PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19

Captain
28-05-2014, 22:26
سلام" ایمیل جدید نمیخواد. با همون ایمیل قبلی دوباره سریال میده

سلام
با اجازه داداش محمد
ایمیل جدید برای دریافت کد جدید هستش
ایمیلی که قبلا داده شده، باز کد قبلی رو ارسال میکنه

ALI16437
30-05-2014, 16:40
برای تعریف مرورگر پیش فرض برای safe money مسیر زیر رو بروید:
setting-->protection center-->safe money
در قسمت additonal میشه فایرفاکس یا هر مرورگر دیگه ای که در سیستم نصب هست رو معرفی کرد.

برنامه مفیدی پیدا کردید،برای تست نام برنامه رو معرفی کنید.
همچنین شما اون فلش رو با برنامه دیگری بوتیبل کنید مثلا با دیسک نجات یک محصول دیگه و مجددا بوت رو تست کنید.شاید خود فلش مشکل داشته باشه

با سلام ،
اینم لینک دانلود برنامه فوق حجمش فقط( The utility for recording Kaspersky Rescue Disk 10 to USB devices (~379 KB است
شما رو فلش خودتون تست کنید ببینید بالا مییاد یا نه ، رو دو تافلش من که کار نکرد بعد به ما هم خبر بدید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید.

.AraMesh.
30-05-2014, 16:47
با سلام ،
اینم لینک دانلود برنامه فوق حجمش فقط( The utility for recording Kaspersky Rescue Disk 10 to USB devices (~379 KB است
شما رو فلش خودتون تست کنید ببینید بالا مییاد یا نه ، رو دو تافلش من که کار نکرد بعد به ما هم خبر بدید.

موفق باشید.

سلام"برنامه sardu یکی از برنامه هایی هستش ک کارایی خوبی برای فلش بوت و CD و DVD بوتیبل داره. تست شدست
قابلیت بوت چندگانه داره

ALI16437
03-06-2014, 08:32
سلام"برنامه sardu یکی از برنامه هایی هستش ک کارایی خوبی برای فلش بوت و CD و DVD بوتیبل داره. تست شدست
قابلیت بوت چندگانه داره

با تشکر فراوان ،

بسیار برنامه عالی بود و نشون داد برنامههای دیگه مشکل دارند که نمیتونند فلش رو بوتیبل کنند
اما یک مشکلی که فکر کنم وجود داره اینه که هدف ما از ایجاد فلش بوتیبل چه بوده خوب خیلی
راحت میشه اصلاعات ایمیج رو با یک نرمافزار مثل clone یا nero روی DVD رایت کرد و استفاده کرد
مشکلی که وجود داره اینه که وقتی میخواهیم اطلاعات درون فلش قابل اپدیت باشه یعنی مثلا
وقتی انتی ویروس رو اپدیت میکنیم این اپدیتها در فلش ذخیره بشه تا دفعه بعد دوباره لازم نباشه
کلی اپدیت رو از اول دانلود کنیم و مثلا بتونیم رو لینوکس بو تیبل چند تا نرمافزار نصب کنیم ولی اگر
قرار باشه با هر بار خارج شدن از برنامها اطلاعات فلش ریست بشه به اطلاعات اولیه ، چه کاری است
از روی فلش بوت کنیم میریزیم روی dvd یا cd و میذاریم کنار ،
دوستان اگر اطلاعتی در این خصوص دارند دریغ نکنند .

ممنونم.

GhesseyeAmir
05-06-2014, 01:21
سلام.ی سوال داشتم.من فایل اجرایی ی بازی رو میخوام دسترسی شو به اینترنت مسدود کنم ولی تو اپلیکشن کنترل و تو اپلیکشن رول نیستش ولی تو فایروال خود ویندوز هست.چیکار کنم با کسپر مسدود کنم؟

amirpers
05-06-2014, 22:59
دوستان من تو ویندوز 8.1 با کسپرسکی 2014 مشکلی که دارم اینه که توی تسکبار ویندوز وقتی چند تا پنجره بازه و موس رو می برم روی اون، پریویو نشون میده اما وقتی رو هر کدوم از پنجره های کوچک نشون داده شده میرم اون پنجره کوچک محو میشه و پنجره رو به صورت بزرگ نشون میده و عملا من نمینوتم ضربدر اون پنجره کوچک رو بزنم تا بسته بشه.
توی یه فروم خارجی (اگه اشتباه نکنم مال خود کسپر بود) هم دیدم که چند نفر این مشکل رو داشتند. کسی نمیدونه چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

(وقتی کسپر بسته میشه درست میشه)

.AraMesh.
06-06-2014, 10:58
با تشکر فراوان ،

بسیار برنامه عالی بود و نشون داد برنامههای دیگه مشکل دارند که نمیتونند فلش رو بوتیبل کنند
اما یک مشکلی که فکر کنم وجود داره اینه که هدف ما از ایجاد فلش بوتیبل چه بوده خوب خیلی
راحت میشه اصلاعات ایمیج رو با یک نرمافزار مثل clone یا nero روی DVD رایت کرد و استفاده کرد
مشکلی که وجود داره اینه که وقتی میخواهیم اطلاعات درون فلش قابل اپدیت باشه یعنی مثلا
وقتی انتی ویروس رو اپدیت میکنیم این اپدیتها در فلش ذخیره بشه تا دفعه بعد دوباره لازم نباشه
کلی اپدیت رو از اول دانلود کنیم و مثلا بتونیم رو لینوکس بو تیبل چند تا نرمافزار نصب کنیم ولی اگر
قرار باشه با هر بار خارج شدن از برنامها اطلاعات فلش ریست بشه به اطلاعات اولیه ، چه کاری است
از روی فلش بوت کنیم میریزیم روی dvd یا cd و میذاریم کنار ،
دوستان اگر اطلاعتی در این خصوص دارند دریغ نکنند .

ممنونم.
سلام؛ از روی فلش وقتی آپدیت بشه دوباره ک ریست نمیشه!!!
ذخیره میشه دیگه. ببینید شما وقتی داخل ویندوزتون ب اینترنت وصل شدید بعد ویندوز رو ریست کردید و فلش رو بوت کردید و محیط کاسپر بالا اومد، آپدیت رو بزنید. صبر کنید تا کامل انجام بشه" آخرش میبینید ک یه پنجره کوچیک میاد و داره اون فایلهای دریافتی رو داخل فلش ذخیره میکنه. قرار نیست با هر بار جدا شدن فلشتون از سیستم، تمامش ریست بشه.!!!

.AraMesh.
06-06-2014, 11:09
راهنمای جزیی برنامه sardu :
اینجـــــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajjad1973
06-06-2014, 15:58
سلام - من قبلا avast داشتم - که خوب بود و مشکلی هم نداشت چندین بار هم من رو از شر چندین ویروس مختلف نجات داد و محافظت کرد -اخرینش همین دو هفته پیش که یه ویروس شورت کات رو شناسایی و پاک کرد - اما هفته پیش منقضی شد رفت.

- الان یه هفته ای هست که kaspersky internet security خریدم ( اورجینال) -- تا حالا مشکلی پیش نیامده - ولی نمیدونم چرا احساس میکنم - هیج کاری نمیکنه - یعنی منظورم اینه که مثلا در مقایسه با avast وقتی مثلا صفحه جدیدی باز میکردم اواست نشون میداد که داره کار میکنه و اسکن میکنه - یا مثلا اون پنجره ای که تو صفحه باز بود همیشه و اظمینان میداد که همه چیز ok هست - نمیدونم - هنوز نتونستم از این kaspersky مطمن شم مثلان نمیدونم این اصلا فایوال داره یا نه - ؟ اواست یه هفت هشتایی داشت -

میخواستم ببینم تنظیمات خاصی داره؟ همین که نصبش کردم و update کرد - کافیه ؟ من هیچ اثری از کار کردنش نمیبینم

یه چیز دیگه من یه malwarebites هم رو کامپیوترم دارم - این دوتا تداخل ایجاد نمیکنن؟

Captain
06-06-2014, 18:16
سلام - من قبلا avast داشتم - که خوب بود و مشکلی هم نداشت چندین بار هم من رو از شر چندین ویروس مختلف نجات داد و محافظت کرد -اخرینش همین دو هفته پیش که یه ویروس شورت کات رو شناسایی و پاک کرد - اما هفته پیش منقضی شد رفت.

- الان یه هفته ای هست که kaspersky internet security خریدم ( اورجینال) -- تا حالا مشکلی پیش نیامده - ولی نمیدونم چرا احساس میکنم - هیج کاری نمیکنه - یعنی منظورم اینه که مثلا در مقایسه با avast وقتی مثلا صفحه جدیدی باز میکردم اواست نشون میداد که داره کار میکنه و اسکن میکنه - یا مثلا اون پنجره ای که تو صفحه باز بود همیشه و اظمینان میداد که همه چیز ok هست - نمیدونم - هنوز نتونستم از این kaspersky مطمن شم مثلان نمیدونم این اصلا فایوال داره یا نه - ؟ اواست یه هفت هشتایی داشت -

میخواستم ببینم تنظیمات خاصی داره؟ همین که نصبش کردم و update کرد - کافیه ؟ من هیچ اثری از کار کردنش نمیبینم

یه چیز دیگه من یه malwarebites هم رو کامپیوترم دارم - این دوتا تداخل ایجاد نمیکنن؟

سلام
مبارکتون باشه
کاسپر خیلی هم با قدرته و بهترین عمل میکنه
برای فعال شدن محافظت از وبگردی، شما باید تنظیمات رو بر روی حداکثر قرار بدین. (نسخه ای که استفاده میکنید چنده؟ 2013 یا 2014 ؟؟)
بله اینترنت سکیوریتی فایروال داره
هفت هشت تا فایروال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n04: در آوست؟؟؟؟؟؟؟ :n04: چیز جدیدی شنیدم:دی
آپدیت کنید و تنظیماتش رو طبق پست دوم همین تاپیک برای بهتر شدنش تنظیم کنید.
نه نگران نباشید. MBAM رو فعلا هنوز ندیدیم که با برنامه ی امنیتی دیگری تداخل داشته باشه. خیالتون راحت

ALI16437
06-06-2014, 19:44
سلام؛ از روی فلش وقتی آپدیت بشه دوباره ک ریست نمیشه!!!
ذخیره میشه دیگه. ببینید شما وقتی داخل ویندوزتون ب اینترنت وصل شدید بعد ویندوز رو ریست کردید و فلش رو بوت کردید و محیط کاسپر بالا اومد، آپدیت رو بزنید. صبر کنید تا کامل انجام بشه" آخرش میبینید ک یه پنجره کوچیک میاد و داره اون فایلهای دریافتی رو داخل فلش ذخیره میکنه. قرار نیست با هر بار جدا شدن فلشتون از سیستم، تمامش ریست بشه.!!!

با تشکر فراوان،
سوال من هم همینه دیگه بعد از اینکه فلش رو بردم روی یه سیستم دیگه کلا اپدیت فلش پریده بود
و زبان فارسی محیط هم دوباره پاک شده بود و زبان پیش فرض که روسی و انگلیسی اولش بود دوباره
وجود داشت لطفا شما چک کنید در مراحل بوت دیسک کسپر در محیط شبیه dos من کلید محیط گرافیکی
که اخرین گزینهاست رو میزنم و وارد محیط لینوکسی گرافیکی میشم .
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید چکار باید بکنم خودتون تا حالا تست کردید.

ممنونم.

saeid333
08-06-2014, 13:19
سلام

من تو قسمت فایروال Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 برنامه هام رو با اون حالت کشویی از سبز بردم قرمز اما برنام ها دیگه اجرا نمیشه در صورتیکه میخواستم فقط به اینترنت دسترسی نداشته باشن
ممنون میشم کمک کنین

Captain
08-06-2014, 14:34
سلام

من تو قسمت فایروال Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 برنامه هام رو با اون حالت کشویی از سبز بردم قرمز اما برنام ها دیگه اجرا نمیشه در صورتیکه میخواستم فقط به اینترنت دسترسی نداشته باشن
ممنون میشم کمک کنین

سلام
اون حالتی که شما فرمودید اجرای برنامه ها رو فعال و غیرفعال میکنه.
شما باید داخل تنظیمات همون برنامه ای که میخوایین به نت دسترسی نداشته باشه در همون تنظیمات کاسپر برید و در تب Network هر سه گزینه رو Block یا Denay انتخاب کنید.
بدلیل نصب نبودن کاسپر نتونستم با عکس راهنماییتون کنم. عذر میخوام
:n16:

maleki reza
09-06-2014, 13:52
با سلام.یه سوال شدام من از اینترنت سکوریتی 2012 کاسپر اسکای استفاده میکنم وقتی از ف ی ل ت ر ش ک ن ( نکس وی پی )بخواهم استفاده کنم مجبور میشم از اینترنت سکورتی خارج بشم به خاطر اینکه اجازه نمیده هیچ سایتی باز بشه میشه لطفاً راهنمائی کنید. باتشکر.
:n28:

abbas-t
15-06-2014, 15:48
سلام دوستان
برای اکتیو کردن 2014 روی ویندوز 8.1 راه حلی در تاپینگ ارائه شده که از فایل های رجیستری 2013 باید استفاده

کرد ،ابتدا فایل
Kaspersky Key Export را از تاپینگ دانلود کردم واز حالت فشرده در اورده واجرا کردم که باید دو

فایل LicStorage و SystemCertificates بدست میومد ،اما مشکل اینه که با اجرا فایل Kaspersky Key Export برای یک

لحظه پنجره cmd باز وبسته میشه و نمیدونم فایل های ساخته شده کجا ذخیره میشه؟

Dr Nima
15-06-2014, 21:14
لینک نسخه رسمی و فاینال کسپرسکی 2015 برای کسانی که به این آنتی ویروس علاقه دارند(این نسخه رسمی هستش و در بنگلادش اول معرفی شده تا به مرور در کشورهای دیگه هم معرفی بشه)

Ali_p30
17-06-2014, 09:35
دوستان عزیز سلام
هنوز راهی برای کپی کردن آپدیت های kis 2014 وجود نداره!!
یا حتی kis2015?

abbas-t
18-06-2014, 11:46
سلام دوستان
برای اکتیو کردن 2014 روی ویندوز 8.1 راه حلی در تاپینگ ارائه شده که از فایل های رجیستری 2013 باید استفاده

کرد ،ابتدا فایل
Kaspersky Key Export را از تاپینگ دانلود کردم واز حالت فشرده در اورده واجرا کردم که باید دو

فایل LicStorage و SystemCertificates بدست میومد ،اما مشکل اینه که با اجرا فایل Kaspersky Key Export برای یک

لحظه پنجره cmd باز وبسته میشه و نمیدونم فایل های ساخته شده کجا ذخیره میشه؟

کسی جواب مارا نمیده!!!؟

aylar6888
20-06-2014, 00:42
درود :
به نظر من ورژن 2015 اصلا تم زیبایی نداره و کسپرسکی از این لحاظ در هر ورژن داره بدتر عمل میکنه:n21:
2015 از ورژن 2014 بدتر و تم 2014 و رابط کاربریش از 2013
لااقل رابط کاربری 2014 شکیلتر و زیباتر بود
اما ورژن 2015 خیلی سریعتر از ورژنهای قبلی نصب میشه و این فعلا از نظر من که دو روزه نصبش کردم تنها حسنش نسبت به ورژنهای قبلیه

vincenzo70
21-06-2014, 09:15
سلام کلید
90
روزه برای کسپر اینترنت سکیوریتی 2014یا 2015:n02:

Captain
21-06-2014, 13:07
سلام کلید
90
روزه برای کسپر اینترنت سکیوریتی 2014یا 2015:n02:

به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

vincenzo70
21-06-2014, 14:03
به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

اقا هر کاری میکنم kis 2014روی سیستمم نصب نمیشه:n28:
چکار کنم ؟مشخصات و ارور رو هم گذاشتم باKaspersky.Virus.Removal.Tool وkav removerهم اسکن کردم و حدف کردم ولی نشد بازم:n24:

Captain
21-06-2014, 14:13
اقا هر کاری میکنم kis 2014روی سیستمم نصب نمیشه:n28:
چکار کنم ؟مشخصات و ارور رو هم گذاشتم باKaspersky.Virus.Removal.Tool وkav removerهم اسکن کردم و حدف کردم ولی نشد بازم:n24:

اگه به پیغام توجه کنید، نوشته که یک پروسه (برنامه) در حال نصب شدن است. لطفا بعد از اتمام نصب آن، دوباره کاسپر را از اول نصب کنید.
اگه درست شد که هیچ! اگه نشد با یرنامه ی زیر از سیستم خودتون گزارش تهیه کنید و در یک آپلود سنتر آپلود کنید و لینکش رو همینجا قرار بدین.

vincenzo70
21-06-2014, 16:31
اگه به پیغام توجه کنید، نوشته که یک پروسه (برنامه) در حال نصب شدن است. لطفا بعد از اتمام نصب آن، دوباره کاسپر را از اول نصب کنید.
اگه درست شد که هیچ! اگه نشد با یرنامه ی زیر از سیستم خودتون گزارش تهیه کنید و در یک آپلود سنتر آپلود کنید و لینکش رو همینجا قرار بدین.

اینم گزارش دادش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7Line_2014_06_21_17_14_29.zip

البته الان کمودو نصبیدم زیاد خوشم نیومد ازش:n16:

Captain
21-06-2014, 17:09
اینم گزارش دادش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7Line_2014_06_21_17_14_29.zip

البته الان کمودو نصبیدم زیاد خوشم نیومد ازش:n16:

مرسی

برنامه های زیر را حذف کنید.

Baidu PC Faster
Comodo Dragon
COMODO Internet Security Premium
Oovoo Toolbar
Windows Firewall Control
AskPartnerNetwork
Mobogenie

در داخل آدرس زیر تمام محتویات پوشه حتما Shift+Delete بشن

C:\Users\TAD7LI~1\AppData\Local\Temp
C:\Windows\Temp

(برای حذف فایل ها، حالت SafeMod پیشنهاد میشه)

منتظر Feedback هستم...

vincenzo70
21-06-2014, 22:44
مرسی

برنامه های زیر را حذف کنید.

Baidu PC Faster
Comodo Dragon
COMODO Internet Security Premium
Oovoo Toolbar
Windows Firewall Control
AskPartnerNetwork
Mobogenie

در داخل آدرس زیر تمام محتویات پوشه حتما Shift+Delete بشن

C:\Users\TAD7LI~1\AppData\Local\Temp
C:\Windows\Temp

(برای حذف فایل ها، حالت SafeMod پیشنهاد میشه)

منتظر Feedback هستم...

بازم نششششششد:n04::n28::n30:کمودو روهم حذفش کردم خیلی زورم گرفته:n24:از دست کسپر

abbas-t
21-06-2014, 23:14
بابا یکی به ما بگه 2014 را روی 8.1 چجوری اکتیو کنم ،مدت 30 روزش داره تموم میشه

vincenzo70
21-06-2014, 23:27
بابا یکی به ما بگه 2014 را روی 8.1 چجوری اکتیو کنم ،مدت 30 روزش داره تموم میشه

سلام ایمیلتو تو سایت زیر بزن
promo.kaspersky.com/forzakis
کلید 90 روزه بهت میده بعدشم
اینم لینک اموزش فعال سازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:n09:

vincenzo70
21-06-2014, 23:44
این نسخه فارسی kis 2014 از نظر امنیتی مشکلی نداره ؟دستکاری شده نیست؟:n13:نصبش کنم؟
فرق نسخه 2014با 2015 چیه؟
کامل جواب بدین ممنون میشم

Captain
22-06-2014, 15:56
این نسخه فارسی kis 2014 از نظر امنیتی مشکلی نداره ؟دستکاری شده نیست؟:n13:نصبش کنم؟

چندان اطلاعی ندارم ولی بهتره نسخه ی اصلی که برای دانلود گذاشتم رو نصب کنید. 2014
2015 فعلا در حالت تست و آزمایشی میباشد.

denzelmovie
22-06-2014, 23:25
سلام ایمیلتو تو سایت زیر بزن
promo.kaspersky.com/forzakis
کلید 90 روزه بهت میده بعدشم
اینم لینک اموزش فعال سازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]:n09:

داداش منم با فعال سازی کسپر سکیورتی 2014 مشکل دارم، طبق همین لینکی که گذاشتی جلو رفتم (قبلا هم همین کار رو میکردم و هیچ مشکلی نداشت) ولی بازم نمیشه، کدهای زیر رو هم زدم هیچ کدوم عمل نکرد

22222-22222-22222-2222U
AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3
11111-11111-11111-1111X

هر کدوم رو میزنم ارور زیر رو میده، ممنون میشم راهنمایی کنید

Captain
22-06-2014, 23:41
داداش منم با فعال سازی کسپر سکیورتی 2014 مشکل دارم، طبق همین لینکی که گذاشتی جلو رفتم (قبلا هم همین کار رو میکردم و هیچ مشکلی نداشت) ولی بازم نمیشه، کدهای زیر رو هم زدم هیچ کدوم عمل نکرد

22222-22222-22222-2222U
AAAAA-AAAAA-AAAAA-AAAA3
11111-11111-11111-1111X

هر کدوم رو میزنم ارور زیر رو میده، ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
دوست عزیز این کد ها دیگر در نسخه ی 2014 بکار نمیاد تا به مرحله فعالسازی توسط کلید برید! کاسپر 2014 فقط و فقط با کد فعال میشه
شما در همان سایت توسط آدرس ایمیل دیگر اقدام به دریافت کلید 90 روزه بکنید.

denzelmovie
22-06-2014, 23:48
سلام
دوست عزیز این کد ها دیگر در نسخه ی 2014 بکار نمیاد تا به مرحله فعالسازی توسط کلید برید! کاسپر 2014 فقط و فقط با کد فعال میشه

یعنی هر 90 روز با یک ایمیل باید کلید بگیرم؟ بعد مثل همین کلیدها عمل میکنه یا محدودیت داره؟
از چه سایتی بگیرم؟ ممنون

Captain
22-06-2014, 23:54
یعنی هر 90 روز با یک ایمیل باید کلید بگیرم؟ بعد مثل همین کلیدها عمل میکنه یا محدودیت داره؟
از چه سایتی بگیرم؟ ممنون

بله، چون ایمیل قبلی در دیتابیس ثبت میشه و باز اگه همان قبلی را بزنید، کد ارسال شده ی قبلی دوباره ارسال میشود!
تا 90 روز راحت میشه استفاده کرد. بدون دردسر
این سایــــــت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

denzelmovie
23-06-2014, 00:04
بله، چون ایمیل قبلی در دیتابیس ثبت میشه و باز اگه همان قبلی را بزنید، کد ارسال شده ی قبلی دوباره ارسال میشود!
تا 90 روز راحت میشه استفاده کرد. بدون دردسر
این سایــــــت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش ایمیل بهم دادن ولی وقتی کد رو میزنم ارور زیر رو میده !!

Trial version has expired

vincenzo70
23-06-2014, 12:32
سلام

دوستمون درستن میگن این کلید ها رو 2014جواب نمیدن هر 90روز با یه ایمیل جدید ازهمون سایت یه کد جدید بگیرید و فکر کنم باید از تریال ریست هم استفاده کنید:n16:

Dr Nima
23-06-2014, 13:56
Kaspersky Anti-Virus 2015 15.0.0.463 Final

دانلود نسخه 2015 با لینک مستقیم و حجم 160 مگابایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
23-06-2014, 14:03

نسخه فارسیش هیچ فرقی با اصلی نداره و توسط خود کسپرسکی فارسی شده و از طریق نمایندگیش قابل دانلوده
بیشتر برای کسانی خوبه که تو کسپر حرفه ای نیستن

اینجا ایمیلت رو بزن لینک دانلودش رو میده

و بهتره برای آنتی ویروسا یا از سریالش استفاده بشه ( مثل نورتون آیرا ای ست و ...) یا خریداری بشه
کرک - تریال ریست و اینجور چیزا زیاد توصیه نمبشه

و در مورد ورژن همیشه ورژن آخری مشکلات قبلیا رو رفع میکنه البته در بعضی نرم افزارا دور زدن فعال سازشم سختر میشه

Ali_p30
24-06-2014, 11:53
دوستان عزیز سلام
یا حتی kis2015?

سوال ما جا موند!!!:n28:

Captain
24-06-2014, 12:59
دوستان عزیز سلام
یا حتی kis2015?

سوال ما جا موند!!!:n28:

دوست عزیز فقط میشه با برنامه ی Kaspersky Updates Utilities آپدیت هارو دریافت کرد و بصورت آفلاین استفاده کرد. پست دوم همین تاپیک رو مطالعه کنید.

S0R3N4
24-06-2014, 16:52
سلام دوستان
خسته نباشید
آیا هنوز مشکل نایاب بودن لایسنس واسه ورژن 2014 kis و Kaspersky Pure وجود داره؟ یا بالاخره لایسنس های تقلبی اومدن به بازار؟
من اوایل که نسخه ی 2014 رلییز شد نصب کردم KIS رو ولی به خاطر مشکل نبودن لایسنس رایگان مجبور شدم پاک کنمش.
الان اوضاع چطوره؟لایسنس اومده؟یا هنوز اون شگرد های عجیب و غریب و کرک کردن KIS رو بورسه؟

mk367
27-06-2014, 10:54
سلام
من به تازگی کپرسکی اینترنت سکوریتی 2014 رو نصب کزدم ولی چند تا مشکل باهاش دارم
اول اینکه با وجود اینکه اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کردم و ادرس سورس دانلود از خود کسپیر رو غیر فعال کردم و گذاشتم از فایل اپدیت روی کامپیوترم اپدیت بشه باز هم روزی 10-12 مگ از اینترنتم رو این کاسپرسکی مصرف میکنه .!چطوری باید جلوی اپدیت اتوماتش رو بگیرم؟
دوما اینکه چطوری باید جلوی دسترسی بعضی برنامه ها به اینترنت رو بگیرم ؟
مثل windows explorer و یا host process for windows
دیگه اینکه فول اسکن کسپرسکی برای همه اینقدر سنگین اجرا میشه یا فقط برای من ؟
این فایروال چطوری باید تنظیم بشه؟ چون برای مثال اپرا به اینرنت وصل میشه ولی سایت گوگل رو نمیاره!!! ولی وقتی فایروال رو غیر فعال می کنم سایت گوگل رو باز می کنه؟
یا مروگر واتر فوکس رو با وجود اینکه تو فایروال اجازه وصل شدن به اینترنت داره ولی بازهم نمی تونه وصل بشه؟

cheetoz_motori
27-06-2014, 21:21
سلام
من kis2013 داشتم
موقع uninstall کردن یه پنجره اومد یه جاهایی رو باید تیک نمیزدم ولی زدم
به این خاطر kis2013 ام پاک شد ولی گویا بدفرم uninstall اش کردم الان هی error میده و نمیتونم نصب اش کنم دیگه
مجبور شدم kis2014 رو گرفتم اینم که درست درمون لایسنس نمیشه بهش داد و گیر داره رجیستر نمیشه اون سایت ایمیلی هم که معرفی شده ازکار افتاده
الان از خیر 2014 گذشتم میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم همون 2013 رو دوباره نصب کنم از شر اون error لعنتی که نمیزاره نصبش کنم چطوری می تونم خلاص بشم بدون پاک کردن ویندوز؟؟؟؟؟
ممنون از راهنمایی تون

cheetoz_motori
27-06-2014, 21:22
سلام
من kis2013 داشتم
به این خاطر kis2013 ام پاک شد ولی گویا بدفرم uninstall اش کردم الان هی error میده و نمیتونم نصب اش کنم دیگه
مجبور شدم kis2014 رو گرفتم اینم که درست درمون لایسنس نمیشه بهش داد و گیر داره رجیستر نمیشه اون سایت ایمیلی هم که معرفی شده ازکار افتاده
الان از خیر 2014 گذشتم میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم همون 2013 رو دوباره نصب کنم از شر اون error لعنتی که نمیزاره نصبش کنم چطوری می تونم خلاص بشم بدون پاک کردن ویندوز؟؟؟؟؟
ممنون از راهنمایی تون

mk367
28-06-2014, 00:45
سلام
من kis2013 داشتم
ممنون از راهنمایی تون

جواب مشکلت ر و نمی دونم ولی فقط می دونم از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه کلید 91 روزه می تونی بگیری.خ.دم هم از این روش استفاده کردم

S0R3N4
29-06-2014, 18:12
دوستان عزیز
هنوز بعد از گذشت این همه روز از رلیز شدن نسخه های جدید کسپرسکی Internet Security و PURE ....
هنوز لایسنس پیدا نشده براش؟!!!
الان دوستان که اینترنت سکوریتی 2014 نصب دارن یا نسخه ی Pure رو،از چی استفاده میکنن؟کرک کردن؟

abbas-t
29-06-2014, 18:40
سلام دوستان
برای اپدیت 2013 برنامه
Kaspersky Updates Utilities را استفاده میکردم ،الان که 2014 نصب کردم ( روی ویندوز 8.1 )

این برنامه برای 2014 جواب میده یا نه؟

saghi
30-06-2014, 13:34
با سلام خدمت دوستان. یکی از مشکلات اساسی که من با بهترین آنتی ویروس (نظر شخصی بنده) یعنی کاسپراسکای داشتم ذخیره فایل های اپدیت بود که بعد تعویض ویندوز مجبور بودم چندین مگابایت صرف آپدیتش کنم. اما با این روش که البته تو کاسپراسکای 2015 امتحان کردم تونستم بعد تعویض ویندوز آپدیت ها رو برگردونم.

روش کار:

1- روی آیکون کاسپر راست کلیک کرده ، وارد Setting بشید. بعد تو قسمت Additional روی Self -Defense کلیک کنید و تیک Enable Self-Defense رو بردارید.

2- به مسیر زیر رفته و پوشه Bases رو تو یه درایو دیگه کپی کنید.
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP15.0.0

3- دیگه قرار نیست کاری بکنید، بعد تعویض ویندوز همین مراحل رو انجام بدید و پوشه Bases رو جایگزین پوشه نصب شده کاسپر کنید. ( غیرفعال کردن Self Defence تو هر دو مرحله ضروریه) به همین راحتی میتونید آپدیت کاسپرتون رو به ویندوز جدید انتقال بدید.

چند نکته:

* اولا من این کار رو رو ورژن 2015 یعنی (Kaspersky Internet Security 2015 v15.0.0.463 Final) انجام دادم از ورژن های قبلی خبر ندارم شاید رو اونها هم جواب بده.

** ثانیا آپدیت رو روی سیستم خودم ( ویندوز 7) با همون یوزر (ممکنه تاثیر داشته باشه) کپی کردم و رو سیستم دیگه ای امتحان نکردم.

امیدوارم به درد دوستان بخوره.

Arad olfati
30-06-2014, 16:06
دوستان عزیز
هنوز بعد از گذشت این همه روز از رلیز شدن نسخه های جدید کسپرسکی Internet Security و PURE ....
هنوز لایسنس پیدا نشده براش؟!!!
الان دوستان که اینترنت سکوریتی 2014 نصب دارن یا نسخه ی Pure رو،از چی استفاده میکنن؟کرک کردن؟
خير من كه هيچوقت كرك نميكنم.
من از سايت ها نسخه اورجينال لاينسس رو ميخرم.

cheetoz_motori
30-06-2014, 19:21
جواب مشکلت ر و نمی دونم ولی فقط می دونم از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه کلید 91 روزه می تونی بگیری.خ.دم هم از این روش استفاده کردم

دوست عزیز اینجایی که میگی که خبری نیست
واردش میشم زده not allow

cheetoz_motori
30-06-2014, 19:23

واردش میشم زده not allow

mk367
01-07-2014, 13:42
واردش میشم زده not allow

من که بدون هیچ مشکلی وارد میشم و می تونم ایمیل ثبت کنم تا برام سریال بیاد! .... می خوای برو روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کن
می خوای ایمیلتو برام بفرست تا برات ثبت نام کنم!

در ضمن یکی به سوال ما هم چواب بده:

من به تازگی کپرسکی اینترنت سکوریتی 2014 رو نصب کزدم ولی چند تا مشکل باهاش دارم
اول اینکه با وجود اینکه اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کردم و ادرس سورس دانلود از خود کسپیر رو غیر فعال کردم و گذاشتم از فایل اپدیت روی کامپیوترم اپدیت بشه باز هم روزی 10-12 مگ از اینترنتم رو این کاسپرسکی مصرف میکنه .!چطوری باید جلوی اپدیت اتوماتش رو بگیرم؟
دوما اینکه چطوری باید جلوی دسترسی بعضی برنامه ها به اینترنت رو بگیرم ؟
مثل windows explorer و یا host process for windows

این فایروال چطوری باید تنظیم بشه؟ چون برای مثال اپرا به اینرنت وصل میشه ولی سایت گوگل رو نمیاره!!! ولی وقتی فایروال رو غیر فعال می کنم سایت گوگل رو باز می کنه؟
یا مروگر واتر فوکس رو با وجود اینکه تو فایروال اجازه وصل شدن به اینترنت داره ولی بازهم نمی تونه وصل بشه؟
الان دیگه به کلی بهم ریخته تا فایروال رو غیر فعا کنم هیچ چیزی نمیتونه به اینترنت دسترسی پیدا کنه !!

Arad olfati
02-07-2014, 13:12
سلام

کاسپراسکی هم یه خورده به هم ریخته! جدیدا توی هر سایتی میرم این میاد>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.AraMesh.
02-07-2014, 23:27
سلام

کاسپراسکی هم یه خورده به هم ریخته! جدیدا توی هر سایتی میرم این میاد>
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام" برای راحتی کار تصویربرداری از محیط: کلید ترکیبی Alt+Print Screen بزنید بعد داخل برنامه Paint ویندوز Paste کنید.

vtn54
03-07-2014, 13:16
سلام

کاسپراسکی هم یه خورده به هم ریخته! جدیدا توی هر سایتی میرم این میاد>[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Parental Control را غیر فعال کنید.

hamid1002
06-07-2014, 23:06
سلام

تو کاسپر اسکای جایی هست که بهش بگیم دست از سر بعضی نرم افزارها برداره و بذارن اونا کارشونو انجام بدن
یک برنامه رو هر دفعه نصب میکنم کاسپر پاکش میکنه و پیغامی رو که در عکس پایین هست میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر

reza7667
07-07-2014, 00:22
با سلام یه سوال!!:n13::n13: فلشمو ویروس کشی کردم بعداز اتمام وقتی بازش میکنم با اینکه نشون میده که پره اما توش فایلی نیست.فایلها هیدن هم نبود حالا باید چیکار کنمتا فایلهارو بیاره؟:n28::n28::n28::n28:

soroosh_cz
07-07-2014, 00:26
من که حوصله ام از کسپر سر رفت دیگه، واقعا این روش جدید فعال سازیش رو مخ هست... رفتم طرف بیت دفندر که تو مقایسه نمره ی خوبی گرفته ببینم چطوره. :n24:

Captain
07-07-2014, 00:47
سلام

تو کاسپر اسکای جایی هست که بهش بگیم دست از سر بعضی نرم افزارها برداره و بذارن اونا کارشونو انجام بدن
یک برنامه رو هر دفعه نصب میکنم کاسپر پاکش میکنه و پیغامی رو که در عکس پایین هست میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با تشکر

سلام
دوست عزیز وقتی کاسپر به یه فایلی گیر میده و اون مخرب اعلام میکنه، حتما و صددرصد فایل آلوده هستش و باعث آسیب به سیستمتون میشه.
پس به کاسپر اعتماد کنید.

با سلام یه سوال!!:n13::n13: فلشمو ویروس کشی کردم بعداز اتمام وقتی بازش میکنم با اینکه نشون میده که پره اما توش فایلی نیست.فایلها هیدن هم نبود حالا باید چیکار کنمتا فایلهارو بیاره؟:n28::n28::n28::n28:

دوست عزیز این گزینه ها رو برای نمایش فایل های مخفی سیستمی و پسوند فایل ها با عکس زیر مطابقت دارند؟

reza7667
07-07-2014, 01:01
بله دوسته عزیز مطابقت دارند.البته یکیش نداشت که مطابقت دادم ولی باز نمیاره.جالبش اینجاست که تو دستگاه دی وی دی پلیر میاره فیلما و عکسامو

reza7667
07-07-2014, 01:07
دستتون درد نکنه :n18:مشکل حل شد البته تو قسمت سرچ یه ستاره گذاشتم سرچ کرد فایلامو پیدا کردم ولی فلش همونطوریه.
:n08::n08: :n08::n08:

Captain
07-07-2014, 01:08
بله دوسته عزیز مطابقت دارند.البته یکیش نداشت که مطابقت دادم ولی باز نمیاره.جالبش اینجاست که تو دستگاه دی وی دی پلیر میاره فیلما و عکسامو

تو فلش هیچ آیکنی که نه شکلی داشته باشه نه نامی وجود نداره؟

Captain
07-07-2014, 01:09
دستتون درد نکنه :n18:مشکل حل شد البته تو قسمت سرچ یه ستاره گذاشتم سرچ کرد فایلامو پیدا کردم ولی فلش همونطوریه.
:n08::n08: :n08::n08:

خب خداروشکر که مشکلتون حل شد.

reza7667
07-07-2014, 01:15
تو فلش هیچ آیکنی که نه شکلی داشته باشه نه نامی وجود نداره؟

هیچ ایکنی وجود نداره میزنه فولدر خالی

reza7667
07-07-2014, 01:16
خب خداروشکر که مشکلتون حل شد.

مرسی از راهنماییتون:n16:

hamid1002
07-07-2014, 09:02
سلام
دوست عزیز وقتی کاسپر به یه فایلی گیر میده و اون مخرب اعلام میکنه، حتما و صددرصد فایل آلوده هستش و باعث آسیب به سیستمتون میشه.
پس به کاسپر اعتماد کنید.

بعضی از برنامه ها همچنین گیر میده میخواستم بدونم گذشته از اعتماد کردن به کاسپر اصلا راهی هستش یا نه ؟

Ramin khuzestan
08-07-2014, 16:35
سلام
دوستان من ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم و حالا که کسپر 2014 رو نصب میکنم حتی تریال ورژن هم فعال نمیشه با این توضیح که روی لپ تاپم همین نسخه رو بدون مشکل نصب و دارم استفاده میکنم
زمانی که میخوام تریال ورژن رو فعال کنم این پیغام رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمالأ باید ربطی به تنظیمات ویندوز یا همچین چیزی داشته باشه کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ممنون

paradisepersian
08-07-2014, 18:59
سلام
دوستان من ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم و حالا که کسپر 2014 رو نصب میکنم حتی تریال ورژن هم فعال نمیشه با این توضیح که روی لپ تاپم همین نسخه رو بدون مشکل نصب و دارم استفاده میکنم
زمانی که میخوام تریال ورژن رو فعال کنم این پیغام رو میده :

احتمالأ باید ربطی به تنظیمات ویندوز یا همچین چیزی داشته باشه کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

ممنون

IP ایران رو بلاک کردن شما از فیل شکن استفاده کن

mohammad_203
09-07-2014, 19:33
سلام
کسی نسخه 2015 رو نصب کرده ؟ مشکلی باگی؟
من نصب کردم ولی به طور حرفه ای تست نکردم.ولی ظاهرا باگی نداره (البته با قاطعیت نمیشه گفت )
و در مورد فعال سازی هم ظاهرا راهی جز خریدن یا استفاده از تریال ریست وجود نداره .

amir1230
12-07-2014, 01:46
سلام دوستان عزیز
2تاسوال داشتم در مورد فایروال
1-وقتی از قسمت settings وارد قسمت firewall میشیم در قسمت network واسه من 2تا گزینه اورده.یکی مربوط میشه به پورت lan که نوشته local network و یکی هم internet که زدهpublic network
میخواستم ببینم این 2تا چه فرقی با هم دارن؟
2-قسمت edit برای internet غیرفعاله اما برای local network(یعنی همون پورت lan) فعاله و میشه به public یا trusted تبدیلش کرد؟کدوم انتخاب بهتره؟
ممنون

Captain
12-07-2014, 03:13
سلام دوستان عزیز
2تاسوال داشتم در مورد فایروال
1-وقتی از قسمت settings وارد قسمت firewall میشیم در قسمت network واسه من 2تا گزینه اورده.یکی مربوط میشه به پورت lan که نوشته local network و یکی هم internet که زدهpublic network
میخواستم ببینم این 2تا چه فرقی با هم دارن؟
2-قسمت edit برای internet غیرفعاله اما برای local network(یعنی همون پورت lan) فعاله و میشه به public یا trusted تبدیلش کرد؟کدوم انتخاب بهتره؟
ممنون

سلام
1. این دو، در وضع قوانین فایروال برای امنیت سیستم دخیل هستند، مثلا با انتخاب Local یا Public دسترسی به سیستم، باز و بسته بودن پورت ها، وروردی و خروجی های سیستم کنترل میشن.
Local یعنی محلی و برای اتصال دو یا چند کامپیوتر بهمدیگر برای شبکه استفاده میشود.
Public یعنی عمومی یا جهانی که برای استفاده از اینترنت تعیین میشود.
Trust یعنی قابل اعتماد و اطمینان، یعنی دسترسی یه سیستم از هرلحاظ مجاز میباشد!!!
2. برای اینترنت باید قانون Public تعیین بشه و قابل تغییر نباشه ولی LAN فرقی نداره، میشه هر سه گزینه را برایش تعیین کرد.
پس کلام آخر، شما اصلا با این قوانین کاری نداشته باشین و همانطور که کاسپر تعیین کرده بذارید بمونه.

mohammad_203
12-07-2014, 22:06
سلام
چند تا عکس میزارم کاملا مشخص هست که مساله چیه! ( تو پرانتز توضیح بدم بعضیا یه جور دیگه توصیف نکنن ! : امروز اپدیت شده ولی میگه مدت زیادی هست که آپدیت نشده و باید آپدیت شه.اپدیت اتوماتیک هم روشنه)

farshad.88
12-07-2014, 22:45
سلام دوستان
KIS 2015 رو نصب کردم و میخوام اجراش کنم اما loading the application خیلی طول میکشه. 1 ساعت صبر کردم اما باز نشد. وقتی میخواستم پاک کنم که دوباره نصب کنم دیدم میگه که قبلا روی ویندوز xp نصب شده ( قبلا داشتم و روی اون نصب کردم اما هنگام نصب ویندوز درایو xp رو کامل فرمت کردم )
من چند روز پیش ویندوز 7 64 بیتی نصب کردم و روز بعدش به مشکل برخوردم و مجبور شدم ویندوز رو restore کنم.زمان رستور هم به زمانی برگشته که نتی ویروس رو نصب نکرده بود
چیکار کنم ؟ پاک کردنش فایده نداره ( با برنامه های پاک کننده هم امتحان کردم ) . نصب میشه اما وقتی میخوام اجرا کنم روی loading the application و تموم نمیشه تا برنامه رو باز کنه. نمیخوام ویندوز عوض کنم. راه حلش چیه ؟ ممنون

Captain
12-07-2014, 23:48
سلام
چند تا عکس میزارم کاملا مشخص هست که مساله چیه! ( تو پرانتز توضیح بدم بعضیا یه جور دیگه توصیف نکنن ! : امروز اپدیت شده ولی میگه مدت زیادی هست که آپدیت نشده و باید آپدیت شه.اپدیت اتوماتیک هم روشنه)

سلام
تاریخ و ساعت سیستم درست نیست محمدجان
درضمن آپدیت شما با مال من فرق داره و کمتره
6105993 شماره آپدیت من هستش برای امروز

mohammad_203
13-07-2014, 10:59
سلام
تاریخ و ساعت سیستم درست نیست محمدجان
درضمن آپدیت شما با مال من فرق داره و کمتره
6105993 شماره آپدیت من هستش برای امروز

سلام
والا رفتم چک کردم ساعت تنظیم بود ولی time zone درست نبود ! حالا ببینم درست میشه یا نه ! یعنی باید خودش آپدیت شه نه اینکه هر دفعه خودم دستی آپدیت کنم.
شماره آپدیت هم الان 6127810 هست به این ساعت و تاریخ : 2014-7-13 11:58

Nocturne
13-07-2014, 22:11
سلام. برای خرید قانونی کسپرسکی کجاها معتبر هست ؟

MW_ARDEN
15-07-2014, 14:50
سلام ، من لایسنس kaspersky رو از یکی از سایت های معتبر ایرانی خریدم، اما موقع فعال سازی پیغام invalid region رو میده ، به نظر میرسه که لایسنس درست باشه ک همچین چیزی روی میگه، اما حتی وقتی با اف گیت سعی میکنم Ip رو تغییر بدم بازم فعال نمیشه ، کسی نمیدونه چی کار باید کرد ؟؟؟

AM4
16-07-2014, 21:17
دوستان ایا مشکل فایروال کسپر با برنامه های سد شکن حل شده تو نسخه های قبلی اگه از این برنامه ها اسفاده میکردید برنامه هایی که تو فایروال دسترسیشون به نت قطع شده بود راحت به نت وصل میشدن میخواستم بدونم کسپر 2015 این مشکلو داره ؟

amir1230
16-07-2014, 21:57
سلام
1. این دو، در وضع قوانین فایروال برای امنیت سیستم دخیل هستند، مثلا با انتخاب Local یا Public دسترسی به سیستم، باز و بسته بودن پورت ها، وروردی و خروجی های سیستم کنترل میشن.
Local یعنی محلی و برای اتصال دو یا چند کامپیوتر بهمدیگر برای شبکه استفاده میشود.
Public یعنی عمومی یا جهانی که برای استفاده از اینترنت تعیین میشود.
Trust یعنی قابل اعتماد و اطمینان، یعنی دسترسی یه سیستم از هرلحاظ مجاز میباشد!!!
2. برای اینترنت باید قانون Public تعیین بشه و قابل تغییر نباشه ولی LAN فرقی نداره، میشه هر سه گزینه را برایش تعیین کرد.
پس کلام آخر، شما اصلا با این قوانین کاری نداشته باشین و همانطور که کاسپر تعیین کرده بذارید بمونه.

ممنون از پاسخ کاملتون
به نظر شما برای امنیت بالاتر(امنیت آنلاین) ،لازم نیست هیچ تغییری در تنظیمات فایروال بدم؟(یا در قسمت های دیگه)

Captain
16-07-2014, 22:21
ممنون از پاسخ کاملتون
به نظر شما برای امنیت بالاتر(امنیت آنلاین) ،لازم نیست هیچ تغییری در تنظیمات فایروال بدم؟(یا در قسمت های دیگه)

نه فعلا که هیچ نیازی نیست، همین تنظیمات، امنیت خوب و حتی عالی رو به شما میدهند.

amir1230
16-07-2014, 23:30
دوستان عزیز کدوم مرورگر هماهنگی بیشتری با pure 3 دارد؟

mohammad_203
16-07-2014, 23:35
دوستان ایا مشکل فایروال کسپر با برنامه های سد شکن حل شده تو نسخه های قبلی اگه از این برنامه ها اسفاده میکردید برنامه هایی که تو فایروال دسترسیشون به نت قطع شده بود راحت به نت وصل میشدن میخواستم بدونم کسپر 2015 این مشکلو داره ؟

سلام
بستگی داره از چه قند شکنی استفاده کنید .من با کر..یو وصل شدم و قانونی که برای فایرفاکس تعریف کرده بودم به درستی عمل کرد و فایرفاکس به اینترنت دسترسی نداشت ولی با قند شکن دیگه ممکنه برنامه ها به اینترنت دسترسی پیدا کنن.
در ضمن patch a هم برای نسخه 2015 منتشر شد.از تغییرات این پچ اطلاعاتی ندارم فعلا

R.P.G
17-07-2014, 12:00
سلام دوستان یه مشکلی با KIS 2015 دارم اینه که هر کاری میکنم نمیتونم آپدیتش کنم. هنوز از تریالش خیلی مونده. با vپی ان هم تست کردم بازم ارور Application databeses update faild: Error connectiing to proxy server میده.

راهی هست بشه آپدیتش کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش: درست شد دوستان. setting - additional - network بعد prox y server settings بعد هم do not use proxy server.

mohammad_203
17-07-2014, 12:42
سلام دوستان یه مشکلی با KIS 2015 دارم اینه که هر کاری میکنم نمیتونم آپدیتش کنم. هنوز از تریالش خیلی مونده. با vپی ان هم تست کردم بازم ارور Application databeses update faild: Error connectiing to proxy server میده.

راهی هست بشه آپدیتش کرد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ویرایش: درست شد دوستان. setting - additional - network بعد prox y server settings بعد هم do not use proxy server.

سلام
وارد تنظمیات بشین و از قسمت additional قسمت network گزینه proxy server setting رو بزارین رو do not use proxy server

mohammad_203
18-07-2014, 13:38
سلام
نتایج تست پورت اسکن در سایت :
تست تمامی پورت های سرویس ( 0-1056)

با کسپرسکی فعال :
بدون کسپرسکی (فایروال ویندوز ) :

حالا این خوبه یا نه !؟!

mohammad_87
21-07-2014, 22:57
سلام
نتایج تست پورت اسکن در سایت :
تست تمامی پورت های سرویس ( 0-1056)

با کسپرسکی فعال :

بدون کسپرسکی (فایروال ویندوز ) :

حالا این خوبه یا نه !؟!
در کل که نباید قابلیت اسکن سیستم اجازه داده بشه

برای من با کسپر 2014 این پیغام میاد(یعنی اجازه اسکن نمیده) :

THE EQUIPMENT AT THE TARGET IP ADDRESS
DID NOT RESPOND TO OUR UPnP PROBES!
(That's good news!)

mohammad_203
22-07-2014, 09:25
در کل که نباید قابلیت اسکن سیستم اجازه داده بشه

برای من با کسپر 2014 این پیغام میاد(یعنی اجازه اسکن نمیده) :

THE EQUIPMENT AT THE TARGET IP ADDRESS
DID NOT RESPOND TO OUR UPnP PROBES!
(That's good news!)

سلام آقا محمد
درسته این تست که شما انجام دادی برای من هم جوابش همین میشه که شما گفتی
ولی تست مورد نظر من تست اسکن پورت های سرویس ( 0-1055 ) هست که در تصویر زیر مشخص هست رو کدوم باید کلیک کنید :

mohammad_87
22-07-2014, 22:15
سلام آقا محمد
درسته این تست که شما انجام دادی برای من هم جوابش همین میشه که شما گفتی
ولی تست مورد نظر من تست اسکن پورت های سرویس ( 0-1055 ) هست که در تصویر زیر مشخص هست رو کدوم باید کلیک کنید :

سلام محمد جان
اون تست رو هم انجام دادم.با کسپر 2014 و تمام پورتها رو سبز رنگ یعنی پنهان زد که بهترین حالت هست.

اگه تمام پورتها سبز باشه به این معنی هست که سیستم به درخواست های بیرونی پاسخی نداده است و تمام پورتها رو مخفی نگه داشته است.
اگه نتیجه دیگری بدست آمد به توضیحات گزارش توجه کنید.

البته اگه isp مورد استفاده از روتر برای محافظت کاربرانش استفاده کنه، نتایج تست ممکنه بر اساس روتر isp صورت بگیره و نه سیستم ما !

mohammad_203
22-07-2014, 23:00
سلام محمد جان
اون تست رو هم انجام دادم.با کسپر 2014 و تمام پورتها رو سبز رنگ یعنی پنهان زد که بهترین حالت هست.

اگه تمام پورتها سبز باشه به این معنی هست که سیستم به درخواست های بیرونی پاسخی نداده است و تمام پورتها رو مخفی نگه داشته است.
اگه نتیجه دیگری بدست آمد به توضیحات گزارش توجه کنید.

البته اگه isp مورد استفاده از روتر برای محافظت کاربرانش استفاده کنه، نتایج تست ممکنه بر اساس روتر isp صورت بگیره و نه سیستم ما !

سلام
فقط خواستم بگم من هم فهمیدم چه تنظیماتی باید صورت بگیره تا تمامی پورت ها مخفی بشن ( شاید برا بعضیا سوال بشه بعدا ) :

1- .وارد setting بشید
2- در قسمت protection center و بعد firewall
3- روی configure packet rule کلیک کنید
4- دو تا قانون هست :
any incoming tcp stream
any incoming udp stream
5- این دو قانون رو edit کرده و روی block تنظیم کنید

البته اعمال این تنظیمات به همه کاربران توصیه نمیشه شاید بعدا در ارتباطات بعضی برنامه ها تاثیر بزاره

mohammad_87
22-07-2014, 23:06
سلام
فقط خواستم بگم من هم فهمیدم چه تنظیماتی باید صورت بگیره تا تمامی پورت ها مخفی بشن ( شاید برا بعضیا سوال بشه بعدا ) :

1- .وارد setting بشید
2- در قسمت protection center و بعد firewall
3- روی configure packet rule کلیک کنید
4- دو تا قانون هست :
any incoming tcp stream
any incoming udp stream
5- این دو قانون رو edit کرده و روی block تنظیم کنید

البته اعمال این تنظیمات به همه کاربران توصیه نمیشه شاید بعدا در ارتباطات بعضی برنامه ها تاثیر بزاره
اینجوری کمی کلی انجام میشه و همونطور که خودت گفتی ممکنه در موارد دیگه باعث ایجاد اختلال بشه

برای من روی by rules هست

p30g
24-07-2014, 19:37
عوض کردن محل ذخیره سازی آپدیت kis 2014 به چه شکلیه؟

Captain
24-07-2014, 21:24
عوض کردن محل ذخیره سازی آپدیت kis 2014 به چه شکلیه؟

امکان پذیر نیست

p30g
24-07-2014, 22:45
امکان پذیر نیست

هیچ راه دیگه ای نداره مثلا بشه توی یه درایو دیگه نصبش کرد؟

Captain
25-07-2014, 00:01
هیچ راه دیگه ای نداره مثلا بشه توی یه درایو دیگه نصبش کرد؟

پشتیبان گیری از آپدیت های کاسپر نسخه ی 2014 از طریق خود برنامه امکان پذیر نیست. به همین دلیل برنامه ای به نام Kaspersky Update Utilities توسط خود شرکت ارائه داده شده تا آپدیت ها از سریق اینترنت دانلود شوند و برای کشورهایی که اینترنت پرسرعت ندارند بعدا استفاده شود. با ذخیره سازی آپدیت ها و تنظیم کردن برنامه برای گرفتن آپدیت های آفلاین پست دوم همین تاپیک را مطالعه کنید که حاویه بهترین و آموزنده ترین مطالب هستش.
(منظور از اینترنت پرسرعت این اینترنت 10 مگابیت ایران نیست، پرسرعت یعنی بالای1 گیگابیت! بله!)
باتشکر

abbas-t
26-07-2014, 14:20
پشتیبان گیری از آپدیت های کاسپر نسخه ی 2014 از طریق خود برنامه امکان پذیر نیست. به همین دلیل برنامه ای به نام Kaspersky Update Utilities توسط خود شرکت ارائه داده شده تا آپدیت ها از سریق اینترنت دانلود شوند و برای کشورهایی که اینترنت پرسرعت ندارند بعدا استفاده شود. با ذخیره سازی آپدیت ها و تنظیم کردن برنامه برای گرفتن آپدیت های آفلاین پست دوم همین تاپیک را مطالعه کنید که حاویه بهترین و آموزنده ترین مطالب هستش.
(منظور از اینترنت پرسرعت این اینترنت 10 مگابیت ایران نیست، پرسرعت یعنی بالای1 گیگابیت! بله!)
باتشکر

سلام دوست عزیز
برای ذخیره اپدیت ها شما گفتید از برنامه Kaspersky Update Utilities باید استفاده کرد،ایا همون ورژنی که برای 2013 کارایی داشت برای 2014 هم کار میکنه؟

Captain
26-07-2014, 17:20
سلام دوست عزیز
برای ذخیره اپدیت ها شما گفتید از برنامه Kaspersky Update Utilities باید استفاده کرد،ایا همون ورژنی که برای 2013 کارایی داشت برای 2014 هم کار میکنه؟

پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

S0R3N4
26-07-2014, 20:21
دوستان
ورژن جدید Kaspersky Pure کی میاد؟
اگه من لایسنس ورژن قبلیش رو اورجینال خریده باشم؛میشه روی ورژن آینده هم ازش استفاده کرد تا 1 سال تموم شه یا نه؟

mohammad_87
27-07-2014, 01:52
دوستان
ورژن جدید Kaspersky Pure کی میاد؟
اگه من لایسنس ورژن قبلیش رو اورجینال خریده باشم؛میشه روی ورژن آینده هم ازش استفاده کرد تا 1 سال تموم شه یا نه؟
قسمت دوم بله

کلا لایسنس به ورژن محصول ربطی نداره و اعتبار زمانی لایسنس مدنظر هست.
اما به نوع محصول هم مربوط هست.مثلا لایسنس اینترنت سکوریتی در پیور ممکنه جواب نده.

GhesseyeAmir
27-07-2014, 19:33
سلام.ی سوال داشتم.من فایل اجرایی ی بازی رو میخوام دسترسی شو به اینترنت مسدود کنم ولی تو اپلیکشن کنترل و تو اپلیکشن رول نیستش ولی تو فایروال خود ویندوز هست.چیکار کنم با کسپر مسدود کنم؟

دوستان کسی نمیدونه چرا تو فایروال کسپر نیست.جایی نیست که خودم add کنم آدرسشو مثه بعضی آنتی ویروسای دیگه؟

mohammad_87
27-07-2014, 22:04
دوستان کسی نمیدونه چرا تو فایروال کسپر نیست.جایی نیست که خودم add کنم آدرسشو مثه بعضی آنتی ویروسای دیگه؟
شما از این مسیر هم چک کن:
بازی در حال اجرا باشد و بعد در کسپر:
کلیک راست روی آیکون کسپر در کنار ساعت،بعد tools و بعد application activity
در قسمت بالا،روی Running کلیک کن.

حالا لیست تمام برنامه های در حال اجرا رو باید داشته باشی.
اگر در این این لیست بود با کلیک راست میشه قوانینش رو تغییر داد.

فعلا این روش رو تست کن.

GhesseyeAmir
28-07-2014, 03:27
شما از این مسیر هم چک کن:
بازی در حال اجرا باشد و بعد در کسپر:
کلیک راست روی آیکون کسپر در کنار ساعت،بعد tools و بعد application activity
در قسمت بالا،روی Running کلیک کن.

حالا لیست تمام برنامه های در حال اجرا رو باید داشته باشی.
اگر در این این لیست بود با کلیک راست میشه قوانینش رو تغییر داد.

فعلا این روش رو تست کن.

ممنون دوست عزیز.ولی این ی نقطه ضعف حساب میشه باید به طور معمول تمام برنامه ها تو فایروال بیاد یا خیلی راحت برنامه مورد نظر رو اضافه کنی برای اجرای قوانین مثل اکثر فایروالهای دیگه.

alipencia
28-07-2014, 13:40
سلام دوستان....نسخه ۲۰۱۵ کسپر الان مشکلی نداره از لحاظ باگ نرم افزاری؟و همچنین لایسنس و فعالسازی؟
یا همون ۲۰۱۴ بهتره؟

mohammad_87
28-07-2014, 18:56
ممنون دوست عزیز.ولی این ی نقطه ضعف حساب میشه باید به طور معمول تمام برنامه ها تو فایروال بیاد یا خیلی راحت برنامه مورد نظر رو اضافه کنی برای اجرای قوانین مثل اکثر فایروالهای دیگه.
راه هایی برای اضافه کردن برنامه هست.در مسیرهای دیگه ای هم در کسپر هست که ممکنه برنامه در اون لیست باشه.

در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک عکس برای راهنمایی گذاشته که من عکس رو نمیبینم.شما میبینید؟

لطفا نام بازی رو بگید تا تست کنم.
شما کدوم محصول کسپر رو دارید و چجوری فعالش کردید؟

GhesseyeAmir
28-07-2014, 19:31
راه هایی برای اضافه کردن برنامه هست.در مسیرهای دیگه ای هم در کسپر هست که ممکنه برنامه در اون لیست باشه.

در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم یک عکس برای راهنمایی گذاشته که من عکس رو نمیبینم.شما میبینید؟

لطفا نام بازی رو بگید تا تست کنم.
شما کدوم محصول کسپر رو دارید و چجوری فعالش کردید؟
منم نمی بینم ولی تو خود سایت کسپر روش بلاک کردن نرم افزار رو با عکس قرار داده بود که از اون روش بازی مورد نظر رو پیدا نکردم.
اسم بازی Child Of Light
کسپر نسخه 2014 بود با تریال ریست.

mohammad_203
28-07-2014, 19:39
سلام دوستان....نسخه ۲۰۱۵ کسپر الان مشکلی نداره از لحاظ باگ نرم افزاری؟و همچنین لایسنس و فعالسازی؟
یا همون ۲۰۱۴ بهتره؟
سلام
من چند وقتی هست نصب کردم .تا الان که میدونم پچ A منتشر شده و من هم اپدیت کردم .از نظر مشکل و باگ خیلی چیز خاصی من ندیدم.از نظر رابط کاربری درسته که فرق کرده ولی قابلیت ها با نسخه 2014 فرقی نداشته .البته شاید داشته ولی من ندیده باشم ! (زیاد مثل قبل حوصله نصب و بررسی انتی ها رو ندارم . )

یه سری چیزهای نسبتا جزئی بهبود داشته .مثلا تو نسخه 2014 وقتی وارد قسمت تنظیمات برنامه ها در قسمت فایروال میشدی تمامی برنامه ها لیست شده بودن و لودینگ اش یکم زمان میبرد
ولی الان ساختار درختی مثل قبل هست ولی با این تفاوت که فقط عنوان های کلی رو نشون میده و زیر شاخه ها مخفی هستند و باید کلیک کنی روی یک برنامه تا تمای فایل های اون برنامه رو ببینی
! نمیدونم تونستم مفهوم رو برسونم یا نه ! ( همین فرق کوچیک باعث شده سریعتر شه لودینگ همه برنامه ها )
و از حجم فایل نصب هم کم کردن و برنامه تا حدودی سبکتر هم شده .

در کل با اینکه کسپر 2015 تازه اول راه هست به نظرم هم باگهای کمی داره و نسبت به 2014 بهتر شده ! البته بعضی ها ممکنه از رابط کاربری راضی نباشن
ولی این سیاست کلی شرکت های تولید کننده انتی ویروس هست که رابط کاربری ظاهری ساده داشته باشه تا همه کابران به راحتی ازش استفاده کنن .

(ویرایش: روش فعال سازی فرقی نداره .در انجمن مربوط به کلید های کسپرسکی توضیحاتش هست
این پست ها رو بخون متوجه میشی)

worldclass
29-07-2014, 00:59
سلام
در نسخه 2013 KIS وقتی روی گزینه Brows برای قرار دادن کلید جدید کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته!
مشکل رو چطوری حل کنم؟

worldclass
29-07-2014, 10:59
لطفا راهنمایی کنید دوستان سیستم بی دفاع هست.

mohammad_87
29-07-2014, 18:46
...
اسم بازی Child Of Light
کسپر نسخه 2014 بود با تریال ریست.
حجمش زیاده :n02:
البته من به چنین موردی برنخوردم هنوز

در کسپر بطور معمول هر فایل اجرایی،به محض اجرا به لست فایروال اضافه خواهد شد.
اگه مورد مشابه در برنامه یا بازی ای که حجمش کمتر بود،دیده بشه تست میکنم

سلام
در نسخه 2013 KIS وقتی روی گزینه Brows برای قرار دادن کلید جدید کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته!
مشکل رو چطوری حل کنم؟
شما ابتدا با برنامه kavremover کسپر رو حذف کرده و دوباره نصب کن.
پیشنهاد میشه از نسخه های جدیدتر مثل 2015 استفاده شود.

GhesseyeAmir
29-07-2014, 19:45
حجمش زیاده :n02:
البته من به چنین موردی برنخوردم هنوز

در کسپر بطور معمول هر فایل اجرایی،به محض اجرا به لست فایروال اضافه خواهد شد.
اگه مورد مشابه در برنامه یا بازی ای که حجمش کمتر بود،دیده بشه تست میکنم
منم اولین بار بود به این موضوع برخوردم.در هر صورت ممنون:n01:

mrmostafa
30-07-2014, 00:41
من کسپر اسکای 2013 دارم سریال تموم شده . میخواستم بدونم کاسپر اسکای 2015 رو از مجا دانلود کنم اینترنت سکوریتیش رو و سریال اش از کجا بگیرم؟؟؟؟ اگه سریال هاش مشکل داره گیر نمیاد برم همون نورتون 360 بریزم که راحت رجیستر میشد و مشکلی نداشتم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

مهندس الهه
07-08-2014, 09:03
این همه حجمو واسه چی میخاد آپلود کنه ؟
چه لزومی داره این همه حجم اطلاعات رو میخواد آپ کنه ؟
چجوری میتونم جلوشو بگیرم ؟
تیک فایلهای حجیم رو برمیدارم
ولی بعد کمی دوباره میخواد آپلود کنه

Captain
07-08-2014, 11:20
این همه حجمو واسه چی میخاد آپلود کنه ؟
چه لزومی داره این همه حجم اطلاعات رو میخواد آپ کنه ؟
چجوری میتونم جلوشو بگیرم ؟
تیک فایلهای حجیم رو برمیدارم
ولی بعد کمی دوباره میخواد آپلود کنه

این فایل ها گزارش های سیستم و کاسپر هستند که در صورت مشکل به پشتیبانی فرستاده میشوند.
برای غیرفعال کردن آن به شکل زیر توجه نمایید.

Trace را در حالت Disable قرار بدین.

SH@HIN
07-08-2014, 14:21
سلام دوستان
میخواستم بدونم این سوئیت روی ویندوز 8.1 نصب میشه یا نه؟؟
بعد این که تنظیمات فایروالش رو میشه به صورت دستی تنظیم کرد که برای هر برنامه اجازه بگیره !!؟

Captain
07-08-2014, 14:43
سلام دوستان
میخواستم بدونم این سوئیت روی ویندوز 8.1 نصب میشه یا نه؟؟
بعد این که تنظیمات فایروالش رو میشه به صورت دستی تنظیم کرد که برای هر برنامه اجازه بگیره !!؟

سلام
نسخه ی 2014 و یک نسخه از 2013 بنام PURE بر روی ویندوز 8.1 نصب میشن.
بله امکانپذیر هست

SH@HIN
08-08-2014, 12:00
سلام
نسخه ی 2014 و یک نسخه از 2013 بنام PURE بر روی ویندوز 8.1 نصب میشن.
بله امکانپذیر هست

یه سوال دیگه هم داشتم دوست عزیز
اینکه اگر بخوام برای یه دوره تستش کنم میشه به نسخه trial 30 روزه اعتماد کرد؟؟ یعنی بخاطر اینکه trial هست امکانات امنیتیش رو محدود نکردند؟ چون من علاقه ای به کرک و تریال ریست و امثال اون ندارم تاحالا هم چندبار از سر این موضوع ضربه خوردم !
و اینکه از این لایسنسهای 90 روزه که یه سری آنتی ویروسها میدن میشه برای این نرم افزار پیدا کرد یا خیر؟؟
این ورژن 2015 که الان هست بتا یا فاینال هست؟!
ممنون

mohammad_87
08-08-2014, 13:41
یه سوال دیگه هم داشتم دوست عزیز
اینکه اگر بخوام برای یه دوره تستش کنم میشه به نسخه trial 30 روزه اعتماد کرد؟؟ یعنی بخاطر اینکه trial هست امکانات امنیتیش رو محدود نکردند؟ چون من علاقه ای به کرک و تریال ریست و امثال اون ندارم تاحالا هم چندبار از سر این موضوع ضربه خوردم !
و اینکه از این لایسنسهای 90 روزه که یه سری آنتی ویروسها میدن میشه برای این نرم افزار پیدا کرد یا خیر؟؟
این ورژن 2015 که الان هست بتا یا فاینال هست؟!
ممنون
سلام
نسخه 30 روزه هیچ محدودیت بجز لایسنس نداره

تا چند هفته پیش یک سایت بود لایسنس 91 روزه میداد که دیگه ادامه نداره متاسفانه

2015 نسخه نهایی و تایید شده هست و از لینک زیر از سایت رسمی میتونید دانلود کنید:

اینترنت سکوریتی 2015 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آنتی ویروس 2015 :

SH@HIN
08-08-2014, 23:16
دوستان من اگر KIS رو داشته باشم نیازی هست تا از نرم افزارهای امنیتی جانبی هم استفاده کنم یا خودش شامل میشه همش رو؟!!

mohammad_87
08-08-2014, 23:29
دوستان من اگر KIS رو داشته باشم نیازی هست تا از نرم افزارهای امنیتی جانبی هم استفاده کنم یا خودش شامل میشه همش رو؟!!
در یک کلمه خیر،نیازی نیست
نسخه اینترنت سکوریتی هم آنتی ویروس داره و هم فایروال و یک سوئیت کامل محسوب میشه

اما ابزارهایی برای بالاتر بردن امنیت اگه روی سیستم باشند خیلی خوبه و مثلا امنیت با کسپر اگه %99 باشه به %99.99 میرسه
بهترین ابزار جانبی هستmalware bytes هست که قدرتمندترین شناسایی رو برای مبارزه با مخرب ها داره.بخصوص برای پاکسازی سیستم های آلوده

هر آنتی ویروسی که داشته باشید میتونید در کنارش malwarebytes رو نصب کنید اما دقت داشته باشید که در تنظیمات برنامه روی حالت realtime نباشه تا تداخلی با آنتی ویروس بوجود نیاد.
فقط هفته ای یا ماهی یکبار این برنامه رو آپدیت کرده و یک اسکن از سیستم انجام دهید.

دانلود از لینک زیر: (نسخه رایگان کافیست)

SH@HIN
09-08-2014, 12:28
سلام دوستان
من KIS 2015 رو نصب کردم. می خواستم بدونم برای دستی کردن فایروالش چه کار باید کرد؟
من تو قسمت Setting->general->interactive protection رو غیر فعال کردم میخواستم ببینم همینه یا قسمت دیگه ای هست؟!
چون الان اتوماتیک عمل میکنه :|

mohammad_203
09-08-2014, 12:51
سلام دوستان
من KIS 2015 رو نصب کردم. می خواستم بدونم برای دستی کردن فایروالش چه کار باید کرد؟
من تو قسمت Setting->general->interactive protection رو غیر فعال کردم میخواستم ببینم همینه یا قسمت دیگه ای هست؟!
سلام
من زیاد با تنظیمات کسپر ور رفتم ! همچین قابلیتی به طور پیش فرض متاسفانه وجود نداره
ولی شما خودتون میتونید یه سری تنظیمات انجام بدین که سوال بپرسه ولی یکم ممکنه براتون دردسر بوجود بیاره !
باید وارد تنظیمات فایروال بشین
بعد گزینه configure application rule رو باز کنید
و برای همه برنامه ای تراست TUSTERD یه قانون تعریف کنید که سوال بپرسه و ALLOW نباشه ( از قسمت network rule )
ولی این کارا ممکنه یکم مشکل ساز بشه !
یا میتونید بگین همه برنامه ها به طور پیش فرض وقتی نصب میشن به گروه low restricted اضافه شن ( این گروه به طور پیش فرض برای دسترسی به اینترنت سوال میپرسه ! )

SH@HIN
09-08-2014, 13:17
سلام
من زیاد با تنظیمات کسپر ور رفتم ! همچین قابلیتی به طور پیش فرض متاسفانه وجود نداره
ولی شما خودتون میتونید یه سری تنظیمات انجام بدین که سوال بپرسه ولی یکم ممکنه براتون دردسر بوجود بیاره !
باید وارد تنظیمات فایروال بشین
بعد گزینه configure application rule رو باز کنید
و برای همه برنامه ای تراست TUSTERD یه قانون تعریف کنید که سوال بپرسه و ALLOW نباشه ( از قسمت network rule )
ولی این کارا ممکنه یکم مشکل ساز بشه !
یا میتونید بگین همه برنامه ها به طور پیش فرض وقتی نصب میشن به گروه low restricted اضافه شن ( این گروه به طور پیش فرض برای دسترسی به اینترنت سوال میپرسه ! )

این که بخوایم بگیم برنامه ها به طور پیش فرض برن تو گروه low restricted رو چطور باید انجام داد؟!
بعد نمیشه کاری کرد که هر برنامه که قصد وصل شدن به نت رو داره برای دفعه اول فقط اجازه بگیره بعد با توجه به جواب ما یه رول براش ساخته بشه؟!!

mohammad_203
09-08-2014, 13:24
این که بخوایم بگیم برنامه ها به طور پیش فرض برن تو گروه low restricted رو چطور باید انجام داد؟!
بعد نمیشه کاری کرد که هر برنامه که قصد وصل شدن به نت رو داره برای دفعه اول فقط اجازه بگیره بعد با توجه به جواب ما یه رول براش ساخته بشه؟!!
سلام
جواب سوال اول تون :
1 - setting -> protection center -> application control
2- گزینه trusted رو خاموش کنید
و گزینه بعدی یعنی automatically رو بزارین رو low restircted

بله میشه برای هربرنامه یک rule تعریف کرد که هر دفعه سوال نپرسه ( البته فکر کنم رول را باید دستی بسازین )

من که فعلا بیخیال این کار ها شدم .
روش بهتر اینه که وقتی برنامه جدید نصب میکنید ارتباط خودتون با اینترنت رو قطع کنید و یکباربرنامه رو اجرا کنید تا به لیست برنامه های کسپر اضافه شه
بعد میتونید برین تو تنظمیات فایروال و برای برنامه مورد نظر قانون که مد نظرتون هست رو تعریف کنید

mohammad_87
09-08-2014, 19:02
سلام دوستان
سلام
مرحله اول رو درست انجام دادید.مرحله بعد باید در مسیر setting - protection center - application control تیک گزینه trust digitally signed applications رو بردارید تا برای برنامه های شناخته شده هم سوال کنه.
بهتره در ابتدای نصب کسپر این تنظیمات صورت بگیره چراکه اگه مدتی اتوماتیک کار کارده باشه باید برنامه های رو که خودش تایید کرده به لیست دیگر انتقال داد که محمد عزیز راهش رو گفت.و یا اونها رو از لیست کسپر پاک کرد تا مجددا سوال کنه.

با تنظیمات بالا هر برنامه ای که برای بار اول اجرا میشه برای فعالیت های مختلفش سوال پرسیده میشه.
این کته رو درنظر داشته باشید که در قوانین هر برنامه ،دسترسی هایی که promp for action تعریف شده اند در هر بار اجرا سوال خواهد شد.اما برای تغییر ااین گزینه به allow یا block باید از طریق قوانین هر برنامه اقدام شود.

برای اینکار به manage application رفته و روی برنامه مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه details & rules رو انتخاب کنید.

R.P.G
11-08-2014, 12:41
سلام دوستان.

من KIS 2015 دارم تا یکی دو روز دیگه تریالش تموم میشه. تریال ریستی یا کی واسش وجود داره ؟

Farnood
11-08-2014, 18:13
سلام

لطفا کلید برای pure3

Farnood
11-08-2014, 18:14
سلام

لطفا کلید برای pure3

SH@HIN
11-08-2014, 22:41
سلام
دوستان KIS رو اگر بذاریم رو حالت Auto بعد به صورت دستی یه برنامه رو بلاک کنیم برا اینترنت ، از رولی که ما تعریف کردیم تبعیت میکنه یا خودش تصمیم میگیره؟!!
بعد این قسمت Network traffic که تو Firewall هست به چه صورت عمل میکنه؟!! چون من کل گروه Nvidia رو بلاک کردم اما بعد از چند ساعت دیدم که 80 MG دانلود کرده ، و اینکه مرورگر ها که این همه استفاده میکنم همواره Network traffic صفر دارند !!

mohammad_87
12-08-2014, 01:05
سلام دوستان.

من KIS 2015 دارم تا یکی دو روز دیگه تریالش تموم میشه. تریال ریستی یا کی واسش وجود داره ؟

سلام

لطفا کلید برای pure3
سوالات مرتبط با سریال رو در انجمن مربوطه ارسال کنید:

سلام
دوستان KIS رو اگر بذاریم رو حالت Auto بعد به صورت دستی یه برنامه رو بلاک کنیم برا اینترنت ، از رولی که ما تعریف کردیم تبعیت میکنه یا خودش تصمیم میگیره؟!!
بعد این قسمت Network traffic که تو Firewall هست به چه صورت عمل میکنه؟!! چون من کل گروه Nvidia رو بلاک کردم اما بعد از چند ساعت دیدم که 80 MG دانلود کرده ، و اینکه مرورگر ها که این همه استفاده میکنم همواره Network traffic صفر دارند !!
سوال اول،آخرین تغییر ایجاد شده رو انجام میده

برای مثال nvidia ، باید یه سری دسترسی های دیگه رو هم بلاک کنید.در لیست برنامه ها در کسپر رو nvidia کلیک راست کرده و به detail and rule بروید
بعد به تب rights رفته و در پایین صفحه روی hidden network access کلیک راست کرده و آن را بلاک کنید.

برای تغییر در قوانین گروهی باید دقت داشته باشید که گزینه Inherit در کلیک راست قوانین تیک خورده باشه تا هر تغییری که ایجاد میکنید بر روی تمام زیرمجموعه ها اثر داشته باشه.

SH@HIN
12-08-2014, 17:33
سوالات مرتبط با سریال رو در انجمن مربوطه ارسال کنید:

سوال اول،آخرین تغییر ایجاد شده رو انجام میده

برای مثال nvidia ، باید یه سری دسترسی های دیگه رو هم بلاک کنید.در لیست برنامه ها در کسپر رو nvidia کلیک راست کرده و به detail and rule بروید
بعد به تب rights رفته و در پایین صفحه روی hidden network access کلیک راست کرده و آن را بلاک کنید.

برای تغییر در قوانین گروهی باید دقت داشته باشید که گزینه Inherit در کلیک راست قوانین تیک خورده باشه تا هر تغییری که ایجاد میکنید بر روی تمام زیرمجموعه ها اثر داشته باشه.

این قسمت کلیک راست قوانین رو یکم جزئی تر میگین؟
ممنون

mohammad_87
13-08-2014, 13:14
این قسمت کلیک راست قوانین رو یکم جزئی تر میگین؟
ممنون
بطور کلی نحوه بلاک کردن برنامه ها برای دسترسی به اینترنت رو در kis 2015 توضیح میدهم تا برای همه دوستان یک راهنمای کامل بشه:

فرض کنیم من برنامه autocad رو نصب کرده ام و چون برنامه سریال اصلی نداره(همانند اکثر برنامه های ما) میخوام از دسترسی اش به اینترنت جلوگیری کنم.

ابتدا طبق مسیر زیر باید به manage applications بروم:

حالا لیست تمام برنامه هایی که حداقل یکبار اجرا شده اند رو در اینجا دارم و اینجا میخواهم اتوکد رو از دسترسی به اینترنت بلاک کنم.برنامه اتوکد ساخت شرکت autodesk هست و در زیر مجموعه این نام قرار گرفته.
اما برای اینکه یک کار کلی تر انجام داده باشم،میتوانم گروه autodesk رو از دسترسی به اینترنت منع کنم تا من بعد تمام برنامه هایی که از شرکت autodesk نصب و یا اجرا خواهم کرد،به اینترنت دسترسی نداشته باشند و نیاز نباشه تا تمام اونها رو جداگانه تغییر بدهم.

حالا روی autodesk کلیک راست کرده و به Details and rules میروم:

یک پنجره با چهار زبانه باز میشه که ما فقط به دوتای آخر یعنی network rules و rights کار داریم.
ابتدا به network rules میروم و روی هر سه مورد trusted network, public network, Local network کلیک راست کرده و گزینه Deny رو انتخاب میکنم. (مطابق عکس)

این اصلی ترین کار برای جلوگیری لز دسترسی یک برنامه به اینترنت هست و در %95 موارد کافی بنظر میرسه.
اما برخی برنامه ها،فعالیت های جداگانه و مخفی برای دسترسی به اینترنت دارند.
پس اینبار به تب Rights میروم.تب rights دارای تنظیمات مهمی برای دسترسی برنامه موردنظر به قسمتهای مختلف سیستمی هست.

به سایر گزینه ها کاری ندارم و به پایین صفحه میروم تا به Hidden Network Activity برسم.
روی این قسمت کلیک راست میکنم و باز هم Deny رو انتخاب میکنم.با این کار،دو گزینه دیگر هم deny میشود.در آخر هم save (مطابق عکس)

من فعلا برنامه ای ندیدم که با این تنظیمات همچنان به شبکه وصل باشه و میشه گفت %99 در تمام برنامه ها جواب خواهد داد.

البته لازم نیست که همیشه حتما گروه اصلی رو از دسترسی به اینترنت منع کنیم.اگه اینجا کاری به گروه نداشته باشیم،من میتوانم روی خود برنامه اتوکد کلیک راست کنم و به Detail and rules بروم و همین تغییرات رو انجام بدهم.

تنها تفاوتی که اینجا داریم این هست که پنج تب برای تنظیمات قوانین برنامه داریم (مطابق عکس) در حالیکه قوانین گروه های اصلی (مثل Autodesk ) چهار تب بود.

در نهایت،تغییرات گفته شده در Network rules و Rights رو انجام میدهیم.

1376MAXIMUM
17-08-2014, 14:03
سلام دوستان من kis 2015 رو نصب کردم خیلی خوشم اومد ازش خیلی سبک و خوب عمل میکنه میخواهم لایسنسش رو بخرم تو اصفهان کجا رو میشناسید که لایسنس اصلی داشته باشه و ترجیها گرون فروش هم نباشه همین طوریش ۶۰ دلار هست

djbehnam73
17-08-2014, 23:29
اقا یکی این فایل رو تست کنه ببینه ویروس داره یا نه
با تشکر

mohammad_87
18-08-2014, 01:30
اقا یکی این فایل رو تست کنه ببینه ویروس داره یا نه
با تشکر

گزارش virus total برای دو فایل اجرایی:

فایل fusino.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7bd7257b6abd15/analysis/1408312516/)

فایل fifa soccer 95.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 870a1d6ccfdb27/analysis/1408312527/)

Vah!d
20-08-2014, 19:48
دوستان من روی ویندوز 7 ورژن kis 2014 رو نصب کردم لایسنسم اورجینال هست. الان چجوری میتونم ورژن 2015 رو تصب کنم؟

vxp
20-08-2014, 21:20
دوستان من روی ویندوز 7 ورژن kis 2014 رو نصب کردم لایسنسم اورجینال هست. الان چجوری میتونم ورژن 2015 رو تصب کنم؟
شما می توانید ، ابگرد کنید.

Vah!d
20-08-2014, 21:29
شما می توانید ، ابگرد کنید.

میشه راهنمایی کنید چجوری این کار رو انجام بدم؟

mohammad_87
21-08-2014, 02:19
میشه راهنمایی کنید چجوری این کار رو انجام بدم؟
کار خاصی لازم نیست.
همینجوری که 2014 داره کار میکنه،نسخه 2015 رو نصب کن خودش جایگزین میشه با همون لایسنس قبل

1376MAXIMUM
21-08-2014, 09:11
یه سوال یعنی با لایسنس مثلا ۲۰۱۳ میشه ۲۰۱۵ رو اکتیو کرد؟

amir1230
22-08-2014, 00:18
سلام دوستان عزیز
در قسمت application activity سه تا پروسه رو سیستم من اجرا هست که گاهی اوقت اتوماتیک به گروه Low Restricted منتقل میشن و گاهی اوقت هم به گروه (Trusted(assinged by run sequence
این هم اسم این 3تا پروسه:
igfxHK Module
igfxEM Module
igfxTray Module
1-اول لطفا بگین که چرا گاهی به low Restricted منتقل میشن و گاهی به Trusted ؟ و اون عبارت داخل پرانتز چی هست که از بین همه اپ های ران شده فقط برای این س تا پروسه نشون داده میشه؟
2-با توجه به اینکه من به صورت دستی در قسمت app control محدودیت هایی رو برای اپ های Low Restricted اعمال کردم آیا این مشکل ساز نمیشه؟منظورم اینه که این پروسه ،پروسه های مهم و سیستمی نباشن یه وقت و اون محدودیت ها مشکل ایجاد کنه؟
ممنون

S0R3N4
22-08-2014, 00:22
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
راستش میخواستم بدونم ورژن جدید محصولات کسپرسکی رلیز شده؟Kaspersky Pure جدید و Kaspersky Internet Security جدید (2015) ...
و اگه اومده آیا لایسنس براش موجود هست؟!یا مثل ورژن 2014 باید کلی مکافات بکیشیم و در آخر مجبور شیم بیخیالش بشیم؟

mohammad_203
22-08-2014, 09:27
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
راستش میخواستم بدونم ورژن جدید محصولات کسپرسکی رلیز شده؟Kaspersky Pure جدید و Kaspersky Internet Security جدید (2015) ...
و اگه اومده آیا لایسنس براش موجود هست؟!یا مثل ورژن 2014 باید کلی مکافات بکیشیم و در آخر مجبور شیم بیخیالش بشیم؟

سلام
بله ریلیز شده.ولی لایسنس موجود نیست و باید از تریال ریست استفاده شه.

mohammad_87
23-08-2014, 01:14
یه سوال یعنی با لایسنس مثلا ۲۰۱۳ میشه ۲۰۱۵ رو اکتیو کرد؟
بله
من مدت هاست با این روش از 2014 و 2015 استفاده میکنم.بدون هیچ مشکلی

سلام دوستان عزیز
در قسمت application activity سه تا پروسه رو سیستم من اجرا هست که گاهی اوقت اتوماتیک به گروه Low Restricted منتقل میشن و گاهی اوقت هم به گروه (Trusted(assinged by run sequence
این هم اسم این 3تا پروسه:
igfxHK Module
igfxEM Module
igfxTray Module
1-اول لطفا بگین که چرا گاهی به low Restricted منتقل میشن و گاهی به Trusted ؟ و اون عبارت داخل پرانتز چی هست که از بین همه اپ های ران شده فقط برای این س تا پروسه نشون داده میشه؟
2-با توجه به اینکه من به صورت دستی در قسمت app control محدودیت هایی رو برای اپ های Low Restricted اعمال کردم آیا این مشکل ساز نمیشه؟منظورم اینه که این پروسه ،پروسه های مهم و سیستمی نباشن یه وقت و اون محدودیت ها مشکل ایجاد کنه؟
ممنون
شما ابتدا در همان قسمت manage applications در کسپر،روی نام یکی از این سه ماژول که نام بردی کلیک راست کرده و گزینه open application folder رو بزن تا پوشه و مسیر برنامه موردنظر رو نشن بده و متوجه بشی که در اصل متعلق به چه برنامه ای هست.
من یک سرچ کوچک انجام دادم و این ماژول ها مربوط به اینتل میشه.

جواب سوال اول:انتقال اتوماتیک برنامه ها به گروه های مختلف بر اساس امضای دیجیتالی اونها و آنالیز توسط دیتابیس انام میشه.
run sequence یعنی برنامه هایی که توسط یک برنامه اصلی دیگر انجام میشوند.

S0R3N4
23-08-2014, 15:06
سلام
بله ریلیز شده.ولی لایسنس موجود نیست و باید از تریال ریست استفاده شه.
این تریال ریست چیه؟
برای نسخه ی PURE هم موجوده؟
روال کار تریال ریست ها چطوریه؟میشه گفت مثل لایسنس ها مطمئنه؟

mohammad_203
23-08-2014, 20:33
این تریال ریست چیه؟

تریال ریست برای صفر کردن مدت دوره ازمایشی هست .یعنی 30 روز دیگه به طور تریال ( ازمایشی ) استفاده کنید
لینک دانلود (مدیا فایر کار میکنه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای pURE رو دقیق نمیدونم ولی به احتمال زیاد همین کار کنه.یا جداگانه هست
صددرصد نمیشه به این برنامه ها اعتماد کرد ولی کار آدم رو راه میاندازه
موفق باشید

SETIZEN
23-08-2014, 20:49
این تریال ریست چیه؟
این ابزار ها کاری رو براتون انجام میدند که مثل یه کاربر جدید که تازه میخواد این محصول رو به طور آزمایشی امتحان کنه به نظر بیاین. یعنی تمام تاریخچه و رد استفاده قبلی شما رو که به صورت آزمایشی این محصول رو تست کردید از سیستم پاک میکنه و دوباره میتونید یه لایسنس به مدت 30 روز از سرور Kaspersky دریافت کنید:n01:
خودم یه نسخه دارم که روی Pure هم کار میکنه. اگه چیزی پیدا نکردید یا کار نداد بگید تا تقدیم کنم:n16:

SH@HIN
23-08-2014, 22:39
سلام دوستان
من به یه مشکلی بر خوردم با قسمت فایروال
من یه رول برای یه Group مثلا adobe تعریف میکنم و بلاک میکنم بعد برنامه های دیگه بلاک میشن!!!
ویندوز هم عوض کردم از اول هم نصبش کردم بازم نتیجه یکسان بود !!
اوایل اینطور نبود جدیدا اینطور شده :|

*Batman*
24-08-2014, 02:29
Kaspersky Antivirus 2015 - 3 Months TRIAL

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir1230
24-08-2014, 13:36
دوستان تو پست دوم این تاپیک که لینک های مهم قرار داده شده توی یکی از پستها برای امنیت بیشتر نوشته بود :برای امنیت بیشتر در فضای اینترنت بهتر هست ICMP ECHO را به لیست فایروال اضافه و بلاک کنید

کلا این ICMP ECHO چی هست و بلاک کردنش چه فایده ای داره؟

مهندس الهه
24-08-2014, 13:54
این فایل ها گزارش های سیستم و کاسپر هستند که در صورت مشکل به پشتیبانی فرستاده میشوند.
برای غیرفعال کردن آن به شکل زیر توجه نمایید.

Trace را در حالت Disable قرار بدین.

والا اینو دیزیبلش هم کردم و افاقه نکرد
باز هم اصرار داره که آپلود کنه :D

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-08-2014, 15:16
سلام دوستان . كاسپر میتونه اطلاعاتی که داره با نت رد و بدل میشه تجزیه و فیلـتر کنه و بگه اطلاعاتی داره داره میره یا داره وارد کامپیوتر میشه چی هست دقیقاً ؟ علتش موضوعی هست که در این تاپیک مطرح کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_203
24-08-2014, 17:00
Kaspersky Antivirus 2015 - 3 Months TRIAL

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر
برای KIS هم جواب میده؟

*Batman*
25-08-2014, 12:51
با تشکر
برای KIS هم جواب میده؟
خیـــر ، فقط KAV رو دانلود میکنه.

S0R3N4
25-08-2014, 21:04
دوستان
همزمان با رلیز شدن ورژن 2015 آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی؛نسخه ی جدید PURE هم اومده؟آخرین ورژن Pure چیه؟ 4 ؟

مهندس الهه
25-08-2014, 23:01
والا اینو دیزیبلش هم کردم و افاقه نکرد
باز هم اصرار داره که آپلود کنه :D

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sohiel742
27-08-2014, 15:50
سلام
الان کاسپراسکای2015 آپدیت شده بیشتر سایتها رو بلاک میکنه یا اجازه دانلود نمیده چیکار باید کرد

S0R3N4
27-08-2014, 20:09
دوستان؛یادمه که وقتی کسپرسکی 2014 (چه اینترنت سکوریتی و چه آنتی ویروس) بودش؛Kaspersky Pure نسخه ی 3 بود ازش!
ولی الان که کسپرسکی محصولات 2015ش رو داده بیرون؛هنوز هم کسپرسکی پیور در نسخه ی 3 باقی مونده!چرا؟ورژن جدید کسپرسکی پیور کی میاد؟

mohammad_87
27-08-2014, 21:46
دوستان؛یادمه که وقتی کسپرسکی 2014 (چه اینترنت سکوریتی و چه آنتی ویروس) بودش؛Kaspersky Pure نسخه ی 3 بود ازش!
ولی الان که کسپرسکی محصولات 2015ش رو داده بیرون؛هنوز هم کسپرسکی پیور در نسخه ی 3 باقی مونده!چرا؟ورژن جدید کسپرسکی پیور کی میاد؟
بخاطر مشکلاتی که در kis 2014 بود پارسال نسخه pure رو بیرون ندادند.معمولا 4-5 ماه بعد از اینترنت سکوریتی،پیور عرضه میشه.فعلا که خبری ازش نیست.

البته امکانات اضافی پیور رو میشه با برنامه های جانبی هم داشت و تفاوت خاصی با اینترنت سکوریتی نداره.

mohammad_87
27-08-2014, 21:48
سلام
الان کاسپراسکای2015 آپدیت شده بیشتر سایتها رو بلاک میکنه یا اجازه دانلود نمیده چیکار باید کرد
چه پیغامی میده؟یک عکس ازش بذارید
احتمال زیاد بخاطر Parental control هست.

S0R3N4
28-08-2014, 19:31
سلام دوستان من kis 2015 رو نصب کردم خیلی خوشم اومد ازش خیلی سبک و خوب عمل میکنه میخواهم لایسنسش رو بخرم تو اصفهان کجا رو میشناسید که لایسنس اصلی داشته باشه و ترجیها گرون فروش هم نباشه همین طوریش ۶۰ دلار هست
از اینجا میتونی بخری:

mohammad_87
29-08-2014, 02:17
از اینجا میتونی بخری:

من فقط به شاتل و سایت ----------- کاملا اعتماد دارم و نمایندگی هاییی که در سایت اونها درج شده.
پیشنهاد میکنم فقط از اونها بخرید که خیالتون راحت باشه.

S0R3N4
30-08-2014, 17:47
دوستانی که از کاربران قدیمیه کسپرسکی هستند قطعا یادشونه یه جیغ بسیار معروف داشت کسپرسکی وقتی که یه فایل آلوده رو تشخیص میداد!! یادتونه اون صدای معروف رو ؟؟!! :n02:
در نسخه های جدید این صدا رو حذف کردن...
الان در نسخه ی Kaspersky Pure 3 چطور میشه دوباره اون صدای خاطره انگیز رو فعال کرد؟!!!:n06:

sin2x=2sinxcosx
31-08-2014, 10:34
با سلام
چجوری میشه تو KIS 2015 یه پورت رو باز کرد که بتونم با اون به گوشیم از طریق local وصل شم؟

kiar
01-09-2014, 10:33
سلام

من فعلا رو سیستمم از KIS 2013 میکنم. موقعی که نسخه 2014 منتشر شد نصبش کردم ولی خاطر مشکلاتی مثل نبود سریال و سنگین بودن فایروال و حذف یه سری از تنظیمات آپدیت مثل تنظیم زمان آپدیت و ...

پاکش کردم ولی الان میخوام نسخه 2015 رو نصب کنم. این مشکلات تو نسخه 2015 هم وجود داره؟ البته من فقط اولین نسخه 14 رو نصب کردم نمیدونم تو آپدیت های بعدی این مشکلات وجود داشتن یا نه.

mohammad_87
01-09-2014, 20:37
با سلام
چجوری میشه تو KIS 2015 یه پورت رو باز کرد که بتونم با اون به گوشیم از طریق local وصل شم؟
سلام
شما ابتدا به مسیر زیر بروید:
setting-->protection center-->firewall-->configure packet rules-->add

حالا به دلخواه میتونی هر قانونی برای فایروال تعیین کنی.برای کار شما فکر کنم باید این قانون رو درست کنید:
Allow Inbound & Outbound TCP connections, where: Local Port: xxxx
حالا بجای xxxx هر پورتی که میخواهید بنویسید.

همچنین در قسمت پایین صفحه،با استفاده از network rules template هم میتونید از قوانین آماده استفاده کنید.

اگر بصورت دستی خودتون قانون میسازید اینها رو درنظر داشته باشید:
قسمت action روی allow باشد
قسمت direction روی inbound/outbound باشد تا اجازه انتقال دوطرفه باشد
قسمت protocol را tcp بذارید
قسمت port و address بستگی به نیاز شما دارد.

سلام

من فعلا رو سیستمم از KIS 2013 میکنم. موقعی که نسخه 2014 منتشر شد نصبش کردم ولی خاطر مشکلاتی مثل نبود سریال و سنگین بودن فایروال و حذف یه سری از تنظیمات آپدیت مثل تنظیم زمان آپدیت و ...

پاکش کردم ولی الان میخوام نسخه 2015 رو نصب کنم. این مشکلات تو نسخه 2015 هم وجود داره؟ البته من فقط اولین نسخه 14 رو نصب کردم نمیدونم تو آپدیت های بعدی این مشکلات وجود داشتن یا نه.
سلام
نسخه های بالاتر همیشه سبک تر هستند.

در 2014 و 2015 زمان آپدیت،قابل تنظیم هست.

برای بکاپ گیری یک برنامه هست که من ازش استفاده نمیکنم و دوستان دیگه میتونند راهنمایی کنند.

فقط مشکل لایسنس وجود داره.شما الان یک لایسنس بلند مدت برای 2013 پیدا کرده و با اون 2013 رو اکتیو کن.بعد نسخه 2015 رو روی نسخه 2013 نصب کن تا با همون لایسنس قبلی فعال بشه.

S0R3N4
02-09-2014, 18:23
سلام به همه ی عزیزان
3 سوال در مورد Kaspersky Pure داشتم...
-گزینه ای نداره مبنی بر Block All Traffic فایروال کسپرسکی که با یه تیک تمامیه ورود و خروج های کامپیوتر رو ببنده؟
-چطور میشه فایل هایی که مطمئن هستیم آلوده هستند رو به شرکت کسپرسکی ارسال کنیم تا به دیتابیس اضافه کنه؟
-من تنظیمات کسپرسکی رو حداکثر سخت گیری گذاشتم؛حالا مشکل با فایل هایی که با فرمت Rar.* هستند و حجمشون بالاست دارم؛یعنی وقتی روشون کلیک میکنم سیستم قفل میکنه و مجبورم برای لحظه ای کسپرسکی رو Pause کنم و کارم رو راه بندازم و بعدش Resume کنم؛چطور میتونم این مشکل رو حل کنم که اینقدر نسبت به فایل های RAR سخت گیر نباشه؟

GodFather009
03-09-2014, 17:04
دوستانی که از کاربران قدیمیه کسپرسکی هستند قطعا یادشونه یه جیغ بسیار معروف داشت کسپرسکی وقتی که یه فایل آلوده رو تشخیص میداد!! یادتونه اون صدای معروف رو ؟؟!! :n02:
در نسخه های جدید این صدا رو حذف کردن...
الان در نسخه ی Kaspersky Pure 3 چطور میشه دوباره اون صدای خاطره انگیز رو فعال کرد؟!!!:n06:
سلام دوست عزيز ...من كه كاملا يادمه.ورزن 5 بود.الان هرچي زدم برا دانلود چيزي گيرم نيومد.ولي ميتونيد دانلودش كنيد بعد صداشد كپي كنيد...

S0R3N4
05-09-2014, 18:30
سلام مجدد بر همه ی عزیزان

دوستان؛2 سوال خیلی مهم دارم ؛ میشه راهنمایی بفرمایید؟

-از کجا میشه فهمید که این تریال ریسته ما داره درست کار میکنه؟! الان 25 روز باقی مونده به پایان مدت تریاله کسپرسکی پیور 3 ؛ ولی هر روز که میگذره استرس این رو پیدا میکنه که نکنه این تریال ریستی که استفاده کردم ازش درست جواب نداده باشه؛آیا راهی هست که قبل از پایان مدت تریاله کسپرسکی پیور بشه فهمید که این تریال ریستی که به کار گرفتم داره درست کار میکنه یا خیر؟

- سوال دومم در مورد اینه که از طریق فایروال کسپرسکی،میشه فهمید که چه نرم افزار هایی (حتی به صورت کاملا مخفی) در حال استفاده از پهنای باند سیستم هستن و دارن Send/Recive میکنن؟!

-سوال سومم هم در مورد اینه که میشه راهنمایی بفرمایید که تنظیمات فایروال کسپرسکی رو دقیقا در چه حالتی قرار بدم که حداکثر محافظت از سیستم رو انجام بده؟!یعنی اینکه کدوم پورت ها باز باشند و کدوم ها رو بلوک کنم؟(عکس زیر منظورمه)

SETIZEN
05-09-2014, 18:38
از کجا میشه فهمید که این تریال ریسته ما داره درست کار میکنه؟! الان 25 روز باقی مونده به پایان مدت تریاله کسپرسکی پیور 3 ؛ ولی هر روز که میگذره استرس این رو پیدا میکنه که نکنه این تریال ریستی که استفاده کردم ازش درست جواب نداده باشه؛آیا راهی هست که قبل از پایان مدت تریاله کسپرسکی پیور بشه فهمید که این تریال ریستی که به کار گرفتم داره درست کار میکنه یا خیر؟
از اینجا که بعد از 30 روز دوباره بشه ازش استفاده کنی و 30 روز دیگه تمدید کنی:n02:

سریال 30 روزه ای که گرفته میشه از سرور کسپر هست و تقلبی نیست که بخواد زودتر باطل بشه:n06:

S0R3N4
05-09-2014, 19:03
نه؛منظورم اینه که از کجا بفهمم تریال ریسته درست نصب شده که بعد از 30 روز دوباره یه 30 روز دیگه به من تریال سریال بده...

S0R3N4
05-09-2014, 19:08
نه؛منظورم اینه که از کجا بفهمم تریال ریسته درست نصب شده که بعد از 30 روز دوباره یه 30 روز دیگه به من تریال سریال بده...

SETIZEN
05-09-2014, 19:40
میتونی امتحان کنی.

یه بار دیگه ازش استفاده کن. خودش لایسنس رو پاک میکنه و بعد از ری استارت یه بار دیگه میتونی یه 30 روزه بگیری( 25 روزت دوباره میشه 30 روز )

خود نرم افزار فقط تاریخچه استفادت رو پاک میکنه که بتونی دوباره لایسنس آزمایشی بگیری و چیزی نصب نمیکنه:n06:

اگه لایسنس گرفتی یعنی درست کار داده:n01:

mohammad_87
06-09-2014, 03:06
سلام مجدد بر همه ی عزیزان

دوستان؛2 سوال خیلی مهم دارم ؛ میشه راهنمایی بفرمایید؟

-از کجا میشه فهمید که این تریال ریسته ما داره درست کار میکنه؟! الان 25 روز باقی مونده به پایان مدت تریاله کسپرسکی پیور 3 ؛ ولی هر روز که میگذره استرس این رو پیدا میکنه که نکنه این تریال ریستی که استفاده کردم ازش درست جواب نداده باشه؛آیا راهی هست که قبل از پایان مدت تریاله کسپرسکی پیور بشه فهمید که این تریال ریستی که به کار گرفتم داره درست کار میکنه یا خیر؟

- سوال دومم در مورد اینه که از طریق فایروال کسپرسکی،میشه فهمید که چه نرم افزار هایی (حتی به صورت کاملا مخفی) در حال استفاده از پهنای باند سیستم هستن و دارن Send/Recive میکنن؟!

-سوال سومم هم در مورد اینه که میشه راهنمایی بفرمایید که تنظیمات فایروال کسپرسکی رو دقیقا در چه حالتی قرار بدم که حداکثر محافظت از سیستم رو انجام بده؟!یعنی اینکه کدوم پورت ها باز باشند و کدوم ها رو بلوک کنم؟(عکس زیر منظورمه)

سلام

سوال اول:
در رابطه با تریال ریستر،بیشتر از اینکه نگران باشی تریال ریستر درست کار میکنه باید نگران باشی که به کسپر آسیب نزده باشه و کسپر داره درست کار میکنه :n09:
(البته یک تریال ریستر پاک بود که برای شرکت استفاده اش کردم :n02: )

سوال دوم:
من الان پیور ندارم.در kis 2015 از طریق مسیر زیر:
راست کلیک روی کسپر در کنار ساعت و بعد
tools --> network monitor
در پنجره باز شده در قسمت های network activity و open ports تمام جزئیات نوشته شده

سوال سوم:
هر دو قانون any network avtivity رو در حالت by rules قرار بده (البته شبکه لوکال نیاز نداره اما برای اطمینان بیشتر انجام بده)
اگر در سیستم از برنامه هایی مثل outlook استفاده نمیکنی،قانون sending emails رو بلاک کن.

S0R3N4
06-09-2014, 15:54
سلام دوستان
خسته نباشید
این فایل رو که در ویروس توتال آپدیت کردم به نظرتون مخربه؟کسپرسکی بهش مشکوکه (از نوع زرد رنگ البته :n02: ) ؛ به نظرتون Delete کنم یا Block یا اینکه اصلا خطرناک نیست و Add To Exclusions رو انتخاب کنم؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 73af29d0beb099/analysis/

SETIZEN
06-09-2014, 16:05
سلام دوستان
خسته نباشید
این فایل رو که در ویروس توتال آپدیت کردم به نظرتون مخربه؟کسپرسکی بهش مشکوکه (از نوع زرد رنگ البته :n02: ) ؛ به نظرتون Delete کنم یا Block یا اینکه اصلا خطرناک نیست و Add To Exclusions رو انتخاب کنم؟!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 73af29d0beb099/analysis/

فعال ساز ها به عنوان ابزار های ه.ک و نفوز گر و در بعضی موارد تروجان شناخته میشند ( که در بیشتر موارد اینجوری نیستند ) و برای همین بهش مشکوکه:n01:
میتونید به همون لیست استثنا اضافش کنید:n06:

S0R3N4
06-09-2014, 16:05
سلام

سوال اول:
در رابطه با تریال ریستر،بیشتر از اینکه نگران باشی تریال ریستر درست کار میکنه باید نگران باشی که به کسپر آسیب نزده باشه و کسپر داره درست کار میکنه :n09:

سوال دوم:
من الان پیور ندارم.در kis 2015 از طریق مسیر زیر:
راست کلیک روی کسپر در کنار ساعت و بعد
tools --> network monitor
در پنجره باز شده در قسمت های network activity و open ports تمام جزئیات نوشته شده

سوال سوم:
هر دو قانون any network avtivity رو در حالت by rules قرار بده (البته شبکه لوکال نیاز نداره اما برای اطمینان بیشتر انجام بده)
اگر در سیستم از برنامه هایی مثل outlook استفاده نمیکنی،قانون sending emails رو بلاک کن.

از اوتلوک استفاده میکنم؛پس بذارم باز باشه؟
راستی؛همونطور که گفتی چطور میتونم نیگاه کنم که چه نرم افزار هایی در حال سند و رسیو هستند از طریق Network Monitor ؛ همون لحظه اگه به موردی بر خوردم که نخواستم به اینترنت دسترسی داشته باشه؛چطور میتونم بلوکش کنم؟

راستی؛در فایروال؛در قسمت Packet Rule ؛ گزینه های Any incoming DCP Stream و Any incoming UDO Stream هم بلوک کنم؟آخه اینطوری تو COMODO LEAK TEST حداکثر امتیاز رو میگیره؛نظرت چیه؟

achaemenian
06-09-2014, 16:25
سلام
تو کیس 2015
گزینه ای که وقتی آپدیت میکنی فایل های آپدیت رو روی هارد ذخیره کنه رو چطور باید فعال کرد؟

achaemenian
06-09-2014, 16:32
سلام

سوال اول:
.
از کجا بفهمم که TR به کیس آسیب نزده!؟؟ :n13:

و این پیغام بتا رو میده
من کسپر رو از این لینک دان کردم و جایی اشاره نشده بود که این نسخه بتاست

S0R3N4
06-09-2014, 20:44
سلام مجدد بر همه ی دوستان عزیزم
واقعا شرمنده ی همه ی شمام که اینقدر سوال میپرسم؛آخه مدت ها بوده که با کسپرسکی کار نکردم و واسه همین خیلی از کارها و تنظیماتش رو بلد نیستم؛الان 3 تا سوال دارم و امیدوارم با کمک شما به جواب برسم! (نمیدونم اگه شما دوستان رو نداشتم چکار باید میکردم خداییش)

سوال اولم که مهم ترین سوالم هستش اینه که من از اون روزی که ویندوز جدید ریختم و Kaspersky Pure 3 نصب کردم نمیتونم از K*E*R*I*O استفاده کنم و کانکت بشم به سرورش!در حالی دیگر دوستان من از همون کسی که من ازش اکونت خریدم به راحتی دارن از اکونت هاش استفاده میکنن و هیچ مشکلی ندارن؛اون فروشنده هم بنده ی خدا چند بار با یوزر من روی سیستم خودش کانکت شده و هیچ مشکلی نداشته باهاش(عکس گرفته و بهم نشون داده)!
در حالی که من با این Error مواجه میشم برای کانکت شدن به ک*ر*ی*و :

هر بار هم که میام دوباره تست کنمش که ببینم کانکت میشه یا نه باید به این پیغام کسپرسکی جواب مثبت بدم! (چرا هر سری میپرسه؟نمیشه یه کاری کرد که هر سری ازم نپرسه و خودش اتوماتیک Accept کنه؟ )

و بعد از Accept کردن هم این پیغام میاد که من Yes رو انتخاب میکنم(درسته دیگه؛نه؟)

تو رو خدا کمک کنید که من بتونم از k*e*r*i*o استفاده کنم؛چون نیاز واقعا ضروری بهش دارم!

سوال دومم اینه که در تنظیمات فایروال؛فرق گزینه Inherit با گزینه Allow چیه؟! (هر دو گزینه به یک رنگ هستند؛فقط گزینه ی Inherit محو مانند هست و گزینه ی Allow کاملا نمایان و واضح)

سوال سومم در مورد قسمت Anti-Spam هستش!
اگه اشتباه نکنم در نرم افزار های مدیریت ایمیل نظیر Outlook کاربرد داره دیگه؛نه؟(اگه از طریق Browser وارد ایمیل بشیم که کارایی نداره؛نه؟)
خب؛از اونجایی که من از Outlook استفاده میکنم؛و اسپم هم کم نمیاد برام؛این قسمت از کسپرسکی رو خیلی نیاز دارم و تنظیماتش رو در حالت HIGH یا Maximum Proction قرار دادم؛ولی نمیدونم کاراییش به چه صورت هست؟فرق ایمیل هایی که اسپم هستند رو با ایمیل هایی که اسپم نیستند چگونه تشخصیص میده؟چکار کنم که اسپم ها رو از inbox م پاکشون کنه؟میشه مطمئن بود که ایمیل های سالم(غیر اسپم ها) رو پاک نکنه؟
میشه یه مقدار کمک کنید تا از شر این اسپم های لعنتی راحت بشم از طریق Anti-Spam کسپرسکی ؟

پ.ن 1 :

راستی دوستان؛فایروال کسپرسکی قابلیت Block All Traffic نداره؟گزینه ای که با یه راست کلیک بر روی آیکون کسپرسکی در کنار ساعت ویندوز ، بتونه کل ترافیک اینترنت (کلیه ورود و خروجی های سیستم رو) بلوک کنه؟آخه همه ی فایروال ها دارند این گزینه رو؛احتمالا باید کسپر هم داشته باشه؛ولی من بلد نیستم؛میشه یه راهنمایی بفرمایید؟

پ.ن 2 :

چطور میشه فایل هایی که مطمئن هستیم آلوده هستند رو به شرکت کسپرسکی بفرستیم برای اینکه به دیتابیسشون اضافه کنن؟یا چطور میشه یه فایلی که مطمئن هستیم آلوده هست و کسپرسکی نشناخته به قسمت قرنطینه ی کسپرسکی اضافه کنیم؟
در مورد ارسال فایل های مشکوک به شرکت کسپرسکی،آیا سابقه داشته اینکار رو انجام بدین؟و آیا مثل خیلی از شرکت های دیگه پیگیر این قضیه میشند و به دیتابیسشون اضافه میکنن؟
این قابلیت رو خیلی برای تاپیک " دانلود ویروس، تروجان، بررسی مخرب ها و تست آنتی‌ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " نیاز دارم؛چون خیلی هاشون رو کسپرسکی نمیشناسه اصلا!(تعدادشون هم کم نیست)

mohammad_87
06-09-2014, 20:57
از اوتلوک استفاده میکنم؛پس بذارم باز باشه؟
راستی؛همونطور که گفتی چطور میتونم نیگاه کنم که چه نرم افزار هایی در حال سند و رسیو هستند از طریق Network Monitor ؛ همون لحظه اگه به موردی بر خوردم که نخواستم به اینترنت دسترسی داشته باشه؛چطور میتونم بلوکش کنم؟

راستی؛در فایروال؛در قسمت Packet Rule ؛ گزینه های Any incoming DCP Stream و Any incoming UDO Stream هم بلوک کنم؟آخه اینطوری تو COMODO LEAK TEST حداکثر امتیاز رو میگیره؛نظرت چیه؟
بله باز باشه
-------------
در اون قسمت روی برنامه مورد نظر کلیک راست کرده و به details and rules برو:

و بعد هر سه گزینه در network rules رو بلاک کن:

برای بلاک کردن فعالیتهای مخفی اینترنتی برنامه ها و توضیحات تکمیل تر به این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه شود.

-----------

هر دو گزینه بلاک باشند.توضیحات تکمیل تر در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توسط jadda عزیز

از کجا بفهمم که TR به کیس آسیب نزده!؟؟ :n13:

و این پیغام بتا رو میده
من کسپر رو از این لینک دان کردم و جایی اشاره نشده بود که این نسخه بتاست

تا حد امکان از تریال ریستر و پچ استفاده نشود.
اگر هم مایل به استفاده باشی،ابتدا شما فایل ریستر رو در سایتهایی مثل virus total اسکن کرده تا از برخورد آنتی ویروس های مخختلف با اون فایل مطلع شوید.به توضیحات اونها هم توجه شود که دقیقا اون فایل رو چه نوع مخربی تشخیص داده.
در مرحله بعد و در صورت امکان،بررسی شود که ریستر یا پچ کدوم قسمت از رجیستری رو قرار هست تغییر بده.اگر صرفا بخش لایسنس باشه مشکلی نیست.اما برخی ریسترها رو دیده ام که قسمت مربوط به آپدیت برنامه رو هم تغییر میدادند و یک پیغام جعلی جهت آپدیت برنامه میساختند!این یک نمونه بود.

برای بررسی این دسترسی ها هم همیشه امکانش به راحتی نیست،اما برخی فایل های رجیستری با کلیک راست و گزینه edit دستوراتش مشخص میشه.

متاسفانه نویسنده اون مطلب کم لطفی کرده :n02:
از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید.

mohammad_87
06-09-2014, 21:46
سوال اولم که مهم ترین سوالم هستش اینه که من از اون روزی که ویندوز جدید ریختم و Kaspersky Pure 3 نصب کردم نمیتونم از K*E*R*I*O استفاده کنم و کانکت بشم .......

سوال دومم اینه که در تنظیمات فایروال؛فرق گزینه Inherit با گزینه Allow چیه؟! (هر دو گزینه به یک رنگ هستند؛فقط گزینه ی Inherit محو مانند هست و گزینه ی Allow کاملا نمایان و واضح)

سوال سومم در مورد قسمت Anti-Spam هستش!

پ.ن 1 :
راستی دوستان؛فایروال کسپرسکی قابلیت Block All Traffic نداره؟گزینه ای که با یه راست کلیک بر روی آیکون کسپرسکی در کنار ساعت ویندوز ، بتونه کل ترافیک اینترنت (کلیه ورود و خروجی های سیستم رو) بلوک کنه؟آخه همه ی فایروال ها دارند این گزینه رو؛احتمالا باید کسپر هم داشته باشه؛ولی من بلد نیستم؛میشه یه راهنمایی بفرمایید؟

پ.ن 2 :
چطور میشه فایل هایی که مطمئن هستیم آلوده هستند رو به شرکت کسپرسکی بفرستیم برای اینکه به دیتابیسشون اضافه کنن؟...
سوال اول:
اکثر آنتی ویروس ها با برنامه kerio مشکل دارند.اگر ممکنه از جایی که اکانت گرفتی درخواست بده برنامه های جدیدتر رو بده که مشکلی ندارند.من هم کلی با این برنامه مشکلات داشتم.
به هر حال کسپر داره پیغام میده که وب سایت مورد نظر رو نمیتونه تایید کنه.برنامه رو که باید تایید کنی و سایر پیغام ها رو هم بدرستی میزنی و طبیعتا امضای دیجیتالی باید اضافه بشه.

در همون پیغام کسپر مشخصات وب سایت نوشته شده.اون در به لیست سفید کسپر اضافه کن.
در kis 2015 از مسیر زیر:
setting --> protection center --> web antivirus --> advanced setting --> configure trusted webpage --> add

سوال دوم:
inherit در کل برای تبعیت یک برنامه (مثلا فایرفاکس) از قوانین تعریف شده اصلی اون برنامه در کسپر هست.
مثلا شما برنامه فایرفاکس رو در کسپر بلاک میکنی،بعد روی ویندوز مجازی اگر اون برنامه رو اجرا کنی،باز هم بلاک خواهد ود و اجرا نمیشه.(وقتی تیک inherit زده شده باشه)
کاربردهای دیگه هم داره.کلا حالت دیفالتش رو تغییر ندی بهتره.

سوال سوم:
استفاده نکرده ام!

پ.ن 1:

پ.ن 2:
دو راه وجود داره:
1.از طریق اکانت خود در کسپر:

2.ارسال ایمیل به newvirus@kaspersky.com با قوانین زیر:

این هم ممکنه برای شما مفید باشه:
فروم رسمی برای پیور 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهنمای جامع پیور 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

achaemenian
06-09-2014, 22:37
مرسی
برای ذخیره فایل های آپدیت باید چکار کنم؟

mohammad_87
07-09-2014, 02:19
مرسی
برای ذخیره فایل های آپدیت باید چکار کنم؟
در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، I king I عزیز توضیح داده،نمیدونم برای 2015 کار میکنه یا نه.

S0R3N4
07-09-2014, 13:18
در همون پیغام کسپر مشخصات وب سایت نوشته شده.اون در به لیست سفید کسپر اضافه کن.
در kis 2015 از مسیر زیر:
setting --> protection center --> web antivirus --> advanced setting --> configure trusted webpage --> add

محمد جان؛مرسی به این همه حوصله خدایی...
واقعا سپاسگذارتم...
فقط داداش...
من دارم از پیور 3 استفاده میکنم و ظاهرا یه مقداری با اینترنت سکوریتی 2015 متفاوته (یه چیز تو مایه های 2014 هستش تنظیماتش)
این مسیری که گفتی وجود نداره!یعنی advanced setting --> configure trusted webpage وجود نداره به جاش بعد از کلیک روی setting یه تب داره با عنوان Trusted URLs ... من میتونم از اونجا وارد شم؟
و اینکه محمد جان؛منظورت از اینکه وب سایتی که در پیغام کسپرسکی نوشته شده رو وارد لیست Trusted بکنم همون شماره ip ایی هست که نوشته شده در اون پیغام؟ یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورته؟ همین ip رو وارد لیست Trusted URLs بکنم؟آخه من آدرس وب سایت نمیبینم در اون پیغام به جز این ip ...

راستی؛من آخرین ورژن K*e*r*i*o رو دارم؛منظورت اینه از برنامه ی دیگه استفاده کنم؟!خب در حال حاضر همین برنامه خوب کار منو راه میندازه فقط آخه...
نمیتونم زمانی که میخوام از کریو استفاده کنم؛نمیتونم به شکلی کلا کسپرسکی رو ببندم؟! آخه وقتی Pause Proction رو میزنم هم بازم مشکل دارم... :n15:

mahyarSAMSUNG
07-09-2014, 13:52
چطوری این ارور باطل شدن 30 روزه رو حذف کنم ؟

achaemenian
07-09-2014, 14:07
در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، I king I عزیز توضیح داده،نمیدونم برای 2015 کار میکنه یا نه.

فکر کنم منظورمو درست نرسوندم
تو نسخه 2012 در قسمت تنظیمات آپدیت یه گزینه بود که فایل های آپدیت رو تو آدرس
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP15.0.1\Update distribution
ذخیره میکرد که میشد ازشون برای آپدیت آفلاین یک کامپیوتر دیگه استفاده کرد

الان اون گزینه رو تو کیس 2015 نمیبینم! :n29:

mohammad_87
07-09-2014, 21:05
محمد جان؛مرسی به این همه حوصله خدایی...
واقعا سپاسگذارتم...
فقط داداش...
من دارم از پیور 3 استفاده میکنم و ظاهرا یه مقداری با اینترنت سکوریتی 2015 متفاوته (یه چیز تو مایه های 2014 هستش تنظیماتش)
این مسیری که گفتی وجود نداره!یعنی advanced setting --> configure trusted webpage وجود نداره به جاش بعد از کلیک روی setting یه تب داره با عنوان Trusted URLs ... من میتونم از اونجا وارد شم؟
و اینکه محمد جان؛منظورت از اینکه وب سایتی که در پیغام کسپرسکی نوشته شده رو وارد لیست Trusted بکنم همون شماره ip ایی هست که نوشته شده در اون پیغام؟ یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورته؟ همین ip رو وارد لیست Trusted URLs بکنم؟آخه من آدرس وب سایت نمیبینم در اون پیغام به جز این ip ...

راستی؛من آخرین ورژن K*e*r*i*o رو دارم؛منظورت اینه از برنامه ی دیگه استفاده کنم؟!خب در حال حاضر همین برنامه خوب کار منو راه میندازه فقط آخه...
نمیتونم زمانی که میخوام از کریو استفاده کنم؛نمیتونم به شکلی کلا کسپرسکی رو ببندم؟! آخه وقتی Pause Proction رو میزنم هم بازم مشکل دارم... :n15:
خواهش میکنم
درسته،ip رو در Trusted URLs وارد کن.
منظورم آخرین ورژنش نبود،مثلا برنامه هایی مثل next v..p.n هست که جدیدتر هستند و مشکلات کری.و رو ندارند.باید ببینی اکانت هاشون با این برنامه ها ست شده یا نه

روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست کن و exit بزن، اما امنیت پرررررررررررر :n02:
اگه خیلی با این برنامه مشکل دداری،برنامه های رایگان هم هستند برای دورزدن ها

فکر کنم منظورمو درست نرسوندم
تو نسخه 2012 در قسمت تنظیمات آپدیت یه گزینه بود که فایل های آپدیت رو تو آدرس
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP15.0.1\Update distribution
ذخیره میکرد که میشد ازشون برای آپدیت آفلاین یک کامپیوتر دیگه استفاده کرد

الان اون گزینه رو تو کیس 2015 نمیبینم! :n29:
تغییر مسیر پیش فرض ممکن نیست و آدرس محل ذخیره آپدیت ها هم مشخص نیست.
برای کپی کردن مستقیم از روی سیستم باید بگردید مسیر ذخیره شدن آپدیت ها رو پیدا کنید.اما بهتر این هست که از اون برنامه استفاده کنید.

با update utility میشه آپدیت ها رو در هر مسیری که خواستید ذخیره کنید و به سیستم دیگه کپی کنید.

بعد در سیستم مورد نظر،select update source رو به مسیر دلخواه(مسیر فایل های کپی شده) تغییر بدید.

sky1sky
08-09-2014, 05:58
سلام منظور از این جمله چیست
این جملات رو دزر سایت زیر دیدم

It is not recommended to install Kaspersky Virus Removal Tool 2011 "on top" of the installed version of the application. It may cause incorrect operating system functioning.

مرسی

mohammad_87
08-09-2014, 16:22
سلام منظور از این جمله چیست
این جملات رو دزر سایت زیر دیدم

It is not recommended to install Kaspersky Virus Removal Tool 2011 "on top" of the installed version of the application. It may cause incorrect operating system functioning.

مرسی
سلام
منظور این هست که اگه در حال حاضر این برنامه روی سیستم نصب هست،مجددا نصب نشود.باعث اختلال در کارکرد سیستم میشه

sky1sky
09-09-2014, 22:56
سلام از سایت خود کاسپر ازلینک مقابل نرم افزار Download Kaspersky Virus Removal Tool گرفتم اما روی ویندوز XP خطای زیر می دهد راه حل ؟

چند بار هم سیستم ریستارت کردم و مجدد خواستم نصب کنم اما هر دفهه همین پیغام خطا :n13:
ایا ورژن این نرم افزار برای ویندوز XP را باید ازلینک دیگه بگیرم ؟ مرسی

S0R3N4
10-09-2014, 12:18
سلام به همه ی عزیزان

من دیروز با Comodo Leak Test فایرواله Kaspersky Pure 3.0 رو یه چک کردم؛در کمال نا باوری دیدم فقط 190 امتیاز گرفت!!!
قبلا یادمه در ورژن 2014 یا 2013 (دقیقا یادم نیست؛یکی از این 2 ورژن بود) میتونست 300 امتیاز تا 330 امتیاز بگیره!!!
این تنظیماته فایروالمه :

میشه یه راهنمایی بفرمایید؟نگران شدم در مورد وضعیت و کانفیگ فایروالم...

چکار باید بکنم تا بتونه حداکثر توانش رو به کار ببنده؟

amir1230
10-09-2014, 13:15
دوستان نسخه نهایی از هر سه محصول کسپر رو بعضی از سایتها گذاشتند.نسخه 15.0.1.415
آیا رسما منتشر شده؟اگر بله لینک دانلود رو قرار بدین لطفا

MR.Punisher
10-09-2014, 16:30
نسخه 15.0.1.415 هنوز بتا هست و نهایی نشده عزیز.
خود وبسایت کسپر هنوزم نسخه 15.0.0.463 رو به عنوان بروزترین نسخه برای دانلود گذاشته تا این لحظه.
از لینک زیر می تونید چک کنید.

shuhin
10-09-2014, 19:39
سلام دوستان
من یه مشکلی با فایروال دارم. الان به IDM و گیم های آنلاین که دارم اجازه دسترسی نمیده ، Trusted و Allow و این کارها هم انجام میدم باز هم اجازه دسترسی نمیده!!
چه کاری باید انجام بدم؟؟
تو یه app controllesh دیدم زده not digitaly signed این برنامه ها رو !

shuhin
10-09-2014, 22:25
وقتی run as administator اجراشون میکنم کار میکنن !!! :n27:

Y@var
10-09-2014, 23:55
سلام دوستان

متاسفانه تو ورژن جدید افزونه های کروم نیستش! نمیدونم چرا ولی یه خواهش از دوستانی که هنوز آپدیت نکردند دارم

لطفا این پوشه رو اونایی که ورژن یکی مونده به آخری یعنی ورژن 15.0.0.463 رو دارید فشرده و آپلود کنید و لینکش رو واسم بزارین

اینم آدرس پوشه

C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 15.0.1\ChromeExt\

پیشاپیش ممنون:n16:

Y@var
11-09-2014, 16:33
دوستان کسی نبود زحمتش رو بکشه :n18:

3274
11-09-2014, 18:59
دوستان سوال
من تا بحال از KIS نسخه ی 2012 استفاده می کردم به چند دلیل یکی کلید خوردن، دیگری که خیلی مهمه ذخیره و انتقال آپدیت ها، رابط کاربرپسندش و ایراد بی مورد نگرفتن به کرک و پچ
یکی دو روزه 2014 رو نصب کردم:

سرعت اپدیت شدن افتضاح
امکان انتقال آپدیت هم که ظاهرا وجود نداره
کلید هم که مثل گذشته نمی خوره

برای سه مورد بالا راه حلی وجود نداره؟ (تریال ریستر رو کار ندارم)
راه حلی نباشه شاید برگردم به 2012

DariushGreat
11-09-2014, 23:59
دوستان سوال
من تا بحال از KIS نسخه ی 2012 استفاده می کردم به چند دلیل یکی کلید خوردن، دیگری که خیلی مهمه ذخیره و انتقال آپدیت ها، رابط کاربرپسندش و ایراد بی مورد نگرفتن به کرک و پچ

سرعت اپدیت شدن افتضاح

سرعت آپدیت مربوط به اینترنتتونه. برای من خوبه
برای داشتن آپدیت باید از ابزار جانبی دانلود کننده آپدیت کسپرسکی استفاده کنید
کلید هم متاسفانه نمیخوره

3274
12-09-2014, 05:26
سرعت آپدیت مربوط به اینترنتتونه. برای من خوبه
برای داشتن آپدیت باید از ابزار جانبی دانلود کننده آپدیت کسپرسکی استفاده کنید
کلید هم متاسفانه نمیخوره
خط 6Mbps فکر نکنم کند باشه!

mohammad_87
12-09-2014, 10:21
خط 6Mbps فکر نکنم کند باشه!
کسپر برای آپدیت کردن نمیاد از همه پهنای باند استفاده کنه تا اختلالی در کارهای کاربر بوجود نیاد.
آپگدیت بصورت بک گراند و با سرعت کم انجام میشه و معمولا زود هم تموم میشه و نسبت به حجم و زمان در حدی نیست که کاربر ناراضی باشه.

abbas-t
13-09-2014, 01:41
سلام دوستان
کسپر 2014 را باکلید 90 روزه اکتیو کردم ،الان چند روز بیشتر نمونده تا تموم بشه ،ایا کلید پیدا میشه؟

Y@var
13-09-2014, 05:05
سلام به همه ی دوستان

اول از همه از مسعود عزیز بابت افزونه های کروم تشکر میکنم.:n12:

خواستم یه نکته ای رو راجع ورژن جدید کاسپر بگم و اینکه چرا مثل قبل افزونه ها رو نصب نمیکنه:

این سوال رو توی انجمن کاسپراسکی پرسیدم که اینجوری جواب دادن:

there is only one Chrome extension called "Kaspersky Protection" now covering all functionality.

Version 2015 does not have a folder ChromeExt. The extension is hosted on Chrome Web Store as required by Google's extension policy.

یعنی از این به بعد فقط یدونه Extension واسه کروم هستش که وقتی هم نصب میشه هر سه تا کار قبلی رو انجام میده

و اینکه این افزونه طبق سیاست هایی که کروم داره باید از web store خود گوگل کروم دانلود بشه.

اینا هم لینکایی هستش که دادن

که البته یکیش مال ماه آگوست هستش یکیش می، فقط من نمیدونم چرا هر دوش رو توی web store گذاشتن!

August که جدیدتره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

May ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n16:

happyfeat
13-09-2014, 21:22
سلام به همه
دوستان من لایسنس قانونی اینترنت سکوریتی کسپر اسکی دارم و هفته گذشته روی ورژن 2014 ورژن 2015 را از روی سایت گرفتم و نصب کردم همه چیز درست بود ولی چند روزه وقتی میزنم آنتی ویروس آپدیت بشه بعد اینکه مراحل آپدیت آنتی ویروس طی میشه بازم میزنه انتی ویروستون به روز نیست و پیغام APPLICATION ARE OUT OF DATE را میده
باید چی کار کنم این مشکل حل بشه

shetabandeh
14-09-2014, 08:11
سلام دوستان يك سايت ايراني هست كه فايلهاي آپديت افلاين كسپر2015 و 2014 رو گذاشته البته هفته اي يكباره و به روز نيست. منتها براي دانلود و نگه داشتن روي فلاش و نصب براي بقيه همكاران يا اقوام مناسبه. نميدونم ميشه لينكش رو گذاشت يا نه ولي اگر خواستيد بگيد تا در پيغام خصوصي جواب بدم.

3274
14-09-2014, 10:11
سلام دوستان
کسپر 2014 را باکلید 90 روزه اکتیو کردم ،الان چند روز بیشتر نمونده تا تموم بشه ،ایا کلید پیدا میشه؟
شما سریال بهش دادی یا کلید؟
اگر چگونگی کلید دادن بهش رو بگی شاید من بتونم یک کلید چند ماهه بهت بدم

happyfeat
14-09-2014, 13:00
سلام به همه
دوستان من لایسنس قانونی اینترنت سکوریتی کسپر اسکی دارم و هفته گذشته روی ورژن 2014 ورژن 2015 را از روی سایت گرفتم و نصب کردم همه چیز درست بود ولی چند روزه وقتی میزنم آنتی ویروس آپدیت بشه بعد اینکه مراحل آپدیت آنتی ویروس طی میشه بازم میزنه انتی ویروستون به روز نیست و پیغام APPLICATION ARE OUT OF DATE را میده

از دوستان کسی تا حالا این مشکلی کهخ من داشتم نداشته؟>؟
آیا راه حلی برای این مشکل سراغ ندارید؟!

Y@var
14-09-2014, 13:53
از دوستان کسی تا حالا این مشکلی کهخ من داشتم نداشته؟>؟
آیا راه حلی برای این مشکل سراغ ندارید؟!

سلام دوست عزیز

اول سعی کنین یه بار با قیلترشکن آپدیت کنین اگر نشد آپدیت آفلاین کنید / البته میگن آپدیت آفلاین تا ورژن 2014 کار میکنه ولی یکی از دوستان میگفت همون آپدیت رو 2015 هم جواب داده/یه بار آپدیت آفلاین کنین فکر کنم دیگه درست میشه

mohammad_87
14-09-2014, 16:46
سلام به همه
بهترین و مطمئن ترین کار،نصب دوباره هست.

شما که لاینس اورجینال داری ابتدا کد لایسنس رو در جایی یادداشت کن تا از دست نرود.همچنین محض اطمینان از توضیحات لایسنس در کسپر یه عکس بگیر.
بعد برنامه kavremover رو دانلود کن:

در حالت safemode ویندوز،اجراش کن و کسپر رو حذف کن.برنامه ساده ای هست.توضیحات تکمیل تر در این صفحه:

نکات 1 و 2 رو ببین.

بعد از ریستارت،نسخه 2015 رو که از سایت کسپر گرفتی نصب کرده و با لایسنس قبلی فعالش کن.

3274
15-09-2014, 13:03
دوستانی که در KIS 2014 متخصصند : چطوری میشه key به این نسخه کاسپر وارد کرد؟
من چند تا کلید معتبر دارم ولی هر چی سریال داخل کاسپر وارد می کنم بخشی که بشه کلید بهش داد نمیاد

sky1sky
15-09-2014, 14:33
بچه ها سوال و پیغام خظای زیر رو کسی نیس راهنمایی کنه ؟؟؟؟
لینک انتی ویروس کسپر اسکایی برای ویندوزXP میخوام لطفااااااااا لینک ازخود سایت کسپر باشد
نرم افزارزیر رو d Kaspersky Virus Removal Tool رو از سایت کسپر گرفتم اما خطا می ده !
پوشه TEMP ویندوز هم خالی هست اما بازهمین مشکل !!!
مرسی

سلام از سایت خود کاسپر ازلینک مقابل نرم افزار Download Kaspersky Virus Removal Tool گرفتم اما روی ویندوز XP خطای زیر می دهد راه حل ؟

چند بار هم سیستم ریستارت کردم و مجدد خواستم نصب کنم اما هر دفهه همین پیغام خطا :n13:
ایا ورژن این نرم افزار برای ویندوز XP را باید ازلینک دیگه بگیرم ؟ مرسی

Y@var
15-09-2014, 16:03
دوستانی که ورژن 2015 کاسپر رو دارن اگه کاسپر رو آپدیت کنن دیگه میخوان برن توی قسمت Show additional tools کاسپر هنگ میکنه و احتمالا طی چند ساعت آتی یه آپدیت کوچیک واسه رفع مشکل میدن پس فعلا نگران نباشین و صبر کنید که مشکل فراگیره تا آپدیت جدید بیاد مشکل رو برطرف کنه.(ورژن تست شده: v15.0.1.415)

mohammad_87
15-09-2014, 17:45
دوستانی که در KIS 2014 متخصصند : چطوری میشه key به این نسخه کاسپر وارد کرد؟
من چند تا کلید معتبر دارم ولی هر چی سریال داخل کاسپر وارد می کنم بخشی که بشه کلید بهش داد نمیاد
اون مدل سریال دادن در نسخه های 14 و 15 کار نمیکنه و در نسخه های 2013 و ماقبل اون کارآیی داشت.

در 14 و 15 باید خود سریال رو که شامل اعداد و حروف هست مستقیما بنویسی.

توضیحات کامل در پست اول

بچه ها سوال و پیغام خظای زیر رو کسی نیس راهنمایی کنه ؟؟؟؟
لینک انتی ویروس کسپر اسکایی برای ویندوزXP میخوام لطفااااااااا لینک ازخود سایت کسپر باشد
نرم افزارزیر رو d Kaspersky Virus Removal Tool رو از سایت کسپر گرفتم اما خطا می ده !
مرسی
سیستم شما آلوده هست و اجازه نصب نمیده.

دوستانی که ورژن 2015 کاسپر رو دارن اگه کاسپر رو آپدیت کنن دیگه میخوان برن توی قسمت Show additional tools کاسپر هنگ میکنه و احتمالا طی چند ساعت آتی یه آپدیت کوچیک واسه رفع مشکل میدن پس فعلا نگران نباشین و صبر کنید که مشکل فراگیره تا آپدیت جدید بیاد مشکل رو برطرف کنه.(ورژن تست شده: v15.0.1.415)

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مشکل روی نسخه ای که شما استفاده میکنی افتاده چون نسخه های 15.0.1 هنوز در حالت بتا هستند و طبعا نسخه های بتا ممکنه مشکلاتی داشته باشند.
آخرین نسخه رسمی 6575 15.0.0.463 هست.

vtn54
15-09-2014, 21:20
این مشکل روی نسخه ای که شما استفاده میکنی افتاده چون نسخه های 15.0.1 هنوز در حالت بتا هستند و طبعا نسخه های بتا ممکنه مشکلاتی داشته باشند.
آخرین نسخه رسمی 6575 15.0.0.463 هست.

سلام

دوست من نسخه 15.0.1.415 از حالت بتا خارج شده است و نسخه نهایی MR1 2015 می باشد البته هنوز در بسیاری از کشورها معرفی نشده است ولی شما می‌توانید آن را از سایت رسمی کاسپرسکی آمریکا دانلود کنید:

mohammad_87
16-09-2014, 03:00
ایندکس سایت usa.kaspersky.com رو کسی تونسته بدست بیاره؟

Y@var
16-09-2014, 09:25
با آپدیت امروز مشکل برطرف شد!

موفق باشید.

Mr.New
16-09-2014, 12:13
اقا دیروز ی کد پیدا کردم تو نت زدم 91 روز فعال شد:n13: بدون پلیتر شکن و... عادی عادی:n02:

kakaamin1
17-09-2014, 16:14
سلام دوستان
راهی برا اکتیو pure 3 سرغ ندارین ؟:n27:
این پیور3 رو چه جوری میشه اکتیو کرد
راهی براش نیست؟:n28:
کسی سریالی چیزی به جز تریال ریست سراغ نداره ؟:n30:

در ضمن بین PURE 3 & KIS2015 کدوم بهتره ؟
اصلا این KIS2015 همه قابلیتهای PURE 3 را دارد .

3274
17-09-2014, 17:50
اقا دیروز ی کد پیدا کردم تو نت زدم 91 روز فعال شد:n13: بدون پلیتر شکن و... عادی عادی:n02:
خاطر جمع باشید که اگر این دست کدها رو که پیدا می کنید اینجا هم در دسترس سایرین قرار بدید(همونطور که اون یکنفر برای شما و هزاران نفر دیگه قرار داده بوده) مشکلی درست نمیشه و کد باطل نخواهد شد !

sky1sky
20-09-2014, 10:05
دوستان سوال

سرعت اپدیت شدن افتضاح

سلام شما فرمودید KIS نسخه ی 2012 استفاده می کردید ایا به خوبی زسیستمتون محافظت می شد و سیستمون اصلا ویروسی نشد؟؟
ازلحاظ قدیمی بودن ورژن نرم افزارو اینکه همیشه ویروس های جدید تولید میشه منظورمه

ازسایت کسپر انتی ویروس کسپر رو می خاوم دانلود کنم اما فقط لینک kis2015 میاره این رو دانلود کردم اما30 روزه هست فعلا

بی زحمت لینک kis 2012 بذارید وسوسه شدم مثل شما ورژن قدیمی و نصب کنم که دردسر های اکتیو کردن رو نداشته باشم ولی نمی دونم انتخاب درستی هست یا نه :n13:
و ایا سیستم امن می مونه در مقابل ویروس های مختلف و خطرات حاصل از وب گردی یا نه :n13:

3274
20-09-2014, 11:59
اگه Virus Signature یا همون فهرست کدهای مخربش بروزرسانی شده باشه مشکلی نیست اما طبیعیه که نسخه های جدیدتر کارامدتر از نسخه های قبل هستند
من مدتی با KIS 2014 کار کردم گهگاه بی جهت لود پردازنده رو بالا می برد. پس زمینه اش رو هم دقیقا بررسی کردم مشغول هیچ اسکنی نبود
ولی 2012 از این لحاظ و همچنین قضیه ی انتقال آپدیتها و کلید خوردن، هیچ مشکلی نداره . گرچه پوشه ی آپدیتهاش الان حدود 650 مگابایت شده!
یک جستجو در انجمن دانلود نرم افزار بزنید یا توی گوگل بگردید لینکش راحت گیر میاد

abbas-t
21-09-2014, 11:35
سلام دوستان
کلید 91 روزه کسپر 2014 امروز تموم میشه ،کلید پیدا نمیکنم ،اگه از تریال ریست استفاده کنم مشکل پیش نمیاد؟

sky1sky
21-09-2014, 11:56
سلام چند تا سوال فنی لطفا کمک کنید
ورژن جدید کسپر نسخه سی روزه دانلود کردم kav15.0.0.463en_6021.exe
یعد نصب اپدیت کردم و بعد اپدیت حجم پوشه اپدیت حدود 500مگا بایت شد

بعدش ازتنظیمات کسپر گزینه
do not download new version utomaticallyr
رو تیک زدم و
run update
رو هم manually گذاشتم اما امروز بعد اتصال به اینترنت با نرم افزار ها پهنای باند متوجه شدم هم چنان پروسه AVP.exe در حال دانلود هست !!!!!!!!! چراااااا

چهطوری متوقف اش کنم ؟؟؟؟؟چون هر روزه سیستم مورد نظر به اینترنت متصل است بنده اصلا متمایل نیستم که کسپر از ترافیک اینترنت ام استفاده کند
شما هم همین مشکل رو دارید ایا :n13:
چه طوری متوقف اش کنم:n13:

2- هم دیشب در حین اپدیت و هم امروز که پروس avp.exe در حال اتصال به اینترنت بود نرم افزار نت لیمتر نشون می دادبیش از 200 کانکشن ساخته شده !!! که البته یک یا چند تای انها در حال دانلود بودند بعد هر چند دقیقه تعداد کانکشن ها متغیر بود گاهی 80 تا گاهی 100 و ....
بع عکس نمونه زیر توجه کنید چرا
سیستم ویروسی هم نیست چرا که ویندوز جدید نصب کرده ام و با انتی ویروس کسپر اسکن کردم هیچ ویروسی همپیدا نکرد !!
مرسی
ایا این همه تعداد کانکشن طبیعی هست برای کسپر؟؟؟؟

Dr Nima
21-09-2014, 13:27
kaspersky pure4 منتشر شد هنوز مطمن نیستم که نسخه نهایی اون باشد میتونید از این ادرس اون رو دانلود کنید با تریال سه ماه AnonymZ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](PURE4.0)/)

Lugah
21-09-2014, 14:57
مرسی ولی این دانلود نمیشه میشه راهنمایی کنید:n01:

sky1sky
21-09-2014, 22:58
سلام ! یه سوال دیکه
ورژنKIS2015 نصب کردم انلاین اپدیت کردم ازطرفی قبلش فایل kasper update برنامش رو مجزا دانلود کرده بودم و run کردم اما دیدم برای اپدیت ورژن 2014 به قبل هست ، چه طوری الان این برنامه رو حذف کنم که پروسه های اش اصلا در سیستم ام اجرا نشه؟؟:n13: در uninstll program که نبود
مرسی

DariushGreat
22-09-2014, 07:07
سلام ! یه سوال دیکه
ورژنKIS2015 نصب کردم انلاین اپدیت کردم ازطرفی قبلش فایل kasper update برنامش رو مجزا دانلود کرده بودم و run کردم اما دیدم برای اپدیت ورژن 2014 به قبل هست ، چه طوری الان این برنامه رو حذف کنم که پروسه های اش اصلا در سیستم ام اجرا نشه؟؟:n13: در uninstll program که نبود
مرسی
برنامه آپدیت کسپر - اونی که توی سایت خودش گذاشته - که نصبی نیست پرتابل هست. نیازی به حذف نداره دستی پاکش کن.
================================================== ========================
آقا من لایسنس کسپر 2015 گرفتم فعلا روی 2014 اکتیو کردمش. ارزش داره برم سمت 2015 ؟ آخه برنامه آپدیت نداره 2015 هنوز...

afshin b
22-09-2014, 16:47
سلام
من تازه KIS 2015 نصب کردم و با این مشکل مواجه شدم:

راه حلی نداره؟ آپدیتشم کردم ولی باز کاری نمیتونه بکنه

ویرایش:
خودم دستی فایل رو پاک کردم:n02:
از کسپر انتظار بیشتری داشتم!

abbas-t
22-09-2014, 20:01
سلام دوستان
کلید 91 روزه کسپر 2014 امروز تموم میشه ،کلید پیدا نمیکنم ،اگه از تریال ریست استفاده کنم مشکل پیش نمیاد؟

یه نفر به دا من برسه ،کسپرو چیکارش کنم ،سریال نامبر میخواد پیدا نمیکنم ،تریال ریست کنم ؟

sky1sky
22-09-2014, 22:52
علی رغم اینکخ خود سایت کسپر نوشته بود که نسخه سی روزه دقیقا همانند ورژن فول نرم افزار هست و تمامی منو ها و اپشن ها قابل دسترس و تنظیم هستند این طور نبود !! اخرین نسخه کسپر یعنی
kav15.0.0.463en_6021.exe که ازسایت کسپر دانلود کرده بودم حتی بعد اپدیت انلاین و فول شدن دیتا بیس، اط قسمت additional tool گزینه application control که حاوی تنظیمات فایروال و network monitorting و ایناهاست اصلا فعال نبود و برای عبور ازپنجره ها باید اکتیو می کردیم نرم افزار رو !!!! این دیگه چه جورشعه ! لایسنس فری 30 روزه که فعال بود که !!!!! مگه باید کار خاص دیگه ای می کردم؟؟؟؟:n13:

Y@var
25-09-2014, 20:56
سلام دوستان

بنده ورژن 2015 کاسپر رو نصب کردم و متاسفانه در استارت اولیه خیلی طولش میده فعال بشه و همچنین قسمت تعیین میزان دسترسی برنامه ها به اینرنتش درست کار نمیکنه.

میخواستم بدونم غیر از قسمت Parental Control که 2015 داره و 2014 نداره، دیگه چه فرقی با هم میکنن؟ کارایی نسخه 2014 توی ویندوز 8.1 خوبه؟

ممنون:n16:

mohammad_87
26-09-2014, 03:58
سلام دوستان

بنده ورژن 2015 کاسپر رو نصب کردم و متاسفانه در استارت اولیه خیلی طولش میده فعال بشه و همچنین قسمت تعیین میزان دسترسی برنامه ها به اینرنتش درست کار نمیکنه.

میخواستم بدونم غیر از قسمت Parental Control که 2015 داره و 2014 نداره، دیگه چه فرقی با هم میکنن؟ کارایی نسخه 2014 توی ویندوز 8.1 خوبه؟

2014 parental control نداره؟ :n04:
نسخه های قبلیش هم داشتند
2015 بهبود یافته 2014 هست و خیلی از باگهای موجود در 2014 ، در 2015 برطرف شده.

مشکل استارت آپ هست و متاسفانه کاری نمیشه کرد.وقتی ویندوز بالا میاد شما 1-2 دقیقه هیچ کاری انجام نده تا کسپر کامل لود بشه.البته امنیت سیستم در هنگام بوت تامین میشه و اون لود مربوط به UI هست.

برای دسترسی به اینترنت دقیقا شما میخوای چکار کنی که انجام نداده؟
اگه ممکنه از تغییراتی که دادی(قوانین برنامه مورد نظر) عکس بذار تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

Y@var
26-09-2014, 06:27
اگه داره که چه بهتر!

البته فکر کنم مشکلی که دارم ناسازگاری کاسپر با یکی از برنامه هامه که نمیدونم کدوم بعد از این مشکل و ریست کامپیوتر، خود کاسپر میخواد یه فایل حجیم واسه بررسی مشکل بفرسته واسه سایتش که چون سرعتم کمه امکان پذیر نیست.
اینم مشکل دقیق من / در واقع لیست نرم افزارهای این بخش رو برای تعیین دسترسی نمیاره

ممنون میشم کسی اطلاعی از این مشکل داره ارائه بده / در ضمن این ورژن روی لپ تاپ دیگه تست شده و این قسمتش کاملا درست کار میکنه و اینکه برنامه در حال استفاده در حالت تریاله و تا حالا تریال ریست هم نشده.

با تشکر:n16:

sky1sky
26-09-2014, 08:47
سلام دوستان

برای منم همینطوره پست بالا رو ببینید:

علی رغم اینکخ خود سایت کسپر نوشته بود که نسخه سی روزه دقیقا همانند ورژن فول نرم افزار هست و تمامی منو ها و اپشن ها قابل دسترس و تنظیم هستند این طور نبود !! اخرین نسخه کسپر یعنیkav15.0.0.463en_6021.exe که ازسایت کسپر دانلود کرده بودم حتی بعد اپدیت انلاین و فول شدن دیتا بیس، اط قسمت additional tool گزینه application control که حاوی تنظیمات فایروال و network monitorting و ایناهاست اصلا فعال نبود و برای عبور ازپنجره ها باید اکتیو می کردیم نرم افزار رو !!!! این دیگه چه جورشعه ! لایسنس فری 30 روزه که فعال بود که !!!!! مگه باید کار خاص دیگه ای می کردم!!!

Y@var
26-09-2014, 11:05
برای منم همینطوره پست بالا رو ببینید:

علی رغم اینکخ خود سایت کسپر نوشته بود که نسخه سی روزه دقیقا همانند ورژن فول نرم افزار هست و تمامی منو ها و اپشن ها قابل دسترس و تنظیم هستند این طور نبود !! اخرین نسخه کسپر یعنیkav15.0.0.463en_6021.exe که ازسایت کسپر دانلود کرده بودم حتی بعد اپدیت انلاین و فول شدن دیتا بیس، اط قسمت additional tool گزینه application control که حاوی تنظیمات فایروال و network monitorting و ایناهاست اصلا فعال نبود و برای عبور ازپنجره ها باید اکتیو می کردیم نرم افزار رو !!!! این دیگه چه جورشعه ! لایسنس فری 30 روزه که فعال بود که !!!!! مگه باید کار خاص دیگه ای می کردم!!!

نه دوست عزیز مشکل از جای دیگه ای هستش / همونطور که گفتم من خودم جدیدا روی یه لپ تاپ دیگه همین ورژن رو نصب کردم و بدون مشکل میومد (اونم تریال بود) / متاسفانه هنوز کاسپر مشکلاتی داره که امیدوارم بر طرف کنه

حالا دیگه دوستان حرفه ای تر اگه نظری دارن ممنون میشیم راهنمایی کنن:n16:

abbas-t
26-09-2014, 12:51
یه نفر به دا من برسه ،کسپرو چیکارش کنم ،سریال نامبر میخواد پیدا نمیکنم ،تریال ریست کنم ؟

بابا یکی ما را تحویل بگیره

N-PLEXTOR
26-09-2014, 14:22
بابا یکی ما را تحویل بگیره
دوست عزیزفعلا بهترین راه استفاده ازتریال ریست هست،بعدازریست کردن کسپراز لاینسس استفاده کنید،البته باچروکسی.:n01:

Y@var
26-09-2014, 15:57
اگه داره که چه بهتر!

البته فکر کنم مشکلی که دارم ناسازگاری کاسپر با یکی از برنامه هامه که نمیدونم کدوم بعد از این مشکل و ریست کامپیوتر، خود کاسپر میخواد یه فایل حجیم واسه بررسی مشکل بفرسته واسه سایتش که چون سرعتم کمه امکان پذیر نیست.
اینم مشکل دقیق من / در واقع لیست نرم افزارهای این بخش رو برای تعیین دسترسی نمیاره

ممنون میشم کسی اطلاعی از این مشکل داره ارائه بده / در ضمن این ورژن روی لپ تاپ دیگه تست شده و این قسمتش کاملا درست کار میکنه و اینکه برنامه در حال استفاده در حالت تریاله و تا حالا تریال ریست هم نشده.

خوب خدا رو شکر مشکلم حل شد!

البته آخرش نفهمیدم چه مشکلی داشتم ولی از اونجایی که خیلی وقت بود ویندوز عوض نکرده بودم نشستم ویندوز رو دوباره از اول نصب کردم و همه ی نرم افزار های سابقم رو هم ورژن های جدیدش رو نصب کردم.

کلی از پهنای باندم پرید ولی خدا رو شکر کامل حل شد و بعد از نصب و فعال سازی کاسپر به صورت تریال مشکلی ندارم. در ضمن ورژن کاسپرم 145.0.1.415 هستش که رسمی هم هست و لینکش رو دوستان یکی دو صفحه ی پیش گذاشتن و باید اونجا دانلودش کنین چون هنوز توی همه ی کشورها ارائه نشده تو صفحه ی اول سایت کاسپر نیستش.

Y@var
26-09-2014, 16:02
اگه داره که چه بهتر!

خوب خدا رو شکر مشکلم حل شد!

البته آخرش نفهمیدم چه مشکلی داشتم ولی از اونجایی که خیلی وقت بود ویندوز عوض نکرده بودم نشستم ویندوز رو دوباره از اول نصب کردم و همه ی نرم افزار های سابقم رو هم ورژن های جدیدش رو نصب کردم.

کلی از پهنای باندم پرید ولی خدا رو شکر کامل حل شد و بعد از نصب و فعال سازی کاسپر به صورت تریال مشکلی ندارم. در ضمن ورژن کاسپرم 145.0.1.415 هستش که رسمی هم هست و لینکش رو دوستان یکی دو صفحه ی پیش گذاشتن و باید اونجا دانلودش کنین چون هنوز توی همه ی کشورها ارائه نشده تو صفحه ی اول سایت کاسپر نیستش.

hamed619
26-09-2014, 21:20
میخواستم ببینم چطور میتوان از پاک کردن خودکار یک فایل توسط کاسپراسکای جلوگیری کرد

ab46
26-09-2014, 23:55
باسلام خدمت دوستان : توی پروگرام دیتا وداخل پوشه کاسپرسکی لب فایلهای وجود دارند که حجم آنها اکنون به بیش از 110 گیگ رسیده و کم کم داره درایو ویندوز رو پر میکنه لطفا" راهنمائی کنید که جریان اینها چیه و چیکارشون بایستی کرد؟ ضمنا" مشخصات کاسپر نسخه قانونی 2014 ورژن 14.0.0.4651 ممنونم

mohammad_87
30-09-2014, 03:01
باسلام خدمت دوستان : توی پروگرام دیتا وداخل پوشه کاسپرسکی لب فایلهای وجود دارند که حجم آنها اکنون به بیش از 110 گیگ رسیده و کم کم داره درایو ویندوز رو پر میکنه لطفا" راهنمائی کنید که جریان اینها چیه و چیکارشون بایستی کرد؟ ضمنا" مشخصات کاسپر نسخه قانونی 2014 ورژن 14.0.0.4651 ممنونم
بخش عمده این حجم،مربوط به پوشه report میشه که ذخیره گزارشات رو برعهده داره.

شما ابتدا به قسمت زیر برو:
setting --> additional --> reports & quarantine
در زیر clear نوشته شده که چقدر حجم برای گزارش ها مصرف شده.با کلیک روی clear تمامی اونها رو میشه پاک کرد.

همچنین با دو گزینه اول میشه محدودیت زمانی و حجمی برای ذخیره گزارشات تعیین کرد تا از مواردی مثل مشکل شما جلوگیری بشه.

daniyal2007
30-09-2014, 07:51
سلام
من از Kaspersky Internet Security 2013 استفاده میکنم

مشکلم اینه که غیر از آپدیت روزانه که حجمش زیاد نیست،
جدیدا حجم های بالایی توسط کسپر استفاده میشه که هم از خود برنامه میشه دید هم برنامه مدیریت ترافیک قسمت زیادی از حجم رو برای کسپر میزنه!!
مثلا دیروز که برنامه رو آپدیت کردم، 70 مگ از حجم رو استفاده کرد!!
همین الان هم Network Monitor خود کسپر نوشته 30 مگ توسط آنتی ویروس استفاده شده

-
میخواستم بدونم چرا اینطوریه و این حجم های بالای ارسال و دریافت برای چیه؟
چون از نسخه قدیمی برنامه استفاده میکنم اینطوریه، یا مشکل چیز دیگش؟!!
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

p30g
30-09-2014, 11:22
چطور میشه کاری کرد kis 2015 سایتها رو مخصوصا همین p30 رو بلاک نکنه

Y@var
30-09-2014, 21:05
منم همین نسخه رو دارم و هیچ مشکلی با سایتها بخصوص همین p30 که گفتین ندارم، احتمالا مشکل از جای دیگه ایه:n06:

Captain
30-09-2014, 21:17

Parent Control را غیر فعال کنید و یا در لیست ویرایش/تنظیمات، تیک گزینه ی Illegal Software را بردارید.
ببخشید در حال حاظر کاسپر را بر روی سیستم نصب ندارم وگرنه با عکس مشخص میکردم!

Mohammad King
01-10-2014, 12:15
سلام

دوستان کلید فعال سازی برای نسخه 2015 اینترنت سکوریتی هست؟؟؟

اگر هست دانلود کنم نسخه 2015 رو

S0R3N4
01-10-2014, 12:55
سلام دوستان
خسته نباشید

مدت تریال 30 روزه ی Kaspersky Pure 3.0 من تموم شد!!! :n14::n14::n14:

من همون روز اول از تریال ریست استفاده کرده بودم؛ولی از چیزی که میترسیدم اتفاق افتاد!!
اونم اینه که الان که مدت زمان 30 روزه ی تریال من تموم شده؛دیگه نمیتونم دوباره یه تریال 30 روزه ی دیگه اکتیو کنم!!! :n13::n28::n28::n28:

میشه راهنمایی چکار باید بکنم؟!! :n30::n30:

ab46
01-10-2014, 23:39
بخش عمده این حجم،مربوط به پوشه report میشه که ذخیره گزارشات رو برعهده داره.

شما ابتدا به قسمت زیر برو:
setting --> additional --> reports & quarantine
در زیر clear نوشته شده که چقدر حجم برای گزارش ها مصرف شده.با کلیک روی clear تمامی اونها رو میشه پاک کرد.

همچنین با دو گزینه اول میشه محدودیت زمانی و حجمی برای ذخیره گزارشات تعیین کرد تا از مواردی مثل مشکل شما جلوگیری بشه.

با سلام و تشکر از راهنمائی شما : وقتی که با اسم یکی از این فایلهایی که در سیستم ذخیره می شد و حجم بالایی هم داشت تو وب سرچ کردم به یه سایت راهنمائی شدم که در اونجا برای حل مشکل این راه رو معرفی کرده بود البته من هم همونکار رو کردم و مشکلم حل شد.مسیر : ساپورت / ساپورت تولز / تراکس که بایستی دیس ایبل می شد.ممنون

fariborz.j
02-10-2014, 00:02
سلام

دوستان کلید فعال سازی برای نسخه 2015 اینترنت سکوریتی هست؟؟؟

اگر هست دانلود کنم نسخه 2015 رو

کلید فعال ساز نداره ولی یک کرک کامل برای تریال 30 روزه داره ک میتونی هی اون رو ریست کنی و استفاده کنی

طبق سرچ و اطلاعاتی ک بنده دارم فرقی هم بین نسخه کامل وتریال نیس مگر همین 30 روزه بودن، ک اونم با این کرک حل میشه

fariborz.j
02-10-2014, 00:33
دوستان من مدت زمان زیادی بود ک از نود 32 استفاده میکردم سرعت سیسنم بالا بود و نود به هیچی هم گیر نمی داد ولی متاسفانه بسیاری از ویروس ها رو تشخیص نمیداد و یادیر ( بعدا ویروسی شدن و چند روز بعدش ) تشخیص میداد

برا همین

کسپرسکای ورژن 2015 رو ازسایت مشهور که خیلی این انتی ویروس رو تعریف ورتبه یک رو بهش داده بود دانلود ونصب کردم . در ابتدا هم چند ویروس رو شناخت ک خیلی برام جالب اومد

اما الان با گذشت چند روز استفاده ازش میبینم تمام فایل های بازی رو ویروس شناخته و حذف کرده ( داده قرنطینه و قفل کرده ، یعنی بعضی یاش حتی ریستورم نمیشه ) تمامی کرک ها رو حذف کرده

فایل قرنطینه داره پر میشه و مشکل جا
به خیلی از سایت ها گیر میده و باز نمی کنه و خلاصه ی شری شده واسه خودش
اما از طرفی هم خوب ویروس ها رو میشناسه

میخواستم بدونم تنظیماتی نداره برای اینکه گیر نده به فایلهای بازی ها و فایل های کرک شده؟
( البته اعتماد سازی رو بلدم ولی با تمام اعتماد سازی ها بازم بعضی از این فایل ها رو هم قرنطینه و پاک میکنه،)
روشی می خوام ک تنظیم کنم تا کمتر حساس باشه

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم تا دوباره برنگردم نود32 نصب کنم.

ی نکنته دیگه
و اون اینکه تو صفخه اول و قسمت مطالب مهم و کاربردی تاپیک اصلا نسخه 2015 مطلب و صحبتی ب میون نیومده لطفا این سخه رو هم اضافه و فایل ها و توضیحاتشو بذارین.
منتظر جوابم.