PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان مازندران

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

maskot
07-01-2013, 12:34
امروز از مخابرات اودمن خونمون از سر خط تست گرفتن رو 6 مگ بود اومدن تو خونه روی 3مگ بود گفتن باید این سیم عوض بشه.کابل تلفن که یه سیم مسی هست خوبه .یا سیم رانژه مخابرات؟
از همون کارشناسه می پرسیدی اونا بهتر می دونن

hossein019940
07-01-2013, 12:45
از همون کارشناسه می پرسیدی اونا بهتر می دونن
گفتن سیم رانزه.
ولی سیم رانژه یه سیم مسی هست این سیم که من گفتن کابل تلفن یه سیم مسی هست فرقی ندارن

maskot
07-01-2013, 12:57
گفتن سیم رانزه.
ولی سیم رانژه یه سیم مسی هست این سیم که من گفتن کابل تلفن یه سیم مسی هست فرقی ندارن
خداییش یه لحظه چیزی که نوشتی رو بخون من قاطی کردم چی به چیه:n01:

hossein019940
07-01-2013, 13:03
خداییش یه لحظه چیزی که نوشتی رو بخون من قاطی کردم چی به چیه:n01:
گفتن سیم رانژه.
این سیمی که من دارم کابل تلفن هست.یک رشته مسی هست
سیم رانژه هم یک رشته سیم مسی هست

alasht
07-01-2013, 13:09
اقا قضیه چیه چرا سرعت اینترنتم اینقدر کم شده ؟
سرعت دانلودم از 300-400 یهو اومد رو 20-30 !!!
از بعضی سایتا که تعدادش خیلی کمه (2-3 تا سایت ) با سرعت 300-400 دانلود میکنه اما مابقی خیلی زور بزنه به 60 میرسه
سرعت باز کردن صفحات هم که دست کمی از dialup نداره
نیم ساعت باید بشینم تا یه صفحه باز بشه
یعنی برای همیشه اینطوری میمونه ؟
مشکل از خطمه یا مخابرات ؟

mohammad6947
07-01-2013, 13:12
گفتن سیم رانزه.
دوست عزیز
بهترین سیم تلفنی که هم قیمتش مناسب باشه و هم کیفیتش خوب باشه سیم تلفن زوج به هم تابیده شیلد دار هست
این سیم به خاطر شیلد محافظی که داره نمیزاره نویز خارجی وارد سیم بشه
قیمتش هم از هر متری 500 تومن شروع میشه و بسته به نوع شیلد و تعداد زوج سیمی که در اون به کار رفته قیمتش بابل میره
نمونه سیم 3 زوج بهم تابیده با شیلد محافظ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمونه دیگه

نمونه سیم 3 زوج به هم تابیده بدون شیلد محافظ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D9%86%20%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF%D9%87%20% D8%B3%D9%87%20%D9%84%D8%A7.jpg

البته یادت باشه اگه سیم مستقیم کشیدی دیگه نباید از سیمکشی ساختمانتون استفاده کنی و تلفنتون رو به سیم جدید وصل کن!!!

mohammad6947
07-01-2013, 13:17
از بعضی سایتا که تعدادش خیلی کمه (2-3 تا سایت ) با سرعت 300-400 دانلود میکنه اما مابقی خیلی زور بزنه به 60 میرسه
دوست عزیز
الان حدود 10 روزه که فیبر های بین الملل (خارج از کشور) مشکل دارن و اکثر استانهای کشور کم و بیش مشکل کاهش سرعت دارن
در مورد اوچندتا سایتی که سرعتش خوبه این سایت هاسرورشون داخل ایران هست
طبق اخرین اطلاعیه که دارم کاهش سرعت بعد از رفع نقص فیبر های بین الملل برمیگرده به حالت قبل

mohammad6947
07-01-2013, 13:19
دوست عزیز
الان حدود 10 روزه که فیبر های بین الملل (خارج از کشور) مشکل دارن و اکثر استانهای کشور کم و بیش مشکل کاهش سرعت دارن و مشکلاز شرکت زیرساخت هست
در مورد اوچندتا سایتی که سرعتش خوبه این سایت هاسرورشون داخل ایران هست
طبق اخرین اطلاعیه که دارم کاهش سرعت بعد از رفع نقص فیبر های بین الملل برمیگرده به حالت قبل

bahman_0121
07-01-2013, 14:01
امروز از مخابرات اودمن خونمون از سر خط تست گرفتن رو 6 مگ بود اومدن تو خونه روی 3مگ بود گفتن باید این سیم عوض بشه.کابل تلفن که یه سیم مسی هست خوبه .یا سیم رانژه مخابرات؟

خوب اگه لب تاب داری از سر سیم که میشه دم خونه تست بگیر ببین پهنای پاند تو کانفیگ مودم چند میزنه منظورم همون 192.168.1.1 هست اگه درست شد بگو ما هم درست کنیم آخه سیم کشی برای من خیلی مورد داره :n03:

hossein019940
07-01-2013, 14:25
دوست عزیز
بهترین سیم تلفنی که هم قیمتش مناسب باشه و هم کیفیتش خوب باشه سیم تلفن زوج به هم تابیده شیلد دار هست
قیمتش هم از هر متری 500 تومن شروع میشه و بسته به نوع شیلد و تعداد زوج سیمی که در اون به کار رفته قیمتش بابل میره
نمونه دیگه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1%D9%86%20%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%AF%D9%87%20% D8%B3%D9%87%20%D9%84%D8%A7.jpg

البته یادت باشه اگه سیم مستقیم کشیدی دیگه نباید از سیمکشی ساختمانتون استفاده کنی و تلفنتون رو به سیم جدید وصل کن!!!
سیم من از سیم دومی هست فقط 2 تا سیم دوزوج کنار هم هست.

hossein019940
07-01-2013, 14:30
امروز مهندس مخابرات اومده بود به یه نفر دیگه زنگ زد اون طرف گفت که snrچنده یارو اصلا نمیدونست چیه میگفتش که نیست سر آخر من بهش نشون دادم:n08:
گفت سرعتت پایینه گفتم سرعت که فیر نوری مشکل پیدا کرده گفت ما که نمیدونیم کی به شما گفت؟:n09:
در ضمن بهش گفتم که قیمت ها رو میخوان افزایش بدن گفت صحبتش هست:n28::24:

hossein019940
07-01-2013, 14:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای من از این نوع هست

maskot
07-01-2013, 17:10
دوست عزیز
نمونه دیگه

ممدجان خداییش تو عکس ها که گذاشتی 3 جفت سیم به هم پیچیده می بینی یا 4 تا:n13:
به جان خودم اینا کابل شبکه هست نه تلفن البته تا اونجا که از ظواهر قضیه پیداست:n04:

Soli_AK47
07-01-2013, 17:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای من از این نوع هست

این که شبیه کابل LAN هستش نه تلفن.:n13:

KING iMAN
07-01-2013, 17:46
زلزله گرجستان عامل اختلال اینترنت ایران

از مخابراتی‌ها خبر می‌رسد از هفته پیش اینترنت برخی استان‌ها از سمت زیرساخت با اختلال تامین می‌شود و این اختلال به دلیل قطعی لینک گرجستان است.
از یک هفته پیش اینترنت برخی استان‌های کشور برای شرکت مخابرات از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت با اختلال و کمبود تامین می‌شود.
به سبب این موضوع ارتباط اینترنت برخی استان‌های کشور دچار اختلال شده و این اختلال در استان البرز و برخی نقاط استان تهران محسوس‌تر از سایر استان‌ها است.
همچنین شنیده‌ها حاکی از این است که منبع اختلال قطعی لینک پهنای باند ایران گرجستان است و این اختلال هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
مهدی خدایی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موضوع اختلال در لینک اینترنت گرجستان را تایید ‌کرد.
وی گفت: در هفته گذشته زلزله‌ای در گرجستان رخ داده که به دلیل این زلزله ارتباط اپراتور روس با ایران قطع شد و هنوز نیز این مسیر باز نشده است.
اما خدایی این را هم اضافه کرد که هر زمان مشکلی برای هر یک از درگاه‌های اینترنت ایجاد شود این امکان وجود دارد که بسته به نیاز از دیگر فروشنده‌های اینترنت ظرفیت بیشتری برای جایگزینی خریداری شود.
وی تاکید کرد: البته تا زمان درخواست و تامین ظرفیت جدید مدت زمانی لازم است؛ اما در این مدت نیز تاثیر این اختلال برای کاربر نهایی از 7 تا 8 درصد کاهش سرعت آن هم در ساعات پیک مصرف تجاوز نمی‌کند.
به گزارش فارس با تمام صحبت‌های مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت اما همچنان از شرکت مخابرات خبر می‌رسد که کندی و اختلال اینترنت هنوز ادامه دارد.

kaivankardel
07-01-2013, 17:53
اما در این مدت نیز تاثیر این اختلال برای کاربر نهایی از 7 تا 8 درصد کاهش سرعت آن هم در ساعات پیک مصرف تجاوز نمی‌کند:n19:

maskot
07-01-2013, 17:55
زلزله گرجستان عامل اختلال اینترنت ایران

از مخابراتی‌ها خبر می‌رسد از هفته پیش اینترنت برخی استان‌ها از سمت زیرساخت با اختلال تامین می‌شود و این اختلال به دلیل قطعی لینک گرجستان است.
از یک هفته پیش اینترنت برخی استان‌های کشور برای شرکت مخابرات از سمت شرکت ارتباطات زیرساخت با اختلال و کمبود تامین می‌شود.
به سبب این موضوع ارتباط اینترنت برخی استان‌های کشور دچار اختلال شده و این اختلال در استان البرز و برخی نقاط استان تهران محسوس‌تر از سایر استان‌ها است.
همچنین شنیده‌ها حاکی از این است که منبع اختلال قطعی لینک پهنای باند ایران گرجستان است و این اختلال هم‌اکنون نیز ادامه دارد.
مهدی خدایی مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت نیز موضوع اختلال در لینک اینترنت گرجستان را تایید ‌کرد.
وی گفت: در هفته گذشته زلزله‌ای در گرجستان رخ داده که به دلیل این زلزله ارتباط اپراتور روس با ایران قطع شد و هنوز نیز این مسیر باز نشده است.
اما خدایی این را هم اضافه کرد که هر زمان مشکلی برای هر یک از درگاه‌های اینترنت ایجاد شود این امکان وجود دارد که بسته به نیاز از دیگر فروشنده‌های اینترنت ظرفیت بیشتری برای جایگزینی خریداری شود.
وی تاکید کرد: البته تا زمان درخواست و تامین ظرفیت جدید مدت زمانی لازم است؛ اما در این مدت نیز تاثیر این اختلال برای کاربر نهایی از 7 تا 8 درصد کاهش سرعت آن هم در ساعات پیک مصرف تجاوز نمی‌کند.
به گزارش فارس با تمام صحبت‌های مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت اما همچنان از شرکت مخابرات خبر می‌رسد که کندی و اختلال اینترنت هنوز ادامه دارد.

تو این مملکت پشه بگوزه اینترنت قطع میشه اونوقت این خبر گذاری گفته کابل گرجستان پاره شده تو ساعات پیک مصرف 7 درصد(:n04:) کاهش سرعت باید احساس بشه:n02:

Soli_AK47
07-01-2013, 18:08
تو این مملکت پشه بگوزه اینترنت قطع میشه اونوقت این خبر گذاری گفته کابل گرجستان پاره شده تو ساعات پیک مصرف 7 درصد(:n04:) کاهش سرعت باید احساس بشه:n02:

صفرش جا موند بیچاره منظورش 70-80 درصد بود. :n08::n08::n08::n08::n08:

bahman_0121
07-01-2013, 18:11

شاید گفته 70 درصد:n08:

mohammad6947
07-01-2013, 19:13
ممدجان خداییش تو عکس ها که گذاشتی 3 جفت سیم به هم پیچیده می بینی یا 4 تا:n13:
به جان خودم اینا کابل شبکه هست نه تلفن البته تا اونجا که از ظواهر قضیه پیداست:n04:

حالا غلط املایی نگیرید:n17:
برای عکس ها هم من میخواستم مفهوم سیم شیلد دار و بدون شیلد رو برسونم حالا باید 2 ساعت سرچ کنم که حتما عکس کابل تلفن بزارم!!!!!!!!!!:n24:
مهم مفهوم بود که فکر کنم رسونده باشم:n10:

sae6569
08-01-2013, 07:36
دوستان یه عکسی براتون میزارم دقیقا قصه خودمونه:

KING iMAN
08-01-2013, 14:43

همگی برین اینجا و شکایت کنین از مخابرات.

black years
08-01-2013, 16:35

من که شکایت کردم،نکته اینجاست که آیا کسانی هستند که رسیدگی کنند ؟!!!!!!!! به نظر من شکایت و ... همه کشکه .

به زور بتونم یه پیج باز کنم،خدا لعنتشون کنه،همه شدن دزد و حرام خوار

mohammad6947
08-01-2013, 17:41

دوست عزیز خوده شرکت مخابرات و سازمان تنظیم مقززات سامانه شکایت دارن
سازمان بازرسی برای تخلف های میلیاردی شاید یگیری کنه برای این جور شکایات به خودش زحمت نمیده!!!!
این هم آدرس سامانه شکایت شرکت مخابرات

این هم سامانه شکایت سازمان تنظیم مقررات(این بهتره)

حالا دوستان که بیکارن یه شکایتی بکنن شاید تعداد شکایات بالا بره یه نیم نگاهی بندازن!!!!!

maskot
08-01-2013, 18:00
سازمان بازرسی برای تخلف های میلیاردی شاید یگیری کنه برای این جور شکایات به خودش زحمت نمیده!!!!

حالا دوستان که بیکارن یه شکایتی بکنن شاید تعداد شکایات بالا بره یه نیم نگاهی بندازن!!!!!

نرود میخ اهنین در سنگ

kaivankardel
08-01-2013, 18:15
من شکایت کردم جوابشون این بود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iew%2F&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNGm2lZ9hEBKXsRm0zGzpuzWQ9zJzw)

پاسخ:

باسلام
میزان پهنای باند اختصاصی مربوط به سازمان زیرساخت بوده وشرکت مخابرات ایران درخصوص سرعت اینترنت مسئولیتی ندارد.

mohammad6947
08-01-2013, 18:30
من شکایت کردم جوابشون این بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iew%2F&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNGm2lZ9hEBKXsRm0zGzpuzWQ9zJzw)

پاسخ:

باسلام
میزان پهنای باند اختصاصی مربوط به سازمان زیرساخت بوده وشرکت مخابرات ایران درخصوص سرعت اینترنت مسئولیتی ندارد.

حتما گفتی که چرا سرعتم اینقدر کمه!!!!!
بایدمی گفتی
"سرعت نوسان و قطعی شدید داره و پیج به زور باز میکنه"

kaivankardel
08-01-2013, 19:05
هفته پیش امده بودن خونمون من نبودم بعد به خانوادم گفتن سرعت خوبه و من وقتی که امدم تو دانلود منیجر یک لینک دیدم که اونو how is گرفتم دیدم سرورش تو تهرانه میخان بیان سرعت اتصال با خارج از کشور رو تست کنن از این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آدرس استفاده میکنن :n19:

kaivankardel
08-01-2013, 19:10
شرکت مخابرات ایران درخصوص سرعت اینترنت مسئولیتی ندارد:n24:

mypdf
08-01-2013, 19:23
الان اون قضیه زلزله گرجستان تموم شده؟؟؟ بابا اینا دان استریم بستن رو 3 مگ برنگرده بیچاره ایم:n28:

dslbehzad
08-01-2013, 21:02
سرعت باز شدن سایت ها بهتر شده

kaivankardel
08-01-2013, 21:05
دان استریم من 4 مگ هست ولی به 2 مگ محدودم چی بگم:n28:

ali1933
08-01-2013, 21:48
سلام
سرعت ها درست شد ولی حول دارم که1وقت نکنه
روی 3293 بمونه خدا کنه برگرده حالت اولش رو20000:n28:

KING iMAN
08-01-2013, 22:06

خیر دوست من.
بنده پارسال از طریق همین لینک سازمان بازرسی شکایت کردم در مورد تعرففه های گرون و رسیدگی کردن و اتفاقاً ارزونم شد.این حرفا چیه.شمام امتحان کنین.تحت عنوان کم فروشی.

hadinba
08-01-2013, 22:38
سرعت باز شدن سایت ها بهتر شده

سرعت منم بهتر شده! :n06:

mypdf
08-01-2013, 22:51
آغا سرعت پیج بازکردن ما بهتر از قبل شده !!! اما دانلود همون محدوده رو 300
دوستان جز تبیان سایت دانلود سرور داخلی دیگه ای میشناسید؟

dslbehzad
08-01-2013, 23:36
تک لینک 375

hoseynn
09-01-2013, 00:24
در حال حاضر

black years
09-01-2013, 11:07
چه عجب speedtest وا شد.

سرعت حال حاضر :

کسی خبر نداره که دان استریم به حالت قبل برمیگرده یا رو همین 3200 میمونه ؟

mohsen_hot20
09-01-2013, 12:09
جالبه ظاهرا روز سرعت خوب شد ولی شب سرعت خیلی پایین سناریو جدید مخابرات

hoseynn
09-01-2013, 12:52
خیلی زود ترافیک من کم میشه.
شبانه هنوز رایگانه؟ ساعتش هنوز 1 تا 6 هست؟

hossein019940
09-01-2013, 13:24
سلام دوستان.یه سوال
3 تا از دوستام رفتن اینترنت مخابرات گرفتن من همون لحظه داشتم 480 دانلود میکردم رفتنم براشون نصب کردم سرعت آخرش 110بود
هر کس از این به بعد مخابرات بگیره اینجوری؟
احتمال داره که به مشرکای قدیمی سرعت بالا بدن؟
به 2020 زنگ زدم گفت دیتای مشترکان قدیمی با مشترکای جدید فرق داره.این حرفشون راسته؟:n13:

bahman_0121
09-01-2013, 14:14
توجه به کیفیت سرویسهای مخابراتی ، شرایط انتقال را دگرگون خواهد کرد

مهندس باباجانی در نشست دیتای مخابرات مازندران:
توجه به کیفیت سرویسهای مخابراتی ، شرایط انتقال را دگرگون خواهد کرد نشست بررسی توسعه دیتا واینترنت پرسرعت در تاریخ 16 دی91 با حضور مدیرعامل ، مدیران ارشد و جمعی ازمدیران وکارشناسان واحدهای ذیربط در ستاد و شهرستانهای تابعه مخابرات مازندران بصورت ارتباط ویدئو کنفرانسی در محل ستاد شرکت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان ، مهندس باباجانی مدیرعامل این شرکت طی سخنانی با اشاره به فعالیتهای گسترده مدیران و کارکنان درراستای کمپین ADSL اخیر و اطلاع رسانی مناسب آن به مشتریان ، ازیکایک تلاشگران این عرصه قدردانی کرد. وی ضمن بازخوانی عملیات تخصصی در جهت توسعه ADSL و فراگیر ساختن دولت الکترونیک درسطح استان ، اظهار داشت: شرایط جدید پیامد خوبی داشته و می تواند سرفصل تازه ای از فعالیت وتوسعه در استان مازندران باشد که در این شرایط باید همگی به کیفیت سرویس ها اهمیت بیشتری قائل شویم. مدیرعامل مخابرات استان مازندران با تاکید بر اجرای طرح جامع مشترکین در کلیه مراکز وادارات مخابرات استان ، تصریح کرد : ارائه جدید محصولات متنوع مخابراتی با درک جدید از شرایط رخ دهد و روسای مخابرات شهرستانهای استان ، حجم عظیم مشترکان بخشهای مختلف تلفن ثابت ، موبایل و دیتا را در این عرصه قدرنهند و با تلاش خوبشان پاسخگو باشند. درادامه نشست، مهندس قنبرزاده معاون نگهداری مخابرات استان طی سخنانی پیرامون سطح تقاضای مشترکین در تلفن ثابت وراه اندازی سامانه 2020 ، خاطر نشان کرد: موقعیت متقاضیان باید از بستر طرح جامع مشترکین انجام شود چرا که اگر طرحی اجرا گردد براساس اطلاعات موجود درطرح جامع صورت خواهد گرفت. همچنین مهندس اخضری رئیس اداره دیتا در بخشهایی ازاین نشست ضمن ارزیابی کمپین ADSL در یکماهه اخیر و سپاسگزاری از تلاش کلیه همکاران، اعلام داشت: فعلاً مشکلاتی در زمینه SLA پرداختی شرکت ارتباطات زیرساخت وکندی ADSL در این شبکه وجود دارد که امیدواریم زودتر حل شود ، لیکن در زمینه کمپین به اهداف عمده این شرکت رسیده ایم. سپس آقایان دکتر حسینی ، مهندس سیف اله پور، مهندس رمضانیان از ستاد شرکت و اکثر مدیران و روسای مخابرات شهرستانهای تابعه به ارائه گزارش وضعیت پروژه کمپین ADSL و بررسی موقعیت مشتریان و امکانات موجود پرداختند./

bahman_0121
09-01-2013, 14:16
اطلاعیه زمان قطعی و اختلال ارتباط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتراماً به اطلاع می رساند برای جابجایی تجهیزات سوئیچ دیتا از SC2 به مرکز دانشگاه بابل،دان تایمی در بامداد پنجشنبه 21/ 10/ 91 از ساعت 24 الی 6 بامداد اجرا خواهد شد که باعث قطعی و یا اختلالات ارتباطات مشترکین G. دیتا و همچنین قطع ارتباط برخی از شرکت های PAP خواهد شد. لذا خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به اطلاع رسانی مناسب مشترکین مزبور اقدام لازم صورت پذیرد.

mohammad6947
09-01-2013, 14:47
سلام دوستان.یه سوال
3 تا از دوستام رفتن اینترنت مخابرات گرفتن من همون لحظه داشتم 480 دانلود میکردم رفتنم براشون نصب کردم سرعت آخرش 110بود
هر کس از این به بعد مخابرات بگیره اینجوری؟
احتمال داره که به مشرکای قدیمی سرعت بالا بدن؟
به 2020 زنگ زدم گفت دیتای مشترکان قدیمی با مشترکای جدید فرق داره.این حرفشون راسته؟:n13:
دوست عزیز اپراتور های 2020 حرف الکی زیاد میزنن
شما هر دفعه زنگ بزنی 2020 در مورد یه مشکل سولا کنی هربار یه جواب جدید میشنوی

من برای مشکل تام اوت وقطعی وقتی زنگ میزدم 2020 هر بار اپراتور ها یه جواب میدادن
طرف اینقدر حالیش نبود که قطعی شبکه و تایم اوت به و اسه اختلال تو شبکه هست نه کامپیوتر شخص!!!!
اما اداره دیتا اکثر حرف هاش درست از آب در میاد
حالا بزاراین موج قطعی از مخابرات مازندران بره ببینیم چی میشه
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی

shoeib
09-01-2013, 15:33
فعلاً که خوبه
دوباره 4 روز خوبه 1 هفته خراب میشه..
به قولِ اون کاراکتره که همش میگفت "مـــــــــــن میـــــــــــدونــم"!

evil_hackerz20000
09-01-2013, 18:54
کسی اینجا سرور سرعت بالا سراغ نداره ؟

S0R3N4
09-01-2013, 19:01
من که اینترنتم در حد فاجعه اس...
شب هایی بود که من حتی 12 گیگ در ساعات رایگان دانلود میکردم(البته همیشه به این مقدار نبود؛ولی میانگین دانلود من در شب ها بین 5-8 گیگ میشد معمولا)
اما حالا 3 هفته ای است که 1 گیگ هم تجربه نکردم!!
دیشب که سرعت با اینکه بهتر شده بود تنها 500 مگابایت دانلود کردم...
یه موقعی واقعا از اینترنت مخابرات راضی بودم...اما الان واقعا افتضاحه!!
لطفا همه ی دوستان به آدرسی که دوست عزیزمون داد شکایت بفرستید....
بدون شک 2-3 تا نامه هیچ دردی رو دوا نمیکنه!!
اما وقتی تعداد این شکایات زیاد بشه مطمئن باشید جداقل تغییرات و بهبودی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد...

اینم نامه ی شدیدالحن من به مخابرات و شکایت من ازشون...

سلام...

نمیتونم بگم خسته نباشید...چون کسی که خسته است ما مشتریان اینترنت شرکت مخابرات هستیم...نه شما...
البته پوزش می خواهم بابت لحن تند و صریحم...اما باید درک کنید که ما مشتریان سرویس اینترنت متصور هستیم که در حق ما این روزا کم لطفی شده به شدت و به دلیل رضایت نسبی در ماه های قبلی از سرویس اینترنت مخابرات،این روزها ترجیح دادیم سکوت کنیم،مسئولین فکر کردند که با ارائه ی هر سرویس،هرچند به بی کیفیت،ما مشتریان سکوت خواهیم کرد...زیرا نمی فهمیم...زیرا بیشتر احتیاج نداریم...شاید تا قبل از این از سر مشرتیان هم کیفیت قبلی زیاد بوده است و چرا های بی پاسخ دیگر...؛
از اونجایی که اعتماد زیادی به دستگاه های اجرایی مخابرات خصوصا در بخش خدمات رسانی اینترنت داشتیم ما مشترکین،سعی کردیم بنا رو به همان اعتماد قبلی بگذاریم و تصور کردیم که شاید مسئولین در حال رسیدگی به مشکلات ما هستند به زودی از این بی کیفیتی خلاص خواهیم شد و ما به همان اندازه ی قبل از سرویس دهی اینترنت رضایت خواهیم داشت...
اما بعد از گذشت چند هفته ی متوالی هیچ بهبودی،حتی به صورت نسبی حاصل نشد و کاملا روشن است که به این مشکلات بی توجهی میشود...

مشکل اینجاست؛که ما فقط یک مشکل نداریم!!!!
-قطعی های متداوم و مکرر
-نوسان بی سابقه در سرعت که باز کردن پیج های متنی و سبک رو گاها به یک امر دشوار تبدیل میکنه
-سرعت بسیار کم در دانلود و آپلود
و چندین و چند مشکل اساسی دیگر که در نهایت منجر به یکی از بی کیفیت ترین اینترنت های مخابرات در طول سرویس دهی شده...
آیا این مشکل سرعت و نوسانات سرعت و قطعی های مکرر قرار است برای مدتی دیگر ادامه داشته باشه؟
اگر به این صورت خواهد بود؛لطفا اطلاع رسانی کنید که تا بهبود و رفع مشکلات ما اقدام به تمدید سرویس نکنیم...
به علت اینکه با این وضعیت داشتن اینترنت در صورت نیاز،با نداشتن آن فرق زیادی نخواهد داشت و فقط در این شرایط به بی توجهی مسئولین چراغ سبز نشان خواهیم داد...
به امید رفع مشکلات و رضایت مشتریان از سرویس های اینترنتی مخابرات همانند گذشته...
بدرود...

hossein019940
09-01-2013, 19:25
من که اینترنتم در حد فاجعه اس...
شب هایی بود که من حتی 12 گیگ در ساعات رایگان دانلود میکردم(البته همیشه به این مقدار نبود؛ولی میانگین دانلود من در شب ها بین 5-8 گیگ میشد معمولا)
اما حالا 3 هفته ای است که 1 گیگ هم تجربه نکردم!!
دیشب که سرعت با اینکه بهتر شده بود تنها 500 مگابایت دانلود کردم...
یه موقعی واقعا از اینترنت مخابرات راضی بودم...اما الان واقعا افتضاحه!!
لطفا همه ی دوستان به آدرسی که دوست عزیزمون داد شکایت بفرستید....
بدون شک 2-3 تا نامه هیچ دردی رو دوا نمیکنه!!
اما وقتی تعداد این شکایات زیاد بشه مطمئن باشید جداقل تغییرات و بهبودی با سرعت بیشتری انجام خواهد شد...

فردا جوابش رو هم اینجا بزار.من که شنبه یه نامه شکایت نوشتم طرف اومده بود خونمون گفت کفت یه شکایت ازمون کردی اونجایقمون رو گرفتن.خلاصه مشکل از من بود:n08:

ali1933
09-01-2013, 19:42
[QUOTE=mohammad6947;7418934]دوست عزیز اپراتور های 2020 حرف الکی زیاد میزنن

طرف اینقدر حالیش نبود که قطعی شبکه و تایم اوت به و اسه اختلال تو شبکه هست نه کامپیوتر شخص!!!!

زنگ زده بودم 2020 بهش گفته بودم این پورت های زایکسل
که روی 20مگ بسته بودن باز به حالت اولش بر میگرده؟
باور نمیکنید طرف بهم چی گفت؟
فرمود:پورت چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n13:
من که دیدم طرف برای خودش شاه کاریه بی معطلی قطع
کردم!واقعا اینا هالو هستن:n02:

hossein019940
09-01-2013, 19:51
[QUOTE=mohammad6947;7418934]دوست عزیز اپراتور های 2020 حرف الکی زیاد میزنن

زنگ زده بودم 2020 بهش گفته بودم این پورت های زایکسل
که روی 20مگ بسته بودن باز به حالت اولش بر میگرده؟
باور نمیکنید طرف بهم چی گفت؟
فرمود:پورت چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n13:
من که دیدم طرف برای خودش شاه کاریه بی معطلی قطع
کردم!واقعا اینا هالو هستن:n02:
اینا همه چی رو میدونن خودشون رو میزنن به اون راه.دوستم زنگ زد گفت تو اول بگو استقلالی هستی یا پیروزی.دوستم گفت استقلال گفت من مشکلتو نمیتونم حل کنم.:n02:
من که زنگ زدم گفتم دان استریم پایینه گفت این چیه گفتم هیچی سرعتم پایینه گفت من نمیتونم برات کاری بکنم به پشتیبانی آمل زنگ بزن.وقتی نمیخوان جواب بدن این حرف ها رو میزنن:n09:

evil_hackerz20000
09-01-2013, 20:03
سلام...

نمیتونم بگم خسته نباشید...چون کسی که خسته است ما مشتریان اینترنت شرکت مخابرات هستیم...نه شما...
البته پوزش می خواهم بابت لحن تند و صریحم...اما باید درک کنید که ما مشتریان سرویس اینترنت متصور هستیم که در حق ما این روزا کم لطفی شده به شدت و به دلیل رضایت نسبی در ماه های قبلی از سرویس اینترنت مخابرات،این روزها ترجیح دادیم سکوت کنیم،مسئولین فکر کردند که با ارائه ی هر سرویس،هرچند به بی کیفیت،ما مشتریان سکوت خواهیم کرد...زیرا نمی فهمیم...زیرا بیشتر احتیاج نداریم...شاید تا قبل از این از سر مشرتیان هم کیفیت قبلی زیاد بوده است و چرا های بی پاسخ دیگر...؛
از اونجایی که اعتماد زیادی به دستگاه های اجرایی مخابرات خصوصا در بخش خدمات رسانی اینترنت داشتیم ما مشترکین،سعی کردیم بنا رو به همان اعتماد قبلی بگذاریم و تصور کردیم که شاید مسئولین در حال رسیدگی به مشکلات ما هستند به زودی از این بی کیفیتی خلاص خواهیم شد و ما به همان اندازه ی قبل از سرویس دهی اینترنت رضایت خواهیم داشت...
اما بعد از گذشت چند هفته ی متوالی هیچ بهبودی،حتی به صورت نسبی حاصل نشد و کاملا روشن است که به این مشکلات بی توجهی میشود...

مشکل اینجاست؛که ما فقط یک مشکل نداریم!!!!
-قطعی های متداوم و مکرر
-نوسان بی سابقه در سرعت که باز کردن پیج های متنی و سبک رو گاها به یک امر دشوار تبدیل میکنه
-سرعت بسیار کم در دانلود و آپلود
و چندین و چند مشکل اساسی دیگر که در نهایت منجر به یکی از بی کیفیت ترین اینترنت های مخابرات در طول سرویس دهی شده...
آیا این مشکل سرعت و نوسانات سرعت و قطعی های مکرر قرار است برای مدتی دیگر ادامه داشته باشه؟
اگر به این صورت خواهد بود؛لطفا اطلاع رسانی کنید که تا بهبود و رفع مشکلات ما اقدام به تمدید سرویس نکنیم...
به علت اینکه با این وضعیت داشتن اینترنت در صورت نیاز،با نداشتن آن فرق زیادی نخواهد داشت و فقط در این شرایط به بی توجهی مسئولین چراغ سبز نشان خواهیم داد...
به امید رفع مشکلات و رضایت مشتریان از سرویس های اینترنتی مخابرات همانند گذشته...
بدرود...

سلام دوسته من واقعا خوشم اومد از متن نامه ای که نوشتی و براشون فرستادی واقعا کامل و اداری بود ، مرسی ، ای شالله پیگیری کنن

mypdf
09-01-2013, 21:05
جای تعحبه تک لینک شده 300 کیلوبایت فکر نکنم دیگه بیشتر بشه دان استریم نظر من اینه دارن یه چیزی مثل شاتل میدن پیج سریع باز میکنه شبانه نمیشه چیزی گرفت

abolfazlwest72
09-01-2013, 22:42
سلام دوستان مثل اینکه شیر فلکه رو باز کردن من الان 3 ساعته با 256 نامحدود مخابرات با سرعت 90 دانلود میکنم دو برابر سرعتی که قبل قطعی ها داشتم شده دمشون گرم.

:n02:
برای شما ام همینطوریه راستی از قزوین ام:n19::n20:

hadinba
09-01-2013, 22:56

اولین نفر از سمت چپ ، دکتر عیسی زاده روشن! واقعا" استاد باحالی بود. :n02: ولی شیطونه میگه برم دفترشو بزنم بترکونما! :n24: نت آشغال میدن دست مردم!:n23:

Soli_AK47
09-01-2013, 23:04
:n28::n30:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamidreza Sakhai
09-01-2013, 23:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ruzbeh1
09-01-2013, 23:32
سرعت پورتای قدیم zte روی 4 مگ هستش،سرعت پورتای جدید زایکسل روی 3 مگ :n08:

mohammad6947
10-01-2013, 00:03
حالا زیاد خوشحال نشید باید دید بعد از تغییرات روز پنج شنبه که توی سایت اعلام کردن چه اتفاقی میفته:n09:

ruzbeh1
10-01-2013, 01:30
حالا زیاد خوشحال نشید باید دید بعد از تغییرات روز پنج شنبه که توی سایت اعلام کردن چه اتفاقی میفته:n09:
جالب بود،نواز رایان از همین بامداد نتش قطع شد :n01:

naim697
10-01-2013, 06:19
شما گویا حالت خوش نیستش ؟؟؟؟ توی همه استانها امدی اینو کپی پیست کردی ؟ که چی ؟ خوب برو شهر خودت ؟ گویا تا حالا سرعت بالای 50 ندیدی ذوق کردی تهران مازندارن گیلان همدان کرمانشاه اراک و غیره ؟

خدا بهت شفا

چند سالته ؟

sae6569
10-01-2013, 07:31
شما گویا حالت خوش نیستش ؟؟؟؟ توی همه استانها امدی اینو کپی پیست کردی ؟ که چی ؟ خوب برو شهر خودت ؟ گویا تا حالا سرعت بالای 50 ندیدی ذوق کردی تهران مازندارن گیلان همدان کرمانشاه اراک و غیره ؟

خدا بهت شفا

چند سالته ؟

حالا چرا تو ذوق طرف میزنی
بنده خدا دلش به این خوشه
ما هم به خوشحالی این عزیز خوشحالیم
تو این اوضاع قاریشمیش بزار حالشو از اینترنت ببره
ولی این تیکه اخری خیلی جالب بود
چند سالته ؟

sae6569
10-01-2013, 09:17
تفاوت Splitter و microfilter
معمولا در هنگام خرید مودم ADSL و اتصال آن قطعه ای در پک آن و یا به صورت جدا خریداری و نصب میشود که هر دو مورد بالا یعنی Splitter و Microfilter را برای آن استفاده میکنیم.

در اصل این دو قطعه متفاوت هستند با کارایی شبیه هم.

Microfilter

Spilitter

میکروفیلتر معمولا قطعه ای است که سمت مصرف کننده و در خانه نصب میشود و اسپلیتر قطعه ای است که در مخابرات نصب میشود.

و اما تفاوت این دو با هم :
میکرو فیلتر یک فیلتر پایین گذر است و از پورتی که قرار است به تلفن متصل شود فقط فرکانس زیر 16Khtz را عبور میدهد و این فرمانس همان فرکانس کاری تلفن است .
و در خروجی دیگر یعنی مودم کلیه باند فرکانسی را بدون هیچ گونه تغییری عبور میدهد ( یعنی در صورتی که دیوایس شما میکروفیلتر باشد در صورتی که تلفن را به پورت مودم هم بزنید بوق خواهید داشت.)

ایپلیتر یک دستگاهی مانند بالا است ولی با این تفاوت که دو نوع فیلتر دارد یکی پایین گذر و دیگری بالا گذر .
برای اینکه بر روی خط رانژه شده در مخابرات شنود اتفاق نیفتد و دیتای صوتی کاربر از اتاق MDF خارج نشود از این نوع فیلتر که گرانتر نیز هست استفاده میشود و دیگر در هیچ سمتی دیتای فرکانسی طرف دیگر را نخواهید داشت .

محدوده پهنای باندی استفاده شده در ADSL به صورت زیر است :

در صورتی که از اسپلیتر استفاده نکنید تلفن بر روی فرکانس های بالاتر هم ارسالهایی دارد که باعث تداخل در کار مودم و ارتباط آن با DSlam موجود در مخابرات میشود.

bahman_0121
10-01-2013, 11:17
تفاوت Splitter و microfilter

معمولا در هنگام خرید مودم ADSL و اتصال آن قطعه ای در پک آن و یا به صورت جدا خریداری و نصب میشود که هر دو مورد بالا یعنی Splitter و Microfilter را برای آن استفاده میکنیم.

در اصل این دو قطعه متفاوت هستند با کارایی شبیه هم.

Microfilter

Spilitter

میکروفیلتر معمولا قطعه ای است که سمت مصرف کننده و در خانه نصب میشود و اسپلیتر قطعه ای است که در مخابرات نصب میشود.

و اما تفاوت این دو با هم :
میکرو فیلتر یک فیلتر پایین گذر است و از پورتی که قرار است به تلفن متصل شود فقط فرکانس زیر 16Khtz را عبور میدهد و این فرمانس همان فرکانس کاری تلفن است .
و در خروجی دیگر یعنی مودم کلیه باند فرکانسی را بدون هیچ گونه تغییری عبور میدهد ( یعنی در صورتی که دیوایس شما میکروفیلتر باشد در صورتی که تلفن را به پورت مودم هم بزنید بوق خواهید داشت.)

ایپلیتر یک دستگاهی مانند بالا است ولی با این تفاوت که دو نوع فیلتر دارد یکی پایین گذر و دیگری بالا گذر .
برای اینکه بر روی خط رانژه شده در مخابرات شنود اتفاق نیفتد و دیتای صوتی کاربر از اتاق MDF خارج نشود از این نوع فیلتر که گرانتر نیز هست استفاده میشود و دیگر در هیچ سمتی دیتای فرکانسی طرف دیگر را نخواهید داشت .

محدوده پهنای باندی استفاده شده در ADSL به صورت زیر است :

در صورتی که از اسپلیتر استفاده نکنید تلفن بر روی فرکانس های بالاتر هم ارسالهایی دارد که باعث تداخل در کار مودم و ارتباط آن با DSlam موجود در مخابرات میشود.

خوب الان کدومش بهتره ؟؟؟؟؟

mohammad6947
10-01-2013, 11:52
خوب الان کدومش بهتره ؟؟؟؟؟

دوست عزیز
اگه کامل خونده باشی توضیح داد که:
"میکروفیلتر معمولا قطعه ای است که سمت مصرف کننده و در خانه نصب میشود و اسپلیتر قطعه ای است که در مخابرات نصب میشود."

ruzbeh1
10-01-2013, 12:53
سلام دوستان این شرکت رسانه تو مازندران سرویس می ده؟وایرلس هستش،نامحدود،اینم سرعتش:

mohammad6947
10-01-2013, 13:48
این هم جواب سازمان بازرسیکل کشور:
به آگاهي ميرساند به دليل عدم ارتباط موضوع شكايت با وظايف سازمان بازرسي كل كشور رسيدگي به شكايت شما ممكن نيست.

توضيحات:
بنام خدا به لحاظ اينكه بررسي موضوع خارج از حوزه اختيارات و وظايف سازمان بازرسي كل كشور است لذا موجبي جهت ادامه بررسي متصور نيست از اينرو به رد شكايت موصوف اعلام نظر مينمايد. ضمناً ارشاداً جهت پيگيري موضوع به سازمان تنظيم مقررات راديويي مراجعه شود.

برای سازمان تنظیممقززات و سامانه شکایاتمخابرات هنوز بعاز 3 روز جواب ندادن :
" كاربر گرامي شكايت شما در سامانه ثبت شده و در حال بررسي مي باشد"

maskot
10-01-2013, 13:50
سلام دوستان این شرکت رسانه تو مازندران سرویس می ده؟وایرلس هستش،نامحدود،اینم سرعتش:

روزبه جان این اسم شرکت ها رو یه خورده کامل تر و درست در مون تر بزار یا 4 تا ادرسی مشخصاتی چیزی بده بتونیم پیداش کنیم:n03:
نواز اینترنت شما رو یه قرن طول کشید سایتشو پیدا کنم:n02:

bahman_0121
10-01-2013, 13:53
من موندم برای چی دارین شکایت میزنین خود سایت که گفته چه خبره اینجوری فقط کار خرابتر میشه دوستان برید خدا رو شکر کنید که همین هم هست

maskot
10-01-2013, 13:54

گروه پارسه رسانه
اینم سایتش هست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] html
با توجه به سایتش که فقط تو تهران سرویس میده

mohammad6947
10-01-2013, 13:55
من موندم برای چی دارین شکایت میزنین خود سایت که گفته چه خبره اینجوری فقط کار خرابتر میشه دوستان برید خدا رو شکر کنید که همین هم هست

این شکایت رو قبل ازاعلامیه مخابرات داده بودم!!!!

mohammad6947
10-01-2013, 13:58

آقا روزبه :
شما یا بیکاری و یا برای سازمان متما کار میکنی !!!!! :n13:که تست سرعت ISP های دیگه رو کنترول میکنی!!!!!:n02:

ruzbeh1
10-01-2013, 15:55
آقا روزبه :
شما یا بیکاری و یا برای سازمان متما کار میکنی !!!!! :n13:که تست سرعت ISP های دیگه رو کنترول میکنی!!!!!:n02:

با سلام،خوب پینگ و سرعت و همه چیش عالیه،نا محدود هم هست،اگه تو مازندران سرویس می داد عالی می شد:n15:

ghadami2005
10-01-2013, 22:13
down stream ما هم ترکید

mohammad6947
11-01-2013, 00:24
من چند روزه مازندران نیستم!!!!!!
بعد از قطعی 5شنبه وضعیت چطور شده پینگ و نوسان و قطعی چطوره هوز ادامه داره یا نه؟؟؟؟؟
اینجا مخابرات مشهد بابت چند روز اختلالی که داشته به کاربراش تقریبا 30 تا 45 روز مدت زمان رایگان داده
میخوام بدونم مخابرات مازندران هم از این بذل و بخشش هاکرده؟؟؟؟

mohsen_hot20
11-01-2013, 01:10
بی خیال سرعت شبانه 3-4کیلو بایت مال همه همیجور شده

ali1933
11-01-2013, 01:16
بی خیال سرعت شبانه 3-4کیلو بایت مال همه همیجور شده

همین الان از مدیا فایر باتک لینک
سرعتم 50 تاست! آپلود باز 12 !!!!!
سرورش باید خوب باشه
خدا کنه برگرده روی 20 مگ:n30:

ali1933
11-01-2013, 01:20
فک کنم که دیگه ماس مالی شد رفت!!!
دیگه 18 گیگ دانلود شبانه پرید!!!

citrus88
11-01-2013, 11:24
آقا شما هم دانلود شبانه میگنین از حسابتون کم میشه
عجب داستانی شده ها
شبا 4 گیگ میدانلودی 150 مگ از اصلی کم میکنه
داستان چیه ما نفهمیدیم
سرعتم شبانه 350 هستش
خوب نیست اما کاچی بزیچ ... شبی ی 3 - 5 گیگی میشه دانلودید

mohsen_hot20
11-01-2013, 11:29
دوستان خ امام رضا امل سرعت دان شبانه چطوره؟ صفحه اسپید اصلا بالا نمیاد سرعت مثل دیال اب روزهم حداکثر سرعت 110تا 120

behroz3666
11-01-2013, 12:02
آقا عجب داستانی شده شبانه سرعت افتضاحه به کنار از حجمم کم میکنه!!
دیشب فقط 1300 مگ دانلود کردم 60 مگ از حجمم کم کرد!!
پریشب هم 1600 مگ دانلود کردم 230 مگ از حجمم کم کرد!!
همینجور باشه دانلود شبانه هم باید بیخیال شیم
شهرک نبوت آمل

mohsen_hot20
11-01-2013, 12:09
خ امام رضا امل هم داغون

maskot
11-01-2013, 12:10
آقا شما هم دانلود شبانه میگنین از حسابتون کم میشه
عجب داستانی شده ها
شبا 4 گیگ میدانلودی 150 مگ از اصلی کم میکنه
داستان چیه ما نفهمیدیم
سرعتم شبانه 350 هستش
خوب نیست اما کاچی بزیچ ... شبی ی 3 - 5 گیگی میشه دانلودید
شبی 3-5 گیگ دانلود داری بعد می گی خوب نیست

citrus88
11-01-2013, 13:33
من از سرعت شکایت نکردم
میگن علت این کم شدن حجم چیه
اگه رایگان نیست که هیچ
ولی وقتی رایگانه یعنی چیزی نباید کم بشه
اینطوری ماهی 30 ضبدر 150 میشه 4.5 گیگ که..

kaivankardel
11-01-2013, 17:11
خ امام رضا امل هم داغون

اقا شما هم مثل من رو 2 مگابیت محدود هستین

maskot
11-01-2013, 19:11
من از سرعت شکایت نکردم
میگن علت این کم شدن حجم چیه
اگه رایگان نیست که هیچ
ولی وقتی رایگانه یعنی چیزی نباید کم بشه
اینطوری ماهی 30 ضبدر 150 میشه 4.5 گیگ که..
از ساعت 1:30 تا 5:30 دانلود کنین چیزی کم نمیشه

mohsen_hot20
11-01-2013, 19:46
مسکوت جان درست ساعت1 :5تا6 صبح سرعت مثل دیال اپ میشه جالبه

maskot
11-01-2013, 20:29
مسکوت جان درست ساعت1 :5تا6 صبح سرعت مثل دیال اپ میشه جالبه
سرور دانلودتون رو درست انتخاب کنین من همچنان از سرور های خوب مثل قدیم تک لینک بین 50-70 سرعت دارم البته نوسان زیاد داره ولی سعی کنین دانلود هاتون رو از mul یا سایر سایت های اکانتی معتیر که سرور های خوبی دارن بکنین

kaivankardel
12-01-2013, 09:44
یکی تو مرکز مخابرات امام رضا امل اشنا نداره که سرعت من رو از 2 به 3 مگ زیاد کنند
وللا وقتی من زنگ می زنم همه پاس کاری میکنند کسی اگه میتونه پیام خصوصی بده:n03:

sae6569
12-01-2013, 09:59
سلام دوستان کسی میتونه اکانت خودشو شارژ کنه
هر چی از دیروز تا حالا خرید رو میزنم با این پیغام روبرو میشم
مشترک گرامی: پرداخت الکترونیکی تا اطلاع ثانوی از سمت بانک دچار اختلال می باشد

kaivankardel
12-01-2013, 11:43
مشکلی نداره واسه من
سلام دوستان کسی میتونه اکانت خودشو شارژ کنه
هر چی از دیروز تا حالا خرید رو میزنم با این پیغام روبرو میشم
مشترک گرامی: پرداخت الکترونیکی تا اطلاع ثانوی از سمت بانک دچار اختلال می باشد

dslbehzad
12-01-2013, 13:16
مخابرات زرنگ شده سرعت دانلود تو روز تک لینک عالی هست وتو شب نمیدونم چیکار میکنن که دانلود تک لینک از 50 تا هم بیشتر نمیشه

mypdf
12-01-2013, 13:37
دیشب 4 گیگ دانلود کردم خدا بده برکت... به همینش هم راضی ام :n09:

citrus88
12-01-2013, 14:12
من خریدم امروز مشکلی نبود
دیشبم 3 گیگ دانلود کردم 1 گیگ از حجمم کم کرد
عجب گیری افتادیما...ای بابا...
از یک و نیم تا پنج و نیم...

citrus88
12-01-2013, 14:13
یه سوال ... تو انجمن به ساعت دقت کنین زده 15.15 دقیقه
در صورتی که الان داره اخبار ساعت 2 میده و ساعت 14.15 دقیقه هستش
ینی مخابرات نقطه چینم ساعتش اینطوریه؟

abolfazlwest72
12-01-2013, 15:54
سلام دوستان وضعیت خط من چطوره برای 256 نامحدود سرعت خوبی دارم یا نه

Statistics -- ADSL

Mode:
ADSL2+

Type:
Interleave

Line Coding:
Trellis On

Status:
No Defect

Link Power State:
L0

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
27.9
33.0

Attenuation (dB):
30.5
15.7

Output Power (dBm):
14.7
7.2

Attainable Rate (Kbps):
15412
1237

Rate (Kbps):
761
252

MSGc (number of bytes in overhead channel message):
103
16

B (number of bytes in Mux Data Frame):
2
4

M (number of Mux Data Frames in FEC Data Frame):
1
16

T (Mux Data Frames over sync bytes):
5
5

R (number of check bytes in FEC Data Frame):
16
16

S (ratio of FEC over PMD Data Frame length):
0.1176
9.7215

L (number of bits in PMD Data Frame):
1292
79

D (interleaver depth):
384
8

Delay (msec):
11
19

Super Frames:
133528
131689

Super Frame Errors:
0
0

RS Words:
72773276
865987

RS Correctable Errors:
132
0

RS Uncorrectable Errors:
0
N/A

HEC Errors:
0
9

OCD Errors:
0
0

LCD Errors:
0
0

Total Cells:
3843728
50189714

Data Cells:
547998
3321092

Bit Errors:
0
421

Total ES:
0
2

Total SES:
0
2

Total UAS:
17
64

maskot
12-01-2013, 16:03
من دیشب 5 گیگ دانلود کردم هیچی ازم کم نکرد حتی 1 مگ یک گیگ حجم خیلی زیادیه یعنی حداقل 1 ساعت دانلود و دیگه یک ساعت که ساعت سرور خطا نداره شما یه زنگ به پشتیبانی بزن

danielo
12-01-2013, 16:54
سایتش چیه؟؟؟
برای بابلسر هست.
نامحدود داره؟قیمتش چقدره؟؟

sae6569
12-01-2013, 17:53
الان درست شد
تونستم اکانت خودمو شارژ کنم 512 حداکثر سرعت دانلود 120

ruzbeh1
12-01-2013, 18:52
سلام ،دوستان به نظر شما برم مخابرات تا از پورتای قدیم سرویس بگیرم؟چون دان استریم پورتای جدید رو 3200 محدود شده و آپ استریم هم روی 997،اما پورتای قدیم دان استریمش روی 4096 هستش و آپ استریمشم روی 1200.؟

ali1933
12-01-2013, 19:00
سلام ،دوستان به نظر شما برم مخابرات تا از پورتای قدیم سرویس بگیرم؟چون دان استریم پورتای جدید رو 3200 محدود شده و آپ استریم هم روی 997،اما پورتای قدیم دان استریمش روی 4096 هستش و آپ استریمشم روی 1200.؟
من یکی از دوستام که از z3 استفاده میکنه
براش شده3293 فک کنم که همه رو به 3293
بند کردن:n15:

ruzbeh1
12-01-2013, 19:21
من یکی از دوستام که از z3 استفاده میکنه
براش شده3293 فک کنم که همه رو به 3293
بند کردن:n15:

مطمئن هستی zte بود؟آخه واسه بعضی از بچه های همین تاپیک که zte دارن 4096 هستش،نزدیک 1 مگ اختلافه،کم نیستش،حالا چرا رو 3200 فیکس کردن؟

hossein019940
12-01-2013, 19:23
برای من یعضی موقع داناستریم روی 4502به بالا یا همین حدود هست یعنی پورت قدیمی؟

afshin b
12-01-2013, 19:41
مخابرات زرنگ شده سرعت دانلود تو روز تک لینک عالی هست وتو شب نمیدونم چیکار میکنن که دانلود تک لینک از 50 تا هم بیشتر نمیشه

مخابرات کاری نمی کنه. چون همه اون موقع دارن دانلود می کنن سرعت میاد پایین.
درضمن سعی کن برای عکس گذاشتن از Snipping Tool ویندوز استفاده کنی که مجبور نشی عکس به این بزرگی بذاری.

ruzbeh1
12-01-2013, 20:00
برای من یعضی موقع داناستریم روی 4502به بالا یا همین حدود هست یعنی پورت قدیمی؟

با سلام شما همین الان یک تست با speedtest بزارید،بهتون بگم پورت جدید هستید یا قدیم.

Hamidreza Sakhai
12-01-2013, 20:10
مخابرات کاری نمی کنه. چون همه اون موقع دارن دانلود می کنن سرعت میاد پایین.
درضمن سعی کن برای عکس گذاشتن از Snipping Tool ویندوز استفاده کنی که مجبور نشی عکس به این بزرگی بذاری.

خیر دوست عزیز ! اینطور نیست ...

کاملا واضحه شب ها سرعت دانلود تک لینک بطور محسوس از 4 مگابیت به 512 کیلوبیت کاهش پیدا میکنه ...

دوستان لینک هایی که مربوط به خود سرور مخابرات هست رو تو تاپیک قرار داده بودن و من چندین بار در شب تست کردم و از تک لینک پیک سرعت داشتم ! (500 کیلوبایت در ثانیه!) به علاوه اگه تعداد لینک هاتون زیاد باشه سرعت نهاییتون به همون سرعت روزانه میرسه پس ارتباطی به دانلود رایگان همگانی نداره!

maskot
12-01-2013, 20:23
روزبه جان شما هم اعصاب داری ها دیگه 3296 با 4096 مگه فرقش چیه اونم تو ساعات شبانه که تک لینک سرعتش میشه 50 تازه خوبه شما از رایانت هم سرویس به اون خوبی داری که 24 ساعته تک لینک بهت نهایت سرعت رو میده من جای شما بودن نمی رفتم مخابرات درخواست تغییر پورت بدم می رفتم درخواست تخلیه بدم خودمو اعصابمو زندگیمو از دست مخابرات نجات بدم

afshin b
12-01-2013, 21:05
خیر دوست عزیز ! اینطور نیست ...

کاملا واضحه شب ها سرعت دانلود تک لینک بطور محسوس از 4 مگابیت به 512 کیلوبیت کاهش پیدا میکنه ...

دوستان لینک هایی که مربوط به خود سرور مخابرات هست رو تو تاپیک قرار داده بودن و من چندین بار در شب تست کردم و از تک لینک پیک سرعت داشتم ! (500 کیلوبایت در ثانیه!) به علاوه اگه تعداد لینک هاتون زیاد باشه سرعت نهاییتون به همون سرعت روزانه میرسه پس ارتباطی به دانلود رایگان همگانی نداره!
لینک خود مخابرات یه شبکه داخلی حساب میشه و سرعت بالایی دارن. کلا لینک های داخل کشور همینه. لینک های خارج کشور محدودیت دارن. فرضا مخابرات ظرفیت پهنای باندش 1Gbps هست وقتی همه بخوان دانلود کنن، چون کابر زیاد شده این پهنای باند جواب نمیده و باید به زور (با لینک های زیاد هم زمان) سرعتت رو ببری بالا. اصلا هم به لینک های داخلی نمیشه استناد کرد. هر وقت دیدی سرعت شبا روی یک عدد ثابت شده و تعداد لینک همزمان هم تاثیر نداره، بدون مخابرات محدود کرده، که الان اینطور نیست.
الان مشکل اصلی کاربر زیاد هست و باید پهنای باند رو ببرن بالا.
امیدوارم متوجه حرفام شده باشین.

hossein019940
12-01-2013, 21:50
با این وضعیت به نظر من سرعت خوب میشه .چون من خودم وقتی سرعتم 2 هفته پایین بود نمیتونستم بمونم مخابرات داشتم میرفتم.که دیگه چون ترافیک داشتم موندم.کسانی که سرعتشون بالا بوده بعدش اومده پایین اگه تحمل نکنن مثل من در میرن بعدش سرعت به حالت قبل بر میگرده.
اااااااااااالبته اگه برای بعضیا خوب نشه :n09:

غول مرحله اخر
12-01-2013, 22:38
خسته ام
دوستان شما رو به خدا بگید چکار کنم دیگه دیونه شدم..
وضعیت سرعت دانلودم یک هفته هست حداکثر 20 کیلوبایت هستش. اینترنتم دیزلی شده
از فریدونکنار هستم...
دلم برای سرعت دانلود 400 تنگ شده...

خواهشا راهنماییم کنید.دوستان اگه راهی داره بگین.

Hamidreza Sakhai
12-01-2013, 23:01
لینک خود مخابرات یه شبکه داخلی حساب میشه و سرعت بالایی دارن. کلا لینک های داخل کشور همینه. لینک های خارج کشور محدودیت دارن. فرضا مخابرات ظرفیت پهنای باندش 1Gbps هست وقتی همه بخوان دانلود کنن، چون کابر زیاد شده این پهنای باند جواب نمیده و باید به زور (با لینک های زیاد هم زمان) سرعتت رو ببری بالا. اصلا هم به لینک های داخلی نمیشه استناد کرد. هر وقت دیدی سرعت شبا روی یک عدد ثابت شده و تعداد لینک همزمان هم تاثیر نداره، بدون مخابرات محدود کرده، که الان اینطور نیست.
الان مشکل اصلی کاربر زیاد هست و باید پهنای باند رو ببرن بالا.
امیدوارم متوجه حرفام شده باشین.

دوست عزیز اتفاقا اصلا متوجه حرفاتون نمیشم !

چرا باید لینک های سرورهای داخل کشور تک لینک رو با سرعت بالا بهمون بده ؟! مگه سرور Local هست که بخوایم از حداکثر سرعت استفاده کنیم ؟!!!! چه از سرور خارجی و چه داخلی به هر حال از اینترنت و پهنای باند استفاده میشه !

کاملا مشخصه مخابرات سرعت رو کاهش میده ! چون همون ابتدا که شروع به دانلود میکنم سرعتم تقریبا 300 هست و در عرض چند ثانیه کم و کمتر میشه ! و وقتی چندین لینک همزمان میزارم برای دانلود اصلا واژه ی به زور (!) معنایی نداره ! چون خیلی راحت با چند لینک سرعتم تقریبا 10 برابر میشه !

دلایل شما برای اینکه بگید سرعت شبانه بخاطر مصرف زیاد مشترکین همیشه روی 50 ثابت هست به شخصه منطقی نیست !

bahman_0121
12-01-2013, 23:32
دوست عزیز اتفاقا اصلا متوجه حرفاتون نمیشم !

چرا باید لینک های سرورهای داخل کشور تک لینک رو با سرعت بالا بهمون بده ؟! مگه سرور Local هست که بخوایم از حداکثر سرعت استفاده کنیم ؟!!!! چه از سرور خارجی و چه داخلی به هر حال از اینترنت و پهنای باند استفاده میشه !

کاملا مشخصه مخابرات سرعت رو کاهش میده ! چون همون ابتدا که شروع به دانلود میکنم سرعتم تقریبا 300 هست و در عرض چند ثانیه کم و کمتر میشه ! و وقتی چندین لینک همزمان میزارم برای دانلود اصلا واژه ی به زور (!) معنایی نداره ! چون خیلی راحت با چند لینک سرعتم تقریبا 10 برابر میشه !

دلایل شما برای اینکه بگید سرعت شبانه بخاطر مصرف زیاد مشترکین همیشه روی 50 ثابت هست به شخصه منطقی نیست !

سلام دوست من وقتی داری فایلی رو دانلود میکنی این فایل رو هاست سواره و ادمین این لینک رو محدود میکنه مثلا میگه حداکثر سرعت دانلود این لینک باشه 70 از ساعت فلان تا فلان
اگه این کار رو نکنه سریع ترافیک هاستش تمام میشه و به صرفه نیست البته الان 1 ساله اینجوری شده اونم بخاطر گرونیه قبلا همه هاستها نامحدود بودن ولی الان نه
و اینکه اگه هاست هم نا محدود باشه اونم اگه ازش زیاد دانلود بشه ساس بند میشه چه برسه به لینکها و هاستهای محدود الان
نمونش هارد کامپیوتر وقتی چنتا فایل باهم کپی کنی سرعت کپی فایلها میاد پایین به همین سادگی

Hamidreza Sakhai
13-01-2013, 00:11
سلام دوست من وقتی داری فایلی رو دانلود میکنی این فایل رو هاست سواره و ادمین این لینک رو محدود میکنه مثلا میگه حداکثر سرعت دانلود این لینک باشه 70 از ساعت فلان تا فلان
اگه این کار رو نکنه سریع ترافیک هاستش تمام میشه و به صرفه نیست البته الان 1 ساله اینجوری شده اونم بخاطر گرونیه قبلا همه هاستها نامحدود بودن ولی الان نه
و اینکه اگه هاست هم نا محدود باشه اونم اگه ازش زیاد دانلود بشه ساس بند میشه چه برسه به لینکها و هاستهای محدود الان
نمونش هارد کامپیوتر وقتی چنتا فایل باهم کپی کنی سرعت کپی فایلها میاد پایین به همین سادگی

دوست عزیز بنده هم نظر شما رو دارم ! ولی اون دوستمون میگن اینطور نیست !

maskot
13-01-2013, 00:34
دوستان سرعت کم مخابرات در ساعات شبانه نه ربطی به محدود کردن لینک ها از طرف هاست داره نه بالا رفتن ترافیک شبکه هنگام دانلود شبانه بلکه این محدودیت از جانب مخابرات هست و اسمش هم محدودیت تک لینک هست یعنی برا دریافت هر فایل شما دارای محدودیت سرعت هستین و برا همین وقتی چنتا فایل رو همزمان دانلود می کنین سرعتتون بالا میره شما اگه از یه سایت که دارای هاست خوبه اکانت vip داشته باشین سرعتتون در ساعات شبانه تا 70 بالا میره اما وقتی می بینید سرعتتون بین 30-70 نوسان داره اون به دلیل ترافیک بالای شبکه هنگام دانلود شبانست این محدودیت برا الان نیست و فکر کنم حداقل 7-8 ماهی ازش میگذره و برا ما دیگه یه چیزه عادی شده

citrus88
13-01-2013, 00:40
حالا امشبم میتستم ببینم حجم کم میشه یا نه
سرعت من رو 350 هستش
128 هم دارم...اگه تک لینکی داشتین با نرم افزار گیرنده بات میتونین راحت تا 350 پر کنین اما منیجر از 20 یا 30 بالاتر نمیره
مثلا همین سرور اپلود باز

mypdf
13-01-2013, 01:25
الان یک و 20 دقیقه شب خب من دارم از بهترین و بدترین سرورها :n02: امتحان میکنم مخابرات محدود کرده تک لینک رو؟؟؟ بابا مخابرات تک لینک رو محدود کرده اما مثل قبل نیست که من قبلا 9 تا لینک همزمان میزدم سرعت هرکدوم 70-80 بود الان 4 تا لینک همزمان زورکی 70 میشه یعنی چی یعنی سرعت شبانه دان استریم مودم هست 3 مگ که تک لینکش محدود شده برای کاربرانی که این قضیه رو نمیدونن و یه فایل 1 گیگ میزارن واسه دانلود... از این روشن تر نمیشه خاموش کنیم پی سی رو خلاص...:n22:

hossein019940
13-01-2013, 07:22
دانلود رایگان دیشب:n08:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bahman_0121
13-01-2013, 08:29
واقعا این آدمی که پشت این سیستم مخابرات نشسته کیه یعنی این که حجم رایگان رو میزنه 0 یعنی چی با این چیکار داشتی مثلا داشت مثل ساعت کار میکرد زدی ریدی اینم رفت:n04:

mohammad6947
13-01-2013, 10:36
دیگه گندش رو در آوردن این هم وضع من:n14:
دان استریم در دسترس تا 21 مگ هست اما به 3294 محدود شده:n15:

Downstream

Upstream

Attainable Rate (Kbps):

21758
1300

Rate (Kbps):
3294
997

این هم تست سرعت
حداقل من شاتل داشتم 3330 بود!!!!!!:n02:

mohammad6947
13-01-2013, 13:03
بلاخره سامانه شکایات مخابرات جواب قانع کننده ای داد::n08:

حدود 2 ماه هست که اینترنت پرسرعت مخابرات مازندران افتضاحه و حتی برای باز کردن یک صفحه باید چند با رفرش کنیم تاسایت بالا بیاد و این که سرعت دانلود بسیار نوسان داره وقابل تحمل نیست
هر وقت که به سامانه پشتی بانی 2020 تماس میگیریم وعده های کاذب میدن و میگن تا چند روز آینده درست میشه اما باز هم مشکل پاورجاست
لطفا هرچه زودتر پیگیری کنید

پاسخ:

باسلام
بعلت محدود بودن پهنای باند وسرعت این مشکل وجود دارد مسئولین ذی ربط در حال رفع مشکل می باشند.

باز هم مثل همیشه جواب ها و وعده های کاذب

mohsen_hot20
13-01-2013, 13:17
ی چیز جالب دانلود شبانه رو چندبرابر بیشتر نشون میده چند میگ چند ....

ehsan11622
13-01-2013, 13:33
یه جیز با مزه مخابرات !!! :n08:مشترکین گرامی، ضمن پوزش بخاطر اختلالات پیش آمده در سرویس اینترنت به اطلاع می رساند با رفع مشکلات پیش آمده در ارتباط فیبر خارج از کشور سرویس اینترنت شرکت مخابرات مازندران در حالت نرمال قرار گرفته است.(حالت نرمالو خوب اومدن:n09:)
مخابرات مازندران از کلیه کاربران محترم اینترنت استان بدلیل مشکلات پیش آمده در ارائه خدمات پوزش خواسته و امیدوار است با تلاش کارکنان و مدیران در رفع کاستی های موجود و ارتقاء خدمت رسانی گام بردارد.

evil_hackerz20000
13-01-2013, 16:32
حالا امشبم میتستم ببینم حجم کم میشه یا نه
سرعت من رو 350 هستش
128 هم دارم...اگه تک لینکی داشتین با نرم افزار گیرنده بات میتونین راحت تا 350 پر کنین اما منیجر از 20 یا 30 بالاتر نمیره
مثلا همین سرور اپلود باز
این نرم افزار چی هست ، لینکشو میذاری برا دانلود ، از اینترنت دانلود مناجر بهتر هست؟

evil_hackerz20000
13-01-2013, 16:35
بچه ها اینقدر این قضیه چند لینک چند لینک شبانه رو نگین که آخرش مثل بقیه شرکت ها چند لینک همزمان سرعت رو تقسیم میکنه میده بهتون

Soli_AK47
13-01-2013, 17:06
میشه لطفآ عنوان فروم رو از سرویس ADSL مخابرات مازندران به دهن سرویس کن ADSL مخابرات مازندران تغییر بدین.:n21:

ممنون.

Soli_AK47
13-01-2013, 17:11
آغا دهنم صاف شد تو 5 دقیقه 6-7 بار مودمم restart شد. داشتم League of Legends بازی می کردم همین الانم یه اخطار به خاطر ترک بازی دارم دوباره تکرار بشه اکانتم 24 ساعت مسدود میشه. دیگه به مرزی رسیده بودم که زنگ بزنم پیشتیبانی هر چی از دهنم بیرون میاد بارشون کنم. چون هر دفعه زنگ زدم باهاشون محترمانه صحبت کردم فکر میکنن خودشون زرنگن و ما رو ببوگلابی فرض کردن.:n24::n22::n23:

bahman_0121
13-01-2013, 18:14
آغا دهنم صاف شد تو 5 دقیقه 6-7 بار مودمم restart شد. داشتم League of Legends بازی می کردم همین الانم یه اخطار به خاطر ترک بازی دارم دوباره تکرار بشه اکانتم 24 ساعت مسدود میشه. دیگه به مرزی رسیده بودم که زنگ بزنم پیشتیبانی هر چی از دهنم بیرون میاد بارشون کنم. چون هر دفعه زنگ زدم باهاشون محترمانه صحبت کردم فکر میکنن خودشون زرنگن و ما رو ببوگلابی فرض کردن.:n24::n22::n23:

حالا نمیشه شما با اینترنت مخابرات League of Legends بازی نکنید من خودم همین بازی رو دارم تو بازی اینقدر لگ میوفته که 90% بازی رو خراب میکنه اصلا بازی نکنی بهتره من از League of Legends به ایکاریام تغییر بازی دادم :n02:

hossein019940
13-01-2013, 21:38
دلیل ارائه سرعت بالا از طرف مخابرات مازندران نسبت به مشترکین نسبت به مخابرات هایسایر استانها دیگر چیست؟

masoud2004007
13-01-2013, 21:51
با سلام
مدتی هست که وقتی سیستم خاموش هست و روشن میکنم به اینترنت وصل نمیشه و پیام no internet access میده و باید تو 192.168.1.1 تنظیمات قبلی رو پاک و دوباره تنظیم و سیو کنم مودم هم شاتل هست مشکل چیه؟

hossein019940
13-01-2013, 21:55
با سلام
مدتی هست که وقتی سیستم خاموش هست و روشن میکنم به اینترنت وصل نمیشه و پیام no internet access میده و باید تو 192.168.1.1 تنظیمات قبلی رو پاک و دوباره تنظیم و سیو کنم مودم هم شاتل هست مشکل چیه؟
ویندوزت رو عوض کن اگه خوب نشد زنگ بزن پشتیبانی.چون مودم شاتل Zyxel هست.و بیشتر دوستان فکر نکنم تنظیمات این مودم رو دیده باشن تا بهت راهنمایی کنن.البته اگه از تنظیماتت باشه

babak2111
13-01-2013, 21:58
دوست عزیز مگه دان استریم شما رو محدود به سه مگ نکردن یاهنوزدارین با 20مگ دان می کنید؟
اگه مورده دومه که خب باید دیدعلتش چیه ولی اگه به سه مگ محدود شده که خیلی ازاستان ها این سرعت رو دارن

reza00980
13-01-2013, 22:00
دلیلش این هست که تو همه کشور تبعیض هست اینم روش :n22:تو استان فارس سرعت دانلودش به زور به 130 میرسه پینگ هم با تایم اوت شدید تازه کلا" ساعت رایگان هم نداره .

mohammad6947
13-01-2013, 22:22
با سلام
دوست عزیز
یکی از احتمال ها هم این هست که فایروال آنتی ویروس اجازه دسترسی به اینترنت رو نمیده:n09:
شما اول آنتی ویروست رو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه
درضمن آقا hossein019940 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظور از مودم شاتل فقط Zyxel نیست مودم با نام تجاری Shatel هم در بازار هست!!!!:n10:

hossein019940
13-01-2013, 22:29
دوست عزیز
یکی از احتمال ها هم این هست که فایروال آنتی ویروس اجازه دسترسی به اینترنت رو نمیده:n09:
شما اول آنتی ویروست رو غیر فعال کن ببین مشکلت حل میشه
درضمن آقا hossein019940 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منظور از مودم شاتل فقط Zyxel نیست مودم با نام تجاری Shatel هم در بازار هست!!!!:n10:
توی فرم ثبتنام شاتل فقط از این مارک مودم باید باشه و از همین شرکت باید بخری من خودم هم فرمش رو دیدم هم زنگ زدم پشتیبانی به من همین رو گفتن که باید مودمت حتما باید از این مارک باشه:n20:

hossein019940
13-01-2013, 22:30
دوست عزیز مگه دان استریم شما رو محدود به سه مگ نکردن یاهنوزدارین با 20مگ دان می کنید؟
اگه مورده دومه که خب باید دیدعلتش چیه ولی اگه به سه مگ محدود شده که خیلی ازاستان ها این سرعت رو دارن
برای من از دم ورودی که تست میگیرم 6 مگ ولی داخل خونه بعضی اوقات روی 4.5مگ با بالا هم میره

mypdf
13-01-2013, 22:44
برا من وقتی مودم رو خاموش میکنم از PVC7 اتومات میپره به PVC0 برا همین نت قطع میشه شاید برا شما هم اینطوری باشه که باید دستی دوباره برد رو pvc مورد نظر:n13:

ok.baby
13-01-2013, 22:56
من چند وقتیه از مخابرات سرویس 256 گرفتم.

پینگم بین 150 تا 270 متغیره. یه چیزی هس خیلی زیاد Time out داره. بچه هایی که چندجارو تست کردن، کدوم شرکت time out کمتری داره؟

mohammad6947
13-01-2013, 23:32
توی فرم ثبتنام شاتل فقط از این مارک مودم باید باشه و از همین شرکت باید بخری من خودم هم فرمش رو دیدم هم زنگ زدم پشتیبانی به من همین رو گفتن که باید مودمت حتما باید از این مارک باشه:n20:

من هم میدونم که مودم هایی که شرکت شاتل میده همه از نوع مارک Zyxel هست
اما من کفتم که شاید منظور طرف از مودم شاتل ، Zyxel نباشه
اخه یکی از شرکت های تولید کننده مودم اسمش Shatel هست (به شرکت شاتل ایران مربوط نیست)

steven
14-01-2013, 11:19
سلام
من تو ساری اینترنت 256 از نت موج می گیرم
تنها خوبیش اینه که قطعی نداره
اما سرعتش و به خصوص سرعت دانلود به شدت پایینه
فقط 5 تا 8 صبح سرعت 40 تا 50 هست
اما در سایر ساعات روز سرعت از 5 تا 20 هست، بهترین حالتش همون 20 که به ندرت اتفاق می افته(بد بود اما الان یک مدته بدتر شده:( )
حالا افرادی که اینترنت مخابرات دارند به نظرشون شرکتو عوض کنم و اینترنت مخابرات بگیرم؟
لیست قیمتو از کجا می تونم بگیرم؟
این 256 با 3 گیگ ترافیک ماهیانه و اینترنت رایگان شبانه(از یک تا 8صبح) 17 تومنه و شارژ هر یک گیگ اضافه هم 6 تومن
با تشکر:n02:

amin_947
14-01-2013, 12:01
اولشه. مشتری جمع کنن کم میشه سرعتت

mohammad6947
14-01-2013, 12:08
با سلام خدمت دوستان
مسئولین دیتای مخابرات مازندران گفتن که دیگه به کاربرا دان استریم 20مگ نمیدن :n04:
اون موقعی هم که 20 مگ سرعت به کاربرا داده بودن به خاطر این بود که میزان ترافیک استان رو ببرن بالا تا بتونن از شرکت مخابرات ایران پهنای باند بیشتری برای مازندران بگیرن:n09:
مسئول دیتای بابل گفته که دیگه دارن همه دان استریم ها رو (چه پورت های قدیمی و چه پورت های جدید)روی 3294 و آپ استریم رو روی 997 میبندن (چه طرح 128kbps و چه طرح 2Mbps ):n09:

aali361
14-01-2013, 12:33
فکر نکنم این شرایط براتون دووم داشته باشه چون محدود کردن سرعت اینترنت توی ایران یک امر کاملا سیاسی هست ( البته به نظر من ) . هنوز گندش در نیومده ولی کم کم به گوش بالایی ها میرسه و با یک تلفن این نعمت الهی رو ازتون میگرن.

mohammad6947
14-01-2013, 13:02
سلام
من تو ساری اینترنت 256 از نت موج می گیرم
تنها خوبیش اینه که قطعی نداره
اما سرعتش و به خصوص سرعت دانلود به شدت پایینه
فقط 5 تا 8 صبح سرعت 40 تا 50 هست
اما در سایر ساعات روز سرعت از 5 تا 20 هست، بهترین حالتش همون 20 که به ندرت اتفاق می افته(بد بود اما الان یک مدته بدتر شده:( )
حالا افرادی که اینترنت مخابرات دارند به نظرشون شرکتو عوض کنم و اینترنت مخابرات بگیرم؟
لیست قیمتو از کجا می تونم بگیرم؟
این 256 با 3 گیگ ترافیک ماهیانه و اینترنت رایگان شبانه(از یک تا 8صبح) 17 تومنه و شارژ هر یک گیگ اضافه هم 6 تومن
با تشکر:n02:
من هم شاتل داشتم تقریبا با همین شرایط بود اما اصلا قطعی نداشت و سرعت در روز 350 بود و در شب 30 تا 50 بود و من بیشتر از 1.5 گیگ تتونستم از شاتل دانلود کنم

اما توی مخابرات هزینه نسبت به ISP های دیگه پایین تره مثلا طرح 256 با 8 گیگ ترافیک ماهیانه و اینترنت رایگان شبانه(از 1 تا 6صبح) 14/5 هزار تومنه و شارژ هر یک گیگ اضافه هم 2500 تومن هست
اما روز ها خوبه اما فعلا شب ها قطعی داره

تعرفه ها وطرح های مخابرات رو از لینک زیرببین

parara
14-01-2013, 13:24
هرچقد سرعت بيشتر باشه خب وقت ادم كمتر تلف ميشه، به شرطي كه پينگ هم مطلوب باشه

ruzbeh1
14-01-2013, 13:24
با سلام خدمت دوستان
مسئولین دیتای مخابرات مازندران گفتن که دیگه به کاربرا دان استریم 20مگ نمیدن :n04:
اون موقعی هم که 20 مگ سرعت به کاربرا داده بودن به خاطر این بود که میزان ترافیک استان رو ببرن بالا تا بتونن از شرکت مخابرات ایران پهنای باند بیشتری برای مازندران بگیرن:n09:
مسئول دیتای بابل گفته که دیگه دارن همه دان استریم ها رو (چه پورت های قدیمی و چه پورت های جدید)روی 3294 و آپ استریم رو روی 997 میبندن (چه طرح 128kbps و چه طرح 2Mbps ):n09:

با این وجود الان فقط من دان استریم 10 مگ دارم :n10:

mohammad6947
14-01-2013, 13:32
شما منظورت دان استریم مخابراته یا شرکت نواز رایان

شما که گفته بودی دان استریم مخابراتهت اومده روی 3294 چطور شده یهو؟؟؟؟؟؟

..masoud..
14-01-2013, 14:01
دلیلش اینه که تو همه ایران تبعیض هست اینم روش . چرا ما و مازندرانیها باید مثل هم هزینه اینترنت مخابرات رو بدیم ولی اونها سرعت نجومی داشته باشن و ما به زور سرعتمون به 130 برسه و حتی شبانه رایگان هم نداشته باشیم ؟ من ناراحت نیستم که اونها این سرعت رو دارن ولی این تبعیض قابل تحمل نیست . من استان فارس هستم .

mohsen_hot20
14-01-2013, 14:25
الان که چند وقت سرعت گه شده شبانه که مثل دیال اب روز هم حداکثز شده120 خودت هم میای تو تایپک مازندران مینالی نمیدونم این تایپک زدن برای چیه من مثل خودت تو مرکز امامرضا هستم همانطور گفتم وضعیت گهی شده

mohsen_hot20
14-01-2013, 14:27

صددر صد ی پارتی تو مخابرات داری

ruzbeh1
14-01-2013, 14:38
صددر صد ی پارتی تو مخابرات داری

شما منظورت دان استریم مخابراته یا شرکت نواز رایان

شما که گفته بودی دان استریم مخابراتهت اومده روی 3294 چطور شده یهو؟؟؟؟؟؟

منظورم همون نواز رایان بود :n09:

senaps
14-01-2013, 15:39
چرا مخابرات ایلام الکی میگه ۱۲۸ به بالا قانون نمی‌ذاره بدیم ولی شماها دارین دم از سرعت های چند مگ می‌زنین؟!!! سرعت دانلود بنده با ۱۲۸ ایلام، همون ۱۶ کیلوبایت استاندارد هستش....

mohsen_1363
14-01-2013, 16:06
اغا.......

hossein019940
14-01-2013, 18:31
سرعت مخابرات من که الان یکساله از مخابرات گرفتم سرعتم اول تا 280میرفت ولی الان تا 480 میره تازه جمعیت مرکز مونم 2 برابر شده

hossein019940
14-01-2013, 21:29

9vin
14-01-2013, 21:38
من خودم خوزستانی هستم ولی مطمئنا اگر مخابرات بهتون خوب سرویس میده باید تشکر کرد از اون پیمانکاری که اونجارو داره میچرخونه چون دیگه مستقیم زیر نظر خود مخابرات نیس و پیمانکار این کارارو میکنه

پس این نشون میده اون پیمانکار یا هر شرکتی که طرف قرارداد مخابرات هست آدم با عرضه و خوبی هست نه مثل مخابرات خوزستان که داغونه ! :n24:

حـــــــــــــال کنید ..... :n16:

steven
14-01-2013, 21:40
من هم شاتل داشتم تقریبا با همین شرایط بود اما اصلا قطعی نداشت و سرعت در روز 350 بود و در شب 30 تا 50 بود و من بیشتر از 1.5 گیگ تتونستم از شاتل دانلود کنم

اما توی مخابرات هزینه نسبت به ISP های دیگه پایین تره مثلا طرح 256 با 8 گیگ ترافیک ماهیانه و اینترنت رایگان شبانه(از 1 تا 6صبح) 14/5 هزار تومنه و شارژ هر یک گیگ اضافه هم 2500 تومن هست
اما روز ها خوبه اما فعلا شب ها قطعی داره

تعرفه ها وطرح های مخابرات رو از لینک زیرببین

ممنون
بیشتر از هزینه نداشتن قطعی برام مهمه
پس شما پیشنهاد می کنید از مخابرات نگیرم و به همین راضی باشم؟

Abolfazl-Star
14-01-2013, 22:01
آغا اگه سرعت خوبه ما هم بیاییم مخابرات :n19:

hossein019940
14-01-2013, 22:16
آغا اگه سرعت خوبه ما هم بیاییم مخابرات :n19:
خوبه ولی به دردسرش نمیصرفه.
نه پشتیبانی داره نه جوابتو به طور صحیح میدن اگه خدایئی نکرده مشکل پیدا کرده دیگه:n28:

mehdi_08
14-01-2013, 22:18
دلیل ارائه سرعت بالا از طرف مخابرات مازندران نسبت به مشترکین نسبت به مخابرات هایسایر استانها دیگر چیست؟

به خاطر اینکه نشستن روی فیبر ورودی به کشور پهنای باندشون خیلی بالاس هیچ نظارتی هم نیست برا خودشون بریز به پاش می کنن بعد اگه از پهنای باندش چیزی موند می رسه با استان های جنوبی کشور
از طرف تجهیزاتشون جدیده و این امکانو بهشون می ده

Abolfazl-Star
14-01-2013, 22:32
خوبه ولی به دردسرش نمیصرفه.
نه پشتیبانی داره نه جوابتو به طور صحیح میدن اگه خدایئی نکرده مشکل پیدا کرده دیگه:n28:

عععع :n04:

بازم دم شاتل گرم که چت آنلاین داره با پشتیبانی 24 ساعته :n02:

غول مرحله اخر
14-01-2013, 22:44
چرا اینجا اینقدر سوت و کور شده. مثله اینکه اینترنت مخابرات داره با ما وداع میکنه. مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم برا سرعت دانلود 300تنگ شده...
من میرم، ولی باز تو بدون، همیشه یادتو از خاطره من فراموش نمییییییییییییشه ....

دوستان این تصور بیان کننده سرعت دانلود بنده هست.
جلوی سرعت دانلود نوشته limited؟؟؟ منظورش چیه؟ یعنی منو محدود کردن؟؟

behroz3666
14-01-2013, 22:54
چرا اینجا اینقدر سوت و کور شده. مثله اینکه اینترنت مخابرات داره با ما وداع میکنه. مگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلم برا سرعت دانلود 300تنگ شده...
من میرم، ولی باز تو بدون، همیشه یادتو از خاطره من فراموش نمییییییییییییشه ....

دوستان این تصور بیان کننده سرعت دانلود بنده هست.
جلوی سرعت دانلود نوشته limited؟؟؟ منظورش چیه؟ یعنی منو محدود کردن؟؟

سرعت تو با نرم افزار دانلود منجر محدود شده
برو تو برگه speed limiter و تیک رو بردار درست میشه

غول مرحله اخر
14-01-2013, 22:58
سرعت تو با نرم افزار دانلود منجر محدود شده
برو تو برگه speed limiter و تیک رو بردار درست میشه
رفتم اون تیک رو برداشتم ولی باز سرعت حداکثر روی 20هستش.چــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرا؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

bahman_0121
14-01-2013, 23:30
رفتم اون تیک رو برداشتم ولی باز سرعت حداکثر روی 20هستش.چــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــرا؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

شاید شما لینکی که داری دانلود میکنید سرعت نداره اینو دانلود کن ببین سرعتت چنده

citrus88
15-01-2013, 01:07
شاید شما لینکی که داری دانلود میکنید سرعت نداره اینو دانلود کن ببین سرعتت چنده

برا من شد 370
یعنی قراره رو همین 370 بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

citrus88
15-01-2013, 01:10
کسی خبر نداره که مخابرات تصمیم کبراش به کجا رسید؟

Soli_AK47
15-01-2013, 01:21
دوستان فعلآ برید خدا رو شکر کنید که سرویس ها رو رو 3 مگ بستن ، اگه سرعت ها رو واقعی می کردن چه خاکی به سرمون باید می کردیم. البته من 2 مگ دارم یعنی شما چیکار می کردید.:n09::n10::n20:

Soli_AK47
15-01-2013, 01:29
حالا نمیشه شما با اینترنت مخابرات League of Legends بازی نکنید من خودم همین بازی رو دارم تو بازی اینقدر لگ میوفته که 90% بازی رو خراب میکنه اصلا بازی نکنی بهتره من از League of Legends به ایکاریام تغییر بازی دادم :n02:

نه نمیشه تازه Darius رو خریدم بعدشم میخوام Rengar یا Khazix رو بخرم. 4 ماه بازی 666 تا برد بعلاوه نشان Honorable Opponent رو چیکار کنم.در ضمن بهترین پینگ (140)رو من با سرویس مخابرات تو این بازی تجربه کردم. :n10:

bahman_0121
15-01-2013, 01:55
ظاهرا سرعت خوب شده 400 فول اسپید :n19:

Soli_AK47
15-01-2013, 02:33
ساعت 2 صبح Timeout داد خوب شد بیدار بودم Reconnect کردم.:n20::n10:

mypdf
15-01-2013, 10:48
دیشب قطع کردن 12 شب کثثثثثافتتتت نزاشتن مفت دانلود کنیم :n29:

mohammad6947
15-01-2013, 11:06
کسی خبر نداره که مخابرات تصمیم کبراش به کجا رسید؟

دوست عزیز دیگه دان استریمت بالای 3294 نمیره :n15:
و اون هایی هم که هنوز بالا هست رو به زودی پایین میارن
خبرش رو داده بودم لین هم لین خبرش:

mohammad6947
15-01-2013, 11:09
دیشب قطع کردن 12 شب کثثثثثافتتتت نزاشتن مفت دانلود کنیم :n29:

من دیشب 4.2GB دانلود رایگان داشتم(از 01:30 تا 5:45)

اینترنت من از ساعت 7-8 شب به بعد خیلی قطع میشه و به زور صفحه باز میکنه !!!!!
برای کسی هم اینطور هست؟؟؟(بابل مرکز ولایت)

asdfjkll
15-01-2013, 11:47
دوستان من از مخابرات امل سرویس1m دارم سرعتم روزا150تا250 وشبا70 تا100 هست شبی 2.5 دانلود دارم به نظر شمامن 15تافایلو یه جا دانلود کنم بهتره یا4 و5تافایلو کدوم بهتره بیشتر میتونم دانلودکنم ؟شما از چه سایتایی دانلودمیکنید که سرعتتون بالاست واسه فیلم و سریال؟

mohammad6947
15-01-2013, 12:09
دوستان من از مخابرات امل سرویس1m دارم سرعتم روزا150تا250 وشبا70 تا100 هست شبی 2.5 دانلود دارم به نظر شمامن 15تافایلو یه جا دانلود کنم بهتره یا4 و5تافایلو کدوم بهتره بیشتر میتونم دانلودکنم ؟شما از چه سایتایی دانلودمیکنید که سرعتتون بالاست واسه فیلم و سریال؟
من از سایت mul.ir اکانت دارم و فایل هارو تبدیل میکنم سرعت سرورش خوبه
اما شنیدم سایت warez.in هم سرورش قویه!!!!!

asdfjkll
15-01-2013, 12:52
من هم الان از سایت warez.inدانلود میکنم قویتر از این نیست ؟دوستان کمک

maskot
15-01-2013, 13:00
نه داداش دیگه با سرور این سایت هر سرعتی گرفتی از سرور سایتهای دیگه البته خارجی بالاتر سرعت نمی گیری

mohammad6947
15-01-2013, 13:05
دوست عزیز
دیگه ماکزیموم سرعتی که میتونی با دان استریم 3294 دانلود کنی اگر مؤلفه نویز رو حذف کنیم میشه 411.75kb/s
من الان از لینک های mul.ir دارم 380kb/s تا 400kb/s دانلود میکنم

maskot
15-01-2013, 13:29
مخابرات مازندران هم رو 3 مگ محدود شده هرکی هم مونده باشه به زودی میره روی 3 مگ البته الان سرعتا خوب شده تایم اوت کم شده پینگ هم خوبه تک لینک هم نهایت سرعت رو میده شبانه هم 3-4 گیگ میشه دانلود کرد بازم خدارو شکر از شرکت های خصوصی دیگه هنوز بهتره

sae6569
15-01-2013, 17:58
مخابرات مازندران هم رو 3 مگ محدود شده هرکی هم مونده باشه به زودی میره روی 3 مگ البته الان سرعتا خوب شده تایم اوت کم شده پینگ هم خوبه تک لینک هم نهایت سرعت رو میده شبانه هم 3-4 گیگ میشه دانلود کرد بازم خدارو شکر از شرکت های خصوصی دیگه هنوز بهتره

صددر صد موافقم از دیشب برا من شده 4 مگ برا اولین بار حدود 2 گیگ دانلود داشتم و سرعت متوسط دانلود تا 280 میره

sae6569
15-01-2013, 18:01
خدا رو شکر از دیشب دان استریم منو رو 4 مگ بستن
بلاخره بعد از چند ماه طعم 2 گیگ دانلود رایگان رو چشیدم

citrus88
15-01-2013, 19:43
پس مخابرات اینطوری کرده...دستش درد نکنه...واقعا زحمت کشیدن...رفتم مخابرات میگ من خودم شخصا تا حالا 2 میلیون تومن دانلود کردم!!!
مال من که 350 فیکسه
سرور سایت ساده دانلود رو تست کنین
تو ایران نظیر نداره

alipirans
15-01-2013, 21:39
پس مخابرات اینطوری کرده...دستش درد نکنه...واقعا زحمت کشیدن...رفتم مخابرات میگ من خودم شخصا تا حالا 2 میلیون تومن دانلود کردم!!!
مال من که 350 فیکسه
سرور سایت ساده دانلود رو تست کنین
تو ایران نظیر نداره

بهله بهله سرور ساده دانلود خیلی قویه. سرعت منم رو 380 فیکس شده. خودت دیدی که قدیما با چه سرعتی دانلود می کردم :n02:

citrus88
16-01-2013, 01:08
بهله بهله سرور ساده دانلود خیلی قویه. سرعت منم رو 380 فیکس شده. خودت دیدی که قدیما با چه سرعتی دانلود می کردم :n02:
:n02::n06:

nihilnigritude
16-01-2013, 11:25
درود

آمل هستم الان از شاتل 3ماهه اکو استفاده میکنم با ترافیک اضافه ای که میخرم حدود 60-70 تومن برای هر دوره 3ماهم میشه. دانلود شبانه هم بعضی وقتا شبی 1گیگ و بعد از چند شب دانلود سرعتو میکشن پایین.
میخام مخابرات بگیرم ، ممکنه راهنمایی بفرمایید چه سرویسی بگیرم که دانلود شبانس خوب باشه و قیمت مناسب هم داشته باشه؟

ممنون

dslbehzad
16-01-2013, 11:43
درود

آمل هستم الان از شاتل 3ماهه اکو استفاده میکنم با ترافیک اضافه ای که میخرم حدود 60-70 تومن برای هر دوره 3ماهم میشه. دانلود شبانه هم بعضی وقتا شبی 1گیگ و بعد از چند شب دانلود سرعتو میکشن پایین.
میخام مخابرات بگیرم ، ممکنه راهنمایی بفرمایید چه سرویسی بگیرم که دانلود شبانس خوب باشه و قیمت مناسب هم داشته باشه؟

ممنون

256 حجم 8 گیگ در ماه هزینه 14000 تومان سرعت همه ی سرویس ها یکی هست

asdfjkll
16-01-2013, 12:16
سلام دوستان ،دوستم رفته مخابرات آمل واسه ثبت نام ADSLبهش گفتند مخابرات خطش پوشش نمیده باید شاتل ببنده دوستان راهی هست که بشه از مخابرات ADSL گرفت؟یعنی به هیچ وجه نمیشه؟با سپاس

black years
16-01-2013, 12:46
سلام.
دوستان وضعیت شبانه چطوره؟؟؟

من دیشب دو تا فایل گذاشتم دانلود سرعت رو دیدم نا امید شدم سیستم رو خاموش کردم.

یکی از میهن دانلود که سرعت تا 20 به زور میرسید و یکی از آپلود باز که بیشتر بایت بود و نهایت تا 7 کیلو میرسید.

mohammad6947
16-01-2013, 13:04
سلام دوستان ،دوستم رفته مخابرات آمل واسه ثبت نام ADSLبهش گفتند مخابرات خطش پوشش نمیده باید شاتل ببنده دوستان راهی هست که بشه از مخابرات ADSL گرفت؟یعنی به هیچ وجه نمیشه؟با سپاس
دوست عزیز
برای پوشش یک مرکز مخابراتی برای سرویس ADSL باید یک سری نجهیزات داخل مرکز مخابراتی نصب بشه
و مخابرات معمولا تا مشترک های اون مرکز به یه حد نصابی نرسه این کار رو نمیکنه
اما شاتل و یا دیگر شرکت های خصوصی این کار رو انجام میدن
یکی از آشنا های ما که توی روستا هستن نمیتونه از مرکزشون سرویس مخابرات بگیره اما رفت شاتل ثبت نام کرد و شرکت شاتل بخاطر 2 مشترک توی اون روستا اومدن تجهیزات نصب کردن
شما پیگیری کن ببین شرکت های خصوصی دیگه مثل آسیاتک و شاتل و... میتونن اون مرکز رو پوشش بدن یا نه!!!!!!!!

ali1933
16-01-2013, 13:36
سلام.

یکی از میهن دانلود که سرعت تا 20 به زور میرسید و یکی از آپلود باز که بیشتر بایت بود و نهایت تا 7 کیلو میرسید.

سرور سایت خوب باشه تک لینک تا 60 میده!
آپلود بازهم من که پرمیوم هستم بیشتر از 20تا نمیده بهم
به خاطر ترافیک شدید روسرورهاشه شما ساعت 5 اگه شروع دانلود بکنید
میبینید که سرعت تک لینکت از 10 تا شده 50 تا
میهن دانلود هم همینه!!!!!!!!

keyvan13611361
16-01-2013, 14:50
سلام.

سلام و عرض ادب
دوست عزيز، دانلود شبانه سرويس بنده مثل هميشه است، اين مال ديشبه:

mypdf
16-01-2013, 17:11
خب میهن دانلود سروره که میرین دانلود میکنین اونم شبانه

ruzbeh1
16-01-2013, 17:34
سلام و عرض ادب
دوست عزيز، دانلود شبانه سرويس بنده مثل هميشه است، اين مال ديشبه:

با سلام،دان استریم شما تغییر کرد؟:n02:

keyvan13611361
16-01-2013, 19:24
سلام
روزبه جان تا به اين لحظه که تغييري نکرد:n19::n20:

ruzbeh1
16-01-2013, 19:28
سلام
روزبه جان تا به اين لحظه که تغييري نکرد:n19::n20:

بله،پورتای zte همون 4096 هستش،بیینیم می شه از زایکسل دوباره اومد رو zte یا نه :n09: زایکسل رو 3294 فیکس شده،اینم تست:

mtchabok
16-01-2013, 19:29
سلام دوستان
من سرویس 2 مگ دارم که می خوام ببینم این سرویس رو کدوم شرکت بهتر ارائه میده . کسی اطلاعی داره ؟
الان سرعت دانلود من حدود 240k هس

mercurial7
16-01-2013, 19:34
سلام. دوستان کسی می دونه دقیقا این دکمه چه کاری می کنه؟ یه توضیح بدید.

citrus88
16-01-2013, 20:05
سلام. دوستان کسی می دونه دقیقا این دکمه چه کاری می کنه؟ یه توضیح بدید.
اینو بزنی سرویس قبلیت میره و سرویسی که خریدی فعال میشه
سرعت هم از 350 شد 20
دست مخابرات درد نکنه
من همینجا از مخابرات قدردانی میکنم...

Soli_AK47
16-01-2013, 20:58
سرویس شما هم 1 مگ شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ امروز یه چند ساعت قصع بود زنگ زدم پشتیانی گفت از مرکز دارن یه کارایی میکن. من که هرچی مودم رو ریستارت میکنم دان استریم 1247 نشون میده.:n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24::n24:

Soli_AK47
16-01-2013, 21:42
درست شد.:n10:

ramsar007
16-01-2013, 22:12
شاتل اشغال که به 5 تا 6 شب دانلود با حجم 1 گیگ منو بن کرده !! 20 روز بن !!! تازه دزدی ترافیک هم داره . ( خودتون قضاوت کنید )

دوستان میخوامبیاممخبرات . تعرفه 3 ماه اش 512 کسی میدونه چهقدره ؟ ( محدود )

تا جایی که من میدونم و مشاهده کردم ، برخی ازمدیران اصلی شاتل تو فروم هایی مثل پرشین تولز و با نام کاربر عادی حضور دارند . و تمامی مطالب مربوط به شرکت خودشون رو بررسی میکنن . من که تو چنین فروم هایی ععضو نیستم . اما هر کسی عضوه ، عکسها رو اونجا هم بذاره . مخصوصا عکسها دوم و سوم .

مجبورمون میکنن توروز دانلود کنیم . شب بن میشیم و روز مجبوریم دانلود کنیم تا ترافیکمون باسرعت بالایی که دادن ( 400) تموم بشه . تا الان برای سه ماه فقط 12 گیگ ترافیک خریدم ! 6 گیگ هم داشتم !
خیلی بی انصافیه

موندم چرا پینگ ورزش 3 اینطوریه !!!! دارم شاخ در میارم !!! فوقالعاده هست سرورهاشون .

afshin b
16-01-2013, 23:50
تاحالا با این پیغام عجیب روبرو شدین؟

hossein019940
17-01-2013, 07:26
همسایمون که از مخابرات جشنواره گذاشته بود سرویس گرفت الان حدودا یکماه هست که داره ولی هنوزدان استریم روی 5مگ هست.یعنی پورتی که براش بستن پورت جدیده؟
برای من که 1 سال میشه گرفتم هنوز 5 مگ نرفته.یعنی وقتی به اینترنت وصل میشم مینویسه 2مگ بعد که یه چند ساعتی وصل بودم اگه بهم حال بده مینویسه 4 مگ یا به بالا.برای من به نظر شما پورت رو قدیمی بستن یا جدید؟
بعد یه سوال دیگه من الان از مخابرات انصراف بدم بعد از یه مدتی دوباره از مخابرات اشتراک بگیرم سرعتم خوب میشه؟

sae6569
17-01-2013, 07:39
ریروز بعداز ظهر قطع شد اینترنتم اما ساعت 7.30 نیم شب وصل شد
سرعتم خوبه تا 240 میره
اما نمیدونم چرا نمیتونم این سرعت رو تو تک لینک بگیرم فقط تو سایت اسان دانلود تونستم با تک لینک به این سرعت برسم
برای دانلود رایگان هم مجبورم 7 لینکو با هم استارت کنم تا به نهایت سرعت برسم کسی از دوستان میدونه علت چیست
ایا به نظرتون مشکل از سروری هست که ازش دانلود میکنم؟ البته به همین هم راضی هستم خدا رو شکر

mohammad6947
17-01-2013, 12:13
شاتل اشغال که به 5 تا 6 شب دانلود با حجم 1 گیگ منو بن کرده !! 20 روز بن !!! تازه دزدی ترافیک هم داره . ( خودتون قضاوت کنید )

دوستان میخوامبیاممخبرات . تعرفه 3 ماه اش 512 کسی میدونه چهقدره ؟ ( محدود )

دوست عزیز
شاتل سرعت 128 رو روی 3300 میبنده که سرعتش 400kb/s هست خب اکه برای شما رو روی 128l مبستن که سرعت دانلودت هم 16kb/s بود
فقط شاتل نیست که دانلود شبانه خوبی نداره اکثر شرکت های خصوصی همینطورن
در مورد عکس 3دوم و سومت اون 200 تومن دزدی نیست ، مالیات بر ارزش افزوده هست که خود مخابرات هم برای ترافیک اضافه از کاربراش میگیره
درمورد تصویر چهارمت هم پینگ هایی که گرفتی همه خارج از کشور بود برای همین هم TTL زیر 60 هست
اما سایت ورزش 3 چون سرورش توی ایرانه TTL بالا هست
این به مخابرات و شاتل ربطی نداره چون هردوشون از شرکت زیرساخت پهنای باند میخرن

مخابرات سرویس 512 رو با 16GB ترافیک ماهانه میده 21 تومن که برای 3 ماهه میشه 63 تومن با 48GB ترافیک
هر گیگ اضافه هم 2500 تومنه
این هم لینک جدول تعرفه هاش:
البته سرویسهای مخابرات از لحاظ سرعتی فرقی ندارن و فقط توی حجمشون فرق میکنه!!!!!

غول مرحله اخر
17-01-2013, 15:57
دوستان سرعت بنده از وقتی که به یکی از بچه های انجمن گوش فرا دادیم و سرویس 64و ترافیک 2G گرفتم از 20 کیلو بایت بالاتر نرفتهههههههههههه. پایین هم تصویر رو گذاشتم. :n23:
دوستان هیچ راهی نداره که سرویس رو عوض کنم؟ مگه شما نمگفتید همه سرویسا سرعتشون یکی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n25::n24:

ramsar007
17-01-2013, 18:38
دوست عزیز
شاتل سرعت 128 رو روی 3300 میبنده که سرعتش 400kb/s هست خب اکه برای شما رو روی 128l مبستن که سرعت دانلودت هم 16kb/s بود
فقط شاتل نیست که دانلود شبانه خوبی نداره اکثر شرکت های خصوصی همینطورن
در مورد عکس 3دوم و سومت اون 200 تومن دزدی نیست ، مالیات بر ارزش افزوده هست که خود مخابرات هم برای ترافیک اضافه از کاربراش میگیره
درمورد تصویر چهارمت هم پینگ هایی که گرفتی همه خارج از کشور بود برای همین هم TTL زیر 60 هست
اما سایت ورزش 3 چون سرورش توی ایرانه TTL بالا هست
این به مخابرات و شاتل ربطی نداره چون هردوشون از شرکت زیرساخت پهنای باند میخرن

مخابرات سرویس 512 رو با 16GB ترافیک ماهانه میده 21 تومن که برای 3 ماهه میشه 63 تومن با 48GB ترافیک

اولا که خط من 512 هست .
دوما که مخابرات اینطوری بن نمیکنه کاربرانش رو به خاطر 2 روز دانلود .
سوما در مورد عکس دوم . مالیات ارزش افزوده چرا باید رو ترافیک بگیرن ؟ و چرا لیست قیمت ها متفاوته و توضیحی داده نشده ؟

TTL یعنی چی ؟ مگه TIME مهم نیست تو پینگ ؟ و ایا راهی برای کاهش پینگ وجود داره ؟

این یکی داخلیه !!! خیلی جالبه !!! نشون میده شاتل چه قدر مذخرفه !!!!

جالبش اینجاست ، سرور اسپید تست تو کرج پینگ زیر رو داده

اینم سرور اسپید تست تو بندرعباسه !!! حالا پینگ با کرج رو مقایسه کنید

maskot
17-01-2013, 18:48
اولا که خط من 512 هست .
سوما در مورد عکس دوم . مالیات ارزش افزوده چرا باید رو ترافیک بگیرن ؟ و چرا لیست قیمت ها متفاوته و توضیحی داده نشده ؟

این یکی داخلیه !!! خیلی جالبه !!! نشون میده شاتل چه قدر مذخرفه !!!!

جالبش اینجاست ، سرور اسپید تست تو کرج پینگ زیر رو داده

اینم سرور اسپید تست تو بندرعباسه !!! حالا پینگ با کرج رو مقایسه کنید

داداش چرا طلبکاری شاتل ارث پدری ما نیست کسی هم جلو شمارو برای پیوستن به مخابرات نگرفته اگه به این جمع بندی رسیدی که شاتل بدردت نمی خوره isp رو عوض کن و از یه جا دیگه اینترنت بگیر دیگه اینهمه معرکه گرفتن نداره والا ما همه می دونیم کدوم شرکت دزده کدوم شرکت اشغاله و .......
در ضمن یه مورد رو بهتون بگم مخابرات با لپ لپ رابطه مستقیم داره یکی بازش می کنه توش خروس قندیه یکی باز می کنه توش سکه هست کلا مخابرات تنها چیزی که تا حدودی داره دانلود شبانه هست که اونم الان 50-50 افسایده و باید ادم با حوصله ای باشین تا با مخابرات بسازین برا نمونه عرض کنم ماه اخیر سرعت ها اینقدر افتضاح بود که گوگل یا باز نمی شد یا حداقل 30 ثانیه طول می کشید باز بشه ولی خدارو شکر الان وضع تا حدودی با ثباته

mohammad6947
17-01-2013, 19:03
اولا که خط من 512 هست .

دوست عزیز :n11:
من سرعت 128 رو به طور مثال گفته بودم:n09:
مخابرات بلاک لیست نداره و هر اندازه خطط توان داره میتونی دانلود شبانه داشته باشی (یکی از بچه های همین انجمن یک شب 22 گیگ دانلود شبانه داشت):n02:
در مورد مالیات بر ارزش افزوده هم شاما وقتی یه پفک هم بخری روش نوشته (قیمت با احتساب 5% مالیات بر ارزش افزوده):n10:
در ضمن مخابرات هم که توی سایتش زده هر گیگ اضافه 2500 تومان موقع پرداخت باید 26,250 که نوشته 5% مالیات بر ارزش افزوده که این 5% میره توی جیب سازمان امور مالیاتی:n15:

شما آخر صفحه زیر رو بخونی متوجه میشی که شاتل قضیه مالیات بر ارزش افزوده رو توضیح داده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Cost-Of-Service-ECO

در مورد پینگ هم من اوخر که از شاتل پینگ میگرفتم بالای 100ms بود
اما اکه انصافا شاتل شبکه پایدار و بدون قطعی داره!!!
در مورد TTL هم لینک زیر رو مطالعه کن تا بفهمی

ramsar007
17-01-2013, 19:09

نرخ تعرفه های ADSL

شرایط قدیم

شرایط جدید

گیگ اضافه

کلاس

حجم

قیمت

حجم

قیمت

قدیم

جدید

64

2G

59،200 ریال

2G

---

29،600ریال

---

128

4G

99,200 ریال

2G

80,000 ریال

24،800ریال

25000ریال

256

8G

125,600 ریال

2G

105,000 ریال

15،700ریال

25000ریال

512

16G

204,800 ریال

2G

130,000 ریال

12،800ریال

25000ریال

1,024

32G

383,200 ریال

2G

150,000 ریال

11،975ریال

25000ریال

2,048

63G

745,600 ریال

2G

190,000 ریال

11،780ریال

25000ریال

این 16 گیگ که میگی مگه شرایط قدیمش نیست ؟ شرایط جدیدش که اینطور نیست ! نوشته 130,000 ریال !! اصلا معوم نیست که این سرویس ها چند ماه هست !!
چرا ترافیکش 2 قیمته هست ؟؟؟ قدیم و جدید !! مثلا ترافیک های جدید تو چه حجمی قابل عرضه هست که همه روزده 2500 ؟؟

ramsar007
17-01-2013, 19:15
(یکی از بچه های همین انجمن یک شب 22 گیگ دانلود شبانه داشت):n02:

اما اکه انصافا شاتل شبکه پایدار و بدون قطعی داره!!!
در مورد TTL هم لینک زیر رو مطالعه کن تا بفهمی

واقعا 22 گیگ یه شب !!!!!!!!!!!!!!:n04::n04:

قبول دارم

ttl رو هم خودت به زبان ساده توضیح بده و فرقش با اعداد بخش time چیه ؟؟

یه سوال هم دارم :

میگن جدیدا مخابرات فقط نامحدودمیده راسته ؟ یانه ؟ چون من یه 512 محدود سه ماهه میخواستم !! که فکر کنم سرعت روزش حدود 300 باشه و شبش میشه خط خودم یعنی 52 تا 60 !! اگه اشتباه نکنم . درسته ؟

maskot
17-01-2013, 19:22

قبول دارم

یه سوال هم دارم :

میگن جدیدا مخابرات فقط نامحدودمیده راسته ؟ یانه ؟ چون من یه 512 محدود سه ماهه میخواستم !! که فکر کنم سرعت روزش حدود 300 باشه و شبش میشه خط خودم یعنی 52 تا 60 !! اگه اشتباه نکنم . درسته ؟
نه مازندران نا محدود نمیده روز سرعت 370 هست شب هم اگه 7-8 تا لینک همزمان برا دانلود بزاری سرعتت 370 هست اگه موقع ثبت نام طرح قدیم بگیری 16 گیگ در ماه ترافیک داری و اگه طرح جدید 2 گیگ در ماه فرق این دوتا هم فقط مقدار اندکی تفاوت قیمت هست

mohammad6947
17-01-2013, 19:25

قبول دارم

یه سوال هم دارم :

بله 22 گیگ دانلود داشته عکس پنلش رو هم گذاشته بود:n02:
مخابرات سروس محدود رو روی 3294 میبنده که سرعت در روز حدود 380 تا 400 میرسه و شبش بسته به لینک هات داره من ل لینک خوب گذاشتم 4 گیگ دانلود داشتم اما الان دوستان دیگه هم هستن که تا 6 گیگ هم دانلود شبانه دارن
البته مخابرات مثل شاتل برای دانلود شبانه محدودیت نمیزاه و اگه همزمان چند لیننک رو بزاری باز به نهایت سرعت میرسی
در مورد طرح قدیم و جدید هم نوع طرح هست مثل ECO و ECO Office شاتل!!!!:n09:
شما بسته به میزان استفاده خودت میتونی طرح قدیم بگیری یا طرح جدید!!!!!:n09:

keyvan13611361
17-01-2013, 21:13
سلام
امروز ترافيکم تموم شد، ولي دوره يک ماهه سرويسم تموم نشد
بهرحال، چراغ مودم خاموش نشد، در عين حال تو هيچي سايتي نميتونستم برم، جز پنل کاربريم تو سايت مخابرات
اين هم تجربه جديدي بود
البتّه اين حالت در آي اس پي هاي خصوصي وجود داشت، ولي مخابرات اينجوري نبود، که امروز تجربه کردم :n04:

hossein019940
17-01-2013, 21:21
همسایمون که از مخابرات جشنواره گذاشته بود سرویس گرفت الان حدودا یکماه هست که داره ولی هنوزدان استریم روی 5مگ هست.یعنی پورتی که براش بستن پورت جدیده؟
برای من که 1 سال میشه گرفتم هنوز 5 مگ نرفته.یعنی وقتی به اینترنت وصل میشم مینویسه 2مگ بعد که یه چند ساعتی وصل بودم اگه بهم حال بده مینویسه 4 مگ یا به بالا.برای من به نظر شما پورت رو قدیمی بستن یا جدید؟
بعد یه سوال دیگه من الان از مخابرات انصراف بدم بعد از یه مدتی دوباره از مخابرات اشتراک بگیرم سرعتم خوب میشه؟
اگه میشه دوستان جوابشون رو بگن.

black years
17-01-2013, 23:17
سلام
امروز ترافيکم تموم شد، ولي دوره يک ماهه سرويسم تموم نشد
بهرحال، چراغ مودم خاموش نشد، در عين حال تو هيچي سايتي نميتونستم برم، جز پنل کاربريم تو سايت مخابرات
اين هم تجربه جديدي بود
البتّه اين حالت در آي اس پي هاي خصوصي وجود داشت، ولي مخابرات اينجوري نبود، که امروز تجربه کردم :n04:

سلام داداش.

ببین وقتی حجمت تموم شده میشه اینترنتی شارژ کرد ؟

bahman_0121
17-01-2013, 23:29
سلام داداش.

آره داداش میشه شارژ کرد تازهگیها اینجوری شده

majideblis
17-01-2013, 23:31
سلام دوستان چند تا سول داشتم
من 20 روز به تمام شدن سرویس adsl ام مونده اگه بخوام یه سرویس حجمی دیگه بگیرم همه ترافیک های فعلیم از بین میره و اگه سرویس جدید رو تمدید کنم بعد 20 روز فعال میشه؟
ممنون میشم جواب بدین

ramsar007
17-01-2013, 23:31
دوستان راسته میگن ترافیک مخابرات به طور عجیبی کم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ انگار که دزدیده میشه !!!

ramsar007
17-01-2013, 23:45
بله 22 گیگ دانلود داشته عکس پنلش رو هم گذاشته بود:n02:
مخابرات سروس محدود رو روی 3294 میبنده که سرعت در روز حدود 380 تا 400 میرسه و شبش بسته به لینک هات داره من ل لینک خوب گذاشتم 4 گیگ دانلود داشتم اما الان دوستان دیگه هم هستن که تا 6 گیگ هم دانلود شبانه دارن

این 22 گیگ میگی ربطی هم به مودم داره ؟؟؟ مثلا من مودمم زایکسله ! مخابارات رو ین مودم مشکلی نداره ؟ که بگه عوضش کن و .....
من پینگ برام خیلی مهمه به خاطر بازی انلاین . پینگش هم مثل اینکه خوبه .

بعد یه سوال مهم : جدیدا مخابرات خودش مشترکینش رو روی پورت های پر سرعت میبنده ؟ یا باید بهشون بگیم ؟ بعدش مخابرات هزینه نصب هم میگیره ؟

keyvan13611361
18-01-2013, 00:01
سلام داداش.

سلام دوست عزيز:n12:
عرض شود که، من از قبل سرويس خريده بودم، يعني رزرو شده بود، فقط از توي پنل کاربري مخابرات بروز رسانيش کردم
تست نکردم ببينم که تو سايت بانک هم ميره يانه؟! کاش تست ميکردم:n27:
فقط ميدونم تو هيچ سايتي نميرفت جز پنل کاربريم، يعني تو سايت بانک ملّت، براي خريد آنلاين ميرفت؟:n13:

maskot
18-01-2013, 00:06
سلام دوست عزيز:n12:
عرض شود که، من از قبل سرويس خريده بودم، يعني رزرو شده بود، فقط از توي پنل کاربري مخابرات بروز رسانيش کردم
تست نکردم ببينم که تو سايت بانک هم ميره يانه؟! کاش تست ميکردم:n27:
فقط ميدونم تو هيچ سايتي نميرفت جز پنل کاربريم، يعني تو سايت بانک ملّت، براي خريد آنلاين ميرفت؟:n13:
سلام کیوان جان خیلی وقته نبودی دلمون برات تنگ شده بود:n12::n19:
به احتمال 99 درصد نمیره برا همین قبل اینکه سرویس تموم بشه باید تمدید کنی و وقتی تموم شد فقط به سایت وصل میشی تا بروز رسانی کنی من که ماه قبل امتحان کردم نرفته بود فقط وارد سایت مخابرات می شد:n15:

mazimazimazi
18-01-2013, 01:15
من دیشب قرار دادم تمام شد خودش وصل شد به پنل کاربریم به سایت بانک ملت هم تونستم وصل بشم و تمدید قرار داد کردم سیستمشونو یکمی خب کردن باز جای شکرش باقیه !

maskot
18-01-2013, 02:11
من دیشب قرار دادم تمام شد خودش وصل شد به پنل کاربریم به سایت بانک ملت هم تونستم وصل بشم و تمدید قرار داد کردم سیستمشونو یکمی خب کردن باز جای شکرش باقیه !
خوب پس خدارو شکر این امکان جدید هم به مخابرات اضافه شد دیگه لازم نیست سر ماه با اکانت رفیقم یواشکی وصل شم تمدید کنم:n02:

majideblis
18-01-2013, 10:32
سلام دوستان چند تا سول داشتم
من 20 روز به تمام شدن سرویس adsl ام مونده اگه بخوام یه سرویس حجمی دیگه بگیرم همه ترافیک های فعلیم از بین میره و اگه سرویس جدید رو تمدید کنم بعد 20 روز فعال میشه؟
ممنون میشم جواب بدین

عزیزان اینجا کسی نیست که جواب بده فکر نکنم جوابش سخت باشه واسه شما

hossein019940
18-01-2013, 11:15
عزیزان اینجا کسی نیست که جواب بده فکر نکنم جوابش سخت باشه واسه شما
اگه ترافیک سرویست تموم شده ولی اعتبار شارژ داری وقتی سرویس رو بخری میره تو حالت رزرو بعدش بروزرسانی رو بزنی اگه از سرویس قبلیت ترافیک نداری این سرویس جدید جایگزین سرویس قبلی میشه.اگه ترافیک داشته باشی نباید بروزرسانی رو بزنی میره رو حالت رزرو موقش که شد خودش فعال میشه ترافیکتم از بین نمیره

ruzbeh1
18-01-2013, 14:05
رفتم سرویسم و تمدید کنم،وارد سایت بانک می شه،مشخصات و می زنم می گه موجودی کافی نیست،تو حساب پوله . مشکل کجاست؟:n04:

hossein019940
18-01-2013, 14:21
رفتم سرویسم و تمدید کنم،وارد سایت بانک می شه،مشخصات و می زنم می گه موجودی کافی نیست،تو حساب پوله . مشکل کجاست؟:n04:
موجودی تو یه چک کن.بعدش زنگ بزن پشتیبانی بهشون بگو شاید درگاه بانکشون ایراد داشته باشه

maskot
18-01-2013, 15:00
بعضی اوقات درگاه های بانک قاطی می کنن اگه موجودی داری یه چند ساعت صبر کن باز برو درست میشه

hossein019940
18-01-2013, 15:38
دوستان یه سوال:
نویز خط میتونه از شرکتی که ازش سرویس میکریم ربطی داشته باشه؟

majideblis
18-01-2013, 18:17
اگه ترافیک سرویست تموم شده ولی اعتبار شارژ داری وقتی سرویس رو بخری میره تو حالت رزرو بعدش بروزرسانی رو بزنی اگه از سرویس قبلیت ترافیک نداری این سرویس جدید جایگزین سرویس قبلی میشه.اگه ترافیک داشته باشی نباید بروزرسانی رو بزنی میره رو حالت رزرو موقش که شد خودش فعال میشه ترافیکتم از بین نمیره دقیق بخوام بگم من الان سرویس 1گیگ دارم که ترافیکش الان 600 مگه 20 روز به اتمامش مونده. میخوام یه سرویس 128 بگیرم اگه الان سرویسمو تغییر بدم از همون موقع که فعالش کردم واسم فعال میشه؟؟؟!!

hossein019940
18-01-2013, 18:51
دقیق بخوام بگم من الان سرویس 1گیگ دارم که ترافیکش الان 600 مگه 20 روز به اتمامش مونده. میخوام یه سرویس 128 بگیرم اگه الان سرویسمو تغییر بدم از همون موقع که فعالش کردم واسم فعال میشه؟؟؟!!
الان میتونی سرویس 128 بگیری میمونه رو حالت رزرو 20 روز دیگه برات فعال میشه.اگه این 600مگ تمام شد دیگه ترافیک نخر همون جا هر موقع که میخوای بروزرسانی رو بزنی سرویسی که تو حالت رزرو هست برات فعال میشه.اگه سرویس128 رو امروز 29.10فعال کردی تا 29.11برات این سرویس فعال هست.

mohsen_1363
18-01-2013, 23:39
اقا این چه وضعه
افتضااااااااااااااااااااا ااح
ساعت 1.02 am که شد سرعت دانلود یهو از 348 میاد رو 20 کیلو
چند تا لینکم میزام idm هنگ میکنه
دیگه ظاهرا پهنای باندشون پر شده

Soli_AK47
19-01-2013, 00:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n27:

sari-1369
19-01-2013, 01:47
تاحالا با این پیغام عجیب روبرو شدین؟

واسه من هم چند روز پیش همچین پیغامی اومد . یه خاموش روشن مودم و یه Ctrl + F5 تو مرورگر حل شد .

مخابراته دیگه . کلا ثبات نداره :D

bahman_0121
19-01-2013, 08:35
واسه من هم چند روز پیش همچین پیغامی اومد . یه خاموش روشن مودم و یه Ctrl + F5 تو مرورگر حل شد .

مخابراته دیگه . کلا ثبات نداره :D

برا منم همین پیام امد و ی بارم چند ماه پیش بود که این پیام امد رو صفحه لامصب 10 دقیقه طول کشید رد بشه

shahin1373
19-01-2013, 09:57
سلام دوستان ایا مخابرات شبانه رایگان هم داره یا نه.

sae6569
19-01-2013, 10:01

دوستان چرا 28 دوبار رایگان زده
البته دانلود داشتم به هین صورت اما فکر کنم تاریخها رو اشتبهاهی ثبت کرده

sae6569
19-01-2013, 10:05
دوستان چرا 28 دوبار دانلود رایگان زده
البته به همین شکل دانلود داشتم فکر کنم تو تاریخها اشتباه شدن

دوستان برای شما هم به این شکله هر پستی که میدم میگه باید منتظر تایید نظر مدیریت باشید البته با مرورگر فایرفکس

black years
19-01-2013, 11:14
سلام دوستان ایا مخابرات شبانه رایگان هم داره یا نه.

سلام.

آره شبانه رایگان داره از ساعت 1 تا 6.

اما سرعت شبانه افتضاحه.

mtchabok
19-01-2013, 12:58
سلام دوستان
ببخشید میشه یه تست سرعت اونایی که سرویس 2 مگ مخابرات دارن بزارن
آخه میخوام سرویسم رو از مخابرات بگیرم نمی دونم سرعتش چطوره
خوبه به نسبت جاهای دیگه یا نه ؟

shahin1373
19-01-2013, 13:17
سلام.

آره شبانه رایگان داره از ساعت 1 تا 6.

اما سرعت شبانه افتضاحه.
چه سرویسی و چه سرعتی شاید از نظر شما افتضاح باشه چون من همیشه این فروم میام و سرعتتون تا 1 مگابایت برثانیه هم میرفت .

black years
19-01-2013, 13:30
چه سرویسی و چه سرعتی شاید از نظر شما افتضاح باشه چون من همیشه این فروم میام و سرعتتون تا 1 مگابایت برثانیه هم میرفت .

اون زمان رو آب برد.

سرعت اینترنت خودم تا 1.3 مگابایت میرسید،اما الان در روز نهایت 400 و در شب 20 کیلو بایت . چند تا لینک همزمان بزاری تا 70 به زور برسه و گاهی اوقات هم دانلود منیجر آدرس ها رو گم میکنه و CPU میره رو 100 درصد .

شبانه هم کاملا رایگان نیست.شبی 100 تا 300 مگ از ترافیکت میره.

black years
19-01-2013, 13:34
سلام دوستان
ببخشید میشه یه تست سرعت اونایی که سرویس 2 مگ مخابرات دارن بزارن
آخه میخوام سرویسم رو از مخابرات بگیرم نمی دونم سرعتش چطوره
خوبه به نسبت جاهای دیگه یا نه ؟

سرویس های مخابرات از 64 تا 2048 همه روی 3296 بسته شدن.فرق چندانی نداره بیای 256 بگیری یا 2 مگ و ...

اینم تست سرویس 256 :

sae6569
19-01-2013, 14:02
اون زمان رو آب برد.

سرعت اینترنت خودم تا 1.3 مگابایت میرسید،اما الان در روز نهایت 400 و در شب 20 کیلو بایت . چند تا لینک همزمان بزاری تا 70 به زور برسه و گاهی اوقات هم دانلود منیجر آدرس ها رو گم میکنه و CPU میره رو 100 درصد .

من اینترنتم 512 هست که جدیدا رو 4 مگ بستن
دانلود شبانه هم تک لینک تا 60 میره و با چند لینک به نهایت سرعتم که 240 تا 270 میشه میرسم البته متغیره شاید کمتر از این سرعت هم بیاد
در کل حدود 3 گیگ دانلود دارم

shahin1373
19-01-2013, 14:08
اون زمان رو آب برد.

ای بابا یعنی چی رایگان نداره خب البته سرعت روزتون نسبت به گیلانیا خوبه ولی شبانش پس خوب نیست که:n03:

mohsen_1363
19-01-2013, 14:53
اون زمان رو آب برد.

ادرس گم نمیشه
علتش در اینه که هر لینک دانلود بسته به تنظیمات idm تا 16تا کانکشن میبنده
و حالا سرعت افضاحه و idm سعی میکنه تا 16 تا اتصال برقرار کنه ولی نمیتونه و cpu میره رو صد

در مورد شب من چند شب تست کردم 1:05 تا 5:55 چیزی از ترافیکم کم نشد

black years
19-01-2013, 15:34
ادرس گم نمیشه
علتش در اینه که هر لینک دانلود بسته به تنظیمات idm تا 16تا کانکشن میبنده
و حالا سرعت افضاحه و idm سعی میکنه تا 16 تا اتصال برقرار کنه ولی نمیتونه و cpu میره رو صد

در مورد شب من چند شب تست کردم 1:05 تا 5:55 چیزی از ترافیکم کم نشد

سلام .

علتش هرچی که هست نشون میده شبانه مخابرات افتضاحه.:n21:
فقط من نیستم که از ترافیکم کم شده،خیلی از بچه های دیگه هم براشون پیش اومده.

maskot
19-01-2013, 15:42
دوستان دقیقا از اون لحظه که سرعت تک لینکتون رفت زیر 70بدونین شبانه شروع شده و وقتی هم دم صبح بالای 70 رفت بدونین شبانه تموم شده حالا خودتون امتحان کنین ساعات شبانه خودتون رو پیدا کنین کلا برا همه با هم فرق داره

mohammad6947
19-01-2013, 15:51
دوستان دقیقا از اون لحظه که سرعت تک لینکتون رفت زیر 70بدونین شبانه شروع شده و وقتی هم دم صبح بالای 70 رفت بدونین شبانه تموم شده حالا خودتون امتحان کنین ساعات شبانه خودتون رو پیدا کنین کلا برا همه با هم فرق داره

هر کسی ساعت شبانش فرقی نداره:n02:
بلکه باید ساعت ویندوز با ساعت سرور مخابرات یکی باشه تا بتونی به موقع دانلود شبانه رو شروع کنی
ساعت وینوزتون رو با سرور ست کنین احتمال زیاد درست میشه:n09:
من از ساعت 01:15 تا 05:45 میزارم از ترافیکم کم نمیشه و 10 لینک هم زمان میزارم سرعتم بالای 300 میره(البته گاهی نوسان هم داره):n10:
در مورد 16 اتصال IDM من هم توی روز آزمایش کردم هم شب و هم با ISP های دیگه اما IDM بیشتر از 9 اتصال نمیتونه برقرار کنه(سرور ها محدود میکنن):n09: