PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

amir.7
07-06-2012, 22:39
سلام

بچه ها من به یه مشکلی برخوردم و اونم اینه که چند روز پیش که نسخه جدید ویندوز 8 رو نصب کردم و میخواستم یه برنامه ایمیج گیری نصب کنم که

کاسپر هشدار داد اما من توجهی نکردم و رفتم برای نصب که یهو سیستم بهم ریخت و منم به تصور ویروسی شدن ویندوزم رو عوض کردم و بعدش کاسپر رو

مجددا نصب کردم اما به محض نصب کاسپر همه چی مثل اول شد و متوجه شدم که مشکل از کاسپره و وقتی اونو EXIT میکنم همه چی درست میشه

دوستان اگه میتونن راهنمایی کنن ، ضمنا من از نسخه PURE استفاده میکنم چون سایر نسخه ها با ویندوز 8 سازگار نیستند

با تشکر از دوستان

jolan57
07-06-2012, 22:49
با سلام
دوستان چرا در فایروال کسپر وقتی برای برنامه ای حالت prompt for action رو برای اتصال به اینترنت انتخاب می کنیم در زمان درخواست اتصال از طرف این برنامه به اینترنت اسم برنامه در اخطار فایروال نوشته نمیشه و فقط ای پی نشون داده میشه

مثلا من برای cccleaner انتخاب کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و گزینه چک ابدیت رو برای برنامه زدم و پیام زیر رو داشتم

این برنامه ورژنش رو از طریق اینترنت اکسپلورر چک میکنه و میگه که نیاز به آپدیت هست یا نه و اگر ببینید کسپر هم در مورد اتصال اینترنت اکسپلورر به سایت سی کلینر پیغام داده

kases
07-06-2012, 22:56
با سلام
دوستان چرا در فایروال کسپر وقتی برای برنامه ای حالت prompt for action رو برای اتصال به اینترنت انتخاب می کنیم در زمان درخواست اتصال از طرف این برنامه به اینترنت اسم برنامه در اخطار فایروال نوشته نمیشه و فقط ای پی نشون داده میشه

مثلا من برای cccleaner انتخاب کردم

و گزینه چک ابدیت رو برای برنامه زدم و پیام زیر رو داشتم

سلام دوست من

اتفاقا کسپر در زمانی که برنامه ای می خواد به اینترنت وصل بشه اسم برنامه رو مینویسه

الان شما چک اپ برنامه cccleaner زدید و این برنامه اینترنت اکسپلورر فراخوانی کرده و به وسیله اینترنت اکسپلور می خواد به سایتش وصل بشه خوب پس اینجا اینترنت اکسپلورر هست که می خواد به سایت cccleaner وصل بشه نه مستقیما خود cccleaner

اگه دقت کنید کسپر در اخطاری که میده اسم اینترنت اکسپلورر با ایکون برنامه نمایش داده

عباس پست تو پست شده چکار کنم تو زودتر پست دادی؟:31:
موفق باشید :40:

amir.7
07-06-2012, 23:01
بچه ها در مورد مشکل من چیزی به نظرتون نمیاد

prance666
07-06-2012, 23:15
سلام دوستان من تازه از آواست به کاسپر کوچ کردم فقط یه مشگلی دارم اینه که الان یه فایله که سالمه ولی این کاسپر هی پاکش میکنه این لیسته سفید نداره که فایل رو بزاریم توش توی avast لیست سفید بود خیلی راحت اینکارو میکردم
ممنون میشم راهنماییم کنید

jolan57
07-06-2012, 23:16
بچه ها در مورد مشکل من چیزی به نظرتون نمیاد
به نظرم شما ورژن 2013 کسپر رو نصب کنید مشکلتون با ویندوز 8 حل بشه
اینجا نسخه RC رو میتونید دانلود کنید , نتیحه رو با ما هم در میون بذارید

علی کاری به پستت نداشته باش منم ندارم :دی

kases
07-06-2012, 23:35
به نظرم شما ورژن 2013 کسپر رو نصب کنید مشکلتون با ویندوز 8 حل بشه
اینجا نسخه RC رو میتونید دانلود کنید , نتیحه رو با ما هم در میون بذارید

علی کاری به پستت نداشته باش منم ندارم :دی

عباس جون مثل اینکه نسخه rc بر روی ویندوز 8 کار نمیکنه و فقط تو نسخه نهایی این قابلیت پیدا میکنه

- Windows8 is not supported on this build.
Reason: before the official release Win8 we can not claim support for this OS.
In the near future it's planned to release of a version that does support Win8.
Edit: Product cannot be installed on Win8.

ممنون که کاری به پستم نداری:31:

amir.7
08-06-2012, 00:49
سلام

ممنون دوستان ، عباس جان همونطور که علی گفت نسخه RC 2013 روی ویندوز 8 کار نمیکنه اما مشکل من اینه که نسخه PURE 2 روی ویندوز 8 بخوبی کار میکنه

اما همونطور که توضیح دادم بعد از اون مشکل اینطور شد یعنی در واقع اجازه هیچ کاری رو نمیده حتی کانکشنها هم ناپدید میشن و مای کامپیوتر و کنترل پنل هم باز

نمیشن ، دو بار هم ویندوز عوض کردم اما بازم نشد

kases
08-06-2012, 02:56
ممنون دوستان ، عباس جان همونطور که علی گفت نسخه RC 2013 روی ویندوز 8 کار نمیکنه اما مشکل من اینه که نسخه PURE 2 روی ویندوز 8 بخوبی کار میکنه

اما همونطور که توضیح دادم بعد از اون مشکل اینطور شد یعنی در واقع اجازه هیچ کاری رو نمیده حتی کانکشنها هم ناپدید میشن و مای کامپیوتر و کنترل پنل هم باز

نمیشن ، دو بار هم ویندوز عوض کردم اما بازم نشد

سلام امیر جان

به نظر میاد بین کسپر با ویندوز 8 ناسازگاری وجود داره

pandemonium
08-06-2012, 06:09
آیا برای کاسپرسکی 2012 میشه کلید میانبر (Shortcut) به دلخواه تعریف کرد؟

مثلا من مرتب با تنظیمات قسمت Application Filtering سر و کار پیدا میکنم، باید مرتب چند سری کلیک کنم تا به اون تنظیمات دست پیدا کنم.

میخواستم ببینم نمیشه برای قسمت های پرکاربرد که سر و کار داریم، کلیدهای میانبر تعریف کنیم؟

prance666
08-06-2012, 09:22
سلام دوستان من تازه از آواست به کاسپر کوچ کردم فقط یه مشگلی دارم اینه که الان یه فایله که سالمه ولی این کاسپر هی پاکش میکنه این لیسته سفید نداره که فایل رو بزاریم توش توی avast لیست سفید بود خیلی راحت اینکارو میکردم
بابا کمک کنید دیگه خواهشا

omid-p30
08-06-2012, 10:10
بابا کمک کنید دیگه خواهشا

sohiel742
08-06-2012, 11:04
سلام
دوستان من آپدیت آفلاین کاسپر 2012 دانلود کردم ولی گزینه آپدیت درون فایل نیست فیلم آموزشی که نگاه میکنم فایل آپدیت درون پوشه هست ولی فایلی که من دانلود کردم نست حجم فایل هم 150 مگابایت هست ممنون

sohiel742
08-06-2012, 14:29
ببخشید دوباره سوال میکنم این دیسک نجات که از طریق بوت انجام مبشه چطوریه با تشکر

kases
08-06-2012, 16:45
سلام
دوستان من آپدیت آفلاین کاسپر 2012 دانلود کردم ولی گزینه آپدیت درون فایل نیست فیلم آموزشی که نگاه میکنم فایل آپدیت درون پوشه هست ولی فایلی که من دانلود کردم نست حجم فایل هم 150 مگابایت هست ممنون

سلام

خوب شما مسیر فولدر اپدیتی که دانلود کردید به کسپر بدید

در صفحات قبل به طور مفصل بحث شده

ببخشید دوباره سوال میکنم این دیسک نجات که از طریق بوت انجام مبشه چطوریه با تشکر

دیسک نجات میتونید از این لینک دریافت کنید

فایل iso بر رو سی دی رایت کنید و سیستم از رو سی دی بالا بیارید و سیستم اسکن کنید.

30we
08-06-2012, 17:42
من کسپرم رو امروز نصب کردم با اولین اجرا برنامه هم کد 6 jun رو دادم بهش 365 روز بهم اجازه داد.....
اما موقع آپدیت رو 15% گیر میکنه....تیک استفاده از pro...xy رو هم برداشتم ساعتمم درسته:
6/8/2012
6:37 pm
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
09-06-2012, 02:46
من کسپرم رو امروز نصب کردم با اولین اجرا برنامه هم کد 6 jun رو دادم بهش 365 روز بهم اجازه داد.....
اما موقع آپدیت رو 15% گیر میکنه....تیک استفاده از pro...xy رو هم برداشتم ساعتمم درسته:
6/8/2012

سلام

به نظر میاد مشکل خاصی نیست و داره اپدیت میشه کسپر یه مقدار تو درصدهایی که میزنه گیر میکنه مثلا ممکنه رو 15 گیر کنه ولی در اصل داره اپدیت میشه و ممکنه یه دفعه بره رو 80 درصد

سرعت اپدیت شدن کسپرم یه مقدار پایینه به نظر میاد سرعت نت شما هم پایین باشه و با سرعت بسیار پایینی داره اپدیت دریافت میکنه نشانه گر موس رو ایکن کسپر در سیستم تری قرار بدید ببینید به تاریخ امروز بروز شده

موفق باشید:40:

polestar98g
11-06-2012, 10:44
سلام دوستان عزیز
من از پیور2 استفاده میکنم. از دیشب به یک مشکلی برخوردم:
آپدیت میشه ولی باز پیغام میده که Out of date است و آپدیت کنید!:44:

از ویندوز هفت 64 بیتی استفاده میکنم. به نظرتون ممکنه که به 64 بیتی بودن ویندوز مربوط باشه؟

خیلی ممنون.

kases
11-06-2012, 12:07
سلام دوستان عزیز
من از پیور2 استفاده میکنم. از دیشب به یک مشکلی برخوردم:
آپدیت میشه ولی باز پیغام میده که Out of date است و آپدیت کنید!

سلام

تاریخ و ساعت سیستم تنظیم کنید باید دقیق باشه و تیک قسمت proxy از این مسیر setting>update>update source>proxy server بردارید و سیستم ریست کنید و دوباره اپدیت کنید

موفق باشید

K1lou
11-06-2012, 12:42
6/8/2012
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام
برای من هم دقیقا به 15 درصد که میرسه زیاد می مونه و بعدش ابدیت میشه جند بار به همین صورت بوده و روی 15 درصد توقف داشتم نباید مشکلی باشه

pandemonium
12-06-2012, 11:16
من مشکل حاد و اساسی با کاسپرسکی 2012 دارم :

چند وقت پیش کاسپرسکی 2012 رو نصب کردم. ویندوز من XP هست.

بعد از نصب اون، هر از گاهی شاهد ریست های ناگهانی کامپیوتر هستم.

احتمال ریست شدن، به خصوص موقع اسکن کردن بالا میره.
ولی وقت هایی هم غیر از زمان های اسکن کردن پیش اومده که کامپیوتر ریست شده.

ارتباطی هم با مثلا سنگین بودن کاسپرسکی روی کامپیوترم نداره.
چون اولا به اون حد کاسپر سنگین نیست برام که کامپیوترم رو فلج کنه.
ثانیا حتی زمان هایی که هیچ کاری از کامپیوترم نمیکشم و برنامه ای اجرا نیست ، پیش اومده که کاسپرسکی idle scan یا Rootkit Scan انجام داده و کامپیوتر ریست شده.
(بنابراین این دو گزینه رو غیر فعال کردم در تنظیمات. ولی بالاخره که نیاز به اسکن پیدا خواهم کرد! ضمنا این کار تعداد ریست ها رو کمتر کرد ولی باز هم پیش میاد که کامپیوتر ریست میکنه)

درایو c کامپیوترم -که فایل زیاد داره- رو با کاسپرسکی نمیتونم اسکن کنم چون حتما وسط اسکن ریست میکنه(بارها پیش اومده)
-ولی با دیسک نجات آپدیت شده کاسپرسکی، درایو c رو کامل اسکن کرده ام هیچ مورد آلودگی نداره. (دیسک نجات چون در محیط ویندوز نیست، راحت درایو C رو بدون مشکل اسکن کرد)
با برنامه Malwarebytes Antimalware هم درایو C رو اسکن کرده ام ،راحت اسکن کرد و گفت هیچ آلودگی نداره.
کلا تمام درایو های کامپیوترم رو اسکن کرده ام هیچ آلودگی نداره.

-هارد کامپیوترم رو با برنامه های تست سلامت هارد چک کرده ام ، هارد هیچ مشکلی نداره و بنابراین مشکل از هارد نیست.

-دیتا بیس کاسپر هم مرتب آپدیت هست.ضمنا از کرک و این چیزها هم برای کاسپر استفاده نکرده ام. از کلید استفاده میکنم.

نمیدونم مشکل ریست از چی هست.
من قبل از این کاسپرسکی 2009 داشتم و اصلا چنین مشکلی نداشتم. اصلا کامپیوتر من و ویندوز فعلی ام خیلی سالم هستند و تا قبل از کاسپرسکی 2012 سابقه ریست شدن و این چیزها نداشتم.

فکر میکنم کاسپرسکی 2012 با چیزی در ویندوز xp ام کانفلیکت داره .

نمیدونم چه مشکلی داره که کار به ریست ناگهانی میکشه!
این بدترین مشکلی هست که میتونه بوجود بیاد!

pandemonium
12-06-2012, 11:52
در ادامه پست بالا، تصویر پنجره اسکن کاسپرسکی 2012 رو "بعد از ریست ناگهانی" کامپیوتر "به علت اسکن" رو ببینید!:

بعد از ریست و بالا اومدن مجدد ویندوز، پنجره اسکن به این شکل در میاد، تمام نوشته های این پنجره از بین میرن، کلا این پنجره از شکل میفته و تمام دکمه ها و امکاناتش کاملا از کار میفتند. دیگه هیچ کاری نمیشه با اسکن کرد(بقیه امکانات کاسپرسکی فعال هستند ولی اسکن دستی کاسپرسکی کاملا از کار میفته)

و دیگه هیچ راهی برای درست کردن این مشکل پیدا نمیکنم و مجبور شده ام دوباره کاسپرسکی رو از اول نصب کنم!

با وجود این مشکلات عملا استفاده از کاسپرسکی 2012 برای من غیرممکن هست :(

مگر اینکه راه حل این مشکلات رو بفهمم .

kases
12-06-2012, 15:46
من مشکل حاد و اساسی با کاسپرسکی 2012 دارم :

چند وقت پیش کاسپرسکی 2012 رو نصب کردم. ویندوز من XP هست.

بعد از نصب اون، هر از گاهی شاهد ریست های ناگهانی کامپیوتر هستم.

احتمال ریست شدن، به خصوص موقع اسکن کردن بالا میره.
ولی وقت هایی هم غیر از زمان های اسکن کردن پیش اومده که کامپیوتر ریست شده.

ارتباطی هم با مثلا سنگین بودن کاسپرسکی روی کامپیوترم نداره.
چون اولا به اون حد کاسپر سنگین نیست برام که کامپیوترم رو فلج کنه.
ثانیا حتی زمان هایی که هیچ کاری از کامپیوترم نمیکشم و برنامه ای اجرا نیست ، پیش اومده که کاسپرسکی idle scan یا Rootkit Scan انجام داده و کامپیوتر ریست شده.
(بنابراین این دو گزینه رو غیر فعال کردم در تنظیمات. ولی بالاخره که نیاز به اسکن پیدا خواهم کرد! ضمنا این کار تعداد ریست ها رو کمتر کرد ولی باز هم پیش میاد که کامپیوتر ریست میکنه)

درایو c کامپیوترم -که فایل زیاد داره- رو با کاسپرسکی نمیتونم اسکن کنم چون حتما وسط اسکن ریست میکنه(بارها پیش اومده)
-ولی با دیسک نجات آپدیت شده کاسپرسکی، درایو c رو کامل اسکن کرده ام هیچ مورد آلودگی نداره. (دیسک نجات چون در محیط ویندوز نیست، راحت درایو C رو بدون مشکل اسکن کرد)
با برنامه Malwarebytes Antimalware هم درایو C رو اسکن کرده ام ،راحت اسکن کرد و گفت هیچ آلودگی نداره.
کلا تمام درایو های کامپیوترم رو اسکن کرده ام هیچ آلودگی نداره.

-هارد کامپیوترم رو با برنامه های تست سلامت هارد چک کرده ام ، هارد هیچ مشکلی نداره و بنابراین مشکل از هارد نیست.

-دیتا بیس کاسپر هم مرتب آپدیت هست.ضمنا از کرک و این چیزها هم برای کاسپر استفاده نکرده ام. از کلید استفاده میکنم.

نمیدونم مشکل ریست از چی هست.
من قبل از این کاسپرسکی 2009 داشتم و اصلا چنین مشکلی نداشتم. اصلا کامپیوتر من و ویندوز فعلی ام خیلی سالم هستند و تا قبل از کاسپرسکی 2012 سابقه ریست شدن و این چیزها نداشتم.

فکر میکنم کاسپرسکی 2012 با چیزی در ویندوز xp ام کانفلیکت داره .

نمیدونم چه مشکلی داره که کار به ریست ناگهانی میکشه!
این بدترین مشکلی هست که میتونه بوجود بیاد!

سلام دوست عزیز

این مشکلی که در تصویر هست در هر بار از ریستارت اتفاق میفته ؟ینی هر بار کسپر نصب میکنی بعد از ریست ناگهانی منوی کسپر به هم میریزه یا اینکه همین یکبار این اتفاق افتاده؟

خب این مراحل انجام بدید ببینید مشکل حل میشه

هر نوع برنامه امنیتی دیگری رو سیستم دارین پاک کنید

کسپر کامل رموو کنید و سیستم ریست کنید

سیستم با برنامه ccleaner تمیز کنید

تمام برنامه های در حال اجرا غیر فعال کنید

کسپر نصب کنید وسیستم ریست کنید

کسپر اپدیت کنید و سیستم ریست کنید

این مراحل انجام بدید و نتیجه رو اینجا اعلام کنید

در ضمن مشخصات سخت افزاری سیستم شما چی هست ؟ دمای پردازنده سیستم با برنامه core temp ببینید در حالت لود چند درجه هست یک اسکرین شات در حالت لود که سی پی یو زیر استرس هست بزارید اینجا

با این برنامه میتونید سی پی یو تحت فشار بزارید prime95

یادمه قبلا شما با برنامه گوگل کروم همچین مشکلی داشتین این احتمال هم وجود داره ویندوز شما مشکل داره و یا دستکاری شده باشه که باعث اختلال در کار انتی ویروس میشه

اگه میتونید ویندوز تعویض کنید و از ویندوز دیگری استفاده کنید که دستکاری نشده باشه

موفق باشید

Karkas20
12-06-2012, 16:52
این مشکلات بیشتر برای نسخه های بتا هست !

ramin76
13-06-2012, 12:17
سلام دوستان من 4 روزه که ویندوزمو عوض کردم و کسپر نصب کردم قبلن هم همین ویندوز و نسخه ی آنتی ویروس رو داشتم اما اصلا بالا اومدنی سیستمم کند نمیشد!
اما حالا خیلی طول میکشه بالا بیاد فک کنم باید startup scan یا auto loadرو غیر فعال کنم اما نمیدونم چجوری لطفا کمکم کنید ورژن کسپرمم 2012 هستش.
اینم بگم که خاموش کردن سیستمم هم طول میکشه

K1lou
13-06-2012, 14:36
با سلام خدمت دوستان
این نسخه Kaspersky Endpoint Security 8.1.0.646کسپر چه نسخه ای هست توی سایتش گشتم پیدا نکردم
با تشکر

kases
13-06-2012, 16:35
سلام دوستان من 4 روزه که ویندوزمو عوض کردم و کسپر نصب کردم قبلن هم همین ویندوز و نسخه ی آنتی ویروس رو داشتم اما اصلا بالا اومدنی سیستمم کند نمیشد!
اما حالا خیلی طول میکشه بالا بیاد فک کنم باید startup scan یا auto loadرو غیر فعال کنم اما نمیدونم چجوری لطفا کمکم کنید ورژن کسپرمم 2012 هستش.
اینم بگم که خاموش کردن سیستمم هم طول میکشه

سلام

با برنامه بهینه ساز سیستم تمیز کنید

برنامه های اضافی که در استات اپ وجود داره غیر فعال کنید

در run تایپ کن msconfig اینتر بزنید در تب startup تیک برنامه هایی که لازم نداری همرا ه استارت اپ بالا بیاد بردار و ok بزن

با سلام خدمت دوستان
این نسخه Kaspersky Endpoint Security 8.1.0.646کسپر چه نسخه ای هست توی سایتش گشتم پیدا نکردم
با تشکر

سلام این نسخه برای سرورها استفاده میشه

لینک مستقیم از سایت کسپرسکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

K1lou
14-06-2012, 08:49
با سلام
دوستان این نسخه 2013 یا در واقع نسخه نهایی بعدی کی حدودا ریلیز میشه ؟ من می خوام چند تا لایسنس اورجینال خریداری کنم حالا اگه الان برای این نسخه 2012 بخرم دیگه بعد از انتشار نسخه بعدی روی اون که جواب نمیدن ؟
اگه بدونم به زودی نسخه نهایی میاد بهتر نیست صبر کنم تا از همون نسخه خریداری کنم ؟
با تشکر

Karkas20
14-06-2012, 09:28
با سلام
دوستان این نسخه 2013 یا در واقع نسخه نهایی بعدی کی حدودا ریلیز میشه ؟ من می خوام چند تا لایسنس اورجینال خریداری کنم حالا اگه الان برای این نسخه 2012 بخرم دیگه بعد از انتشار نسخه بعدی روی اون که جواب نمیدن ؟
اگه بدونم به زودی نسخه نهایی میاد بهتر نیست صبر کنم تا از همون نسخه خریداری کنم ؟
با تشکر

من از دوستم که استاد بنده هم هست ، گفتند به روال قبل اگر حساب بکنیم مال جولای یا اگوست:46:

K1lou
14-06-2012, 10:01
من از دوستم که استاد بنده هم هست ، گفتند به روال قبل اگر حساب بکنیم مال جولای یا اگوست:46:
با سلام و تشکر
خوب پس میشه منتظر موند دیگه
بعد تفاوت قیمت روی لایسنسها داریم در دو نسخه 2012 و 2013 ؟
با تشکر

Karkas20
14-06-2012, 10:09
با سلام و تشکر
با تشکر

سلام

فکر نکنم قیمت ها اینقدر تفاوت بکنند

pandemonium
14-06-2012, 22:29
ممنون.

این مشکلی که در تصویر هست در هر بار از ریستارت اتفاق میفته ؟ینی هر بار کسپر نصب میکنی بعد از ریست ناگهانی منوی کسپر به هم میریزه یا اینکه همین یکبار این اتفاق افتاده؟

بارها این مشکل خرابی پنجره اسکن بوجود اومده و مجبور شدم دوباره کاسپر رو از اول نصب کنم.
کلا در تمام مواردی که وسط اسکن کردن کاسپر، کامپیوتر ریست شده، بعدش پنجره اسکن به این شکل در اومده.

سیستم با برنامه ccleaner تمیز کنید
این ccleaner چه مواردی رو تمیز میکنه؟

در ضمن مشخصات سخت افزاری سیستم شما چی هست ؟
کامپیوتر من جدید نیست تا حدی قدیمیه ولی انصافا خوب و سالم و جون داره.
مشخصات:
CPU AMD Athlon 64 x2 Dual Core
Speed 2817 MHZ
Mainboard Asus M2N-E SLI
Ram 4GB DDR 2
Graphic Gforce 6600 gt

دمای پردازنده سیستم با برنامه core temp ببینید در حالت لود چند درجه هست یک اسکرین شات در حالت لود که سی پی یو زیر استرس هست بزارید اینجا

با این برنامه میتونید سی پی یو تحت فشار بزارید prime95
این برنامه رو دانلود کردم موقع نصب خطا داد و نصب نشد.

ولی یه چیزی، من با برنامه های گرافیکی سنگین هم کار کرده ام با کامپیوترم( مثل photoshop , After effects)
َAfter Effects که کار روی انیمیشن و ویدیو میکنه و برنامه سنگینی هست.
ولی هیچ وقت مشکل ریست شدن کامپیوتر نداشته ام .
دیگه آنتی ویروس که سنگین تر از این برنامه ها نیست برای کامیپیوتر! هست؟

یادمه قبلا شما با برنامه گوگل کروم همچین مشکلی داشتین این احتمال هم وجود داره ویندوز شما مشکل داره و یا دستکاری شده باشه که باعث اختلال در کار انتی ویروس میشه
نه اون مشکل کروم ارتباطی با ریست کردن نداشت. اون صرفا مشکل قدیمی بودن کروم بود که آپدیت اتوماتیکش کار نمیکرد که اون هم بالاخره درست شد و الان کروم آپدیت هست. من اون موقع فکر میکردم کاسپرسکی با اون کروم قدیمی مشکل پیدا میکنه که ریست میشه !که بعد از آپدیت کروم دیدم کماکان مشکل وجود داره و ربطی به کروم نداشته.

اگه میتونید ویندوز تعویض کنید و از ویندوز دیگری استفاده کنید که دستکاری نشده باشه
این ویندوز XP که نصب دارم، نسخه خیلی خوب و پایداری هست. ویندوز XP هست که شرکت JB files میفروخت و خیلی خوب بود.
الان با اینکه برنامه های حجیم مثل برنامه های گرافیکی سنگین هم روی کامپیوترم نصب هست، و کلا ویندوزم حجیم شده، ولی کاملا ویندوز پایداری بوده و مشکل هنگ کردن و ریست کردن و اینها هم نداشته.
روی کامپیوتر برادرم هم بخوبی جواب داد و پایدار بود. واقعا نسخه خوبیه.
با اینکه سرویس پک 2 هست ولی پایداری بیشتری داشت نسبت به یک سری نسخه های سرویس پک 3 توی بازار.

مشخصات ویندوز XP که نصب دارم:
ُServis Pack 2
Version 5.1
Build 2600

و اینکه کلی برنامه بعضا سنگین روی ویندوز نصب دارم و هیچ جوری نمیخوام این ویندوز رو بردارم و از اول نصب کنم. حتی فکر نصب دوباره این برنامه ها کابوس هست برام!

pandemonium
14-06-2012, 22:46
این مشکلات بیشتر برای نسخه های بتا هست !

منظور نسخه بتای کاسپرسکی هست یا ویندوز XP؟

----------
ورژن کاسپرسکی 2012 من هست:

i) 12.0.0.374)

از خود سایت رسمی کاسپرسکی دانلود کردم . مگه سایت اصلی نسخه فاینال رو نمیذاره؟

-----------
ورژن ویندوز XP ام رو که گفتم در پست قبلی :

Servis Pack 2
Version 5.1
Build 2600

ویندوز خیلی خوبی بوده و تا قبل از نصب کاسپرسکی 2012 مشکلی باهاش نداشته ام.

سالها کاسپرسکی 2009 روی همین ویندوز ام نصب بوده و هیچ مشکلی نداشت با کامپیوتر و ویندوز ام و راضی بودم ازش.
ولی این کاسپرسکی 2012 خیلی مشکل بوجود آورده.
علاوه بر مشکل ریست،پیغام خطاهای ویندوز هم زیاد شدند.
ضمنا ،روی یک درایو دیگه نصبش کردم ولی کل درایو C رو پر کرده، خیلی حجیم هست روی هارد.

kases
15-06-2012, 12:29
ممنون.

بارها این مشکل خرابی پنجره اسکن بوجود اومده و مجبور شدم دوباره کاسپر رو از اول نصب کنم.
کلا در تمام مواردی که وسط اسکن کردن کاسپر، کامپیوتر ریست شده، بعدش پنجره اسکن به این شکل در اومده.

کامپیوتر من جدید نیست تا حدی قدیمیه ولی انصافا خوب و سالم و جون داره.
مشخصات:
CPU AMD Athlon 64 x2 Dual Core
Speed 2817 MHZ
Mainboard Asus M2N-E SLI
Ram 4GB DDR 2
Graphic Gforce 6600 gt

این برنامه رو دانلود کردم موقع نصب خطا داد و نصب نشد.

ولی یه چیزی، من با برنامه های گرافیکی سنگین هم کار کرده ام با کامپیوترم( مثل photoshop , After effects)
َAfter Effects که کار روی انیمیشن و ویدیو میکنه و برنامه سنگینی هست.
ولی هیچ وقت مشکل ریست شدن کامپیوتر نداشته ام .
دیگه آنتی ویروس که سنگین تر از این برنامه ها نیست برای کامیپیوتر! هست؟

نه اون مشکل کروم ارتباطی با ریست کردن نداشت. اون صرفا مشکل قدیمی بودن کروم بود که آپدیت اتوماتیکش کار نمیکرد که اون هم بالاخره درست شد و الان کروم آپدیت هست. من اون موقع فکر میکردم کاسپرسکی با اون کروم قدیمی مشکل پیدا میکنه که ریست میشه !که بعد از آپدیت کروم دیدم کماکان مشکل وجود داره و ربطی به کروم نداشته.

این ویندوز XP که نصب دارم، نسخه خیلی خوب و پایداری هست. ویندوز XP هست که شرکت JB files میفروخت و خیلی خوب بود.
الان با اینکه برنامه های حجیم مثل برنامه های گرافیکی سنگین هم روی کامپیوترم نصب هست، و کلا ویندوزم حجیم شده، ولی کاملا ویندوز پایداری بوده و مشکل هنگ کردن و ریست کردن و اینها هم نداشته.
روی کامپیوتر برادرم هم بخوبی جواب داد و پایدار بود. واقعا نسخه خوبیه.
با اینکه سرویس پک 2 هست ولی پایداری بیشتری داشت نسبت به یک سری نسخه های سرویس پک 3 توی بازار.

مشخصات ویندوز XP که نصب دارم:
ُServis Pack 2
Version 5.1
Build 2600

و اینکه کلی برنامه بعضا سنگین روی ویندوز نصب دارم و هیچ جوری نمیخوام این ویندوز رو بردارم و از اول نصب کنم. حتی فکر نصب دوباره این برنامه ها کابوس هست برام!

سلام

ccleaner کارش تمیز کردن کوکی ها و هیستوری و فایلهای تمپ در مرورگر و ویندوز و تمیز کردن رجستری و .... است

تنطیمات کسپر باز کنید به قسمت file antivirus برید و تیک گزینه Heuristic Analysis بردارید همچنین وارد قسمت اسکنر کسپر بشید و طبق عکس تیک گزینه Heuristic Analysis برای کل اسکنرها

بردارید ( custom scan و full scan و cirtical area scan) و تیک idle scan و Rootkit Scan بردارید و سیستم ریست کنید دوباره اسکن کنید ببینید بازم مشکل ریست ناگهانی بوجو میاد موفق باشید.

milad_takjoo
15-06-2012, 15:09
دوستان عزیز دوتا سوال داشتم

1-چطور میشه تو فایروال کسپر یه کاری کرد یه برنامه ای که خودش trust زده نتونه به نت وصل بشه یعنی block کردش؟

2-چجوری میشه کاری کرد از آدم بپرسه چه برنامهای تو فایروال بلوک کنه یا نه؟

ممنون

pandemonium
15-06-2012, 15:53
بله کماکان این مشکل وجود داره.

:(

ممنون از راهنمایی تون .

vtn54
15-06-2012, 18:08
بله کماکان این مشکل وجود داره.

:(

ممنون از راهنمایی تون .
تا به حال سلامت فیزیکی هارد را چک کرده‌اید؟ از Check Disk برای تمام پارتیشنهای خودتان استفاده کنید ببینید مشکل حل می‌شود یا نه؟
در Check Disk Option دقت کنید هر دو گزینه تیک‌دار باشند.

با سلام
با تشکر

نیازی به صبر کردن نیست اگر شما هم اکنون یک لیسانس اوریجینال برای کاسپرسکی خریداری کنید بعد از انتشار نسخه 2013 می‌توانید از همان لیسانس استفاده کنید.

موفق باشید

manuch
15-06-2012, 21:38
دوستان عزیز دوتا سوال داشتم

1-چطور میشه تو فایروال کسپر یه کاری کرد یه برنامه ای که خودش trust زده نتونه به نت وصل بشه یعنی block کردش؟

2-چجوری میشه کاری کرد از آدم بپرسه چه برنامهای تو فایروال بلوک کنه یا نه؟

ممنون

فکر کنم این طوری باشه تو KIS 2012 که خودم کار می کنم. برنامه شما رو نمی دونم:
setting>firewal>protection centerl>settings
ببین برنامه ات کجاست. شاید لازم باشه علامت + رو کلیک کنی تا باز بشه. بعد روی برنامه کلیک می کنی و می کشی توی بخش بسته. ممکنه برنامه ات چند تا زیر برنامه داشته باشه که باید دونه دونه این کار رو بکنی. دوستان اگر کسی نظر بهتری داره خوشحال می شم خودم هم استفاده کنم. چون فکر کنم با زایت کلیک هم بشه. راستش من برنامه ای ندارم که نخوام به اینترنت وصل بشه به جز nero

xman681
15-06-2012, 21:39
با سلام و تشکر
با تشکر
سلام

قاعدتا لایسنس ها شامل نسخه ها نمیشه و از شرایط مالی شرکت پیروی میکنه
کسپر اگر اشتباه نکنم بالاترین قیمت دنیا را داره و به احتمال بسیار زیاد افزایش نخواهد داشت

pandemonium
15-06-2012, 22:33
تا به حال سلامت فیزیکی هارد را چک کرده‌اید؟ از Check Disk برای تمام پارتیشنهای خودتان استفاده کنید ببینید مشکل حل می‌شود یا نه؟
در Check Disk Option دقت کنید هر دو گزینه تیک‌دار باشند.
بله .در صفحه قبل که مشکلم رو مطرح کردم توضیح دادم که با اسکن ویندوز و با برنامه های تست هارد، هارد دیسک ام رو کامل بررسی کرده ام و مشکلی نداشته.

به هر حال کاسپرسکی 2012 خیلی با سیستم من مشکل داشت.
مجبورم قید کاسپرسکی رو بزنم و به فکر یک آنتی ویروس دیگه باشم.

omid-p30
15-06-2012, 23:21
بله .در صفحه قبل که مشکلم رو مطرح کردم توضیح دادم که با اسکن ویندوز و با برنامه های تست هارد، هارد دیسک ام رو کامل بررسی کرده ام و مشکلی نداشته.

خواستید با برنامه تهیه گزارش سیستم کسپر طبق این پست، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گزارش سیستم رو تهیه و لینکش رو قرار بدید. شاید علت مشکل رو بتونه تشخیص بده.

vtn54
15-06-2012, 23:40

از چه برنامه‌ای برای چک هارد استفاده کرده‌اید؟

manuch
15-06-2012, 23:52
دوست عزیز که با کاسپر عزیز مشکل پیدا کرده اید!
کامپیوتر نکات ریز و درشت فراوانی داره که ما بی خبریم. یک نمونه اش رو عرض می کنم.
هیچ وقت تعداد فایلها رو در پوشه ای زیاد نکنید. فکر کنم بیشتر از 1024 تا کلا در ویندوز مخصوصا ویندوز های قبل از ویستا جواب نمی دن. همواره سعی کنید تعداد فایلها تون کم باشه و در عوض از ساب فولدر استفاده کنید. ممکنه شما در جایی تعداد زیادی فایل دارید که وقتی کاسپر می خواد بخونه به علت تعدد فایلها، هنگ کنه. بنابراین این یک مورد رو هم لطفا چک کنید. اگر جایی فایل زیاد دارید، به فولدر های دیگه منتقل کنید مخصوصا در مورد عکس و آهنگ. این تجربه شخصی بود و در دکان هیچ عطاری پیدا نخواهید کرد مگر همین p30world.com که به طور اتفاقی اسکرین شات بفرستی و یکی بهت بگه این طوریه.
ناامید نباشید. احتمالا این کار هم جواب نخواهد داد ولی شخصا فکر می کنم اولا XP رو ببوسید و کنار بگذارید و دیگر اینکه از هارد دیگری استفاده کنید و دیگر قطعات سخت افزاری رو هم چک کنید.

pandemonium
16-06-2012, 16:19
از چه برنامه‌ای برای چک هارد استفاده کرده‌اید؟
HDD Tune
نتیجش مثبت بود و هارد رو سالم اعلام کرد.

دوست عزیز که با کاسپر عزیز مشکل پیدا کرده اید!
کامپیوتر نکات ریز و درشت فراوانی داره که ما بی خبریم. یک نمونه اش رو عرض می کنم.
هیچ وقت تعداد فایلها رو در پوشه ای زیاد نکنید. فکر کنم بیشتر از 1024 تا کلا در ویندوز مخصوصا ویندوز های قبل از ویستا جواب نمی دن. همواره سعی کنید تعداد فایلها تون کم باشه و در عوض از ساب فولدر استفاده کنید. ممکنه شما در جایی تعداد زیادی فایل دارید که وقتی کاسپر می خواد بخونه به علت تعدد فایلها، هنگ کنه. بنابراین این یک مورد رو هم لطفا چک کنید. اگر جایی فایل زیاد دارید، به فولدر های دیگه منتقل کنید مخصوصا در مورد عکس و آهنگ. این تجربه شخصی بود و در دکان هیچ عطاری پیدا نخواهید کرد مگر همین p30world.com که به طور اتفاقی اسکرین شات بفرستی و یکی بهت بگه این طوریه.
ناامید نباشید. احتمالا این کار هم جواب نخواهد داد ولی شخصا فکر می کنم اولا XP رو ببوسید و کنار بگذارید و دیگر اینکه از هارد دیگری استفاده کنید و دیگر قطعات سخت افزاری رو هم چک کنید.
بله این قضیه تعداد خیلی بالای فایلها در یک فولدر که مشکل ساز میشه، کاملا درست و منطقی هست. قبول دارم. خودم چنین فولدرهایی نمی سازم. این بیشتر در درایو C پیش میاد که خود ویندوز و خود نرم افزارها فایلهای زیادی رو میسازند (مثلا فایلهای cash یا temp و ...) .خب اینها کار رو سخت میکنه و اسکن شون هم زمان بر هست و فکر میکنم موقع اسکن اینها، ریست پیش میاد.
(البته همون طور که صفحات قبل گفتم؛ اسکن کردن یکی از حالت های ریست شدن کامیپوتر بود و در حالت های دیگر هم پیش اومده بود کامپیوتر ریست بشه {بعد از نصب کاسپر} )

با CCleaner که بچه های اینجا معرفی کردند و خیلی هم برام بدرد بخور بود، چیزهای اضافی حجیم روی درایو C رو پاک کردم ولی باز مشکل ریست کاسپر وجود داره.

همون طور که قبلا گفتم از مدت های قبل روی ویندوز کلی برنامه نصب هست از جمله نرم افزارهای حجیم گرافیکی(که البته در درایو های دیگر نصب کرده ام). برای همین عوض کردن ویندوز ام و دوباره نصب کردن همه این برنامه ها، یک دردسر و کابوس بزرگ هست برام.

من مثل بچه های اینجا آدم فنی نیستم که مدام بخوام با قضایای فنی نرم افزارها و نکات سخت افزاری سر و کله بزنم و پیگیر این چیزها باشم. یک کاربر معمولی کامپیوتر هستم که صرفا با نرم افزار ها میخوام کارهام راه بیفته و اذیت درگیر شدن زیاد با چیزهای فنی نشم.
بنابراین فکر میکنم برام منطقی باشه بجای ور رفتن به سخت افزار و عوض کردن ویندوز، بردارم آنتی ویروس ام رو عوض کنم. خب این کار ساده تری هست. همین کار رو هم کردم این دو روز(در صفحه قبل نوشتم)
این چند وقت خسته شدم از بس کامپیوتر ریست کرد و پیغام های خطای ویندوز زیاد بود.

از کسپرسکی 2009 خیلی راضی بوده ام در این چند سال، ولی کسپرسکی 2012 برای کامپیوتر "شخص بنده" مشکل زیاد داشت و نمیتونستم ازش استفاده کنم.

خواستید با برنامه تهیه گزارش سیستم کسپر طبق این پست، گزارش سیستم رو تهیه و لینکش رو قرار بدید. شاید علت مشکل رو بتونه تشخیص بده.

ممنون، نمیدونستم همچین چیزی هم هست، اون موقع.
وگرنه تستش میکردم. الان همون طور که صفحه قبل گفتم، دیگه کسپرسکی رو برداشتم و یه آنتی ویروس دیگه نصب کردم.

..........................

ضمنا، این شاید بی ربط باشه با اینجا، خیلی وقت هم از تاپیکش میگذره و شاید خودت راه حل پیدا کرده باشی تو این مدت،با این حال راه حلی که به ذهنم میرسید رو راجع به این تاپیک نوشتم :

گفتم شاید سرنزده باشی به اونجا.

K1lou
18-06-2012, 20:11
با سلام
دوستان اگر یک برنامه ای رو اجرا کنیم و بعد به قسمت low restricted یا untrust بره و بعد ما اونو با کلیک راست و گزینه delet from list از اونجا حذفش کنم چه اتفاقی برای اون فایل میفته در حالیکه توی هیچکدوم از دسته بندی ها قرار نداره
با تشکر

Karkas20
18-06-2012, 21:12
با سلام
دوستان اگر یک برنامه ای رو اجرا کنیم و بعد به قسمت low restricted یا untrust بره و بعد ما اونو با کلیک راست و گزینه delet from list از اونجا حذفش کنم چه اتفاقی برای اون فایل میفته در حالیکه توی هیچکدوم از دسته بندی ها قرار نداره
با تشکر

باز برای اجرا شدن از شما سوال میکنه و باز به همون گروهی انتقال پیدا می کنه که قبلا رفته بود و شما از اون گروه فایل را دیلیت کرده بودید.

K1lou
20-06-2012, 10:08
با سلام خدمت دوستان
سئوالی داشتم در مورد امکانات و روشهای دفاعی کسپرسکی
مثلا در نورتون ما سونار داریم download insihgt و اعتبار سنجی و ..
خوب در کسپر ما علاوه بر دیتابیس چه امکاناتی داریم مثلا hips و هوش مصنوعی ؟ و نحوه عملکرد با یک مخرب ناشناخته از طریق دیتابیس به چه تربیت و چگونه هست یعنی بعد از اجرای مخرب کدوم قسمت ابتدا وارد عمل میشه و بعد لایه های بعدی
ضمنا هوش مصنوعی که در کسپر هست نحوه عملکردش به چه صورت هست ؟
با تشکر

milad_takjoo
20-06-2012, 23:17
دوستان توی فایروال کسپر من بعضی برنامه(خیلی کم) رو میپرسه دسترسی رو قطع کنه از نت یا نه...چطور میشه کاری کرد همه رو بپرسه؟

kases
21-06-2012, 02:58
با سلام خدمت دوستان
سئوالی داشتم در مورد امکانات و روشهای دفاعی کسپرسکی
مثلا در نورتون ما سونار داریم download insihgt و اعتبار سنجی و ..
خوب در کسپر ما علاوه بر دیتابیس چه امکاناتی داریم مثلا hips و هوش مصنوعی ؟ و نحوه عملکرد با یک مخرب ناشناخته از طریق دیتابیس به چه تربیت و چگونه هست یعنی بعد از اجرای مخرب کدوم قسمت ابتدا وارد عمل میشه و بعد لایه های بعدی
ضمنا هوش مصنوعی که در کسپر هست نحوه عملکردش به چه صورت هست ؟
با تشکر

سلام

خوب کسپر زمانی که با یک فایل ناشناخته روبرو میشه با دیتابیس و هوش بررسی میکنه و همچنین اگر به اینترنت متصل باشید از سرورهای کلود خودش در مورد فایل در خواست اطلاعات میکنه اگر با این روشها شناسایی نکرد

و حالا اصل ماجرا

در مرحله اجرا فایل کسپر با قسمت proactive defens و system watcher و application control طبق وظایفی که این قسمتها بر عهده دارن فایل بررسی و وارد عمل میشن و اگه رفتار مشکوکی داشت یا تغییرات مشکوکی بر روی سیستم داره اجرا میکنه مسدود میکنه یا به کاربر اطلاع میده

در قسمت اپلیکیشن کنترل که hips کسپر هست بوسیله این قابلیت که میتونید فایلها ی اجرایی رو مدیریت کنید و به گروههای مختلف انتقال بدید تا طبق قوانینی از قبل طراحی شده با فایل برخورد کنه و یا میتونید قوانین این قسمت خودتون تغییر بدید تا با قوانینی که خود شما طراحی کردین با فایل برخورد کنه و شما با این قسمت هر فایل اجرایی رو میتونید کنترل کنید این قسمت و قستمتهای دیگه رو میتونید اتوماتیک کنید و یا به صورت تعاملی تنظیم کنید و همچنین این قسمت توانایی داره از سرورهای کلود خود برای ساخت رول کمک بگیره
مثلا میتونید تعریف کنید که هر فایلی در قسمت low restric هست نتونه از سیستم اسکرین شات بگیره و ........
نحوه تعاملی کردن کسپر به مسیرو setting>general setting> select action automatic تیک بردارید تا کسپر به صورت تعاملی در بیاد
در قسمت proactive defens که رفتار شناس کسپر هست بعد از اجرای فایل رفتار فایل تجزیه تحلیل میشه اگه رفتار مشکوکی داشت فایل متوقف میکنه مثلا ممکنه فایل می خواد به نقاط حساسی از سیستم دسترسی پیدا کنه که متوقف میشه مثلا:

دسترسی به منابع سیستم (مانند رجیستری سیستم).
درخواست خود برای کپی کردن به منابع شبکه، و به نقاط حساس سیستم
رهگیری اطلاعات وارد شده از طریق صفحه کلید.(کیلوگرها )
تغییرات در هسته سیستم عامل.
ایجاد کلیدها مخفی در رجستری و ایجاد پروسس های مخفی در سیستم مثل روتکیتها
تزریق کد به پروسه های در حال اجرا
دستکاری در dns
و...............

در این قسمت بعد از اجرای فایل کسپر طبق الگوی رفتاری که از اون پیروی میکنه ممکنه گزارشی از برنامه به شرکت خودش بفرسته

این قسمت توانایی داره از برسی فایلهایی که امضای دیجیتالی دارن چشم پوشی کنه و همنچنین در این قسمت وضعیت فایل میتونه با کلود چک کنه البته میشه تنظیمش کرد که از سیستم کلود و امضای دیجیتال پیروی نکنه و همه فایلها رو بررسی کنه

در قسمت System Watcher کسپر میاد برنامه ها رو مانیتور میکنه و فعالیت اونها رو ثبت میکنه اگه فایلی بیاد طبق الگوهای خطرناک تغییراتی در تنظیمات و برنامه های کاربردی سیستم ایجاد کنه میتونه rollback کنه و یا اگه سیستم با یک مخرب الوده بشه ولی در اون موقع کسپر نتونسته باشه تشخیص بده بعد از تشخیص تنظیماتی که بر روی سیستم ایجاد کرده به حالت قبل بر میگردونه
این قسمت داری هوش است و مرتب به روز میشود تا بتونه تهدیدها رو شناسایی کنه
مثلا اگه مخرب قسمت رجستری و یا فولدر اپشن دستکاری کرد میتونه به حالت زمانی که سالم بوده برگردونه این قسمت با قسمت های مختلف کسپر همپوشانی داره

Rolling back actions after malicious activity is detected in the system can be initiated either by the System Watcher component on the basis of patterns of dangerous behavior, or by Proactive Defense, or by running a virus scan task, or during the operations of File Anti-Virus.

تقریبا تمام لایه های دفاعی کسپر با هم همپوشانی دارن و کلا قدرت پروتکشن کسپر تشکیل میدن

موفق باشید

kases
21-06-2012, 04:45
دوستان توی فایروال کسپر من بعضی برنامه(خیلی کم) رو میپرسه دسترسی رو قطع کنه از نت یا نه...چطور میشه کاری کرد همه رو بپرسه؟

این لینکها رو ببنید

milad_takjoo
21-06-2012, 11:49
این لینکها رو ببنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون...ولی مشکل اینجاست که من برای هر برنامه ای باید این راه رو برم...اگه میشد خودش میپرسد(مثل اینکه فلش وص میکنیم میگه اسکن کنم یا نه) خیلی خوب بود

kases
21-06-2012, 12:32
ممنون...ولی مشکل اینجاست که من برای هر برنامه ای باید این راه رو برم...اگه میشد خودش میپرسد(مثل اینکه فلش وص میکنیم میگه اسکن کنم یا نه) خیلی خوب بود

سلام

وارد تنظیمات کسپر بشید و به مسیر setting>general setting> select action automatic تیک بردارید تا کسپر به صورت تعاملی در بیاد

و وارد فایروال بشید و در قسمت trust راست کلیک کنید و بر روی promp for action بزارید و تمام پنجره ها رو اکی کنید از این به بعد هر برنامه ای که می خواد به اینترنت وصل بشه از شما کسب اجازه میکنه طبق تصویر :

kases
21-06-2012, 13:20
کتاب اموزش جامع 2012 kaspersky internet security

به زبان فارسی

53169

53170

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-06-2012, 14:27
کتاب اموزش جامع(زبان پارسی) 2012 kaspersky internet security

سلام دوستان .

اینجا تو کویت وقتی میخواین کاسپر نصب کنید خودش سوال میکنه به چه زبانی نصبش کنه .
اگر عربی رو انتخاب کنیم همه چیز عربی میشه .

زبان فارسی هم داره ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-06-2012, 14:32
سلام

بنده از کاسپر اینترنت سکیوریتی 2012 استفاده میکنم .

هر وقت بخوام فلاش مموری یا ممورز کارد یا اکسترنال هارد به لپ تاپ وصل کنم , یه پنجره باز میشه میپرسه اسکن کنم یا نه ؟

موقع نصبش هم به تنظیمات دست نزدم اصلا
البته نسخه اصلی هست . چهل تومن خرج برداشته
:)

mehdimetro
21-06-2012, 15:37
سلام
مدتی بود آیکن DVD و USB لپ تاپ من پاک شده و به هیچ طریقی برنمیگرده توی device manager هم رفتم علامت تعجب روی درایو سی دی و یو اس بی بود به رنگ زرد منم uninstall کردم. وریستارت ولی باز هم برنگشت. البته بگم موس رو میفهمه ولی وقتی فلش میزنم به رنگ زرد در میاد یعنی طوری برنامه ریزی شده که فلش رو نخونه

از وقتی این اتفاق افتاد که من لپ تابمو به شبکه شرکت وصل کردم و چون DVD و USB داخل شرکت غیر فعال بود برای منم ایکن هاش از بین رفت ضمنا اینم بگم وقتی با safe mode لپ تاب میاد بالا آیکنها وجود دارن و کار هم میکنن ولی وقتی وارد ویندوز نرمال میشم بازم دیده نمیشن
مشکل رو فهمیدم آنتی ویروس من کسپر شرکتی هستش که از طریق شبکه وارد اون شدن واز قسمت access contorol رو یو اس بی و دی وی دی تیک زدن (blocked device) الان که رفتم نگاه میکردم همه چیز تو کسپر به رنگ خاکستری شده یعنی من نمیتونم بر روی هیچکدوم از این ستینگها کاری انجام بدم الان از شبکه قطع هم میشم چون نمیتونم واردتنظیمات کسپر بشم بازم یو اس بی و دی وی دی من بلوکه هست حالا میخام اگه کسی میدونه چطور میتونم اینها رو از حالت بلوکه در بیارم ممنون میشم بهم بگه ضمنا کسپر شرکتیه و اورجینال و از طریق شبکه اپدیت میشه نه اینترنت و همچنین موقع که بخوای کسپر رو غیر فعال کنی پسورد ادمین رو ازت میخاد یا باید کسپر رو انیستال کنم یا تیکها رو بردارم

*Batman*
21-06-2012, 18:19
سلام

تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما باید از مدیر شبکه درخواست کنید تا مجوزهای لازم رو در اختیار شما قرار بده.

K1lou
22-06-2012, 09:19

سلام

بنده از کاسپر اینترنت سکیوریتی 2012 استفاده میکنم .

هر وقت بخوام فلاش مموری یا ممورز کارد یا اکسترنال هارد به لپ تاپ وصل کنم , یه پنجره باز میشه میپرسه اسکن کنم یا نه ؟

موقع نصبش هم به تنظیمات دست نزدم اصلا
البته نسخه اصلی هست . چهل تومن خرج برداشته
:)

با سلام
در تنظیمات این قسمت تیک گزینه prompt for action اگه زده باشه در موقع وصل کردن فلش یا هارد اکسترنال و .... سئوال میپرسه که چطور اسکن کنم یا اسکن نکنم

a6543210
23-06-2012, 08:40
سلام دوستان چطور مي تونم كاري كنم كه موقع بالا اومدن ويندوز كاسپر 2012 بالا نياد(آخه سرعت سيستمو زياد مي گيره تو لود)؟از safe mode كه ديسيبل مي كنم ديگه بعد اون اصلا نمي تونم كاسپرو اجرا كنم!

kases
23-06-2012, 09:42
سلام دوستان چطور مي تونم كاري كنم كه موقع بالا اومدن ويندوز كاسپر 2012 بالا نياد(آخه سرعت سيستمو زياد مي گيره تو لود)؟از safe mode كه ديسيبل مي كنم ديگه بعد اون اصلا نمي تونم كاسپرو اجرا كنم!

سلام

تیک این مسیر برداید

setting>genneral setting>launche kaspersky internet security at computer startup

Alireza.M67
23-06-2012, 13:27
دوستان از وقتی کسپر نصب کردم وی پی انم وصل نمیشه ... باید چیکار کنم ؟

kases
23-06-2012, 15:10
دوستان از وقتی کسپر نصب کردم وی پی انم وصل نمیشه ... باید چیکار کنم ؟

از چه نرم افزاری برای وصل شدن استفاده میکنی؟

از کدوم ورزن کسپر استفاده میکنید ؟

ارور خاصی دریافت میکنید؟

K1lou
23-06-2012, 16:05
با سلام
دوستان کسپرسکی اینترنت سکیورتی برای سیستمی با این مشخصات چطور هست ؟ افنت سرعت زیاد داریم روش یا نه ؟
pentium dual core E5200
2gig ram
با تشکر

mehdimetro
23-06-2012, 18:36
سلام یه مشکلی در مورد کسپر دارم میخام بدونم کسی میدونه چطور میتونم گرینه های تنظیمات کسپر که همشون به رنگ خاکستری هستن و غیر فعال هستن رو فعال کنم چون dvd و usb من تو بلوکه شده تو تنظیمات دیوایس کسپر

jolan57
23-06-2012, 20:05
با سلام
دوستان کسپرسکی اینترنت سکیورتی برای سیستمی با این مشخصات چطور هست ؟ افنت سرعت زیاد داریم روش یا نه ؟
pentium dual core E5200
2gig ram
با تشکر
سلام
من با همین سیستم کسپر دار مشکلی باهاش ندارم البته کار سنگین هم نمیکنم کار سنگین من باز کردن دو سه تا مرورگر هست

سلام یه مشکلی در مورد کسپر دارم میخام بدونم کسی میدونه چطور میتونم گرینه های تنظیمات کسپر که همشون به رنگ خاکستری هستن و غیر فعال هستن رو فعال کنم چون dvd و usb من تو بلوکه شده تو تنظیمات دیوایس کسپر

شاید لایسنس شما باطل شده است یک عکس از صفحه اصلی کسپر و یک عکس از تنظیماتی که منظورتونه بذارین تا بررسی بشه

K1lou
24-06-2012, 12:00
با سلام
دوستان وقتی کسپر بعد از اجرای یک برنامه اونو به گروه low restricted بفرسته . اجرای این برنامه شبیه به اجرای برنامه در سند بوکس برنامه هایی مثل کومودو میشه ؟ یعنی اگه برنامه مخرب باشه نمی تونه به همه جای سیستم دسترسی داشته باشه و آلودگی ایجاد کنه ؟
اگر برنامه سالمی در این قسمت قرار بگیره و ما اونو انتقال ندیم ایا خللی در اجرای صحیح برنامه وجود داره ؟
در گروه untrust چطور ؟
با تشکر

M.Hashemi
24-06-2012, 15:42
با سلام
دوستان وقتی کسپر بعد از اجرای یک برنامه اونو به گروه low restricted بفرسته . اجرای این برنامه شبیه به اجرای برنامه در سند بوکس برنامه هایی مثل کومودو میشه ؟ یعنی اگه برنامه مخرب باشه نمی تونه به همه جای سیستم دسترسی داشته باشه و آلودگی ایجاد کنه ؟
اگر برنامه سالمی در این قسمت قرار بگیره و ما اونو انتقال ندیم ایا خللی در اجرای صحیح برنامه وجود داره ؟
در گروه untrust چطور ؟
با تشکر
با سلام
دوست عزیز همان گونه که از نام application control مشخص است، تنها کاری که این قسمت انجام می دهد کنترل کردن برنامه هاست.
به عنوان مثال اگر تنظیمات به صورت پیش فرض باشد هر برنامه ای که امضاء دیجیتالی نداشته باشد در گروه low restricted اجرا می شود، این گروه برخی از قسمت ها را محدود به جواب کاربر کرده یعنی زمانی که برنامه اجرا می شود و می خواهد به یک ip یکسری اطلاعات بفرستد از کاربر سوال پرسیده می شود، البته این قسمت ها تحت تنظیمات کاربر نیز می باشد مثلا به صورت پیش فرض گروه untrust تمام فعالیت های برنامه را block می کند.
در سوئیت امنیتی کومودو یک سیستم مجازی بدون محدودیت در اختیار مخرب قرار می گیرد و مخرب هر عملی را که بخواهد می تواند انجام دهد اما به سیستم اصلی اسیب وارد نمی شود. شرکت کسپرسکی گزینه sandbox را با نام Safe Run در سوئیت خود قرار داده و شما می توانید از ان استفاده کنید.
در نتیجه sandbox در comodo می شود safe run در kaspersky
امیدوارم مشکلتون حل شده باشد.
* در ضمن تا چند روز دیگر یک toolkit قدرتمند برای کسپرسکی در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (نمایندگی کسپرسکی در کرمان) منتشر می شود و خودم این toolkit را برای کاربران شرح می دهم.
با تشکر

K1lou
24-06-2012, 16:11
با سلام
دوست عزیز همان گونه که از نام application control مشخص است، تنها کاری که این قسمت انجام می دهد کنترل کردن برنامه هاست.
به عنوان مثال اگر تنظیمات به صورت پیش فرض باشد هر برنامه ای که امضاء دیجیتالی نداشته باشد در گروه low restricted اجرا می شود، این گروه برخی از قسمت ها را محدود به جواب کاربر کرده یعنی زمانی که برنامه اجرا می شود و می خواهد به یک ip یکسری اطلاعات بفرستد از کاربر سوال پرسیده می شود، البته این قسمت ها تحت تنظیمات کاربر نیز می باشد مثلا به صورت پیش فرض گروه untrust تمام فعالیت های برنامه را block می کند.
در سوئیت امنیتی کومودو یک سیستم مجازی بدون محدودیت در اختیار مخرب قرار می گیرد و مخرب هر عملی را که بخواهد می تواند انجام دهد اما به سیستم اصلی اسیب وارد نمی شود. شرکت کسپرسکی گزینه sandbox را با نام Safe Run در سوئیت خود قرار داده و شما می توانید از ان استفاده کنید.
* در ضمن تا چند روز دیگر یک toolkit قدرتمند برای کسپرسکی در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (نمایندگی کسپرسکی در کرمان) منتشر می شود و خودم این toolkit را برای کاربران شرح می دهم.
با تشکر

با سلام و تشکر
خوب این قسمتهایی که مشخص کردم باز هم اگر برنامه بخواد بهش دسترسی پیدا کنه از کاربر سئوال میپرسه یا بلاک هستن ؟

از کدوم قسمت کسپر می تونم به صورت safe سایتهای اینترنتی رو چک کنم ؟
با تشکر

Jadda
24-06-2012, 17:10
با سلام
* در ضمن تا چند روز دیگر یک toolkit قدرتمند برای کسپرسکی در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (نمایندگی کسپرسکی در کرمان) منتشر می شود و خودم این toolkit را برای کاربران شرح می دهم.
با تشکر

1)
سلام محمد جان.

داری اشتباه می کنی.

Automatic Sandbox در کومودو مشابه application control در کسپر است. کار هر دو هم کنترل دسترسیهای یک فایل فقط اجرایی است.

Manual Sandbox در کومودو کمی تا قسمتی مشابه safe run در کسپر است.

===
2)

اما:

(این اما ؛ توضیحی است برای اون قسمت=> کمی تا قسمتی!!)

اگر بخواهیم واقعا ویژگی ای دقیقا مشابه safe run در کومودو داشته باشیم باید منتظر ورژن 6 کومودو باشیم، قابلیت==> Kiosk Mode

البته شاید حتی با قابلیتهای منحصر به فردتر....(قطعاً؛ باز اون موقع هم میشه کمی تا قسمتی مشابه هم!)

=====================
3)

خوب این قسمتهایی که مشخص کردم باز هم اگر برنامه بخواد بهش دسترسی پیدا کنه از کاربر سئوال میپرسه یا بلاک هستن ؟

بلوک

از کدوم قسمت کسپر می تونم به صورت safe سایتهای اینترنتی رو چک کنم ؟

safe run

====
4)

اگر یکی اون عنوان "فعال" م را برداره کار بزرگی برام کرده!

kases
24-06-2012, 18:29
درود و عرض ادب خوشحالم که دوباره میتونیم از محضر شما استفاده کنیم.:40::11:

البته شاید حتی با قابلیتهای منحصر به فردتر

به نظر من حتی اگه Kiosk قابلیتهای منحصر به فرد تری نسبت به safe run داشت در صورتی میشد مقایسه کرد که :

هنوز در نسخه 2013 کسپر قابلیت safe run وجود داشت اما در نسخه 2013 کسپر safe run حذف کرده و فقط قابلیت safe run for website باقی مونده پس شاید

بشه Kiosk Mode با safe run نسخه 2012 kaspersky مقایسه کرد .

نسخه 2013 کسپر بزودی ریلیز میشه

موفق باشید:11:

Jadda
24-06-2012, 19:20
درود و عرض ادب خوشحالم که دوباره میتونیم از محضر شما استفاده کنیم.:40::11:

به نظر من حتی اگه Kiosk قابلیتهای منحصر به فرد تری نسبت به safe run داشت در صورتی میشد مقایسه کرد که :

هنوز در نسخه 2013 کسپر قابلیت safe run وجود داشت اما در نسخه 2013 کسپر safe run حذف کرده و فقط قابلیت safe run for website باقی مونده پس شاید

بشه Kiosk Mode با safe run نسخه 2012 kaspersky مقایسه کرد .

نسخه 2013 کسپر بزودی ریلیز میشه

موفق باشید:11:

سلام دوست من،

1)
کل پست شما در یک کلمه خلاصه میشه==> مقایسه

در صورتیکه من قصد مقایسه نداشتم../ .. ندارم.

فقط قصدم شفاف سازی بود.

==========
2)
اما میدونم (شاید منحصر به فردتر) با عث عکس العمل شما شد!. (باعث شد فکر کنید میخوام بگم کومودو: بهتره-جلوتره) که توضیح میدم:

منظورم انحصاری(قابلیتهای منحصر به یک شرکت) بود.؛ با شباهتها و تفاوتها.....(بیشتر منظورم تفاوتها بود. تا کسی الان و بعدا هم مقایسه نکنه.) چون در عین شباهت میتونند کمی هم متفاوت باشند و این عامل اشتباه میشود.

مثل همین اتوسندباکس و app-c ؛ هر کدام منحصر به یک سویت. یک ایده با دو جلوه.....دو چیز که یک چیزند.هر کدام هم منحصر به خود.

kases
24-06-2012, 19:39
سلام دوست من،

1)
کل پست شما در یک کلمه خلاصه میشه==> مقایسه

در صورتیکه من قصد مقایسه نداشتم../ .. ندارم.

فقط قصدم شفاف سازی بود.

==========
2)
اما میدونم (شاید منحصر به فردتر) با عث عکس العمل شما شد!. (باعث شد فکر کنید میخوام بگم کومودو: بهتره-جلوتره) که توضیح میدم:

منظورم انحصاری(قابلیتهای منحصر به یک شرکت) بود.؛ با شباهتها و تفاوتها.....(بیشتر منظورم تفاوتها بود. تا کسی الان و بعدا هم مقایسه نکنه.) چون در عین شباهت میتونند کمی هم متفاوت باشند و این عامل اشتباه میشود.

مثل همین اتوسندباکس و app-c ؛ هر کدام منحصر به یک سویت. یک ایده با دو جلوه.....دو چیز که یک چیزند.هر کدام هم منحصر به خود.

سلام

حق با شماست من وارد مقایسه شدم :11:

علی جان اگر لطف کنی قابلیت جدید کمودو ( Kiosk Mode)

معرفی کنید ممنون میشیم :11:

Jadda
24-06-2012, 21:32
سلامعلی جان اگر لطف کنی قابلیت جدید کمودو ( Kiosk Mode)معرفی کنید ممنون میشیم :11:

سلام

سیبیه که فعلا پرت شده هوا، چرخ میخوره، چرخ میخوره...... فقط دوست دارم وقتی اومد پایین گلابی نشه!

مرسی مرسی مرسی

Alireza.M67
24-06-2012, 21:38
از چه نرم افزاری برای وصل شدن استفاده میکنی؟

از کدوم ورزن کسپر استفاده میکنید ؟

ارور خاصی دریافت میکنید؟

نرم افزار !!!؟ هیچی همینجوری که همه وصل میشن منم وصل میشم .
اگه منظورت کدوم پورته ، پورت pptp دارم.
از آخرین ورژن کسپر استفاده می کنم ... 12ه فکر کنم.
نه ارور نیست . وصل میشه ولی دیگه نمیشه رفت توی اینترنت . فکر کنم این پورت pptp رو بسته و یا یه چیزی توی این مایه ها ، و من بلد نیستم بازش کنم .

M.Hashemi
24-06-2012, 21:56
1)
سلام محمد جان.

داری اشتباه می کنی.

Automatic Sandbox در کومودو مشابه application control در کسپر است. کار هر دو هم کنترل دسترسیهای یک فایل فقط اجرایی است.

Manual Sandbox در کومودو کمی تا قسمتی مشابه safe run در کسپر است.

===
2)

اما:

(این اما ؛ توضیحی است برای اون قسمت=> کمی تا قسمتی!!)

اگر بخواهیم واقعا ویژگی ای دقیقا مشابه safe run در کومودو داشته باشیم باید منتظر ورژن 6 کومودو باشیم، قابلیت==> Kiosk Mode

البته شاید حتی با قابلیتهای منحصر به فردتر....(قطعاً؛ باز اون موقع هم میشه کمی تا قسمتی مشابه هم!)

=====================
3)

بلوک

safe run

====
4)

اگر یکی اون عنوان "فعال" م را برداره کار بزرگی برام کرده!
با سلام
خوب هستی داداش.
یک چیز را شما درست انالیز نکردی.
ببین sandbox یک محیط کاملا مجازی است، به عنوان مثال اگر شما نرم افزار ms word را در sandbox اجرا کنید و فایل را در مکانی ذخیره کنید متوجه می شوید که این فایل در سیستم اصلی وجود ندارد و فقط در محیط مجازی sandbox وجود دارد، البته ما کنترل های نیز در دست داریم که می توانیم حتی برنامه ای که در sandbox اجرا می شود را محدود به سوال و یا بلاک کنیم و از فعالیت های ان log تهیه کنیم.
خوب چنین چیزی در کسپر به صورت auto نیست یعنی باید برای اجرای نرم افزار در محیط مجازی دستی عمل کرد اما کنترل برنامه به صورت auto و بیشتر از روش مکاشفه ای استفاده می شود یعنی شما زمانی برنامه ای را در اجرا می کنید می توانید اعمال را تحت نظر بگیرید اما اگر اشتباه کنید سیستم اصلی شما در خطر چون سیستم مجازی وجود ندارد و فقط application control است.
اگر بخواهیم کمی حرفه ای تر صحبت کنیم :
auto sandbox در سوئیت امنیتی کومودو می شود Application Control + SafeRun در کسپرسکی (البته اگر حالت auto را در نظر نگیریم).
امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.
با تشکر

kases
25-06-2012, 12:27
نرم افزار !!!؟ هیچی همینجوری که همه وصل میشن منم وصل میشم .
اگه منظورت کدوم پورته ، پورت pptp دارم.
از آخرین ورژن کسپر استفاده می کنم ... 12ه فکر کنم.
نه ارور نیست . وصل میشه ولی دیگه نمیشه رفت توی اینترنت . فکر کنم این پورت pptp رو بسته و یا یه چیزی توی این مایه ها ، و من بلد نیستم بازش کنم .

سلام

اول مطمین بشید که pptp شما داره کار میکنه

کسپر از قسمت سیستم تری کنار ساعت اگزیت کنید ببینید pptp شما کار میکنه اگر وصل شد که مشخصه مشکلی نداره و مشکل از کسپر ه این مراحل انجام بدید

وارد setting کسپر بشید در سربرگ جعبه زد به قسمت manage setting برید و قسمت restor انتخاب کنید و تمام قسمتها رو با زیر مجموعه تیک دار کنید و اکی کنید تا تنظیمات به حالت پیشفرض در بیاد و سیستم ریستارت کنید

و دوباره تست کنید ببینید وصل میشید

اگر بازم وصل نشدید کسپر از رو سیستم حذف کنید سیستم ریست کنید /کسپر نصب کنید /و دوباره سیستم ریست کنید / حالا با pptp تست کنید ببینید وصل میشید اگر مشکل برطرف نشد اینجا اعلام کنید تا روشهای دیگه ای معرفی بشه

موفق باشید

K1lou
26-06-2012, 11:40
با سلام
دوستان اگه مخربی رو در حالت safe run به قسمت trust منتقل کنیم بعد از خروج از حالت safe run مخرب در قسمت trust باقی می مونه یا نه ؟

من پوشه ابدیتهایی سیستمی که روش اینترنت دارم رو به سیستم بدون اینترنت بردم وقصد ابدیت داشتم اما با معرفی این پوشه به عنوان منبع ابدیت و زدین گزینه ابدیت تا 15 درصد پیش میرم و بعدش میگه ابدیت موفق نبود . من از همین روش و با ابدیت افلاین سایت سافت گذر ابدیت کردم اما در این مورد نمیشه
به نظر شما مشکل از کچاست
با تشکر

HYPERSTAR20
26-06-2012, 13:42
با سلام من یه پیور نسخه 9.1.0 دارم که 4 ماه پیش اکتیوش کردم از طریق یه سایت دانلود حالا میخوام نرم افزار رو اپدیت کنم به ورژن 11 ایا لیسانس قبلی از بین میره یا موقع نصب جایگزین میشه؟

M.Hashemi
26-06-2012, 15:32
با سلام
دوستان اگه مخربی رو در حالت safe run به قسمت trust منتقل کنیم بعد از خروج از حالت safe run مخرب در قسمت trust باقی می مونه یا نه ؟

من پوشه ابدیتهایی سیستمی که روش اینترنت دارم رو به سیستم بدون اینترنت بردم وقصد ابدیت داشتم اما با معرفی این پوشه به عنوان منبع ابدیت و زدین گزینه ابدیت تا 15 درصد پیش میرم و بعدش میگه ابدیت موفق نبود . من از همین روش و با ابدیت افلاین سایت سافت گذر ابدیت کردم اما در این مورد نمیشه
به نظر شما مشکل از کچاست
با تشکر
با سلام
تا جایی که من بررسی کردم بعد از اجرا در همان Trust باقی می ماند، اما به نظر من بهتر است به جای trust از یک گروه دیگر استفاده کنید یا همین گروه Trust را کانفیگ کنید تا مشکل خاصی به وجود نیاد(نمی توان 100% به Sandbox اعتماد کرد).
این rule ها بعد از 60 روز از application control حذف می شوند(با تنظیمات پیش فرض)، اما خودتوم میتونید بعد از بررسی مخرب ان را دستی حذف کنید.
-----
امضاء خیلی جالبی داری.(امیدوارم همیشه نظرت همین باشه)
با تشکر

K1lou
26-06-2012, 16:08
با سلام
تا جایی که من بررسی کردم بعد از اجرا در همان Trust باقی می ماند، اما به نظر من بهتر است به جای trust از یک گروه دیگر استفاده کنید یا همین گروه Trust را کانفیگ کنید تا مشکل خاصی به وجود نیاد(نمی توان 100% به Sandbox اعتماد کرد).
این rule ها بعد از 60 روز از application control حذف می شوند(با تنظیمات پیش فرض)، اما خودتوم میتونید بعد از بررسی مخرب ان را دستی حذف کنید.
-----
با تشکر

با سلام و تشکر
پس در هر گروهی وارد بشه در همون گروه میمونه .خوب این که بده

این rule ها بعد از 60 روز از application control حذف می شوند

یعنی من هر تنظیماتی که در مورد برنامه هام وارد کسپر کنم بعد از 60 روز تنظیمات حذف می شن ؟

نظر لطفتون هست من هنوز هم از کاربران کومودو هستم و از کسپر هم باید در محیط کاریم استفاده کنم
با تشکر

M.Hashemi
26-06-2012, 18:06
با سلام
۱- بله در گروه میمونه چون اگر به این صورت نبود هر بار برنامه ای را اجرا می کردید می بایست از نظر hash و امضاء دیجیتالی و Kaspersky DB و ... چک شود تا در گروهی قرار بگیرد در نتیجه سرعت سیستم کم می شد. کسپر این راه کار را برای افزایش سرعت سیستم گذاشته است (به هر حال قابلیتی هست که کسپر در نظر گرفته).
۲- بله تمام application های که بیش از 60 روز از گروه بندی ان ها می گذرد از گروه ها حذف می شوند تا با اجرای دوباره مورد بررسی قرار بگیرند (همان hash و امضاء دیجیتالی و ...). به عنوان مثال فرض کنید یک برنامه سالم را که امضاء دیجیتالی ندارد کسپر در گروه trust قرار نمی دهد در نتیجه این برنامه با محدودیت های رو به رو می شود و ممکن است به صورت کامل کار نکند و کاربر هم از سالم بودن این برنامه اطلمینان نداشته باشد. بعد از مدتی که این برنامه در db کسپر اضافه شود به صورت خودکار دوباره انالیز می شود و در گروه trust قرار میگیرد.
البته این مثال یک مقدار غیر منطقی هم هست. مثال بهتری پیدا نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن شما می توانید این قابلیت را غیر فعال یا زمان ان را کم و زیاد کنید.
با تشکر

mostafabad2007
29-06-2012, 11:09
سلام دوستان فرق این نسخه های کسپر رو به من میگین چون میخوام از نود کوچ کنم به کسپر

jolan57
29-06-2012, 13:14
سلام دوستان فرق این نسخه های کسپر رو به من میگین چون میخوام از نود کوچ کنم به کسپر
کسپر آنتی ویروس (KAV) : آنتی ویروس که شامل دیتابیس و هوش مصنوعی و رفتارشناسی و وب آنتی ویروس و کلا شامل ابزاری است که برای مقابله با انواع ویروس ها لازم است
کسپر اینترنت سکوریتی (KIS) : که شامل موارد بالا + فایروال یا همون دیواره آتشین دو طرفه برای مقابله با حملات اینترنتی میباشد
کسپر پیور (PURE) : که شامل آنتی ویروس + فایروال + بک آپ گیری و بهینه سازی سیستم میباشد

در کل به نظر من بهترین گزینه اینترنت سکوریتی است

اینجا کامل تر مقایسه کرده ( البته زیاد بهش توجه نکن نوعی تبلیغ برای پیور هست :46: )

salar_aziz
29-06-2012, 19:05
این حقیقت داره که ورژن اورجینالش فقط تعداد محدود میشه لایسنس کرد؟(منظورم اینه که فقط چنبار میشه نصب کرد رو سیستم و پاکش کرد؟)

reza_3722
29-06-2012, 19:29
چرا وقتی توی تنظیمات گروهی هر سه Network rules رو میذارم روی Promt fo action بازم ازم اجازه نمی گیره!؟

kases
29-06-2012, 19:56
چرا وقتی توی تنظیمات گروهی هر سه Network rules رو میذارم روی Promt fo action بازم ازم اجازه نمی گیره!؟

وارد تنطیمات بشید و تیک قسمت select action automaticaly بردارید

mostafabad2007
29-06-2012, 20:51
ممنون ولی میشه اخرین نسخه رو برای دانلود بزارین

amir.7
29-06-2012, 21:03
ممنون ولی میشه اخرین نسخه رو برای دانلود بزارین

سلام

آخرین ها در سایت کاسپر

M.Hashemi
30-06-2012, 08:54
این حقیقت داره که ورژن اورجینالش فقط تعداد محدود میشه لایسنس کرد؟(منظورم اینه که فقط چنبار میشه نصب کرد رو سیستم و پاکش کرد؟)
با سلام
کلا لایسنس های کسپر به 3 کلاس تقسیم می شوند :
1- کلاس نوع a
2- کلاس نوع b
3- کلاس نوع c
که قبلا تنها کلاس نوع c محدودیت فعال سازی (هم از نظر زمانی و هم از نظر تعداد دفعات) داشت.
اما حدود 7 تا 10 روز است که کسپر به تمام نمایندگی ها اعلام کرده که محدودیت فعال سازی وجود دارد و بسته به نوع کلاس لایسنس است اما معمولا محدود به 2 بار است. (البته کسپر اعلام کرده این کار را برای حمایت از قانون کپی رایت انجام داده)
اخرین تحقیقی که من از نمایندگان کسپر کردم مانند سانا سیستم پارس و ایدکو گفتند که در صورتی که لایسنس بلاک شد می توانید از قسمت support مربوط به کسپرسکی درخواست فعال سازی مجدد داد و طبق گفته این شرکت ها کسپر دوباره کد را از Black List خارج می کند.
-----
در ضمن توجه کنید که برای کسپر لازم نیست تا انتشار نگارش 2013 منتظر باشید و اگر شما نگارش 2012 را خریداری کنید همان لایسنس برای 2013 هم کار می کند.
با تشکر

Alireza.M67
30-06-2012, 15:10
سلام

اول مطمین بشید که pptp شما داره کار میکنه

کسپر از قسمت سیستم تری کنار ساعت اگزیت کنید ببینید pptp شما کار میکنه اگر وصل شد که مشخصه مشکلی نداره و مشکل از کسپر ه این مراحل انجام بدید

وارد setting کسپر بشید در سربرگ جعبه زد به قسمت manage setting برید و قسمت restor انتخاب کنید و تمام قسمتها رو با زیر مجموعه تیک دار کنید و اکی کنید تا تنظیمات به حالت پیشفرض در بیاد و سیستم ریستارت کنید

و دوباره تست کنید ببینید وصل میشید

اگر بازم وصل نشدید کسپر از رو سیستم حذف کنید سیستم ریست کنید /کسپر نصب کنید /و دوباره سیستم ریست کنید / حالا با pptp تست کنید ببینید وصل میشید اگر مشکل برطرف نشد اینجا اعلام کنید تا روشهای دیگه ای معرفی بشه

من از این پروتکل استفاده میکنم با کسپر هیچ مشکلی نداره

موفق باشید
آقا این اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست .
البته من یه Anti malware هم نصب کردم (mbam) ممکنه واسه اون باشه ؟
شما از اون سر در میاری ؟

jolan57
30-06-2012, 15:34
آقا این اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست .
البته من یه Anti malware هم نصب کردم (mbam) ممکنه واسه اون باشه ؟
شما از اون سر در میاری ؟
نه ربطی به mbam نداره
احتمالا دلیل اصلی میتونه از طرف شرکت اینترنتی شما باشه
شما از قسمت تنظیمات فایروال کسپر رو غیرفعال کنید اگر دیدین وصل شد و به خوبی کار کرد بدونید که ایراد از کسپر هست در غیر اینصورت ایراد از شرکت اینترنتی شما است
راستی مطمئن شوید دو تا فایروال همزمان روشن نباشد مثلا مطمئن شوید فایروال ویندوز خاموش باشه

ebi1952
01-07-2012, 19:03
سلام
شاید جای این پست اینجا نباشه(دوستان راهنمایی کنن لطفا)
یه لایسنس اورجینال kaspersky internet security 2012 به صورت پک بسته بندی و لایسنس به صورت حک شده بر روی کارت دارم. برای کسی گرفته بودم که دیگه احتیاجش برطرف شده. دوستان اگه کسی می خواد با قیمت منصفانه میدم.(قیمت تو سایت پاد 69 تومن زده البته بدون پک و به صورت ارسال با ایمیل)
البته دوستان لایسنس ارزان تو نت زیاده ولی این با گارانتی فرایند شبکه است و در ضمن OEM هم نیست. (هر موقع که دلت بخواد می تونی فعالش کنی و محدودیت زمانی نداره)

Alireza.M67
02-07-2012, 14:46
نه ربطی به mbam نداره
احتمالا دلیل اصلی میتونه از طرف شرکت اینترنتی شما باشه
شما از قسمت تنظیمات فایروال کسپر رو غیرفعال کنید اگر دیدین وصل شد و به خوبی کار کرد بدونید که ایراد از کسپر هست در غیر اینصورت ایراد از شرکت اینترنتی شما است
راستی مطمئن شوید دو تا فایروال همزمان روشن نباشد مثلا مطمئن شوید فایروال ویندوز خاموش باشه

نه من 3 تا کامپیوتر به یه مودم وصل کردم فقط همینی که کسپر داره وصل نمیشه ...
من اصلا کلا از کسپر خارج شدم ولی جواب نداد .
کلا کسی اینجا طریقه باز کردن پورت PPTP رو بلد نیست ؟

xman681
02-07-2012, 15:02
سلام
شاید جای این پست اینجا نباشه(دوستان راهنمایی کنن لطفا)
یه لایسنس اورجینال kaspersky internet security 2012 به صورت پک بسته بندی و لایسنس به صورت حک شده بر روی کارت دارم. برای کسی گرفته بودم که دیگه احتیاجش برطرف شده. دوستان اگه کسی می خواد با قیمت منصفانه میدم.(قیمت تو سایت پاد 69 تومن زده البته بدون پک و به صورت ارسال با ایمیل)
البته دوستان لایسنس ارزان تو نت زیاده ولی این با گارانتی فرایند شبکه است و در ضمن OEM هم نیست. (هر موقع که دلت بخواد می تونی فعالش کنی و محدودیت زمانی نداره)

سلام

اگر به 30 هزار راضی هستی پیغام خصوصی بده

موفق باشید

Karkas20
02-07-2012, 22:14
سلام

اگر به 30 هزار راضی هستی پیغام خصوصی بده

موفق باشید

پس محمد بعضی قیمت ها 30 تومن هست تک یوزره ، اون مال چیه؟

xman681
02-07-2012, 23:30
پس محمد بعضی قیمت ها 30 تومن هست تک یوزره ، اون مال چیه؟

سلام

پک کسپر اسکای اینترنتش کمتر از 70 توی بازار پیدا نمیشه اگر لایسنس خالی باشه چرا پیدا میشه ارزون تر هم پیدا میشه

kases
03-07-2012, 14:00
نه من 3 تا کامپیوتر به یه مودم وصل کردم فقط همینی که کسپر داره وصل نمیشه ...
من اصلا کلا از کسپر خارج شدم ولی جواب نداد .
کلا کسی اینجا طریقه باز کردن پورت PPTP رو بلد نیست ؟

سلام دوست عزیز

این مراحل انجام بدید امیدوارم مشکل برطرف بشه

وارد تنظیمات کسپر بشید و به قسمت فایروال برید طبق عکس ببینید کانکشن pptp شما بر روی لوکال نتورک هست اگر نیست بر روی کانکشن راست کلیک کنید و لوکال انتخاب کنید حالا دوباره تست کنید ببینید وصل میشید

اگر با روش بالا وصل نشدید این مراحل انجام بدید

طبق عکس در سیستم تری کنار ساعت بر روی کسپر کلیک راست کنید و گزینه نتورک مانیتور انتخاب کنید

در پنجره باز شده در تب network activity کانکشن pptp خودتون پیدا کنید دقت کنید کانکشن pptp از پورت 1723 استفاده میکنه و به راحتی میتونید پیدا کنید و طبق عکس بر روی کانکشن pptp راست کلیک کنید و application network rull انتخاب کنید

در پنجره جدید در تب exclusions تیک تمام موارد بزنید به خصوص تیک اخرین قسمت و در اخر اکی کنید و سیستم ریستارت کنید امیدوارم کانکشن شما مشکلش برطرف بشه

:10:

pedram_01
04-07-2012, 01:32
چجوری میتونم با کاسپر یک برنامه رو بلوک کنم و نزارم به اینترنت وصل بشه ؟

Mostafa NBA
04-07-2012, 02:01
سلام دوستان... برای من یه مشکلِ بدی پیش اومده، خیلی بد

من با Pure 2 یک Container ساخته بوده با حجم 50 گیگ و داخل درایو H قرار داده بودم، برادرم همین الان میاد به هوای اینکه این فایل مهم نیست، دقیقاً همین New Container رو Shift+delete میکنه، حالا که میرم از داخل قسمت Data Encryption پسووردِ Container رو که میزنم میگه فایل مورد نظر شما Damage شده یا unavailable هست...

ترخدا کمکم کنید، بهترین و ارزشمند ترین اطلاعتم داخلِ همین بود...

کاری از دست Recovery هم بر نیومد.

M.Hashemi
04-07-2012, 02:53
سلام

پک کسپر اسکای اینترنتش کمتر از 70 توی بازار پیدا نمیشه اگر لایسنس خالی باشه چرا پیدا میشه ارزون تر هم پیدا میشه
با سلام
قیمت kis بدون package و فقط به صورت لایسنس حدود 65000 تومان است. (البته با 3 یا 4 هزار تومان اختلاف)
قیمت kis که حدود 30 هزار تومان باشد. 2 حالت دارد :
1- این لایسنس معتبر نیست و مانند همان key های است که دانلود می کنید.
2- این محصول OEM است و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کسپر و نمایندگان ان ها را دارا نمی باشد. (لایسنس از نوع کلاس c)
-----
اقا امیدوارم این حرفم شما را ناراحت نکنه. و توجه داشته باشید که این حرف را فقط برای اطلاع رسانی میگم :
کسپراسکای درست نیست در حقیقت کسپرسکی درست است.
با تشکر

K1lou
04-07-2012, 08:33
با سلام

2- این محصول OEM است و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کسپر و نمایندگان ان ها را دارا نمی باشد. (لایسنس از نوع کلاس c)

این لایسنسهای oem هم به صورت غیر قانونی هستن ؟ تا جایی که من اطلاع دارن این جور لایسنسها مال شزکتها هستن و می تونن رو چند تا سیستم استفاده کنن و حالا اگه ما اون داشته باشیم ما هم می تونیم استفاده کنیم درسته ؟الان ویندوزی که من استفاده می کنم با کرکی که شده در قسمت سریالش یک oem هم هست و بدون مشکل داره ابدیت میشه
خوب من که قراره 6 تا 7 تا لایسنس خریداری کنم از کجا باید بدونم که شرکت فروشنده لایسنسهای oem رو بهم نفروشه
با تشکر

M.Hashemi
04-07-2012, 09:38
با سلام

این لایسنسهای oem هم به صورت غیر قانونی هستن ؟ تا جایی که من اطلاع دارن این جور لایسنسها مال شزکتها هستن و می تونن رو چند تا سیستم استفاده کنن و حالا اگه ما اون داشته باشیم ما هم می تونیم استفاده کنیم درسته ؟الان ویندوزی که من استفاده می کنم با کرکی که شده در قسمت سریالش یک oem هم هست و بدون مشکل داره ابدیت میشه
خوب من که قراره 6 تا 7 تا لایسنس خریداری کنم از کجا باید بدونم که شرکت فروشنده لایسنسهای oem رو بهم نفروشه
با تشکر
با سلام
خیر لایسنس oem غیر قانونی نیست. مثلا زمانی که من notebook ام را خریداری کردن یک norton با لایسنس 1 ساله داشت. بعضی از شرکت ها هستند که این نوع لایسنس را از شرکت های امنیتی به تعداد زیاد خریداری می کنند اما زمانی که می خواهند سوئیت امنیتی را تغییر دهند و یا ... لایسنس های اضافه را با نام oem و قیمت کمتر به فروش می رسانند(این نوع لایسنس برای شرکت نیستند بلکه برای کاربران خانگی از طرف شرکت خریداری می شوند).
از این نظر که می توان ان ها را روی چند سیستم نصب کرد در مورد کسپر خیر چنین نیست و زمان فعال سازی تعداد سیستم های که پشتیبانی می شود را برایتان می نویسد اما در مورد ویندوز من اطلاعی ندارم.
برای این که اطمینان پیدا کنید که لایسنس شما oem نیست :
از نمایندگان کسپر خرید کنید. (این نمایندگان اصلا لایسنس oem ندارند).
من شرکت سانا سیستم پارس و ایدکو را پیشنهاد می کنم.
با تشکر

black years
04-07-2012, 10:25
سلام.

دوستان من با نصب کسپر به مشکل بر خوردم،میرم safe mode و کرک برنامه رو در محل نصب اجرا میکنم و ریست میکنم اما اون صفحه ای که لایسنس میخواد نمیاد.قبلا دوبار با این روش نصب کردم،اما الان نمیشه.از ایران ستاپ گرفتم و آموزش خودشون بود.

K1lou
04-07-2012, 10:38
با سلام
خیر لایسنس oem غیر قانونی نیست. مثلا زمانی که من notebook ام را خریداری کردن یک norton با لایسنس 1 ساله داشت. بعضی از شرکت ها هستند که این نوع لایسنس را از شرکت های امنیتی به تعداد زیاد خریداری می کنند اما زمانی که می خواهند سوئیت امنیتی را تغییر دهند و یا ... لایسنس های اضافه را با نام oem و قیمت کمتر به فروش می رسانند(این نوع لایسنس برای شرکت نیستند بلکه برای کاربران خانگی از طرف شرکت خریداری می شوند).
از این نظر که می توان ان ها را روی چند سیستم نصب کرد در مورد کسپر خیر چنین نیست و زمان فعال سازی تعداد سیستم های که پشتیبانی می شود را برایتان می نویسد اما در مورد ویندوز من اطلاعی ندارم.
برای این که اطمینان پیدا کنید که لایسنس شما oem نیست :
از نمایندگان کسپر خرید کنید. (این نمایندگان اصلا لایسنس oem ندارند).
من شرکت سانا سیستم پارس و ایدکو را پیشنهاد می کنم.
با تشکر
با سلام و تشکر جناب هاشمی
خوب در مورد نوت بوک شما . سازنده نوت بوک میاد از نورتون 1000 تا کی خریداری می کنه و اونو روی1000 نوت بوکش قرار میده در این حالت این کی ها OEM نیستن و دارای پشتیبانی از نورتون هستن ؟ یعنی حتما در زمان تعویض سویت امنیتی اینها به عنوان OEM فروخته میشن ؟
خوب این محصولات چرا پشتیبانی کسپر رو ندارن مگه بصورت قانونی خریداری نشدن ؟
فکر می کنم چون به صورت کلی فروش میرن اگه یک روزی روی سیستمهای بیشتر از تعداد مقرر استفاده بشن اون کلیدها غیر فعال میشن و شرکت تعهدی در این زمینه دیگه نداره و مسئول حفظ و نگهداری از کلیدها به عهده خریدار هست درسته ؟
با تشکر

86471181
04-07-2012, 11:24
سلام دوستان من kaspersky internet security 2011 رو با لایسنس 5000 روزه نصب کردم اما بعد نصب باعث شده تا gadget کار نکن
یه جوری درست کردم تا گچت ها کار کنن اما گجت خود کسپر کار نمیکنه واسه همین خود نرم افزار هم بالا نمیاد باید چطوری این مشکل رو حل کنم؟

ramin76
04-07-2012, 16:12
دوستان چجوری باید از دیسک نجات کسپر استفاده کرد؟من دانلودش کردم رایت کردم تو یه سی دی ولی با سی دی بوت نمیشه(از تنظیمات بایوس امتحان کردم که با سی دی بوت بشه نشد !!)

kases
04-07-2012, 16:23
چجوری میتونم با کاسپر یک برنامه رو بلوک کنم و نزارم به اینترنت وصل بشه ؟

این لینکها رو ببنید

سلام دوستان... برای من یه مشکلِ بدی پیش اومده، خیلی بد

من با Pure 2 یک Container ساخته بوده با حجم 50 گیگ و داخل درایو H قرار داده بودم، برادرم همین الان میاد به هوای اینکه این فایل مهم نیست، دقیقاً همین New Container رو Shift+delete میکنه، حالا که میرم از داخل قسمت Data Encryption پسووردِ Container رو که میزنم میگه فایل مورد نظر شما Damage شده یا unavailable هست...

ترخدا کمکم کنید، بهترین و ارزشمند ترین اطلاعتم داخلِ همین بود...

کاری از دست Recovery هم بر نیومد.

راهی به غیر از ریکاوری نیست حتی بعد از ریکاوری ممکنه فایل باز نشه شما تست کنید ببینید چی میشه

سلام.

دوستان من با نصب کسپر به مشکل بر خوردم،میرم safe mode و کرک برنامه رو در محل نصب اجرا میکنم و ریست میکنم اما اون صفحه ای که لایسنس میخواد نمیاد.قبلا دوبار با این روش نصب کردم،اما الان نمیشه.از ایران ستاپ گرفتم و آموزش خودشون بود.

خوب شما کسپر کلا از رو سیستم پاک کنید دوباره نصب کنید احتمالا اون کرک توسط کسپر شناسایی شده فقط با سریال اکتیو کنید

از این تاپیک میتونید کلید دریافت کنید

سلام دوستان من kaspersky internet security 2011 رو با لایسنس 5000 روزه نصب کردم اما بعد نصب باعث شده تا gadget کار نکن
یه جوری درست کردم تا گچت ها کار کنن اما گجت خود کسپر کار نمیکنه واسه همین خود نرم افزار هم بالا نمیاد باید چطوری این مشکل رو حل کنم؟

کسپر با کرک فعال نکنید فقط با کلید فعالش کنید حالا کسپر از رو سیستم پاک کنید و دوباره نصب کنید و از تاپیک پایین کلید بگیرید و کسپر فعال کنید

موفق باشید:10:

ramin76
04-07-2012, 17:22
یه سوال دیگم داشتم یادمه تو یه پست دیدم که نحوه ی تعمیر کسپر رو گفته بودین ولی پیداش نکردم ،حالا میشه بگین چجوریه؟؟!!

kases
04-07-2012, 21:21
دوستان چجوری باید از دیسک نجات کسپر استفاده کرد؟من دانلودش کردم رایت کردم تو یه سی دی ولی با سی دی بوت نمیشه(از تنظیمات بایوس امتحان کردم که با سی دی بوت بشه نشد !!)

این پست ببینید نحوه رایت دیسک نجات توضیح دادن اگه مشکل برطرف نشد احتمالا فایل iso شما مشکل داره وباید دوباره دانلود کنید

یه سوال دیگم داشتم یادمه تو یه پست دیدم که نحوه ی تعمیر کسپر رو گفته بودین ولی پیداش نکردم ،حالا میشه بگین چجوریه؟؟!!

کسپر باید دوباره نصب کنید

Mostafa NBA
05-07-2012, 00:02
راهی به غیر از ریکاوری نیست حتی بعد از ریکاوری ممکنه فایل باز نشه شما تست کنید ببینید چی میشه

من ریکاوری کردم منتها فایل Container رو در حالی ریکاور میکنه که حجمش 1کیلوبایتِ در صورتی که باید 50 گیگ باشه...بدتر اینجاست که حتی اطلاعات داخلِش که کلی عکس و فیلم بود رو به هیچ وجه ریکاور نمیکنه یعنی نه خوده فایلِ کانتینر و نه اطلاعات داخلِش رو به من نمیده.

من به قدری ناراحتم که از کامپیوتر بدم اومده... یک راه حل پیشنهاد بدید..
ممکنه کلاً یک جای دیگه باشه؟

نظرت چیه برم با ساپورت خوده کسپر اسکای مطرح کنم؟!!

kases
05-07-2012, 00:31
من ریکاوری کردم منتها فایل Container رو در حالی ریکاور میکنه که حجمش 1کیلوبایتِ در صورتی که باید 50 گیگ باشه...بدتر اینجاست که حتی اطلاعات داخلِش که کلی عکس و فیلم بود رو به هیچ وجه ریکاور نمیکنه یعنی نه خوده فایلِ کانتینر و نه اطلاعات داخلِش رو به من نمیده.

من به قدری ناراحتم که از کامپیوتر بدم اومده... یک راه حل پیشنهاد بدید..
ممکنه کلاً یک جای دیگه باشه؟

نظرت چیه برم با ساپورت خوده کسپر اسکای مطرح کنم؟!!

سلام

خودت ناراحت نکن با ساپورت کسپر صحبت کن ممکنه اونا راه حلی داشته باشن

در ضمن بهتره با چندتا از برنامه های معروف ریکاوری دوباره تست کنید ممکنه نتیجه بگیرید

موفق باشید.

ebi1952
05-07-2012, 06:41
با سلام

با تشکر
سلام
اولا از سایتهای معتبر(نمایندگیهای نرم افزار) خرید کنید.
دوما لایسنسهای نوع oem یکی از مشخصاتشون اینه که تاریخ مصرف دارن یعنی اگر فروشنده به شما گفت که لایسنس رو باید تا فلان تاریخ وارد کنید و بعد از اون از اعتبار لایسنس کم میشه مطمئن باشید اون لایسنس oem است.
سوما شرکتهای ساخت انتی ویروس لایسنسهای خیلی معتبر و خریداری شده به صورت رسمی رو به راحتی blacklist میکنن چه برسه به لایسنسهای oem که معلوم نیست غیر از شما به چند نفر دیگه هم دادن.(مثلا کسپرسکی اگه در طی اعتبار لایسنس بیشتر از 3 با ویندوز عوض کنین تازه اونم روی یک سیستم با سخت افزار یکی لایسنس شما رو بلوک میکنه و شرکتهای پشتیبانی هم کاری براتون نمیکنن)
چهارما اگر بازم خواستید از این نوع لایسنس خرید کنید از شرکتها و نمایندگی رسمی خرید کنید تا اطمینان بیشتری باشه.
مورد اخر هم اینهکه فکر نمیکنم شرکت اصلی فروش نرمافزار این نوع لایسنس رو مستقیما به شخص بفروشه معمولا این نوع لایسنسها رو به شرکتها و کارخونه ها می فروشه که این شرکتها هم سوء استفاده میکنن!
(در اخر مشتری خوب برای این کاسپر ما پیدا نشد اتیش زدم به مالم 60 تومن!:31:)

golijan
05-07-2012, 18:33
سلام
من چند سالیه که از کاسپر استفاده میکنم و واقعا ازش راضیم. اما من چندوقت پیش یه نرو افزاری رو کامپیوترم اجرا کردم(مربوط میشه به دستگاه های لیزر CO2) و بعد از اون وقتی سیستم رو ریست کردم ویندوز تو صفحه welcome گیر میکرد و بالا نمیومد. بعدش کاسپر رو حذف کردم(مجبور شدم).
از اون وقت تا حالا دو بار ویندوز جدید نصب کردم ولی باز وقتی کاسپر نصب میکنم همون مشکل بوجود میاد. یعنی براحتی کاسپر نصب میشه و لی به محض ریست شدن سیستم دیگه سیستم بالا نمیاد و تو صفحه welcome گیر میکنه.
یکی راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ هرجور شده باید کاسپر نصب کنم
نسخه اینترنت سکوریتی رو نصب کردم
مشخصات لپتاپ:Dell inspiron 1501
cpu 3500+ AMD
RAm 1GB
.
.
.

kases
06-07-2012, 01:52
سلام
من چند سالیه که از کاسپر استفاده میکنم و واقعا ازش راضیم. اما من چندوقت پیش یه نرو افزاری رو کامپیوترم اجرا کردم(مربوط میشه به دستگاه های لیزر CO2) و بعد از اون وقتی سیستم رو ریست کردم ویندوز تو صفحه welcome گیر میکرد و بالا نمیومد. بعدش کاسپر رو حذف کردم(مجبور شدم).
از اون وقت تا حالا دو بار ویندوز جدید نصب کردم ولی باز وقتی کاسپر نصب میکنم همون مشکل بوجود میاد. یعنی براحتی کاسپر نصب میشه و لی به محض ریست شدن سیستم دیگه سیستم بالا نمیاد و تو صفحه welcome گیر میکنه.
یکی راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ هرجور شده باید کاسپر نصب کنم
نسخه اینترنت سکوریتی رو نصب کردم
مشخصات لپتاپ:Dell inspiron 1501
cpu 3500+ AMD
RAm 1GB
.
.
.

سلام

سیستم با برنامه بهینه ساز تمیز کنید

در run تایپ کنید msconfig به تب start up برید و برنامه هایی که احتیاج ندارین با استارت اپ بالا بیاد تیکش بردارید تا استارت اپ سیستم شما سبک بشه

هر نوع برنامه امنیتی دیگه ای رو سیستم دارید پاک کنید

کسپر از این لینک دانلود و نصب کنید

و در اخرسیستم ریست کنید

موفق باشید

Gladiator King
06-07-2012, 01:57
سلام دوستان
چطوری میشه کاری کرد که هر برنامه موقع اتصال به اینترنت اول اجازه بگیره بعد خودم تعیین کنم که متصل بشه یا نه؟
میدونم توی تنظیمات میشه بلوکشون کرد ولی اگه بخواهم همه رو بلوک کنم یکسال طول میکشه! تازه خوده کاسپر همه برنامه ها رو توی Trusted گذاشته لامصب!

kases
06-07-2012, 02:08
سلام دوستان
چطوری میشه کاری کرد که هر برنامه موقع اتصال به اینترنت اول اجازه بگیره بعد خودم تعیین کنم که متصل بشه یا نه؟
میدونم توی تنظیمات میشه بلوکشون کرد ولی اگه بخواهم همه رو بلوک کنم یکسال طول میکشه! تازه خوده کاسپر همه برنامه ها رو توی Trusted گذاشته لامصب!

سلام

این پست ببینید

kases
06-07-2012, 02:11
پاک شود...............

G.D.ragon.Ir
06-07-2012, 11:26
سلام. من برای یک بازی انلاین بعد از اینکه لوگین میشم صفحه بسته میشه و هیچ اتفاقی نمی افته گفتم شاید کسپر بلاکش کرده باشه. سوالم اینه که از کدوم بخش میتونم این موضوع رو چک کنم؟ (KIS 2012)

golijan
06-07-2012, 12:32
سلام

سیستم با برنامه بهینه ساز تمیز کنید

در run تایپ کنید msconfig به تب start up برید و برنامه هایی که احتیاج ندارین با استارت اپ بالا بیاد تیکش بردارید تا استارت اپ سیستم شما سبک بشه

هر نوع برنامه امنیتی دیگه ای رو سیستم دارید پاک کنید

کسپر از این لینک دانلود و نصب کنید

و در اخرسیستم ریست کنید

موفق باشید

دوست عزیز مشکل من کند شدن سسیستم نیست که بالا نمیاد. وقتی کاسپر نصب میشه دیگه سیستم بالا نمیاد. به هیچ وجه. قبلا با کاسپر کار کردم و همچین مسکلی نداشتم. هیچ برنامه ای تو strat up اجرا نمیشه و همشو خارج کردم..
یکی راهنمایی کنه چون نمیتونم از کاسپر دل بکنم...................

amir.7
06-07-2012, 14:26
دوست عزیز مشکل من کند شدن سسیستم نیست که بالا نمیاد. وقتی کاسپر نصب میشه دیگه سیستم بالا نمیاد. به هیچ وجه. قبلا با کاسپر کار کردم و همچین مسکلی نداشتم. هیچ برنامه ای تو strat up اجرا نمیشه و همشو خارج کردم..

سلام

من یه بار با یه چیزی شبیه مشکل شما برخوردم و بعد از چند روز کلنجار رفتن باهاش و چند بار ویندوز

عوض کردن با یه کار عجیب و ظاهرا بی ربط تونستم دوباره نصبش کنم که برای شما هم توضیح میدم

من اومدم و درایو بعد از C یعنی درایو D رو خالی کردم و با نرم افزارهای پارتیشن بندی چند گیگ به درایو C

اضافه کردم ، در واقع از D کم کردم و به C اضافه کردم و بعدش نصب کردم و اپدیت و تمام ، امیدوارم که مشکل

شما هم درست بشه ، نتیجه رو اعلام بفرمایید تا با همکاری دوستان عزیز این تاپیک تا رفع مشکل در

خدمتتون باشیم در ضمن نام دو نرم افزار پارتیشن بندی که به نظرم بهتر از سایرین هستند رو براتون مینویسم

Acronis Disk Director Advanced Server-Workstation 11.0.12077

EASEUS.Partition.Master.9.1.1.Professional.Edition

kases
06-07-2012, 16:30

سلام

ممکنه سیستم شما الوده باشه با برنامه combofix سیستم اسکن کنید این برنامه از از لینک پایین میتونید دریافت کنید قبل اجرا هر برنامه امنیتی رو سیستم هست ببندید بعد از دانلود برنامه در دسکتاپ save کنید و اسم برنامه رو به مثلا 987 تغییر نام بدیدبر

روی combofix راست کلیک کنید و گزینه ran as adminstrator بزنید و مراحل پیش برید و بزارید سیستم اسکن کنه ممکنه طول بکشه بعد از تموم شدن اسکن سیستم ریست کنید و با برنامه superantispyware اپدیت شده سیستم اسکن کنید و هر الودگی

شناسایی کرد پاک کنید و سیستم ریست کنید

حالا کسپر نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه

لینک دانلود combofix

اگه با مراحل بالا مشکل برطرف نشد بعد از نصب کسپر سیستم ریست نکنید و از قسمت start برید کسپر اجرا کنید اگه اجرا شد طبق پست پایین تیک قسمتی که با علامت مشخص کردم بردارید تا کسپر با استارت اپ بالا نیاد تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

در ضمن بعد از نصب کسپر و در زمان ریستارت سیستم اتصالات usb رو از جمله موس وفلش مموری ها از سیستم جدا کنید

golijan
06-07-2012, 17:58
سلام

من یه بار با یه چیزی شبیه مشکل شما برخوردم و بعد از چند روز کلنجار رفتن باهاش و چند بار ویندوز

عوض کردن با یه کار عجیب و ظاهرا بی ربط تونستم دوباره نصبش کنم که برای شما هم توضیح میدم

من اومدم و درایو بعد از C یعنی درایو D رو خالی کردم و با نرم افزارهای پارتیشن بندی چند گیگ به درایو C

اضافه کردم ، در واقع از D کم کردم و به C اضافه کردم و بعدش نصب کردم و اپدیت و تمام ، امیدوارم که مشکل

شما هم درست بشه ، نتیجه رو اعلام بفرمایید تا با همکاری دوستان عزیز این تاپیک تا رفع مشکل در

خدمتتون باشیم در ضمن نام دو نرم افزار پارتیشن بندی که به نظرم بهتر از سایرین هستند رو براتون مینویسم

Acronis Disk Director Advanced Server-Workstation 11.0.12077
ا
EASEUS.Partition.Master.9.1.1.Professional.Edition
کاری که گفتین رو انجام میدم نتیجه رو ببینم چی میشه بعدش اعلام میکنم. ممنون

golijan
06-07-2012, 18:14
سلام

ممکنه سیستم شما الوده باشه با برنامه combofix سیستم اسکن کنید این برنامه از از لینک پایین میتونید دریافت کنید قبل اجرا هر برنامه امنیتی رو سیستم هست ببندید بعد از دانلود برنامه در دسکتاپ save کنید و اسم برنامه رو به مثلا 987 تغییر نام بدیدبر

روی combofix راست کلیک کنید و گزینه ran as adminstrator بزنید و مراحل پیش برید و بزارید سیستم اسکن کنه ممکنه طول بکشه بعد از تموم شدن اسکن سیستم ریست کنید و با برنامه superantispyware اپدیت شده سیستم اسکن کنید و هر الودگی

شناسایی کرد پاک کنید و سیستم ریست کنید

حالا کسپر نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه

لینک دانلود combofix

اگه با مراحل بالا مشکل برطرف نشد بعد از نصب کسپر سیستم ریست نکنید و از قسمت start برید کسپر اجرا کنید اگه اجرا شد طبق پست پایین تیک قسمتی که با علامت مشخص کردم بردارید تا کسپر با استارت اپ بالا نیاد تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

در ضمن بعد از نصب کسپر و در زمان ریستارت سیستم اتصالات usb رو از جمله موس وفلش مموری ها از سیستم جدا کنید

دوست عزیز سیستم آلوده نیست چون چندین نرم افزار امنیتی دیگه نصب کردم و هیچ آلودگی تو سیستم شناسایی نکرد.
درمورد راه حل دومتون هم این کارو کردم ونتیجه اینکه اگه از تو strat up خارج بشه ویندوز براحتی بالا میاد و وقتی میخوام خودم اجراش کنم سیستم کاملا هنگ میکنه یعنی حتی موس هم تکون نمیخوره، یه جورایی سیستم قفل میشه. امیدوارم راه حل amir.7 جواب بده.
دعا کنید....

amir.7
06-07-2012, 20:27
دوست عزیز سیستم آلوده نیست چون چندین نرم افزار امنیتی دیگه نصب کردم و هیچ آلودگی تو سیستم شناسایی نکرد.
درمورد راه حل دومتون هم این کارو کردم ونتیجه اینکه اگه از تو strat up خارج بشه ویندوز براحتی بالا میاد و وقتی میخوام خودم اجراش کنم سیستم کاملا هنگ میکنه یعنی حتی موس هم تکون نمیخوره، یه جورایی سیستم قفل میشه. امیدوارم راه حل amir.7 جواب بده.
دعا کنید....

سلام

با تشکر از علی جان که بار عمده زحمات رو متحمل میشن و با صبر و بزرگواری دوستان از جمله

خود بنده رو بارها راهنمایی کردن و نتیجه هر چی باشه چیزی از ارزش زحمات ایشون کم نمیشه

:11: :7: :10::11:

دوست من برای اینکه بهتر نتیجه بگیریم با خود یکی از این نرم افزارها یه سی دی بوتیبل بسازید و

سیستم رو با اون بوت کنید و در اون محیط اقدام به فرمت درایوهای مورد نظر ( c و d ) و پارتیشن بندی

مجدد کنید ، اینجوری تمام احتمالات رو به نفع خودمون میکنیم

pedram_01
06-07-2012, 20:38
یک بار شما تو فایل غیر از c کاسپر رو نصب کنید بعد نتیجشو به من بگید و بعد پارتیشن بندی کن

golijan
06-07-2012, 21:05
دوباره اومدم...
با نرم افزار Paragon Hard Disk Manager Pro 2008 که بوتیبل هست اندازه پارتیشن c رو تغییر دادم(حدود 1.2GB) ازش کم کردم و دوباره kis2012 رو ننصب کردم ولی باز همون آش و همون کاسه.
درمورد فرمت درایو c با نرم افزار پارتیشن بندی بوتیبل هم باید بگم که یک هفته پیش قبل از اینکه این ویندوز رو دوباره نصب کردم درایو C رو حذف و دوباره ایجاد کردم بعد رفتم سراغ نصب ویندوز و ویندوز نصب کردم.

بازم نتیجه نگرفتم
اگه کاسپر رو نصب نکنم خودمو میکشما:4:

amir.7
06-07-2012, 21:22
سلام

دوست من شما pure 2 رو هم یه تست بزن

kases
06-07-2012, 21:40
سلام

با تشکر از علی جان که بار عمده زحمات رو متحمل میشن و با صبر و بزرگواری دوستان از جمله

خود بنده رو بارها راهنمایی کردن و نتیجه هر چی باشه چیزی از ارزش زحمات ایشون کم نمیشه

امیر جان شما نسبت به بنده لطف دارین ممنون عزیز امیدوارم بیشتر در مباحث شرکت کنید تا از تجربیات شما استفاده کنیم:40:

معمولا اینجور مشکلات باید با ازمون خطا بررسی بشه دقیقا مشخص نمیشه مشکل از کدوم قسمته و بایدقدم به قدم احتمالات بررسی بشه

امیدوارم روش شما و پدرام جان جواب بده و مشکل دوستمون حل بشه

.................................................. .................................................. .................................................. .........................

دوباره اومدم...
با نرم افزار Paragon Hard Disk Manager Pro 2008 که بوتیبل هست اندازه پارتیشن c رو تغییر دادم(حدود 1.2GB) ازش کم کردم و دوباره kis2012 رو ننصب کردم ولی باز همون آش و همون کاسه.
درمورد فرمت درایو c با نرم افزار پارتیشن بندی بوتیبل هم باید بگم که یک هفته پیش قبل از اینکه این ویندوز رو دوباره نصب کردم درایو C رو حذف و دوباره ایجاد کردم بعد رفتم سراغ نصب ویندوز و ویندوز نصب کردم.

بازم نتیجه نگرفتم

به نظر من باید به درایو سی حجم اضاف میکردید نه کم!!!!!

شما دقیقا از کدوم سرویس پک ویندوز xp استفاده میکنید ؟

و دقیقا از کدوم نسخه از کسپر استفاده میکنید؟

شما گفتین که با نصب اون نرم افزار co2 همچین مشکلی اتفاق افتاده اگه میشه اون برنامه رو از رو سیستم پاک کنید و کسپر نصب کنید ببینید باز هم همین مشکل دارید

شاید باید نیم نگاهی به مشکلات سخت افزاری داشته باشیم!!!!!!!!!!!!

amir.7
06-07-2012, 22:09
ممنون علی جان ، ما که خیلی دوستت داریم :11:

ما باید محتمل ترین چیزها رو هم در نظر بگیریم چون واقعا نمیدونیم مشکل از کجاست

دوست من شما دیسک ویندوز و نوع ویندوز و همونطور که علی جان گفتن اگه از xp استفاده میکنید

سرویس پک رو عوض کنید و اگه از سون استفاده میکنید نسخه جدیدتر تا شاید یکی از این موارد

مشکل رو حل کرد و ضمنا یه بار هم به حجم درایو c اضافه کنید و نسخه PURE 2 .

golijan
06-07-2012, 22:23
فعلا که دسترسی به Pure ندارم. مگه چند روز آینده. بنظر pure خیلی از KIS سنگین تر باشه. درسته؟
از ویندوز XP SP2 SP3 استفاده کردم ولی رو هردو مشکل داشت. آپدیت 2011
هم kis2012 , هم kis2011 رو نصب کردم. هردو همون مشکل رو داشتن.
(همین kis2012 ,2011 رو سیستمهای دیگری نصب کردم و بدون هیچ مشکلی کار کردن.

اون نرم افزار Co2 الان رو سیستم نصب نیست.

نمیتونم از 7 استفاده کنم جون این نرم افزاری که من استفاده میکنم و مربوط به اون دستگاه ها میشه فقط رو xp کار میکنه و ایمیل هم به کمپانی دادم و جواب دادن که فعلا نسخه تحت 7 رو تولید نگردن.

دوباره سایز پارتیشن رو تغییر دادم(2.2گیگ به درایو c اضافه کردم) ولی...
خودمم خسته شدم...:37:

amir.7
06-07-2012, 22:40
حجم درایو C رو یه بار هم زیاد کن و یا اصلا درایو D رو به C اضافه کن ببنیم چی میشه و اگه

بازم نشد این مشکل رو در بخش تاپیک هارد دیسک هم مطرح کن

من فردا موضوع رو براتون پیگیری میکنم

edi2
07-07-2012, 09:44
دوستان کسپری خودم
کسپراسکای نسخه فارسی رو هم منتشر کرد
می تونید برید به لینک زیر و اون رو دریافت کنید

A M ! N
08-07-2012, 13:45
Kaspersky internet security 2012 | 90 days free trial

M.Hashemi
08-07-2012, 16:46
دوستان کسپری خودم
کسپراسکای نسخه فارسی رو هم منتشر کرد
می تونید برید به لینک زیر و اون رو دریافت کنید
با سلام
تمام کاربران کسپرسکی :
سویت امنیتی فارسی کسپرسکی توسط شرکت ایدکو (نمایندگی کسپر) فارسی شده نه توسط خود شرکت کسپر.
البته تنها فارسی کردن ان خطری ندارد و چند فایل متنی است که باید ترجمه شود اما با توجه به این که تغییرات دیگری نیز در ان دیده می شود احتمال Resource شدن برنامه هست.
با تماسی که با این شرکت داشتم توضیحی در این مورد ندادند و تنها چیزی که گفتند این بود که تا یک هفته دیگر این محصول در سایت رسمی کسپر منتشر می شود.
به نظر من تا 10 روز دیگر منتظر بمانید تا از خود شرکت کسپر ان را منتشر کند (انتشار در خود سایت کسپر یعنی تایید کردن این محصول توسط خود شرکت کسپرسکی).
با تشکر

Karkas20
08-07-2012, 17:08
با سلام
تمام کاربران کسپرسکی :
سویت امنیتی فارسی کسپرسکی توسط شرکت ایدکو (نمایندگی کسپر) فارسی شده نه توسط خود شرکت کسپر.
البته تنها فارسی کردن ان خطری ندارد و چند فایل متنی است که باید ترجمه شود اما با توجه به این که تغییرات دیگری نیز در ان دیده می شود احتمال Resource شدن برنامه هست.
با تماسی که با این شرکت داشتم توضیحی در این مورد ندادند و تنها چیزی که گفتند این بود که تا یک هفته دیگر این محصول در سایت رسمی کسپر منتشر می شود.
به نظر من تا 10 روز دیگر منتظر بمانید تا از خود شرکت کسپر ان را منتشر کند (انتشار در خود سایت کسپر یعنی تایید کردن این محصول توسط خود شرکت کسپرسکی).
با تشکر

سلام محمد

راستش منم شک کردم که خوده شرکت فارسی کرده باشه ولی اگر رو سایت کسپر قرار بگیره خیلی عالی میشه / چون کسپر برای بعضی کاربرا هشدارهاش نامفهوم هست که با فارسی کردن این سوییت می توانند امنیت را حس بکنند و به خطر نیفتاند.
راستی محمد کسپر تک یوزر چنده؟ و یعنی اگر دوبار از نت فعال بشه سریال بلوک میشه؟؟
یا میشه از سایت خوده کسپر سریال را به صورت کی فایل دانلود کنیم که برای استفاده بعدی به مشکل برنخوریم؟؟
نظرت چطوره محمد؟

M.Hashemi
09-07-2012, 02:20
سلام محمد

راستش منم شک کردم که خوده شرکت فارسی کرده باشه ولی اگر رو سایت کسپر قرار بگیره خیلی عالی میشه / چون کسپر برای بعضی کاربرا هشدارهاش نامفهوم هست که با فارسی کردن این سوییت می توانند امنیت را حس بکنند و به خطر نیفتاند.
راستی محمد کسپر تک یوزر چنده؟ و یعنی اگر دوبار از نت فعال بشه سریال بلوک میشه؟؟
یا میشه از سایت خوده کسپر سریال را به صورت کی فایل دانلود کنیم که برای استفاده بعدی به مشکل برنخوریم؟؟
نظرت چطوره محمد؟
سلام امیر جان
اره حد اکثر تا 10 روز دیگر مشخص می شود که ایا کسپر ان را تائید می کند یا نه (همان گونه که گفتی اگر کسپر ان را تائید کند برای کاربران ایرانی خیلی خوب است).
kis تک کاربره در سایر نمایندگی ها مانند ایدکو و اتنا حدود 70.000 تومان است. اما اگر لایسنس داشته باشید بسته به نمایندگی مقداری تخفیف برای افزایش اعتبار دریافت خواهید کرد.
اما اگر بخواهید از شرکت سانا سیستم پارس خریداری کنید قیمت در حال حاضر 76.000 تومان است که دقیقا مانند سایر نمایندگی ها برای تمدید لایسنس تخفیف می دهد.
اما خوب که سانا سیستم پارس دارد کد تخفیف است. مثلا شما می توانید با وارد کردن کد زیر 15% تخفیف بگیرید :

که قیمت ان حدود 64.000 تومان می شود. البته کدهای تخفیف دیگری هم هست مثلا 25% که اگر خواستید براتون پ.خ میکنم.
-----
بله اگر بیش از 2 بار فعال سازی شود لایسنس شما بلاک می شود اما راه کار های زیادی برای دور زدن وجود دارد مثلا :
شما می توانید بعد از نصب ویندوز کسپر را نصب کنید و ان را فعال سازی کنید و از کل درایو سیستم خود backup بگیرید و به جای ویندوز عوض کردن backup را restore کنید.
* البته تا جای که من شنیدم با درخواست از پشتیبانی سایت کسپر می توانید لایسنس را ازاد کنید.
از نظر خود سایت کسپر هم شک میدونم که چنین کاری را انجام دهد تا جایی که من اطلاع دارم این قانون برای تمام لایسنس ها وجود دارد.
-----
به نظر من بهتره یا از ویندوز اصل استفاده کنید و یا از اخرین کرک ویندوز که ویندوز قابلیت اپدیت را داشته باشد در این صورت طول عمر سیستم زیاد می شود (البته استفاده از نرم افزار های بهینه ساز فراموش نشود. من TuneUp را پیشنهاد میکنم).
البته با این قانونی که کسپر گذاشته مسلما تعداد کاربرانش کم می شود خصوصا این که بعضی از انتی ویروس ها قیمت های خود را نجومی کاهش دادند:

با تشکر

K1lou
09-07-2012, 10:28
با سلام
دوستان میشه لینک دانلود ابدیت افلاین نسخه اینترنت سیکیوریتی 2012 رو از سایت کسپر اینجا قرار بدن . سایت سافت گذر از 11 تیر به این ور چیزی نزاشته

من ابدیتهای سیستم خودم رو به سیستم دیگه که اینترنت ندارم می برم اما تا 15 درصد میره ولی ابدیت نمیشه . نمی دونم چرا . با ابدیتهای سافت گذر ابدیت میشد اما با ابدیتهای سیستم خودم نمیشه

با تشکر

kases
09-07-2012, 11:20
با سلام
دوستان میشه لینک دانلود ابدیت افلاین نسخه اینترنت سیکیوریتی 2012 رو از سایت کسپر اینجا قرار بدن . سایت سافت گذر از 11 تیر به این ور چیزی نزاشته

من ابدیتهای سیستم خودم رو به سیستم دیگه که اینترنت ندارم می برم اما تا 15 درصد میره ولی ابدیت نمیشه . نمی دونم چرا . با ابدیتهای سافت گذر ابدیت میشد اما با ابدیتهای سیستم خودم نمیشه

با تشکر

سلام داداش

اگه اشتباه نکنم کسپر از ورزن 8 به بعد اپدیتهای افلاین در سایتش قرار نمیده اما:

میتونید با برنامه kaspersky updater اپدیت افلاین از سرورهای کسپر دریافت کنید

لینک دانلود:

برنامه درون پوشه ای از حالت فشرده خارج کنید و فایل KasperskyUpdater.exe اجرا کنید و به سربرگ application برید و تیک محصولی که می خواید اپدیتش دریافت کنید بزارید و اکی کنید

و همچنین برای دریافت حجم کمتراپدیت در سربرگ fillter میتونید تعیین کنید اپدیت ورزن 64 و یا 32 بیت بسته به نوع ویندوزتون دریافت کند

محل ذخیره اپدیت در پوشه ای به نام temp هست و سایت سافتگذر هم از همین روش برای جمع اوری اپدیتها استفاده میکنه

موفق باشید.

pedram_01
10-07-2012, 02:40
نسخه فارسی کی در سایت اصلی قرار میگیره؟

K1lou
10-07-2012, 07:01
سلام داداش

اگه اشتباه نکنم کسپر از ورزن 8 به بعد اپدیتهای افلاین در سایتش قرار نمیده اما:

میتونید با برنامه kaspersky updater اپدیت افلاین از سرورهای کسپر دریافت کنید

لینک دانلود:

برنامه درون پوشه ای از حالت فشرده خارج کنید و فایل KasperskyUpdater.exe اجرا کنید و به سربرگ application برید و تیک محصولی که می خواید اپدیتش دریافت کنید بزارید و اکی کنید

و همچنین برای دریافت حجم کمتراپدیت در سربرگ fillter میتونید تعیین کنید اپدیت ورزن 64 و یا 32 بیت بسته به نوع ویندوزتون دریافت کند

محل ذخیره اپدیت در پوشه ای به نام temp هست و سایت سافتگذر هم از همین روش برای جمع اوری اپدیتها استفاده میکنه

موفق باشید.

ممنون علی جان
خوب من با این روش امروز ابدیتها رو جمع کردم ولی هنوز امتحان نکردم که کار می کنن یا نه
یک سئوال
خوب من تا امروز ابدیتها رو دارم حالا اگه 4 روز دیگه دوباره بخوام ابدیتها رو جمع کنم باز از اول شروع میکنه به جمع اوری یا فقط ابدیتهای این 4 روز رو به ابدیتهای قبلی اضافه میکنه ؟
با تشکر

s.j-rez
10-07-2012, 14:25
شرمنده پست های بالایی رو ندیدم
ممنون دارم دانلود میکنم.

Karkas20
10-07-2012, 20:43
ایتنا- جایزه موثرترین توزیع‌کننده از بین سه توزیع کننده دیگر به پارس آتنا دژ تعلق گرفت.

به گزارش ایتنا شرکت پارس آتنا دژ (پاد) توزیع‌کننده رسمی محصولات کسپرسکی، جایزه Champion Award کسپرسکی و جایزه توسعه موثر و مفید کانال فروش را برای سه ماهه نخست سال ۲۰۱۲ در منطقه غرب آسیا دریافت کرد.

طبق اعلام کسپرسکی، ارزیابی برای اهدای این جوایز، بعد از بررسی کیفیت و عملکرد در یک بازه زمانی مشخص ۵ ماهه انجام شد.
معیارهای این ارزیابی براساس کیفیت و عملکرد فاکتورهایی از قبیل میزان فروش، گسترش کانال نمایندگان فروش و کنترل کانال نمایندگی برای جلوگیری از تخلف بود.

همچنین ایجاد ارزش افزوده، آموزش و پروموشن‌های مختلف برای توسعه برند کسپرسکی در این بازه زمانی از دیگر عوامل تعیین کننده جوایز بود.
شرکت پارس آتنا دژ در این رقابت و ارزیابی توانست از سه توزیع‌کننده دیگر کسپرسکی در منطقه غرب آسیا پیشی بگیرد و جایزه موثرترین توزیع‌کننده و کانال فروش موثر را از آن خود کند.

گلمر بحری، مدیرعامل شرکت پارس آتنا دژ در این‌باره گفت: ما معتقدیم داشتن کانال فروش موثر صرفا فروش بیشتر نیست، بلکه باید به طرق مختلف با کانال فروش همراه بود و از نمایندگان حمایت کامل را به جا آورد.
وی با بیان اینکه شرکت پاد سعی کرده ارتباط نزدیکی با نمایندگان خود برقرار کند افزود: شرکت پاد به طور مستمر برای نمایندگان خود در هر فصل یک دوره آموزش فروش و یک دوره آموزش فنی کامل کسپرسکی برگزار می‌کند.

بحری با اشاره به اینکه پاد هر آنچه نماینده برای فروش بی‌دغدغه نیاز داشته است فراهم کرده است افزود: ارایه تخفیفات ویژه برای نمایندگان پاد، حضور مشترک با نمایندگان در نمایشگاه‌های شهرستان، انتشار و ارایه اطلاعات فنی و بروشور با زبان فارسی و دریافت ریالی در درگیری نوسانات ارز که از ضرر نماینده جلوگیری می‌کند از دیگر فعالیت‌هایی است که پاد برای حمایت از کانال فروش خود انجام می‌دهد.

مدیرعامل شرکت پاد گفت: در مدت زمانی که شرکت پارس آتنا دژ به عنوان Value Added Distributor کسپرسکی در منطقه غرب آسیا در آمده است سه نماینده این شرکت توانستند به رده PBP که بالاترین سطح از نمایندگی کسپرسکی قبل از توزیع‌کننده محسوب می‌شود ارتقا پیدا کنند.
به گفته وی شرکت نوژن رایانه نماینده مشهد شرکت پاد برای فروش محصولات کسپرسکی که جزو این سه نماینده بوده است جایزه بزرگ‌ترین پروژه سه‌ماهه نخست سال ۲۰۱۲ کسپرسکی را دریافت کرده است.

بحری گفت: موفقیت‌های پاد در زمینه توسعه کانال فروش تلاش‌های این شرکت را برای حمایت همه‌جانبه نمایندگان بیشتر می‌کند و باعث می‌شود انگیزه شرکت پاد برای برطرف کردن نیازهای نمایندگان برای توسعه و فروش موثرتر بیشتر شود.
وی افزود: تثبیت کیفیت و کانال فروش قدم بعدی پاد برای کسپرسکی است که تا پایان سال ۲۰۱۲ تحقق خواهد یافت.

itna.ir

kases
10-07-2012, 20:57
ممنون علی جان
خوب من با این روش امروز ابدیتها رو جمع کردم ولی هنوز امتحان نکردم که کار می کنن یا نه
یک سئوال
خوب من تا امروز ابدیتها رو دارم حالا اگه 4 روز دیگه دوباره بخوام ابدیتها رو جمع کنم باز از اول شروع میکنه به جمع اوری یا فقط ابدیتهای این 4 روز رو به ابدیتهای قبلی اضافه میکنه ؟
با تشکر

سلام جواد جان

با مشورتی که با دوست عزیز20 karkas داشتم به نظر میاد ادامه دانلود میشه دریافت کرد حالا شما تست کن ببین چی میشه و خبرشو اینجا اعلام کنید

Karkas20
10-07-2012, 20:57
جشن معرفی نسخه فارسی ضدویروس کسپرسکی روز یکشنبه 18 تیر ماه 1391 در نشست خبری و با حضور خبرنگاران برگزار شد.

منبع : ایتنا

K1lou
11-07-2012, 07:12
سلام جواد جان

با مشورتی که با دوست عزیز20 karkas داشتم به نظر میاد ادامه دانلود میشه دریافت کرد حالا شما تست کن ببین چی میشه و خبرشو اینجا اعلام کنید

با سلام
علی جان فکر می کنم درست باشه
من حجم پوشه temp رو نگاه کردم امروز 342 مگ بود . بعد برنامه رو اجرا کردم و حالا شده 376 مگ . خوب این برای حجم ابدیت از دیروز تا الان زیاد به نظر میرسه
داخل پوشه رو که چک کردم دیدم پوشه ای retranslation داخلش ایجاد شده . نمی دونم شاید هم از قبل بوده

و در خود برنامه هم این retranslation رو داره
با تشکر

s.j-rez
11-07-2012, 09:14
امان از اینهمه مشکل:d
یه کرک درست حسابی برای نسخه pure 2 finalهست؟ من اون کرکی رو دارم که ریست میکنه و اینا ولی جواب نمیده. چی کار کنم؟

pedram_01
11-07-2012, 12:03
این کاسپر هم که شورشو در اورده یک سریال 90 روزه گرفتم و 70 روز دیگه ازش مونده بود مجبور شدم کاسپر رو پاک کنم و 1 ساعت بعد دوباره ریختم کلید رو بهش دادم قبول نکرد گفت تمام شده

بعد زدم تریال 30 روزه 2 روز گذشت از کار افتاد بدون هیچ دلیل

جالبه چون اپدیت میشه

apadana.1001
11-07-2012, 14:19
دوستان عزیز
خواهشا یه لطفی بکنید به ما بندگان خدا
من الان نسخه Pure 2 رو دانلود و نصب کردم . از الان عزا گرفتم که 30 روزه دیگه چیکار باید بکنم ؟!!
دوستان عزیز و اساتید گرامی ، خواهشا یه تریال ریست یا یه مرجع جهت دریافت کلید های معتر مربوط به Pure 2 به ما معرفی کنید . بخدا ثواب داره عزیزان
با تشکر

Karkas20
11-07-2012, 16:03
دوستان عزیز باید اینجا برای کرک یا هر چیزی که لازم دارند پست بدهند :

قدرت پیور با اینترنت سکیوریتی هیچ فرقی نداره ، نمیدونم چرا شما پیور نصب کردید؟؟

AMIR.KIK
11-07-2012, 16:04
دوستان عزیز
خواهشا یه لطفی بکنید به ما بندگان خدا
من الان نسخه Pure 2 رو دانلود و نصب کردم . از الان عزا گرفتم که 30 روزه دیگه چیکار باید بکنم ؟!!
دوستان عزیز و اساتید گرامی ، خواهشا یه تریال ریست یا یه مرجع جهت دریافت کلید های معتر مربوط به Pure 2 به ما معرفی کنید . بخدا ثواب داره عزیزان
با تشکر

امان از اینهمه مشکل:d
یه کرک درست حسابی برای نسخه pure 2 finalهست؟ من اون کرکی رو دارم که ریست میکنه و اینا ولی جواب نمیده. چی کار کنم؟

کلیدهای جدید Pure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

gholam14
11-07-2012, 18:44
بادرود
دوستان من کاسپرسکیوریتی9روی لپ تاپم نصب بودتاازچندروزپیش هرچی آبدیتش میکردم اخطارdatabases:obsolete میدادآمدمکاسپرسکیوریتی2012ر وش نصب کردم آپدیتشم کردم ولی بازهم همان اخطاررامیدهدلطفاراهنمایی بفرمایید

s.j-rez
11-07-2012, 18:45
یعنیpureبه کار نمیاد؟anti virusبهتره؟اخه تو سایتش که امکانات اینو بیشتر زده.من فقط یه نسخه شو میخوام که به خوبی ویروس بگیره راحت پچ شه و بتونم یه فایروال مثلnod32داشته باشم منظورم اینه که بشه دید کدوم برنامه ها با اینترنت کار میکنن و چه مقدار اپلو و دانلود میکنن.کدوم ودژن خوبه؟
راستی سایتی نیست که همین اپدیت های اون برنامه رو واسه دانلود بزاره؟برنامه کنده میخوام با اینترنت دانلود منیحر بگیرمش

Karkas20
11-07-2012, 19:55
یعنیpureبه کار نمیاد؟anti virusبهتره؟اخه تو سایتش که امکانات اینو بیشتر زده.من فقط یه نسخه شو میخوام که به خوبی ویروس بگیره راحت پچ شه و بتونم یه فایروال مثلnod32داشته باشم منظورم اینه که بشه دید کدوم برنامه ها با اینترنت کار میکنن و چه مقدار اپلو و دانلود میکنن.کدوم ودژن خوبه؟
راستی سایتی نیست که همین اپدیت های اون برنامه رو واسه دانلود بزاره؟برنامه کنده میخوام با اینترنت دانلود منیحر بگیرمش

عزیز من پیور با اینترنت سکیوریتی از نظر قدرت یکی هستند و اینترنت سکیوریتی هم سبک تر هست و هم کلید براش راحت تر پیدا میشه.فایروال کسپر صد در صد بهتر از نود هست عزیزم.
بله عزیزم نسخه اینترنت سکیوریتی این قسمت نتورک مانیتورینگ داره.
ورژن که الان 2012 که برای اعشاری بودنش این میشه 12.0.0.374
سایت سافت گذر یا ایران ستاپ اپدیت افلاین نسخه 2012 را میگذاره ، البته نسخه اینترنت سکیوریتی هست.

شما نسخه اینترنت سکیورییت را باید نصب بکنید
والسلام

Karkas20
11-07-2012, 19:59
بادرود
دوستان من کاسپرسکیوریتی9روی لپ تاپم نصب بودتاازچندروزپیش هرچی آبدیتش میکردم اخطارdatabases:obsolete میدادآمدمکاسپرسکیوریتی2012ر وش نصب کردم آپدیتشم کردم ولی بازهم همان اخطاررامیدهدلطفاراهنمایی بفرمایید

تاریخ سیستم تنظیم هست؟
تایم زون سیستم چطور؟
اپدیت هایی که انجام می دهید از چه وقتی هستند؟
روش که باید انجام بدهید ، کسپر را ریمو بکنید و بعد ریجستری و فایل های تمپ را ریمو بکنید با برنامه های ریجستری کلینر ها و بعد اقدام به نصب و اپدیت بکنید.
باید پچ های کسپر نصب شود تا این باگ ها رفع شود و پچ ها با اپدیت انلاین نصب می شوند.

gholam14
12-07-2012, 18:18
تاریخ سیستم تنظیم هست؟
تایم زون سیستم چطور؟
اپدیت هایی که انجام می دهید از چه وقتی هستند؟
روش که باید انجام بدهید ، کسپر را ریمو بکنید و بعد ریجستری و فایل های تمپ را ریمو بکنید با برنامه های ریجستری کلینر ها و بعد اقدام به نصب و اپدیت بکنید.
باید پچ های کسپر نصب شود تا این باگ ها رفع شود و پچ ها با اپدیت انلاین نصب می شوند.

تمام این کارهاراانجام دادم ولی دوباره همونجورشده دیروز120مگ آپدیت گرفت امروزهم حدود100 مگ هنوزهم میزنهdatabases:obsolete

amir.7
12-07-2012, 23:39
تمام این کارهاراانجام دادم ولی دوباره همونجورشده دیروز120مگ آپدیت گرفت امروزهم حدود100 مگ هنوزهم میزنهdatabases:obsolete

سلام

دوست من اگه آپدیت آفلاین انجام دادی و آدرس آپدیت سورس رو تغییر دادی اونو به حالت اول برگردون

manuch
13-07-2012, 12:17
آپدیت کاسپر 2012 من بالای 300 مگ هست!
توصیه می کنم وقتی برای بار اول آپدیت کردید، ریستارت کنید و از نو دوباره آپدیت کنید. این طوری ممکنه چند بار ریستارت کنید ولی وقتی بار آخر در عرض چند دقیقه آپ دیت شد دیگه دوره های کوتاه تری آپدیت میشه.

jivara
15-07-2012, 05:08
درود به اساتید محترم...

دوستان من kiss 2012 دارم در ضمن آپدیت هست .

حالا میخوام ویندوز عوض کنم / چجوری میتونم این آپدیت ها رو اونجا هم استفاده کنم بدون هیچ مشکلی ؟؟؟

manuch
15-07-2012, 10:15
اول باید از آپدیتهای فعلی نسخه ای داشته باشی.
بعد که ویندوز عوض شد، کاسپر رو تنظیم کنی که به جای آزمایشگاه خودش، از آدرس بک آپ که باید بهش بدی آپدیت بشه.
وقتی آپدیت تموم شد حالا باید تنظیماتش رو برگردونی که از خود سایت و آزمایشگاهش آپدیت بشه.
برای این منظور باید بری settings
تب سوم که مربوط به آپدیته
هم update source هست که از کجا باید آپدیت بشه
هم آدرس محل ذخیره آپدیتها
فقط به صورت پیش فرض تیک مربوط به آدرس محل ذخیره آپدیتها خاموشه.
من خودم ماهیانه ویندوز عوض می کنم و فقط از کاسپر استفاده می کنم، بدون کرک!

در راه کاسپر موفق باشید.

SH@HIN
17-07-2012, 13:07
سلام دوستان
من Kaspersky Internet Security 2012 رو نصب کردم.یه مشکلی باهاش دارم !
میخواستم بدونم چطور میشه حالت فایروالش رو از روی اتوماتیک خارج کرد ؟ یعنی برای هر اپلیکیشنی که میخواد متصل بشه به اینترنت از من سوال کنه!

jolan57
17-07-2012, 14:30
سلام دوستان
من Kaspersky Internet Security 2012 رو نصب کردم.یه مشکلی باهاش دارم !
میخواستم بدونم چطور میشه حالت فایروالش رو از روی اتوماتیک خارج کرد ؟ یعنی برای هر اپلیکیشنی که میخواد متصل بشه به اینترنت از من سوال کنه!

mehrradg26
17-07-2012, 16:23
میخواستم بدونم
فایل آپدیت و دیتابیس kis_12.0.0.374 رو از کچا میتونم دانلود کنم و آفلاین آپدیتش کنم

kases
17-07-2012, 16:50
میخواستم بدونم
فایل آپدیت و دیتابیس kis_12.0.0.374 رو از کچا میتونم دانلود کنم و آفلاین آپدیتش کنم

از اینجا ( اون 3 تا ستاره از ادرس بردارید)

tanaz145
17-07-2012, 23:55
سلام دوستان من یه مشکل دارم موقع اپدیت کسپر پیغام update: task fail .error connecting to proxy server میده چیکارش کنم

kases
18-07-2012, 00:30
سلام دوستان من یه مشکل دارم موقع اپدیت کسپر پیغام update: task fail .error connecting to proxy server میده چیکارش کنم

سلام

شما اگه از proxy استفاده میکنید غیر فعالش کنید

و settings کسپر باز کنید تیک قسمت p roxy server در این مسیر بردارید:

Settings > Update tab > Update source > P roxy server> use p roxy server

Mahdi_Co_1368
18-07-2012, 08:14
سلام
من چه طور میتونم کلید جدید نسخه Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 رو بگیرم ؟
با توجه به اینکه تجربه شما عزیزان این تاپیک بیشتره ، بی زمت یه لینک به من معرفی می کنید؟
ممنونم میشم.

PersianDev
18-07-2012, 08:20
سلام
من چه طور میتونم کلید جدید نسخه Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 رو بگیرم ؟
با توجه به اینکه تجربه شما عزیزان این تاپیک بیشتره ، بی زمت یه لینک به من معرفی می کنید؟
ممنونم میشم.
اگر تو وارد کردن مشکلی داشتید بگید ما در خدمتیم ;)

SH@HIN
18-07-2012, 09:39
سلام دوستان
من از روی Avast Internet Security 7 اومدم روی این Security Suite ورژن 12
نمیدونم من اشتباه میکنم یا واقعا اینجوریه! انگار یه جورایی مشکل داره این برنامه . فایر والش که به نظرم خیلی دقیق و منظم نیست ، از دیروزم 2 بار کرش کرده برنامه !
من ویندوز 7 64 بیت دارم ، KIS 32 بیتی هست ، میخواستم ببینم میشه از این باشه مشکلش؟

بعد یه سوال دیگه هم داشتم من برای اولین بار که آپدیت کردم یادم نبود که براش مسیر مشخص کنم تا آپدیتها رو سیو کنه میخواستم بدونم میتونم الان کپی بگیرم از آپدیتها؟ ( 200 mb آپدیت کرد :13:)

kases
18-07-2012, 15:52
سلام دوستان
من از روی Avast Internet Security 7 اومدم روی این Security Suite ورژن 12
نمیدونم من اشتباه میکنم یا واقعا اینجوریه! انگار یه جورایی مشکل داره این برنامه . فایر والش که به نظرم خیلی دقیق و منظم نیست ، از دیروزم 2 بار کرش کرده برنامه !
من ویندوز 7 64 بیت دارم ، KIS 32 بیتی هست ، میخواستم ببینم میشه از این باشه مشکلش؟

بعد یه سوال دیگه هم داشتم من برای اولین بار که آپدیت کردم یادم نبود که براش مسیر مشخص کنم تا آپدیتها رو سیو کنه میخواستم بدونم میتونم الان کپی بگیرم از آپدیتها؟ ( 200 mb آپدیت کرد :13:)

سلام

در مورد کرش احتمالا مشکل از ویندوز خودتون هست سیستم با برنام های بهینه ساز اسکن کنید اگه ویندوزتون قدیمی هست ویندوز تعویض کنید

مشکل از 32 یا 64 بیتی بودن ویندوز نیست کسپر نسخه جدایی برای ورزن 64 بیتی نداره همون فایلی که دارین بر روی هر دو ویندوز (32 و 64 ) کار میکنه

در مورد اپدیت هم شما میتونید تیک کپی اپدیتها رو بزنید و مسیر دلخواه بهش بدید و یکبار اپدیتش کنید تا ذخیره بشه البته با زدن این تیک حجم بالایی از اپدیت دوباره دریافت میکنه (روش استاندارد)

روش دیگه که میتونید از پوشه temporaryFolder در اين مسير C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP12\Data\Updater\Temporary Files\temporaryFolder کپي بگيريد

و براي جايگزين کردن هم self defens کسپر غير فعال کنيد و کسپر از سيستم تري کنار ساعت exit کنيد و پوشه رو در همون مسير جايگزين کنيد وسیستم یکبار رستارت کنید و دوباره اپدیت کنید

البته روش استاندارد انجام بدید بهتره

s.j-rez
18-07-2012, 20:11
اقا انتی وسروس من چند تا ویروس پیدا کرده بود من زدم add to sxclutionیه همچین چیزی این باعث میشه انتی ویروس بهش گیر نده؟اگه اره اشتباهی زدم چه جور پاکشون کنم؟
به طور کلی اگه ویروس پیدا کرد چه جور پاکش کنم؟

kases
19-07-2012, 00:45
اقا انتی وسروس من چند تا ویروس پیدا کرده بود من زدم add to sxclutionیه همچین چیزی این باعث میشه انتی ویروس بهش گیر نده؟اگه اره اشتباهی زدم چه جور پاکشون کنم؟

سلام

بله این باعث میشه انتی ویروس بهش گیر نده اما اینجور که من دیدم گزینه dd to Exclusions زمانی برای کاربر نمایش داده میشه که فایل از سطح خطر پایینی برخورداره (در اسکن دستی و یا ریل تایم) مثل adware ها و یا در زمان اجرای فایل قسمت رفتارشناس کسپر فایل مشکوک تشخیص بده دقیقا باید مشخص بشه کدوم یکی از این قسمتها به شما هشدار داده

شما seeting کسپر باز کنید به سربرگ جعبه زرد برید و در بخش Threats and Exclusions و در قسمت Exclusions وارد setting بشید و برنامه هایی که در لیست استثنا ها قرار گرفتن پاک کنید و برای اطمینان بیشتر سیستم یکبار فول اسکن کنید

در مورد نحوه پاکسازی کسپر باید گفت اگه کسپر در حالت تنظیمات پیشفرض باشه الودگی رو اتوماتیک پاک میکنه و شما احتیاجی نیست کاری انجام بدید

اما اگه کسپر در حالت تعاملی تنظیم شده باشه وقتی مخربی رو شناسایی کنه پنجره ای برای شما باز میشه و کسب تکلیف میکنه

موفق باشید .

SH@HIN
19-07-2012, 01:32
سلام دوستان
میخواستم بدونم این KIS 12 حجم آپدیتهاش بالاست کلا؟!!
چون 2 - 3 روز پیش 200 mb دانلود کرده بود امشب دوباره 100 mb دانلود کرد ! :19:

kases
19-07-2012, 03:18
سلام دوستان

سلام

احتمالا تیک کپی اپدیت فعال کردید این حجم دوباره دریافت کرده که طبیعیه

اپدیت اولیه حجمش بالاست اما روزانه بین 3 تا 5 مگ اپدیت دریافت میکنه شما دوباره اپدیت کنید ببینید چند مگ اپدیت دریافت میکنه :46:

SH@HIN
19-07-2012, 10:31
سلام
دوستان من حالت فایروال رو از اتوماتیک خارج کردم ، در مورد این پروسه میخواستم بدونم اگر کاملا Trust کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون یادمه یه تروجان بود که خودشو میچسبوند به این سرویس و ...

kases
19-07-2012, 22:39
سلام
دوستان من حالت فایروال رو از اتوماتیک خارج کردم ، در مورد این پروسه میخواستم بدونم اگر کاملا Trust کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون یادمه یه تروجان بود که خودشو میچسبوند به این سرویس و ...

به نظر نمیاد مشکلی باشه میتونید اجازه دسترسی به شبکه به این سرویس بدید.

france
20-07-2012, 18:37
با سلام

من اینترنت سکیوریتی کاسپر 2012 دارم .قسمت parnetal contorol رو فعال کردم ولی الان پسوردشو فراموش کردم موقع اجرای بعضی برنامه ها پیغام trust (درست بودن اجرای برنامه) میاد چون پسورد گذاشتم ازم پسورد میخواد برای اجازه دادن اجرای برنامه راهی جز پاک کردنو نصب مجدد آنتی هست؟

kases
20-07-2012, 21:38
با سلام

من اینترنت سکیوریتی کاسپر 2012 دارم .قسمت parnetal contorol رو فعال کردم ولی الان پسوردشو فراموش کردم موقع اجرای بعضی برنامه ها پیغام trust (درست بودن اجرای برنامه) میاد چون پسورد گذاشتم ازم پسورد میخواد برای اجازه دادن اجرای برنامه راهی جز پاک کردنو نصب مجدد آنتی هست؟

سلام

برای برداشتن پسورد parental control این مراحل انجام بدید

وارد safe mode شوید registry editor باز کنید و به این مسیر برید

ویندوز 32 بیت

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \AVP12\settings

ویندوز 64 بیت

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KasperskyL ab\protected\AVP12\settings

setting انتخاب کنید و در لیست سمت راست بر روی AskForParCtl دابل کلیک کنید طبق عکس

53343

در پنجره باز شده عدد 1 به صفر تغییر بدید واکی کنید و همچنین در قسمت Enable pswrd protection دابل کلیک کنید و عدد 1 به صفر تغییر بدید

53331

و سیستم ریست کنید ودر محیط ویندوز طبق عکس وارد parental control بشید و گزینه no انتخاب کنید

53332

و parental control غیر فعال کنید

53334

موفق باشید

maminsafari
25-07-2012, 21:07
کسپرسکی آنتی ویروسیه که معمولا نسبت به بقیه آنتی ویروس ها سرعت سیستم رو بیشتر میاره پایین و درصد بیشتری از حجم سی پی یو رو اشغال میکنه!اسکن به صورت ریل تایم همزمان و اسکن فایل های اجرایی کنترل ترافیک و دانلود و... همه و همه باعث میشه سرعت سیستم افت داشته باشه که قابل حسه
شما اگه قبلا از آنتی ویروسی جز کسپرسکی استفاده میکردید شاید با نصب کسپر افت سرعت زیادی رو حس کنید
کسپرسکی نرم افزار قوی و سنگینیه در صورتی که امنیت برای شما در اولویت باشه افت سرعت رو میتونید تحمل کنید

زیرا موتور کسپرسکی از پایه ایراداتی داره که کسپرسکی قادر به تصحیح آن نیست حتی کسپرسکی یک بار هم تلاش کرد اون را عوش کنه ولی چون تمام هزینه اش را برای این موتور با متخصصان دانشگاههای مختلف جهن کرد و بر اساس تکنولوژی اختصاصی خود این شرکت نیست و نوشته نشده نتوانست این کار را انجام دهد همان طور که میدانید در ال 2009 هم این موتور به سرقت رفت و باید بگم متاسفانه هنوز از همان موتور استفاده می شود با کمی تغییرات جزیی . بنده با یکی از متخصصان طراح این موتور نیز صحبتهایی داشته ام. ایشان از طرح خود خیلی دفع کردند و لی قبول داشتند که این موتور و محصول به تکنولوژیهای مورد استفاده در محصولات کمپانی های بزرگ امنیتی نمی رسد.
البته باید خاطر نشان شوم که شما در حالت پیش فرض بسیاری از فایلها را کسپرسکی نمی گردد در حالت ریلتایم ولی در آنتی ویروس های دیگر کلیه فالها در حالت پیش فرض اسکن می گردند و باز سبکتر از کسپرسکی هستند و این اصلا ربطی به محافظت و قدرت آنتی ویروس ندارد.

maminsafari
25-07-2012, 21:10
سلام دوستان

اول بعد از نصب و قبل از بروز رسانی یک فولدر بسازید و آدرس آن را برای ذخیره آپدیت بدید و بعد بروز رسانی را آپلود کنید در نرم افزار و آنلاین بعد از آن بروز رسانی کنید ولی باید تنظیمات قبلی یعنی بروزرسانی از روی سیستم را بردارید و به حالت آنلاین تغییر دهید . این باعث می شود دیگر ذخیره مجدد و یا دریافت فقط از طریق سیستم برای بروز رسانی تکرار نگردد.

maminsafari
25-07-2012, 21:21
متاسفانه ای محصول کسپرسکی این ایراد را دارد که با توجه به حجم زیاد ویروس های رایانه این آنتی ویروس به صورت خودکار عمل نکرده و دسترسی اننتخاب گزینه های اججازه دسترسی به فایل آلوده یا مشکوک را قبل از دیتکت و گارانتی به کاربر می دهد حتی در حد اکسپشن که باعث میشه شما به اشتباه یک ویروس یا فایل مشوک که آن هم شما به تنهایی قادر به تشخیص پاک بودن آن نیستید در اختیار کاربر قرار میدهد و این امر امنیت کاربر را به خطر می اندازد.
درست آن است که آنتی ویروس هر فایل ی که تشخیص میدهد ویروس است یا تهدید بجز پاک کردن از روی سیستم بلادرنگ و خودکار یک بکآپ در قرنطینه خود از آن بگیرد تا شما در زمان کمی با پشتیبانی آن کمپانی هماهنگ کنید تا عدم آلودگی فایل مورد نظر شما را تایید کنند و سپس شما آن را از قرنطینه در آورده و اکسپشن کنید. در ستش این است .
ولی در کسپرسکی چنین نیست . پس بهتر است نرم افزار را به صورت اتوماتیک تنظیم کنید تا ویروس ها را پس از شناسایی و حتی فایلهای مشکوک را قرنطینه کنید تا شما هم بتوانید در مورد آن ابتدا تحقیق کنید و نتواند به شما آسیبی بزند.بعد اقدام به اگسپشن آن کنید.

Iceboy_LOVE
26-07-2012, 07:37
چطوری میشه کسپر رو فارسی کرد ؟
گویا زبان فارسی برایش منتشــر شده

xman681
26-07-2012, 07:41
چطوری میشه کسپر رو فارسی کرد ؟
گویا زبان فارسی برایش منتشــر شده

سلام

داخل تنظیمات زبان نیست بلکه باید کلا کسپر اسکای فارسی را دانلود و نصب کنید
اطلاعات بیشتر

موفق باشید

A M ! N
29-07-2012, 14:57
سلام.

یه تریال 90 روزه برای Kaspersky internet security 2012

capitan black
30-07-2012, 10:59
دوستان امروز هر کاری میکنم kaspersky world رو باز نمیکنه که تریال ریست انجام بدم...راه حلی هست ؟

FULL HD
31-07-2012, 10:56
سلام لینک آخرین ورژن کاسپرسکای اینترنت سکیورتی همراه با آپدیت آفلاینش میخوام مرسی

A M ! N
31-07-2012, 11:06
سلام لینک آخرین ورژن کاسپرسکای اینترنت سکیورتی همراه با آپدیت آفلاینش میخوام مرسی

سلام

برای دانلود کسپرسکی برو لینک پایین :

ایمیلت رو وارد کن و دانلود کن.. آخرین ورژن

آپدیت هم بهتره بزاری خودش آپدیت کنه. کسپرسکی سرعت آپدیتش بالاست. :20:

kases
31-07-2012, 13:24
مرسی دانلود کردم ولی سرعت آپدیتش از 10 kb بیشتر نمیشه که :41:

سلام

امروز سرعت اپدیت یه مقدار پایینه شما یه وقت دیگه ای اپدیت کنید ممکنه به خاطر شلوغی سرورهای کسپر باشه

mansour2023
02-08-2012, 02:39
دوستان کلید جدیدی ندارید برای کاسپراسکای پیور 2

kases
02-08-2012, 02:52
دوستان کلید جدیدی ندارید برای کاسپراسکای پیور 2

دوست عزیز در خواست خودتون در تاپیک کرک و سریال مطرح کنید زودتر به نتیجه میرسید:20:

I-Tech
04-08-2012, 06:42
سلام به دوستان کسپری

دیشب من داشتم رو یه نفر با تروجان کار میکردم که کسپر 2012 نصب داشت (این تروجان ما راحت از فایروال کسپر گذشت، البته نمیدونم فایروالش رو چه حالتی بود که جلوش رو نگرفت!)

حالا اینجاش برام جالب بود که نمیشد با ریموت موس روی کسپر کار کرد! یعنی با موس میشد رو پنجره های دیگه کار کرد ولی رو پنجره های مرتبط با کسپر نمیشد! مثلا از طریق Gadget کسپر میشد صفحه تنظیماتش رو باز کرد ولی دیگه با موس نمیشد همین پنجره باز شده رو بست!(قبلا در مورد کیبرد مجازیش خونده بودم که صفحه رو سیاه میکنه و... ولی اینو دیگه نمیدونستم)

همین مورد رو روی اسمارت سکوریتی 5 انجام دادم، به راحتی میشد هرکاری کرد!مثلا تروجان رو به قسمت Exclusion اضاقه کرد و ...!

از دوستان اگه کسی اطلاعات یا لینکی در مورد این قابلیت کسپر داره ممنون میشم بزاره...

kases
04-08-2012, 17:02
سلام به دوستان کسپریدیشب من داشتم رو یه نفر با تروجان کار میکردم که کسپر 2012 نصب داشت (این تروجان ما راحت از فایروال کسپر گذشت، البته نمیدونم فایروالش رو چه حالتی بود که جلوش رو نگرفت!)حالا اینجاش برام جالب بود که نمیشد با ریموت موس روی کسپر کار کرد! یعنی با موس میشد رو پنجره های دیگه کار کرد ولی رو پنجره های مرتبط با کسپر نمیشد! مثلا از طریق Gadget کسپر میشد صفحه تنظیماتش رو باز کرد ولی دیگه با موس نمیشد همین پنجره باز شده رو بست!(قبلا در مورد کیبرد مجازیش خونده بودم که صفحه رو سیاه میکنه و... ولی اینو دیگه نمیدونستم)همین مورد رو روی اسمارت سکوریتی 5 انجام دادم، به راحتی میشد هرکاری کرد!مثلا تروجان رو به قسمت Exclusion اضاقه کرد و ...!از دوستان اگه کسی اطلاعات یا لینکی در مورد این قابلیت کسپر داره ممنون میشم بزاره...

سلام فایروال باید شخصی سازی بشه در حالت تنظیمات پیشفرض اسیب پذیره و هکر میتونه به راحتی کسپر دور بزنه (تنظیماتی مد نظرم هست اگه دوست دارین بگید تا خدممتون عرض کنم تست کنید ببینید بازم کسپر دور زده میشه)

در مورد ریموت کنترل کردن کسپر باید گفت کسپر اجازه نمیده از راه دور کنترل بشه این جزی از قابلیتهای قسمت self defens هست

53979

I-Tech
04-08-2012, 18:23
سلام فایروال باید شخصی سازی بشه در حالت تنظیمات پیشفرض اسیب پذیره و هکر میتونه به راحتی کسپر دور بزنه (تنظیماتی مد نظرم هست اگه دوست دارین بگید تا خدممتون عرض کنم تست کنید ببینید بازم کسپر دور زده میشه)

در مورد ریموت کنترل کردن کسپر باید گفت کسپر اجازه نمیده از راه دور کنترل بشه این جزی از قابلیتهای قسمت self defens هست

53979

جالبه که این کسپر فکر همه جا رو کرده!
ممنون میشم تنطیماتش رو بزارید ولی بعید میدونم اگه تنظیمات درست روش انجام بشه، به همین راحتی ها دور بخوره!

*Batman*
05-08-2012, 04:18
Kaspersky Internet Security 2013 13.0.1.4141 Maintenance Pack 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Antivirus 2013 13.0.1.4141 Maintenance Pack 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

polestar98g
05-08-2012, 12:04

سلام . خسته نباشيد.
کسپرسکي هم از چشمم افتاد!:41:
حالا اين شخصي سازي را چطور إعمال کنيم که ديگه آسيب پذير نباشه؟!:worried:
به نظرتون اين تنظيم چطوره؟ من يه جا ديدم که اينو پيشنهاد داده بودند:

:11:

G.D.ragon.Ir
06-08-2012, 16:36
برای استفاده از اپدیت دیگران, مگه فقط نباید به قسمت تنظیمات رفته و گزینه copy updates to folder رو تیک زد و سپس پوشه مورد نظر رو انتخاب کرد؟ پس این متنی که در ادامه اوردم (از یک سایت معتبر هست) جریانش چیه؟ از روش اول نمیشه برای اپدیت افلاین استفاده کرد؟ کلآ فرق و کاربرد این دوتا روش چیه؟

2- این فولدر را در مسیری مانند ریشه درایو C کپی می کنید.
3- به داخل برنامه به قسمت Settings ‌و سپس My Update Center رفته و در قسمت Update Source بر روی Settings کلیک می کنید.
4- بر روی Add‌کلیک کرده و فولدر KIS12Update که در درایو C است را انتخاب کرده و OK را می زنید.
5- گزینه Kaspersky Lab's Update servers را از حالت انتخاب خارج کنید و OK را بزنید.
6- دوباره OK را بزنید.
7- به قسمت My Update Center در برنامه بروید و بر روی Start Update کلیک کنید. برنامه بدون مشکل به روز می شود.

jolan57
06-08-2012, 16:49
برای استفاده از اپدیت دیگران, مگه فقط نباید به قسمت تنظیمات رفته و گزینه copy updates to folder رو تیک زد و سپس پوشه مورد نظر رو انتخاب کرد؟ پس این متنی که در ادامه اوردم (از یک سایت معتبر هست) جریانش چیه؟ از روش اول نمیشه برای اپدیت افلاین استفاده کرد؟ کلآ فرق و کاربرد این دوتا روش چیه؟
وقتی شما آپدیت رو ذخیره کردین از این روش میتونید از آن استفاده کنید
به جای گزینه 4 آدرس فولدری که سیو کردین مثلاً C:\Users\Name\Desktop رو بدین

kases
06-08-2012, 18:02
سلام

برای امنیت بیشتر یه سری تنظیمات کلی میشه انجام داد البته تنظیمات زیاده و هر قسمت تنظیمات خاص خودشو داره میتونید

در قسمت application control در زیر مجموعه unknown applications تیک قسمت Move to the following group automatically بزارید بعد برید به قسمت application و

low restric انتخاب کنید و edit انتخاب کنید در پنجره باز شده در تب Files and system registry کل گزینه ایی که تیک سبز دارن راست کلیک کنید و بر روی promp for action بزارید

در تب rights هم قسمتهایی که علامت سبز دارن بر روی promp for action بزارید و در مسیر general seeting تیک قسمت interactive mode بردارید با این تنظیمات هر برنامه غیر معتبری

از دید کسپر می خواد به نقاط مختلف سیستم و همچنین به اینترنت دسترسی داشته باشه به شما گزارش میکنه ممکنه برنامه ای سالم باشه و کسپر به شما گزارش کنه این دیگه به اشنایی خود شما با سیستم برمیگرده

در قسمت فایروال هم میتونید پورتهای مهم به کسپر بدبد تا نظارت کنه البته به صورت پیشفرض بر روی پورتهای خاصی نظارت داره میتونید به دکتر گوگل مراجعه کنید میتونید سرچ کنید trojan ports

بله طبق تصویری که خودتون گذاشتید هم میتونید عمل کنید اما ممکنه بلاک Any incoming TCP stream باعث بشه در کار برنامه هایی مثل p r ox y fire و دیگر pro x y ها مشکل ایجاد کنه بهتره محدود بشه تا اینکه کامل از کار انداخته بشه مثلا پورتهای خاصی رو بلاک کنید

شما میتونید در فایروال کسپر پکت های ICMP بلاک کنید)

به عنوان مثال من پکت های وردوی ICMP رو بلاک میکنم وارد تنظیمات فایروال شوید و در قسمت packet rule میتونید add انتخاب کنید و ........

54097

54098

میتونید این تنظیمات برای پکت های خروجی هم انجام بدید

این فقط یکی از تنظیمات برای محافظت بیشتر بود ممکنه تنظیماتی که معرفی میشه برای کسی مشکل ایجاد کنه

کسپرسکي هم از چشمم افتاد!

:ohno:

polestar98g
06-08-2012, 22:10
خيلي ممنون عالي بود :33:
اين تنظيمات را هم إعمالش کردم
البته بعدش خواستم فايرفاکس را باز کنم، حدود هفت هشت تا پنجره سؤال باز شد تا بالأخره فايرفاکس اجرا شد!:31:

و اون دوتا که من در شکل نشان دادم و شما گفتيد ممکنه که ايجاد مشکل کنه ميدونيد چيه: incoming TCP stream و incoming UDP stream ؟
با تشکر فراوان:11:

kases
07-08-2012, 18:46
خيلي ممنون عالي بود :33:
اين تنظيمات را هم إعمالش کردم
البته بعدش خواستم فايرفاکس را باز کنم، حدود هفت هشت تا پنجره سؤال باز شد تا بالأخره فايرفاکس اجرا شد!:31:

و اون دوتا که من در شکل نشان دادم و شما گفتيد ممکنه که ايجاد مشکل کنه ميدونيد چيه: incoming TCP stream و incoming UDP stream ؟
با تشکر فراوان:11:

سلام

کسپر از لیست سفید استفاده میکنه قاعدتا نباید با اجرای فایرفاکس از شما سوالی پرسیده بشه فایرفاکس ببرید تو لیست trust تا در زمان اجرا از شما سوالی پرسیده نشه

incoming TCP stream و incoming UDP stream

این قسمتها متعلق به جریان ورودی اطلاعات پروتکل های tcp و UDP هستن

این در فایروال کسپر یه قانون کلی هست و اگه بلاک بشه ممکنه بعضی از برنامهایی که از این قسمت استفاده میکنن با مشکل روبرو بشن

:13:

kases
07-08-2012, 21:27
سلام دوستان

فیلمی توسط دوست عزیز KARKAS20 تدارک دیده شده که یکی از بهترین تنظیمات برای امنیت بیشتر کسپر هست توصیه میکنم حتما ببینید تنظیمات امیر حرف نداره:12:

این چند روزه منم خیلی مزاحم امیر شدم و از کمک ها و راهنمایی های که به من کردن تشکر میکنم:11:

بهتره خودتون ببینید:

hamidreza2010
07-08-2012, 23:47
سلام دوستان مثل اینکه کاسپر 2013 هم اومده من دو شب پیش ورژن 13.0.0.3370 رو دانلود کردم (آنتی ویروس + اینترنت سکرتری) ولی نمی دونم جدیدترین ورژنش هست یا نه یا حتی نمی دونم فاینالش هست یا بتا؟ خواهشا دوستان عزیز جدیدترین ورژن کاسپر که فاینالم باشه رو بگن و لینک دانلودشم بذارن. ممنون

kases
08-08-2012, 00:28
سلام دوستان مثل اینکه کاسپر 2013 هم اومده من دو شب پیش ورژن 13.0.0.3370 رو دانلود کردم (آنتی ویروس + اینترنت سکرتری) ولی نمی دونم جدیدترین ورژنش هست یا نه یا حتی نمی دونم فاینالش هست یا بتا؟ خواهشا دوستان عزیز جدیدترین ورژن کاسپر که فاینالم باشه رو بگن و لینک دانلودشم بذارن. ممنون

سلام

خیر نسخه نهایی کسپر منتشر نشده متاسفانه سایتهایی مثل اسان دانلود نسخه بتا بر روی سایتش قرار داده که باعث گمراهی کاربرا شده:5:

لینک دانلود نسخه 2012

hamidreza2010
08-08-2012, 02:25
دوست عزیز دستت درد نکنه ولی عجب آدمای نامردی پیدا میشن من 8 ساعت نشستم پای کامپیوتر تا دانلود کنم حالا بتا دراومد حالا لینک دانلود کاسپر 2013 که یکی از دوستان توی همین تاپیک صفحه قبل گذاشته هم بتا هست یا نه فایناله؟ بعدش خواهشا هر وقت فاینالش اومد لینکشو برای دانلود بذارین. ممنون

kases
08-08-2012, 02:43
دوست عزیز دستت درد نکنه ولی عجب آدمای نامردی پیدا میشن من 8 ساعت نشستم پای کامپیوتر تا دانلود کنم حالا بتا دراومد حالا لینک دانلود کاسپر 2013 که یکی از دوستان توی همین تاپیک صفحه قبل گذاشته هم بتا هست یا نه فایناله؟ بعدش خواهشا هر وقت فاینالش اومد لینکشو برای دانلود بذارین. ممنون

بله دوست عزیز لینک صفحه قبل هم نسخه بتا هست هر وقت نسخه نهایی منتشر شد حتما لینک دانلودش قرار میدیم:20:

kases
08-08-2012, 06:14
سلام دوستان مثل اینکه نسخه نهایی کسپر 2013 به زبان روسی منتشر شده اما هنوز خبری از نسخه انگلیسی نیست احتمالا به همین زودی ها عرضه بشه

لینک دانلود حجم 143 مگابایت

:ohno:

mjzaret
08-08-2012, 09:09
سلام به همه دوستان

من دنبال راهنماي كامل آنتي ويروس تحت شبكه كسپر مي‌گردم.

كسي از دوستان راهنما يا آموزش يا سايت خاصي مدنظرش هست رو بيان كنه.

شاد باشيد:40:

polestar98g
08-08-2012, 14:10
با سلام.
يه تنظيمات ديگه براي تأمين امنيت چند برابر ارائه شده:

من اينها را انجام دادم ولي بعدش بعضي برنامه ها اجرا نميشدند مثل Windows 7 Manager و خيلي از برنامه ها هم نصب نمي شدند!!

hamidreza2010
08-08-2012, 14:16
آقا دستت درد نکنه پس منتظر لینک دانلود نسخه فاینالش هستم البته به زبان انگلیسی ممنون

vtn54
08-08-2012, 21:08
سلام به همه دوستان عزیز

یکی از عزیزان خواسته بود در مورد نحوه ایجاد یک Rule برای فایروال کاسپرسکی توضیح بدهم پس از نوشتن مطلب چون دیدم ممکن است این مطالب به کار سایر عزیزان هم بیاید پس با اجازه ایشان مطلب را در همین تاپیک می‌گذارم شاید به درد دوستان تازه‌ وارد بخورد.

همانطور که می‌دانید فایروال مانند سدی است که میان سیستم شما و دنیای خارج قرار گرفته است و تمام ترافیک (منظور دیتای ) رد و بدل شده بین سیستم شما و دنیای خارج را کنترل می‌کندیعنی تمام پورتهای خروجی و ورودی و ترافیک رد و بدل شده را کنترل می‌کند و تنها به دیتایی اجازه عبور می‌دهد که با قوانین از پیش تعیین شده همخوانی داشته باشد.به این قوانین Rule گفته می‌شود که بر دو نوع است:

1.Packet Based Rules : قوانین بر اساس اطلاعات موجود در هر Data Packet (مثلا پورت خروجی و ورودی, نوع پروتکول رد و بدل شده , مبدا و مقصد ترافیک و ... ) تنظیم می‌شود مثلا شما اجازه عبور هیچ نوع دیتایی را از سیستم به سمت خارج از طریق پورت 8080 را نمی‌دهید مگر اینکه از نوع TCP و به مقصد 137.123.546.2 باشد.

2.Application Based Rules :قوانین بر اساس برنامه ها یا پروسه های موجود در سیستم تعریف می‌شود مثلا شما اجازه دسترسی یک برنامه یا پروسه را به صورت کامل قطع کرده یا به آن تنها اجازه دسترسی به آدرسهای خاصی را از طرق پورتهای خاصی می‌دهید.

شما در کاسپرسکی می‌توانید هر دو نوع Rule را تعریف کنید و اگر بخواهید کاسپرسکی وقایع مربوط به هر Rule را با جزییات کامل ثبت می‌کند.

از نظر فایروال Packet Based Rules نسبت به Application Based Rules اولویت بیشتری دارند یعنی فایروال به آنها ارجحیت بیشتری می‌دهد.

برای ایجاد Packet Based Rules اول شکل زیر رو ببینید:

به قسمتی که در شکل مشخص است بروید وقتی پنجره Network Rule باز شد در قسمت Action نوع کاری را که می‌خواهید روی ترافیک مورد نظرتان انجام بدهید انتخاب کنید گزینه ها خود گویا هستند فقط یک توضیح در مورد By application rule بدهم:این گزینه به این معنی است که در مورد ترافیک مورد نظرتان فایروال از قوانین مربوط به هر Application که جداگانه مشخص کرده‌اید استفاده خواهد کرد.
در قسمت Name یک نام مشخص برای این Rule انتخاب کنید شما می‌توانید از نامهایی که کاسپرسکی پیشنهاد می‌کنداستفاده کنید یا خودتان یک نام دیگر به آن بدهید.
در قسمت Protocol تیک گزینه مربوطه را بزنید و از لیست داده شده یکی از شش پروتکل داده شده (TCP, UDP, ICMP, ICMPv6, IGMP ,GRE) را انتخاب کنید.
در قسمت Direction هم گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید که نیاز چندانی به توضیح ندارد. Outbound یعنی جهت جریان از سیستم شما به سمت خارج است. Inbound یعنی جهت جریان از سمت خارج به سمت سیستم شما است و Inbound / Outbound یعنی هم جریان خروجی هم جریان ورودی.
در قسمت پورت دو گزینه Local و Remote وجود دارد که نشان دهنده پورتهایی است که کامپیوتر شما و کامپیوتری که به آن وصل می‌شوید برای پروتکولهای TCP و UDP از آن استفاده می‌کنند و با مشخص کردن آنها فایروال این پورتها را برای نوع ترافیکی که در قسمتهای قبلی مشخص کرده‌اید تحت نظر می‌گیرد.
در قسمت Address هم یکی از چند گزینه داده شده را انتخاب کنید:
1.Any address که مشخص است.
2.Subnet address شامل تمام شبکه هایی (networks) است که به کامپیوتر شما متصل هستند.اگر این گزینه را انتخاب کنید باید نوع شبکه را هم مشخص کنیدکه شامل سه گزینه زیر است:

A.Trusted networks
B.Local networks
C.Public networks
3.Addresses from the list :اگر این گزینه را انتخاب کنید یک پنجره کوچک باز می‌شود که می‌توانید آدرس یا آدرسهای مورد نظرتان را وارد کنید برای این کار می‌توانید از نام DNS یا شماره IP استفاده کنید مثلا 91.103.64.6 یا google.com .
اگر می‌خواهید فایروال از فعالیتهای مربوط به این Rule یک Log ثبت کند تیک گزینه Log Events را بزنید.
بعد از اینکه همه گزینه‌ها را تکمیل کردید OK را بزنید تا پنجره بسته شود.
می‌بینید که در پنجره بعدی یعنی Packet Rules یک Rule با نامی که انتخاب کرده‌اید به انتهای لیست اضافه می‌شود.در اینجا باید دقت کنید که در این لیست Rule هایی که که در قسمت بالاتر قرار دارند اولویت بیشتری نسبت به Ruleهای پایینتر از خود دارند. (به عبارتی حق تقدم با Rule های بالاتر است).
بنابراین اگر دیدید فایروال طبق قانونی که شما تعریف کرده‌اید عمل نمی‌کند شاید دلیل این باشد که یک Rule بالاتر جلوی این کار را می‌گیرد.

برای ایجاد Application Based Rules شکل زیر را ببینید:

تصویر خودش گویا است و گزینه‌ها تقریبا مشابه با قسمت قبلی است و فکر نمی‌کنم نیاز به توضیح اضافی باشد فقط به خاطر داشته باشید در این مورد این Rule ایجاد شده تنها در مورد آن برنامه یا پروسه‌ای که انتخاب کرده‌اید اعمال خواهد شد. باز اگر سوالی بود من در خدمت هستم.

ارادتمند:11:

matador5550
09-08-2012, 00:10
سلام دوستان من آنتی ویروسم کلیدش از کار افتاد بعد خواستم با رسیتر فعالش بکنم ولی از کار افتاد بلکل برای همین خواستم پاک بکنم که نشد و دیگه اصلا بالا نمیاد و خواستم دوباره نصب بکنم که ارور میده و نصب نمیشه با برنامه Your Uninstaller بالاخره پاکش کردم ولی دوباره نصب نمیشه این ارورو میده ببینین چیکار کنم؟ :

kases
09-08-2012, 03:01
سلام دوستان من آنتی ویروسم کلیدش از کار افتاد بعد خواستم با رسیتر فعالش بکنم ولی از کار افتاد بلکل برای همین خواستم پاک بکنم که نشد و دیگه اصلا بالا نمیاد و خواستم دوباره نصب بکنم که ارور میده و نصب نمیشه با برنامه Your Uninstaller بالاخره پاکش کردم ولی دوباره نصب نمیشه این ارورو میده ببینین چیکار کنم؟ :

سلام

برای پاک کردن بقایای کسپر از لینک پایین برنامه kavremover دانلود کنید اجرا که کردید کدی نمایش داده میشه اون وارد کنیدو ریمو بزنید و در اخر سیستم ریستارت کنید

54164

لینک دانلود:

matador5550
09-08-2012, 03:44
دستتون درد نکنه خدا خیرتون بده

pcman2012
09-08-2012, 11:28
سلام می خواستم بدونم kasper pure 2 روی ویندوز 8 کار میکنه (کامل بدون نقص)؟توی سایت مایکروسافت که گفته pure1 کار نمی کنه و pure2 هم گفته no info اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ucts&Category=Security&Subcategory=Firewall%20%26%20Internet%20Security&LocalizedCategory=Security&LocalizedSubcategory=Firewall%20%26%20internet%20s ecurity&Architecture=X64&CurrentPage=1&TotalPages=2&ShowCriteria=10%20Results%20Per%20Page&SortCriteria=Relevance&IsSearchWithinFilterAvailable=True&FilterByBrand=Kaspersky%20Lab&FilterByCompatibility=ALL&AbsolutePage=-1&LastRequested=5&Vendor=Kaspersky%20Lab

arv3760
09-08-2012, 11:30
سلام کسی از کسپر اسکای فارسی خبر داره؟

A M ! N
09-08-2012, 11:37
سلام کسی از کسپر اسکای فارسی خبر داره؟

سلام.

ازینجا دانلود کن نسخه ی فارسی رو :

arv3760
09-08-2012, 12:31
سلام مرسی این انتی ویروس فارسی که مشکلی نداره ماله خود کسپراسکای می باشد ؟

amir.7
09-08-2012, 12:42
سلام می خواستم بدونم kasper pure 2 روی ویندوز 8 کار میکنه (کامل بدون نقص)؟توی سایت مایکروسافت که گفته pure1 کار نمی کنه و pure2 هم گفته no info اینم لینکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ucts&Category=Security&Subcategory=Firewall%20%26%20Internet%20Security&LocalizedCategory=Security&LocalizedSubcategory=Firewall%20%26%20internet%20s ecurity&Architecture=X64&CurrentPage=1&TotalPages=2&ShowCriteria=10%20Results%20Per%20Page&SortCriteria=Relevance&IsSearchWithinFilterAvailable=True&FilterByBrand=Kaspersky%20Lab&FilterByCompatibility=ALL&AbsolutePage=-1&LastRequested=5&Vendor=Kaspersky%20Lab

سلام

دوست من pure 2 روی ویندوز 8 به خوبی کار میکنه

pcman2012
09-08-2012, 13:16
دکمه تشکر کو؟ممنون

A M ! N
09-08-2012, 13:18
سلام مرسی این انتی ویروس فارسی که مشکلی نداره ماله خود کسپراسکای می باشد ؟

سلام..

بله اون لینک کاملا امن و از نمایندگی رسمی کسپرسکی هستش. نسخه ی فارسی رو خود کسپرسکی ارائه کرده.

M.Hashemi
09-08-2012, 14:16
سلام..

بله اون لینک کاملا امن و از نمایندگی رسمی کسپرسکی هستش. نسخه ی فارسی رو خود کسپرسکی ارائه کرده.
با سلام
دکتر جان شما اطمینان دارید که کسپر فارسی شده توسط شرکت ایدکو مورد تائید خود کسپر می باشد.
چون تا جایی که میدونم هنوز کسپر نسخه فارسی را تائید نکرده :

و حتی زمانی که من با این شرکت تماس گرفتم هیچ توضیحی در این باره به من ندادند.
با تشکر

A M ! N
09-08-2012, 14:27
سلام. : )

من فقط صحت لینک رو بیان کردم محمد جان ، اما درخصوص خود برنامه، خب ایدکو جز نمایندگی های رسمی کسپرسکی با 11 تا متخصص Certified هست ،

با توجه به سابقه ی ایدکو و تستی که دوستان از این ورژن داشتن متوجه مشکلی نبودن.

البته من خودم اصلا از ورژن فارسی برنامه ها استقبال نمیکنم. درخصوص تایید هم انشالله به زودی تایید هم میشه تا کاربرا با اطمینان بیشتری استفاده کنن.

ممنون.

arv3760
09-08-2012, 14:37
یعنی نا امنه پاکش کنم؟

A M ! N
09-08-2012, 14:42
یعنی نا امنه پاکش کنم؟

اگه از اول ورژن اورجینال رو میگرفتی بهتر بود..برنامه های که به دست Third-party میفتن ممکنه در کیفیت ورژن اورجینال تاثیر بزارن.

به عنوان مثال با تغییر پوسته ی کسپرسکی ممکنه سرعت برنامه تغییر کرده باشه. از طرفی من که ورژن فارسی رو دیدم خیلی خیلی

بد ترجمه شده.

arv3760
09-08-2012, 14:57
من پاکش کردم پور را ریختم اقای دکتر نظرتون در مورد نورتون 360 را می تونید بگید؟

A M ! N
09-08-2012, 15:06
من پاکش کردم پور را ریختم اقای دکتر نظرتون در مورد نورتون 360 را می تونید بگید؟

نورتون 360 : محصولی سبک ، دیتابیس خوب ، قدرت پاکسازی خوب و .. مطمئن

اگه خواستین سوالهای بیشتری در مورد محصولات دیگه داشته باشین حتما تاپیک پایین مطرح کنید دوستان راهنماییتون میکنن :

با احترام.

arv3760
09-08-2012, 15:16
اقای دکتر مهربون

اقای دکتر شما چی استفاده می کنید؟؟؟؟

A M ! N
09-08-2012, 15:29
اقای دکتر مهربون

اقای دکتر شما چی استفاده می کنید؟؟؟؟

همرو اینجا جواب دادم که اگه سوالی داشتی اینجا بپرسی :)

مرسی :11:

MVP77
10-08-2012, 02:44
سلام
جدیدا هر سایت بدون مشکلی رو که میخوام باز کنم کسپر گیر میده و یک پنجره باز میشه و تا اوکی نکنم اون سایت باز نمیشه
باید چکار کنم تا این محدودیت کم بشه یا کلا غیرفعال کنم تا تمام سایتها باز بشه ؟
ممنون

kases
10-08-2012, 04:04
سلام
جدیدا هر سایت بدون مشکلی رو که میخوام باز کنم کسپر گیر میده و یک پنجره باز میشه و تا اوکی نکنم اون سایت باز نمیشه
ممنون

سلام

عکسی از پنجره ای که باز میشه بزارید اینجا

MVP77
10-08-2012, 13:39
سلام

متاسفانه کسپر رو پاک کردم و دارم آنتی های دیگه رو تست میکنم و در اولین فرصت عکس میزارم
یه سوال هم دارم
فرق نسخه Pure2 کسپر با اینترنت سکوریتی چیه ؟
کدومش بهتره ؟

kases
10-08-2012, 13:43
متاسفانه کسپر رو پاک کردم و دارم آنتی های دیگه رو تست میکنم و در اولین فرصت عکس میزارم
یه سوال هم دارم
فرق نسخه Pure2 کسپر با اینترنت سکوریتی چیه ؟
کدومش بهتره ؟

سلام این پست ببینید

تفاوت ها و شباهت های KIS و ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid333
10-08-2012, 21:03
سلام
من كسپر سكوريتي 2011 دارم
ميخواستم بدونم قابليت نت ورك مونيتور كه تو 2012 هست توي 2011 هم هست
اگر هست كجاشه
مرسي

راستي كجاي تنظيمات كسپر ميشه بهش گفت ويروسي كه پيدا كردي چيكارش كنه
پاك كنه قرنطينه كنه يا ....
بازم ممنون

kases
10-08-2012, 22:20
سلام
من كسپر سكوريتي 2011 دارم
ميخواستم بدونم قابليت نت ورك مونيتور كه تو 2012 هست توي 2011 هم هست
اگر هست كجاشه
مرسي

بازم ممنون

سلام

در تصویر network monitor با فلش مشخص کردم و همچنین بر روی ایکون کسپر در کنارساعت راست کلیک کنید در منوی tools میتونید network monitor ببینید

54220

بازم ممنون

طبق تنظیمات تصویر عمل کنید اگه رو اتوماتیک باشه خودش ویروس پاک میکنه و نسخه ای از اون در قرنطینه قرار میده و اگر بر روی select action بزارید گزینه اول فایل گند زدایی میکنه و اگه نتونست فایل پاک میکنه پیشنهاد میشه تنظیمات پیشفرض باشه در قسمتهای اسکن هم میتونید همین قوانین تغییر بدید

54222

54223

mjzaret
11-08-2012, 00:31
كسي در مورد آنتي ويروس تحت شبكه كسپر راهنما چيزي نداره؟

kases
11-08-2012, 00:41
كسي در مورد آنتي ويروس تحت شبكه كسپر راهنما چيزي نداره؟

راهنمای نصب , راه اندازی و مدیریت Kaspersky Security Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Kaspersky Administration Kit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به زبان پارسی

K1lou
11-08-2012, 11:03
با سلام
دوستان من امروز بعد از حدود یک هفته سیستم رو روشن کردم و این پیام رو از طرف کسپر داشتم .

خوب این مربوط به چی میشه ؟جون روی keyloger هم کلیک کردم اطلاعاتی کلی وجود داشت . چرا گزینه ای برای بلاک وجود نداره ؟
با تشکر

kases
11-08-2012, 13:48
با سلام
دوستان من امروز بعد از حدود یک هفته سیستم رو روشن کردم و این پیام رو از طرف کسپر داشتم .

خوب این مربوط به چی میشه ؟جون روی keyloger هم کلیک کردم اطلاعاتی کلی وجود داشت . چرا گزینه ای برای بلاک وجود نداره ؟
با تشکر

سلام

هشدار kernel mode memory patch زمانی نمایش داده میشه که کسپر در حالت interactive mode تنظیم شده باشه و تیک گزینه های کیلوگر در تنظیمات proactive defens زده شده باشه

هشدار kernel mode memory patch مخرب نیست و جز خود پروسه های سیستم هست و میتونید اجازه دسترسی بدید نحوه اضافه کردن به لیست استثنا کسپرسکی :

54240

54239

arv3760
11-08-2012, 15:14
طریقه ریست لاینس چطوریه؟

saeid333
12-08-2012, 18:54
سلام
من يه لايسنس 40 كاربره از كسپر دارم ولي نميدونم چند تاش مونده چند تا يوزر داره
از كجا ميشه فهميد سايت كسپر جايي براي اين موضوع داره؟

MVP77
13-08-2012, 11:21
سلام
ممنون

سلام
سلام. فرموده بودید عکس بزارید خدمت شما
این ارور هم برای باز کردن یک تاپیک در همین انجمن صورت گرفته
بنده باید چکار کنم ؟

gggmail
13-08-2012, 14:04
دوستان اين سند باكس كه ميگن يعني چي؟چي كار ميكنه؟

A M ! N
13-08-2012, 14:51
دوستان اين سند باكس كه ميگن يعني چي؟چي كار ميكنه؟

این تاپیک رو بخونین :

gggmail
13-08-2012, 17:01
دوستان کسپر من چند تا ویروس شناخته و اونا رو توی قرنطینه برده
میشه از توی قرنطینه ویروس ها رو پا کرد یا بهتره توی همون قرنظینه باشند؟

kases
13-08-2012, 20:55
سلام. فرموده بودید عکس بزارید خدمت شما
این ارور هم برای باز کردن یک تاپیک در همین انجمن صورت گرفته
بنده باید چکار کنم ؟

سلام

این سایت توسط قسمت parental control بلاک شده اگه این قسمت لازم ندارید میتونید غیر فعال کنید نحوه غیر فعال کردن:

54381

kases
13-08-2012, 20:57
دوستان کسپر من چند تا ویروس شناخته و اونا رو توی قرنطینه برده
میشه از توی قرنطینه ویروس ها رو پا کرد یا بهتره توی همون قرنظینه باشند؟

اگه به اشتباه فایلی رو قرنطینه نکرده میتونید پاکش کنید

gggmail
13-08-2012, 21:05
دوستان کسپر هی گیر داده میگه بکاپ بگیر!!! میشه اصلا بکاپ نگرفت؟؟؟؟؟

morypory
13-08-2012, 21:36
با درود به دوستان عزیز
بر روی سیستم های اداره ما آنتی ویروس kaspersky anti-virus 6.0 for windows workstations نصب میباشد که این آنتی ویروس برای ورود و تغیرات رمز میخواهد و گزینه های آن از جمله گزینه Access Control آن که قابلیت فعال و غیر فعال کردن usb و cd-rw را دارد غیر فعال است حال من به یک نرم افزار بر روی سیستم اداره احتیاج دارم اما درایو usb غیر فعال است در ابتدای این بحث مطلبی بود که میتوان از طریق رجستری پسورد را برداشت اما وقتی که من مراحل را طی میکنم موقع تغیر اخطار میدهد که اخطار را به صورت عکس برایتان گذاشته ام لطفا مرا راهنمائی کنید چون به یک نرم افزار بر روی سیستمم خیلی احتیاج دارم با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kases
13-08-2012, 22:46
دوستان کسپر هی گیر داده میگه بکاپ بگیر!!! میشه اصلا بکاپ نگرفت؟؟؟؟؟

سلام

اینجور که من در تصویر میبینم شما یه بار از فایلی بکاپ گرفتید و حالا به هر دلیلی کسپر نتونسته ذخیره کنه

به قسمت بکاپ برید اگه بکاپ لازم نداشتید میتونید پاک کنید و یا ادامه بکاپ انجام بدید و شایدم مشکل دیگه ای وجود داره که با عکس نمیشه تشخیص داد

55021
13-08-2012, 22:52
سلام خبری از نسخه 2013 نشده ؟معلوم نیست کی منتشر بشه؟

manuch
13-08-2012, 23:52
کاسپر از این آنتی ویروسها نیست که از ایران خودرو تقلید می کنند و ماشین مدل 91 رو از بهمن ماه میدن بیرون! 2013 یعنی 2013! والسلام!

(امیدوارم کاسپر حرف گوش کنه و آبروی من رو نبره!)