PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19

amir.7
30-06-2013, 23:22
این خبر حقیقت داره؟

(تابناک)

حذف نام ایران از سایت کسپراسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکت روسی کسپراسکی که تولیدکننده نرم‌افزارهای امنیتی است، نام ایران و نام نمایندگان ایرانی‌اش را از وب سایت رسمی خود حذف کرده است.

به گزارش ایسنا، تا چند هفته‌ی پیش نام ایران و نمایندگان این شرکت در لیست کشورها و شرکت‌های تحت پوشش کسپراسکی به چشم می‌خورد.

این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مسوولان کسپراسکی خاورمیانه در گذشته بر این نکته تاکید داشتند که ایران را در زمینه‌ی نرم‌افزارهای امنیتی تحریم نخواهند کرد و به حمایت از نمایندگان خود در ایران ادامه خواهند داد.

با این حال باید منتظر ماند و دید که واکنش شرکت‌های تحت حمایت کسپراسکی و مسوولان این شرکت روسی درباره این اقدام چگونه خواهد بود.

سلام

دوستان این مسئله چه محدودیتهایی برای کاربران ایرانی ایجاد میکنه

Eblis 2011
01-07-2013, 00:28
به نقل از خبر آنلاین : حذف نام ایران از سایت کسپرسکی

mohammad_87
01-07-2013, 00:45
با دروود
آیا نسخه 2013 مخصولات کسپرسکی با ویندوز XP سازگاری ندارند؟من تا بحای چندین نسخه رو نصب کردم و مدام پیام application lunch failed می دهد!همچنین در انجمن کسپرسکی هم مطرح نمود که بدون پاسخ مانده است.
سلام
حداقل باید از سرویس پک 2 در xp استفاده کنید.اما احتمالا این ارور برای این هست که نسخه قبلی بخوبی حذف نشده است.اگه اینطور هست ابتدا ریستارت کن،بعد با برنامه kav remover که در صفحات قبل هست نسخه جاری رو کاملا حذف و بعد از ریستارت مجدد نسخه جدید رو نصب کن.
ضمنا کسپر در ویندوزهای xp و seven به یک میزان از سیستم استفاده میکنه.در صورت امکان حداقل به ویندوز 7 ارتقا بده.

سلام

دوستان این مسئله چه محدودیتهایی برای کاربران ایرانی ایجاد میکنه
فقط بصورت رسمی نام ایران جزو نمایندگی ها نیست و دیگر هیچ! چون مهمترین از همه اینه که آپدیت با آی پی های ایرانی مشکلی نداره و فکر هم نمیکنم کار به اونجا برسه هرچند که علت اصلی حذف نام ایران هنوز معلوم نیست.باید در انجمن اصلی کسپر سوال بشه.

به نقل از خبر آنلاین : حذف نام ایران از سایت کسپرسکی

حالا حمله ها شروع شده؟!:n27:

amir.7
01-07-2013, 01:23
[QUOTE]
فقط بصورت رسمی نام ایران جزو نمایندگی ها نیست و دیگر هیچ! چون مهمترین از همه اینه که آپدیت با آی پی های ایرانی مشکلی نداره و فکر هم نمیکنم کار به اونجا برسه هرچند که علت اصلی حذف نام ایران هنوز معلوم نیست.باید در انجمن اصلی کسپر سوال بشه.[/QU

ممنونم محمدجان

آره ، چون سایت کاسپرسکی هم خوشبختانه برای ما فیلتر نیست و این جای خوشحالی برای طرفداران کاسپر داره :n06:

Eblis 2011
01-07-2013, 15:03
«فعالیت شرکت کسپرسکی در ایران همچنان با قدرت ادامه خواهد داشت و به هیچ وجه بحث تحریم مطرح نیست.»

به گزارش سافت‌گذر به نقل از ایتنا؛ مدیرعامل یکی از شرکت‌های نماینده کسپرسکی در ایران در گفت وگو با ایتنا و در پاسخ به دلایل حذف نام نمایندگان کسپرسکی در ایران از سایت این شرکت گفت: مشکلات به وجود آمده ناشی از تحریم‌ها برای شرکت‌های ایرانی موضوع جدیدی نیست. شرکت‌های خارجی به ویژه شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، سال‌هاست با مشکلاتی برای همکاری با شرکت‌های ایرانی همواره مواجه بودند. کسپرسکی نیز از این قاعده مستثنی نیست و پس از تحریم‌ها، از طریق شرکت‌های فعال در دوبی، با شرکت‌های ایرانی در ارتباط بوده است. اکنون نیز این ارتباط همچنان برقرار خواهد ماند و تنها تغییر به وجود آمده، حذف نام شرکت‌ها از سایت کسپرسکی است.

این مقام مسئول با تاکید بر این که کسپرسکی به بازار ایران احترام می‌گذارد و آن را به عنوان بازاری کلیدی و استراتژیک در منطقه به رسمیت می‌شناسد گفت: نه تنها تمام لایسنس‌های صادرشده از طرف کسپرسکی برای کاربران و سازمان‌های ایرانی تا آخرین لحظه اعتبار فعال خواهد بود، که فروش محصولات این شرکت نیز بدون تغییر و مانند سابق در بازار ایران و از طریق نمایندگان این شرکت ادامه خواهد
” «متاسفانه حاشیه سازی‌ها و جنجال پیش آمده در مورد حذف نام شرکت‌های ایرانی از سایت کسپرسکی، از سوی آنتی‌ویروس‌های رقیب و در جهت رقابت ناجوانمردانه با پرطرفدارترین آنتی‌ویروس حال حاضر در ایران انجام شده است.» “
داشت. حتی روابط مستقیم شرکت‌های ایرانی با مقامات کسپرسکی مانند برخورداری از مدیر منطقه‌ای مستقل برای بازار ایران نیز قطع نخواهد شد و مقامات منطقه‌ای کسپرسکی حاضرند برای جلب اعتماد مشتریان به طور مستقیم با آنها به گفت‌وگو بپردازند.

وی با اشاره به این موضوع که حذف نام نمایندگان ایرانی در دیگر آنتی ویروس‌ها نیز اتفاق افتاده است گفت: بسیاری از آنتی‌ویروس‌ها در ایران نماینده رسمی دارند اما به دلایل مشابه از ذکر نام آنها در سایت خودداری می‌کنند. با این وجود این شرکت‌ها همچنان به فعالیت خود در بازار ادامه می‌دهند.

مدیر عامل شرکت نماینده آنتی ویروس کسپرسکی در ایران در پاسخ به این سوال ایتنا که با وجود رفع تحریم محصولات کامپیوتری از سوی امریکا، چرا تحریم‌ها ادامه دارد گفت: باید تاکید کنیم که تصور تحریم ایران از سوی کسپرسکی غلط است و ایران و کاربران و سازمان‌های ایرانی به هیچ وجه تحریم نشده‌اند. در مورد خبر رفع تحریم‌ها از سوی امریکا، هنوز در مورد هیچ محصول کامپیوتری این موضوع اعمال نشده است.

وی افزود: متاسفانه حاشیه سازی‌ها و جنجال پیش آمده در مورد حذف نام شرکت‌های ایرانی از سایت کسپرسکی، از سوی آنتی ویروس‌های رقیب و در جهت رقابت ناجوانمردانه با پرطرفدارترین آنتی‌ویروس حال حاضر در ایران انجام شده است. به همین دلیل از مشتریان کسپرسکی می‌خواهیم با هوشمندی گرفتار این حواشی نشده و نگرانی از بابت ارایه محصولات و خدمات از جانب کسپرسکی نداشته باشند.

این مقام آگاه افزود: مشتریان کسپرسکی می‌توانند با مراجعه به نمایندگان این شرکت در ایران، اطلاعات تماس دفتر منطقه‌ای کسپرسکی در دوبی را دریافت کرده و در مورد ادامه حضور این شرکت در ایران پرس‌وجو کنند.

saeed258s
01-07-2013, 18:54
سلام
حداقل باید از سرویس پک 2 در xp استفاده کنید.اما احتمالا این ارور برای این هست که نسخه قبلی بخوبی حذف نشده است.اگه اینطور هست ابتدا ریستارت کن،بعد با برنامه kav remover که در صفحات قبل هست نسخه جاری رو کاملا حذف و بعد از ریستارت مجدد نسخه جدید رو نصب کن.
ضمنا کسپر در ویندوزهای xp و seven به یک میزان از سیستم استفاده میکنه.در صورت امکان حداقل به ویندوز 7 ارتقا بده.

با دروود
بنده حتا ویندوز رو هم پاک کردم ضمن اینکه نسخه 2012 به خوبی کار می کند اما نسخه 2013 بر روی XP چخ سرویس پک 3 و چه نسخه 2 مدام کرش می کند و application lunch failed می دهد!یا مثلا 10 دقیقه کار می کنه بعدا پیام خطا رو میده!

xman681
01-07-2013, 21:23
سلام

فقط بصورت رسمی نام ایران جزو نمایندگی ها نیست و دیگر هیچ! چون مهمترین از همه اینه که آپدیت با آی پی های ایرانی مشکلی نداره و فکر هم نمیکنم کار به اونجا برسه هرچند که علت اصلی حذف نام ایران هنوز معلوم نیست.باید در انجمن اصلی کسپر سوال بشه.

حالا حمله ها شروع شده؟!:n27:

سلام

مگه توی انجمنش یه کسی هم جواب میدند ؟؟؟:n02:

بعد باید کسپر خیلی احمق باشه که یکی از بهترین بازار هاش را از دست بده

ولی همش طرحی هست برای اینکه بیشتر سر زبان ها باشد

این شرکت متاسفانه ضعیف تر از اونی هست که فکر میکند وگرنه اینقدر سعی نمیکرد خودش را توی بوق و کرنا کند و به هر واسطه ای خبر و بحث راه بندازد

بهتر هست به جای این کار ها پیگیر تقویت نرم افزار و رفع باگ هاشون باشند

من موندم چطوری این شرکت با 2700 کارمند نرم افزارش باگ داره ، چطوری آنتی ویروسش فالس داره ، چطوری بهترین شناسایی دنیا را نداره ؟؟!!!!

*مورچه*
01-07-2013, 21:49
درود

چجوری کسپراسکای رو فعال میکنند ؟کلید از کجا پیدا کنم؟

kases
01-07-2013, 22:00
درود

چجوری کسپراسکای رو فعال میکنند ؟کلید از کجا پیدا کنم؟

سلام

آموزش تصویری فعال سازی کسپرسکی با کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلید از این تاپیک دریافت کنید(جدیدترین کلیدها در پستهای انتهایی)

كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*مورچه*
01-07-2013, 22:16
ممنون کمک بزرگی بود کسپر اسکای فعال شد امشب اپدیت میکنم :n16:

Hidden-Hunter
01-07-2013, 22:35
ممنون کمک بزرگی بود کسپر اسکای فعال شد امشب اپدیت میکنم :n16:

سلام
اگر نسخه شما اینترنت سکیوریتی باشه و کی که به کسپر دادید از نوع تریال نباشه بهتر هست یکی از این دو سریال را به کسپر بدهید تا 91 روز به شما لایسنس تریال بدهد و تا 3ماه راحت باشید :

4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H

or

QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

kases
01-07-2013, 22:45
با دروود
بنده حتا ویندوز رو هم پاک کردم ضمن اینکه نسخه 2012 به خوبی کار می کند اما نسخه 2013 بر روی XP چخ سرویس پک 3 و چه نسخه 2 مدام کرش می کند و application lunch failed می دهد!یا مثلا 10 دقیقه کار می کنه بعدا پیام خطا رو میده!

سلام

ویندوز xp شما اپدیت هست دیگه؟

کسپر رو از رو سیستم پاک کنید
محتویات پوشه temp پاک کنید (با برنامه ccleaner میتونید این کار انجام بدید )و دوباره کسپر رو نصب کنید ببنید مشکل برطرف میشه

اگر مشکل پا بر جا بود با این برنامه یه گزارش از سیستم تهیه کنید و اپلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kases
01-07-2013, 22:51
سلام به همه عزیزان

مصطفی جان این مشکل برای من هم کم شده و هم با یک ریفرش درست میشه البته هنوز بدنبال راه حل هستم اما به هیچ وجه کسپر رو pause نکن اون هم وقتی که آنلاینی و داری وبگردی میکنه.یعنی در اوج نا امنی

ا][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/CODE]

محمد جان شما هم اگه تمایل دارید یه گزارش با این برنامه از سیستم بگیرید::n02:

mohammad_87
01-07-2013, 23:27
محمد جان شما هم اگه تمایل دارید یه گزارش با این برنامه از سیستم بگیرید::n02:

این برنامه پیشرفت کرده؟فکر کنم قبلا آنالیز اتوماتیک نداشت.نسخه 4 رو داشتم که 600 مگه.
اینم لینک آنالیز:

Hidden-Hunter
02-07-2013, 08:23
سلام

فایروال کسپرسکی طوری هست که اگر از نرم افزارهای دور زدن چیلترینگ استفاده بشه ، قوانینی که برای فایروال برای یک برنامه ساخته شده است و اگر از نرم افزار چیلترینگ استفاده بکنه ، برنامه مورد نظر فایروال کسپرسکی نمی تونه قوانین ساخته شده را اعمال بکند.حتی در نسخه RC هم که نصب کردم دیدم این راه فعلا ادامه دارد، یادمه چندماه پیش با Kases علی جان حدود 2یا 4ساعت داشتیم در مورد این برنامه صحبت می کردیم که از هر روشی میرفتیم باز یک جا گیر میکرد و من و علی به خودمون گفتیم ، باید قبول کرد که نمیشه کاری به جز ایجاد قوانین جز ایجاد قوانین در نرم افزار چیلترینگ .
یه روش دیگه هم هست که مخصوص برنامه هایی است که شما به ندرت استفاده میکنید یا اگر هم استفاده می کنید د رحالت افلاین هست نه انلاین.

شما م یتوانید برنامه مورد نظرتون را به گروه Untrusted انتقال بدهید تا با استارت ویندوز برنامه اجرا نشود و موقع استفاده از برنامه چیلترینگ به نت وصل نشود و لایسنس خراب بشود مثل نرم افزار چیلترینگ کریو که در این نرم افزار بنظرم نمیشه برای نرم افزاری قوانین ایجاد کرد.
و بعد از اینکه به گروه Untrustd انتقال دادید ، و خواستید از برنامه مورد نظر استفاده بکنید فقط کافی هست در تنظیمات کسپر تیک Application Control را بردارید و برنامه را اجرا بکنید ، نکته فقط د رحالت افلاین باشید یا اگر د رحالت انلاین هم هستید از نرم افزار چیلترینگ استفاده نکنید مثل کریو که لایسنس برنامه بلاک شود.و اگر هم خواستید در حالت انلاین استفاده بکنید چون از چیلترینگی نیست که استفاده بکنید ، پس قوانینی که در فایروال کسپر ایجاد کردید باعث میشه تا برنامه برای وصل شدن به نت ارور بدهد.

من خودم برنامه Total Unistaller را بهترین برنامه برای ریمو کردن می دونم ولی با هر روشی برای جلوگیری از استفاده که نت وصل نشود اخر بار وصل می شد و باعث میشد ، لایسنس بپره و من فعلا این راه رو پیش رو گذاشتم چون برنامه ای هست که فقط برای پاک کردن یک نرم افزار استفاده میشه و شاید در هفته..4بار نهایت استفاده بشه پس زیاد کارایی نداره که بخوام در گروه نامطمئن انتقالش ندهم.

Master Root
02-07-2013, 10:24
به نظر من این جنجالی که به پا شده اغراق نیست و واقعا کسپر کارش عالیه .شاید خیلی از کاربرا و دوستان قبول ندارند اما به جرات میتونم بگم در ایران با محدودیتهایی که برای آپدیت و سینک شدن به سرورها هستکارش داره خوب انجام میشه.
مرسی کسپر:12:

Meisam Khan
03-07-2013, 19:41
سلام بچه ها
من می خوام دسترسی یکی از برنامه ها رو به اینترنت قطع کنم و قوانین بلاک کردن رو براش تعری می کنم. ولی انگار نه انگار. فکر کنم این نسخه (پیور 3) باگ داره. شما هم به یه همچین مشکلی برخوردین؟

Meisam Khan
03-07-2013, 19:43
راستی یه سوال دیگه. راهی نیست که پیور 1 رو روی ویندوز 8 نصب کنم؟ این جدیداش اصلا خوب نیستن و خیلی رو اعصابم هستن!

kases
03-07-2013, 22:31
این برنامه پیشرفت کرده؟فکر کنم قبلا آنالیز اتوماتیک نداشت.نسخه 4 رو داشتم که 600 مگه.
اینم لینک آنالیز:

سلام محمد جان
برنامه COMODO Cloud مثل اینکه ناسازگاره
این برنامه رو پاک کنید ببینید مشکل برطرف میشه
فقط با فایرفاکس این مشکل داری؟ یا با دیگر مروگرها همین مشکل وجود داره؟

nafe-bandar
03-07-2013, 23:28
سلام
من ناد32 رو با Uninistaller و آموزشش توی همین تالار پاک کردم
فایروال ویندوز هم خاموشه
اما هرکاری می کنم نه آنتی ویروس نصب میشه و نه سیکوریتی
چند بار ری استارت کردم اما نشد !

این تصویر میاد همش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poker1
03-07-2013, 23:57
کاسپرسکام به اینترنت دانلود منیجر گیر میده میگه خطرناک است چطوری در لیست استسنا ها قرار بدم ممنون

mohammad_87
04-07-2013, 00:20
سلام محمد جان
برنامه COMODO Cloud مثل اینکه ناسازگاره
این برنامه رو پاک کنید ببینید مشکل برطرف میشه
فقط با فایرفاکس این مشکل داری؟ یا با دیگر مروگرها همین مشکل وجود داره؟
سلام علی جان.cloud رو پاک کردم ولی اون مشکل فایرفاکس رو قبل از نصب کومودو کلود هم داشتم و من فقط در موزیلا فایرفاکس این مشکل رو دارم.از ie که خیلی خیلی کم استفاده میکنم و از کروم هم گاهی استفاده میکنم ولی مشکلی نداشتم.
از این مشکل فایرفاکس بگذر خدایی ارزش این همه وقت رو نداره.من فقط برای نظر درباره گزارش کسپر از کل سیستم خواستم اون آنالیز رو ببینی.ممنون بابت جوابت :n16:
-------------------------

سلام بچه ها
من می خوام دسترسی یکی از برنامه ها رو به اینترنت قطع کنم و قوانین بلاک کردن رو براش تعری می کنم. ولی انگار نه انگار. فکر کنم این نسخه (پیور 3) باگ داره. شما هم به یه همچین مشکلی برخوردین؟
من pure3 دارم و مشکلی بابت بلاک کردن برنامه ها ندارم.
------------------------

کاسپرسکام به اینترنت دانلود منیجر گیر میده میگه خطرناک است چطوری در لیست استسنا ها قرار بدم ممنون
سلام
اینجا لینکش رو دادم:

amirarsalaan
04-07-2013, 21:51
دوستان من اکتیویشن کدی رو که همیشه میزدم و توسط اون یک کد دیگه میدادم که آنتی ویروسم تا یک ماه فعال میموند رو الان مثل اینکه عمل نمیکنه لطفا یکی اکتیوکد جدیدی رو به من بده ممنون میشم :n16:

Captain
04-07-2013, 22:03
دوستان من اکتیویشن کدی رو که همیشه میزدم و توسط اون یک کد دیگه میدادم که آنتی ویروسم تا یک ماه فعال میموند رو الان مثل اینکه عمل نمیکنه لطفا یکی اکتیوکد جدیدی رو به من بده ممنون میشم :n16:

درخواست خودتون رو در این تاپیک مطرح کنین

کرک و سریال محصولات Kaspersky ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nafe-bandar
05-07-2013, 00:00
سلام
من ناد32 رو با Uninistaller و آموزشش توی همین تالار پاک کردم
فایروال ویندوز هم خاموشه
اما هرکاری می کنم نه آنتی ویروس نصب میشه و نه سیکوریتی
چند بار ری استارت کردم اما نشد !

آقا من دو روزه که آنتی ویروس ندارم هــا...
کسی نیست کمک کنه؟؟؟

این تصویر میاد همش

kases
05-07-2013, 00:14
آقا من دو روزه که آنتی ویروس ندارم هــا...
کسی نیست کمک کنه؟؟؟

این تصویر میاد همش

سلام

احتمالا ناد 32 شما به درستی از رو سیستم پاک نشده یه بار دیگه برنامه Uninistaller در محیط SAFE MODE اجرا کنید و دوباره اقدارم به نصب کسپر کنید .
اگر مشکل پا برجا بود با برنامه پایین گزارشی از سیستم تهیه کنید. فایل گزارش رو اپلود کنید و لینکش رو در اختیار ما قرار بدید .

فایل گزارش رو صفحه دسکتاپ ذخیره میشه.

Gilopa
05-07-2013, 10:29
دوستان الان یک هفتست بدون دلیل کاسپرسکای نسخه آزمایشی که 14 روزش باقیمونده آپدیت نمیشه . جریان چیه ؟

AntAreS
05-07-2013, 11:14
سلام ..

دوستان کاسپر تنظیماتی دار که به طور کامل از یاهو حفاظت کنه در مقابل -- و اینجور مسائل؟

بهترین تنظیمات برای کاسپر وجود داره که کاربرای عادی ازش بی خبر باشن؟ اگه هست لطف کنید بگید

nafe-bandar
05-07-2013, 11:43
سلام

احتمالا ناد 32 شما به درستی از رو سیستم پاک نشده یه بار دیگه برنامه Uninistaller در محیط SAFE MODE اجرا کنید و دوباره اقدارم به نصب کسپر کنید .
اگر مشکل پا برجا بود با برنامه پایین گزارشی از سیستم تهیه کنید. فایل گزارش رو اپلود کنید و لینکش رو در اختیار ما قرار بدید .

فایل گزارش رو صفحه دسکتاپ ذخیره میشه.

بازم تست کردم نشد

بفرمایید اینم گزارشی که فرمودید

- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-----------

abbas-t
05-07-2013, 12:30
سلام دوستان
از سایفون 3 که استفاده میکنم این پیام داده میشه:
failed to start the HTTP proxy (591.0
اما با غیر فعال کردن کسپر مشکل حل میشه،اینم بگم که در تنظیمات کسپر سایفون اجازه ارتباط به شبکه را داره

mohammad_87
05-07-2013, 15:56
دوستان الان یک هفتست بدون دلیل کاسپرسکای نسخه آزمایشی که 14 روزش باقیمونده آپدیت نمیشه . جریان چیه ؟
به سرور آپدیت وصل نمیشه یا کلا خودش آپدیت نمیکنه؟روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست و روی آپدیت کلیک کن.به پیغامها توجه کن و ببین در چه حالتی قرار داره؟آیا به سرور وصل میشه یا آیا وسط آپدیت گیر میکنه؟

بازم تست کردم نشد

بفرمایید اینم گزارشی که فرمودید

با اجازه از جناب kases
شما ترجیحا با برنامه ccleaner یا بصورت دستی پوشه temp رو خالی کن.به آدرس زیر برو و این فایل که برای مک آفی هست رو در صورت وجود پاک کن:
C:\WINDOWS\Temp\SecurityScan_Release.exe
سیستم رو ریستارت کن و کسپرسکی رو نصب کن.
اگه باز هم مشکل وجود داشت یکبار دیگه برنامه Uninistaller رو اجرا و بعد از ریستارت مجدد نصب کسپرسکی رو انجام بده.

سلام دوستان
از سایفون 3 که استفاده میکنم این پیام داده میشه:
failed to start the HTTP proxy (591.0
اما با غیر فعال کردن کسپر مشکل حل میشه،اینم بگم که در تنظیمات کسپر سایفون اجازه ارتباط به شبکه را داره

من نسخه ای که الان داشتم رو تست کردم با بستن کسپر هم این ارور رو میداد.آخرین ورژن رو گرفتم و بعد از یکبار دیسکانکت شدن،در ادامه وصل شد.نیازی هم به غیرفعال کردن کسپر نیست.ورژن آخر این برنامه رو دانلود کنید.

nafe-bandar
05-07-2013, 16:41
با اجازه از جناب kases
شما ترجیحا با برنامه ccleaner یا بصورت دستی پوشه temp رو خالی کن.به آدرس زیر برو و این فایل که برای مک آفی هست رو در صورت وجود پاک کن:
اگه باز هم مشکل وجود داشت یکبار دیگه برنامه Uninistaller رو اجرا و بعد از ریستارت مجدد نصب کسپرسکی رو انجام بده.

.

انگار که نه انگار
پوشه ی temp رو دستی خالی کردم بعدشم با همین نرم افزار که گفتید...
شاید متوجه نشده باشید یه مراحلی از نصب طی میشه اما بعدش اون error رو میده
الان از استارت میشه کسپر رو دید... !
اما طبیعتا کامل نیست

mohammad_87
05-07-2013, 18:09
انگار که نه انگار
پوشه ی temp رو دستی خالی کردم بعدشم با همین نرم افزار که گفتید...
شاید متوجه نشده باشید یه مراحلی از نصب طی میشه اما بعدش اون error رو میده
الان از استارت میشه کسپر رو دید... !
اما طبیعتا کامل نیست
مشکل این هست که یک برنامه امنیتی بطور کامل حذف نشده.یا ناد32 یا مک آفی یا کسپر که باید حذف و مجدد نصب بشه.
شما ابتدا این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو انجام بده و بعد:
با همون برنامه ccleaner رجیستری رو پاک سازی کن
مجددا پوشه های C:\windows\temp , C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Temp رو کاملا خالی کن
این برنامه رو دانلود کن:

در حالت safe mode اون برنامه رو اجرا کن و کسپری که روی سیستمت هست رو حذف کن.
ریستارت کن و آخرین ورژن کسپر رو دانلود کن و با اون نصب کن.
فایل نصبی رو با کلیک راست و run as admin نصب کن.

nafe-bandar
05-07-2013, 23:20
فایده ای نداشت...
اگه راه دیگه ای بفرمایید اگر نه که ویندوزم رو عوض کنم...
چون یکم ریخت و پاش شده...

mohammad_87
06-07-2013, 00:40
فایده ای نداشت...
اگه راه دیگه ای بفرمایید اگر نه که ویندوزم رو عوض کنم...
چون یکم ریخت و پاش شده...
ویندوز شما سرویس پک 3 بود دیگه؟باید 2 به بالا باشه
من قبلا با این ارور مواجه شده بودم روی کامپیوتر یکی از دوستام.کسپر رو درست نصب نکرده بود.با kavremover و دانلود آخرین ورژن درست شد.توی نت هم راه دیگه ای ندیدم.فقط یکی یک راهی گفته که خودش اینجوری مشکلش حل شده:

A
>Go to start, type in MSCONFIG and hit enter,
>In Msconfig, go to startup tab, then click on disable all,
>In Msconfig, go to services tab, select "hide all microsoft services" and click on "Disable all",
>Click apply, confirm "do NOT restart now",
>Disable Windows Defender,
>Disable Windows User Account Control,
>Make sure you have uninstalled any previous anti virus program thoroughly.
>Reboot machine into Safe mode.

B
>In safe mode, clean/delete all temp files in (C:\windows\temp, C:\Users\USERNAME\AppData\Local\Temp,
>Rename Infcache.1, located at C:\Windows\System32\DriverStore\Infcache.1 to Infcache.1.old,
>Run the Kaspersky Virus Removal tool,
>Run the Kaspersky removal tool in Safe mode, select your product (if you had a older version previously),
>Run the Kaspersky removal tool again. Select all known products this time, reboot.

C
>Create a new user profile (like "Test" or something),
>Log onto newly created user profile,
>Locate and right click the Kaspersky installer and select Run As Administrator.

The installation SHOULD now complete without issue.

>Please don't forget to re enable UAC when done.
>Please don't forget to go to MSCONFIG and re enable the services , startup programs. Go to start, type MSCONFIG, hit enter and click on "Normal Startup"
>Please don't forget to log into your own profile and delete the temp profile.
>Then reboot again to see if all is well.

اگه این هم جواب نداد منتظر دوستان دیگر باشید.

Meisam Khan
07-07-2013, 19:16
سلام
بی زحمت یه نفر یه راه پیشنهاد بده تا پیور 1 رو تو ویندوز 8 نصب کنم.

mohammad_87
07-07-2013, 21:44
سلام
بی زحمت یه نفر یه راه پیشنهاد بده تا پیور 1 رو تو ویندوز 8 نصب کنم.
سلام
pure r2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و pure 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا ویندوز 7 رو ساپورت میکنن و فقط pure 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابلیت نصب بر روی ویندوز 8 رو داره.(برای دیدن جزئیات روی نام اونها کلیک کنید)اگر هم با هزار ترفند بشه نسخه های قبلی رو در ویندوز 8 نصب کرد مطمئنا با ناسازگاریهای زیادی مواجه خواهی شد.
ضمنا در استفاده از برنامه های امنیتی سعی کنید از آخرین ورژنها و آخرین آپدیتها استفاده کنید.

kases
09-07-2013, 02:28
ایتنا - کسپرسکی برای حل این مسئله در حال طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت شرکت کسپرسکی به زبان فارسی است.

گلمر بحری، عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی تهران از وصول جوابیه رسمی ‌و کتبی شرکت روسی کسپرسکی به نظام صنفی رایانه‌ای خبرداد.

به گزارش ایتنا از باشگاه خبرنگاران جوان، گلمر بحری، عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی تهران گفت: جوابیه‌ای که از سوی این شرکت روسی اعلام شده به این شرح است: هیچ روالی در این رابطه تغییر نکرده است و ما همچنان بازار ایران را بازار بسیار مهمی ‌می‌دانیم و هنوز بر همان ساختار نماینده گرایی قصد ادامه رابطه با شرکت‌های ایرانی را داریم.

وی در تکمیل سخنان خود افزود: پیش از این هم نماینده‌ها از طریق توزیع کننده‌ها در دفاتر دوبی آنتی‌ویروس خود را تهیه می‌کردند و این روال به همین صورت ادامه خواهد داشت و هیچ تغییری در این روال پیش نیامده است.

وی افزود: تنها دلیلی که اسامی ‌شرکت‌ها از روی سایت‌ها برداشته شده، پایبندی به قوانینی است که به صورت جهانی در خصوص اعلام اسلامی ‌نمایندگان در ایران روی سایت وب سایت جهانی شرکت کسپرسکی صورت گرفته است و فقط به خاطر اجبار برای اجرای قوانین این اتفاق افتاده است و همچنین کسپرسکی برای حل این مسئله در حال طراحی و راه‌اندازی وب‌سایت شرکت کسپرسکی به زبان فارسی است.

mostafa1937456
09-07-2013, 08:23
سلام عرض میکنم - ببخشید میخواستم در مورد Kaspersky چیزی رو بدونم...
آیا Kaspersky Internet Security اگه نصب باشه وقتی شما هر برنامه ای رو اجرا میکنید قبل از باز شدن اسکن میکنه ؟
که آیا یکی از دلایل تاثیر روی سرعت سیستم همینه ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید !
من اولین بارمه که تو انجمن سوال میپرسم - اگه مسیر کار رو اشتباه رفتم ببخشید !

Dr Hannibal
09-07-2013, 08:52
سلام عرض میکنم - ببخشید میخواستم در مورد Kaspersky چیزی رو بدونم...
آیا Kaspersky Internet Security اگه نصب باشه وقتی شما هر برنامه ای رو اجرا میکنید قبل از باز شدن اسکن میکنه ؟
که آیا یکی از دلایل تاثیر روی سرعت سیستم همینه ؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدید !
من اولین بارمه که تو انجمن سوال میپرسم - اگه مسیر کار رو اشتباه رفتم ببخشید !

بله همین طور هست.

هر برنامه ی در حال اجرا ، تحت کنترل آنتی ویروس و فایروال هست. علت افت سرعت هم مربوط به این و سنگینی خود نرم افزار هست.

نکته مهم که باید بهش اشاره بشه ، این هست که نمیشه گفت چون کسپر خیلی سیستم رو سنگین میکنه پس نظارتش از فلان نرم افزار بیشتر هست.

BAHARRRRRR
09-07-2013, 10:39
سلام دوستان من ميخوام بدونم وقتي يه علامت اخطار زرد روي كسپر منن قرار ميگيره من چطوري ميتونم اين علامت رو از بين ببرم؟در واقع اين فايلهايي خطا دارو از كجاي كاسپر ميتونم پيدا كنم وحذف كنم كه اين علامت اخطار از بين بره

BAHARRRRRR
09-07-2013, 10:59
سلام دوستان من ميخوام بدونم وقتي يه علامت اخطار زرد روي كسپر منن قرار ميگيره من چطوري ميتونم اين علامت رو از بين ببرم؟در واقع اين فايلهايي خطا دارو از كجاي كاسپر ميتونم پيدا كنم وحذف كنم كه اين علامت اخطار از بين بره

mohammad_87
09-07-2013, 18:04
سلام
معمولا خود کسپر توانایی تعمیر و رفع اخطارهارو داره.در صفحه اصلی کسپر روی اخطاری که اومده اگه گزینه fix it وجود داشت روی اون کلیک کنید تا خود کسپر مشکل رو برطرف کنه.اگر نبود در پیغامهای نمایش داده شده در صفحه اصلی ببینید کنار کدوم علامت اخطار زرد رنگ نمایش داده شده،روی اون پیغام کلیک کنید تا مشخصات و توضیحات بیشتری در مورد مشکل بوجود اومده بهتون بده.
اگر نتونستید مشکل رو رفع کنید از صفحه اصلی و یا از جزییات اخطار،یک عکس بگیرید و اینجا بذارید.

simorgh14
11-07-2013, 14:24
آپدیت کاسپرسکی را داونلود کرده ام برای استفاده از آن باید لیسانس جدید را داونلود کنم؟

mohammad_87
11-07-2013, 18:12
آپدیت کاسپرسکی را داونلود کرده ام برای استفاده از آن باید لیسانس جدید را داونلود کنم؟

اگه لایسنس فعلی اکسپایر نشده با همون میتونی برنامه رو آپدیت کنی و نیازی به تغییر لایسنس نیست.
-------------------------------

سلام
فایروال کسپرسکی طوری هست که اگر از نرم افزارهای دور زدن چیلترینگ استفاده بشه ، قوانینی که برای فایروال برای یک برنامه ساخته شده است و اگر از نرم افزار چیلترینگ استفاده بکنه ، برنامه مورد نظر فایروال کسپرسکی نمی تونه قوانین ساخته شده را اعمال بکند.حتی در نسخه RC هم که نصب کردم دیدم این راه فعلا ادامه دارد، یادمه چندماه پیش با Kases علی جان حدود 2یا 4ساعت داشتیم در مورد این برنامه صحبت می کردیم که از هر روشی میرفتیم باز یک جا گیر میکرد و من و علی به خودمون گفتیم ، باید قبول کرد که نمیشه کاری به جز ایجاد قوانین جز ایجاد قوانین در نرم افزار چیلترینگ .
یه روش دیگه هم هست که مخصوص برنامه هایی است که شما به ندرت استفاده میکنید یا اگر هم استفاده می کنید د رحالت افلاین هست نه انلاین.

شما م یتوانید برنامه مورد نظرتون را به گروه Untrusted انتقال بدهید تا با استارت ویندوز برنامه اجرا نشود و موقع استفاده از برنامه چیلترینگ به نت وصل نشود و لایسنس خراب بشود مثل نرم افزار چیلترینگ کریو که در این نرم افزار بنظرم نمیشه برای نرم افزاری قوانین ایجاد کرد.
و بعد از اینکه به گروه Untrustd انتقال دادید ، و خواستید از برنامه مورد نظر استفاده بکنید فقط کافی هست در تنظیمات کسپر تیک Application Control را بردارید و برنامه را اجرا بکنید ، نکته فقط د رحالت افلاین باشید یا اگر د رحالت انلاین هم هستید از نرم افزار چیلترینگ استفاده نکنید مثل کریو که لایسنس برنامه بلاک شود.و اگر هم خواستید در حالت انلاین استفاده بکنید چون از چیلترینگی نیست که استفاده بکنید ، پس قوانینی که در فایروال کسپر ایجاد کردید باعث میشه تا برنامه برای وصل شدن به نت ارور بدهد.

سلام امیرجان
این پست شما در چند صفحه قبل هست.اون قسمت که بولت کردم منظور شما این هست که برای خود برنامه های چیلترینگ میشه از طریق کسپر قانون ایجاد کرد یا اینکه منظور شما تنظیم داخلی برنامه های چیلترینگ هست؟(چون غالبا این برنامه ها به دو طریق قابل استفاده هستند:1.ایجاد پروک.سی برای کلیه برنامه ها 2. ایجاد پروک.سی فقط برای برنامه هایی ک با تنظیمات داخلی به پروک.سی متصل بشوند)
اگه منظور شما از طریق کسپر بود،ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.

Hidden-Hunter
11-07-2013, 19:53
اگه لایسنس فعلی اکسپایر نشده با همون میتونی برنامه رو آپدیت کنی و نیازی به تغییر لایسنس نیست.
-------------------------------

سلام امیرجان
این پست شما در چند صفحه قبل هست.اون قسمت که بولت کردم منظور شما این هست که برای خود برنامه های چیلترینگ میشه از طریق کسپر قانون ایجاد کرد یا اینکه منظور شما تنظیم داخلی برنامه های چیلترینگ هست؟(چون غالبا این برنامه ها به دو طریق قابل استفاده هستند:1.ایجاد پروک.سی برای کلیه برنامه ها 2. ایجاد پروک.سی فقط برای برنامه هایی ک با تنظیمات داخلی به پروک.سی متصل بشوند)
اگه منظور شما از طریق کسپر بود،ممنون میشم بیشتر توضیح بدید.

سلام محمد جان

منظور من استفاده از خوده P roxifier و ایجاد قوانین در این برنامه برای برنامه های یکه قرار هست به اینترنت وصل نشوند..چون همانطور که قبلا توضیح دادم برنامه های اینترنت برای وصل شدن به سرور باید از پروکس* رد شوند و چون برنامه پروکس* در لیست سفید کسپرسکی هست..کسپرسکی به برنامه مورد نظر که به اینترنت وصل می شود اعمال قوانین انجام شده را نمی دهد و فقط اعمالی که بر نامه P*roxifier ایجاد شده برای برنامه دیگر که از طریق پروکس* به نت وصل می شوند اعمال می شود.
من خودم چند نرم افزار پروکس * دارم که این ها هستند و برای برنامه مورد نظرم برایشان قوانین ایجاد کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / Xtuunel / PM9 :n02:

Captain
12-07-2013, 09:51
سلام دوستان خوبم

یه سوال فنی

این پیغام ها چی هستن که گه گاهی کسپر نشون میده؟

میدونم که داره میگه به سیستمت داره اتک رخ میده و من جلوشو بستم

میشه کاملا توضیح بدین دوستان؟

ممنونم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hidden-Hunter
12-07-2013, 10:48
سلام دوستان خوبم

یه سوال فنی

این پیغام ها چی هستن که گه گاهی کسپر نشون میده؟

میدونم که داره میگه به سیستمت داره اتک رخ میده و من جلوشو بستم

میشه کاملا توضیح بدین دوستان؟

ممنونم

سلام آقا مسعود

خدمت شما

Captain
12-07-2013, 11:02
سلام آقا مسعود

خدمت شما

امیرجان دست درد نکنه

من این پورت رو تو تنظیمات فایروال کسپر Local Service TCP , UDP قرار دارم و بلاک کردم، تو لیست همچون پورتهای خطرناکی مثل 445 بود که اینا هم بلاک شده بودن توسط کسپر

بنظرت بلاک کردم خوبه یا باز بمونه؟ :n13:

Hidden-Hunter
12-07-2013, 11:15
امیرجان دست درد نکنه

من این پورت رو تو تنظیمات فایروال کسپر Local Service TCP , UDP قرار دارم و بلاک کردم، تو لیست همچون پورتهای خطرناکی مثل 445 بود که اینا هم بلاک شده بودن توسط کسپر

بنظرت بلاک کردم خوبه یا باز بمونه؟ :n13:

سلام مسعود جان

نیازی به بلاک کردن نبود چون کسپر موقع خطر جلو پورت را میگیره..و اینکه نیازی به بلاک کردن پورت 445 نیست چرا که فایروال های جدید بر حسب Application Firewallهستند و برنامه هایی که در لیست سفید باشند با برنامه هایی که در لیست نامطمئن باشند تفیک داده می شوند...

mrmmnb
15-07-2013, 01:59
دوستان من رو سیستم کاسپر ندارم ولی میخوام دیسک نجاتش رو داشته باشم اما مشکل ابدیت کردن اون هست
اگه اشتباه نکنم اگه kav یا kis رو سیستم نصب باشه دیسک نجات رو ابدیت میکنه اما من ندارم باید چیکار کنم؟ میدونم از داخل محیط خود دیسک نجات میشه انلاین ابدیت کرد اما ایا اون به فایل ایزو اضافه میشن تا بشه روی یه سیستم دیگه که به نت وصل نیست استفاده کرد؟
با تشکر

Guidance
15-07-2013, 10:23
تا جایی که من اطلاع دارم لازم نیست حتما کسپر نصب باشه فقط باید اینترنت شما با کابل Lan به دستگاه بیاد و Auto connect باشه. دوم هم کلید کسپر دریافت کنید و روی بخشی از هارد قرار بدید تا از بوت بتونید اون رو مسیر دهی کنید.
موفق باشید

mohammad_87
15-07-2013, 12:20
تا جایی که من اطلاع دارم لازم نیست حتما کسپر نصب باشه فقط باید اینترنت شما با کابل Lan به دستگاه بیاد و Auto connect باشه. دوم هم کلید کسپر دریافت کنید و روی بخشی از هارد قرار بدید تا از بوت بتونید اون رو مسیر دهی کنید.
موفق باشید
ایشون میخواد آپدیت رو در کنار فایل iso داشته باشه تا برای اسکن در سیستمی که اینترنت نداره استفاده کنه.

mrmmnb
15-07-2013, 14:34
اره میخوام ابدیت توی فایل ایزو باشه که فکر کنم یا باید با خود کاسپر فایل ایزو رو ابدیت کنم یا اینکه انلانی فایل ایزو رو ابدیت کنم اولی رو چون کاسپر ندارم نمیتونم دومی هم نمیشه ابدیت رو به فایل ایزو اضافه کرد
میگم این برنامه کاسپر ابدیتر چطوری هست؟ اخرین ورژنش چند هست و از کجا میشه دانلود کرد؟
اگه ابدیت ها رو با این دانلود کنم چطوری به فایل ایزو اضافه کنم؟ چون دیدم دانلود ابدیت برا دیسک نجات هم داره فقط اون ورژنی که من دانلود کردم ورژن جدید دیسک نجات رو نداشت و ظاهرا باید ورژن جدیدیش رو دانلود کنم
یه سوال دیگه هم راجع به کاسپر ابدیتر این هست که مثلا اگه من ابدیت ها تا امروز رو گرفتم هفته دیگه بزنم ابدیت بشه ابدیت های این هفته رو اضافه میکنه یا اینکه از اول ابدیت میکنه؟
با تشکر

hosi02
15-07-2013, 15:56
سلام دوستان

من میخوام این نرم افزار رو نصب کنم همون اولش با این مشکل مواجه میشم این چیه؟

ممنون میشم کمک کنید چون واقعا 5 روز تو این مشکل دارم

خیلی ممنون :n12::n12::n12:

jolan57
15-07-2013, 17:36
سلام دوستان

skip رو بزنید

Captain
15-07-2013, 21:09
سلام دوستان

این مشکلی که شما باهاش مواجه هستین، مشکل عدم سازگاریه آنتی ویروس با برنامه ای هستش که نصب کردین
شما قبل نصب آنتی ویروس، برنامه ای که کسپر به شما پیغام عدم سازگاری رو زده را پاک کنید و دوباره به نصب آنتی ویروس اقدام کنید

ashokrany
15-07-2013, 23:01
سلام دوستان

البته دوست عزیز چون از نوع check point هست بهتره همونطور که دوست عزیز Jolan57 فرمودند، skip رو بزنید بهتره، موفق باشید .

hosi02
15-07-2013, 23:01
این مشکلی که شما باهاش مواجه هستین، مشکل عدم سازگاریه آنتی ویروس با برنامه ای هستش که نصب کردین
شما قبل نصب آنتی ویروس، برنامه ای که کسپر به شما پیغام عدم سازگاری رو زده را پاک کنید و دوباره به نصب آنتی ویروس اقدام کنید
ببخشید تشکر پیدا نکردم بزنم

اما عزیز هیچی نیست مشکل همینه حتی من تازه ویندوز عوض کردم و برنامه ای با این مشخصات اصلا نیست

hosi02
15-07-2013, 23:02
البته دوست عزیز چون از نوع check point هست بهتره همونطور که دوست عزیز Jolan57 فرمودند، skip رو بزنید بهتره، موفق باشید .
skip میکنم توی نصب ارور میده و میره برای دانلود kaspersky remove tool یه چی تو این مایه ها درسته؟ باید اینجوری نصب بشه؟

mohammad_87
16-07-2013, 17:03
skip میکنم توی نصب ارور میده و میره برای دانلود kaspersky remove tool یه چی تو این مایه ها درسته؟ باید اینجوری نصب بشه؟
اگه با skip کردن نتونستی نصب کنی این مسیر رو در رجیستری اگه پیدا کردی پاک کن:
و اگه نبود این رو در cmd تایپ کن:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقسمتی که قرمز هست باید دقیقا نام فایل نصب رو بنویسی.

قبلش نرم افزار امنیتی دیگری مثل zone alarm نصب نکرده بودی؟

hosi02
16-07-2013, 23:38
اگه با skip کردن نتونستی نصب کنی این مسیر رو در رجیستری اگه پیدا کردی پاک کن:
و اگه نبود این رو در cmd تایپ کن:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقسمتی که قرمز هست باید دقیقا نام فایل نصب رو بنویسی.

قبلش نرم افزار امنیتی دیگری مثل zone alarm نصب نکرده بودی؟

چرا اتفاقا الان هم نصبه مشکل از اینه؟

kases
16-07-2013, 23:45
چرا اتفاقا الان هم نصبه مشکل از اینه؟

سلام

بله مشکل از همینه , zone alarm رو پاک کنید .

ariayii
17-07-2013, 09:18
سلام
من pure 3 برای سیستم هام نصب کردم .
فایلهای کرکش رو هم دانلود کردم.
چطور میتونم نرم افزارو کرک کنم؟
لطف کنید نحوه کرک کردن نرم افزارو بهم بگین.
فایل رو از سایت سافت گزر دانلود کردم.
ممنون

mohammad_87
17-07-2013, 13:09
سلام
من pure 3 برای سیستم هام نصب کردم .
فایلهای کرکش رو هم دانلود کردم.
چطور میتونم نرم افزارو کرک کنم؟
لطف کنید نحوه کرک کردن نرم افزارو بهم بگین.
فایل رو از سایت سافت گزر دانلود کردم.
ممنون

سلام
برای امنیت سیستم پیشنهاد میشه به هیچ وجه نرم افزارهای امنیتی رو کرک نکنید.
شما ابتدا نسخه 30 روزه رو از سایت اصلی دانلود کن(فایل سافت گذر چون لینک مستقیم از خود سایت کسپرسکی نیست معتبر نیست):

و از طریق کلید،کسپرسکی رو اکتیو کن(به آخرین پستها مراجعه شود):
كرك و سريال محصولات Kaspersky ← ابتدا پست اول را مطالعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آموزش فعال سازی:

آموزش تصویری فعال سازی کسپرسکی با کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrk74
17-07-2013, 16:03
سلام دوستان....
من امروز kaspersky internet security 2013 رو روی ویندوز 8 (64 بیت) نصب کردم و کامل اپدیتش کردم. همه چیزش عالیه و فقط وقتی اونو exit میکنم (از قسمت system tray) و دوباره اونو باز میکنم، همش این صفحه رو نشون میده . تا الان 5 دقیقه صبر کردم. اماا.....

mansoor 7
18-07-2013, 10:44
سلام من دیروز ی فلش ویروسی( احتمال زیاد چون فایلاش هیدن بود انگار )وصل کردم ک متاسفانه حواسم نبود auto play روشن بود بعدش سریع فرمت کردم فلشا. الان کسپر نصب نمیشه. Failure میده اما کومودو نصب شد و اپدیت کردم چیزی نمیشناسه. رجیستری اینام باز میشه ظاهرا. به نظرتون ویروس گرفتم ایا؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Captain
18-07-2013, 11:12
سلام دوستان....
من امروز kaspersky internet security 2013 رو روی ویندوز 8 (64 بیت) نصب کردم و کامل اپدیتش کردم. همه چیزش عالیه و فقط وقتی اونو exit میکنم (از قسمت system tray) و دوباره اونو باز میکنم، همش این صفحه رو نشون میده . تا الان 5 دقیقه صبر کردم. اماا.....

عکس مورد نظر شما نشون داده نمیشه!

سلام من دیروز ی فلش ویروسی( احتمال زیاد چون فایلاش هیدن بود انگار )وصل کردم ک متاسفانه حواسم نبود auto play روشن بود بعدش سریع فرمت کردم فلشا. الان کسپر نصب نمیشه. Failure میده اما کومودو نصب شد و اپدیت کردم چیزی نمیشناسه. رجیستری اینام باز میشه ظاهرا. به نظرتون ویروس گرفتم ایا؟
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

اگه میشه از پیغام خطای کسپر یه اسکرین شات تهیه کنین

meshkiposh2200
18-07-2013, 23:16
سلام.توی ویندوز 8 موقع نصب ارور زیر را میدهد.ورژن هم که مشخصه.میخاستم ببینم راهی داره نصب بشه و اگه نداره اینترنت سکوریتی معرفی کنید که روی وین 8 نصب بشه.با سپاس

Captain
18-07-2013, 23:31
سلام.توی ویندوز 8 موقع نصب ارور زیر را میدهد.ورژن هم که مشخصه.میخاستم ببینم راهی داره نصب بشه و اگه نداره اینترنت سکوریتی معرفی کنید که روی وین 8 نصب بشه.با سپاس

شما این نسخه رو از سایت خود کسپر دانلود کنین و تست کنین
Kaspersky Internet Security 2013 13.0.1.4190.4525
اینم لینک دانلود

نسخه شما قدیمی هستش و رو ویندوز 8 نصب نمیشه
این نسخه ای که قرار دارم کاملا با ویندوز 8 سازگاریه کامل داره و حتی اسکین مترو هم براش موجوده

meshkiposh2200
19-07-2013, 01:44
سلام.توی صفحه ی زیرین مثه اینکه ورژن 2014 هم امده فقط جلوش RC نوشته بنظرتون لینک شما را دانلود کنم یا 2014 را و این RC یعنی چه؟

Captain
19-07-2013, 02:56
سلام.توی صفحه ی زیرین مثه اینکه ورژن 2014 هم امده فقط جلوش RC نوشته بنظرتون لینک شما را دانلود کنم یا 2014 را و این RC یعنی چه؟

نسخه 2014 آزمایشی هستش ولی نسخه ای که به شما معرفی کردم کامل هستش
بهتره 2013 رو نصب کنین

mohammad_87
19-07-2013, 18:22
rc مخفف release candidate هست.آخرین نسخه ماقبل نسخه نهایی ولی به هر حال نهایی نیست.اگه نرم افزار امنیتی نبود،پیشنهاد میشد rc رو دانلود کنید ولی اینجا نباید ریسک کنید و همون نسخه 2013 در صفحه قبل رو استفاده کنید.

Hidden-Hunter
19-07-2013, 23:00
دوستان می توانند به این وبلاگ بروند و ببینند پسوردی که انتخاب کردند چقدر قوی و در 4مرحله به شما گزارش میشه

D E M O N
20-07-2013, 00:04
سلام
چه طور میشه تنظیمات فایروال رو جوری اعمال کرد که برای هر اتصال اجازه بگیره ؟

jolan57
20-07-2013, 00:15
سلام
چه طور میشه تنظیمات فایروال رو جوری اعمال کرد که برای هر اتصال اجازه بگیره ؟
سلام باید در قسمت آپ کنترل , فایل های trusted سربزگ نتورک قوانین رو ویرایش کنید

دوستان می توانند به این وبلاگ بروند و ببینند پسوردی که انتخاب کردند چقدر قوی و در 4مرحله به شما گزارش میشه

این مرحله بعدش کجاست ؟ :n13:

mohammad_87
20-07-2013, 00:35
این مرحله بعدش کجاست ؟ :n13:
در همون کادر پسورد مورد نظرتون رو مینویسی و بعد در کادر سبز زیرش،مینویسه چقدر زمان لازمه تا پسورد شما ه.ک بشه!!!!!!!
جالبه.البته تبلیغ pure 3 هم هست یجورایی :n02:

abbas-t
20-07-2013, 03:45
به سرور آپدیت وصل نمیشه یا کلا خودش آپدیت نمیکنه؟روی آیکون کسپر در کنار ساعت کلیک راست و روی آپدیت کلیک کن.به پیغامها توجه کن و ببین در چه حالتی قرار داره؟آیا به سرور وصل میشه یا آیا وسط آپدیت گیر میکنه؟

با اجازه از جناب kases

من نسخه ای که الان داشتم رو تست کردم با بستن کسپر هم این ارور رو میداد.آخرین ورژن رو گرفتم و بعد از یکبار دیسکانکت شدن،در ادامه وصل شد.نیازی هم به غیرفعال کردن کسپر نیست.ورژن آخر این برنامه رو دانلود کنید.

دوست عزیز لطف میکنی لینک دانلودشو بزاری؟

matin 99
20-07-2013, 19:08
سلام

از دیروز با اینکه هنوز 30 روز از اعتبار کلید kav باقی هست ولی ابدیت نمیشه چه دستی و چه اتو ماتیک.

با اینکه کلید های دیگه ای که اونها هم هنوز سالم بودند و اعتبار داشتن وار کردم ولی همش ارور سرور میده.

کسی از دوستان راه حلی برای این ارور سرور کسپر داره.

Captain
20-07-2013, 19:15
سلام
از دیروز با اینکه هنوز 30 روز از اعتبار کلید kav باقی هست ولی ابدیت نمیشه چه دستی و چه اتو ماتیک.
با اینکه کلید های دیگه ای که اونها هم هنوز سالم بودند و اعتبار داشتن وار کردم ولی همش ارور سرور میده.
کسی از دوستان راه حلی برای این ارور سرور کسپر داره.

سلام
سرورهای آپدیت مشکلی ندارن
شاید شما از چیزشکن استفاده میکنید و یا تنظیمات پرو.ک.سی بهم ریخته

alirafaat
22-07-2013, 09:42
سلام

من از کاسپر ورژن 6 ( سرور ) استفاده می کنم
چه طوری می تونم کاری کنم که به غیر از یک ip خاص ( که بشه از اون به کامپیوتر من ریموت شد ) همه دسترسی ها به کامپیوتر قطع بشه ؟

با تشکر

ariayii
23-07-2013, 07:51
ممنونم از شما دوست عزیز

ps3amir
23-07-2013, 11:59
سلام
من کسپر اینترنت سکیوریتی 2013 ریختم روی لپتاپم اما با اکتیو کردنش مشکل دارم.
1.کلید هایی که دانلود کردم از تاپیکش توشون 2013 نداره.
2.وقتی من سریال 11111-11111-11111-11111-1111x را وارد میکنم صفحه باز کردن key نمیاد و فقط ارور میده.
3.اگه اینترنت را قطع کنم و سریال را وارد کنم صفحه وارد کردن key میاد ولی هر چی روی browse کلیک میکنم هیچی نمیشه.

من قبلا 2010 را راحت اکتیو کردم ولی این 2013 این طوری میشه که گفتم.

arfnpm
23-07-2013, 12:02
واقعا شرم داره که یک ایرانی از کسپرسکی استفاده کنه

به این لینک برید

خط آخرش نوشته:

A license is still required for exports and re-exports from the U.S. to countries controlled for anti-terrorism (AT) reasons (currently, Cuba, Iran, North Korea, Sudan, and Syria). A license is also still required for exports to end-users of concern, or in support of a prohibited end-user.

نوشته فروش به ایران به علت مبارزه با تروریسم ممنوعه

ariayii
23-07-2013, 12:52
کرک
pure 3 نامحدوده ؟
اگر نیست چطور میشه؟
فعال سازی کسپرسکی با کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نامحدوده؟
ممنون

mohammad_87
23-07-2013, 13:43
واقعا شرم داره که یک ایرانی از کسپرسکی استفاده کنه

به این لینک برید

خط آخرش نوشته:

A license is still required for exports and re-exports from the U.S. to countries controlled for anti-terrorism (AT) reasons (currently, Cuba, Iran, North Korea, Sudan, and Syria). A license is also still required for exports to end-users of concern, or in support of a prohibited end-user.

نوشته فروش به ایران به علت مبارزه با تروریسم ممنوعه
دوست عزیز اینگونه پستها بجز جنجال آفرینی نتیجه دیگری نداره.من نمیخواستم این پست رو بدهم اما شما هم باید با کمی تحقیق و واقع بینی پست بزنید.
اولا اینکه اینکه ترجمه شما کاملا نادرست هست:
در اون پاورقی نوشته شده که تبادل تجاری از آمریکا به این کشورها بعلت اینکه در لیست خاصی(کلی جای بحث و خارج از قوانین انجمن هست) قرار دارند نیاز به مجوز دارند.برای درک بهتر به توضیحات ECCN و LIC در همون صفحه مراجعه کنید.
دوما کسپر بجز ایران ،اون چهارتای دیگه رو در لیست همکارانش داره:

پس اون اسامی مربوط به قوانین آمریکاست نه روسیه.
حالا اگه اینگونه محدودیتها برای افرادی غیرقابل تحمله و رگ ناسیونالیسم اونها رو متورم میکنه که باید کلا تمام شرکتها و محصولات آمریکایی مثل مایکروسافت،اپل،لینوکس،گوگ ل،جیمیل،اینتل،و.................... ...... رو اصلا طرفش نروند یعنی اصلا به کامپیوتر نزدیک نشوند!اما بدونه که ایران بعنوان مثال با همین امارات که کلی تقلا در مسائل حاشیه ای داره،قراردادهای کلان تجاری دارند!
البته بحث تحریمها و مسایل سیاسی کاملا جای بحث داره که مطمئنا به حذف پست و اخطار و ... میرسه و کاملا هم بی نتیجه میمونه.
اینکه ما در لیست پشتبانی و لیستهای رسمی خیلی از شرکتها اصلا حضور نداریم(تازه ما اینجا فقط نرم افزارهای امنیتی رو مدنظر داریم)این برای ما واقعا ناراحت کننده هست که چرا نباید مثل دیگر آدمها در دیگر کشورها باشیم اما باید واقع بین باشیم که واقعا علت اصلی چیست و مقصر اصلی کیست.مطمئنا من و شما نیستیم اما مشکل از دوروبرمون هست نه بخش فروش یک شرکت خارجی.
ضمنا من یک کاربر معمولی کسپر هستم و هیچ تعصبی هم به کسپر ندارم،همونطور که از دیگر شرکتها مانند کومودو،بیت دیفندر و... هم استفاده میکنم.پس نه یک نماینده فروش هستم که دیگران را بجای نقد ،بکوبم و نه به کوبیدن نابجا اعتقاد دارم.
در آخر بگم که اصلا دوست ندارم این بحث ادامه پیدا کنه و فقط جهت جلوگیری از اینگونه پستها این پست رو نوشتم.
موفق باشید

mohammad_87
23-07-2013, 13:51
سلام
من کسپر اینترنت سکیوریتی 2013 ریختم روی لپتاپم اما با اکتیو کردنش مشکل دارم.
1.کلید هایی که دانلود کردم از تاپیکش توشون 2013 نداره.
2.وقتی من سریال 11111-11111-11111-11111-1111x را وارد میکنم صفحه باز کردن key نمیاد و فقط ارور میده.
3.اگه اینترنت را قطع کنم و سریال را وارد کنم صفحه وارد کردن key میاد ولی هر چی روی browse کلیک میکنم هیچی نمیشه.

من قبلا 2010 را راحت اکتیو کردم ولی این 2013 این طوری میشه که گفتم.
سلام
شما ابتدا از اینجا جدیدترین کلیدها رو دریافت کنید که همه نسخه ها رو دربرمیگیره:

و این آموزش رو هم ببینید:

کرک
pure 3 نامحدوده ؟
اگر نیست چطور میشه؟
فعال سازی کسپرسکی با کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نامحدوده؟
ممنون

کرک استفاده نکنید از کلید استفاده کنید که در همین پست لینکش رو گذاشتم.
کلیدها از چند رو تا چند ماه اعتبار دارند و بلاک شدن اونها هم به شانس طرف برمیگرده که چند نفر از اون کلید استفاده میکنند.من یک کلید 9 ماهه زده بودم که الان 3-4 ماه هست بدون مشکل کار میکنه :n20:

28179
23-07-2013, 15:06
سلام
من یه نسخه یکساله انتی ویروس کسپر رو دارم.یعنی لایسنسش روش فعاله.میخوام نسخه اینترنت سکیوریتی نصب کنم حالا
چطوری میتونم از لایسنس انتی ویروس بر روی اینترنت سکیوریتی استفاده کنم.یعنی چطوری key رو از اون استخراج و تو اینیکی وارد کنم.ممنون اگه راهنماییم کنین

Guidance
23-07-2013, 15:07
کرک
pure 3 نامحدوده ؟
اگر نیست چطور میشه؟
ممنون

برای آپدیت آنتی ویروس ها باید از کلید استفاده کنید فرقی هم نداره کدومش رو نصب کرده باشید اما بطورکلی کلیدهای pure سخت تر از کلیدهای دیگر پیدا میشه معمولا هر کلید دو تا سه هفته آپدیت انجام میده.

Guidance
23-07-2013, 15:10
سلام
من یه نسخه یکساله انتی ویروس کسپر رو دارم.یعنی لایسنسش روش فعاله.میخوام نسخه اینترنت سکیوریتی نصب کنم حالا
چطوری میتونم از لایسنس انتی ویروس بر روی اینترنت سکیوریتی استفاده کنم.یعنی چطوری key رو از اون استخراج و تو اینیکی وارد کنم.ممنون اگه راهنماییم کنین
بهتره با پشتیبانی شرکتی که ازش خریدید تماس بگیرید و بپرسید که آیا قابلیت استفاده از اون روی intenet security هست یا نه؟ چون حتی کلید هایی که از اینترنت دانلود میشه هم قابلیت این استفاده رو ندارن.

28179
23-07-2013, 15:39
بهتره با پشتیبانی شرکتی که ازش خریدید تماس بگیرید و بپرسید که آیا قابلیت استفاده از اون روی intenet security هست یا نه؟ چون حتی کلید هایی که از اینترنت دانلود میشه هم قابلیت این استفاده رو ندارن.

اینو هدیه دادن و من نمیدونم از کدوم شرکته.من یه KEY دان کردم و کد فعالسازی قبلی رو با notepad بجاش گذاشتم و میخوام امتحان کنم ببینم ج میده یا نه
الان مشکلم اینه که اینترنت سکیوریتی نصب کردم.برای فعالسازی 1111-1111-1111-1111- که میزنم گزینه next فعال نمیشه که من از browser وارد کنم.میزنه incorrect active code و next فعال نمیشه
اینم بگم ویندوز عوض کردم و نسخه اینترنت سکیوریتی 2013 نصب کردم

ba maram
23-07-2013, 17:48
سلام دسوتان
من تازه ای نرم افزار رو توی کامپیوترم ریختم(قبلا نود 32 داشتم)
آیا این از ند بهتره ؟ (غیرتی نشید اینو می پرسم - می خوام بدون تعصب بگید) :n06:
ضمنا توی تنظیماتش چی لازمه انجام بدم ؟ تنظیماتش فابریکی خودشه
internet security هم هست

Captain
23-07-2013, 18:58
اینو هدیه دادن و من نمیدونم از کدوم شرکته.من یه KEY دان کردم و کد فعالسازی قبلی رو با notepad بجاش گذاشتم و میخوام امتحان کنم ببینم ج میده یا نه
الان مشکلم اینه که اینترنت سکیوریتی نصب کردم.برای فعالسازی 1111-1111-1111-1111- که میزنم گزینه next فعال نمیشه که من از browser وارد کنم.میزنه incorrect active code و next فعال نمیشه
اینم بگم ویندوز عوض کردم و نسخه اینترنت سکیوریتی 2013 نصب کردم

Captain
24-07-2013, 16:10
دوستان کسی لینک استایل مترو برا کسپر رو داره؟
ویندوز استور برا ما بستس و آنتی قند ندارم!

D E M O N
24-07-2013, 16:45
دوستان کسی لینک استایل مترو برا کسپر رو داره؟
ویندوز استور برا ما بستس و آنتی قند ندارم!
منظورتون اینه ؟

خدمت شما : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
26-07-2013, 15:53
سلام دسوتان
من تازه ای نرم افزار رو توی کامپیوترم ریختم(قبلا نود 32 داشتم)
آیا این از ند بهتره ؟ (غیرتی نشید اینو می پرسم - می خوام بدون تعصب بگید) :n06:
ضمنا توی تنظیماتش چی لازمه انجام بدم ؟ تنظیماتش فابریکی خودشه
internet security هم هست
سلام
به جمع کاربران کسپرسکی خوش آمدید
از nod32 بهتره مطمئن باش.تنظیمات هم لازم نیست تغییر بدی همون برای کاربرانی که آشنایی زیادی با تنظیمات ندارند کافیه.
فقط:
همیشه از آخرین نسخه و آپدیت شده استفاده کن.

125
29-07-2013, 19:03
سلام،
آقا من جدیدا با این کاسپر 2013 مشکل خوردم،
هی چند وقت یکبار که ویندوز میاد بالا اررور میده که کاسپر یه بخش های امنیتی رو نمیتونه فعال کنه و تو صفحه ی اصلی برنامه میزنه Protection Components : failure و Database : Corrupted
از طرفی آپدیت شدنش هم خیلی شدید کند شده و جون میکنه تا آپدیت بشه ، معمولا سرعت رو 5 کیلو میزنه در حالی که 512 دارم.

به نظرتون چشه؟

kases
29-07-2013, 23:24
سلام،
آقا من جدیدا با این کاسپر 2013 مشکل خوردم،
هی چند وقت یکبار که ویندوز میاد بالا اررور میده که کاسپر یه بخش های امنیتی رو نمیتونه فعال کنه و تو صفحه ی اصلی برنامه میزنه Protection Components : failure و Database : Corrupted
از طرفی آپدیت شدنش هم خیلی شدید کند شده و جون میکنه تا آپدیت بشه ، معمولا سرعت رو 5 کیلو میزنه در حالی که 512 دارم.

به نظرتون چشه؟

سلام

با استفاده از برنامه ای که در لینک پایین قرار دادم گزارشی از وضعیت سیستم تهیه کنید و اپلود کنید و لینکش رو بزارید اینجا

گزارش در یک فایل زیپ رو صفحه دسکتاپ ذخیره میشه .

>->-O
30-07-2013, 23:18
Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 – Final

Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 Release Notes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 – Final

Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 Release Notes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
31-07-2013, 00:01
من همیشه رو سیستمم از KIS استفاده میکردم ولی الان PURE 3.0 ریختم. از نظر اشغال منابع سیستم این دو نسخه فرقی ندارن؟ این نسخه مشکل خاصی نسبت به KIS نداره؟

hamidreza2010
31-07-2013, 02:15
سلامممممممممم

و

mohammad_87
31-07-2013, 02:28
Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 – Final

Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 Release Notes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستانی که این نسخه رو دانلود کردند چک کنند که آیا نسخه نهایی هست؟چون نسخه RC هم 4651 بود و در اینجا آخرین نسخه موجود همون rc هستش:

در سایت کسپر هم خبری از نسخه نهایی نیست.

من همیشه رو سیستمم از KIS استفاده میکردم ولی الان PURE 3.0 ریختم. از نظر اشغال منابع سیستم این دو نسخه فرقی ندارن؟ این نسخه مشکل خاصی نسبت به KIS نداره؟
pure 3 کمی سبکتر هستش ولی برای من تفاوت زیادی نداشته.نسخه pure یکسری امکانات اضافی نسبت به kis داره.
تفاوت ها و شباهت های KIS و Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استقلال قهرمان
31-07-2013, 09:54
سلام به همگی
بچه ها من kis 2013 trial رو از سایت کسپر دان کردم حالا میخوام اگه میشه سریالی چیزی ازش بزارید که فعالش کنم
تو پست دوم که نوشته بو لایسنس قانونی رفتم ولی لینکش خراب بود
اگه ممکنه کمکم کنید

Hidden-Hunter
31-07-2013, 11:01
گویا نسخه نهایی شده !

Hidden-Hunter
31-07-2013, 11:08
دوستانی که این نسخه رو دانلود کردند چک کنند که آیا نسخه نهایی هست؟چون نسخه RC هم 4651 بود و در اینجا آخرین نسخه موجود همون rc هستش:

همین نسخه بعدا فاینال می شه با همین اعداد اعشاری

Hidden-Hunter
31-07-2013, 11:36
سلام

چیزی ک من را متحیر کرده ، اینترفیس روان و بدون باگش هست ، و هر تنظیمی ک اعمال می کنید احتیاج به OK نداره

این فیلم تست هم برای نسخه 2014 هست : ک تو یوتیوب چند روز پیش من دانلود کردم.

satansilent
31-07-2013, 12:28
یه سری موارد بهش اضافه شده و یه چیزایی هم پیشرفت داشته. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جالبترین چیزی که بهش به ننظر من اضافه شده حفاظت علیه مخرب هایی است که صفحه رو قفل می کنند :n09:

Agame.Arash
31-07-2013, 13:40
سلام ببخشید راهی هست کسپر بتونه موبایل و دوربین دیجیتال رو هم اسکن کنه منظورم فلش مموری و دیوایس هایی نیست که حالت mass storage دارن اونایی که removable device میشن رو می گم ... با کاستوم اسکن اد نمی شن و با کلیک راست هم آپشنی واسشون نیست ... تنها راه کپی فایل تو هارد میمونه که طولانیه ْ!!!

mansour_hotboy
31-07-2013, 13:41
دوستان لطفا نحوه وارد کردن کلید را در نسخه 2014 توضیح بدید.مثل 2013 نیست!
راستی وقتی فایروال رو میذارم روی حالت prompt for action موقع اتصال برنامه ها هیچ پیغامی نمیده و اتصال برقرار میشه!

mansour_hotboy
31-07-2013, 13:48
سلام

چیزی ک من را متحیر کرده ، اینترفیس روان و بدون باگش هست ، و هر تنظیمی ک اعمال می کنید احتیاج به OK نداره

این فیلم تست هم برای نسخه 2014 هست : ک تو یوتیوب چند روز پیش من دانلود کردم.

آقا اسم فایل که اینه: Comodo Internet Security 6.2.2 (Default settings) - Test with more links.mp4

Hidden-Hunter
31-07-2013, 16:27
آقا اسم فایل که اینه: Comodo Internet Security 6.2.2 (Default settings) - Test with more links.mp4

:n02:

سلام عزیزم

اره اشتباه از من بود .

Kaspersky Internet Security 2014 RC (Default settings) - Test with more links ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Def ault%20settings)%20-%20Test%20with%20more%20links.mp4)

لینک بالا 30 روزه است.

این لینک بدون محدودیت :

Hidden-Hunter
31-07-2013, 16:29
متاسفانه یا خوشبختانه باید بگویم ، شرکت کسپرسکی برای بدست آوردن سبکی در محصول اینترنت سکیوریتی 2014 ، خیلی چیزها رو از محصول خود گرفت !:n14:

mansour_hotboy
31-07-2013, 16:33
متاسفانه یا خوشبختانه باید بگویم ، شرکت کسپرسکی برای بدست آوردن سبکی در محصول اینترنت سکیوریتی 2014 ، خیلی چیزها رو از محصول خود گرفت !:n14:
دست گلش درد نکنه. دیگه زیادی حرفه ای بود. الان خیلی سبک و عالی شده.
فقط بیزحمت نحوه وارد کردن کلید رو در نسخه 2014 هم بگید خیلی ممنون میشم.

Hidden-Hunter
31-07-2013, 16:44

بنظر من خوب نیست تنظیمات عالی Application Control اینقدر محدود بشه ، د رمورد کی دادن من اطلاع ندارم ولی فعلا با این سریال تریال 90 روزه اکتیو بکن تا ببینم بعدا چه ترفندی میاد :

4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H

or

QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

kases
31-07-2013, 17:52

در سایت کسپر هم خبری از نسخه نهایی نیست.

سلام محمد جان

این نسخه هنوز پچ a رو دریافت نکرده و بخش trust application mode هنوز تو این نسخه نیست

شاید هم می خوان به صورت انلاین منتشر کنند تو فروم کسپر که هنوز دارن رو این پچ کار میکنن

kiar
31-07-2013, 17:57
من PURE 3.0 رو سیستمم ریختم یه مشکلی که دارم اینه که سرعت ایجاد کانکشن و دانلود تو IDM کم شده برای حل این مشکل باید چیکار کنم؟

hamidreza2010
31-07-2013, 18:24
سلام رفقا
من kis 2014 رو نصب کردم.ظاهرش که خیلی عالی شده فقط الان 2 چیز سئوال شده برام:

1- بازم آپدیتهاش ذخیره نمیشه بعد اسمش هم تو لیست kasper updater نیست.یعنی با این وضع فعلا آپدیت تعطیل ( چون نمیشه ازش بک آپ گرفت )

2- این چرا اینقدر ساده شده ، توی 2013 مثلا قسمت فول اسکن رو روی high میذاشتی بعدش باید 20 تا نتظیم دیگه اعمال میکردی تا واقعا فول بشه ولی توی این فقط اون نوار مخصوص رو بذاری روی High کافیه ، چیز دیگه نداره.

3- دوستانی که با کی دادن مشکل دارن فعلا وصل شن سرور خود کسپر 30 روز بهتون کی میده

4- دوستانی که میگن یه چیزایی ازش کم شده اگه نصب دارن رو سیستمشون بی زحمت بگن چه چیز نیست به 2013 حذف شده

( نظرتون رو در باره موردهای 1.2.4 بگین بیزحمت )

khosrobomb
31-07-2013, 19:08
کاس÷ر خیلی سرعت کامپیوتر رو میگیره

mansour_hotboy
31-07-2013, 19:14
کاسپر خیلی سرعت کامپیوتر رو میگیره
مستقیما به سخت افزار سیستم بستگی داره.
برای خیلیا اصلا تاثیری بر عملکرد سیستم نداره.
مخصوصا نسخه 2014 که تاثیرش بر سیستم واقعا نامحسوس شده.

Hidden-Hunter
31-07-2013, 19:31

سریال برای شما اکتیو شد؟

kases
31-07-2013, 19:53
سلام رفقا
من kis 2014 رو نصب کردم.ظاهرش که خیلی عالی شده فقط الان 2 چیز سئوال شده برام:

1- بازم آپدیتهاش ذخیره نمیشه بعد اسمش هم تو لیست kasper updater نیست.یعنی با این وضع فعلا آپدیت تعطیل ( چون نمیشه ازش بک آپ گرفت )

2- این چرا اینقدر ساده شده ريال توی 2013 مثلا قسمت فول اسکن رو روی high میذاشتی بعدش باید 20 تا نتظیم دیگه اعمال میکردی تا واقعا فول بشه ولی توی این فقط اون نوار مخصوص رو بذاری روی High کافیه ، چیز دیگه نداره.

3- دوستانی که با کی دادن مشکل دارن فعلا وصل شن سرور خود کسپر 30 روز بهتون کی میده

4- دوستانی که میگن یه چیزایی ازش کم شده اگه نصب دارن رو سیستمشون بی زحمت بگن چه چیز نیست به 2013 حذف شده

( نظرتون رو در باره موردهای 1.2.4 بگین بیزحمت )

سلام

1. ذخیره اپدیتها از نسخه 2013 به بعد برداشته شده برنامه kaspersky updater فعلا از نسخه 2014 پشتیانی نمیکنه اما یه چند روز دیگه صبر کنید این برنامه هم اپدیت میشه

2. کسپر با امار گیری و بازخوردهایی که از طرف کاربرا داشته به این نتیجه رسیده که 99 درصد کاربرا از این تنظیمات استفاده نمیکردن در نتیجه این تنظیمات حذف شده

تنظیماتی که قبلا شما در نسخه 2013 انجام میدادید تو بخش اسکن حذف شده اما شما میتونی در 3 سطح تنظیمات رو انجام بدید البته اگر تنظیمات رو در حالت high قرا بدید تقریبا معادل تنظیمات فول در نسخه 2013 هستش مطمن باشید از قدرت کسپر کم نشده

4. یه سری از تنظیمات تو بخش اسکن حذف شده که تنظیمات اسکنهای دستی و فول اسکن و اسکن سریع رو با هم ادغام کرده و یه سری گزینه ها هم در بخش اپلیکیشن کنترل حذف شده که جذف این گزینه ها خللی در کار کسپر ایجاد نمیکنه بلکه این عملیات رو کسپر اتوماتیک انجام میده جای نگرانی نیست به نظر میاد تو این نسخه قابلیت ذخیره و انتقال تنظیمات هم حذف شده باشه.

البته کسپر تو نسخه 2014 بسیار سریعتر شده و همچینین امکانات و بهینه سازیهای فوق العاده ای در این نسخه انجام شده مثلا در بخش انتی فیشینگ وبقیه بخشهای دیگه
هدف کسپر در درجه اول
قدرتمند بودن نرم افزار +راحت بودن کاربر هست

کاس÷ر خیلی سرعت کامپیوتر رو میگیره

دوست عزیز کسپر 2014 بسیار سبکتر شده میتونید تست کنید و تجربیاتتون رو در این مورد به اشتراک بزارید.

mansour_hotboy
31-07-2013, 20:49
سریال برای شما اکتیو شد؟
بله خیلی ممنون.از 90 روزش 30 روز مونده

Captain
31-07-2013, 21:15
سلام امیرجان و علی جان :n11:
خسته نباشین :n16:
پس یعنی الان دانلود کنیم؟
مطمئن هستین که نسخه فینال هستش؟ :n13:

Hidden-Hunter
31-07-2013, 21:59
سلام امیرجان و علی جان :n11:
خسته نباشین :n16:
پس یعنی الان دانلود کنیم؟
مطمئن هستین که نسخه فینال هستش؟ :n13:

سلام

من نصب کردم با اینکه نسخه فاینال انگلیس -هندی هست و بقول وحید نسخه بین المللی فاینال نشده.

من نصب کردم و تا الان باهاش مشکلی ندارم ، نصب این جور نسخه ها شخصی هست -چرا ک کمی باگ در آن نهفته است:n02:

mansour_hotboy
31-07-2013, 22:18
منم نسخه 2014 رو از سایت خودش دانلود و نصب کردم.
تو این 24 ساعت که نصبه هیچ مشکلی پیش نیومده.
سرعت پاک کردن ویروس ها تو این نسخه خیلی بیشتر شده.کلا همه کارا رو سریعتر انجام میده :n01:

hamidreza2010
01-08-2013, 01:23
سلام

1. ذخیره اپدیتها از نسخه 2013 به بعد برداشته شده برنامه kaspersky updater فعلا از نسخه 2014 پشتیانی نمیکنه اما یه چند روز دیگه صبر کنید این برنامه هم اپدیت میشه

2. کسپر با امار گیری و بازخوردهایی که از طرف کاربرا داشته به این نتیجه رسیده که 99 درصد کاربرا از این تنظیمات استفاده نمیکردن در نتیجه این تنظیمات حذف شده

تنظیماتی که قبلا شما در نسخه 2013 انجام میدادید تو بخش اسکن حذف شده اما شما میتونی در 3 سطح تنظیمات رو انجام بدید البته اگر تنظیمات رو در حالت high قرا بدید تقریبا معادل تنظیمات فول در نسخه 2013 هستش مطمن باشید از قدرت کسپر کم نشده

4. یه سری از تنظیمات تو بخش اسکن حذف شده که تنظیمات اسکنهای دستی و فول اسکن و اسکن سریع رو با هم ادغام کرده و یه سری گزینه ها هم در بخش اپلیکیشن کنترل حذف شده که جذف این گزینه ها خللی در کار کسپر ایجاد نمیکنه بلکه این عملیات رو کسپر اتوماتیک انجام میده جای نگرانی نیست به نظر میاد تو این نسخه قابلیت ذخیره و انتقال تنظیمات هم حذف شده باشه.

البته کسپر تو نسخه 2014 بسیار سریعتر شده و همچینین امکانات و بهینه سازیهای فوق العاده ای در این نسخه انجام شده مثلا در بخش انتی فیشینگ وبقیه بخشهای دیگه
هدف کسپر در درجه اول
قدرتمند بودن نرم افزار +راحت بودن کاربر هست

دوست عزیز کسپر 2014 بسیار سبکتر شده میتونید تست کنید و تجربیاتتون رو در این مورد به اشتراک بزارید.

ممنون
بله در مورد ذخیره نشدن آپدیت که خبر دارم.آموزش کار با برنامه kasper updater هم جسارتا خودم گذاشتم ولی مشکلم اینه که فعلا نمیتونم آپ کنم تا این برنامه آپدیت بشه.

راستی دوستان اگه تنظیمات بهتری دارید که امنیت کسپر رو بالاتر ببره ، بذارید خیلی خوب میشه
من قبلا یکی دو تا از آموزش های آقا امیر رو دانلود کردم که بصورت فیلم آموزشی بود ولی توی این نسخه 2014 اگه چیز جدیدی غیر از اونا هست هم ممنون میشم دوستان حرفه ایی تر بذارن
یا علی.

web2003
01-08-2013, 02:43
با سلام
بنده هر چقدر این اینترنت سکیوریتی 2014 کسپرسکی را نصب میکنم غیرفعال میشود یعنی رنگ قرمز آیکون برنامه میرود!! پاک میکنم دوباره نصب میکنم نتیجه ای نمی دهد. این سریالها را هم میدم میگه منقضی شده! :n03: لطفا سریال جدید یا روش فعالسازی kis 2014 بگوئید. با تشکر

web2003
01-08-2013, 16:48
با سلام دوستان
مشکل خودم را با بررسی و تحقیق زیاد حل و این تجربه را با دوستان به اشتراک میگذارم :n05:
1- کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2014 را نصب کنید بعد ریستارت
2- بعد حالت محافظت کسپرسکی (pause protection) را غیر فعال میکنیم
3-غیر فعال کردن بخش self-defence از قسمت setting
4- برنامه کسپرسکی را از کنار ساعت ببندید (exit)
5-حال این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود از حالت فشرده خارج و بعد برنامه را اجرا کنید زبان بصورت روسی میباشد (در این صفحه آنتی ویروس شناسایی شده است) روی گزینه سمت چپ کلیک کنید در این موقع سیستم ریستارت میشود
6-بعد از بالا آمدن ویندوز آنتی ویروس درخواست سریال میکند که آن زمان یکی از سریالهای زیر را وارد کنید
4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H
or
QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

تا آنتی ویروس 91 روز فعال و از آنتی ویروس جدید کسپرسکی 2014 جدید و سبک استفاده و لذت ببرید
7-حتما آنتی ویروس را بعد این مراحل آپدیت کنید.
با تشکر :n06::n26:

web2003
01-08-2013, 16:56
همین عمل برای KASPERSKY ANTI VIRUS 2014 هم جواب میده فقط سریال مخصوص آنتی ویروس میخواد.
چون با سریال بالا فعال شود آنتی ویروس به اینترنت سکیوریتی تبدیل میشود.

mansour_hotboy
01-08-2013, 17:16
با سلام دوستان
مشکل خودم را با بررسی و تحقیق زیاد حل و این تجربه را با دوستان به اشتراک میگذارم :n05:
5-حال این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود از حالت فشرده خارج و بعد برنامه را اجرا کنید زبان بصورت روسی میباشد (در این صفحه آنتی ویروس شناسایی شده است) روی گزینه سمت چپ کلیک کنید در این موقع سیستم ریستارت میشود
6-بعد از بالا آمدن ویندوز آنتی ویروس درخواست سریال میکند که آن زمان یکی از سریالهای زیر را وارد کنید
4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H
or
QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

تا آنتی ویروس 91 روز فعال و از آنتی ویروس جدید کسپرسکی 2014 جدید و سبک استفاده و لذت ببرید
خیلی ممنوووووووون.من این عملیات رو انجام دادم 91 روز فعال شد.:n19:

mohammad_87
01-08-2013, 17:40
سلام محمد جان

این نسخه هنوز پچ a رو دریافت نکرده و بخش trust application mode هنوز تو این نسخه نیست

شاید هم می خوان به صورت انلاین منتشر کنند تو فروم کسپر که هنوز دارن رو این پچ کار میکنن
سلام علی عزیز
فقط همین بخش بهش اضافه میشه؟نسخه موجود با rc تفاوت داره یا همونه؟
الان از کجا دانلودش کنیم که معتبر و آخرین نسخه باشه؟

kases
02-08-2013, 06:55
سلام علی عزیز
فقط همین بخش بهش اضافه میشه؟نسخه موجود با rc تفاوت داره یا همونه؟
الان از کجا دانلودش کنیم که معتبر و آخرین نسخه باشه؟

سلام عزیزم

خیر به غیر از بخشtrusted aplacation mode یه سری تغییرات دیگه ای هم تو این پچ هست

این نسخه با rc تفاوت داره این نسخه نهاییه من رو سیستمم نصب کردم و مشکل خاصی ندیدم

نسخه ای که در صفحات قبل دوستان قرار دادن میتونیید دانلود کنید.

اگه فایل explorer.exe روفرستاد تو بخش low restric خودت دستی انتقالش بده به بخش trusted.

kases
02-08-2013, 07:47
ممنون
بله در مورد ذخیره نشدن آپدیت که خبر دارم.آموزش کار با برنامه kasper updater هم جسارتا خودم گذاشتم ولی مشکلم اینه که فعلا نمیتونم آپ کنم تا این برنامه آپدیت بشه.

راستی دوستان اگه تنظیمات بهتری دارید که امنیت کسپر رو بالاتر ببره ، بذارید خیلی خوب میشه
من قبلا یکی دو تا از آموزش های آقا امیر رو دانلود کردم که بصورت فیلم آموزشی بود ولی توی این نسخه 2014 اگه چیز جدیدی غیر از اونا هست هم ممنون میشم دوستان حرفه ایی تر بذارن
یا علی.

سلام

از صحبتهای شما متوجه شدم علاقه خاصی به تنظیمات حداکثری دارید: کسپر بخش جدیدی اضاف کرده که میتونید با یک کلیک بسیاری از بخشهای کسپر را همزمان در حالت ماکزیمم قرار بدید : مثل بخشهای file antivirus , webantvirus , , anti sapm و...

تو بخش setting>> general گزینه Default settings رو انتخاب کنید در پنجره باز شده با انتخاب یکی از گزینه ها میتونید بخشهای مختلف کسپر رو همزمان در حالتهای Maximum,Optimal,Minimum security تنظیم کنید دیگه احتیاجی نیست برید تک تک بخشها رو دستی در حالت های مختلف تنظیم کنید. (البته بستگی به نظر شما داره که کدام یک از بخشها چه تنظیماتی باید داشته باشند)

Captain
02-08-2013, 12:30
من رو یکی از سیستمام برا تست نسخه 2014 اینترنت سکیوریتی نصب کردم
نمیدونم مشکل از چیه ولی هی کرش میکنه و Luanch Fail میده و دوباره ریست میشه و باز بعد چن دقیقه همینطور ادامه پیدا میکنه
البته اینم بگم رو سیستم مجازیم تا اونجایی که تست کردم خوب و بدون ایراد کار میکنه ولی رو سیستم اصلیم کرش پشت کرش :n13:

hamidreza2010
02-08-2013, 15:29
سلام از صحبتهای شما متوجه شدم علاقه خاصی به تنظیمات حداکثری دارید: کسپر بخش جدیدی اضاف کرده که میتونید با یک کلیک بسیاری از بخشهای کسپر را همزمان در حالت ماکزیمم قرار بدید : مثل بخشهای file antivirus , webantvirus , , anti sapm و... تو بخش setting>> general گزینه Default settings رو انتخاب کنید در پنجره باز شده با انتخاب یکی از گزینه ها میتونید بخشهای مختلف کسپر رو همزمان در حالتهای Maximum,Optimal,Minimum security تنظیم کنید دیگه احتیاجی نیست برید تک تک بخشها رو دستی در حالت های مختلف تنظیم کنید. (البته بستگی به نظر شما داره که کدام یک از بخشها چه تنظیماتی باید داشته باشند) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام بله من همیشه تنظمیان کسپر رو روی بالانرین درجه قرار میدم.البته توی 2014 خیلی ساده شده.فقط دو تا سئوال:
1- من از ورژن 2011 تا 2013 تنظیمات زیر رو برای کسپر انجام میدادم: ایجاد قوانین (Rules) برای فایروال کسپرسـکی

و

و

1- حالا همین رو برای 2014 هم انجام بدم دیگه مشکلی پیش نمیاد که؟یا فرقی کرده

2- اصلا توصیه میکنید این قدر روی high بذارم و این همه تنظمیاتش رو بالا بذارم؟ ممنون

web2003
02-08-2013, 16:00
با سلام
دوستان کسی میدونه چطوری فایروال را بطور دستی کنترل کرد مثلا هر برنامه ای به اینترنت وصل بشه خودم تصمیم و کنترل کنم.
توی ستینگ یه تیک اتوماتیک هست که اونو بردارم. هر برنامه ای نصب میخوام بکنم میگه روی ریجستری و... میخواد تغییرات انجام بشه و... آیا با این تیک فایروال هم بطور دستی کنترل میشه؟

S0R3N4
02-08-2013, 18:54
سلام دوستان
خسته نباشید
من راستش دل خوشی از کسپرسکی 2013 اینترنت سکوریتی نداشتم؛شدیدا سیستمم رو کند کرده بود؛
البته شاید به خاطر اینکه رو لپ تاپم بار و ها و بارها آنتی ویروس های مختلف نصب کردم و در نهایت کسپرسکی (که قطعا بی تاثیر نبوده)
اما من همیشه دوست دارم حداکثر تنظیمات (سختگیرانه ترین تنظیمات رو داشته باشم)
در ورژن 2014
مشکل کندی کردن سیستم رفع شده یا کماکان یه آنتی ویروس سنگین به حساب میاد؟؟!

این مشخصات لپ تاپ منه :

قطعا با عوض کردن ویندوز و سر حال شدن اون کسپر مثل سابق واسه من سنگین نخواهد بود(حتی الان unistall هم کردمش بازم سیستمم کنده و دلیلش کاملا واضعه)

حالا چند سوال داشتم در مورد ورژن 2014 کسپرسکی که هنوز تست نکردمش :

-از نظر شناسایی بدافزار(دیتابیسش اندازه ی ماهای پیش یا آنتی ویروس های چند موتوره قدرتمنده؟)
-هوش مصنوعیش چطوریاست؟!( مثل سابق موارد کاذب کمی داره؟)
-آیا در اسکن هاش از فناوری کلود استفاده میکنه؟!
-آیا سیستم و سرعت اینترنت در وقتی رو حداکثر تنظیمات باشه دچار مشکل میکنه ؟ (با توجه به سیستمی که من دارم؟)
-چه قابلیت هایی بهش اضافه شده؟
-براش لایسنس گیر میاد همچنیان؟

- و در نهایت؟ پیور رو توصیه میکنید یا اینترنت سکوریتی ؟

خیلی مممنونمممم از وقتی گذاشتی و خوندین و بیشتر از اون ممنونم که میخواد پاسخ بدید :n12::n12::n12::n12:

mohammad_87
02-08-2013, 19:19
با سلام
دوستان کسی میدونه چطوری فایروال را بطور دستی کنترل کرد مثلا هر برنامه ای به اینترنت وصل بشه خودم تصمیم و کنترل کنم.
توی ستینگ یه تیک اتوماتیک هست که اونو بردارم. هر برنامه ای نصب میخوام بکنم میگه روی ریجستری و... میخواد تغییرات انجام بشه و... آیا با این تیک فایروال هم بطور دستی کنترل میشه؟
بله

سلام دوستان
..........
حالا چند سوال داشتم در مورد ورژن 2014 کسپرسکی که هنوز تست نکردمش :
1-از نظر شناسایی بدافزار(دیتابیسش اندازه ی ماهای پیش یا آنتی ویروس های چند موتوره قدرتمنده؟)
2-هوش مصنوعیش چطوریاست؟!( مثل سابق موارد کاذب کمی داره؟)
3-آیا در اسکن هاش از فناوری کلود استفاده میکنه؟!
4-آیا سیستم و سرعت اینترنت در وقتی رو حداکثر تنظیمات باشه دچار مشکل میکنه ؟ (با توجه به سیستمی که من دارم؟)
5-چه قابلیت هایی بهش اضافه شده؟
6-براش لایسنس گیر میاد همچنیان؟
7- و در نهایت؟ پیور رو توصیه میکنید یا اینترنت سکوریتی ؟

1و2.مطمئنا از قبل بهتره.آنتی ویروسها ساعت به ساعت آپدیت میشوند.
3.به کلود که متصل هست ولی برای اسکنها دقیقا نمیتونم نظر بدم.
4.سیستم شما حتی با نسخه 2013 نباید مشکل داشته باشه و همونطور که خود شما گفتید با تغییر ویندوز مشکل برطرف خواهد شد.در 2014 که سبکتر هم شده.تنظییمات high هم در هر محصولی به استفاده بیشتر از سیستم نیاز داره.شما روی تنظیمات high بذار اگه مشکل داشتی در تنظیمات نرمال هم امنیت شما تضمین شده هست.
5.تغییرات 2014 نسبت به 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6.برای 2013 که فراوان.2014 هم فعلا بدون نیاز به سریال میتونید 30 روزه استفاده کنید تا اون موقع سریال جدید چخش خواهد شد(البته وقتی 2014 رسما منتشر بشه خیلی بیشتر سریال براش پیدا میشه)
7.تفاوت ها و شباهت های KIS و Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره از kis2014 استفاده بشه و در صورت لزوم اون امکانات بصورت مجزا نصب بشن.

S0R3N4
02-08-2013, 19:56
یه سوال دیگه؛
تفاوت نسخه های ONE / Pure / Internet Security دقیقا در چیه؟؟
و اینکه نسخه ی نهایی 2014 رلیز شده یا در مرحله ی آزمایشیه الان؟

S0R3N4
02-08-2013, 20:03
بله

1و2.مطمئنا از قبل بهتره.آنتی ویروسها ساعت به ساعت آپدیت میشوند.
3.به کلود که متصل هست ولی برای اسکنها دقیقا نمیتونم نظر بدم.
4.سیستم شما حتی با نسخه 2013 نباید مشکل داشته باشه و همونطور که خود شما گفتید با تغییر ویندوز مشکل برطرف خواهد شد.در 2014 که سبکتر هم شده.تنظییمات high هم در هر محصولی به استفاده بیشتر از سیستم نیاز داره.شما روی تنظیمات high بذار اگه مشکل داشتی در تنظیمات نرمال هم امنیت شما تضمین شده هست.
5.تغییرات 2014 نسبت به 2013 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
6.برای 2013 که فراوان.2014 هم فعلا بدون نیاز به سریال میتونید 30 روزه استفاده کنید تا اون موقع سریال جدید چخش خواهد شد(البته وقتی 2014 رسما منتشر بشه خیلی بیشتر سریال براش پیدا میشه)
7.تفاوت ها و شباهت های KIS و Kaspersky PURE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بهتره از kis2014 استفاده بشه و در صورت لزوم اون امکانات بصورت مجزا نصب بشن.

1.به نظر من اینطوری نیست؛آیا نورتونی که امسال دیدیم؛همون نورتون پارسالی بود؟!!!چقدر افت داشت؟!!!!!!!
3 . یعنی چی نمیتونید دقیقا نظر بدید؟اون که میدونم نوشته به کلود وصله؛ولی در موقع اسکن مثل کومودو هم و بیندیفندر از کلود استفاده میکنه؟!
6.نسخه ی نهایی 2014 رلیز نشده یعنی؟!!! کی رلیز میشه؟!!یعنی الان اگه کسپرسکی 2014 نصب کنم نسخه ی فینال نیس؛راستی؛براش لایسنس همچنان هست یا نه؟!(ورژن 2014)

ممنونم

kases
02-08-2013, 23:30
یه سوال دیگه؛

سلام

تفاوت نسخه internet security با pure اینه که pure یه سری امکانات مثل قابلت بکاپ گیری و پسورد منیجر و رمزگذاری فایلها , بهینه ساز ویندوز, .... بیشتر داره

kspersky one یک لایسنسه نسخه مجزایی نیست بلکه با خرید one میتونید مجموعه ای ازمحصولات مثل تبلت سکیوریتی , موبایل سکیوریتی, مک سکیوریتی ونسخه خانگی کسپررو با خرید یک لایسنس بر روی دستگاههای مختلف فعال کنید اگر نسخه وان خریداری کردید: برای استفاه در سیستم شخصی باید از همون نسخه خانگی اینترنت سکیوریتی کسپر استفاده کنید ویا برای استفاده در موبایل باید نسخه موبایل سکیوریتی بر روی دستگاه نصب کنید پس نسخه جدایی نیست مثلا یک تبلت و 2 موبایل ,یک سیستم ویندوزی و یک مکبوک تو خونه داری حالا با خرید وان میتونی تمام دستگاههای خودتون رو با همون یک لایسنس وان فعال کنید

1.به نظر من اینطوری نیست؛آیا نورتونی که امسال دیدیم؛همون نورتون پارسالی بود؟!!!چقدر افت داشت؟!!!!!!!
3 . یعنی چی نمیتونید دقیقا نظر بدید؟اون که میدونم نوشته به کلود وصله؛ولی در موقع اسکن مثل کومودو هم و بیندیفندر از کلود استفاده میکنه؟!
6.نسخه ی نهایی 2014 رلیز نشده یعنی؟!!! کی رلیز میشه؟!!یعنی الان اگه کسپرسکی 2014 نصب کنم نسخه ی فینال نیس؛راستی؛براش لایسنس همچنان هست یا نه؟!(ورژن 2014)

ممنونم

1. ممکنه شرکتهای امنیتی طی دوره هایی فراز نشیبهایی داشته باشن اما طی سالیانه گذشته کسپر رو به جلو حرکت کرده و افتی در این مورد نداشته اگر تستهای موسسات مختلف رو مبنا قرار بدیم کسپر همیشه جز بهترینها بود البته در مورد افت خیز شرکتها به این راحتی نمیشه نظر داد

2.بله کسپر از تکنولوزی کلود استفاده میکنه از جمله بخشهایی که با کلود کار میکنه :
file antivirus , scan task,application control , system wacher , web antivirus , ,...تمام این بخشها به صورت ریم تایم از تکنولوزی کلود بهره میبرن

6. نسخه نهایی کسپر تو بخش وب سایت کشور هند موجوده اما به زودی تو وب سایت جهانی این شرکت هم قرار میگیره
فعلا میتونید به صورت تریال استفاده کنید

mohammad_87
02-08-2013, 23:54
یه سوال دیگه؛
در one شما یک لایسنس میخری و میتونی از همون لایسنس در کامپیوتر،تبلت،موبایل،سیست م عاملهای مک و.....استفاده کنی.در واقع یک لایسنس برای چند محصول
تفاوت pure و internet security رو در پست قبل شماره 7 لینک دادم.
اینجا رو هم ببین:

ممنونم
1.از نورتون چند ساله که استفاده نکردم و نمیتونم نظر بدم.قدرت برنامه های امنیتی باید روز به روز بالاتر بره.هم در رقابت با ه.کرها،بدافزارهاو.. و هم در رقابت با رقیبان
به عنوان مثال همین nod 32 یه زمانی برای خودش حکومت میکرد ام الان کجای رده بندی قرار داره؟حتی در تستها جزو متوسط هاست و خیلی محصولات دیگه هستند که nod به گردپای اونها نمیرسه.اما کسپر سال به سال پیشرفت داشته(من بدون تعصب میگم و از وقتی به کسپر روی آآوردم کمی در مورد اون سایتهای مختلف رو دنبال کردم)الان به جرات میشه گفت جزو سه محصول برتره.به هرحال شما در استفاده از یک برنامه مختارید اما من از وقتی کسپر رو نصب کردم تا الان هیچ مشکلی برای سیستمم به لحاظ ویروسی بودن و...بوجود نیومده.
3.چون در این مورد اطلاعی ندارم.دوستان دیگه باید جواب بدن.
6.دوست خوبم kases گفتند که.هنوز یک مرحله مونده تا نسخه نهایی آماده بشه اما این نسخه که در دسترس هست مثل نسخه بتاو... نیست که خیلی باگ داشته باشه و امنیت سیستم بخطر بیفته.تاریخ ارائه نسخه رسمی مشخص نشده(گفتند بزودی)
در صفحات قبل دوستان سریال گذاشته بودند که نمیدونم چقدر اعتبار داشت.
------------
پ.ن:
داشتم پاسخها رو مینوشتم که اکانتم لوگ اوت شده بود.:n03:تا لاگین کردم kases عزیز پستش ارسال شده بود.:n01:تقصیر p30world بود

S0R3N4
03-08-2013, 02:49
به نظرتون کی رلیز میشه این ورژن جدید؟!!
وقتی رلیز شد به زودی برتش لایسنس میاد یا نه؟

ali.reihani
03-08-2013, 03:15
به عنوان مثال همین nod 32 یه زمانی برای خودش حکومت میکرد ام الان کجای رده بندی قرار داره؟حتی در تستها جزو متوسط هاست و خیلی محصولات دیگه هستند که nod به گردپای اونها نمیرسه
چُکاره؟؟؟...... برید لااقل یک..یک هفته ای تست کنید بعد بیایید اینجا نظر بدهید!
اولن به تست ها نمیخواد توجه کنید بایستی برید و تست کنید!
دومن اگه به تست هستش لطفا بگید این جزو متوسط هاست{مقایسه کنید در ویندوز8 یکی از بهترین هاست نود{ابته نه زیاد:n02:}:
نود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کاسپر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی در ویندوز7 قضیه کاملا فرق میکنه و حرف شما بازم صحت نداره:n02: و بازم میگم این جزو متوسط هاست؟:
لازم به حرف است که بگم کاسپر دومین آنتی ویروس هستش و من با اون مقایسه کردمش ها که بازم خیلی خوب هستش!
و هم چنین علاوه بر این که به گرد پاش رسیده بلکه به پوست پای کاسپر برخورد کرده و نزدیگ بوده پای وی را هم لگد کند!:n02:

Silent TR
03-08-2013, 03:56
با سلام دوستان
4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H
or
QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

بعد از این 90 روز دیگه نمیشه کاریش کرد ؟ البته فعلا :n02:

gholam14
03-08-2013, 04:14
من که ازنسخه 5تاامروزکه از2013 استفاده میکنم وهیچوقت مجبوربه تعویض ویندوز نشدم باورکنید8سال ازیک ویندوزxpاستفاده میکردم والآن4ساله ازیک ویندوز7استفاده میکنم وباوجودکاسپراینترنت سکیوریتی همیشه خیالم راحته

faraways
03-08-2013, 05:46
سلام

دوستان روی کسپر رمز گذاشتم الان یادم رفته چیکار کنم :n03:

Hidden-Hunter
03-08-2013, 10:06
به نظرتون کی رلیز میشه این ورژن جدید؟!!
وقتی رلیز شد به زودی برتش لایسنس میاد یا نه؟

سلام

فاینال شدن این نسخه باید مصادف باشه با فاینال شدن Patch A .

اگر فاینال شود ک سریال نسخه 2013 هم برای این نسخه میخوره و مشکلی نداره.

اگر خواستی لایسنس بخری ، جایی نرو ک گران باشه ، گرانی یک لایسنس مصادف نیست با کیفیت آن..ولی باید ذکر بکنم در سایت ها فروشنده هایی فروش به لایسنس می کنند با قیمت کم ک باید مراقب باشید..من یک لایسنس خریدم از یکی دوستان با این ک میگفتن لایسنس کسپرسکی بلام می شود الان 36 روز دیگه ازش باقی مانده ..

این لایسنس از نوع one هست چیزی ک دوستان گفتند.

mohammad_87
03-08-2013, 13:48
چُکاره؟؟؟...... برید لااقل یک..یک هفته ای تست کنید بعد بیایید اینجا نظر بدهید!
اولن به تست ها نمیخواد توجه کنید بایستی برید و تست کنید!
دومن اگه به تست هستش لطفا بگید این جزو متوسط هاست{مقایسه کنید در ویندوز8 یکی از بهترین هاست نود{ابته نه زیاد:n02:}:
ولی در ویندوز7 قضیه کاملا فرق میکنه و حرف شما بازم صحت نداره:n02: و بازم میگم این جزو متوسط هاست؟:
لازم به حرف است که بگم کاسپر دومین آنتی ویروس هستش و من با اون مقایسه کردمش ها که بازم خیلی خوب هستش!
و هم چنین علاوه بر این که به گرد پاش رسیده بلکه به پوست پای کاسپر برخورد کرده و نزدیگ بوده پای وی را هم لگد کند!:n02:
ببینید اولا: شما تستهای چند ماه پیش رو رفتی دیدی.دوما: در همونها که شما لینک دادی کسپر %100 هستش.سوما: شما اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین و بر اساس protection مرتب سازی کن.حالا کسپر کجاست و nod کجاست؟آیا این رتبه برای مهمترین نرم افزار نصب شده روی سیستم قابل قبوله؟چهارما:من بر اساس تجربه این رو گفتم.چه در شرکت و چه در سیستم اطرافیان،من محصولات متنوعی نصب کردم و بر این اساس هم نظر دادم.پنجما:من اصلا به کوبوندن یک محصول و بحث های تعصبی اعتقادی ندارم.هر کس در انتخاب آزاد هست اما چیزهایی که گفتم کاملا بر اساس تجربه و تستها هست و نه از روی تعصب و.......

ali.reihani
03-08-2013, 15:18
ببینید اولا: شما تستهای چند ماه پیش رو رفتی دیدی.دوما: در همونها که شما لینک دادی کسپر %100 هستش.سوما: شما اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببین و بر اساس protection مرتب سازی کن.حالا کسپر کجاست و nod کجاست؟آیا این رتبه برای مهمترین نرم افزار نصب شده روی سیستم قابل قبوله؟چهارما:من بر اساس تجربه این رو گفتم.چه در شرکت و چه در سیستم اطرافیان،من محصولات متنوعی نصب کردم و بر این اساس هم نظر دادم.پنجما:من اصلا به کوبوندن یک محصول و بحث های تعصبی اعتقادی ندارم.هر کس در انتخاب آزاد هست اما چیزهایی که گفتم کاملا بر اساس تجربه و تستها هست و نه از روی تعصب و.......
اولن من به تست ها کاری ندارم... دومن کسی نگفت که شما تعصبی داری و داری چیزی رو میکوبونی... سومن شما ورژن آخری رو باید تست کنی... چهارمن کمپانی ای ست با 20 سال تجربه میدونه چیکار میکنه....پنجمن من نگفتم کاسپر بدتره.....شیشمن من فقط میخواستم بگم در رتبات متوسط نیست{نود32}!...... هفتمن حرف شما درسته ولی نه برای این که نود ضغیفه یا جزو متوسط ها.....هشتمن و غیره!
موفق باشید

S0R3N4
03-08-2013, 17:57
سلام

فاینال شدن این نسخه باید مصادف باشه با فاینال شدن Patch A .

اگر فاینال شود ک سریال نسخه 2013 هم برای این نسخه میخوره و مشکلی نداره.

اگر خواستی لایسنس بخری ، جایی نرو ک گران باشه ، گرانی یک لایسنس مصادف نیست با کیفیت آن..ولی باید ذکر بکنم در سایت ها فروشنده هایی فروش به لایسنس می کنند با قیمت کم ک باید مراقب باشید..من یک لایسنس خریدم از یکی دوستان با این ک میگفتن لایسنس کسپرسکی بلام می شود الان 36 روز دیگه ازش باقی مانده ..

این لایسنس از نوع one هست چیزی ک دوستان گفتند.

بازم دقیقا متوجه نشدم منظورت از رلیز شدن نسخه ی فینال کی بود :n02: Patch A چی هست؟!
نه؛نمیخوام اورجینال بخرم؛همون لایسنس براش بیاد کفایت میکنه؛فقط یه سوال؛این نسخه ی PURE کسپرسکی خیلی سنگینه نسبت به اینترنت سکوریتی اون؟

jolan57
03-08-2013, 18:54
سلام
من کسپر 14 رو نصب کردم ولی یه مشکل باهاش دارم که با اینکه آپدیت هست ولی بازم پیغام میده که دیتابیس آپدیت نیست و چون آپدیته میزنم چیزی دانلود نمیکنه
راه حلی داره ؟؟

web2003
03-08-2013, 20:25
با سلام
دوست عزیز شما طبق این لینکی که دادم عمل کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بعد فعال سازی /آپدیت کنید مرحله اول آپدیت زمان زیادی طول میکشد البته به سرعت اینترنت شما هم بستگی داره. موفق باشید:n01:

kases
03-08-2013, 22:03
سلام
من کسپر 14 رو نصب کردم ولی یه مشکل باهاش دارم که با اینکه آپدیت هست ولی بازم پیغام میده که دیتابیس آپدیت نیست و چون آپدیته میزنم چیزی دانلود نمیکنه
راه حلی داره ؟؟

سلام عباس جان

تاریخ و ساعت و زون تایم سیستم چک کن ببین شاید مشکل از اونجاست

تو بخش setting>additional >network> prox y تیک بخش do not use proxy بزن

ببین چی میشه

kases
03-08-2013, 22:08
سلام

دوستان روی کسپر رمز گذاشتم الان یادم رفته چیکار کنم :n03:

نحوه برداشتن پسورد تنظیمات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
03-08-2013, 22:13
با سلام دوستان
--------
......
دوست عزیز این روش به نوعی ه.ک آنتی ویروس حساب نمیشه؟
آنالیز در ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5331286332cf39/analysis/1375555990/)
همه سالم شناختن

Hidden-Hunter
03-08-2013, 23:54
بازم دقیقا متوجه نشدم منظورت از رلیز شدن نسخه ی فینال کی بود :n02: Patch A چی هست؟!
نه؛نمیخوام اورجینال بخرم؛همون لایسنس براش بیاد کفایت میکنه؛فقط یه سوال؛این نسخه ی PURE کسپرسکی خیلی سنگینه نسبت به اینترنت سکوریتی اون؟

سلام

شما می گید رلیز من می گم فاینال:worried: ، اصل امدن نسخه بین المللی هست . تو انجمن کسپرسکی در قسمت نسخه بتا 2014 بنا هست یک پچ یا وصله ( امنیتی یا معمولی )برای نسخه 2014 قرار بدهند ک الان دردست تست هست و زمانی که این وصله بدون باگ شد ، بروی نسخه 2014 قرار می گیرد و نسخه به صورت فاینال بیرون می اید.

خیر ، نسخه 2014 از نسخه پیور 3 سبک تر خواهد بود یادتون باشه ک نسخه 2014 از نظر امنیت و رفع باگ و تنظیمات جدید از نسخه پیور 3 خیلی جلو و پیشرفته تر هست.

.AraMesh.
04-08-2013, 00:25
:question:بنظر شما آیا امیدی هست ک در آینده ، کاسپر فشار کمتری روی سیستم تحمیل کنه؟

ali.reihani
04-08-2013, 00:32
:question:بنظر شما آیا امیدی هست ک در آینده ، کاسپر فشار کمتری روی سیستم تحمیل کنه؟
به نظرم باید برنامه نویسی شو بهتر کنند!
و یک چیز دیگه فکر کنم هرچه سبک تر بشه ضعیف تر میشه چوندو انتی کاسپر و بیت سنگینند ولی بسیار قدرتمند{اینو همین جوری گفتم ها بازنیان ما رو بزنین}!

kases
04-08-2013, 01:22

سلام نسخه 2014 تست کنید سبکتر شده

hamidreza2010
04-08-2013, 01:30
سلام بله من همیشه تنظمیان کسپر رو روی بالانرین درجه قرار میدم.البته توی 2014 خیلی ساده شده.فقط دو تا سئوال:
1- من از ورژن 2011 تا 2013 تنظیمات زیر رو برای کسپر انجام میدادم: ایجاد قوانین (Rules) برای فایروال کسپرسـکی

و

و

1- حالا همین رو برای 2014 هم انجام بدم دیگه مشکلی پیش نمیاد که؟یا فرقی کرده

2- اصلا توصیه میکنید این قدر روی high بذارم و این همه تنظمیاتش رو بالا بذارم؟ ممنون

سلام دوستان
کسی نیست ؟

.AraMesh.
04-08-2013, 01:42
سلام نسخه 2014 تست کنید سبکتر شده

:n20:علیک سلام" یعنی مطمئن؟
کمر سیستم زیر بارش خم نمیشه؟

kases
04-08-2013, 01:42
سلام بله من همیشه تنظمیان کسپر رو روی بالانرین درجه قرار میدم.البته توی 2014 خیلی ساده شده.فقط دو تا سئوال: 1- من از ورژن 2011 تا 2013 تنظیمات زیر رو برای کسپر انجام میدادم: ایجاد قوانین (Rules) برای فایروال کسپرسـکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1- حالا همین رو برای 2014 هم انجام بدم دیگه مشکلی پیش نمیاد که؟یا فرقی نکرده که 2- اصلا توصیه میکنید این قدر روی high بذارم و این همه تنظمیاتش رو بالا بذارم؟ ممنون

سلام

اگر مشکل خاصی با تنظیمات ندارید میتونید رو کسپر 2014 اعمال کنید البته در مورد لینک سایت کسپر یه سری نکات هست در وقت مناسب خدمت شما عرض میکنم

به نظر من تنظیمات حداکثری در همه بخشها لازم نیست

مثلا من بخش file antivirus رو بر روی کمترین درجه حساسیت میزارم

چون بخشهای دیگر کسپر هم در مواقع نیاز وارد عمل میشن مثل aplication control اگر فایل ناشناخته ای اجرا بشه یا تغییری در برنامه ای صورت بگیره این بخش هم به شما اطلاع میده البته باید بخش اپ کنترل به درستی تنظیم کنید

بخش file antivirus اگر رو حالت حداکثر باشه همه فایلها رو با حداکثر درجه هیوریستک بررسی میکنه و باعث کندی سیستم میشه

اگر تنظیمات بخش خاصی مد نظرتون هست اعلام بفرمایید تا بهتر در موردش صحبت کرد

.AraMesh.
04-08-2013, 01:46
سلام دوستان
کسی نیست ؟
علیک سلام" خب بذارید 2014 پا ب عرصه وجود بذاره بعد تنظیمات بخواید. با موتور زمان کار میکنید؟:n02:
بابا ایول :n06:

kases
04-08-2013, 01:48
:n20:علیک سلام" یعنی مطمئن؟
کمر سیستم زیر بارش خم نمیشه؟

تا حالا هر کسی استفاده کرده میگه سبکتر شده بهتره خودتون نصب کنید

احیانا اگر نصب کرید لطفا تجربیاتتون رو با ما به اشتراک بگذراید

hamidreza2010
04-08-2013, 01:54
سلام

اگر مشکل خاصی با تنظیمات ندارید میتونید رو کسپر 2014 اعمال کنید البته در مورد لینک سایت کسپر یه سری نکات هست در وقت مناسب خدمت شما عرض میکنم

به نظر من تنظیمات حداکثری در همه بخشها لازم نیست

من بخش file antivirus رو بر روی کمترین درجه حساسیت میزارم

چون بخشهای دیگر کسپر هم در مواقع نیاز وارد عمل میشن مثل aplication control اگر فایل ناشناخته ای اجرا بشه یا تغییری در برنامه ای صورت بگیره این بخش هم به شما اطلاع میده البته باید بخش اپ کنترل به درستی تنظیم کنید که احیانا اگر فایل ناشناخته ای اجرا شد به شما گزارش بده

بخش file antivirus اگر رو حالت حداکثر باشه همه فایلها رو با حداکثر درجه هیوریستک بررسی میکنه و باعث کندی سیستم میشه

اگر تنظیمات بخش خاصی مد نظرتون هست اعلام بفرمایید تا بهتر در موردش صحبت کرد

واقعا ممنون بابت راهنماییتون
راستش من کلا همیشه دوست دارم تا سیستمم در بهترین حالت امنیتی باشه ( هرچند هیچ وقت امنیت 100 درصد وجود نداره) ولی خب دیگه
حالا به نظر شما بهترین تنظمیاتی که مدنظرتون هست رو بیزحمت میگین که همون رو اعمال کنیم.تنظمیناتی که بالاترین امنیت رو تامین کنه ولی روی سیستم هم تاثیر زیادی نذاره.مثل همین مورد آخری که فرمودید ( بخش file antivirus رو بر روی کمترین درجه حساسیت )
اگه واقعا امنیت سیستم رو کم نمیکنه باشه منم انجام میدم
به هرحال ممنون میشم بهترین تنظمیات رو بگین که اعکال کنیم تا بهترین امنیت رو داشته باشه سیسیتم
( چند تا سئوال دیگه هست که فعلا همینا رو لطف کنید تا بعدا اونا رو هم میگم)
ممنون

علیک سلام" خب بذارید 2014 پا ب عرصه وجود بذاره بعد تنظیمات بخواید. با موتور زمان کار میکنید؟:n02:
بابا ایول :n06:

هههههههههه :n02:
سلام
آره من همیشه اینطوریم
یعنی به محض ریلیز ورژن جدید برنامه ها ، میگیرم و نصبیش میکنم و استفاده میکنم ، مگه اینکه باگ داشته باشه بخوام برگردم به قبلی

jolan57
04-08-2013, 02:05
من IM antivirus , Mail Antivirus , Anti Spam , Anti banner , Safe money رو غیرفعال میکنم و درجه web antivirus و file antivirus هم بر روی کم میذارم :دی موشکل هم نداریم
من بیشتر کارم با app ctrl هست

kases
04-08-2013, 02:05
واقعا ممنون بابت راهنماییتون
راستش من کلا همیشه دوست دارم تا سیستمم در بهترین حالت امنیتی باشه ( هرچند هیچ وقت امنیت 100 درصد وجود نداره) ولی خب دیگه
حالا به نظر شما بهترین تنظمیاتی که مدنظرتون هست رو بیزحمت میگین که همون رو اعمال کنیم.تنظمیناتی که بالاترین امنیت رو تامین کنه ولی روی سیستم هم تاثیر زیادی نذاره.مثل همین مورد آخری که فرمودید ( بخش file antivirus رو بر روی کمترین درجه حساسیت )
اگه واقعا امنیت سیستم رو کم نمیکنه باشه منم انجام میدم
به هرحال ممنون میشم بهترین تنظمیات رو بگین که اعکال کنیم تا بهترین امنیت رو داشته باشه سیسیتم
( چند تا سئوال دیگه هست که فعلا همینا رو لطف کنید تا بعدا اونا رو هم میگم)
ممنون

هههههههههه :n02:
سلام
آره من همیشه اینطوریم
یعنی به محض ریلیز ورژن جدید برنامه ها ، میگیرم و نصبیش میکنم و استفاده میکنم ، مگه اینکه باگ داشته باشه بخوام برگردم به قبلی

بخش file antivirus که خدمت شما عرض کردم تنظیمات سیستم خودم بود مثال زدم نگفتم این تنظیمات رو اعمال کنید:n02:
البته تنظیمات پیشفرض کسپر هم خوبه بین قدرت و کم نکردن سرعت سیستم تناسب وجود داره البته برای امنیت بیشتر باید یه سری تغییرات تو بخشهای مختلف اعمال بشه
سعی میکنم در روزهای اینده تنظیمات مناسب قرار بدم

kases
04-08-2013, 02:09
من IM antivirus , Mail Antivirus , Anti Spam , Anti banner , Safe money رو غیرفعال میکنم و درجه web antivirus و file antivirus هم بر روی کم میذارم :دی موشکل هم نداریم

دقیقا زدی به هدف

منم بیشتر بخشهایی که احتیاج نیست رو غیر فعال میکنم هر موقع احتیاج شد فعال میکنم:n02:

hamidreza2010
04-08-2013, 02:19
بخش file antivirus که خدمت شما عرض کردم تنظیمات سیستم خودم بود مثال زدم نگفتم این تنظیمات رو اعمال کنید:n02:
البته تنظیمات پیشفرض کسپر هم خوبه بین قدرت و کم نکردن سرعت سیستم تناسب وجود داره البته برای امنیت بیشتر باید یه سری تغییرات تو بخشهای مختلف اعمال بشه

دقیقا زدی به هدف

منم بیشتر بخشهایی که احتیاج نیست رو غیر فعال میکنم هر موقع احتیاج شد فعال میکنم:n02:

بخش file antivirus که خدمت شما عرض کردم تنظیمات سیستم خودم بود مثال زدم نگفتم این تنظیمات رو اعمال کنید

باشه ممنون
من همین تنظمیاتی هم که گفتم همینایی بود که دوستان عزیز برای 2012 و 2013 فلیم آموزشی تهیه کرده بودن و از خودم چیزی اعمال نمیکنم:
فقط پس بیزحمت بذارینا ، چون واقعا نیاز هست ( البته اگه نذارین هم من یادآوری میکنم خدمتتون :n02: )

دو تا سئوال دیگه:

1- الان من همین تنظمیاتی که لینکاش رو توی یکی دو پست قبلیم دادم ، همونا رو اعمال کردم فقط الان اجازه نمیده برم نت ، یعنی با کسپر رو exit کنم بعد وصل شم وگرنه کانکت میشه ولی هیچی باز نمیکنه و نمیذاره چیزی دانلود شه

2- تنظمیات میربوط به این رو چجوری درست کنم که امتیاز اینم بگیرم؟ :n02::n02:

ممنون

.AraMesh.
04-08-2013, 02:23

شما نسبت ب سیستمتون خیــــــــلی لطف دارین :n02:
خدا شر بدافزارهارو از سر سیستمتون کوتاه کنه
اصلا حالا ک اینطور شد " خدا آخر عاقبت این سیستمو بخیر کنه :n06:
از شوخی ک بگذریم " آخه این سیستم زبون بسته چ گناهی کرده؟ ک باید :n24:
:n29: شوخیشم جالب نیست

kases
04-08-2013, 02:32
باشه ممنون
من همین تنظمیاتی هم که گفتم همینایی بود که دوستان عزیز برای 2012 و 2013 فلیم آموزشی تهیه کرده بودن و از خودم چیزی اعمال نمیکنم:
فقط پس بیزحمت بذارینا ، چون واقعا نیاز هست ( البته اگه نذارین هم من یادآوری میکنم خدمتتون :n02: )

دو تا سئوال دیگه:

1- الان من همین تنظمیاتی که لینکاش رو توی یکی دو پست قبلیم دادم ، همونا رو اعمال کردم فقط الان اجازه نمیده برم نت ، یعنی با کسپر رو exit کنم بعد وصل شم وگرنه کانکت میشه ولی هیچی باز نمیکنه و نمیذاره چیزی دانلود شه

2- تنظمیات میربوط به این رو چجوری درست کنم که امتیاز اینم بگیرم؟ :n02::n02:

ممنون

باشه اگر فراموش کردم شما یاداوری کنید البته تنظیمات خاصی هم نداره :n02:

1. تنظیمات فایل svchost به حالت اول بازگردونید این فایل به خاطر تنظیمات نامناسب ,سیستم شما رو دچار اختلال کرده

2. بیشتر از یکساله با این برنامه clt کار نکردم با اجازه فردا براتون میگم نگفتین از چه ویندوزی استفاده میکنید ؟:n02:

ali.reihani
04-08-2013, 02:34
نه... اینطوری دیگه نمیتونیم با انتی ویروس ها حال کنیم:n25:

hamidreza2010
04-08-2013, 02:36
باشه اگر فراموش کردم شما یاداوری کنید البته تنظیمات خاصی هم نداره :n02:

1. تنظیمات فایل svchost به حالت اول بازگردونید این فایل به خاطر تنظیمات نامناسب ,سیستم شما رو دچار اختلال کرده

2. بیشتر از یکساله با این برنامه clt کار نکردم با اجازه فردا براتون میگم:n02:

باشه
ممنون خیلی لطف مکنید
فقط اگه برگردونم به حالت اولش دیگه تنظمیاتی ندارما
بخاطر همین ممنون میشم تنظیماتی که میخواین چند روز دیگه بذار جامع و کامل باشه.که ما هم بتونیم از کسپر نهایت استفاده رو بکنیم
اون جامع و کاملش خیلی مهمه ها :n02: خط بالا رو میگم :n19:
ممنون علی جان

jolan57
04-08-2013, 02:41
شما نسبت ب سیستمتون خیــــــــلی لطف دارین :n02:
اصلا حالا ک اینطور شد " خدا آخر عاقبت این سیستمو بخیر کنه :n06:
از شوخی ک بگذریم " آخه این سیستم زبون بسته چ گناهی کرده؟ ک باید :n24:
:n29: شوخیشم جالب نیست
من اگر آنتی ویروسم بر روی سیستمم نداشته باشم مطمئن باشید ویروسی نمیشم
تا قبل از اینکه از سالم بودن فایلی به طور کامل اطمینان پیدا نکنم نصبش نمیکنم
در مورد سایت های اینترنتی هم من سایت های مشخص و سالمی میرم و برای سایت های نامشخص از افزونه noscript استفاده میکنم
ضمن اینکه گفتم کار اصلی من با app ctrl هست و اگر فایلی هم از اینها رد بشه در app ctrl گیر میکنه

باشه
ممنون خیلی لطف مکنید
ممنون علی جان
svchost فایل سیستمی و حیاتی ویندوز است و نباید محدودیتی براش ایجاد شه, در غیر اینصورت سیستم و به خصوص اتصال اینترنتی بهم میریزه

kases
04-08-2013, 02:46
باشه

خوب منم هیچ وقت فایل svchost دستکاری نمیکنم:n01:

hamidreza2010
04-08-2013, 02:51
خوب منم هیچ وقت فایل svchost دستکاری نمیکنم:n01:

علی جان داداش من از خودم کاری نکردما
از فیلم آموزشی که آقا امیر گذاشته بودن استفاده کردم
لینکش توی پست دوم هست حدود 243 صفحه قبل :n02:
البته توی ورژن 2013 مشکلی نبود اما الان گیر داده
حالا شما تنظمبات رو بذارین من همونا رو ست میکنم ( جامع و کامل :n08:)
ممنون

.AraMesh.
04-08-2013, 03:07
نه... اینطوری دیگه نمیتونیم با انتی ویروس ها حال کنیم:n25:

خب الان دم سحره هر دعایی بلدی بکن بلکه گیرا شه. خوبه؟ :n06:
خب شوخی بسه ک از صبح علی الطلوع، پا میشی میبینی از p30 انداختنمون بیرون :n02::n25:

ali.reihani
04-08-2013, 03:11
خب الان دم سحره هر دعایی بلدی بکن بلکه گیرا شه. خوبه؟ :n06:
خب شوخی بسه ک از صبح علی الطلوع، پا میشی میبینی از p30 انداختنمون بیرون :n02::n25:
امشب خیلی هم اسپم دادم شما رو نمیدونم فکر کنم استاد بتمن بیان من رو کولن دوروز اجازه ورود ندن!{الآنم که این یکی رو گذاشتم}

Hidden-Hunter
04-08-2013, 07:34
- تنظمیات میربوط به این رو چجوری درست کنم که امتیاز اینم بگیرم؟ :n02::n02:

این پوشه رو به کسپرسکی اضافه کن

%Temp%

تا این امتیاز هم از دست ندی:n09:

Hidden-Hunter
04-08-2013, 07:39
چیزی ک هست و باید بگم ، دوستان فعلا روی فایل Svchost.exe قانونی اعمال نکنید..این قانون دیگه بدرد نمی خوره ( بقول لاک پشت پیر در فیلم رَنگو ، ما دیگه متمدن شدیم ! پس کسپرسکی هم متمدن با تکنولوژی جدید امده ) نهایت کار اگر مخربی خواست به پروسه Svchost کدی تزریق بکنه ک از طریق این کد به نت وصل بشود ، HIPS کسپرسکی به کمک شما میاید.

و اینکه به لیست Trusted بروید و گزینه های نتورک رول را بروی Prompt قرار بدهید و بعد از ان به پوشه مایکروسافت زیر شاخه Trusted بروید و در قسمت نتورک رول انها را بروی Allow قرار دهید.

و بقیه برنامه ها موقع وصل شدن به نت با هشدار کسپرسکی مواجه می شوند ک باید این گزینه رو بزنن کریت رول تا قوانین جدید ساخته بشود برا این برنامه مورد نظر.

کسایی ک مخرب تست می کنند باید در تنظیمات اپلیکشن کنترل تیک سه گزینه رو بردارند..دیده شده ک بعضی مخرب ها از نوع pdf بعد از اجرا یک فایل اجرا می کنند به این اسم Svchost.exe ک فایل مطمئن هست ولی ویرایش شده ، که د رلیست Trusted کسپرسکی در زیر شاخته Microsoft قرار میگیرد ک باعث میشه راحت به نت وصل شود بنا بر قانونی ک ساخته شده.

خوده من دیگه مخرب تست نمی کنم ...

web2003
04-08-2013, 07:49
دوست عزیز این روش به نوعی ه.ک آنتی ویروس حساب نمیشه؟
آنالیز در ویروس توتال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5331286332cf39/analysis/1375555990/)
همه سالم شناختن

دوست عزیز منظور از شناسایی آنتی ویروس این است که برنامه تریل ریست 2.1 نسخه آنتی ویروس را شناسایی کرده و قابل ریست کردن است. نه اینکه آلوده باشه. بازم از دقت تان به مطالب بنده تشکر میکنم. :n01:

noisymind
04-08-2013, 10:41
سلام.
این نسخه سکیوریتی 2014 فاینال رو از کجا باید دانلود کرد؟ تو سایتش که هنوز 2013 رو زده.

mansour_hotboy
04-08-2013, 14:04
با سلام به دوستان.من مشکلی که با کسپر دارم اینه که سرعت نتم رو کاهش میده.سرعت دانلودم خوبه ولی سرعت وبگردی رو کاهش میده.وقتی آنتی رو میبندم سرعتم عالی میشه.با آنتی های دیگه تست کردم مشکلی نداشتم فقط کسپر انقدر سرعت رو کاهش میده.تمام افزونه های مربوط به کسپر رو در مرورگر(کروم) غیرفعال کردم باز تاثیری نداشت.میخواستم ببینم راه حلی هست که سرعتم نرمال بشه.
با تشکر فراوان

vxp
04-08-2013, 16:11
برا بعضیا که با ای دی ام مشکا داشتن!عزیزان ما رو از نظراتشون بی بهره نگذارن.
ممنون.

jolan57
04-08-2013, 17:32
سلام.
این نسخه سکیوریتی 2014 فاینال رو از کجا باید دانلود کرد؟ تو سایتش که هنوز 2013 رو زده.

با سلام به دوستان.من مشکلی که با کسپر دارم اینه که سرعت نتم رو کاهش میده.سرعت دانلودم خوبه ولی سرعت وبگردی رو کاهش میده.وقتی آنتی رو میبندم سرعتم عالی میشه.با آنتی های دیگه تست کردم مشکلی نداشتم فقط کسپر انقدر سرعت رو کاهش میده.تمام افزونه های مربوط به کسپر رو در مرورگر(کروم) غیرفعال کردم باز تاثیری نداشت.میخواستم ببینم راه حلی هست که سرعتم نرمال بشه.
با تشکر فراوان
شما نسخه 2014 رو نصب کن و بعدش وب آنتی ویروس رو غیرفعال کن ببین مشکلت حل مبشه

promaproma
04-08-2013, 18:50
آقا من آنتی ویروس رو نصب کردم تریال هست. حالا میخوام key بدم نمیدونم ار کجا باید انجام بدم. بگم هنوز 20 روز مونده از تریال ولی میخوام الان اکتیوش کنم نسخه ی 2013

mansour_hotboy
04-08-2013, 19:27
شما نسخه 2014 رو نصب کن و بعدش وب آنتی ویروس رو غیرفعال کن ببین مشکلت حل مبشه
آخه مشکلی نیست اگه غیرفعالش کنم؟

ba maram
04-08-2013, 19:28
سلام دوستان
من کسپراسکای 2013اینترنت سیکوریتی دارم
طبق عکس زیر غیر فعال شده
یعنی من کلید کسپراسکای رو از اینترنت دانلود کردم و لایسنسش اوکی شد و رنگش سبز شد
اما وقتی اومدم و آپدیت رو زدم آپدیت نشد
چی کار کنم؟؟؟؟

saeedhashemee
04-08-2013, 19:38
سلام دوستان
طبق عکس زیر غیر فعال شده
یعنی من کلید کسپراسکای رو از اینترنت دانلود کردم و لایسنسش اوکی شد و رنگش سبز شد
چی کار کنم؟؟؟؟

توی قسمت لیسانس گزینه ایی هست که نوشته لیسانس رو اپدیت کن
دقیقا یادم نیست چی نوشته اخرین باری که خودم درست کردم
بری پیداش میکنی و روش کلیک کن درست میشه

.AraMesh.
04-08-2013, 20:45
آقا من آنتی ویروس رو نصب کردم تریال هست. حالا میخوام key بدم نمیدونم ار کجا باید انجام بدم. بگم هنوز 20 روز مونده از تریال ولی میخوام الان اکتیوش کنم نسخه ی 2013

سلام" ب سلامتی.
توی سافت گذر . کام یا هر سایت خودمونی ک بگردید پیداش میکنید. فیلم آموزشی نحوه اکتیو کردنشم هست. :n01:

Mehrdad092000
04-08-2013, 20:59
سلام
دوستان الان من روی سیستمم نرتون با فایروال کومودو نصبه
میگم کسپرو بریزم چطوره؟ ksper intentet sec
سریال ارجینال داره از این تبلیغاتیا؟

Captain
04-08-2013, 21:37

مطالب مهم و کاربردی تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_87
04-08-2013, 21:38
سلام دوستان
طبق عکس زیر غیر فعال شده
چی کار کنم؟؟؟؟
اول از همه سیستم شما آلوده به malware هستش.حتما به اخطارش توجه کن.
اگه آپدیت نمیشه که احتمالا مشکل از سریاله.از انجمن زیر سریال جدید بگیر.صفحه اول آموزش و صفحه آخر جدیدترین سریالها قرار داده شده:

سلام
دوستان الان من روی سیستمم نرتون با فایروال کومودو نصبه
میگم کسپرو بریزم چطوره؟ ksper intentet sec
سریال ارجینال داره از این تبلیغاتیا؟
اگه شما میخواهی از کسپر استفاده کنی باید هر دوی اونها رو از سیستم حذف کنی چون نیازی به نصب چندین فایروال و آنتی ویروس نیست و باعث تداخل در کار همه اونها میشه.
برای بحث مقایسه که باید گفت هم کومودو و هم کسپر فایروال قدرتمندی دارند.شما میتونی موقتا به کسپر بپیوندی و اگه راضی بودی از همین کسپر استفاده کنی.

promaproma
04-08-2013, 21:59
آقا نحوه ی اعتماد سازی سایت ها در کسپر چجوریه؟ چقدر دنگ و فنگ داره. نود32 راحت تر بود.

کسی میدونه سایتی که کسپر بلاک کرده رو چجوری میشه اعتماد سازی کرد؟

mohammad_87
04-08-2013, 22:06
آقا نحوه ی اعتماد سازی سایت ها در کسپر چجوریه؟ چقدر دنگ و فنگ داره. نود32 راحت تر بود.

در نسخه 2013:
setting-->protection-->web antivurus-->setting-->trusted urls-->add
--------------

محمد کاش Sign out میشدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مسعود جان اتفاقا قبلش ریفرش کردم جوابی ندیدم :n02:invisible میای همین میشه دیگه :n06:
راستی هر دو مسیر یک کار رو انجام میدن.تفاوت زیادی با هم ندارن.

Captain
04-08-2013, 22:07

سلام

به ترتیب

Setting - Web Anti-Virus - Safe Surf (Tab) - Exclusions - Add - (Enter Site, Example : *Kaspersky.com*) - OK - OK - OK

------------------ ویرایش!

همین که ارسال جواب سریع رو زدم دیدم دوست خوبمون محمد جواب دادن :n16:

محمد کاش Sign out میشدی :دی

promaproma
04-08-2013, 22:41
دوست عزیز همین مسیر رو میرم و انجام میدم این هم عکس تنظیمات . ولی بارهم نمیزاره باز بشه صفحه

Hidden-Hunter
04-08-2013, 22:45
دوست عزیز همین مسیر رو میرم و انجام میدم این هم عکس تنظیمات . ولی بارهم نمیزاره باز بشه صفحه

سلام

شما بنظر باید از این مسیر بروید: همون تنظیماتی ک محمد عزیز توضیح دادند.

promaproma
04-08-2013, 22:56
این مسیری که شما گفتید درست بود. کار کرد

mohammad_87
05-08-2013, 00:57
سلام دوستان
من pure 3 داشتم و استفاده زیادی از password manager میکردم که همراه خود پیور بود.قبل از حذف،از پوشه Passwords Database که فقط یک فایل بنام default.spdb داشت بکاپ گرفتم و پیور رو حذف کردم و kis 2014 رو نصب کردم.
بعد هم password manager 5 رو نصبیدم.
ولی دیتابس این برنامه بنام default.pws هست یعنی فرمتها متفاوت هستند و نمیشه import کرد.با تغییر دستی فرمت هم برنامه ارور میده.
چگونه فایل default.spdb رو به password manager 5 وارد کنم؟؟؟؟؟

kases
05-08-2013, 05:06
سلام محمد جان

قبل از اینکه متوجه شوم پسوند فایلها متفاوته من مراحل پایین برای انتقال دیتابیس از یه پسورد منیجر به یه سیستم دیگه انجام دادم ( پست خودتو ویرایش کردی نه؟ مراحل پایین به کارت نمیاد یادگاری بمونه):n02:
اگه راه حلی پیدا کردم اطلاع میدم

فایل بکاپ پسوردها رو (default.pws)
طبق مراحل پایین وارد پسورد منیجر کنید.

1.پسورد منیجر unlock کنید(مستر پسورد وارد کنید)

2.کنار ساعت رو ایکون پسورد منیجر کلیک راستکنید و setting انتخاب کنید.
3.در ستون سمت چپ قسمت my password انتخاب کنید.
4. در بخش location مسیر فایل default.pws به پسورد منیجر بدید و ok کنید.
نکته :این مراحل ,از پسورد منیجری که بر روی ویندوز 8 ویرایش 64 بیت نصب بوده به ویندوز 7 ویرایش 32 بیت با موفقت انتقال داده شده.

Silent TR
05-08-2013, 14:28
من کسپر اینترنت سکوریتی رو دارم ولی وقتی فعاله نمیذاره تو قــــیسبوک عکس آپلود کنم !
تا غیر فعالش کردم بهو تونستم باز عکس هامو آپلود کنم !!!

jolan57
05-08-2013, 16:15
من کسپر اینترنت سکوریتی رو دارم ولی وقتی فعاله نمیذاره تو قــــیسبوک عکس آپلود کنم !
تا غیر فعالش کردم بهو تونستم باز عکس هامو آپلود کنم !!!
چیز-شکنت چیه ؟

Silent TR
05-08-2013, 16:41
حجم آپدیت هاشم خیلی خیلی بالاست
هر سری که میخواد آپدیت شه کلی دانلود میکنه

چیز-شکنت چیه ؟

کسپر اینترنت سکوریتی 2014

Silent TR
05-08-2013, 17:29
با سلام دوستان
4GGYH-S7HEJ-QEGXT-4C88H
or
QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62

self defance رو غیر فعال کردم ولی نتوسنتم pause protection رو پیدا کنم و غیر فعال کنم برای همین از تو ستینگ و قسمت protection center همه رو غیر فعال کردم
ولی با این حال وقتی روی تریال ریست گزینه سمت چپی رو میزنم یک اروری میده و هیچ اتفاقی نمیوفته !!!

jolan57
05-08-2013, 17:31
حجم آپدیت هاشم خیلی خیلی بالاست
هر سری که میخواد آپدیت شه کلی دانلود میکنه

آپدیت های روزانه کسپر 3تا5 مگابایت هست ولی امروز بیشتر دانلود کرد که اونم به این خاطره که نسخه 2014 چند روزی بیشتر نیست منتشر شده و احتمالاً وصله امنیتی چیزی بوده که دانلود کرده

کسپر اینترنت سکوریتی 2014
منظور من برنامه ایی هست که فیلتر رو رد کردین و وارد فیسبوک شدین

Silent TR
05-08-2013, 19:08
آپدیت های روزانه کسپر 3تا5 مگابایت هست ولی امروز بیشتر دانلود کرد که اونم به این خاطره که نسخه 2014 چند روزی بیشتر نیست منتشر شده و احتمالاً وصله امنیتی چیزی بوده که دانلود کرده

منظور من برنامه ایی هست که فیلتر رو رد کردین و وارد فیسبوک شدین[/COLOR][/INDENT]
[/COLOR]
[/RIGHT]
یک اکانت ســـــاکــــــســــ H*TTP*S رو روی فایرفاکس ست کردم

jolan57
05-08-2013, 19:11
یک اکانت ســـــاکــــــســــ H*TTP*S رو روی فایرفاکس ست کردم
شما از برنامه پر.و.ک.س.ی.فایر استفاده کنید و من با همین برنامه و کسپر به راحتی عکس آپلود میکنم

Soroush-S
05-08-2013, 19:25
من این سوال چندجا پرسیدم ولی کسی پاسخگو نیست .
من یه فلش 8 گیگ MEMONEX دارم. که با هر آنتی ویروسی اسکن میکنم 9 تا ویروس پیدا میکنه. ولی بهچکدوم از بین نمیرن . الانم کاسپراسکای دارم که بازم نمیتونه از بین ببره . لطفا راهنمایی کنید تا حداقل فرمتش کنم چون فرمت هم نمیشه

ebi1952
05-08-2013, 19:35
من این سوال چندجا پرسیدم ولی کسی پاسخگو نیست .
من یه فلش 8 گیگ MEMONEX دارم. که با هر آنتی ویروسی اسکن میکنم 9 تا ویروس پیدا میکنه. ولی بهچکدوم از بین نمیرن . الانم کاسپراسکای دارم که بازم نمیتونه از بین ببره . لطفا راهنمایی کنید تا حداقل فرمتش کنم چون فرمت هم نمیشه
سلام
با این حالی که جای این سوال این تاپیک نیست. باید بیشتر توضیح بدین که دقیقا وضعیت فلش چطوره داخل فلش می تونید برین؟
رایت پروتکت میزنه موقع فرمت کردن؟ فلش رو ویندوز میشناسه؟ روی فلش می تونید فایل اضافه کنید یا بنویسید؟

Soroush-S
05-08-2013, 19:57
سلام
با این حالی که جای این سوال این تاپیک نیست. باید بیشتر توضیح بدین که دقیقا وضعیت فلش چطوره داخل فلش می تونید برین؟
رایت پروتکت میزنه موقع فرمت کردن؟ فلش رو ویندوز میشناسه؟ روی فلش می تونید فایل اضافه کنید یا بنویسید؟
داخل فلش میتونم برم . فایل نمیتونم کپی کنم. ویندوز فلش میشناسه ولی مثلا به تلویزیون وصل میکنم تلویزیون هنگ میکنه.موقع فرمت هم اررور windows was unable...... میده

web2003
05-08-2013, 21:37
سلام
شما یکبار با برنامه HP USB Disk Storage Format Tool فلشت را فرمت بکن ان شا ا... درست بشه . :n01:

web2003
05-08-2013, 21:42
self defance رو غیر فعال کردم ولی نتوسنتم pause protection رو پیدا کنم و غیر فعال کنم برای همین از تو ستینگ و قسمت protection center همه رو غیر فعال کردم
ولی با این حال وقتی روی تریال ریست گزینه سمت چپی رو میزنم یک اروری میده و هیچ اتفاقی نمیوفته !!!
سلام
pause protection دقیقا روی آنتی ویروس کنار ساعت (گوشه سمت راست پایین تصویر بصورت V قرمز رنگ)کلیک راست کنی میبینی و روی آن کلیک کن از سه تا گزینه ظاهر شده گزینه دوم را کلیک و تایید و بعد آن نیز پیغام داده شده را تایید کنید . و پس ادامه را از مرحله سوم پیگیری کنید. اولین سری بعد نصب آنتی ویروس آپدیت آن کمی طولانی است ولی بعدا سریعتر آپدیت میشود :n01:

Soroush-S
05-08-2013, 22:59
سلام
شما یکبار با برنامه HP USB Disk Storage Format Tool فلشت را فرمت بکن ان شا ا... درست بشه . :n01:
عزیز یه لینک دانلود بدی ممنون میشم . هرچی دانلود میکنم اررور میده !
چرا با آنتی ویروس نمیشه ویروسها از بین برد؟

mohammad_87
05-08-2013, 23:08
سلام محمد جان
قبل از اینکه متوجه شوم پسوند فایلها متفاوته من مراحل پایین برای انتقال دیتابیس از یه پسورد منیجر به یه سیستم دیگه انجام دادم ( پست خودتو ویرایش کردی نه؟ مراحل پایین به کارت نمیاد یادگاری بمونه):n02:
اگه راه حلی پیدا کردم اطلاع میدم
...........

سلام علی جانم
درسته مشکل این هستش که فرمتها با هم متفاوته.تو انجمن کسپر پرسیدم این جوابش:

داانگرید!!!!!!!:n04:
یعنی پیور 2 و پسورد منیجر 5 از یک فرمت استفاده میکنند و پیور 3 از یک فرمت دیگه.دوتا اولی گزینه های ایمپورت/اکسپورت دارند ولی سینک به my kasper ندارند ولی در پیور 3 برعکسه و فقط سینک داره!
یا باید برگردم پیور 3 یا باید کل پسوردهام رو از اول ست کنم(بخدا زیاده-تازه چون به این برنامه اتکا کرده بودم بعضی هاشون رو باید برم تو ایمیلم تا پیدا کنم)
و یا برنامه مشابه استفاده کنم که keePass و AI Robot رو تست کردم سرعت و راحتی کسپر رو ندارند و اصلا در این حد نبودند.
اگه راه حلی یا برنامه مشابهی(و صد البته قابل اطمینان) برای مدیریت پسورد بنظرتون رسید لطفا راهنمایی کنید.:n16:

.AraMesh.
06-08-2013, 01:32
سلام
:n01: سلام" این فقط فلشای HP رو ساپورت میکنه. اسمشم ک روشه.
باید تو انجمن مشکلات سخت افزاری، به مهندس: EXTREME بگید.

faraways
06-08-2013, 01:47
سلام

دوستان مگه نسخه نهای kis 2014 اومده ؟

الان تو خوده سایت کسپر دیدم تریالشو واسه دانلود گذاشته

یه سایت معروف ایرانی هم نسخه فینالش رو برا داناود گذاشته

لینک ها هم پایین میزارم

اولی سایت سافت 98 هست

Mehrdad092000
06-08-2013, 03:42
اول از همه سیستم شما آلوده به malware هستش.حتما به اخطارش توجه کن.
اگه آپدیت نمیشه که احتمالا مشکل از سریاله.از انجمن زیر سریال جدید بگیر.صفحه اول آموزش و صفحه آخر جدیدترین سریالها قرار داده شده:

اگه شما میخواهی از کسپر استفاده کنی باید هر دوی اونها رو از سیستم حذف کنی چون نیازی به نصب چندین فایروال و آنتی ویروس نیست و باعث تداخل در کار همه اونها میشه.
برای بحث مقایسه که باید گفت هم کومودو و هم کسپر فایروال قدرتمندی دارند.شما میتونی موقتا به کسپر بپیوندی و اگه راضی بودی از همین کسپر استفاده کنی.

ممنون دوست عزیز میدونم منم نورتون با فایرواب ریختم منظورم کسپر انتی با فایر وال بود با یهو کسپر فایروال دار
سوال دومم سریال تبلیغاتی پیدا میشه ؟
یا همینا که توی نت هست جواب میده

kases
06-08-2013, 04:48
ممنون دوست عزیز میدونم منم نورتون با فایرواب ریختم منظورم کسپر انتی با فایر وال بود با یهو کسپر فایروال دار
سوال دومم سریال تبلیغاتی پیدا میشه ؟
یا همینا که توی نت هست جواب میده

سلام

نسخه kaspersky internet security نصب کنید (انتی ویروس + فایروال ) با هم داره

شما از همین سریالهایی که تو نت منتشر میشه استفاده کنید تفاوتی با نسخه ارجینال نداره

kases
06-08-2013, 08:45
دوستان کسپرسکی 2014 پچ A رو دریافت کرد

بخش جدیدی به این نسخه افزوده شده به نام trusted application mode برای دسترسی به این بخش :

کسپر باز کنید در پنجره اصلی بر روی application control کلیک کنید در پنجره جدید میتونید این بخش ببنید.

AMIGOO.AMIN
06-08-2013, 09:03
دوستان 1 سوال!!

آیا با Kaspersky Internet Security 2013 هم میشه pc رو اسکن کرد؟؟ یعنی توانایی پیدا کردنه ویروس رو داره؟؟؟

kases
06-08-2013, 09:05
دوستان 1 سوال!!

آیا با Kaspersky Internet Security 2013 هم میشه pc رو اسکن کرد؟؟ یعنی توانایی پیدا کردنه ویروس رو داره؟؟؟

بله توانایی اسکن و حذف ویروسها رو داره

Kaspersky Internet Security تشکیل شده از (antivirus + firewall)

Hidden-Hunter
06-08-2013, 09:30
دوستان کسپرسکی 2014 پچ A رو دریافت کرد

بخش جدیدی به این نسخه افزوده شده به نام trusted application mode برای دسترسی به این بخش :

کسپر باز کنید در پنجره اصلی بر روی application control کلیک کنید در پنجره جدید میتونید این بخش ببنید.

سلام علی جان
این وصله فقط شامل همین قسمت شد یا باگ هایی هم رفع شده؟ فقط امیدوارم این نسخه جدید از نظر باگ مثل 2012یا 2011 باشد و از نظر کارایی مانند نسخه 2013

web2003
06-08-2013, 09:35
عزیز یه لینک دانلود بدی ممنون میشم . هرچی دانلود میکنم اررور میده !
چرا با آنتی ویروس نمیشه ویروسها از بین برد؟
سلام
اینم لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قبلش فلشت به سیستم وصل باشه و بعد این برنامه را دانلود و اجرا کنید و فرمت کنید.
برای سوال دوم شما هم احتمالا روی سیستمی که فرمت یا ویروسکشی میکنید سیستم خودش آلوده به ویروس و تروجانهاست. روی سیستمی که مطمئنی و عاری از ویروس است ویروسکشی و بعد فرمت کنید. اگر ویروسکشی نشد سعی کن با این برنامه فلش را فرمت کنی.:n01: موفق باشی

:n01: سلام" این فقط فلشای HP رو ساپورت میکنه. اسمشم ک روشه.
باید تو انجمن مشکلات سخت افزاری، به مهندس: EXTREME بگید.

سلام دوست عزیز شما درست میفرمایید ولی این برنامه قادر به فرمت کردن اکثر فلشهای غیر این مارک را دارد (جهت اطلاع به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که معتبر هم هست برید که ببنید با این برنامه چه فلشی را دارند فرمت میکنند). بنده بارها فلشهای دیگر مارکها را که قادر به فرمت کردن با سایر برنامه ها و ویندوز نبودند با این برنامه فرمت و درست کردم :n01::n05:

Hidden-Hunter
06-08-2013, 09:43
سلام

دوستان مگه نسخه نهای kis 2014 اومده ؟

الان تو خوده سایت کسپر دیدم تریالشو واسه دانلود گذاشته

یه سایت معروف ایرانی هم نسخه فینالش رو برا داناود گذاشته

لینک ها هم پایین میزارم

اولی سایت سافت 98 هست

این نسخه نهایی بین المللی نیست .

فعلا چیزی دانلود نکن.

kases
06-08-2013, 09:57
سلام علی جان
این وصله فقط شامل همین قسمت شد یا باگ هایی هم رفع شده؟ فقط امیدوارم این نسخه جدید از نظر باگ مثل 2012یا 2011 باشد و از نظر کارایی مانند نسخه 2013

سلام

به غیر از بخش trusred application mode در پچ A
مشکلات پرینت گرفتن از صفحات وب در حالت استفاده از مروگر امن هم برطرف شده

نکته: قبل از فعال کردن trusted application mode مطمین شوید بخشهای Application Control, File Anti-Virus, System Watcher فعال هستند

vxp
06-08-2013, 11:21
License - لایسنس
for Kaspersky Internet Security 2013
24 MAY 2013 | 1392 / 03 / 03

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) from Trainbit

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) from Hotfile

پیش از وارد کردن License به آنتی ویروس ، دقت کنید که تقویم ویندوز شما ، به روز باشد و تاریخ امروز را نمایش دهد.

License ها بررسی شدند در:06 August 2013 IRAN 08:00' AM

رمز:دابلیو * 3دات ایران ست اپ دات کام

Mehrdad092000
06-08-2013, 20:43
سلام

نسخه kaspersky internet security نصب کنید (انتی ویروس + فایروال ) با هم داره

شما از همین سریالهایی که تو نت منتشر میشه استفاده کنید تفاوتی با نسخه ارجینال نداره
ممنون
2014 نصب کنم یا 2013
؟
بعدش کسپر میشه راحت اعتماد سازی فایل ها و سایت هارو داد؟

Mehrdad092000
06-08-2013, 22:13
این چند میگم اپدیت میکنه 2014 الان نصب کدم 100 درصد شده اما همینجوری داره دانلود یکنه 52mb شده تا الان

mohammad_87
06-08-2013, 23:09
این چند میگم اپدیت میکنه 2014 الان نصب کدم 100 درصد شده اما همینجوری داره دانلود یکنه 52mb شده تا الان
آپدیتهای روزانه کسپر کم حجم هستند ولی نسخه 2014 دیروز حدود 100 مگ آپدیت داشت که چون نسخه جدید هست و در حال تکمیل،غیر طبیعی نیست.
-----------
1.در کسپر 2014 میخواهم در قوانین،قانونی بذارم که اجازه دسترسی و ریموت از بیرون به داخل داده نشه.چجوری اعمال کنم؟(در قوانین پیش فرض هیچ تغییری ندادم)
2.منظور از inbound و outbound دقیقا چیست؟برای کومودو جناب jadda عزیز این توضیح رو دادند(توضیحات شماره1و2):

حالا در کسپر کدامیک از اینهاست؟تبادل اطلاعات از داخل به خارج و بالعکس یا اجرای فرمان از داخل به خارج و بالعکس؟
3.الان برنامه پرو.کسی فا.یر در لیست محدودیت کم هست و وقتی باهاش کانکت میشوم کسپر مدام پیغام میده که امنیت ارتباط تضمین شده نیست و یکمی هم در کارش اختلال ایجاد میکنه.(در 2013 این پیغامها نبود)به لیست امن بفرستمش مشکلی نداره؟

Mehrdad092000
07-08-2013, 00:35
ممنون اپدیت کرد تمومید
حالا یه سوال این اسکن کرده بود بعد ریست شده بود کامپیوتر بنا به دلایلی یه سری فایل هامو پاک کرده بوده انگاری توی قرینتینه نیستش کجاس اینا ؟
چجوری میشه اعتماد سازی کرد

mohammad_87
07-08-2013, 01:57
ممنون اپدیت کرد تمومید
حالا یه سوال این اسکن کرده بود بعد ریست شده بود کامپیوتر بنا به دلایلی یه سری فایل هامو پاک کرده بوده انگاری توی قرینتینه نیستش کجاس اینا ؟
چجوری میشه اعتماد سازی کرد
اضافه کردن به لیست استثنائات در کسپر 2014:
فایل،فولدر،برنامه:
setting-->additional-->threat and exclusions و بعد ... configure برای اضافه کردن فایل یا فولدر و ... manage برای اضافه کردن برنامه
برای وب:
setting-->protection center-->web antivirus-->advanced setting-->configure trusted web pages-->add

.AraMesh.
07-08-2013, 23:38
1.در کسپر 2014 میخواهم در قوانین،قانونی بذارم که اجازه دسترسی و ریموت از بیرون به داخل داده نشه.چجوری اعمال کنم؟(در قوانین پیش فرض هیچ تغییری ندادم)
2.منظور از inbound و outbound دقیقا چیست؟برای کومودو جناب jadda عزیز این توضیح رو دادند(توضیحات شماره1و2):

حالا در کسپر کدامیک از اینهاست؟تبادل اطلاعات از داخل به خارج و بالعکس یا اجرای فرمان از داخل به خارج و بالعکس؟

سلام" کل جواب شما مربوط ب اجازه دسترسی از خارج و داخل ، میره برا تنظیمات فایروال.
من کاسپر ندارم ولی چند ماه قبل داشتمش یادمه.

mohammad_87
08-08-2013, 01:48
سلام" کل جواب شما مربوط ب اجازه دسترسی از خارج و داخل ، میره برا تنظیمات فایروال.
من کاسپر ندارم ولی چند ماه قبل داشتمش یادمه.
اینرو میدونستم دوست عزیز.دقیقترش میشه packet rules
من با جزئیاتش میخوام.

.AraMesh.
08-08-2013, 12:17
توی توضیحات صفحه اول تاپیک هم نبود؟
چندتایی برای سطح دسترسی و .. دیدم

Agame.Arash
08-08-2013, 20:06
ببخشید من intenet security 2013 رو تا هفته پیش نصب داشتم ولی گشته بود تو سرعت اینترنتم !... تازه اکثر فایل های دانلودی رو هم باعث میشد خراب دانلود شن ! ... pure یا 2014 هم این مشکلو دارن یا برم سراغ eset ؟ ... سرعت دان قبل uninstall کردن 30 بود الان شده 60 ! ... البته تاثیری رو بوت و این جور چیزا نداشت ...

daniyal2007
09-08-2013, 22:16
درود به دوستان

چند روز پیش (یه دفعه) کسپر IDM رو به عنوان ویروس شناسایی کرد و پیغام داد که بلاک کنه یا آزاد بذاره ؟!
من چون هر وقت کسپر همچین پیغامی میده بلاک کردن رو انتخاب میکنم (اطمینان زیادی به کسپر دارم) ، همین کار رو کردم و طبیعتا IDM کلا از کار افتاد
IDM رو پاک کردم(افزونه هاش از روی فایرفاکس رو هم همینطور) و اخرین نسخه ـش رو نصب کردم ، بازم همین مشکل وجود داره.
تو بعضی سایت ها دیدم نوشته بودن که مشکلی نیست و این باگ کسپر هست و باید اجازه دسترسی کامل به IDM بدم!!

ولی میترسم از نظر امنیتی برای سیستم مشکلی پیش بیاد!
ممنون میشم راهنمایی کنید

ویندوز : سون 64 بیتی
کسپر : Internet Security 2013

IDM :
v6.17.Build.7
(چند تا نسخه مختلف رو تست کردم)

jolan57
09-08-2013, 23:42
درود به دوستان

چند روز پیش (یه دفعه) کسپر IDM رو به عنوان ویروس شناسایی کرد و پیغام داد که بلاک کنه یا آزاد بذاره ؟!
من چون هر وقت کسپر همچین پیغامی میده بلاک کردن رو انتخاب میکنم (اطمینان زیادی به کسپر دارم) ، همین کار رو کردم و طبیعتا IDM کلا از کار افتاد
IDM رو پاک کردم(افزونه هاش از روی فایرفاکس رو هم همینطور) و اخرین نسخه ـش رو نصب کردم ، بازم همین مشکل وجود داره.
ممنون میشم راهنمایی کنید
ویندوز : سون 64 بیتی
کسپر : Internet Security 2013

IDM :
v6.17.Build.7
(چند تا نسخه مختلف رو تست کردم)
درود
کسپر در مورد IDM پیغامی نمیده مگر اینکه شما IDM رو کزک کنید و برای کسپر ناشناخته باشه
خب حالا:
شما در صفحه اصلی کسپر وارد قسمت applicition control بشید و بعدش manage applicition
ببینید اگر برنامه IDM تو قسمت blocked هست اون رو از این قسمت ریموو کنید
بعدش در تنظیمات وارد قسمت Firewall بشید و اطمینان پیدا کنید فایل IDM در سربرگ های Low Restricted و High Restricted و untrusted نباشه ( در صورتی که بود بر روی برنامه کلیک راست کنید Restrictions بروید و trusted رو انتخاب کنید)
اگر اینها جواب نداد بهونه خوبی میشه برای نصب کسپرسکی 2014 , کسپر رو به طور کامل پاک کنید و از صفحات قبل لینک کسپر 2014 رو پیدا و نصب کنید
اینبار اگر در مورد IDM سوالی کرد بلاک نکنید

تو بعضی سایت ها دیدم نوشته بودن که مشکلی نیست و این باگ کسپر هست و باید اجازه دسترسی کامل به IDM بدم!!

ولی میترسم از نظر امنیتی برای سیستم مشکلی پیش بیاد!
چه باگی ؟ اینکه کسپر در مورد IDM کرک شده سوال میکنه باگه ؟ این سایت ها زیاد مینویسن شما گوش ندین
در مورد سطح دسترسی اگر شما از کرک سالم استفاده کنید باید IDM رو به trusted انتقال بدین و سطح دسترسی رو آزاد بذارین , مشکلی پیش نمیاد

ببخشید من intenet security 2013 رو تا هفته پیش نصب داشتم ولی گشته بود تو سرعت اینترنتم !... تازه اکثر فایل های دانلودی رو هم باعث میشد خراب دانلود شن ! ... pure یا 2014 هم این مشکلو دارن یا برم سراغ eset ؟ ... سرعت دان قبل uninstall کردن 30 بود الان شده 60 ! ... البته تاثیری رو بوت و این جور چیزا نداشت ...
من کسپر 2014 استفاده میکنم و اصلاً تاثیری رو سرعت دانلود و وبگردی نداشته
پیشنهاد میکنم شما هم یک بار تست کنید

S0R3N4
10-08-2013, 22:53
دوستان؛هنوز معلوم نشده نسخه ی 2014 فینال کی رلیز میشه؟
راستی دوستان؛
خداییش...ما که همه ی برنامه هامون غیر قانونینه(از سیستم عاملمون بگیر تا کوچیک ترین نرم افزار روی سیستممون) با عقل جور در میاد بریم لایسنس اصل بخریم واسه یه نرم افزار امنیتی؟!! :n02:

noisymind
11-08-2013, 08:41
اینم نسخه 2014:

لینک توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

لینک دانلود! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vah!d
11-08-2013, 12:07
اینم نسخه 2014:

لینک توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

لینک دانلود! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نسخه فاینال هست؟

hamidreza2010
11-08-2013, 12:35
اینم نسخه 2014:

و

این نسخه فاینال هست؟

سلام
فکر نکنم فاینال باشه ها منظورم بین المللی هست
حالا دوستان هم میخوان یه نگاهی بندازن ببینن چجوریاست

noisymind
11-08-2013, 12:55
تا دیروز که تو خود سایت کسپر نسخه 2013 رو زده بود. الان از امروز شده 2014. ورژنش هم همونی هست که دوستان قبلا اینجا گذاشته بودن.

Captain
11-08-2013, 16:24
اینم نسخه 2014:

سلام دستتون درد نکنه ولی این همون نسخه فاینال کشور هند هستش و فاینال جهانی هنوز ارائه نشده
شما باید به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنید

:n16:

mohammad_87
11-08-2013, 20:45
دوستان؛هنوز معلوم نشده نسخه ی 2014 فینال کی رلیز میشه؟
راستی دوستان؛
خداییش...ما که همه ی برنامه هامون غیر قانونینه(از سیستم عاملمون بگیر تا کوچیک ترین نرم افزار روی سیستممون) با عقل جور در میاد بریم لایسنس اصل بخریم واسه یه نرم افزار امنیتی؟!! :n02:
در انجمن کسپر گفتند چند هفته ای صبر کنید.تاریخ دقیق مشخص نشده ولی به احتمال بسیار زیاد در همین آگوست نسخه نهایی منتشر خواهد شد.
خرید لایسنس به نظر شخص برمیگرده.کلیدهای روزانه هیچ تفاوتی با لایسنس اصل ندارند و فقط احتمال بلاک شده دارند گاهی هم نه!
اما اگه سریال نمیخرید کرک هم نکنید.(امنیتی ها)
-----------------
دوستان این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یادتون نره

Hidden-Hunter
11-08-2013, 21:46
اینم نسخه 2014:

و

این سایت هندی کسپرسکی هست..

noisymind
12-08-2013, 09:00
ببخشید نحوه کرک کردن نسخه پیور چطوری هست؟ :n02: فقط سریال میخواد ولی دوستان اینجا فقط کی میذارن. قبلا نصب کرده بودم ولی نمیدونم چطوری! :n13:

توضیح اینکه من قبلا پیور نصب کرده بودم و حذف کردم. الان دوباره نصب کردم. جلوی لایسنس زده Not avalable و اون روشی که دوستان توضیح دادن رو نمیشه به کار برد و کلید داد چون فقط تب وارد کردن سریال باز هست.

آپدیت: مشکل حل شد. مرسی :n01:

Captain
12-08-2013, 09:53
ببخشید نحوه کرک کردن نسخه پیور چطوری هست؟ :n02: فقط سریال میخواد ولی دوستان اینجا فقط کی میذارن. قبلا نصب کرده بودم ولی نمیدونم چطوری! :n13:
توضیح اینکه من قبلا پیور نصب کرده بودم و حذف کردم. الان دوباره نصب کردم. جلوی لایسنس زده Not avalable و اون روشی که دوستان توضیح دادن رو نمیشه به کار برد.

شما به هیچ وجه نباید هیچ آنتی ویروسی رو کرک کنید، هم از لحاظ امنیتی و هم از لحاظ کارایی و .... بهم میخوره
کسپر پیور با کلید هم فعال میشه
من کلیدهای پیور رو تو همین تاپیک قرار میدم
ولی پیشنهادم به شما اینه که از اینترنت سکیوریتی استفاده کنید، کسپر پیور جز 3 الی 4 تا آپشن اضافی، هیچ امکانات دیگه ای از لحاظ امنیت و ... فرقی با اینترنت سکیوریتی نداره

-----------

اینم لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلیدهای کسپر پیور

:n16:

noisymind
12-08-2013, 09:58
شما به هیچ وجه نباید هیچ آنتی ویروسی رو کرک کنید، هم از لحاظ امنیتی و هم از لحاظ کارایی و .... بهم میخوره
کسپر پیور با کلید هم فعال میشه
من کلیدهای پیور رو تو تاپیک مخصوصش قرار میدم و بهتون آدرسش رو تو همین تاپیک میدم
ولی پیشنهادم به شما اینه که از اینترنت سکیوریتی استفاده کنید، کسپر پیور جز 3 الی 4 تا آپشن اضافی، هیچ امکانات دیگه ای از لحاظ امنیت و ... فرقی با اینترنت سکیوریتی نداره

ببخشید من بد منظورم رو رسوندم. منظورم از کرک یعنی استفاده از کلید یا سریال. و مشکل من این بود که اصلا وقتی صفحه لایسنس رو باز میکردم فقط سریال میخواست و نمیتونستم کلید بدم. که البته مشکل حل شد مرسی.
( من فقط برای تجربه و دیدن محیط کاری این رو نصب کردم و البته فکر کنم این قابلیت سینک کردن پسورد ها و تنظیمات خود انتی ویروس که بشه خود به خود به سیستم دیگه سینک بشه هم جالبه که ظاهرا فقط در پیور هست )