PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان مازندران

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

maskot
08-02-2013, 14:35
سلام ... ببخشید در این مورد که تک لینک 60 هست اگه 6-7 تا لینک همزمان بزاری ته سرعت یعنی به 380 می رسه بیشتر توزیح میدین
من از اینترنت مخابرات قائمشهر 256 8 گیگ دارم استفاده میکنم که دانلود رایگان 2هفته ای میشد که شبی 250 تا 300 مگ دانلود میکردم فعلا هم بیخیال شدم
.....................................
بزار برات با مثال توضیح بدم مثلا داری یه سریال رو دانلود می کنی وقتی قسمت 1 رو می زاری برا دانلود می بینی سرعت از 60 بیشتر نمیشه حالا اگه همزمان قسمت های دیگه رو هم بزاری برا دانلود یعنی همزمان 5 قسمت سریال رو دانلود کنی هر کدوم از لینک های دانلودت اگه 40 تا سرعت هم داشته باشن مجموع اینا میشه 200 و تا صبح اگه همین ترتیب رو حفظ کنی می بینی که تونستی چیزی بین 2-3 گیگ دانلود کنی البته اینم در نظر داشته باش که از لینک های خوب برا دانلود استفاده کن مثل mul.ir یا warez6.in و سایت های مانند اینا تا بتونی دانلود قابل قبول داشته باشی امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

sirius_black
08-02-2013, 16:55
سلام دوستان
من بتازگی سرویس 1 ساله 128 کیلوبایت رو گرفتم. اصلا هیچی در موردش نمی دونم . مخابرات هم جواب ادم رو نمیده.
سوالایی که دارم
1-چند گیگ تو یک سال دارم و می تونم مصرف کنم
2-دانلود رایگان داره یا نه؟ اگر داره از چه ساعتی شروع میشه و چه ساعتی تموم میشه
مرسی از همگی

evil_hackerz2000
08-02-2013, 17:10
سلام دوستان
من بتازگی سرویس 1 ساله 128 کیلوبایت رو گرفتم. اصلا هیچی در موردش نمی دونم . مخابرات هم جواب ادم رو نمیده.
سوالایی که دارم
1-چند گیگ تو یک سال دارم و می تونم مصرف کنم
2-دانلود رایگان داره یا نه؟ اگر داره از چه ساعتی شروع میشه و چه ساعتی تموم میشه
مرسی از همگی

سلام دوسته من برای فهمیدن از تمامی مشخصات ای دی اس الت باید وارد این لینک ( پنل مدیریتی اکانت ای دی اس الت ) بشی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(حواست باشه که وقتی میخوای وارد این لینک بشی از برنامه هایی که آی پیتو حالا به هر نحوی عوض میکنن مثل چیز پی ان چیلترشکن یا ... استفاده نکنی ، چون وقتی آی پیت غیر آی پی مخابرات باشه این پیج باز نمیشه )
username : همون که رو مودت کانفینگ شده
password :همون که رو مودت کانفینگ شده

در مورد سوال دومت هم باید بگم خوده مخابرات هم اکنون تو هیچ کدوم از سایت هاش به صورت مکتوب اعلام نکرده که شبانه رایگان وجود داره ، ولی با این حال شبانه رایگان هست همه روزه از ساعت 1 بامداد تا 6 صبح که بهتره لینکایی که در ساعات رایگان دانلود میکنی از 01:15 شروع کنی و 05:45 استپ بدی (به خاطر مشکلات هدر رفتن ترافیک که برای بعضی از دوستان پیش اومد این کارو کن)

citrus88
08-02-2013, 18:43
سلام ... ببخشید در این مورد که تک لینک 60 هست اگه 6-7 تا لینک همزمان بزاری ته سرعت یعنی به 380 می رسه بیشتر توزیح میدین
من از اینترنت مخابرات قائمشهر 256 8 گیگ دارم استفاده میکنم که دانلود رایگان 2هفته ای میشد که شبی 250 تا 300 مگ دانلود میکردم فعلا هم بیخیال شدم
.....................................
دقیقا......

dslbehzad
09-02-2013, 01:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.mp4

abolfazlwest72
09-02-2013, 02:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d.mp4

سلام این چیه گذاشتی

sae6569
09-02-2013, 08:19
وضعیت دانلود رایگان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

citrus88
09-02-2013, 11:22
وضعیت دانلود رایگان

از سرورهایی هست که میشه شب تا 7 گیگ هم دانلودید
مهم اینه که سرور چی باشه
سایت های مثل آپلود باز رو نابود کردن

hoseynn
09-02-2013, 12:16
یه سوال دارم ولی نامربوط به تاپیک. اگه کسی میدونه پ.خ کنه
من یه lcd دارم که حدود 8 متر از کامپیوترم دوره. پشتش هم نوشته dvi و hdmi ولی dvi که داره فقط جای 2تا فیش داره
راهنماییم میکنین که چهطور از dvi استفاده کنم؟
اینم عکسش

maskot
09-02-2013, 13:03
من یه lcd دارم که حدود 8 متر از کامپیوترم دوره. پشتش هم نوشته dvi و hdmi ولی dvi که داره فقط جای 2تا فیش داره
اینم عکسش

بهتر بود سوالتو تو جای مناسبش می پرسیدی هم زودتر جواب می گرفتی هم نظم تاپیک بهم نمی خورد با این حال
با توجه به عکسی که گذاشتی برا وصل کردن کامپیوترت 2 راه داری یا یه کابل hdmi بخری و با اون وصل کنی خلاص یا اینکه یه کابل vga رو پشت lcd وصل کنی و خروجی صدا کامپیوتر رو با فیش به اون فیش pc/dvi audio in وصل کنی
راستی lcd تون سامسونگه درسته:n10:

sae6569
09-02-2013, 13:10
اینم عکسش

اگه درست متوجه منظورتون شده باشم میخواهید کامپیوتر خودتونو به ال سی دی وصل کنید
شما باید یک کابل اچ دی ام ای بگیرید و به کارت گرافیک سیستم وصل کنید البته اگه کارت گرافیک سیستم شما اچ دی ام ای رو ساپورت کنه
در رابطه با فاصله 8 متری هم گمون نکنم کابلی با این اندازه وجود داشته باشه

mohammad6947
09-02-2013, 14:03
اینم عکسش

دوست عزیز
اگر کیفیت بالا رو میخوای باید از کابل HDMI استفاده کنی اما
به نظر من بهتر بیخیال کابل HDMI بشی چون کابل 1.5متر HDMI حدود 14 هزار تومن قیمتشه چه برسه به 8 متر:n13:
اما کابل های vga رو تمام کارت گرافیک ها ساپورت میکنن و همچنین ارزونتر هستن (مثلا 10 متر کابل vga حدود 20 هزار تومن هست) اما کیفیتش به کابل HDMI نمیرسه

hossein019940
09-02-2013, 15:21
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: ما قیمت اینترنت را افزایش نمی‎دهیم
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران وعده داد: شرکت مخابرات تعرفه‎های دسترسی به اینترنت را افزایش نخواهد داد بلکه افزایش در کیفیت سرویس و خدمات خواهد بود.

مهندس "مظفر پوررنجبر" در گفت‎وگو با خبرنگار سیتنا (citna.ir) تاکید کرد: تلاش ما بر این است که یک مسیر استاندارد را در پیش بگیریم که همه‏‎ی مردم بتوانند از پهنای باند خوب استفاده کنند و در این راستا تلاش می‎کنیم کیفیت سرویس و خدمات ارائه شده توسط این شرکت در جای جای کشور را افزایش دهیم.

وی در پایان تاکید کرد: شرکت مخابرات ایران قیمت دسترسی به اینترنت را افزایش نخواهد داد.

maskot
09-02-2013, 15:26
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: ما قیمت اینترنت را افزایش نمی‎دهیم
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران وعده داد: شرکت مخابرات تعرفه‎های دسترسی به اینترنت را افزایش نخواهد داد بلکه افزایش در کیفیت سرویس و خدمات خواهد بود.

مهندس "مظفر پوررنجبر" در گفت‎وگو با خبرنگار سیتنا (citna.ir) تاکید کرد: تلاش ما بر این است که یک مسیر استاندارد را در پیش بگیریم که همه‏‎ی مردم بتوانند از پهنای باند خوب استفاده کنند و در این راستا تلاش می‎کنیم کیفیت سرویس و خدمات ارائه شده توسط این شرکت در جای جای کشور را افزایش دهیم.

وی در پایان تاکید کرد: شرکت مخابرات ایران قیمت دسترسی به اینترنت را افزایش نخواهد داد.
کلا اینا قصد دارن تمام نلاششون رو بکنن تا قوانین جدید و ترفند های مختلف شرکت های خصوصی رو تو منگنه قرار بدن و کاربرا رو مجبور به استفاده ار adsl مخابرات کنند

shoeib
09-02-2013, 19:36
دوستان مگه شبانه از ساعت 1 نیست؟!
پس چرا هر سری من از 1 میذارم دانلود بشه تا 6 صبح کُلی از حجمم کم میکنه؟!!!! :n27:
فقط همین دیشب 1.5 گیگ مصرف شده!
نکنه از ساعت 2 محاسبه میشه؟!

hoseynn
09-02-2013, 20:22
بهتر بود سوالتو تو جای مناسبش می پرسیدی هم زودتر جواب می گرفتی هم نظم تاپیک بهم نمی خورد با این حال
با توجه به عکسی که گذاشتی برا وصل کردن کامپیوترت 2 راه داری یا یه کابل hdmi بخری و با اون وصل کنی خلاص یا اینکه یه کابل vga رو پشت lcd وصل کنی و خروجی صدا کامپیوتر رو با فیش به اون فیش pc/dvi audio in وصل کنی
راستی lcd تون سامسونگه درسته:n10:
درسته. سامسونگه. 32 اینچ. usb فیلم ساپورت نمیکنه. واسه همین بدبختی دارم. میخوام از کامپیوتر خونگی که فاصله زیادی با lcd داره یه کابل بزنم. اگه از تبدیل کننده استفاده کنم چی؟
اصلا کابل به متراژ بالا حدود 8 یا 10 متر هست که اینو ساپورت کنه؟
ممنون از همه دوستان. میدونم نظم تاپیکو به هم ریختم ولی این همه فیلم گرفتم. خسته شدم بس پشت pc نشستم فیلم دیدم
میخوام خلاص بشم.

citrus88
09-02-2013, 20:45
درسته. سامسونگه. 32 اینچ. usb فیلم ساپورت نمیکنه. واسه همین بدبختی دارم. میخوام از کامپیوتر خونگی که فاصله زیادی با lcd داره یه کابل بزنم. اگه از تبدیل کننده استفاده کنم چی؟
ممنون از همه دوستان. میدونم نظم تاپیکو به هم ریختم ولی این همه فیلم گرفتم. خسته شدم بس پشت pc نشستم فیلم دیدم
میخوام خلاص بشم.
1% هم حساب کنی سوالت به این تایپیک مربوط نمیشه
من نمیدونم فقط چی فکر کردی که سوالتو اینجا مطرح کردی
جالبه واقعن...

hoseynn
09-02-2013, 20:48
1% هم حساب کنی سوالت به این تایپیک مربوط نمیشه
من نمیدونم فقط چی فکر کردی که سوالتو اینجا مطرح کردی
جالبه واقعن...
واقعا؟؟!!!
خو مهندس من خودم دارم میگم سوالم به این تاپیک مربوط نمیشه.

smohsen
09-02-2013, 21:01
میخوام خلاص بشم.
لول منم همین مشکل رو دارم
اما بی هزینه ترین کار جابجا کردن کیسه :n02:
کابل تصویری بلند هم احتمالا پیدا میشه و حتی می تونن برات درست کنن
ولی خوب ارزش نداره این همه هزینه کنی:n07:

hoseynn
09-02-2013, 23:02
این حرف شما مثل این میمونه
وسط مهمونی بگوزی بعد بگی شرمنده خودم می دونستم جاش اینجا نبود
صراحت بیانت منو کشته.... .
این بحث تمومه.
یه سوال دارم.
ساعت دانلود رایگان چنده؟

evil_hackerz2000
09-02-2013, 23:19
این بحث تمومه.
یه سوال دارم.
ساعت دانلود رایگان چنده؟

1:15 تا 6:45

hoseynn
09-02-2013, 23:23
خیلی باحال بود داداش ، خیلی مثال دقیقی زدی :n19::n07::n07:
خوشت اومداااااا!!!!!!

majideblis
10-02-2013, 00:18
سلام به برو یچه های ای دی اس مخابرات
من یه 16 روزه از نت اسیاتک استفاده میکنم سرعت شبانه اش در حد تیم ملی پایینه یعنی سرعت شبانه اش 30 کیلوبایته از این مقدار بیشتر نمیشه.میخواستم بدونم شما بچه های مخابرات وضعتون چطوره
من سرویسم 128 هستش.ممنون میشه همه جواب منو بدن

hossein019940
10-02-2013, 00:44
من یه 16 روزه از نت اسیاتک استفاده میکنم سرعت شبانه اش در حد تیم ملی پایینه یعنی سرعت شبانه اش 30 کیلوبایته از این مقدار بیشتر نمیشه.میخواستم بدونم شما بچه های مخابرات وضعتون چطوره
سرعت روزای آسیاتک چقدره؟
شبانه مخابرات بدرد نمیخوره شبی 1 گیگ هم شاید دانلود کنیم .
من میخوام بیام آسیاتک فقط ازش راضی هستی؟
سرعتش تو روز چقدر میشه حداکثر؟

maskot
10-02-2013, 12:37
دوست عزیز مخابرات همه جا کیفیت یکسان نداره حتی ممکنه برا همسایه دیوار به دیوار هم کیفیتش فرق کنه ولی تو حالت عادی سرعت در روز روی 380 هست و شبانه هم از 2-4 گیگ میشه دانلود کرد البته سرعت تک لینک 60 هست که با گذاشتن چند لینک همزمان برای دانلود می تونین به نهایت سرعت برسین ولی مطمین باشین با 10 تمومن پول و 4 گیگ در ماه ترافیک برای سویس 128 مخابرات به مراتب از این سرویس اسیاتک که دارین بهتره چه از نظر قیمت چه از نظر سرعت

mohsen_1363
10-02-2013, 12:57
این بحث تمومه.
یه سوال دارم.
ساعت دانلود رایگان چنده؟
ساعت یا سرعت
ساعت 1-6 am
سرعت هم تک لینک 50 تا
.......................
خدا پدرمادر راپیدشیر بیامرزه لینکاشو مستقیم کرده برا همه
دیشب با 12 لینک راپیدیشر تونستم به سرعت 348 برسم

dslbehzad
10-02-2013, 12:57
تیتر جدید سایت مخابرات

بزودی تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت
شرکت مخابرات استان مازندران

mohsen_1363
10-02-2013, 13:14
حتما میخان گرون تر کنن

maskot
10-02-2013, 14:22
حتما میخان گرون تر کنن
می خوان قانون جدید رو اجرا کنن یعنی به ازای هرچی مصرف کردی پول بدی که اگه با توجه به همون مسایلی که تو یه تاپیک دیگه بحث شده بود باشه 50 درصد حداقل گرونتر میشه اونم برا سرویس 128 بقیه سرویس ها هم عمرا بصرفه البته بازم باید امیدوار بود مخابرات هیچ وقت ریسک کنار گذاشتن سرویس طرح قدیم رو نمیکنه

hossein019940
10-02-2013, 14:26
می خوان قانون جدید رو اجرا کنن یعنی به ازای هرچی مصرف کردی پول بدی که اگه با توجه به همون مسایلی که تو یه تاپیک دیگه بحث شده بود باشه 50 درصد حداقل گرونتر میشه اونم برا سرویس 128 بقیه سرویس ها هم عمرا بصرفه البته بازم باید امیدوار بود مخابرات هیچ وقت ریسک کنار گذاشتن سرویس طرح قدیم رو نمیکنه
خوب اگه مخابرات اجرا نکنه تمام مشترک ها کی از شرکت خصوصی میگیرن میان مخابرات اون وقت ما بدبخت میشیم

mr-dion
10-02-2013, 16:17
محاسبه «حجمی» هزینه ADSL مصرفی از 23 بهمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گفته معاون رگولاتوری اجرایی شدن دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و از این پس سرویس ADSL شامل یک هزینه نگهداری ماهانه می‌شود و مشترک بسته به ترافیک استفاده شده هزینه می‌پردازد.

به گزارش فارس در دستورالعمل جدیدی که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه سرویس‌های ADSL تصویب کرده سرویس شامل یک هزینه ماهانه به عنوان هزینه نگهداری است و پس از آن مشترک به هر میزان که ترافیک استفاده کند، هزینه می‌پردازد.

همچنین در این دستورالعمل برای نخستین بار به عنوان راه‌حلی برای جلوگیری از دامپینگ در بازار، حداقل تعرفه تعیین شده که حداقل تعرفه 60 درصد کف تعرفه لحاظ شده است.

هم اکنون اغلب سرویس‌دهی شرکت‌ها بر اساس سرویس ADSL چند ماهه با حجم ترافیک محدود است (برای مثال 3 ماهه با 5 گیگابایت ترافیک) که با اجرای این دستور العمل طرح‌های سابق ADSL به طرح جدید تغییر می‌کند.

به گفته معاون رگولاتوری از آنجا که در دستورالعمل جدید برای نخستین بار صورت‌حساب مشترکان ADSL بر مبنای حجم ترافیک استفاده شده محاسبه می‌شود، اجرای این دستورالعمل نیاز فراهم کردن مقدمات و ایجاد تغییراتی در سیستم صورت‌ حساب‌گیری شرکت‌های خدمات دهنده داشت.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت‌های خصوصی مشکلی در ایجاد این تغییرات نداشتند و هم‌اکنون آماده اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستند.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز مقدمات اجرای دستورالعمل جدید را فراهم کرده اما در چند استان سیستم هنوز آماده نشده و نمی‌توانند سرویس را حجمی محاسبه کنند.

رضوانی با بیان اینکه منتظر آماده شدن تمامی شرکت‌ها برای اعلام یکباره زمان اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستیم، گفت: اجرای دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود. اگر تا آن زمان نیز این چند شرکت‌ مخابرات استانی نتوانستند سیستم صورت‌حساب‌گیری خود را آماده کنند، اجرای طرح آغاز خواهد شد و در خصوص آن شرکت‌ها نیز اعلام عمومی می‌کنیم که آنها اگرچه اینترنت نامحدود می‌دهند اما قادر به محاسبه ترافیک مصرف شده از سوی کاربران نیستند.

majideblis
10-02-2013, 17:31
سرعت روزای آسیاتک چقدره؟ شبانه مخابرات بدرد نمیخوره شبی 1 گیگ هم شاید دانلود کنیم . من میخوام بیام آسیاتک فقط ازش راضی هستی؟ سرعتش تو روز چقدر میشه حداکثر؟ سلام اقا حسین از من میشنوی نیا اسیاتک من که ازش راضی نیستم میتونم کیلی عیبشو بگم 1-قطعی ها بی وقفه داره مثل مخابرات ولی جدیدا کمتر شده 2-سرویس هاشو برو ببین-اسیاتک واسه اینکه از مشترکاش پول حسابی بگیره به کسایی که ترافیک 5 گیگ بگیرن فقط شبانه میده که اونم واسه من که سرویس 128 هستش سرعت شبانه اش 30 کیلو بایته اینم از تست سرعتش خودت نگاه بنداز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادرس سایتشم میدم که اگه بری بیخیال میشی ولی اسیاتک یه خوبی داره میتونی اینترنت نامحدود بگیری که فکر نکنم مخابرات هم داشته باشه این سرویسو اگه داره بچه ها گفته منو تصحیح کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت روزاش هم متغیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا بچه ها نظرشونو بگن ایا مخابرات هم این طوریه وضعیتش خداییش من اگه بتونم 500 مگ دانلود کنم باید کلامو بندازم بالا
دوست عزیز مخابرات همه جا کیفیت یکسان نداره حتی ممکنه برا همسایه دیوار به دیوار هم کیفیتش فرق کنه ولی تو حالت عادی سرعت در روز روی 380 هست و شبانه هم از 2-4 گیگ میشه دانلود کرد البته سرعت تک لینک 60 هست که با گذاشتن چند لینک همزمان برای دانلود می تونین به نهایت سرعت برسین ولی مطمین باشین با 10 تمومن پول و 4 گیگ در ماه ترافیک برای سویس 128 مخابرات به مراتب از این سرویس اسیاتک که دارین بهتره چه از نظر قیمت چه از نظر سرعت داداش خدایی دارین حال میکنید هیچی مثل مخابرات نمیشه شبی 1 گیگ هم دانلود کنید خیلی حرفه من که تاحالا این امکان واسم پیش نیومده یه سوال هم از بچه های مخابرات دارم خواهشا درست جواب بدین خیلی مهمه دوستان به نظر شما سرعت شبانه رو با سرویسی که دارن کم میکنن؟ مثلا سرعت شبانه 128 با سرعت شبانه 1 گیگ فرق داره خواهشا اگه کسایی که گرفتن و اطلاع دارن و فرقشو میدونن جواب بدن خیلی مهمه مرسی از همه بچه ها

nelly0123
10-02-2013, 18:16
سلام به همگی
برای دانلود رایگان از چه سایت هایی استفاده کنم که کیفیت خوبی داشته باشند ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم از این سایت ها با اکانت vip استفاده می کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که ته سرعت به 20 تا 30 میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hossein019940
10-02-2013, 18:58
سلام اقا حسین از من میشنوی نیا اسیاتک من که ازش راضی نیستم میتونم کیلی عیبشو بگم 1-قطعی ها بی وقفه داره مثل مخابرات ولی جدیدا کمتر شده 2-سرویس هاشو برو ببین-اسیاتک واسه اینکه از مشترکاش پول حسابی بگیره به کسایی که ترافیک 5 گیگ بگیرن فقط شبانه میده که اونم واسه من که سرویس 128 هستش سرعت شبانه اش 30 کیلو بایته اینم از تست سرعتش خودت نگاه بنداز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادرس سایتشم میدم که اگه بری بیخیال میشی ولی اسیاتک یه خوبی داره میتونی اینترنت نامحدود بگیری که فکر نکنم مخابرات هم داشته باشه این سرویسو اگه داره بچه ها گفته منو تصحیح کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرعت روزاش هم متغیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لطفا بچه ها نظرشونو بگن ایا مخابرات هم این طوریه وضعیتش خداییش من اگه بتونم 500 مگ دانلود کنم باید کلامو بندازم بالا
سرعت شما تو روز چقدر بود؟

majideblis
10-02-2013, 19:40
سرعت شما تو روز چقدر بود؟

سلام دوست عزیز لینکشو فرستادم برات بازم میفرستم امیدوارم بهت کمک کنه

hossein019940
10-02-2013, 19:51
سلام دوست عزیز لینکشو فرستادم برات بازم میفرستم امیدوارم بهت کمک کنه
یعنی سرعت شما 280 بود.حالا ممکنه که سرویس 512 سرعتش بیشتر باشه؟
مخابرات الان انقدر مشترک جمع کرده که سرعت پایین اومده شبانه دیشب من 5یود

mohammad6947
10-02-2013, 20:03
ظاهرا چند روزی بود که با مخابرات نمیشد ساید uploadbaz رو باز کرد:n13:
اما امروز خوب شد !:n02::n20:

nelly0123
10-02-2013, 20:22
سلام کسی میتونه چند تا سایت برای دانلود فیلم تو ساعتهای رایگان معرفی کنه ؟؟؟؟
من از این سایتها دانلود میکنم ......

majideblis
10-02-2013, 21:08
یعنی سرعت شما 280 بود.حالا ممکنه که سرویس 512 سرعتش بیشتر باشه؟
مخابرات الان انقدر مشترک جمع کرده که سرعت پایین اومده شبانه دیشب من 5یود

سرعت من تو روز تقریبا 300 هستش و شبا اصلا افزایش پیدا نمکنه یعنی کلا گذاشتن رو 30 مگ
اسیاتک هم همون مخابراته فرقی نداره یعنی سرعتش رو 4 گیگ بسته شده
شما هم اگه واقعا سرعت شبانه ات انقدر بده یعنی 5 مگ برثانیه که فکر نکنم چنین سرعتی وجود داشته باشه اگه این طوره با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتونو بگید این سرعت یعنی کم فروشی
به نظر من بعد مخابرات بهترین سرویس همون شاتله صد شرفش می ارزه به اسیاتک
راستی کسی جواب مارو ندادااا اگه میشه یکی جواب مارو بده ممنون میشم

hossein019940
10-02-2013, 21:13
سرعت من تو روز تقریبا 300 هستش و شبا اصلا افزایش پیدا نمکنه یعنی کلا گذاشتن رو 30 مگ
اسیاتک هم همون مخابراته فرقی نداره یعنی سرعتش رو 4 گیگ بسته شده
شما هم اگه واقعا سرعت شبانه ات انقدر بده یعنی 5 مگ برثانیه که فکر نکنم چنین سرعتی وجود داشته باشه اگه این طوره با پشتیبانی تماس بگیرید و مشکلتونو بگید این سرعت یعنی کم فروشی
به نظر من بعد مخابرات بهترین سرویس همون شاتله صد شرفش می ارزه به اسیاتک
راستی کسی جواب مارو ندادااا اگه میشه یکی جواب مارو بده ممنون میشم

شبانه مخابرات جدیدا افتضاح شده نهیتا اکه بهت حال بده میتونی 1 یا 2 گیگ بگیری.
5 کیلوبایت بر ثانیه بود.پشتیبانی زیر 0 باید حتما به بازرسی شکایت کنی تا برسی کنی اونم بازم مشکل رو رفع نمیکنن.
پس به نظرت می ارزه بیام آسیاتک.شبانه 30 که خوبه.روزاش که خوبه فقط برای شبانه میخوای بیای مخابرات؟
مخابرات خطم رو 6 مگ بسته البته بالا و پایین هم میاد.
چند روزه برای مشترک نصب میکنه.آسیاتک

maskot
10-02-2013, 22:00
خدایی دارین حال میکنید هیچی مثل مخابرات نمیشه شبی 1 گیگ هم دانلود کنید خیلی حرفه من که تاحالا این امکان واسم پیش نیومده یه سوال هم از بچه های مخابرات دارم خواهشا درست جواب بدین خیلی مهمه دوستان به نظر شما سرعت شبانه رو با سرویسی که دارن کم میکنن؟ مثلا سرعت شبانه 128 با سرعت شبانه 1 گیگ فرق داره خواهشا اگه کسایی که گرفتن و اطلاع دارن و فرقشو میدونن جواب بدن خیلی مهمه مرسی از همه بچه ها
خیالت راحت شبانه 128 با 2 مگ هم فرق نداره اگه بخواد برات خراب در بیاد هر سرویسی داشته باشی خرابه اگه بخواد خوب از اب دربیاد با 128 هم بهت نهایت حالو میده:n09:

maskot
10-02-2013, 22:03
5 کیلوبایت بر ثانیه بود.پشتیبانی زیر 0 باید حتما به بازرسی شکایت کنی تا برسی کنی اونم بازم مشکل رو رفع نمیکنن.
پس به نظرت می ارزه بیام آسیاتک.شبانه 30 که خوبه.روزاش که خوبه فقط برای شبانه میخوای بیای مخابرات؟
حسین جان مخابرات به این بدی هم که شما می گی نیست شما کلا سیم کشی محلتون مشکل داره برا همین سرویس پایداری ندارین وگرنه برا ما که دیگه شبی کمتر از 2 گیگ دانلود نمی کنه و سرعت تو روز هم پایدار و پینگ واقعا خوبی داره منم بهت نصیحت می کنم سراغ اسیاتک نری یا اگه میری سرویس یک مگشو بگیر

hossein019940
10-02-2013, 22:12
حسین جان مخابرات به این بدی هم که شما می گی نیست شما کلا سیم کشی محلتون مشکل داره برا همین سرویس پایداری ندارین وگرنه برا ما که دیگه شبی کمتر از 2 گیگ دانلود نمی کنه و سرعت تو روز هم پایدار و پینگ واقعا خوبی داره منم بهت نصیحت می کنم سراغ اسیاتک نری یا اگه میری سرویس یک مگشو بگیر
مخابرات بهم گفت که چون مخابرات کاربرش زیاده پهنای باند بیشتری برامون میزارن.
همینجور که مشترک زیاد میشه سرعت هم کم میشه؟
اگه این سوالم برطرف بشه نمیرم چون مرکزمون 200 پورتش داره تکمیل میشه و میترسم سرعتمون پایین بیاد.حالا به نظر تو من چیکار کنم مخابرات سرعتش پایین میاد؟
این طرح جدید که قرار اجرا بشه تمام شرکت ها قیمت ترافیک یکیه.
من فردا میخوام برم اگه میشه یه جواب اساسی بده که من توی این دوراهی هستم برطرف بشه.

nelly0123
10-02-2013, 22:42
سلام
بهترین چه سایتهایی برای دانلود رایگان خوبه مناز ( نیوموزیک و سریال باران ) استفاده میکنم
اگه میشه چند تا سایت برام معرفی کنید

nelly0123
10-02-2013, 22:44
سلام
بهترین چه سایتهایی برای دانلود رایگان خوبه مناز ( نیوموزیک و سریال باران ) استفاده میکنم
اگه میشه چند تا سایت برام معرفی کنید:n28::n23:

hossein019940
10-02-2013, 22:56
سیمی که به مودم میاد سیم تلفن رو میگم سوکتش اون زیر 2 تا فلز یا دو سیم باشه بهتره یا 4 سیم؟؟؟؟//

hossein019940
10-02-2013, 23:22
یه اتفاق جدید افتاده.
میتونی بری تو قسمت آمار و گزارش مشخصاتت رو تغییر بدی.اینم یه شاهکار دیگه از مخابرات:n19:

majideblis
10-02-2013, 23:48
من که واسه شبانه اش میخوام بیام مخابرات
از هر لحاضی مخابرات بهتره ولی اگه شبانه واست مهم نیست توصیه میکنم اگه میخوای بگیری نامحدودشو بگیر در ضمن هیچ اطلاعی از سرعت نامحدود ندارم ولی نقره ای و طلایی داره فکر کنم که نقره ای سرعتش در حدود 20 کیلوبایته و طلایی رو اصلا خبر ندارم
من خودم تلفنی ثبت نام کردم ثبت نامشم کشکیه سه روز گفت که رانژه میکنه که من گفتم سه روز؟؟؟ اونم گفت که همه جا همینه منم گفتم باشه ولی یک هفته طول کشید واسه من.درکل پشتیبانیش در حد تیم ملیه زنگ بزنی با کنایه جوابتو میدن
حالا هر جور که خودت میدونی
در ضمن به نظر شبانه 30 مگ خوبه؟ خودت حساب کن از ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه که میشه 6 ساعت خودت حساب کن
6 رو ضربدر 30کیلو بایت بشه میشه 632 مگ میشه دان کرد
حالا هر جور که دوست داری

hossein019940
10-02-2013, 23:53
من که واسه شبانه اش میخوام بیام مخابرات
از هر لحاضی مخابرات بهتره ولی اگه شبانه واست مهم نیست توصیه میکنم اگه میخوای بگیری نامحدودشو بگیر در ضمن هیچ اطلاعی از سرعت نامحدود ندارم ولی نقره ای و طلایی داره فکر کنم که نقره ای سرعتش در حدود 20 کیلوبایته و طلایی رو اصلا خبر ندارم
من خودم تلفنی ثبت نام کردم ثبت نامشم کشکیه سه روز گفت که رانژه میکنه که من گفتم سه روز؟؟؟ اونم گفت که همه جا همینه منم گفتم باشه ولی یک هفته طول کشید واسه من.درکل پشتیبانیش در حد تیم ملیه زنگ بزنی با کنایه جوابتو میدن
حالا هر جور که خودت میدونی
در ضمن به نظر شبانه 30 مگ خوبه؟ خودت حساب کن از ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه که میشه 6 ساعت خودت حساب کن
6 رو ضربدر 30کیلو بایت بشه میشه 632 مگ میشه دان کرد
حالا هر جور که دوست داری
برای من فقط سرعت دانلود روز مهمه اگه تو روز 400تابره ولی شب همون 30 تا بده خوبه.حالا روزا 400 تا با چه سرویس محدودی بهمون سرعت دانلود میده؟

majideblis
11-02-2013, 00:05
برای من فقط سرعت دانلود روز مهمه اگه تو روز 400تابره ولی شب همون 30 تا بده خوبه.حالا روزا 400 تا با چه سرویس محدودی بهمون سرعت دانلود میده؟
گفتم که اسیاتک مثل مخابراته سرعتش رو 4 بسته شده حالا چه بیشتر چه کمتر معمولا همه جا همینه واسه اینکه سرویست زود تموم شه که بری ترافیک اضافه بگیری
سایتشو بهت دادم سرویس هاشو یه نگاه بنداز

dslbehzad
11-02-2013, 00:06
من که از مخابرات راضی هستم برام به صرفه تره تو روز سرعتم 380 و شب با 2 سه ترفند 4 الی 5 گیگ دانلود دارم

majideblis
11-02-2013, 00:09
من که از مخابرات راضی هستم برام به صرفه تره تو روز سرعتم 380 و شب با 2 سه ترفند 4 الی 5 گیگ دانلود دارم
سرویست چیه؟
دیگه از ای دی اس پرسرعت چی میخواین چی از مخابرات بهتر
راستی مخابرات به مناسبت 22 بهمن عیدی نداد به شما؟
اسیا تک که قربونش برم هیچی

dslbehzad
11-02-2013, 00:16
256 8 گیگ در ماه 14200 تومان

mammad_visual
11-02-2013, 10:05
یک حرکت انتحاری از مخابرات!! :n02:

هدیه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نیز جهت جلب رضایت مشتریان محترم ، به اطلاع می رساند به کلیه مشترکین ای دی اس ال این شرکت 10 روز به همراه 2 گیگابایت حجم اضافی به عنوان هدیه تقدیم می گردد.
شرکت مخابرات استان مازندران

mohsen_hot20
11-02-2013, 10:22

majideblis
11-02-2013, 11:01
دمش گرم گور بابای هر چی اسیاتکه کلی بهتون حال میده مخابرات بعد ازش رازی نیستین؟

sae6569
11-02-2013, 11:27
مخابرات داره حال اساسی میده:n02::n10::n09:
فقط ای کاش زودتر اعلام میکردن من حدود 8 گیگ از حجم اینترنتم مونده بود فردا یک ماهش تموم میشد هر فیلمی که به چشمم میخورد رو دانلود کردم تا حجم تموم کنم فقط یک گیگ مونده با این 2 گیگ شد 3 گیگ حالا تا 11 روز دیگه باید با این 3 گیگ به سر ببرم
البته یه اکانت 256 رو هم رزو کرده بودم تاریخ فعالسازیش زده 91/11/24 ایا تغییر میکنه به 91/12/04 تاریخ یا از فردا رزو اعمال میشه و این 3 گیگ میپره:n24::n13::n27:

dslbehzad
11-02-2013, 12:05
دم مخابرات گرم حال داد اساسی اگه شرکت خصوصی بخوای 2 گیگ بگیری 10 هزار تومان برات آب میخوره

majideblis
11-02-2013, 12:16
من که منتظر بودم از اسیاتک ترافیک هدیه بگیرم ولی مثل اینکه بهمون زیادی حال دادن تف هم کف دستمون نذاشتن دستشون درد نکنه

hossein019940
11-02-2013, 12:23
من که منتظر بودم از اسیاتک ترافیک هدیه بگیرم ولی مثل اینکه بهمون زیادی حال دادن تف هم کف دستمون نذاشتن دستشون درد نکنه
شما برای چی میخوای به مخابرات بیای ؟

maskot
11-02-2013, 12:39
خوب مخابرات هم اساسی یه حالی داده اینا باز دارن سرویس عالی میدن تجربه نشون داده تو هر بازه زمانی که مخابرات اینقدر خوب میشه که پشتیبان ها مگس می پرونن قراره کاربراش دو برابر بشه و ما بدبخت تر:n02:

hossein019940
11-02-2013, 12:48
خوب مخابرات هم اساسی یه حالی داده اینا باز دارن سرویس عالی میدن تجربه نشون داده تو هر بازه زمانی که مخابرات اینقدر خوب میشه که پشتیبان ها مگس می پرونن قراره کاربراش دو برابر بشه و ما بدبخت تر:n02:
امروز رفتم رفتم انصراف دادم و گفتن وقتی نامه آسیاتک رو هر وقت اوردن این خط رو از حالت رانژه مخابرات در میاریم.
حالا اومدم خونه دیدم 2 و 10 روز بهمون دادن.الام باز دو دل هستم:n14::n13::n03:

majideblis
11-02-2013, 12:49
شما برای چی میخوای به مخابرات بیای ؟
واسه چی میخوام بیام؟
این همه دلیل گفتم کم بود شما میخوای بیای اسیاتک بیا مشکلی نیست

hossein019940
11-02-2013, 12:54
واسه چی میخوام بیام؟
این همه دلیل گفتم کم بود شما میخوای بیای اسیاتک بیا مشکلی نیست
فقط برای شبانه میخوای بیای؟
آسیاتک پشتیبانی داره؟
خوب الان که هم مخابرات قیمتش رو کاهش داده و کار براش زیاده میشه البته در طرح جدید .خوب اینطوری شرکت خصوصی هم قیمت 1 گیگ 4500مخابرات هم میخواد4500کنه.چه فرقی دارن حالا چه فرقی داره؟
هنوزم دو دل هستم

maskot
11-02-2013, 13:11
فقط برای شبانه میخوای بیای؟
آسیاتک پشتیبانی داره؟
خوب الان که هم مخابرات قیمتش رو کاهش داده و کار براش زیاده میشه البته در طرح جدید .خوب اینطوری شرکت خصوصی هم قیمت 1 گیگ 4500مخابرات هم میخواد4500کنه.چه فرقی دارن حالا چه فرقی داره؟
هنوزم دو دل هستم
حسین جان شما داری عجله می کنی تا اجرا شدن قانون جدید حداقل دندون رو جیگر بزار ببین بعد اجرا شدن قانون وضع شرکت های خصوصی و مخابرات به چه صورت میشه شاید اصلا نت رو بوسیدیم گذاشتیم کنار کلا صبر داشته باش یه خورده برا تعویض isp هیچ وقت دیر نیست

hossein019940
11-02-2013, 13:20
حسین جان شما داری عجله می کنی تا اجرا شدن قانون جدید حداقل دندون رو جیگر بزار ببین بعد اجرا شدن قانون وضع شرکت های خصوصی و مخابرات به چه صورت میشه شاید اصلا نت رو بوسیدیم گذاشتیم کنار کلا صبر داشته باش یه خورده برا تعویض isp هیچ وقت دیر نیست
الان ترافیکم تمام شد باید دوباره شارژ کنم خوب میرم یه شرکت دیگه این بهتر نیست؟

majideblis
11-02-2013, 14:27
الان ترافیکم تمام شد باید دوباره شارژ کنم خوب میرم یه شرکت دیگه این بهتر نیست؟

میشه از یه شرکتی به یه شرکت دیگه رفت بدون اینکه هزینه نصب داد؟
اصلام میشه بهشون گفت من خودم نصب میکنم؟
اگه میشه یا نمیشه دوستان جواب بدن ممنون میشم

hossein019940
11-02-2013, 14:49
میشه از یه شرکتی به یه شرکت دیگه رفت بدون اینکه هزینه نصب داد؟
اصلام میشه بهشون گفت من خودم نصب میکنم؟
اگه میشه یا نمیشه دوستان جواب بدن ممنون میشم
مخابرات که هزینه نصب مثل آسیاتک نیست که هزینه تلفنی داشته باشه.خودش میگیره فرقی نداره خودت تنظیم کنی یا مخابرات.
باید از این شرکت تخلیه کنی بعد که بری مخابرات دوباره برای رانژه ازت پول میگیره چون باید رانزه مخابرات بشه

majideblis
11-02-2013, 15:15
مخابرات که هزینه نصب مثل آسیاتک نیست که هزینه تلفنی داشته باشه.خودش میگیره فرقی نداره خودت تنظیم کنی یا مخابرات.
باید از این شرکت تخلیه کنی بعد که بری مخابرات دوباره برای رانژه ازت پول میگیره چون باید رانزه مخابرات بشه

من نگفتم تلفنی واسم رانژه کردن گفتم تلفنی ثبت نام کردم و بهشون گفتم پول رو ریختم به حسابشون اونا هم اسم و مشخصات منو ثبت کردن جالب اینجاست واسه من قرار بود هزینه نصب نگیره ولی خود طرف اومده میگه هزینه کرایه ماشین و غیره شد 12750 ت

sari-1369
11-02-2013, 19:19
جو گیر شدن :n02: 2 گیگ ترافیک هدیه + 10 روز اضافه قرارداد به مناسبت 22 بهمن :n10:

mohammad6947
11-02-2013, 20:17
توی سامانه آریاسل یه بخش اضافه شد:n02:
بخش "صندوق پیام":n20:
و بخش "ثبت انتقاد و پیشنهاد":n20:
به همه کاربرا تبریک میگم:n19:

mohsen_hot20
11-02-2013, 20:40
سرویسهای جدید مخابرات مازنداران که به پنل خرید سرویس اضافه شدیک پارچه سازی کشوریprepaid [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

black years
11-02-2013, 20:59
این سرویس جدید که هدفشون یکپارچه سازی هست شبانه رایگان هم داره ؟!!!!!!!!!!!!

mohsen_1363
11-02-2013, 22:20
اگه مخابرات دیگه شبا حجم رایگان نداره بگید
من طاقتشو دارم:n27:

mohsen_1363
11-02-2013, 22:30
256 نامحدودم داره !!!
چرا دیگه 256 8گیگ نیست
جریان چیه؟
سرعتا میخاد واقعی شه مشخصه که شبا پهنای باندشون جواب گو نیست
فک کنم به زودی گزینه اینترنت عادی حذف شه :n03:

majideblis
11-02-2013, 22:33
اگه مخابرات دیگه شبا حجم رایگان نداره بگید
من طاقتشو دارم:n27:

یه چیزی که ازین سرویسها مشخصه اینه که مخابرات داره سرویس نامحدود رو هم اضافه میکنه یعنی کلی داره به کاربراش حال میده خوش به حالتون امیدوارم پرت اضافه کنن تو محلمون :42::42::42:

mohsen_1363
11-02-2013, 22:39
یه چیزی که ازین سرویسها مشخصه اینه که مخابرات داره سرویس نامحدود رو هم اضافه میکنه یعنی کلی داره به کاربراش حال میده خوش به حالتون امیدوارم پرت اضافه کنن تو محلمون :42::42::42:
نه دیگه نا محدود بیاد که دیگه شیر باز نیمکن
سرعت محدود میکن

ali1933
11-02-2013, 22:52
256 نامحدودم داره !!!
چرا دیگه 256 8گیگ نیست
جریان چیه؟
سرعتا میخاد واقعی شه مشخصه که شبا پهنای باندشون جواب گو نیست
فک کنم به زودی گزینه اینترنت عادی حذف شه :n03:
سلام
من رفتم دیدم داشت!
احتمالا اشتباه دیدی آخه اینقد نوشته داره که آدم
تا پبداش کنه طول میکشه!!:n13:

maskot
11-02-2013, 23:38
این کارمندای رده بالای مخابرات شب که در بستر مبارک می ارامند تلپاتی با هم جلسه می زارن تو خواب صبح که پا می شن میان تصمیمات رو اجرایی می کنن :n02: جالبه تو این مدت هر تغییراتی ایجاد کردن اخرش دوباره برگشتن به طرح قدیم اخه مگه شیر گوشت اهو خورده به گوشت یخزده کیلویی 25000 تومن راضی میشه:n24: خیالتون راحت اتفاق خاصی نمی افته

mercurial7
11-02-2013, 23:57
دوستان به نظرتون سرعت این نامحدود ها در چه حدودی هست؟ مثلا 1 مگابیت؟

majideblis
12-02-2013, 00:31

پسرخاله من 128 نامحدود مخابرات داره البته تو کرج شاید خندتون بگیره ولی سرعتش 20 کیلو بایته.
البته فکر کنم مثل اسیاتک باشه که نقره ای و طلایی داره نقره ایش خیلی سرعتش کمه.ولی یکی باید بگیره و امتحان کنه و به بچه ها خبر بده. شاید سرعت 128 نامحدودش باشه حدودا 100 کیلو بایت.ولی هر چی هست فکر نکنم مخابرات مثل شرکتهای خصوصی دزدی تو کارش باشه.

maskot
12-02-2013, 00:38
نه داداش یک مگابیت نیست تو سرویس نا محدود سرعت واقعی میشه یعنی 128 میشه 16 و 256 میشه 32 و 512 میشه 64 و .....

ben.h
12-02-2013, 09:24
اینترنت طرح قدیم از سایت آریاسل حذف شد

الان فقط میشه اینترنت بیکارچه کشوری خرید.

hoseynn
12-02-2013, 09:44
نرخ تعرفه های ADSL

شرایط قدیم

شرایط جدید

گیگ اضافه

کلاس

حجم

قیمت

حجم

قیمت

قدیم

جدید

64

2G

59،200 ریال

2G

---

29،600ریال

---

128

4G

99,200 ریال

2G

80,000 ریال

24،800ریال

25000ریال

256

8G

125,600 ریال

2G

105,000 ریال

15،700ریال

25000ریال

512

16G

204,800 ریال

2G

130,000 ریال

12،800ریال

25000ریال

1,024

32G

383,200 ریال

2G

150,000 ریال

11،975ریال

25000ریال

2,048

63G

745,600 ریال

2G

190,000 ریال

11،780ریال

25000ریال

هنوز تو سایت مخابرات این تعرفه ها هست.
ولی دیگه تو حساب کاربری یکپارچه وجود داره

majideblis
12-02-2013, 11:05
دوستان ادرس سایت مخابرات رو میدین یه نگاهی به تعرفه هاش بندازم مرسی

sae6569
12-02-2013, 11:17
بیش از 220 هزار پورت آماده واگذاری دیتا در مازندران مهندس باباجانی مدیرعامل مخابرات مازندران: با بیش از 220 هزار پورت دیتا در استان، زیرساخت مناسبی برای ارائه خدمات نوین مخابراتی بر بستر دیتا در سطح استان فراهم گریده است.
به گزارش روابط عمومی مخابرات استان مازندران، مهندس باباجانی مدیرعامل مخابرات استان در جمع مدیران مخابرات استان بیان داشت، با راه اندازی 220 هزار پورت دیتا در سطح استان مازندران زیرساخت مناسبی برای ارائه خدمات نوین مخابراتی از جمله اینترنت پرسرعت، سرویس G. و سایر سرویسهای مخابراتی بر این بستر آماده واگذاری به مشترکان علاقه مند می باشد.
مدیرعامل مخابرات استان همچنین با بیان نیازهای جامعه امروز به سرویس های نوین و خدمات ارتباطی خواستار توسعه هرچه بیشتر زیرساختهای استان و نیز توسعه خدمات رسانی و رفع مشکلات مشترکین در حال کار گردید.

mercurial7
12-02-2013, 12:23
16 گیگی ها که حذف شده. فقط طرح های یکپاچه سازی مونده!!!! :sq_10:

sae6569
12-02-2013, 12:45
16 گیگی ها که حذف شده. فقط طرح های یکپاچه سازی مونده!!!! :sq_10:
دیگه باید با طرحهای قدیمی خداحافظی کرد

من 256 8 گیگی شارژ رزرو دارم فعلا نمیخوام ازش استفاده کنم به طبق ساعتی که تو قسمت رزرو میبایست امروز جایگزین میشد ولی تا الان نشد فکر کنم بعد از این 10 روزی که اضافه شد اعمال میشه
فعلا از خط دوستم وصل میشم2تا خط داره یکی رو من استفاده میکنم تا 10 روز باید با 2گیگ بسازم بعد ببینیم چی پیش میاد:n24:
از دوستان کسی اکانت نامحدود جدید رو شارژ نکرده ؟ببینیم داستانش از چه قراره

hossein019940
12-02-2013, 12:51
من نگفتم تلفنی واسم رانژه کردن گفتم تلفنی ثبت نام کردم و بهشون گفتم پول رو ریختم به حسابشون اونا هم اسم و مشخصات منو ثبت کردن جالب اینجاست واسه من قرار بود هزینه نصب نگیره ولی خود طرف اومده میگه هزینه کرایه ماشین و غیره شد 12750 ت
برای من هزینه نصب رو 10000تومن گرفتن

mohsen_1363
12-02-2013, 13:07
مخابرات این طور ادامه بده کاربراشو از دست میده
هر دوره دست به تغییراتی میزنه که هر بار جز کاهش سرعت برای یوزرها چیزی به ارمغان نداره
کیفیت هم که نداره با پینگ افتضاح
...............
اگه سرعت ها واقعی بشه دلیل خاصی نمیبینم بمونم

dslbehzad
12-02-2013, 13:13
از دوستان کسی سرعتش اومده پایین من خطم اومده رو 1.5 مگ

mohsen_1363
12-02-2013, 13:18
سلام
من رفتم دیدم داشت!
احتمالا اشتباه دیدی آخه اینقد نوشته داره که آدم
تا پبداش کنه طول میکشه!!:n13:
چطوری من هر چی نگاه میکن منمیبینم
احتمالا به جای سیستم یکپارچه شما تو سرویس عادی رفتی
256 اخرش 4 گیگ داره

maskot
12-02-2013, 13:26
احتمالا اون 8 گیگ یک مگ رو دیدن یا شاید هم ایشون درست بگن با هم ادغام کردن ولی موقع ادغام مشکل پیش اومد دوباره حذف کردن ولی احتمالا باز اضافه کنن یه چند روز صبر کنین اون موقع که طرح 2 گیگ هم اومده بود همین وضعیت بود ولی در اخر دوباره طرح قدیم اضافه شد ایشا... این بار هم به خیر می گذره:n09:

majideblis
12-02-2013, 13:40
دوستان ادرس سایت مخابرات رو میدین یه نگاهی به تعرفه هاش بندازم مرسی
آقایون مخابرات سایت نداره ادرسشو به من بدین ممنون میشم

برای من هزینه نصب رو 10000تومن گرفتن
راستی اسیاتک قبلا که من گرفتم سرویس 1 گیگی دوماه با 2 گیگ ترافیک بهم داد به قول خودشون رایگان تو هم بگو شاید بهت رایگان بدن البته واسه من کلا هزینه نصب و هزینه عوارض شهرداری گرفتن دوستان شما واسه مخابرات اصلا پولی بابت شهرداری ریختین تو حساب مخابرات؟

mohsen_1363
12-02-2013, 13:46

راستی اسیاتک قبلا که من تازه من رفتم گرفتم سرویس 1 گیگی دوماه با 2 گیگ ترافیک بهم داد به قول خودشون رایگان تو هم بگو شاید بهت رایگان بدن البته واسه من کلا هزینه نصب و هزینه عوارض شهرداری گرفتن دوستان شما واسه مخابرات اصلا پولی بابت شهرداری ریختین تو حساب مخابرات؟

sae6569
12-02-2013, 13:51

majideblis
12-02-2013, 13:53

فقط کاربراش میتونن از سایت استفاده کنن یعنی تعرفه هاشو نمیتونم ببینم؟:n13:

majideblis
12-02-2013, 13:57

ترافیک اضافه هم که مفته مفته چه حالی میکنین شماها :n04:

mercurial7
12-02-2013, 13:59
دوستان کسی قطعی داره؟ یعنی مثلا شبها یا مثلا یهو دی سی می شه بعد دوباره وصل می شه؟

babak2111
12-02-2013, 14:03
سلام وعرض ادب
دوستان مازندرانی می شه محبت کنید قیمت سرویس های نامحدودی که براتون اضافه شده رو بگید مثلا 512 یایک مگش رو؟
ممنون می شم

hossein019940
12-02-2013, 14:05
ترافیک اضافه هم که مفته مفته چه حالی میکنین شماها :n04:
اون قیمت اجرا نشده.قیمت ترافیک 2500 هست که الان تازه میخواد اجرا بشه نمیدونیم چقدر میخواد بالاتر بره

hossein019940
12-02-2013, 14:06

راستی اسیاتک قبلا که من گرفتم سرویس 1 گیگی دوماه با 2 گیگ ترافیک بهم داد به قول خودشون رایگان تو هم بگو شاید بهت رایگان بدن البته واسه من کلا هزینه نصب و هزینه عوارض شهرداری گرفتن دوستان شما واسه مخابرات اصلا پولی بابت شهرداری ریختین تو حساب مخابرات؟
اگه منظورت مالیات هست آره

Soli_AK47
12-02-2013, 14:08
امیدورام دوباره سرویس های قدیم رو روی سامانه قرار بدن ولی بعید می دونم چون سرویس های نامحدود دقیقآ با سرویس های قدیم حجمی یک قیمت هستن. من خودم 2 مگ دارم ولی اینقدر این خط نویز داره که سرعت من یکی بالای 300 کیلوبایت نمیره اگه بخواد سرویس نامحدود 2مگ سرعتش واقی بشه که فکر کنم 240-250 کیلوبایت سرعت دانلودش باشه برای من بصرفه تر هستش حداقل شب بیخوابی نمیکشیم. :n10::n19::n20:

babak2111
12-02-2013, 14:11
امیدورام دوباره سرویس های قدیم رو روی سامانه قرار بدن ولی بعید می دونم چون سرویس های نامحدود دقیقآ با سرویس های قدیم حجمی یک قیمت هستن. من خودم 2 مگ دارم ولی اینقدر این خط نویز داره که سرعت من یکی بالای 300 کیلوبایت نمیره اگه بخواد سرویس نامحدود 2مگ سرعتش واقی بشه که فکر کنم 240-250 کیلوبایت سرعت دانلودش باشه برای من بصرفه تر هستش حداقل شب بیخوابی نمیکشیم. :n10::n19::n20:

دومگ نامحدود مخابرات الان اون استان هایی که دارن می دن تقریبا ماهی 80تومان هستش برای شما هم همین طوره؟

Soli_AK47
12-02-2013, 14:15
دومگ نامحدود مخابرات الان اون استان هایی که دارن می دن تقریبا ماهی 80تومان هستش برای شما هم همین طوره؟

من هنوز 2 مگ 63 گیگم تموم نشده ولی 2مگ نامحدود رو تو لیست قیمت ها نگاه کردم 77700تومان زده
.

sae6569
12-02-2013, 14:15

ردیف
شرح
قیمت/ریال

1
اینترنت یک ماهه سرعت 2 مگابیت حجم نامحدود
740,000

2
مالیات بر ارزش افزوده 5%
37,000

جمع قیمت
777,000

maskot
12-02-2013, 14:16
داداش پولداری ها:n19:کی ماهی 77 هزار تومن برا 2 مگ نا محدود میده :n13:
کلا سرویس های نا محدودشون از تعرفه سازمان تنظیم مقررات کمی گرون تره برا مثال 512 فکر کنم باید 21 تومن باشه نه 25 تومن

Soli_AK47
12-02-2013, 14:16
سلام وعرض ادب
دوستان مازندرانی می شه محبت کنید قیمت سرویس های نامحدودی که براتون اضافه شده رو بگید مثلا 512 یایک مگش رو؟
ممنون می شم

512 یکماهه 25200 تومان

1مگ یکماهه 45150 تومان

sae6569
12-02-2013, 14:23
512 یکماهه 25200 تومان

1مگ یکماهه 45150 تومان

کلا به نظرم میشه ساخت اگه سرعت رو زیاد پایین نیارن
قیمتهای اکانتهای نامحدود به نظرم خوبه
به طور مثال برا 512 25 هزار بدی با سرعت واقعی 64 کیلوبایت یک ماه نامحدود بگیری میتونی کلی دانلود کنی به نظرم خوبه

mercurial7
12-02-2013, 14:32
دوستان کسی قطعی داره؟ یعنی مثلا شبها یا مثلا یهو دی سی می شه بعد دوباره وصل می شه؟
دوستان اگر یک کمکی هم به ما بکنید جای دوری نمیره! :sq_3:

majideblis
12-02-2013, 14:41
اينترنت پر سرعت 1024 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (2099000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 0128 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (269000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 2048 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (3899000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 0256 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (419000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 0512 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (919000 ريال)
اینم تعرفه نامحدود اسیاتک تفاوت را احساس کنید

majideblis
12-02-2013, 14:46
کلا به نظرم میشه ساخت اگه سرعت رو زیاد پایین نیارن قیمتهای اکانتهای نامحدود به نظرم خوبه به طور مثال برا 512 25 هزار بدی با سرعت واقعی 64 کیلوبایت یک ماه نامحدود بگیری میتونی کلی دانلود کنی به نظرم خوبه

به نظر من با این قیمت های کم سرویس نامحدود حتما سرعت فوق العاده پایینه قیمت هایی که من واسه نامحدود از اسیاتک دادم تقریبا با شاتل مثل همه

campuzlit
12-02-2013, 14:48
دوستان یعنی اون تعرفه های قدیم که تو سایت هست رو دیگه نمی شه خرید. قیمتاش خوب بود. 16 گیگ می گرفتی 20 تومن. البته من مخابرات ندارم. می شه یکی لطف کنه کل لیست قیمت های جدید که در سامانه کاربری تون اضافه شده رو یه عکس ازش بذاره.

maskot
12-02-2013, 15:13
اينترنت پر سرعت 1024 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (2099000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 0128 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (269000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 2048 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (3899000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 0256 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (419000 ريال)
-اينترنت پر سرعت 0512 كيلو بيت نامحدود (نامحدود طلايي) (919000 ريال)
اینم تعرفه نامحدود اسیاتک تفاوت را احساس کنید
دوست عزیز این قیمت ها برا سرویس اختصاصی هست یعنی تمام پهنای باند برا خودته تقریبا و اون ضریب اشتراک 1 به 8 کوفتی رو نداره و سرعتت همیشه ثابته ولی اگه تو مخابرات اگه سرعت 128 شد 2 کیلوبایت حق نداری شکایت کنی چون هنوزم در محدوده قانون هست

sae6569
12-02-2013, 16:12

نه من تا الان که قطعی نداشتم

nihilnigritude
12-02-2013, 16:16
درود

امروز سرویسم راه افتاد! Data Rate 3289 kbps 999 kbps

الان که سایتشو چک کردم در قسمت "خرید سرویس " سرویس 256 یکماهه 8گیگ که الان دارم توی لیستش نبود!
برای تمدیدش باید حضوری برم؟

توی تابلو اعلاناتش نوشته 2گیگ ترافیک هدیه اما 1گیگ رو ترافیکم اومده! :n23: چرا؟!
دانلود رایگان شبانش چه ساعتهایی هست؟

ممنون

afshin b
12-02-2013, 19:32
پس خوش بحال اونایی که یساله بسته بودن شد.

eror11
12-02-2013, 20:10
طوح تعرفه
بازه حجم ترافیک (G BYTE )
تعرفه هر گیگابایت(ریال)
ملاحظات

سطح اول
5> حجم >1
45000
-

سطح دوم
10> حجم >5
35000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول و مابقی مطابق تعرفه سطح دوم

سطح سوم
20> حجم >10
30000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم و مابقی مطابق تعرفه سطح سوم

سطح چهارم
40> حجم >20
25000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم، بیش از 10 تا 20 گیگابایت مطابق تعرفه سطح سوم و مابقی مطابق تعرفه سطح چهارم

سطح پنجم

حجم >40
20000
تا 5 گیگابایت مطابق تعرفه سطح اول، بیش از 5 تا 10 گیگابایت مطابق تعرفه سطح دوم، بیش از 10 تا 20 گیگابایت مطابق تعرفه سطح سوم ، بیش از 20 تا 40 گیگابایت مطابق تعرفه سطح چهارم و مابقی مطابق تعرفه سطح پنجم

سقف تعرفه حجم ترافیک به صورت پلکانی و مطابق با این جدول تعیین می‌شود

mohsen_1363
12-02-2013, 20:52

من هم قبلا داشتم الان یه 1 ماهیه قطعی ندارم

hoseynn
12-02-2013, 20:56
دوستان. کسی زنگ زده ببینه اوضاع از چه قراره؟
کسی آشنایی نداره تو مخابرات؟ الان 8 گیگ هم اضافه شده.
هنوز کامل نشده مثله اینکه

mohsen_1363
12-02-2013, 20:57
یکی نارنجک ببنده بره یکی ازین سرویس نامحدودا رو بخره ببینیم سرعتش چطوریه ! :n02:

mercurial7
12-02-2013, 21:09
من هم قبلا داشتم الان یه 1 ماهیه قطعی ندارم
یعنی مشکل از مخابرات بود یا شما خط ـت نویز داشت و درست کردی؟

mohsen_1363
12-02-2013, 21:12
یعنی مشکل از مخابرات بود یا شما خط ـت نویز داشت و درست کردی؟
نویز من نرمال بود
مشکل از مخابرات بود
همه همین مشکل داشتن

mercurial7
12-02-2013, 21:17
نویز من نرمال بود
مشکل از مخابرات بود
همه همین مشکل داشتن
ببخشید هی می پرسم.
مخابرات بهتون چی گفته بود؟ آخه به من میگن مشکل از من هست ولی من بعید می دونم.

mohammad6947
12-02-2013, 21:58
یکی نارنجک ببنده بره یکی ازین سرویس نامحدودا رو بخره ببینیم سرعتش چطوریه ! :n02:
داداش تو اگه بیل زنی باغچه خودت رو بیل بزن:n02:
خب نارنجک رو خودت ببند ببین سرعت سرویس نامحدود چه طوره:n13:

nihilnigritude
12-02-2013, 22:46
درود

الان که سایتشو چک کردم در قسمت "خرید سرویس " سرویس 256 یکماهه 8گیگ که الان دارم توی لیستش نبود!

توی تابلو اعلاناتش نوشته 2گیگ ترافیک هدیه اما 1گیگ رو ترافیکم اومده! :n23: چرا؟!

ممنون

:question::question::question:

behroz3666
12-02-2013, 23:15

خیلی باحال گفتی :n06:

mohsen_1363
12-02-2013, 23:33
داداش تو اگه بیل زنی باغچه خودت رو بیل بزن:n02:
خب نارنجک رو خودت ببند ببین سرعت سرویس نامحدود چه طوره:n13:

من 5 گیگ حجم دارم با 26 روز مهلت
وگرنه مخلص شما هم بودم

اینترنت مخابرات کلا خیلی هیجان انگیره :n19:
هر چند وقت یه سری تغییرات میدن همه موندن چی میخاد بشه

mohsen_1363
12-02-2013, 23:35
ببخشید هی می پرسم.
مخابرات بهتون چی گفته بود؟ آخه به من میگن مشکل از من هست ولی من بعید می دونم.
مخابارت چیزی نگفت خودش درست شد
من هم میدونستم مشکل ندارم اخه قبلا از یه شرکت دیگه داشتم همه چیز نرمال بود
خطمم دست نزدم

bahman_0121
13-02-2013, 00:09
برای من 5 گیگ ترافیک و 10 روز سوخت و سرویس رزروم فعال شد دیگه شورشو در اوردن اینا :n04::n03:

sae6569
13-02-2013, 00:26
برای من 5 گیگ ترافیک و 10 روز سوخت و سرویس رزروم فعال شد دیگه شورشو در اوردن اینا :n04::n03:

پدر سوخته ها سرویس رزرو منو هم اعمال کردن
اما چون به کار مخابرات اعتباری نبود تموم حجمو مصرف کرده بودم حتی 2 گیگ که خودشون اضافه کرده بودن ، فقط 170 مگ مونده بود فقط از این 10 روز بی نصیب موندم

bahman_0121
13-02-2013, 00:28
پدر سوخته ها سرویس رزرو منو هم اعمال کردن
اما چون به کار مخابرات اعتباری نبود تموم حجمو مصرف کرده بودم حتی 2 گیگ که خودشون اضافه کرده بودن ، فقط 170 مگ مونده بود فقط از این 10 روز بی نصیب موندم

ایراد نداره فردا زنگ میزنم گردنشون میوفتم از دماغشون در میارم

sae6569
13-02-2013, 00:30
:question:درود

ممنون:question:
دوست عزیز این سرویسی که میگی 256 8 گیگ طرح قدیم بود دیگه ارائه نمیشه
برای همه 2 گیگ ترافیک هدیه دان نمیدونم چرا به شما 1 گیگ دادن
رایگان هم از ساعت 1 تا 6 هست که البته تا دیشب اینطوری بود از امشب معلوم نیست چطوره
خلاصه میخوابن و بیدار میشن یه تصمیم و یه طرح میدن ما هم که دستمون به جایی بند نیست که چیزی بگیم
فقط میسوزیم و میسازیم

mohsen_1363
13-02-2013, 00:33
موندم الان یکی بره 256 4 گیگ بگیره سرعتش چنده و رایگان داره !!!
یا 256 نامحدودش چه سرعتی داره ؟؟؟؟

nihilnigritude
13-02-2013, 00:53
دوست عزیز این سرویسی که میگی 256 8 گیگ طرح قدیم بود دیگه ارائه نمیشه
برای همه 2 گیگ ترافیک هدیه دان نمیدونم چرا به شما 1 گیگ دادن
رایگان هم از ساعت 1 تا 6 هست که البته تا دیشب اینطوری بود از امشب معلوم نیست چطوره
خلاصه میخوابن و بیدار میشن یه تصمیم و یه طرح میدن ما هم که دستمون به جایی بند نیست که چیزی بگیم
فقط میسوزیم و میسازیم

من اینو همین 5شنبه گرفتم! ینی تو همین 5روز اینطوری شد؟! :n27: بهتر بود یه سرویس چندماهه رو برمیداشتم!!

maskot
13-02-2013, 00:59
موندم الان یکی بره 256 4 گیگ بگیره سرعتش چنده و رایگان داره !!!
یا 256 نامحدودش چه سرعتی داره ؟؟؟؟
محسن جان شما 256 چه 4 گیگ بگیرید چه 2 گیگ چه 8 گیگ سرعتون فرق نداره 256 نامحدود هم سرعش بین 28-32 باید در نوسان باشه حداقل تو استان های دیگه که اینطوره و از اونجا مازندران تا اینجا بهترین سرویسو بین مخابرات کشور داره میده پس احتمالا همون سرعت 32 رو تجربه می کنید

mohsen_1363
13-02-2013, 01:28
نامحدود که رو 32 قبول
با تو جه به وضعیت استان های دیگه که میگید
محدود ها همین سرعت فعلی 345 میمونه
یا اونم میاد رو 32 ؟؟
اگه سرعتا کم نشه
و این طور باشه که شما میکی فرق 512 4 گیگ با 256 4 گیگ چیه ؟

maskot
13-02-2013, 01:33
نامحدود که رو 32 قبول
با تو جه به وضعیت استان های دیگه که میگید
محدود ها همین سرعت فعلی 345 میمونه
یا اونم میاد رو 32 ؟؟

نه محدود رو اگه خودشونم بخوان نمی تونن 32 کنن چون خلاف قوانینه و کاربرا به راحتی می تونن شکایت کنن و خود سازمان تنظیم مقررات هم جریمه می کنه برا همین همون 380 می مونه

mohsen_1363
13-02-2013, 01:40
نه محدود رو اگه خودشونم بخوان نمی تونن 32 کنن چون خلاف قوانینه و کاربرا به راحتی می تونن شکایت کنن و خود سازمان تنظیم مقررات هم جریمه می کنه برا همین همون 380 می مونه
اون وقت 1مگ 4 گیگ
و 256 4 گیگ نباید فرقی کنه

ولی قیمت ها شون فرق میکنه
حتما یه فرقی باید باشه !

sae6569
13-02-2013, 07:35
من اینو همین 5شنبه گرفتم! ینی تو همین 5روز اینطوری شد؟! :n27: بهتر بود یه سرویس چندماهه رو برمیداشتم!!

اره قرار بود از 22 بهمن این طرحهای جدید اعمال بشه که از دیروز اعمال شد
من خودم به خاطر همین موضوع برا خودم یه اکانت 256 8 گیگ شارژ رزرو کردم

mohsen_hot20
13-02-2013, 08:25

hoseynn
13-02-2013, 09:41
دیشب دانلود رایگان داشتم.

sae6569
13-02-2013, 10:18
کسی به خودش نارنجک نبست و تست نکرد هنوز؟

bahman_0121
13-02-2013, 10:45
زنگ میزنم میگم چرا رزروم وجود نداره میگه پیش ما هست ما اینجا میبینیم !!!!
نمیدونم چیکار کنم از دست اینا

sae6569
13-02-2013, 10:51
زنگ میزنم میگم چرا رزروم وجود نداره میگه پیش ما هست ما اینجا میبینیم !!!!
نمیدونم چیکار کنم از دست اینا
خوب بهشون میگفتی پیش شما چه غلطی میکنه بفرستینش به اکانت من:n08:
حق هم داری یه مشت بی سواد رفتن تو مخابرات اصلا چیزی بارشون نیست گفتم که باید بسوزیم و بسازیم
اکانت رزروت مگه پرید
تو که گفتی 5 گیگ از حجم با 10 روز هدیه پرید
برا من اکانت رزرو اعمال شد و 10 روز هدیه پرید

ali1933
13-02-2013, 11:41
دیشب دانلود رایگان داشتم.

سلام
شما اگه از سرورput loger(احتمالا املاش رو اشتباه کردم)
به هرحال ازین سرور که رایگان هست استفاده کنی میتونی
بر حسب سرعت خط خودت(4096یا3293)در حدود 6گیگ دان
داشته باشی!!
من پریشب 5.300 دانلود کردم

ali1933
13-02-2013, 11:59

سلام،حاجی شما اینا رو از چه سایتی می آری؟
تو پنل کاربری که هر گیگ کما فی السابق2500 تومنه که!:n13:

mohsen_hot20
13-02-2013, 12:22
سلام،حاجی شما اینا رو از چه سایتی می آری؟
تو پنل کاربری که هر گیگ کما فی السابق2500 تومنه که!:n13:

صبر کن تصحیح میشه

dslbehzad
13-02-2013, 13:02
تعرفه های جدید خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی بر ADSL
قیمت ها به ریال

سرعت

حداقل مصرف موجود در تعرفه ماهیانه

مشخصات

0 گیگا بایت
(هزینه اشتراک)

2 گیگا بایت

4 گیگا بایت

8 گیگا بایت

نامحدود
(حداکثر 1:8)

64K

تعرفه

---

85000

---

---

---

128K

تعرفه

---

90000

110000

---

125000

256K

تعرفه

---

110000

130000

---

150000

512K

تعرفه

---

125000

155000

---

240000

1M

تعرفه

75000

140000

175000

275000

430000

2M

تعرفه

120000

175000

215000

310000

740000

ریال

قیمت هر گیگابایت اضافه

40000

5=> ترافیک =>1

30000

10=> ترافیک >5

20000

ترافیک >10

nihilnigritude
13-02-2013, 16:17
درود

برای دانلود شبانه میخام اکانت یکی از این 2تا سایتو بخرم : mul.ir - filegir.com

بنظرتون کدومش بهتره برای دانلود شبانه ی مخابرات؟

mul قیمتش کمتره اما filegir لیچر

اگه استفاده کردین از این سایتها لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

afshin b
13-02-2013, 16:55
تعرفه های جدید خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی بر ADSL

قیمت ها به ریال

سرعت

حداقل مصرف موجود در تعرفه ماهیانه

مشخصات

0 گیگا بایت

(هزینه اشتراک)

2 گیگا بایت

4 گیگا بایت

8 گیگا بایت

نامحدود

64K

تعرفه

---

85000

---

---

---

128K

تعرفه

---

90000

110000

---

125000

256K

تعرفه

---

110000

130000

---

150000

512K

تعرفه

---

125000

155000

---

240000

1M

تعرفه

75000

140000

175000

275000

430000

2M

تعرفه

120000

175000

215000

310000

740000

ریال

قیمت هر گیگابایت اضافه

40000

5=> ترافیک =>1

30000

10=> ترافیک >5

20000

ترافیک >10

منبع کجاست رفیق؟

ali1933
13-02-2013, 17:25
درود

برای دانلود شبانه میخام اکانت یکی از این 2تا سایتو بخرم : mul.ir - filegir.com

بنظرتون کدومش بهتره برای دانلود شبانه ی مخابرات؟

mul قیمتش کمتره اما filegir لیچر

اگه استفاده کردین از این سایتها لطفا راهنمایی کنید.

ممنون
filegir عالیه

|محمدی|
13-02-2013, 18:18
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])....................

hossein019940
13-02-2013, 18:27
سلام.
قیمت سیم رانژه مگه چقدره که مخابرات نداره؟
شانس اوردیم نت داریم برای جابه جایی لنگ سیم نیستیم.:n10:

dslbehzad
13-02-2013, 19:32
منبع

nihilnigritude
13-02-2013, 20:50
سلام.
قیمت سیم رانژه مگه چقدره که مخابرات نداره؟
شانس اوردیم نت داریم برای جابه جایی لنگ سیم نیستیم.:n10:

مساله قیمتش نیست! ظاهرا کلا موجود ندارن دلیلش حالا چیه ...!
اگه سرویس از یه شرکت دیگه داشتین به مسئول نصب بگید از همون برای راه اندازه سرویس مخابراتتون استفاده میکنه

منبع

یجورایی قیمتش شده 2برابر!! 256 با 8گیگ ترافیک بود 12500 الان 256 با 4گیگ شده 13 تومن! :23:

دوستان حتما در قسمت صندوق پیام-انتقادات ، اعتراضتونو به این تغییر قیمت بگید امروز با یکی از دوستان که در مخابرات مشغول کار هست صحبت میکردم گفت که اگر تعداد مشترکایی که اعتراض میکنن زیاد باشه حتما ترتیب اثر میدن

hossein019940
13-02-2013, 21:12
مساله قیمتش نیست! ظاهرا کلا موجود ندارن دلیلش حالا چیه ...!
اگه سرویس از یه شرکت دیگه داشتین به مسئول نصب بگید از همون برای راه اندازه سرویس مخابراتتون استفاده میکنه
خوب من از مخابرات داشتم گفتم که همون سیم رانژه رو برات رو آسیاتک میبندیم.هنوز برای من خط رو از حالت رانزه در نیوردن گفتن هر وقت نامه آسیاتک اومد جابه جا میکنن.چرا اینجوری شده؟

hoseynn
13-02-2013, 21:13
سلام
شما اگه از سرورput loger(احتمالا املاش رو اشتباه کردم)
به هرحال ازین سرور که رایگان هست استفاده کنی میتونی
بر حسب سرعت خط خودت(4096یا3293)در حدود 6گیگ دان
داشته باشی!!
من پریشب 5.300 دانلود کردم
اینی که گفتی یعنی چی؟

eror11
13-02-2013, 21:26
اين هم منبع

bahman_0121
13-02-2013, 22:42
دوستان خواهشا همه برین تو کنترول پنل و شکایت کنید از قیمتها و کم شدن ترافیک

hossein019940
13-02-2013, 22:45
دوستان خواهشا همه برین تو کنترول پنل و شکایت کنید از قیمتها و کم شدن ترافیک

من که تازه فردا میرم از مخابرات بازم شکایت کردم

bahman_0121
13-02-2013, 22:47
من که تازه فردا میرم از مخابرات بازم شکایت کردم

من تو سایت خبریش هم شکایت کردم چیزای خفنی نوشتم اگه پاکش نکنن خوبه نوشته بود بعد از بررسی قرار داده میشه

hossein019940
13-02-2013, 22:52
من تو سایت خبریش هم شکایت کردم چیزای خفنی نوشتم اگه پاکش نکنن خوبه نوشته بود بعد از بررسی قرار داده میشه
کدوم سایت خبری؟

scar_h
13-02-2013, 23:53
سلام آقا این تعرفه های نامحدودش چجوریاس؟
الان زده 128 حجم نامحدود 125000 ریال یعنی 12500 تومن
این که برای نامحدودا زده

این یعنی چی؟
یعنی سرعت 128 با ترافیک نامحدودو 12500 میدن؟ این 1:8 یعنی چی؟

magiteq1
14-02-2013, 00:06
سلام آقا این تعرفه های نامحدودش چجوریاس؟
الان زده 128 حجم نامحدود 125000 ریال یعنی 12500 تومن
این که برای نامحدودا زده

این یعنی چی؟

یعنی 128 نامحدود با شیر 1به8 به قیمت 12 هزارتومن

campuzlit
14-02-2013, 00:17
این یعنی چی؟

1:8 برای 128 یعنی فاجعه:n02: البته بستگی داره که 128 رو چند ببندن ولی چون نامحدوده مطئمئنا سرعت بالا نمی دن. به نظر من اصلا جالب نیست.

bahman_0121
14-02-2013, 01:05
کدوم سایت خبری؟

mohsen_1363
14-02-2013, 01:19
دوستان ، کسی از سرویس جدید یکپارچه اکانت گرفت
لطفا اینجا سرعتی که گرفته و سرعت دانلود واقعیشو اینجا اعلام کنه .

mahdi2569
14-02-2013, 02:11
دوستاني كه تو مخابرات آشنا دارن ميتونن همچنان كمپين استاني رو بگيرن. هزينه اش رو قبض تلفن مياد

hossein019940
14-02-2013, 07:43
مخابرات سرعت رو پایین اورده.من این موقع ها سرعتم 460بود الان دارم زیر 300 دانلود میکنم از 210 تا 260

hossein019940
14-02-2013, 07:49
مخابرات سرعت رو پایین اورده.من این موقع ها سرعتم 460بود الان دارم زیر 300 دانلود میکنم از 210 تا 260

sae6569
14-02-2013, 08:11
هر چی سرمون میاد حقمونه:n07:
خواهشا هیچ کس اعتراض و شکایتی نسبت به این طرحها نکنه:n19:
بیایید دست به دست هم به مسولین کمک کنیم که این اینترنت رو به لجن بکشونن هم خیال خودشون راحت هم خیال ما راحت:n08:
مسخره بازی دراوردن پدر سوخته ها میخابن بیدار میشن برا ملت دردسر و داستان درست میکنن
هیچکس نیومده که به داد ملت برسه هر کس پی نفع شخصی خودشه:n24::n24: شیطون نادان میگه برم بزنم مخابرات رو با خاک مساوی کنم

bahman_0121
14-02-2013, 08:47
سرعت خوبه برین ی جا وی ای پی ی سایت بشین ببینین سرعت یعنی چی اگه سرعتتون پایینه بخاطر لینکهای دانلود هست نه مخابرات

hossein019940
14-02-2013, 08:59
سرعت خوبه برین ی جا وی ای پی ی سایت بشین ببینین سرعت یعنی چی اگه سرعتتون پایینه بخاطر لینکهای دانلود هست نه مخابرات
من لینک خودم رو هر روز تست میکنم.

hossein019940
14-02-2013, 09:02
دوستان اعتراض کنین تو یکی از این تاپیک ها مخابرات بیرجند دانلود شبانه رو حذف کرده یود ولی وقتی اعتراض کردن دوباره شبانه رو گذاشتن.
اعتراض کنین شاید قیمت ها رو یکم بکشن پایین.

behroz3666
14-02-2013, 09:23
میگم یکی یه متن اعتراض درست حسابی بنویسه بعد همه استفاده کنن

hossein019940
14-02-2013, 09:26
میگم یکی یه متن اعتراض درست حسابی بنویسه بعد همه استفاده کنن
این بهترین راهه حالا کی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

mohammad.m1372
14-02-2013, 11:54
اقایون عزیز هنوز کسی این سرویس های نامحدود رو نگرفته؟؟؟؟ سرعت دانلودش چیجوریه؟؟؟؟:n13:

Stoned.Heart
14-02-2013, 12:24
من تازه امیدوار شده بودم میخواستم همین شنبه برم سرویس 1024 32 گیگ شو بگیرم ثبت نام کنم این چه وضعیه :n03: با این وضع من تو همون آسیاتک خودم بمونم بهتره ظاهرا نه ؟ :n28:
این 1024 نامحدود 1 به 8اش حدودا چقدر میشه سرعت دانلودش اگه تقسیم به 8 بشه ؟ من چون نداشتم مخابراتو نمیدونم سرعت اصلی دانلودش چند بوده دوستانی که میدونن منو هم در جریان بذارن

mercurial7
14-02-2013, 13:13
سلام دوستان. سرعت شما هم کم شده؟ من 512 دارم الان سرعت دانلودم 70 هست. سرعت ها رو واقعی کردن؟

hossein019940
14-02-2013, 13:18
سلام دوستان. سرعت شما هم کم شده؟ من 512 دارم الان سرعت دانلودم 70 هست. سرعت ها رو واقعی کردن؟
آره برای من هم کم شده البته روی 450 بود الان شده 250.

mercurial7
14-02-2013, 13:22
آره برای من هم کم شده البته روی 450 بود الان شده 250.
الان برای من هم بهتر شد. یه یک ساعتی اونجوری بود!

|محمدی|
14-02-2013, 16:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Senator_Offline
14-02-2013, 16:36

majideblis
14-02-2013, 17:29
اون وقت 1مگ 4 گیگ
و 256 4 گیگ نباید فرقی کنه

ولی قیمت ها شون فرق میکنه
حتما یه فرقی باید باشه !

یکی از دوستای من شاتل دو گیگ داشت یه روز فهمید که سرعتش باسرعت 128دوستش هیچ فرقی نداره رفت شاتل سوال کرد طرف بهش گفت که سرعت های دانلود همه سرویسها یکیه ولی سرعت آپلودتون با هم فرق داره

Monk_e83
14-02-2013, 17:59
سلام خدمت همه دوستان مازندرانی و عزیز .

دوستان چند سوال از حضورتون داشتم ممنون میشم پاسخ بدید :

من در حال حاضر ساکن بابلسر هستم و میخواستم سرویس مخابرات رو تجربه کنم مخواستم بدونم پینگ و میزان Time Out به چه صورت هست ؟

پینگ 4.2.2.4 شما عزیزان چند هست ؟

کسی اطلاعی در مورد سرویس های اختصاصی مخابرات داره ؟ ( قیمت و کیفیت ) اگر خیر شماره تماسی از بابل دارید که من بتونم اطلاعات بگیرم ؟

ممنونم ازتون دوستان .

puya2010
14-02-2013, 18:10
با سلام به همه دوستان

دوستان عزیز واقعا مخابرات منو وسط یه ضربدر قرار داده آدم اصن نمی دونه چیکار باید بکونه

من واقعا گیج شدم

بیاین با هم یه مروری بکنیم

اول فرض رو بر این میگیریم که تمام سرویس های حجمی مخابرات روی 3296 بسته شدن

خب با این فرض

پس چه فرقی ما بین دو سرویس زیر وجود داره ؟

اینترنت یک ماهه سرعت 128 کیلوبیت حجم 4 گیگابایت با قیمت 115,500

و

اینترنت یک ماهه سرعت 2 مگابیت حجم 4 گیگابایت با قیمت 225,750

تفاوت قیمتش دو برابره؟ اصن مگه میشه؟ چه توجیهی برای این تفاوت قیمت وجود داره ؟

من فقط یه دلیل به ذهنم میرسه اونم اینه که مثلا احیانا احتمالا شاید از ساعت یک شب به بعد که سرعت کاربرها

کم میشه ، ، ، شاید سرعت کاربران دو مگی یا یک مگی کم نشه

که این احتمال هم رده چون کاربران سرعت بالا هم از کمی سرعت در شب ناله می کنن

فرض دوم که خلاف قوانین هم هستش اینه که تمام سرعت ها در تمام سرویس ها چه حجمی و چه غیر حجمی واقعی باشه

که در این صورت به طور مثال تفاوت قیمت بین دو سرویس زیر تنها دو هزار تومنه که مسلما کاربران به سمت سرویس دوم میرن تا سرویس اول

اینترنت یک ماهه سرعت 256 کیلوبیت حجم 4 گیگابایت با قیمت 136,500

و

اینترنت یک ماهه سرعت256 کیلوبیت حجم نامحدود با قیمت 157,500

نتیجه گیری :

همان طور که گفتم فرض دوم باطله چون غیر قانونیه و فرض اول هم از نظر خودم باطله چون غیرمنصفانه ست و عدالتی چود نداره

نظر شما چیه دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behroz3666
14-02-2013, 18:37
حق با شماست کلا مخابرات گیج میزنه معلوم نیست داره چیکار میکنه امیدوارم دوباره سرویس های قدیمی رو اضافه کنن
از دوستان کسی تو سایت وارز عضو هست ؟ چرا نمیتونم وارد سایت شم آدرس سایت رو بگید ممنون میشم

mypdf
14-02-2013, 20:06
مخابرات چرا خل میزنه؟ سرویس های جدید رو دیدین؟ 1 مگ نامحدود گذاشتن45 تومن!!! سرعت واقعی هم باشه باز خیلی میارزه قبلا 1 مگ 32 گیگ یکماهه بود 40 تومان:n13:

evil_hackerz2000
14-02-2013, 21:58
با سلام به همه دوستان

دوستان عزیز واقعا مخابرات منو وسط یه ضربدر قرار داده آدم اصن نمی دونه چیکار باید بکونه

من واقعا گیج شدم

خب با این فرض

و

اینترنت یک ماهه سرعت 2 مگابیت حجم 4 گیگابایت با قیمت 225,750 تفاوت قیمتش دو برابره؟ اصن مگه میشه؟ چه توجیهی برای این تفاوت قیمت وجود داره ؟

من فقط یه دلیل به ذهنم میرسه اونم اینه که مثلا احیانا احتمالا شاید از ساعت یک شب به بعد که سرعت کاربرها

فرض دوم که خلاف قوانین هم هستش اینه که تمام سرعت ها در تمام سرویس ها چه حجمی و چه غیر حجمی واقعی باشه

که در این صورت به طور مثال تفاوت قیمت بین دو سرویس زیر تنها دو هزار تومنه که مسلما کاربران به سمت سرویس دوم میرن تا سرویس اول

و

نتیجه گیری :

همان طور که گفتم فرض دوم باطله چون غیر قانونیه و فرض اول هم از نظر خودم باطله چون غیرمنصفانه ست و عدالتی چود نداره

خوشم اومد از تجزیه تحلیلت ، تا حالا به این فک نکردم که سرعت ها که همه رو 3296 بسته شدن تفاوت قیمت سرویس ها تو ترافیک بود ، ولی حالا که ترافیک ها همه 4 گیگ شدن خوب ملت خر نیستن میان 128 رو میگیرن

maskot
14-02-2013, 23:02
با سلام به همه دوستان

من واقعا گیج شدم

خب با این فرض

و

اینترنت یک ماهه سرعت 2 مگابیت حجم 4 گیگابایت با قیمت 225,750 تفاوت قیمتش دو برابره؟ اصن مگه میشه؟ چه توجیهی برای این تفاوت قیمت وجود داره ؟

و

نتیجه گیری :

دوست عزیز بزار خیلی صریح جواب بدم یه سری کاربرهای کامپیوتر هستند که ته معمولات کامپیوتریشون دیدن فیلم و گوش کردن اهنگ هست و هیچ اطلاعی ندارن این بنده های خدا وقتی میرن مخابرات برا ثبت نام با دیدن یه سرویس 2 مگ با قیمت پایین ذوق زده شده و بدون هیچ اطلاع و اگاهیی از اینکه تفاوتی بین سرویس ها نیست ثبت نام می کنن و شبش هم تا صبح از ذوق خوابشون نمیبره چون سرویس 2 مگ ارزون گرفتن در واقع مخابرات این سرویس ها جدید رو فقط برا کلا برداری و سرکیسه کردن این دسته از افراد قرار داده وگرنه به قول شما با هیچ منطقی جور در نمیاد که سویس 128 و 2 مگ در همه شرایط دارای کیفیت یکسان و حجم یکسان اما با قیمت های مختلف باشن

evil_hackerz2000
15-02-2013, 00:02
دوست عزیز بزار خیلی صریح جواب بدم یه سری کاربرهای کامپیوتر هستند که ته معمولات کامپیوتریشون دیدن فیلم و گوش کردن اهنگ هست و هیچ اطلاعی ندارن این بنده های خدا وقتی میرن مخابرات برا ثبت نام با دیدن یه سرویس 2 مگ با قیمت پایین ذوق زده شده و بدون هیچ اطلاع و اگاهیی از اینکه تفاوتی بین سرویس ها نیست ثبت نام می کنن و شبش هم تا صبح از ذوق خوابشون نمیبره چون سرویس 2 مگ ارزون گرفتن در واقع مخابرات این سرویس ها جدید رو فقط برا کلا برداری و سرکیسه کردن این دسته از افراد قرار داده وگرنه به قول شما با هیچ منطقی جور در نمیاد که سویس 128 و 2 مگ در همه شرایط دارای کیفیت یکسان و حجم یکسان اما با قیمت های مختلف باشن دقیقا همینطوره دوسته من

Monk_e83
15-02-2013, 11:13
سلام خدمت همه دوستان مازندرانی و عزیز .

دوستان چند سوال از حضورتون داشتم ممنون میشم پاسخ بدید :

من در حال حاضر ساکن بابلسر هستم و میخواستم سرویس مخابرات رو تجربه کنم مخواستم بدونم پینگ و میزان Time Out به چه صورت هست ؟

پینگ 4.2.2.4 شما عزیزان چند هست ؟

کسی اطلاعی در مورد سرویس های اختصاصی مخابرات داره ؟ ( قیمت و کیفیت ) اگر خیر شماره تماسی از بابل دارید که من بتونم اطلاعات بگیرم ؟

ممنونم ازتون دوستان .

دوستان ممنون میشم یکی که تجربه داره و علمش رو داره کمک کنه تا من هم در انتخابم دچار مشکل نشم .:n12:

Stoned.Heart
15-02-2013, 11:18
یعنی میگین من اگه سرویس 128 نامحدود بخرم سرعتم فرقی با 1024 نداره و پشیمون نمییشم ؟
من قصد داشتم محض امتحان یه ماهی 512 بگیرم ولی الان که اینطور گفتین بدتر موندم چیکار کنم !
یک درصد اصلا امکان داره با اومدن سرویس های جدید شرایطو هم عوض کرده باشن و دیگه به همه به یه میزان سرعت ندن !

magiteq1
15-02-2013, 11:33
یعنی میگین من اگه سرویس 128 نامحدود بخرم سرعتم فرقی با 1024 نداره و پشیمون نمییشم ؟
من قصد داشتم محض امتحان یه ماهی 512 بگیرم ولی الان که اینطور گفتین بدتر موندم چیکار کنم !
یک درصد اصلا امکان داره با اومدن سرویس های جدید شرایطو هم عوض کرده باشن و دیگه به همه به یه میزان سرعت ندن !

سرویس های مخابرات بهینه شدن برای حداقل 8 کانکشن:n01: یعنی عموما مثلا 2m با 1m به شکل تک کانکشن شاید فرقی نداشته باشه ولی بازهم به منطقه مخابراتی
بستگی داره که شما بتونین از حداکثر پهنای باندتون استفاده کنید یا نه

asdfjkll
15-02-2013, 11:38
دوستان من 256 نامحدود دیروز گرفتم سرعتم از 100 بیشتر نمیره بین 95 تا100 هست واینکه یه 300 مگ دان کرد سرعت بشدت افت میکنه میرسه به 15 باید مودم خاموش روشن کنم دوباره خوب بشه کسی هست که 512 یا1مگ داشته باشه سرعتش بالاتر باشه؟ یا فرقی ندارند اگه اینجوری باشه همون قدیمیا بصرفه تره

evil_hackerz2000
15-02-2013, 11:54
دوستان من 256 نامحدود دیروز گرفتم سرعتم از 100 بیشتر نمیره بین 95 تا100 هست واینکه یه 300 مگ دان کرد سرعت بشدت افت میکنه میرسه به 15 باید مودم خاموش روشن کنم دوباره خوب بشه کسی هست که 512 یا1مگ داشته باشه سرعتش بالاتر باشه؟ یا فرقی ندارند اگه اینجوری باشه همون قدیمیا بصرفه تره

بالاخره یکی نارنجک بست یه سرویس گرفت ، ایول همین که نامحدود باشه و سرعت 95 تا 100 بده خیلی خوبه

mercurial7
15-02-2013, 11:59

شب ها سرعت چطوره مثلا 11 شب. و اینکه همیشه هی سرعت کم میشه؟ باید هی خاموش روشن کنی؟

mercurial7
15-02-2013, 12:02

به نظر من تو نامحدود ها با هم فرق می کنن. نظر من رو می خوای 512 بگیر

Hamidreza Sakhai
15-02-2013, 12:03
دوباره سرویس ها رو دستکاری کردن ؟ :|

چه خبره بابا ... مگه ملت موش آزمایشگاهی ان ؟ هر دفعه داستان داریم سر اینترنت لعنتی .

من میخواستم تمدید کنم همون 512 16 گیگ 20 تومن خودمو بگیرم ... این سرویس های مسخره ی کم حجم چیه قضیه اش ؟ هر ترافیک اضافه همون 2500 ه یا بیشتر شده ؟!

الان اگه بخوام نامحدود بگیرم هر پهنا که 2 برابر میشه (128 به 256) هزینه ی اش هم 2 برابر میشه . مثل همون سرویس های قبلی که نیست 128 اش با 2 مگش از نظر سرعت یکی باشه !؟

دوستان راهنمایی کنید کدوم سرویس رو بگیرم بهتره ؟ سرعتای نامحدود چجوریه ؟

mercurial7
15-02-2013, 12:05
دوباره سرویس ها رو دستکاری کردن ؟ :|

چه خبره بابا ... مگه ملت موش آزمایشگاهی ان ؟ هر دفعه داستان داریم سر اینترنت لعنتی .

من میخواستم تمدید کنم همون 512 16 گیگ 20 تومن خودمو بگیرم ... این سرویس های مسخره ی کم حجم چیه قضیه اش ؟ هر ترافیک اضافه همون 2500 ه یا بیشتر شده ؟!

الان اگه بخوام نامحدود بگیرم هر پهنا که 2 برابر میشه (128 به 256) هزینه ی اش هم 2 برابر میشه . مثل همون سرویس های قبلی که نیست 128 اش با 2 مگش از نظر سرعت یکی باشه !؟

دوستان راهنمایی کنید کدوم سرویس رو بگیرم بهتره ؟ سرعتای نامحدود چجوریه ؟
16 گیگ که دیگر نداریم. یادش بخیر!

asdfjkll
15-02-2013, 12:21
سرعت 256 نامحدودم 1 شب تست کردم شدیدن افت میکنه هی باید مودم خاموش روشن کنید سرعت 100 واسه کسایی که ساعات زیادی تو اینترنت هستند خوبه با خاموش روشن مودم مشکلی ندارندو اینکه سرعت باز کردن سایت بنظرم بهتر شده به نظر من سرویس قدیم واسه من بهتر بود بخاطر صرف وقت

evil_hackerz2000
15-02-2013, 12:38
سرعت 256 نامحدودم 1 شب تست کردم شدیدن افت میکنه هی باید مودم خاموش روشن کنید سرعت 100 واسه کسایی که ساعات زیادی تو اینترنت هستند خوبه با خاموش روشن مودم مشکلی ندارندو اینکه سرعت باز کردن سایت بنظرم بهتر شده به نظر من سرویس قدیم واسه من بهتر بود بخاطر صرف وقت دوست من آیدی یاهوتو میدی کار دارم باهات

hossein019940
15-02-2013, 12:41
512 با 16 گیگ رو کردن 4 گیگ رو دارن میدن 17000
512 آسیاتک با 5 گیگ رو دارن میدن 21000
کدوم کیفیت بیشتری داره؟
مخابرات قیمتش رو هم مثل شرکت های خصوصی کرده

mohsen_1363
15-02-2013, 13:24
سرعت 256 نامحدودم 1 شب تست کردم شدیدن افت میکنه هی باید مودم خاموش روشن کنید سرعت 100 واسه کسایی که ساعات زیادی تو اینترنت هستند خوبه با خاموش روشن مودم مشکلی ندارندو اینکه سرعت باز کردن سایت بنظرم بهتر شده به نظر من سرویس قدیم واسه من بهتر بود بخاطر صرف وقت
دوست عزیز ممنون که نتیجه خریدتونو اعلام کردید
اگه پهنای باند کم نیارن سرعت 100 باز کمترش نکنن برای 256 نامحدود با این کیفیت پایین خوبه
پیشنهاد میدم مودم تونو bridge کانفیگ کنید تا به خاموش روشن کردم مودم نیازی نباشه
کافیه کانکت /دیسکانکت کنید
من از اول به دلیل قطعی های زیاد این کار کردم

به نظر من سرویس قدیم واسه من بهتر بود بخاطر صرف وقت
درسته تقریبا حجم دانلود شما تو 20 ساعت من شب تو 5 میگیرم

nelly0123
15-02-2013, 13:52
سلام دوستان من میخوام 512 نامحدود بگیرم
فقط یه سوال ::: با چه سرعتی میتونم دانلود کنم

mohsen_1363
15-02-2013, 13:58
سلام دوستان من میخوام 512 نامحدود بگیرم
فقط یه سوال ::: با چه سرعتی میتونم دانلود کنم
بعد از تغییرات هنوز کسی این سرعت نگرفته
با 256 نامحدود 100 تا دان داشتن
شما یا همین سرعت یا بیشتر از اینو خواهید داشت
عقلا کمی سرعت بیشتر چون کمی بیشتر پول میدید

scar_h
15-02-2013, 15:07
بعد از تغییرات هنوز کسی این سرعت نگرفته
با 256 نامحدود 100 تا دان داشتن
شما یا همین سرعت یا بیشتر از اینو خواهید داشت
عقلا کمی سرعت بیشتر چون کمی بیشتر پول میدید

سلام
یعنی اگه 256 نامحدود بگیریم میتونیم 24 ساعته با سرعت 100 کیلوبایت در ثانیه دانلود داشته باشیم؟
هیچ محدودیتی نداره؟

مرسی

scar_h
15-02-2013, 15:12
1:8 برای 128 یعنی فاجعه:n02: البته بستگی داره که 128 رو چند ببندن ولی چون نامحدوده مطئمئنا سرعت بالا نمی دن. به نظر من اصلا جالب نیست.

من متوجه نشدم
یعنی سرعت ها برای نامحدود واقعی میشه وبرای 128 سرعت دانلود 16 کیلوبایت بر ثانیه میشه؟

mohsen_1363
15-02-2013, 15:20
سلام
یعنی اگه 256 نامحدود بگیریم میتونیم 24 ساعته با سرعت 100 کیلوبایت در ثانیه دانلود داشته باشیم؟
هیچ محدودیتی نداره؟

مرسی
نه محدودیتی نداره
اسمش روشه دیگه

mercurial7
15-02-2013, 15:54
دوستان من مودم ـم خراب شده. می خوام مودم بگیرم، به نظرتون چی بگیرم ؟ من تعریف zyxel و d-link رو شنیدم.

hossein019940
15-02-2013, 16:01
دوستان من مودم ـم خراب شده. می خوام مودم بگیرم، به نظرتون چی بگیرم ؟ من تعریف zyxel و d-link رو شنیدم.
D-LINKبه نظر من بهتره///

maskot
15-02-2013, 17:17
سلام
هیچ محدودیتی نداره؟

مرسی
با توجه به حرف اون دوستمون که 256 نا محدود گرفته بود تقریبا بعد کرقتن هر 300 مگ سرعت از 100 افت می کنه به روی 15 و باید حتما یه قطع و وصل کنید تا سرعت دوباره همون 100 بشه
کلا یه سر انگشتی حساب کنید می بینید تو ساعات شبانه حداقل 2.5-3 گیگ می تونید دانلود داشته باشید ولی همین مقدار دانلود رو باید 8-9 ساعت در سرویس نا محدود داشته باشیم از نظر زمان نمی صرفه وقت گیره تازه اینم در نظر بگیرید دانلود شبانه تو ساعتی هست که شما خونه هستین ولی بیشتر اوقات در طول روز بیرون هستیم و در سرویس نا محدود بیشتر زمان دانلود رو از دست می دیم

mercurial7
15-02-2013, 19:01
با توجه به حرف اون دوستمون که 256 نا محدود گرفته بود تقریبا بعد کرقتن هر 300 مگ سرعت از 100 افت می کنه به روی 15 و باید حتما یه قطع و وصل کنید تا سرعت دوباره همون 100 بشه
کلا یه سر انگشتی حساب کنید می بینید تو ساعات شبانه حداقل 2.5-3 گیگ می تونید دانلود داشته باشید ولی همین مقدار دانلود رو باید 8-9 ساعت در سرویس نا محدود داشته باشیم از نظر زمان نمی صرفه وقت گیره تازه اینم در نظر بگیرید دانلود شبانه تو ساعتی هست که شما خونه هستین ولی بیشتر اوقات در طول روز بیرون هستیم و در سرویس نا محدود بیشتر زمان دانلود رو از دست می دیم
اگر سرعت دانلود 1 مگ نامحدود 300-400 باشه چی؟ بازم به نظرت نباید نامحدود گرفت؟

ALI . R
15-02-2013, 19:03
سلام. یه ماه پیش سرویس یه ماهه گرفته بودم که حدود 5 روز پیش ترافیکم تموم شده بود. گفتم که یه دفعه تا تموم شدن مهلت باقی نمودند اون موقع تمدید کنم.
امروز خواستم تمدید کنم از منزل . مودم رو که روشن کردم دیدم 2 گیگ ترافیک هدیه دادن . فکر کنم به مناسبت پیروزی انقلاب . تا تاریخ 8 اسفند . برای شما هم اضافه شده ؟ :n01:

mercurial7
15-02-2013, 19:06
سلام. یه ماه پیش سرویس یه ماهه گرفته بودم که حدود 5 روز پیش ترافیکم تموم شده بود. گفتم که یه دفعه تا تموم شدن مهلت باقی نمودند اون موقع تمدید کنم.
امروز خواستم تمدید کنم از منزل . مودم رو که روشن کردم دیدم 2 گیگ ترافیک هدیه دادن . فکر کنم به مناسبت پیروزی انقلاب . تا تاریخ 8 اسفند . برای شما هم اضافه شده ؟ :n01:
بله. برای همه اضافه شده دوست عزیز.

mohsen_1363
15-02-2013, 19:29
من احتمال میدم مشکل از لینک دانلود ایشون باشه
اخه این مشکل عجیبیه و تو شبکه معنا نداره ، که سرعتت اول بالا باشه بعد نزولی بیاد پایین
؟؟؟؟
تا خودم تست نکنم برام جای سواله

magiteq1
15-02-2013, 20:15

حرف شما در مورد سرویس های مثلا 1m که سرعت واقعی میده صدق نمی کنه شما با همین سرویس در روز میتونین 9 گیگ دانلود کنید به شرطی که مثلا یک سیستم
مخصوص دانلود داشته باشد به نظر من اگر در طی روز دانلود کنید با سرویس نامحدود از زمان روشن بودن سیستم کاسته میشه و استحکاک سیستم بالا نمیره
مثلا خود من در حین دانلود روزانه هم بازی میکنم هم اهنگ و فیلم میبینم در واقع از روشن بودن سیستم ام استفاده بهینه میکنم

maskot
15-02-2013, 20:58
اگر سرعت دانلود 1 مگ نامحدود 300-400 باشه چی؟ بازم به نظرت نباید نامحدود گرفت؟
چرا چنین چیزی وسوسه انگیزه اما وقتی یه مگ باشه ماهی 45000 تومن برا من پرداخت چنین مبلغی مقدور نیست و برا خیلی ها هم همینطورولی اگه کسی محدودیت مالی نداره بگیره حالشو ببره نوش جانش:n20: اما بهتون قول میدم این مخابرات نا محدودشم مثل همین سرویس های ما تقریبا سرعت های یکسان دارن مثلا 1 مگ فکر نکنم از 150 سرعتش بیشتر بشه اون محدودیت حجم 300 مگ که دوستمون گفتن رو شاید بیشتر کنن که هی قطع و وصل نکنیم الان اگه یه کاربر دیگه پیدا بشه که 128 نا محدود گرفته باشه از سرعتش میشه فهمید که با توجه به سرویس سطح بندی کردن یا همه فله ای یکیه

maskot
15-02-2013, 21:04
من احتمال میدم مشکل از لینک دانلود ایشون باشه
اخه این مشکل عجیبیه و تو شبکه معنا نداره ، که سرعتت اول بالا باشه بعد نزولی بیاد پایین
؟؟؟؟
تا خودم تست نکنم برام جای سواله
چرا چنین چیزی در شبکه امکان داره مخابرات در بازه زمانی 1 ساعت محدودیت بر روی حجم مصرفی گذاشته نمونه همین کار رو شاتل در سرویس های نا محدودش انجام داده که وقتی شما در یک ماه از 18 گیگ بیشتر مصرف کنین سرعت سرویستون واقعی میشه و مخابرات بازه یک ماهه رو رو یک ساعت تنظیم کرده البته شاید این بازه بیشتر از یک ساعت باشه که با قطع و وصل کردن رفع میشه(اینم از اون باگ های خفن مخابراته:n08:) ولی خوب باید صبر کنیم تا چند نفر بگیرن این قضیه رو تایید کنن تا مهر تایید 100 درصدی روش بخوره

maskot
15-02-2013, 21:12
حرف شما در مورد سرویس های مثلا 1m که سرعت واقعی میده صدق نمی کنه شما با همین سرویس در روز میتونین 9 گیگ دانلود کنید به شرطی که مثلا یک سیستم
مخصوص دانلود داشته باشد به نظر من اگر در طی روز دانلود کنید با سرویس نامحدود از زمان روشن بودن سیستم کاسته میشه و استحکاک سیستم بالا نمیره
مثلا خود من در حین دانلود روزانه هم بازی میکنم هم اهنگ و فیلم میبینم در واقع از روشن بودن سیستم ام استفاده بهینه میکنم
دوست عزیز شما اون 9 گیگ رو طی 24 ساعت فیکس مصرف می کنین پدر کامپیوتر در میاد هر روز 24 ساعت روشن باشه من تو 5 ساعت 5 گیگ دانلود دارم یعنی فقط 4 گیگ کمتر حالا شما پول برق رو حساب کن من در ساعت که برق کمترین قیمت رو داره دارم دانلود می کنم شما در بازه زمانی که برق در بالاترین قیمت محاسبه میشه تازه شما خیلی دیگه بخوای دانلود کنی 18 ساعت کلامپیوترت رو روشن بذاری که در اون صورت فقط 7 گیگ دانلود داری
حالا من یه سوال از شما دارم شما هر روز در طول روز خونه تشریف دارین؟ اگه اون صحبت دوستمون که می گفت هر 300 مگ سرعت پایین میاد و باید قطع و وصل کرد درست باشه و مشکل از ایشون نباشه شما می تونی سیستم رو رو دانلود بزاری و بری دنبال کارات؟

asdfjkll
15-02-2013, 22:07
دوستان من از ساعت 6 دانلود شروع کردم تا ا 10 شب فیکس رو سرعت 100 هست شاید خوب شده

evil_hackerz2000
15-02-2013, 22:21
دوستان من از ساعت 6 دانلود شروع کردم تا ا 10 شب فیکس رو سرعت 100 هست شاید خوب شده

مرسی دوسته من ، خدا کنه اینجور که میگی باشه بچه ها میترکونیم اینجوری خیلی حال میده ، فقط دوست من یه خواهش ، وقتی وارد پنلت میشی تو قسمت ریز مصرف از اونجا عکس بگیر دوس دارم بدونم چطور شده

maskot
15-02-2013, 22:39
ممنون از اینکه خبر دادی خبر خوبی بود :n09: فقط باید صبر کنیم ببینیم کسی 128 می گیره ببینیم سرعت اون چجوریه من 13 روز دیگه سرویسم تموم میشه وگرنه خودم اینکارو می کردم:n14: دوستان کسایی که دانلود زیاد نمی کنن و دانلودر نیستن و هر شب اگه 4 گیگ نگیرن شبشون صبح نمیشه:n10: و بیشتر مصرفشون وب گردی و خورد دانلود هایی در طول روزه سرویس نا محدود بگیرن بهتره چون با مشکل کمبود ترافیک مواجه نمیشن:n20:
دوستان مخابرات مازندران اگه این سرویس نا محدودش تا اخر به همین شکل بمونه با این قیمت داره بهترین سرویس رو در کل کشور میده برا اثبات حرفم برین یه نگاه به قیمت 256 نا محدود شرکت های دیگه بندازین یه چیزی در حد 40 هزار به بالا براش پول می گیرن

maskot
15-02-2013, 22:51
دوست عزیز اگه امکانش هست تا 24 ساعت اینده هر چند ساعت یه گزارشی از سرویست بده و تست کن در ساعات مختلف روز مخصوصا 1 شب به بعد سرعت چطور میشه همیشه ثبات داره یا نه در چه ساعاتی کیفیت بد میشه و در چه ساعاتی کیفیت خوبه
فعلا شما تنها منبع اطلاعاتی ما هستی فداکاری کن علامت سوال بالای کله یه ملت رو از بین ببر:n12::n09:

evil_hackerz2000
15-02-2013, 23:07
دوست عزیز اگه امکانش هست تا 24 ساعت اینده هر چند ساعت یه گزارشی از سرویست بده و تست کن در ساعات مختلف روز مخصوصا 1 شب به بعد سرعت چطور میشه همیشه ثبات داره یا نه در چه ساعاتی کیفیت بد میشه و در چه ساعاتی کیفیت خوبه
فعلا شما تنها منبع اطلاعاتی ما هستی فداکاری کن علامت سوال بالای کله یه ملت رو از بین ببر:n12::n09:

دوسته من وقتی سرعت 100 هست سرویس نامحدود هست دیگه چرا ساعت 1 شب تست کنه ، من اگه سرویس نامحدود بگیرم دیگه شبا ساعت 10 میخوابم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازشم اگه 1 به بعد هم سرعت بالاتر از 100 باشه دیوونم مگه تا 1 شب بیدار بمونم لینکامو دانلود کنم ، هر وقت عشقم کشید دانلود میکنم از خواب نازنینم نمیزنم چشامو اذیت کنم لینکامو برا دانلودبذارم

magiteq1
15-02-2013, 23:08
دوست عزیز شما اون 9 گیگ رو طی 24 ساعت فیکس مصرف می کنین پدر کامپیوتر در میاد هر روز 24 ساعت روشن باشه من تو 5 ساعت 5 گیگ دانلود دارم یعنی فقط 4 گیگ کمتر حالا شما پول برق رو حساب کن من در ساعت که برق کمترین قیمت رو داره دارم دانلود می کنم شما در بازه زمانی که برق در بالاترین قیمت محاسبه میشه تازه شما خیلی دیگه بخوای دانلود کنی 18 ساعت کلامپیوترت رو روشن بذاری که در اون صورت فقط 7 گیگ دانلود داری
حالا من یه سوال از شما دارم شما هر روز در طول روز خونه تشریف دارین؟ اگه اون صحبت دوستمون که می گفت هر 300 مگ سرعت پایین میاد و باید قطع و وصل کرد درست باشه و مشکل از ایشون نباشه شما می تونی سیستم رو رو دانلود بزاری و بری دنبال کارات؟

بر فرض اینکه دانلود شبانه از 1 تا 6 باشه یعنی 5 ساعت سیستم روشنه و فقط و فقط برای دانلود استفاده میشه این رو هم اضافه کن که در طول روز چند ساعت سیستمت
روشن میمونه بر فرض 4 ساعت یعنی جمعا 9 ساعت سیستمت روشن میمونه که 5 ساعتش کاملا سخت افزارت بدون مصرفه ولی من تو همین 9 ساعت کار مفید با سخت افزارم انجام میدم و هم زمان دانلود هم انجام میدم اگر هم خونه نباشم بردارم این کار رو انجام میده این سیستم 300m هم اصلا برام اتفاق نیوفتاده.
طرفی که کارت 1.5 میلیونی رو سیستمش داره اصلا براش بصرفه نیست که 5 یا 6 ساعت فقط برای دانلود ازش استفاده کنه.

asdfjkll
15-02-2013, 23:14
مرسی دوسته من ، خدا کنه اینجور که میگی باشه بچه ها میترکونیم اینجوری خیلی حال میده ، فقط دوست من یه خواهش ، وقتی وارد پنلت میشی تو قسمت ریز مصرف از اونجا عکس بگیر دوس دارم بدونم چطور شده

دوست عزیر عکس فردا میزارم

asdfjkll
15-02-2013, 23:16
دوستان اینم بگم واسم عجیبه سرعت وبگردی بالاتر رفته

mohsen_1363
15-02-2013, 23:16
با این شرایط و قیمت 2 حالت ممکنه به وجود بیاد

یه تقریبا همه مثل عقده ای ها این قدر دانلود الکی میکنن که کل پهنای باند مخابرات پر میشه وسرعتها رو پایین تر میارن

یا خیلی معذرت میخام مثل یه ادم با فرهنگ وقتی چیزی برای دانلود ندارن دست از دانلود میکشن و
همه از یه سرعت نسبتا خوب در طول روز لذت میبرن و همه چیز به خوبی پیش میره

hossein019940
15-02-2013, 23:28

یه تقریبا همه مثل عقده ای ها این قدر دانلود الکی میکنن که کل پهنای باند مخابرات پر میشه وسرعتها رو پایین تر میارن

یا خیلی معذرت میخام مثل یه ادم با فرهنگ وقتی چیزی برای دانلود ندارن دست از دانلود میکشن و
هرکسی به اندازه نیاز خودش دانلود میکنه ربطی به عقده ای بودن نداره.الان من اگه 20 گیگ بدی من تو یه ماه مصرف میکنم چون احتیاج دارم و الکی هم نیست بعضی ها واقع احتیاج دارن.

maskot
16-02-2013, 00:05
دوسته من وقتی سرعت 100 هست سرویس نامحدود هست دیگه چرا ساعت 1 شب تست کنه ، من اگه سرویس نامحدود بگیرم دیگه شبا ساعت 10 میخوابم :n02: تازشم اگه 1 به بعد هم سرعت بالاتر از 100 باشه دیوونم مگه تا 1 شب بیدار بمونم لینکامو دانلود کنم ، هر وقت عشقم کشید دانلود میکنم از خواب نازنینم نمیزنم چشامو اذیت کنم لینکامو برا دانلودبذارم
خوب بعضی اوقات یه سری دانلود ضروری پیش میاد گاهی اوقات هم در طول روز خونه نیسی می خوای شب چهارتا چیز دانلود کنی کلا به غیر اینا خواستم مزایا و معایب سرویس به طور کامل مشخص بشه:n13:
تازه دوست عزیز من الانم به خاطر دانلود شب بیدار نمی مونم کامپیوترم رو تنظیم می کنم می خوابم خودش می دانلوده خودش خاموش میشه:n09:

maskot
16-02-2013, 00:12
بر فرض اینکه دانلود شبانه از 1 تا 6 باشه یعنی 5 ساعت سیستم روشنه و فقط و فقط برای دانلود استفاده میشه این رو هم اضافه کن که در طول روز چند ساعت سیستمت
روشن میمونه بر فرض 4 ساعت یعنی جمعا 9 ساعت سیستمت روشن میمونه که 5 ساعتش کاملا سخت افزارت بدون مصرفه ولی من تو همین 9 ساعت کار مفید با سخت افزارم انجام میدم و هم زمان دانلود هم انجام میدم اگر هم خونه نباشم بردارم این کار رو انجام میده این سیستم 300m هم اصلا برام اتفاق نیوفتاده.
طرفی که کارت 1.5 میلیونی رو سیستمش داره اصلا براش بصرفه نیست که 5 یا 6 ساعت فقط برای دانلود ازش استفاده کنه.
دوست عزیز بحث منو شما درباره دانلودر هاست کسی که میزان دانلود براش مهمه در ضمن من که طرف بحثم با شما نیست کلی داریم بحث می کنیم حالا شما برادر داری ما که نداریم باید چه خاکی به سر کنیم :n13: اگه پست های فبلی منو خونده باشی گفتم که برا کسایی که دانلودر نیستن و در طول روز وب گردی و یه سری دانلود های جزیی دارن با 4 ساعت دانلود هم کارشون راه میافته این سرویس ها با این شرایطش بهترین گزینست:n09:

maskot
16-02-2013, 00:21
هرکسی به اندازه نیاز خودش دانلود میکنه ربطی به عقده ای بودن نداره.الان من اگه 20 گیگ بدی من تو یه ماه مصرف میکنم چون احتیاج دارم و الکی هم نیست بعضی ها واقع احتیاج دارن.
حسین جان منظور داش محسن هم این بود که کسی که نیاز نداره وگرنه ادم که نیاز داره بحثش جداست بخدا من ادم میشناسم که هر شب فیکس چش دانلود رو در میاره بری لیست دانلود هاشو نگاه کنی از تعجب شاخ در میاری یه چیزایی رو خودش صبح بدون اینکه نگاه بهشون بندازه می گیره پاک می کنه بهش می گم خوب تو که اینا رو نمی خوای کرم داری دانلود می کنی میگه پول دادم اینم رایگانه تا قطره اخر باید استفاده کنم:n04:اینجور ادما متاسفانه به جای اینکه انگشت شمار باشن تعدادشون بیشتره نه تنها در زمینه اینترنت مخابرات در کل جامعه و در زمینه های مختلف:n15:باور کن من خودم یه ماه 190 گیگ شبانه دانلود کردم و تو یه ماه فقط 18 گیگ ادم نیاز داشته باشه دانلود کنه مشکلی نداره حقشه ولی دانلود های بیخود همین وضعی که الان گریبان گیر ما در زمان دانلود شبانه هست رو منجر میشه

mohsen_1363
16-02-2013, 00:35
نمیدونم چرا شما به خودت گرفتی
من خودم ماهی 30 گیگ یا بیشتر دانلود دارم !!!!
اصل حرف چیز دیگه ای بود.

حسین جان منظور داش محسن هم این بود که کسی که نیاز نداره وگرنه ادم که نیاز داره بحثش جداست بخدا من ادم میشناسم که هر شب فیکس چش دانلود رو در میاره بری لیست دانلود هاشو نگاه کنی از تعجب شاخ در میاری یه چیزایی رو خودش صبح بدون اینکه نگاه بهشون بندازه می گیره پاک می کنه بهش می گم خوب تو که اینا رو نمی خوای کرم داری دانلود می کنی میگه پول دادم اینم رایگانه تا قطره اخر باید استفاده کنم:n04:اینجور ادما متاسفانه به جای اینکه انگشت شمار باشن تعدادشون بیشتره نه تنها در زمینه اینترنت مخابرات در کل جامعه و در زمینه های مختلف:n15:باور کن من خودم یه ماه 190 گیگ شبانه دانلود کردم و تو یه ماه فقط 18 گیگ ادم نیاز داشته باشه دانلود کنه مشکلی نداره حقشه ولی دانلود های بیخود همین وضعی که الان گریبان گیر ما در زمان دانلود شبانه هست رو منجر میشه
دقیقا منظورم همین بود

mypdf
16-02-2013, 00:48
اقا بیاین جمع شیم نفری 2 تومن بزاریم یه نامحدود 1 مگ بگیریم ببینیم وضعیتش چجوریه :n02:
من 5 روز پیش 32 گیگ 1 مگ گرفتم اگه میدونستم سرویس ها تغییر پیدا میکنه صبر میکردم

evil_hackerz2000
16-02-2013, 01:52

1- یا تقریبا همه مثل عقده ای ها این قدر دانلود الکی میکنن که کل پهنای باند مخابرات پر میشه وسرعتها رو پایین تر میارن

2- یا خیلی معذرت میخام مثل یه ادم با فرهنگ وقتی چیزی برای دانلود ندارن دست از دانلود میکشن و

دسته دومی که شما گفتین در حال حاظر در داخل ایران وجود نداره ، اکثر ایرانی ها عقده دانلود دارن:n02: باید به همه مردم ایران ای دی اس ال نامحدود بدن اینقدر دانلود کنن تا وقتی به خودشون بیان ببینن کل زندگیشون صرف دانلودو اینترنت شده اونوقت هست که هر وقت لازمشون شد از اینترنت استفاده میکنن ، اینجوری میشه که فرهنگ سازی میشه:n09:وگرنه هر چه سرعت پایین تر باشه ترافیک های مصرفی محدودیت باشه آدم بیشتر عقده پیدا میکنه ، این قانونه طبیعته که هر چی رو از آدمی بگیریو منع کنی دوس داره بیشتر بره سمتش:n13:

REZA1002
16-02-2013, 06:25
دیشب 7 گیگ دانلود رایگان داشتم

mohsen_1363
16-02-2013, 08:02
دیشب سرعتها نسبتا خوب بود
تقریبا بعد 2.5 پهنای باند ازاد بود

Hamidreza Sakhai
16-02-2013, 10:49
دسته دومی که شما گفتین در حال حاظر در داخل ایران وجود نداره ، اکثر ایرانی ها عقده دانلود دارن:n02: باید به همه مردم ایران ای دی اس ال نامحدود بدن اینقدر دانلود کنن تا وقتی به خودشون بیان ببینن کل زندگیشون صرف دانلودو اینترنت شده اونوقت هست که هر وقت لازمشون شد از اینترنت استفاده میکنن ، اینجوری میشه که فرهنگ سازی میشه:n09:وگرنه هر چه سرعت پایین تر باشه ترافیک های مصرفی محدودیت باشه آدم بیشتر عقده پیدا میکنه ، این قانونه طبیعته که هر چی رو از آدمی بگیریو منع کنی دوس داره بیشتر بره سمتش:n13:

100 درصد تایید میشه ...

تجربه شو دارم :)

maskot
16-02-2013, 11:32
دوستان یه خبر خوش پسرخالمو شیر کردم بره 128 نا محدود بگیره :4: البته من که قصدم فقط خیر صلاحش بود :whistle:سرویسش وصل بشه یه تستی می زنم ببینم چی از اب در میاد در یکی دو روز اینده خبرتون می کنم تا اون موقع کسی نره نگیره که اطلاعات برسه:n09:

mazimazimazi
16-02-2013, 11:41
دیشب کسی از سرور هیپ فایل واسه دانلود مشکل نداشت؟ بعد از ساعت 2.30 شب سرعت دانلود از هیپ فایل به 1 کیلوبایت بند شده :n03: امان از این هیپ فایل .جالبه الان با چیز پی ان تست میکنم راحت 200 کیلوبایت دانلود میشه از هیپ فایل ولی بدون چیز پی ان 1 کیلوبایت :n03: فکر کنم مخابرات زده ترکونده هیپ فایل رو !! کسی مشکل منو نداره؟

evil_hackerz2000
16-02-2013, 14:25
دیشب 7 گیگ دانلود رایگان داشتم

داداش از کدوم سرور دانلود میکنی ، من وسط دانلودام استپ میخوره باید دانلود مناجر رو ببندم دوباره باز کنم شروع کنم به دانلود ، سرورهای دانلود من هم از سایت های موزیک هست گنجا2موزیک ، موزیک باران ، تهران موزیک

ali1933
16-02-2013, 14:56
دیشب کسی از سرور هیپ فایل واسه دانلود مشکل نداشت؟ بعد از ساعت 2.30 شب سرعت دانلود از هیپ فایل به 1 کیلوبایت بند شده :n03: امان از این هیپ فایل .جالبه الان با چیز پی ان تست میکنم راحت 200 کیلوبایت دانلود میشه از هیپ فایل ولی بدون چیز پی ان 1 کیلوبایت :n03: فکر کنم مخابرات زده ترکونده هیپ فایل رو !! کسی مشکل منو نداره؟
سلام
اصلا هیپ فایل و آپلود باز دیگه جواب گو نیست برای شبانه!
فعلا put loger بین آپلود سنتر های رایگان خوبه> سرعت تک
لینکش هم 60-50 میشه اگه دنبال دانلود شبانه هستید باید
از سایت های مستقیم کننده لینک پولی استفاده کنید همین
و بس!!!:n15:

mazimazimazi
16-02-2013, 15:18
سلام
اصلا هیپ فایل و آپلود باز دیگه جواب گو نیست برای شبانه!
فعلا put loger بین آپلود سنتر های رایگان خوبه> سرعت تک
لینکش هم 60-50 میشه اگه دنبال دانلود شبانه هستید باید
از سایت های مستقیم کننده لینک پولی استفاده کنید همین
و بس!!!:n15:

من پرمیوم هر 2 تا رو دارم تا قبل دیشب خوب جواب میداد!!!

bahman_0121
16-02-2013, 20:28
کلا ایراد از آپلود سنتر هست چند روزیه اینجوری شده

hossein019940
16-02-2013, 20:51
امروز میخواستن برام آسیاتک وصل کنن زنگ زدم گفتن که سیم رانژه نداریم تمام مراکز مخابرات آمل 12 روزه که سیم رانژه ندران.زنگ زدم مرکزی بابل گفتن چون شرکت های خصوصی زیاد بهشون فشار میارن قراره امروز و فردا خوب میشه.خود نمایندگی آمل که زنگ زدم هم گفت نهایتا تا آخر این هفته.خدا کنه که راست بگن.

nelly0123
16-02-2013, 23:16
یکی از دوستان گفته بود اگه 6 تا 7 لینک با هم برای دانلود رایگان بذاریم میتونیم 2 یا 3 گیگ دانلود داشته باشیم من 3 بار امتحان کردم شبی 200 مگ دانلود داشتم ...چیکار کنم دانلود رایگانم بیشتر باشه :n30::n30::n30:

majideblis
17-02-2013, 14:03
امروز میخواستن برام آسیاتک وصل کنن زنگ زدم گفتن که سیم رانژه نداریم تمام مراکز مخابرات آمل 12 روزه که سیم رانژه ندران.زنگ زدم مرکزی بابل گفتن چون شرکت های خصوصی زیاد بهشون فشار میارن قراره امروز و فردا خوب میشه.خود نمایندگی آمل که زنگ زدم هم گفت نهایتا تا آخر این هفته.خدا کنه که راست بگن. به نظر من کارت اشتباه بود رفتی اسیاتک یه سوال: سرعتت تو روز چقدر بوده که مخابراتو کنسل کردی رفتی به اسیاتک؟ کلا دلیلت چی بود که مخابراتو بیخیال شدی؟؟!!

hossein019940
17-02-2013, 14:51
به نظر من کارت اشتباه بود رفتی اسیاتک یه سوال: سرعتت تو روز چقدر بوده که مخابراتو کنسل کردی رفتی به اسیاتک؟ کلا دلیلت چی بود که مخابراتو بیخیال شدی؟؟!!
مخابرات پشتیبای نداشت 4 ماه تمام میرفتم مخابرات و شکایت میکردم که سرعتم پایینه میگفتن که کشوری+قیمتش هم که رفته بالا با شرکت خصوصی هیچ فرقی نمیکنه.سرعتشم تو روز مثل مخابرات 350 اگه خیلی به ما حال بده تا 400 میره.آسیاتک هم سرعتشم همینه.یوزر هم کم داره.مخابرات الان 2.3برار شده