PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

محمد7966
21-08-2016, 20:50
نتایج تست آنتی ویروس در دنیای واقعی و نتایج بهتر آنتی ویروس های کم ادعا تر در مقابل بزرگان از جمله کسپرسکی
اینکه چطور نسخه رایگان آنتی ویروس avast نتایج بهتری از اینترنت سکیوریتی ها گرفته از نکات عجیب این تست است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

راستش منم یه بار هم شنیده بودم این آنتی ویروس آواست رایگانه

سوالم اینه پس چطور درآمدزایی میکنه این شرکت؟

Nine
21-08-2016, 21:26
سلام

راستش منم یه بار هم شنیده بودم این آنتی ویروس آواست رایگانه

سوالم اینه پس چطور درآمدزایی میکنه این شرکت؟

نسخه های غیر رایگان هم داره اتفاقا قیمت های بالایی هم داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اما تو تست ها با همون نسخه رایگان شرکت میکنه
AVG رو هم خریده. تا چندی دیگری بیشتر ازش خواهیم شنید

750
21-08-2016, 22:14
با سلام
احتمالا شما باید با یه سریال تقلبی آنتی ویروس رو ابتدا فعال کنید و بعد Self Defense رو غیر فعال کنید. اما بهتره اینه که کلا استفاده از این شیوه رو بذارید کنار
و به جاش یا در فروش ویژه و تخفیف هایی که شرکت ها میذارن آنتی ویروس اورجینال بخرید خصوصا اگه بتونید با دوستانتون این کار رو انجام بدید خیلی قیمت مناسب میشه.
مثلا کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 5 کاربره تو فروش ویژه میشه نفری 24000
اما اگه این هم نشدنی است برید سراغ نرم افزارهای امنیتی رایگان . اگه به تست ها نگاه کنیم avast با نسخه رایگان آنتی ویروسش تو تست ها شرکت میکنه و نتایج خوبی هم میگیره
برای فایروال هم یا زون آلارم یا کومودو خوبه
باور کنید هم از این تریال ریست راحت میشید و هم امنیتتون بهتر میشه

درسته دوست عزیز . ولی کسپر مجموعه کاملیه که راحته ؛ ما هم که به این تریال عادت کردیم
یعنی واسه این مشکل راه حلی نیست ؟؟

محمد7966
25-08-2016, 17:51
سلام

دوستان این rootkit scan کاسپراسکی رو نمیشه غیرفعال کرد؟هر روز برای خودش اسکن میکنه

پیشاپیش تشکر

hamidreza2010
28-08-2016, 00:38
سلام

دوستان این rootkit scan کاسپراسکی رو نمیشه غیرفعال کرد؟هر روز برای خودش اسکن میکنه

پیشاپیش تشکر

سلام
از قسمت تنظمیات قسمت performance تیک گزینه اخر رو بردارید ( نوشته داخل پرانتز rootkit )

ODADO
02-09-2016, 08:56
سلام.

فایروال ویندوز چرا این پیام رو میده و باید چی کار کنم؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محمد7966
02-09-2016, 09:26
سلام.

فایروال ویندوز چرا این پیام رو میده و باید چی کار کنم؟

همون یس رو بزنید بره اون تیک پایین رو هم بزنید تا دوباره این پیامو نشون نده

کاسپر به عنوان فایروال هم عمل میکنه و این پیغام ظاهرا فقط از شما میخاد بپرسه اطمینان داری از این آنتی ویروس و publisher اش یا نه

من که یس رو زدم و تموم

Nine
03-09-2016, 12:33
همون یس رو بزنید بره اون تیک پایین رو هم بزنید تا دوباره این پیامو نشون نده

کاسپر به عنوان فایروال هم عمل میکنه و این پیغام ظاهرا فقط از شما میخاد بپرسه اطمینان داری از این آنتی ویروس و publisher اش یا نه

من که یس رو زدم و تموم

سلام
محمد جان همین جوری صرفا جهت اطاع خدمتت عرض کنم تلفظ درست اسم این آنتی ویروس کسپرسکی است. یعنی این جوری کَسپِرِس کی (س ساکن، کی شبیه تلفظ کلید در انگلیسی)
فامیل موسس شرکتشه ، یوجین کسپرسکی . اسم های روسی مشابه هم داشتیم مثل داستایوفسکی
این‌جا هم آنلاین تلفظش می‌کنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The_matrix
04-09-2016, 01:50
با سلام
برنامه Kaspersky Total Security 16.0.1.445 نصب می کنم ولی بعد از 1 بار ریست کردن سیستم غیر فعال می شه

روی آیکون برنامه هم که کلیک می کنم اجرا نمیشه
حتی با Process Explorer هم که نگاه می کنم اصلا پروسه برنامه (باز شدن و termintae شدننش) رو نشون نمی ده
:n03:
مشکل از کجاست؟

abbas-t
12-09-2016, 12:05
سلام دوستان
دو سه روزیه که علامت تعجب روی ایکون کسپر (کنار ساعت) اومده ،اینم بگم که انتی ویروس همیشه اپدیت میشه ،به صورت قانونی اکتیو شده ،سیستمو همین امروز فول اسکن کردم چیزی پیدا نکرد،دیگه نمیدونم اشکال کجا میتونه باشه؟!!لطفا راهنماییم کنید.

Nine
12-09-2016, 22:04
سلام دوستان
دو سه روزیه که علامت تعجب روی ایکون کسپر (کنار ساعت) اومده ،اینم بگم که انتی ویروس همیشه اپدیت میشه ،به صورت قانونی اکتیو شده ،سیستمو همین امروز فول اسکن کردم چیزی پیدا نکرد،دیگه نمیدونم اشکال کجا میتونه باشه؟!!لطفا راهنماییم کنید.
با سلام
خوب شما باید اطلاعات دقیق تر و بیشتری بدید تا بشه فهمید ایراد از کجاست
خود آنتی ویروس رو باز کنید و تو بخش DETAILS مطابق شکل زیر بررسی کنید یا یه عکس از اون بخش بذارید

Nine
12-09-2016, 22:47
با سلام. خوب مسلما هیچ انجمن مرتبطی در بخش آنتی ویروس ها برای نوشتن این پست وجود نداره. برای همین این رو اینجا میذارم یه مدتی باشه بعد که دیده شد
برش میدارم

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-09-2016, 07:01
سلام دوستان
چند روز پیش در اخبار IRINN گفت:
آنتی ویروسهای قفل شکسته و کرک شده و مجانی خطرات بسیار زیادی دارند و هکرهـا توی این آنتی ویروسها بدافرارهای جاسوسی نصب میکنند .

Nine
13-09-2016, 08:55
سلام دوستان
چند روز پیش در اخبار IRINN گفت:
آنتی ویروسهای قفل شکسته و کرک شده و مجانی خطرات بسیار زیادی دارند و هکرهـا توی این آنتی ویروسها بدافرارهای جاسوسی نصب میکنند .

با سلام
بله آنتی ویروس های کرک شده میتونه در دسر ساز باشن و اصولا استفاده از این کرک ها و تریال ریست ها هرگز توصیه نمیشه
اما در مورد نسخه رایگان آنتی ویروس ها نمیشه این حرف رو زد. این نسخه ها خطری ندارن . امکانات کمتری نسبت به نسخه های پولی دارن اما اینکه به لحاظ امنیتی خود آنتی ویروس
برای کاربر دردسر ساز باشه درست نیست. جالبه شرکت avast تو تست های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با نسخه رایگان شرکت میکنه و با همین نسخه از نسخه های پولی
نتایج بهتری گرفته
به نظر من یا نسخه اصلی آنتی ویروس رو بخرید ، خصوصا اگه با چند تا از دوستان این خرید انجام بشه قیمت خیلی مناسب میشه مثلا نسخه کاربره و گرنه از نسخه های رایگان
آنتی ویروس هایی مثل avira/avast/avg/comodo/zonealarm استفاده کنید

abbas-t
13-09-2016, 14:08
با سلام
خوب شما باید اطلاعات دقیق تر و بیشتری بدید تا بشه فهمید ایراد از کجاست
خود آنتی ویروس رو باز کنید و تو بخش DETAILS مطابق شکل زیر بررسی کنید یا یه عکس از اون بخش بذارید
سلام

Nine
13-09-2016, 14:25
سلام

با سلام
انگار کسان دیگه ای هم همچین مشکلی رو دارن که معمولا بعد از کشف و پاک کردن ویروس آیکون کسپر به حالت اولیه اش بر نمیگرده

بعضی ها گفتن بعد از چند روز خودش درست شده
بعضی ها هم با repair کردن به نتیجه رسیدن
و خوب اگه نشد یه بار کسپر رو آنیستال کنید. تیک مربوط به ذخیره لایسنس رو بذارید باشه
بعد از ری استارت سیستم، نسخه 2017 رو نصب کنید از لینک زیر حدود 170 مگه

abbas-t
27-10-2016, 14:42
سلام دوستان
نسخه قانونی ۱۶.۰.۱.۴۴۵ روی ویندوز ۱۰بیلد ۱۰۵۸۶ استفاده می کردم،ویندوزو به بیلد ۱۶۰۷ ارتقا دادم الان که میخوام کسپرو نصب کنم ،دیگه نصب نمیشه ،این نسخه با این ویندوز مشکل داره ،موقع نصب پیغام ناسازگار بودن نمیده.

aylar6888
27-10-2016, 18:52
سلام دوستان
نسخه قانونی ۱۶.۰.۱.۴۴۵ روی ویندوز ۱۰بیلد ۱۰۵۸۶ استفاده می کردم،ویندوزو به بیلد ۱۶۰۷ ارتقا دادم الان که میخوام کسپرو نصب کنم ،دیگه نصب نمیشه ،این نسخه با این ویندوز مشکل داره ،موقع نصب پیغام ناسازگار بودن نمیده.
درود:
برای نسخه 1607 و رداستون یک ویندوز 10 توصیه شده که ورژن 17 رو نصب کنید... 17.0.0.611

aylar6888
01-11-2016, 13:04
آنتی ویروس کسپرسکی 2017 سه ماهه قانونی
توجه : این نرم افزار باید بصورت آنلاین نصب شود

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آنتی ویروس کسپرسکی 2017 سه ماهه قانونی
توجه : این نرم افزار باید بصورت آنلاین نصب شود

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Award-winning protection against viruses, spyware and other threats
Optimized performance does not slow down your PC
Simple installation and use
Compatible with Windows 10/8/7 / Vista / XP
3Months to try it for free

cnn
11-11-2016, 11:31
درود
سوال اول اینکه آموزش جامع تنظیمات کسپر (ورژن های جدیدش) رو کجا می تونم پیدا کنم؟ (تو صفحه اول برای 2012 . 2013 و... رو گذاشتن)
دوم با توجه به اینکه کسپر نمایندگی قانونی تو ایران نداره (چون تو سایتش نمایندگی از ایران ننوشته بود) از کدوم سایت می تونم لایسنس قانونیش رو تهیه کنم که بعدا داستان نشه و مشکل پیش نیاد؟

alipencia
25-11-2016, 12:40
سلام...دوستان نسخه ۲۰۱۶ اینترنت سکیورتی رو پاک کردم اومدم ۲۰۱۷ رو نصب کنم این پیغام و داد...راه حلی نداره؟ویندوز هم ۷ التیمیت

aylar6888
25-11-2016, 23:52
سلام...دوستان نسخه ۲۰۱۶ اینترنت سکیورتی رو پاک کردم اومدم ۲۰۱۷ رو نصب کنم این پیغام و داد...راه حلی نداره؟ویندوز هم ۷ التیمیت

درود:
طبق پیغام عکس ویندوز شما به نظر میاد سرویس پک یک رو نصب نداره...وگرنه من خودم روی ویندوز 7 هوم بیسیک و هوم پریمیوم هم نصب کردم چه برسه به آلتیمیت...

R.P.G
09-12-2016, 12:32
سلام. بنده یک چند روزی هست کسپرسکی (Kaspersky Total Security 2017) روزی یکی دو بار طی ساعت های خاصی پیغام Network attack blocked میده، از طرف چند آی پی خاص هم هست، حالا میخوام بدونم که چقدر این اخطار جدی هست و چطوری میتونم اون آی پی ها رو به کلی بلاک کنم؟

noisymind
22-12-2016, 12:53
سلام. من خیلی وقت هست که از این آنتی ویروس استفاده نکردم. تقریبا آخرین تجربم برمیگرده به زمانی که همه کسپر همه رم سیستم رو اشغال میکرد و سرعت سیستم رو کم میکرد!
اما الان ظاهرا عالی شده.
برا همین میخواستم از ناد سکیوریتی تغییر بدم به یه چیز دیگه!
- حالا اینکه دقیقا بین اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی چه فرق هایی هست؟ ( قبلا تو سایتش انواع محصولات رو زده بود ولی الان یه جور دیگه شده)
- دیگه کسپراسکی آنتی ویروس خالی! نداریم؟
- از کجا میشه کلید لایسنس معتبر خرید؟ مثلا شاتل داره ، توتال تک نفره و یک ساله رو میده 128 تومان و اینترنت سکیوریتی رو میده 72 تومان. ( هر چند اون هم 100 جور اما و اگر نوشته که اگه بلاک شد به ما ربطی نداره و ...!)

alireza9t9
22-12-2016, 13:07
سلام. من خیلی وقت هست که از این آنتی ویروس استفاده نکردم. تقریبا آخرین تجربم برمیگرده به زمانی که همه کسپر همه رم سیستم رو اشغال میکرد و سرعت سیستم رو کم میکرد!
اما الان ظاهرا عالی شده.
- حالا اینکه دقیقا بین اینترنت سکیوریتی و توتال سکیوریتی چه فرق هایی هست؟ ( قبلا تو سایتش انواع محصولات رو زده بود ولی الان یه جور دیگه شده)
- از کجا میشه کلید لایسنس معتبر خرید؟ مثلا شاتل داره ، توتال تک نفره و یک ساله رو میده 128 تومان و اینترنت سکیوریتی رو میده 72 تومان. ( هر چند اون هم 100 جور اما و اگر نوشته که اگه بلاک شد به ما ربطی نداره و ...!)

از نظر ویروس یابی فرقی بین Internet Security و total security نیست ، فقط Total Security یک سری امکانات و ابزار های امنیتی بیشتری در اختیار کاربر قرار میده .

آنتی ویروس کسپراسکی هم هست و میتونید دانلود کنید

لایسنس معتبر هم توی خیلی از سایت ها هست ، فقط تو گوگل سرچ کنید .

Nine
22-12-2016, 20:18
اما الان ظاهرا عالی شده.
با سلام
فرق نسخه توتال با اینترنت سکیوریتی تو سه مورد زیر است

اینجا معتبره برای خرید

پسر خاکستری
09-01-2017, 12:00
با درود و خسته نباشید

من نسخه ی Kaspersky Total Security 17.0.0.611 رو نصب کردم. از Kaspersky Reset Trial 5.1.0.29 هم برای فعال کردنش استفاده می کنم.
تا حالا هیچ مشکلی نبوده. فقط تو برنامه ی Kaspersky Secure Connection روزانه 200 مگابایت پشتیبانی می کنه.
پرسشم اینه که راهی هست که Kaspersky Secure Connection رو هم نامحدود فعال کنم؟

ممنون

Nine
09-01-2017, 15:37
با درود و خسته نباشید

من نسخه ی Kaspersky Total Security 17.0.0.611 رو نصب کردم. از Kaspersky Reset Trial 5.1.0.29 هم برای فعال کردنش استفاده می کنم.
تا حالا هیچ مشکلی نبوده. فقط تو برنامه ی Kaspersky Secure Connection روزانه 200 مگابایت پشتیبانی می کنه.
پرسشم اینه که راهی هست که Kaspersky Secure Connection رو هم نامحدود فعال کنم؟

ممنون

سلام
فقط خرید
مرورگر اپرا تو نسخه های جدید وی پی ان داره از اون استفاده کنید

p3rsi4n
11-01-2017, 15:40
امروز به این صفحه بر خوردم پشتیبانی از زبان فارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهنازی
12-01-2017, 22:56
با سلام دوستان میخاستم کسپرو دانلود کنم بایدبعد ازدانلود لایسنس بخرم چجوری فعالش کنم؟

Nine
13-01-2017, 15:17
با سلام دوستان میخاستم کسپرو دانلود کنم بایدبعد ازدانلود لایسنس بخرم چجوری فعالش کنم؟

با سلام
بعد از اولین نصب 30 روز رایگان میتونید ازش استفاده کنید بعد باید لایسنس بخرید یا از سریال های تقلبی که در اینترنت وجود داره کم و بیش استفاده کنید. راه اول راه درست و قانونی و بی دردسر و البته
هزینه بره راه دوم راه پر دردسر و البته بی خرج تره. به نظر من یا لایسنس بخرید یا از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کنید . سریال کسپر خیلی راحت گیر نمیاد و زود هم بلاک میشن

p3rsi4n
12-02-2017, 23:46
دوستان کسی مشکل قطع اینترنت با کاسپر واسش پیش اومده این باگ داره اذیت میکنه بعد از 1 ساعت کارکردن نت قطع میشه ؟!

hamidrezaj
13-02-2017, 00:07
دوستان کسی مشکل قطع اینترنت با کاسپر واسش پیش اومده این باگ داره اذیت میکنه بعد از 1 ساعت کارکردن نت قطع میشه ؟!
سلام پس این مشکل قطع شدن این یکی دو هفته مربوط به کسپرسکی هست؟
من فکر کردم به خاطر اینترنت مخابرات هست البته شاید هم به خاطر dns باشه که من primary رو به dns مخابرات و دومی هم رو هم به comodo تغییر دادم و فعلا خدا رو شکر درست هست.

p3rsi4n
14-02-2017, 09:21
سلام پس این مشکل قطع شدن این یکی دو هفته مربوط به کسپرسکی هست؟
من فکر کردم به خاطر اینترنت مخابرات هست البته شاید هم به خاطر dns باشه که من primary رو به dns مخابرات و دومی هم رو هم به comodo تغییر دادم و فعلا خدا رو شکر درست هست.

من محل کار مخابرات دارم و خونه صبانت این مسئله قطع شدن نت یکم داره میره رو اعصاب هر کاری هم میکنی جز با ریستارت شدن سیستم درست نمیشه

بهنازی
15-02-2017, 16:05
با سلام بعد از نصب کسپر دیگه نمیتونم رو مازیلا گوگل و بعضی سایتها رو باز کنم یعنی باز نمیشه ساعت وزمان سیستمم هم درسته و اپدیت شده

at2020
18-02-2017, 12:36
درسته مشکل نداره

Nine
18-02-2017, 21:47
با سلام بعد از نصب کسپر دیگه نمیتونم رو مازیلا گوگل و بعضی سایتها رو باز کنم یعنی باز نمیشه ساعت وزمان سیستمم هم درسته و اپدیت شده

با سلام
ایراد از یکی از قسمت های زیر است امتحان کنید تک به تک

masoudyasar
20-02-2017, 15:59
سلام دوستان های وب یه سریال یکساله توتال سیکورتی به هم داده میشه از سریالش به جای توتال از اینترنت سیکورتی استفاده کرد؟؟؟؟
ممنون

Nine
20-02-2017, 16:37
سلام دوستان های وب یه سریال یکساله توتال سیکورتی به هم داده میشه از سریالش به جای توتال از اینترنت سیکورتی استفاده کرد؟؟؟؟
ممنون

سلام
نخیر نمیشه.
هر چند وقتی سریال نسخه کامل تر رو دارید چرا باید نسخه پایین تر رو نصب کنید. توتال رو نصب کنید از اون بخش هایی که لازم ندارید استفاده نکنید.

masoudyasar
22-02-2017, 13:59
سلام متاسفانه بعد از نصب توتال کاسپراسکای دیگه به تنظیمات مودم دانگل e3372 نمی رود که قبلا با ای پی 192.168.8.1 می رفت حتی من تو قسمت network رو گزینه trusted هم گزاشتم ولی هیچ فرقی نکرد الان نمی شه کاری کرد تو گوگل هم چیزی پیدا نکردم که مشکل رو حل کنم برای راهنمایی از پشتیبان کاسپر چیکار کنم ؟؟

یعد اینکه تو قسمت mykaspersky لایسنس را برای 3 دستگاه نشون می ده آیا برای کامپیوتر دیگه از 365 روز حساب می شه یا روزهای باقیمانده لایسنس

™ Hadi
22-02-2017, 23:26
با سلام. این راه حل رو انجام بدین :
اینم مثل همونه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستم رو هم ریستارت کنین درسته میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ham33d
28-03-2017, 22:37
سلام
Kasper sky 2017
میخام
نه
Kaspersky internet security 2017

Khazuk
07-04-2017, 20:34

واسه منم این error ظاهر شد (win7) خود ویندوز یه آپدیت (KB976932) واسه سرویس پک داره حدود 10 مگ هست مشکل رفع میشه یعنی نیازی نیست که حتما سرویس پک نصب بشه و مشکل عدم نصب حل میشه...
نتیجه نصب KIS 2017 یه مدت مردد بودم بخاطر اینکه بعضی از دوستان میگفتن مشکل قطع اینترنت و غیره و با 2016 سر میکردم ولی ورژن 17.0.0.611b دان کردم موقع نصب دوباره 172 مگ دان کرد و شد 17.0.0.611d ولی خوب مشکل قطعی اینترنت ندارم و یه سریال واسه 2016 تو بخش کرک گذاشتم روی اینم کار کرد سرعت ران شدنش موقع بالا اومدن ویندوز خیلی بهتر شده در کل اگر نصب نکردین حتما نصب کنین

hamid-panahi
21-05-2017, 00:03
سلام به همه مدیران و دوستان عزیز

من دیسک بوتیبل کاسپراسکای رو دانلود کردم و با برنامه روی فلش کپی کردم. وقتی که از طریق بوت اجرا می‌کنم صفحه مربوط به کاسپراسکای میاد یک مقدار که لود میشه ارور زیر رو میده و اجرا نمیشه. لطفاً راهنمایی کنید.

hamid-panahi
21-05-2017, 00:08
سلام به همه مدیران و دوستان عزیز

من دیسک بوتیبل کاسپراسکای رو دانلود کردم و با برنامه روی فلش کپی کردم. وقتی که از طریق بوت اجرا می‌کنم صفحه مربوط به کاسپراسکای میاد یک مقدار که لود میشه ارور زیر رو میده و اجرا نمیشه. لطفاً راهنمایی کنید.

Ali_p30
24-05-2017, 14:25
سلام
مثل اینکه ورژن 18 هم اومده
کسی لینک داره بذاره!

borzou_one
24-05-2017, 16:40
درود
دوستان دو روز هست تا قند شکن روشن نباشه کاسپر آبدیدت نمیشه .... چرا اینطوری شده؟؟؟

Ali_p30
24-05-2017, 16:59
درود
دوستان دو روز هست تا قند شکن روشن نباشه کاسپر آبدیدت نمیشه .... چرا اینطوری شده؟؟؟
برای من که مشکلی نداره
راحت آپدیت میشه!

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

hamidreza2010
05-06-2017, 14:23
سلام
مثل اینکه ورژن 18 هم اومده
کسی لینک داره بذاره!

سلام

Blu-Ray
17-06-2017, 08:31
وقتی یه فیلم خاصی رو میخواهم نگاه کنم لبتاپ خودش خاموش میشه
گفتم شاید ویروسیه انتی ویروس کاپرسکی رو نصب کردم
حالا هر وقت میخواهم اسکن کنم خاموش میشه :n28:
مشکل کجاست ؟

aylar6888
17-06-2017, 10:44
وقتی یه فیلم خاصی رو میخواهم نگاه کنم لبتاپ خودش خاموش میشه
گفتم شاید ویروسیه انتی ویروس کاپرسکی رو نصب کردم
حالا هر وقت میخواهم اسکن کنم خاموش میشه :n28:
مشکل کجاست ؟
درود :
وقتی از باطری استفاده میکنید خاموش میشه یا از برق؟یا هر دو؟؟
اینطور که شما میگید زمانی که بار پردازشی سیستم بالا میره سیستم خاوش میشه که دیدن فیلم و اسکن آنتی ویروس هر دو بار پردازشی زیادی رو به سیستم وارد میکنند و این مشکل به احتمال خیلی زیاد از مدار و منبع تغذیه لپتاپتونه.اگه زمان استفاده از باطری این مشکل رو دارید باطریتون آخرای عمرشه و اگر در زمان استفاده از برقه که مشکل از مدار تغذیه (از کابل برق بگیر تا منبع تغذیه و پاور لپتاپ)هست.
البته میتونه دلایل دیگری با احتمال کمتر از جمله پردازنده یا رم یا کارت گرافیک هم باشه....

horaman
03-07-2017, 15:45
با سلام به دوستان عزیز . من میخوام تو فایر وال کسپر اسکای کاری کنم که هر برنامه چنانچه بخواد به اینرتنت وصل بشه فایر وال بهم امکان ردیا قبول رو پیشنهاد بده تو نود 32 این تنظیمات وجود داره ولی ایا تو کسپر اسکای هم یه همچنین تنظیماتی هست؟

Ali_p30
04-07-2017, 06:45
سلام
ریستر برای ورژن 18 نیومده!؟

shahin666
04-07-2017, 19:47
سلام
من قبلا از اینترنت سیکوریتی کمودو استفاده میکردم ولی الان نزدیکه یک ماه هست از کاسپر اسکای نسخه زیر استفاده میکنم واقعا خیلی خوب هست طوری که میخوام لایسنس بگیریم

مشخصات سیستمم به صورت زیر هست

سیستم عامل هم ویندوز 10 پرو نسخه 64
من نسخه کاسپر رو از سایت خودش دانلود کردم و چند روز دیگه محدودیت 30 روزه اش تموم یشه
یه سه تا سوال داشتم؟!!

اول این که اگر مدت 30 روز تموم بشه من اگر کاسپر رو پاک کنم و دوباره نصب کنم باز مثل قبل میتونم ازش استفاده کنم و آپدیت کنم؟!!!
چون من از کرک کردن یا استفاده از تریال ریست اعتقادی ندارم و استفاده نمیکنم!! چون به نظرم آنتی ویروس نباید این طوری دستکاری بشه

من میخواستم لایسنس کاسپر رو بگیریم اول این که روی سیستم من با این مشخصات جواب میده؟!!!!
و این که درصد CPU بعضی موقعه ها تا 100% هم بالا میره و سیستم کند و ریست میشه!!!
و این که آیا تنظیم خاصی داره که مصرف رو کمتر کنه و کمتر به سیستم فشار بیاره یه سری چیزا رو غیر فعال کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ---------- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sunshineboy
08-07-2017, 17:14
Kaspersky Total Security 90 days

C64DQ-5P4SC-3GRJ2-7ZQEX

C4YA1-Y6KNG-EWD2H-ERRZB

ALI16437
10-07-2017, 21:31
با سلام ،

اینم اخرین تریال ریستی که وجود داره برای نسخه 2017

پسورد123 است

موفق باشید.

noisymind
11-07-2017, 13:42
چطوری میشه دسترسی برنامه ها به اینترنت رو تو Kasper Endpoint 10 بست؟ ( اون پست اول که خیلی ورژن قدیمی هست و عکسش هم پاک شده)

sunshineboy
11-07-2017, 19:07
چطوری

واسه چی اصلا از این نسخه کسپر استفاده کنی؟ تفاوت چندانی نداره تو شناسایی و حفاظت با نسخه اینترنت سکوریتیش یا توتال سکوریتیش... ی سری امکانات اضافه داره ک واسه همون محیط تجاری ب درد میخوره نه کاربر خانگی..ی سری ماژول دیگم داره ک کاربر خانگی هیچ وقت بهش نیاز پیدا نمیکنه ...
اگه اینقدر حساسی اول ویندوزت اپدیت کن از همه واجب تر ..جاوا و فلش پلیرم پاک کن نرم افزاراتم همش اپدیت نگه دار... مطمعنا نیازی به این پیدا نخواهی کرد...
اگه این کاررو نکنه هر کسی بهترین انتی ویروس دنیام به دردش نمیخوره چاره سازش نیست..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fd5758ab8b7268/analysis/1499785756/

مسلما با تریال ریستم میخوای استفاده کنی دیگه؟ این واسه تریال ریستیه ک دوستمون گذاشتن واسه نسخه های خانگی کسپر..

37 از 67 انجین این تریال ریست رو بد افزار حساب میکنن یه سریاشون نوشته هک تولز یه سریاشون مشخصات تروجان یا چیز دیگه... پس مطمعنا یه مشکلی داره....

من ک شخصا ترجیح میدم انتی ویروس رایگان استفاده کنم تا انتی ویروسی ک با تریال ریست کارکنه .

این هم انالیزشه با سندباکس Cuckoo:

از ریجیستری گرفته تا فایلای .dll ویندوز و کرنل همرو دستکاری کرده یا باز کرده یا واردش شده
من پشنهادم اینه کلا بیخیال اسفاده از کسپر بشید اگه نمیتونید بخرد این تریالا ریستا مشکل داره

Nine
16-07-2017, 10:48
یه سه تا سوال داشتم؟!!

اول این که اگر مدت 30 روز تموم بشه من اگر کاسپر رو پاک کنم و دوباره نصب کنم باز مثل قبل میتونم ازش استفاده کنم و آپدیت کنم؟!!!
با سلام
نخیر نمیشه با پاک کردن و دوباره نصب کردن کسپر نمیشه. باید ذوباره ویندوز نصب کنید تا بتونید دوباره کسپر رو به مدت 30 روز روی ویندوز جدید فعال کنید
من میخواستم لایسنس کاسپر رو بگیریم اول این که روی سیستم من با این مشخصات جواب میده؟!!!!

اینکه رو سیستم شما جواب میده یا نه رو که خودتون بهتر از هر کسی باید بدونید چون همین الان روش کسپر نصب کردید و 20 روزی هم میشه که استفاده کردید پس اگه به نظرتون سرعت خیلی کم نشده یعنی میشه استفاده کرد

[B] و این که آیا تنظیم خاصی داره که مصرف رو کمتر کنه و کمتر به سیستم فشار بیاره یه سری چیزا رو غیر فعال کردم

آره میشه البته کمی از سطح امنیت کم میشه
یعنی تو هر بخشی که تنظیمی مثل شکل زیر داره اگر رو low بذارید مصرف منابع کمتری خواهید داشت

یا مثل شکل زیر اسکن روت کیت رو غیر فعال کنید

noisymind
21-07-2017, 20:19
سلام. من از تو خود سایت کسپر اومدم هم توتال و هم سکیوریتی رو دانلود کنم ورژن 17 بود ، ارور کانکشن Fail میده و میگه چک کن به اینترنت وصلی یا نه! نتونستم دانلود کنم. اومدم از سایت دوست و برادر! س ا ف ت 98 دانلود کنم میبینم ورژن 18 رو گذاشته! جریان چیه؟!

Nine
22-07-2017, 10:32
سلام. من از تو خود سایت کسپر اومدم هم توتال و هم سکیوریتی رو دانلود کنم ورژن 17 بود ، ارور کانکشن Fail میده و میگه چک کن به اینترنت وصلی یا نه! نتونستم دانلود کنم. اومدم از سایت دوست و برادر! س ا ف ت 98 دانلود کنم میبینم ورژن 18 رو گذاشته! جریان چیه؟!

با سلام
یه مدتی هست نسخه 18 ارائه شده ولی تو اون بخش دانلود اصلی کسپر هنوز همون نسخه 17 هست
به هر حال از لینک زیر هر نسخه ای که بخواین میتونین دانلود کنید

ftp://198.65.112.62/consumer-products/Current_Versions/
من نسخه 18 رو نصب کردم به لحاظ ظاهری که فرقی با نسخه 17 نداره

sunshineboy
23-07-2017, 14:15
ب خاطر اینکه نسخه 18 هنوز تو مرحله بتاست واسه همین تو سایت کسپر نسخه 17 رو گذاشته..

Nine
26-07-2017, 12:17
شرکت روسی کسپراسکی، نسخه رایگان نرم‌افزار ضد ویروس خود را به صورت جهانی منتشر می‌کند.

شرکت کسپراسکی که مقر آن در مسکو است، روز سه‌شنبه اعلام کرد که نسخه رایگان نرم‌افزار خود را در سطح دنیا، عرضه خواهد کرد.

این خبر مهم در حالی اعلام می‌‌شود که آمریکا به ارتباط کسپراسکی و دولت روسیه بسیار مشکوک و ظنین است.

این محصول بلافاصله در آمریکا، کانادا و چند کشور آسیای جنوب شرقی در دسترس قرار خواهد گرفت و ظرف چند ماه آینده در سایر نقاط جهان هم در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

«یوژن کسپراسکی» این مطلب را در قالب پستی در وبلاگ خود منتشر کرده است.

البته منظور از انتشار این نسخه رایگان این نیست که جای نسخه پولی کسپراسکی را بگیرد. این نسخه رایگان فقط وظایف پایه آنتی‌ویروس مثلا محافظت آنتی‌ویروسی ایمیل‌ها و وب را خواهد داشت و البته می‌تواند به صورت خودکار به‌روز شود.

اما یک فایده انتشار گسترده این نسخه این خواهد بود که مکانیسم یادگیری ماشینی در نرم‌افزار این شرکت، به این وسیله ارتقا پیدا خواهد کرد.

۱۸ ماه است که کسپراسکی مشغول کار روی این نسخه رایگان است. نسخه آزمایشی نرم‌افزار هم پیش از این در اختیار کاربران روسیه، اوکراین، چین و کشورهای اسکاندیناوی قرار گرفته بود.

کسپراسکی در سال ۱۹۹۷، تأسیس شد و به سرعت در طی سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ گسترش پیدا کرد، طوری که یکی از شرکت‌های پیشگام تولید نرم‌افزارهای حافظتی در سطح دنیا شد.

تنها دشواری عمده این شرکت، اتهاماتی است که در مورد ارتباط آن به سرویس امنیتی فدرال روسیه یا FSB زده می‌شود. در سال‌های اخیر، به دنبال حمله روسیه به کریمه و نیز به دنبال متهم شدن روسیه در دخالت در انتخابات ریاست جمهوری روسیه در سال ۲۰۱۶، رویکرد منفی آمریکا نسبت به کسپراسکی، فزونی گرفته است.

در حالی که هم دولت روسیه و هم کسپراسکی، ارتباط با هم را نفی می‌کنند، همین ماه گذشته، مأموران FBI از خانه تعدادی از کارمندان کسپراسکی بازرسی به عمل آوردند و دولت ترامپ تمایل دارد که نام این شرکت را از فهرست شرکت‌های مجاز به فروش فناوری به این کشور، حذف کند. همچنین در کنگره یک لایحه وجود دارد که در صورت تصویب، وزارت دفاع آمریکا از خرید محصولات کسپراسکی منع می‌شود.

البته درآمد کسپراسکی در آمریکا بیشتر با فروش محصولاتش به مصرف‌کنندگان عادی و شرکت‌های کوچک به دست می‌آید. درآمد کسپراسکی در آمریکا، بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ کاهش داشته و از ۱۶۴ میلیون دلار به ۱۵۶ میلیون دلار رسیده است.

منابع

Nine
26-07-2017, 13:56
ب خاطر اینکه نسخه 18 هنوز تو مرحله بتاست واسه همین تو سایت کسپر نسخه 17 رو گذاشته..

با سلام
بتا نبود. الان هم نسخه 18 تو سایت کسپر پیش فرض دانلود میشه. من برای اطمینان نسخه قبلی رو پاک کردم و نسخه جدید رو از سایت کسپر نصب کردم که همون نسخه و ورژن قبلی بود

که تو پست قبلی هم عکسش رو گذاشتم

sunshineboy
26-07-2017, 17:24
سلام ممنون ولی هنوز نسخه نهایی و تایید شد شده نیست چون تو خود سایتشون 17 رو گذاشته واسه دانلود .اینجا ک برید میتونید ببینید:البته اهمیتی نداره قصد دونستن گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nine
26-07-2017, 17:35
سلام ممنون ولی هنوز نسخه نهایی و تایید شد شده نیست چون تو خود سایتشون 17 رو گذاشته واسه دانلود .اینجا ک برید میتونید ببینید:البته اهمیتی نداره قصد دونستن گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام
اگه الان به صفحه اصلی دانلود اینترنت سکیوریتی برید نسخه 18 به صورت پیش فرض دانلود میشه
برا مک هم گذاشته
اینجا هم گذاشته

البته به قول شما خیلی هم چیز مهمی نیست

AmirC
01-08-2017, 15:16
دوستان لطفآ بگید سکیوریتی یا توتال کدومش رو بهتره که نصب کنم یا شاید بهتر باشه سکیوریتی و آنتی ویروس رو باهم نصب کنم لطفا راهنمایی کنید:n16:

Nine
01-08-2017, 15:43
با سلام
بین توتال و اینترنت سکیوریتی تفاوت زیادی نیست. یکی دو مورد هست که توتال بیشتر داره ولی اگه بخواین از سریال های موجود تو اینترنت استفاده کنید سریال اینترنت سکیوریتی راحت تر پیدا میشه.
نصب آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی که کاملا اشتباه است. البته خود کسپر هم اجازه نمیده و قبل از شروع نصب از شما میخواد که بقیه آنتی ویروس ها رو پاک کنید.

AmirC
03-08-2017, 15:54
با سلام
بین توتال و اینترنت سکیوریتی تفاوت زیادی نیست. یکی دو مورد هست که توتال بیشتر داره ولی اگه بخواین از سریال های موجود تو اینترنت استفاده کنید سریال اینترنت سکیوریتی راحت تر پیدا میشه.
نصب آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی که کاملا اشتباه است. البته خود کسپر هم اجازه نمیده و قبل از شروع نصب از شما میخواد که بقیه آنتی ویروس ها رو پاک کنید.

ممنون.
لطفآ درباره این private browsing که در نسخه 18 کسپرسکای به مرورگرها اضافه میشه هم توضیح بدید.

Nine
03-08-2017, 21:31
ممنون.
لطفآ درباره این private browsing که در نسخه 18 کسپرسکای به مرورگرها اضافه میشه هم توضیح بدید.

با سلام

مرورگری امن البته چیز جدیدی نیست. تو این حالت کسپر اجازه جمع آوری اطلاعات مرورگری شما رو به سایت ها نمیده. ضمنا تو هیستوری مرورگر هم چیزی ذخیره نمیشه. در واقع سعی بر اینه که شما بعد از اتمام مرورگری وب اینجور باشه که انگار اصلا هیچ مرورگری ای انجام نداده اید

اینجا توضیحات بیشتر رو میتونید ببینید

l

mansour_hotboy
04-08-2017, 10:21
با سلام به دوستان عزیز.
میخواستم ببینم بین نسخه رایگان این آنتی ویروس و نسخه پولی از لحاظ توان شناسایی ویروس ها و... تفاوتی وجود داره؟
و اینکه بین نسخه رایگان این آنتی ویروس و آنتی ویروسی مثل نود32 که رایگان نیست کدوم پیشنهاد میشه؟

sunshineboy
04-08-2017, 10:42
با سلام به دوستان عزیز.
میخواستم ببینم بین نسخه رایگان این آنتی ویروس و نسخه پولی از لحاظ توان شناسایی ویروس ها و... تفاوتی وجود داره؟
و اینکه بین نسخه رایگان این آنتی ویروس و آنتی ویروسی مثل نود32 که رایگان نیست کدوم پیشنهاد میشه؟
فرق داره این چیزارو نداره(تااینجایی من میدونم البته چون کسپر ندارم): اپلیکشن کنترل رو نداره/ قدرت رفتار شناسیش و دینامیکش کمتره نسخه پولیه و خیلی چیزایی ک باید باشه و نیست.فقط از کلود کسپر استفاده میکنه همین .
نود 32 بهتره این نسخه رایگانه کسپره اگه ک بلدی با کومودو کار کنی کسپر رایگان رو با کومودو فایروالش استفاده کن اگه ک یه چیز رایگان میخوای و خوب اوست رایگان فقط.
اگه قصد خرید داری نود 32 نخر از کلیدای تو اینترنت استفاده کن اگه میخوای پول بدی بخری؟ کسپر بخر اف سکئور ترند میکرو....

javady
07-08-2017, 00:06
سلام
من میخوام یک سایت از مسدودی نرم افزار کسپرسکیوریتی 2017 در بیارم لطفا راهنمایی کنید

Nine
07-08-2017, 11:21
سلام
من میخوام یک سایت از مسدودی نرم افزار کسپرسکیوریتی 2017 در بیارم لطفا راهنمایی کنید

noisymind
07-08-2017, 15:02
سلام. دسترسی برنامه ها به اینترنت رو چطوری میشه قطع کرد تو این کسپرهای جدید؟

aylar6888
07-08-2017, 19:08
سلام. دسترسی برنامه ها به اینترنت رو چطوری میشه قطع کرد تو این کسپرهای جدید؟
درود :
از قسمت MORE TOOLS وارد قسمت APPLICATION CONTROL بشید و بعددر قسمت APPLICATIONS روی MANAGE APPLICATION کلیک کنید ، در این قسمت لیست تمام برنامه ها و فولدرها نمایش داده میشه که با دوبار کلیک روی اونها میتونید دسترسی اونها رو از تب NETWORK RULES به شبکه داخلی و یا اینترنت و ... قطع یا محدود و سوالی کنید.

mansour_hotboy
08-08-2017, 19:02
درود :
از قسمت MORE TOOLS وارد قسمت APPLICATION CONTROL بشید و بعددر قسمت APPLICATIONS روی MANAGE APPLICATION کلیک کنید ، در این قسمت لیست تمام برنامه ها و فولدرها نمایش داده میشه که با دوبار کلیک روی اونها میتونید دسترسی اونها رو از تب NETWORK RULES به شبکه داخلی و یا اینترنت و ... قطع یا محدود و سوالی کنید.
با سلام. یه مورد عجیبی که من باهاش برخورد کردم اینه که با این که از همین قسمت دسترسی برخی از نرم افزارها رو به اینترنت قطع کردم اما بازهم برنامه ها میتونن وصل بشن!

aylar6888
09-08-2017, 09:01
با سلام. یه مورد عجیبی که من باهاش برخورد کردم اینه که با این که از همین قسمت دسترسی برخی از نرم افزارها رو به اینترنت قطع کردم اما بازهم برنامه ها میتونن وصل بشن!
سلام :
مطمئناً غیر از فایل اجرایی اصلی برنامه که بهش معرفی کردین فایلهای دیگه ای هم هستن که اونها به نت وصل میشن نه فایل اصلی برنامه یا اینکه در زمان وصل شدن با بت شکن این موارد به علت ایجاد وی..پی..ان بعضی از برنامه ها میتونن به نت وصل بشن.شما فایروال رو روی حالت سوالی بذارین یا برنامه یا پوشه اصلی برنامه رو در قسمت برنامه های LOW RESTRICTED بذارین تا در موقع هر اتصالی به نت و شبکه ازتون سوال کنه که بتونین کاملا پروسه هایی که ازون برنامه درخواست ارتباط با نت رو دارن ببندید.

javady
19-08-2017, 20:57
سلام وقت همگی دوستان بخیر

اول: ورژنی از کسپرسکی سکیوریتی بهم معرفی کنید که هم خوب باشه هم بشه با key نرم افزار فعال کرد

دوم: وقتی کسپرسکی رو پاک میکنم دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم کلا قطع میشم تا زمانی که دوباره یه آنتی ویروس نصب کنم!!! لطفا راهنمایی بفرمایید چطور میتونم کسپرسکی رو پاک کنم و بعدش هم بتون به اینترنت دسترسی پیدا کنم!؟

با تشکر:n12:

hamidrezaj
21-08-2017, 18:20
سلام :
مطمئناً غیر از فایل اجرایی اصلی برنامه که بهش معرفی کردین فایلهای دیگه ای هم هستن که اونها به نت وصل میشن نه فایل اصلی برنامه یا اینکه در زمان وصل شدن با بت شکن این موارد به علت ایجاد وی..پی..ان بعضی از برنامه ها میتونن به نت وصل بشن.شما فایروال رو روی حالت سوالی بذارین یا برنامه یا پوشه اصلی برنامه رو در قسمت برنامه های LOW RESTRICTED بذارین تا در موقع هر اتصالی به نت و شبکه ازتون سوال کنه که بتونین کاملا پروسه هایی که ازون برنامه درخواست ارتباط با نت رو دارن ببندید.
سلام فایروال رو توی ورژن 2017 یا 2018 چطور توی حالت سوالی بذاریم که برای هر برنامه ای خودش بپرسه؟

mjdj27
24-08-2017, 09:11
سلام
بعد از نصب کسپر دیگه اجازه دسترسی به شبکه(کامپیوترهای دیگه) رو نمیده.
لطفا راهنماییم کنید که چطور:
۱- آی پی کامپیوترهای دیگه رو بهش معرفی کنم واسه اعتماد سازی.
۲-اگر گزینه ای داشته باشه برای چک نکردن شبکه که به هر کامپیوتری بدون معرفی آی پی ارتباط برقرار کنم.

جهت اطلاع: از آخرین نسخه کسپر اینترنت سکیوریتی هم استفاده میکنم.

noisymind
03-09-2017, 23:01
این کسپر 2018 چرا همش از من میپرسه که آپدیت بکنم یا نه؟! در صورتی که رو اتومات هم هست

masiria
11-09-2017, 08:30
سلام دوستان ، روی سیستم من kaspersky internet security ورژن 18 نصب هست . سیستمم با یه سیستم دیگه و یه پرینتر از طریق مودم وصل هست .
مشکل اینجاست که فولدر share شده بین دوتا سیستم رو زمانی میتونم باز کنم که فایروال کسپرسکی خاموش باشه ، البته همیشه اینجوری نیست و با وجود روشن بودن فایروال کسپرسکی روی هردوتا سیستم فولدر share شده رو باز میکنه
با پرینتر هم وقتی میخوام اسکن بگیرم گاهی اوقات باید فایروال خاموش باشه تا اسکن کامل شه .
لطفا راهنمایی کنین

aylar6888
13-09-2017, 19:29
سلام دوستان ، روی سیستم من kaspersky internet security ورژن 18 نصب هست . سیستمم با یه سیستم دیگه و یه پرینتر از طریق مودم وصل هست .
مشکل اینجاست که فولدر share شده بین دوتا سیستم رو زمانی میتونم باز کنم که فایروال کسپرسکی خاموش باشه ، البته همیشه اینجوری نیست و با وجود روشن بودن فایروال کسپرسکی روی هردوتا سیستم فولدر share شده رو باز میکنه
با پرینتر هم وقتی میخوام اسکن بگیرم گاهی اوقات باید فایروال خاموش باشه تا اسکن کامل شه .
لطفا راهنمایی کنین
درود :
اول وارد تنظیمات بعد وارد تنظیمات فایروال شوید و روی نتورکز کلیک کنید.بعد شبکه مورد نظر و نام آنرا پیدا کنید و با رایت کلیک و ادیت آنرا روی حالت تراستد نتورک بذارید.

aylar6888
13-09-2017, 19:32
این کسپر 2018 چرا همش از من میپرسه که آپدیت بکنم یا نه؟! در صورتی که رو اتومات هم هست
درود :
ورژن جدید گاهی این مشکل رو داره و حتی گاهی با موفقیت آمیز بودن آپدیت پیغام ناموفق بودن میده.بنظر من روی حالت دستی بذارید و روزی یکی دو بار خودتون آپدیت کنید.کش دی ان اس سیستم رو هم پاک کنید...

mohammad_203
22-09-2017, 12:52
سلام به همه دوستان قدیمی و جدید
امروز اومدم نسخه total security 2018 رو نصب کنم ببینم چطوریه.اولش بد نبود.بعد رفتم بیرون اومدم سیستم رو روشن کردم دیدم خیلی کند شده ! خیلی ! اصلا انتظار نداشتم اینطوری باشه
نمیدونم مشکل از کسپر بود یا نه ولی زد تو ذوقم .خلاصه مجبور شدم پاکش کنم واقعا نمیشد با سیستم کار کرد
کسی همچین مشکلی نداشته؟
مرسی

Tom Clancy's
15-10-2017, 23:38
درود :
ورژن جدید گاهی این مشکل رو داره و حتی گاهی با موفقیت آمیز بودن آپدیت پیغام ناموفق بودن میده.بنظر من روی حالت دستی بذارید و روزی یکی دو بار خودتون آپدیت کنید.کش دی ان اس سیستم رو هم پاک کنید...

سلام
مشکل از برنامه هست یا اینترنت و مشکلات همیشگی؟
من کسپر 2018 رو دارم آپدیت اتوماتیک که کار نمیکنه کلا، دستی هم 10 بار باید بزنی تا یکیش شاید اوکی بشه ! جالب اینجاست downloading update انجام میشه روی install پیغام failed میده!

aylar6888
16-10-2017, 18:12
سلام فایروال رو توی ورژن 2017 یا 2018 چطور توی حالت سوالی بذاریم که برای هر برنامه ای خودش بپرسه؟

درود :
براتون یه تصویر آماده کردم که کاملا گویاست...

aylar6888
16-10-2017, 18:16
سلام
مشکل از برنامه هست یا اینترنت و مشکلات همیشگی؟
من کسپر 2018 رو دارم آپدیت اتوماتیک که کار نمیکنه کلا، دستی هم 10 بار باید بزنی تا یکیش شاید اوکی بشه ! جالب اینجاست downloading update انجام میشه روی install پیغام failed میده!
مشکل از کسپره...یه باگ خیلی تابلوئه...:n02:
آپدیت انجام میشه...به پیغام عدم موفقیت اهمیت ندید...

Tom Clancy's
17-10-2017, 10:48
مشکل از کسپره...یه باگ خیلی تابلوئه...:n02:
آپدیت انجام میشه...به پیغام عدم موفقیت اهمیت ندید...
پس آپدیت اتوماتیک هم انجام میشه اما چون اوکی نمیده تشخیصش اینه که آپدیت نشده یا اون کلا انجام نمیشه؟؟ چون تنظیمات آپدیت اتوماتیک هست اما انجام نمیشه و پیام خطا میده هر چند ساعت !

Tom Clancy's
17-10-2017, 10:57
درود :
براتون یه تصویر آماده کردم که کاملا گویاست...

من خیلی دنبال این بودم اتفاقا اما در نهایت به این نتیجه رسیدم که این امکان تو کسپر خیلی کاربردی نیست!! اول اینکه وقتی perform recomanded رو کنسل میکنی فقط فایروال دستی نمیشه بقیه قسمت ها رو هم به حالت دستی در میاره که برای آنتی ویروس به نظر من خیلی خوب نیست! از طرفی حالت دستی فایروالش به یه بار پرسیدن بسنده نمیکنه 100 بار پیام میده گاهی وقتا !:n02:
البته من توتنظیمات فایروال allow رو هم به prompt for action تغییر داده بودم تا این کار انجام بشه!
حالا نمیدونم من جایی رو اشتباه انجام میدادم که حالت دستی فایروال اونطور عمل میکرد یا کلا مکانیزمش به همین شکل هست!

sharghi
30-10-2017, 17:47
سلام.با توجه به اینکه ورژنهای جدید کاسپر مشکل کلید و اپدیت دارن یکی دو ورژن پایین تر معرفی کنین که دیگه مشکل کلید نداشته باشه.و ایا ورژنهای پایینتر هم خوبه برا سیستم خونه و ایا حتما لازم هست همیشه از اخرین نسخه ها استفاده بشه.

*Forgotten*
31-10-2017, 14:05
سلام
من کسپر ورژن 18.0.0.405 دارم و لایسنس اورجینال 3 ماهه گرفتم
الان حدود چند وقته آپدیت نمیشه ، روش های مختلف رو توی نت هم امتحان کردم هیچ کدوم کار نکرد
لطفا کمک کنید :n14:

sunshineboy
31-10-2017, 21:45
از کجا گرفتی اگه ک اورجیناله؟ برو فروم کسپر اسکای پست بزار جوابت رو میدن! البته همچین چیزی وجود نداره هیچ انتی ویروسی لایسنس 3 ماهه نمیفروشه یکساله هست همشون یا چند سالهاگه خریدی سرت کلاه رفته ب خاطر اینکه این کلیدای 90 روزه کسپر تو اینترنت زیاد پیدا میشه.

ایا ورژنهای پایینتر هم خوبه برا سیستم خونه
نه باید ورزن اخر باشه اگه ک نمیتونی فعالش کنی همین 360 سکوریتی رایگان یا ورزن رایگان کسپرم خوبه.اگه ورزنای پایین تر نصب کنی اون فیکس ها و رفع باگها یی ک بوده رو نداری دوما اینکه امکانات جدیدش رو از دست میدی! سوما ک ممکنه اصن ساپورت نکنن یا تو اپدیت ب مشکل بخوری:-)

sharghi
01-11-2017, 00:10
ممنون بابت جواب.ترجیح میدم از رایگان استفاده کنم.ولی ورژن رایگان کاسپر کدومه لطفا توضیح بیشتری بدین اینکه رایگان هم نسخه ۲۰۱۸ داره و ایا اینترنت سکوریتی هست یا فقط انتی ویروس و از کجا باید دانلودش کنم.

*Forgotten*
01-11-2017, 14:41
از کجا گرفتی اگه ک اورجیناله؟ برو فروم کسپر اسکای پست بزار جوابت رو میدن! البته همچین چیزی وجود نداره هیچ انتی ویروسی لایسنس 3 ماهه نمیفروشه یکساله هست همشون یا چند سالهاگه خریدی سرت کلاه رفته ب خاطر اینکه این کلیدای 90 روزه کسپر تو اینترنت زیاد پیدا میشه.

سایتش اینه
iran*setup.com
نظر دوستان دیگه در مورد این اکانت های 3 ماهه چیه که توی این سایت موجوده ؟؟خودشون میگن اورجیناله
من سه ماهه گرفتم و 70 روزش تا حالا رفته و مشکلی باهاش نداشتم

sunshineboy
01-11-2017, 15:40
خب مشکلی نداشته باشه کار هم میکنه ک چی؟ من صد تا از این کلید های 90 روزه میتونم مجانی بهت بدم...اینا تریاله مثلا نود 32 ب فروشنده هاش این امکان رو میده ک یکسال یا 6 ماه یا 3 ماهه به مشتری ی کلید تریال بدن همون قابلیت هارو داره مثل نسخه اصلی ولی اسمش تریاله! حالا میتونه یکماه باشه 3 ماهه عمدتا 6 ماهه مثلا واسه نود 32 من یکسالشو دیدم د وسالشم دیدم.
پول ندادن بخرن ک بعد به تو میفروشن ب قیمت ایکس تومن این بار خواسی پول بدی بگو من ی کلید به اسم خودم ثبت بشه ب ادرس اییمل خودم ساپورت هم داشته باشه تو سایت کسپرم بهم اکانت بدن ببینم بهت میدن؟ اصن دارن؟
عمدتا سایتای خود روسیه ک شبیه سافت 98 ما هستن این کلیدارو تو انجمناشون شیر میدن به صورت رایگان! واسه تریال ک نباید اصلا پول بدی شما اسمش هست تریال یعنی رایگان!

sunshineboy
01-11-2017, 15:45
باید دانلودش کنم.
ورزن رایگان کسپر همون کلود ابری رو داره ک دققا تو نسخه های پولیش هست ولی اپلیکیشن کنترل نداره حفاظت دینامیکش فرق داره رفتار شناسی نداره و خیلی چیزای دیگه ولی مهم نیس کلود کسپر اسکای همه چیو شناسایی میکنه سریع مشکلی نداره از نظر حفاظت مگه میخوای چ کار کنی؟ فایروال هم نداره میتونی از فایروال های رایگان موجود استفاده کنی با خیال راحت میتونی نصب کنی استفاده کنی .
مثلا کسپر اسکای نصب کن با یه ضد باجگیر رایگان و ی فایروال رایگان مثلا بیو متر کار میکنه خیلی عالیه حفاظت خوب و کافی.

ALI16437
01-11-2017, 17:54
با سلام

دوستان کسی نسخه افلاین کسپرسکای رایگان رو واسه
دانلود نداره

ممنونم.

Tom Clancy's
04-11-2017, 20:50
دوستانی که مشکل آپدیت نشدن رو دارند DNS ها رو به DNS Comodo تغییر بدند احتمال زیاد مشکل حل میشه. برای من در حال حاضر بدرستی کار میکنه و خودکار هم آپدیت میشه.
Comodo DNS:

mohammad_203
05-11-2017, 10:14
سلام
کسپرسکی بنده این ارور رو میده .میخوام ببینم این برنامه مشکل داره یا نه؟

Captain
07-11-2017, 01:17
سلام
کسپرسکی بنده این ارور رو میده .میخوام ببینم این برنامه مشکل داره یا نه؟

با سلام
خیر مشکلی نداره
یکی از برنامه ها دسترسی به وبکم شما را درخواست میکند که کسپرسکی دسترسی آن را مسدود کرده است.

noisymind
13-11-2017, 08:00
کسپراسکی ورژن فری هم داره؟:n04:

ZeroNetizen
13-11-2017, 13:57
کسپراسکی ورژن فری هم داره؟:n04:

بله آنتی ویرویس رایگان داره که بد هم نیست...

noisymind
13-11-2017, 13:59
بله آنتی ویرویس رایگان داره که بد هم نیست...

ممنون. خب لینک دانلود سایتش رو میتونید بدید؟ فقط آنتی ویروس هست؟

ZeroNetizen
13-11-2017, 15:55
ممنون. خب لینک دانلود سایتش رو میتونید بدید؟ فقط آنتی ویروس هست؟

بله فقط آنتی ویروس رایگان هست و برای بقیه امکانات باید به نسخه های پولی ارتقاء بدید...

فقط نصبش از طریق اینستالر آنلاین هست و نمیشه ستاپ کاملش رو دانلود کرد :n27:

مهندس الهه
14-11-2017, 04:32
دوستان مدتیه اخبراهایی در مورد کسپر هست که فلان جاسوسیها رو انجام داده و این حرفا
البته صحت و سقم اخبار رو نمیدونم تا چه حدیه
و البته خبرگزاریهای بین المللی هم این اخبار رو پوشش میدن

میخواستم یه لایسنس سه کاربره بگیرم
ولی واسه همین اخبار شک دارم در مورد کسپر

ZeroNetizen
14-11-2017, 14:08
دوستان مدتیه اخبراهایی در مورد کسپر هست که فلان جاسوسیها رو انجام داده و این حرفا
البته صحت و سقم اخبار رو نمیدونم تا چه حدیه
و البته خبرگزاریهای بین المللی هم این اخبار رو پوشش میدن

میخواستم یه لایسنس سه کاربره بگیرم

این چیزهایی که میگن برای اینه که آمریکایی ها الان با روسیه مشکل دارند و میگن کسپرسکی زیر نظر دولت روسیه هست و... (دروغ هم نمیگن البته)
ولی واقعیت اینه که شما هر ابزاری رو که پیدا کنید بالاخره تهش به یک کشور و سازمان جاسوسی وصل میشه ولی برای یه کاربر عادی مثل من و شما اهمیت چندانی نداره و یا به عبارتی چاره دیگه ای نداریم :n27:

C4lm
22-11-2017, 18:16
تا دو سه روز قبل kis 2012 راحت آپدیت میشد از امروز قسمت آپدیتش نوشته دیگه این نسخه پشتیبانی نمیشه!:n27:
اگر نخوام آپگرید کنم چه کنم؟

sunshineboy
23-11-2017, 07:08

سلام.

اصلا جاسوسی ای وجود نداره کسپر اسکای هم جاسوسی نکرده از امریکا دروغ میگن همون خبر گذاری هایی ک میگی پوشش میدن زیاد بدون همونا حامی منافع امریکان!

خود کسپر اسکای اعلام کرد ک ما سورس و کد برناممون رو بهتون میدیم و ثابت میکنیم ک ما با دولت روسیه هیچ رابطه ای نداریم و جاسوسی از کسی نمیکنیم.
اینجا میتونی بخونی خبرشو:

هیچ شرکتی اینکارو نمیکنه! هیچ نرم افزاری نمیاد سورس برنامشو بزاره در اختیار بقیه اونم ی شرکت انتی ویروس!ولی کسپر اسکای این کارو کرد داد ک وصله های دروغی ک زدن بهش رو از بین ببره و باز اعتماد به دست بیاره ولی خب کسی ک دنبال بهونه باشه با دلیل برهان منطق هم قانع نمیشه..البته دلیل این کارشون فک کنم ضربه زدن ب دولت روسیه اس من اطلاعات سیاسی چندانی ندارم ...
والا خودشون هم میدونن کسپر اسکای ریگی به کفش نیست فقط بهونشونه! چون خود مراکز حساس و امنیتی امریکا از کسپر اسکای استفاده میکردن از سال ها پیش اون موقع یادشون نبود؟ حلا یهو فهمیدن کسپر اسکای جاسوسه؟!

این موضوع بیشتر پر بال پیدا کرد وقتی ک چند وقت پیش خبر اینکه ی سری هکر روسی تونسته بودن تو سال 2015 ی ضعف تو کسپر اسکای پیدا کنن و به شبکه ان اس ای امریکا دسترسی پیدا کنن و بعد از این بود ک اونها بیشتر پافشاری کردن رو این موضوع.و بعدشم دقیقا چند وقت بعد از این خبر هک شدن ان اس ای ی داستان منشتر شد در مورد اینکه اسراییلل هک کرده بوده کسپر اسکای رو دوسال پیش و ی شواهد الکی درس کردن ک بعله این کسپر اسکای با این هکرها همکاری داشته
لینک جفت خبر:

اگه فرضا همچین چیزی باشه ک نیست اون دیگه مربوط میشه به امنیت ملی ... شما استفاده بکن کاری نداشته باش اگه بد بود تو خود ایران سایت کسپر اسکای فیلتر میشد و کلا جمع میکردن از تموم ادارات و مراکز دولتی و... کسپر اسکای رو(ب نظرت اینا اجازه میدن کسی ازشون جاسوسی کنه؟: D خودت بشین فکر کن!).

جاسوس شماره یک دنیا خود امریکاس!شما بخوای حساب کنی سازمان ان اس ای و سی آی ای امریکا و دستگاه های امنیتی امریکا 500 هزار نیرو دارن همه جا جاسوس داره تو تموم شبکه های اجتماعی تو هر انجمنی هر جایی فکر بکنی! با مجهز ترین تجهیزات جاسوسی میکنن از دنیا تازه این عدد ب غیر از شرکتایی مثل Booz Allen Hamilton ک خودش 22 هزار نفر پرسنل داره!

من نشنیدم بگن روسیه استاکس نت درس کرد ولی همه شنیدن ک امریکا و اسراییل استاکس نت درس کردن درسته؟

! خودت میتونی مثل پازل بچینی کنار هم فکر کنی و برداشت کنی و یه نتجیه گیری بکنی.بفهمی کدوم خبر راسته کدوم خبر دروغه صرف اینکه فلان خبرگذاری گف ی چی رو باور نکن هیچ وقت. هر چیم میخواد معتبر باشه. مثلا تو همین کشاکش ها شرکت vipre میگف بیاید لایسنس بخرید از ما حالا ک کسپر اسکای جاسوس بوده و به کسایی ک کسپر اسکای داشتن پیشنهاد با تخفیف میداد و کلی تبلیغات کرد!
!اگه جاسوسیم باشه خود امریکایی هان یکیش همین vipre و... بازم هستن ک حالا اسم بردنشون سودی نداره یا حالا به وقتش.
من خودم شخصا مرورگرم یاندکسه ایمیل یاندکس دارم موزیک پلیرم روسیه مدیا پلیرم روسی! بیشترنرم افزارام عمدتا مال روسیس کلا دوس دارم نرم افزار هاشون و اعتماد هم دارم بهشون.خیالت هم راحت باشه نه کسپر اسکای نه هیچ نرم افزار روسیِ دیگه ای از شما جاسوسی نمیکنه.

من با پول دادن واسه انتی ویروس مخالفم ولی اگه تنها چند تا انتی ویروس باشن ک ارزش پول دادن دارن یکیش همین کسپر اسکای و دکتر وب! شما بخر اون لایسنسی ک میخوای رو به هر کیم رسیدی و میخواس انتی ویروس بخره بگو کسپر اسکای بخره چون انتی ویروس خوبیه! البته از سایت خودشون یا نمایندگی رسمیشون بخر نه این سایتهایی ک اکانت 90 روزه میفروشن ی لایسنسی بخر ک تو سایت کسپر اسکای بهت اکانت بدن.والا این لایسنس نیست سرت کلاه رفته.

shahin666
25-11-2017, 00:15
سلام
یه سوال داشتم در مورد لایسنس کاسپر

این سایت ها یا اشخاصی که لایسنس یک ساله کسپر رو با قیمت نصف مثلا 60 تومن به گفته این که تخفیف خورده آیا مورد اعتماد هست؟!!
یعنی ممکنه سرور خودشون گرفته باشن و آپدیت انجام بشه ؟!! اصلا چنین کاری میشه ؟!! چون قبلا تو NOD32 همچین کاری رو میکردن برای کسپر هم میشه؟!!

و اگر لایسنس بگیریم چه جوری باید مطمئن بشیم لایسنس کاملا قانونی هست؟!! تو خود سایت کاسپر باید چک کنیم؟!!!
ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید؟!!:n16:

sunshineboy
25-11-2017, 11:49
سرور خودشون گرفتن؟ مگه شهر هرته :| ک ی شرکت نرم افزاری اجازه بده به نمایندش تو ایران یا هر جای دیگه ارائه ی اپدیت کنن و هر چی دلشون بخواد بفرستن رو سیستم ما؟ همیشه از سرورای خود اون شرکت و مستفیم دانلود ها و اپدیت ها انجام میشه حالا میخواد انتی ویروس کسپر اسکای باشه میخواد نرم افزار مثلا فوتوشاپ باشه.. این حرفی ک در مورد نود 32 میزنید از کجا میگید؟ من تا حالا نشنیدم همچین چیزی لطفا اگه اطلاعات کامل و موثقی داری به من هم بده. کجا همچین کاری میکردن؟! و از کجا شنفتید ممنون.

واسه مطمعن شدم بگو به طرف من ی لیسانس یا لایسنس یا کلید هر چی:n02: میخوام یک به نام ایمیل خودم دو تو سایت کسپراسکای هم بهم اکانت بدن و وقتی میرم تو تنظیمات اکانتم نشون داده باشه ک من ی اکانت دارم مثلا مخصوص نسخه اینترنت سکوریتی و همینطور تعداد روز های باقی ماندشم دقیقا با همون روزی ک خریدی مچ باشه وقتی هم فعال کردم انتی ویروسم رو دقیقا از یکسال شروع بشه نه یه روز بیشتر نه یه روز کمتر! اگه 364 روز بود مشخصه ک قبلا استفاده شده و ثبت شده ممکنه خریده باشن و به ده تا بفروشن یه لایسنس خریده طرف 100 هزار تومن مثلا میفروشهه به ده نفر نفری 60 هزار تومن 500 هزار تومن منفعت میبره این وسط شمام خبر نداری! یا ی کلید چند کاربره مثلا 10 کاربره خریده به قیمت 300 هزاار تومن بعد میفروشه دونه ای 60 هزارتومن!
البته شما اگه بری تو سایت خودشون بپرسی بهت میگن از کجا بخری!

ho3in2012
25-11-2017, 14:19
سلام

این سایت ها یا اشخاصی که لایسنس یک ساله کسپر رو با قیمت نصف مثلا 60 تومن به گفته این که تخفیف خورده آیا مورد اعتماد هست؟!!
یعنی ممکنه سرور خودشون گرفته باشن و آپدیت انجام بشه ؟!! اصلا چنین کاری میشه ؟!! چون قبلا تو NOD32 همچین کاری رو میکردن برای کسپر هم میشه؟!!

و اگر لایسنس بگیریم چه جوری باید مطمئن بشیم لایسنس کاملا قانونی هست؟!! تو خود سایت کاسپر باید چک کنیم؟!!!
ممکنه ریجن لاک باشه (ممکنه هم نباشه)
یعنی مخصوص کشور خاصی باشه و تو همه کشورا قابل فعال سازی نباشه
البته محدودیت ریجن لاک رو راحت میشه دور زد
شما یه p r ox y داخل انتی ویروس که مربوط به کشور لایسنس هست ثبت میکنین و لایسنس رو فعال میکنین و بعدش هم p r o xy رو پاک میکنین
که البته قیمت چنین لایسنسی 20 تا 25 تومنه نه 60 تومن برای اینترنت سکیوریتی 2018

Dr Nima
26-11-2017, 14:13
بله فقط آنتی ویروس رایگان هست و برای بقیه امکانات باید به نسخه های پولی ارتقاء بدید...

فقط نصبش از طریق اینستالر آنلاین هست و نمیشه ستاپ کاملش رو دانلود کرد :n27:

محمد7966
26-11-2017, 14:35
سلام

دوستان نسخه رایگان کسپر چرا از 365 روز شروع میشه و میره سمت صفر،یعنی هر وقت شد 0 بعدش باید چیکار کرد؟

من آنتی ویروس رایگان 360 رو هم دارم ولی این از 0 شروع میشه تا بره به بی نهایت

Captain
26-11-2017, 17:35
سلام
دوستان نسخه رایگان کسپر چرا از 365 روز شروع میشه و میره سمت صفر،یعنی هر وقت شد 0 بعدش باید چیکار کرد؟
با سلام
در مورد نسخه رایگان کسپرسکی خبری ندارم چون استفاده نکردم.
در مورد سوئیت رایگان 360، عدد از 0 شروع میشه و این یعنی این سوئیت به این مدت بر روی سیستم نصب شده.
بعد از 2 روز عدد نشان دهنده 2 میشه.
این تعداد روزهای استفاده شده را نشان میده.

pa13
03-12-2017, 00:29
سلام

بعد از 365روز، دوباره میشه 365روز دیگه رایگان فعالش کرد:)

radarz
07-12-2017, 22:13
سلام

نمابنده اصلی اون اولین حرفش پ ... البته به دلیل تبلیغات ممنوعه در فروم اینجوری گفتم !!!!

سلام.

اصلا جاسوسی ای وجود نداره کسپر اسکای هم جاسوسی نکرده از امریکا دروغ میگن همون خبر گذاری هایی ک میگی پوشش میدن زیاد بدون همونا حامی منافع امریکان!

وقتی من با ی برنامه در شبکه به کلاینت وصل میشم و به تمامی فایل هاش دسترسی دارم بدون اینکه متوجه بشه /// مطمئن باشید که همه کسانیکه محصولشون اپدیت شدنی هست میتونن جاسوسی هم انجام بدن .... این فقط برای انتی ویروس ها نیست /// خود گوگل و ماکروسافت و ....

sunshineboy
08-12-2017, 16:34
سلام .خب دسترسی داره ک چی؟ انتی ویروس به همه ی بعد نرم افزار سیستم دسترسی داره بلکه سخت افزار هم ! دلیل و برهان نمیشه ک داره جاسوسی میکنه. مایکروسافت میتونه کلا با اپدیت کردن ویندوز ویروس بفرسه رو سیستم من و شما و ما هم متوجه نخواهیم شد هر نرم افزاری میتونه اینکارو بکنه حتی ی موزیک پلیر ساده! اون دیگه برمیگرده به اعتماد ما به اون شرکت و اعتبار اون شرکت!این دلیل نمیشه ک کسپر اسکای چون دسترسی داره به ویندوز وفایلهای ما(مثل بقیه انتی ویروس ها)داره جاسوسی میکنه از من!بله میتونه جاسوسی کنه اگه بکنه ک اعتبارش زیر سوال میره! همینطوری الکی نیست چرا انتی ویروس یا کلا نرم افزار ایرانی مروگر ایرانی موبوگرام باشه میتونه اینکارو بکنه کسیم نمیتونه کاریش کنه و جایی هم پاسخگو نیست!همینطور ک الان ای اس پی های ایرانی مخصوصا ایرانسل با مودم هایی ک میدن دارن اینکارو میکنن بک دور هل میدن تو خونه های مشترکاشون( اون مودمی ک میدن داخلش بک دور هست) اکثرا نه میدونن اگرم بدونن نمیگن ی سریم ک خوابن! ولی اونها بحثشون جداس حفاظت حریم شخصی دارن اگه خلافش ثابت شد باید جوابگو باشن تو دادگاه الکی نیست!گوگل البته بحثش جداس از اون دو تا کلا.

bas ali
18-12-2017, 19:21
سلام . فایرفاکس کامپیوترم وقتی کاسپرسکی فعاله هنگ میکنه و خیلی کند عمل میکنه در حالی که وقتی کاسپر رو غیر فعال میکنم مثل فشفشه عمل میکنه . کسی میدونه چه دلیلی داره ؟

baghozi
10-01-2018, 23:22
سلام دوستان
با trial reset مدتی از نسخه 2016 استفاده میکردم امروز بعد از ریست سریال با پیام key is block مواجه شدم
راه رفع این مشکل چیه؟

noisymind
12-01-2018, 20:30
سلام. دوستان این نسخه فری آنتی ویروس کسپر خوب هست؟! یعنی من میخوام رایگانش رو نصب کنم در کنار کومودو فایروال. مچ میشن؟ جوابگو هست؟

ZeroNetizen
13-01-2018, 12:04
سلام. دوستان این نسخه فری آنتی ویروس کسپر خوب هست؟! یعنی من میخوام رایگانش رو نصب کنم در کنار کومودو فایروال. مچ میشن؟ جوابگو هست؟

سلام
من هم دقیقا دارم از همین ترکیب استفاده میکنم و راضی هستم
از نظر مچ شدن مشکلی نداشته خوشبختانه

محمد7966
16-04-2018, 14:02
سلام

دوستان از طریق آنتی ویروس نسخه پی سی،نمیشه حافظه گوشی رو اسکن کرد؟منظورم اینه که وقتی گوشی رو وصل میکنم به پی سی،2 تا حافظه میاد،یکیش رم اس دی،یکیش حافظه گوشی

میخوام با کسپر حافظه گوشی رو اسکن کنم ولی وقتی روش کلیک میکنم ،اسکن کسپرسکی روش نمیاد تا اسکن کنم.

Captain
17-04-2018, 12:33
سلام

دوستان از طریق آنتی ویروس نسخه پی سی،نمیشه حافظه گوشی رو اسکن کرد؟منظورم اینه که وقتی گوشی رو وصل میکنم به پی سی،2 تا حافظه میاد،یکیش رم اس دی،یکیش حافظه گوشی

میخوام با کسپر حافظه گوشی رو اسکن کنم ولی وقتی روش کلیک میکنم ،اسکن کسپرسکی روش نمیاد تا اسکن کنم.

با سلام
برای این قابلیت باید گوشی روت شود و حافظه داخلی و خارجی گوشی، مانند یک فلش متصل شده به سیستم عمل کند.
قبلا بنده از این روش استفاده میکردم ولی الان دیگه خبری ندارم که بازم میشه یا نه

محمد7966
11-05-2018, 23:34
سلام

دوستان آیا کسپر قسمتی نداره که بشه استفاده زیاده اون از رم یا سی پی یو رو کم کرد؟

لبتاب من مربوط به 8 سال پیشه،رم 2 گیگ با سی پی یو دو هسته ای داره،در حین آپدیت کردن آنتی ویروس،خیلی کند میشه

محمد7966
16-05-2018, 12:47
سلام

دوستان کسپر چند روزیه با مرورگر فایرفاکس بد جور به مشکل خورده،گاهی اوقات سایت ها رو باز نمیکنه.حتی گوگل

میری تو بخش نتورکش دستکاری میکنی سایت گوگل رو باز میکنه ولی بعدش یه سری سایت های دیگه رو باز نمیکنه مثل سایت دانلودها

خیلی مزخرف شده.اینم بگم نسخه رایگان دارم.

محمد7966
17-05-2018, 10:16
سلام

دوستان من اومدم ویندوز جدید نصب کردم،الان هم میخوام نسخه رایگان نصب کنم ولی وقتی بخوام فعالش کنم time out میزنه و به سرور کسپر وصل نمیشه.

راه حل مشکل؟

مشکل از کسپر یا مشکل از اتصالات شبکه ای ایران.آخه گفتن دستور دادن کل هیلتر شکن ها را از کار بندازن.کسپر سکی هم یه هیلتر شکن هم همراهش هست (البته محدودیت حجم داره)

یه سوال:من اومدم روی 3 سیستم با ایمیل خودم نسخه رایگان کسپر رو نصب کردم.ممکنه به خاطر همین باشه؟چون الان روی 3 سیستم نصب هست و الان هم که اومدم ویندوزو پاک کردم و میخوام برای سیستم 4 نصب کنم.

مشکل من اینه که اصلا به سرورهای کسپر متصل نمیشه

بالاخره درست شد.نمیدونم نسخه رایگانو اگه با یه اکانت ثابت ثبت کنید(یعنی یه ایمیل ثابت)و تعداد دستگاه ها زیاد باشه کسپر گیر میده یانه

ولی بالاخره رفتم اکانتم در سایت کسپر و یکی از دستگاه ها رو غیر فعال کردم تا درست شد

mahdi-mo
19-05-2018, 20:02
سلام دوستان عزیز
زمان 30 روزه kasper تموم شد مثل همیشه خواستم از طریق trial reset نسبت به فعال سازی مجدد 30 روزه اقدام کنم ولی نشد پیام timeout میده
گفتم شاید آنتی ویروس kis 2017 مشکل پیدا کرده فعال نمیشه نسبت به نصب kis 2018 اقدام کردم ولی با کمال تعجب دیدم در فعال سازی 30 روزه رایگان باز هم با همون پیام timeout روبرو شدم
چطوری مشکل فعال سازی رو حل کنم؟

mahdi-mo
19-05-2018, 20:13
سلام دوستان عزیز
زمان 30 روزه kasper تموم شد مثل همیشه خواستم از طریق trial reset نسبت به فعال سازی مجدد 30 روزه اقدام کنم ولی نشد پیام timeout میده
گفتم شاید آنتی ویروس kis 2017 مشکل پیدا کرده فعال نمیشه نسبت به نصب kis 2018 اقدام کردم ولی با کمال تعجب دیدم در فعال سازی 30 روزه رایگان باز هم با همون پیام timeout روبرو شدم
چطوری مشکل فعال سازی رو حل کنم؟

شرمنده دوستان
الان با استفاده از فیلتر ش ک ن مشکل فعال سازی حل شد

M_F_GAMER
21-07-2018, 19:59
سلام دوستان. بنده اگه لایسنس نرم افزار رو الان بخرم با توجه به اینکه سایتا نوشتن لایسنس کسپر 2018 بنده 2019 رو نصب کردم. آیا مشکلی پیش نمیاد؟

Http://Admin
09-08-2018, 09:56
سلام
بنده نسخه Kaspersky.Internet.Security.2019.v19 رو نصب کردم و زبان برنامه روسی بود با زدن Shift+F12 زبانشو اینگلیسی کردم ولی دفعه ی بعد اجراش کردم باز زبانش روسی شده بود و هرچی Shift+F12 رو میزنم تغییر نمیکنه
کسی میدونه چطور زبان برنامه رو درست کنم؟؟؟؟؟

saeed ssd
13-08-2018, 19:26
سلام
بنده نسخه Kaspersky.Internet.Security.2019.v19 رو نصب کردم و زبان برنامه روسی بود با زدن Shift+F12 زبانشو اینگلیسی کردم ولی دفعه ی بعد اجراش کردم باز زبانش روسی شده بود و هرچی Shift+F12 رو میزنم تغییر نمیکنه
کسی میدونه چطور زبان برنامه رو درست کنم؟؟؟؟؟
درود
از این قسمت می تونید زبان رو تغییر بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](46).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](47).png

borhanj
13-08-2018, 20:56
من بین کاسپراسکای و نورتون موندم کدومو نصب کنم میشه لطفاً راهنمایی کنید کدوم برا سیستمی که سرعت متوسطی داره بهتر است

Http://Admin
15-08-2018, 19:03
درود
از این قسمت می تونید زبان رو تغییر بدید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](46).png

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](47).png

ممنون داداش ولی به مسیری که فرمودین میرم نداره این گزینه رو

Captain
18-08-2018, 09:52
با سلام
دوست عزیز نسخه مورد استفاده شما تک زبانه میباشد.

aylar6888
27-08-2018, 10:42

درود :
دوست عزیز بسته به ورژن ویندوز خود یکی از فایلهای رجیستری زیر را دانلود و اجرا کنید تا مشکل زبان انگلیسی شما حل شود :

32bit:

64bit:

Spectero
12-10-2018, 19:36
سلام

آیا هنوز محصولات کسپرسکی فقط تا سه بار فعال و اکتیو می شوند یا محدودیت اکتیو شدن برداشته شده؟ تا اونجا که یادمه اگر لایسنس محصولات کسپرسکی رو می خریدید تا 2 یا 3 بار می شد فعال کرد ولی مثلا بیت دفندر یا نورتون اینطوری نیستند. آیا این محدودیت برداشته شده و تعداد دفعات اکتیو رو افزایش ندادن؟

ممنون

ahmadpnu
30-10-2018, 02:16
با سلام
دوستانی که نسخه 2019 اینترنت سکوریتی کسپرسکی را نصب کرده اند با مشکل خطا در آپدیت آن مواجه نشده اند؟
من نسخه 2017 را نصب کرده بودم که پیغام update failed را در زمان بروزرسانی میداد. نسخه 2018 هم در همین تاپیک بحث شده بود که مشکل آپدیت دارد.
خواستم بپرسم این مشکل در نسخه 2019 رفع شده است یا همچنان وجود دارد؟
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-11-2018, 22:01
سلام دوستان
سریالِ اصلی ارزان میخوام برای ویندوز 10 و اندروید

با تشکر
.
در سایت کاسپرسکی ایران نوشته 2 ساله برای 5 دستگاه 1.100.000 تومان یعنی هر یال 50.000 تومن برای یک دستگاه که نسبت به قیمتهای دیگه خیلی ارزانتر هست ولی خب باید 5 نفر پیدا کنیم و شریکی بخریم

.
===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
.

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-11-2018, 11:54
سلام دوستان
سریالِ اصلی ارزان میخوام برای ویندوز 10 و اندروید
با تشکر
در سایت کاسپرسکی ایران نوشته 2 ساله برای 5 دستگاه 1.100.000 تومان یعنی هر یال 50.000 تومن برای یک دستگاه که نسبت به قیمتهای دیگه خیلی ارزانتر هست ولی خب باید 5 نفر پیدا کنیم و شریکی بخریم
.===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
با سلام

در بعضی سایتها قیمتها خیلی کمتره
مثل اینها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2%3B%26%231585%3B%26%231587%3B%26%231705%3B%26%231 740%3B+%26%231575%3B%26%231585%3B%26%231586%3B%26% 231575%3B%26%231606%3B&btnG=Search
آیا میشه به اینها اعتماد کرد؟

abbas-t
06-01-2019, 06:42
سلام دوستان
چند روزه رنگ پوسته به رنگ سفید تغییر کرده، دلیلش چیه؟
یه سوال دیگه اینکه ایا نسخه دسکتاپ کسپر قدرت شناسایی ویروس های اندروید را داره؟

omid-p30
15-01-2019, 12:47
با سلام، آیا کسپر نسخه انتی ویورس رایگان هم داره؟

محمد7966
15-01-2019, 13:32
با سلام، آیا کسپر نسخه انتی ویورس رایگان هم داره؟

سلام .بله آنتی ویروس رایگان هم داره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-01-2019, 22:28
سلام دوستان
قیمت ESET INTERNET SECURITY 2019 برای 2 PC و 2 اندروید فقط 25.000 تومن هست
.
KASPERSKY INTERNET SECURITY 2019 برای 2 PC و 2 اندروید فقط 390.000 تومن هست
اولی امریکایی و دومی روسی هست
به نظرتون ارزان بودنِ ESET مشکوک نیست
نظری دارید در موردِ علتش ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-01-2019, 10:14
سلام
اگر یوزر اضافه برای kasper internet security دارید بنده 60.000 تومن میخرمش
پرداخت با کارت به کارت

با تشکر

Spectero
30-01-2019, 14:29
سلام دوستان
قیمت ESET INTERNET SECURITY 2019 برای 2 PC و 2 اندروید فقط 25.000 تومن هست
.
KASPERSKY INTERNET SECURITY 2019 برای 2 PC و 2 اندروید فقط 390.000 تومن هست
اولی امریکایی و دومی روسی هست
به نظرتون ارزان بودنِ ESET مشکوک نیست
نظری دارید در موردِ علتش ؟

سلام

Eset یک شرکت اسلواکی هست و آمریکایی نیست محمد جان. این صفحه ویکی پدیا را نگاه کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته فقط برای تصحیح و اطلاع گفتم و نمی دونم کارایی این شرکت و برنامه های امنیتی اش چطوریه و تا حالا از نسخه اوریجینال و اصلی Eset استفاده نکردم. چند سال بیت دفندر استفاده کردم که خوب بود ولی مشکلی با یکی دو تا برنامه برام جدیدا بوجود آورد و حتی با نصب مجدد ویندوز و نصب بیت دفندر باز مشکل برگشت که قیدش رو زدم و الان قصد دارم از کسپر استفاده کنم. کسپر عالی و بی نظیر و تنها مشکلی که باهاش دارم اکتیو و فعال کردن 2 تا 3 بار محصولاتش هست و اگر بیشتر بشه باید با پشتیبانی کسپر تماس گرفت و براش کلی توضیح داد تا یک کد دیگه بهمون بدن. البته احتمال اینکه به مشکل و نصب مجدد ویندوز بر بخورید و بخواهید بیشتر از 2 بار کسپر رو اکتیو کنید کم هست ولی خوب ممکنه پیش بیاد. علتش هم در سایت خود کسپر گفته برای اینکه جلوی سرقت سریال و کد کسپر گرفته بشه و توسط اشخاص موذی و فرصت طلب کد و سریال خریداری شده شما مورد سوء استفاده قرار نگیره این روش رو در پیش گرفته. ولی خوب تو ایران چون اکثر برنامه ها و بخصوص سیستم عامل ها رو کامپیوتر غیر قانونی و بدون سریال استفاده میشه و سرعت اینترنت مردم فوق العاده کنده و کسی نمی تونه سیستم عامل رو آپدیت بکنه مشکلات نرم افزاری و کرکهای مشکل دار باعث خرابی و مشکل میشه و ممکنه کار به تعویض سیستم عامل بخصوص ویندوز بیش از 2 بار بکشه و کار اکتیو کردن مجدد کسپر رو مشکل ساز بکنه. من خودم در حال حاضر باز کسپر رو به بقیه ترجیح می دم. الان یک سایت که قبلا ازش چند تا به غیر از کسپر خریداری کردم و معتبر هست قیمت Internet Security را 165 می ده که نسبت به قبل خیلی گرون تر شده ولی چاره ای نیست و برای امنیت کامپیوتر و بخصوص کارهای مالی و بانکی ضروریه. هفت هشت ماه پیش بود 60 تومن یا بیت دفندر اینترنت سیکیورتی بود 80 تومن ولی الان نزدیک 200 تومن شده!:n04: الان 30 روزه Kaspersky Internet Security رو نصب کنید و ببینید چقدر امکانات عالی و تنظیمات پیشرفته داره و فکر نمی کنم Eset اینقدر پیشرفته باشه. من چند سال که از بیت دفندر استفاده کردم و ازش راضی بودم ندیدم اینقدر امکانات گسترده درون برنامه باشه. به نظرم 30 روزه رایگان رو نصب کنید و اگر راضی بودید لایسنس رو بخرید. فقط باید خیلی مراقب سیستم عاملتون باشید و سعی کنید زیاد برنامه های جورواجور کرک شده نصب نکنید تا همه چیز درست کار بکنه و کار به نصب مجددد ویندوز نکشه چون بیشتر از 2 بار نمی تونید کسپر رو فعال کنید و بیشتر بشه باید با پشتیبانی تماس بگیرید که ممکنه بشه یا نشه و اگر بشه زمان می بره و اعصابتون خرد میشه. ولی اگر با سیستم درست رفتار کنیم باز نظرم روی کسپر هست و بعد بیت دفندر. محصولات نورتون که آمریکایی هست هم حتما خوبن ولی چون آمریکایی هست نمی دونم پیشتیبانی و جواب کاربران ایرانی رو می دهند یا نه و اطلاعی از اونها ندارم.
قیمت این سایت هم خوبه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من قبلا ازش یکبار خرید کردم و قابل اعتماد هست. نشان صنعت و معدن هم داره. تلفن تماس هم داره. پایین ترین قیمتی که دیدم همینه و خودم احتمالا از همینجا خریدر کنم. سایت کسپرسکی دات آر برای یک کاربر نزدیک 350 تومن قیمت گذاشته که واقعا کلاهبرداری هست!

light
22-03-2019, 01:11
کسپر لاینس رایگان داره مثل نود32 ؟
سرعتش بیشتر از نود32 شده یا همون کنده و سرعت سیستم رو میگیره ؟

aylar6888
28-03-2019, 10:47
کسپر لاینس رایگان داره مثل نود32 ؟
سرعتش بیشتر از نود32 شده یا همون کنده و سرعت سیستم رو میگیره ؟
درود :
لایسنس رایگان نداره(کلید داره که برای ورژنهای قدیمی استفاده میشه)-برای نسخه های جدید فقط باید از تریال ریستر استفاده کنید و ماهی یکبار دوره آزمایش اون رو ریست کنید.
کسپر بسیار بسیار سبک شده(من خودم روی سیستم با 2 گیگ رم به راحتی ازش استفاده میکنم) و حجم آپدیتهاش هم نسبت به نسخه های قبلی مثل 2014 جدود 10 برابر کمتر شده و روزی حدود 1 تا 2 مگابایت آپدیت داره

abc1992
07-04-2019, 13:25
دوستان نظرتون درباره نسخه small office چیه ؟ به درد یه شرکت با 10-15 تا سیستم و یه ویندوز سرور میخوره ؟
بعد یه نرم افزار مدیریت مرکزی داره که از سرور بقیه کلاینت ها رو کامل کنترل کرد ؟
میشه کامل یکی توضیح بده ؟ ممنون میشم
بعد من یه سرچی که کردم دقیقا بعضی جاها دو برابر قیمت زدن ارزونه مشکل داره یا گرونه داره گرون میده ؟:n13:

asklt
29-05-2019, 10:08
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
ببخشید بنده یک سوال تخصصی داشتم .
ما یک مجموعه هستیم به حدود 50 تا سیستم در حال حاظر داریم با یک شبکه داخلی که در آینده نزدیک تعداد این سیستم ها به 100 عدد آفزایش پیدا میکنم .
میخوام از آنتی ویروس کاسپر نسخه رایگان استفاده کنم به این صورت که یکی روی سرور نصب کنم و همیشه نت داشته باشه و در حال آپدیت شدن باشه ولی بقه سیستم ها دسترسی به نت ندارن .
حالا این وسط این آنتی ویروس این قابلیت رو داره که که 50 تا کلاینت از روی سرور آپدیت بشن به صورت روزانه .
ممنون میشم آموزش رو لطف کنید در صورتی که این قابلیت رو داشته باشه .

blackbird
10-06-2019, 00:54
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
ببخشید بنده یک سوال تخصصی داشتم .
ما یک مجموعه هستیم به حدود 50 تا سیستم در حال حاظر داریم با یک شبکه داخلی که در آینده نزدیک تعداد این سیستم ها به 100 عدد آفزایش پیدا میکنم .
میخوام از آنتی ویروس کاسپر نسخه رایگان استفاده کنم به این صورت که یکی روی سرور نصب کنم و همیشه نت داشته باشه و در حال آپدیت شدن باشه ولی بقه سیستم ها دسترسی به نت ندارن .
حالا این وسط این آنتی ویروس این قابلیت رو داره که که 50 تا کلاینت از روی سرور آپدیت بشن به صورت روزانه .
ممنون میشم آموزش رو لطف کنید در صورتی که این قابلیت رو داشته باشه .
نه نسخه رایگان و نه نسخه خانگی پولی همچین قابلیتی رو ندارن . نسخه های تجاری این قابلیت رو دارن و من بشخصه سریال نامبر مجانی و کرکی برای نسحه تجاری ندیدم و با قیمت الان دلار خیلی گرون شده لایسانس. شاید روش نا متعارفی باشه برای این کار اما زمان بر و غیر اصولی هست برای 100 تا سیستم. فکر کنم بیت دیفندر ارزونتر باشه اگه یه زمان خواستید هزینه کنید.

nimahandsomboy
10-06-2019, 10:14
برای رایگان کلید از کجا باید گرفت؟؟

محمد7966
10-06-2019, 10:46
برای رایگان کلید از کجا باید گرفت؟؟

نیازی به گرفتن کلید نیست.شما نسخه free رو دانلود کنید خودش اتومات فعال میشه.

aghl2004
15-06-2019, 11:06
سلام
بنده کسپر 2019 را دارم و برای فعال کردن از تریال ریست استفاده میکردم. اینبار یادم رفت و مدتش تمام شد. الان هر کار میکنم تریال ریست نمیشه. البته Self defence هم فعاله و مشکلی نداره.
کسی میتونه کمکم کنه؟

amir.7
30-06-2019, 00:59
سلام
بنده کسپر 2019 را دارم و برای فعال کردن از تریال ریست استفاده میکردم. اینبار یادم رفت و مدتش تمام شد. الان هر کار میکنم تریال ریست نمیشه. البته Self defence هم فعاله و مشکلی نداره.
کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام

سیستم رو بحالت سیف مد ببرید و در اون حالت تریال ریست رو اجرا کنید

Dr Nima
18-07-2019, 14:38
گرفتن لایسنس مولتی دیوایس کسپرسکی برای دانش‌آموزان و دانشجوها

۳ ساله رایگان

ایمیل‌تونُ ب یکی از آدرسهای زیر بفرستید

ممکن برای بعضیاش ایمیل خاصی بخاد

FREE 3 year Kaspersky Internet Security – Multi-Device for Student

1. Go to promo links below
2. Enter your e-mail from these university (You may need the specific e-mails)
3. Check your e-mail to get license

How to get 3 FREE years of Kaspersky Internet Security — MULTI-DEVICE

منبع :

t . m e / w b n e t

ALI16437
25-07-2019, 14:07
گرفتن لایسنس مولتی دیوایس کسپرسکی برای دانش‌آموزان و دانشجوها

۳ ساله رایگان

ایمیل‌تونُ ب یکی از آدرسهای زیر بفرستید

ممکن برای بعضیاش ایمیل خاصی بخاد

FREE 3 year Kaspersky Internet Security – Multi-Device for Student

1. Go to promo links below
2. Enter your e-mail from these university (You may need the specific e-mails)
3. Check your e-mail to get license

How to get 3 FREE years of Kaspersky Internet Security — MULTI-DEVICE

منبع :

t . m e / w b n e t

با سلام
من که موفق نشدهام با تلاش بسیار و روشی که در اموزش گفته شده بود هم نشد
اگر کسی از دوستان موفق شده توضیح بده چجوری انجام داده

ممنونم

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-07-2019, 05:45
با سلام
من که موفق نشدم . با تلاش بسیار و روشی که در اموزش گفته شده بود هم نشد
اگر کسی از دوستان موفق شده توضیح بده چجوری انجام داده
ممنونمسلام

اگر این تبلیغات واقعاً از شرکت کسپرسکی باشه پس هدفشون فقط اینه که در کامپیوترها و گوشیهای گروه معینی از محصلین و دانشجوها حضور داشته باشند و فعالیتشون رو زیر نظر بگیرند
چیزی در این دنیا مجانی نیست بلکه کلی هزینه داره و مسئولیت و خطر و ضرر
قبلاً در تاپیکهای دیگه خدمت دوستان عرض کردم که خیلیها به شدت مایل هستندکه هر طوری شده در کامپیوترها و گوشیهای مردم برنامه هاشون رو نصب کنند تا بیشترین تعداد از مردم رو زیر نظر بگیرند و ازشون اطلاعات جمع کنند برای انجام اهدافِ تجاری , سیاسی , نظامی , فرهنگی , علمی و تحقیقاتی و غیره
گوگل , آمازون , اپل , یاهو , سامسونگ , هواوی , علی بابا , شرکتهای سازنده ی آنتی ویروس و آنتی سپای , سازمانهای اطلاعاتی و جاسوسیِ دولتهای مختلف مثل ایران و امریکا و روسیه و انگلیس و چین و صهیونیستها ,هکرهای بزرگ , کوچکِ دنیا و غیره و غیره
همه ی اینها دائماً دنبال روشهای مختلف هستند تا آشکارا و مخفیانه در کامپیوترها و گوشیها حضور داشته باشند
.
حالا کسپرسکی اومده از ترفندِ ارائه ی خدماتِ مجانی استفاده کرده برای تشویق محصلین و دانشجویانِ تعدادی از مدارس و دانشگاهها که اطلاعاتشون مهم هست برای کسپرسکی و سازمانهای اطلاعاتی روسیه تا برنامه های کسپرسکی رو نصب کنند و از خدماتش مجانی تا چتد سال استفاده کنند
کسپرسکی هم با خیال راحت در این چند سال , فعالتهاشون رو زیر نظر میگیره و ازشون اطلاعات جمع میکنه
.

==================================
بیشتر این لینکها دیگه از کار افتاده و میگه this promotion is over یعنی مهلت این عرضه ی ویژه تمام شده
یکی دوتاشون هنوز کار میکنه ولی باید با ایمیلهای مخصوص همون دانشگاه ثبت نام کنید
مثل این پسوند : msudenver.edu
اگه با یاهو با جبمیل ثبت نام کنین , این پیام رو میده :

Email Does Not Match Domain msudenver.edu
یعنی ایمیلتون مزابقت نداره با msudenver.edu
پس نمیتونین ثبت نام کنین مگر اینکه یک ایمیل با اون پسوند بسازید که حتماً شرایطش هم اینه که عضو همون مدرسه و دانشگاه باشید
.
تلگرام و واتس اپ و اسکایپ و غیره هم درسته که خدماتشون در طاهر مجانیه ولی با نصب برنامه هاشون روی صدها میلیون گوشی میتونند به تمام اطلاعاتش دسترسی پبدا کنند که دهها میلیارد دلار ارزش داره این اطلاعات
حتی به گوشیهایی هم که برنامه هاشون رو نصب نکرده اند دسترسی پیدا میکنند از طریق وای فای و بلوتوث و غیره . یعنی به صورت مخفیانه اطلاعاتِ تمام گوشیهای اطرافِ اون گوشی که برنامه شون روی اون نصبه رو میزنند و میبرند
چون تمام سیستمهای گوشی و کامپیوتر , کنترل از راه دور هست پس راحت میتونند بلوتوث و وای فای و دوربین و میکروفن و جی پی اس و سیم کارت رو فعال کنند و اطلاعات جمع کنند و سریع بزنند و ببرند

.
P
===================================
دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده رو بخونید و دنبال کنید چون هم پول توشه هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش . چند نمونه :
میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر

.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی
.

m110_135_92
30-08-2019, 13:49
سلام دوستان.

من تازه چند وقته کاسپر توتال 2019 رو نصب کردم از سایت اصلی و یک کد یکساله هم از خود سایت خریدم.از طریق یکی از اعضای خانواده در خارج از کشور.بعد چون دیدم ربان فارسی داره زبان فارسیش از سایتی دانلود کردم اما ورزنش پایین اومد و انگار ورزن فارسی اون 19 هست در صورتی که ورزن سایت اصلی 20 بود.و بعد ابدیت هم ورزن اون تغییری نکرد.چون اولین بار هست از کاسپر استفاده میکنم نمیدونم ایا مشکلی داره یا نه؟اگه مشکلی داره همون زبان اصلی نصب کنم.

دوم ایا میشه چند تا اکتیو کد خرید مثلا یکساله سه ساله و بعد یکساله که تموم شد اون دو ساله دیگه رو بزنم؟ ایا از روزی که وارد میکنم حساب میشه یا از زمانی که خریدم حساب شده؟چون اشنامون دو تا برام خرید فرستاد هدیه.الان یکساله رو دارم استفاده میکنم و ایا یکسال بعد از دو ساله استفاده کنم یکسال رد شده از زمانش یا از روزی که وارد میکنم کد حساب میشه؟

ممنون و سپاس از دوستان

m110_135_92
06-09-2019, 00:10
سلام

من تازه کاسپر اسکای چند روزه نصب کردم و اولین بار هست.چون اولین بار بود ورژن فارسیش گرفتم که بتونم راحتتر کار کنم اما ورژن فارسی ۱۹ هست انگلیسی اون ۲۰.ایا مشکلی نداره؟ در کل فقط میخوام بدونم نسخه فارسی اون کامل بی عیب نقص هست یا مشکلی نداره؟

در ضمن چون اکانت یکی از اشناهامون در خارج از کشور گرفته بود وقتی وارد کردم زد ابدیت نمیشه که با قند... درست شد.چون زمان نصب نسخه فارسی میاد برای مناطق اروپایی نیست.حالا میخواستم ببینم مشکلی نداره این موارد در نصب فارسی اون و ابدیتهای بروزش.

و دو تا کد اکتیو فرستاده یکی یک ساله و یکی دو ساله.فعلا یک ساله رو زدم و ایا این کدها از زمان خرید حساب میشه یا از زمانی که وارد نرم افزار میکنیم؟توتال سکوریتی گرفتم.
سپاسگزارم از دوستان.

aylar6888
12-09-2019, 11:28
سلام

1-من تازه کاسپر اسکای چند روزه نصب کردم و اولین بار هست.چون اولین بار بود ورژن فارسیش گرفتم که بتونم راحتتر کار کنم اما ورژن فارسی ۱۹ هست انگلیسی اون ۲۰.ایا مشکلی نداره؟ در کل فقط میخوام بدونم نسخه فارسی اون کامل بی عیب نقص هست یا مشکلی نداره؟

2-در ضمن چون اکانت یکی از اشناهامون در خارج از کشور گرفته بود وقتی وارد کردم زد ابدیت نمیشه که با قند... درست شد.چون زمان نصب نسخه فارسی میاد برای مناطق اروپایی نیست.حالا میخواستم ببینم مشکلی نداره این موارد در نصب فارسی اون و ابدیتهای بروزش.

3-و دو تا کد اکتیو فرستاده یکی یک ساله و یکی دو ساله.فعلا یک ساله رو زدم و ایا این کدها از زمان خرید حساب میشه یا از زمانی که وارد نرم افزار میکنیم؟توتال سکوریتی گرفتم.
سپاسگزارم از دوستان.
درود :
1-نه مشکلی نداره و فرق چندانی ندارن نسخه 20 و 19 و من الان مدت زیادیه که از نسخه فارسی استفاده میکنم و مشکلی نداشتم و ترجمه هم تقریبا خوب و بی نقصه
2- گمون نکنم با نسخه فارسی مشکل داشته باشه چون منطقه و رژیون رو چک میکنه نه زبان رو....البته کاملا مطمئن نیستم یعنی شاید زبان فارسی رو فقط تو ایران میشه استفاده کرد میتونید از سایتهای نمایندگی کسپر فارسی چک کنید که اینطور هست یا نه.مث سایت ایدکو...البته اگه با زبان فارسی مشکل داشت یا هیتلرشکنم نباید فعال و آپدیت میشد پس مشکل زبان فارسی بعیده باشه.
3- بعضی از لایسنسها از زمان خرید محسوب میشه مث لایسنسهای هدیه و اشانتیون و فله ای...اما لایسنس خریداری شده از سایت رسمی و نمایندگیها از لحظه وارد کردن در نرم افزار محسوب میشه نه از زمان خرید.الان لایسنس اولی رو که زدین میتونید چک کنید از زمان خرید فعال شده یا از زمان وارد کردن سریال در آنتی ویروس

shahin666
12-09-2019, 17:49
سلام
ببخشید نسخه فارسی ترجمه شده از طرف نماینده های کاسپر درست شده؟!!
خب این که چون دستکاری شده که اصلا خوب نیست؟!!!
چون فکر کنم مثه فایرفاکس که خودش نسخه جداگانه فارسی یعنی از طرف موزیلا ارئه بشه نیست درسته؟!!

rezariza
11-11-2019, 10:32
این نسخه های فارسی زیاد جالب نیستن نه فقط کسپرسکی بلکه همه نرم افزار ها. من یه مورد خودم تجربه داشتم که ورژن رسمی فایرفاکس فارسی رو برای یکی از دوستان که انگلیسی بلد نبود نصب کردم بعد بنده خدا یه برنامه ای رو دانلود کرده بود و نصب نمیشد و از من راهنمایی خواست رفتم و دیدم درسته نصب نمیشه اول فکر کردم ناقص دانلود شده ولی بعد کلی سر و کله زدن :grrr::grrr:فهمیدم چون اسم فولدر فارسی بود و "دانلود" بود به این خاطر بود که windows installer نمیتونست نصب بکنه روی دسکتاپ کپی کردم و در جا نصب شد:D:D

tiraxtork
12-11-2019, 23:59
مهندسین گرامی من این انتی ویروس جدید نصب کردم زیاد ابدیت میده دوستان میخاستم بدونم من نمیخام برنامه ابدیت شه فقط دیتابیس بشه قبلا اسیت استفاده میکردم قسمتی داشت غیرفعال میشد اینم داره؟؟؟

gef
11-01-2020, 11:16
درود
ایا کلید برای
Kaspersky Endpoint Security
پیدا میشه ؟

Dr Nima
13-01-2020, 14:13
Kaspersky Internet Security Premium

لایسنس سه ماهه آنتی ویروس کسپرسکی برای اندروید

BYK9U-EHE8S-J1WY8-SG1CN

alipencia
19-01-2020, 22:58
سلام..دوستان برای کسپر دیگه نمیشه از تریال ریست استفاده کرد؟
نسخه رایگان چه فرقی داره با پولی؟

Dr Nima
09-02-2020, 16:14
سلام..دوستان برای کسپر دیگه نمیشه از تریال ریست استفاده کرد؟
نسخه رایگان چه فرقی داره با پولی؟

برای تریال ریست انجمن سافت 98 گذاشته و برای فرقش هم کسپرسکی کامل به فارسی در لینک توضیح داده

Kaspersky Free این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که بدون هیچ گونه دانلود یا نصب نرم افزار اضافی به Kaspersky Internet Security جابجا شوید.

Kaspersky Internet Security برنامه ای است که به منظور اطمینان از حفاظت جامع از رایانه شما طراحی شده است.

Kaspersky Internet Security در مقایسه با Kaspersky Free، گستره بیشتری از گزینه‌های پیشرفته اضافی را به عنوان این مؤلفه ها‌و ویژگی ها‌ارائه می‌دهد:

[*=right]کنترل برنامه
[*=right]حالت برنامه‌های قابل اعتماد
[*=right]کنترل والدین
[*=right]دیواره آتش
[*=right]امنیت مالی
[*=right]مسدود کردن دسترسی به وب‌سایت های خطرناک
[*=right]مدیریت نرم‌افزار کاربردی
[*=right]برنامه نظارت شبکه
[*=right]دسترسی به وب کم
[*=right]مرور خصوصی
[*=right]ضد هرزنامه
[*=right]ضد بنر
[*=right]ورودی امن از صفحه کلید

می توانید موقتاً به نسخه آزمایشی Kaspersky Internet Security جابجا شوید تا ویژگی های برنامه را امتحان کنید یا یک مجوز بخرید و استفاده از Kaspersky Internet Security را آغاز کنید.

تغییر به Kaspersky Total Security

در بعضی از مناطق خاص Kaspersky Free به شما امکان می‌دهد به Kaspersky Total Security جابجا شوید.

Kaspersky Total Security از همان قابلیت‌هایKaspersky Internet Security برخوردار است و چندین قابلیت دیگر نیز دارد:

[*=right]پشتیبان‌گیری و بازیابی.
[*=right]رمزنگاری داده‌ها
[*=right]محافظت از رمزهای عبور.

جابجایی به Kaspersky Total Security به روشی مشابه جابجایی به Kaspersky Internet Security انجام می‌شود.
در هنگام استفاده در مناطقی خاص یا از طریق اشتراک، امکان جابجایی موقت به نسخه آزمایشی Kaspersky Internet Security و Kaspersky Total Security امکان پذیر نیست.

تغییر به Kaspersky Security Cloud

Kaspersky Security Cloud سرویس امنیت رایانه است که قابلیت‌هایی فراتر از محافظت معمولی در برابر ویروس و سایر تهدیدات ارائه می‌کند. این برنامه دارای توصیه‌های شخصی‌شده و ویژگی‌های حفاظتی انطباق‌پذیر است که با در نظر گرفتن شما و خانواده‌تان طراحی شده است.

Kaspersky Security Cloud قابلیت‌هایی تکمیلی، همچون موارد زیر، ارائه می‌کند:

[*=right]کنترل تنظیمات ضعیف در سیستم عامل
[*=right]کنترل دستگاه در شبکه Wi-Fi
[*=right]اخبار امنیتی

اشتراک Kaspersky Security Cloud به شما امکان می‌دهد که به طور رایگان از Kaspersky Safe Kids برای حفاظت از کودکان و از Kaspersky Password Manager برای حفاظت از رمزهای عبور استفاده کنید.

تغییر به Kaspersky Security Cloud در همه مناطق قابل دسترسی نیست.

javady
22-03-2021, 12:14
سلام به همه دوستان
من خیلی وقت است که از نرم افزار کسپرسکای استفاده نکردم در مقابل از Eset Internet Security استفاده کردم.
جدیدا سر آپدیت و سریال به مشکل خوردم
می خوام بدونم در حال حاضر بهترین آنتی ویروس به لحاظ بروزرسانی کدام آنتی ویروس است.
قبلا کسپرسکای اینترنت سکوریتی خوب بود

Superist
23-03-2021, 13:23
سلام به همه دوستان
من خیلی وقت است که از نرم افزار کسپرسکای استفاده نکردم در مقابل از Eset Internet Security استفاده کردم.
جدیدا سر آپدیت و سریال به مشکل خوردم
می خوام بدونم در حال حاضر بهترین آنتی ویروس به لحاظ بروزرسانی کدام آنتی ویروس است.
قبلا کسپرسکای اینترنت سکوریتی خوب بود

سلام

من خود در ده دوازده سال گذشته بیشتر از بیت دفندر و سه بار هم از کسپر استفاده کردم و هر دو عالی و بهترین هستند. کسپر یک مورد داره که ترجیح می‌دهم استفاده نکنم و اون اجازه فقط دو بار نصب هست و برای کاربران ایرانی که سیستم عامل غیر خریداری شده استفاده می‌کنند و کلی برنامه باز غیر خریداری شده نصب می‌کنند می‌تونه باعث مشکل رو سیستم بشه و ممکنه کار به نصب مجدد ویندوز بکشه و به همین خاطر فقط فرصت 2 بار فعال سازی برای کسپر هست؛ ولی اگر با وجود سیستم عامل و برنامه های متعدد غیر خریداری شده خوب رفتار کنیم احتمالش کم هست به مشکل برخورد و با همان نصب و اکتیو شدن کسپر راحت یکسال کار کنه و سیستم رو امن نگه داره که خود از سه بار دو بارش همینطور بوده. با این حال بیت دفندر رو بخاطر اکتیو کردن بدون محدودیت ترجیح می‌دم. هر دو از لحاظ بروز رسانی مدام آپدیت می‌کنند. نگرانی بابت بروز رسانی نداشته باشید ولی ممکنه موارد خاص هم پیش بیاد. مثلا سال گذشته که بیت دفندر داشتم باعث می‌شد تا فایل دنلود شده در IDM رو خراب می‌کرد. یعنی وقتی فایل به انتها می‌رسید پیغام خطا و خرابی فایل بود. در حالیکه IDM‌ هم با لایسنس خریداری شده نصب هست. کلی هم با پشتیبانی بیت دفندر تماس گرفتم و کلی ایمیل هم سوال و پاسخ رد و بدل شد و معلوم نبود ایراد واسه چیه و صد و چند روز از لایسنس سوخت و مجبور شدم پاکش کنم و کسپر نصب کنم. ولی این مشکل مال گذشته بود و الان مشکلی ندارم. هر دو عالی هستن و مدام هم آپدیت براشون آماده دریافت هست. اگر کسپر محدودیت دو بار فعال شدن رو حذف کنه و بدون محدودیت اجازه نصب به کاربر بده؛ شخصا کسپر رو به بیت دفندر ترجیح می‌دم. ولی در کل هر دو خیلی خوب و قوی هستند ولی به نظرم با افزایش وحشتناک قیمت‌ها الان کسپر از بیت دفندر گرون‌تر هست.

MAHY@R
25-04-2021, 14:59
دوستانی که کاسپر اسکای استفاده میکنن میشه قسمت گواهینامه ssl کنار آدرس بار رو چک کنید ببنید صادرکننده اصلی ssl رو نشون میده یا صادر کننده رو کاسپراسکای نشون میده؟

donyayedigital
11-01-2022, 12:11
فعلا که Nod از همه بهتره

Dr.Hate
12-11-2022, 06:36
الان بهترین قیمت برای internet security کدوم سایته

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-11-2022, 23:16
الان بهترین قیمت برای internet security کدوم سایته

سلام
نسخه ی اندرویدش مجانی هست . البته نسخه ی مجانیش محافظتِ لحظه به لحظه نداره ( Real time protection)

آپدیت میشه و می‌تونه فایلهای دانلود شده و غیره و کل گوشی رو اسکن کنه .‌
برای خیلی‌ها همین کافی هست

ولی همانطور که در تاپیک معرفی نرم افزارهای کاربردی اندروید نوشته‌ام ، باید حتماً بعد از استفاده ازش فورس استاپ بشه با توقف اجباری ( Force stop)
جزییات مهم دیگه هم داره که در اون تاپیک درج شده

◼️ممکنه نسخه ی ویندوز و غیره هم همینطور باشه .
==================================

◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

◼️ میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

◼️ تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

◼️ قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
◼️ برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
◼️ تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر پکیج

◼️ تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )

◼️ جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی