PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

sarmast65_ata
08-02-2013, 18:01
يه سوال داشتم ممنونم ميشم پاسخ بديد
يك فولدر هستش در داكيومنت به نام kaspersky lab كه حدود 2 گيگ فضا گرفته چون فضاي درايو c من در حال پر شدن هستش ميشه مسير اين فولدرو عوض كرد و پاكش كرد؟
ممنونم ازتون

kases
08-02-2013, 18:29
يه سوال داشتم ممنونم ميشم پاسخ بديد
يك فولدر هستش در داكيومنت به نام kaspersky lab كه حدود 2 گيگ فضا گرفته چون فضاي درايو c من در حال پر شدن هستش ميشه مسير اين فولدرو عوض كرد و پاكش كرد؟
ممنونم ازتون

سلام

مسیر فولدر دقیقا کجاست؟ اگر از محتویات پوشه عکس بزارید چه بهتر؟
به بخش قرنطینه هم نگاهی بندازین ممکنه در طول زمان پر شده باشه میتونید قرنطینه رو خالی کنید البته قبل از پاک کردن ببنید فایلی به اشتباه قرنطینه نشده باشه

kases
08-02-2013, 19:20
نسخه نهایی pure3 احتمالا 1 ماه دیگه منتشر میشه!

morsadr
08-02-2013, 21:35
بله قاعدتا نباید مشکلی پیش باید ولی اگه خواستید کسپر 2013 رو پاک کنید و 2011 نصب کنید حتما از kasper remover استفاده کنید (ولی توصیه من اینه که از ورژن 2013 کسپر استفاده کنید چون بهتره ، فقط اگه خواستین آپدیت کنید از kasper updater

ممنون از پاسختون
مشکل اینجاست که سیستم من کمی قدیمی و ضعیفه ( لب تاپ با رم 1 و سی پی یو 1.6 ) و کاسپر خیلی سیستم رو کند می کنه . شنیدم که کاسپر 2013 2 گیگ رم می خواد !! حالا می خوام بدونم که آیا آنتی ویروس سبک دیگری با کارایی های خوب کاسپر اینترنت سکیوریتی می تونید به من معرفی کنید ؟ اتصال من با اینترنت زیاده و از توجان ها و ویروسهای اینترنتی می خوام در امان باشم
با تشکر

jolan57
08-02-2013, 21:39
ممنون از پاسختون
مشکل اینجاست که سیستم من کمی قدیمی و ضعیفه ( لب تاپ با رم 1 و سی پی یو 1.6 ) و کاسپر خیلی سیستم رو کند می کنه . شنیدم که کاسپر 2013 2 گیگ رم می خواد !! حالا می خوام بدونم که آیا آنتی ویروس سبک دیگری با کارایی های خوب کاسپر اینترنت سکیوریتی می تونید به من معرفی کنید ؟ اتصال من با اینترنت زیاده و از توجان ها و ویروسهای اینترنتی می خوام در امان باشم
با تشکر
Panda cloud antivirus
سوال بیشتر داشتی اینجا مطرح کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم :نظر سنجي: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morsadr
10-02-2013, 14:12
Panda cloud antivirus
سوال بیشتر داشتی اینجا مطرح کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم :نظر سنجي: بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجی های سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

l ممنون از تذکرتون
فقط می خواهم بدونم که ایا واقعا کسپر 2013 سنگین تر از 2011 است و اینکه می گن 2 گیگ رم می خواد درسته ؟

Keymer
10-02-2013, 14:29
سلام دوستان...از KIS 2013 استفاده میکنم...جدیدا توی یاهو مسنجر نمیتونم voice & video call استفاده کنم و دلیلشم کسپره! چون وقتی غیرفعالش میکنم همه چی درست میشه...انگار یه جوری سورس vc & video رو بلاک کرده. بعلاوه اینکه توی نرم افزار webfreer نمیزاره کلا هیچ سایتی رو باز کنم...در کل خیلی اعصاب خورد کن شده...با نسخه ی قبلیش هم کلی مشکل داشتم...همه ی نرم افزارا و فایل های نصبی رو بلاک میکرد...اصلا خیلی کاربر رو محدود میکنه...قبول دارم که نرم افزار خیلی قوی هست ولی این محدودیاتاش باعث میشه آدم ازش نا امید بشه!
حالا به نظرتون چجوری باید این مشکل یاهو و webfreer رو رفع کنم؟ در ضمن هر دو نرم افزار توی لیست trusted هستن.
ممنون

somesara
11-02-2013, 01:13
با سلام من 3 ساله دارم از کاسپر استفاده میکنم ولی چندی پیش که ویندوز عوض کردم با نصب کردن کاسپر با ارور

windows cannot access the specified device,path,or file.you may not have the approprite permissions access the item
روبرو میشم .اگه انتی ویروس رو exit کنم برنامه ها کار میکنه!کلافه شدم ممنون میشم راهنمایی کنید

kases
11-02-2013, 01:43
سلام دوستان...از KIS 2013 استفاده میکنم...جدیدا توی یاهو مسنجر نمیتونم voice & video call استفاده کنم و دلیلشم کسپره! چون وقتی غیرفعالش میکنم همه چی درست میشه...انگار یه جوری سورس vc & video رو بلاک کرده. بعلاوه اینکه توی نرم افزار webfreer نمیزاره کلا هیچ سایتی رو باز کنم...در کل خیلی اعصاب خورد کن شده...با نسخه ی قبلیش هم کلی مشکل داشتم...همه ی نرم افزارا و فایل های نصبی رو بلاک میکرد...اصلا خیلی کاربر رو محدود میکنه...قبول دارم که نرم افزار خیلی قوی هست ولی این محدودیاتاش باعث میشه آدم ازش نا امید بشه!
حالا به نظرتون چجوری باید این مشکل یاهو و webfreer رو رفع کنم؟ در ضمن هر دو نرم افزار توی لیست trusted هستن.
ممنون

سلام

به این مسیر برید

setting>application control>application
در لیست برنامه ها بر روی یاهو مسنجر دابل کلیک کنید طبق تصویردر سربرگExclusions تیک گزینه do not scan traffic رو بزارید و یاهو مسنجر رو یه بار از کنار ساعت exit کنید و دوباره اجراش کنید.
همین مراحل برای برنامه webfreer انجام بدید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
11-02-2013, 01:58
با سلام من 3 ساله دارم از کاسپر استفاده میکنم ولی چندی پیش که ویندوز عوض کردم با نصب کردن کاسپر با ارور

windows cannot access the specified device,path,or file.you may not have the approprite permissions access the item
روبرو میشم .اگه انتی ویروس رو exit کنم برنامه ها کار میکنه!کلافه شدم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

ممکنه برنامه های شما در بخش اپلیکیشن کنترل محدود شده باشن

وارد تنظیمات کسپر شوید وبه این مسیر برید

setting>application control>application

برنامه هایی که در گروهای High ,Low Restricted هستند بر روی انها کلیک راست کنید و به گروه trusted منتقل کنید
البته برنامه هایی که اطمینان دارید سالم هستن به این گروه منتقل کنید.

Ashkan209
11-02-2013, 09:05
دوستان سلام
KIS 2013 روی WIN8 نصب کردم و دوره 30 روزه تریال تموم شده ، وقتی با resetter دوره رو reset می کنم ، ریست میشه و نشون میده که 30 روز مانده ، اما چون کامپیوترم به اینترنت وصله و آپدیت میشه ، بعد از چند دقیقه یا چند ساعت KIS غیرفعال میشه و پیغام میده که 30 روز سپری شده {یعنی تشخیص میده که دوره 30 روزه جدید مجاز نیست} در صورتیکه توی kis2011 دوسال استفاده می کردو و هر بار 30 روز رو ریست می کردم و همچن مشکلی وجود نداشت
دوستان راه حلی برای این مشکل دارند ؟
ممنون

alaydyn
11-02-2013, 10:37
برای ویدئو کال یاهو متوجه شدم کاسپر مشکل ایجاد میکنه و ان را غیر فعال میکنه برای همین تو قسمت monitor port for special application تیک ان را برداشتم درست شد و به خوبی کار میکنه حال می خواستم ببینم مشکلی از نظر امنیت ایجاد نمیشه راه اصولی تر برای رفع این مشکل چیه کسی میدونه ؟

Shahroozs2
11-02-2013, 10:51
دوستان سلام
KIS 2013 روی WIN8 نصب کردم و دوره 30 روزه تریال تموم شده ، وقتی با resetter دوره رو reset می کنم ، ریست میشه و نشون میده که 30 روز مانده ، اما چون کامپیوترم به اینترنت وصله و آپدیت میشه ، بعد از چند دقیقه یا چند ساعت KIS غیرفعال میشه و پیغام میده که 30 روز سپری شده {یعنی تشخیص میده که دوره 30 روزه جدید مجاز نیست} در صورتیکه توی kis2011 دوسال استفاده می کردو و هر بار 30 روز رو ریست می کردم و همچن مشکلی وجود نداشت
دوستان راه حلی برای این مشکل دارند ؟
ممنون
شما چرا از تریال ریست استفاده میکنید"؟
تو تاپیک کرک و سریال کسپرسکی دوستان کی های زیادی گذاشتن و جدیدا کسپر بلاک نمیکنه.من خودم خیلی وقته دارم از کی استفاده میکنم و هنوز بلاک هم نشده.

afshin b
11-02-2013, 14:11
سلام
من رو ویندوز 7 64 بیت KIS 2013 دارم. تو استارآپ نمیزارم باز بشه. از دیروز تاحالا که میخوام بازش کنم نمیشه! اون پنجره کوچیک که برای اجرا میاد، باز میشه و بعد میره. هیچ اتفاقی نمی افته. چکارش کنم؟

sin2x=2sinxcosx
11-02-2013, 17:50
آقا من همیشه دو تا مشکل با kasper داشتم.
یک اینکه اجازه نمیده چیز پی ان وصل شم و 2 اینکه سرعت دانلودمو کم میکنه .
این دو تا رو میشه حل کرد ؟

kases
11-02-2013, 19:34
برای ویدئو کال یاهو متوجه شدم کاسپر مشکل ایجاد میکنه و ان را غیر فعال میکنه برای همین تو قسمت monitor port for special application تیک ان را برداشتم درست شد و به خوبی کار میکنه حال می خواستم ببینم مشکلی از نظر امنیت ایجاد نمیشه راه اصولی تر برای رفع این مشکل چیه کسی میدونه ؟

سلام

تنها راه اصولی اینه که شرکت کسپر این باگ برطرف کنه برداشتن اون تیک فقط باعث میشه پورتهای مورد استفاده این برنامه کنترل نشه در اصل با غیر فعال کردن این گزینه داریم صورت مساله رو پاک میکنیم

سلام
من رو ویندوز 7 64 بیت KIS 2013 دارم. تو استارآپ نمیزارم باز بشه. از دیروز تاحالا که میخوام بازش کنم نمیشه! اون پنجره کوچیک که برای اجرا میاد، باز میشه و بعد میره. هیچ اتفاقی نمی افته. چکارش کنم؟

سلام

یه بار کسپر پاک کنید و دوباره نصب کنید اگر مشکل پا برجا بود اعلام کنید

kases
11-02-2013, 19:56
آقا من همیشه دو تا مشکل با kasper داشتم.
یک اینکه اجازه نمیده چیز پی ان وصل شم و 2 اینکه سرعت دانلودمو کم میکنه .
این دو تا رو میشه حل کرد ؟

سلام

شما از برنامه خاصی برای وصل شدن چیز پی ان استفاده میکنید؟
از چه پروتکلی استفاده میکنید؟

در مورد سرعت دانلود تا حالا ندیدم کسپر سرعت دانلود کم کنه نسخه دقیق کسپر شما چیه ؟ برروی ایکون کسپر کنار ساعت کلیک راست کنید و گزینه about بزنید اونجا نسخه دقیق کسپر رومیتونید ببینید

sin2x=2sinxcosx
11-02-2013, 21:13
سلام

شما از برنامه خاصی برای وصل شدن چیز پی ان استفاده میکنید؟

در مورد سرعت دانلود تا حالا ندیدم کسپر سرعت دانلود کم کنه نسخه دقیق کسپر شما چیه ؟ برروی ایکون کسپر کنار ساعت کلیک راست کنید و گزینه about بزنید اونجا نسخه دقیق کسپر رومیتونید ببینید

نه از همون قسمت ایجاد کانکشن های ویندوز وصل میشم . PPTP و CHAP
بعضا هم با proxifier وصل میشم، هیچ کدومو نمیتونم
نسخه هم اینو نصب کرده بودم:
Kaspersky PURE 2 v12.0.1.288
پاکیدم Microsoft Security Essentials رو نصب کردم . الان می خواستم IS 2013 کسپر رو نصب کنم. گفتم اگه این مشکلو میشه حل کرد دانلود کنم.

kases
12-02-2013, 00:22
نه از همون قسمت ایجاد کانکشن های ویندوز وصل میشم . PPTP و CHAP
بعضا هم با proxifier وصل میشم، هیچ کدومو نمیتونم
نسخه هم اینو نصب کرده بودم:
Kaspersky PURE 2 v12.0.1.288
پاکیدم Microsoft Security Essentials رو نصب کردم . الان می خواستم IS 2013 کسپر رو نصب کنم. گفتم اگه این مشکلو میشه حل کرد دانلود کنم.

نمیشه گفت با نصب نسخه 2013 مشکل شما برطرف میشه یا نه
اما من از کسپر اینترنت سکیوریتی 2013 استفاده میکنم مشکلی با پر و کسی فا یر و دیگر هیتلر شکن ها ندارم.حتی با کانکشن ویندوز هم تست کردم مشکلی نداشت.
بهتره از اخرین نسخه استفاده کنید اگر با نصب نسخه 2013 مشکل برطرف نشد اونوقت یه فکری به حالش میکنیم:n02:

Amir Hossein
12-02-2013, 02:19
سلام بچه ها
یه مشکلی با اکتیو برام پیش اومده
اعتبار کلید قبلی ای که دادم تموم شد
کلید رو پاکیدم
الان جای وارد کردن کلید جدید نیست...!
حتی اون گذینه هم نیست که به صورت موقت 30 روزه فعال بشه
محافظت هم از کار افتاده
الان بودن سیکورینی اومدم نت
دوستان یه یاری ای برسونن
kaspersky pure 2.0

اگه یه کد برسونین که خیـــلی عالی میشه :31:

kases
12-02-2013, 06:04
سلام بچه ها
یه مشکلی با اکتیو برام پیش اومده
اعتبار کلید قبلی ای که دادم تموم شد
کلید رو پاکیدم
الان جای وارد کردن کلید جدید نیست...!
حتی اون گذینه هم نیست که به صورت موقت 30 روزه فعال بشه
محافظت هم از کار افتاده
الان بودن سیکورینی اومدم نت
دوستان یه یاری ای برسونن
kaspersky pure 2.0

اگه یه کد برسونین که خیـــلی عالی میشه :31:

سلام

اتصال سیستم رو به نت قطع کنید
در بخش سریال این کد وارد کنید

22222-22222-22222-2222u

و یا این کد

aaaaa-aaaaa-aaaaa-aaaa3

بر روی next کلیک کنید تا پنجره browse برای شما باز شود

کلید هم تاپیک کرک و سریال درخواست بدید.

aria2001
14-02-2013, 04:50
سلام
تاپیک خیلی شلوغ شده. یک سوال مهم داشتم.
من از نسخه 2012 فارسی استفاده میکنم. 2013 نصب کردم.اما گزینه ذخیره آپدیت ها برداشته شده.
برنامه UpdateUtility-Gui را هم دانلود کردم در قسمت settings منو download رفتم سمت راست منو folders for uptade گزینه select folders رو انتخاب کردم و در قسمت هایی که فعال شد مسیر پوشه
آپدیت رو انتخاب کردم و اوکی کردم.حالا در منوی اصلی برنامه قسمت بالا سمت راست applications رفتم و در پنجره جدید گزینه home products را انتخاب و از سمت راست منو kasper internet security 2013 را تیک زدم و اوکی کردم
حالا در منو اصلی گزینه استارت را زدم و شروع به دانلود کرد. سوال اینجاست که با این کار انتی ویروس آپدیت میشه یا فقط آپدیت رو ذخیره میکنه؟
آیا بعد هربار تعویض ویندوز از نو اپدیت میکنه یا ادامه اون آپ میشه؟
ممنون میشم دوستان دقیق جواب بدن
با تشکر از همه شما عزیزان

hamidreza2010
14-02-2013, 14:37
سلام
تاپیک خیلی شلوغ شده. یک سوال مهم داشتم.
من از نسخه 2012 فارسی استفاده میکنم. 2013 نصب کردم.اما گزینه ذخیره آپدیت ها برداشته شده.
برنامه UpdateUtility-Gui را هم دانلود کردم در قسمت settings منو download رفتم سمت راست منو folders for uptade گزینه select folders رو انتخاب کردم و در قسمت هایی که فعال شد مسیر پوشه
آپدیت رو انتخاب کردم و اوکی کردم.حالا در منوی اصلی برنامه قسمت بالا سمت راست applications رفتم و در پنجره جدید گزینه home products را انتخاب و از سمت راست منو kasper internet security 2013 را تیک زدم و اوکی کردم
حالا در منو اصلی گزینه استارت را زدم و شروع به دانلود کرد. سوال اینجاست که با این کار انتی ویروس آپدیت میشه یا فقط آپدیت رو ذخیره میکنه؟
آیا بعد هربار تعویض ویندوز از نو اپدیت میکنه یا ادامه اون آپ میشه؟
ممنون میشم دوستان دقیق جواب بدن
با تشکر از همه شما عزیزان

سلام
شما لینک زیر رو یه نگاه بنداز جواب همه سئوالاتت رو میگیری:

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
16-02-2013, 08:15
kaspersky internet security 2013 یکپارچه شدهبا اخرین پچ (e)

163m

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kaspersky antivirus 2013 یکپارچه شده با اخرین پچ (e)

153m

mo.mo
18-02-2013, 01:01
سلام دوستان
من دیروز کسپراسکای pure نصب کردم. بعد از آپدیت متوجه شدم که بازهم به اینترنت وصل میشه و هی داره دانلود میکنه.
تا جایی که کلی از حجمم و استفاده کرد.
میخواستم بدونم راهی هست که بشه متوقفش کرد؟

kases
18-02-2013, 09:33
سلام دوستان
من دیروز کسپراسکای pure نصب کردم. بعد از آپدیت متوجه شدم که بازهم به اینترنت وصل میشه و هی داره دانلود میکنه.
تا جایی که کلی از حجمم و استفاده کرد.
میخواستم بدونم راهی هست که بشه متوقفش کرد؟

سلام

این که طبیعه به اینترنت وصل میشه و تقریبا هر ساعت بروز میشه وبا سرورش در ارتباطه
چه مقدار از حجم شما بعد ازاولین اپدیت استفاده کرده؟

mo.mo
18-02-2013, 11:03
سلام

این که طبیعه به اینترنت وصل میشه و تقریبا هر ساعت بروز میشه وبا سرورش در ارتباطه
چه مقدار از حجم شما بعد ازاولین اپدیت استفاده کرده؟

نه دوست عزیز.
من آپدیتش و از حالت اتوماتیک به دستی تغییر دادم. این چیزایی که دانلود میکنه ربطی به آپدیت نداره.
تو 6 ساعت حدود 120MGB دانلود کرده!

منصور قلی
19-02-2013, 14:40
با سلام به دوستان و اساتید.من تمام برنامه هام در کسپر تعریف شده.ولی با این حال هر بار که میخوام برنامه هامو اجرا کنم بررسیش میکنه و همین باعث تاخیر در اجراشون میشه.میخواستم بدونم راهی داره که هر بار چکشون نکنه؟
با تشکر فراوان

kases
21-02-2013, 06:35
نه دوست عزیز.
من آپدیتش و از حالت اتوماتیک به دستی تغییر دادم. این چیزایی که دانلود میکنه ربطی به آپدیت نداره.
تو 6 ساعت حدود 120MGB دانلود کرده!

اگر واقعا کسپر این حجم دریافت کرده غیر طبیعه
شاید هم کسپر دریافت نکرده:n06:

کنترل ترافیک (Network Monitor) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام به دوستان و اساتید.من تمام برنامه هام در کسپر تعریف شده.ولی با این حال هر بار که میخوام برنامه هامو اجرا کنم بررسیش میکنه و همین باعث تاخیر در اجراشون میشه.میخواستم بدونم راهی داره که هر بار چکشون نکنه؟

با تشکر فراوان
سلام
تنظیمات به حالت پیشفرض برگردونید و سیستم فول اسکن کنید .

G.D.ragon.Ir
23-02-2013, 07:02
دوستانی که مرورگر کروم دارند,ممنون میشم بخش Extensions تنظمیاتشون رو با مال من مقایسه کنند (نرم افزار بهینه سازیم یک گزینه واسه افزایش سرعت کروم داد و منم تائید کردم :n03: اونم زد تمامشون رو غیر فعال کرد) حالا تیک ها رو خودم بصورت دستی زدم و نمیدونم باید تیک های دیگه هم زد یا نه. ممنون میشم اگر تیک هایی که زدم رو با مال خودتون مقایسه کنید

kases
23-02-2013, 08:12
دوستانی که مرورگر کروم دارند,ممنون میشم بخش Extensions تنظمیاتشون رو با مال من مقایسه کنند (نرم افزار بهینه سازیم یک گزینه واسه افزایش سرعت کروم داد و منم تائید کردم :n03: اونم زد تمامشون رو غیر فعال کرد) حالا تیک ها رو خودم بصورت دستی زدم و نمیدونم باید تیک های دیگه هم زد یا نه. ممنون میشم اگر تیک هایی که زدم رو با مال خودتون مقایسه کنید

سلام

عکسی از تنظیمات کروم من

javady
23-02-2013, 14:03
با سلام به دوستان

من یه مشکلی دارم با کاسپر یکی از دوستام برای آنتی ویروس کسپرسکی من پسورد گذاشته که به هیچ کجاش دسترسی ندارم

به منم نمیگه لطفا راهی هست که بتونم به پسورد کسپر دسترسی پیدا کنم و پاکش کنم؟؟؟

لطفا راهنمایی بفرمایید - ممنونم

kases
23-02-2013, 14:07
با سلام به دوستان

من یه مشکلی دارم با کاسپر یکی از دوستام برای آنتی ویروس کسپرسکی من پسورد گذاشته که به هیچ کجاش دسترسی ندارم

به منم نمیگه لطفا راهی هست که بتونم به پسورد کسپر دسترسی پیدا کنم و پاکش کنم؟؟؟

لطفا راهنمایی بفرمایید - ممنونم

نحوه برداشتن پسورد تنظیمات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javady
24-02-2013, 10:22
نحوه برداشتن پسورد تنظیمات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز این راهنمایی رو انجام دادم اما متاسفانه باز هم تنظیمات کسپرسکای بسته است

راه حل دیگه ای هم داره؟؟

.

havzhini
24-02-2013, 12:36
من با ویپی ان بر به مشکل خوردم با کاسپر
ویپی ان کانکت میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه نمیدونم مشکل از چیه
کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست؟

kases
24-02-2013, 16:11
دوست عزیز این راهنمایی رو انجام دادم اما متاسفانه باز هم تنظیمات کسپرسکای بسته است

راه حل دیگه ای هم داره؟؟

.
سلام
دوست عزیز این روش بر روی کسپرسکی 2012 و 2013 در ویندوزهای 8و7 در نسخه های 32 و 64 بیت تست شده و به خوبی کار میکنه

مطمنن در یکی از مراحل اشتباهی رخ داده دوباره پست ببنید عکس اضاف کردم

پ ن :این تغییرات باید در محیط safemode اعمال بشه

من با ویپی ان بر به مشکل خوردم با کاسپر
ویپی ان کانکت میشه ولی هیچ سایتی باز نمیشه نمیدونم مشکل از چیه
کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست؟

سلام

ایا از نرم افزار خاصی برای وصل شدن استفاده می کنید؟

havzhini
24-02-2013, 17:16
سلام

ایا از نرم افزار خاصی برای وصل شدن استفاده می کنید؟

بانرم افزار مشکلی نداره مشکل با کانکشن v/p/n هست
قبلا اصلا کانکت نمیشد و ارور میداد ولی توی تنطیمات کاسپر تنطیم کانکشن v/p/n رو حالت local گذاشتم و حالا وصل میشه ولی هیچ ارتباطی نیست و سایتی باز نمیشه
با تمام پروتوکلهای هم مشکل داره الان یه pptp دارم

kases
25-02-2013, 01:35
بانرم افزار مشکلی نداره مشکل با کانکشن v/p/n هست
قبلا اصلا کانکت نمیشد و ارور میداد ولی توی تنطیمات کاسپر تنطیم کانکشن v/p/n رو حالت local گذاشتم و حالا وصل میشه ولی هیچ ارتباطی نیست و سایتی باز نمیشه
با تمام پروتوکلهای هم مشکل داره الان یه pptp دارم

این پست ببنید

gharibe63
25-02-2013, 11:55
سلام
من از kis 2012 فارسی استفاده میکنم
و خیلی راضیم
میخواستم بدونم احتیاجی هست به ۲۰۱۳ آپدیت کنم؟
و سوال بعدی اینکه نسخه ۲۰۱۳ فارسی داره یا نه؟

havzhini
25-02-2013, 12:00
این پست ببنید

فایده نداشت
هنوز همون مشکل هست

mohammad6947
25-02-2013, 15:59
با سلام خدمت دوستان
سایت پرشین آنتی ویروس کلید های فعال ساز محصولات شرکت کسپرسکی برای ورژن های 2010 و 2011 و 2012 و 2013 و همچنین فایل های به روز رسانی آفلاین ورژن 2013 رو به صورت رایگن منتشر میکنه
همچنین میتونید راهنمای فارسی و کامل کسپرسکی و همچنین آنتی ویروس های موبایل شرکت kaspersky رو دانلود کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhasan.king
25-02-2013, 22:56
فقط دوبار میشه کسپرسکی رو اکتیو کرد من دو بار شده که اکتیوش کردم ولی ویندوزم دوچار مشکل شده و باید ویندوزم عوض شه راهی داره لایسنسم بلاک نشه؟:n28:

paradisepersian
26-02-2013, 14:58
دوستان نسخه Kaspersky Pure 3.0 هم سرانجام امد
میتونید از سایت CNET دریافت کنید
اینم لینک دانلود

Master Root
26-02-2013, 15:29
لایسنس بلاک میشه چون اعتبار خود را از دست میدهد و وقتی ویروس جدید از جانب kasper کشف میشود ان کلیدی که تولید میشه قبلی هم بلاک میکنه.

amirhasan.king
26-02-2013, 17:02
یعنی باید دنبال یه انتی دیگه باشم؟؟؟؟؟؟

abbas-t
27-02-2013, 11:14
سلام دوستان

از ورژن 2013 استفاده میکنم مشکلم اینه که بروزرسانی با اینکه تا صد در صد انجام میشه پیام میده که انتی ویروس بروز نیست در حالیکه گزارشات انتی ویروس حاکی از اینه که ابدیت کامل انجام شده ،پس چرا پیام میده بروز رسانی کنید؟

kases
27-02-2013, 13:54
سلام دوستان

از ورژن 2013 استفاده میکنم مشکلم اینه که بروزرسانی با اینکه تا صد در صد انجام میشه پیام میده که انتی ویروس بروز نیست در حالیکه گزارشات انتی ویروس حاکی از اینه که ابدیت کامل انجام شده ،پس چرا پیام میده بروز رسانی کنید؟

تاریخ ,ساعت و زون تایم سیستم رو تنظیم کنید و دوباره اپدیت کنید

amirhasan.king
27-02-2013, 17:36
راهی داره بشه کی فایل لایسنس رو دریافت کرد؟
مثلا اویرا هنگم اکتیو کردنش یه فایل داره که با داشتن اون میشه بدون محدودیت نصبش کرد و حذفش کرد

aramus
28-02-2013, 01:59
سلام دوستان
من از اینترنت سکیوریتی 2013 استفاده میکنم
افزونه های کسپر از روی گوگل کروم پاک شده چندین بار هم پاک کردم و از اول نصب کردم ولی بر نگشتن
چیکار کنم برگردن ؟

kases
28-02-2013, 02:42
سلام دوستان
من از اینترنت سکیوریتی 2013 استفاده میکنم
افزونه های کسپر از روی گوگل کروم پاک شده چندین بار هم پاک کردم و از اول نصب کردم ولی بر نگشتن
چیکار کنم برگردن ؟

سلام

برای باز گرداندن افزونه های پاک شده کروم در مرحله اول مرورگر ببندید و به این مسیر برید

x:\Users\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

و در این پوشه فایل Preferences پاک کنید و کروم رو دوباره اجرا کنید.

polestar98g
01-03-2013, 21:57
سلام دوستان عزیز، خسته نباشید
یکی از رفقا میخواد اسکین (پوسته ی) پیور 2009 رو روی پیور جدید یعنی همین 2013 نصب کنه؛
این پوسته رو از کجا میشه گیر آورد؟
یه کم توی اینترنت گشتم چیزی دستگیرم نشد
ممنون بابت راهنمایی تون.:n12:

amin_v30
04-03-2013, 09:26
دوستان من تازه اخرین ورژن انتی ویروس کسپر رو نصب کردم،کامل هم آپدیت شد ( نزدیک 108 مگ ) ولی باز میزنه تو صفحه home برنامه که خیلی وقته آپدیت نشده انتی ویروس!! (have not updated for a long time )
ولی تو خود قسمت آپدیت که میرم میزنه اخرین اپدیت مثلا در 4 دقیقه پیش انجام شده و زیرشم ورژن دیتابیسش رو زده،مشکل از کجاست؟
تاریخ و ساعت سیستمم هم درست و دقیق هست

kases
04-03-2013, 12:00
دوستان من تازه اخرین ورژن انتی ویروس کسپر رو نصب کردم،کامل هم آپدیت شد ( نزدیک 108 مگ ) ولی باز میزنه تو صفحه home برنامه که خیلی وقته آپدیت نشده انتی ویروس!! (have not updated for a long time )
ولی تو خود قسمت آپدیت که میرم میزنه اخرین اپدیت مثلا در 4 دقیقه پیش انجام شده و زیرشم ورژن دیتابیسش رو زده،مشکل از کجاست؟
تاریخ و ساعت سیستمم هم درست و دقیق هست

سلام

به این مسیر برید تیک پرو ک سی رو بردارید

Settings > Update > Update source > Prox y server > pro xy server

اگر از ویندوز 7 استفاده میکنید حتما سرویس پک 1 نصب کنید

پوشه های temp خالی کنید میتونید از برنامه ccleaner کمک بگیرید

و دوباره اپدیت کنید
این مراحل انجام بدید ببینند مشکل برطرف میشه

kases
04-03-2013, 12:16
سلام دوستان عزیز، خسته نباشید
یکی از رفقا میخواد اسکین (پوسته ی) پیور 2009 رو روی پیور جدید یعنی همین 2013 نصب کنه؛
این پوسته رو از کجا میشه گیر آورد؟
یه کم توی اینترنت گشتم چیزی دستگیرم نشد
ممنون بابت راهنمایی تون.:n12:

سلام همچین پوسته ای فکر نکنم پیدا بشه شایدم بعدا بسازن:n06:

vahid fer
05-03-2013, 18:24
با سلام من از نسخه جدید کسپر اند پوینت ادوانسد 2013استفاده میکنم اگه میشه سایتی رو بهم معرفی کنید که کلید این نسخه رو پیدا کنم

alipencia
07-03-2013, 12:47
سلام دوستان..من kis 2013 رو نصب کردم...همونطور که میدونید تو این ورزن قابلیت ذخیره اپدیت ها حذف شده..من الان برنامه kasper updater رو دارم..کاسپر هم اپدیت افلاین کردم...الان ی سوال دارم..اگر بخوام از برنامه kasper updater استفاده کنم فایل های اپدیت رو از اول دانلود میکنه؟ یا فقط از همون اپدیت که دارم به بعدش رو دانلود میکنه؟؟

abbas-t
08-03-2013, 18:31
سلام دوستان
برای دانلود بعضی برنامه ها که سایتشون ف ی ل ت ر ه از سایفون 3 استفاده میکنم تا چند روز پیش کسپر مزاحمتی
برای ارتباط این برنامه با نت نداشت اما حالا باید کسپرو غیر فعال کنم تا ارتباط برقرار بشه ،تنظیمات کسپرو به حالت پیشفرض دراوردم اما فرقی نکرد ،در ضمن امیدوارم برخلاف قوانین پست نداده باشم

ahriman323
09-03-2013, 12:49
سلام
من پیور 2 نصب بود روی سیستمم پاک کردم 3 را نصب کنم نصب نمیشه و این ارور را میده چیکار کنم؟
ورژن2 هم دیگه نصب نمیشه حتی اینترنت سکیوریتی کسپر اسکای هم نصب نمیشه!

Hidden-Hunter
10-03-2013, 10:57
سلام
چند روزی هست خبری از یک باگ در فایروال کسپرسکی که این باگ فایروال مربوط به پکت پروتکل IPV6 میشه ، که در سایت های ایرانی و خارجی این خبر پیچیده و یکم هم سو استفاده از این خبر ، بگذریم ، دیروز در فروم کسپرسکی سوال کردم که این باگ رفع شده که ، مدیرش در پیغام خصوصی لینک این خبر را دادن ؟:

و دیروز هم از وحید ، vtn54 عزیز هم در مورد این باگ سوال کردم که خطری کاربر رو احاطه می کنه یا نه ؟ در پاسخ گفتن که :
که وجود این باگ در سطح پایینی وجود داره و در سطح وب از IPV6 کم استفاده میشه و اینترنت ایران هم به کلی از IPV6 پشتیبانی نمی کند و بیشتر برای شبکه های محلی کاربرد دارد.و فعلا شرکت قرار هست به زودی یک Patch برای رفع این باگ منتشر بکند.

کاربرایی که کسپرسکی دارند ، براشون با وجود این باگ ، مشکلی برایشان پیش نمی اید||| چون ایران از IPV4 پشتیبانی میکنه و همچنان منتظر وصله امنیتی از طرف شرکت هستیم.

موفق باشید.

ahriman323
11-03-2013, 01:29
یکی کمک کنه من سیستمم آنتی ویروس نداره به فنا میرما....

manuch
11-03-2013, 01:43
سلام
چند روزی هست خبری از یک باگ در فایروال کسپرسکی که این باگ فایروال مربوط به پکت پروتکل IPV6 میشه ، که در سایت های ایرانی و خارجی این خبر پیچیده و یکم هم سو استفاده از این خبر ، بگذریم ، دیروز در فروم کسپرسکی سوال کردم که این باگ رفع شده که ، مدیرش در پیغام خصوصی لینک این خبر را دادن ؟:

و دیروز هم از وحید ، vtn54 عزیز هم در مورد این باگ سوال کردم که خطری کاربر رو احاطه می کنه یا نه ؟ در پاسخ گفتن که :
که وجود این باگ در سطح پایینی وجود داره و در سطح وب از IPV6 کم استفاده میشه و اینترنت ایران هم به کلی از IPV6 پشتیبانی نمی کند و بیشتر برای شبکه های محلی کاربرد دارد.و فعلا شرکت قرار هست به زودی یک Patch برای رفع این باگ منتشر بکند.

کاربرایی که کسپرسکی دارند ، براشون با وجود این باگ ، مشکلی برایشان پیش نمی اید||| چون ایران از IPV4 پشتیبانی میکنه و همچنان منتظر وصله امنیتی از طرف شرکت هستیم.

موفق باشید.

سلام. مرسی واقعا ولی این پچ چطور باید به دست ما میرسه؟ از طریق دانلود از سایت یا همان آپدیت های روزانه؟

aylar6888
11-03-2013, 02:45
سلام. مرسی واقعا ولی این پچ چطور باید به دست ما میرسه؟ از طریق دانلود از سایت یا همان آپدیت های روزانه؟
سلام :
اگه پچ منتشر بشه با همون آپدیت آنلاین براتون نصب میشه....

Hidden-Hunter
11-03-2013, 07:58

سلام

از نظر امنیتی که برای شما ، با وجود این باگ ، مشکلی پیش نخواهد امد.

این پچ هم در اپدیت به دست شما میرسه.و هات فیکس ان ارائه شده تا در زمان خاصی برای اپدیت عمومی قرار بگیرد.

MILAD2799
11-03-2013, 08:26
درود
دوستان من امروز kasper pure 3 نصب کردم و پاکش کردم ولی نصفه نیمه پاک شده و گیر کرد رفتم تو سایتش و کاسپر ریمور رو دانلود کردم و رو حالت safe اجراش کردم ولی کاسپر پیور 3 رو نمیشناخت و نتونستم پاکش کنم و الان که میخوام هر کاسپری نصب کنم میگه اول قبلی رو پاک کن ولی من پاکش کردم ...
لطفا کنم کنید .... سیستم رو هواست راهنمایی کنید چطوری پاکش کنم؟

Hidden-Hunter
11-03-2013, 17:18
کم کم باید منتظر نسخه بتا 2014 کسپرسکی باشیم

alipencia
12-03-2013, 11:43
عزیزان لطفا راهنمایی کنید:

سلام دوستان..من kis 2013 رو نصب کردم...همونطور که میدونید تو این ورزن قابلیت ذخیره اپدیت ها حذف شده..من الان برنامه kasper updater رو دارم..کاسپر هم اپدیت افلاین کردم...الان ی سوال دارم..اگر بخوام از برنامه kasper updater استفاده کنم فایل های اپدیت رو از اول دانلود میکنه؟ یا فقط از همون اپدیت که دارم به بعدش رو دانلود میکنه؟؟

mohammad6947
12-03-2013, 15:20

کلید های رایگان و بلاکه نشده Kaspersky 2011 ,2012,2013
به روز شده در : 21-اسفند -91

Hidden-Hunter
12-03-2013, 15:49
با سلام

همان طور که گفته بودم ، باید منتظر نسخه بتا 2014 باشیم که امروز ، بتا 2014برای تست کاربران یا بتا تسترها عرضه شده است، توصیه میشه که کاربران معمولی استفاده نکنند ، چون باگ هایی دارد ولی کسانی که مشتاق تست هستند به لینک زیر برودند :

فقط حجم نسخه 2014 خیلی زیاده شده ، نزدیک به 250 مگ هست

ahriman323
12-03-2013, 18:04
کسی اطلاعی نداره؟!
4روزه سیستمم انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی نداره!

سلام
من پیور 2 نصب بود روی سیستمم پاک کردم 3 را نصب کنم نصب نمیشه و این ارور را میده چیکار کنم؟
ورژن2 هم دیگه نصب نمیشه حتی اینترنت سکیوریتی کسپر اسکای هم نصب نمیشه!

mohammad6947
12-03-2013, 22:05
کسی اطلاعی نداره؟!
4روزه سیستمم انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی نداره!
دوست عزیز
برنامه هایی که حذف کرده اید
به طور کامل حذف نشده اند
برنامه Kaspersky Removal Tool رو دانلود کنید و با این برنامه اقدام به حذف کردن کنید تا مشکل نصب مجدد نداشته باشید!!!
صفحه دانلود و آموزش حذف:

mohamad021
12-03-2013, 22:46
کسی کد فعال سازی KIS2013رو داره به من بده 16 روز دیگ غیر فعال میشه

Shahroozs2
13-03-2013, 09:44
کسی کد فعال سازی KIS2013رو داره به من بده 16 روز دیگ غیر فعال میشه

شما از ادرس زیر میتونید بگیرید:

afshin b
14-03-2013, 18:23
سلام
من کیس 2013 دارم
این ارور رو میده

سند هم میزنم یکم کالکتینگ میده و چیزی ارسال نمیکنه و دوباره همین پیغام میاد. چیکارش کنم؟

achaemenian
14-03-2013, 22:33
سلام trial reseter kaspersky2012 رو از کدوم پست / سایت بگیرم که مطمئن باشه!؟؟

hamid_Y2K
16-03-2013, 07:12
برنامه کسپر آپدیتر پوشه تمپش بدر میخوره آیا؟ 650 مگ حجم گرفته بدرد نمیخوره پاکش کنم؟
اگه پاک کنم از اول که دانلود نمیکنه؟

polestar98g
16-03-2013, 18:07
برنامه کسپر آپدیتر پوشه تمپش بدر میخوره آیا؟ 650 مگ حجم گرفته بدرد نمیخوره پاکش کنم؟
اگه پاک کنم از اول که دانلود نمیکنه؟
سلام. پوشه Temp به درد نمیخوره . توی برنامه این تیک رو بزن خودش اتوماتیک پاکش کنه:

mehdi speed 700
17-03-2013, 01:21
سلام من تازگی ها آنتی ویروسم 50 الی 7 درصد cpu رو میگیره بعضی وقتا هم کل رم رو خورد خورد میگیره بعدش کل این ماجرا تموم میشه چیکار کنم اصلا اینطوری نشه.یه 1 ساعتی این اتفاق بعد از هر بار روشن شدن می افته.خیلی رسعت سیستم رو کم میکنه

polestar98g
17-03-2013, 07:56
سلام من تازگی ها آنتی ویروسم 50 الی 7 درصد cpu رو میگیره بعضی وقتا هم کل رم رو خورد خورد میگیره بعدش کل این ماجرا تموم میشه چیکار کنم اصلا اینطوری نشه.یه 1 ساعتی این اتفاق بعد از هر بار روشن شدن می افته.خیلی رسعت سیستم رو کم میکنه
سلام. به قول معروف باید بسازی و بسوزی:sq_24:

mehdi speed 700
17-03-2013, 16:39
یعنی هیچ راهی نداره آخه از توی تسک منیجیر هم نمیشه بستش:n03:

polestar98g
17-03-2013, 20:38

تسک منیجر؟! از توی تسک منیجر میخوای چی رو ببندیش؟! آنتی ویروس رو؟ یا چی؟

یه بار سیستمت رو فول اسکن کن انشالله حل میشه.

manuch
17-03-2013, 23:16

آنتی ویروسی که تسک منیجر خاموشش کنه نه واسه لای جرز و نه در کوزه، خوب نیست! یعنی اصلا آنتی ویروس نیست!
شما باید مشخصات سیستم و آنتی ویروس رو بدی.
مثلا اگر pure kaspersky نصب کرده باشی، همین که تا اینجا اومدی و کامنت دادی، خودش خیلیه!

mehdi speed 700
17-03-2013, 23:26
KASPERSKY internet security 2013

manuch
17-03-2013, 23:44
KASPERSKY internet security 2013

برنامه خوبیه. سعی کنید از تنظیمات پیش فرض استفاده کنید و برنامه رو مجبور نکنید مدام این و اون ور رو اسکن کنه. یک بار کل کامپیوتر رو اسکن کرد، دیگه لازم نیس مدام اسکن کنه. آنتی بنر رو هم می تونید خاموش کنید.
و راه های دیگه.

urcu
19-03-2013, 12:11
با سلام.

نسخه بتای انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی 2014 هم منتشر شده.

لینک دانلود مستقیم از سایت کسپرسکی :

اینترنت سکیوریتی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتی ویروس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به اینکه نسخه های انتشار یافته بتا هست همواره مشکلاتی رو خواهند داشت.
عزیزانی که قصد دارن باگ های پیدا شده توسط خودشون رو گزارش بدن میتونن از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام کنن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
19-03-2013, 22:45
kaspersky internet security 2014

id4idme
19-03-2013, 23:53
بچه ها من یه مشکلی دارم با کسپر اسکایم.وقتی می خوام لپتاپم رو وصل کنم به pc م از طریق مودمم،حتما باید آنتی ویروسم رو غیر فعال کنم تا به صورت home group بتونم mach بشم.
گزینه ای هست توی تنظیمات کسپر اسکای که بتونم هم آنتی ویروسم رو فعال نگه دارم و هم بتونم به صورت homegroup با لپتاپم شبکه بشم؟؟

xman681
20-03-2013, 00:11
با سلام.

نسخه بتای انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی 2014 هم منتشر شده.

لینک دانلود مستقیم از سایت کسپرسکی :

اینترنت سکیوریتی :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انتی ویروس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با توجه به اینکه نسخه های انتشار یافته بتا هست همواره مشکلاتی رو خواهند داشت.
عزیزانی که قصد دارن باگ های پیدا شده توسط خودشون رو گزارش بدن میتونن از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام کنن:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

به نظر میرسه حالش خوب نیست

هنوز چند ماهی از انتشار 2013 نگذشته رفته سراغ 2014 :n04:

خب بابا بیا همون 2013 را سرو سامان بده بعد بیا نسخه جدید بده :n01:

ولی گرافیکش خیلی خیلی بهتر شده :n16:

Hidden-Hunter
20-03-2013, 00:31
سلام

سلام محمد جان

شرکت کسپرسکی دلیل ارائه نسخه 2014 برای رفع باگ هایی که در ویندوز 8 وجود داره و هماهنگی بهتر نسخه 2014 با ویندوز 8 بوده است.

*Batman*
20-03-2013, 01:09
ای بابا کسپرسکی هم ظاهرش رو مثل نورتون مترویی کرد! avast هم همین کارو کرده.
ما تازه میخواستیم اعتراض بزنیم که رابط گرافیکی رو عوض کنن!

aylar6888
20-03-2013, 02:24
من شخصا ظاهر فبلی رو بیشتر میپسندم....حتی اوست و نورتون هم به نظر من ظاهر نسخه های قبل خیلی زیباتر و شکیلتر بود....

xman681
20-03-2013, 09:08
ای بابا کسپرسکی هم ظاهرش رو مثل نورتون مترویی کرد! avast هم همین کارو کرده.
ما تازه میخواستیم اعتراض بزنیم که رابط گرافیکی رو عوض کنن!

سلام

آقا مسعود اونها سوییت شون را باب میل خیل عظیم کاربرانش درست میکنند نه میل 4 تا کاربر ایرانی که تازه تقلبی هم استفاده میکنند :n02:

سلام محمد جان

شرکت کسپرسکی دلیل ارائه نسخه 2014 برای رفع باگ هایی که در ویندوز 8 وجود داره و هماهنگی بهتر نسخه 2014 با ویندوز 8 بوده است.

یعنی قرار آنتی ویروس باگ های ویندوز را رفع کنه ؟؟؟

بعد یعنی نمیتونسته اینها را توی همون 2013 ارائه بده ؟؟؟

من شخصا ظاهر فبلی رو بیشتر میپسندم....حتی اوست و نورتون هم به نظر من ظاهر نسخه های قبل خیلی زیباتر و شکیلتر بود....

به نظر من که با این ظاهر آدم احساس سبکی بهش دست میده و بهتر هست :n01:

id4idme
20-03-2013, 09:15
بچه ها من یه مشکلی دارم با کسپر اسکایم.وقتی می خوام لپتاپم رو وصل کنم به pc م از طریق مودمم،حتما باید آنتی ویروسم رو غیر فعال کنم تا به صورت home group بتونم mach بشم.
گزینه ای هست توی تنظیمات کسپر اسکای که بتونم هم آنتی ویروسم رو فعال نگه دارم و هم بتونم به صورت homegroup با لپتاپم شبکه بشم؟؟

کسی نیست بدونه چیکار باید بکنم؟؟:n03:

urcu
20-03-2013, 10:32
سلام

با سلام.

دوست گرامی تعجبی نداره که الان نسخه بتا رو منتشر کردن!...
این هم به نفع کاربر هست و هم به نفع شرکت .
چرا؟
برای اینکه نسخه بتا همواره مشکلات عدیده ای رو همراه داره و هر چی زود تر منتشر بشه و به دست تستر های حرفه ای برسه اشکالات و باگ های اون رو زود تر گزارش میکنن و در انتشار نسخه اصلی شاهد اشکالات خاصی نیستیم.
شما توجه کنید که همون نسخه 2013 هم فقط یک یا دو ورژن داشت 13.4190 هم آخرین ورژنش بود.
اما قبلا برای هر نسخه حداقل چند ورژن مختلف انتشار میداد...
همچنین طبق گفته یکی از کاربران سایت کسپرسکی ویژگی های زیر نیر به ورژن 2014 اضافه شده!!
1. Optimization of the user interface, settings, etc. according to the custom research.
بهینه سازی رابط کاربری تنظیمات و...
2. Touch Screen support.
پشتیبانی از قابلیت تاچ اسکرین (این یکی خیلی جذابه با توجه به ویندوز 8 ...)
3. More banks and web stores support.
پشتیبانی از بانک ها و فروشگاه های اینترنتی بیشتر ( قبلا که با بانک ملت باهاش مشکل داشتم... )
4. The ability to select the browser when working with Safe Money.
توانایی انتخاب مرور گر هنگام استفاده از قابلیت سیف مانی ... ( این رو درست متوجه نمیشم... شاید خودش از بین مرور گر های سیستم بهترینشو انتخاب کنه)
5. Connected Standby Technology Support.
( این هم فکر کنم یکی از قابلیت های ویندوز 8 باشه که کسپر هم ازش پشتیبانی میکنه در این نسخه ... دقیقا هم نمیدونم چیه :دی)
6. Reduced computer resources usage.
کاهش استفاده از منابع سیستم ... این یکی واقعا عالیه...

Hidden-Hunter
20-03-2013, 10:43
سلام

آقا مسعود اونها سوییت شون را باب میل خیل عظیم کاربرانش درست میکنند نه میل 4 تا کاربر ایرانی که تازه تقلبی هم استفاده میکنند :n02:

یعنی قرار آنتی ویروس باگ های ویندوز را رفع کنه ؟؟؟

بعد یعنی نمیتونسته اینها را توی همون 2013 ارائه بده ؟؟؟

به نظر من که با این ظاهر آدم احساس سبکی بهش دست میده و بهتر هست :n01:

:n02::n02::n02:

محمد من چی نوشتم و شما چی خواندید ، منظور بنده این بود که نسخه 2013 باگ هایی داشت که با پچ از طریق اپدیت نمیشد برطرف شود و باید با ارائه نسخه جدید باگ هایی که در محصول 2013 بود و با ویندوز جدید مشکل داشت ، برطرف می شوند ، نمونه این باگ ، باگ در قسمت HIPS بود.

به نظر من با ارائه پچ از طریق اپدیت این باگ هایی که مهم هستند ، شاید به طور کامل برطرف نشوند.
و اینکه هر شرکتی می تونه نسخه ارائه بده و این یک قواعد نیست که شرکت ها باید ازش تبعیت کنند.

SAM_FISHER_HQ
20-03-2013, 13:03
بچه ها من ویندوز 8رو تازه نصب کردم, KIS 2013 هم اومدم روش نصب کردم, اما به محض اینکه نصب شد مرورگر فایرفاکسِ من بالا نمیاد! جالبه وقتی آنتی ویروس رو پاک کردم درست شد, ولی وقتی نصب کردم مجددا همون مشکلُ با مرورگرم پیدا کردم.

مشکل هر چی هست به آنتی ویروس بر میگرده, چون وقتی ویندوز بالا میاد, تا آنتی ویروس بخواد بالا بیاد یکی دو دقیقه ای طول میکشه, اگه تو اون زمانی مرورگرم رو باز کنم که خوب باز میشه ولی به محض اینکه آنتی ویروس فعال شد, دیگه مرور گر هم بالا نمیاد. من حتی ورژن های مختلف Firefox رو تست کردم باز هم همون مشکل|ُ داشتم.
اینم بگم من ورژن از KIS یعنی kis12.0.0.374en رو روی لپ تاپ (ویندوز8 64بیت) نصب کردم هیچ مشکلی نداشتم و مرورگرام هم کروم و هم فایرفاکس راحت بالا میومد ولی تو PC Desktop مشکل دارم. (ویندوز8 32بیت).

الان باید چیکار کنم؟ :(

id4idme
20-03-2013, 18:08
بچه ها من ویندوز 8رو تازه نصب کردم, KIS 2013 هم اومدم روش نصب کردم, اما به محض اینکه نصب شد مرورگر فایرفاکسِ من بالا نمیاد! جالبه وقتی آنتی ویروس رو پاک کردم درست شد, ولی وقتی نصب کردم مجددا همون مشکلُ با مرورگرم پیدا کردم.

مشکل هر چی هست به آنتی ویروس بر میگرده, چون وقتی ویندوز بالا میاد, تا آنتی ویروس بخواد بالا بیاد یکی دو دقیقه ای طول میکشه, اگه تو اون زمانی مرورگرم رو باز کنم که خوب باز میشه ولی به محض اینکه آنتی ویروس فعال شد, دیگه مرور گر هم بالا نمیاد. من حتی ورژن های مختلف Firefox رو تست کردم باز هم همون مشکل|ُ داشتم.
اینم بگم من ورژن از KIS یعنی kis12.0.0.374en رو روی لپ تاپ (ویندوز8 64بیت) نصب کردم هیچ مشکلی نداشتم و مرورگرام هم کروم و هم فایرفاکس راحت بالا میومد ولی تو PC Desktop مشکل دارم. (ویندوز8 32بیت).

من زیاد وارد نیستم اما شاید مشکل از اینجا باشه.برو توی setting آنتی ویروس.بعد،از سمت چپ،سربرگ اول و از زیر منوهاش گزینه ی application control رو انتخاب کن.بعد از سمت راست دکمه ی Application رو بزن.اگر مرور گرت جزء دسته ی Untrusted قرار گرفته،روش کلیک کن و نگه دارو بکشش توی پوشه ی Trusted.
امیدوارم با این مشکلت حل بشه.

SAM_FISHER_HQ
20-03-2013, 21:22
من زیاد وارد نیستم اما شاید مشکل از اینجا باشه.برو توی setting آنتی ویروس.بعد،از سمت چپ،سربرگ اول و از زیر منوهاش گزینه ی application control رو انتخاب کن.بعد از سمت راست دکمه ی Application رو بزن.اگر مرور گرت جزء دسته ی Untrusted قرار گرفته،روش کلیک کن و نگه دارو بکشش توی پوشه ی Trusted.
امیدوارم با این مشکلت حل بشه.
نه آقا مشکل این نبود. همین الان تست کردم. جدا نمیدونم چیکار کنم! مجددا مجبور شدم آنتی ویروس رو پاک کنم.

اگه کسی میدونه مشکل کجاست خواهشا کمک کنه ... :(

kases
20-03-2013, 22:01

سلام من تا حالا تو کار شبکه نبودم اما برو تو بخش فایروال دربخش network بر روی کانکشنها راست کلیک کنید تنظیمات رو بزار رو trusted ببینید چی میشه

amin_v30
21-03-2013, 10:39
دوستان من KAV 2103 رو دارم،هر چی فایل key روش تست میکنم فقط 30 روزه فعال میشه!
راهی هست مثلا 90 روز فعال بشه یا کلا فایل های key همه 30 روزه هستن؟

SAM_FISHER_HQ
21-03-2013, 12:38
.................

id4idme
21-03-2013, 17:43
دوستان من KAV 2103 رو دارم،هر چی فایل key روش تست میکنم فقط 30 روزه فعال میشه!
راهی هست مثلا 90 روز فعال بشه یا کلا فایل های key همه 30 روزه هستن؟

این key ها رو امتحان کن عزیز

amin_v30
21-03-2013, 20:17
این key ها رو امتحان کن عزیز

مرسی داداش گلم از توجهت ولی فکر کنم این KEY ها ماله اینترنت سکیوریتی هست چون ارور میداد،من برای آنتی ویروس رو میخوام،بازم ممنون

SAM_FISHER_HQ
21-03-2013, 23:10
سلام من تا حالا تو کار شبکه نبودم اما برو تو بخش فایروال دربخش network بر روی کانکشنها راست کلیک کنید تنظیمات رو بزار رو trusted ببینید چی میشه

نه آقا اینم فایده نداشت! نه تنها FF بلکه کل برنامه ها روی Trusted قرار داشت!

چیکار کنم حالا ؟ انگار باید قید این آنتی ویروس مضخرف رو بزنم ! :|

kases
22-03-2013, 20:42
نه آقا اینم فایده نداشت! نه تنها FF بلکه کل برنامه ها روی Trusted قرار داشت!

چیکار کنم حالا ؟ انگار باید قید این آنتی ویروس مضخرف رو بزنم ! :|

دوست عزیز شما در صفحه قبل این سوال مطرح کردید:

اما پست من مربوط به این سوال کاربر id4idme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بود که شما نقل کردید حالا مشکل شما شبکه کردن هست یا باز نشدن فایرفاکس:

id4idme
22-03-2013, 22:42
آقا مشکل من که شبکه کردن بود،از طریق مودمم،که کسپر تا غیر فعال نمیشد،اجازه مَچ شدنِ لپتاپ و پی سی م رو نمیداد،کسپرم رو پاک کردم،دوباره نصب کردم،خود به خود درست شد.اما راه اصولیشو نمی دونم،شما می دونیند مشکل از کجا بود؟؟؟

peyman_nn
23-03-2013, 00:02
با سلام
لطفا بفرمایید جدیدترین نسخه کاسپر کدومه ؟
تو سایت خودمون برای داونلود هست ؟
با تشکر

kases
23-03-2013, 01:59
با سلام
لطفا بفرمایید جدیدترین نسخه کاسپر کدومه ؟
تو سایت خودمون برای داونلود هست ؟
با تشکر

خدمت شما

mohammad_87
23-03-2013, 23:38
سلام
برای تغییر کلیدهای فعال سازی،راهی بجز قطع اینترنت هست؟

qazy
25-03-2013, 22:15
سلام.من Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190 رو دانلود و نصب کردم.الان گوشه سمت راست انتی ویروس نوشته renew به نظرم اومد که نسخه جدیدی ازش اومده.زوش که کلیک میکنم و مستقیم وارد سایت کسپر میشه.تویه نت هم سرچ کردم و همه نوشتن که این ورژن نهایی هست.حالا دوستان یه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

ebiker
25-03-2013, 23:17
يه كي اصل برا كسپر امروز خريدم از ساعت 2 ظهر تا 11 شب فعال بودش حالا پشيمون شدم دادم به برادرم ميخواستم ببينم آيا اين كي از مدت زمانش كم شدم يا نه و بعدشم هم چند بار ديگه قابل فعال شدنه؟

omid-p30
25-03-2013, 23:21
سلام.من Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190 رو دانلود و نصب کردم.الان گوشه سمت راست انتی ویروس نوشته renew به نظرم اومد که نسخه جدیدی ازش اومده.زوش که کلیک میکنم و مستقیم وارد سایت کسپر میشه.تویه نت هم سرچ کردم و همه نوشتن که این ورژن نهایی هست.حالا دوستان یه راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

renew برای تمدید زمان لایسنس هست، کاری به ورژن نرم افزار نداره. احتمالا از کلید trial استفاده میکنید یا زمان کمی به پایان کلیدتون مونده که اون گزینه رو آورده.

qazy
25-03-2013, 23:35
renew برای تمدید زمان لایسنس هست، کاری به ورژن نرم افزار نداره. احتمالا از کلید trial استفاده میکنید یا زمان کمی به پایان کلیدتون مونده که اون گزینه رو آورده.
ممنون دوست عزیز.عزیز جان میشه بهم جایی رو معرفی کنی که کلید های مدت دار(غیر تریال)روو بتونم بگیرم؟ممنون

omid-p30
25-03-2013, 23:48
ممنون دوست عزیز.عزیز جان میشه بهم جایی رو معرفی کنی که کلید های مدت دار(غیر تریال)روو بتونم بگیرم؟ممنون

تو این تاپیک دوستان کلید ها رو قرار میدند.
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمنا وجود اون گزینه renew هیچ مشکلی هم نداره و کارایی کلید تریال و یا کلیدی که یک روز ازش مونده با کارایی یک کلید مدت دار هیچ تفاوتی نداره.

aylar6888
26-03-2013, 00:14
يه كي اصل برا كسپر امروز خريدم از ساعت 2 ظهر تا 11 شب فعال بودش حالا پشيمون شدم دادم به برادرم ميخواستم ببينم آيا اين كي از مدت زمانش كم شدم يا نه و بعدشم هم چند بار ديگه قابل فعال شدنه؟
سلام :
از زمانی که شما سریال رو وارد کنید روز شمار شروع میشه حتی اگه اصلا دیگه نصبش نکنید...استفاده از اون محدودیت نصب نداره اما کلیدهای کسپر با محصولات دیگه توی ایران یکمی فرق داره و بستگی به نوع کلیدتون داره...

ebiker
26-03-2013, 08:44
دوستان شركت ايدكو براي خريد لايسنس تك كاربره اينترنت سكوريتي 2013 كسپر 50 درصد تخفيف نوروزي داده از دوستاني كه مي خوان اين محصول رو تا 13 وقت دارن با 50 درصد تخفيفي بخرن چون بعد از نوروز برميگرده به قيمت قبل.

qazy
26-03-2013, 13:16
یه سوال.از اونجایی که شنیدم که اینترنت سکیوریتی باعث افت سرعت اینترنت و سیستم و از این داستان ها میشه من از ترکیب نسخه انتی ویروس کسپر و فایروال کومودو استفاده میکنم.حالا شما اساتید نظر بدید که از کسپر سکیوریتی تنها استفاده کنم یا نه این ترکیبی که الان استفاده میکنم مناسب هست؟

M.Hashemi
26-03-2013, 16:58
با سلام
و با اجازه اساتید و دوستان محترم.
نظر من این است که :
پایین بودن سرعت سیستم هیچ ربطی به firewall کسپر ندارد و تا جایی که می دانم ضدویروس کسپر سرعت را میگیرد (البته بستگی به کانفیگ هم دارد)
در نتیجه kis و kav هم اندازه سرعت سیستم را می گیرند.
سرعت اینترنت هم چون با web antivirus رابطه مستقیم دارد فایر وال زیاد دخیل نیست.
---
از طرفی کومودو یکی از بهترین فایروال های دنیا است (به نظر من که بهترینه) البته کسپر هم دست کمی ندارد.(طبق اخرین امار رسمی سایت matousec)
kav + cfw ترکیب خوبی است و kis هم خیلی خوب عمل می کند.
بستگی به نظر شخصی خود شما دارد. مثلا اگر بخواهید پول کمتری خرج کنید از فایروال کومودو استفاده کنید و ...
---
پیروز باشید
با تشکر

kases
29-03-2013, 21:14
kaspersky internet security 2013 skin

hamidreza2010
29-03-2013, 21:34
سلام آقا شما رو به خدا اگه این اسکین ها رو خودتون دارین یه جا دیگه بی زحمت آپ میکنین.این هاست باید عضو شی و ....... یجایی باشه که بشه بی دردسر دانلود کرد ممنون عزیز

aylar6888
30-03-2013, 00:19
علی آقا دومی خیلی شیکه...واقعا زیباست...
یه سوال : اسکینها رو خود کسپر میزنه یا شرکتهای متفرقه؟اطمینانی به اینکه مشکل ایجاد نکن هست ؟(همه اسکینها منظورمه)

Hidden-Hunter
30-03-2013, 08:49

پسورد : kiskey.mihanblog.com

hamid_Y2K
30-03-2013, 15:59

لینک هیپفایل

hamidreza2010
30-03-2013, 19:10
لینک هیپفایل

عزیز دمت گرم خیلی آقایی.
دوستان به نظرتون پیشنهاد میکنید این اسکین ها رو نصب کنیم؟اختلال یا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

hamidreza2010
30-03-2013, 19:12
لینک هیپفایل

راستی این لینکها چه فرقی با هم میکنه؟اولی حجم فایلش 26 مگ هست ولی دومی 18 مگ.قضیه چیه؟

bloumer@ymail.com
31-03-2013, 09:09
بچه ها کسی کلید معتبر یا سریال معتبر برای کسپر سکی اینترنت سکیورتی 2013 داره ؟ببخشید آدرس ایمیل اشتباه زدم این آدرس درسته :bloumer@ymail.com

xomrrod
31-03-2013, 09:42
سلام.
من KASPER INTERNET SECURITY 2013 دارم.
الان میخوام اپدیتش کنم به 15%که میرسه متوقف میشه.
عیب از چیست؟؟؟؟

hamidreza2010
31-03-2013, 15:32
بچه ها کسی کلید معتبر یا سریال معتبر برای کسپر سکی اینترنت سکیورتی 2013 داره ؟ببخشید آدرس ایمیل اشتباه زدم این آدرس درسته :bloumer@ymail.com

جدیدترین کی رو از تاپیک زیر دانلود کنید:
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.
من KASPER INTERNET SECURITY 2013 دارم.
الان میخوام اپدیتش کنم به 15%که میرسه متوقف میشه.
عیب از چیست؟؟؟؟

سلام
با برنامه kasper updater آپدیت کن.بعد چون اولین بار میخوای آپدیت کنی خیلی طول میکشه حدود 400 مگ آپدیت هست تا حالا.

alaydyn
01-04-2013, 19:10
سلام
من ویندوز 8 دارم می خواهم ویندوزم را عوض کنم راهی هست که آپدیت های انتی ویروس را بردارم تا دفعه بعد نخواهد 500 مگ دانلود کنم؟

kaspersky internet security 2013

این نرم افزار هستش KasperskyUpdater اما من الان انتی ویروس اپدیت شده هستش نمیدونم با اجرای این نرم افزار شروع میکنه به 500 مگ دانلود یا اینکه نه اخرین اپدیتها را گرفته میریزه تو فولدر مربوطه ؟

hamidreza2010
01-04-2013, 23:40
سلام
من ویندوز 8 دارم می خواهم ویندوزم را عوض کنم راهی هست که آپدیت های انتی ویروس را بردارم تا دفعه بعد نخواهد 500 مگ دانلود کنم؟

kaspersky internet security 2013

این نرم افزار هستش KasperskyUpdater اما من الان انتی ویروس اپدیت شده هستش نمیدونم با اجرای این نرم افزار شروع میکنه به 500 مگ دانلود یا اینکه نه اخرین اپدیتها را گرفته میریزه تو فولدر مربوطه ؟

دوست عزیز اگه با kasper updater آپدیت کرده باشی آپدیتها توی پوشه همین برنامه ذخیره میشه اما اگه با خود کسپر آپ کرده باشی راهی نداره

skoy
02-04-2013, 22:30
سلام
من kaspersky pure 2012 رو ریختم و activate هم کردم. فقط وقتی داره واسه اولین بار آپدیت می کنه انقد سرعت داونلود کردن فایل هاش پایینه (تو update report حجم فایل داونلود شده رو با زمانی که طول کشیده مقایسه می کنم انگار داره با dial up داونلود می کنه فایل ها رو!) می خواستم ببینم راهی هست که سرعت داونلود آپدیت بیشتر شه؟ چون اینجوری با وجود داشتن نت 512 این آپدیت کردنش یه هفته طول می کشه

Mr KING
02-04-2013, 22:40
سلام
من kaspersky pure 2012 رو ریختم و activate هم کردم. فقط وقتی داره واسه اولین بار آپدیت می کنه انقد سرعت داونلود کردن فایل هاش پایینه (تو update report حجم فایل داونلود شده رو با زمانی که طول کشیده مقایسه می کنم انگار داره با dial up داونلود می کنه فایل ها رو!) می خواستم ببینم راهی هست که سرعت داونلود آپدیت بیشتر شه؟ چون اینجوری با وجود داشتن نت 512 این آپدیت کردنش یه هفته طول می کشه
برای اولین بار شما جدیدترین آپدیت افلاین رو بگیر
دفعات بعد انلاین بزن
فکر کنم Kaspersky Updater هم جواب بده
موفق باشی

hamidreza2010
02-04-2013, 23:24
سلام

سلام
دوست عزیز برای اولین بار همیشه طول میکشه تا فول آپدیت بشه.یا بقول دوستمون باید آپدیت آفلاینش رو بگیری از دفعه بعد آنلاین بزنی یا باید منتظر بمونی تا فول آپدیت بشه.البته از برنامه kasper updater هم میتونی استفاده کنی اما چون ورژن 2012 داری مشکلی برای ذخیره آپدیت نداری ( اون برنامه برای ورژن 2013 که قابلیت ذخیره آپدیتها رو نداره بشتر کاربرد داره)

hamidreza2010
02-04-2013, 23:26
دوستان کسی جواب ما رو نمیده؟
من دو تا سئوال دارم:

1- اون اسکین هایی که چند صفحه قبل دوستمون گذاشته بود رو اگه نصب کنیم رو کسپر اشکالی پیش نمیاد؟منظورم اختلالی چیزی ایجاد نمیکنه توی کارکرد کسپر؟
2- اصلا چجوری باید اسکین set کرد روی کسپر
ممنون

Hidden-Hunter
03-04-2013, 09:57
دوستان کسی جواب ما رو نمیده؟
من دو تا سئوال دارم:

1- اون اسکین هایی که چند صفحه قبل دوستمون گذاشته بود رو اگه نصب کنیم رو کسپر اشکالی پیش نمیاد؟منظورم اختلالی چیزی ایجاد نمیکنه توی کارکرد کسپر؟
2- اصلا چجوری باید اسکین set کرد روی کسپر
ممنون

سلام

تا جایی که میشه از این اسکین ها استفاده نکنید..چون باعث اختلال میشه و اینکه این اسکین ها از طرف شرکت نیست بلکه از طرف یک سری کاربران هست.

IntelCentrino
03-04-2013, 15:26
وقتی KIS سیستم من را اسکن می کند تعداد زیادی فایل را شناسایی می کند که در log اسکن مقادیر زیر نمایش داده می شود. لطفا به من بگید که فایلهای شناسایی شده برای سیستم من مشکلی ایجاد می کنند؟ اینها چه هستند؟

mehdi speed 700
03-04-2013, 20:36
دوستان با کسپری اسکای اینترنت سیکیوریتی هم میشه دیسک بوت واس اسکن یه سیستم دیگه ساخت اگه میشه میتونید بهم آموزشش رو بگین یا اگه تاپیک دارین معرفی کنید

mohammad_87
03-04-2013, 22:37
سلام
در ویندوز 8 که دارای کومودو بود،کومودو فایل فعال سازی ویندوز رو مخرب تشخیص داد.الان در ویندوز دیگرم که 7 و دارای کسپر هست این فایل رو اسکن کردم و سالم تشخیص داد.
ضمنا من هر دو ویندوزم رو با این فایل دیروز کرک کرده ام.
این اسم فایل:
KMSpico_Install_v4.4.exe
این هم نتیجه در virus total :

با توجه به نتایج و البته ماهیت فایل،آیا فایل مخرب از نظر سرقت اطلاعات یا ... هست یا خیر؟

xman681
04-04-2013, 00:15
سلام
در ویندوز 8 که دارای کومودو بود،کومودو فایل فعال سازی ویندوز رو مخرب تشخیص داد.الان در ویندوز دیگرم که 7 و دارای کسپر هست این فایل رو اسکن کردم و سالم تشخیص داد.
ضمنا من هر دو ویندوزم رو با این فایل دیروز کرک کرده ام.
این اسم فایل:
KMSpico_Install_v4.4.exe
این هم نتیجه در virus total :

با توجه به نتایج و البته ماهیت فایل،آیا فایل مخرب از نظر سرقت اطلاعات یا ... هست یا خیر؟

آنتی ویروس ها به عنوان ابزار کرک شناسایی کردند نه مخرب

کسپراسکای کرک ها را شناسایی نمیکنه ولی بعضی از انتی ویروس ها تشخیص میدهند

MeMri
06-04-2013, 22:16
با سلام ،

دوستان من لپ تاپ یکی از دوستان رو می خواستم ویندوزش رو عوض کنم و روی سیستم ایشون کسپرسکی ۲۰۱۲ نصب هست ، البته لایسنس اصلی هست ! می خواستم بدونم اگه پاک کنم و دوباره لایسنس رو بدم قبول می کنه یا نه ؟‌اگه جواب بله هست این لایسنس رو ۲۰۱۳ جوابگو هست ؟

با تشکر:n16:

mohammad_87
07-04-2013, 00:48
با سلام ،

دوستان من لپ تاپ یکی از دوستان رو می خواستم ویندوزش رو عوض کنم و روی سیستم ایشون کسپرسکی ۲۰۱۲ نصب هست ، البته لایسنس اصلی هست ! می خواستم بدونم اگه پاک کنم و دوباره لایسنس رو بدم قبول می کنه یا نه ؟‌اگه جواب بله هست این لایسنس رو ۲۰۱۳ جوابگو هست ؟

با تشکر:n16:
لایسنس ها به نوع محصول ربطی نداره،به اعتبارش مربوطه.هر چقدر که مونده باشه شما میتونید از یکی از محصولات کسپرسکی استفاده کنی چه 2012 چه 2013.
برای نصب بعضی لایسنسها محدودیت استفاده دارند.اگه بار اوله که دوباره نصب می کنید نگران نباشید.

havzhini
07-04-2013, 08:57
سلام
وقتی ویندوز میاد بالا کاسپر چندثانیه طول میکشه تا اجرا بشه و توی همون چند ثانیه برنامه هایی که کرک شدن و من با کاسپر بلوکه کردم به نت وصل میشن و کرکشون از بین میره
میخوام بدونم چرا کاسپر اینقدر دیر میاد بالا و راهی هست که جلوی همچین چیزی رو گرفت؟

omid-p30
07-04-2013, 09:13
سلام
وقتی ویندوز میاد بالا کاسپر چندثانیه طول میکشه تا اجرا بشه و توی همون چند ثانیه برنامه هایی که کرک شدن و من با کاسپر بلوکه کردم به نت وصل میشن و کرکشون از بین میره
میخوام بدونم چرا کاسپر اینقدر دیر میاد بالا و راهی هست که جلوی همچین چیزی رو گرفت؟

اجرای خودکار اون برنامه ها و حتی الامکان برنامه های اضافی دیگه رو غیر فعال کنید، تا هم این مشکل پیش نیاد و هم به زودتر بالا اومدن کسپر کمک بشه.

havzhini
07-04-2013, 09:40
اجرای خودکار اون برنامه ها و حتی الامکان برنامه های اضافی دیگه رو غیر فعال کنید، تا هم این مشکل پیش نیاد و هم به زودتر بالا اومدن کسپر کمک بشه.

خب مشکل اینجاست من احتیاج دارم یه سری برنامه ها همیشه در حال اجرا باشن و با هربار بالا امدن ویندوز اجرا بشن و قرار باشه هربار دستی فعال بشن تبدیل به عذاب میشه
جالب اینجاست کاسپر دقیقا همیشه اخرین برنامه اجرا میشه.......یعنی به ترتیب برنامه که اجرا میشن هربار کاسپر همیشه اخرین برنامه ست که اجرا میشه.

وقتی اول ویندوز رو نصب میکنی کاسپر سریع اجرا میشه ولی هرچی که میگذره کندتر و کندتر میشه بالا اومدنش....دلیل این چیه؟
نمیشه تنظیماتی اعمال کرد که کاسپر همیشه اولین برنامه باشه که اجرا میشه و بعد برنامه های دیگه اجرا بشن؟ویندوز8 با کاسپر2013 دارم من

hamidreza2010
07-04-2013, 14:56
خب مشکل اینجاست من احتیاج دارم یه سری برنامه ها همیشه در حال اجرا باشن و با هربار بالا امدن ویندوز اجرا بشن و قرار باشه هربار دستی فعال بشن تبدیل به عذاب میشه
جالب اینجاست کاسپر دقیقا همیشه اخرین برنامه اجرا میشه.......یعنی به ترتیب برنامه که اجرا میشن هربار کاسپر همیشه اخرین برنامه ست که اجرا میشه.

وقتی اول ویندوز رو نصب میکنی کاسپر سریع اجرا میشه ولی هرچی که میگذره کندتر و کندتر میشه بالا اومدنش....دلیل این چیه؟
نمیشه تنظیماتی اعمال کرد که کاسپر همیشه اولین برنامه باشه که اجرا میشه و بعد برنامه های دیگه اجرا بشن؟ویندوز8 با کاسپر2013 دارم من

دقیقا حرف دوستمون درسته.مال منم الان اینطوری شده که کسپر آخرین برنامه ایی هست که بالا میاد ولی اوایل نصب ویندوز بهتر بود

mohammad_87
07-04-2013, 16:01

البته فکر کنم سرویسهای کسپر قبل از همه برنامه ها کار خودشون رو شروع میکنن و دیر بالاآمدن آیکون کسپر در تسکبار نشان دهنده این نیست که آخرین برنامه اجرا میشه.شما قانون اون برنامه هارو تصحیح کن و کاملا اتصال به شبکه رو مسدود کن.

havzhini
07-04-2013, 16:26
البته فکر کنم سرویسهای کسپر قبل از همه برنامه ها کار خودشون رو شروع میکنن و دیر بالاآمدن آیکون کسپر در تسکبار نشان دهنده این نیست که آخرین برنامه اجرا میشه.شما قانون اون برنامه هارو تصحیح کن و کاملا اتصال به شبکه رو مسدود کن.

تا وقتی ایکون برنامه توی تسکبار بالا نیاد کاسپر هیچ فعالیتی نداره و حتی توی این زمان چون هنوز کاسپر فعال نشده فایروال خوده ویندوز فعال میشه و وقتی کاسپر کامل بالا اومد فایروال ویندوز غیر فعال میشه

قانون اول برنامه ها که فرمودید متوجه نشدم یعنی چی؟

mohammad_87
07-04-2013, 21:16
تا وقتی ایکون برنامه توی تسکبار بالا نیاد کاسپر هیچ فعالیتی نداره و حتی توی این زمان چون هنوز کاسپر فعال نشده فایروال خوده ویندوز فعال میشه و وقتی کاسپر کامل بالا اومد فایروال ویندوز غیر فعال میشه

قانون اول برنامه ها که فرمودید متوجه نشدم یعنی چی؟
اینکه کسپر سرویسهاش رو زودتر آغاز میکنه رو قبلا در همین تاپیک خونده بودم.
منظورم از قانون برنامه ها همون application rules بود دیگه.به این قسمت برید:
setting->application control-->applications و بعد بالا سمت چپ،منوی all aplications رو به running on startup تغییر بده.برنامه هایی که با ویندوز بالا میان رو میبینی که با کلیک راست روی هرکدوم می تونی دسترسی ها و ارتباط با اینترنت رو براشون تغییر بدی.

havzhini
07-04-2013, 22:18
اینکه کسپر سرویسهاش رو زودتر آغاز میکنه رو قبلا در همین تاپیک خونده بودم.
منظورم از قانون برنامه ها همون application rules بود دیگه.به این قسمت برید:
setting->application control-->applications و بعد بالا سمت چپ،منوی all aplications رو به running on startup تغییر بده.برنامه هایی که با ویندوز بالا میان رو میبینی که با کلیک راست روی هرکدوم می تونی دسترسی ها و ارتباط با اینترنت رو براشون تغییر بدی.

خب مشکل همینه که سرویس اصلا مهم نیست و خوده برنامه مهمه که زود بالا بیاد
برنامه ها رو از همین قیمت که گفتین بلوکه کردم و همه تنظیمات درسته و وقتی کاسپر فعاله مشکلی نیست و اصلا دسترسی به اینترنت ندارن
ولی وقتی ویندوز میخواد بالا بیاد چون اون برنامه ها قبل از کاسپر اجرا میشن و تا کاسپر اجرا بشه توی همون چند ثانیه اونها به نت وصل میشن و اطلاعات رو ردوبدل میکنن
یعنی توی اون چند ثانیه که کاسپر هنوز اجرا نشده سیستم هیچ امنیتی نداره و حتی دقت کردم توی اون زمان فایروال خوده ویندوز فعال میشه تا وقتی کاسپر کامل اجرا بشه.

Glad Boy
08-04-2013, 09:57
سلام. من یه تم دادم به کسپر. حالا می خوام برگرده به همون حالت اولیه خود کسپر. دگ نمی خوام این تم روش باشه... باید چکار کنم ؟

mohammad_87
08-04-2013, 15:39
خب مشکل همینه که سرویس اصلا مهم نیست و خوده برنامه مهمه که زود بالا بیاد
برنامه ها رو از همین قیمت که گفتین بلوکه کردم و همه تنظیمات درسته و وقتی کاسپر فعاله مشکلی نیست و اصلا دسترسی به اینترنت ندارن
ولی وقتی ویندوز میخواد بالا بیاد چون اون برنامه ها قبل از کاسپر اجرا میشن و تا کاسپر اجرا بشه توی همون چند ثانیه اونها به نت وصل میشن و اطلاعات رو ردوبدل میکنن
یعنی توی اون چند ثانیه که کاسپر هنوز اجرا نشده سیستم هیچ امنیتی نداره و حتی دقت کردم توی اون زمان فایروال خوده ویندوز فعال میشه تا وقتی کاسپر کامل اجرا بشه.
در کسپر دیگه نمی دونم باید چکار کرد.شما با همون فایروال ویندوز نمی تونی جلوش رو بگیری و مثل کسپر براش قانون بذاری و هر بار سوال نکنه؟برنامه bwmeter هم دارای فایروال داخلی و برای اتصال برنامه ها اخطار میده.باید تست کنی ببینی آیا زودتر انجام میشه یا نه.

سلام. من یه تم دادم به کسپر. حالا می خوام برگرده به همون حالت اولیه خود کسپر. دگ نمی خوام این تم روش باشه... باید چکار کنم ؟
برو به setting ،سمت چپ پایین به رنگ سبز نوشته restore بعد next رو بزن بعد فقط تیک general setting رو بزن و مراحل رو ادامه بده.محض اطمینان قبل از اینکار یه بک آپ از تنظیماتت بگیر(کاری که باید قبل از نصب تم می کردی)
برای بک آپ گرفتن تنظیمات به setting برو و در بالا سمت چپ آیکون چهارم رو که شکل جعبه هست انتخاب کن.بعد در زیر اون به قسمت manage setting برو و از تنظیمات export بگیر.گزینه restore در این قسمت هم هست.

havzhini
08-04-2013, 16:18
در کسپر دیگه نمی دونم باید چکار کرد.شما با همون فایروال ویندوز نمی تونی جلوش رو بگیری و مثل کسپر براش قانون بذاری و هر بار سوال نکنه؟برنامه bwmeter هم دارای فایروال داخلی و برای اتصال برنامه ها اخطار میده.باید تست کنی ببینی آیا زودتر انجام میشه یا نه.

بیشتر این برام جای سواله که این مسئله کلی یا نه؟چون اگه کلا همه این حالت باشه یه باگ امنیتی خیلی بزرگ هست و سیستم هیچ امنیتی نداره هربار که ویندوز بالا میاد.

توی اون زمان که کاسپر هنوز فعال نشده فایروال خوده ویندوز فعال میشه و میشه با اون برنامه ها رو مدیریت کرد ولی خب این یعنی کاسپر کاملا بی فایدست

TimeWarp
09-04-2013, 00:17
1-راسته که حتی نسخه ی اورجینال این آنتی ویروس (با خرید لایسنس) کلیه ی کرک ها ی برنامه های نصب شده رو بدون اینکه بپرسه ، پاک می کنه و برنامه ها رو از کار میندازه؟:n21:

2-برای رفع این مشکل نمیشه کاری کرد؟:n13:

omid-p30
09-04-2013, 08:04
1-راسته که حتی نسخه ی اورجینال این آنتی ویروس (با خرید لایسنس) کلیه ی کرک ها ی برنامه های نصب شده رو بدون اینکه بپرسه ، پاک می کنه و برنامه ها رو از کار میندازه؟:n21:

1. نه همه کرک ها رو. بعضی ها رو. مختص کسپر هم نیست، اکثر آنتی ویروس ها اینطوری اند.

2. باید اون ها رو در لیست سفید قرار داد تا آنتی ویروس کاری بهشون نداشته باشه.

polestar98g
09-04-2013, 09:48

بعد از حذف کردن هم میتونی بازیابیش کنی:n06:

mohammad_87
09-04-2013, 17:45
بیشتر این برام جای سواله که این مسئله کلی یا نه؟چون اگه کلا همه این حالت باشه یه باگ امنیتی خیلی بزرگ هست و سیستم هیچ امنیتی نداره هربار که ویندوز بالا میاد.

توی اون زمان که کاسپر هنوز فعال نشده فایروال خوده ویندوز فعال میشه و میشه با اون برنامه ها رو مدیریت کرد ولی خب این یعنی کاسپر کاملا بی فایدست
این راه رو امتحان کن.تیک اون گزینه که در عکس هست رو بردار و سیستم رو ریستارت کن.ببین بازم مشکل قبل هست یا نه؟
-------------------
اگه همچنان مشکل اجرا شدن برنامه هات بود،از اون قسمتی که آدرس داده بودم و برای startup بود یه عکس بگیر.و یا خودت ببین اون برنامه هایی که نمی خوای اجرا بشن در کدوم گروه(پوشه)قرار دارند.
حتما ابتدا راه اول رو تست کن و نتیجه اش رو بگو.

mansur_iran
11-04-2013, 11:17
سلام
یه سوال
چطور میشه KIS2013 رو جوری تنظیم کرد که به محض اینکه برنامه ای بحواد به اینترنت وصل یشه از کاربر سوال بشه که اجازه دسترسی داده بشه یا نه (مشابه آویرا)

mohammad_87
11-04-2013, 17:01
دو روزه آپدیت کسپر مشکل پیدا کرده و تا 85% میره و همینجوری میمونه بالاتر نمیره.system watcher هم غیر فعال شده و فعال نمیشه.چکارش کنم؟برای آپدیت بجز مسیر پیش فرض،سرور دیگه ای هست که بشه ازش استفاده کرد؟با vpn هم همین مشکلات رو دارم.
چجوری میتونم از تمام تنظیمات و قانونهایی که برای برنامه ها تعریف کردم بک آپ بگرم و بعد از نصب دوباره،اونها رو بازگردانی کنم؟

shahin7580
11-04-2013, 19:05
با سلام.

هنگام نصب انتي ويروس تحت شبکه نصب به مشکل ميخوره .همون مرحله اول.
عکسشو گذاشتم .دوستان راهنمايي کنيد لطفا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir1230
11-04-2013, 19:37
چطوری میشه دسترسی کامپیوتر به یک سایت مشکوک را قطع کرد ؟؟

طبق مراحل زیر پیش برین

ممنون علی جان ولی نشد
کلاً قصد دارم پیور رو پاک کنم اینترنت سکوریتی نصب کنم ولی سیستمم خوب با پیور میسازه میترسم با اینترنت سکوریتی به مشکل بربخورم :دی

با چیز پی ان و بدون چیز پی ان هم تست کردم نشد

سلام
میشه دوباره جواب بدید.عکسا معلوم نیست

manuch
12-04-2013, 01:23
دو روزه آپدیت کسپر مشکل پیدا کرده و تا 85% میره و همینجوری میمونه بالاتر نمیره.system watcher هم غیر فعال شده و فعال نمیشه.چکارش کنم؟برای آپدیت بجز مسیر پیش فرض،سرور دیگه ای هست که بشه ازش استفاده کرد؟با vpn هم همین مشکلات رو دارم.
چجوری میتونم از تمام تنظیمات و قانونهایی که برای برنامه ها تعریف کردم بک آپ بگرم و بعد از نصب دوباره،اونها رو بازگردانی کنم؟

settings
تب آخر
گزینه آخر
save
فایل خروجی رو می تونی از طریق load برگردونی

manuch
12-04-2013, 01:26
با سلام.

احتمالا برنامه دیگه ای هست که باعث اختلال در باز کردن پوشه موقتی های سیستم میشه. ممکنه قبلش آنتی ویروس دیگه ای داشته باشید که هنوز کاملا پاک نشده یا شاید هم ویروس که البته کمی بعیده

shahin7580
12-04-2013, 18:07
احتمالا برنامه دیگه ای هست که باعث اختلال در باز کردن پوشه موقتی های سیستم میشه. ممکنه قبلش آنتی ویروس دیگه ای داشته باشید که هنوز کاملا پاک نشده یا شاید هم ویروس که البته کمی بعیده

تازه ويندوز عوض کردم.برنامه هم نصب نيست چون اولين برنامه بعد بالا امودن ويندوز همين انتي ويروس بود.

به نظرتون مجدد ويندوز عوض کنم؟

mansur_iran
12-04-2013, 19:04
هیچ کس نیست که راهنمایی کنه

سلام یه سوال چطور میشه KIS2013 رو جوری تنظیم کرد که به محض اینکه برنامه ای بحواد به اینترنت وصل یشه از کاربر سوال بشه که اجازه دسترسی داده بشه یا نه (مشابه آویرا)

M.Hashemi
12-04-2013, 20:12
با سلام
در setting کسپر و در قسمت firewall گروه مورد نظر را انتخاب کنید (معمولا trust است) و بر روی edit کلیک کنید و در تب network نوع شبکه مورد نظر را انتخاب کرده و با راست کلیک بر روی ان گزینه prompt for action را انتخاب کنید.
البته در همین قسمت می توانید log event هم تنظیم کنید که گزارش کامل بهتون بده.
با تشکر

M.Hashemi
12-04-2013, 20:20
با سلام.

با سلام
چیزی که از عکس پیداست فایل self setup ساخته شده دسترسی به پوشه temp را ندارد که چند دلیل می تواند داشته باشد :
1- run as admin نیست
2- فایل source که در کنسول کسپر وجو داشته خراب شده و self setup درست ساخته نشده
3- سیستم مخرب در حال اجرا دارد مانند kido (که می توانیید از kido killer کسپر و یا tdskill و یا sana toolkit استفاده کنید).(rescue disk به همراه windows unlocker کسپر هم پیشنهاد می شود)
و ...
---
روش توصیه شده :
1- سیستم را با سرور شبکه کنید و به جای self setup از deploy استفاده کنید.
2- از تکنیکال های کسپر که از ان ها لایسنس خریداری کردید کمک بگیرید (وظیفه نصب و راه اندازی به عهده ی تکنیکال هاست).
با تشکر

Jadda
12-04-2013, 20:30
با سلام.

سلام

فایل نصب را دانلود کردید، اگر جواب مثبت هست، من احتمال میدم حین دانلود به دلیل مختلف، فایل ستاپ خراب شده باشه، اگر از راهایی که آقا محمد فرمودند جواب نگرفتید من توصیه میکنم مجددا دانلودش کنید.

Amir Hossein
13-04-2013, 00:01
:|
حــــذف شــــود ....

xfati
13-04-2013, 13:15
دوستان قوی ترین بسته امنیتی این شرکت چیه ؟ که هم انتی ویروس باشه و هم برا اینترنت خوب باشه ؟ هم انتی اسپم و .... هم باشه ؟

M.Hashemi
13-04-2013, 13:26
با سلام
برای محصولات خانگی معمولا kaspersky internet security استفاده می شود.
البته اگر بخواهید قدرتش زیادتر شود (از نظر پایگاه داده و متود پاکسازی) از kaspersky internet security special ferrari edition توصیه می شود.
و محصول دیگری هم به نام kaspersky pure است که از نظر امنیتی فقط firewall قدرتمندتری دارد و بقیه قابلیت ها تنها برای بهینه سازی و ... هستند که با امنیت ارتباط خاصی ندارند.
---
در کل از نظر قدرت :
1- kaspersky internet security special ferrari edition
2- kaspersky pure
3- kaspersky internet security
---
اما پیشنهاد من همان kaspersky internet security است.
با تشکر

faraways
14-04-2013, 19:12
سلام

من میخوام لایسنس kasper sky pure 3 رو از نوع oem بخرم

به 2 نفر دیگه نیاز هست

اگه کسی میخواد بخره پ.خ بده تا جیزییات براش ارسال بشه

ممنون

mohammad_87
14-04-2013, 19:19
سلام
برای تغییر کلید،راهی بجز قطع اینترنت هست؟

mohamad021
14-04-2013, 21:17
دوستان kis2013 من بلوک شده
باید چیکار کنم؟؟؟

hamidreza2010
14-04-2013, 22:01
دوستان kis2013 من بلوک شده
باید چیکار کنم؟؟؟

یعنی چی بلوک شده؟
اگه منظورتون key هست که خب جدیدترین کی رو از تاپیک کلیدهای کسپر دان کنید

pedram_01
14-04-2013, 23:30
دوستان safe run در ویندوز های 64 بیت مشگل داشت حل شد؟

ایا نسخه 2013 سند باکس داره؟

IntelCentrino
15-04-2013, 02:13
سلام

به 2 نفر دیگه نیاز هست

ممنون

"از نوع oem بخرم" یعنی چی؟

puya2010
15-04-2013, 02:38
اگه جای این سوال اینجا نیست ، ببخشید

من میخوام بدونم چه سایت های معتبری وجود داره که ماهانه یا سالانه بین آنتی ویروس ها مقایسه ای انجام بده و بهترین رو اعلام کنه؟

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

Hidden-Hunter
15-04-2013, 07:14
دوستان safe run در ویندوز های 64 بیت مشگل داشت حل شد؟

ایا نسخه 2013 سند باکس داره؟

سلام

در کسپرسکی نسخه 2013 safe run حذف شده. و بجای ان قسمت HIPS و System watcher قوی و بهینه تر شده

faraways
15-04-2013, 13:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط faraways [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

به 2 نفر دیگه نیاز هست

ممنون

"از نوع oem بخرم" یعنی چی؟

سلام

نسخه oem رو معمولا شرکت های تولید کننده لپتاپ و .. به صورت عمده و فقط سریال نرم افزار رو میخرند که روی لپتاپ های تولیدیشون نصب کنند . ( مثلا همین ویندوز های اورجینال لپتاپ ها یا بعضی هاشون که انتی ویروس اورجینال هستند ) و بعضی از افراد تعدادی از این سریال ها رو از این شرکت ها میخرند .

و به دلیل عدم حمل و نقل و ... قیمت پایینتری دارند

و میشه این سریال ها رو بعد از خرید به ایمیل ساپورت کاسپراسکای ارسال کنید تا اونو براتون تایید کنه که اصل هست .

ما فعلا دو نفر هستیم و به یه نفر دیگه احتیاج داریم . اگه کسی هست پ.خ بده

puya2010
15-04-2013, 15:43
اگه جای این سوال اینجا نیست ، ببخشید

من میخوام بدونم چه سایت های معتبری وجود داره که ماهانه یا سالانه بین آنتی ویروس ها مقایسه ای انجام بده و بهترین رو اعلام کنه؟

یکی هم ما رو ببینه

ما هم هستیم

faraways
15-04-2013, 15:49
یکی هم ما رو ببینه

ما هم هستیم

سلام

دو تا از معروف تریناشون :

یه تاپیک هم تویه همین بخش دیدم که نتایج چند سایت دیگه هم فک کنم تو اون تاپیک قرار میدادن

البته اگه هنوز اون تاپیک فعال باشه

shahin7580
15-04-2013, 16:19
سلام

فایل نصب را دانلود کردید، اگر جواب مثبت هست، من احتمال میدم حین دانلود به دلیل مختلف، فایل ستاپ خراب شده باشه، اگر از راهایی که آقا محمد فرمودند جواب نگرفتید من توصیه میکنم مجددا دانلودش کنید.

فايل رو از سرور شبکه کپي کردم.رو سيستم هاي ديگه جواب داده.
پيشنهادي که دوستمون داد رو امتحان کنم.....

Lugah
15-04-2013, 16:36
سلام دوستان
من از Internet security کسپر استفاده می کنم اوریجینال هم هست و هر روز هم آپدیت میشه
چند وقتیه که وقتی Full scan میزنم یه ذره پیش میره بعدش همون جا می مونه
مثلا وقتی 72 هزار تا فایل رو اسکن کرد (هشت درصد) دیگه تکون نمی خوره
چند ساعت هم صبر کردم ولی اون عدد اضافه نمیشه درصدش هم بالا نمیره و کلا هیچ تغییری نمی کنه
Stop هم نمیشه باید restart کنم کامپیوتر رو !
کسی می دونه اشکال از کجاست ؟؟

pedram_01
15-04-2013, 16:38
سلام دوستان
من از Internet security کسپر استفاده می کنم اوریجینال هم هست و هر روز هم آپدیت میشه
چند ساعت هم صبر کردم ولی اون عدد اضافه نمیشه درصدش هم بالا نمیره و کلا هیچ تغییری نمی کنه

باید ببینید سر کدوم مسیر و کدوم فایل گیر میکنه

shahin7580
15-04-2013, 17:33
QUOTE=shahin7580;7586147]فايل رو از سرور شبکه کپي کردم.رو سيستم هاي ديگه جواب داده.
پيشنهادي که دوستمون داد رو امتحان کنم.....[/QUOTE]

ممنون از راهنمايي دوستان.انتي ويروس نصب شد.

kases
16-04-2013, 18:44
سلام دوستان

سلام

هارد سیستم چک کنید ببنید بد سکتور نداشته باشه
یه گزارش هم با برنامه GetSystemInfo از سیستم تهیه کنید
گزارش در یک فایل زیپ در صفحه دسکتاپ ذخیره میشه اونو اپلود کنید اینجا تا بررسی بشه

لینک دانلود:

kases
16-04-2013, 19:17
وقتی KIS سیستم من را اسکن می کند تعداد زیادی فایل را شناسایی می کند که در log اسکن مقادیر زیر نمایش داده می شود. لطفا به من بگید که فایلهای شناسایی شده برای سیستم من مشکلی ایجاد می کنند؟ اینها چه هستند؟

سلام

این فقط یه گزارشه که نشون میده برنامه اسکن شده با چه پکری پک شده و یه سری گزارشهای دیگه چیز مهمی نیست.

TimeWarp
17-04-2013, 11:35
دو تا سوال دارم:
1-اینی که میگن کسپر سرعت سیستم رو میاره پایین و سیستم رو کند میکنه ، درسته؟(حتی نسخه ی اوریجینالش)
2-از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟

manuch
17-04-2013, 11:56
دو تا سوال دارم:
1-اینی که میگن کسپر سرعت سیستم رو میاره پایین و سیستم رو کند میکنه ، درسته؟(حتی نسخه ی اوریجینالش)
2-از زبان فارسی پشتیبانی میکنه؟
به طور کاملا محسوس ولی کمتر از مقدار برتری که به دیگر برنامه ها داره!

بهتره فارسی رو بیخیال بشید. آخه چند تا لغت چیه که فارسیشو بخواهید اون هم از منبع نامعتبر؟
خود کاسپرسکی فارسی اوریجینال نداره
شما هم بهره قیدشو بزنید

faraways
17-04-2013, 12:12

بهتره فارسی رو بیخیال بشید. آخه چند تا لغت چیه که فارسیشو بخواهید اون هم از منبع نامعتبر؟
خود کاسپرسکی فارسی اوریجینال نداره
شما هم بهره قیدشو بزنید

یعنی شما میگید واقعا سرعت رو میاره پایین ؟

( معنی جمله دومتون چیه ؟ )

ولی کمتر از مقدار برتری که به دیگر برنامه ها داره!

دوستانی که کاسپر دارند چند درصد رم و سی پی یو رو میگیره ؟

IntelCentrino
17-04-2013, 14:30
ولی کمتر از مقدار برتری که به دیگر برنامه ها داره!

من هم متوجه مفهوم این جمله نشدم.

omid-p30
17-04-2013, 14:53

خب ما که کارمون زبان هست فهمیدیم معنیش رو. :n02:

ترجمش به فارسی روان و معیار میشه : میزان کاهش سرعت سیستمش محسوس هست ولی کسپر نسبت به سایر برنامه ها برتری های زیادی داره که به خاطرش صرف میکنه اون میزان کاهش سرعت سیستم رو داشته باشیم. :n01:

kases
17-04-2013, 16:28
نسخه اینترنت سکیوریتی یه مقدار در بوت کاهش سرعت داره در حالت معمول با یه سری از تنظیمات میشه سبکترش کرد و اپشنهایی که به صورت ریل تایم کار میکنن میشه درجه حساسیتشون رو کمتر کرد
اما نسخه pure3 بسیار سبکتر کار میکنه و در بوت هم با برنامه های دیگه میاد بالا حداقل رو سیستم من اینجوری بوده

manuch
17-04-2013, 17:42
من هم متوجه مفهوم این جمله نشدم.

برتری هاش به دیگر برنامه های امنیتی، جبران میزان افت سرعت رو می کنه.
مهم اینه که اهمیت امنیت بیشتره تا افت سیی پی یو
اگر نخواستید می تونید از اینترنت قطع بشید، بعد کاسپر رو خاموش کنید

mohammad_87
17-04-2013, 19:01
نسخه اینترنت سکیوریتی یه مقدار در بوت کاهش سرعت داره در حالت معمول با یه سری از تنظیمات میشه سبکترش کرد و اپشنهایی که به صورت ریل تایم کار میکنن میشه درجه حساسیتشون رو کمتر کرد
اما نسخه pure3 بسیار سبکتر کار میکنه و در بوت هم با برنامه های دیگه میاد بالا حداقل رو سیستم من اینجوری بوده
پیور 3 نسبت به سکوریتی نکات منفی هم داشته برای شما؟

kases
17-04-2013, 19:51
پیور 3 نسبت به سکوریتی نکات منفی هم داشته برای شما؟

نکته منفی در پیور ندیدم سبکتر و بسیار نرم تر کار میکرد(نسبت به اینترنت سکیوریتی) و خیلی هم سریعتر بالا میومد
شما رو سیستم خودتون نصب کنیدبهتر میتونید تصمیم بگیرید نگهش دارید یا پاکش کنید .
تنها نکته منفی کلید فعالسازه که بعضی مواقع نایاب میشه.

Hidden-Hunter
17-04-2013, 21:44
نکته منفی در پیور ندیدم سبکتر و بسیار نرم تر کار میکرد(نسبت به اینترنت سکیوریتی) و خیلی هم سریعتر بالا میومد
شما رو سیستم خودتون نصب کنیدبهتر میتونید تصمیم بگیرید نگهش دارید یا پاکش کنید .
تنها نکته منفی کلید فعالسازه که بعضی مواقع نایاب میشه.

سلام برادر علی

پس اگر در نسخه جدید سبک تر شده ، بنظرت از تنظیمات که دست کار یکه نکردن یا حذف اپشن برای سبک تر شدن؟؟ شاید سورس برنامه رو بهینه تر کردن

فکر کنم نسخه 2014 اینترنت سکیوریتی هم سبک تر باشه.

mohammad_87
17-04-2013, 23:06
تاریخ انتشار نسخه های سالانه کی هست؟مثلا همین 2013 کی ارائه شد؟
------------------------------------
زیر جدول سیستم پیشنهادی برای پیور 3 زده
*ARM is not supported.
منظورش از ARM چیه؟
در این صفحه:

آیا export کردن تنظیمات در سکوریتی و import کردن در پیور ممکنه با مشکل مواجه بشه؟
-----------------------------------
متاسفانه password manager هنوز با سیستمهای 64 بیتی مشکل داره.

kases
18-04-2013, 05:24
سلام برادر علی

پس اگر در نسخه جدید سبک تر شده ، بنظرت از تنظیمات که دست کار یکه نکردن یا حذف اپشن برای سبک تر شدن؟؟ شاید سورس برنامه رو بهینه تر کردن

فکر کنم نسخه 2014 اینترنت سکیوریتی هم سبک تر باشه.

سلام برادر امیر

در بخش تنظیمات من تفاوتی ندیدم و اپشن خاصی هم حذف نشده بود به نظر میاد پیور بهینه تر شده

یه عامل دیگه هم ممکنه دخیل باشه رابط گرافیکی پیور ,هر چی برنامه گرافیکی تر باشه کند تر میشه نسخه اینترنت سکیوریتی گرافیکی تر از پیوره

البته این که میگم سبکترشده بر روی سیستم من اینجوریه دقیقا نمیدونم برروی سیستم بقیه کاربرا چجوریه

در مورد نسخه 2014 هنوز زوده نظر داد چون خیلی از اپشنها غیر فعاله اما تو فروم کسپر اشاره کرده بودن که در نسخه 2014 سبکتر خواهد شد

همین طور که در جریان هستی یه رابط گرافیکی جدید اماده کردن که هنوز تکمیل نشده اما از الان که دارم باهاش کار میکنم احساس میکنم سبکتره حالا باید ببینیم چی میشه.

kases
18-04-2013, 07:05
تاریخ انتشار نسخه های سالانه کی هست؟مثلا همین 2013 کی ارائه شد؟
------------------------------------
زیر جدول سیستم پیشنهادی برای پیور 3 زده
*ARM is not supported.
منظورش از ARM چیه؟
در این صفحه:

آیا export کردن تنظیمات در سکوریتی و import کردن در پیور ممکنه با مشکل مواجه بشه؟
-----------------------------------
متاسفانه password manager هنوز با سیستمهای 64 بیتی مشکل داره.

تاریخ انتشار فکر کنم تو ماه اگوست باشه

arm نوعی معماری میکرو پروسسورهاست که به خاطر ابعاد کم و مصرف انرزی بسیار پایین در تبلتها و موبایلها استفاده میشه
پیور هم برای اینجور cpu هایی ساخته نشده (البته اگه منظور کسپر از arm همین باشه)

تست میکنم به شما اطلاع میدم البته اگه دوستان میدونن به دوستمون کمک کنن:n01:

faraways
18-04-2013, 12:47
سلام

جریان این 2014 چیه ؟

میخواد نسخه kis 2014 بده ؟

برای پیور هم میده ؟ چون فک کنم پیور تازه اومده بیرون ( البته فکر کنم :n02: )

pure 4 ؟

mh.attari
18-04-2013, 13:19
سلام دوستان من همراه لپتاپ یک نسخه قانونی انتی ویروس نود رو دریافت کردم ولی خوب اینترنت سکیورتی نیست میخواستم ببینم اینو من استفاده کنم در کنارش چیزی استفاده کنم برای اینترنت سکیورتی یا نه برم از نسخه های غیر قانونی مثلا کسپر استفاده کنم که اینترنت سکیورتی هم دارن

mohammad_87
18-04-2013, 13:39
سلام
جریان این 2014 چیه ؟
میخواد نسخه kis 2014 بده ؟
برای پیور هم میده ؟ چون فک کنم پیور تازه اومده بیرون ( البته فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
pure 4 ؟
نسخه بعدی هست که فعلا نسخه های بتا داره توسط کاربران داوطلب آزمایش میشه.نسخه اصلی همونطور که kases عزیز گفتند ماه آگست یعنی حدود 4 ماه دیگه هست.البته پیور که تازه اومده.

سلام دوستان من همراه لپتاپ یک نسخه قانونی انتی ویروس نود رو دریافت کردم ولی خوب اینترنت سکیورتی نیست میخواستم ببینم اینو من استفاده کنم در کنارش چیزی استفاده کنم برای اینترنت سکیورتی یا نه برم از نسخه های غیر قانونی مثلا کسپر استفاده کنم که اینترنت سکیورتی هم دارن

اول بستگی به خودت داره که با محصولات کدوم شرکت راحت باشی.اگه شما با نود مشکلی نداری میتونی ازش استفاده کنی ولی نباید در کنارش یک اینترنت سکوریتیه کامل نصب کنی.شما الان فایروال نیاز داری.مثلا یا فقط فایروال کومودو رو نصب کنی یا موقع نصب در اینترنت سکوریتی کسپرسکی،آنتی ویروسش رو نصب نکنی(البته اگه امکانش باشه)تا فقط فایروال نصب بشه.

M.Hashemi
18-04-2013, 22:56

با سلام
اولا فکر نکنم تاپیک مناسبی را انتخاب کرده باشید.
دوم این که این بستگی به خودتون داره.
پیشنهاد من بسته به نوضحات شما این دو مورد است :
1- nod32 antivirus + comodo firewall
2- kaspersky internet security
حالا اگر برای nod32 پشتیبانی هم می دهند (که فکر نکنم چون oem است) گذینه 1 مناسب است.
در غیر این صورت گذینه 2 مناسب است
با تشکر

mh.attari
18-04-2013, 23:44
ممنون من پس نود رو میفروشم 2 رو انتخاب کردم الان یه مشکلی دارم کسپر هی خاموش میشه و ویندوز ازم میخواد یکی از فایر وال ها رو روشن کنم من کلا فایر وال ویندوز رو اف کردم نمیدونم چشه که هی خاموش میشه راستی کسپر که با ke ri o مشکل نداره یا یاهو اخه هر وقت اینطوری میشه نت من قطع میشه و از یاهو میپره بیرون
نمی دونم منظورم رو گرفتید هی انتی ویروس و فایروال اتوماتیک خاموش میشن همون لحظه ویندوز ارور میده که اقا روشن کن همون لحظه خودشون روشن میشن بی هیچ دلیلی

manuch
19-04-2013, 12:30
ممنون من پس نود رو میفروشم 2 رو انتخاب کردم الان یه مشکلی دارم کسپر هی خاموش میشه و ویندوز ازم میخواد یکی از فایر وال ها رو روشن کنم من کلا فایر وال ویندوز رو اف کردم نمیدونم چشه که هی خاموش میشه راستی کسپر که با ke ri o مشکل نداره یا یاهو اخه هر وقت اینطوری میشه نت من قطع میشه و از یاهو میپره بیرون
نمی دونم منظورم رو گرفتید هی انتی ویروس و فایروال اتوماتیک خاموش میشن همون لحظه ویندوز ارور میده که اقا روشن کن همون لحظه خودشون روشن میشن بی هیچ دلیلی
باید دید کجای کار و چرا می لنگه. از نو ویندوز نصب کنید و بعد کاسپر رو

mh.attari
19-04-2013, 13:13
باید دید کجای کار و چرا می لنگه. از نو ویندوز نصب کنید و بعد کاسپر رو
:| دستت درد نکنه با این راهنمایی جامع!!!! اگر برا هر مشکلی وین بزنیما ...
بجا این راهنمایی میشه بفرمایید چطوری یک نرم رو بلوکه کنم که کسپر نزاره به نت وصل شه
و چطور یک نرم افزار رو کاملا سیف کنم کسپر بش گیر نده

M.Hashemi
19-04-2013, 15:41
:| دستت درد نکنه با این راهنمایی جامع!!!! اگر برا هر مشکلی وین بزنیما ...
بجا این راهنمایی میشه بفرمایید چطوری یک نرم رو بلوکه کنم که کسپر نزاره به نت وصل شه
و چطور یک نرم افزار رو کاملا سیف کنم کسپر بش گیر نده
با سلام
حق با شماست.
همیشه نصب مجدد ویندوز اخرین راه حل است.
در setting گذینه application control را انتخاب کنید و بعد گذینه application در این قسمت اگر بخواهید نرم افزاری اجرا نشه به گروه untrusted منتقل کنید و اگر بخواهید گیر نده و کاملا ازاد باشه به گروه Trusted منتقل کنید.
---
در ضمن kasper با هیچ یک از نرم افزار های p%%ro%%xy و از این قبیل نرم افزار ها مانند ke ri o مشکل ندارد و اگر هم به بعضی ها گیر بده با کانفیگ قابل حله.
---
در مورد مشکلتون هم شاید سیستمتون الوده شده باشه. شما ابتدا با نرم افزار زیر یک گزارش از سیستم تهیه کنید و اپ کنید تا بررسی کنم :

* راستی شاید یک هفته نباشم.
با تشکر

mh.attari
19-04-2013, 15:49
با سلام
حق با شماست.
همیشه نصب مجدد ویندوز اخرین راه حل است.
در setting گذینه application control را انتخاب کنید و بعد گذینه application در این قسمت اگر بخواهید نرم افزاری اجرا نشه به گروه untrusted منتقل کنید و اگر بخواهید گیر نده و کاملا ازاد باشه به گروه Trusted منتقل کنید.
---
در ضمن kasper با هیچ یک از نرم افزار های p%%ro%%xy و از این قبیل نرم افزار ها مانند ke ri o مشکل ندارد و اگر هم به بعضی ها گیر بده با کانفیگ قابل حله.
---
در مورد مشکلتون هم شاید سیستمتون الوده شده باشه. شما ابتدا با نرم افزار زیر یک گزارش از سیستم تهیه کنید و اپ کنید تا بررسی کنم :

* راستی شاید یک هفته نباشم.
با تشکر
lممنونم دوست گلم خدا خیرت بده
خدمت شما

M.Hashemi
19-04-2013, 16:20
با سلام
خب اینجوری که من متوجه شدم سیستمتون نباید الوده باشه.
مثل این که ke ri o با کسپر incompatible است یا تداخل دارد.
اطمینان داشته باشید که از اخرین نسخه ke ri o استفاده می کنید.
سپس این نرم افزار را trust کنید هم در application control و هم هم در firewall اگر باز هم درست نشد فایروال را در زمان استفاده از این نرم افزار غیر فعال کنید (میدونم کار درستی نیست اما تا زمانی که این باگ وجو داشته باشد مجبورید این کار را انجام دهید).
برای گزارش دادن باگ به کسپر می توانید :
1- اگر لایسنس اصلی دارید می توانید می توانید گزارش این نرم افزار را از لینک زیر انجام دهید :

2- در غیر این صورت مشکل را در لینک زیر مطرح کنید :

3- و باز هم در غیر این صورت صبر کنید تا خودم از طریق شرکت گزارش را برای کسپر بفرستم.
---
در این مدت مسائل زیر را در نظر بگیرید :
1- از firefox اخرین نگارش استفاده کنید.
2- افزونه no script و BrowserProtect و WOT و adblock plus را نصب کنید.
3- در زمان خاموش بودن فایروال کسپر حتما فایروال ویندوز را روشن کنید.
4- با کسپر اخر هر هفته یک full scan انجام دهید
با تشکر

mh.attari
19-04-2013, 18:06
با سلام
خب اینجوری که من متوجه شدم سیستمتون نباید الوده باشه.
مثل این که ke ri o با کسپر incompatible است یا تداخل دارد.
اطمینان داشته باشید که از اخرین نسخه ke ri o استفاده می کنید.
سپس این نرم افزار را trust کنید هم در application control و هم هم در firewall اگر باز هم درست نشد فایروال را در زمان استفاده از این نرم افزار غیر فعال کنید (میدونم کار درستی نیست اما تا زمانی که این باگ وجو داشته باشد مجبورید این کار را انجام دهید).
برای گزارش دادن باگ به کسپر می توانید :
1- اگر لایسنس اصلی دارید می توانید می توانید گزارش این نرم افزار را از لینک زیر انجام دهید :

2- در غیر این صورت مشکل را در لینک زیر مطرح کنید :

3- و باز هم در غیر این صورت صبر کنید تا خودم از طریق شرکت گزارش را برای کسپر بفرستم.
---
در این مدت مسائل زیر را در نظر بگیرید :
1- از firefox اخرین نگارش استفاده کنید.
2- افزونه no script و BrowserProtect و WOT و adblock plus را نصب کنید.
3- در زمان خاموش بودن فایروال کسپر حتما فایروال ویندوز را روشن کنید.
4- با کسپر اخر هر هفته یک full scan انجام دهید
با تشکر
من دسترسی ها رو
trust کردم ولی باز خاموش شد
انگاری مثلا نت من قطع شه بعد فایر وال کسپرم خاموش شه
شما مطمینی از کر یو هس؟

M.Hashemi
19-04-2013, 19:52
من دسترسی ها رو
trust کردم ولی باز خاموش شد
انگاری مثلا نت من قطع شه بعد فایر وال کسپرم خاموش شه
شما مطمینی از کر یو هس؟

با سلام
100% اطمینان دارم
kasper با کر یو سازگار نیست.
البته من این موضوع را پی گیری می کنم.
اما شما می توانید کار های زیر را انجام دهید :
1- زمان استفاده از این نرم افزار کار های گفته شده را انجام دهید تا این باگ رفع شود
2- به سوئیت امنیتی دیگری مهاجرت کنید
با تشکر

S0R3N4
19-04-2013, 21:38
سلام دوستان
هر سری که بخوام نرم افزار PSiPh*oNE رو اجرا کنم این پیغام میاد و باید تاییدش کنم تا به اینترنت دسترسی پیدا کنه این نرم افزار...
در فایروال تیک ALLOW رو زدم...
ولی الان چکار کنم که هر سری این سوال رو از من نپرسه و به راحتی به اینترنت دسترسی پیدا کنه ؟؟؟

manuch
19-04-2013, 22:08
سلام دوستان
هر سری که بخوام نرم افزار PSiPh*oNE رو اجرا کنم این پیغام میاد و باید تاییدش کنم تا به اینترنت دسترسی پیدا کنه این نرم افزار...
ولی الان چکار کنم که هر سری این سوال رو از من نپرسه و به راحتی به اینترنت دسترسی پیدا کنه ؟؟؟

گزینه اول رو بزن و کاریت نباشه اگر و فقط اگر از جای مطمئن سایـــفون رو دانلود کرده باشی

Hidden-Hunter
19-04-2013, 22:16
سلام دوستان

S0R3N4
19-04-2013, 22:26

مرسی داداش
فقط اینکه این سطح امنیت سیستم رو نمیاره پایین؟

Hidden-Hunter
19-04-2013, 22:38
مرسی داداش
فقط اینکه این سطح امنیت سیستم رو نمیاره پایین؟

سلام

نه امنیت رو پایین نمیاره...بودنش هم تا حدودی موثر هست ولی اپشن های دیگری داره برای پر کردن ، نبود این گزینه .

کاره این گزینه در زیر امده :

General info about SSL ProtocolKaspersky Internet Security 2012 can scan network traffic for viruses using the SSL protocol.
SSL Protocol (Secure Socket Layer) allows detecting the server authenticity via browser and also provides encrypted "personal" connection channel between user computer and the server. This protocol is widely used both for web-servers and mail servers. Gmail is a vivid example of such mail server.
SSL connection protects data exchange channel in the Internet. The SSL protocol allows identifying the sides which exchange data based on electronic certificates, encrypts the transferred data and provides data integrity when transferring.
These protocol peculiarities are often misused by cyber-criminals to spread Malware as most anti-virus products do not check SSL-traffic.
Kaspersky Lab experts recommendationsKaspersky Lab experts recommend checking SSL-traffic if you are on a suspicious web-resource and when you navigate to another page data transfer by SSL-connection starts. Most probably a malicious program is being transferred by the encrypted protocol.
To scan encrypted connection Kaspersky Internet Security 2012 substitutes the required security certificate by the self-signed certificate.
Sometimes the programs that establish connection, refuse accepting this self-signed certificate and as a result do not establish connection. Kaspersky Lab's experts recommend disable check of SSL-traffic:

when connecting to trusted web-resource, for example with the web-page of your bank on which you manage your personal account. In this case it is important to get authenticity confirmation of the bank certificate.
if the program which establishes connection checks the certificate of the required web-resource without dialog with the user. For example, the program MSN Messenger when establishing secure connection with the server, checks authenticity of the Microsoft Corporation digital signature.

mohammad_87
19-04-2013, 23:18
با سلام
100% اطمینان دارم
kasper با کر یو سازگار نیست.
البته من این موضوع را پی گیری می کنم.
اما شما می توانید کار های زیر را انجام دهید :
1- زمان استفاده از این نرم افزار کار های گفته شده را انجام دهید تا این باگ رفع شود
2- به سوئیت امنیتی دیگری مهاجرت کنید
با تشکر
سلام
من مشکلی با کر.یو ندارم.داخل گروه محدودیت کم قرار داره.
kis 2013

S0R3N4
19-04-2013, 23:40
میشه خودت مختصر توضیحی بدی...؟؟؟

mh.attari
19-04-2013, 23:40
سلام
من مشکلی با کر.یو ندارم.داخل گروه محدودیت کم قرار داره.
kis 2013
این دوستمون که میفرمایند از کر یوو هست من تراستشم کردم اما بازم خاموش روشن میشه!!

Hidden-Hunter
20-04-2013, 00:08
میشه خودت مختصر توضیحی بدی...؟؟؟
پروتکل SSL برای محافظت از اطلاعات کاربر هست ، حالا در کسپر وقتی این گزینه فعال باشه و برنامه ای بخواد با سرور خودش ارتباط برقرار بکنه که جز مجوز سرور یا سایت کسپرسکی نباشه ، کسپر هشدار میده که این کانکشن مشکل داره و از کاربر میاد سوال می کنه ایا این کانکشن رو بلاک بکنم یا اجازه بدهم. چون کسپر میاد ترافیک ها رو اسکن می کنه و اگر مثل عکسی که شما گذاشتید از شما سوال می کند که نمی تواند این اتصال امن رو تضمین بکنه، چون مجوز ان رو نمی تواند چک بکنه یا غیر ممکن هست.

و باز گزینه فعال باشه ، کسپرسکی در تنظیمات مرورگر فایل cer رو نصب می کنه برای تشخیص دادن سرور مطمئن که مرورگر بنا هست به ان ها کانکت بشه ...و اگر این اتصال امن نباشه کسپر یا هشدار میده یا سایت رو بلاک می کنه. از من فعال هست.

امید وارم با این که مختصر گفتم ، مفید باشه.

kases
20-04-2013, 05:58
...................:n16:

saber136
20-04-2013, 07:34
سلام
من از اینترنت سکیوریتی 13.0.1.4190 استفاده میکنم، نمی دونم چرا در تمامی پوشه ها که فایلی وجود دارد یک فایل با پسوند tmp ایجاد میشود؟ از دوستان کسی علت این را میداند؟ و اینکه چه تنظیمات باید از آنتی ویروس تغییر کند؟

Roovigital
20-04-2013, 22:31
با سلام
از کسپر 2013 استفاده میکنم هر چند دقیقه یکبار انگار که خاموش میشه و ویندوز پیام میده که روشنش کنم و این حرفا ممنون میشم راهنماییم کنید.
Kaspersky Anti-Virus has stopped working properly

manuch
20-04-2013, 23:32
سلام
ببخشید دیر شد
بله میتونید تنظیمات internet security رو وارد pure کنید .:n16:
سلام دوست عزیز
برعکس چطور؟

mohammad_87
21-04-2013, 00:17
سلام
من از اینترنت سکیوریتی 13.0.1.4190 استفاده میکنم، نمی دونم چرا در تمامی پوشه ها که فایلی وجود دارد یک فایل با پسوند tmp ایجاد میشود؟ از دوستان کسی علت این را میداند؟ و اینکه چه تنظیمات باید از آنتی ویروس تغییر کند؟
هم ویندوز و هم کسپر یک پوشه جداگانه برای فایلهای موقتی یا همون temp خود دارند.اینکه در هر پوشه چنین فایلی وجود داشته باشه یکم غیر طبیعیه.ولی راه حلی پیشنهاد نمیکنم چون مطمئن نیستم.شما منتظر دوستان حرفه ای باشید.ولی تا اون موقع محض اطمینان کسپر رو آپدیت و یک اسکن کامل از سیستم انجام بده.

با سلام
از کسپر 2013 استفاده میکنم هر چند دقیقه یکبار انگار که خاموش میشه و ویندوز پیام میده که روشنش کنم و این حرفا ممنون میشم راهنماییم کنید.
Kaspersky Anti-Virus has stopped working properly
شما ابتدا این راه زیر رو انجام بده.اگه درست نشد نیاز به GetSystemInfo هست.
1.روی آیکون کسپر در تسکبار کلیک راست و exit کن
2.کسپر رو uninstall کن
3.ریستارت کردن ویندوز
4.نصب آخرین ورژن کسپر
5.آپدیت کردن کسپر
6.ریستارت کردن ویندوز

kases
21-04-2013, 08:25
سلام دوست عزیز
برعکس چطور؟

ببخشید دوستان حرف خودمو در پست بالا پس میگیرم یه سری از تنظیمات تغییر نمیکنه
با تستی که الان انجام دادم متوجه شدم یه سری از تنظیمات در پیور تغییر نمیکنه مثل تنظیمات بخش parental control و بخشی از تنظیمات Secure Keyboard Input

تنطیمات بخش اپلیکیشن کنترل وخیلی از تنظیمات دیگه مثل فایل انتی وب انتی و...... تغییر میکنه اما یه سری از گزینه ها در بخش Secure Keyboard Input تغییر نکرده
وارد کردن تنظیمات پیور به اینترنت سکیوریتی وبلعکس غیر اصولیه . تنظیمات وارد میشه اما کاملا با هم مطابقت ندارن.

Lugah
21-04-2013, 10:28
سلام

هارد سیستم چک کنید ببنید بد سکتور نداشته باشه
یه گزارش هم با برنامه GetSystemInfo از سیستم تهیه کنید
گزارش در یک فایل زیپ در صفحه دسکتاپ ذخیره میشه اونو اپلود کنید اینجا تا بررسی بشه

لینک دانلود:

ممنون دوست عزیز
یک بار پاکش کردم دوباره نصب کردم درست شد.
ممنون. ولی هنوز هم نمی دونم مشکلش چی بود. چون پی سی هم دقیقا همینطور شده. احتمالا اگر نفهمم مشکلش کجاست باید اونو هم پاک کنم دوباره نصب کنم.
البته سر آپدیت کردنش خیلی معطل میشم. باید صبر کنم تا دوباره از اول آپدیت شه.

runner
22-04-2013, 19:14
دوستان سایت معتبر و قابل اطمینان برای خرید آنلاین اینترنت سکیوریتی می شناسید؟
من این رو یافتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

mohammad_87
22-04-2013, 20:16
دوستان سایت معتبر و قابل اطمینان برای خرید آنلاین اینترنت سکیوریتی می شناسید؟
من این رو یافتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون
نمایندگان رسمی ثبت شده در سایت کسپرسکی(البته بعضی سایتها اکسپایر شده اند):

--------------
گزارشها (reports) در پیور 3 کجاست؟:n13:

kases
22-04-2013, 20:23
--------------
گزارشها (reports) در پیور 3 کجاست؟:n13:

aylar6888
22-04-2013, 21:03

فرمت گیفتو عشق است...
چجوری ساختیش علی؟؟ازین کارا به ما هم یاد بده !!!!

mohammad_87
23-04-2013, 14:46
فرمت گیفتو عشق است...
اینجا راهنمای محصولات کسپرسکی هست:

بعضیهاش مثل اون عکس بصورت gif درست شده.بعضی هاش هم بصورت چند عکس مجزا.
البته منکر زحمت ایشون نمیشم.علی جان همین که جواب رو پیدا کرده،به من لطف داشته.

kases
23-04-2013, 18:12
فرمت گیفتو عشق است...

سلام حمید جان

این فایلو من نساختم
همینجور که محمد عزیز گفتن این فایل gif متعلق به بخش پشتیبانی کسپر هست.

IntelCentrino
24-04-2013, 09:46
من از KIS 13.0.1.4190 f استفاده می کنم. بعد از اینکه مجبور شدم تاریخ سیستمم را به دلایلی تغییر دهم، از اون پس کسپر مدام پیغام میده که دیتابیس اون Out of date هستش. با اینکه کسپر را مجددا آپدیت کردم و حتی تاریخ سیستم را به حالت نرمال برگردوندم و مجددا آپدیت کردم باز هم Out of date هستش.

لطفا راهنمایی کنید.

IntelCentrino
24-04-2013, 18:30
من از KIS 13.0.1.4190 f استفاده می کنم. بعد از اینکه مجبور شدم تاریخ سیستمم را به دلایلی تغییر دهم، از اون پس کسپر مدام پیغام میده که دیتابیس اون Out of date هستش. با اینکه کسپر را مجددا آپدیت کردم و حتی تاریخ سیستم را به حالت نرمال برگردوندم و مجددا آپدیت کردم باز هم Out of date هستش.

لطفا راهنمایی کنید.

خودم مشکل را متوجه شدم.
تاریخ سیستم هنوز یک روز عقب بود. :n02:

sin2x=2sinxcosx
25-04-2013, 09:05
با سلام
من kaspersky is 2013 رو دارم.
قبلنا وقتی آپدیت می کردم signature بالا می رفت، الان چند روزه هر وقت آپدیت می کنم از عدد signature کم میشه :n02:
این چرا اینجوریه ؟
اونایی که آپدیتشون بروزه signature شون چنده ؟

IntelCentrino
25-04-2013, 10:59
با سلام
قبلنا وقتی آپدیت می کردم signature بالا می رفت، الان چند روزه هر وقت آپدیت می کنم از عدد signature کم میشه :n02:
این چرا اینجوریه ؟

من همین چند لحظه پیش آپدیت کردم و تعداد signature ها 8,011,663 هست.

sin2x=2sinxcosx
25-04-2013, 13:11
من همین چند لحظه پیش آپدیت کردم و تعداد signature ها 8,011,663 هست.

مال من 8,048,940 بود سه چهار ساعت پیش

IntelCentrino
25-04-2013, 15:03
مال من 8,048,940 بود سه چهار ساعت پیش

1 دقیقه پیش شد، 8,052,091

abbas-t
25-04-2013, 17:54
سلام دوستان
در اسکرین شاتی که قرار دادم گزینه هایی که های لایت شدن میتونم ارتباطشون از شبکه رو قطع کنم ؟مشکل ساز نمیشن؟

kases
25-04-2013, 19:20
با سلام
این چرا اینجوریه ؟

سلام دوستان
در اسکرین شاتی که قرار دادم گزینه هایی که های لایت شدن میتونم ارتباطشون از شبکه رو قطع کنم ؟مشکل ساز نمیشن؟

فقط سرویس host process for windows services قطع نکن بقیشو میتونی قطع کنی

AM4
26-04-2013, 11:59
ببخشید دوستان پیور 3 اپدیت اولیه چند مگ هست من با ku تا حالا 126 مگ دانلود کردم هنوز تموم نشده

kases
26-04-2013, 14:13
ببخشید دوستان پیور 3 اپدیت اولیه چند مگ هست من با ku تا حالا 126 مگ دانلود کردم هنوز تموم نشده

سلام

اپدیت با خود نرم افزار بین 90 تا 100 مگابایت
برنامه ku کل اپدیتها رو میگیره که طبیعتا حجم بالاتری داره

ebi1952
26-04-2013, 14:55
این کاسپرسکی تو اپدیت قرار دادن خیلی کند عمل میکنه.
password manger دارم. تو فایرفاکس کار نمیکنه، جالبه تو سایت سافت 98 اپدیت 5.0.0.174 هست ولی تو سایت کاسپر و سایت امریکای کاسپر ، هنوز اپدیت 5.0.0172 هست. داستان چیه، اگر کسی میدونه چرا، به من هم بگه لطفا!
در ضمن کاسپر برای اندروید انتی ویروس رایگان داره؟ اگر داره لینکشو دوستان لطف کنن بزارن.

pedram_01
26-04-2013, 15:07
سلام کلید 6 ماه برای کاسپر پیور 3

مدتش خیلی کمه سریع برید بگیرید

kases
26-04-2013, 15:24
این کاسپرسکی تو اپدیت قرار دادن خیلی کند عمل میکنه.
password manger دارم. تو فایرفاکس کار نمیکنه، جالبه تو سایت سافت 98 اپدیت 5.0.0.174 هست ولی تو سایت کاسپر و سایت امریکای کاسپر ، هنوز اپدیت 5.0.0172 هست. داستان چیه، اگر کسی میدونه چرا، به من هم بگه لطفا!
در ضمن کاسپر برای اندروید انتی ویروس رایگان داره؟ اگر داره لینکشو دوستان لطف کنن بزارن.

سلام

سافت 98 نسخه 5.0.0.174 از بخش روسی سایت کسپر دریافت کرده این نسخه هنوز بر روی سرورهای usa قرار نگرفته
لینک مستقیم از سایت کسپر:

کسپر فکر نکنم نسخه رایگان برای موبایل داشته باشه لااقل من چیزی ندیدم.

mohammad_87
26-04-2013, 16:36
سلام کلید 6 ماه برای کاسپر پیور 3

مدتش خیلی کمه سریع برید بگیرید
Sorry, an error occurred while processing your request.

kases
26-04-2013, 16:47
Sorry, an error occurred while processing your request.

سلام

باید با ip انگلیس وارد سایت شوید اگر باز هم وارد نشد کش مروگر پاک کنید دوباره سعی کنید.
یک سریال برای شما ارسال شد پیام خصوصی رو چک کنید.

pedram_01
26-04-2013, 17:54
در پیور 3 نمیشه فایلی رو که اشتباه ویروس شناخته از طریق قرنطینه براشون ارسال کرد؟ یا خودت یک فایل رو به قرنطنه اضافه کنی؟ و برای انالیز بفرستی؟

AM4
26-04-2013, 18:17
من با ای پی یو اس ا رفتم کلید داد وارد کردم این پیغام رو داد

activation code is invalid for thes region