PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

Moskapa
25-12-2013, 10:40
با سلام به همه دوستان

من یه مشکل با اکتیو کردن کسپر دارم ، من یه اینترنت سکوریتی اورجینال خریدم میخوام اکتیوش کنم میگه نمیتونه به سرور وصل شه و مشکل ssl داره ، زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل اینترنت داری ، زنگ زدم داتک میگه مشکلی نیست:n13:

حالا من موندم این وسط ، دوستان کسی همچین مشکلی داشه؟:n28:

aggus
25-12-2013, 11:00
با سلام به همه دوستان

من یه مشکل با اکتیو کردن کسپر دارم ، من یه اینترنت سکوریتی اورجینال خریدم میخوام اکتیوش کنم میگه نمیتونه به سرور وصل شه و مشکل ssl داره ، زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکل اینترنت داری ، زنگ زدم داتک میگه مشکلی نیست:n13:

سلام

منم همیم مشکلو دارم:n24:

kv7_shadow
25-12-2013, 13:21
دوستان چرا kaspersky اینقدر اینترنت میخوره؟
وقتی اصلا هیچ browser ـی هم باز نیست اینترنت میخوره!
مشکلش جیه؟

mohammad_87
25-12-2013, 18:40
رفع مشکل SSL Connection:

1.دوستان توجه کنید که گاهی،بعلت محدودیتهای سراسری و داخلی،ممکنه امکان آپدیت یا نصب وجود نداشته باشه
در این صورت،با ابزارهای دورزدن هم سعی گردد.

2.انجام کامل راهنمایی های لینک زیر( Method 1 و Method2 ):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان چرا kaspersky اینقدر اینترنت میخوره؟
وقتی اصلا هیچ browser ـی هم باز نیست اینترنت میخوره!
مشکلش جیه؟

کلیک راست روی آیکون کسپر در کنار ساعت، و بعد،
tools-->network monitor-->open ports
جزییات کامل نماش داده میشه.

ahmadpnu
25-12-2013, 22:48
با سلام به همه دوستان

سلام
من هم مشکل را دارم اما بصورت پیچیده تر:
من اینترنت سکوریتی 2013 اوریجینال داشتم که از چند روز پیش در حالیکه 15 روز از لیسانسش باقی مونده بود، زمان آپدیت پیغام میداد که قادر به ارتباط با سرور و کنترل کلیدهای برنامه نیست و آپدیت نمیشد.
من به جاش اینترنت سکوریتی 2014 را نصب کردم که اون هم در زمان فعال سازی آزمایشی (خوشبختانه برای این یکی هنوز پولی ندادم) همون پیغام عدم ارتباط با سرور را میده.( البته درباره ssl چیزی نمیگه فقط عدم ارتباط.) با ف ی لتر شکن هم امتحان کردم. روی چندتا سیستم هم هر دو نسخه 2013 و 2014 را امتحان کردم اما نتیجه یکسان بود. راهنمایی های سایت کاسپرسکی را هم انجام دادم.

ahmadpnu
25-12-2013, 22:51
ظاهرا خود کاسپرسکی این کار را کرده....
شما اینترنت سکوریتی دیگری که تو ایران بشه قانونی خرید و خوب باشه سراغ دارید؟

Moskapa
26-12-2013, 00:02
ظاهرا خود کاسپرسکی این کار را کرده....
شما اینترنت سکوریتی دیگری که تو ایران بشه قانونی خرید و خوب باشه سراغ دارید؟

یکی از نماینده هاش شرکت اواژنگ سیستم هستش ، من چند سال دارم ازشون خرید میکنم مشکلی نداشتم جز این بار

ahmadpnu
26-12-2013, 02:07
یکی از نماینده هاش شرکت اواژنگ سیستم هستش ، من چند سال دارم ازشون خرید میکنم مشکلی نداشتم جز این بار

خوب همیشه هر چیزی یک شروعی داره. شاید تحریم هایی را که چند ماه پیش صحبتش میشد را عملی کرده.

mohammad_87
26-12-2013, 02:49
خوب همیشه هر چیزی یک شروعی داره. شاید تحریم هایی را که چند ماه پیش صحبتش میشد را عملی کرده.
کدوم تحریم؟
اگه میخواست تحریم کنه که مثل اون آنتی ویروس رایگان،میومد کلا ip ایران رو تحریم میکرد تا آپدیت هم نشه کرد
من نمیدونم این مشکلات شما برای چیه
توی این مدت من نه مشکل آپدیت داشتم و نه نصب و اکتیو(دو روز پیش تست کردم)
.
.
.
.
دوستان برای اینکه شاهد بحث و جدل های سابق نباشیم،
از این پس
خبرهای تنش انگیز، بدون لینک موثق گزارش داده خواهند شد

mehrshadmmm
26-12-2013, 13:07
سلام منم مشکل آپدیت دارم.لایسنس از آواژنگ گرفتم و 144 روز ازش مونده . 2013 هم هست و هنوز به 2014 آپدیتش نکردم. با هیتلر شکنم امتحان کردم تغییری نمیکنه.پیشنهادی ندارین؟؟روی یه دستگاه دیگه بیت دیفندر که با ترایال ریست استفاده کردم آپدیت میشه...:n13:

mohammad_203
26-12-2013, 13:35
سلام
دوستانی که نسخه KIS 2014 رو نصب کردند ، مشکل فایروال (بلاک نکردن برنامه ها) هنوز هم هست؟
(خوشبختانه نسخه Pure 3 این مشکل رو نداره )

hamidreza2010
26-12-2013, 13:52
سلام
سر تست با clt اینجا گیر کرده ، به نظرتون گیرش کجاست و چه بلایی سرش بیارم؟:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmadpnu
26-12-2013, 13:59
من نمیدونم این مشکلات شما برای چیه
توی این مدت من نه مشکل آپدیت داشتم و نه نصب و اکتیو(دو روز پیش تست کردم)

من لیسانس را از نمایندگی اصلی کاسپرسکی تو ایران گرفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ضمن شما اول مطلب من را بخوان من گفتم از 3 روز پیش کسپرسکی 2013 آپدیت نمیشه. این هم تصویر قسمت پشتیبانی سایت که هنوز به درخواست من جوابی ندادند:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GodFather009
26-12-2013, 16:08
سلام دوستان
من 2013 رو انیستال کردم الان وقتkis 2014 رو میخوام نصب کنم ارور digital cerificate is mising رو میده
راه حل چیه؟2013 هم دیگه نصن نمیشه

mohammad_87
26-12-2013, 17:18
سلام
سر تست با clt اینجا گیر کرده ، به نظرتون گیرش کجاست و چه بلایی سرش بیارم؟:n02:

سلام حمیدرضا جان
من وقتی تست میکردم،در زمانیکه در حالت اتوماتیک بود،اینجا از کاربر سوال میکرد
اگر بلاک میکردم کلا clt رو می بست،من allow once میزدم
در حالت کاربر سوال نمیکرد،چند ثانیه در حالت testing بود بعد خودش ادامه میداد بدون سوال

من لیسانس را از نمایندگی اصلی کاسپرسکی تو ایران گرفتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ضمن شما اول مطلب من را بخوان من گفتم از 3 روز پیش کسپرسکی 2013 آپدیت نمیشه. این هم تصویر قسمت پشتیبانی سایت که هنوز به درخواست من جوابی ندادند:

شما میگی من مشکل دارم من کلی گفتم مشکلات دیگران تا حالا برای من پیش نیومده
اون لایسنس رو هم خود اونها باید جوابگو باشن(البته بحث گارانتی در ایران همیشه پیچیده میشه متاسفانه)
-----------------------
----------------------
----------------------
از این پس دوستانی که مشکل اکتیو کردن دارند،با ذکر کامل پیغام کسپر یا یک عکس + سیستم عامل + isp اینترنت خود رو با هم بگید،شاید یک نتیجه ای گرفتیم

mohammad_87
26-12-2013, 17:29
سلام دوستان
من 2013 رو انیستال کردم الان وقتkis 2014 رو میخوام نصب کنم ارور digital cerificate is mising رو میده
راه حل چیه؟2013 هم دیگه نصن نمیشه
شما تاریخ سستم رو به قبل از 8 مارچ(ماه سوم میلادی) 2013 تغییر بده و بعد اقدام به نصب کن.مثلا 2/2/2013
بهتره اینترنت رو هم قطع کنی.

اگر نشد مجددا از این صفحه دانلود کرده و تست کنید:

hamidreza2010
26-12-2013, 18:45
سلام حمیدرضا جان
من وقتی تست میکردم،در زمانیکه در حالت اتوماتیک بود،اینجا از کاربر سوال میکرد
اگر بلاک میکردم کلا clt رو می بست،من allow once میزدم
در حالت کاربر سوال نمیکرد،چند ثانیه در حالت testing بود بعد خودش ادامه میداد بدون سوال

سلام عزیزم
آره دقیقا
مال من حالت کاربر هست ، برای اینکه ازم سئوال بپرسه
ولی توی این گزینه گیر میکنه و جلو نمیره.ولی توی لپ تاپم مشکل نداره ، فقط سر این دو تا گزینه امتیاز نمیده ( 2 تا به جز اون یکی که گفتی )

mesbaha
26-12-2013, 19:12
سلام
از یه هفته پیش یهو کسپر آپدیت نمیکنه. لایسنس هم اورجینال از سایتش خریدم.
جالب اینه که آپدیت خود ویندوز هم از کار افتاده.

ahmadpnu
26-12-2013, 20:33
مشکل با آپدیت نسخه 2013 : روی دو کامپیوتر با ویندوز های ایکس پی (32 و 64 بیتی) و سون (64 بیتی) تصویر خطا :
اینترنت ADSL صبانت و دیال آپ

مشکل با اکتیو کردن نسخه 2014: روی دو کامپیوتر با ویندوز سون (64 بیتی) تصویر خطا :
/][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
اینترنت ADSL صبانت

GodFather009
27-12-2013, 00:06
شما تاریخ سستم رو به قبل از 8 مارچ(ماه سوم میلادی) 2013 تغییر بده و بعد اقدام به نصب کن.مثلا 2/2/2013
بهتره اینترنت رو هم قطع کنی.

اگر نشد مجددا از این صفحه دانلود کرده و تست کنید:

مال فیال ست آپ که نیست چون تو یه ویندوز دیگه راحت نصب میشه
ویندوز الانم 8.1...
چند روزیه هر فایلی که digital signatures داشته باشه نصب نمیشه؟؟؟؟؟:n21:

mohammad_87
27-12-2013, 00:49
سلام عزیزم
آره دقیقا
مال من حالت کاربر هست ، برای اینکه ازم سئوال بپرسه
ولی توی این گزینه گیر میکنه و جلو نمیره.ولی توی لپ تاپم مشکل نداره ، فقط سر این دو تا گزینه امتیاز نمیده ( 2 تا به جز اون یکی که گفتی )

برخی نتایج بستگی به سیستم عامل ممکنه متفاوت باشه.البته اگر تنظیمات کسپر تغییر داده نشود
اونکه گیر میکنه نمیدونم برای چی هستش،clt رو از قوانین پاک کن.اجراش کن و قبل از تست،به گروه دیگر واردش کن

در نتایج هم بجز drivepatch که هرکاری کنی رد میشه(تست شماره 4)،برای من اون دوتا که عکس گذاشتی رو بلاک کرد (شماره 11 و 12) و در عوض یکی دیگه رو رد کرد(شماره 15) در تست قبلیم هم دقیقا همین نتیجه بدست اومد
اما در حالت اتوماتیک و گروه ناامن،فقط شماره 4 رد میشه همون باگ :n01:

من الان دوباره تست کردم.حالت کاربر و محدودیت کم برای clt

مشکل با آپدیت نسخه 2013 : روی دو کامپیوتر با ویندوز های ایکس پی (32 و 64 بیتی) و سون (64 بیتی) تصویر خطا :

اینترنت ADSL صبانت و دیال آپ

مشکل با اکتیو کردن نسخه 2014: روی دو کامپیوتر با ویندوز سون (64 بیتی) تصویر خطا :

اینترنت ADSL صبانت
من روی ویندوز 7 64 بیتی و اینترنت مخابرات،الان kis 2014 دارم راحت آپدیت میشه،ویندوز هم آپدیت میشه
غروب هم با همین اینترنت روی ویندوز 8.1 تست کردم که متاسفانه راحت اکتیو شد و به این مشکلات نخوردم تا ببینم میتونم راهی براش پیدا کنم یا نه
محض اطمینان،شما ابزار زیر رو دانلود کن:

بعد از اجرای کامل،یک فایل فشرده روی دسکتاپ ذخیره میکنه.
اون فایل رو در یک سایت آپلود کرده و لینکش رو اینجا بذارید تا بررسی بشه

مال فیال ست آپ که نیست چون تو یه ویندوز دیگه راحت نصب میشه
ویندوز الانم 8.1...
چند روزیه هر فایلی که digital signatures داشته باشه نصب نمیشه؟؟؟؟؟:n21:
اتفاقا من برا تست اکتیو کردن که دوستان نوشته بودند،امروز روی ویندوز 8.1 کسپر رو نصب کردم.
این مشکل امضای دیجیتال رو قبلا هم یکی از دوستان داشت که همین راهنمایی رو کردیم.دیگه نمیدونم مشکلش چجوری حل شد
جالب اینکه یک فایل رو دوست عزیزم I kin I براش در یک سایت دیگه گذاشته بود،من و king امضای دیجیتال رو داشتیم اما اون دوستمون نه

به هر حال این ممکنه به نوع کرک ویندوز یا نرم افزارهای نصب شده روی سیستم برگرده
شما فایروال ویندوز رو خاموش کن
اینترنت رو هم قطع کن
اون تغییر تاریخ رو هم انجام بده و تست کن
شما الان چه آنتی ویروس یا فایروالی داری؟

ahmadpnu
27-12-2013, 02:14
من فایل را برای شما آپلود کردم. اما الان دیگه کسپرسکی روی سیستمم نصب نیست. چون واقعا اعصاب خورد کن شده بود. فایل بدون نصب بودن کسپرسکی بدرد میخورد؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.AraMesh.
27-12-2013, 13:19
مال من ک این شده. حالا چی شد ک این شد نمیــــــــدونــم
البته روی محدودیت زیاده
اینم بگم نتایج باهم فرق دارند. حالا اگه مال من اینطوری شده برای حمیدرضا پروتکت زده. شاید به خاطر ویندوز و نوعش هم باشه. شایدااا :n01:
ته خط " موقع چک کردن ایمیلم کسپر پیغام خطای خرابی خودشو داد. نتونست اسپم پروتکت راه اندازی کنه. میدونم همش زیر سر فعالسازیه ک برای دادن کلیدش استفاده کردم.
:n24: KW

IntelCentrino
27-12-2013, 13:45
چطوری میشه یک سایت یا IP را کلا بلاک کرد.

میخوام بطور کلی از روی کامیپوتر من نشه به یک آدرس خاص (مثلا 88.54.25.4) متصل شد. چه از طریق مرورگر و چه از طریق برنامه های دیگر.

من از KIS 2014 استفاده میکنم.

GodFather009
27-12-2013, 15:33
اتفاقا من برا تست اکتیو کردن که دوستان نوشته بودند،امروز روی ویندوز 8.1 کسپر رو نصب کردم.
این مشکل امضای دیجیتال رو قبلا هم یکی از دوستان داشت که همین راهنمایی رو کردیم.دیگه نمیدونم مشکلش چجوری حل شد
جالب اینکه یک فایل رو دوست عزیزم I kin I براش در یک سایت دیگه گذاشته بود،من و king امضای دیجیتال رو داشتیم اما اون دوستمون نه

به هر حال این ممکنه به نوع کرک ویندوز یا نرم افزارهای نصب شده روی سیستم برگرده
شما فایروال ویندوز رو خاموش کن
اینترنت رو هم قطع کن
اون تغییر تاریخ رو هم انجام بده و تست کن
شما الان چه آنتی ویروس یا فایروالی داری؟

من الان فقط فایروال outpost نصبه
متاسفانه همه این کارارو انجام دادم
تو فروم خود ماکروسافت هم یه راه حل گذاشته بود که بازم نشد
بازم مرسی

mohammad_87
27-12-2013, 19:07
من فایل را برای شما آپلود کردم. اما الان دیگه کسپرسکی روی سیستمم نصب نیست. چون واقعا اعصاب خورد کن شده بود. فایل بدون نصب بودن کسپرسکی بدرد میخورد؟
من نتونستم فایل شما رو دانلود کنم.همش فایل exe میداد که من هیچ وقت exe دانلود نمیکنم
به هر حال برای بررسی مشکلات مربوط به کسپر لازم بود.اگه میخواهی بدونی آیا مشکل از سایر برنامه ها هست یا هر چیز دیگه،اون فایل رو در یک سایت بهتر آپلود کن.مرسی

مال من ک این شده. حالا چی شد ک این شد نمیــــــــدونــم
البته روی محدودیت زیاده
اینم بگم نتایج باهم فرق دارند. حالا اگه مال من اینطوری شده برای حمیدرضا پروتکت زده. شاید به خاطر ویندوز و نوعش هم باشه. شایدااا :n01:
ته خط " موقع چک کردن ایمیلم کسپر پیغام خطای خرابی خودشو داد. نتونست اسپم پروتکت راه اندازی کنه. میدونم همش زیر سر فعالسازیه ک برای دادن کلیدش استفاده کردم.
:n24: KW
خب تست شماره 4 معمولا رد میشه اما چون شما در ویندوز xp تست کردی،تست 4 رو کسپر بلاک کرد.اما در ویندوز 7 و 8 نمیشه چون یه قضایایی داره....
من هم دقیقا همون تست known dlls رو نگرفتم.البته من در حالت ناامن اون رو هم گرفتم.
شما تنظیمات کسپر رو لازم نیست تغییر بدی،
کسپر رو از حالت کاربر به حالت اتوماتیک تغییر بده و برنامه clt رو هم به لیست ناامن untrusted بذار
الان باید 340 رو بگیری :n01:

mohammad_87
27-12-2013, 19:41
چطوری میشه یک سایت یا IP را کلا بلاک کرد.

میخوام بطور کلی از روی کامیپوتر من نشه به یک آدرس خاص (مثلا 88.54.25.4) متصل شد. چه از طریق مرورگر و چه از طریق برنامه های دیگر.

من از KIS 2014 استفاده میکنم.
در لینک زیر کاملا دقیق راهنمایی کرده،در 2014 هم همین مسیر هست و فقط جای گزینه ها کمی تغییر کرده
فقط در آخر باید آدرسی که وارد میشود رو Block کرد

-------------------------
-------------------------
دوستانی که مشکل اکتیو کردن دارند،این راه رو تست کنند و لطفا نتیجه رو اعلام کنند:

1.اینترنت رو قطع کنید
2.یکی از محصولات 2013 مثلا kis 2013 رو نصب کنید
3.با یک کلید (ترجیحا بلند مدت) کسپر رو اکتیو کنید
(دانلود سریال کسپر برای 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
4.حالا kis 2014 رو نصب کنید

من این روش رو بدون اینترنت تست کردم و دیگه مشکلات فعال سازی ظاهر نشد چون در هنگام کلید دادن،بدون اینترنت فعال می شود

ahmadpnu
27-12-2013, 20:06
من نتونستم فایل شما رو دانلود کنم.همش فایل exe میداد که من هیچ وقت exe دانلود نمیکنم
به هر حال برای بررسی مشکلات مربوط به کسپر لازم بود.اگه میخواهی بدونی آیا مشکل از سایر برنامه ها هست یا هر چیز دیگه،اون فایل رو در یک سایت بهتر آپلود کن.مرسی

همون فایل از سرور فایلگیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : هر وقت دانلودش کردین به من اطلاع بدین که فایل را پاک کنم (اشتراک گذاری خلاف قوانین)

ahmadpnu
27-12-2013, 20:21
دوستانی که مشکل اکتیو کردن دارند،این راه رو تست کنند و لطفا نتیجه رو اعلام کنند:

1.اینترنت رو قطع کنید
(دانلود سریال کسپر برای 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

من این روش رو بدون اینترنت تست کردم و دیگه مشکلات فعال سازی ظاهر نشد چون در هنگام کلید دادن،بدون اینترنت فعال می شود

من این کار رو (نه دقیقا به این شکل ) انجام دادم. من اینترنت سکوریتی 2013 حدودا 9 ماه روی یک کامپیوتر با ویندوز xp استفاده کردم. بعد از روی آن پاکش کردم و ادامه مدت لیسانس را روی کامپیوتر دیگری با ویندوز 7 استفاده کردم که از اوایل این هفته دیگه آپدیت نمیشد. من دوباره نسخه 2013 را روی همان کامپیوتر قبلی نصب کردم که چون اطلاعات لیسانس تو ویندوز بود بلافاصله با زمان باقی مونده لیسانس فعال شد. اما مشکل آپدیت نشدن باقی بود. نسخه 2014 هم پیغام میداد که روی xp سرویس پک 2 نصب نمیشه.

توی تاپیک بیت دفندر من دیدم شما گفتی زیرساخت با *** که کرده دسترسی به خیلی از سایت های خارجی را مختل کرده ، شاید این مشکل هم به همون مربوط باشه که فعلا (حداقل درمورد من) روی شبکه صبانت تاثیر گذاشته

**--**
28-12-2013, 01:23
چرا میخوام فعال کنم این اخطاز رو میده؟

ahmadpnu
28-12-2013, 02:04
چرا میخوام فعال کنم این اخطاز رو میده؟

شما isp اینترنتت چیه ؟

Hidden-Hunter
28-12-2013, 08:07
مشکل کسپر از مخابرات هست که زده ssl رو داغون کرده.

شما باید با قند شکن اکتیوش کنید

Moskapa
28-12-2013, 11:23

با قند شکن هم نمیشه

mohammad_203
28-12-2013, 14:30
با قند شکن هم نمیشه

سلام
قند شکن تون چیه؟! من تو*نل دارم.مستقیما با خود تو*نل نمیشه ولی اگه برنامه فیدلر رو اجرا کنید میشه.این برنامه رو می تونید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.البته من الان زدم آپدیت و برای آپدیت ظاهرا نیازی به قند شکن نداره و فقط برای اکتیو کردن به صورت آزمایشی مشکل داره.

mohammad_87
28-12-2013, 16:13
همون فایل از سرور فایلگیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : هر وقت دانلودش کردین به من اطلاع بدین که فایل را پاک کنم (اشتراک گذاری خلاف قوانین)
ممنون،دانلود شد پاکش کنید

من این کار رو (نه دقیقا به این شکل ) انجام دادم. من اینترنت سکوریتی 2013 حدودا 9 ماه روی یک کامپیوتر با ویندوز xp استفاده کردم. بعد از روی آن پاکش کردم و ادامه مدت لیسانس را روی کامپیوتر دیگری با ویندوز 7 استفاده کردم که از اوایل این هفته دیگه آپدیت نمیشد. من دوباره نسخه 2013 را روی همان کامپیوتر قبلی نصب کردم که چون اطلاعات لیسانس تو ویندوز بود بلافاصله با زمان باقی مونده لیسانس فعال شد. اما مشکل آپدیت نشدن باقی بود. نسخه 2014 هم پیغام میداد که روی xp سرویس پک 2 نصب نمیشه.

توی تاپیک بیت دفندر من دیدم شما گفتی زیرساخت با *** که کرده دسترسی به خیلی از سایت های خارجی را مختل کرده ، شاید این مشکل هم به همون مربوط باشه که فعلا (حداقل درمورد من) روی شبکه صبانت تاثیر گذاشته
بله،مسلما مشکل از ارتباطات داخلی هست
من کلی سرچ کردم،بجز راه حلهایی که خود کسپر ارائه کرده و گذاشته بودم،چیز دیگه ای ندیدم
البته باز هم گاهی ممکنه این مشکل برای یکی پیش بیاد برای یکی نه
اون لایسنس رو هم اگه مشکل پیدا کرده حذف کن و با همون روش،لایسنس جدیدتر فعال کن

سلام امیرجان
مشکل فقط مخابرات نیست.بجز ssl که کلا غیر فعال شده،الان دسترسی به برخی هاستها و ip ها اصلا مقدور نیست
دقیقا مثل مشکل آپدیت ویندوز که برخی دوستان داشتند
فقط مخابرات نیست،اکثر isp ها این مشکل رو دارن

hamidreza2010
28-12-2013, 17:13
سلام
ویندوز 8.1 پرو 32 بیتی :n02:

Moskapa
28-12-2013, 18:36
سلام
قند شکن تون چیه؟! من تو*نل دارم.مستقیما با خود تو*نل نمیشه ولی اگه برنامه فیدلر رو اجرا کنید میشه.این برنامه رو می تونید از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.البته من الان زدم آپدیت و برای آپدیت ظاهرا نیازی به قند شکن نداره و فقط برای اکتیو کردن به صورت آزمایشی مشکل داره.

من با ک ر ی و امتحان کردم نشد

nt
28-12-2013, 19:02
سلام
یک نفر به زبان خیلی ساده ساده ساده بگه 2014 راچجوری فعال کنم؟؟؟؟

.AraMesh.
28-12-2013, 19:32
سلام

سلام" چکارش کردی حمیـــــــــد بلاااااااااااااا :n02:

hamidreza2010
28-12-2013, 21:47
سلام" چکارش کردی حمیـــــــــد بلاااااااااااااا :n02:

دیگه دیگه: دی
هیچی همون کاری که محمد گفت
فرستادمش توی گروه high restricated بعد تست گرفتم ، هر چی گفت بلاک کردم.تموم تنظمیات هم روی high بود

.AraMesh.
28-12-2013, 22:06
تنظیمات بره روی High که بعدش سیستم نفس نمیکشه :n13:
:n02: آخ بخواد بگه باید تو تایید کنی

hamidreza2010
29-12-2013, 02:13
تنظیمات بره روی High که بعدش سیستم نفس نمیکشه :n13:
:n02: آخ بخواد بگه باید تو تایید کنی

خب در عوض یکم امنیت میره بالاتر
الان که خوبه
من 4 - 5 سال پیش سیستم خونم ، رمش 256 بود ، گرافیکش هم 128 بعد کسپر 2009 نصب کرده بودم ، سنگین بود ولی ارزشش رو داشت
بالاخره امنیته دیگه

Hidden-Hunter
29-12-2013, 10:37
سلام امیرجان
مشکل فقط مخابرات نیست.بجز ssl که کلا غیر فعال شده،الان دسترسی به برخی هاستها و ip ها اصلا مقدور نیست
دقیقا مثل مشکل آپدیت ویندوز که برخی دوستان داشتند
فقط مخابرات نیست،اکثر isp ها این مشکل رو دارن

سلام
بله همین طوره ، بنده هم که شاتل هستم ، همین مشکل رو دارم

زیر ساخت یا مصادیق مجرمانه بنظر میاد این کار رو انجام داده:n02:

nt
29-12-2013, 17:19
activation error cannot set up server connection kaspersky اررور را وقتی که میخوام تریال ریست کنم میده
دلیل؟

IntelCentrino
29-12-2013, 20:50
سلام

این واسه چی هست؟

hamidreza2010
29-12-2013, 20:56
این واسه چی هست؟

سلام
برای تست فایروال :n06:

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-12-2013, 21:08
سلام دوستان . قیمت kasper internet security 2013 و 2014 چند هست تو ایران ؟

.AraMesh.
29-12-2013, 22:00
activation error cannot set up server connection kaspersky اررور را وقتی که میخوام تریال ریست کنم میده
دلیل؟
سلام" پستهای قبلی کلی گفتند. این مشکل مختص شما نیست. اکثرا دارند

mohammad_87
30-12-2013, 05:49
سلام

چه جالب،تست drivepatch هم بلاک شده
این یا بخاطر 32 بیتی بودنه یا بخاطر همون تنظیمات high
اگه میشه تنظیمات رو optimal کن و مجددا تست کن،ببین تست 4 بلاک میشه یا نه؟

سلام
یک نفر به زبان خیلی ساده ساده ساده بگه 2014 راچجوری فعال کنم؟؟؟؟
1.اینترنت رو قطع کنید

سلام دوستان . قیمت kasper internet security 2013 و 2014 چند هست تو ایران ؟
نرخ بازار آزاد یا نرخ رسمی :n02:
اگه بخواهی به شرکتهای معتبر مثل ----------- و ... نگاه کنی از 50-60 هست تا صدو خورده ای
اگه به این متفرقه ها نگاه کنی قیمتهای نصف اینها رو هم دارن و گاهی نصفه نصف
البته هیچ بعید نیست همین سریال هایی که در انجمن ها برای هم میذاریم رو به ملت غالب کنن که از این نظر همون شرکتهای معتبر کاملا مطمئن تر هستند

alikbr
30-12-2013, 11:29
سلام به دوستان عزیز

من از سایت شاتل آنی ویروس 2014
Kaspersky Internet Security

خریداری کردم بعد از نصب و دریافت کد فعال سازی این پیغام میاد نمیدونم باید چیکار کنم

Activation error :cannot set server connection
reasons and possible solutions

از دوستان خواهش میکنم راه حلی به من پیشنهاد بدند.

با تشکر از همه اساتید محترم

XENON24
30-12-2013, 13:07
سلام
کلید انتی ویروس کاسپر 2013 رو از کجا بگیرم؟

mohammad_203
30-12-2013, 13:20
سلام
کلید انتی ویروس کاسپر 2013 رو از کجا بگیرم؟

ali_kasper
31-12-2013, 10:19
یه سوال!؟!؟!؟!

من 8 ماه پیش یه کلید از اینترنت دانلود کردم و کسپرم رو فعال کردم
تا الان بلوک نشده و داره برام کار میکنه!تا قبل از این همیشه سر 2 هفته بلوک میشد
حالا میخوام بپرسم چرا بلوک نشده؟یعنی کسی ازش استفاده نمیکنه جز خودم؟!:n02:

inceptro
31-12-2013, 11:59
یه سوال!؟!؟!؟!

من 8 ماه پیش یه کلید از اینترنت دانلود کردم و کسپرم رو فعال کردم
تا الان بلوک نشده و داره برام کار میکنه!تا قبل از این همیشه سر 2 هفته بلوک میشد
حالا میخوام بپرسم چرا بلوک نشده؟یعنی کسی ازش استفاده نمیکنه جز خودم؟!:n02:

استفاده که حتما میکنن غیر شما ولی نکته ایجاست که چن نفر!
بلاک شدن و قرارگیری در لیست سیاه بستگی به تعداد استفاده کننده داره و اینکه اون کلید یا کد یا سریال رو از چه سایتی و با چه محدوده بازدیدکننده ای در روز دریافت کردین.

amir1230
01-01-2014, 21:30
دوستان خبری از کسپرسکی پیور 4 نشد؟

alirafaat
02-01-2014, 01:03
سلام

دوستانی که ویندوز 8.1 دارن و از روش دوستمون

((((روش استفاده:
1.ابتدا سریال قبلی خود را حذف کنید.
2.self-defence رو از مسیر زیر غیر فعال کنید:
setting-->additional-->self-sefence
3.روی آیکون کسپر در تسکبار کلیک راست کرده و exit کنید.
4.فایلهای رجیستری زیر رو پاک کنید:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\KasperskyL ab\protected\LicStorage<--only windows 64 bit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\protected \LicStorage<--only windows 32 bit
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates
5.سپس دو فایل موجود در یکی از پوشه های 1 تا 7 را اجرا کنید و روی yes کلیک کنید)))

برای فعالسازی استفاده کردند برا ویندوزشون مشکلی پیش نیومده؟
من از این روش استفاده کردم ( 8.1 64 بیتی ) کاسپر فعال شد اما تو یندوز یه سری مشکلات کوچولو پیش اومد ( مثلا لینکهای منوی استارت کار نمی کرد و باید اونارو از طریق مترو فراخوان می کردی ) -- البته مطمئن نیستم که مشکل از این باشه چون همون روز چند برنامه دیگه هم نصب کردم

مورد دیگه مشکل کاسپر تو این ویندوز با v-p-n (کانکشن ارتباطی خانه با اداره ) هست در حالت عادی اصلا کانکت نمیشه و اگه کلا غیر فعالش کنی و همه پورتها رو هم از لیستش خارج کنی کانکت میشه اما انتقال دیتا نداره در این مورد سرچ که کردم بعضی از سایتها گفته بودن این اشکال ویندوز هست

mohammad_87
02-01-2014, 03:29
سلام

دوستانی که ویندوز 8.1 دارن و از روش دوستمون

برای فعالسازی استفاده کردند برا ویندوزشون مشکلی پیش نیومده؟
من از این روش استفاده کردم ( 8.1 64 بیتی ) کاسپر فعال شد اما تو یندوز یه سری مشکلات کوچولو پیش اومد ( مثلا لینکهای منوی استارت کار نمی کرد و باید اونارو از طریق مترو فراخوان می کردی ) -- البته مطمئن نیستم که مشکل از این باشه چون همون روز چند برنامه دیگه هم نصب کردم

مورد دیگه مشکل کاسپر تو این ویندوز با v-p-n (کانکشن ارتباطی خانه با اداره ) هست در حالت عادی اصلا کانکت نمیشه و اگه کلا غیر فعالش کنی و همه پورتها رو هم از لیستش خارج کنی کانکت میشه اما انتقال دیتا نداره در این مورد سرچ که کردم بعضی از سایتها گفته بودن این اشکال ویندوز هست
سلام
نخیر،کاری به ویندوز نداره،اونها فقط دوتا فایل رجیستری برای خود کسپرسکی هستند

مورد دوم رو باید از لیست شبکه ها پیدا کرده و به شبکه امن (trusted network) تغییر دهی،لیست شبکه ها در فایروال هست

alirafaat
02-01-2014, 11:12
ببخشید دوباره می پرسم. برا اطمینان
این پوشه دوم که باید حذف شه:
Microsoft/systemcertificate
هم فقط مخصوص کاسپر هست؟
چون اسمش که کلی به نظر میاد
با تشکر

----------------------------------------------------------------------------------------------
کاسپر رو بعد از رفرش ویندوز ( چیز جالبیه این رفرش توی ویندوز 8.1 ) دوباره نصب کردم - خودش لیسانس قبلی رو شناخت و اکتیو شد
مشکل v-p-n هم با راهنمایی دوستمون حل شد ( البته اونجا کانکشن وی.. رو نمی شناخت تا من اونو جزو تراستدها قرار بدم یه گزینه داشت به عنوان block network connection ..... که من تیک اون گزینه رو براشتم )

Glad Boy
03-01-2014, 01:04
سلام

دوستان من می خوام kis 2014 رو روی ویندوز 8.1 نصب کنم؛
الان دقیقا مشکل چیه !؟؟ وقتی نصبش کنم چه مشکلی پیش میاد !؟
مثل 2013 میشه راحت کلیدهاش رو عوض کرد؟ اگه یه راهنمایی کلی بکنید که برای نصب
کسپر از ابتدا باید چکارایی انجام بدیم ممنون میشم..

kases
03-01-2014, 01:16
دوستان خبری از کسپرسکی پیور 4 نشد؟

سلام
فعلا خبر خاصی از pure 4 نیست به نظر میاد تاخیر در انتشار pure 4 به دلیل عرضه ویندوز 8.1 باشه که بیشتر وقت توسعه دهندگان شرکت کسپرسکی رو برای سازگار کردن2014 kis به خودش اختصاص داده بود

احتمالا نسخه kaspersky pure 4 براساس تکنواوژیهای kasperky internet security 2015 ارایه بشه در حال حاظر در مورد تکنولوزیهای که در نسخه 2015 باید ارایه بشه دارن صحبت میکنند.

pa13
03-01-2014, 10:55
سلام

دوستان من می خوام kis 2014 رو روی ویندوز 8.1 نصب کنم؛
الان دقیقا مشکل چیه !؟؟ وقتی نصبش کنم چه مشکلی پیش میاد !؟
مثل 2013 میشه راحت کلیدهاش رو عوض کرد؟ اگه یه راهنمایی کلی بکنید که برای نصب
کسپر از ابتدا باید چکارایی انجام بدیم ممنون میشم..

اگه آخرین نسخه کسپرسکی باشه رو وین 8.1 نصب میشه.مشکلی هم نداره!تنها مشکلش اینه که قسمت دادن کلید براش غیر فعال شده و فقط با سریال فعال میشه!ولی میتونید از تریال ریستر استفاده کنید

...برای اطلاعات بیشتر در مورد نهوه فعال سازی به این لینک سر بزنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir1230
04-01-2014, 00:40
سلام
فعلا خبر خاصی از pure 4 نیست به نظر میاد تاخیر در انتشار pure 4 به دلیل عرضه ویندوز 8.1 باشه که بیشتر وقت توسعه دهندگان شرکت کسپرسکی رو برای سازگار کردن2014 kis به خودش اختصاص داده بود

احتمالا نسخه kaspersky pure 4 براساس تکنواوژیهای kasperky internet security 2015 ارایه بشه در حال حاظر در مورد تکنولوزیهای که در نسخه 2015 باید ارایه بشه دارن صحبت میکنند.

ممنون

پس یعنی به این زودیا نمیاد
آخه من میخوام لایسنس اورجینال بگیرم. موندم is2014 بگیرم یا pure 3.0
از روونی و سبکی is و همچنین پسورد منیجر و گاوصندوق پیور نمیشه گذشت.
موندم چیکار کنم

mohammad_87
04-01-2014, 13:45
ببخشید دوباره می پرسم. برا اطمینان
این پوشه دوم که باید حذف شه:
Microsoft/systemcertificate
هم فقط مخصوص کاسپر هست؟
چون اسمش که کلی به نظر میاد
با تشکر

----------------------------------------------------------------------------------------------
کاسپر رو بعد از رفرش ویندوز ( چیز جالبیه این رفرش توی ویندوز 8.1 ) دوباره نصب کردم - خودش لیسانس قبلی رو شناخت و اکتیو شد
مشکل v-p-n هم با راهنمایی دوستمون حل شد ( البته اونجا کانکشن وی.. رو نمی شناخت تا من اونو جزو تراستدها قرار بدم یه گزینه داشت به عنوان block network connection ..... که من تیک اون گزینه رو براشتم )
مشکل شما که حل شد
ولی محض اطلاع بگم که لازم نیست کلا از رجیستری چیزی پاک بشه و وقتی دو فایل رجیستری اجرا شوند اتوماتیک جایگزین خواهند شد اما محض اطمینان ابتدا قبلی هارو پاک میکنیم.
کلید رجیستری دوم هم بهتره پاک نشه

Glad Boy
04-01-2014, 17:19
دوستان راهی واسه اکتیو کردن آنلاین کسپر نیست ؟!
من 8.1 نصب کردم، اعصابمو دگ داره خورد میکنه، زده به سرم که دوباره 7 بریزم و جونمو راحت کنم!!
آخه سا.ی.ف.و.ن هم روی 8.1 وصل نمیشه ! نتونستم با اون امتحان کنم ببینم کسپر اکتیو میشه یا نه ! مال همه همینجوره ؟!

الان kis13 روی ویندوز 8.1 اکتیو میشه یا اونم همین برنامه س ؟؟

amir1230
04-01-2014, 17:31
دوستان راهی واسه اکتیو کردن آنلاین کسپر نیست ؟!
من 8.1 نصب کردم، اعصابمو دگ داره خورد میکنه، زده به سرم که دوباره 7 بریزم و جونمو راحت کنم!!
آخه سا.ی.ف.و.ن هم روی 8.1 وصل نمیشه ! نتونستم با اون امتحان کنم ببینم کسپر اکتیو میشه یا نه ! مال همه همینجوره ؟!

فقط میدونم که علاوه is2014 پیور 3 هم روی ویندوز 8.1 فعال نمیشه.

mohammad_203
04-01-2014, 17:34
فقط میدونم که علاوه is2014 پیور 3 هم روی ویندوز 8.1 فعال نمیشه.

اتفاقا من pure 3 دارم.راحت هم اکتیو شد

mohammad_203
04-01-2014, 17:37

kis2013 رو ویندوز 8.1 نصب نمیشه.تنها راهی که بشه kis2013 رو روی ویندوز 8.1 داشته باشید اینه که اول ویندوز 8 نصب کنید.بعد کسپر 2013 رو نصب وآپدیت کنید.بعد ویندوز رو آپگرید کنید به 8.1.
نسخه pure 3 ولی راحت روی ویندوز 8.1 نصب میشه و با کلید مثل نسخه kis2013 اکتیو میشه

Glad Boy
04-01-2014, 18:05
kis2013 رو ویندوز 8.1 نصب نمیشه.تنها راهی که بشه kis2013 رو روی ویندوز 8.1 داشته باشید اینه که اول ویندوز 8 نصب کنید.بعد کسپر 2013 رو نصب وآپدیت کنید.بعد ویندوز رو آپگرید کنید به 8.1.
نسخه pure 3 ولی راحت روی ویندوز 8.1 نصب میشه و با کلید مثل نسخه kis2013 اکتیو میشه

شما اخیرا نصب کردین؟ بدون استفاده از قند.شکن اکتیو و آپدیت میشه ؟

mohammad_203
04-01-2014, 22:14
شما اخیرا نصب کردین؟ بدون استفاده از قند.شکن اکتیو و آپدیت میشه ؟

بله.نسخه جدید pure 3 شامل پچ D هست و روی ویندوز 8.1 نصب میشه.البته به صورت تریال اکتیو نشد.من با کلید اکتیو کردم.کلید هو خواستید چند پست قبلتر سایتی رو معرفی کردم.
بدون قند شکن آپدیت میشه ولی اکتیو به صورت آزمایشی باید با قند شکن باشه.البته اگه قند شکن تونل دارین علاوه بر اجرای تونل باید نرم افزار fiddler رو نصب کنید تا وقتی آنتی ویروس می خواد به سرور متصل شه ارتباط از طریق تونل صورت بگیره.

لینک دانلود pure 3 :

Glad Boy
05-01-2014, 11:47
بله.نسخه جدید pure 3 شامل پچ D هست و روی ویندوز 8.1 نصب میشه.البته به صورت تریال اکتیو نشد.من با کلید اکتیو کردم.کلید هو خواستید چند پست قبلتر سایتی رو معرفی کردم.
بدون قند شکن آپدیت میشه ولی اکتیو به صورت آزمایشی باید با قند شکن باشه.البته اگه قند شکن تونل دارین علاوه بر اجرای تونل باید نرم افزار fiddler رو نصب کنید تا وقتی آنتی ویروس می خواد به سرور متصل شه ارتباط از طریق تونل صورت بگیره.

لینک دانلود pure 3 :

بله من pure 3 رو نصب کردم. میشه بهش کلید داد، آپدیت هم میشه..
ولی این کسپرسکی دیگه دلمو زده با این اوضاع جدید، شاید برم سراغ یه آنتی ویروس دگ...

IntelCentrino
05-01-2014, 15:44

لینک دانلود pure 3 :

fiddler چی هست. کارائیش در این مورد چی هست؟

mohammad_203
05-01-2014, 16:55
fiddler چی هست. کارائیش در این مورد چی هست؟

من قبلا می خواستم به store تو ویندوز 8 دسترسی داشته باشم ولی با قند شکن(پرو-ک-س-ی فا-یر ) نمیشد.با این برنامه در واقع میشد ارتباطات برنامه store رو به سمت قندشکن هدایت کرد.درمورد کسپرسکی هم همینطور.
البته تو سایتش کلیه امکانات این برنامه رو شرح داده :
1-Monitor [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] traffic from any browser
2-Inspect and debug traffic from any client
3-Tamper client requests and server responses
....

تنظمیات فیدلر برای ویندوز 8:

polestar98g
06-01-2014, 22:21
سلام دوستان یه سؤال:
نسخه های قبلی یه گزینه واسه اسکن فایل‌های فشرده‌ی پسورد دار داشت، توی نسخه 2014 پیداش نکردم. حذف شده؟:n29:

pirooz3d
07-01-2014, 02:36
سلام به همه دوستان
یادم میاد قبلاً سوالی در باره استفاده از کسپراسکای 2014 پرسیدم که گفتن مورد داره و به هر حال دانلود نکردم.
در حال حاظر اینترنت سکوریتی کسپر اسکای 2013 استفاده میکنم که کلیدش رو به اتمام است.
خواهشاً اگه کلید طولانی مدت جهت این ورژن هست به بنده معرفی نمایید.
و اگر هم مطمئن هستین که ورژن 2014 تکمیل شده و براحتی قابل استفاده هست و مشکلی نداره بنده رو به اون پست یا تاپیک معرفی نمایید.
سپاسگذارم که همیشه پاسخگوی بنده و تمامی دوستان هستین...!

pa13
07-01-2014, 14:52
سلام به همه دوستان
یادم میاد قبلاً سوالی در باره استفاده از کسپراسکای 2014 پرسیدم که گفتن مورد داره و به هر حال دانلود نکردم.
در حال حاظر اینترنت سکوریتی کسپر اسکای 2013 استفاده میکنم که کلیدش رو به اتمام است.
و اگر هم مطمئن هستین که ورژن 2014 تکمیل شده و براحتی قابل استفاده هست و مشکلی نداره بنده رو به اون پست یا تاپیک معرفی نمایید.
برای کرک و سریال به این تاپیک مراجعه کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای کرک کسپر2014 باید ابتدا نسخه 2013 رو نصب و اکتیو کرده و سپس 2014 رو بدون حذف نسخه 2013 نصب کرد و نسخه 2014 هیچ مورد خاصی جز همین مورد اکتیو کردن نداره!

pirooz3d
07-01-2014, 15:21
برای کرک و سریال به این تاپیک مراجعه کنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای کرک کسپر2014 باید ابتدا نسخه 2013 رو نصب و اکتیو کرده و سپس 2014 رو بدون حذف نسخه 2013 نصب کرد و نسخه 2014 هیچ مورد خاصی جز همین مورد اکتیو کردن نداره!
ممنون
کلید ورژن ۲۰۱۳ که داره به اتمام میرسه چی؟
باید ریمووش کنم یا بهش دست نزنم؟

pa13
07-01-2014, 22:04
ممنون
کلید ورژن ۲۰۱۳ که داره به اتمام میرسه چی؟
باید ریمووش کنم یا بهش دست نزنم؟
دوست عزیز ریمووش کنید (کلید رو) با یه کلید طولانی مدت اکتیوش کنید 2013 رو و بدون پاک کردن 2013 , نسخه2014 ​رو نصب کنید (ستاپ رو اجرا و نصبش کنید)

kases
07-01-2014, 23:31
سلام دوستان یه سؤال:
نسخه های قبلی یه گزینه واسه اسکن فایل‌های فشرده‌ی پسورد دار داشت، توی نسخه 2014 پیداش نکردم. حذف شده؟:n29:

سلام

اره حذف شده البته اگه می خوای فایلهای فشرده رو به صورت ریل تایم اسکن کنه تنظیمات file antivirus بزار رو high .

سلام به همه دوستان

چه موردی داره؟
به نظر من که مشکل خاصی نداره میتونید استفاده کنید فقط میمونه بحث فعالسازی

شما یه کلید مدت دار به کسپر 2013 بدید و سپس کسپر 2014 رو نصب کنید. بارها در همین تاپیک توسط دوستان گفته شده

pirooz3d
08-01-2014, 01:42
دوست عزیز ریمووش کنید (کلید رو) با یه کلید طولانی مدت اکتیوش کنید 2013 رو و بدون پاک کردن 2013 , نسخه2014 ​رو نصب کنید (ستاپ رو اجرا و نصبش کنید)

امکانش هست این کلید طولانی مدتی که فرمودین رو در اختیار بنده قرار بدین؟

pirooz3d
08-01-2014, 01:46
چه موردی داره؟
به نظر من که مشکل خاصی نداره میتونید استفاده کنید فقط میمونه بحث فعالسازی

شما یه کلید مدت دار به کسپر 2013 بدید و سپس کسپر 2014 رو نصب کنید. بارها در همین تاپیک توسط دوستان گفته شده

ببخشید!
بهر حال بعلت مشغله زیادی که دارم نمی تونستم به تاپیک سر بزنم
اگه امکانش هست این کلید مدت دار رو در اختیار بنده قرار بدین.
و راستی اگه همین کلید مدت دار رو بدم به 2013 و دیگه 2014 رو نصب نکنم مشکلی پیش میاد؟
(منظورم اینه که اگه با 2013 کار کنم موردی داره یا حتماً باید 2014 رو هم نصب داشته باشم؟)
سپاسگذارم.

kases
08-01-2014, 01:57
ببخشید!
بهر حال بعلت مشغله زیادی که دارم نمی تونستم به تاپیک سر بزنم
اگه امکانش هست این کلید مدت دار رو در اختیار بنده قرار بدین.
و راستی اگه همین کلید مدت دار رو بدم به 2013 و دیگه 2014 رو نصب نکنم مشکلی پیش میاد؟
(منظورم اینه که اگه با 2013 کار کنم موردی داره یا حتماً باید 2014 رو هم نصب داشته باشم؟)
سپاسگذارم.

کلید مدت دار به این راحتیا گیر نمیاد اگر پیدا کردم براتون پیام خصوصی میکنم

اگر از نسخه 2013 استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد

pirooz3d
08-01-2014, 02:14
واقعا ازتون ممنونم.
خدا نکنه کلید پیدا نشه و بخوام با کسپر خداحافظی کنم.بنظم کسپر فوق العادست...!

kases
08-01-2014, 02:37
واقعا ازتون ممنونم.
خدا نکنه کلید پیدا نشه و بخوام با کسپر خداحافظی کنم.بنظم کسپر فوق العادست...!

کلید پیدا میشه تا فردا صبر کنید:n02:

در ضمن هر وقت کلید از کار افتاد بیا اینجا درخواست بده تا کلید جدید به شما بدهیم

Mehrdad092000
09-01-2014, 04:33
ممنون 2تا سوال این 2تا چه فرقی دارن ؟
kis14.0.0.4651abcEN_5481.exe
kis14.0.0.4651abcEN_5584.exe
؟
بعدش کسپر نسخه 32 و 64 نداره ؟؟یکی هست؟

awz2
09-01-2014, 21:04
الان این مشکل واسم پیش اومده از وقتی روشن میکنم کامپیوتر رو تا خاموش میکنم کاسپراسکای اینجوریه و نمیتونم کاری کنم !
internet security 2013 لایسنس شده است.

kases
10-01-2014, 01:57
ممنون 2تا سوال این 2تا چه فرقی دارن ؟
kis14.0.0.4651abcEN_5481.exe
kis14.0.0.4651abcEN_5584.exe
؟
بعدش کسپر نسخه 32 و 64 نداره ؟؟یکی هست؟

سلام

در مورد سوال اول این پست ببینید

کسپر فقط یک فایل نصبی داره که رو ویندوزهای 32 و 64 بیت نصب میشه

الان این مشکل واسم پیش اومده از وقتی روشن میکنم کامپیوتر رو تا خاموش میکنم کاسپراسکای اینجوریه و نمیتونم کاری کنم !
internet security 2013 لایسنس شده است.

سلام
با این برنامه از سیستم گزارش تهیه کنید
فایل گزارش روی صفحه دسکتاپ ذخیره میشه اپلود کنید و لینکش را اینجا قرار دهید.

abbas-t
10-01-2014, 23:17
سلام دوستان

از ویندوز 8 استفاده میکنم و الان 2013 نصبه ،ورژن 2014 را از کجا دانلود کنم؟

Mehrdad092000
10-01-2014, 23:19
سلام

در مورد سوال اول این پست ببینید

کسپر فقط یک فایل نصبی داره که رو ویندوزهای 32 و 64 بیت نصب میشه

سلام

ممنون
از کجا بدونم کدوم واسه کدووم کشوره ؟؟

kases
11-01-2014, 01:04
سلام دوستان

از ویندوز 8 استفاده میکنم و الان 2013 نصبه ،ورژن 2014 را از کجا دانلود کنم؟

سلام

لینک دانلود kis 2014

ممنون
از کجا بدونم کدوم واسه کدووم کشوره ؟؟

لینک نسخه هایی که تو این انجمن قرار میگیره به زیان انگلیسی و از سرورهای جهانی و usa کسپر هستند میتونید از سایت کسپر هم بدون مشکل دانلود و نصب کنید

Mehrdad092000
11-01-2014, 02:53
سلام

لینک دانلود kis 2014

لینک نسخه هایی که تو این انجمن قرار میگیره به زیان انگلیسی و از سرورهای جهانی و usa کسپر هستند میتونید از سایت کسپر هم بدون مشکل دانلود و نصب کنید

سایت کسپر رفتم این بود kis14.0.0.4651abcEN_5590.exe اینو دانلود کردم شما چرا اینکیو
kis14.0.0.4651abcEN_5584 دادین به دوستمونم دادین؟

kases
11-01-2014, 06:13
سایت کسپر رفتم این بود kis14.0.0.4651abcEN_5590.exe اینو دانلود کردم شما چرا اینکیو
kis14.0.0.4651abcEN_5584 دادین به دوستمونم دادین؟

تفاوت چندانی نداره هر دو فایل حاوی پچ c هستند بعد از نصب اگر اصلاحیه جدیدی منتشر شده باشه به صورت انلاین دریافت میکنه

awz2
12-01-2014, 02:57
سلام

بفرما

awz2
12-01-2014, 05:52
نرم افزارهای 8gadgetdock + EU meter + WORD TO PDF batch رو پاک کردم مشکلم حل شد !
میتونی بفهمی مشکل از کدوم یکی بود ؟

polestar98g
13-01-2014, 10:46
نرم افزارهای 8gadgetdock + EU meter + WORD TO PDF batch رو پاک کردم مشکلم حل شد !
میتونی بفهمی مشکل از کدوم یکی بود ؟
خب یکی یکی پاکش میکردی تست میکردی دیگه:sq_11::sq_8:

mohammad_87
15-01-2014, 22:45
سایت معتبر av-comparatives ، کسپرسکی را به عنوان بهترین محصول سال 2013 انتخاب کرد :n20:

برای تستهای این سایت از kis 2014 استفاده شده است.

افتخارات کسب شده توسط کسپرسکی در تست های جداگانه:

کسپرسکی همواره در تستهای این سایت در رده های بالا قرار میگرفت و با مراجعه به تست های سال های گذشته،پیشرفت سالیانه کسپر رو میتونیم به وضوح مشاهده کنیم.
سال گذشته نیز کسپر با اختلاف بسیار کمی نسبت به بیت دیفندر در رده دوم قرار گرفت که امسال این محصول قدرتمند رو نیز شکست داد !

سایر توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
16-01-2014, 09:29
کسپر است دیگر گاهی دلش ، پایین جدول می خواهد :دی

ولی در نسخه 2014 که ما را رو سفید کرد ، نصب نمیشه :دی یعنی میشه ولی خود به خود exit میشه.:n08:

مهندس الهه
16-01-2014, 11:43
من کسپر 2013 اینترنت سکوریتی نصب دارم
به سایتهای ssl ــدار گیر میده و نمیذاره لود بشن
مجبورم سلف دفنسش رو دیزیبل کنم و خود کسپر رو exit کنم تا سایتها بالا بیان

مشکل از کجاست؟

mohammad_203
16-01-2014, 16:33
سلام
به نظرتون کدوم نسخه رو دانلود کنم؟!

hofman1970
16-01-2014, 19:28
kis14.0.0..4651abEN 5146 این نسخه از همه جدیدتره.:n02:

mohammad_87
16-01-2014, 19:55
در حالت عادی نباید اینجوری باشه.شما در تنظیمات تغییر خاصی انجام دادی؟
از صفحه هم یک اسکرین شات بذاری بهتر میشه شما رو راهنمایی کرد.

سلام
به نظرتون کدوم نسخه رو دانلود کنم؟!

kis14.0.0..4651abEN 5146 این نسخه از همه جدیدتره.:n02:
نه عزیز
آخرینش یعنی 5467 جدیدترین و آخرین ورژن موجود هست.از تاریخ ویرایش هم مشخصه

مهندس الهه
18-01-2014, 22:34

مشکل از کجاست؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Captain
18-01-2014, 22:39
مشکل از کجاست؟

سلام
چه پیغامی میده؟
ازش یه اسکرین شات بزارین!
برای همه ی سایت ها اینطور میکنه؟

mohammad_87
19-01-2014, 01:22
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درپست قبلیم گفته بودم که عکس بذارید،هنگام ویرایش نقل قول از پست شما پاک شده بود :n02:
در تنظیمات تغییر خاصی انجام ندادید؟

مهندس الهه
19-01-2014, 12:21
سلام
چه پیغامی میده؟
ازش یه اسکرین شات بزارین!
برای همه ی سایت ها اینطور میکنه؟

درپست قبلیم گفته بودم که عکس بذارید،هنگام ویرایش نقل قول از پست شما پاک شده بود :n02:
در تنظیمات تغییر خاصی انجام ندادید؟

اسکرین شات میخواید چیکار دیگه
همون خطای This Connection is Untrusted میده دیگه :n02:
هر سایتی که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنه موقع فعال بودن کسپر ، این خطا رو میده
ولی وقتی کسپر رو خاموش میکنم مشکل حل میشه

تنظیماتش رو هم دستکاری نکرده ام :n29:

Captain
19-01-2014, 12:34
هر سایتی که از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنه موقع فعال بودن کسپر ، این خطا رو میده

1 Go to settings
2 Select the brown box icon
3 Go to network
4 Select install certificate (Kapersky security certificate) follow the instructions to install.

مهندس الهه
20-01-2014, 00:20
1 Go to settings
2 Select the brown box icon
3 Go to network
4 Select install certificate (Kapersky security certificate) follow the instructions to install.

این راهو قبلن رفتم
ولی رو فایرفاکس اینستال نمیشه

الان مجبور شدم فایل سرتیفیکیت رو دستی تو فایرفاکس ایمپورت کنم
فکر کنم با این کار مشکل حل شده باشه

به هرحال ممنون که جوابگو بودید :n01::n16:

Hidden-Hunter
20-01-2014, 09:21

سلام مهندس

شما یک بار تنظیمات کسپرسکی رو ریستور بکن و با برنامه های انیستالر قوی ، مثل توتال انیستالر فایرفاکس یا مرورگری که این مشکل رو داره ریمو بکن / و یک بار هم تنظیمات IE رو ریستارت کن / و ببین مشکل هنوز پابرجاست یا خیر؟؟

بعضی وقت ها مرورگر فایرفاکس هم این ارور رو میده بدون اینکه کسپری روی سیستم نصب باشه .

مهندس الهه
20-01-2014, 12:50
سلام مهندس

شما یک بار تنظیمات کسپرسکی رو ریستور بکن و با برنامه های انیستالر قوی ، مثل توتال انیستالر فایرفاکس یا مرورگری که این مشکل رو داره ریمو بکن / و یک بار هم تنظیمات IE رو ریستارت کن / و ببین مشکل هنوز پابرجاست یا خیر؟؟

بعضی وقت ها مرورگر فایرفاکس هم این ارور رو میده بدون اینکه کسپری روی سیستم نصب باشه .

سلام
فعلا با ایمپورت کردن فایل سرتیفیکیت تو فایرفاکس ، مشکل حل شده

ولی چشم
اینا رو هم تست میکنم:n01:

jojo_90
20-01-2014, 15:08
با این نسخه هم مثل نسخه قبلی( 2013) نمیشه هم زمان با اپدیت شدن نرم افزار یه فولدر پیش فرض که خودمون ادرس دادیم هم اپدیت بشه؟؟ همون backup داشتن از اپدیت منظورمه:n15:

mohammad_87
20-01-2014, 15:32
با این نسخه هم مثل نسخه قبلی( 2013) نمیشه هم زمان با اپدیت شدن نرم افزار یه فولدر پیش فرض که خودمون ادرس دادیم هم اپدیت بشه؟؟ همون backup داشتن از اپدیت منظورمه:n15:
در نسخه 2014 امکان بک آپ گرفتن از آپدیت ها و امکان آپدیت آفلاین وجود ندارد

Captain
21-01-2014, 00:39
در نسخه 2014 امکان بک آپ گرفتن از آپدیت ها و امکان آپدیت آفلاین وجود ندارد
سلام محمد جان
خوبی برادر؟
داداش آپدیت آفلاین داریم براش
امیرجان زحمت کشیده بودن و برنامه براش معرفی کرده بودن و منم تست کردم و به درستی کار میکنه

mohammad_87
21-01-2014, 09:58
سلام محمد جان
خوبی برادر؟
داداش آپدیت آفلاین داریم براش
امیرجان زحمت کشیده بودن و برنامه براش معرفی کرده بودن و منم تست کردم و به درستی کار میکنه
سلام مسعود آقای گل
من طبق گفته های کاربران در انجمن رسمی کسپر جواب دادم.
اونجا گفته بودند برای 14 به درستی کار نمیکنه و دیتابیس دقیقا مثل آپدیت آنلاین ،آپدیت نمیشه
------------
دوستان کسی راهی برای بک آپ گرفتن از تنظیمات و قوانین برنامه ها در 2014 پیدا نکرده؟

SHAHAB-P30
21-01-2014, 21:31
سلام
آقا این روش پست 2845 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کار نمیده ؟؟

mohammad_203
21-01-2014, 22:19
سلام
آقا این روش پست 2845 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کار نمیده ؟؟

سلام
والا من هر کاری که گفته بود رو انجام دادم نشد!!! (طبق فیلم)
ویندوز من : 64bit win8.1
ویندوز برای استخراج : win7 64bit

الان pure 3 نصب کردم.این دیگه مشکلات kis2014 رو نداره.
متاسفانه این کمپانی با این همه اعتبار هنوز تمامی باگ ها رو برطرف نکرده (مثلا فایروال بلاک نمی کنه !!!! و ... )

mohammad_87
22-01-2014, 00:16
سلام

سلام
والا من هر کاری که گفته بود رو انجام دادم نشد!!! (طبق فیلم)
ویندوز من : 64bit win8.1
ویندوز برای استخراج : win7 64bit

الان pure 3 نصب کردم.این دیگه مشکلات kis2014 رو نداره.
متاسفانه این کمپانی با این همه اعتبار هنوز تمامی باگ ها رو برطرف نکرده (مثلا فایروال بلاک نمی کنه !!!! و ... )
با سلام
این روش رو من در تمام سیستم ها تست نکردم اما هروقت تست کردم جواب داده
معماری 32 یا 64 بیتی بودن مهم نیست اما ممکنه فایلهای ویندوز 7 روی 8 کار نکنه و بالعکس(چون در 8 تست نکردم)

اما در ویندوز 7 که بخوبی کار کرده و میکنه.من یک کلید بلند مدت داشتم که دو هفته به پایانش مونده بود الان با کلیدهای رجیستری که قبلا خودم روی یک سیستم دیگه با ویندوز 7 64 بیتی گرفتم بودم،سیستم خودم رو که یندوز 7 64 هست خیلی راحت فعال کردم.
این لینک فایلهای رجیستری هست که قبلا هم در تاپیک کلید کسپر گذاشته بودم:

پسورد:
p30world
شامل فایل رجیستری برای هفت کلید مختلف،

روش بسیار ساده:

1.self-defence رو از مسیر زیر غیر فعال کنید:
2.روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست و exit کنید.
3.فایل های رجیستری رو اجرا کنید.
4.ریستارت سیستم،فعال کردن self defence و آپدیت

همین الان من 240 روز فعال شدم :n01:

Hidden-Hunter
23-01-2014, 20:20
90روزه برای کسپر اینترنت سکیوریتی

mohammad_203
23-01-2014, 21:55

سلام
رو 2014 هم جواب میده؟
چون لینک دانلود نسخه 2013 رو میده وقتی لایسنس رو می گیری

33505775
23-01-2014, 22:03
سلام
رو 2014 هم جواب میده؟
معمولا لایسنس های همه نسخه های کسپر یکی هستش

hamidreza2010
24-01-2014, 02:42
سلام
رو 2014 هم جواب میده؟

سلام
بله هم برای 2013 هست و هم 2014
موفق باشید

mohammadirani
25-01-2014, 12:32
سایتی مطمئین برای خرید لایسنس معتبر کازپرسکای 2014 سراغ ندارید؟ 1 ساله باشه

راستی کدوم ورژن برای ویندوز 8.1 سازگاره؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-01-2014, 12:40
سلام دوستان .
اگه خودتون نسخه ی اصلیِ کاسپر اینترنت سیکیوریتی 2014 خریدین لطف کنین بگین چند خریدین .
میخوام ببینم ایران ارزونتره یا اینجا .
با تشکر

p3rsi4n
25-01-2014, 21:16
سلام
بعد از نصب کاسپر 2014 و آپدیت اون سیسنم کرش کرد و دیگه بالا نیومد
کسی چنین مشکلی داشته بت کاسپر 2014؟

saeid333
27-01-2014, 10:13
سلام
Key كسپر براي اينترنت سكوريتي 2013 رو از كجا بگيرم ممنون

Hidden-Hunter
27-01-2014, 11:55
سلام
Key كسپر براي اينترنت سكوريتي 2013 رو از كجا بگيرم ممنون

mahdi-mo
27-01-2014, 18:45
سلام

دوستان من چند ماهی میشه که دارم از کسپر اینترنت سکیوریتی 2014 دارم استفاده میکنم و همیشه برای فعال کردنش از trial reseter استفاده میکردم که جواب میداد تا ایینکه دیروز دیدم با اینکه از 30 روز هنوز یه 6 روزی مونده تو قسمت key status نوشته invalid و غیر فعال شده باز از دوباره از تریا

ل ریستر استفاده کردم با اینکه تمام مراحل ردیف میشه ولی بازم تو قسمت key status مینویسه invalid!!!
حتی از این کلید هم استفاده کردم باز هم invalid داد
این هم عکسها

این عکس هم بعد از استفاده از کلید 4AJEY-XNMTY-ATZ2Z-ERY78[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
27-01-2014, 20:13
با سلام
این روش رو من در تمام سیستم ها تست نکردم اما هروقت تست کردم جواب داده
معماری 32 یا 64 بیتی بودن مهم نیست اما ممکنه فایلهای ویندوز 7 روی 8 کار نکنه و بالعکس(چون در 8 تست نکردم)

اما در ویندوز 7 که بخوبی کار کرده و میکنه.من یک کلید بلند مدت داشتم که دو هفته به پایانش مونده بود الان با کلیدهای رجیستری که قبلا خودم روی یک سیستم دیگه با ویندوز 7 64 بیتی گرفتم بودم،سیستم خودم رو که یندوز 7 64 هست خیلی راحت فعال کردم.
این لینک فایلهای رجیستری هست که قبلا هم در تاپیک کلید کسپر گذاشته بودم:

پسورد:
p30world
شامل فایل رجیستری برای هفت کلید مختلف،

روش بسیار ساده:

1.self-defence رو از مسیر زیر غیر فعال کنید:
2.روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست و exit کنید.
3.فایل های رجیستری رو اجرا کنید.
4.ریستارت سیستم،فعال کردن self defence و آپدیت

همین الان من 240 روز فعال شدم :n01:
محمد جان
اینکه ریجستری رو دستکاری کنیم خرابکاری در ویندوز یا اینترنت سکوریتی ایجاد نکردیم؟

rh.mohammad
27-01-2014, 23:32
دوستان من اتوماتیک آپدیت رو غیر فعال کردم . ولی هی پیام میده که اتوماتیکش کن دوباره . چطور باید این پیام دادنش رو غیر فعال کنم ؟

Hidden-Hunter
28-01-2014, 12:22
محمد جان
اینکه ریجستری رو دستکاری کنیم خرابکاری در ویندوز یا اینترنت سکوریتی ایجاد نکردیم؟

دکتر جون / شما برو اینجا فعلا یه کد 3ماهه بگیر تا بعد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n02:

mohammad_87
29-01-2014, 00:47
سایتی مطمئین برای خرید لایسنس معتبر کازپرسکای 2014 سراغ ندارید؟ 1 ساله باشه
راستی کدوم ورژن برای ویندوز 8.1 سازگاره؟
سایت زیر یکی از نمایدگان اصلی کسپر در ایران هست که قبلا در لیست سایت رسمی کسپر هم بود.

نسخه 2014 بهتره
پیشنهاد میشه قبل از خرید لایسنس،نسخه 30 روزه روی سیستم چک شود و بعد اقدام به خرید لایسنس شود.

سلام دوستان .
اگه خودتون نسخه ی اصلیِ کاسپر اینترنت سیکیوریتی 2014 خریدین لطف کنین بگین چند خریدین .
میخوام ببینم ایران ارزونتره یا اینجا .
با تشکر
قیمت ها متفاوت.نمایندگان رسمی معمولا بالاتر قیمت میدن،مثلا kis یکساله حدود 110 تومان،اما پشتیبانی داره
عمده فروشان و فروشندگان فرعی هم هستند که حتی لایسنس یکساله رو تا 10-20 تومن هم میدن که هیچ پشتیبانی و اعتباری نداره و هر لحظه ممکنه بلاک بشه !

سلام
بعد از نصب کاسپر 2014 و آپدیت اون سیسنم کرش کرد و دیگه بالا نیومد
کسی چنین مشکلی داشته بت کاسپر 2014؟
نباید مشکل از کسپر باشه.مگر اینکه فایل نصبی دستکاری شده باشه و یا از کرک و یا تریال ریستر که به برنامه و ویندوز آسیب میزنه استفاده شده باشه.

سلام

دوستان من چند ماهی میشه که دارم از کسپر اینترنت سکیوریتی 2014 دارم استفاده میکنم و همیشه برای فعال کردنش از trial reseter استفاده میکردم که جواب میداد تا ایینکه دیروز دیدم با اینکه از 30 روز هنوز یه 6 روزی مونده تو قسمت key status نوشته invalid و غیر فعال شده باز از دوباره از تریا

ل ریستر استفاده کردم با اینکه تمام مراحل ردیف میشه ولی بازم تو قسمت key status مینویسه invalid!!!
حتی از این کلید هم استفاده کردم باز هم invalid داد
این هم عکسها

این عکس هم بعد از استفاده از کلید 4AJEY-XNMTY-ATZ2Z-ERY78
سلام
مشکل لایسنس نیست بلکه مشکل اینه که دیتابیس آپدیت نمیشه
مشکل آپدیت نشدن هم به تریال ریستر برمیگرده

شما باید کسپر رو کاملا حذف و مجددا نصب کنی و از سریال موردنظر استفاده کنی.
تریال ریستر اصلا توصیه نمیشه

محمد جان
نه،چون نه کلیدی رو حذف میکنیم و نه هسته اصلی برنامه دستکاری میشه
فقط اطلاعات لایسنس به رجیستری اضافه میشه

خودم الان با همین روش کسپر رو فعال دارم و مشکلی برای کسپر و ویندوز تا حالا پیش نیومده

دوستان من اتوماتیک آپدیت رو غیر فعال کردم . ولی هی پیام میده که اتوماتیکش کن دوباره . چطور باید این پیام دادنش رو غیر فعال کنم ؟
وقتی پیغام اومد،در گوشه کادر،یک فلش کوچک هست،رون اون کلیک کن و گزینه do not show this notification (یا مشابه اون) رو انتخاب کن.

meshkiposh2200
29-01-2014, 01:27
سلام.اینترنت سکوریتی 2014 اپدیت افلاین نمیشه یا من بلد نیستم .

hamidreza2010
29-01-2014, 02:20
دکتر جون / شما برو اینجا فعلا یه کد 3ماهه بگیر تا بعد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:n02:

سلام
این سریال ها تریال هستن متاسفانه :n03:

سلام.اینترنت سکوریتی 2014 اپدیت افلاین نمیشه یا من بلد نیستم .

پست زیر رو ببنید:

روش آپدیت یکیه فقط ظاهرش فرق کرده

Hidden-Hunter
29-01-2014, 08:41
سلام
این سریال ها تریال هستن متاسفانه :n03:

پست زیر رو ببنید:

روش آپدیت یکیه فقط ظاهرش فرق کرده

تریال ریست کن و بعد اقدام کن:n07:

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-01-2014, 13:24
سلام دوستان
ظاهراً کاسپر اینترنت سیکیوریتی 2014 نسخه اصلی تو کویت خیلی ارزون تره
اینجا برای دو دستگاه به مدتِ یک سال 90 تومن هست یعنی کمتر از نصف قیمت ایران
یک سریال داره برای دو دستگاه
برای 4 دستگاه هم هست . (3+1)
قیمت 185 تومن
یعنی هر دستگاه 46 ت
اگه کسی خواست خبر بده

hamidreza2010
29-01-2014, 14:20

میدونم نفس
ولی میگم تریال هست ، همش پیام میده میگه تریال هست :n03:

awz2
29-01-2014, 15:22
من دارم ماهی 7 تومن واسه internet security2014 میدم می ارزه ؟

bastakboys
29-01-2014, 17:36
من دارم ماهی 7 تومن واسه internet security2014 میدم می ارزه ؟

نه نمی ارزه
آخه آینترنت سیکوریتی 2014
دو لایسنسه 103 هزار تومنه 1 ساله
شما از کجا اینقدر گرون می خری

farshad.88
29-01-2014, 23:07
سلام
kaspersky endpoint security 8 رو برای دانلود میخواستم. توی پی سی ورد گشتم نبود

mohammad_87
30-01-2014, 01:27
امیر جان،اینقدر بچه هارو منحرف نکن :n02:
تریال ریست رو کلا فراموش کن
حمیدرضا راست میگه،اگه از 30 روزه تریال استفاده کرده باشی،فعال نمیشه و پیغام میده که مدت تریال شما به پایان رسیده

سلام دوستان
ظاهراً کاسپر اینترنت سیکیوریتی 2014 نسخه اصلی تو کویت خیلی ارزون تره
اینجا برای دو دستگاه به مدتِ یک سال 90 تومن هست یعنی کمتر از نصف قیمت ایران
یک سریال داره برای دو دستگاه
برای 4 دستگاه هم هست . (3+1)
قیمت 185 تومن
یعنی هر دستگاه 46 ت
اگه کسی خواست خبر بده
+

نه نمی ارزه
لایسنس یکساله یک کاربره حدود 110 تومنه که الان با تخفیف 57 تومن بفروش میرسه،ولی فعلا فقط تک کاربره
اگه چند نفر جمع بشیم میتونیم لایسنس مثلا 5 کاربره یکساله بگیریم برای هر نفر حدود 30 درمیاد. :n10:

سلام
kaspersky endpoint security 8 رو برای دانلود میخواستم. توی پی سی ورد گشتم نبود
بفرمایید:

farshad.88
30-01-2014, 09:45
ا

بفرمایید:

ممنون اما این فکر کنم تریال باشه. کلید و یا سریال رو از کجا گیر بیارم ؟

eblisandenzo
30-01-2014, 20:46
سلام دوستان ! چطور میتونم لیست سایتهایی که تو کاسپر بلاک شدن رو ببینم ؟

awz2
30-01-2014, 21:18
نه نمی ارزه
شرکت شاتل که دارم اینترنت ازشون میگیرم به این قیمت میدن.

S0R3N4
30-01-2014, 22:38
دوستان
یه تریال ریست تست شده واسه اینترنت سکوریتی 2014 میخوام.
ممنون

S0R3N4
31-01-2014, 22:27

اینم که نوشته واسه 2013

Mr.New
31-01-2014, 22:38
اخرین ورژن اینترنت سکوریتیش چنده؟باو یکی جواب بده:|

Dr Hannibal
31-01-2014, 22:43
اخرین ورژن اینترنت سکوریتیش چنده؟باو یکی جواب بده:|

14.0.0.4651

mohammad_87
31-01-2014, 22:46
اینم که نوشته واسه 2013
سریالها تفاوتی در 2013 و 14 ندارن.اما این سریال چون نسخه تبلیغتتی هست و نه یک سریال خریداری شده،فقط در صورتی کار میکنه که روی سیستم از نسخه 30 روزه استفاده نشده باشه.

یعنی اگه همین الان کسپر نصب بشه میشه ازش استفاده کرد اما اگه قبلا 30 روز یا حتی کمتر از نسخه تریال استفاده شده باشه با نصب مجدد کسپر هم این سریال فعال نمیشه.

IntelCentrino
01-02-2014, 00:36
سریالها تفاوتی در 2013 و 14 ندارن.اما این سریال چون نسخه تبلیغتتی هست و نه یک سریال خریداری شده،فقط در صورتی کار میکنه که روی سیستم از نسخه 30 روزه استفاده نشده باشه.

یعنی اگه همین الان کسپر نصب بشه میشه ازش استفاده کرد اما اگه قبلا 30 روز یا حتی کمتر از نسخه تریال استفاده شده باشه با نصب مجدد کسپر هم این سریال فعال نمیشه.

از چه زمانی 90 روزش شروع میشه؟
اوز وقتی دانلود کردیم یا از وقتیکه فعالش کردیم؟

mohammad_87
01-02-2014, 03:13
از چه زمانی 90 روزش شروع میشه؟
اوز وقتی دانلود کردیم یا از وقتیکه فعالش کردیم؟
ایمیلش تاریخ 24/1 به من رسیده
در my.kaspersky خودم که چک کردم،تاریخ استفاده از این کد از 1/26 تا 27/4 هستش
بنابراین از تاریخ وارد کردن سریال به برنامه شروع میشه.

البته چنین سریالهایی تا یه مدتی میتونن استفاده بشن و مثلا یکسال دیگه نمیشه تازه اکتیوش کرد.

IntelCentrino
01-02-2014, 07:08
ایمیلش تاریخ 24/1 به من رسیده
در my.kaspersky خودم که چک کردم،تاریخ استفاده از این کد از 1/26 تا 27/4 هستش
بنابراین از تاریخ وارد کردن سریال به برنامه شروع میشه.

البته چنین سریالهایی تا یه مدتی میتونن استفاده بشن و مثلا یکسال دیگه نمیشه تازه اکتیوش کرد.

منظورتون از "تاریخ استفاده از این کد از 1/26 تا 27/4 هستش" این هست که این کد فقط در این مدت اعتبار داره یا در این مدت میشه فعالش کرد و از تاریخ فعال شدنش 3 ماه اعتبار دارد؟!

Mr.New
01-02-2014, 13:01
سلام من کدش رو وارد کردم کتیو شد ولی همون30روز رو نوشت قضیه چیه؟:|

mohammad_87
01-02-2014, 14:53
منظورتون از "تاریخ استفاده از این کد از 1/26 تا 27/4 هستش" این هست که این کد فقط در این مدت اعتبار داره یا در این مدت میشه فعالش کرد و از تاریخ فعال شدنش 3 ماه اعتبار دارد؟!
اولی
یعنی من دو روز بعد از دریافت سریال،اون رو در کسپر وارد کردم و اعتبار 90 روزه آغاز شد و پس از 90 روز تمام میشود.

سلام من کدش رو وارد کردم کتیو شد ولی همون30روز رو نوشت قضیه چیه؟:|
شما چک کن همون کدی که به ایمیل شما فرستاده شده الان در قسمت لایسنس هم نوشته شده باشه.
این لایسنس 90 روزه هست
در صورت امکان متن ایمیل و یک عکس از قسمت لایسنس در کسپر بذار.

Mr.New
01-02-2014, 17:46
اولی
یعنی من دو روز بعد از دریافت سریال،اون رو در کسپر وارد کردم و اعتبار 90 روزه آغاز شد و پس از 90 روز تمام میشود.

شما چک کن همون کدی که به ایمیل شما فرستاده شده الان در قسمت لایسنس هم نوشته شده باشه.
این لایسنس 90 روزه هست
در صورت امکان متن ایمیل و یک عکس از قسمت لایسنس در کسپر بذار.

قسمت فعالسازی نوشته91 روز ولی صفحه اصلی انتی ویروس نوشته 30روز:|

mohammad_87
01-02-2014, 18:20
قسمت فعالسازی نوشته91 روز ولی صفحه اصلی انتی ویروس نوشته 30روز:|
این ناهماهنگی نباید باشه،شما از تریال ریسر استفاده نکردی؟و یا کرک؟
اگه تا تاریخ expiration واقعا 90 روز مونده باشه صفحه اصلی حداقل بعد از ریستارت یا آپدیت باید درست نمایش بده

Mr.New
01-02-2014, 18:27
این ناهماهنگی نباید باشه،شما از تریال ریسر استفاده نکردی؟و یا کرک؟
اگه تا تاریخ expiration واقعا 90 روز مونده باشه صفحه اصلی حداقل بعد از ریستارت یا آپدیت باید درست نمایش بده

داداش من انتی رو نصب کردم
با کد اون سایت فعالش کردم قشنگ سبز بود علامتش مبنی بر درست فعال شدن
بعدش اپدیت رو زدم هنوز داره اپدیت میشه 113مگابایت دانلود شده هنوز تموم نشده:|
یعنی بعد از ریست درست میشه؟

mohammad_87
01-02-2014, 19:03
بذارید آپدیت تموم بشه و ریست کنید امیدوارم درست بشه
شما تاریخها رو در قسمت لایسنس در کسپر نگاه کن ببین expiration رو چه تاریخی زده؟

mohammad_203
02-02-2014, 14:39
kaspersky antivirus 2014 patch d
firefox26
تصویر کاملا گویاست:

mohammad_87
02-02-2014, 18:12
kaspersky antivirus 2014 patch d
firefox26
تصویر کاملا گویاست:

سلام
بجز وسط تصویر،باقی قسمتها کاملا مشخصه که بصورت دستی مارک شده ااند و البته منظور شما هم اونها نبوده
سفید شدن وسط تصویر هم ممکنه بخاطر افزونه های فایرفاکس و یا فایروالت باشه.
همون آدرس،مشخصات کسپر هم در عکس هست:

mohammad_203
02-02-2014, 19:58
سلام
بجز وسط تصویر،باقی قسمتها کاملا مشخصه که بصورت دستی مارک شده ااند و البته منظور شما هم اونها نبوده
سفید شدن وسط تصویر هم ممکنه بخاطر افزونه های فایرفاکس و یا فایروالت باشه.
همون آدرس،مشخصات کسپر هم در عکس هست:

ببینید همیشه اینطوری نمیشه.ولی این مشکل از خود کسپر هست چون وقتی غیر فعال می کنم این مشکل رو نداره. درمورد تصویر هم باید بگم قسمت بوکمارک رو خودم مخصوصا پاک کردم به خاطر حریم شخصی ! و بعضی قسمت ها دیگه.
در واقع کسپرسکی باعث میشه بعضی سایت ها خوب لود نشن.درمورد سایت های دیگه هم این مشکل رو داشتم
-------------------------------
تو خود سایت کسپر هم اشاره شده.

[*=right]Issues loading webpages in Mozilla Firefox / Google Chrome / Internet Explorer after installing the application.

----------------------------------
و هنوز این مشکل کامل برطرف نشده !

meshkiposh2200
02-02-2014, 21:35
سلام.اینترنت سکوریتی 2014 هر کاری میکنم صفحه ی انتخاب key نمیاد(منظورم چندین زدن عدد 2 و یک u( هستش

malakhak
02-02-2014, 21:39
سلام

چرا Kaspersky PURE 3 رو ویندوز 8.1 نصب نمیشه ؟

Kaspersky PURE 3 v13.0.2.588 (a)

smss.exe
02-02-2014, 22:05
سلام

باید نصب بشه؛ اتفاقا از همین ورژن 3 ویندوز 8.1 رو پشتیبانی میکنه. اگر تونستید یه عکسی از پیغامی که میده بذارید.
این لینک رو هم چک کنید خوبه؛ ورژنی که توی سایت خودش هست از ورژن شما بالاتره:

mohammad_87
03-02-2014, 00:04
ببینید همیشه اینطوری نمیشه.ولی این مشکل از خود کسپر هست چون وقتی غیر فعال می کنم این مشکل رو نداره. درمورد تصویر هم باید بگم قسمت بوکمارک رو خودم مخصوصا پاک کردم به خاطر حریم شخصی ! و بعضی قسمت ها دیگه.
در واقع کسپرسکی باعث میشه بعضی سایت ها خوب لود نشن.درمورد سایت های دیگه هم این مشکل رو داشتم
-------------------------------
تو خود سایت کسپر هم اشاره شده.

[*=right]Issues loading webpages in Mozilla Firefox / Google Chrome / Internet Explorer after installing the application.

----------------------------------
و هنوز این مشکل کامل برطرف نشده !

در پچ d باید برطرف میشد.از سایت رسمی یا از طریق پشتیبانی فنی هم مشکل خودت رو مطرح کن حتما به جواب میرسی.
پشتیبانی فنی زودتر به جواب مرسی در فروم زودتر جواب میدن اما دیرتر به جواب اصلی میرسی

سلام.اینترنت سکوریتی 2014 هر کاری میکنم صفحه ی انتخاب key نمیاد(منظورم چندین زدن عدد 2 و یک u( هستش
اون روش در 2014 کار نمیکنه.اگه سریال اصلی داری در نجره اصلی کسپر روی licensing کلیک کرده و در صفحه بعد،کنار سریال نوشته شده،روی علامت X کلیک کن تا سریال قبلی پاک شود.
حالا همون کادر وارد کردن سریال میاد اما اون روش 2013 جواب نمیده.

Hidden-Hunter
03-02-2014, 08:38
سلام

تو یاهو مسینجر یا هرجایی که برای چت هست افراد نااشنا را اد نکنید و اگر اد کردید ، و لینکی برای شما فرستاد که نگفت باز بکن ، بدون شک ایشون رو ایگنور و مودم خود را یک بار خاموش و روشن کنید./چون بعد از هر خاموش و روشن شدن مودم IP شما تغییر می کنه.

متن بالا را گفتم تا برسیم به صحبت من ، دیشب داشتم تو یاهو مسینجر برای خودم چت می کردم که یکی از رفقا یک لینک بهم داد که یک اسمایل بود و خودم حدس زدم که خوابی دیده برای IP بنده :دی

ای پی من بدستش رسیده بود و بهم گفت اتک بزنم ، منم گفتم بزن چون باید فایروال شرکت شاتل ان را بلاک کنه و اگر هم حجم از دست برود ، ازش هزینه اش رو میگیرم و این بی وجدان هم:دی ، زد و من نتم یهو قطع شد و رفتم تو حساب کاربریم و دیدم بعله به همین خوشمزگی 1300مگ از حجمم پرید و فایروال شاتل بوق تشریف داشتن / خلاصه بهش گفتم چون روی شوخی بود منم از روی شوخی پول حجم از دست رفته را گرفتم:دی

خواستم بگم چیزی که در ذهن شما هست از یک فایروال نرم افزاری یا سخت افزاری ، متفاوت هست با دنیای واقعی (( *Batman*)) !

خلاصه این یک تجربه بود که ضرری داخلش نبود ، شما مواظب باشید /

و یک تشکر ویژه از دوست خوبم : Arash4484

Hidden-Hunter
03-02-2014, 10:45
محمد 87 عزیز

من 3ماه هست که کومودو دارم ولی حوصلم ازش سر رفت / بحث امنیت و این جفنگیات نیست.

من هر موقع امدم کسپر 2014 را نصب بکنم باز ، خودش اتومات exit میشه .و از برنامه خارج میشه ولی نسخه 2013 اینگونه نیست .بنده که 1ساله ویندوز را دارم و حال نصب مجدد ویندوز نیست.

هر روش ها هم رفتم ولی جوابگو نبود . چیزی مغز شما خطور میکنه ؟ :دی

بنظرم کسپر باید در نسخه 2015 اپشنی قرار بده که در محیط چت اگر طرف مقابل عکس یا فایلی ارسال کرد / کسپر از کاربر سوال بکنه باز کنه یا لینک را بلک کنه / چون بعضی از لینک ها در دیتابیس نیست.

من زبانم زیاد جالب نیست وگرنه اینو در انجمن کسپر ذکر میکردم:n07:

malakhak
03-02-2014, 16:27

malakhak
03-02-2014, 16:28

mohammad_87
03-02-2014, 21:45
خواستم بگم چیزی که در ذهن شما هست از یک فایروال نرم افزاری یا سخت افزاری ، متفاوت هست با دنیای واقعی (( *Batman*)) !

با این جمله %100 موافقم.دنیای واقعی و اتفاقاتی که برای کاربر میفته رو نباید دست کم گرفت.
برای همین هست که در تستهای شرکتهای معتبر،یک تست real world هم اضافه شده.

محمد 87 عزیز

من 3ماه هست که کومودو دارم ولی حوصلم ازش سر رفت / بحث امنیت و این جفنگیات نیست.

من هر موقع امدم کسپر 2014 را نصب بکنم باز ، خودش اتومات exit میشه .و از برنامه خارج میشه ولی نسخه 2013 اینگونه نیست .بنده که 1ساله ویندوز را دارم و حال نصب مجدد ویندوز نیست.

هر روش ها هم رفتم ولی جوابگو نبود . چیزی مغز شما خطور میکنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرم کسپر باید در نسخه 2015 اپشنی قرار بده که در محیط چت اگر طرف مقابل عکس یا فایلی ارسال کرد / کسپر از کاربر سوال بکنه باز کنه یا لینک را بلک کنه / چون بعضی از لینک ها در دیتابیس نیست.

من زبانم زیاد جالب نیست وگرنه اینو در انجمن کسپر ذکر میکردم:n07:
خوبی امیر جان؟
من نفهمیدم اون موقع کسپر داشتی یا کومودو؟
به هر حال کسپر در نسخه 2014 قابلیت Trusted Application Mode رو اضافه کرده که بر مبنای "یا امن یا نا امن" هست.کاری که قبلا کومودو آغاز کرده بود.
این قابلیت فعال باشه،تمام برنامه هایی که در دیتابیس به عنوان برنامه امن و دارای امضای دیجیتالی معتبر نباشند بلاک خواهند شد.بدین ترتیب مثلا برنامه های کرک دار رو اصلا نمیشه نصب کرد.
البته اون اتک شدن باید بررسی بشه،خیلی کنجکاو شدم برای من بفرستی :n24:البته روی ویندوز دومم تست خواهم کرد.خواستی پ.خ بده

در پایان من توصیه ای نمیتونم بهت بکنم چون خودت حرفه ای هستی فقط در مورد کسپر و exit شدنش بگم که چون من هنوز به ویندوز 8 اطمینان کامل ندارم(یه چیزی مثل همین که هنوز تو به کسپر 14 اطمینان نداری :n02: ) از ویندوز 7 استفاده میکنم و کسپر
ویندوز 8 هم بعنوان ویندوز دومم دارم اما دیگه کسپر نصب نکردم چون تکراری میشه و گاهی برای تست مشکلات نصب میکنم و دارم روی ویندوز دومم محصولات دیگه رو تست می کنم.

meshkiposh2200
03-02-2014, 23:36
د

اون روش در 2014 کار نمیکنه.اگه سریال اصلی داری در نجره اصلی کسپر روی licensing کلیک کرده و در صفحه بعد،کنار سریال نوشته شده،روی علامت X کلیک کن تا سریال قبلی پاک شود.
حالا همون کادر وارد کردن سریال میاد اما اون روش 2013 جواب نمیده.

والا من در جریان 2014 نیستم باید key بدم یا سریال.هر کدوم هست اگه تاپیکی هست که ارائه بده ممنون میشم(اگه منظور از سریال اصلی سریالی است که باید خریده باشم همچین چیزی ندارم)راستی ویندوز را هم تازه عوض کردم و از قبل سریال یا کرکی بهش ندادم

mohammad_87
04-02-2014, 00:15
والا من در جریان 2014 نیستم باید key بدم یا سریال.هر کدوم هست اگه تاپیکی هست که ارائه بده ممنون میشم(اگه منظور از سریال اصلی سریالی است که باید خریده باشم همچین چیزی ندارم)راستی ویندوز را هم تازه عوض کردم و از قبل سریال یا کرکی بهش ندادم
در نسخه 2014 فقط باید یک عدد 18 رقمی وارد بشه که عمدتا فقط از طریق خرید لایسنس اصلی میشه بهش رسید و براحتی در اینترنت پیدا نمیشه.
اما یه روشهایی مثل اجرای فایلهای رجیستری ابداع شده که در %99 مواقع جواب داده.
اینجا این کار توضیح داده شده که صرفا جهت اطلاعات خودتون یه نگاهی بهش بنداز:

/////////////
حالا سریال برای شما:
1.ابتدا از این فرصت استفاده کنید و به لینک زیر مراجعه کرده و با وارد کردن نام و ایمیل،یک لایسنس رایگان سه ماهه در یافت کنید:

2.اگر به هر دلیلی روش قبل جواب نداد یا اون لایسنس تمام شد باید از این روش استفاده کرد:

hamidreza2010
04-02-2014, 00:22
سلام دوستان
دیدم جای آموزش بک آپ گرفتن از تنظمیات کسپر خالیه ، گفتم بذارم شاید بدرد کسی بخوره:دی

اول فایل زیر رو دانلود کنید:

پسورد: hamidreza2010

برای بک آپ گرفتن:

1- اول فایل فشرده رو اکسترکت کنید بعد طبق نوع سویتتون ( kav یا kis ) و نوع ویندوزتون ( 32 - 64 بیت ) فایل Export رو با ادمین اجرا کنید و منتظر بمونید تا فایل بک آپ از تنظیمات توی دسکتاپ ذخیره بشه.وقتی ذخیره شد ، این فایل رو نه تغییر مکان بدید و نه تغییر اسم ( بعد از نصب ویندوز ، همین فایل رو توی دسکتاپ بزارید )

برای رستور کردن:

برای رستور کردن تنظمیات اول باید روی کسپرتون پسورد بزارید.اینم نحوه پسورد گذاشتن روس کسپر ، وارد تنظیمات بشید و طبق شکل عمل کنید.

و

پسورد مورد نظر رو بزارید.حالا طبق نوع ویندوز و سوییتون فایل import رو انتخاب کنید و روش کلیک راست کنید و Edit بزنید و بجای عدد 123 پسوردتون رو بنویسید و save کنید ( کنترل + S رو بزنید ).وقتی ذخیره کردید ، اونو با ادمین اجرا کنید تا تنظیمات رستور بشه.

دوستان اون فایل bat رو خودم درست کردم و توی هیچ فروم فارسی زبان دیگه ایی ( به جز یکی که اونم خودم گذاشتم ) و حتی فروم های خارجی نیست.
امیدوارم بدردتون بخوره

Hidden-Hunter
04-02-2014, 07:35
سلام دوستان
دیدم جای آموزش بک آپ گرفتن از تنظمیات کسپر خالیه ، گفتم بذارم شاید بدرد کسی بخوره:دی

اول فایل زیر رو دانلود کنید:

پسورد: hamidreza2010

برای بک آپ گرفتن:

1- اول فایل فشرده رو اکسترکت کنید بعد طبق نوع سویتتون ( kav یا kis ) و نوع ویندوزتون ( 32 - 64 بیت ) فایل Export رو با ادمین اجرا کنید و منتظر بمونید تا فایل بک آپ از تنظیمات توی دسکتاپ ذخیره بشه.وقتی ذخیره شد ، این فایل رو نه تغییر مکان بدید و نه تغییر اسم ( بعد از نصب ویندوز ، همین فایل رو توی دسکتاپ بزارید )

برای رستور کردن:

برای رستور کردن تنظمیات اول باید روی کسپرتون پسورد بزارید.اینم نحوه پسورد گذاشتن روس کسپر ، وارد تنظیمات بشید و طبق شکل عمل کنید.

و

پسورد مورد نظر رو بزارید.حالا طبق نوع ویندوز و سوییتون فایل import رو انتخاب کنید و روش کلیک راست کنید و Edit بزنید و بجای عدد 123 پسوردتون رو بنویسید و save کنید ( کنترل + S رو بزنید ).وقتی ذخیره کردید ، اونو با ادمین اجرا کنید تا تنظیمات رستور بشه.

دوستان اون فایل bat رو خودم درست کردم و توی هیچ فروم فارسی زبان دیگه ایی ( به جز یکی که اونم خودم گذاشتم ) و حتی فروم های خارجی نیست.
امیدوارم بدردتون بخوره

سلام حمید رضا جان

ممنونم بابت فایلت / البته باید بگم فایل bat در هیچ انجمن خارجی نیست ولی با دستور CMDهم قابل اجراست که نیازی به این فایل نداره .ولی کار شما تحسین برانگیزه چرا که کاربر راحتر می تونه تنظیمات رو سیو کنه وگرنه ، بصورت دستی این تنظیمات وجود دارد.

Hidden-Hunter
04-02-2014, 08:38
خوبی امیر جان؟
من نفهمیدم اون موقع کسپر داشتی یا کومودو؟
به هر حال کسپر در نسخه 2014 قابلیت Trusted Application Mode رو اضافه کرده که بر مبنای "یا امن یا نا امن" هست.کاری که قبلا کومودو آغاز کرده بود.
این قابلیت فعال باشه،تمام برنامه هایی که در دیتابیس به عنوان برنامه امن و دارای امضای دیجیتالی معتبر نباشند بلاک خواهند شد.بدین ترتیب مثلا برنامه های کرک دار رو اصلا نمیشه نصب کرد.
البته اون اتک شدن باید بررسی بشه،خیلی کنجکاو شدم برای من بفرستی :n24:البته روی ویندوز دومم تست خواهم کرد.خواستی پ.خ بده

در پایان من توصیه ای نمیتونم بهت بکنم چون خودت حرفه ای هستی فقط در مورد کسپر و exit شدنش بگم که چون من هنوز به ویندوز 8 اطمینان کامل ندارم(یه چیزی مثل همین که هنوز تو به کسپر 14 اطمینان نداری :n02: ) از ویندوز 7 استفاده میکنم و کسپر
ویندوز 8 هم بعنوان ویندوز دومم دارم اما دیگه کسپر نصب نکردم چون تکراری میشه و گاهی برای تست مشکلات نصب میکنم و دارم روی ویندوز دومم محصولات دیگه رو تست می کنم.

سلام محمد

مرسی.من قبلا کسپر داشتم 2014 که سر باگ داشتن امدم کومودو نصبیدم به مدت 3ماه.اون اپشن رو دیدم که بازم جای کار داره و اگر فعالش بکنی زیادی رو اعصابه .

اتک شدن مشکل از فایروال شرکت بنده بود ، که ای پی مهاجم رو بلاک نکرد .کاری به فایروال نرم افزاری نداره چون اتک از سمت یک vps قوی اتفاق افتاد :دی

من دوباره نصب کردم کسپر 2014 را و همه پروسه هایی که با ویندوز اجرا میشدن را غیرفعال کردم ولی همچنان کسپر مشکل داره و نسخه 2013را نصب کردم..قبلا این مشکل نبود ولی بعد از نصب کومودو ، کسپر ساز مخالف میزنه : دی
ویندوز 8که من باهاش راحت هستم و سبک هست و بعد از 1سال استفاده ، مشکل خاصی باهاش نداشتم.

ممنون

hamidreza2010
04-02-2014, 12:50
سلام حمید رضا جان

ممنونم بابت فایلت / البته باید بگم فایل bat در هیچ انجمن خارجی نیست ولی با دستور CMDهم قابل اجراست که نیازی به این فایل نداره .ولی کار شما تحسین برانگیزه چرا که کاربر راحتر می تونه تنظیمات رو سیو کنه وگرنه ، بصورت دستی این تنظیمات وجود دارد.

سلام داداش
آره درسته با دستورات cmd هم میشه ، منم همون رو فایل bat درست کردم واسه راحتتی بچه ها :n16:
اون دستورات cmd هم هست ، اگه کسی خواست بگه ، همینجا بزارم :n26:

mohammad_87
04-02-2014, 18:00
سلام داداش
آره درسته با دستورات cmd هم میشه ، منم همون رو فایل bat درست کردم واسه راحتتی بچه ها :n16:
راه حل صفحه قبل رو تست کردم.بسیار عالی بود.این راه دستی رو توی ویندوز 7 چجوری میشه انجام داد:

اگر از ویندوز 8 استفاده می‌کنید به پوشه محل نصب برنامه
(C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 14.0.0)
بروید در بالای صفحه ویندوز اکسپلورر بر روی فایل کلیک کنید و گزینه Open command prompt as administrator را بزنید تا صفحه خط فرمان برای این پوشه باز شود و حالا دستور زیر را در خط فرمان تایپ کنید(به فاصلهها دقت کنید):

avp.com EXPORT settings.dat
یعنی توی ویندوز 7 باید cmd رو اجرا کرد بعد کل آدرس برنامه رو توی اون نوشت یا حداقل کپی پیست کرد؟!!
ضمنا برای import کردن من یه تست کردم و توی فایل bat قسمت پسورد رو برداشتم و ایمپورت کردم اما تنظیمات تکون نخورد!جالبه که حتما باد پسورد بذاری.اینم بهش کمش کرد عالی میشه.
مسئله ای نیست ها اما هرچه نانوتر بهتر :n02:

Hidden-Hunter
04-02-2014, 19:03
سلام داداش

سلام حمید جان

مرسی عزیز / احتیاج به اون روش دستی نیست ، چون بگیر نگیر داره..راحتی برای کاربر در الویته :دی

hamidreza2010
05-02-2014, 00:02
راه حل صفحه قبل رو تست کردم.بسیار عالی بود.این راه دستی رو توی ویندوز 7 چجوری میشه انجام داد:

یعنی توی ویندوز 7 باید cmd رو اجرا کرد بعد کل آدرس برنامه رو توی اون نوشت یا حداقل کپی پیست کرد؟!!
ضمنا برای import کردن من یه تست کردم و توی فایل bat قسمت پسورد رو برداشتم و ایمپورت کردم اما تنظیمات تکون نخورد!جالبه که حتما باد پسورد بذاری.اینم بهش کمش کرد عالی میشه.
مسئله ای نیست ها اما هرچه نانوتر بهتر :n02:

سلام
من اون روش و فایل bat رو توی وین 8.1 ساختم.روی 7 تست نکردم ولی نباید مشکلی داشته باشه.
نه ببین وقتی cmd باز شد کلمه avp.com EXPORT settings.dat رو توی تایپ کن ( یا کپی کن ) و اینتر بزن بعدش settings.dat توی همون پوشه کسپر ساخته میشه ( میتونی آدرس دهی کنی که روی دسکتاپ ذخیره شه، مثل همون فایل bat که درست کردم ) .اینو برای دفعات بعد کپی بگیر که نیازت میشه
اونم نمیشه محمد جان.من 6 ساعت روش کار کردم ، آخزش نشد بدون پسورد بسازمش.یعنی اصلا یکی از کارهای اصلی رستور کردن ، گذاشتن پسورد هست.بعدش روش دستی بگیر نگیر داره و گاهی اوقات error میده ولی با این bat مشکلی نیس.دستی هم بخوای رستور کنی باید پسورد بدی بهش توی cmd

سلام حمید جان

مرسی عزیز / احتیاج به اون روش دستی نیست ، چون بگیر نگیر داره..راحتی برای کاربر در الویته :دی

قربونت داداش
آره دقیقا همینطوره.همینطوری که بالا گفتم 6 ساعت باهاش ور رفتم تا تونستم ردیفش کنم.دستی هم اکثر اوقات ارور میده

Hidden-Hunter
05-02-2014, 07:50
کسپر ما هم درست شد :دی

mohammad_203
05-02-2014, 10:26
کسپر ما هم درست شد :دی

مشکلش چی بود مگه؟!

Hidden-Hunter
05-02-2014, 12:45
مشکلش چی بود مگه؟!

بعد از نصب ، از خود برنامه خارج می شد و خود به خود ریست میشد.

hamidreza2010
05-02-2014, 14:46
بعد از نصب ، از خود برنامه خارج می شد و خود به خود ریست میشد.

امیر این مشکل فقط تو داریا
درسته؟
چون من ندیدم تا حالا کسی این مشکل رو داشته باشه

mohammad_87
05-02-2014, 18:25
امیر این مشکل فقط تو داریا
درسته؟
چون من ندیدم تا حالا کسی این مشکل رو داشته باشه

آی گفتی،من که زبونم مو درآورد :n23:
ضمنا مشکل امیر از کسپر نبود،از وضعیت ویندوزش بود

Hidden-Hunter
06-02-2014, 19:15
آی گفتی،من که زبونم مو درآورد :n23:
ضمنا مشکل امیر از کسپر نبود،از وضعیت ویندوزش بود

سلام

ممد کتک میخوای:n02:

sohiel742
06-02-2014, 21:18
سلام
ببخشید دوستان طریقه نصب اینترنت سکریتی کاسپراسکای2014 برای ویندوز8.1 و همچنین طرقه فعال کردن این محصول با تشکر

pa13
06-02-2014, 21:29
دوستان من رو ویندوز 8 کسپرسکی آنتی ویروس 2013 رو نصب کردم ...بعد از بالا اومدن ویندوز 50ثانیه بالا اومدن کسپر طول میکشه؟؟؟؟راه حلی دارین؟(مشخصات سیستم:ram:512mb cpu:3GH )

hamidreza2010
06-02-2014, 22:15
سلام
ببخشید دوستان طریقه نصب اینترنت سکریتی کاسپراسکای2014 برای ویندوز8.1 و همچنین طرقه فعال کردن این محصول با تشکر

سلام
نصبش که کاری نداره.ستاپش رو اجرا کنید و فقط next بزنید خودش نصب میشه
فقط اینو بگم که کسپر از پچ b به بعد روی وین 8.1 نصب میشه.پس اگه میخواین دانلود کنید کسپر رو ، حواستون باشه بچ b به بعد باشه
برای فعال سازی هم باید از کلید فعال ساز استفاده کنید:

دوستان من رو ویندوز 8 کسپرسکی آنتی ویروس 2013 رو نصب کردم ...بعد از بالا اومدن ویندوز 50ثانیه بالا اومدن کسپر طول میکشه؟؟؟؟راه حلی دارین؟(مشخصات سیستم:ram:512mb cpu:3GH )

سلام
رمتون پایینه ، بخاطر همین طول میکشه
البته اگه 2014 باشه ، بیشتر هم میشه

mohammad_87
07-02-2014, 01:53
سلام

ممد کتک میخوای:n02:
راست میگم دیگه،گزارش رو بذارم خودت ببینی؟:n24:

این مشکل هنوز حل نشده،وقتی ویندوز بالا میاد حدود 1-2 دقیقه اصلا به سیستم دست نزنید بعدش دیگه مشکلی نیست
اما اگه همون اول شروع به باز کردن پنجره و .... کنید این تاخیر بیشتر هم میشه
البته،حفاظت از سیستم در بوت انجام میشه و مشکلی بابت امنیت نیست

sohiel742
07-02-2014, 10:16
دوستان موقع نصب کاسپراسکای2014 و2013 این پیغام میاد با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.New
07-02-2014, 11:31
دوستان موقع نصب کاسپراسکای2014 و2013 این پیغام میاد با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1.انتی ویروسی قبل از کاسپر نصب داشتین؟
2قبلش کاسپر نصبوبده؟
3.اخرین نسخه ی کاسپر اسکی هست؟
این ارور میده پشتیبانی نمیشه یه همچین چیزی:دی

sohiel742
07-02-2014, 13:02
1.انتی ویروسی قبل از کاسپر نصب داشتین؟
2قبلش کاسپر نصبوبده؟
3.اخرین نسخه ی کاسپر اسکی هست؟
این ارور میده پشتیبانی نمیشه یه همچین چیزی:دی

با تشکر از دوست عزیز روی ویندوز7 راحت آخرین نسخه های کاسپر نصب میشود ولی روی8.1 این پغام میده

hamidreza2010
07-02-2014, 15:03
با تشکر از دوست عزیز روی ویندوز7 راحت آخرین نسخه های کاسپر نصب میشود ولی روی8.1 این پغام میده

سلام
روی وین 8.1 باید کسپر 2014 بچ b به بعد رو نصب کنید ، ورژن های قبلیش نصب نمیشن

mohammad_87
07-02-2014, 17:55

دانلود جدیدترین نسخه دانلودی:

sohiel742
08-02-2014, 08:57
سلام
با تشکر از دوست عزیز این ورژن جواب داد الان هرکاری میکنم نسخه2014 اجازه دانلود نمیده چیکار باید بکنم با تشکر

mohammad_87
08-02-2014, 13:40
سلام
با تشکر از دوست عزیز این ورژن جواب داد الان هرکاری میکنم نسخه2014 اجازه دانلود نمیده چیکار باید بکنم با تشکر
اجازه دانلود چی رو نمیده؟
با idm یا مرورگر؟
لطفا یک عکس بذار بهتر میشه راهنمایی کرد

sohiel742
08-02-2014, 14:08
اجازه دانلود چی رو نمیده؟
با idm یا مرورگر؟
لطفا یک عکس بذار بهتر میشه راهنمایی کرد

سلام
دوست عزیز با مرورگر مشکلی ندارم موقعی که اینترنت سکریتی نصب میکنم پیغام idm میاد میگه لینک شما مصدود و اجازه دانلود ندارید وقتی که اینترنت سکریتی حذف میکنم راحت دانلود میکنه چیکار باید کرد با تشکر

hamidreza2010
08-02-2014, 19:39
سلام
دوست عزیز با مرورگر مشکلی ندارم موقعی که اینترنت سکریتی نصب میکنم پیغام idm میاد میگه لینک شما مصدود و اجازه دانلود ندارید وقتی که اینترنت سکریتی حذف میکنم راحت دانلود میکنه چیکار باید کرد با تشکر

سلام
اسکرین شات میذاشتید بهتر بود ولی به هر حال راه زیر رو تست کنید:

setting - protection center - firewall - configure application rule

حالا اینجا بگرد و idm رو پیدا کن و روش کلیک راست کن و restrications و trust رو انتخاب کنید

sohiel742
08-02-2014, 20:58
با تشکر از شما دوست عزیز مشکلم حل شد
یه سوال دیگه الان چیکار کنم که سایتهایی که بلاک کرده رفع کنم با تشکر

mohammad_203
08-02-2014, 22:10
با تشکر از شما دوست عزیز مشکلم حل شد
یه سوال دیگه الان چیکار کنم که سایتهایی که بلاک کرده رفع کنم با تشکر

سلام
می تونید سایت ها رو به لیست استثنا اضافه کنید:

abbas-t
09-02-2014, 08:33
سلام دوستان
راستش من پست های قبلی را در مورد اکتیو کردن 2014 روی ویندوز 8.1 مطالعه کردم ،اما هیچ چی نفهمیدم ،مثل استخراج فایل رجیستری از ویندوز 7 و اجرای اون فایل توی ویندوز 8.1
من روی سیستمم هم سون دارم هم 8.1 ،الان میخوام 2014 را روی 8.1 فعال کنم ،لطف کنید بطور کامل از اول بگین چکار باید کنم ؟اینم بگم روی سون 2013 نصب شده

sohiel742
09-02-2014, 12:59
سلام
مراحلی که دوستمون برایم گذاشته بود انجام دادم ولی بازم سایت بلوک شده هنوزم هست

mohammad_203
09-02-2014, 13:30
سلام
مراحلی که دوستمون برایم گذاشته بود انجام دادم ولی بازم سایت بلوک شده هنوزم هست

آدرس سایت رو به این صورت وارد کنید احتمالا درست شه! البته باید درست میشد : *google* یعنی قسمت اول آدرس (www) و اخر رو وارد نکنید.(ستاره ها رو اول و اخر ادرس وارد کنید)
اگه میشه حتما اسکرین شات تهیه کنید تا راحت تر بشه راهنماییتون کرد .از تنظمات که انجام دادید و مرورگر

sohiel742
10-02-2014, 17:28
سلام
دوستان موقعی که کاسپراسکای نصب کردم وقتی که مرورگر فایرفاکس خواستم افزونه های کاسپر اضافه کنم همه غیر فعال بودن مشکل کجاست ممنون از شما مدیران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza2010
10-02-2014, 19:08
سلام
دوستان موقعی که کاسپراسکای نصب کردم وقتی که مرورگر فایرفاکس خواستم افزونه های کاسپر اضافه کنم همه غیر فعال بودن مشکل کجاست ممنون از شما مدیران[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
این بستگی به ورژن فایرفاکس و ورژن کسپرسکی + پچش داره
مثلا من الان ورژن فایرفاکسم 27 هست و کسپر هم 2014 با پچ d و اون گزینه هایی که فرمودید ، هم غیرفعاله
باید منتظر بمونید تا توی پچ بعدی درست بشه

mohammad_87
10-02-2014, 20:38
سلام
دوستان موقعی که کاسپراسکای نصب کردم وقتی که مرورگر فایرفاکس خواستم افزونه های کاسپر اضافه کنم همه غیر فعال بودن مشکل کجاست ممنون از شما مدیران
سلام
علت اصلی این مشکل،فواصل آپدیتهای مکرر فایرفاکس با پچ های کسپر هست.همونطور که حمیدرضای عزیز گفت،با اولین پچ حل میشه
البته اگه استفاده از پلاگینهای کسپر براتون مهم باشه و زیاد ازش استفاده میکنید میتونید از firefox ESR استفاده کنید که هر پلاگینی با اون سازگار هست.

mohammad_87
10-02-2014, 20:53
سلام دوستان
راستش من پست های قبلی را در مورد اکتیو کردن 2014 روی ویندوز 8.1 مطالعه کردم ،اما هیچ چی نفهمیدم ،مثل استخراج فایل رجیستری از ویندوز 7 و اجرای اون فایل توی ویندوز 8.1
من روی سیستمم هم سون دارم هم 8.1 ،الان میخوام 2014 را روی 8.1 فعال کنم ،لطف کنید بطور کامل از اول بگین چکار باید کنم ؟اینم بگم روی سون 2013 نصب شده
شما ابتدا این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن
اگر رمز خواست،رمز:
forum.p30world.com

حالا به ویندوز 7 برو،اگر ویندوز 7 32 بیتی هست فایل Kaspersky Key Export - 32Bit و اگر ویندوز 7 64 بیتی هست فایل 64 بیتی رو اجرا کن.(کاری نداریم که ویندوز 8.1 چند بیتی هست)
دو فایل رجیستری بنام های LicStorage و SystemCertificates ساخته میشه.

حالا به ویندوز 8.1 برو و مراحل زیر رو انجام بده:

1.self-defence رو از مسیر زیر در کسپرسکی غیر فعال کن:
2.روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست و exit کن.
3.فایل های رجیستری که در ویندوز 7 ساخته شده بودند را اجرا کن.
4.سیستم رو ریستارت کن و بعد self defence رو مجددا فعال کن و کسپر رو آپدیت کن.

SamGun
10-02-2014, 21:19
سلام دوستان خسته نباشید
من آخرین ورژن های 2014.14.0.1.4651 و 2014.14.0.04651 رو نصب کردم و تو هر دو ورژن که ورژن های نهایی هستن با مشکل اتصال به انیترنت مواجه میشم بدین صورت که تنها چند دقیقه ارتباط برقرار هست و بعدش DC میشم .

از Wimax ایرانسل استفاده میکنم حتی زمانی که برنامه Puase باشه باز هم این مشکل رو دارم تا اینکه کاملا از روی سیستم حذف کنم .

نمیدونم مشکل از درست نصب نشدن FireWall برنامه هست یا اینکه با FireWall ویندوز تداخل وجود داره . حتی زمانی که FW ویندوز رو هم غیر فعال میکنم این مشکل حل نمیشه .

تمامی تنظیمات و برنامه ها قبل و بعد تعویض ویندوز تغییری نکردن اما این مشکل برام بعد از تعویض ویندوز بوحود اومده .

دوستانی موردی به ذهنتون میرسه بگید چک کنم
با تشکر

S0R3N4
10-02-2014, 21:30
شما ابتدا این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دانلود کن
اگر رمز خواست،رمز:
forum.p30world.com

حالا به ویندوز 7 برو،اگر ویندوز 7 32 بیتی هست فایل Kaspersky Key Export - 32Bit و اگر ویندوز 7 64 بیتی هست فایل 64 بیتی رو اجرا کن.(کاری نداریم که ویندوز 8.1 چند بیتی هست)
دو فایل رجیستری بنام های LicStorage و SystemCertificates ساخته میشه.

حالا به ویندوز 8.1 برو و مراحل زیر رو انجام بده:

1.self-defence رو از مسیر زیر در کسپرسکی غیر فعال کن:
2.روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست و exit کن.
3.فایل های رجیستری که در ویندوز 7 ساخته شده بودند را اجرا کن.
4.سیستم رو ریستارت کن و بعد self defence رو مجددا فعال کن و کسپر رو آپدیت کن.

من با این روش مشکلم حل نشد هیچ!تازه Resume Proction هم غیر فعال شده!!
گرفتاری شدیما!!
چکار کن داداش؟

mohammad_87
10-02-2014, 21:32
سلام دوستان خسته نباشید
من آخرین ورژن های 2014.14.0.1.4651 و 2014.14.0.04651 رو نصب کردم و تو هر دو ورژن که ورژن های نهایی هستن با مشکل اتصال به انیترنت مواجه میشم بدین صورت که تنها چند دقیقه ارتباط برقرار هست و بعدش DC میشم .

از Wimax ایرانسل استفاده میکنم حتی زمانی که برنامه Puase باشه باز هم این مشکل رو دارم تا اینکه کاملا از روی سیستم حذف کنم .

نمیدونم مشکل از درست نصب نشدن FireWall برنامه هست یا اینکه با FireWall ویندوز تداخل وجود داره . حتی زمانی که FW ویندوز رو هم غیر فعال میکنم این مشکل حل نمیشه .

تمامی تنظیمات و برنامه ها قبل و بعد تعویض ویندوز تغییری نکردن اما این مشکل برام بعد از تعویض ویندوز بوحود اومده .

دوستانی موردی به ذهنتون میرسه بگید چک کنم
با تشکر
سلام
شما ابتدا به مسیر زیر در کسپر برو:
setting-->protection center-->firewall-->networks
و اتصال وایمکس رو به حالت public network تغییر بده
ضمنا وقتی کسپر کاملا و بدرستی نصب شده باشه،فایروال ویندوز باید غیرفعال باشه تا تداخلی بینشون بوجود نیاد.

من با این روش مشکلم حل نشد هیچ!تازه Resume Proction هم غیر فعال شده!!
گرفتاری شدیما!!
چکار کن داداش؟
اگه کسپر با یک سریال دچار مشکل میشه،باید سریال رو تغییر داد
شما هم اگه چند فایل رجیستری در دسترس داری،کلید قبلی رو حذف کن و از یک کلید جدید استفاده کن.

دوستانی که ورژن 2013 رو دارند (یا اگه ندارن،با یکبار نصب 2013) میتونن از کلیدهایی جدیدی که در تاپیک سریال کسپر گذاشته میشه،فایلهای رجیستری رو استخراج کنن تا درصورت مشکل با یک کلید،از کلیدهای دیگر استفاده کنن.

SamGun
10-02-2014, 21:43
سلام
شما ابتدا به مسیر زیر در کسپر برو:
setting-->protection center-->firewall-->networks
و اتصال وایمکس رو به حالت public network تغییر بده
ضمنا وقتی کسپر کاملا و بدرستی نصب شده باشه،فایروال ویندوز باید غیرفعال باشه تا تداخلی بینشون بوجود نیاد.

ممنون عزیز

منظورت اینه که زمانی که کسپر به درستی نصب بشه فایروال ویندوز به حال Disable در میاد ؟ چون برای من این اتفاق نمی افته

hamidreza2010
10-02-2014, 22:56
ممنون عزیز

منظورت اینه که زمانی که کسپر به درستی نصب بشه فایروال ویندوز به حال Disable در میاد ؟ چون برای من این اتفاق نمی افته

سلام
وقتی کسپر نصب کنید ( kis ) ، خودش بعد از نصب ، فایروال ویندوز رو غیر فعال میکنه ، اگه نکرد ( به احتمال یک درصد ) خودتون برید توی کنترل پنل ، دستی غیر فعال کنید

pa13
10-02-2014, 23:22
دوستان ممنون میشم تنضیماتی رو بگید تو کسپر که یکم سیستم های ضعیف رو یاری بده.من رمم کمه سرعت سیستممو کاهش میده (وین7 کسپر2013 )اگه کسی چیزی بلده ممنون میشم بگه!

S0R3N4
11-02-2014, 18:03
دوستان
من با هیچ روشی نتیجه نگرفتم

اگه ورژن 2013 رو نصب کنم و یه کلید بلند مدت بهش بدم و بعدش دوباره 14 رو نصب کنم اکتیو میشه یا نه؟

XMAN9
11-02-2014, 18:28
من تو اکتیو کردن کسپر 2014 موندم. هر سریالی میزنم اکتیو نمیکنه. مراحل رو به درستی رفتم ولی هیچ کدوم از سریالها رو قبول نمیکنه و فعالسازی انجام نمیشه.
چجوری اکتیوش کنم؟

hamidreza2010
11-02-2014, 19:42
دوستان
من با هیچ روشی نتیجه نگرفتم

اگه ورژن 2013 رو نصب کنم و یه کلید بلند مدت بهش بدم و بعدش دوباره 14 رو نصب کنم اکتیو میشه یا نه؟

سلام
بله میشه

من تو اکتیو کردن کسپر 2014 موندم. هر سریالی میزنم اکتیو نمیکنه. مراحل رو به درستی رفتم ولی هیچ کدوم از سریالها رو قبول نمیکنه و فعالسازی انجام نمیشه.
چجوری اکتیوش کنم؟

سلام
از همین روشی که دوستمون توی پست بالایی گفتن ، استفاده کنید

S0R3N4
11-02-2014, 20:13
سلام
بله میشه

سلام
از همین روشی که دوستمون توی پست بالایی گفتن ، استفاده کنید

چندین بار عرض کردم جواب نداد هیچ!
resume Proction منو غیر فعال کرده کلا...

S0R3N4
11-02-2014, 20:27
فکر کنم باید برم سراغ یه پک امنیتی دیگه
میشه دوستان راهنمایی کنن من چطور کسپرسکی رو تمام و کمال پاک کنم که آثاراش از رو کامپیوترم نمونه؟!یادمه خود شرکت کسپرسکی یه TOOL میداد...

pa13
11-02-2014, 20:52
دوستان میشه آخرین نسخه کسپرو که رو وین 8.1 نصب میشه لینکش رو قرار بدین

mohammad_87
11-02-2014, 21:10
دوستان میشه آخرین نسخه کسپرو که رو وین 8.1 نصب میشه لینکش رو قرار بدین

S0R3N4
11-02-2014, 21:56
میشه دوستان راهنمایی کنن من چطور کسپرسکی رو تمام و کمال پاک کنم که آثاراش از رو کامپیوترم نمونه؟!یادمه خود شرکت کسپرسکی یه TOOL میداد...

Dr Hannibal
11-02-2014, 22:05

kambiz18
12-02-2014, 00:35
سلام دوستان من حس میکنم از وقتی کسپر رو نصب کردم سرعت وبگردیم کم شده نسخه 2014 اینترنت سکیورتی
راهنمایی میکنید چه تغییری تو تنظیم بدم درست بشه ؟ ؟؟
مرسی

mohammad_87
12-02-2014, 01:09
سلام دوستان من حس میکنم از وقتی کسپر رو نصب کردم سرعت وبگردیم کم شده نسخه 2014 اینترنت سکیورتی
راهنمایی میکنید چه تغییری تو تنظیم بدم درست بشه ؟ ؟؟
مرسی
کسپر روی وبگردی تاثیری نداره

اگه تنظیماتی تغییر دادی میتونی تنظیمات رو برگردونی
روی آیکون کسپر در کنار ساعت راست کلیک کرده و به setting برو
در پایین سمت راست،گزینه restore setting تنظیمات رو به حالت اولیه تغییر میده

vincenzo70
12-02-2014, 01:58
سلام دوستان من کسپر2014نصبیدم اما هر چی اپدیت میکنم بازم out of data سرجاش هست:n04:مشکل چیه باید چکار کنم؟:n03:
راستی keyهم برام بزارید ممنون میشم:n16:

Dr Hannibal
12-02-2014, 06:32
سلام دوستان من کسپر2014نصبیدم اما هر چی اپدیت میکنم بازم out of data سرجاش هست:n04:مشکل چیه باید چکار کنم؟:n03:
راستی keyهم برام بزارید ممنون میشم:n16:

اول از اینجا یک key بگیرید.

و بعد تاریخ و ساعت سیستم ، و همچنین شهر رو تنظیم کنید : (فرضا (UTC+03:30) Tehran )

سپس آپدیت مجدد

S0R3N4
12-02-2014, 15:26

در مورد نحوه ی کارش هم توضیح میدید؟
من اومدم خود کسپرسکی پاک کنم!وقتی تا آخر پر شد!گیر کرد!منم بعد از چند ساعت از طریق task manager بستمش...
ایرادی داره؟آخه راه دیگه ای نبود

الان توضیح میدید چطوری کامل پاک کنمش؟

vincenzo70
12-02-2014, 16:54

و بعد تاریخ و ساعت سیستم ، و همچنین شهر رو تنظیم کنید : (فرضا (UTC+03:30) Tehran )

سپس آپدیت مجدد

سپس آپدیت مجدد
ممنون
الان یه مشکل دیگه هم دارم
این دوتا کد(1111x و 2222u)که برای وارد کردن کی میزنم ارور میده تو عکس مشخصه
وبه قسمت بعد نمیره تا کی رو ...browse کنم
مشکل چیه؟باید چکار کنم؟؟؟:n13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S M Λ S Ħ
12-02-2014, 17:30
ممنون
مشکل چیه؟باید چکار کنم؟؟؟:n13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای پی تون رو تغییر بدید !

mohammad_203
12-02-2014, 17:44
ممنون

سلام
این قابلیت در نسخه ۲۰۱۴ وجود نداره .
برای فعال سازی نسخه ۲۰۱۴ بهترین راه خریدن سریال اصل هست.یک راهی هم دوستان توضیح دادن :

mohammad_87
12-02-2014, 19:39
در مورد نحوه ی کارش هم توضیح میدید؟
من اومدم خود کسپرسکی پاک کنم!وقتی تا آخر پر شد!گیر کرد!منم بعد از چند ساعت از طریق task manager بستمش...
ایرادی داره؟آخه راه دیگه ای نبود

الان توضیح میدید چطوری کامل پاک کنمش؟
کار خاصی نداره
ابتدا کسپر رو exit میکنی
برنامه رو (kav remover) اجرا میکنی،کد امنیتی رو میزنی و از منوی زیرش،کسپری رو که روی سیستم نصبه و قصد حذفش رو داری انتخاب میکنی.

اگه حذف قبلی که نصفه مونده،فایل هارو ناقص نکرده باشه،باید کامل کسپر رو حذف کنه.

ممنون
مشکل چیه؟باید چکار کنم؟؟؟:n13:
اگه شما اون کلید 90 روزه که dr.hannibal لینکش رو داد،گرفتی،در همون مرحله اول باید وارد کنی
دیگه روش قدیمی برای نسخه های 2014 جواب نمیده

اگر کلید 90 روزه برای شما کار نکرد اونوقت باید سراغ روشهای رجیستری بری.

vincenzo70
12-02-2014, 22:20
کار خاصی نداره
ابتدا کسپر رو exit میکنی
برنامه رو (kav remover) اجرا میکنی،کد امنیتی رو میزنی و از منوی زیرش،کسپری رو که روی سیستم نصبه و قصد حذفش رو داری انتخاب میکنی.

اگه حذف قبلی که نصفه مونده،فایل هارو ناقص نکرده باشه،باید کامل کسپر رو حذف کنه.

اگه شما اون کلید 90 روزه که dr.hannibal لینکش رو داد،گرفتی،در همون مرحله اول باید وارد کنی
دیگه روش قدیمی برای نسخه های 2014 جواب نمیده

اگر کلید 90 روزه برای شما کار نکرد اونوقت باید سراغ روشهای رجیستری بری.

ممنون
دوست عزیز یعنی روی pureهم جواب نمیده؟:n13:
پس حدف میکنم همون اینترنت سکوریتی 2013مینصبم:n23::n23:

vincenzo70
12-02-2014, 23:35

دوست عزیز من با همین برنامه کاسپر2014 رو پاک کردم اما الان خواستم2013رو بنصبم
یه مشکلی هست تو تصویر مشخصه نصب نمیشه:n28:اعصابم خورد شده از دست کسپر:n24:
میشه راهنمایی کنید:n29:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
13-02-2014, 04:50
ممنون
دوست عزیز یعنی روی pureهم جواب نمیده؟:n13:
پس حدف میکنم همون اینترنت سکوریتی 2013مینصبم:n23::n23:
خواهش میکنم
اون روش فقط روی kis 2014 جواب نمیده و روی kis 2013 و pure 3 جواب میده.فقط باید کلیدی که وارد میکنید(در قسمت browse) مخصوص خودش باشه.مثلا کلید kis روی pure جواب نمیده.
برای کلید kis 2013 و pure 3 ضمیمه این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دریافت کنید.

دوست عزیز من با همین برنامه کاسپر2014 رو پاک کردم اما الان خواستم2013رو بنصبم
یه مشکلی هست تو تصویر مشخصه نصب نمیشه:n28:اعصابم خورد شده از دست کسپر:n24:
میشه راهنمایی کنید:n29:

این ارور بدین معناست که فایل نصبی،فایل اورجینال نیست و دستکاری شده است.
لینک دانلود از سایت رسمی کسپرسکی:

دانلود kis 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود kis 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود pure 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abbas-t
14-02-2014, 14:27
سلام دوستان در مورد تنظیمات پیشرفته کسپر یه تکه فیلم از همین تاپینگ دانلود کردم که نمیدونم ب ه درد من میخوره یا نه ،خواستم اونو براتون بزارم اما طریقه بارگذاری فیلمو نمیدونم ،میشه راهنمایی کنید؟

hamidreza2010
14-02-2014, 16:37
سلام دوستان در مورد تنظیمات پیشرفته کسپر یه تکه فیلم از همین تاپینگ دانلود کردم که نمیدونم ب ه درد من میخوره یا نه ،خواستم اونو براتون بزارم اما طریقه بارگذاری فیلمو نمیدونم ،میشه راهنمایی کنید؟

سلام
نیازی نیست اینجا بزارید ، لینک اون صفحه ایی که دانلود کردید رو هم بدید کافیه ( منظورم صفحه n ام از این تایپک )

abbas-t
14-02-2014, 19:52
سلام
نیازی نیست اینجا بزارید ، لینک اون صفحه ایی که دانلود کردید رو هم بدید کافیه ( منظورم صفحه n ام از این تایپک )
متاسفانه لینک صفحه مورد نظر را فراموش کردم

hamidreza2010
14-02-2014, 21:20
متاسفانه لینک صفحه مورد نظر را فراموش کردم

اشکال نداره ، حداقل میدونید فیلمش در چه مورد بود که؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-02-2014, 00:57
سلام
چند روز پیش نسخه ی اصلی اینترنت سکیوریتی 2014 رو گرفتم
دو تا سی دی داره .
یکیش برای ویندوز و اندروید هست
یکیش هم برای سیستم عاملِ MAC
نصب کردم و آپدیت کردم 100 مگ آپدیت گرفت

farshad.88
15-02-2014, 11:29
سلام. درباره انتی ویروس کسپرسکی سرور کیت به مشکل برخوردم. نصب و کارکردش خوب بود و مشکلی نداشت. اما از دیروز وقتی ادمین کیت رو باز میکنم نمیتونه به سرور ادمینیستراتور وصل بشه. و نمیتونم ازش استفاده کنم.چیکار کنم ؟
ورژن 6 هم نصب کردم. از روی کلاینت ها میتونم عملیات اپدیت رو انجام بدم. یعنی به سرور ادمین کسپرسکی وصل میشه اما توی سرور برنامه ادمین کیت رو نمیتونم استفاده کنم چون میگه به ادمین سرور وصل نیست :n03:

AMIR MOHAMMAD . M
15-02-2014, 16:04
سلام
میخواستم بدونم کسپر 2012 با ویندوز 8.1 سازگاره؟

mohammad_203
15-02-2014, 17:14
سلام
میخواستم بدونم کسپر 2012 با ویندوز 8.1 سازگاره؟

سلام
نه سازگاری نداره .کسپر نسخه 2014 پچ B به بعد با این ویندوز سازگار شده

AMIR MOHAMMAD . M
15-02-2014, 17:30
سلام

هنوز راه حل مطمئن برای فعال سازی و مخصوصا آپدیت آفلاین نسخه 2014 نیومده؟

hamidreza2010
15-02-2014, 20:54
هنوز راه حل مطمئن برای فعال سازی و مخصوصا آپدیت آفلاین نسخه 2014 نیومده؟

برای فعال سازیش که مشکلی نیست ، وقتی کلید هم اکسپایر شد ، میتونید از تریال ریستی که بصورت رجستری هست استفاده کنید ( هرچند بعضی دوستان با اکتیو کردنش مشکل دارن ولی در کل مشکلی نداره )
برای آپدیت هم از نرم افزار آپدیتر استفاده کنید که آپدیتها رو براتون ذخیره میکنه.

AMIR MOHAMMAD . M
15-02-2014, 21:50
برای فعال سازیش که مشکلی نیست ، وقتی کلید هم اکسپایر شد ، میتونید از تریال ریستی که بصورت رجستری هست استفاده کنید ( هرچند بعضی دوستان با اکتیو کردنش مشکل دارن ولی در کل مشکلی نداره )
برای آپدیت هم از نرم افزار آپدیتر استفاده کنید که آپدیتها رو براتون ذخیره میکنه.

برای آپدیت ، به صورت آفلاین امکان دانلود نیست؟
نرم افزاری هم که برای 2014 پیدا کردم Kaspersky Update Utility هست که هنوز تست نکردم.

mohammad_203
15-02-2014, 22:28
آخرین نسخه Kaspersky Internet security 2014 برای دانلود :

AMIR MOHAMMAD . M
15-02-2014, 22:57
سلام

این پچ B رو من نتونستم پیدا کنم. D و C رو پیدا کردم ولی B ؟!

مفهوم اینا چیه؟

یه لینک 30 روزه با دیتابیس آپدیت شده میتونی بدی:n02:

mohammad_203
15-02-2014, 22:57
سلام
دوستان برای explorer.exe میشه rule تعریف کرد که به اینترنت دسترسی نداشته باشه .وقتی برای explorer.exe قانونی ایجاد می کنم(که وصل نشه به اینترنت) باعث میشه دسترسی سایر برنامه ها بسته شه.به نظر میاد وقتی مثلا فایرفاکس رو باز می کنم Parent فایل explorer.exe باشه ، و به خاطر همین فایرفاکس هم بلاک میشه !
اصلا همچین کاری لازمه؟!

mohammad_87
16-02-2014, 00:50
سلام. درباره انتی ویروس کسپرسکی سرور کیت به مشکل برخوردم. نصب و کارکردش خوب بود و مشکلی نداشت. اما از دیروز وقتی ادمین کیت رو باز میکنم نمیتونه به سرور ادمینیستراتور وصل بشه. و نمیتونم ازش استفاده کنم.چیکار کنم ؟
ورژن 6 هم نصب کردم. از روی کلاینت ها میتونم عملیات اپدیت رو انجام بدم. یعنی به سرور ادمین کسپرسکی وصل میشه اما توی سرور برنامه ادمین کیت رو نمیتونم استفاده کنم چون میگه به ادمین سرور وصل نیست :n03:
احتمال اینکه اینجا کسی نسخه سرور رو داشته باشه و بتونه دقیقا مشکل شما رو برطرف کنه کمه.
بهتره وارد اکانت خود در کسپر شده و از طریق پشتیبانی مشکلتون رو بگید تا براتون رفع کنند:

وارد اکانت شده و از my requests مشکل خودتون رو توضیح بده.بهتره یک اسکرین شات و گزارش gsi (که با برنامه getsysteminfo بدست میاد)رو هم ضمیمه شود.

مفهوم اینا چیه؟

پچ ها به ترتیب الفبا هستند و کاملترین،آخرینش هست.

جدیدترین ورژن هم در پست شماره 3493 داده شده است.

سلام
دوستان برای explorer.exe میشه rule تعریف کرد که به اینترنت دسترسی نداشته باشه .وقتی برای explorer.exe قانونی ایجاد می کنم(که وصل نشه به اینترنت) باعث میشه دسترسی سایر برنامه ها بسته شه.به نظر میاد وقتی مثلا فایرفاکس رو باز می کنم Parent فایل explorer.exe باشه ، و به خاطر همین فایرفاکس هم بلاک میشه !
اصلا همچین کاری لازمه؟!
لازم نیست دسترسی فایل explorer رو از اینترنت بلاک کنی.
فایل explorer یک رابط بسیار مهم هست و باید در دسترسی برنامه ها به این برنامه کمی با دقت عمل کنی(اون هم فقط برای کنترل حرفه ای)

hamidreza2010
16-02-2014, 02:57

مفهوم اینا چیه؟

سلام

دوستمون آقا محمد که جوابتون رو دادن.اینم لینک آخرین ورژن:

با برنامه مسپر آپدیتر میتونید ، آپدیت کنید کسپر رو ، حتی میشه آپدیتهاش رو هم ذخیره کرد و یا اینکه پک آپدیت رو از سایتهای مختلف دانلود کتید و بصورت آفلاین آپدیت کتید ولی در کل پیشنهاد من ، آپدیت آنلاین هست

abbas-t
16-02-2014, 08:53
اشکال نداره ، حداقل میدونید فیلمش در چه مورد بود که؟

اسمش این بود: Kaspersky Internet Security 2013 - Tutorial Advanced Users

mohammad_203
16-02-2014, 16:20
سلام
دوستان به نظر میاد وقتی با قند شکن سایتی رو باز می کنم اسکن نمیشه ! بدون قند شکن سایت رو بلاک میکنه ولی بدون قندشکن نه!
kaspersky internet security 2014 d
windows 8 -64bit
در مورد آدرس سایت و نوع قند شکن مورد استفاده اگه ایرادی نداره بذارم !

mohammad_87
16-02-2014, 20:32
سلام
دوستان به نظر میاد وقتی با قند شکن سایتی رو باز می کنم اسکن نمیشه ! بدون قند شکن سایت رو بلاک میکنه ولی بدون قندشکن نه!
kaspersky internet security 2014 d
windows 8 -64bit
در مورد آدرس سایت و نوع قند شکن مورد استفاده اگه ایرادی نداره بذارم !
وقتی از این ابزارها استفاده بشه،اطلاعات رمزنگاری میشن اما اطلاعات رمزنگاری شده همیشه قابلیت اسکن نیستند و خود کسپر این پیغام رو میده

شما ابتدا به مسیر setting-->additional-->networks رفته و تیک گزینه scan encrypted connection رو بزن.همچنین گزینه اول یعنی ...always scan انتخاب شده باشد.پایینتر و در advanced setting هم هر دو گزینه تیک داشته باشند

حالا وقتی کانکشن های فیل.تر شکن که رمزگذاری شده اند وصل بشه،اگه قابلیت اسکن اطلاعات باشه که مشکلی نیست و اگر قابلیت اسکن نباشه به محض کانکت شدن،کسپرسکی پیغام میده که این کانکشن تایید شده نیست و دو گزینه برای کاربر میاره:1.ادامه 2.قطع ارتباط
که اگر کاربر ادامه بده،کسپر پیغام میده که این ارتباط رمزگذاری شده،قابلیت اسکن و محافظت رو ندارد.(سایر جزییات در گزارش نوشته میشه)

اصل این پیغام ها و تایید شدن یا نشدن ها هم به تاییدیه های دیجیتالی خود کسپر برمیگرده