PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

faraways
26-04-2013, 18:28
سلام

من دریافت کردم و اکتیو هم شد . ( موقع اکتیو هم باید ایپیتون انگلیس باشه )

دوستان سرعت داناود آپدیت همه کمه ؟

ماله من به زور به 13 میرسه . ولی دانلود idm روی 200-300 هست

AM4
26-04-2013, 18:37
کسپر رو با چیز جی ان اپدیت کنید خیلی سریع تر اپدیت میشه

mohammad_87
27-04-2013, 01:13
من با ip انگلیس رفتم و سریال رو گرفتم ولی موقع اکتیو کردن،میگه اکسپایر شده:
trial license has expired
روی دو تا سریال،همین ارور رو داد.کاریش میشه کرد؟

pedram_01
27-04-2013, 02:36
من که گرفتم فعال هم شد. در کل برای تست گرفتم که ببینم کاسپر پیور 3 چجوریه که زیاد خوشم نیامد و چند روز دیگه دوباره به انتی قبلیم بر میگردم .

sharghi
27-04-2013, 15:15
ببخشید این عدد signatureرو از کجا میشه دید.

Amir Hossein
27-04-2013, 16:05
سلام
یه سوالی داشتم
من الان pure 3 دارم
میخواستم بدونم اگه از پسورد منجر استفاده کنم
وقتی کسپرو پاک کنم چی میشه؟
اونا از دست میره؟
یا یه فایلی چیزی میده که به کسپر بعدی انتقال بدم؟

sin2x=2sinxcosx
27-04-2013, 20:00
ببخشید این عدد signatureرو از کجا میشه دید.

تو قسمت Update نوشته

star trek
28-04-2013, 12:28
من که راضیم از کسپر خیلی قدرتمنده فقط خیلی سرعت را میگیره راهکاری براش نیست که سرعت را نگیره؟

AM4
28-04-2013, 14:49
سلام دوستان من وقتی با چیز چی ان میام تو نت تمام برنامه هایی که تو فایروال کسپر گذاشتم وارتباطشون رو با نت قطع کردم راحت به اینترنت وصل هستند این تنظیمات خاصی داره ؟

manuch
28-04-2013, 14:55
من که راضیم از کسپر خیلی قدرتمنده فقط خیلی سرعت را میگیره راهکاری براش نیست که سرعت را نگیره؟
زمانی که به اینترنتت وصل نیستید و فلش دیسک به کامپیوتر نخواهید زد، آن را خاموش کنید
بخش هایی از کامپیوتر را از اسکن خارج کنید . منظورم بخشهایی است که فایلهای آن را قبلا اسکن کرده اید و نیازی به اسکن دوباره و تکرار نیست
بخشهای یر روری را غیر فال کنید مثلا آنتی بنر
تنظیمات شدت ایمنی را کاهش دهید.

manuch
28-04-2013, 14:57
سلام دوستان من وقتی با چیز چی ان میام تو نت تمام برنامه هایی که تو فایروال کسپر گذاشتم وارتباطشون رو با نت قطع کردم راحت به اینترنت وصل هستند این تنظیمات خاصی داره ؟
نشنیده ام
شاید وقتی وصل میشید و کاسپر شبکه رو شخیص میده و نوع شبکه رو می پرسه، recommended رو انتخاب نمی کنید

pedram_01
28-04-2013, 15:04

کاسپر این مشگل رو داره و فعلا هم حل نمیشه به کاسپر گذارش هم شده

AM4
28-04-2013, 15:06
اینم از شانس منه برم همون *****32 رو نصب کنم به ما نیومده کاسپر داشته باشیم

mohammad_87
28-04-2013, 16:46
سلام
من دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت رو بلاک کردم ولی بازم با پروتکلهای tcp و udp به اینترنت وصل میشن.برای نمونه در تصویر زیر،cyberlink server با اینکه کاملا بلاک شده ولی باز هم در قسمت open ports وجود داره و هر روز مقداری حجم مصرف میکنه(حتی بدون اتصال وی پی ان).قوانین فایروال رو هم از آموزشهای این تاپیک تنظیم کردم و بعضی هاشون رو تغییر دسترسی دادم که در تصویر مشخصه.چرا این برنامه ها باز هم کانکت میشن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

faraways
29-04-2013, 11:47
سلام

من دیروز به کریو وصل شدم بعد یه دفعه کسپر قاطی کرد و لایسنس رو invaild کرد

هر چی هم روی اون ضربدر میزنم که دیلیت شه نمیره

راهی به جز reinstall هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir1230
29-04-2013, 23:41
سلام

دوستانی که لایسنس اورجینال استفاده میکنند میشه بگن بهترین سایت برای خرید لایسنس اورجینال کسپر کدومه؟

kases
29-04-2013, 23:48
من با ip انگلیس رفتم و سریال رو گرفتم ولی موقع اکتیو کردن،میگه اکسپایر شده:
trial license has expired
روی دو تا سریال،همین ارور رو داد.کاریش میشه کرد؟

سلام

حدس میزنم شما قبل از اینکه کلید 6 ماه رو به کسپر بدید از نسخه trial استفاده می کردید.
من هم همچین مشکلی داشتم با کلید trial 6 ماهه فعال نمیشد بعد از نصب ویندوز مستقیما کلید 6 ماهه رو به کسپر دادم و فعال شد. با همون کلیدی که گفتین کار نمیکنه 177 روز فعال شد.

سلام
من دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت رو بلاک کردم ولی بازم با پروتکلهای tcp و udp به اینترنت وصل میشن.برای نمونه در تصویر زیر،cyberlink server با اینکه کاملا بلاک شده ولی باز هم در قسمت open ports وجود داره و هر روز مقداری حجم مصرف میکنه(حتی بدون اتصال وی پی ان).قوانین فایروال رو هم از آموزشهای این تاپیک تنظیم کردم و بعضی هاشون رو تغییر دسترسی دادم که در تصویر مشخصه.چرا این برنامه ها باز هم کانکت میشن؟

احتمالا شما برنامه رو به درستی بلاک نکردید
قوانینی که ساختین رو پاک کنید
برید در بخش فایروال پوشه مورد نظر رو انتخاب کنید و در بالای صفحه ادیت رو بزنید در سربرگ network بسته به تنظیمات public ,local , trusted network رو بلاک کنید
و دوبار بر روی اونها کلیک راست کنید و گزینه event رو بزنید
بعد از این مراحل در بخش ریپورت ببنید فعالیتهای برنامه چگونه ثبت میشه
من با این مراحل برنامه ها رو بلاک میکنم و مشکلی هم نیست.

kases
29-04-2013, 23:51
سلام

من دیروز به کریو وصل شدم بعد یه دفعه کسپر قاطی کرد و لایسنس رو invaild کرد

هر چی هم روی اون ضربدر میزنم که دیلیت شه نمیره

راهی به جز reinstall هست ؟

برنامه کر یو و کسپر با هم ناسازگار هستن بهتره اول برنامه کریو رو پاک کنید
بعد کسپر رو reinstall کنید.

kases
30-04-2013, 00:27
سلام

دوستانی که لایسنس اورجینال استفاده میکنند میشه بگن بهترین سایت برای خرید لایسنس اورجینال کسپر کدومه؟

سلام

از لینک پایین میتونید لیست نمایندگیهای کسپر رو ببنید.

aylar6888
30-04-2013, 00:27
سلام :
کسی سریال اضافه نگرفته بمن بده؟؟؟ :n16:من آی پی خیلی جاها رو دارم جز انگلیس...( فقط برای پیوره یا اینترنت سکوریتی)؟

kases
30-04-2013, 00:29
سلام :
کسی سریال اضافه نگرفته بمن بده؟؟؟ :n16:من آی پی خیلی جاها رو دارم جز انگلیس...( فقط برای پیوره یا اینترنت سکوریتی)؟

سلام حمید جان

فقط برای پیوره

پیام خصوصی رو چک کنید.

mohammad_87
30-04-2013, 00:51
سلام
حدس میزنم شما قبل از اینکه کلید 6 ماه رو به کسپر بدید از نسخه trial استفاده می کردید.
من هم همچین مشکلی داشتم با کلید trial 6 ماهه فعال نمیشد بعد از نصب ویندوز مستقیما کلید 6 ماهه رو به کسپر دادم و فعال شد. با همون کلیدی که گفتین کار نمیکنه 177 روز فعال شد.
----------
احتمالا شما برنامه رو به درستی بلاک نکردید
قوانینی که ساختین رو پاک کنید
برید در بخش فایروال پوشه مورد نظر رو انتخاب کنید و در بالای صفحه ادیت رو بزنید در سربرگ network بسته به تنظیمات public ,local , trusted network رو بلاک کنید
و دوبار بر روی اونها کلیک راست کنید و گزینه event رو بزنید
بعد از این مراحل در بخش ریپورت ببنید فعالیتهای برنامه چگونه ثبت میشه
من با این مراحل برنامه ها رو بلاک میکنم و مشکلی هم نیست.
بله قبلش دو سه هفته از تریال استفاده کرده بودم ولی من توی کلید کسپر خوش شانسم تا حالا فقط یکبار کلیدم دو روزه غیر فعال شد ولی قبل از اون یدونه 6 ماهه داشتم راحت کار کرد الان هم یک کلید دارم 9 ماه دیگه اعتبار داره و دو هفته ای هست ازش استفاده میکنم.
حالا بجز نصب ویندوز،راه دیگه ای هست که اثرات اون تریالش از بین بره؟
--------
قوانین اون برنامه رو پاک کنم یا کل قوانین موجود در packet rules رو؟

kases
30-04-2013, 01:19
بله قبلش دو سه هفته از تریال استفاده کرده بودم ولی من توی کلید کسپر خوش شانسم تا حالا فقط یکبار کلیدم دو روزه غیر فعال شد ولی قبل از اون یدونه 6 ماهه داشتم راحت کار کرد الان هم یک کلید دارم 9 ماه دیگه اعتبار داره و دو هفته ای هست ازش استفاده میکنم.
حالا بجز نصب ویندوز،راه دیگه ای هست که اثرات اون تریالش از بین بره؟
--------
قوانین اون برنامه رو پاک کنم یا کل قوانین موجود در packet rules رو؟

همین که تریال فعال شد بعد از یک ماه مهلتش تموم میشه حالا اگه راه حلی پیدا کردم خدمتتون عرض میکنم.
من هم شانس دارم کلیدهام دیر به دیر بلاک میشه ولی این اواخر pure بدجور اذیت میکرد:n02:

قوانین برنامه رو پاک کنید . اگر در packet ruel قوانین خاصی ساختین پاک کنید. در تصویر ندیدم قوانینی خاصی به فایروال اضاف کرده باشید !!
یادم هست گفتین قبل از بالا اومدن کسپر سیستم به نت وصل میشه شاید در همون زمان اندک این اتصال صورت میگیره!!!
و اینکه نسخه اینترنت سکیوریتی برای شما سریعتر بالا میومدیا pure؟
لطفا نظرتون در مورد pure بگید؟می خواستم بدونم رو سیستم شما چجوری کار میکنه ؟:n16:

ممنون

mohammad_87
30-04-2013, 01:59
همین که تریال فعال شد بعد از یک ماه مهلتش تموم میشه حالا اگه راه حلی پیدا کردم خدمتتون عرض میکنم.
من هم شانس دارم کلیدهام دیر به دیر بلاک میشه ولی این اواخر pure بدجور اذیت میکرد:n02:

قوانین برنامه رو پاک کنید . اگر در packet ruel قوانین خاصی ساختین پاک کنید. در تصویر ندیدم قوانینی خاصی به فایروال اضاف کرده باشید !!
یادم هست گفتین قبل از بالا اومدن کسپر سیستم به نت وصل میشه شاید در همون زمان اندک این اتصال صورت میگیره!!!
و اینکه نسخه اینترنت سکیوریتی برای شما سریعتر بالا میومدیا pure؟
لطفا نظرتون در مورد pure بگید؟می خواستم بدونم رو سیستم شما چجوری کار میکنه ؟:n16:

ممنون
پس باید در مدت اولین تریال کسپر استفاده بشه.من برای kis گفته بودم که از تریال استفاده میکردم.چندین ماهه که داشتم استفاده میکردم و 10 روز پیش pure رو نصب کردم و همون روز از یک کلید استفاده کردم.
-------
اون برنامه هم اتصالش خیلی بیشتر از اینهاست مثلا دو روز پیش 40 مگ مصرف کرده بود که احتمالا اونطور که بقیه میگن،موقع اتصال به ابزارهای ف.یلترینگ ،برنامه های مسدود شده به اینترنت وصل میشوند.
**این یک مشکل مهمه که(در کومودو هم گزارش شده) باید اول تایید بشه و بعد یه راه حل براش پیدا کنیم**
--------
درباره پیور:
همین الان سیستم رو ریستارت کردم 1 دقیقه و 45 ثانیه طول کشید تا پیغام کسپر اومد.کلا چه در استارت آپ و چه در حین کار کردن با برنامه های دیگه،تفاوت خیلی محسوسی در سرعت ندیدم.اما همونطور که شما گفته بودی،اینترفیس در kis خیلی زیباتره و من پس از چندتا تست با پیور،به اینترنت سکوریتی برخواهم گشت.
ضمنا اصلا از قابلیت back up در پیور خوشم نیومد چون یکی از بزرگترین معایبش اینه که فقط فولدر رو میشه بهش معرفی کرد و نه فایل.
-------
من هم خوشحال میشم نظرات شما رو به عنوان یک کاربر حرفه ای، درباره پیور بدونم.

Ghaioom
30-04-2013, 12:30
سلام
من فایل آپدیت Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations میخوام.
حجمش آپدیتش زیاده و با سرعت کم دانلود میکنه. میخوام بدم idm حالشو ببرم! :دی تو نت هم گشتم نبود فایل آپدیتش!:n15:

ممنون از برو بچ

kazem3300
30-04-2013, 13:30
با سلام
اساتید من کاسپر ورژن pure 2 رو دارم قبلا با تTrial Reset تمدیدش می کردم اما الان دیگه تمدید نمیشه لایسنس حذف میشه
اما بعد از وصل شدن به سرور باز همون لایسنس قدیمش رو می گیره

Hidden-Hunter
30-04-2013, 13:34
سلام
من فایل آپدیت Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations میخوام.
حجمش آپدیتش زیاده و با سرعت کم دانلود میکنه. میخوام بدم idm حالشو ببرم! :دی تو نت هم گشتم نبود فایل آپدیتش!:n15:

ممنون از برو بچ

سلام قیوم جان

بنده چندماه پیش هم خدمت شما عرض کردم این نسخه به درد کاربر نمی خوره ، چون قدیمی شده و نسبت به سوییت های جدید خیلی عقب هست ولی انگار شما راه خودتون رو میرید.
این همه من برای شما حرف زدم یعنی با دیوار بود :n02:برو سراغ همون نود لااقل از این امنیتش بیشتره:n01:

Ghaioom
30-04-2013, 16:08
سلام قیوم جان

بنده چندماه پیش هم خدمت شما عرض کردم این نسخه به درد کاربر نمی خوره ، چون قدیمی شده و نسبت به سوییت های جدید خیلی عقب هست ولی انگار شما راه خودتون رو میرید.
این همه من برای شما حرف زدم یعنی با دیوار بود :n02:برو سراغ همون نود لااقل از این امنیتش بیشتره:n01:

این مال یه اداره هست. دست خودمه بزارمش یا بردارم. :n02: ولی با خودم میگم بزار باشه D:
اگه قدیمیه چرا آپدیتش زیاده؟! 100 خورده ای مگه انگار ! دی / اینو بگم که اخرین دیتابیس آپدیت مال 2011 هست! فکر کنم واسه همین باشه دی

kases
01-05-2013, 07:08
با سلام
اساتید من کاسپر ورژن pure 2 رو دارم قبلا با تTrial Reset تمدیدش می کردم اما الان دیگه تمدید نمیشه لایسنس حذف میشه
اما بعد از وصل شدن به سرور باز همون لایسنس قدیمش رو می گیره

سلام
به نظر میاد تریال ریست شما از کار افتاده بهتره از کلید استفاده کنید

تو تاپیک کرک و سریال در خواست بدید

كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 || ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
01-05-2013, 12:23
پس باید در مدت اولین تریال کسپر استفاده بشه.من برای kis گفته بودم که از تریال استفاده میکردم.چندین ماهه که داشتم استفاده میکردم و 10 روز پیش pure رو نصب کردم و همون روز از یک کلید استفاده کردم.
-------
اون برنامه هم اتصالش خیلی بیشتر از اینهاست مثلا دو روز پیش 40 مگ مصرف کرده بود که احتمالا اونطور که بقیه میگن،موقع اتصال به ابزارهای ف.یلترینگ ،برنامه های مسدود شده به اینترنت وصل میشوند.
**این یک مشکل مهمه که(در کومودو هم گزارش شده) باید اول تایید بشه و بعد یه راه حل براش پیدا کنیم**
--------
درباره پیور:
همین الان سیستم رو ریستارت کردم 1 دقیقه و 45 ثانیه طول کشید تا پیغام کسپر اومد.کلا چه در استارت آپ و چه در حین کار کردن با برنامه های دیگه،تفاوت خیلی محسوسی در سرعت ندیدم.اما همونطور که شما گفته بودی،اینترفیس در kis خیلی زیباتره و من پس از چندتا تست با پیور،به اینترنت سکوریتی برخواهم گشت.
ضمنا اصلا از قابلیت back up در پیور خوشم نیومد چون یکی از بزرگترین معایبش اینه که فقط فولدر رو میشه بهش معرفی کرد و نه فایل.
-------
من هم خوشحال میشم نظرات شما رو درباره پیور بدونم.

سلام
محمد جان من فقط یه کاربر معمولی هستم
من قبلا از نسخه pure خوشم نمیومد سنگین بود
اما بعد از استفاده از نسخه بتای pure3 متوجه شدم رو سیستم من خیلی بهتر از نسخه اینترنت سکیوریتی کار میکنه امیدوار شدم و منتظر نسخه نهایی موندم بعد از استفاده دیدم بله برای من خیلی بهتره و باهاش خیلی سریع ارتباط بر قرار کردم:rolleye:
یکی از قابلیتهایی که باعث شد به طرف pure برم پسورد منیجر بود از پسورد منیجرش خوشم اومد حتی میشه برنامه ها رو در این بخش تعریف کرد تا پسوردها رو اتوماتیک وارد برنامه کنه مثل برنامه یاهو مسنجر و ........
البته من از برنام های دیگه ای استفاده نکردم که ببینم چه تفاوتی با پسورد منیجر کسپر دارن
زمان بوت سیستم به خیلی چیزها برمیگرده مثل سخت افزار و تعداد برنامه هایی که در استارت اپ هستندو.... رو سیستم من از زمان ریستارت کردن تا اماده بکار شدن کسپر حدود 1 دقیقه 5 ثانیه طول کشید (فقط کسپر در استارت اپ ) اما با اضاف کردن 3 برنامه به استارت اپ این زمان به 1.17 ثانیه افزایش پیدا کرد(ویندوز 8)

قابلیت بکاپ در pure در حد برنامه های تخصصی در این زمینه نیست به هر حال مثل بقیه شرکتها کسپر هم این قابلیت رو در محصولاتش قرار داده نباید انتظار داشت مثل برنامه های تخصصی باشه.
........
در مورد برنامه شما
اگر از برنامه های دور زدن ف ی ل ت ر ی ن گ و ...... استفاده نکرده باشید مطمنن یکی از سرویسهای برنامه شما بلاک نشده.
اسم دقیق برنامه ویا لینک دانلود برنامه رو بزارید تا من هم تست کنم .؟؟؟
اگر سوالی بود در خدمتم ممنون:n16:

mohammad_87
01-05-2013, 14:50
سلام
محمد جان من فقط یه کاربر معمولی هستم
من قبلا از نسخه pure خوشم نمیومد سنگین بود
1.یکی از قابلیتهایی که باعث شد به طرف pure برم پسورد منیجر بود از پسورد منیجرش خوشم اومد حتی میشه برنامه ها رو در این بخش تعریف کرد تا پسوردها رو اتوماتیک وارد برنامه کنه مثل برنامه یاهو مسنجر و ........
2.زمان بوت سیستم به خیلی چیزها برمیگرده مثل سخت افزار و تعداد برنامه هایی که در استارت اپ هستندو....
3.قابلیت بکاپ در pure در حد برنامه های تخصصی در این زمینه نیست به هر حال مثل بقیه شرکتها کسپر هم این قابلیت رو در محصولاتش قرار داده نباید انتظار داشت مثل برنامه های تخصصی باشه.
........
4.در مورد برنامه شما
اگر از برنامه های دور زدن ف ی ل ت ر ی ن گ و ...... استفاده نکرده باشید مطمنن یکی از سرویسهای برنامه شما بلاک نشده.
5.اسم دقیق برنامه ویا لینک دانلود برنامه رو بزارید تا من هم تست کنم .؟؟؟
اگر سوالی بود در خدمتم ممنون:n16:
سلام
اول اینکه شکسته نفسی نفرمایید خواهشا.به قول خودت سوتی های کسپر رو رفع میکنی :n02: به هر حال تجربه و اطلاعات شما بیشتره و همینکه مشکلات اکثر کاربران رو رفع میکنی،نشون دهنده همه چیزه.:n01:
1.این رو هنوز تست نکردم اما باید امنیت خوبی داشته باشه.خیلی بهتره از اینه که در خود برنامه ها و مرورگرها پسوردها سیو بشن.
2.بله درسته برای من هم 3-4 تا برنامه هست که البته ضروری هستند اما مشکلی با تاخیر بوت ندارم.به این خصوصیت کسپر عادت کردیم دیگه
3.آخه توقع اینکه بتونه هم فایل و هم فولدر رو پشتیبانی کنه توقع زیادی نیست.نمی دونم شاید بخاظر سیستم رمزگذاری و امنیتش خود بک آپشه ولی بنظر من یک مشکل بزرگه که کارآیی این بخش رو کاملا تشریفاتی جلوه میده.
4.من الان یک تستی کردم و دیدم وقتی یک برنامه بلاک شده باشه(در هر سه حالت شبکه عمومی،محلی و امن)حتی در زمان اتصال vipn و k.erio هم اون برنامه ها دسترسی ندارند.البته باید از داخل فایروال،نوع شبکه این کانکشنها هم بدرستی تعریف بشه.
ولی در هنگام استفاده از فری گیت،برنا مه های بلاک شده هم براحتی به اینترنت دسترسی خواهند داشت اما نکته اینه که این برنامه به عنوان یک اپلیکیشن به کسپر معرفی میشه و کانکشن نیست.
5.من کلا با تنظیمات مشکل دارم و دو سه برنامه هستند که هرکاری میکنم به نت وصل میشن.برای نمونه برنامه cyberlink power dvd که در عکس هم بود یک پلیر هست و با اینکه دارای دو پوشه مجزا در بخش کنترل برنامه ها بود و دسترسی هر دو رو مسدود کرده بودم،اما باز هم در قسمت پورتهای باز،کار خودش رو میکرد.و یا الان برنامه 3dmax 2013 نصبه و بلاک شده ولی یکی از قسمتهای برنامه در پورتهای آزاد هم هست(بدون استفاده از برنامه های پ.روکسی و...)
--------------------
حالا بدون توجه به شماره گذاریهای بالا،من این سوالات رو دارم:
1.در هنگام استفاده از برنامه ف.ری گیت،چون این برنامه از پورت و سرور خاصی استفاده میکنه،آیا میشه این پورت و سرور رو یه جوری به کسپر معرفی کرد تا مثل شبکه بشناسه و دسترسی سایر برنامه ها رو هم کنترل کنه؟
2.در حالت عادی،وقتی یک برنامه و تمام سروویسهای اون برنامه بلاک میشه،چرا هنوز هم فعالیتهایی در پورت آزاد دارن؟مانند همون cyberlink و 3dmax
3.آیا وقتی دسترسی یک برنامه به شبکه رو در حالت prompt for action قرار میدیم باید از کاربر سوال بشه یا نه؟و چجوری میشه این کاررو کرد؟(سوال از کاربر)
--------------------
پیشاپیش ممنونم :n06:

SaMsUnG
01-05-2013, 15:46
دوستان من آنتی ویروس kaspersky internet security 2013 را نصب کرده ام ولی میخوام امنیت سیستمم خیلی بالا بره در کنارش چه نرم افزارهایی پیشنهاد میکنید که با kasper تداخل نداشته باشه و مکملش باشه
ممنون

K1lou
01-05-2013, 18:09
با سلام
دوستان لینک اخرین نسخه اینترنت سیکیوریتی کسپر رو می خواستم برای دانلود
با تشکر

mohammad_87
01-05-2013, 21:44
دوستان من آنتی ویروس kaspersky internet security 2013 را نصب کرده ام ولی میخوام امنیت سیستمم خیلی بالا بره در کنارش چه نرم افزارهایی پیشنهاد میکنید که با kasper تداخل نداشته باشه و مکملش باشه
ممنون
kaspersky intenet security دارای آنتی ویروس و فایروال میباشد و چون محصول قدرتمندیست لازم به نصب برنامه جانبی نیست.برای بالا بردن امنیت به پست اول و دوم مراجعه کن و تنظیماتی که در بعضی پستها پیشنهاد شده رو اعمال کن.
برای بالا بودن امنیت سه تا نکته مهم هست:
1.نصب نرم افزار امنیتی قدرتمند و آپدیت نگه داشتن اون برنامه
2.آشنایی کاربر با اون نرم افزار در رابطه با تنظیمات و سول و جوابهایی که از طرف نرم افزار میشه
3.هوشیاری کاربر در وب گردی،دالود ،نصب برنامه ها و اتصال فلش و....

با سلام
دوستان لینک اخرین نسخه اینترنت سیکیوریتی کسپر رو می خواستم برای دانلود
با تشکر
به لینک زیر برو و روی Download کلیک کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SaMsUnG
02-05-2013, 21:17
دوستان عزیز من که قید کاسپر را زدم به این علت :

Hidden-Hunter
02-05-2013, 21:44
واقعا نسخه 2013 با ویندوز 8 مشکل داره ....

manuch
03-05-2013, 16:07

چرا قید کارت شبکه معیوب رو نزدی؟!

SaMsUnG
03-05-2013, 18:08
چرا قید کارت شبکه معیوب رو نزدی؟!

کارت شبکه عیب نداره چون الان با nod32 این مشکل را ندارم !!

mohammad_87
03-05-2013, 21:33
سلام
1.کسی با password manager کار کرده؟مشکل خاصی(بجز عدم ساپورت برنامه های 64 بیتی) نداره؟
2.راهی برای سازگاری پلاگینهای کسپر در موزیلا هست؟

*Batman*
04-05-2013, 02:00

سلام
از چه ویندوزی استفاده می کنید؟از کجا تهیه کردید؟ تا بحال چه تعداد ویندوز عوض کردید؟ آیا همه از یک نوع و یک منبع بودن؟
درایور کارت شبکه رو نصب کردید یا ویندوز Auto Detect کرد؟
از کدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید؟
بعد از دریافت آخرین آپدیتهای کسپرسکی این اتفاق میفته یا قبل از آپدیت؟

SaMsUnG
04-05-2013, 15:00
سلام
از چه ویندوزی استفاده می کنید؟از کجا تهیه کردید؟ تا بحال چه تعداد ویندوز عوض کردید؟ آیا همه از یک نوع و یک منبع بودن؟
درایور کارت شبکه رو نصب کردید یا ویندوز Auto Detect کرد؟
از کدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید؟
بعد از دریافت آخرین آپدیتهای کسپرسکی این اتفاق میفته یا قبل از آپدیت؟
ویندوزم قبلا سرویس پک 2 بود ولی 3 را هم که نصب کردم این مشکل پیش اومد، اولیش روی سیدی بود دومی را هم دانلود کردم
درایور کارت شبکه را یکبار از روی سیدی و یکبار به صورت اتو نصب کردم
از آخرین نسخه kaspersky internet security استفاده میکردم :دی
بعد از دریافت آخرین آپدیتها این اتفاق میوفتاد دقیقا مثل همون پستی که دوست عزیز در صفحه ی دوم همون تاپیک دادند

amir.7
04-05-2013, 18:12
سلام به همه دوستان گل تاپیک آنتی ویروس

چند وقت پیش یه کاسپر 2014 دانلود کردم با این ورژن KIS14.0.0.1284en که یه خرده مشکل داشت و حذفش کردم اما خیلی خوشم ازش اومد

حالا میخواستم بدونم که آیا ورژن جدیدتری از این اومده یا نه و آیا تاریخ انتشار نسخه نهایی اعلام شده ؟

با تشکر

mohammad_87
04-05-2013, 18:39

چند وقت پیش یه کاسپر 2014 دانلود کردم با این ورژن KIS14.0.0.1284en که یه خرده مشکل داشت و حذفش کردم اما خیلی خوشم ازش اومد

حالا میخواستم بدونم که آیا ورژن جدیدتری از این اومده یا نه و آیا تاریخ انتشار نسخه نهایی اعلام شده ؟

با تشکر
سلام
نسخه 2014 هنوز بتاست و حدود 4 ماه دیگه نسخه نهایی ریلیز میشه.شما که تستش کردی،از چه خصوصیاتش خوشت اومده بود؟

amir.7
04-05-2013, 18:50
سلام محمدجان

راستش اونقدر نگهش نداشتم که از نظر کارایی تستش کنم فقط رابط کاربریش خیلی توجهم رو جلب کرد

میدونم که چند ماه دیگه میاد اما چون این خیلی مشکل داشت گفتم شاید یه ورژن جدیدتر اومده باشه اونو نصب کنم

در هر حال اگه دوستان اطلاعی دارن ممنون میشم راهنمایی بفرمایند :n16:

kases
04-05-2013, 19:13

با تشکر

سلام امیر جان

اخرین نسخه دیروز منتشر شده از لینک پایین میتونی دریافت کنی اما در ریمو کردن مشکل داره میتونی بر روی سیستم مجازی نصب کنی
رو سیستم اصلی نصب نکن چون پاک کردنش تقریبا غیر ممکن میشه

یه قابلیت جدید هم به کسپر 2014اضاف شده برای مقابله با قفل صفحه نمایش توسط مخربها
یکی دیگه از تغییرات حذف تنظیمات پیشرفته در بخش انتی ویروس :n29:

amir.7
04-05-2013, 20:58
سلام علی جان :n16:

ممنون دوست من ، مثل همیشه زحمت فروم با شماست

علی جان از نظر کارایی چطوره ، تست کردی خودت ، اگه خوب باشه حذف نمیکنم

از اینجا یه سلام هم به امیر بدیم :n02:

kases
05-05-2013, 06:52
امیر جان شما لطف دارید ممنون:n12:

از نظر کارایی هنوز زوده نظر داد خیلی از بخشهای انتی ویروس غیر فعال هست و دیگر بخشهای این انتی ویروس هم به درستی کار نمیکنن
نسخه های بتا مشکلات زیادی دارن همین نسخه 2 تا از ویندوزهای مجازی من رو از کار انداخت
ممکنه رو سیستم اصلی نصب کنید دیگه بالا نیاد
صبر کنید تا به پایداری لازم برسه........:n16:

abbas-t
05-05-2013, 12:06
سلام دوستان
با کسپر میشه فهمید برنامه ها چقدر از ترافیکو مصرف میکنند؟

mohammad_87
05-05-2013, 13:27
سلام دوستان
با کسپر میشه فهمید برنامه ها چقدر از ترافیکو مصرف میکنند؟
سلام،بله.
روی آیکون کسپر در تسکبار کلیک راست کن،از منوی tools گزینه network monitor رو انتخاب کن.در پنجره ای که باز میشه،در قسمت network activity مشخصات برنامه هایی که به اینترنت وصل هستند همراه با مقدار ترافیک ارسال و دریافت نمایش داده میشه.در تب network traffic هم مقدار ترافیک مصرف شده توسط برنامه ها به تفکیک روز،هفته و..... ثبت میشه.

hamidreza2010
05-05-2013, 22:57
این کسپر که فعلا تمام حروف الفبا رو استفاده کرده.هر وقت آپ میکنیم یکی بهش اضافه میشه:n02:
A - B - C - D - E - F حالا هم G
ایول پس 2014 هم داره میاد.:n07:
ممنون بابت اطلاع رسانی.:n06:
راستی توی بعضی از سایتها دیدم که ورژن تمام فارسی کسپر 2013 رونمایی شده.البته درسته که هیچ چیز انگلسیی نمیشه:n09:

sin2x=2sinxcosx
05-05-2013, 23:07
با سلام
می خواستم بدونم کدوم نسخه کسپراسکی برام مناسب تره
در حال حاضر از اینترنت سکیوریتی استفاده می کنم. فرقش با آنتی ویروس چیه ؟

kases
05-05-2013, 23:22
با سلام
می خواستم بدونم کدوم نسخه کسپراسکی برام مناسب تره
در حال حاضر از اینترنت سکیوریتی استفاده می کنم. فرقش با آنتی ویروس چیه ؟

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sin2x=2sinxcosx
06-05-2013, 09:03
تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
ولی اگه دقت کنین من تفاوت KIS و KAV رو پرسیده بودما

kases
06-05-2013, 09:53
ممنون
ولی اگه دقت کنین من تفاوت KIS و KAV رو پرسیده بودما

سلام
تفاوتهای نسخه kav و kis
انتی ویروس قابلیت
safe money : برای انجام عملیات بانکی نداره
firewall برای کنترل ترافیک شبکه نداره
aplication control برای کنترل دسترسی برنامه ها نداره
Secure Keyboard برای وارد کردن دادها به صورت امن از طریق کیبورد فیزیکی برای دور زدن مخربها و کی لاگرها نداره
Virtual Keyboard برای وارد کردن دادها به صورت امن در سیستم ودور زدن مخربها و کی لاگرها نداره
Parental Controls کنترل والدین برای محدود کردن دسترسی فرزندان نداره
Anti-Banner برای مسدود کردن تبلیغات مزاحم در وب نداره
Anti-Spam برای کنترل اسپم نداره
همه این موارد که نام بردم در نسخه intenet security وجود داره پس همین نسخه internet security مناسبتره
حتی اگر به موارد بالا احتیاج نداشتین باز هم نسخه internet security توصیه میشه چون aplication control داره
حتی اگر به نت هم وصل نمیشید در حالت افلاین این ویزگی کارایی داره

manuch
06-05-2013, 15:04
سلام
ببخشید اشتباه از من بود
تفاوتهای نسخه antivirus
,internetsecurity

مثلا
انتی ویروس قابلیت
safe mony : برای انجام عملیات بانکی نداره
firewall برای کنترل ترافیک شبکه نداره
aplication control برای کنترل دسترسی برنامه ها نداره
Secure Keyboard برای وارد کردن دادها به صورت امن از طریق کیبورد فیزیکی برای دور زدن مخربها و کی لاگرها نداره
Virtual Keyboard برای وارد کردن دادها به صورت امن در سیستم ودور زدن مخربها و کی لاگرها نداره
Parental Controls کنترل والدین برای محدود کردن دسترسی فرزندان نداره
Anti-Banner برای مسدود کردن تبلیغات در وب نداره
Anti-Spam برای کنترل اسپم نداره
همه این موارد که نام بردم در نسخه intenet security وجود داره پس همین نسخه اینترنت سکیوریتی مناسبتره حتی اگر به موارد بالا احتیاج نداشتین باز هم نسخه internet security توصیه میشه چون aplication control داره حتی اگر به نت هم وصل نمیشید در حالت افلاین این ویزگی کارایی داره

ممنون . فقط اضافه کنم که این برنامه ها پلکانی هستند یعنی نسخه پیور، یه چیزهایی بیشتر از اینترنت سکوریتی داره. من خودم IS رو ترجیح میدم تا Pure

mohammad_87
06-05-2013, 18:29
این کسپر که فعلا تمام حروف الفبا رو استفاده کرده.هر وقت آپ میکنیم یکی بهش اضافه میشه:n02:
A - B - C - D - E - F حالا هم G
ایول پس 2014 هم داره میاد.:n07:
ممنون بابت اطلاع رسانی.:n06:
راستی توی بعضی از سایتها دیدم که ورژن تمام فارسی کسپر 2013 رونمایی شده.البته درسته که هیچ چیز انگلسیی نمیشه:n09:
این فارسی کردن اگه مثل قبل باشه که نه میشه معنی عبارات رو فهمید و نه کارآیی اون بخش رو.:n02:
البته بنظر من استفاده از زبان انگلیسی+تلاش برای یادگیری برنامه خیلی بهتره.
--------------
دوستان برای شما هم پلاگینهای کسپرسکی در فایرفاکس هنوز ناسازگارند؟امنیت کارکردن با فایرفاکس فعلا روی هواست که :n27:

hamidreza2010
06-05-2013, 19:21
این فارسی کردن اگه مثل قبل باشه که نه میشه معنی عبارات رو فهمید و نه کارآیی اون بخش رو.:n02:
البته بنظر من استفاده از زبان انگلیسی+تلاش برای یادگیری برنامه خیلی بهتره.
--------------
دوستان برای شما هم پلاگینهای کسپرسکی در فایرفاکس هنوز ناسازگارند؟امنیت کارکردن با فایرفاکس فعلا روی هواست که :n27:

راستش من ندیدم برنامه رو.اون سایتی هم که این خبر رو گذاشته بود اسکرین شات از کسپر نذاشته بود ببینم چجوریه.در کل اگه عالی هم باشه من که همون انگلیسی رو استفاده میکنم.
در مورد پلاگینهای کسپر مال من همشون به درستی کار میکنن
کسپر من آپدیت روز با پچ f + فایرفاکس 20.01 هست

mohammad_87
06-05-2013, 21:38
........
در مورد پلاگینهای کسپر مال من همشون به درستی کار میکنن
کسپر من آپدیت روز با پچ f + فایرفاکس 20.01 هست
واقعا؟سیستم شما 64 هستش یا 32؟و چه ویندوزی؟
من از وین 7 64 استفاده میکنم که البته هم موزیلا و هم کسپر در پوشه برنامه های X86 نصب شده اند ولی پلاگینهام غیر فعاله(در سایر مرورگرها درسته)موزیلا و کسپر هم آپدیت هستند.پس چرا اینجوریه؟

Hidden-Hunter
06-05-2013, 21:54
من از وین 7 64 استفاده میکنم که البته هم موزیلا و هم کسپر در پوشه برنامه های X86 نصب شده اند ولی پلاگینهام غیر فعاله(در سایر مرورگرها درسته)موزیلا و کسپر هم آپدیت هستند.پس چرا اینجوریه؟

گویا پچ جدید هم امده g که برای افزونه های کسپرسکی برای فایرفاکس 20زده شده .البته 1 هفته از امدنش میگذره ، مگه برای شما نصب نیست؟

Must be fixed next:
- System hang on shutting down and booting OS
- Support FF20 and Chrome 25 (Safe Money)
- Problems related to working with websites "Pichincha.com" and "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"
- Problems with the Java on Win8
- System stops responding while copying/extracting files
- Cannot connect to xBox through Windows Media Center
- Problems with connecting SQLExpress 2008
- Rootkit scan hang

mohammad_87
06-05-2013, 22:22
من الان از pure 3 استفاده میکنم.البته الان safe money در فایرفاکس غیرفعاله.(هردو آپدیت هستند)
دوستانی که ویندوز 64 بیتی دارند،آیا پلاگینهای کسپر در فایرفاکس رو فعال دارن یا غیرفعال؟

Hidden-Hunter
06-05-2013, 22:38
من الان از pure 3 استفاده میکنم.البته الان safe money در فایرفاکس غیرفعاله.(هردو آپدیت هستند)
دوستانی که ویندوز 64 بیتی دارند،آیا پلاگینهای کسپر در فایرفاکس رو فعال دارن یا غیرفعال؟

وقتی از سوی شرکت پچی صادر میشه برای افزونه های کسپر برای مرورگر فایرفاکس ، کاربر باید در منو Add Ons برود و در ان قسمت افزونه های کسپر رو که Disable شده اند رو ، Enable بکنه.

mohammad_87
07-05-2013, 02:18
وقتی از سوی شرکت پچی صادر میشه برای افزونه های کسپر برای مرورگر فایرفاکس ، کاربر باید در منو Add Ons برود و در ان قسمت افزونه های کسپر رو که Disable شده اند رو ، Enable بکنه.
درسته ولی چنین گزینه ای نیست.من چندین ساعت سرچ کردم که نتیجش شد این:
در واقع اون پچ فقط برای نسخه kis 2013 ارائه شده.
kaspersky pure 3 با firefox 20 سازگار نیست
برای kaspersky pure 2 و پلاگین password manager پچی ارائه شد که باید توسط خود کاربر نصب بشه.کسانیکه که از pure 2 استفاده میکنند به این لینک بروند(لینک دانلود به همراه آموزش):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پچ بالا روی pure 3 جواب نمیده و یکی دو هفته دیگه باید منتظر بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید"

توی انجمن اصلی کسپر هم مشکل pure 3 با پلاگینهای فایرفاکس چندین بار مطرح و تایید شده و بهترین پاسخی که از طرف مدیران دریافت شده بود این بود که:
از نسخه های firefox ESR استفاده بشه.توضیح اینکه ESR نسخه های کاملا تایید شده ی فایرفاکس هستند که تمامی پلاگین ها بر روی اون بدرستی کار خواهد کرد و آخرین نسخه اون 17 هست.اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته این راه حل از طرف کاربران پذیرفته نشده چون در واقع نسخه ESR برای شرکتها،مدارس و.... پیشنهاد شده و به کاربران خانگی همین نسخه های معمولی پیشنهاد شده است.
..........
منتظر پچ مخصوص pure 3 می مونم تا ببینم کدوم پلاگین ها مشکلش برطرف خواهد شد.
---------
دوستانی که پلاگینهای کسپر در فایرفاکس برای اونها فعال هست،لطفا بگید از چه ویندوزی،چند بیتی و کدوم محصول کسپر استفاده میکنید؟
با سپاس :n16:

kases
07-05-2013, 04:00
---------
دوستانی که پلاگینهای کسپر در فایرفاکس برای اونها فعال هست،لطفا بگید از چه ویندوزی،چند بیتی و کدوم محصول کسپر استفاده میکنید؟
با سپاس :n16:

سلام

ویندوز من 8 64 بیت بعد از نصب فایرفاکس 20.0.1 فقط پلاگین anti banner فعال شد.
اما تمام پلاگین ها بر روی مرورگر کروم26.0.1410.64 فعال هستند.

hamidreza2010
07-05-2013, 14:52
ویندوز من 7 - 32 بیت هست
KIS 2013 آپدیت روز + فایرفاکس 20.01 که همه پلاگینهای کسپر فعال هستند

hamidreza2010
07-05-2013, 14:54

آره توی پست بالایی نوع ویندوزم رو گفتم

گویا پچ جدید هم امده g که برای افزونه های کسپرسکی برای فایرفاکس 20زده شده .البته 1 هفته از امدنش میگذره ، مگه برای شما نصب نیست؟

بله درسته توی صفحه قبل گفتم که کسپر همه حروف انگلیسی رو برای آپدیت استفاده کرده (A - B - C - D - E - F - G):n02:

Hidden-Hunter
07-05-2013, 16:49
آره توی پست بالایی نوع ویندوزم رو گفتم

بله درسته توی صفحه قبل گفتم که کسپر همه حروف انگلیسی رو برای آپدیت استفاده کرده (A - B - C - D - E - F - G):n02:

این نسخه نسبت به نسخه های قبلی خیلی باگ داشت ، و همانطور که دوست خوبم در یه گفتگو ( kases) باهم صحبت می کردیم ، گویا مدیرای انجمن کسپر هم از این نسخه 2013دل خوشی نداشتند.

باید منتظر بود که نسخه جدید 2014 که کم حرف و حدیث هم نیست با قدرت وارد میشود یا هم چنان راه نسخه 2013 رو پیش رو دارد.:n09:

GhesseyeAmir
07-05-2013, 18:58
سلام به دوستان
از hamidreza2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای آموزش خوبشون تشکر میکنم.طبق آموزشتون پیش رفتم چرا تو قسمت service همون قسمتی که خود kasperskyupdater خود کسپرو از همونجا آپدیت میکنه خاموشه؟
آیا KasperskyUpdater از جایی که با خود کسپر آپدیت شده رو به بعدش آپدیتارو دانلود میکنه یا کلا و کامل آپدیتارو دانلود میکنه؟
سوال بعد Signatures قبل از آپدیت رقم بیشتری بود ولی بعداز آپدیت خیلی رقمش کم شد.طبیعیه؟
سوال آخر با KasperskyUpdater آپدیت کردم pure 3 رو ولی چرا اینقد حجمش بالاست؟ 536mb

hamidreza2010
07-05-2013, 20:03
این نسخه نسبت به نسخه های قبلی خیلی باگ داشت ، و همانطور که دوست خوبم در یه گفتگو ( kases) باهم صحبت می کردیم ، گویا مدیرای انجمن کسپر هم از این نسخه 2013دل خوشی نداشتند.

باید منتظر بود که نسخه جدید 2014 که کم حرف و حدیث هم نیست با قدرت وارد میشود یا هم چنان راه نسخه 2013 رو پیش رو دارد.:n09:

آره اگه دو ماه دیگه وایسیم فکر کنم به Z هم برسه.خدا کنه ورژن 2014 خوب باشه یعنی حداقل دیگه مثل 2013 نباشه

سلام به دوستان
از hamidreza2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای آموزش خوبشون تشکر میکنم.طبق آموزشتون پیش رفتم چرا تو قسمت service همون قسمتی که خود kasperskyupdater خود کسپرو از همونجا آپدیت میکنه خاموشه؟
آیا KasperskyUpdater از جایی که با خود کسپر آپدیت شده رو به بعدش آپدیتارو دانلود میکنه یا کلا و کامل آپدیتارو دانلود میکنه؟
سوال بعد Signatures قبل از آپدیت رقم بیشتری بود ولی بعداز آپدیت خیلی رقمش کم شد.طبیعیه؟
سوال آخر با KasperskyUpdater آپدیت کردم pure 3 رو ولی چرا اینقد حجمش بالاست؟ 536mb

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم.
سئوال اولتون رو خوب متوجه نشدم اگه میشه واضح تر بگین.
نه از اون جایی که کسپر آپدیت هست آپدیت میکنه در صورتی که کسپر روی سیستمون نصب باشه (یعنی با توجه به تاریخ آپدیت بودن خود کسپر آپ میکنه)
در مورد Signatures هم طبیعیه مشکلی نیست.
و اما آخر اینکه کلا حجم آپدیت محصولات کسپر خیلی زیاده یعنی اول pure بعد kis و بعد هم kav هست. ( من خودم kis دارم بعضی روزا حجم آپدیت یه روزش به 20 مگ هم میرسه)

GhesseyeAmir
07-05-2013, 22:15
سئوال اولتون رو خوب متوجه نشدم اگه میشه واضح تر بگین.

این قسمت واسه من خاموشه ! چرا ؟
بعد از آپدیت باید دوباره برم از تو کسپر آپدیت کنم.تو آموزشتون این گزینه واسه شما روشن بود.

hamidreza2010
07-05-2013, 23:40

این قسمت واسه من خاموشه ! چرا ؟
بعد از آپدیت باید دوباره برم از تو کسپر آپدیت کنم.تو آموزشتون این گزینه واسه شما روشن بود.

برای من روشنه ولی عجیبه که مال شما خاموشه.
حالا برای یادآوری من چند تا نکته رو میگم شما چک کنید ببینید درسته یا نه:
1- اول اینکه توی قسمت application توی kasper updater باید دقیقا همون ورژن کسپر رو انتخاب کنید و فقط یکی رو انتخاب کنید ، نه چند ورژن رو با هم
2- آپدیت اتوماتیک رو توی خود کسپر غیر فعال کنید
3- وقتی kasper updater رو باز کردید توی پنجره اصلی new version رو بزنید که اگه آپدیت جدید براش اومده اونو دان کنید شاید مشکل حل شد.
4- حتما و حتما باید مسیری رو که برای ذخیره آپدیت توی برنامه kasper updater انتخاب کردید رو (دقیقا همون مسیر رو ) به خود برنامه کسپر (قسمت upadte و بخش update source ) بدین.
فعلا راه دیگه ایی به ذهنم نمیرسه حالا شما اینا رو چک کنید ببینید چی میشه

GhesseyeAmir
08-05-2013, 01:06
چک کردم همه همونطوریه که شما گفتین.
میگم شاید pure3 اینجوری نمیشه وگرنه دلیلش چی میتونه باشه؟
بازم ممنون از کمکتون

hamidreza2010
08-05-2013, 11:57
چک کردم همه همونطوریه که شما گفتین.
میگم شاید pure3 اینجوری نمیشه وگرنه دلیلش چی میتونه باشه؟
بازم ممنون از کمکتون

خواهش میکنم.
راستی ورژن دقیق پیور 3 چنده؟
اصلا جز برنامه هایی که kasper updater ساپورت میکنه هست؟

faraways
08-05-2013, 12:44
سلام

دوستان اين kasper updater چيه ؟

سرعت دانلودش بيشتره ؟ ماله خوده شركت kaspersky هست ؟

لينك آموزششو ميدين ؟ براي پيور ٣

un4given.1991
08-05-2013, 17:01
سلام

نرم افزاری هست واسه اسکن سیستم که از از دیتابیس Kaspersky استفاده کنه؟

مثل EmsisoftEmergencyKit که از دیتابیس bitdefender میکنه !

Kaspersky Virus Removal Tool که اپدیت نمیشه هر دفعه باید از اول دانلود کرد ... راهی واسه آپدیتش هست ؟

hamidreza2010
08-05-2013, 17:58
سلام

سلام
این برنامه ایی که گفتین برای آپدیت کردن محصولات کسپر هست و چون کسپر 2013 قابلیت ذخیره آپدیت رو نداره باید از این برنامه استفاده کنین.
این برنامه تمامی محصولات کسپر رو ساپورت میکنه
اینم لینک آموزش برنامه:

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای دانلود خود برنامه هم میتونید به سایت خود کسپر مراجعه کنید و یا توی گوگل سرچ و دانلود کنید.
موفق باشید

GhesseyeAmir
08-05-2013, 18:13
خواهش میکنم.
راستی ورژن دقیق پیور 3 چنده؟
اصلا جز برنامه هایی که kasper updater ساپورت میکنه هست؟

خسته نباشین
pure 3.0 13.0.2.558
بله هست.ورژن updater شما فرق نمیکنه.واسه من updater 2012.2.3.2.163

xman681
08-05-2013, 18:35
سلام

نرم افزاری هست واسه اسکن سیستم که از از دیتابیس Kaspersky استفاده کنه؟

مثل EmsisoftEmergencyKit که از دیتابیس bitdefender میکنه !

Kaspersky Virus Removal Tool که اپدیت نمیشه هر دفعه باید از اول دانلود کرد ... راهی واسه آپدیتش هست ؟

سلام

محصول شرکت Emsisoft از معدود کیلنر ها در دنیا هست که قابلیت آپدیت دارد حتی روی فلش دیسک

البته این محصول از دیتابیس خودش + BitDefender استفاده میکند

kases
08-05-2013, 18:40
سلام

سلام

kaspersky updater
با پشتیبانی از pure 13.0.2.558

aylar6888
08-05-2013, 20:15
سلام

محصول شرکت Emsisoft تنها نسخه کلینر در دنیا هست که قابلیت آپدیت دارد حتی روی فلش دیسک

سلام محمد عزیز:
البته COMODO cleaning essentiale هم دقیقا همین مشخصات رو داره...(آپدیت و پاکسازی و اسکن از روی هارد و فلش مموری )

xman681
08-05-2013, 21:28
سلام محمد عزیز:
البته COMODO cleaning essentiale هم دقیقا همین مشخصات رو داره...(آپدیت و پاکسازی و اسکن از روی هارد و فلش مموری )

ممنون عزیز به اطلاعات ناقصمون اضافه شد :n01: اصلاح شد :n16:

un4given.1991
08-05-2013, 21:35
سلام

محصول شرکت Emsisoft تنها نسخه کلینر در دنیا هست که قابلیت آپدیت دارد حتی روی فلش دیسک

سلام

مرسی xman681 و aylar6888 عزیز بابت پاسخ :n16:

البته من یک راهی پیدا کردم ولی .......
اول باید AVPTool.rar v7.0.0.290 ( ورژن قدیمی Kaspersky Virus Removal Tool که الان 11 می باشد ) را از لینکی که زیر می دم دانلود کرد ..
این نسخه پرتابله و با برنامه ی NOD32view به راحتی اپدیت می شه !..... فقط یک مشکلی
که هست اینه که نسخه ی AVPTool موجود تو این سایت اینترفیس روسی داره و باید پوشه ی skin
این نسخه رو با ورژن انگلیسی جایگزین کرد ( یا از همون اول AVPTool v7 انگلیسی دانلود کنید )
من قدرت اسکنشو تست کردم واقعا اپدیت شده بود ....
با این روش راحت می تونیم قدرت دیتابیس Kaspersky رو کنار آنتی ویروسمون داشته باشیم ...

توجه کنید اپدیتی که NOD32view میگیره از نوع AVC است در حالی که اپدیت Kaspersky Virus Removal Tool فعلی موجود در سایت از نوع دیگه ی KDC هستند.....

اگه AVPTool v7 انگلیسی پیدا نکردین بگین پوشه ی Skin اسکنره خودمو اپلود کنم! ( mb 7 )

لینک داونلود :

آموزش :

abbas-t
08-05-2013, 23:17
سلام دوستان
چرا با اینکه در فایروال و application cotrol ارتباط برنامه ها به اینترنت را بلاک کرده ام در پنجره network monitor و قسمت network traffic بازم ترافیک مصرف میکنند؟

mohammad_87
08-05-2013, 23:22
سلام دوستان
چرا با اینکه در فایروال و application cotrol ارتباط برنامه ها به اینترنت را بلاک کرده ام در پنجره network monitor و قسمت network traffic بازم ترافیک مصرف میکنند؟
1.در هنگام اجرای برنامه هایی مانند فری گیت این اتفاق رخ میدهد.
2.شما دقیقا باید تمام سرویسهای اون برنامه رو بلاک کنی.در قسمت application control چک کن ببین اون پروسسی که در حال ارتباط هست رو می تونی پیدا کنی.معمولا برخی سرویسها در فولدرهایی جدا از فولدر اصلی اون برنامه در لیست application control قرار میگیرند.
اما:
من برنامه هایی داشته ام که علی رغم بلاک کردن کامل اون برنامه و تمام سرویسها،باز هم ترافیک مصرف میکرد.

hamidreza2010
08-05-2013, 23:35
خسته نباشین
pure 3.0 13.0.2.558
بله هست.ورژن updater شما فرق نمیکنه.واسه من updater 2012.2.3.2.163

بله مال منم همین ورژن هست.
واقعا مشکل عجیبیه.راستش من راه دیگه ایی به ذهنم نمیرسه.تنها راهش اینه که شما فعلا بعد از پایان آپدیت با kasper updater دستی کسپر رو آپدیت کتید بصورت آفلاین

K1lou
09-05-2013, 09:47
با سلام
دوستان در کسپرسکی امکانی هست که بشه استفاده از ابزارهایی مثل فری گیت و .... رو مسدود کرد به طوری که با اجرای این نرم افزارها عملا سایتهای درخواستی باز نشن
با تشکر

saber136
09-05-2013, 10:23
سلام
من از اینترنت سکیوریتی 13.0.1.4190 استفاده میکنم، نمی دونم چرا در تمامی پوشه ها که فایلی وجود دارد یک فایل با پسوند tmp ایجاد میشود؟ از دوستان کسی علت این را میداند؟ و اینکه چه تنظیمات باید از آنتی ویروس تغییر کند؟
از دوستان کسی به این مشکل برخورد نکرده است؟ خیلی هم آزار دهنده است هنگام باز کردن فایل اصلی یک چنین فایلی در همان پوشه فایل اصلی ایجاد میشود.

sohiel742
10-05-2013, 08:21
سلام
دوستان با عرض معزرت که اینجا سوال میکنم من الان نسخه سکوریتی 2013 نصب کردم ورژنه جدید بعد تمام کارهایی که به صورت دستی بهش داده بودم دوباره بودن لاینس زده 250 روز دیتا بیس به صورت آفلاین مگه نه موقعی که نصب مکنی باید صفر کلیومتر با شه اگه راهی هست راهنماییم کنید با تشکر

saeid333
10-05-2013, 11:25
سلام
محل قرار گرفتن فايلهاي آپديت در كسپر سكوريتي 2013.كجاست در نسخه قبل امكان مسير دهي و برداشتن يك كپي از اپديتها وجود داشت اما در اين نسخه وجود ندار
ممنون ميشم راهنمايي كنين

hamidreza2010
10-05-2013, 12:31
سلام
محل قرار گرفتن فايلهاي آپديت در كسپر سكوريتي 2013.كجاست در نسخه قبل امكان مسير دهي و برداشتن يك كپي از اپديتها وجود داشت اما در اين نسخه وجود ندار
ممنون ميشم راهنمايي كنين

سلام
متاسفانه این ویژگی توی ورژن 2013 وجود نداره.شما لینک های زیر رو یه نگاه بندازین:

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010
11-05-2013, 19:12
سلام رفقا
آقا من ویندوزمو تازه عوض کردم:n09: فقط راستش تا حالا بدون آنتی ویروس با سیستم کار نکرده بودم.خداییش عجب سرعتی داره.میدونستم کسپر سرعت رو پایین میاره ولی نه دیگه تا این حد:n04:
من همیشه تمام تنظمات کسپر رو روی high میذارم.همش رو.
حالا کسی میدونه کدوم تنظمیات رو در حد همون پیشفرض بذارم که زیاد روی سرعت تاثیر نزاره (ولی امنیت هم خیلی کم نشه ها):n13:

GhesseyeAmir
11-05-2013, 20:12
سلام رفقا آقا من ویندوزمو تازه عوض کردم:n09: فقط راستش تا حالا بدون آنتی ویروس با سیستم کار نکرده بودم.خداییش عجب سرعتی داره.میدونستم کسپر سرعت رو پایین میاره ولی نه دیگه تا این حد:n04: من همیشه تمام تنظمات کسپر رو روی high میذارم.همش رو. حالا کسی میدونه کدوم تنظمیات رو در حد همون پیشفرض بذارم که زیاد روی سرعت تاثیر نزاره (ولی امنیت هم خیلی کم نشه ها):n13: سلام.من یه تجربه کوچیکی داشتم.میگم تا شاید کمکی کرده باشم. قسمت Antivirus از بخش protection که کل هاردو بطور پیوسته اسکن میکنه رو رو پیشفرض بزار باشه.چرا؟چون اگه رو high بزاری و همش اسکن deep انجام بده تمام فایلای تصویری به مرور زمان مکس میفته.این بلا سر من اومد.بعضی از فیلمام وسطاش مکس افتاده بود.(شایدم برای من این اتفاق افتاده که در این صورت خیلی بدشانسم) تازه سرعت سیستمم کم میکنه.
دوم اینکه اگه بعضی موقع ها full scan داری و میخوای کل سیستمو full scan کنی رو پیشفرض بزار چون بازم اگه رو deep گذاشته باشی فایلای تصویری به مرور خراب میشه. پس در نتیجه اگه خواستی همه تنظیمات رو روی high بزار بجز Antivirus از قسمت protection و full scan از قسمت scan.این دوتا پیشفرض باشه بهتره.اسکن دستی و اسکن سریع رو روی HIGH بزار.

hamidreza2010
11-05-2013, 20:28
سلام.من یه تجربه کوچیکی داشتم.میگم تا شاید کمکی کرده باشم. قسمت Antivirus از بخش protection که کل هاردو بطور پیوسته اسکن میکنه رو رو پیشفرض بزار باشه.چرا؟چون اگه رو high بزاری و همش اسکن deep انجام بده تمام فایلای تصویری به مرور زمان مکس میفته.این بلا سر من اومد.بعضی از فیلمام وسطاش مکس افتاده بود.(شایدم برای من این اتفاق افتاده که در این صورت خیلی بدشانسم) تازه سرعت سیستمم کم میکنه.
دوم اینکه اگه بعضی موقع ها full scan داری و میخوای کل سیستمو full scan کنی رو پیشفرض بزار چون بازم اگه رو deep گذاشته باشی فایلای تصویری به مرور خراب میشه. پس در نتیجه اگه خواستی همه تنظیمات رو روی high بزار بجز Antivirus از قسمت protection و full scan از قسمت scan.این دوتا پیشفرض باشه بهتره.اسکن دستی و اسکن سریع رو روی HIGH بزار.

سلام ممنون رفیق
من kis نصب مبکنم همیشه.راستش نمیخوام امنیت سیستمم بیاد پایین.چون در این صورت امنیت رو بر سرعت ترجیح میدم.بعد اینکه من فکر کنم یکی از دلایل کاهش سرعت بخش system watcher باشه.
راستی من اصلا فیلم ندارم توی هاردم:n02:

GhesseyeAmir
11-05-2013, 20:37
سلام ممنون رفیق
من kis نصب مبکنم همیشه.راستش نمیخوام امنیت سیستمم بیاد پایین.چون در این صورت امنیت رو بر سرعت ترجیح میدم.بعد اینکه من فکر کنم یکی از دلایل کاهش سرعت بخش system watcher باشه.
راستی من اصلا فیلم ندارم توی هاردم:n02:

حق با شماست.امنیت الویت اوله.قسمت protection هم مثه system watcher خودش سرعت گیره چه برسه رو high بزاریم.ولی همه چی نرمالش خوبه.من فقط اون دو قسمتو رو پیشفرض میذارم.بقیه رو تا حداکثر میبرم بالا.چشم ترسیده :n08:

faraways
11-05-2013, 23:57
سلام

kasper kis این قابلیت رو داره که وقتی به وایرلس وصلی داده هایی که میفرستی یا میگیری رو کد گذاری کنه که سرور نفهمه داریم چیکار میکنیم ؟

jolan57
12-05-2013, 00:29
سلام

kasper kis این قابلیت رو داره که وقتی به وایرلس وصلی داده هایی که میفرستی یا میگیری رو کد گذاری کنه که سرور نفهمه داریم چیکار میکنیم ؟
خیر این کار رو پ.ر.و.ک.س.ی ها و وی .. پی .. ان ... ها انجام میدن

faraways
12-05-2013, 14:18
سلام

دوستان از نظر قدرت و امنیت Kis بهتره یا K pure ؟

الان رو سیستمم pure 3 نصبه ولی الان یکم قاطی داره

لایسنس رو بعضی وقت ها invaild میکنه ولی وقتی reset میکنم کامپیوتر رو دوباره اکتیو میشه لایسنس

بعضی وقت ها هم اون قسمت protected قرمز میشه بعد آپدیت دوباره سبز میشه

کلا pure 3 بهتره یا kis ؟

28179
12-05-2013, 19:25
سلام
من یه کسپر با لایسانس 1 ساله 2013 از جایی گرفتم و نصب کردم ولی زبانش فک کنم المانیه.چطور میتونم زبانشو تغییر بدم.یه skin بود که 2013 ها رو فارسی میکرد متاسفانه رو این قرار نگرفت.حالا اگه بشه حداقل انگلسیسش کرد خوبه
ممنون میشم راهنماییم کنین
سپاس

28179
13-05-2013, 10:38
سلام
من یه کسپر با لایسانس 1 ساله 2013 از جایی گرفتم و نصب کردم ولی زبانش فک کنم المانیه.چطور میتونم زبانشو تغییر بدم.یه skin بود که 2013 ها رو فارسی میکرد متاسفانه رو این قرار نگرفت.حالا اگه بشه حداقل انگلسیسش کرد خوبه
سپاس

بنده هم چنان منتظر راهنمایی هستم.لطفا کمکم کنین
سپاس

GhesseyeAmir
14-05-2013, 11:21
سلام

دوستان از نظر قدرت و امنیت Kis بهتره یا K pure ؟

الان رو سیستمم pure 3 نصبه ولی الان یکم قاطی داره

لایسنس رو بعضی وقت ها invaild میکنه ولی وقتی reset میکنم کامپیوتر رو دوباره اکتیو میشه لایسنس

بعضی وقت ها هم اون قسمت protected قرمز میشه بعد آپدیت دوباره سبز میشه

کلا pure 3 بهتره یا kis ؟

سلام.از نظر قدرت فرقی نداره.فقط امکانات pure بیشتره.مثه مدیریت پسور.بک آپ و ...

GhesseyeAmir
14-05-2013, 11:46
سپاس

سلام.خب چرا از خود سایتش نسخه انگلیسی رو دانلود نمیکنی؟نسخه فارسیش هم تو سایت نمایندگیش هست.البته فکرکنم نسخه آنتی ویروسه نه اینترنت سکیوریتی

Cheric1986
14-05-2013, 15:36
سلام دوستان میخوان ویندوزو ریکاوری کنم به نظر تون اخرین نسخه Kisاز خود سایت kasper دانلود کنم؟ الان kis2011 نصبه .ایا بعد دانلود و نصب از سایت اصلی ۱ماه رایگان میتونم استفاده کنم؟ اگه اره موقع نصب باید گزینه تریالو بزنم؟

و اینکه بعد از این ۱ماه میتونم ازطریق skin فعالش کنم?
اگر جواب مثبته لطفا لینک وطریقه دانلود از سایت اصلیو بهم بگین:n16:

kases
14-05-2013, 15:54
سلام دوستان میخوان ویندوزو ریکاوری کنم به نظر تون اخرین نسخه Kisاز خود سایت kasper دانلود کنم؟ الان kis2011 نصبه .ایا بعد دانلود و نصب از سایت اصلی ۱ماه رایگان میتونم استفاده کنم؟ اگه اره موقع نصب باید گزینه تریالو بزنم؟

و اینکه بعد از این ۱ماه میتونم ازطریق skin فعالش کنم?
اگر جواب مثبته لطفا لینک وطریقه دانلود از سایت اصلیو بهم بگین:n16:

سلام

بله همیشه از اخرین نسخه استفاده کنید

اگر قبلا بر روی ویندوز تریال کسپر رو فعال نکرده باشید بله میتونید تریال فعال کنید اما اگر قبلا تریال فعال کرده باشید دیگه نمیتونید ازش استفاده کنید باید با کلید فعال بشه

بعد از 1 ماه احتیاجی به اسکین نیست میتونید از تایپک کرک و سریال کسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلید دریافت کنید

لینک مستقیم kis از سایت کسپرسکی :

kases
14-05-2013, 16:01
سپاس

سلام
سپاس

سلام

تنظیمات رو باز کنید در سربرگ اخر(جعبه زرد) در ستون سمت چپ گزینه view روانتخاب کنید اونجا ببنید میتونید زبان رو به انگلیسی تغییر بدید.اگر زبان انگلیسی نداشت باید از سایت کسپر دریافت کنید.

bas ali
14-05-2013, 17:39
میشه بفرمایید که چه تفاوتی بین کاسپراسکای internet security , pure هست ؟
کدوم بهتر هست و از کجا کلیدهای ان را پیدا کنم ؟

kases
14-05-2013, 17:53
میشه بفرمایید که چه تفاوتی بین کاسپراسکای internet security , pure هست ؟
کدوم بهتر هست و از کجا کلیدهای ان را پیدا کنم ؟

سلام

کلید در تاپیک کرک و سریال درخواست بدید

كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 || ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Cheric1986
15-05-2013, 15:02
نسخه ۲۰۱۳ مشکل داره دوستان در زمینه اپدیت یا ظاهر شدن blue screen?
من قبلا از تریال ۲۰۱۱ استفاده کردم اگر از سایت کسپر نسخه تریالو دانلود کردم و کار نکرد چگونه باید فعالش کنم؟

28179
15-05-2013, 15:05
سلام

تنظیمات رو باز کنید در سربرگ اخر(جعبه زرد) در ستون سمت چپ گزینه view روانتخاب کنید اونجا ببنید میتونید زبان رو به انگلیسی تغییر بدید.اگر زبان انگلیسی نداشت باید از سایت کسپر دریافت کنید.
اینقد گشتم تا بالاخره پیداش کردم.کافیه کلید shift+f12 رو بفشارید.البته زبان کیبرد انگلیسی باشه.
برای برگرداندن زبان به حالت اول shift+f5
خیلی حال داد

esirezi
16-05-2013, 12:22
با سلام
من در شبکه خودم با یه مشکلی روبرو شدم . من روی سرور خودم KSC9 رو نصب کردو و روی کلاینت ها هم KES8 نصب می باشد . تو پالیسی پسورد گذاشتم که نرم افزار رو کابر ها نتونن uninstall کنن . و کاربر ها هم نمی تونن ای کار رو بکنن . تا اینجا همه چی درسته ولی یه برنامه ای به نام kavremover.exe وقتی توسط کاربر ها اجرا میشه راحت میاد و کسپر رو پاک می کنه امگار نه انگار که پسوردی هست . یه روش دیگه هم که به ذهنم رسید aplication start up بود . ولی حتی اون هم نمی تونه جلوی اجرا شدن kavremover.exe رو بگیره
کسی چیزی به ذهنش می رسه که کمکم کنه ؟؟ با تشکر
0

mohammad ahmadi
16-05-2013, 18:53
سلام دوستان من یه لپ تاپ سونی دارم با مشخصات زیر بین نود و کسپر موندم خیلی هم برنامه نصبیدم اصلا هم نمیخوام سیستم کند بشه شما کدومو پیشنهاد میدین؟:n02:
cpu i7 ram 4

saeed.555
16-05-2013, 20:52
دوستانی که این آنتی ویروس رو دارن تاییدش میکنن ؟
قدرت خوبی داره ؟

Lord_theOne
16-05-2013, 22:26
میخواستم یک اینترنت سکیوریتی بخرم بین 4 تا شرکت گیر کردم و مزیتها و معایب این KasperSky با ببقیه چیه
1- Bitdefende
2- KasperSky
3-ESET
4-Avira

Hidden-Hunter
16-05-2013, 22:57
دوستانی که این آنتی ویروس رو دارن تاییدش میکنن ؟
قدرت خوبی داره ؟

تایید می کنیم قدرت خوبی داره :n02:

~~~
17-05-2013, 00:38
سلام دوستان من یه لپ تاپ سونی دارم با مشخصات زیر بین نود و کسپر موندم خیلی هم برنامه نصبیدم اصلا هم نمیخوام سیستم کند بشه شما کدومو پیشنهاد میدین؟:n02:
cpu i7 ram 4

نود 6 اصلا کند نمیکنه اگه 8 هم بریزی خوبه
یوزر خواستی بگو

peaceful1
17-05-2013, 11:01
وقتی سریال الکی تو کسپر وارد میکنیم و میگه وجود ندارد و صفحه browse دیگه ظاهر نمیشه باید چکار کرد؟ بدون این که اسکین نصب کنیم.

matin 99
17-05-2013, 14:31
سلام

1-برای اینکه کسپر از حالت اسکن زمان بندی اتو ماتیک خارج کنم کدام تیکها را باید بر دارم؟

2-نسخه 2012 اون بهتره یا 2013 ؟ البته انتی ویروس کسپر مد نظر هست.

3- اگه نسخه انگلیسی اون نصب بشه راهی هست که بشه فارسیش کرد؟

kases
17-05-2013, 15:31
وقتی سریال الکی تو کسپر وارد میکنیم و میگه وجود ندارد و صفحه browse دیگه ظاهر نمیشه باید چکار کرد؟ بدون این که اسکین نصب کنیم.

سلام

دسترسی به نت قطع کنید بعد
این سریال وارد کنید

22222-22222-22222-2222u

kases
17-05-2013, 16:28
سلام

1-برای اینکه کسپر از حالت اسکن زمان بندی اتو ماتیک خارج کنم کدام تیکها را باید بر دارم؟

2-نسخه 2012 اون بهتره یا 2013 ؟ البته انتی ویروس کسپر مد نظر هست.

3- اگه نسخه انگلیسی اون نصب بشه راهی هست که بشه فارسیش کرد؟

1. اگر قبلا حالت زمان بندی رو فعال کرده باشید وارد تنظیمات بخش اسکن شوید در سربرگ run mode تیک بخش manually رو بزنید.

و همچنین تیک بخش Perform regular rootkit scan در بخش اسکن بردارید

2. نسخه 2013 نصب کنید.

3. هر نسخه ای که بخوای نصب کنی زبان مخصوص به خودش رو داره مگر اینکه فایلهای زبان فارسی رو در اختیار داشته باشید و در برنامه جایگزین کنید این هم روش استانداردی نیست
میتونید نسخه فارسی کسپر رو نصب کنید و بین زبان انگلیسی و فارسی سویچ کنید.

kav

kis

worldclass
17-05-2013, 20:42
سلام
در KIS 2013 هرکلیدی میزنم میگه activation completed اما بعدش این پیغام رو میده.

black years
17-05-2013, 22:18
سلام
در KIS 2013 هرکلیدی میزنم میگه activation completed اما بعدش این پیغام رو میده.

شما اون ضربدر رو بزن تا لایسنس حذف بشه و یه لایسنس جدید از بخش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بگیر و به آنتی ویروس بده .

wolfomid
19-05-2013, 20:15
با سلام
من کاسپرسکی 2013 دارم (internet security)
نمیخوام لایسنس بخرم
از توی نت میشه لایسنس هاش رو دانلود کرد ماه به ماه؟
آپدیتش هم 2 روز در میون تموم میشه چی کار کنم؟
در واقع یه آنتی ویروسی میخوام ک آپدیتش حداقل ماهی یه بار بخواد و مشکل لایسنس نداشته باشه ک بخرم
قبلا سیمانتک داشتم همه اینارو داشت فقط عیبش این بود ک فایل های پچ و کرک برنامه های دیگه رو ویروس میشناخت و پاکشون میکرد
ممنون میشم راهنماییم کنید

black years
19-05-2013, 21:38
با سلام
من کاسپرسکی 2013 دارم (internet security)
نمیخوام لایسنس بخرم
از توی نت میشه لایسنس هاش رو دانلود کرد ماه به ماه؟
آپدیتش هم 2 روز در میون تموم میشه چی کار کنم؟
در واقع یه آنتی ویروسی میخوام ک آپدیتش حداقل ماهی یه بار بخواد و مشکل لایسنس نداشته باشه ک بخرم
قبلا سیمانتک داشتم همه اینارو داشت فقط عیبش این بود ک فایل های پچ و کرک برنامه های دیگه رو ویروس میشناخت و پاکشون میکرد

سلام.

لایسنس های کسپر در بخش كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) موجود است.

تا زمانی که لایسنس بلاک نشده، میتونید از اون لایسنس استفاده کنید و به راحتی آپدیت کنید.

منظورتون چیه که آپدیتش 2 روز در میون تموم میشه ؟!!!

هیچ آنتی ویروسی وجود نداره که ازت بخواد فقط ماهی یک بار آپدیت کنی ، تمام آنتی ویروس ها به محض اینکه آپدیت جدید در سرورشون قرار بگیره به سرور وصل میشند و آپدیت میکنند.

Crespo
21-05-2013, 12:37
درود.
دوستان من ویندوز 8 رو نصب کردم. من از اینترنت سکوریتی 2012 کاسپر استفاده میکردم!
اما الان ظاهراً نسخه 2012 روی ویندوز 8 نصب نمیشه! راهی هست بتونم نصب کنم؟ نسخه 2013 رو نمیخوام! چون نمیشه از آبدیتاش بک آپ گرفت و به صورت آفلاین آپدیت کرد!

nois3
21-05-2013, 12:53
سلام
دوستان من از kaspersky anti virus 2010 استفاده می‌کنم .تقریبا یک هفته هست که دیگه نمیتونم از Terial Resetter استفاده کنم (سرور کسپر دیگه ۳۰روز تریال بهم نمیده)
چه کار کنم باز مس قبل از ۳۰ روز تریال استفاده کنم؟
ممنون

kases
21-05-2013, 13:16
درود.
دوستان من ویندوز 8 رو نصب کردم. من از اینترنت سکوریتی 2012 کاسپر استفاده میکردم!
اما الان ظاهراً نسخه 2012 روی ویندوز 8 نصب نمیشه! راهی هست بتونم نصب کنم؟ نسخه 2013 رو نمیخوام! چون نمیشه از آبدیتاش بک آپ گرفت و به صورت آفلاین آپدیت کرد!

سلام

تا جایی که من میدونم راهی برای نصب کسپر 2012 بر روی ویندوز 8 وجود نداره

چرا برای بکاپ گرفتن از برنامه kaspersky updater استفاده نمیکنید

با این برنامه میتونید اپدیتها رو از سرورهای کسپر دریافت و ذخیره و انتی ویروس رو به صورت افلاین اپدیت کنید

kaspersky updater رو از سافت پدیا دریافت کنید

اموزش کار با برنامه kaspersky updater

سلام
دوستان من از kaspersky anti virus 2010 استفاده می‌کنم .تقریبا یک هفته هست که دیگه نمیتونم از Terial Resetter استفاده کنم (سرور کسپر دیگه ۳۰روز تریال بهم نمیده)
چه کار کنم باز مس قبل از ۳۰ روز تریال استفاده کنم؟
ممنون

سلام

تریال ریست شما از کار افتاده میتونید با کلید کسپرو فعال کنید در تاپیک پایین درخواست بدید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند.
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Crespo
21-05-2013, 13:35
سلام

تا جایی که من میدونم راهی برای نصب کسپر 2012 بر روی ویندوز 8 وجود نداره

چرا برای بکاپ گرفتن از برنامه kaspersky updater استفاده نمیکنید

با این برنامه میتونید اپدیتها رو از سرورهای کسپر دریافت و ذخیره و انتی ویروس رو به صورت افلاین اپدیت کنید

kaspersky updater رو از سافت پدیا دریافت کنید

خب میشه وقتی 2013 رو نصب کردم، از آپدیت های نسخه 2012 که تا الان داشتم، هم واسه اون استفاده کنم و بعد از اون به بعد از طریق سرورش آپدیت کنم و همزمان کپی هم داشته باشم؟!

kases
21-05-2013, 14:53
خب میشه وقتی 2013 رو نصب کردم، از آپدیت های نسخه 2012 که تا الان داشتم، هم واسه اون استفاده کنم و بعد از اون به بعد از طریق سرورش آپدیت کنم و همزمان کپی هم داشته باشم؟!

من به شخصه تا حالا همچین کاری انجام ندادم بهتره هر نسخه اپدیتهای مخصوص به خودش رو دریافت کنه تا از ایجاد مشکل جلوگیری بشه

شما طبق اموزش از همون kasper updater استفاده کنید.

wolfomid
21-05-2013, 21:57
با سلام
من کاسپر اسکی 2013 اینترنت سکیوریتی دارم
آپدیتش کردم آفلاین.
حالا میخواستم ببینم برای آپدیت کردنش چطوری میتونم انجام بدم و چقدر از اینترنتم استفاده میکنه؟
آخه شنیدم باید با نرم افزار آپدیت رو دانلود کرد و اینکه چون آفلاین آپدیت کردم حدود 3 مگ روزی آپدیت نیاز داره

hamidreza2010
21-05-2013, 23:52
با سلام
من کاسپر اسکی 2013 اینترنت سکیوریتی دارم
آپدیتش کردم آفلاین.
حالا میخواستم ببینم برای آپدیت کردنش چطوری میتونم انجام بدم و چقدر از اینترنتم استفاده میکنه؟
آخه شنیدم باید با نرم افزار آپدیت رو دانلود کرد و اینکه چون آفلاین آپدیت کردم حدود 3 مگ روزی آپدیت نیاز داره

سلام
خب برای آپدیت کردنش شما از برنامه kasper updater استفاده کن که آپدیتها رو ذخیره کنه واست.
حجم آپدیت روزانش متغیر هست برای من روزی 5 مگ داشته ، روزی 20 مگ هم شده.
متغیره

mohammad_87
22-05-2013, 21:56
سلام دوستان
من از اکثر تنظیمات پستهای اول استفاده میکنم.البته بعد از اعمال برخی از اونها مشکلاتی در دسترسی ها و وبگردی برام پیش میومد که تغییرشون دادم.
همیشه خودم حواسم به لینکها،وبگردی،نصب برنامه ها،فلش و... هست ولی باز هم میخوام امنیت رو بالاتر ببرم.
چند روز پیش من با برنامه تست فایروالها که برای کومودو بود ،کسپر خودم رو تست کردم که نتیجه جالبی نداشت.حالا برای امنیت بیشتر و مخصوصا برای جلوگیری از دسترسی از شبکه به کامپیوتر (ریموت) که البته ددر ویندوز غیر فعاله چکار کنم؟و یا میشه کسپر رو طوری تنظیم کرد که مانند کومودو برای دسترسی های شبکه از کاربر سوال کنه؟

kases
22-05-2013, 22:13
سلام دوستان
من از اکثر تنظیمات پستهای اول استفاده میکنم.البته بعد از اعمال برخی از اونها مشکلاتی در دسترسی ها و وبگردی برام پیش میومد که تغییرشون دادم.
همیشه خودم حواسم به لینکها،وبگردی،نصب برنامه ها،فلش و... هست ولی باز هم میخوام امنیت رو بالاتر ببرم.
چند روز پیش من با برنامه تست فایروالها که برای کومودو بود ،کسپر خودم رو تست کردم که نتیجه جالبی نداشت.حالا برای امنیت بیشتر و مخصوصا برای جلوگیری از دسترسی از شبکه به کامپیوتر (ریموت) که البته ددر ویندوز غیر فعاله چکار کنم؟و یا میشه کسپر رو طوری تنظیم کرد که مانند کومودو برای دسترسی های شبکه از کاربر سوال کنه؟

سلام

بله کسپر رو باید در حالت تعاملی قرار بدید

طبق عکس تیک بخش select action automaticaly روبردارید

با برداشتن این تیک کسپر کاملا در حالت تعامل با کاربر قرار میگیره مگر اینکه برنامه وارد لیست امن بشه

کسپر با برنامه تست فایروالهای کومودو امتیاز کامل میتونه بگیره بارها در این انجمن گفته شده سرچ کنید پیدا میشه

نکته: در سربرگ trusted در بخش اپ کنترل نحوه اتصال برنامه ها به شبکه بر روی allow قرار داره اگر برنامه ای در این گروه باشه ازادانه میتونه به نت متصل بشه میتونید این بخش رو ویرایش کنید.

پست قبلی شما رو فراموش نکردم تایپ کردم احتیاج به ویرایش داره :n02:

wolfomid
22-05-2013, 23:15
سلام
خب برای آپدیت کردنش شما از برنامه kasper updater استفاده کن که آپدیتها رو ذخیره کنه واست.
حجم آپدیت روزانش متغیر هست برای من روزی 5 مگ داشته ، روزی 20 مگ هم شده.
متغیره

حالا یه سوال دیگه داشتم
نرم افزاری ک گفتید چطوری میفهمه ک کاسپر رو آفلاین آپدیت کردم و بقیه آپدیت جدید ک 5 مگ میشه رو دان کنه؟ منظورم اینه ک اگه نفهمه ک 200 مگ میخواد فایل آپدیت دان کنه لابد!

mohammad_87
22-05-2013, 23:23
سلام
با برداشتن این تیک کسپر کاملا در حالت تعامل با کاربر قرار میگیره مگر اینکه برنامه وارد لیست امن بشه
کسپر با برنامه تست فایروالهای کومودو امتیاز کامل میتونه بگیره بارها در این انجمن گفته شده سرچ کنید پیدا میشه
نکته: در سربرگ trusted در بخش اپ کنترل نحوه اتصال برنامه ها به شبکه بر روی allow قرار داره اگر برنامه ای در این گروه باشه ازادانه میتونه به نت متصل بشه میتونید این بخش رو ویرایش کنید.

انجام دادم و دقیقا چیزی بود که میخواستم.ممنون:n16:جالب اینکه در بخش nework rules گزینه prompt for action هست که وقتی اون گزینه select action automaticaly تیک داشته باشه عملا بکار نمیاد.من قبلا میگفتم چرا کار نمیکنه!!
فقط سوالم این هست که با زدن یا برداشتند تیک select action automaticaly در قوانین برنامه ها که تغییری ایجاد نمیشه؟مثلا من اون تیک رو فعال میکنم اما در هنگام نصب یا اجرای یک برنامه اون رو برمیدارم تا کنترل بیشتری داشته باشم،بعد دوباره اون رو فعال میکنم.حالا جوابهایی که به سوالات کسپر داده ام باید اعمال بشه یگه درسته؟
------------
اون تست فایرال رو هم به عنوان مثال گفتم و تنظیماتش برام یه سری مشکلات پیش آورد که تغییر دادم.بگذریم،مهم نیست
-----------

پست قبلی شما رو فراموش نکردم تایپ کردم احتیاج به ویرایش داره:n02:

علی جان شرمنده میکنی.خودم زیاد یادم نیست.منظور شما همون اتصال برنامه ها بود؟بابا چه پشتکاری داری هیچ سوالی رو بی جواب نمیذاری :n02: ماشاا...:n12:

kases
23-05-2013, 04:06
انجام دادم و دقیقا چیزی بود که میخواستم.ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالب اینکه در بخش nework rules گزینه prompt for action هست که وقتی اون گزینه select action automaticaly تیک داشته باشه عملا بکار نمیاد.من قبلا میگفتم چرا کار نمیکنه!!
فقط سوالم این هست که با زدن یا برداشتند تیک select action automaticaly در قوانین برنامه ها که تغییری ایجاد نمیشه؟مثلا من اون تیک رو فعال میکنم اما در هنگام نصب یا اجرای یک برنامه اون رو برمیدارم تا کنترل بیشتری داشته باشم،بعد دوباره اون رو فعال میکنم.حالا جوابهایی که به سوالات کسپر داده ام باید اعمال بشه یگه درسته؟
------------
اون تست فایرال رو هم به عنوان مثال گفتم و تنظیماتش برام یه سری مشکلات پیش آورد که تغییر دادم.بگذریم،مهم نیست
-----------
ممنون

قوانینی که در حالت تعاملی و اتوماتیک ساخته میشه با سویچ بین این دو حالت تغییر پیدا نمیکنه .

مثلا برنامه ای در حالت تعاملی می خواد به شبکه دسترسی داشته باشه و کسپر شما رو مطلع میکنه وبرای اون برنامه طبق گزینه هایی که پیش روی شما میزاره قانون اعمال میکنید حالا اگه کسپر بره رو حالت اتوماتیک باز هم اون قوانینی که شما در حالت تعاملی اعمال کردید اجرا میشه

ببنید من برنامه یاهو مسنجر در حالت تعاملی اجرا کردم و می خواست به شبکه متصل بشه وبا الارم کسپر مواجه شدم و دسترسی رو مسدود کردم بعد تیک حالت اتوماتیک رو فعال کردم و باز هم در حالت اتوماتیک برنامه توانایی وصل شدن به شبکه رو نداشت چون قبلا در حالت تعاملی برای برنامه قانون ساخته شده.پس با فعال بودن و یا فعال نبودن بخش Interactive protection تغییری در قوانین اعمال نمیشه این بخش فقط برای ساخت قوانین و ....با کاربر در حالت تعامل وارد عمل میشه و نحوه مقابله با تهدیدات و ... رو بر عهده کاربر میزاره اما در حالت اتوماتیک کسپر طبق قوانین پیشفرضی که خود شرکت کسپرسکی طراحی کرده عمل میکنه.
در مورد گزینه prompt for action در حالت اتوماتیک حق با شماست عملا در این حالت بی استفاده میشه.

:n16:

nois3
23-05-2013, 17:30
سلام

تریال ریست شما از کار افتاده میتونید با کلید کسپرو فعال کنید در تاپیک پایین درخواست بدید تا دوستان شما رو راهنمایی کنند.
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تریال ریست واسه نسخه ی kaspersky antivirus 2013 کار می‌کنه؟

فقط می‌خوام ۳۰ روز تریال استفاده کنم بعد ریست کنم ۳۰روز دیگه شارژ کنم
اگه دیگه راهی‌ نیست می‌خوام از کلید استفاده کنم
فعلا نسخه ۲۰۱۰ استفاده می‌کنم
ممنون

hamidreza2010
23-05-2013, 19:00
حالا یه سوال دیگه داشتم
نرم افزاری ک گفتید چطوری میفهمه ک کاسپر رو آفلاین آپدیت کردم و بقیه آپدیت جدید ک 5 مگ میشه رو دان کنه؟ منظورم اینه ک اگه نفهمه ک 200 مگ میخواد فایل آپدیت دان کنه لابد!

از تاریخ آپدیت خود کسپر
یعنی در واقع این برنامه با توجه به تاریخ آپ بودن خود آنتی ویروس یا اینترنت سکیوریتی ، اینا رو آپدیت میکنه

kases
23-05-2013, 19:35
تریال ریست واسه نسخه ی kaspersky antivirus 2013 کار می‌کنه؟

فقط می‌خوام ۳۰ روز تریال استفاده کنم بعد ریست کنم ۳۰روز دیگه شارژ کنم
اگه دیگه راهی‌ نیست می‌خوام از کلید استفاده کنم
فعلا نسخه ۲۰۱۰ استفاده می‌کنم
ممنون

سلام
بله تریال ریست برای نسخه 2013 وجود داره لینک پایین ببنید.

تریال ریست محصولات KASPERSKY 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Captain
23-05-2013, 23:25
دوستان کسی میدونه این مشکل از چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو سیستم خانگیم درست کار میکنه ولی رو لپ تاپ تازگیا این ارور رو میده و وصل نمیشه!!

mohammad_87
24-05-2013, 13:07
رو سیستم خانگیم درست کار میکنه ولی رو لپ تاپ تازگیا این ارور رو میده و وصل نمیشه!!
پیغام داده که شبکه داخلی شما رمزگذاری نشده است و پیشنهاد داده که از قسمت تنظیمات رمزگذاری استفاده کنید.

matin 99
25-05-2013, 01:15
سلام

با توجه به اینکه اکثرا از کلید غیر قانونی استفاده میکنیم اگه با این کلید از داخل خود kav به ورژن بالاتر ارتقاء بدیم کلیدش بلوک میشه؟

الان نسخه g برای kis اومده ایاه این به این معنیه که نسخه kav هم ورژن جدیدش اومده؟:n16:

mehrshadmmm
25-05-2013, 11:53
سلام
دوستان تو سایت کسپر آخرین ورژن رو ننوشته چنده الان آخرین ورژنkis 2013چیه??

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Cheric1986
25-05-2013, 20:02
سلام دوستان امروز یه فایل exe از 4shared دانلود کردم که شبیه ارم 4shared بود به رنگ ابی و یه ۴ داخلش kis2013 ویروسس شناسایش نکرد ولی وقتی در سایت virustotal اسکنش کردم nod avast norton ویروس و تروجان شناختنش(auto run)
من اجراش نکردم ایا ممکنه ویروسی شده باشه سیستم?

kases
25-05-2013, 23:36
سلام

با توجه به اینکه اکثرا از کلید غیر قانونی استفاده میکنیم اگه با این کلید از داخل خود kav به ورژن بالاتر ارتقاء بدیم کلیدش بلوک میشه؟

الان نسخه g برای kis اومده ایاه این به این معنیه که نسخه kav هم ورژن جدیدش اومده؟:n16:

سلام

تا کلیدها وارد لیست سیاه کسپر نشده باشن شما میتونید از کسپر استفاده کنید و یا به نسخه بالاتر ارتقاع بدین

وازه های مثل a-b-c-d-g نام گذاری وصله هایی هست که کسپر برای رفع نقایص و یا اپدیت پلاگین های مروگرها و. ...از طریق اپدیت انلاین منتشر میکنه

بله این وصله ها برای نسخه kav هم منتشر میشه

سلام
دوستان تو سایت کسپر آخرین ورژن رو ننوشته چنده الان آخرین ورژنkis 2013چیه??

اخرین نسخه به شماره 13.0.1.4190از لینک پایین دریافت کنید

یکپارچه شده با اخرین پچ(g)

kis

kav

kases
25-05-2013, 23:38
سلام دوستان امروز یه فایل exe از 4shared دانلود کردم که شبیه ارم 4shared بود به رنگ ابی و یه ۴ داخلش kis2013 ویروسس شناسایش نکرد ولی وقتی در سایت virustotal اسکنش کردم nod avast norton ویروس و تروجان شناختنش(auto run)
من اجراش نکردم ایا ممکنه ویروسی شده باشه سیستم?

سلام

اگر اجرا نکردید خیر ویروسی نشدید لینک ویروس توتال فراموش کردید بزارید!
فایل مورد نظر زیپ کنید بزارید تو این تاپیک تا بررسی بشه
دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ╣══ مقررات پست اول حتما مطالعه شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Cheric1986
26-05-2013, 00:49
اول اسکن ویروس توتاله ودومی لینک دالود فایل مورد نظر:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9f7e8b420252d0/analysis/1369446725/

فایلیه به این اسم و پسوند :KAMIYAR IRANXPERIA.IR DOWNLOAD.exe

IntelCentrino
26-05-2013, 01:15
تفاوت Kaspersky Security for Android با Kaspersky Mobile Securityدر چی هست؟

ebi1952
26-05-2013, 09:36
تفاوت Kaspersky Security for Android با Kaspersky Mobile Securityدر چی هست؟
اولی شامل دو تا محصول میشه و برای کسایی خوبه که یه گوشی و یه تبلت دارن که می تونن برای هر دوش از یه کلید استفاده کنن با قیمت به صرفه تر.
دومی هم که معلومه فقط برای یک گوشی قابل استفاده است.

kases
26-05-2013, 16:10
اول اسکن ویروس توتاله ودومی لینک دالود فایل مورد نظر:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9f7e8b420252d0/analysis/1369446725/

فایلیه به این اسم و پسوند :KAMIYAR IRANXPERIA.IR DOWNLOAD.exe

فایلی که شما در ویروس توتال اسکن کردید با فایلی که لینک دادید فرق داره:n06:

فکر نکنم چیز مهمی باشه:n06:

MVP77
27-05-2013, 01:14
سلام
من یه لایسنس کسپر اینترنت سکوریتی 2013 تهیه کردم اما متاسفانه چیلتر شکن میخواد و باید یه آیپی از کشورهای اروپایی بهش بدم
الآنم که کلا پورتهای pptp بسته هست میشه یکی توضیح بده باید چکار کنم تا بتونم این لایسنس رو فعال کنم ؟
کلا با هر قندشکنی که وصل میشم نمیتونه به سرور کسپر وصل بشه

ممنون

kases
27-05-2013, 05:24
سلام
من یه لایسنس کسپر اینترنت سکوریتی 2013 تهیه کردم اما متاسفانه چیلتر شکن میخواد و باید یه آیپی از کشورهای اروپایی بهش بدم
الآنم که کلا پورتهای pptp بسته هست میشه یکی توضیح بده باید چکار کنم تا بتونم این لایسنس رو فعال کنم ؟
کلا با هر قندشکنی که وصل میشم نمیتونه به سرور کسپر وصل بشه

ممنون

سلام

تو گوگل سرچ کنید:

تست وی پ ی ان رایگان

یا همچین چیزی کلی سایت هیتلر شکن واستون لیست میکنه که میتونید واسه چند دقیقه رایگان ازشون استفاده کنید وبه دلخواه تغییر ip بدی

مهم این نیست که از چه پروتکلی برای تغییر ip استفاده می کنید مهم اینه که ip شما تغییر کنه پس خودتون رو به pptp محدود نکنید.

H A M A S
27-05-2013, 12:06
برنامه Kaspersky Updater برای جمع اوری آپدیت نیاز به اینترنت داره؟
میشه pure 3 آپدیت هاش رو آفلاین و بدون نت جمع آوری کرد؟

MVP77
27-05-2013, 12:24
سلام

تو گوگل سرچ کنید:

تست وی پ ی ان رایگان

یا همچین چیزی کلی سایت هیتلر شکن واستون لیست میکنه که میتونید واسه چند دقیقه رایگان ازشون استفاده کنید وبه دلخواه تغییر ip بدی

مهم این نیست که از چه پروتکلی برای تغییر ip استفاده می کنید مهم اینه که ip شما تغییر کنه پس خودتون رو به pptp محدود نکنید.

دوست عزیز من با نکست چیز پی ان و یا ک ریو وصل میشم حتی یو - توب هم باز میشه اما کسپر نمیتونه به سرور وصل بشه
از طریق سایتهایی هم که آی پی رایگان میدند و تو تنظیمات کسپر اضافه میکنم بازم لایسنس رو فعال نمیکنه
لایسنس هم مشکلی نداره و اوکی هست
راه دیگه ای هست بفرمایید
kases
27-05-2013, 14:20
دوست عزیز من با نکست چیز پی ان و یا ک ریو وصل میشم حتی یو - توب هم باز میشه اما کسپر نمیتونه به سرور وصل بشه
از طریق سایتهایی هم که آی پی رایگان میدند و تو تنظیمات کسپر اضافه میکنم بازم لایسنس رو فعال نمیکنه
راه دیگه ای هست بفرمایید
یه عکس از ارور مربوطه بزارید.تا مشخص بشه مشکل واقعی شما چیه؟

و باید ip شما دقیقا ip کشوری باشه که لایسنس ازش دریافت کردید.

kases
27-05-2013, 14:28
برنامه Kaspersky Updater برای جمع اوری آپدیت نیاز به اینترنت داره؟
میشه pure 3 آپدیت هاش رو آفلاین و بدون نت جمع آوری کرد؟

سلام

بله
Kaspersky Updater نیاز به اینترنت داره اپدیتها رو از سرور خودش دریافت و ذخیره میکنه

در مورد جمع اوری اپدیتها به صورت افلاین من راهی نمیشناسم چند بار اپدیتها رو از پوشه pure به سیستمی دیگر انتقال دادم اما موفقیت امیز نبود

بهترین راه حل استفاده از همین Kaspersky Updater هست

mehrshadmmm
27-05-2013, 15:35
سلام

بله
Kaspersky Updater نیاز به اینترنت داره اپدیتها رو از سرور خودش دریافت و ذخیره میکنه

در مورد جمع اوری اپدیتها به صورت افلاین من راهی نمیشناسم چند بار اپدیتها رو از پوشه pure به سیستمی دیگر انتقال دادم اما موفقیت امیز نبود

بهترین راه حل استفاده از همین Kaspersky Updater هست

مگه خود کسپر یه گزینه نداره که آپدیت ها رو تو یه فلدر سیو کنه؟؟من زدم توی مسیری که دوست داشتم سیو کرد ولی امتحان نکردم که کار می کنه یا نه...البتهkis...

kases
27-05-2013, 15:45
مگه خود کسپر یه گزینه نداره که آپدیت ها رو تو یه فلدر سیو کنه؟؟من زدم توی مسیری که دوست داشتم سیو کرد ولی امتحان نکردم که کار می کنه یا نه...البتهkis...

نسخه 2013 گزینه ای برای ذخیره اپدیتها نداره شما از نسخه 2012 استفاده میکنید درسته؟

mehrshadmmm
27-05-2013, 16:06
نسخه 2013 گزینه ای برای ذخیره اپدیتها نداره شما از نسخه 2012 استفاده میکنید درسته؟

الان نگاه کردم...درست میگید 2013 نداره
میتونید آپدیت ها رو از نت پیدا کنید...مثلا سافتگذر

mohammad ahmadi
27-05-2013, 16:17
راه دیگه ای هست بفرمایید
من از خود فروشنده شنیدم باید از طریق یه قند شکن که مال سرور اروپا هست اکتیوش کنید در ضمن میگفت اگه قند شکنتون سرور اروپا نباشه لایسنس بلوک میشه

MVP77
28-05-2013, 07:11
با تشکر از همه دوستان
مشکل با هزار بدبختی حل شد

afshin b
29-05-2013, 13:39
سلام
فولدر kaspersky lab در این مسیر C:\ProgramData\Kaspersky Lab حجمش یکم زیاده. 5 گیگه. برای شمام همینطوزیه؟ نمیشه کمش کرد؟
سپاس

jolan57
29-05-2013, 19:28
سلام
فولدر kaspersky lab در این مسیر C:\ProgramData\Kaspersky Lab حجمش یکم زیاده. 5 گیگه. برای شمام همینطوزیه؟ نمیشه کمش کرد؟
سپاس
پوشه ریپورت رو پاکسازی کنید
پاکسازی لیسـت گزارش های کسپـرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IntelCentrino
30-05-2013, 00:00
سلام

شما اول گزینه self defens کسپر غیر فعال کنید طبق عکس پایین

در مرحله دوم کسپرو از سیستم تری ویندوز exit کنید
در مرحله سوم در فولدر اپشن طبق عکس پایین عمل کنید.

در مرحله چهار به این مسیر بروید

C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP12\Report

تمام محتویات پوشه Report پاک کنید

حالا میتونید کسپرو دوباره فعال کنید فقط یادتون باشه دوباره قسمت self defens فعال کنید.

موفق باشد:11:

چرا این کار را واسه پاک کردن Report های کسپر انجام می دهید.
مگر خود کسپر گزینه ای واسه حذف فایل های مربوطه به Log و Report ندارد؟

afshin b
30-05-2013, 08:17
پوشه ریپورت رو پاکسازی کنید
پاکسازی لیسـت گزارش های کسپـرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون رفیق. ولی این پوشه 20 مگ بیشتر نیست. مشکل از جای دیگست.

panther99
30-05-2013, 15:13
دوستان میشه یه کم در مورد Kaspersky Pure توضیح بدید ؟؟؟؟؟ چه جور محصولیه ؟؟؟؟ از اینترنت سکیوریتی بهتره ؟؟؟؟ سرعت سیستم معمولی ( در حد سی پی یو دوئال کور و 1 گیگ رم و گرافیک 8500 gt ) رو خیلی کند میکنه ؟؟؟؟؟ آپدیتاش چه جوریه ؟؟؟؟ کرک واسش گیر میاد ؟؟؟؟ رفتارش تو شناخت ویروس و پاک کردن اون چه جوریه و هر چی که لازمه بدونم . ممنون میشم .

Mr.New
30-05-2013, 16:26
دوستان میشه یه کم در مورد Kaspersky Pure توضیح بدید ؟؟؟؟؟ چه جور محصولیه ؟؟؟؟ از اینترنت سکیوریتی بهتره ؟؟؟؟ سرعت سیستم معمولی ( در حد سی پی یو دوئال کور و 1 گیگ رم و گرافیک 8500 gt ) رو خیلی کند میکنه ؟؟؟؟؟ آپدیتاش چه جوریه ؟؟؟؟ کرک واسش گیر میاد ؟؟؟؟ رفتارش تو شناخت ویروس و پاک کردن اون چه جوریه و هر چی که لازمه بدونم . ممنون میشم .

داداش من سی پیوم 5500بودنکشید:|
یعنی خوب بود ولی سرعت رو اورده پایین دیگه
نود نصبیدم
قبلش شید داشتم ولی چون صفحه های وب رو کنترل نمیکرد نود نصبیدم
ولی قدرلتش عالیع اگه بکشه
لاینس هاش گیر میاد کلید میخواد دیگه کلیداش رو گیر بیار
در ضمن پیشنهاد من به تو اگه سرعتت رو پایین نمیاره(من وارد نیستم و نمیدونم) بیتدفندر نصب کن هم تو رنکینگ اوله وهم قدرت بالایی داره

microsof
31-05-2013, 09:13
سلام.
دوستان من دیروز کسپرسکی 2013 رو نصبش کردم و گزاشتم اپدیت بشه ... یه بار 79 مگ اپدیت شده! یه بارم 78 مگ فکر کنم و الان بازم داره اپدیت میشه!
میخواستم ببینم آیا مشکلی براش پیش اومده یا طبیعی هست ؟
در کل ورژن 2013 بار اول باید چند مگ اپدیت بگیره ؟
این هم عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون/.

mehrshadmmm
31-05-2013, 09:38
سلام.
دوستان من دیروز کسپرسکی 2013 رو نصبش کردم و گزاشتم اپدیت بشه ... یه بار 79 مگ اپدیت شده! یه بارم 78 مگ فکر کنم و الان بازم داره اپدیت میشه!
میخواستم ببینم آیا مشکلی براش پیش اومده یا طبیعی هست ؟
در کل ورژن 2013 بار اول باید چند مگ اپدیت بگیره ؟
این هم عکس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون/.

از سایتش دانلود کردید?ورژن آخرش بوده یا نه?

microsof
31-05-2013, 09:42
از سایتش دانلود کردید?ورژن آخرش بوده یا نه?

سلام
بله ...
ورژن 13.0.1.41.90
عکس گزاشتم توی پست بالا.

mehrshadmmm
31-05-2013, 10:30
سلام
بله ...
ورژن 13.0.1.41.90
عکس گزاشتم توی پست بالا.

ببخشید ندیدم.وسط کار قطع نشده بود?دانلودش کامل انجام شد هر دفعه?

microsof
31-05-2013, 10:58
ببخشید ندیدم.وسط کار قطع نشده بود?دانلودش کامل انجام شد هر دفعه?

سلام.

به نظرم درست شد.
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس رو ببینید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ولی در کل خیلی حجم اپدیتش بالا هست برای بار اول.!

hamidreza2010
31-05-2013, 15:06
سلام.

به نظرم درست شد.
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس رو ببینید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله دوست عزیز آپدیت کسپر حتی اگه از آخرین ورژن هم استفاده کنید برای بار اول زیاد هست.بعدش کم میشه (البته بازم نسبت به آنتی ویروسای دیگه زیاده)

mohammad_87
31-05-2013, 22:49
سلام.

به نظرم درست شد.
در رابطه با حجم که دوست عزیز hamidreza توضیح دادند.
اما من توصیه میکنم که از داخل تنظیمات،آپدیت رو از حالت اتوماتیک خارج کنید و بهش زمانبندی بدید یا در حالت دستی قرار بدید.
در حالت اتوماتیک،معمولا بعد از ریستارت سیستم یا اسکن یا پیدا کردن ویروس و... شروع به چک کردن آپدیت میکنه.
آنتی ویروس هر 24 ساعت یکبار هم آپدیت بشه کافیه.

Meisam Khan
02-06-2013, 14:27
سلام بچه ها
راهی هست kaspersky pure 1.0 رو توی ویندوز 8 نصب کنیم؟
انصافا دلم براش تنگ شده . با این جدیده حال نمی کنم.

Master Root
02-06-2013, 15:04
دوست عزیز هنوز edition سازگار با 8 نیومده و گرنه آنتی ویروسه عالی هست.

kases
03-06-2013, 20:35
دوست عزیز هنوز edition سازگار با 8 نیومده و گرنه آنتی ویروسه عالی هست.

محصولات 2013 با ویندوز 8 سازگار هستن

kases
03-06-2013, 20:51
چرا این کار را واسه پاک کردن Report های کسپر انجام می دهید.
مگر خود کسپر گزینه ای واسه حذف فایل های مربوطه به Log و Report ندارد؟

سلام

بله میشه با خود کسپر ریپورتها ها رو پاک کرد
در نسخه قبل یه مشکلی بود که بعضی از ریپورتها پاک نمیشدن دقیقا یادم نیست !
در جواب این پست بود

آیا راهی وجود داره که گزارش این فایل های کاسپرسکی را حذف کرد؟ (عکس)

بعضی از اینها با راست کلیک و زدن گزینه Clear و delete پاک می شود ولی بعضی ها مثل چیزهایی که در عکس بالا هست به هیچ وجه پاک نمی شود.
آیا راهی وجود دارد که این نوع گزارش ها را نیز پاک کرد؟

Hamed-M1
04-06-2013, 09:52
سلام من زیاد از انتی ویروس و این بحثا سر در نمیارم ولی کسپرسکای رو اپدیت و نصب کردم حالا گذاشتم رو فول اسکن که تا الان 5 تا تروجان و 1 ویروس شناسایی کرده

یک ویروس

svchost.001 Not disinfected: IM-Worm.Win32.Sohanad.it 06/04/2013 09:38:04 ق.ظ C:\Documents and Settings\Mahmoudi\AppData\Roaming\support\ Postponed Scan

و پنج تروجان

ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:01:40 ق.ظ C:\Windows\System32\msknpl.exe/ Postponed Scan
ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:23:33 ق.ظ C:\Documents and Settings\Mahmoudi\AppData\Local\services.exe/ Postponed Scan
setup.ini Not disinfected: Trojan.Win32.AutoRun.ke 06/04/2013 09:36:32 ق.ظ C:\Documents and Settings\Mahmoudi\AppData\Roaming\ Postponed Scan
ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:49:22 ق.ظ C:\Windows\services.exe/ Postponed Scan
ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:57:04 ق.ظ C:\Windows\System32\msknpl.exe/ Postponed Scan

حالا میخواستم بدونم برای از بین بردن اینها چه کاری باید انجام داد؟
یا باید از fix و ignore و add to exclusions و...... استفاده کنم ؟؟

mohammad6369
04-06-2013, 16:29
سلام من تا حالا از کاسپر استفاده نکردم میخواستم اگر کسی میتونه یه راهنمایی کامل در خصوص آبدیت کردن این انتی ویروس به منبکنه فقط به زبان ساده باشد و اگر شیوه های مختلفی دارد یکی یکی توضیح بدهید خیلی ممنون :n26:

p3rsi4n
04-06-2013, 17:59
یک کانکشن چیز پی ان وقتی میخوام استارتش کنم با این پیغام از طرف کاسپر مواجه میشم این میتونه خطرناک باشه یا نه ؟

hamidreza2010
05-06-2013, 10:26
سلام من زیاد از انتی ویروس و این بحثا سر در نمیارم ولی کسپرسکای رو اپدیت و نصب کردم حالا گذاشتم رو فول اسکن که تا الان 5 تا تروجان و 1 ویروس شناسایی کرده

یک ویروس

svchost.001 Not disinfected: IM-Worm.Win32.Sohanad.it 06/04/2013 09:38:04 ق.ظ C:\Documents and Settings\Mahmoudi\AppData\Roaming\support\ Postponed Scan

و پنج تروجان

ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:01:40 ق.ظ C:\Windows\System32\msknpl.exe/ Postponed Scan
ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:23:33 ق.ظ C:\Documents and Settings\Mahmoudi\AppData\Local\services.exe/ Postponed Scan
setup.ini Not disinfected: Trojan.Win32.AutoRun.ke 06/04/2013 09:36:32 ق.ظ C:\Documents and Settings\Mahmoudi\AppData\Roaming\ Postponed Scan
ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:49:22 ق.ظ C:\Windows\services.exe/ Postponed Scan
ASPack Not disinfected: HEUR:Trojan.Win32.Generic 06/04/2013 09:57:04 ق.ظ C:\Windows\System32\msknpl.exe/ Postponed Scan

حالا میخواستم بدونم برای از بین بردن اینها چه کاری باید انجام داد؟
یا باید از fix و ignore و add to exclusions و...... استفاده کنم ؟؟

سلام
اگه Delete داره همون بزن نداره FIX بزن

سلام من تا حالا از کاسپر استفاده نکردم میخواستم اگر کسی میتونه یه راهنمایی کامل در خصوص آبدیت کردن این انتی ویروس به منبکنه فقط به زبان ساده باشد و اگر شیوه های مختلفی دارد یکی یکی توضیح بدهید خیلی ممنون :n26:

سلام
از چه ورژنی استفاده میکنید.اگه 2012 هستید که مشکلی نداره معمولی آپدیت کنید اما اگه ورژن کسپرتون 2013 هست. لینک های زیر رو یه نگاهی بندازین:

روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010
05-06-2013, 10:30
یک کانکشن چیز پی ان وقتی میخوام استارتش کنم با این پیغام از طرف کاسپر مواجه میشم این میتونه خطرناک باشه یا نه ؟

خب برای ارتباط با اینترنت از کسپر اجازه گرفته.اگه میخواید وصل شید باید Allow now رو بزنید

Captain
06-06-2013, 01:18
پیغام داده که شبکه داخلی شما رمزگذاری نشده است و پیشنهاد داده که از قسمت تنظیمات رمزگذاری استفاده کنید.

سلام

ممنونم

میشه کاملا توضیح بدین؟

saeid333
06-06-2013, 17:12
سلان
يه سوال داشتم
اينكه بعضيا ميگن اگر از كليدهاي معتبر و رسمي و مورد تاييد شركت كسپر استفاده نكنين شركت كسپر به جاي بلاك كردن كليد اجازه آپديت رو ميده اما آپديتي كه ما روي انتي ويروسمون انجام ميشه كامل نيست و با آپديت كسي كه از شركت كسپر كليد خريده و آپديت كرده تفاوت داره؟!!

Captain
06-06-2013, 20:24
سلان
يه سوال داشتم
اينكه بعضيا ميگن اگر از كليدهاي معتبر و رسمي و مورد تاييد شركت كسپر استفاده نكنين شركت كسپر به جاي بلاك كردن كليد اجازه آپديت رو ميده اما آپديتي كه ما روي انتي ويروسمون انجام ميشه كامل نيست و با آپديت كسي كه از شركت كسپر كليد خريده و آپديت كرده تفاوت داره؟!!

سلام

منم این حرف رو شنیده بودم ولی فک نکنم راست باشه

چون تمامیه آپدیت ها از طریق سرور خود کسپر انجام میشه

Captain
06-06-2013, 22:41
سلام دوستان

ببخشین چطوری میشه یه سایت رو مخربه و سیستم ها رو مورد حمله قرار میده به کسپر معرفی کرد؟

منظورم سرور کسپره نه خود برنامه!!

آخه کسپر بعضی از سایت ها رو که مخربه تشخیص نمیده ولی بعضی آنتی ویروس ها تشخیص میدن

saeid333
06-06-2013, 23:33
دوستان كسي اطلاعات دقيق تري داره بگه
ممنون

Jadda
07-06-2013, 00:06
دوستان كسي اطلاعات دقيق تري داره بگه
ممنون

راه اندازی چندین سرور برای ارئه آپدیت تقلبی هزینه هایی داره، معقولتر اینه که بلوکه کنه (همین کارو هم داره میکنه) تا به سرورهای غیر رسمی هدایت کنه.

این حرفها صحت نداره.

vtn54
08-06-2013, 14:27

خب برای ارتباط با اینترنت از کسپر اجازه گرفته.اگه میخواید وصل شید باید Allow now رو بزنید

سلام عزیز

این پیغام ربطی به ارتباط به اینترنت ندارد کاسپرسکی هشدار داده است که این برنامه(Connection.exe) می‌خواهد یک Screenshot از صفحه اکسپلورر بگیرد این از فعالیتهای یک Keylogger است برای همین هم کاسپرسکی علارغم اینکه برنامه به لیست Trusted اضافه شده هشدار داده است.

ارادتمند

hamidreza2010
08-06-2013, 15:17
سلام عزیز

این پیغام ربطی به ارتباط به اینترنت ندارد کاسپرسکی هشدار داده است که این برنامه(Connection.exe) می‌خواهد یک Screenshot از صفحه اکسپلورر بگیرد این از فعالیتهای یک Keylogger است برای همین هم کاسپرسکی علارغم اینکه برنامه به لیست Trusted اضافه شده هشدار داده است.

ارادتمند

سلام
بله دوست عزیز درسته
من پیام بالاش رو نخونده بودم
ممنون

ALI . R
08-06-2013, 22:05
سلام .
دوستان این اخطار از چیه؟ : :n01:

jolan57
08-06-2013, 22:24
سلام .
دوستان این اخطار از چیه؟ : :n01:

سلام
شما در تنظیمات آپدیت کسپر پ..رو..ک..س..ی ست کردین و کسپر نمیتونه به سرورش وصل بشه
از تنظیمات تیکش رو بردارین

Captain
10-06-2013, 22:29

دوستان میتونین بگین این پیغام رو چطور برطرف کنم؟ چیکار کنم و اگه میشه یه توضیحی بفرمایین

ممنونم

mohammad_87
11-06-2013, 00:26
سلام

ممنونم

میشه کاملا توضیح بدین؟
سلام.من ترجمه جملات رو گفتم.البته الان به اون قسمت رفتم و بجز یک سوال برای ست کردن پسورد اصلی،تنظیمات دیگه ای برای رمزگذاری ندیدم.هر کاری هم کردم اون ارور برای من نیومد.
ضمنا شما فایل نصبی رو از کجا گرفتید که حرف "سین" در قسمت searching computers اومده؟
شما لپ تاپ رو به pc متصل کردی یا کسپر جداگانه روی لپ تاپ داری؟این پیغام روی لپتاپ اومده؟
من یه سرچی کردم و مشکل شمارو مستقیما پیدا نکردم.یه سری نکات هست که چک کنید بهتره:
اینجا برای تنظیمات شبکه داخلی یه راهنمایی کرده:

در فایروال باید نوع شبکه رو local تعریف کنید(برای شبکه خانگی):

در همون عکس که گذاشتی به قسمت admin password رفته و تیک گزینه enable password protection و home network control رو بزن.
تنظیماتی برای network protection هست که مربوط به وبگردی میشه و به شبکه مربوط نیست.اگر در صفحه اصلی کسپر،اروری نوشته شده،این تنظیمات رو چک کن:

--------------------------
البته اون ارور برای امنیت بین کامپیوترهایی هست که بهم متصل شده اند.اگه از اونها اطمینان داری،این ارور مسئله مهمی نیست.
یه احتمال اینکه ممکنه اون ارور به تنظیمات کسپر مربوط نباشه و به تنظیمات ویندوز مربوط بشه.

ALI . R
13-06-2013, 15:05
سلام دوستان. این مشکل رو چطور برطرف کنم ؟ بعضی از سایتا رو بلاک میکنه و باز نمیشه !

mohammad_87
13-06-2013, 18:33
سلام دوستان. این مشکل رو چطور برطرف کنم ؟ بعضی از سایتا رو بلاک میکنه و باز نمیشه !

سلام
اول اینکه هر وقت این ارور رو مشاهده کردید میتونید با کلیک بر روی لینک پایین اخطار یعنی روی ... click here به سایت مورد نظر وارد بشید.
اما این اخطار در دو حالت ممکنه مشاهده بشه:
1.تنظیمات کنترل والدین
که اگه شما ادمین نیستید ممکنه از طرف ادمین محدودیتهایی برای شما اعمال شده باشه.
2.تنظیمات بخش web antivirus
این بخش وظیفه آنالیز صفحه ها و فایلهای اینترنتی و اجازه دسترسی یا عدم دسترسی به اونها رو برعهده داره.
در صورتیکه که ادمین هستید تنظیمات این بخش رو مطابق با فعالیتهای خودتون تغییر دهید.راهنمای کامل و تصویری در اینجا وجود داره:

حتما هر چهار عنوان رو بررسی کنید.در عنوان چهارم لینکهای دوم و سوم حتما بررسی بشوند که از ابزارهای مهم و مرتبط هستند.

ALI . R
13-06-2013, 19:23
سلام
اول اینکه هر وقت این ارور رو مشاهده کردید میتونید با کلیک بر روی لینک پایین اخطار یعنی روی ... click here به سایت مورد نظر وارد بشید.
اما این اخطار در دو حالت ممکنه مشاهده بشه:
1.تنظیمات کنترل والدین
که اگه شما ادمین نیستید ممکنه از طرف ادمین محدودیتهایی برای شما اعمال شده باشه.
2.تنظیمات بخش web antivirus
این بخش وظیفه آنالیز صفحه ها و فایلهای اینترنتی و اجازه دسترسی یا عدم دسترسی به اونها رو برعهده داره.
در صورتیکه که ادمین هستید تنظیمات این بخش رو مطابق با فعالیتهای خودتون تغییر دهید.راهنمای کامل و تصویری در اینجا وجود داره:

حتما هر چهار عنوان رو بررسی کنید.در عنوان چهارم لینکهای دوم و سوم حتما بررسی بشوند که از ابزارهای مهم و مرتبط هستند.
این راهنماییش کامل بود. ممنون ! :n01:

mansour_hotboy
13-06-2013, 22:25
با سلام نسخه 2014 کی منتشر میشه؟

mohammad_87
14-06-2013, 08:26
با سلام نسخه 2014 کی منتشر میشه؟
سلام
هنوز تاریخ دقیق مشخص نشده.به احتمال زیاد در ماه های دوم یا سوم تابستان خواهد بود.
اسکرین شاتهای 2014 (با تشکر از دوست عزیز kases):

amir.7
14-06-2013, 13:44
سلام

دوستان من اینترنت سکوریتی 2014 رو نصب کردم و فقط یه مشکل باهاش دارم و اونم اینه که حتی وقتی کاسپر رو EXIT هم میکنم بازی NBA 2K13 اجرا نمیشه

اما وقتی که کاسپر رو ریمو میکنم بازی بدون مشکل اجرا میشه ، لطفا اگه دوستان راهی به نظرشون میرسه راهنمایی بفرمایند

با تشکر

kases
14-06-2013, 14:17
سلام

دوستان من اینترنت سکوریتی 2014 رو نصب کردم و فقط یه مشکل باهاش دارم و اونم اینه که حتی وقتی کاسپر رو EXIT هم میکنم بازی NBA 2K13 اجرا نمیشه

اما وقتی که کاسپر رو ریمو میکنم بازی بدون مشکل اجرا میشه ، لطفا اگه دوستان راهی به نظرشون میرسه راهنمایی بفرمایند

با تشکر

سلام امیر جان

نسخه 2014 هنوز در مرحله بتاست

منم دیشب رو سیستم اصلی نصبش کردم اما کرش میکرد حتی مرورگر هم باز نمیشد باید منتظر نسخه نهایی بود.

amir.7
14-06-2013, 15:46
سلام علی جان

ممنونم دوست من از بذل توجه همیشگی شما :n16:

راستش علی جان من یه چند وقتی میشه که دارمش ازش راضی هستم و فقط همین یه مشکل رو باهاش دارم و اونم برای برادر زادم که با سیستم بازی میکنه

وگرنه خودم اهل بازی نیستم یعنی دیگه از ما گذشته :n01: در هر حال بازم از شما متشکرم و معمولا با تمام گرفتاری هایی که دارم همیشه یه سر به فروم میزنم

و میبینم که شما زحمت دوستان رو میکشی

ارادتمند شما و همه بچه های فروم p30 هستم

eblisandenzo
18-06-2013, 00:38
دوستان ویندوز 8 نسخه 2012 اینترنت سکیوریتی رو ساپورت نمیکنه ؟
من هر کاری میکنم نصب نمیشه !

jolan57
18-06-2013, 00:56
دوستان ویندوز 8 نسخه 2012 اینترنت سکیوریتی رو ساپورت نمیکنه ؟
من هر کاری میکنم نصب نمیشه !
خیر ورژن 2013 رو نصب کنید
اول :دی
شما سروری , میخوایی پاک کنم پستت بیاد بالا ؟ تعارف نکنی جون علی :دی
اسپم چیه ؟ داریم دور همی خوش میگذرونیم :دی باشه خودت نخواستیا !

kases
18-06-2013, 01:02
پست تو پست شد...........:n02:

منم هیچ......:n02:

اسپم میدی نه ؟ گزارش خلافت رد شد باید نصف پستت عمودی پاک بشه:n08:

mohammad_87
18-06-2013, 20:43
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی که موزیلا و کسپر با هم دارند این هست که گاهی اوقات صفحات موزیلا درهم برهم لود میشه و باید ریفرش کرد تا درست بشه.
من روی نسخه های مختلف موزیلا حتی در ورژن ESR هم این مشکل رو گاهی دارم.
در کسپر این مشکل بیشتر در نسخه های 2013 kis و pure 3 ایجاد میشه و معمولا در نسخه های قبلی این مشکل نبوده.
اما نکته مشترک دیگر کاربران اینکه در ویندوزهای 7 64 بیتی این مشکل بیشتر پدید میاد.
---------------
دوستانی که این مشکل رو دارند لطفا نسخه دقیق ویندوز،32 یا 64 بیتی بودن ویندوز،و نام محصول کسپر رو که استفاده میکنند ذکر کنند.
--------------
ضمنا اگر کسی از دوستان راه حلی داره که این مشکل در فایرفاکس حل میشه لطفا ارائه کنه.(بدون غیر فعال کردن پلاگینها یا استفاده از دیگر مرورگرها)

amir.7
18-06-2013, 23:00
سلام

محمدجان اگه میشه یه عکس بزار ببینیم چجوریاست ، من ویندوز 7 64 با کاسپر 2013 و فایرفاکس 21 دارم و تا حالا این مشکل رو نداشتم

abbas-t
19-06-2013, 09:43
سلام دوستان

از 2013 استفاده میکنم ، راهی وجود داره که بشه از کلیدی که الان استفاده میکنم بعد از
نصب مجدد ویندوز دوباره استفاده کنم ،اخه میدونید کلید فعلی سه ماهه که کار میکنه و200
روز دیگه هم اعتبار داره

faded
19-06-2013, 13:39
من میخوام یک انتی ویروس اوریجینال کسپر رو تهیه کنم خسته شدم از بس کد دادم فقط 2 روز واسم کار کرد
حالا میخواستم بپرسم ایا میشه به این سایتهایی که انتی ویروس اوریجینال میفروشن اعتماد کرد؟ چرا قیمتهاشون متفاوته؟ بعضی جاها میده 60 بعضی جاها 120؟ ایا خرید اینترنتی این جور محصول مطمئنه؟

amir.7
19-06-2013, 13:40
سلام دوستان

از 2013 استفاده میکنم ، راهی وجود داره که بشه از کلیدی که الان استفاده میکنم بعد از
نصب مجدد ویندوز دوباره استفاده کنم ،اخه میدونید کلید فعلی سه ماهه که کار میکنه و200
روز دیگه هم اعتبار داره

سلام

شما هر وقت اون کلید رو بهش بدی تا آخر اعتبارش برات کار میکنه و البته این در صورتی هستش که بلاک نشه

mohammad_87
19-06-2013, 14:54
سلام

محمدجان اگه میشه یه عکس بزار ببینیم چجوریاست ، من ویندوز 7 64 با کاسپر 2013 و فایرفاکس 21 دارم و تا حالا این مشکل رو نداشتم
سلام
البته نسبت به قبل خیلی کمتر شده و کم پیش میاد.اما بیشتر در انجمنها اتفاق میفته و مثل عکس زیر میشه که با یکی دو ریفرش درست میشه.توی انجمن فایرفاکس چندبار سوال شده که جوابی ندیدم.همه هم مشخصاتی که گفتم رو داشتند.

-----------------------------------

من میخوام یک انتی ویروس اوریجینال کسپر رو تهیه کنم خسته شدم از بس کد دادم فقط 2 روز واسم کار کرد
حالا میخواستم بپرسم ایا میشه به این سایتهایی که انتی ویروس اوریجینال میفروشن اعتماد کرد؟ چرا قیمتهاشون متفاوته؟ بعضی جاها میده 60 بعضی جاها 120؟ ایا خرید اینترنتی این جور محصول مطمئنه؟
کلیدهای کسپر شانسی هستند.ممکنه با اولین کلید تا یکسال نیاز به نغییرش نداشته باشی و ممکنه هر کلیدی که استفاده میکنی بلاک بشه.البته مرجع هم مهمه.معمولا کلیدهایی که دوستان میذارند ماندگاری خوبی دارن.از آخرین پستهای انجمن زیر استفاده کنید:

برای خرید اورجینال متاسفانه کسپر ایران رو از لیست نمایندگی هاش حذف کرده.قبلا چندین سایت به عنوان نمایندگی های کسپر در خود سایتش بود و حداقل میشد به اونها اعتماد کرد.اگه سایت مورد اعتماد پیدا کردی،با خرید اینترنتی هم میتونی کلید تهیه کنی چون معمولا به صورت عمده ای خرید انجام میدهند و فاقد بسته بندی های اورجینال میباشند.

Hidden-Hunter
20-06-2013, 15:15

سلام دوست عزیز

اگر شما میخواهید کلید یا سریال برای کسپرسکی بخرید سعی بکنید که سریال مورد نظر به صورت اینترنشنال باشه تا تعداد نصب ویندوز را با محدودیت مواجه نکنه.من خودم تابستان سال پیش از یکی خریدم که فروشند هست در انجمن پرشین تولز و باید بگم تا الان به صورت انلاین 5بار اکتیو کردم و بمانه بیش از 15بار هم به صورت افلاین این کلید را فعال کردم و هنوز سریال بلاک نشده و 80روز دیگه مدت داره .اگر میخواهید سریال بلاک نشود باید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و سریال خود را وارد بکنید و بعد یک ایمیل اکتیو بدهید تا کی را برای شما ارسال بکند تا برای دفعات بعدی بجای اینکه انلاین فعال بکنید ، افلاین فعال بکنید .
قیمت ها بخاطر بست بندی و نقل و انتقال و ارزش افزوده و از این چیزهای اضافی هست.

لیست قیمت ها رو مشاهده بکنید :

ab46
21-06-2013, 10:48
باسلام : هنگام نصب نسخه2013 درحالی که 2012 اورجینال روی سیستمم نصب بود دچار مشکل شدم و ارور 1316 رو میده از دوستان خواهش میکنم با توجه به اینکه الان دیگه کاسپر 2012 لود نمیشه و2013 هم نصب نمیشه وسیستم ریستور هم پاک شده و 2012 آن اینستال هم نمیشه به من کمک کنند. با تشکر

**--**
21-06-2013, 11:40
سلام نسخه 2014 کسپر با 2013 چه فرقی داره؟ نسخه RC 2014 منتشر شده

Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 RC1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
21-06-2013, 12:06
باسلام : هنگام نصب نسخه2013 درحالی که 2012 اورجینال روی سیستمم نصب بود دچار مشکل شدم و ارور 1316 رو میده از دوستان خواهش میکنم با توجه به اینکه الان دیگه کاسپر 2012 لود نمیشه و2013 هم نصب نمیشه وسیستم ریستور هم پاک شده و 2012 آن اینستال هم نمیشه به من کمک کنند. با تشکر

سلام

از لینک پایین برنامه kaspersky remover دانلود کنید

بعد از دانلود برنامه را اجرا کنید و طبق تصویر کدها رو وارد کنید و بر روی remove کلیک کنید تا کسپر از روی سیستم شما پاک شود سپس سیستم ریستارت کنید .

faded
21-06-2013, 13:23
این نسخه pure چی هست؟ به درد میخوره بگیرم؟

ab46
22-06-2013, 00:03
سلام

از لینک پایین برنامه kaspersky remover دانلود کنید

بعد از دانلود برنامه را اجرا کنید و طبق تصویر کدها رو وارد کنید و بر روی remove کلیک کنید تا کسپر از روی سیستم شما پاک شود سپس سیستم ریستارت کنید .

دوست عزیز سلام : ممنون که محبت کردید، باکمک شما مشکل من حل شد.:n18:

Mostafa 3D
22-06-2013, 04:00
سلام دوستان عزیز
یه مشکلی که موزیلا و کسپر با هم دارند این هست که گاهی اوقات صفحات موزیلا درهم برهم لود میشه و باید ریفرش کرد تا درست بشه.
من روی نسخه های مختلف موزیلا حتی در ورژن ESR هم این مشکل رو گاهی دارم.
در کسپر این مشکل بیشتر در نسخه های 2013 kis و pure 3 ایجاد میشه و معمولا در نسخه های قبلی این مشکل نبوده.
اما نکته مشترک دیگر کاربران اینکه در ویندوزهای 7 64 بیتی این مشکل بیشتر پدید میاد.
---------------
دوستانی که این مشکل رو دارند لطفا نسخه دقیق ویندوز،32 یا 64 بیتی بودن ویندوز،و نام محصول کسپر رو که استفاده میکنند ذکر کنند.
--------------
ضمنا اگر کسی از دوستان راه حلی داره که این مشکل در فایرفاکس حل میشه لطفا ارائه کنه.(بدون غیر فعال کردن پلاگینها یا استفاده از دیگر مرورگرها)

دوستان راه حلی برای رفع این مشکل پیدا نشده ؟
من هم دقیقا مثل محمد همین مشکل رو دارم
بعد از نصب کاسپر 2013 فکر کنم اینطوری شده
الان زمان استفاده از فایرفاکس کاسپر رو Pause میکنم
اگه کسی برای این مشکل راه حلی داره لطفا بگه

ممنون

havzhini
22-06-2013, 11:26
من kis2013 استفاده میکنم روی ویندوز8 32بیت

ولی الان ویندوز رو هم عوض کردم و کاسپر رو نصب کردم بازم بشدت سیستم کند میشه و حتی میخوای بری توی یه درایو یه لگ میزنه

چرا اینقدر کند میکنه سیستم رو کاسپر و راهی هست که حلش کرد؟

kases
22-06-2013, 17:54
من kis2013 استفاده میکنم روی ویندوز8 32بیت

ولی الان ویندوز رو هم عوض کردم و کاسپر رو نصب کردم بازم بشدت سیستم کند میشه و حتی میخوای بری توی یه درایو یه لگ میزنه

چرا اینقدر کند میکنه سیستم رو کاسپر و راهی هست که حلش کرد؟

سلام

مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟

havzhini
22-06-2013, 18:36
سلام

مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟

سلام
لپتاپ با cpu intel core2duo p8600 2.4GHz و رم3 و گرافیک ati hd4650 و ویندوز8 32بیت

توی بالا اومدن سیستم بعد از استارت که واقعا مشکل داره و حدود 10تا 20 ثانیه طول میکشه تا برنامه کاسپر بالا بیاد و در مرور زمان این مدت هی بیشتر هم میشه
در حالت کلی هم مثلا میخوای وارد یه پوشه بشی سیستم لگ میزنه و اگه فایلهای زیادی بخصوص نرمافزار توش باشه خیلی طول میکشه تا بالا بیاد و کامل لود بشه

amir.7
23-06-2013, 00:48

ممنون

سلام

دوستان عزیز یه مطلب توی نت دیدم گفتم شاید بی ربط نباشه

دوستان خوبم صرفا جهت اطلاع :n02:

در حال حاضر مرورگر Firefox با مسائل و مشکلاتی روبرو است.به همین جهت از نظر رتبه بندی کلی بعد از مرورگر Chrome قرار گرفته است.در چند سال گذشته ,بهبودات زیادی در مرورگر Firefox صورت گرفته است.
ما خیلی دوست داریم که Firefox از اینی که هست بهتر بود اما واقعیت این است که این مرورگر به خوبی Google Chrome نیست.جالب است بدانید خیل عظیمی از توسعه دهندگان که پیشتر روی مرورگر Firefox کار می کردند حال مشغول کار روی مرورگر Chrome شرکت گوگل هستند.شاید همین قضیه باعث شده است که ما نوآوری را بیشتر در Chrome ببینیم تا Firefox .
عدم پشتیبانی از معماری چند پردازه ای :پردازنده ها(Cpu) در صورتی که از چند هسته برخوردار باشند می توانند وظایف محول شده به خود را با سرعت بیشتری انجام دهند در این صورت حتی وظایف مختلف را می توان به صورت موازی (Parallel ) اجرا کرد.پردازنده های تک هسته ای دیگر جایی در بین کاربران ندارند به طوری که با قاطعیت می توان گفت اکثر کاربران امروزی حداقل از پردازنده های دو هسته ای بهره می برند.در آینده نیز ما شاهد افزایش تعداد هسته های موجود در پردازنده های جدید خواهیم بود.مرورگر Chrome از معماری چند پردازه ای برخوردار است هر وبسایتی که شما در این مرورگر باز می کنید در یک پردازه جداگانه باز خواهد شد.پردازه های پس زمینه مانند افزودنی ها و برنامه ها(extensions and apps) کار خود را در بخش پس زمینه این مرورگر و در یک پردازه مخصوص به خود انجام می دهند.پلاگین های این مرورگر نیز در پردازه مختص به خود فعالیت می کنند.جالبتر از همه این است که رابط کاربری مرورگر Chrome نیز در یک پردازه جداگانه به فعالیت خود ادامه می دهد.اگرسیستم کامپیوتری شما از یک پردازنده چندهسته ای پیشرفته برخوردار باشد مرورگر Chrome به طور هوشمندانه وظایف مختص به خود را بین هسته های این پردازنده تقسیم می کند.به این ترتیب بسیاری از کارها می توانند به صورت آنی و در کسری از ثانیه انجام شوند.در نتیجه همانطور که صفحات در پس زمینه بارگذاری می شود رابط کاربری این مرورگر نیز به هیچ وجه با مشکل روبرو نخواهد شد. حال اجازه دهید تا به بررسی مرورگر Firefox بپردازیم.این مرورگر از معماری تک پردازه ای استفاده می کند البته ناگفته نماند پلاگین های این مرورگر از یک پردازه جداگانه برای اجرای فعالیت خود استفاده می کنند.اجازه دهید با ذکر یک مثال شما را با روند کاری این مرورگر بیشتر آشنا کنیم.با ما همراه باشید.اگر شما در مرورگر Firefox پنج زبانه را باز کنید در این صورت پردازه اصلی این مرورگر مجبور است علاوه بر بارگذاری و رندر کردن تمامی صفحات باز شده, به مدیریت رابط کاربری این مرورگر نیز بپردازد.می توان نتیجه گرفت که این مرورگر در مقایسه با Chrome کندتر عمل می کند.حتما تا به حال شده است هنگامی که در حین کار با مرورگر Firefox بوده اید ناگهان با خطایی مواجه شده اید و کل صفحات بسته شده باشد.حال با توجه به توضیحات داده شده ,به نظر شما اشکال از کجاست؟چرا وقتی یک خطا رخ داده ,کارکرد کل مرورگر با اختلال روبرو شده است؟ بله همانطور که احتمالا حدس زدید علت همان تک پردازه ای بودن آن است چرا که تمامی عملیات به جز کارکرد پلاگین ها در یک تک پردازه انجام می شود در نتیجه زمانی که عملیات با مشکل روبرو شود کل کارکرد مرورگر با مشکل مواجه می شود.با توجه به مشکلات این مرورگر در صورت استفاده از معماری تک کاربره Mozilla, تصمیم گرفت راه حلی برای آن پیدا کند این راه حل که با نام Electrolysis شناخته شد از سال ۲۰۰۹ به عنوان یک پروژه کار خود را آغاز کرد.این پروژه ای بود که باعث می شد مرورگر firefox از معماری چندپردازه ای استفاده کند.Mozilla , اخیرا به این پروژه در می سال ۲۰۱۳ جان تازه ای بخشیده است اگر خیلی خوش شانس باشیم می توانیم شاهد اجرای معماری چند پردازه ای در چندین نقطه باشیم. جالب است بدانید حتی مرورگر Internet Explorer که خیلی ها علاقه ای به استفاده از آن ندارند از نسخه ۸ به بعد از معماری چند پردازه ای استفاده می کند.حال باید منتظر ماند و دید چه زمانی ما شاهد به کار بردن چندپردازه ای در Firefox خواهیم بود.

faded
23-06-2013, 09:48
نسخه pure کاربردی داره؟

amir.7
23-06-2013, 12:18
نسخه pure کاربردی داره؟

سلام

نه زیاد دوست من

mohammad_87
23-06-2013, 18:20
سلام به همه عزیزان

ممنون
مصطفی جان این مشکل برای من هم کم شده و هم با یک ریفرش درست میشه البته هنوز بدنبال راه حل هستم اما به هیچ وجه کسپر رو pause نکن اون هم وقتی که آنلاینی و داری وبگردی میکنه.یعنی در اوج نا امنی

سلام
........

امیرجان ممنونم.اما مشکلی که گفتم مستقیم به کسپر برمیگرده واسه همین اینجا مطرح کردم و مطلب شما یه موضوع دیگه بود.

نسخه pure کاربردی داره؟
pure یه سری امکانت بیشتر در اختیار کابر قرار داده.این پست kases عزیز رو ببین:
تفاوت ها و شباهت های KIS و Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و این جدول مقایسه:

Mostafa 3D
24-06-2013, 00:21
سلام

دوستان خوبم صرفا جهت اطلاع :n02:

در حال حاضر مرورگر Firefox با مسائل و مشکلاتی روبرو است.به همین جهت از نظر رتبه بندی کلی بعد از مرورگر Chrome قرار گرفته است.در چند سال گذشته ,بهبودات زیادی در مرورگر Firefox صورت گرفته است.
ما خیلی دوست داریم که Firefox از اینی که هست بهتر بود اما واقعیت این است که این مرورگر به خوبی Google Chrome نیست.جالب است بدانید خیل عظیمی از توسعه دهندگان که پیشتر روی مرورگر Firefox کار می کردند حال مشغول کار روی مرورگر Chrome شرکت گوگل هستند.شاید همین قضیه باعث شده است که ما نوآوری را بیشتر در Chrome ببینیم تا Firefox .
عدم پشتیبانی از معماری چند پردازه ای :

پردازنده ها(Cpu) در صورتی که از چند هسته برخوردار باشند می توانند وظایف محول شده به خود را با سرعت بیشتری انجام دهند در این صورت حتی وظایف مختلف را می توان به صورت موازی (Parallel ) اجرا کرد.پردازنده های تک هسته ای دیگر جایی در بین کاربران ندارند به طوری که با قاطعیت می توان گفت اکثر کاربران امروزی حداقل از پردازنده های دو هسته ای بهره می برند.در آینده نیز ما شاهد افزایش تعداد هسته های موجود در پردازنده های جدید خواهیم بود.مرورگر Chrome از معماری چند پردازه ای برخوردار است هر وبسایتی که شما در این مرورگر باز می کنید در یک پردازه جداگانه باز خواهد شد.پردازه های پس زمینه مانند افزودنی ها و برنامه ها(extensions and apps) کار خود را در بخش پس زمینه این مرورگر و در یک پردازه مخصوص به خود انجام می دهند.پلاگین های این مرورگر نیز در پردازه مختص به خود فعالیت می کنند.جالبتر از همه این است که رابط کاربری مرورگر Chrome نیز در یک پردازه جداگانه به فعالیت خود ادامه می دهد.اگرسیستم کامپیوتری شما از یک پردازنده چندهسته ای پیشرفته برخوردار باشد مرورگر Chrome به طور هوشمندانه وظایف مختص به خود را بین هسته های این پردازنده تقسیم می کند.به این ترتیب بسیاری از کارها می توانند به صورت آنی و در کسری از ثانیه انجام شوند.در نتیجه همانطور که صفحات در پس زمینه بارگذاری می شود رابط کاربری این مرورگر نیز به هیچ وجه با مشکل روبرو نخواهد شد. حال اجازه دهید تا به بررسی مرورگر Firefox بپردازیم.این مرورگر از معماری تک پردازه ای استفاده می کند البته ناگفته نماند پلاگین های این مرورگر از یک پردازه جداگانه برای اجرای فعالیت خود استفاده می کنند.اجازه دهید با ذکر یک مثال شما را با روند کاری این مرورگر بیشتر آشنا کنیم.با ما همراه باشید.اگر شما در مرورگر Firefox پنج زبانه را باز کنید در این صورت پردازه اصلی این مرورگر مجبور است علاوه بر بارگذاری و رندر کردن تمامی صفحات باز شده, به مدیریت رابط کاربری این مرورگر نیز بپردازد.می توان نتیجه گرفت که این مرورگر در مقایسه با Chrome کندتر عمل می کند.حتما تا به حال شده است هنگامی که در حین کار با مرورگر Firefox بوده اید ناگهان با خطایی مواجه شده اید و کل صفحات بسته شده باشد.حال با توجه به توضیحات داده شده ,به نظر شما اشکال از کجاست؟چرا وقتی یک خطا رخ داده ,کارکرد کل مرورگر با اختلال روبرو شده است؟ بله همانطور که احتمالا حدس زدید علت همان تک پردازه ای بودن آن است چرا که تمامی عملیات به جز کارکرد پلاگین ها در یک تک پردازه انجام می شود در نتیجه زمانی که عملیات با مشکل روبرو شود کل کارکرد مرورگر با مشکل مواجه می شود.با توجه به مشکلات این مرورگر در صورت استفاده از معماری تک کاربره Mozilla, تصمیم گرفت راه حلی برای آن پیدا کند این راه حل که با نام Electrolysis شناخته شد از سال ۲۰۰۹ به عنوان یک پروژه کار خود را آغاز کرد.این پروژه ای بود که باعث می شد مرورگر firefox از معماری چندپردازه ای استفاده کند.Mozilla , اخیرا به این پروژه در می سال ۲۰۱۳ جان تازه ای بخشیده است اگر خیلی خوش شانس باشیم می توانیم شاهد اجرای معماری چند پردازه ای در چندین نقطه باشیم. جالب است بدانید حتی مرورگر Internet Explorer که خیلی ها علاقه ای به استفاده از آن ندارند از نسخه ۸ به بعد از معماری چند پردازه ای استفاده می کند.حال باید منتظر ماند و دید چه زمانی ما شاهد به کار بردن چندپردازه ای در Firefox خواهیم بود.

سلام

ممنون از مطالبی که گذاشتی ولی
تغییر مرورگر مثل فایرفاکس و جایگزین کردنش برای من شدنی نیست !
امیدوارم که راه حلی برای این مشکل پیدا بشه

سلام به همه عزیزان

مصطفی جان این مشکل برای من هم کم شده و هم با یک ریفرش درست میشه البته هنوز بدنبال راه حل هستم اما به هیچ وجه کسپر رو pause نکن اون هم وقتی که آنلاینی و داری وبگردی میکنه.یعنی در اوج نا امنی

سلام

برای من بیشتر شده :n27:

از خطراتش خبر دارم ولی این به هم ریختگی ضررهای بیشتری نسبت به خطرهاش داشته
مجبورم متوقف کنم
امیدوارم هرچه زودتر یه راه حلی براش پیدا شه

ممنون از شما

موفق باشید

hamed malekpour
24-06-2013, 13:31
یه سوال آنتی ویروس کاسپر اسکای اینرنت سکتوری بیشتر سرعت کامپوتر را پایین میاره یا نودی 32 اینترنت سکورتی؟

Captain
24-06-2013, 13:53
یه سوال آنتی ویروس کاسپر اسکای اینرنت سکتوری بیشتر سرعت کامپوتر را پایین میاره یا نودی 32 اینترنت سکورتی؟

کسپر!

چون از منابع سیستمی بیشتر استفاده میکنه و اینکه امنیت سیستم رو بسیار بالا میبره

hamed malekpour
24-06-2013, 21:37
چند تا سوال داشتم من تازه کاسپر نصب کرده ام ولی زیاد بلد نیستم هر چند یک وقت بار باید آپدیتش کنم وآپدیتش را از کجا بیارم؟ واگر نکته ی دیگه ای است به من بگید.

kases
25-06-2013, 00:11
چند تا سوال داشتم من تازه کاسپر نصب کرده ام ولی زیاد بلد نیستم هر چند یک وقت بار باید آپدیتش کنم وآپدیتش را از کجا بیارم؟ واگر نکته ی دیگه ای است به من بگید.

سلام

اگر کسپر شما فعال باشه کافیه بر روی ایکن کسپر کنار ساعت کلیک راست کنید و گزینه اپدیت بزنید .

کسپر تقریبا روزانه هر 2 ساعت یکبار اپدیت انلاین میشه شما سعی کنید حداقل روزی یکبار انتی ویروس اپدیت کنید برای بار اول حجم اپدیت زیاده اما برای دفعات بعد حجم اپدیت به چند مگابات کاهش پیدا میکنه

این فایل دانلود کنید نحوه استفاده از بخش های مختلف کسپر توضیح داده

کتاب اموزش جامع 2012 kaspersky internet security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همچنین این لینک ببینید:

اگر سوالی بود بپرسید.

hamidreza2010
26-06-2013, 02:08
سلام رفقا
آقا خبری از 2014 نیست؟

kases
26-06-2013, 12:33
سلام رفقا
آقا خبری از 2014 نیست؟

سلام

نسخه rc چند روز پیش منتشر شد باید منتظر نسخه نهایی بود ...........

Crespo
27-06-2013, 15:56
دوستان، من Kis نسخه 2013 دارم و ویندوزمم 8 هستش.
من الان واسه استفاده از بعضی سایتها مشکل دارم! مشکلمم طوری هستش که این سایتها یا به کل لود نمیشن، یا اگه بشن ناقص میشن! در مجموع از هر 10 بار، 8 بار لود نمیشن، 2 بارم که میشن، ناقص!
بعد که پیگیری کردم و فایروال ویندوز رو غیرفعال کردم، اوضاع یخورده بهتر شد! اما هنوز کامل برطرف نشده و خیلی مشکل دارم! وقتی کلاً Kis رو Pause میکنم، همه چی اوکی میشه! تا زمانی هم که Pause نکنم، Kis اجازه دسترسی به تنظیمات فایروال ویندوز رو به من نمیده! این سایتها خیلی هاشون هیچ مشکلی ندارن. (سایتهای خبری، ورزشی و دانلود فیلم)
میخواستم بپرسم من از کدوم قسمت Kis میشه تنظیماتشو اوکی کنم که کلاً همه رقمه بیخیال این سایتهای مورد نظر من بشه!

Jadda
28-06-2013, 00:02
سلام

دوستانی که نسخه 2014 کسپر را دارند، میخوام بدونم تغییرات جدید چی بوده. بیشتر بهبود بخشهای مختلف بوده یا اینکه ویژگیهای جدیدی هم اضافه شده؟

میخوام بدونم گام تازه کسپر در نسخه 2014 و نسخه های آینده، برای حفاظت چی هست.

لینک نسخه بتا را هم اگر بدید ممنون میشم.

mohammad_87
28-06-2013, 02:10
دوستان، من Kis نسخه 2013 دارم و ویندوزمم 8 هستش.
من الان واسه استفاده از بعضی سایتها مشکل دارم! مشکلمم طوری هستش که این سایتها یا به کل لود نمیشن، یا اگه بشن ناقص میشن! در مجموع از هر 10 بار، 8 بار لود نمیشن، 2 بارم که میشن، ناقص!
بعد که پیگیری کردم و فایروال ویندوز رو غیرفعال کردم، اوضاع یخورده بهتر شد! اما هنوز کامل برطرف نشده و خیلی مشکل دارم! وقتی کلاً Kis رو Pause میکنم، همه چی اوکی میشه! تا زمانی هم که Pause نکنم، Kis اجازه دسترسی به تنظیمات فایروال ویندوز رو به من نمیده! این سایتها خیلی هاشون هیچ مشکلی ندارن. (سایتهای خبری، ورزشی و دانلود فیلم)
میخواستم بپرسم من از کدوم قسمت Kis میشه تنظیماتشو اوکی کنم که کلاً همه رقمه بیخیال این سایتهای مورد نظر من بشه!

سلام
اول اینکه نسخه 2013 کلا با ویندوز 8 مشکل داره ولی بزودی نسخه نهایی 2014 ارائه خواهد شد که کاملا با ویندوز 8 سازگار خواهد بود.
برای مشکلتان هم اگه فقط با چند آدرس خاص مشکل داری می تونی اونها رو به کسپر معرفی کنی تا اصلا آنالیز نشوند.البته به این معنی که شما اونها رو تایید میکنی.پس با مسئولیت خود!
مطابق عکس به محل مورد نظر رفته و روی setting کلیک کنید:
در پنجره جدید در قسمت trusted urls آدرس سایتهایی که نمی خواهی آنالیز بشوند رو وارد کرده و تمام پنجره هارو ok کن.

سلام
دوستانی که نسخه 2014 کسپر را دارند، میخوام بدونم تغییرات جدید چی بوده. بیشتر بهبود بخشهای مختلف بوده یا اینکه ویژگیهای جدیدی هم اضافه شده؟
سلام علی آقای گل.
من 2014 ندارم.منتظر نظرات دوستان میمونیم.اما لینک نسخه RC آخرین نسخه موجود 14.0.0.4651 RC :
آنتی ویروس:

اینترنت سکوریتی:

لینکها کاملا معتبر و متعلق به خود کسپر میباشند

kases
28-06-2013, 09:05
سلام

سلام

بخشی از تغییرات کسپر 2014

بهینه سازی رابط کاربری
ساپورت نمایشگرهای لمسی
ساپورت بانک ها و فروشگاههای اینترنتی (بهبود)
توانایی انتخاب مروگر در هنگام استفاده از قابلیت safe money (بهبود)
کاهش استفاده از منابع سیستم(بهبود)

حذف تنظیمات پیشرفته در بخشهای Full Scan و custom scan و Quick Scan که منجر به یکپارچه شدن تنظیمات در این بخش شده

افزوده شدن قابلیتی برای مقابله با مخربهای قفل کننده صفحه نمایش , صفحه کیبورد , قفل نوار وظیفه و ...

من فکر میکنم نقشه راه شرکت کسپرسکی حرکت به سوی =====> whitelisting هست.

کسپر با داشتن دیتابیس بزرگی از برنام های انالیز شده و با تیکه بر این موضوع:
داره متودهای دفاعی خودشو بر این اساس طراحی میکنه یعنی استفاده گسترده از لیست سفید , در حال حاظر نزدیک به 770 میلیون فایل انالیز شده دردیتابیس داره

قابلیت جدیدی بر همین مبنا در نسخه 2014 اضاف شده به نام (Trusted Applications mode)

با فعال بودن این بخش کسپر شروع به انالیز فایلهای سیستمی و برنامه های نصب شده بر روی سیستم میکنه و اونا رو تفکیک میکنه و فقط به برنامه های معتبر اجازه فعالیت میده و برنامه های غیر معتبر رو مسدودمیکنه (استفاده از لیست سفید)(اطلاعات دقیقی از این بخش ندارم چون هنوز امکان تست نداشتم )

در همین راستا این شرکت در سایت خودش بخش جدیدی ایجاد کرده برای مطابقت دادن فایلها با پایگاه داده =====> whitelisting

برای استفاده از این بخش میتونید با وارد شدن به ادرس بالا فایلها رو در این بخش اپلود کنید تا طبق هش کد فایلها اطلاعات کاملی از فایل ها در اختیار شما قرار بگیره

و یا میتونید بر روی برنامه ها راست کلیک کنید و گزینه Kaspersky Application Advisor انتخاب کنید تا شما رو به سایت بالا هدایت کنه و مشخصات و نحوه برخورد کاربرا با فایل رو مشاهده کنید.(این بخش در مرحله بتاست)

نکته: در نسخه rc بخش (Trusted Applications mode (TAMوجود نداره این بخش با دریافت پچ A (نسخه نهایی )به کسپر افزوده میشه.

:n16:

faraways
28-06-2013, 12:34
سلام

دوستان چطوری برنامه کریو رو تنظیم کنیم تو kis که باهاش مشکلی پیدا نکنه ؟

ممنون

mohammad_87
28-06-2013, 18:17
سلام
در نسخه 2014 آیا قابلیتی مثل safe run mode یا همچین گزینه ای برای تست برنامه ها در فضای مجازی قرار داده اند یا نه؟

Hidden-Hunter
28-06-2013, 18:33
سلام
در نسخه 2014 آیا قابلیتی مثل safe run mode یا همچین گزینه ای برای تست برنامه ها در فضای مجازی قرار داده اند یا نه؟

سلام

محمد جان در نسخه 2013 به این طرف شرکت کسپر بنظر میاد از این گزینه دیگه استفاده نکنه و قدرت مابقی ماژوال ها را بیشتر بکنه تا کمبود این گزینه حس نشود.

mohammad_87
28-06-2013, 18:49
سلام

محمد جان در نسخه 2013 به این طرف شرکت کسپر بنظر میاد از این گزینه دیگه استفاده نکنه و قدرت مابقی ماژوال ها را بیشتر بکنه تا کمبود این گزینه حس نشود.
ممنونم.حالا راه جایگزینی حتی الان وجود نداره؟مثلا یک برنامه مشکوک داریم و می خواهیم در حالت آزاد رفتارش رو ببینیم؟

Hidden-Hunter
28-06-2013, 19:19
ممنونم.حالا راه جایگزینی حتی الان وجود نداره؟مثلا یک برنامه مشکوک داریم و می خواهیم در حالت آزاد رفتارش رو ببینیم؟

راهش تست برنامه در محیط مجازی(ویندوز مجازی) یا نصب Shadow Defender هست.

poker1
28-06-2013, 20:23
سلام به همیگی
نمیدونم این مطلب گفته شده یا نه
اما انتی ویروس من ( کاسپر ) خود به خود میره رو اپدیت تنظیمات اپدیت رو رو اپدیت دستی گذاشتم اما باز خود به خود میره به اپدیت
ممنون میشم کمک کنید دهنمو سرویس کرد :n28:
نمیخوام دیگه نشه اپدیت کرد فقط سر خود اپدیت نکونه

mohammad_87
29-06-2013, 15:13
سلام به همیگی
نمیدونم این مطلب گفته شده یا نه
اما انتی ویروس من ( کاسپر ) خود به خود میره رو اپدیت تنظیمات اپدیت رو رو اپدیت دستی گذاشتم اما باز خود به خود میره به اپدیت
ممنون میشم کمک کنید دهنمو سرویس کرد :n28:
نمیخوام دیگه نشه اپدیت کرد فقط سر خود اپدیت نکونه
سلام
شما فقط از آنتی ویروس کسپر استفاده میکنی یا از اینترنت سکوریتی کسپر؟
در صورت امکان از صفحه تنظیمات آپدیت یک عکس بذار.
جهت اطمینان می تونی با برنامه kav remover یکبار محصولی که از کسپر داری رو پاک کنی و ورژن جدید رو دانلود و نصب کنی.
دانلود برنامه kav remover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alex_pk
29-06-2013, 18:21
سلام دوستان
آخرین نسخه Kaspersky Internet Security چیه؟
ضمنا در کنار این Internet Security باید Anti Virus رو هم نصب کنیم یا همین کفایت می کنه؟

مرسی.

mansour_hotboy
29-06-2013, 18:33
سلام دوستان
آخرین نسخه Kaspersky Internet Security چیه؟
ضمنا در کنار این Internet Security باید Anti Virus رو هم نصب کنیم یا همین کفایت می کنه؟

مرسی.
با سلام این لینک آخرین نسخه:

Internet Security تشکیل شده از Anti Virus+ firewall. پس همین نسخه Internet Security کفایت میکنه.

achaemenian
29-06-2013, 20:03
سلام
چجوری میشه به کسپر گفت که به یک برنامه خاص گیر نده!؟
مثلا الان کسپر من به p-r-oxifire گیر میده
گزینه ای داخل کسپر 2012 هست که این برنامه رو بهش معرفی کنی و دیگه بهش گیر نده

noisymind
29-06-2013, 20:53
این خبر حقیقت داره؟

(تابناک)

حذف نام ایران از سایت کسپراسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکت روسی کسپراسکی که تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی است، نام ایران و نام نمایندگان ایرانی‌اش را از وب سایت رسمی خود حذف کرده است.

به گزارش ایسنا، تا چند هفته‌ی پیش نام ایران و نمایندگان این شرکت در لیست کشورها و شرکت‌های تحت پوشش کسپراسکی به چشم می‌خورد.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مسوولان کسپراسکی خاورمیانه در گذشته بر این نکته تاکید داشتند که ایران را در زمینه‌ی نرم‌افزارهای امنیتی تحریم نخواهند کرد و به حمایت از نمایندگان خود در ایران ادامه خواهند داد.

با این حال باید منتظر ماند و دید که واکنش شرکت‌های تحت حمایت کسپراسکی و مسوولان این شرکت روسی درباره این اقدام چگونه خواهد بود.

mohammad_87
29-06-2013, 23:40
سلام
چجوری میشه به کسپر گفت که به یک برنامه خاص گیر نده!؟
مثلا الان کسپر من به p-r-oxifire گیر میده
گزینه ای داخل کسپر 2012 هست که این برنامه رو بهش معرفی کنی و دیگه بهش گیر نده
بله.کسپر قابلیت اضافه کردن برنامه و فایلهایی به عنوان استثنائات رو داره.
راهنما برای نسخه 2012:

راهنما برای نسخه های جدیدتر:

------------------------------------------------

این خبر حقیقت داره؟

(تابناک)

حذف نام ایران از سایت کسپراسکی

.........
متاسفانه بله.ولی علتش مشخص نیست.با توجه به اینکه خود آمریکا تحریمهای مربوط به ارتباطات و تکنولوژی رو برداشته،ممکنه این اقدام دلایل دیگه ای داشته باشه از جمله حق کپی رایت.تابناک مشخصه میاد اینجوری جلوه میده.سایتی که حتی تلفظ صحیح این شرکت رو بلد نیست!!!!ضمنا تابناک امروز این خبر رو داده من ده روز پیش: :n09:

همونطور که دوستان میدونن،شرکت کسپرسکی یک شرکت روسی هست و با نام کامل (Kaspersky Lab (/kæˈspɜrski/; Russian: Лаборатория Касперского, Laboratoriya Kasperskogo شناخته میشه.همونطور که میبینید در تلفظ انگلیسی،بصورت "کسپرسکی" نوشته شده (حروف "سین" و "ر" ساکن هستند) و در تلفظ هایی "کاسپرسکی" و "کسپیرسکی" هم شنیده میشود.اما کلمات "کسپر اسکی" یا "کسپر اسکای" کاملا اشتباه هستند.
کلمه کسپرسکی هم که نام خانوادگی جناب یوگنی کسپرسکی Eugene Kaspersky موسس این شرکت هست.

alex_pk
29-06-2013, 23:49
با سلام این لینک آخرین نسخه:

Internet Security تشکیل شده از Anti Virus+ firewall. پس همین نسخه Internet Security کفایت میکنه.

سلام
مرسی عزیز
اینی که شما لینک دادین گویا 2013
ولی تو این تاپیک بچه ها 2014 هم معرفی کردن جریانش چیه؟

mohammad_87
30-06-2013, 00:02
سلام
مرسی عزیز
اینی که شما لینک دادین گویا 2013
ولی تو این تاپیک بچه ها 2014 هم معرفی کردن جریانش چیه؟

نسخه 2014 هنوز در مرحله آزمایشی قرار داره و بزودی نسخه نهایی منتشر خواهد شد.

poker1
30-06-2013, 14:48
سلام باز یک سوال دارم میشه کمک کنید
تازه ویندوز عوض کردم و وقتی میخوام کاسپرسکا رو نصب کنم این میاد:

saeed258s
30-06-2013, 21:58
با دروود
آیا نسخه 2013 مخصولات کسپرسکی با ویندوز XP سازگاری ندارند؟من تا بحای چندین نسخه رو نصب کردم و مدام پیام application lunch failed می دهد!همچنین در انجمن کسپرسکی هم مطرح نمود که بدون پاسخ مانده است.