PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19

fariborz.j
06-10-2014, 00:25
دوستان من مدت زمان زیادی بود ک از نود 32 استفاده میکردم سرعت سیسنم بالا بود و نود به هیچی هم گیر نمی داد ولی متاسفانه بسیاری از ویروس ها رو تشخیص نمیداد و یادیر ( بعدا ویروسی شدن و چند روز بعدش ) تشخیص میداد

برا همین

کسپرسکای ورژن 2015 رو ازسایت مشهور که خیلی این انتی ویروس رو تعریف ورتبه یک رو بهش داده بود دانلود ونصب کردم . در ابتدا هم چند ویروس رو شناخت ک خیلی برام جالب اومد

اما الان با گذشت چند روز استفاده ازش میبینم تمام فایل های بازی رو ویروس شناخته و حذف کرده ( داده قرنطینه و قفل کرده ، یعنی بعضی یاش حتی ریستورم نمیشه ) تمامی کرک ها رو حذف کرده

فایل قرنطینه داره پر میشه و مشکل جا
به خیلی از سایت ها گیر میده و باز نمی کنه و خلاصه ی شری شده واسه خودش
اما از طرفی هم خوب ویروس ها رو میشناسه

میخواستم بدونم تنظیماتی نداره برای اینکه گیر نده به فایلهای بازی ها و فایل های کرک شده؟
( البته اعتماد سازی رو بلدم ولی با تمام اعتماد سازی ها بازم بعضی از این فایل ها رو هم قرنطینه و پاک میکنه،)
روشی می خوام ک تنظیم کنم تا کمتر حساس باشه

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم تا دوباره برنگردم نود32 نصب کنم.

ی نکنته دیگه
و اون اینکه تو صفخه اول و قسمت مطالب مهم و کاربردی تاپیک اصلا نسخه 2015 مطلب و صحبتی ب میون نیومده لطفا این سخه رو هم اضافه و فایل ها و توضیحاتشو بذارین.
منتظر جوابم.

جوای این سوال رو ندادید ک هنوز !!!!؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم بهش اضافه شد.

اونم اینک چجوری میشه اپ دیت جدید رو جمع اوری و به شکل اپ دیت افلاین در اورد ( من انتی ویروس رو اپ دیت کردم 2 ساعت زمان برده
با اینکه فایل اپدیت افلاین 15 ماه گذشته رو داشتم و افلاین اونو روش ریخته بودم باز اینقدر طول کشید.
الان میخوام شاید ویندوز رو عوض کنم واسه همین میخواستم فایل های اپدیت جدید رو بردارم.)

لطفا راه نمایی کنید .

abbas-t
06-10-2014, 00:38
سلام دوستان
2015 را دو روز پیش از سایت کسپر دانلود و نصب کردم ،مدت 30 روز تریالشو فعال کردم ،اپدیتش هم کردم ( حدود 120 مگ شد) اما امروز کلا از کار افتاد و میگه باید اکتیوش کنم !!چیزی که برام عجیه اینه: با اینکه 28 روز از زمان 30 روزه باقی مونده چرا از کار افتاده؟!!!

Dr Nima
08-10-2014, 14:23
جوای این سوال رو ندادید ک هنوز !!!!؟؟؟؟؟ یه سوال دیگه هم بهش اضافه شد. اونم اینک چجوری میشه اپ دیت جدید رو جمع اوری و به شکل اپ دیت افلاین در اورد ( من انتی ویروس رو اپ دیت کردم 2 ساعت زمان برده با اینکه فایل اپدیت افلاین 15 ماه گذشته رو داشتم و افلاین اونو روش ریخته بودم باز اینقدر طول کشید. الان میخوام شاید ویندوز رو عوض کنم واسه همین میخواستم فایل های اپدیت جدید رو بردارم.) لطفا راه نمایی کنید .

یه نرم افزار روسی هس که آپدیت کسپر و نود و دوتا دیگه رو بکاپ میگیره
و از سرور خود اونها دانلود میکنه حتی میشه باهش سیستمهای دیگه رو آپدیت کرد البته باید امتحان کرد
یکی از رفقا برای نودش امتحان کرده بود
اسمش نود ۳۲ ویو هس فقط از سایت اصلیش بگیر دامنه ru

برای کسپر میتونی فایلهای آموزشی ایرانستاپ رو بگیری یا تو نت پیدا میشه بگردی
زبان فارسی برای کسپر هم هس میتونی اون رو از نمایندگی ایران کسپر دانلود کنی

Dr Nima
08-10-2014, 14:30
سلام

دوستان کلید فعال سازی برای نسخه 2015 اینترنت سکوریتی هست؟؟؟

اگر هست دانلود کنم نسخه 2015 رو
این درخواست رو بهتره در تاپیکی که در مورد کرک و سریال کسپر هس بگین
اونجا رفقا لینک میزارن امتحان کنید

abbas-t
09-10-2014, 06:44
سلام دوستان
2015 را دو روز پیش از سایت کسپر دانلود و نصب کردم ،مدت 30 روز تریالشو فعال کردم ،اپدیتش هم کردم ( حدود 120 مگ شد) اما امروز کلا از کار افتاد و میگه باید اکتیوش کنم !!چیزی که برام عجیه اینه: با اینکه 28 روز از زمان 30 روزه باقی مونده چرا از کار افتاده؟!!!
کسی نیست جواب ما را بده!!؟

mohammad_87
09-10-2014, 10:57
کسی نیست جواب ما را بده!!؟
در ابتدا دقت داشته باشید که برنامه امنیتی دیگری روی سیستم نباشه

سپس شما با برنامه kavremover کسپر رو حذف کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پس از ریستارت سیستم،مجددا کسپر رو نصب و با تریال فعال کن.

اگه باز هم مشکلی بود باید از سیستم گزارش تهیه بشه.

S0R3N4
11-10-2014, 21:58
سلام دوستان
خسته نباشید
از اونجایی که من با Kaspersky Pure 3.0 به مشکل بر خوردم و تریال ریستی براش پیدا نکردم که درست و حسابی کار کنه و بتونم از تریال ِ 30 روزه برای مدت نا محدود استفاده کنم،تصمیم گرفتم که بیخیال Kaspersky Pure بشم و الان میخوام به جاش از KIS15 استفاده کنم...

برای KIS 2015 تریال ریستِ درست درمونی پیدا میشه براش؟
الان شما دارید از چی استفاده میکنید که میتونید از KIS بدون مشکل ازش استفاده کنید؟
میشه راهنمایی بفرمایید منو تا منم دوباره به جمع کاربران آنتی ویروس محبوبم(کسپرسکی) بر گردم؟

S0R3N4
11-10-2014, 21:59
در ابتدا دقت داشته باشید که برنامه امنیتی دیگری روی سیستم نباشه

سپس شما با برنامه kavremover کسپر رو حذف کن.

پس از ریستارت سیستم،مجددا کسپر رو نصب و با تریال فعال کن.

اگه باز هم مشکلی بود باید از سیستم گزارش تهیه بشه.

برای پاک کردن کاملِ کسپرسکی (که هیچ گونه اثری ازش باقی نمونه روی سیستم،یعنی اینکه سیستم همچنان کند نباشه!)،باید از همین Kavremover استفاده کرد؟

چگونه باید ازش استفاده کرد؟

ابتدا باید به صورت عادی unistall کنم کسپرسکی و سپس با استفاده از kavremover اثرات باقی مانده رو پاک کنم؟ یا اینکه از اول از طریق همین kavremover کسپرسکی رو unistall کنم؟

راستی؛این kavremover فقط مختص Kaspersky Antivirus هست یا اینکه برای Kaspersky internet Security و Kaspersky Pure هم جوابگو هست؟

من الان میخوام Kaspersky Pure رو پاک کنم به طور کامل ِ کامل !!

آیا باید از Kavremover استفاده کنم یا نرم افزار دیگه ای واسه پاک کردن Kaspersky Pure نیازه؟

Captain
11-10-2014, 22:45
برای پاک کردن کاملِ کسپرسکی (که هیچ گونه اثری ازش باقی نمونه روی سیستم،یعنی اینکه سیستم همچنان کند نباشه!)،باید از همین Kavremover استفاده کرد؟

چگونه باید ازش استفاده کرد؟

ابتدا باید به صورت عادی unistall کنم کسپرسکی و سپس با استفاده از kavremover اثرات باقی مانده رو پاک کنم؟ یا اینکه از اول از طریق همین kavremover کسپرسکی رو unistall کنم؟

راستی؛این kavremover فقط مختص Kaspersky Antivirus هست یا اینکه برای Kaspersky internet Security و Kaspersky Pure هم جوابگو هست؟

من الان میخوام Kaspersky Pure رو پاک کنم به طور کامل ِ کامل !!

آیا باید از Kavremover استفاده کنم یا نرم افزار دیگه ای واسه پاک کردن Kaspersky Pure نیازه؟

با اجازه آقا محمد من جواب میدم
اجراش کنید و نسخه ی کاسپر را انتخاب کنید و عزل کنید.
تمام نسخه ها رو پشتیبانی میکنه

Dr Nima
12-10-2014, 00:01
سلام دوستان
خسته نباشید
از اونجایی که من با Kaspersky Pure 3.0 به مشکل بر خوردم و تریال ریستی براش پیدا نکردم که درست و حسابی کار کنه و بتونم از تریال ِ 30 روزه برای مدت نا محدود استفاده کنم،تصمیم گرفتم که بیخیال Kaspersky Pure بشم و الان میخوام به جاش از KIS15 استفاده کنم...

برای KIS 2015 تریال ریستِ درست درمونی پیدا میشه براش؟
الان شما دارید از چی استفاده میکنید که میتونید از KIS بدون مشکل ازش استفاده کنید؟
میشه راهنمایی بفرمایید منو تا منم دوباره به جمع کاربران آنتی ویروس محبوبم(کسپرسکی) بر گردم؟
جوابتون در تاپیک کرک وسریال کسپر

daniyal2007
14-10-2014, 20:40
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه!!
حجم استفاده کسپر از ترافیکم بیشتر از 2 گیگ شده! (هیچوقت اینطوری نبوده)
:n29:

سلام
من از Kaspersky Internet Security 2013 استفاده میکنم

مشکلم اینه که غیر از آپدیت روزانه که حجمش زیاد نیست،
جدیدا حجم های بالایی توسط کسپر استفاده میشه که هم از خود برنامه میشه دید هم برنامه مدیریت ترافیک قسمت زیادی از حجم رو برای کسپر میزنه!!
مثلا دیروز که برنامه رو آپدیت کردم، 70 مگ از حجم رو استفاده کرد!!
همین الان هم Network Monitor خود کسپر نوشته 30 مگ توسط آنتی ویروس استفاده شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-
میخواستم بدونم چرا اینطوریه و این حجم های بالای ارسال و دریافت برای چیه؟
چون از نسخه قدیمی برنامه استفاده میکنم اینطوریه، یا مشکل چیز دیگس؟!!
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Dr Nima
16-10-2014, 23:27
نرم افزار Kaspersky Updater 2.3.2.169 برای دانلود و ذخیره به روز رسانی ها و ماژول های محصولات کاسپرسکی طراحی شده است. توسط این برنامه می توانید آپدیت های جدید محصولات کسپرسکی را دانلود و نصب نمایید. شما می توانید فایل های بروز رسانی را در حافظه فلش و یا پوشه مورد نظر خود ذخیره کنید. امکان دانلود فایل های آپدیت به صورت دستی، دقیقه ای، ساعتی، روزانه و هفتگی وجود دارد.

شما با کمک این ابزار شما میتوانید آپدیت های محصول موردنظر خود را دانلود و ذخیره کنید تا در مواقع ضروری مثل تعویض ویندوز یا نصب مجدد نرم افزار ها لازم نباشد آپدیتها را مجدد دانلود کنید .

این ابزار دقیقاً مانند نرم افزار اصلی این قابلیت را دارد تا در هر بار استفاده مجدد فقط آپدتهای جدید را دانلود کند، در واقع آپدیت های دانلود شده بروز میشوند، ممکن است در اولین استفاده حجم آپدیت ها کمی بالا باشد اما در دفعات بعدی اینطور نیست .
برای کسپر ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ میتونید استفاده کنید
products.kaspersky-labs.com/products/english/special/kasp_updater/updateutility_win_2.1.2.100_release_en.zip

Crespo
17-10-2014, 00:06
من آپدیتور واسه KIS 2015 میخوام! هستش برنامه ای؟!

Captain
17-10-2014, 00:16
من آپدیتور واسه KIS 2015 میخوام! هستش برنامه ای؟!

شما پست بالا رو خوندین؟
جواب شما در پست بالایی هست.
لطفا بیشتر دقت کنید

Crespo
17-10-2014, 01:45
شما پست بالا رو خوندین؟
جواب شما در پست بالایی هست.
لطفا بیشتر دقت کنید

من خوندم دوست عزیز!
شما هم اگر بیشتر دقت میکردین، میدیدن که اون دوستمون گفتن واسه ی نسخه های 12، 13 و 14!
و منم واسه ی نسخه 15 میگردم!!!

3274
17-10-2014, 05:07
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه!!
حجم استفاده کسپر از ترافیکم بیشتر از 2 گیگ شده! (هیچوقت اینطوری نبوده)
:n29:
یک مساله ای
شما اگر میتونید ترافیک مصرفی رو از کنترل پنل isp نگاه کنید و ببینید ترافیک مصرفی کاسپر مستقل از ترافیک مصرفی عادی برای وبگردی و دانلود و ... بوده؟
چون ممکنه برنامه های مانیتورینگ ترافیک شبکه، به اشتباه داده های مبادله شده ی سیستم عامل و یا سایر برنامه ها که تحت نظارت فایروال کاسپر هست رو به پای کاسپر بنویسند
این فقط یک حدسه و راه اثباتش همونه که گفتم

3274
17-10-2014, 05:19
نرم افزار Kaspersky Updater 2.3.2.169 برای دانلود و ذخیره به روز رسانی ها و ماژول های محصولات کاسپرسکی طراحی شده است. توسط این برنامه می توانید آپدیت های جدید محصولات کسپرسکی را دانلود و نصب نمایید. شما می توانید فایل های بروز رسانی را در حافظه فلش و یا پوشه مورد نظر خود ذخیره کنید. امکان دانلود فایل های آپدیت به صورت دستی، دقیقه ای، ساعتی، روزانه و هفتگی وجود دارد.

شما با کمک این ابزار شما میتوانید آپدیت های محصول موردنظر خود را دانلود و ذخیره کنید تا در مواقع ضروری مثل تعویض ویندوز یا نصب مجدد نرم افزار ها لازم نباشد آپدیتها را مجدد دانلود کنید .

این ابزار دقیقاً مانند نرم افزار اصلی این قابلیت را دارد تا در هر بار استفاده مجدد فقط آپدتهای جدید را دانلود کند، در واقع آپدیت های دانلود شده بروز میشوند، ممکن است در اولین استفاده حجم آپدیت ها کمی بالا باشد اما در دفعات بعدی اینطور نیست .
برای کسپر ۱۲ ، ۱۳ و ۱۴ میتونید استفاده کنید
products.kaspersky-labs.com/products/english/special/kasp_updater/updateutility_win_2.1.2.100_release_en.zip
با تشکر
آیا این برنامه آپدیتها رو بگیره، بطور خودکار در کاسپر هم اعمالشون میکنه؟
بعبارتی کاسپری که چند وقتیه نصبه، رو میشه توسط دانلودهای روزانه ی این برنامه آپدیت نگهداشت؟ (اگر پاسخ مثبته، اینکار خودکار صورت میگیره و یا هر مرتبه بطور دستی باید آپدیت آفلاین کنیم؟) و یا اینکه دانلودهای این برنامه صرفا برای آپدیت بار اول کاسپر کارایی دارند؟ و کاسپر جاری روی سیستم هم برای آپدیت ماندن نیاز به دانلودهای عادی روزانه ی خودش داره؟
+
و سوالی که پیش میاد اینه که اساسا چرا کاسپرسکی طی دو سه سال اخیر قابلیت ذخیره شدن خودکار آپدیتها رو در مسیر دلخواه از داخل برنامه هاش برداشته؟ حال اونکه این قابلیت مفید میتونست به کاهش بار روی سرورهای آپدیت خودش کمک بزرگی بکنه

sky1sky
17-10-2014, 13:49
سلام :n01:
دیسک نجات کسپر kasper resure disk (اخرین ورژن رو ازسایت کسپر دانلود کردم)و رایت کردم و خواستم سیستمی رو اسکن کنم اما وقتی خواستم بوت کنم با صفحه زیر مواجه شدم- خود سیدی رایت شده مشکلی نداره چون برای سیستمی دیگر چک کردم با موفقیت قابل اسفتفاده بود اما سیستم اولی نه
بی زحمت راهنمایی کنید مشکل سیستم اول به کجا بر می گرده ؟ایا سخت افزاری هست یانرم افزاری ؟و چه طور متوجه شم مربوط بهکدام قسمت هست؟؟ مرسی:n16:

3274
18-10-2014, 20:23
تعدادی کلید (key) برای KIS های 2011 تا 2013 با اعتبار 363 روز :

worldclass
19-10-2014, 13:47
سلام
وقتی گزینه Browse رو برای دادن کلید جدید میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته!
KIS 2013
مشکل چیه؟

daniyal2007
20-10-2014, 08:40
یک مساله ای
شما اگر میتونید ترافیک مصرفی رو از کنترل پنل isp نگاه کنید و ببینید ترافیک مصرفی کاسپر مستقل از ترافیک مصرفی عادی برای وبگردی و دانلود و ... بوده؟
چون ممکنه برنامه های مانیتورینگ ترافیک شبکه، به اشتباه داده های مبادله شده ی سیستم عامل و یا سایر برنامه ها که تحت نظارت فایروال کاسپر هست رو به پای کاسپر بنویسند
این فقط یک حدسه و راه اثباتش همونه که گفتم
بینهایت ممنون از نظرت.

از طریق کنترل پنل ISP مگه میشه دید چه برنامه ای استفاده کرده؟! چون فقط میزان دریافت و ارسال و زمان مصرف رو میزنه
حالا اگر راهی داره که بشه چک کرد ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنی

S0R3N4
21-10-2014, 12:19
سلام دوستان
من Kaspersky Pure رو به طور کامل از رو سیستم حذف کردم...

الان میخوام KIS15 بریزم رو سیستم ...
آیا واسش تریال ریست هست که کار بکنه ؟!! یا اینکه اونم مثل Kaspersky Pure تریال ریست هاش بی فایده هستن؟

ممنونم

SETIZEN
21-10-2014, 12:34
سلام دوستان

آیا واسش تریال ریست هست که کار بکنه ؟!! یا اینکه اونم مثل Kaspersky Pure تریال ریست هاش بی فایده هستن؟

ممنونم

والا من یه تریال ریست دارم واسه Pure که با فایده بوده:n02:
یکی دیگه هم دارم تا 2014 مشکلی نداشته. 2015 هم فکر کنم جواب بده( امتحان نکردم )

Hidden-Hunter
21-10-2014, 18:10
سلام دوستان

ممنونم

جواب میده دکتر جون

اینقدر روی امنیت حساسی باو..:n09:

achaemenian
24-10-2014, 14:06
سلام کدوم یکی رم کمتری مصرف میکنه؟
Kis یا Pure ؟

Captain
24-10-2014, 14:32
سلام کدوم یکی رم کمتری مصرف میکنه؟
Kis یا Pure ؟

بنظر من و طبق استفاده هایی که قبلا داشتم فرقی نداشتن
ولی KIS بهتره از همه لحاظ

achaemenian
24-10-2014, 14:48
سلام دوستان

ممنونم

تریال ریست برای KIS 2015 هست چون من دارم استفاده میکنم :)
یه سرچ بزنی تو گوگل راحت پیدا میشه

hamidrezaj
29-10-2014, 03:04
سلام دوستان عزیز
من امروز بعد از سالها ورژن kis 15.0.1.415 رو نصب کردم
میخواستم بپرسم بهترینم تنظیمات برای ورژن 2015 چی هست نسخه تریال همه امکانات رو داره ؟
و چندتا مشکل همین اول کار دارم
یکی اینکه وقتی اسکن کردم توی قسمت scan مثلا چند فایل رو حذف کرده و فقط delete و restore داره و وقتی ریستور میکنم دوباره سریع پاک میکنه و اون قسمت گزینه ای برای اضافه کردن به استثناعات نداره و مجبورم برم از داخل تنظیمات استثنا کنم
نمیدونم وقتی قراره دوباره سریع پاک کنه اون گزینه restore برای چی هست
2- وقتی فایلها رو حذف میکنه میگه باید ری استارت کنم که قبلا توی آنتی ویروسها ندیده بودم
3- اینکه من توی 90 روز رایگان ثبت نام کردم و کلید برام اومد ولی بعد از واردکردن میگه activition code is invalid for this region که با ------ هم وارد کردم باز همون شد و مجبور شدم تریال رو انتخاب کنم
4- با سایت یاهو و گوگل و جیمیل و... مشکل داره توی فایرفاگکس 33 و فایرفاکس میگه untrusted که وقتی کسپر رو غیرفعال میکنم درست میشه ولی توی کروم مشکلی نیست
5-و سه افزونه فایرفاکس safe money , vitual keyboard , dangerouswebsite blocker برای چی هستند البته میدونم چی هستن ولی منظورم اینه که مگه اینا توی خود نرم افزار نیست که به صورت افزونه اضافه شدن؟
و برای حالت سندباکس و یا حالت مجازی برای کارهای بانکی و کیبورد مجازی از خود نرم افزار میشه استفاده کرد؟

انشاءالله سربلند باشید

sadra121
01-11-2014, 17:03
سلام به دوستان ؛ لطفا راهنمایی بفرمایید اگر بخواهم کاسپراسکی اینترسکیورتی 2013 رو بخرم یا سریال کی آن ؛ آیا در ایران نمایندگی رسمی داره یا حداقل کار ما رو راه بیاندازد برای یکسال یا چند ماه ؛ لطفا جایی رو معرفی کنید که خودتان استفاده کرده یا مطمئن باشید.
سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_203
01-11-2014, 21:36
سلام به دوستان ؛ لطفا راهنمایی بفرمایید اگر بخواهم کاسپراسکی اینترسکیورتی 2013 رو بخرم یا سریال کی آن ؛ آیا در ایران نمایندگی رسمی داره یا حداقل کار ما رو راه بیاندازد برای یکسال یا چند ماه ؛ لطفا جایی رو معرفی کنید که خودتان استفاده کرده یا مطمئن باشید.

سلام
نسخه 2013 دیگه خیلی قدیمی شده ! و هیچ شرکتی لایسنس دو نسخه قبل رو نمی فروشه ! شما میتونید لایسنس نسخه 2015 رو از نمایندگی تهیه کنید : -----------.com
البته سایت های دیگه هم صددرصد هستن که لایسنس بفروشن ولی خوب دیگه تشخیص اینکه کدوم معتبر هستن و میشه بهشون اعتماد کرد دیگه به عهده خودتونه !

mohammad_203
01-11-2014, 21:50
سلام دوستان عزیز
من امروز بعد از سالها ورژن kis 15.0.1.415 رو نصب کردم
نسخه تریال همه امکانات رو داره ؟
و چندتا مشکل همین اول کار دارم
2- وقتی فایلها رو حذف میکنه میگه باید ری استارت کنم که قبلا توی آنتی ویروسها ندیده بودم
3- اینکه من توی 90 روز رایگان ثبت نام کردم و کلید برام اومد ولی بعد از واردکردن میگه activition code is invalid for this region که با ------ هم وارد کردم باز همون شد و مجبور شدم تریال رو انتخاب کنم

انشاءالله سربلند باشید

سلام
به چند سوالتون که میدونم جواب میدم !
در مورد نسخه تریال یه عده میگن کامل نیست و یه عده معتقدا کامل هست .به نظر من باید کامل باشه و طبق تجربیات خودم کامل هم بوده .علت اینه که شرکت ها میخوان نظر کاربر رو
تو نسخه 30 روزه جلب کنن که طرف بره بخره .حالا یه عده مثل ما میان همیشه تریال استفاده میکنن دیگه یه بحث دیگه است ! ( اینجا ایرانه ! )
2-وقتی فایل حذف میشه ممکنه برای برگردوندن کارهای انجام شده توسط فایل مخرب نیاز به ریستارت باشه (یا حذف کامل مخرب) و من تو آنتی ویروس های دیگه هم دیدم
نسخه های 90 روزه قبلا کار میکردن ولی دیگه شرکت اونا رو بسته و کار نمیکنن.
این افزونه ها به مرورگر اضافه میشن تا هماهنگی وجود داشته باشه بین برنامه و مرورگر
جواب سوال آخر هم به نظرم بله میاد ! ( سوالتون واضح نیست ! )

sadra121
02-11-2014, 04:05
سلام به همگی

بنظر دوستان برای کاربرد شخصی کدام بهتر هستند Kaspersky PURE 3.0 یا Kaspersky Internet Security Multi Device 2015 ؟

Captain
02-11-2014, 10:29
سلام به همگی

بنظر دوستان برای کاربرد شخصی کدام بهتر هستند Kaspersky PURE 3.0 یا Kaspersky Internet Security Multi Device 2015 ؟

Kaspersky Internet Security 2015

hamidrezaj
03-11-2014, 19:03
سلام
وقتی توی قسمت cloud protection کلیک کردم بعد چند دقیقه Kaspersky Security Network is currently not available مینویسه و پایینش هم مینویسه check your internet connection setting
ولی خدا رو شکر اینترنتم مشکلی نداره و وصله
البته موقع نصب تیک particular رو برداشته بودم نمیدونم به اون مربوطه یا نه و چطور میشه درستش کرد
انشاءالله سربلند باشید

ویرایش:
خدا رو شکر درست شد
حواسم نبود حالت پرو.کسی رو که برای فعالسازی کلیک کرده بودم رو غیرفعال نکرده بودم که الان پرو.کسی رو غیرفعال کردم و cloud protection راه افتاد

mahyarSAMSUNG
04-11-2014, 11:29
یه مشکل عجیب پیدا کردم . وقتی من درایو سی کامپیوترم که ویندوز 8.1 روشه حدودا 30 گیگ خالی داشت وقتی کامپیوتر روشن بود تا صبح داشت دانلود میکرد دیدم یهو 30 گیگ درایو سی م پر شده هرچند که با اینترنت ایران هیچ وقت یه شبه 30 گیگ نمیشه دانلود کرد رفتم ببینم چه اتفاقی افتاده دیدم تو پوشه پروگرام دیتا درایو سی یه پوشه از کسپر هست که 44 گیگ حجم داره اینو باید چکار کنم ؟ یه شبه درایو سی م اینقدر پر شد چرا یهویی ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_203
04-11-2014, 11:47
یه مشکل عجیب پیدا کردم . وقتی من درایو سی کامپیوترم که ویندوز 8.1 روشه حدودا 30 گیگ خالی داشت وقتی کامپیوتر روشن بود تا صبح داشت دانلود میکرد دیدم یهو 30 گیگ درایو سی م پر شده هرچند که با اینترنت ایران هیچ وقت یه شبه 30 گیگ نمیشه دانلود کرد رفتم ببینم چه اتفاقی افتاده دیدم تو پوشه پروگرام دیتا درایو سی یه پوشه از کسپر هست که 44 گیگ حجم داره اینو باید چکار کنم ؟ یه شبه درایو سی م اینقدر پر شد چرا یهویی ؟

سلام
میتونید فایل های اضافه رو پاک کنید( البته به استثنای فایل های مربوط به اپدیت)
این لینک رو ببینید.مربوط به نسخه 2014 هست
برای نسخه های دیگه هم توضیح داده.
وقتی کسپر بد اجرا میشه یا مشکلی داشته باشه .فایل گزارش می سازه.که به مرور
زمان حجمش زیاد میشه
اینجا هم دقیقا مشکل رو در نسخه 2015 شرح داده :
موفق باشید

mahyarSAMSUNG
05-11-2014, 12:06
سلام
میتونید فایل های اضافه رو پاک کنید( البته به استثنای فایل های مربوط به اپدیت)
این لینک رو ببینید.مربوط به نسخه 2014 هست
برای نسخه های دیگه هم توضیح داده.
وقتی کسپر بد اجرا میشه یا مشکلی داشته باشه .فایل گزارش می سازه.که به مرور
زمان حجمش زیاد میشه
اینجا هم دقیقا مشکل رو در نسخه 2015 شرح داده :
موفق باشید

آقا خداییش دمت گرم . با این آموزش دقیقا درایو سی 44.4 گیگش یهو خالی شد ... من که نفسم باز شد دیگه درایو سی م رو نمیدونم :n02:

S0R3N4
06-11-2014, 19:14
سلام به همه ی دوستان ...

عزیزان ...

الان من مدتی هست که دیگه آنتی ویروس ندارم (بعد از اینکه کسپرسکی پیور رو پاک کردم به خاطر اینکه تریال ریست واسش گیر نمیومد! )

واسه اینترنت سکوریتی 2015 تریال ریسته درست درمونی گیر میاد ؟!
الان شما واسه استفاده از اینترنت سکوریتی 2015 از چی استفاده میکنید؟
میشه به من هم بدید تا از اون استفاده کنم و مشکلم حل شه؟
خواهش میکنم... :n27:

آخه من همچنان منتظره انتشاره نسخه ی جدیده Kaspersky PURE که قراره با عنوان Kaspersky Total Security منتشر بشه هستم !! :n03: واسه همین فکر نمیکنم ارزش داشته باشه برم لایسنس بخرم واسه اینترنت سکوریتیش !

الان به دنبال یه راه ِ حل میگردم واسه استفاده از اون !!

تو یکی از سایت ها دیدم که اینو گذاشتن :

کار میکنه آیا؟!!

hamidrezaj
06-11-2014, 19:22
سلام به همه ی دوستان ...

عزیزان ...

الان من مدتی هست که دیگه آنتی ویروس ندارم (بعد از اینکه کسپرسکی پیور رو پاک کردم به خاطر اینکه تریال ریست واسش گیر نمیومد! )

واسه اینترنت سکوریتی 2015 تریال ریسته درست درمونی گیر میاد ؟!
الان شما واسه استفاده از اینترنت سکوریتی 2015 از چی استفاده میکنید؟
میشه به من هم بدید تا از اون استفاده کنم و مشکلم حل شه؟
خواهش میکنم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه من همچنان منتظره انتشاره نسخه ی جدیده Kaspersky PURE که قراره با عنوان Kaspersky Total Security منتشر بشه هستم !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه همین فکر نمیکنم ارزش داشته باشه برم لایسنس بخرم واسه اینترنت سکوریتیش !

الان به دنبال یه راه ِ حل میگردم واسه استفاده از اون !!

تو یکی از سایت ها دیدم که اینو گذاشتن :

کار میکنه آیا؟!!

سلام دوباره دوستان عزیز
اول دوستمون رو راهنمایی کنم که الان نزدیک ده روز هست که KIS 2015 رو نصب کردم و خدا رو شکر راضیم و به راحتی تریال ریستش هر 30 روز میتونید استفاده کنید و اصلا مشکلی نداره و لایسنس 90 روزه هم توی اینترنت زیاده

و سوال خودم اینه که کسپراسکی سندباکس مثل کومودو نداره؟ چون برای یه فایلی که مطمئن نیستیم غیر از سایت virustotal چکار باید کرد؟

aylar6888
15-11-2014, 00:30
نوشته شده توسط
hamidrezaj[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انشاءالله سربلند باشید

درود :
با ابزارهای بت شکن یا آی پی چنجر آی پی سیستمتونو به آی پی کشوری که اون سریالو گرفتین تغییر بدین ( این سریالها رو این اواخر اکثرا یه سایت اسپانیایی میذاشت گمونم) احتمالا مشکل حل میشه..چون خیلی ازین سریالهای اشانتیون و پروموشن مخصوص همون کشور و منطقه هستن و با آی پی کشورهای دیگه گاها فعال نمیشن...

™ Hadi
16-11-2014, 10:23
دوستان ببخشيد وقتي نسخه تريال نصب ميشه هر بار موقع بالا آمدن سيستم يه پنجره مياد، يک روشي بود که ميشد حذفش کرد من پيداش نکردم.
از لطفتان ممنونم.

Y@var
17-11-2014, 19:49
سلام دوستان

متاسفانه همینطور که میدونین شروع کاسپراسکی بعد از روشن کردن کامپیوتر کلی طول میکشه میخواستم ببینم اون زمان محافظت و تنظیماتی که اعمال شده برقراره یا نه؟

مشکل اصلی من اینه که یه برنامس که به هیچ عنوان نمیخوام به اینترنت وصل بشه و میخوام با کاسپر اینترنتش رو بلاک کنم ولی مشکل اینه میترسم در زمان بالا اومدن ویندوز که هنوز کاسپر تنظیماتش فعال نشده اجازه دسترسی به اینترنت رو بهش بده! چون اینترنت بلافاصله بعد از اومدن ویندوز به هر حال وصله.

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:n16:

aylar6888
18-11-2014, 11:55
سلام دوستان

متاسفانه همینطور که میدونین شروع کاسپراسکی بعد از روشن کردن کامپیوتر کلی طول میکشه میخواستم ببینم اون زمان محافظت و تنظیماتی که اعمال شده برقراره یا نه؟

مشکل اصلی من اینه که یه برنامس که به هیچ عنوان نمیخوام به اینترنت وصل بشه و میخوام با کاسپر اینترنتش رو بلاک کنم ولی مشکل اینه میترسم در زمان بالا اومدن ویندوز که هنوز کاسپر تنظیماتش فعال نشده اجازه دسترسی به اینترنت رو بهش بده! چون اینترنت بلافاصله بعد از اومدن ویندوز به هر حال وصله.

خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:n16:
درود :
نگران نباشید.
برای اطمینان اگر توی تسک منیجر نگاه کنید میبینید که پروسه ها و سرویسهای کسپرسکی به محض بالا اومدن ویندوز فعال هستن و رابط گرافیکی اون لود شدنش طول میکشه اونم بخاطر اینه که کسپرسکی ویژگی داره که تمام پروسه های فعال ویندوز و نرم افزارهای فعال و استارت آپ رو چک و مانیتور میکنه و این از ابتدا توی تمام نسخه های کسپرسکی بوده و هست.

@R3Z
18-11-2014, 16:15
سلام دوستان
من Kasper Internet security 14.0.0 دارم از دیروز رو صفحه LOADING گیر میکنه یه صفحه سفیدم میاد پشتش :|
راه حلی به جز حذف و نصب مجدد هست؟

@R3Z
18-11-2014, 16:21
سلام دوستان
من Kasper Internet security 14.0.0 دارم از دیروز رو صفحه LOADING گیر میکنه یه صفحه سفیدم میاد پشتش :|

hamidreza2010
18-11-2014, 17:39
سلام دوستان

سلام
بله دوست عزیز با نرم افزار حذف کننده خود شرکت کسپر بنام kesper remover پاک کنید کسپر رو ، بعد دوباره نصب کنید

Dr Nima
20-11-2014, 23:57
Kaspersky Total Security به صورت رسمی منتشر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamidrezaj
23-11-2014, 00:56
سلام دوستان
الان یه ماهه آخرین نسخه KIS رو نصب کردم و خدا رو شکر راضی هستم فقط تفاوتهای total security و pure رو با internet security نمیدونم چیه؟
به نظرتون از اون دوتا یکیش رو نصب کنم یا همین internet security خوبه؟
انشاءالله سربلند باشید

Captain
23-11-2014, 10:57
سلام دوستان
الان یه ماهه آخرین نسخه KIS رو نصب کردم و خدا رو شکر راضی هستم فقط تفاوتهای total security و pure رو با internet security نمیدونم چیه؟
به نظرتون از اون دوتا یکیش رو نصب کنم یا همین internet security خوبه؟
انشاءالله سربلند باشید

سلام دوست گرامی
خوب هستین؟
نسخه ی 2015 را نصب کردین؟
نسخه ی Pure تا 2013 آمد
نسخه ی Total Security همون Pure است ولی با نام جدید در سال 2015
نسخه های Total Security و Internet Security فقط در چند تا ابزار باهم فرق دارن.
پیشنهاد میشه از Internet Security استفاده کنید.

با تشکر مسعود

™ Hadi
23-11-2014, 16:19
آغا یه بزرگمردی هم به سؤال ما جواب بده:

دوستان ببخشيد وقتي نسخه تريال نصب ميشه هر بار موقع بالا آمدن سيستم يه پنجره مياد، يک روشي بود که ميشد حذفش کرد من پيداش نکردم.
از لطفتان ممنونم.

Apollo
25-11-2014, 16:23
سلام دوست گرامی
خوب هستین؟
نسخه ی 2015 را نصب کردین؟
نسخه ی Pure تا 2013 آمد
نسخه ی Total Security همون Pure است ولی با نام جدید در سال 2015
نسخه های Total Security و Internet Security فقط در چند تا ابزار باهم فرق دارن.
پیشنهاد میشه از Internet Security استفاده کنید.

با تشکر مسعود
یعنی pure 3.0 نسخه قدیمی و 2013 برنامه است و Total Sec 2015 جدیدتره؟!

Captain
25-11-2014, 17:44
یعنی pure 3.0 نسخه قدیمی و 2013 برنامه است و Total Sec 2015 جدیدتره؟!

بله
نسخه ی قدیمی که نمیشه گفت ولی هرچی باشه از این نسخه ی توتال 2015 قدیمی هستش
قبلا با اون نام منتشر میکردن، الان با نام توتال سکیوریتی

AM4
28-11-2014, 19:03
با سلام خدمت همه دوستان : میرم سر اصل موضوع در زمان استفاده از برنامه های سد شکن برنامه هایی که ما دسترسیشون رو به نت قطع کردیم راحت وصل میشن و امکان داره کرک یا سریالشون باطل بشه تو نسخه 2015 هم انگار مشکل پا برجاست میخواستم بدونم راه حلی نیست برای این مشکل؟؟؟؟ جالبه که کومودو و نود اینجوری نیستن

ebrahimjan
29-11-2014, 22:54
سلام دوستان میخواستم بپرسم این آپدیت های افلاین که تو سایتها زدند رو روش نوشته برای 2013 و 2014 ایا این اپدیتها برای نسخه 2015 هم جواب میده و حجم کل آپدیت های افلاین 2015 چند مگ هست؟

Captain
29-11-2014, 23:53
سلام دوستان میخواستم بپرسم این آپدیت های افلاین که تو سایتها زدند رو روش نوشته برای 2013 و 2014 ایا این اپدیتها برای نسخه 2015 هم جواب میده و حجم کل آپدیت های افلاین 2015 چند مگ هست؟

سلام
در حال حاظر خیر
کل آپدیت نسخه ی 2015 حداکثر 50 مگ هست

mehdig20
01-12-2014, 10:46
سلام دوستان.
من نسخه 2015 اینترنت سکیوریتی رو دارم که مدتی هست واسه آپدیت باید از قند شکن استفاده کنم، میخواستم ببینم مال شما هم اینجوری شده؟یعنی کسپر هم تحریممون کرد؟!

Captain
01-12-2014, 11:09
سلام دوستان.
من نسخه 2015 اینترنت سکیوریتی رو دارم که مدتی هست واسه آپدیت باید از قند شکن استفاده کنم، میخواستم ببینم مال شما هم اینجوری شده؟یعنی کسپر هم تحریممون کرد؟!

سلام
بنده که هیچ مشکلی از لحاظ آپدیت ندارم
کاسپر 2015 اینترنت مخابرات

mehdig20
01-12-2014, 20:16
سلام
بنده که هیچ مشکلی از لحاظ آپدیت ندارم
کاسپر 2015 اینترنت مخابرات
والا مال منم اوایل مشکلی نداشت،الان نمیدونم چش شده! :-S

mohammad_203
02-12-2014, 08:33
سلام
دوستانی که قبلا از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لایسنس 3 ماهه میگرفتن ، دوباره این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال شده و میتونید لایسنس بگیرین و طبق گفته دوستمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باید با سد شکن ( مثل اولترا یا هات اسپات) استفاده کنید تا فعال شه
موفق باشید

pa13
02-12-2014, 22:46
والا مال منم اوایل مشکلی نداشت،الان نمیدونم چش شده! :-S
دوست عزیز , کسپر 15 تا امروز واسه اپدیت مشکل نداشته و نداره .. احتمالا مشکل از شرکت اراعه دهنده اینترنت شما ویا ویندوز شما هست

ebrahimjan
04-12-2014, 19:24
دوستان نسخه 2015 رو ویندوز سونم گجت نداره واقعا همینطوره؟

Glad Boy
04-12-2014, 19:26
سلام

دوستان آیا واقعا کسپراسکی واقعا نماینده فروش ایران هم داره ؟
معتبر ترین سایت ایرانی واسه خرید لایسنس چی هست؟

M.Hashemi
04-12-2014, 20:52
با سلام
فکر نمیکردم کسپر اینطوری بشه!!!!!!!
اول که محدودیت فعال سازی لایسنس های اورجینالش که تازه اگز بهترین نوع یعنی class A باشند حداکثر 2 بار.
دوم که اومد فایل های license رو کلا از دور خارج کرد و دوستان را مجبور به استفاده از trial reset کرد.
سوم این که حتی با بلاک کردن ip ایران برای فعال سازی تریال کار trial reset را هم سختتر کرد.
---
به شخصه اصلا از trial reset خوشم نمیاد چون نمیدونم دقیقا داره کجاها دستکاری میکنه.
مهلت آزمایشی هم که حداکثر 91 روز است.
لایسنس هم که نمیتونم بگیرم به دلیل محدودیت فعال سازی.
خب نظر اساتید برای فعال سازی کسپر چیه؟
با تشکر

mohammad_203
04-12-2014, 23:22
با سلام
فکر نمیکردم کسپر اینطوری بشه!!!!!!!
اول که محدودیت فعال سازی لایسنس های اورجینالش که تازه اگز بهترین نوع یعنی class A باشند حداکثر 2 بار.
دوم که اومد فایل های license رو کلا از دور خارج کرد و دوستان را مجبور به استفاده از trial reset کرد.
سوم این که حتی با بلاک کردن ip ایران برای فعال سازی تریال کار trial reset را هم سختتر کرد.
---
به شخصه اصلا از trial reset خوشم نمیاد چون نمیدونم دقیقا داره کجاها دستکاری میکنه.
مهلت آزمایشی هم که حداکثر 91 روز است.
لایسنس هم که نمیتونم بگیرم به دلیل محدودیت فعال سازی.
خب نظر اساتید برای فعال سازی کسپر چیه؟
با تشکر
سلام
اینقدر سخت گیر نباشید !
اولا که 90 روز کم نیست ! در این مدت کامل میتونید از نرم افزار استفاده کنید
دوما تریال ریستر ها معمولا کلید های رجیستری که برای ذخیره لایسنس هست رو پاک میکنند( البته ممکنه بعضی ها جاهای دیگه رو تغییر بدن ! )
در ضمن برای فعال سازی از هات اسپات یا اولترا سرف استفاده کتید ! ( مطمئنا یکی از اینها رو دارین ! اگه هم ندارین تو اینترنت راحت پیدا میشه ! ) اگه خواستین براتون خصوصی ارسال میکنم
موفق باشید

mohammad_203
04-12-2014, 23:23
سلام

دوستان آیا واقعا کسپراسکی واقعا نماینده فروش ایران هم داره ؟
معتبر ترین سایت ایرانی واسه خرید لایسنس چی هست؟

-----------.com

mohammad_203
04-12-2014, 23:27
دوستان نسخه 2015 رو ویندوز سونم گجت نداره واقعا همینطوره؟

سلام
بله به خاطر مشکل امنیتی در ساید بار ویندوز این گجت حذف شده :

اگه ویندوز 8 دارین از اینجا میتونید برنامه مخصوصی که مناسب محیط مترو هست رو دانلود کنید ( در لینکه بالا هم توضیح داده )

Glad Boy
09-12-2014, 13:16
سلام
قیمت محصولات کسپرسکی توی سایت شاتل کمتر از بقیه سایت ها هستش. علتش چیه ؟!

M.Hashemi
09-12-2014, 13:38
سلام
قیمت محصولات کسپرسکی توی سایت شاتل کمتر از بقیه سایت ها هستش. علتش چیه ؟!

با سلام
علت نوع لایسنس است.
با تشکر

Glad Boy
09-12-2014, 13:43
با سلام
علت نوع لایسنس است.
با تشکر
چه تفاوتی توی نوع لایسنس هست؟
ینی توی اپدیت شدن و عملکرد کسپرسکی تاثیر داره؟

M.Hashemi
09-12-2014, 14:25
با سلام
تا جای که میدونم تاثیری در اپدیت و روند اپلیکیشن ندارد.
مواردی که اطمینان دارم تفاوت داره :
1- امکان تغییر سیستم (یعنی اگر بخواهید روی یک سیستم دیگر به جای سیستم فعلی استفاده کنید)
2- پشتیبانی در ایران به صورت انلاین یا تلفنی
3- پشتیبانی در سایت اصلی kaspersky و در قسمت my.kaspersky.com
4- قابلیت ارتقاء به نگارش جدید (یعنی اگر در زمانی که شما هنوز لایسنس دارید کسپر نگارش جدید داد نمیتونید از این لایسنس در آن نگارش استفاده کنید)
5- محدودیت تعداد دفعات فعال سازی (که در بهترین حالت در ایران حداکثر 2 بار است)
* این چیزهای بود که من میدونستم ولی شاید چیز های دیگری هم باشد در ضمن نوع Class لایسنس این محدودیت ها را مشخص می کند در نتیجه بهتر است در این مورد از خود شرکت شاتل سوال کنید.
با تشکر

a6543210
12-12-2014, 11:36
سلام دوستان بزرگوار
سوالی هست!
موقعی که کاسپر رو به صورت آفلاین آپدیت می کنیم آیا دیگه نیاز هست که اون فایل آپدیت آفلاین رو هم رو هارد نگه داریمش یا می تونیم حذفش کنیم.
راستش فایل آفلاین خودش نزدیک 800 مگ فضا‍! می گیره. گفتم اگه کاسپر ازش استفاده کرده که دیگه حذفش کنم!
ممنونم

M.Hashemi
12-12-2014, 14:08
سلام دوستان بزرگوار
سوالی هست!
موقعی که کاسپر رو به صورت آفلاین آپدیت می کنیم آیا دیگه نیاز هست که اون فایل آپدیت آفلاین رو هم رو هارد نگه داریمش یا می تونیم حذفش کنیم.
راستش فایل آفلاین خودش نزدیک 800 مگ فضا‍! می گیره. گفتم اگه کاسپر ازش استفاده کرده که دیگه حذفش کنم!
ممنونم

با سلام
بعد از آپدیت آفلاین دیگر نیازی به نگهداری آن ندارید.
فقط تنظیمات سرور آپدیت را به حالت اولیه برگردانید.
با تشکر

Glad Boy
13-12-2014, 13:26
سلام
من برای kis15 می خوام از تریل ریست 30 روزه استفاده کنم. ولی دکمه سمت چپ برنامه تریل ریست برام باز نیست ! یعنی نمیشه دکمه تریل ریست رو بزنم!
باید چکار کنم؟

hamidreza2010
13-12-2014, 15:22
سلام
من برای kis15 می خوام از تریل ریست 30 روزه استفاده کنم. ولی دکمه سمت چپ برنامه تریل ریست برام باز نیست ! یعنی نمیشه دکمه تریل ریست رو بزنم!
باید چکار کنم؟

سلام
self defence غیر فعاله؟اگه نه که اول از تنظیمات غیر فعالش کنید

Glad Boy
13-12-2014, 15:35
سلام
self defence غیر فعاله؟اگه نه که اول از تنظیمات غیر فعالش کنید
بله. من همه کارایی که باید انجام میدادم طبق راهنماش انجام دادم ولی کلید تریل ریست غیر فعال بود!
میتونه بخاطر این باشه که من هنوز 2 روز دیگه از لایسنس قبلیم باقی مونده؟

N-PLEXTOR
13-12-2014, 17:03
بله. من همه کارایی که باید انجام میدادم طبق راهنماش انجام دادم ولی کلید تریل ریست غیر فعال بود!
میتونه بخاطر این باشه که من هنوز 2 روز دیگه از لایسنس قبلیم باقی مونده؟
بعدازغیرفعال کردن قسمت Self defence ایکن کسپرسکی روازقسمت System tray ویندوز exitکرده و تریال ریست رو درحالت Run as adminاجراکنید.

موفق باشید.

KINGHMA
15-12-2014, 12:33
سلام
میخوام با کاسپر 2013 دسترسی نرم افزار BlueStacks رو به اینترنت قطع کنم....اما نمیشه!باید چکار کنم؟
اصلا راهی هیت دسترسی این نرم افزار به اینترنت رو قطغ کرد؟

Glad Boy
16-12-2014, 12:53
بعدازغیرفعال کردن قسمت Self defence ایکن کسپرسکی روازقسمت System tray ویندوز exitکرده و تریال ریست رو درحالت Run as adminاجراکنید.

موفق باشید.

من دقیقا همین کارها رو انجام میدم ولی دکمه تریل ریست غیر فعاله !!
اینم عکسش !

چکار باید بکنم؟

ashkan22
18-12-2014, 16:28
سلام در اینترنت سکوریتی 2015 کاسپر چطوری میشه طوری تنظیم کرد که هر برنامه ای که میخواد به اینترنت وصل بشه اول از ما اجازه بگیزه؟

Captain
18-12-2014, 17:04
سلام در اینترنت سکوریتی 2015 کاسپر چطوری میشه طوری تنظیم کرد که هر برنامه ای که میخواد به اینترنت وصل بشه اول از ما اجازه بگیزه؟

طبق عکس ها و آموزش ها پیش برید.

کاسپرسکی رو از کنید و به تنظیمات فایروال برید. بر روی گزینه ای که رنگ زرد است کلیک کنید.

در صفحه ی باز شده بر روی گزینه ی رنگی شده، کلیک راست کرده و Details and Rules را بزنید.

بر روی گزینه ای که زرد کردم، کلیک راست کرده و هر سه گزینه رو Prompt for Action رو بزنید. و بعد Save کنید.

در همان صفحه در عکس دومی، بر روی گروه Microsoft کلیک راست کرده و در همان تب Network Rules هز سه گزینه را Allow انتخاب کنید.

موفق باشید.

ashkan22
18-12-2014, 23:21
بسیار عالی بود سپاسگزارم:n16:این گزینه allow active ftp mode به چه دردی میخوره؟

atlas-m
20-12-2014, 15:12
سلام.
قبلا بیتفندر داشتیم تو شرکت. الان میخواهیم کسپر رو سیستم ها نصب کنیم. بیتدفندر رو با نرم افزارهای خودش میشه کامل پاک کرد. اما برای اینکه خیالمون راحت شه می خوایم یه نرم افزار دیگه که رجیستر رو تمیز میکنه هم بالا بیاریم. حالا نظروتون چیه؟ نرم افزار portable مجلسی چی خوبه. ccleaner ورژن Portable نداره لامصب! تو سایتشو زیر رو کردم، نداره!

kiar
21-12-2014, 12:10
سلام

تو KIS 2015 چطور میتونم Rootkit اسکن اتوماتیک رو غیر فعال کنم؟

Captain
21-12-2014, 12:53
سلام

تو KIS 2015 چطور میتونم Rootkit اسکن اتوماتیک رو غیر فعال کنم؟

تیکش رو بردارین

ashkan22
21-12-2014, 23:17
سلام مجدد
از وقتی اینترنت سکوریتی کاسپر رو نصب کردم موقع بالا اومدن ویندوز خیلی طول میکشه تا لود بشه و در نورتون اصلا اینجور نبود آیا تنظیم خاصی نیازه تا این زمان کمتر بشه؟

Captain
22-12-2014, 01:13
سلام مجدد
از وقتی اینترنت سکوریتی کاسپر رو نصب کردم موقع بالا اومدن ویندوز خیلی طول میکشه تا لود بشه و در نورتون اصلا اینجور نبود آیا تنظیم خاصی نیازه تا این زمان کمتر بشه؟

سلام
خیر طبیعی هستش
لود شده ولی اون پروسس ها برای فعال سازی کاملش هستش. نگرانی نیست

aylar6888
23-12-2014, 16:56
سلام.
قبلا بیتفندر داشتیم تو شرکت. الان میخواهیم کسپر رو سیستم ها نصب کنیم. بیتدفندر رو با نرم افزارهای خودش میشه کامل پاک کرد. اما برای اینکه خیالمون راحت شه می خوایم یه نرم افزار دیگه که رجیستر رو تمیز میکنه هم بالا بیاریم. حالا نظروتون چیه؟ نرم افزار portable مجلسی چی خوبه. ccleaner ورژن Portable نداره لامصب! تو سایتشو زیر رو کردم، نداره!

درود :
سی کلینر پرتابل
CCleaner Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Revo Uninstaller Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vincenzo70
23-12-2014, 21:37
90روزه برای کسپر اینترنت سکیوریتی

سلام برای 2015میشه استفاده کرد؟

Captain
23-12-2014, 22:05
سلام برای 2015میشه استفاده کرد؟

بله میشه
فقط باید از آی پی آمریکا استفاده کنی برای فعالسازی

mohammad_203
23-12-2014, 22:11
بله میشه
فقط باید از آی پی آمریکا استفاده کنی برای فعالسازی

سلام مسعود جان .مطمئن هستی فقط امریکا؟
در کل با "هات اسپات شیلد" میشه اکتیو کرد .

Captain
23-12-2014, 22:19
سلام مسعود جان .مطمئن هستی فقط امریکا؟
در کل با "هات اسپات شیلد" میشه اکتیو کرد .

سلام محمدجان
من که اینطوری شنیدم :D
چون خودم از اورجینال دارم استفاده میکنم برا همین گفتم
هات اسپات کار میده، اینو میدونستم.

Ali_softcenter
24-12-2014, 09:37
سلام دوستان

نسخه 2014 کسپر چرا اینقدر High CPU Usage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره؟؟ ( نسخه سرور ) این مشکل 2014 هست؟؟؟

mahdi-mo
24-12-2014, 20:50
سلام
دیروز ویندوزمو عوض کردم و از دوباره آنتی ویروس کسپر رو نصب کردم internet security
یه مشکلی با فعالسازیش برام پیش اومده
راستش روی 2 تا لپتاپم و سیستم خونه قبلا همین نسخه 2015 رو نصب کرده بودم که قبلا روی اون لپتاپ دیگم هم همین مشکل رو داشتم و نمیدونم چه طوری درست شد

راستش حتی گزینه آپدیتش رو هم زدم آپدیت کرد ولی نمیدونم چرا گیر ارتباط اینترنت میده!!!
گفتم پاک کنم از دوباره نصب کنم شاید درست بشه ولی باز هم فایده ای نداشت

اینم عکس از مشکل

مهندس الهه
27-12-2014, 11:41
سلام
kis 2014 من مدتیه آپدیت نمیشه
تا یه درصدی پیش میره و بقیه ش دیگه آپدیت نمیشه
و مینویسه : extremely out of date

اومدم آنیستال و دوباره نصبش کنم
بعد آنیستال دیدم کسپر پاک نشده
ولی کلیه اثراتش از برنامه های آنیستالر و programs and features و منوی استارت پاک شده ! یعنی الان حتی نمیتونم پاکش بکنم
برنامه AppRemover هم نمیتونه پاکش کنه

Captain
27-12-2014, 13:49
سلام
kis 2014 من مدتیه آپدیت نمیشه
تا یه درصدی پیش میره و بقیه ش دیگه آپدیت نمیشه
و مینویسه : extremely out of date

اومدم آنیستال و دوباره نصبش کنم
بعد آنیستال دیدم کسپر پاک نشده
ولی کلیه اثراتش از برنامه های آنیستالر و programs and features و منوی استارت پاک شده ! یعنی الان حتی نمیتونم پاکش بکنم
برنامه AppRemover هم نمیتونه پاکش کنه

سلام
با این برنامه تمام اثرات و فایل های کاسپر را پاک کنید.

ebrahimjan
01-01-2015, 21:52
با سلام من وقتی وارد sfe money میشم یه کادر مثل این باز میشه

منظورش چیه؟

VIPEЯ
01-01-2015, 23:39
منظورش چیه؟

تصویرتون خیلی کوچیکه
لطفا لینک سایز بزرگترش رو قرار بدین تا بهتر بشه راهنمایی کرد

پسر خاکستری
07-01-2015, 17:30
سلام
چه جوری می تونم از آپدیت های KIS 2015 بک آپ تهیه کنم؟
با سپاس.

Captain
07-01-2015, 19:41
منظورش چیه؟

شما آپدیت های سیستم عامل رو تهیه نکردین، باید آپدیت های حیاتی و امنیتی ویندوز را بگیرید و سیستم را آپدیت کنید تا این برنامه Safe Money با دقیت و قدرت بیشتری کار کند و خدایی نکرده اطلاعات شما توسط حفره های امنیتی در ویندوز به سرقت نرود.

سلام
چه جوری می تونم از آپدیت های KIS 2015 بک آپ تهیه کنم؟
با سپاس.
متاسفانه نمیشه

abbas-t
14-01-2015, 13:52
سلام ،برای 2015، برنامه kaspersky update utility نیست؟

Captain
14-01-2015, 14:42
سلام ،برای 2015، برنامه kaspersky update utility نیست؟
در حال حاضر خیر متاسفانه

abbas-t
16-01-2015, 13:19
سلام
دوستانی که قبلا از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لایسنس 3 ماهه میگرفتن ، دوباره این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فعال شده و میتونید لایسنس بگیرین و طبق گفته دوستمون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])باید با سد شکن ( مثل اولترا یا هات اسپات) استفاده کنید تا فعال شه
موفق باشید
سلام
چرا لایسنسی که این سایت برام ارسال میکنه به صندوق پستیم نمیرسه؟اینجوری بگم، ایمیل فعال سازیو دریافت نمیکنم!!!

ashkan22
16-01-2015, 15:26
سلام این اروری که کاسپر میده رو باید چه تنطیمانی در مودم انجام بدم که آسیپ پذیر نشناسه؟
WiFi Network uses a Vulnerable Protection Protocol

Captain
16-01-2015, 15:48
سلام این اروری که کاسپر میده رو باید چه تنطیمانی در مودم انجام بدم که آسیپ پذیر نشناسه؟
WiFi Network uses a Vulnerable Protection Protocol
سلام
تیک قسمتهایی که مشخص کردم در کادر زرد رنگ را بردارید.

ashkan22
17-01-2015, 18:52
ممنون ولی این فقط جلوی اعلام دادن کسپر رو میگیره من میخوام بدونم اصلا چرا کاسپر این پیامو میده و وای فای رو نا امن میشناسه؟

abbas-t
18-01-2015, 00:22
سلام
چرا لایسنسی که این سایت برام ارسال میکنه به صندوق پستیم نمیرسه؟اینجوری بگم، ایمیل فعال سازیو دریافت نمیکنم!!!
کسی نیست جواب بده؟!!!

mohammad_87
19-01-2015, 00:01
ممنون ولی این فقط جلوی اعلام دادن کسپر رو میگیره من میخوام بدونم اصلا چرا کاسپر این پیامو میده و وای فای رو نا امن میشناسه؟
علتش به تنظیمات مودم برمیگرده
اولین احتمال این هست که شما از wps یا همون wifi protected setup استفاده میکنید.این قابلیت امنیت مودم رو تا حدود زیادی پایین میاره.
تنظیمات وایرلس رو به manual تغییر دهید و در صورت امکان سخت افزاری یا نرم افزاری،کلا قابلیت wps رو غیر فعال کنید.

احتمالات بعدی تغییرات دیگه در حالت manual است.
حتما از حالت امنیتی wpa2 با رمزهای غیر قابل حدس استفاده کنید.ssid رو هم تغییر بدید.

در آخر اگر باز هم مشکل وجود داشت،مرورگرها و سیستم عامل رو آپدیت کنید.

کسی نیست جواب بده؟!!!
ممکنه به قسمت اسپم رفته باشه
از ایمیل های دیگه استفاده کنید

N-PLEXTOR
20-01-2015, 21:43
باسلام

فناوری Proactive Defence درکسپرسکی،کدام یک ازگزینه های Settings کسپرهست؟

کارایی Interactive Protection درکسپر چیست؟

هوش مصنوعی درنسخه 2015 کدام گزینه Protection هست؟

چه تنظیماتی درقسمت انتی ویروس و Scan کسپرسکی 2015 لازمه که بعدازانجام پویش برای حذف بدافزارازکاربر سوال بپرسه؟

ایااستفاده ازتریال ریست صدمه ای به کسپرسکی میزنه؟قابل اعتمادهست یاخیر؟ بعدازاستفاده ازتریال ریست نرخ شناسایی ویروسها رو پایین میاره؟(بادلیل لطفا)

mohammad_87
23-01-2015, 18:30
باسلام

فناوری Proactive Defence درکسپرسکی،کدام یک ازگزینه های Settings کسپرهست؟

کارایی Interactive Protection درکسپر چیست؟

هوش مصنوعی درنسخه 2015 کدام گزینه Protection هست؟

چه تنظیماتی درقسمت انتی ویروس و Scan کسپرسکی 2015 لازمه که بعدازانجام پویش برای حذف بدافزارازکاربر سوال بپرسه؟

ایااستفاده ازتریال ریست صدمه ای به کسپرسکی میزنه؟قابل اعتمادهست یاخیر؟ بعدازاستفاده ازتریال ریست نرخ شناسایی ویروسها رو پایین میاره؟(بادلیل لطفا)
سلام

proactive protection در نسخه های قبلی در تنظیمات وجود داشت و میشد اون رو فعال یا غیر فعال کرد اما در نسخه های جدید بطور پیش فرض فعال هست.
این قسمت در واقع وظیفه حفاظت از قستهای مهم سیستم رو بر عهده داره و در setting-->protection center-->application control-->manage identity protection قسمتهای تحت محافظت قابل تنظیم هست.

interactive protection قسمت خودکار برنامه هست.اگر میخواهید کنترل کلیه فعالیتها اعم از دسترسی برنامه ها،سوالات hips ،محافظت سیستم و ... کاملا تحت نظر کاربر صورت بگیره،تیک گزینه های این قسمت رو بردارید:
setting-->genera-->interactive protection
در این حالت تمام فعالیتها از کاربر پرسیده میشه.(برنامه هایی که قبلا به لیست امن رفته اند،مستثنی خواهند بود)

هوش مصنوعی یک گزینه خاص نیست،مجموعه ای از آنالیزها و رفتارشناسی هاست که توسط لایه های مختلف حفاظتی مثل دیتابیس،کلود،application control,hips,فایروال و ... صورت میگیره.

برای سوال از کاربر:
صرفا برای اسکن:
setting-->scan-->action on threat detection-->inform
برای تمام حالتها:
interactive protection رو غیرفعال کنید.

تریال ریستر ها دو دسته اند:1.مخرب (ویروس،تروجان و...) 2.سالم

اما تشخیصش برمیگرده به شناخت ما از اون فایل.اگر به برنامه نویسی آشنا باشید میتونید فایل مربوطه رو خودتون آنالیز کنید و ببینید به چه قسمتهایی از سیستم دسترسی خواهد داشت و چه خواهد کرد.اما راه آسانتر آپلود در virus total هست.البته در virus total بهتره توضیحات هر انتی ویروس رو بخونید که فایل رو دقیقا در چه دسته بندی ای قرار داده.

اما به علت تغییرات رجیستری که ریسترها انجام میدهند،حتی الامکان از اونها استفاده نکنید.(از ریسترهای مخرب به هیچ وجه استفاده نکنید)

p30g
24-01-2015, 22:28
مشکل برطرف شد

N-PLEXTOR
29-01-2015, 16:08
سلام

چنتا سوال:

1)- این گزینه هایی که دراسکرین شات کسپرسکی مشخص نمودم چیست وبه چه دردی می خوره؟ ایابهتره فعال باشه یاضرورتی نداره؟

2)- برای اسکن کردن فایلهای ارشیو شده پسورددار چه تنظیمی درکسپر لازمه؟

3)-نحوه اپگرید کسپرسکی به اخرین نسخه موجود بدون ازدست دادن لاینسس و تنظیمات چجوری هست؟(بااپدیت کارسازنبود!)

N-PLEXTOR
01-02-2015, 20:42
UP.....:n29:

mohammad_87
01-02-2015, 22:26
سلام

چنتا سوال:

1)- این گزینه هایی که دراسکرین شات کسپرسکی مشخص نمودم چیست وبه چه دردی می خوره؟ ایابهتره فعال باشه یاضرورتی نداره؟

2)- برای اسکن کردن فایلهای ارشیو شده پسورددار چه تنظیمی درکسپر لازمه؟

3)-نحوه اپگرید کسپرسکی به اخرین نسخه موجود بدون ازدست دادن لاینسس و تنظیمات چجوری هست؟(بااپدیت کارسازنبود!)
سلام
1.عکس اول،وقتی cpu و یا رم سیستم در اوج استفاده هستند،اسکن رو به تعویق میاندازه.بهتره که غیر فعال باشه چراکه ممکنه باعث هنگ کردن سیستم مخصوصا در سیستمهای بسیار ضعیف بشه.

عکس دوم یک فضای بسیار امن در سیستم ایجاد میکنه که تنها برنامه های موجود در لیست امن یا trusted اجازه فعالیت خواهند داشت.
وقتی فعالش کنید،شروع به آنالیز کلیه فایلها و برنامه های روی سیستم میکنه.برنامه هایی که شناخته شده هستند اتوماتیک به لیست امن اضافه میشوند و برای برنامه های ناشناخته،نظر کاربر باید اعمال بشه وگرنه بلاک خواهند شد.
بعد از تکمیل لیست،حتی میشه برنامه ای رو به لیست اضافه کنید یا از لیست امن حذف کنید.

تفاوت trusted applications mode با حالت عادی در این هست که برنامه هایی که در لیست محدودیت کم یا محدودیت زیاد هم باشند بلاک خواهند شد.
سرعت اجرای برنامه ها و سیستم بهینه تر خواهد شد.
فضایی بسیار بسیار امن در سیستم ایجاد میشه و هیچ فعالیتی بجز لیست trusted انجام نخواهد شد.
اطلاعات بیشتر در :

فعال کردنش به مراتب بهتر از غیرفعال بودنش هست اما درنظر داشته باشید که چون اکثر برنامه های ما کرک شده هستند ممکنه جلوی اجرای اکثر این برنامه ها گرفته بشه.البته میتونید با انتقال اونها به لیست امن،این مشکل رو حل کنید.
trusted applications mode بهترین روش برای کسانی هست که اطلاعات بسیار مهم روی سیستم دارند و یا کسانی که ششدیدا به نهایت امنیت اهمیت میدهند.به هر حال استفاده از اون با تصمیم خود کاربر هست.

2.برای اینکار در نسخه های قبلی چنین گزینه ای موجود بود.مثل گزینه آخر در عکس زیر:

در نسخه 2015 چنین گزینه ای وجود نداره.البته این به معنای کم کردن امنیت نیست.فایلهای rar تا وقتی پسورد دارند امن هستند و به محض اکسترکت شدن،کسپر شروع به اسکن میکنه (همزمان با اکسترکت)

3.روش اول این هست که در حین اجرای نسخه جاری،بدون اینکه ببندیدش یا حذفش کنید،نسخه جدید رو اجرا و نصب کنید.
روش دوم حذف نسخه قبلی از طریق کنترل نل هست و هنگام حذف میتونید انتخاب کنید که لایسنس و تنظیمات در سیستم باقی بمونه.البته باید self defence رو غیر فعال کنید.
برای تنظیمات بهتره که از صفحه مورد نظر مثلا فایروال عکس بگیرید و در نسخه جدید دوباره اعمال کنید.تنظیمات از یک نسخه به نسخه دیگه یا اصلا اعمال نمیشه یا بطور کامل ریستور نمیشه.

sohiel742
02-02-2015, 09:24
سلام
دوستان من مراحل آپدیت کاسپراسکای سکرویتی2015 انجام میدم ولی اپدیت تا21درصد میره خارج میشه این هم عکس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Nima
02-02-2015, 12:57
UP.....:n29:

به نظرم بهتره نسخه فارسی رو استفاده کنی اینجوری راحتری

rell
05-02-2015, 16:45
سلام بر عزیزان

می‌خواستم بدونم کدوم یکی از محصولات کسپر لایسنسش راحتتر تو نت موجوده(نه کرک)؟

سپاس

Dr Nima
05-02-2015, 20:50
کسپرسکی فارسی نسخه 2015 وارد بازار شد

شرکت ایدکو، توزیع کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه، نسخه‌ فارسی آنتی ویروس و اینترنت سکیورتی کسپرسکی 2015 را برای بهره‌مندی کاربران ایرانی روانه بازار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک ایرانیان، سینا بقایی، مدیرعامل شرکت ایدکو با اشاره به فارسی‌سازی محصولات خانگی جدید کسپرسکی برای چهارمین سال و رایزنی جهت آماده سازی نسخه های فارسی دیگر نسخه های محصولات کسپرسکی برای نخستین بار گفت: ازجمله ویژگی‌های این محصولات جدید می‌توان به فناوری جدید جلوگیری از سوءاستفاده از آسیب‌پذیری‌های نرم‌افزاری اشاره کرد. به‌این‌ترتیب درصورتی‌که سیستم‌عامل نرم‌افزارهای نصب‌شده روی آن به دلیل به‌روز نبودن و یا عدم برخورداری از اصلاحیه‌ها دارای باگ و یا آسیب‌پذیری‌هایی باشند، فناوری ویژه کسپرسکی تحت عنوان Automatic Exploit Prevention به‌طور خودکار در دسترسی‌ها و فعالیت‌های نرم‌افزارهای حاوی آسیب‌پذیری محدودیت ایجاد خواهد کرد.

بقایی با اشاره به امکان دریافت نسخه‌های فارسی اینترنت سکیوریتی و آنتی ویروس کسپرسکی از وب سایت رسمی آنتی ویروس کسپرسکی | سایت رسمی فروش آنلاین کسپرسکی در ایران و یا وب سایت‌های نمایندگان آنلاین تصریح کرد: محافظت در مقابل تروجان‌های بلاکر یا قفل کننده صفحه (screen locker) از دیگر ویژگی‌های این محصولات جدید است. تروجان های بلاکر ضمن قفل کردن صفحه با باج‌خواهی از شما اطلاعات مهم مالی یا کاربری را اخاذی می‌کنند. با فعال‌سازی قابلیت جدید protection against screen lockers ضمن به‌کارگیری آخرین تمهیدات، از هرگونه فرآیند خطرناک امنیتی و مخرب جلوگیری می‌‌شود.

مدیرعامل شرکت ایدکو در ادامه گفت: از دیگر امکانات نسخه‌های Kaspersky Anti-Virus 2015 و Kaspersky Internet Security 2015می‌توان به کنترل حجم داده‌های انتقالی از طریق شبکه وایرلس، استفاده از آخرین پایگاه داده‌ای بدافزارها، سرعت بالاتر، استفاده بهینه از امکانات سخت‌افزاری، جلوگیری از انجام حملات گروهی و شبکه‌ای، محافظت از وب‌کم و جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آن و استفاده از فناوری ضدفیشینگ اشاره کرد.
لازم به ذکر است که علاقمندان می توانندنسخه آزمایشی این نرم‌افزارها از نشانی‌ اینترنتی ذیل به صورت رایگان دانلود نمایند:

Dr Nima
05-02-2015, 21:03
سلام بر عزیزان

می‌خواستم بدونم کدوم یکی از محصولات کسپر لایسنسش راحتتر تو نت موجوده(نه کرک)؟

سپاس

Kaspersky Internet Security
برای فعال سازیش تریال ریست میکنی و سریالهای 91 روز را با یه پ روکسی میزنی
سریالاش تو نت زیاده

rell
06-02-2015, 09:31
Kaspersky Internet Security
برای فعال سازیش تریال ریست میکنی و سریالهای 91 روز را با یه پ روکسی میزنی
سریالاش تو نت زیاده

نیما جان اگه نخوام از تریال ریست استفاده کنم(هیچگونه پچ یا کرکی روش انجام ندم) کارم سخت میشه؟
راستی نسخه 2015 مد نظرته دیگه؟

Dr Nima
06-02-2015, 16:52
نیما جان اگه نخوام از تریال ریست استفاده کنم(هیچگونه پچ یا کرکی روش انجام ندم) کارم سخت میشه؟
راستی نسخه 2015 مد نظرته دیگه؟

بله 2015
مگه اینکه بخری و الا بعد 30 روز دیگه نمیشه با سریال اکتیو کنی بدون تریال ریست
یه روش دیگه هم هس تو تاپیک پایین

كرك و سريال محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R.P.G
08-02-2015, 19:34
سلام دوستان.

یک سوال داشتم که یه جورایی ممکنه به اینجا هم مربوط نشه ولی نمیدونم چرا آنتی ویروسم (KIS 2015) همش در حال اسکنه (آیکون فلشینگ) و مشکل جدی تر اینه که درایو ویندوز واسه خودش Free Space ـش کم و زیاد میشه (این اتفاق بعد از یک فول اسکن ناقص واسم پیش اومد).

یک دفعه فول اسکن گذاشتم ولی دیدم سر یک فایل به مدت حدودا یک ساعت گیر کرده، کنسل کردم و از اون روز این قضایا گریبان گیر ما شده :/

حالا خواستم ببینم چطوری میشه این مشکلات رو رفع کرد ؟

خیلی ممنون.

p30g
09-02-2015, 19:26
دوستان توی kis2015 چطوری میشه کاری کرد که یک فایل رو به عنوان ویروس قرنتینه نکنه؟

milad_takjoo
12-02-2015, 11:05
دوستان من تو kis 15 نمیتونم دسترسی هیچ برنامه ای رو به نت قطع کنم....راه حل خاصی داره؟
ممنون

majid2124
13-02-2015, 01:56
سلام دوستان.

یک سوال داشتم که یه جورایی ممکنه به اینجا هم مربوط نشه ولی نمیدونم چرا آنتی ویروسم (KIS 2015) همش در حال اسکنه (آیکون فلشینگ) و مشکل جدی تر اینه که درایو ویندوز واسه خودش Free Space ـش کم و زیاد میشه (این اتفاق بعد از یک فول اسکن ناقص واسم پیش اومد).

یک دفعه فول اسکن گذاشتم ولی دیدم سر یک فایل به مدت حدودا یک ساعت گیر کرده، کنسل کردم و از اون روز این قضایا گریبان گیر ما شده :/

حالا خواستم ببینم چطوری میشه این مشکلات رو رفع کرد ؟

خیلی ممنون.

setting-->performance-->uncheck rootkits

تیک گزینه ی اخر بردار

majid2124
13-02-2015, 02:03
دوستان توی kis2015 چطوری میشه کاری کرد که یک فایل رو به عنوان ویروس قرنتینه نکنه؟

setting-->aditional-->thrreats and exclusions-->configure exclusion rules-->add

majid2124
13-02-2015, 02:11
دوستان من تو kis 15 نمیتونم دسترسی هیچ برنامه ای رو به نت قطع کنم....راه حل خاصی داره؟
ممنون

کاسپرو باز کن همون پایین سمت راست show aditioanl tools رو بزن
برو توی ستون اول یعنی application contorol
حالا manage application رو بزن
حالا روی هر برنامه ای که دوست داری دبل کلیک کن
تو پتجره ی باز شده سربرگ network rules رو بزن
حالا سمت راست زیر ستون action میتونی روی allow کلیک راست کنی و انتخاب کنی که دسترسی به اینترنت داشته باشه یا نداشته باشه

denzelmovie
15-02-2015, 02:52
دوستان عزیز میشه کلیدهای جدید Kasper Internet Security 2013 رو قرار بدید ممنون :n40:
از این سایت قبلا دان میکردم ولی مدتیه نمیزاره دیگه

abbas-t
16-02-2015, 18:56
علتش به تنظیمات مودم برمیگرده
اولین احتمال این هست که شما از wps یا همون wifi protected setup استفاده میکنید.این قابلیت امنیت مودم رو تا حدود زیادی پایین میاره.
تنظیمات وایرلس رو به manual تغییر دهید و در صورت امکان سخت افزاری یا نرم افزاری،کلا قابلیت wps رو غیر فعال کنید.

احتمالات بعدی تغییرات دیگه در حالت manual است.
حتما از حالت امنیتی wpa2 با رمزهای غیر قابل حدس استفاده کنید.ssid رو هم تغییر بدید.

در آخر اگر باز هم مشکل وجود داشت،مرورگرها و سیستم عامل رو آپدیت کنید.

ممکنه به قسمت اسپم رفته باشه
از ایمیل های دیگه استفاده کنید
سلام
لایسنس 90 روزه را از سایت مورد نظر دریافت کردم اما بعد از نصب 2015 (اولین نصب ) وقتی کد را وارد می کنم ،پیام میده این کد برای منطقه شما نیست!!

hamidreza2010
16-02-2015, 21:35
سلام
لایسنس 90 روزه را از سایت مورد نظر دریافت کردم اما بعد از نصب 2015 (اولین نصب ) وقتی کد را وارد می کنم ،پیام میده این کد برای منطقه شما نیست!!

سلام
منم همین مشکل رو دارم ، حتی با قند شکنم تست کردم نشد:n13:

mohammad_87
17-02-2015, 01:01
اگه از 2013 استفاده کنی مشکلی پیش میاد؟منظورم از نظر امنیت سیستمه
عباس جان مشکلات رو در این تاپیک بپرس تا نظم تاپیکها حفظ بشه.
استفاده از 2013 مشکلی نداره و حتما آپدیتها رو انجام بدید.
نسخه های جدیدتر بهینه تر و سریعتر هستند.

سلام
+

سلام
منم همین مشکل رو دارم ، حتی با قند شکنم تست کردم نشد:n13:
این مراحل رو دقیقا انجام بدید:

hamidreza2010
17-02-2015, 15:41

سلام
دقیقا همینکارا رو کردم قبلا ولی نشد

mohammad_87
17-02-2015, 19:31
سلام
دقیقا همینکارا رو کردم قبلا ولی نشد
من دوبار بدون مشکل انجام دادم.
دقت کنید که حتما با هات اسپات انجام بدید و همون اول اجراش کنید و تمام مراحل گرفتن کلید،تریال ریست و ... باید هات اسپات در حال اجرا باشه.

hamidreza2010
17-02-2015, 19:38
من دوبار بدون مشکل انجام دادم.
دقت کنید که حتما با هات اسپات انجام بدید و همون اول اجراش کنید و تمام مراحل گرفتن کلید،تریال ریست و ... باید هات اسپات در حال اجرا باشه.

حتما هات اسپات باشه؟
اگه دارید میتونید برام آپ کنید؟چون از هر سایتی که میرم بگیرم یا شیلتره یا لینکش حذف شده
خیلی ممنون

mohammad_87
17-02-2015, 19:51
حتما هات اسپات باشه؟
اگه دارید میتونید برام آپ کنید؟چون از هر سایتی که میرم بگیرم یا شیلتره یا لینکش حذف شده
خیلی ممنون
من با ابزارهای دیگه نتیجه نگرفتم ولی با این درست شد.
پ.خ میکنم براتون.

mahmud1992
17-02-2015, 19:54
تو آنتی ویروس avg یا nod قسمتی تو فایروالش بود که میتونستی بزاری روی مود interactive که هر نرم افزاری که خواست به اینترنت وصل بشه از کاربر اجازه بگیره
حالا میخوام بدونم تو آنتی ویروس کاسپراسکی 2015 هم همچین قابلیتی وجود داره؟؟؟
اگه هست لطفا بگید از کجا باید فعالش کنم؟؟؟
ممنون از تمام عزیزان

mohammad_87
17-02-2015, 20:07
تو آنتی ویروس avg یا nod قسمتی تو فایروالش بود که میتونستی بزاری روی مود interactive که هر نرم افزاری که خواست به اینترنت وصل بشه از کاربر اجازه بگیره
حالا میخوام بدونم تو آنتی ویروس کاسپراسکی 2015 هم همچین قابلیتی وجود داره؟؟؟
اگه هست لطفا بگید از کجا باید فعالش کنم؟؟؟
ممنون از تمام عزیزان
سلام ، تیک گزینه زیر رو بردارید:
setting-->general-->perform recommended action automatically

mahmud1992
17-02-2015, 20:36
سلام ، تیک گزینه زیر رو بردارید:
setting-->general-->perform recommended action automatically

ممنون
الان میخوام اون نرم افزارایی که از قبل وصل میشدن ریست کنم که از اول ازم بپرسه آنتی ویروس باید دقیقا چکار کنم؟؟؟!!!!
خیلی ممنون

abbas-t
18-02-2015, 00:18
عباس جان مشکلات رو در این تاپیک بپرس تا نظم تاپیکها حفظ بشه.
استفاده از 2013 مشکلی نداره و حتما آپدیتها رو انجام بدید.
نسخه های جدیدتر بهینه تر و سریعتر هستند.

+

سلام
وقتی ادرس مورد نظر را وارد میکنم چنین پیامی داده میشه

Captain
18-02-2015, 00:40
سلام
وقتی ادرس مورد نظر را وارد میکنم چنین پیامی داده میشه

بفرمایید
کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Captain
18-02-2015, 00:44
ممنون
الان میخوام اون نرم افزارایی که از قبل وصل میشدن ریست کنم که از اول ازم بپرسه آنتی ویروس باید دقیقا چکار کنم؟؟؟!!!!
خیلی ممنون

طبق عکس پیش برید

abbas-t
19-02-2015, 00:11
بفرمایید
کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز متشکرم
اگه حمل بر جسارت نباشه ،لطف می کنید هات اسپاتو برام اپ کنید،چون نتونستم دان کنم

Captain
19-02-2015, 00:16
دوست عزیز متشکرم
اگه حمل بر جسارت نباشه ،لطف می کنید هات اسپاتو برام اپ کنید،چون نتونستم دان کنم

خواهش میکنم
من از شما معذرت میخوام، بنده اصلا از قندون شکن استفاده نمیکنم
شما به mohammad_87 پیغام خصوصی بدین، براتون اگر داشتن، ارسال میکنن
باز هم عذرخواهی میکنم
موفق باشید

abbas-t
19-02-2015, 10:07
خواهش میکنم
من از شما معذرت میخوام، بنده اصلا از قندون شکن استفاده نمیکنم
شما به @mohammad_87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیغام خصوصی بدین، براتون اگر داشتن، ارسال میکنن
باز هم عذرخواهی میکنم
موفق باشید

سلام
اقا محمد لطف کردن برام فرستادن،همین جا از ایشون خیلی تشکر میکنم ،اما مشکل دیگه ای پیش اومده و اون اینه که وقتی
برنامه را اجرا میکنم اطلاعات ردوبدل نمیشه،ب عبارتی send & receivd ندارم

mahmud1992
21-02-2015, 20:27
سلام دوستان
من تمام تنظیمات که مربوط به تنظیمات فایروال میشه که برای اتصال نرم افزارها به اینترنت از کاربر اجازه میگیره رو انجام دادم اما این پیغام یک سره میاد و منو واقعا دیوونه کرده
توروخدا دوستان پیشکسوت و اونایی که کاسپر دارن یا داشتن راهنماییم کنن

هر کدومو هم که میزنم باز دوباره میاد
قبل از این نود داشتم چون کرک بود پاکش کردم اینو نصب کردم
ازش راضیم اما این یک کارش دیگه موندم چکار کنم

Captain
21-02-2015, 20:56
سلام دوستان
من تمام تنظیمات که مربوط به تنظیمات فایروال میشه که برای اتصال نرم افزارها به اینترنت از کاربر اجازه میگیره رو انجام دادم اما این پیغام یک سره میاد و منو واقعا دیوونه کرده

سلام دوست عزیز
از تنظیمات فایروال اسکرین شات کامل بگیرید تا بررسی کنم
تاپیک زیر را مطالعه کردین؟

تنظیم فایروال کسپرسکی برای دسترسی برنامه ها به اینترنت (2015) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahmud1992
22-02-2015, 00:42
سلام دوست عزیز
از تنظیمات فایروال اسکرین شات کامل بگیرید تا بررسی کنم
تاپیک زیر را مطالعه کردین؟

تنظیم فایروال کسپرسکی برای دسترسی برنامه ها به اینترنت (2015) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام عزیز
لطفا منو سریعتر راهنمایی کن که خیلی روی اعصابمه و به خاطر این نمیتونم زیاد از اینترنت استفاده کنم چون اگه Deny کنم که کلا اینترنت نمیتونم استفاده کنم اگه هم Allow کنم سر پنج دقیقه 200 مگ دانلود میکنه اگه هم بهش بگم اجازه بگیره که اون پیام بالا رو هزاران بار برام نمایش میده واقعا داغونم لطفا کمکم کن...........

Captain
22-02-2015, 14:48
سلام عزیز
لطفا منو سریعتر راهنمایی کن که خیلی روی اعصابمه و به خاطر این نمیتونم زیاد از اینترنت استفاده کنم چون اگه Deny کنم که کلا اینترنت نمیتونم استفاده کنم اگه هم Allow کنم سر پنج دقیقه 200 مگ دانلود میکنه اگه هم بهش بگم اجازه بگیره که اون پیام بالا رو هزاران بار برام نمایش میده واقعا داغونم لطفا کمکم کن...........

دوست عزیزم در همون تاپیک به راحتی و آسونی توضیح دادم

در تصویر آخر، برای کادرهای قرمز که مشخص کردم، Microsoft - Kaspersky Lab - Mozilla - Windows گزینه ی Inherit که تیک سبز کمرنگ هست رو انتخاب کنید تا طبق قوانین پیش ساخته برای این برنامه ها به طور خودکار تصمیم گرفته شود. دسترسی این برنامه ها باید مجاز باشه. مرورگرها رو هم طبق این روش دسترسی بدین.

mahmud1992
22-02-2015, 20:05
دوست عزیزم در همون تاپیک به راحتی و آسونی توضیح دادم

در تصویر آخر، برای کادرهای قرمز که مشخص کردم، Microsoft - Kaspersky Lab - Mozilla - Windows گزینه ی Inherit که تیک سبز کمرنگ هست رو انتخاب کنید تا طبق قوانین پیش ساخته برای این برنامه ها به طور خودکار تصمیم گرفته شود. دسترسی این برنامه ها باید مجاز باشه. مرورگرها رو هم طبق این روش دسترسی بدین.

باور کن دوست عزیز هر کار میکنم بازم میبینم که از اینترنتم عین قند داره کم میشه
نمیدونم کدوم بوقی داره از اینترنتم استفاده میکنه....
اگه لطف کنی و زحمت بکشی میخوام کلا همرو Deny کنم و اونایی که لازمه رو Allow کنم
فقط لطف میکنی راهنمایی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Captain
22-02-2015, 23:59
باور کن دوست عزیز هر کار میکنم بازم میبینم که از اینترنتم عین قند داره کم میشه
نمیدونم کدوم بوقی داره از اینترنتم استفاده میکنه....
اگه لطف کنی و زحمت بکشی میخوام کلا همرو Deny کنم و اونایی که لازمه رو Allow کنم
فقط لطف میکنی راهنمایی کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیزم شما از اینجا هم میتونی ببینی کدوم برنامه داره از نت استفاده میکنه
و میتونی با برنامه Networx رو نصب کنی و بیشتر بر دریافت و ارسال داده توسط برنامه ها نظارت داشته باشی
این فقط نمایش دهنده هست. با فایروال اشتباهی گرفته نشود

Mehrshad-msv
27-02-2015, 00:54
سلام دوستان

بنظرم کلا این گزینه رو غر فعال کنید خیلی بهتره چون اگر به شبکه وارد نیستید اصلا و ابدا بدرد شما نمی خوره دوست عزیز.
جایگیزنش از برنامه BWMeter استفاده کنید.

mahmud1992
27-02-2015, 18:56
بنظرم کلا این گزینه رو غر فعال کنید خیلی بهتره چون اگر به شبکه وارد نیستید اصلا و ابدا بدرد شما نمی خوره دوست عزیز.
جایگیزنش از برنامه BWMeter استفاده کنید.

سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از راهنماییت
اما یکم دیر شد
و من تازه دیروز این نرم افزار BMW رو کشف کردم و کاش زودتر کشفش میکردم
البته بد هم نشد
چون اینترنت سکوریتی امسی رو نصب کردم که به نظر من خیلی از کسپر بهتر و آسونتره
من که خیلی دارم باهاش حال میکنم
باز هم ممنون از همه

Mehrshad-msv
27-02-2015, 19:02
سلام دوست عزیز
خیلی ممنون از راهنماییت
اما یکم دیر شد
و من تازه دیروز این نرم افزار BMW رو کشف کردم و کاش زودتر کشفش میکردم
البته بد هم نشد
چون اینترنت سکوریتی امسی رو نصب کردم که به نظر من خیلی از کسپر بهتر و آسونتره
من که خیلی دارم باهاش حال میکنم
باز هم ممنون از همه

قربون داش ولی من موافق نیستم هر ویروس کشی ضعفی داره ضعف کاسپرم در حجمشه اما حداقل تشخیص ویروسش خوبه. ولی خوب یادمون باشه اونی که ویروس می نویسه یا تخریب می کنه همیشه یه قدم از تمام این برنامه ها جلوترن پس تمام ویروس کش ها فقط در حد حفاظت معمولی خوبن و هیچکدوم بهترین نیستند.:n01:

hamidrezaj
01-03-2015, 07:30
میخواستم خواهش کنم لینکهای صفحه اول رو آپدیت کنید و از تنظیمات و آموزش نسخه 2015 قرار بدید چون اونا برای نسخه های قبل هستن
البته چندهفته پیش توی سایت سافت 98 هم یک کاربر, آموزش کامل نسخه 2015 رو گذاشته که مفید هست و لینکش رو میذارم قصدم تبلیغ نیست ولی چون اینجا آموزش جامع نسخه 2015 رو نداره گفتم بذارم دوستان دیگه هم استفاده کنن

Dr Nima
01-03-2015, 12:50
میخواستم خواهش کنم لینکهای صفحه اول رو آپدیت کنید و از تنظیمات و آموزش نسخه 2015 قرار بدید چون اونا برای نسخه های قبل هستن
البته چندهفته پیش توی سایت سافت 98 هم یک کاربر, آموزش کامل نسخه 2015 رو گذاشته که مفید هست و لینکش رو میذارم قصدم تبلیغ نیست ولی چون اینجا آموزش جامع نسخه 2015 رو نداره گفتم بذارم دوستان دیگه هم استفاده کنن

بهتر بود آموزش رو یه جا دیگه آپلود میکردی بعد اینجا میذاشتی و pm میدادی به ناظر ها که تو پست اول لینک آموزش رو بذارن

hamidrezaj
01-03-2015, 16:48
بهتر بود آموزش رو یه جا دیگه آپلود میکردی بعد اینجا میذاشتی و pm میدادی به ناظر ها که تو پست اول لینک آموزش رو بذارن آموزش چون برای من نبود و برای یه منبع دیگه بود گفتم منبعش رو بذارم که هرکس خواست از تهیه کنندش تشکر کنه

ebrahimjan
05-03-2015, 15:51
بچه ها نسخه 2015 اینترنت سکیوریتی کسپر برای ویندوز 64 بیت هم داره

Captain
05-03-2015, 15:56
بچه ها نسخه 2015 اینترنت سکیوریتی کسپر برای ویندوز 64 بیت هم داره
کسپرسکی فقط در یک نسخه ارائه میشه
برای معماری های 32 و 64 بیت جداگانه ارئه نمیشه
:n16:

ebrahimjan
06-03-2015, 21:22
بچه ها قبلا این سوال رو پرسیدم در مورد کجت کسپر برای ویندوز هشت یکی از دوستان سایت کسپر رو معرفی کرده بود که من درست متوجه نشدم اگه امکانش هست طریقه ی اضافه کردن گجت کسپر به قسمت استارت ویندوز هشت رو توضیح بدید

eman
08-03-2015, 03:16
سلام
خوشبختانه من امروز با تست ده ها کرک مختلف و نسخه های مختلف کسپرکای اینترنت سکیوریتی 2015، موفق به کرک کردن اینترنت سکیوریتی 2015 برای 900 روز بشم

Captain
08-03-2015, 14:21
سلام
خوشبختانه من امروز با تست ده ها کرک مختلف و نسخه های مختلف کسپرکای اینترنت سکیوریتی 2015، موفق به کرک کردن اینترنت سکیوریتی 2015 برای 900 روز بشم

سلام
بنده هم میدونم که سیستم موتور برنامه امنیتی بخاطر این کرک های مختلف آسیب میبینه و قدرت اصلی خودش رو از دست میده
موفق باشید

eman
10-03-2015, 02:43
سلام
بنده هم میدونم که سیستم موتور برنامه امنیتی بخاطر این کرک های مختلف آسیب میبینه و قدرت اصلی خودش رو از دست میده
موفق باشید

شما درباره کدام کرک ها صحبت می کنید؟
من عرض کردم بعد از تست کرک های بسیاری به بهترین آن ها دست یافتم
کرکی که من درباره اش صحبت می کنم یک کی و یه فایل بر ساختار تریال ریست می باشد و این که می فرمایید مثلا موتور برنامه آسیب می رساند! پس در این صورت استفاده از تریال ریست نیز اشکال ایجاد خواهد کرد
این کرک در اصل همان تریال ریست می باشد ولی با بازیه زمانی بالاتر
بعد از 15 سال استفاده از انواع آنتی ویروس ها و تحصیلات در رشته ی نرم افزار با اطمینان در این باره صحبت می کنم

aylar6888
10-03-2015, 10:22
کرکی که من درباره اش صحبت می کنم یک کی و یه فایل بر ساختار تریال ریست می باشد و این که می فرمایید مثلا موتور برنامه آسیب می رساند! پس در این صورت استفاده از تریال ریست نیز اشکال ایجاد خواهد کرد
بعد از 15 سال استفاده از انواع آنتی ویروس ها و تحصیلات در رشته ی نرم افزار با اطمینان در این باره صحبت می کنم
درود :
من درست متوجه نشدم که از کجا میشه فهمید یا شما متوجه شدید که مثلا این کرکی که شما میگید به موتور و ساختار آنتی ویروس صدمه میزنه یا نمیزنه؟از کجا میشه فهمید؟با آزمون و خطا که نمیشه ...چون شما نرم افزار خوندین شاید بهتر بتونین توضیح بدین...

Captain
10-03-2015, 10:42

دوست عزیزم بنده درباره تمام کرک ها که در برنامه های امنیتی استفاده میشوند صحبت میکنم!
حتی بهترین کرک ها هم به سیستم برنامه ی امنیتی صدمه وارد میکنند. چرا؟ چون باعث دستکاری در قسمت ریجستری، فایل های حساس و Dll های آن میشوند! پس این یعنی خرابکاری! یعنی ویارایش فایل ها غیر از خود شرکت سازنده. توجه کنید که منظورم فقط برای برنامه های امنیتی است، نه دیگر نرم افزارها!
تریال ریست رو اگر هم آسیبی نرسونه، من باز هم تایید نمیکنم. یا باید لایسنس اصل خرید یا 30 روزه استفاده کرد! همین
اگر امکانش هست همان تریال ریست را که خودتان مطمئن هستید در همین جا قرار بدین تا تست کنیم.
موفق باشید
:n12:

ebrahimjan
15-03-2015, 11:24
دوستان ایا راهی برای ارسال فایل مشکوک برای کسپر وجود داره که راحت باشه مثلا با راست کلیک کردن روی فایل و انتخاب گزینه SEND TO بشه این کار رو انجام داد؟

Captain
15-03-2015, 13:53
دوستان ایا راهی برای ارسال فایل مشکوک برای کسپر وجود داره که راحت باشه مثلا با راست کلیک کردن روی فایل و انتخاب گزینه SEND TO بشه این کار رو انجام داد؟
سلام
خیر متاسفانه
باید با ایمیل ارسال کنید یا در انجمن کسپرسکی فایل رو برای آنالیز قرار بدین

mohammad_87
16-03-2015, 20:35
سلام،سه راه مختلف وجود داره:
1.از طریق وبسایت
1. Via this submission form: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] this gives you the option of reporting false positives, reporting new malicious files.

2.از طریق ایمیل

2. Via mail:

A. Put the suspected virus in a password-protected zip or rar file.
B. Compose an email message (only short description) and attach the zip file.
C. Include the password in the body/subject of the email. If you suspect a false positive, then include "Possible false positive" in the subjectline.
D. Send the zip/rar file to newvirus@kaspersky.com

3.از طریق پشتیبانی در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ارسال یک request

PEYMANCH
19-03-2015, 11:51
سلام دوستان من یه مشکلی با کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2015 دارم
وقتی نصبش میکنم روی سیستم با ریست کردن کامپیوتر همش ارور صفحه آبی DRIVER_IRQL_NOT_LESS-_OR_EQUAL (ndis.sys) میاد و باید برم توی safe mode کارت شبکه را غیر فعال کنم تا ویندوز 8.1 بالا بیاد
ولی وقتی کاسپرو پاک میکنم این مشکل حل میشه
میخواستم ببینم راه حلی واسه ی این وجود داره
ضمنا" لایسنس 91 روزه دارم

Captain
19-03-2015, 12:22
سلام دوستان من یه مشکلی با کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2015 دارم
وقتی نصبش میکنم روی سیستم با ریست کردن کامپیوتر همش ارور صفحه آبی DRIVER_IRQL_NOT_LESS-_OR_EQUAL (ndis.sys) میاد و باید برم توی safe mode کارت شبکه را غیر فعال کنم تا ویندوز 8.1 بالا بیاد
ولی وقتی کاسپرو پاک میکنم این مشکل حل میشه
میخواستم ببینم راه حلی واسه ی این وجود داره
ضمنا" لایسنس 91 روزه دارم

سلام دوست عزیز
مشکل شما بنظرم به درایور کارت شبکه برمیگرده، شما قبل از هرکاری درایور کارت شبکه خود را به روز کنید.
سیستم عامل شما چی هست؟
و با نرم افزار زیر از سیستم خود گزارش تهیه کنید و در همین تاپیک قرار بدین. فایل فشرده را در آپلود سنتری آپلود کرده و قرار دهید

دانلود برنامه برای تهیه گزارش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر مسعود

PEYMANCH
19-03-2015, 14:11
سلام دوست عزیز
مشکل شما بنظرم به درایور کارت شبکه برمیگرده، شما قبل از هرکاری درایور کارت شبکه خود را به روز کنید.
سیستم عامل شما چی هست؟
و با نرم افزار زیر از سیستم خود گزارش تهیه کنید و در همین تاپیک قرار بدین. فایل فشرده را در آپلود سنتری آپلود کرده و قرار دهید

دانلود برنامه برای تهیه گزارش
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با تشکر مسعود

آخرین ورژن درایور را برای کارت شبکه نصب کردم بازم فایده ای نداشت
ویندوزمم نوشتم 8.1 هست
فقط با کاسپراسکای این مشکلو دارم با بیت دیفندر و avg و ... ندارم ولی باید حتما از کاسپر به خاطر مشکلات بقیه آنتی ویروسا استفاده کنم
اینم فایل گزارش خدمت شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .zip.html

Captain
19-03-2015, 21:28
آخرین ورژن درایور را برای کارت شبکه نصب کردم بازم فایده ای نداشت
ویندوزمم نوشتم 8.1 هست
فقط با کاسپراسکای این مشکلو دارم با بیت دیفندر و avg و ... ندارم ولی باید حتما از کاسپر به خاطر مشکلات بقیه آنتی ویروسا استفاده کنم
اینم فایل گزارش خدمت شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .zip.html

مرسی از شما
کریــــــو رو کاملا از سیستم خود حذف کنید
در مسیر زیر تمام محتوا را حذف کنید
C:\Users\Peyman\AppData\Local\Temp
در صورت حذف نشدن از طریق سیف مود حذف کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه
:n40:

PEYMANCH
20-03-2015, 13:07
مرسی از شما
کریــــــو رو کاملا از سیستم خود حذف کنید
در مسیر زیر تمام محتوا را حذف کنید
C:\Users\Peyman\AppData\Local\Temp
در صورت حذف نشدن از طریق سیف مود حذف کنید

امیدوارم مشکلتون حل بشه

قبل از اینکه راجبه مشکل صحبت کنم میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا" از طرز بیان و صحبتتون لذت بردم بسیار متین و زیبا سخن میگید من به شخصه تو این 1000 تا انجمنی که تو این 10 سال بودم ندیده بودم یکی از مقام دارهای انجمن اینقدر با شخصیت و با مرام باشه و بدون کوچکترین سودی به فکر حل مشکلات کاربران باشه:n16:
ای کاش این اخلاق و منش توی سایر انجمن ها بود و همه فقط درصد ناچیزی از رفتار شما را الگو قرار می دادن
ببخشید سرتون رو درد آوردم راستش خودم هم از نوع رفتارتون تعجب کردم:n39:
و اما در رابطه با مشکل
من فایل TEMP را از طریق سیف مد حذف کردم چون یکی از فایل ها داخل ویندوز حذف نمیشد و فایل کریو داخل SERVICES راهم از طریق CMD حذف کردم و کلا" اثری از کریو داخل رجیستری ندیدم اما بازم مشکل صفحه آبی را دارم
فکر کنم دیگه بیشتر از این نباید وقت شما و خودمو هدر بدم بهتر دیدم جدا" بیخیال کاسپراسکای بشم و با این مشکل از آنتی ویروس دیگری استفاده کنم
منتها چون با PPTP زیاد کار میکنم نمیتونم از AVG که ناخواسته پورت 1723 را می بنده ، استفاده کنم و بیت دیفندر هم که الکی فایل ها رو ویروس میشناسه پس مجبورم دنبال آنتی ویروس دیگری باشم:n41:

Captain
20-03-2015, 15:05
قبل از اینکه راجبه مشکل صحبت کنم میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا" از طرز بیان و صحبتتون لذت بردم بسیار متین و زیبا سخن میگید من به شخصه تو این 1000 تا انجمنی که تو این 10 سال بودم ندیده بودم یکی از مقام دارهای انجمن اینقدر با شخصیت و با مرام باشه و بدون کوچکترین سودی به فکر حل مشکلات کاربران باشه:n16:
ای کاش این اخلاق و منش توی سایر انجمن ها بود و همه فقط درصد ناچیزی از رفتار شما را الگو قرار می دادن
ببخشید سرتون رو درد آوردم راستش خودم هم از نوع رفتارتون تعجب کردم:n39:
و اما در رابطه با مشکل
من فایل TEMP را از طریق سیف مد حذف کردم چون یکی از فایل ها داخل ویندوز حذف نمیشد و فایل کریو داخل SERVICES راهم از طریق CMD حذف کردم و کلا" اثری از کریو داخل رجیستری ندیدم اما بازم مشکل صفحه آبی را دارم
فکر کنم دیگه بیشتر از این نباید وقت شما و خودمو هدر بدم بهتر دیدم جدا" بیخیال کاسپراسکای بشم و با این مشکل از آنتی ویروس دیگری استفاده کنم
منتها چون با PPTP زیاد کار میکنم نمیتونم از AVG که ناخواسته پورت 1723 را می بنده ، استفاده کنم و بیت دیفندر هم که الکی فایل ها رو ویروس میشناسه پس مجبورم دنبال آنتی ویروس دیگری باشم:n41:

ممنونم از شما
شرمندم کردین
من هم مثل تمام کاربرا، کاربری هستم فقط با یک تگ رنگی. همین. نباید تگ و دسترسی باعث بشه فرد مورد نظر از آن سمت به نادرستی استفاده کنه
متاسفانه در برخی جاها بجای اینکه مدیران الگو باشن، برعکس عمل میکنن و به سلیقه شخصی و خصومت های دیگر، با کاربران رفتار میکنن
(پست منم خارج از تاپیک شد :n02:)

در مورد مشکل شما، اگر دقت کنید، خودتون هم جوابش رو پیدا کردین، وقتی کارت شبکه Disable میشه مشکلی نیست ولی در صورت Enable شدن مشکل پدیدار میشه
شما میتوانید با برنامه ای که در زیر پیوست کردم از مشکل خود به راحتی مطلع شوید و متوحه بشید که مشکل از سمت کدام درایور هست
اگر نتونستین، فایل مورد نظر را برای من ارسال کنید تا بررسی کنم

بنده خودم از کسپرسکی 2015 استفاده میکنم و میتونم بگم واقعا محشره و یکی از بهترین هاست
اگرم خدایی نکرده مشکلتون حل نشد، امسی سافت اینترنت سکیوریتی میتونه امنیت سیستم شمارو به خوبی تامین کنه

با تشکر مسعود

ALI V8
21-03-2015, 00:19
دوستان Kaspersky Virus Removal Tool رو چطوری باید آپدیت کنم؟

N-PLEXTOR
22-03-2015, 19:07
دوستان Kaspersky Virus Removal Tool رو چطوری باید آپدیت کنم؟
سلام

دوست عزیز این ابزار گزینه ای برای بروزرسانی نرم افزار نداره وبرای استفاده باید خود نرم افزار رو که همیشه بروز هست از سایت اصلی دانلود کنید.

reza0707
28-03-2015, 00:46
سلام
آنتی ویروس کسپراسکای نصب کردم و فعلا دارم از اکانت تریال استفاده میکنم.
مشکلی که دارم اینه که از وقتی نصب کردم سرعت لپ تاپ نسبتا کم شده و بعضی اوقات موقع خاموش شدن باید چحند دقیقه صبر بکنم تا خاموش بشه درصورتی که در حالت عادی چند ثانیه خاموش شدن طول میکشه
از سخت افزارم نیست چون سخت افزار قوی دارم و قبلا هم با ایست هیچ مشکلی نداشتم
چطور میشه مشکل سرعت رو حل کرد؟دنبال یک آنتی ویروس اورجینال میگردم و فعلا کشپر رو تست کردم که اگه خوب بود بخرم ولی مشکل سرعت داره
شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میکنید که نمایندگی فروشش هم در ایران باشه؟(میدونم اینجا جاش نیست ولی خواستم توی طرح این مشکل این سوال رو هم بپرسم)
ویندوز هم 8.1 هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

Captain
28-03-2015, 10:33
سلام
آنتی ویروس کسپراسکای نصب کردم و فعلا دارم از اکانت تریال استفاده میکنم.
مشکلی که دارم اینه که از وقتی نصب کردم سرعت لپ تاپ نسبتا کم شده و بعضی اوقات موقع خاموش شدن باید چحند دقیقه صبر بکنم تا خاموش بشه درصورتی که در حالت عادی چند ثانیه خاموش شدن طول میکشه
از سخت افزارم نیست چون سخت افزار قوی دارم و قبلا هم با ایست هیچ مشکلی نداشتم
چطور میشه مشکل سرعت رو حل کرد؟دنبال یک آنتی ویروس اورجینال میگردم و فعلا کشپر رو تست کردم که اگه خوب بود بخرم ولی مشکل سرعت داره
شما چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میکنید که نمایندگی فروشش هم در ایران باشه؟(میدونم اینجا جاش نیست ولی خواستم توی طرح این مشکل این سوال رو هم بپرسم)
ویندوز هم 8.1 هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
کسپرسکی بعد از نصب، بدلیل اسکن سیستم، شناسایی فایل ها توسط هوش مصنوعی و شبکه ابری، اضافه کردن به لیست مجاز و غیرمجاز و برخی اعمال دیگر، کمی از سرعت سیستم کاهش میده.
میتونید در تنظیمات خودتان اعمالی رو تنظیم کنید تا هربار فایل ها رو اسکن نکنه و فقط به شناسایی فایل های جدید اقدام کنه
در مورد خاموش شدن که بنده مشکلی ندارم
بنده برای پیشنهاد این تاپیک زیر را به شما معرفی میکنم چون جامع هست.

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمایندگی فروش که الان همشون نمایندگی هستن! شاید هم از نباشند. در هر صورت کلید اصلی در اختیار مشتریان قرار میدن

موفق باشید

m365
28-03-2015, 19:50
سلام
لطفاً چند تا سایت معتبر که لایسنس قانونی کسپرسکی رو میفروشن معرفی کنید:n40:
لایسنس oem از 43 تا 80 هزارتومن دیدم :n13:

Captain
28-03-2015, 21:14
سلام
لطفاً چند تا سایت معتبر که لایسنس قانونی کسپرسکی رو میفروشن معرفی کنید:n40:
لایسنس oem از 43 تا 80 هزارتومن دیدم :n13:
سلام دوست عزیز
پیغام خصوصی شد

amir.7
05-04-2015, 14:23
سلام

دوستان من کاسپر 2016 بتا رو نصب کردم الان یه دو روزی میشه که آپدیت نمیشه ، تاریخ و ساعت هم تنظیمه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

amir.7
07-04-2015, 01:09
سلام

دوستان من کاسپر 2016 بتا رو نصب کردم الان یه دو روزی میشه که آپدیت نمیشه ، تاریخ و ساعت هم تنظیمه

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خب مشکل رو پیدا کردم اگه کسی به مشکل خورد در خدمت هستم ( البته ممکنه مشکل از چیز دیگه باشه )

mrmostafa
07-04-2015, 07:06
بين ‌آنتي ويروس هاي موجود تو بازار كدوم بهتر و قوي تر هست و سيستم رو كند نميكنه؟؟؟؟ يكي از فاميلامون شركت كامپيوتري داره شركت هاي نرم افزاري گردوم و پاندا دوستاشن ميگفت پاندا خيلي قوي هستش؟؟ الان Baidu دارم كه فلش و هارد هم وصل ميكنيم شروع ميكنه اسكن كردن بعد باز ميكنه. همچين آ»تي ويروسي ميخوام همه كار انجام بده قوي باشه سرعتم نگيره. جلوي فايل هاي مخرب تبليغاتي بگيره.

Captain
07-04-2015, 13:56
بين ‌آنتي ويروس هاي موجود تو بازار كدوم بهتر و قوي تر هست و سيستم رو كند نميكنه؟؟؟؟ يكي از فاميلامون شركت كامپيوتري داره شركت هاي نرم افزاري گردوم و پاندا دوستاشن ميگفت پاندا خيلي قوي هستش؟؟ الان Baidu دارم كه فلش و هارد هم وصل ميكنيم شروع ميكنه اسكن كردن بعد باز ميكنه. همچين آ»تي ويروسي ميخوام همه كار انجام بده قوي باشه سرعتم نگيره. جلوي فايل هاي مخرب تبليغاتي بگيره.

با سلام
لطفا سوالات مشاوره ای و راهنمایی خود را در تاپیک زیر مطرح بفرمایید.

بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

mohammadirani
09-04-2015, 00:54
برای ویندوز سون 64 بیت کدوم ورژن کازپرسکی رو باید دانلود کنم؟

Captain
09-04-2015, 14:23
برای ویندوز سون 64 بیت کدوم ورژن کازپرسکی رو باید دانلود کنم؟

سلام
بفرمایید
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک بالا Kaspersky Internet Security هست
برای ویندوز با معماری های 32 و 64 بیت یکی هست. نگران نباشید

Hamid Reza
09-04-2015, 16:40
سلام
برای فعالسازی Kaspersky Anti-Virus 2013 و Kaspersky Internet Security 2013 از کلید زیر ساتفاده کنید :

====================================

Kaspersky Trial Reset :

این برنامه روی محصولات زیر کار میکنه:
Kaspersky Anti-Virus 2012
Kaspersky Internet Security 2012
Kaspersky Anti-Virus 2013
Kaspersky Internet Security 2013
Kaspersky PURE 2.0

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mirror1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Mirror2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
password = p30world
====================================

Kaspersky Updater :

Kaspersky Updater, version 2.3.2.153 (October 9, 2012) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
یکی توضیح میده این چطوری کار میکنه
من عکساشم دیدم چیزی متوجه نشدم

Hamid Reza
09-04-2015, 16:42
یه سوال دیگه . من 2013 دارم . نیازه 2015 بریزم؟ یعنی این دیگه خیلی قدیمی شده؟
بعد واسه 2015 تریال ریستر و کی و اینا گیر میاد؟

Captain
09-04-2015, 21:58
یه سوال دیگه . من 2013 دارم . نیازه 2015 بریزم؟ یعنی این دیگه خیلی قدیمی شده؟
بعد واسه 2015 تریال ریستر و کی و اینا گیر میاد؟

سلام دوست عزیز
2015 نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت بسیاری داشته
حتما توصیه میشه که نسخه ی 2015 رو نصب کنید
تریال ریست و کرک اصلا بر روی برنامه های امنیتی استفاده نکنید. چون باعث آسیب دیدن برنامه میشه و برنامه به درستی کار نمیکنه
حتما 2015 نصب کرده و لایسنس اورجینال خریداری کنید.
با تشکر

hadin.
11-04-2015, 14:44
سلام پس از نصب آنتی ویروس kaspersky 10 اورجینال روی ویندوز 7 به طور خودکار شروع به اسکن میکنه و سیستم کند شده به طوریکه به سختی میشه فایلی باز کرد . آیا این اسکن کردن خودکار برای اولین بار بعد از نصب طبیعیه و باید اجازه بدیم اسکن تموم بشه و بعد از اینکه اسکن تموم شد سیستم به حالت عادی برمیگرده؟
با تشکر از شما

Captain
11-04-2015, 17:59
سلام پس از نصب آنتی ویروس kaspersky 10 اورجینال روی ویندوز 7 به طور خودکار شروع به اسکن میکنه و سیستم کند شده به طوریکه به سختی میشه فایلی باز کرد . آیا این اسکن کردن خودکار برای اولین بار بعد از نصب طبیعیه و باید اجازه بدیم اسکن تموم بشه و بعد از اینکه اسکن تموم شد سیستم به حالت عادی برمیگرده؟
با تشکر از شما

با سلام
بله، اسکن اولیه ضروری نیست ولی اسکن کردنش هم دور از لطف نیست (بهتر است بعد از نصب برنامه امنیتی، یکبار سیستم را با آن اسکن نمایید)
کسپرسکی در اسکن از حداکثر توان سیستم استفاده میکند، برای همین سیستم با کاهش سرعت مواجه میشود.
پس سعی کنید اسکن کامل، یا سریع را در زمانی انجام دهید که با سیستم کاری ندارید

موفق باشید

hadin.
12-04-2015, 14:25
با سلام
بله، اسکن اولیه ضروری نیست ولی اسکن کردنش هم دور از لطف نیست (بهتر است بعد از نصب برنامه امنیتی، یکبار سیستم را با آن اسکن نمایید)
کسپرسکی در اسکن از حداکثر توان سیستم استفاده میکند، برای همین سیستم با کاهش سرعت مواجه میشود.
پس سعی کنید اسکن کامل، یا سریع را در زمانی انجام دهید که با سیستم کاری ندارید

موفق باشید

با سلام مجدد
ممنون،الان که کاسپر اسکای رو سیستم خودم که xp هست نصب کردم چندان سنگین نیست اسکن خودکار هم فعاله در حالی که رو همون سیستمی که مشخصاتش هم بالاتره و ویندوز 7 داره سیستم هنگ میکنه و باید اسکن متوقف بشه و همه گزینه ها روی دستی تنظیم کرد تا بشه با سیستم کارد کرد پس در حالتی که ویروسی وارد سیستم بشه از کجا میتونه تشخیص بده ؟ضمناً وقتی دکمه pause رو میزنم و بعدش resume از ابتدا شروع به ویروس یابی میکنه ! چطوری میشه اسکن خودکار رو غیر فعال کنم در حالیکه حالت های ایمنی برای وب و میل و فلش فعال باشه ؟
با تشکر

Captain
12-04-2015, 17:33
با سلام مجدد
ممنون،الان که کاسپر اسکای رو سیستم خودم که xp هست نصب کردم چندان سنگین نیست اسکن خودکار هم فعاله در حالی که رو همون سیستمی که مشخصاتش هم بالاتره و ویندوز 7 داره سیستم هنگ میکنه و باید اسکن متوقف بشه و همه گزینه ها روی دستی تنظیم کرد تا بشه با سیستم کارد کرد پس در حالتی که ویروسی وارد سیستم بشه از کجا میتونه تشخیص بده ؟ضمناً وقتی دکمه pause رو میزنم و بعدش resume از ابتدا شروع به ویروس یابی میکنه ! چطوری میشه اسکن خودکار رو غیر فعال کنم در حالیکه حالت های ایمنی برای وب و میل و فلش فعال باشه ؟
با تشکر
سلام
اسکن خودکار را میتونید در تصویر زیر که با علائم زرد رنگ مشخص کردم، غیرفعال کنید.
تیک هر دو قسمت برداشته بشه
اولین رنگ زرد برای اسکن سیستم در حالت آماده بکار یا بیکار هستش
دومی برای اسکن روتکیت بعد از نصب برنامه ای ناشناخته یا فعالیت برنامه ای دیگر میباشد
این تیک ها برداشته بشه، اسکن خودکار هم غیرفعال میشه

بعد از توقث اسکن، و اجرای دوباره آن، اسکن از همان جایی که مانده (همان درصد) شروع به اسکن میکنه. بنده همین الان تست کردم دیدم

happyfeat
20-04-2015, 12:02
سلام دوستان
من هر سال آنتی ویروس کسپر لایسنس اورجینال تهیه می کردم امسال هم که لایسنس آنتی ویروسم تموم شد رفتم بازار که تهیه کنم دیدم یه سری لایسنس هایی هستن که قیمت بهتری و پایین تری نسبت به لاسنس های نمایندگی دارن و حدود 40 تا 50 تومان قیمت می دادن و پک هم بودن اما شرکت پشتیبانشون برای من ناشناخته بود در حالی که نمایندگی همین لایسنس رو میده 100 تومان . حالا سوالم اینه که آیا این لایسنس ها معتبر هستش و میشه بهشون اعتماد کرد ؟؟ فرق این لایسنس ها با لایسنس هایی که نماندگی میفروشه چی هست ؟ از دوستان کسی استفاده کرده و یا پیشنهاد میده این لاینس ها رو ؟؟

HORROR
20-04-2015, 17:50
دوستان در حال حاظر من از comodo internet security استفاده میکنم و آپدیتهای بسیار سبکی داره البته بجز دفعه اول .. الان کسپر مشکل آپدیت با حجمهای زیاد رو نداره؟ یکم در مورد قسمت آپدیتش توضیح بدید ممنون میشم

aylar6888
20-04-2015, 18:43
دوستان در حال حاظر من از comodo internet security استفاده میکنم و آپدیتهای بسیار سبکی داره البته بجز دفعه اول .. الان کسپر مشکل آپدیت با حجمهای زیاد رو نداره؟ یکم در مورد قسمت آپدیتش توضیح بدید ممنون میشم
درود :
کسپر هم مثل کومودو و خیلی از آنتی ویروسهای دیگه برای بار اول آپدیتش سنگینتره (که میشه اون رو با دانلود آخرین ورژن کسپر و یا دانلود آخرین آپدیت آفلاین با دانلود منیجر ( و استفاده از اون برای دفعات بعد یا سیستمهای دیگه ) سرعت و حجم آپدیت اولیه رو کمتر کرد...
اما در خصوص آپدیت روزانه کسپر تا همین اواخر آپدیتهای روزانه حجیمی داشت و روزانه حدود 10 تا 20 مگابایت میشد اما آخرین ورژن یعنی 2015 کسپر به لطف تغییر الگوریتمهای برنامه نویسی و آپدیت بسیار از حجم آپدیتهاش کم شده و به حدود ده درصد سابق رسیده...من خودم دقیقا دو هفته مسافرت بودم و بعد از 2 هفته دیروز که آپدیت کردم حدود 13.5 مگ آپدیت شد..یعنی روزانه حدود 1 مگابایت شد...
در کل روزانه حدود 2 مگابایت یا کمتر آپدیت داره ( البته آپدیت دیتابیس رو عرض میکنم و آپدیت ماژولهاو خود نرم افزار جداست که ربطی به بحث ما نداره)
سرعت سرور آپدیتش هم قابل قبوله

fanus86
20-04-2015, 18:49
یه مطلب زدم که یه جایی لایسنس اورجینال 2 ساله اینترنت سکیوریتی رو میده 5500 تومن و خواستم به دوستان یه کمکی کرده باشم، سریع حذفش کردن و گفتن : تبلیغ ممنوع!

Captain
21-04-2015, 00:32
درود :
کسپر هم مثل کومودو و خیلی از آنتی ویروسهای دیگه برای بار اول آپدیتش سنگینتره (که میشه اون رو با دانلود آخرین ورژن کسپر و یا دانلود آخرین آپدیت آفلاین با دانلود منیجر ( و استفاده از اون برای دفعات بعد یا سیستمهای دیگه ) سرعت و حجم آپدیت اولیه رو کمتر کرد...
اما در خصوص آپدیت روزانه کسپر تا همین اواخر آپدیتهای روزانه حجیمی داشت و روزانه حدود 10 تا 20 مگابایت میشد اما آخرین ورژن یعنی 2015 کسپر به لطف تغییر الگوریتمهای برنامه نویسی و آپدیت بسیار از حجم آپدیتهاش کم شده و به حدود ده درصد سابق رسیده...من خودم دقیقا دو هفته مسافرت بودم و بعد از 2 هفته دیروز که آپدیت کردم حدود 13.5 مگ آپدیت شد..یعنی روزانه حدود 1 مگابایت شد...
در کل روزانه حدود 2 مگابایت یا کمتر آپدیت داره ( البته آپدیت دیتابیس رو عرض میکنم و آپدیت ماژولهاو خود نرم افزار جداست که ربطی به بحث ما نداره)
سرعت سرور آپدیتش هم قابل قبوله

سلام محمد عزیزم
خوبی داداش؟
یه خبر خوب
برنامه جدید Kaspersky Update Utilities از نسخه های 2015 به کلی پشتیبانی میکنه
:n20: HORROR

یه مطلب زدم که یه جایی لایسنس اورجینال 2 ساله اینترنت سکیوریتی رو میده 5500 تومن و خواستم به دوستان یه کمکی کرده باشم، سریع حذفش کردن و گفتن : تبلیغ ممنوع!
سلام
کاربر گرامی بنده پست شما حذف کردم و در دلیل عرض کردم که تبلیغات از سایت ها و فروش های اینترنتی ممنوعه
دقت کنید که وقتی قیمت لایسنس اصلی در سایت رسمی شرکت به چند دلار میباشد. اونوقت این شرکت ها میان لایسنس های رایگان یا تقلبی را به قیمتی ارزون میفروشن و باعث میشن که ما کاربرا به این قیمت های ارزان طمع کنیم و بخریم و بعد پوووووووووف.
کمی با منطق فکر کنید دوست گرامی

fanus86
21-04-2015, 08:22
دوست عزیز، اونقدر هم ناشی نیستم که گول چیزای الکی رو بخورم. :n33: خودم و چند تا از آشنایانم استفاده کردیم و هیچ مشکلی پیش نیامده.

اما چیزی که شما گفتی تو سایتشون دلیلشو اینجوری گفته :n34: :

دلیل ارزان بودن این لایسنس چیست؟

همانطور که گفته شد ما به الگوریتم ساخت لایسنسها دست پیدا کرده ایم. پس به جز تحلیل آنتی ویروس و برنامه نویسی خرج دیگری برایمان نداشته است. البته می توانستیم با قیمت بالا به تعداد اندکی از افراد بفروشیم. ولی به دلیل پیوستن کسپرسکی به تحریم کنندگان ایران، بر آن شدیم تا به قیمت پایین به افراد زیادی عرضه کنیم تا شاید این شرکت متوجه شود ایرانیان محدودیت نمی پذیرند و با تحریم ایران فقط به خودش ضرر میزند.

Captain
21-04-2015, 10:21
دوست عزیز، اونقدر هم ناشی نیستم که گول چیزای الکی رو بخورم. :n33: خودم و چند تا از آشنایانم استفاده کردیم و هیچ مشکلی پیش نیامده.

اما چیزی که شما گفتی تو سایتشون دلیلشو اینجوری گفته :n34: :

تا جایی که از سایت دیدن کردم، فک کنم یه برنامه برای فعالسازی باشه! پس میشه گفت چیزی شبیه تریال ریست یا کرک هستش
چون... 1. لایسنس های اصلی فقط قابلیت فعالسازی دو بار در ویندوز دارند.
2. لایسنس های اصلی از طریق خود آنتی ویروس وارد میشوند، نه از طریق برنامه دیگر

خوب فکر کنید

HORROR
21-04-2015, 21:58
درود
دوستان آپدیت اولیه internet security داخل سایتش موجود هست یا حتما باید از این نرم افزار Kaspersky Update Utilities استفاده بشه؟( سرعت دریافت خیلی پایینه واسه من در این حالت) سایتهای دیگه گزاشتن ولی اعتباری نمیشه کرد.

mohammad_87
22-04-2015, 17:01
درود
دوستان آپدیت اولیه internet security داخل سایتش موجود هست یا حتما باید از این نرم افزار Kaspersky Update Utilities استفاده بشه؟( سرعت دریافت خیلی پایینه واسه من در این حالت) سایتهای دیگه گزاشتن ولی اعتباری نمیشه کرد.
آپدیت در سایت موجود نیست.نهایتا میتونید با دانلود آخرین نسخه موجود در سایت،آپدیت اولیه کمتری داشته باشید.

Amir-Rainman
27-04-2015, 11:42
با سلام

کسپر 2015 رو نصب کردم ولی وقتی میخواستم آپدیت اولیه رو انجام بدم، سرعت اینترنت به شدت پایین میاد و نمیشد آپدیت بشه ( پاکش کردم و مجبوراً نود نصب کردم )

راهی هست این آپدیت اولیه رو جدا آپلود کرد و بعد نصب بهش اضافه کرد؟؟ از کجا میشه دانلودش کرد؟

کسپر خودش اول 30 روز تریال داره، بعد 30 روز چطور میشه بروز نگه ش داشت؟!!

HORROR
27-04-2015, 15:53
با سلام

کسپر 2015 رو نصب کردم ولی وقتی میخواستم آپدیت اولیه رو انجام بدم، سرعت اینترنت به شدت پایین میاد و نمیشد آپدیت بشه ( پاکش کردم و مجبوراً نود نصب کردم )

راهی هست این آپدیت اولیه رو جدا آپلود کرد و بعد نصب بهش اضافه کرد؟؟ از کجا میشه دانلودش کرد؟

کسپر خودش اول 30 روز تریال داره، بعد 30 روز چطور میشه بروز نگه ش داشت؟!!

با این برنامه آپدیت مخصوص نسخه خودتون رو بگیرید و به حالت آفلاین بروز کنید:

بعد 30 روز باید کلید برای فعالسازی بخرید و یا از کلیدهایی که به صورت رایگان تو نت قرار میگیره استفاده کنید ... قبلا یادمه ترایل ریست داشت راحت بود ولی نمیدونم الانم هست یا نه.

abbas-t
01-05-2015, 10:40
سلام دوستان
برای دانلود دیسک نجات کسپر لطفا راهنماییم کنید

Captain
01-05-2015, 12:45
سلام دوستان
برای دانلود دیسک نجات کسپر لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز
لینک زیر ارجاع دهنده به منیع دانلود دیسک نجات کسپرسکی هستش

abbas-t
02-05-2015, 20:49
سلام دوست عزیز
لینک زیر ارجاع دهنده به منیع دانلود دیسک نجات کسپرسکی هستش

با سلام و تشکر
این ورژن مال اکتبر 2014 هست،درسته؟اگه درسته پس بروز نیست دیگه .

Captain
02-05-2015, 23:10
با سلام و تشکر
این ورژن مال اکتبر 2014 هست،درسته؟اگه درسته پس بروز نیست دیگه .

خواهش میکنم
درسته
تقصیر ما نیست
نمیدونم کسپرسکی چرا بروزرسانی نمیکنه!

Golestan64
08-05-2015, 13:04
سلام من میخوام کسپر اینترنت سکوریتی 2015 رو روی لپ تاپ نصب کنم
ویندوزم هم ویندوز 8.1 هستش
تو پست دوم متاسفانه چیزی پیدا نکردم
اگه امکانش هست برای من لینک دانلود اینترنت سکوریتی رو به همراه آپدیت آفلاینش بزارین
لطفا جدیدترین ورژنش باشه
پیشاپیش تشکر

Captain
08-05-2015, 21:09
سلام من میخوام کسپر اینترنت سکوریتی 2015 رو روی لپ تاپ نصب کنم
ویندوزم هم ویندوز 8.1 هستش
تو پست دوم متاسفانه چیزی پیدا نکردم
اگه امکانش هست برای من لینک دانلود اینترنت سکوریتی رو به همراه آپدیت آفلاینش بزارین
لطفا جدیدترین ورژنش باشه
پیشاپیش تشکر

سلام کاربر عزیز
بفرمایید

آپدیت آفلاین نداره و شما باید آنلاین آپدیت کنید یا توسط برنامه Kaspersky Update Utilities 3 آپدیت ها رو دریافت کنید

fariborz.j
08-05-2015, 21:45
دوستان کسی میدونه بعد از اپ دیت انلاین چطور میشه اپ دیت ها رو جمع کرد؟ ( مسر اپ دیت ها کجاست)

2- یه سوال دیگه اینکه هنوز کرک جدیدی واسش ارایه نشده که دایمی باشه و نیاز به اتصال به اینترنت نداشته باشه
اخه من از ریست تریال استفاده میکنم و یه مدت به انترنت دست رسی نداشتم و انی ویروس از کار افتاد
( منظورم همون کاسپر 2015 هسدر هر 2 سوال)

alone one
16-05-2015, 13:53
دوستان من سریال 5یوزر رو خریدم اما مجبور شدم ویندزمو دوباره نصب کنم که خوب کسپرمم پرید
حالا میخوام بدونم این نسخه مولتی دیوایس کسپرسکی این قابلیتو داره که 2باره سریالشو بزنم بدون اینکه بقیه یوزرام بسوزه؟

mohammad_87
16-05-2015, 20:02
دوستان کسی میدونه بعد از اپ دیت انلاین چطور میشه اپ دیت ها رو جمع کرد؟ ( مسر اپ دیت ها کجاست)

2- یه سوال دیگه اینکه هنوز کرک جدیدی واسش ارایه نشده که دایمی باشه و نیاز به اتصال به اینترنت نداشته باشه
اخه من از ریست تریال استفاده میکنم و یه مدت به انترنت دست رسی نداشتم و انی ویروس از کار افتاد
1.امکانش نیست

2.پیشنهاد نمیشه چنین کاری کنید.از این لینک سریال سه ماهه دریافت کنید:

نحوه استفاده در انجمن سریال موجوده.

دوستان من سریال 5یوزر رو خریدم اما مجبور شدم ویندزمو دوباره نصب کنم که خوب کسپرمم پرید
حالا میخوام بدونم این نسخه مولتی دیوایس کسپرسکی این قابلیتو داره که 2باره سریالشو بزنم بدون اینکه بقیه یوزرام بسوزه؟
اگر واقعا 5 یوزره اصلی باشه با تغییر ویندوز و بدون تغییر قطعات سخت افزاری،امکان استفاده هست.اگر از فروشنده های متفرقه خریدید حتما از خودش سوال کنید،چون خرید اونها در سریالهای عمده هست و معمولا با تغییر ویندوز قابل استفاده نمیباشند.

-------------------------------
پ.ن:
در یک دقیقه پست دادیم.مسعود موهاتو بکشم؟ :n02:

Captain
16-05-2015, 20:02

سلام
در پست بالا عرض کردم
در مورد کرک و تریال ریست بارها عرض کردم که اصلا و ابدا استفاده نکنید.

کسپرسکی قابلیت فعالسازی دوبار در یک سیستم داره
یعنی یکبار فعال کردین و فقط یکبار دیگه میتونید فعال کنید
تمام لایسنس ها اینطوری هستن

Public Enemy
17-05-2015, 00:12
یک سوال فکر کنم N بار پرسیده شده !

نمی دونم چرا روی هر لپ تاپی که KIS نصب می کنم ، برای آپدیت اولیه از طریق Wifi با امنیت open پس از مدتی اتصال قطع میشه . باید N بار بزنی آپدیت و N-1 بار اتصال قطع بشه تا نرم افزار آپدیت بشه . روی چندین لپ تاپ مختلف امتحان کردم و همیشه همین جریانه

دوستان چنین مشکلی رو دارند ؟

( البته جالب اینجاست که با غیر فعال سازی KIS هم مشکل حل نمیشه . به صورت تجربی وقتی فایروال ویندوز رو دستی غیر فعال می کنم مشکل برطرف میشه .)

Mehrshad-msv
17-05-2015, 01:38
من همچین مشکلی نداشتم ولی فکر کنم بهتره هیچ فایروالی و یا برنامه سکوریتی رو با کاسپر نصب نکنی حیان جان...این کاسپر خیلی یه دندست!:n02:

mohammad_87
17-05-2015, 01:57
من هم این مشکل رو نداشتم،چون اصلا روی لپتاپ کسپر نداشتم،چون اصلا روی لیپتاپ ویندوز نداشتم،چون اصلا تا حالا لپتاپ نداشتم :n02:
اما برای یکی از دوستان که اتفاقا همین کسپر رو نصب کردم،چنین مشکلی نبود.البته ویندوزش اورجینال نصب شده روی لپتاپ بود و من فقط آویرا رو حذف کردم و کسپرسکی رو نصب کردم.

Public Enemy
17-05-2015, 02:25
با این وضعیت میشه N احتمال داد !

خوب من یادمه از ورژن 2012 به بعد همین مشکل بوده رو چند تا لپ تاپ مختلف و ویندوز های مختلف ( از 7 تا 8.1 ، چه اورجینال و چه غیر اورجینال ) تست کردم

نکته دیگه اینکه هربار مشکل داشته تو دانشگاه بودم ! واسه همین گفتم با امنیت Open و الا روی WEP و WPA2 تست کردم چه رو لپ تاپ خودم چه سیستم خونه چنین مشکلی نبود ( متاسفانه در منزل به روتر هم دسترسی ندارم که روی امنیت open قرار بدم و صحت این موضوع رو تست کنم )

از پارسال تا الان هم اینترنت دانشگاهمون تغییرات اساسی کرده . سیستم اکانتینگ از IBSng به یه سیستم دیگه تبدیل شده ، سرور اینترنت عوض شده ، پروتکل ارتباطیش قبلا PPTP بود الان با همون Microtik hotspot متصل میشه . تجهیزات هم تغییر کردن ، قبلا به صورت repeater تنظیم شده بودن ، الان به صورت AP مجزا و یه سری جدید اضافه شدند ( اما همچنان همون ساخت شرکت Ubiquiti هستش ) اما این مشکل قطع ارتباط در هنگام آپدیت حل نشده :n29:

Captain
17-05-2015, 13:31
با این وضعیت میشه N احتمال داد !

خوب من یادمه از ورژن 2012 به بعد همین مشکل بوده رو چند تا لپ تاپ مختلف و ویندوز های مختلف ( از 7 تا 8.1 ، چه اورجینال و چه غیر اورجینال ) تست کردم

نکته دیگه اینکه هربار مشکل داشته تو دانشگاه بودم ! واسه همین گفتم با امنیت Open و الا روی WEP و WPA2 تست کردم چه رو لپ تاپ خودم چه سیستم خونه چنین مشکلی نبود ( متاسفانه در منزل به روتر هم دسترسی ندارم که روی امنیت open قرار بدم و صحت این موضوع رو تست کنم )

از پارسال تا الان هم اینترنت دانشگاهمون تغییرات اساسی کرده . سیستم اکانتینگ از IBSng به یه سیستم دیگه تبدیل شده ، سرور اینترنت عوض شده ، پروتکل ارتباطیش قبلا PPTP بود الان با همون Microtik hotspot متصل میشه . تجهیزات هم تغییر کردن ، قبلا به صورت repeater تنظیم شده بودن ، الان به صورت AP مجزا و یه سری جدید اضافه شدند ( اما همچنان همون ساخت شرکت Ubiquiti هستش ) اما این مشکل قطع ارتباط در هنگام آپدیت حل نشده :n29:

سلام عزیزم
ببینم این به دردت میخوره ← کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستش من قبلا مشکلی باهاش داشتم ولی خود به خود حل شد :|

fariborz.j
17-05-2015, 15:46
[QUOTE=mohammad_87;8625609]1.امکانش نیست

2.پیشنهاد نمیشه چنین کاری کنید.از این لینک سریال سه ماهه دریافت کنید:

نحوه استفاده در انجمن سریال موجوده.

این که میره یه جایی که باید ایمیل و یوزر پسورد بدی
زبانشم انگلیسی نیست.
لطفا لینک نحوه استفاده و لینک سریال 3 ماه رو برام بذارین
ممنون

Public Enemy
17-05-2015, 15:49
سلام عزیزم
ببینم این به دردت میخوره ← کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راستش من قبلا مشکلی باهاش داشتم ولی خود به خود حل شد :|
نه به این موضوع ربطی نداره چون اولا همونطور که گفتم از ورژن 2012 این مشکل رو داشتم که این اخطار هنوز به kis اضافه نشده بود . اون اخطار هم فقط میگه شبکه امن نیست

ثانیا فقط پس از نصب و در هنگام آپدیت اولیه پیش میاد که با غیر فعال سازی دستی فایروال ویندوز حل میشه

ظاهرا کسی به این مشکل بر نخورده . حال در اولین فرصت ( احتمالا میشه بهمن ماه ! ) اگر یادم بود ترافیک رو با wireshark بررسی می کنم ببینم جریان قطع اتصال از AP چیه

mohammad_87
17-05-2015, 18:00
این که میره یه جایی که باید ایمیل و یوزر پسورد بدی
زبانشم انگلیسی نیست.
لطفا لینک نحوه استفاده و لینک سریال 3 ماه رو برام بذارین
ممنون
زبانش برای من انگلیسی هست!یوزر و پسورد نمیخواد.شما در کادر اول ایمیل خودتون رو وارد کنید.کادر دوم و سوم هم نام و نام خانواگی رو باید پر کنید.صحتش مهم نیست.کادر کنار عکس هم که عدد درون عکس رو وارد میکنید.
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نحوه دریافت سریال رو گفته ام.اگر تریال ریست ندارید در همون پست قبلی یکی از دوستان گذاشته یا اینکه در پست صفحات اخر بگردید.

نحوه کار:
1.ابتدا فیل.ت.ر شک.ن هات اسپات رو دانلود و اجرا کنید و تا پایان کار اصلا نبندید.اگر دیس کانکت شد سریعا کانکت مجدد بزنید.
2.به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفته و ایمیل،نام و نام خانوادگی رو وارد کنید.دقایقی بعد یک سریال به ایمیل شما ارسال میشه.
3.تریال ریستر رو طبق راهنمای خودش اجرا کنید.
4.بعد از اجرای تریال ریستر،کسپر اجرا میشه و از شما سریال میخواد که باید سریالی که با ایمیل دریافت کردید رو وارد کنید.
5.بعد از اکتیو شدن برنامه،یکبار کسپر رو آپدیت کنید و بعد سیستم رو ریستارت کنید.

البته همیشه پیشنهاد میشه از سریال اورجینال استفاده کنید.

نه به این موضوع ربطی نداره چون اولا همونطور که گفتم از ورژن 2012 این مشکل رو داشتم که این اخطار هنوز به kis اضافه نشده بود . اون اخطار هم فقط میگه شبکه امن نیست

ثانیا فقط پس از نصب و در هنگام آپدیت اولیه پیش میاد که با غیر فعال سازی دستی فایروال ویندوز حل میشه

ظاهرا کسی به این مشکل بر نخورده . حال در اولین فرصت ( احتمالا میشه بهمن ماه ! ) اگر یادم بود ترافیک رو با wireshark بررسی می کنم ببینم جریان قطع اتصال از AP چیه
شما به قسمت گزارش آپدیت برید و ببینید در کدوم مرحله ارتباط قطع میشه و چرا.

چون به جزییات دسترسی نداریم فقط میشه کلی نظر داد.علت این قطع ارتباط یا فایروال ویندوز هست و یا کیفیت و امنیت ارتباط شما.
مثلا: چون حجم آپدیت اولیه زیاد هست و سرعت شما در یک ارتباط اشتراکی(که اپن بودنش باعث افزایش کاربران هم میشه) ممکنه با افت زیاد مواجه بشه،ارتباط سرور به دلیل تشخیص افت سرعت، آپدیت رو به زمان دیگری موکول میکنه.

alone one
17-05-2015, 23:47
کسپرسکی قابلیت فعالسازی دوبار در یک سیستم داره
یعنی یکبار فعال کردین و فقط یکبار دیگه میتونید فعال کنید
تمام لایسنس ها اینطوری هستن

نیاز به کاره خاصی هست؟

Captain
17-05-2015, 23:53
نیاز به کاره خاصی هست؟
نه فقط بیش از دوبار فعال کنید کد لایسنس شما بلاک میشه
کد را دوباره باید وارد کنید تا فعال شه
من از نمایندگی فروش لایسنس یک برنامه گرفتم که میگن از کد بک آپ میگیره و میتونید تا دلتون بخواد ویندوز عوض کنید و با اون کد را بازیابی کنید تا کد بلاک نشه
ولی متاسفانه کار نمیکنه
شاید هم با ویندوز 8.1 سازگار نیست :n13:

alone one
18-05-2015, 00:05
نه فقط بیش از دوبار فعال کنید کد لایسنس شما بلاک میشه
کد را دوباره باید وارد کنید تا فعال شه
من از نمایندگی فروش لایسنس یک برنامه گرفتم که میگن از کد بک آپ میگیره و میتونید تا دلتون بخواد ویندوز عوض کنید و با اون کد را بازیابی کنید تا کد بلاک نشه
ولی متاسفانه کار نمیکنه
شاید هم با ویندوز 8.1 سازگار نیست :n13:
آها مرسی،حالا منم همینکارو کردم ولی چون 2تا از یوزرام خالی بود میخواستم ببینم از خالیا استفاده میکنه یا خودش میشناسه

این گزینه License Renewal & Upgrade Center چیه که تو سایتش هست؟این همونیه که شما میگی؟

Captain
18-05-2015, 00:15
آها مرسی،حالا منم همینکارو کردم ولی چون 2تا از یوزرام خالی بود میخواستم ببینم از خالیا استفاده میکنه یا خودش میشناسه

این گزینه License Renewal & Upgrade Center

چیه که تو سایتش هست؟این همونیه که شما میگی؟

در مورد سوال اول: نمیدونم بشه یا خیر
سوال دوم: نه این نیست
یک برنامه هست که در سایت رسمی نیست

abbas-t
21-05-2015, 11:13
سلام دوستان
لطف کنید نحوه اعتمادسازی فایل به کسپر 2015 را برام بگین

Dr Nima
21-05-2015, 14:06
آموزش اعتماد سازی یک فایل یا فولدر به Kaspersky

آموزش اعتماد سازی مسیر برنامه:

ابتدا مانند تصویر زیر روی Settings در صفحه اول انتی ویروس کلیک کنید:

روی Additional و سپس روی Threats an Exclusions کلیک کنید:

حالا روی Configure exclusion rules کلیک کنید:

مانند تصویر زیر روی Add کلیک کنید:

حالا با دکمه بروز مسیر نصب برنامه را انتخاب کنید و بعد از ان دکمه Add را بزنید (به عنوان مثال در شکل زیر یک مسیر از درایو D انتخاب شده است):

در انتها با دکمه ضربدر قرمز گوشه سمت راست کاسپر اسکای , پنجره های باز را ببندید.

pedram_ashena
21-05-2015, 21:02
یه خوبی که کسپر داره اینه که اپدیت اولیه اش تا 99 درصد فقط یک دقیقه طول میکشد ولی همون 99 تا 100 حدود نیمساعت
:)
من همیشه از یکماه ازمایشی استفاده میکنم و ریست میکنم

mohammad_87
22-05-2015, 00:48
کاسپر اسکای
دوستان این تلفظ اشتباه است.
تلفظ صحیح بصورت " کَسْپــــِرْســـْــکی " یا " کاسْپــــِرْســـْــکی " می باشد. :n06:

abbas-t
22-05-2015, 10:26
آموزش اعتماد سازی یک فایل یا فولدر به Kaspersky

آموزش اعتماد سازی مسیر برنامه:

ابتدا مانند تصویر زیر روی Settings در صفحه اول انتی ویروس کلیک کنید:

روی Additional و سپس روی Threats an Exclusions کلیک کنید:

حالا روی Configure exclusion rules کلیک کنید:

مانند تصویر زیر روی Add کلیک کنید:

حالا با دکمه بروز مسیر نصب برنامه را انتخاب کنید و بعد از ان دکمه Add را بزنید (به عنوان مثال در شکل زیر یک مسیر از درایو D انتخاب شده است):

در انتها با دکمه ضربدر قرمز گوشه سمت راست کاسپر اسکای , پنجره های باز را ببندید.

با سلام وتشکر
من طبق دستور عمل میکنم ولی رمانی که میخوام فایلی را ( مثل کرک idm ) انتخاب کنم به مشکل میخورم چون فقط میتونم پوشه برنامه idm را انتخاب کنم

Captain
23-05-2015, 10:47
با سلام وتشکر
من طبق دستور عمل میکنم ولی رمانی که میخوام فایلی را ( مثل کرک idm ) انتخاب کنم به مشکل میخورم چون فقط میتونم پوشه برنامه idm را انتخاب کنم

سلام
دوست عزیز مشکل انگاری از سیستم و یا برنامه شماست

عکس فوق صحیح کار کردن برنامه و پست آموزشی رو تائید میکنه

mohammad_87
23-05-2015, 22:35
با سلام وتشکر

شما همون پوشه اصلی رو در لیست بذار کافیه.یا اگر هنگام تشخیص فایل به عنوان ویروس،کسپر پیغام داد،از گزینه های موجود exclude رو انتخاب کنید.

سلام
دوست عزیز مشکل انگاری از سیستم و یا برنامه شماست

عکس فوق صحیح کار کردن برنامه و پست آموزشی رو تائید میکنه
در ویندوز 7،فقط فولدر نمایش داده میشه. :n06:

Captain
23-05-2015, 23:56
در ویندوز 7،فقط فولدر نمایش داده میشه. :n06:

ا پس اینطور :n13:
من نمیدونستم :n29:
راستش اونقد از ویندوز 8.1 استفاده کردم که ویندوز 7 یادم رفته :n02:

mohammad_87
24-05-2015, 01:14
ا پس اینطور :n13:
من نمیدونستم :n29:
راستش اونقد از ویندوز 8.1 استفاده کردم که ویندوز 7 یادم رفته :n02:
منم اصلا ویندوز 8.1 ندارم.این ورژن یه مزخرف دیگه مثل ویستا بود.
من الان 7 دارم و 10 آزمایشی :n02:

Dr Nima
24-05-2015, 16:00
با سلام وتشکر

میتونی فایلهای آموزش ایرانستاپ رو هم ببینی

www .i r a n s e t u p .com /Security/Kaspersky.html

aylar6888
25-05-2015, 18:24
منم اصلا ویندوز 8.1 ندارم.این ورژن یه مزخرف دیگه مثل ویستا بود.
من الان 7 دارم و 10 آزمایشی :n02:

درود :
منم ویندوز 7 دارم و عکس انتخاب فایل رو براتون میذارم... ( در ضمن بالاش نوشته انتخاب فایل یا فولدر و ننوشته انتخاب فولدر...پس مشکل از ویندوز نیست)
یه پیشنهاد دیگه :
اگه بازم نتونستین توی آدرس بار ، آدرس فایل کرک رو کپی کنید و با brows کار نکنید ببینید مشکلتون حل میشه؟؟؟

Captain
25-05-2015, 20:29
درود :
منم ویندوز 7 دارم و عکس انتخاب فایل رو براتون میذارم... ( در ضمن بالاش نوشته انتخاب فایل یا فولدر و ننوشته انتخاب فولدر...پس مشکل از ویندوز نیست)
یه پیشنهاد دیگه :
اگه بازم نتونستین توی آدرس بار ، آدرس فایل کرک رو کپی کنید و با brows کار نکنید ببینید مشکلتون حل میشه؟؟؟

سلام آیلار جان
پس مشکل از برنامه اس
چون برای بنده هم درست کار میکنه
البته در ویندوز 8.1

mohammad_87
26-05-2015, 18:08
درود :
یه پیشنهاد دیگه :

درسته،با کپی کردن آدرس فایل این مشکل حل میشه.

برای من هم فایل و فولدر نوشته،اما باتوجه به اینکه شما در ویندوز 7 مشکلی ندارید یک احتمالی که هست ممکنه به نوع و معماری ویندوز هم برگرده و یک ناسازگاری با این نوع ویندوز باشه.ویندوز من enterprise 64 bit هست.

البته در کل مشکلی ایجاد نمیکنه و با اضافه کردن فولدر،تمام محتویات به لیست سفید اضافه میشوند.
نکته بعدی هم اینکه وقتی کسپر درمورد یک کرک برنامه به من اخطار داده و من اضافه به لیست سفید رو انتخاب کرده بودم،اون فایل به لیست اضافه شده است و نه فولدر،اما برای انتخاب دستی از طریق تنظیمات،فقط فولدر نمایش داده میشه!

abbas-t
27-05-2015, 14:33
سلام دوستان
چرا وقتی با برنامه update utility اپدیت ها را دانلود میکنم ،بطور خودکار کسپر اپدیت نمیشه وباید بصورت دستی دکمه اپدیتو بزنم تا کسپر اپدیت بشه؟

Captain
27-05-2015, 22:55
سلام دوستان
چرا وقتی با برنامه update utility اپدیت ها را دانلود میکنم ،بطور خودکار کسپر اپدیت نمیشه وباید بصورت دستی دکمه اپدیتو بزنم تا کسپر اپدیت بشه؟
سلام
چون در تنظیمات این گزینه وجود نداره و حذف شده

N-PLEXTOR
28-05-2015, 18:13
درود دوستان

بنده ویندوز8,1 دارم وهیچ مشکلی با افزودن کرک نرم افزارها به لیست امن کسپرسکی ندارم.عجیبه که دوستان میگن چنین چیزی رو ازدسکتاپ پیدانمیکنن!!!

Captain
28-05-2015, 20:40
N-PLEXTOR mohammad_87 aylar6888 abbas-t

سلام دوستان
یه سوال!
شما از چه کرک IDM استفاده میکنید که کسپرسکی بهش گیر میده؟ :n13:
پس چرا تا حالا به برنامه یا کرک من گیر نداده؟!!:n41:

mohammad_87
29-05-2015, 05:41
@N-PLEXTOR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @mohammad_87 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @aylar6888 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) @abbas-t ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان
یه سوال!
شما از چه کرک IDM استفاده میکنید که کسپرسکی بهش گیر میده؟ :n13:
پس چرا تا حالا به برنامه یا کرک من گیر نداده؟!!:n41:
جدای نوع فایل برای کرک،بستگی مستقیم به تنظیمات داخلی کسپرسکی در file antivirus و scan داره.
با اینحال در بالاترین سطح برای من هم تا حالا گیر نداده :n02:

Captain
29-05-2015, 09:50
جدای نوع فایل برای کرک،بستگی مستقیم به تنظیمات داخلی کسپرسکی در file antivirus و scan داره.
با اینحال در بالاترین سطح برای من هم تا حالا گیر نداده :n02:

در اینجا چندتا راه مشخص میشه
1. برنامه های کرک کاربران دیگه فرق داره :n36:
2. کسپرسکی به کاربران دیگه تبعیض قائل میشه و امنیت کامل ارائه میده :n02:
3. برنامه از پیش کرک شده استفاده میکنند :n13:

4. شانس ما مشکل داره :n37:

aylar6888
29-05-2015, 20:12
درسته،با کپی کردن آدرس فایل این مشکل حل میشه.

برای من هم فایل و فولدر نوشته،اما باتوجه به اینکه شما در ویندوز 7 مشکلی ندارید یک احتمالی که هست ممکنه به نوع و معماری ویندوز هم برگرده و یک ناسازگاری با این نوع ویندوز باشه.ویندوز من enterprise 64 bit هست.

البته در کل مشکلی ایجاد نمیکنه و با اضافه کردن فولدر،تمام محتویات به لیست سفید اضافه میشوند.
نکته بعدی هم اینکه وقتی کسپر درمورد یک کرک برنامه به من اخطار داده و من اضافه به لیست سفید رو انتخاب کرده بودم،اون فایل به لیست اضافه شده است و نه فولدر،اما برای انتخاب دستی از طریق تنظیمات،فقط فولدر نمایش داده میشه!

درود :
نمیدونم امکان داره
من از ویندوز home premium 32bit استفاده میکنم...

hermione
02-06-2015, 22:34
دوستان یک سوال داشتم
چرا لایسنس در خود سایت اصلی با قیمت بالاتری نسبت به فروشگاه های ایرانی به فروش میره :
سایت اصلی

مثلا 60 دلار برای یک سال اینترنت سکیوریتی گذاشته شده در حالی که در سایت های فارسی 100 هزارتومان واسه فروش گذاشته شده .

Captain
03-06-2015, 10:16
دوستان یک سوال داشتم
چرا لایسنس در خود سایت اصلی با قیمت بالاتری نسبت به فروشگاه های ایرانی به فروش میره :
سایت اصلی

مثلا 60 دلار برای یک سال اینترنت سکیوریتی گذاشته شده در حالی که در سایت های فارسی 100 هزارتومان واسه فروش گذاشته شده .

سلام دوست عزیز
چون اون لایسنس بصورت تکی بفروش میره و طبیعتا قیمتش گرون تره
ولی اینکه در سایت های ایرانی قیمت کمتری دارن، چون بصورت عمده خرید میکنن و با نسبت وضع اقتصادی کشور قیمت گذاری میکنن.
البته اون سایتی که 100 تومن قیمت گذاشته خیلی گرونه. برخی سایت ها تا 45 هزار تومن هم قیمت میدن و لایسنس اصل هستن
که میتونید با وارد کردن آن در سایت کسپرسکی از صحت آن اطمینان پیدا کنید.

MƐΛИĪИƓĿƐSS
03-06-2015, 10:41
سلام.

من میخواستم لانسیس اورجینال بخرم،از چند نفر پرسیدم،گفتن هیچ تاثیری نداره و پولتو ریختی تو چاه:n29:

mohammad_87
03-06-2015, 21:28
سلام.

من میخواستم لانسیس اورجینال بخرم،از چند نفر پرسیدم،گفتن هیچ تاثیری نداره و پولتو ریختی تو چاه:n29:
خرید لایسنس اورجینال فرهنگیه که در ایران جا نیفتاده که هیچ،مورد تمسخر هم وارد میشه.متاسفانه

شخصا اگر ایران جزو تجارت جهانی و حقوق کپی رایت بود و قدرت خرید مثل کشورهای رو به پیشرفت بود تمامی نرم افزارهامو اورجینال میخریدم.

در رابطه با کسپرسکی،پیشنهاد میشه ابتدا نسخه 30 روزه قانونی رو نصب کنید و اگه ازش راضی هستید(که خواهید بود) اقدام به خرید کنید.در نسخه های جدید کلیدهای قانونی و رایگان دیگه پیدا نمیشه و راههای دیگه مثل کرک و تریال ریست هم دور زدن برنامه با ترفندهای برنامه نویسی هست که مطمئنا بدون تاثیر منفی نخواهند بود.

مطمئن باشید سریال اورجینال نه تنها دور ریختن پول نیست بلکه بهایی در برابر امنیت سیستم شماست.بخصوص اگر اطلاعات مهمی روی سیستم داشته باشید.فقط یادآوری کنم که برای خرید لایسنس،هر فروشنده و سایتی هرچند پربازدید،معتبر نیست.

hermione
03-06-2015, 22:10
خرید لایسنس اورجینال فرهنگیه که در ایران جا نیفتاده که هیچ،مورد تمسخر هم وارد میشه.متاسفانه

شخصا اگر ایران جزو تجارت جهانی و حقوق کپی رایت بود و قدرت خرید مثل کشورهای رو به پیشرفت بود تمامی نرم افزارهامو اورجینال میخریدم.

در رابطه با کسپرسکی،پیشنهاد میشه ابتدا نسخه 30 روزه قانونی رو نصب کنید و اگه ازش راضی هستید(که خواهید بود) اقدام به خرید کنید.در نسخه های جدید کلیدهای قانونی و رایگان دیگه پیدا نمیشه و راههای دیگه مثل کرک و تریال ریست هم دور زدن برنامه با ترفندهای برنامه نویسی هست که مطمئنا بدون تاثیر منفی نخواهند بود.

مطمئن باشید سریال اورجینال نه تنها دور ریختن پول نیست بلکه بهایی در برابر امنیت سیستم شماست.بخصوص اگر اطلاعات مهمی روی سیستم داشته باشید.فقط یادآوری کنم که برای خرید لایسنس،هر فروشنده و سایتی هرچند پربازدید،معتبر نیست.

حرف هاتون کاملاً درسته و تأیید میشه من هم به تازگی KIS نصب کردم و قصد دارم بعد از مدت 30 روزه خریداری کنم .

اما توجه کنید که خرید از وبسایت اصلی کسپرسکی برای ما به راحتی امکان پذیر نیست و حتی ایران در لیست کشور هایی که نمایندگی رسمی دارن هم نیست. مشکل دو طرفست خلاصه :دی

دوستان ممنون میشم چند تا سایت معتبر با قیمت مناسب معرفی کنید ( در پیام خصوصی ) خیلی ممنون . :n16:

aylar6888
06-06-2015, 16:53
درود :
الان دیدم یکی از سایتهای ایرانی نسخه آنتی ویروس 2016 (16.0.0.424)

رو گذاشته برای دانلود اونم با حجم 85 مگ که مطمئنا بدون آپدیت داخلیه...کسی از دوستان توی سایتهای معتبر ورژن 2016 رو دیده برای دانلود؟؟؟(البته نسخه تکنیکال پری ویو منظورم نیست چون اونو توی سافت پدیا گذاشته ، منظورم نسخه اصلیه)