PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

YAHYA-PRO
21-11-2012, 10:09
دوستان برنامم یه مدته اخطار میده
لایسنس یک ساله براش گرفتم
عکساشو میزارم لطفا راهنمایی کنید چیکارش کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-Hunter
21-11-2012, 14:07
دوستان برنامم یه مدته اخطار میده
لایسنس یک ساله براش گرفتم
عکساشو میزارم لطفا راهنمایی کنید چیکارش کنم؟

سلام یحیی

چند تا راه هست : اول اینکه سریالت یا کی که باهاش کسپر را اکتیو کردی اورجینال بوده ؟؟ اگر هست این روش ها را برو . چون برای منم این مشکل پیش امد و بعد رفعش کردم.

1. کسپر را بگذاری روی اپدیت مجدد تا فول اپدیت بشه و این مشکل فیکس شود.

2.لایسنس را delete کن در حالت انلاین . یعنی به نت وصل باشی و بعدباید کسپر را ریمو کنی. و بعد با ریمو کننده کسپر ، کسپر را کامل پاک کنی و سیستم را ریستارت کنی و بعد با برنامه های بهینه ساز ریجستری و تمپ ها را پاک کن و بعد شروع به نصب مجدد اخرین نسخه کسپرسکی کن و اخرین نسخه این هست : 13.0.1.4190 . و بعد از نصب کی یا کد اکتیوشن را وارد بکن و اکتیو بکن و کسپر را بگذار برای اپدیت شدن.
اگر شما همین نسخه را دارید نیاز به دانلود مجدد نیست.
برنامه ریمور کسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس از ریمور : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
22-11-2012, 02:21
سلام دوستان
به گفته ی دوست عزیز AVA Uk

Sandbox در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی با اسم SafeRun معرفی شده اما متاسفانه در ویندوزهای 64 بیتی با محدودیت کار میکنه و تمام امکانات ویندوزهای 32 بیتی را نداره. دلیل این را هم قبلا در پست های قبلیم توضیح دادم.

آیا در ورژن 2013 هم هنوز این مشکل رو داره با ویندوز های 64 بیتی؟

kases
22-11-2012, 02:51
سلام دوستان
به گفته ی دوست عزیز AVA Uk

آیا در ورژن 2013 هم هنوز این مشکل رو داره با ویندوز های 64 بیتی؟

سلام

ویژگی safe run در نسخه 2013 حذف شده

G.R.E.E.N
22-11-2012, 23:21
سلام
کسپر روی سیستمم نصب بود پاک کردم
اما حالا میخوام نصب کنم نمیشه
از Kaspersky Removal Tool هم استفاده کردم باز نشد
الان پیغام میده یه برنامه دانلود کن به اسم KVRT که حجمش 138 مگ هستش !!!

mohammad_87
23-11-2012, 03:30
سلام.چندتا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدید:
1.kis 2013 و یا pure 2 با win 7 64 و win 8 64 bit مشکلی ندارند؟
2.کلیدهای روزانه این محصولات معمولا چند روز یکبار بلاک میشن؟
3.سایتی میشناسید که محصولات رو اورجینال ولی با قیمتی پایینتر بفروشه؟
من این رو جزو همکاران ایران در سایت اصلی کسپرسکی پیدا کردم ولی pure 2 حدود 200 تومنه!البته kis تقریبا نصفه ولی خوب امکانات pure بیشتره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GhesseyeAmir
23-11-2012, 09:21
سلام.چندتا سوال دارم که ممنون میشم پاسخ بدید:
1.kis 2013 و یا pure 2 با win 7 64 و win 8 64 bit مشکلی ندارند؟
2.کلیدهای روزانه این محصولات معمولا چند روز یکبار بلاک میشن؟
3.سایتی میشناسید که محصولات رو اورجینال ولی با قیمتی پایینتر بفروشه؟
من این رو جزو همکاران ایران در سایت اصلی کسپرسکی پیدا کردم ولی pure 2 حدود 200 تومنه!البته kis تقریبا نصفه ولی خوب امکانات pure بیشتره.

من که مشکلی ندارم باهاش .سیستمم 64

KINGHMA
23-11-2012, 10:18
سلام جدیدا این پیغام رو نشون میده که من زیاد سر در نمیارم....

به نظرم مربوط به ترافیک باشه!!

G.R.E.E.N
23-11-2012, 12:06
سلام
کسپر روی سیستمم نصب بود پاک کردم
اما حالا میخوام نصب کنم نمیشه
از Kaspersky Removal Tool هم استفاده کردم باز نشد
الان پیغام میده یه برنامه دانلود کن به اسم KVRT که حجمش 138 مگ هستش !!!
کسی نمیدونه دلیلش چیه؟

GhesseyeAmir
23-11-2012, 12:21
عکس بزاری دوستان بهتر میتونن کمکت کنن
:20:

G.R.E.E.N
23-11-2012, 12:42
اینم عکساش
مراحل نصب طی میشه اما نرم افزار نصب نمیشه

aylar6888
23-11-2012, 14:27
اینم عکساش
مراحل نصب طی میشه اما نرم افزار نصب نمیشه

سلام
عکس بالایی که میگه نصب نمیشه و دوباره سعی کن یا با پشتیبانی تماس بگیر.عکس پایینی هم میگه کامپیوترت مخرب داره و این ابزار رو برای پاک کردن اون پیشنهاد داده.که رایگانم هست.
اما من پیشنهاد میکنم با دیسک نجات کسپر یکبار سیستمتو قبل از بوت اسکن کنی و اگه آلودگی داشته باشه 100 درصد اونو رفع میکنه و اگه به سیستمت صدمه زده باشه دیسک نجات کسپر قابلیت ترمیم سیستمت رو به بهترین وجه داره که تو این دو مورد یکی از بهترینهاست شایدم بهترین.من دیسک نجات رو پیشنهاد میدم.
اگه نداری دانلود کن اگرم نمیتونی با یه کسپر دیگه میتونی از داخل خود انتی ویروس کسپر مثل عکس پایین که جاشو نشون دادم دیسک نجات بسازی و روی دیسک بریزی و سیستم خودتو و پاکسازی و ترمیم کنی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی

پ.ن : آقا این آپلودر عکس سایت چرا اینجوریه؟یه روز بالا نمیاد یه روز کاربرای رجیستر شده شو نمیشناسه.یه روز لینکهاش خرابه.....

G.R.E.E.N
23-11-2012, 16:03
ممنون
اما سیستمم بعید میدونه آلوده باشه
چون قبلش روی سیستم کسپر نصب بود
تو این مدت فایلی رد و بدل نکردم که بگم سیستم آلوده شده باشه
الان مشکلم اینه که چرا دوباره نمیتونم کسپر رو نصب کنم

aylar6888
23-11-2012, 16:28
ممنون
اما سیستمم بعید میدونه آلوده باشه
چون قبلش روی سیستم کسپر نصب بود
تو این مدت فایلی رد و بدل نکردم که بگم سیستم آلوده شده باشه
الان مشکلم اینه که چرا دوباره نمیتونم کسپر رو نصب کنم
سلام
من نظر خودمو گفتم دوست عزیز
فایل ردو بدل نکردی تو اینترنت که بودی نبودی؟؟منم گفتم اگه سیستمت آلوده باشه.چون پیغام کسپر که اینو میگه...این آلودگیها پنهان هستن و کاربر اکثرا نمیفهمه و گرنه ویروسها هم اگه کشف بشن توی اکثر مواقع بصورت دستی هم پاک میشن و دیگه اسمشون ویروس پنهان و هوشمند نیست.ویروسها ساخته میشن که به این آسونی کشف نشن.
فرق دیسک نجات با انتی ویروس همینه وگرنه تولید نمیشد که چرا پس بیخودی اونو تولید کردن؟؟؟دیسک نجات مخربهایی که به محض اجرای سیستم عامل اجرا میشن رو قبل از اجرای اونها و سیستم عامل از بین میبره.در ضمن هزینه ای هم نداره از روی یه کسپر آپدیت شده بساز.خرجش یه سی دی هست یا روی فلش مموری هم میتونی بریزی.
پاینده باشی

farryad
23-11-2012, 18:07
سلام
من دو روز دیگه license تموم میشه.برای کرکش باید چه کنم؟
پست خاصی هست آدرسشو لطف کنید هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

aylar6888
23-11-2012, 19:24
سلام
من دو روز دیگه license تموم میشه.برای کرکش باید چه کنم؟
پست خاصی هست آدرسشو لطف کنید هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم

به این تاپیک سر بزنید

mahyarSAMSUNG
23-11-2012, 20:19
آخرش کسی به ما نگفت چطور باید از اپدیتی که تو هاردمه یه کپی بگیرم انتی ویزوس 2013 دارم ... اگه میشه کمک کنید میخوام ویندوز رو عوض کنم دردسر داره آپدیت دوبارش ... یه نرم افزار مخصوص این کار دارم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم...

amirpers
23-11-2012, 21:59
دوستان ممکنه روش شناسوندن یک فایل یا فولدر امن رو به کسپر رو بگید ؟
من می دونم از کجا باید این کار رو بکنم اما مشکل اینه که تو قسمت Exclusion Rules وقتی یه فولدر رو معرفی می کنم یه قسمت Threat Type داره که نمی دونم چه اسمی باید بهش بدم و در قسمت Protection Component هم همه رو انتخاب و تیک می زنم اما باز هم اگه روی اون پوشه مورد نظرم اسکن رو بزنم، باز هم فایل رو مالویر تشخیص میده و پاک می کنه یا این که اجازه کپی کردن نمیده.
فایل من پسوندش dll هستش و exe هم نیست تا از تب Trusted Applications اون رو معرفی کنم.

hamidreza2010
24-11-2012, 01:50
آخرش کسی به ما نگفت چطور باید از اپدیتی که تو هاردمه یه کپی بگیرم انتی ویزوس 2013 دارم ... اگه میشه کمک کنید میخوام ویندوز رو عوض کنم دردسر داره آپدیت دوبارش ... یه نرم افزار مخصوص این کار دارم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم...

دوست عزیز تاپیک های زیر رو یه نگاه بندازین:

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
24-11-2012, 02:08
کلیدهای روزانه pure 2 معمولا چند روز یکبار بلاک میشن؟

hamidreza2010
24-11-2012, 02:17
کلیدهای روزانه pure 2 معمولا چند روز یکبار بلاک میشن؟

تاریخ مشخصی نداره معمولا اگه آپدیت کنی محصولات کسپر رو (KAV - KIS - PURE) کلیدها سریعتر بلوک میشن ولی در کل تاریخ مشخصی ندارن

GhesseyeAmir
24-11-2012, 02:39
کسی نمیدونه دلیلش چیه؟

خب شاید غیر از این راهی نباشه.چون خود کسپر این پیشنهادو داده بهت.گرچه بجای 138 مگ میتونی یه ورژن دیگه دانلود کنی که حجمش کمتر از اینه.آخه کسپر قویه.نمیدونم چجوری ویروس گرفتی که این برنامه رو پیشنهاد داده
اگه هم واست امکانش هست میتونی ویندوز نصب کنی.بعدش نصب میشه.برای من یه بار این اتفاق افتاد.ویندوز نصب کردم.اگه نشد پس مشکل از ورژن کسپره.(اگه نصب ویندوز واست امکان داره)

aylar6888
24-11-2012, 02:58
خب شاید غیر از این راهی نباشه.چون خود کسپر این پیشنهادو داده بهت.گرچه بجای 138 مگ میتونی یه ورژن دیگه دانلود کنی که حجمش کمتر از اینه.آخه کسپر قویه.نمیدونم چجوری ویروس گرفتی که این برنامه رو پیشنهاد داده
اگه هم واست امکانش هست میتونی ویندوز نصب کنی.بعدش نصب میشه.برای من یه بار این اتفاق افتاد.ویندوز نصب کردم.اگه نشد پس مشکل از ورژن کسپره.(اگه نصب ویندوز واست امکان داره)
نصب ویندوز که آخرین راه حله دوست من.اونم راه حل نیست پاک کردن صورت مسئله ست.اگه به دنبال راه علاج و علت هستین که بگردین هرچند این راهی که من گفتم کمتر از ویندوز عوض کردن و نصب نرم افزارها و پیکربندی ویندوز و نرم افزارها و......وقت میبره
البته درست میگین اگه حوصله دردسر ندارین و وقت دارین ویندوز عوض کردن راه خوبیه....

GhesseyeAmir
24-11-2012, 03:13
نصب ویندوز که آخرین راه حله دوست من.اونم راه حل نیست پاک کردن صورت مسئله ست.اگه به دنبال راه علاج و علت هستین که بگردین هرچند این راهی که من گفتم کمتر از ویندوز عوض کردن و نصب نرم افزارها و پیکربندی ویندوز و نرم افزارها و......وقت میبره
البته درست میگین اگه حوصله دردسر ندارین و وقت دارین ویندوز عوض کردن راه خوبیه....

درسته راه حل آخر نصب ویندوزه.
اول باید راه حل شمارو امتحان کنه.بعد اگه نشد یه ورژن دیگه رو دانلود و نصب کنه.شاید.شاید مشکل از ورژنه وقتی ابزار پاکسازی کسپر استفاده کرده ولی درست نشده.مگه تعداد شناسایی ویروس توسط kaspersky virus remov tool بیشتر از خود کسپره؟

pa13
24-11-2012, 16:33
چرا وجود داره"اول روی settingرفته ودر قسمت updateگزينه update score را انتخواب کنيد وآدرس فايل آپديت را به وسيله گزينه addبه آن بدهيد و آپديت کنيد*****

pa13
24-11-2012, 16:49
چرا آپديت های کسپر خيلی زياده ؟؟:sq_11:
چرا موقغ اسکن cpuرو100درصده؟
چرا کسپر هنگ ميکنه؟؟؟
چرا بايد سرعت بوت کم بشه ؟؟
چراکسپر.................................... :sq_10: آيا با اين همه واسه يک کاربر خونگی که به اينترنت دسترسی داره خوبه ؟؟ نه به اين شوری شور (کسپر)نه به اين بی نمکی(نود32):41:

mohammad6369
24-11-2012, 18:32
باعرض سلام وخسته نباشید:20: من امروزkaspersky2013 را از اینترنت دانلود کردم اما طریقه ی آبدیت کردن آنرا بلد نیستم وهمچنین استفاده از آبدیت یک ماه خوده کاسپر بخاطر اینکه اولین بارم است که ازکاسپراستفاده میکنم لطفا من را راهنمایی بفرمایید.باتشکر ازشما

aylar6888
24-11-2012, 18:41
باعرض سلام وخسته نباشید:20: من امروزkaspersky2013 را از اینترنت دانلود کردم اما طریقه ی آبدیت کردن آنرا بلد نیستم وهمچنین استفاده از آبدیت یک ماه خوده کاسپر بخاطر اینکه اولین بارم است که ازکاسپراستفاده میکنم لطفا من را راهنمایی بفرمایید.باتشکر ازشما
سلام.
اگه نسخه آزمایشی یکماهه نصب کرده باشی خودش اتوماتیک آپدیت میشه.در ضمن کسپر فکر کنم تو نسخه جدید فارسی هم میشه....
اگرم آپدیت آفلاین منظورته این پست رو ببین

در کل صفحه و پست اول همین تاپیک رو بخون جواب خیلی از سوالاتت رو پیدا میکنی....
موفق باشی

xman681
24-11-2012, 18:58
چرا آپديت های کسپر خيلی زياده ؟؟:sq_11:
چرا موقغ اسکن cpuرو100درصده؟
چرا کسپر هنگ ميکنه؟؟؟
چرا بايد سرعت بوت کم بشه ؟؟
چراکسپر.................................... :sq_10: آيا با اين همه واسه يک کاربر خونگی که به اينترنت دسترسی داره خوبه ؟؟ نه به اين شوری شور (کسپر)نه به اين بی نمکی(نود32):41:

سلام

از سوییت های دیگر استفاده کنید

رایگان : Avira و Comodo
اورجینال : Emsisoft
سریال دار : Norton و Bitdifender

mohammad_87
24-11-2012, 22:37
تاریخ مشخصی نداره معمولا اگه آپدیت کنی محصولات کسپر رو (KAV - KIS - PURE) کلیدها سریعتر بلوک میشن ولی در کل تاریخ مشخصی ندارن
ممنون.من میخوام pure رو نصب کنم بخاطر همون امکانات اضافی اش.کلید pure مثل kis راحت پیدا میشه و وقتی کلید جدید میاد برای هردو میاد یا برای pure سختتر پیدا میشه؟

hamidreza2010
25-11-2012, 17:16
ممنون.من میخوام pure رو نصب کنم بخاطر همون امکانات اضافی اش.کلید pure مثل kis راحت پیدا میشه و وقتی کلید جدید میاد برای هردو میاد یا برای pure سختتر پیدا میشه؟

خواهش میکنم.فکر کنم کلیدهای پیور یکم سختتر پیدا میشن.البته این نظر منه.ولی اگه کلید نیاز داشتی توی تاپیک مربوطه بگی دوستان کمکت میکنن

MeHrDaD-91
26-11-2012, 15:03
میخواستم برا ویندوز 8 نسخه 2013 را نصب کنم نظرتون چیه سرعت سیستم خیلی کم میشه؟ KIS براش راحت گیر میاد مثه نسخه 2012؟

aylar6888
26-11-2012, 15:47
میخواستم برا ویندوز 8 نسخه 2013 را نصب کنم نظرتون چیه سرعت سیستم خیلی کم میشه؟ KIS براش راحت گیر میاد مثه نسخه 2012؟
سرعت سیستم بستگی و رابطه مستقیم با سخت افزار شما یعنی رم و هارد و سی پی یوی شما داره.سخت افزارتون چیه؟؟؟
اگه سرعت سیستم براتون مهمه باید از رم بالای 4 گیگ و پردازنده قوی نسلهای 3 و4 اینتل که قدرت بالایی دارن و هارد خوب و با فضای خالی مناسب برای نصب ضدمخرب استفاده کنین.
در کل یا سرعت یا امنیت.هر چیزی یه بهایی داره.توی همون ضدمخربهایی که سرعتو کم نمیکنن تنظیمات هر چی سختگیرانه تر بشه استفاده از منابع سیستم بیشتر میشه و سرعت به همون نسبت پایین میاد....
پاینده باشید

kases
26-11-2012, 19:25
سلام

کسپرسکی حداقل سخت افزار برای این دو محصول رو اینطور میگه::::::

در ویندوز 7

اینترنت سکوریتی
800 مگاهرترز یا بیشتر سی پی یو
512 مگابایت رم

کسپرسکی پیور
1 گیگاهرتز یا بالاتر سی پی یو
1 گیگا بایت در 32 بیت و 2 گیگابایت در 64 بیت

این مشخصات رو شما میگید یا کسپرسکی؟؟ تا جایی که من میدونم شمامشخصات اینترنت سکیوریتی در ویندوز 7 اشتباه کردید

در ضمن تا 100 درصد استفاده از منابع سخت افزاری نسبت به اینترنت سکیوریتی از تجربیات خودتونه یا لینک معتبری در این زمینه دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟

kases
26-11-2012, 19:27

به نظر من گزینه مناسبیه
کلید هم برای این نسخه گیر میاد میتونید استفاده کنید

aylar6888
26-11-2012, 19:53
سلام

این مشخصات رو شما میگید یا کسپرسکی؟؟ تا جایی که من میدونم شمامشخصات اینترنت سکیوریتی در ویندوز 7 اشتباه کردید

در ضمن تا 100 درصد استفاده از منابع سخت افزاری نسبت به اینترنت سکیوریتی از تجربیات خودتونه یا لینک معتبری در این زمینه دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
شما درست میگید.الان دقت کردم ...من اومدم خوبی کنم مشخصات یکی رو از ویندوز ایکس پی نوشتم.همینجا عذرخواهی میکنم و اشتباهمو قبول دارم.
کلی ترافیک و وقت گذاشتم که مشخصات رو از خود سایت کسپر پیدا کنم و بنویسم که دوستمون راهنمایی بشه اما یکی رو اشتباه نوشتم.
تا من باشم اینکارو برای کسی نکنم.....

kases
26-11-2012, 20:23
دوست عزیز احتیاجی به عذر خواهی نیست از این اشتباهات پیش میاد من هم صدها بار تو همین انجمن اشتباه کردم و شاید باز هم مرتکب شوم:)
با یک اشتباه که نباید کمک به دیگران رو گذاشت کنار:20:

MeHrDaD-91
26-11-2012, 20:52
سرعت سیستم بستگی و رابطه مستقیم با سخت افزار شما یعنی رم و هارد و سی پی یوی شما داره.سخت افزارتون چیه؟؟؟

والا مشخصات سخت افزار ک:

CPU: I5 2.4

Ram: 4GB

پس همین نسخه 2013 را نصب میکنم ممنون.

G.R.E.E.N
27-11-2012, 12:43
لایسنس 6 ماهه قانونی کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2013

دوستان برین سایت زیر و ایملیتون رو وارد کنید و زیرش هم این کد D55H6-BSG42 رو وارد کنید و لایسنس 6 ماهه قانونی KIS 2013 رو بگیرید

اینم عکس سایت (خودم گرفتم کار میکنه)

دوستان تونستین از این سایت لایسنس 6 ماهه بگیرید؟

omid-p30
27-11-2012, 12:47

من همون روز بله یکی گرفتم. البته کسپر فعلا نصب ندارم و امتجان نکردم.

aylar6888
27-11-2012, 13:07
من همون روز بله یکی گرفتم. البته کسپر فعلا نصب ندارم و امتجان نکردم.
دیگه لایسنس نمیده...من امتحان کردم...

hamidreza2010
27-11-2012, 14:39
دوستان تونستین از این سایت لایسنس 6 ماهه بگیرید؟ من وقتی این سایت رو معرفی کردم یک روز بعد از کار افتاد الان سایتش بالا میاد ولی لایسنس نمیده.

mohammad_87
27-11-2012, 15:39
خواهش میکنم.فکر کنم کلیدهای پیور یکم سختتر پیدا میشن.البته این نظر منه.ولی اگه کلید نیاز داشتی توی تاپیک مربوطه بگی دوستان کمکت میکنن
با مشکلاتی که برای pure در سیستم عامل 64 بیت دیدم پشیمون شدم از نصبش.ویندوز 8 هم که در لیستش نبود.از password manager خوشم اومده بود ولی توی خود سایت کسپرسکی در مورد پیور 2 این رو نوشته:

*The following limitations apply for all x64 operating systems:p>

Password Manager is not available for 64-bit applications on x64 operating systems.

Safe Desktop is not available on x64 operating systems.

Safe Browser and Safe Run Mode are not available on Microsoft Windows XP x64.

Safe Browser and Safe Run Mode run with limited functionality on Microsoft Windows Vista x64 and Microsoft Windows 7 x64 (running applications cannot create COM-objects).

مورد دوم و چهارم که بولد کردم کارشون چیه؟

worldclass
28-11-2012, 02:06
سلام
دوستان چند وقتیه این ارور دائما نمایش داده میشه.
چطور برطرفش کنم ؟

d_oxid
28-11-2012, 09:10
قبلا از kis11استفاده میکردم که متوجه شدم فایل avp.exe از اینترنت بشدت ریسیو داره بدون اینکه آپدیت فعال باشه..کامپیوتر بیکار بود و من هیچ وب گردی هم نمیکردم ولی یک روز تا 500 مگ ریسیو کرد...علتش چی بود و آیا kis13 هم همینطوره؟

kases
28-11-2012, 13:18
سلام
دوستان چند وقتیه این ارور دائما نمایش داده میشه.
چطور برطرفش کنم ؟

سلام

کسپر با این برنامه پاک کنید

با برنامه ccleaner سیستم تمیز کنید

اخرین نسخه کسپر دانلود و نصب کنید اگه مشکل برطرف نشد اعلام کنید چون این ارور دلایل مختلفی میتونه داشته باشه

kases
28-11-2012, 13:21
قبلا از kis11استفاده میکردم که متوجه شدم فایل avp.exe از اینترنت بشدت ریسیو داره بدون اینکه آپدیت فعال باشه..کامپیوتر بیکار بود و من هیچ وب گردی هم نمیکردم ولی یک روز تا 500 مگ ریسیو کرد...علتش چی بود و آیا kis13 هم همینطوره؟

سلام

در مورد ریسیو 500 مگ نمیشه نظر خاصی داد
نسخه 2013 مشکلی نداره میتونید استفاده کنید

shahram20
28-11-2012, 18:23

درود

چک کردم . اما متأسفانه پس از تکمیل اطلاعات و کلیک روی Submit با این ارور مواجه شدم :

Sorry, an error occurred while processing your request.

ضمن اینکه از بابت Fake Page هم اون تست کردم مورد مشکوکی هم علی الظاهر نداشت.

دوستان دیگه هم تست کنن و نتیجه رو اعلام کنن.

با تشکر

hamidreza2010
28-11-2012, 20:06
درود چک کردم . اما متأسفانه پس از تکمیل اطلاعات و کلیک روی Submit با این ارور مواجه شدم : Sorry, an error occurred while processing your request. ضمن اینکه از بابت Fake Page هم اون تست کردم مورد مشکوکی هم علی الظاهر نداشت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان دیگه هم تست کنن و نتیجه رو اعلام کنن. با تشکر نه عزیز fake page نیس.من و چند تا از دوستان از همین سایت لایسنس گرفتیم اما فعلا از کار افتاده و دیگه لایسنس نمیده و همون اخطاری رو میده که شما گفتین

Meisam Khan
28-11-2012, 22:09
سلام بچه ها
کسی می دونه چجوری میشه پیور 1 رو روی ویندوز 8 نصب کرد؟
واقعا از پیور 2 بدم میاد!

kases
29-11-2012, 01:01
سلام بچه ها
کسی می دونه چجوری میشه پیور 1 رو روی ویندوز 8 نصب کرد؟
واقعا از پیور 2 بدم میاد!

دوست عزیز فعلا به فکر استفاده از نسخه پیور بر روی ویندوز 8 نباشید باید منتظر نسخه 3 بود حتی نسخه 2 هم بخشی از امکاناتش در ویندوز 8 به درستی کار نمیکنه
اگه از محصولات کسپرسکی می خواهید استفاده کنید نسخه اینترنت سکیوریتی 2013 نصب کنید

mohammad_87
29-11-2012, 04:18
دوست عزیز فعلا به فکر استفاده از نسخه پیور بر روی ویندوز 8 نباشید باید منتظر نسخه 3 بود حتی نسخه 2 هم بخشی از امکاناتش در ویندوز 8 به درستی کار نمیکنه
اگه از محصولات کسپرسکی می خواهید استفاده کنید نسخه اینترنت سکیوریتی 2013 نصب کنید
پیور 3 تاریخی براش مشخص شده؟
قابلیت safe money فقط در internet security هست یا در نسخه آنتی ویروس هم هست؟
این رو هم لطفا جواب بدید:
ا مشکلاتی که برای pure در سیستم عامل 64 بیت دیدم پشیمون شدم از نصبش.ویندوز 8 هم که در لیستش نبود.از password manager خوشم اومده بود ولی توی خود سایت کسپرسکی در مورد پیور 2 این رو نوشته:

*The following limitations apply for all x64 operating systems:p>

Password Manager is not available for 64-bit applications on x64 operating systems.

Safe Desktop is not available on x64 operating systems.

Safe Browser and Safe Run Mode are not available on Microsoft Windows XP x64.

Safe Browser and Safe Run Mode run with limited functionality on Microsoft Windows Vista x64 and Microsoft Windows 7 x64 (running applications cannot create COM-objects).

مورد دوم و چهارم که بولد کردم کارشون چیه؟

zigma94
29-11-2012, 04:56
با درود
چند سوال داشتم که ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند :
1- چرا در هنگام نصب kis2013 محل نصب نرم افزار از کاربر پرسیده نمیشه ؟ :18:
2-لطفا کاربرد گزینه مشخص شده در شکل زیر توضیح بدید :
3-با توجه به عمل جعل "امضای دیجیتال" توسط برخی مخربها آیا توصیه میکنید تیک یا علامت گزینه "trust applications with digital signature" برداشته شود یا خیر ؟:23:
4-فایلهای آلوده به بدافزار که توسط کسپرسکی پاک شده تا چه مدت بعد قابل Restore و بازیابی هستند ؟
5- در زبانه های file aniti virus و web anti virus و mail anti virus (در ناحیه protection center) اگر هوش مصنوعی را روی حالت deep scan تنظیم کنیم آیا منجر به ایجاد هشدارهای کاذب نمیشود ؟ و یا اصولا چنین حالتی را توصیه میکنید و مفید فایده خواهد بود یا صرفا موجب اتلاف منابع سیستمی خواهد شد ؟
6- تنظیمات پیشفرض کسپرسکی (به ویژه در زمینه تهدیدات اینترنتی) تا چه حد کاراست ؟
7-قبل از کوچ به kis2013 ماه‏ها بود که با استفاده از یک کلید "یک ساله" از kis2012 استفاده میکردم آیا احیانا برای خلاصی از دردسر جایگزین کردن کلیدها در هر ماه چنین کلیدی برای 2013 در دسترس هست ؟ :31:
باسپاس :12:

zigma94
29-11-2012, 05:14
دوستان فراموش کردم بپرسم که چطور میشه قسمتهای بلاک شده در ناحیه protection center در بخش detailed report را از حالت بلاک خارج کرد :

( یا اینکه اصولا چطور میشه کل فهرست برنامه های شناسایی شده و بلاک شده (یا موارد trusted و غیره) ریست و پاک کرد به طوری که همانند اولین بار که کسپر نصب میکنیم با اجرای هر برنامه اقدام به پویش و شناسایی و دسته بندی مجدد برنامه ها بکنه)

Meisam Khan
29-11-2012, 11:19
پس برای همینه که یه سری چیزا توی protection components غیر فعاله؟

hamidreza2010
29-11-2012, 14:35
پس برای همینه که یه سری چیزا توی protection components غیر فعاله؟

دقیقا.ورژن 2 کامل با ویندوز 8 سازگار نیست بعضی قسمت هاش غیرفعاله و بعضی از اونایی هم که فعاله عملکرد 100 درصد درستی نداره.احتمالا توی ورژن 3 رفع میشه(99.99درصد)

max_3d
29-11-2012, 18:57
سلام
ایا تریال ریست برای
Kaspersky.PURE.Total.Security هم هست؟؟؟؟

zigma94
29-11-2012, 20:59
از جمع کسپرمسترهای گرامی یاریگری نیست ؟ :33::15:

amir.7
30-11-2012, 01:26
از جمع کسپرمسترهای گرامی یاریگری نیست ؟ :33::15:

سلام

دوست من راهنمای جامع و کامل تنظیمات و استفاده از اینترنت سکوریتی کاسپر که علی جان ( KASES )

زحمتش رو کشیدن

دانلود

zigma94
30-11-2012, 01:44
سلام

دوست من راهنمای جامع و کامل تنظیمات و استفاده از اینترنت سکوریتی کاسپر که علی جان ( KASES )

زحمتش رو کشیدن

دانلود

بنده این راهنما رو قبلا خوندم و متاسفانه چندان جامع نیست و مطالب به صورت سرفصل وار گفته شده
پاسخهای سوالات من هم در آن وجود خارجی ندارند:41::5:

mahyarSAMSUNG
30-11-2012, 11:49
من با برنامه اپدیتر کسپر 2013 رو اپدیت کردم ازش یه کپی هم بهم داد ولی ورژن آپدیت کسپر منو از 7.200و خورده ای اوردش کرد 6.9000 خورده ای .. این یعنی چی ؟

amir.7
30-11-2012, 13:14
سلام

دوستان کسی اطلاع داره که در پیور 3 قابلیت سیو کردن آپدیتها در خود نرم افزار وجود داره یا نه

آخه کار با این نرم افزار کاسپر یه خرده تو حال آدم میزنه و گاهی هم آپدیت نمیکنه

DariushGreat
30-11-2012, 14:28
سلام
کسپرسکی 2013 روی ویندوز 8 خیلی بدقلق نصب می شه ولی اجرا نمی شه
چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

zigma94
30-11-2012, 18:35
با درود
3-با توجه به عمل جعل "امضای دیجیتال" توسط برخی مخربها آیا توصیه میکنید تیک یا علامت گزینه "trust applications with digital signature" برداشته شود یا خیر ؟:23:
4-فایلهای آلوده به بدافزار که توسط کسپرسکی پاک شده تا چه مدت بعد قابل Restore و بازیابی هستند ؟
5- در زبانه های file aniti virus و web anti virus و mail anti virus (در ناحیه protection center) اگر هوش مصنوعی را روی حالت deep scan تنظیم کنیم آیا منجر به ایجاد هشدارهای کاذب نمیشود ؟ و یا اصولا چنین حالتی را توصیه میکنید و مفید فایده خواهد بود یا صرفا موجب اتلاف منابع سیستمی خواهد شد ؟
7-قبل از کوچ به kis2013 ماه‏ها بود که با استفاده از یک کلید "یک ساله" از kis2012 استفاده میکردم آیا احیانا برای خلاصی از دردسر جایگزین کردن کلیدها در هر ماه چنین کلیدی برای 2013 در دسترس هست ؟ :31:
باسپاس :11:

تو این تاپیک ظاهرا همه فقط سوال میکنن :3:
حداقل یه جوونمردی هم پیدا شه که جواب بده :33:

kases
30-11-2012, 18:49
اگه یه چند ساعت دیگه صبر کنید من جواب میدم سرم شلوغه:sq_25:

jolan57
30-11-2012, 18:54
تو این تاپیک ظاهرا همه فقط سوال میکنن :3:
حداقل یه جوونمردی هم پیدا شه که جواب بده :33:

آخه خیلی از سوالات تکراریه یا جوابی براشون نیست مثلا وقتی کسپر با ویندوز 8 سازگار نیست دیگه کاری از دست کاربران این فروم برنمیاد :دی
جواب:
1-کار خوبی میکنه خیلی از چیزها رو نباید از کاربر بپرسی :دی
2-نمیدونم
3-این مورد خیلی کم پیش میاد خیلی کم, ولی میتونید این کار رو انجام بدین مشکلی پیش نمیاد
4-ماکزیمم 30 روز
5-مثبت کاذب در این حالت بیشتر میشه و سرعت سیستم هم بیشتر گرفته میشه در حالت پیشفرض خودش بهترین کارایی رو داره
6-بالای 90 درصد , اون 10 درصد هم به خود کاربر بستگی داره در کل تنظیمات بالا لزوماً ایمنی بالا نمیاره
7-کلید موجوده و به شانس شما بستگی داره که چه مدتی دوام بیاره, اگر بلاک شد میتونید از کلید دیگری استفاده کنید

mohammad_87
30-11-2012, 22:34
من kis 2013 رو نصب کردم.فعلا که 30 روزه هست.ولی آپدیتش خیلی کم سرعته و با سرعت 7-8 کیلوبایت دانلود میکنه وسطش هم قطع میشه.در حالیکه سرعت دانلودم 120 هست.راهی هست این با نهایت سرعت آپدیت بشه؟
با v.p.n هم وضعیت همین بود.

hamidreza2010
01-12-2012, 02:10
سلام
کسپرسکی 2013 روی ویندوز 8 خیلی بدقلق نصب می شه ولی اجرا نمی شه
چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

دوست عزیز از آخرین ورژن کسپر استفاده کن.الان هاتفیکس c هم واسه کسپر اومده.بعد ویندوزت هم فاینال باشه بهتره
قبل از نصب آخرین ورژن کسپر،ورژن قبلی رو که نصب کردی با برنامه Kav Remover پاک کن بعد سیستم رو ریست کن بعد ورژن جدید رو نصب کن

hamidreza2010
01-12-2012, 02:15
من kis 2013 رو نصب کردم.فعلا که 30 روزه هست.ولی آپدیتش خیلی کم سرعته و با سرعت 7-8 کیلوبایت دانلود میکنه وسطش هم قطع میشه.در حالیکه سرعت دانلودم 120 هست.راهی هست این با نهایت سرعت آپدیت بشه؟

از برنامه kasper updater استفاده کنین تا بتونبن آپدیتهاتون رو جای دیگه ذخیره کنین که اگه ویندوز رو عوض کردین دیگه نیاز نباشه دوباره از اول آپ کنین:

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr_100_dolari
01-12-2012, 03:30
با سلام ببخشید اگر سوال هام زیاد هستش :

من نسخه 2012 رو دارم آپ هم هستش سوالم اینه که چرا بار اول که میخواستم آپ کنم تقریبا چند ساعتی طول کشید ولی بعد از بار اول هر بار تو 15 مین آپ میشه ؟

2012 با نسخه 2013 خیلی فرق داره از نظر شناسایی ویروس و ... ؟

چطوری به آنتی ویروس بگیم که به بعضی از برنامه ها گیر نده و پاکشون نکنه (یه آموزش کامل واسه این ویروس یاب نیستش) ؟

این ویروس win32.sality.gen چه نوع ویروسی هستش و کارش چیه که هر جا میریم اینم هستش (چه صدمه ای به سیستم میزنه ) ؟

چرا وارد بعضی از سایت های دانلود برنامه که میخوام بشم که مثلا سایت معروفی هم هستش ارور میده و نمیزاره وارد اون سایت بشم ؟ مثلا الان همین تاپیک که تو فروم خودمون هستش رو ویروس یاب محترم نمیزاره که باز بشه ؟ كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين مطالب در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم Kaspersky Lab\AVP12 به 5.24 GB رسیده جریانش چیه اگر همین جوری ادامه پیدا کنه که کل درایو c پر میشه ؟

از کل این حجم(4.33 GB) مربوط میشه به پوشه QB و بقیه در حدود 1 گیگ هستش مگه فایل های آپ تو این پوشه هستش ؟ پس پوشه Update distribution مگه برای آپ نیستش که حجمش هم فقط 136 مگ هستش ؟

این فیلم آموزشی که کاربر گرامی hamidreza2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده لینکش کار نمیکنه !! ؟ میشه این آپ هایی که شده تا الان رو به نسخه 2013 هم انتقال داد ؟ و چه طوری ؟

با تشکر

kases
01-12-2012, 07:10
با درود

باسپاس :12:

سلام
سوالهای ,3,5,6,7, در صفحه قبل توسط دوست عزیزمون عباس پاسخ داده شد .
سوال 1. نمیدانم!
سوال 2.
در انتی ویروس کسپر قابلیتی وجود داره به نام Scan of compound files این قسمت کارش اینه که میاد فایلهایی که کدهای دیگری در اونها ترکیب و یا ضمیمه شدن رو اسکن میکنه
یکی از روشها الوده سازی اینه که میان کدهای مخرب رو به صورت پنهان در فایلهای archive جاسازی میکنن که بعد از باز شدن موجب الودگی میشه
یا ماکروهایی که در نرم افزار مایکروسافت افیس استفاده میشه یا ضمیمه های ایمیل و یا شی متصل به فایل دیگه ای که ممکنه بعد از بازشدن کد مخربی بر روی سیستم شما اجرا کنه
طبیعتا در زمان اسکن باعث تاخیر درباز شدن این برنامه ها میشه. خوب حالا برگردیم به عکسی که شما از تنظیمات کسپر گذاشتید:
اگر قسمت Extract compound files in the background تیک نداشته باشه همه فایلهای ترکیبی رو اسکن میکنه که باعث تاخیر در باز شدن این فایلها میشه
اگر تیک رو بزنی فایلهای بزرگتر از حجم انتخابی شما اسکن نمیشن
امیدوارم درست بیان کرده باشم

سوال 4 . با اجازه
در تنظیمات پیشفرض 30 روز مشخص شده
تنظیمات باز کنید در سربرگ جعبه زرد در قسمت Reports and Quarantine میتونید زمان افزایش بدید

دوستان فراموش کردم بپرسم که چطور میشه قسمتهای بلاک شده در ناحیه protection center در بخش detailed report را از حالت بلاک خارج کرد

این قسمت فقط از واقعی که در سیستم در حال اتفاقه گزارش ثبت میکنه لازم نیست کاری انجام بدید

( یا اینکه اصولا چطور میشه کل فهرست برنامه های شناسایی شده و بلاک شده (یا موارد trusted و غیره) ریست و پاک کرد به طوری که همانند اولین بار که کسپر نصب میکنیم با اجرای هر برنامه اقدام به پویش و شناسایی و دسته بندی مجدد برنامه ها بکنه)

در قسمت اپلیکیشن کنترل میتونی لیست برنامه ها رو پاک کنی تا بعد از اجرای مجدد دوباره کسپر اونا رو برسی کنه و در گروهای تعیین شده قرار بده .

ferdfe
01-12-2012, 10:17
سلام دوستان کسپر 2013 من پیغام اپدیت دیتا بیس را میده ولی وقتی مزنم اپدیت نمیشه !

sohiel742
01-12-2012, 13:01
سلام دوستان
من از اینترنت سکریتی2013 استفاده میکنم مشکلی دارم اینه که هر چی آپدیت انجام میدم برای چند لحضه سبز بهد دوباره قرمز یا زرد میشه لطفا اگه کسی از دوستان چیکار کنم تا این مشکل حله بشه ممنون میشم با تشکر

kases
01-12-2012, 13:43
با سلام ببخشید اگر سوال هام زیاد هستش :

سلام

من نسخه 2012 رو دارم آپ هم هستش سوالم اینه که چرا بار اول که میخواستم آپ کنم تقریبا چند ساعتی طول کشید ولی بعد از بار اول هر بار تو 15 مین آپ میشه ؟

سلام
این طبیعیه بار اول حجم زیادی از اپدیتها رو دریافت میکنه اما بعدش فقط اپدیتهای جدید دریافت میکنه که حجم کمتری دارن

2012 با نسخه 2013 خیلی فرق داره از نظر شناسایی ویروس و ... ؟

از نظر دیتابیس که فرقی با هم ندارن اما در نسخه 2013 از تکنولوزیهای محافظتی بهتری استفاده شده توصیه میشه از اخرین نسخه استفاده کنید

چطوری به آنتی ویروس بگیم که به بعضی از برنامه ها گیر نده و پاکشون نکنه (یه آموزش کامل واسه این ویروس یاب نیستش) ؟

کتاب اموزش جامع 2012 kaspersky internet security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این ویروس win32.sality.gen چه نوع ویروسی هستش و کارش چیه که هر جا میریم اینم هستش (چه صدمه ای به سیستم میزنه ) ؟
این ویروس میاد خودشو به فایلهای exe در سیستم میچسبونه و اونها رو الوده میکنه و یه دفعه میبینی کل سیستمت الوده شده:31:

چرا وارد بعضی از سایت های دانلود برنامه که میخوام بشم که مثلا سایت معروفی هم هستش ارور میده و نمیزاره وارد اون سایت بشم ؟ مثلا الان همین تاپیک که تو فروم خودمون هستش رو ویروس یاب محترم نمیزاره که باز بشه ؟
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين مطالب در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به خاطر اینه که این سایتها کلیدهای غیر قانونی کسپر منتشر میکنن و این شرکت برای جلوگیری از این کار اقدام به مسدود کردن این سایتها میکنه
شما اخرین صفحه تاپیک کرک سریال باز کنید مشکلی نداره

حجم Kaspersky Lab\AVP12 به 5.24 GB رسیده جریانش چیه اگر همین جوری ادامه پیدا کنه که کل درایو c پر میشه ؟

این پوشه قرنطینه کسپره میتونی وارد قرنطینه بشی و فایلها رو پاک کنی البته اول مطمن شوید اشتباها فایلی رو قرنطینه نکرده باشه

kases
01-12-2012, 13:47
سلام دوستان
من از اینترنت سکریتی2013 استفاده میکنم مشکلی دارم اینه که هر چی آپدیت انجام میدم برای چند لحضه سبز بهد دوباره قرمز یا زرد میشه لطفا اگه کسی از دوستان چیکار کنم تا این مشکل حله بشه ممنون میشم با تشکر

سلام
مطمین شوید تاریخ و ساعت سیستم شما تنظیم باشه

صفحه اول کسپر باز کنید در قسمت protection status کلیک کنید دلیل هشدارهای کسپر میتونید ببینید
یا عکسی از این قسمت بزارید تا بهتر مشخص بشه مشکل شما چیه؟

kases
01-12-2012, 13:50

سرعت دریافت اپدیت کسپر یه مقدار پایینه کاری نمیشه کرد

البته ممکنه سرعت اینترنت شما هم پایین باشه که دیگه بدتر:31:
اون 120 هم به نظر میاد سرعت شما با برنامه های دانلود منیجر باشه:31:

kases
01-12-2012, 13:54
سلام

دوستان کسی اطلاع داره که در پیور 3 قابلیت سیو کردن آپدیتها در خود نرم افزار وجود داره یا نه

آخه کار با این نرم افزار کاسپر یه خرده تو حال آدم میزنه و گاهی هم آپدیت نمیکنه

سلام

امیر جان

در این مورد اطلاعی ندارم اما به نظر میاد این قابلیت از نسخه های خانگی حذف شده باشه حالا ببینیم چی میشه:31:

kases
01-12-2012, 13:58
سلام دوستان کسپر 2013 من پیغام اپدیت دیتا بیس را میده ولی وقتی مزنم اپدیت نمیشه !

تاریخ و ساعت و زون تایم سیستم (تهران ) رو تنظیم کنید

مطمین شوید کلید شما بلاک نشده باشه

تیک پروک سی سرور در تنظیمات اپدیت بردارید و دوباره اقدام کنید

kases
01-12-2012, 14:09
من با برنامه اپدیتر کسپر 2013 رو اپدیت کردم ازش یه کپی هم بهم داد ولی ورژن آپدیت کسپر منو از 7.200و خورده ای اوردش کرد 6.9000 خورده ای .. این یعنی چی ؟

سلام

یعنی این که دیتابیس کسپر بهینه شده مشکلی نیست
مثلا به جای اینکه امضاهای متعدد از مخربها رو وارد دیتابیس کنند میان یک امضا که میتونه چند نمونه رو با هم تشخص بده رو جایگزین میکنن تا حجم دیتابیس کم بشه

hamidreza2010
01-12-2012, 20:14
این فیلم آموزشی که کاربر گرامی hamidreza2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار داده لینکش کار نمیکنه !! ؟ میشه این آپ هایی که شده تا الان رو به نسخه 2013 هم انتقال داد ؟ و چه طوری ؟

با تشکر

سلام رفیق.من لینک رو چک کردم مشکلی نداره.راحت دان میشه
موفق باشی

shamy
01-12-2012, 23:59
سلام دوستان.
آیا kaspersky pure 2.0 فایروال داره؟
من این برنامه رو نصب کردم ولی فایروالش غیرفعاله.
می شه من رو راهنمایی کنید.

باتشکر

kases
02-12-2012, 00:05
سلام دوستان.
آیا kaspersky pure 2.0 فایروال داره؟
من این برنامه رو نصب کردم ولی فایروالش غیرفعاله.
می شه من رو راهنمایی کنید.

باتشکر

سلام
اگه از ویندوز 8 استفاده میکنید باید بگم که پیور 2 بر روی این ویندوز بخشی از قسمتهاش کار نمیکنه بهتره از پیور استفاده نکنید

kases
02-12-2012, 00:08
سلام

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و نسخه انتی ویروس این شرکت از تکنولوزی ضد بد افزار جدید مایکروسافت به نام (Early-Launch Anti-Malware (ELAM پشتیبانی میکنید

Kaspersky Internet Security 2013 and Kaspersky Anti-Virus 2013 fully support Microsoft’s new Early-Launch Anti-Malware (ELAM) technology

ELAM چیست؟

[Early Launch Anti malware]

این ویژگی به محصولات امنیتی اجازه میده هنگام فرایند بوت و قبل از سایر برنامه ها اجرا شده و مخربهای سیستمی رو شناسایی کنن.
آنتی ویروسهایی میتونن از این قابلیت استفاده کنن که عضو Microsoft Virus Initiative یا MVI باشن.
برای عضویت شرایط زیر باید رعایت بشه:

Must have an AV product in the market and have a malware research capability
Must have an NDA in place with Microsoft
Must be a member of EICAR or AVPD or have signed and adhere to a code of ethics
Must have a positive reputation in the industry. This is determined solely by the MVI management

برگرفته از پستهای
ناظر محترم انجمن (batman)

shamy
02-12-2012, 00:09
درود دوست من
بله ویندوز من 8 است
نورتون 360 چطوره؟

شما چی پیشنهاد می دین؟

shamy
02-12-2012, 00:30
آیا محصولات نورتون آپدیت می شوند؟

kases
02-12-2012, 00:34
درود دوست من
بله ویندوز من 8 است
نورتون 360 چطوره؟

شما چی پیشنهاد می دین؟

آیا محصولات نورتون آپدیت می شوند؟

بله از نورتون 360 میتونید استفاده کنید اپدیت هم میشه انتی ویروس بسیار خوبیه

shamy
02-12-2012, 00:35
ازسایت نورتون نتونستم دانلودش کنم
لطفا "یه جای معتبر به من معرفی کنید

amir.7
02-12-2012, 01:40

سلام مهرشاد جان

چه عجب دوست قدیمی بعد از مدتها یه سری به ما زدی ( تحویل بگیر :31: )

vtn54
02-12-2012, 01:49
سلام

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و نسخه انتی ویروس این شرکت از تکنولوزی ضد بد افزار جدید مایکروسافت به نام (Early-Launch Anti-Malware (ELAM پشتیبانی میکنید

Kaspersky Internet Security 2013 and Kaspersky Anti-Virus 2013 fully support Microsoft’s new Early-Launch Anti-Malware (ELAM) technology

ELAM چیست؟

[Early Launch Anti malware]

این ویژگی به محصولات امنیتی اجازه میده هنگام فرایند بوت و قبل از سایر برنامه ها اجرا شده و مخربهای سیستمی رو شناسایی کنن.
آنتی ویروسهایی میتونن از این قابلیت استفاده کنن که عضو Microsoft Virus Initiative یا MVI باشن.
برای عضویت شرایط زیر باید رعایت بشه:

Must have an AV product in the market and have a malware research capability
Must have an NDA in place with Microsoft
Must be a member of EICAR or AVPD or have signed and adhere to a code of ethics
Must have a positive reputation in the industry. This is determined solely by the MVI management

برگرفته از پستهای
ناظر محترم انجمن (batman)

منبع

این تکنولوزی به صورت پیشفرض در ویندوز 8 غیر فعاله
برای فعال کردن این ویزگی مراحل پایین انجام بدید
در run تایپ کنید gpedit.msc
در پنجره Group Policy Editor به این مسیر برید

Computer Configuration > Administrative Templates > System > Early Launch Malware

در این مسیر بر روی Early Launch Malware کلیک کنید در پنجره مقابل بر روی Boot-Start Driver Initialization Policy راست کلیک کنید و edit بزنید در پنجره باز شده
تنظیمات بر روی enabled قرار دهید و سیستم ریستارت کنید

58720

سلام عزیز

برای استفاده از این تکنولوژی در حالت عادی نیازی به فعالسازی از طریق Group Policy Editor نیست چون به صورت پیشفرض این حالت فعال است , در حالت پیشفرض ELAM driver ویندوز (یا درایور آنتی‌ویروسهایی که از این تکنولوژی بهره می‌برند) به درایورهایی که به عنوان بدافزار (Malware ) طبقه‌بندی شده‌اند اجازه فعال شدن حین بوت را نمی‌دهند و به سایر انواع (Good,Bad but required for boot,Unknown) اجازه فعال شدن را می‌دهند.حالا اگر شما بخواهید این حالت پیشفرض را تغییر بدهید در Group Policy Editor می‌توانید این کار را بکنید.حالت پیشفرض Not Configured است که آن را شرح دادم. حالت Disabled که این تکنولوژی را غیر فعال می‌کند و نیازی به توضیح بیشتر ندارد.حالت سوم یا Enabled شما را قادر می‌کند نوع درایورهایی را که حین بوت اجازه آغاز دارند از جدول موجود در قسمت Options اتخاب کنید:
از آنجا که ممکن است درایوری که به عنوان Bad یا Unknown طبقه‌بندی شده برای بوت ویندوز یا کارکرد صحیح بعضی نرم‌افزارهای اصلی سیستم مانند درایور کارت گرافیک یا صدا لازم باشد تغییر حالت پیشفرض ممکن است منجر به مشکلات غیرمنتظره‌ای گردد.این خالت فقط برای زمان عیب یابی سیستم (مثلا پاک کردن یک سیستم آلوده یا شناسایی عوامل ایجاد Crash یا ناپایداری سیستم ) کاربرد دارد.

ارادتمند

kases
02-12-2012, 02:15
سلام عزیز

برای استفاده از این تکنولوژی در حالت عادی نیازی به فعالسازی از طریق Group Policy Editor نیست چون به صورت پیشفرض این حالت فعال است , در حالت پیشفرض ELAM driver ویندوز (یا درایور آنتی‌ویروسهایی که از این تکنولوژی بهره می‌برند) به درایورهایی که به عنوان بدافزار (Malware ) طبقه‌بندی شده‌اند اجازه فعال شدن حین بوت را نمی‌دهند و به سایر انواع (Good,Bad but required for boot,Unknown) اجازه فعال شدن را می‌دهند.حالا اگر شما بخواهید این حالت پیشفرض را تغییر بدهید در Group Policy Editor می‌توانید این کار را بکنید.حالت پیشفرض Not Configured است که آن را شرح دادم. حالت Disabled که این تکنولوژی را غیر فعال می‌کند و نیازی به توضیح بیشتر ندارد.حالت سوم یا Enabled شما را قادر می‌کند نوع درایورهایی را که حین بوت اجازه آغاز دارند از جدول موجود در قسمت Options اتخاب کنید:
از آنجا که ممکن است درایوری که به عنوان Bad یا Unknown طبقه‌بندی شده برای بوت ویندوز یا کارکرد صحیح بعضی نرم‌افزارهای اصلی سیستم مانند درایور کارت گرافیک یا صدا لازم باشد تغییر حالت پیشفرض ممکن است منجر به مشکلات غیرمنتظره‌ای گردد.این خالت فقط برای زمان عیب یابی سیستم (مثلا پاک کردن یک سیستم آلوده یا شناسایی عوامل ایجاد Crash یا ناپایداری سیستم ) کاربرد دارد.

ارادتمند

ممنون از شما استاد عزیز :40:
در مطلبی که من در پست یکی از دوستان مطالعه کردم اشاره کرده بود این ویزگی به صورت پیشفرض غیر فعاله و برای استفاده باید ازقسمت گروپ پلیسی فعال بشه و لینک سایتی هم در این زمینه وجود داشت که میزارم اینجا تا شما هم نگاهی بندازین
اگه توضیحات بیشتری در این زمینه داشتین خوشحال میشیم بشنویم

امیدوارم شما رو بیشتر اینجا ببنیم :11:

kases
02-12-2012, 02:48

دانلود نورتون 360(ستارها رو از ادرس حذف کنید) سوال دیگه ای داشتین در انجمن اختصاصی نورتون مطرح کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]****ft98.ir/virus/Norton.360.2013.20.2.0.19

vtn54
02-12-2012, 03:28
ممنون از شما استاد عزیز :40:
در مطلبی که من در پست یکی از دوستان مطالعه کردم اشاره کرده بود این ویزگی به صورت پیشفرض غیر فعاله و برای استفاده باید ازقسمت گروپ پلیسی فعال بشه و لینک سایتی هم در این زمینه وجود داشت که میزارم اینجا تا شما هم نگاهی بندازین
اگه توضیحات بیشتری در این زمینه داشتین خوشحال میشیم بشنویم

امیدوارم شما رو بیشتر اینجا ببنیم :11:

با سلام مجدد

مایکروسافت در توضیح گزینه های موجود در Group Policy Editor در مورد ELAM نوشته است:

This policy setting allows you to specify which boot-start drivers are initialized based on a classification determined by an Early Launch Antimalware boot-start driver. The Early Launch Antimalware boot-start driver can return the following classifications for each boot-start driver:
- Good: The driver has been signed and has not been tampered with.
- Bad: The driver has been identified as malware. It is recommended that you do not allow known bad drivers to be initialized.
- Bad, but required for boot: The driver has been identified as malware, but the computer cannot successfully boot without loading this driver.
- Unknown: This driver has not been attested to by your malware detection application and has not been classified by the Early Launch Antimalware boot-start driver.

If you enable this policy setting you will be able to choose which boot-start drivers to initialize the next time the computer is started.

If you disable or do not configure this policy setting, the boot start drivers determined to be Good, Unknown or Bad but Boot Critical are initialized and the initialization of drivers determined to be Bad is skipped.

If your malware detection application does not include an Early Launch Antimalware boot-start driver or if your Early Launch Antimalware boot-start driver has been disabled, this setting has no effect and all boot-start drivers are initialized.

برای توضیح بیشتر سری به سایت زیر بزنید:

ارادتمند

ferdfe
02-12-2012, 09:25
سلام
مطمین شوید تاریخ و ساعت سیستم شما تنظیم باشه

صفحه اول کسپر باز کنید در قسمت protection status کلیک کنید دلیل هشدارهای کسپر میتونید ببینید
یا عکسی از این قسمت بزارید تا بهتر مشخص بشه مشکل شما چیه؟

shamy
02-12-2012, 09:38
باتشکردوست عزیز

shamy
02-12-2012, 09:39
دانلود نورتون 360(ستارها رو از ادرس حذف کنید) سوال دیگه ای داشتین در انجمن اختصاصی نورتون مطرح کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]****ft98.ir/virus/Norton.360.2013.20.2.0.19

باتشکردوست عزیز

shamy
02-12-2012, 09:41
سلام مهرشاد جان

چه عجب دوست قدیمی بعد از مدتها یه سری به ما زدی ( تحویل بگیر :31: )
[/QUOTE]

سلام امیرجان
اختیاردارید والا سرم خیلی شلوغه.
درخدمتتونم:20:

runner
02-12-2012, 20:16
سلام
خسته نباشید
کاسپرسکی 2012 روی win 8 نصب نمیشه و این پیغام رو میده!

کاریش میشه کرد؟

55021
02-12-2012, 21:51
سلام
خسته نباشید
کاسپرسکی 2012 روی win 8 نصب نمیشه و این پیغام رو میده!

کاریش میشه کرد؟
سلام
نسخه 2012 ویندوز 8 رو پشتیبانی نمیکنه باید نسخه 2013 یا پیور 2 رو نصب کنی

runner
02-12-2012, 21:55
سلام

کاسپرسکی 2013 آپدیت آفلاین نداره!!!
و ازشم نمیشه بک آپ گرفت!!!

55021
02-12-2012, 22:01
کاسپرسکی 2013 آپدیت آفلاین نداره!!!
و ازشم نمیشه بک آپ گرفت!!!

آفلاین آپدیت میشه مشکلی نداره

از این برنامه برای بکاپ از آپدیت استفاده کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/security/offline-update/14153-Kaspersky-Updater.html
فاصله بین soft و 98 رو وردار

hamidreza2010
03-12-2012, 14:39
سلام

بله درسته اما پیور 2 سازگاری 100 درصد با ویندوز 8 نداره و بعضی قسمتهاش کار نمیکنه.باید منتظر پیور 3 باشیم ببینیم درست میشه یا نه

mohammad_87
03-12-2012, 15:45
پچ کامل و نهایی برای سازگاری پلاگینهای کسپر در فایرفاکس نیومده؟
توی انجمن خود کسپر،پچهایی هست ولی همشون بتا هستند.

mahyarSAMSUNG
03-12-2012, 15:46
ویندوز 8 نصب کردم و svchost همینطوری برای خودش چیزی دانلود میککنه یه بار درست میشه چیزی دانلود نمیکنه یه بار هم میبیینی داره برای خودش فایلی دانلود میکنه ... چطوری میشه جلوشو گرفت ؟ چون وقتی با فایروال کسپر بلاکش میکنم اینترنتم قطع میشه و سایتی باز نمیشه ... آیا با کسپر میشه کاری کرد ؟

shadow_inet
03-12-2012, 16:51
سلام دوست عزیز. به نظر من Kaspersky Internet Security رو زا خود سایت کسپر دانلود کن. کلیدشو هم از سایت پرند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیر. برا کرک کردنشم که فکر کنم بلد باشی. اول باید اینترنتو قطع کنی و بعد که خواستی اکتیو کنی تو قسمتی که باید کلید وارد کنی همه رو 1 بزن و آخری رو فقط یکبار ایکس بزن (X) و بعد کلیدو از طریق دکمه Brows وارد کن. یا علی

shadow_inet
03-12-2012, 16:52
سلام دوست عزیز. از نرم افزار Net limitter استفاده کن. خیلی عالیه. دقیقا همون نرم افزار و همون پورت و آی پی که نیاز داری رو بلوکه می کنه. حتی میتونی سرعت دانلود و آپلودو هم برا هر نرم افزاری تغییر بدی. یا علی

aylar6888
03-12-2012, 22:04
ویندوز 8 نصب کردم و svchost همینطوری برای خودش چیزی دانلود میککنه یه بار درست میشه چیزی دانلود نمیکنه یه بار هم میبیینی داره برای خودش فایلی دانلود میکنه ... چطوری میشه جلوشو گرفت ؟ چون وقتی با فایروال کسپر بلاکش میکنم اینترنتم قطع میشه و سایتی باز نمیشه ... آیا با کسپر میشه کاری کرد ؟
سلام دوست عزیز:
svchost از سیستم فایلهای خود سیستم عامل ویندوزه و کارش برقراری ارتباط سیستم عامل با شبکه هست.موقع شروع و گاهی در بین ارتباط اینترنت به نت برای اتصال ویندوز وصل میشه اما یکسره به نت وصل نیست.اگه ارتباطشو قطع کنین نتتون قطع میشه...
اما بعضی از جاسوس افزارها میتونن ازین پروسه برای اتصال اینترنتی استفاده کنن که شما باید پورتهای رایج استفاده کننده این پروسه ها رو بشناسید و پورتهای دیگه اگه متصل میشن رو ببندید یا روی حالت سوالی بذارین که ازتون اجازه بخواد...

Mr_100_dolari
04-12-2012, 03:30
با سلام توی ویروس یاب من چند تا پیغام هستش که نمیدونم باید چی کارش کنم :

اون Databases که برای آپ شدن اتوماتیک هستش خودم از روی این حالت برداشتم و مشکلی نداره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و توی هر سه قسمت Threats و protection componets و Databases وارد که میشم یه عالمه از این فایل ها هستش (عکسش رو در زیر گذاشتم) و من با همین کسپر که روی این هارد هستش یه هارد دیگرو ویروس یابیش کرده بودم و اون پیغام ها انگاری هنوزم مونده ؟

آفلاین آپدیت میشه مشکلی نداره

از این برنامه برای بکاپ از آپدیت استفاده کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 98.ir/security/offline-update/14153-Kaspersky-Updater.html
فاصله بین soft و 98 رو وردار

در مورد این برنامه من دانلودش کردم اما چه جوری باید فایل های آپ شده ای که با خود ویروس یاب دانلودش کردم رو با این برنامه ازش بک آپ بگیرم ؟

ممنون

G.R.E.E.N
04-12-2012, 12:31
نحوه ساخت دیسک نجات کسپرسکی رو میشه توضیح بدین؟
ضمنا میخوام روی فلش راه اندازیش کنم

ferdfe
04-12-2012, 16:11
دوستان پس چرا کسی پاسخ من را نداد :sq_11:
بعضی اوقات کسپر اخطار اپدیت دیتا بیس را میده منم می زنم اپدیت ولی تا مصفه میره دیگه نمیره !

G.R.E.E.N
04-12-2012, 18:12
نحوه ساخت دیسک نجات کسپرسکی رو میشه توضیح بدین؟
ضمنا میخوام روی فلش راه اندازیش کنم
ممنون میشم سریع جواب بدین

یه سؤال دیگه یه سیستم آلوده رو با کسپر پاکسازی کردم الان یه سری از پوشه ها هستن که Hidden شدن و نمیشه از حالت Hidden خارج کرد، آیا سیستم همچنان آلوده ست یا نه؟ راه حل چیه ؟

kases
04-12-2012, 18:38
ممنون میشم سریع جواب بدین

یه سؤال دیگه یه سیستم آلوده رو با کسپر پاکسازی کردم الان یه سری از پوشه ها هستن که Hidden شدن و نمیشه از حالت Hidden خارج کرد، آیا سیستم همچنان آلوده ست یا نه؟ راه حل چیه ؟

سلام

دیسک نجات از لینک پایین دریافت کنید

نحوه استفاده از دیسک نجات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش نصب دیسک نجات بر روی فلش مموری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفع مشکل فایلهای hidden ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
04-12-2012, 18:47
دوستان پس چرا کسی پاسخ من را نداد :sq_11:
بعضی اوقات کسپر اخطار اپدیت دیتا بیس را میده منم می زنم اپدیت ولی تا مصفه میره دیگه نمیره !

سلام
تاریخ و ساعت و زون تایم سیستم تنظیم کنید
تیک پرو کسی سرور در تنظیمات اپدیت بردارید

Settings > Update > Update source > P roxy server

اگه مشکل برطرف نشد کسپر از رو سیستم uninstall کنید و سیستم ریستارت کنید و دوباره نصب کنید اگر باز هم مشکل برطرف نشد اعلام کنید.

Mr_100_dolari
04-12-2012, 20:00
با سلام توی ویروس یاب من چند تا پیغام هستش که نمیدونم باید چی کارش کنم :

اون Databases که برای آپ شدن اتوماتیک هستش خودم از روی این حالت برداشتم و مشکلی نداره ؟

و توی هر سه قسمت Threats و protection componets و Databases وارد که میشم یه عالمه از این فایل ها هستش (عکسش رو در زیر گذاشتم) و من با همین کسپر که روی این هارد هستش یه هارد دیگرو ویروس یابیش کرده بودم و اون پیغام ها انگاری هنوزم مونده ؟

در مورد این برنامه من دانلودش کردم اما چه جوری باید فایل های آپ شده ای که با خود ویروس یاب دانلودش کردم رو با این برنامه ازش بک آپ بگیرم ؟

ممنون

کسی نیست جواب بده ؟

kases
04-12-2012, 20:06
کسی نیست جواب بده ؟

مطابق تصویر دوم "
بر روی گزینه proces all کلیک کنید

شما لازم نیست از برنامه kaspersky backuper استفاده کنید چون نسخه 2012 قایبلیت بکاپ گیری داره کافیه :

وارد تنظیمات شوید در سربرگ اپدیت تیک copy update to folder بزنید و مسیری بهش بدید تا اپدیتها در فولدر انتخابی شما ذخیره بشه

Mr_100_dolari
04-12-2012, 20:52
مطابق تصویر دوم "
بر روی گزینه proces all کلیک کنید

شما لازم نیست از برنامه kaspersky backuper استفاده کنید چون نسخه 2012 قایبلیت بکاپ گیری داره کافیه :

وارد تنظیمات شوید در سربرگ اپدیت تیک copy update to folder بزنید و مسیری بهش بدید تا اپدیتها در فولدر انتخابی شما ذخیره بشه

آقای kases ممنون از شما

الان پوشه Update distribution که حدود 136 مگ هستش رو داشته باشم کافی هست برای آپ شدن کسپر 2012 یا 2013 رو یک سیستم دیگه ؟

و پوشه QB حجمش شده حدود 4.34 گیگ که یکی گفته بود پوشه قرنطینه هستش این رو چی کار کنم میشه محتویاتش رو پاک کنم یا نه ؟ قبلا سرعت pc وقتی وارد ویندوز میشد با همین کسپر پایین نبود اما الان وقتی ویندوز بالا میاد تا بشه باهاش کاری کرد و برنامه ها بالا بیان مخصوصا کسپر یه کم وقت گیر شده و کند شده سرعت بالا اومدن برنامه بعد از ورود به ویندوز ؟

mohammad_87
05-12-2012, 02:40
پچ کامل و نهایی برای سازگاری پلاگینهای کسپر در فایرفاکس نیومده؟
توی انجمن خود کسپر،پچهایی هست ولی همشون بتا هستند.
راهی هست؟
چجوری میشه kis 2013 رو طوری تنظیم کرد که برای دسترسی برنامه ها به اینترنت،از کاربر سوال کنه؟

mahyarSAMSUNG
05-12-2012, 06:28
چرا هرچی با برنامه UPDATER این برنامه 2013 رو آپدیت میکنم ورزن آپدیت بجای ایننکه زیاد بشه کم میشه .... الان از 7.20.000 رسیده به 6.800000 !!!!!

G.R.E.E.N
05-12-2012, 12:51
سلام

رفع مشکل فایلهای hidden ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزاری که تو این صفحه معرفی شده روی ویندوز XP کار نمیکنه

Mr_100_dolari
05-12-2012, 13:10
آقای kases ممنون از شما

الان پوشه Update distribution که حدود 136 مگ هستش رو داشته باشم کافی هست برای آپ شدن کسپر 2012 یا 2013 رو یک سیستم دیگه ؟

و پوشه QB حجمش شده حدود 4.34 گیگ که یکی گفته بود پوشه قرنطینه هستش این رو چی کار کنم میشه محتویاتش رو پاک کنم یا نه ؟ قبلا سرعت pc وقتی وارد ویندوز میشد با همین کسپر پایین نبود اما الان وقتی ویندوز بالا میاد تا بشه باهاش کاری کرد و برنامه ها بالا بیان مخصوصا کسپر یه کم وقت گیر شده و کند شده سرعت بالا اومدن برنامه بعد از ورود به ویندوز ؟

سوال بالا

+

من الان مجدد کسپر رو آپ کردم و خودش نوشتش که آپ جدید 12 مگ شده اما وقتی به پوشه Update distribution نگاه میکنم که مسیر آپدیت فایل های کسپر 2012 هستش حجمش هیچ تغییری نکرده و همون 136 که قبلا بوده هستش و اینکه اصلا یادم هست بار اولی که آپ کردم در حدود 300 مگ آپش بود و چند ساعت طول کشید پس این فایل های آپ شده به غیر از Update distribution دیگه کجا میرن ؟ و این طوری اگر من از این پوشه کپی بگیرم برای آپ کردن یه کسپر روی سیستم دیگه که دیگه فایده ای نداره ؟

ممنون

aylar6888
05-12-2012, 15:09
سوال بالا

+

من الان مجدد کسپر رو آپ کردم و خودش نوشتش که آپ جدید 12 مگ شده اما وقتی به پوشه Update distribution نگاه میکنم که مسیر آپدیت فایل های کسپر 2012 هستش حجمش هیچ تغییری نکرده و همون 136 که قبلا بوده هستش و اینکه اصلا یادم هست بار اولی که آپ کردم در حدود 300 مگ آپش بود و چند ساعت طول کشید پس این فایل های آپ شده به غیر از Update distribution دیگه کجا میرن ؟ و این طوری اگر من از این پوشه کپی بگیرم برای آپ کردن یه کسپر روی سیستم دیگه که دیگه فایده ای نداره ؟

ممنون
سلام و با اجازه از علی آقا:
دوست عزیز اگه قرار باشه هر چی آپدیت میگیره به حجمش اضافه بشه که دو سه ماهه کل هاردتو پر میکنه...
اپدیتها امضاها و شناسه های ویروسهای تازه و رفع ایرادهای قبلی هستن که جایگزین فایلهای قبلی میشن و گاهی اوقات از حجم پوشه کم هم میشه چون یک امضای ویروس میتونه مثلا جایگزین 50 امضای ویروس مشابه بشه و اونا رو هم پوشش بده و شناسایی کنه...پس آپدیت و پوشه بکاپ و خود فولدر موردی ندارن خیالتون راحت.....:20:
موفق باشی

Mr_100_dolari
05-12-2012, 15:26
سلام و با اجازه از علی آقا:
دوست عزیز اگه قرار باشه هر چی آپدیت میگیره به حجمش اضافه بشه که دو سه ماهه کل هاردتو پر میکنه...
اپدیتها امضاها و شناسه های ویروسهای تازه و رفع ایرادهای قبلی هستن که جایگزین فایلهای قبلی میشن و گاهی اوقات از حجم پوشه کم هم میشه چون یک امضای ویروس میتونه مثلا جایگزین 50 امضای ویروس مشابه بشه و اونا رو هم پوشش بده و شناسایی کنه...پس آپدیت و پوشه بکاپ و خود فولدر موردی ندارن خیالتون راحت.....:20:
موفق باشی

ممنون از شما

پس الان پوشه Update distribution که حدود 136 مگ هستش رو داشته باشم کافی هست برای آپ شدن کسپر 2012 یا 2013 رو یک سیستم دیگه ؟

ممنون

hamidreza2010
05-12-2012, 15:36
ممنون از شما

پس الان پوشه Update distribution که حدود 136 مگ هستش رو داشته باشم کافی هست برای آپ شدن کسپر 2012 یا 2013 رو یک سیستم دیگه ؟

ممنون

سلام
اگه واقعا پوشه قرنطینه باشه میتونی پاک کنی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد (وقتی کسپر یه فایل پیدا میکنه و از شما سئوال میکنه که چیکارش کنه و شما قرنطینش میکنین.این همون حالته) فقط باید حواستون باشه که اگه پاک کنین قابل برگشت نیست.
البته دوستان دیگه هم میتونن کمکت کنن

aylar6888
05-12-2012, 19:11
ممنون از شما

ممنون
سلام:
به نظر من اول تو قرنطینه نگاه کنید ببینید فایلی که بدردتون میخوره مثل کرک نرم افزار یا فایلی که شاید به اشتباه ویروس شناسایی شده داخل قرنطینه خود کسپر نباشه که بعد مشکلی براتون پیش نیاد...هر چند کسپر به کرکها زیاد گیر نمیده و درصد فالسش خیلی کمه اما کار از محکم کاری ...

S0R3N4
05-12-2012, 20:54
سلام دوستان

برای امنیت بیشتر در فضای اینترنت بهتر هست ICMP ECHO را به لیست فایروال اضافه و بلاک کنید و طبق این عکس :

فقط شما می توانید direction را فقط روی inbound قرار بدهید ول یمن برا یخودم ورودی و خروجی را مسدود کردم.
مخلصیم.

عکس پاک شده دوست عزیز
میشه دوباره آپلود کنید؟

mohammad_87
07-12-2012, 01:46
سلام
1.مشکل پلاگینهای کسپر در فایرفاکس حل نشد؟
2.چه تنظیماتی انجام بدم تا برای دسترسی برنامه ها به اینرنت،از کاربر سوال بشه؟
3.من حدود یک هفته هست که win7 enterprise 64bit نصب کردم و همون اول kis 13 رو نصب و آپدیت هم میکنم.
توی این مدت فایل host procces for windows حدود 400 مگ دانلود و 230 مگ آپلود داشته.ریموت رو بلاک کرده ام و ویندوز رو هم چند روز یکبار آپدیت میکنم.این دانلود و آپدیت برای اینه یا چیز دیگه ایست؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

Hidden-Hunter
07-12-2012, 09:41
عکس پاک شده دوست عزیز
میشه دوباره آپلود کنید؟

سلام

خدمت شما

havzhini
07-12-2012, 11:33
چطوری میشه از تنظیمات و اپدیت های kis2013 بکاپ گرفت؟؟؟
من میخوام از تنطیمات بکاپ بگیریم تا روی یه سیستم دیگه همون تنطیمات رو بریزم و همینطور اپدیتها.......راهی هست؟؟؟

gggmail
07-12-2012, 11:43
دوستان من هر چی آپدیت می کنم میگه database out af date
تاریخ و ساعت رو هم چک کردم و تیک تروکسی سرور رو هم برداشتم.
باید چی کار کنم؟

persian33
07-12-2012, 13:55
دوستان، شما هم در kis2013 با S*ST*P مشکل دارید؟ با اینکه هات فیکس D هم اومده اما مشکل حل نشده هنوز. پاک کردم دوباره نصب کردم ولی مشکل سر جاشه :sq_3:

hamedlol
07-12-2012, 16:00
سلام
وقتی kaspersky 2013 نصب کردم نتونستم از * V*P*N* استفاده کنم.

کسی میتونه کمکم کنه؟

gggmail
07-12-2012, 16:32
دوستان من هر چی آپدیت می کنم باز این پیغام رو میده:

tonypb
07-12-2012, 22:16
سلام...
دوستان چه طور میتونم کاری بکنم که هر برنامه هر وقت میخواد به اینترنت وصل بشه و از اینترنت استفاده بکنه کسپر سوال بکنه که به برنامه اجازه بده یا نه؟
ممنون

saeedsh7j
08-12-2012, 12:45
سلام

کاسپر یه فایل از بازی رو تروجان تشخیص میده وپاکش میکنه که مجبورم هر دفعه کاسپر رو غیر فعال کنم/ چه جوری میشه کاری کرد که کاسپر بیخیال این فایل بشه؟

hamidreza2010
08-12-2012, 21:03
چطوری میشه از تنظیمات و اپدیت های kis2013 بکاپ گرفت؟؟؟
من میخوام از تنطیمات بکاپ بگیریم تا روی یه سیستم دیگه همون تنطیمات رو بریزم و همینطور اپدیتها.......راهی هست؟؟؟

برات عکس گذاشتم اگه متوجه نشدی بگو برات توضیح بدم:

بعد اینکارو انجام بده:

من شنیدم اگه تنظمیات کسپر یه سیستم رو روی یه سیستم دیگه رستور کنی اختلال ایجاد میکنه.درست و غلطش رو نمیدونم فقط شنیدم.
موفق باشی

hamidreza2010
08-12-2012, 21:07
دوستان، شما هم در kis2013 با S*ST*P مشکل دارید؟ با اینکه هات فیکس D هم اومده اما مشکل حل نشده هنوز. پاک کردم دوباره نصب کردم ولی مشکل سر جاشه :sq_3:

دوست عزیز ، من دقیقا متوجه مشکلت نشدم ولی شما اول کسپر رو با استفاده از Kasper Removal پاک کن بعد دوباره نصب کن + فول آپدیت ببین مشکلت حل میشه.
وقتی کسپر رو از توی کنترل پنل پاک میکنی به طور کامل پاک نمیشه

hamidreza2010
08-12-2012, 21:09
سلام...
دوستان چه طور میتونم کاری بکنم که هر برنامه هر وقت میخواد به اینترنت وصل بشه و از اینترنت استفاده بکنه کسپر سوال بکنه که به برنامه اجازه بده یا نه؟
ممنون

دوست عزیز تاپیک های زیر رو بخون جوابت رو پیدا میکنی:

قطع کردن دسترسی برنامه ها به اینترنت با اینترنت سکیوریتی کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جلوگیری از دسترسی برنامه ها به اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یجاد قوانین (Rules) برای فایروال کسپرسـکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010
08-12-2012, 21:15
سلام

کاسپر یه فایل از بازی رو تروجان تشخیص میده وپاکش میکنه که مجبورم هر دفعه کاسپر رو غیر فعال کنم/ چه جوری میشه کاری کرد که کاسپر بیخیال این فایل بشه؟

دوست عزیز pdf آموزشی اینکار رو براتون آپلود کردم از لینک زیر دانلودش کنین بعد بخونین مشکلتون حل میشه:

hamidreza2010
08-12-2012, 21:21
دوستان من هر چی آپدیت می کنم باز این پیغام رو میده:

دوست عزیز چون توی kis 2013 نمیشه از آپدیتها بک آپ گرفت واسه همون من و خیلی از دوستانی که از kis 2013 استفاده میکنیم از برنامه kasper updater برای آپدیت kis یا kav ورژن 2013 استفاده میکنیم.شما اگه میتونی تاریخ سیستمت رو دقیق چک کن (به میلادی) بعد با اون برنامه ایی که گفتم آپدیت کن ان شالله که مشکلت حل میشه.
اینم فیلم آموزشی برنامه kasper updater :

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینم لینک دانلود خود برنامه:

KasperskyUpdater 2012, version 2.3.2.138 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

havzhini
08-12-2012, 22:25
برات عکس گذاشتم اگه متوجه نشدی بگو برات توضیح بدم:

بعد اینکارو انجام بده:

من شنیدم اگه تنظمیات کسپر یه سیستم رو روی یه سیستم دیگه رستور کنی اختلال ایجاد میکنه.درست و غلطش رو نمیدونم فقط شنیدم.
موفق باشی

ممنون دوست عزیز
ولی خوده برنامه که نوشته که برای استفاده در دیگر کامپیوتر ها و یا بازگردانی تنطیمات.........اگر اختلال ایجاد میکنه چطور خودش گفته که میشه؟؟؟
برای اپدیتها این نرمافزار kasper updater باید تمام اپدیتهارو دانلود کنه از طریق اینترنت.......برای بار اول چقدر حجم باید دانلود کنه؟؟؟و راهی نیست که دانلودی که حالا روی سیستم هست ذخیره و انتقال داد؟؟؟

hamidreza2010
09-12-2012, 02:05
ممنون دوست عزیز
ولی خوده برنامه که نوشته که برای استفاده در دیگر کامپیوتر ها و یا بازگردانی تنطیمات.........اگر اختلال ایجاد میکنه چطور خودش گفته که میشه؟؟؟
برای اپدیتها این نرمافزار kasper updater باید تمام اپدیتهارو دانلود کنه از طریق اینترنت.......برای بار اول چقدر حجم باید دانلود کنه؟؟؟و راهی نیست که دانلودی که حالا روی سیستم هست ذخیره و انتقال داد؟؟؟
خواهش میکنم.راستش گفتم که من فقط شنیدم ، در مورد درست یا غلط بودنش اطلاع ندارم (برای اینکار باید خیلی چیزها رو رعایت کنی تا اختلالی پیش نیاد مثلا هر دو سیستم 32 یا 64 بیت باشن و ....)
در مورد اون برنامه هم آره کل فایلهای رو برای دفعه اول آپدیت میکنه.راستش الان حجم کل آپدیتهای من حدود 385 مگ هست.احتمالا همین قدر هم برای شما دان میکنه.
برای ذخیره آپدیتهایی که از طریق خود کسپر آپدیت کردین برین به آدرس زیر ( توی ویندوز 7 )
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP13
چند تا پوشه هست.اسم یکیش Bases و اسم یکی دیگش Update distribution هست.آپدیتها توی این پوشه ها ذخیره میشن.ازشون کپی بگیر بعد نصب ویندوز دوباره همینجا paste کن.
موفق باشی

shahriar2007
09-12-2012, 09:57
با سلام
من تو آپدید کردن کسپر به مشکل برخوردم وقتی میخوام کسپر رو آپدید کنم ۱ ساعت طول میکشه البته اونش مهم نیست مشکل من اینکه این پیغام رو بهم میده databases have not been upated for a long time و نمیدونم مشکل از کجاست.
قبلا این مشکل رو نداشتم وقتی ویندوز رو عوض کردم اینطوری شد و بعد فکر کردم اشکال از ویندوز و دوباره ویندوز رو نصب کردم اما بازم مشکل دارم
اگه کسی میتونه مشکل من رو حل کنه راهنمایی کنه
با تشکر

mohammad_87
09-12-2012, 12:38
سلام
2.من حدود یک هفته هست که win7 enterprise 64bit نصب کردم و همون اول kis 13 رو نصب و آپدیت هم میکنم.
توی این مدت فایل host procces for windows حدود 400 مگ دانلود و 230 مگ آپلود داشته.ریموت رو بلاک کرده ام و ویندوز رو هم چند روز یکبار آپدیت میکنم.این دانلود و آپدیت برای اینه یا چیز دیگه ایست؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

persian33
09-12-2012, 13:40
دوست عزیز ، من دقیقا متوجه مشکلت نشدم ولی شما اول کسپر رو با استفاده از Kasper Removal پاک کن بعد دوباره نصب کن + فول آپدیت ببین مشکلت حل میشه.
وقتی کسپر رو از توی کنترل پنل پاک میکنی به طور کامل پاک نمیشه
سلام و ممنونم از پاسخ و راهنماییتون. مشکل من با S*S*TP اینه که وصل میشه اما دسترسی به اینترنت نداره. بعد یک دقیقه خودش قطع میشه. کسپر رو پاک میکنم درست میشه. من الان رفتم سایت خود کسپرسکی فقط kavremoval بود که اونهم لینکش برای دانلود کار نمیکرد متاسفانه. اگر قبول زحمت بفرمایید جایی kasper removal که فرموده بودید آپلود بکنید ممنون میشم. :sq_8:

hamidreza2010
09-12-2012, 15:55
با سلام
من تو آپدید کردن کسپر به مشکل برخوردم وقتی میخوام کسپر رو آپدید کنم ۱ ساعت طول میکشه البته اونش مهم نیست مشکل من اینکه این پیغام رو بهم میده databases have not been upated for a long time و نمیدونم مشکل از کجاست.
قبلا این مشکل رو نداشتم وقتی ویندوز رو عوض کردم اینطوری شد و بعد فکر کردم اشکال از ویندوز و دوباره ویندوز رو نصب کردم اما بازم مشکل دارم
اگه کسی میتونه مشکل من رو حل کنه راهنمایی کنه
با تشکر

دوست عزیز ایکاش ورژن کسپرت رو هم میگفتی.
ولی به هر حال از آخرین ورژن کسپر استفاده کن و تاریخ سیستمت رو دقیق چک کن (به میلادی) + تاریخ سیستم رو.آپدیت کسپر برای بار اول خیلی طول میکشه بعد اینکه کلا حجم آپدتهای کسپر زیاد هست + اینکه به سرعت اینترنت شما هم بستگی داره
اگه در آپدیت کردن مشکل داری از برنامه kasper updater استفاده کن چون قابلیت ذخیره آپدیتها رو هم به شما میده.

KasperskyUpdater 2012, version 2.3.2.138 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی

hamidreza2010
09-12-2012, 16:04
سلام
2.من حدود یک هفته هست که win7 enterprise 64bit نصب کردم و همون اول kis 13 رو نصب و آپدیت هم میکنم.
ممنون میشم پاسخ بدید.

دوست عزیز من ورژن کسپرم 2013 یعنی 13.0.1.4190 با هاتفیکس D و ورژن فایرفاکسم 17 هست.تمام پلاگینهای کسپر توش بدون مشکل نصب هست و کار میکنه.شما هم کسپر و هم فایرفاکس رو آپ کن.
اون یه پروسه ویندوز به اسم SVCHOST (اگه اسمش رو درست تایپ کرده باشم) هست که اگه دسترسیش رو به نت قطع کنی دیگه اینترنت نداری.ولی با یه سری تنظیمات خاص میشه حجم استفاده از ترافیک رو کم کرد:
ا
یجاد قوانین (Rules) برای فایروال کسپرسـکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اعمال Rule برای Svchost.exe (فیلم آموزشی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این فیلم توسط دوست خوبمون آقا امیر تهیه شده.

hamidreza2010
09-12-2012, 16:09
سلام و ممنونم از پاسخ و راهنماییتون. مشکل من با S*S*TP اینه که وصل میشه اما دسترسی به اینترنت نداره. بعد یک دقیقه خودش قطع میشه. کسپر رو پاک میکنم درست میشه. من الان رفتم سایت خود کسپرسکی فقط kavremoval بود که اونهم لینکش برای دانلود کار نمیکرد متاسفانه. اگر قبول زحمت بفرمایید جایی kasper removal که فرموده بودید آپلود بکنید ممنون میشم. :sq_8:

احتمالا فایروال کسپر اجازه دسترسی نمیده.اینم لینک دانلود برنامه KAV Remover براتون آپ کردم:

موفق باشید

Mr_100_dolari
10-12-2012, 02:02
سلام

من برای کسپر 2012 محتویات پوشه Update distribution رو که 136 مگ بود کپی کردم و پوشه Bases رو هم که وسط کپی پیغام میداد و کپی کامل انجام نمیشد به هر حال الان روی ویندوز جدید وقتی میرم که فایل ها رو درون این پوشه ها کپی کنم اصلا اجازه کپی هیچ فایلی به درون هیچ پوشه ای نمیده باید چی کار کنم ؟

و مجبورشدم دوباره کسپر رو آپ کنم اما این بار اصلا توی پوشه Update distribution هیچ فایلی نرفته و کلا خالی هستش من نمیدونم پس فایل های آپ شده کجا رفتند ؟

و الان اسکن ها و یا آپدیت هایی رو که انجام دادم اصلا تا 1 روز هم نگه نمیداره از کجا باید برم تا این زمان نگه داری این اسکن ها رو بیشتر کنم ؟

و یه سوال دیگم این بود که وقتی بیشتر برنامه ها رو باز میکنم یه چند ثانیه سیستم میره تو کما و یه کم طول میکشه تا کسپر برنامه رو بشناسه و شکل آیکون برنامه بیاد مثلا هر بار برای IDM این اتفاق میافته و توی این حالت cpu درصدش خیلی میره بالا برای این باید چی کار کنم ؟

ممنون

hamidreza2010
10-12-2012, 02:21
سلام

من برای کسپر 2012 محتویات پوشه Update distribution رو که 136 مگ بود کپی کردم و پوشه Bases رو هم که وسط کپی پیغام میداد و کپی کامل انجام نمیشد به هر حال الان روی ویندوز جدید وقتی میرم که فایل ها رو درون این پوشه ها کپی کنم اصلا اجازه کپی هیچ فایلی به درون هیچ پوشه ای نمیده باید چی کار کنم ؟

و مجبورشدم دوباره کسپر رو آپ کنم اما این بار اصلا توی پوشه Update distribution هیچ فایلی نرفته و کلا خالی هستش من نمیدونم پس فایل های آپ شده کجا رفتند ؟

و الان اسکن ها و یا آپدیت هایی رو که انجام دادم اصلا تا 1 روز هم نگه نمیداره از کجا باید برم تا این زمان نگه داری این اسکن ها رو بیشتر کنم ؟

و یه سوال دیگم این بود که وقتی بیشتر برنامه ها رو باز میکنم یه چند ثانیه سیستم میره تو کما و یه کم طول میکشه تا کسپر برنامه رو بشناسه و شکل آیکون برنامه بیاد مثلا هر بار برای IDM این اتفاق میافته و توی این حالت cpu درصدش خیلی میره بالا برای این باید چی کار کنم ؟

ممنون

در مورد مشکل اولت باید بگم که چون کسپرت در حال فعالیت هست اجازه کپی فایلها رو نمیده چون اون پوشه در حال استفاده هست (یعنی یجورایی دیتابیس کسپر هست).دوست عزیز ایکاش وقتی داشتی دوباره کسپر رو آپ میکردی توی تنظیماتش یه مسیر دیگه (دوم) برای ذخیره آپدیتها درست میکردی که دیگه این مشکلات واست پیش نیاد.
برای مشکل دومت هم (البته مشکل منم هست و باید بهش عادت کنی ، میشه کمش کرد ولی نمیشه کلا درستش کرد)

Mr_100_dolari
10-12-2012, 02:39
در مورد مشکل اولت باید بگم که چون کسپرت در حال فعالیت هست اجازه کپی فایلها رو نمیده چون اون پوشه در حال استفاده هست (یعنی یجورایی دیتابیس کسپر هست).دوست عزیز ایکاش وقتی داشتی دوباره کسپر رو آپ میکردی توی تنظیماتش یه مسیر دیگه (دوم) برای ذخیره آپدیتها درست میکردی که دیگه این مشکلات واست پیش نیاد.
برای مشکل دومت هم (البته مشکل منم هست و باید بهش عادت کنی ، میشه کمش کرد ولی نمیشه کلا درستش کرد)

ممنون الان آپ قبلی رو دارم میتونم آدرس آپدیت رو تغییر بدم و همون فایل های آپ شده قبلی رو توش کپی کنم و دوباره آپ کنم یا این کارو کنم قاطی میکنه ؟ در ضمن برای کپی کردن باید ویروس یاب رو غیر فعال کنم ؟

بعد میگه با خود برنامه نمیشه فایل آپدیت های برنامه رو سیو کرد ؟ پس چرا یه فایل سیو میکنه با حجم چند کلو بایت با پسوند cfg پس این چیه دیگه ؟

Mr_100_dolari
10-12-2012, 02:46
با استفاده از کسپر میشه تبلیغات سایت های مختلف رو حذف کرد ؟ وقتی سایتی رو باز میکنم یه دفع cpu تا درصد بالایی میره و سرعت سیستم خیلی کم میشه و چند دقیه بعد درست میشه و نمیدونم مشکل از کسپر هستش با فایر فاکس و یا حتی توی سایتی هستم و روی هیچ لینکی هم کلیک نکردم بعضی وقتها این طوری میشه دوستان اگر میدونید مشکل از کجاست لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

با تشکر

mohammad_87
10-12-2012, 03:44
ممنون الان آپ قبلی رو دارم میتونم آدرس آپدیت رو تغییر بدم و همون فایل های آپ شده قبلی رو توش کپی کنم و دوباره آپ کنم یا این کارو کنم قاطی میکنه ؟ در ضمن برای کپی کردن باید ویروس یاب رو غیر فعال کنم ؟

بعد میگه با خود برنامه نمیشه فایل آپدیت های برنامه رو سیو کرد ؟ پس چرا یه فایل سیو میکنه با حجم چند کلو بایت با پسوند cfg پس این چیه دیگه ؟
برای تغییر مسیر آپدیت و یا اینکه کلا بخوای آپدیتها رو در یک پوشه جدا داشته باشی به پست 1395 مراجعه کن و حتما اون فیلم آموزشی رو کامل ببین.
در نسخه 2013 خود برنامه از آپدیتها کپی نمیگیره و اون فایل cfg هم فقط برای تنظیمات هست.

با استفاده از کسپر میشه تبلیغات سایت های مختلف رو حذف کرد ؟ وقتی سایتی رو باز میکنم یه دفع cpu تا درصد بالایی میره و سرعت سیستم خیلی کم میشه و چند دقیه بعد درست میشه و نمیدونم مشکل از کسپر هستش با فایر فاکس و یا حتی توی سایتی هستم و روی هیچ لینکی هم کلیک نکردم بعضی وقتها این طوری میشه دوستان اگر میدونید مشکل از کجاست لطفا راهنمایی بفرمایید ؟

با تشکر
برای تبلیغات به قسمت setting و بعد anti banner برو و اون گزینه رو تیک بزن.البته خود فایرفاکس هم چندتا پلاگین مخصوص این کار داره که توی انجمن خودش میتونی پیدا کنی.احتمال این هم هست که تنظیمات مربوط به فایروال رو زیاد کرده باشی تا اسکن سایتها دقیقتر انجام بگیره که باعث استفاده بیشتر از منابع میشه.اگر هم تنظیمات پیشفرض باشه احتمالا سیستمت ضعیفه.ضمنا فایرفاکس رو حتما آپدیت کن و یک اسکن کامل از سیستم با کسپر آپدیت شده انجام بده.

----------
در قسمت network traffic آمار ورودی و خروجی حدود 4 ساعت جلوتر از ساعت سیستمه.مثلا من ساعت 2 بامداد یک فایل 20 مگی دانلود کردم توی اون قسمت در ساعت 6 ثبت شده.ساعت سیستم مشکلی نداره.این رو چجوری ست کنم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-12-2012, 03:53
سلام دوستان .
الان kaspersky internet security 2013 چنده تو ایران"
2012 چنده؟

shahriar2007
10-12-2012, 11:08
سلامی دوباره
ممنون
ورژن کسپر 13.0.1.4190 (d) هستش. بازم فایده نداشت؟ دیگه چیکار کنم ؟

shahriar2007
10-12-2012, 12:13
دوست عزیز ایکاش ورژن کسپرت رو هم میگفتی.
ولی به هر حال از آخرین ورژن کسپر استفاده کن و تاریخ سیستمت رو دقیق چک کن (به میلادی) + تاریخ سیستم رو.آپدیت کسپر برای بار اول خیلی طول میکشه بعد اینکه کلا حجم آپدتهای کسپر زیاد هست + اینکه به سرعت اینترنت شما هم بستگی داره
اگه در آپدیت کردن مشکل داری از برنامه kasper updater استفاده کن چون قابلیت ذخیره آپدیتها رو هم به شما میده.

موفق باشی

سلامی دوباره
ممنون

hamidreza2010
10-12-2012, 14:39
سلامی دوباره
ممنون

ورژن فایرفاکس شما چنده؟الان چدیدترین ورژن 17.1 هست.شما این رو نصب کن ببین چجوری میشه؟

hamidreza2010
10-12-2012, 14:45

اگه توی تنظیمات کسپر (2012)مسیر دوم درست کنی فقط آپدیتهایی که از این بعد میکنی توش ذخیره میشه.آپدیتهایی که با خود برنامه کسپر کردی رو کپی نکنی بهتره و توی یه پوشه دیگه قرار بده .مثلا پوشه اولی رو بذار UPDATE 1 ، که با خود کسپر آپدیت کردی و UPDATE 2 هم همون مسیر دومی هست که خود کسپر آپدیتها رو توش کپی میکنه.(امیدوارم واضح گفته باشم)

آره شما موقع کپی کردن کسپر رو EXIT کن باید درست بشه

Kav/Kis 2013 قابلیت ذخیره آپدیتها رو ندارن و باید از برنامه kasper updare استفاده کنی.(فایل با پسوند cfg هم همونطوری که دوست عزیزمون گفتند مربوط به تنظیمات کسپر هست)

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-12-2012, 16:28
ورژن فایرفاکس شما چنده؟الان چدیدترین ورژن 17.1 هست.شما این رو نصب کن ببین چجوری میشه؟سلام.بنده دیشب اومدم فایر فاکس رو ارتقا بدم به 17 اما گفت با بعضی از قسمتهای کاسپر همخونی نداره و اونها کارائیش رو از دست میده در فایرفاکس . از خیرش گذشتم . البته نوشته بود به محض همخوان شدن خبر میده . گفتم خب صبر میکنم تا همخوان بشه اما کاسپر محدود بشه , هرگز .

persian33
10-12-2012, 16:40
با سلام مجدد.
kis2013 رو کاملا با kavremover که زحمت آپلودش رو کشیده بودید پاک کردم دوباره نصب و کاملا آپدیت کردم اما مشکل با S*ST*P همچنان هست. جالبه برام که تو ویندوز8 اصلا همچین مشکلی نیست و این ایراد فقط مخصوص ویندوز7 هست برام! از تو فایروال هم آی پی اون شبکه رو برای امتحان حتی تو trusted Network هم قرار دادم اما نشد که نشد. :n03: به نظر شما راهی هست که این ایراد رو برطرف بکنم؟

Iceboy_LOVE
10-12-2012, 17:59
سلام.... اقا از امروز نمیدونم چه جوری شده که بیشتر سایت های خارجی رو میرم کسپر پیغام قرمز و اجازه نمیده داخل بشم ... میزینه : ACCESS DENIED

Win xp
Firefox 17.01

نظرتون چیه ؟:n03:

mohammad_87
10-12-2012, 18:11
سلام دوستان .
الان kaspersky internet security 2013 چنده تو ایران"
2012 چنده؟
2013 حدود 100 تا 110 تومان:

اینم لیست نمایندگیهای ایرانی کسپر:

سلام.بنده دیشب اومدم فایر فاکس رو ارتقا بدم به 17 اما گفت با بعضی از قسمتهای کاسپر همخونی نداره و اونها کارائیش رو از دست میده در فایرفاکس . از خیرش گذشتم . البته نوشته بود به محض همخوان شدن خبر میده . گفتم خب صبر میکنم تا همخوان بشه اما کاسپر محدود بشه , هرگز .
مشکل حل شده.منم وقتی کسپر رو نصب کردم توی فایرفاکس غیرفعال شده بودند ولی با آپدیتهای کسپر مشکل حل شده.هم کسپر و هم فایرفاکس رو آپدیت کن و خودت اون افزونه هارو فعال کن و فایرفاکس رو ریستارات کن.

با سلام مجدد.
kis2013 رو کاملا با kavremover که زحمت آپلودش رو کشیده بودید پاک کردم دوباره نصب و کاملا آپدیت کردم اما مشکل با S*ST*P همچنان هست. جالبه برام که تو ویندوز8 اصلا همچین مشکلی نیست و این ایراد فقط مخصوص ویندوز7 هست برام! از تو فایروال هم آی پی اون شبکه رو برای امتحان حتی تو trusted Network هم قرار دادم اما نشد که نشد. :n03: به نظر شما راهی هست که این ایراد رو برطرف بکنم؟
از کسپر خارج و و دوباره امتحان کن.اگه بازم نشد مشخصه که مشکل کسپر نیست.سعی کن از پورتهای دیگه استفاده کنی.

سلام.... اقا از امروز نمیدونم چه جوری شده که بیشتر سایت های خارجی رو میرم کسپر پیغام قرمز و اجازه نمیده داخل بشم ... میزینه : ACCESS DENIED
Win xp
Firefox 17.01
مثلا چه سایتی؟دقیقا چه اروری میده؟اگه میتونی یک عکس بذار.خودت ادمین هستی در کامپیوتر؟
-------------------------------
سوال خودم:
در قسمت network traffic آمار ورودی و خروجی حدود 4 ساعت جلوتر از ساعت سیستمه.مثلا من ساعت 2 بامداد یک فایل 20 مگی دانلود کردم توی اون قسمت در ساعت 6 ثبت شده.ساعت سیستم مشکلی نداره.این رو چجوری ست کنم؟

ebrahimjan
11-12-2012, 00:10
سلام دوستان یه مدت از اخبار کسپر دور موندم میخواستم ببینم نسخه فاینال kaspersky internet security 2013 اومده؟

kases
11-12-2012, 01:41
سلام دوستان یه مدت از اخبار کسپر دور موندم میخواستم ببینم نسخه فاینال kaspersky internet security 2013 اومده؟

سلام

بله میتونید از لینک پایین دریافت کنید.

hamidreza2010
11-12-2012, 02:20
سلام.بنده دیشب اومدم فایر فاکس رو ارتقا بدم به 17 اما گفت با بعضی از قسمتهای کاسپر همخونی نداره و اونها کارائیش رو از دست میده در فایرفاکس . از خیرش گذشتم . البته نوشته بود به محض همخوان شدن خبر میده . گفتم خب صبر میکنم تا همخوان بشه اما کاسپر محدود بشه , هرگز .

نه دوست عزیز فایرفاکس منم 17 هست.کاملا همخوانی داره.واسه همین به شما گفتم فایرفاکس 17 رو نصب کن دیگه.شما نصب کن بعد افزونه ها رو فعال کن حل میشه

با سلام مجدد.
راستش چی بگم.بذارین ببینیم دوستان چی میگن.من راه حلی به ذهنم نمیرسه

Win xp
Firefox 17.01

کسپر مواقعی که سایت ویروسی باشه این پیام رو میده.شاید واقعا سایتها ویروسی هستن

zigma94
11-12-2012, 05:01
درود
سه سوال از اهالی اهل فن و خبرگان کسپر داشتم که ممنون میشم اگه کسی بتونه پاسخ بده : :n06:
1-آیا در صورت مسدود نمودن icmp incoming echo احتمال ایجاد اختلال در برخی نرم افزارها (از جمله پ ر ا ک س ی) وجود داره یا اصولا کابرد خاصی به جز telnet نداره و پینگ کردن دستی با Cmd نداره ؟ :n13:
2-با توجه به جعل گواهینامه دیجیتال توسط برخی مخربها آیا توصیه میکنید گزینه trust applications with digital signature علامت زده شود یا علامتش برداشته شود ؟ :23:
3-وقتی که با پ ر ا ک س ی به برخی سایتهای تخصصی در زمینه تشخیص و تست "ناشناسی" مراجع میکنم تقریبا هیچ کدوم از فاکتورها برای سیستم من قابل شناسایی نیست به جز 2 مورد
اولی درباره ورژن مرورگر و سیستم عامل و دومی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (که شامل فهرستی از قبیل : text ، html, application ، png, imag و غیره) حالا سوال من اینه که آیا راهی برای بلوک کردن این اطلاعات (از طریق مرورگر اپرا یا فایروال) وجود داره یا نه ؟
با تشکر قبلی :n16::7:

shahriar2007
11-12-2012, 09:13
ورژن فایرفاکس شما چنده؟الان چدیدترین ورژن 17.1 هست.شما این رو نصب کن ببین چجوری میشه؟

اونم آخرین ورژن هست.بعدش آخرین ورژن فایرفاکس چه ربطی به آپدیت کسپر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منصور قلی
11-12-2012, 11:58
با سلام به دوستان عزیز.من kaspersky internet security 2013 دارم.وقتی به اینترنت متصلم یکی از فایل های در حال اجرای کسپر خود به خود اطلاعات رد و بدل میکنه و من نمیدونم بخاطر چیه.آپدیت اوتوماتیکم غیر فعاله.همین باعث میشه سرعت اینترنتم کم بشه.دوستان میدونن چیه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-12-2012, 13:25
با سلام به دوستان عزیز.من kaspersky internet security 2013 دارم.وقتی به اینترنت متصلم یکی از فایل های در حال اجرای کسپر خود به خود اطلاعات رد و بدل میکنه و من نمیدونم بخاطر چیه.آپدیت اوتوماتیکم غیر فعاله.همین باعث میشه سرعت اینترنتم کم بشه.دوستان میدونن چیه؟سلام .سعتِ دانلودِ کاسپر تنها چیزی هست که اصلا رصایت بخش نیست . بنده با اینترنتی که سرعت دانلودش 400kb بود هم امتحان کردم . نیم ساعت طول کشید تا تموم شد چند بار هم هِی گفت برنامه ی شما مشکوکه که اصلی هست یا نه لطفا دوباره آپدیت کنید .میگم نکنه خودش کامپیوتر رو غربال میکنه و جاسوسی میکنه و ما خبر نداریم ؟ :20:

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-12-2012, 13:30
اونم آخرین ورژن هست.بعدش آخرین ورژن فایرفاکس چه ربطی به آپدیت کسپر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟سلام.اختیار دارین . مرورگرها از مهمترین راههایِ رخنه ی بدافزارها به کامپیوتر هست . کاسپر به هیچ مرورگری اجازه نمیده هر کار دلش میخواد انجام بده . مگر اینکه خودتون مُستثناش کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-12-2012, 13:40
بنده دیروز رفتم internet socurity 2013 بخرم گفتند 14 دینار یعنی 140 تومن .
گفتم 2012 چنده ؟ گفت 90 تومن . 2012 خریدم , وقتی آوردش دیدم روش نوشته [قابل ارتفا به 2013]
یعنی 50 تومن صرفه جوئی شد .
تو ایران هم روی 2012 ها نوشته FREE UPGRADE TO 2013 ؟

GhesseyeAmir
11-12-2012, 14:03
با سلام به دوستان عزیز.من kaspersky internet security 2013 دارم.وقتی به اینترنت متصلم یکی از فایل های در حال اجرای کسپر خود به خود اطلاعات رد و بدل میکنه و من نمیدونم بخاطر چیه.آپدیت اوتوماتیکم غیر فعاله.همین باعث میشه سرعت اینترنتم کم بشه.دوستان میدونن چیه؟

دوست عزیزمون MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راست میگه.سرعتش پایینه.ولی آپدیت اولیه سنگینه که تیک کپی آپدیت رو فعال کن تا دفعات بعد زیاد وقتت گرفته نشه.
برنامه BWMETER رو نصب کن و هر برنامه ای که بدون اجازه شما بخواد به اینترنت وصل بشه به شما خبر میده و اجاز میگیره.اونجوری خودت متوجه میشی چه چیزی داره پهنای باند رو مصرف میکنه.

shahriar2007
11-12-2012, 14:26
سلام.اختیار دارین . مرورگرها از مهمترین راههایِ رخنه ی بدافزارها به کامپیوتر هست . کاسپر به هیچ مرورگری اجازه نمیده هر کار دلش میخواد انجام بده . مگر اینکه خودتون مُستثناش کنید

سلام عزیزم ، من مشکلم با فایرفاکس و مرورگر نیست ، مشکل من درست آپدیت نکردن کسپر که شرح کاملش رو تو چند تا پست قبل گذاشتم، حرف شما هم صحیح اما مشکل آپدیت چه ربطی به مرورگر داره رو نمیدونم؟؟؟؟؟

منصور قلی
11-12-2012, 14:32
دوست عزیزمون MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راست میگه.سرعتش پایینه.ولی آپدیت اولیه سنگینه که تیک کپی آپدیت رو فعال کن تا دفعات بعد زیاد وقتت گرفته نشه.
برنامه BWMETER رو نصب کن و هر برنامه ای که بدون اجازه شما بخواد به اینترنت وصل بشه به شما خبر میده و اجاز میگیره.اونجوری خودت متوجه میشی چه چیزی داره پهنای باند رو مصرف میکنه.
خیلی ممنونم از جوابتون."کلا گزینه آپدیت رو غیر فعال کردم."یعنی کسپر از پیش خودش آپدیت نمیکنه.ولی بازهم تو قسمت resource monitor خود ویندوز که میبینم یک فایل مربوط به کسپر کل پهنای باند رو مشغول کرده.وقتی کسپرو میبندم سرعتم خوب میشه.

GhesseyeAmir
11-12-2012, 14:57
خیلی ممنونم از جوابتون."کلا گزینه آپدیت رو غیر فعال کردم."یعنی کسپر از پیش خودش آپدیت نمیکنه.ولی بازهم تو قسمت resource monitor خود ویندوز که میبینم یک فایل مربوط به کسپر کل پهنای باند رو مشغول کرده.وقتی کسپرو میبندم سرعتم خوب میشه.

منم کاربر کسپرم چند ساله.ولی تنها چیزی که تو مانیتورینگ حجم استفاده میکنه مربوط به دانلود منیجرمه که اینم بخاطر دانلوداست وگرنه دیگه هیچ فایلی حجم استفاده نمیکنه.چرا همون فایلو واسه کسپر ممنوع نمیکنی؟اگه نشد همون برنامه که گفتمو نصب کنید و خودتون تصمیم بگیرید که اجازه بدید یا ندید بهش.
اسم اون فایل چیه؟چی نوشته؟

منصور قلی
11-12-2012, 15:28
منم کاربر کسپرم چند ساله.ولی تنها چیزی که تو مانیتورینگ حجم استفاده میکنه مربوط به دانلود منیجرمه که اینم بخاطر دانلوداست وگرنه دیگه هیچ فایلی حجم استفاده نمیکنه.چرا همون فایلو واسه کسپر ممنوع نمیکنی؟اگه نشد همون برنامه که گفتمو نصب کنید و خودتون تصمیم بگیرید که اجازه بدید یا ندید بهش.
اسم اون فایل چیه؟چی نوشته؟
والا مجبور شدم کسپرو پاک کنم.ولی اینطور که یادم میاد avp.exe بود فکر کنم که از فایلهای کسپر بود.اگه مشکلم حل بشه برمیگردم به کسپر.چون خیلی دوستش دارم.

hamidreza2010
11-12-2012, 15:39
اونم آخرین ورژن هست.بعدش آخرین ورژن فایرفاکس چه ربطی به آپدیت کسپر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز منظورم از اینکه گفتم از آخرین ورژن فایرفاکس استفاده کنین بخاطر این بود که پلاگینهای کسپر توش فعال بشه و کار کنه وگرنه آپدیت مرورگر هیچ ربطی به آپدیت کسپر نداره:
بعدش گفتم که اگه توی آپدیت کسپر مشکل دارین از برنامه kasper updater استفاده کنین

shahriar2007
11-12-2012, 16:40
دوست عزیز منظورم از اینکه گفتم از آخرین ورژن فایرفاکس استفاده کنین بخاطر این بود که پلاگینهای کسپر توش فعال بشه و کار کنه وگرنه آپدیت مرورگر هیچ ربطی به آپدیت کسپر نداره:
بعدش گفتم که اگه توی آپدیت کسپر مشکل دارین از برنامه kasper updater استفاده کنین

آقا چرا میزنی . بازم مشکلم حل نشد.ویندوز رو بازم عوض کردم هیچ فایده ای نداشت. نمیدونم دیگه چیکار کنم

persian33
11-12-2012, 17:18
از کسپر خارج و و دوباره امتحان کن.اگه بازم نشد مشخصه که مشکل کسپر نیست.سعی کن از پورتهای دیگه استفاده کنی.

ممنونم از راهنمایی شما. کسپر رو پاک میکنم مشکل حل میشه و وقتی نصب میکنم مشکل برمیگرده برای همین عرض کردم مشکل حتما از کسپر هست. برای پورتهای دیگه که فرمودید تا اونجا که میدونم در S*S**TP پورت ثابته و تغییرش امکان پذیر نیست. حالا شاید من اشتباه میکنم.

راستش چی بگم.بذارین ببینیم دوستان چی میگن.من راه حلی به ذهنم نمیرسه

خیلی متشکرم از شما. تا همینجا هم زحمتتون دادم. در هر صورت اگر راه حل دیگه ای به ذهنتون رسید دریغ نفرمایید. :)

GhesseyeAmir
11-12-2012, 17:50
سلام.آقا یه سوال؟
ورژنهای مختلف کسپرسکی آخرش حروف a b c d یا فقط c یا a b c d e f اینا چین و کدوم بهتره؟

ali6049
11-12-2012, 19:46
دوستان کلیدهای جدید کاسپراسکای رو از کجا میتونم بگیرم..؟

55021
11-12-2012, 19:51
دوستان کلیدهای جدید کاسپراسکای رو از کجا میتونم بگیرم..؟

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zigma94
11-12-2012, 20:06
درود
سه سوال از اهالی اهل فن و خبرگان کسپر داشتم که ممنون میشم اگه کسی بتونه پاسخ بده : :n06:
1-آیا در صورت مسدود نمودن icmp incoming echo احتمال ایجاد اختلال در برخی نرم افزارها (از جمله پ ر ا ک س ی) وجود داره یا اصولا کابرد خاصی به جز telnet نداره و پینگ کردن دستی با Cmd نداره ؟ :n13:
2-با توجه به جعل گواهینامه دیجیتال توسط برخی مخربها آیا توصیه میکنید گزینه trust applications with digital signature علامت زده شود یا علامتش برداشته شود ؟ :23:
3-وقتی که با پ ر ا ک س ی به برخی سایتهای تخصصی در زمینه تشخیص و تست "ناشناسی" مراجع میکنم تقریبا هیچ کدوم از فاکتورها برای سیستم من قابل شناسایی نیست به جز 2 مورد
اولی درباره ورژن مرورگر و سیستم عامل و دومی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (که شامل فهرستی از قبیل : text ، html, application ، png, imag و غیره) حالا سوال من اینه که آیا راهی برای بلوک کردن این اطلاعات (از طریق مرورگر اپرا یا فایروال) وجود داره یا نه ؟

آقا ما این همه گل و بلبل تقدیم کردیم ، دو صفحه کامل تاپیک از روی پست ما رد شد دریغ از یک علیک خشک و خالی :n27:

mohammad_87
11-12-2012, 22:06
سلام .سعتِ دانلودِ کاسپر تنها چیزی هست که اصلا رصایت بخش نیست . بنده با اینترنتی که سرعت دانلودش 400kb بود هم امتحان کردم . نیم ساعت طول کشید تا تموم شد چند بار هم هِی گفت برنامه ی شما مشکوکه که اصلی هست یا نه لطفا دوباره آپدیت کنید .میگم نکنه خودش کامپیوتر رو غربال میکنه و جاسوسی میکنه و ما خبر نداریم ؟ :20:
این مشکل رو همه دارن.توی فروم اصلی کسپر هم مطرح بود.مشکل از ما نیست از کسپره

بنده دیروز رفتم internet socurity 2013 بخرم گفتند 14 دینار یعنی 140 تومن .
گفتم 2012 چنده ؟ گفت 90 تومن . 2012 خریدم , وقتی آوردش دیدم روش نوشته [قابل ارتفا به 2013]
یعنی 50 تومن صرفه جوئی شد .
تو ایران هم روی 2012 ها نوشته FREE UPGRADE TO 2013 ؟
مگه میشه قابل ارتقا نباشه.شما داری لایسنس رو میخری نه خود اون محصول رو.شاید 4 ماه از محصول فعلی استفاده کنی و 8 ماه از محصول بعدی.
-----------------
----------------
---------------
یکی هم جواب سوال من رو لطف کنه:
1.در قسمت network traffic آمار ورودی و خروجی حدود 4 ساعت جلوتر از ساعت سیستمه.مثلا من ساعت 2 بامداد یک فایل 20 مگی دانلود کردم توی اون قسمت در ساعت 6 ثبت شده.ساعت سیستم مشکلی نداره.این رو چجوری ست کنم؟
2.من طبق پستهایی که در همین تاپیک آموزش داده شده بود دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت رو کاملا قطع کردم.ولی بعضی از اونها هنوز در لیست network traffic امروز دیده میشن.مثلا cyberlink media server service رو من چند روز پیش بلوکش کردم ولی در لیست استفاده امروز هم هست با اینکه مصرفش از اینترنت کم شده ولی هنوز متصله.چرا؟

kases
11-12-2012, 23:22
درود

سلام

1. ببینید این سوال شما یه مبحث در سطح شبکه هست که بحث در این مورد احتیاج به دانش شبکه داره
کسی که می خواد این تغییرات انجام بده باید از نیازهای خودش کاملا اگاه باشه تا با مسدود کردن بی مورد این پروتکل ها دچار مشکل نشه
این پروتکل کارش انتقال و کنترل فرمانها بین سیستمها در شبکه و گزارش خطاها و سرعت انتقال بسته ها در سطح شبکه است
تا اونجایی که من استفاده کردم مشکلی برای چیز پی ان هابوجو نیاورده حالا خودتون میتونید تست کنید بهتر متوجه میشید
در مورد icmp نگاهی به این پستها بندازین توضیحاتی در این زمینه داده شده:
منظور از ICMP چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تنظیماتی برای افزایش امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+ اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+ ICMP ECHO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهتره شما اطلاعات خودتون رو در این زمینه ها بالا ببرید اون وقت خودتون بهتر متوجه میشید چکار کنید
2. اگه بگم تیک اون قسمت بزار باشه ممکنه فردا با مخربی روبرو بشی که داری امضای دیجیتالیه و مسنقیم بره تو لیست امن اونوقت...:n24:
و اگه کسپر در مد تعاملی باشه برای اجرای برنامه های سالم هم سوال میپرسه خوب اگه حوصله سوال و جواب داری میتونی تیک این قسمت رو برداری با برداشتن این تیک طبیعتا اگر مخربی هم که امضا داره بر روی سیستم شما اجرا بشه از شما سوال پرسیده میشه و یا اگر در حالت مد اتوماتیک باشید و فایل داری امضا باشه اما در پایگاه داده کسپر به ثبت نرسیده باشه طبق انالیزهای کسپر وارد یکی از گروهای low ,high, untrusted میشه کلا بستگی به تنظیمات شما و شناخت شما از پیامهای کسپر و نحوه کار با برنامه ها داره
به قول دوستان حدود 99 درصد مخربها امضا ندارن حالا دیگه شما تصمیم گیرنده هستین طبیعتا با بر داشتن این تیک برنامه ها بیشتر تحت کنترل قرار میگیرن

3. در این مورد نظر خاصی ندارم چون من اصولا کاراین سایتها رو قبول ندارم .
اگر سوال دیگه ای داشتید و بلد بودم در خدمتم

با تشکر قبلی

:n16:

hamidreza2010
12-12-2012, 01:26
آقا چرا میزنی . بازم مشکلم حل نشد.ویندوز رو بازم عوض کردم هیچ فایده ای نداشت. نمیدونم دیگه چیکار کنم
نه دوست عزیز زدن چیه؟شرمنده اگه لحنم تند بود.بازم اگه راهی به ذهنم رسید بهت میگم

خیلی متشکرم از شما. تا همینجا هم زحمتتون دادم. در هر صورت اگر راه حل دیگه ای به ذهنتون رسید دریغ نفرمایید. :)
نوکرم داداش.چشم اگه فهمیدم حتما بهت میگم

سلام.آقا یه سوال؟
ورژنهای مختلف کسپرسکی آخرش حروف a b c d یا فقط c یا a b c d e f اینا چین و کدوم بهتره؟
اینا هاتفیکس هسنتد.وقتی شما کسپر رو نصب میکنی و آپدیت میکنی بعد یه مدت اگه کسپر ایراد و اشکالی داشته باشه شرکت کسپر یه هاتفیکس ارائه میده.آخرین حرف همیشه جدیدترینه (طبق حروف الفبای انگلسیی)

zigma94
12-12-2012, 01:58
سلام

1. ببینید این سوال شما یه مبحث در سطح شبکه هست که بحث در این مورد احتیاج به دانش شبکه داره
کسی که می خواد این تغییرات انجام بده باید از نیازهای خودش کاملا اگاه باشه تا با مسدود کردن بی مورد این پروتکل ها دچار مشکل نشه
این پروتکل کارش انتقال و کنترل فرمانها بین سیستمها در شبکه و گزارش خطاها و سرعت انتقال بسته ها در سطح شبکه است
تا اونجایی که من استفاده کردم مشکلی برای چیز پی ان هابوجو نیاورده حالا خودتون میتونید تست کنید بهتر متوجه میشید
در مورد icmp نگاهی به این پستها بندازین توضیحاتی در این زمینه داده شده:
منظور از ICMP چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تنظیماتی برای افزایش امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+
ICMP ECHO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهتره شما اطلاعات خودتون رو در این زمینه ها بالا ببرید اون وقت خودتون بهتر متوجه میشید چکار کنید
2. اگه بگم تیک اون قسمت بزار باشه ممکنه فردا با مخربی روبرو بشی که داری امضای دیجیتالیه و مسنقیم بره تو لیست امن اونوقت...:n24:
و اگه کسپر در مد تعاملی باشه برای اجرای برنامه های سالم هم سوال میپرسه خوب اگه حوصله سوال و جواب داری میتونی تیک این قسمت رو برداری با برداشتن این تیک طبیعتا اگر مخربی هم که امضا داره بر روی سیستم شما اجرا بشه از شما سوال پرسیده میشه و یا اگر در حالت مد اتوماتیک باشید و فایل داری امضا باشه اما در پایگاه داده کسپر به ثبت نرسیده باشه طبق انالیزهای کسپر وارد یکی از گروهای low ,high, untrusted میشه کلا بستگی به تنظیمات شما و شناخت شما از پیامهای کسپر و نحوه کار با برنامه ها داره
به قول دوستان حدود 99 درصد مخربها امضا ندارن حالا دیگه شما تصمیم گیرنده هستین طبیعتا با بر داشتن این تیک برنامه ها بیشتر تحت کنترل قرار میگیرن

3. در این مورد نظر خاصی ندارم چون من اصولا کاراین سایتها رو قبول ندارم .
اگر سوال دیگه ای داشتید و بلد بودم در خدمتم

:n16:
دوست عزیز خیلی ممنون از بابت پاسخ
فقط در مورد Echo دقیقا متوجه منظورت نشدم، یعنی در واقع شما شخصا بلاک کردی و دچار مشکل نشدید دیگه ؟ :n13:
در مورد امضاهای دیجیتالی میخواستم ازت بپرسم که شما خودت شخصا اون گزینه رو علامت زدی یا نزدی ؟:n02:

ICAROOS
12-12-2012, 02:20
شاید سوالم یکم عجیب باشه اما ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه :
دوستان اگه یک پ ر ا ک س ی نسبتا مشهور در ایران بعد از اجرا (در حالی که کسپرسکی تقریبا روی بالاترین درجه هوش مصنوعی قرار داره) توسط کسپر در فهرست trust قرار بگیره یعنی 100 در 100 اوکیه ؟
این سوال رو بیشتر به این دلیل پرسیدم که زمانی که من سیستمم بی کاره ولی به شبکه وصلم این پ ر ا ک س ی کذایی هر چند ثانیه یک بار دائماً درحال آپلودهایی به حجم تقریبی 10 kB هست (و گاهی هم دانلود)
البته دلیل منطقیش اینه که در حال حفظ ارتباط خودش با سرورهاست ولی نکنه یه وقت از اون عقبها چیزی از سیستم کف بره بفرسته ؟ :n02:
خلاصه قرض اینکه کسپر چقدر میتونه هوای این داستانها رو داشته باشه (اون هم در حالی که طرف رو گذاشته توی فهرست سفید)

kases
12-12-2012, 03:36
دوست عزیز خیلی ممنون از بابت پاسخ
فقط در مورد Echo دقیقا متوجه منظورت نشدم، یعنی در واقع شما شخصا بلاک کردی و دچار مشکل نشدید دیگه ؟ :n13:
در مورد امضاهای دیجیتالی میخواستم ازت بپرسم که شما خودت شخصا اون گزینه رو علامت زدی یا نزدی ؟:n02:

خواهش میکنم

بله من Echo رو بلاک کردم مشکلی پیش نیومد.
در مورد تیک امضای دیجیتالی باید بگم که من از تنظیمات پیش فرض استفاده میکنم (یعنی تیک زده شده)

hamidreza2010
12-12-2012, 04:10
دوستان اگه یک پ ر ا ک س ی نسبتا مشهور در ایران بعد از اجرا (در حالی که کسپرسکی تقریبا روی بالاترین درجه هوش مصنوعی قرار داره) توسط کسپر در فهرست trust قرار بگیره یعنی 100 در 100 اوکیه ؟
این سوال رو بیشتر به این دلیل پرسیدم که زمانی که من سیستمم بی کاره ولی به شبکه وصلم این پ ر ا ک س ی کذایی هر چند ثانیه یک بار دائماً درحال آپلودهایی به حجم تقریبی 10 kB هست (و گاهی هم دانلود)
البته دلیل منطقیش اینه که در حال حفظ ارتباط خودش با سرورهاست ولی نکنه یه وقت از اون عقبها چیزی از سیستم کف بره بفرسته ؟ :n02:
خلاصه قرض اینکه کسپر چقدر میتونه هوای این داستانها رو داشته باشه (اون هم در حالی که طرف رو گذاشته توی فهرست سفید)

10 کیلوبایت حجم زیادی نیست ولی اگه توی لیست سفید قرار میگیره یعنی مشکلی نداره.من فقط میخوام اینو بگم که هیچ وقت امنیت 100 درصد وجود نداره.حالا ببینیم دوستانی که از پ ر ا ک س ی استفاده میکنن نظرشون چیه؟بعد کسپر تا حدود زیادی رو ورود و خزوج اطلاعات نظارت داره که شما میتونی با یه سری تنظیمات خاص این امنیت رو بالاتر ببری

P‌C
12-12-2012, 12:05

اون پ ر ا ک س ی نسبتا مشهور در ایران اگر اول اسمش u باشه باید بگم یکی از امنترین ها در نوع خودش هست. با خیال راحت استفاده کنید. آپلودهایی هم که میکنه کاملا طبیعی هست.

nasrin.pnu
12-12-2012, 17:46
سلام.من اينترنت سكوريتي 2012رو نصب كردم و ديروز آپديت آفلاينشم كردم.ودر قسمت databases
نوشته شده:have not been updated for a long timeيعني چي؟
يه سوال ديگه
براي اينكه از اين به بعد روزانه آپديت بشه بايد تيك kaspersky lab update serverرو در قسمت apdate sourceرو بردارم؟
:n13:

darvish1900
12-12-2012, 18:42
حال با فروش لایسنهای کسپر اسکای در خدمتتون هستم.

ویژگیهای لایسنهای ما:

1- از نوع کیفیت A می باشد و محدودیت زمان برای فعال شدن ندارند
2- اینترنشنال بوده و با ای پی ایران مشکل ندارند.
3-قابلیت رجیستر کردن در سایت سازنده به نام شما که در واقع مالک قانونی آن خواهید بود.

Kaspersky Internet Security 2013
اینترنت سیکیوریتی 2013 -یک کامپیوتر-یک سال : 45 هزار تومان
اینترنت سیکیوریتی 2013 -3 کامپیوتر-یک سال : 68 هزار تومان

hamidreza2010
12-12-2012, 21:39
سلام.من اينترنت سكوريتي 2012رو نصب كردم و ديروز آپديت آفلاينشم كردم.ودر قسمت databases
نوشته شده:have not been updated for a long timeيعني چي؟
يه سوال ديگه
براي اينكه از اين به بعد روزانه آپديت بشه بايد تيك kaspersky lab update serverرو در قسمت apdate sourceرو بردارم؟
:n13:
برای سئوال اولت باید بگم آپدیتها تاریخ گذشته هست ساعت و تاریخ سیستمت رو تنظیم کن و این دفعه آنلاین آپدیت کن درست میشه.برای آپدیت روزانه باید اون تیک رو بذاری نه برداری و گزینه automstic updates هم فعال باشه

havzhini
12-12-2012, 23:31
من کاسپر 2013 بعد از یه مدت موقعه بالا اومدن ویندور بشدت کند میشه و خیلی طول میکشه تا بالا بیاد هر چی هم میگذره این زمان بالا اومدن بیشتر میشه.
مشکل از چیه و چه راهی داره دوباره بشه این کندی و دیر بالا اومدن رو درست کرد؟

ICAROOS
13-12-2012, 02:47
10 کیلوبایت حجم زیادی نیست ولی اگه توی لیست سفید قرار میگیره یعنی مشکلی نداره.من فقط میخوام اینو بگم که هیچ وقت امنیت 100 درصد وجود نداره.حالا ببینیم دوستانی که از پ ر ا ک س ی استفاده میکنن نظرشون چیه؟بعد کسپر تا حدود زیادی رو ورود و خزوج اطلاعات نظارت داره که شما میتونی با یه سری تنظیمات خاص این امنیت رو بالاتر ببری
مثلا میشه تنظیماتی اعمال کرد که اجازه آپلود بدون اجازه هرگونه فایلی (اعم از : تکست و mp3 و ویدئو و غیره) از تمام نرم افزارها صلب بشه ؟:n13:

اون پ ر ا ک س ی نسبتا مشهور در ایران اگر اول اسمش u باشه باید بگم یکی از امنترین ها در نوع خودش هست. با خیال راحت استفاده کنید. آپلودهایی هم که میکنه کاملا طبیعی هست.
والا اول اسمش F ولی تقریبا به همون نسبت U که شما فرمودی فراگیره و پلتفرمش هم مشابه با همونه :n02:

hamidreza2010
13-12-2012, 04:01
مثلا میشه تنظیماتی اعمال کرد که اجازه آپلود بدون اجازه هرگونه فایلی (اعم از : تکست و mp3 و ویدئو و غیره) از تمام نرم افزارها صلب بشه ؟:n13:
:n02:

چرا نمیشه دوست عزیز.یه فیلم آموزشی هست که دوست خوبمون آقا امیر درست کرده.اتفاقا توی همین تاپیک هم لینک دانلودش هست اگه بگردی پیدا کتی میتونی همین تنظیمات رو اعمال کنی

nasrin.pnu
13-12-2012, 17:15
سلام
من الان به صورت آنلاين اينترنت سكوريتي 2012رو آپديت كردم و 100%دانلود شد و آخرش اين پيغامو دادtask completed
ولي هنوزكنار DATABASEيه ضربدر قرمزه؟
و نوشته OBSOLUT....
در حين آپديت كردن رفتم توي view report
فايلايي كه آپديت مي كرد بعضياشو error ميداد؟

error copying computer update

تو رو خدا بگين چي كار كنم خسته شدم از اينكه هي آپديت كردمو نشد.
تاريخ و ساعت ويندوزم هم درسته
اينا ارورهايي كه ميداد
error updating component klava
error updating component pass
error updating component kdb
error updating component emu
error updating component ksn
update files are corrupted
..........

hamidreza2010
13-12-2012, 22:57
سلام
من الان به صورت آنلاين اينترنت سكوريتي 2012رو آپديت كردم و 100%دانلود شد و آخرش اين پيغامو دادtask completed
ولي هنوزكنار DATABASEيه ضربدر قرمزه؟
و نوشته OBSOLUT....
در حين آپديت كردن رفتم توي view report
فايلايي كه آپديت مي كرد بعضياشو error ميداد؟

error copying computer update

تو رو خدا بگين چي كار كنم خسته شدم از اينكه هي آپديت كردمو نشد.
تاريخ و ساعت ويندوزم هم درسته
اينا ارورهايي كه ميداد
error updating component klava
error updating component pass
error updating component kdb
error updating component emu
error updating component ksn
update files are corrupted
..........

سلام
یه بار کسپر رو با kav remover پاک کنین.بعد اگه میتونین کسپر 2013 نصب کنبن اگه نه که همون 2012 رو نصب کنین بعد با برنامه kasper updater کسپر رو آپ کنین فقط تاریخ و ساعت سیستم باید به میلادی دقیق باشه

xzx202
14-12-2012, 09:49
با سلام
من يه برنامه اي داشتم كه فايروال كاسپريسكسي بهش گير داده بود من فايروال كاسپريسكي را خاموش كردم برنامه به درستي كار كرد بعد يه مدتي فايروال كاسپريسكي را روشن كردم برنامه دوباره از كارافتاد وناقض كاركرد وبعدا هرچه فايروال كاسپريسكي را خاموش كردم و حتي به خاطر برنامه كلا كاسپريسكي را حذف كردم فايده نداشت وبرنامه كارنكرد كه نكرد
حالا به نظر شما ايا ميتونه اشكال كار از كاسپريسكي باشه ويانه
اگر جواب بله است من چطور به اين كاسپريسكي بفهونم كه كلا با اين برنامه وحتي پوشه ي اين برنامه كاري نداشته باشه .از فايروال گرفته تا خود انتي ويروس

hofman1970
14-12-2012, 17:25
با سلام. من از لحاظ قوی بودن فایر وال 2013 شکی به دل ندارم. اما با س شکن خیلی کند عمل می کنه. ولی در ویندوز 8 کارائی و سرعتش بی نظیره. مثل اینکه ورژن 2013 برای وین:n27:دوز 7 ساخته نشده. یک مشکل دیگه توی اورجینالش دارم. دوبار ویندوز عوض کردم . شماره سریال از کار افتاد. بعد از 2 هفته چک و چونه با شرکت پشتیبانی . به کار افتاد ولی مجبور شدم ویندوز عوض کنم. باز از کار افتاد. از روش backup هم استفاده کردم ولی اکثر اوقات پس از بک آپ انتی ویروس از کار می افتد و می بایست دوباره نصب نمود..

hamidreza2010
14-12-2012, 21:46
با سلام. من از لحاظ قوی بودن فایر وال 2013 شکی به دل ندارم. اما با س شکن خیلی کند عمل می کنه. ولی در ویندوز 8 کارائی و سرعتش بی نظیره. مثل اینکه ورژن 2013 برای وین:n27:دوز 7 ساخته نشده. یک مشکل دیگه توی اورجینالش دارم. دوبار ویندوز عوض کردم . شماره سریال از کار افتاد. بعد از 2 هفته چک و چونه با شرکت پشتیبانی . به کار افتاد ولی مجبور شدم ویندوز عوض کنم. باز از کار افتاد. از روش backup هم استفاده کردم ولی اکثر اوقات پس از بک آپ انتی ویروس از کار می افتد و می بایست دوباره نصب نمود..

خب داداش الان مشکلت چیه؟

kases
14-12-2012, 23:41
با سلام
من يه برنامه اي داشتم كه فايروال كاسپريسكسي بهش گير داده بود من فايروال كاسپريسكي را خاموش كردم برنامه به درستي كار كرد بعد يه مدتي فايروال كاسپريسكي را روشن كردم برنامه دوباره از كارافتاد وناقض كاركرد وبعدا هرچه فايروال كاسپريسكي را خاموش كردم و حتي به خاطر برنامه كلا كاسپريسكي را حذف كردم فايده نداشت وبرنامه كارنكرد كه نكرد
اگر جواب بله است من چطور به اين كاسپريسكي بفهونم كه كلا با اين برنامه وحتي پوشه ي اين برنامه كاري نداشته باشه .از فايروال گرفته تا خود انتي ويروس

سلام
اگه بعد از حذف کسپر باز هم مشکل داشتید احتمالا مشکل از جایی دیگس حالا شما برنامه رو به لیست امن کسپر منتقل کنید ببنید درست میشه
برید به این مسیر :
setting >application control<aplication
در لیست برنامه ها برروی برنامه مورد نظر راست کلیک کنید و به بخش trusted منتقل کنید .

xman681
15-12-2012, 00:45

سلام

خسته نباشید بهتر بود قبل از خرید قوانین شرکت کسپراسکای را هم مطالعه میکردید ولی حالا که نکردید بهتر است مواظب لایسنس خود باشید چون تمدید دوباره اون بعید هست :n05:

البته کسپر بطور حتم میتونه ویندوز شما را مدت زیادی سالم و امن نگه داره

در مورد فایروال هم بطور حتم در آی پی جدید ایجاد شده کنترلی پیش میاد بهتر هست در قسمت مربوطه بررسی کنید کسپر تنظیمات قوی داره و مشکل شما با بررسی تنظیمات حل شدنی هست

با سلام

دوست گل یه ایراد بزرگ که به کاربران هست اینه که به محض اینکه اتفاقی برای یه برنامه میوفته اولین مقصر میشه آنتی ویروس :n02:

ولی همیشه این نیست چون عوامل دیگه هم میتونه تاثیر گذار باشه و بهتر است برنامه را نصب دوباره کنید

برای توجیح برنامه به کسپر هم که دوست گلمون و استاد عزیزمون فرمودند چیکار کنید

موفق باشید

amir.7
15-12-2012, 01:36
سلام

دوستان کاسپر برا پیور 2 یه نسخه جدید داده ، بچه هایی که دوست دارن میتونن بگیرنش

baghozi
15-12-2012, 14:14
سلام دوستان
از تاریخ 12/12/2012 کسپر اینترنت سکوریتی 2012 رو که میذارم اپدیت بشه تا 85 درصد میاد و گیر میکنه
به نظرتون مشکال از چیه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-12-2012, 15:45
سلام دوستاناز تاریخ 12/12/2012 کسپر اینترنت سکوریتی 2012 رو که میذارم اپدیت بشه تا 85 درصد میاد و گیر میکنه به نظرتون مشکال از چیه؟سلام . منظورتون از "گیر میکنه" چیه؟ اگر میره تا یک درصدی مثلا 15% و متوقف میشه , این طبیعی هست . ولش کنین تا یا آپدیت رو کامل کنه یا پیام بده که مشکل چیه . اگر نسخه ی اصلی باشه , فقط با دوباره و دوباره آپدیت کردن درست میشه اما طول میکشه . بنده با اینترنت سریع که سرعت دانلودش 400kb هست , از 2012 ارتقا دادم به 2013 , فایل ارتقا 160 مگ بود و حدود دو ساعت طول کشید و چند باره آپدیت متوقف شد تا بالاخره کامل آوپدیت شد .

baghozi
15-12-2012, 17:05
سلام . منظورتون از "گیر میکنه" چیه؟ اگر میره تا یک درصدی مثلا 15% و متوقف میشه , این طبیعی هست . ولش کنین تا یا آپدیت رو کامل کنه یا پیام بده که مشکل چیه . اگر نسخه ی اصلی باشه , فقط با دوباره و دوباره آپدیت کردن درست میشه اما طول میکشه . بنده با اینترنت سریع که سرعت دانلودش 400kb هست , از 2012 ارتقا دادم به 2013 , فایل ارتقا 160 مگ بود و حدود دو ساعت طول کشید و چند باره آپدیت متوقف شد تا بالاخره کامل آوپدیت شد .

من حدود 3 ساعت گذاشتم ولی هیچ کاری انجام نمیده داخل بخش security problems که میرم دوتا پیغام داره که یکیش مربوط به اپدیت هست و دیگری نوشته system watcher is disabled که هرچی روی کلید مقابلش کلیک میکنم فعال نمیشه به نظرتون پاکش کنم 2013 نصب کنم؟
2013 روی ویندوز 7 64 بیتی مثل 2012 خوب هست یا نه یکی از دوستان گفته بود کمی مشکل داره

K1lou
15-12-2012, 17:34
با سلام
دوستان چرا من وقتی کد

22222-22222-22222-2222u

رو برای وارد کردن سریال جدید میزنم ارور زیر رو دریافت می کنم

55021
15-12-2012, 17:42
با سلام
دوستان چرا من وقتی کد

22222-22222-22222-2222u

رو برای وارد کردن سریال جدید میزنم ارور زیر رو دریافت می کنم

اول ارتباط خود رو با اینترنت قطع کن
بعد از این کد استفاده کن
aaaaa-aaaaa-aaaaa-aaaa3

nasrin.pnu
15-12-2012, 19:59
سلاممن اينترنت سكوريتي2012 رو آپديت آنلاين 100%كردمولي وقتي سيستم رو خاموش ميكنم وفردا كه روشن مي كنم در قسمت ديتابيس نوشته: have not been updated for a long timeبعد از اولين آپديت كامل دوبار ديگه هم آپديتش كردم به صورت آنلاينكه اين دوبار آخر هر بار2ساعت طول كشيد تا آپديت كامل شد؟

hamidreza2010
15-12-2012, 21:04
سلاممن اينترنت سكوريتي2012 رو آپديت آنلاين 100%كردمولي وقتي سيستم رو خاموش ميكنم وفردا كه روشن مي كنم در قسمت ديتابيس نوشته: have not been updated for a long timeبعد از اولين آپديت كامل دوبار ديگه هم آپديتش كردم به صورت آنلاينكه اين دوبار آخر هر بار2ساعت طول كشيد تا آپديت كامل شد؟

تاریخ و ساعت سیستمت باید دقیق باشه بعد اینم بگم که این مشکل اکثر اوقات پیش میاد چون به دلیل حجم زیاد آپدیتها و اینکه سرعت دریافت آپدیتها پایینه ممکنه وسط آپدیت مشکلی پیش بیاد هرچند پیامی مبنی برموفقیت آمیز بودن آپدیت میده ولی درواقع کامل آپدیت نشده و باید دوباره آپ کنید تا درست بشه

Mr_100_dolari
15-12-2012, 21:16
با سلام دوستان این ویروس یاب کسپر ما یه کم قاطی کرده و گیرهای الکی میده چه طوری باید ببرمش رو تنظیمات اولیه خودش ؟

Mr_100_dolari
15-12-2012, 21:24
سلام دوستان
از تاریخ 12/12/2012 کسپر اینترنت سکوریتی 2012 رو که میذارم اپدیت بشه تا 85 درصد میاد و گیر میکنه
به نظرتون مشکال از چیه؟

برای من هم بعد از اینکه ویندوز عوض کردم و دوباره نصبش کردم تو موقعه آپدیت تا 70% رفت و دیگه تکون نخورد وقتی دیدم تا 70% خیلی فایل دانلود شده بود بعد یهو دیدم ساعت ویندوز که درست بود نمیدونم چرا تغیرر کرده بود و دیدم راهی نداره اول ادامه آپ رو کنسل کردم ساعت رو درست کردم ریست کردم اومد بالا گذاشتم آپ بشه دوباره درجا تا همون 70% رو مثل جت رفت بعد نیم ساعتم طول کشید تا 30% باقی مونده انجام شد .

hamidreza2010
15-12-2012, 21:38
با سلام دوستان این ویروس یاب کسپر ما یه کم قاطی کرده و گیرهای الکی میده چه طوری باید ببرمش رو تنظیمات اولیه خودش ؟

برید توی setting بعد برین سربرگ آخر که شکل یه جعبه زرد رنگ هست بعدش برید آخرین گزینه یعنی manage setting رو بزنید که 3 تا گزینه میاد و شما باید گزینه آخری یعنی restore رو بزنین و چند تا next بزنین تموم میشه

ba maram
15-12-2012, 21:49
سلام کدی فایلی می خوام که آپدیت کنم کسپرو
2013 internet secutity هست
مخلص شما

Mr_100_dolari
15-12-2012, 22:20
سلام مجدد

وقتی آپی رو با proxy فایر تغییر دادم و خواستم وارد هر سایتی بشم این طوری بود که اسم سایت تو مرورگر میاد و بعدش تا میاد صفحه سایت باز بشه یه دفعه پیغام زیر رو میده اول شک کردم که شاید از مرورگر کروم باشه بعد با فایرفاکس و ... همین طوری بود حالا نیمدونم از ویروس یابه یا نه ؟

تو قسمت
LAN settings هزار تا تغییر ایجاد کردم بعضی وقتها که اول مرورگر باز میکردم بعد proxy فایر رو درست میشد بعضی وقتها کلا ارور میداد و اصلا دیگه نت معمولی هم کانکت نمیشد و ارور 691 میداد و ...

کسی میدونه باید چی کار کنم ؟

This webpage is not available

Google Chrome's connection attempt to forum.p30world.com was rejected. The website may be down, or your network may not be properly configured.
Here are some suggestions:

Reload ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) this webpage later.
Check your Internet connection. Restart any router, modem, or other network devices you may be using.
Add Google Chrome as a permitted program in your firewall's or antivirus software's settings. If it is already a permitted program, try deleting it from the list of permitted programs and adding it again.
If you use a proxy server, check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server, adjust your proxy settings: Go to the Chrome menu >Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect the "Use a proxy server for your LAN" checkbox.

Error 102 (net::ERR_CONNECTION_REFUSED): The server refused the connection

TANX

hamidreza2010
16-12-2012, 01:24
سلام کدی فایلی می خوام که آپدیت کنم کسپرو
2013 internet secutity هست
مخلص شما

سلام
به تاپیک زیر مراجعه کنید:
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
16-12-2012, 02:53
یکی هم جواب سوال من رو لطف کنه:
1.در قسمت network traffic آمار ورودی و خروجی حدود 4 ساعت جلوتر از ساعت سیستمه.مثلا من ساعت 2 بامداد یک فایل 20 مگی دانلود کردم توی اون قسمت در ساعت 6 ثبت شده.ساعت سیستم مشکلی نداره.این رو چجوری ست کنم؟
2.من طبق پستهایی که در همین تاپیک آموزش داده شده بود دسترسی برخی برنامه ها به اینترنت رو کاملا قطع کردم.ولی بعضی از اونها هنوز در لیست network traffic امروز دیده میشن.مثلا cyberlink media server service رو من چند روز پیش بلوکش کردم ولی در لیست استفاده امروز هم هست با اینکه مصرفش از اینترنت کم شده ولی هنوز متصله.چرا؟

ICAROOS
16-12-2012, 06:19
چرا نمیشه دوست عزیز.یه فیلم آموزشی هست که دوست خوبمون آقا امیر درست کرده.اتفاقا توی همین تاپیک هم لینک دانلودش هست اگه بگردی پیدا کتی میتونی همین تنظیمات رو اعمال کنی

اگر لینکش رو بگذاری ممنون میشم (البته اگه تکست یا پی.دی.اف باشه بهتره) :n06::n02:

دوستان ، در مورد گزینه های عکس زیر هم لطفا یه توضیحی عنایت کنید :

یه سوال فنی هم داشتم از این قرار که اصولا نرم افزارها چه مراحلی رو برای گرفتن امضای دیجیتال طی میکنند و آیا این مراحل اینقدر چفت و بست داره که کسپرسکی نرم افزارهای دارای امضای دیجیتال رو در لیست trust (بخوانید مستمر آزاد) میگذاره ؟ :n13:

Mr_100_dolari
17-12-2012, 00:50
با سلام

من سرعت دانلودم از طریق idm خیلی کم شده وقتی تو network monitor کسپر رو نگاه میکنم زده که هر برنامه توی طول روز چقدر incoming و outgoing داشتم مثلا کروم رو برا امروز زده 21 مگ دانلود داشته سوالم اینه که این 21 مگ همون حجم هایی هستش که وقتی سایت های مختلف رو باز میکنم چون من با کروم دانلودی نداشتم ؟

سوال دیگم اینکه این فایل Svchost.exe چیه و کارش چیه ؟ چون تو کسپر خودش ورداشته برای این فایل زده ترافیکش چک نشه این فایل هم دانلود داره ؟ و باید رو حالت Do not scan all network Traffic باشه ؟

این پورت های فایل LSASS.EXE هم دائم باز هستش یعنی این فایل هم داره هی دانلود میکنه ؟

میشه کلا فایل های که توی ویندوز هستند و هی خودشون رو آپ میکنند اسماشون رو بگید ؟ و اینکه میشه جلوی این فایل ها رو گرفت تا هی دانلود نکنند ؟

و راه اینکه جلوی دانلود سر خود برنامه ای رو بگیریم فقط از طریق فایروال آنتی ویروس هستش ؟ راه دیگه ای نداره ؟

ممنون

hamidreza2010
17-12-2012, 02:47
با سلام

من سرعت دانلودم از طریق idm خیلی کم شده وقتی تو network monitor کسپر رو نگاه میکنم زده که هر برنامه توی طول روز چقدر incoming و outgoing داشتم مثلا کروم رو برا امروز زده 21 مگ دانلود داشته سوالم اینه که این 21 مگ همون حجم هایی هستش که وقتی سایت های مختلف رو باز میکنم چون من با کروم دانلودی نداشتم ؟

سوال دیگم اینکه این فایل Svchost.exe چیه و کارش چیه ؟ چون تو کسپر خودش ورداشته برای این فایل زده ترافیکش چک نشه این فایل هم دانلود داره ؟ و باید رو حالت Do not scan all network Traffic باشه ؟

این پورت های فایل LSASS.EXE هم دائم باز هستش یعنی این فایل هم داره هی دانلود میکنه ؟

میشه کلا فایل های که توی ویندوز هستند و هی خودشون رو آپ میکنند اسماشون رو بگید ؟ و اینکه میشه جلوی این فایل ها رو گرفت تا هی دانلود نکنند ؟

و راه اینکه جلوی دانلود سر خود برنامه ای رو بگیریم فقط از طریق فایروال آنتی ویروس هستش ؟ راه دیگه ای نداره ؟

ممنون

سلام عزیز
برای سئوال اولت آره ، اون حجم بخاطر باز کردن صفحان هست.از هر مرورگری که استفاده کنین حجمش رو جلوش میزنه.
اون دو تا پروسه ایی که نام بردی جز پروسس های ویندوزه و فعال بودنشون حیاتیه مخصوصا اولی.منظورم svchsot هست که از ترافیم نت هم مصرف میکنه ولی نمیتونی با کسپر بلوک کنی چون اینترنتت قطع میشه اما یه راه دیگه هست ، من همین پروسه رو با برنامه Bwmeter بلوک کردم اینترنتم در کمال تعجب قطع نشد :n04:
آره شما همین برنامه رو نصب کن بعد اون دوتا پروسه رو به همراه explorer.exe رو هم بلوک کن.فکر نکنم نیازی باشه چیز دیگه ایی رو بلوک کنی.
موفق باشی

zigma94
17-12-2012, 22:47
اگر لینکش رو بگذاری ممنون میشم (البته اگه تکست یا پی.دی.اف باشه بهتره) :n06::n02:دوستان ، در مورد گزینه های عکس زیر هم لطفا یه توضیحی عنایت کنید :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سوال فنی هم داشتم از این قرار که اصولا نرم افزارها چه مراحلی رو برای گرفتن امضای دیجیتال طی میکنند و آیا این مراحل اینقدر چفت و بست داره که کسپرسکی نرم افزارهای دارای امضای دیجیتال رو در لیست trust (بخوانید مستمر آزاد) میگذاره ؟ :n13:اون سوال فنیه سوال من هم هست دوستان مطلع لطفا پاسخ بدن تا با یک پاسخ دو نفر را از بند هراس برهانند :D

xman681
17-12-2012, 23:25
اون سوال فنیه سوال من هم هست دوستان مطلع لطفا پاسخ بدن تا با یک پاسخ دو نفر را از بند هراس برهانند :D

امضای دیجیتال برای برنامه های معتبر صادر میشه

اینکه در موارد بسیار نادری دیده میشه مخربی دارای امضای دیجیتال میشه بخاطر سرقت و در واقع -- امضای دیجیتال برنامه معتبری هست

بطور حتم میتونه این قانون به راحتی فایروال شما کمک کنه و مطمئن باشید درصد صدمه دیدن سیستم شما چیزی در حد 1 در 000 000 1 میلیون هست

تازه بماند که دیتابیس کسپر حرف نداره و مطمئن هست و مخرب امضا دزدیه را هم میتونه شکار کنه :n05: و نمیگذاره به اجرا برسه

موفق باشید

zigma94
18-12-2012, 05:30

اینکه در موارد بسیار نادری دیده میشه مخربی دارای امضای دیجیتال میشه بخاطر سرقت و در واقع -- امضای دیجیتال برنامه معتبری هست

بطور حتم میتونه این قانون به راحتی فایروال شما کمک کنه و مطمئن باشید درصد صدمه دیدن سیستم شما چیزی در حد 1 در 000 000 1 میلیون هست

تازه بماند که دیتابیس کسپر حرف نداره و مطمئن هست و مخرب امضا دزدیه را هم میتونه شکار کنه :n05: و نمیگذاره به اجرا برسه

موفق باشید

در واقع من منظورم در این سوال چندان به مخربهای جاعل مربوط نمیشه بلکه منظورم بیشتر درباره اقدامات شیطنت آمیز احتمالی برخی نرم افزارهای امضا دار بود (مثل جاسوسی در زمینه خاص) و با توجه به آزادی کاملی که کسپر به نرم افزارهای امضا دار میده می خواستم بدونم مرجع صادر کننده این امضاها دقیقا کجاست و مراحل اخذ امضا بر چه اساسه (کلا نرم افزارهایی که یک اپسیلون خرده شیشه داشته باشند میتونند امضا بگیرند یا نه)

Hidden-Hunter
18-12-2012, 08:33
سلام عزیز
برای سئوال اولت آره ، اون حجم بخاطر باز کردن صفحان هست.از هر مرورگری که استفاده کنین حجمش رو جلوش میزنه.
اون دو تا پروسه ایی که نام بردی جز پروسس های ویندوزه و فعال بودنشون حیاتیه مخصوصا اولی.منظورم svchsot هست که از ترافیم نت هم مصرف میکنه ولی نمیتونی با کسپر بلوک کنی چون اینترنتت قطع میشه اما یه راه دیگه هست ، من همین پروسه رو با برنامه Bwmeter بلوک کردم اینترنتم در کمال تعجب قطع نشد :n04:
آره شما همین برنامه رو نصب کن بعد اون دوتا پروسه رو به همراه explorer.exe رو هم بلوک کن.فکر نکنم نیازی باشه چیز دیگه ایی رو بلوک کنی.
موفق باشی

سلام

نکته ای که باید بگم سرخود پروسه های مهم ویندوز را بلاک نکنید.

گرچه موقعی که به نت وصل می شوید و با س*اکس کانکت می شوید محدودیت هایی که برای پروسه ایجاد کردید دیگر اعمال نمی شود.

hamidreza2010
18-12-2012, 15:12
سلام

نکته ای که باید بگم سرخود پروسه های مهم ویندوز را بلاک نکنید.

گرچه موقعی که به نت وصل می شوید و با س*اکس کانکت می شوید محدودیت هایی که برای پروسه ایجاد کردید دیگر اعمال نمی شود.

سلام
ممنون
بلوک کردن svchost توی برنامه bwmeter فقط بخاطر اینه که حجم استفاده شده از ترافیک رو کم کنه همین.بعدش بگفته خودت وقتی کانکت شی دیگه اعمال نمیشه:n01:

P‌C
18-12-2012, 18:05

موفق باشید

ضمن تایید حرف دوستمون باید اضافه کنم در طول این چند سال فقط به یک مورد هــــک امضای دیجیتال برخوردم که 2 سال پیش مربوط بود به هــک شدن امضای دیجیتال یک شرکت امنیتی هلندی یعنی DigiNotar که از داخل ایران و با همکاری یکی از کارمندای اون شرکت اقدام به ساخت سرتیفیکت جعلی جیمیل کردن و اکانت جیمیل بسیاری از کاربرای ایرانی(از جمله خودم) رو هــک کردن (فقط بهش لاگین کردن ولی پسورد رو عوض نکردن). وقتی قضیه بعد چند روز مشخص شد اون شرکت هلندی اعلام ورشکستگی کرد! و گوگل هم تاییدیه پسورد(پسورد دو مرحله ای از طریق موبایل) رو برای اکانتهاش ایجاد کرد.
خواستم بگم هـک امضاهای دیجیتال بصورت عملی با احتمال بسیار بسیار کمی محتمل هست مخصوصا با شیوه های سنتی مثل بلایی که سر اون شرکت هلندی اومد ولی از لحاظ باینری تقریبا بعید هست مخصوصا اگر از انواع فوق معتبر باشه.
بهترین راه برای امنیت بهتر امضاهای دیجیتال علاوه بر آپدیت کردن آنتی ویروس ، آپدیت کردن بموقع ویندوز و مرورگر هست.

zigma94
18-12-2012, 22:02
ضمن تایید حرف دوستمون باید اضافه کنم در طول این چند سال فقط به یک مورد هــــک امضای دیجیتال برخوردم که 2 سال پیش مربوط بود به هــک شدن امضای دیجیتال یک شرکت امنیتی هلندی یعنی DigiNotar که از داخل ایران و با همکاری یکی از کارمندای اون شرکت اقدام به ساخت سرتیفیکت جعلی جیمیل کردن و اکانت جیمیل بسیاری از کاربرای ایرانی(از جمله خودم) رو هــک کردن (فقط بهش لاگین کردن ولی پسورد رو عوض نکردن). وقتی قضیه بعد چند روز مشخص شد اون شرکت هلندی اعلام ورشکستگی کرد! و گوگل هم تاییدیه پسورد(پسورد دو مرحله ای از طریق موبایل) رو برای اکانتهاش ایجاد کرد.خواستم بگم هـک امضاهای دیجیتال بصورت عملی با احتمال بسیار بسیار کمی محتمل هست مخصوصا با شیوه های سنتی مثل بلایی که سر اون شرکت هلندی اومد ولی از لحاظ باینری تقریبا بعید هست مخصوصا اگر از انواع فوق معتبر باشه.بهترین راه برای امنیت بهتر امضاهای دیجیتال علاوه بر آپدیت کردن آنتی ویروس ، آپدیت کردن بموقع ویندوز و مرورگر هست.

دوست عزیز موردی که شما ذکر کردید زمین تازیرزمین با مبحث مورد بحث ما تفاوت دارهدر واقع شما به ماجرای جعل سرتیفیکیت های ssl اشاره کردید در صورتی که ما درباره digital signature اپلیکیشن ها صحبت میکنیم :n06:

xman681
18-12-2012, 22:36
در واقع من منظورم در این سوال چندان به مخربهای جاعل مربوط نمیشه بلکه منظورم بیشتر درباره اقدامات شیطنت آمیز احتمالی برخی نرم افزارهای امضا دار بود (مثل جاسوسی در زمینه خاص) و با توجه به آزادی کاملی که کسپر به نرم افزارهای امضا دار میده می خواستم بدونم مرجع صادر کننده این امضاها دقیقا کجاست و مراحل اخذ امضا بر چه اساسه (کلا نرم افزارهایی که یک اپسیلون خرده شیشه داشته باشند میتونند امضا بگیرند یا نه)
امضای دیجیتالی از دید برنامه نویسی

در یک امضای دیجیتالی سه دسته اطلاعات وجود دارد : هویت تولید کننده نرم افزار، هویت منبع تایید کننده ( سازمانی که امضاء را صادر کرده ) و یک عدد رمز برای تایید این مطلب که محتویات نرم افزار دستکاری نشده است .
اگر می خواهید برای وب محتویات فعال بنویسید باید یک گواهینامه کد تعیین اعتبار برای خود دست و پا کنید تا بتوانید برای نرم افزار های خود امضای دیجیتالی بگیرید . اگر فقط برای اینترنت برنامه می نویسید نیازی به این مراحل ندارید چون سطح امنیتی در آنها معمولا پایین است و نیازی به امضای دیجیتالی وجود ندارد .
اگر صرفاً برای شرکت خود نرم افزار می نویسید می توانید از گواهینامه آن استفاده کنید . اما توصیه می شود خودتان هم این گواهینامه را بگیرید . با آن که شرکتهای متعددی برای صدور گواهینامه کد تعیین اعتبار وجود دارند ، میکروسافت شرکت Verisign را توصیه می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت وب این شرکت که در زیر آمده است مراجعه کنید :

این سایت در تملک شرکت سیمانتک هست

هزینه دریافت این گواهینامه 20 دلار در سال و مراحل انجام آن بسیار ساده است :
1. در سایت مزبور ، یک فرم پر کنید و در آن اطلاعات خواسته شده ( از جمله اطلاعات مربوط به کارت اعتباری ) را وارد کنید .
2. شرکت Verisign کد شناسایی شما را با پست الکترونیک برایتان ارسال خواهد کرد .
3. به صفحه نصب گواهینامه رفته و کد شناسایی خود را وارد کنید . این کار باید در همان کامپیوتری که توسط آن کد شناسایی را گرفته اید ، انجام شود .
4. گواهینامه به کامپیوتر شما فرستاده خواهد شد .
هنگام ثبت گواهینامه دو گزینه در اختیار دارید : ذخیره کردن آن در یک فایل یا در رجیستری ویندوز . توصیه می شود گواهینامه خود را در یک فایل و روی دیسک ذخیره کنید تا بتوانید آن را از گزند نامحرمان حفظ کنید . در حقیقت ، دو فایل به کامپیوتر شما فرستاده می شود : یکی حاوی خود گواهینامه ( با پسوند ) SPC و دیگری حاوی کلید رمزبندی ( با پسوند ) PVK

Mr_100_dolari
19-12-2012, 01:25
سلام عزیز
موفق باشی

ممنون از شما ببخشید برای بلوک کردن پروسه های مذکور دقیقا باید این مسیر رفته شود؟

/Filters/internet/firewal

forbid

و در کدام قسمت از کسپر بسته شدن پروسه مربوط رو نشون میده ؟

چون اگر مسیر رو درست گفته باشم تو نت ورک مانیتور هیچ پورتی از پروسه های مربوط بسته نشده بود ؟

ممنون

P‌C
19-12-2012, 01:42
دوست عزیز موردی که شما ذکر کردید زمین تازیرزمین با مبحث مورد بحث ما تفاوت داره
در واقع شما به ماجرای جعل سرتیفیکیت های ssl اشاره کردید در صورتی که ما درباره digital signature اپلیکیشن ها صحبت میکنیم :n06:

ماهیتا از یک جنس هستند و در مجموع به نام امضای دیجیتال شناخته میشن. مثلا شما برای یوزر کاربریتون در ویندوز هم میتونید یک سرتیفیکیت بسازید و اونرو به عنوان تایید هویت در مواقع کد گذاری فایلهاتون با بیت لاکر و یا سیستم کدگذاری ntfs بکار ببرید. همونطور که در فایلهای اجرایی هم برای تایید هویت شرکت سازنده بکار میره, در ارتباطات رمز شده ssl هم میتونه هویت دو طرف ارتباط رو برای هم تایید کنه. امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.

zigma94
19-12-2012, 02:11
امضای دیجیتالی از دید برنامه نویسی

در یک امضای دیجیتالی سه دسته اطلاعات وجود دارد : هویت تولید کننده نرم افزار، هویت منبع تایید کننده ( سازمانی که امضاء را صادر کرده ) و یک عدد رمز برای تایید این مطلب که محتویات نرم افزار دستکاری نشده است .
اگر می خواهید برای وب محتویات فعال بنویسید باید یک گواهینامه کد تعیین اعتبار برای خود دست و پا کنید تا بتوانید برای نرم افزار های خود امضای دیجیتالی بگیرید . اگر فقط برای اینترنت برنامه می نویسید نیازی به این مراحل ندارید چون سطح امنیتی در آنها معمولا پایین است و نیازی به امضای دیجیتالی وجود ندارد .
اگر صرفاً برای شرکت خود نرم افزار می نویسید می توانید از گواهینامه آن استفاده کنید . اما توصیه می شود خودتان هم این گواهینامه را بگیرید . با آن که شرکتهای متعددی برای صدور گواهینامه کد تعیین اعتبار وجود دارند ، میکروسافت شرکت Verisign را توصیه می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت وب این شرکت که در زیر آمده است مراجعه کنید :

این سایت در تملک شرکت سیمانتک هست

هزینه دریافت این گواهینامه 20 دلار در سال و مراحل انجام آن بسیار ساده است :
1. در سایت مزبور ، یک فرم پر کنید و در آن اطلاعات خواسته شده ( از جمله اطلاعات مربوط به کارت اعتباری ) را وارد کنید .
2. شرکت Verisign کد شناسایی شما را با پست الکترونیک برایتان ارسال خواهد کرد .
3. به صفحه نصب گواهینامه رفته و کد شناسایی خود را وارد کنید . این کار باید در همان کامپیوتری که توسط آن کد شناسایی را گرفته اید ، انجام شود .
4. گواهینامه به کامپیوتر شما فرستاده خواهد شد .
هنگام ثبت گواهینامه دو گزینه در اختیار دارید : ذخیره کردن آن در یک فایل یا در رجیستری ویندوز . توصیه می شود گواهینامه خود را در یک فایل و روی دیسک ذخیره کنید تا بتوانید آن را از گزند نامحرمان حفظ کنید . در حقیقت ، دو فایل به کامپیوتر شما فرستاده می شود : یکی حاوی خود گواهینامه ( با پسوند ) SPC و دیگری حاوی کلید رمزبندی ( با پسوند ) PVK

دوست عزیز گمان نمیکنم کسپرسکی اینقدر کودن باشه که هر نرم افزار یا شبه نرم افزاری که تنها با پرداخت 20 دلار از جیب مبارک(و بدون گذر ار هیچ گونه پروسه دیگری) اقدام به اخذ امضای دیجیتال کرده باشه رو توی فهرست سفید و آزاد خودش قرار بده

aylar6888
19-12-2012, 02:19
دوست عزیز گمان نمیکنم کسپرسکی اینقدر کودن باشه که هر نرم افزار یا شبه نرم افزاری که صرفا 20 دلار بابت گرفتن یک امضای دیجیتال هزینه کرده باشه رو توی فهرست سفید و آزاد خودش قرار بده

دوست عزیز این 20 دلار باج و ناز شصت که نیست.این 20 دلار برای هزینه هاست و همچین شرکتی برای تایید سلامت و کپی رایت هر نرم افزاری اونو با بانک اطلاعاتی تمام نرم افزارهای بروز شده در همون لحظه در سراسر دنیا چک میکنه و بقول خودمون استعلام میکنه و هم کپی رایت و هم سلامت اونو از هر نظر چک میکنه.باید از هفت خوان رستم بگذره و اگه هر موردی برای اون نرم افزار از لحاظ امنیتی و کپی رایت پیش بیاد اول گردن اون شرکت که امضا رو تایید کرده زیر ساطوره و خودتم میدونی اونجا برای اینکارا باید میلیاردی و میلیونی غرامت بدی مثل اینجا نیست که هر کی هر کی باشه....غرامتم بدن دیگه هیچ جای دنیا کار کامپیوتری به نوه هاشونم نمیدن و از اعتبار ساقط میشن دوست من....
در ضمن بحث خنگیه کسپر نیست تمام سوییتها امضا رو چک میکنن...هنوزم دیتابیس سوییتها غالبش روی چک کردن هش کد و امضای دیجیتال استواره و بقیه ابزارها کمکی هستن کنار چک کردن امضای دیجیتال

zigma94
19-12-2012, 02:23
ماهیتا از یک جنس هستند و در مجموع به نام امضای دیجیتال شناخته میشن. مثلا شما برای یوزر کاربریتون در ویندوز هم میتونید یک سرتیفیکیت بسازید و اونرو به عنوان تایید هویت در مواقع کد گذاری فایلهاتون با بیت لاکر و یا سیستم کدگذاری ntfs بکار ببرید. همونطور که در فایلهای اجرایی هم برای تایید هویت شرکت سازنده بکار میره, در ارتباطات رمز شده ssl هم میتونه هویت دو طرف ارتباط رو برای هم تایید کنه. امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
آخه دوست گرامی این دو تا اصولا اسمش روشه
یکیشون certificate به معنای گواهی نامه و اون یکی signature به معنای امضا
حالا ممکنه کاربرد نسبتا مشابهی داشته باشند اما دو مقوله جدا هستند

P‌C
19-12-2012, 02:27
آخه دوست گرامی این دو تا اصولا اسمش روشه
یکیشون certificate به معنای گواهی نامه و اون یکی signature به معنای امضا
حالا ممکنه کاربرد نسبتا مشابهی داشته باشند اما دو مقوله جدا هستند
نه عزیز همگی از یک خانواده هستند ولی برای کاربری های متفاوت تقسیم میشن.مثل:
انواع گواهینامه هایی که وریساین ارائه میده که مطمئنا روی اصول و قوانین مشخص هست و کیلویی نیست:

zigma94
19-12-2012, 02:31
دوست عزیز این 20 دلار باج و ناز شصت که نیست.این 20 دلار برای هزینه هاست و همچین شرکتی برای تایید سلامت و کپی رایت هر نرم افزاری اونو با بانک اطلاعاتی تمام نرم افزارهای بروز شده در همون لحظه در سراسر دنیا چک میکنه و بقول خودمون استعلام میکنه و هم کپی رایت و هم سلامت اونو از هر نظر چک میکنه.باید از هفت خوان رستم بگذره و اگه هر موردی برای اون نرم افزار از لحاظ امنیتی و کپی رایت پیش بیاد اول گردن اون شرکت که امضا رو تایید کرده زیر ساطوره و خودتم میدونی اونجا برای اینکارا باید میلیاردی و میلیونی غرامت بدی مثل اینجا نیست که هر کی هر کی باشه....غرامتم بدن دیگه هیچ جای دنیا کار کامپیوتری به نوه هاشونم نمیدن و از اعتبار ساقط میشن دوست من....
در ضمن بحث خنگیه کسپر نیست تمام سوییتها امضا رو چک میکنن...هنوزم دیتابیس سوییتها غالبش روی چک کردن هش کد و امضای دیجیتال استواره و بقیه ابزارها کمکی هستن کنار چک کردن امضای دیجیتال
والا صحبتهای من بر اساس پست اون دوستمون بود که خلاصش بر این مبنا بود که 20 دلار واریز میکنی بعدا یه کدی میگیری بعد کد رو توی صفحه گواهی نامه وارد میکنی و بعد هم امضای دیجیتال شما آماده تحویله !
وگرنه سوال من دقیقا راجع به همین 7 خان رستم بود که به چه ترتیب هست
در غیر این صورت با این تفاصیل هر مش حسنی میتونه بره یه شرکت اعظای امضای دیجیتال باز کنه :n02:
ضمناً رفرنس شما بابت اون حکایت غرامت "میلیونی و میلیاردی" میتون بپرسم کجاست ؟

zigma94
19-12-2012, 02:40
ببینید به عنوان نمونه من از یک نرم افزار ظاهراً امضا دار استفاده می کنم که وقتی گزینه "Trust applications with digital signature" علامت زده شده در فهرست سفید و trust قرا میگیره اما وقتی نرم افزار رو از لیست trust پاک میکنم و علامت گزینه " Trust applications with digital signature" پاک میکنم اتفاقی که می افته اینه که کسپرسکی اون نرم افزار رو heuristik analysis میکنه و اتفاقا این نرم افزار رو در فهرست high resricted میگذاره ! :n04:
حالا کل بحث ما بر سر نحوه اعتبار امضاهای دیجیتاله که بر اساس اون کسپر میاد به یک همچین نرم افزاری آزادی کامل میده

P‌C
19-12-2012, 02:55
ببینید به عنوان نمونه من از یک نرم افزار ظاهراً امضا دار استفاده می کنم که وقتی گزینه "Trust applications with digital signature" علامت زده شده در فهرست سفید و trust قرا میگیره اما وقتی نرم افزار رو از لیست trust پاک میکنم و علامت گزینه " Trust applications with digital signature" پاک میکنم اتفاقی که می افته اینه که کسپرسکی اون نرم افزار رو heuristik analysis میکنه و اتفاقا این نرم افزار رو در فهرست high resricted میگذاره ! :n04:
حالا کل بحث ما بر سر نحوه اعتبار امضاهای دیجیتاله که بر اساس اون کسپر میاد به یک همچین نرم افزاری آزادی کامل میده
روی فایل برنامه مورد نظر کلیک راست کنید و در تب digital signature اون ببینید چی زده. امضا از نظر ویندوز اعتبار داره یا نه؟ یعنی دارای گواهینامه معتبر هست یا نه؟

ICAROOS
19-12-2012, 02:56

اگر لینکش رو بگذاری ممنون میشم (البته اگه تکست یا پی.دی.اف باشه بهتره) :n06::n02:

دوستان ، در مورد گزینه های عکس زیر هم لطفا یه توضیحی عنایت کنید :

یه سوال فنی هم داشتم از این قرار که اصولا نرم افزارها چه مراحلی رو برای گرفتن امضای دیجیتال طی میکنند و آیا این مراحل اینقدر چفت و بست داره که کسپرسکی نرم افزارهای دارای امضای دیجیتال رو در لیست trust (بخوانید مستمر آزاد) میگذاره ؟ :n13:

آقا شرمنده میون کلامتون ولی از اونجایی که تمام این بحث از سر سوال فنی من شروع شد :n02: لطف کنید به پست 3 روز لنگ در هوا مانده من هم جواب بدید :n02:

zigma94
19-12-2012, 03:06
روی فایل برنامه مورد نظر کلیک راست کنید و در تب digital signature اون ببینید چی زده. امضا از نظر ویندوز اعتبار داره یا نه؟ یعنی دارای گواهینامه معتبر هست یا نه؟
ظاهرا بله و از طرف globalsign objectsign ca صادر شده

P‌C
19-12-2012, 03:14
ظاهرا بله و از طرف globalsign objectsign ca صادر شده

پس کسپر حق داشته که اونرو تراست شناخته. اگر امضا بدون گواهینامه باشه قاعدتا نباید تراستش کنه.
فکر کنم ultra رو میگید که کاملا مطمئنه. ولی از سالهای قبل آنتی ویروسها رفتارش رو مشکوک میدونستند که خب اهمیتی نداره.

zigma94
19-12-2012, 03:22
پس کسپر حق داشته که اونرو تراست شناخته. اگر امضا بدون گواهینامه باشه قاعدتا نباید تراستش کنه.
دوست عزیز منظور من بیش از هز چیز درباره "میزان اعتبار" این گواهینامه ها و امضاهاست و نه صرفا "داشتن" اونها
به عنوان نمونه همین شرکت globalsign چه تضمینی در برابر گواهینامه هاش وجود داره
پی نوشت :
ضمنا یک گاف نسبتا بزرگ در کسپر وجود داره بر این اساس که صرفا اپلیکیشنهای دارای امضا و گواهینامه رو "بدون توجه به تاریخ انقضای گواهینامه" در لیست trust میگذاره !
الان چک کردم و دیدم که گواهیناامه بعضی از نرم افزارهای فهرست trust سالهاست که expire َشده !

P‌C
19-12-2012, 03:35
دوست عزیز منظور من بیش از هز چیز درباره "میزان اعتبار" این گواهینامه ها و امضاهاست و نه صرفا "داشتن" اونها

ببینید اینکه ویندوز این گواهینامه رو معتبر میشماره یعنی اینکه واقعا معتبره. من هم برای خودم میتونم امضای دیجیتال داشته باشم و برای ابراز هویت دیجیتالیم ازش استفاده کنم ولی فقط در این سطح قابل قبوله و در سطح کلان این امضا تایید شده نیست بر اساس استانداردهای تعیین شده. برای اینکار شما باید از شرکتهایی مثل وریساین گواهینامه معتبر برای اثبات هویت حقوقی مجازی خودتون یا شرکتتون دریافت کنید.
برای اطلاعات کاملتر و درک بهتر مسئله و درک کلیدهای عمومی و خصوصی, در اینترنت مقاله های زیادی وجود داره.
ببخشید فردا بحث رو ادامه میدم

zigma94
19-12-2012, 03:43
ببینید اینکه ویندوز این گواهینامه رو معتبر میشماره یعنی اینکه واقعا معتبره. من هم برای خودم میتونم امضای دیجیتال داشته باشم و برای ابراز هویت دیجیتالیم ازش استفاده کنم ولی فقط در این سطح قابل قبوله و در سطح کلان این امضا تایید شده نیست بر اساس استانداردهای تعیین شده. برای اینکار شما باید از شرکتهایی مثل وریساین گواهینامه معتبر برای اثبات هویت حقوقی مجازی خودتون یا شرکتتون دریافت کنید.
برای اطلاعات کاملتر و درک بهتر مسئله و درک کلیدهای عمومی و خصوصی, در اینترنت مقاله های زیادی وجود داره.
ببخشید فردا بحث رو ادامه میدم
یعنی در واقع میشه با اطمینان قاطع گفت که نرم افزاری که امضا و گواهینامه داره یقینا حتی یک اپسیلون شیشه خورده هم در بطنش نیست ؟
ببینید به عنوان نمونه یکی از دوستان من ژمانی از یک player استفاده می کرد که ظاهرا دارای امضای دیجیتال بود اما بعدا تقریبا برام قطعی شد که اقدام به جاسوسی خفیف و خیلی خزنده میکنه و فهرست آهنگهایی که پخش شده رو به منابع مشخصی ارسال میکنه (از قبیلiTunes) البته لازم به ذکر این داستان تقریبا مربوط به عهد گوشتکوب شاه میشه:n02: (فکر میکنم سال 2000 یا 2001)
حالا این مثالی که من زدم چندان بلای خانمانسوزی نیست اما میخوام بدونم که در حال حاضر وضعیت اعتبار گواهینامه ها و امضاهای صادر شده طوری هست که خیال فرد از بابت این گونه شامورتی بازی ها راحت باشه یا خیر
شب شما خوش

P‌C
19-12-2012, 12:49
یعنی در واقع میشه با اطمینان قاطع گفت که نرم افزاری که امضا و گواهینامه داره یقینا حتی یک اپسیلون شیشه خورده هم در بطنش نیست ؟
ببینید به عنوان نمونه یکی از دوستان من ژمانی از یک player استفاده می کرد که ظاهرا دارای امضای دیجیتال بود اما بعدا تقریبا برام قطعی شد که اقدام به جاسوسی خفیف و خیلی خزنده میکنه و فهرست آهنگهایی که پخش شده رو به منابع مشخصی ارسال میکنه (از قبیلiTunes) البته لازم به ذکر این داستان تقریبا مربوط به عهد گوشتکوب شاه میشه:n02: (فکر میکنم سال 2000 یا 2001)
حالا این مثالی که من زدم چندان بلای خانمانسوزی نیست اما میخوام بدونم که در حال حاضر وضعیت اعتبار گواهینامه ها و امضاهای صادر شده طوری هست که خیال فرد از بابت این گونه شامورتی بازی ها راحت باشه یا خیر

با این اوصاف بر میگردیم به همون پست اولی که ارسال کردم در مورد امنیت امضای دیجیتال و گواهینامه ها. مورد مثل هـک شدن گواهی دیجیتال یک شرکت صادر کننده گواهینامه رو هم براتون مثال زدم. هیچ غیر ممکنی در دنیای امنیت کامپیوتر وجود نداره ولی فرق هست بین تعریف امنیت برای یک کاربر خانگی در ایران و یک شرکت دولتی یا بانک در ایالات متحده آمریکا

xman681
19-12-2012, 16:20
دوست عزیز گمان نمیکنم کسپرسکی اینقدر کودن باشه که هر نرم افزار یا شبه نرم افزاری که تنها با پرداخت 20 دلار از جیب مبارک(و بدون گذر ار هیچ گونه پروسه دیگری) اقدام به اخذ امضای دیجیتال کرده باشه رو توی فهرست سفید و آزاد خودش قرار بده

کودن :n02::n02: چه کلمه باحالی بود دوست گل :n01: دمت گرم آخه خداییش بعضی موقع ها بعضی سوییت ها لایق این کلمه میشند :n06:

آخه دوست گل طرف بیاد نرم افزار مخرب را برای سایتی ارسال کنه که زیر نظر یه غول امنیتی هست بعد شرکته به همین راحتی بهش تاییده بده عزیز ؟؟؟!!!!!

20 دلار بخاطر هزینه های این گواهینامه هست ضمنا مراحل را شما میتونید توی خود همون سایت دنبال کنید و حتی برای ما هم بگید ؛ که افزایش اطلاعات ناقص بنده و سایر دوستان بشه چون من مطلب بدرد بخوری پیدا نکردم توی نت

ضمنا اون شرکت های پر از متخصص امنیت که هزاران برابر ما اطلاعات دارند و آگاه هستند این گزینه را برای زیبایی نگذاشتند و سیر تا پیاز این مسئله را بررسی کردند و گزینه را اضافه کرده اند پس مطمئن هست در 99% مواقع

موفق باشید

aylar6888
20-12-2012, 02:04
حد اقلش اینه که اگه جعل امضای دیجیتال راحت بود الان خیلی از مخربها با همین جعل امضای محصولات معروف دنیای کامپیوتر و اینترنت رو به گند کشیده بودن.اون کاری هم که بعضی از شرکتها میکنن برای تعیین سلیقه مشتریهاشون و یا اشکالات و باگهای برنامه شون هست ولی در کل توی آپدیت و تقاضای اتصال یه نرم افزار به نت نمیشه گفت چه اطلاعاتی از سیستم فرستاده میشه اما میشه با فایروال اونها رو کنترل کرد.اما میشه مطمئن بود محصولات معروف امضادار ازین اطلاعات بطور عمومی و مشخص نمیتونن و اجازه ندارن استفاده کنن.اون غرامت ملیونی هم که شما میگید بحث من توی ممالک قانونمنده.وقتی رایت یک فیلم بدون کپی رایت حتی برای استفاده شخصی تا حد اکثر 250000 دلار میتونه غرامت داشته باشه اونم با تعقیب از سوی پلیس فدرال آمریکا پس جعل امضای شرکتی مثلا مثل ادوب ببین چه خساراتی به چند هزار و چند ملیون کاربر میتونه بزنه و ادعای غرامت فکر کنم بالا باشه......

hamidreza2010
20-12-2012, 03:55
ممنون از شما ببخشید برای بلوک کردن پروسه های مذکور دقیقا باید این مسیر رفته شود؟

/Filters/internet/firewal

forbid

و در کدام قسمت از کسپر بسته شدن پروسه مربوط رو نشون میده ؟

چون اگر مسیر رو درست گفته باشم تو نت ورک مانیتور هیچ پورتی از پروسه های مربوط بسته نشده بود ؟

ممنون

سلام
آره برای بلوک کردن باید به همون مسیری که گفتی بری
برای سئوال دومت هم اگه میخوای برنامه ایی رو بلوک کنی توی کسپر برو توی setting بعد قسمت firewall بعد از اونجا setting رو بزن بعد برنامه یا پوشه ایی رو که میخوای بلوک کتی روش کلیک راست کن و application rule رو بزن.یه پنجره باز میشه توی اون پنجره برو قسمت network rules بعد روی اون تیکهای سبز کلیک راست کن گزینه block رو بزن.با انجام اینکار دسترسی برنامه مورد نظر به نت قطع میشه.
من خودم همینکارو کردم و توی قسمت نت ورک که گفتی مال منم نشون نمیده.ولی در کل برای بلوک کردن راه بالا رو بری کافیه

shahhla
20-12-2012, 05:11
ممنون مفید بود

zigma94
20-12-2012, 05:11
آخه دوست گل طرف بیاد نرم افزار مخرب را برای سایتی ارسال کنه که زیر نظر یه غول امنیتی هست بعد شرکته به همین راحتی بهش تاییده بده عزیز ؟؟؟!!!!!

آخه دوست من دقیقا مسئله اینجاست که اگر فقط و فقط یک مرجع کاملا پدر دار و به قول شما "یک غول امنیتی" مسئول دادن این امضاها و تائیدیه ها بود از نظر من مسئله تقریبا منتفی بود :n06:
اما حکایت اینجاست که با وجود اوناع و اقسام شرکتهای رنگارنگ تخصیص دهنده امضا و گواینامه در سطح جهان، ظاهرا هر مش حسنی میتونه یه دونه از این شرکتها تاسیس کنه و زرت و زورت گواهینامه صادره کنه :n02:
مثلا شما فرض کن 4 نفر کلاه سیاه دور هم جمع بشن یه شرکت بزنن بعدا هی فرت و فرت به تولیدات مشعشع خودشون امضا و گواهینامه بدن و آخر سر هم که نهایتا گند کار دراومد و ملت به خاک سیاه نشستن اعلام کنن تصادفا اشتباه لپی پیش اومده در اعطای گواهینامه ها و عذر می خواهیم و در پایان هم حداکثر اتفاقی که می افته تعطیلی شرکت دو زاری حضرات خواهد بود :n02:

ضمنا اون شرکت های پر از متخصص امنیت که هزاران برابر ما اطلاعات دارند و آگاه هستند این گزینه را برای زیبایی نگذاشتند و سیر تا پیاز این مسئله را بررسی کردند و گزینه را اضافه کرده اند پس مطمئن هست در 99% مواقع

تمام بحث ما هم بر این مبناست که اون گزینه آیا از روی کودنیت گذاشته شده یا از روی عقلانیت :n06: :n10:

zigma94
20-12-2012, 05:23
با این اوصاف بر میگردیم به همون پست اولی که ارسال کردم در مورد امنیت امضای دیجیتال و گواهینامه ها. مورد مثل هـک شدن گواهی دیجیتال یک شرکت صادر کننده گواهینامه رو هم براتون مثال زدم. هیچ غیر ممکنی در دنیای امنیت کامپیوتر وجود نداره ولی فرق هست بین تعریف امنیت برای یک کاربر خانگی در ایران و یک شرکت دولتی یا بانک در ایالات متحده آمریکا
دوست گرامی اون مثالی که شما بهش اشاره کردی در واقع یک واقعه در سطح کاملا وسیع و کلان بود که باعث شد چنین سر و صدایی بلند بشه اما مواردی نظیر جاسوسی خزنده به عنوان نمونه در پوشش عمل "آپدیت" در نرم افزارهای امضادار مسئله ایست که شاید هرگز افشا نشه یا احیانا سالها بعد صداش در بیاد :n06: