PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Saeed Dz
20-10-2012, 23:12
دوستان کسپراسکی برای 64 بیت هم ارائه شده؟

polestar98g
20-10-2012, 23:37
راستی دقیقا" از کدوم محصول acronis استفاده کنم؟
ايزوي بوتيبل 2012 در سايتها هست و کارش حرف نداره.
2013 باگ داره.
موفق باشي.

دوستان کسپراسکی برای 64 بیت هم ارائه شده؟
سلام. نه خير فقط يک نسخه است، 64 بيتي نداره مثل خيلي از آنتي هاي ديگه.

zigma94
21-10-2012, 00:36
با درود
من با مروری که روی صفحات تاپیک داشتم ظاهرا درباره آنیستال کردن یا نکردن ورژن 2012 قبل از نصب 2013 ، بین علما اختلاف نظر بود :25:
{با توجه به میل شخصی برای نگهداری هیستوری و ریپورت و شرح ماوقع سایر موارد اندوخته در نسخه حال حاضر منصوب به روی سیستم (2012) ترجیحم به عدم آنیستال قبل از نصب ورژن جدیده} :sq_25:
علی ایحال
من حیث المجموع دیدگاه علما و فضلا در این باب چیست ؟ :23: :5:

hamidreza2010
21-10-2012, 01:10
برای آنتی ویروس قضیه فرق میکنه.باید حتما نسخه قبلی رو کاملا پاک کنی و نسخه جدیدش رو نصب کنی برای کامل پاک کردن هم بهتره از نرم افزاری که خود شرکت کسپر داه استفاده کنی
برای دانلود هم برو توی سایت کسپر
یا میتونی توی همین تاپیک پیدا کنی.

zigma94
21-10-2012, 02:32
برای آنتی ویروس قضیه فرق میکنه.باید حتما نسخه قبلی رو کاملا پاک کنی و نسخه جدیدش رو نصب کنی برای کامل پاک کردن هم بهتره از نرم افزاری که خود شرکت کسپر داه استفاده کنی
برای دانلود هم برو توی سایت کسپر
یا میتونی توی همین تاپیک پیدا کنی.
درود
البته پست و پرسش من در رابطه با KIS بود :46:

ICAROOS
21-10-2012, 03:25
دوستان آیا روش کلید دادن به kis2013 هم مثل 2012 میمونه ؟
(یعنی اول ارتباط اینترت رو قطع می کنیم بعد از دادن یه کد الکی به قسمت کلید وارد میشیم و محل ذخیره کلید رو انتخاب میکنیم ؟)

*Batman*
21-10-2012, 05:31
به این پست اضافه بکنم که دوستان حتما این گزینه هم بلاک کنند ، بخاطر اینکه اگر دچار ویروس های زیرو اکسس شدید و مخرب خواست به یک پروسه مهم ویندوز کدی تزریق بکنه ، توسط کسپر بلاک بشود و تا حدودی امنیت پابرجا باشه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید.
امیر جان اینم به همون پست قبلی اضافه کن که تعداد لینکها زیاد نشه
ممنون.

Legacy's
21-10-2012, 06:06
با درود
من با مروری که روی صفحات تاپیک داشتم ظاهرا درباره آنیستال کردن یا نکردن ورژن 2012 قبل از نصب 2013 ، بین علما اختلاف نظر بود :25:
{با توجه به میل شخصی برای نگهداری هیستوری و ریپورت و شرح ماوقع سایر موارد اندوخته در نسخه حال حاضر منصوب به روی سیستم (2012) ترجیحم به عدم آنیستال قبل از نصب ورژن جدیده} :sq_25:
علی ایحال
من حیث المجموع دیدگاه علما و فضلا در این باب چیست ؟ :23: :5:

درود
دوست عزیز اصلاً نیازی به پاک کردن نسخه های قبلی چه در KAV و چه در KIS نیست. خیالتون راحت باشه.
تجربه ی طولانی و 9 ساله ی بنده از کار با انواع نسخه های کاسپرسکی مؤید حرفم هست که نسخه ی جدید ضمن حفظ تنظیمات نسخه ی پیشین اقدام به نصب خودش از اساس میکنه و برخلاف تصور اون علمایی که شما گفتید اقدام به آپگرید 2012 نمیکنه.
حالا ما پسورد آیدی بشدت قدیمی! خودمون که مربوط به دوران طفولیت این فوروم بوده رو گم کردیم و با آیدی جدید داریم فعالیت میکنیم بعضیها تصور میکنند کاربر جدید و تازه به دوران رسیده هستیم!! :sq_22:
ضمن اینکه همونطور که حتماً شما هم میدونید از بخش Manage Settings از تنظیمات اصلی نسخه ی قبل میشه پشتیبان گرفت تا در 2013 هم قابل استفاده باشه. گرچه History , events , reports ,... تا جاییکه من دیدم پشتیبان گیری نمیشند و نیاز شما براورده نمیشه.

دوستان آیا روش کلید دادن به kis2013 هم مثل 2012 میمونه ؟
(یعنی اول ارتباط اینترت رو قطع می کنیم بعد از دادن یه کد الکی به قسمت کلید وارد میشیم و محل ذخیره کلید رو انتخاب میکنیم ؟)
روش کلید دادن مشابه هست. هم با کد 111111111111111X و هم 222222222222222U میشه وارد بخش کلید دادن شد.
بهتر اینه که قبل ورود به این قسمت برای اینکه معطل نشید کابل شبکه و مودم رو هم جدا کنید.
چون صرفاً قطع کردن اینترنت که معمولاً لازم هم هست، دیدم گهگاه کافی نیست و بازم با اتصال آفلاین از راه کابل به سرور ISP یا شبکه، مقداری شما رو اولش معطل میکنه تا اینکه صفحه ی کلید دادن بیاد.

Hidden-Hunter
21-10-2012, 06:36
دیشب داشتم با یک مخرب که در تایپیک ویروس ها بود تست میزدم و فیک انتی بود که با تنظیمات پیش فرض کسپرسکی من الوده شدم و بعد یادم رفت که ترمینیت کنم و 10 تایی مخرب از سرور دانلود کرد و خب ریموشون کردم و مشکل رفع شد.
در تنظیمات گروه Low قسمتی هست که من گفته بودم دوستان بلاک کنند ولی دیروز که تست زدم دیدم اگر این قسمت بلاک شود : چه مزیت هایی دارد و قبلا فکر میکردم بلاک کردن این قسمت فقط دسترسی به غیرفعال کردن ریجستری و تسک منیجر هست ولی دیروز که تست زدم دیدم برای winsocket که مخرب میخواد به این قسمت دسترسی داشته باشد که اگر این ها بلاک شوند ، فیک انتی بعد از اجرا یا ترمینیت می شود و یا اگر هم اجرا شود نمی تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد و مخرب های جدید را دانلود کنند .
بهتره این کا را بکنید به خاطر اینکه فیک انتی ها به این اسونی ها شناسایی نمی شوند و در گشت و گذار نت به این مخرب ها الوده شویم :

Legacy's
21-10-2012, 19:57
دیشب داشتم با یک مخرب که در تایپیک ویروس ها بود تست میزدم و فیک انتی بود که با تنظیمات پیش فرض کسپرسکی من الوده شدم و بعد یادم رفت که ترمینیت کنم و 10 تایی مخرب از سرور دانلود کرد و خب ریموشون کردم و مشکل رفع شد.
در تنظیمات گروه Low قسمتی هست که من گفته بودم دوستان بلاک کنند ولی دیروز که تست زدم دیدم اگر این قسمت بلاک شود : چه مزیت هایی دارد و قبلا فکر میکردم بلاک کردن این قسمت فقط دسترسی به غیرفعال کردن ریجستری و تسک منیجر هست ولی دیروز که تست زدم دیدم برای winsocket که مخرب میخواد به این قسمت دسترسی داشته باشد که اگر این ها بلاک شوند ، فیک انتی بعد از اجرا یا ترمینیت می شود و یا اگر هم اجرا شود نمی تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد و مخرب های جدید را دانلود کنند .
بهتره این کا را بکنید به خاطر اینکه فیک انتی ها به این اسونی ها شناسایی نمی شوند و در گشت و گذار نت به این مخرب ها الوده شویم :

1-تنظیماتی که گفتی رو اعمال کردم ولی چرا prompt 4 actions رو انتخاب نکردی؟ چون ممکنه اینطوری در مواردی روی نصب یا کارکرد برنامه ها هم اثر بذاره.
2- چرا بخشهای AntiWinLock و Malicious Prosecution که در این تصویر شما هست توی 2012 وجود نداره؟

hamidreza2010
21-10-2012, 20:11
دوست عزیز اصلاً نیازی به پاک کردن نسخه های قبلی چه در KAV و چه در KIS نیست. خیالتون راحت باشه.
تجربه ی طولانی و 9 ساله ی بنده از کار با انواع نسخه های کاسپرسکی مؤید حرفم هست که نسخه ی جدید ضمن حفظ تنظیمات نسخه ی پیشین اقدام به نصب خودش از اساس میکنه و برخلاف تصور اون علمایی که شما گفتید اقدام به آپگرید 2012 نمیکنه.
حالا ما پسورد آیدی بشدت قدیمی! خودمون که مربوط به دوران طفولیت این فوروم بوده رو گم کردیم و با آیدی جدید داریم فعالیت میکنیم بعضیها تصور میکنند کاربر جدید و تازه به دوران رسیده هستیم!! :sq_22:

داری دوباره شروع میکنی ها.
جالبه 9 سال.آفرین
اگه نسخه قبی رو پاک کنی بهتره.نسخه جدید رو نصب میکنی با آپدیت جدید و تنظیمش میکنی.گرفتیم نسخه 2013 یه سری امکانات داشت که نسخه 2012 نداشت.اونوقت تکلیف چیه؟

hamidreza2010
21-10-2012, 20:16
درود

فرقی نمیکنه دوست عزیز Kav باشه یا Kis .
موفق باشی.اگه واقعا نمیدونی که باید پاک کنی تا ورژن جدید رو نصب کنی یا اینکه روی ورژن 2012 آپگرید کنی بهتره یه چرخ تو همین تاپیک بزنی یا دقیقترش رو آقای Batman میتونه کمکت کنه.

Hidden-Hunter
21-10-2012, 20:52
1-تنظیماتی که گفتی رو اعمال کردم ولی چرا prompt 4 actions رو انتخاب نکردی؟ چون ممکنه اینطوری در مواردی روی نصب یا کارکرد برنامه ها هم اثر بذاره.
2- چرا بخشهای AntiWinLock و Malicious Prosecution که در این تصویر شما هست توی 2012 وجود نداره؟

سلام

1وقتی کسپرسکی سوال کردنی باشد از کاربر سوال میکند و کاربر حرفه ای هست ولی گاهی اوقات کسپر سوالی نیست و مخرب بعد از ران شدن میتونه سوال کردن هم زیرپا بگذاره و دسترسی کامل پیدا بکنه و چه بسا بلاک بشه برای امنیت بیشتر توصیه میشه.

2. دو قسمت دیگر برای نسخه 2013 نیست و من این رول را بنا به قوانین خودم ساختم...

به نوعی تنظیمات شخصی هست.

شما بهش احتیاج ندارید.

Mr UNTD
21-10-2012, 21:38
به جای استفاده از نرم افزار Kasper Updater یه راه آسونتر وجود داره.هم بدون دردسرتره هم اینکه به جز آپدیت بار اول در ادامه کار با یه اینترنت ذغالی هم کار میکنه.
برای این کار باید قسمت copy updates to folder رو در قسمت update setting فعال کنی و مسیر دلخواهی رو که دوست داری بهش بدی.تمامی فایلهای آپدیت تو این فولدر کپی میشن

polestar98g
21-10-2012, 22:16
به جای استفاده از نرم افزار Kasper Updater یه راه آسونتر وجود داره.هم بدون دردسرتره هم اینکه به جز آپدیت بار اول در ادامه کار با یه اینترنت ذغالی هم کار میکنه.
برای این کار باید قسمت copy updates to folder رو در قسمت update setting فعال کنی و مسیر دلخواهی رو که دوست داری بهش بدی.تمامی فایلهای آپدیت تو این فولدر کپی میشن
در نسخه 2013 ديگه اين امکان وجود نداره. شما مثل اينکه نسخه​ 2013 را نديديش.:sq_11:

hamidreza2010
22-10-2012, 01:48
سلام

در تایپیک تست فایروال دوستان تقاضا کردند که بهترین تنظیمات کسپرسکی را قرار بدهم ولی میخواستم بگذارم برای یک وقت دیگر ، اما چون دوستان پیش خودشان فکر کنن که من دارم صورت مسئله را پاک میکنم و یکم ناز میکنم ، گفتم همین الان تنظیمات را انجام بدهم با فیلم و همه چیز هم راحت و روان هست که با دوبار دیدن فیلم خیلی راحت متوجه می شوید...

لینک دانلود تنظیمات پیشرفته کسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم به کارتون بیاد.

داداش آموزشت حرف نداشت.عالی بود فقط دو تا ایراد کوچیک داشت که الان بهت میگم:
1- خیلی سریع کارها رو انجام میدادی که آدم گیج میشد ولی چند بار که نگاه میکردی یاد میگرفتی
2- موقع نوشتن Caps Lock کیبوردت روشن بود و نوشته ها همه بزرگ بودن سخت بود خوندنشون
در کل خوب بود
ممنون

راستی توی آموزشت بخش های AntiWinLock و Malicious Prosecution هستن اگه تنظیماتش خوبه و واسه ما هم به درد میخوره اونا رو هم اگه حال کردی بذار
خیلی آقایی

hamidreza2010
22-10-2012, 02:15
Hidden-Hunter جان
من آموزشت رو مو به مو انجام دادم ولی نمیدونم چرا آی پی شبکم خراب شد میگه باید تعمیر کنی و ..... علامت تعجب زرد رنگ داره روش.به اینترنت کانک میشه ولی قبلا اینجوری نیود.نمیدونی مشکلش چیه؟(بعد از انجام تنظیمات کسپر اینجوری شد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legacy's
22-10-2012, 03:22
سلام

1وقتی کسپرسکی سوال کردنی باشد از کاربر سوال میکند و کاربر حرفه ای هست ولی گاهی اوقات کسپر سوالی نیست و مخرب بعد از ران شدن میتونه سوال کردن هم زیرپا بگذاره و دسترسی کامل پیدا بکنه و چه بسا بلاک بشه برای امنیت بیشتر توصیه میشه.

جالبه که تنظیم مورد نظر برای شما مشکلی درست نکرده چون روی سیستم من باعث شد بابلیون از کار بیفته و پیغام خطای نصب نبودن mxml3.0 بده! بعضی گجتها هم پیغام خطای دیگری میدادند و عمل نمیکردند مثل گجت مدیریت توان لپتاپ.
به حال سابق برگردوندم همه چی درست شد!

Hidden-Hunter جان
من آموزشت رو مو به مو انجام دادم ولی نمیدونم چرا آی پی شبکم خراب شد میگه باید تعمیر کنی و ..... علامت تعجب زرد رنگ داره روش.به اینترنت کانک میشه ولی قبلا اینجوری نیود.نمیدونی مشکلش چیه؟(بعد از انجام تنظیمات کسپر اینجوری شد)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم کاسپر رو به حال سابق برگردون باید حل شه.

Hidden-Hunter
22-10-2012, 07:09
داداش آموزشت حرف نداشت.عالی بود فقط دو تا ایراد کوچیک داشت که الان بهت میگم:
1- خیلی سریع کارها رو انجام میدادی که آدم گیج میشد ولی چند بار که نگاه میکردی یاد میگرفتی
2- موقع نوشتن Caps Lock کیبوردت روشن بود و نوشته ها همه بزرگ بودن سخت بود خوندنشون
در کل خوب بود
ممنون

راستی توی آموزشت بخش های AntiWinLock و Malicious Prosecution هستن اگه تنظیماتش خوبه و واسه ما هم به درد میخوره اونا رو هم اگه حال کردی بذار
خیلی آقایی

سلام ممنونم

اگر یکم اهسته انجام می دادم حجم فیلم بالا میرفت.
شرمنده / اصلا حواسم نبوده به روشن بودنش.
================================================== ===========
باشه بازم سر فرصت می گم ولی بگم اونا شخصی هستند و هرکسی بنا به نیازش رول می سازه.

Hidden-Hunter
22-10-2012, 07:11
Hidden-Hunter جان

برای من این مشکل نیست ولی نمیدونم چرا برای شما اینگو نه شده.تنظیمات فایروال را ریستور بکنید و بعد اون قسمت را اضافه و بلاک کنید.

ولی حتما ICMP ECHO را اضافه بکنید و بلاک کنید.در لیست فایروال کسپرسکی

Hidden-Hunter
22-10-2012, 07:12
جالبه که تنظیم مورد نظر برای شما مشکلی درست نکرده چون روی سیستم من باعث شد بابلیون از کار بیفته و پیغام خطای نصب نبودن mxml3.0 بده! بعضی گجتها هم پیغام خطای دیگری میدادند و عمل نمیکردند مثل گجت مدیریت توان لپتاپ.
به حال سابق برگردوندم همه چی درست شد!

احیانا این تنظیمات را که برای گروه Turested اعمال نکردید؟؟

خب شاید برنامه هایی که در گروه low بودن براشون این مشکل پیش امده و برنامه هایی که اطمینان دارید را به گروه Turested انتقال بدهید تا مشکل رفع و دفع شود.

Legacy's
22-10-2012, 14:03
احیانا این تنظیمات را که برای گروه Turested اعمال نکردید؟؟

خب شاید برنامه هایی که در گروه low بودن براشون این مشکل پیش امده و برنامه هایی که اطمینان دارید را به گروه Turested انتقال بدهید تا مشکل رفع و دفع شود.
گروه trusted؟ نه عزیز.

Hidden-Hunter
22-10-2012, 14:08
گروه trusted؟ نه عزیز.

اره همونه.

شرمنده اشتباه نوشتم

hamidreza2010
22-10-2012, 15:25
سلام

در تایپیک تست فایروال دوستان تقاضا کردند که بهترین تنظیمات کسپرسکی را قرار بدهم ولی میخواستم بگذارم برای یک وقت دیگر ، اما چون دوستان پیش خودشان فکر کنن که من دارم صورت مسئله را پاک میکنم و یکم ناز میکنم ، گفتم همین الان تنظیمات را انجام بدهم با فیلم و همه چیز هم راحت و روان هست که با دوبار دیدن فیلم خیلی راحت متوجه می شوید...

لینک دانلود تنظیمات پیشرفته کسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم به کارتون بیاد.

داداش شرمنده اینقدر مزاحم میشم.همونطوری که گفتم آموزشت رو مو به مو انجام دادم ولی دیگه با Como Leak تست نکردم.تا امروز که رفتم تست کنم دیدم امتیاز 70 گرفت تازه وسط کار کسپر زد کومودو رو پاک کرد میگفت ویروسه.من کسپر رو پاک کردم دوباره نصب کردم و تنظیمات شما رو دوباره مو به مو انجام دادم بازم همین شد نتیجش.
حالا واست یه زحمتی داشتم شما که اینهمه زحمت کشیدی این آموزش رو درست کردی.اگه برات زحمتی نیست و دوست داشتی از تنظیمات کسپرت بک آپ بگیر یجا آپلود کن تا دانلود کنم و داخل کسپر رستور بزنم.اینجوری فکر کنم مشکل حل بشه (اگه دوست داشتی)
بازم شرمنده

hamidreza2010
22-10-2012, 15:30
شما هم کاسپر رو به حال سابق برگردون باید حل شه.

آره عزیز همینکارو کردم دست شد ولی میخواستم ببینم مشکل از کجاست؟زیاد مهم نیست چون فعلا مشکلی واسم ایجاد نکرده فقط علامت تعجب زده روش و ...

hamidreza2010
22-10-2012, 15:35
سلام ممنونم

اگر یکم اهسته انجام می دادم حجم فیلم بالا میرفت.
شرمنده / اصلا حواسم نبوده به روشن بودنش.
================================================== ===========
باشه بازم سر فرصت می گم ولی بگم اونا شخصی هستند و هرکسی بنا به نیازش رول می سازه.

سلام
باشه عزیز بازم لطف کردی که گذاشتی.اونم با 2 بار نگاه کردن حل میشه.
آره میدونم شخصیه ولی راستش من تا حالا فقط KAV نصب میکردم تازه چند هفته هست که KIS نصب کردم واسه همین زیاد با تنظیماتش آشنایی ندارم.واسه همین اینقدر مزاحمت میشم که همه تنظیمات رو بذاری.
آقایی:sq_25:

hamidreza2010
22-10-2012, 18:41
Batman جان ما مشکلی با هم نداریم.خب جروبحث همه جا اتفاق میوفته ولی حالا مال ما یخورده کش اومد.من این رو اینجا گفتم تا دیگه اگه بحثی بوده تموم شه.
شما هم خیلی لطف کردین که اینقدر با ما راه اومدین:20:

smohsen
22-10-2012, 19:23
تا امروز نورتون نصب بود اما به خاطر یه سری مشکلات امروز کاسپر رو نصب کردم 2013 kis
یه مشکلی که همین امروز باش مواجه شدم بلوک شدن ترافیک سیستمه و فک کنم موقعی این اتفاق میفته که میزنم کاسپر آپدیت کنه
همزمان فایرفاکس اجرا نمیشه ، یعنی پروسسش میاد تو تسک منیجر ولی خودش اجرا نمیشه
کروم اجرا میشه ولی حتی 1 بایت هم سند و رسیو نداره اما کاسپر خودش آپدیت می کنه
علتش چیه؟

gioman
22-10-2012, 20:04
سلام دوستان من یک کاسپر اسکای پرو 2 داشتم
3 ماه بهش کد ندادم فقط الکی نصب بود الان سایت شما رو پیدا کردم بهش دادم را افتاده ولی میگه enabel نمیشه
میگه dtdatabase is corrupted
کمکم کنید بعد سه ماه راه افتاده اینومیگه ...

Hidden-Hunter
22-10-2012, 21:12
داداش شرمنده اینقدر مزاحم میشم.همونطوری که گفتم آموزشت رو مو به مو انجام دادم ولی دیگه با Como Leak تست نکردم.تا امروز که رفتم تست کنم دیدم امتیاز 70 گرفت تازه وسط کار کسپر زد کومودو رو پاک کرد میگفت ویروسه.من کسپر رو پاک کردم دوباره نصب کردم و تنظیمات شما رو دوباره مو به مو انجام دادم بازم همین شد نتیجش.
حالا واست یه زحمتی داشتم شما که اینهمه زحمت کشیدی این آموزش رو درست کردی.اگه برات زحمتی نیست و دوست داشتی از تنظیمات کسپرت بک آپ بگیر یجا آپلود کن تا دانلود کنم و داخل کسپر رستور بزنم.اینجوری فکر کنم مشکل حل بشه (اگه دوست داشتی)
بازم شرمنده

سلام

نمیشه تنظیمات را به سیستم دیگر زد / چون اختالاتی ایجاد می شود.

smohsen
22-10-2012, 22:09
تا امروز نورتون نصب بود اما به خاطر یه سری مشکلات امروز کاسپر رو نصب کردم 2013 kis
یه مشکلی که همین امروز باش مواجه شدم بلوک شدن ترافیک سیستمه و فک کنم موقعی این اتفاق میفته که میزنم کاسپر آپدیت کنه
علتش چیه؟
جان خودتون کمک کنید
من نمی تونم هربار کاسپر می خواد آپدیت کنه ریستارت کنم تا بتونم از اینترنت استفاده کنم:sq_17:

gioman
22-10-2012, 22:42
سلام دوستان من یک کاسپر اسکای پرو 2 داشتم 3 ماه بهش کد ندادم فقط الکی نصب بود الان سایت شما رو پیدا کردم بهش دادم را افتاده ولی میگه enabel نمیشه میگه dtdatabase is corrupted کمکم کنید بعد سه ماه راه افتاده اینومیگه ...

hamidreza2010
23-10-2012, 01:27
سلام

نمیشه تنظیمات را به سیستم دیگر زد / چون اختالاتی ایجاد می شود.

خب پس نمیدونید مشکل من از کجاست.من تنظیماتت رو دقیقا انجام دادم ولی امتیاز 70 گرفت.تازه وسط کار زد کومودو لیک رو پاک کرد چون میگه ویروسیه.
داداش مطمئنی به غیر از تنظیماتی که توی آموزشت گفتی تنظیم دیگه انجام ندادی؟
آخه مگه میشه دو تا کسپر با یه تنظیم 2 تا امتیاز مختلف بگیره؟

2- به ویندوز که ربطی نداره مثلا ویندوز شما 7 باشه مال من xp ؟

hamidreza2010
23-10-2012, 01:31
علتش چیه؟

احتمالا فایروال کسپر اجازه دسترسی مرورگراتون به اینترنت رو نمیده.یبار فایروال کسپر رو چک کن ببین قضیه چیه؟البته من حدس میزنم اینجوری باشه.

Hidden-Hunter
23-10-2012, 07:31
خب پس نمیدونید مشکل من از کجاست.من تنظیماتت رو دقیقا انجام دادم ولی امتیاز 70 گرفت.تازه وسط کار زد کومودو لیک رو پاک کرد چون میگه ویروسیه.
آخه مگه میشه دو تا کسپر با یه تنظیم 2 تا امتیاز مختلف بگیره؟

2- به ویندوز که ربطی نداره مثلا ویندوز شما 7 باشه مال من xp ؟

سلام

ویروس نیست بلکه بخاطر ایجاد درایو به عنوان تروجان می شناسه از روی رفتار

عملکرد عالی در ویندوز 7 / والسلام

hamidreza2010
23-10-2012, 20:52

2- به ویندوز که ربطی نداره مثلا ویندوز شما 7 باشه مال من xp ؟منظورم اینه که تنظیمات شما روی ویندوز xp با همین تنظیمات روی ویندوز 7 عملکرد مختلفی داشته باشه و امتیاز متفاوتی رو با کومودو لیک بدست بیاره؟

امیر جان شما خیلی مبهم به سئوالاتم جواب دادی.خواهشا دو تا سئوال بالا رو که بولد کردم اگه یکم واضح تر جواب بدی ممنون میشم

Hidden-Hunter
23-10-2012, 21:11
سلام حمیدرضا

1. تنظیمات همان تنظیمات بود که در فیلم مشاهده می کنید.

2.چرا به ویندوز هم مربوط میشه.

3.ویندوزت را تغییر بده به سون انوقت محافظت را تجربه می کنی.

hamidreza2010
24-10-2012, 01:20
سلام حمیدرضا

1. تنظیمات همان تنظیمات بود که در فیلم مشاهده می کنید.

2.چرا به ویندوز هم مربوط میشه.

3.ویندوزت را تغییر بده به سون انوقت محافظت را تجربه می کنی.
سلام عزیزم
قربونت حالا شد.
والله از ویندوز seven که منتنفرم فقط خواهشا دوستان واسه این حرفم منو نزنید ولی جدا ازش خوشم نمیاد اما در عوض عاشق ویندوز 8 هستم.پس همون 8 رو نصب میکنم با همین تنظیمات.
با تشــــــکر.

راستی امیر جان من توی همین تاپیک حدود 50 یا 60 صفحه قبل یه آموزش ازت دان کردم واسه kis 2012 بود.اونم عالی بود. توش AntiMalware رو توضیح داده بودی.من همون رو واسه kis 2013 انجام دادم.فقط (ببخشید دوباره میگم) اگه وقت کردی این AntiWinLock رو هم توضیح بده که دیگه تموم بشه و از شر ما راحت بشی
واقعا ممنونم

Hidden-Hunter
24-10-2012, 09:15
سلام عزیزم
قربونت حالا شد.
والله از ویندوز seven که منتنفرم فقط خواهشا دوستان واسه این حرفم منو نزنید ولی جدا ازش خوشم نمیاد اما در عوض عاشق ویندوز 8 هستم.پس همون 8 رو نصب میکنم با همین تنظیمات.
با تشــــــکر.

راستی امیر جان من توی همین تاپیک حدود 50 یا 60 صفحه قبل یه آموزش ازت دان کردم واسه kis 2012 بود.اونم عالی بود. توش AntiMalware رو توضیح داده بودی.من همون رو واسه kis 2013 انجام دادم.فقط (ببخشید دوباره میگم) اگه وقت کردی این AntiWinLock رو هم توضیح بده که دیگه تموم بشه و از شر ما راحت بشی
واقعا ممنونم

سلام

باشه ان هم به وقتش.

kases
24-10-2012, 15:30
Kaspersky PURE3 build 13.0.2.395 beta

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

xman681
24-10-2012, 17:55
سلام

میشه دوستان راهنمایی کنند چطوری من گراد های حفاظتی آنتی ویروس کسپر را خاموش کنم میخوام فقط اسکنر و حذف فعال باشه نه چیز دیگه ای

ممنون

smohsen
24-10-2012, 18:29
متاسفانه مشکلات من با کاسپر صدبرابر نورتونه
مدام نتورک رو بلوک می کنه
مجبور میشم کلا غیرفعالش کنم و بعد ریستارت تا مشکل حل شه:sq_3:

وین رونی
24-10-2012, 19:13
من نسخه 6 کسپر رو دارم و با یک لیسانس اونو آپ می کردم اما لیسانسش از کار افتاده و نه آپ میشه و نه اسکن فعاله
حالا چکار کنم؟

jolan57
24-10-2012, 19:26
من نسخه 6 کسپر رو دارم و با یک لیسانس اونو آپ می کردم اما لیسانسش از کار افتاده و نه آپ میشه و نه اسکن فعاله
حالا چکار کنم؟
سریعتر از هر کاری ورژن 13 رو دانلود و نصب کنید :دی
بعدش از همین کی هایی که دوستان در تاپیک زیر قرار میدن استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم : كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

15min
24-10-2012, 20:46
دوستان لطفا چگونگی بک آپ گرفتن از آپدیتها رو واسه 2013 بگید اگه هم نرم افزار مجزایی داره لطفا قرار بدید
ممنون

*Batman*
24-10-2012, 23:18
دوستان لطفا چگونگی بک آپ گرفتن از آپدیتها رو واسه 2013 بگید اگه هم نرم افزار مجزایی داره لطفا قرار بدید
ممنون

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
25-10-2012, 08:52
سلام

میشه دوستان راهنمایی کنند چطوری من گراد های حفاظتی آنتی ویروس کسپر را خاموش کنم میخوام فقط اسکنر و حذف فعال باشه نه چیز دیگه ای

ممنون

سلام
بر روی ایکون کسپر کنار ساعت راست کلیک کنید و pouse protection رو انتخاب کنید
در پنجره باز شده قسمت سوم یعنی pause رو انتخاب کنید با این کار حفاظت کسپر غیر فعال میشه
در حالی که میتونید از اسکنر استفاده کنید .

kases
25-10-2012, 08:56
متاسفانه مشکلات من با کاسپر صدبرابر نورتونه
مدام نتورک رو بلوک می کنه
مجبور میشم کلا غیرفعالش کنم و بعد ریستارت تا مشکل حل شه:sq_3:

سلام

میشه با جزییات بیشتری توضیح بدید کسپر چه مشکلی ایجاد میکنه و در چه زمانی این کار انجام میده
تصویری از ارورهایی که میده بزارید اینجا از قسمت نتورک در قسمت فایروال هم عکس بزاریداز چه ویندوزی استفاده میکنید ؟و هر انچه که به حل مشکل کمک میکند.

hamidreza2010
25-10-2012, 22:59
سلام دوستان
ببخشید من میدونم این پستم ربطی به این تاپیک نداره ولی خب اگه امکان داره کمکم کنید که حلش کنم
من یه فیلم آموزشی در مورد نرم افزار kasper updater که باهاس کسپر رو آپدیت میکنن ساختم ولی حجمش حدود 45 مگ هست هرطوری هم فشردش میکنم کمتر از 30 مگ نمیشه.من میخوام این اموزش رو اینجا بذارم حالا چیکار کنم حجمش کم تر بشه
دوستان اگه زودتر کمک کنید منم آموزش رو زودتر اینجا بذارم ممنون میشم

ashkan_mc
25-10-2012, 23:43
درود ...

من یه سوالی دارم ...

آیا امکانش هست که من از آمازون لایسنس کسپر 2012 یا 2013 بخرم و باهاش ورژن 2011 رو اکتیو کنم ؟ کامپیوتر من ورژن 2011 رو فقط جواب میده و من هم خارج از ایران هستم ...

ممنون

aylar6888
26-10-2012, 00:17
سلام دوستان
ببخشید من میدونم این پستم ربطی به این تاپیک نداره ولی خب اگه امکان داره کمکم کنید که حلش کنم
من یه فیلم آموزشی در مورد نرم افزار kasper updater که باهاس کسپر رو آپدیت میکنن ساختم ولی حجمش حدود 45 مگ هست هرطوری هم فشردش میکنم کمتر از 30 مگ نمیشه.من میخوام این اموزش رو اینجا بذارم حالا چیکار کنم حجمش کم تر بشه
دوستان اگه زودتر کمک کنید منم آموزش رو زودتر اینجا بذارم ممنون میشم
سلام حمیدرضا جان.
بهترین کار عوض کردن فرمت اون مثلا به mp4 چون فرمت اکثر آموزشی ها avi هست حجمش بالاست -فشرده سازی توی فایلهای نوشتاری و تکست و برنامه نویسی عملکرد خیلی بالایی دارن اما توی فیلم و مدیا و آهنگ چون فایلها منحصر بفرد و با تکرار شدگیه کمتر هستن الگوریتم فشرده سازی تا حدی روشون جواب میده.توی تکست چون تکرار زیاده حجم خیلی بیشتر پایین میاد.البته تا حدی به تکنولوژی و الگوریتم فشرده ساز هم مربوطه.شما از 7زیپ بجای وین رار استفاده کن و فشرده سازی رو روی مافوق بذار ببین فرقی نمیکنه؟من نرم افزار تخصصی برای عکس دارم برات بذارم اما برای فیلم ندارم و بدلایلی که گفتم زیادم فرقی نمیکنه.بهترین راه عوض کردن فرمت ویدیو با مثلا free media converter هست.بعد اونو با 7 زیپ فشرده کن ببین چی میشه...

hamidreza2010
26-10-2012, 02:07
سلام حمیدرضا جان.
بهترین کار عوض کردن فرمت اون مثلا به mp4 چون فرمت اکثر آموزشی ها avi هست حجمش بالاست -فشرده سازی توی فایلهای نوشتاری و تکست و برنامه نویسی عملکرد خیلی بالایی دارن اما توی فیلم و مدیا و آهنگ چون فایلها منحصر بفرد و با تکرار شدگیه کمتر هستن الگوریتم فشرده سازی تا حدی روشون جواب میده.توی تکست چون تکرار زیاده حجم خیلی بیشتر پایین میاد.البته تا حدی به تکنولوژی و الگوریتم فشرده ساز هم مربوطه.شما از 7زیپ بجای وین رار استفاده کن و فشرده سازی رو روی مافوق بذار ببین فرقی نمیکنه؟من نرم افزار تخصصی برای عکس دارم برات بذارم اما برای فیلم ندارم و بدلایلی که گفتم زیادم فرقی نمیکنه.بهترین راه عوض کردن فرمت ویدیو با مثلا free media converter هست.بعد اونو با 7 زیپ فشرده کن ببین چی میشه...

آیلار جان سلام
آقا منم فرمتش رو عوض کردم و بازم حجمش خیلی میشه.من این آموزش رو توی 10 دقیقه درست کردم ولی 2 ساعت رو حجمش کار کردم بازم نشد.آموزش خوبیه حیفه نذارم اینجا.خیلی بدرد میخوره.آموزش رو با BB FlashBack Recorder درست کردم با فرمت avi که حجمش شد 10 گیگ (آموزش 10 دقیقه بود)بعد فرمتش رو با Format Factory به avi دیگه تبدیل کردم شد 45 مگ ولی هر فرمت دیگه میزارم کمتر از 40 مگ نمیشه.هم با وینرار و هم با 7 زیپ وبا بهترین تنظیمات هم فشرده کردم کمتر از 30 مگ نمیشه.
راستش حجم 30 مگ برای آموزش 10 دقیقه ایی زیاد هست وگرنه میذاشتم.
حالا اگه به هر روشی نتونم حجم آموزش رو کم کنم باید ببینم دوستان چی میگن اگه قبول کردن که میذارم

salam kon
26-10-2012, 12:47
با سلام رو سیستم من ویندوز سون 64 بیت نصبه و تا الان 2012 kasper internet s داشتم الان دیدم دوستان درباره comodo هم صحبت میکنن و ترکیبش با کسپر 2013 ، لطفا راهنمایی کنید که بهترین گزینه برای نصب چیه؟

xman681
26-10-2012, 13:12
با سلام رو سیستم من ویندوز سون 64 بیت نصبه و تا الان 2012 kasper internet s داشتم الان دیدم دوستان درباره comodo هم صحبت میکنن و ترکیبش با کسپر 2013 ، لطفا راهنمایی کنید که بهترین گزینه برای نصب چیه؟

سلام

همین سوییت برای شما کافی است و همیشه ترکیب اصلی خود سوییت ها توصیه میشه و در مواقعی که نرم افزار شما ضعیف باشه یا رایگان بخواهید توصیه میشه ترکیب دو محصول

آرزوی موفقیت برای شما

salam kon
26-10-2012, 13:20
سلام

همین سوییت برای شما کافی است و همیشه ترکیب اصلی خود سوییت ها توصیه میشه و در مواقعی که نرم افزار شما ضعیف باشه یا رایگان بخواهید توصیه میشه ترکیب دو محصول

آرزوی موفقیت برای شما
یعنی کسپر رو هم 2013 نکنم ؟

xman681
26-10-2012, 13:31
یعنی کسپر رو هم 2013 نکنم ؟

چرا بهتر هست من متوجه نسخه شما نبودم عذرخواهی میکنم

موفق باشید

salam kon
26-10-2012, 18:21
چرا بهتر هست من متوجه نسخه شما نبودم عذرخواهی میکنم

موفق باشید

خواهش میکنم ممنون از پاسختون ، آخرین ورژن اینه ؟ Kaspersky Internet Security 13.0.1.4190

salam kon
26-10-2012, 19:14
آیلار جان سلام
آقا منم فرمتش رو عوض کردم و بازم حجمش خیلی میشه.من این آموزش رو توی 10 دقیقه درست کردم ولی 2 ساعت رو حجمش کار کردم بازم نشد.آموزش خوبیه حیفه نذارم اینجا.خیلی بدرد میخوره.آموزش رو با BB FlashBack Recorder درست کردم با فرمت avi که حجمش شد 10 گیگ (آموزش 10 دقیقه بود)بعد فرمتش رو با Format Factory به avi دیگه تبدیل کردم شد 45 مگ ولی هر فرمت دیگه میزارم کمتر از 40 مگ نمیشه.هم با وینرار و هم با 7 زیپ وبا بهترین تنظیمات هم فشرده کردم کمتر از 30 مگ نمیشه.
راستش حجم 30 مگ برای آموزش 10 دقیقه ایی زیاد هست وگرنه میذاشتم.
حالا اگه به هر روشی نتونم حجم آموزش رو کم کنم باید ببینم دوستان چی میگن اگه قبول کردن که میذارم
صرف تغییر فرمت همیشه جواب نمیده شما bitrate و resolution رو هم یکم بیار پایین تر قطعا جواب میده ، با jetaudio هم میشه اینکارو کرد.(تو قسمت jet toys--->video convert--->out put setting)

hamidreza2010
26-10-2012, 19:42
صرف تغییر فرمت همیشه جواب نمیده شما bitrate و resolution رو هم یکم بیار پایین تر قطعا جواب میده ، با jetaudio هم میشه اینکارو کرد.(تو قسمت jet toys--->video convert--->out put setting)

باشه ممنون آقا تست میکنم ببینم چی میشه

tiyam 01
26-10-2012, 22:41
سلام
این نتورک مانیتور کاسپرسکی دقیقه؟؟

این host process for windows services چیه امروز 155 مگ از ترافیکم مصرف کرده

tiyam 01
26-10-2012, 22:51
سلام

دوستانی که می‌خواهند آپدیتهای نسخه 2013 را برای استفاده بعدی ذخیره کنند می‌توانند از نسخه جدید Kaspersky Updater که نسخه 2013 را هم پشتیبانی می‌کند استفاده کنند البته این وسیله هنوز در مرحله بتا است ولی کار شما را راه می‌اندازد:31:

برای دانلود سری به لینک زیر بزنید:

و آخرین نسخه برای سیستم عامل ویندوز (KLUpdater.zip ) را دانلود کنید.سپس در بین فایلهای دانلود شده KasperskyUpdater را اجرا کنید و سپس به قسمت Applications بروید و در قسمت Home/Small Office Productions همانطور که در شکل می‌بینید نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید (و مطمئن شوید که نسخه دیگری تیک نداشته باشد) و بعد گزینه Start را بزنید تا آپدیتها دانلود شود.

باید آپدیتها دانلود بشن؟ نمیشه از رو آپدیتهای سیستم بکاپ گرفت و روی یه سیستم دیگه ریخت؟

xman681
27-10-2012, 00:22
خواهش میکنم ممنون از پاسختون ، آخرین ورژن اینه ؟ Kaspersky Internet Security 13.0.1.4190
سلام
شما هر ورژنی از 2013 را که دریافت کنید و آپدیت کنید به آخرین نسخه خواهد رفت ( در صورتی که دارای آپدیت نرم افزاری جدید باشد )

موفق باشید

*Batman*
27-10-2012, 01:19
سلام
این نتورک مانیتور کاسپرسکی دقیقه؟؟

این host process for windows services چیه امروز 155 مگ از ترافیکم مصرف کرده

سلام
شما این مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید.

tiyam 01
27-10-2012, 01:42
سلام
شما این مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید.

وقتی پریود رو روی day میزارم کاسپرسکی بیشترین مصرف رو داره(همین چند دقیقه از زمان گرفتن اسکرین شات تا زدن پست شده 227 مگ)
وقتی روی month میزارم host process for windows services حدود 550 مگ مصرف کرده. مصرف امروز 155 مگ بود (زمان زدن پست قبلی) الان تو لیست زده 2 مگ ... کاسپرسکی تو لیست month و week وجود نداره
این پایین هم زده مصرف ساعت 4 تا 5 .. هنوز ساعت 2 نشده. ساعت ویندوز و region هم تنطیمه

hamidreza2010
27-10-2012, 01:59
باید آپدیتها دانلود بشن؟ نمیشه از رو آپدیتهای سیستم بکاپ گرفت و روی یه سیستم دیگه ریخت؟

سلام آره باید آپدیت ها دانلود بشن ولی میتونی از یه سیستم دیگه بک آپ بگیری و روی سیستم خودت رستور کنی ولی به شرط اینکه ورژن هر دو نرم افزار شما یکی باشه

tiyam 01
27-10-2012, 09:08
سلام آره باید آپدیت ها دانلود بشن ولی میتونی از یه سیستم دیگه بک آپ بگیری و روی سیستم خودت رستور کنی ولی به شرط اینکه ورژن هر دو نرم افزار شما یکی باشه

خب چطوری؟ باید حتماً باید دانلود بشن.. نمیشه به صورت آفلاین بکاپ گرفت؟

polestar98g
27-10-2012, 11:40
خب چطوری؟ باید حتماً باید دانلود بشن.. نمیشه به صورت آفلاین بکاپ گرفت؟
نه توي 2013 نميشه امکانش نيست.
درستش اينه که هميشه از همون برنامه KLUpdater استفاده بشه، تنظيمش کنيد که بعد از پايان آپديت بصورت مينيمايز دربياد Minimize program upon terminate
يک گزينه​اي هم داره که بعد از دانلود آپديتها، شروع کنه به نصب آپديتها روي کسپرسکي 2013، اونو تيک بزنيد ديگه همه چي عالي ميشه.

polestar98g
27-10-2012, 11:42
وقتی پریود رو روی day میزارم کاسپرسکی بیشترین مصرف رو داره(همین چند دقیقه از زمان گرفتن اسکرین شات تا زدن پست شده 227 مگ)
وقتی روی month میزارم host process for windows services حدود 550 مگ مصرف کرده. مصرف امروز 155 مگ بود (زمان زدن پست قبلی) الان تو لیست زده 2 مگ ... کاسپرسکی تو لیست month و week وجود نداره
اين مشکل آره وجود داره. قبلا هم اينجا مطرح شده. توي فروم کسپرسکي هم مطرح شده. گويا جوابي نيست فعلا.

وین رونی
27-10-2012, 20:17
سریعتر از هر کاری ورژن 13 رو دانلود و نصب کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش از همین کی هایی که دوستان در تاپیک زیر قرار میدن استفاده کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم : كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چه نسخه ای رو بگیرم
INTERNET SECURITY
یا
ANTIVIRUS

kases
27-10-2012, 21:39
چه نسخه ای رو بگیرم
INTERNET SECURITY
یا
ANTIVIRUS

نسخه INTERNET SECURITY

لینک دانلود:

tiyam 01
27-10-2012, 23:46
نه توي 2013 نميشه امکانش نيست.
درستش اينه که هميشه از همون برنامه KLUpdater استفاده بشه، تنظيمش کنيد که بعد از پايان آپديت بصورت مينيمايز دربياد Minimize program upon terminate
يک گزينه​اي هم داره که بعد از دانلود آپديتها، شروع کنه به نصب آپديتها روي کسپرسکي 2013، اونو تيک بزنيد ديگه همه چي عالي ميشه.

یعنی آپدیت خود کسپرسکی غیر فعال بشه و کسپر از طریق KL Updater آپدیت بشه؟

hamidreza2010
28-10-2012, 01:36
امیر جان سلام
آقا دمت گرم با این تنظیماتت
توضیح:
نام سوییت: کسپر اینترنت سکوریتی 2013
نام ویندوز: ویندوز 8 فاینال 32 بیتی

hamidreza2010
28-10-2012, 10:54
فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل )

سلام دوستان.با اینکه تقریبا مدت زیادی از اومدن ورژن 2013 کسپر میگذره ولی مثل اینکه بازم دوستان با نحوه آپدیت کردن و رستور کردن آپدیت ها مشکل دارن.من با اجازه مدیر انجمن یه فیلم آموزشی از نحوه آپدیت کردن و رستور کردن آپدیتها آماده کردم و توش همه چیز رو توضیح دادم.امیدوارم بدردتون بخوره
فقط دوستان شرمنده من هر کاری کردم نتونستم حجمش رو کمتر از این بکنم.حتی واسه حل این مشکل یکی دو صفحه قبل پست هم دادم ولی حل نشد.

دانلود فیلم آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم: 30 مگ :42: و :wac:
دوستان اگه سوالی بود درخدمتم......

pedram_01
28-10-2012, 22:57
سلام یکی به من بگه این عکس چی میگه یک کلید 6 ماه کاسپر پیور دستم رسید زدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قبلش این انتی ویروس رو داشتم که از تریالش استفاده میکردم و 22 روز مونده بود تا 30 روزش تمام بشه که یک کلید 6 ماه دستم رسید زدم الان فعال شد؟

مرسی

polestar98g
29-10-2012, 10:30
یعنی آپدیت خود کسپرسکی غیر فعال بشه و کسپر از طریق KL Updater آپدیت بشه؟
بلي آپديت اتوماتيک را غيرفعال کرده و روي Manual تنظيم بشه
البته پيغام خواهد داد که آپديت اتوماتيک غيرفعال است، که اين پيغام را Disable کنيد.:sq_25:

سلام یکی به من بگه این عکس چی میگه یک کلید 6 ماه کاسپر پیور دستم رسید زدم
قبلش این انتی ویروس رو داشتم که از تریالش استفاده میکردم و 22 روز مونده بود تا 30 روزش تمام بشه که یک کلید 6 ماه دستم رسید زدم الان فعال شد؟
مرسی
سلام. خب اين کليد شش ماهه، پنج ماهش سپري شده و الآن 22 روز ازش مونده.:sq_11:

pedram_01
29-10-2012, 12:38
سلام. خب اين کليد شش ماهه، پنج ماهش سپري شده و الآن 22 روز ازش مونده.:sq_11:[/QUOTE

خوب من این کلیید رو تازه زدم یعنی شرکت کاسپر بهم یک کلید 6 ماه داد منم وارد کدم چجوری میشه 5 ماه گذشته باشه؟

15min
29-10-2012, 12:52
سلام
دوستان من کسپر 2012 داشتم که گاهی وقتها که ویندوز بالا میومد لود نمیشد تا اینکه دوباره ریستارت کنم گفتم 2013 نصب کنم شاید این مشکل حل شده باشه که اینم بعد از دو روز همونطوری شد با این تفاوت که با ریستارت هم دیگه بالا نمیاد و فعال نمیشه یعنی اصلا آیکونش هم کنار ساعت نیست وقتی هم از توی منوی استارت اجراش میکنم توی لود میمونه کسی میدونه واسه چیه؟

pedram_01
29-10-2012, 12:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میبینین میگه 183 روز فعال شد. اما وقتی کاسپر رو باز کنید نوشته 21 رو مانده

P‌C
29-10-2012, 13:06

میبینین میگه 183 روز فعال شد. اما وقتی کاسپر رو باز کنید نوشته 21 رو مانده
خب عزیز این دلیل نمیشه که. 183 روز "دوره ی اعتبار" این کلید هست نه مدتی که تا اعتبارش باقی مونده. در واقع این کلید از 183 منهای 21 روز قبل فعال شده بوده و شما اگر ده بار دیگه هم اونرو وارد کنید تا 21 روز دیگه expired میشه.

polestar98g
29-10-2012, 14:54
خب عزیز این دلیل نمیشه که. 183 روز "دوره ی اعتبار" این کلید هست نه مدتی که تا اعتبارش باقی مونده. در واقع این کلید از 183 منهای 21 روز قبل فعال شده بوده و شما اگر ده بار دیگه هم اونرو وارد کنید تا 21 روز دیگه expired میشه.
احسنت. کاملا صحيحه. البته من هم گفتم که پنج ماهش سپري شده
منتها اين دوستمون ميگه که از خود شرکت گرفته! حالا نميدونم منظورش دقيقا چيه

pedram_01
29-10-2012, 15:23
این ایمیل دیروز از شرکت کاسپر به من رسید از طرف فیسبوک

___
29-10-2012, 16:21
سلام
kis 12 آپدیت شده دارم...وقتی به اینترنت وصلم نمی تونم با هیچ مرورگری هیچ سایتی رو باز کنم مگر اینکه kis رو غیرفعال کنم! در حالی که مثلا میشه توی yahoo messenger آنلاین شد. مرورگر توی لیست trusted هم هست.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ firewall خود ویندوز رو هم غیرفعال کردم تاثیری نداشت. در ضمن از ویندوز 7 64 بیت استفاده میکنم.

Legacy's
29-10-2012, 19:11
سلام
kis 12 آپدیت شده دارم...وقتی به اینترنت وصلم نمی تونم با هیچ مرورگری هیچ سایتی رو باز کنم مگر اینکه kis رو غیرفعال کنم! در حالی که مثلا میشه توی yahoo messenger آنلاین شد. مرورگر توی لیست trusted هم هست.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟ firewall خود ویندوز رو هم غیرفعال کردم تاثیری نداشت. در ضمن از ویندوز 7 64 بیت استفاده میکنم.
شما همیشه باید قدم بقدم اقدام به اشکال یابی کنید.
برای اینکه مطمئن شید مشکل از خود کاسپرسکی هست یا نه یا از کدام بخش کاسپرسکیه، اول برید دیواره آتش کاسپر رو غیر فعال کنید بعد نتیجه رو ببینید.
اگه با اینکار مشکل حل شد که دیگه باید بدونید تنظیمات کجا مشکل داره.
اگه با اینکار حل نشد به بخشهای دیگری از کاسپر مثل Application و.... باید سر بزنید.

15min
30-10-2012, 12:49
سلام
دوستان من کسپر 2012 داشتم که گاهی وقتها که ویندوز بالا میومد لود نمیشد تا اینکه دوباره ریستارت کنم گفتم 2013 نصب کنم شاید این مشکل حل شده باشه که اینم بعد از دو روز همونطوری شد با این تفاوت که با ریستارت هم دیگه بالا نمیاد و فعال نمیشه یعنی اصلا آیکونش هم کنار ساعت نیست وقتی هم از توی منوی استارت اجراش میکنم توی لود میمونه کسی میدونه واسه چیه؟

Mohammad_es66
30-10-2012, 13:05
سلام
اقا این kaspersky internet security 2013 رو ویندوز 8 نصب نمیشه این ارور رو میده
the apparition could not be installed Current operation system is not supported change mode in the system will be automatically rolled back

kases
30-10-2012, 15:52
سلام
اقا این kaspersky internet security 2013 رو ویندوز 8 نصب نمیشه این ارور رو میده
the apparition could not be installed Current operation system is not supported change mode in the system will be automatically rolled back

سلام
شاید نسخه بتا دانلود کردید
از این لینک اخرین ورزن رو دریافت کنید:

kases
30-10-2012, 16:11
سلام

سلام

کسپر رو از رو سیستم با این برنامه پاک و ریستارت کنید

با برنامه malwarebytes سیستم رو اسکن کنید هر فایل مشکوکی پیدا کرد پاک کنید

از این لینک اخرین نسخه رو دانلود کنید

کسپر رو نصب > ریستارت > اپدیت > ریستارت

___
30-10-2012, 20:10
شما همیشه باید قدم بقدم اقدام به اشکال یابی کنید.
برای اینکه مطمئن شید مشکل از خود کاسپرسکی هست یا نه یا از کدام بخش کاسپرسکیه، اول برید دیواره آتش کاسپر رو غیر فعال کنید بعد نتیجه رو ببینید.
اگه با اینکار مشکل حل شد که دیگه باید بدونید تنظیمات کجا مشکل داره.
اگه با اینکار حل نشد به بخشهای دیگری از کاسپر مثل Application و.... باید سر بزنید.

خوب مشکل که از فایروالشه...ولی دقیقا باید چیکار کنم؟ توی قسمت فایروال فقط یه دونه settings هست که اونجا مرورگرم توی لیست trusted هست...دیگه نمی دونم باشد چیکار کنم!

kases
30-10-2012, 20:27
خوب مشکل که از فایروالشه...ولی دقیقا باید چیکار کنم؟ توی قسمت فایروال فقط یه دونه settings هست که اونجا مرورگرم توی لیست trusted هست...دیگه نمی دونم باشد چیکار کنم!

این پست ببینید ممکنه مشکل رو برطرف کنه

salam kon
30-10-2012, 21:55
من آخرین ورژن pure رو از سایت کسپر گرفتم و نصبیدم ( trial )، الان برام سواله که مگه pure از همه کاملتر نیست (برای سیستم خونه یا لب تاب)پس چرا internet sec رو نصب میکنن دوستان مزیتش چیه؟

kases
30-10-2012, 22:10
من آخرین ورژن pure رو از سایت کسپر گرفتم و نصبیدم ( trial )، الان برام سواله که مگه pure از همه کاملتر نیست (برای سیستم خونه یا لب تاب)پس چرا internet sec رو نصب میکنن دوستان مزیتش چیه؟

سلام

هر کسی بر اساس نیازهایی که داره نرم افزار خودشو انتخاب میکنه
ممکنه کسی به امکانات اضافی پیور احتیاجی نداشته باشه مثل خود من
کلید هم برای نسخه پیور کمتر پیدا میشه
در حال حاظر نسخه internet security از تکنولوزی های جدیدتری بهره میبره

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
31-10-2012, 13:39
امیر جان سلام
آقا دمت گرم با این تنظیماتت
توضیح:

خواهش

موفق باشید

farryad
31-10-2012, 13:51
من الان آپدیت آفلاین کردم نوشته بود تا 6 آبان.
حالا تو قسمت دیتابیس زده : have not been updat for a long time
بعد گذاشتم از خود سایت آپ بشه که تا روی 17 درصد 30 مگ دانلود کرد دیگه بی خیال شدم. مگه هر روز چن مگ باید آپ بشه؟
قبلن نود داشتم فوقش روزی 4-5 مگ بود.

Legacy's
31-10-2012, 14:50
دوستان virus signature رو در کاسپر از کجا میشه متوجه شد؟ در nod راحت جلوی چشمه ولی توی کاسپر نه توی تنظیمات پیشرفته و نه توی رابط اصلی کاربری هیچ جای سرراستی برای اینکار نداره چرا.:sq_10:

ALI16437
31-10-2012, 17:49
دوستان سلام ،

من یک سوال دارم میخوام هر برنامه ای در کامپیوتر میخواد به اینترنت وصل بشه
در هر گروهی که قرار گرفته کسپر از من سوال بپرسه و من اجازه ارتباط با اینترنت
یا عدم ارتباط رو بدم این تنظیم رو هم انجام دادم ولی فرقی نکرد.

ممنونم علی

polestar98g
31-10-2012, 19:40
دوستان سلام ،
من یک سوال دارم میخوام هر برنامه ای در کامپیوتر میخواد به اینترنت وصل بشه
در هر گروهی که قرار گرفته کسپر از من سوال بپرسه و من اجازه ارتباط با اینترنت
یا عدم ارتباط رو بدم این تنظیم رو هم انجام دادم ولی فرقی نکرد.
ممنونم علی
سلام
در بخش General Settings بايد تيک Select Action Automatically را برداريد
البته علاوه بر پيغامهاي ارتباط با اينترنت براي کارهاي ديگه هم پيغام خواهد داد

دوستان virus signature رو در کاسپر از کجا میشه متوجه شد؟ در nod راحت جلوی چشمه ولی توی کاسپر نه توی تنظیمات پیشرفته و نه توی رابط اصلی کاربری هیچ جای سرراستی برای اینکار نداره چرا.:sq_10:
يه کم توضيح بده منظورت چيه؟
اطلاعات مربوط به مخربهاي تشخيص داده شده را در ريپورت ميتوني ببيني

xman681
31-10-2012, 20:18

يه کم توضيح بده منظورت چيه؟
اطلاعات مربوط به مخربهاي تشخيص داده شده را در ريپورت ميتوني ببيني

منظورش این هست

kases
31-10-2012, 21:18

سلام

در صفحه اول کسپر قسمت اپدیت رو انتخاب کنید میتونید میزان virus signature رو ببینید
البته این شمارش همیشه در حال افزایش و کاهش (بهینه سازی )هست و نمیشه میزان دقیقی در نظر گرفت که بگیم کسپر چه تعداد مخرب در دیتابیس داره
در سایت خود یوجین کسپرسکی گفته شده بیش از 94 میلیون مخرب میتونن شناسایی کنن

57948
57949

polestar98g
31-10-2012, 21:29
منظورش این هست ...
خب اين چيه اين عدد به چه دردي ميخوره؟!

kases
31-10-2012, 21:55
من الان آپدیت آفلاین کردم نوشته بود تا 6 آبان.
حالا تو قسمت دیتابیس زده : have not been updat for a long time
بعد گذاشتم از خود سایت آپ بشه که تا روی 17 درصد 30 مگ دانلود کرد دیگه بی خیال شدم. مگه هر روز چن مگ باید آپ بشه؟
قبلن نود داشتم فوقش روزی 4-5 مگ بود.

سلام

بعد از اپدیت افلاین باید سیستم رو ریستارت میکردید
بعد سرور اپدیت رو در حالت پیشفرض قرار میدادی و انلاین بروز رسانی میکردی
روزانه بین 2 تا 3 مگ اپدیت داره
------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه باز هم این پیام رو have not been updat for a long time مشاهده کردید
تاریخ و ساعت سیستم رو تنظیم کنید
در تنظیمات اپدیت تیک پر و کسی سرور رو بردارید.
اگه باز هم مشکل پا برجا بود اعلام کنید.

farryad
31-10-2012, 23:51
نمیشه این virtual keyboard رو یه جوری تنظیم کرد برای گوگل کروم هم جواب بده؟
الان فقط با اکسپلورر کار میکنه

hamidreza2010
01-11-2012, 01:55
توضیح:

جالبه توی ویندوز ایکس پی با همین تنظیمات با comodo leak تست میزدم بالانر از 70 نمیگرفت تازه وسط کار میزد برنامه تست رو پاک میکرد.:sq_3:
ولی توی ویندوز 8 امتیاز کامل رو گرفت:sq_8:

amir.7
01-11-2012, 02:08
سلام بچه ها

من یه سئوال دارم و اون اینه که من میخوام یه سیستم رو که کاسپر روش نصبه هر هفته آپدیت

آفلاین کنم ، حالا میخوام بدونم که آیا میشه آپدیت های جدید رو روی فلش کپی کرد یا اینکه

باید کل اپدیتها رو هر بار کپی کنم

ممنون

K1lou
01-11-2012, 09:35
با سلام
مقاله ای در مورد kaspersky internet security 2013 که شاید به درد برخی از دوستان بخورد

شرکت کسپرسکی یکی از قدرتمندترین شرکت های دنیا در زمینه امنیت دنیای مجازی می باشد . نرم افزارهای امنیتی ساخت این شرکت همیشه در رده برترین نرم افزارهای امنیتی قرار می گیرند و در تست ها نیز امتیازات بالایی را کسب می کنند . این شرکت به تازگی نسخه جدیدی از کامل ترین بسته امنیتی خود موسوم به Kaspersky Internet Security 2013 را عرضه کرده است . در این مطلب قصد داریم تا شما را با ابزارها و قابلیت های این بسته امنیتی آشنا کنیم . پس با گویا آی تی همراه باشید …….
نکته : برای مشاهده برخی تصاویر در اندازه بزرگ تر باید روی آنها کلیک کنید .

نصب
نصب به ساده ترین شکل ممکن صورت می پذیرد . در واقع تنها با کلیک بر روی دکمه Install مراحل نصب شروع شده و تمام می شود و دیگر هیچ سوالی از شما پرسیده نخواهد شد . به همین راحتی .

************رابط کاربری
یکی از مهمترین بخش های هر نرم افزار ، رابط کاربری یا همان User Interface آن می باشد . شرکت های سازنده نرم افزارها همیشه سعی شان را می کنند تا محیط برنامه های خود را به شکلی طراحی کنند تا کاربران بتوانند خیلی زود به آنها عادت کرده و ارتباط خوبی برقرار کنند . نرم افزارهای امنیتی نیز از این قضیه مستثنا نیستند .
شرکت کسپرسکی نیز در این نسخه رابط کاربری زیبا و ساده ای را برای کاربران خود در نظر گرفته است . در تصویر زیر می توانید نمای کلی صفحه اصلی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ را مشاهده کنید .

در قسمت بالا گزینه های مربوط به بخش تنظیمات قرار گرفته اند . در قسمت وسط نیز می توانید اطلاعاتی درباره وضعیت کلی نرم افزار مانند وضعیت تهدیدات ، حفاظت ، بروز رسانی و لایسنس را بدست بیاورید . اما قسمت پایین صفحه اصلی را می توان مهمترین بخش آن طلقی کرد . جایی که شما از طریق آن می توانید به سایر ابزارها و بخش های دیگر دسترسی داشته باشید . این بخش ها را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد .

**************بخش Scan

مهم ترین بخش اکثر نرم افزارهای امنیتی ، بخش مربوط به عملیات اسکن می باشد . جایی که با استفاده از آن می توانید تا عمیق ترین لایه های سیستم را جستجو کرده و بدافزارها را کشف و نابود کنید . در اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ چهار گزینه برای اسکن در اختیار خواهید داشت .
* Full Scan : با استفاده از این گزینه می توانید سیستم خود را به صورت کامل و عمیق اسکن کنید . البته اسکن از طریق این روش کمی زمان بر است . مدت زمانی که صرف اسکن با استفاده از این روش می شود بستگی به قدرت سخت افزاری و حجم فایل های شما خواهند داشت .
* Critical Areas Scan : برخی از بخش های سیستم هستند که امکان وجود بدافزار در آنها بسیار بالاست . این بخش ها معمولا با نام ” مناطق بحرانی ” شناخته می شوند . قسمت هایی مانند Startup سیستم شما که بدافزارها به منظور راه اندازی اتوماتیک خود ، تغییراتی را در آنجا ایجاد می کنند . این روش اسکن بسیار سریع است و زمان زیادی از شما نخواهد گرفت .
* Vulnerabilities Scan : حتما در گویا آی تی زیاد در مورد آسیب پذیری ها خوانده اید و بارها هم تاکید کرده ایم که با نصب به موقع بروز رسانی های ارائه شده برای نرم افزارهای مورد استفاده تان ، مانع از نفوذ بدافزارها و هکرها به سیستم تان شوید . با استفاده از این روش اسکن می توانید به آسیب پذیری های موجود در نرم افزارهای کامپیوتر خود که هنوز اصلاح نشده اند پی ببرید . همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید تا اینجای کار حدود ۶ آسیب پذیری در نرم افزارهای سیستم من مشاهده شده است .

اوه ! ظاهرا وضعیت خیلی خوب نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . پس از پایان اسکن آسیب پذیری ها حدود ۱۸ آسیب پذیری در نرم افزارهای سیستم من کشف شده است . با کلیک بر روی دکمه Detected Vulnerabilities می توانید لیست آسیب پذیری های موجود را مشاهده کنید که به دو بخش آسیب پذیری های سیستمی و آسیب پذیری های نرم افزاری تقسیم می شوند .

با کلیک بر روی هر کدام از آیتم های و کلیک روی دکمه Fix it قادر به رفع آن آسیب پذیری خواهید بود .
یک راه حل بهتر : هنگامی که در حال مشاهده لیست بودم ، دیدم بعضی از نرم افزارهای که آسیب پذیری دارند را به ندرت استفاده میکنم و یا اصلا استفاده نمی کنم . بهترین راه حل در این شرایط پاکسازی آن نرم افزار است . چون باعث رفع آسیب پذیری خواهد شد و هم زحمت آپدیت کردن را از روی دوش شما بر خواهد داشت .
* اسکن سفارشی : اگر میخواهید چند آیتم مشخص ( مثلا یک یا چند درایو یا فایل ) را اسکن کنید ، روی لینک Browse کلیک کنید تا بتوانید این آیتم ها را یکجا مشخص کرده و آنها را اسکن کنید . با کلیک روی دکمه Add نیز پنجره ی دیگری ظاهر خواهد شد که به شما امکان اسکن بخش های مختلفی از سیستم مثل درایوهای شبکه ، بوت سکتورهای هارد دیسک و … را می دهد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])*********

بخش Update
بخش بروز رسانی این نسخه از اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ زیاد گسترده نیست و تنها به نمایش اطلاعاتی جرئی از وضعیت بروز بودن بانک اطلاعاتی بدافزارها می پردازد . اطلاعاتی نظیر آخرین زمان بروز رسانی بانک اطلاعاتی ، تعداد امضاهای مربوط به بدافزارها که هم اکنون در بانک اطلاعاتی وجود دارند و وضعیت اجرای بروز رسانی که می تواند یکی از سه حالت اتوماتیک ، دستی و یا طبق زمان بندی باشد .

اما برای تغییر در تنظیمات بخش آپدیت روی گزینه Settings که در قسمت بالا و سمت راست پنجره وجود دارد کلیک کنید . در اینجا تنها دو گزینه را مشاهده می کنید .
Run Mode : در این بخش می توانید حالت اجرای بروز رسانی را تغییر دهید . روی این دکمه کلیک کنید . در پنجره ظاهر شده شما سه گزینه را خواهید دید . دو گزینه اول و دوم یعنی Automatic و Manual که مشخص هستند که به ترتیب حالت اجرای بروز رسانی را به اتوماتیک و دستی تغییر می دهند . اما حالت سوم که By Schedule نام دارد ، باعث اجرای بروز رسانی طبق برنامه زمان بندی خواهد شد . به عنوان مثال شما تعیین می کنید که آنتی ویروس تان روزی یک بار و در ساعت ۱۴٫۳۰ آپدیت شود .

Update Source : در این قسمت می توانید مشخص کنید که بروز رسانی ها از کجا دریافت شوند . این بخش برای کاربران ایرانی کارایی بالایی خواهد داشت . دلیل آن را در ادامه خواهیم گفت .

به صورت پیشفرض در این قسمت گزینه Kaspersky Lab update servers را مشاهده می کنید که نشان می دهد شما از سرورهای بروز رسانی شرکت کسپرسکی استفاده می کنید . برخی کاربران ایرانی که از نسخه های بدون لایسنس این نرم افزار استفاده می کنند ، قابلیت بروز رسانی آن را نخواهند داشت . در عوض برخی سایت ها اقدام به راه اندازی سرورهایی می کنند که فایل های مربوط به بروز رسانی نسخه های مختلف آنتی ویروس ها و نرم افزارهای امنیتی روی آنها قرار می گیرد و کاربران می توانند از آنها به منظور بروز رسانی آنتی ویروس شان استفاده کنند . البته این روش هم خالی از اشکالات امنیتی نیست . چون ممکن است که در بین این فایل های بروز رسانی ، فایل های خطرناک دیگری هم به سیستم کاربران منتقل شده و بعدا دردسر ساز شوند .
اما دسته ی دیگری از کاربران از روش آپدیت آفلاین استفاده می کنند . یعنی فایل های بروز رسانی را به صورت مستقیم از سایت های ارائه دهنده ، دانلود کرده و سپس آن را به محل مربوطه انتقال می دهند تا بروز رسانی انجام شود .
برای استفاده از هر دو روش ( اضافه کردن سرور آپدیت جدید و آپدیت آفلاین ) باید روی دکمه Add کلیک کرده و تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید . مثلا آدرس آی.پی مربوط به سرور آپدیت را اضافه کرده و یا فولدری که فایل های آپدیت آفلاین در آن قرار دارد را از روی هارد انتخاب کنید .

*********بخش Safe Money
این بخش به تازگی به نسخه اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ کسپرسکی اضافه شده است و همه تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات مالی شما به کار می گیرد . هر وقت شما بخواهید از طریق سایت های بانکی ، سایت های پرداخت الکترونیکی و یا سایت های تجارت الکترونیک اقدام به انجام عملیات مالی کنید ، سیستم های حفاظتی وارد عمل شده و سعی می کنند تا امن ترین شرایط را برای شما فراهم کنند . چهار مورد از این اقدامات به شرح زیر هستند :
* مقایسه آدرس وبسایت مورد نظر شما با لیست وبسایت های امن . این کار به منظور جلوگیری از هرگونه حمله فیشینگ صورت می گیرد . به صورت خلاصه حملات فیشینگ سعی دارند تا با جعل ظاهر یک وبسایت مطرح ( مثل وبسایت های بانکی ) ، اقدام به ربودن اطلاعات شما کنند .
* بررسی گواهی امنیتی وبسایت مورد نظر شما . با انجام این بررسی توسط کسپرسکی ، احتمال انتقال پشت پرده اطلاعات به سایت های جعلی به حداقل خواهد رسید .
* بررسی آسیب پذیری های سیستم عامل شما در رابطه با انجام عملیات مالی در اینترنت .
* پیشنهاد به شما برای باز کردن وبسایت های بانکی و تجاری در حالت Safe Money به صورت اتوماتیک . هنگامی که قصد وارد شدن به سایت های بانکی و تجاری را داشته باشید ، به صورت اتوماتیک به شما پیشنهاد می شود که از حالت Safe Money استفاده کنید . حالت Safe Money در واقع مرورگر شما را با یک پروفایل جدید و در حالت Sandbox اجرا خواهد کرد . در این حالت دیگر میزان تهدیدات به حد صفر خواهد رسید

.

البته می توانید لیست سایت های بانکی مورد نظر خود را به قسمت Safe Money اضافه کنید تا در هنگام بارگذاری این سایت ها ، حالت Safe Money به صورت اتوماتیک فعال شود .

*************بخش Parental Contro
l
این بخش مخصوص والدین است تا بتوانند بر فعالیت فرزندان خود نظارت داشته باشند و یا محدودیت هایی را در دسترسی به برخی وبسایت ها برای آنها بوجود بیاورند .
برای شروع کار باید یک کلمه عبور انتخاب کنید . در قسمت بعد از شما پرسیده خواهد شد که این کلمه عبور بر چه بخش هایی اعمال شود . این بخش ها عبارتند از تغییر در تنظیمات برنامه ها ، دسترسی به برنامه های فعلی و حذف برنامه ها . هر کدام از گزینه ها را که نخواستید غیر فعال کرده و دکمه Create Password را کلیک کنید .
در صفحه بعدی لیست اکانت های موجود در سیستم برای شما نمایش داده خواهد شد . به صورت پیشفرض کنترل والدین بر روی همه اکانت ها غیر فعال است و باید به صورت دستی و با کلیک بر روی دکمه Enable فعال شوند .

با کلیک بر روی دکمه تنظیمات در همین بخش می توانید کنترل کاملی بر فعالیت اکانت مذکور ( مثلا حساب کاربری پسرتان ) داشته باشید . این محدودیت ها عبارتند از :
* ساعات استفاده از کامپیوتر ( به تفکیک روزهای هفته )
* استفاده از برنامه ها و بازی ها
* ساعات استفاده از اینترنت ( به تفکیک روزهای هفته )
* محدودیت در وبگردی ها ( مثلا عدم دسترسی به سایت های غیر اخلاقی ، خشونت آمیز ، مواد مخدر ، چت و انجمن های گفتگو ، فحاشی در فضای وب و … )
* کنترل بر روی دانلود انواع فایل ها ( مثلا موزیک ، ویدئو ، برنامه و … )
* کنترل بر روی برنامه های پیام رسان فوری ( مثلا جلوگیری از چت کردن با برخی افراد مشخص شده )
* کنترل بر روی فعالیت کاربران در شبکه های اجتماعی ( مثلا مسدود کردن پیام های ارسال شده از سوی اشخاص مشخص شده )
* جلوگیری از افشای اطلاعات شخصی ( مثل اطلاعات مربوط به کارت های اعتباری ، آدرس محل سکونت و شماره تلفن )
* نظارت بر روی کلمات ( مثلا استفاده از برخی کلمات خاص و یا ترکیبی از کلمات در پیام ها و پست های ارسال شده در وبسایت ها )

*************بخش Applications Activity
بخش Applications activity به شما امکان نظارت بر پردازش های جاری سیستم را خواهد داد . اما شاید فکر کنید که این بخش چه اهمیتی می تواند داشته باشد ؟ جواب ساده است ؛ برای خلاصی از شر برخی بدافزارهای مزاحم . البته نه اینکه بخواهیم ذهنیت شما را در مورد برنامه قدرتمند Kaspersky Internet Security 2013 خراب کنیم . این برنامه با استفاده از روش های بسیار پیشرفته در مقابل اکثر بدافزارها به خوبی مقاومت می کند . اما مسئله ای که وجود دارد این است که امنیت هیچگاه صد در صد نیست و ممکن است که حتی آنتی ویروس ها و برنامه های امنیتی شما نیز فریب بدافزارها را بخورند . بسیار خب ، توضیحات کافیست است . به سراغ این بخش می رویم .

کل این بخش در یک پنجره خلاصه می شود که در آن می توانید تمام پردازش های جاری سیستم را مشاهده کنید . علاوه بر مشاهده همه پردازش ها ، امکان مشاهده وضعیت امنیتی هر پردازش نیز فراهم شده است . این وضعیت با استفاده از چراغ های رنگی که در مقابل هر پردازش قرار گرفته است مشخص می شود . به صورت خلاصه در این پنجره می توانید چهار عمل اصلی انجام دهید . این عملیات عبارتند از :
* Application Rules : با راست کلیک بر روی یکی از پردازش ها و انتخاب گزینه Application Rules می توانید به سطوح دسترسی و قوانین مربوط به برنامه مذکور دسترسی پیدا کنید . پیشنهاد می کنیم که در صورتی که زیاد با سطوح دسترسی ها و قوانین امنیتی مربوط به برنامه ها آشنایی ندارید ، تغییری در این بخش ایجاد نکنید . این مورد برای پردازش های حیاتی سیستم عامل بیش از پیش تاکید می شود .
* Run sequence : با انتخاب این گزینه پنجره کوچکی باز می شود که رابطه این پردازش را با دیگر پردازش ها نشان می دهد . این قسمت می تواند کارایی زیادی در خلاص شدن از شر بدافزارهایی که از سدهای امنیتی عبور کرده اند داشته باشد . به عنوان مثال شما به یک پردازش مشکوک شده اید و می خواهید آن را از بین ببرید . اما تلاش های شما بی نتیجه می ماند . در اکثر مواقع سناریوی این گونه بدافزارها به این صورت است که دو پردازش به صورت همزمان اجرا می شوند . سپس این دو پردازش در بازه های زمانی کوتاه وجود یکدیگر در حافظه سیستم را بررسی می کنند . در صورتی که یکی از آنها در حافظه وجود نداشته باشد ، پردازش بعدی آن را اجرا می کند و بدین ترتیب از بین بردن یکی از آنها کمی مشکل خواهد بود .
این ابزار به شما امکان می دهد تا روابط بین پردازش ها را پیدا کنید . بنابراین می توانید متوجه شوید که یک پردازش مشکوک که رفتاری مشابه بدافزارها دارد ، با کدام یک از پردازش های دیگر در ارتباط است و بتوانید گام هایی را به منظور نابود سازی آنها بردارید .
* Move to group : با استفاده از این قابلیت می توانید یک پردازش را به گروه های خاصی اضافه کنید . در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ چهار گروه وجود دارد که شامل Untrusted ، High restricted ، Low restricted و Trusted می شوند . اگر یک پردازش را به گروه Untrusted اضافه کنید ، کسپرسکی دیگر اجازه اجرای آن پردازش را به کاربران نخواهد داد . نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورتی که پردازش مسدود شده توسط شما مورد نیاز دیگر نرم افزارها باشد ، در روند کاری آن نرم افزارها اخلال بوجود خواهد آمد . پس مراقب باشید . در موارد دیگر مانند High restriction و Low restriction مسدود سازی صورت نخواهد گرفت و تنها حساسیت کسپرسکی در مورد فعالیت های آن پردازش خاص بیشتر خواهد شد .
ترفندی برای برنامه نویسان : در صورتی که برنامه نویس هستید و مدام با دخالت آنتی ویروس در هنگام اجرای برنامه های تان مواجه می شوید ، بهتر است که پردازش برنامه ی خود را به گروه Trusted بیفزایید تا دیگر مشکل بوجود نیاید .

منتظر قسمت پایانی باشید ……

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
01-11-2012, 12:51
نمیشه این virtual keyboard رو یه جوری تنظیم کرد برای گوگل کروم هم جواب بده؟
الان فقط با اکسپلورر کار میکنه

در قسمت extensions های کروم ببنید virtual keyboard وجود داره؟
سعی کنید از اخرین ورزنهای کروم استفاده کنید

kases
01-11-2012, 13:42
سلام بچه ها

من یه سئوال دارم و اون اینه که من میخوام یه سیستم رو که کاسپر روش نصبه هر هفته آپدیت

آفلاین کنم ، حالا میخوام بدونم که آیا میشه آپدیت های جدید رو روی فلش کپی کرد یا اینکه

ممنون

سلام امیر جان
فکر نکنم همچین چیزی امکان پذیرباشه :10:

saleh69
01-11-2012, 22:35
با سلام خدمت دوستان
من کاسپرسکای 2013 رو نصب کردم . بعد مدتی که لپتاپ روشن کردم و ویندوز بالا اومد بعد ویندوز رست شد و یه بوت اومد به اسم bios anti virus protectبا یه مشت جملات روسی ودر اخر گفته بود کد رو بزن حال من نمیدونم باید چی کار کنم هر کار یمیکنم این نمیره و ویندوز هم نمیتونم بیارم حتی safe mode نمتونم بیارم لطفا کمک کنید

hamidreza2010
02-11-2012, 01:44
سلام بچه ها

ممنون

سلام امیرجان
میشه داداش.من توی چند صفحه قبل فیلم آموزش نحوه آپدیت کردن کسپر رو با برنامه kasper updater گذاشتم اگه میتونی اونو دانلود کن متوجه میشی.فقط توی آموزش یه پوشه هست به اسم temp که هر دفعه آپدیت میکنی آپدیتهای جدید توش کپی میشن ولی چون ما توی برنامه kasper updater توی تنظیماتش تیک گزینه clear temp folder رو زدیم این آپدیتها پاک میشن.اگه میخوای آپدیتهای جدید پاک نشن باید گزینه clear temp folder توی تنظیمات برنامه kasper updater تیک نداشته باشه. وقتی آپدیتت تموم شد محتویات داخل پوشه temp رو که آپدیتهای جدید هستند رو cut کن که دفعه بعد آپدیت کردی آپدیتهای جدید توش ذخیره بشن و تکرار همین قضیه.....
سوال بود درخدمتم

IntelCentrino
02-11-2012, 09:08
من امروز KIS 13.0.1.4190 را دانلود کردم. نمیدونم چه اشکالی وجود دارد که این نسخه نه Update میشه ( روی %2 گیر میکنه و پیشرفتی نمیکنه و میزان دانلودش 0 کیلوبایت هست ) و نه میشه اونو Active کرد ( پیعام میده که اتصال به اینترنت مقدور نمی باشد، کانکشن خودتونو بررسی نمائید).

همه اینها در حالی هست که برای اتصال به نت مشکلی وجود نداره و سیستم به اینترنت وصل هست.

kases
02-11-2012, 09:41
سلام امیرجان
میشه داداش.من توی چند صفحه قبل فیلم آموزش نحوه آپدیت کردن کسپر رو با برنامه kasper updater گذاشتم اگه میتونی اونو دانلود کن متوجه میشی.فقط توی آموزش یه پوشه هست به اسم temp که هر دفعه آپدیت میکنی آپدیتهای جدید توش کپی میشن ولی چون ما توی برنامه kasper updater توی تنظیماتش تیک گزینه clear temp folder رو زدیم این آپدیتها پاک میشن.اگه میخوای آپدیتهای جدید پاک نشن باید گزینه clear temp folder توی تنظیمات برنامه kasper updater تیک نداشته باشه. وقتی آپدیتت تموم شد محتویات داخل پوشه temp رو که آپدیتهای جدید هستند رو cut کن که دفعه بعد آپدیت کردی آپدیتهای جدید توش ذخیره بشن و تکرار همین قضیه.....
سوال بود درخدمتم

سلام حمید رضا جان

اگه واقعا قابلیت کات روزانه اپدیتها وجود داره این که عالیه فکر نمیکردم همچین قابلیتی داشته باشه
منظور شما اینه که روزانه میشه اپدیتها رو کپی کنیم؟
به عبارتی دیگر مثلا اگر کل حجم پوشه اپدیت 120 مگابایته و من بزنم 3 مگ اپدیت دریافت کنه حالا این 3 مگ رو میشه جدا کنم و ببرم رو یه سیستم دیگه؟
با تشکر از شما

kases
02-11-2012, 09:45
من امروز KIS 13.0.1.4190 را دانلود کردم. نمیدونم چه اشکالی وجود دارد که این نسخه نه Update میشه ( روی %2 گیر میکنه و پیشرفتی نمیکنه و میزان دانلودش 0 کیلوبایت هست ) و نه میشه اونو Active کرد ( پیعام میده که اتصال به اینترنت مقدور نمی باشد، کانکشن خودتونو بررسی نمائید).

همه اینها در حالی هست که برای اتصال به نت مشکلی وجود نداره و سیستم به اینترنت وصل هست.

سلام
طبق این پست کانکشنها رو تنظیم کنید اگه مشکل بطرف نشد اعلام کنید

ram0024
02-11-2012, 11:54
سلام دوستان من ویندوز 8 enteprise - professional final روی سیستم نصب کردم اینترنت سکوریتی 2013 کاسپر روش نصب نمیشه و پیغام های زیر رو میده خواهشا راهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
02-11-2012, 12:21
سلام دوستان من ویندوز 8 enteprise - professional final روی سیستم نصب کردم اینترنت سکوریتی 2013 کاسپر روش نصب نمیشه و پیغام های زیر رو میده خواهشا راهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

از این لینک اخرین ورزن کسپر دانلود کنید.

ram0024
02-11-2012, 13:10
سلام

از این لینک اخرین ورزن کسپر دانلود کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سپاس بسیار مشکل من حل شد

hamidreza2010
02-11-2012, 17:04
سلام حمید رضا جان

اگه واقعا قابلیت کات روزانه اپدیتها وجود داره این که عالیه فکر نمیکردم همچین قابلیتی داشته باشه
منظور شما اینه که روزانه میشه اپدیتها رو کپی کنیم؟
به عبارتی دیگر مثلا اگر کل حجم پوشه اپدیت 120 مگابایته و من بزنم 3 مگ اپدیت دریافت کنه حالا این 3 مگ رو میشه جدا کنم و ببرم رو یه سیستم دیگه؟
با تشکر از شما

سلام داداش
آره میشه ( به شرط اینکه با برنامه kasper updater کسپر رو آپدیت کنی ) اگه آموزش منو دیده باشی بهتر متوجه توضیحی که دادم میشی.تست کن اگه مشکل داشتی بگو.ما هم در خدمتت هستیم

kaivanika
02-11-2012, 17:54
این بکاپ گرفتن از فایل های آپدیت کاسپر 2013 چقدر طول میکشه ؟ الان نیم ساعته زدم ولی هنوز تموم نشده

polestar98g
03-11-2012, 00:38
این بکاپ گرفتن از فایل های آپدیت کاسپر 2013 چقدر طول میکشه ؟ الان نیم ساعته زدم ولی هنوز تموم نشده
آره زياد طول ميکشه بايد صبور باشي! :دي
آپديت اوّليه بعضي وقتها ديدم تا دو سه ساعت هم طول کشيده بخصوص آپديت پيور.

kaivanika
03-11-2012, 02:55
ینی چی ؟ ینی باید آنلاین باشم بعد از برنامه کاسپر آپدیت استفاده کنم ؟

من الان سیستمم آپدیت کامله و میخوام واسه سیستم دوستم فایل های آپدیت سیستم خودم رو ببرم

این کاسپر آپدیت آنلاین فایل ها رو بکاپ میگیره ؟ اینجوری که باید کلی مگابایت از حجم ماهیانه ت کم بشه

hamidreza2010
03-11-2012, 20:16
دوست عزیز میشه سوالت رو واضح تر بگی
کسپرت ورژن چند هست 2012 یا 2013؟
اگه قبل از اینکه آپدیت کنی میتونی جوری تنظیم کنی که از آپدیتهاش بک آپ بگیره ولی اگه کسپر رو آپدیت کردی دیگه نمیشه از آپدیتهاش بک آپ گرفت.
برای بک آپ گرفتن از آپدتهای کسپر 2013 باید از برنامه kasper upadater استفاده کنی.
هم لینک دانلودش و هم آموزش کار با برنامش چند صفحه قبل هست.

hamidreza2010
04-11-2012, 03:17
سلام برو بچ.آقا عیدتون مباررررررررررررک
دوستان گل نمیدونین چرا وقتی میخوان از سویت های امنیتی تست بگیرن معمولا روی ویندوزهای 64 بیتی تست میکنن؟
مگه عملکرد سویت ها مثلا همین kis 2013 روی ویندوز 32 بیتی با ویندوز 64 بیتی با هم فرق میکنه؟توی کدوم بهتر عمل میکنه؟

K1lou
04-11-2012, 07:20
با سلام
قسمت دوم مقاله

بخش Network Monitor
این بخش به شما امکان نظارت بر فعالیت های شبکه ای را می دهد و ابزار بسیار کارایی برای گیر انداختن برنامه ها و بدافزارهایی است که در حال انتقال بدون اجازه اطلاعات از طریق اینترنت می باشند .

هر برنامه ای که در حال تبادل اطلاعات ( ورودی و خروجی ) از طریق اینترنت باشد در پنجره Network Monitor و تب Network activity قابل مشاهده است و می توانید تغییرات مورد نظر خود را روی آنها اعمال کنید . به عنوان مثال اگر میخواهید کسی از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر به اینترنت دسترسی پیدا نکند ، کافیست که یک بار این مرورگر را اجرا کرده و یک سایت را بارگذاری کنید . حالا در تب Network activity مشاهده می کنید که پردازش مرورگر اینترنت اکسپلورر ظاهر خواهد شد . مطابق تصویر زیر روی یکی از کانکشن های این مرورگر راست کلیک کرده و گزینه Application network rules را انتخاب کنید .

در پنجره باز شده روی دکمه Add کلیک کرده و از لیست مقابل گزینه Action گزینه ی Block را انتخاب نمایید . در پایان نیز همه پنجره ها را OK کنید .

بدین ترتیب مرورگر اینترنت اکسپلورر دیگر توانایی باز کردن صفحات وب را نخواهد داشت و دسترسی آن به کلی با اینترنت قطع خواهد شد .

از بخش های دیگر ابزار Network Monitor می توان به Open ports و Network traffic اشاره کرد که به ترتیب به شما اجازه مشاهده پورت های باز شده توسط برنامه ها و میزان تبادلات دیتای شبکه ای هر برنامه ( بر حسب مگابایت ) را نمایش می دهند .
اما آخرین بخش در این قسمت Blocked computers می باشد که شامل اطلاعات مربوط به کامپیوترهایی می شود که سعی در حمله به سیستم شما را داشته اند و توسط کسپرسکی مسدود شده اند . در صورتی که کامپیوتری به اشتباه به این لیست اضافه شده باشد می توانید با انتخاب آن و کلیک بر روی دکمه Unblock ، آن کامپیوتر را از لیست کامپیوترهای مسدود شده حذف کنید .

بخش Virtual keyboard
کیلاگرها یا بدافزارهایی که مشغول جاسوسی از صفحه کلید دستگاه شما هستند می توانند کلیدهای فشرده شده توسط شما را ذخیره کرده و به آدرس های تعیین شده توسط سازندگان شان ارسال کنند . حالا فرض کنید که یکی از این کیلاگرها روی کامپیوتر شما در حال اجرا باشد و شما هم با کامپیوتر خود انواع عملیات بانکی را انجام دهید . مسلما اطلاعات مالی و یا هر نوع اطلاعات حساس دیگر مربوط به شما لو خواهند رفت . اما در صورتی که اطلاعات خود را از طریق کیبرد وارد نکنید ، امنیت تا میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت . اما شاید سوال شما این باشد که چگونه می توان بدون کیبرد اطلاعات را وارد کرد ؟ پاسخ شما ساده است ؛ کیبرد مجازی یا همان Virtual Keyboard .
در این نسخه از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی می توانید از قابلیت کیبرد مجازی بهره گرفته و اطلاعات خود را با آن وارد کنید . تنها کافیست این ابزار را اجرا کرده و حروف ، اعداد و نشانه های مورد نظر خود را به جای کیبرد واقعی از طریق کیبرد مجازی کسپرسکی وارد کنید .

البته به هنگام نصب کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ ، افزونه کیبرد مجازی کسپرسکی روی مرورگرهای کروم و فایرفاکس ( در زمان نوشته شدن این مطلب ) نصب خواهند شد و می توانید به صورت مستقیم و از طریق مرورگرتان به آن ها دسترسی داشته باشید ……

بخش Quarantine
گاهی اوقات آنتی ویروس ها به سالم یا مخرب بودن یک فایل شک می کنند . و یا اینکه طبق تنظیمات و سیاست های تعریف شده توسط کاربر عمل کرده و فایل مشکوک را قرنطینه می کنند . اگر فایلی قرنطینه شده باشد می توانید به بخش Quarantine مراجعه کرده و به این فایل دسترسی پیدا کنید و سپس آن را از حالت قرنطینه بیرون بیاورید و یا اینکه کلا حذف کنید .

بخش Tools
اما آخرین بخش هم مربوط به ابزارهای جانبی موجود در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ می شود . در کل چهار ابزار در این بخش وجود دارد که به صورت خلاصه به آنها اشاره ای خواهیم داشت .

Kaspersky Rescue disk : دیسک نجات کسپرسکی که در مواقع بحرانی به کمک شما می آید . در صورتی که سیستم یکی از دوستان تان به شدت آلوده به بدافزار باشد و امکان نصب هیچگونه آنتی ویروس و یا سایر نرم افزارهای امنیتی هم نباشد ، تنها گزینه ای که باقی می ماند ، استفاده از دیسک نجات است . این دیسک نجات می تواند یک فلش درایو یا یک سی دی باشد . بعد از ساخت دیسک نجات ، می توانید سیستم را با استفاده از آن بالا بیاورید و قبل از اجرای سیستم عامل ، یک اسکن کامل داشته باشید و بدافزارها را حذف کنید . اما چرا قبل از بالا آمدن سیستم عامل ؟ چون اکثر بدافزارها بعد از بارگزاری ویندوز شروع به فعالیت می کنند و پس از بارگزاری نیز پاکسازی آنها مشکل خواهد بود . اما قبل از بارگزاری ویندوز می توان به راحتی از شرشان خلاص شد .
بعد از اتصال فلش دیسک یا قرار دادن سی دی ، می توانید با کلیک بر روی دکمه Create اقدام به ساخت دیسک نجات کنید . البته لازم به ذکر است که برای ساخت این دیسک نجات باید فایل ISO مربوط به آن را از طریق اینترنت دریافت کنید ( حجم فایل حدود ۲۶۵ مگابایت – در زمان نوشته شدن این مطلب ) . لینک صفحه دانلود این فایل هم در پایان مطلب قرار داده شده است .
نکته : در صورتی که دیسک نجات خود را بر روی فلش درایو ساختید ، باید هنگام ریست کامپیوتر به منوی بوت سیستم رفته و بوت را روی USB Drive قرار دهید .

Microsoft Windows Troubleshooting : هنگامی که یک بدافزار به سیستم شما حمله می کند ، تغییرات مخربی را در تنظیمات ویندوز ایجاد می کند که گاها باعث وارد آمدن آسیب به برخی بخش های ویندوز نیز خواهد شد .
این قسمت به همین منظور ایجاد شده است تا بتواند مشکلات ویندوز که توسط بدافزارها ایجاد شده اند را پیدا کرده و تعمیر کند . روی دکمه Start کلیک کنید تا بررسی کسپرسکی شروع شود .

Privacy Cleaner : همانطور که از نام این بخش پیداست ، با استفاده از آن می توانید اطلاعاتی که مربوط به حریم خصوصی تان می شود را پاکسازی کنید . به عنوان مثال تمام فایل هایی را که قبلا باز کرده اید ، کوکی ها ، حافظه موقت ، گزارش ها و دیگر اطلاعات . در واقع پاک کردن تمام ردپای های به جا مانده از شما .

Browser Configuration : این ابزار تنها مربوط به مرورگر اینترنت اکسپلورر می شود . در واقع این ابزار تمامی تنظیمات اینترنت اکسپلورر را از نقطه نظر امنیتی بررسی می کند و در پایان راهکارهای خود را به منظور افزایش امنیت در این مرورگر به شما ارائه خواهد داد .

افزونه های موجود در مرورگر
این نسخه از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی دو افزونه مهم روی مرورگرهای فایرفاکس ، کروم و اینترنت اکسپلورر نصب می کند . اولین مورد که اشاره ای به آن داشتیم ، افزونه Virtual Keyboard بود که با نمایش دادن یک کیبرد مجازی به شما این امکان را می داد تا اطلاعات مهم و حساس خود را با استفاده از آن وارد کنید .
دومین افزونه یک URL Checker قدرتمند می باشد . اما بگذارید توضیح مختصری در مورد URL Checker یا همان بررسی کننده آدرس های اینترنتی بدهیم . مسلما همه ما نمی دانیم ماهیت اصلی یک لینک ناشناس چیست . در اینگونه مواقع کلیک کردن روی لینک ها به هیچ وجه توصیه نمی شود . اما اگر این لینک از طریق یکی از دوستان تان به دست شما رسیده باشد ، چکار خواهید کرد ؟ در این مواقع می توانیم از ابزارهای بررسی کننده لینک ها استفاده کنیم . در واقع این ابزارها میزان امنیت یک آدرس اینترنتی را برررسی می کنند و به ما این امکان را می دهند تا از صحت و سلامت آن آدرس اینترنتی اطمینان حاصل کنیم . پس از یک بررسی می توانید تصمیم بگیرید که آن لینک را باز کنید یا خیر . افزونه Kaspersky URL Advisor نیز به همین منظور ارائه شده است و با بررسی آدرس های اینترنتی بارگزاری شده توسط شما ، مانع از ورود شما به سایت های آلوده خواهد شد .

قابلیت های جدید و بهبود یافته
* ماژول ضد هرزنامه جدید : ضد هرزنامه یا همان Anti-spam یکی از بخش جدایی ناپذیر از هر بسته امنیتی می باشد . در واقع این قابلیت به درد کاربرانی میخورد که از برنامه های مدیریت ایمیل یا همان ایمیل کلاینت ها به منظور ارسال و دریافت ایمیل های شان استفاده می کنند . ماژول ضد هرزنامه با این برنامه ها یکپارچه سازی خواهد شد و مانع از ورود ایمیل های ناخواسته و حاوی بدافزار به سیستم می شود . در صورتی که برای ارسال و دریافت ایمیل از سرویس های تحت وب استفاده می کنید ، می توانید با مراجعه به قسمت تنظیمات و بخش Mail Anti-virus ، این قابلیت را غیر فعال کنید .

* فناوری ابری : این روزها بیشتر شرکت های امنیتی در حال استفاده هر چه بیشتر از فناوری های ابری هستند . با استفاده از این کار هم میزان خطاهای تشخیصی آنتی ویروس ها پایین خواهد آمد و هم اندازه فایل های بانک اطلاعاتی نرم افزارهای امنیتی کاهش می یابد . در این نسخه از کسپرسکی اینترنت سکیوریتی این قابلیت نسبت به نسخه های قبلی بهبودهای زیادی داشته است .
کسپرسکی نام این شبکه خود را KSN گذاشته است و اطلاعات مربوط به وضعیت بدافزارها را از کامپیوتر کاربران خود در سراسر دنیا استخراج می کند . به همین دلیل است که اگر یکی از فایل های شما وضعیت مشکوکی داشته باشد ، اطلاعات مربوط به آن سریعا به شبکه KSN ارسال شده و با اطلاعات سایر نرم افزارهای مخرب مقایسه می شود . در صورتی که بازخوردهای منفی به سمت کامپیوتر کاربر بازگردد ، آن فایل بدافزار تلقی خواهد شد .

* کاهش مصرف باتری : در صورتی که کسپرسکی اینترنت سکیوریتی ۲۰۱۳ را روی نوت بوک نصب کنید ، تقریبا از لحاظ مصرف باتری خیالتان راحت خواهد بود . هنگامی که نوت بوک را از برق شهری جدا می کنید ، کسپرسکی به صورت خودکار این وضعیت را تشخیص داده و استفاده از منابع سخت افزاری را به حداقل می رساند تا مصرف باتری کاهش چشم گیری پیدا کند .

* سازگاری با ویندوز ۸ : هنگامی که من در حال نوشتن این مطلب هستم روز ۲۵ اکتبر سال ۲۰۱۲ است و فردا قرار است سیستم عامل جدید شرکت مایکروسافت یعنی ویندوز ۸ معرفی شود . اکثر شرکت های نرم افزاری نیز نسخه های جدید نرم افزارهای خود را سازگار با ویندوز ۸ آماده کرده اند . کسپرسکی نیز این نسخه از بسته امنیتی اینترنت سکیوریتی را با سازگاری کامل با ویندوز ۸ عرضه کرده است تا کاربرانی که قصد ارتقا به این سیستم عامل را دارند با مشکلی مواجه نباشند .

* Anti-Banner : تبلیغات این روزها به یکی از راه های کسب درآمد در فضای وب تبدیل شده است و همه وبمسترها در سایت های خود از این تبلیغات استفاده می کنند . این تبلیغات بیشتر به صورت بنرها در سایت ها نمایش داده می شوند . حتی در برخی برنامه ها که به صورت رایگان یا نسخه نمایشی ارایه می شوند ، اینگونه تبلیغات وجود دارد . قابلیت Anti-Banner باعث حذف این تبلیغات از صفحات وب و برخی برنامه ها خواهد شد .

منبع :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
04-11-2012, 17:43
سلام برو بچ.آقا عیدتون مباررررررررررررک
دوستان گل نمیدونین چرا وقتی میخوان از سویت های امنیتی تست بگیرن معمولا روی ویندوزهای 64 بیتی تست میکنن؟
مگه عملکرد سویت ها مثلا همین kis 2013 روی ویندوز 32 بیتی با ویندوز 64 بیتی با هم فرق میکنه؟توی کدوم بهتر عمل میکنه؟

سلامحمید رضا جان
قبلا ویندوزهای ۶۴ بیت استفاده کنندهای چندانی نداشتن و طیف وسعیی از کاربرا از ویندوز ۳۲ بیت استفاده میکردن
در نتیجه تستها هم بر روی ۳۲ بیت انجام میشد چون کاربرای بیشتری داشت باید مشخص میشد بر روی این ویندوزها نرم افزارهای امنیتی چجوری عمل میکنن
اما با گذشت زمان با اومدن سخت افزارهای قوی تر کاربرا به طرف استفاده از ویندوزهای ۶۴ بیتی گرایش بیدا کردن چون این ویندوزها سریعتر و از امنیت بالاتری برخوردان
الان هم ویندوزهای ۶۴ بیت استفاده کنندهای زیادی داره و برای اینکه مشخص بشه برنامه های امنیتی بر روی ۶۴ بیت چجوری عمل میکنن تستها هم بر روی ۶۴ بیت انجام میشه
در بعضی از موارد عملکرد بیشتر نرم افزارهای امنیتی بر روی ۳۲ و یا ۶۴ بیت با هم فرق میکنه
کسبر هم قدرت برواکتیو خودشو در نسخه ۲۰۱۳ بهبود داد و به نسخه ۳۲ بیت نزدیک شده
من یکی از دلایل این میدونم حالا ببینیم نظر بقیه دوستان چیه

K1lou
04-11-2012, 17:51
سلامحمید رضا جان
قبلا ویندوزهای ۶۴ بیت استفاده کنندهای چندانی نداشتن و طیف وسعیی از کاربرا از ویندوز ۳۲ بیت استفاده میکردن
در نتیجه تستها هم بر روی ۳۲ بیت انجام میشد چون کاربرای بیشتری داشت باید مشخص میشد بر روی این ویندوزها نرم افزارهای امنیتی چجوری عمل میکنن
اما با گذشت زمان با اومدن سخت افزارهای قوی تر کاربرا به طرف استفاده از ویندوزهای ۶۴ بیتی گرایش بیدا کردن چون این ویندوزها سریعتر و از امنیت بالاتری برخوردان
الان هم ویندوزهای ۶۴ بیت استفاده کنندهای زیادی داره و برای اینکه مشخص بشه برنامه های امنیتی بر روی ۶۴ بیت چجوری عمل میکنن تستها هم بر روی ۶۴ بیت انجام میشه
در بعضی از موارد عملکرد بیشتر نرم افزارهای امنیتی بر روی ۳۲ و یا ۶۴ بیت با هم فرق میکنه
کسبر هم قدرت برواکتیو خودشو در نسخه ۲۰۱۳ بهبود داد و به نسخه ۳۲ بیت نزدیک شده
من یکی از دلایل این میدونم حالا ببینیم نظر بقیه دوستان چیه

با سلام
خوب این هم مطلبی که قبلا وحید عزیز در این مورد گذاشته بودن و میتونه مفید باشه ( البته در تایپیک تست فایروالها )

حتما دوستان عزیز می‌دانند که شرکت مایکروسافت برای امن‌تر کردن سیستم عاملهای 64 بیتی خود دسترسی به هسته ویندوز (Windows Kernel ) را برای برنامه ‌های در حال اجرا بر روی سیستم (چه بدافزارها چه نرم‌افزارهای دیگر از جمله نرم‌افزارهای امنیتی ) محدود کرده است .این خاصیت را که Microsoft Kernel Patch Protection نام گذاری کرده‌اند اگر چه جلوی اجرا یا خرابکاری بسیاری از انواع بدافزارها به ویژه انواع روت‌کیت‌ها را می‌گیرد ولی در عوض توانایی نرم‌افزارهای امنیتی را نیز در محافظت از سیستم بسیار کاهش می‌دهد.

تستهای قبلی سایت Matousec که با نام Proactive Security Challenge شناخته می‌شد بر روی سیستم عامل Windows XP 32bit انجام می‌شد.ولی تستهای جدید که Proactive Security Challenge 64 نامیده می‌شود بر روی سیستم عامل Windows 7 64bit انجام می‌گیرد و با توجه به تفاوت این دو سیستم عامل و نیز Microsoft Kernel Patch Protection که در بالا به آن اشاره شد و با در نظر گرفتن اینکه متاسفانه هنوز خیلی از شرکتهای سازنده نرم‌افزارهای امنیتی نسخه‌های مخصوص سیستم عامل‌های 64bit را تولید نکرده‌اند و حتی نسخه ‌های 32bit را برای محافظت از سیستمهای 64bit تغییر نداده‌اند لذا بسیاری از محصولاتی که قبلا امتیازهای مناسبی در این تست گرفته‌ بودند حالا دچار افت فاحش شده‌اند.

البته تذکر یک نکته ضروری است بعضی از این محصولات (به ویژه آنهایی که از HIPS اختصاصی بهره می‌گیرند ) به زودی این افت امتیاز را با عرضه نسخه‌های جدید جبران خواهند کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hidden-Hunter
04-11-2012, 17:53
کاسپراسکی امنیت محصولات جدید مایکروسافت را تأیید کرد به گزارش سافت‌گذر ؛ اگر به تخصص عوامل آنتی‌ویروس کاسپراسکی اعتقاد دارید، اکنون می‌توانید با خیال راحت‌تری از ویندوزتان استفاده کنید. این کمپانی امنیت محصولات جدید مایکروسافت را تأیید کرده است. اگر شما هم از یکی از محصولات مایکروسافت، یا حتی هر نرم‌افزار دیگری روی رایانه خود استفاده می‌کنید، حتماً می‌دانید که همیشه این احتمال وجود دارد که مشکلی در نرم‌افزار پیدا شود و هکرها بتوانند از همین ایراد علیه شما استفاده کنند. امروز متخصصین امنیتی در کمپانی مشهور Kaspersky Lab ، گزارش جدیدی را صادر و روش مایکروسافت در بهبود امنیت محصولات نرم‌افزاری‌اش را تأیید کردند. به گزارش سافت‌گذر ؛ در حالی که خیال کاسپراسکی از محصولات مایکروسافت راحت شده؛ برخی کمپانی‌های غول پیکر مثل Adobe ، اپل و حتی Oracle سازنده زبان نرم‌افزاری Java همچنان با تهدیدات امنیتی دست و پنجه نرم می‌کنند. گزارش کاسپراسکی هر چهار ماه منتشر می‌شود و شامل لیستی موسوم به «پیشرفت تهدیدها در فناوری اطلاعات» است که 10 نرم‌افزار اول در لیست آسیب‌پذیری امنیتی را معرفی می‌کند. در انتهای گزارش اخیر کمپانی آمده است: «محصولات مایکروسافت دیگر جزء 10 محصول آسیب‌پذیر درون این لیست نیستند؛ به خاطر این که مکانیسم به‌روز رسانی خودکار در نسخه‌های اخیر سیستم‌عامل ویندوز پیشرفت خوبی داشته است.» در این لیست، محصولات کمپانی آدوبی نظیر فلش، Adobe Reader و Shockwave جز 5 محصول اول و زبان برنامه‌نویسی Java ساخت Oracle، برنامه‌های QuickTime و iTunes دو محصول اپل، و برنامه Winamp محصول Nullsoft رتبه‌های بعدی را دارند. مایکروسافت از مدت‌ها پیش آپدیت‌های خودکار را در برنامه‌های خود تعبیه کرده است. این کمپانی معمولاً در هر ماه یک آپدیت حجیم منتشر می‌کند که در بین خود متخصصین نرم‌افزار به آن «پچ سه‌شنبه» می‌گویند؛ مایکروسافت همچنین به محض اطلاع از یک ایراد خاص، اقدام به انتشار آپدیت‌های اضطراری هم می‌نماید.

Hidden-Hunter
04-11-2012, 18:01
کاسپراسکی امنیت محصولات جدید مایکروسافت را تأیید کرد
به گزارش سافت‌گذر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ اگر به تخصص عوامل آنتی‌ویروس کاسپراسکی اعتقاد دارید، اکنون می‌توانید با خیال راحت‌تری از ویندوزتان استفاده کنید. این کمپانی امنیت محصولات جدید مایکروسافت را تأیید کرده است.

اگر شما هم از یکی از محصولات مایکروسافت، یا حتی هر نرم‌افزار دیگری روی رایانه خود استفاده می‌کنید، حتماً می‌دانید که همیشه این احتمال وجود دارد که مشکلی در نرم‌افزار پیدا شود و هکرها بتوانند از همین ایراد علیه شما استفاده کنند. امروز متخصصین امنیتی در کمپانی مشهور Kaspersky Lab ، گزارش جدیدی را صادر و روش مایکروسافت در بهبود امنیت محصولات نرم‌افزاری‌اش را تأیید کردند.

به گزارش سافت‌گذر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ در حالی که خیال کاسپراسکی از محصولات مایکروسافت راحت شده؛ برخی کمپانی‌های غول پیکر مثل Adobe ، اپل و حتی Oracle سازنده زبان نرم‌افزاری Java همچنان با تهدیدات امنیتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

گزارش کاسپراسکی هر چهار ماه منتشر می‌شود و شامل لیستی موسوم به «پیشرفت تهدیدها در فناوری اطلاعات» است که 10 نرم‌افزار اول در لیست آسیب‌پذیری امنیتی را معرفی می‌کند. در انتهای گزارش اخیر کمپانی آمده است: «محصولات مایکروسافت دیگر جزء 10 محصول آسیب‌پذیر درون این لیست نیستند؛ به خاطر این که مکانیسم به‌روز رسانی خودکار در نسخه‌های اخیر سیستم‌عامل ویندوز پیشرفت خوبی داشته است.»

در این لیست، محصولات کمپانی آدوبی نظیر فلش، Adobe Reader و Shockwave جز 5 محصول اول و زبان برنامه‌نویسی Java ساخت Oracle، برنامه‌های QuickTime و iTunes دو محصول اپل، و برنامه Winamp محصول Nullsoft رتبه‌های بعدی را دارند.

مایکروسافت از مدت‌ها پیش آپدیت‌های خودکار را در برنامه‌های خود تعبیه کرده است. این کمپانی معمولاً در هر ماه یک آپدیت حجیم منتشر می‌کند که در بین خود متخصصین نرم‌افزار به آن «پچ سه‌شنبه» می‌گویند؛ مایکروسافت همچنین به محض اطلاع از یک ایراد خاص، اقدام به انتشار آپدیت‌های اضطراری هم می‌نماید.

Legacy's
04-11-2012, 18:20
جدیداً آپدیتهای 2012 منتقل شده هم درست و حسابی عمل نمیکنه! جریان چیه معلوم نیست.
من قبلاً آپدیتهای 2012 رو به سیستمهای دیگه منتقل میکردم ولی جدیداً بازم آخر بروزرسانی، پیغام آپدیت نبودن رو میده و مجبورم بذارم از سرور آپدیت بشه!
فکر میکردم به x64 یا x86 بودن ویندوز مربوط باشه ولی مثل اینکه چندان ربطی نداره.
قبلاً اینجور نبود و چند ماهیه این مکافاتها رو فکر کنم شرکت کاسپرسکی ایجاد کرده.

ALI16437
04-11-2012, 18:32
با سلام

دوستان من یک مشکلی با کسپراسکای 2013 دارم اونم اینکه
بعد از روشن شدن سیستم یا ریاستارت سیستم مدت زیادی
طول میکشه که بالا بیاد معمولا 30-40 ثانیه در صورتی که تمام
برنامه ها کاملا لود شدنند و ما همچنان منتظرلود کاسپر اسکای
هستیم در این فاصله هیچ نوع حفاظتی از سیستم انجام نمیشه
تا بعد از کلی مینویسه سیستم پروتکت ، حالا می خوام بدونم راهی
هست که این لود سریعتر انجام بشه و دوستان هم این مشکل رو دارند
یا نه من میخوام قبل از بالا اومدن نتورک کانکشن کاسپر اسکای لود بشه .

با تشکر علی

kases
04-11-2012, 23:35
با سلام

دوستان من یک مشکلی با کسپراسکای 2013 دارم اونم اینکه
بعد از روشن شدن سیستم یا ریاستارت سیستم مدت زیادی
طول میکشه که بالا بیاد معمولا 30-40 ثانیه در صورتی که تمام
برنامه ها کاملا لود شدنند و ما همچنان منتظرلود کاسپر اسکای
هستیم در این فاصله هیچ نوع حفاظتی از سیستم انجام نمیشه
تا بعد از کلی مینویسه سیستم پروتکت ، حالا می خوام بدونم راهی
هست که این لود سریعتر انجام بشه و دوستان هم این مشکل رو دارند
یا نه من میخوام قبل از بالا اومدن نتورک کانکشن کاسپر اسکای لود بشه .

با تشکر علی

سلام
کلا کسبر تو بوت کند عمل میکنه استارت اب سیستم رو از برنامه های اضافی خالی کنید
تنظیمات رو باز کنید در سریرگ جعبه زرد قسمت Compatibility انتخاب کنید
ببیند قسمت Concede resources to the operating system when booting the computer تیک خورده یا نه؟
اگه تیک خورده بردارید تا کسبر همراه بوت سیستم بالا بیاد

hamidreza2010
05-11-2012, 02:13
سلام دوستان
آقایان یه سری ویروسها هست که کسپر واسه کشتن اونا باید سیستم رو ریست کنه.من الان عکس ندارم که بذارم بهتر متوجه شین ولی سوالم اینجاست که یه ویروس مثل اتوپلی رو چرا کسپر باید تحت بوت بکشه در حالی که همین ویروس رو نود 32 به راحتی حذف میکنه و نیاز به ریست کردن هم نیس.این پیامی که کسپر میده یعنی اینکه سیستم ریست بشه تا ویروس رو بکشه واقعا وقت گیر و آزاردهنده هست.
راهی نداره این پیام نشون داده نشده و کسپر این ویروس رو تحت ویندوز بکشه (دوستان ویروس اتوپلی رو مثال زدما بحثم کلیه)

xman681
05-11-2012, 08:41
سلام دوستان
آقایان یه سری ویروسها هست که کسپر واسه کشتن اونا باید سیستم رو ریست کنه.من الان عکس ندارم که بذارم بهتر متوجه شین ولی سوالم اینجاست که یه ویروس مثل اتوپلی رو چرا کسپر باید تحت بوت بکشه در حالی که همین ویروس رو نود 32 به راحتی حذف میکنه و نیاز به ریست کردن هم نیس.این پیامی که کسپر میده یعنی اینکه سیستم ریست بشه تا ویروس رو بکشه واقعا وقت گیر و آزاردهنده هست.
راهی نداره این پیام نشون داده نشده و کسپر این ویروس رو تحت ویندوز بکشه (دوستان ویروس اتوپلی رو مثال زدما بحثم کلیه)

سلام

پست های زیر را مطالعه کنید

#7151 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#7152 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#7153 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#7154 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

#7162 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته بحث چیز دیگری است ولی سوال شما هم درش هست

موفق باشید

tiyam 01
05-11-2012, 10:15
سلام

از کجا بفهمیم که اکتیویژن کد چه نوعی هست، مثلاً یه ساله 1 پی سی، 2 پی سی (بدون استفاده) و region اش به ما میخوره (وقتی new activation code در قسمت licencing اضافه میکنمactivation code added successfully رو میزنه یعنی درسته؟ - مشخصاتش نشون نمیده)

یه اکتیوژین کد رو روی یه سیستم فعال کنیم بعد برش داریم، اون اکتیویژن کد روی سیستم دیگه قابل استفاده هست؟؟

moh
05-11-2012, 10:19
سلام
از کجا میتونم فایل فارسی ساز kaspersky internet security 2013 را دانلود کنم
با تشکر

sharghi
05-11-2012, 16:30
اپدیتهای kis2013 کجا ذخیره میشه میشه مثل 2012 اپدیتهارو دستی انجام داد

havzhini
05-11-2012, 19:25
سلام من چندتا سوال داشتم
1-من اینترنت سکوریتی 2013 دارم بعد از نصب روی ویندوز8 فایروال ویندوز غیرفعال شده چطوری میتونم هم فایروال کاسپر داشته باشم هم فایروال ویندوز روشن باشه؟

2-فایروال کاسپر برای جلوگیری از -- کارامد هست و لازم به نصب فایروال دیگه ای هست یانه؟و اگر فایروال دیگه ای لازم هست چه نرمافزاری توصیه میشه برای جلوگیری از هک؟

3-من طبق این فیلم تنظیم کردم و قبل از این تنظیمات امتیاز comodo leak 150 بود و بعد از تنظیمات 240 شد.

نوشته شده توسط Hidden-Hunter
سلام

امیدوارم به کارتون بیاد.
ایا تمام این تنظیمات درست هست و چه تنطمیات دیگه ای باید انجام داد برای بهتر شد کارکرد انتی ویروس و گرفتن امتیاز کامل340؟

4-اپدیت روزانه رو چطور میشه انجام داد؟ایا از سرور خوده کاسپر میشه انجام داد یا از سرورهای دیگه باید استفاده کرد چه سرورهایی؟و کلا یه راهنمایی کامل برای اپدیت روزانه و اتوماتیک که کلیدها غیرفعال نشن اگر هست بگید لطفا.
ممنون

ali shah
05-11-2012, 21:43
سلام

اینترنت سکوریتی رو افلاین اپدیت کردم ولی دیتا بیس رو برام obsolete وبا ضربدر ایا حفاظت سیستم دقدق صورت میگیره؟

kases
05-11-2012, 21:55
سلام

از کجا بفهمیم که اکتیویژن کد چه نوعی هست، مثلاً یه ساله 1 پی سی، 2 پی سی (بدون استفاده) و region اش به ما میخوره (وقتی new activation code در قسمت licencing اضافه میکنمactivation code added successfully رو میزنه یعنی درسته؟ - مشخصاتش نشون نمیده)

یه اکتیوژین کد رو روی یه سیستم فعال کنیم بعد برش داریم، اون اکتیویژن کد روی سیستم دیگه قابل استفاده هست؟؟

سلام

این سوالات رو از نمایندگی کسپر بپرسید بهتر به شما کمک میکنند

kases
05-11-2012, 22:08
اپدیتهای kis2013 کجا ذخیره میشه میشه مثل 2012 اپدیتهارو دستی انجام داد

این پستها رو ببینید

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
+ روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپرسکی 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فیلم آموزشی کار با برنامه Kasper Updater ( جامع و کامل ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
05-11-2012, 22:46
سلام من چندتا سوال داشتم
1-من اینترنت سکوریتی 2013 دارم بعد از نصب روی ویندوز8 فایروال ویندوز غیرفعال شده چطوری میتونم هم فایروال کاسپر داشته باشم هم فایروال ویندوز روشن باشه؟

2-فایروال کاسپر برای جلوگیری از -- کارامد هست و لازم به نصب فایروال دیگه ای هست یانه؟و اگر فایروال دیگه ای لازم هست چه نرمافزاری توصیه میشه برای جلوگیری از هک؟

3-من طبق این فیلم تنظیم کردم و قبل از این تنظیمات امتیاز comodo leak 150 بود و بعد از تنظیمات 240 شد.

ایا تمام این تنظیمات درست هست و چه تنطمیات دیگه ای باید انجام داد برای بهتر شد کارکرد انتی ویروس و گرفتن امتیاز کامل340؟

4-اپدیت روزانه رو چطور میشه انجام داد؟ایا از سرور خوده کاسپر میشه انجام داد یا از سرورهای دیگه باید استفاده کرد چه سرورهایی؟و کلا یه راهنمایی کامل برای اپدیت روزانه و اتوماتیک که کلیدها غیرفعال نشن اگر هست بگید لطفا.
ممنون

سلام

1.احتیاجی نیست فایروال ویندوز رو فعال کنید فعال بودن همزمان 2 فایروال باعث تداخل و ایجاد مشکلاتی برای سیستم میشه
2. فایروال کسپر کافیه
4.اگر کسپرشما فعال باشه بر روی UPDATE کلیک کنید تا بروز رسانی انجام بشه
اپدیتها از سرور خود کسپر دریافت میشه!!!
نمیشه کاری کرد که کلیدها غیر فعال نشن چون شما غیر قانونی دارین استفاده میکنید هر لحضه ممکنه بلوک بشه
اگه غیر فعال شد باید کلیدهای جدید به برنامه بدین تا دوباره فعال بشه
در تنظیمات پیشفرض اپدیت اتوماتیک فعاله

kases
05-11-2012, 22:52
سلام

اینترنت سکوریتی رو افلاین اپدیت کردم ولی دیتا بیس رو برام obsolete وبا ضربدر ایا حفاظت سیستم دقدق صورت میگیره؟

سلام

این پیام زمانی نمایش داده میشه که چند روز برنامه اپدیت نشده باشه
اپدیت افلاینی که شما به برنامه دادین متعلق به چند روز قبل هست
کسپر رو به صورت انلاین اپدیت کنید تا پیام obsolete دریافت نکنید.

Hidden-Hunter
05-11-2012, 23:24
سلام

گفتم تستی قرار بدهم مبنی بر تنظیمات safe money کسپرسکی که گزینه جدیدی هست در نسخه 2013 این شرکت .
روش تست هم با یک برنامه که شبه کیلاگر هست انجام شده و تاجایی که شد محیطی ایجاد کردم که فکر کنیم واقعا سیستم به کیلاگر الوده شده هست.
لینک دانلود تست :

وقتی وارد صفحه یا پیچ بانکی می شوید و بروی مستطیل های خالی که باید رمز و cvv2 و غیره را وارد بکنید اگر موقع نوشتن جمله ای امد مبنی بر اینکه secure keyboard inbut enable یعنی اگر با کیبور هم کار بکنید کسپرسکی اجازه نمی دهد که کیلاگر توسط کیبور متن هایی که وارد می کنید را ثبت بکنه و برای صاحب خود ارسال بکنه ولی تاجایی که میشه از کیبورد مجازی استفاده بکنید ولی گاهی اوقات هم کار کردن با کیبورد مجازی سخت و دشوار هست. پس موقع وارد کردن رمز عبور باید به این جمله که ظاهر می شود ، توجه کنید.

Amir Hossein
06-11-2012, 00:01
سلام
این Kaspersky ONE و Ferrari Edition چیه؟
با نسخه های دیگه چه فرقی داره؟
ممنون

id4idme
06-11-2012, 00:05
بچه ها من از وقتی internet securiy 2013 کاسپراسکی رو نصب کردم،دیگه نمی تونم چیزی رو دانلود کنم و هی این ارور رو میده

Capture.JPG - 54.0 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بچه ها چیکار کنم؟؟کسی راه حلی داره؟؟

hamidreza2010
06-11-2012, 02:06
سلام من چندتا سوال داشتم

ممنون

سلام دوست عزیز
بعضی سوالهای شما رو که صفحه قبل دوست خوبمون جواب دادن و بعضی ها رو هم من میگم:
1- منم ویندوز 8 دارم و وقتی Kis 2013 رو نصب کردم فایروال ویندوز غیرفعال شد.درواقع نیازی به فعال کردنش نیست چون فایروال کسپر کافیه.

2- نه فایروال کسپر کافیه اگه تنظیماتش رو هم بالا ببرید عالی هم میشه

3- منم این فیلم رو دانلود کردم و دقیقا همون تنظیمات رو انجام دادم که توی ویندوز xp امتیاز 70 رو گرفت ولی همین تنظیمات توی ویندوز 8 امتیاز 340 رو گرفت (عکس تستش رو چند صفحه قبل گذاشتم میتونی ببینی) پس به نوع ویندوز هم خیلی ربط داره.اگه دقیقا همون تنظیمات توی فیلم رو انجام داده باشی دیگه نیاز به انجام تنظیم دیگه نیست.

4- هم از خود برنامه کسپر میشه انجام داد (کلیک راست روی آیکن کسپر توی تسکبار و کلیک رو آپدیت) ولی اگه میخوای آپدیتهاش رو یه جای دیگه توی هارت ذخیره کنی باید از یه برنامه به اسم kasper updater که خود شرکت کسپر داده استفاده کنی.هم لینک دانلودش و هم فیلم آموزش کار با برنامش چند صفحه قبل هست و در هر دو صورت آپدیت از سرورهای خود کسپر انجام میشه (به صورت پیش فرض)

5- کلیدهای فعال سازیش هم هر کاری بکنی آخرش غیرفعال میشه و کاریش نمیشه کرد

امیدوارم راهنماییم کامل باشه ولی در هر حال اگه سوالی داشتی در خدمتیم:5:

bahar13699
06-11-2012, 02:52
من کلید میخوام دوستان:sad:

omid-p30
06-11-2012, 08:12
من کلید میخوام دوستان:sad:

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← جديدترين كرك و سريال در پستهای انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jedivssith
07-11-2012, 12:09
درود

من از Kaspersky Internet Security 2012 نسخه خریداری شده استفاده می کنم. سوالم اینه که قابلیت این هست تا کلمات رکیک و زشت رو به فارسی در قسمتی از تنظمیات برنامه اضافه کرد تا جلوی جستجوی این نوع کلمات رو در موتورهای جستجوگر بگیره؟

سپاس

kases
07-11-2012, 16:41
درود

من از Kaspersky Internet Security 2012 نسخه خریداری شده استفاده می کنم. سوالم اینه که قابلیت این هست تا کلمات رکیک و زشت رو به فارسی در قسمتی از تنظمیات برنامه اضافه کرد تا جلوی جستجوی این نوع کلمات رو در موتورهای جستجوگر بگیره؟

سپاس

سلام
این مراحل رو انجام بدین:
1. در صفحه اصلی کسپر parental control انتخاب کنید.
58046

2.در این قسمت میتونید پسوردی بر روی تنظیمات قرار بدین تا دیگران توانایی تغییر تنظیمات رو نداشته باشن همچنین میتونید skip بزنید تا پسوردی برروی تنظیمات قرار نگیره
58047

3. در این مرحله enable رو انتخاب کنید تا parental control فعال بشه بعد وارد تنظیمات شوید( با فلش قرمز مشخص شده)
58048

4 .در این مرحله به قسمت private data برید و add رو انتخاب کنید در پنجره باز شده میتونید کلماتی که می خواهید توسط کسپر فیلتر بشه رو وارد کنید
به عنوان مثال من کلمه علی رو فیلتر کردم از این به بعد اگر در مرورگر کلمه علی رو وارد کنم توسط کسپر بلوک میشه

58049

kases
07-11-2012, 17:19
بچه ها من از وقتی internet securiy 2013 کاسپراسکی رو نصب کردم،دیگه نمی تونم چیزی رو دانلود کنم و هی این ارور رو میده

Capture.JPG - 54.0 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بچه ها چیکار کنم؟؟کسی راه حلی داره؟؟

سلام
برنامه idm رو کرک کردین؟ اگر کرک کردین در این مسیر
setting>application control> application
بر روی برنامه idm راست کلیک کنید و منتقل کنید به بخش trusted ببینید مشکل حل میشه

kases
07-11-2012, 17:23
سلام
این Kaspersky ONE و Ferrari Edition چیه؟
با نسخه های دیگه چه فرقی داره؟
ممنون

این دو لینک رو ببینید یه سری توضیحات داره

Ferrari Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky ONE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jedivssith
07-11-2012, 19:01
سلام
این مراحل رو انجام بدین:
1. در صفحه اصلی کسپر parental control انتخاب کنید.
58046

2.در این قسمت میتونید پسوردی بر روی تنظیمات قرار بدین تا دیگران توانایی تغییر تنظیمات رو نداشته باشن همچنین میتونید skip بزنید تا پسوردی برروی تنظیمات قرار نگیره
58047

3. در این مرحله enable رو انتخاب کنید تا parental control فعال بشه بعد وارد تنظیمات شوید( با فلش قرمز مشخص شده)
58048

4 .در این مرحله به قسمت private data برید و add رو انتخاب کنید در پنجره باز شده میتونید کلماتی که می خواهید توسط کسپر فیلتر بشه رو وارد کنید
به عنوان مثال من کلمه علی رو فیلتر کردم از این به بعد اگر در مرورگر کلمه علی رو وارد کنم توسط کسپر بلوک میشه

58049

با درود دوباره kases
من مراحلی رو که فرمودید رو دقیق انجام دادم ولی وقتی در موتور جستجوی گوگل کلمه ای رو تایپ می کنم که در لیست کسپرسکی (تصویر چهارمی که شما قرار دادید) وجود دارد نتایج آن کلمه جستجوی من رو نمایش می دهد. نمی دونم کجای کار مشکل است و بلوکه که فرمودید رو مشاهده نکردم.

kases
07-11-2012, 21:06
با درود دوباره kases
من مراحلی رو که فرمودید رو دقیق انجام دادم ولی وقتی در موتور جستجوی گوگل کلمه ای رو تایپ می کنم که در لیست کسپرسکی (تصویر چهارمی که شما قرار دادید) وجود دارد نتایج آن کلمه جستجوی من رو نمایش می دهد. نمی دونم کجای کار مشکل است و بلوکه که فرمودید رو مشاهده نکردم.

سلام

دوست من مثل اینکه کسپر به صورت کامل با فارسی هماهنگ نیست
همین حالا با کلمات مختلفی تست کردم
مثلا کلمه محسن رو نمیتونه فیلتر کنه
اما کلمه نیچه رو فیلتر میکنه
شما کلمه نیچه رو در برنامه وارد کنید ببینید مثل تصویر پایین برای شما نمایش داده میشه
اگه نمایش داده شد که شما مراحل درست اجرا کردید و کسپر نمیتونه فیلتر کنه اما اگه نمایش داده نشد مطمنن مراحل درست اجرا نکردید
در ضمن مرحله 3 تنظیمات باید بر روی enable باشه(باید به رنگ سبز باشه)
پ ن : خیلی از کلمات رکیک رو تست کردم و همه اونها رو فیلتر کرد حالا نمیدونم کلمات شما چقدر رکیک هستن که فیلتر نمیشه:31:
بهتره کلمه به کلمه وارد کنید
منتظر جواب شما هستم برای خودم م جالب شد.:)

farryad
07-11-2012, 21:21
سلام
آیکن کاسپر که روی گوشه بالاسی سمت راست دسکتاپ میاد الان دیگه رو دسکتاپم نیست
چطور باید برش گردونم؟

kases
07-11-2012, 23:41
سلام
آیکن کاسپر که روی گوشه بالاسی سمت راست دسکتاپ میاد الان دیگه رو دسکتاپم نیست
چطور باید برش گردونم؟

سلام
بر روی دسکتاپ کلیک راست کنید و gadget رو بزنید اونجا میتونید کسپر پیدا کنید

jedivssith
07-11-2012, 23:52
سلام

دوست من مثل اینکه کسپر به صورت کامل با فارسی هماهنگ نیست
همین حالا با کلمات مختلفی تست کردم
مثلا کلمه محسن رو نمیتونه فیلتر کنه
اما کلمه نیچه رو فیلتر میکنه
شما کلمه نیچه رو در برنامه وارد کنید ببینید مثل تصویر پایین برای شما نمایش داده میشه
اگه نمایش داده شد که شما مراحل درست اجرا کردید و کسپر نمیتونه فیلتر کنه اما اگه نمایش داده نشد مطمنن مراحل درست اجرا نکردید
در ضمن مرحله 3 تنظیمات باید بر روی enable باشه(باید به رنگ سبز باشه)
پ ن : خیلی از کلمات رکیک رو تست کردم و همه اونها رو فیلتر کرد حالا نمیدونم کلمات شما چقدر رکیک هستن که فیلتر نمیشه:31:
بهتره کلمه به کلمه وارد کنید
منتظر جواب شما هستم برای خودم م جالب شد.:)

نه نشد کلمه نیچه رو هم تست کردم باز گوگل لینکها رو نمایش می ده. مراحل هم درست رفتم دکمه و گزینه (نام کامپیوترم/اکانت مدیر) در پنجره کسپر فعال و روشن و سبز هست.

sohiel742
08-11-2012, 13:02
سلام
دوستان من نسخه2013 کاسپرسکای سکریتی نصب کردم الان هر کاری که میکنم اجازه دانلود به دانلود منیجر نمیده پیغام میده که فایروال نصب شده اجازه دانلود نمیده دوستان کسی میدونه مشکل کجاست با تشکر

kases
08-11-2012, 16:38
نه نشد کلمه نیچه رو هم تست کردم باز گوگل لینکها رو نمایش می ده. مراحل هم درست رفتم دکمه و گزینه (نام کامپیوترم/اکانت مدیر) در پنجره کسپر فعال و روشن و سبز هست.

از مرحله 3 و 4 و در تنظیمات از قسمت web browser و User Account Settings عکس بزارید اینجا تا ببینیم تنظیمات شما چجوریه

kases
08-11-2012, 16:39
سلام
دوستان من نسخه2013 کاسپرسکای سکریتی نصب کردم الان هر کاری که میکنم اجازه دانلود به دانلود منیجر نمیده پیغام میده که فایروال نصب شده اجازه دانلود نمیده دوستان کسی میدونه مشکل کجاست با تشکر

saeed258s
09-11-2012, 10:22
با دروود
من بر روی یکی از سیستم هایم از کسپر نسخه 2013 و امنیت اینترنت استفاده می کنم اما شوربختانه نمی دانم چرا زمانیکه شبکه های این رایانه فعال باشند (LAN or WAN) کسپر کرش می کنه و بسته میشه!!هرچند پروسه ی اون در حال اجرا هست اما خود کسپر بسته میشه!هر زمان هم درخواست ارسال لاگ رو به سرور های کسپر کرده من تایید رو زدم اما بیشتر از 75 درصد نمیره!در این مورد در اینترنت جست و جو کردم چیزی پیدا نشد
نسخه ویندوز هم XP SP3 هستش ،البته حال و حوصله ی دوباره نصب کردن ویندوز رو ندارم،هرچند دو بار کسپر رو از نو نصب کردم اما سودی نداشته

farryad
09-11-2012, 21:24
سلام
کاسپر یپغام داده یه network attack رو بلاک کرده ولی آی پی رو نه.
چطوری اون آی پی رو بلاک کنم؟
میشه؟

network attack intrusion.win.MSSQL.worm.helkern

kases
09-11-2012, 22:17
با دروود
من بر روی یکی از سیستم هایم از کسپر نسخه 2013 و امنیت اینترنت استفاده می کنم اما شوربختانه نمی دانم چرا زمانیکه شبکه های این رایانه فعال باشند (LAN or WAN) کسپر کرش می کنه و بسته میشه!!هرچند پروسه ی اون در حال اجرا هست اما خود کسپر بسته میشه!هر زمان هم درخواست ارسال لاگ رو به سرور های کسپر کرده من تایید رو زدم اما بیشتر از 75 درصد نمیره!در این مورد در اینترنت جست و جو کردم چیزی پیدا نشد
نسخه ویندوز هم XP SP3 هستش ،البته حال و حوصله ی دوباره نصب کردن ویندوز رو ندارم،هرچند دو بار کسپر رو از نو نصب کردم اما سودی نداشته

سلام

مطمین شوید که از نسخه بتای کسپر استفاده نمیکنید
اخرین نسخه رو میتونید از این لینک دریافت کنید

kases
09-11-2012, 22:17
سلام
کاسپر یپغام داده یه network attack رو بلاک کرده ولی آی پی رو نه.
چطوری اون آی پی رو بلاک کنم؟
میشه؟

network attack intrusion.win.MSSQL.worm.helkern

حملات Win.MSSQL.worm.Helkern ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010
09-11-2012, 22:50
سلام رفقا
آقایان بزرگوار من چجوری توی کسپر دسترسی برنامه ها رو به نت قطع کنم مثلا نمیخوام نرم افزار ورد یا وینرار به صورت پنهانی به نت وصل شن.مثل راهی که برنامه ها رو توی فایروال ویندوز قرار میدادی.چجوری بلوکشون کنم؟

polestar98g
09-11-2012, 23:01
سلام رفقا
آقایان بزرگوار من چجوری توی کسپر دسترسی برنامه ها رو به نت قطع کنم مثلا نمیخوام نرم افزار ورد یا وینرار به صورت پنهانی به نت وصل شن.مثل راهی که برنامه ها رو توی فایروال ویندوز قرار میدادی.چجوری بلوکشون کنم؟
سلام رفيق.
در اين پست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اين: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضيح داده شده.

saeed258s
10-11-2012, 09:33
سلام

مطمین شوید که از نسخه بتای کسپر استفاده نمیکنید
اخرین نسخه رو میتونید از این لینک دریافت کنید

با دروود بر شما
من اون مورد رو برطرفک رم اما مشکل بسیار بدی دارم با برنامه ویژه به روز رسانی کسپر(kasper update utility) و اون هم این هست که این برنامه بسیار بسیار زمان میبره تا اینکه فایل های به روز رسانی رو دریافت کنه،و اینکه پس از اینکه پیام پیروزمند بودن به روز رسانی(successful) رو نمایش میده،باز هم کسپر توانایی به روز رسانی خود رو از روی فایل های دریافتی این برنامه نداره!پیام خطای :
Update files are corrupted E:/softwere/KIS Updates/123/index/u0607g.xml 11/10/2012 09:25:51 ق.ظ رو میده که این رو هیچ کاری نتونستم بکنم!ضمن اینکه آخرین نسخه این برنامه رو از سایت خود کسپرسکی دریافت کرده ام!

amir.7
10-11-2012, 21:41
با دروود بر شما
من اون مورد رو برطرفک رم اما مشکل بسیار بدی دارم با برنامه ویژه به روز رسانی کسپر(kasper update utility) و اون هم این هست که این برنامه بسیار بسیار زمان میبره تا اینکه فایل های به روز رسانی رو دریافت کنه،و اینکه پس از اینکه پیام پیروزمند بودن به روز رسانی(successful) رو نمایش میده،باز هم کسپر توانایی به روز رسانی خود رو از روی فایل های دریافتی این برنامه نداره!پیام خطای :
Update files are corrupted E:/softwere/KIS Updates/123/index/u0607g.xml 11/10/2012 09:25:51 ق.ظ رو میده که این رو هیچ کاری نتونستم بکنم!ضمن اینکه آخرین نسخه این برنامه رو از سایت خود کسپرسکی دریافت کرده ام!

سلام

با اجازه علی جان

شما کارهای زیر رو انجام بدید

طبق عکس به مسیر داده شده برید و آدرس محل ذخیره شده ی آپدیتها رو به نرم افزار بدید و تیک سایت کاسپر رو بردارید

تا کاسپر هنگام بروز رسانی از اونها استفاده کنه ، در واقع کاسپر از این به بعد آپدیتها رو از سیستم میگیره

اگه مشکلی بود باز هم در خدمت هستم

saeed258s
10-11-2012, 22:54
سلام

با اجازه علی جان

شما کارهای زیر رو انجام بدید

طبق عکس به مسیر داده شده برید و آدرس محل ذخیره شده ی آپدیتها رو به نرم افزار بدید و تیک سایت کاسپر رو بردارید

تا کاسپر هنگام بروز رسانی از اونها استفاده کنه ، در واقع کاسپر از این به بعد آپدیتها رو از سیستم میگیره

اگه مشکلی بود باز هم در خدمت هستم

دروود بر شما
دوست گرامی مثل اینکه شما متوجه پرسش بنده نشدید!مشکل من با این نیست که بلد نیستم کسپر رو از روی لوکال به روز رسانی کنم،دشواری بر سر این است که فایل هایی که بوسیله برنامه به روز رسان کسپر می گیرم و می خوام کسپر رو به روز کنم ایراد داارند گویا و کسپر نمی تونه از اونها استفاده کنه

amir.7
10-11-2012, 23:27
پس بنده رو میبخشید :7:

S A M S U N G
11-11-2012, 00:04
سلام .

دوستان راهی هستش که کسپر کامل کرک بشه یا مثلا 3 ماهه بشه ؟ من ماهی 1 بار پاک میکنم دوباره نصب میکنم یه راهنمائی بفرمائید .

مخلصیم .

hamidreza2010
11-11-2012, 01:22
سلام . دوستان راهی هستش که کسپر کامل کرک بشه یا مثلا 3 ماهه بشه ؟ من ماهی 1 بار پاک میکنم دوباره نصب میکنم یه راهنمائی بفرمائید . مخلصیم . کسپر رو هیچ وقت کرک نکنید خراب میشه.فرقی نمیکنه شما اگه کلید 10 ماهه هم بهش بدید اگه چند دفعه آپدیت کنید کلیدش بلوک میشه.من خودم یه کلید 310 روز واسه kis 2013 داشتم 4 دفعه آپدیتش کردم کلیدش بلوک شد بعد اینکه نیازی به پاک کردن کسپر ندارید هر وقت کلید شما expire یا بلوک شد کافیه یه کلید جدید پیدا کنید و باهاش کسپر رو اکتیو کنید.

abbass92
11-11-2012, 01:53
سلام به همه
من برای اولین باره که از اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم . کامل برنامه رو نصب کردم کلید سی روزه گرفتم و آپدیت کردم ولی بعد از اینکه کامپیوترو خاموش کردم تو استارت های بعدی برنامه اصلا همگام با ویندوز بالا نمیاد حتی وقتی رو گجت یا آیکونش کلیک میکنم فقط صفحه کوچیک لودینگ میاد و اصلا برنامه بالا نمیاد. تو safe mode هم امتحان کردم ولی بازم بالا نیومد ، لطفا راهنمایی کنیــــن

S A M S U N G
11-11-2012, 12:13
مرسی عزیز . چطوری کلید رو بهش بدم ؟ میشه توضیخ بدین .

مخلصیم .

hamidreza2010
11-11-2012, 16:25
مرسی عزیز . چطوری کلید رو بهش بدم ؟ میشه توضیخ بدین .

مخلصیم .

کسپر رو باز کنید پایین برنامه سمت راست یه گزینه هست فکر کنم اسمش insert license باشه رو اون کلیک کن بعد یه پنجره باز میشه توی اون پنجره گزینه active application رو بزن (اینترنتت باید قطع باشه) بعد کسپر میخواد به سرور وصل بشه ولی چون نت قطعه میره مرحله بعد که browse میده که شما باید اونجا آدرس کلید رو بهش بدین و ok بزنین.تمومه اگه کلیدتون سالم باشه که اکتیو میشه ولی اگه نباشه که پیام خطا میده و شما باید با یه کلید دیگه تموم اینکارها رو یه بار دیگه امتحان کنید.

hamidreza2010
11-11-2012, 16:28
سلام به همه
من برای اولین باره که از اینترنت سکیوریتی استفاده میکنم . کامل برنامه رو نصب کردم کلید سی روزه گرفتم و آپدیت کردم ولی بعد از اینکه کامپیوترو خاموش کردم تو استارت های بعدی برنامه اصلا همگام با ویندوز بالا نمیاد حتی وقتی رو گجت یا آیکونش کلیک میکنم فقط صفحه کوچیک لودینگ میاد و اصلا برنامه بالا نمیاد. تو safe mode هم امتحان کردم ولی بازم بالا نیومد ، لطفا راهنمایی کنیــــن

سلام عزیزان
یکی از دوستای منم همین مشکل رو با kis 2013 داره.ویندوزش هم سون هست (بدون سرویس پک 1).نسخه فاینال کسپر هم هست = 13.0.1.4190

havzhini
11-11-2012, 16:44
من دوتا مشکل پیدا کردم با kis2013
1-اول اینکه توی یاهو مسنجر پورتهای وبکم و ویس بسته شده و باید کاسپر رو ببندم کامل تا بتونم تماس صوتی یا ویدیویی داشته باشم.....چطور میتونم تنطیمات رو جوری بزارم هروقت خواستم پورتها باز باشه و هروقت خواستم بسته باشه و لازم نباشه کامل برنامه رو ببندم؟

2-دوم اینکه وقتی من برنامه کاسپر رو میبندم یه برنامه دیگه از کاسپر باز هست هنوز که سرویس برنامه هست و وقتی برنامه کاسپر باز هست مشکلی نداره ولی وقتی برنامه رو میندم اون سرویس بشدت سیستم رو درگیر میکنه تا حدی که سیستم داغ میکنه و صدای فن درمیاد......مشکل از چیه و چرا این اتفاق میفته؟؟؟؟ویندوز من ویندوز8 هست.

kases
11-11-2012, 16:54
سلام به همه

سلام
اینکه کسپر بالا نمیاد میتونه دلایل مختلفی داشته باشه تداخل با برنامه های دیگه یا الودگی و یا هر چیز دیگه ای ...
با این برنامه کسپر رو حذف و سیستم رو ریستارت کنید

از این لینک اخرین نسخه کسپر رو دریافت کنید

اگه برنامه امنیتی دیگه ای دارید از رو سیستم پاک وریستارت کنید
ممکنه برنامه ای با کسپر تداخل داشته باشه
استارت اپ از برنامه های اضافی خالی کنید اگه برنامه دانلود منیجر orbit دارید از رو سیستم حذفش کنید
این مراحل انجام بدید ببینید مشکل برطرف میشه
اگه برطرف نشد احتمال الودگی وجود داره
معمولا تو سایت کسپر اینجور موارد رو ارجاع میدن به بخش ساپورت وگزارش گیری از سیستم
در ضمن مشخصات سخت افزاری سیستم شما چیه؟

kases
11-11-2012, 17:37
من دوتا مشکل پیدا کردم با kis2013
1-اول اینکه توی یاهو مسنجر پورتهای وبکم و ویس بسته شده و باید کاسپر رو ببندم کامل تا بتونم تماس صوتی یا ویدیویی داشته باشم.....چطور میتونم تنطیمات رو جوری بزارم هروقت خواستم پورتها باز باشه و هروقت خواستم بسته باشه و لازم نباشه کامل برنامه رو ببندم؟

2-دوم اینکه وقتی من برنامه کاسپر رو میبندم یه برنامه دیگه از کاسپر باز هست هنوز که سرویس برنامه هست و وقتی برنامه کاسپر باز هست مشکلی نداره ولی وقتی برنامه رو میندم اون سرویس بشدت سیستم رو درگیر میکنه تا حدی که سیستم داغ میکنه و صدای فن درمیاد......مشکل از چیه و چرا این اتفاق میفته؟؟؟؟ویندوز من ویندوز8 هست.

سلام

1. این یه باگ بود در حال حاظر به نظر میاد برطرف شده از اخرین نسخه یاهو مسنجر و اخرین نسخه کسپر استفاده کنید

اخرین نسخه کسپر با hotfix b

2. اون که سرویسهای کسپر هست مشکلی نداره
اخرین نسخه رو دریافت ,اپدیت و سیستم رو حتما فول اسکن کنید

havzhini
11-11-2012, 19:52
سلام

1. این یه باگ بود در حال حاظر به نظر میاد برطرف شده از اخرین نسخه یاهو مسنجر و اخرین نسخه کسپر استفاده کنید

اخرین نسخه کسپر با hotfix b

2. اون که سرویسهای کسپر هست مشکلی نداره
اخرین نسخه رو دریافت ,اپدیت و سیستم رو حتما فول اسکن کنید

1-هم کاسپر و هم مسنجر اخرین نسخه هست ولی بازم این مشکل بسته بودن ویدیوچت و ویس وجود داره.
راه حلی یعنی برای برطرف کردن این باگ نیست؟

2-وقتی برنامه کاسپر درحال اجرا هست مشکلی وجود نداره ولی وقتی برنامه کاسپر رو ببندم اون سرویس شروع به درگیر کردن cpu میکنه و بشدت سیستم رو درگیر میکنه.

یه مشکل دیگه هم وجود داره نه سرویس و نه برنامه کاسپر رو نمیشه از حالت استارت اپ خارج کرد و با رستارت ویندوز بالا نیان.

kases
11-11-2012, 20:37
1-هم کاسپر و هم مسنجر اخرین نسخه هست ولی بازم این مشکل بسته بودن ویدیوچت و ویس وجود داره.
راه حلی یعنی برای برطرف کردن این باگ نیست؟

2-وقتی برنامه کاسپر درحال اجرا هست مشکلی وجود نداره ولی وقتی برنامه کاسپر رو ببندم اون سرویس شروع به درگیر کردن cpu میکنه و بشدت سیستم رو درگیر میکنه.

یه مشکل دیگه هم وجود داره نه سرویس و نه برنامه کاسپر رو نمیشه از حالت استارت اپ خارج کرد و با رستارت ویندوز بالا نیان.

1. به این مسیر برید

setting>application control>application
در لیست برنامه ها بر روی یاهو مسنجر دابل کلیک کنید طبق تصویردر سربرگ
Exclusions تیک گزینه ها رو بزارید و یاهو مسنجر رو یه بار از کنار ساعت exit کنید و دوباره اجراش کنید.

​2 . منظورتون از بستن کسپر چیه ؟ یعنی وقتی از کنارساعت برنامه رو exit میکنید این مشکل بوجود میاد؟
به نظر من کسپرو از رو سیستم Uninstall کنید و سیستم ریستارت و دوباره نصب کنید
در مسیر
Settings > Scan> General Settings
تیک قسمتهای
idle scan و Perform regular rootkit scan رو بردارید

3.setting باز کنید درقسمت General Settings تیک گزینه Launch Kaspersky Internet Security at computer startup رو بردارید با برداشتن این تیک کسپر همراه استارت اپ بالا نمیاد.

hamidreza2010
12-11-2012, 02:09
سلام دوستان
من چند وقته که سیستم رو روشن میکنم وقتی کسپر بالا میاد این عکس هم باهاش بالا میاد.اصلا باهاش حال نمیکنم.نمیشه هم غیرفعالش کرد.چیکارش کنم؟

hamidreza2010
12-11-2012, 02:23
دوستان این پروسه که مال ویندوز هم هست (Svchost.exe) خیلی از حجم ترافیکم مصرف میکنه واسه همین گشتم تو فایروال کسپر پیداش کردم زدم بلوکش کردم حالا به نت وصل میشه ولی هیج صفحه ایی رو بالا نمیاره.به نظرتون مال همینه؟ من مجبور شدم دوباره فعالش کنم.

*Batman*
12-11-2012, 03:44
دوستان این پروسه که مال ویندوز هم هست (Svchost.exe) خیلی از حجم ترافیکم مصرف میکنه واسه همین گشتم تو فایروال کسپر پیداش کردم زدم بلوکش کردم حالا به نت وصل میشه ولی هیج صفحه ایی رو بالا نمیاره.به نظرتون مال همینه؟ من مجبور شدم دوباره فعالش کنم.
سلام
این پستها رو ببینید:
یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DariushGreat
12-11-2012, 08:27
سلام بر همه
آقا یه کمک اساسی بدین
کلید لو رفته کاسپرسکی 2013 بد مستی می کنه!
راه حل چیه؟

hamidreza2010
12-11-2012, 17:05
سلام بر همه
آقا یه کمک اساسی بدین
کلید لو رفته کاسپرسکی 2013 بد مستی می کنه!
راه حل چیه؟
یعنی چی دوست عزیز میشه واضح تر توضیح بدین؟

hamidreza2010
12-11-2012, 20:49
سلام
این پستها رو ببینید:
یک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، دو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، سه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش من اون صفحات رو خوندم ولی راستش چیزی متوجه نشدم.در کل اینکه این پروسه از حجم ترافیکم خیلی کم میکنه اگه بلوکش کنم دیگه نت ندارم اگه بلوک نکنم حجمم میپره.موندم چیکار کنم؟

jolan57
12-11-2012, 21:08
داداش من اون صفحات رو خوندم ولی راستش چیزی متوجه نشدم.در کل اینکه این پروسه از حجم ترافیکم خیلی کم میکنه اگه بلوکش کنم دیگه نت ندارم اگه بلوک نکنم حجمم میپره.موندم چیکار کنم؟
آپدیت ویندوز خاموشه ؟

hamidreza2010
13-11-2012, 01:40
آره رفیق خاموشه.البته چند تا راه دیگه هم آقا بتمن گفتن که اونا رو هم انجام دادم ولی میخوام بدونم اگه بلوک کنم اینترنتم از کار میوفته.کسی این مشکل رو توی ویندوز 7 نداشت؟

dolfi224
13-11-2012, 11:28
سلام عزیر این پروسه آدرسش چیه؟
این پروسه مال ارتباط شبکه هست (بین مودم و سیستم ) اگه غیر فعالش کنی مودم وصل نمیشه به سیستم (sistem32/svhhost) واسه همین به نت وصل نمیشه چون بلوکش کردی

peyman_nn
13-11-2012, 12:02
سلام
خیلی وقته به اینجا سر نزدم
یک key از کاسپر از تاپیک مربوطه گرفتم ، خیلی وقته داره کار میکنه ، دیگه داره حوصله ام سر میره
میخام بهشون پیام بدم که بابا بیان این key رو بلاک کنید ، بستشه دیگه !!!:sq_13:
الان میخام این نسخه Kaspersky Internet Security 2013 v13.0.1.4190 (a.b) Final رو دانلود کنم
به نظر شما ارزشش رو داره که 2012 رو بااین عوض کنم ؟
مشکلی برای key پیدا کردن نخواهم داشت ؟ یا کرک کردنش ؟

DariushGreat
13-11-2012, 12:23
یعنی چی دوست عزیز میشه واضح تر توضیح بدین؟
کاسپرسکی 2013
بهش کلید دادم بعد یه مدت لو رفته. حالا کلش غیر فعال شده هیچ کاری نمی شه کرد. پدر سیستمم رو درآورده
یادمه برای 2011 یه برنامه بود شبیه تریال ریستر که کاسپرسکی رو کلا ریست می کرد و از اول بهش کلید می دادیم. برای 2013 گشتم چیزی نبود. چی کار کنم؟

bigarash
13-11-2012, 12:28
بچه ها من از آمریکا یه کسپراسکای اینترنت سکوریتی 2013 به دستم رسیده، برا 3 کامپیوتر 1 ساله، میخوام بفروشمش کسی از قیمت خبر داره؟

xman681
13-11-2012, 13:05
بچه ها من از آمریکا یه کسپراسکای اینترنت سکوریتی 2013 به دستم رسیده، برا 3 کامپیوتر 1 ساله، میخوام بفروشمش کسی از قیمت خبر داره؟

قیمتش حدود 175 هزار هست

ولی فکر نکنم کسی چنین پولی بابتش بده کلا فروش کسپراسکای با افزایش قیمت هاش شرایط خوبی نداره

موفق باشید

Legacy's
13-11-2012, 13:15
فکر نکنم جز بعضی شرکتهای خرپول که سرشونم از چیزی در نمیاد هیچکس دیگه ای خریدار باشه!
چون خیلی ها مثل من سالهاست با همین کلیدهای رایج دانلودی داریم بدون 1 ریال هزینه ی اضافی بخوبی گذران امورات رو میکنیم!
فرقی هم توی کارکرد ویروس کش وجود نداره که کلیدش رو میلیون تومان خریده باشی یا مفتکی استفاده کرده باشی. شک نکن.

kases
13-11-2012, 16:08
سلام
خیلی وقته به اینجا سر نزدم
یک key از کاسپر از تاپیک مربوطه گرفتم ، خیلی وقته داره کار میکنه ، دیگه داره حوصله ام سر میره
میخام بهشون پیام بدم که بابا بیان این key رو بلاک کنید ، بستشه دیگه !!!:sq_13:
الان میخام این نسخه Kaspersky Internet Security 2013 v13.0.1.4190 (a.b) Final رو دانلود کنم
به نظر شما ارزشش رو داره که 2012 رو بااین عوض کنم ؟
مشکلی برای key پیدا کردن نخواهم داشت ؟ یا کرک کردنش ؟

سلام

به نظر من که ارزشش رو داره به نسخه 2013 مهاجرت کنید اما تضمینی وجود نداره کلید شما بلوک نشه
کلید هم برای این نسخه پیدا میشه دوستان در تاپیک کرک و سریال کسپر جدیدترین کلیدها رو برای دانلود میزارن

kases
13-11-2012, 16:21
کاسپرسکی 2013
بهش کلید دادم بعد یه مدت لو رفته. حالا کلش غیر فعال شده هیچ کاری نمی شه کرد. پدر سیستمم رو درآورده
یادمه برای 2011 یه برنامه بود شبیه تریال ریستر که کاسپرسکی رو کلا ریست می کرد و از اول بهش کلید می دادیم. برای 2013 گشتم چیزی نبود. چی کار کنم؟

سلام

از تاپیک كرك و سريال محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید جدیدترین کلیدها رو دریافت کنید (جدیدترین کلیدها در پستهای انتهایی)

و طبق اموزش پایین کسپر فعال کنید

اموزش تصویری فعال سازی کسپر با کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidreza2010
13-11-2012, 16:53
سلام عزیر این پروسه آدرسش چیه؟
این پروسه مال ارتباط شبکه هست (بین مودم و سیستم ) اگه غیر فعالش کنی مودم وصل نمیشه به سیستم (sistem32/svhhost) واسه همین به نت وصل نمیشه چون بلوکش کردی
آره درسته بلوک کنم نت ندارم.این مشکل توی ویندوز 7 نیست درسته؟

کاسپرسکی 2013

چرا برای کسپر 2013 هم هست توی همین تاپیک بگردی هست.اگه پیدا نکردی برو صفحه اول همین تاپیک آقا بتمن لیست موضوعات مهم رو زده اونجا میتونی پیداش کنی.
کارکردش هم سادست

xman681
13-11-2012, 17:04
فکر نکنم جز بعضی شرکتهای خرپول که سرشونم از چیزی در نمیاد هیچکس دیگه ای خریدار باشه!
چون خیلی ها مثل من سالهاست با همین کلیدهای رایج دانلودی داریم بدون 1 ریال هزینه ی اضافی بخوبی گذران امورات رو میکنیم!
فرقی هم توی کارکرد ویروس کش وجود نداره که کلیدش رو میلیون تومان خریده باشی یا مفتکی استفاده کرده باشی. شک نکن.
سلام

البته فراموش نشه در واقع شما دارید خدمت میکنید به کسپراسکای و در واقع به صورت غیر مستقیم دلار تولید میکنید

یه سود پایاپای هم شما آنتی دارید هم اون دلار های مورد نیازش را داره

موفق باشید

Hidden-Hunter
13-11-2012, 17:22
سلام

گفتم این قوانین که برای پروسه svchost.exe را برای خودم اعمال کردم ، برای دوستان هم بگذارم و چند وقت هست از این قوانین استفاده می کنم و فعلا که مشکلی برای ویندوز پیش نیامده

و راضی کننده بوده و میتونه امنیت کاربر را تا حدودی تامین بکنه ، چون بیشتر مخرب ها توسط این پروسه می توانند دیتایی به ای پی مورد نظر با پورت خاصی ارسال بکنند.

حجم فیلم هم خیلی کم هست و لینک هم قرار می دهم :

دوستان تنظیمات را اعمال کنید و اگر مشکل پیش نیامد که هیچ و اگر پیش امد ، بیخیال این تنظیم شوند و قوانین این پروسه را به حالت پیشفرض ببرند.

و در آخر بگم و این را از یکی از دوستان خوبم شنیدم که کسپرسکی از فایروال های نسل سوم هست برپایه Applications Firewall

و بعید بدانم ایجاد این قوانین مشکل ساز باشد ، چون خودتون هم می دانید فقط نصب فایروال کفایت نمی کنه و باید به صورت خاص تنظیم شود تا بتونه کاربر را محافظت بکنه.

مخلصم.

mahyarSAMSUNG
13-11-2012, 22:33
چطوری باید با فایر وال کار کرد من تا حالا کار نکردم ... چطوری میشه تنظیم کرد که فلان برنامه به اینترنت وصل نشه .. خصوصا برنامه های autodesk رو میخوام اینکارو کنم ....

*Batman*
13-11-2012, 23:29
چطوری باید با فایر وال کار کرد من تا حالا کار نکردم ... چطوری میشه تنظیم کرد که فلان برنامه به اینترنت وصل نشه .. خصوصا برنامه های autodesk رو میخوام اینکارو کنم ....
پست دوم تاپیک رو ببینید لطفا

D_felfelak
14-11-2012, 14:40
چطور ميتونم با kis 2013 يه سايت رو مسدود کنم؟

mahyarSAMSUNG
14-11-2012, 17:06
پست دوم تاپیک رو ببینید لطفا

من این عمل فایر وال رو برای تست روی گوگل کروم با همون آموزش انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد .. گوگل کروم همه سایت ها رو باز میکرد و کاملا به اینترنت دسترسی داشت ...

kases
14-11-2012, 22:13
چطور ميتونم با kis 2013 يه سايت رو مسدود کنم؟

به این مسیر برید

setting>firewall>setting>packet rule

در پنجره باز شده
در قسمت action گزینه رو بر روی block تنظیم کنید
و قسمت address رو بر روی address form the liste تنظیم کنید
add انتخاب کنید و ادرس مورد نظر وارد کنید و تمام پنجرها رو ok کنید

kases
14-11-2012, 22:18
من این عمل فایر وال رو برای تست روی گوگل کروم با همون آموزش انجام دادم ولی هیچ فرقی نکرد .. گوگل کروم همه سایت ها رو باز میکرد و کاملا به اینترنت دسترسی داشت ...

این پست ببنید

جلوگیری از دسترسی برنامه ها به اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

babak_beiknejat
16-11-2012, 11:33
سلام به همه
بنده از کسپر 2010 استفاده می کنم .اخیرا این کسپر ما به IDM بنده گیر سه پیچ داده. قضیه از این قراره که وقتی IDM شروع به دانلود میکنه بعد از چند ثانیه برنامه قفل میکنه.
کسپر رو آپدیت کردم + از آخرین نسخه IDM استفاده کردم + تو بخش Application Control برنامه رو از حالت Low Restricted به Trusted تبدیل کردم اماااااا درست نشد که نشد!!!
لطفا بنده رو راهنمایی کنید.جالب اینجاست که کسپر2012 و 2013 اصلا بهش گیر نمیده

polestar98g
16-11-2012, 12:29
سلام به همه
بنده از کسپر 2010 استفاده می کنم .اخیرا این کسپر ما به IDM بنده گیر سه پیچ داده. قضیه از این قراره که وقتی IDM شروع به دانلود میکنه بعد از چند ثانیه برنامه قفل میکنه.
کسپر رو آپدیت کردم + از آخرین نسخه IDM استفاده کردم + تو بخش Application Control برنامه رو از حالت Low Restricted به Trusted تبدیل کردم اماااااا درست نشد که نشد!!!
لطفا بنده رو راهنمایی کنید.جالب اینجاست که کسپر2012 و 2013 اصلا بهش گیر نمیده
سلام. خب بنده خدا خودت ميگي 2012 و 2013 گير نميده پس از اونها استفاده کن ديگه:sq_11:

aylar6888
16-11-2012, 15:23
سلام
توی نسخه های مختلف اینتر نت سکوریتی کسپر کسانی که تست کردن لطف کنن بگن کدوم نسخه کمترین تاثیر رو روی سیستم از لحاظ سرعت میذاره؟؟؟؟
ممنون

kases
17-11-2012, 04:12
سلام
توی نسخه های مختلف اینتر نت سکوریتی کسپر کسانی که تست کردن لطف کنن بگن کدوم نسخه کمترین تاثیر رو روی سیستم از لحاظ سرعت میذاره؟؟؟؟

ممنون

سلام

به نظر من با وجود نسخه 2013 لازم نیست به فکر نسخه های قدیمی تر باشید این نسخه بهینه تر از نسخه های قبل کار میکنه

dolfi224
17-11-2012, 13:20
سلام
ممنون
کسپر هم داره راه نورتون را میره و سرعتش را خیلی خوب کرده و دیگه اون آنتی ویروس سنگین نیست و تو نسخه جدید خیلی سبک تر شده و جزء سبک ترین ها حتی از آویرا هم از نظر سبکی زده جلو

Hidden-Hunter
17-11-2012, 16:16
سلام

این هم یه تست کوچولو با یک مخرب 50 کیلوبایتی و مابقی ماجرا را در فیلم می بینید :

تنظیمات فایروال کسپر را روی حال تمام سوالی مثل کومودو گذاشتم تا مشکلی پیش نیاد...مخرب هایی هستند که بتوانند سوییت های بزرگ را دور بزنند ولی این وسط کاربر با تنظیمات عالی خود باعث میشه که مخربی به سیستم وی وارد نشود واگر وارد شد نتواند با سرور مورد نظر ارتباط برقرار بکند.

یاحق

havzhini
17-11-2012, 19:58
سلام

این هم یه تست کوچولو با یک مخرب 50 کیلوبایتی و مابقی ماجرا را در فیلم می بینید :

تنظیمات فایروال کسپر را روی حال تمام سوالی مثل کومودو گذاشتم تا مشکلی پیش نیاد...مخرب هایی هستند که بتوانند سوییت های بزرگ را دور بزنند ولی این وسط کاربر با تنظیمات عالی خود باعث میشه که مخربی به سیستم وی وارد نشود واگر وارد شد نتواند با سرور مورد نظر ارتباط برقرار بکند.

یاحق

میشه یه تنظیمات کلی برای افرادی که زیاد حرفه ای نیستن و تنظیماتی که بیشتر احساس میشه لازم هست انجام بشه رو بزارید؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر تنظیماتی که برای جلوگیری از ورود ناخواسته از طریق اینترنت و -- شدن باشه اگر میشه بزارید.

havzhini
17-11-2012, 19:58
سلام

یاحق

میشه یه تنظیمات کلی برای افرادی که زیاد حرفه ای نیستن و تنظیماتی که بیشتر احساس میشه لازم هست انجام بشه رو بزارید؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر تنظیماتی که برای جلوگیری از ورود ناخواسته از طریق اینترنت و -- شدن باشه اگر میشه بزارید.

Hidden-Hunter
17-11-2012, 21:00

سلام

در چند صفحه قبل تنظیماتی گذاشته شده..

یه سرچی بزنید می توانید استفاده کنید.

hamidreza2010
18-11-2012, 03:47
سلام به همگی من تنظیمات کسپر رو درست کردم و میخوام ازش بک آپ بگیرم حالا سئوالم اینه که برنامه هایی که توی قسمت فایروال کسپر من دسترسیشون رو به نت رو بلوک کردم هم شامل بک آپ میشه؟یعنی از اونا هم بک آپ میگیره؟

polestar98g
18-11-2012, 07:29
سلام به همگی من تنظیمات کسپر رو درست کردم و میخوام ازش بک آپ بگیرم حالا سئوالم اینه که برنامه هایی که توی قسمت فایروال کسپر من دسترسیشون رو به نت رو بلوک کردم هم شامل بک آپ میشه؟یعنی از اونا هم بک آپ میگیره؟
سلام. بلي اونها هم بک​آپ گرفته ميشن.

:sq_25:

havzhini
18-11-2012, 10:25
سلام

در چند صفحه قبل تنظیماتی گذاشته شده..

یه سرچی بزنید می توانید استفاده کنید.

نوشته شده توسط Hidden-Hunter
سلام

امیدوارم به کارتون بیاد.

من این تنظیمات رو انجام دادم قبلا ولی با برنامه COMODO Leaktests فقط 240 امتیاز رو میگیره.
چه تنظیمات دیگه ای هست که بشه انجام داد که امنیت کامل رو داشته باشه؟

Hidden-Hunter
18-11-2012, 12:07
من این تنظیمات رو انجام دادم قبلا ولی با برنامه COMODO Leaktests فقط 240 امتیاز رو میگیره.
چه تنظیمات دیگه ای هست که بشه انجام داد که امنیت کامل رو داشته باشه؟

سلام

والا منم همین تنظیمات را استفاده می کنم و نتیجه خوبی گرفتم.

فقط کسپر باید از شما سوال بکنه همین و نه روی حالت اتوماتیک باشه.

havzhini
18-11-2012, 16:51
من با برنامه connectify اینترنت رو با وایرلس لبتاب شیر میکنم بعد از یه سری تنظیمات روی کاسپر حالا برنامه بالا میاد و دستگاه های دیگه از طریق وایرلس میشناسن سیستم رو ولی کاسپر اجازه باز شدن پورت برای برقراری ارتباط رو نمیده.
چطوری باید کاری کنم که کاسپر جلوی برقراری ارتباط رو از این برنامه نگیره؟؟؟؟؟

Legacy's
18-11-2012, 18:47
من با برنامه connectify اینترنت رو با وایرلس لبتاب شیر میکنم بعد از یه سری تنظیمات روی کاسپر حالا برنامه بالا میاد و دستگاه های دیگه از طریق وایرلس میشناسن سیستم رو ولی کاسپر اجازه باز شدن پورت برای برقراری ارتباط رو نمیده.
چطوری باید کاری کنم که کاسپر جلوی برقراری ارتباط رو از این برنامه نگیره؟؟؟؟؟
راستش من تعجب میکنم شما روی کاسپر چکار کردید که داره به کانکتیفای گیر میده؟ من دو سه ساله هر دو رو با تنظیمات عادی در فایروال کاسپر دارم استفاده میکنم یکبار هم چنین جریانی پیش نیامده.

shiraz_2010
18-11-2012, 19:22
سلام...من می خوام آنتی ویروس کاسپر رو نصب کنم.....در حالی که انتی ویروس نود رو از رو سیستمم پاک کردم باز هم موقع نصب کاسپر میگه که باید نودتون رو پاک کنید...این صفحه:

چطور می تونم تمام باقی مانده های نود توی سیستم رو پاک کنم تا اجازه نصب کاسپر بهم داده بشه!!؟

Legacy's
18-11-2012, 20:54
سلام...من می خوام آنتی ویروس کاسپر رو نصب کنم.....در حالی که انتی ویروس نود رو از رو سیستمم پاک کردم باز هم موقع نصب کاسپر میگه که باید نودتون رو پاک کنید...این صفحه:

چطور می تونم تمام باقی مانده های نود توی سیستم رو پاک کنم تا اجازه نصب کاسپر بهم داده بشه!!؟
این مورد رو منم پارسال بهش برخوردم. دیدم توی فوروم کاسپر برای حل این مشکل شایع کاربرهاشون صحبت از ESET Removal tool شده بود و یکسری راهنماییها. اگه بگردین پیدا میکنین.

GhesseyeAmir
18-11-2012, 22:08
یکماه پیش کسپر دیگه اجازه دانلود با idm رو بهم نمیداد.ماشاالله انجمن بزرگه و شاید دوستان مشکل رو برطرف کرده باشن.شایدم کسی این مشکلو با idm نداشته باشه.به هر حال من یه خورده تنظیمات رو دستکاری کردم و درست شد.
settings>protection>web anti-virus>settings
یه جایی هست نوشته 60 ثانیه.اینو به یک ثانیه تغییر بدید.واسه من اینجوری درست شد

xomrrod
18-11-2012, 23:17
سلام.
اقا خسته نباشید.
من کسپر اسکای انتی ویروس2012 نصب کرم.
بعد با اپدیت افلاین اپدیتش کردم.
بعد از 100% شدن اپدیت این ارور میده:
Database and application are obsolote
عیب از چیه؟
لطفا کمک کنید.
ممنونم.

havzhini
18-11-2012, 23:50
راستش من تعجب میکنم شما روی کاسپر چکار کردید که داره به کانکتیفای گیر میده؟ من دو سه ساله هر دو رو با تنظیمات عادی در فایروال کاسپر دارم استفاده میکنم یکبار هم چنین جریانی پیش نیامده.

مشکل حل شد.....یه سری تنظیمات که دوستان اینجا گذاشته بودن رو انجام دادم روی کاسپر که گشتم و پیدا کردم مشکل از چیه.

hamidreza2010
19-11-2012, 02:19
سلام.
اقا خسته نباشید.
عیب از چیه؟
لطفا کمک کنید.
ممنونم.

آپدیتهای آفلاینتون باید به روز باشه بعد اینکه بعد آپدیت یبار سیستم رو ریست کنین

hamidreza2010
19-11-2012, 02:38
سلام. بلي اونها هم بک​آپ گرفته ميشن.

:sq_25:

خب دوست عزیز اینجوری که جور در نمیاد.شما فرض کن من الان فتوشاپ نصب کردمو دسترسیشو به نت بلوک کردم بعد از تنظیمات کسپر بک آپ میگیرم حالا ویندوزم رو عوض میکنم بعد کسپر رو نصب میکنم ولی دیگه فتوشاپ رو نصب نمیکنم حالا اگه بخوام بک آپ کسپر رو رستور کنم تکلیف فتوشاپی که دسترشیو بلوک کردم چیه؟
حالا فتوشاپ مثال بود شما فکر کنین 20 تا برنامه همینطوری باشه

Legacy's
19-11-2012, 06:27
سلام.
اقا خسته نباشید.
عیب از چیه؟
لطفا کمک کنید.
ممنونم.

این مشکل از زمانی که 2013 اومد در 2012 هم داره شایع میشه! قبلاً توی همین تاپیک گفتم.
من با آفلاینهای بروز 2012 KIS سیستم x64 خودم چندین KIS 2012 سیستم های x86 دیگه رو هم بصورت آفلاین آپدیت میکنم.
حتی وقتی ویندوز دوم( x86 ) همین سیستم خودم یا بعضی سیستمهای دیگه رو میخوام آپدیت کنم این جریان پیش میاد و آخرش مجبور میشم بذارم بالای 100MB آنلاین آپدیت شند.

hamidreza2010
19-11-2012, 15:25
لایسنس 6 ماهه قانونی کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2013

دوستان برین سایت زیر و ایملیتون رو وارد کنید و زیرش هم این کد D55H6-BSG42 رو وارد کنید و لایسنس 6 ماهه قانونی KIS 2013 رو بگیرید

اینم عکس سایت (خودم گرفتم کار میکنه)

xomrrod
19-11-2012, 15:30
پس عیب از اپدیت هست؟؟؟؟؟؟؟؟
یا باید نسخه ی جدید کسپر رو دانلود کنم؟؟؟؟؟
تاریخ اپدیت من برای15روز پیشه.
راستی ویندوز من هم 64بیت است.
کمک کنید...!!!
من دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم و نمی تونم 100مگ انلاین اپدیت کنم.

hamidreza2010
19-11-2012, 15:33
پس عیب از اپدیت هست؟؟؟؟؟؟؟؟
یا باید نسخه ی جدید کسپر رو دانلود کنم؟؟؟؟؟
تاریخ اپدیت من برای15روز پیشه.
راستی ویندوز من هم 64بیت است.
کمک کنید...!!!
15 روز خیلی زیاده .واسه همین اون پیام خطا رو میده.بهترین کار اینه که شما kis 2013 رو بگیرید و آپدیت کنید.لایسنس قانونیشم میتونی از پست بالا بگیری

shiraz_2010
19-11-2012, 16:00
فایل کلید آنتی ویروس بلاک شد...چی کار کنم؟؟!
لایسنس مال 20 یوزر بود.

END_BOY
19-11-2012, 16:37
فایل کلید آنتی ویروس بلاک شد...چی کار کنم؟؟!
لایسنس مال 20 یوزر بود.

اون و delet کن یه جدید بگیر جاش نصب کن که اپدیت بشه به تاریخ جدید

END_BOY
19-11-2012, 16:44
من وقتی سکیوریتی 2013 نصب میکنم دیگه نمیتونم با چیز پی ان کانکت بشم
اررور مودم busy هست رو میده برای کانکشنش
کسی میدونه چجوری میشه این مشکل و حل کرد؟ ورژن های قبلی این مشکل و نداشتم روی ایکس پی

xomrrod
19-11-2012, 16:47
باشه .
ممنونم.این خیلی کلافم کرده بود.
پس بریم 2013 رو بگیریم دیگه...
بازم متشکرم.

hamidreza2010
19-11-2012, 18:16
باشه .
ممنونم.این خیلی کلافم کرده بود.
پس بریم 2013 رو بگیریم دیگه...
بازم متشکرم.
آره رفیق همیشه از آخرین نسخه برنامه ها مخصوصا برنامه های امنیتی استفاده کنین

shiraz_2010
19-11-2012, 18:30
اون و delet کن یه جدید بگیر جاش نصب کن که اپدیت بشه به تاریخ جدید
مرسی دوست من!!
چی کار کنم که باز بلاک نشه!!؟

hamidreza2010
19-11-2012, 18:40
مرسی دوست من!!
چی کار کنم که باز بلاک نشه!!؟

key آنتی ویروس رو هر کاری کنی بلاک میشه.راهی نداره یعنی تنها راهش پیدا کردن کلید جدید هست.اگه از kis 2013 استفاده میکنی برو صفحه قبل میتونی یه لایسنس 6 ماهه قانونی بگیری

hamidreza2010
19-11-2012, 18:42
خب دوست عزیز اینجوری که جور در نمیاد.شما فرض کن من الان فتوشاپ نصب کردمو دسترسیشو به نت بلوک کردم بعد از تنظیمات کسپر بک آپ میگیرم حالا ویندوزم رو عوض میکنم بعد کسپر رو نصب میکنم ولی دیگه فتوشاپ رو نصب نمیکنم حالا اگه بخوام بک آپ کسپر رو رستور کنم تکلیف فتوشاپی که دسترشیو بلوک کردم چیه؟
حالا فتوشاپ مثال بود شما فکر کنین 20 تا برنامه همینطوری باشه

کسی راه حلی نداره؟

havzhini
19-11-2012, 19:53
لایسنس 6 ماهه قانونی کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2013

دوستان برین سایت زیر و ایملیتون رو وارد کنید و زیرش هم این کد D55H6-BSG42 رو وارد کنید و لایسنس 6 ماهه قانونی KIS 2013 رو بگیرید

اینم عکس سایت (خودم گرفتم کار میکنه)

این سایت برای من بلوک شده واین پیغام رو میده
Sorry, an error occurred while processing your request.

havzhini
19-11-2012, 20:12
نصب کردن نسخه pure چه معایب و مزیتهاییی نسبت به اینترنت سکوریتی داره؟؟؟؟؟
توی سرعت و کندی یستم فرقی باهم دارن؟؟

polestar98g
19-11-2012, 21:26
نصب کردن نسخه pure چه معایب و مزیتهاییی نسبت به اینترنت سکوریتی داره؟؟؟؟؟
توی سرعت و کندی یستم فرقی باهم دارن؟؟
مزايايش فقط اون امکانات اضافي مثل کنترل بچه ها ، قفل گذاري روي فايلها است که چندان به درد نميخوره
معايبش هزينه اضافي در صورت خريد محصول، پيدا نشدن کليد فعالسازي، اشغال حجم اضافي به خاطر نصب برنامه هاي اضافي فوق الذکر.
در خصوص تأثير روي سرعت سيستم فرقي با اينترنت سکوريتي نداره.

kases
19-11-2012, 22:26
من وقتی سکیوریتی 2013 نصب میکنم دیگه نمیتونم با چیز پی ان کانکت بشم
اررور مودم busy هست رو میده برای کانکشنش
کسی میدونه چجوری میشه این مشکل و حل کرد؟ ورژن های قبلی این مشکل و نداشتم روی ایکس پی
سلام

انتی ویروس سیستم خودتون رو اپدیت کنید hotfix c برای این انتی ویروس منتشر شده که مشکلات مربوط به عدم اتصال چیز پی ان برطرف کرده
اگه مشکل با دریافت hotfix c برطرف نشد از ارور عدم اتصال چیز پی ان عکس بزارید
نوع اتصال شما به چه صورتی (pptp ,sstp,l2tp)و ...... ؟؟؟؟؟
از برنامه خاصی برای وصل شدن استفاده میکنید؟؟

havzhini
19-11-2012, 22:59
اخرین نسخه اینترنت سکوریتی این هست یا بالاتری از این هم هست؟
am.kasperskyamericas.com/files/main/en/kis2013_13.0.1.4190abEN_4008.exe

در حال حاظر من ورژن 2013 13.0.1.4190(c) رو دارم......ایا واجب هست که این نسخه رو دانلود و نصب کنم؟

kases
19-11-2012, 23:12
اخرین نسخه اینترنت سکوریتی این هست یا بالاتری از این هم هست؟
am.kasperskyamericas.com/files/main/en/kis2013_13.0.1.4190abEN_4008.exe

در حال حاظر من ورژن 2013 13.0.1.4190(c) رو دارم......ایا واجب هست که این نسخه رو دانلود و نصب کنم؟

خیر احتیاجی نیست شما الان بالاترین نسخه کسپر رو بر روی سیستم نصب دارید

sh@y@n
20-11-2012, 01:55
سلام
من روی لپتاپم kis 2013 ریختم و برای بار اول از طریق خود برنامه اپدیتش کردم
اما بار بعد که خاستم اپدیتش کنم سر 2% گیر میکنه و مینوسه pocessing files و همه سرور های دانلود رو از 0 تا 20 چک میکنه اخر هم مینوسه update failed check your internet setting
چند بار هم uninstall کردم حتی کسپر 2012 هم ریختم درست نشد
اما روی اون یکی سیستمم ورژن 2012 نصبه و بدون مشکل کار میکنه
کسی میدونه مشکلش چیه؟
با برنامه klupdater میتونم اپدیتا رو دانلود کنم اما از طریق run update از خود برنامه نمیشه!

kases
20-11-2012, 04:28
سلام
من روی لپتاپم kis 2013 ریختم و برای بار اول از طریق خود برنامه اپدیتش کردم
اما بار بعد که خاستم اپدیتش کنم سر 2% گیر میکنه و مینوسه pocessing files و همه سرور های دانلود رو از 0 تا 20 چک میکنه اخر هم مینوسه update failed check your internet setting
چند بار هم uninstall کردم حتی کسپر 2012 هم ریختم درست نشد
اما روی اون یکی سیستمم ورژن 2012 نصبه و بدون مشکل کار میکنه
کسی میدونه مشکلش چیه؟
با برنامه klupdater میتونم اپدیتا رو دانلود کنم اما از طریق run update از خود برنامه نمیشه!

سلام

تاریخ, ساعت ,و زون تایم سیستم رو تنظیم کنید

به این مسیر برید
Settings > Update > Settings > Update source > Proxy server
و تیک Proxy server رو بردارید و دوباره اپدیت کنید

اگر مشکل برطرف نشد برنامه GetSystemInfoرو از لینک پایین دانلود و در سیستم اجرا کنید و بر روی create report کلیک کنید منتظر باشید تا مراحل گزارش گیری به پایان برسه
فایل فشرده ای بر روی صفحه دسکتاپ میسازه اون فایل رو اپلود کنید و لینک دانلود رو بزارید اینجا

hamidreza2010
20-11-2012, 15:47
این سایت برای من بلوک شده واین پیغام رو میده
Sorry, an error occurred while processing your request.

آره دوست عزیز.الان تست کردم مثل اینکه از کار افتاده

Lamanta
20-11-2012, 15:53
سلام
من KIS 2012 نصب دارم روی سیستم ، جدیدا خیلی اذیت میکنه
دسترسی به فایل های exe رو غیر ممکن میکنه ،
الکی exe ها رو ویروس میگیره
خلاصه تازگیا اینجوری شده
چیکار باید کنم ؟

END_BOY
20-11-2012, 18:00
سلام

انتی ویروس سیستم خودتون رو اپدیت کنید hotfix c برای این انتی ویروس منتشر شده که مشکلات مربوط به عدم اتصال چیز پی ان برطرف کرده
اگه مشکل با دریافت hotfix c برطرف نشد از ارور عدم اتصال چیز پی ان عکس بزارید
نوع اتصال شما به چه صورتی (pptp ,sstp,l2tp)و ...... ؟؟؟؟؟
از برنامه خاصی برای وصل شدن استفاده میکنید؟؟

باید تست کنم
نه به صورت معمولی pptp روی ایکس پی هست
مرسی

kases
20-11-2012, 23:59
سلام
خلاصه تازگیا اینجوری شده
چیکار باید کنم ؟

سلام

کسپر اپدیت و سیستم رو فول اسکن کنید اگه برطرف نشد در بخش ارزانس سیستمهای الوده مطرح کنید

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

..::(10)::..
21-11-2012, 01:48
سلام
خلاصه تازگیا اینجوری شده
چیکار باید کنم ؟
سلام شاید یک ویروس فایلهای اجرایی سیستم شما را ویروسی کرده
برای اینکه تقریبا بفهمی اشکال از کسپره یا سیستم ویروسی شده چند تا از فایلهایی که مطمئن هستی ویروس نیست و کسپر ویروس میشناسه در سایت زیر آپلود کن ببین نتیجه چیه(این سایت نتیجه با آنتی های مختلف را برات راحت می گه)
اگه ویروس بودن که سیستم آلوده شده
اگه نه که بیشتر باید برسی بشه