PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

kases
17-09-2012, 15:46
۱-منظورتون رو از برنامهٔ خاص نمی‌فهمم ولی‌ اگر v--p--n رو می‌گید که عکسشو واستون فرستادم.پروتکل هم نمیدونم چیه و فقط باید بگم که من یه لپتاپ معمولی‌ دارم که تا قبل از نصب برنامهٔ kaspersky خوب کار میکرد ولی‌ همینکه نصبش کردم دیگه v--p--nارور میده.(هیچ برنامهٔ خاصی‌ رو لپتاپ خودم ندارم)

۲-اعتماد سازی:settings-advanced setting-threates and exclusions-exclusions-settings-trusted applications

۳:اگه ممکنه کمی‌ بیشتر در مورد لیست safe توضیح بدید.

۴-حالا من چه به نتیجه برسم یا نرسم باید بگم که انتظار نداشتم به این زودی جوابمو بدید و این یه امتیاز مثبت هستش برای سایت خوبتون و از شما تشکر می‌کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فایروال غیر فعال کنید ببینید v...p شما وصل میشه

همچینن یه نگاهی به این پست هم بندارین

اگه مشکل برطرف نشد اعلام کنید تا روشهای دیگه ای بررسی کنیم

kases
17-09-2012, 15:50
سلام دوستان من nod32 دارم میخوام کاسپر نصب کنم نسخه2013

الان اگه نصب کنم کرک داره یا نه؟ استفاده ازش راحته؟ آپدیت آفلاین راحت میشه یا نه؟

ممنون ازتون

با سریال میشه اکتیوش کرد

برای یادگیری هر سویتی باید وقت بزارید تا اشنا بشید

برای شروع این pdf ببنید

کتاب اموزش جامع 2012 kaspersky internet security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اپدیت افلاین هم میشه اما باید با نرم افزار مخصوص این شرکت اپدیتها رو دریافت کنید این پست ببینید

تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
17-09-2012, 20:45
حجم آپدیتهای روزانه این آنتی ویروس چقدره؟

depot
17-09-2012, 21:01
کدوم نسخه ؟؟؟؟ اگر منظورتون 2013 هست تقریبا روزی 3 ای 5 مگ یا کمتر بستگی داره به شرایط ............

mahyarSAMSUNG
17-09-2012, 21:25
چرا پس تو ورژن 2013 گزینه که انتخاب میکردیم از اپدیت برامون یه جا کپی بگیره حذف شده ؟ اگه میشه راهشو بگید چطوریه ? اگه میشه اینو هم بگید که آیا راهی داری به انتی ویروس فایلهایی رو به عنوان trust بدیم که ویروس نشناسه ؟

kases
18-09-2012, 05:10
چرا پس تو ورژن 2013 گزینه که انتخاب میکردیم از اپدیت برامون یه جا کپی بگیره حذف شده ؟ اگه میشه راهشو بگید چطوریه ? اگه میشه اینو هم بگید که آیا راهی داری به انتی ویروس فایلهایی رو به عنوان trust بدیم که ویروس نشناسه ؟

قسمت ذخیره اپدیت در نسخه 2013 حذف شده

اما میتونی با نرم افزار مخصوص کسپر اپدیتها رو دریافت و ذخیره کنید

نحوه آپدیت دستی (آفلاین) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای استثنا قرار دادن فایلهایی که کسپر مخرب میشناسه این پست ببیند

kiar
18-09-2012, 16:56
من ورژن 2013 رو نصب کردم توی ورژن قبلی دو حالت Run Safe for Applications و Run Safe for Websites بود ولی توی این ورژن نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنمایی کنید.

55021
18-09-2012, 18:11
من ورژن 2013 رو نصب کردم توی ورژن قبلی دو حالت Run Safe for Applications و Run Safe for Websites بود ولی توی این ورژن نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنمایی کنید.

در ورژن 2013 ورداشته شده

kiar
18-09-2012, 18:29
در ورژن 2013 ورداشته شده

دلیل خاصی داشت؟ این ورژن چه مزیتهایی نسبت به 2012 داره؟

mahyarSAMSUNG
18-09-2012, 19:16
ورژن 2013 واقعا این همه چیزو برداشته فقط نمیدونم چرا حجمش از 70 مگابایت شده 150 مگابایت ؟!!!!!!!!!! آخه آپدیت آفلاین رو دیگه چرا برداشت ؟ احتمال میدن اون سرعت اینترنت اونجا بالاست و محدودیتی هم برای دانلود نیست و کسپر دیگه ما ایرانی هارو فراموش کرده که اینترنتمون چطوریه !

rambod360
18-09-2012, 19:23
کسپرسکی آپدیتش هست؟

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

mahyarSAMSUNG
18-09-2012, 19:31
کسپرسکی آپدیتش هست؟

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

بله

برای ورژن 2012 دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12-09-09_---------.com.exe)

برای ورزن 2013 دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12-09-09_---------.com.exe)

55021
18-09-2012, 19:31
دلیل خاصی داشت؟ این ورژن چه مزیتهایی نسبت به 2012 داره؟

خدا میدونه :دی
من که خودم الان 2012 رو نصب دارم 2013 باگ داره فعلا

یکی از باگهاش اینه که ویدئو کال و ویس کال یاهومسنجر رو غیر فعال میکنه وقتی کسپر رو میبندم فعال میشه ولی فعال میکنم غیر فعال میشه ولی نسخه 2012 اینجور نیست

کسی زبانش خوبه این باگ رو در انجمن کسپر مطرح کنه که درست کنن

saeedhashemee
18-09-2012, 19:32
ورژن 2013 واقعا این همه چیزو برداشته فقط نمیدونم چرا حجمش از 70 مگابایت شده 150 مگابایت ؟!!!!!!!!!! آخه آپدیت آفلاین رو دیگه چرا برداشت ؟ احتمال میدن اون سرعت اینترنت اونجا بالاست و محدودیتی هم برای دانلود نیست و کسپر دیگه ما ایرانی هارو فراموش کرده که اینترنتمون چطوریه !

مزیتهای زیادی نصبت به 2012داره
از جمله اینکه حجم اپدیت ها خیلی کم شده
برای safe web site بجاش safe money اومده البته همه بانکهای خارجی به حالت اتومات میره ولی برای بانکهای ایرانی کار نمیکنه
بنابراین باید ادرستها رو دستی بهش بدید
یا اینکه یک ادرس الکی بهش بدید بعد هر بار که کلیک کنید برواسر به حالت safe ران میشه (دورش نوار سبزه) میتونید راحت استفاده کنید
برای اپدیت هم چون حجم اپدیت ها کم شده دیگه لزومی به سیو اپدیت ها نیست با این وجود یک برنامه هست از سایت کاسپر میگیرید و راحت سیو میکنید

manuch
18-09-2012, 19:46
کلا فکر کنم کاسپر تنش به تن ایرانی ها خورده!
اولین بار که پراید به ایران اومد، ما خریدیم. بعد 7 سال هنوز ماه بود.
سال سومی که بود که پراید تولید میشد. خریدیم. قسم می خورم سه ماه نتونستیم سوار بشیم! فروختیم!
کاسپر 2013 هم این طوری شده!
آپدیت هاش و ذخیره کردنش یه دردسر!
برداشتن قسمتهاش هم همین طور!

kiar
18-09-2012, 20:12
یه سوال دیگه هم داشتم این پیغام مربوط Anti Spam چیه؟ وقتی میزنم اکانت ایمیلم رو میاره چطوری برطرفش کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

manuch
18-09-2012, 20:30
برطرف نمیشه باباجان!
میگه به من یاد بده چه ایمیلهایی رو دوست داری اسپم حساب کنم؟
تیکش هم که سبزه.
اصلا با این کارها چیکار داری؟!!!
می بینی که کاسپرت سبزه!
بی خیالش شو دیگه!
هر وقت آلارم داد که یه مشکلی هست، اون وقت اقدام کن!
این کار برای این هست که بگی مثلا ایمیل هایی که فلان عبارت در سابجکت یا متن یا فرستنده دارند رو اسپم حساب کنه. ما ایرانیها از تاندربرد و اوت لوک استفاده نمیکنیم! صاف میریم یاهو و این سایت یاهو هست که این کارهار و انجام مید ه!
کلا بی خیال!
برو حالشو ببر!

kases
18-09-2012, 20:41
سلام

کسپر در نسخه جدید امکاناتی مثل SAFE RUN ,proactive defens ,copy update از محصولاتش حذف کرده

دلایلی که ذکر کردند برای برداشتن این امکانات کاهش سرعت سیستم بود اما safe run در نسخه های 64 بیتی با محدودیت روبرو بود و فقط در سیستم 32 بیت میشد به صورت کامل ازش استفاده کرد و اینکه گفته میشد برنامه ایی که در حالت safe run اجرا میشدند ممکن بود خودشون رو فعال نکنن و یا به درستی اجرا نشوند و کاربر رو به اشتباه بندازن که فایل سالم هست
پرواکتیو دیفنس هم وظایفش با تغییراتی به بخش system wacher محول شد

اما در عوض کسپر در نسخه 2013 ویزگیهای بسیار خوبی به محصولاتش افزود از جمله:

Secure Data Input :ای ویزگی از صفحه کلید فیزیکی سیستم شما در مقابل کیلوگرها محافظت میکنه که برای اشنایی بیشتر این لینک ببینید

صفحه کلید ایمن در کسپرسکی (Secure Keyboard Input) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای اینکه قابلیت ضد کیلوگری این بخش بیشتر درک بشه این فیلم کوتاه رو ببینید در این فیلم نمایش داده میشه که با غیر فعال بود انتی ویروس کسپر من هر کلیدی در صفحه کلید فشار میدم در کیلوگر ثبت میشه اما بعد از اینکه کسپر فعال کردم زمانی که می خواستم در اکانت جیمیل پسورد وارد کنم پسوردهای من در کیلوگر ثبت نمیشد

حجم فایل 2 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Exploit Prevention:این ویزگی باعث میشه که اگه در نرم افزارهای سیستم شما اسیب پذیری وجود داشته باشه و هنوز در صدد رفع اون برنیامده باشید و هکری بخواد از این اسیب پذیری استفاده کنه کسپر خودش اتوماتیک تشخیص میده که دارن از این باگ بهره برداری میکنن و جلو این حملات میتونه بگیره و اینکه کسپر این هوش داره که بین حمله توسط حکرها و دخالتهای خود کاربر تفکیک قایل بشه یعنی تشخیص میده این حمله توسط حکرها داره صورت میگیره و یا خود کاربر
Safe Money: این قابلیت برای محافظت در نقل انتقالات مالی ازش استفاده میشه که نسبت به قبل با بهینه سازیهای بیشتری در اختیار کاربرا قرار گرفته

و ویزگیهای دیگه ای هم هست که در روزهای اینده خدمت دوستان میگم

Amir Hossein
18-09-2012, 21:10
سلام
من تازه ویندوز 8 رو نصب کردم
تا کسپر 13 رو نصب میکنم موقع بالا اومدن ویندوز blue screen میده
وم الان بدون کسپر اومدم نت
چیکار کنم

kazem3300
19-09-2012, 11:54
من کاسپر پرو دارم
فقط نمی دونم چرا عکس هایی که تو picofile هست رو تو هر سایتی باشه نشون نمی ده.
ایا روشی هست که دست از سر عکس های اپلود شده تو این سایت وردارد
ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

minizoro
19-09-2012, 13:16
سلام من کاسپرم کی مو بلاک کرده، هرچی هم AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3 یا با X میزنم میگه غلطه و نمیذاره که از فایل کی هامو لود کنم

متاسفانه لینک راهنمایی که داشتیم تو تاپیک نیست دیگه ! و هیچ مطلب دیگه ای هم پیدا نکردم میشه لطفا راهنمایی کنید یا لینکی بدین؟

amiinn76
19-09-2012, 13:57
رفیق شما اینا هم امتحان کن
22222-22222-22222-22222-2222u

OMEGAA
19-09-2012, 14:34
من کاسپر پرو دارم
فقط نمی دونم چرا عکس هایی که تو picofile هست رو تو هر سایتی باشه نشون نمی ده.
ایا روشی هست که دست از سر عکس های اپلود شده تو این سایت وردارد
ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
یه لینک لطف کنین تا تست کنم.

kazem3300
19-09-2012, 16:44
یه لینک لطف کنین تا تست کنم.

اینم لینک
من وقتی لینک رو تو اکسپلور و کروم می زنم هیچی نمیاد ولی اگر انتی ویروس غیر فعال کنم باز میشه

reza_3722
19-09-2012, 17:27
اینم لینک
من وقتی لینک رو تو اکسپلور و کروم می زنم هیچی نمیاد ولی اگر انتی ویروس غیر فعال کنم باز میشه

وارد تنظیمات Anti-Banner بشید و در قسمت Use the list of allowed URLs این عبارت رو Add کنید:

minizoro
19-09-2012, 22:36
رفیق شما اینا هم امتحان کن
22222-22222-22222-22222-2222u

کار نکرد داداش
این U آخرین حرف اولین کادر هست دیگه ؟ (میگم ینی راست چپ نشده تو فروم؟)

depot
19-09-2012, 22:46
نه داداش همه رو عدد 2 بنویس اخرین حرف رو بنویس u .........

ebi1952
20-09-2012, 07:28
اینم لینک

سلام
برای من عکس رو لود کرد به راحتی و مشکلی نبود.

kazem3300
20-09-2012, 13:33
وارد تنظیمات Anti-Banner بشید و در قسمت Use the list of allowed URLs این عبارت رو Add کنید:

مرثی داداش کار کرد

mahyarSAMSUNG
20-09-2012, 20:05
سلام
من تازه ویندوز 8 رو نصب کردم
تا کسپر 13 رو نصب میکنم موقع بالا اومدن ویندوز blue screen میده
وم الان بدون کسپر اومدم نت
چیکار کنم

ویندوز 8 اصلا نصب نکن تا دلت بخواد این صفحه مرگ رو میبینی ... من که خودم اینقدر باک تو این ویندوز دیدم پاکش کردن . موس به لپ تاپم وصل میکردم میومد و .... همون 7 بریز.... من مشکلی ندارم باهاش

amiinn76
21-09-2012, 14:59
دوسات من از kis استفاده میکنم و چند روزه که hitman pro را دانلود وبه صورت سی روزه فعال کردم میخواستم ببینم این برنامه گاردی داره که با kis تداخل پیدا کنه یا نه به این دلیل سوال را اینجا مطرح کردم چونکه تو تاپیک خودش پشه هم پر نمی زد لطفا کمک کنید

manuch
21-09-2012, 17:54
kis مگه کمه؟! حالا خودشون اگر به تفاهم نرسند بهت خبر میدن! هنگ می کنند! تداخل نشون می دند و غیره. بهتره دفعه بعد اول هیت من نصب کنید و بعد کاسپر که خود کاسپر تداخل احتمالی رو بررسی کنه.

Legacy's
21-09-2012, 19:15
دوستان یه سوال مهم درباره ی KIS 2013 :

توی تنظیمات بخش آپدیت KIS 2012 میشد مسیری برای ذخیره ی آپدیتها تعریف کرد. من چندین سال با KIS 2010,2011,2012 آپدیتها رو اینجوری ذخیره و منتقل میکردم به چندین سیستم دیگه.
ولی 2013 این قسمت رو نداره.
البته در مسیر C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP13 این پوشه بطور پیش فرض وجود داره ولی یه بار که امتحان کردم بطور عجیبی دیدم اصلاً نمیتونه ویروس کش رو آپدیت کنه! چند بار امتحان کردم جواب نداد.
به نظرتون توی 2013 چکار باید کرد؟

manuch
21-09-2012, 20:21
فکر کنم به این پست جواب داده بودم ولی انگار پاک شده!
اون هم بدون اطلاع!
گفته بودم بهتره اول هیت من نصب بشه و بعد کاسپر که اگر تداخلی بود کاسپر موقع نصب می گه.
اگر هم بعد از کاسپر نصب بشه تداخل منجر به هنگ میشه.
آیا من اشتباه می کنم یا واقعا پاک شده؟!

*Batman*
21-09-2012, 20:52
فکر کنم به این پست جواب داده بودم ولی انگار پاک شده!
اون هم بدون اطلاع!
گفته بودم بهتره اول هیت من نصب بشه و بعد کاسپر که اگر تداخلی بود کاسپر موقع نصب می گه.
اگر هم بعد از کاسپر نصب بشه تداخل منجر به هنگ میشه.
آیا من اشتباه می کنم یا واقعا پاک شده؟!

قطعا شما اشتباه میکنید!

manuch
21-09-2012, 21:28
امیدوارم!
ولی باور کنید توهم موهم نمی زنم ها!
با من همه راحت باشند!
شوخی کردم.
مرسی.

Jadda
21-09-2012, 22:45
دوسات من از kis استفاده میکنم و چند روزه که hitman pro را دانلود وبه صورت سی روزه فعال کردم میخواستم ببینم این برنامه گاردی داره که با kis تداخل پیدا کنه یا نه به این دلیل سوال را اینجا مطرح کردم چونکه تو تاپیک خودش پشه هم پر نمی زد لطفا کمک کنید

سلام

وقتی 30 روز تمام شد باز هم میتونید استفاده کنید، فقط بعد از اسکن وقتی موردی شناسایی شد، دیگه Next رو نزنید و بصورت دستی برید سراغ مسیر اون فایل و .....

تداخل را جناب *Batman* پاسخ فرمودند. بطور کلی تداخل زمانی ایجاد میشه که دو محصول با دو ماژل شبیه به هم همزمان اکتیو باشند. HitmanPro فقط یک اسکنر هست که میتونید استفاده بکنید.

hamidreza2010
22-09-2012, 01:10
آقایان بزرگوار من از آنتی ویروس کاسپر 2013 استفاده میکنم و با key اکتیوش میکنم اما الان که key تاریخ انقضاش تموم شده خواستم بازم اکتیو کنم دیگه نشد میگه باید بخری هرکاری هم کردم نشد.خواهشا کمک کنید
کاسپرم کلا بهم ریخته آپدیت نمیشه و کلا غیر فعال شده

depot
22-09-2012, 07:52
با سلام
دوستان همین الان که دستگاه رو روشن کرده انتی ویروس کسپر 2013 به صورت اتوماتیک بالا نیومد ........... وقتی هم خواستم دستی اجراش کنم اجرا نمیشه !!:18:

Hidden-Hunter
22-09-2012, 08:43
با سلام
دوستان همین الان که دستگاه رو روشن کرده انتی ویروس کسپر 2013 به صورت اتوماتیک بالا نیومد ........... وقتی هم خواستم دستی اجراش کنم اجرا نمیشه !!:18:

فعلا در نسخه جدید با کمی باگ وجود دارد

این برنامه را دانلود بکنید و کاسپرسکی را ریمو کنید و مجددا نصب و اپدیت بکنید.

depot
22-09-2012, 08:45
بیت دفندر میتونه جایگزین بهتری باشه ؟؟

Legacy's
22-09-2012, 09:39
این 2013 چرا صدای همه رو دراورده؟:13:

توی تنظیمات بخش آپدیت KIS 2012 میشد مسیری برای ذخیره ی آپدیتها تعریف کرد. من چندین سال با KIS 2010,2011,2012 آپدیتها رو اینجوری ذخیره و منتقل میکردم به چندین سیستم دیگه.
البته در مسیر C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP13 این پوشه بطور پیش فرض وجود داره ولی یه بار که امتحان کردم بطور عجیبی دیدم اصلاً نمیتونه ویروس کش رو آپدیت کنه! چند بار امتحان کردم جواب نداد.
راه حلی نیست؟:21:

*Batman*
22-09-2012, 09:47
این 2013 چرا صدای همه رو دراورده؟:13:
راه حلی نیست؟:21:

سلام
پست دوم تاپیک رو نگاه کنید :
تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتها در نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Legacy's
22-09-2012, 10:10
سلام
پست دوم تاپیک رو نگاه کنید :
ممنون. :11:.
ولی من نمیخوام که هر بار بذارم از سرورش دانلود کنه! میخوام از آپدیتهای موجود خود kis فعلی استفاده بشه.
رفتم داخل تنظیمات KLUpdater همینجوری مسیر پوشه ی avp13 رو هم دادم جواب نداد.

amiinn76
22-09-2012, 15:23
سلام

وقتی 30 روز تمام شد باز هم میتونید استفاده کنید، فقط بعد از اسکن وقتی موردی شناسایی شد، دیگه Next رو نزنید و بصورت دستی برید سراغ مسیر اون فایل و .....

تداخل را جناب *Batman* پاسخ فرمودند. بطور کلی تداخل زمانی ایجاد میشه که دو محصول با دو ماژل شبیه به هم همزمان اکتیو باشند. HitmanPro فقط یک اسکنر هست که میتونید استفاده بکنید.
پاندا کلود آنتی ویروس چه طور اون هم فقط یک اسکنر هست یا نه

Legacy's
22-09-2012, 17:14
ولی من نمیخوام که هر بار بذارم از سرورش دانلود کنه! میخوام از آپدیتهای موجود خود kis فعلی استفاده بشه.
دوستان. من فکر کنم برای حل این مشکل عجیب و لاینحل در 2013 مجبور باشم دوباره برگردم به نسخه ی 2012.
نظرتون چیه؟؟ واقعاً راهی نداره؟

manuch
23-09-2012, 00:11
بیت دفندر میتونه جایگزین بهتری باشه ؟؟

بستگی به خودتون داره. بیت دفندر هم سنگینه هم کند ولی قدرتش خوبه. اگر مثل من به هر سوراخی تو وب سرک می کشید، بدک نیست اما اگر اهل این کارها نیستید و می خواهید یک ارتباط سالم و کامل و راحت و سبک داشته باشید و مطمئنید به سایتهای خطرناک و دردسر ساز نمی رید، خوب کومودو خیلی عالیه.
البته این وسط چند تا برنامه دیگه هم هست که به علت تحریم ها ....... بقیه جمله یادم رفت!

ali1400
23-09-2012, 01:50
با سلام

سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
رفتم توی فرم کاسپراسکای دیدم خیلی ها این مشکل رو دارن چندتا کار بود که گفته بودن همه رو انجام دادم اما مشکل همچنان سرجاش هست! یعنی بعد از نصب کاسپر و آپدیت اون با اولین ریستارت کاسپر میپره و اجرا نمیشه
من این کارها رو کردم بی نتیجه بوده

پاک کردن کاسپر با kavremove و حذف پوشه های temp
ریستارت
نصب هات فیکس مایکروسافت واسه هاست ( طبق گفته ادمین سایت کاسپر)
بروزرسانی ویندوز
ریستارت
نصب کاسپر
ریستارت
آپدیت کاسپر
ریستارت

و اجرا نشدن کاسپراسکای!!!

کسی تونسته این مشکل رو حل کنه؟

manuch
23-09-2012, 02:23
معذرت می خوام ولی ویندوز رو از نو نصب می کردی و بعد هم کاسپر رو، سنگین تر نبود ؟!! به هر حال به نظرم ویندوز اون قدر مهم نیست که بخوای با این همه زحمت حفظش کنید. با کپی کردن favotates متن ها، تقریبا چیزی نیست که نشه برنگرده ضمن اینکه همه اینها هم در زمان نصب ویندوز بدون فرمت کردن درایو، در گوشه هارد ذخیره و قابل بازیابی هستند و نیز هر چه در میزکار هر کدام از کاربرها بوده و ...

amiinn76
23-09-2012, 18:52
تو این انجمن کسی نیست جواب مارا بده :41:
میخواستم بدونم پاندا کلود آنتی ویروس گاردی داره که با kis تداخل پیدا کنه یا فقط یک اسکنره
اینجا سوالم را مطرح کردم چون بچه ها زیاد تو تاپیک محصولات پاندا فعالیت نمی کنن

jolan57
23-09-2012, 18:55
میخواستم بدونم پاندا کلود آنتی ویروس گاردی داره که با kis تداخل پیدا کنه یا فقط یک اسکنره
پاندا گارد داره گارد خوبی هم داره !
میتونید از MBAM استفاده کنید

Jadda
23-09-2012, 20:23
پاندا کلود آنتی ویروس چه طور اون هم فقط یک اسکنر هست یا نه

تو این انجمن کسی نیست جواب مارا بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاندا گارد داره گارد خوبی هم داره !
میتونید از MBAM استفاده کنید

سلام علیکم، و تشکر از عباس آقا

دیدم در صفحه قبل از من نقل قول گرفتید. معذریت میخوام. ندیده بودم.؛ به هر حال پاندا کلود هم گارد داره، دقیقا یادم نمیاد، فکر کنم قبلا یه جایی خوندم که طوری طراحی شده که تداخل با سایر محصولات نداشته باشه(بازم شک دارم). ولی در هر صورت احتمال اینکه تداخلاتی ایجاد بشه از نظر من محتمله. یک بار من تداخلی (خیلی کوچولو) با محصولی که خودم استفاده میکنم دیدم. مخلص کلام اینکه کسپر دارید وMalwarebytes Anti-Malware و HitmanPro؛ فکر کنم کفایت میکنه. هر چند همون کسپر هم بسه.
حالا اگر خیلی حساس شدید این محصول شاید یه جایی دستتون رو بگیره که سایرین به تنهایی نتونند. مخصوصا اینکه از HIPS استفاده میکنید. فایلهایی که اونجا گیر کردند و بلاتکلیفند را با این محصول به اطمینان برسید.

منظورم اینه!: VirusTotal Uploader

من به جای شما باشم بیشتر با محصول اصلیم آشنا میشم، که البته میدونم به همین گونه است.

موفق باشید

kiar
23-09-2012, 22:07
بهترین تنظیمات برای KIS2013 چیه؟ ببخشید اگه سوالم تکراری بود چند تا پست قبل رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!!

pedram_01
24-09-2012, 01:31

من کاسپر اینترنت سیکروبتی 2013 همرا با پاندا کلود دارم و هیچ تداخلی این دوتا باهم ندارن .راستی خیلی راحت هم گارد پاندا غیر فعال میشه که نیازی به این کار نیست

و پاندا کلود واقعا کنار یک انتی ویروس لازم هست چون واقعا خیلی بدرد بخور هست و من تاحالا کلی روش ویروس تست کردم

manuch
24-09-2012, 12:07
بهترین تنظیمات نداریم!
انتظار دارید اینجا چی بگیم؟
اگر خواستی دو سه تا فایل تنظیمات 2012 برات بفرستم.
باید ببینی چی می خوای. ممکنه کامپیوترت در معرض خطر باشه
ممکنه کامپیوترت امن و امان باشه.
این طوری نمی شه سوال پرسید

Hidden-Hunter
24-09-2012, 12:17
بهترین تنظیمات نداریم!

شما احیانا فیلم حادثه ای زیاد تماشا می کنید و بروی رفتارتون اثر گذاشته !

عزیز طرف ترسید ، بعید بدونم دیگه پستی بده.:13:

manuch
24-09-2012, 12:35
ببخشید!
بهتره درست انتقاد کنید. منلک همه بلدند.
گاهی فردی مسئول یک کافی نته و روزی 1000 تا فلش دیسک به کامپیوترش می زنه.
یه نفر هم مثل من فلش احدی رو نمی زنه ولی به هر سایتی سر می زنه.
شما برای این دو نفر، یک جور تنظیمات پیشنهاد می کنید؟
میشه مثالهای بیشتری هم زد البته.

Hidden-Hunter
24-09-2012, 13:11
ببخشید!

من میگم نوع صحبت شما مشکل داره ، شما برای من مثال می زنید. ، طوری صحبت می کنید که از کاربر تلبکار هستید.

Hidden-Hunter
24-09-2012, 13:12
بهترین تنظیمات برای KIS2013 چیه؟ ببخشید اگه سوالم تکراری بود چند تا پست قبل رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم!!

این پست را ببین شاید از تنظیمات 2011 برای نسخه 2013 چیزی بدرد بخوری پیدا بشه !

خدابیامرز یوزر قبلیم بود !:31:

Legacy's
24-09-2012, 14:04

دوستان. من فکر کنم برای حل این مشکل عجیب و لاینحل در 2013 مجبور باشم دوباره برگردم به نسخه ی 2012.
بچه ها کی جواب این مشکل مسخره در 2013 رو بلده؟؟ بدجور رفته روی مخ ما! :2:
من باید هر 10 روز به چند تا سیستم دیگه این آپدیتها رو منتقل کنم............ :41:

kases
24-09-2012, 14:20
بچه ها کی جواب این مشکل مسخره در 2013 رو بلده؟؟ بدجور رفته روی مخ ما! :2:
من باید هر 10 روز به چند تا سیستم دیگه این آپدیتها رو منتقل کنم............ :41:

سلام برای دریافت و ذخیره اپدیتها باید از نرم افزار مخصوص کسپر استفاده کنید

kiar
24-09-2012, 15:42
بهترین تنظیمات نداریم!

شما احیانا فیلم حادثه ای زیاد تماشا می کنید و بروی رفتارتون اثر گذاشته !

عزیز طرف ترسید ، بعید بدونم دیگه پستی بده.:13:

ببخشید!

نمیدونم چرا این روزا وقتی سوالی میپرسم همه زود جوش میارین خب شما که میدونید به ما هم یاد بدین. آدم پشیمون میشه وقتی یه سوالی میپرسه!!!:13:
از دوست عزیز Hidden-Hunter هم ممنونم که به سوالم جواب دادین.

amiinn76
24-09-2012, 16:53
سلام علیکم، و تشکر از عباس آقا

دیدم در صفحه قبل از من نقل قول گرفتید. معذریت میخوام. ندیده بودم.؛ به هر حال پاندا کلود هم گارد داره، دقیقا یادم نمیاد، فکر کنم قبلا یه جایی خوندم که طوری طراحی شده که تداخل با سایر محصولات نداشته باشه(بازم شک دارم). ولی در هر صورت احتمال اینکه تداخلاتی ایجاد بشه از نظر من محتمله. یک بار من تداخلی (خیلی کوچولو) با محصولی که خودم استفاده میکنم دیدم. مخلص کلام اینکه کسپر دارید وMalwarebytes Anti-Malware و HitmanPro؛ فکر کنم کفایت میکنه. هر چند همون کسپر هم بسه.
حالا اگر خیلی حساس شدید این محصول شاید یه جایی دستتون رو بگیره که سایرین به تنهایی نتونند. مخصوصا اینکه از HIPS استفاده میکنید. فایلهایی که اونجا گیر کردند و بلاتکلیفند را با این محصول به اطمینان برسید.

منظورم اینه!: VirusTotal Uploader

من به جای شما باشم بیشتر با محصول اصلیم آشنا میشم، که البته میدونم به همین گونه است.

موفق باشید
به خاطر این اینقدر حساس شدم که پاندا 2 تا ویروس پیدا کرد در حالی که کسپر همیشه آپدیته و من رو اطلاعات خیلی حساسم و کارهای بانکی را هم با اینترنت انجام میدم تو فروم کسپر هم یه نفر این سوالا کرده بود اونجا هم گفته شده بود تداخل ایجاد میشه
من نمیدونم این ویروس ها از کجا میان با این که این همه تنظیمات مختلف را رو کسپر انجام دادم بازم فایده ای نداره
در ضمن این هیتمن نحوه اسکنش چه جوریاس چون خیلی سریع اسکن میکنه در حد چند دقیقه[همین الآن اسکن کردم دقیقا شد 2 دقیقه و 30 ثانیه فکر کنم اگه یه فلش را با آنتی ویروس اسکن میکردم از این بیشتر طول میکشید] در حالی که من تمام هاردم پره واحساس میکنم کل رایانه را اسکن نمیکنه
واینکه avira protection cloud وضعیتش چه جوریه هر چند که فعلا در مرحله بتاست
از ویروس توتال هم بیشتر برای فهمیدن وضعیت کرک ها استفاده میکنم

Legacy's
24-09-2012, 17:05

سلام برای دریافت و ذخیره اپدیتها باید از نرم افزار مخصوص کسپر استفاده کنید

این رو البته قبلاً هم توی ص قبل گفتند.
اینجوری که بدرد نمیخوره دوست عزیز.
نمیشه هر 10 روز بذاری حدود 150-200 مگ دانلود شه!!!!!
شما اگه پستهایی که نقل قولشون رو گذاشتم دقت کنید میبیند دقیقاً توضیح دادم که از همین آپدیتهای سیستم.
(نقل قولها رو دنبال کنید تا متوجه شید چی میگم)

Hidden-Hunter
24-09-2012, 18:28
این رو البته قبلاً هم توی ص قبل گفتند.
اینجوری که بدرد نمیخوره دوست عزیز.
نمیشه هر 10 روز بذاری حدود 150-200 مگ دانلود شه!!!!!
شما اگه پستهایی که نقل قولشون رو گذاشتم دقت کنید میبیند دقیقاً توضیح دادم که از همین آپدیتهای سیستم.
(نقل قولها رو دنبال کنید تا متوجه شید چی میگم)

نیازی نیست هر بار 280 مگ دانلود بکنید ، بلکه برای اول دانلود بکنید و برای دفعات بعدی این برنامه مابقی اپدیت ها را دانلود می کند.

Jadda
24-09-2012, 20:58
به خاطر این اینقدر حساس شدم که پاندا 2 تا ویروس پیدا کرد در حالی که کسپر همیشه آپدیته و من رو اطلاعات خیلی حساسم و کارهای بانکی را هم با اینترنت انجام میدم تو فروم کسپر هم یه نفر این سوالا کرده بود اونجا هم گفته شده بود تداخل ایجاد میشه
من نمیدونم این ویروس ها از کجا میان با این که این همه تنظیمات مختلف را رو کسپر انجام دادم بازم فایده ای نداره
در ضمن این هیتمن نحوه اسکنش چه جوریاس چون خیلی سریع اسکن میکنه در حد چند دقیقه[همین الآن اسکن کردم دقیقا شد 2 دقیقه و 30 ثانیه فکر کنم اگه یه فلش را با آنتی ویروس اسکن میکردم از این بیشتر طول میکشید] در حالی که من تمام هاردم پره واحساس میکنم کل رایانه را اسکن نمیکنه
واینکه avira protection cloud وضعیتش چه جوریه هر چند که فعلا در مرحله بتاست
از ویروس توتال هم بیشتر برای فهمیدن وضعیت کرک ها استفاده میکنم

سلام

اون مطلبی که در مورد پیدا کردن 2 ویروس توسط پاندا و ..... بیان کردید رو باید عرض کنم کلا فراموش کن.

ضمنا دوستان اینجا تنظیمات بسیار خوبی از کسپر دارند که هرازگاهی بیان کردند و میتونید استفاده کنید.

من خودم به تعدد اسکنرها قائل نیستم. البته خوبه اصطلاحا مکمل داشته باشیم... من هم نظرم رو گفتم. به هر حال میتونید روی MBAM بیشتر حساب کنید( به عنوان اسکنر- شناسایی و پاکسازی عالی)

HitmanPro هم یه اسکن هوشمند انجام میده و نقاط حساس رو اسکن میکنه.... البته راست کلیک اسکن رو داره که فعلا میتونید فعالش بکنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از avira protection cloud خبر ندارم.

Hidden-Hunter
25-09-2012, 08:05
به خاطر این اینقدر حساس شدم که پاندا 2 تا ویروس پیدا کرد در حالی که کسپر همیشه آپدیته و من رو اطلاعات خیلی حساسم و کارهای بانکی را هم با اینترنت انجام میدم

ایا کرک یا پچی پیدا نکرده؟؟

در ضمن اگر کارهای بانکی انجام می دید ، کسپرسکی خوراک کارهای بانکی هست با safe money راستی زیادم که حساس بشی روزی میرسه که اصلا کامپیوتر هم روشن نمی کنی !!!!!!!!

وقتی ویروسی بشی ، به نظر من خوبی که داره ، ادم میره دنبالش و میفهمه باید چه کارهایی انجام دهد تا الوده نشود .

amiinn76
25-09-2012, 14:26
سلام رفیق این تنظیماتی که من برای کسپر انجام دادم اگه مشکلی داره بگو
در ضمن تمام زیر مجموعه های protection center را هم روی high قرار دادم
تو عکس اولی هم remote desktop بلاکه به خاطر این گفتم که اون نوشته روش افتاده
اون دو تا را هم که گفتم کرک و پچ نبودند

55021
25-09-2012, 14:37
سلام رفیق این تنظیماتی که من برای کسپر انجام دادم اگه مشکلی داره بگو
در ضمن تمام زیر مجموعه های protection center را هم روی high قرار دادم
تو عکس اولی هم remote desktop بلاکه به خاطر این گفتم که اون نوشته روش افتاده
اون دو تا را هم که گفتم کرک و پچ نبودند

hamidreza2010
25-09-2012, 15:58
آقایان بزرگوار من از آنتی ویروس کاسپر 2013 استفاده میکنم و با key اکتیوش میکنم اما الان که key تاریخ انقضاش تموم شده خواستم بازم اکتیو کنم دیگه نشد میگه باید بخری هرکاری هم کردم نشد.خواهشا کمک کنید
کاسپرم کلا بهم ریخته آپدیت نمیشه و کلا غیر فعال شده

آقا کسی نبود یه کمکی هم به ما بکنه؟

kases
25-09-2012, 17:11
آقا کسی نبود یه کمکی هم به ما بکنه؟
سلام

منظور شما اینه که در قسمت لایسنس جایی برای وارد کردن سریال نامبر وجود نداره؟
یه عکسی از اون قسمت بزارید
کلید قبلی رو پاک کردی؟

hamidreza2010
26-09-2012, 00:15
سلام دوست عزیز
آره کلید قبلی رو چون چند روز بیشتر مهلت نداشت پاک کردم و الان دیگه جایی برای وارد کردن سریال نامبر وجود نداره
منظورم رو خوب متوجه شدی دیگه نمیخوام عکس بذارم ولی اگه فکر میکنی حتما باید عکس باشه تا بهتر کمک کنی بگو تا بذارم
ممنون

kases
26-09-2012, 01:38
سلام دوست عزیز
آره کلید قبلی رو چون چند روز بیشتر مهلت نداشت پاک کردم و الان دیگه جایی برای وارد کردن سریال نامبر وجود نداره
منظورم رو خوب متوجه شدی دیگه نمیخوام عکس بذارم ولی اگه فکر میکنی حتما باید عکس باشه تا بهتر کمک کنی بگو تا بذارم
ممنون

اره حتما عکس بزار

ببین زمانی که کلید پاک میکنی همچین صفحه ای باز میشه

56888

و زمانی که بر روی Application the Activation کلیک میکنی این صفحه باز میشه حالا شما عکس بزار ببینم مثل عکس پایین میشه سریال وارد کرد یا نه!

56889

kiar
26-09-2012, 11:48
من الان یه فلش دارم که میدونم توش پر ویروسه و با چه تنظیماتی میتونم 100% مطمئن بشم که وقتی فلش وارد کردم سیستمم آلوده نمیشه؟ این سوالو به خاطر این پرسیدم چون قبلا چند بار
برام اتفاق افتاده با این که روی سیستمم آنتی ویروس نصب بود بازم آلوده شده بود آنتی ویروسم اونارو شناسایی کرد و پاکشم کرد ولی فرداش سیستمم کلا به هم ریخت این اتفاق سه بار برام
اتفاق افتاده یه بار باعث شد کل اطلاعات هاردم پاک بشه نمیخوام دوباره این اتفاق بیافته.
اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم.

amiinn76
26-09-2012, 12:00
سلام دوستان من رایانه ام را با هیتمن اسکن کردم یه فایلی پیدا کرد اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وبرای قرنطینه کردن یک بار کامپیوتر را ریست کردم اما هنگام بالا آمدن ویندوز یک پیغام در رابطه با کسپر اومد و چون سریع رد شد نتونستم بخونمش از اون وقت تا حالا کسپر میگه کامپیوتر شما در خطر قرار دارد و پس از اسکن دوباره هم هیتمن همون فایلا پیدا کرد در حالی که دفعه قبل اونا قرنطینه کرده بود حالا میخواستم ببینم مشکلی به وجود میاد اصلا اون فایل ویروس بوده یا نه ...
در ضمن جواب پست قبلیما در صفحه قبل هم بدین ممنون میشم

amiinn76
26-09-2012, 12:11
من الان یه فلش دارم که میدونم توش پر ویروسه و با چه تنظیماتی میتونم 100% مطمئن بشم که وقتی فلش وارد کردم سیستمم آلوده نمیشه؟ این سوالو به خاطر این پرسیدم چون قبلا چند بار
برام اتفاق افتاده با این که روی سیستمم آنتی ویروس نصب بود بازم آلوده شده بود آنتی ویروسم اونارو شناسایی کرد و پاکشم کرد ولی فرداش سیستمم کلا به هم ریخت این اتفاق سه بار برام
اتفاق افتاده یه بار باعث شد کل اطلاعات هاردم پاک بشه نمیخوام دوباره این اتفاق بیافته.
اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم.
دوست عزیز شما یکبار کامپیوترت را در حالت vulnerability اسکن کن و هر چه را که پیدا کرد را روی fix کلیک کن چون اگه اتوران رایانت فعال باشه یا هر روزنه دیگه ای در اونجا مشخص میشه و میتونید از کار بندازیدش پس از اون به قسمت setting رفته در سربرگ اسکن روی general setting کلیک کرده و گزینه fullscan تیک بزنید

kiar
26-09-2012, 15:03
دوست عزیز شما یکبار کامپیوترت را در حالت vulnerability اسکن کن و هر چه را که پیدا کرد را روی fix کلیک کن چون اگه اتوران رایانت فعال باشه یا هر روزنه دیگه ای در اونجا مشخص میشه و میتونید از کار بندازیدش پس از اون به قسمت setting رفته در سربرگ اسکن روی general setting کلیک کرده و گزینه fullscan تیک بزنید
چند تا فایل پیدا کرد فایلها مربوط به نرم افزارهای نصب شده بود اگه Fix کنم مشکلی در اجرا شدن نرم افزارها به وجود نمیاد؟

hamidreza2010
26-09-2012, 16:03
اره حتما عکس بزار

ببین زمانی که کلید پاک میکنی همچین صفحه ای باز میشه

56888

و زمانی که بر روی Application the Activation کلیک میکنی این صفحه باز میشه حالا شما عکس بزار ببینم مثل عکس پایین میشه سریال وارد کرد یا نه!

56889

آره دوست عزیز دقیقا همینطوری میشه یعنی منم اگه بخوام عکس بذارم باید همینا رو بذارم که خودت گذاشتی.
حالا چیکار کنم مشکلم حل شه؟

jolan57
26-09-2012, 16:49
سلام دوستان من رایانه ام را با هیتمن اسکن کردم یه فایلی پیدا کرد اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وبرای قرنطینه کردن یک بار کامپیوتر را ریست کردم اما هنگام بالا آمدن ویندوز یک پیغام در رابطه با کسپر اومد و چون سریع رد شد نتونستم بخونمش از اون وقت تا حالا کسپر میگه کامپیوتر شما در خطر قرار دارد و پس از اسکن دوباره هم هیتمن همون فایلا پیدا کرد در حالی که دفعه قبل اونا قرنطینه کرده بود حالا میخواستم ببینم مشکلی به وجود میاد اصلا اون فایل ویروس بوده یا نه ...
در ضمن جواب پست قبلیما در صفحه قبل هم بدین ممنون میشم
عکسی از هشدار کسپر قرار بدین
این فایل مشکلی نداره و به این خاطر پاک نمیشه چون در فولدر کسپر هست و کسپر هم به برنامه ای اجازه نمیده که فولدرهاش رو دستکاری کنه
یک فول اسکن با کسپر آپدیت شده انجام بدین
صفحه قبل هم که سوالتون توسط علی جواب داده شده

amiinn76
26-09-2012, 18:22
عکسی از هشدار کسپر قرار بدین
این فایل مشکلی نداره و به این خاطر پاک نمیشه چون در فولدر کسپر هست و کسپر هم به برنامه ای اجازه نمیده که فولدرهاش رو دستکاری کنه
یک فول اسکن با کسپر آپدیت شده انجام بدین
صفحه قبل هم که سوالتون توسط علی جواب داده شده
اسکن کردم درست شد خیلی ممنون
منظورم از پست قبلی اون تصاویری بود که از application control و firewall گذاشتم بود می خواستم بدونم تنظیمات خوبن یا مشکل دارن

amiinn76
26-09-2012, 18:38
چند تا فایل پیدا کرد فایلها مربوط به نرم افزارهای نصب شده بود اگه Fix کنم مشکلی در اجرا شدن نرم افزارها به وجود نمیاد؟
fix کن مشکلی پیش نمیاد اگر هم به کسپر قانع نیستید میتونی از برنامه های مکمل کنارش استفاده کنی مثل usb drive antivirus آدرس سایتشم اینه :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی اون مورد دوم را هم که گفتم انجام دادید ؟

depot
26-09-2012, 18:43
با سلام
دوستان من با نرم افزار که دوستان برای اپدیت افلاین کسپر 2013 گذاشته بودن اقدام به بروز رسانی کردم .... حالا تو فولدر خودش 2 تا پوشه ساخته به نام temp و update ..... خوب حالا چطوری باید اپدیت ها رو جایگزین کرد ؟؟؟ کدوم فولدر اپدیت هست ؟؟

mahyarSAMSUNG
26-09-2012, 23:49
من برنامه ای که باهاش اپدیت کسپر رو کپی میکنه رو دارم ولی هرچی باهاش ور رفتم نیتونستم کپی از آپدیتها بگیرم ... کسی تنظیماتش این نرم افزار رو بلده ؟

hamidreza2010
27-09-2012, 01:00
اول در قسمت Application ورژن کسپر رو انتخاب کن بعد ok بزن حالا برو توی قسمت settings و در انتهای همون پنجره باز شده در بخش move updates to folder گزینه custome folders رو انتخاب کن تا هر جا که دوست داری آپدیت هات ذخیره بشن اما اگه گزینه اول فعال باشه آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشه.بعد برو سربرگ شوم یعنی service گزینه اول یعنی display on screen رو فعال کن تا مراحل آپدیت رو بتونی ببینی.الان تنظیمات درسته فقط برای بار اول که میخوای آپدیت کنی خیلی طول می کشه واسه همین باید صبر کنی.بعد میتونی بعد از پایان آپدیت از پوشه آپدیت کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز به صورت آفلاین کسپر
رو آپدیت کنی.برای بار دوم به بعد دیگه نیاز به انجام این تنظیمات نیس
در ضمن حواست باشه که در قسمت انتخاب ورژن کسپر فقط یه ورژن رو انتخاب کنی تا مشکلی واسه آپدیت پیش نیاد (دو تا یا بیشتر تداخل ایجاد میکنه)
مشکلی بود بگو کمکت کنم

hamidreza2010
27-09-2012, 01:05
با سلام
دوستان من با نرم افزار که دوستان برای اپدیت افلاین کسپر 2013 گذاشته بودن اقدام به بروز رسانی کردم .... حالا تو فولدر خودش 2 تا پوشه ساخته به نام temp و update ..... خوب حالا چطوری باید اپدیت ها رو جایگزین کرد ؟؟؟ کدوم فولدر اپدیت هست ؟؟

پوشه update همون پوشه ایی که آپدیتها توش ذخیره شدن از دفعه بعد هم آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشن فقط کافیه از پوشه update کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز مجددا ولی ایندفعه بصورت آفلاین کسپر رو آپدیت کنی

kases
27-09-2012, 02:11
آره دوست عزیز دقیقا همینطوری میشه یعنی منم اگه بخوام عکس بذارم باید همینا رو بذارم که خودت گذاشتی.
حالا چیکار کنم مشکلم حل شه؟

در قسمت سریال این کد وارد کنید next بزنید تا گزینه کلید برای شما فعال بشه

2222-2222-2222-222U

adel28
27-09-2012, 17:50
چطور میشه نسخه 2013 رو فعال کرد؟

کسی نیست جواب ما رو بده؟

amiinn76
27-09-2012, 21:12
کسی نیست جواب ما رو بده؟
اگه میخوایید بصورت تریال فعالش کنید باید در منو اصلی آنتی سمت راست پایین روی گزینه active application کلیک کنید یه صفحه باز میشه گزینه تریال را زده البته قبلش باید به اینترنت وصل باشید تا فعال بشه
اگه هم مدت تریال تموم شده باید تو اون چهار کادر *1111-11111-11111-11111 را وارد کن جای اون ستاره آخری x بزن نمیدونم چرا موقع نوشتن جاهاشون عوض میشه بعد از اون یه صفحه میاد رو browse کلیک کن و کلیدیا که از اینترنت گرفتی را وارد کن

Legacy's
27-09-2012, 21:12
دوستان من یه نزدیک 8 ساله با محصولات کاسپر دارم زندگی میکنم. گندتر از نسخه ی 2013 فقط خودشه.
گرچه کار وقت گیر و هزینه بری هستش ولی از روی همه ی ویندوزها و سیستمها دارم میزنم پاکش میکنم تا دوباره همون نسخه ی 2012 رو نصب کنم.
ما آدم ساده لوح رو باش که خیال میکردیم چیزی بدرد بخورتر و بهتر داره نسبت به 2012 ....!

skymane
28-09-2012, 09:34
سلام دوستان
من نسخه ی 2012 رو نصب کردم خیلی خوب ولی مثل اینکه با download manager مشکل داره و نمیذاره اجرا بشه!
آیا راه حلی هست تا دیگه download manager گیر نده؟

polestar98g
28-09-2012, 10:40
سلام
کسپرسکی با هرچی هم مشکل داشته باشه با دانلود و دانلود منیجر و سرعت دانلود و اینها اصلا مشکل نداره،
حالا چه اتفاقی میفته که اجرا نمیشه؟! یه کم شفّاف بگو.
احتمال داره کرکی که واسه دانلودمنیجر استفاده کردی اون مشکل داره.

skymane
28-09-2012, 11:32
[QUOTE=polestar98g;7240656]سلام
کسپرسکی با هرچی هم مشکل داشته باشه با دانلود و دانلود منیجر و سرعت دانلود و اینها اصلا مشکل نداره،
حالا چه اتفاقی میفته که اجرا نمیشه؟! یه کم شفّاف بگو.
احتمال داره کرکی که واسه دانلودمنیجر استفاده کردی اون مشکل داره.[/QUOTE

والا خودمم نمیدونم چش شده!
ولی الان هرکاری میکنم دیگه اجرا نمیشه!
اگه نسخه ی خاصی از دانلود منیجر هست که با کسپر مشکل نداره ممنون میشم لینکش رو برام بذاری!
راستی من همین الان کسپر رو آپدیت(آنلاین) کردم الان کلیدش پریده هیچکدوم این کلیدهایی هم که توی سایت هیت جواب نمیده! الان باید چیکار کنم؟

adel28
28-09-2012, 11:52
اگه میخوایید بصورت تریال فعالش کنید باید در منو اصلی آنتی سمت راست پایین روی گزینه active application کلیک کنید یه صفحه باز میشه گزینه تریال را زده البته قبلش باید به اینترنت وصل باشید تا فعال بشه
اگه هم مدت تریال تموم شده باید تو اون چهار کادر *1111-11111-11111-11111 را وارد کن جای اون ستاره آخری x بزن نمیدونم چرا موقع نوشتن جاهاشون عوض میشه بعد از اون یه صفحه میاد رو browse کلیک کن و کلیدیا که از اینترنت گرفتی را وارد کن

Skin ی براش نیومده؟
مثل نسخه 2012 که بتونیم بهش Key بدیم؟

amirpers
28-09-2012, 12:03
بابا قبلا وقتی کسپرسکی آپدیت میشد خودش خود به خود از آپدیت ها بک آپ می گرفت که این کار باعث دوباره کاری نمیشد اما الان باید از برنامه جانبی استفاده کرد که اگه چند وقتی ازش استفاده نکنیم باید مدت زمان زیادی رو اجازه بدیم وصل بشه به اینترنت تا آپدیت کنه بک اپ رو که این خیلی بده.

manuch
28-09-2012, 12:59
فری دانلود منیجر خیلی خوبه ضمن اینکه احتمالا شما موقع اولین اجرا دستور بلو ک کردن دادید یا اینکه جزء برنامه های غیر قابل اعتماد فایروال معرفی کرده اید.

Legacy's
28-09-2012, 19:13
شما اگه با 2013 این مشکلات رو دارید مثل من دانگرید کنید به 2012 که باگ و مشکلاتش بیشتر رفع شده و بمراتب بهتره.

ضمناً دوستان یک خبر داغ دست اول :

کاسپرنیوز به نقل از لابراتوار کاسپرسکی، Roadmap و نقشه ی راه آینده ی این شرکت را اعلام کرد که از همان ابتدا موجب حیرت و تحسین کارشناسان شد.

بنابراین خبر، شرکت کاسپرسکی تحولات اساسی در ویروس کش KIS خود را در دستور کار قرار داده که تا سال 2017 اعلام و معرفی شده است.
این تحولات بقدری شگرف است که حیات و آینده ی شرکت های امنیتی اروپایی و امریکایی را از هم اکنون به لرزه انداخته است.
با اعلام این خبر که موجب ایجاد سونامی و شوک در بازار شد، بهای سهام این شرکت روسی تا 65 درصد افزایش یافت.
اساسی ترین بخش تحولات KIS را در زیر می بینید:

Hidden-Hunter
28-09-2012, 19:22
ترول بامزه ای بود :27::31:

Captain
28-09-2012, 19:52
این شوخی بود نه ؟ :دی

فک کنم کسپر سال 2018 هم عکس کره زمین رو بزنه، نه ؟ :دی

من خودم کسپرو خیلی میخوام ولی این عکسا خیلی **** هستن !!!

kases
28-09-2012, 22:39
شما اگه با 2013 این مشکلات رو دارید مثل من دانگرید کنید به 2012 که باگ و مشکلاتش بیشتر رفع شده و بمراتب بهتره.

ضمناً دوستان یک خبر داغ دست اول :

کاسپرنیوز به نقل از لابراتوار کاسپرسکی، Roadmap و نقشه ی راه آینده ی این شرکت را اعلام کرد که از همان ابتدا موجب حیرت و تحسین کارشناسان شد.

بنابراین خبر، شرکت کاسپرسکی تحولات اساسی در ویروس کش KIS خود را در دستور کار قرار داده که تا سال 2017 اعلام و معرفی شده است.
این تحولات بقدری شگرف است که حیات و آینده ی شرکت های امنیتی اروپایی و امریکایی را از هم اکنون به لرزه انداخته است.
با اعلام این خبر که موجب ایجاد سونامی و شوک در بازار شد، بهای سهام این شرکت روسی تا 65 درصد افزایش یافت.
اساسی ترین بخش تحولات KIS را در زیر می بینید:

سلام دوست عزیز کسپری از این پست شما متوجه شدم یه کسپری اصیل هستید چون با وجود اینکه کسپر 2013 داری باگ هست به انتی ویروس دیگه ای دانگرید نکردید برگشتید به نسخه قبل (البته شاید من اشتباه میکنم و شایدشما به خاطر اینکه لایسنس ارجینال دارید از کسپر استفاده میکنید) اما به گفته خودتون دارید 8 سال با کسپر زندگی میکنید (البته شاید کلا دارم اشتباه میکنم)

خوشبختانه کسپر از اون دسته انتی ویروسها نیست که فقط روکش عوض کنه و بیاد جای چندتا ایکون تغییر بده و بگه این نسخه خیلی بهتر از اون قبلیه
اگه مشکل شما پوسته انتی ویروس هست که فکر کنم رو اینترنت باشه
اگه باگ هست اینجا بفرمایید شاید راهکاری برای این مشکل وجود داشته باشه و همچنین میشه به عنوان باگ به شرکتش گزارش داد تا هر چه سریعتر رفع بشه پس هنوز باگهای وحشتناک انتی ویروسهای دیگه رو ندیدی:31:
میدونم توقع شما از کسپر زیاده حق دارید چون همه ما توقعمون زیاده و اگه یه اشتباه کوچیکی بکنه تعجب میکنیم
اما اگه نگاهی به تستهای فایروالها بندازی میبینی جهش خیره کننده از 28 درصد در نسخه 2012 به 86 درصد درنسخه 2013 وجود داشته در ویندوزهای 64 بیت میتونی با انتی ویروسهای دیگه که سالهای داره میگذره و هنوز هیچ حرکتی برای بهبود این نقایص انجام ندادن رو ببینی
قابلیهای زیادی برای تراکنشهای مالی و جلوگیری از دزدیده شدن اطلاعات در نسخه جدید گنجانده شده و برای جلوگیری از بهره برداری از نقاط اسیپ پذیری نرم افزارها راهکار اندیشیده شده کلا این نرم افزار بهینه شده بهینه شدن اپدیتها شما اگه توجه کرده باشیدنحوه پاکسازی مخربها چقدر فرق کرده و سریعتر شده چون عملیات شناسایی و پاکسازی با هم انجام میشه اما در نسخه قبل اینجوری نبود
این نسخه برای مقابله با تهدیدات حتما داره جواب میده که تغییراتی که شما انتظار داشتید در اون انجام نشده حتما مشکل خاصی نداره اصولا وقتی مشکل خاصی وجود داشته باشه شرکتها دست به تغییرات میزنن البته همه شرکتها این کار نمیکنن
باگهای نرم افزاری هم داره مثلا با یاهو مشکل داره اما به مرور رفع میشه شما فعلا از همون نسخه قبل استفاده کنید شاید تا روزهای اینده مشکلات برطرف بشه راستی شما نگفتید چه مشکلاتی داشتید؟

saeedhashemee
28-09-2012, 22:58
یکی از بدترین مشکلات این ورژن 2013 اینه که برای ماهایی که از رایگانش استفاده میکنیم و باید دائما به دنبال کلید باشیم پیش اومده

در نسخه های قبلی وقتی میخواستیم کلید بدیم بعد از سعی کردن برنامه به اتصال به سرور خودش و قطع بودن اینترنت صفحه دیگری می امد و کلید میدادیم و وقتی ان کلید بلاک بود با زدن دکمه back دوباره به لیست کلیدها بر می گشتیم و کلید دیگر رو امتحان میکردیم
در این نسخه هر دفعه که میخواهیم کلید دیگری رو امتحان کنیم اول دوباره به باید به سرور وصل بشه و تا بتونیم کلید بعدی رو بدیم و هر دفعه حدود 10 ثانیه زمان میبره

ای کاش برنامه ایی بود که میشد باهاش کلیدهای بلاک شده رو فورا تشخیص داد

kases
28-09-2012, 23:11
یکی از بدترین مشکلات این ورژن 2013 اینه که برای ماهایی که از رایگانش استفاده میکنیم و باید دائما به دنبال کلید باشیم پیش اومده

در نسخه های قبلی وقتی میخواستیم کلید بدیم بعد از سعی کردن برنامه به اتصال به سرور خودش و قطع بودن اینترنت صفحه دیگری می امد و کلید میدادیم و وقتی ان کلید بلاک بود با زدن دکمه back دوباره به لیست کلیدها بر می گشتیم و کلید دیگر رو امتحان میکردیم
در این نسخه هر دفعه که میخواهیم کلید دیگری رو امتحان کنیم اول دوباره به باید به سرور وصل بشه و تا بتونیم کلید بعدی رو بدیم و هر دفعه حدود 10 ثانیه زمان میبره

سلام

به نظر من که این جز مشکلات یک نرم افزار حساب نمیشه بلکه شما دارید غیر قانونی از این نرم افزار استفاده میکنید و هر روز دارید کلیدهای جدید به این انتی ویروس میدید صبیعتا یه مقدار مشکل هست
پس اگه از کسی که کلید ارجینال داره بپرسید این مشکل داره یا نه مطمینن به شما میگه همچین مشکلی وجود نداره چون که مشکل اون با کلید ارجینال حل شده
اینکه دنبال کلید گشتن و وارد کردن این چیزا کلا یه مقدار دردسر داره باز هم خوبه دردسرهای انتی ویروسهای دیگه برای فعال کردن نداره

مهندس الهه
28-09-2012, 23:32
سلام
واسه kis 2012 یه سریال ولید میخوام
هرچی سریال میزنم تا در مرحله بعدی key رو وارد کنم نمیشه و فقط دکمه finish رو میاره

و همچنین تنظیمات دیفالت نوتیفیکیشن kis 2012 رو هم میخام
لطفا

hamidreza2010
28-09-2012, 23:35

2222-2222-2222-222U

آقا مطمپنی این روش جواب میده؟ راستش من چون ویندوزم رو عوض کردم دیگه آنتی ویروس رو از اول نصب کردم مشکلم حل شد.میخوام ببینم شما هم این روش رو امتحان کردین یا نه؟جواب داده؟

kases
29-09-2012, 01:02
سلام
واسه kis 2012 یه سریال ولید میخوام
هرچی سریال میزنم تا در مرحله بعدی key رو وارد کنم نمیشه و فقط دکمه finish رو میاره

لطفا

سلام
در خواست کلید در این تاپیک

2222-2222-2222-222U

به صورت عکس
5698456985

kases
29-09-2012, 01:05
آقا مطمپنی این روش جواب میده؟ راستش من چون ویندوزم رو عوض کردم دیگه آنتی ویروس رو از اول نصب کردم مشکلم حل شد.میخوام ببینم شما هم این روش رو امتحان کردین یا نه؟جواب داده؟

بله مطمینم معمولا دوستان از این روش و یا روشهای مشابه برای فعال کردن قسمت کلید استفاده میکنن

manuch
29-09-2012, 01:20
انصاف هم خوبه. درسته kis در کل عالیه ولی گاهی در جزئیات برنامه های دیگه ای پیشتازند. ما چون حوصله مون نمی کشه برای مثلا 5 بخش امنیتی، 5 برنامه جدا نصب کنیم و تداخلاتشون و غیره، کاسپر رو انتخاب می کنیم. ولی 2013 جدا مشکلاتی هم داره. مثلا کلید و آپدیت آفلاین. 2012 راحت تره و من این رو ترجیح می دم . ضمن اینکه از قدیم گفته اند سعی کن اولین کسی نباشی که یک مدل لباس پوشیدن رو انتخاب می کنه و آخرینش هم نباش! حد وسط بهتره. به هر حال من فکر کنم تا مارس 2013 هم از نسخه 2013 استفاده نکنم. دلم میخ واد تا اون موقع مشکلات و معایبش بهبود پیدا کنه. نسخه قبلی من 9 و قبلیش هم 6 بود. به دوستان هم همین توصیه رو می کنم. اگر دلیل خاصی ندارند، روی همین 2012 بمونند.

hamidreza2010
29-09-2012, 02:44
انصاف هم خوبه. درسته kis در کل عالیه ولی گاهی در جزئیات برنامه های دیگه ای پیشتازند. ما چون حوصله مون نمی کشه برای مثلا 5 بخش امنیتی، 5 برنامه جدا نصب کنیم و تداخلاتشون و غیره، کاسپر رو انتخاب می کنیم. ولی 2013 جدا مشکلاتی هم داره. مثلا کلید و آپدیت آفلاین. 2012 راحت تره و من این رو ترجیح می دم . ضمن اینکه از قدیم گفته اند سعی کن اولین کسی نباشی که یک مدل لباس پوشیدن رو انتخاب می کنه و آخرینش هم نباش! حد وسط بهتره. به هر حال من فکر کنم تا مارس 2013 هم از نسخه 2013 استفاده نکنم. دلم میخ واد تا اون موقع مشکلات و معایبش بهبود پیدا کنه. نسخه قبلی من 9 و قبلیش هم 6 بود. به دوستان هم همین توصیه رو می کنم. اگر دلیل خاصی ندارند، روی همین 2012 بمونند.

حرفات کاملا منطقیه مخصوصا اون جملت در مورد مدل لباس.ولی بر هر حال چون من setup برنامه kasper 2012 رو با update هاش حذف کردم دیگه نمیتونم 2012 نصب کنم.الان هم 2013 دارم update شده هم هست ولی اذیت میکنه مثلا همین 2 روز قبل که نمیدونم یهو چی شد کل درایو نرم افزارم که حدود 10 گیگ از جدیدترین و بهترین نرم افزارها بود رو به عنوان ویروس شناسایی و خذف کرد در حالی که من با همین آنتی ویروس 100 بار اسکن کرده بودم و ویروسی پیدا نکرده بود.

Hidden-Hunter
29-09-2012, 09:39
این هم یه برنامه توپ برای کسایی که با نسخه جدید برای کی دادن مشکل دارند ، فقط کافی فایل را اجرا بکنید و کی مورد نظر را به داخل این برنامه بکشید تا ببینید کسپر شما فعال شده.

خیلی کار باهاش راحته .فایل پاک هست.

for KAV / KIS 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

for KAV / KIS 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : فقط قبل از کار با این برنامه باید کی بلاک شده ، باید delete شود و بعد مراحل را پیش برید.

مخلصیم

Hidden-Hunter
29-09-2012, 09:50

این سایت کلید های اکتیو یا بلاک شده را می تونید تشخیص بدید. فیلم اموزش در خود سایت موجود هست.

polestar98g
29-09-2012, 19:34
سلام دوستان
آپدیتهای پیور را میشه واسه اینترنت سکوریتی استفاده کرد؟

Captain
30-09-2012, 12:56
چطوری میشه آپدیت های کسپر 2013 رو دوباره استفاده کرد؟؟

آخه مثل 2012 آپدیت هارو کپی نمیکنه!!

Captain
30-09-2012, 12:58
سلام دوستان
آپدیتهای پیور را میشه واسه اینترنت سکوریتی استفاده کرد؟

بله میشه استفاده کرد، چون دیتابیس ربطی به نسخه های نرم افزار نداره

تفاوت ها فقط روی ابزار ها و برنامه های جانبی هستش

← دوست عزیز لطفا با فونت مناسب (حالت پیش فرض) پست بدید. با تشکر :20:

manuch
30-09-2012, 17:30
توصیه میشه آپدیتهای یک نسخه رو برای نسخه دیگه ای استفاده نکنید!
چه رسد برنامه!

البته اهمیت امنیت برای افراد مختلف فرق داره.

آپدیت های 2013 هم به کمک برنامه ای که خود شرکتش داده منتقل میشه. بگردید لینک رو پیدا می کنید.
موفق باشید.

Captain
30-09-2012, 20:38
توصیه میشه آپدیتهای یک نسخه رو برای نسخه دیگه ای استفاده نکنید!
چه رسد برنامه!

البته اهمیت امنیت برای افراد مختلف فرق داره.

آپدیت های 2013 هم به کمک برنامه ای که خود شرکتش داده منتقل میشه. بگردید لینک رو پیدا می کنید.
موفق باشید.

بله نظر شما درسته ولی منظور من آپدیتهای خود آنتی ویروسی هستش که خودم استفاده میکنم

درضمن کاربر گرامی، برنامه ای که معرفی میکنید، لینک و یا آدرس را برای استفاده ی کاربران در پست خود قرار دهید.

با تشکر

Captain
30-09-2012, 21:51
اینم لینک دانلود برنامه دریافت آپدیت های کسپر که توسط خود شرکت ساخته شده

موفق باشین

manuch
30-09-2012, 22:01
چند صفحه عقب رو بگردید لینک مربوطه از خود سایت کاسپر و نیز توضیحاتش رو می تونید پیدا کنید.

این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این) صفحه نحوه کارکردن باهاش هست. نوشته:

(((اول در قسمت Application ورژن کسپر رو انتخاب کن بعد ok بزن حالا برو توی قسمت settings و در انتهای همون پنجره باز شده در بخش move updates to folder گزینه custome folders رو انتخاب کن تا هر جا که دوست داری آپدیت هات ذخیره بشن اما اگه گزینه اول فعال باشه آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشه.بعد برو سربرگ شوم یعنی service گزینه اول یعنی display on screen رو فعال کن تا مراحل آپدیت رو بتونی ببینی.الان تنظیمات درسته فقط برای بار اول که میخوای آپدیت کنی خیلی طول می کشه واسه همین باید صبر کنی.بعد میتونی بعد از پایان آپدیت از پوشه آپدیت کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز به صورت آفلاین کسپر رو آپدیت کنی.برای بار دوم به بعد دیگه نیاز به انجام این تنظیمات نیس در ضمن حواست باشه که در قسمت انتخاب ورژن کسپر فقط یه ورژن رو انتخاب کنی تا مشکلی واسه آپدیت پیش نیاد (دو تا یا بیشتر تداخل ایجاد میکنه) مشکلی بود بگو کمکت کنمپوشه update همون پوشه ایی که آپدیتها توش ذخیره شدن از دفعه بعد هم آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشن فقط کافیه از پوشه update کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز مجددا ولی ایندفعه بصورت آفلاین کسپر رو آپدیت کنی)))

در این آدرس

هم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم) نوشته:

(((سلام داداش اگه اشتباه نکنم کسپر از ورزن 8 به بعد اپدیتهای افلاین در سایتش قرار نمیده اما: میتونید با برنامه kaspersky updater اپدیت افلاین از سرورهای کسپر دریافت کنید لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه درون پوشه ای از حالت فشرده خارج کنید و فایل KasperskyUpdater.exe اجرا کنید و به سربرگ application برید و تیک محصولی که می خواید اپدیتش دریافت کنید بزارید و اکی کنید و همچنین برای دریافت حجم کمتراپدیت در سربرگ fillter میتونید تعیین کنید اپدیت ورزن 64 و یا 32 بیت بسته به نوع ویندوزتون دریافت کند محل ذخیره اپدیت در پوشه ای به نام temp هست و سایت سافتگذر هم از همین روش برای جمع اوری اپدیتها استفاده میکنه موفق باشید.)))

با تشکر از حمیدرضا2010 و کاسس عزیز. نتونستم اون مدلی نقل قول کنم.

mahyarSAMSUNG
01-10-2012, 17:16
چند صفحه عقب رو بگردید لینک مربوطه از خود سایت کاسپر و نیز توضیحاتش رو می تونید پیدا کنید.

این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این) صفحه نحوه کارکردن باهاش هست. نوشته:

(((اول در قسمت Application ورژن کسپر رو انتخاب کن بعد ok بزن حالا برو توی قسمت settings و در انتهای همون پنجره باز شده در بخش move updates to folder گزینه custome folders رو انتخاب کن تا هر جا که دوست داری آپدیت هات ذخیره بشن اما اگه گزینه اول فعال باشه آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشه.بعد برو سربرگ شوم یعنی service گزینه اول یعنی display on screen رو فعال کن تا مراحل آپدیت رو بتونی ببینی.الان تنظیمات درسته فقط برای بار اول که میخوای آپدیت کنی خیلی طول می کشه واسه همین باید صبر کنی.بعد میتونی بعد از پایان آپدیت از پوشه آپدیت کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز به صورت آفلاین کسپر رو آپدیت کنی.برای بار دوم به بعد دیگه نیاز به انجام این تنظیمات نیس در ضمن حواست باشه که در قسمت انتخاب ورژن کسپر فقط یه ورژن رو انتخاب کنی تا مشکلی واسه آپدیت پیش نیاد (دو تا یا بیشتر تداخل ایجاد میکنه) مشکلی بود بگو کمکت کنمپوشه update همون پوشه ایی که آپدیتها توش ذخیره شدن از دفعه بعد هم آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشن فقط کافیه از پوشه update کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز مجددا ولی ایندفعه بصورت آفلاین کسپر رو آپدیت کنی)))

در این آدرس

هم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم) نوشته:

(((سلام داداش اگه اشتباه نکنم کسپر از ورزن 8 به بعد اپدیتهای افلاین در سایتش قرار نمیده اما: میتونید با برنامه kaspersky updater اپدیت افلاین از سرورهای کسپر دریافت کنید لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه درون پوشه ای از حالت فشرده خارج کنید و فایل KasperskyUpdater.exe اجرا کنید و به سربرگ application برید و تیک محصولی که می خواید اپدیتش دریافت کنید بزارید و اکی کنید و همچنین برای دریافت حجم کمتراپدیت در سربرگ fillter میتونید تعیین کنید اپدیت ورزن 64 و یا 32 بیت بسته به نوع ویندوزتون دریافت کند محل ذخیره اپدیت در پوشه ای به نام temp هست و سایت سافتگذر هم از همین روش برای جمع اوری اپدیتها استفاده میکنه موفق باشید.)))

با تشکر از حمیدرضا2010 و کاسس عزیز. نتونستم اون مدلی نقل قول کنم.

شرمنده توضیحات واضح نبود . من الان کسپرم آپدیت هستم بخوام کپی از همین آپدیت هایی که دارم بگیرم چطوری باید کپی بگیرم ازش؟ اصلا فرضی کن دیگه اینترنت هم ندارم .. همین آپدیتی که دارم رو میخوام یه کپی ازش بگیرم ... من خودم احساس میکنم تو قسمت سورس باید ادرس بدیم ولی چندتا سوال دارم این آدرس ادرس کجا رو باید بدیم ؟ و سوال دومم چرا دوتا جای سیو داره ؟ اولین جای سیو چیه دومیش چیه > چه فرقی با هم دارن ؟

manuch
02-10-2012, 00:20
حقیقتش من با این برنامه کار نکرده ام چون از 2013 خوشم نیومد تا با آپدیتهاش هم کار کنم ولی این چیزی که شما کادر کرده اید اولی محلی رو نشون می ده که برنامه باید از آنجا آپدیت ها رو بگیره (احتمالا در حالت آفلاین) و دومی انتقال آپدیت ها به محل جدید هست

polestar98g
02-10-2012, 07:45
سلام دوستان
دوستان آیا فایروال کسپرسکی قابلیت Browse نداره؟ یعنی بدون اجرای برنامه، بگردی و اونو در فایروال قرار بدی؟
همه‌ی فایروالها دارند ولی مثل اینکه کسپرسکی نداره؟!

manuch
02-10-2012, 10:02
سلام دوستان
دوستان آیا فایروال کسپرسکی قابلیت Browse نداره؟ یعنی بدون اجرای برنامه، بگردی و اونو در فایروال قرار بدی؟
همه‌ی فایروالها دارند ولی مثل اینکه کسپرسکی نداره؟!
سوال کمی نا مفهومه!

kases
03-10-2012, 00:18
سلام دوستان
در چند وقت اخیر تعداد سیستمهایی که به بدافزارهای خانواده ransom الوده شدند بسیار زیاد شده حتی اگه در بخش ارزانس سیستمهای الوده انجمن خودمون دقت کرده باشید
موارد بسیار زیادی الودگی با این مخرب گزارش شده یکی از کارهایی که این مخرب انجام میده قفل صفحه دسکتاپ هست که عملا هر گونه عملیاتی رو غیر ممکن میکنه
و در لحظه ورود به سیستم صفحه ای برای شما باز میشه که بسیار ازار دهنده هست مثل تصاویر در spoiler

57068
57069

راهکار چیست؟
در محصول دیسک نجات کسپرسکی قابلیتی به نام Kaspersky WindowsUnlocker وجود دارد که می تواند اثرات تخریبی که این مخرب در رجیستری و فایلهای سیستمی بوجود اورده را تعمیر کند
برای استفاده از این قابلیت کافیه دیسک نجات کسپرسکی را دانلود و بر روی سی دی رایت کنید
نحوه استفاده از دیسک نجات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتی وارد محیط گرافیکی دیسک نجات شدید بر روی علامتی(kde)57070 که در عکس مشخص شده کلیک کنید
و گزینه terminal را انتخاب کنید و در صفحه باز شده تایپ کنید WindowsUnlocker و کلید اینتررا فشار دهید تا مراحل تعمیر انجام شود و در اخر سیستم فول اسکن و ریستارت کنید.:)

57071
57072

Legacy's
03-10-2012, 05:25
صحبت دیسک نجات کاسپر شد.
من یکی دو ماه قبل این رو دانلود و با Nero روی CD رایت کردم. ولی روی چند تا سیستم امتحان کردم اصلاً بوتیبل نیست!
مشکل از سیستمها نبود. مشکل این دیسک نجات چیه؟

reza_3722
03-10-2012, 07:35
اگه در حالیکه 100 روزی از اعتبار لایسنس کسپر مونده بهش کد جدید 1 ساله بدیم به روزهای باقیمونده قبلی اضافه میشه و 450 روز میشه مثلا؟
بقیه آنتی ویروس ها چطور؟ مثلا norton

K1lou
03-10-2012, 08:54
با سلام
دوستان این موردی که hitman pro در مسیر kaspersky lab پیدا کرده چیه ؟

manuch
03-10-2012, 10:48
وقتی کد جدید رو میدی، برنامه با کد جدید شروع به کار می کنه! هیچ ربطی هم به کد قبلی نداره!
نخیر اضافه نمی شه.

هیت من هم خیلی نمی شه جدی گرفت. مخصوصا فایلی که تو پوشه کاسپر پیدا کنه!
شاید بهتر باشه فایل رو با یک برنامه به روز شده دیگری از کاسپری با ورژی مثلا 2012 (فقط همون فایل رو ) اسکن کنید.
این فایل در پوشه ذخیره آپدیتهای کاسپره. بعید می دونم هدف حمله قرار گرفته باشه.

kases
03-10-2012, 10:58
با سلام
دوستان این موردی که hitman pro در مسیر kaspersky lab پیدا کرده چیه ؟

سلام این میتونید به عنوان یک false positive برای hitman pro ارسال کنید

A M ! N
03-10-2012, 11:19
سلام جواد جان.

این فایل Klavemu.kdl سابقه ی شناسایی توسط دیگر آنتی ویروسهارو زیاد داره.
حجمشم زیاده !! دقیقا نمیدونم دلیلش چیه.. تاجایی که میدونم مربوط به موتور
Heuristic کسپرسکی هستش.

kases
03-10-2012, 11:28
سلام جواد جان.

این فایل Klavemu.kdl سابقه ی شناسایی توسط دیگر آنتی ویروسهارو زیاد داره.
حجمشم زیاده !! دقیقا نمیدونم دلیلش چیه.. تاجایی که میدونم مربوط به موتور
Heuristic کسپرسکی هستش.

سلام
پس همه انتی ها اشتباه کردند میتونید نام ببرید کدوم انتی ها fals داشتند تا بهتر مشخص بشه؟؟؟؟؟؟؟

A M ! N
03-10-2012, 11:51
سلام
پس همه انتی ها اشتباه کردند میتونید نام ببرید کدوم انتی ها fals داشتند تا بهتر مشخص بشه؟؟؟؟؟؟؟

سلام علی آقا...

Spyware doctor
Pc doctor
Rising
و مهمتر اینکه موتور PREVX که یکی از مشهورها هستش هستش و از تکنولوژی وبروت استفاده میکنه.
و حالا هم که این آنتی ویروس چندموتوره ی HmP

چیزی که برام مهم بود برای من اینه که چرا دقیقا این دو هفته سروصدای آنتی ویروس ها نسبت به این فایل دراومده.
شاید به خاطر نسخه ی جدید کسپرسکی باشه.

یه چیز دیگه هم برام جالب بود... Pc doctor این رو به اسم Application.kaspersky شناسایی میکنه :))))
ولی Rising اینو به اسم تروجان میشناسه.

البته میدونم همه ی این ها فالسه و هرچی آقا یوجین بگه :دی

kases
03-10-2012, 12:11
سلام علی آقا...

Spyware doctor
Pc doctor
Rising
و مهمتر اینکه موتور PREVX که یکی از مشهورها هستش هستش و از تکنولوژی وبروت استفاده میکنه.
و حالا هم که این آنتی ویروس چندموتوره ی HmP

چیزی که برام مهم بود برای من اینه که چرا دقیقا این دو هفته سروصدای آنتی ویروس ها نسبت به این فایل دراومده.
شاید به خاطر نسخه ی جدید کسپرسکی باشه.

یه چیز دیگه هم برام جالب بود... Pc doctor این رو به اسم Application.kaspersky شناسایی میکنه :))))
ولی Rising اینو به اسم تروجان میشناسه.

البته میدونم همه ی این ها فالسه و هرچی آقا یوجین بگه :دی

سلام به روی ماهت اقا امین

صحبتهای شما صحیح
شاید به خاطر کدهایی که در این فایل به کار رفته باشه که بعضی از انتی ویروسها به عنوان مخرب شناسایی کردند به هر حال
یه نگاهی هم به این لینک در فروم کسپر بندازین

البته میدونم همه ی این ها فالسه و هرچی آقا یوجین بگه

همیشه باید تیکه بندازی؟ :biggrin:شاید هم یوجین داره اطلاعات کش میره:biggrin:

A M ! N
03-10-2012, 12:29
- آره همه ی لینکهای مرتبط رو دیده بودم ، و اتفاقا این یکی رو اصلا معیار قرار ندادم، چرا که مسئول اون فاروم بدون اینکه
حتی به خودش زحمت بده و فایل رو بگیره و بررسی کنه یک راست گفته False positive رو برای فعلان vendor ارسال کنید.
که یجورایی Nonsense هستش.

- اتفاقا یه بحثی چندوقت پیش ، بود مبنی بر اینکه آقای یوجین کسپرسکی میگه شرکت من تعاملی با دولت نداره و سیاستهای
دولتی دخیل شرکتشون نمیشه. موضع این مطلب از آقای کسپرسکی دقیقا دال بر این هست که هرگونه اتهامات مربوط به جا//سوسی
اطلاعات رو از سر خودشون رفع کنه. ولی طبق نظر بیشتر کاربرا و بحثهای انجام شده نتیجه این بود که یک شرکت مثل کسپرسکی نه تنها
با دولت خودش بلکه با دولتهای ملل دیگر هم تعامل داره که البته برای همه ی شرکتها چیز طبیعی هستش. مثل این میمونه که بگیم چرا
دولت ایران از آنتی ویروس ایمن حمایت میکنه.

kases
03-10-2012, 12:56
- آره همه ی لینکهای مرتبط رو دیده بودم ، و اتفاقا این یکی رو اصلا معیار قرار ندادم، چرا که مسئول اون فاروم بدون اینکه
حتی به خودش زحمت بده و فایل رو بگیره و بررسی کنه یک راست گفته False positive رو برای فعلان vendor ارسال کنید.
که یجورایی Nonsense هستش.

- اتفاقا یه بحثی چندوقت پیش ، بود مبنی بر اینکه آقای یوجین کسپرسکی میگه شرکت من تعاملی با دولت نداره و سیاستهای
دولتی دخیل شرکتشون نمیشه. موضع این مطلب از آقای کسپرسکی دقیقا دال بر این هست که هرگونه اتهامات مربوط به جا//سوسی
اطلاعات رو از سر خودشون رفع کنه. ولی طبق نظر بیشتر کاربرا و بحثهای انجام شده نتیجه این بود که یک شرکت مثل کسپرسکی نه تنها
با دولت خودش بلکه با دولتهای ملل دیگر هم تعامل داره که البته برای همه ی شرکتها چیز طبیعی هستش. مثل این میمونه که بگیم چرا
دولت ایران از آنتی ویروس ایمن حمایت میکنه.

دقیقا حرف شما رو قبول دارم

اگه در راهنمای انتی ویروس کسپر نگاهی بندازین در یک بندی از قرار داد نوشته بود با دولتهایی (دولت )که ما با انها قرار داد داریم هر نوع اطلاعاتی در مورد شخص و یا سازمانی که بخواهند طبق قانون ما در اختیارشون قرار میدیم و این انتی ویروس طبق ضوابط کشور متبوع خودش عمل میکنه این که دیگه با دولتها روابط کسترده دارند بر کسی پوشیده نیست نوع شغلشون ایجاب میکنه این روابط را داشته باشند میشه گفت همه شرکتها همین کار انجام میدن

SajjadKAZ2003
03-10-2012, 17:51
سلام

توی kis 2013 برای اینکه فایلهای کرک یا کلا فایلهای آلوده خود به خود پاک نشن چی کار میشه کرد؟
مثلا من یه فلش دیسک به usb وصل کردم که توش یه فایل کرک بود بعد از اینکه پیغام زیر ظاهر شد من Do not run رو انتخاب کردم ولی بعد از چند ثانیه فایل کرک پاک شد!

عکس:

نمیشه جلوی این پاک شدن خود به خودی رو گرفت ؟

من فقط میخوام کاسپراسکای چیزی رو بدون اجازه خودم یه هویی پاک نکنه ( یه چیزی تو مایه های همون skip تو ورژن 7 )

البته جریان قسمت exclusion رو میدونم ولی برای این چیزی که مد نظرمه فکر نمیکنم پاسخگو باشه!

jolan57
03-10-2012, 18:58
وقتی کسپر یک فایلی رو آلوده میدونه باید به اون فایل خیلی شک کرد چون کسپر کرک های سالم رو آلوده نمیدونه پس بهتره قبل از هر کاری فایل رو به دقت بررسی کنید

mahyarSAMSUNG
03-10-2012, 20:57
حقیقتش من با این برنامه کار نکرده ام چون از 2013 خوشم نیومد تا با آپدیتهاش هم کار کنم ولی این چیزی که شما کادر کرده اید اولی محلی رو نشون می ده که برنامه باید از آنجا آپدیت ها رو بگیره (احتمالا در حالت آفلاین) و دومی انتقال آپدیت ها به محل جدید هست

خوب اینو خودمم میدونم اگه توی عکس دقت کرده باشی مسیری رو که خودمم شک دارم آپدیت های آفلاین اونجا ذخیر میشه رو بهش دادم ولی وقتی اوکی میکنم اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته

polestar98g
04-10-2012, 10:00
سلام دوستان
من يک راهنمايي ميخواستم که از ترديد بيرون بيام:
به نظرتون کسپرسکي اينترنت سکوريتي نصب بشه بهتره يا اينکه ترکيب آنتي ويروس کسپرسکي با فايروال کومودو؟
از نظر امنيت و رواني سيستم کدوم بهتره؟
قربان شما

kases
04-10-2012, 11:58
سلام دوستان
به نظرتون کسپرسکي اينترنت سکوريتي نصب بشه بهتره يا اينکه ترکيب آنتي ويروس کسپرسکي با فايروال کومودو؟
قربان شما

سلام

به نظر من درسته کمودو یکی از بهترین فایروالها رو داره اما کسپرسکی اینترنت سکیوریتی به تنهایی رو سیستم باشه بهتره چون خود کسپر یه فایروال قدرتمند داره

manuch
04-10-2012, 16:01
خوب اینو خودمم میدونم اگه توی عکس دقت کرده باشی مسیری رو که خودمم شک دارم آپدیت های آفلاین اونجا ذخیر میشه رو بهش دادم ولی وقتی اوکی میکنم اصلا هیچ اتفاقی نمیوفته
آهان ده!
این دیگه کار من نیست!
از دوستمون kases بپرس تا بگه!

manuch
04-10-2012, 16:05
سلام

توی kis 2013 برای اینکه فایلهای کرک یا کلا فایلهای آلوده خود به خود پاک نشن چی کار میشه کرد؟
مثلا من یه فلش دیسک به usb وصل کردم که توش یه فایل کرک بود بعد از اینکه پیغام زیر ظاهر شد من Do not run رو انتخاب کردم ولی بعد از چند ثانیه فایل کرک پاک شد!

نمیشه جلوی این پاک شدن خود به خودی رو گرفت ؟

من فقط میخوام کاسپراسکای چیزی رو بدون اجازه خودم یه هویی پاک نکنه ( یه چیزی تو مایه های همون skip تو ورژن 7 )

البته جریان قسمت exclusion رو میدونم ولی برای این چیزی که مد نظرمه فکر نمیکنم پاسخگو باشه!

احتمالا در بخش settings>file antivirus گزینه prompt for action رو غیر فعال کردی و گزینه دوم رو فعال.

hamidreza2010
04-10-2012, 20:47
روش بک آپ گرفتن از آپدیتها در کاسپر 2013 با استفاده از برنامه ارائه شده توسط شرکت کسپراسکای:
اول در قسمت Application ورژن کسپر رو انتخاب کن بعد ok بزن حالا برو توی قسمت settings و در انتهای همون پنجره باز شده در بخش move updates to folder گزینه custome folders رو انتخاب کن تا هر جا که دوست داری آپدیت هات ذخیره بشن اما اگه گزینه اول فعال باشه آپدیت ها توی همین پوشه ذخیره میشه.بعد برو سربرگ سوم یعنی service گزینه اول یعنی display on screen رو فعال کن تا مراحل آپدیت رو بتونی ببینی.الان تنظیمات درسته فقط برای بار اول که میخوای آپدیت کنی خیلی طول می کشه واسه همین باید صبر کنی.بعد میتونی بعد از پایان آپدیت از پوشه آپدیت کپی بگیری تا روی یه سیستم دیگه یا بعد از نصب ویندوز به صورت آفلاین کسپر رو آپدیت کنی.برای بار دوم به بعد دیگه نیاز به انجام این تنظیمات نیس در ضمن حواست باشه که در قسمت انتخاب ورژن کسپر فقط یه ورژن رو انتخاب کنی تا مشکلی واسه آپدیت پیش نیاد (دو تا یا بیشتر تداخل ایجاد میکنه)
نحوه برگردوندن آپدیتها:
باید از توی خود برنامه کسپر انجام بشه در بخش آپدیت توی تنظیمات کسپر باید سورس آپدیت رو به محل آپدیت آفلاینی که در برنامه بالا دادی رو بدی به کسپر

ali_n2011
04-10-2012, 23:02
سلام
امروز برای نسخه 2013 که تازه نصب می کردم key خود به خود از کار افتاد مطابق معمول مثل نسخه 2012 اینترنت را قطع و key را پاک کردم ولی وقتی خواستم دوباره key بدم دیگه اون قسمتی که key fhdn وارد کنیم را نمی آره و فقط می گه سریال نامبر وارد کن کسی راه حلی داره؟

kases
05-10-2012, 00:33
سلام
امروز برای نسخه 2013 که تازه نصب می کردم key خود به خود از کار افتاد مطابق معمول مثل نسخه 2012 اینترنت را قطع و key را پاک کردم ولی وقتی خواستم دوباره key بدم دیگه اون قسمتی که key fhdn وارد کنیم را نمی آره و فقط می گه سریال نامبر وارد کن کسی راه حلی داره؟

سلام
این کد وارد کنید تا قسمت کی برای شما فعال شود

22222-22222-22222-2222U

Hidden-Hunter
05-10-2012, 12:33
امروز داشتم تو فیس بوک سر میزدم که ، گویا تولد صاحب شرکت کسپرسکی هست و برای روز تولد ایشون ویدئو موزیکی اجرا کردند.

لینک ویدئو موزیک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdicvl
05-10-2012, 13:38
سلام دوستان
قربان شما
هر دوتا ترکیب برای ویندوز 32 بیتی عـــــــــــــــالیه!
اما برای ویندوز 64 بیتی، ترکیب دوم 100% خیلی خوبه. فایروال کسپر 2012 روی ویندزو های 64 بیتی متاسفانه عملکرد رضایت بخشی نداشته! البته به نظر میرسه ورژن 2013 این نقص رو جبران کرده! ولی از اونجایی که هیچ تست رسمی از عملکرد فایروال KIS2013 رو ویندوزهای 64 بیتی صورت نگرفته، نمیشه 100% گفت عالیه.

ali_n2011
05-10-2012, 15:32
سلام
این کد وارد کنید تا قسمت کی برای شما فعال شود

22222-22222-22222-2222U

خیلی ممنون جواب داد
راستی جدیدترین کی ها رو برای 13 از کجا بگیریم من یه کی دارم بار اوی دو روز پیش با اون فعال کردم 30 روز بود بعد خود به خود از کار افتاد با روش شما همان کی رو دادم اینبار 31 روزه بود فکر کنم هر بار با این کی 30 روزه فعال می شه

kases
05-10-2012, 21:40
اما برای ویندوز 64 بیتی، ترکیب دوم 100% خیلی خوبه. فایروال کسپر 2012 روی ویندزو های 64 بیتی متاسفانه عملکرد رضایت بخشی نداشته! البته به نظر میرسه ورژن 2013 این نقص رو جبران کرده! ولی از اونجایی که هیچ تست رسمی از عملکرد فایروال KIS2013 رو ویندوزهای 64 بیتی صورت نگرفته، نمیشه 100% گفت عالیه.

سلام
نتایج تست فایروالها بر روی کسپرسکی 2013 و بقیه سویتهای امنیتی:
Proactive Security Challenge 64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kases
05-10-2012, 21:41
خیلی ممنون جواب داد
راستی جدیدترین کی ها رو برای 13 از کجا بگیریم من یه کی دارم بار اوی دو روز پیش با اون فعال کردم 30 روز بود بعد خود به خود از کار افتاد با روش شما همان کی رو دادم اینبار 31 روزه بود فکر کنم هر بار با این کی 30 روزه فعال می شه

سلام
جدیدترین کلیدها در تاپیک کرک سریال کسپر قرار میگیره میتونید اونجا در خواست بدید

كرك و سريال محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

polestar98g
06-10-2012, 18:17
سلام دوستان
من در پستهای قبل دیدم که بعضیها گفتن که نسخه 2013 را هنوز استفاده نکنید دست نگه دارید،
نظر بقیه چیه؟ آیا 2013 بهتره یا 2013 ؟
قربان شما.

kases
06-10-2012, 18:25
سلام دوستان
من در پستهای قبل دیدم که بعضیها گفتن که نسخه 2013 را هنوز استفاده نکنید دست نگه دارید،
نظر بقیه چیه؟ آیا 2013 بهتره یا 2013 ؟
قربان شما.

بدون شک نسخه 2013 بهتره لازم نیست دست نگهدارید:46:

Hidden-Hunter
06-10-2012, 18:26

سلام

بعضی انتی ها هستند خودشون بصورت پیشفرض قدرت ایجاد میکنند ولی انتی هایی هم هستند که باید کانفیگ بشه تا قدرت بوجود بیاره...

کسپر جز دسته دوم هست که باید تنظیم بکنی و نهایت امنیت را ببری.
ولی چون خود کاربر بلد نیست تنظیم بکنه میگه : این سوییت بدرد بخور نیست !!!
شما از تست ها بی خبر هستید و استدلال می کنید که کسپر ضعیف هست.:sq_2:

manuch
06-10-2012, 23:39
چون حوصله کل کل ندارم کل پست رو خالی می کنم.

Gave up

*Batman*
07-10-2012, 00:02
با عرض معذرت! تست هایی که انجام میشن با تنظیمات پیش فرض انجام میشن نه کانفیگ بندی!اگر کاسپر بالاتره یا هر کدوم، محصول همون پیش فرض هاست.ضمنا با تغییر پیش فرض ها، ممکنه در معرض تهدید باشید ( کاهش امنیت) یا امنیت رو به بهای سرعت سیستم بالاتر ببرید. البته ما ایرانیها مثل خودم، حذف شد و امنیت رو ترجیح میدیم (عموما!!! )

سلام
جمله آخر شما زشت و دور از ادبه.خواهش میکنم اخلاق و ادب رو بیشتر رعایت کنید.
این بار رو به تذکر بسنده میکنم.
امیر خان کاربر حرفه کسپرسکی هستن و منظورشون تنظیمات صحیح و اصولی هستش.(مثل این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Legacy's
07-10-2012, 05:57
چون حوصله کل کل ندارم کل پست رو خالی می کنم.
بحث و تبادل نظر اگه درست انجام شه که مشکل و ناراحتی پیش نمیاد دوست عزیز.

با تغییر پیش فرض ها، ممکنه در معرض تهدید باشید ( کاهش امنیت)
اتفاقاً برعکس.
تنظیماتی که خود کاربر باید اعمال کنه و تا حالا اکثراً سربسته بهش اشاره شده، شامل تنظیمات هوش مصنوعی و اسکن هست.
من معمولاً تنظیمات دیواره آتش رو دست نمیزنم اما تنظیمات اسکن رو روی عمق حداکثر و با هوش مصنوعی بالاتر میذارم.
تمام تیکهای مربوط به iSwift و iChecker رو که بعضاً بطور پیش فرض اعمال نشده(شاید چون رعایت حال سیستمهای ضعیف رو کرده باشه!) تیکشون رو میذارم.
تصمیم گیری مربوط به پاسکازی رو هم از حالت پیش فرض seleck action automatically برداشته و روی disinfect - if not possible delete قرار میدم.
و...

حالا چطور ممکنه امنیت کم شه؟ اتفاقاً چند برابر افزایش پیدا میکنه.

Hidden-Hunter
07-10-2012, 11:17
سلام دوستان

برای امنیت بیشتر در فضای اینترنت بهتر هست ICMP ECHO را به لیست فایروال اضافه و بلاک کنید و طبق این عکس :

فقط شما می توانید direction را فقط روی inbound قرار بدهید ول یمن برا یخودم ورودی و خروجی را مسدود کردم.
مخلصیم.

Hidden-Hunter
07-10-2012, 14:56
سلام

این تنظیمات را ایجاد بکنید و چون بیشتر کاربار با این مخر بهای جدید مشکل دارند . باید این تنظیمات را اعمال بکنند و کار خاصی هم نیست ولی انجام دادن ان میتونه امنیت شما را حفظ کنه .

لینک کمکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو عکس بالا 3 تا فلاش قرمر می بینید که : باید شما زرد رنگ ها را با کلیک راست بروی ان block کنید .

فلاش اول : این گزینه اگر بلوک شود و شما برنامه ای ران بکنید که ندانید چی هست و در لیست Low قرار بگیرد ، نمی تواند از سیستم شما اسکرین شات بگیره و به سرور بفرسته !

فلاش دوم : گزینه بعدی هم وقت بلاک شود ، مخرب نمی تواند به اکانت سیستم شما و ای پی شما و Physical Address سیستم شما و پسورد سیستم و مابقی ! دسترسی پیدا بکنه.

فلاش سوم : گاهی اوقات ما مخرب ران می کنیم که نمی دانیم ایا این مخرب هست یا نه و برنامه پس از اجرا مرورگر را ران میکنه تا به سرور خود وصل بشه و اطلاعات و دیتا را به سرور وارد و دریافت بکنه و وقتی این گزینه use browser program interface بلاک بشه ، مخرب نمی تونه مرورگر واسطه را اجرا بکنه .
اگر اشتباه نکنم به این نوع روش مخرب می گویند : فرد پنهان در مرورگر.
به این پست اضافه بکنم که دوستان حتما این گزینه هم بلاک کنند ، بخاطر اینکه اگر دچار ویروس های زیرو اکسس شدید و مخرب خواست به یک پروسه مهم ویندوز کدی تزریق بکنه ، توسط کسپر بلاک بشود و تا حدودی امنیت پابرجا باشه .
موفق باشید.
امیدوارم به کارتون امده باشه .
=================================================
دیشب داشتم با یک مخرب که در تایپیک ویروس ها بود تست میزدم و فیک انتی بود که با تنظیمات پیش فرض کسپرسکی من الوده شدم و بعد یادم رفت که ترمینیت کنم و 10 تایی مخرب از سرور دانلود کرد و خب ریموشون کردم و مشکل رفع شد.
در تنظیمات گروه Low قسمتی هست که من گفته بودم دوستان بلاک کنند ولی دیروز که تست زدم دیدم اگر این قسمت بلاک شود : چه مزیت هایی دارد و قبلا فکر میکردم بلاک کردن این قسمت فقط دسترسی به غیرفعال کردن ریجستری و تسک منیجر هست ولی دیروز که تست زدم دیدم برای winsocket که مخرب میخواد به این قسمت دسترسی داشته باشد که اگر این ها بلاک شوند ، فیک انتی بعد از اجرا یا ترمینیت می شود و یا اگر هم اجرا شود نمی تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد و مخرب های جدید را دانلود کنند .
بهتره این کا را بکنید به خاطر اینکه فیک انتی ها به این اسونی ها شناسایی نمی شوند و در گشت و گذار نت به این مخرب ها الوده شویم :

================================================== ================================================== ==
موفق باشید.

K1lou
07-10-2012, 16:10
سلام

این تنظیمات را ایجاد بکنید و چون بیشتر کاربار با این مخر بهای جدید مشکل دارند . باید این تنظیمات را اعمال بکنند و کار خاصی هم نیست ولی انجام دادن ان میتونه امنیت شما را حفظ کنه .

تو عکس بالا 3 تا فلاش قرمر می بینید که : باید شما زرد رنگ ها را با کلیک راست بروی ان block کنید .

فلاش اول : این گزینه اگر بلوک شود و شما برنامه ای ران بکنید که ندانید چی هست و در لیست Low قرار بگیرد ، نمی تواند از سیستم شما اسکرین شات بگیره و به سرور بفرسته !

فلاش دوم : گزینه بعدی هم وقت بلاک شود ، مخرب نمی تواند به اکانت سیستم شما و ای پی شما و Physical Address سیستم شما و پسورد سیستم و مابقی ! دسترسی پیدا بکنه.

فلاش سوم : گاهی اوقات ما مخرب ران می کنیم که نمی دانیم ایا این مخرب هست یا نه و برنامه پس از اجرا مرورگر را ران میکنه تا به سرور خود وصل بشه و اطلاعات و دیتا را به سرور وارد و دریافت بکنه و وقتی این گزینه use browser program interface بلاک بشه ، مخرب نمی تونه مرورگر واسطه را اجرا بکنه .

موفق باشید.

با سلام
امیر جان عکس رو جای دیگه ای آپلود کنید برای من در دسترس نیست
راستی همون تنظیماتی که قبلا در تایپیک کسپر ( فکر کنم آرشیو 1 یک پست کامل بود ) گذاشتین رو روی نسخه 2013 انجام بدیم ؟
با تشکر

A M ! N
07-10-2012, 16:25
بحث و تبادل نظر اگه درست انجام شه که مشکل و ناراحتی پیش نمیاد دوست عزیز.

اتفاقاً برعکس.
تنظیماتی که خود کاربر باید اعمال کنه و تا حالا اکثراً سربسته بهش اشاره شده، شامل تنظیمات هوش مصنوعی و اسکن هست.
من معمولاً تنظیمات دیواره آتش رو دست نمیزنم اما تنظیمات اسکن رو روی عمق حداکثر و با هوش مصنوعی بالاتر میذارم.
تمام تیکهای مربوط به iSwift و iChecker رو که بعضاً بطور پیش فرض اعمال نشده(شاید چون رعایت حال سیستمهای ضعیف رو کرده باشه!) تیکشون رو میذارم.
تصمیم گیری مربوط به پاسکازی رو هم از حالت پیش فرض seleck action automatically برداشته و روی disinfect - if not possible delete قرار میدم.
و...

حالا چطور ممکنه امنیت کم شه؟ اتفاقاً چند برابر افزایش پیدا میکنه.

درود... دو تا نکته رو بگم.. البته با افزایش Heuristic analyze احتمال اینکه FP زیاد بشه ، دوچندان میشه. یعنی لزوما امنیت بیشتر نمیشه بلکه میتونه کمتر بشه.
تکنولوژی های iSwift و iChecker به منظور افزایش سرعت Scanning در نظر گرفته شده،.. یعنی برای سیستمهای ضعیف مناسبتره.

باسپاس.

Hidden-Hunter
07-10-2012, 16:26
با سلام
امیر جان عکس رو جای دیگه ای آپلود کنید برای من در دسترس نیست
راستی همون تنظیماتی که قبلا در تایپیک کسپر ( فکر کنم آرشیو 1 یک پست کامل بود ) گذاشتین رو روی نسخه 2013 انجام بدیم ؟
با تشکر

سلام جواد

عکس را اکی کردم /

بله همون تنظیمات را اعمال بکنید و برای نسخه 2013 هم شدنی هست.

قربونت

Legacy's
07-10-2012, 21:21
یه چیز عجیب و مسخره.
همین حالا داشتم هارد 1TB اکسترنال که حدوداً 500GB نرم افزار(بصورت فایل اجرایی و فشرده) داره رو با KIS 2012 اسکن میکردم. و البته جز چند تا کیجن و کرک بی زبون، ویروس خاصی پیدا نشد.
تا 32 درصد اسکن انجام شده بود که ناباورانه پیغامی اومد که درایو زیر پر شده :

فایلهای سیستمی رو آشکار کردم و حجم پوشه ها رو اندازه گرفتم بازم متوجه نشدم ریشه ی این افزایش حجم کجاست. خلاصه اسکن رو متوقف و هارد رو جدا کردم، حجم خالی برگشت!
نمیدونم اکسترنال بودن هارد باعث تولید نوعی بافر در درایو C برای اسکن بهتر شده بود یا این از ضعفهای نادر KIS هست؟
شاید هم این از ویژگیهای ناشناخته ی ویندوز هفت x64 باشه. چون چیزی مشابه این قضیه وقتی در این ویندوز پارتیشنها رو برای بدسکتور اسکن میکنم، رم 6GB براحتی می بینم پر شده که از ویژگیهای x64 هست.

polestar98g
08-10-2012, 08:38
سلام دوستان خسته نباشید
با این برنامه Updater نمیشه در حالت آفلاین استفاده کرد؟
منظورم اینه که اوّل کسپرسکی را آپدیت کنیم بعد با این برنامه، بدون اتصال به سرورش آپدیتها را جمع‌آوری کنیم؟
من هرچه تلاش کردم نتونستم. باید مجدداً به سرور وصل بشه و آپدیتها را از نو دانلود کنه!
در واقع باید قبل از آپدیت کسپرسکی، ابتدا آپدیتها را با این برنامه دانلود کنیم بعد کسپرسکی را با آپدیتی که این برنامه دانلود کرده آپدیت کنیم آفلاین.:sq_6:

oj2008pc
08-10-2012, 10:27
سلام
من به مشکل عجیبی برخوردم.
kis 2013 تقریبا 1 ماه هست نصب کردم. دو هقته قبل کلید از یک سایت ایرانی (که ظاهرا معتبر هست) گرفتم و کارهای لازم انجام دادم و مشکلی نبود.
چند روز بعد این کلید expire شد و دیگه کسپر بالا نمیومد!!! وقتی خودم میخواستم دستی اجرا کنم یک پنجره باز میشد و تو قسمت loading گیر میکرد:
حتی uninstall هم نمیشد که آخر با استفاده از removal tool تونستم پاکش کنم.
دوباره همون ورژن نصب کردم و از همون سایت کلید جدیدی گرفتم و ظاهرا همه چیز خوب بود تا اینکه سیستم ری استارت کردم و دوباره همون حالت قبل پیش اومد!!!

من هیچ برنامه دیگه ای ندارم که با کسپر تداخل داشته باشه و الان چندین سال هست کسپر دارم و مشکلی نداشتم.
به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

kases
08-10-2012, 18:02
سلام
من به مشکل عجیبی برخوردم.
kis 2013 تقریبا 1 ماه هست نصب کردم. دو هقته قبل کلید از یک سایت ایرانی (که ظاهرا معتبر هست) گرفتم و کارهای لازم انجام دادم و مشکلی نبود.
چند روز بعد این کلید expire شد و دیگه کسپر بالا نمیومد!!! وقتی خودم میخواستم دستی اجرا کنم یک پنجره باز میشد و تو قسمت loading گیر میکرد:
حتی uninstall هم نمیشد که آخر با استفاده از removal tool تونستم پاکش کنم.
دوباره همون ورژن نصب کردم و از همون سایت کلید جدیدی گرفتم و ظاهرا همه چیز خوب بود تا اینکه سیستم ری استارت کردم و دوباره همون حالت قبل پیش اومد!!!

من هیچ برنامه دیگه ای ندارم که با کسپر تداخل داشته باشه و الان چندین سال هست کسپر دارم و مشکلی نداشتم.
به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

سلام

مشخصات سیستم خودتون رو بزارید اینجا از جمله حجم ram شاید به خاطر کمبود ram باشه که این اتفاق میفته:)

kiar
08-10-2012, 18:36
من تا حالا دقت نکردم کسی میدونه وقتی Kaspersky آپدیت میشه ورژنش هم آپدیت میشه یا ورژن جدیدتر رو باید جداگانه دانلود و نصب کرد؟

kases
08-10-2012, 19:49
من تا حالا دقت نکردم کسی میدونه وقتی Kaspersky آپدیت میشه ورژنش هم آپدیت میشه یا ورژن جدیدتر رو باید جداگانه دانلود و نصب کرد؟

سلام
کسپرسکی اپدیت نرم افزاری رو به صورت انلاین منتشر میکنه
از نسخه قبل مثل اینکه رویه بر اینه نسخه اولیه که منتشرشد نقایص رو با ارایه اپدیت برطرف میکنن
ورزن 13.0.1.4190 که الان داریم استفاده میکنیم چند روز پیش (hotfix( b رو دریافت کرد:)
اگه منظور شما اپگرید از ورزن 2012 به 2013 هست خیر باید ورزن جدید رو دریافت کنید
57299

oj2008pc
08-10-2012, 22:01
سلام

مشخصات سیستم خودتون رو بزارید اینجا از جمله حجم ram شاید به خاطر کمبود ram باشه که این اتفاق میفته:)

ویندوز 7
32 بیت
رم 3gb
cpu core 2 duo 2.40ghz

همونطور که گفتم قبلا با ورژن 2012 مشکلی نداشتم.
آیا امکان داره رجیستری ویندوز خراب شده باشه؟ یا کلیدهایی که از سایت گردو گرفتم مشکل داشته باشه ؟

hamidreza2010
09-10-2012, 01:47
دوستان فرق بین کسپر ایترنت سکوریتی با کسپر پیور چیه؟
کدوم بهتره از نظر امنیت؟

hamidreza2010
09-10-2012, 01:52
آقایان بزرگوار من توی همین تاپیک خیلی دیدم که دوستان عزیز با نسخه جدید کسپر اینترنت سکوریتی 2013 مشکل دارن و میگن که باگ داره و خلاصه ناراضی اند.میخواستم ببینم واقعا همینطوریه یا نه؟من میخوام نصب کنم البته اگه مشکل نداشته باشه؟
کسایی که نصب کردن راضی هستند از عملکردش؟

*Batman*
09-10-2012, 02:02
دوستان فرق بین کسپر ایترنت سکوریتی با کسپر پیور چیه؟
کدوم بهتره از نظر امنیت؟

پست دوم تاپیک:

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Glad Boy
09-10-2012, 10:50
دوستان اینترنت سکیوریتی کسپر 2013 چند وقته منتشر شده !؟
من الان 2012 رو نصب دارم. می خواستم ببینم 2013 مشکلات یا نقایص احتمالیش بر طرف شده تا حالا !؟ الان مشکلی نداره نصبش کنیم ؟
چون مثلا بیت دیفندر 2013 که اولش اومده بود میگفتن خیلی ایراد داره و فعلا نصب نکنیم بهتره ! کسپر اینجوری نبوده !؟

polestar98g
09-10-2012, 12:08
نه ، نسخه 2013 مشکلي نداره، باگ نداره،
کسپرسکي مثل بيت دفندر نيست که زود زود نسخه جديد ارائه کنه :دي
فقط امکان ذخيره​ي آپديتهاش برداشته شده و براي اين منظور بايد از يک برنامه جانبي « Updater » که پرتابل هم هست و خود شرکت ارائه داده استفاده بشه.

xman681
09-10-2012, 14:00
نه ، نسخه 2013 مشکلي نداره، باگ نداره،
کسپرسکي مثل بيت دفندر نيست که زود زود نسخه جديد ارائه کنه :دي
فقط امکان ذخيره​ي آپديتهاش برداشته شده و براي اين منظور بايد از يک برنامه جانبي « Updater » که پرتابل هم هست و خود شرکت ارائه داده استفاده بشه.

دوست گل داشتن مشکل و باگ هیچ گونه ایرادی به قدرت یک شرکت نیست چون نرم افزار احتمال داره با هر مشکلی برخورد بکنه و این کاربران و تستتر ها هستند که کمک میکنند که زودتر برطرف بشه

ولی همین که سریع مشکلات را حل میکنند نشانه سرعت العمل هست حتی من چند روز پیش خبر خوندم سیمانتک آپدیت جدید نرم افزاری ارائه کرده برای نسخه 2013

و این موضوع برای شرکت کسپر هم هست ولی به زودی با آپدیت ها حل میکنند و حل کردند و مشکلی نخواهد بود

و همیشه از آخرین ورژن ها استفاده کنید

hamidreza2010
09-10-2012, 20:56
دوستان من یه مشکل با KIS 2013 دارم اونم اینه که وقتی وارد پوشه ایی میشم که توش ستاپ نصب نشده نرم افزار هست طول میشکه تا به ستاپ اجازه اجرا شدن بده.البته اگه حجم ستاپ زیاد باشه که دیگه هیچ.کسی راه حلی نداره بشه زمان اسکن ستاپ ها رو کم کرد.
البته ویروسی نیستنا ولی خب وقتی هر بار وارد پوشه میشم ستاپشون رو چک میکنه که حدود 7 یا 8 ثانیه طول میکشه.یجوری برمیگرده به همون Application Control البته فکر کنم.

polestar98g
09-10-2012, 21:35
آره همون بخش Application Control برای فایلهای ناشناخته، حدّاکثر مدّت زمان آنالیزش روی 30 ثانیه هست، می‌تونی کمترش کنی بیار مثلا روی 5 ثانیه

hamidreza2010
10-10-2012, 02:12
آره همون بخش Application Control برای فایلهای ناشناخته، حدّاکثر مدّت زمان آنالیزش روی 30 ثانیه هست، می‌تونی کمترش کنی بیار مثلا روی 5 ثانیه

فایلهای ناشناخته نیست ستاپ برنامه های منه.هر دفعه میرم تو پوششون چک میکنه یعنی اگه روزی 100 بارم برم وضع همینه.
بعد چجوری کم کنم زمان رو؟

kases
10-10-2012, 07:42
دوستان من یه مشکل با KIS 2013 دارم اونم اینه که وقتی وارد پوشه ایی میشم که توش ستاپ نصب نشده نرم افزار هست طول میشکه تا به ستاپ اجازه اجرا شدن بده.البته اگه حجم ستاپ زیاد باشه که دیگه هیچ.کسی راه حلی نداره بشه زمان اسکن ستاپ ها رو کم کرد.
البته ویروسی نیستنا ولی خب وقتی هر بار وارد پوشه میشم ستاپشون رو چک میکنه که حدود 7 یا 8 ثانیه طول میکشه.یجوری برمیگرده به همون Application Control البته فکر کنم.

فایلهای ناشناخته نیست ستاپ برنامه های منه.هر دفعه میرم تو پوششون چک میکنه یعنی اگه روزی 100 بارم برم وضع همینه.
بعد چجوری کم کنم زمان رو؟

سلام

اگه فایل اجرا بشه اپ کنترل وارد عمل میشه اما
مشکل شما مربوط به این قسمت نیست چون فایل شما اصلا اجرا نشده
به نظر من یه بار سیستم رو با برنامه تون اپ و سی کلینر اسکن کنید
در پوشه ای که ستاپ برنامه هاتون وجود داره در فضای خالی کلیک راست کنید در قسمت view گزینه details انتخاب کنید
سیستم رو یک بار فول اسکن کنید این مراحل رو انجام بدید ببینید باز هم این مشکل وجود داره
نتیجه رو اعلام کنید:)

mohammad_77
10-10-2012, 11:48
سلام.
من از نسخه اينترنت سکوريتي 2012 استفاده مي کنم و متاسفانه الان وارد هر سايتي که امنيت داره وارد ميشوم اجازه ورود نميده . مثل سايت بانک ها و ... . کسي مي دونه کجا بايد تنظيماتش رو درست کنم ؟ پيغامش هم اينه

An error occurred during a connection to pib24.com.

Peer's certificate has an invalid signature.

(Error code: sec_error_bad_signature)

وقتي نرم افزار رو غير فعال مي کنم وارد مي شه .

mohammad_77
10-10-2012, 12:08
سلام.
من از نسخه اينترنت سکوريتي 2012 استفاده مي کنم و متاسفانه الان وارد هر سايتي که امنيت داره وارد ميشوم اجازه ورود نميده . مثل سايت بانک ها و ... . کسي مي دونه کجا بايد تنظيماتش رو درست کنم ؟ پيغامش هم اينه

وقتي نرم افزار رو غير فعال مي کنم وارد مي شه .

به خودم تبريک مي گم که تونستم مشکل رو حل کنم :sq_2:
توي ستينگ و آخرين گزينه بالا توي قسمت نت ورک بايد تيک encrypted رو برميداشتم .

hamidreza2010
10-10-2012, 12:51
سلام

اگه فایل اجرا بشه اپ کنترل وارد عمل میشه اما
مشکل شما مربوط به این قسمت نیست چون فایل شما اصلا اجرا نشده
به نظر من یه بار سیستم رو با برنامه تون اپ و سی کلینر اسکن کنید
در پوشه ای که ستاپ برنامه هاتون وجود داره در فضای خالی کلیک راست کنید در قسمت view گزینه details انتخاب کنید
سیستم رو یک بار فول اسکن کنید این مراحل رو انجام بدید ببینید باز هم این مشکل وجود داره
نتیجه رو اعلام کنید:)

سلام دوست عزیز
من اینایی رو که گفتی قبلا همه رو امتحان کردم.البته من این مشکل رو با آنتی ویروس هم داشتم ولی خیلی کمتر.اما اینترنت سکوریتی زیادتره.
نه فایل من اجرا نشده ولی وقتی وارد پوشه ستاپ برنامه ها میشم اینطوری میشه انگاری که میخواد اونا رو از نظر ویروسی بودن چک کنه.

Legacy's
10-10-2012, 14:25
توي ستينگ و آخرين گزينه بالا توي قسمت نت ورک
میدونی یاد چی افتادم. یاد وقتی که یکی آدرسی می پرسه و طرف مقابل میخواد اونو مچل کنه! می پرسه فلان جا کجاست ؟ بجایی که کروکی براش بکشن میگن برو دست چپ بعد حدود n کیلومتر بپیچ براست بعد حدود 200 متر باز به چپ و....:sq_3:
عزیز یا حرفی نزن یا حرفی میزنی درست یه اسکرین شات بگیر بذار که همه چیش گویا باشه بی نیاز به توضیحات بیفایده تا یکی که در آینده بمشکل خورد پست شما بدردش بخوره.
البته ببخشید جسارت شد ها.:sq_6:

mohammad_77
10-10-2012, 14:34
میدونی یاد چی افتادم. یاد وقتی که یکی آدرسی می پرسه و طرف مقابل میخواد اونو مچل کنه! می پرسه فلان جا کجاست ؟ بجایی که کروکی براش بکشن میگن برو دست چپ بعد حدود n کیلومتر بپیچ براست بعد حدود 200 متر باز به چپ و....:sq_3:
عزیز یا حرفی نزن یا حرفی میزنی درست یه اسکرین شات بگیر بذار که همه چیش گویا باشه بی نیاز به توضیحات بیفایده تا یکی که در آینده بمشکل خورد پست شما بدردش بخوره.
البته ببخشید جسارت شد ها.:sq_6:

حالا چرا اينقدر خشن :sq_10:
اونقدر خوشحال بودم که پس از 4 هفته مشکلم حل شده که به اسکرين شات توجهي نکردم . اين هم براي دوستاني که مي خواهند :

Glad Boy
10-10-2012, 17:15
دوستان
من چجوری می تونم آپدیت هایی که اینترنت سکیوریتی 2012 روی سیستمم کرده رو کپی کنم و روی یه سیستم دیگه استفاده کنم !؟

polestar98g
10-10-2012, 17:32
دوستان
من چجوری می تونم آپدیت هایی که اینترنت سکیوریتی 2012 روی سیستمم کرده رو کپی کنم و روی یه سیستم دیگه استفاده کنم !؟
در اين پست گفته شده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Legacy's
11-10-2012, 05:44
حالا چرا اينقدر خشن
:sq_10:
اونقدر خوشحال بودم که پس از 4 هفته مشکلم حل شده که به اسکرين شات توجهي نکردم . اين هم براي دوستاني که مي خواهند :

نه بابا خشن کجا بود؟! منو خشونت؟ :sq_24:
حالا نگاه کن! :sq_16:
اسکرین شات گذاشتن هم بلد نیست! برداشته عکس bmp 1.2MB گذاشته! :sq_14: :sq_2: ترافیک اینترنتمون تموم شد رفت! با jpg ذخیره میکردیش.

newhamedpc
11-10-2012, 08:31
سلام
موقع آپدیت برنامه همچین متنی میاد
Database and Application Update
حالا اگه من بخوام موقع آپدیت برنامه اون آپدیت نشه و فقط دیتابیس آپدیت شه راهش چی هست؟

kases
12-10-2012, 02:03
سلام
موقع آپدیت برنامه همچین متنی میاد
Database and Application Update
حالا اگه من بخوام موقع آپدیت برنامه اون آپدیت نشه و فقط دیتابیس آپدیت شه راهش چی هست؟

سلام
از طریق خود انتی ویروس راهی وجود نداره
اما از طریق نرم افزار kaspersky updater میتونید مشخص کنید فقط دیتابیس رو دریافت کنه

newhamedpc
12-10-2012, 09:09
سلام از طریق خود انتی ویروس راهی وجود نداره اما از طریق نرم افزار kaspersky updater میتونید مشخص کنید فقط دیتابیس رو دریافت کنه اگه بخوام همیشه از Kasersky Updater عمل کنم نیازی به لیسانس نداره ؟ اگه از طریق خود KIS آپدیت کنم اونوقت اگه ورژن جدید بیاد اون آپدیت میشه یا خیر ( با توجه به اینکه تو Kasper Updater واسه هر ورژن باید جدا دانلود کرد )

polestar98g
12-10-2012, 11:25
اگه بخوام همیشه از Kasersky Updater عمل کنم نیازی به لیسانس نداره ؟ اگه از طریق خود KIS آپدیت کنم اونوقت اگه ورژن جدید بیاد اون آپدیت میشه یا خیر ( با توجه به اینکه تو Kasper Updater واسه هر ورژن باید جدا دانلود کرد )
سلام. چرا ، بايد لايسنس داشته باشي، بدون لايسنس نميشه، تازه امکان بلوکه شدن لايسنس باز هم هست با اينکه مستقيم به سرور وصل نميشي ولي بعد از آپديت آفلاين هم ممکنه لايسنس از کار بيفته!
سؤال بعدي مبهم بود من متوجه نشدم يعني چي از طريق خود KIS آپديت کني چي آپديت ميشه؟ Kaspersky Updater ؟ يا چي؟ ورژن جديد مال چي بياد؟
اگه منظورت برنامه Kaspersky Updater باشه اون يه گزينه داره که بايد تيک بزني تا اگه ورژن جديدش بياد آپگريد بشه. آپديتهاي بعدي هم بايد دستي انجام بشه.

ferdfe
13-10-2012, 10:28
نسخه اخر این برنامه را می خواستم :sq_11:

mehrshadmmm
13-10-2012, 10:34
نسخه اخر این برنامه را می خواستم :sq_11:

سلام هميشه آخرين نسخه نرم افزاز ها رو از سايتشون دانلود کن...از همه جا امن تره.
Kaspersky.com
موفق باشيد

ferdfe
13-10-2012, 10:53
سلام هميشه آخرين نسخه نرم افزاز ها رو از سايتشون دانلود کن...از همه جا امن تره.
Kaspersky.com
موفق باشيد

کدوم نسخه اش را دانلود کنم ؟

kases
13-10-2012, 11:00
کدوم نسخه اش را دانلود کنم ؟

این نسخه رو بگیرید

لینک دانلود:

ferdfe
13-10-2012, 12:11
این نسخه رو بگیرید

لینک دانلود:

دانلود و نصبش کردم حال احتیاجی هست به قسمت تنظیمات برم یا نه

Hidden-Hunter
13-10-2012, 20:20
سلام
یکی از دوستان که کاربر فعال این انجمن بودند به من اطلاع دادن که کسپرسکی که دارند موقع قطع دسترسی یک برنامه به نت / باز برنامه میتونه به اینترنت وصل بشه که برنامه توسط فایروال کسپر بلاک شده بود و من تست کردم و دیدم درسته برای من هم این مشکل پیش امد و از دوتا از دوستان خودم کمک خواستم که انها هم تست بکنند و نتیجه را اعلام بکنند که برای این دو نفر هم این مشکل پیش امده بود.ولی فکر بکنم این مشکل به خاطر این هست که هرسه یوزر از پرو-کسی استفاده می کردند و این باعث میشه برنامه به نت وصل بشه.
گویا نسخه جدید کسپرسکی 2013 یکم باگ داره تا بببینیم مشکل ها رفع می شوند یا خیر...

ویندوز های تست شده همگی 64بیتی بودند.
گویا مشکل از کسپر نبوده و الان باز تست کردم بدون پرو-کسی دیدم بلوک میکنه /.
شاید اگر بقیه سوییت ها باشند به این مورد شباهت پیدا کنند.

polestar98g
13-10-2012, 21:56
سلام دوستان
کسپرسکی 2013 را در ویندوز ایکس پی نصبیدم ، بعد از ریستارت یه پیغام این چنینی داد:

اینو چرا نشون داد؟! یه فایل ویندوز مگه امضای دیجیتالی نداره این میگه که خطرناکه نداره؟!!
حالا تراستش کنم؟

kiar
13-10-2012, 22:03
سلام دوستان
کسپرسکی 2013 را در ویندوز ایکس پی نصبیدم ، بعد از ریستارت یه پیغام این چنینی داد:

اینو چرا نشون داد؟! یه فایل ویندوز مگه امضای دیجیتالی نداره این میگه که خطرناکه نداره؟!!
حالا تراستش کنم؟

مشکلی پیش نمیاد تراست کن بره کسپر از این سوالات زیاد می پرسه.

hamidreza2010
14-10-2012, 00:13
سلام دوستان
من کسپر اینترنت سکوریتی 2013 دارم + فول آپدیت فقط یه مشکل دارم باهاش که خیلی اذیت میکنه.
من رفتم توی سایت ایران ستاپ ، معایب KIS 2013 رو اینا رو زده بود:

معایب این ورژن: بروز تأخیر در اجرای برنامه ها به دلیل بازرسی آن ها ، از بین بردن برخی از Crack های نرم افزارها ، حجم بسیار بالای فایل های Update ، سرعت کم Scan کردن سیستم ، عدم توانایی ذخیره فایل های Update.

من الان فقط با اون بخش قرمز رنگ مشکل دارم وقتی حجم ستاپ برنامه هام زیاد که باشه دیگه واقعا تاخیرش به چشم میاد و آزار دهنده هست(من ستاپ رو اجرا نمیکنما فقط وقتی وارد پوشش میشم تا اسکن نشه اجازه اجرا ستاپ رو نمیده و اگه روش کلیک کنه مثل اینه میمونه که سیستم هنگ کرده و وقتی چک کردنش تموم شد ستاپ اجرا میشه)
راه حلی نداره که این زمان کاهش پیدا کنه؟
معایب این ورژن: بروز تأخیر در اجرای برنامه ها به دلیل بازرسی آن ها ، از بین بردن برخی از Crack های نرم افزارها ، حجم بسیار بالای فایل های Update ، سرعت کم Scan کردن سیستم ، عدم توانایی ذخیره فایل های Update.

Hidden-Hunter
14-10-2012, 09:03
سلام
یکی از دوستان که کاربر فعال این انجمن بودند به من اطلاع دادن که کسپرسکی که دارند موقع قطع دسترسی یک برنامه به نت / باز برنامه میتونه به اینترنت وصل بشه که برنامه توسط فایروال کسپر بلاک شده بود و من تست کردم و دیدم درسته برای من هم این مشکل پیش امد و از دوتا از دوستان خودم کمک خواستم که انها هم تست بکنند و نتیجه را اعلام بکنند که برای این دو نفر هم این مشکل پیش امده بود.ولی فکر بکنم این مشکل به خاطر این هست که هرسه یوزر از پرو-کسی استفاده می کردند و این باعث میشه برنامه به نت وصل بشه.
گویا نسخه جدید کسپرسکی 2013 یکم باگ داره تا بببینیم مشکل ها رفع می شوند یا خیر...

ویندوز های تست شده همگی 64بیتی بودند.
گویا مشکل از کسپر نبوده و الان باز تست کردم بدون پرو-کسی دیدم بلوک میکنه /.
شاید اگر بقیه سوییت ها باشند به این مورد شباهت پیدا کنند.

از دوست خوبم که سوال را پرسیدم اینگونه پاسخ دادند :

بخاطر این هست که نرم افزار های پروک سی یک تونل برای انتقال دیتا ایجاد می کنند که کدگذاری شده و سوییت نمی تونه روی این دیتا دسترسی داشته و نظارت بکنه.و برای همه فایروال ها صدق می کنه ...

mohandes66
14-10-2012, 16:37
سلام دوستان
من کسپر اینترنت سکوریتی 2013 دارم + فول آپدیت فقط یه مشکل دارم باهاش که خیلی اذیت میکنه.
من رفتم توی سایت ایران ستاپ ، معایب KIS 2013 رو اینا رو زده بود:

من الان فقط با اون بخش قرمز رنگ مشکل دارم وقتی حجم ستاپ برنامه هام زیاد که باشه دیگه واقعا تاخیرش به چشم میاد و آزار دهنده هست(من ستاپ رو اجرا نمیکنما فقط وقتی وارد پوشش میشم تا اسکن نشه اجازه اجرا ستاپ رو نمیده و اگه روش کلیک کنه مثل اینه میمونه که سیستم هنگ کرده و وقتی چک کردنش تموم شد ستاپ اجرا میشه)
راه حلی نداره که این زمان کاهش پیدا کنه؟

من کسپر 2013 با لایسنس یک ساله دارم و هیچ کدوم از مشکلاتی که شما گفتین تا حالا نداشتم. فقط به سایت های معتبر اعتماد کنید

polestar98g
14-10-2012, 17:43
البته موقع اجرای برنامه‌ها برای اوّلین بار چرا تأخیر میشه چون آنالیزش میکنه، که حدّاکثر سی ثانیه است،
ولی میشه در تنظیماتش کمش کرد مثلاً شما روی پنج ثانیه بذارید دیگه تأخیر نکنه،
این هم راه حلّ اون.

xman681
14-10-2012, 17:44
سلام دوستان

از بین بردن برخی از Crack های نرم افزارها ،

جلل خالق

به حق چیزای نشنیده مگه دیتابیس کسپر توی 2013 فرقی کرده ؟؟؟؟؟؟

مگه میشه 2013 گیر بده 2012 گیر نده ؟؟؟!؟!!!!!؟!؟

hamidreza2010
14-10-2012, 21:44
جلل خالق

به حق چیزای نشنیده مگه دیتابیس کسپر توی 2013 فرقی کرده ؟؟؟؟؟؟

مگه میشه 2013 گیر بده 2012 گیر نده ؟؟؟!؟!!!!!؟!؟

چی میگی تو؟ حالت خوبه؟مطمئنی سرت به جایی نخورده.
من چی میگم تو چی میگی؟
میگم برنامه هام به خاطر آنالیز کسپر دیر اجرا میشه تو چسبیدی به مقایسه دیتابیس کسپر 2012 و 2013.
بعدش این که یه چیز عادیه که کسپر به کرک بعضی برنامه ها گیر میده و پاکشون میکنه.(بعدش من منظورم اصلا این نبود)

hamidreza2010
14-10-2012, 21:46
البته موقع اجرای برنامه‌ها برای اوّلین بار چرا تأخیر میشه چون آنالیزش میکنه، که حدّاکثر سی ثانیه است،
ولی میشه در تنظیماتش کمش کرد مثلاً شما روی پنج ثانیه بذارید دیگه تأخیر نکنه،
این هم راه حلّ اون.

مال من اولین بار دومین بار نداره کلا تاخیر داره
بعدش عزیز من وقتی میگی میشه، راه حلش رو هم توضیح بده دیگه.خب چطوری دست کنم 5 ثانیه؟

Legacy's
14-10-2012, 22:07
مال من اولین بار دومین بار نداره کلا تاخیر داره
بعدش عزیز من وقتی میگی میشه، راه حلش رو هم توضیح بده دیگه.خب چطوری دست کنم 5 ثانیه؟
ببین. اگه میخوای موقع نصب معطل نشی قبلش فایل نصب رو بذار اسکن کنه. اگه مشکلی ندید بنظر من تنها راه اینه که موقع نصب برنامه، کاسپر رو غیر فعال کنی.
کلاً کاسپر برای سیستمهای قوی مناسبه. من حتی روی CPU core i7 و کلی رم آزاد هم گاهی حالم از این قضیه که شما گفتید گرفته میشه و مجبور میشم فعالیت کاسپر رو معلق کنم به بعد از نصب برنامه.

polestar98g
15-10-2012, 00:13
سلام. حالا چرا میزنی؟! :دی

منظور من این قسمت از Application Control بود:

xman681
15-10-2012, 00:51
چی میگی تو؟ حالت خوبه؟مطمئنی سرت به جایی نخورده.
من چی میگم تو چی میگی؟
میگم برنامه هام به خاطر آنالیز کسپر دیر اجرا میشه تو چسبیدی به مقایسه دیتابیس کسپر 2012 و 2013.
بعدش این که یه چیز عادیه که کسپر به کرک بعضی برنامه ها گیر میده و پاکشون میکنه.(بعدش من منظورم اصلا این نبود)

سلام
بله تا امروز که حال من خوب بوده

شما که این توضیحات را نفرموده بودید عزیز سایت ایرات ستاپ فرموده بودند

ضمنا بنده تا آنجایی که اطلاع دارم کسپر اسکای به هیچ کرکی گیر نمیده و این جز مزیت هاش بوده تا نسخه 2012

ولی برای من جالب بود که این سایت برای نسخه 2013 این ایراد را گرفته و سوال من این بود تغییر برنامه ای چه ربطی به دیتابیس داره که گفته 2013 گیر میده و 2012 گیر نمیده

ضمنا از شما که جواب نخواستم زود جوش میارید عزیز

موفق باشید

hamidreza2010
15-10-2012, 01:36
ببین. اگه میخوای موقع نصب معطل نشی قبلش فایل نصب رو بذار اسکن کنه. اگه مشکلی ندید بنظر من تنها راه اینه که موقع نصب برنامه، کاسپر رو غیر فعال کنی.
کلاً کاسپر برای سیستمهای قوی مناسبه. من حتی روی CPU core i7 و کلی رم آزاد هم گاهی حالم از این قضیه که شما گفتید گرفته میشه و مجبور میشم فعالیت کاسپر رو معلق کنم به بعد از نصب برنامه.

آره منم همین کارو میکنم چون راه دیگه ایی نیست.سیستم منم قویه ولی خب مثل اینکه این مشکل کسپره.
ممنون

hamidreza2010
15-10-2012, 01:39
سلام. حالا چرا میزنی؟! :دی

منظور من این قسمت از Application Control بود:

سلام رفیق.نه بابا زدن چیه؟شرمنده اگه یه خورده لحنم تند بود آخه شما 2 بار گفتی تایمش رو کم کن ولی نگفتی چطوری؟راستی من اینکارو قبلا انجام دادم ولی شک داشتم منظورت همین بود یا نه.ولی در هر صورت مشکلم حل نشد.
اگه راه دیگه ایی داری بگو

hamidreza2010
15-10-2012, 01:43
سلام
بله تا امروز که حال من خوب بوده

شما که این توضیحات را نفرموده بودید عزیز سایت ایرات ستاپ فرموده بودند

ضمنا بنده تا آنجایی که اطلاع دارم کسپر اسکای به هیچ کرکی گیر نمیده و این جز مزیت هاش بوده تا نسخه 2012

ولی برای من جالب بود که این سایت برای نسخه 2013 این ایراد را گرفته و سوال من این بود تغییر برنامه ای چه ربطی به دیتابیس داره که گفته 2013 گیر میده و 2012 گیر نمیده

ضمنا از شما که جواب نخواستم زود جوش میارید عزیز

موفق باشید

بله درسته ایران ستاپ گفته ولی در جواب شما باید بگم که ، شما اصلا کرکی نداری که کسپر بخواد گیر بده یا نده.من خودم همین الان کسپر رو آپ کردم 2 تا از کرک هام رو زد پاک کرد.
بعدش گیر دادن به کرک هم در ورژن 2012 بوده هم در هست2013.چون من 4 ساله که از کسپر استفاده میکنم و این برام عادیه
بعدش میخوای سئوال کنی طرف حسابت رو مشخص کن بعد سئوال بپرس که سوءتفاهم پیش نیاد.شما سئوال منو نقل قول کردی بعد بجای جواب دادن تیکه میندازی.هر کس دیگه ایی هم جای من بود همین فکرو میکرد.

waltz
15-10-2012, 02:06
بجه ها این اینترنت سیکوریتش از نود بهتره من اینو نصب کنم،
توصیه می کنید ؟
بهتره یا بدتره ؟
لپتاپ رو کند میکنه یا نه ؟ لپتاپم رو پارسال تهیه کردم
نسخه 64 بیتی و 32 داره یا نه ؟
میشه لبنک اخرین ورژنش رو بزارید
کلیداش راحت پیدا میشه ؟
میشه راهنمایی کنید

اوف راحت شدم چقدر سوال

Legacy's
15-10-2012, 05:30
دوستان این حرف که ویروس کشها(چه کاسپر چه ....) کرک ها رو پاک نمیکنند کاملاً اشتباهه. کدنویسی کرکها طوریه که ویروس کشها اونها رو شبیه به ویروس می بینند و معمولاً به 40-50 درصدشون گیر میدند.
البته اگه کرک نامعتبر باشه و سازنده اش یه تروجان ضمیمش کرده باشه دیگه بدتر.

بجه ها این اینترنت سیکوریتش از نود بهتره من اینو نصب کنم،
توصیه می کنید ؟
بهتره یا بدتره ؟
لپتاپ رو کند میکنه یا نه ؟ لپتاپم رو پارسال تهیه کردم
نسخه 64 بیتی و 32 داره یا نه ؟
میشه لبنک اخرین ورژنش رو بزارید
کلیداش راحت پیدا میشه ؟
میشه راهنمایی کنید

اوف راحت شدم چقدر سوال
همه چی اینجاست:
هر سوالی دارید اول دستورالعملهاش( manual) که اونجا گذاشته رو بخونید.
ولی همونطور که قبلاً گفتم اگه سیستم قوی دارید و امنیت هم براتون اولویت بالایی داره کاسپرسکی نصب کنید. در غیر این صورت همون nod .
32 بیتی/64 بیتی مستقل هم نداره.

polestar98g
15-10-2012, 08:45
دوستان این حرف که ویروس کشها(چه کاسپر چه ....) کرک ها رو پاک نمیکنند کاملاً اشتباهه. کدنویسی کرکها طوریه که ویروس کشها اونها رو شبیه به ویروس می بینند و معمولاً به 40-50 درصدشون گیر میدند.
به هر حال عملکرد و برخورد آنتی ویروسها در مقابل کرک ها متفاوته،
کسپرسکی به ندرت به کرک گیر میده،
ولی مثلا نورتون اشک آدمو در میاره، چون سیاستش، علاوه بر مبارزه با مخرّب، حمایت از حقوق کپی رایت است، و این برای ایرانی جماعت خیلی بده :دی

polestar98g
15-10-2012, 08:57
بله درسته ایران ستاپ گفته ولی در جواب شما باید بگم که ، شما اصلا کرکی نداری که کسپر بخواد گیر بده یا نده.من خودم همین الان کسپر رو آپ کردم 2 تا از کرک هام رو زد پاک کرد.
اگه کرکی در سیستم داشته باشی بهتره قبلاً از اون یه پشتیبان با پسورد بصورت فایل زیپ دربیاری بعد که سیستم را با آنتی ویروس اسکن کنی به درد سر نیفتی.

hamidreza2010
15-10-2012, 14:23
اگه کرکی در سیستم داشته باشی بهتره قبلاً از اون یه پشتیبان با پسورد بصورت فایل زیپ دربیاری بعد که سیستم را با آنتی ویروس اسکن کنی به درد سر نیفتی.

آره همینکارو میکنم.البته بعضی کرک هام رو به عنوان ویروس شناسایی میکنه بعد پاکشون میکنه ولی بعضی رو که دیگه خیلی نیاز دارم روش با winrar پسورد میذارم(فشرده میکنم)

hamidreza2010
15-10-2012, 14:27

چی چی رو اشتباهه.میگم کلی کرک های منو جلوی چشمم زده پاک کرده بعد شما میگی اشتباهه.خب ویروسی باشه پاک میکنه دیگه.اینکه دیگه بحث کردن نداره.البته به خیلی از کرک های دیگه ی منم اصلا گیر نمیده.
کلی هم پیش اومده که یه کرکی رو اسکن کردم ولی سالم بوده بعد از چند دفعه که کسپر رو آپ کردم همون کرک رو ویروس شناسایی کرده زده پاک کرده.

Legacy's
15-10-2012, 16:01
چی چی رو اشتباهه.میگم کلی کرک های منو جلوی چشمم زده پاک کرده بعد شما میگی اشتباهه.خب ویروسی باشه پاک میکنه دیگه.اینکه دیگه بحث کردن نداره.البته به خیلی از کرک های دیگه ی منم اصلا گیر نمیده.
کلی هم پیش اومده که یه کرکی رو اسکن کردم ولی سالم بوده بعد از چند دفعه که کسپر رو آپ کردم همون کرک رو ویروس شناسایی کرده زده پاک کرده.
یادم نمیاد با شما گفتگویی کرد باشم اینجا.
در ثانی میگم شما اینجا با کسی دعوا ندارید یوقت؟
لحن و رفتار طلبکارانه تون رو عوض کنید بیشتر به نفعتونه.

Legacy's
15-10-2012, 16:04
به هر حال عملکرد و برخورد آنتی ویروسها در مقابل کرک ها متفاوته،
کسپرسکی به ندرت به کرک گیر میده،
ولی مثلا نورتون اشک آدمو در میاره، چون سیاستش، علاوه بر مبارزه با مخرّب، حمایت از حقوق کپی رایت است، و این برای ایرانی جماعت خیلی بده :دی
مزیتی که کاسپر داره اینه که میشه دوباره کرک پاک شده رو restore کرد و جزو استثنائات قرارش داد تا دیگه پاک نشه. پس همون موارد اندک که شما میفرمایید هم قابل علاجه و نیازی نیست حتماً بصورت فایل فشرده ی پسورد دار ذخیرش کرد.
من آخرین بار که از نورتون استفاده کردم سال 2005 بود که روی لپتاپم یک نسخه ی اصلی نورتون داشتم.:sq_25:

smohsen
15-10-2012, 17:29
دوستان من ممکنه برای چند جا به آنتی ویروس اصلی نیاز پیدا کنم
انتی ویروس کاسپر از نظر استفاده از سیستم تا چه حد قابل قبوله؟
جایی هست که بشه با قیمت کمتر ازش خرید؟

xman681
15-10-2012, 17:58
دوستان من ممکنه برای چند جا به آنتی ویروس اصلی نیاز پیدا کنم
انتی ویروس کاسپر از نظر استفاده از سیستم تا چه حد قابل قبوله؟
جایی هست که بشه با قیمت کمتر ازش خرید؟

کسپر اسکای محصولی با کیفیت و در سطح عالی می باشد
ولی از بقیه سوییت ها به نسبت سنگین تر است

حداقل 2 رم و سی پی یو قدرتمند نیاز دارد برای عملکرد ایده آل

هر جا لایسنس به جز این قیمت های دیدی نخر چون اصلی هاش هم مشکل دار میشه بعضی اوقات چه برسه به تقلبی هاش

آنتی ویروس حدود 88 هزار
اینترنت حدود 120 هزار ( البته آنلاین تا حدود 90 هزار هم وب سایت های رسمی این شرکت توی ایران فروش دارند

مواظب باش پکی که تهیه میکنی گارانتی شرکتی که در سایت خود کسپر اسکای هست را داشته باشه

موفق باشید

smohsen
15-10-2012, 18:05
کسپر اسکای محصولی با کیفیت و در سطح عالی می باشد
ولی از بقیه سوییت ها به نسبت سنگین تر است

حداقل 2 رم و سی پی یو قدرتمند نیاز دارد برای عملکرد ایده آل

هر جا لایسنس به جز این قیمت های دیدی نخر چون اصلی هاش هم مشکل دار میشه بعضی اوقات چه برسه به تقلبی هاش

آنتی ویروس حدود 88 هزار
اینترنت حدود 120 هزار ( البته آنلاین تا حدود 90 هزار هم وب سایت های رسمی این شرکت توی ایران فروش دارند

مواظب باش پکی که تهیه میکنی گارانتی شرکتی که در سایت خود کسپر اسکای هست را داشته باشه

موفق باشید

مرسی
قیمت ها تقریبا همین حوالی اند

الان می خوام رو سیستم خودم تست کنم
مشکل اینه نه سایت ایران ستاپ بالا میاد
نه اون آخرین لینک تاپیک کرک ها دانلود میشه و ارور میده
از کجا لایسنس گیر بیارم بنصبم؟

xman681
15-10-2012, 18:28
مرسی
قیمت ها تقریبا همین حوالی اند

الان می خوام رو سیستم خودم تست کنم
مشکل اینه نه سایت ایران ستاپ بالا میاد
نه اون آخرین لینک تاپیک کرک ها دانلود میشه و ارور میده
از کجا لایسنس گیر بیارم بنصبم؟

نیاز به لایسنس ندارید

دانلود کنید

نرم افزار 30 روزه به شما رایگان میدهد در ابتدای نصب

hamidreza2010
15-10-2012, 19:07
یادم نمیاد با شما گفتگویی کرد باشم اینجا.
در ثانی میگم شما اینجا با کسی دعوا ندارید یوقت؟
لحن و رفتار طلبکارانه تون رو عوض کنید بیشتر به نفعتونه.

من اینجا با کسی دعوا ندارم.بعدش این بحث کرک و تاخیر در اجرای برنامه ها رو من راه انداختم پس به منم مربوط میشه.
بعدش اگه لحنم رو عوض نکنم شما کاری از دستت بر میاد؟
دوستان عزیز دیگه،شرمندم شما اگه راه حلی برای مشکلی که توی چند تا پست قبلی گفتم دارین خوشحال میشم کمکم کنید.
ممنون

polestar98g
16-10-2012, 01:27
مزیتی که کاسپر داره اینه که میشه دوباره کرک پاک شده رو restore کرد و جزو استثنائات قرارش داد تا دیگه پاک نشه. پس همون موارد اندک که شما میفرمایید هم قابل علاجه و نیازی نیست حتماً بصورت فایل فشرده ی پسورد دار ذخیرش کرد.
من آخرین بار که از نورتون استفاده کردم سال 2005 بود که روی لپتاپم یک نسخه ی اصلی نورتون داشتم.:sq_25:
من براي حالت کلّي گفتم، نه فقط براي کسپرسکي، براي کلّيه​ي آنتي ويروسها
حالا ممکنه آنتي ويروست را عوض کني يکي ديگه نصب کني. هميشه که کسپرسکي نميشه.
آنتي ويروسهاي ديگه هم امکان ريستور و استثناء را دارند، منتها گاهي بعضي کرکها را بکلّي حذف مي​​کنند و قابل ريستور نميشه.
به هر حال پسورد گذاشتن روي کرکها ضرري نداره.
يک راهش هم اينه که روي يک سي دي يا دي وي دي پشتيبان گرفته بشه.

hamidreza2010
16-10-2012, 01:50
آره حرفتو کاملا قبول دارم و این مشکل فقط مختص کسپر نیست.به هر حال من اصلا مشکلم پاک کردن کرک نیست.والله من مشکلم یه چیز دیگست ولی یکی این وسط گیر داد به کرک ، کل بحث رو عوض کرد.الان همه افتادن به جون هم.
الان اگه کسی راه حلی برای مشکلی که در چند پست بالاتر گفتم داره بگه ممنون میشم

akpa
16-10-2012, 15:57
دوستان من یکم گیج شدم من اینترنت سکیوریتی 2013 رو دانلود کردم واسه این محصول کلید پیدا کنم چطوری باید فعالش کنم؟

kiar
16-10-2012, 17:45
وقتی میخوام پست اول تاپیک کرک و سریالهای کسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو باز کنم این پیغام میاد چرا بلاک میشه؟

Legacy's
16-10-2012, 17:59
وقتی میخوام پست اول تاپیک کرک و سریالهای کسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو باز کنم این پیغام میاد چرا بلاک میشه؟

خب دلیلش معلومه. هم نود هم کاسپر نمیخواند سایتها و تاپیکهایی که کرک و سریال محصولاتشون رو غیر مجاز عرضه میکنند براحتی در دسترس باشند.

kiar
16-10-2012, 19:42
خب دلیلش معلومه. هم نود هم کاسپر نمیخواند سایتها و تاپیکهایی که کرک و سریال محصولاتشون رو غیر مجاز عرضه میکنند براحتی در دسترس باشند.

مطمئنید به اون خاطره؟ چون وقتی سایتی سریال و پچ ارائه میده کل سایتو میبندن ولی اینجا فقط پست اول بلاک شده!!! Keygen ها هم که تو پستهای دیگه هستن!!!
راستی چند وقته این اتفاق افتاده؟ من الان متوجه شدم.

*Batman*
16-10-2012, 21:22
مطمئنید به اون خاطره؟ چون وقتی سایتی سریال و پچ ارائه میده کل سایتو میبندن ولی اینجا فقط پست اول بلاک شده!!! Keygen ها هم که تو پستهای دیگه هستن!!!
راستی چند وقته این اتفاق افتاده من الان متوجه شدم؟

سلام
احتمالا برمیگرده به لینکهایی که تو پست اول ثبت شدن.
پیگیری میکنیم. با تشکر

Hidden-Hunter
16-10-2012, 23:44

سلام

همونطور که مسعود گفت مشکل از لینک های پست اول هست نه اینکه لینک الوده باشند.

hamidreza2010
17-10-2012, 01:26
دوستان گرامی من kis 2013 دارم بهترین تنظیماتی که میشه براش گذاشت تا بالاترین امنیت رو داشته باشه کدومه.فقط خواهشا واضح بگین.ممنون

نکته: (این خط به درخواست آقای Batman ویراش شد)
راستی اگه تظیمات با عکس باشه بهتره.
با تشکر

Legacy's
17-10-2012, 03:12
راستی چند وقته این اتفاق افتاده؟ من الان متوجه شدم.
برای من که این پیغام نمیاد. شاید از تنظیمات کاسپر شماست.

hamidreza2010
18-10-2012, 01:42
دوستان گرامی من kis 2013 دارم بهترین تنظیماتی که میشه براش گذاشت تا بالاترین امنیت رو داشته باشه کدومه.فقط خواهشا واضح بگین.ممنون

نکته: (این خط به درخواست آقای Batman ویراش شد)
راستی اگه تظیمات با عکس باشه بهتره.
با تشکر

دوستان چرا کسی کمک نمیکنه.ماشالله اینجا همه kis دارن.یکی بهترین تنظمیاتش رو بذاره لطفا (kis 2013)
فقط عکس باشه بهتره.البته خودتون صلاح میدونین فقط واضح باشه
ممنون

*Batman*
18-10-2012, 01:48
دوستان چرا کسی کمک نمیکنه.ماشالله اینجا همه kis دارن.یکی بهترین تنظمیاتش رو بذاره لطفا (kis 2013)
فقط عکس باشه بهتره.البته خودتون صلاح میدونین فقط واضح باشه
ممنون

سلام
اینا رو دیدید؟

تنظیماتی برای افزایش امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + ICMP ECHO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + تنظیمات بیشتر برای تست مخرب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pedram_01
18-10-2012, 02:09
سلام من کاسپر اینترنت سیکروبتی 2013 دارم و 5 روز مانده تا 1 ماه تریالش تمام شود. ایا کسی تریال ریست درست و حسابی دارد ؟

مرسی

*Batman*
18-10-2012, 03:55
سلام
برای فعالسازی Kaspersky Anti-Virus 2013 و Kaspersky Internet Security 2013 از کلید زیر ساتفاده کنید :

====================================

Kaspersky Trial Reset :

این برنامه روی محصولات زیر کار میکنه:
Kaspersky Anti-Virus 2012
Kaspersky Internet Security 2012
Kaspersky Anti-Virus 2013
Kaspersky Internet Security 2013
Kaspersky PURE 2.0

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mirror1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mirror2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password = p30world
====================================

Kaspersky Updater :

Kaspersky Updater, version 2.3.2.153 (October 9, 2012) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirharry
18-10-2012, 07:24
من اگه لایسنس بخرم و ویندوز رو عوض کنم بازم قابل استفاده هست؟
از کجا بخرم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

saeid333
18-10-2012, 15:08
سلام
من يه لايسنس 40 كاربره از كسپر دارم ولي نميدونم چند تاش مونده چند تا يوزر داره
از كجا ميشه فهميد سايت كسپر جايي براي اين موضوع داره؟
كسي در اين مورد چيزي نميدونه ؟

xman681
18-10-2012, 17:46
من اگه لایسنس بخرم و ویندوز رو عوض کنم بازم قابل استفاده هست؟
از کجا بخرم؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

سلام

خسته نباشید در مورد تعویض ویندوز محدودیتی وجود دارد اگر اشتباه نکنم سه بار بیشتر مجاز نیستید

شما یک سر به این لینک بزن برو توی بازار و محصولی را تهیه کن که نام یکی از این شرکت های روش باشه

آرزوی موفقت برای شما

كسي در اين مورد چيزي نميدونه ؟

سلام

خسته نباشید

شما از همون شرکتی که خرید کرده اید باید این اطلاعات را بگیرید ( بهترین راه )

البته شاید توی قسمت پشتیبانی لایسنس ها بتونی به جواب سوالت برسی
این لینک مربوط به آنتی ویروس کسپر 2013 هست

این لینک مربوط به اینترنت کسپر 2013 هست

این لینک مربوط به آنتی ویروس کسپر 2012 هست

این لینک مربوط به اینترنت کسپر 2012 هست

آرزوی موفقیت برای شما

hamidreza2010
18-10-2012, 19:06
سلام
اینا رو دیدید؟

تنظیماتی برای افزایش امنیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + ICMP ECHO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + تنظیمات بیشتر برای تست مخرب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بتمن جان دستت درد نکنه
همش رو save کردم تا بعدا سر فرصت بشینم بخونم و انجامشون بدم
با تشکر

Mr UNTD
20-10-2012, 02:24
سلام به همگی
من 2 ماه پیش لایسنس یه ساله گرفتم.ولی طبق گفته فروشنده تنها 3 بار قابل استفاده است.میگفت که برای حل این مشکل باید بکاپ بگیرم.میشه راهنمایی کنید که چجوری این کار امکان پذیره؟ چطوری میشه از لایسنس بکاپ گرفت که موقع تعویض ویندوز دچار مشکل نشم و بتونم بدونه استفاده مجدد از لایسنس کاسپر فعال شده رو رو سیستم بالا بیارم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.

polestar98g
20-10-2012, 09:34
... میگفت که برای حل این مشکل باید بکاپ بگیرم.میشه راهنمایی کنید که چجوری این کار امکان پذیره؟ چطوری میشه از لایسنس بکاپ گرفت...
سلام. منظورش بک آپ از کلّ ويندوز بوده نه اينکه از لايسنس؛
يعني ويندوز را نصب کني بعد کسپرسکي را هم نصب کنيد بعد با يه برنامه - مثل آکرونيس يا گاست - بک​آپ بگيري.

Guidance
20-10-2012, 09:57
سلام به همگی
من 2 ماه پیش لایسنس یه ساله گرفتم.ولی طبق گفته فروشنده تنها 3 بار قابل استفاده است.میگفت که برای حل این مشکل باید بکاپ بگیرم.میشه راهنمایی کنید که چجوری این کار امکان پذیره؟ چطوری میشه از لایسنس بکاپ گرفت که موقع تعویض ویندوز دچار مشکل نشم و بتونم بدونه استفاده مجدد از لایسنس کاسپر فعال شده رو رو سیستم بالا بیارم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.
سلام دوست عزیز
ویندوز جدید نصب کنید. ابتدا برنامه های کاربردی مورد نیازتونو نصب کنید و بعد آنتی ویروس را روی سیستم نصب کنید. حالا از ویندوز fresh طبق گفته ی دوستمون polestar98g با برنامه های ghost و acronis ازشون بکاپ بگیرید.:sq_18:

hamidreza2010
20-10-2012, 14:05
من شنیده بودم اگه کسی لایسنس بخره دفعات استفادش مهم نیس.صد بارم میتونه استفاده کنه ولی قبل از پایان مهلتش.
حالا این درست هست یا نه؟

Hidden-Hunter
20-10-2012, 14:40
سلام

در تایپیک تست فایروال دوستان تقاضا کردند که بهترین تنظیمات کسپرسکی را قرار بدهم ولی میخواستم بگذارم برای یک وقت دیگر ، اما چون دوستان پیش خودشان فکر کنن که من دارم صورت مسئله را پاک میکنم و یکم ناز میکنم ، گفتم همین الان تنظیمات را انجام بدهم با فیلم و همه چیز هم راحت و روان هست که با دوبار دیدن فیلم خیلی راحت متوجه می شوید...

لینک دانلود تنظیمات پیشرفته کسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم به کارتون بیاد.

Hidden-Hunter
20-10-2012, 14:44
سلام

لینک کمکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

به این پست اضافه بکنم که دوستان حتما این گزینه هم بلاک کنند ، بخاطر اینکه اگر دچار ویروس های زیرو اکسس شدید و مخرب خواست به یک پروسه مهم ویندوز کدی تزریق بکنه ، توسط کسپر بلاک بشود و تا حدودی امنیت پابرجا باشه .

موفق باشید.

Mr UNTD
20-10-2012, 18:42
این بستگی داره به لایسنسی که تهیه میکنی.چون دو نوع داره.یکیش که گرونتره میتونی به تعداد دفعات بالا ازش استفاده کنی.اون یکی هم که حدود 1/3 اصلی قیمت داره تنها سه بار قابل استفادست

Mr UNTD
20-10-2012, 18:44
سلام دوست عزیز
ویندوز جدید نصب کنید. ابتدا برنامه های کاربردی مورد نیازتونو نصب کنید و بعد آنتی ویروس را روی سیستم نصب کنید. حالا از ویندوز fresh طبق گفته ی دوستمون polestar98g با برنامه های ghost و acronis ازشون بکاپ بگیرید.:sq_18:

میشه لینک آموزشش رو اگه اینجا هست بزارین؟ ممنون میشم

Mr UNTD
20-10-2012, 18:45
من شنیده بودم اگه کسی لایسنس بخره دفعات استفادش مهم نیس.صد بارم میتونه استفاده کنه ولی قبل از پایان مهلتش.
حالا این درست هست یا نه؟

این بستگی داره به لایسنسی که تهیه میکنی.چون دو نوع داره.یکیش که گرونتره میتونی به تعداد دفعات بالا ازش استفاده کنی.اون یکی هم که حدود 1/3 اصلی قیمت داره تنها سه بار قابل استفادست

Mr UNTD
20-10-2012, 22:06
سلام دوست عزیز

راستی دقیقا" از کدوم محصول acronis استفاده کنم؟

hamidreza2010
20-10-2012, 22:56
سلام

در تایپیک تست فایروال دوستان تقاضا کردند که بهترین تنظیمات کسپرسکی را قرار بدهم ولی میخواستم بگذارم برای یک وقت دیگر ، اما چون دوستان پیش خودشان فکر کنن که من دارم صورت مسئله را پاک میکنم و یکم ناز میکنم ، گفتم همین الان تنظیمات را انجام بدهم با فیلم و همه چیز هم راحت و روان هست که با دوبار دیدن فیلم خیلی راحت متوجه می شوید...

لینک دانلود تنظیمات پیشرفته کسپرسکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم به کارتون بیاد.
نه دوست عزیز ناز کردن چیه؟فقط گفتیم تنظیماتش رو لطف کن بذار که ما هم استفاده کنیم.همین