نیستن هر چی هم بهشون بگی فایده ای نداره مثل این میمونه با یه رباط حرف بزنی که بتونه تورو درک کنه... به نظر من ما باید به سازمان بالاترشکایت کنیم فکر کنم یه همچین اسمی داشت"سازمان تنظیم مقرارت"دقیق نمیدونم اگه کسی لینک ادرس سایت رو داره بده تا برم اونجا هم یه شکایت نامه مفصل بنویسم ممنون میشم

majideblis
11-03-2013, 10:31
ادرس سایتشو پیدا کردم یه چیز خنده دار پیدا کردم :n10:
1391/12/8 سه شنبه
در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات
تعرفه خدمات اينترنت پرسرعت (ADSL) اصلاح شد
معاون بررسيهاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي گفت: با تصويب كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، تعرفه خدمات اينترنت پرسرعت از طريق فناوري ADSL براساس پارامترهاي سرعت، ضريب اشتراك و حجم مورد استفاده محاسبه مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي مهندس لطف اله سبوحي افزود: پيش از اين براساس مصوبه 49 كميسيون تعرفه خدمات اينترنت پرسرعت مبتني بر سرعت و ضريب اشتراك تدوين شده بود كه عدم شفافيت در ميزان استفاده، ناهمگوني در تعرفه‌هاي خدمت‌دهندگان اينترنت و عدم انطباق تعرفه‌ها با حجم مورد استفاده كاربران را در پي داشت.
معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي با اشاره به ضرورت انطباق محاسبه تعرفه خدمات اينترنت با روال‌هاي موجود در دنيا اظهار كرد: كاهش تعرفه‌ها به صورت پلكاني با افزايش حجم مورد استفاده توسط كاربران، تعيين كف براي تعرفه‌ها به منظور جلوگيري از رويه‌هاي ضدرقابتي از مواردي است كه در مصوبه جديد كميسيون پيش‌بيني شده است.
وي گفت: با در نظر گرفتن منافع كاربران و ارائه‌كنندگان خدمات در مصوبه 152، مكانيسمي به صورت پويا تعريف شده كه براساس آن در صورت تغيير تعرفه پهناي باند اينترنت بين‌الملل و خدمات انتقال، تعرفه خدمات اينترنت براي كاربران نهائي متناسب با اين پارامترها در هزينه نهائي تعديل مي‌شود.
مهندس سبوحي تصريح كرد: با توجه به ماهيت نامتقارن خدمات ADSL كه در آن مشتركين نسبت به دريافت اطلاعات از شبكه اقدام مي‌كنند در اين مصوبه ارائه‌كنندگان خدمات ملزم شدند در محاسبه ترافيك مشتركين، براي مجموعه دريافت و ارسال، به ميزان 25 درصد حجم ترافيك اضافي براي مشتركين پيش‌بيني كنند.
معاون بررسيهاي فني و صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي در تشريح تفاوت بين مصوبه 49 و 152 كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات درباره خدمات اينترنت پرسرعت گفت: در مصوبه قبلي حداكثر ضريب اشتراك يك به 10 تعريف شده بود كه در مصوبه 152 به منظور بهبود كيفيت خدمات، حداكثر ضريب اشتراك يك به 8 تعيين شده و ارائه‌كنندگان خدمات موظف شدند سرعت خط را به ميزان يك به 8 براي مشتركان تضمين كنند و براي ضرايب اشتراك كمتر از اين مقدار نيز تعرفه تغيير نمي‌كند.
سبوحي افزود: در مصوبه جديد ارائه‌كنندگان خدمات موظف شده‌اند در بسته‌هاي تعرفه‌اي خود نرخ سرعت خط و مدت زمان ارائه خدمات را به صورت شفاف به متقاضيان ارائه كرده و در قرارداد مشتركين لحاظ كنند.
اینا در مورد چی دارن حرف میزنن؟؟؟:n23:
برم اینجا هم یه شکایت نامه بنویسم :n09:

majideblis
11-03-2013, 10:39
خواهشا همه بچه ها هر تعداد که میتونن اعتراض بنویسن ممنون میشم این حق گرفتنیه پس همه دست به دست هم بدیم شاید فرجی شد(که فکر نکنم بشه):n03:

mahdi2569
11-03-2013, 11:19
سرعت من امروز اينطور بوده
ظاهرا خوب شده دوباره

amgoli
11-03-2013, 11:37

دوست عزیز قیمت اینترنت در ایران 5 برابر کره جنوبی هست با این تفاوت که کره رنکینگ 2 رو داره ولی ایران رتبه 168. دزد، دزده. مگه دزد باشرف یا بی شرف داریم، همه دزدها بی شرفن. حالا چه مخابرات باشه، چه شرکتهای دیگه یا کسانی که اینگونه تصمیمات رو برای اینترنت کشور میگیرن. کسانی مثل شما که زود به تغییرات پیش آمده عادت میکنند و به یک نحوی خودشون رو راضی میکنن، برای یک جامعه مضر هستند. اگه کامنت من رو خونده باشی گفتم که اینترنت نامحدود یه ترفنده، برای اینکه حداقل 2،3 ماه صدای اعتراضات بخوابه ولی بعدش سرویس اینترنت نامحدود رو برمیدارن.
دوستان بهتره که اعتراضات رو به رسانه خبری بکشونیم مثل تلویزیون،روزنامه ها، سایتهای خبری. مطلبی هم تو این سایت هست لطفا بخونید و انتشار دهید. از هیچ کوششی فروگذار نکنید و زود از حقتون نگذرید.

mohammad6947
11-03-2013, 12:15
دوستان بیخودی زحمت نکشین و پیام ندید به جاهایی که رسیدگی نمیکنن
در باره مشکلات مخابرات من دفعه فبل به 3 یا 4 جا شکایت نوشتم اما فقط بازرسی مخابرات ایران جواب داد :n02:
اگر کسی میخواد شکایتی کنه به آدرس زیر بره و شکایتش رو بنویسه
درضمن متنتون رو درست بنویسید چون دفعه قبل طرف برای تست اومد خونمون!
و پرینت از متن شکایت من رو هم داشت:n09:

Soli_AK47
11-03-2013, 12:41
زنگ زدم 2020 گفتم چرا سرعت سرویس های نامحدود از شنبه اینقدر پایین امده. میگه سرویس های نامحدود مشکل دارن نگیرید.
میگم ماهایی که الان سرویس گرفتیم چی باید ضرر کنیم؟ میگه نگیرید.
میگم تا کی درست میشه. میگه نامحدود نگیرید.
میگم نره. میگه نگیرید.:n08:

قبل از تماس با 2020 رفته بودم مخابرات بقول خودشون با مسئولش که مثلآ مهندس صداش میکنن حرفیدم. میگم من نت 2MB دارم ولی سرعتش از 120 بالاتر نمیره. میگم شما خودتون زدید یک به 8 اگه الان حساب کنید 2048 رو تقسیم بر 8 کنید میشه 250KB ولی سرعت من از 120 بالاتر نمیره میگه چون نامحدوده و باید دو بار تقسیم بر 8 بشه.:n08:

از همه باحالتر صبح بود ساعت 7:35 به 4015 زنگ زدم گفتم آغا این سرویس ما از شنبه زغالی شده سرعت دانلود یهو نصف شده. میگه آنتی ویروس و فایروال رو OFF کن شاید درست بشه. میگم عزیز من الان 8 ماهه از مخابرات سرویس میگیرم تا حالا نشده 3 روز پشت سر هم سرعت رو یک عدد خاص قفل کنه حداقل قبلآ یه چند ساعت اوج مصرف سرعت کم میشد بعد دوباره به حالت اول بر میگشت و در ضمن من اصلآ به دانلود کاری ندارم ولی Static مودم 3 روزه دان استریم رو 1200 نشون میده کامپیوترم مشکل داشته باشه رو دان استریم که تاثیر نداره. در ضمن برای اینکه نگید اشکال از مودم هستش با 2 تا مودم مختلف دان استریم رو تست کردم مثل هم بود. بیچاره هیچی نداشت بگه. من هم دیدم داره ضایع میشه گفتم ممنون خداحافظ. :n08:

nihilnigritude
11-03-2013, 13:16

دقت کردین یه خط جواب دادن دستشون کپی پیست میکنن برای همه؟؟ :n08:

sae6569
11-03-2013, 13:33
بهترین راه اینه که دوستان برن تو سایت تابناک این مسئله رو بیان کنن شاید ....شد

p.pakdel2000
11-03-2013, 13:50
دوستان هیچکی نیست بهم جواب بده؟ چطوری میشه فهیمد خط تلفن pcm هست یا نه؟

nihilnigritude
11-03-2013, 14:08
خواهشا همه بچه ها هر تعداد که میتونن اعتراض بنویسن ممنون میشم این حق گرفتنیه پس همه دست به دست هم بدیم شاید فرجی شد(که فکر نکنم بشه):n03:

لطفا همه دوستان یه این لینک که دوستمون قرار داد برن و شکایتشون به این وضع خصوصا افزایش قیمت بفرستن. چند دقیقه وقت میبره اگر تعداد بالا باشه مطمئنا نتیجه خواهد داشت

دوستان هیچکی نیست بهم جواب بده؟ چطوری میشه فهیمد خط تلفن pcm هست یا نه؟

باید به مرکز مخابراتتون بری و از مسئول MDF بپرسی. اگه بخاد بهت جواب بده 30ثانیه هم وقتشو نمیگیره. اگر هم جواب نداد میتونه به شرکتی که میخای ازش adsl بگیری بری و بهشون بگی میتونن در چند دقیقه استعلام بگیرن

alexdelpiero1989
11-03-2013, 14:59

دوست عزیز یعنی اگه یک سرویس 128 شش ماهه بگیریم سرعت دانلود همون حولِ 400 میمونه؟! شبانه هم براهه با این سرعت؟!

mohammad6947
11-03-2013, 18:18
دوست عزیز یعنی اگه یک سرویس 128 شش ماهه بگیریم سرعت دانلود همون حولِ 400 میمونه؟! شبانه هم براهه با این سرعت؟!

اره هم سرعتش بالاست و هم دانلود شبانه داره
اما به کاری که میخوای بکنی فکر کن
من به شخصه به یک ماه بعد مخابرات اعتماد ندارم
اگه صفحه های قبل رو بخونید میفهمید که یوزر های مخابرات 6 ماهه دوم سال 91 چه بلاهایی سرشون اومد

تازه اگر هم 6 ماهه ببندی دیگه نمیتونی نوع سرویست رو عوض کنی
مثلا اگه 128 گرفتی بعد 2 ماه نمیتونی بری 512 بگیری:n02:

Milad._.R
11-03-2013, 18:27
من که مصرفم بالای 16 گیگ در ماه هست راهی جر گرفتن نامحدود ندارم

الان کل ساری و استان مازندران نامحدودش افتضاح شده یا اینکه احتمال داره منطقه ما وضعش خوب باشه ؟

alexdelpiero1989
11-03-2013, 19:03
دوستان من تا الان یکساله که مشترکه مخابراتم و سرعتمم 512 یک ماه بود ولی از اول این ماه نا محدود 512 گرفتم که اصلا راضی نیستم :n27:
مودمم وایرلس نیست در نتیجه اون برنامه ای رو که دوستان زحمت کشیدن درست کردن هم بکارم نمیاد! در نتیجه مجبورم هر 20 دقیقه برم ریبوتش کنم:n21::n28:
میخوام از سرویس حجمی 6 ماهه استفاده کنم ولی نمیدونم سرعت دانلود چطوریه:n13: چون قبلا کسی که 512 یا 128 یا 256 داشت هیچ فرقی توی سرعت دانلودشون وجود نداشت ولی الان چجوریاست بازم حجمیها مثل قدیم سرعت دانلودشون یکیه؟ پس فرق 128 با 256 با 512 با 1مگ و 2مگ توی چیه؟:n13:
ممنون میشم یکی جواب بده و راهنماییم کنه:n16::n16::n16:

piuma
11-03-2013, 19:23
من دقیقا متوجه نشدم. یعنی از این به بعد اگه سرویس 6 ماهه نگیریم نمیتونیم دانلود شبانه رایگان داشته باشیم؟

nihilnigritude
11-03-2013, 20:31
من دقیقا متوجه نشدم. یعنی از این به بعد اگه سرویس 6 ماهه نگیریم نمیتونیم دانلود شبانه رایگان داشته باشیم؟

بلی!
دانلود شبانه فقط برای سرویسهای 6ماهه و 1ساله هست.

piuma
11-03-2013, 22:27
بلی!
دانلود شبانه فقط برای سرویسهای 6ماهه و 1ساله هست.

واقعا مسخرست . تو ذهنم مقایسه که میکنم مخابرات رو با isp های دیگه مخابرات مزخرفترین isp شده بقیه حداقل دانلود شبانه دارن

black years
11-03-2013, 23:51
سلام خدمت دوستان .

اگر براتون امکانش هست ببینید میتونید فایل زیر رو دانلود کنید ؟؟؟ پسورد یه فایل زیپ هست که از قبل دانلود کردم ، خودم نتونستم .

keyvan13611361
12-03-2013, 10:29
سلام خدمت دوستان .

اگر براتون امکانش هست ببینید میتونید فایل زیر رو دانلود کنید ؟؟؟ پسورد یه فایل زیپ هست که از قبل دانلود کردم ، خودم نتونستم .

سلام
خیر؛ دوست عزیز متاسفانه نتونستم:n15:

keyvan13611361
12-03-2013, 10:37
سلام دوستان
بنده سرویس 512 نامحدود دارم
دو روزه که به سختی میتونم وبسایتها و وبلاگهارو لود کنم, ولی سرعت دانلودم از دیشب برگشته به حالت قبل؛ یعنی 480-500 :n19:
حیف که دانلود نمیکنم؛ و ای کاش اگه ثابت بمونه:n20:

Senator_Offline
12-03-2013, 11:24
سرویس 256 نامحدود. :n20::n04:

Hamidreza Sakhai
12-03-2013, 11:42
نامحدود 512 دارم سرعت دانلود همین الان رو 420 ...

داستان چیه ؟!!!!

alexdelpiero1989
12-03-2013, 11:43
جریان چیه؟
از ساعت 10:15 سرعت یکدفعه زده بالا !:n19:
من که 512 نامحدود دارم الان سرعت دانلودم 270 شده !:n04:
دیگه هم نیازی نبوده هر 20 دقیقه دوباره مودم رو ریبوت کنم:n26:

mohsen_1363
12-03-2013, 12:02
منم 25 نامحدود دارم
سرعت 350 :n02:

mohammad6947
12-03-2013, 12:18
من توی باز شدن بعضی سایت ها مشکل دارم اما مشکل اصلی من اینه که کلا از گوگل تمیتونم استفاده کنم
نه جیمیل و نه سرج و نه .....
کسی با گوگل مشکل داره؟؟؟؟
با معلوم نیست دارن چی رو آزمایش میکنن

alipirans
12-03-2013, 13:07
من توی باز شدن بعضی سایت ها مشکل دارم اما مشکل اصلی من اینه که کلا از گوگل تمیتونم استفاده کنم

سرچ گوگل و جیمیل اصلا بالا نمیاد.

mtchabok
12-03-2013, 13:56

برای همه ISP ها همینطوریه . من که نوین نت دارم مشکلم همینه .
البته خط امن ظاهرا بسته شده و بدون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بالا میآد

ali1933
12-03-2013, 13:57

ازصبحی برا من هم همینطوریه
1چیز دیگه واقعا سرعت نامحدود
اینقد بالا رفته؟؟
این جوری اگه بمونه که عالیه!!!

mazimazimazi
12-03-2013, 14:11
اینقدر نگین سرعت بالا رفته میارن سرعتو پایین ! :n03:

afshin b
12-03-2013, 14:20
خدا پدر و مادرشون رو بیامرزه. 512 نامحدود سرعت عالیه. حیف که ما زیاد دانلود نمیکنیم.
امیدوارم همینطور بمونه.

gnulinux
12-03-2013, 14:26
سرعت من 1 2 ساعت بالا رفته بود ولی الان دباره داغون شده دارن یه کارایی میکنن تف تو این مملکت لکنده::n21:

mercurial7
12-03-2013, 14:35
سرعت من 1 2 ساعت بالا رفته بود ولی الان دباره داغون شده دارن یه کارایی میکنن تف تو این مملکت لکنده::n21:
مال ما هم میاد پایین. خیلی بعیده چنین سرعتی رو با چنین قیمتی ارایه بدن!

غول مرحله اخر
12-03-2013, 16:46
دوستان من سرعتم 50بودش. ولی امروز امدم دانلود منیجرمو آپدیت کردم سرعتم آمده روی 100 نمی دونم چرا!!!
شماها هم یه امتحان بکنید. ببینید سرعتتون بالا میره!!!

darzi89
12-03-2013, 16:48
256 نامحدود
سرعت من صبح 110 بود تا ساعت 4.15 سرعت 300 بود ولی الان شدش 150

citrus88
12-03-2013, 17:25
عجب گیری افتادیما........
کلا ثبات تو ایران یه شوخیه...

sae6569
12-03-2013, 18:10
256 نامحدود سرعت تا 540 هم میره ولی بیشتر حول حوش 300 میچرخه

majideblis
12-03-2013, 18:45
واسه منم همین طوره گاهی گوگل انگار قاط میزنه که فکر کنم ربطی به گوگل نداشته باشه و فکر کنم واسه مخابرات باشه.
در ضمن امروز بچها قطعی نداشتین؟ من امروز چند بار قطعی داشتم و عصر هم زمانش بیشتر شده بود.

majideblis
12-03-2013, 18:49
دوستان من سرعتم 50بودش. ولی امروز امدم دانلود منیجرمو آپدیت کردم سرعتم آمده روی 100 نمی دونم چرا!!!
شماها هم یه امتحان بکنید. ببینید سرعتتون بالا میره!!!

سرعت دانلود منم که قبلا رو 50 بود امروز با کمال ناباوری 100 120 شده بود ولی بازم کمه:n28:

Memonex
12-03-2013, 18:55
دوستان من علت افت سرعت مخابرات رو پیدا کردم البته مربوط به شهر ما هست حالا مازندران یا جاهای دیگه هم ممکنه همین باشه یا نه نمیدونم.

این برادران عزیز ما تو مخابرات اومدن یک سرور سوییچ فایروال یا هرچی اسمش مهم نیست اضافه کردن که قبلا اصلا وجود نداشته دلیل هم دارم این سرور جدید اجازه عبور سرعت بیشتر از 60 تو دانلود رو نمیده. از این طریق این موضوع رو فهمیدم که تو مودم IP جدید برای مقصد (یا همون Default Gateway) تو قسمت کانکشن PPPOE ثبت شده بود که قبلا وجود به هیچ وجه این شماره رو ندیده بودم برای من اینه 172.30.50.50 حالا من اومدم چندین بار دیسی کردم از داخل مودم و کانکت زدم بعد از سی چهل بار دیدم این IP عوض شد به شماره سابق اگه اشتباه نکنم 2.185.202.1 بعد از این سرعت رو تو دانلود دیدم رو 250 بود بطور ثابت.

حالا مشکل اینجاست که مودم به راحتی به اون IP دوم و اصلی وصل نمیشه و شاید حتی چندروز دیگ کلا اون سرور رو هم بردارن بنابراین عمدا با گذاشتن فایروال سرعت رو محدود کردن.

من اینجا یه سوال برام پیش اومد آیا میشه تنظیماتی تو قسمت PPPOE مودم وارد کرد و Default Gateway مورد نظر رو داد که فقط به اون مقصد دلخواه وصل بشه؟

majideblis
12-03-2013, 18:56
256 نامحدود سرعت تا 540 هم میره ولی بیشتر حول حوش 300 میچرخه

این خیلی خوبه که سرعت نامحدود بالای 300 هستش ولی محدود 50 که تازه با ارفاق شده 120 کیلو بایت:n08:
این مخابراتی ها اخر فانی هستن دمشون گرم :n13:

mohammad6947
12-03-2013, 19:46
دوستان من علت افت سرعت مخابرات رو پیدا کردم البته مربوط به شهر ما هست حالا مازندران یا جاهای دیگه هم ممکنه همین باشه یا نه نمیدونم.

این برادران عزیز ما تو مخابرات اومدن یک سرور سوییچ فایروال یا هرچی اسمش مهم نیست اضافه کردن که قبلا اصلا وجود نداشته دلیل هم دارم این سرور جدید اجازه عبور سرعت بیشتر از 60 تو دانلود رو نمیده. از این طریق این موضوع رو فهمیدم که تو مودم IP جدید برای مقصد (یا همون Default Gateway) تو قسمت کانکشن PPPOE ثبت شده بود که قبلا وجود به هیچ وجه این شماره رو ندیده بودم برای من اینه 172.30.50.50 حالا من اومدم چندین بار دیسی کردم از داخل مودم و کانکت زدم بعد از سی چهل بار دیدم این IP عوض شد به شماره سابق اگه اشتباه نکنم 2.185.202.1 بعد از این سرعت رو تو دانلود دیدم رو 250 بود بطور ثابت.

حالا مشکل اینجاست که مودم به راحتی به اون IP دوم و اصلی وصل نمیشه و شاید حتی چندروز دیگ کلا اون سرور رو هم بردارن بنابراین عمدا با گذاشتن فایروال سرعت رو محدود کردن.

من اینجا یه سوال برام پیش اومد آیا میشه تنظیماتی تو قسمت PPPOE مودم وارد کرد و Default Gateway مورد نظر رو داد که فقط به اون مقصد دلخواه وصل بشه؟

Default Gateway من
1.1.1.1
هست

mohammad6947
12-03-2013, 19:52
واسه منم همین طوره گاهی گوگل انگار قاط میزنه که فکر کنم ربطی به گوگل نداشته باشه و فکر کنم واسه مخابرات باشه.
در ضمن امروز بچها قطعی نداشتین؟ من امروز چند بار قطعی داشتم و عصر هم زمانش بیشتر شده بود.

ظاهرا این مشکل برای اکثر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های خارج از کشور هست
و احتمالا هم بی ربط به قضیه قطع پورت های VPN نیست
سایت گوگل با http باز میشه و میتونین سرچ کنین اما جیمیل چون از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنه فعلا در دسترس نیست
اما با نرم افزار های ف*ش میشه جیمیل رو هم باز کرد

gnulinux
12-03-2013, 20:48
سلام دوستان الان سرعت 2mb یه ماهه 2 گیگ سرعتش ثابت رو 256 هست ؟

hoseynn
12-03-2013, 21:05
سرعت من رو 351 هست. خیلی خوب شده
512 نا محدود دارم

mohsen_1363
12-03-2013, 21:12
سرعت من 348
256 نامحدود ، فکر میکنم به خاطر افت سرعت چند روز اخیر این حرکت کردن
مثلا مشتری مداری کردن

gnulinux
12-03-2013, 21:19
پس سرعت من چرا اینطوری شده 512 نامحدود حتی این فروم هم بزور باز میشه :(

mohammad6947
12-03-2013, 21:54
پس سرعت من چرا اینطوری شده 512 نامحدود حتی این فروم هم بزور باز میشه :(

دوست عزیز
این از ویژگی های بارز مخابرات هست:n08:

درضمن الان دارن سیستم هاشون رو تعمیر میکنن و حتما کسانی که نامحدود دارن اگر سرعت هاشون واقعی نشه برمیگرده به حالت قبل:n13:
پس کسانی که نامحدود دارن تا میتونن از این فرصت طلایی استفاده کنن

Serial Killer
12-03-2013, 23:02
بچه ها سرعت شما هم افت کرده؟
خدا لعنتشون کنه!
سرعت من 1 ساعتی هست که برگشته رو 60 :n03:

mili.rkvnd
12-03-2013, 23:12
دوست عزیز
این از ویژگی های بارز مخابرات هست:n08:

درضمن الان دارن سیستم هاشون رو تعمیر میکنن و حتما کسانی که نامحدود دارن اگر سرعت هاشون واقعی نشه برمیگرده به حالت قبل:n13:
پس کسانی که نامحدود دارن تا میتونن از این فرصت طلایی استفاده کنن

آخ گفتی از صبح رو دانلوده.. تا الانش 11 گیگ زدم به بدن :n19:

mili.rkvnd
12-03-2013, 23:13
بچه ها سرعت شما هم افت کرده؟
خدا لعنتشون کنه!
سرعت من 1 ساعتی هست که برگشته رو 60 :n03:

داداش چندتا فایل همزمان بذار هر فابلو 60 میگیره.. ماله منم 4..5 غروب اینجوری شد.. ازون موقع چندتا فایل همزمان گذاشتم جمعش همون 360..370:n05::n20:

Serial Killer
12-03-2013, 23:45
آخ گفتی از صبح رو دانلوده.. تا الانش 11 گیگ زدم به بدن :n19:

خوش به حالت من همش 1 گیگ دانلود کردم! :n24:

Serial Killer
12-03-2013, 23:46
داداش چندتا فایل همزمان بذار هر فابلو 60 میگیره.. ماله منم 4..5 غروب اینجوری شد.. ازون موقع چندتا فایل همزمان گذاشتم جمعش همون 360..370:n05::n20:

امتحان کردم ...
نمیشه سرعت افت میکنه :n28:

evil_hackerz2000
13-03-2013, 14:12
فک کنم برگشته حالت قبل ، سرعت و محدودیت و همه چی (نامحدود)

mohsen_1363
13-03-2013, 15:14
نه
مثل دیروزه
380 تا دان دارم

alexdelpiero1989
13-03-2013, 16:10
واسه منم سرعت هنوز نزدیکای 380 هست :n20::n19:
تقریبا 9 گیگ توی 8 ساعت دانلود کرده ام:n20:فکر کنم تا شب 14 گیگ بتونم بگیرم:n19::n19::n10:

Serial Killer
13-03-2013, 18:08
واقعا که... چرا یه کاری میکنید که سرعت ها رو دوباره پایین بیارن؟
چرا تو هر کاری شورشو در میارید؟؟؟؟!
واقعا حق ما ایرانی ها همینه که همیشه تو محرومیت و محدودیت بمونیم!
متاسفم واسه بعضی ها

majideblis
13-03-2013, 18:16
واقعا که... چرا یه کاری میکنید که سرعت ها رو دوباره پایین بیارن؟
چرا تو هر کاری شورشو در میارید؟؟؟؟!
واقعا حق ما ایرانی ها همینه که همیشه تو محرومیت و محدودیت بمونیم!
متاسفم واسه بعضی ها

منم میخواستم همینو بگم ولی جونیه کاریش نمیشه کرد در ضمن سرعت منم خوب شده امروز زنگ زدن واسه شکایتی که کرده بودم گفتم چیه اعتراض کردی؟دقیق وقتی که همه چی خوب بود زنگ زدن . چه کلکی هستن اینااااااااا
دوستان هنوز مشکل کمی سرعت تو لود شدن سایتهارو دارم و هنوز گوگل گاهی اوقات قاط میزنه انگار دارن یه کارایی میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رو دارن میبندن یا ........ چه کلکی دارن سوار میکنن خدا به داد برسه:n13:

piuma
13-03-2013, 21:17
سرعت بخوره تو سرشون. دانلود شبانمون رو از ما گرقتن . اصلا نمیشه به نامحدود اعتماد کرد که واسه سرویس بعدی بیام نامحدود بگیرم

xzero
13-03-2013, 22:05
درود

دوستانی که 512 یا 1 مگ نامحدود دارن سرعت دانلودشون عموما رو چند هست و وضعیت پینگ با خارج مخابرات چطوره ؟!

برای دریافت سرویس بالاتر از 512 باید مدارک خاصی ارایه داد ؟!!

mahdi2569
13-03-2013, 23:49
من كه طرح قديمم تازه تا شيش ماه ديگم قرارداد دارم نميدونم چرا سرعت منو كم كردن.. بقيه رو زياد ميكنيد خب به من چه از من كم مي كنيد آخه

Milad._.R
14-03-2013, 00:56
512 نامحدود
اصلا فرقی نکرد

اگه همینطوری بمونه میشه گفت که تعرفه های جدید خیلی بهتره

تا الان 16 گیگ بود 21 تومن

الان نامحدود (1000گیگ) شده 25 تومن

ali1933
14-03-2013, 09:50
512 نامحدود
اصلا فرقی نکرد

اگه همینطوری بمونه میشه گفت که تعرفه های جدید خیلی بهتره

تا الان 16 گیگ بود 21 تومن

الان نامحدود (1000گیگ) شده 25 تومن
ایشالا که همینطور بمونه!
قبل از کمپین اول هم که این سیستم اریا سل بیاد
512 با16گیگ رو مینوشتن نا محدود!اگه خاطردوستان
باشه!

راستی الان هم باید هر چند دیقه dc کنید؟یعنی سرعت
پایین می آد؟

alexdelpiero1989
14-03-2013, 10:04
نه این 3 روزی که نیازی نبود :n02:
لب تاپ رو روشن میکنیم و میزاریمش در امان خدا تا 20 ساعت بعد:n02:

Milad._.R
14-03-2013, 12:21
ایشالا که همینطور بمونه!
قبل از کمپین اول هم که این سیستم اریا سل بیاد
512 با16گیگ رو مینوشتن نا محدود!اگه خاطردوستان
باشه!

راستی الان هم باید هر چند دیقه dc کنید؟یعنی سرعت
پایین می آد؟

الان ساعت 12 ظهر به طرز عجیبی تایم اوت دارم

همینجا رو بزور بالا آوردم

mazimazimazi
14-03-2013, 12:50
سرعت به طرز عجیبی اومد پایین دوستان بیش از حد میزارن دانلود اینطوری میشه. ترکید!!!!! :n02:

puya2010
14-03-2013, 13:03
دوستان عزیز اینترنت مخابرات رسما به فنا رفت:mad:

سرعت دانلود ۷۸۰ بایت بر ثانیه :eek:

۲۰۹ ساعت طول میکشه تا یه فایل یک گیگی رو دان کنم:eek:

خدا رو شکر بر و بچه ها دو روزه سیستم رو سوزوندن:D

Milad._.R
14-03-2013, 13:06
از ساعت 1 درست شد

بدون تایم اوت

همه چی خوبه

Stoned.Heart
14-03-2013, 13:08
دوستان امروز سرعت من به شدت پایین اومد و تقریبا قطع شد الان هم بزور سایت انجمن رو باز کرده
زنگ زدم مخابرات گفتن زنگ بزن 2020 که طبق معمول جواب ندادن
دوباره زنگ زدم مخابرات ساری خانومه گفت شما چطور نامحدود دارین مث اینکه دارن نامحدودو برمیدارن و ارائه نمیدن نمیدونم گفت چی شده که سیستمشون توانایی شو نداره و فلان و پشیمون شدن ! :n09:
منم ترسیدم و رفتم 512 مو 6 ماهه رزرو کردم آنلاین پرداخت کردم :n02:
بعدش اومدم اینجا دیدم یه سری که 256 داشتن سرعتشون رفته بالا و در حد من که سرعتم این روزا تا 400 میره شده
قضیه چیه ؟ من ضرر کردم الان ؟ تغییر میدادم به 256 بهتر نبود یا اینکه سرعت بالای اینا موقتیه ؟:n13:

درضمن گفت این نامحدود هم درواقع محدوده و بعد مقدای خاص ترافیک دانلود کردن تموم میشه !!!
حالا خوبه من از 2 اسفند تا حالا 50 گیگ هم دانلود نکرده بودم !

mazimazimazi
14-03-2013, 14:10
دوستان امروز سرعت من به شدت پایین اومد و تقریبا قطع شد الان هم بزور سایت انجمن رو باز کرده
زنگ زدم مخابرات گفتن زنگ بزن 2020 که طبق معمول جواب ندادن
دوباره زنگ زدم مخابرات ساری خانومه گفت شما چطور نامحدود دارین مث اینکه دارن نامحدودو برمیدارن و ارائه نمیدن نمیدونم گفت چی شده که سیستمشون توانایی شو نداره و فلان و پشیمون شدن ! :n09:
منم ترسیدم و رفتم 512 مو 6 ماهه رزرو کردم آنلاین پرداخت کردم :n02:
بعدش اومدم اینجا دیدم یه سری که 256 داشتن سرعتشون رفته بالا و در حد من که سرعتم این روزا تا 400 میره شده
قضیه چیه ؟ من ضرر کردم الان ؟ تغییر میدادم به 256 بهتر نبود یا اینکه سرعت بالای اینا موقتیه ؟:n13:

درضمن گفت این نامحدود هم درواقع محدوده و بعد مقدای خاص ترافیک دانلود کردن تموم میشه !!!
حالا خوبه من از 2 اسفند تا حالا 50 گیگ هم دانلود نکرده بودم !

این که مخابرات سر و ته نداره جای بحث نیس ولی هیچ جایی اعلام نکردن که میخوان سرویس نامحدود رو بردارن البته به ضررشون هس!اینجوری که تو پنل کاربری زده 999 گیگ یعنی بعد دانلود کردن 999 گیگ تموم میشه :n02:؟

Stoned.Heart
14-03-2013, 14:45
این که مخابرات سر و ته نداره جای بحث نیس ولی هیچ جایی اعلام نکردن که میخوان سرویس نامحدود رو بردارن البته به ضررشون هس!اینجوری که تو پنل کاربری زده 999 گیگ یعنی بعد دانلود کردن 999 گیگ تموم میشه :n02:؟

والا این خانوم که اینطوری گفتن منظورشونم این بود که حجم دانلود خیلی خیلی پایین تر از این 999 گیگه و این ظاهر قضیه ست . میگفت برش داشتن چند روزه و شما چطور نامحدود گرفتین ! بعد توضیح دادم سه هفته ست که نامحدود دارم !
شاید قصد دارن از این به بعد ندن من فقط سوالم اینه کار خوبی کردم 6ماهه رو 512 گرفتم یا اگه 256 هم میگرفتم نامحدود سرعتشون یکی بود ؟:n13:

mohammad6947
14-03-2013, 15:33
والا این خانوم که اینطوری گفتن منظورشونم این بود که حجم دانلود خیلی خیلی پایین تر از این 999 گیگه و این ظاهر قضیه ست . میگفت برش داشتن چند روزه و شما چطور نامحدود گرفتین ! بعد توضیح دادم سه هفته ست که نامحدود دارم !
شاید قصد دارن از این به بعد ندن من فقط سوالم اینه کار خوبی کردم 6ماهه رو 512 گرفتم یا اگه 256 هم میگرفتم نامحدود سرعتشون یکی بود ؟:n13:

آقای Stoned.Heart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا در ماه شما 999 گیگ چی میخوای دانلود کنی !!!!!!!:n04:
که میپرسی اگه تموم بشه چی کار کنی!!!!:n13:
شما اگه یه حساب ساده هم بکنی میفهمی که اگر سیستمت 1 ماه کامل روشن باشه و سرعت دانلودت هم فیکس روی 350Kb/s باشه تازه 907 گیگ میتونی دانلود کنی چه برسه به 999گیگ:n02:

mohammad6947
14-03-2013, 15:58
دوستانی که 256 نامحدود دارن گزارش بدن سرعت و ضعیت سرویسشون چه طوره؟؟؟؟؟

mazimazimazi
14-03-2013, 16:13
ولا منم رفته بودم پشتیبانی بهم میگفت نامحدود چیه هنوز به ما ابلاغ نشده از این حرف ها.خیلی هم اصرار میکرد که نامحدود نگیر سرعتت صفر میشه!ابته من اول حرفشو گوش دادم 13000 تومان ضرر کردم بعدش رفتم خریدم الانم راضیم اگه خراب نشه که خیلی نسبت به قیمتی که ای سرویس داره فوق العاده هستش ولی به احتمال 100% تغییرش میدن فعلا با این شرایط من که دارم نهایت استفاده رو میبرم :n02: بستگی داره به خط ! خط تلفنت رو چند مگ بسته شده؟البته اینم ملاک نیست اوایل افرادی که 256 نامحدود داشتن سرعتشون تا 100 میرفت و اونایی که 512 داشتن تا 200 ! ولی به نظرم 6 ماه اشتباه کردی رزرو کردی چون مخابرات صاحاب نداره یه دفعه دیدی زدن سرعت آوردن پایین شایدم طرح جدیدی اگه داشته باشن از این دوره اجرا نمیکنن از دوره بعد اجرا میکنن پس تا میتونین استفاده کنین!

mohsen_1363
14-03-2013, 16:58
امروز چقدر افتضاحه

Stoned.Heart
14-03-2013, 17:19
آقای Stoned.Heart ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا در ماه شما 999 گیگ چی میخوای دانلود کنی !!!!!!!:n04:
که میپرسی اگه تموم بشه چی کار کنی!!!!:n13:
شما اگه یه حساب ساده هم بکنی میفهمی که اگر سیستمت 1 ماه کامل روشن باشه و سرعت دانلودت هم فیکس روی 350Kb/s باشه تازه 907 گیگ میتونی دانلود کنی چه برسه به 999گیگ:n02:

آقا شو از کجا فهمیدی :n02:
حالا کی گفت من میخوام اینهمه دانلود کنم ؟ حرف من اینه که طبق گفته این خانوم من علت قطعی م این بوده که حدود 50گیگ دانلود داشتم !!! هرچند که من الان وصلم ولی همچنان سرعتم پایینه البته میدونم ترافیکم تموم نشده ولی مطمئنا کسی بتونه 500گیگ دانلود کنه هم جای تعجبه نمیذارن !
همچنان همون یه دونه سوال ما بی پاسخ موند و مردم به حواشی پرداختند ! :n06:

mohsen_1363
14-03-2013, 17:23
آقا شو از کجا فهمیدی :n02:
حالا کی گفت من میخوام اینهمه دانلود کنم ؟ حرف من اینه که طبق گفته این خانوم من علت قطعی م این بوده که حدود 50گیگ دانلود داشتم !!! هرچند که من الان وصلم ولی همچنان سرعتم پایینه البته میدونم ترافیکم تموم نشده ولی مطمئنا کسی بتونه 500گیگ دانلود کنه هم جای تعجبه نمیذارن !
همچنان همون یه دونه سوال ما بی پاسخ موند و مردم به حواشی پرداختند ! :n06:

یعنی نامحدود ها
محدود به 50 گیگ هستن
الان علت افت سرعت من هم اینه
یا سراسریه ؟؟
من 93 گیگ تا حالا دان داشتم

gnulinux
14-03-2013, 17:33
من 26 گیگ دانلود کردم سرعت ........:(

mypdf
14-03-2013, 17:37
من حجمی ام 1 مگ 32 گیگ سرویس قدیمی هستم البته الان افسوس میخورم کاش یکساله ثبت میکردم چه سرویسی بوده... الان حجمی ها که هیچی نامحدود ها هم که بزودی زود محدودیت هاش اعمال میشه

mohsen_1363
14-03-2013, 17:41
نه مشکل چیز دیگست
پورت 80 بستن ،الان دارم با ------ فایر از سایت دانلود ها با 3 لینک 334 تا میکشم

Stoned.Heart
14-03-2013, 18:26
نه خانومه که کلا چرت گفت ولی در کل معلوم نیست که چه برنامه ها واسه مون دارن :n03: بیچاره من که از هول 6 ماهه تمدید کردم !!!

Serial Killer
14-03-2013, 18:31
دوستان الان سرعت شما چنده؟ 512 نامحدود؟

Stoned.Heart
14-03-2013, 18:38
دوستان الان سرعت شما چنده؟ 512 نامحدود؟

بین 20 تا 10 :n01:

alexdelpiero1989
14-03-2013, 18:48
اون خانمِ مسئول بیجا کرده که گفته نمیتونی همه اون 999 گیگ رو دانلود کنی :n05:
من توی 13 روز 156 گیگ دانلود کرده ام :n10::n09:

Serial Killer
14-03-2013, 18:49
بین 20 تا 10 :n01:

مطمئنی؟! :n04:

Stoned.Heart
14-03-2013, 18:55
اون خانمِ مسئول بیجا کرده که گفته نمیتونی همه اون 999 گیگ رو دانلود کنی :n05:
من توی 13 روز 156 گیگ دانلود کرده ام :n10::n09:

بابا تورو خدا رحم کنین به حال بقیه بخصوص این سرویس محدودا !!!
من وقتی چیز مهمی واسه دانلود نداشته باشم چیزی واسه دانلود نمیذارم شما شدین مث اینا که از هول تموم شدن میخوان همه دیگ آشو داغ داغ سر بکشن :n02:
چی دانلود میکنین که اینهمه تو 13 روز .. خیلیه هاا :n09:

ولی درکل ما ایرانی ها شور خیلی چیزا رو در آوردیم قبول دارم .. اونور آب اصلا کسی جرات نداره فیلم و آهنگ دانلود کنه پیگرد قانونی داره ، اینور آب ما همه چیزای دارای حق کپی رایت چه داخلی چه خارجی رو مفتی مفتی میزنیم به جیب !

Stoned.Heart
14-03-2013, 18:57
مطمئنی؟! :n04:

آره ... :n28:
البته من داشتم از این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت دانلود میکردم با ریست مودم هم وضع همین بود البته آخرش بیخیال دانلود شدم :n28:

Serial Killer
14-03-2013, 19:24
بابا تورو خدا رحم کنین به حال بقیه بخصوص این سرویس محدودا !!!
من وقتی چیز مهمی واسه دانلود نداشته باشم چیزی واسه دانلود نمیذارم شما شدین مث اینا که از هول تموم شدن میخوان همه دیگ آشو داغ داغ سر بکشن :n02:
چی دانلود میکنین که اینهمه تو 13 روز .. خیلیه هاا :n09:

ولی درکل ما ایرانی ها شور خیلی چیزا رو در آوردیم قبول دارم .. اونور آب اصلا کسی جرات نداره فیلم و آهنگ دانلود کنه پیگرد قانونی داره ، اینور آب ما همه چیزای دارای حق کپی رایت چه داخلی چه خارجی رو مفتی مفتی میزنیم به جیب !

تایید میشه!
واقعا بی وجدانتر از اون آدمی که میگه تو 13 روز 156 گیگ دانلود کردم وجود نداره.....
اونی که این کار میکنه به این فکر نمیکنه که این پهنای باند داره از جیب خودش میره
ما ایرانی ها کلا آدمای جالبی هستیم فرهنگ استفاده از هیچی رو نداریم
منم نامحدود دارم ولی چیزی که لازم ندارمو دانلود نمیکنم... توروخدا یکم مراعات کنید و انقدر حریص نباشید

آره ... :n28:
البته من داشتم از این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سایت دانلود میکردم با ریست مودم هم وضع همین بود البته آخرش بیخیال دانلود شدم :n28:

depositfiles باید اکانت پریمیوم داشته باشی تا سرعت دانلودت خوب باشه... نداشته باشی فایده نداره

citrus88
14-03-2013, 19:36
من هر کی دیدم 512 نامحدود داره بالای 7 - 8 گیگ دانلود میکنه
گندشو درآوردن بضیا...

REZA1002
14-03-2013, 20:01
1 مگ نامحدود فرقش چیه با 512 ؟

mypdf
14-03-2013, 20:21
عزیزانی که 100 گیگ تو 13 روز دانلود کردن اصلا کاری به بی فرهنگی اینا ندارم مگه هاردشون چند گیگه من 3-4 ماهه مخابرات دارم هاردم داره پر میشه 500
چی دانلود میکنین خدایی :n13:

mohsen_1363
14-03-2013, 21:48
دوست عزیز
نمیشه فقط با در دست داشتن یه فاکتور ایران و اروپا رو با هم مقایسه کرد
خوبه یه مقایسه کلی به ارزش انسان بودن و حق زندگی کردن تو دو جامعه بشه

تایید میشه!
واقعا بی وجدانتر از اون آدمی که میگه تو 13 روز 156 گیگ دانلود کردم وجود نداره.....
اونی که این کار میکنه به این فکر نمیکنه که این پهنای باند داره از جیب خودش میره
ما ایرانی ها کلا آدمای جالبی هستیم فرهنگ استفاده از هیچی رو نداریم
منم نامحدود دارم ولی چیزی که لازم ندارمو دانلود نمیکنم... توروخدا یکم مراعات کنید و انقدر حریص نباشید

depositfiles باید اکانت پریمیوم داشته باشی تا سرعت دانلودت خوب باشه... نداشته باشی فایده نداره
لطفا به هم توهین نکنید
هر کسی شرایط سنی و محیطی زندگی خودشو داره

xzero
14-03-2013, 23:20
درود

دوستانی که 512 نامحدود دارند سرعت دانلودشون عموما روی چند هست ؟! فرقی بین سرعت 512 و 1 مگ نامحدود هست ؟!

mahdi2569
14-03-2013, 23:50
دوستان يكم هم به فكر ما محدود ها و طرح قديما باشن . كمي هم اجازه نفس كشيدن هم به ما بدن هم به پورت هاي مخابرات

mohsen_1363
15-03-2013, 00:18
درود

دوستانی که 512 نامحدود دارند سرعت دانلودشون عموما روی چند هست ؟! فرقی بین سرعت 512 و 1 مگ نامحدود هست ؟!
فعلا این روز ها هیچ فرقی نیست
قبلا سرعت رو 180 بود

mazimazimazi
15-03-2013, 00:30
آقا یه سوال من وقتی میدونم اینا سرعت کم میکنن یا کلا قضیه این نامحدود رو تخته میکنن چرا دانلود نکنم؟خوب من یه مدت بود که دانلود شبانه نداشتم این مخابرات لعنتی هم جواب نمیداد وقتی این نامحدود رو گرفتم باید عقدمو خالی کنم نکنم یکی دیگه میکنه!

evil_hackerz2000
15-03-2013, 06:48
آقا یه سوال من وقتی میدونم اینا سرعت کم میکنن یا کلا قضیه این نامحدود رو تخته میکنن چرا دانلود نکنم؟خوب من یه مدت بود که دانلود شبانه نداشتم این مخابرات لعنتی هم جواب نمیداد وقتی این نامحدود رو گرفتم باید عقدمو خالی کنم نکنم یکی دیگه میکنه!
به خاطر این دانلودهای الکی بعضی از کاربرا که طرز فکر شمارو دارن و استفاده از اینترنت نامحدود رو بلد نیستن و باعث میشن پهنا باند مخابرات تموم بشه می خوان نامحدود رو بردارن
دوست عزیز تا حالا به این فکر کردی چرا مخابرات سرعتو کم میکنه ؟ چرا نامحدود رو میخواد بگیره؟چرا کلا هر دفه از پایه نوع سرویس دهی و تعرفه هاشو عوض میکنه ؟
به خاطر اینه که پهنای باند موجودش تموم میشه و این قضیه به ضررش تموم میشه و نمیخواد اینطور بشه
پهنای باند هم چطور تموم میشه؟با دانلود زیاد توسط بعضی از کاربرای ADSL
شما کاربره 512 نامحدود وقتی توی 10 روز 150 گیگ دانلود میکنی توی یک ماه 450 گیگ مصرف ترافیک داری که مساوی هست با 113 تا یوزر محدود ماهیانه 4 گیگ ( این انصافه مرد مؤمن ؟)
این کاربرا باعث کلیه مشکلاتی که برای اکثر کاربرا پیش میاد هستن
آخه مرد حسابی چی دانلود میکنی 24 ساعته پشت سیستم میشینی کل زندگی کردنت صرف این هست که فقط ببینی سرعت دانلود مناجرت افت نکنه ، این همه فیلم و سریال دانلود میکنه که چی؟ من مطمئنم خودشون فرصت نمیکنن چیزایی که دانلود میکنن رو ببینن ، فقط میندازن یه گوشه از هاردشون خاک بخوره ، واقعا ارزشش رو داره؟کل زندگیتو صرف این بکنی؟برو بیرون یه حرفه یاد بگیر فردا بدردت بخوره ، میشینی شیره ی پهنا باند مخابرات رو میکشی با دانلود فیلم وسریال بعد میریزی یه گوشه هاردت خاک بخوره که چی؟من تمام مشکلات ADSL مخابرات که برای عموم پیش میادو تقصیر این جور کاربرا میدونم. آقا میخوای فیلم نگاه کنی؟2 تا دانلود کن یکی رو نگاه کن ، دوباره یکی دیگه دانلود کن
مخابرات باید جلوی این یوزرهارو بگیره جریمه هم بکنه .

masoud2004007
15-03-2013, 07:59
سلام ظاهرا درست شد تا دیروز 50 بود
د[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gnulinux
15-03-2013, 08:50
اینم نتیجه اعتراض من ..... ببینید چه جوابی دادن :n03:

512 نامحدود -نکا

majideblis
15-03-2013, 10:22
چرا همه به جون هم افتادین این تایپیک جای این حرفاست؟
بیخیال
دنیا دو روزه بزارید هر کسی هرکاری که خواست بکنه یادتون نره اینجا ایرانه. دو روز دیگه سرعت های محدود میاد پایین دیگه به هم نمیپرین.:n16:

Stoned.Heart
15-03-2013, 11:10
بس کنید دیگه این چه طرز برخورده با همدیگه ست ؟ ما یه جمله گفتیم همه انگیزه پیدا کردن هرچی دلشون میخواد نثار همدیگه کنن !
مقصر شما نیستین مقصر مخابراته ... وقتی مینویسه برای هر کاربر نامحدود999 گیگ باید بتونه اینقدر رو ساپورت کنه + میزان دیگه ای برای کاربرای محدود ، وقتی نمیتونه حق نداره ارائه بده ، یا حداقل بیاد حجمو از اون 999 کاهش بده به حدی که بتونه همه رو ساپورت کنه ! حالا اینکه کسی از این حجمی که بهش تعلق گرفته استفاده کنه یا نکنه با خودشه - بحث دانلود ایرادش از نظر من عدم رعایت حق کپی رایت هست و بس ( اونور آبم برین بهتون نمیگن چرا اینقدر دانلود میکنین مگه قانونو زیر پا گذاشته باشین ! ) پس اینقدر تو زندگی هم سرک نکشید که شما همه به یه میزان مقصرید حالا اینکه کی مصرفش بیشتره چیزی رو ثابت نمیکنه به خجالت باشه همه باید ...

الان شما اگه بخواین دانلود هم نکنین مث اروپایی ها برخورد کنین هم ... ! خب اونا میشینن آنلاین یه فیلمو میبینن ، یا همه ش تو یو توب هستن آهنگ هارو از اونجا گوش میدن پس شک نکنید مصرف اونا هم بالا هست منتهی به صورت ارسال و دریافت داده نه دانلود اما مگه فرقی هم میکنه تو مبحث مصرف حجم ؟
مشکل مخابراته که نمیتونه به چیزی که مثلا بهش تعهد داده عمل کنه و همه رو به بازی گرفته !

این شاتلی هم که ازش بدم میومد و اومدم بیرون یه اینقدر شعورو داشت که مخابرات نداره ! نامحدود میده میگه مثلا 512 تا 40گیگ دانلود کنی سرعتت روی 100 ئه بیشتر از 40 بشه سرعت طرف رو میارن بین 50 تا 30 . ولی مخابرات .... !

Serial Killer
15-03-2013, 11:54
دوستان یه گزارش از وضعیت سرویس هاتون بدین ببینیم امروز وضعیت چجوریه
این وضعیت پینگه من

ظاهرا تایم اوت نداره ولی سرعت حول و حوش 70 80 هست... (512 نامحدود)

maskot
15-03-2013, 12:14
واقعا متاسفم برا بعضی کاربران نمی دونم چرا سر هیچ و پوچ دارین به هم توهین می کنین :n15:

دوستان اینکه هرکس چه قدر دانلود می کنه به خودش مربوطه ولی خود ادم باید انصاف داشته باشه و به میزان نیازش دانلود کنه حالا می خواد یه گیگ باشه یا 100 گیگ :n03:

دوستان خواهشا کاری نکنید که مخابرات از کرده خودش پشیمون بشه و محدودیت های شدید تری اعمال کنه

mazimazimazi
15-03-2013, 12:14
به خاطر این دانلودهای الکی بعضی از کاربرا که طرز فکر شمارو دارن و استفاده از اینترنت نامحدود رو بلد نیستن و باعث میشن پهنا باند مخابرات تموم بشه می خوان نامحدود رو بردارن
دوست عزیز تا حالا به این فکر کردی چرا مخابرات سرعتو کم میکنه ؟ چرا نامحدود رو میخواد بگیره؟چرا کلا هر دفه از پایه نوع سرویس دهی و تعرفه هاشو عوض میکنه ؟
به خاطر اینه که پهنای باند موجودش تموم میشه و این قضیه به ضررش تموم میشه و نمیخواد اینطور بشه
پهنای باند هم چطور تموم میشه؟با دانلود زیاد توسط بعضی از کاربرای ADSL
شما کاربره 512 نامحدود وقتی توی 10 روز 150 گیگ دانلود میکنی توی یک ماه 450 گیگ مصرف ترافیک داری که مساوی هست با 113 تا یوزر محدود ماهیانه 4 گیگ ( این انصافه مرد مؤمن ؟)
این کاربرا باعث کلیه مشکلاتی که برای اکثر کاربرا پیش میاد هستن
آخه مرد حسابی چی دانلود میکنی 24 ساعته پشت سیستم میشینی کل زندگی کردنت صرف این هست که فقط ببینی سرعت دانلود مناجرت افت نکنه ، این همه فیلم و سریال دانلود میکنه که چی؟ من مطمئنم خودشون فرصت نمیکنن چیزایی که دانلود میکنن رو ببینن ، فقط میندازن یه گوشه از هاردشون خاک بخوره ، واقعا ارزشش رو داره؟کل زندگیتو صرف این بکنی؟برو بیرون یه حرفه یاد بگیر فردا بدردت بخوره ، میشینی شیره ی پهنا باند مخابرات رو میکشی با دانلود فیلم وسریال بعد میریزی یه گوشه هاردت خاک بخوره که چی؟من تمام مشکلات ADSL مخابرات که برای عموم پیش میادو تقصیر این جور کاربرا میدونم. آقا میخوای فیلم نگاه کنی؟2 تا دانلود کن یکی رو نگاه کن ، دوباره یکی دیگه دانلود کن
مخابرات باید جلوی این یوزرهارو بگیره جریمه هم بکنه .

اولا کار شما نادرسته میری یوزر مردمو -- میکنی میری تو پنل کاربریشون کی بهت همچین حقی داده؟؟ یوزر تو رو باید بدن مخابرات به عنوان تخلف!!!!!!!!!!! دوستان هم جوابتو دادن وقتی مخابرات داره حال میده چرا استفاده نکنیم!!!من کارم دانلوده و به اندازه مصرف خودم دانلود میکنک حتی شبا خاموش میکنم سیستممو من کار تخلفی نمیکنم دارم حقی که پولشو دادم استفاده میکنم شما ناراحتی میتونی بری مخابرات شکایت کنی نه بیای اینجا وقتتو تلف کنی!!

Serial Killer
15-03-2013, 12:47
دوستان گرامی یه مساله ای هست
چرا وقتی اسپید تست میگیرم سرعت حدودا 320 هستش ولی سرعت واقعی که دارم از 80 بیشتر نمیره؟
اگه غلط نکنم یه فایروالی چیزی گذاشتن:worried:

bahman_0121
15-03-2013, 13:04
دوستان سلام ی سوال دارم
سرعت باز کردن صفحه شما هم کمه و آیا چاره ای هم تا درست بشه ؟؟؟:n27:

Stoned.Heart
15-03-2013, 13:29
دوستان این سایت وطن دانلود کلا لینکاش خرابه یا مشکل از پورت و ip منه ؟
یه فایل 7 مگی رو هم نمیتونم دانلود کنم اصلا بالا نمیاد تایم اوت میده ! فقطم با لینکای این سایت مشکل دارم
یکی امتحان کنه بگه مشکل از چیه ؟ لینک ثابت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majideblis
15-03-2013, 13:36
یه فایل 7 مگی رو هم نمیتونم دانلود کنم اصلا بالا نمیاد تایم اوت میده ! فقطم با لینکای این سایت مشکل دارم
یکی امتحان کنه بگه مشکل از چیه ؟ لینک ثابت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینکش درسته؟ مطمئنی
به لینکش نگاه بنداز انگاری به جای ادرس .............. گذاشته
من امتحان کردم دان نکرد

Stoned.Heart
15-03-2013, 13:42
لینکش درسته؟ مطمئنی
به لینکش نگاه بنداز انگاری به جای ادرس .............. گذاشته
من امتحان کردم دان نکرد

اون 7مگی ئه بود که کپی پیست کردم دیگه نمیدونم
اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امتحان کنین جای اون نقطه ها به انگلیسی وطن دانلود بذارین نمیدونم چرا اینطوری میشه اینجا که میذارم سانسور میشه اسمش !! خودتون برین توش امتحان کنین یا اصلا هر لینک دیگه ای که تو این سایت واسه دانلود گذاشته شده رو همه شون تایم اوت میدن ! :n03:

majideblis
15-03-2013, 13:43
دوستان گرامی یه مساله ای هست
چرا وقتی اسپید تست میگیرم سرعت حدودا 320 هستش ولی سرعت واقعی که دارم از 80 بیشتر نمیره؟
اگه غلط نکنم یه فایروالی چیزی گذاشتن:worried:

واسه منم همین طوره به هر کی که میگی مخصوصا مسئول ای دی اس ال مخابرات میگه تعداد لینکهای تو ای دی امتو زیاد کن تا 300 400 میگیری. من موندم اگه بخوام یه لینک با حجم بالا و تک لینک دانلود کنم چرا باید سرعتم کم باشه من که تو اسیاتک بودم ازین بازیها نداشتم تک لینک میدادی سرعتت 300 بود ولی این مخابرات بدیش فکر کنم همین باشه و نمیدونم راه حلی داره یا نداره؟
بچه ها واسه این موضوع راه حلی ندارین؟

majideblis
15-03-2013, 13:50
اون 7مگی ئه بود که کپی پیست کردم دیگه نمیدونم
اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])امتحان کنین جای اون نقطه ها به انگلیسی وطن دانلود بذارین نمیدونم چرا اینطوری میشه اینجا که میذارم سانسور میشه اسمش !! خودتون برین توش امتحان کنین یا اصلا هر لینک دیگه ای که تو این سایت واسه دانلود گذاشته شده رو همه شون تایم اوت میدن ! :n03:
من یه فایلشو واست امتحان کردم دان نکرد انگاری سروراش مشکل داره درست میشه
این فایلو خواستم تست کنم که نشد
ولی لینکهایی که تو میدی انگاری مشکل داره که به جای ادرس سایت از ....... استفاده میکنه که من نمیدونم چرا واسه شما اینطوریه

REZA1002
15-03-2013, 13:50
اقا چرا فیسبوک اینقدر کند شده؟

Stoned.Heart
15-03-2013, 13:53
ولی لینکهایی که تو میدی انگاری مشکل داره که به جای ادرس سایت از ....... استفاده میکنه که من نمیدونم چرا واسه شما اینطوریه

الان برای شما هم اینطوری شد کلا مث اینکه رو اسمش حساسن سانسور میشه بطور خودکار ! عجیبه

majideblis
15-03-2013, 13:53

انگاری سیستم این فروم این طوریه که کلا ادرس های سایتو میگیره حذف میکنه که فکر کنم واسه جلوگیری از تبلیغات باشه

Serial Killer
15-03-2013, 14:06
واسه منم همین طوره به هر کی که میگی مخصوصا مسئول ای دی اس ال مخابرات میگه تعداد لینکهای تو ای دی امتو زیاد کن تا 300 400 میگیری. من موندم اگه بخوام یه لینک با حجم بالا و تک لینک دانلود کنم چرا باید سرعتم کم باشه من که تو اسیاتک بودم ازین بازیها نداشتم تک لینک میدادی سرعتت 300 بود ولی این مخابرات بدیش فکر کنم همین باشه و نمیدونم راه حلی داره یا نداره؟
بچه ها واسه این موضوع راه حلی ندارین؟

به تعداد کانکشن ربطی نداره
خودشون فلکه رو بستن نمیذارن :n24:

هنوز راه حلی واسه این مشکل پیدا نکردم... کسی از دوستان یا کارشناسان نظری نداره؟

Serial Killer
15-03-2013, 14:07

خب دوست عزیز سرور وطن دانلود مشکل داره
چه اسراری داری حالا؟ از یه سایت جایگزین استفاده کن

Stoned.Heart
15-03-2013, 15:19
خب دوست عزیز سرور وطن دانلود مشکل داره
چه اسراری داری حالا؟ از یه سایت جایگزین استفاده کن

اصراری ندارم منتهی فایل هایی که من دنبالشم رو فقط اینجا آپلود میکنن !! :)

maskot
15-03-2013, 16:53
به تعداد کانکشن ربطی نداره
خودشون فلکه رو بستن نمیذارن :n24:

هنوز راه حلی واسه این مشکل پیدا نکردم... کسی از دوستان یا کارشناسان نظری نداره؟
اتفاقا دوست عزیز به تعداد کانکشن ربط داره مخابرات سرعت تک لینک رو محدود کرده و با گذاشتن 6 لینک همزمان به نهایت سرعت می رسید

mohammad6947
15-03-2013, 17:45
اقا چرا فیسبوک اینقدر کند شده؟

الان چند روزه که اینترنت با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل داره و سایت هایی که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنن خیلی خیلی خیلی کند باز میشن
سایت هایی مثل فیس بوک , گوگل , جیمیل و .....

citrus88
15-03-2013, 19:37
جناب مسکوت حرف خوبی زدن
تا پارسال همه یا ایرانسل داشتن یا دیال آپ
حالا طرف به سرعت 150 هم قانع نیست

NullCode
15-03-2013, 19:49
سلام.اگه اشتباه نکنم یه نفر یه نرم افزار خواسته بود واسه ریبوت روتر با قابلیت Schedule.من یه نرم افزار قبلا نوشته بودم یه تغییراتی دادم الان خودم استفاده می کنم.شاید بدردتون خورد
توضیحات:
دانلود:

bahman_0121
16-03-2013, 14:08
دوستانی که تو باز کردن صفحات اینترنت مشکل دارن dns رو عوض کنن درست میشه

Serial Killer
16-03-2013, 14:58
دوستانی که تو باز کردن صفحات اینترنت مشکل دارن dns رو عوض کنن درست میشه

با چه مقداری عوض کنیم؟

majideblis
16-03-2013, 17:09
امروز بازم از طرف سازمان تنظیم مقرارتی که به خاطر سرعت 50 کیلوبایت برثانیه شکایت کرده بودم زنگ زدن به من. یه زنه با صدای تو دماغی بهم میگه شما شکایت کرده بودین گفتم اره گفت شما با سرویس 128 سرعت 50 کیلوبایت خیلی خوب بوده چرا شکایت کردی گفتم سرعت 50 کیلوبایت خوبه؟؟؟؟ میخواستم بگم جمع کن بابا گفتم نه خانم اشتباه فکر نکن من سرویس نامحدود که نگرفتم سرویس محدود گرفتم که تو همه شرکتها و همه جای دنیا رسم بر اینه که تو سرویس محدود سرعتهارو زیاد میکنن که مشترک ترافیکش تموم بشه نه اینکه با سرعت 50 کیلوبایت بر ثانیه باشه. از من گفتن از اون انکار هی گفت هی گفت.... انگار ضبط سوت روش نصب کرده بودن همش حرفاش ریپیت میشد. دیگه گفتم من دیگه شکایت ندارم سرعتم خوب شده گفت پس برو تو سایت شکاییتو پس بگیر پس نتیجه میگیریم از هر کس و هر سازمانی هم شکایت کنی فایده ای ناره تازه بهت انگ میزنن که چرا شکایت کردی. این زنه که با من تماس گرفته حتما خودش ای دی اس نداشته و نمیدونه ای دی اس پر سرعت یعنی چی.

magicgreen
16-03-2013, 19:37
من از شرایط فعلی کاملا راضیم.سرعت دانلود خیلی خوب شده.فقط تو باز کردن سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل وجود داره.

nihilnigritude
16-03-2013, 21:18
امروز بازم از طرف سازمان تنظیم مقرارتی که به خاطر سرعت 50 کیلوبایت برثانیه شکایت کرده بودم زنگ زدن به من. یه زنه با صدای تو دماغی بهم میگه شما شکایت کرده بودین گفتم اره گفت شما با سرویس 128 سرعت 50 کیلوبایت خیلی خوب بوده چرا شکایت کردی گفتم سرعت 50 کیلوبایت خوبه؟؟؟؟ میخواستم بگم جمع کن بابا گفتم نه خانم اشتباه فکر نکن من سرویس نامحدود که نگرفتم سرویس محدود گرفتم که تو همه شرکتها و همه جای دنیا رسم بر اینه که تو سرویس محدود سرعتهارو زیاد میکنن که مشترک ترافیکش تموم بشه نه اینکه با سرعت 50 کیلوبایت بر ثانیه باشه. از من گفتن از اون انکار هی گفت هی گفت.... انگار ضبط سوت روش نصب کرده بودن همش حرفاش ریپیت میشد. دیگه گفتم من دیگه شکایت ندارم سرعتم خوب شده گفت پس برو تو سایت شکاییتو پس بگیر پس نتیجه میگیریم از هر کس و هر سازمانی هم شکایت کنی فایده ای ناره تازه بهت انگ میزنن که چرا شکایت کردی. این زنه که با من تماس گرفته حتما خودش ای دی اس نداشته و نمیدونه ای دی اس پر سرعت یعنی چی.

پر بیراه نگفته!
سرویس 128 باید سرعت دانلودش 16 باشه! اگه شما سرویس 128 انتخاب کردی و قراردادت اینه پس مشکلی نیست حتی اگر این سرعت در دنیا منسوخ شده باشه و بقیه شرکتها هم با اسم سرویس ها بازی کنن
اگر قرار باشه شرکتها اسم واقعیه سرویسو بزارن روشون الان باید اکثر سرویس هایی که داریم به اسمی خیلی بزرگتر داشته باشن مثلا برای 256 باید بگن 3مگ!
این قضیه اسم سرویس ها هم بخاطر دور زدن محدودیتیه که همین اداره ی تنظیم مجبورشون کرده

NullCode
16-03-2013, 21:55
سلام.اگه اشتباه نکنم یه نفر یه نرم افزار خواسته بود واسه ریبوت روتر با قابلیت Schedule.من یه نرم افزار قبلا نوشته بودم یه تغییراتی دادم الان خودم استفاده می کنم.شاید بدردتون خورد
توضیحات:
دانلود:

با عرض سلام مجدد.بر حسب نیاز خودم یه تغییراتی برای سهولت کار و عملکرد بهتر برنامه دادم.برای مشاهده به این پست مراجعه کنید:

:n01:

Serial Killer
16-03-2013, 23:36
سرعت سرویس های نامحدود خیلی پایین اومده! به زور به 50 نمیرسه! :n03:
این مشکل برای منه یا برای همه همینه؟!

majideblis
17-03-2013, 10:37
پر بیراه نگفته!
سرویس 128 باید سرعت دانلودش 16 باشه! اگه شما سرویس 128 انتخاب کردی و قراردادت اینه پس مشکلی نیست حتی اگر این سرعت در دنیا منسوخ شده باشه و بقیه شرکتها هم با اسم سرویس ها بازی کنن
اگر قرار باشه شرکتها اسم واقعیه سرویسو بزارن روشون الان باید اکثر سرویس هایی که داریم به اسمی خیلی بزرگتر داشته باشن مثلا برای 256 باید بگن 3مگ!
این قضیه اسم سرویس ها هم بخاطر دور زدن محدودیتیه که همین اداره ی تنظیم مجبورشون کرده

پس با این حال تمام شرکتها دارن اشتباه میکنن اعم از شاتل و اسیاتک و ووو و... شما درست میگین خب مرد مومن فرق بین ای دی اس نامحدود با محدود چیه به نظرت؟
چرا باید سرعت نامحدود 128 باید باشه 50 کیلوبایت و سرعت محدود 128 هم باید باشه 50 کیلو بایت؟
و در ضمن اگه این طوره که شما میگین و سرعت باید یاشه 16 کیلو بایت پس چرا اومدیم ای دی اس گرفتیم همون ایرانسل 18 کیلو بایت رو به ماا میداد. پس به نظرت باید برگشت به دوران قدیم؟؟

Firebirds
17-03-2013, 10:57
با عرض سلام مجدد.بر حسب نیاز خودم یه تغییراتی برای سهولت کار و عملکرد بهتر برنامه دادم.برای مشاهده به این پست مراجعه کنید:

:n01:

سلام، دوست عزیز،

نرم افزار خیلی خوب و کارامدی هست، از طرفی خوب هم کد شده و GUI خوبی هم داره
فقط چند مورد رو من به عنوان فید بک بگم
اگه بر اساس تل نت باشه بهتر هست ( نگران باز بودن تلنت و -- نباشید، چرا که اکثر مودم ها تلت نت رو فقط برای بخش LAN باز میکنند و شما از WAN ( اینترنت ) امکان تلنت رو به مودم نخواهید داشت.)
اگر امکان تل نت اضافه شد. باید در کنارش بخش دیده شود که کاربر بتواند کامند مخصوص ریبوت مودم روتر خودش را وارد کند و نرم افزار آن را بعد از فرایند لاگین شدن داخل مودم وارد کند.

یه پیشنهاد : شما این نرم افزاری رو که نوشتی حتما در دایرکتوری های رایگان نرم افزار مثل سافت پدیا و ... آپلود کن که فقط محدود به ایران نباشه.
:n16:
این ها رو هم یه نگاه بنداز

nihilnigritude
17-03-2013, 11:08
پس با این حال تمام شرکتها دارن اشتباه میکنن اعم از شاتل و اسیاتک و ووو و... شما درست میگین خب مرد مومن فرق بین ای دی اس نامحدود با محدود چیه به نظرت؟
چرا باید سرعت نامحدود 128 باید باشه 50 کیلوبایت و سرعت محدود 128 هم باید باشه 50 کیلو بایت؟
و در ضمن اگه این طوره که شما میگین و سرعت باید یاشه 16 کیلو بایت پس چرا اومدیم ای دی اس گرفتیم همون ایرانسل 18 کیلو بایت رو به ماا میداد. پس به نظرت باید برگشت به دوران قدیم؟؟

دوست عزیز اگه میدونی سرویس 128 ینی دانلود 16 پس اعتراض شما معنی نداره در واقع شرکت هم داره محدودیت اداره تنظیمو دور میزنه هم اینکه داره بهت حال میده
همین مخابراتی که ازش سرویس داریم سرویس های محدودش در اکثر مناطق از 128 تا 2مگ که قیمتشون خیلی باهم فاصله داره روی یک پورت با سرعت یکسان بسته میشه

با اینکه از تغییر تعرفه ها و افزایش قیمت سرویس های مخابرات اصلا راضی نیستم ولی باز هم شرایطش از بقیه شرکتها خیلی بهتره. این تغییر تعرفه هم چیزی نیست که خود مخابرات خواسته باشه دلیلش هم نفوذ شرکتهای خصوصی مثل شاتل که مثله اقتاپوس روی اینترنت ایران افتادن در اداره تنظیم هست که مخابراتو مجبور به افزایش قیمت کردن.

mercurial7
17-03-2013, 11:16
دوستا الان سرعت سرویس هاس نا محدود یکی شده؟
من 512 دارم. تک لینک 200 و اگر 2-3 لینک بزارم تا 450 می ره!
می خوام ببینم بقیه در چه وضعی هستن برای هفته بعد که باید تمدید کنم ببینم کدوم رو بگیرم.
ممنون

mtchabok
17-03-2013, 11:41
سلام
من دیروز رفتم مخابرات ( الغدیر ساری ) بهشون میگم سرویس نامحدود 512 میخوام ، میگن اصلا ما نامحدود نداریم !
میگم پس چرا توی سایت مازندرانتون زدین نامحدود ، میگه ما نداریم شاید منطقه های دیگه داشته باشن .
اونوقت من :| و اون :|

خوب اینجا کسی از الغدیر نامحدود گرفته ؟

puya2010
17-03-2013, 11:55
توضیحات:
دانلود:

این چیه؟

چیکار میکنه؟

چطور باید تنظیم بشه؟

فرقش با نرم افزار های قبلی که دوستان معرفی کردن چیه؟

nihilnigritude
17-03-2013, 12:04
سلام
من دیروز رفتم مخابرات ( الغدیر ساری ) بهشون میگم سرویس نامحدود 512 میخوام ، میگن اصلا ما نامحدود نداریم !
میگم پس چرا توی سایت مازندرانتون زدین نامحدود ، میگه ما نداریم شاید منطقه های دیگه داشته باشن .
اونوقت من :| و اون :|

با پشتیبانی 2020 تماس بگیر
الان دیگه منطقه ای نیست یکپارچه کشوری شده ینی کل ایران سرویسهای مخابرات یکیه

خوب اینجا کسی از الغدیر نامحدود گرفته ؟

با پشتیبانی 2020 تماس بگیر
الان یکپارچه کشوری شده کل ایران یکیه

maskot
17-03-2013, 12:13
دوست گلم اصلش همینه که دوستمون گفتن حالا شرکت ها سرعت بالاتر می بندن برا جذب مشتریه و به قول شما نرن ایرانسل استفاده نکنن وگرنه همچین منع قانونی ندارن

bahman_0121
17-03-2013, 12:14
کلا ما ایرانیار حقمون تو تنگه باشیم و یکی بزنه تو سرمون آخه پسر خوب سرویس 128 گرفتی انتظار داری سرعتش بالای 50 باشه سرعت اصلی شما اگه 1 به 8 حساب کنی میشه 2 یا 3 کیلوبایت حالا مخابرات امده ی حال اساسی داده بهمون اون وقت شما میاین شکایت میکنین این کارا رو نکنینمیزنن کلش رو خراب میکنن
در ضمن من خودمم با سرعت مشکل داشتم ولی همش به لینک دانلود بستگی داره از آپلودباز 350 دانلود دارم ولی لینکهای معمولی دیگه 60 تا 70

Stoned.Heart
17-03-2013, 16:09
کلا ما ایرانیار حقمون تو تنگه باشیم و یکی بزنه تو سرمون آخه پسر خوب سرویس 128 گرفتی انتظار داری سرعتش بالای 50 باشه سرعت اصلی شما اگه 1 به 8 حساب کنی میشه 2 یا 3 کیلوبایت حالا مخابرات امده ی حال اساسی داده بهمون اون وقت شما میاین شکایت میکنین این کارا رو نکنینمیزنن کلش رو خراب میکنن
در ضمن من خودمم با سرعت مشکل داشتم ولی همش به لینک دانلود بستگی داره از آپلودباز 350 دانلود دارم ولی لینکهای معمولی دیگه 60 تا 70

خب این بنده خدا حق داره سرویس محدود سرعتش از این بالاتره حتی اگه بگیم 128 اسمی 1 به 8 میشه 16کیوبایت اما 1 به 8 مال ماهاس که نامحدود داریم حداقل تو خود سایت که اینطوری گفته :n01:
جالبه الان اینایی که نامحدود دارن 256 سرعتشون بین 200 تا 300ئه ماهایی که 512 نامحدود داریم هم همینطور یعنی عملا فرقی نیست !
اونوفت چطور ایشون حق شکایت برای فرق گذاشتن نداره ؟ برعکس شده مثلا ما 1 به 8 ایم اونوقت سرعت اینا رو آوردن پایین مارو بالا :n02:
نه که بهم بد بگذره با این سرعت ولی دلیل نمیشه چشمامو ببندم به روی حقیقت ! :n01:

majideblis
17-03-2013, 17:24

میشه دوستان چشماشونو نبندنو الکی حرف نزنن؟
دوست گلم سرعت 50 شاید واسه تویی که تاحالا تجربش نکردی خوب باشه ولی همه میدونن اگه مخابرات بخواد با این سرعت به بچه ها خدمات بده همه از مخابرات فراری میشن.
اولا شکایت کردم که کردم به شما مربوطی نیست میخوای برو بگو سرعتت رو بکنن 50 کیلوبایت
و دوما کسایی که تازه از مخابرات پرت گرفتن سرعتشون از 50 کیلوبایت بیشتر نمیرفت حالا تو بگو 60 70.

maskot
17-03-2013, 17:44
دوستان خواهشا در جواب دادن به همدیگر یه خورده ادب و احترام رو رعایت کنن چاله میدون که نیست مثلا همه که اینجا جز قشر دکتر ، مهندس مملکت هستین:n15:
دوستان گلم شما که اعتراض دارین مخابرات سرویس های متنوع داره و شما فرض کن مخابرات اصلا به عمد و مرض سرعت سرویس های محدود رو کرده 50-60 باز هم خلافی انجام نداده ولی الان نا محدود هاش سرعتش تا 380 میره من نمی دونم وقتی قیمت نا محدود و محدود تقریبا یکی هست و سرعتشون هم یکی هست چرا گیر دادین به این سرویس های 2 گیگ 4 گیگ بابا به جای این همه اعتراض چرا یه تغییر سرویس ساده نمی دین اگه واقعا اینقدر معترضین که اصلا ابتون با مخابرات تو یه جوب نمیره چرا شرکت رو عوض نمی کنید بابا به خدا الان خیلی ها از مخابرات راضین و به نظر بنده مخابرات فعلا بهترین سرویس ها رو ارایه میده

majideblis
17-03-2013, 18:39
دوستان خواهشا در جواب دادن به همدیگر یه خورده ادب و احترام رو رعایت کنن چاله میدون که نیست مثلا همه که اینجا جز قشر دکتر ، مهندس مملکت هستین:n15:
دوستان گلم شما که اعتراض دارین مخابرات سرویس های متنوع داره و شما فرض کن مخابرات اصلا به عمد و مرض سرعت سرویس های محدود رو کرده 50-60 باز هم خلافی انجام نداده ولی الان نا محدود هاش سرعتش تا 380 میره من نمی دونم وقتی قیمت نا محدود و محدود تقریبا یکی هست و سرعتشون هم یکی هست چرا گیر دادین به این سرویس های 2 گیگ 4 گیگ بابا به جای این همه اعتراض چرا یه تغییر سرویس ساده نمی دین اگه واقعا اینقدر معترضین که اصلا ابتون با مخابرات تو یه جوب نمیره چرا شرکت رو عوض نمی کنید بابا به خدا الان خیلی ها از مخابرات راضین و به نظر بنده مخابرات فعلا بهترین سرویس ها رو ارایه میده

حرف شما کاملا متین و باید بگم که این اقایی که فکر کنم اسمشون بهمن باشه داره به من میگه که چرا رفتی اعتراض کردی که نکنه برن سرعت ای دی اس اقا بهمنو کم کنن. و اینکه باید به هم بچه ها بگم که سرعت دانلود نامحدود تو همه جاها 20 کیلوبایته و پسرخاله ام که تو کرج زندگی میکنه و ای دی اس ال نامحدود 128مخابرات داره سرعت دانلودش 20 کیلوبایته نه بیشتر نه کمتر و کسایی که میترسن اعتراض کردن من و کسای دیگه باعث میشه که اونا ضرر کنن باید بگم که شما نترس اقا بهمن سرعتت کم نمیشه.
درضمن من اعتراض کردم چون حق خودم میدونستم و اگه بخواد بازم سرعتم کم شه بازم شکایت میکنم . واینم بگم که سرعت الان من شده 430 و شکایتمو پس گرفتم. پس خواهشا حرص نخورید که نکنه سرعتتون کم شه.

afshin b
17-03-2013, 20:33
حرف شما کاملا متین و باید بگم که این اقایی که فکر کنم اسمشون بهمن باشه داره به من میگه که چرا رفتی اعتراض کردی که نکنه برن سرعت ای دی اس اقا بهمنو کم کنن. و اینکه باید به هم بچه ها بگم که سرعت دانلود نامحدود تو همه جاها 20 کیلوبایته و پسرخاله ام که تو کرج زندگی میکنه و ای دی اس ال نامحدود 128مخابرات داره سرعت دانلودش 20 کیلوبایته نه بیشتر نه کمتر و کسایی که میترسن اعتراض کردن من و کسای دیگه باعث میشه که اونا ضرر کنن باید بگم که شما نترس اقا بهمن سرعتت کم نمیشه.
درضمن من اعتراض کردم چون حق خودم میدونستم و اگه بخواد بازم سرعتم کم شه بازم شکایت میکنم . واینم بگم که سرعت الان من شده 430 و شکایتمو پس گرفتم. پس خواهشا حرص نخورید که نکنه سرعتتون کم شه.
ببین جناب مجیدخان، قرارداد شما سرویس 128 کیلوبیت هست که میشه 16 کیلوبایت و اگه از این کمتر نباشه، هیچ شکایتی نمیتونین بکنین . با این قراداد اصلا چیزی برای شکایت کردن ندارین.
امیدوارم این بحث هرچه زودتر تموم بشه.
درمورد سرعت نامحدود هم مطمئن باشین همین روزا کم میشه. احتمالا دارن نرم افزارشون رو بروز میکنن.

bahman_0121
17-03-2013, 22:12
خیلی از دوستان از حرف من ناراحت شدن و گفتن ربطی به شما نداره که شکایت میکنیم منم نگفتم به من ربط داره :n08:فقط دارم میگم سرعت رو کلا میارن پایین
و اینم بگم من تازه به دوران رسیده نیستم مثل بعضی از آدمها که میگن اینترنت ندیده :n09:
فقط میگم هر چیزی رو بهونه نکنید و نرید شکایت بزنید اول از همه برید تو سایت php.net سرعتتون رو تست کنید بعد برید شکایت کنید که حد اقل ی دلیل براش داشته باشید
البته ی چیزه دیگه اینکه ی مدت پیش دان استریمها رو 20 مگ بود . کسی زنگ نزده مخابرات بگه من اینترنت 128 دارم ولی سرعتم از 20 مگ کمتره ؟؟؟؟:n02:

nihilnigritude
17-03-2013, 22:47
ببین جناب مجیدخان، قرارداد شما سرویس 128 کیلوبیت هست که میشه 16 کیلوبایت و اگه از این کمتر نباشه، هیچ شکایتی نمیتونین بکنین . با این قراداد اصلا چیزی برای شکایت کردن ندارین.
امیدوارم این بحث هرچه زودتر تموم بشه.
درمورد سرعت نامحدود هم مطمئن باشین همین روزا کم میشه. احتمالا دارن نرم افزارشون رو بروز میکنن.

البته ایشون از یک بابت حق دارن
طبق قانونی که اداره تنظیم گذاشته شرکتها باید سرویس 10 به 1 بدون محدودیت حجمی بدن به کاربر، در این صورت نباید سرعت کمتر باشه البته سرعت سرویس نامحدود مخابرات باز هم بیشتر از اونی هست که باید بده
درواقع وقتی سرویس حجمی میدن(محدود) بجاش سرعتو بالا میبرن تا جبران این قضیه بشه.

mohsen_1363
17-03-2013, 23:58
سرعت 340 میشه سه مگ
سه مگ نامحدود کجا میدن 16 تومن
حداقل 200 تومن پولشه
انصافا قدرشو بدونیم

majideblis
18-03-2013, 00:55
خیلی از دوستان از حرف من ناراحت شدن و گفتن ربطی به شما نداره که شکایت میکنیم منم نگفتم به من ربط داره :n08:فقط دارم میگم سرعت رو کلا میارن پایین
و اینم بگم من تازه به دوران رسیده نیستم مثل بعضی از آدمها که میگن اینترنت ندیده :n09:
فقط میگم هر چیزی رو بهونه نکنید و نرید شکایت بزنید اول از همه برید تو سایت php.net سرعتتون رو تست کنید بعد برید شکایت کنید که حد اقل ی دلیل براش داشته باشید
البته ی چیزه دیگه اینکه ی مدت پیش دان استریمها رو 20 مگ بود . کسی زنگ نزده مخابرات بگه من اینترنت 128 دارم ولی سرعتم از 20 مگ کمتره ؟؟؟؟:n02:
اینکه شما دارین حرص میخورین که چرا بعضی ها واسه سرعت پایین میرن شکایت میکنن کاملا مشهوده و اینکه همیشه ادما اون چیزی رو بیان میکنن که خودشون دوست دارن دیگران درموردش فکر کنن و اون چیزو ندارن و فکر کنم شما یکی از همون ادما هستین که اینترنت ندیده و اینکه شما خیلی فهمتون بالاست که میگی برین تو سایت سرعتتون رو تست کنید.جدیدا کشف کردین؟ قابل توجه شما کلی عکس واسه سازمان تنظیم مقررات فرستاد. میخوای خصوصوی بگو واست بفرستم.

nihilnigritude
18-03-2013, 00:59
اینکه شما دارین حرص میخورین که چرا بعضی ها واسه سرعت پایین میرن شکایت میکنن کاملا مشهوده و اینکه همیشه ادما اون چیزی رو بیان میکنن که خودشون دوست دارن دیگران درموردش فکر کنن و اون چیزو ندارن و فکر کنم شما یکی از همون ادما هستین که اینترنت ندیده و اینکه شما خیلی فهمتون بالاست که میگی برین تو سایت سرعتتون رو تست کنید.جدیدا کشف کردین؟ قابل توجه شما کلی عکس واسه سازمان تنظیم مقررات فرستاد. میخوای خصوصوی بگو واست بفرستم.

متن شکایتتو بزار چون من هم شکایت نوشتم یه جواب سربالا بهم دادن! البته من بخاطر افزایش قیمت شکایت نوشتم

سرویس حجمی 6ماهه کسی گرفته؟ شبانش چطوره؟

majideblis
18-03-2013, 01:04
البته ایشون از یک بابت حق دارن
طبق قانونی که اداره تنظیم گذاشته شرکتها باید سرویس 10 به 1 بدون محدودیت حجمی بدن به کاربر، در این صورت نباید سرعت کمتر باشه البته سرعت سرویس نامحدود مخابرات باز هم بیشتر از اونی هست که باید بده
درواقع وقتی سرویس حجمی میدن(محدود) بجاش سرعتو بالا میبرن تا جبران این قضیه بشه.

دقیقا همینه ولی چون بعضی از بچه ها این مشکلو نداشتن واسشون مهم نیست ولی اگه همین سرعت پایینو بهشون بدن میخوان مخابراتو خراب کنن.

majideblis
18-03-2013, 01:06
متن شکایتتو بزار چون من هم شکایت نوشتم یه جواب سربالا بهم دادن! البته من بخاطر افزایش قیمت شکایت نوشتم

سرویس حجمی 6ماهه کسی گرفته؟ شبانش چطوره؟

خصوصی واست میفرستم اینجا بچه ها نسبت به شکایت حساس هستن و میگن که نباید اعتراض کرد.

NullCode
18-03-2013, 01:09
سلام، دوست عزیز،

اگه بر اساس تل نت باشه بهتر هست ( نگران باز بودن تلنت و -- نباشید، چرا که اکثر مودم ها تلت نت رو فقط برای بخش LAN باز میکنند و شما از WAN ( اینترنت ) امکان تلنت رو به مودم نخواهید داشت.)
اگر امکان تل نت اضافه شد. باید در کنارش بخش دیده شود که کاربر بتواند کامند مخصوص ریبوت مودم روتر خودش را وارد کند و نرم افزار آن را بعد از فرایند لاگین شدن داخل مودم وارد کند.

یه پیشنهاد : شما این نرم افزاری رو که نوشتی حتما در دایرکتوری های رایگان نرم افزار مثل سافت پدیا و ... آپلود کن که فقط محدود به ایران نباشه.

باسلام و با تشکر از شما. بابت تلنت باید بگم من چند نا آموزش دیدم تو سایت آشیانه که هکر مودم کاربر دیگری رو فقط با داشتن IP از طریق تلنت با پسورد پیش فرض -- می کرد ارتباط بین دو کامپیوتر مسلما Lan نیست.
برای تلنت اگر بخواید که می تونید یک اسکریپت ساده بنویسید و با شدولر ویندوز یا نرم افزارهای ماکرو مثل Macro Express اون رو اجرا کنید و برای پینگ و چک کردن آنلاین هم از همین ماکرو اکسپرس میشه استفاده کرد.منتها مزیت این نرم افزار همون پروتکل مورد استفاده و ساماندهی به تنظیمات بصورت متمرکز و پی بردن سریع به وضعیت از طریق رابط گرافیکی است.
ضمنا بر حسب نیاز یک چند امکان اضافه کردم:

تغییرات نسخه جدید:

-امکان ایجاد تاخیر پس از ریبوت برای بالا آمدن کامل روتر، قبل از ادامه بررسی وضعیت به منظور زمانبندی بهتر

-امکان تعیین حداکثر تعداد ریبوت مجاز به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به روتر در صورت استفاده دراز مدت

-امکان Shutdown,Hibernate,Restart، خروج از برنامه،اجرای دستورات Shell و توقف بررسی وضعیت در صورت سپری شدن تعداد ریبوت مجاز

-امکان تعیین بررسی یا عدم بررسی در صورت آنلاین بودن در یررسی های قبلی دوره جاری
لینک پست:
دانلود:

bahman_0121
18-03-2013, 01:10

حق با شما هست اصلا اینقدر برو شکایت کن جونت در بیاد من دارم چی میگم شما دارین چی میگین برو مشکلتو طوره دیگه ای حل کن و اینم بدون اشکال از مخابرات نیست ی جای کار خودتون میلنگه خیلیها مشکل سرعت داشتن که خودم براشون درست کردم تا علم کاری رو هم ندارین الکی حرفتون رو توجیه نکنید عکستون هم بدرد من نمیخوره برید مشکلتون رو از راه علمی حل کنید منم حرص نمیخورم نترس دوسته من اصلا باید حرص چی رو بخورم

majideblis
18-03-2013, 01:19
حق با شما هست اصلا اینقدر برو شکایت کن جونت در بیاد من دارم چی میگم شما دارین چی میگین برو مشکلتو طوره دیگه ای حل کن و اینم بدون اشکال از مخابرات نیست ی جای کار خودتون میلنگه خیلیها مشکل سرعت داشتن که خودم براشون درست کردم تا علم کاری رو هم ندارین الکی حرفتون رو توجیه نکنید عکستون هم بدرد من نمیخوره برید مشکلتون رو از راه علمی حل کنید منم حرص نمیخورم نترس دوسته من اصلا باید حرص چی رو بخورم

مثل اینکه شما متوجه نشدی مهم نیست. ولی اینو بدون که سرعتم 430 هستش الان و شکایتمو پس گرفتم اینو قبل گفته بودم واینکه مشکل کمی سرعت تنها مختص من نبودکه داری میگی کار علمی و حل عملی.دیگه جواب نمیدم چون دلیلی نداره بهت جواب بدم . و در کل طرز حرف زدنتو تغییر بده. زیاد خوب نیست اینطور حرف زدن. میتونستم جوابتو بدم ولی همیشه جواب های هوی نیست.

bahman_0121
18-03-2013, 01:29
مثل اینکه شما متوجه نشدی مهم نیست. ولی اینو بدون که سرعتم 430 هستش الان و شکایتمو پس گرفتم اینو قبل گفته بودم واینکه مشکل کمی سرعت تنها مختص من نبودکه داری میگی کار علمی و حل عملی.دیگه جواب نمیدم چون دلیلی نداره بهت جواب بدم . و در کل نهوه حرف زدنتو برو تغییر بده. زیاد خوب نیست اینطور حرف زدن. میتونستم جوابتو بدم ولی همیشه جواب های هوی نیست.

برو بابا برام ار صحبت کردن نگو که خوب بلدم با شما چطور حرف بزنم امدی بهم گفتی داری به نفع خودت حرف میزنی حالا کم اوردی داداش ی حرفی میزنی پاش وایسا گاگول گیر اوردی مثلا میخوای چی بگی حداقل ی حرف بزن آدم قانع بشه من میگم مشکلتون رو علمی حل کنید میای برای سخنرانی میکنی و اینکه من نگفتم بیا بهم جواب پس بده فقط میگم حرف میزنی بدون داره چی در میاد از دهنت مگه چیزه شنیده بودی که میخوای جواب من رو سر بالا بدی

mehr_1987
18-03-2013, 08:31
سلام
من از آمل هستم و می خوام ای دی اس ال بگبرم تا حالا فقط از اینترنت gprs و دیال آپ استفاده کردم
چند تا سوال دارم تو آمل کدوم شرکت سرویس ای دی اس ال از همه بهتره من برام سرعت دانلود خیلی مهمه
آیا ای دی اس مخابرات از شرکت های خصوصی بهتره ؟ تعرفه های مخابرات رو از کجا باید بگیرم ؟
اگه بخوام از مخابرات ای دی اس ال بگیرم برای سرعت بالای 128 چه مدارکی لازمه ؟ کارت دانشجویی یا چیز دیگه ؟
تو آمل از مخابرات کدوم منطقه سرویس بگیرم ؟ کدومشون بهتره ؟ اینطوری که من تو این انجمن خوندم مثل این که تو مخابرات 128 با 256 و 512 زیاد با هم از نظر سرعت فرقی ندارن دلیلش چیه ؟
آقا خلاصه یه راهنمایی اساسی به من یدید دیگه از دست اینترنت کم سرعت خلاص شم.

majideblis
18-03-2013, 08:43
برو بابا برام ار صحبت کردن نگو که خوب بلدم با شما چطور حرف بزنم امدی بهم گفتی داری به نفع خودت حرف میزنی حالا کم اوردی داداش ی حرفی میزنی پاش وایسا گاگول گیر اوردی مثلا میخوای چی بگی حداقل ی حرف بزن آدم قانع بشه من میگم مشکلتون رو علمی حل کنید میای برای سخنرانی میکنی و اینکه من نگفتم بیا بهم جواب پس بده فقط میگم حرف میزنی بدون داره چی در میاد از دهنت مگه چیزه شنیده بودی که میخوای جواب من رو سر بالا بدی

برو بابا چیه. چند سالته شما؟:n13:حرف زدن بلدی؟ آفرین پسر خوب.پس بازم تلاش کن.داداش من اینجا جای این حرفا نیست که بخوام کم بیارم و اینکه ارزش حرف زدن نداری و گفتم دیگه جوابتو نمیدم چون قبلا جوابتو دادم و نیازی نمیبینم بهت جواب بدم.

maskot
18-03-2013, 08:44
سلام
من از آمل هستم و می خوام ای دی اس ال بگبرم تا حالا فقط از اینترنت gprs و دیال آپ استفاده کردم
چند تا سوال دارم تو آمل کدوم شرکت سرویس ای دی اس ال از همه بهتره من برام سرعت دانلود خیلی مهمه
آیا ای دی اس مخابرات از شرکت های خصوصی بهتره ؟ تعرفه های مخابرات رو از کجا باید بگیرم ؟
اگه بخوام از مخابرات ای دی اس ال بگیرم برای سرعت بالای 128 چه مدارکی لازمه ؟ کارت دانشجویی یا چیز دیگه ؟
تو آمل از مخابرات کدوم منطقه سرویس بگیرم ؟ کدومشون بهتره ؟ اینطوری که من تو این انجمن خوندم مثل این که تو مخابرات 128 با 256 و 512 زیاد با هم از نظر سرعت فرقی ندارن دلیلش چیه ؟
آقا خلاصه یه راهنمایی اساسی به من یدید دیگه از دست اینترنت کم سرعت خلاص شم.
دوست عزیز به نظر من مخابرات فعلا بهترین گزینه هست البته من بابل زندگی می کنم و از وضع امل دقیق خبر ندارم ولی اگه دانلود براتون مهمه بهترین گزینه برا شما 512 نا محدود مخابرات هست البته الان یه هفته ای میشه که سرعت های نا محدود همه رفته رو 380 ولی به احتمال زیاد موقتی هست شما فعلا ماه اول رو 128 بگیرین اگه خدایی نکرده مخابرات دوباره سرویس ها رو به حالت قبل برگردون از پنل کاربریتون دوباره می تونین ارتقا سرویس بدین و 512 رو انتخاب کنین

maskot
18-03-2013, 08:48
دوستان یه گزینه وجود داره به نام پیغام خصوصی که افراد می تونن برا هم پیام بفرستند کل کل و دعواتون رو برید اونجا انجام بدین والا بد و بیرا گفتناتون به هم هیچ جذابیتی برا ما نداره بچه که نیستین دیگه هر چیزی حدی داره:n15:مجید جان بهمن جان روی صحبتم مستقیم با شما دو دوست گرام هست:n03:

sazman1
18-03-2013, 10:31
میخواستم بدونم ترافیک شبانه رایگان فقط مختص کسانی هست که قرارداد شش ماهه بستن؟
معمولا همه شرکت ها همینطوری ترافیک شبانه شون رایگانِ که!نه؟

maskot
18-03-2013, 10:38
میخواستم بدونم ترافیک شبانه رایگان فقط مختص کسانی هست که قرارداد شش ماهه بستن؟
معمولا همه شرکت ها همینطوری ترافیک شبانه شون رایگانِ که!نه؟
متاسفانه مخابرات فقط 6 ماه به بالا شبانه داره شما می تونید از سرویس نا محدود استفاده کنید

sazman1
18-03-2013, 10:48
درسته که این سوال جاش اینجا نیست. اما احساس کردم اینجا میتونم راهنمایی بهتری بگیرم.
یه مدل از مودمهای وایرلس با برد بالا میتونید معرفی کنید تا سقف صد هزار تومن؟

citrus88
18-03-2013, 10:55
من طرح قدیم 256 دارم دو روزه حداکثر سرعتم شده 40
کسی مشکللی داره اینچنینی؟

Serial Killer
18-03-2013, 11:39
یکی بگه سرعت 512 نامحدود چنده در حال حاضر؟
مال من 3 روزه بیشتر از 80 90 نمیره! :n03:

keyvan13611361
18-03-2013, 12:31
یکی بگه سرعت 512 نامحدود چنده در حال حاضر؟
مال من 3 روزه بیشتر از 80 90 نمیره! :n03:

سلام
از قراره معلوم سرعت ها بستگي به لينک داره:

512 نامحدود دارم

راسخون:

مولتي شِير: بين 80-100متغييره، اينم اتفاقي بود

پي سي دانلود:

nihilnigritude
18-03-2013, 13:15
من طرح قدیم 256 دارم دو روزه حداکثر سرعتم شده 40
کسی مشکللی داره اینچنینی؟

من هم 256 طرح قدیم دارم الان سرعتم 360 هست. سروری که ازش دانلود میکنی هم میتونه تاثیر داشته باشه

citrus88
18-03-2013, 13:52
من هم 256 طرح قدیم دارم الان سرعتم 360 هست. سروری که ازش دانلود میکنی هم میتونه تاثیر داشته باشه
سایت آپارات همیشه فول سرعت بود
اما افتضاح شده
کلا همه ی سایت ها شده 40
گرفتاری شدیما..

Serial Killer
18-03-2013, 14:18
سلام
از قراره معلوم سرعت ها بستگي به لينک داره:

512 نامحدود دارم

راسخون:

مولتي شِير: بين 80-100متغييره، اينم اتفاقي بود

پي سي دانلود:

منم 512 نامحدود دارم
100 البته که ربط داره ولی تا این حد؟؟
در ضمن سرعت من خیلی پایین تره نسبت به مال شما

راسخون:

پی سی دانلود:

سرعتم کلا خیلی پایینه.... از بقیه سایتها مثل آپلودباز یا حتی مدیافایر بیشتر 80 یا 90 نمیره :n28:

bahman_0121
18-03-2013, 15:09
منم 512 نامحدود دارم

راسخون:

پی سی دانلود:

سرعتم کلا خیلی پایینه.... از بقیه سایتها مثل آپلودباز یا حتی مدیافایر بیشتر 80 یا 90 نمیره :n28:

دوسته عزیز چک کنید شاید مشکل از سیم کشی باشه

nihilnigritude
18-03-2013, 15:13
منم 512 نامحدود دارم

راسخون:

پی سی دانلود:

بستگی داره به پورتی که خط شما روش قرار داره که در هر مرکز مخابراتی متفاوت هست.

maskot
18-03-2013, 16:00
تو زمان اوج مصرف مخابرات مثل شبانه سابق روی تک لینک محدودیت می زاره اگه دقت کنید تا قبل ساعت 12 سرعت تک لینک 380 هست اما بعد ساعت 12 سرعت تک لینک 90-100 میشه

Serial Killer
18-03-2013, 16:12
دوسته عزیز چک کنید شاید مشکل از سیم کشی باشه

از سیم کشی مطمئنم... مشکلی نداره
مساله اینه که وقتی اسپید تست میگیرم حدودا 300 و خورده ای نشون میده ولی سرعت واقعیم خیلی پایین تره
شما راه حلی دیگه ای ندارید؟

Serial Killer
18-03-2013, 16:16
بستگی داره به پورتی که خط شما روش قرار داره که در هر مرکز مخابراتی متفاوت هست.

یعنی چطور؟ شنیدم که میگن پورتهای جدید سرعتشون بیشتر از 50 نمیره ولی منکه از مشترکین جدید نیستم بیشتر از 6 ماهه از مخابرات سرویس میگیرم :44:

NullCode
18-03-2013, 16:48
سلام، دوست عزیز،

باسلام و با تشکر از شما. بابت تلنت باید بگم من چند نا آموزش دیدم تو سایت آشیانه که هکر مودم کاربر دیگری رو فقط با داشتن IP از طریق تلنت با پسورد پیش فرض -- می کرد ارتباط بین دو کامپیوتر مسلما Lan نیست.
برای تلنت اگر بخواید که می تونید یک اسکریپت ساده بنویسید و با شدولر ویندوز یا نرم افزارهای ماکرو مثل Macro Express اون رو اجرا کنید و برای پینگ و چک کردن آنلاین هم از همین ماکرو اکسپرس میشه استفاده کرد.منتها مزیت این نرم افزار همون پروتکل مورد استفاده و ساماندهی به تنظیمات بصورت متمرکز و پی بردن سریع به وضعیت از طریق رابط گرافیکی است.
ضمنا بر حسب نیاز یک چند امکان اضافه کردم:

تغییرات نسخه جدید:

-امکان ایجاد تاخیر پس از ریبوت برای بالا آمدن کامل روتر، قبل از ادامه بررسی وضعیت به منظور زمانبندی بهتر

-امکان تعیین حداکثر تعداد ریبوت مجاز به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به روتر در صورت استفاده دراز مدت

-امکان Shutdown,Hibernate,Restart، خروج از برنامه،اجرای دستورات Shell و توقف بررسی وضعیت در صورت سپری شدن تعداد ریبوت مجاز

-امکان تعیین بررسی یا عدم بررسی در صورت آنلاین بودن در یررسی های قبلی دوره جاری

لینک پست:
دانلود:

NullCode
18-03-2013, 16:50
سلام، دوست عزیز،

bahman_0121
18-03-2013, 17:26
مساله اینه که وقتی اسپید تست میگیرم حدودا 300 و خورده ای نشون میده ولی سرعت واقعیم خیلی پایین تره

ببین داداش من برات ی سایتی رو پیام خصوصی میکنم برو ازش دانلود کن ببین سرعتت تا چند میره کمه کمش تا 200 میره من خودمم از همین سایت دانلود میکنم

mohsen_1363
18-03-2013, 22:09
امروز مجبور بودن یه فایل 6 گیگی رو بگیرم
واجبم بود زودتر به یکی بدم
خدا خیرشون بده تو 5 ساعت گرفتم
نمیدونم تا کی به این خوبی میمونه

citrus88
18-03-2013, 22:26
سرعت من کم شده بود شده بود 40
اسپلیتر اتاقمو با اسپلیتر تلفنی که تو اتاق دیگس عوض کردم
snr خطم بود 5 اما بعد این که اسپلیترو عوض کردم شد 10 و سرعت دانلودم شد 380

Serial Killer
18-03-2013, 23:57
سرعت من کم شده بود شده بود 40
اسپلیتر اتاقمو با اسپلیتر تلفنی که تو اتاق دیگس عوض کردم
snr خطم بود 5 اما بعد این که اسپلیترو عوض کردم شد 10 و سرعت دانلودم شد 380

این کارم کردم جواب نداد!
ببخشید SNR چیه؟!

citrus88
19-03-2013, 00:47
توی مودمت که بری معمولا 192.168.1.1
هستش تو قسمت پایین نوشته snr
که بچه ها قسمت های قبل توضیح دادن
مشکل از دوشاخ و اسپلیترم بود
شما snr تو چک کن ... اگه از 10 کمتر باشه مشکل پیش میاره

Serial Killer
19-03-2013, 01:59
توی مودمت که بری معمولا 192.168.1.1
هستش تو قسمت پایین نوشته snr
که بچه ها قسمت های قبل توضیح دادن
مشکل از دوشاخ و اسپلیترم بود
شما snr تو چک کن ... اگه از 10 کمتر باشه مشکل پیش میاره

مودم شما چیه؟
میتونی با عکس توضیح بدی؟
ماله من همچین چیزی نداره
هیچ جایی SNR ننوشته!

kamyabsoft
19-03-2013, 08:52
یه سوال قبلا مخابرات مازندران نامحدود نداشت الان داره ؟؟؟؟
سوال دومم اینه دو مگ نامحدود یا 1 مگ نامحدود چقدر سرعت میده ؟؟؟؟

majideblis
19-03-2013, 10:03

دوستان این همون snr هستش که دارین ازش حرف میزنید؟ الان واسه من چه طوره؟ یعنی مشکل اسپلیترمه؟
سرعتم تو تک لینک خیلی پایینه 100 120 بستگی به لینک داره.

ali1933
19-03-2013, 10:48
snr یعنی Signal-to-noise ratio
به معنای نسبت سیگنال به نویزه
برای شما هم مقدارش خوبه!

citrus88
19-03-2013, 11:49
مودم شما چیه؟
میتونی با عکس توضیح بدی؟
ماله من همچین چیزی نداره
هیچ جایی SNR ننوشته!
مودمم tp-link هستش
توی مرورگرت شماره192.168.1.1 رو بزنی بعد یوزر نیم پسوورد admin هستش
بعد یه صفه ای میاد تو قسمت پایینش snr نوشته
شما کدوم طرحو داری؟

mazimazimazi
19-03-2013, 12:00
سرعت های نامحدود 512 رو آرودن پایین؟ من الان 4 تا لینک گذاشتم برای دانلود در مجموع 100 کیلوبایت دانلود دارم :n03:

nihilnigritude
19-03-2013, 12:21
سرعت های نامحدود 512 رو آرودن پایین؟ من الان 4 تا لینک گذاشتم برای دانلود در مجموع 100 کیلوبایت دانلود دارم :n03:

انگار امروز همه ی سرویسها سرعتش اومده پایین. سرعتم از 300 پایین نمیومد الان شده 100

mohsen_1363
19-03-2013, 14:18
266 نامحدود
تک لینک 120 تا
3 لینک 350 تا
تست از دانلود ها

mazimazimazi
19-03-2013, 14:30
266 نامحدود
تک لینک 120 تا
3 لینک 350 تا
تست از دانلود ها

سرعت همچنان پایینه مجموعا 100 تا .شما کدوم منطقه مخابراتی هستی؟

nihilnigritude
19-03-2013, 15:28
سرعت خیلی پایین اومده جالبه که اکثر سایتها باز نمیشه اما این سایتهارو ببینید با چه سرعتی داره باز میشه :

تست اینترنت ملی آیا؟ چی دارن به سرمون میارن؟؟ :n15:

mohsen_1363
19-03-2013, 16:54
سرعت همچنان پایینه مجموعا 100 تا .شما کدوم منطقه مخابراتی هستی؟
بهشهر
الان هم همه چیز اوکیه
تک لینک 190 تا
350 تا

mypdf
19-03-2013, 17:45
دوستانی که نامحدود دارن دان استریم مودم تغییری میکنه یا رو 3292 هست؟ الان سرعت دانلود از سرور خوب چنده

mohsen_hot20
19-03-2013, 18:20
سال نو برهمه عزیزان مبارک

kamyabsoft
19-03-2013, 18:30
دوستان قائمشهری کسی اینجا هست سرعت 2 مگ یا 1 مگ نامحدود داره ؟ سرعت چند میده ؟؟؟

Serial Killer
19-03-2013, 20:52
مودمم tp-link هستش
توی مرورگرت شماره192.168.1.1 رو بزنی بعد یوزر نیم پسوورد admin هستش
بعد یه صفه ای میاد تو قسمت پایینش snr نوشته
شما کدوم طرحو داری؟

مودم من Meganet هستش و اینم صفحه ای که شما میگین ولی همونطور که میبینید خبری از SNR نیست!

mohammad6947
19-03-2013, 22:15
سرعت خیلی پایین اومده جالبه که اکثر سایتها باز نمیشه اما این سایتهارو ببینید با چه سرعتی داره باز میشه :

تست اینترنت ملی آیا؟ چی دارن به سرمون میارن؟؟ :n15:

دوست عزیز
سایت هایی که معرفی کردید سرور هاشون داخلی هستن
برای همین هم سرعت دانلود و باز شدن صفحه هات سرور های داخلی حدود 4 برابر سرور های خارجی هست
سرور اول در خوزستان و سرور دوم در تهران هست

bahman_0121
19-03-2013, 23:16
سلام به دوستان عزیز کسی میدونه دانلود امشب به چه صورته و باید کی استارت بزنیم آخه ساعت تغییر میکنه

nihilnigritude
19-03-2013, 23:35
دوست عزیز
سایت هایی که معرفی کردید سرور هاشون داخلی هستن
برای همین هم سرعت دانلود و باز شدن صفحه هات سرور های داخلی حدود 4 برابر سرور های خارجی هست
سرور اول در خوزستان و سرور دوم در تهران هست

بله اینو میدونستم. بخاطر همون شایعات مربوط به اینترنت ملی این لینکهارو گذاشتم چون در این مدت مثل امروز که دسترسی به دنیا قطع میشه این سایتها خیلی راحت با بالاترین سرعت کار میکنن.:n15:

citrus88
19-03-2013, 23:44
مودم من Meganet هستش و اینم صفحه ای که شما میگین ولی همونطور که میبینید خبری از SNR نیست!

wireless داره مودمت؟