PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

zigma94
20-12-2012, 05:45
حد اقلش اینه که اگه جعل امضای دیجیتال راحت بود الان خیلی از مخربها با همین جعل امضای محصولات معروف دنیای کامپیوتر و اینترنت رو به گند کشیده بودن.
دوست عزیز، من چندین بار تکرار کردم بحث بر سر جعل امضا نیست بلکه بر سر امضاهائیست که بدون کند و کاو و دقت کافی توسط شرکتهای رنگارنگ تخصیص دهنده امضا به برخی نرم افزارها اهدا شده:9:

اون کاری هم که بعضی از شرکتها میکنن برای تعیین سلیقه مشتریهاشون و یا اشکالات و باگهای برنامه شون هست
حالا اون یه کار همون طور که گفتم مسئله خانمانسوزی نیست اما مسئله بر سر کارهای بد بد دیگست :n02:

ولی در کل توی آپدیت و تقاضای اتصال یه نرم افزار به نت نمیشه گفت چه اطلاعاتی از سیستم فرستاده میشه
آهان، حالا رسیدیم سر اصل داستان :26:

اما میشه با فایروال اونها رو کنترل کرد.
ظاهرا تنها چاره همینه چراکه اصولا بحث بر سر این داستانه که باید به انتخاب کسپر در اعطای آزادی به نرم افزارهای امضادار احترام گذاشت یا نه :n06:

اما میشه مطمئن بود محصولات معروف امضادار ازین اطلاعات بطور عمومی و مشخص نمیتونن و اجازه ندارن استفاده کنن.
پ نه پ لابد باید اکران عمومی کنن؟ :n02: همین استفاده خصوصیش هم مشکل داره ، با ناموس مردم که شوخی نمیکنن دهه ... :n24:

zigma94
20-12-2012, 05:49
دوستان عزیز
حداقل یک نفر پاشه بیاد این طرف خط به جبهه شکاکین بپیونده
آخه چند نفر به هشت نفر :n25:

پی نوشت :
فکر کنم اگه از اول یک نفر زحمتش رو کشیده بود و سوال بنیادین این گفتمان رو از طریق رایانامه با کسپر مطرح کرده بود دیگه این جوری کار به جاهای باریک نمیکشید :n02:

afflatus
20-12-2012, 09:54
سلام
من چه بخوام کاسپر رو حذف کنم و چه بخوام key جدید بدم ازم پسورد می خواد!
مشکل از کجاست؟
با تشکر

xman681
20-12-2012, 11:07
دوستان عزیز
حداقل یک نفر پاشه بیاد این طرف خط به جبهه شکاکین بپیونده
آخه چند نفر به هشت نفر :n25:

پی نوشت :
فکر کنم اگه از اول یک نفر زحمتش رو کشیده بود و سوال بنیادین این گفتمان رو از طریق رایانامه با کسپر مطرح کرده بود دیگه این جوری کار به جاهای باریک نمیکشید :n02:

سلام

20 دلار میگیرم با توسعه دهنده های امسی سافت مطرح میکنم :n02:

امروز مطرح میشه حداقل 24 ساعت برای پاسخ گویی وقت خواهد گرفت

موفق باشید

حسين 1966
20-12-2012, 11:24
همانطور که می دانید مدتی است صفحه کنترل حساب اینترنتی وایمکس یک کد امنیتی تعریف کرده که همگام ورود به ecare باید آنرا وارد کنید ولی آنتی ویروس کسپر مانع از نمایش این کد در تمام مرورگرها می شود و عملا امکان ورود را ناممکن کرده است و جالب این است که برخی اپراتورهای وایمکس پیشنهاد حذف کسپراسکای را می دهند .در اینجا آموزش طریقه معرفی کنترل حساب اینترنتی ایرانسل به آنتی ویروس کسپراسکای جهت وارد شدن این صفحه ارائه شده است لینک دانلود :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
20-12-2012, 17:20
سلام
گزارشهای برنامه هایی که در فایروال تیک گزینه log events رو میزنیم رو کجا باید ببینیم؟

kases
20-12-2012, 22:07
اگر لینکش رو بگذاری ممنون میشم (البته اگه تکست یا پی.دی.اف باشه بهتره) :n06::n02:

دوستان ، در مورد گزینه های عکس زیر هم لطفا یه توضیحی عنایت کنید :

یه سوال فنی هم داشتم از این قرار که اصولا نرم افزارها چه مراحلی رو برای گرفتن امضای دیجیتال طی میکنند و آیا این مراحل اینقدر چفت و بست داره که کسپرسکی نرم افزارهای دارای امضای دیجیتال رو در لیست trust (بخوانید مستمر آزاد) میگذاره ؟ :n13:

سلام

در مورد عکس شما !!!

گزینه اول یعنی بخش (Load rules for applications from Kaspersky Security Network (KSN)
زمانی که شما برای اولین بار برنامه ای رو اجرا میکنید کسپر به سرور های ابری خودش وصل میشه تا وضعیت اون برنامه رو بررسی کنه که ایا مجاز به اجرا هست یا نه!! خوب اگر در سرورهای کسپر قوانینی مبنی بر مجاز بودن این برنامه باشه به بخش trusted منتقل میشه و اگر مجاز نباشه به بخش untrusted میره

گزینه دوم یعنی Update rules for previously unknown applications from KSN
وقتی شما برنامه ای رو اجرا میکنید که در دیتابیس و سرورهای ابری کسپر هیچ اطلاعاتی از اون وجود نداره کسپر توسط بخش heuristic analiysis برنامه رو بررسی میکنه و در گروهای خاص خودش جای میده
ممکنه بعد از چند روز اطلاعات این برنامه ناشناس به پایگاه داده اضافه بشه حالا اگه تیک این گزینه زده باشه قوانین این برنامه اپدیت میشه
البته برای استفاده از این بخش باید به اینترنت متصل باشید.

در مورد امضای دیجیتالی باید بگم که:

مراکز معتبری وجود دارن که کارشون تایید هویت و دادن گواهی در دنیای مجازیه که به اونا ca میگن که میشه سرو وازه کلمه Certificate Auturiry
ca مثل سازمان ثبت احوال میمونه که هویت شما رو در خودش ذخیره میکنه و گواهی میده شما اقای فلانی هستید و کارتی هم در این زمینه به شما میده که هر جا رفتید و لازم باشه با اون کارت خودتون رو به دیگران معرفی میکنید
در دنیای مجازی هم به همین ترتیبه شرکتهایی وجود دارن که کارشون همینه
وقتی که یک فایل داری امضای دیجیتال باشه به این معنی هست که توسط ca امضا شده و در این تاییدیه مشخصات شما و مشخصات اون ca هی که اون گواهی رو به شما داده درج شده
و این شرکتها طبق ضوابط و قوانینی فعالیت میکنن مثلادر ایران ca هایی که به شما گواهی میدن از قوانین پایین پیروی میکنن

1- قانون آیین‌ دادرسی مدنی خاص تجارت الكترونیكی
2- قانون آیین‌ دادرسی كیفری
3- قانون آیین جزای ماهوی و مسوولیت كیفری در محیط تجارت الكترونیكی.
4- قانون مسوولیت مدنی شخص حقیقی و حقوقی در محیط تجارت الكترونیكی .
5- الگوی داوری در دعاوی تجارت الكترونیكی.
مثلا شرکت سیمانتک یک ca محسوب میشه که بسیار معتبره یا شرکت کومودو و یا مایکروسافت ...................
حالا مسله اینجاست تعداد شرکتهای ca که گواهی میدن بسیار زیاد شده حالا چجوری باید معتبر بودن اونا رو تشخیص بدیم؟؟؟
مثل این میمونه که بگیم 10 شعبه بانک در شهری وجود داره که شما به 3 تا از اونا اعتماد دارید خوب معلومه دیگه شما به یکی از اون 3 بانک مورد اعتماد مراجعه میکنید
خوب معمولا شرکتها به ca هایی مراجعه میکنن که دارای اعتبار باشن مثل سیمانتک و کومودو ......... تا از لو رفتن اطلاعاتشون جلوگیری بشه
باز هم سوال پیش میاد این همه شرکت در این زمینه وجود داره و این همه فایل دارای امضای دیجیتالی هست پس چرا انتی ویروسها به همه اونا اجازه فعالیت میدن در صورتی که بسیاری از ca ها دارای اعتبار کافی نیستن ؟؟

به این سوال باید اینجوری پاسخ داد
از قدیم گفتن هر گردی که گردو نیست اینجا هم باید گفت هر امضایی که امضای معتبر نیست
انتی ها برای مقابله با امضاهای غیر معتبر در لیست دیتابیس خودشون از black/White digital signature استفاده میکنن
یعنی اینکه هر فایلی که دارای امضای دیجیتالی باشه که توسط انتی ویروس تایید نمیشه بلکه امضاهایی که معتبر هستن اجازه فعالیت دارن
به عنوان مثال اگر در سویت امنیتی کمودو نگاهی بندازین دقیقا همین مورد رو میبینید که کمودو از لیست سفید ca ها استفاده میکنه
اگر فایلی از یک ca هی غیر معتبر که در لیست سفید این شرکت وجود نداره بر روی سیستم اجرا بشه به لیست امن منتقل نمیشه بلکه باهاش همانند یک فایلی که امضای دیجیتالی نداره رفتار میشه
البته اینو نباید با جعل امضا که توسط حکرها استفاده میشه اشتباه گرفت ممکنه امضایی از شرکت معتبر سیمانتک توسط حکرها جعل بشه اونوقت کابوسی برای شرکتهای انتی ویروس میشه

چون یک امضای معتبر جعل شده و نه یک ca هی که معتبر نیست دقیقا همانند استاکسنت که امضای دیجیتالی معتبر Realtek جعل کرده بود
امضاهای دیجیتالی شکننده هستن و الان هم شرکتهای امنتی از لیست سفید در کنار امضای دیجیتالی استفاده میکنن که امنیت بسیار بالاتری نصبت به امضای دیجیتالی داره
سوالی بود در خدمتم

P‌C
21-12-2012, 00:28
به عنوان نمونه همین شرکت globalsign چه تضمینی در برابر گواهینامه هاش وجود داره
پی نوشت :
ضمنا یک گاف نسبتا بزرگ در کسپر وجود داره بر این اساس که صرفا اپلیکیشنهای دارای امضا و گواهینامه رو "بدون توجه به تاریخ انقضای گواهینامه" در لیست trust میگذاره !
الان چک کردم و دیدم که گواهیناامه بعضی از نرم افزارهای فهرست trust سالهاست که expire َشده !

در مورد اعتبار globalsign همین بس که ویندوز، گواهینامه هاش رو معتبر میشناسه.
شاید گاف نباشه و خود کسپر، صرفا داشتن گواهینامه معتبر رو کافی دونسته و تاریخش رو ملاک قرار نمیده.

P‌C
21-12-2012, 00:34
دوست گرامی اون مثالی که شما بهش اشاره کردی در واقع یک واقعه در سطح کاملا وسیع و کلان بود که باعث شد چنین سر و صدایی بلند بشه اما مواردی نظیر جاسوسی خزنده به عنوان نمونه در پوشش عمل "آپدیت" در نرم افزارهای امضادار مسئله ایست که شاید هرگز افشا نشه یا احیانا سالها بعد صداش در بیاد :n06:

شما خودتون میگید عظیم چون در حد هـک اکانتهای شرکت بزرگی مثل گوگل اتفاق افتاد ولی تاکید میکنم مفهوم امنیت و نیاز بهش متفاوت هست و شاید همین گزینه های پیش فرض کسپر برای بسیاری از کاربران خانگی کافی باشه(همینجوریش هم برای خیلی ها پیچیده به نظر میرسه) ولی مثلا یک شرکت تجاری میبینه شاید امنیتش با این وضعیت پایینه و گزینه ها رو محدود میکنه.
در مورد افشا نشدن هم اگر در محدوده کوچک چند کامپیوتر اتفاق بیوفته درست هست فرمایشتون ولی اگر در سطح کمی وسیعتر در اینترنت اتفاق بیوفته آزمایشگاهای پیشرفته ای مثل کسپر و نورتون سریعا اونها رو کشف میکنند. مخصوصا از طریق گزارشهای کاربران ، هوش مصنوعی و KSN

leo_meb
21-12-2012, 12:01
سلام
از رو اینترنت سکیوریتی 2013 چطوری میتونم دیسک نجات درست کنم؟؟

xman681
21-12-2012, 12:11
سلام

20 دلار میگیرم با توسعه دهنده های امسی سافت مطرح میکنم :n02:

امروز مطرح میشه حداقل 24 ساعت برای پاسخ گویی وقت خواهد گرفت

موفق باشید

سلام

خب امسی پاسخ داد

A certificate is not a perfect guarantee of safety. This is why it's often wise to scan digitally signed apps or check for information on VirusTotal or Jotti

A problem can occur but according to Emsisoft, they update both the whitelist and blacklist very regularly. In this way, if a previously trusted (digitally signed) app was later found to be malware or unsafe, the certificate would be blacklisted and (I believe) the entry in your programs list would be amended to show the change of status

لپ کلام
گواهی نامه ها تضمینی برای امن و سالم بودن برنامه ها نیستند

امسی سافت دارای لیست سفید و سیاه هست و هر روز برنامه ها و امضا های آنها را بررسی و بروز میکند شما بعد از فعال کردن این گزینه نیاز دارید به صورت روزانه فایروال خود را بروز رسانی کنید

ضمنا توجه داشته باشید با فعال شدن این گزینه امسی سافت به امضا های دیجیتال معتبر اجازه فعالیت خواهد داد نه غیر معتبر

"automatically trust programs signed with valid digital signatures"

لینک تاپیک کامل جهت مطالعه دقیق تر دوستان ؛ در این تاپیک دو کاربر امسی پاسخ داده اند که Fabian Wosar توسعه دهنده امسی سافت صحبت های این دو کاربر را تایید کرده است

afflatus
21-12-2012, 13:25
سلام
من چه بخوام کاسپر رو حذف کنم و چه بخوام key جدید بدم ازم پسورد می خواد!
مشکل از کجاست؟
با تشکر
دوستان در این باره راحلی ندارند؟

kases
21-12-2012, 13:32
دوستان در این باره راحلی ندارند؟

سلام

شما بر روی تنظیمات کسپر پسورد گذاشتید و دو راه حل دارید:
1. پسورد را در تنظیمات وارد کنید تا بتونید تنظیمات رو تغییر بدید
اما اگه پسورد فراموش کردید راه حل دوم انجام بدید:
2.نحوه برداشتن پسورد تنظیمات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])KIS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
21-12-2012, 13:37
سلام
از رو اینترنت سکیوریتی 2013 چطوری میتونم دیسک نجات درست کنم؟؟

leo_meb
21-12-2012, 14:36
نه منظورم از رو اینترنت سکیوریتی اپدیت شده هست، نه این دانلود یا فایل .iso دیسک نجاتی که 250 مگ هست
راهی هست که با فایل های خود اینترنت سکیوریتی 2013 یه دیسک نجات درست کرد؟؟

saeedsh7j
21-12-2012, 16:31
لایسنس 6 ماهه قانونی کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2013

دوستان برین سایت زیر و ایملیتون رو وارد کنید و زیرش هم این کد D55H6-BSG42 رو وارد کنید و لایسنس 6 ماهه قانونی KIS 2013 رو بگیرید

اینم عکس سایت (خودم گرفتم کار میکنه)

سایتش کار نمیکنه!

Hidden-Hunter
21-12-2012, 17:36
Patch E

On December 21, 2012Kaspersky Lab releases a new patch E for Kaspersky Internet Security 2013.
Patch E is automatically installed once anti-virus databases of Kaspersky Internet Security 2013 version 13.0.1.4190 are updated.
Patch E eliminates the following problems:

Some issues of the Kaspersky Internet Security 2013 interface.
Problems displaying Virtual Keyboard, Block dangerous websites and Kaspersky URL Advisor plugins in Mozilla Firefox 18.
Problems saving Kaspersky Internet Security user settings after OS rebooting.
Problems starting Kaspersky Internet Security after rebooting OS Windows.
Problems printing files while working in the Safe Money ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) mode.

How to install Patch E:
In order to install Patch E, perform the following actions:

Run the databases update process ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Once the databases are successfully updated, restart your computer.
Once the system starts, open the main application window ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
In the left lower corner of the main application window, click the Support link.
If Patch E is successfully installed, you will see the letter e in the Application version line.

کاربرانی که کسپر خود را به پچ E اپدیت کردند و پس از ریستارت کردن ویندوز و بالا امدن ان شاهد هنگ کردن کسپر و ویندوز شدند .

باید فعلا به صورت موقت گزینه System Watcher را غیر فعال کنند تا کسپر و ویندوز از هنگ کردن خارج شود تا شرکت کسپر اپدیت جدید برای این مشکل ارائه دهد و فعلا بیشتر کاربرا پس از اپدیت به پچ جدید به این مشکل رو به رو شده اند.

leo_meb
21-12-2012, 23:29
یه سوال دیگه بچه ها
malware anti malware اگه با کاسپر همزمان real time protection فعال باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
:n01:

xman681
21-12-2012, 23:53
یه سوال دیگه بچه ها
malware anti malware اگه با کاسپر همزمان real time protection فعال باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
:n01:

سلام

قاعدتا گارد ها تداخلی نخواهند داشت ولی کلا فکر نکنم نیازی به فعال بودن حفاظت لحظه ای مالوربایت باشه

ضمنا شما اگر با خود کسپر اسکن دوره ای کنید نیازی نیست دیگه به مکمل

موفق باشید

a1l2i3z4a5h6r7
22-12-2012, 00:50
تنظیمات کسپر برای فلش چه جوری چه جوری باید تنظیم کرد موقعه که هر فلشی وصل کردیم به لبتاب لبتاب ویروسی نگیره

zigma94
22-12-2012, 04:36
دوستانی که در طی چند روز گذشته در مبحث digital signature شرکت داشتند و گفتمان رو به نتیجه رسوندن جمیعا خسته نباشید
فقط خواستم تشکری کرده باشم :n16:

اجرکم مقبول
سعیکم مشکور :n02:

zigma94
22-12-2012, 04:46
تنظیمات کسپر برای فلش چه جوری چه جوری باید تنظیم کرد موقعه که هر فلشی وصل کردیم به لبتاب لبتاب ویروسی نگیره
وقتی فلش رو به دستگاه متصل میکنی خود کسپر ازت درباره اسکن کردن یا نکردن دیوایس متصل شده میپرسه که یحتمل می بایست full scan رو انتخاب کنی و برای اطمینان بیشتر (کاری که شخصا انجام میدم) هم میشه تنظیمات زبانه full scan رو در کسپر در حداکثر حالت ممکن تنظیم کرد

a1l2i3z4a5h6r7
22-12-2012, 11:18
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دوستان من 1 فلش به لیتابم وصل کردم ویروس پیدا کرد ولی بعد پیدا کردن رو هر چه میزنم این ارور میده کامپیوتر قفل میکنه کسپر باید کامپیوتر ریست کنم تا درست شه عکسشم

mohammad_87
22-12-2012, 12:34
سلام
گزارشهای برنامه هایی که در فایروال تیک گزینه log events رو میزنیم رو کجا باید ببینیم؟

leo_meb
22-12-2012, 19:46
نه منظورم از رو اینترنت سکیوریتی اپدیت شده هست، نه این دانلود یا فایل .iso دیسک نجاتی که 250 مگ هست
راهی هست که با فایل های خود اینترنت سکیوریتی 2013 یه دیسک نجات درست کرد؟؟
این سوال من جوابی نداشت؟؟؟
ورژنای قدیمیه کاسپر فکر میکنم همچین ویژگی داشتن(از رو فایل های انتی ویروس اپدیت شده دیسک نجات درست کنی) ،اما جدیدا نه، درسته؟؟؟

kases
23-12-2012, 00:26
سلام

در لیست سمت چپ میتونید فایروال انتخاب کنید و گزارشهای ثبت شده رو ببنید

kases
23-12-2012, 00:37
این سوال من جوابی نداشت؟؟؟
ورژنای قدیمیه کاسپر فکر میکنم همچین ویژگی داشتن(از رو فایل های انتی ویروس اپدیت شده دیسک نجات درست کنی) ،اما جدیدا نه، درسته؟؟؟

از اپدیتهایی که خود کسپر دریافت میکنه امکان ساخت دیسک نجات وجود نداره

hosseinonline8000
23-12-2012, 01:43
سلام چطور مبشه آپدیتهای کاسپر را ذخیره کرد؟ برنامه kasper updater تمام آپدیت ها را ظاهرا میخواد از اول دانلود کنه ولی من میخوام آپدیت هایی که تاحالا کردم را ذخیره کنم ...

pedram_01
23-12-2012, 03:00
کاسپر اینترنت سیکروبتی 90 روزه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr_100_dolari
23-12-2012, 16:54
با سلام دوستان امروز وقتی فقط تو سایت پی سی ورلد بودم دو بار کسپر پیغام زیر داد که میخواستم ببینم چیه ؟ البته بگم روزهای قبل هم که تو سایت های دیگه بود این پیغام چند باری اومده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی توسط این آی پی ها داره به سیستم حمله میشه ؟ کلا جریانش چیه ؟

ممنون

kases
23-12-2012, 22:32
با سلام دوستان امروز وقتی فقط تو سایت پی سی ورلد بودم دو بار کسپر پیغام زیر داد که میخواستم ببینم چیه ؟ البته بگم روزهای قبل هم که تو سایت های دیگه بود این پیغام چند باری اومده

یعنی توسط این آی پی ها داره به سیستم حمله میشه ؟ کلا جریانش چیه ؟

ممنون

سلام

این پست بببنید

حملات Win.MSSQL.worm.Helkern ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr_100_dolari
25-12-2012, 13:37
با سلام

یه لینکی بود که وقتی من روش کلیک کردم یه دفع کروم هنگ کرد و دیدم کسپر هم یه کم قاطی کرده و مجبور شدم پی سی رو ریستارت کنم ولی کسپر هیچ چیزی تشخیص نداد سریع کسپر رو آپ کردم و دوباره گذاشتم درایو c رو اسکن کنه که بازم چیزی پیدا نکرد اما یکی از دوستان که ویروس یابش پاندا بود وقتی روی همون لینک کلیک کرد ویروس یابش بالا اومد و این ویروس رو شناسایی کرد
trojan.win32 حالا سوالم اینه که من فقط درایو C رو اسکن کردم کافی بود یا باید کل پارتیشن ها رو اسکن کنم ؟ و اسکن هم رو حالت عادی بود باید بزارم رو تنظیمات اسکن عمیق و بعد سیستم رو اسکن کنم ؟ (اسکن در حالت تنظیمات عادی خود کسپر با اسکن عمیق چه فرقی داره ؟)

ممنون

havzhini
25-12-2012, 14:01
افزونه های کاسپر رو از کجا باید پیدا کنم برای نصب روی گوگل کروم؟؟؟توی کروم استور هم پیدا نکردم
کلا چندتا افزونه داره کاسپر برای کروم و کدومهاش واجبتره.....من الان فقط Safe Money رو دارم.

p30g
26-12-2012, 01:10
سلام هر چی کلید برای کسپر انتی ویروس میزنم بعد یک ربع بلاک میشه انگار کسپر داره تمام کلیدهارو غیر اصلی رو جم میکنه

manuch
26-12-2012, 01:24
نه دوست عزیز . من خیلی از کلید استفاده نمی کنم ولی مال من هنوز هم کار می کنه

Mr_100_dolari
26-12-2012, 10:37
با سلام دوستان دو تا سوال داشتم :

وقتی کسپر رو آپ کنی و بعد باهاش دیسک نجات بسازی اون دیسک نجاتی که ساخته شده هم آپ هستش یا نه باید دیسک نجات آپ شده و به روز رو جدا دانلود کنیم ؟

بعضی وقتها یه دفع ویندوز قاطی میکنه و تمام پنجره هایی که باز هستش سیاه میشه و یا اصلا دیگه نمیتونم وارد نت بشم و کانکت بشم و خود کسپر هم قاط میزنه البته بعد از یه بار ریستارت دوباره درست میشه میخواستم ببینم مشکل از کسپر یا کلیدش هستش که به صورت تریال استفاده میشه یا نه مربوط به خود ویندوز هستش ؟

اینم عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

doctorj
26-12-2012, 21:30
با سلام
من کسپر 2013 نصب کرده بودم رجیستر هم کرده بودم اما نمیدونم چرا سر 90 روزه Expire شد...
الان کسپر من Expire شده راه حلی واسه اش هست؟!!

osmaan
26-12-2012, 22:05
سلام
برنامه Kaspersky Rescue Disk رو در چه شرایط باید استفاده کرد من الان یه سیستمی دستم هست که ویروسی شده و هیچ exe رو اجرا نمیکنه به جاش ویندوز مدیا سنتر رو بالا میاره اما ویندوز کامل بالا میاد من Kaspersky Rescue Disk رو با برنامه Kaspersky Rescue2Usb روی usb ریختم اما اصلا فعال نشد
چی کار باید بکنم

ممنون میشم اگر سریع جواب بدین

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-12-2012, 23:04
سلام دوستان .
تو سايت نمايندگی کاسپر که توی تهران - خ آیت هست نوشته اینترنت سکیوریتی موبایل 2013 قیمتش 18000 تومنه .
کسی از دوستان نزدیکشون هست ؟ بنده پول بریزم به حسابشون و یکی بخرند و شماره سریالش رو با ایمیل بفرسند .
اگر هم خودتون فروشنده ی محصولاتِ کاسپر هستین که دیگه بهتر.
اگر تو شهر دیگه ای غیر از تهران هم هستین فرقی نمیکنه .
فقط بگین بنده چقدر واریز کنم به حسابتون .
با تشکر
:10:
لینک محصول و آدرس شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
27-12-2012, 02:46
با سلام دوستان دو تا سوال داشتم :

وقتی کسپر رو آپ کنی و بعد باهاش دیسک نجات بسازی اون دیسک نجاتی که ساخته شده هم آپ هستش یا نه باید دیسک نجات آپ شده و به روز رو جدا دانلود کنیم ؟

بعضی وقتها یه دفع ویندوز قاطی میکنه و تمام پنجره هایی که باز هستش سیاه میشه و یا اصلا دیگه نمیتونم وارد نت بشم و کانکت بشم و خود کسپر هم قاط میزنه البته بعد از یه بار ریستارت دوباره درست میشه میخواستم ببینم مشکل از کسپر یا کلیدش هستش که به صورت تریال استفاده میشه یا نه مربوط به خود ویندوز هستش ؟

اینم عکس :

ممنون
سلام عزیز
به احتمال زیاد از ویندوزت باشه ولی از تریال بودن کسپر نیست چون ما اکثرمون از همین کسپر تریال داریم استفاده میکنیم که با کلید فعال میشن.اگه میتونی ویندوزت رو عوض کن

با سلام
من کسپر 2013 نصب کرده بودم رجیستر هم کرده بودم اما نمیدونم چرا سر 90 روزه Expire شد...
الان کسپر من Expire شده راه حلی واسه اش هست؟!!
سلام
اکسپایر شدن کلیدها توی کسپر یه چیز عادی هست و حتی وقتی که کسپر رو مداوم آپ میکنید کلیدهاش زودتر از موعد مقرر هم اکسپایر میشن.تنها راهش پاک کردن کلید قبلی و فعال کردن آن با کلید جدید هست.

سلام
برنامه Kaspersky Rescue Disk رو در چه شرایط باید استفاده کرد من الان یه سیستمی دستم هست که ویروسی شده و هیچ exe رو اجرا نمیکنه به جاش ویندوز مدیا سنتر رو بالا میاره اما ویندوز کامل بالا میاد من Kaspersky Rescue Disk رو با برنامه Kaspersky Rescue2Usb روی usb ریختم اما اصلا فعال نشد
چی کار باید بکنم
ممنون میشم اگر سریع جواب بدین
سلام
از این برنامه زمانی استفاده میکنن که سیستم به شدت ویروسی باشه و و ویروس ها اجازه اجرا شدن یا حتی عملکرد صحیح آنتی ویروس رو توی محیط ویندوز ندن.راستش من رو سیدی رایت کردم مشکلی نداشتم اگه میتونی رو سیدی رایت کن یا ایکنه دوستانی که این برنامه رو روی فلش ریختن کمکت کنن

TATU_TATY
27-12-2012, 12:08
با سلام خدمت عزیزان ..درخواست راهنمایی داشتم در مورد نصب نصب کسپراسکی ورک استیشن روی ویندوز 8 ... kav6.0.4.1611_winwksen

ارور ناسازگاریمیده ؟ چجوری میتونم دورش بزنم ..کسی راهی بلده ..اخریت نسخه و آپدیتش رو هم گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ..قسمت compatibility رو هم ور رفتم نشد که نشد ... چه کنیم ..

راهی نیست بگید که بتونم دورش بزنم ..تشکر

من فقط قصد دارم حتما نسخه ی workstation رو نصب کنم ...و دنبال یه نرم افزار میگردم که ستاپ رو بدم به و اون برام فایل برای ویندوز 8 سازگار کنه ..همچین چیزی هست ؟؟

kases
27-12-2012, 13:28
با سلام خدمت عزیزان ..درخواست راهنمایی داشتم در مورد نصب نصب کسپراسکی ورک استیشن روی ویندوز 8 ... kav6.0.4.1611_winwksen

ارور ناسازگاریمیده ؟ چجوری میتونم دورش بزنم ..کسی راهی بلده ..اخریت نسخه و آپدیتش رو هم گرفتم ولی بازم نصب نمیشه ..قسمت compatibility رو هم ور رفتم نشد که نشد ... چه کنیم ..

راهی نیست بگید که بتونم دورش بزنم ..تشکر

سلام

بله سازگار نیست

فکر نکنم راهی برای نصب باشه
اگر کاربر خانگی هستین از نسخه اینترنت سکیوریتی استفاد کنید

nasrin.pnu
28-12-2012, 22:36
سلام.دوستان
كسي كتاب الكترونيكي در مورد اينترنت سكوريتي كسپراسكاي داره كه توش در مورد كار كردن با اين نرم افزار توضيح داده باشه
مثل توضيحاتي در مورد پيامهاي كسپر و راهنمايي كرده باشه در مورد اينكه چجوري ويروسها رو پاك كنيم و.....

hamidreza2010
28-12-2012, 22:49
سلام.دوستان
كسي كتاب الكترونيكي در مورد اينترنت سكوريتي كسپراسكاي داره كه توش در مورد كار كردن با اين نرم افزار توضيح داده باشه
مثل توضيحاتي در مورد پيامهاي كسپر و راهنمايي كرده باشه در مورد اينكه چجوري ويروسها رو پاك كنيم و.....

سلام

کتاب اموزش جامع 2012 kaspersky internet security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته این آموزش برای ورژن 2012 هست و چند تا مورد با 2013 فرق میکنه (مثلا یکیش نداشتن گزینه بک آپ گرفتن از آپدیتها توی خود برنامه kis 2013 ).کارتون رو راه میندازه.

توی لینک زیر کلی آموزش برای کسپر هست ولی باید وقت بذارید بخونید چون کتاب نیستند که دانلود کنید (میتونید صفحات رو save کنید بعدا بخونید)

ebrahimjan
29-12-2012, 12:10
سلام دوستان سیستمم رو اسکن می کنم این فایلها رو به عنوان ویروس میشناسه بعد گزینه FIX رو که انتخاب می کنم و همه شون حذف میشند ولی فردا که دوباره اسکن میکنم همین ها از نو میاد باید چکار کنم ؟ ایا کسپر قادر به حذفشون نیست؟

nasrin.pnu
29-12-2012, 17:14
كسي ميتونه بگه اين پيامي كه كسپر به من داده معنيش چيه؟

The requested URL cannot be provided
URL:
Blocked by Parental Control

Reason: Heuristic analysis (pornography, erotic materials, violence)

click here if you think the web page has been blocked incorrectly

Message generated: 5:02:06 PM

Shahroozs2
29-12-2012, 17:58
سلام دوستان سیستمم رو اسکن می کنم این فایلها رو به عنوان ویروس میشناسه بعد گزینه FIX رو که انتخاب می کنم و همه شون حذف میشند ولی فردا که دوباره اسکن میکنم همین ها از نو میاد باید چکار کنم ؟ ایا کسپر قادر به حذفشون نیست؟

شما full scan کردید یا critical areas scan?
اگه فول اسکن نکردید یک بار با فول اسکن امتحان کنید ببینید مشکل حل میشه یانه.

كسي ميتونه بگه اين پيامي كه كسپر به من داده معنيش چيه؟

The requested URL cannot be provided
URL:
Blocked by Parental Control

Reason: Heuristic analysis (pornography, erotic materials, violence)

click here if you think the web page has been blocked incorrectly

Message generated: 5:02:06 PM
مشکل شما به خاطر فعال بودن کنترل والدینه.
شما دو راه دارید:
1- برید parental control خاموش کنید
2-برید تو تنظیمات parental control تو قسمت web browsing و توی exclusions اسم سایتی که باز نمیکنه رو وارد کنید.

ebrahimjan
29-12-2012, 21:05
فول اسکن کردم هر چند باری که می کنم همون ها دوباره میاد؟

ali.reihani
29-12-2012, 22:39
سلام!برای این سیستم کاسپرسکای به نظر شما چه قدر سرعت را کم میکند:
3.00GHz
RAM 2.00
{به علت بالا بودن یا خالی بودن گرافیک به رم یکم اضافه میشود}!!!!

xman681
29-12-2012, 23:07

سلام

شما احتمالا آنتی ویروس را روی سیستم آلوده نصب کرده اید و شاید فایل های اجرایی کسپر صدمه دیده اند

بهتر است پاک کنید با ابزار پاسکازی کسپر سیستم را تمیز کنید و دوباره آنتی ویروس را نصب کنید

موفق باشید

xman681
29-12-2012, 23:08
سلام!برای این سیستم کاسپرسکای به نظر شما چه قدر سرعت را کم میکند:
3.00GHz
RAM 2.00
{به علت بالا بودن یا خالی بودن گرافیک به رم یکم اضافه میشود}!!!!

0

این سیستم برای کسپر مناسب هست

موفق باشید

aylar6888
30-12-2012, 01:40
اینها روتکیت هستن و از بد قلق ترین مخربها توی پاکسازی هستن.باید از محیط بوت پاکسازی بشن.با دیسک نجات کسپرسکی یا بیت دیفندر یا کومودو پاکسازی کنید....مگه کسپرتون بعد از شناسایی روتکیت پیغام ریبوت ویندوز برای پاکسازی کامل نمیده؟؟؟؟؟؟:n13:

ebrahimjan
30-12-2012, 08:29
اینها روتکیت هستن و از بد قلق ترین مخربها توی پاکسازی هستن.باید از محیط بوت پاکسازی بشن.با دیسک نجات کسپرسکی یا بیت دیفندر یا کومودو پاکسازی کنید....مگه کسپرتون بعد از شناسایی روتکیت پیغام ریبوت ویندوز برای پاکسازی کامل نمیده؟؟؟؟؟؟:n13:
نه پیغام ریبوت نمیده

Shahroozs2
30-12-2012, 10:08
نه پیغام ریبوت نمیده

همنجور که aylar6888 گفتن تنها راه استفاده از دیسک نجاته.

ebrahimjan
30-12-2012, 20:15
بچه ها یه سوال دیگه داشتم یه نرم افزار هست که کسپر اون رو Detect می کنه میخوام اون رو Allow کنم که دیگه به عنوان ویروس نشناسه همچنین میخواستم ببینیم چطور میتونم یه پورت رو تو کسپر باز کنم
ممنون

ICAROOS
30-12-2012, 21:19
آقا ما با مشکل عجیبی دست و پنجه نرم میکنیم بدین شرح که من قبلا از قندشکن "یور - فریدوم" استفاده میکردم ولی از وقتی که به حول و قوه قلمی از طرف مخابرات مورد مهرورزی قرار گرفت و از دور خارج شد ناچاراً به قندشکن "فری گیت" کوچ کردیم :n22:
حالا اتفاقی که افتاده اینه که وقتی داشتم ریز مصرفم رو از طریق صفحه ISP چک میکردم متوجه شدم مقدار آپلودم به شدت افزایش پیدا کرده یعنی قبل از کوچ به فری گیت نسبت دانلود به آپلود تقریبا 5 به 1 یا 7 به 1 بوده اما از زمان کوچ به بعد این نسبت 1 به 1 یا 1 به 2 بوده تقریبا :n13:
حالا میخواستم بپرسم فارغ از اینکه کسپرسکی این نرم افزار رو با توجه digital signature در فهرست trusted میگذاره کلا دوستانی که آشنایی کافی با فری گیت دارند بفرمایند که این نرم افزار تا چه حد قابل اطمینانه (نکنه داره کل محتویات hdd مفلوک ما رو ترنسفر میکنه برای سرورهاش) :3:

ebrahimjan
30-12-2012, 21:31
آقا ما با مشکل عجیبی دست و پنجه نرم میکنیم بدین شرح که من قبلا از قندشکن "یور - فریدوم" استفاده میکردم ولی از وقتی که به حول و قوه قلمی از طرف مخابرات مورد مهرورزی قرار گرفت و از دور خارج شد ناچاراً به قندشکن "فری گیت" کوچ کردیم :n22:
حالا اتفاقی که افتاده اینه که وقتی داشتم ریز مصرفم رو از طریق صفحه ISP چک میکردم متوجه شدم مقدار آپلودم به شدت افزایش پیدا کرده یعنی قبل از کوچ به فری گیت نسبت دانلود به آپلود تقریبا 5 به 1 یا 7 به 1 بوده اما از زمان کوچ به بعد این نسبت 1 به 1 یا 1 به 2 بوده تقریبا :n13:
حالا میخواستم بپرسم فارغ از اینکه کسپرسکی این نرم افزار رو با توجه digital signature در فهرست trusted میگذاره کلا دوستانی که آشنایی کافی با فری گیت دارند بفرمایند که این نرم افزار تا چه حد قابل اطمینانه (نکنه داره کل محتویات hdd مفلوک ما رو ترنسفر برای سرورهاش) :3:
به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست عزیز
به نظر من ازش استفاده نکن از روش های دیگر قند شکن استفاده کن

ba maram
31-12-2012, 00:24
سلام دوستان من برای این که لایسنس کسپر اسکایم رو اکتیو کنم باید چی کار کنم ؟
internet security 2013
ضمنا فک کنم کمتر از 3 4 روز مونده
لطفا سریع ج بدید
با تشکر

ICAROOS
31-12-2012, 18:13
آخه دوست عزیز
دلیلی، سندی، مدرکی، رفرنسی ؟ :n13:

Realize
31-12-2012, 18:24
سلام دوستان
من دیروز نرم افزار کرک شده du meter به روی سیستم نصب کردم اما بعد از اتصال یک صفحه به روی دسکتاپ باز شد که میگفت شما با استفاده از نسخه کرک شده قوانین بین المللی رو زیرپا گذاشتید و ip به انضمام سایر detais شما به روی سرور ما لاگ شد :18:
حالا میخواستم از استید فن بپرسم اولا با اینکه این نرم افزار در گروه low restrik بود به چه علت موقع برقراری ارتباط سر خود با سرورهاش کسپرسکی نه جلوش رو گرفت و نه هشداری داد (همون طور که میدونید Du meter صرفا در نقش یک برنام مانیتورینگ هست)
و سوال بعدیم هم اینه که با توجه به اینکه پس از اتصال به شبکه و اجرای du meter من هیچ اقدام دیگه ای انجام ندادم (حتی مرورگر هم باز نکردم) اما در حدود 800 kB دانلود و حدودا 100 kB آپلود داشتم می خواستم بپرسم محتویات این detail هایی که ایشون لطف کردند ذخیره کردند دقیقا بر چه مبنا بوده و آیا احتمال کف زدن فایل دیگه ای هم از روی سیستم میره یا نه ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
31-12-2012, 19:00
سلام دوستان . اگر اینجا کسی هست که انتی ویروسهایِ اصلیِ کاسپر رو میفروشند لطفا یه پیام خصوصی برای بنده ارسال کنند تا یک اینترنت سیکیوریتی موبایل ازشون بخرم . با تشکر

ebrahimjan
31-12-2012, 19:30
آخه دوست عزیز

سند میخوای بفرما
[CODE][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

hadifarsi_1976
31-12-2012, 23:27
باسلام
دوستان در ویندوز7 زمانی که فایلهای آپدیت رو از یک سیستم ( از فولدر Update distribution )برداشتم تا در سیستم دیگه ای کپی کنم ولی سیستم امنیتی ویندوز7 ای اجازه رو نمیده لطفا راهنمایی کنید.:n27:

ICAROOS
01-01-2013, 01:28
سند میخوای بفرما
ok . خوشحال شدم از مصاحبت با شما
لطفا فقط دوستان مطلع اضهار نظر بفرمایند

aylar6888
01-01-2013, 01:31
باسلام
دوستان در ویندوز7 زمانی که فایلهای آپدیت رو از یک سیستم ( از فولدر Update distribution )برداشتم تا در سیستم دیگه ای کپی کنم ولی سیستم امنیتی ویندوز7 ای اجازه رو نمیده لطفا راهنمایی کنید.:n27:
سلام:
اینجا تاپیک کسپره نه ویندوز...:n24:در تاپیک ویندوز سوالتونو بپرسید...
از طریق سیف مد اقدام به جایگزینی کنید...

P‌C
02-01-2013, 13:30

آخه دوست عزیز

سند میخوای بفرما
دوست عزیز لطفا در مواردی که خودتون شخصا اطلاعی ندارید اظهار نظر نکنید!

P‌C
02-01-2013, 13:36
ok . خوشحال شدم از مصاحبت با شما
لطفا فقط دوستان مطلع اضهار نظر بفرمایند
بنده خودم رو مطلع نمیدونم ولی اون برنامه رو اگر از سایت مطمئن و با گواهینامه معتبر دریافت کنید هیچ مشکل امنیتی نداره. شک نکنید. مگر اینکه برادرانِ ... مشکلی براش بوجود بیارن!

ICAROOS
02-01-2013, 20:41
بنده خودم رو مطلع نمیدونم ولی اون برنامه رو اگر از سایت مطمئن و با گواهینامه معتبر دریافت کنید هیچ مشکل امنیتی نداره. شک نکنید. مگر اینکه برادرانِ ... مشکلی براش بوجود بیارن!
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز :n06:
نرم افزار رو که از منبع اصلی دریافت کردم و از اون لحاظ شکی ندارم اتفاقا به نظر میرسه (تا اونجایی که در ویکیپدیا خوندم) این نرم افزار ظاهرا پشتیبانان مالی معتبری هم داره اما میزان آپلودی که این نرم افزار داره برای من کاملا بحث برانگیزه (در مقایسه با قندشکنی دیگر از جمله یور فریدوم)
به عنوان نمونه وقتی من در صفحه شخصی در ISP گزارش ریز مصرفم رو چک میکردم متوجه شدم قبلا وقتی که با یور فریدوم وبگردی میکردم و با گشودن صفحات متعدد جمعاً 100 مگ یا 50 مگ دانلود داشتم و حجم مصرف میکردم خوب طبیعتاً هنگام برقراری ارتباط با سرورهای سایتهای گوناگون حجمی هم به عنوان آپلو مصرف میشه که در آن زمان تقریبا 10 یا 15 درصد حجم دانلود بود (به عنوان نمونه برای 50 یا 100 مگ دانلود در حدود 10 یا 15 مگ بود)
اما از زمان کوچ اجباری به فری گیت این میزان آپلود به حدود 50 یا 70 مگ رسیده :n04: که کاملا برای من سوال برانگیز شده :n13:

alyy
02-01-2013, 21:23
دوستان کاسپر من به مشکل خورده و وقتی IM anti-virus رو فعالش میکنم انتی ویروس کلا غیر فعال میشه و ایکونش گوشه پایین خاکستری میشه و باید دوباره IM anti-virus رو غیر فعال کنم تا انتی ویروس فعال بشه .کسی هست بدونه مشکل کجاست؟

P‌C
03-01-2013, 01:29
نرم افزار رو که از منبع اصلی دریافت کردم و از اون لحاظ شکی ندارم اتفاقا به نظر میرسه (تا اونجایی که در ویکیپدیا خوندم) این نرم افزار ظاهرا پشتیبانان مالی معتبری هم داره اما میزان آپلودی که این نرم افزار داره برای من کاملا بحث برانگیزه (در مقایسه با قندشکنی دیگر از جمله یور فریدوم)
به عنوان نمونه وقتی من در صفحه شخصی در ISP گزارش ریز مصرفم رو چک میکردم متوجه شدم قبلا وقتی که با یور فریدوم وبگردی میکردم و با گشودن صفحات متعدد جمعاً 100 مگ یا 50 مگ دانلود داشتم و حجم مصرف میکردم خوب طبیعتاً هنگام برقراری ارتباط با سرورهای سایتهای گوناگون حجمی هم به عنوان آپلو مصرف میشه که در آن زمان تقریبا 10 یا 15 درصد حجم دانلود بود (به عنوان نمونه برای 50 یا 100 مگ دانلود در حدود 10 یا 15 مگ بود)
اما از زمان کوچ اجباری به فری گیت این میزان آپلود به حدود 50 یا 70 مگ رسیده :n04: که کاملا برای من سوال برانگیز شده :n13:
دوست عزیز دقت کنید که قرار نیست شیوه به کار رفته در تمامی اینگونه نرم افزارها یکسان باشه. برخی از اونها دائما با سرور در ارتباط هستند و اطلاعات رد و بدل میکنند و برخی هم مثل یورفریدام اینگونه نیستند. حجم آپلود خود به خودی از چند مگ تا نهایتا 10-15 مگ در ساعت برای انواع آپلود کننده (مثل اولترا) طبیعی هست.

ba maram
03-01-2013, 17:28
سلام دوستان من برای این که لایسنس کسپر اسکایم رو اکتیو کنم باید چی کار کنم ؟
internet security 2013
ضمنا فک کنم کمتر از 3 4 روز مونده
لطفا سریع ج بدید
با تشکر

دوستان لطفا ککککککککککککک

zigma94
03-01-2013, 19:51
اتفاقا من هم با فری گیت کار کردم و موردی که شما عنوان کردی برای من هم مسجله
دلیل آپلود نسبتا بالای این نرم افزار رو نمیدونم (هر چند دوست دارم که بدونم :n02:)
با گوگل کردن هم اطلاعات خاصی دستگیرم نشد (مثلا گفته شده فری گیت بسته های اطلاعاتی رو encrypt میکنه اما توضیحی داد نشده که بر اساس کدام پروتوکل یا الگوریتم)
اما به هر حال دو نکته نسبتا قابل توجه این وسط موجوده :
اول اینکه امضای دیجیتال فری گیت جز فهرست سفید کسپرسکیه
و دوم هم اینکه احتمالا لابراتوارهای کسپرسکی همیشه در حال مانیتور کردن شبکه جهانی هستند و اگه مورد مشکوکی در ارسالها و دریافتها مشاهده کنند احتمالا کاربران رو به صورت اعلان عمومی در جریان میگذارند (هر چند که مطمئن نیستم آیا مثلا نوع اطلاعات رد و بدل شده بین سرورهای فری گیت و کلاینت ها رو هم مانیتور میکنند یا نه)
در هر حال خوشحال میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری در این زمینه داره بیان کنه

hamid_rad
03-01-2013, 21:25
سلام
با عرض تسلیت اربعین بر امام زمان و کلیه دوستان
چند روزی میشه که به این مشکل خوردم حتی کسپرمو از 2012 به 2013 تبدیل کردم دوباره این جوری شد کمک کنید ممنون
نتونستم عکسهاشو بذارم دیتا بیس میده در خالی که اپدیت میشه

hamidreza2010
04-01-2013, 01:13
سلام
با عرض تسلیت اربعین بر امام زمان و کلیه دوستان
چند روزی میشه که به این مشکل خوردم حتی کسپرمو از 2012 به 2013 تبدیل کردم دوباره این جوری شد کمک کنید ممنون
نتونستم عکسهاشو بذارم دیتا بیس میده در خالی که اپدیت میشه

سلام عزیز
تاریخ و ساعتت رو دقیق به میلادی تنظیم کن بعد ریست کن بزن آپدیت ببین درست میشه

hamid_rad
04-01-2013, 11:39
سلام عزیز
تاریخ و ساعتت رو دقیق به میلادی تنظیم کن بعد ریست کن بزن آپدیت ببین درست میشه

سلام
تاریخم درسته 2013/4/1 ساعتم هم ساعت تهرانه قبلا همین تاریخ بود یعنی به تاریخ دست نزدم

hamidreza2010
04-01-2013, 16:14
سلام
تاریخم درسته 2013/4/1 ساعتم هم ساعت تهرانه قبلا همین تاریخ بود یعنی به تاریخ دست نزدم

سلام
نه دیگه اگه درسته دست نزن.شاید دیتابیس خراب شده.حالا یبار بزن فول آپدیت بشه ببین بازم همین مشکل پیش میاد؟
راستی ورژن کسپرت چنده 2012 یا 2013 ؟

hamid_rad
04-01-2013, 20:02
سلام
اولش 2012 بود همین ایراد براش پیش اومد منم 2013 ریختم اولین بار اپدیت شد ولی حالا مثل قبل شده

hamidreza2010
04-01-2013, 21:16
سلام
اولش 2012 بود همین ایراد براش پیش اومد منم 2013 ریختم اولین بار اپدیت شد ولی حالا مثل قبل شده

با چی آپدیت میکنی؟ با خود کسپر یا با برنامه kasper updater ؟

hamid_rad
05-01-2013, 10:58
سلام با خود کسپر 5 یا 6 سالی میشه که کسپر دارم اولین باره که اینطوری شده

hamidreza2010
05-01-2013, 15:32
سلام با خود کسپر 5 یا 6 سالی میشه که کسپر دارم اولین باره که اینطوری شده

راستش نمیدونم راه حلی برای رفع مشکلت باشه یا نه.
ولی در هر صورت اگه خواستی دفعه بعد کسپر رو از اول آپدیت کنی از برنامه kasper updater استفاده کن.چون کسپر 2013 قابلیت ذخیره آپدیتها رو نداره و وقتی شما ویندوز عوض کنی آپدیتها میپره.پس مجبوری از اول آپ کنی
واسه همین این دفعه خواستی آپ کنی با برنامه kasper updater آپ کن.
آموزش این برنامه هم توی همین تاپیک هست خواستی بگو برات بذارم.
موفق باشی

Shahroozs2
05-01-2013, 19:28
راستش نمیدونم راه حلی برای رفع مشکلت باشه یا نه.
ولی در هر صورت اگه خواستی دفعه بعد کسپر رو از اول آپدیت کنی از برنامه kasper updater استفاده کن.چون کسپر 2013 قابلیت ذخیره آپدیتها رو نداره و وقتی شما ویندوز عوض کنی آپدیتها میپره.پس مجبوری از اول آپ کنی
واسه همین این دفعه خواستی آپ کنی با برنامه kasper updater آپ کن.
آموزش این برنامه هم توی همین تاپیک هست خواستی بگو برات بذارم.
موفق باشی
دوست عزیز تو کسپر 2013 قابلیت ذخیره اپدیت وجود داره.
برای ذخیره شما باید به ادرس زیر برید
programData>kaspersky Lab>AVP13
فولدر AVP13 رو کپی میکنید و وقتی که خواستید دوباره نصب کنید از طریق سیف مود این فولدرو برمیگردونید.

Realize
05-01-2013, 23:13
سلام دوستان
من دیروز نرم افزار کرک شده du meter به روی سیستم نصب کردم اما بعد از اتصال یک صفحه به روی دسکتاپ باز شد که میگفت شما با استفاده از نسخه کرک شده قوانین بین المللی رو زیرپا گذاشتید و ip به انضمام سایر detais شما به روی سرور ما لاگ شد :18:
حالا میخواستم از اساتید فن بپرسم اولا با اینکه این نرم افزار در گروه low restrik بود به چه علت موقع برقراری ارتباط سر خود با سرورهاش کسپرسکی نه جلوش رو گرفت و نه هشداری داد (همون طور که میدونید Du meter صرفا در نقش یک برنام مانیتورینگ هست)
و سوال بعدیم هم اینه که با توجه به اینکه پس از اتصال به شبکه و اجرای du meter من هیچ اقدام دیگه ای انجام ندادم (حتی مرورگر هم باز نکردم) اما در حدود 800 kB دانلود و حدودا 100 kB آپلود داشتم می خواستم بپرسم محتویات این detail هایی که ایشون لطف کردند ذخیره کردند دقیقا بر چه مبنا بوده و آیا احتمال کف زدن فایل دیگه ای هم از روی سیستم میره یا نه ؟
دوستان بعد از یک هفته کسی احیانا قصد پاسخگویی نداره ؟:n13:

hamidreza2010
06-01-2013, 01:06
دوست عزیز تو کسپر 2013 قابلیت ذخیره اپدیت وجود داره. برای ذخیره شما باید به ادرس زیر برید programData>kaspersky Lab>AVP13 فولدر AVP13 رو کپی میکنید و وقتی که خواستید دوباره نصب کنید از طریق سیف مود این فولدرو برمیگردونید. دوست عزیز این روش شما توی همه ورژن های کسپر قابل انجام دادنه ولی منظور من ذخیره آپدیتها از توی برنامه کسپر بود مثل کسپر 2012

Shahroozs2
06-01-2013, 01:30
دوستان بعد از یک هفته کسی احیانا قصد پاسخگویی نداره ؟:n13:

به خاطر اینه در کسپر به صورت پیش فرض گزینه تصمیم گیری اتوماتیک فعاله برای همین به برنامه اجازه اتصال داده چون اونو LOW RESTRICTED به حساب اورده.
برای اینکه تک تک فعالیت برنامه ها رو گزارش بده و ازتون اجازه درخواست کنه برید تو setting و تیک select action automatically رو بردارید.
ولی حیف که دیر متوجه شدید:n03:

ebrahimjan
06-01-2013, 23:44
سلام دوستان قبلا کسپر اینترنت سکوریتی 2012 داشتم حالا که 2013 رو نصب کردم دیدم که قسمت Safe رو نداره منظورم همون قسمت سبز رنگی بود که میتونی نرم افزارهای مشکوک رو توش تست کنی ایا این قابلیت رو میشه به 2013 اضافه کرد؟

mohammad_87
07-01-2013, 10:41
سلام
چجوری میشه یه سایت رو به کسپر به عنوان سایت امن معرفی کنیم؟
منظورم علامت کنار لینکها در سرچ گوگل هست که بعضی هاشون خاکستری هستند.

amir.7
07-01-2013, 13:48
سلام

دوستان متاسفانه در پیور 3 هم گزینه ذخیره آپدیتها حذف شده و ناچاریم این نرم افزار آپدیتر کاسپرسکی

رو تحمل کنیم

mm_toraby
07-01-2013, 15:10
با درود
دوستان لطف میکنید و لینک دانلود Kaspersky Update Utility 2.0.1.2015.1 رو بزارین؟؟من هر چه تلاش کردم نتونستم دانلوش کنم.
ممنون

Iman-Emperatour
07-01-2013, 16:58
سلام
میخوام این انتی ویروس رو نصب کنم و در همون اولین مراحل نصب پیغام زیر رو بهم میده و میگه باید بطور کامل فایلهای نود 32 هنوز از روی سیستم مورد نظر حذف نشده!
چیکار باید کرد؟
با سپاس:n16:

kases
07-01-2013, 19:00
سلام دوستان قبلا کسپر اینترنت سکوریتی 2012 داشتم حالا که 2013 رو نصب کردم دیدم که قسمت Safe رو نداره منظورم همون قسمت سبز رنگی بود که میتونی نرم افزارهای مشکوک رو توش تست کنی ایا این قابلیت رو میشه به 2013 اضافه کرد؟

سلام

ویزگی safe run در نسخه 2013 حذف شده
میتونید از برنامه Sandboxie برای مجازی سازی استفاده کنید .

Meisam Khan
07-01-2013, 19:13
سلام دوستان
راهی هست که بشه یه سایت رو از طریق کاسپر بلاک کرد؟

kases
07-01-2013, 20:27
سلام
چجوری میشه یه سایت رو به کسپر به عنوان سایت امن معرفی کنیم؟
منظورم علامت کنار لینکها در سرچ گوگل هست که بعضی هاشون خاکستری هستند.

سلام

ایکون خاکستری به این معنی است که در پایگاه داده کسپر اطلاعاتی از اون سایت وجود نداره در صورتی که ممکنه سایت سالم باشه
اگر کسپر به سایتی گیر داده و مطمین هستید مشکلی نداره پی دی اف پایین دانلود کنید نحوه استثنا کردن سایتها رو اموزش داده

59044

kases
07-01-2013, 20:28
با درود
دوستان لطف میکنید و لینک دانلود Kaspersky Update Utility 2.0.1.2015.1 رو بزارین؟؟من هر چه تلاش کردم نتونستم دانلوش کنم.
ممنون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kases
07-01-2013, 20:33
سلام
میخوام این انتی ویروس رو نصب کنم و در همون اولین مراحل نصب پیغام زیر رو بهم میده و میگه باید بطور کامل فایلهای نود 32 هنوز از روی سیستم مورد نظر حذف نشده!
چیکار باید کرد؟
با سپاس:n16:

نحوه حذف ناد32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
07-01-2013, 20:36
سلام دوستان
راهی هست که بشه یه سایت رو از طریق کاسپر بلاک کرد؟

نحوه بلاک کردن یک سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خاص

p3rsi4n
08-01-2013, 19:28
با سلام
من در قسمت identity protection فولدری رو جهت تست اضافه کردم مشابه عکس زیر

بعد در قسمت application زیر گروه trusted گروپ رولز رو تغییر دادم و زیر شاخه test رو بلوک کردم در نسخه 2012 با اعمال این کار دیگه فولدر رو نمیشد باز کرد و اگر در حالت prompt for action میزاشتم واسه هر عملی در مورد این فولدر سوال میکرد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند مشکل از کجاست الان کاسپر هیچ عکس العملی در قبال این فولدر نشون نمیده؟؟؟

mohammad_87
09-01-2013, 00:34
سلام

ایکون خاکستری به این معنی است که در پایگاه داده کسپر اطلاعاتی از اون سایت وجود نداره در صورتی که ممکنه سایت سالم باشه

59044
منظورم همین بود.یعنی سایتی که نه تایید و نه اخطار داده شده.میشه خودمون به کسپر اطلاع بدیم که سایت سالم هست(به عنوان وبمستر میگم) یا خودش باید تشخیص بده؟اگه دومی هست چگونه اینکار رو میکنه؟

mohammadi4net
09-01-2013, 13:18
در ناد 32 قسمتی وجود داشت که می گفتی "هیچ کس حق ندارد به اینترنت وصل شود بجز اینهایی که من گفتم" ساده و بی دردسر.
الان می خوام این حالت رو تو کسپر پیاده کنم باید چه کارکنم؟

kases
09-01-2013, 19:16
با سلام
من در قسمت identity protection فولدری رو جهت تست اضافه کردم مشابه عکس زیر

بعد در قسمت application زیر گروه trusted گروپ رولز رو تغییر دادم و زیر شاخه test رو بلوک کردم در نسخه 2012 با اعمال این کار دیگه فولدر رو نمیشد باز کرد و اگر در حالت prompt for action میزاشتم واسه هر عملی در مورد این فولدر سوال میکرد ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند مشکل از کجاست الان کاسپر هیچ عکس العملی در قبال این فولدر نشون نمیده؟؟؟

سلام عزیز

در اخر ادرسها از علامتهای پایین استفاده کن :

*\* , \*\* ,*

به عنوان مثال :

*\*c:\users\hamid\desktop\222

p3rsi4n
09-01-2013, 22:24
سلام عزیز

در اخر ادرسها از علامتهای پایین استفاده کن :

*\* , \*\* ,*

به عنوان مثال :

*\*c:\users\hamid\desktop\222

این کار رو هم کردم ولی جواب نداد نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟؟؟
سیستم من ویندوز سون 64 بیتی؟

kases
11-01-2013, 15:02
این کار رو هم کردم ولی جواب نداد نمیدونم مشکل از کجاست ؟؟؟؟
سیستم من ویندوز سون 64 بیتی؟

سلام
دوست عزیز مطمنن یکی از مراحل اشتباه انجام دادین من بر رو ویندوز هشت نسخه 64 بیت تست کردم و محتویات پوشه من به خوبی محافظت شدیه بار دیگه رول هایی که ساختی رو پاک کن و دوبار مراحل انجام بده اگر مشکل برطرف نشد اعلام کن تا به صورت تصویری مراحل بزارم.

afshin b
11-01-2013, 22:59
سلام
درحال حاضر کاملترین نسخه کسپرسکی کدومه؟ کلید براش هست؟ و مهتر از همه اینکه هنوز مثل قبل خیلی سنگینه؟!
در کل پیشنهاد میشه یا نه؟
سپاس.

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-01-2013, 23:12
سلام دوستان . کسی اینجا هست که MOBILE INTERNET SECURITY رو امتحان کرده باشه ؟ خوبه ؟ مشکلی نداره ؟

manuch
11-01-2013, 23:17
سلام
درحال حاضر کاملترین نسخه کسپرسکی کدومه؟ کلید براش هست؟ و مهتر از همه اینکه هنوز مثل قبل خیلی سنگینه؟!
در کل پیشنهاد میشه یا نه؟
سپاس.

PURE ولی پیشنهاد نمی شه چون لااقل برای من بینهایت سنگینه در حالیکه internet security برای سیستم من اصلا سنگین نیست.
کلید هم براش پیدا میشه

p3rsi4n
12-01-2013, 12:07
سلام
دوست عزیز مطمنن یکی از مراحل اشتباه انجام دادین من بر رو ویندوز هشت نسخه 64 بیت تست کردم و محتویات پوشه من به خوبی محافظت شدیه بار دیگه رول هایی که ساختی رو پاک کن و دوبار مراحل انجام بده اگر مشکل برطرف نشد اعلام کن تا به صورت تصویری مراحل بزارم.

ممنون بابت جواب من تنظیماتی که شما گفتید رو اعمال کردم بعضی وقتها کاسپر روی تغییراتی که روی فولدر میخوام بدم رو مانیتور و واسه هر عملی رو ی فولدر سوال میکنه بعضی وقتها هم نه اگه امکانش هست فایل تصویری که گفتید بزارید ممنون میشم

amir.7
13-01-2013, 00:13
سلام

دوستان راهی برای بکاپ گرفتن از آپدیتها بجز اون نرم افزار خود کاسپر نیست

آخه من اصلا از اون خوشم نمیاد

مثلا از آپدیتهایی که توی درایو c ذخیره میشن​

hamidreza2010
13-01-2013, 02:28
سلام

دوستان راهی برای بکاپ گرفتن از آپدیتها بجز اون نرم افزار خود کاسپر نیست

آخه من اصلا از اون خوشم نمیاد

مثلا از آپدیتهایی که توی درایو c ذخیره میشن​

سلام
برای ورژن 2013 نه متاسفانه.راستش یه راهی هست ولی 100 درصد جواب نمیده.بهترین راه همونه:n02:

sadra121
13-01-2013, 12:01
سلام به همگی !

چطور میشه از اینترسکیوریتی 2013 بکاپ گرفت ؟

سپاس:»:»:»

aylar6888
14-01-2013, 16:46
سلام :
من از یه سایت خارجی کسپر رو اکتیو کردم.میشه بگین گزینه تغییر زبانش کجاست؟اگه با عکس باشه ممنون میشم....

Shahroozs2
14-01-2013, 19:18
سلام :
من از یه سایت خارجی کسپر رو اکتیو کردم.میشه بگین گزینه تغییر زبانش کجاست؟اگه با عکس باشه ممنون میشم....
خدمت شما ایلار جان

aylar6888
15-01-2013, 02:14
خدمت شما ایلار جان

ممنون عزیز اما مال من نداره این قسمت رو....
توی سایتهای خارجی گشتم شیفت +اف 12 تغییر زبان میده....
الان زبانش درسته اما بگهای مزخرفی داره.اولا زبانش توی منوی تسکبار و گجتش همون اسپانیولی مونده.دوما با اینکه ویندوزم تمیزه اما برای اولینبار تو عمرم رو سیستم خودم بخاطر کسپر صفحه مرگ آبی دیدم همین الان.چهارما اپلیکیشن کنترلش زبون نفهمه.پنجما الان 3 ساعته آپدیتم تا 15 درصد میره و همونجا میمونه و دایم هم داره از ترافیکم مصرف میکنه اما نه با هیتلر ش.ک.ن نه معمولی آپدیتش کامل نمیشه.شایدم کسپر من مورد داره اما با این سنگینی و آپدیت سنگین گمونم بهتره قیدشو بزنم.من همین امنیت رو با دوتا نرم افزار سبک و خیلی کم حجم با آپدیت خیلی کم حجم ترم میتونم داشته باشم.خیلی خیلی سنگینه...

Shahroozs2
15-01-2013, 12:27
ممنون عزیز اما مال من نداره این قسمت رو....
توی سایتهای خارجی گشتم شیفت +اف 12 تغییر زبان میده....
الان زبانش درسته اما بگهای مزخرفی داره.اولا زبانش توی منوی تسکبار و گجتش همون اسپانیولی مونده.دوما با اینکه ویندوزم تمیزه اما برای اولینبار تو عمرم رو سیستم خودم بخاطر کسپر صفحه مرگ آبی دیدم همین الان.چهارما اپلیکیشن کنترلش زبون نفهمه.پنجما الان 3 ساعته آپدیتم تا 15 درصد میره و همونجا میمونه و دایم هم داره از ترافیکم مصرف میکنه اما نه با هیتلر ش.ک.ن نه معمولی آپدیتش کامل نمیشه.شایدم کسپر من مورد داره اما با این سنگینی و آپدیت سنگین گمونم بهتره قیدشو بزنم.من همین امنیت رو با دوتا نرم افزار سبک و خیلی کم حجم با آپدیت خیلی کم حجم ترم میتونم داشته باشم.خیلی خیلی سنگینه...
تو 2012 نمیدونم قسمت تغییر زبونش کجاست ولی فک نکنم با 2013 فرقی داشته باشه.

در مورد صفحه مرگ,در موقع نصب ابتدا لیست برنامه های ناسازگار رو در صورت وجود نشان میده ,برای شما چیزی نشون داد؟

اپدیت اولیه هم با توجه به اینکه 2012 هست تقریبا 300 مگه برا همین زیاد طول کشیده.شما میتونی از laspersky updater یا از این سایت هایی که اپدیت افلاین میذارن استفاده کنی.
درسته خیلی اپدیتش زیاده ولی دیگه بعد اون حجم اپدیتاش بسیار کمه و راحت میدونی از اپدیتاش بکاپ بگیری.
به نظر من از یه سایت دیگه دانلودش کن,شاید از اون سایتی که دان کرده مخصوص کشور خودشون بوده که زبونشم اینجوریه.

در مورد سنگینی کسبر,منم تو 2012 سنگینی داشتم ولی برای حل این مشکل system watcher رو خاموش کردم درست شد ولی تو 2013 همچین مشکلی برام پیش نیومد.

p3rsi4n
15-01-2013, 20:32
app control در نسخه 2013 مشکل داره و بعضی وقتها قاطی میکنه در حالی که در نسخه 2012 تست کردم یک چنین مشکلی در اعمال یک رولز نداره
ولی در 2013 وقتی یک فولدر رو رو حالت prompt میزاری واسه بعضی موارد سوال نمیکنه مثل باز کردن اون فولدر با ویندوز اکسپلورر دوستان کس مشکل مشابه رو نداره؟؟؟

S0R3N4
15-01-2013, 22:29
دوستان
بیش از 1 ماهه که کسپرسکی 2013 رو نصب کرد! (اینترنت سکوریتی)
شدیدا سیستمم رو کند کرده!!
با این که از نظر سخت افزاری لپ تاپم Ok هست...ولی شدیدا دچار افت سرعت شدم...
یادم نمیاد در نسخه های 2011 و 2012 اینقدر سنگین بوده باشه آخه کسپر
البته نا گفته نماند که رو حداکثر حفاظت تنظیم کردم درجه های کسپر رو :n07: (اینکارو در ورژن های قبلی هم میکردم)
دلیلش چیه؟
آیا نسخه ی AntiVirusش هم اندازه Internet Security سنگینه یا نه؟

aylar6888
16-01-2013, 01:58
اپلیکیشن کنترل دیگه برای برنامه های امن و دارای امضای دیجیتال چرا همش سوال میکنه نمیدوم.اپ کنترل باید اپهای ناشناس و مشکوک رو اسکن وآنالیز کنه.چه معنی داره اپ کنترل مثلا برنامه های تمام کمپانیهای مشهور و حتی خیلیها که کرک هم نشدن که هش کد اونها فرق کنه رو همش آنالیز میکنه؟منکه کتوجه نمیشم.برای اتصال اینترنت اکسپلورر 11 بار کلیک کردم تا اجرا شد.رولهاشم همش کنترل میکنم درستن اما اذیت میکنه....مال من مثلا کومودو دراگون و گوگل کروم رو گذاشته بود توی زیر پوشه غیر قابل اطمینان.از اونجا خارجش کردم دراگون کومودو رو که از بیخ و بن بدون هیچ پیامی پاک میکنه حتی از کنترل پنلم پاک میشه.گوگل کروم رو اصلا نمیذاره اجرا بشه و ارور میده.چند بار کروم و دراگون رو ریپیر یا دوباره نصب کردم هپیچ تغییری نکرد.آپدیتهاشو تا 1 ماه پیش از یه سایت گرفتم و نصب کردم اما الان بازم چندید ساعته داره اپدیت میکنه.

hamidreza2010
16-01-2013, 03:34
دوستان
البته نا گفته نماند که رو حداکثر حفاظت تنظیم کردم درجه های کسپر رو :n07: (اینکارو در ورژن های قبلی هم میکردم)
دلیلش چیه؟

سلام
راستش کسپر یخورده سنگینه و البته kis سنگین تر از kav هست اما این افت شدید سرعت شما با توجه به سخت افزار مناسبتون عادی نیست.منظورم اینه که درسته که کسپر سنگینه ولی نه اینقدر که روی سیستم های قوی هم اینقدر افت سرعت داشته باشه.مطمئنا اشکال از جای دیگست.

-----------------------------------------------------------------

دوستان یه سئوال:
من میخوام system watcher رو غیر فعال کنم به نظرتون خیلی خطرناکه؟منظورم با غیر فعال کردنش ممکنه چه خطری سیستم رو تهدید کنه که با فعال بودنش نمیکنه؟
ممنون

mer5ad
16-01-2013, 10:49
سلام دوستان!
یک سوال خیـــلی تخصصی و جدی داشتم در زمینه این آنتی ویروس!
من تا دیروز از NOD32 استفاده می کردم که به توصیه یکی از رفیقام Kaspersky PURE 2.0 رو نصب کردم!
سوالی که من از شما دارم این هست که Kaspersky PURE 2.0 چه فرقی با Kaspersky Anti-Virus داره؟ آیا PURE 2.0 بهتر و کامل تر از Anti-Virus ه ؟
و سول بعدی اینکه، این آنتی ویروس به مدت 30 روز بصورت رایگان کار میکنه! آیا توی این 30 روز کامل و حرفه ای کار میکنه یا من باید بهش KEY بدم؟ چون رفیقم میگفت تا 30 روز احتیاجی به دادن KEY نیست و نسخه آزمایشیش کامل هست و مثل KEY کار میکنه! ولی بعد از 30 روز باید KEY بدی...
همین! :n01: ممنون از شما...

sadra121
16-01-2013, 11:30
سلام
برای ورژن 2013 نه متاسفانه.راستش یه راهی هست ولی 100 درصد جواب نمیده.بهترین راه همونه:n02:

hamidreza2010 عزیز !

چطور میشه از ورژن 2013 بکاپ گرفت من گزینه یا آپشنی ندیدم ؟

ممنون

hamidreza2010
16-01-2013, 16:36
سلام دوستان!
یک سوال خیـــلی تخصصی و جدی داشتم در زمینه این آنتی ویروس!
من تا دیروز از NOD32 استفاده می کردم که به توصیه یکی از رفیقام Kaspersky PURE 2.0 رو نصب کردم!
سوالی که من از شما دارم این هست که Kaspersky PURE 2.0 چه فرقی با Kaspersky Anti-Virus داره؟ آیا PURE 2.0 بهتر و کامل تر از Anti-Virus ه ؟
و سول بعدی اینکه، این آنتی ویروس به مدت 30 روز بصورت رایگان کار میکنه! آیا توی این 30 روز کامل و حرفه ای کار میکنه یا من باید بهش KEY بدم؟ چون رفیقم میگفت تا 30 روز احتیاجی به دادن KEY نیست و نسخه آزمایشیش کامل هست و مثل KEY کار میکنه! ولی بعد از 30 روز باید KEY بدی...
همین! :n01: ممنون از شما...

سلام
pure یه سری امکانات بیشتر از آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی داره که حتی ممکنه بکارتون هم نیاد (ممکنه).البته توصیه من اینه که شما از kis استفاده کنین.
آره 30 روز اول رو key نمیخواد و درست مثل ورژن full کار میکنه ولی برای اینکه بتونین آپدیت کنین باید بهش key بدین.key هم راحت پیدا میشه.
فقط خواستین آپدیت کنین حتما از برنامه kasper updater استفاده کنین
برای مشاهده تفاوت pure و kis لینک زیر رو یه نگاه بندازید:

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010 عزیز !

چطور میشه از ورژن 2013 بکاپ گرفت من گزینه یا آپشنی ندیدم ؟

ممنون

سلام عزیز
توی ورژن 2013 که نمیشه بک آپ گرفت.باید از برنامه کمکی kasper updater بک آپ بگیری.آموزش هاش رو برات میذارم:

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
17-01-2013, 01:46
app control در نسخه 2013 مشکل داره و بعضی وقتها قاطی میکنه در حالی که در نسخه 2012 تست کردم یک چنین مشکلی در اعمال یک رولز نداره
ولی در 2013 وقتی یک فولدر رو رو حالت prompt میزاری واسه بعضی موارد سوال نمیکنه مثل باز کردن اون فولدر با ویندوز اکسپلورر دوستان کس مشکل مشابه رو نداره؟؟؟

سلام

بله منم تست کردم و همچین مشکلی بود نمیدونم اسمشو مشکل بزارم یا تغییر اما
در اون پوشه ای که به اپ کنترل معرفی کردید وارد شوید میبینید که محتویات پوشه محافظت شدن
مثلادر پوشه hamid فایل txt ی قرار بدید و ادرس پوشه رو با این علامت *\ در بخش Identity Protection تعریف کنید
بعد از ورود به پوشه میبنید که برای هر تغییری در فایل txt به شما گزارش میده
البته من در ویندوز 64 بیت تست کردم درویندوز 32 بیت اطلاعی ندارم.

kases
17-01-2013, 01:58
دوستان
دلیلش چیه؟

سلام
به نظر من احتیاجی نیست تنظیمات بر روی حداکثر باشه
فقط باعث کند شدن سیستم میشه همون تنظیمات پیشفرض کافیه
کسپر سنگینه اگر بر روی حداکثر تنظیمات باشه که دیگه بدتر!!

meshkiposh2200
17-01-2013, 02:03
سلام.من امروز اپدیت افلاین کردم . KEY هام از کار افتاد و من هم REMOVE کردم.هالا که KEY جدید دان کردم اون صفحه ی نمیاد تگه لارمه عکس بذارم.

kases
17-01-2013, 02:44
سلام.من امروز اپدیت افلاین کردم . KEY هام از کار افتاد و من هم REMOVE کردم.هالا که KEY جدید دان کردم اون صفحه ی نمیاد تگه لارمه عکس بذارم.

سلام دوست عزیز
بله اگر عکس با توضیحات کامل بزارید بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد

meshkiposh2200
17-01-2013, 02:53
سلام دوست عزیز
بله اگر عکس با توضیحات کامل بزارید بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد با سپاس.الان با موبایل پست میکنم و نمیتونم عکس بذارم .سعی می کنم خوب توضیح دهم.
توی صفحه licence ببینید اون صفحه ای که میومد که browse میکردیم که key را بدهیم نمیاد دو دکمه هست اینکه key را بصورت سریال وارد کنیم یا خرید انلاین.

S0R3N4
17-01-2013, 02:57
سلام
به نظر من احتیاجی نیست تنظیمات بر روی حداکثر باشه
فقط باعث کند شدن سیستم میشه همون تنظیمات پیشفرض کافیه
کسپر سنگینه اگر بر روی حداکثر تنظیمات باشه که دیگه بدتر!!

آخه من این مشکل رو در ورژن های 2012 و 2011 به هیچ وجه نداشتم...!!

kases
17-01-2013, 03:09
اپلیکیشن کنترل دیگه برای برنامه های امن و دارای امضای دیجیتال چرا همش سوال میکنه نمیدوم.اپ کنترل باید اپهای ناشناس و مشکوک رو اسکن وآنالیز کنه.چه معنی داره اپ کنترل مثلا برنامه های تمام کمپانیهای مشهور و حتی خیلیها که کرک هم نشدن که هش کد اونها فرق کنه رو همش آنالیز میکنه؟منکه کتوجه نمیشم.برای اتصال اینترنت اکسپلورر 11 بار کلیک کردم تا اجرا شد.رولهاشم همش کنترل میکنم درستن اما اذیت میکنه....مال من مثلا کومودو دراگون و گوگل کروم رو گذاشته بود توی زیر پوشه غیر قابل اطمینان.از اونجا خارجش کردم دراگون کومودو رو که از بیخ و بن بدون هیچ پیامی پاک میکنه حتی از کنترل پنلم پاک میشه.گوگل کروم رو اصلا نمیذاره اجرا بشه و ارور میده.چند بار کروم و دراگون رو ریپیر یا دوباره نصب کردم هپیچ تغییری نکرد.آپدیتهاشو تا 1 ماه پیش از یه سایت گرفتم و نصب کردم اما الان بازم چندید ساعته داره اپدیت میکنه.

سلام

مشکلات شما غیر طبیعیه من که با همچین چیزی مواجه نشدم
شما باید از اخرین نسخه استفاده کنید و به محض نصب اقدام به اپدیت کنید تا با این مشکلات روبرو نشوید
چرا شما رفتید از ورزن قدیمی کسپر و یه زبان نامعلوم که ممکنه مشکلاتی برای سیستم بوجود بیاره استفاده کردید :n15:
اگر مشکل کلید بود میگفتی بهت میدادیم

kases
17-01-2013, 11:41
با سپاس.الان با موبایل پست میکنم و نمیتونم عکس بذارم .سعی می کنم خوب توضیح دهم.
توی صفحه licence ببینید اون صفحه ای که میومد که browse میکردیم که key را بدهیم نمیاد دو دکمه هست اینکه key را بصورت سریال وارد کنیم یا خرید انلاین.

اتصال سیستم به نت قطع کنید
در بخش سریال این کد وارد کنید

22222-22222-22222-2222u

بر روی next کلیک کنید تا پنجره browse برای شما باز شود

kases
17-01-2013, 14:12
آخه من این مشکل رو در ورژن های 2012 و 2011 به هیچ وجه نداشتم...!!

سلام

ممکنه تغییراتی در این نسخه داده باشن
توصیه میشه تنظیمات بخش اسکن دستی بر روی حداکثرباشه
بخشهایی که به صورت ریل تایم کار میکنن اگر بر روی حداکثر قدرت باشن منابع سیستم بیشتر استفاده میکنن
البته این که میگم در حالت پیشفرض بزارین به خاطر سنگینی نکردن کسپره و گرنه ممکنه در حالت پیشفرض مخربهایی باشن که از کسپر عبور کنند
بسته به نیازهای خودتون باید تنظیمات رو پیاده سازی کنید
به نظر من بخش اپلیکیشن کنترل از جایگاه ویزه ای برخورداره بیشترین تمرکر بر روی این بخش باشه بهتره
اگر با سوال و جواب کسپر مشکلی ندارید توصیه میشه بر روی مد تعاملی تنظیم کنید تا به محض اجرای برنامه های غیر معتبر به شما گزارش داده باشه
اگر کسپر خیلی سنگینی میکنه پاکش کنید و دوباره نصب کنید و سیستم فول اسکن کنید.

kases
17-01-2013, 14:53
سلام
دوستان یه سئوال:
من میخوام system watcher رو غیر فعال کنم به نظرتون خیلی خطرناکه؟منظورم با غیر فعال کردنش ممکنه چه خطری سیستم رو تهدید کنه که با فعال بودنش نمیکنه؟
ممنون

سلام

system watcher از چند بخش تشکیل شده
از وظایف این بخش
جلوگیری از سو استفاده از نقاط اسیپ پذیر برنامه ها توسط مخربهاست
و همچنین مانیتور کردن برنامه ها برای شناسایی و مسدود کردن رفتار مخربها
و بازگرداندن تغییراتی که درسیستم توسط مخربها صورت گرفته
حالا اگه این قسمت غیر فعال کنید طبیعتا امنیت سیستم شما کم میشه

Isaac.z
17-01-2013, 18:55
با سلام

من یه مشکلی با کاسپر اسکای دارم متوجهش نمیشم

روی ایکن کاسپر کنار ساعت یه مثلث زرد رنگ که علامت تعجب دار امده وقتی روی ایکن کلیک میکنم صفحه اصلی کاسپر میاد که این شکلی هستش

همانطور که در عکس میبینید پشت قسمت threads : malwars علامت تعجب قرمز رنگ است وقتی روی همین گزینه کلیک کنم صفحهی مربوط به threads ظاهر میشود که اینگونه است

در این صفحه فایلهای مشکوک فکر کنم وجود دارند من برای انکه دلیت کنم باید برای هر فایل روی دکمه fix کلیک کنیم تا کادر دلیت ظاهر شود و ان فایل را دلیت کنم

سوال: چگونه این فایلها را به بطور یک باره دلیت کنم ؟
سوال: تنظیمات اولیه کاسپر 2013 رو چگونه تغییر دهم تا تمام ، حتی فایل های مشکوک رو دلیت کنه ؟

مرسی
یه کاسپر باز حرفه ای لطفا کامل جواب دهد

مرسی

kases
17-01-2013, 20:28
با سلام

من یه مشکلی با کاسپر اسکای دارم متوجهش نمیشم

روی ایکن کاسپر کنار ساعت یه مثلث زرد رنگ که علامت تعجب دار امده وقتی روی ایکن کلیک میکنم صفحه اصلی کاسپر میاد که این شکلی هستش

همانطور که در عکس میبینید پشت قسمت threads : malwars علامت تعجب قرمز رنگ است وقتی روی همین گزینه کلیک کنم صفحهی مربوط به threads ظاهر میشود که اینگونه است

در این صفحه فایلهای مشکوک فکر کنم وجود دارند من برای انکه دلیت کنم باید برای هر فایل روی دکمه fix کلیک کنیم تا کادر دلیت ظاهر شود و ان فایل را دلیت کنم

سوال: چگونه این فایلها را به بطور یک باره دلیت کنم ؟
سوال: تنظیمات اولیه کاسپر 2013 رو چگونه تغییر دهم تا تمام ، حتی فایل های مشکوک رو دلیت کنه ؟

مرسی
یه کاسپر باز حرفه ای لطفا کامل جواب دهد

مرسی

سلام
سیستم شما به ویروس سالیتی الوده شده بیشتر فایلهای اجرایی شما الوده شدن
با کسپر سیستم فول اسکن کنید ببینید میتونه مخربها از رو سیستم پاک کنه
اگه نتونست از دیسک نجات کسپر استفاده کنید
برای یکباره پاک کردن مخربها شما مطابق تصویر دوم بر روی eliminat threats بالای صفحه سمت راست کلیک کنید
برای پاک کردن خودکار وارد تنظیمات شوید مطابق شکل عمل کنید در سربرگ اسکن هم این عملیات میتونید انجام بدید

Mehrdad092000
17-01-2013, 21:32
سلام

من الان Kaspersky Internet Security2013 دارم
به نظرتون این خوبه بمونه یا انتی ویروس دیگه هم هست؟

راستی چطوری میتونم اskin عوض کنم؟

hamidreza2010
18-01-2013, 01:53
سلام

من الان Kaspersky Internet Security2013 دارم
به نظرتون این خوبه بمونه یا انتی ویروس دیگه هم هست؟

راستی چطوری میتونم اskin عوض کنم؟

سلام
آنتی ویروس که زیاده.خوب و بدش هم بستگی به شما داره ولی از بین همه آنتی ویروسها کسپر و بیت دفندر از همه قویتره (به نظر من).
نه همین کسپر خوبه نیازی به تعویضش نیست.
برای عوض کردن اسکین کسپر از دوستان بپرسید بهتون میگن (شرمنده الان کسپر نصب نیست چون تازه وین عوض کردم بدون آنتی اومدم نت:n02:)

Moahammad_sdt
18-01-2013, 05:57
دوستان سلام
من نرم افزار Directory opus رو نصب کردم ولی خودش به اینترنت وصل می شه و میفهمه نسخه اش غیر قانونیه هر کار با کاسپر کردم نتونه به نت وصل بشه نشد توی کاسپر دسترسی به شبکه اش رو بلوک می کنم ولی نمی دونم از چه راهی میاد و نت وصل میشه اگه دوستان راه حلی به ذهنشون می رسه به من بگن که دارم دیوونه میشم:n28:.

مهرسا1
18-01-2013, 11:39
دوستان سلام
من نرم افزار Directory opus رو نصب کردم ولی خودش به اینترنت وصل می شه و میفهمه نسخه اش غیر قانونیه هر کار با کاسپر کردم نتونه به نت وصل بشه نشد توی کاسپر دسترسی به شبکه اش رو بلوک می کنم ولی نمی دونم از چه راهی میاد و نت وصل میشه اگه دوستان راه حلی به ذهنشون می رسه به من بگن که دارم دیوونه میشم:n28:.

سلام
فایروال زون آلارم نسخه آخر رو نصب کن بذارش تو بلک لیستش عمرا بتونه ازش رد بشه
موفق باشی

Hidden-Hunter
18-01-2013, 12:28
سلام
فایروال زون آلارم نسخه آخر رو نصب کن بذارش تو بلک لیستش عمرا بتونه ازش رد بشه
موفق باشی

عجب ! :31:

Moahammad_sdt
19-01-2013, 06:32
من با نرم افزار NetLimiter فهمیدم که Dirtectory Opus هفتصد بایت ارسال و دریافت می کنه بعد می فهمه لایسنسش غیر قانونیه.یا من یاد ندارم از توی کاسپر نرم افزار رو بلوک کنم یا اینکه :n21:

اینم عکس تنظیمات کاسپر من.

G.R.E.E.N
19-01-2013, 13:03
سلام
میشه در مورد Rootkit Scan توضیح بدین؟
و اینکه چطور میشه غیر فعال کردش؟

Shahroozs2
19-01-2013, 13:45
سلام
میشه در مورد Rootkit Scan توضیح بدین؟
و اینکه چطور میشه غیر فعال کردش؟
سلام عزیز
توضیحات کامل در مورد روتکیت:

برای غیر فعال کردن اسکن روتکیت وارد قسمتی که تو عکس گذاشتم میشی و تیک perform regular rootkit scan رو برمیداری.

persian33
19-01-2013, 18:52
سلام دوستان.
نمیدونم شما هم به این مشکل برخورد کردید یا نه. امروز که آپدیت کردم (kis 2013 ) آنتی بنر از کار افتاد! یعنی نصفه و نیمه کار میکنه. تو سایتها که میرم نمیتونه جلوی تبلیغات رو بگیره حتما باید دستی بهش لینک بدم. برای شما هم بعد از آپدیت جدید اینطوری شده؟

Moahammad_sdt
19-01-2013, 19:42
جان من دوستان، یک هلپی، کمکی؛ یعنی کاسپر همچین مشکل وحشتناکی داره:n15::n15: ؟

mf.designing
20-01-2013, 00:43
سلام به دوستان
من خیلی از کاسپر استفاده نکردم. میخواستم بپرسم که آپدیتهای روزانش حجمش چقدر هست حدودا ؟! کرک یا سریال براش گیر میاد ؟! و اینکه چقدر رو کارکرد سیستم تاثیر داره ؟!

Mr KING
20-01-2013, 01:00
سلام به دوستان
من خیلی از کاسپر استفاده نکردم. میخواستم بپرسم که آپدیتهای روزانش حجمش چقدر هست حدودا ؟! کرک یا سریال براش گیر میاد ؟! و اینکه چقدر رو کارکرد سیستم تاثیر داره ؟!

اپدیت هاش سه الی پنج مگ
تقریبا مانند نود32 براش لایسنس پیدا میشه یعنی فراووونه ولی زود به زود بلاک میشن
تاثیرگزاریش هم بستگی به قدرت سخت افزاری سیستمتون داره

zigma94
20-01-2013, 03:20
با درود
دوستان و اساتید گرام، لطفاً بفرمائید آیا وب سایت یا نرم افزار معتبری جهت تست صحت عملکرد "فایروال سخت افزاری" میشناسید ؟
پی نوشت :
فایروال سخت افزاری ظاهراً فعاله اما از عملکرد یا عدم عملکردش میخوام مطمئن باشم :n06:

Realize
20-01-2013, 03:54
سلام دوستان
حالا میخواستم از استید فن بپرسم اولا با اینکه این نرم افزار در گروه low restrik بود به چه علت موقع برقراری ارتباط سر خود با سرورهاش کسپرسکی نه جلوش رو گرفت و نه هشداری داد (همون طور که میدونید Du meter صرفا در نقش یک برنام مانیتورینگ هست)

به خاطر اینه در کسپر به صورت پیش فرض گزینه تصمیم گیری اتوماتیک فعاله برای همین به برنامه اجازه اتصال داده چون اونو LOW RESTRICTED به حساب اورده.
برای اینکه تک تک فعالیت برنامه ها رو گزارش بده و ازتون اجازه درخواست کنه برید تو setting و تیک select action automatically رو بردارید.
ولی حیف که دیر متوجه شدید:n03:
شزمنده من یک مقدار دیر واکنش نشون دادم به پست شما اما میخواستم بپرسم اون جمله آخر که نوشتید: "ولی حیف که دیر متوجه شدی"
مزاح فرمودید یا جدی گفتید ؟ :n02:
آخه مثلا چه اتفاقی ممکنه از نظر شما افتاده باشه (اون هم درباره نرم افزاری که امضای دیجیتالش در فهرست سفید کسپرسکیه)

Shahroozs2
20-01-2013, 13:14
شزمنده من یک مقدار دیر واکنش نشون دادم به پست شما اما میخواستم بپرسم اون جمله آخر که نوشتید: "ولی حیف که دیر متوجه شدی"
مزاح فرمودید یا جدی گفتید ؟ :n02:
آخه مثلا چه اتفاقی ممکنه از نظر شما افتاده باشه (اون هم درباره نرم افزاری که امضای دیجیتالش در فهرست سفید کسپرسکیه)
من به خاطر این حرفتون اینو گفتم:
شما با استفاده از نسخه کرک شده قوانین بین المللی رو زیرپا گذاشتید و ip به انضمام سایر detais شما به روی سرور ما لاگ شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

ali.reihani
20-01-2013, 14:05
سلام!
چه جورب باید یه کاسپرسکای KEY داد؟
خیلی ممنون!

ali.reihani
20-01-2013, 15:37
سلام!
ببخشید این ریل تایم کاسپرسکای کجاست؟
و چگونه میتوانیم کاری بکنیم که فایروال برای اتصال هر برنامه از ما اجازه بگیرد!
ممنون

mer5ad
21-01-2013, 22:13
سلام
pure یه سری امکانات بیشتر از آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی داره که حتی ممکنه بکارتون هم نیاد (ممکنه).البته توصیه من اینه که شما از kis استفاده کنین.
آره 30 روز اول رو key نمیخواد و درست مثل ورژن full کار میکنه ولی برای اینکه بتونین آپدیت کنین باید بهش key بدین.key هم راحت پیدا میشه.
فقط خواستین آپدیت کنین حتما از برنامه kasper updater استفاده کنین
برای مشاهده تفاوت pure و kis لینک زیر رو یه نگاه بندازید:

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تشکر از شما.
KEY ها رو از کجا می تونم تهیه کنم؟ KEY ها چه مدت دووم میارن؟ هر زمانی که به اینترنت متصل بشم KEY از بین میره؟
من روز اولی که این آنتی ویروس رو نصب کردم توسط خودش آپدیتش کردم! آپدیت توسط خود آنتی ویروس چه تفاوتی با UPDATER داره؟
خیـــلی ممنون میشم اگر به سوالات من جواب بدید چون همچنان این آنتی ویروس کُلی علامت سوال هست برای من !!!!
در ضمن، آنتی ویروس من در حال حاضر به این شکله! قرمزه و میگه فعال نیست! کار میکنه؟ هیچ مشکلی نداره؟ وقتی ویندوز بالا میاد دو تا گزینه ظاهر میشه که یکی میگه فعال کردن TRIAL اما وقتی میزنم میگه نمی تونم به سرور متصل بشم!
منی که این آنتی ویروس رو تازه نصب کردم، به نظر شما بهش KEY بدم یا لزومی نداره؟

hamidreza2010
22-01-2013, 02:03
تشکر از شما.
KEY ها رو از کجا می تونم تهیه کنم؟ KEY ها چه مدت دووم میارن؟ هر زمانی که به اینترنت متصل بشم KEY از بین میره؟
من روز اولی که این آنتی ویروس رو نصب کردم توسط خودش آپدیتش کردم! آپدیت توسط خود آنتی ویروس چه تفاوتی با UPDATER داره؟
خیـــلی ممنون میشم اگر به سوالات من جواب بدید چون همچنان این آنتی ویروس کُلی علامت سوال هست برای من !!!!
در ضمن، آنتی ویروس من در حال حاضر به این شکله! قرمزه و میگه فعال نیست! کار میکنه؟ هیچ مشکلی نداره؟ وقتی ویندوز بالا میاد دو تا گزینه ظاهر میشه که یکی میگه فعال کردن TRIAL اما وقتی میزنم میگه نمی تونم به سرور متصل بشم!
منی که این آنتی ویروس رو تازه نصب کردم، به نظر شما بهش KEY بدم یا لزومی نداره؟

سلام
1- key ها رو از نت میتونین بگیرین.معمولا سایت های مشهور دانلود نرم افزار key ها رو میذارن واسه دانلود.ولی راحتترین کار استفاده از تاپیک زیر هست:

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- مدت زمان اکسپایر شدن key ها معلوم نیست و توی هر key متفاوته.نه هر زمان که متصل به نت شین از بین نمیره درسته که توی کسپر مثلا جلویkey زده مثلا 50 روزه ولی اکثر اوقات اگه کسپر رو مداوم آپدیت کنید زودتر اکسپایر میشه چون وارد لیست سیاه کسپر میشه
3-توی محصولات کسپر ورژن 2013 امکان بک آپ گرفتن از آپدیت ها وجود نداره اینکه من گفتم از updater استفاده کنین به خاطر این بود که اگه ویندوزتون رو عوض کردین بازم بتونین از آپدیتهاتون استفاده کنین و مجبور نشین دوباره حدود 300 - 400 مگ رو دوباره آپ کنین.
4- اون علامت قرمز هم بخاطر فعال نبودن پیور هست.اگه فعال نکنید مشکل خاصی پیش نمیاد فقط نمیتونین آپدیت کنین و اینکه همش پیغام آزاردهنده فعال کردن رو میده.توی دراز مدت ممکنه از کار بیفته.اگه بهش key بدین بهتره.برای دریافت key هم به همون لینکی که بهتون دادم سر بزنید.
5- بازم میگم پیشنهاد من به شما استفاده Kaspersky internet security 2013 بجای استفاده از پیور هست.چون پیور به نظر سنگین تر هست و یه سری امکانات اضافی داره که ممکنه حتی بدردتون هم نخوره.
و در آخر اینکه هر سئوال دیگه ایی داشتی همینجا بپرس اگه بلد باشم در خدمت هستم اگه نه که دوستان کمک میکنن
موفق باشی

hamidreza2010
22-01-2013, 03:39
سلام دوستام
من گوگل کروم نصب کردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشم هیچ صفحه ایی رو باز نمیکنه درحالی که وقتی کسپر رو exit میکنم مشکل حل میشه میدونم مشکل از کسپر هست ولی با اینکه کروم رو توی trust قرار دادم ولی بازم درست نشده و اینکه با فایرفاکس اصلا مشکل ندارم.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

zigma94
22-01-2013, 06:00
با درود
دوستان و اساتید گرام، لطفاً بفرمائید آیا وب سایت یا نرم افزار معتبری جهت تست صحت عملکرد "فایروال سخت افزاری" میشناسید ؟
پی نوشت :
فایروال سخت افزاری ظاهراً فعاله اما از عملکرد یا عدم عملکردش میخوام مطمئن باشم :n06:
آقا یه جوونمردی پیدا نشد جواب بده ؟
حالا که پیدا نشد یه سوال دیگه هم میپرسم که جفتش رو یه جا جواب بده :n02:

در تنظیمات تصویر بالا (در صورت استفاده از قندشکن) پیشنهاد میکنید گزینه automatically علامت زده بشه یا از طریق گزینه " ... use specified " به صورت دستی آدرس و پورت مربوطه رو وارد کرد ؟
(راجع به نحوه عملکرد گزینه "bypass proxy server for local addresses" هم اگه توضیحی بدید ممنون میشم)

kasi58
22-01-2013, 09:27
سلام خدمت دوستان

در پیرو صحبتهای دیروز که گفتم در ویندوز 64 بیتی در منوی برنامه گزینه safe run وجود نداره دیشب به طور اتفاقی در یکی از سایتها دیدم که اگر

در قسمت سرچ کسپر عبارت sefe run سرچ کنیم این قابلیت خودشو نمایان میکنه (دست یوجین رو شد:31:) این عکس ببینید

اتفاقا safe run اجرا شد و یه برنامه باهاش تست کردم که تقریبا میشه گفت کار میکرد

ولی این بخش در ویندوز 64 بیت نمیشه روش حساب باز کرد مشکلات زیادی داره

به نقل از خود سایت کسپر

احتمالا به خاطر مشکلاتی که در نسخه 64 بیت داره این بخش به منوی اصلی اضاف نکردن تا کاربرا به مشکل برنخورن
موفق باشید:40:

سلام
۱-من ویندوز ۶۴ دارم و کاسپر ۲۰۱۲ ،ولی گزینه سرچ نداره مال من..:n15:
۲-الان چند وقته که سایت های که captcha از من میخوان میرم دیگه captcha را نشون نمیده که تایپ کنم که این خیلی دردسر برای من درست کرده .. راه حل این مشکل چیه ..؟
۳-من بخوام کی جدید وارد کنم میتونم از کی های ۲۰۱۳ استفاده کنم ..؟
یا trial reset ?
4-قسمت safe run for website کاسپر که رفتم همونطور که خودش گفته بود پنجره فعلی من دورش به رنگ سبز در آمد ولی هر کاری میکنم این رنگ سبز دیگه نمیره ..چی کار باید کرد ؟
۵-ممنون از شما

Elixir1
22-01-2013, 10:24
.................................................. . :|

mer5ad
22-01-2013, 10:30
سلام
1- key ها رو از نت میتونین بگیرین.معمولا سایت های مشهور دانلود نرم افزار key ها رو میذارن واسه دانلود.ولی راحتترین کار استفاده از تاپیک زیر هست:

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- مدت زمان اکسپایر شدن key ها معلوم نیست و توی هر key متفاوته.نه هر زمان که متصل به نت شین از بین نمیره درسته که توی کسپر مثلا جلویkey زده مثلا 50 روزه ولی اکثر اوقات اگه کسپر رو مداوم آپدیت کنید زودتر اکسپایر میشه چون وارد لیست سیاه کسپر میشه
3-توی محصولات کسپر ورژن 2013 امکان بک آپ گرفتن از آپدیت ها وجود نداره اینکه من گفتم از updater استفاده کنین به خاطر این بود که اگه ویندوزتون رو عوض کردین بازم بتونین از آپدیتهاتون استفاده کنین و مجبور نشین دوباره حدود 300 - 400 مگ رو دوباره آپ کنین.
4- اون علامت قرمز هم بخاطر فعال نبودن پیور هست.اگه فعال نکنید مشکل خاصی پیش نمیاد فقط نمیتونین آپدیت کنین و اینکه همش پیغام آزاردهنده فعال کردن رو میده.توی دراز مدت ممکنه از کار بیفته.اگه بهش key بدین بهتره.برای دریافت key هم به همون لینکی که بهتون دادم سر بزنید.
5- بازم میگم پیشنهاد من به شما استفاده Kaspersky internet security 2013 بجای استفاده از پیور هست.چون پیور به نظر سنگین تر هست و یه سری امکانات اضافی داره که ممکنه حتی بدردتون هم نخوره.
و در آخر اینکه هر سئوال دیگه ایی داشتی همینجا بپرس اگه بلد باشم در خدمت هستم اگه نه که دوستان کمک میکنن
موفق باشی

خیلی آقائی، خیلی گُلی و یک دنیا ممنون از شما استاد! :)
فکر کنم دیگه سوالی نمونده باشه و تمام جواب هامو گرفته باشم!
فقط اینکه، اگر این عکس رو ببینید بد نیست! این ارور رو زمانی که میخوام کسپر رو بصورت 30 روزه فعال کنم میده...
مجددا تشکر می کنم! :n12:

kasi58
22-01-2013, 10:51
یک مشکل بدتر که پیدا کردم هر ۲-۳ دقیقه یک بار یک فایل فلاش که تبلیغ سامسونگ هست باز میشه .
فقط هم باید close اش کنم هر دفه ...راهی برای حال این مشکل هست ..؟

ali.reihani
22-01-2013, 13:07
سلام!
ممنون
کسی نیست جواب بده الآن 3 روزه این نوشته اینجاست هنوز کسی جواب نداده!!!!!!

hamidreza2010
22-01-2013, 17:30
خیلی آقائی، خیلی گُلی و یک دنیا ممنون از شما استاد! :)
فکر کنم دیگه سوالی نمونده باشه و تمام جواب هامو گرفته باشم!
فقط اینکه، اگر این عکس رو ببینید بد نیست! این ارور رو زمانی که میخوام کسپر رو بصورت 30 روزه فعال کنم میده...
مجددا تشکر می کنم! :n12:

خواهش میکنم کاری نکردم.
اون پیام خطا هم برای سرور فعال سازش هست.شما یه تایم دیگه امتحان کن اگه نشد از همون لینکی که بهت دادم برو همونجا جدیدترین key رو دان کن بعد دستی اکتیو کن.
موفق باشی

manuch
22-01-2013, 17:49
داداش من! شما یه مشکل حاد دارید! certificate درسته ولی تو برنامه شما نوشته sertificate یعنی کاسپرسکی این قدر بی در و پیکره که حالیشون نیست و غلط دیکته ای می نویسند؟!!! فکر کنم بهتره شما برنامه رو مستقیما از خود سایت دانلود کنید و اگر از جایی گرفته اید، الفاتحـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــه !

valas
22-01-2013, 22:51
با سلام

می خوام یه بار که مثلا امروز Kasper رو آپدیت می کنم(به صورت آنلاین) فایلاش رو نگه دارم واسه سری بعد.

مثلا بعد نصب مجدد ویندوز بتونم سریع اونا رو جایگزین کنم.

از Kasper 6.0.3 استفاده می کنم.

راهی...؟ چاهی ...!؟

hamidreza2010
23-01-2013, 02:28
با سلام

می خوام یه بار که مثلا امروز Kasper رو آپدیت می کنم(به صورت آنلاین) فایلاش رو نگه دارم واسه سری بعد.

مثلا بعد نصب مجدد ویندوز بتونم سریع اونا رو جایگزین کنم.

از Kasper 6.0.3 استفاده می کنم.

راهی...؟ چاهی ...!؟

سلام
کسپر 6 ؟ مگه هنوز هست؟:n04: :n04:
الان کسپر 13 هم اومده.شما اگه امکانش هست آخرین ورژن کسپر رو که 2013 هست دان کنید بعد نصبش کنید و با برنامه kasper updater آپدیتش کنین که آپدیتهاش ذخیره بشه.
موفق باشی

hamidreza2010
23-01-2013, 02:33
سلام دوستام
من گوگل کروم نصب کردم ولی وقتی به اینترنت وصل میشم هیچ صفحه ایی رو باز نمیکنه درحالی که وقتی کسپر رو exit میکنم مشکل حل میشه میدونم مشکل از کسپر هست ولی با اینکه کروم رو توی trust قرار دادم ولی بازم درست نشده و اینکه با فایرفاکس اصلا مشکل ندارم.کسی میدونه مشکل از کجاست؟

دوستان یکی جواب منو بده ممنون میشم

mer5ad
23-01-2013, 16:13
خواهش میکنم کاری نکردم.
اون پیام خطا هم برای سرور فعال سازش هست.شما یه تایم دیگه امتحان کن اگه نشد از همون لینکی که بهت دادم برو همونجا جدیدترین key رو دان کن بعد دستی اکتیو کن.
موفق باشی

داداش ما دوباره مزاحم شما شدیم !!!! یه کسپر نصب کردیم به غلط کردن اُفتادیم !!!! :))
من به کسپر KEY دادم یک روز کار کرد! دیشب غیر فعال شد !!! الآن هرچی میگردم اون گزینه ای که باهاش KEY میدادم به کپسر پیدا نمیشه !!!! :))))))))) کجا رفته ؟؟؟ الآن باید چطوری KEY بدم؟؟؟؟
ببنید من بار اول رفتم اینجا تو قسمت 3 یک گزینه ای بود که روش کلیک کردم و KEY رو اجرا کردم باهاش !!! الآن نیست !!!! میگه باید کد فعال سازی بدی !!!!

Shahroozs2
23-01-2013, 17:42
داداش ما دوباره مزاحم شما شدیم !!!! یه کسپر نصب کردیم به غلط کردن اُفتادیم !!!! :))
من به کسپر KEY دادم یک روز کار کرد! دیشب غیر فعال شد !!! الآن هرچی میگردم اون گزینه ای که باهاش KEY میدادم به کپسر پیدا نمیشه !!!! :))))))))) کجا رفته ؟؟؟ الآن باید چطوری KEY بدم؟؟؟؟
ببنید من بار اول رفتم اینجا تو قسمت 3 یک گزینه ای بود که روش کلیک کردم و KEY رو اجرا کردم باهاش !!! الآن نیست !!!! میگه باید کد فعال سازی بدی !!!!
شما باید ارتباط با اینترنت قطع کنی بعدش تو قسمت 3 این کدو برنی :
AAAA-AAAA-AAAA-AAAA3
وقتی next زدی یه صفحه باز میشی که میتونی کی وارد کنی.

mer5ad
23-01-2013, 23:39
شما باید ارتباط با اینترنت قطع کنی بعدش تو قسمت 3 این کدو برنی :
AAAA-AAAA-AAAA-AAAA3
وقتی next زدی یه صفحه باز میشی که میتونی کی وارد کنی.

ممنون رفیق! الحق که این کسپر خیــــــلی دردسر داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahroozs2
24-01-2013, 00:36
ممنون رفیق! الحق که این کسپر خیــــــلی دردسر داره! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اره ولی اگه باهاش راه بیای امنیتتو 100% تامین میکنه.

kases
24-01-2013, 01:45
سلام!
ممنون

سلام
اگر منطورتون بخش ریم تایم انتی ویروس هست
setting باز کنید در سربرگ protection center بخش file antivirus

--------------------------------------------------------------------------------------------
برای اجازه گرفتن هر برنامه شما باید سربرگ نتورک در گروههای مختلف در بخش اپلیکیشن کنترل ویرایش کنید بخشهای High Restricted و Low Restricted احتیاجی نیست اما بخش trusted باید ویرایش کنید چون دسترسی به نت در این گروه ازاده و بدون اجازه به نت وصل میشن
وارد تنظیمات شوید application control انتخاب کنید در این بخش بر روی application کلیک کنید در پنجره باز شد سربرگ trusted انتخاب کنید و بر روی edit کلیک کنید
در پنجره باز شده سربرگ network rule انتخاب کنید وبر روی گزینه های any network activity کلیک راست کرده و prompt for action انتخاب کنید و ok کنید
حالا برگردید به سربرگ protection center در بخش General Settings تیک گزینه Select action automatically بردارید.و ok کنید.

m.salehi20
24-01-2013, 08:05
دوستان یکی جواب منو بده ممنون میشم
سلام
منم کروم و کسپراسکای رو نصب دارم ولی مشکل سمارو ندارم.:n02:
اما شما باید به قسمت فایر وال کسپر بری و بعد از انتخاب گوگل کروم بر رور سربرگ Exclusions کلیک کنید وتمام چک باکس هارو پرکنی ودر آخ ok!

Hidden-Hunter
24-01-2013, 08:19
سلام
کاربرانی که از کاسپرسکی استفاده می کنند و در حالت سوالی از حالت HIPS و FireWall آن هم برای برای برنامه های مطمئن .
کسانی که در تنظیمات فایروال قسمت Trusted سربرگ network رو گزینه های سبز را ، به حالت Prompt تغییر دادند ، می توانند موقع کانکشنی که از حالت Incoming هست را مشاهده بکنند و دستور Allowa یا Block را صادر بکنند ، در این گونه تنظیمات تمام ورودی و خروجی توسط کاربر چک خواهد شد .
و چون کسپرسکی یک فایروال بر پایه Application FireWall هست ، هر برنامه ای که توسط کاربر اجازه خروجی داشته باشه و چون کاربر اجازه داده پس اجازه ورودی هم از کسپرسکی صادر میشه ولی بعضی برنامه ها در لیست خروجی سالم هستند ولی موقع ورودی کسپر شاید از شما سوال بکنه که فلان پروسه میخواهد از پورت مثلا UDP یک کانکشن ورودی داشته باشه که سوال میکنه باید چکار کنم و شما بر طبق اطلاعات خود این کار را انجام می دهید ولی گاهی وقت ها هست شما هیچ کاری نکردید و به برنامه ای اجازه خروج ندادید یا اصلا در لیست خروجی نیست ولی میخواهد یک ورودی داشته باشد که کسپرسکی بلاک میکنه یا مثلا یک ای پی بخواد به سیستم شما وارد شود ولی ، چون در دستور کاربر نبوده ، و از سیستم Application Firewall خارج بود توسط کسپرسکی بلاک میشه.

این هم یک نمونه از ورودی که تمام جزییات را گفته : منظور کسپر از این پروسه که با Host............ شروع میشود همان Svchost.exe ویندوز هست :

که من این ورودی را Block کردم .

black.assassin
24-01-2013, 14:19
جان من دوستان، یک هلپی، کمکی؛ یعنی کاسپر همچین مشکل وحشتناکی داره:n15::n15: ؟

برای بلوک کردن توسط فایروال کسپر.
به این ترتیب عمل کن.
settings > firewall > settings
حالا نرم افزارتون رو از هر جای لیست که هست انتخاب کنید. روش راست کلیک کنید و move to group > untrusted رو بزنید. ( البته می تونید فقط دسترسی به اینترنت رو براش قطع کنید)
بعد حالا می بینید که جلوش یه علامت بلوک شدن زده اما کم رنگه. روی علامت کلیک می کنید و بلوک رو انتخاب می کنید. از این به بعد تنظیمات روش اعمال میشه.
عنوان تایپک هم عوض کن. کار خیلی راحتیه. :n02::n06:

kasi58
24-01-2013, 18:54
سلام من یک مشکلی دارم این هست که
سایت های که captcha از من میخوان را نشون نمیده image یا code را .
و نمیبینم که بتونم تایپ کنم ...
یک بار که کسپرسکی را disable کردم نشون داد..ولی نمیتونم که همیشه آنتی ویروسم را disable کنم چی کار کنم ..دوستان هر کی میدونه کمک کنه ..مشکل بزرگیه برای من :n27:

kases
24-01-2013, 20:51
یک بار که کسپرسکی را disable کردم نشون داد..ولی نمیتونم که همیشه آنتی ویروسم را disable کنم چی کار کنم ..دوستان هر کی میدونه کمک کنه ..مشکل بزرگیه برای من :n27:

سلام

وارد تنظیمات شوید بخش anti banner غیر فعال کنید ببیند مشکل برطرف میشه

peaceful1
24-01-2013, 22:43
دوستان اسکین KIS 2013 ندارین ؟

aylar6888
25-01-2013, 01:34
دوستان اسکین KIS 2013 ندارین ؟
اسکین کسپر رو از سایت ایران ستاپ میتونید دریافت کنید...البته همراه برنامه های راهنمای کسپرسکی باید دانلودش کنین که گمونم حدود 16 مگ میشه...

manuch
25-01-2013, 02:11
سلام
اگر منطورتون بخش ریم تایم انتی ویروس هست
setting باز کنید در سربرگ protection center بخش file antivirus

--------------------------------------------------------------------------------------------
برای اجازه گرفتن هر برنامه شما باید سربرگ نتورک در گروههای مختلف در بخش اپلیکیشن کنترل ویرایش کنید بخشهای High Restricted و Low Restricted احتیاجی نیست اما بخش trusted باید ویرایش کنید چون دسترسی به نت در این گروه ازاده و بدون اجازه به نت وصل میشن
وارد تنظیمات شوید application control انتخاب کنید در این بخش بر روی application کلیک کنید در پنجره باز شد سربرگ trusted انتخاب کنید و بر روی edit کلیک کنید
در پنجره باز شده سربرگ network rule انتخاب کنید وبر روی گزینه های any network activity کلیک راست کرده و prompt for action انتخاب کنید و ok کنید
حالا برگردید به سربرگ protection center در بخش General Settings تیک گزینه Select action automatically بردارید.و ok کنید.

مرسی دوست عزیز ولی بنده گزینه any network activity ام غیر فعاله! خاکستری کم رنگه! رایت کلیک نمی شه روش کرد ضمن اینکه خودم هم ادمین هستم ها! ولی نمی شه دیگه! چکار کنم؟

kases
25-01-2013, 02:55
مرسی دوست عزیز ولی بنده گزینه any network activity ام غیر فعاله! خاکستری کم رنگه! رایت کلیک نمی شه روش کرد ضمن اینکه خودم هم ادمین هستم ها! ولی نمی شه دیگه! چکار کنم؟

سلام دوست عزیز
قسمتی که با علامت مشخص کردم کلیک راست کنید.

Realize
25-01-2013, 03:35
سلام
کاربرانی که از کاسپرسکی استفاده می کنند و در حالت سوالی از حالت HIPS و FireWall آن هم برای برای برنامه های مطمئن .
کسانی که در تنظیمات فایروال قسمت Trusted سربرگ network رو گزینه های سبز را ، به حالت Prompt تغییر دادند ، می توانند موقع کانکشنی که از حالت Incoming هست را مشاهده بکنند و دستور Allowa یا Block را صادر بکنند ، در این گونه تنظیمات تمام ورودی و خروجی توسط کاربر چک خواهد شد .
و چون کسپرسکی یک فایروال بر پایه Application FireWall هست ، هر برنامه ای که توسط کاربر اجازه خروجی داشته باشه و چون کاربر اجازه داده پس اجازه ورودی هم از کسپرسکی صادر میشه ولی بعضی برنامه ها در لیست خروجی سالم هستند ولی موقع ورودی کسپر شاید از شما سوال بکنه که فلان پروسه میخواهد از پورت مثلا UDP یک کانکشن ورودی داشته باشه که سوال میکنه باید چکار کنم و شما بر طبق اطلاعات خود این کار را انجام می دهید ولی گاهی وقت ها هست شما هیچ کاری نکردید و به برنامه ای اجازه خروج ندادید یا اصلا در لیست خروجی نیست ولی میخواهد یک ورودی داشته باشد که کسپرسکی بلاک میکنه یا مثلا یک ای پی بخواد به سیستم شما وارد شود ولی ، چون در دستور کاربر نبوده ، و از سیستم Application Firewall خارج بود توسط کسپرسکی بلاک میشه.

این هم یک نمونه از ورودی که تمام جزییات را گفته : منظور کسپر از این پروسه که با Host............ شروع میشود همان Svchost.exe ویندوز هست :

که من این ورودی را Block کردم .
سلام دوست عزیز
چند هفته پیش یه مشکلی برای من پیش اومد که شرحش رو اینجا توضیح دادم

سلام دوستان
میخواستم بدونم به نظر شما به چه علت کسپرسکی برای ارتباط این برنامه با سرورهاش از من اجازه نگرفت با اینکه تمام تنظیمات شبکه دسته low restrik به روی prompt me تنظیم شده ؟ (آیا میبایست علامت گزینه Select action automatically رو در صفحه اول تنظیمات کسپر سکی بردارم ؟ و اصولا هوش کسپرسکی رو در صورت علامت دار بودن select action automatically چطور ارزیابی میکنید؟)

Hidden-Hunter
25-01-2013, 08:21
سلام دوست عزیز
چند هفته پیش یه مشکلی برای من پیش اومد که شرحش رو اینجا توضیح دادم

سلام ، بنظر من هیچوقت یا (تاحالا که من ندیدم)، برای یک برنامه که کرک می شود اینگونه صفحه باز نمیشه و بگوید شما قوانین بین المللی را زیرپا گذاشته ایید ، بنظر من کرک باید یک نوع باج گیر بوده باشد ولی فقط این یک حدس هست ، چون از نوشته های شما اولین چیزی که به فکر من رسید بدافزارهای باج گیر هست !

میخواستم بدونم به نظر شما به چه علت کسپرسکی برای ارتباط این برنامه با سرورهاش از من اجازه نگرفت با اینکه تمام تنظیمات شبکه دسته low restrik به روی prompt me تنظیم شده ؟ (آیا میبایست علامت گزینه Select action automatically رو در صفحه اول تنظیمات کسپر سکی بردارم ؟ و اصولا هوش کسپرسکی رو در صورت علامت دار بودن select action automatically چطور ارزیابی میکنید؟)

شما فقط جزییات فرعی را تغییر دادید ولی مرکز کنترل کسپرسکی که همان گزینه Select action automatically هست را هیچ تغییری درش اعمال نکردید ، این گزینه وقتی تیک به صورت پیش فرض گذاشته شده برای کاربران مبتدی یا کسانی که ح.صله پاسخ به سوالات کسپر را ندارند ، گذاشته شده ولی برای یک کاربری که میخواهد از سیستم و نوع رفتار برنامه ها و ورودی و خروجی دیتا یا پکت ها باخبر بشه میاد تیک این گزینه را میزنه .
گرچه اگر تیک این گزینه هم باشد ، کسپرسکی باز میتونه جلو خرابکاری های مهم یک بدافزار را بگیره ولی برداشتن این گزینه یعنی مرکز فرمان دهی کاربر هست نه خوده کسپرسکی.
من میگم اگر میخواهید در فضای اینترنت با کسپرسکی لذت ببرید با تیک این گزینه برداشته بشه ولی عواقبی هم در مورد سوالت پرسیدن داره که برگردن خوده کاربر هست.
با این مخرب هایی که هر روز زاده می شوند و کریپت ( محافظت شده ) می شوند میشه هوش محصولات را دور زد ولی وقتی بعد اجرا کردن یک فایل سوییت از شما سوال بکنه و به صورت دقیق به کاربر بفهماند قصد این فایل چی هست ، خب کاربر هم الوده نمی شه.

peaceful1
25-01-2013, 10:43
اسکین کسپر رو از سایت ایران ستاپ میتونید دریافت کنید...البته همراه برنامه های راهنمای کسپرسکی باید دانلودش کنین که گمونم حدود 16 مگ میشه...

خیلی ممنون واقعا کمک کرد.

kasi58
25-01-2013, 11:14
سلام

وارد تنظیمات شوید بخش anti banner غیر فعال کنید ببیند مشکل برطرف میشه

ممنون
anti banner غیر فعال هست..راه دیگه ای سراغ دارین..خیلی عجیبه برای خودم هم

kases
25-01-2013, 12:53
ممنون
anti banner غیر فعال هست..راه دیگه ای سراغ دارین..خیلی عجیبه برای خودم هم
سلام

از اخرین نسخه کسپر و اخرین نسخه مروگرتون استفاده کنید

لینک یکی ازسایتهایی که باهاش مشکل داری بزارید اینجا تا ببینم واقعا برای ما هم همچین مشکلی وجود داره؟

parinaz571
25-01-2013, 12:59
نسخه pure با اینترنت سکیوریتی کسپر اسکای چه فرقی داره؟من رو سیستمم انتی ویروس ناد 4 دارم. احساس می کنم همه ویروس ها رو نمیشناسه. انایستالش کنم . ؟ کدوم نسخه کسپر اسکای رو نصب کنم . میشه رو هر دو رو رو سیستم داشت؟ممنون.

kases
25-01-2013, 13:03
نسخه pure با اینترنت سکیوریتی کسپر اسکای چه فرقی داره؟من رو سیستمم انتی ویروس ناد 4 دارم. احساس می کنم همه ویروس ها رو نمیشناسه. انایستالش کنم . ؟ کدوم نسخه کسپر اسکای رو نصب کنم . میشه رو هر دو رو رو سیستم داشت؟ممنون.

شما نسخه اینترنت سکیوریتی استفاده کنید

همزمان استفاده از دو انتی ویروس باعث تداخل در کار سیستم میشه

parinaz571
25-01-2013, 13:36
شما نسخه اینترنت سکیوریتی استفاده کنید

همزمان استفاده از دو انتی ویروس باعث تداخل در کار سیستم میشه

ببخشید پس به نظر شما خوبه که من ناد 4 رو انایستال کنم و اینترنت سکیوریتی کسپر اسکای رو نصب کنم؟ کسپر اسکای قویتره؟ ممنون

kases
25-01-2013, 13:51
ببخشید پس به نظر شما خوبه که من ناد 4 رو انایستال کنم و اینترنت سکیوریتی کسپر اسکای رو نصب کنم؟ کسپر اسکای قویتره؟ ممنون

من نمیتونم بگم چی باید نصب کنی شما باید تصمیم بگیرید
اما میتونی تجربه جدیدی با کسپر داشته باشی:n02:

کسپر تو پاکسازی مخربها قوی تر عمل میکنه

peaceful1
26-01-2013, 10:25
کاش برای 2013 تمی بود که بجز اجازه نصب کیی اجازه بک آپ آفلاین میداد این دو رو یه جا هنوز ندیدم.

kases
26-01-2013, 10:58
کاش برای 2013 تمی بود که بجز اجازه نصب کیی اجازه بک آپ آفلاین میداد این دو رو یه جا هنوز ندیدم.

دوست عزیز

استفاده از اسکین توصیه نمیشه

ممکنه باعث ایجاد اختلال در عملکرد انتی ویروس بشه

kasi58
26-01-2013, 11:11

دوستان anti banner را هم غیر فعال کردم باز همcaptcha را نشون نداد ... ولی وقتی kasper را deactive میکنم نشون میده..
ولی من که نمیتونم همیشه غیر فعال کنم کسپر را...
قبلا همچین مشکلی نداشتم..
چی کار کنم ..؟
هر کی از دوستان میدونه منو راهنمای کنه ..به هیچکدوم از کارهام نمیتونم برسم

kases
26-01-2013, 11:22
دوستان anti banner را هم غیر فعال کردم باز همcaptcha را نشون نداد ... ولی وقتی kasper را deactive میکنم نشون میده..
ولی من که نمیتونم همیشه غیر فعال کنم کسپر را...
قبلا همچین مشکلی نداشتم..
چی کار کنم ..؟
هر کی از دوستان میدونه منو راهنمای کنه ..به هیچکدوم از کارهام نمیتونم برسم

سلام صفحه قبل خدمت شما عرض کردم که
از اخرین نسخه کسپر و مروگرتون استفاده کنید
و لینک یکی از سایتهایی که باهاش مشکل داری رو برای ما قرار بدید تا تست کنیم ببینیم مشکل از چی میتونه باشه

kasi58
26-01-2013, 12:10
سلام صفحه قبل خدمت شما عرض کردم که
از اخرین نسخه کسپر و مروگرتون استفاده کنید
و لینک یکی از سایتهایی که باهاش مشکل داری رو برای ما قرار بدید تا تست کنیم ببینیم مشکل از چی میتونه باشه
برای روشن تر شدن موضوع لینک سایت ایرانسل را قرار میدم با عکسش که برای من میاد ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
26-01-2013, 13:17
برای روشن تر شدن موضوع لینک سایت ایرانسل را قرار میدم با عکسش که برای من میاد ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینکها بدون مشکل برای من و یکی از دوستان باز شد
کسپر رو ازرو سیستم پاک کنید و سیستم ریستارت کنید
با برنامه ccleaner سیستم تمیز کنید
مروگر تون رو به اخرین ورزن ارتقاع بدین
اگر از فایر فاکس و کروم استفاده میکنید به نظرم پاکشون کنید و اخرین ورزن نصب کنید
اخرین نسخه کسپر رو نصب >ریستارت>اپدیت> ریستارت کنید
قبل از نصب کسپر مطمن شوید تاریخ . ساعت و زون تایم سیستم تنظیم باشه
نتیجه رو اعلام کنید

peaceful1
26-01-2013, 14:02
دوست عزیز

استفاده از اسکین توصیه نمیشه

ممکنه باعث ایجاد اختلال در عملکرد انتی ویروس بشه

من که تا الان سر کردم مشکلی هم نداشتم.:n01:

واقعا محدودیت های 2013 آزار دهندس خیلی هم سنگین شده

نمیدونم چرا...

ali.reihani
26-01-2013, 15:54
سلام!
من کاسپرسکای را هر بار آپدیت میکنم بعد از آپدیت یا آخرای آپدیت دوباره قرمز میشود؟؟

kasi58
26-01-2013, 16:17
این لینکها بدون مشکل برای من و یکی از دوستان باز شد
کسپر رو ازرو سیستم پاک کنید و سیستم ریستارت کنید
با برنامه ccleaner سیستم تمیز کنید
مروگر تون رو به اخرین ورزن ارتقاع بدین
اگر از فایر فاکس و کروم استفاده میکنید به نظرم پاکشون کنید و اخرین ورزن نصب کنید
اخرین نسخه کسپر رو نصب >ریستارت>اپدیت> ریستارت کنید
قبل از نصب کسپر مطمن شوید تاریخ . ساعت و زون تایم سیستم تنظیم باشه
نتیجه رو اعلام کنید

آخه الان ۲۰۱۲ دارم پاک کنم ۲۰۱۳ بگذارم ..کلی آپدیت هم هم از بین میره ...
ccleaner را اجرا کردم کدوم قسمت هارو بگذارم که scan کنه...؟
registery را هم بگم scan کنه بعدش هم fix..?
مشکلی پیش نمیاد ..؟

kases
26-01-2013, 19:11
آخه الان ۲۰۱۲ دارم پاک کنم ۲۰۱۳ بگذارم ..کلی آپدیت هم هم از بین میره ...
ccleaner را اجرا کردم کدوم قسمت هارو بگذارم که scan کنه...؟
registery را هم بگم scan کنه بعدش هم fix..?
مشکلی پیش نمیاد ..؟

دوست عزیز به شما گفتم که ورزن کسپر خودتون رو باید ارتقاع بدین بخصوص برنامه های امنیتی که همیشه در حال بروزسانی هستند
مرورگر هم مهمه باید از اخرین ورزن مروگر استفاده کنید
اگه شما نمی خواهید ورزن کسپر ارتقاع بدین و از اپدیتهای کسپر هم بکاپ دارید یه بار کسپر رو پاک کنید و دوباره نصب کنید شاید مشکل برطرف شد
CCleaner باز کنید و سریرگCleaner انتخاب کنید و عملیات پاکسازی رو انجام بدید

kases
26-01-2013, 19:12
سلام!
من کاسپرسکای را هر بار آپدیت میکنم بعد از آپدیت یا آخرای آپدیت دوباره قرمز میشود؟؟

سلام

تاریخ , ساعت و زون تایم سیستم تنظیم کنید و دوباره اپدیت کنید ببنید مشکل برطرف میشه

Moahammad_sdt
26-01-2013, 23:31
به این ترتیب عمل کن.
حالا نرم افزارتون رو از هر جای لیست که هست انتخاب کنید. روش راست کلیک کنید و move to group > untrusted رو بزنید. ( البته می تونید فقط دسترسی به اینترنت رو براش قطع کنید)
بعد حالا می بینید که جلوش یه علامت بلوک شدن زده اما کم رنگه. روی علامت کلیک می کنید و بلوک رو انتخاب می کنید. از این به بعد تنظیمات روش اعمال میشه.

دوست عزیز کاری که شما گفتید رو کردم ولی باز هم جواب نداد ونرم افزار خودش رو update می کنه

black.assassin
27-01-2013, 01:47
دوست عزیز کاری که شما گفتید رو کردم ولی باز هم جواب نداد ونرم افزار خودش رو update می کنه

پس حتما نرم افزار توسط یه exe دیگه خودش رو آپدیت می کنه. داخل NetLimiter ببین دقیقا کدوم فایل ارسال و دریافت داره. یا با network monitor خود کسپر

Moahammad_sdt
27-01-2013, 22:32
پس حتما نرم افزار توسط یه exe دیگه خودش رو آپدیت می کنه. داخل NetLimiter ببین دقیقا کدوم فایل ارسال و دریافت داره. یا با network monitor خود کسپر

امکانش هست که کاسپر بلوک نکنه ؟
چون همون فایل میاد و هفتصد بایت دانلود میکنه بعد نرم افزار بلوک میشه.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Hidden-Hunter
27-01-2013, 22:46
به این ترتیب عمل کن.

سلام
اینطور که شما توضیح دادی ، که ببره تو گروه untrusted اصلا برنامه دیگه اجرا نمیشه .:n02:
================================================== ====

در مورد مشکل دوستمون ، باید بگم که شما برنامه رو در فایروال که دسترسی رو به اینترنت قطع می کنید توسط فایروال کسپرسکی ، ایا مطمئن هستید که پروسه ای که به اینترنت وصل میشه همین هست؟
و اگر موقع استفاده از اینترنت از ساکس استفاده می کنید ، بهتر هست برنامه مورد نظر را هم در برنامه پروکس*ی فایر که برای ساکس هست یک قوانین برای برنامه بسازید و ان رو بلاک کنید.

این هم روش کار: فیلم گرفتم تا متوجه شوید ، امیدوارم مشکل شما رفع شود اگر با پروکس*ی فایر وب گردی می کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-Hunter
27-01-2013, 22:48
من با نرم افزار NetLimiter فهمیدم که Dirtectory Opus هفتصد بایت ارسال و دریافت می کنه بعد می فهمه لایسنسش غیر قانونیه.یا من یاد ندارم از توی کاسپر نرم افزار رو بلوک کنم یا اینکه :n21:

اینم عکس تنظیمات کاسپر من.

در این عکس بنظر من پوشه این برنامه هم دسترسی به اینترنت رو بلاک کنید تا شامل تمام زیر گروه ها شود .

نسخه Pure استفاده می کنید؟

Moahammad_sdt
27-01-2013, 23:24
در این عکس بنظر من پوشه این برنامه هم دسترسی به اینترنت رو بلاک کنید تا شامل تمام زیر گروه ها شود .

نسخه Pure استفاده می کنید؟

تمام پوشه رو بلوک کردم ولی باز هم نشد.
آره نسخه pure هست.

Keymer
28-01-2013, 00:24
سلام
دوستان از KIS 2012 استفاده میکنم...تا وقتی که firewall کسپر فعال باشه نمیتونم با فایرفاکس یا هر مرورگر دیگه ای سایتی رو باز کنم...همین الان هم فایروال غیرفعاله! نمیدونم چرا یهو اینجوری شده
احساس میکنم کسی به عمد میخواد فایروالم غیرفعال باشه :41:
به نطروتون مشکل از کجاست؟؟؟ چه باید بکنم؟؟؟

black.assassin
28-01-2013, 00:54
سلام
اینطور که شما توضیح دادی ، که ببره تو گروه untrusted اصلا برنامه دیگه اجرا نمیشه .:n02:
================================================== ====

در مورد مشکل دوستمون ، باید بگم که شما برنامه رو در فایروال که دسترسی رو به اینترنت قطع می کنید توسط فایروال کسپرسکی ، ایا مطمئن هستید که پروسه ای که به اینترنت وصل میشه همین هست؟
و اگر موقع استفاده از اینترنت از ساکس استفاده می کنید ، بهتر هست برنامه مورد نظر را هم در برنامه پروکس*ی فایر که برای ساکس هست یک قوانین برای برنامه بسازید و ان رو بلاک کنید.

این هم روش کار: فیلم گرفتم تا متوجه شوید ، امیدوارم مشکل شما رفع شود اگر با پروکس*ی فایر وب گردی می کنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا اجرا میشه. میتونید امتحان کنید

black.assassin
28-01-2013, 00:56
میشه یه عکس بذاری از کاری که انجام دادی ؟ شرمنده ولی من فکر کنم درست انجام نمیدین.
داخل خود نرم افزار قسمت تنظیماتش جایی برای غیر فعال کردن آپدیتش نیست ؟
startup رو چک کردید ؟ پروسه ای مربوط به نرم افزار موقع لاگین کردن اجرا نمیشه ؟

hamidreza2010
28-01-2013, 01:45
سلام دوستان
من یکی دو روزه وقتی میخوام وارد هر سایت بشم این پیام واسم میاد.خیلی عجیبه چون سایت های که میرم کاملا معتبره مثل سافت گذر یا آسان دانلود
اینم عکس:
البته میتونم استثناء کنم اون سایت ها رو ولی بازم میاد چیکار کنم اینو؟

Shahroozs2
28-01-2013, 01:49
سلام دوستان
من یکی دو روزه وقتی میخوام وارد هر سایت بشم این پیام واسم میاد.خیلی عجیبه چون سایت های که میرم کاملا معتبره مثل سافت گذر یا آسان دانلود
اینم عکس:
البته میتونم استثناء کنم اون سایت ها رو ولی بازم میاد چیکار کنم اینو؟

مشکل شما بخاطر فعال بودن کنترل والدینه.
این سایت ها در دیتابیس کسبر به عنوان سایتی که نرم افرار غیرقانونی(کرک شده) میذاره شناخته شده.
شما باید کنترل والدین رو غیرفعال کنید و یا این سایت ها رو وارد لیست سفید کنید.

mosi_alfa
28-01-2013, 02:39
سلام
کاسپر13 رو از ایران ستاپ گرفتم ولی نمی دونم چرا احساس میکنم سیستم امن نیست!
1-مگه نباید قبلا از بالا اومدن ویندوز بالا سمت راست بنویسه kaspersky internet security 2013 ؟؟
اخه برای من نمینویسه!

2- برخلاف فایروال ویندوز که هر برنامه ای میخواد به نت وصل بشه پیغام میده، کاسپر ساکت نسشته دم نمیزنه!
به عنوان مثال برای فایل های ادرس یابی که سایت هایی که زود به زود هیتلر میشن برای اطلاع رسانی ادرس جدیدشون میذارن.

Hidden-Hunter
28-01-2013, 07:53
اتفاقا اجرا میشه. میتونید امتحان کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
28-01-2013, 08:00
تمام پوشه رو بلوک کردم ولی باز هم نشد.
آره نسخه pure هست.

سلام

ببینید غیر از این پوسه ها تو قسمت خوده گروه Trusted فایلی از این برنامه نیست ؟ در پوشه ای که کسپر براشون ایجاد کرده نه ، بلکه در زیرگروه Trusted زیره پوشه ها.

black.assassin
28-01-2013, 08:42

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز شما رفتی application control من کجای پستم این گزینه رو آوردم؟ من گفتم برید به firewall و بعد settings. :n06:

Hidden-Hunter
28-01-2013, 09:15
دوست عزیز شما رفتی application control من کجای پستم این گزینه رو آوردم؟ من گفتم برید به firewall و بعد settings. :n06:

ببین عزیز من

فایروال کسپرسکی یا Application Control نوع برخورد با یک فایل در تنظیمات هر دو یکسان هست و این دو گزینه از هم جدا نیستند چون به نوعی همدیگر را پشتیبانی می کنند.
وقتی در تنظیمات Firewall زده میشه که این برنامه به گروه نامطمئن برود یعنی همه دسترسی هایی که این برنامه احتیاج دارد ، بلاک شود.
و همینطور این قانون برای Applicatuon Control صدق میکنه .بلاک کردن دسترسی به اینترنت با انتقال دادن به گروه Untrusted زمین تا اسمان باهم فرق می کنند.
شما چه از قسمت فایروال یا کنترل کسپرسکی برنامه ای را در لیست untrusted قرار بدهید ، شک نکنید که اجرا نمی شود . تو این چند سال که از کسپرسکی استفاده می کنم همین روال را داشته و فعلا هم دارد.

xman681
28-01-2013, 09:52
سلام

امیر جان مخلصیم :n01:

خدای کسپر دوست داریم بابا به ما هم محل بگذار عزیز :n06:

راستی فکر نمیکنید جای این صحبت ها اینجا باشه :n02:

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
28-01-2013, 10:04
سلام

امیر جان مخلصیم :n01:

راستی فکر نمیکنید جای این صحبت ها اینجا باشه :n02:

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام محمد جان ، منم مخلصم
حق با شماست عزیز ، کوتاهی از من بود :n16: من دیدم اینجا تایپیک تا دو صفحه پیش رفته ولی گویا زیاد شد.

فدات عزیز ، ما همیشه بیادتیم ، اخه همشهریماااااا:n02:

پ ن : مابقی سوالات باید بره تایپیک اصلی ، اونجا کمکی از دست من ساخته بود ، کمک کردن دریغ نمی کنم . گرچه اونجا علی هم هست.

FX
28-01-2013, 10:26
سلام من چند سالی هستش که از کاسپر سکوریتی استفاده میکنم
و با هر نسخه جدیدش اون رو استفاده میکنم

اما الان اومدم 2012 رو حذف کردم و خواستم 2013 نصب کنم که نمیشه یعنی همش همین عکس پایین نمایش داده میشه .چیکار باید بکنم؟

در ضمن نمیتونم دوباره نسخه 2012 رو نصب کنم و این ارور رو میده

حالااصلا هیچکدون نصب نمیشن

لطفا راهنمایی کنید

Shahroozs2
28-01-2013, 11:13
سلام
کاسپر13 رو از ایران ستاپ گرفتم ولی نمی دونم چرا احساس میکنم سیستم امن نیست!
1-مگه نباید قبلا از بالا اومدن ویندوز بالا سمت راست بنویسه kaspersky internet security 2013 ؟؟
اخه برای من نمینویسه!

2- برخلاف فایروال ویندوز که هر برنامه ای میخواد به نت وصل بشه پیغام میده، کاسپر ساکت نسشته دم نمیزنه!
به عنوان مثال برای فایل های ادرس یابی که سایت هایی که زود به زود هیتلر میشن برای اطلاع رسانی ادرس جدیدشون میذارن.

1- کلا کسبر یه ذره طول میکشه تا بالا بیاد.هر وقت نوشت protection enabled(فک کنم همینو مینویسه)یعنی کاملا بالا اومده.
2-وارد ستینگ بشید تو قسمت general setting تیک select action automatically رو بردارید.با این کار برنامه ای که بخواد به اینترنت وصل بشه اطلاع میده.

سلام من چند سالی هستش که از کاسپر سکوریتی استفاده میکنم
و با هر نسخه جدیدش اون رو استفاده میکنم

اما الان اومدم 2012 رو حذف کردم و خواستم 2013 نصب کنم که نمیشه یعنی همش همین عکس پایین نمایش داده میشه .چیکار باید بکنم؟

در ضمن نمیتونم دوباره نسخه 2012 رو نصب کنم و این ارور رو میده

حالااصلا هیچکدون نصب نمیشن

لطفا راهنمایی کنید
شما اول توسط kaspersky remover اقدام به باک ساری کامل کنید و سبس دوباره نصب کنید.

Keymer
28-01-2013, 16:07
سلام
دوستان از KIS 2012 استفاده میکنم...تا وقتی که firewall کسپر فعال باشه نمیتونم با فایرفاکس یا هر مرورگر دیگه ای سایتی رو باز کنم...همین الان هم فایروال غیرفعاله! نمیدونم چرا یهو اینجوری شده
احساس میکنم کسی به عمد میخواد فایروالم غیرفعال باشه :41:
به نطروتون مشکل از کجاست؟؟؟ چه باید بکنم؟؟؟

مشکلم حل شد...ممنون از کمک های بی دریغتون :n01:

black.assassin
28-01-2013, 16:32
ببین عزیز من

فایروال کسپرسکی یا Application Control نوع برخورد با یک فایل در تنظیمات هر دو یکسان هست و این دو گزینه از هم جدا نیستند چون به نوعی همدیگر را پشتیبانی می کنند.
وقتی در تنظیمات Firewall زده میشه که این برنامه به گروه نامطمئن برود یعنی همه دسترسی هایی که این برنامه احتیاج دارد ، بلاک شود.
و همینطور این قانون برای Applicatuon Control صدق میکنه .بلاک کردن دسترسی به اینترنت با انتقال دادن به گروه Untrusted زمین تا اسمان باهم فرق می کنند.
شما چه از قسمت فایروال یا کنترل کسپرسکی برنامه ای را در لیست untrusted قرار بدهید ، شک نکنید که اجرا نمی شود . تو این چند سال که از کسپرسکی استفاده می کنم همین روال را داشته و فعلا هم دارد.

حق با شماست دوست عزیز. :n16: :n12:
برای قطع اینترنت فقط باید از بلاک استفاده شه و نباید به untrusted انتقالش داد.

sadra121
28-01-2013, 22:44
سلام

سلام عزیز
توی ورژن 2013 که نمیشه بک آپ گرفت.باید از برنامه کمکی kasper updater بک آپ بگیری.آموزش هاش رو برات میذارم:

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جناب hamidreza2010 سلام !

سپاس از جوابتون ؛ من تمام آنچه که توضیح داده بودید عمل کردم ؛ اما برای آپدیت شدن تقریبا 5 الی 6 ساعت طول کشید و هیچ پیامی داده نشد ؛ منم دیگه خسته شدم و کنسل زدم :n02:
لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کارم اشکال داشته ؟:n13:

ممنون و سپاس فراوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
29-01-2013, 03:16
جناب hamidreza2010 سلام !

سپاس از جوابتون ؛ من تمام آنچه که توضیح داده بودید عمل کردم ؛ اما برای آپدیت شدن تقریبا 5 الی 6 ساعت طول کشید و هیچ پیامی داده نشد ؛ منم دیگه خسته شدم و کنسل زدم :n02:
لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کارم اشکال داشته ؟:n13:

ممنون و سپاس فراوان

سلام عزیز
راستش هیچ جای کار شما اشتباه نبود فقط شما نباید کنسل میکردید.دفعه اول همیشه طول میشکه چون حدود 400 مگ آپدیت هست.خب دانلود کردن این حجم با idm هم کلی طول میکشه چه برسه به اینی که بدون مدیریت دانلود باشه.
ممکنه سرعتتون هم پایین باشه.خلاصه یبار دیگه امتحان کنید فقط دیگه کنسل نزنید.یه فیلم آموزشی هست که درست کردم اگه تونستی اونو دان کن تا بتونی تنظیمات kasper updater رو درست کنی.
وقتی با اون برنامه آپدیت میزنی یه پنجره cmd باز میشه که میتونی توش مراحل کار رو ببینی
یبار دیگه تست کن فقط دیگه کنسل نکن
سئوالی بود درخدمتم
موفق باشی

sadra121
30-01-2013, 07:14
سلام عزیز
راستش هیچ جای کار شما اشتباه نبود فقط شما نباید کنسل میکردید.دفعه اول همیشه طول میشکه چون حدود 400 مگ آپدیت هست.خب دانلود کردن این حجم با idm هم کلی طول میکشه چه برسه به اینی که بدون مدیریت دانلود باشه.
ممکنه سرعتتون هم پایین باشه.خلاصه یبار دیگه امتحان کنید فقط دیگه کنسل نزنید.یه فیلم آموزشی هست که درست کردم اگه تونستی اونو دان کن تا بتونی تنظیمات kasper updater رو درست کنی.
وقتی با اون برنامه آپدیت میزنی یه پنجره cmd باز میشه که میتونی توش مراحل کار رو ببینی
یبار دیگه تست کن فقط دیگه کنسل نکن
سئوالی بود درخدمتم
موفق باشی

ســــــــــــــلام

درصدی ! چیزی ! که نشون بده چقدر دان شده یا چقدر دیگه باقی مانده در نرم افزار نیست ؟ من فقط اون صفحه داس مانند رو دارم ؛ درصد رو نشون نمیده ولی فایل های دانلود شده رو نشون میده .
سپاس:n16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
30-01-2013, 12:34
ســــــــــــــلام

درصدی ! چیزی ! که نشون بده چقدر دان شده یا چقدر دیگه باقی مانده در نرم افزار نیست ؟ من فقط اون صفحه داس مانند رو دارم ؛ درصد رو نشون نمیده ولی فایل های دانلود شده رو نشون میده .
سپاس:n16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
نه صدرا جان هیچی نشون نمیده متاسفانه.فقط همون صفحه CMD هست

pa13
30-01-2013, 22:59
با سلام. ببخشيد ولی حالم گرفته است. بعه ما گفتن کسپر قوی و....(از اين حرفا) امروز صبح کسپر2013 اينترنت سکيوريتی رو کامل آپديت و يک بار فول اسکن کردم ويروسی پيدا نکرد. امروز همينطوری واسه امتحان کردن نود32 نسخه 6 نود رو نصبيدم ولی... وقتی آپديت واسمارت اسکن کردم... جمعاً 13تا ويروس پيداکرد.(ميشه حالا بگيد چرا اينطوریه؟ تنظيمات کسپر رو هم تغيير نداده بود ) حالا ميگم که: کسپر دوزار هم نمی ارزه(حالا از من گفتن بود خواستين قبول کنيد نخواستين بگين داستان ميگم)

aylar6888
31-01-2013, 01:20
با سلام. ببخشيد ولی حالم گرفته است. بعه ما گفتن کسپر قوی و....(از اين حرفا) امروز صبح کسپر2013 اينترنت سکيوريتی رو کامل آپديت و يک بار فول اسکن کردم ويروسی پيدا نکرد. امروز همينطوری واسه امتحان کردن نود32 نسخه 6 نود رو نصبيدم ولی... وقتی آپديت واسمارت اسکن کردم... جمعاً 13تا ويروس پيداکرد.(ميشه حالا بگيد چرا اينطوریه؟ تنظيمات کسپر رو هم تغيير نداده بود ) حالا ميگم که: کسپر دوزار هم نمی ارزه(حالا از من گفتن بود خواستين قبول کنيد نخواستين بگين داستان ميگم)
سلام :
اونهایی که پیدا کردید به احتمال خیلی خیلی بالا کرک نرم افزارهای مختلف هستن و دلیلشم اینه که کسپر کاری به کرک نداره اما نود 32 به کرکها مخصوصا تو ورژنهای جدید گیر میده و اونها رو مخرب میشناسه...
کسپر هر چی باشه دیتابیس و شناسایی خیلی بالاتری از نود 32 داره...اینو دیگه همه و سایتهای تستر اعتراف میکنن....
شما اول مطمئن بشین که اون شناساییها مخرب هستن و صرف اخطار یا شناسایی نود 32 دلیل مخرب بودن اون شناساییها نیست...
موفق باشید

kases
31-01-2013, 03:34

سلام دوست عزیز
این که عجیب نیست منم بارها سیستمهای که ناد32 داشتن با انتی ویروسهای دیگه ای اسکن کردم و کلی مخرب پاکسازی کردم و همچینین چند بار سیستمهایی که کسپر داشتن با انتی ویروسهای دیگه ای اسکن کردم و رفع الودگی کردم
قدرت یک انتی ویروس که فقط تو اسکنر خلاصه نمیشه
میتونم مخربی در اختیارتون بزارم که با اجرا ناد رو دور بزنه اونوقت چی ؟؟ ناد میشه دوزاری؟؟؟؟نه عزیز اینجوری نیست البته باید دید چه فایلهایی ناد به عنوان مخرب شناسایی کرده:n02:
با شناسایی نشدن چندتا مخرب یک انتی ویروس دوزاری نمیشه!!

pa13
31-01-2013, 11:07
سلام :
اونهایی که پیدا کردید به احتمال خیلی خیلی بالا کرک نرم افزارهای مختلف هستن و دلیلشم اینه که کسپر کاری به کرک نداره اما نود 32 به کرکها مخصوصا تو ورژنهای جدید گیر میده و اونها رو مخرب میشناسه...
کسپر هر چی باشه دیتابیس و شناسایی خیلی بالاتری از نود 32 داره...اینو دیگه همه و سایتهای تستر اعتراف میکنن....
شما اول مطمئن بشین که اون شناساییها مخرب هستن و صرف اخطار یا شناسایی نود 32 دلیل مخرب بودن اون شناساییها نیست...
موفق باشید
باسلام دوست عزيز ممنون از راهنمایی هاتون ولی من اصلا از کرک واینجور چیزا استفاده نمی کنم.

pa13
31-01-2013, 11:10
سلام دوست عزیز
این که عجیب نیست منم بارها سیستمهای که ناد32 داشتن با انتی ویروسهای دیگه ای اسکن کردم و کلی مخرب پاکسازی کردم و همچینین چند بار سیستمهایی که کسپر داشتن با انتی ویروسهای دیگه ای اسکن کردم و رفع الودگی کردم
قدرت یک انتی ویروس که فقط تو اسکنر خلاصه نمیشه
میتونم مخربی در اختیارتون بزارم که با اجرا ناد رو دور بزنه اونوقت چی ؟؟ ناد میشه دوزاری؟؟؟؟نه عزیز اینجوری نیست البته باید دید چه فایلهایی ناد به عنوان مخرب شناسایی کرده:n02:
با شناسایی نشدن چندتا مخرب یک انتی ویروس دوزاری نمیشه!!

ببخشيد اونوقت فوقش ميشه 2يا3تا ويروس.نه 13تا:n13:

Hidden-Hunter
31-01-2013, 13:59
سلام
نمیشه بدون دلیل و برهان حرف زد و به نتیجه رسیدو حکمی صادر کرد ، چون هرچیزی خلاف آن نظر وجود دارد.
بنده هم بدون دیدن اون فایلی که نود شناسایی کرده ، نه می توانم بگویم کسپر ضعیف هست و نه ، می توانم بگویم نود قوی. و همین حرف من هم برای شما صدق می کنه
اگر لطف کنید و فایل هایی که نود قرنطینه کرده اند رو اینجا اپلود بکنید از 13 عدد نهایت 4یا 5 تاشو بگذارید ، انوقت میشه به نتیجه خوبی رسید.
منتظر نمونه ها هستم.
موفق باشید

kases
31-01-2013, 14:59
ببخشيد اونوقت فوقش ميشه 2يا3تا ويروس.نه 13تا:n13:

من فکر میکنم بیشتر از اینکه در مورد مورد کسپر اشتباه فکر میکنیددر مورد ناد32 اشتباه کردید چون ناد32 یکی از بهترین شناسایی ها رو داره (دیتابیسها و هوش )پس دست کمش نگیر
هر وقت به شناسایی در مورد یک فایل احتیاج داشتم به ناد32 رجوع کردم .
به نظر من همین ناد32 رو نگهدارید در شناسایی (دیتابیس و هوش)چیزی از بقیه انتی ویروسها کم نداره
13 تا مخرب که چیزی نیست دهها نمونه قبلا تست کردم و کسپر شناسایی نداشته و همینطور در مورد بقیه انتی ویروسها هم اینجوریه

sadra121
31-01-2013, 19:41
سلام
نه صدرا جان هیچی نشون نمیده متاسفانه.فقط همون صفحه CMD هست

ســــــــلام آقا حمیدرضا ؛ سپاس از راهنمایی ات :n16: موفق شدم:n20: فقط چیزی که هست چرا هر بار تنظیماتش بهم میریزه و سیو نمیشه منظور setting برنامه ست ؟ حالا دیگه من احتیاج به آپدیت کردن خود کاسپر ندارم ؟ واز طریق خود نرم افزار آپدیت کنم ؟ قبلا وقتی کاسپر آپدیت میکردم چند دقیقه طول نمیکشید ولی حالا این updater ه همنجوری فایل میگیره :n02: امیدوارم که مثل ه دفعه اول نباشه :n03:اگر آنلاین بودی خبر بده چکار کنم ؟ سپاس :»:»

hamidreza2010
01-02-2013, 01:02
ســــــــلام آقا حمیدرضا ؛ سپاس از راهنمایی ات :n16: موفق شدم:n20: فقط چیزی که هست چرا هر بار تنظیماتش بهم میریزه و سیو نمیشه منظور setting برنامه ست ؟ حالا دیگه من احتیاج به آپدیت کردن خود کاسپر ندارم ؟ واز طریق خود نرم افزار آپدیت کنم ؟ قبلا وقتی کاسپر آپدیت میکردم چند دقیقه طول نمیکشید ولی حالا این updater ه همنجوری فایل میگیره :n02: امیدوارم که مثل ه دفعه اول نباشه :n03:اگر آنلاین بودی خبر بده چکار کنم ؟ سپاس :»:»

سلام عزیز
خب خدا رو شکر بالاخره آپدیت کردی.
راستش تنظیماتش نباید بهم بریزه من خودم اون برنامه kasper updater رو که دان کردم گذاشتم توی یکی از درایوهام بعدش تنظیماتش رو درست کردم و ازش یه شورتکات توی دسکتاپ ساختم هر وقتم خواستم آپ کنم به راحتی از روی دسکتاپ اجراش میکنم و آپ میزنم.تا حالا 10 بار هم وین عوض کردم ( هم ایکس پی هم 7 و هم 8 ) ولی چون برنامه توی درایوم بوده کاملا سالم و درست کار میکنه و فقط بعد از تعویض ویندوز میرم ازش یه شورتکات روی دسکتاپ می سازم.بهم ریختن تنظیمات برای من پیش نیومده راستش.
آره ببین اگه توی برنامه kasper updater توی قسمت تنظیمات تیک گزینه update kasper internet security 2013 رو بزنی دیگه نیاز نیست کاری به کار کسپر داشته باشی این برنامه خودش آپدیت میکنه کسپر رو.
موفق باشی

sadra121
02-02-2013, 08:50
سلام عزیز
خب خدا رو شکر بالاخره آپدیت کردی.
راستش تنظیماتش نباید بهم بریزه من خودم اون برنامه kasper updater رو که دان کردم گذاشتم توی یکی از درایوهام بعدش تنظیماتش رو درست کردم و ازش یه شورتکات توی دسکتاپ ساختم هر وقتم خواستم آپ کنم به راحتی از روی دسکتاپ اجراش میکنم و آپ میزنم.تا حالا 10 بار هم وین عوض کردم ( هم ایکس پی هم 7 و هم 8 ) ولی چون برنامه توی درایوم بوده کاملا سالم و درست کار میکنه و فقط بعد از تعویض ویندوز میرم ازش یه شورتکات روی دسکتاپ می سازم.بهم ریختن تنظیمات برای من پیش نیومده راستش.
آره ببین اگه توی برنامه kasper updater توی قسمت تنظیمات تیک گزینه update kasper internet security 2013 رو بزنی دیگه نیاز نیست کاری به کار کسپر داشته باشی این برنامه خودش آپدیت میکنه کسپر رو.
موفق باشی

سلام

ممنون از راهنماییت ؛ حالا اگر همین آپدیت رو بخوام بزارم روی یک سیستم دیگه باید چکار کنم ؟
لازم هست نرم افزار رو هم نصب کنم یا فقط میتونم از کاسپر بصورت آفلاین استفاده کنم
؛آ چون یکبار اینکار رو کردم کاسپر database are obsolete رو داد .

ممنون:n16:

hamidreza2010
02-02-2013, 17:27
سلام

ممنون از راهنماییت ؛ حالا اگر همین آپدیت رو بخوام بزارم روی یک سیستم دیگه باید چکار کنم ؟
لازم هست نرم افزار رو هم نصب کنم یا فقط میتونم از کاسپر بصورت آفلاین استفاده کنم
؛آ چون یکبار اینکار رو کردم کاسپر database are obsolete رو داد .

ممنون:n16:

سلام
خواهش میکنم
اگه بخواین همین آپدیت رو روی یه سیستم دیگه استفاده کنین فقط کافیه آپدیت های خودتون رو توی یکی از درایوهای سیستم طرف کپی کنین و از توی خود کسپر آپدیت کنین (فقط مسیر آپدیت رو باید توی همون درایوی بزارین که آپدیت ها رو کپی کردین) و نیازی به نصب نرم افزار نیست مگه اینکه بخواین از توی سیستم دوستتون هم کسپر رو آپ کنین ( به صورت آنلاین).
بعد اینکه باید ساعت و تاریخ سیستمون هم به میلادی دقیق باشه بعدش اگه 2 روز از وقت آپ کردن کسپر بگذره این پیام database are obsolete رو میده

saman1330
02-02-2013, 20:36
درود
من تا حالا از نود استفاده می کردم
حالا می خوام از کسپر استفاده کنم.میشه ساده راهنمایی کنید که چکار باید کنم؟(تا حالا اصلن ندیدم برنامه رو)
آپدیت کردن برنامه به چه صورت هست
سپاس:n16:

hamidreza2010
02-02-2013, 21:46
درود
من تا حالا از نود استفاده می کردم
حالا می خوام از کسپر استفاده کنم.میشه ساده راهنمایی کنید که چکار باید کنم؟(تا حالا اصلن ندیدم برنامه رو)
آپدیت کردن برنامه به چه صورت هست
سپاس:n16:

خب به سلامتی.پس به جمع کسپر بازها پیوستی
راستش تا ورژن 2012 کسپر خیلی راحت بود آپدیت کردن ولی برای 2013 یکم فرق کرده.لینکهای زیر رو یه نگاه بنداز:

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم یه سری لینک واسه آموزش خود کسپر:

کتاب اموزش جامع 2012 kaspersky internet security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تنظیماتی برای افزایش امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + ICMP ECHO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + تنظیمات بیشتر برای تست مخرب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایجاد قوانین (Rules) برای فایروال کسپرسـکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعمال Rule برای Svchost.exe (فیلم آموزشی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali racer
03-02-2013, 17:51
دوستان من پی سی ویروسی ام رو با اینترنت سکیوریتی 2013 اسکن کردم
حدود 160 گیگ از هاردم رو برده تو بخش قرنطینه
که شامل خیلی از فایل های مهم برای من هستش و توی هر مسیری مثلا (اف/نیو فولدر) یه ویرویس exe
با همون آدرس شناخته
موقعی که بازشون میکنم (از همون لیست قرنطینه)
آنتی ویروس پیغام فعالیت یه ویروسی رو میده و دوباره اونو میبنده و وارد لیستش(قرنطینه) میکنه
اون فایل های ویروسی رو دستی دیلیت کردم بوسیله کسپر اسکای
تا ببینم مشکل حل میشه دیدم نشد
بعد
آنتی ویروسم رو آپدیت کردم
اما هنوز دسترسی به فایل هام ندارم

و البته کسپر هم پاکشون نکرده چون فضای اشغال شده شون روی هارد
مشخصه

حالا برای دسترسی به فایل هام باید چیکار کنم ؟؟؟

لازم خاطر نشان کنم که اون 160 گیگ اطلاعات ضروری من هستند:n28:

ممنون از نظرات کاره گشای شما
.................

دوستان با اینیبل کردن فایل های هاید ماشین (مخصوص ویندوز)
دسترسی به فایل ها پیدا کردم
و مشکلم حل شد
امیدوارم پی سی کسی ویروسی نشه

saber73
04-02-2013, 05:36
برای اپدیت افلاین دیسک نجات کاسپر از چه ورژن اپدیت افلاین استفاده کنیم منظورم نسخه 2012 یا 2013 و نوعه اینترنت سکوریتی یا انتی ویروس هست ؟ چون من امتحان کردم و دیدم قابلیت اپدیت افلاین وجود داره ؟

sadra121
04-02-2013, 10:49
سلام
خواهش میکنم
اگه بخواین همین آپدیت رو روی یه سیستم دیگه استفاده کنین فقط کافیه آپدیت های خودتون رو توی یکی از درایوهای سیستم طرف کپی کنین و از توی خود کسپر آپدیت کنین (فقط مسیر آپدیت رو باید توی همون درایوی بزارین که آپدیت ها رو کپی کردین) و نیازی به نصب نرم افزار نیست مگه اینکه بخواین از توی سیستم دوستتون هم کسپر رو آپ کنین ( به صورت آنلاین).
بعد اینکه باید ساعت و تاریخ سیستمون هم به میلادی دقیق باشه بعدش اگه 2 روز از وقت آپ کردن کسپر بگذره این پیام database are obsolete رو میده

ســــــلام

تشکر از اینکه راهنمایی کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]د ؛ خدا عمرت بده :n02: مشکل برطرف شد اشکال از تاریخ سیستم بود و تونستم روی یک سیستم دیگه بزارم.

سپاس فراوان :»

Meisam Khan
04-02-2013, 22:08
سلام بچه ها
جدیدا احساس می کنم کاسپر پیور2 تو ویندوز 8 بی خطر شده و ویروس ها رو تشخیص نمیده. شما احیانا به مشکل مشابهی برنخوردید؟

afshin b
04-02-2013, 23:23
سلام
چطوری از کلید برای اکتیو کردن KIS 2013 استفاده کنم؟

Shahroozs2
05-02-2013, 10:36
سلام
چطوری از کلید برای اکتیو کردن KIS 2013 استفاده کنم؟

سلام بچه ها
جدیدا احساس می کنم کاسپر پیور2 تو ویندوز 8 بی خطر شده و ویروس ها رو تشخیص نمیده. شما احیانا به مشکل مشابهی برنخوردید؟
خوب حتما ویروسی نگرفتید که بخواد تشخیص بده.
مطمئن هستید انتی ویروستون فعاله؟ همه قسمتاش فعاله؟
شما به ادرس زیز برید و از اینجا ویروس ecar رو دانلود کنید(این ویروس فقط برای تسته انتی ویروسه) اگه شناخت که نشون میده اوکی هست.

sarmast65_ata
05-02-2013, 13:31
يه سوال داشتم ممنونم ميشم پاسخ بديد
يك فولدر هستش در داكيومنت به نام kaspersky lab كه حدود 2 گيگ فضا گرفته چون فضاي درايو c من در حال پر شدن هستش ميشه مسير اين فولدرو عوض كرد و پاكش كرد؟
ممنونم ازتون

hamidreza2010
06-02-2013, 15:51
ســــــلام

تشکر از اینکه راهنمایی کردید ؛ خدا عمرت بده :n02: مشکل برطرف شد اشکال از تاریخ سیستم بود و تونستم روی یک سیستم دیگه بزارم.

سپاس فراوان :»

خواهش میکنم.کاری نکردم

morsadr
07-02-2013, 01:16
سلام دوستان
من مي خواهم بدونم كه آيا براي كاسپر ٢٠١٣ هم تريال ريستر داريم يا نه ، من إز كاسپر 2011 استفاده مي كنم و ماه ها است كه با تريال ريستر بدون مشكل آپديت ميكنم ، البته إز روز گذشته آنتي ويروسم مشكل پيدا كرد و پاكش كردم حالا مي خواهم ببينم كه همون رو دوباره نصب كنم يا 2013 رو ،
ممنون ميسم راهنمايي كندي
با تشكر

hamidreza2010
07-02-2013, 13:58
آپدیت جدید کسپرسکی ارتباط اینترنتی کاربران ایکس‌پی را قطع کرد

کاربران ویندوز ایکس‌پی که از نرم‌افزار امنیتی کسپرسکی استفاده می‌کنند احتمالا بعد از به‌روزرسانی این نرم‌افزار امنیتی متوجه شده‌اند که دسترسی‌شان به اینترنت قطع شده است. این به‌روزرسانی ظاهرا باعث می‌شود ارتباط سیستم‌ هایی که از ویندوز ایکس‌پی استفاده می‌کنند با اینترنت قطع شود. متخصصین آی‌تی که در سازمان‌ها و نهادهای خود از نرم‌افزارهایی مانند Kaspersky Endpoint Security استفاده می‌کنند نیز دیروز در انجمن کسپرسکی از مشکلات ارتباطی گلایه کرده‌اند. شخصی که حدود ۱۲ هزار سیستم کامپیوتری را با سیستم‌های کسپرسکی پشتیبانی می‌کند، اعلام کرده تماس‌های بی‌شماری از کاربران دریافت کرده که از مشکلات ارتباطی پس از به‌روزرسانی نالانند. از سویی گفته می‌شود با غیرفعال کردن مانیتورینگ پورت‌هایی خاص یا غیرفعال کردن مولفه وب این نرم‌افزار امنیتی، کاربران می‌توانند مجددا به اینترنت دسترسی داشته باشند.

به نظر می‌رسد این راه‌حل‌ها، تنها به صورت موقتی عملی هستند. اما نهایتا کسپرسکی این مشکل را تصدیق کرد و از معرفی به‌روزرسانی جدیدی برای حل این مشکل خبرداد. پاسخ کسپرسکی بدین شرح است : به خاطر مشکلات به وجود آمده معذوریم. به نظر می‌رسد به‌روزرسانی جدید ما باعث شده تا کاربرانی که ازویندوز ایکس‌پی استفاده می‌کنند ارتباط اینترنتی‌شان قطع شود. اما ما با انتشار به‌روزرسانی جدیدی به برطرف کردن این مشکل خواهیم پرداخت. آنچه که باید انجام شود به شرح زیر است : کاربران ویندوز ایکس پی برای اینکه به طورموقت به برقراری مجدد ارتباط اینترنتی مبادرت ورزند باید مولفه وب (Web AV Component) نرم‌افزارهای امنیتی ما را غیرفعال کنند و سپس در نرم‌افزار امنیتی Security Center (یا Admin Kit) با رفتن به قسمت Repositories برروی گزینه Update راست کلیک کنید و سپس All Task و بعد از آن Clear updates repository را انتخاب کنند. سپس مجددا به قسمت Repositories رفته و با کلیک راست برروی گزینه Updates، گزینه Download Updartes را انتخاب کنند و پس از انجام این مراحل، به فعالسازی مجدد مولفه کنترل وب بپردازند. اما اظهارنظرهای متفاوتی هستند که از انجام دادن این مراحل ذکر شده ولی تاخیر در به‌روزرسانی مخازن خبر می‌دهند. برخی اظهارنظرها هم نشان می‌دهد این به‌روزرسانی جدید هم مشکل قطع ارتباط با اینترنت را همچنان حل نکرده است. یکی از کاربران می‌گوید : “شکر خدا رایانه‌های بیمارستان ما به کمک کسپرسکی بدون آنتی‌ویروس به کار خود ادامه می‌دهند (به طورطعنه‌آمیز)، ایده غیرفعال کردن موقتی مولفه کنترل وب هم واقعا هوشمندانه است .” متاسفانه کسپرسکی در زمینه پاسخ به انتقادات کاربران در انجمن‌های مختلف نیز ضعیف عمل کرده است. در اظهارنظری، کسپرسکی از موفقیت خود در برطرف کردن مشکلی که پس از بهروزرسانی منتشره درچهارم فوریه درساعت ۱۱:۵۲ قبل ازظهر انجام شده خبر می‌دهد و می‌گوید این مشکل به سیستم عامل‌های ۳۲ بیتی و محصولات زیر محدود می‌شود :

[*=left]- Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations 6.0.4 MP4
[*=left]- Kaspersky Endpoint Security 8 for Windows
[*=left]- Kaspersky Endpoint Security 10 for Windows
[*=left]- Kaspersky Internet Security 2012 and 2013
[*=left]- Kaspersky Pure 2.0

hamidreza2010
07-02-2013, 18:39
سلام دوستان
من مي خواهم بدونم كه آيا براي كاسپر ٢٠١٣ هم تريال ريستر داريم يا نه ، من إز كاسپر 2011 استفاده مي كنم و ماه ها است كه با تريال ريستر بدون مشكل آپديت ميكنم ، البته إز روز گذشته آنتي ويروسم مشكل پيدا كرد و پاكش كردم حالا مي خواهم ببينم كه همون رو دوباره نصب كنم يا 2013 رو ،
ممنون ميسم راهنمايي كندي
با تشكر

سلام دوست عزیز
تریال ریست که داره ولی تستش با شما :

Kaspersky 2013 Trial Reset ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morsadr
07-02-2013, 19:52
سلام دوست عزیز
تریال ریست که داره ولی تستش با شما :

Kaspersky 2013 Trial Reset ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون .
اگر من روی سیستم کاسپر 2013 رو نصب کنم و به هر علتی راضی نباشم آیا میشه اون را انیستال کرد و 2011 را دوباره نصب کنم ؟

Spak
07-02-2013, 22:39
ورژن 2013 روی ویندوز 8 نصب میشه ؟ 2012 دارم ولی نصب نمیشه !

hamidreza2010
08-02-2013, 00:18
ممنون .
اگر من روی سیستم کاسپر 2013 رو نصب کنم و به هر علتی راضی نباشم آیا میشه اون را انیستال کرد و 2011 را دوباره نصب کنم ؟

بله قاعدتا نباید مشکلی پیش باید ولی اگه خواستید کسپر 2013 رو پاک کنید و 2011 نصب کنید حتما از kasper remover استفاده کنید (ولی توصیه من اینه که از ورژن 2013 کسپر استفاده کنید چون بهتره ، فقط اگه خواستین آپدیت کنید از kasper updater

ورژن 2013 روی ویندوز 8 نصب میشه ؟ 2012 دارم ولی نصب نمیشه !

hamidreza2010
08-02-2013, 00:37
ممنون . اگر من روی سیستم کاسپر 2013 رو نصب کنم و به هر علتی راضی نباشم آیا میشه اون را انیستال کرد و 2011 را دوباره نصب کنم ؟ بله قاعدتا نباید مشکلی پیش باید ولی اگه خواستید کسپر 2013 رو پاک کنید و 2011 نصب کنید حتما از kasper remover استفاده کنید (ولی توصیه من اینه که از ورژن 2013 کسپر استفاده کنید چون بهتره ، فقط اگه خواستین آپدیت کنید از kasper updater استفاده کنید

ورژن 2013 روی ویندوز 8 نصب میشه ؟ 2012 دارم ولی نصب نمیشه ! بله 2013 نصب میشه فقط باید نسخه فاینال باشه