PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

mohammad_203
16-02-2014, 22:47
وقتی از این ابزارها استفاده بشه،اطلاعات رمزنگاری میشن اما اطلاعات رمزنگاری شده همیشه قابلیت اسکن نیستند و خود کسپر این پیغام رو میده

شما ابتدا به مسیر setting-->additional-->networks رفته و تیک گزینه scan encrypted connection رو بزن.همچنین گزینه اول یعنی ...always scan انتخاب شده باشد.پایینتر و در advanced setting هم هر دو گزینه تیک داشته باشند

حالا وقتی کانکشن های فیل.تر شکن که رمزگذاری شده اند وصل بشه،اگه قابلیت اسکن اطلاعات باشه که مشکلی نیست و اگر قابلیت اسکن نباشه به محض کانکت شدن،کسپرسکی پیغام میده که این کانکشن تایید شده نیست و دو گزینه برای کاربر میاره:1.ادامه 2.قطع ارتباط
که اگر کاربر ادامه بده،کسپر پیغام میده که این ارتباط رمزگذاری شده،قابلیت اسکن و محافظت رو ندارد.(سایر جزییات در گزارش نوشته میشه)

اصل این پیغام ها و تایید شدن یا نشدن ها هم به تاییدیه های دیجیتالی خود کسپر برمیگرده

مشکلم با انتخاب Monitor all network ports حل شد .حتی وقتی گزینه scan encrypted connection روی دومی بود ! البته در قسمت advanced settings دو تا گزینه فعال بود.فقط یک install certificate هم بود تو این قمست که نمیدونم بهتره اجرا کنم یا نه!
به نظر شما گزینه Monitor all network ports انتخاب شده باشه چه فرقی داره ! یعنی کند میشه ، نمیشه !
لینک سایت که می گفتم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR MOHAMMAD . M
16-02-2014, 23:35
من کسپر 2014 رو روی 8.1 نصب کردم و با لایسنسی که از خود سایت کسپر گرفته بودم 91 روز فعالش کردم و فقط آپدیتش مونده که میخواستم بدونم چند مگابایت هست.

برا آفلاین هم مثل سابق یه قسمت داره که بشه آپدیت رو وارد برنامه کنی . داستان چیه:n13: مگه آفلاین هم میشه آپدیتش کرد؟

hamidreza2010
17-02-2014, 15:05
من کسپر 2014 رو روی 8.1 نصب کردم و با لایسنسی که از خود سایت کسپر گرفته بودم 91 روز فعالش کردم و فقط آپدیتش مونده که میخواستم بدونم چند مگابایت هست.

برا آفلاین هم مثل سابق یه قسمت داره که بشه آپدیت رو وارد برنامه کنی . داستان چیه:n13: مگه آفلاین هم میشه آپدیتش کرد؟

من کسپر 2014 با بچ C رو نصب و آپدیت کردم حدود 110 مگ آپ شد
حالا چون شما پچ D رو نصب کردید ، حجمش کمتر میشه
بعد اینکه ، آره میشه ، توی قسمت آپدیت مسیر آپدیتی که قبلا دانلود کردید رو بدید ، آپ میشه.البته به شرط اینکه قبلا آپدیت آفلاینش رو دانلود کرده باشین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان مال من تغییر دادم درایو I هست

AMIR MOHAMMAD . M
17-02-2014, 19:32
من کسپر 2014 با بچ C رو نصب و آپدیت کردم حدود 110 مگ آپ شد
حالا چون شما پچ D رو نصب کردید ، حجمش کمتر میشه
بعد اینکه ، آره میشه ، توی قسمت آپدیت مسیر آپدیتی که قبلا دانلود کردید رو بدید ، آپ میشه.البته به شرط اینکه قبلا آپدیت آفلاینش رو دانلود کرده باشین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان مال من تغییر دادم درایو I هست

از کجا آپدیت بگیرم؟

سافت گذر گذاشته 302 مگ برا تا نسخه 2014
آپدیت تنها برا 2014 نیست ؟ برا اینکه حجمش کمتر باشه.
ایران ستاپ هم که گفته کلا نمیشه آفلاین آپدیت کرد:n13:

hamidreza2010
17-02-2014, 20:25
از کجا آپدیت بگیرم؟

سافت گذر گذاشته 302 مگ برا تا نسخه 2014
آپدیت تنها برا 2014 نیست ؟ برا اینکه حجمش کمتر باشه.
ایران ستاپ هم که گفته کلا نمیشه آفلاین آپدیت کرد:n13:

ایران ستاپ رو وللش ....
از همون سافت گذر میتونی بگیری.نه معمولا برای همه ورژنها میذاره
ببین چرا با KASPER UPDATER آپدیت نمیکنی؟
همین حدود 110 تا 120 مگ میخواد آپدیت کنه دیگه.تازه میدونی مخصوص پچ D هم هست

AMIR MOHAMMAD . M
17-02-2014, 22:28
ایران ستاپ رو وللش ....
از همون سافت گذر میتونی بگیری.نه معمولا برای همه ورژنها میذاره
ببین چرا با KASPER UPDATER آپدیت نمیکنی؟
همین حدود 110 تا 120 مگ میخواد آپدیت کنه دیگه.تازه میدونی مخصوص پچ D هم هست

شنیدم که سرعت دانلود با کسپر آپدیتر پایینه!:n13:
چطوریه؟

hamidreza2010
18-02-2014, 02:51
شنیدم که سرعت دانلود با کسپر آپدیتر پایینه!:n13:
چطوریه؟

آره پایینه
البته با خود کسپر هم پایینه و این ربطی به خود کسپر یا اون نرم افزار نداره ، مربوط میشه به سرور کسپر
البته فقط دفعه اول یکم طول میکشه و دفعات بعدی خیلی سریعه

AMIR MOHAMMAD . M
18-02-2014, 11:18
آره پایینه
البته با خود کسپر هم پایینه و این ربطی به خود کسپر یا اون نرم افزار نداره ، مربوط میشه به سرور کسپر
البته فقط دفعه اول یکم طول میکشه و دفعات بعدی خیلی سریعه

برای آپدیت 2014 مثل اینکه Kasper update utility پیشنهاد شده.

فعلا همون 302 مگ رو دانلود کردم تا باقی آپدیت هارو با اون بگیرم.

البته به نظرم میاد که با خود کسپر یا با برنامه زیاد تفاوتی نداره و فرقش تو اینکه با برنامه فایل سورس آپدیت برات میمونه

ulsss
18-02-2014, 12:26
سلام.من کسپر اینترنت سکیوریتی 2013 همین امروز بلاک شد. والان هر چی کلید جدید از سایتها میگیرم و میدم بهش ، جواب نمیده.چیکار کنم؟

mohammad_203
18-02-2014, 13:22
سلام.من کسپر اینترنت سکیوریتی 2013 همین امروز بلاک شد. والان هر چی کلید جدید از سایتها میگیرم و میدم بهش ، جواب نمیده.چیکار کنم؟

سلام
برای دریافت کلید جدید لطفا در تاپیک مربوطه درخواست بدین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR MOHAMMAD . M
18-02-2014, 14:13
الان با خود کسپر آپدیتش کردم برا اون سه روزی که گذشته بود 11.69 مگابایت آپدیت گرفت و خیلی هم سریع بود.

حالا کسپر هر روز آپدیت میده که روز به روز آپدیت کنیم که زیاد طول نکشه؟

mohammad_203
18-02-2014, 14:25
الان با خود کسپر آپدیتش کردم برا اون سه روزی که گذشته بود 11.69 مگابایت آپدیت گرفت و خیلی هم سریع بود.

سلام
بله کسپر خودش اوتوماتیک آپدیت میشه و سریع هم هست و حجم معمولا کمی هم داره . فقط اگه ویندوز 8 یا 8.1 دارین یکبار ویندوز رو Restart کنید ، چون Patch E منتشر شده و برای اینکه تغییرات اعمال شه باید یکبار Restart کنید.به خاطر اینکه در ویندوز 8 یا 8.1 قابلیتی به اسم Fast shutdown هست و باعث میشه ویندوز سریع تر خاموش و روشن شه و اینکار باعث میشه بعضی تغییرات که نیاز به reset شدن سیستم دارن اعمال نشن !

hamidreza2010
18-02-2014, 15:39

هر روز که چه عرض کنم
هر چند ساعت به چند ساعت آپدیت میکنه ، خیالتون راحت
گفتم که دفعه اول طول میکشه

MOHAMMAD_ASEMOONI
18-02-2014, 15:42
سلام . اگر اینترنتتون محدود هست و بعد از نیمه شب مجانی میشه , آپدیتِ آنتی ویروس و ویندوز رو تنظیم کنین برای اون موقع یا از حالت اتوماتیک خارج کنین و در ساعتهای مجانی آپدیت کنین .

hamidreza2010
19-02-2014, 17:38
سلام
همونطور که یکی از دوستان توی پست های بالاتر گفتن ، پچ E منتشر شده.این لیست تغییراتش:

Patch E fixes the following:

Some interface issues.
Issues with Virtual Keyboard, Block dangerous websites module, and Kaspersky URL Advisor plug-ins in the Mozilla Firefox browser version 27.
Issues with Virtual Keyboard extension in Google Chrome version 32.
Some other Virtual Keyboard issues.
In some cases, Skype stops responding occasionally when Kaspersky Internet Security 2014 is running.

abbas-t
19-02-2014, 19:48
سلام
نیازی نیست اینجا بزارید ، لینک اون صفحه ایی که دانلود کردید رو هم بدید کافیه ( منظورم صفحه n ام از این تایپک )
سلام ،پیداش کردم ،صفحه 45 پست 450 کاری از karkas20

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammad_203
19-02-2014, 20:11

سلام
دوست عزیز زیاد کار سختی نیست! شما برین سایت mediafire.com اونجا حساب کاربری بسازین و بعد که وارد شدید آپلود کنید و در نهایت لینک که بهتون میده رو اینجا بزارین. ممنون

hamidreza2010
19-02-2014, 23:59

سلام
فایل پاک شده
به هر حال ، بگو چی نیاز داری ، همینجا بهت میگیم.تنظمیم خاصی میخوای انجام بدی؟

Hidden-Hunter
20-02-2014, 09:40

سلام دوست عزیز

من این فایل را از اکانتم حذف کردم.

این رو د رکامپیوتر جستم و اپلود کردم و فکر کنم همین باشه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن نیازی به این همه تنظیمات نیست ، تنظیمات کسپرسکی 2014بنده همون پیشفرض هست / تنظیمات گفته شده بروی 2014 کارایی چندانی ندارد ، چرا که تنظیمات کمی تغییر کرده .

بنده یوزری بودم که در روز فقط 2ساعت وقت خودم رو صرف تنظیم کردن کسپرسکی با انواع ، تنظیمات و الگوهای یکه در ذهنم بود . ولی اینو احتیاج نیست ، چون الان که تنظیمات من پیشفرض هست با زمانی که کانفیگ میکردم فرقی داره ، :n05:زیاد وسواسی نشید، این امنیت هم اعتیاد آور است .

XMAN9
20-02-2014, 23:50
از موقعی که کسپر2013 رو نصب کردم دیگه سایت گوگل رو فایرفاکس باز نمیشه! . وقتی کسپر رو exit میکنم گوگل باز میشه. نمیدونم مشکل کجاست.

hamidreza2010
21-02-2014, 16:22
از موقعی که کسپر2013 رو نصب کردم دیگه سایت گوگل رو فایرفاکس باز نمیشه! . وقتی کسپر رو exit میکنم گوگل باز میشه. نمیدونم مشکل کجاست.

سلام
فقط گوگل رو بار نمیکنه یا هیچ سایتی باز نمیشه؟
با مرورگرهای دیگه چی؟

Captain
21-02-2014, 17:55

سلام
اگه امکانش هست شما یه اسکرین شات از مرورگر خود تهیه کنید و اینجا قرار دهید تا بررسی شود.
چه تغییراتی در تنظیمات کاسپر انجام دادین؟
از قندشکن استفاده میکنید؟
از چه نسخه ی کاسپر استفاده میکنید؟

aylar6888
22-02-2014, 00:40
دریافت لایسنس 3 ماهه رایگان کسپرسکی اینترنت سکوریتی از سایت زیر :

kaivanika
22-02-2014, 01:24
سلام دوستان مدتیه از کاسپر دور هستم میخوام واسه تست یه مدت دوباره روی ویندوز 8 64 بیتی نصبش کنم
میشه لینک اخرین ورژن اینترنت سیکرتی رو لیک مستقیم از سرور خود کاسپر لطف بفرمایید ؟
و روش فعال سازی یا دادن لیسانس ؟
به جز کرک کردن راهی واسش هست یا نه ؟

mohammad_87
22-02-2014, 01:42
سلام دوستان مدتیه از کاسپر دور هستم میخوام واسه تست یه مدت دوباره روی ویندوز 8 64 بیتی نصبش کنم
میشه لینک اخرین ورژن اینترنت سیکرتی رو لیک مستقیم از سرور خود کاسپر لطف بفرمایید ؟
و روش فعال سازی یا دادن لیسانس ؟
به جز کرک کردن راهی واسش هست یا نه ؟
آخرین ورژن نسخه kis 2014:

سریال 90 روزه از پست قبلی خودتون دریافت کنید
کرک نکنید.وقتی 90 روز تموم شد راه حل آسانی هم برای وارد کردن کلیدهای دیگه هست

afshin b
22-02-2014, 15:48
سلام
من کیس 2014 ترایل نصب کرده بودم ولی الان که میخوام این لایسنس 90 روزه رو بهش بدم قبول میکنه اما انگار هنوز تو ترایل هست. کلید قبلی رو هم یبار حذف کردم و دوباره زدم اما بازم همینه.
مشکل چیه؟

IntelCentrino
22-02-2014, 17:32
سلام
من کیس 2014 ترایل نصب کرده بودم ولی الان که میخوام این لایسنس 90 روزه رو بهش بدم قبول میکنه اما انگار هنوز تو ترایل هست. کلید قبلی رو هم یبار حذف کردم و دوباره زدم اما بازم همینه.
مشکل چیه؟

لایسنس های 90 روزه هم Trail محسوب میشن و از لاینسنس 90 روزه شما فقط 9 روز باقی مانده.

afshin b
22-02-2014, 17:39
لایسنس های 90 روزه هم Trail محسوب میشن و از لاینسنس 90 روزه شما فقط 9 روز باقی مانده.

من الان حدود بیست روزه که این رو نصب کردم.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

hamidreza2010
22-02-2014, 18:46
من الان حدود بیست روزه که این رو نصب کردم.

سلام
باشه.به زمان اکتیو کردن شما بستگی نداره ، به مدت زمان خود لایسنس بستگی داره
به هر حال تموم شد ، با یه لایسنس دیگه اکتیو کنید

afshin b
22-02-2014, 19:43
سلام
باشه.به زمان اکتیو کردن شما بستگی نداره ، به مدت زمان خود لایسنس بستگی داره
به هر حال تموم شد ، با یه لایسنس دیگه اکتیو کنید

با یه لایسنس دیگه هم همینطوره. روی سیستم دوستمم که از قبل ترایل بود تست کردم و یرای اونم اضافه نشد!

mohammad_87
22-02-2014, 21:19
با یه لایسنس دیگه هم همینطوره. روی سیستم دوستمم که از قبل ترایل بود تست کردم و یرای اونم اضافه نشد!

این لایسنس 90روزه ،تریال هست و فقط در صورتی فعال میشه که از لایسنس 30 روزه در ابتدای نصب، اصلا استفاده نشده باشه.

XMAN9
22-02-2014, 21:24
سلام
فقط گوگل رو بار نمیکنه یا هیچ سایتی باز نمیشه؟
با مرورگرهای دیگه چی؟
سلام. با فایر نمیتونه باز کنه و فقط این مشکل رو گوگل هست.

سلام
اگه امکانش هست شما یه اسکرین شات از مرورگر خود تهیه کنید و اینجا قرار دهید تا بررسی شود.
چه تغییراتی در تنظیمات کاسپر انجام دادین؟
از قندشکن استفاده میکنید؟
از چه نسخه ی کاسپر استفاده میکنید؟
سلام
از اینترنت سکوریتی 2013 استفاده میکنم.
قندشکن سایفون که از کار افتاده و لی گاهی اوقات از Hotspot استفاده میکنم.
تنظیمات خاصی انجام ندادم فقط بلا فاصله بعد از نصب این مشکل پیش اومد.
اسکرین شات از کجای فایر بذارم؟!

Captain
22-02-2014, 21:34
سلام. با فایر نمیتونه باز کنه و فقط این مشکل رو گوگل هست.

سلام
از اینترنت سکوریتی 2013 استفاده میکنم.
قندشکن سایفون که از کار افتاده و لی گاهی اوقات از Hotspot استفاده میکنم.
تنظیمات خاصی انجام ندادم فقط بلا فاصله بعد از نصب این مشکل پیش اومد.
اسکرین شات از کجای فایر بذارم؟!

شما وقتی قندشکن و هات اسپـــات رو فعال میکنید نمیتونید به سایت گوگل برید؟
اگه با مرورگرهای دیگه وارد سایت میشه، پس تنظیمات پراکـــسی فایرفاکس بهم ریخته، شایدم کاسپر جلوی دسترسی مرورگر شمارو میگیره

Sent from my Nokia Lumia 925 using Tapatalk

XMAN9
22-02-2014, 22:20
شما وقتی قندشکن و هات اسپـــات رو فعال میکنید نمیتونید به سایت گوگل برید؟
اگه با مرورگرهای دیگه وارد سایت میشه، پس تنظیمات پراکـــسی فایرفاکس بهم ریخته، شایدم کاسپر جلوی دسترسی مرورگر شمارو میگیره
Sent from my Nokia Lumia 925 using Tapatalk
با قند شکن باز میکنه!
الان که نگاه کردم با چروم و اپرا هم نمیتونه گوگل رو باز کنه. مطمئنم مربوط به همین کسپر هست چون تا قبل از نصب این مشکل رو نداشتم.

Captain
23-02-2014, 01:26
با قند شکن باز میکنه!
الان که نگاه کردم با چروم و اپرا هم نمیتونه گوگل رو باز کنه. مطمئنم مربوط به همین کسپر هست چون تا قبل از نصب این مشکل رو نداشتم.

شما با این برنامه زیر یه گزارش کامل از سیستمتون تهیه کنید و همینجا قرار بدین یا با پیغام خصوصی در اختیار من قرار بدین

دانلـــــود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sadafroohi
23-02-2014, 18:42
سلام
دوستان من ویندوز ۷ اورجینال دارم،می‌خوام کسپرسکی نصب کنم،چند تا سوال دارم:
۱. آیا لازمه قبل از نصب برنامه‌ای رو پاک کنم؟ چه برنامه هایی‌؟
۲. برنامهٔ anti-phishing domain advisor چه برنامه‌ای هست؟ آنتی ویروس؟
۳. آیا لازمه قبل از نصب کسپرسکی, anti phishing رو پاک کنم؟

maleki reza
23-02-2014, 19:45
با سلام.
من کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2014 را از یک مجموعه نرم افزاری نصب کردم برای کرک کردنش از یک فایل که خودشون در داخل فولدر help گذاشته بودند استفاده کردم .( به قول خودشون بعد از اتمام 30 روز با اجرای مجدد این نرم افزار دوباره 30 روز دیگه فعال میشه ) من نرم افزار رو به صورت کامل اپدیت کردم ولی در حال حاضر یک پیغام قرمز در صفحه اصلی کاسپر وجود داره با این عنوان byu new به نظر شما باید از کلید های جدید استفاده کنم ؟

Captain
23-02-2014, 20:44
با سلام.
من کاسپر اسکای اینترنت سکوریتی 2014 را از یک مجموعه نرم افزاری نصب کردم برای کرک کردنش از یک فایل که خودشون در داخل فولدر help گذاشته بودند استفاده کردم .( به قول خودشون بعد از اتمام 30 روز با اجرای مجدد این نرم افزار دوباره 30 روز دیگه فعال میشه ) من نرم افزار رو به صورت کامل اپدیت کردم ولی در حال حاضر یک پیغام قرمز در صفحه اصلی کاسپر وجود داره با این عنوان byu new به نظر شما باید از کلید های جدید استفاده کنم ؟

سلام
شما از تریال ریست استفاده کردید!
تذکر: تمام برنامه های امنیتی را از سایت اصلی خود شرکت دانلود کنید
بله کلید شما تاریخ مصرفش تمام شده و شما باید از کلید و کد جدید برای فعال سازی کاسپر استفاده کنید!

smss.exe
24-02-2014, 00:54
سلام

1. نه نیازی نیست. ولی اگر برنامه ی Anti-Virus دیگه ای روی سیستم نصب باشه باید پاک کنید. (خودش موقع نصب چک میکنه بهتون میگه)

2. این برنامه فقط برای جلوگیری از Phishing هست. (Phishing یه روش برای -- و ویروسی کردن سیستم و.... هست؛ کارش اینجوریه که مثلا یه سایت شبیه سایت بانکی درست میکنه، و شما وقتی ظاهر سایت رو میبینید مثل سایت اصلی هست ولی نام Domain اون متفاوته و از نظر املایی معمولا نزدیک سایت اصلیه؛ مثلا سایت bmi.ir برای بان ملی هست و یکی یه سایت مثل اون ولی به نام bm1.ir میخره؛ وقتی که مثلا لینک رو برای شما ایمیل میکنه شما وارد سایت میشید و آدرس رو چک نمیکنید چون ظاهر سایت درسته. اونوقت اطلاعات حساب و رمز و... رو که وارد کردید اون بر میداره و ازش سوء استفاده میکنه.) اسم این برنامه که اینو میگه و فقط این قضیه رو چک میکنه. پس Anti-Virus نیست.

3. نیازی نیست. اگر موردی داشته باشه خود Kaspersky موقع نصب چک میکنه و بهتون میگه باید پاک بشه.

sadafroohi
24-02-2014, 09:07
سلام

1. نه نیازی نیست. ولی اگر برنامه ی Anti-Virus دیگه ای روی سیستم نصب باشه باید پاک کنید. (خودش موقع نصب چک میکنه بهتون میگه)

2. این برنامه فقط برای جلوگیری از Phishing هست. (Phishing یه روش برای -- و ویروسی کردن سیستم و.... هست؛ کارش اینجوریه که مثلا یه سایت شبیه سایت بانکی درست میکنه، و شما وقتی ظاهر سایت رو میبینید مثل سایت اصلی هست ولی نام Domain اون متفاوته و از نظر املایی معمولا نزدیک سایت اصلیه؛ مثلا سایت bmi.ir برای بان ملی هست و یکی یه سایت مثل اون ولی به نام bm1.ir میخره؛ وقتی که مثلا لینک رو برای شما ایمیل میکنه شما وارد سایت میشید و آدرس رو چک نمیکنید چون ظاهر سایت درسته. اونوقت اطلاعات حساب و رمز و... رو که وارد کردید اون بر میداره و ازش سوء استفاده میکنه.) اسم این برنامه که اینو میگه و فقط این قضیه رو چک میکنه. پس Anti-Virus نیست.

3. نیازی نیست. اگر موردی داشته باشه خود Kaspersky موقع نصب چک میکنه و بهتون میگه باید پاک بشه.

ممنون از راهنماییتون :)

sadafroohi
24-02-2014, 10:08
میشه راجبه این پیغام راهنماییم کنید؟

sadafroohi
24-02-2014, 10:25
اگر گزینهٔ اول رو بزنم مشکلی‌ پیش نمیاد؟

Captain
24-02-2014, 10:28
میشه راجبه این پیغام راهنماییم کنید؟

سلام
این پیغام بخاطر اینکه شما برنامه دانلود منیجر را کرک کردین و کاسپر به عنوان برنامه ناشناس میشناستش ظاهر شده
اگه شما به برنامه و اینکه نسخه ی کرک شده اعتماد دارین، گزینه اول Run Application as Trusted رو بزنید تا به لیست فایل های امن منتقل شده و برنامه دانلود منیجر به درستی کار کند.

sadafroohi
24-02-2014, 10:38
سلام
این پیغام بخاطر اینکه شما برنامه دانلود منیجر را کرک کردین و کاسپر به عنوان برنامه ناشناس میشناستش ظاهر شده
اگه شما به برنامه و اینکه نسخه ی کرک شده اعتماد دارین، گزینه اول Run Application as Trusted رو بزنید تا به لیست فایل های امن منتقل شده و برنامه دانلود منیجر به درستی کار کند.
بله کرک شده،پس مشکلی‌ پیش نمیاد اگه گزینهٔ اول رو بزنم؟ البته چند وقتیه که دانلود منیجر یه پیغام میده که سریال fake هست،اما درست کار می‌کنه و ازش استفاده می‌کنم

Captain
24-02-2014, 10:49
بله کرک شده،پس مشکلی‌ پیش نمیاد اگه گزینهٔ اول رو بزنم؟ البته چند وقتیه که دانلود منیجر یه پیغام میده که سریال fake هست،اما درست کار می‌کنه و ازش استفاده می‌کنم

نگران نباشین مشکلی پیش نمیاد.
بهتره با یک برنامه کرک معتبر، دوباره کرکش کنید.

hamidreza2010
24-02-2014, 19:20
سلام دوستان
اینم آموزش آپدیت کردن دیسک نجات کسپر.این آموزش برای اولین بار توسط بنده ساخته و توی فروم های فارسی زبان منتشر شده ( سافت 98 و اینجا )
شما با این آموزش میتونید از توی خود ویندوز ، فایل iso دیسک نجات رو اپدیت کنید
امیدوارم راضی باشین

دانلود نرم افزارهای مورد نیاز:

1- دانلود فیلم آموزشی:

2- دانلود برنامه Updater:

3- دانلود نرم افزار RMPrep USB 2.1.716 :

4- دانلود فایل Attach :

XMAN9
24-02-2014, 20:52
شما با این برنامه زیر یه گزارش کامل از سیستمتون تهیه کنید و همینجا قرار بدین یا با پیغام خصوصی در اختیار من قرار بدین

دانلـــــود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون. تو فروم کسپر جستجو کردم. با برداشتن تیک این گزینه مشکل رفع شد.

Captain
24-02-2014, 21:17
ممنون. تو فروم کسپر جستجو کردم. با برداشتن تیک این گزینه مشکل رفع شد.

درسته ولی بنظرم همون گزینه برا بالا بردن امنیت در پروتوکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترینه
شما تمام مرورگرهارو ببندید، تو همون صفحه در تنظیمات گزینه ی Install Certificate رو بزنید. مشکل شما درست میشه و گزینه ای که غیرفعال کردین رو دوباره فعال کنید و ببینید که برطرف شده یا نه!

XMAN9
25-02-2014, 00:05
درسته ولی بنظرم همون گزینه برا بالا بردن امنیت در پروتوکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بهترینه
شما تمام مرورگرهارو ببندید، تو همون صفحه در تنظیمات گزینه ی Install Certificate رو بزنید. مشکل شما درست میشه و گزینه ای که غیرفعال کردین رو دوباره فعال کنید و ببینید که برطرف شده یا نه!
نه متاسفانه درست نشد و فقط برای اپرا جواب میده چون سایت کسپر فقط آموزش نصب و ست آن با اپرا رو توضیح داده!

mohammad_87
25-02-2014, 05:05
نه متاسفانه درست نشد و فقط برای اپرا جواب میده چون سایت کسپر فقط آموزش نصب و ست آن با اپرا رو توضیح داده!
اگر مشکل با certification باشه هنگام ورود به سایت ارور میده و خود موزیلا لینک میده که میشه گواهی اون سایت رو بصورت دستی نصب کرد.

XMAN9
26-02-2014, 22:09
اگر مشکل با certification باشه هنگام ورود به سایت ارور میده و خود موزیلا لینک میده که میشه گواهی اون سایت رو بصورت دستی نصب کرد.
کل پیغامی که موزیلا میده اینه

Captain
26-02-2014, 22:25

این پیغام مبتنی بر مشکل امضا در گواهینامه ای هستش که میخواد به سرور گوگل وصل شه ولی چون معتبر نیست اجازه وصل نمیده

amir1230
26-02-2014, 22:29
دوستان تو انجمن کسپر دیدم که نسخه بتای 2015 محصولات کسپر به زودی برای تست منتشر میشن.اگر اطلاعات دقیق تری دارین لطفا بگین

mohammad_87
26-02-2014, 23:02
این پیغام مبتنی بر مشکل امضا در گواهینامه ای هستش که میخواد به سرور گوگل وصل شه ولی چون معتبر نیست اجازه وصل نمیده
مسعود جان در ظاهر اینجور که شما گفتی بنظر میرسه اما در اصل این ارور برای این اتفاق افتاده که گواهی نامه اون سایت با دیتابیس کسپر یکی نیست در واقع گواهی نامه های کسپر هنوز با فایرفاکس مچ نشده اند.

معمولا یک گزینه مثل i trusted this site در موزیلا میاد که میشه همون موقع گواهی نامه اون سایت رو اضافه کرد.

راه اول:در عکس بالا گزینه install certificate رو بزن تا کسپر اتوماتیک گواهی نامه های خودش رو روی تمام مرورگرهای سیستم نصب کنه.

راه دوم:اگر با راه اول هنوز با فایرفاکس مشکل داشتی باید بصورت دستی این کار رو انجام بدی:

فایرفاکس رو باز کن و تا پایان در حال اجرا باشه و مجددا به مسیر عکس بالا رفته و گزینه install certificate رو بزن و بعد next
حالا اخطار میده که فایرفاکس بازه و نمیتونه روی فایرفاکس نصب کنه.اینجا گزینه دوم یعنی install the certificate manually according to the guide رو انتخاب کرده و next بزن
حالا در گوشه سمت چپ و پایین روی save certificate کلیک کن و فایل رو در دسکتاپ ذخیره کن.
در همین کادر،مسیری که باید در فایرفاکس بری رو توضیح داده.اون مسیر رو یادداشت کن.
حالا پنجره کسپر رو finish بزن
موزیلا رو باز کن،به مسیر گفته شده در فایرفاکس برو و فایلی که روی دسکتاپ ذخیره کرده بودی رو به فایرفاکس وارد کن.

این هم متنی که گفتم یادداشت کنی که در اون پنجره قابل کپی کردن نیست: :n02:

Guidelines on certificate installation
1. Save the Kaspersky Lab certificate to a local drive.
2. In the main window of Mozilla Firefox, select Tools -> Options from the menu bar.
3. Go to the Advanced section and open the Encryption tab.
4. Click the View certificates button, and in the Certificate Manager window, open the
Authorities tab.
5. Click the Import button and select the file to which you have saved the certificate at Step
1.
6. In the Install certificate window, select the three check boxes to specify the actions that
the certificate will cover.
7. Close all windows by clicking OK.
8. The certificate is installed.

من الان اون مسیر رو رفتم،در مرحله 3 اگه تب enryption رو نداری،به تب certificate برو و مرحله 4 رو ادامه بده.

موفق باشی

KAMYK
28-02-2014, 16:16
لطفآ راهنمایی کنید پیغام خطا در اینترنت سکیوریتی 2013 میاد
من چند ساله با کسپرسکای کار می کنم تا حالا همچین اروری نگرفته بودم

"Cannot verify correspondence of databases to the license agreement."

کلید قبلی رو پاک کردم کلید جدید رو مثل همیشه دادم و ok داد و برای 365 روز اکتیو و سبز شد ولی بازم همون پیغام میاد و اپیدیت هم نمیشه

Captain
28-02-2014, 21:31
لطفآ راهنمایی کنید پیغام خطا در اینترنت سکیوریتی 2013 میاد
من چند ساله با کسپرسکای کار می کنم تا حالا همچین اروری نگرفته بودم

"Cannot verify correspondence of databases to the license agreement."

کلید قبلی رو پاک کردم کلید جدید رو مثل همیشه دادم و ok داد و برای 365 روز اکتیو و سبز شد ولی بازم همون پیغام میاد و اپیدیت هم نمیشه

سلام
تاریخ سیستمتون رو پک کنید ببینید درسته یا نه
اگه باز مشکل پابرجا بود، کاسپر را Uninstall و دوباره نصب کنید.

KAMYK
01-03-2014, 13:26
سلام
تاریخ سیستمتون رو پک کنید ببینید درسته یا نه
اگه باز مشکل پابرجا بود، کاسپر را Uninstall و دوباره نصب کنید.

فقط اگر Uninstall کنم آپدیتهای کسپر پاک میشه و اونوقت دوباره باید از اول آپدیت کنه. راهی هست که آپدیت هاش رو جایی ذخیره کنم؟

hamidreza2010
01-03-2014, 18:28
فقط اگر Uninstall کنم آپدیتهای کسپر پاک میشه و اونوقت دوباره باید از اول آپدیت کنه. راهی هست که آپدیت هاش رو جایی ذخیره کنم؟

سلام
اگه با برنامه آپدیتر آپدیت کردید میشه ، در غیر اینصورت نه

AMIR MOHAMMAD . M
02-03-2014, 11:26
سلام

اقا من احساس میکنم که این کسپر 14 اصلا کاری نمیکنه و مثل ماست میمونه :34:
یه فلش ویروسی زدم به سیستم اسکن کردم برا بار اول به یه سری فایلهای EXE گیر داد .
بار دوم زدم هیچی پیدا نکرد.
بار سوم 2 تا پیدا کرد کشت .
هر 3 بار هم اسکن کردم تا پیدا کرد.
کسپرای قبلی هنوز فلشو نزده پیغام برای عکس العمل روی ویروس رو نشون میداد:n04:

نمیتونه مشکل از کلید که همون 90 روزه از خود سایت کسپر هست باشه؟

mohammad_87
05-03-2014, 02:37
سلام

اقا من احساس میکنم که این کسپر 14 اصلا کاری نمیکنه و مثل ماست میمونه :34:
یه فلش ویروسی زدم به سیستم اسکن کردم برا بار اول به یه سری فایلهای EXE گیر داد .
بار دوم زدم هیچی پیدا نکرد.
بار سوم 2 تا پیدا کرد کشت .
هر 3 بار هم اسکن کردم تا پیدا کرد.
کسپرای قبلی هنوز فلشو نزده پیغام برای عکس العمل روی ویروس رو نشون میداد:n04:

نمیتونه مشکل از کلید که همون 90 روزه از خود سایت کسپر هست باشه؟
سلام
من الان مثال شما رو تست کردم و چندین ویروس روی فلش ریختم اما نتایج چه در حالت اسکن اتوماتیک و چه در حالت پرسش از کاربر،یکسان بود و تمام ویروس ها رو شناخت.
برای تعیین عمل پیش فرض کسپرسکی،در هنگام اتصال فلش و درایوهای جانبی،مسیر زیر رو چک کنید:
setting-->computer scan-->scan removable drives on connection

ЯΣZΛ
05-03-2014, 13:42
سلام
امروز کسپر 2014 نصب کردم بعد نصبش کلا با idm اصلا نمیتونم دانلود کنم!
این ارور میاد
cannot find server dl4.----------.com

masoudyasar
05-03-2014, 18:50
سلام طبق عکسها باید idm باید allow باشد

AMIR MOHAMMAD . M
05-03-2014, 19:15
سلام
من الان مثال شما رو تست کردم و چندین ویروس روی فلش ریختم اما نتایج چه در حالت اسکن اتوماتیک و چه در حالت پرسش از کاربر،یکسان بود و تمام ویروس ها رو شناخت.
برای تعیین عمل پیش فرض کسپرسکی،در هنگام اتصال فلش و درایوهای جانبی،مسیر زیر رو چک کنید:
setting-->computer scan-->scan removable drives on connection

من فلشم رو زیاد به سیستم های مخلتف وصل میکنم که معمولا ویروس دارن و گاهی این مورد منو اذیت میکنه و یه مقدار مشکوک شدم.

mohammad_87
07-03-2014, 15:27
من فلشم رو زیاد به سیستم های مخلتف وصل میکنم که معمولا ویروس دارن و گاهی این مورد منو اذیت میکنه و یه مقدار مشکوک شدم.
برای سخت گیری درمورد فلش ها،از مسیری که گفتم شما روی فول اسکن بذار
اما اینکه نتایج اسکن متفاوت باشه طبیعی نیست،مگر اینکه بار اول یکسری ویروس پاک شوند و برای بار دوم مسلما دیگر در لیست نیستند
تجربه اینکه سریال ممکنه باعث اختلال در عملکرد کسپر بشه رو خودم داشتم.البته از طریق فایل های رجیستری بود نه یک سریال کاملا قانونی

شما باز هم یک سری فایل مشخص رو تست کن،(فاصله تست ها کم باشه) اگه نتایج یکی نبودند،کسپر رو یکبار حذف و مجددا نصب کن.

happyfeat
08-03-2014, 21:57
دوستان من لایسنس کسپر اینترنت سکوریتی 2012 اورجینال دارم که تا حالا استفاده نکردم . حالا با این سریال که مربوط به نسخه 2012 هستش میشه نسخه 2014 را اکتیو کنم ؟؟

mohammad_87
09-03-2014, 00:51
دوستان من لایسنس کسپر اینترنت سکوریتی 2012 اورجینال دارم که تا حالا استفاده نکردم . حالا با این سریال که مربوط به نسخه 2012 هستش میشه نسخه 2014 را اکتیو کنم ؟؟
اگر مدت اعتبارش تموم نشده باشه قابل استفاده خواهد بود

kiar
09-03-2014, 11:36
سلام

من از KIS 2013 استفاده میکنم. بعضی وقتا که ADSL رو روشن میکنم که به اینترنت وصل بشم به جای اینکه IP داخلی بره رو 192.168.1.100 روی یه عدد دیگه میره که الان دقیق یادم نیست ولی با 169 شروع میشه.

وقتی این اتفاق میافته فقط با خاموش کردن فایروال IP درست میشه و اینترنت وصل میشه و دوباره با روشن کردن فایروال IP برمیگرده به مقدار قبلی که مجبور میشم سیستم رو یک یا چندبار ریست کنم و تا آنتی ویروس

درست بشه. چطوری میشه این مشکلو برطرف کرد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-03-2014, 21:35
دوستان من لایسنس کسپر اینترنت سکوریتی 2012 اورجینال دارم که تا حالا استفاده نکردم . حالا با این سریال که مربوط به نسخه 2012 هستش میشه نسخه 2014 را اکتیو کنم ؟؟سلام . با 2012 کار میکنه اما 2014 کار نمیکنه . امتحان کنین خبر بدین

GhesseyeAmir
15-03-2014, 10:29
سلام.ببخشید دوستان من با کسپر دو تا مشکل پیدا کردم که بدجور رفته تو مخم.ورژن KIS 14.0.0.4651 e
یکی اینکه وقتی سیستم رو روشن میکنم و کسپر فعال میشه پنجره welcome ش میاد ولی وقتی تیک پنجره رو میزنم که دیگه نیاد ولی انگار نه انگار باز دوباره میاد.
دوم اینکه اینا چیه که من باید حجمم رو بخاطرش حروم کنم؟

Captain
15-03-2014, 10:40
سلام.ببخشید دوستان من با کسپر دو تا مشکل پیدا کردم که بدجور رفته تو مخم.ورژن KIS 14.0.0.4651 e
یکی اینکه وقتی سیستم رو روشن میکنم و کسپر فعال میشه پنجره welcome ش میاد ولی وقتی تیک پنجره رو میزنم که دیگه نیاد ولی انگار نه انگار باز دوباره میاد.
دوم اینکه اینا چیه که من باید حجمم رو بخاطرش حروم کنم؟

سلام
اولا به مسیر زیر رفته و این گزینه رو غیرفعال کنید
Support >>tools for support >>traces
گزینه ی Deactivate traces را فعال کنید(البته نمیدونم فعال باید بشه یا غیرفعال :دی)
بعد فایلهایی با پسوند .enc1 رو در درایو C سرچ کرده و بطور دستی همشون رو پاک کنید.
دوم اینکه کاسپر 2014 هنوزه هنوزه مشکل داره و تو سیستم ها بعد از استارت آپ کرش میکنه
شما که ویندوز 7 داری بهتره 2013 نصب کنید.

GhesseyeAmir
15-03-2014, 12:09
سلام
اولا به مسیر زیر رفته و این گزینه رو غیرفعال کنید
Support >>tools for support >>traces
گزینه ی Deactivate traces را فعال کنید(البته نمیدونم فعال باید بشه یا غیرفعال :دی)
بعد فایلهایی با پسوند .enc1 رو در درایو C سرچ کرده و بطور دستی همشون رو پاک کنید.
دوم اینکه کاسپر 2014 هنوزه هنوزه مشکل داره و تو سیستم ها بعد از استارت آپ کرش میکنه
شما که ویندوز 7 داری بهتره 2013 نصب کنید.

ممنون.روبروی گزینه traces نوشته بود disabled فعالش کردم.
حالا چی هست اینا؟سیستمم مشکل داره؟
enc1 چی هست؟

mrmostafa
15-03-2014, 13:57
آخرين ورژن internet scurity kaspersky رو ميخواستم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Captain
15-03-2014, 13:58
ممنون.روبروی گزینه traces نوشته بود disabled فعالش کردم.
حالا چی هست اینا؟سیستمم مشکل داره؟
enc1 چی هست؟
خوب کاری کردین :دی
اینا فایل هایی برای گزارش گرفتن از سیستم، خطاهای کاسپر، باگ و کرش کردن کاسپر و.... هستند.
البته مخففش رو نمیدونم ولی کاسپر فایل های لاگ رو به اونصورت ذخیره سازی میکنه!

Captain
15-03-2014, 14:02

Kaspersky Internet Security 2014 Patch D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
16-03-2014, 23:20
نسخه ی پیش نمایشی 2015 کاسپراسکای به دو زبان روسی و انگلیسی عرضه شده
که تو ادامه اسکرین شات و لینک دانلود نسخه پیش نمایش 2015 رو قرار میدم

اجزای اصلی نسخه 2015 اینترنت سکوریتی

• File Anti-Virus
• Application Control
• Protection against network attacks
• IM-anti-virus
• Mail anti-virus
• Firewall
• Web-based anti-virus
• SafeSearch
• Activity Monitoring
• Anti-Spam
• Anti-Banner
• Secure Payment
• Kaspersky Security Network
• Kaspersky Rescue Disk
• Virtual keyboard
• Secure data entry
• Parental Control
• Vulnerability
• System Restore

خوب
منو اصلی آنتی ویروس

منو اسکن

منو آپدیت

قسمت تنظیمات

لینک دانلود نسخه نمایشی2015 انگلیسی : Download (ftp://130.117.190.147/devbuilds/KAVKIS_2015/15.0.0.195/en/KIS15.0.0.195en-US.exe)

Dr Nima
16-03-2014, 23:24
هدیه نوروزی شرکت انتی ویروس کسپر سی

اخیرآ خبری توسط برخی وب سایتها و نشریات ایرانی منتشر شده که کسپرسکی نسخه فارسی ضد ویروسهای خانگی 2014 خود را همراه با فرارسیدن سال نو ارائه میدهد . "

این خبر با عناوین مختلفی در وب سایتها و نشریات خبری و فناوری منتشر شده است

" سال نو با کسپرسکی۲۰۱۴ فارسی "
" هدیه نوروزی کسپرسکی "
" ارائه نسخه فارسی آنتی ویروس کسپرسکی "
" کسپرسکی فارسی آمد "
" عرضه آنتی ویروس کسپرسکی با رابط کاربری فارسی "
" آنتی ویروس فارسی ، هدیه نوروزی کسپرسکی به کاربران ایرانی "
" سال نو با آنتی ویروس کسپرسکی 2014 "
" کسپرسکی برای سومین سال فارسی شد . "
" آنتی ویروس کسپرسکی فارسی می شود . "

نمایندگان و شرکای تجاری کسپرسکی همزمانی ارائه نسخه فارسی 2014 آنتی ویروس کسپرسکی با نوروز 93 را نوعی هدیه نوروزی این شرکت به کاربران ایرانی تعبیر کرده اند ..

کسپرسکی فارسی | نسخه فارسی محصولات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
16-03-2014, 23:26

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آنتی ویروس 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2FPersian%2Fkav14.0.0.4651fa-ir.exe&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHsYV_U7uODLaEJOQEsq3U-H1MJ1w)
راهنمای کاربری آنتی ویروس 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2FPersian%2Fkav2014_fa.pdf&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHJxpLURRBT1kPIUmEoTmGIqY0tYg)
دانلود اینترنت سکیوریتی 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2FPersian%2Fkis14.0.0.4651fa-ir.exe&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNHLydL_WDzkBgtlWcLAVTpUlXZxuA)
راهنمای کاربری اینترنت سکیوریتی 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2FPersian%2Fkis2014_fa.pdf&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNGTdChrql2HvrZAX1OpEmyHWHuBkQ)

Dr Nima
16-03-2014, 23:34
فیلم آموزشی اکتیو کردن کسپر 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir1230
18-03-2014, 14:18
سلام دوستان
میخواستم بدونم وقتی که از vpn استفاده میکنیم (مثلا سرویس کریو) ، کسپر بصورت خودکار همه حفاظت های لازم رو انجام میده یا باید تنظیمات خاصی رو اعمال کنبم.
ممنون

n97m76
19-03-2014, 07:12
ســــــلــــــام
فایل های آپدیت کسپر اسکای رو می شه به کامپیوتر دیگه ای انتقال داد؟؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

™ Hadi
19-03-2014, 14:34
ســــــلــــــام
سلام. ميشه به شرطي که با برنامه‌ي Update Utility آپديتش کرده باشي.

Captain
19-03-2014, 14:37
سلام دوستان
میخواستم بدونم وقتی که از vpn استفاده میکنیم (مثلا سرویس کریو) ، کسپر بصورت خودکار همه حفاظت های لازم رو انجام میده یا باید تنظیمات خاصی رو اعمال کنبم.
ممنون
بله

ســــــلــــــام
بله
توضیح جامع و کامل برنامه Kaspersky Updater 2012

cesc.cesar
19-03-2014, 18:50
آقا من کسپر 2014 ریختم روی ویندوز 8.1 وقتی میخوام اکتیوش کنم ارور عدم اتصال به شبکه میده میگه تنظیمات اینترنتتو چک کن.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کلا تریال هم بخوام بزارم نمیتونه وصل شه به اینترنت

amir1230
19-03-2014, 20:45
بله

بله

مطمئنید؟
آخه وقتی vpn فعاله ،سایتهایی که در حالت عادی بلاک میکرد رو بلاک نمیکنه

cesc.cesar
19-03-2014, 23:07
آقا من کسپر 2014 ریختم روی ویندوز 8.1 وقتی میخوام اکتیوش کنم ارور عدم اتصال به شبکه میده میگه تنظیمات اینترنتتو چک کن.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کلا تریال هم بخوام بزارم نمیتونه وصل شه به اینترنت
کمکککک.سیستم همش داره بهش فلش وصل میشه.داغون میشه

Captain
19-03-2014, 23:33

کمکککک.سیستم همش داره بهش فلش وصل میشه.داغون میشه
سلام
با وی.پی.ان تست کنید
گاها کاسپر برای فعالسازی مشکل پیدا میکنه!

28179
20-03-2014, 10:47
سلام
چرا کسپر روی xp2 نصب نمیشه

Crespo
20-03-2014, 11:50
درود دوستان. من میخوام ویندوز 8.1 رو نصب کنم و روی اون کاسپر 2014 رو نصب کنم. توضیحات دوستان رو خوندم و فیلم آموزشی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم دانلود و نگاه کردم. تو این فیلم آموزش گفته شده باس 2تا فایل دامپ رو پاک کنیم. اما توی این فیلم فقط اکسپورت میکشه و فایلی پاک نمیشه! همونایی که اکسپورت شده باس پاک بشه؟!
من الان که ویندوز 8.1 رو نصب کردم، واسه نصب کاسپر دقیقاً باس از کجا شروع کنم و چه بکنم؟
من توضیحات دوستان رو خوندم، اما حقیقتاً گیج شدم و نمیدونم از کجا شروع کنم!

Dr Nima
20-03-2014, 13:02
چطوری میشه دسترسی کامپیوتر به یک سایت را توسط کسپر قطع کرد

hamidreza2010
20-03-2014, 13:05
سلام
چرا کسپر روی xp2 نصب نمیشه

سلام
ورژن کسپرتون چیه؟
سرویس پک 2 که خیلی قدیمی هست ، حداقل سرویس پک 3 نصب کنید ( البته مشکلی نداره ها ، برای امنیت میگم )

درود دوستان. من میخوام ویندوز 8.1 رو نصب کنم و روی اون کاسپر 2014 رو نصب کنم. توضیحات دوستان رو خوندم و فیلم آموزشی این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم دانلود و نگاه کردم. تو این فیلم آموزش گفته شده باس 2تا فایل دامپ رو پاک کنیم. اما توی این فیلم فقط اکسپورت میکشه و فایلی پاک نمیشه! همونایی که اکسپورت شده باس پاک بشه؟!
من الان که ویندوز 8.1 رو نصب کردم، واسه نصب کاسپر دقیقاً باس از کجا شروع کنم و چه بکنم؟
من توضیحات دوستان رو خوندم، اما حقیقتاً گیج شدم و نمیدونم از کجا شروع کنم!

سلام
میخواید دقیقا چیکار کنید؟
اکیتو کنید؟ تنظمیاتش رو تغییر بدید؟
بگید بهتون بگم چیکار کنید

چطوری میشه دسترسی کامپیوتر به یک سایت را توسط کسپر قطع کرد

سلام

پست زیر رو ببنید"

Dr Nima
20-03-2014, 13:13
سلام
ورژن کسپرتون چیه؟
سرویس پک 2 که خیلی قدیمی هست ، حداقل سرویس پک 3 نصب کنید ( البته مشکلی نداره ها ، برای امنیت میگم )

سلام

سلام

پست زیر رو ببنید"

خب قبلش رفته بودم
ولی خودت از اون پست چیزی میفهمی عکساش پاک شده آخه من چی بگم

طبق مراحل زیر پیش برین

ممنون علی جان ولی نشد
کلاً قصد دارم پیور رو پاک کنم اینترنت سکوریتی نصب کنم ولی سیستمم خوب با پیور میسازه میترسم با اینترنت سکوریتی به مشکل بربخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با چیز پی ان و بدون چیز پی ان هم تست کردم نشد

Dr Nima
20-03-2014, 13:21
یه سئوال دیگه هم داشتم
اگه بخوام از آپدیت فعلی بکاپ بگیرم چکار کنم
با خود کسپر آپدیت کردم نه با برنامه دیگری
شاید یه آنتی دیگه ای ریختم

hamidreza2010
20-03-2014, 13:22
خب قبلش رفته بودم
ولی خودت از اون پست چیزی میفهمی عکساش پاک شده آخه من چی بگم

طبق مراحل زیر پیش برین

ممنون علی جان ولی نشد
کلاً قصد دارم پیور رو پاک کنم اینترنت سکوریتی نصب کنم ولی سیستمم خوب با پیور میسازه میترسم با اینترنت سکوریتی به مشکل بربخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با چیز پی ان و بدون چیز پی ان هم تست کردم نشد

خب عزیز طبیعیه دیگه ، بعد یه مدت پاک میشه

برای اون هم برید به مسیر زیر:

protection center و بخش webs anti virus

بقیش رو pdf گذاشتم

اون آموزش برای 2013 هست ولی روشش یکیه

یه سئوال دیگه هم داشتم
اگه بخوام از آپدیت فعلی بکاپ بگیرم چکار کنم
با خود کسپر آپدیت کردم نه با برنامه دیگری
شاید یه آنتی دیگه ای ریختم

کاریش نمیشه کرد

Crespo
20-03-2014, 13:25
سلام

من ویندوز 8 و کاسپر 2013 نصب دارم.
میخوام ویندوز 8.1 رو نصب کنم و چون کاسپر 2013 نصب نمیشه، باس 2014 رو نصب کنم رو 8.1. میخوام تمام کارایی که بعد نصب واسه اکتیو کردن، آپدیت، بکاپ گیری از آپدیتا و ... که لازمه رو یاد بگیرم و بدونم چی به چیه!

hamidreza2010
20-03-2014, 13:33
من ویندوز 8 و کاسپر 2013 نصب دارم.
میخوام ویندوز 8.1 رو نصب کنم و چون کاسپر 2013 نصب نمیشه، باس 2014 رو نصب کنم رو 8.1. میخوام تمام کارایی که بعد نصب واسه اکتیو کردن، آپدیت، بکاپ گیری از آپدیتا و ... که لازمه رو یاد بگیرم و بدونم چی به چیه!

آهان ، این شد

خب شما وقتی کسپر 2014 رو نصب کردید باید کلیدهای فعال ساز پیدا کنید ( سرچ کنید هست ، یا اینکه تاپیک مخصوص داره ، اونجا درخواست بدید بهتون میدن ):

بعدش برای اکتیو کردن ، برید مسیر seeting / additional و قسمت self defence و تیک گزینه enable self defence رو بردارید و سپس کسپر رو از کنار ساعت exit کنید.
حالا روی اون کلید فعال ساز دوبار کلیک کنید و اوکی بزنید ، سپس کسپر رو اجرا کنید و همون مسیر بالا رو برید و تیک اون گزینه seld defence رو هم بزنید:

برای آپدیت هم از برنامه kasper updater استفاده کنید( توی نت سرچ کنید لینک دانلودش هست )
باهاش کسپر رو آپدیت کنید تا توی هارتون ذخیره بشه که بعد از نصب ویندوز هم آپدیت ها رو داشته باشین
اینم آموزش این برنامه: البته برای 2012 هست ولی خب روشش یکیه ،فقط یکم ظاهرش عوض شده:

Crespo
20-03-2014, 14:29
آهان ، این شد

خب شما وقتی کسپر 2014 رو نصب کردید باید کلیدهای فعال ساز پیدا کنید ( سرچ کنید هست ، یا اینکه تاپیک مخصوص داره ، اونجا درخواست بدید بهتون میدن ):

بعدش برای اکتیو کردن ، برید مسیر seeting / additional و قسمت self defence و تیک گزینه enable self defence رو بردارید و سپس کسپر رو از کنار ساعت exit کنید.
حالا روی اون کلید فعال ساز دوبار کلیک کنید و اوکی بزنید ، سپس کسپر رو اجرا کنید و همون مسیر بالا رو برید و تیک اون گزینه seld defence رو هم بزنید:

برای آپدیت هم از برنامه kasper updater استفاده کنید( توی نت سرچ کنید لینک دانلودش هست )
باهاش کسپر رو آپدیت کنید تا توی هارتون ذخیره بشه که بعد از نصب ویندوز هم آپدیت ها رو داشته باشین
اینم آموزش این برنامه: البته برای 2012 هست ولی خب روشش یکیه ،فقط یکم ظاهرش عوض شده:

ممنون از راهنماییت دوست عزیز. :n16:
من واسه کاسپر 2013 از همین KasperSky Updater 2012 استفاده میکنم. کارشو بلدم. پ واسه 2014 هم از همین برنامه باس استفاده کنم؟ اوکی.
این توپیحاتی که شما دادی که ساده س و دوشواری هم نداره! :n02: اما اون توضیحات قبلی که خوندم، یوخده کارای اضافی داشت! جریان چیه؟! :n15:

™ Hadi
20-03-2014, 15:04
من واسه کاسپر 2013 از همین KasperSky Updater 2012 استفاده میکنم. کارشو بلدم. پ واسه 2014 هم از همین برنامه باس استفاده کنم؟
اون Kaspersky Updater واسه نسخه‌هاي قبل از 2014 کاربرد داره ولي براي نسخه‌ي جديد بايد از Update Utility استفاده کنيد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Nima
20-03-2014, 16:43
خب عزیز طبیعیه دیگه ، بعد یه مدت پاک میشه

برای اون هم برید به مسیر زیر:

protection center و بخش webs anti virus

بقیش رو pdf گذاشتم

اون آموزش برای 2013 هست ولی روشش یکیه

کاریش نمیشه کرد

اشتباه گفتی عزیزم
باید بری قسمت ضد بنر و اون رو فعال کنی و از اونجا سایتها رو وارد کنی

کاربران Kaspersky ؛ فایل‌های آپدیت آفلاین برای نسخه 2014 بی فایده است زیرا پس از نصب آپدیت آفلاین ، آنتی ویروس دوباره همان مقدار را به صورت آنلاین ، دریافت می کند و فقط بیهوده باعث مصرف شدن ترافیک می گردد.

هرگز از فایل Offline Update که برای نسخه 2013 تهیه شده بود برای نسخه 2014 استفاده نفرمائید.

همچنین لطفاً پیش از وارد کردن License به آنتی ویروس خود ، حتماً از به روز بودنِ تقویم ویندوز مطمئن شوید.

hamidreza2010
20-03-2014, 19:18
ممنون از راهنماییت دوست عزیز. :n16:
من واسه کاسپر 2013 از همین KasperSky Updater 2012 استفاده میکنم. کارشو بلدم. پ واسه 2014 هم از همین برنامه باس استفاده کنم؟ اوکی.
این توپیحاتی که شما دادی که ساده س و دوشواری هم نداره! :n02: اما اون توضیحات قبلی که خوندم، یوخده کارای اضافی داشت! جریان چیه؟! :n15:

خواهش میکنم عزیز
نه چیز خاصی نداره ْ شما همین کارایی که گفتم رو بکنید ْ اگه جایی مشکل داشتید بگید راهنماییتون میکنیم

اون Kaspersky Updater واسه نسخه‌هاي قبل از 2014 کاربرد داره ولي براي نسخه‌ي جديد بايد از Update Utility استفاده کنيد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون هادی جان ْ‌اون برنامه اسمش از اول هم همونی بود که گفتی ولی من خودم همش میگم kasper updater :n02:

اشتباه گفتی عزیزم
باید بری قسمت ضد بنر و اون رو فعال کنی و از اونجا سایتها رو وارد کنی

کاربران Kaspersky ؛ فایل‌های آپدیت آفلاین برای نسخه 2014 بی فایده است زیرا پس از نصب آپدیت آفلاین ، آنتی ویروس دوباره همان مقدار را به صورت آنلاین ، دریافت می کند و فقط بیهوده باعث مصرف شدن ترافیک می گردد.

هرگز از فایل Offline Update که برای نسخه 2013 تهیه شده بود برای نسخه 2014 استفاده نفرمائید.

همچنین لطفاً پیش از وارد کردن License به آنتی ویروس خود ، حتماً از به روز بودنِ تقویم ویندوز مطمئن شوید.

آقا نیما واقعا نیازه با فونت 8 بنویسی؟ :n15:
بعدش چی رو اشتباه گفتم ْ آموزش رو برات آپ کردم ْ اونو دیگه من نگفتم که ( چون توضیحات توی pdf فارسی بود یعنی کسپر رو فارسی کرده بود و واسه من انگلیسی هست ، اونو گفتم ، خودت دیدی که )
بعدش اون چیزی که در مورد آپدیت گفتید اصلا صحت نداره ، شما چند روزه دارید ازش استفاده میکنید ، من 2 ساله دارم باهاش کار میکنم و اصلا هم دوباره دانلود نمیکنه
برای آپدیت 2013 روی 2014 تست نکردم و نظری نمیدم
موفق باشید

Crespo
21-03-2014, 09:33

دوست عزیز، این که برنامه Updater نیستش! من نگاه نکردم و دانلود کردم، بعد دیم خودم کاسپره که قبلاً دانلود کرده بودم! :n15:
میشه لینک KasperSky Updater رو بزارید؟!

hamidreza2010
21-03-2014, 13:36
دوست عزیز، این که برنامه Updater نیستش! من نگاه نکردم و دانلود کردم، بعد دیم خودم کاسپره که قبلاً دانلود کرده بودم! :n15:
میشه لینک KasperSky Updater رو بزارید؟!

بفرمایید:

Crespo
21-03-2014, 16:54
من نصب کردم و فعلاً که مشکلی نیست.
اما چرا این نسخه نمیشه مثه نسخه های قبلی کلید رو ایمپورت کرد؟!

™ Hadi
21-03-2014, 17:21
من نصب کردم و فعلاً که مشکلی نیست.
اما چرا این نسخه نمیشه مثه نسخه های قبلی کلید رو ایمپورت کرد؟!
آره روش فعّالسازي اين نسخه با قبلي‌ها فرق ميکنه، يه فايل رجيستري هستش که بايد اون رو اجرا کنيد و اکتيو بشه.
توي تاپيک خودش بگرديد هست.

p3rsi4n
22-03-2014, 15:56
با سلام
من یک اسکرین شات از نتورک مانیتور کاسپر گزاشتم در مورد میزان مصرف دو تا از برنامها می خواستم بدونم چقد میشه به این گزارش کاسپر استناد کرد
اولی برنامه viber و دومی blackbery link
ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بگن

hamidreza2010
22-03-2014, 19:43
با سلام
من یک اسکرین شات از نتورک مانیتور کاسپر گزاشتم در مورد میزان مصرف دو تا از برنامها می خواستم بدونم چقد میشه به این گزارش کاسپر استناد کرد
اولی برنامه viber و دومی blackbery link
ممنون میشم دوستان نظراتشون رو بگن

سلام
راستش من چندین مورد دیدم ، که دوستان میگفتن حجم درست نشون نمیده و ....
میتونید برای اطلاع دقیق از نرم افزارهایی مثل bw meter یا networks استفاده کنید

kiar
22-03-2014, 21:42
کسی واسه سوال من راه حل نداره؟

سلام

من از KIS 2013 استفاده میکنم. بعضی وقتا که ADSL رو روشن میکنم که به اینترنت وصل بشم به جای اینکه IP داخلی بره رو 192.168.1.100 روی یه عدد دیگه میره که الان دقیق یادم نیست ولی با 169 شروع میشه.

وقتی این اتفاق میافته فقط با خاموش کردن فایروال IP درست میشه و اینترنت وصل میشه و دوباره با روشن کردن فایروال IP برمیگرده به مقدار قبلی که مجبور میشم سیستم رو یک یا چندبار ریست کنم تا آنتی ویروس

فایروالش درست عمل کنه. چطوری میشه این مشکلو برطرف کرد؟

Captain
24-03-2014, 17:23
جدیدترین و نسخه نهایی Kaspersky Update Utility 2.0 منتشر شد.

On March 5, 2014 Kaspersky Lab announced the commercial release of Kaspersky Update Utility. Full version number is 2.1.2.100.

New features of Kaspersky Update Utility version 2.1.2.100:
The option to disable patches download has been implemented.
The following products are now supported:
Kaspersky Internet Security 2014 (14.0.0.4651).
Kaspersky Endpoint Security 8 (8.1.0.1042).
Kaspersky Endpoint Security 10 (10.1.0.867).
Kaspersky Endpoint Security 10 MR1 (10.2.1.23).
Kaspersky Endpoint Security 8 CF2 (8.1.0.1042).
Kaspersky Anti-Virus 8.0 for Linux File Servers (8.0.2.160).
Kaspersky Security 8.0 for Microsoft Exchange Server (8.2.161 and 8.3.325).
Kaspersky Security Center 10 (10.0.3361).
Kaspersky Security Center 10 MR1 (10.1.249).
Kaspersky Security for Mobile (10.2.10, 10.5.*).

لینـــک دانلـــــود
لینک صفحه برای اطلاعات بیشتر - لینـــــک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soroosh_cz
24-03-2014, 17:40
دوستان این لینک رو امروز تو یه سایتی پیدا کردم، براتون تریال کد میفرسته. من زدم، بعد از 5 دقیقه، یه کد 60 روزه فرستادن برام. برای نسخه ی 2014 :n01:

Captain
24-03-2014, 17:53
دوستان این لینک رو امروز تو یه سایتی پیدا کردم، براتون تریال کد میفرسته. من زدم، بعد از 5 دقیقه، یه کد 60 روزه فرستادن برام. برای نسخه ی 2014 :n01:

بابت اطلاع رسانی متشکریم ولی دوست خوبمون در پست های قبلی مطرح کرده بودن
پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:n16:

vincenzo70
24-03-2014, 17:57

من ک چیزی ندیدم توی این لینکی ک گذاشتین:n24::n02:

Captain
24-03-2014, 18:48
من ک چیزی ندیدم توی این لینکی ک گذاشتین:n24::n02:
چرا؟
سایت که به درستی باز میشه و لایسنس رو برای شما ایمیل میکنه!

pirooz3d
26-03-2014, 10:24
سلام به همه عزیزان
سال نو همه مبارک!
امیدوارم سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید.

یه مشکل واسم پیش اومده اون هم این هستش که دیروز برنامه کسپر پیغامی مبنی بر Block شدن کلید داد!!!!
بااینکه 6ماه از تاریخ این کلید باقی مانده بود.
کاربر :Kases در این زمینه بنده رو کمک کردند.
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.

pa13
26-03-2014, 11:26
سلام به همه عزیزان
سال نو همه مبارک!
امیدوارم سال خیلی خوبی پیش رو داشته باشید.

یه مشکل واسم پیش اومده اون هم این هستش که دیروز برنامه کسپر پیغامی مبنی بر Block شدن کلید داد!!!!
بااینکه 6ماه از تاریخ این کلید باقی مانده بود.
کاربر :Kases در این زمینه بنده رو کمک کردند.
ممنون میشم مشکلم رو حل کنید.

دوست عزیز اگه از نسخه 2013 و یا 2012 استفاده میکنید,کسپرسکی رو باز کنید و در پایین اون نوشته licensing بر روی اون کلیک کنید.در صفحه باز شده بر روی ضربدر قرمز رنگ کلیک کنید و اگه پیغامی داد تاییدش کنید.تا کلید بلاک شده پاک بشه ...بعد از آدرس زیر درخواست کی جدید رو بدید و پس از دانلود و اکسترکت فایل کی, از قسمت licensing بر روی Activate the Appelication کلیک کنید ( اینترنت رو هم قطع کنید)اگه سریال خواست,2......-22222-22222-22222 آخرین حرف هم U رو بنویسید و next رو بزنید! چون به اینترنت متصل نیست نمیتونه اکتیو کنه و یه صفحه میاد که نوشته Incert a key بر روی brows کلیک کنید و میسر کی رو بدید و nextو بعد هم Activate رو بزنید تا برنامه اکتیو بشه!
برای در یافت کی به اینجا مراجعه کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid1002
26-03-2014, 19:11
با سلام
دوستان من از کاسپر 2013 استفاده میکنم کد فعالسازی قبلی اون بلوک شده و برای فعال سازی باید کدها رو وارد کرد و جایی برای قرار دادن کی ها به صورت فایل وجود نداره واسه همین خاطر خواستم اسکین ایران ستاپ رو نصب کنم که اونم نصب نمیشه و ارور میده 0

لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه این مشکل نصب این اسکین رو برطرف کنم و یا کدهای دستی رو برای فعالسازی این انتی ویروس قرار بدید

با تشکر

jolan57
27-03-2014, 01:33
با سلام
دوستان من از کاسپر 2013 استفاده میکنم کد فعالسازی قبلی اون بلوک شده و برای فعال سازی باید کدها رو وارد کرد و جایی برای قرار دادن کی ها به صورت فایل وجود نداره واسه همین خاطر خواستم اسکین ایران ستاپ رو نصب کنم که اونم نصب نمیشه و ارور میده 0

لطفا راهنمایی کنید چجوری میشه این مشکل نصب این اسکین رو برطرف کنم و یا کدهای دستی رو برای فعالسازی این انتی ویروس قرار بدید

با تشکر
آموزش تصویری فعال سازی کسپرسکی با کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid1002
27-03-2014, 13:45
ممنون دوست عزیز
ولی در این نسخه ای که من دارم وقتی که کد میدم فقط یه گزینه اکتیو داره و گزینه next نداره که بعدش بشه از طریق براوز کی ها رو وارد کنم که اونم وقتی به اینترنت وصل هستش ارور میده و وقتی هم دیسکانکت هستش پیغام میده که برای اکیتو شدن باید به نت وصل شد

با تشکر

jolan57
27-03-2014, 16:19
ممنون دوست عزیز
ولی در این نسخه ای که من دارم وقتی که کد میدم فقط یه گزینه اکتیو داره و گزینه next نداره که بعدش بشه از طریق براوز کی ها رو وارد کنم که اونم وقتی به اینترنت وصل هستش ارور میده و وقتی هم دیسکانکت هستش پیغام میده که برای اکیتو شدن باید به نت وصل شد

با تشکر
پس چرا میگین کسپر 2013 دارین ؟!
برای نسخه 2014 از سایت زیر کلید 90 روزه دریافت کنید
این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم مطالعه کنید شاید به دردتون خورد

hamid1002
28-03-2014, 09:37
دوست عزیز من قبلا ورژن 2013 رو نصب کردم اما فک کنم دیتابیس رو که اپدیت کرده به نسخه 2014 ارتقا داده حال برای نصب اسکین کاری نمیشه کرد تا مثل 2013 نصب بشه؟
و یه مسئله دیگه اینکه برای اکتیو از ریست تریال استفاده کردم و حال وقتی که کد میدم ( با استفاده از سایتی که معرفی کردید) توی لایسنس ها میزنه 91 روز باقی مانده اما در صفحه ابتدایی برنامه همون مقدار روز باقی مانده از ریست تریال رو میزنه و اون 91 روز رو قبول نمیکنه کد ریست تریال رو هم ابتدا حذف کردم

pa13
28-03-2014, 09:45
دوست عزیز من قبلا ورژن 2013 رو نصب کردم اما فک کنم دیتابیس رو که اپدیت کرده به نسخه 2014 ارتقا داده حال برای نصب اسکین کاری نمیشه کرد تا مثل 2013 نصب بشه؟
و یه مسئله دیگه اینکه برای اکتیو از ریست تریال استفاده کردم و حال وقتی که کد میدم ( با استفاده از سایتی که معرفی کردید) توی لایسنس ها میزنه 91 روز باقی مانده اما در صفحه ابتدایی برنامه همون مقدار روز باقی مانده از ریست تریال رو میزنه و اون 91 روز رو قبول نمیکنه کد ریست تریال رو هم ابتدا حذف کردم
دوست عزیز تنها راه پاک کردن نسخه 2014 و نصب 2013 هست ..کلا اکتیو کردن کسپر 2014 کمی سخت هست
---> اول 2013 رو نصب و با یه کی ترجیحا بلند مدت اکتیو کنید سپس بدون حذف 2013 ستاپ 2014 رو اجرا و نصب و ری استارت کنید تا لایسنسی که از نسخه 2013 مونده روش اعمال بشه و همون مدت هم فعال میشه!

شـیـفــو
31-03-2014, 18:07
سلام
با استفاده از کاسپر 2014 چطوری میتونم : اجازه دسترسی به اینترنت رو از یک برنامه بگیرم ؟
ممنون .

mehdisaber
31-03-2014, 23:31
ســــــلــــــام
فایل های آپدیت کسپر اسکای رو می شه به کامپیوتر دیگه ای انتقال داد؟

Captain
01-04-2014, 00:08
ســــــلــــــام
فایل های آپدیت کسپر اسکای رو می شه به کامپیوتر دیگه ای انتقال داد؟
سلام
با برنامه Kaspersky Update Utilities بله میشه
پست اول و دوم تاپیک رو مطالعه فرمایید

keymaker
01-04-2014, 22:00
سلام
با توجه به راهنمایی های دوستان من KIS 2013 رو انتخاب کردم ولی متاسفانه موقع نصب ارور میده میشه راهنمایی کنید ؟ (با وی/*/ان هم تست کردم فایده نداشت)
حجم فایل دانلودی من 188 مگابایت هست و از خود سایت اصلی کاسپرسکی دانلودش کردم.
اسکرین شات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain
01-04-2014, 23:07
سلام
با توجه به راهنمایی های دوستان من KIS 2013 رو انتخاب کردم ولی متاسفانه موقع نصب ارور میده میشه راهنمایی کنید ؟ (با وی/*/ان هم تست کردم فایده نداشت)
حجم فایل دانلودی من 188 مگابایت هست و از خود سایت اصلی کاسپرسکی دانلودش کردم.
اسکرین شات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
شما با برنامه زیر یک گزارش کامل تهیه کنید و در همین جا قرار بدین تا بررسی بشه
دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

keymaker
01-04-2014, 23:12
سلام
شما با برنامه زیر یک گزارش کامل تهیه کنید و در همین جا قرار بدین تا بررسی بشه
دانلود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام مرسی از راهنماییتون:
Message[:]The application (Kaspersky 2013, from vendor Kaspersky Lab ZAO) has the following problem: Kaspersky 2013 is incompatible with this version of Windows. For more information, contact Kaspersky Lab ZAO.
ویندوز 8.1 x64
میفرمایید 14 نصب کنم ؟!

Captain
01-04-2014, 23:23
سلام مرسی از راهنماییتون:
Message[:]The application (Kaspersky 2013, from vendor Kaspersky Lab ZAO) has the following problem: Kaspersky 2013 is incompatible with this version of Windows. For more information, contact Kaspersky Lab ZAO.
ویندوز 8.1 x64
میفرمایید 14 نصب کنم ؟!
نسخه اینترنت سکیوریتی 2013 بر روی 8.1 نصب نمیشه
فقط PURE 3 نصب میشه
اگه دوس دارین نسخه 2014 رو نصب کنید

saeed5656
04-04-2014, 10:41
از دوستان خواهش میکنم یه کلید جدید واسه کسپرسکای 2014 اینجا قرار بدن

Captain
04-04-2014, 10:56
از دوستان خواهش میکنم یه کلید جدید واسه کسپرسکای 2014 اینجا قرار بدن
دوست عزیز در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شـیـفــو
07-04-2014, 19:57
سلام
با استفاده از کاسپر 2014 چطوری میتونم : اجازه دسترسی به اینترنت رو از یک برنامه بگیرم ؟
ممنون .

کسی نمیدونه ؟

hamidreza2010
09-04-2014, 13:02
کسی نمیدونه ؟

سلام

و

Captain
11-04-2014, 02:04
ببخشید ولی یه سوتی جالب از سایت کاسپر :n02:

kasi58
11-04-2014, 17:04
سلام
من تازگی ویندوز ام را دوباره ریختم ۶۴ بیت ۷
برای شروع کار از microst essentia استفاده کردم چون ویندوزم اریجینال هست فعلا ازش استفاده میکنم که تو رنکینگ ها که خوندم دیدم رتبه اش پائین هست سوال هم این هست
۱-حالا بهتره که uninstall کنم یک آنتی ویروس دیگه بریزم ؟
۲-قبلا کاسپر 2012 داشتم ولی خیلی سنگین بود با اینکه ۴ گیگ رم دارم ،الان شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد میکنید ؟
۳- یا اینکه همین essential را داشته باشم فایروال comodo بریزم خوبه ؟
۴ -کاسپر 2013 سبکتر و بهتر هست ؟
۵- من از سایت گردو ۲۰۱۳ اش را دانلود کردم خوبه ؟راحت با key آپدیت میشه ؟
یا اینکه مستقیم برم از سایت کاسپر دانلود کنم
ممنون

ممنون

mohammad_87
11-04-2014, 18:35
ببخشید ولی یه سوتی جالب از سایت کاسپر :n02:

مسعود جان من نمیدونم لینک صفحه ای که ازش عکس انداختی برای کدوم سایته چون مشخص نیست
اما از لینک idm مشخصه که دانلود داره از سایت کسپر آمریکا انجام میشه
من به سایت کسپر آمریکا رفتم،
نسخه 2013 رو به این صورت که در عکس مشخصه پیدا نکردم.فقط در قسمت "دانلود نسخه های پیشین" نسخه 2013 و قبل تر رو پیدا کردم که تصویرش در عکس مشخصه و مستقیما هم دانلود شروع شد

نسخه 2014 رو که دانلود کردم دقیقا همون لینکی داد بهم که در idm گرفتی ولی در صفحه ای که من دارم دانلود میکنم برای 2014 هست و اصلا ورژن رو در کنارش ننوشته

به هر حال من لینک دانلودت رو پیدا کردم اما در صفحه ای دیگر
ولی نمیدونم اون صفحه که ازش عکس انداختی و 2013 رو نوشته برای کدوم سایت هست.

sadafroohi
11-04-2014, 20:57
درود:
موقع اجرا یکی از بازی ها این ارور را میده بنطر شما دوستان عزیز مربوط به کسپرسکی هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain
11-04-2014, 21:41
مسعود جان من نمیدونم لینک صفحه ای که ازش عکس انداختی برای کدوم سایته چون مشخص نیست
اما از لینک idm مشخصه که دانلود داره از سایت کسپر آمریکا انجام میشه
من به سایت کسپر آمریکا رفتم،
نسخه 2013 رو به این صورت که در عکس مشخصه پیدا نکردم.فقط در قسمت "دانلود نسخه های پیشین" نسخه 2013 و قبل تر رو پیدا کردم که تصویرش در عکس مشخصه و مستقیما هم دانلود شروع شد
نسخه 2014 رو که دانلود کردم دقیقا همون لینکی داد بهم که در idm گرفتی ولی در صفحه ای که من دارم دانلود میکنم برای 2014 هست و اصلا ورژن رو در کنارش ننوشته
به هر حال من لینک دانلودت رو پیدا کردم اما در صفحه ای دیگر
ولی نمیدونم اون صفحه که ازش عکس انداختی و 2013 رو نوشته برای کدوم سایت هست.

سلام دادا محمد
آقا چرا میزنی؟ :دی
اینم عکس از صفحه کاسپر

kasi58
11-04-2014, 21:43
سلام
برای شروع کار از microst essentia استفاده کردم چون ویندوزم اریجینال هست فعلا ازش استفاده میکنم که تو رنکینگ ها که خوندم دیدم رتبه اش پائین هست سوال هم این هست
۲-قبلا کاسپر 2012 داشتم ولی خیلی سنگین بود با اینکه ۴ گیگ رم دارم ،الان شما چه آنتی ویروسی پیشنهاد میکنید ؟
ممنون

ممنون

اﻗﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﺟﻮاب ﻣﻨﻮ ﺑﺪﻳﺪ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻣﺸﺐ ﺗﻜﻠﻴﻔﺶ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻪ
ﻣﻤﻨﻮﻥ

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk

soroosh_cz
11-04-2014, 22:04
درود:
موقع اجرا یکی از بازی ها این ارور را میده بنطر شما دوستان عزیز مربوط به کسپرسکی هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه داداش، اگر مود ریختی رو جنرالز، شاید مشکل از اون باشه. ولی این مشکل معمولا بخاطر سازگاری هست، Compatibility رو بذار رو ویندوز XP SP2 بعدش اجرا میشه.

.AraMesh.
11-04-2014, 22:46
اﻗﺎ ﻣﻴﺸﻪ ﺟﻮاب ﻣﻨﻮ ﺑﺪﻳﺪ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻣﺸﺐ ﺗﻜﻠﻴﻔﺶ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﻪ
ﻣﻤﻨﻮﻥ

سلام" شب بخیر. بنظر بنده با این میزان رم مستقیم از سایت کسپر اینترنت سکوریتی 2014 بگیرید تا بعدها اگه به فایروالش نیاز نداشتید میتونید غیر فعال کنید تا فقط آنتی ویروسش باشه. اینطوری لازم نیست هم فایروال سوا داشته باشید هم آنتی ویروس.

mohammad_87
11-04-2014, 23:07
سلام
ممنون

ممنون

سلام به شما
1.مایکروسافت که آنتی ویروس حساب نمیشه بس که قدرتش کمه.فایروالش یه کمی خوبه اما کامل نیست.یا حذفش کن یا غیر فعالش کن تا تداخل ایجاد نکنه
2.اینجا تاپیک کسپره و مسلما پیشنهادمون هم کسپره :n02:
برای تجربیات دیگر دوستان و سوال درباره انتخاب آنتی ویروس،به تاپیک زیر مراجعه کن:
بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3.کلا بیخیال essential بشی بهتره
فقط در زمانی که بخواهی هیچ چیز نصب نکنی ، essential از هیچی بهتره.

4.کسپر در هر نسخه،نسبت به نسخه قبلی،بهتر و سبک تر شده
تنها در فعال سازی،نسخه 13 از 14 بهتر و راحت تره.

5.از لینک زیر دانلود کن:
آخرین نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخرین نسخه 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود:
موقع اجرا یکی از بازی ها این ارور را میده بنطر شما دوستان عزیز مربوط به کسپرسکی هست؟
به کسپر که مربوط نمیشه
طبق توضیحاتش،یا ویروس داری یا اینکه حداقل سخت افزار لازم برای اجرای اون بازی رو نداری

سلام دادا محمد
آقا چرا میزنی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عکس از صفحه کاسپر

چاکر داش مسعود

من اگه ببینم به کسپر گیر الکی داده بشه،جفت پا مپرم تو صورت طرف :n24:
ولی پست تو تایید میشه :n06:

تقصیر خودته،آخه تو توی کسپرآمریکا چی میخوای ؟ :n02:
اون برای کسانی هستش که از پشتبانی داخل آمریکا استفاده میکنن.
نکنه پریدی رفتی اونور

Captain
12-04-2014, 01:26
چاکر داش مسعود
نکنه پریدی رفتی اونور

جــــــــان؟ :n04:
چقد خشونــــــــــت :n24:
آخه همیشه آخربن نسخه ها و پچ ها تو کاسپر آمریکا زودتر معرفی میشن :n05:
نه دادا ما همین شهرستان خودمون بمونیم بهتره! میریم اونجا ترورمون میکنن :دی

دوستان پچ F را با آپدیت کردن دریافت کنید.

danijon_2006
12-04-2014, 13:56
من این آنتی ویروس رو نصب کردم موقع بالا اومدن ویندوز به شدت سرعت رو کم میکنه به حدی که وقتی روی آیکونی راست کلیک میکنم چند ثانیه طول میکشه تا منو بیاد یا وقتی میخوام مرورگر رو باز کنم به همین ترتیب واقعا اعصاب خورد کن هست راه حلی داره؟

sadafroohi
12-04-2014, 15:20
نه داداش، اگر مود ریختی رو جنرالز، شاید مشکل از اون باشه. ولی این مشکل معمولا بخاطر سازگاری هست، Compatibility رو بذار رو ویندوز XP SP2 بعدش اجرا میشه.
آقا تشکر میکنم از راهنماییت. جنرالز یه بازیه که نصب کردم و موقع اجراش این پیغام میاد.
من آماتورم میشه بیشتر توضیح بدی، مود و Compatibility رو بذار رو ویندوز XP SP2 یعنی چی؟؟
لپ تاپ با ویندوز اورجینال 8.1 با گرافیک GTX765 و Intel 4600 HD دارم.
سپاسگزارم.

sadafroohi
12-04-2014, 15:40
به کسپر که مربوط نمیشه
طبق توضیحاتش،یا ویروس داری یا اینکه حداقل سخت افزار لازم برای اجرای اون بازی رو نداری

من لپ تاپ با رم 8 گیگ و گرافیک GTX 765M 2G و Intel 4600HD دارم و ویندوز اورجینال 8.1
آخرین ورژن Call of Duty Ghosts را نصب کردم و براحتی اجرا میکنه با کیفیت Full HD.
بازی Generals خیلی گرافیک و رم پایین تری از Call of Duty Ghosts نیاز داره بازیش هم قدیمیه واسه سال 2003 و 2009 هستش.
پس چرا این ارور را میده؟؟ اینترنت سکوریتی 2014 کسپر اورجینال خریده بودم و نصب کرده بودم ای بابا با این حال ویروسی شده؟!!

Captain
12-04-2014, 18:37
درود:
موقع اجرا یکی از بازی ها این ارور را میده بنطر شما دوستان عزیز مربوط به کسپرسکی هست؟

من لپ تاپ با رم 8 گیگ و گرافیک GTX 765M 2G و Intel 4600HD دارم و ویندوز اورجینال 8.1
آخرین ورژن Call of Duty Ghosts را نصب کردم و براحتی اجرا میکنه با کیفیت Full HD.
بازی Generals خیلی گرافیک و رم پایین تری از Call of Duty Ghosts نیاز داره بازیش هم قدیمیه واسه سال 2003 و 2009 هستش.
پس چرا این ارور را میده؟؟ اینترنت سکوریتی 2014 کسپر اورجینال خریده بودم و نصب کرده بودم ای بابا با این حال ویروسی شده؟!!

سلام دوست عزیز
این اتفاق از کی رخ داده؟ بعد از نصب کاسپر 2014؟
بازی قبلا اجرا میشد یا نه؟
برای تست مراحل زیر رو طبق عکس برید تست کنید ببینید اجرا میشه؟

شاید مشکل (به احتمال زیاد) ناسازگاری با ویندوز 8.1 هستش! بدلیل قدیمی بودن بازی!!

kasi58
12-04-2014, 19:03
سلام به شما
1.مایکروسافت که آنتی ویروس حساب نمیشه بس که قدرتش کمه.فایروالش یه کمی خوبه اما کامل نیست.یا حذفش کن یا غیر فعالش کن تا تداخل ایجاد نکنه
2.اینجا تاپیک کسپره و مسلما پیشنهادمون هم کسپره :n02:
برای تجربیات دیگر دوستان و سوال درباره انتخاب آنتی ویروس،به تاپیک زیر مراجعه کن:
بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب ╣══ نتایج نظرسنجیهای سالیانه در پست اول ══╠ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3.کلا بیخیال essential بشی بهتره
فقط در زمانی که بخواهی هیچ چیز نصب نکنی ، essential از هیچی بهتره.

4.کسپر در هر نسخه،نسبت به نسخه قبلی،بهتر و سبک تر شده
تنها در فعال سازی،نسخه 13 از 14 بهتر و راحت تره.

5.از لینک زیر دانلود کن:
آخرین نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آخرین نسخه 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به کسپر که مربوط نمیشه

چاکر داش مسعود

نکنه پریدی رفتی اونور

اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻴﮕﻲ ﻓﻌﺎﻝ ﺳﺎﺯي 2013 ﺭاﺣﺖ ﺗﺮ ﻫﺴﺖ 2014ﺑﺎ ﻛﻲ ﻧﻤﻴﺸﻪ اﭘﺪﻳﺘﺶ ﻛﺮﺩ?
2013 ﺳﻨﮕﻴﻨﺘﺮ ﻫﺴﺖ ﻳﺎ 2014?
ﻣﻦ 2013 اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻮ اﺯ ﺳﺎﻳﺖ ﮔﺮﺩﻭ ﺩاﺭﻡ,ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ 2014ﺭا ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﻨﻢ?
ﺣﺠﻢ اﭘﺪﻳﺖ ﺭﻭﺯاﻧﻪ اﺵ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﺴﺖ?
ﻣﻤﻨﻮﻥ

mohammad_87
12-04-2014, 19:27
اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻴﮕﻲ ﻓﻌﺎﻝ ﺳﺎﺯي 2013 ﺭاﺣﺖ ﺗﺮ ﻫﺴﺖ 2014ﺑﺎ ﻛﻲ ﻧﻤﻴﺸﻪ اﭘﺪﻳﺘﺶ ﻛﺮﺩ?
2013 ﺳﻨﮕﻴﻨﺘﺮ ﻫﺴﺖ ﻳﺎ 2014?
ﻣﻦ 2013 اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻮ اﺯ ﺳﺎﻳﺖ ﮔﺮﺩﻭ ﺩاﺭﻡ,ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ 2014ﺭا ﺩاﻧﻠﻮﺩ ﻛﻨﻢ?
ﺣﺠﻢ اﭘﺪﻳﺖ ﺭﻭﺯاﻧﻪ اﺵ ﭼﻘﺪﺭ ﻫﺴﺖ?
ﻣﻤﻨﻮﻥ

آپدیت که فرقی نداره،هر دو آپدیت میشن

شما همون 2014 رو از لینکی که دادم بگیر و نصب کن.لینک از خود کسپر هست

از لینک زیر هم یک لایسنس 90 روزه رایگان بگیر (قبل از نصب لایسنس رو بگیر):

آپدیت اولیه اش زیاده حدود 100 مگ
اما روزانه فقط چند مگ آپدیت میکنه که اگه اینترنت حجمی داری میشه اون رو فقط در ساعات رایگان هم انجام داد.

s.j-rez
12-04-2014, 21:16
سلام دوستان! pure 3 دارم
چند تا سوال
اطلاعاتی که داخل قسمت password manager دارم از کامپیوتر های دیگه در دسترس هست؟ منظورم توسط اون اکانتی که اول کار میسازیم! یه حالتcluoud داره که بعدا تو یه کامپیوتر دیگه نصب کردم میتونم دسترسی داشته باشم؟
در مورد data encryption هم همین سوال رو دارن! رمزنگاریش قابل اعتماد هست؟
در مورد فایروال هم قبلا همینجا خونده بودم که تنظیمات default اش ضعیفه و باید یه تغییراتی انجام داد! ایا هنوز هم همینطوره؟ چه تغییراتی باید انجام داد؟چه جور میشه یه برنامه رو از فایروال بلاک کرد؟ یا مثلا یه Ip رو؟ وقتی فایروال انتی ویروس هست فایروال ویندوز هم روشن بزارم؟
یه مشکل جالب! تو قسمت network monitor خیلی از برنامه ها که جلو چشمم ران هست و داره از اینترنت استفاده میکنه رو نشون میده! این کجاش امنه؟داستان چیه؟

kasi58
13-04-2014, 10:14
ﻛﺎﺳﭙﺮ 2013 ﺭﻳﺨﺘﻢ ,اﻛﺘﻴﻮ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻛﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﻳﻚ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ اﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ اﭘﺪﻳﺖ ﻧﻤﻴﻜﺮﺩ و ﻛﻼ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺭﻭ ﻗﻂﻊ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ,ﻓﺎﻳﺮﻭاﻝ ﺭﻭ ﻫﻢ ﭼﻚ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻮﺩ,ﺩﻳﮕﻪ اﻭﻣﺪﻡ اﻥاﻳﻨﺴﺘﺎﻟﺶ ﻛﻨﻢ ﺑﺎ ﺗﻮﻟﻜﻴﺖ removeﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻭﻳﻨﺪﻭﺯ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ,removedﻣﻴﻨﻮﻳﺴه ﺷﺪ ﻭﻟﻲ ﻭﻗﺘﻲ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯ اﻳﻜﻮﻧﺶ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺎﺩ و ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻧﺘﻲ ﻭﻳﺮﻭﺱ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺮﻳﺰﻡ اﺭﻭﺭ ﻣﻴﺪﻩ,ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ اﺯ ﺷﺮﺵ ﺧﻼﺹ ﺷﻢ?

Captain
13-04-2014, 10:36
ﻛﺎﺳﭙﺮ 2013 ﺭﻳﺨﺘﻢ ,اﻛﺘﻴﻮ ﻫﻢ ﺑﺎ ﻛﻲ ﻛﺮﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﻳﻚ ﻣﺸﻜﻠﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ اﻭﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ اﭘﺪﻳﺖ ﻧﻤﻴﻜﺮﺩ و ﻛﻼ اﻳﻨﺘﺮﻧﺖ ﺭﻭ ﻗﻂﻊ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ,ﻓﺎﻳﺮﻭاﻝ ﺭﻭ ﻫﻢ ﭼﻚ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻮﺩ,ﺩﻳﮕﻪ اﻭﻣﺪﻡ اﻥاﻳﻨﺴﺘﺎﻟﺶ ﻛﻨﻢ ﺑﺎ ﺗﻮﻟﻜﻴﺖ removeﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ ﻭﻳﻨﺪﻭﺯ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﻨﻂﻮﺭ,removedﻣﻴﻨﻮﻳﺴه ﺷﺪ ﻭﻟﻲ ﻭﻗﺘﻲ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯ اﻳﻜﻮﻧﺶ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺎﺩ و ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻧﺘﻲ ﻭﻳﺮﻭﺱ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺮﻳﺰﻡ اﺭﻭﺭ ﻣﻴﺪﻩ,ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ اﺯ ﺷﺮﺵ ﺧﻼﺹ ﺷﻢ?

پست مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kasi58
13-04-2014, 12:34
برای حذف کسپرسکی،برنامه زیر رو دانلود کن:

بعد از حذف،بهتره که پوشه temp ویندوز هم کلا پاکسازی شود.با برنامه ccleaner راحت میشه این کار رو کرد.
و بعد ریستارت

به راهنمایی های method 1 و method 2 در صفحه زیر کاملا توجه شود:

دوستان توجه کنید که گاهی،بعلت محدودیتهای سراسری و داخلی،ممکنه امکان آپدیت یا نصب وجود نداشته باشه
در این صورت،با ابزارهای دورزدن هم سعی گردد.

آقا من با این برنامه kavremover اومدم kasper را uninstall کردم ولی tempt را هم پاک کردم ولی وقتی restart که میکنم باز این کاسپر میاد ،حالا نمیدونم آنتی ویروس روش نصب هست یا نه ؟
حتی میخوام یک آنتی ویروس دیگه نصب کنم ارور میده ،دیگه نمیدونم چی کار کنم؟
الان نمیدونم کامپوترم protected هست یا نه ؟
گیج شدم، کاسپر آپدیت هم که نمیکنه ،
دیگه جرات نمیکنم به اینترنت وصل شم با این شرایط
خواهش میکنم راهنمائی کنید

Captain
13-04-2014, 13:39
آقا من با این برنامه kavremover اومدم kasper را uninstall کردم ولی tempt را هم پاک کردم ولی وقتی restart که میکنم باز این کاسپر میاد ،حالا نمیدونم آنتی ویروس روش نصب هست یا نه ؟

شما برنامه زیر رو دانلود کنید و گزارش رو برامون آپلود کنید و در انجمن قرار بدین
دانلـــود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kasi58
13-04-2014, 15:35
شما برنامه زیر رو دانلود کنید و گزارش رو برامون آپلود کنید و در انجمن قرار بدین
دانلـــود برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببخشید این برنامه چی هست و چطور گزارش تهیه کنم ؟
در ضمن وقتی کاسپر هست اینترنت هم قطع میشه باید exit کنمش تا بتونم به اینترنت وصل شم
فایروال ها رو هم چک کردم

Captain
13-04-2014, 17:38
ببخشید این برنامه چی هست و چطور گزارش تهیه کنم ؟
در ضمن وقتی کاسپر هست اینترنت هم قطع میشه باید exit کنمش تا بتونم به اینترنت وصل شم
فایروال ها رو هم چک کردم

این برنامه برای تهیه گزارش از سیستم اعم از آلودگی، ناسازگاری، برنامه های ناسازگار و.... هستش و توسط کاسپر برای محصولاتش معرفی شده
شما برنامه رو دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید و اجرا کنید و بر روی گزینه ایجاد گزارش (دکمه دقیق یادم نیست ببخشید) کلیک کنید تا گزارش تهیه شود

mohammad_87
13-04-2014, 18:05
kavremover بهترین ابزار برای حذف کسپر هست
اما ممکنه که شما چندتا برنامه از کسپر روی ویندوز داشتی و هنگام حذف در kavremover یک برنامه دیگه انتخاب شده
اگه امکانش هست یکبار دیگه همون نسخه ای که حذف شده است رو مجددا نصب کن
و بعد از ریستارت،از kavremover استفاده کن،ترجیحا در حالت safemode

اگه نشد،همون فایل گزارش رو بذار

kasi58
13-04-2014, 18:25
این برنامه برای تهیه گزارش از سیستم اعم از آلودگی، ناسازگاری، برنامه های ناسازگار و.... هستش و توسط کاسپر برای محصولاتش معرفی شده
شما برنامه رو دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید و اجرا کنید و بر روی گزینه ایجاد گزارش (دکمه دقیق یادم نیست ببخشید) کلیک کنید تا گزارش تهیه شود
این فایل گزارش،اسمش را خودم تغییر دادم:n01:

Captain
13-04-2014, 18:41
این فایل رو Shift+Delete کنید!
شما کومودو نصب کردین یا کرده بودین؟
C:\Windows\SysWOW64\guard32.dll

kasi58
13-04-2014, 19:39
ممنون،پاک که میخوام بکنم این پیغام رو میده idm رو هم کلوز کردم

mohammad_203
13-04-2014, 19:39

سلام
به نظرتون بابیلون هم میتونه دردسر ساز شده باشه؟
به احتمال زیاد کمودو هم داشتند ! البته خودشون جواب خواهند داد :)

kasi58
13-04-2014, 19:43
سلام
بلی کومودو داشتم و پاک کردم و بابیلون را هم دارم :n13:

mohammad_203
13-04-2014, 19:46
بلی کومودو داشتم و پاک کردم و بابیلون را هم دارم :n13:

اون فایل رو اگه میشه در safe mode پاک کنید .البته من نمیدونم با پاک کردن اون فایل مشکل شما برطرف میشه یا نه
برای اطمینان بابیلون رو هم پاک کنید

Captain
13-04-2014, 19:46
سلام

سلام دوست خوبم
نمیدونم شاید ولی ما فعلا میخواییم اون فایل حذف شه بعد دوباره رسیدگی کنیم!

kasi58
13-04-2014, 19:52
به نظرتون چه جوری پاکش کنم ،هیچ طوری پاک نمیشه

kasi58
13-04-2014, 21:03
سلام دوست خوبم
نمیدونم شاید ولی ما فعلا میخواییم اون فایل حذف شه بعد دوباره رسیدگی کنیم!

اﻻﻥ اﻭﻥ ﻓﺎﻳﻞ ﺭﻭ ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ ﻭﻟﻲ ﻛﺴﭙﺮ ﻫﻨﻮﺯ ﺳﺮ ﺟﺎﺵ ﻫﺴﺖ!
ﺣﺎﻻ ﺑﺎﺑﻴﻠﻮﻥ ﺭﻭ ﻓﻘﻄاﻥاﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻢ ﻳﺎ ﻓﺎﻳﻠﻲ ﺗﻮ ﺭﺟﻴﺴﺘﺮﻱ ﺭﻭ ﻫﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﭘﺎﻙ ﻛﻨﻢ ?

kasi58
13-04-2014, 21:07

ﻣﻦ ﻣﺸﻜﻠﺸﻮ ﺑﺎ ﺑﺎﺑﻴﻠﻮﻥ ﻧﻔﻬﻤﻴﺪﻡ?

sadafroohi
13-04-2014, 21:20
سلام دوست عزیز
این اتفاق از کی رخ داده؟ بعد از نصب کاسپر 2014؟
بازی قبلا اجرا میشد یا نه؟
برای تست مراحل زیر رو طبق عکس برید تست کنید ببینید اجرا میشه؟

شاید مشکل (به احتمال زیاد) ناسازگاری با ویندوز 8.1 هستش! بدلیل قدیمی بودن بازی!!
درود:
ممنونم. من بعد از نصب کسپر در لپ تاپم برای اولین بار این بازی را نصب کردم. اول کسپر را نصب کرده بودم بعد بازی را. حتی کسپر را Pause کردم ولی نشد.
روی کامپیوترم که کانفیگش خیلی پایین تره با ویندوز xp و آنتی ویروس نود براحتی اجرا میشه!
این کاری که شما فرمودید انجام دادم ولی فایده نداشت.
دیگه چه پیشنهادی میدین؟؟

kasi58
13-04-2014, 21:29
الان بابیلون را uninstall کردم باز کاسپر هست گزارش گرفتم دوستان ببین نظرشون را بدن ،ممنون میشم

حسن ياور
14-04-2014, 09:00
با سلام به اساتید
کسی با کنسول کسپرسکی کار کرده چند تا راهنمایی می خواستم
الان روی سرور Kaspersky Security Center داریم و باهاش کلاینت ها رو که روی همشون endpoint security 10 و agent نصب شده مدیریت می کنیم
مشکل زمانی شروع شد که ویندوز یکی از کلاینت ها رو عوض کردیم و الان توی کنسول کسپر اون سیستم رو بعنوان سیستمی که روش کسپر نصبه اما ارتباط نداره می شناسه و هنگامی که task برای نصب می فرستیم می گه ارتباط برقرار نشد باید چه کرد؟

mohammad_87
14-04-2014, 23:53
الان بابیلون را uninstall کردم باز کاسپر هست گزارش گرفتم دوستان ببین نظرشون را بدن ،ممنون میشم
کاری که من گفتم رو انجام ندادی
الان مجددا کسپر 13 رو نصب کن و هر پیغامی هم که داد جوری جواب بده که کسپر نصب بشه
بعد ریستارت ویندوز
بعد به حالت safemode ویندوز برو و با kavremover کسپر رو حذف کن
ریستارت ویندوز

درود:
ممنونم. من بعد از نصب کسپر در لپ تاپم برای اولین بار این بازی را نصب کردم. اول کسپر را نصب کرده بودم بعد بازی را. حتی کسپر را Pause کردم ولی نشد.
روی کامپیوترم که کانفیگش خیلی پایین تره با ویندوز xp و آنتی ویروس نود براحتی اجرا میشه!
این کاری که شما فرمودید انجام دادم ولی فایده نداشت.
دیگه چه پیشنهادی میدین؟؟
مشکلی از کسپر نیست و پیغام هم از طرف کسپر نیست
شما در انجمن بازی مربوطه یا انجمن مشکلات نصب بازیها این مشکل رو مطرح کن.

kasi58
15-04-2014, 06:03
کاری که من گفتم رو انجام ندادی
الان مجددا کسپر 13 رو نصب کن و هر پیغامی هم که داد جوری جواب بده که کسپر نصب بشه
بعد ریستارت ویندوز
بعد به حالت safemode ویندوز برو و با kavremover کسپر رو حذف کن
ریستارت ویندوز
.
ممنون ،همین کار را کردم ،وقتی کاسپر ۱۳ نصبش تموم میشه fail میزنه من هم ok را زدم رفتم تو safemode با kavremover حذف کردم
میگم این گزارش دومی که گذاشتم نیازی هست فایلی دوباره پاک بشه همچون دفعه قبل ،چون بابیلون را هم uninstall کردم شاید یک فایلی مونده باشه ازش که من بیخبرم

mohammad_87
15-04-2014, 14:30
ممنون ،همین کار را کردم ،وقتی کاسپر ۱۳ نصبش تموم میشه fail میزنه من هم ok را زدم رفتم تو safemode با kavremover حذف کردم
میگم این گزارش دومی که گذاشتم نیازی هست فایلی دوباره پاک بشه همچون دفعه قبل ،چون بابیلون را هم uninstall کردم شاید یک فایلی مونده باشه ازش که من بیخبرم
در گزارش دوم دیگه مشکلی نبود
فقط یه برنامه اسمش الان یادم رفته security registery tools یه همچین چیزی بود،بهتره پاک بشه.اما به اندازه بابیلان و اون فایل کومودو،ناسازگار نیست

الان مشکل شما حل شد؟کسپر دیگه نیست؟

kasi58
15-04-2014, 14:59
در گزارش دوم دیگه مشکلی نبود
فقط یه برنامه اسمش الان یادم رفته security registery tools یه همچین چیزی بود،بهتره پاک بشه.اما به اندازه بابیلان و اون فایل کومودو،ناسازگار نیست

الان مشکل شما حل شد؟کسپر دیگه نیست؟

ﺑﺎ ﻫﺮ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺑﻮﺩ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﭘﺎﻛﺶ ﻛﻨﻢ ,ﺑﺎﺑﻴﻠﻮﻥ ﺭا ﻫﻢ ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ,اﺯ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻭﺭﺵ ﺩاﺷﺘﻢ,ﻭﻟﻲ ﺣﺎﻻ ﻛﻪﻭﺭﮊﻥ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ اﺯ ﺧﻮﺩ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻢ ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺮﻩ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻛﻨﻲ,ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺎﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻣﻴﻜﻨﻪ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﻢ,اﻧﮕﺎﺭﻱ ﻛﻪ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ,اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ,
اﻻﻥ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻛﺴﭙﺮ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﻛﻨﻢ,ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ?

mohammad_87
15-04-2014, 21:13
ﺑﺎ ﻫﺮ ﺗﺮﻓﻨﺪﻱ ﺑﻮﺩ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﭘﺎﻛﺶ ﻛﻨﻢ ,ﺑﺎﺑﻴﻠﻮﻥ ﺭا ﻫﻢ ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ,اﺯ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻭﺭﺵ ﺩاﺷﺘﻢ,ﻭﻟﻲ ﺣﺎﻻ ﻛﻪﻭﺭﮊﻥ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ اﺯ ﺧﻮﺩ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺨﻮاﻡ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻢ ﺗﺎ اﻭﻧﺠﺎ ﭘﻴﺶ ﻣﻴﺮﻩ ﻛﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻛﻨﻲ,ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﺎﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻣﻴﻜﻨﻪ,ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻴﮕﻪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﻫﻢ,اﻧﮕﺎﺭﻱ ﻛﻪ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ,اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ ﺗﻤﻮﻡ ﻧﻤﻴﺸﻪ,
اﻻﻥ ﺗﻮ اﺳﺘﺎﺭﺕ اﭖ ﻫﻢ ﻛﺴﭙﺮ ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﺨﻮاﻡ ﻓﻌﺎﻟﺶ ﻛﻨﻢ,ﭼﻲ ﻛﺎﺭ ﻛﻨﻢ ?

سیستم شما یه مشکل اساسی در نصب و حذف برنامه ها داره
اگه ویروسی نشده باشی،احتمالا برنامه های دیگه تاثیر گذاشته اند

الان گزارش دوم رو مجددا تست کردم مثل اینکه دیگه گزارش رو نشون نمیده و باید گزارش جدید بگیری
اما نیازی نیست فعلا،اون برنامه که گفتم برای رجیستری بود رو حتما حذفش کن
بعد در safemode با kavremover کسپر رو حذف کن و بعد کسپر رو نصب کن

این نکات رو هم رعایت کن:
بعد از هر نصب یا هر حذف،حتما سیستم رو ریستارت کن
بری حذف کسپر از kavremover و برای حذف دیگر برنامه ها از Revo Uninstaller و در حالت advanced استفاده کن تا تمام ردپای برنامه رو پاک کنه

kasi58
15-04-2014, 22:06
سیستم شما یه مشکل اساسی در نصب و حذف برنامه ها داره
اگه ویروسی نشده باشی،احتمالا برنامه های دیگه تاثیر گذاشته اند

الان گزارش دوم رو مجددا تست کردم مثل اینکه دیگه گزارش رو نشون نمیده و باید گزارش جدید بگیری
اما نیازی نیست فعلا،اون برنامه که گفتم برای رجیستری بود رو حتما حذفش کن
بعد در safemode با kavremover کسپر رو حذف کن و بعد کسپر رو نصب کن

این نکات رو هم رعایت کن:
بعد از هر نصب یا هر حذف،حتما سیستم رو ریستارت کن
بری حذف کسپر از kavremover و برای حذف دیگر برنامه ها از Revo Uninstaller و در حالت advanced استفاده کن تا تمام ردپای برنامه رو پاک کنه
دقیقا همین کارهای که میگید انجام دادم ،من با نصب کاسپر یا آنتی ویروس مشکل دارم برنامه های دیگه راحت نصب میشن
حالا گذاشتم کاسپر ۲۰۱۴ را دانلود کنم خدا را چه دیدی شاید نصب شد ولی چرا اینقدر سرعت دانلودش پاینه ؟
من با اینترنت ۱ مگ ۲۰ کیلوبایت دارم میگیرم !
این گزارش بعد از پاکسازی اساسی

mohammad_87
16-04-2014, 00:21
دقیقا همین کارهای که میگید انجام دادم ،من با نصب کاسپر یا آنتی ویروس مشکل دارم برنامه های دیگه راحت نصب میشن
حالا گذاشتم کاسپر ۲۰۱۴ را دانلود کنم خدا را چه دیدی شاید نصب شد ولی چرا اینقدر سرعت دانلودش پاینه ؟
من با اینترنت ۱ مگ ۲۰ کیلوبایت دارم میگیرم !
این گزارش بعد از پاکسازی اساسی
اون برنامه که گفتم بهتره پاک بشه این بود: PC Tools Registry Mechanic
ممکنه با کسپر ناسازگاری داشته باشه،بجاش میتونی از برنامه ccleaner استفاده کنی که امکانات بیشتری داره و با گزارشی که الان از سیستم خودم گرفتم،با کسپر هم کاملا سازگاره

پس اگه 2014 هم نصب نشد،این برنامه PC Tools Registry Mechanic رو حتما حذفش کن
الان هم که هیچ اثری از کسپر روی سیستمت نیست.پس دیگه نباید مشکلی برای نصب داشته باشی و اگه باز هم مشکل داشته باشه،یا از برنامه های نصب شده هست یا وجود ویروس یا برنامه خرابکار

سرعت اینترنت هم بخاطر ثبت نام یارانه و ... مدتیه در اکثر isp ها این مشکلات وجود داره.

kasi58
16-04-2014, 12:13
اون برنامه که گفتم بهتره پاک بشه این بود: PC Tools Registry Mechanic
ممکنه با کسپر ناسازگاری داشته باشه،بجاش میتونی از برنامه ccleaner استفاده کنی که امکانات بیشتری داره و با گزارشی که الان از سیستم خودم گرفتم،با کسپر هم کاملا سازگاره

پس اگه 2014 هم نصب نشد،این برنامه PC Tools Registry Mechanic رو حتما حذفش کن
الان هم که هیچ اثری از کسپر روی سیستمت نیست.پس دیگه نباید مشکلی برای نصب داشته باشی و اگه باز هم مشکل داشته باشه،یا از برنامه های نصب شده هست یا وجود ویروس یا برنامه خرابکار

سرعت اینترنت هم بخاطر ثبت نام یارانه و ... مدتیه در اکثر isp ها این مشکلات وجود داره.
درود
الان این برنامه registery را هم برداشتم باز نصب نمیشه میگه restart دوباره install دباره restart
مشکل اینه که از کجا بفهمم کامپوترم ویروس یا بد افزار داره وقتی نشه آنتی ویروس روش نصب کرد

mohammad_87
16-04-2014, 17:21
درود
الان این برنامه registery را هم برداشتم باز نصب نمیشه میگه restart دوباره install دباره restart
مشکل اینه که از کجا بفهمم کامپوترم ویروس یا بد افزار داره وقتی نشه آنتی ویروس روش نصب کرد
البته فقط میشه احتمال داد که ویروسی شده باشی.
برای اینجور مواقع باید از "دیسک نجات" استفاده کنی که اکثر آنتی ویروس ها روی سایتشون میذارن.
دیسک نجات کسپر رو هم میتونی از اینجا دانلود کن:

اینم توضیحاتش:

بعد از دانلودش،روی usb یا dvd/cd رایت میکنی (بهتره روی فلش نزنی) و ویندوز رو با اون بوت میکنی.خودش سیستم رو اسکن میکنه

نظر شخصی بنده این هست که ویروس نداری اما رجیستری مشکل دار شده که یا بخاطر تداخل برنامه ها بوده و یا بخاطر حذف غیر اصولی یک برنامه

اگر ccleaner رو نصب کردی،یک قسمت داره که رجیستری رو چک میکن و مشکلاتش رو گزارش میده و میتونی اونها رو رفع کنی.
یک راه دیگه هم اینه که یک آنتی ویروس قدرتمند دیگه نصب کنی و ببینی که آیا بدون مشکل نصب میشه یا نه

اگه از پیغام های کسپر در پایان نصب،و بعد از ریستارت هم عکس بذاری بهتر میشه متوجه مشکل شد

راستی کسپر رو چجوری اکتیو کردی؟از کرک و تریال ریستر هم استفاده کردی؟

kasi58
16-04-2014, 18:55
البته فقط میشه احتمال داد که ویروسی شده باشی.
برای اینجور مواقع باید از "دیسک نجات" استفاده کنی که اکثر آنتی ویروس ها روی سایتشون میذارن.
دیسک نجات کسپر رو هم میتونی از اینجا دانلود کن:

اینم توضیحاتش:

بعد از دانلودش،روی usb یا dvd/cd رایت میکنی (بهتره روی فلش نزنی) و ویندوز رو با اون بوت میکنی.خودش سیستم رو اسکن میکنه

نظر شخصی بنده این هست که ویروس نداری اما رجیستری مشکل دار شده که یا بخاطر تداخل برنامه ها بوده و یا بخاطر حذف غیر اصولی یک برنامه

اگر ccleaner رو نصب کردی،یک قسمت داره که رجیستری رو چک میکن و مشکلاتش رو گزارش میده و میتونی اونها رو رفع کنی.
یک راه دیگه هم اینه که یک آنتی ویروس قدرتمند دیگه نصب کنی و ببینی که آیا بدون مشکل نصب میشه یا نه

اگه از پیغام های کسپر در پایان نصب،و بعد از ریستارت هم عکس بذاری بهتر میشه متوجه مشکل شد

راستی کسپر رو چجوری اکتیو کردی؟از کرک و تریال ریستر هم استفاده کردی؟

از ccleaner هم استفاده کردم و پاک کردم ،کاسپر را به مرحله اکتیو کردن نرسیده ،۲ تا عکس میگذارم
اولی بعد از install که میگه restart دومی هم بعد از restart هست که این حلقه تا بی نهایت ادامه داره :n03:

mohammad_87
16-04-2014, 21:38
از ccleaner هم استفاده کردم و پاک کردم ،کاسپر را به مرحله اکتیو کردن نرسیده ،۲ تا عکس میگذارم
اولی بعد از install که میگه restart دومی هم بعد از restart هست که این حلقه تا بی نهایت ادامه داره :n03:

من سرچ کردم این مشکل معمولا با همون kavremover درست شده.
حالا باز هم شما با حوصله این کارهارو انجام بده حتی اگه تکراری باشه:
1.فایل هاست رو که ویرایش شده به حالت اصلیش برگردون.اگه خودت نمیتونی این کار رو کنی،فایل زیر رو دانلود کن:

راهنمایی بیشتر:

2.به حالت safemode رفته و با kavremover کسپر رو حذف کن.حتی اگه کسپر نداری این کار رو انجام بده.
اگه حذف شد،اینبار دیگه ریستارت نکن و در همون safemode مجددا kavremover رو اجرا کن.این کار رو اینقدر تکرار کن که دیگه هیچ محصولی از کسپر روی سیستمت پیدا نکنه.

3.حالا به حالت عادی ویندوز رفته،و با برنامه ccleaner هم فایلهای temp رو پاک کن و هم مجددا رجیستری رو پاکسازی کن.

4.نسخه 2013 یا 2014 رو از لینکی که در پستهای صفحه قبل دادم (و از خود سایت کسپر هست) رو دانلود کرده و اقدام به نصب کن.
برای نصب،روی فایل نصبی راست کلیک کرده و گزینه run as administrator رو انتخاب کن.

مراحل بالارو حتما انجام بده.بجز اون،این سوالات رو هم لطفا جواب بده:
1.مگه شما قبلش کسپر نداشتی که حذف کرده بودی؟اون رو اصلا کرک نکردی یا اکتیو نکرده بودی؟
2.کسپری که نصبش مشکل داشت رو از کجا دانلود کرده بودی؟
ممنون

kasi58
16-04-2014, 22:21
من سرچ کردم این مشکل معمولا با همون kavremover درست شده.
حالا باز هم شما با حوصله این کارهارو انجام بده حتی اگه تکراری باشه:
1.فایل هاست رو که ویرایش شده به حالت اصلیش برگردون.اگه خودت نمیتونی این کار رو کنی،فایل زیر رو دانلود کن:

راهنمایی بیشتر:

2.به حالت safemode رفته و با kavremover کسپر رو حذف کن.حتی اگه کسپر نداری این کار رو انجام بده.
اگه حذف شد،اینبار دیگه ریستارت نکن و در همون safemode مجددا kavremover رو اجرا کن.این کار رو اینقدر تکرار کن که دیگه هیچ محصولی از کسپر روی سیستمت پیدا نکنه.

3.حالا به حالت عادی ویندوز رفته،و با برنامه ccleaner هم فایلهای temp رو پاک کن و هم مجددا رجیستری رو پاکسازی کن.

4.نسخه 2013 یا 2014 رو از لینکی که در پستهای صفحه قبل دادم (و از خود سایت کسپر هست) رو دانلود کرده و اقدام به نصب کن.
برای نصب،روی فایل نصبی راست کلیک کرده و گزینه run as administrator رو انتخاب کن.

مراحل بالارو حتما انجام بده.بجز اون،این سوالات رو هم لطفا جواب بده:
1.مگه شما قبلش کسپر نداشتی که حذف کرده بودی؟اون رو اصلا کرک نکردی یا اکتیو نکرده بودی؟
2.کسپری که نصبش مشکل داشت رو از کجا دانلود کرده بودی؟
ممنون
ﻣﻦاﺯ 2ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻛﺴﭙﺮ ﺩاﺷﺘﻢ ﺗﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻴﺶ ﻛﻪ ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﺭا ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ,ﻫﻴﭻ ﻣﺷﻜﻠﻲ ﻫﻢ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﻧﺪاﺷﺘﻢ,اﻻﻥ ﺣﺘﻲ ﺑﺮاﻱ ﻧﺼﺒﺶ ﻣﺸﻜﻞ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻡ ﭼﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ اﻛﺘﻴﻮ ﻳﺎ ﻛﺮﻙ,
ﻳﻚ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﺭا ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﻌﺪﺵ اﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﻣﻴﺨﻮاﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﺸﻜﻞ اﺯ اﻣﺮﻭﺯ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎ kavremoverﻫﻤه
ﺭا ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ و اﺯ اﻭﻥ
ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻦ '2014,2013 اﻭﻣﺪﻡ ﻧﺼﺐ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻌﺪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﺮاﻱ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﺳﭙﺮ,ﻭاﻗﻌﺎ ﻋﺠﻴﺒﻪ
اﻻﻥ ﻫﺎﺳﺖ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﻧﻮﺕ ﭘﺪ و ﻛﭙﻲ ﺗﻮ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ,اﻳﻨﺪﻓﻌﻪ ﻛﻪ اﻭﻣﺪﻡ ﻛﺎﺳﭙﺮ ﺑﺮﻳﺰﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﻋﻜﺲ اﻭﻝ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯ اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ و ﺑﺎﺯ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﻫﻢ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ

mohammad_87
17-04-2014, 01:34
ﻣﻦاﺯ 2ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﻛﺴﭙﺮ ﺩاﺷﺘﻢ ﺗﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﭼﻨﺪ ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻴﺶ ﻛﻪ ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﺭا ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ,ﻫﻴﭻ ﻣﺷﻜﻠﻲ ﻫﻢ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﻧﺪاﺷﺘﻢ,اﻻﻥ ﺣﺘﻲ ﺑﺮاﻱ ﻧﺼﺒﺶ ﻣﺸﻜﻞ ﭘﻴﺪا ﻛﺮﺩﻡ ﭼﻪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ اﻛﺘﻴﻮ ﻳﺎ ﻛﺮﻙ,
ﻳﻚ ﻣﺸﻜﻞ ﺩﻳﮕﻪ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ ﺭا ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﻌﺪﺵ اﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﻛﺴﭙﺮ ﺭا ﻣﻴﺨﻮاﺩ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﻨﻪ ﻛﻪ اﻳﻦ ﻣﺸﻜﻞ اﺯ اﻣﺮﻭﺯ ﺷﺮﻭﻉ ﺷﺪ ﺑﻌﺪ اﺯ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﺎ kavremoverﻫﻤه
ﺭا ﭘﺎﻙ ﻛﺮﺩﻡ و اﺯ اﻭﻥ
ﻟﻴﻨﻜﻲ ﻛﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﻮﺩﻳﻦ '2014,2013 اﻭﻣﺪﻡ ﻧﺼﺐ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﺩﻓﻌﻪ ﺑﻌﺪ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﺮﻩ ﺑﺮاﻱ اﻳﻨﺴﺘﺎﻝ ﻛﺳﭙﺮ,ﻭاﻗﻌﺎ ﻋﺠﻴﺒﻪ
اﻻﻥ ﻫﺎﺳﺖ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﻛﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﻧﻮﺕ ﭘﺪ و ﻛﭙﻲ ﺗﻮ ﺟﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﻮﺩ,اﻳﻨﺪﻓﻌﻪ ﻛﻪ اﻭﻣﺪﻡ ﻛﺎﺳﭙﺮ ﺑﺮﻳﺰﻡ ﺗﻨﻬﺎ ﻋﻜﺲ اﻭﻝ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﺯ اﻳﻨﺴﺘﺎﻟﻴﺸﻦ و ﺑﺎﺯ ﺭﻳﺴﺘﺎﺭﺕ,ﻭﻳﻨﺪﻭﺯﻡ ﻫﻢ اﻭﺭﻳﺠﻴﻨﺎﻝ ﮔﺮﻓﺘﻢ

اگه با انجام مرحله 2 در پست قبلیم(اجرای چندباره kavremover ) هنوز چنین مشکل هست که مشخصه یک مشکل اساسی در رجیستری بوجود اومده که در نصب کسپر اختلال ایجاد میکنه
هنوز راه های دیگه ای هم هست،و نهایتا اینکه میشه به نصب آنتی ویروس دیگه ای بسنده کرد اما این پاک کردن صورت مسئله میشه و ممکنه در آینده برای سستم مشکلات دیگه ای بوجود بیاد

شما یکبار هم فایروال ویندوز رو غیرفعال کن(البته فایروال ویندوز ماهیتا نباید جلوی نرم افزارهای شناخته شده رو بگیره) و در تنظیماتش چک کن که آیا کسپر بلاک شده یا خیر

با توجه به اینکه این مشکل احتمال زیاد از ناسازگاری برنامه ها و وجود همزمان کسپر و فایل مربوط به کومودو بوده است و نهایتا باعث اختلال در رجیستری شده،من پیشنهاد میکنم که بیش از این دنبال راه حل دیگه نباشید چون ویندوز یک عیب اساسی پیدا کرده است.
بهترین کار این هست که شما ویندوز رو عوض کنید.

kasi58
17-04-2014, 08:33
اگه با انجام مرحله 2 در پست قبلیم(اجرای چندباره kavremover ) هنوز چنین مشکل هست که مشخصه یک مشکل اساسی در رجیستری بوجود اومده که در نصب کسپر اختلال ایجاد میکنه
هنوز راه های دیگه ای هم هست،و نهایتا اینکه میشه به نصب آنتی ویروس دیگه ای بسنده کرد اما این پاک کردن صورت مسئله میشه و ممکنه در آینده برای سستم مشکلات دیگه ای بوجود بیاد

شما یکبار هم فایروال ویندوز رو غیرفعال کن(البته فایروال ویندوز ماهیتا نباید جلوی نرم افزارهای شناخته شده رو بگیره) و در تنظیماتش چک کن که آیا کسپر بلاک شده یا خیر

با توجه به اینکه این مشکل احتمال زیاد از ناسازگاری برنامه ها و وجود همزمان کسپر و فایل مربوط به کومودو بوده است و نهایتا باعث اختلال در رجیستری شده،من پیشنهاد میکنم که بیش از این دنبال راه حل دیگه نباشید چون ویندوز یک عیب اساسی پیدا کرده است.
بهترین کار این هست که شما ویندوز رو عوض کنید.
از دیشب با ccleaner گذاشتم رو drive wiper که دیگه آخرین شانس هم امتحان کرده باشم
هنوز کارش تموم نشده !!!
کنسلش کنم ؟
ویندوزم را با originak key اکتیو کرده بودم که cd ش را ندارم حالا اگه سی دی ویندوز از تو بازار بگیرم میتونم با همون کی قبلی ها اکتیو کنم

denzelmovie
17-04-2014, 10:33
دوستان من از Kaspersky Internet Security 2013 استفاده میکنم، هر چند روز یکبار این پیام میاد وسط صفحه

بعد کسپر از کار میفته و شروع میکنه به آپدیت کردن که خیلی هم زمان میبره و بعضی وقتها باز فعال میشه
الان مشکلی نداره؟ سیستم ویروسی نشده که کسپر از پسش برنیاد؟

mohammad_87
17-04-2014, 19:34
از دیشب با ccleaner گذاشتم رو drive wiper که دیگه آخرین شانس هم امتحان کرده باشم
هنوز کارش تموم نشده !!!
کنسلش کنم ؟
ویندوزم را با originak key اکتیو کرده بودم که cd ش را ندارم حالا اگه سی دی ویندوز از تو بازار بگیرم میتونم با همون کی قبلی ها اکتیو کنم
ابزار drive wiper رو تست نکردم که ببینم چقدر کارآیی داره،اگه حوصله نصب مجدد برنامه ها رو داری بهتره ویندوز رو عوض کنی تا از اتفاقات احتمالی در آینده هم جلوگیری بشه

کلیدی که باهاش ویندوز اکتیو شده است رو میشه با ابزارهایی بدست آورد.سرچ کنی پیدا میشه
برای نصب مجدد ویندوز،چه از اینترنت دانلود کنی و چه از بازار بخری فرقی نداره.فقط اتوماتیک اکتیو نکنه

دوستان من از Kaspersky Internet Security 2013 استفاده میکنم، هر چند روز یکبار این پیام میاد وسط صفحه

بعد کسپر از کار میفته و شروع میکنه به آپدیت کردن که خیلی هم زمان میبره و بعضی وقتها باز فعال میشه
الان مشکلی نداره؟ سیستم ویروسی نشده که کسپر از پسش برنیاد؟
این پیغام زمانی ظاهر میشه که قصد بستن کسپر رو داشته باشی
اگه خودبخود این اتفاق میفته،عادی نیست
یا برنامه ناسازگار روی سیستم هست و یا برنامه مخرب،شاید هم بخاطر نوع اکتیو کردن کسپر باشه

ابتدا شما با برنامه kavremover کسپر رو پاک کرده و پس از ریستارت ویندوز،مجددا کسپر رو نصب کن
اگه مشکل همچنان وجود داشت باید از سیستم گزارش تهیه بشه

ضمنا شما کسپر رو با سریال اکتیو کردی یا با کرک و تریال ریستر؟

denzelmovie
17-04-2014, 21:42
ابزار drive wiper رو تست نکردم که ببینم چقدر کارآیی داره،اگه حوصله نصب مجدد برنامه ها رو داری بهتره ویندوز رو عوض کنی تا از اتفاقات احتمالی در آینده هم جلوگیری بشه

کلیدی که باهاش ویندوز اکتیو شده است رو میشه با ابزارهایی بدست آورد.سرچ کنی پیدا میشه
برای نصب مجدد ویندوز،چه از اینترنت دانلود کنی و چه از بازار بخری فرقی نداره.فقط اتوماتیک اکتیو نکنه

این پیغام زمانی ظاهر میشه که قصد بستن کسپر رو داشته باشی
اگه خودبخود این اتفاق میفته،عادی نیست
یا برنامه ناسازگار روی سیستم هست و یا برنامه مخرب،شاید هم بخاطر نوع اکتیو کردن کسپر باشه

ابتدا شما با برنامه kavremover کسپر رو پاک کرده و پس از ریستارت ویندوز،مجددا کسپر رو نصب کن
اگه مشکل همچنان وجود داشت باید از سیستم گزارش تهیه بشه

ضمنا شما کسپر رو با سریال اکتیو کردی یا با کرک و تریال ریستر؟

نه، خود به خود اتفاق میفته، برنامه رو هم پاک کردم ولی بازم همین مشکل پیش میاد
با سریال هم اکتیو کردم
از سیستم چطوری باید گزارش بگیرم؟

mohammad_87
18-04-2014, 01:30
نه، خود به خود اتفاق میفته، برنامه رو هم پاک کردم ولی بازم همین مشکل پیش میاد
با سریال هم اکتیو کردم
از سیستم چطوری باید گزارش بگیرم؟
شماابتدا برنامه زیر رو دانلود و اجرا کن:

بعد از اتمام کار با برنامه،یک فایل فشرده روی دسکتاپ میسازه
اون فایل رو در یک سایت آپلود کرده و آدرسش رو اینجا بذار

denzelmovie
18-04-2014, 09:54
شماابتدا برنامه زیر رو دانلود و اجرا کن:

بعد از اتمام کار با برنامه،یک فایل فشرده روی دسکتاپ میسازه
اون فایل رو در یک سایت آپلود کرده و آدرسش رو اینجا بذار

این هم فایل گزارش

ممنون

mohammad_87
19-04-2014, 01:49
این هم فایل گزارش

ممنون
شما ابتدا برنامه ask toolbar رو حذف کن.
C:\Program Files\AskPartnerNetwork

سپس مثل روشی که در پست قبل گفتم،کسپر رو یکبار حذف و سپس نصب کن.

denzelmovie
19-04-2014, 11:24
شما ابتدا برنامه ask toolbar رو حذف کن.
C:\Program Files\AskPartnerNetwork

سپس مثل روشی که در پست قبل گفتم،کسپر رو یکبار حذف و سپس نصب کن.

یعنی Ask toolbar مشکل درست میکنه؟
همه کارها رو انجام دادم ببینم مشکل حل میشه یا نه، ممنون :n16:

silverbios
20-04-2014, 00:24
منظورتون اینه ؟
خدمت شما : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای 2014 چیزی نیست؟

mohammad_203
20-04-2014, 19:11
سلام
من کسپرسکی 2014 رو (اخرین نسخه از سایت امریکاییش) نصب کردم.(patch f)
جالب اینحاست که فعال سازی نخواست و به مدت 352 روز هم اعتبار داره ! البته تعجب نکنید ، ابزاری که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست رو دیروز دانلود کردم و اجرا کردم .البته دیروز کسپرسکی نداشتم و آنتی دیگه ای رو سیستم نصب بود و میخواستم ببینم این برنامه چیکار میکنه.وقتی اجرا هم کردم ارور داد که فایل avpui رو سیستم نیست.
حالا بعد از نصب کسپرسکی خودش فعال شده و این همه هم مدت داره !
اینو هم بگم ویندوز مشکل داشت و تازه عوض کردم .یعنی دفعه اول بود که کسپر نصب میکردم
حالا به نظرتون این قضیه مشکلی نداره ؟!
مثلا چطور مطمئن شم " آپدیت سرور" مسقیما از سرور کسپر هست .
البته امروز آپدیت کردم و به راحتی آپدیت شد.

mohammad_87
20-04-2014, 23:08
سلام
جالب اینحاست که فعال سازی نخواست و به مدت 352 روز هم اعتبار داره ! البته تعجب نکنید ، ابزاری که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست رو دیروز دانلود کردم و اجرا کردم .البته دیروز کسپرسکی نداشتم و آنتی دیگه ای رو سیستم نصب بود و میخواستم ببینم این برنامه چیکار میکنه.وقتی اجرا هم کردم ارور داد که فایل avpui رو سیستم نیست.
اینو هم بگم ویندوز مشکل داشت و تازه عوض کردم .یعنی دفعه اول بود که کسپر نصب میکردم

آنالیز ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 975f669b7f1fdd/analysis/1398021463/)
برخی از کرک ها یا پچ هایی که برای آنتی ویروس ها ساخته میشوند،باید اونقدر حرفه ای نوشته شده باشند که مهمترین عامل شناسایی اونها یعنی خود آنتی ویروس ها هم قادر به شناسایی اونها نباشن
بنابراین عموما کرک و پچ آنتی ویروس از کرک یک برنامه مثلا مالتی مدیا،بسیار حرفه ای تر خواهد بود و ممکنه که سازنده اون،اونقدر حرفه ای باشه که بجز تغییر در چک کردن سریال و ... فعالیتهای دیگه ای هم در اون کرک قرار داده باشه و از دید آنتی ها پنهان بمونه

من برای برنامه های امنیتی،پیشنهاد میکنم که یا از سریال های موجود در اینترنت استفاده بشه و یا از سریال اورجینال
در غیر اینصورت،نباید توقع داشت که آنتی ویروس بدون ارور و مشکل و با نهایت قدرت کار کنه

DrH.motasami
20-04-2014, 23:13
سلام

سلام
بنده لایسنس قانونی نسخه 2014 رو دارم اما تک کاربره است و روی سیتسم دوم همین روش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو استفاده کردم هیچ ایرادی نداره و نسخه signature همیشه برابر اند.

cyrax782
21-04-2014, 00:11

کسپرسکی در رده برترین نرم افزارهای امنیتی دنیا

وب سایت معتبر AV-Comparative.org یکی از فعال ترین وب سایت های دنیا در زمینه تست نرم افزارهای امنیتی، هر ماهه تمامی محصولات ارائه شده توسط برندهای فعال در این زمینه را مورد تست و بررسی قرار داده و امتیازات مختلفی را بر اساس کارایی به آنها اختصاص می دهد. نرم افزار امنیتی کسپرسکی همواره از جمله برترین محصولات این وب سایت به شمار می رود و در تمامی تست ها بالاترین امتیازات را در زمینه های گوناگون به خود اختصاص می دهد. در آخرین بررسی این وب سایت که به ماه مارچ مربوط می شود نیز کسپرسکی در بخش File Detection Test موفق به کسب نشان Advanced+ گردیده است.
این انتخاب به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها به روز بودن نرم افزار کسپرسکی می باشد. به این ترتیب که بانک اطلاعاتی این نرم افزار هر یک ساعت یک بار به صورت خودکار آپدیت می شود و با هر بار آپدیت تعداد 15 هزار ویروس جدید به این بانک اطلاعاتی اضافه می گردد. به این ترتیب احتمال حمله جدیدترین ویروس ها و بدافزارها به سیستم و داده های شما به حداقل می رسد. همچنین این قابلیت در کسپرسکی وجود دارد که اگر ویروسی توسط این نرم افزار شناسایی نشد، کاربر می تواند آن را به سرور مرکزی شرکت گزارش دهد تا آن ویروس نیز به بانک اطلاعاتی کسپرسکی اضافه گردد. البته این امکانات تنها در اختیار آن دسته از مشتریانی قرار می گیرد که این نرم افزار را خریداری کرده و از گواهی رسمی آن استفاده نمایند.
آواژنگ به عنوان نماینده رسمی شرکت کسپرسکی در ایران، قادر به ارائه مستقیم تمامی این خدمات به ویژه برای ارگان ها، ادارات و شرکت ها می باشد که تعداد بالایی از کاربران را تحت پوشش گرفته و پشتیبانی می کنند.
خبر فوق بسیار خبر خوبیه ، بلاخره یه شرکت قدرتمند شروع به پشتیبانی از انتی ویروس ها کرد

mohammad_87
21-04-2014, 10:29

.......
خبر فوق بسیار خبر خوبیه ، بلاخره یه شرکت قدرتمند شروع به پشتیبانی از انتی ویروس ها کرد
آواژنگ خیلی وقته که لایسنس اورجینال و پشتیبانی کسپر رو ارائه میکنه
قبلا هم در سایت رسمی کسپر،اسمش بود

silverbios
21-04-2014, 10:37
برای 2014 چیزی نیست؟

آقا تم مترو برای کسپر سکیوریتی2014 چیزی نیست!

Sent from my C6503 using Tapatalk

h_loyali
21-04-2014, 21:20
دوستان من کسپراسکای اینترنت سکیوریتی دارم اورجینالش حالا می خواستم ویندوز عوض کنم ایا باید اپدیتها رو مپی کنم یا خودش بعدا اپدیت میکنه دوباره؟

Tiduss
21-04-2014, 22:32
سلام آقا فرق نسخه KIS , KAV چیه من تا حالا کسپر نصب نکردم .
کدوم نسخه بهتره؟
اگه چیزی هم لازمه که باید در مورد کسپر بدونم لطفا به من هم بگید.
ممنون:n16:

Captain
21-04-2014, 22:51
دوستان من کسپراسکای اینترنت سکیوریتی دارم اورجینالش حالا می خواستم ویندوز عوض کنم ایا باید اپدیتها رو مپی کنم یا خودش بعدا اپدیت میکنه دوباره؟
شما باید با برنامه Kaspersky Update Utilities آپدیت هارو گرفته و بعدا بعد از نصب ویندوز استفاده کنید و یا به سیستم دیگری انتقال دهید

سلام آقا فرق نسخه KIS , KAV چیه من تا حالا کسپر نصب نکردم .
کدوم نسخه بهتره؟
اگه چیزی هم لازمه که باید در مورد کسپر بدونم لطفا به من هم بگید.
ممنون:n16:

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security & Pure | معرفی محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مطالب مهم و کاربردی تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h_loyali
22-04-2014, 08:32
شما باید با برنامه Kaspersky Update Utilities آپدیت هارو گرفته و بعدا بعد از نصب ویندوز استفاده کنید و یا به سیستم دیگری انتقال دهید
اونو پس بعد از نصب ویندوز جدید هم میشه انجام دادکه نه ؟ چون از سرور دانلود میکنه نه از خود کامپیوتر!

Captain
22-04-2014, 10:37
اونو پس بعد از نصب ویندوز جدید هم میشه انجام دادکه نه ؟ چون از سرور دانلود میکنه نه از خود کامپیوتر!
درسته از خود سرور کاسپر دانلود میکنه
فرقی نمیکنه که قبل و یا بعد نصب ویندوز آپدیت کنید، برای راحتیه کار قبل نصب ویندوز آپدیت ها رو دریافت میکنیم تا بعد نصب ویندوز جدید راحت باشین
(چقد نصب ویندوز و بعد و قبل گفتم :دی)

silverbios
22-04-2014, 15:00
آقا تم مترو برای کسپر سکیوریتی2014 چیزی نیست!

نیست؟:-(

Captain
22-04-2014, 15:27

تا جایی که من اصلاع دارم تم خاصی براش موجود نیست
اتفاقا تم خودش خیلی هم باسلیقه و شیک هستش

mo_ha969
23-04-2014, 15:23
سلام.یک سوال داشتم.سیستم دانشگاه ما کاسپر داره و کاسپر نمیذاره از دانلود منیجر استفاده کنیم.از طرفی براش پسورد گذاشتن که نتونیم غیر فعالش کنیم.چکار کنم تا بتونم از یک دانلود منیجر استفاده کنم؟

mohammad_203
23-04-2014, 18:05
سلام.یک سوال داشتم.سیستم دانشگاه ما کاسپر داره و کاسپر نمیذاره از دانلود منیجر استفاده کنیم.از طرفی براش پسورد گذاشتن که نتونیم غیر فعالش کنیم.چکار کنم تا بتونم از یک دانلود منیجر استفاده کنم؟

سوال شما ربطی به این تاپیک نداره.خوب از یک برنامه دیگه استفاده کنید !

mohammad_77
23-04-2014, 20:05
سلام.
من الان از کسپر 2012 استفاده می کنم و مدتی هست که پیام می ده که یک آپدیت برای شما وجود داره و ورژن حاضر 12.0.0.374 هست و به ورژن 14.0.0.4651 ارتقا پیدا می کنید و فایلش هم 229 مگ هست .
حالا من این آپدیت رو می تونم آفلاین بیابم ؟ کسی خبر داره ؟
و دیگه اینکه اطلاع دارید که با این آپدیت همون 2012 می مونه یا می ره بالاتر ؟

Captain
23-04-2014, 23:56
سلام.
من الان از کسپر 2012 استفاده می کنم و مدتی هست که پیام می ده که یک آپدیت برای شما وجود داره و ورژن حاضر 12.0.0.374 هست و به ورژن 14.0.0.4651 ارتقا پیدا می کنید و فایلش هم 229 مگ هست .
حالا من این آپدیت رو می تونم آفلاین بیابم ؟ کسی خبر داره ؟
و دیگه اینکه اطلاع دارید که با این آپدیت همون 2012 می مونه یا می ره بالاتر ؟
سلام
شما بجای آپدیت کردن از لینک زیر آخرین نسخه کاسپر اینترنت سکیوریتی را دریافت و نصب کنید و بعد آپدیت کنید
نسخه 2012 دیگه خیلی قدیمی شده دوست عزیز

Hoopaad
24-04-2014, 12:19
از دوستان کسی تا حالا با ارور Bad Pool Header , BSOD برخورد داشته؟ بعد از نصب KIS 2014 این مشکل برام پیش اومد! در نهایت هم با حذف KIS مشکل حل شد! ممنون میشم اگر کسی روشی برای حل این ارور با KIS داره راهنمایی کنه!

Captain
24-04-2014, 13:51
از دوستان کسی تا حالا با ارور Bad Pool Header , BSOD برخورد داشته؟ بعد از نصب KIS 2014 این مشکل برام پیش اومد! در نهایت هم با حذف KIS مشکل حل شد! ممنون میشم اگر کسی روشی برای حل این ارور با KIS داره راهنمایی کنه!

بله منم همین مشکل را دارم
البته بعد از مدتی فک کنم خود به خود حل میشه :دی

Hoopaad
24-04-2014, 15:36
بله منم همین مشکل را دارم
البته بعد از مدتی فک کنم خود به خود حل میشه :دی

البته اگر تا اون موقع منو دق نده! :n08:

mohammad_87
24-04-2014, 18:17

عزیز خود 2014 حالت مترو هست دیگه
منظور از مترو هم مثل متروی ویندوز 8.1 و حالت کاشی مانند آیتم هاست
نکنه شما میخوای عکس قطار و ایستگاه بذاره

Captain
25-04-2014, 02:28
البته اگر تا اون موقع منو دق نده! :n08:
خدا نکنه. من امروز ویندوز عوض کردم و بازم عشق خودم COMODO رو نصب کردم

:n08:
:n02:

silverbios
25-04-2014, 19:22

عزیز جان قصد جسارت ندارم ولی جنابعالی معنی رابط کاربری مترو رو میدونید!
الان شباهت این رابط به مترو چیه؟
درضمن. بالاخره تم رو تو فروم کسپر که زبان روسی بود با گوگل ترنسلیت پیدا کردم!;-)

hamidreza2010
26-04-2014, 20:13
درضمن. بالاخره تم رو تو فروم کسپر که زبان روسی بود با گوگل ترنسلیت پیدا کردم!;-)

خخخخخخخ
سلام
علیرضا روی کسپر اسکین نصب نکن ، با این قابلیت کسپر ور نرو :n02:
بعدا بهت میگم چرا

iilliya
27-04-2014, 10:00
سلام

الان من کسپر 2014 رو یک ماه خودش داره تموم میشه از سایت خود کسپر یه لایسنس 90 روزه گرفتم ولی وقتی زدم بازم همون 5 روز باقی مونده رو زد برام چیکار باید بکنم ؟؟

Ali_p30
27-04-2014, 22:52
سلام

الان من کسپر 2014 رو یک ماه خودش داره تموم میشه از سایت خود کسپر یه لایسنس 90 روزه گرفتم ولی وقتی زدم بازم همون 5 روز باقی مونده رو زد برام چیکار باید بکنم ؟؟

فکر کنم اون 5 روز که تموم بشه
90 روزی که بهش دادی به صورت اتومات اضافه بشه!:n16:

hamidreza2010
28-04-2014, 17:51
سلام

سلام
از تریال ریست هایی که بضورت bat هستند استفاده کنید و دوباره بهش key بدید

mohammad_87
29-04-2014, 02:17

من خیلی خلاصه توضیح دادم دیگه
اول یه توضیح مختصر اینکه "رابط کاربری مترو" توسط مایکروسافت ابدا شد و در واقع یک کد برای این برنامه نویسی بود که الان در تمام محصولات مایکروسافت بکار گرفته میشه و هدف و شعار اصلی مترو سه بخش هست:ساده،صریح،مدرن
دیگه توضیخات اضافه لازم نیست

بعد از انتشار ویندوز 8 و 8.1،بسیاری از شرکتهای بزرک نرم افزاری،رابط کاربری نرم افزار خودشون رو هماهنگ با رابط کاربری متروی مایکروسافت کردند
برای نمونه کسپرسکی بصورت رسمی در نسخه 2014 (و غیر رسمی در نسخه های قبل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و avg در نسخه های جدید خود رابط کاربری خود رو مشابه متروی مایکروسافت نوشتند حتی اگه فقط در ظاهر شباهت هایی با هم داشته باشند

البته من حتی یک app غیر رسمی هم پیدا کردم که تمام ابزارها و اخبار کسپر رو به صفحه متروی ویندوز 8.1 منتقل میکرد

حالا نمیدونم شما دنبال چی بودی!!اگه اون لینک رو اینجا بذاری بهتر میشه متوجه منظور شما شد

iilliya
01-05-2014, 09:38
سلام
از تریال ریست هایی که بضورت bat هستند استفاده کنید و دوباره بهش key بدید
:n16::n16:
اگه لطف کنی بهم لینک بدی ممنون میشم
:n12:

hamidreza2010
01-05-2014, 11:10
:n16::n16:
اگه لطف کنی بهم لینک بدی ممنون میشم
:n12:

سلام
بفرمایید.هر نوع تریال ریستی که بخواین اینجا هست.به طبق سوییتون یکی رو انتخاب کنید:

Crespo
02-05-2014, 14:33
من KIS 2014 رو بنا به دلایلی مجبور شدم کامل پاک کنم و دوباره نصب کنم.
الان میخوام آپدیت (آفلاین) کنم، اما اجازه نمیده و ارور میده. ارورشم اینه:

پ.ن: تو چندتا سیستم دیگه هم که نصب کردم، زمان آپدیت، همین خطا رو میده!

armin15000
07-05-2014, 20:17
سلام
شما بجای آپدیت کردن از لینک زیر آخرین نسخه کاسپر اینترنت سکیوریتی را دریافت و نصب کنید و بعد آپدیت کنید
نسخه 2012 دیگه خیلی قدیمی شده دوست عزیز

سلام
این نسخه 2013 است یا 2014 ؟

mohammad_87
08-05-2014, 03:46
سلام
این نسخه 2013 است یا 2014 ؟
نسخه 2014 هست و پیشنهاد میشود که این نسخه را نصب کنید.
اگه 2013 میخواهید در صفحات قبل لینک داده شده است.

mrmostafa
09-05-2014, 14:24
رجیستری های اینترنت سکوریتی 214 رو از کجا باید بگیرم؟؟؟؟

mrmostafa
10-05-2014, 20:03
رجیستری های اینترنت سکوریتی 214 رو از کجا باید بگیرم؟؟؟؟

ممنون میشم یکی راهنمایی کنه تا رجیستر کنم

*Batman*
10-05-2014, 20:15
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه تا رجیستر کنم

جستجو کنید:
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeid 22
12-05-2014, 01:12
سلام من از تریال ریست برای آنتی ویروس کاسپرسکی 2014 استفاده میکنم ولی مثل اینکه هر وقت ریست میکنم آپدیت کاسپرسکی هم از بین میره و دوباره یاید از اول آپدیت کنم می خواستم بدونم آیا همه تریال ریست ها اینجوری هستن؟

mohsen...
12-05-2014, 02:36
سلام من از تریال ریست برای آنتی ویروس کاسپرسکی 2014 استفاده میکنم ولی مثل اینکه هر وقت ریست میکنم آپدیت کاسپرسکی هم از بین میره و دوباره یاید از اول آپدیت کنم می خواستم بدونم آیا همه تریال ریست ها اینجوری هستن؟

نه من خودم کسپر اسکای دارم همیشه هم از تریال ریست استفاده میکنم مشکلی نداشته

mohammad_203
12-05-2014, 09:49
منم استفاده کردم قبلا.بهم 350 روز داد(البته اینو بگم برنامه تریال ریستر رو از قبل از نصب کسپر اجرا کرده بودم! )
حالا کسپر میخواد آپدیت شه و انگار داره از اول اپدیت میشه! (اوایل همچین مشکلی نبود)
به نظرم بهتره پاک کنم دوباره نصب کنم و دیگه از تریال ریست استفاده نکنم!

saeid 22
12-05-2014, 16:42
دوستان کسی با تریال ریست مشکل پاک کردن آپدیت رو نداره؟
اگر مشکلی ندارید شما از چه تریال ریستی استفاده می کنید؟

Captain
12-05-2014, 17:08
تذکر: هیچ وقت از تریال ریست برای برنامه های امنیتی، استفاده نکنید.

pedram_sad
22-05-2014, 15:37
دوستان من نسخه 2014 از internet security رو نصب کردم
و از طریق ایمیلم فعالش کردم که نوشت 90 روز به صورت trial
در اولین اپدیت هم 132 مگ اپیدت انجام دادم و full scan زدم و هیچی پیدا نکرد

چند تا سوال
موقع Scan کردن از cpu و ram زیاد استفاده نمیکنه اما درصد خیلی زیادی از disk رو اشغال میکنه سرعت هارد رو
و مساله بعدی اینکه توی avast یک تنظیمی بود که program ها رو موقع باز کردن scan نکنه که همون باعث میشد سیستم سرعتش حفظ بشه موقع باز شدن برنامه هایی مثل winam و pot player و ...
این همچین چیزی نداره ؟

مساله بعدی هم موقع startup ویندوز 8.1 هست
سرعت اولیه بالا اومدن خوبه مثل قبله اما برنامه های startup بعد از load شدن ویندوز رو یکم بهشون گیر میده و یکم طول میکشه تا باز شن در حد چند ثانیه

IntelCentrino
22-05-2014, 18:57
آخرین ورژن KIS چند هست و آیا در این ورژن مشکلاتی که در KIS 2014 بود برطرف شده؟ (دیر باز شدن KIS در هنگام اولین اجرا و ...)

Captain
22-05-2014, 23:22
آخرین ورژن KIS چند هست و آیا در این ورژن مشکلاتی که در KIS 2014 بود برطرف شده؟ (دیر باز شدن KIS در هنگام اولین اجرا و ...)

سلام
چند صفحه قبل لینک دانلود قرار داره شده
پچ F هستش
خیر هنوزم همون مشکلات پابرجان

pedram_sad
22-05-2014, 23:47
دوستان مساله بعدی این صفحه welcome to kaspersky internet security هست که هر دفعه میاد بالا با این که تیک don't show this messeage again رو میزنم اما هر دفعه بعد از بالا اومدن ویندوز میاد

حتی وقتی gaming profile رو فعال میکنم وسط بازی میپره تو دسکتاپ پیغام میده که مثلا 29 روز مونده buy کنید

hamidreza2010
25-05-2014, 16:24
دوستان مساله بعدی این صفحه welcome to kaspersky internet security هست که هر دفعه میاد بالا با این که تیک don't show this messeage again رو میزنم اما هر دفعه بعد از بالا اومدن ویندوز میاد

حتی وقتی gaming profile رو فعال میکنم وسط بازی میپره تو دسکتاپ پیغام میده که مثلا 29 روز مونده buy کنید

سلام
خب این بخاطر تریال بودن محصول تون هست دیگه / مال منم همینطوریه

.AraMesh.
25-05-2014, 20:53
سلام" راهی هست ک به کاسپر، سایر مرورگرهارو معرفی کرد؟ خصوصا پول امن. چون انگار بیشتر با اکسپلورر سازگاری داره و بطور خودکار سایر عملکردهاش فعالند

Ramin khuzestan
26-05-2014, 17:25
سلام
بچه ها من kis 2014 رو برای اولین باره که نصب کردم و زیاد باش آشنایی ندارم لطفأ روش فعال سازیشو توضیح بدین چون طبق آموزش سایت سافت گذر تریال ریست انجام دادم ولی فکر کنم عمل نکرده! چون محیط برنامه به این شکله :

و اینکه حدود دو ساعت داشت دانلود میکرد ولی آپدیتش تموم نمیشد یعنی نوشته بود 100% ولی داشت دانلود میکرد! الان هم تو تسکبار روی آیکون کسپر علامت خطر زرد هست

ببخشید اگر سوالاتم مبتدیانه بود:n02:

.AraMesh.
26-05-2014, 23:07
سلام" تریال ریست شدست منتها 30 روزه
دیتابیس هم ک به روز نیست رنگش پریده

Ramin khuzestan
26-05-2014, 23:25
سلام" تریال ریست شدست منتها 30 روزه
دیتابیس هم ک به روز نیست رنگش پریده
نمیشه به جای 30 روز دائمی بشه؟ یا حداقل مثلأ 90 روزه بشه؟
این 30 روز تموم بشه آنتی ویروس غیرفعال میشه؟ بعد باید چیکار کرد؟

دیتابیس رو چطور آپدیت کنم؟ تا 100% میره اما بازم دانلود میکنه و هرچی صبر کردم دانلودش تموم نشد!

ALI16437
27-05-2014, 09:35
دوستان سلام ،

من زیاد با سیستمهای ویروسی سروکله میزنم به همین دلیل استفاده از دیسک نجات خیلی بدردم میخوره
کسپراسکای هم که یکی از بهترین انتی ویروسهاست.
من دسیک نجات اون رو ازسایتش دانلود کردم و اپدیت میکنم و سیستمهای مختلف رو باهاش اسکن میکنم
یک مشکل اساسی که با این روش دارم اینه که باید هر دفعه که میخوام سیستمی رو اسکن کنم کلی وقت
با این اینترنت چوب سوز برای اپدیت کسپر بذارم که خیلی بستگی به این داره که این ایزو کی دانلود کرده باشم
بعد از کلی گشتن تو سایت کسپر یک راه پیدا کردم یک نرافزار که نصب میکنی بعد اطلاعات iso کسپر رو روی
فلش میریزه و یک فلش بوتیبل درست میکنه و فقط کافی است که از اون بوت کنی و اپدیت کنی چون فلش هست
اپدیتها درونش دخیره میشه و هردفعه نیاز نیست 100-200 مگ اپدیت رو از اینترنت بگیری
روش کار اینطوری بود که ابتدا کل فلش رو فرمت میکردی بعد به fat32 نوعش یا سیستم فایل رو تغییر میدادای
و بعد با نرمافزاری که تو سایت کسپر بود فایل ایمیج رو روی flash میریزی .
من تمام اینکارها رو میکنم ولی وقتی میام رو فلش در بایوس و از رو فلش بوت میکنم اصلا بالا نمی یاد در صورت
امکان راهنمایی کنید من چکار کنم.

ممنونم علی

Captain
27-05-2014, 09:56
نمیشه به جای 30 روز دائمی بشه؟ یا حداقل مثلأ 90 روزه بشه؟
این 30 روز تموم بشه آنتی ویروس غیرفعال میشه؟ بعد باید چیکار کرد؟

دیتابیس رو چطور آپدیت کنم؟ تا 100% میره اما بازم دانلود میکنه و هرچی صبر کردم دانلودش تموم نشد!

سلام
شما به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و نام و ایمیل بدین تا براتون کد ارسال کنه تا کاسپر 90 روز فعال بشه
بله با تمام شدن زمان، برنامه غیرفعال میشه (آپدیت نمیکنه فقط)
باز دوباره باید کلید جدید پیدا کرد
شما تاریخ و ساعت سیستمتون رو چک کنید ببینید دقیقا درسته؟

Ramin khuzestan
27-05-2014, 13:14
سلام
شما به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و نام و ایمیل بدین تا براتون کد ارسال کنه تا کاسپر 90 روز فعال بشه
بله با تمام شدن زمان، برنامه غیرفعال میشه (آپدیت نمیکنه فقط)
باز دوباره باید کلید جدید پیدا کرد
شما تاریخ و ساعت سیستمتون رو چک کنید ببینید دقیقا درسته؟
کدی که ایمیل شد رو وارد کردم :

چرا تو قسمت لایسنس 90 روز درج شده اما تو قسمت باقیمانده (remaining) نوشته 29 روز؟ :n13:
تاریخ سیستم درسته
برای آپدیت میشه از آپدیت های آفلاین استفاده کرد ؟ مثلأ آپدیت آفلاین 2014/05/24

Captain
27-05-2014, 13:34
چرا تو قسمت لایسنس 90 روز درج شده اما تو قسمت باقیمانده (remaining) نوشته 29 روز؟ :n13:
تاریخ سیستم درسته

عجب!! چرا اینطوری شده!؟ شما قبلا از این سایت کد دریافت نکردین؟ کسی بهتون این کد رو ارسال نکرده؟
بله آپدیت آفلاین میشه و مشکلی نداره

Ramin khuzestan
27-05-2014, 13:46
عجب!! چرا اینطوری شده!؟ شما قبلا از این سایت کد دریافت نکردین؟ کسی بهتون این کد رو ارسال نکرده؟
بله آپدیت آفلاین میشه و مشکلی نداره
نه تا حالا از اون سایت کدی نگرفته بودم مطابق پست شما اسم و ایمیل دادم بعد یک کد ایمیل شد وارد کردم و اینجوری شد!

Captain
27-05-2014, 14:57
نه تا حالا از اون سایت کدی نگرفته بودم مطابق پست شما اسم و ایمیل دادم بعد یک کد ایمیل شد وارد کردم و اینجوری شد!

فک کنم مدت زمانی که 90 روزه میداد تموم شده و به 30 روزه برگردونده!
البته من کاسپر ندارم تست کنم، باید دوستان بیان تست کنن و نظر بدن

mohammad_87
27-05-2014, 21:14
تاریخ سیستم درسته
اون کد 90 روزه فقط وقتی براحتی 90 روز فعال میشه که همون ابتدا پس از نصب کسپر،وارد بشه
اما اگه از تریال 30 روزه استفاده بشه و بخواهید این 90 روزه رو فعال کنید چنین مشکلاتی پیش میاد.

از روش دو پست زیر استفاده کنید،تریال ذیستر در این پست،رجیستری مربوطه رو پاک میکنه و انگار تازه کسپر نصب شده و میشه از 90 روزه بطور کامل استفاده کرد.

پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته من روی ویندوز مجازی تست کردم و جواب داد هرچند بعدش هم کسپر زد پاکشون کرد :n02:

این رو هم همیشه توجه داشته باشید که هر روشی بجز وارد کردن مستقیم سریال،ممکنه باعث اختلال در برنامه بشه

mohammad_87
27-05-2014, 21:23
سلام" راهی هست ک به کاسپر، سایر مرورگرهارو معرفی کرد؟ خصوصا پول امن. چون انگار بیشتر با اکسپلورر سازگاری داره و بطور خودکار سایر عملکردهاش فعالند
برای تعریف مرورگر پیش فرض برای safe money مسیر زیر رو بروید:
setting-->protection center-->safe money
در قسمت additonal میشه فایرفاکس یا هر مرورگر دیگه ای که در سیستم نصب هست رو معرفی کرد.

دوستان سلام ،

من زیاد با سیستمهای ویروسی سروکله میزنم به همین دلیل استفاده از دیسک نجات خیلی بدردم میخوره
کسپراسکای هم که یکی از بهترین انتی ویروسهاست.
من دسیک نجات اون رو ازسایتش دانلود کردم و اپدیت میکنم و سیستمهای مختلف رو باهاش اسکن میکنم
یک مشکل اساسی که با این روش دارم اینه که باید هر دفعه که میخوام سیستمی رو اسکن کنم کلی وقت
با این اینترنت چوب سوز برای اپدیت کسپر بذارم که خیلی بستگی به این داره که این ایزو کی دانلود کرده باشم
بعد از کلی گشتن تو سایت کسپر یک راه پیدا کردم یک نرافزار که نصب میکنی بعد اطلاعات iso کسپر رو روی
فلش میریزه و یک فلش بوتیبل درست میکنه و فقط کافی است که از اون بوت کنی و اپدیت کنی چون فلش هست
اپدیتها درونش دخیره میشه و هردفعه نیاز نیست 100-200 مگ اپدیت رو از اینترنت بگیری
روش کار اینطوری بود که ابتدا کل فلش رو فرمت میکردی بعد به fat32 نوعش یا سیستم فایل رو تغییر میدادای
و بعد با نرمافزاری که تو سایت کسپر بود فایل ایمیج رو روی flash میریزی .
من تمام اینکارها رو میکنم ولی وقتی میام رو فلش در بایوس و از رو فلش بوت میکنم اصلا بالا نمی یاد در صورت
امکان راهنمایی کنید من چکار کنم.

ممنونم علی
برنامه مفیدی پیدا کردید،برای تست نام برنامه رو معرفی کنید.
همچنین شما اون فلش رو با برنامه دیگری بوتیبل کنید مثلا با دیسک نجات یک محصول دیگه و مجددا بوت رو تست کنید.شاید خود فلش مشکل داشته باشه

Ramin khuzestan
28-05-2014, 00:05
اون کد 90 روزه فقط وقتی براحتی 90 روز فعال میشه که همون ابتدا پس از نصب کسپر،وارد بشه
اما اگه از تریال 30 روزه استفاده بشه و بخواهید این 90 روزه رو فعال کنید چنین مشکلاتی پیش میاد.

از روش دو پست زیر استفاده کنید،تریال ذیستر در این پست،رجیستری مربوطه رو پاک میکنه و انگار تازه کسپر نصب شده و میشه از 90 روزه بطور کامل استفاده کرد.

پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته من روی ویندوز مجازی تست کردم و جواب داد هرچند بعدش هم کسپر زد پاکشون کرد :n02:

این رو هم همیشه توجه داشته باشید که هر روشی بجز وارد کردن مستقیم سریال،ممکنه باعث اختلال در برنامه بشه
بیخیال همین 30 روزه استفاده میکنم:n02: ایندفعه طمع کنم میشه 10 روز:n02: حالا بعد از 30 روز که اکسپایر شد دوباره میشه تمدیدش کرد؟ به چه صورت؟

mohammad_87
28-05-2014, 01:02
بیخیال همین 30 روزه استفاده میکنم:n02: ایندفعه طمع کنم میشه 10 روز:n02: حالا بعد از 30 روز که اکسپایر شد دوباره میشه تمدیدش کرد؟ به چه صورت؟
در حالت عادی بدون استفاده از تریال ریستر و دستکاری در رجیستری،فقط میشه یا از 30 روزه تریال استفاده کرد و یا همون اول سریال 90 روزه رو زد.
در پایان هر کدوم دیگه نمیشه تمدیدشون کرد و باید از سریالهای اورجینال استفاده کرد.مگر اینکه ویندوز رو دوباره نصب کنید.

اما گفتم حالت عادی،پس راه داره که دوباره استفاده بشه 30 روزه یا 90 روزه اش کرد یعنی استفاده از تریال ریستر که در پست قبلی لینکش رو گذاشتم.
از بین پچها و تریال ریسترهایی که اومده این ورژن 2.2 بهتر جواب داده.قبلش یه پچ بود که کلا کسپر رو بعد از مدتی نابود میکرد.

من این راه رو به شما پیشنهاد میکنم:
1.ابتدا به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفته و با یک ایمیل جدید یک سریال جدید بگیر تا کاملا مطمئن باشی که 91 روز اعتبار داره.(کلید قبلی رو دیگه کاری نداریم و استفاده نکن تا مشکلی پیش نیاد)

2.سپس از طریق تریال ریستر که در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست،طبق راهنمایی های همان پست مراحل رو انجام بده.(نکته:تفاوت این تریال ریستر با ریسترهای قبلی در این هست که این ابزار سریال قبلی رو مجددا بکار نمی اندازه و در واقع تمام تریالهارو از رجیستری پاک میکنه و انگار کسپر تازه نصب شده،پس میشه از سریال 90 روزه هم استفاده کرد)

3.بعد از اجرای این تریال ریستر،سریال کسپر کاملا پاک میش و حالا از شما سریال جدید میخواهد که باید سریالی که در مرحله 1 گرفتید رو وارد کنید.

.AraMesh.
28-05-2014, 19:07
1.ابتدا به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رفته و با یک ایمیل جدید....
سلام" ایمیل جدید نمیخواد. با همون ایمیل قبلی دوباره سریال میده