PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19

hamidreza2010
02-10-2013, 02:05
نسخه 2013 کسپر هم با دریافت پچ i ، ویندوز 8.1 رو ساپورت میکنه ، باید دید ایا اینستالر برنامه نیز اپدیت میشه یا فقط با اپگیرید ویندوز 8 به 8.1 این امکان بوجود میاد که رو این ویندوز کار کنه.

I suggest you to test new patch for KAV/KIS 2013 - Patch I!

New features:
• Support of Windows 8.1 (upgrade Win8)
• FF 23/24 support
What's fixed:
• Metro applications do not start during adaptation of a product
and other improvements...

سلام

در حال حاظر پچ B در حال تست و رفع باگ است تا چند روز دیگه کسپر هم با ویندوز 8.1 سازگار میشه:n06:

We are starting the testing of Patch B for KAV/KIS 2014!

New features:
(Windows 8.1 support (upgrade from Win8
• FF 23/24 support

What's fixed
• Improved url="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Trusted Applications mode[/url]
• Product crash while reactivation (currect activation is still actual)
• Using masks of e-mail addrs in Anti-Spam settings
• GUI: Problem List: The long path for suspic threat is cut in PL
• Reports: Anti-Banner: the number of blocked banner not correct in Reports
• WebAV: "Check URLs for" radio button switching
• ODS: Product file avp.exe rolledback after malware disinfection
• ODS: Reports: Vulnerability: Wrong description for detected vulnerable object
• GUI: Text disappeared after change settings in exclusion rule for trusted application
• PC: Can open PC settings without request of password
• GUI:ODS: Schedule scan settings for monthly period doesn't save
• Other fixes of functional and improving of perfomance

سلام
ممنون
معلوم نشده این پچ ها کی ریلیز میشه؟
مخصوصا برای 2014؟

kases
02-10-2013, 13:31
سلام
ممنون
مخصوصا برای 2014؟

سلام

دقیقا مشخص نیست هر موقع مشکلات این اصلاحیه برطرف بشه ممکنه همین فردا یا یک هفته دیگه ...... اما نهایتا تا 26 مهرماه ، همزمان با عرضه ویندوز 8.1 منتشر میشه.

vtn54
02-10-2013, 14:41
سلام
ممنون
مخصوصا برای 2014؟

Patch B برای نسخه 2014 منتشر شده است.البته شما باید ابتدا نسخه 2014 را روی ویندوز 8 داشته باشید و پس از نصب Patch B در این ویندوز اقدام به ارتقا به نسخه 8.1 ویندوز کنید.اگر قبلا به نسخه 8.1 مهاجرت کرده‌اید انتشار این وصله مشکل شما را حل نمی‌کند و باید منتظر انتشار فایل نصب کامل آنتی‌ویروس که حاوی این وصله است باشید که احتمالا در چند روز آینده (قبل از 26 مهر) منتشر خواهد شد.

amir.7
03-10-2013, 22:28
سلام دوستان

من بازی NBA 2K 2013 رو روی سیستم نصب کردم اما کاسپر 2014 اجازه اجرای بازی رو نمیده حتی زمانی که کاسپر رو EXIT هم میکنم بازم بازی اجرا نمیشه

اما کاسپر رو ریمو که میکنم بازی بدون هیچ مشکلی اجرا میشه

لطفا راهنمایی بفرمایید

Mr.New
03-10-2013, 23:13
سلام دوستان

من بازی NBA 2K 2013 رو روی سیستم نصب کردم اما کاسپر 2014 اجازه اجرای بازی رو نمیده حتی زمانی که کاسپر رو EXIT هم میکنم بازم بازی اجرا نمیشه

لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
موقع نصب بازی کاسپر کرک بازی رو پاک میکنه و بازی اجرا نمیشه
ووقتی هم کاسپر رو ببندی فرقی نمیکنه ولی بدون کاسپر کرک پاک نمیشه و بازی اجرا میشه
احتمالا از این باشه

amir.7
04-10-2013, 00:12
سلام
موقع نصب بازی کاسپر کرک بازی رو پاک میکنه و بازی اجرا نمیشه
ووقتی هم کاسپر رو ببندی فرقی نمیکنه ولی بدون کاسپر کرک پاک نمیشه و بازی اجرا میشه
احتمالا از این باشه

ممنون دوست من اما در حالت عادی هم با کرک کاری نداره و حذفش نمیکنه و ضمنا بعد از ریمو کاسپر بدون هیچ تغییری بازی اجرا میشه

Alli13
04-10-2013, 11:34
سلام
دوستان من در مورد میزان ترافیک استفاده شده از اینترنت به یه مشکل برخوردم(البته چون از ترافیک شبم استفاده می کنم زیاد مشکلی نیست فقط برام سوال شده)،اونم اینه که کسپر یه حجم رو نشون میده ، idm یه حجم، و پارس آنلاین هم یه حجم رو نشون میده،خواستم ببینم که نظر دوستان چیه؟

این مال کسپر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مال idm:

اینم مال پارس آنلاین:

Mr.New
04-10-2013, 12:01
ممنون دوست من اما در حالت عادی هم با کرک کاری نداره و حذفش نمیکنه و ضمنا بعد از ریمو کاسپر بدون هیچ تغییری بازی اجرا میشه

نگاه من این مشکل رو با پی اس 2014 داشتم وقتی بازی رو اجرا میکردم کومودو. میگفت یه فایل مخرب اجرا شده و مخربهکلا بلوکش میکرد باز ی اجرا نمیشد
که من فهمیدم و به کومودو اعهتماد سازی کردم
ولی کاسپر که مثل کومودو اخطار نمیده پس اینکار رو زیرپوستی انجام میده وقتی میبندی میکنی فایروال فکر نکنم خاموش بشه که اون بلوکش میکنه
البته فکر کنم این باشه
بازم احتمال میدم

S0R3N4
04-10-2013, 18:00
دوستان
من دیروز بازار رضا بودم(ولیعصر)
اکثر مغازه ها کسپرسکی اورجینال میفروختن...
تا اونجا که یادمه دوستان گفتن کسپرسکی نماینده نداره تو ایران
اعتباری هست بخرم؟؟؟

mohammad_87
04-10-2013, 19:20
سلام دوستان

لطفا راهنمایی بفرمایید
شما باید بازی رو به لیست trusted اضافه کنی
به پست 2748# ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کن

سلام
دوستان من در مورد میزان ترافیک استفاده شده از اینترنت به یه مشکل برخوردم(البته چون از ترافیک شبم استفاده می کنم زیاد مشکلی نیست فقط برام سوال شده)،اونم اینه که کسپر یه حجم رو نشون میده ، idm یه حجم، و پارس آنلاین هم یه حجم رو نشون میده،خواستم ببینم که نظر دوستان چیه؟
این مال کسپر:

این مال idm:

اینم مال پارس آنلاین:

برای اینکه در کسپر حجم استفاده شده توسط idm به درستی نمایش داده بشه باید در تنظیمات مربوط به idm در فایروال کسپر،تیک گزینه do not scan network traffic رو بذاری
به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کن

دوستان
من دیروز بازار رضا بودم(ولیعصر)
اکثر مغازه ها کسپرسکی اورجینال میفروختن...
تا اونجا که یادمه دوستان گفتن کسپرسکی نماینده نداره تو ایران
اعتباری هست بخرم؟؟؟
سلام
بله کسپر نمایندگی رسمی نداره
این لایسنس ها عموما از کشورهای حوزه خلیج فارس وارد میشه

amir.7
04-10-2013, 19:46
سلام

ممنون محمدجان

این کار رو خودم انجام دادم اما بازم در زمان استارت بازی یه لحظه میره که اجرا بشه اما دوباره بسته میشه و فقط در صورت ریمو کردن کاسپر بازی اجرا میشه

توی نت هم یه سرچی زدم اما چیزی دستگیرم نشد ، این بازی توی ویندوز xp این مشکل رو داره اما توی سون خیر

حالا اگه دوستان راهی دارن ممنون میشم

KILLER_PANT
04-10-2013, 21:25
سلام
من kasper11 دارم
و با اپدیت و key سایت ایران ستاپ همیشه اپدیت و رجیستر میکردمش
ولی از چند وقت پیش که انتی ویروس به این سایت گیر داد شک کردم و دیگه اپدیت نکردم
دو تا سوال
!) برای اپدیت کسپر از کجا اقدام کنم؟
2) این سایت معتبره؟

ویندوزمم xp

M.Hashemi
04-10-2013, 21:39
با سلام
1) اگر منظور شما پیدا کردن key است که سایت های زیادی هستند، ولی من news.gerdoo.net را پیشنهاد میکنم البته در همین انجمن هم می توانید درخواست دهید(اما برای همایت از این نرم افزار توصیه میکنم خریداری کنید).
2) این سایت مشکل خاصی ندارد اما چند script دارد که کمی شبیه به مخرب عمل می کنند که باعث می شود برخی از سوئیت های امنیتی ان را به عنوان مخرب شناسایی کنند(مثل NoScript Security Suit و PrivDog و Browser Protect و ...).
البته در این مورد خاص و در مورد nod32 به دلیل گذاشتن key از طرف شرکت block شده اند.
با تشکر

mohammad_87
05-10-2013, 16:07
سلام
من kasper11 دارم
و با اپدیت و key سایت ایران ستاپ همیشه اپدیت و رجیستر میکردمش
ولی از چند وقت پیش که انتی ویروس به این سایت گیر داد شک کردم و دیگه اپدیت نکردم
دو تا سوال
!) برای اپدیت کسپر از کجا اقدام کنم؟
2) این سایت معتبره؟

ویندوزمم xp
به تو ضیحات دوست عزیزمون اضافه کنم که من با kis 2013 هم نمیتونستم این سایت رو باز کنم و بخاطر گزارش خود کسپر اصلا داخلش نشدم
اما در نسخه 2014 کاری با این سایت نداره.شاید همون اسکریپتهایی که هاشمی عزیز گفتن تغییر یافته
این هم نتیجه اسکن سایت توسط کومودو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alli13
05-10-2013, 16:27
برای اینکه در کسپر حجم استفاده شده توسط idm به درستی نمایش داده بشه باید در تنظیمات مربوط به idm در فایروال کسپر،تیک گزینه do not scan network traffic رو بذاری
به این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کن

سلام و ممنون از راهنماییتون
می خواستم ببینم تو عکس زیر بقیه تیک ها رو چطور بزنم؟ می خوام جوری باشه که اگه یه فایلی رو با idm از اینترنت دانلود کردم اون رو اسکن بکنه حداقل

mohammad_87
05-10-2013, 16:58
می خواستم ببینم تو عکس زیر بقیه تیک ها رو چطور بزنم؟ می خوام جوری باشه که اگه یه فایلی رو با idm از اینترنت دانلود کردم اون رو اسکن بکنه حداقل

من همین مشکل رو در 2013 داشتم و الان در 2014 چک کردم بدون زدن هیچ گزینه ای،گزارشها درست نمایش داده میشه.
شما فقط تیک گزینه آخر رو بزن،
(برای من با همین روش درست شده بود)در این حالت:
حداقل اینکه گزارش آپلود و گزارش دانلود برای idm درست نشون داده میشه چون همزمان در حال دانلود دیگه اسکن نمیشه
اما اگه فایلی مشکل داشته باشه یا قبل از شروع دانلود و یا هنگام اجرا تشخیص داده میشه و برنامه تحت کنترله
اگر کلا دیگه گزارشی از idm نشون داده نشد باید تیک گزینه دوم یعنی do not monitor .... رو هم بزنی که دیگه برنامه رو اسکن نمیکنه.

Captain
05-10-2013, 19:17

شناساندن آنتی ویروس برای IDM برای اسکن فایل بعد از دانلود فایل
C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2013\avp.exe

================================================== ==

Virus Total ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eb3736619881a4/analysis/1380988159/) برای آنالیز سایت مورد نظر شما! که بله کاسپر به عنوان مخرب فیشینگ میشناستش!!

Hidden-Hunter
06-10-2013, 19:13
سلام دوستان

خواستم بپرسم که نسخه 2014 که پچ b و گرفته ، مشکلاتش بروی ویندوز 8 رفع شده یا نه؟ هنگ کردن و دیرلود شدن در استارت اپ ؟

saeedhashemee
07-10-2013, 03:33
سلام دوستان

خواستم بپرسم که نسخه 2014 که پچ b و گرفته ، مشکلاتش بروی ویندوز 8 رفع شده یا نه؟ هنگ کردن و دیرلود شدن در استارت اپ ؟
البته روی پی سی من هنگ نمیکرد از همون اول ولی مشکل دیر لود شدن وجود داره
وانهم با سیستم قدرمند من
cpu : i7 چهار هسته ایی 3.5
رم :8 گیگ
گرافیک: gtx 650
من رو سیستم ضعیف تر و 32 بیتی هم چک کردم هیچ فرقی نمیکرد
دیر لود میشد

Captain
07-10-2013, 10:32
حرفی برا گفتن ندارم!! :n15:

mohammad_87
07-10-2013, 19:20
البته روی پی سی من هنگ نمیکرد از همون اول ولی مشکل دیر لود شدن وجود داره
وانهم با سیستم قدرمند من
cpu : i7 چهار هسته ایی 3.5
رم :8 گیگ
گرافیک: gtx 650
من رو سیستم ضعیف تر و 32 بیتی هم چک کردم هیچ فرقی نمیکرد
دیر لود میشد
مششکل دیر لود شدن در stat up در هر سیستمی و هر ورژنی وجود داشته و فعلا داره.البته متاسفانه

a-soft
08-10-2013, 19:48
دوستان یک سوال :
در شبکه به نظر شما بهترین روش برای پیاده سازی آنتی ویروس و بحث های امنیتی چیست ؟
1- ایجاد یک سرور آنتی ویروس
2- استفاده از آنتی ویروس شبکه
3- روی هر سیستم آنتی ویروس به صورت مجزا نصب بشه .
مزایا و معایب هرکدام چیه ؟
قابلیتهای کاسپر در این زمینه چیه؟

Jadda
08-10-2013, 20:09
دوستان یک سوال :
در شبکه به نظر شما بهترین روش برای پیاده سازی آنتی ویروس و بحث های امنیتی چیست ؟
1- ایجاد یک سرور آنتی ویروس
2- استفاده از آنتی ویروس شبکه
3- روی هر سیستم آنتی ویروس به صورت مجزا نصب بشه .
مزایا و معایب هرکدام چیه ؟
قابلیتهای کاسپر در این زمینه چیه؟

سلام

من یک مقدار 3 گزینه شما را بد میخونم.... طوری که پاسخ یه جوری میشه هر سه گزینه!

اینکه فرمودی ایجاد یک سرور آنتی ویروس منظورتون چیه؟ یعنی یک آنتی ویروس روی سرور نصب کنیم و بعد کل شبکه را پوشش بده و اسکن بکنه؟ اگر منظور این هست که بار شبکه میره بالا... بعد اینکه حفاظت از سیستمهای شبکه بسیار پایین میاد.

یا اینکه فرمودید روی هر سیستم آنتی ویروس بصورت مجزا نصب بشه، باید گفت بله. این بهتره..... کسپر ویرایشی مربوط به این مورد داره.
روی سیستمهای شبکه محصول نصب میشه و حفاظت روی همون سیستم انجام میشه. فقط طبق تعارفِ زمانیِ مشخص (زمانیکه شبکه کمترین بار را داره/عصرها یا شبها) آپدیت ها از سرور دریافت میشه. سرور هم از یک سرور اصلی دیگر و احتمالا در یک شبکه چند لایه اون هم از یک سرور مرکزی و در نهایت از اینترنت و سرورهای کسپر.

a-soft
08-10-2013, 21:12
فقط یک سوال :
این قسمت آپدیت که می گید جز تنظیمات آنتی ویروس تحت شبکه است یا قسمتی دارد که باید نصب کنیم ؟
مقاله یا توضیحاتی در این باره ندارید ؟
Jadda
08-10-2013, 21:34
فقط یک سوال :
این قسمت آپدیت که می گید جز تنظیمات آنتی ویروس تحت شبکه است یا قسمتی دارد که باید نصب کنیم ؟
مقاله یا توضیحاتی در این باره ندارید ؟
سلام

جزو تنظیمات.

مقاله یا آموزشی فعلا مد نظرم نیست.....

اگر به مشکلی بر خوردید یا سوال خاصی بود میتونید از طریق پیغام خصوصی با من در میان بزارید تا مشکلی برای تاپیک هم ایجاد نشه.

pirooz3d
10-10-2013, 18:03
سلام دوستان
اون اوایل که کسپر رو روی سیستم نصب کردم لایسنسش 160 روزه بود.
اما بعد از اون هر بار که ویندوز عوض میکنم و برنامه رو نصب میکنم تعداد روز لایسنس کم میشه مثلاً الان 92 روز هستش
یعنی در واقع همان 160 روز اولیه نیستش.
کار خاصی باید انجام داد؟

Captain
10-10-2013, 22:49
سلام دوستان
اون اوایل که کسپر رو روی سیستم نصب کردم لایسنسش 160 روزه بود.
اما بعد از اون هر بار که ویندوز عوض میکنم و برنامه رو نصب میکنم تعداد روز لایسنس کم میشه مثلاً الان 92 روز هستش
یعنی در واقع همان 160 روز اولیه نیستش.
کار خاصی باید انجام داد؟

سلام
خب لایسنس با توجه به تغییر زمان، تاریخ انقضا هم نیز تغییر میکنه
یعنی شما انتظار دارید، 3 ماه پیش که لایسنس 160 روزه داشتید و بعد از مدتی ویندوز عوض کردید و دوباره همون لایسنس رو فعال میکنید، دوباره 160 روز فعال شه؟!
شدنی نیست!
مگر اینکه یک لایسنس جدید استفاده کنید

pirooz3d
11-10-2013, 00:25
مگر اینکه یک لایسنس جدید استفاده کنید

ممنون
این لایسنس جدید رو از کجا میتونم تهیه کنم؟(برای نسخه اینترنت سکیوریتی)
بهترین نسخه این آنتی ویروس کدوم هستش؟

Captain
11-10-2013, 00:31
ممنون
این لایسنس جدید رو از کجا میتونم تهیه کنم؟(برای نسخه اینترنت سکیوریتی)
بهترین نسخه این آنتی ویروس کدوم هستش؟

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حال حاظر آخرین نسخه، 2014 هستش که هم سبکتر شده هم از لحاظ اینترفیس عالی شده ولی مشکلات زیادی داره
توصیه میکنم فعلا از نسخه ی 2013 استفاده کنید
چون با کلید فعال میشه، آپدیت آفلاین قبول میکنه، باگ نداره(شاید 0.01%)، کامل و بدون عیب و ایرادات هستش

kasi58
11-10-2013, 00:42
من کاسپر 2012 دارم که از اون موقع اپدیت کردم تا حالا،نیازی هست بیام به 2013 2014?

Sent from my SGH-T989D using Tapatalk 2

Captain
11-10-2013, 00:59
من کاسپر 2012 دارم که از اون موقع اپدیت کردم تا حالا،نیازی هست بیام به 2013 2014?

یک توصیه! همیشه برنامه های امنیتی، مرورگر و ویندوز خود را به روز نگهدارید.
بله! فعلا نسخه ی 2013 پیشنهاد میشه، بخاطر مشکلاتی که فعلا در نسخه ی 2014 وجود داره!

pirooz3d
11-10-2013, 01:07
نسخه آنتی ویروس من:
Internet Security 2013 ----- v13.0.14190
تو تاپیک اول پیدا نکردم!!!!
می خوام ببینم اگه اون کرک یا کلید رو اجرا کنم دقیقاً چه اتفاقی می افته...!

hamidreza2010
11-10-2013, 02:20
آزمایشگاه کسپرسکی اولین محصول ضد تروجان برای UEFI که می‌تواند از رایانه کاربر قبل از شروع بارگذاری سیستم عامل حفاظت نماید را ارائه کرد.

به نقل از فن آوری اطلاعات ایران، UEFI یا Unified Extensible Firmware Interface یک ویژگی نرم‌افزاری رابط بین سیستم‌عامل و پلاتفرم سخت افزار می‌باشد. این ویژگی جایگزین رابط سخت‌افزار بایوس است.

در حال حاضر در تمام کامپیوترهای شخصی سازگار با آی‌ بی‌ام ارائه شده‌است. ویژگی UEFI، تمامی خدمات بایوس را پشتیبانی می‌کند. به وسیله این ویژگی می‌توان عیب‌ یابی و تعمیرات (یا تنظیمات امنیتی) را بدون نیاز به هیچ‌گونه سیستم‌عاملی انجام داد.
پیش از این rootkits و bootkits می‌توانستند با پنهان سازی خود در سیستم‌عامل می‌توانستند قبل از شروع هرگونه فعالیت آنتی‌تروجان‌ها، خود را بارگذاری نمایند.
این محصول قادراست با بارگذاری از روی تراشه ROM، فایل‌ها و آدرس‌های ازقبل تععین شده را قبل از بارگذاری سیستم‌عامل اسکن نماید و با توجه به شدت تهدید به کاربر هشدار و یا از بوت شدن جلوگیری نماید.

منبع: سافت گذر

Captain
11-10-2013, 11:15
نسخه آنتی ویروس من:
Internet Security 2013 ----- v13.0.14190
تو تاپیک اول پیدا نکردم!!!!
می خوام ببینم اگه اون کرک یا کلید رو اجرا کنم دقیقاً چه اتفاقی می افته...!

لینــک دانلــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما کلید رو اجرا نمیکنید! کلید رو بعد از نصب و اجرای آنتی ویروس، به آنتی ویروس معرفی میکنید
اگه کلید جدید به آنتی ویروس وارد کنید، در صورتی که بلاک نشده باشد، آنتی ویروس شما فعال میشه، مثلا شاید 40 روز شاید 200 روز، مونده که چه کلیدی نصیبه شما بشه!

کاسپراسکی پچ i رو برا ورژن 2013 ارائه کرد که شامل سازگاریه تمامیه افزونه ها با فایرفکس شده است

Kaspersky Internet Security 2013 Patch i

=====================
=====================

Patch I

On October 08, 2013, Kaspersky Lab releases a new patch I for Kaspersky Internet Security 2013

Patch I is automatically installed once anti-virus databases of Kaspersky Internet Security version 13.0.1.4190 are updated

Patch I eliminates the following problems

Problem displaying Virtual keyboard, Block dangerous websites, and Kaspersky URL Advisor plug-ins in Mozilla Firefox 23/24
Incompatibility with Microsoft Windows 8.1
Problem running Metro applications after adaptation of Kaspersky Internet Security for Windows 8 OS
Some problems with interface

In order to install Patch I, perform the following actions

Run the databases update process ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Once the databases are successfully updated, restart your computer
Once the system starts, open the main application window
In the left lower corner of the main application window, click the Support link
When Patch I has been successfully installed, you will see the letter i in the Application version line

After this patch is applied, you can upgrade to Windows 8.1

hamidreza2010
11-10-2013, 13:51
سلام دوستان
کسپر پچ b رو برای 2014 هم منتشر کرد ( البته خیلی وقته که منتشر کرده ولی ستاپش رو داده ) ولی نمیدونم 8.1 رو هم ساپورت میکنه یا نه؟
چون توی توضیحات سافت98 چیزی ننوشته بود:

اینترنت سکوریتی 2014
سافت98 رو بجای اون -------- بذارید

vtn54
11-10-2013, 14:44
سلام

نیازی به دانلود از سایتهای دیگر نیست خود سایت کاسپرسکی(USA) نسخه های حاوی Patch B را که با ویندوز 8.1 سازگار است منتشر کرده است:

KIS 2014 = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KAV 2014 = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sha7ab
11-10-2013, 23:58
دوستان عزیز من مدت مدیدی بود eset استفاده میکردم اما اخیرا خیلی افتضاح شده و میخوام به Kasper رو بیارم. سوالم اینه KIS و KAV چه فرقی با هم دارن؟ و به نظر شما چه نسخه ای رو دانلود کنم؟
من یه لپتاپ دارم که تقریبا همیشه وصله به اینترنت و همه نوع برنامه ازش استفاده میشه.

Captain
12-10-2013, 00:25
دوستان عزیز من مدت مدیدی بود eset استفاده میکردم اما اخیرا خیلی افتضاح شده و میخوام به Kasper رو بیارم. سوالم اینه KIS و KAV چه فرقی با هم دارن؟ و به نظر شما چه نسخه ای رو دانلود کنم؟
من یه لپتاپ دارم که تقریبا همیشه وصله به اینترنت و همه نوع برنامه ازش استفاده میشه.

Kaspersky Anti-Virus & Internet Security & Pure | معرفی محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
اگه شما همیشه به اینترنت وصل هستین باید از Kaspersky Internet Security استفاده کنید
چون هم آنتی ویروس و هم فایروال در آن موجود میباشد
امنیت شما بسیار تامین میشه
فقط مشکل عمده ای که کاسپر داره، کند کردن سرعت سیستم بخاطر استفاده از منابع زیاد سیستم و اسکن لحظه ای برنامه ها و فایل ها میباشد
اگه بازم هر سوالی داشتین در خدمتیم
برای راهنمایی بیشتر، پست اول و پست دوم همین تاپیک رو مطالعه کنید تا بیشتر با محصولات کاسپر و امکاناتش آشنا بشین

:n16:

meshkiposh2200
12-10-2013, 20:26
با.سلام .ورژن 2014 اینترنت سکوریتی را الان دیگه میشه دانلود کرد یا هنوز مشکلاتی داره.ورژن فعلی13.0.1.4190

kasi58
12-10-2013, 20:46
یک توصیه! همیشه برنامه های امنیتی، مرورگر و ویندوز خود را به روز نگهدارید.
بله! فعلا نسخه ی 2013 پیشنهاد میشه، بخاطر مشکلاتی که فعلا در نسخه ی 2014 وجود داره!

چون من همیشه اپدیت کردم دیتا بیس اش به روز شده نیست؟
پس من این را پاک کنم 2013 بریزم؟
تا الان مشکلی نداشتم

Amir Hossein
12-10-2013, 22:18
سلام
هنوز مشکل 8.1 حل نشد؟
من هنوز دارم از دیفندر ویندوز استفاده میکنم
اصلا احساس امنیت نمیکنم :31:

hamidreza2010
12-10-2013, 22:49
سلام
هنوز مشکل 8.1 حل نشد؟
من هنوز دارم از دیفندر ویندوز استفاده میکنم
اصلا احساس امنیت نمیکنم :31:

سلام
چرا دوست عزیز
حل شده میتونید از لینک زیر ورژن جدید سازگار با وین 8.1 رو دانلود کنید

KIS 2014 = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KAV 2014 = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_77
12-10-2013, 23:14
من کسپر نسخه 2012 دارم - اینترنت سکوریتی - نظرتون چیه که این 2014 رو نصب کنم - چیز بهتری نصیبم میشه یا نه ؟
ویندوز xp

Captain
13-10-2013, 00:52
با.سلام .ورژن 2014 اینترنت سکوریتی را الان دیگه میشه دانلود کرد یا هنوز مشکلاتی داره.ورژن فعلی13.0.1.4190

سلام
فعلا که مشکلات خاص خودشو داره!
یکیش که آدمو کلافه میکنه، دیر لود شدن برنامه بعد از هربار راه اندازیه سیستمه!

چون من همیشه اپدیت کردم دیتا بیس اش به روز شده نیست؟
پس من این را پاک کنم 2013 بریزم؟
تا الان مشکلی نداشتم

بله پیشنهاد میشه فعلا از ورژن 2013 استفاده کنید تا 2014 بدون باگ و و ایرادی عرضه بشه

لینـــک دانلـــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
13-10-2013, 02:16
سلام
فعلا که مشکلات خاص خودشو داره!
یکیش که آدمو کلافه میکنه، دیر لود شدن برنامه بعد از هربار راه اندازیه سیستمه!

بله پیشنهاد میشه فعلا از ورژن 2013 استفاده کنید تا 2014 بدون باگ و و ایرادی عرضه بشه

لینـــک دانلـــود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام مسعود جان
نمیدونم چقدر از 2014 باگ و ایراد دیدی
اما الان با آپدیتها خیلی چیزها برطرف شده
مشکل کند بودن در استارت آپ که از همون اول در کسپر بوده،وقتی سیستم بالا میاد فقط دو دقیقه سیستم رو به حالت خودش رها کن و بعد به موس دست بزن :دی
من از 2014 در ویندوز 7 استفاده میکنم،و بجز برخی باگهای جزیی چیز دیگه ای ندیدم
و حتی برخی مشکلات که در 2013 داشتم مثل ناسازگاری با فایرفاکس که صفحات بهم میریخت،ناسازگاری با برخی سایتها و خیلی موارد دیگه حل شده.
بنظر من امنیت در ویندوز 7 با کسپر 2014 بیشتر از ویندوز 8 با کسپر 2013 هست.
به هر حال تصمیم نهایی با خود شماست

hamidreza2010
13-10-2013, 23:36
دوستان سلام
آقا الان که همه چی آپدیت شده ، حتی کسپر سازگار با وین 8.1 هم اومده ، این kasper updater نمیخواد آپ شه؟
نمیشه آپ کرد اینجوری آخه
دوستایی که توی سایت کسپر چک میکنن ، خبری نیست فعلا؟ ( حال چک کردن ندارم ):n02:
ممنون

Captain
14-10-2013, 00:20
دوستان سلام
آقا الان که همه چی آپدیت شده ، حتی کسپر سازگار با وین 8.1 هم اومده ، این kasper updater نمیخواد آپ شه؟
نمیشه آپ کرد اینجوری آخه
دوستایی که توی سایت کسپر چک میکنن ، خبری نیست فعلا؟ ( حال چک کردن ندارم ):n02:
ممنون

همین الان به سایت کاسپر رفتم
تو تاپیکش زده شاید ارائه بشه شاید :دی (شاید این سال بیاید شاید :دی)
منم خیلی منتظرم تا بروزش کنن ولی :n15:

abbas-t
14-10-2013, 10:40
سلام دوستان

از 2013 استفاده می کنم دوتا مشکل دارم
اول اینکه اجازه نمیده لوح های اتوران اجرا بشن و ارور میده که باید کسپرو غیر فعال کنم تا مشکل برطرف بشه !
دوم اینکه در نصب بعضی برنامه ها هم این مشکلو دارم و بعد از اینکه کسپرو غیر فعال کردم و برنامه رو نصب کردم
اگه کسپرو فعال کنم و بخوام برنامه نصب شده را اجرا کنم باز جلوی اجرا شدن اون برنامه رو میگیره وباید در تنظیمات کسپر برنامه را به قسمت trust انتقال بدم تا اجرا بشه .

Amir Hossein
14-10-2013, 13:35
سلام مجدد :31:

یه مشکلی پیش اومده... قدیم ما میرفتیم به قسمت اکتیویشن کلید رو میدادیم قبول میکرد...
اگه هم فقط کد میخواست aaaaa-aaaaa-aaaaa-aaaa3 رو میزدیم بعد اجازه میداد کلید رو وارد کنیم

الان هیچ جوره اجازه نمیده کلید رو وارد کرد!
باید چکار کنیم؟ ممنون

Captain
14-10-2013, 13:56
سلام مجدد :31:
یه مشکلی پیش اومده... قدیم ما میرفتیم به قسمت اکتیویشن کلید رو میدادیم قبول میکرد...
اگه هم فقط کد میخواست aaaaa-aaaaa-aaaaa-aaaa3 رو میزدیم بعد اجازه میداد کلید رو وارد کنیم
الان هیچ جوره اجازه نمیده کلید رو وارد کرد!
باید چکار کنیم؟ ممنون

از چه نسخه ای استفاده میکنید؟
2013 یا 2014؟

Amir Hossein
14-10-2013, 16:42
از چه نسخه ای استفاده میکنید؟
2013 یا 2014؟
kis 2014
...

Captain
14-10-2013, 17:56
kis 2014
...

نسخه ی 2014 در حال حاضر با کلید فعال نمیشه
فقط باید کد فعال ساز داشته باشید تا بتونید فعالش کنید

750
14-10-2013, 23:38
سلام

به طور هر 10 دقیقه یکبار این صفحه باز میشه ؟ ولی نمیدنم مشکل از کجاست !

کسپر هم پیغام میده ولی من جیزی ازش نفهمیدم . دوستان کمک کنید لطفا

مرسی ،،[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
15-10-2013, 16:47
همین الان به سایت کاسپر رفتم
تو تاپیکش زده شاید ارائه بشه شاید :دی (شاید این سال بیاید شاید :دی)
منم خیلی منتظرم تا بروزش کنن ولی :n15:

سلام مسعود جان
درسته پروژه updater فعلا تعلیق شده و ارتقا دهنده اش هم اخراج شده.بنظر نمیرسه ادامه داشته باشه

سلام

به طور هر 10 دقیقه یکبار این صفحه باز میشه ؟ ولی نمیدنم مشکل از کجاست !

کسپر هم پیغام میده ولی من جیزی ازش نفهمیدم . دوستان کمک کنید لطفا

مرسی ،،
شما تمامی کوکی های مربوط به این سایت رو پاک کن.

kasi58
15-10-2013, 19:36
سلام،
تازگی ها خیلی از سایت های ایرانی که میرم فایلی را دانلود کنم میگهforbiden by parental, ...
در حالیکه فایل معمولی مثل زیر نویس هست فایل خلافی نیست،چرا اینطوری شده؟

mohammad_87
16-10-2013, 01:01
سلام،
تازگی ها خیلی از سایت های ایرانی که میرم فایلی را دانلود کنم میگهforbiden by parental, ...
در حالیکه فایل معمولی مثل زیر نویس هست فایل خلافی نیست،چرا اینطوری شده؟

سلام
محدودیتهای مربوط به parental control میتونه خیلی گسترده باشه و فقط محدود به سایتهای خاص نیست
دو حالت هست:
1.شما ادمین نباشی و از طرف ادمین سیستم،محدودیتها برای شما اعمال شده باشه(که در این حالت فقط ادمین میتونه تنظیمات رو تغییر بده)
2.شما ادمین باشی و parental control فعال باشه
در حالت دوم و از منوی اصلی به parental ontrol بروید.حالا لیستی از تمام اکانتهای سیستم ملاحضه میشه و کنار اونها میشه parental control رو کلا برای او یوزر فعال یا غیر فعال کرد.
اگر میخواهی همچنان فعال باشه،روی نام اکانت خود کلیک کرده و در قسمت internet به setting رفته و با دقت،تنظیمات رو مطابق با استفاده خود تغییر بده.حتما قسمت ... select categories رو هم چک کن.

در صورتیکه مشکلی از موارد بالا نبود این قسمت رو هم چک کن:
به مسیر زیر رفته(در نسخه 2014):
setting-->protection center-->web antivirus-->advanced setting
در اینجا اگر تیک check urls برداشته بشه،دیگه سایتی رو اسکن نمیکنه
اگر تیک باقی بمونه،به قسمت configure kaspersky url advisor رفته و تیک گزینه ... only urls رو زده و از لیست پایین،دسته بندیها رو محدود کن.مثلا تیک Illegal software رو بردار

تنظیماتی که گفتم برای 2014 هست و در نسخه های قبلی هم تقریبا همین مسیرها باید طی بشه.
اگه مشکل شما برطرف نشد،لطفا حتما از پیغام کسپر،عکس گذاشته شود.

ALI16437
16-10-2013, 19:28
با سلام
من میخوام چند روزی گسپراسکای رو تست کنم کدام ورژن رو پیشنهاد میکنید 2014 یا 2013 چرا
2014 چقدر باگ داره

ممنونم علی .

kasi58
16-10-2013, 20:59
سلام
محدودیتهای مربوط به parental control میتونه خیلی گسترده باشه و فقط محدود به سایتهای خاص نیست
دو حالت هست:
1.شما ادمین نباشی و از طرف ادمین سیستم،محدودیتها برای شما اعمال شده باشه(که در این حالت فقط ادمین میتونه تنظیمات رو تغییر بده)
2.شما ادمین باشی و parental control فعال باشه
در حالت دوم و از منوی اصلی به parental ontrol بروید.حالا لیستی از تمام اکانتهای سیستم ملاحضه میشه و کنار اونها میشه parental control رو کلا برای او یوزر فعال یا غیر فعال کرد.
اگر میخواهی همچنان فعال باشه،روی نام اکانت خود کلیک کرده و در قسمت internet به setting رفته و با دقت،تنظیمات رو مطابق با استفاده خود تغییر بده.حتما قسمت ... select categories رو هم چک کن.

در صورتیکه مشکلی از موارد بالا نبود این قسمت رو هم چک کن:
به مسیر زیر رفته(در نسخه 2014):
setting-->protection center-->web antivirus-->advanced setting
در اینجا اگر تیک check urls برداشته بشه،دیگه سایتی رو اسکن نمیکنه
اگر تیک باقی بمونه،به قسمت configure kaspersky url advisor رفته و تیک گزینه ... only urls رو زده و از لیست پایین،دسته بندیها رو محدود کن.مثلا تیک Illegal software رو بردار

تنظیماتی که گفتم برای 2014 هست و در نسخه های قبلی هم تقریبا همین مسیرها باید طی بشه.
اگه مشکل شما برطرف نشد،لطفا حتما از پیغام کسپر،عکس گذاشته شود.

ممنون
۲ حالت اول که گفتین من رفتم قسمت parentalبعدش اسم خودم را offکردم،همینکار را باید میکردم؟
من کسپرم 2013هست ولی اون مسیرcheck urlرا پیدا کردم حالا تیکش را بردارم سایت های مخرب مشکل ساز نمیشن؟

mohammad_87
19-10-2013, 01:20
با سلام
من میخوام چند روزی گسپراسکای رو تست کنم کدام ورژن رو پیشنهاد میکنید 2014 یا 2013 چرا
2014 چقدر باگ داره

ممنونم علی .
با سلام
مطمئنا نسخه 2014
چون نسبت به نسخه 2013 کاملا بهبود یافته هست و منابع کمتری از سیستم رو استفاده میکند.ضمن اینکه ب ویندوز 8.1 هم کاملا سازگار شده است.
باگهایی که بوده تابحال برطرف شده

ممنون
۲ حالت اول که گفتین من رفتم قسمت parentalبعدش اسم خودم را offکردم،همینکار را باید میکردم؟
من کسپرم 2013هست ولی اون مسیرcheck urlرا پیدا کردم حالا تیکش را بردارم سایت های مخرب مشکل ساز نمیشن؟

سوال اول:اگه میخواهید روی این اکانت خودتون، هیچ کنترلی برای کاربران دیگر صورت نگیرد،باید خاموش کنید.
سوال دوم:اون مسدود کردن سایتها از طرف parental control بود،نیازی به تغییر تنظیمات اون مسیر نیست.

ALI16437
19-10-2013, 15:47
دوستان سلام
لطفا فایل پاکسازی ویندوز از کسپراسکای 2014 رو لطف کنید
kavremover

ممنونم علی

Captain
20-10-2013, 19:03
سلام مسعود جان
درسته پروژه updater فعلا تعلیق شده و ارتقا دهنده اش هم اخراج شده.بنظر نمیرسه ادامه داشته باشه

واقعا متاسفم برای این چنین کار! :n15:
بنظرم با این کار دیگه کسی سراغ کاسپر نره!
چون کشورایی که اینترنت پرسرعت ندارن (مخصوصا ایران) دیگه آپدیت آنلاین راه کار خوبی نیستش
و اینکه با حذف فعال سازی توسط کلید، دیگه حرفی برای گفتن نداره! :n21:
من خودم فعلا دارم از نسخه ی 2013 استفاده میکنم، با اینکه از طرفدارای پروپاقرص کاسپرم ولی دیگه داره برام کمرنگ میشه

saeedhashemee
20-10-2013, 21:08
چون کشورایی که اینترنت پرسرعت ندارن (مخصوصا ایران) دیگه آپدیت آنلاین راه کار خوبی نیستش
من خودم فعلا دارم از نسخه ی 2013 استفاده میکنم، با اینکه از طرفدارای پروپاقرص کاسپرم ولی دیگه داره برام کمرنگ میشه

دقیقا همنیجوری هست
حالا با اپدیت میشه کنار اومد
ولی کلیدش خیلی مشکله
کلا باید بیخیال شد
و آویرا و کمودو رو جایگزین کرد

hamidreza2010
20-10-2013, 22:46

دقیقا همنیجوری هست
حالا با اپدیت میشه کنار اومد
ولی کلیدش خیلی مشکله
کلا باید بیخیال شد
و آویرا و کمودو رو جایگزین کرد

بله دقیقا
من از ورژن 2014 استفاده میکنم
تا حالا برای رجستر کردنش مجبور شدم 3 دفعه از تریال ریست استفاده کنم ، برای بک آپ آپدیتها هم که فعلا هیچی :n15:
به سرم زده برم از نود 32 استفاده کنم ، جدیدا ورژن 7 هم اومده ولی میترسم ، چون واقعا به پای کسپر نمیرسه :n25:

mohammad_87
21-10-2013, 00:03
مسعود جان مگه با دایل آپ میای اینترنت
آپدیتها فقط بعد از نصب اولیه زیاده اما بعدش کمه.اگر هم اینترنت حجمی داری یا هرکدوم از دوستان،میتونی تنظیم کنی فقط در اون ساعات رایگان آپدیت کنه
تغییر کلیدفعالسازی هم کاررو کمی سخت کرده اما هرچیزی یه راهی داره.
من اول 2013 رو ریختم و یکی از کلیدهای همین انجمن رو که بلند مدت بود فعال کردم،بعد 14 رو نصبیدم.الان هنوز 100 روز دیگه اعتبار داره تا اون موقع هم خیلی اتفاقات میفته
الان یکی از نکات منفی اینه که نمیشه تنظیمات رو ذخیره کرد و برای نصب و حذف کمی مشکل سازه.

Captain
21-10-2013, 00:33
مسعود جان مگه با دایل آپ میای اینترنت
آپدیتها فقط بعد از نصب اولیه زیاده اما بعدش کمه.اگر هم اینترنت حجمی داری یا هرکدوم از دوستان،میتونی تنظیم کنی فقط در اون ساعات رایگان آپدیت کنه
تغییر کلیدفعالسازی هم کاررو کمی سخت کرده اما هرچیزی یه راهی داره.
من اول 2013 رو ریختم و یکی از کلیدهای همین انجمن رو که بلند مدت بود فعال کردم،بعد 14 رو نصبیدم.الان هنوز 100 روز دیگه اعتبار داره تا اون موقع هم خیلی اتفاقات میفته
الان یکی از نکات منفی اینه که نمیشه تنظیمات رو ذخیره کرد و برای نصب و حذف کمی مشکل سازه.

سلام محمدجان :n11:
دیال آپ مال زمان خیارشور شاه بود :دی
باهات موافقم، روش فعال سازی از طریق نصب نسخه ی 2013 و بعد نصب 2014 رو میدونم ولی بنظرت این برای بعضی کاربرا چیزی جز اذیت و اضافه کاری نیست؟
منو تو و بقیه برای اینجور کارا وقت میزاریم، شاید بقیه حتی اینم نمیتونن وقت کنن!
همون نکات منفی که میگی یکی دوتا نیست، بنظرم خیلی زود ارائه دادن و مشکلات رو اصلاح نکرده برای دانلود و نصب گذاشتن!
محمدجان هر برنامه ی امنیتی که بگی اگه دوتا ایراد نداشته باشه، حتما یکی داره!
من با کاسپر خیلی مطمئن تر هستم و دوس ندارم ترکش کنم ولی با این شرایط کومودو و امسی سافت خیلی دارن ازش سبقت میگیرن
ولی تا زمانی که کاسپر 2014 اونطوری که من و بیشتر کاربرا میخواهیم نباشه، من با همین 2013 سر میکنم و همراه باهاش با کومودو و نسخه ی بدون نصبی امسی سافت کار میکنم
امیدوارم تو سال 2014 همه چی مثل سال 2013 از لحاظ تکنولوژی و پیشرفت برنامه های امنیتی، بهتر بشه و موفقیت آمیز باشه

pedram_01
21-10-2013, 17:50
Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition چه امکاناتی داره ؟
چه برتری های به اینترنت سیکروبتی معمولی و چه برتری های نسبت به
Kaspersky PURE 3.0 داره ؟
لطفا هرچی میدونید بگید

Hidden-Hunter
21-10-2013, 18:37
با عرض سلام

دوستانی که قصد تعویض کردن آنتی ویروس خود دارند ، پس نصب آنتی ویروس جدید باز به سوی کسپرسکی میآیند:n09:.در بودن مشکلات ، منافع و برتری هایی هم وجود دارد که باید برتری ها هم دیده بشود.نمونش وب گردی راحت و چرخیدن در صفحه بانک و زدن فلش و نصب برنامه و چیزهای دیگر...

من اینو رو دیدم که کسپرسکی رو با تموم مشکلاتش ، نگه داشتم !

saeedhashemee
21-10-2013, 18:44
با عرض سلام

دوستانی که قصد تعویض کردن آنتی ویروس خود دارند ، پس نصب آنتی ویروس جدید باز به سوی کسپرسکی میآیند:n09:.در بودن مشکلات ، منافع و برتری هایی هم وجود دارد که باید برتری ها هم دیده بشود.نمونش وب گردی راحت و چرخیدن در صفحه بانک و زدن فلش و نصب برنامه و چیزهای دیگر...

من اینو رو دیدم که کسپرسکی رو با تموم مشکلاتش ، نگه داشتم !

صد در صد که کاسپرسکی بهترینه حالا بغیر از مشکل دیر لود شدن
ولی هر دفعه که نمیشه پاک کنیم و نسخه 2013 بریزیم بعد 2014 بخاطر کلیدش
و انگاه اپدیت مجدد
الا اینکه کلیدهاش گیر بیات یا فکری بحالش بشه

Hidden-Hunter
21-10-2013, 19:10
صد در صد که کاسپرسکی بهترینه حالا بغیر از مشکل دیر لود شدن
ولی هر دفعه که نمیشه پاک کنیم و نسخه 2013 بریزیم بعد 2014 بخاطر کلیدش
و انگاه اپدیت مجدد
الا اینکه کلیدهاش گیر بیات یا فکری بحالش بشه

درسته مشکل کی دادن که هست و خود من بخاطر مشکلات 2014 فعلا روی 2013 هستم و دلیلی نمی بینم 2014 نصب بکنم / ولی موقعی که 2014 مشکلاتش فیکس شد ، و دیدم باز مشکلات کی دادن داره ، از نظر من می صرفه که برم یک سریال نامبر برایش خریداری کنم . یه سیر زمانی کسپرسکی به ساز من می رقصید ، الان من باید به سازش برقصم .

مشکلات کی هم برطرف میشه ، الان اوج و سیاست تکنولوژی هست و شرکت ها مجبورن دنبال خواسته کاربران باشند ، چرا که اگر کسپرسکی دنبال خواسته کاربران مبتدی نبود ، تغییرات زیادی برای 2014 قائل نمی شد و تا حدی شبیه به نورتون شده .

Captain
21-10-2013, 19:13
مشکل دیر لود شدنش بازم در ویندوز 8.1 همچنان پابرجاست :n15:

Hidden-Hunter
21-10-2013, 19:16
مشکل دیر لود شدنش بازم در ویندوز 8.1 همچنان پابرجاست :n15:

سلام مسعود جان

پس الان این نسخه رو پاک بکن و نسخه 2013 با پچ i رو نصب بکن ، ببین مشکل وجود داره یا نه؟

saeedhashemee
21-10-2013, 19:24
درسته مشکل کی دادن که هست و خود من بخاطر مشکلات 2014 فعلا روی 2013 هستم و دلیلی نمی بینم 2014 نصب بکنم / ولی موقعی که 2014 مشکلاتش فیکس شد ، و دیدم باز مشکلات کی دادن داره ، از نظر من می صرفه که برم یک سریال نامبر برایش خریداری کنم . یه سیر زمانی کسپرسکی به ساز من می رقصید ، الان من باید به سازش برقصم .

مشکلات کی هم برطرف میشه ، الان اوج و سیاست تکنولوژی هست و شرکت ها مجبورن دنبال خواسته کاربران باشند ، چرا که اگر کسپرسکی دنبال خواسته کاربران مبتدی نبود ، تغییرات زیادی برای 2014 قائل نمی شد و تا حدی شبیه به نورتون شده .

اگر بخواهیم کلید بخریم که دیگر چه لزومی به این بحثها هست
صد در صد منهم کاسپر رو میخرم
ولی 2013 روی ویندور 8.1 فکر کنم اجر نشه و اپدیتی هم فکر کنم براش نیات
سالهاست کسانی مثل من به مفت خوری عادت کردیم و کلید مجانی گیر اوردیم ولی به نظر که پایان مفت خوری رسیده
چون در تمام سایتهای خارجی که من بررسی کردم کسی فکری به نظرش نرسیده نسخه 2014 رو باید چگونه کلید داد

جای این بحثها باید دنبال انتی ویروسی باشیم که هم عالی باشه و بشه جایگزین کاسپر کرد و هم بتونیم رایگان استفاده کنیم

البته کمودو هم هست ولی انتی ویروسش چنگی به دل نمیزند
فقط اویرا میمونه که ایران رو تحریم نکرده که با فایر وال کمود بشه ترکیبش کرد که من از سیستم ترکیبی اصلا خوشم نمیات

Hidden-Hunter
21-10-2013, 19:40
اگر بخواهیم کلید بخریم که دیگر چه لزومی به این بحثها هست
صد در صد منهم کاسپر رو میخرم
ولی 2013 روی ویندور 8.1 فکر کنم اجر نشه و اپدیتی هم فکر کنم براش نیات
سالهاست کسانی مثل من به مفت خوری عادت کردیم و کلید مجانی گیر اوردیم ولی به نظر که پایان مفت خوری رسیده
چون در تمام سایتهای خارجی که من بررسی کردم کسی فکری به نظرش نرسیده نسخه 2014 رو باید چگونه کلید داد

جای این بحثها باید دنبال انتی ویروسی باشیم که هم عالی باشه و بشه جایگزین کاسپر کرد و هم بتونیم رایگان استفاده کنیم

البته کمودو هم هست ولی انتی ویروسش چنگی به دل نمیزند
فقط اویرا میمونه که ایران رو تحریم نکرده که با فایر وال کمود بشه ترکیبش کرد که من از سیستم ترکیبی اصلا خوشم نمیات

خب شما می تونید پچ کنید تا 90 روز هم به شما لایسنس تعلق می گیره ( ولی موقعی باید این کار رو کرد که هیچ روشی جوابگو نباشه )

نسخه 2013 برای کسایی کار می کنه که ویندوز خود رو اپگرید به 8.1 بکنند .

انتی ویروس هم قدرت کسپرسکی بیتدفندر هست .یا امسی سافت .نورتون هم می تونید نصب بکنید ولی احتیاط شما بیشتر میشه .خوده من چند بار انتی ویروسی خواستم جایگزین کسپر بکنم ولی بعد از یک هفته با کسپرسکی رو نصب می کردم ، بقول معروف به کسپر هم عادت کردیم و هم با تنظیماتش اشنایی داریم.

kasi58
21-10-2013, 20:16
من از ۲ سال پیش کسپر 2012 ریختم رو لپتاپم تا الان هم اپدیت کردم،نیازی هست به 2014 اپدیت کنم؟
با توجه به اینکه نمیشه کی داد 2014را

Captain
21-10-2013, 20:45
سلام مسعود جان
پس الان این نسخه رو پاک بکن و نسخه 2013 با پچ i رو نصب بکن ، ببین مشکل وجود داره یا نه؟

سلام امیرجان
ببخشید دیر شد، آخه دوباره ویندوز مجازی ریختم تا کاسپر 2014 رو پاک نکنم
نسخه 2013 رو تست کردم و نصب نشد
پکیجی که پچ I باهاش همراه باشه رو نتونستم گیر بیارم، فقط با آپدیت میشه به پچ مورد نظر تغییر داد متاسفانه!

Captain
21-10-2013, 20:47
من از ۲ سال پیش کسپر 2012 ریختم رو لپتاپم تا الان هم اپدیت کردم،نیازی هست به 2014 اپدیت کنم؟
با توجه به اینکه نمیشه کی داد 2014را

شما بدون نگرانی میتونید به 2014 کوچ کنید ولی مشکل کلید و آپدیت آفلاین خواهید داشت و یه مشکل دیر لود شدن در استارت آپ!!! (دیگه چی موند؟ :دی)
بنظرم فعلا 2013 بهترینه (نظر شخصیم اینه!)

M.Hashemi
21-10-2013, 21:27
با سلام
با این که خود من در نمایندگی کسپر کار میکنم و یکی از تکنیکال های کسپر هستم باید بگم :
به جزء مشکلاتی که دوستان مطرح کردند چند مشکل دیگر نیز کسپر دارد.
1- تا جایی که یادم است kis 2010 قسمتی داشت که می توانستیم با فعال کردن ان در setting کسپر از kernel سیستم عامل محافظت کنیم که از نگارش 2012 به بعد برداشته شد.
2- در نگارش 2010 قسمتی داشت که می توانستیم update ها را ذخیره کنیم که از نگارش 2012 برداشته شد.
3- تا نسخه 2013 در setting قسمت های وجود داشت که می توانستیم فایل های trust را به کسپر بشناسونیم (منظورم checkbox مربوط به digital signature و white list خود کسپر است).
4- تنظیماتی در انتی ویروس داشت که سطح اسکن (منظورم deep و light و ... بود) را انتخاب میکردیم و همچنین اناصر اسکن مانند OLE Object و یا installer و اسکن بر اساس حجم فایل و ... را کانفیگ میکردیم.
که متاسفانه این تنظیمات کلا برداشته شده اند، حالا چرا نمیدونم
اما خوشبختانه حداقل در نسخه server و در کنسول کسپر همه ای اینها وجود دارد.
حالا به این همه مشکل مشکل لایسنس هم اضافه کنید، منظورم وارد کردن لایسنس نیست.
اصلا فرض بر این که لایسنس بخرید، آیا میدونید محدودیت فعال سازی در 2 بار تعویض ویندوز را دارید؟؟
---
به هیچ عنوان هدفم تخریب و یا بد گویی این محصول نیست، خود من با همه ای این مشکلات طرفدار کسپرم اما نباید مشکلات را نادیده بگیریم.
تنها توصیه ای که برای دوستان دارم این است که هرگز و به هیچ عنوان هیچ نرم افزار امنیتی (مخصوصا کسپر) را کرک نکنند.
با تشکر

aluminum
21-10-2013, 22:27
دوستان من ویندوزم سون هست و دارم از ورژن قدیمی 2011 استفاده میکنم:n02: خوبیش اینه که دیگه کلیدش بلک لیست نمیشه:n02:
ولی میخوام ورژن جدید Internet Security رو نصب کنم.کدوم نسخه رو نصب کنم که به صورت رایگان مشکل فعال کردن و اپدیت نداشته باشم.
خرید لایسنس چقدر هزینه داره
ممنون

saeedhashemee
21-10-2013, 23:14
با سلام
با این که خود من در نمایندگی کسپر کار میکنم و یکی از تکنیکال های کسپر هستم باید بگم :
به جزء مشکلاتی که دوستان مطرح کردند چند مشکل دیگر نیز کسپر دارد.
1- تا جایی که یادم است kis 2010 قسمتی داشت که می توانستیم با فعال کردن ان در setting کسپر از kernel سیستم عامل محافظت کنیم که از نگارش 2012 به بعد برداشته شد.
2- در نگارش 2010 قسمتی داشت که می توانستیم update ها را ذخیره کنیم که از نگارش 2012 برداشته شد.
3- تا نسخه 2013 در setting قسمت های وجود داشت که می توانستیم فایل های trust را به کسپر بشناسونیم (منظورم checkbox مربوط به digital signature و white list خود کسپر است).
4- تنظیماتی در انتی ویروس داشت که سطح اسکن (منظورم deep و light و ... بود) را انتخاب میکردیم و همچنین اناصر اسکن مانند OLE Object و یا installer و اسکن بر اساس حجم فایل و ... را کانفیگ میکردیم.
که متاسفانه این تنظیمات کلا برداشته شده اند، حالا چرا نمیدونم
اما خوشبختانه حداقل در نسخه server و در کنسول کسپر همه ای اینها وجود دارد.
حالا به این همه مشکل مشکل لایسنس هم اضافه کنید، منظورم وارد کردن لایسنس نیست.
اصلا فرض بر این که لایسنس بخرید، آیا میدونید محدودیت فعال سازی در 2 بار تعویض ویندوز را دارید؟؟
---
به هیچ عنوان هدفم تخریب و یا بد گویی این محصول نیست، خود من با همه ای این مشکلات طرفدار کسپرم اما نباید مشکلات را نادیده بگیریم.
تنها توصیه ای که برای دوستان دارم این است که هرگز و به هیچ عنوان هیچ نرم افزار امنیتی (مخصوصا کسپر) را کرک نکنند.
با تشکر

این مشکل دوبار تعویض ویندوز هم بلایی بود که سر ما امد

Hidden-Hunter
22-10-2013, 07:14
سلام امیرجان
ببخشید دیر شد، آخه دوباره ویندوز مجازی ریختم تا کاسپر 2014 رو پاک نکنم
نسخه 2013 رو تست کردم و نصب نشد
پکیجی که پچ I باهاش همراه باشه رو نتونستم گیر بیارم، فقط با آپدیت میشه به پچ مورد نظر تغییر داد متاسفانه!
سلام
درسته الان هم سایت کسپرسکی رو دیدم فایل ستاپ 2013 با اخرین پچ نبود / ساپورت شرکت امده روی 2014

Hidden-Hunter
22-10-2013, 07:16
شما بدون نگرانی میتونید به 2014 کوچ کنید ولی مشکل کلید و آپدیت آفلاین خواهید داشت و یه مشکل دیر لود شدن در استارت آپ!!! (دیگه چی موند؟ :دی)
بنظرم فعلا 2013 بهترینه (نظر شخصیم اینه!)

فکر کنم این مشکلات روی ویندوز 7 نباشه ..باز هم باید تست کرد:n09:

Captain
23-10-2013, 00:18
Kaspersky Internet Security 2014

Kaspersky Antivirus 2014

mohammad_87
23-10-2013, 01:52
فکر کنم این مشکلات روی ویندوز 7 نباشه ..باز هم باید تست کرد:n09:
من نمیدونم در ویندوز 8 چقدر طول میکشه
اما در 7 مثل سابقه،حدود 10-15 ثانیه حتی زودتر از 2013
وقتی سیستم بالا میاد من 2 دقیقه هیچ کاری انجام نمیدم و بعد از آن هر برنامه ای اجرا کنم بدون مشکلی در سرعت انجام میشه

IntelCentrino
24-10-2013, 12:33
من در طول روز بسته به جایی که از لپ تاپم استفاده میکنم، از 2 تا اینترنت استفاده میکنم. یکی ADSL و دیگری وایرلس.

حالا میخوام تنظیمات فایروالم (KIS) بسته به اینکه از کدام یک از این اینترنت ها استفاده میکنم فرق داشته باشه.

مثلا وقتی که از اینترنت وایرلس استفاده میکنم از تنظیمات سختگیرانه ای در فایروال استفاده کنم و دسترسی همه برنامه ها را به اینترنت قطع کنم و تنها فایرفاکس به نت دسترسی داشته باشه و وقتی از ADSL استفاده میکنم همه برنامه ها به نت دسترسی داشته باشند.

آیا این سناریو از طریق KIS شدنی هست؟

afshin b
24-10-2013, 13:59
سلام
فایروال کسپر شبکه خونگی که دارم رو بلاک میکنه. از کجا باید درستش کنم؟

kiar
24-10-2013, 16:28
از KIS 2014 استفاده میکنم. وقتی میخوام تنظیمات فایروال رو باز کنم طول میکشه تا لود بشه. حتی بعد از لود شدن هم بعد از هر کاری تو تنظیمات فایروال دوباره میخواد لود بشه!!!

این مشکل از آنتی ویروسه یا سیستم من عیب پیدا کرده؟

saeedhashemee
24-10-2013, 18:21
از KIS 2014 استفاده میکنم. وقتی میخوام تنظیمات فایروال رو باز کنم طول میکشه تا لود بشه. حتی بعد از لود شدن هم بعد از هر کاری تو تنظیمات فایروال دوباره میخواد لود بشه!!!

این مشکل از آنتی ویروسه یا سیستم من عیب پیدا کرده؟

مشکل از انتی ویروسه

Captain
24-10-2013, 20:23
من در طول روز بسته به جایی که از لپ تاپم استفاده میکنم، از 2 تا اینترنت استفاده میکنم. یکی ADSL و دیگری وایرلس.
حالا میخوام تنظیمات فایروالم (KIS) بسته به اینکه از کدام یک از این اینترنت ها استفاده میکنم فرق داشته باشه.
مثلا وقتی که از اینترنت وایرلس استفاده میکنم از تنظیمات سختگیرانه ای در فایروال استفاده کنم و دسترسی همه برنامه ها را به اینترنت قطع کنم و تنها فایرفاکس به نت دسترسی داشته باشه و وقتی از ADSL استفاده میکنم همه برنامه ها به نت دسترسی داشته باشند.
آیا این سناریو از طریق KIS شدنی هست؟

دانلــود فیلــم آموزشــی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

IntelCentrino
24-10-2013, 21:17
اخیرا وقتی مخوام وارد سایتی بشم که کسپر اون را Block کرده، وقتی روی لینکی که در صفحه وجود داره (Click here if you believe that the web page has been blocked mistakenly.) سایت مورد نظر باز نمیشه.

چکار کنم؟

Captain
24-10-2013, 21:31
اخیرا وقتی مخوام وارد سایتی بشم که کسپر اون را Block کرده، وقتی روی لینکی که در صفحه وجود داره (Click here if you believe that the web page has been blocked mistakenly.) سایت مورد نظر باز نمیشه.
چکار کنم؟

میشه از مشکلی که پیش اومده، فیلم یا عکس تهیه کنید؟
ممنونم
--------
پست قبلی ویرایش شد

IntelCentrino
24-10-2013, 21:42
گزینه vulnerability Scan در ورژن 14.0.0.4651 برنامه KIS در کجای آن قرار دارد؟

Captain
24-10-2013, 22:03
گزینه vulnerability Scan در ورژن 14.0.0.4651 برنامه KIS در کجای آن قرار دارد؟

saeedhashemee
24-10-2013, 23:43

دوستان کسی هست که این روش رو امتحان کنه
من چون 60 روز دیگه هنوز لیسانس دارم ترسیدم امتحان کنم
اگه کسی تست کرد خواهش میکنم نتیجه رو اینجا اعلام کنه

کل اموزش اینه که اول کلید رو در نسخه 2014 پاک حذف میکنیم بعد self defence رو غیر فعال میکنیم و انگاه کلید رو با کیلک سمت راست و انتخاب run as administrator اجر میکنیم و بعد پی سی رو ریستات میکنیم و کلید فعال میشه
اگه چنین باشه عالیه و مشکل کلید دادن حل شده

Captain
25-10-2013, 00:54

دوستان کسی هست که این روش رو امتحان کنه
من چون 60 روز دیگه هنوز لیسانس دارم ترسیدم امتحان کنم
اگه کسی تست کرد خواهش میکنم نتیجه رو اینجا اعلام کنه

کل اموزش اینه که اول کلید رو در نسخه 2014 پاک حذف میکنیم بعد self defence رو غیر فعال میکنیم و انگاه کلید رو با کیلک سمت راست و انتخاب run as administrator اجر میکنیم و بعد پی سی رو ریستات میکنیم و کلید فعال میشه
اگه چنین باشه عالیه و مشکل کلید دادن حل شده

بله روش خوبی هستش ولی روش فعال سازی از طریق کلیدی که به ریجستری دسترسی داشته باشه رو فعلا بنا به گفته ی سازنده ی فیلم آموزش، فقط همون سایت میدونه!!
امیدوارم کسی بیاد کمکمون کنه! :n02:

Hidden-Hunter
25-10-2013, 01:46
سلام

شرمنده ولی باید روش کار رو یکم تغییر داد ! من روش جدید رو پیش گرفتم که خودمون بلد شویم برای استفاده از این نوع کی ها.

نکته : قبل از انجام این کارهای حتما سلف دیفنس : Self-Defense رو غیر فعال کنید . / دوستان روی نسخه 2014 تست کنند و نتیجه رو بگویند .

روش کار بسیار ساده هست و راحت کاربر متوجه می شود و اینکه برای ویندوز های 32 بیت و 64بیت یک فایل اکتیو قرار دادم تا دوستان بروی ویندوز خود بعد از دیدن فیلم تست کنند و خبر بدهند.
نکته : فقط دوستان یک نکته رو من عرض بکنم ، گاهی وقت ها موقعی که شما بکاپ رو گرفتید و خواستید merg کنید تا کسپرسکی فعال بشود شاید این اتفاق نیافتد و باید از یک کی دیگه استفاده کنید ولی این اتفاق تقریبا 10 درصد شاید پیش بیاد .پس سعی کنید کلیدی که فعال شده رو حتما استفاده کنید تا موقعی که بلاک شد یا منقضی شد .

چون کی سافت گذری که من گرفتم روز اول اکتیو کرد ولی دیشب اکتیو نشد ولی بعد از چندبار تلاش ، اکتیو شد.

فعلا این روش بهترین روشی است که بشود کسپرسکی رو دور زد ، یکم مشکل و وقت گیر هست ولی خب ، کار کاربر راه می فته /

در ضمن دوستان توصیه می کنم نسخه 2014 رو نصب بکنید ، درسته کمی تنظیمات از دست رفته یا موقع بالا امدن 2دقیقه طول می کشه تا اجرا بشود ولی من نصب کردم و هم سبک هست و هم تنظیمات trusted Application رو فعال کردم و راحت هر فایل ناشناخته ای بلاک میشه ، بقول معروف کار کاربر راحت شده ، بنظرم یکم بهتر شده ، سوال و جواب زیادی بعد از یک مدت برای کاربر خسته کننده می شود و کسل کننده .

کسپرسکی تنظیماتی که داره هر کدام 99 درصد امنیت ایجاد می کنند که روی هم رفته مساوی است با 99.99 درصد امنیت : دی
در فیلم روش استفاده از کی گفته شده است .این کی ها به صورت 32 و 64بیت فقط از ویندوز 64بیت بنده گرفته شده که کسایی که کسپر رو روی ویندوز 32بیت دارند دو فایل 32بیت رو اجرا و تست کنند و حتما خبر بدهند.

آموزش روش جدید به صورت فیلم

دانلود لینک کمکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود مستقیم 30 روزه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Captain
25-10-2013, 02:49
سلام

راستش حال تایپ نداشتم و فقط به فیلم گرفتن پسنده کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل dump هم در این پست پیوست کردم .

خیلی وقت بود این نوع کلید ها رو از سافت گذر خریدم و دنبال رو شدم تا بفهمم چطوری اکتیو می شن که در تورنت با این فایل Dump رو برو شدم که کار را برای ما راحت تر کرده..از سایت های ایرانی که خیری ندیدیم !

نکته : قبل از انجام این کارهای حتما سلف دیفنس : Self-Defense رو غیر فعال کنید . / دوستان روی نسخه 2014 تست کنند و نتیجه رو بگویند .

این هم فایلی که خودم ساختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به اسم : activation که در پست پیوست شده .

اگر این روش کار بکنه ، خوده بچه ها هم می تونن برای دیگران کی قرار بدن تا استفاده کنن ، مثلا کسای یکه نسخه 2013 دارند می توانند برای کسای یکه نسخه 2014 دارند اینگونه کی ایجاد کنند و در این انجمن قرار دهند .

این روش بروی نسخه 2013 تست شده ، پس باید روی 2014 هم کار بکنه .

لینک دانلود مستقیم 30 روزه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک کمکی مدیا فایر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش تست شد و کاملا درست کار میکنه :n05:

دمت گرم امیرجان :n11:

IntelCentrino
25-10-2013, 14:08
دانلــود فیلــم آموزشــی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بابت آموزشی که تهیه کردید ممنون هستم.
اما این روش یک مشکلی دارد.
اگر من بخواهم از چند شبکه استفاده کنم چی؟
مثلا اینترنت 3G - وایرلس - ADSL و ...
باید کار کنم که تنظمیات فایروالم را بر اساس شبکه ای که به آن متصل هستم Customize کنم.

در روشی که شما به آن اشاره کردید، فقط میتوان تنظیمات را بر اساس شبکه های Public و local تنظیم کرد.

IntelCentrino
25-10-2013, 14:23
روش تست شد و کاملا درست کار میکنه :n05:

دمت گرم امیرجان :n11:

یعنی با این روش میشه کلید هایی که برای نسخه های قدیمی تر اعتبار دارند و هنوز در بلک لیست نرفته اند را از طریق رجیستری استخراج کرد و برای استفاده در ورژن 2014 مورد استفاده قرار داد؟!

درست متوجه شدم؟

Captain
25-10-2013, 15:19
یعنی با این روش میشه کلید هایی که برای نسخه های قدیمی تر اعتبار دارند و هنوز در بلک لیست نرفته اند را از طریق رجیستری استخراج کرد و برای استفاده در ورژن 2014 مورد استفاده قرار داد؟!
درست متوجه شدم؟

بله دقیقا!
شما روی سیستمی که نسخه 2012 و 2013 نصب هستش و کلید آن معتبر و هنوز بلاک نشده باشد رو میتونید استخراج و در نسخه 2014 استفاده کنید
حتی دوستان میتونند برای دوستان و کاربرای سایت هم کلید قرار بدهند

Captain
25-10-2013, 15:33
بابت آموزشی که تهیه کردید ممنون هستم.
اما این روش یک مشکلی دارد.
اگر من بخواهم از چند شبکه استفاده کنم چی؟
مثلا اینترنت 3G - وایرلس - ADSL و ...
باید کار کنم که تنظمیات فایروالم را بر اساس شبکه ای که به آن متصل هستم Customize کنم.
در روشی که شما به آن اشاره کردید، فقط میتوان تنظیمات را بر اساس شبکه های Public و local تنظیم کرد.

متاسفانه تو فایروال کاسپر فقط این قابلیت موجوده! چون تخصصی تر نیستش!
مثلا فایروال کومودو تخصصی تر هستش. شما میتونین از اون به عنوان ابزار کمکی کنار کاسپر استفاده کنید

IntelCentrino
25-10-2013, 15:38
بله دقیقا!
شما روی سیستمی که نسخه 2012 و 2013 نصب هستش و کلید آن معتبر و هنوز بلاک نشده باشد رو میتونید استخراج و در نسخه 2014 استفاده کنید
حتی دوستان میتونند برای دوستان و کاربرای سایت هم کلید قرار بدهند

خدا خیر بهشون بده. یک نفر به من نیازمند کمک کنه :n03: پسفردا، لایسنس من Expire میشه. مخواستم بخاطرش Downgrade کنم به 2013

Captain
25-10-2013, 15:50
خدا خیر بهشون بده. یک نفر به من نیازمند کمک کنه :n03: پسفردا، لایسنس من Expire میشه. مخواستم بخاطرش Downgrade کنم به 2013

اگه امکانش هست شما یک سیستم مجازی نصب کنید
بعد کاسپر 2013 رو نصب کنید
بعد کلید معتبری رو بهش معرفی کنید و فعال کنید
و در آخر با استفاده از برنامه ای که بهترین دوستمون امیر (Hidden-Hunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) درست کردن و در سایت قرار دادن، کلید را استخراج و در نسخه 2014 استفاده کنید
حتی میتونید به دوستانتون هم کلید خود را به اشتراک بزارید.

Hidden-Hunter
25-10-2013, 18:08
این پست با آموزش جدید ویرایش شد : بعد از دیدن تست حتما گزارش رو در این تایپیک بدهید . ممنون:n16:

Captain
25-10-2013, 19:23
با توجه به آموزشی که دوست خوبمون امیر (Hidden-Hunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) برای فعال کردن کاسپر 2014 قرار دادن و زحمت بسیاری کشیدن

من تصمیم گرفتم با اجازه از ایشون، فایلهای اجرایی این روش رو برای شما عزیزان قرار بدم تا کارتون راحت شه و بتونید بدون دردسر روی تمام سیستم ها استفاده کنید

نکته: بعضی از کلید ها که در نسخه های قبلی کاسپر هستند در نسخه 2014 به عنوان کلید نامعتبر شناخته میشن. پس یک کلید جدید رو امتحان کنید.

دانلود فایل و اجرای آن بنا به معماری سیستمی که دارید. (64 بیت یا 32 بیت)

اجرا کردن فایل استخراج کلید از کاسپر و کپی گرفتن از دو فایلی که برنامه ایجاد میکنه و انتقال به سیستمی که کاسپر 2014 روی آن نصب هستش. (فایل های SystemCertificates.reg و LicStorage.reg)

غیرفعال کردن Self-Defence و حذف کلید قبلی و Exit کردن کاسپر 2014 از نوار وظیقه

و در آخر اجرای هردو فایل برای فعال کردن کاسپر و در آخر ریست کردن سیستم و مشاهده نتیجه کار و فعال کردن Self-Defence

سوالی بود در خدمتیم

لینــک مستقــیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رمز فایل: forum.p30world.com

iilliya
25-10-2013, 22:50
خوب با این وضع که نمیشه به کسپر ادامه داد !! :n13:

به نظرتون رو ویندوز 8.1 چی نصب کنم ؟

برم کسپر 2013 نصب کنم ؟ من حال حوصله به رجیستری ور رفتن ندارم:n03:

Captain
25-10-2013, 23:25
خوب با این وضع که نمیشه به کسپر ادامه داد !! :n13:
به نظرتون رو ویندوز 8.1 چی نصب کنم ؟
برم کسپر 2013 نصب کنم ؟ من حال حوصله به رجیستری ور رفتن ندارم:n03:

چرا نمیشه؟! :n13:
شما اصلا با ریجستری کاری ندارین و نمیکنید. اصلا!
فقط طبق آموزش پیشروی میکنید.
برای نصب کاسپر 2013 باید قبلش ویندوز 8 نصب کنید، کاسپر رو آپدیت کنید تا به آخرین پچ آپدیت شه، بعد ویندوز 8 رو به 8.1 ارتقا بدین، اینجوری هم برنامه ها دست نخورده باقی میمونند و هم شما کاسپر 2013 رو از دست نمیدید.

havzhini
25-10-2013, 23:51
من امروز کاسپر2014 روی ویندوز8.1 نصب کردم خیلی راحت نصب شد با یه تریال ریست هم 91روز فعال شد
حالا سوالم اینه فرق تریال با دادن کلید چیه و تریال بدون کاسپر فرقی با دادن کلیدها داره؟
و بهتره اون تریال ریست رو حذف کنم و با این روش گرفتن کد از 2013 اکتیو کنم یا نه؟

سوال بعدی اینکه من تنظمیات کاسپر2013 رو بکاپ گرفتم ایا میش همون فایل تنظیمات رو به 2014 بدم یا ممکنه مشکل ایجاد کنه؟

✞30nA✞
26-10-2013, 00:40
بچه ها بین انتی ویروس کسپر وبیت دیفندر و اویرا کدومو ترجیح میدین؟
کسپر یه خورده سنگین و بعد ابدیت کی هاشو نامعتبر میشناسه!!!!

✞30nA✞
26-10-2013, 00:41
راستی به نظرتون انتی ویروسو تو حالت اتو اسکن بزارم؟؟؟ سرعت سی پی یو رو زیاد پایین میاره؟
ممنون:n26:

✞30nA✞
26-10-2013, 00:42
خواهشا کمک کنین کسپرم هی کی هاشو نامعتر میشناسه !
کار نمیکنه!

asdfhhsdahbe
26-10-2013, 02:39
سلامشرمنده ولی باید روش کار رو یکم تغییر داد ! من روش جدید رو پیش گرفتم که خودمون بلد شویم برای استفاده از این نوع کی ها. نکته : قبل از انجام این کارهای حتما سلف دیفنس : Self-Defense رو غیر فعال کنید . / دوستان روی نسخه 2014 تست کنند و نتیجه رو بگویند .روش کار بسیار ساده هست و راحت کاربر متوجه می شود و اینکه برای ویندوز های 32 بیت و 64بیت یک فایل اکتیو قرار دادم تا دوستان بروی ویندوز خود بعد از دیدن فیلم تست کنند و خبر بدهند.در فیلم روش استفاده از کی گفته شده است .این کی ها به صورت 32 و 64بیت فقط از ویندوز 64بیت بنده گرفته شده که کسایی که کسپر رو روی ویندوز 32بیت دارند دو فایل 32بیت رو اجرا و تست کنند و حتما خبر بدهند.آموزش روش جدید به صورت فیلمدانلود لینک کمکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود مستقیم 30 روزه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])متشکر دوست عزیز. فقط من شدیدا فایل های dump رو لازم دارم از کجا میتونم دانلود کنم؟

Hidden-Hunter
26-10-2013, 09:14
متشکر دوست عزیز. فقط من شدیدا فایل های dump رو لازم دارم از کجا میتونم دانلود کنم؟

سلام

این کاره دامپ رو میکنه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پسورد : forum.p30world.com

Hidden-Hunter
26-10-2013, 09:22
فقط دوستان یک نکته رو من عرض بکنم ، گاهی وقت ها موقعی که شما بکاپ رو گرفتید و خواستید merg کنید تا کسپرسکی فعال بشود شاید این اتفاق نیافتد و باید از یک کی دیگه استفاده کنید ولی این اتفاق تقریبا 10 درصد شاید پیش بیاد .پس سعی کنید کلیدی که فعال شده رو حتما استفاده کنید تا موقعی که بلاک شد یا منقضی شد .

چون کی سافت گذری که من گرفتم روز اول اکتیو کرد ولی دیشب اکتیو نشد ولی بعد از چندبار تلاش ، اکتیو شد.

فعلا این روش بهترین روشی است که بشود کسپرسکی رو دور زد ، یکم مشکل و وقت گیر هست ولی خب ، کار کاربر راه می فته /

در ضمن دوستان توصیه می کنم نسخه 2014 رو نصب بکنید ، درسته کمی تنظیمات از دست رفتهی ا موقع بالا امدن 2دقیقه طول می کشه تا اجرا بشود ولی من نصب کردم و هم سبک هست و هم تنظیمات trusted Application رو فعال کردم و راحت هر فایل ناشناخته ای بلاک میشه ، بقول معروف کار کاربر راحت شده ، بنظرم یکم بهتر شده ، سوال و جواب زیادی بعد از یک مدت برای کاربر خسته کننده می شود و کسل کننده .

کسپرسکی تنظیماتی که داره هر کدام 99 درصد امنیت ایجاد می کنند که روی هم رفته مساوی است با 99.99 درصد امنیت : دی

havzhini
26-10-2013, 10:45
فایروال نسخه ۲۰۱۴ واقعا افتضاح شده و جلوگری از دسترسی برنامه به اینترنت مشخص نیست واقعا انجام میشه یا نه
۹۹درصد هم اصلا درست عمل نمیکنه و دسترسی برنامه به اینترنت رو قطع نمیکنه
کسی میدونه مشکل چیه؟

وایا راهی هست هم فایروال کاسپر فعال باشه و هم فایروال خوده ویندوز؟برای جلوگیری از دسترسی برنامه ها به اینترنت

kases
26-10-2013, 11:04
فایروال نسخه ۲۰۱۴ واقعا افتضاح شده و جلوگری از دسترسی برنامه به اینترنت مشخص نیست واقعا انجام میشه یا نه
۹۹درصد هم اصلا درست عمل نمیکنه و دسترسی برنامه به اینترنت رو قطع نمیکنه
کسی میدونه مشکل چیه؟

وایا راهی هست هم فایروال کاسپر فعال باشه و هم فایروال خوده ویندوز؟برای جلوگیری از دسترسی برنامه ها به اینترنت

سلام

رو سیستم من که فایروال بدون مشکل داره کار میکنه
طبق این پست برنامه ها رو بلاک کنید ببیند مشکل حل میشه

ایا از برنامه های دور زدن هیلترینگ استفاده میکنید؟

kases
26-10-2013, 11:13
سلام

شرمنده ولی باید روش کار رو یکم تغییر داد ! من روش جدید رو پیش گرفتم که خودمون بلد شویم برای استفاده از این نوع کی ها.

روش کار بسیار ساده هست و راحت کاربر متوجه می شود و اینکه برای ویندوز های 32 بیت و 64بیت یک فایل اکتیو قرار دادم تا دوستان بروی ویندوز خود بعد از دیدن فیلم تست کنند و خبر بدهند.
نکته : فقط دوستان یک نکته رو من عرض بکنم ، گاهی وقت ها موقعی که شما بکاپ رو گرفتید و خواستید merg کنید تا کسپرسکی فعال بشود شاید این اتفاق نیافتد و باید از یک کی دیگه استفاده کنید ولی این اتفاق تقریبا 10 درصد شاید پیش بیاد .پس سعی کنید کلیدی که فعال شده رو حتما استفاده کنید تا موقعی که بلاک شد یا منقضی شد .

در ضمن دوستان توصیه می کنم نسخه 2014 رو نصب بکنید ، درسته کمی تنظیمات از دست رفته یا موقع بالا امدن 2دقیقه طول می کشه تا اجرا بشود ولی من نصب کردم و هم سبک هست و هم تنظیمات trusted Application رو فعال کردم و راحت هر فایل ناشناخته ای بلاک میشه ، بقول معروف کار کاربر راحت شده ، بنظرم یکم بهتر شده ، سوال و جواب زیادی بعد از یک مدت برای کاربر خسته کننده می شود و کسل کننده .

در فیلم روش استفاده از کی گفته شده است .این کی ها به صورت 32 و 64بیت فقط از ویندوز 64بیت بنده گرفته شده که کسایی که کسپر رو روی ویندوز 32بیت دارند دو فایل 32بیت رو اجرا و تست کنند و حتما خبر بدهند.

آموزش روش جدید به صورت فیلم

دانلود لینک کمکی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود مستقیم 30 روزه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

به نظر روش جالبی میاد من فعلا نمیتونم تست کنم
تو این روش میشه اطلاعات رو از ویندوز 8 به ویندوز 7 منتقل کرد؟؟

havzhini
26-10-2013, 11:19
سلام

رو سیستم من که فایروال بدون مشکل داره کار میکنه
طبق این پست برنامه ها رو بلاک کنید ببیند مشکل حل میشه

ایا از برنامه های دور زدن هیلترینگ استفاده میکنید؟
نه از برنامه خاصی استفاده نمیکنم برای هیلتر

دقیقا همین کارها رو انجام میدم ولی بازم برنامه ها به نت وصل میشن و تغییری ایجاد نمیشه

توی نسخه ۲۰۱۳ بدون مشکل این کارو انجام میدادم و کامل دسترسی به برنامه ها قطع میشد
توی نسخه ۲۰۱۳ یه گزینه دیگه بجز این ۳تا به تنطیمات اضافه میشد به اسم web-browsing
ولی توی این نسخه نمیدونم چطوری باید اونم اضافه کرد و میخوام با add کردن اضافش کنم اضافه نمیشه

Hidden-Hunter
26-10-2013, 11:28
سلام

به نظر روش جالبی میاد من فعلا نمیتونم تست کنم
تو این روش میشه اطلاعات رو از ویندوز 8 به ویندوز 7 منتقل کرد؟؟

سلام برادر علی

بنظرم باید این روش برای نسخه های 8 و 7 ویندوز کارایی داشته باشند / بروی 8.1 و 8 تست شده و جواب داده شده است...پس باید بروی 7 و 8 و بالعکس هم جواب بده.

Captain
26-10-2013, 13:15
سلام برادر علی

بنظرم باید این روش برای نسخه های 8 و 7 ویندوز کارایی داشته باشند / بروی 8.1 و 8 تست شده و جواب داده شده است...پس باید بروی 7 و 8 و بالعکس هم جواب بده.

سلام امیرجان و علی جان :n11:
بله من رو ویندوز 7 تست کردم و کلیدهارو از ویندوز 7 به ویندوز 8.1 انتقال دادم و بدرستی کار کرد
نگران نباشین
تست شده بر روی ویندوز 7 - 8 - 8.1

Hidden-Hunter
26-10-2013, 13:50
سلام امیرجان و علی جان :n11:
بله من رو ویندوز 7 تست کردم و کلیدهارو از ویندوز 7 به ویندوز 8.1 انتقال دادم و بدرستی کار کرد
نگران نباشین
تست شده بر روی ویندوز 7 - 8 - 8.1

مرسی داش مسعود.

پس با خیال راحت میریم برای استفاده / در صورتی که کسپرسکی میان راه تنهامون نگذاره..

:n09:

havzhini
26-10-2013, 15:30
چون سیستم دیگه ای برای ما در اختیار نیست که از ورژن2013 کد رو استخراج کنیم امکانش هست اساتید چندتا کد فعال استخراج کنن و در اختیار ما قرار بدن تا ما هم با این روش ورژن2014 رو روی ویندوز8.1 فعال کنیم

Hidden-Hunter
26-10-2013, 15:50
چون سیستم دیگه ای برای ما در اختیار نیست که از ورژن2013 کد رو استخراج کنیم امکانش هست اساتید چندتا کد فعال استخراج کنن و در اختیار ما قرار بدن تا ما هم با این روش ورژن2014 رو روی ویندوز8.1 فعال کنیم

سلام

فعلا شما این کی هایی که از سافت گذر هست رو به شما میدم تست کنید تا کم کم بچه ها بیان و همکاری کنیم و کنند برای ارائه کی و قرار دادن کی .

شاید برای این کار باید یک گروه برای هماهنگی هم احداث کرد تا ببینیم ، تصمیم و صحبت بچه ها چیه.

havzhini
26-10-2013, 16:25
سلام

فعلا شما این کی هایی که از سافت گذر هست رو به شما میدم تست کنید تا کم کم بچه ها بیان و همکاری کنیم و کنند برای ارائه کی و قرار دادن کی .

شاید برای این کار باید یک گروه برای هماهنگی هم احداث کرد تا ببینیم ، تصمیم و صحبت بچه ها چیه.

ممنون ولی هیچکدوم کار نکرد
دوباره با همون تریال کد 90روزه مجبور شدم فعالش کنم

البته توی سافتگذر گفته اگر با تریال فعال شده باشه دیگه با این کدها فعال نخواهد شد
احتمالش هست همون مشکل فایروال نشدن فاروال از تریال کد باشه

اگر دوستانی که امکانش رو دارن چندتا کد فعال با مدت زمان بالا روی 2013استخراج کنن در اختیار ما قرار بدن عالی میشه

Hidden-Hunter
26-10-2013, 17:02
ممنون ولی هیچکدوم کار نکرد
دوباره با همون تریال کد 90روزه مجبور شدم فعالش کنم

البته توی سافتگذر گفته اگر با تریال فعال شده باشه دیگه با این کدها فعال نخواهد شد
احتمالش هست همون مشکل فایروال نشدن فاروال از تریال کد باشه

اگر دوستانی که امکانش رو دارن چندتا کد فعال با مدت زمان بالا روی 2013استخراج کنن در اختیار ما قرار بدن عالی میشه

این هم تست کن.

همین کی هایی که شما گفتید کار نمی کنن ، دیشب هم برای من کار نکرد ولی دوباره که سیستم رو ریستارت کردم اکتیو شد .من همانطور که ذکر کردم این روش هم مشکلاتی داره ولی خب ، روش دیگری بجز تریال ریستر باقی نمی مونه : دی

havzhini
26-10-2013, 17:48
این هم تست کن.

همین کی هایی که شما گفتید کار نمی کنن ، دیشب هم برای من کار نکرد ولی دوباره که سیستم رو ریستارت کردم اکتیو شد .من همانطور که ذکر کردم این روش هم مشکلاتی داره ولی خب ، روش دیگری بجز تریال ریستر باقی نمی مونه : دی
با این 80روز اکتیو شد ممنون
ولی سرعت سیستم یه مقدار پایین اومد و کاسپر هم موقع بالا اومدن خیلی دیر بالا میاد

فکر میکنم همون دفیندر ویندوز با فایروال ویندوز از فعلا بهتر باشه تا کد و کلید کاملی برای کاسپر بیاد

mohammad_203
26-10-2013, 20:15
سلام دوستان من کسپرسکی 2014 نصب کردم .تو فایروال وقتی یک rule تعریف می کنم که یک برنامه به اینترنت دسترسی نداشته باشه ولی باز به اینترنت وصل میشه! از پرو*ک*سی هم استفاده نمی کنم.
این هم دو تا عکس :

حتی وقتی یک برنامه رو بلاک کردم و گزینه perform action automatically رو برداشتم (تیکشو برداشتم) باز سوال می پرسه ! خوب وقتی بلاک شده دیگه چرا سوال می کنه!

mohammad_203
26-10-2013, 20:18

سلام ببخشید نرفتم چند صحفه قبل رو بخونم! میشه از ورژن 2013 کلید رو استخراج کرد؟!

havzhini
26-10-2013, 21:45
سلام دوستان من کسپرسکی 2014 نصب کردم .تو فایروال وقتی یک rule تعریف می کنم که یک برنامه به اینترنت دسترسی نداشته باشه ولی باز به اینترنت وصل میشه! از پرو*ک*سی هم استفاده نمی کنم.
این هم دو تا عکس :

حتی وقتی یک برنامه رو بلاک کردم و گزینه perform action automatically رو برداشتم (تیکشو برداشتم) باز سوال می پرسه ! خوب وقتی بلاک شده دیگه چرا سوال می کنه!
منم دقیقا همین مشکل رو دارم و فایروال اصلا عمل نمیکنه
حتی جالبه فایروال کاسپر رو غیرفعال میکنی فایروال خوده ویندوز که قبلا برنامه های بلاک شده توش تعریف شده هم درست عمل نمیکنه

تیک اتوماتیک رو باید بزارید تا سوال نکنه

سلام ببخشید نرفتم چند صحفه قبل رو بخونم! میشه از ورژن 2013 کلید رو استخراج کرد؟!
بله مثل اینکه میشه کد استخراج کرد و صفحه قبل اموزش به همراه فایلهای لازم وجود داره

kases
27-10-2013, 01:30
نه از برنامه خاصی استفاده نمیکنم برای هیلتر

دقیقا همین کارها رو انجام میدم ولی بازم برنامه ها به نت وصل میشن و تغییری ایجاد نمیشه

توی نسخه ۲۰۱۳ بدون مشکل این کارو انجام میدادم و کامل دسترسی به برنامه ها قطع میشد
توی نسخه ۲۰۱۳ یه گزینه دیگه بجز این ۳تا به تنطیمات اضافه میشد به اسم web-browsing
ولی توی این نسخه نمیدونم چطوری باید اونم اضافه کرد و میخوام با add کردن اضافش کنم اضافه نمیشه

سلام

کسپر شما دچار مشکل شده در حالت معمول باید طبق قوانینی که براش تعریف شده عمل کنه اگر غیر از این باشه نشون دهنده مشکل در کارانتی ویروس شماست

کسپر رو با این برنامه پاک کنید و بعد از ری استارت سیستم اقدام به نصب و اپدیت کسپر کنید ببنید مشکل حل میشه اگر مشکل پا برجا بود اینجا اعلام کنید

اگرمنظور شما قانون web-browsing تو بخش فایروال که به صورت قوانین پیشفرض تو گزینه ها هست باشه باید گفت به نظر میاد این یک باگ باشه چون رو سیستم من هم از قسمت network rule template امکان اضافه کردن این قوانین وجود نداره
برای رفع این مشکل قوانین web-browsing رو دستی وارد کنید.

این پورت ها رو در بخش remote ports وارد کنید وبقیه تنظیمات رو طبق عکس انجام دهید:

80 - 83, 443, 1080, 3128, 8000, 8080, 8088, 11523

Captain
27-10-2013, 10:58
علی جان این برنامه پاک کننده کاسپر، نسخه 2014 رو پشتیبانی میکنه؟

ویرایش:
بله کاسپر 2014 رو هم پشتیبانی میکنه! تو سایتش پیدا کردم

havzhini
27-10-2013, 11:28
علی جان این برنامه پاک کننده کاسپر، نسخه 2014 رو پشتیبانی میکنه؟

من باهاش kis2014 روی ویندوز8.1 پاک کردم عالی پاک کرد بدون مشکل

الانم از همون دفیندر و فایروال ویندوز دوباره استفاده میکنم و بیخیال کاسپر شدم چون وقتی فایروال نمیتونه یه برنامه رو بلاک کنه مشخص نیست انتی ویروسش هم کار کنه
روی سرعت دانلود هم خیلی تاثیر داشت و من هرشب 4گیگ دانلود داشتم دیشب با کاسپر به 3گیگ هم نرسیده بود

mehrpicaso
27-10-2013, 13:04
سلام دوستان.من ویندوز 8.1 ریختم اما در نصب KIS 2013 یا Pure2013 با مشکل مواجه شدم!!!موقع نصب پیام های زیرو میده میگه با KVRT اول سیستم رو چک کن.اونم دانلود کردم اما موقع چک کردن سیستم بلو اسکرین میاد و سیستم ریاستارت میشه!!! لطفا راهنمایی بفرمایید.... با سپاس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hidden-Hunter
27-10-2013, 13:06
دوستان این چند خط رو در نوت پد سیو به با پسوند reg سیو کنید و سلف دیفنس کسپر رو غیرفعال و کسپرسکی رو exit کنید و فایل ایجاد شده رو اجرا و سیستم رو ریست کنید و ببینید ، این برای شما کار میکنه یا نه؟ ریستر هست.

برای ویندوز 64بیتی هست.

برای نسخه 2014

Captain
27-10-2013, 14:29
سلام دوستان.من ویندوز 8.1 ریختم اما در نصب KIS 2013 یا Pure2013 با مشکل مواجه شدم!!!موقع نصب پیام های زیرو میده میگه با KVRT اول سیستم رو چک کن.اونم دانلود کردم اما موقع چک کردن سیستم بلو اسکرین میاد و سیستم ریاستارت میشه!!! لطفا راهنمایی بفرمایید.... با سپاس

کاسپر 2013 و پیور ویندز 8.1 رو بطور نصبی پشتیبانی نمیکنند
شما باید این دو نسخه از کاسپر را بر روی ویندوز 8 نصب کرده و بعد ویندوز خود را به 8.1 ارتقا دهید (Upgrade)
به این ترتیب کاسپر بدون مشکل بر روی 8.1 کار میکند
چون با آپدیت کاسپر 2013، پچ I بر روی کاسپر نصب میشه و سازگاری و پشتیبانی با ویندوز 8.1 کامل میشه
نسخه نصب هم کاسپر ارائه نکرده، شاید بعد از مدتی ارائه بشه

Captain
27-10-2013, 14:49
دوستان این چند خط رو در نوت پد سیو به با پسوند reg سیو کنید و سلف دیفنس کسپر رو غیرفعال و کسپرسکی رو exit کنید و فایل ایجاد شده رو اجرا و سیستم رو ریست کنید و ببینید ، این برای شما کار میکنه یا نه؟ ریستر هست.

برای ویندوز 64بیتی هست.

برای نسخه 2014

امیرجان روش بالا رو تست کردم
در مرحله اول بعد از اجرای روشهای بالا و ریستارت کردن سیستم پیغام زیر، عکس اول (صفحه آبی، صفحه مرگ) ظاهر شد و دوباره بعد از ریستارت شدن سیستم، گزینه Active Trial فعال شد.
دستورات ریجستری به درستی کار میکنند.
سیستم عامل: ویندوز 8.1 - 64 بیت
نسخه کاسپر: 2014

==================

mohammad_203
27-10-2013, 15:52
سلام
دوستانی که از فایروال کسپرسکی راضی نیستند می تونن از ترکیب kaspersky antivirus + COMODO firewall استفاده کنند ! به نظرم خیلی هم سنگین نمی شه .البته به سیستم شما هم بستگی داره.فایروال کمودو واقعا حرفه ای هست. HIPS پیشرفته هم داره. کانفیلکت هم نکرده .نظرتون چیه؟

abbas-t
27-10-2013, 16:15
سلام دوستان

اول اینکه اجازه نمیده لوح های اتوران اجرا بشن و ارور میده که باید کسپرو غیر فعال کنم تا مشکل برطرف بشه !
دوم اینکه در نصب بعضی برنامه ها هم این مشکلو دارم و بعد از اینکه کسپرو غیر فعال کردم و برنامه رو نصب کردم
اگه کسپرو فعال کنم و بخوام برنامه نصب شده را اجرا کنم باز جلوی اجرا شدن اون برنامه رو میگیره وباید در تنظیمات کسپر برنامه را به قسمت trust انتقال بدم تا اجرا بشه .

اساتید اگه جواب مارا نمیدن لااقل بگن من مشکلمو از کی بپرسم؟

Hidden-Hunter
27-10-2013, 16:59
امیرجان روش بالا رو تست کردم
در مرحله اول بعد از اجرای روشهای بالا و ریستارت کردن سیستم پیغام زیر، عکس اول (صفحه آبی، صفحه مرگ) ظاهر شد و دوباره بعد از ریستارت شدن سیستم، گزینه Active Trial فعال شد.
دستورات ریجستری به درستی کار میکنند.
سیستم عامل: ویندوز 8.1 - 64 بیت
نسخه کاسپر: 2014

==================

سلام

ممنون / 30 روزه تریال می دهد

Hidden-Hunter
27-10-2013, 17:16

الانم از همون دفیندر و فایروال ویندوز دوباره استفاده میکنم و بیخیال کاسپر شدم چون وقتی فایروال نمیتونه یه برنامه رو بلاک کنه مشخص نیست انتی ویروسش هم کار کنه
روی سرعت دانلود هم خیلی تاثیر داشت و من هرشب 4گیگ دانلود داشتم دیشب با کاسپر به 3گیگ هم نرسیده بود

روی این نسخه بنظرم یکم مشکل وجود داشته باشه.

kases
27-10-2013, 18:28

فایروال کسپر مشکل خاصی نداره تمام قوانینی که براش تعریف شده رو به درستی اجرا میکنه
مشکل شما بیشتر شبیه یک ناسازگاری نرم افزاری هست ممکنه کسپر با یه برنامه رو سیستم شما تداخل داشته باشه ویا ممکنه سیستم شما الوده باشه

با این برنامه گزارشی از سیستم تهیه کنید و اپلود کنید لینکش رو اینجا قرار بدید

سلام
دوستانی که از فایروال کسپرسکی راضی نیستند می تونن از ترکیب kaspersky antivirus + COMODO firewall استفاده کنند ! به نظرم خیلی هم سنگین نمی شه .البته به سیستم شما هم بستگی داره.فایروال کمودو واقعا حرفه ای هست. HIPS پیشرفته هم داره. کانفیلکت هم نکرده .نظرتون چیه؟

به نظر من یا cis نصب کنید و یا kis

havzhini
27-10-2013, 18:47
فایروال کسپر مشکل خاصی نداره تمام قوانینی که براش تعریف شده رو به درستی اجرا میکنه
مشکل شما بیشتر شبیه یک ناسازگاری نرم افزاری هست ممکنه کسپر با یه برنامه رو سیستم شما تداخل داشته باشه ویا ممکنه سیستم شما الوده باشه

سیستم امکان نداره الوده باشه چون قبلا هم کاسپر2013 نصب بود و بعد که 8.1اپدیت کردم دیگه کاسپر نصب نبوده
برنامه خاصی هم ندارم که تداخل داشته باشه و فکر نمیکنم مشکل این باشه

الان دوستان دیگه ای هم دقیقا همین مشکل من رو دارن و فایروال بلاک نمیکنه

ممکنه مشکل از تریال کد باشه که چون تریال هست برنامه کامل فعال نمیشه

l3izar
27-10-2013, 18:57
دوستان یه مشکل بزرگ برام پیش اومده
من همه ی پسوردهام در Password Manager هست و بیشترشون هم با Password Generator ساختم الان میخوام پسوردها رو یه جا یادداشت کنم(چند روزی به سیستمم دسترسی ندارم) وقتی روی نمایش پسوردها کلیک کردم پسوردها به صورت ******** اومد در صورتی که قبلا اینطوری نبود!
خواهش میکنم کمکم کنید

kases
28-10-2013, 03:10
این هم دو تا عکس :

سیستم امکان نداره الوده باشه چون قبلا هم کاسپر2013 نصب بود و بعد که 8.1اپدیت کردم دیگه کاسپر نصب نبوده
برنامه خاصی هم ندارم که تداخل داشته باشه و فکر نمیکنم مشکل این باشه

الان دوستان دیگه ای هم دقیقا همین مشکل من رو دارن و فایروال بلاک نمیکنه

ممکنه مشکل از تریال کد باشه که چون تریال هست برنامه کامل فعال نمیشه

مشکل از تریال کد نیست

من رو 3 تا سیستم تست کردم مشکل فایروال نداشتن حتی تو انجمن کسپر هم در مورد نسخه 2014 جستجو کردم مشکلی مطرح نشده بود
به نظر من بیشتر شبیه یک ناسازگاریه
تا گزارشی از سیستم تهیه نشه اظهارنظر هم بی فایده است.

kases
28-10-2013, 04:01
سلام دوستان

سلام

اتفاقی که داره میفته اینه که بعد از اجرای فایل از رو سی دی کسپر داره فایل منتقل میکنه به گروه غیر مطمین در نتیجه اجرا نمیشه باید وارد اپلیکیشن کنترل بشید وفایل مورد نظر به گروه trusted منتقل کنید
مهم نیست فایل داره به صورت اتوران اجرا میشه یا خودتون دارین تو سیستم اجرا میکنید اگر کسپر فایل اجرا شده رو غیر معتبر تشخیص بده میاد محدودش میکنه
البته مراقب باشید شاید برنامه هایی که دارید استفاده میکنید واقعا مشکل دارن با احتیاط فایلها رو به گروه مطمین منتقل کنید.

tsttst
28-10-2013, 11:50
با سلام
دوستان آپدیت کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2014 چطوری است حتی تو نسخه آپدیتر خود کاسپر هم نسخه 2014 نبود
با تشکر

mohammad_203
28-10-2013, 12:04
با سلام
دوستان آپدیت کاسپرسکی اینترنت سکوریتی 2014 چطوری است حتی تو نسخه آپدیتر خود کاسپر هم نسخه 2014 نبود
با تشکر

منظورتون چیه؟! وصل میشن به اینترنت و آپدیت می کنید همین ! آفلاین هم نداره تا اونجا که می دونم

tsttst
28-10-2013, 12:11
دوستان یعنی اگر آپدیت کردم خواستم ببرم جای دیگه آپدیت کنم که به اینترنت وصل نیست چه کار کنم

mohammad_203
28-10-2013, 12:15

شما خریداری کردید؟
گزارش تهیه کردم :

Captain
28-10-2013, 12:33
با سلام
با تشکر

دوستان یعنی اگر آپدیت کردم خواستم ببرم جای دیگه آپدیت کنم که به اینترنت وصل نیست چه کار کنم

بله فعلا کاسپر آپدیتر نسخه 2014 رو پشتیبانی نمیکنه، البته در آینده شاید!!!
خیر امکان پذیر نیست، باید روی هر سیستمی/ویندوزی که نصب میشه، از طریق همون سیستم/ویندوز آپدیت بشه!

mohammad_87
28-10-2013, 15:07
دوستان یه مشکل بزرگ برام پیش اومده
من همه ی پسوردهام در Password Manager هست و بیشترشون هم با Password Generator ساختم الان میخوام پسوردها رو یه جا یادداشت کنم(چند روزی به سیستمم دسترسی ندارم) وقتی روی نمایش پسوردها کلیک کردم پسوردها به صورت ******** اومد در صورتی که قبلا اینطوری نبود!
خواهش میکنم کمکم کنید
باید از پسوردهات export بگیری.در فرمتهای مختلف هم امکانش هست.در فایل استخراج شده،پسوردها بدرستی نمایش داده میشه
البته من از pass generator استفاده نکردم

moj007
28-10-2013, 22:52
سلام من از کسپر اسکای 2014 نسخه ی internet security استفاده میکنم در قسمت پرداخت های امن بانکی بعد از وارد کردن آدر سایت مورد نظر با سه تا گزینه ی مواجه میشم
1 Run protected browser2 Prompt for action
3 Do not run the protected browser
باید کدوم گزینه رو تیک بزنم و به چه معناست
با تشکر

mohammad_87
29-10-2013, 00:24
سلام من از کسپر اسکای 2014 نسخه ی internet security استفاده میکنم در قسمت پرداخت های امن بانکی بعد از وارد کردن آدر سایت مورد نظر با سه تا گزینه ی مواجه میشم
1 Run protected browser2 Prompt for action
3 Do not run the protected browser
باید کدوم گزینه رو تیک بزنم و به چه معناست
با تشکر
سلام
برای این هست که وقتی به آدرس مورد نظر شما که در safe money وارد کرده اید،رسید،اون آدرس رو در حالت حفاظت شده اجرا کنه(run protected browser)
و یا در همون حالت معمولی(do not run protected browser)
و یا اینکه از کاربر در همان لحظه سوال کنه(prompt for action)

kases
29-10-2013, 02:43
شما خریداری کردید؟
گزارش تهیه کردم :

سلام

خیر ،خریداری نکردم
برنامه BWMeter با کسپر ناسازگاره این برنامه رو unisntall کنید
و همچنین کسپر رو هم با این برنامه پاک کنید.

برنامه ccleaner از لینک پایین دانلود و اجرا کنید تا سیستم رو تمیز کنه

سپس سیستم رو ری استارت کنید و دوباره اقدام به نصب کسپر کنید.
امیدوارم مشکل برطرف بشه

Emir1
29-10-2013, 11:58
سلام،
من کسپر سیکیوریتی 2014 استفاده میکنم و سریالی که زده بودم تا 5 ماه اعتبار داشت ولی بعد دو سه هفته پیغام داد که subscription has expired چیکار باید بکنم؟ کلا این kis 2014 مشکلش زیاده نه؟ توصیه میشه که به نرم افزار دیگه ای کوچ کنم یا اینکه این مشکلاتش راه حل دارن؟
با تشکر

ALI . R
29-10-2013, 13:56
سلام،
من کسپر سیکیوریتی 2014 استفاده میکنم و سریالی که زده بودم تا 5 ماه اعتبار داشت ولی بعد دو سه هفته پیغام داد که subscription has expired چیکار باید بکنم؟ کلا این kis 2014 مشکلش زیاده نه؟ توصیه میشه که به نرم افزار دیگه ای کوچ کنم یا اینکه این مشکلاتش راه حل دارن؟
با تشکر
سلام. من هم مثل شما به این مشکل برخورد کردم . از طریق سریال به مدت 155 روز اکتیو شده بود که بعد 2 یا سه روز بلاک شد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و ظاهرا راهی نیست که بشه پاک کرد و از کلید ها استفاده کرد.
فکر میکنم تنها راه اینکه پاکش کنیم و دوباره کسپر رو نصب کنیم !
اگر دوستان راهی میدونن ممنون میشیم . :n16:

Captain
29-10-2013, 14:19
سلام،
با تشکر

سلام. من هم مثل شما به این مشکل برخورد کردم . از طریق سریال به مدت 155 روز اکتیو شده بود که بعد 2 یا سه روز بلاک شد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش فعال سازی کسپرسکی 2014 با بکاپ از ریجستری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ روش تکمیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ فایل Dump ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
29-10-2013, 14:36
روش فعال سازی کسپرسکی 2014 با بکاپ از ریجستری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ روش تکمیلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ فایل Dump ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منظورم اینکه این سریالی که اکتیو کرده بودم و حالا بلاک شده چطور اینو پاک کنم ؟ تو عکسی که گذاشتم مشخصه !
اول باید پاک بشه تا بتونم از این کلیدهایی که معرفی کردین استفاده کنم !
اگر هم راهی نیست خب فکر میکنم باید کسپر رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم .
ممنون:n16:

Captain
29-10-2013, 14:47
منظورم اینکه این سریالی که اکتیو کرده بودم و حالا بلاک شده چطور اینو پاک کنم ؟ تو عکسی که گذاشتم مشخصه !
اول باید پاک بشه تا بتونم از این کلیدهایی که معرفی کردین استفاده کنم !
اگر هم راهی نیست خب فکر میکنم باید کسپر رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم .
ممنون:n16:

سلام علی جان
شما اینم یه تستی بکن ببین جواب میده؟
پســت مربــوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
29-10-2013, 15:01
سلام علی جان
شما اینم یه تستی بکن ببین جواب میده؟
پســت مربــوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون جواب داد ... :n16:

Ramin987
29-10-2013, 21:29
سلام دوستان
ببخشید من با آنتی ویروسم یه مشکلی دارم، اونم اینه که با اینکه به روز رسانیش کردم، اما باز پیغام عدم بروز رسانی میده: (سیستم نیز، ریست شده)

Captain
29-10-2013, 21:45
اگه امکانش هست یه عکس از گزارشات تهیه کنید
مثال عکس زیر

mohammad_87
29-10-2013, 23:53
با سلام
خوشبختانه مشکل شما که حل شد
در این مورد وقتی روی replace کلیک می کردید چه صفحه ای میومد؟

inceptro
30-10-2013, 12:47
سلام دوستان.

کسپر در صورت آپدیت دیتابیسش ،آپدیتهای مربوط به خود نرم افزار رو هم دریافت میکنه یا اینکه باید دوباره از سایتش بگیریم و نصب کنیم؟
در ضمن من کسپر 2014 اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم وقتی موس رو روش نگه میدارم میاره 14.0.0.4651 بعد جلوش توی پارانتز نوشه b .
حالا این b به چه معناست؟

ممنون.

mohammad_203
30-10-2013, 12:53
سلام دوستان.

کسپر در صورت آپدیت دیتابیسش ،آپدیتهای مربوط به خود نرم افزار رو هم دریافت میکنه یا اینکه باید دوباره از سایتش بگیریم و نصب کنیم؟
در ضمن من کسپر 2014 اینترنت سکیوریتی رو نصب کردم وقتی موس رو روش نگه میدارم میاره 14.0.0.4651 بعد جلوش توی پارانتز نوشه b .
حالا این b به چه معناست؟

ممنون.

سلام
بله اپدیت خود برنامه هم گرفته میشه.منظور از b هم نسخه جدید یا به عبارتی patch جدید هست.بعد از b ورژن c و همینجور ادامه داره!

ALI . R
30-10-2013, 15:17
با سلام
خوشبختانه مشکل شما که حل شد
در این مورد وقتی روی replace کلیک می کردید چه صفحه ای میومد؟
وقتی replace رو میزدم صفحه سریال باز میشد. باید کد وارد میکردم ! :n01:

Ramin987
30-10-2013, 18:11
اگه امکانش هست یه عکس از گزارشات تهیه کنید
مثال عکس زیر

متاسفانه من آنتی ویروس دوباره نصب کردم و کل گزاراشتش پرید و مشکلم همچنان پا برجاست

Captain
30-10-2013, 23:23
متاسفانه من آنتی ویروس دوباره نصب کردم و کل گزاراشتش پرید و مشکلم همچنان پا برجاست

اشکالی نداره، شما بازم از همون مسیری که گفتم عکس تهیه کنید.
معمولا این پیغام بیشتر بخاطر تنظیم نبودن تاریخ سیستم، نصب پچ از طریق آپدیت برای بروزرسانی آنتی ویروس هستش.
بیشتر از این اطلاعاتی ندارم.

pedram_01
31-10-2013, 01:28
Kaspersky Internet Security Special Ferrari Edition چه امکاناتی داره ؟

چه برتری های به اینترنت سیکروبتی معمولی و چه برتری های نسبت به Kaspersky PURE 3.0 (به غیر از شبیه سازی و مسابقه با f10 ) داره ؟

لطفا هرچی میدونید بگید

noisymind
31-10-2013, 01:44
سلام. من مدتی نبودم و به اینترنت دسترسی نداشتم. الان کسپر 2014 من اکسپایر شده و کلا از کار افتاده و فقط کلید میخواد. چه کار کنم؟

Captain
31-10-2013, 14:17
سلام. من مدتی نبودم و به اینترنت دسترسی نداشتم. الان کسپر 2014 من اکسپایر شده و کلا از کار افتاده و فقط کلید میخواد. چه کار کنم؟

kasi58
31-10-2013, 14:38
من کسپر 2012دارم ،میخوام 2014بگذارم،
از کجا کاملremove کنم تا برای 2014 اماده بشه؟
2014 مشکل و درد سر هاش تموم شده؟
لینک دانلودش لطفا

Captain
31-10-2013, 15:24
من کسپر 2012دارم ،میخوام 2014بگذارم،
از کجا کاملremove کنم تا برای 2014 اماده بشه؟
2014 مشکل و درد سر هاش تموم شده؟
لینک دانلودش لطفا

Kaspersky Remover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download KIS 2014 Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مشکل و دردسری نداره!
پست های قبلی رو کاملا مطالعه کنید متوجه میشید!

hamid_Y2K
01-11-2013, 02:58
درود
این اعداد آخر چیه؟
چه فرقی با هم میکنن؟

IntelCentrino
01-11-2013, 21:19
درود
این اعداد آخر چیه؟
چه فرقی با هم میکنن؟

این سوال من هم هست.

در ضمن چرا وقتی که میخوام kis14.0.0.465 نصب کنم، پیغام میده که ورژن جدید kis14.1.0.465 آمده. اما در سایت کسپر چنین ورژنی نیست و آخرینش همون kis14.0.0.465 هست؟!

Mehrdad092000
01-11-2013, 21:52
سلام
دوستان انتی ویروس من کسپرو 14 هستش
14.0.0.465
سریال تریال تموم شد اون 90 روزرو زدم الان روش منوئه اما انتی ویروس رفته روی حالت استوپ میخوام resume بزنم کار نمیکنه چیکار کنم؟

Captain
01-11-2013, 23:44
درود
این اعداد آخر چیه؟
چه فرقی با هم میکنن؟

این سوال من هم هست.

در ضمن چرا وقتی که میخوام kis14.0.0.465 نصب کنم، پیغام میده که ورژن جدید kis14.1.0.465 آمده. اما در سایت کسپر چنین ورژنی نیست و آخرینش همون kis14.0.0.465 هست؟!

اون اعداد آخری، به معنی و مفهوم برطرف شدن کمی باگ و ایرادات برنامه هستش و یا اضافه کردن پچ به برنامه مورد نظر
پس همیشه سعی میکنیم از آخرین بیلد نامبر ارائه شده توسط شرکت استفاده کنیم
شما سعی کنید همیشه از آخرین بیلد نامبر که در همین تاپیک قرار میگیره استفاده کنید!
بعضی از نسخه ها بنابر کشور ارائه شده کمی فرق میکنند، بخاطر همین برای چک کردن به سرور اصلی وصل میشه و پیغام آپدیت جدید میده

havzhini
02-11-2013, 09:49
دوستان کسی میتونه زحمت بکشه 2تا کلید رجیستری برای kis2014 استخراج کنه و به من بده؟
واقعا ممنون میشم چون سیستم در اختیارم نیست بتونم از 2013 کلید استخراج کنم

mohsen_blid
02-11-2013, 18:49
سلام دوستان
من در اول نصب برنامه کسپر مشکل دارم چه اینترنت رو قطع می کنم چه وصل ارور رو دارم روی سیستمم نود32 هست هم غیر فعال هم فعال بازم کاری نمی تونه بکنه و مشکل نصب شدن برنامه پابرجاست عکس ها رو میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید

mohammad_203
02-11-2013, 21:30
سلام دوستان
من در اول نصب برنامه کسپر مشکل دارم چه اینترنت رو قطع می کنم چه وصل ارور رو دارم روی سیستمم نود32 هست هم غیر فعال هم فعال بازم کاری نمی تونه بکنه و مشکل نصب شدن برنامه پابرجاست عکس ها رو میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید

دوست عزیز نمیشه دو تا نرم افزارامنیتی رو با هم داشت !!! اول نود32 رو پاک کنید!

ebi1952
03-11-2013, 09:21
سلام به دوستان
بنده روی سیستم از kis 2014 استفاده میکنم (نسخه اورجینال). ویندوز هم 7 و 64 بیتی هست. از اول هم نرم افزار مستقیم اپدیت گرفته و از نرمافزار اپدیتر استفاده نکردم نسخه اولیه هم بوده که به مرور به نسخه b خودشو اپدیت کرده. مهمترین مشکلم این هست که بعد از حدود شاید 4 ماه از نصب کل درایو c رو پر کرده.
C:\ProgramData\Kaspersky Lab
ادرس فولدری که گذاشتم الان حجمش حدود 81 گیگ شده، ایا طبیعی هست؟ میتونم این فولدر رو خالی کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

mohammad_203
03-11-2013, 09:40
سلام به دوستان
بنده روی سیستم از kis 2014 استفاده میکنم (نسخه اورجینال). ویندوز هم 7 و 64 بیتی هست. از اول هم نرم افزار مستقیم اپدیت گرفته و از نرمافزار اپدیتر استفاده نکردم نسخه اولیه هم بوده که به مرور به نسخه b خودشو اپدیت کرده. مهمترین مشکلم این هست که بعد از حدود شاید 4 ماه از نصب کل درایو c رو پر کرده.
ادرس فولدری که گذاشتم الان حجمش حدود 81 گیگ شده، ایا طبیعی هست؟ میتونم این فولدر رو خالی کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

سلام
خیر طبیعی نیست ! ویندوز 81 گیگ جا نمی گیره!
بهتر با ابزار kav remover پاک کنید دوباره نصب کنید (مشکل اینه باید دوباره اپدیت کنید)
روش بهتر هم اینه برین تو قسمت setting>additonal>report and quarantin
اینجا ببینید حجم فایل گزارش چقدر شده(خاکستری نوشته) و clear رو بزنید تا پاک بشه.اگه مشکل حل نشد از راه حل اول استفاده کنید(پاک کردن و دوباره نصب کردن)

ebi1952
03-11-2013, 10:11
سلام
بهتر با ابزار kav remover پاک کنید دوباره نصب کنید (مشکل اینه باید دوباره اپدیت کنید)
اینجا ببینید حجم فایل گزارش چقدر شده(خاکستری نوشته) و clear رو بزنید تا پاک بشه.اگه مشکل حل نشد از راه حل اول استفاده کنید(پاک کردن و دوباره نصب کردن)
حجم اون قسمت حدود 5 مگابایت بود! کو تا 80 گیگ!!!
میخوام دوباره نصب کنم، ادرس removal tool رو برام قرار میدید که این ورژن 2014 رو هم ساپورت کنه.

havzhini
03-11-2013, 11:43
من اینترنت سکوریتی 2014 رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون مشکل درست عمل نکردن فایروال پابرجاست
جالب اینه حتی با غیر فعال کردن فایروال کاسپر و فعال کردن فایروال ویندوز هم برنامه ها رو بلاک نمیکنه
ولی وقتی کلا کاسپر رو غیر فعال کردم فایروال ویندوز تمام برنامه ها رو درست بلاک میکنه

بابرنامه GetSystemInfo یه گزارش گرفتن اساتید میتونن راهنمایی کنن مشکل از کجاست

Captain
03-11-2013, 11:51
سلام به دوستان

بروید به آدرس زیر طبق عکس عمل کنید و گزینه ی Traces رو غیرفعال کنید

بعد سیستم را ریستارت کرده و فایلهایی با پسوند .enc1 زیر را در مسیر زیر Shift + Delete کنید
فایل هایی با پسوند مورد نظر رو جستوجو کرده و همشون رو پاک کنید

Captain
03-11-2013, 11:53
سلام

تذکر:
کاربر گرامی لطفا اطلاعات اشتباه به کاربرای دیگه ندید!
اگه اطلاعات کافی ندارید، اجازه بدین کاربران دیگه ای که اطلاع دارند راهنمایی کنند.

ebi1952
03-11-2013, 12:58
تذکر:
کاربر گرامی لطفا اطلاعات اشتباه به کاربرای دیگه ندید!
اگه اطلاعات کافی ندارید، اجازه بدین کاربران دیگه ای که اطلاع دارند راهنمایی کنند.
یه کمی دیر گفتین دوست گرامی، بنده uninstall کردم برنامه رو و دوباره نصب کردم! الان اون بخشی که گفتین خاموش هست.
جالب این که با پشتیبانی شرکت پاد تماس گرفتم، با team viewer ریموت شد روی سیستم و اون هم گفت دوباره نصب کن انتی ویروس رو، احتمالا با یکی از نرمافزارهات مشکل داره و داره گزارش الکی میسازه و اصلا اشاره ای به اون منو که شما گفتین نکرد !!!

salar_linux
03-11-2013, 15:31
سلام بچه ها یه سوال ایا کسپراسکای هم مثل نود به فایل های سیستمی ویندوز گیر میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من
هر زمان ویندوز و برنامه هارو نصب می کنم بعد اخر سیستم اسکن می کنم نود به همه چی گیر میده
از جمله فایل های سیستمی بعد میبرتشون تو قرنطینه یا پاکشون میکنه بعد سیستم دیگه بالا نمیاد مجبور میشم دوباره ازنو ویندوز نصب کنن!!!!!!:n03::n03:

hamidreza2010
03-11-2013, 16:48
سلام بچه ها یه سوال ایا کسپراسکای هم مثل نود به فایل های سیستمی ویندوز گیر میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من
هر زمان ویندوز و برنامه هارو نصب می کنم بعد اخر سیستم اسکن می کنم نود به همه چی گیر میده
از جمله فایل های سیستمی بعد میبرتشون تو قرنطینه یا پاکشون میکنه بعد سیستم دیگه بالا نمیاد مجبور میشم دوباره ازنو ویندوز نصب کنن!!!!!!
:n03::n03:

سلام
من همین پست شما رو توی تاپیک نود 32 هم خوندم
شما میخواید یبار سیستمتون رو با CD یا DVD های بوتیبل و آپدیت شده کسپر بزنید اسکن ، بعد از اسکن و پاکسازی ، دوباره اقدام به نصب ویندوز کنید ( اگه نیاز بود )

IntelCentrino
03-11-2013, 18:53
بروید به آدرس زیر طبق عکس عمل کنید و گزینه ی Traces رو غیرفعال کنید

بعد سیستم را ریستارت کرده و فایلهایی با پسوند .enc1 زیر را در مسیر زیر Shift + Delete کنید
فایل هایی با پسوند مورد نظر رو جستوجو کرده و همشون رو پاک کنید

اینها چی هستند؟!
--------------------------------------------------------
آپدیت:
خودم متوجه شدم داستان این فایلها چی هست. :n26:

vtn54
04-11-2013, 00:05
من اینترنت سکوریتی 2014 رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم همون مشکل درست عمل نکردن فایروال پابرجاست
جالب اینه حتی با غیر فعال کردن فایروال کاسپر و فعال کردن فایروال ویندوز هم برنامه ها رو بلاک نمیکنه
ولی وقتی کلا کاسپر رو غیر فعال کردم فایروال ویندوز تمام برنامه ها رو درست بلاک میکنه

نسخه 2014 روی بعضی سیستمها (معمولا بدنبال ارتقا به ویندوز 8.1 از ویندوز 8) این باگ را دارد وعلت آن هم معمولا ایجاد یک Rule در فایروال توسط کاربر برای یکی از برنامه ها (برای اجازه دسترسی کامل به اینترنت) است ولی فایروال این Rule را برای همه برنامه ها اجرا می‌کند.:n13:

Angel Of Darkness
04-11-2013, 09:09
سلام
من یه مشکل بزرگ با Kaspersky Internet Security 14 و 2013 داشتم و دارم اونم اینه که نرم افزار Tunngle رو پورت udp بلوکه میکنه اما کار به tcp اون نداره حتی وقتی disable میکنم کسپرو به طور کامل
بازم نمیزاره udp تانگل وصل بشه وقتی exit میکنم نرم افزار میتونه وصل بشه
اگه بگین به فایروال معرفیش کن و ....کردم نشده تازه وقتی کامل غیر فعاله دیگه ربطی نداره که معرفی بشه یا نشه
کسپرو وقتی exit میکنم دوباره میخوام بازش کنم اکثرا باز نمیشه و رو لود اپلیکیشن میمونه تا ریاستارت کنم کامپیوترو برا همین دوست ندارم برا وصل شدن تانگل اکزیتش کنم قبلا مشکل نداشتم دو ماهه این مشکل پیش اومده
چیزی به ذهنتون میرسه ؟

havzhini
04-11-2013, 09:26
نسخه 2014 روی بعضی سیستمها (معمولا بدنبال ارتقا به ویندوز 8.1 از ویندوز 8) این باگ را دارد وعلت آن هم معمولا ایجاد یک Rule در فایروال توسط کاربر برای یکی از برنامه ها (برای اجازه دسترسی کامل به اینترنت) است ولی فایروال این Rule را برای همه برنامه ها اجرا می‌کند.:n13:
من مستقیما ویندوز 8.1 نسب کردم
خب راه حلی داره یا خیر؟
چون حتی وقتی فایروال کاسپر رو غیر فعال میکنی و فایروال ویندوز فعال میشه عجیب اینجاست فایروال ویندوز هم همین حالت رو داره و چیزی رو بلاک نمیکنه و باید کلا kis رو غیر فعال کرد تا فایروال ویندوز بتونه عمل کنه

alaydyn
04-11-2013, 10:18
سلام من الان ویندوز 8.1 نصب کرده ام می خواستم ببینم این ورژن کسپر اینترنت سکوریتی 2014 نصب کنم کلید براش هست راحت نصب میشه ؟

Captain
04-11-2013, 11:29
سلام من الان ویندوز 8.1 نصب کرده ام می خواستم ببینم این ورژن کسپر اینترنت سکوریتی 2014 نصب کنم کلید براش هست راحت نصب میشه ؟

بله شما به راحتی میتونید ورژن آخرین کاسپر رو بر روی ویندوز 8.1 نصب کنید
چند پست عقب تر یه جستوجو کنید لینک دانلود آخرین ورژن موجود هست!

vtn54
04-11-2013, 15:02
من مستقیما ویندوز 8.1 نسب کردم
خب راه حلی داره یا خیر؟
چون حتی وقتی فایروال کاسپر رو غیر فعال میکنی و فایروال ویندوز فعال میشه عجیب اینجاست فایروال ویندوز هم همین حالت رو داره و چیزی رو بلاک نمیکنه و باید کلا kis رو غیر فعال کرد تا فایروال ویندوز بتونه عمل کنه

همانطور که گفتم این یک باگ روی ویندوز 8.1 هست و احتمالا در آینده رفع شود در حال حاظر تنها راه حل آن است که اگر یک Rule اختصاصی برای یک برنامه تعریف کرده‌اید آن را حذف کنید تا مشکل حل شود.

kases
04-11-2013, 15:03

سلام

در ادامه صحبتهای استاد vtn 54 اگر با روشی که استاد پیشنهاد دادند مشکل برطرف نشد شما برنامه Babylon رو از رو سیستم پاک کنید تو گزارش سیستم شما اینجور که مشخصه این برنامه با کسپر ناسازگاره

و همچنین کسپر هم از رو سیستم پاک کنید سیستم رو ری استارت کنید و دوباره اقدام به نصب کسپر کنید ببنید مشکل برطرف میشه و نتیجه رو اینجا اعلام کنید .

mohammad_203
04-11-2013, 15:23
سلام

در ادامه صحبتهای استاد vtn 54 اگر با روشی که استاد پیشنهاد دادند مشکل برطرف نشد شما برنامه Babylon رو از رو سیستم پاک کنید تو گزارش سیستم شما اینجور که مشخصه این برنامه با کسپر ناسازگاره

و همچنین کسپر هم از رو سیستم پاک کنید سیستم رو ری استارت کنید و دوباره اقدام به نصب کسپر کنید ببنید مشکل برطرف میشه و نتیجه رو اینجا اعلام کنید .

دوست عزیز تو کدوم خط مشخص شده ؟! به ما هم بگین گزارش تهیه کردیم مزاحم شما نشیم.بنده هم همین مشکل رو دارم.یک رول که ایجاد می کنم تمام برنامه ها به اینترنت دسترسی دارن !!!
این مشکل برطرف بشه میشه بقیه تغییرات رو تحمل کرد ! (کم شدن تنظیمات پیشرفته .که البته برای من زیاد هم مهم نبودن!!! )

kases
04-11-2013, 15:31
دوست عزیز تو کدوم خط مشخص شده ؟! به ما هم بگین گزارش تهیه کردیم مزاحم شما نشیم.بنده هم همین مشکل رو دارم.یک رول که ایجاد می کنم تمام برنامه ها به اینترنت دسترسی دارن !!!
این مشکل برطرف بشه میشه بقیه تغییرات رو تحمل کرد ! (کم شدن تنظیمات پیشرفته .که البته برای من زیاد هم مهم نبودن!!! )

دوست عزیز متاسفانه این باگ وجود داره من هم رو ویندوز 8.1 تست کردم طبق فرمایشات استاد vtn54 :

" تنها راه حل آن است که اگر یک Rule اختصاصی برای یک برنامه تعریف کرده‌اید آن را حذف کنید تا مشکل حل شود."

میتونید فایل گزارش تو این سایت اپلود کنید

havzhini
04-11-2013, 15:40
همانطور که گفتم این یک باگ روی ویندوز 8.1 هست و احتمالا در آینده رفع شود در حال حاظر تنها راه حل آن است که اگر یک Rule اختصاصی برای یک برنامه تعریف کرده‌اید آن را حذف کنید تا مشکل حل شود.
منظور از Rule اختصاصی چی هست؟
من فقط کاسپر رو نصب کردم و اکتیو و بعد اپدیت و بعد هم اقدام به بلوکه کردن نرمافزارهایی که میخوام بلاک کنم در بخش نتورک
چیز دیگه ای اضافه نکردم توی کاسپر

kases
04-11-2013, 15:47
منظور از Rule اختصاصی چی هست؟
من فقط کاسپر رو نصب کردم و اکتیو و بعد اپدیت و بعد هم اقدام به بلوکه کردن نرمافزارهایی که میخوام بلاک کنم در بخش نتورک
چیز دیگه ای اضافه نکردم توی کاسپر

با اجازه استاد vtn 54 من جواب میدم:n02:

منظور اینه که برای یکی از نرم افزارها تو فایروال به صورت دستی خودتون قوانین ساخته باشید البته قوانینی که اجازه بده برنامه بدون محدودیت به اینترنت دسترسی داشته باشه حالا این قوانین برای دیگر برنامه نیر اعمال میشه

از صحبتهای شما مشخصه که خودتون قوانینی نساختین شما طبق پست بالا برنامه بابیلون و کسپر رو از رو سیستم پاک کنید و دوباره اقدام به نصب کسپر کنید ببنید مشکل برطرف میشه

alaydyn
05-11-2013, 08:39
بله شما به راحتی میتونید ورژن آخرین کاسپر رو بر روی ویندوز 8.1 نصب کنید
چند پست عقب تر یه جستوجو کنید لینک دانلود آخرین ورژن موجود هست!

چند پست عقب تر کدام پست میشه من ندیدم ؟

در هر صورت من یک کاسپر سکوریتی 2014 از سافت 98 دانلود و نصب کرده ام و با استفاده از trialrest استفاده میکنم خیلی سیستم کند میشه اونهم روی سیستم dell n5110 i7 در هر صورت دارم آپدیتش میکنم تو ورژن 2013 یک Updater بود که میشد با اون آپدیت کرد بعد به صورت افلاین داشت در این ورژن برای آپدیت افلاین باید چه کرد؟

دوم من تو قسمت فایروال این ورژن میرم برنامه مثلا بابیلون یا PowerDVD را بلوکه میکنم و انتظار دارم دیگه به اینترنت دسترسی نداشته باشند ولی میبینم این نرام افزارها دیگه اصلا اجرا نمی شوند من به این صورت عمل میکنم :
setting>firewall>configuration application rul > trust بعد اسم نرم افزار پیدا میکنم روی کلید سبز جلوش میزنم و بلوک میشه ولی نرم افزار اصلا اجرا نمیشه باید چه کرد ؟

mohammad_87
05-11-2013, 18:11
چند پست عقب تر کدام پست میشه من ندیدم ؟

در هر صورت من یک کاسپر سکوریتی 2014 از سافت 98 دانلود و نصب کرده ام و با استفاده از trialrest استفاده میکنم خیلی سیستم کند میشه اونهم روی سیستم dell n5110 i7 در هر صورت دارم آپدیتش میکنم تو ورژن 2013 یک Updater بود که میشد با اون آپدیت کرد بعد به صورت افلاین داشت در این ورژن برای آپدیت افلاین باید چه کرد؟

دوم من تو قسمت فایروال این ورژن میرم برنامه مثلا بابیلون یا PowerDVD را بلوکه میکنم و انتظار دارم دیگه به اینترنت دسترسی نداشته باشند ولی میبینم این نرام افزارها دیگه اصلا اجرا نمی شوند من به این صورت عمل میکنم :
setting>firewall>configuration application rul > trust بعد اسم نرم افزار پیدا میکنم روی کلید سبز جلوش میزنم و بلوک میشه ولی نرم افزار اصلا اجرا نمیشه باید چه کرد ؟
سلام
شما سه کار اشتباه انجام دادی:
1.دانلود نرم افزار امنیتی از سایت غیر رسمی(حداقل سعی کن نرم افزارهای امنیتی رو از سایت اصلی دانلود کن)
2.استفاده از تریال ریستر،این برنامه با اینکه لایسنس 90 روزه میده اما باید آخرین راه باشه نه اولین،مشکل کند شدن هم بخاطر استفاده از reseter هست و من پیشنهاد میکنم اصلا استفاده نشود
3.در بخش فایروال هم شما lunch یعنی اجرا رو بلاک کردی نه دسترسی به اینترنت

راه حل ها:

1.دانلود کسپر از سایت رسمی:
دانلود نسخه 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود نسخه 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2.چون سریال دادن در 2014 کمی سخت شده یکی از روشهای زیر رو انجام بده:
2-1.نصب 2013 و اکتیو کردن آن با یک سریال بلند مدت ( تاپیک سریال کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و همینطور که کسپر در حال کار کردن هست،نسخه 2014 رو نصب کن تا با همون سریال بلند مدت اکتیو شود.
2-2.استخراج فایلهای مربوط به سریال،به پستهای زیر مراجعه شود:
پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3.برای اینکه دسترسی یک برنامه به اینترنت را بلاک کنیم از راهنمایی پست زیر استفاده شود:
روش بلاک کردن دسترسی برنامه ها به اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا برنامه updater از 2014 پشتیبانی نمیکنه

kiar
06-11-2013, 15:44
من الان از KIS 2013 استفاده میکنم قبلا که از نسخه های 2012 و 2011 استفاده میکردم KEY هایی که به نرم افزار میدادم بعد از چند روز بلوکه میشدن. ولی الان یه KEY دادم و خیلی وقته که استفاده میکنم ولی بلوکه نشده!!! من شک کردم یعنی وقعا آنتی ویروس من فعاله یا فقط ظاهرا فعال شده؟

mohammad_87
06-11-2013, 19:39
من الان از KIS 2013 استفاده میکنم قبلا که از نسخه های 2012 و 2011 استفاده میکردم KEY هایی که به نرم افزار میدادم بعد از چند روز بلوکه میشدن. ولی الان یه KEY دادم و خیلی وقته که استفاده میکنم ولی بلوکه نشده!!! من شک کردم یعنی وقعا آنتی ویروس من فعاله یا فقط ظاهرا فعال شده؟
اگه آپدیت بشه هیچ مشکلی نداره
استفاده از کلیدها گاهی شانسی هم هست.برخی هاشون بعد از چند روز بلاک میشن اما کلیدهایی که کاربران کمی ازش استفاده میکنند پایدار میمونه.

Captain
07-11-2013, 13:14
پچ C برای کاسپر 2014 ارائه شد.

تغییرات در این پچ عبارتند از:

Some interface issues.
برطرف کردن مشکلاتی در اینترفیس (گرافیک و ظاهر برنامه)
Issue with displaying the Virtual Keyboard, Block Dangerous Websites, and Kaspersky URL Advisor plug-ins in the browser Internet Explorer 11.
رفع مشکلاتی در ناسازگاری افزونه ها با اینترنت اکسپلورر 11
Some issues while the system operates in Safe Mode.
برطرف کردن مشکلاتی در حالت اجرایی ویندوز در Safe Mode

برای نصب این پچ، آنتی ویروس خود را آپدیت کرده و بعد سیستم را ریست نمایید تا تغییرات مورد نظر اعمال شده و آنتی ویروس شما به پچ C ارتقا یابد.

inceptro
07-11-2013, 13:38
سلام.

من در حال حاظر از نسخه2014 استفاده میکنم ولی موضوعی که هست اینه که با وجود اینکه من هر 2 روز یکبار آپدیت میکنم ولی در هر بار آپدیت حداقل یه 20 مگی دانلود میکنه،این خیلی زیاد نیست؟

تو نسخه 2013 دیگه اینقدر حجم اپدیت نبود.

mohammad_203
07-11-2013, 14:52
با توجه به آموزشی که دوست خوبمون امیر (Hidden-Hunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) برای فعال کردن کاسپر 2014 قرار دادن و زحمت بسیاری کشیدن

من تصمیم گرفتم با اجازه از ایشون، فایلهای اجرایی این روش رو برای شما عزیزان قرار بدم تا کارتون راحت شه و بتونید بدون دردسر روی تمام سیستم ها استفاده کنید

نکته: بعضی از کلید ها که در نسخه های قبلی کاسپر هستند در نسخه 2014 به عنوان کلید نامعتبر شناخته میشن. پس یک کلید جدید رو امتحان کنید.

دانلود فایل و اجرای آن بنا به معماری سیستمی که دارید. (64 بیت یا 32 بیت)

اجرا کردن فایل استخراج کلید از کاسپر و کپی گرفتن از دو فایلی که برنامه ایجاد میکنه و انتقال به سیستمی که کاسپر 2014 روی آن نصب هستش. (فایل های SystemCertificates.reg و LicStorage.reg)

غیرفعال کردن Self-Defence و حذف کلید قبلی و Exit کردن کاسپر 2014 از نوار وظیقه

و در آخر اجرای هردو فایل برای فعال کردن کاسپر و در آخر ریست کردن سیستم و مشاهده نتیجه کار و فعال کردن Self-Defence

سوالی بود در خدمتیم

لینــک مستقــیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رمز فایل: forum.p30world.com

من انجام دادم نشد.کلید که نسخه 2013 رو فعال می کنه تو 2014 ممکنه کار نکنه؟!
وقتی ریست کردم و سیستم بالا اومد کسپر گفت باید فعال کنی (دوباره آزمایشی فعال کردم)

Captain
07-11-2013, 14:54
من انجام دادم نشد.کلید که نسخه 2013 رو فعال می کنه تو 2014 ممکنه کار نکنه؟!
وقتی ریست کردم و سیستم بالا اومد کسپر گفت باید فعال کنی (دوباره آزمایشی فعال کردم)

Captain
07-11-2013, 15:12
هماهنگی بین Tooltip Ballon کاسپر با خود آپدیتر برنامه :دی

M.Hashemi
07-11-2013, 19:27
با سلام
یک خبر جالب :سایت کسپر نام کشور ایران را از داخل partners خود حذف کرده, این در حالی است که هنوز در ایران نمایندگی فعال دارد.

بعد از انتشار خبر این که کسپر دیگر با key فعال نمی شود و برداشتن تنظیمات حرفه ای این خبر, سومین خبر بد است.
احساس میکنم این شرکت دارد سیاست های خود را تغییر می دهد و احتمال تحریم نیز وجود دارد.
دارم با نمایندگی ها و خود سایت کسپر مکاتبه می کنم ببینم مشکل از کجاست.
بلا فاصله بعد از این که خبر جدیدی گرفتم خبر میدم.
با تشکر

inceptro
07-11-2013, 19:40
با سلام
یک خبر جالب :سایت کسپر نام کشور ایران را از داخل partners خود حذف کرده, این در حالی است که هنوز در ایران نمایندگی فعال دارد.

بعد از انتشار خبر این که کسپر دیگر با key فعال نمی شود و برداشتن تنظیمات حرفه ای این خبر, سومین خبر بد است.
احساس میکنم این شرکت دارد سیاست های خود را تغییر می دهد و احتمال تحریم نیز وجود دارد.
دارم با نمایندگی ها و خود سایت کسپر مکاتبه می کنم ببینم مشکل از کجاست.
بلا فاصله بعد از این که خبر جدیدی گرفتم خبر میدم.
با تشکر

ممنون.فقط امیدوارم واسه لایسنسهای قانونی مشکلی پیش نیاد.

amirpers
08-11-2013, 11:52
دوستان میشه لینک پست نحوه فعال کردن کسپرسکی 2014 رو این جا بذارید؟
ممنون

mohammad_87
08-11-2013, 12:47
دوستان میشه لینک پست نحوه فعال کردن کسپرسکی 2014 رو این جا بذارید؟
ممنون
سلام
در صفحه قبل توضیح داده بودم:

چون سریال دادن در 2014 کمی سخت شده یکی از روشهای زیر رو انجام بده:
1.نصب 2013 و اکتیو کردن آن با یک سریال بلند مدت ( تاپیک سریال کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و همینطور که کسپر در حال کار کردن هست،نسخه 2014 رو نصب کن تا با همون سریال بلند مدت اکتیو شود.
2.استخراج فایلهای مربوط به سریال،به پستهای زیر مراجعه شود:
پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirpers
08-11-2013, 14:23
سلام

1.نصب 2013 و اکتیو کردن آن با یک سریال بلند مدت ( تاپیک سریال کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) و همینطور که کسپر در حال کار کردن هست،نسخه 2014 رو نصب کن تا با همون سریال بلند مدت اکتیو شود.
اخه مشکلم اینه که 2013 رو ویندوز 8.1 کار نمی کنه.

vampire_arak
08-11-2013, 15:13
سلام

روی kaspersky antiviruse 2014این روش جواب میده یا اینکه روش ساده تری هم هست؟

BATTLEFIELD4
09-11-2013, 09:31
سلام چنتا سئوال دارم
2014 سی
1- avp بعضی مواقع به نت وصل میشه چیه
2-از آپدیتهای 2014 چگونه میشه بکاپ گرفت گرفت
4-چگونه میشه تنظیمات کسپر رو به حالت اول برگردوند>>میخوام تنظیماتی که در ارتباط برنامه ها با نت هس رو بحالت اول برگردونم چون که نمدونم کدوم رول هس و زیاده همشو بگردم چون فکر کنم اشتباهی چنتا رول رو بستم
5-در فایروال کدوم حالته هر برنامه ای بخواد به نت وصل بشه بپرسه
6- در بخش اینترفیس لنگوئج که انگلیس هس فایلی چیزی هس مثلا فارسی رو اضافه کرد چون حالت آسانسوری داره میگم حتما زبونای دیگه ای هم هس که همچین حالتی گذاشتن

نو انجمنشون هم گفتم برای زبان فارسی 2014 اینو گفتن

English versions can not be made to other localizations.

Persian/Farsi version will be released, sometime in the future, when all is ready.

BATTLEFIELD4
09-11-2013, 20:07
سایت do wnload.ir کلید برای کسپر 2014 گذاشته

Kaspersky Internate Security Keys for 155 Days Activation

Code : J61GQ-S49SX-1CGUU-WCFZQ

Kaspersky Internate Security Keys for 3 Months Activation

Code : QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

بقیش رو برین بگیرین تا بلاک نشده
برای من زده 29 روز تریال +91 روز:n13:

راستی موقع نصب تیک پایینی رو بردارین

Vah!d
09-11-2013, 20:54
دوستان من نسخه 2014 رو روی ویندوز 7 نصب کردم اما احساس میکنم سرعت اینترنتم به یک سوم کاهش پیدا کرده! علتش چی هست؟

.AraMesh.
09-11-2013, 21:22
سلام" اگه اینترنت S هستش بخاطر فایروالشه.
اگه لازمش ندارید میتونید فعلا غیر فعالش کنید تا ترافیک چک نکنه

Vah!d
09-11-2013, 22:10

آره اینترنت سکیوریتی هست. اگه حذف بشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ چطوری میشه غیرفعالش کرد؟

Captain
09-11-2013, 23:32
اخه مشکلم اینه که 2013 رو ویندوز 8.1 کار نمی کنه.

سلام
کاسپر نسخه 2013 بر روی ویندوز 8.1 نصب نمیشود. شما باید کاسپر را به پچ I آپدیت کرده و بعد اقدام به اجرای مراحل زیر کنید.
این نسخه در صورتی بر روی ویندوز 8.1 بدرستی کار میکند که شما اول اقدام به نصب ویندوز 8 و نصب کاسپر 2013 کنید. آپدیت کنید. پچ I نصب شود.
بعد ویندوز خود را به 8.1 ارتقا داده تا به بهترین نحو از نسخه 2013 استفاده کنید.

Captain
09-11-2013, 23:33
روی kaspersky antiviruse 2014این روش جواب میده یا اینکه روش ساده تری هم هست؟

این روش فعلا بر روی ویندوز 8 - 64 بیت و KIS 2014 تست شده!
فعلا تستی بر روی نسخه های دیگر انجام نشده ولی به احتمال زیاد همون روش به درستی کار کنه.
تست کنید و به ما خبر بدهید.

Captain
09-11-2013, 23:37
دوستان من نسخه 2014 رو روی ویندوز 7 نصب کردم اما احساس میکنم سرعت اینترنتم به یک سوم کاهش پیدا کرده! علتش چی هست؟

آره اینترنت سکیوریتی هست. اگه حذف بشه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ چطوری میشه غیرفعالش کرد؟

نیازی به غیرفعال کردن فایروال نیست!!
کاسپر اصلا سرعت اینترنت رو کاهش نمیده
کاسپر جزو آن دسته از آنتی ویروسهایی هست که در سرعت نت و دانلود تاثیر بسیاری نداره

Vah!d
10-11-2013, 00:01
کاسپر جزو آن دسته از آنتی ویروسهایی هست که در سرعت نت و دانلود تاثیر بسیاری نداره

پس اون گزینه که قبل نصب باید تیکش برداشته بشه واسه چی هست؟

Captain
10-11-2013, 00:31

میشه یه عکس تهیه کنید و بزارید تا بررسی بشه؟ یعنی بتونیم کامل جواب بدیم

salar_linux
10-11-2013, 10:59
سلام بچه ها من هر سری ویندوز عوض می کنم
بعد با کسپر اسکن می کنم
همیشه یه ویروسی به اسم hidrag.a پیدا میشه و بعد از پاکردن ویروس
خیلی از برنامه هایی که نصب شده ارورر میده یا درست اجرا نمیشه و همچنین Dll ویندوز خراب میشن
درضمن کسپر فقط به فایل های exe برنامه ها گیر میده
جریان چیه ؟پدرم در اومده از بس ویندوز عوض کردم

یه سوال دیگه ایا همیشه svchost فولدر ویندوز ویروس؟
لطفا راهنماییم کنید

kv7_shadow
10-11-2013, 14:09
سلام آپدیت های بکسپر اسکی 2014 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
محل ذخیره آپدیت هاش تو کامپیوتر خودم کجاست؟
ممنون

.AraMesh.
10-11-2013, 14:11
سلام"
آقا چرا میزنید زیرش :n02:
وااااالا حقیقتیه!!! دمار از روزگار ما دراورده. شما اینترنت چی دارید مگه " که اصلا خبری از افت سرعت نیست!!!
اینم بگما : اسکن مداوم سیستم هم واسه سیستمای ضعیفتر بی تاثیر نیست. خودبخود رم و cpu گرفتار میشن بعد از اون طرف توی بارگزاری صفحات ....

saeidrezay
10-11-2013, 14:24
انصافا من فقط از یه آنتی ویروس خیر دیدم اون هم نود بوده بقیه رو به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Y@var
10-11-2013, 19:57
با سلام و خسته نباشید

دوستان من داشتم درایور های لپتاپم رو نصب می کردم که واسه یکیش مشکل پیش اومد و صفحه ی آبی مرگ اومد/بعد از ریست شدن کامپیوتر من کامل اون درایور ناقص رو پاک کردم

اما یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه که کاسپراسکای میخواد اطلاعات مربوط به اون مشکل رو واسه سایتش بفرسته ولی هر چی صبر میکنم کلی وقت رو 90 درصد میمونه و آخرش هم ارور میده

با یه برنامه که از طریق safe mode کاسپراسکای رو پاک میکنه هم کامل پاکش کردم ولی بعد از نصب بازم همون پیغام رو میده

این پیغام در واقع حدود یک دقیقه بعد از بالا اومدن ویندوز داده میشه و فقط هم همون یه دفعه!

در ضمن با قیلترشکن سریع هم سعی کردم فایل رو بفرستم بازم مثل همین شد

آخرین ورژن کاسپراسکای رو هم دارم:n06:

هر چی سعی کردم در سایت کاسپراسکای هم عضو بشم نشد تا بتونم این باگ رو گزارش بدم

راستی زدن دکمه Don't send هم دردی رو دوا نمی کنه

خیلی ممنون پیشاپیش:n16:

Captain
11-11-2013, 00:30
سلام بچه ها من هر سری ویندوز عوض می کنم
بعد با کسپر اسکن می کنم
همیشه یه ویروسی به اسم hidrag.a پیدا میشه و بعد از پاکردن ویروس
خیلی از برنامه هایی که نصب شده ارورر میده یا درست اجرا نمیشه و همچنین Dll ویندوز خراب میشن
درضمن کسپر فقط به فایل های exe برنامه ها گیر میده
جریان چیه ؟پدرم در اومده از بس ویندوز عوض کردم

یه سوال دیگه ایا همیشه svchost فولدر ویندوز ویروس؟
لطفا راهنماییم کنید

سلام
اگه شما بعد نصب ویندوز، درایوهای دیگر خود را باز میکنید تا برنامه های مورد نظر خود را نصب کنید، احتمالا آلوده شدن سیستم شما از همین طریق میباشد، یعنی درایوهای دیگر شما به این فایل مخرب آلوده بوده و بعد اجرای برنامه یا باز کردن درایو یا پوشه ی مورد نظر، سیستم آلوده میشه
فایل svchost فایل امن ویندوز هستش
فایل مخرب اون فایل سیستمی رو نیز آلوده میکنه
شما بعد از نصب ویندوز، از یک جای امن اقدام به نصب برنامه امنیتی کنید.
:)

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

Captain
11-11-2013, 00:31
سلام آپدیت های بکسپر اسکی 2014 رو از کجا میتونم دانلود کنم؟
محل ذخیره آپدیت هاش تو کامپیوتر خودم کجاست؟
ممنون

کاسپر نسخه ی 2014 آپدیت آفلاين نداره.

GodFather009
11-11-2013, 02:28
آخرش کرک نشد این 2014
حتما اول باید 2013 نصب باشه بعد 2014 بنصبیم؟؟؟
مر30

salar_linux
11-11-2013, 03:44
سلام
اگه شما بعد نصب ویندوز، درایوهای دیگر خود را باز میکنید تا برنامه های مورد نظر خود را نصب کنید، احتمالا آلوده شدن سیستم شما از همین طریق میباشد، یعنی درایوهای دیگر شما به این فایل مخرب آلوده بوده و بعد اجرای برنامه یا باز کردن درایو یا پوشه ی مورد نظر، سیستم آلوده میشه
فایل svchost فایل امن ویندوز هستش
فایل مخرب اون فایل سیستمی رو نیز آلوده میکنه
شما بعد از نصب ویندوز، از یک جای امن اقدام به نصب برنامه امنیتی کنید.
:)

من یه مشکلی که دارم تو یکی از درایو هام کلی برنامه به همراه کرک دارم به همین خاطر نمی تونم فول اسکن کنم
به نظر شما چیکار کنم که فول اسکن بشه سیستم و درایوهای دیگه و کرک های برنامه هام پاک نشه؟
ایا ویروس Svchost می تونه فایل های Setup الوده کنه؟
اگر من برنامه هام و کرکهاشون zip کنم کسپر در زمان اسکن می تونه کرکهای توی فایل های زیپ شناسایی کنه ؟
ایا Zip بهتره یا ایمیج بگیرم؟

mohammad_87
11-11-2013, 03:52
تیکی نیست که باید برداشته بشه
فقط میشه از دانلود آخرین ورژن جلوگیری بشه تا سریعتر نصب بشه

سلام"
آقا چرا میزنید زیرش :n02:
وااااالا حقیقتیه!!! دمار از روزگار ما دراورده. شما اینترنت چی دارید مگه " که اصلا خبری از افت سرعت نیست!!!
اینم بگما : اسکن مداوم سیستم هم واسه سیستمای ضعیفتر بی تاثیر نیست. خودبخود رم و cpu گرفتار میشن بعد از اون طرف توی بارگزاری صفحات ....
کسپر مشکلی نداره اگر:
فایل نصبی فقط از سایت رسمی دانلود بشه و برای فعال کردن از سریال و یا کلید استفاده بشه
استفاده از روشهای کرک کردن و تریال ریستر باعث ایجاد نواقصی در برنامه خواهد شد

با سلام و خسته نباشید

دوستان من داشتم درایور های لپتاپم رو نصب می کردم که واسه یکیش مشکل پیش اومد و صفحه ی آبی مرگ اومد/بعد از ریست شدن کامپیوتر من کامل اون درایور ناقص رو پاک کردم

اما یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه که کاسپراسکای میخواد اطلاعات مربوط به اون مشکل رو واسه سایتش بفرسته ولی هر چی صبر میکنم کلی وقت رو 90 درصد میمونه و آخرش هم ارور میده

با یه برنامه که از طریق safe mode کاسپراسکای رو پاک میکنه هم کامل پاکش کردم ولی بعد از نصب بازم همون پیغام رو میده

این پیغام در واقع حدود یک دقیقه بعد از بالا اومدن ویندوز داده میشه و فقط هم همون یه دفعه!

در ضمن با قیلترشکن سریع هم سعی کردم فایل رو بفرستم بازم مثل همین شد

آخرین ورژن کاسپراسکای رو هم دارم:n06:

هر چی سعی کردم در سایت کاسپراسکای هم عضو بشم نشد تا بتونم این باگ رو گزارش بدم

راستی زدن دکمه Don't send هم دردی رو دوا نمی کنه

خیلی ممنون پیشاپیش:n16:
با سلام
احتمالا بخاطر حذف درایور مذکور،اطلاعات ثبت شده در فایلهای dump نمیتون بدرستی آدرس دهی کنند و باعث ایجاد این مشکل میگردد
شما یا فایلهای dump رو پیدا و پاک کن و یا درایور مشکل دار رو دوباره نصب کن تا شاید اطلاعات مجددا به کسپر وارد شود

آخرش کرک نشد این 2014
حتما اول باید 2013 نصب باشه بعد 2014 بنصبیم؟؟؟
مر30
فعلا امکان دیگه ای نیست
البته در روش استخراج از رجیستری،میشه این کار رو روی یک سیستم دیگه که 2013 داره هم انجام داد و سپس فایلهای استخراج شده رو به سیستمی که 2014 داره انتقال داد.

mohammad_87
11-11-2013, 05:12
من یه مشکلی که دارم تو یکی از درایو هام کلی برنامه به همراه کرک دارم به همین خاطر نمی تونم فول اسکن کنم
به نظر شما چیکار کنم که فول اسکن بشه سیستم و درایوهای دیگه و کرک های برنامه هام پاک نشه؟
ایا ویروس Svchost می تونه فایل های Setup الوده کنه؟
اگر من برنامه هام و کرکهاشون zip کنم کسپر در زمان اسکن می تونه کرکهای توی فایل های زیپ شناسایی کنه ؟
ایا Zip بهتره یا ایمیج بگیرم؟
شما به ویروس Virus.Win32.Hidrag.a آلوده شدی.
جالبه که این ویروس قدیمیه و به سال 2003 میرسه
اطلاعاتی راجع به این ویروس:

این ویروس ابتدا یک کپی از خود رو به دایرکتوری ویندوز کپی کرده و با نام svchost.exe ذخیره میکنه سپس به رجیستری راه پیدا کرده و یک کلید اجرایی برای خود ایجاد میکند.hidrag در حافظه کامپیوتر بعنوان یک پروسه فعال باقی مانده و سپس شروع به شناسایی فایلهای exe و آلوده کردن اونها میکنه.

روش از بین بردن این ویروس:
1.فایل زیر دانلود شود:

لینک بالا از سایت آنتی ویروس avg هست و باید با قیلتر شکن دانلود شود و یا از لینک زیر استفاده شود:

لینک دوم دقیقا همان فایل لینک اول هست.مشخصات امضای دیجیتالی و هش رو چک کردم.
2.پس از دانلود،ارتباط با اینترنت و شبکه کاملا قطع شود و تا پاکسازی کامل توسط این برنامه،به هیچ وجه اتصالی برقرار نشود
3.فایل دانلود شده،اجرا گردد و بصورت اتوماتیک،شروع به اسکن تمام کامپیوتر میکند.ممکن است درخواست ریستارت شود که باید تایید گردد

خب حالا این ویروس از بین رفته و برای از بین بردن ویروسهای احتمالی دیگه،کار را اینطور ادامه بده:
در تمام مراحل،وارد هیچ درایوی نشده و هیچ فلش یا هارد اکسترنال هم متصل نشود.
یک نسخه کامل از ویندوز رو از طریق cd یا dvd نصب کرده و در هنگام نصب،درایو c (درایو نصب ویندوز) کاملا پاک و فرمت شود.
کسپر رو از طریق cd یا dvd نصب کرده(قبل از نصب ویندوز رایتش کن یا از یک سیستم دیگه استفاده کن) و پس از ریستارت سیستم،کسپر آپدیت شود و مجدا سیستم ریستارت شود.
حالا با استفاده از کسپر،کل سیستم اسکن شود.
نگران کرکها هم نباش زیرا از طریق قسمت قرنطینه قابل بازیافت خواهند بود.(البته به پیغام کسپر در مورد کرکی که پاک میکنه باید دقت شود و در صورت امکان،از سایت virus total استفاده شود تا اطمینان لازم کسب شود)
برای اطمینان کاملتر،پیشنهاد میشود برنامه malwarebytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم دانلود و پس از آپدیت،یک اسکن کامل از سیستم داشته باشد.
---------------------------------------------
یک راه دیگه که میشه از ابتدا انجامش داد،استفاده از kasperskyy rescue disk هست که باید از لینک kaspersky rescue disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود شده و روی cd یا dvd رایت گردد.
سپس سیستم بصورت بوت با dvd بوت شود و برنامه بصورت خودکار اقدام به اسکن کامل سیستم و پاکسازی آن خواهد کرد.
اما روش اول بهتر و کاملا قابل اطمینان خواهد بود.

kases
11-11-2013, 06:12
دوستان تاپیک هل بدید بریم صفحه 300:biggrin:

noisymind
11-11-2013, 08:26
چطوری میشه تو KIS 2014 جلوی اسکن یک فولدر خاص یا برنامه رو گرفت؟ ( قبلا ها راحت تر بود!! :n13:)

Y@var
11-11-2013, 08:31
دوستان لینک دانلود ورژن c نیومده

چون الان باید ورژن b رو گرفت و 120 مگابایت آپدیتش کردن تا آخرین ورژن بشه

راستی به خاطر Kaspersky ویندوز رو عوض کزدم

یه سوال کلی داشتم دوستانی که اسکایپشون رو روی ویندوز 8.1 نصب کردن به باگی برخورد نکردن
خواهشا راهنمایی کنین اگه مشکل داره برگردم سراغ comodo:n16:

سوال آخر: داشتم یه فیلم آموزشی میدیدم طرف میگفت کاسپر اسکی!!! مگه کاسپراسکای نیستش؟!:n13:

hofman1970
11-11-2013, 09:23
من امروز کاسپر2014 روی ویندوز8.1 نصب کردم خیلی راحت نصب شد با یه تریال ریست هم 91روز فعال شد
حالا سوالم اینه فرق تریال با دادن کلید چیه و تریال بدون کاسپر فرقی با دادن کلیدها داره؟
و بهتره اون تریال ریست رو حذف کنم و با این روش گرفتن کد از 2013 اکتیو کنم یا نه؟

سوال بعدی اینکه من تنظمیات کاسپر2013 رو بکاپ گرفتم ایا میش همون فایل تنظیمات رو به 2014 بدم یا ممکنه مشکل ایجاد کنه؟
دوست گرامی . برو خدا را شکر کن تا 91 روز فعال شد . هر چند معلوم نیست تا کی این مدت کاسپر دوام بیاره.. من دیشب تو ویندوز 8.1 به سختی تونستم حتی تریال اکتیو کنم. اگر بخواهی سراغ 2013 رهنمون گردی باید ویندوز 8.1 را بی خیال گردی. دوم به هیچ طریقی نمی توان برروی 2014 تنظیمات 2013 را نصب نمود. اما به نظر من فایروال 2014 خیلی قوی تر از 2013 می باشد. اینرا بگویم اگر تحقیق فرمائید بیش از 2 بار تریال ریست , امکان داره به ساختار نرم افزار کاسپر صدمه بزنه و در شرایط بحرانی بدرستی عمل نکنه. :n05:

omid-p30
11-11-2013, 09:38
سوال آخر: داشتم یه فیلم آموزشی میدیدم طرف میگفت کاسپر اسکی!!! مگه کاسپراسکای نیستش؟!:n13:

نخیر، در روسی همون کسپرسکی تلفظ میشه.

salar_linux
11-11-2013, 10:23
شما به ویروس Virus.Win32.Hidrag.a آلوده شدی.
جالبه که این ویروس قدیمیه و به سال 2003 میرسه
اطلاعاتی راجع به این ویروس:

این ویروس ابتدا یک کپی از خود رو به دایرکتوری ویندوز کپی کرده و با نام svchost.exe ذخیره میکنه سپس به رجیستری راه پیدا کرده و یک کلید اجرایی برای خود ایجاد میکند.hidrag در حافظه کامپیوتر بعنوان یک پروسه فعال باقی مانده و سپس شروع به شناسایی فایلهای exe و آلوده کردن اونها میکنه.

روش از بین بردن این ویروس:
1.فایل زیر دانلود شود:

لینک بالا از سایت آنتی ویروس avg هست و باید با قیلتر شکن دانلود شود و یا از لینک زیر استفاده شود:

لینک دوم دقیقا همان فایل لینک اول هست.مشخصات امضای دیجیتالی و هش رو چک کردم.
2.پس از دانلود،ارتباط با اینترنت و شبکه کاملا قطع شود و تا پاکسازی کامل توسط این برنامه،به هیچ وجه اتصالی برقرار نشود
3.فایل دانلود شده،اجرا گردد و بصورت اتوماتیک،شروع به اسکن تمام کامپیوتر میکند.ممکن است درخواست ریستارت شود که باید تایید گردد

خب حالا این ویروس از بین رفته و برای از بین بردن ویروسهای احتمالی دیگه،کار را اینطور ادامه بده:
در تمام مراحل،وارد هیچ درایوی نشده و هیچ فلش یا هارد اکسترنال هم متصل نشود.
یک نسخه کامل از ویندوز رو از طریق cd یا dvd نصب کرده و در هنگام نصب،درایو c (درایو نصب ویندوز) کاملا پاک و فرمت شود.
کسپر رو از طریق cd یا dvd نصب کرده(قبل از نصب ویندوز رایتش کن یا از یک سیستم دیگه استفاده کن) و پس از ریستارت سیستم،کسپر آپدیت شود و مجدا سیستم ریستارت شود.
حالا با استفاده از کسپر،کل سیستم اسکن شود.
نگران کرکها هم نباش زیرا از طریق قسمت قرنطینه قابل بازیافت خواهند بود.(البته به پیغام کسپر در مورد کرکی که پاک میکنه باید دقت شود و در صورت امکان،از سایت virus total استفاده شود تا اطمینان لازم کسب شود)
برای اطمینان کاملتر،پیشنهاد میشود برنامه malwarebytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم دانلود و پس از آپدیت،یک اسکن کامل از سیستم داشته باشد.
---------------------------------------------
یک راه دیگه که میشه از ابتدا انجامش داد،استفاده از kasperskyy rescue disk هست که باید از لینک kaspersky rescue disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود شده و روی cd یا dvd رایت گردد.
سپس سیستم بصورت بوت با dvd بوت شود و برنامه بصورت خودکار اقدام به اسکن کامل سیستم و پاکسازی آن خواهد کرد.
اما روش اول بهتر و کاملا قابل اطمینان خواهد بود.

ممنونم از راهنماییتون

فقط چندتا سوال ایا این ویروس ممکن Setup های برنامه هامو الوده کرده باشه؟
چون بعضی از Setup هامو که با کسپر چک کردم اونهارو Hidrag میشناسه!!!
اگر اینطور برنامه هارو پاکشون کنم دوباره بگیرمشون

ایا Hidrag و Jeefo یکی هستن؟
خلاصه بیچارم کرده هز سری ویندوز نصب می کنم باهام میاد ول کن نیست:n03::n03:
البته من به بعضی از Setup ها و Patch مشکوکم اخساس می کنم بعد از نصب اونها سیستم دوباره الوده می کنن
و داخل درایوهای سیستمم ویروسی وجود نداره:n23::n23:

یه توضیخ در مورد
virus total میدین؟برای اطمینان از سالم بودن کرک هام باید داخلش کرکهام تست کنم درسته؟ از کجا بفهمم که اون پچ تا کیجن خودش انتقال دهنده Hidrag یا ویروسهایی از این دست هست یا نه؟

بازم ممنون که وقتتون بهم میدین با تشکر

Y@var
11-11-2013, 12:55
سلام

یه مشکل دیگه روی ویندوز 64 بیتی پرو 8.1

هر دفعه که سیستم رو ریست می کنم کاسپر اسکای حدود یک دقیقه شروع به شناسایی application های ویندوز میکنه

فکر کنم یه دفعش بعد از آپدیت از ورژن b به c درست باشه ولی هر دفعه...!!

در ضمن از خود سایتش دانلودش کردم و با سریال 91 روزه فعالش کردم

یکی دو روز صبر می کنم یه آپدیت مشتی بده حلش کنه وگرنه کاسپر خلاص:n03:

saeedhashemee
11-11-2013, 14:05
دوستان به احتمال زیاد همه باید بیخیال کاسپر بشیم یا نسخه پولی رو بخریم
در تمام فروهای خارجی من مطالعه کردم هیچ راهی برای دادن کی وجود نداره و سریال هم خیلی سخت گیر میات و زود بلاک میشه
راههای هم که هست همه مشکل برای کاسپر درست میکنند
به نظر باید با کاسپر برای همیشه خداحافظی کرد

mohammad_87
11-11-2013, 17:59
ممنونم از راهنماییتون

فقط چندتا سوال ایا این ویروس ممکن Setup های برنامه هامو الوده کرده باشه؟
چون بعضی از Setup هامو که با کسپر چک کردم اونهارو Hidrag میشناسه!!!
اگر اینطور برنامه هارو پاکشون کنم دوباره بگیرمشون

ایا Hidrag و Jeefo یکی هستن؟
خلاصه بیچارم کرده هز سری ویندوز نصب می کنم باهام میاد ول کن نیست:n03::n03:
البته من به بعضی از Setup ها و Patch مشکوکم اخساس می کنم بعد از نصب اونها سیستم دوباره الوده می کنن
و داخل درایوهای سیستمم ویروسی وجود نداره:n23::n23:

یه توضیخ در مورد
virus total میدین؟برای اطمینان از سالم بودن کرک هام باید داخلش کرکهام تست کنم درسته؟ از کجا بفهمم که اون پچ تا کیجن خودش انتقال دهنده Hidrag یا ویروسهایی از این دست هست یا نه؟

بازم ممنون که وقتتون بهم میدین با تشکر

خواهش میکنم
دوست عزیز لطفا برای نظم بهتر،از رنگ و سایز معمولی استفاده کن،تمام پستها توسط دوستان دیده میشه و در صورت امکان پاسخ داده خواهد شد.
ویروس hidrag کارهای زیادی با سیستم میکنه و همونطور که گفتم روی تمام فایلهای اجرایی تاثیر میذاره یعنی هر فایلی که exe باشه وقتی اجرا میشه آلوده میشه
جدای اون،ممکنه پوشه های شمارو مخفی کنه و پوشه های همنام و آلوده رو بجاش بسازه
و خیلی کارهای دیگه
درسته،hdrag همون jeefo هستش
ضمنا احتمال آلودگی سیستم شما به ویروسهای دیگر هم هست
شما اون مراحل رو به ترتیب و کامل انجام بده دیگه نباید مشکلی باشه

virus total یک سایت اسکنر فایل هست که نتایج اسکن رو با 44 آنتی ویروش مختلف نشون میده و کاربر کاملا متوجه میشه که اون فایل آیا واقعا آلوده هست یا نه؟در مواردی مثل کرک و پچ که کاربر ممکنه شک داشته باشه کاملا کاربردی هست
این آدرس سایتش:

همچنین میشه این قابلیت رو به کلیک راست موس اضافه کرد که فایل بصورت خودکار به این سایت آپلود بشه و آنالیز بشه(برای راحتی کار خیلی خوبه)
دانلود این ابزار و نحوه استفاده هم در اینجا قرار داره:

سلام

یه مشکل دیگه روی ویندوز 64 بیتی پرو 8.1

هر دفعه که سیستم رو ریست می کنم کاسپر اسکای حدود یک دقیقه شروع به شناسایی application های ویندوز میکنه

فکر کنم یه دفعش بعد از آپدیت از ورژن b به c درست باشه ولی هر دفعه...!!

در ضمن از خود سایتش دانلودش کردم و با سریال 91 روزه فعالش کردم

یکی دو روز صبر می کنم یه آپدیت مشتی بده حلش کنه وگرنه کاسپر خلاص:n03:
هر ورژنی از کسپر در هر سیستم عاملی ز ویندوز نصب بشه،در استارت آپ کمی دیر بالا میاد
بهترین کار این هست که وقتی ویندوز بالا میاد فقط 2 دقیقه هیچ کاری با کامپیوتر انجام نشه تا کسپر کارهای خودش رو انجام بده و لود بشه
در غیر اینصورت اون تاخیر بدتر هم خواهد شد
شما حتما کسپر رو کامل آپدیت کن
من در ویندوز 7 64 بیتی مشکلی با اسکایپ ندارم(در 8.1 کسپر ندارم)

دوستان به احتمال زیاد همه باید بیخیال کاسپر بشیم یا نسخه پولی رو بخریم
در تمام فروهای خارجی من مطالعه کردم هیچ راهی برای دادن کی وجود نداره و سریال هم خیلی سخت گیر میات و زود بلاک میشه
راههای هم که هست همه مشکل برای کاسپر درست میکنند
به نظر باید با کاسپر برای همیشه خداحافظی کرد
دوست عزیز دو روش برای دادن کلید در این انجمن گفته شده و با اینکه به راحتی روشهای سابق نیست اما خودم تا حالا چندین سیستم رو با این روشها راه انداختم.فقط کافیه به ورژن 2013 دسترسی داشته باشی یا یکبار نصب بشه
فقط اگه کسی ابتدا ویندوز 8.1 نصب کنه و بعد بخواد کسپر نصب کنه به مشکل برمیخوره و ابتدا باشد ویندوز 8 نصب کنه و بعد 2013 و در آخر هر دو رو آپدیت کنه.راهنمایی کمل برای ویندوز 8 و 8.1 در صفحات قبل هست
فقط کمی با حوصله و دقت انجام بشه براحتی میشه کسپر رو در هر سیستمی نصب و فعال کرد

salar_linux
11-11-2013, 19:07
سلام

چشم از این به بعد با فونت معمولی می نویسم بابت راهنماییهای عالیتون بینهایت سپاسگذارم
نکته های جالبی یاد گرفتم

فقط برای اخرین سوال من با کسپر اسکن کردم و یه تعداد ویروس برد به قرنطینه و من گزینه Delete All زدم و لیست پاک شد اما متاسفانه اون فایل ها همچنان هستن در درایو و فولدرها و پاک نشدن!!!
مشکل از کجاست؟ایا روش دیگه ای برای پاک کردن ویروس ها در Kaspersky وجود داره؟

با تشکر

mohammad_87
12-11-2013, 01:49
سلام

چشم از این به بعد با فونت معمولی می نویسم بابت راهنماییهای عالیتون بینهایت سپاسگذارم
نکته های جالبی یاد گرفتم

فقط برای اخرین سوال من با کسپر اسکن کردم و یه تعداد ویروس برد به قرنطینه و من گزینه Delete All زدم و لیست پاک شد اما متاسفانه اون فایل ها همچنان هستن در درایو و فولدرها و پاک نشدن!!!
مشکل از کجاست؟ایا روش دیگه ای برای پاک کردن ویروس ها در Kaspersky وجود داره؟

با تشکر
ممنونم
دو حالت هست:
اول اینکه شما هنوز سیستمت رو پاکسازی نکردی و ویروسهای روی سیستم،باعث اختلال در کار کسپر میشه
دوم اینکه کسپر آلودگی اون فایل رو برطرف کرده و حالا اون فایل کاملا سالم هست و در جای خودش قرار داره که در اینصورت با اسکن مجدد اون فولدر یا فایل،نتیجه مشخص خواهد شد

salar_linux
12-11-2013, 02:44
ممنونم
دو حالت هست:
اول اینکه شما هنوز سیستمت رو پاکسازی نکردی و ویروسهای روی سیستم،باعث اختلال در کار کسپر میشه
دوم اینکه کسپر آلودگی اون فایل رو برطرف کرده و حالا اون فایل کاملا سالم هست و در جای خودش قرار داره که در اینصورت با اسکن مجدد اون فولدر یا فایل،نتیجه مشخص خواهد شد

من کل سیستم هم با برنامه AVG که ادرس دادین اسکن کردم و هم کسپرو مالوربایت
اکثر ویروسهای رو سیستمم Hidrag بود و Generic

1-پس کسپر قابلیت Clean هم داره درسته؟ و اینکه اگر از تو قرنطینه Delete بزنم اون فایل یا به کل پاک میشه یا کلین همینطوره؟

2-با مالوربایت که اسکن کردم این ویروس هارو پیدا کرده به نظرتون کدومشون خطرناک و حتما باید پاک بشه ؟ البته خاطر نشان کنم که بیشترشون Keygen و Patch هستن

3-ایا درصورت نصب مالوربایت و کسپر روی ویندوز جدید نیازی به نصب برنامه های دیگه ای از جمله Hitman Pro و TrustPort هست یا خیر؟

mohammad_87
12-11-2013, 17:21
من کل سیستم هم با برنامه AVG که ادرس دادین اسکن کردم و هم کسپرو مالوربایت
اکثر ویروسهای رو سیستمم Hidrag بود و Generic

1-پس کسپر قابلیت Clean هم داره درسته؟ و اینکه اگر از تو قرنطینه Delete بزنم اون فایل یا به کل پاک میشه یا کلین همینطوره؟

2-با مالوربایت که اسکن کردم این ویروس هارو پیدا کرده به نظرتون کدومشون خطرناک و حتما باید پاک بشه ؟ البته خاطر نشان کنم که بیشترشون Keygen و Patch هستن

3-ایا درصورت نصب مالوربایت و کسپر روی ویندوز جدید نیازی به نصب برنامه های دیگه ای از جمله Hitman Pro و TrustPort هست یا خیر؟

سلام مجدد
اگه شما ویندوز رو هم مجدد نصب کرده باشی خیالتون راحت تر هستش.
1.بله داره.اما بستگی به ماهیت فایل و آلودگ داره.اما اگه فایل قابلیت کلین شدن داشته باشه دیگه به قرنطینه نمیره،پس فایلهایی به قرنطینه میرن که مخرب هستن و یا آلوده شده ان و قابلیت کلین شدن ندارند و تا زمانیکه در لیست قرنطینه هستند قابلیت ریستور کردن فایل و استفاده مجدد هست ولی اگر از لیست قرنطینه هم پاک بشوند،دیگه دسترسی ای بهشون نیست و برای همیشه پاک شده اند.

2.در این مورد دوستان دیگر باید نظر بدن. مثلا مخربهایی مثل backdoor, keylogger خطرنک هستند.شما اینها رو با کسپر اسکن نکردی؟کسپر به هر پچ و کرکی گیر نمیده و اگر مخرب تشخیص بده واقعا مخرب هست
بهتره برای پچهایی که تا حدودی کاربر بهشون اطمینان داره،در هنگام اجرا،اگر سوالی از طرف کسپر پرسیده بشه،اون پچ یا کرک رو به لیست فایلهای دارای محدودیت کم (Low restricted) یا محدودیت زیاد (high restricted) اضافه کرد.
روش دیگر هم استفاده از همون virus total هست.

3.بنظر من خود کسپر کامل هست اگر کاربر هم هوشمندانه عمل کنه.هر سایت و برنامه ای نباید استفاده شود،در پیغامها با دقت بیشتری پاسخ داده شود،کاربر با تنظیمات کسپر در حد معمول آشنایی داشته باشدو مهمتر از همه سیستم عامل و برنامه امنیتی رو فقط از سایت رسمی دانلود کرده و همیشه آپدیت نگه دارد.
هر سه تا برنامه هایی که شما نام بردی،برنامه های مکمل بسیار خوبی هستند،اما لازم نیست همانند برنامه اصلی دائما در حال اجرا باشند.مثلا malwarebytes اگر دو هفته یکبار هم آپدیت شده و با اون، سیستم اسکن شود کافیه و لازم نیست همیشه در حال اجرا باشد.
در کل وجودشون کاملا مفیده

salar_linux
12-11-2013, 18:44
سلام مجدد
اگه شما ویندوز رو هم مجدد نصب کرده باشی خیالتون راحت تر هستش.
1.بله داره.اما بستگی به ماهیت فایل و آلودگ داره.اما اگه فایل قابلیت کلین شدن داشته باشه دیگه به قرنطینه نمیره،پس فایلهایی به قرنطینه میرن که مخرب هستن و یا آلوده شده ان و قابلیت کلین شدن ندارند و تا زمانیکه در لیست قرنطینه هستند قابلیت ریستور کردن فایل و استفاده مجدد هست ولی اگر از لیست قرنطینه هم پاک بشوند،دیگه دسترسی ای بهشون نیست و برای همیشه پاک شده اند.

2.در این مورد دوستان دیگر باید نظر بدن. مثلا مخربهایی مثل backdoor, keylogger خطرنک هستند.شما اینها رو با کسپر اسکن نکردی؟کسپر به هر پچ و کرکی گیر نمیده و اگر مخرب تشخیص بده واقعا مخرب هست
بهتره برای پچهایی که تا حدودی کاربر بهشون اطمینان داره،در هنگام اجرا،اگر سوالی از طرف کسپر پرسیده بشه،اون پچ یا کرک رو به لیست فایلهای دارای محدودیت کم (Low restricted) یا محدودیت زیاد (high restricted) اضافه کرد.
روش دیگر هم استفاده از همون virus total هست.

3.بنظر من خود کسپر کامل هست اگر کاربر هم هوشمندانه عمل کنه.هر سایت و برنامه ای نباید استفاده شود،در پیغامها با دقت بیشتری پاسخ داده شود،کاربر با تنظیمات کسپر در حد معمول آشنایی داشته باشدو مهمتر از همه سیستم عامل و برنامه امنیتی رو فقط از سایت رسمی دانلود کرده و همیشه آپدیت نگه دارد.
هر سه تا برنامه هایی که شما نام بردی،برنامه های مکمل بسیار خوبی هستند،اما لازم نیست همانند برنامه اصلی دائما در حال اجرا باشند.مثلا malwarebytes اگر دو هفته یکبار هم آپدیت شده و با اون، سیستم اسکن شود کافیه و لازم نیست همیشه در حال اجرا باشد.
در کل وجودشون کاملا مفیده

سلام وقتتون بخیر

بله من با کسپر اسکنشون کردم دقیقا خیلی از اونهایی که مالور الان پیدا کرده کسپر پیدا کرد و رفت تو قرنطینه و من از اونجا Delete کردمشون که خیلی هاشون موندن به نظر میرسه کسپر اونهارو از ویروس جیفو کلین کرده و حالا هم قابل استفاده شده
چون برای بار دوم که با کسپر اسکن کردم هیچ گیری بهشون نداد و یه چیزهایی مالور پیدا کرد گفتم ممکن هنوز خطرناک باشن ولی مثل اینکه مالور الان اونهارو با ماهیت اصلیشون داره میشاسه در صورتی که قبلا همشون Hidrag -Geefo بودن