PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

*Batman*
26-03-2012, 04:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفتر مرکزی شرکت "ESET" در سال 1992 در شهر براتیسلاوا کشور اسلواکی تاسیس گردید و همزمان دفاتری در شهرهای ساندیاگو (آمریکا)، بوینس آیرس (آرژانتین)، پراگ جمهوری (چک) و سنگاپور (سنگاپور) بوجود آمد. شرکت "ESET"دارای نمایندگیهای گسترده ای در بیش از 180 کشور دنیا است. در سال 2008 شرکت "ESET" یک مرکز توسعه و تحقیقات جدید در شهر "Kracow" کشور لهستان به منظور ارتقاء نوآوری و تکنولوژی های حفاظتی ارائه شده تاسیس نموده است.

شرکت "ESET" با رشدی حدود 2860 درصدی در ظرف مدت 5 سال، از طرف موسسه "Deloitte"(مرکز معرفی 500 شرکت برتر تکنولوژی) به عنوان برترین شرکت در اروپا، خاورمیانه و آفریقا معرفی گردید.

در شرکت "ESET" هدف ما توسعه راهکارهای امنیتی برای کاربران خانگی و شبکه های رایانه ای است. شناسایی، غیر فعالسازی و حذف انواع بدافزارهای شناخته شده و ناشناخته جزء فعالیتهای روزمره این شرکت می باشد.

راهکارهای گسترده ما در همه محیطها و پلت فرمها از ایستگاههای محلی گرفته تا سرورها و دستگاههای موبایل به کاربران کمک می نماید تا بالاترین سطح حفاظت را در کلیه محیطهای مذکور بدست آورند. قدرت آشکار سازی بی نظیر ویروسها و بدافزارها به همراه کمترین میزان استفاده از منابع سیستمی در راهکارهای ارائه شده و مورد تایید مراکز و سازمانهای مستقل تست بدافزارها از ویژگیهای برجسته محصولات شرکت "ESET" می باشد.

----------------------------------------------------

آرشـــــــــیو:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک اختصاصی NOD32 و Smart Security || آرشیو شماره 1 || ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
26-03-2012, 04:55
توجه: معرفی کرک و سریال در این تاپیک اکیداً ممنوع میباشد. (پستهای مرتبط بدون تذکر و اطلاع قبلی حذف می شوند)

کتاب آموزشی Eset Smart Security 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کتاب آموزشی Eset Smart Security 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش آپدیت آفلاین ESET Smart Security 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای آپدیت آفلاین Eset smart security 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])روش فعال کردن دکمه Edit در نسخه 5 و 6 و 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساخت یک میانبر برای پشتیبان‏ گیری سریع از آپدیت‏های Nod32 و آپدیت آفلاین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حل مشکل نارنجی شدن آیکون آنتی ویروس در Taskbar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تفاوت بین Trial License و EAV License ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تفاوت نگارش های مختلف آنتی ویروس NOD 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت آفلاین NOD32 Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آپدیت آفلاین ESET Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تفاوت های NOD32 Antivirus و ESET Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفع مشکل در نصب و حذف محصولات ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت سریال یک ماهه برای محصولات ESET از سایت اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دریافت سریال یکماهه محصولات ESET (سایت هلندی) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ارسال فایل مخرب برای ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اضافه کردن آدرس یک سایت به لیست استثنائات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفع بلاک شدن یک سایت یا کل سایتهایی که توسط ESET بلاک میشوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + رفع بلاک به نقل از ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه معرفی برنامه ها به فایروال Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روشی برای آپدیت کردن آنتی ویروس نود32 ورژن 5 به صورت آفلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه ذخیره فایل آپدیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه نسخه پشتیبان از آپدیتهای NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BackUp/Restore Database - NOD32 AV/Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت های ارائه دهنده آپدیت آفلاین NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دریافت آپدیت آفلاین NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش استفاده از فایل هایی که در هنگام دانلود بوسیله نود قرنطینه می شوند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جلوگیری از نمایش پیغام مربوط به دفع حملات (Preventing Attack Detection) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جلوگیری از تشخیص حملات DNS و ARP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حل خطای بروز رسانی در محصولات شرکت ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ساختن Rule در Nod32 (معرفی یک برنامه به فایروال Nod32) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالات مختلف فایروال Smart Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استفاده از دیسک نجات ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) + نجوه ساخت دیسک نجات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پروتکل ICMP (غیر فعال کردن پیغامهای Exploit in ICMP Packet) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حذف کلمه عبور (Password) مربوط به کنسول مدیریتی ضد ویروس NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اضافه کردن فایل ها و فولدرها به لیست استثنائات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گزینه های راست-کلیک و تنظیم نحوه برخورد با ویروس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ثبت سایتهایی که به اشتباه توسط ESET مسدود شده اند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضیحاتی در مورد ESET Endpoint Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ دانلود، آپدیت و مطالب آموزشی

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بکاپ گیری از تنظیمات NOD32
ESET Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])+ فیلم آموزشی حذف محصولات ESET ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
26-03-2012, 13:51
غیر فعال کردن proxy در نود برای رفع مشکل آپدیت نشدن

در قسمت Advanced Setup مطابق شکل پایین گزینه proxy رو کنید

قسمت Update Server باید بر روی Choose Automatically باشه
یه بار Clear update cache پاک کنید مطابق شکل selef defens رو غیر فعال کنید و مراحل انجام بدید و در اخر سیستم رو ریستارت کنید

لطفا در پست اول قرار داده شود
با تشکر ازkases

amirjamshid
26-03-2012, 17:48
با سلام به دوستان عزيز
بر روي سيستم من eset nod32 antivirus5 نصب هست
يه اتفاق جالب كه توي سيستم من ميوفته اينه كه بعد از حدود 1ساعت كه از روشن شدن سيستم ميگذره egui.exe يا ekrn.exe cpu سيستم رو 100% ميكنن و تقريبا ديگه كاري نميشه كرد دوستان اگه راهنمايي و كمكي به ذهنشون ميرسه از بنده دريغ نكنن ممنون

I-Tech
26-03-2012, 18:38
سلام

دوستان HIPS آنتی من فعال نمیشه ، اگه دوستان میتونن راهنمایی بفرمایند

با تشکر

بعد از اینکه گزینش رو تیکدار کردید کامپیوتر رو ریست کردید؟
احتمال اینکه باگ باشه هم وجود داره، حتما از آخرین ورژن برنامه استفاده کنید.(میتونید از لینکای زیر دانلود کنید)

ESET Smart Security 5_32-bit

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ESET NOD32 Antivirus 5_32-bit

ESET Smart Security 5_64-bit

ESET NOD32 Antivirus 5_64-bit

I-Tech
26-03-2012, 18:44
با سلام به دوستان عزيز
بر روي سيستم من eset nod32 antivirus5 نصب هست
يه اتفاق جالب كه توي سيستم من ميوفته اينه كه بعد از حدود 1ساعت كه از روشن شدن سيستم ميگذره egui.exe يا ekrn.exe cpu سيستم رو 100% ميكنن و تقريبا ديگه كاري نميشه كرد دوستان اگه راهنمايي و كمكي به ذهنشون ميرسه از بنده دريغ نكنن ممنون

منم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم که به خاطر همین تا یه مدتی دوباره ورژن 4 رو نصب کرده بودم ولی از سه چهار روز پیش که آخرین نسخه 5 رو گرفتم دیگه این مشکل پیش نیومد.
اگه آخرین نسخه نصب نیست حتما از لینکای بالا دانلودش کنید.
+
اگه بازم درست نشد یه بار Real-time file system protection رو غیرفعال کنید ببینید بازم اون حالت پیش میاد یا نه؟

amir.7
26-03-2012, 23:38
بعد از اینکه گزینش رو تیکدار کردید کامپیوتر رو ریست کردید؟
احتمال اینکه باگ باشه هم وجود داره، حتما از آخرین ورژن برنامه استفاده کنید.(میتونید از لینکای زیر دانلود کنید)

سلام

بله ریست شده و آخرین ورژنه ، تنها مسئله ای که فکرم بهش میرسه اینه که ویندوزم 8 هستش و قابل توجه اینکه کاسپر هم اصلا

روش نصب نشد .

AMIR.KIK
26-03-2012, 23:55
سلام

بله ریست شده و آخرین ورژنه ، تنها مسئله ای که فکرم بهش میرسه اینه که ویندوزم 8 هستش و قابل توجه اینکه کاسپر هم اصلا

روش نصب نشد .
کسپر 2013 واسه ویندوز 8 هست میتوتی نصب کنی امیر جان ولی بتا هست

one_man2007
27-03-2012, 00:52
سلام سال نوتون مبارک باشه
خیلی وقته از نود استفاده میکنم ولی چنتا سوال دارم و یدونه مشکل :31::34:
ایا باید هر دو نرم افزار نود رو نصب کرد؟یعنی بهتر ج میده؟
ESET NOD32 Antivirus & Smart Security
چون من همیشه قسمت انتی ویروس رو نصب کردم
و مشکلم اینه که جدیدا نود فایل های exe رو پاک میکنه و ایکون بازی هامو حذف و از کار میندازه میخواستم ببنم مشکل از چیه و چی کار باید بکنم؟
و یه سوال دیگه این که بهترین انتی ویروس چیه الان؟

amir.7
27-03-2012, 00:59
کسپر 2013 واسه ویندوز 8 هست میتوتی نصب کنی امیر جان ولی بتا هست

سلام امیرجان

خیلی چاکریم دوست عزیز

راستش امیرجان 2013 رو نصب کردم اما خیلی سیستم کند شده بود و اصلا راضی کننده نبود ، به همین دلیل صبر میکنم تا نسخه نهایی

بیاد ، بازم از لطفت ممنونم :11::10:

*Forgotten*
27-03-2012, 09:18
سلام

دوستان میخواستم کنار نود 32 ورژن 5 یک اینترنت سکیوریتی برای محافظت اینترنتی و جلوگیری از ویروسی شدن استفاده کنم میشه یه چیزه قوی معرفی کنید
کلا از هر نظر با نود 32 مچ بشه تا همدیگر رو تخریب نکنن

سیستمم اینه::

CPU : core2due 4500 2.20gh_OC 2860

Mobo : giga-945gcm-s2l 1066/1333oc

VGA : radeon 6570

Memory : geil 800 2*1gb

PSU : green 780 wat

Cooler : CoolerMaster
با تشکر

I-Tech
27-03-2012, 11:43
سلام سال نوتون مبارک باشه
خیلی وقته از نود استفاده میکنم ولی چنتا سوال دارم و یدونه مشکل :31::34:
ایا باید هر دو نرم افزار نود رو نصب کرد؟یعنی بهتر ج میده؟
ESET NOD32 Antivirus & Smart Security
چون من همیشه قسمت انتی ویروس رو نصب کردم
و مشکلم اینه که جدیدا نود فایل های exe رو پاک میکنه و ایکون بازی هامو حذف و از کار میندازه میخواستم ببنم مشکل از چیه و چی کار باید بکنم؟
و یه سوال دیگه این که بهترین انتی ویروس چیه الان؟

فقط باید یکیشون رو نصب کنید، اسمارت سکوریتی رو تا حدودی میشه اینجوری تعریفش کرد:

ESET NOD32 Antivirus + Personal firewall + Antispam modules

اگه زیاد با اینترنت سر و کار ندارید میتونید با خیال راحت از ESET NOD32 Antivirus استفاده کنید ولی اگه سر و کارتون با اینترنت هست بهتره Smart Security رو نصب کنید.(یا میتونید ESET NOD32 Antivirus رو با یه فایروال دیگه به عنوان مکمل استفاده کنید)

و در مورد فایل هایی که مطمئن هستید سالمن ولی Eset بهشون گیر میده تنها راهش اضافه کردن اون فایل یا پوشه به قسمت Exclusions هست.(آنتی ویروس رو بازکنید و F5 رو بزنید، بعد از سمت چپ شاخه Computer و بعد Antivirus and antispyware و در آخر هم Exclusions رو انتخاب کنید، حالا از سمت راست فایلها یا پوشه هایی که Eset بهشون گیر میده رو به برنامه بدید)

سوال آخرتون هم هیچ وقت به درستی نمیشه جواب داد، چون همه آنتی ویروس ها رو به پیشرفتن و هر کدوم یه مزایا و معایبی نسبت به دیگری داره.

mohammad_dj96
27-03-2012, 11:48
سلام

دوستان HIPS آنتی من فعال نمیشه ، اگه دوستان میتونن راهنمایی بفرمایند

با تشکر
منم دقیقا همین مشکلو دارم خیلی وقته هر کاریم کردم درست نشده تا الان:41:

I-Tech
27-03-2012, 11:51
منم دقیقا همین مشکلو دارم خیلی وقته هر کاریم کردم درست نشده تا الان:41:

از قسمت About آنتی ویروس ورژن دقیقش رو بگید و اینکه از نود32 استفاده میکنید یا اسمارت سکوریتی؟

*Forgotten*
27-03-2012, 13:37
نصب zone alarm کنار اسمارت نود 32 مشکلی نداره ؟؟

چون میخام یه فایروال و همچنین کنترل ترافیک اینترنت رو (محدودیت دسترسی و اجازه درخواست از من برای وصل شدن به اینترنت) کنار نود 32 داشته باشیم

کسی نظری نداره؟؟

kapitan-ali
27-03-2012, 16:28
سلام من ایمیل زدم به ایست به من گفتن لیسانس شما معتبر نیست . چون معتبر نیست .... .

light
27-03-2012, 21:40
کسی میدونه چرا smart security 5 ورژن جدید نمیده ؟

*Batman*
28-03-2012, 00:51
نصب zone alarm کنار اسمارت نود 32 مشکلی نداره ؟؟

چون میخام یه فایروال و همچنین کنترل ترافیک اینترنت رو (محدودیت دسترسی و اجازه درخواست از من برای وصل شدن به اینترنت) کنار نود 32 داشته باشیم

کسی نظری نداره؟؟

سلام.
هیچوقت دو آنتی ویروس و یا دو فایروال را کنار هم نصب نکنید.
شما میتونید آنتی ویروس NOD32 را به همراه یه فایروال مثل COMODO ، Privatefirewall ، Online Armor و ... نصب کنید.
برای انتخاب گزینه ها و مشورت با دیگران میتونید از این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

Ghaioom
28-03-2012, 13:51
سلا
بهترین راه برای از بین بردن وقت باقی مانده برنامه استفاده از گزینه upgrade to full version هست؟
فقط یه یوزر و پسورد معتبر میخواد که پیدا میشه.

~~~
29-03-2012, 18:49
دوستان در مورد ESET NOD32 Smart Security Platinum Edition :اطلاعی دارند آدرس دانلود مطمئنش رو کسی سراغ داره که دستکاری نشده باشه-وچرا تو سایت اصلی در موردش هیچی نیست

~~~
29-03-2012, 19:03
برخی از قابلیت های اضافه شده در نسخهESET Smart Security 5

ESET Live Grid:
اسکنر ابری جدیدترین تکنولوژی ارائه توسط شرکت “ESET” بوده و بصورت یک گارد امنیتی قدرتمند کلیه تهدیدات امنیتی موجود در فضای اینترنت را شناسایی نموده و از آلوده شدن رایانه کاربر جلوگیری به عمل می آورد.
Parental Control:
ارائه ماژول کنترل والدین جهت کنترل و نظارت بر عملکرد افراد خانواده در محیط وب با قابلیت دسته بندی سایتهای مجاز و غیر مجاز.
Smart Detection:
شناسایی هوشمند و حفاظت از رایانه در مقابل بدافزارهای مخرب ناشناخته توسط تکنولوژی پیشزفته هوش مصنوعی و خنثی سازی آنها قیل از انجام هرگونه خرابکاری در رایانه کاربر.
Intelligent Firewall:
استفاده از دیواره آتش قدرتمند و پیشرفته به منظور جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعت شخصی کاربر و سوء استفاده از آنها.
Improved Antispam:
بهره گبری از ماژول ضد هرزنامه جهت فیلترینگ ایمیلها و جلوگیری از دریافت هرزنامه ها و ایمیلهای آلوده با قابلیت تعریف لیستهای سیاه و سفید.
Enhanced Media Control:
اسکن خودکار کلیه حافظه های فلش، کارتهای حافظه، و دیسکهای نوری و قابلیت مسدود کردن آنها با توجه به کارخانه سازنده، ظرفیت و سایر خصوصیات.
Advanced HIPS Functionality:
زیر نظر گرفتن رفتار های سیستم از قبیل رجیستری های سیستم عامل، فرآیندهای در حال اجرا، برنامه های اجرا شده و … به منظور افزایش ضریب امنیتی رایانه.
Gamer Mode:
قابلیت به تعویق انداختن فعالیتهای نرم افزار ضد ویروس از قبیل پنجره های هشدار، به روز رسانی، وظایف تعریف شده (Scheduled) و … به منظور صرفه جویی در منابع سیستم در هنگام نیاز کاربر به تمرکز و استفاده از حالت تمام صفحه مانند انجام بازی و یا قرارگیری در جلسات آنلاین.
Optimized Startup Procedure:
عدم ایجاد وقفه در حین لود شدن اولیه سیستم عامل جهت به روز رسانی مخزن ویروس موجب می گردد تا کاربر فورآ پس از لود شدن سیستم عامل قادر به کار با رایانه گردد.

helex8800
30-03-2012, 10:32
با سلام سکوریتیم ویروسا رو پیدا میکنه ولی نمیتونه پاکشون کنه باید چیکار کنم

KING iMAN
30-03-2012, 11:20
درود بر همه ی عزیزان.
ضمن شادباش به مناسبت آغاز سال 1391 خورشیدی و آرزوی داشتن سالی شاد و سرشار از موفقیت برای سروران گرامی،دوستان میخوام بدونم چطور میتونم آدرس یه سایت رو به فهرست استثنائات ناد32 اضافه کنم که بررسیش نکنه برای مخرب بودن یا نبودن.

kases
30-03-2012, 13:44
دوستان در مورد ESET NOD32 Smart Security Platinum Edition :اطلاعی دارند آدرس دانلود مطمئنش رو کسی سراغ داره که دستکاری نشده باشه-وچرا تو سایت اصلی در موردش هیچی نیست

سلام عزیز

اینم لینک دانلود ESET NOD32 Smart Security Platinum Editio

این لینک توسط امیر خان amir. kik مستقیم شده از تورنت

منم چیزی در مورد این نسخه نمیدونم اصلا نمیدونستم وجود داره به هر حال نصب میکنیم ببینیم چه فرقی با نسخه های دیگه داره

این نسخه به زبان روسی هست مثل اینکه این نسخه فقط به زبان روسی ارایه شده

موفق باشید:40:

~~~
30-03-2012, 14:25
سلام عزیز

اینم لینک دانلود ESET NOD32 Smart Security Platinum Editio

این لینک توسط امیر خان amir. kik مستقیم شده از تورنت

منم چیزی در مورد این نسخه نمیدونم اصلا نمیدونستم وجود داره به هر حال نصب میکنیم ببینیم چه فرقی با نسخه های دیگه داره

درود و سپاس -تو نت فقط همین رو دربارهاش پیدا کردم -معلوم نیست چرا خود سایت اصلی نذاشته

ESET NOD32 Smart Security Platinum Edition v4.2.71.3 : اگر شما هم یکی از استفاده کنندگان این انتی ویروس محبوب و قدرتمند هستید شاید بارها و بارها نسخه های جدید را از اینترنت دانلود کرده باشید..اما آیا تا حالا نسخه اریجنال و پلاتینیوم این نرم افزار رو خریداری کردید؟ اینبار نسخه پلاتینیوم و قدرتمند و جدید این آنتی ویروس محبوب را عرضه و برای دانلود شما عزیزان قرار میدهد..آنتی ویروس قدرتمند نود32 برای ویندوزهای 32 و 64 بیتی! آخرين و کاملترين نسخه نرم افزار امنيتي شرکت Eset که شامل آنتي ويروس ، آنتي اسپاي ور و فايروال ميباشد. و همچنين قابليت حفاظت از کامپيوترهاي مجاور را با استفاده از NetWork دارا ميباشند. امروزه با افزايش ويروس هاي کامپيوتري و ديگر خطرات اينترنتي استفاده از يک آنتي ويروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اينترنت مي باشد زيرا هستد کاربراني که File ها و اسناد مهمي را بر روي کامپيوتر خود ذخيره مي کنند و با يک غفلت ممکن است تمامي اين اسناد را از دست بدهند.
از طرف ديگر مشکلات استفاده از برخي از آنتي ويروس ها از جمله : پايين آوردن سرعت کامپيوتر، آپديت هاي حجيم و دادن پيام هاي پي در پي و خسته کننده باعث شده است که برخي از کاربران از آنتي ويروس استفاده نکنند! چاره چيست ؟ آيا آنتي ويرويس وجود دارد که بدون پايين آوردن سرعت سيستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپيوتر محافظت کند.NOD 32 محصولي از کمپاني ESET، آنتي ويروسي بسيار سريع، قدرتمند و آرام براي محافظت همه جانبه و تمام وقت از سيستم در برابر انواع ويروس ها، کرم هاي اينترنتي، برنامه هاي جاسوسي، Trojan ها، هکر ها و سرقت هاي اينترنتي ..

~~~
30-03-2012, 18:43
درود بر همه ی عزیزان.
ضمن شادباش به مناسبت آغاز سال 1391 خورشیدی و آرزوی داشتن سالی شاد و سرشار از موفقیت برای سروران گرامی،دوستان میخوام بدونم چطور میتونم آدرس یه سایت رو به فهرست استثنائات ناد32 اضافه کنم که بررسیش نکنه برای مخرب بودن یا نبودن.

Memonex
30-03-2012, 21:21
دوستان من از Eset Smart Security نسخه 4.0.474 Business Edition استفاده میکنم. با روش آپدیت آفلاین سایت ایران ستاپ اون رو آپدیت کردم به این صورت که آدرس آپدیت رو به G:\ok\NOD32\ESET Updates Until 01 MAR 2012\Update Files تغییر دادم و برنامه کامل آپدیت شد.

تا اینجا مشکلی نیست و شماره آپدیت نرم افزار هم به تاریخ امروز به روز میشه ولی وقتی مسیر رو تغییر میدم که از سرور نود32 آپدیت بشه دوباره از اول همه آپدیت ها رو میخواد بگیره با حجم های 40 یا 50 مگی.

لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل رفع کنم که فقط آپدیت های بعد از تاریخ اول مارس رو بگیره نه همه رو از ابتدا.

با تشکر...

Ghaioom
31-03-2012, 07:23
سلا
بهترین راه برای از بین بردن وقت باقی مانده برنامه استفاده از گزینه upgrade to full version هست؟
فقط یه یوزر و پسورد معتبر میخواد که پیدا میشه.
کسی نمیدونست؟

دوستان من از Eset Smart Security نسخه 4.0.474 Business Edition استفاده میکنم. با روش آپدیت آفلاین سایت ایران ستاپ اون رو آپدیت کردم به این صورت که آدرس آپدیت رو به G:\ok\NOD32\ESET Updates Until 01 MAR 2012\Update Files تغییر دادم و برنامه کامل آپدیت شد.

تا اینجا مشکلی نیست و شماره آپدیت نرم افزار هم به تاریخ امروز به روز میشه ولی وقتی مسیر رو تغییر میدم که از سرور نود32 آپدیت بشه دوباره از اول همه آپدیت ها رو میخواد بگیره با حجم های 40 یا 50 مگی.

لطفا راهنمایی کنید چطور این مشکل رفع کنم که فقط آپدیت های بعد از تاریخ اول مارس رو بگیره نه همه رو از ابتدا.

با تشکر...
منم قبلنا دنبالش بودم. فکر کنم نمیشه؟!
شایدم راهی باشه که اندک آدمی میدونه.
باید از خود سایت ناد پرسید. :31:
شایدم دوستان بدونن

ALI . R
31-03-2012, 15:41
سلام
نقل قل از : mahyarSAMSUNG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببخشید یه سوالی ... من از کسپر به نود 32 هجرت کردم حالا نرم افزار رو برای اولین بار نصب کردم ولی هرچی آپدیدت میزنم میگه به آپدیدت احتیاجی نداره ... میگه آپدیدت شده .. ولی من اصلا اینو آپدیدت نکردم .... چطوری آپدیدت کنم ...؟

این دوستمون سوالشو اشتباه تو قسمت کرک و سریال مطرح کرده بود
اگه میشه به سوال دوستمون رسیدگی کنید.

roozbeh1369
31-03-2012, 17:43
سلام
نقل قل از : mahyarSAMSUNG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببخشید یه سوالی ... من از کسپر به نود 32 هجرت کردم حالا نرم افزار رو برای اولین بار نصب کردم ولی هرچی آپدیدت میزنم میگه به آپدیدت احتیاجی نداره ... میگه آپدیدت شده .. ولی من اصلا اینو آپدیدت نکردم .... چطوری آپدیدت کنم ...؟

این دوستمون سوالشو اشتباه تو قسمت کرک و سریال مطرح کرده بود
اگه میشه به سوال دوستمون رسیدگی کنید.

آخرین تاریخ آپدیت مربوط به امروز که به طور کامل انجام شده و آنتی ویروس به روز هست و مشکلی نداره به همین دلیل نیازی به اپدیت نمیبینه

اما اینکه شما آپدیت نکردید پس چه طور اپدیت شده ؟؟
به این دلیل که احتمالا موقع نصب برنامه شما یوزر و پسورد آپدیت وارد کردین که بعد از نصب بلافاصله برنامه آپدیت آغاز کرده هرچند بعد از نصب برنامه بدون دستور کاربر هم به طور اتوماتیک اپدیت انجام میده

mahyarSAMSUNG
01-04-2012, 11:08
یکی کمک کنه این نود من اتوماتیک آپدیدت میشه ... هرچند توی تنظیمات زدم که اول سوال کنه ولی نمیدونم چرا خودش یهو زیر مینویسه آپدیدت شد با موفقیت .... من اولی بار نود نصب میکنم اگه میشه بگید این یوزر پس من که حالت تریل ورژن رو انتخاب کردم تا چند روز میمونه

roozbeh1369
01-04-2012, 11:28
یکی کمک کنه این نود من اتوماتیک آپدیدت میشه ... هرچند توی تنظیمات زدم که اول سوال کنه ولی نمیدونم چرا خودش یهو زیر مینویسه آپدیدت شد با موفقیت .... من اولی بار نود نصب میکنم اگه میشه بگید این یوزر پس من که حالت تریل ورژن رو انتخاب کردم تا چند روز میمونه

طبق اون عکسی که در پست قبل گذاشته بودین تا 27 روز دیگه معتبر هست و اپدیت میشه
گزینه ای که فعال کردین که اول سوال کنه برای آپدیت مربوط به آپدیت virus signature نیست و virus signature بدون دستور کاربر همیشه آپدیت میشه و معمولا هم روزی 2 بار بیشتر آپدیت عرضه نمیشه که اونم حجم بسیار کمی دارن

اون محدودیت آپدیت مربوط به program component هست که قبل از آپدیت از کاربر اجازه میگیره

mohammad75
01-04-2012, 12:27
سلام
من ESET Smart Security 3 رو رو کامپیوترم دارم ولی متوجه شدم که در راست کلیک گزینه اسکن وجود نداره.چطور این گزینه رو به راست کلیک اضافه کنم؟
باتشکر.

Ghaioom
01-04-2012, 13:25
سلام
من ESET Smart Security 3 رو رو کامپیوترم دارم ولی متوجه شدم که در راست کلیک گزینه اسکن وجود نداره.چطور این گزینه رو به راست کلیک اضافه کنم؟
باتشکر.

برنامه رو باز کن بعد f5 بزن بعد سمت چپ گزینه context menu بعد سمت راست یه گزینه هست تیکشو بزن.

اگه زده شد بردار دوباره بزن هر بار اوکی کن بعد تغییر بده.

اگه نشد دوباره نصب کن.

GH.REZAEI
02-04-2012, 11:09
سلام
من می خواستم آپدیت آفلاین کنم فرمان msconfing در قسمت Run ویندوز سون اجرا نمیشه؟:19:

*Batman*
02-04-2012, 19:53
شما msconfig رو امتحان کنید!

Bobby Sands
03-04-2012, 07:20
دوستان من یک مشکل با آپدیت افلاین نود دارم.
وقتی توی تنظیمات سرور میرم و مسیر فولدر حاوی فایلهای آپدیت رو میدم و اون رو ادد میکنم و بعد اوکی میکنم میام بیرون ، توی لیست آپدیت سرور اون مسیره اضافه نمیشه و فقط همون گزینه choose automatically وجود داره و فقط همون رو میشه انتخاب کرد! دوباره که ادیت رو میزنم میبینم اصلا اون مسیری که دادم اضافه نشده!
بنظر شما شکل از کجاست؟ اگر امکان داره منو راهنمایی کنین.
این ورژن رو هم نصب کردم: ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.76.0 x86
ویندوزم هم XP SP2 هستش.
ممنون

GH.REZAEI
04-04-2012, 09:34
شما msconfig رو امتحان کنید!
ازاین که زحمت کشیدید و پست من را کامل نخوندید ممنون این را که خودم نوشتم نمیشه
جواب را بدست آوردم Regedit را باید Run کرد.

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:32 AM ----------

دوستان من یک مشکل با آپدیت افلاین نود دارم.
وقتی توی تنظیمات سرور میرم و مسیر فولدر حاوی فایلهای آپدیت رو میدم و اون رو ادد میکنم و بعد اوکی میکنم میام بیرون ، توی لیست آپدیت سرور اون مسیره اضافه نمیشه و فقط همون گزینه choose automatically وجود داره و فقط همون رو میشه انتخاب کرد! دوباره که ادیت رو میزنم میبینم اصلا اون مسیری که دادم اضافه نشده!
بنظر شما شکل از کجاست؟ اگر امکان داره منو راهنمایی کنین.
این ورژن رو هم نصب کردم: ESET NOD32 Antivirus Business Edition 4.2.76.0 x86
ویندوزم هم XP SP2 هستش.
ممنون
دکمه Add را هم می زنید؟

shiraz522
04-04-2012, 09:54
سلام به همه پی سی وردی ها

دادا ما می خوایم این یارو نود ورژن 5 هر ساعت آپدیت نکنه خودشو !! ( چه تحویل میگیره خودشو :دی )
هر چی ترافیک داشتیم رفت باد هوا شد ...

راه حلی هم هست یا نه ؟

A M ! N
04-04-2012, 11:17

دادا ما می خوایم این یارو نود ورژن 5 هر ساعت آپدیت نکنه خودشو !! ( چه تحویل میگیره خودشو :دی )

راه حلی هم هست یا نه ؟
عجب سرعت داری !!! خوب منم جای ناد بودم دلم میخواست هی دانلود کنم :31:
به این عکس نیگا کن :

mahyarSAMSUNG
04-04-2012, 12:00
آپدیدت های این انتی ویروس خیلی کم حجمه آیا واقعا میشه به این آنتی ویروس اعتماد کرد ؟ چون با این حجم کم چرا هنوز کسپر به این تکنولوژی دست پیدا نکرده ؟ که هر دو روز میخوای بالا 20 مگ دانلود کنه ... ولی این فکر کنم 1 مگابایت هم نمیشه ...

A M ! N
04-04-2012, 12:09
آپدیدت های این انتی ویروس خیلی کم حجمه آیا واقعا میشه به این آنتی ویروس اعتماد کرد ؟ چون با این حجم کم چرا هنوز کسپر به این تکنولوژی دست پیدا نکرده ؟ که هر دو روز میخوای بالا 20 مگ دانلود کنه ... ولی این فکر کنم 1 مگابایت هم نمیشه ...

سلام../. ناد 32 من نمیدونم از کجا میاره داخل این امضاهاش قرار میده هرروز :دی هیچ موقع هم نیست که بگه مثلا من آپدیت ندارم فعلا :دی
من خودم به شخصه هیچ اعتمادی به آپدیتهای روزانه ی ناد 32 ندارم.. میگم چرا هرکی میاد اینجا سرعت اینترنتش نوریه !!! :18: 600 مگ رو زده در 3 دقیقه !!! یا کوروش کبیر !!!

mahyarSAMSUNG
04-04-2012, 19:28
سلام../. ناد 32 من نمیدونم از کجا میاره داخل این امضاهاش قرار میده هرروز :دی هیچ موقع هم نیست که بگه مثلا من آپدیت ندارم فعلا :دی
من خودم به شخصه هیچ اعتمادی به آپدیتهای روزانه ی ناد 32 ندارم.. میگم چرا هرکی میاد اینجا سرعت اینترنتش نوریه !!! :18: 600 مگ رو زده در 3 دقیقه !!! یا کوروش کبیر !!!

خوب اون اینترنت که مال من نیست ماله برج میلاد .بیکار شدی برو اونجا حال کن برا خودت .مفتیه مفتیه ... خودم هم شاخ در اوردم از سرعتش .. سرعت اینترنت خودم 200 کیلوبایت

این انتی ویروس خیلی طرفدار داره ولی چرا اینقدر عجیب غریبه ... حجم کم نرم افزار و حجم بسیار کم آپدیدتها .... :13: اینطوری باشه که خیلی خوشبحالمونه ...

Bobby Sands
05-04-2012, 07:06
دکمه Add را هم می زنید؟
بله دکمه اد رو هم میزدم !
مشکلم حل شد . اشکال کار از جای دیگه ای بود.

alichelsa
05-04-2012, 12:46
باسلام مشکلی اپدیت نود دارم یوزر و پسورد جدید برای اپدیت نود میزنم اما همون مرحله اول که باید وصل به سرور نود بشود تا اپدیت کند و کلید رو بررسی کند برای اپدیت وصل نمیشه هرچی میزنم به سرور نود وصل نمیشه با اپدیت افلاین و سرورهای اپدیت بدون کلید اپدیت میشد اما وقتی اونا رو برداشتم تا از خود سایت نود دانلود کند نمیشه وصل به سرور نود باید چکار کنم

ALI . R
08-04-2012, 21:14
آشنایی با جملات بروزرسانی و آپدیت در آنتی ویروس نود32

دانستن مفاهیم و اصطلاحات مختص یک مبحث، ما را در بهره برداری از آن ابزار و استفاده مفید از آن به طور موثرتری قادر می سازد. و اما در زمینه آموزش های مربوط به آنتی ویروس و فایروال Nod 32 هم باید به این اصطلاحات احاطه کامل داشته باشید. شاید برای شما که درباره این موضوع اطلاعات کافی در اختیار دارید، زیاد مد نظر نباشد. ولی کسانی هستند

که حتی با این مفاهیم و مقاصد ساده هم آشنایی ندارند و بعضی وقتها دچار اشتباهاتی می شوند که حتی به از دست دادن اطلاعات مفید منجر می شود. پس برای آن دسته از افرادی که با مفهوم آپدیت یا بهتر است بگوییم بروزرسانی پایگاه داده آنتی ویروس آشنایی ندارند، خواندن این قسمت را تا انتها توصیه می کنیم.

سوالی که برای اکثر تازه وارد ها ممکن است پیش بیاید، این است که معنی و مفهوم کلمه آپدیت کردن چیست! برای اینکه به سوال این دسته از عزیزان جوابی کامل داده شود، باید ابتدا به معنای لغوی که بی ربط هم به کارایی آن نیست، اشاره ای شود. آپدیتی که بر سر زبان ها افتاده و هر از چند گاهی از هر منبعی به گوش می رسد، از کلمه Updateانگلیسی به حیطه کلمات فارسی قدم گذاشته است. که به معنی “به هنگام در آوردن”، “جدید کردن” و به روز رسانی” می باشد.

برخی از کلماتی که از لاتین به زبان فارسی آورده می شوند، به دلیل نداشتن معادل خوب، به همان صورت مورد استفاده اول برای متخصصین آن زمینه و پس از آن برای عموم مورد استفاده واقع می گردد. کلمه Update هم درست از همین مدخل وارد حیطه کلمات فارسی شده است، و باید اشاره کرد که متاسفانه برخلاف قاعده ای که گفته شد، این اصطلاح به دلیل داشتن معادل خوب که همان ” بروزرسانی” است، باز هم از خود این کلمه در خیلی از مواقع استفاده می شود. پس در همین جا به شما پیشنهاد می کنم که اگر کلمه ای از نظر معادل یابی معنی خوبی در زبان فارسی داشت، حتما از جایگزین فارسی آن استفاده کنیم.

و اما این اصطلاح (Update) در آنتی ویروس هایی که باید پایگاه داده خود را به طور مداوم به روزرسانی کنند، یک معنی جدید به خود می گیرد. پایگاه داده ضد ویروس، همان قسمتی است که با توجه به اطلاعاتی که شرکت تولید کننده آن ضد ویروس، از سرتاسر جهان جمع آوری می کند، اقدام به شناسایی فایل ها و کدهای بداندیش از روی رایانه شما می کند. پس این قسمت از Antivirus حتما باید پی در پی بروز رسانی شود، تا آخرین ویروس هایی که اطلاعاتشان کشف و ضبط شده است، به یک نسخه از ضد ویروسی که بروی سیستم شما نصب است هم منتقل شده و شما را در مقابل آنها ایمن کند. این همان معنی و مفهوم آپدیت یا بروزرسانی آنتی ویروس است. که با توجه به مطالب گفته شده بهتر است از کلمه بروزرسانی استفاده کنیم.

برای انجام بروزرسانی هم این امکان باید برای ضد ویروس شما فراهم باشد که به شبکه جهانی اینترنت متصل شده و اقدام به بروز کردن پایگاه داده خود کند. و معمولا این رویداد به صورت پیش فرض در آنتی ویروس نود ۳۲ فعال است، که هر گاه به اینترنت متصل شدید، اولین کاری که انجام می دهد، بررسی برای موجود بودن پایگاه داده جدید برای بروز رسانی است. که اگر چنین بود خود را بروز کند.

شاد و سربلند باشید:40::46:

mostafait
14-04-2012, 16:29
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

بر روی یک سیستم Windows 7 X64 نرم افزار ESET Smart Security نصب شده بود! بعد از مدتی آپدیت نشدن و ویروسی شدن این سیستم! ویروس یاب Uninstall نمیشد!

آنتی ویروس هم مجدد نصب نمیشد و هنگام نصب اررور میده! یعنی نمیشد روی اون نصب کرد!

به حالت SafeMode بردم داخل و کل ویروس یاب رو Delete کردم! بازم سیستم متوجه میشد که ویروس یاب نصب بوده!و نمیزاشت ویروس یاب ناد مجدد نصب بشه!

خلاصه با برنامه Uninstaller برنامه ویروس یاب رو از روی کامپیوتر حذف کردم! اما نصب نمیشه که نمیشه!

اررو Stop Services میداد!
بعد از استفاده از برنامه uninstaller هم برنامه داره نصب میشه!اما آخر نصب Roll Backing میده!!

اگه میشه راهنمایی کنید!

الان آنتی ویروس اورجینال ESET Smart Security رو گرفتم! راهنمایی کنید نصبش کنم!

A_2010
15-04-2012, 19:36
سلام،من قبلاً آنتی ویروس نود 32 رو سیستمم نصب بود و مشکلی نداشتم حتی بعد تعویض ویندوز (الان xp نصبه) دوباره نصب شد ولی چند وقت پیش یه ورژن جدید آنتی ویروسو اومدم نصب کنم مشکل داشت و نصب نشد وحالا الان که میخوام همون ورژن قبلیو نصب کنم نمیشه و errorمیده،به نظر شما مشکل چیه؟
errorزیرو میده
installer information
could not write value name to key\software\eset\eset security\current version\scheduler\1.
verify that you have sufficient access to that key,or contact your support personnel
بعد پایینش سه گزینه میادcancel,retry,ignoreکه فقط گزینه کنسل جواب میده!

مصطفی
15-04-2012, 19:51
حالا الان که میخوام همون ورژن قبلیو نصب کنم نمیشه و errorمیده،به نظر شما مشکل چیه؟
errorزیرو میده

key\software\eset\eset security\current version\scheduler\1.
به همین آدرس توی رجیستری برو و اگه تونستی پاکش کن بعد ببین نصب میشه یا نه

amir.7
15-04-2012, 21:10
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

بر روی یک سیستم Windows 7 X64 نرم افزار ESET Smart Security نصب شده بود! بعد از مدتی آپدیت نشدن و ویروسی شدن این سیستم! ویروس یاب Uninstall نمیشد!

آنتی ویروس هم مجدد نصب نمیشد و هنگام نصب اررور میده! یعنی نمیشد روی اون نصب کرد!

به حالت SafeMode بردم داخل و کل ویروس یاب رو Delete کردم! بازم سیستم متوجه میشد که ویروس یاب نصب بوده!و نمیزاشت ویروس یاب ناد مجدد نصب بشه!

خلاصه با برنامه Uninstaller برنامه ویروس یاب رو از روی کامپیوتر حذف کردم! اما نصب نمیشه که نمیشه!

اررو Stop Services میداد!
بعد از استفاده از برنامه uninstaller هم برنامه داره نصب میشه!اما آخر نصب Roll Backing میده!!

اگه میشه راهنمایی کنید!

الان آنتی ویروس اورجینال ESET Smart Security رو گرفتم! راهنمایی کنید نصبش کنم!

سلام

دوست من اگه میتونی ویندوز رو عوض کنی که چه بهتر در غیر این صورت یه نگاه به پست زیر بنداز مطمئنا کمکت

میکنه

amir_70
16-04-2012, 10:13
سلام به همه

چند وقتی میشه تو هیچ انجمنی پست ندادیم کلا همه چی یادمون رفته

اقا یه سوال داشتیم که مدیران عزیز راهنمایی کردن ایجا پست بدیم شاید مورد الطاف دوستان قرار گرفتیم :31:

من ویندوز سون پروفشنال دارم و همین امروز هم نصب کردم ولی هر چی انتی ویروس نود 32 دانلود میکنم (تا حالا 10 تا شده) همش یه ارور میده موقع اجرای فایل نصب عکسش الان دم دستم نیست ولی متنشو میاریم هر چند شنیدن کی بود مانند دیدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

this installer package can not install on this version of windows please contact the ... f حالا به نظرتون من چیکار کنم بابا هزار نسخه از 5 و 4 رو دانلود کردم همشون همین یه ارور رو میدن

mohammad_s7201
16-04-2012, 17:17
سلام.
چطوری میشه به نود فهموند که یعضی فایل ها رو بعنوان ویروس نگیره؟
همش کرک بازی ها رو میگیره و نمیذاره اجرا بشه. حتی وقتی که غیرفعالش میکنم

roozbeh1369
16-04-2012, 18:39
سلام به همه

چند وقتی میشه تو هیچ انجمنی پست ندادیم کلا همه چی یادمون رفته

اقا یه سوال داشتیم که مدیران عزیز راهنمایی کردن ایجا پست بدیم شاید مورد الطاف دوستان قرار گرفتیم :31:

من ویندوز سون پروفشنال دارم و همین امروز هم نصب کردم ولی هر چی انتی ویروس نود 32 دانلود میکنم (تا حالا 10 تا شده) همش یه ارور میده موقع اجرای فایل نصب عکسش الان دم دستم نیست ولی متنشو میاریم هر چند شنیدن کی بود مانند دیدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

this installer package can not install on this version of windows please contact the ... f حالا به نظرتون من چیکار کنم بابا هزار نسخه از 5 و 4 رو دانلود کردم همشون همین یه ارور رو میدن

به 32bit یا 64bit بودن وبندوز و نسخه آنتی ویروس که دانلود میکنی دقت کردی ؟؟؟؟

amir_70
19-04-2012, 19:18
به 32bit یا 64bit بودن وبندوز و نسخه آنتی ویروس که دانلود میکنی دقت کردی ؟؟؟؟

اره عزیزم

ویندوزم نسخه ۶۴ بیتیه و انتی ویروس هم واسه نسخه ۳۲ و هم ۶۴ امتحان کردم و فایده ای نداشت

فکر کنم از اون مشکل خفناست که باید برو بچس خیلی روش فکر کنید حقیقتش میتونم یه ویندوز دیگه نصب کنم و کارو یک سره کنم ولی میخوام این مشکلو ایجور حل نکنم دوست دارم مثل مرد حلش کنم:31:

ALI . R
20-04-2012, 19:14
سلام به همه ی دوستان. این سوال رو یکی از دوستانم داشت. میتونید جواب بدین.؟؟
خب این دوستمون آنتی ویروسش نود 32 هست. وقتی وارد فقط وبلاگ ها میشه واردش میشه ولی یه دفعه انکار ویروس پیدا میکنه نود32 و بیرون میره. مشکل از چیه؟ فقط بحث درمورد وبلاگهاست. به نظر من اشکال از اسکریپ جاوا باشه که نود 32 پیدا میکنه و گیر میده. آنتی ویروس های دیگه گیر نمیده. هیچ راهی هست که این مشکل حل بشه.؟ این یه عکس:

mojtaba_sa
20-04-2012, 20:26
سلام دوستان نمیدونم چه مشکلی واسه آنتی ویروسم پیش اومده :
چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟
آیکون کنار ساعت هم قرمزه !!
تصویر ارور :

Ali_softcenter
20-04-2012, 22:46
اینجا کسی نیست سوال ها رو جواب بده؟؟؟

چطوری میشه کاری کرد eset به ساکس کاری نداشته باشه؟ من وقتی با ساکس وصل میشم سرعت پایینه ولی وقتی فایروال eset رو خاموش میکنم سرعت میره بالا!

p_p_k
21-04-2012, 13:38
سلام. بچه ها نود من ورژن 4 هستش.... چجوری باید اپدیت خودکارشو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟

هر وقت به اینترنت وصل میشم اپدیت میشه.... داخل setup هم گزینه ای به نام اپدیت نداره....

ALI . R
21-04-2012, 14:41
سلام. بچه ها نود من ورژن 4 هستش.... چجوری باید اپدیت خودکارشو غیر فعال کنم؟؟؟؟؟

هر وقت به اینترنت وصل میشم اپدیت میشه.... داخل setup هم گزینه ای به نام اپدیت نداره....
سلام. دوست عزیز
شما اگه قبلا بهش یوزر پس دادی اونارو پاک کن و ok رو بزن. مشکلت برطرف میشه.
یا اگه از طریق سرور سایت ها آپدیت میکردی باید اونا رو پاک کنی و ok بزنی.
سربلند و پیروز باشید:11::40:

Nocturne
22-04-2012, 11:56
سلام. اسمارت سکیوریتی 5 ورژن 64 بیتیش رو ریختم رو لپ تاپ سرعتش رو کند کرد (برخلاف نودهای قبلی که اصلا کند نمیکرد ) راه حل چیه ؟ همین 4 بمونم ؟
شما هم این مشکلو داشتید ؟؟

Lord Farshad
22-04-2012, 12:40
درود

سلام دوستان نمیدونم چه مشکلی واسه آنتی ویروسم پیش اومده :
چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟
آیکون کنار ساعت هم قرمزه !!
تصویر ارور :

همونطور که توی عکسی که گذاشتید بهتون گفته، ورژن تریال شما مهلتش تموم شد ؛ یوزرنیم و پسورد دیگه ای بهش بدید.
=> البته اینطور که از عکس پیداست، شما گویا از ورژن آنتی ویروس استفاده میکنید و بهش کلید اسمارت سکیوریتی رو دادید؛ درسته ؟؟

بهترین کار رو هم که من میتونم پیشنهاد کنم، برید و نسخه اسمارت سکیوریتی 5 رو دانلود کنید و برای لایسنسش هم برید سایت نود انگلیس و لایسنس 6 ماهه بگیرید.

شاد و پیروز و سربلند باشید

mkh12
22-04-2012, 22:27
سلام

دوستان این eset smartsecurity 5 قابلیت آپدیت آفلاین رو نداره؟؟؟ برای من غیر فعاله :(

Nocturne
22-04-2012, 23:12
سلام. اسمارت سکیوریتی 5 ورژن 64 بیتیش رو ریختم رو لپ تاپ سرعتش رو کند کرد (برخلاف نودهای قبلی که اصلا کند نمیکرد ) راه حل چیه ؟ همین 4 بمونم ؟
شما هم این مشکلو داشتید ؟؟

کسی را پاسخی نبود؟

mkh12
23-04-2012, 10:46
کسی را پاسخی نبود؟

سلام

من ورژن 5 و 64bit رو روی لپتاپم دارم ولی سرعتش اصلا پایین نیومده.....

ALI . R
23-04-2012, 16:40
سلام

دوستان این eset smartsecurity 5 قابلیت آپدیت آفلاین رو نداره؟؟؟ برای من غیر فعاله :(
سلام دوست عزیز
بفرما اینم آموزش:

سربلند و پیروز باشید:40:

m-a-88
23-04-2012, 20:14
سلام........

من اولین باره میخوام از نود استفاده کنم! (فقط هم از نسخه 4)

سوال من اینه که بعد از نصب چطوری فعالش کنم ؟

آیا احتیاج به یوزر و پسورد و اتصال به اینترنت داره ؟

*IN*
23-04-2012, 22:53
سلام
چه جوری میتونم دسترسی یه برنامه رو به اینترنت رو با این قطع کنم؟؟؟

jolan57
23-04-2012, 23:54
سلام
چه جوری میتونم دسترسی یه برنامه رو به اینترنت رو با این قطع کنم؟؟؟

نحوه قرار دادن نرم افزار در فایروال نود32

wolfman_741
24-04-2012, 08:43
smart security 5 دارم این پیغام ظاهر میشه :

کسی میدونه علتش چیه ؟

mkh12
25-04-2012, 21:33
سلام دوست عزیز
بفرما اینم آموزش:

سربلند و پیروز باشید:40:

ممنون

روی لپتاپ من عمل نکرد. ویندوز سون 64 دارم

ALI . R
25-04-2012, 22:32
ممنون

روی لپتاپ من عمل نکرد. ویندوز سون 64 دارم

تا چه مرحله ای تونستید برید؟

light
26-04-2012, 01:06
دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه ؟!

تو گیم نت توی همه سیستم ها nod32 antiVirus5 نصب کردم ، چجوری آپدیتهارو راحت رو همشون نصب کنم ؟ راهی نیست ؟
من تو سرور هر هفته آپدیت ها رو دانلود میریزم ، میخوام جوری بشه بعد این که آپدیت ها رو داخل سرور ریختم تمام سیستم ها خودشون بدونن و آپدیت بشن

*IN*
26-04-2012, 23:54
سلام
الان درایو c رو اسکن کردم وست کار کنسل کردم دیدم درایوم رو کامل پر کرده...
حدود 6 گیگ فضای خالای داشتم که الان شده 0 کیلو بایت ...
چه جوری میشه اون فضا رو برگردوند؟؟؟

ALI . R
27-04-2012, 09:32
سلام
الان درایو c رو اسکن کردم وست کار کنسل کردم دیدم درایوم رو کامل پر کرده...
حدود 6 گیگ فضای خالای داشتم که الان شده 0 کیلو بایت ...
چه جوری میشه اون فضا رو برگردوند؟؟؟
سلام
شما از System Restore استفاده کنید. شاید درست بشه.:46:
در عیز این صورت آنتی ویروستون رو عوض کنید بهتره. مشکلتون حل میشه.:46:
شادباشید:40:

*IN*
27-04-2012, 13:26
سلام
شما از System Restore استفاده کنید. شاید درست بشه.:46:
در عیز این صورت آنتی ویروستون رو عوض کنید بهتره. مشکلتون حل میشه.:46:

شب حدود 4 گیگ برای دانلودام جا باز کردم صبح دیدم اونم پر شده...
الان همهی بوک مارکها و هیستوریه مرور گرام پاک شده...
مشکل از برنامس یا ویروسه؟؟؟
پاک کنم درست میشه؟؟؟میترسم ویروس باشه بعد نزاره آنتی ویروس نصب کنم

ALI . R
27-04-2012, 13:52
شب حدود 4 گیگ برای دانلودام جا باز کردم صبح دیدم اونم پر شده...
الان همهی بوک مارکها و هیستوریه مرور گرام پاک شده...
مشکل از برنامس یا ویروسه؟؟؟
پاک کنم درست میشه؟؟؟میترسم ویروس باشه بعد نزاره آنتی ویروس نصب کنم
آره این مشکل برا منم پیش اومده بود. با ویروس کش های دیگه میتونی مشکلتو برطرف کنی. به جز نود32.
البته من فوراً ویندوزم رو عوض کردم. دوباره نصب کردم. ولی فکر کنم با آنتی دیگه ویروس کشی کنید مشکلتون حل شه.
بعد این کار حتما نرم افزار TuneUp رو نصب کن. و این TuneUp 1-Click Maintenance برنامه رو اجرا کن . مشکلت کاملا حل میشه. :46:

*IN*
27-04-2012, 13:57
آره این مشکل برا منم پیش اومده بود. با ویروس کش های دیگه میتونی مشکلتو برطرف کنی. به جز نود32.
البته من فوراً ویندوزم رو عوض کردم. دوباره نصب کردم. ولی فکر کنم با آنتی دیگه ویروس کشی کنید مشکلتون حل شه.
بعد این کار حتما نرم افزار TuneUp رو نصب کن. و این TuneUp 1-Click Maintenance برنامه رو اجرا کن . مشکلت کاملا حل میشه. :46:

شما با چی مشکلت حل شد؟؟؟

ALI . R
27-04-2012, 14:02
شما با چی مشکلت حل شد؟؟؟
من ویندوزم رو عوض کردم بعد مشکلم حل شد.
ولی اون روشی که به شما گفتم رو انجام بدید. بعد هم یه ریست. کاملا حل میشه. چون برا یه فرد دیگه همین مشکل پیش اومد که با همین روش برطرف شد. حالا شما یه امتحان کنید. احتمال زیاد حل بشه.:46::40:

*IN*
27-04-2012, 14:10
اقا نود رو چه جوری میشه پاک کرد؟؟؟
هیچ گزینه ایی نداره نه تو کنترل پنل نه تو فلدر برنامه...

ALI . R
27-04-2012, 14:16
اقا نود رو چه جوری میشه پاک کرد؟؟؟
هیچ گزینه ایی نداره نه تو کنترل پنل نه تو فلدر برنامه...
تو قسمت کنترل پنل اگه ویندوزتون سون هست این گزینه هست :Programs and Features رو این کلیک کنید و نود32 رو پیدا کنید و ریمو رو بزنید. پاک میشه.
اگرم نشد از سیستم رستور استفاده کنید و سیستمتون رو برگردونید به قبلی ببینید درست میشه.

*IN*
27-04-2012, 14:50
تو قسمت کنترل پنل اگه ویندوزتون سون هست این گزینه هست :Programs and Features رو این کلیک کنید و نود32 رو پیدا کنید و ریمو رو بزنید. پاک میشه.
اگرم نشد از سیستم رستور استفاده کنید و سیستمتون رو برگردونید به قبلی ببینید درست میشه.
ریمو نداشت فقط چنج بود...اونجا روش دبل کلیک کردم رفت تو ستاپش پاکش کردم...
بوک مارک هام برگشت ولی فضا نه...
چه آنتی ویروسی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟

ALI . R
27-04-2012, 15:04
خب ترجیحا شما میتونید از کسپر یا اویرا استفاده کنید. یکی از اینا نصب کنید.
بعد این نرم افزار رو دانلود کنید Malwarebytes Anti-Malware . و با این هم حتما اسکن کنید.

:46::31: :40:*?افتاد؟*:40::31::46:

A M ! N
27-04-2012, 15:08
سلام..:11:

توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید نتایج تستهای تخصصی سوییت هارو ببینید ، البته اونجا نباید سوالی پرسید برای پیشنهاد...!

توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میتونید راجع به آنتی ویروس ها و پیشنهادها سوال کنید.

موفق باشید.:40:

A_2010
27-04-2012, 16:49
سلام،من قبلاً آنتی ویروس نود 32 رو سیستمم نصب بود و مشکلی نداشتم حتی بعد تعویض ویندوز (الان xp نصبه) دوباره نصب شد ولی چند وقت پیش یه ورژن جدید آنتی ویروسو اومدم نصب کنم مشکل داشت و نصب نشد وحالا الان که میخوام همون ورژن قبلیو نصب کنم نمیشه و errorمیده،به نظر شما مشکل چیه؟
errorزیرو میده
installer information
could not write value name to key\software\eset\eset security\current version\scheduler\1.
verify that you have sufficient access to that key,or contact your support personnel

bijan.sh.ka
29-04-2012, 00:35
سلام دوستان من از آنتي ويروس ناد 32 ورژن 4.2.76 اداري استفاده ميكنم . حالا يك مشكل دارم و اون اينه كه من موقعي كه ميام و آنتي ويروس را آپديت ميكنم به صورت آفلاين ، خب همه چيز خوب پيش ميره و آپديت انجام ميشه ولي بعد از 3 روز كه ميخوام به صورت آنلاين آپديت كنم نزديك به 60 مگا بايت را بايد دانلود كنم و از آخرين ورژني كه آنتي ويروس را آپديت كردن ادامه نمي دهد و در ضمن اين را هم بگم كه بنده از هيچ كركي براي كرك كردن آنتي ويروس استفاده نكرده ام به نظر شما اساتيد الان چيكار بايد كرد ؟ با تشكر

مصطفی
29-04-2012, 17:39
[QUOTE=A_2010;6973161][RIGHT]سلام،من قبلاً آنتی ویروس نود 32 رو سیستمم نصب بود و مشکلی نداشتم حتی بعد تعویض ویندوز (الان xp نصبه) دوباره نصب شد ولی چند وقت پیش یه ورژن جدید آنتی ویروسو اومدم نصب کنم مشکل داشت و نصب نشد وحالا الان که میخوام همون ورژن قبلیو نصب کنم نمیشه و errorمیده،به نظر شما مشکل چیه؟[FONT=&quot]

توی رجیستری برو به کلید
key\software\eset\eset security\current version\scheduler\1
ببین میتونی پاکش کنی و بعد nod رو نصی کنی یا نه

Nocturne
29-04-2012, 18:41
دوستانی که اسمارت سکیوریتی دارند ؛ شما الان ورژن 4 دارید یا 5 ؟ اشکالی داره همون 4 باقی بمونیم و فقط آپدیت نگهش داریم؟

kases
30-04-2012, 11:08
دوستانی که اسمارت سکیوریتی دارند ؛ شما الان ورژن 4 دارید یا 5 ؟ اشکالی داره همون 4 باقی بمونیم و فقط آپدیت نگهش داریم؟

سلام

مشکلی نداره میتونید از همون ورزن ۴ استفاده کنید ولی سعی کنید از اخرین ورزن استفاده کنیدبهتر میتونه امنیت تامین کنه

سلام
قبلا از سایت سافت گذر میتونستیم آنتی نود رو آبدیت کنیم،ولی الان مثل اینکه این قضیه جمع شده...
کسی از دوستان میتونه یه سایت که اینشکلی آبدیت کنه رو معرفی کنه؟
ممنون

سروراپدیت بیشتر سایتها توسط شرکت eset بلاک شده شما میتونید از این ادرس سریال ۶ ماهه ناد۳۲ دریافت کنید

fnouri
01-05-2012, 08:06
با سلام خدمت دوستان مدتیه که برنامه نود 32 این پیغام خطا رو میده نمیدونم علتش چیه اگه ممکنه دوستان کمکم کنن.
باتشکر

kases
01-05-2012, 10:42
با سلام خدمت دوستان مدتیه که برنامه نود 32 این پیغام خطا رو میده نمیدونم علتش چیه اگه ممکنه دوستان کمکم کنن.
باتشکر

سلام

ناد ۳۲ هشدار میده که برنامه ای از داخل سیستم داره به یک ای پی مشکوک وصل میشه و فایروال اون بلاک میکنه

شما سیستم با برنامه malwarebytes اسکن کنید ممکنه سیستم الوده باشه

اگه الوده نبود میتونید طبق مراحل این عکس عمل کنید تا این هشدارمشاهده نکنید

masoud8
04-05-2012, 13:57
سلام دوستان!
آخرین ورژن Eset چیه الان؟
تو سایت خودش که میرم eset_smart_security_live_installer میده، مثل قبلا لینک دانلود نمیده
اگر لینک دانلود آخرین ورژن ترجیحا Business رو دارید بذارید لطفا
با تشکر...

I-Tech
05-05-2012, 11:40
سلام دوستان!
آخرین ورژن Eset چیه الان؟
تو سایت خودش که میرم eset_smart_security_live_installer میده، مثل قبلا لینک دانلود نمیده
اگر لینک دانلود آخرین ورژن ترجیحا Business رو دارید بذارید لطفا
با تشکر...

سلام
آخرین نسخه رو میتونید از لینک های زیر دانلود کنید:

ESET Smart Security 5_32-bit

ESET NOD32 Antivirus 5_32-bit

ESET Smart Security 5_64-bit

ESET NOD32 Antivirus 5_64-bit

htn_21
05-05-2012, 12:19

errorزیرو میده
installer information

سلام دوست عزیز شما وارد رجیستری ویندوز شو و این مسیر رو دنبال کن:

بعد پوشه ESET رو پیدا کن و پاکش کن احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

paradise20
05-05-2012, 21:58
سلام دوستان .من وقتی آنتی ویروس نود 32 (جدیترین نسخه ) رو نصب می کنم با پیغام زیر مواجه میشم. لطفا کمک کنید تا بتونم رفعش کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Detected ARP cache poisoning attack
Remote IP address
192.168.1.1

kases
05-05-2012, 22:59
سلام دوستان .من وقتی آنتی ویروس نود 32 (جدیترین نسخه ) رو نصب می کنم با پیغام زیر مواجه میشم. لطفا کمک کنید تا بتونم رفعش کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Detected ARP cache poisoning attack
Remote IP address
192.168.1.1

سلام

شما ناد32 باز کنید کلید f5 بزنید وارد وارد قسمت advanced بشید و تیک گزینه هایی که در عکس مشخصه بردارید

light
07-05-2012, 14:26
وستان کسی میتونه راهنماییم کنه ؟!

تو گیم نت توی همه سیستم ها nod32 antiVirus5 نصب کردم ، چجوری آپدیتهارو راحت رو همشون نصب کنم ؟ راهی نیست ؟

من تو سرور هر هفته آپدیت ها رو دانلود میریزم ، میخوام جوری بشه بعد این که آپدیت ها رو داخل سرور ریختم تمام سیستم ها خودشون بدون وصل شدن به اینترنت از طریق سرور آپدیت بشن !

A_2010
07-05-2012, 18:54
سلام دوست عزیز شما وارد رجیستری ویندوز شو و این مسیر رو دنبال کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد پوشه ESET رو پیدا کن و پاکش کن احتمال زیاد مشکلت حل میشه.

سلام
اینکارو کردم ولی ارور زیرو میده!!!!!:41:

kases
07-05-2012, 19:01
سلام
اینکارو کردم ولی ارور زیرو میده!!!!!:41:

سلام
شما باید از طریق safe mode کلید رجستری پاک کنید

بزودی روشی صد در صد برای رفع مشکل پاک کردن ناد 32 ارایه میکنم

kases
07-05-2012, 19:27
وستان کسی میتونه راهنماییم کنه ؟!

من تو سرور هر هفته آپدیت ها رو دانلود میریزم ، میخوام جوری بشه بعد این که آپدیت ها رو داخل سرور ریختم تمام سیستم ها خودشون بدون وصل شدن به اینترنت از طریق سرور آپدیت بشن !

سلام دوست من

این فایل بگیر طریقه ذخیره سازی اپدیت ناد 32 اموزش داده

میتونی اپدیت ذخیره کنی و به سیستمهای دیگه انتقال بدی ویا اینکه

فایلهای اپدیت که تو سرورت در پوشه ای جدا طبق اموزش بالا ذخیره میشن ادرسشو به ناد32 ها در کلاینت بدی تا از این طریق

از روی پوشه اپدیت در سرور اپدیت بشن

vand7
08-05-2012, 13:01
من یه مشکلی دارم با نود32 نسخه رجیستر شده با سریال شش ماهه اسمارت سکوریتی5.0.95.0، اونم اینکه وقتی فایلهای آلوده رو میشناسه نمیتونه پاک کنه...توی بخش Number of cleaned objects زده صفر ، چرا ؟ مشکل چیه ؟ من نورتون داشتم همین فایلهارو باهاش اسکن کردم 2تاشو شناسایی کرد و حذف کرد اما نود با اینکه همه رو به عنوان ویروس شناخت اما پاکشون نکرد...

اینم عکسش :

kases
08-05-2012, 14:12
من یه مشکلی دارم با نود32 نسخه رجیستر شده با سریال شش ماهه اسمارت سکوریتی5.0.95.0، اونم اینکه وقتی فایلهای آلوده رو میشناسه نمیتونه پاک کنه...توی بخش Number of cleaned objects زده صفر ، چرا ؟ مشکل چیه ؟ من نورتون داشتم همین فایلهارو باهاش اسکن کردم 2تاشو شناسایی کرد و حذف کرد اما نود با اینکه همه رو به عنوان ویروس شناخت اما پاکشون نکرد...

اینم عکسش :

سلام

انتی ویروس ناد 32 در پاکسازی ضعیف عمل میکنه

شما فایل فشرده رو اسکن کردید احتمالا به این دلیل که نمیتونه پاک کنه

فایلها رو از حالت فشرده خارج کنید مطمین باشید کل فایلها پاک میکنه

I-Tech
08-05-2012, 14:16

اینم عکسش :

اگه از گزینه ای که تو راست کلیک هست برا اسکن استفاده میکنی، آنتی ویروس رو باز کن و F5 رو بزن بعد هم User interface و Context menu و در آخر هم menu type رو روی Clean first قرار بده...

tondar2011
09-05-2012, 22:07
من یه فایلی را میخوام ازاینترنت دانلود کنم ولی نود نمیزاره چیکار کنم اجازه بده
البته اسمارت سیکیورتی هست

Karkas20
10-05-2012, 09:40
من یه فایلی را میخوام ازاینترنت دانلود کنم ولی نود نمیزاره چیکار کنم اجازه بده
البته اسمارت سیکیورتی هست

میشه لینک فایل را در یک فایل txt قرار بدید تا دوستان تست بکنند !.

شاید فایل یک مخرب باشه که نود بیجا بهش گیر نمیده:46:

Ghaioom
11-05-2012, 23:09
سلام

چطوری آپدیت کنیم که ناد بعد از یه ماه قرمز نشه؟!

در ضمن من بیشتر نت وصلم و آنتی ناد دارم یعنی اسمارت رو نصب نمیکنم مشکلی به وجود میاد؟
با اسکارت کیف نمیکنم با شکلش! :‏دی

I-Tech
12-05-2012, 16:38
سلام

در ضمن من بیشتر نت وصلم و آنتی ناد دارم یعنی اسمارت رو نصب نمیکنم مشکلی به وجود میاد؟

قرمز شدنش دلایل مختلفی داره ولی فکرکنم از شما لایسنسش باطل شده یا اینکه مدت طولانیه که آپدیتش نکردید...

چون از نود استفاده می کنید و میگید که زیاد هم به اینترنت وصل میشید خوبه (البته به نظر من واجبه!) که یه فایروال کنار نود نصب کنید ولی اگه از اسمارت استفاده کنید خودش فایروال داره و دیگه نباید فایروال دیگه ای نصب کنید...

Ghaioom
13-05-2012, 06:04
قرمز شدنش دلایل مختلفی داره ولی فکرکنم از شما لایسنسش باطل شده یا اینکه مدت طولانیه که آپدیتش نکردید...

چون از نود استفاده می کنید و میگید که زیاد هم به اینترنت وصل میشید خوبه (البته به نظر من واجبه!) که یه فایروال کنار نود نصب کنید ولی اگه از اسمارت استفاده کنید خودش فایروال داره و دیگه نباید فایروال دیگه ای نصب کنید...
جریان اینه که وقتی آپدیت آفلاین میکنی واسه سیستمها اونا که به نت وصل نیستن بعد از یه ماه فک کنم قرمز میشه.
من واسه یه سیستم که دو ساله فک کنم آپدیت آفلاین کردم اونم فک کنم از اون فایل های upd یا با lic که دقیق یادم نیست. شاید با اینا آپدیت کنی قرمز نمیشه. من خیل یوقته با فایلهای dat. آپدیت میکنم که اینا بعداً قرمز میکنه ناد رو. شاید همون با فایلهای upd آپدیت کنی قرمز نمیشه.

نمیدونم من یه جوری چندین ساله آنتی دارم سیکوریتی ننصبیدم ! الانم کیف نمیکنم بنصبم! :31:

یه چیزی چند سال پیش مثل اینکه با فایل های upd کپی کردنش و گذاشتن تو یه پوشه و مسیر دادن به ناد آپدیت میشد ولی بعدنا فک کنم نشد شایدم ما نمیتونیم. بعداً فایل lic اومد. برای همه اینطوری بود با کپی کردن آپدیت میشد؟

فایل lic جدید هست الان.؟

hamed29
13-05-2012, 11:34
وقتی نود اجازه ی دانلود نمیده چکار باید کرد ؟ اینم بگم که شده خواستم فایل صوتی دانلود کنم ولی جناب نود نذاشتن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا همون فایل رو از یه سیستم دیگه دانلود کردم شد.اونم روش نود نصب بود.
مردم انتی ویروس دارن، ما هم انتی ویروس داریم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
13-05-2012, 13:23
اخطار نود 32 موقع دانلود

ناد رو باز کنین بعد قسمت setup برید و گزینه ...temporary disable antivirus رو بزنید. بعد دان کنید بعد که دان تمام شد دوباره فعال کنید از همون قسمت.

I-Tech
13-05-2012, 15:57
جریان اینه که وقتی آپدیت آفلاین میکنی واسه سیستمها اونا که به نت وصل نیستن بعد از یه ماه فک کنم قرمز میشه.
من واسه یه سیستم که دو ساله فک کنم آپدیت آفلاین کردم اونم فک کنم از اون فایل های upd یا با lic که دقیق یادم نیست. شاید با اینا آپدیت کنی قرمز نمیشه. من خیل یوقته با فایلهای dat. آپدیت میکنم که اینا بعداً قرمز میکنه ناد رو. شاید همون با فایلهای upd آپدیت کنی قرمز نمیشه.

نمیدونم من یه جوری چندین ساله آنتی دارم سیکوریتی ننصبیدم ! الانم کیف نمیکنم بنصبم! :31:

یه چیزی چند سال پیش مثل اینکه با فایل های upd کپی کردنش و گذاشتن تو یه پوشه و مسیر دادن به ناد آپدیت میشد ولی بعدنا فک کنم نشد شایدم ما نمیتونیم. بعداً فایل lic اومد. برای همه اینطوری بود با کپی کردن آپدیت میشد؟

فایل lic جدید هست الان.؟

من آپدیت آفلاین که میکنم با یه سری فایل با پسوند nup هست + یه فایل با پسوند ver که مسیر این فایل ها رو به نود میدم و آپدیت میکنم،

وقتی آیکنش قرمز شد یه عکس از قسمت home نود بزارید (چون اونجا دلیل اخطارش رو نوشته)

Ghaioom
13-05-2012, 19:56
من آپدیت آفلاین که میکنم با یه سری فایل با پسوند nup هست + یه فایل با پسوند ver که مسیر این فایل ها رو به نود میدم و آپدیت میکنم،

وقتی آیکنش قرمز شد یه عکس از قسمت home نود بزارید (چون اونجا دلیل اخطارش رو نوشته)
آره همون فایلهای nup من یادم نبود.

اون اخطارشم که معلومه دگه. ما اون فایلهای dat رو که کپی میکنیم آپدیت میکنیم اینجا بهش مسیر نمیدیم. یکیش این یکیشم فک کنم میخواد به نت وصل بشه که نت نیست واسه همین اخطای میده آپدیت کنید. من بیشتر واسه آشنایانو دوستان اینکارو میکنم هی بهم میگن این قرمز شد درست کن! :‏دی منم بهشون میگم باشه یا اشکالی نداره اینجوری باشه! خیلی مجبوری نیست. :31:

ولی این فایل nup بهش مسیر میدی و قسمت اتوماتیک رو هم فعال نمیزاری واسه شاید واسه اینه.

شما دان میکنی آپدیت آفلاین رو یا خودتون از اون مسیر ناد کپی میکنید؟

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

بعدشم کسی نگفت فایل lic الان تازش هست؟

I-Tech
13-05-2012, 20:26
آره همون فایلهای nup من یادم نبود.

اون اخطارشم که معلومه دگه. ما اون فایلهای dat رو که کپی میکنیم آپدیت میکنیم اینجا بهش مسیر نمیدیم. یکیش این یکیشم فک کنم میخواد به نت وصل بشه که نت نیست واسه همین اخطای میده آپدیت کنید. من بیشتر واسه آشنایانو دوستان اینکارو میکنم هی بهم میگن این قرمز شد درست کن! :‏دی منم بهشون میگم باشه یا اشکالی نداره اینجوری باشه! خیلی مجبوری نیست. :31:

ولی این فایل nup بهش مسیر میدی و قسمت اتوماتیک رو هم فعال نمیزاری واسه شاید واسه اینه.

شما دان میکنی آپدیت آفلاین رو یا خودتون از اون مسیر ناد کپی میکنید؟

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

من فقط وقتی ویندوز عوض کنم یه بار آپدیت آفلاین میزنم و دیگه میزارم روی آپدیت آنلاین(آپدیتاش هم دانلود میکنم، یعنی بکاپ نمیگیرم که 2باره استفاده کنم)
در مورد فایل LIC هم من چیزی نمیدونم!

Karkas20
13-05-2012, 20:42
سلام

خب مرد مومن وقتی به نت وصلی

انلاین اپدیت کن:27:

kases
13-05-2012, 20:43

اگه اشتباه نکنم باید این فایل باشه

Ghaioom
13-05-2012, 20:54
خب مرد مومن وقتی به نت وصلی

انلاین اپدیت کن:27:
داش منظورم این که میخوام برا بقیه آفلاین کنم من که آنلاین آپ میکنم! :31:
بعدشم نمیخوام قرمز بشه. حالا خودم میرم دنبالش ببینم چطوریاس بعد اینجا میگم.

اگه اشتباه نکنم باید این فایل باشه

لینک خرابه مثل اینکه.
بعدشم یکی تو همین صفحه اول پیداییدم ولی انقضاش نزدیکه.

بعدشم میخواستم با کپی کردن فایل های nup دستی آپ کنم که چنین چیزی مثل اینکه نمیشه باید با نرم افزار یا فایل lic اینکارو انجام داد!!
فایلهایی که فایل lic کپی میکنه تو وین سرچ کردم چیزی پیدا نشد خیلی عجیب بود!!

iraaaaan
14-05-2012, 11:15

راه حلی هم هست یا نه ؟

تو قسمت تنظیمات آپدیت یه قسمتی هست که نوشته Ask if an update file greater than
جلوش شماره 1 رو بزن و ok کن . از این به بعد اگه فایلی بیشتر از 1 کیلوبایت باشه ازت میپرسه تو هم میتونی جوابشو بدی و بگی نه یا اینکه بهش محل نزاری تا آدم بشه:27:

وقتی نود اجازه ی دانلود نمیده چکار باید کرد ؟ اینم بگم که شده خواستم فایل صوتی دانلود کنم ولی جناب نود نذاشتن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا همون فایل رو از یه سیستم دیگه دانلود کردم شد.اونم روش نود نصب بود.
مردم انتی ویروس دارن، ما هم انتی ویروس داریم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[/CENTER]

همیشه همینجوریه همه میگن مرغ همسایه غازه . خب حتما یه دلیلی داره که نمیزاره دیگه . ببین شاید ازت دلخوری چیزی داشته باشه میخواد اینجوری تلافی کنه دی:
ولی راهش اینه که موقتا غیر فعالش کنی رئال تایم رو و اگه بازم نشد فایروال و آنتی ویروس رو کلا واسه چند دقیقه غیر فعال کنی.

smart security 5 دارم این پیغام ظاهر میشه :

کسی میدونه علتش چیه ؟

سیستمت آلوده ست.

Setareh 2006
16-05-2012, 16:03
سلام . من تا پیش از این ، از طریق این لینک که یکی از دوستان گذاشته بود ، یوزر و پسورد می گرفتم اما الان چند وقته هر بار که روش کلیک می کنم نود 32 بلاکش می کنه و میگه این سایت در لیست سایت های خطرناک هست . بنظر شما مشکل از کجاست ؟

kases
16-05-2012, 16:15
سلام . من تا پیش از این ، از طریق این لینک که یکی از دوستان گذاشته بود ، یوزر و پسورد می گرفتم اما الان چند وقته هر بار که روش کلیک می کنم نود 32 بلاکش می کنه و میگه این سایت در لیست سایت های خطرناک هست . بنظر شما مشکل از کجاست ؟

مشکل اینجاست که سایت ایران ستاپ سریال و کرک ناد32 تو سایتش میزاره وشرکت eset از این کار به شدت بدش میاد و سایت بلاک کرده

به این لینک برید اموزشهای لازم برای استثنا قرار دادن سایتها اموزش داده

majidhtc
16-05-2012, 18:26
سلام دوستان
من nod security 4 داشتم پاکش کردم میخوام 5 رو نصب کنم ...تقریبا تا اخرای نصب میره مینویسه rolling back action ودوباره کامل بر میگرده
میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟

kases
16-05-2012, 19:36
سلام دوستان
من nod security 4 داشتم پاکش کردم میخوام 5 رو نصب کنم ...تقریبا تا اخرای نصب میره مینویسه rolling back action ودوباره کامل بر میگرده
میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟

سلام

احتمالا ناد 32 قبلی شما به صورت کامل از رو سیستم پاک نشده

این برنامه شرکت eset دانلود کنید

وارد safe mode شوید و فایل اجرا کنید

تو محیط cmd هرجا ?n/y خواست شما y وارد کنید

و در ادامه اگه عدد خواست عدد 1 وارد کنید بزارید کامل ناد 32 پاکسازی کنه(ناد32 هنوز بلد نیست خودشو کامل پاک کنه:41:)

و سیستم ریست کنید ببینید مشکل برطرف میشه

اینم لینک خود سایت eset

موفق باشید

titanium_zarin
17-05-2012, 01:10
سلام ...
من توی کروم یه افزونه یاهو میل دارم ...
وقتی میخوام بازش کنم انتی ویروسم گیر میده بهش ...
میخوام ببینم دلیلش چیه ؟؟
راه حلش چیه ؟؟

اینم بگم که این افزونه هر میلی که بیاد رو توی خودش نسون میده و نیازی نیست برم توی خود یاهو !!

اینم عکس مشکل من !!

Ghaioom
17-05-2012, 07:48
سلام ...
من توی کروم یه افزونه یاهو میل دارم ...
وقتی میخوام بازش کنم انتی ویروسم گیر میده بهش ...
میخوام ببینم دلیلش چیه ؟؟
راه حلش چیه ؟؟

اینم بگم که این افزونه هر میلی که بیاد رو توی خودش نسون میده و نیازی نیست برم توی خود یاهو !!

اینم عکس مشکل من !!

اون آدرس رو اگه تونستید بلاک کنید. بلاک هم کنید شاید بازم نشه درست کرد.
حتما اون آدرس ویروسیه مثل گاهی سایتها که میری توش ناد میگه ویروس داره بعد نمیزاره بره توش. از شرش باید بگذری.

kases
17-05-2012, 21:08
ESET Smart Security 6.0.11.0 Beta x86

ESET Smart Security 6.0.11.0 Beta x64

ESET NOD32 Antivirus 6.0.11.0 Beta x86

ESET NOD32 Antivirus 6.0.11.0 Beta x64

javan
18-05-2012, 09:45
دوستان سلام
من قبل از نصب وبندوز یک برنامه داشتم که با هاش اپدیتها را استخراج می کردم اما حالا با همون برنامه که استخراج می کنم نمی توان هیچ سیستمی را اپدیت کرد. در واقع حجم اپدیت ها حدود 30 مگ هستش در صورتی که بادی بیشتر باشد
اسمارت سکیورتی 4
ویا اگر راه بهتری برای استخراج فایل های اپدیت دارید بفرمایید
متشکرم

kases
18-05-2012, 12:05
دوستان سلام
من قبل از نصب وبندوز یک برنامه داشتم که با هاش اپدیتها را استخراج می کردم اما حالا با همون برنامه که استخراج می کنم نمی توان هیچ سیستمی را اپدیت کرد. در واقع حجم اپدیت ها حدود 30 مگ هستش در صورتی که بادی بیشتر باشد
اسمارت سکیورتی 4
ویا اگر راه بهتری برای استخراج فایل های اپدیت دارید بفرمایید
متشکرم

سلام به این لینک مراجعه کنید

mahdi_sha
18-05-2012, 20:44
agha vaghty mikham nasbesh konam error mide az chi mitoone bashe

silviyna
18-05-2012, 22:17
من نود ورژن 4 رو دارم که الان 2 روزه قرمز شده و این پیغامو میده :this trial version has expired
چطوری می تونم لایسنس رو upgrade کنم؟ این اولین باره که این مشکل برام پیش اومده تا حالا فقط روزانه آپیدیتش می کردم و باهاش مشکلی نداشتم
ضمنا ویندوز پاکه و ویروسی نیست، آنتی ویروس آپیدت شده است یعنی بعد از اینکه آپدیتش کردم قرمز شد و این پیغامو داد

jolan57
18-05-2012, 23:05

اگر قبلا نود بر روی سیستمتون نصب داشتین اون رو کامل پاکسازی کنید از این ابــــــــــزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])میتونید استفاده کنید
ضمنا با اکانت administrator وارد شوین و قبل از نصب هم بر روی فایل نصبی نود کلیک کنید و run as administrator رو بزنید

من نود ورژن 4 رو دارم که الان 2 روزه قرمز شده و این پیغامو میده :this trial version has expired
چطوری می تونم لایسنس رو upgrade کنم؟ این اولین باره که این مشکل برام پیش اومده تا حالا فقط روزانه آپیدیتش می کردم و باهاش مشکلی نداشتم
ضمنا ویندوز پاکه و ویروسی نیست، آنتی ویروس آپیدت شده است یعنی بعد از اینکه آپدیتش کردم قرمز شد و این پیغامو داد
از کی های تاپیک پایین استفاده کنید

shahabprince
18-05-2012, 23:06
چرا نود به سایت سافت گذر گیر میده؟
به خاطر سرورهای آپدیت سافتگذر این کارو کردن؟

kases
18-05-2012, 23:10

سلام دوست عزیز

احتمالا شما قبلا ناد32 داشتین و از رو سیستم پاک کردین و به صورت کامل پاک نشده و الان دوباره می خوای نصب کنی اجازه نصب نمیده درسته؟

از این لینک سریال بگیرد و در انتی ویروس وارد کنید

چرا نود به سایت سافت گذر گیر میده؟
به خاطر سرورهای آپدیت سافتگذر این کارو کردن؟

بله به خاطر سرور اپدیت سافت گذر بود

befermatooo
22-05-2012, 08:31
سلام . من هم همین مشکل رو دارم .

چیکار کنم ؟

دوستی که تو پست شماره #128 راه حلی رو که گفتن رو انجام دادم اما نشد ! چیکار کنم ؟

Karkas20
22-05-2012, 09:25

چیکار کنم ؟

دوستی که تو پست شماره #128 راه حلی رو که گفتن رو انجام دادم اما نشد ! چیکار کنم ؟

سلام

این برنامه رادانلود کنید و در سیف مد اجرا بکنید و گزینه y انتخاب و اینتر را بزنید

در یک قسمت چندتا گزینه میاد با شماره و شماره را بفرض 1 بزنید بعد گزینه y را بزنید تا ریمو شود

hamed29
22-05-2012, 10:37
سلام،وقتی با foldersizes 5 پوشه ی system volum information رو باز میکنم ، نود 32 شروع میکنه به پیدا کردم ویروس و پاک کردن اونها.
چطوری میشه هارد رو طوری اسکن کرد که ویروس های داخل سیستم ریستور رو شناسایی و پاک کنه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tiraxtork
22-05-2012, 11:29

احتمالا شما درست پاکش کردین ولی رجیستر ها هنوز جا خشک کردن اگر دستی بلد نیستید من یه فایل میدم با اون پاک کنین دستیشو بعد میگم چون باید در رجیسترها بگردین اینم لینک دانلود

kases
22-05-2012, 13:14

چیکار کنم ؟

سلام دوست عزیز

وارد ریجستری ویندوز شوید

و این قسمت پیدا کنید

HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Eset

ESET ازریجستری ویندوز پاک کنید و سیستم ریستارت کنید

~~~
22-05-2012, 17:50
با این برنامه میتوانید از آنتی ویروس نود بروز شده تون آپدیت آفلاین بسازید

* برای اجرای این برنامه روی ویندوز XP باید 2 Net Framework. نصب کنید و روی ویندوز 7 نیازی نیست

* کرک فقط برای نود نسخه 5 هست و روی نسخه 4 کارایی نداره و نیازی نیست

* برای کرک کردن ابتدا به حالت ویندوز Safe Mode برید و یکبار برنامه رو اجرا کنید تا Self Defence غیرفعال بشه بعد کرک کنید
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* با اجرای این کرک :
1- نود 5 فعال دائمی خواهد شد
2- سرور آپدیت نود اضافه خواهد شد که دائمی و بدون نیاز به یوزر هست
3- دیگه نود به حالت قرمز رنگ در نمیاد
4- قسمت آپدیت آفلاین نود فعال میشه
5- آپدیت آفلاین توسط برنامه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] html

mahdi_ctr
26-05-2012, 10:00
سلام

دوستان من پوشه ای با نام ESET در مسیر C:\Users\Mahdi\AppData\Local دارم
حجم این پوشه 5.5 گیگ
میخواستم بدونم این پوشه چیه و آیا وجودش لازمه یا میتونم حذفش کنم؟
بعد هم یه سوال دیگه دارم که این 5.5 گیگ از کجا اومده اینجا؟ یعنی دانلود شده یا چیزای دیگس؟

omid-p30
28-05-2012, 14:34
سلام.

من در ورژن 5 و حتی4 هر کار میکنم نمیتونم از آپدیت ها بک آپ گرفته و در سیستم دیگه استفاده کنم.

طبق این پست هم عمل میکنم :

الان شما واقعا راحت میتونید طبق این روش، روی یه سیتم دیگه برنامه رو آپدیت کنید ؟

kases
28-05-2012, 14:41
سلام.

من در ورژن 5 و حتی4 هر کار میکنم نمیتونم از آپدیت ها بک آپ گرفته و در سیستم دیگه استفاده کنم.

طبق این پست هم عمل میکنم :

الان شما واقعا راحت میتونید طبق این روش، روی یه سیتم دیگه برنامه رو آپدیت کنید ؟

سلام دوست عزیز

شما به لینک پایین مراجعه کنید و طبق اموزشی گفته شده عمل کنید

omid-p30
28-05-2012, 14:54
سلام دوست عزیز

شما به لینک پایین مراجعه کنید و طبق اموزشی گفته شده عمل کنید

ممنون.

البته از این روش هم استفاده کرده بودم و جواب نداده بود.

یعنی فایل های آپدیت رو که از درایو ویندوز کپی میگیرم، چه به وسیله جایگزین کردن در سیف مود، و چه به وسیله ایجاد سرور آپدیت آفلاین از مسیر اون پوشه، در هیچ کدوم از این دو حالت آپدیت موفقی انجام نمیگیره.

kases
28-05-2012, 15:12
ممنون.

البته از این روش هم استفاده کرده بودم و جواب نداده بود.

یعنی فایل های آپدیت رو که از درایو ویندوز کپی میگیرم، چه به وسیله جایگزین کردن در سیف مود، و چه به وسیله ایجاد سرور آپدیت آفلاین از مسیر اون پوشه، در هیچ کدوم از این دو حالت آپدیت موفقی انجام نمیگیره.

سلام چند پست بالاتر کاربر ~~~ روشی مطرح کردن که با کرک میتونی انتی ویروس کرک کنی و اپدیت افلاین بسازی

omid-p30
28-05-2012, 15:29
سلام چند پست بالاتر کاربر ~~~ روشی مطرح کردن که با کرک میتونی انتی ویروس کرک کنی و اپدیت افلاین بسازی

آخه با کرک هم اصلا میونه خوبی ندارم.

تعجبم از اینه که چرا روش سنتی کپی کردن فایل ها که از قدیم مطرح بوده چرا الان جواب نمیده و اینکه فقط برا من اینطوریه یا دیگرون هم نمیتونند به هیچ روشی غیر از کرک از آپدیت ها بک آپ بگیرند ؟

اون قایل لایسنس نسخه بیزنیس هم که اصلا گیر نمیاد.

mahyarSAMSUNG
28-05-2012, 21:08
با این دوتا مشکل باید چکار کنم ؟

armin_punisher6
28-05-2012, 21:28
بچه ها قبلا با یه روش سایت سافتگذر یه سرور به nod میدادیم و دیگه هیچ وقت یوزر و پسورد نمیخواست.الان روشی مثل اون هست؟

omid-p30
28-05-2012, 21:31
با این دوتا مشکل باید چکار کنم ؟

برای دومی، تیک این قسمت رو بردار :

آقا من بک آپ از آپدیت میخواممم. روش سنتی برا هیچکس جواب نمیده ؟!

33505775
28-05-2012, 21:40
آره ولی پولیه

E.G_band
28-05-2012, 22:03
دو تا سوال داشتم:

1-فرق nod32 و smart security چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2-هنگامی که فلش رو به دستگاه وصل می کنیم یه صفحه کوچیک این پایین باز میشد و می نوشت scan و از این جور چیزا.............اون برای من رفته و پیداش نمی کنم.اگه می شه منو راهنمایی کنین تا برش گردونم.

ممنون.

~~~
28-05-2012, 22:03
نحوه ذخیره فایل آپدیت ( فایل پی دی اف و لایسنس)
البته لایسنسش یکمی قدیمی هست باید تاریخ کامپیوتر رو عقبتر از اون ببری - نود قبولش میکنه

mahyarSAMSUNG
29-05-2012, 19:51
واقعا این اپدیت های نود کجا میره ... کسپر داشتیم اصلا توی این مسائل مشکلی نبودا این نود رو نصب کردم ... سرعتش خوبه . اپدیدتش کم حجم ولی بخواد آپدیدتمو به کسی بدم نمیدونم چطوریه..

Mr.Pooya
29-05-2012, 21:28
سلام دوستان

من می خوام یک آنتی ویروس اوریجینال بگیرم

حالا نمی دونم کسپر یا نود 32

کسپر رو دو سه سال اصل استفاده می کردم حتی تا نسخه 2012 هم اصل داشتم عالیه اما سرعت رو یکم میاره پایین اما نود اصلاً سرعت را پایین نمیاره حالا نمی دونم کدوم را بگیرم . کدوم دیتابیسش قویتره ؟ با کدوم سیستم امن تره ؟ البته می دونم هر دو از یک لحاظ خوب هستند اما خب نظر شخصی شما .

E.G_band
29-05-2012, 21:51
دو تا سوال داشتم:

1-فرق nod32 و smart security چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2-هنگامی که فلش رو به دستگاه وصل می کنیم یه صفحه کوچیک این پایین باز میشد و می نوشت scan و از این جور چیزا.............اون برای من رفته و پیداش نمی کنم.اگه می شه منو راهنمایی کنین تا برش گردونم.

ممنون.

به ما هم یه کمکی برسونید

armin_punisher6
30-05-2012, 19:54
به ما هم یه کمکی برسونید

1.دوتاشون nod32 هستن ولی یکی antivirus و یکی smart security که دومی امنیت اینترنتی شمارو هم تامین میکنه و البته گرونتر و بهتره.
2.توی خود ستینگ nod هستش ولی الان رو سیستمم ندارم که دقیق بهت بگم کجاست.

jak_1300
30-05-2012, 21:57
سلام من ویندوزم سونه و 64 بیتی هستش سیستمم
حالا از سایت پی سی دانلود یه نود32 دانلود کردم که ظاهراً جدیده ولی وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده سر در نمیارم ازش کسی میدونه مشکلش چیه؟

kases
31-05-2012, 18:27
سلام من ویندوزم سونه و 64 بیتی هستش سیستمم
حالا از سایت پی سی دانلود یه نود32 دانلود کردم که ظاهراً جدیده ولی وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده سر در نمیارم ازش کسی میدونه مشکلش چیه؟

سلام

شما از سایت اصلی eset نرم افزارو دانلود کنید .

jak_1300
31-05-2012, 18:38
من اگه از خوده سایت دانلود کنم کرکشو از کجا بیارم تا بتونم آپدیتش کنم؟
راهی هست؟؟؟

kases
31-05-2012, 18:51
من اگه از خوده سایت دانلود کنم کرکشو از کجا بیارم تا بتونم آپدیتش کنم؟
راهی هست؟؟؟

اره راه که وجود داره

تواین قسمت دوستان سریال نامبر میزارن میتونی اکتیو کنی جدیدترین سریالها در پست انتهایی

OMiD.1080p
04-06-2012, 21:54
سلام.
من ورژن 5 نسخه ESET Smart Security رو نصب دارم.
آپدیت و اکتیو هم شده.
ولی نرم افزار هر دقیقه هی خودش رو آپدیت میکنه.
ولی به علت محدودیت حجمی اینترنتم نمیخوام به صورت اتوماتیک خودش رو آپدیت کنه.و هر موقع که خواستم خودم بذارم روی آپدیت.
یه تنظیمی بود که باید میرفتی از توی Safe Mode و از ریجستری عدد یک رو بهش میدادی.
حالا برای اینکه اصلا خودش رو آپدیت نکنه اونجا باید عددی بزنم؟ چه عددی ؟

BEST 2
04-06-2012, 22:07
درود بر دوستان
چند روزه انتی ویروسم این پیغامو میده.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با انتی ویروس و انتی تروجان اپدیت شده ومطمئن هم اسکن کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست.به نظرتون باید چه کار کنم من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنو نم

jolan57
04-06-2012, 22:36
شما باید این مشکل رو در تاپیک اختصاصی نود عنوان میکردین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهم : ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این ای پی مشکلی نداره راه حل خود شرکت نود رو بخونید و کارهای گفته شده رو انجام بدین

alichelsa
05-06-2012, 21:05
باسلام نود32 من اپدیت نمیشه کلیدهای جدید هم میدم اصلا به سرور نود32 وصل نمیشه که چک کنه بگید چکار کنم تا به سرور نود32 وصل بشود بتونم اپدیت کنم اگر سرور اصلی نود رو میدونید بگید تا دستی وارد کنیم

unicorns
06-06-2012, 08:58
با سلام.کسی میدونه چجوری میتونم یه یوزر 1 ماهه واسه نود 32 گیر بیارم؟؟ممنون

white and black
07-06-2012, 07:28
با سلام در باره اسکن کردن کامپیوتر با nod 32 یه کم توضیح بدید و وقتی درایو هارو اسکن کرد ایا ویروس هارو پاک میکنه یا خودمون باید این کارو بکنیم یا بعد از اسکن لیست ویروس هارو نشون میده کار ما چی هست لطفا راهنمایی کنید

Ghaioom
07-06-2012, 08:01
سلام
به انجمن خوش اومدین.

تاپیک مخصوص داشت که!

وقتی اسکن میکنی باید برای پاک کردن مستقیم یا اتوماتیک از گزینه Clean files بری.
راست کلیک کن روی پوشه یا درایو یا فایل بعد Advanced Options / Clean files برو. خودش پاک میکنه اگه باشه.
گاهی وقتا نمیتونه پاک کن یه گزینه میاد که باید delete کنی.

موفق باشید/

sohiel742
07-06-2012, 17:32
سلام
چند روزی هست که نو سکیروتی 4 و5 که به صورت آفلاین آپدیت میکردم دیگه این اجازه نمیده در نسخه 5 وقتی که ویندوز به صورت سیو مود بالا میاریش و در ریجستری تغیراتی انجام میدادی دروست میشد ولی دیگه برای آپدیت آفلاین اررور میده چیکار کنم که از آپدیت آفلاین استفاده کنم با تشکر

*Batman*
07-06-2012, 20:12
تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farshif
08-06-2012, 11:47
سلام از کجا میشه یه لایسنس برای نود بگیرم. منظورم یوزر پسورد نیست یه فایلی که پسوند lic داره.

~~~
08-06-2012, 21:12
با سلام.کسی میدونه چجوری میتونم یه یوزر 1 ماهه واسه نود 32 گیر بیارم؟؟ممنون

با ورود به این سایت لایسنس 6 ماه ( تنها برای آنتی ویروس ) ESET دریافت کنید
با ورود به این سایت لایسنس 1 ماه ESET دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

~~~
08-06-2012, 21:13
سلام از کجا میشه یه لایسنس برای نود بگیرم. منظورم یوزر پسورد نیست یه فایلی که پسوند lic داره.

~~~
08-06-2012, 21:18
سلام.
من ورژن 5 نسخه ESET Smart Security رو نصب دارم.
آپدیت و اکتیو هم شده.
ولی نرم افزار هر دقیقه هی خودش رو آپدیت میکنه.
ولی به علت محدودیت حجمی اینترنتم نمیخوام به صورت اتوماتیک خودش رو آپدیت کنه.و هر موقع که خواستم خودم بذارم روی آپدیت.
یه تنظیمی بود که باید میرفتی از توی Safe Mode و از ریجستری عدد یک رو بهش میدادی.
حالا برای اینکه اصلا خودش رو آپدیت نکنه اونجا باید عددی بزنم؟ چه عددی ؟

در پنجره نود5 به ترتیب
Tools>Scheduler
روی اون کلیک کنید
وتیک گزینه ها رو بردارین- فقط Regular automatic update را روی ادیت کلیک کنید وتاریخش روی گزینه onceخیلی جلو ببرین که دیگه اتومات آپدیت نکنه -ولی اگه تیکش رو بردارین نود قرمز میشه

~~~
08-06-2012, 21:20
سلام
چند روزی هست که نو سکیروتی 4 و5 که به صورت آفلاین آپدیت میکردم دیگه این اجازه نمیده در نسخه 5 وقتی که ویندوز به صورت سیو مود بالا میاریش و در ریجستری تغیراتی انجام میدادی دروست میشد ولی دیگه برای آپدیت آفلاین اررور میده چیکار کنم که از آپدیت آفلاین استفاده کنم با تشکر

zehneziba11
09-06-2012, 20:54
سلام به همگی

از اساتید عزیز خواهش میکنیم به این تایپیک بیشتر توجه کنن و در ضمن در مورد نسخه ESET Endpoint Security 5.0.2122.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیحاتی بدن و لینک نسخه اصلی این ورژن رو برای دانلود کاربرهای این تایپیک قرار بدن چون شایعه شده بعضی از سایتها با دستکاری در ریجستری برنامه تعغیراتی انجام دادن که کاربرها به این دلیل در سردرگمی برای دانلود این نرم افزار که خیلی ها از جمله خود من منتظر انتشار اون بودن به سر میبرن

با تشکر قبلی از اساتید که همیشه زخمت کشیدن وبه مشکلات دوستان توجه کردن :11:
خدا خیرتون بده:40:

kases
09-06-2012, 22:52
سلام به همگی

از اساتید عزیز خواهش میکنیم به این تایپیک بیشتر توجه کنن و در ضمن در مورد نسخه ESET Endpoint Security 5.0.2122.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توضیحاتی بدن و لینک نسخه اصلی این ورژن رو برای دانلود کاربرهای این تایپیک قرار بدن چون شایعه شده بعضی از سایتها با دستکاری در ریجستری برنامه تعغیراتی انجام دادن که کاربرها به این دلیل در سردرگمی برای دانلود این نرم افزار که خیلی ها از جمله خود من منتظر انتشار اون بودن به سر میبرن

با تشکر قبلی از اساتید که همیشه زخمت کشیدن وبه مشکلات دوستان توجه کردن :11:
خدا خیرتون بده:40:

سلام

این نسخه بیشتر برای سازمانها و شرکت ها و مراکز تجاری هست که شبکه های بزرگی در اختیاردارن و امکانات بیشتری برای کار درشبکه فراهم میکنه و بر روی ویندوز سرور نصب میشه

به هیچ عنوان توصیه نمیشه از نسخه های دستکاری شده استفاده کنید همیشه برنامه های امنیتی رو از سایت اصلی دریافت کنید

میتونید از اینجا دانلود کنید

موفق باشید

zehneziba11
10-06-2012, 17:23
سلام

این نسخه بیشتر برای سازمانها و شرکت ها و مراکز تجاری هست که شبکه های بزرگی در اختیاردارن و امکانات بیشتری برای کار درشبکه فراهم میکنه و بر روی ویندوز سرور نصب میشه

به هیچ عنوان توصیه نمیشه از نسخه های دستکاری شده استفاده کنید همیشه برنامه های امنیتی رو از سایت اصلی دریافت کنید

میتونید از اینجا دانلود کنید

موفق باشید

ممنون دوست عزیز

اول اینکه برای فعال سازی نرم افزار راهی وجود داره ..؟ اگه وجود داره راهنمایی کنید چون نسخه اصلی license میخواد

دوم اینکه اگه راهی وجود داره {کرک یا ... }نسخه تریال رو باید دانلود کرد یا اون یکی...

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

kases
10-06-2012, 23:27
ممنون دوست عزیز

اول اینکه برای فعال سازی نرم افزار راهی وجود داره ..؟ اگه وجود داره راهنمایی کنید چون نسخه اصلی license میخواد

دوم اینکه اگه راهی وجود داره {کرک یا ... }نسخه تریال رو باید دانلود کرد یا اون یکی...

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

سلام

شما با سریالهایی که دوستان در بخش کرک سریال قرار میدن میتونی نود32 فعال کنی

با همین سریالها فک کنم بشه از خود سایت اصلی نرم افزار دانلود کرد

zehneziba11
11-06-2012, 19:37
سلام

شما با سریالهایی که دوستان در بخش کرک سریال قرار میدن میتونی نود32 فعال کنی

با همین سریالها فک کنم بشه از خود سایت اصلی نرم افزار دانلود کرد

دوست عزیز برای دانلود از سایت اصلی باید ثبت نام کرد

ایا لینک مستقیم سراغ داری که دیکه لازم نباشه درگیر ثبت نام و غیره بشیم

ممنون

لطفا کمک کنید

~~~
13-06-2012, 11:36
دوست عزیز برای دانلود از سایت اصلی باید ثبت نام کرد

ایا لینک مستقیم سراغ داری که دیکه لازم نباشه درگیر ثبت نام و غیره بشیم

ممنون

لطفا کمک کنید

و

aminshirazi
13-06-2012, 22:48
سلام
در نسخه 5 اسمارت سکیوریتی چطور میشه با فایروال eset smart security جلو ار تباط یه نرم افزار رو بطور کامل با اینترنت گرفت (تو آموزش ابتدای انجمن نسخه 4 آموزش داده شده ولی معلوم نشده همه ارتباطات بطور کامل قطع میشه یا نه)؟

zehneziba11
14-06-2012, 12:20

و

دوست عزیز در تایپیک اولی که برای فروم پی سی هست اصلا این نسخه وجود نداره چون خیلی وقته که اصلا تایپیک بروز نشده

در سایت دومی هم که نمایند گی نود در ایران است برای دانلود باید یه فرم تکمیل کنی بعد باید برسی بشه و ... که آدم پشیمون میشه

اگه من اشتباه میکنم لطفا راهنمایی کنید

خواهشمند است نسخه اصلی این نرم افزار رو با لینک دانلود مستقیم برای دانلود قرار دهید تا دوستداران و عضو شدگان این فروم برای دانلود به دیگر سایتها مراجعه نکنند متاسفانه چند تا سایت داخلی که خیلی شناخته شده هستن نسخه دستکاری شده رو برای دانلود قرار میدن:41:

البته اینجانب در جستجو هایی که انجام دادم نسخه ای از این آنتی ویروس رو پیدا کردم که متاسفانه به زبان روسی بود میشه کفت که اکثرا همین نسخه روسی رو برای دانلود قرار داده بودن

از این تایپیک که مخصوص آنتی ویروس eset هست انتظار میره کمی فعال تر و به روز تر باشه

لطف میکنید نسخه اصلی {زبان انگلیسی} این آنتی ویروس رو قرار بدید در حال حاضر آویرا رو حذف کردم که این نسخه رو نصب کنم که هنوز موفق نشدم نسخه اصلی رو گیر بیارم

خدا خیرتون بده

pmnnmp
14-06-2012, 13:03
سلام و تشکر از دوستانی که کمک می کنن
نود 32 من کاملا آپدیته (نسخه ی 4) و آیکونش هم سبزِ.
ولی یکماهه هر نیم ساعت این صفحه میاد برای آپدیت و
وقتی yes رو می زنم، کامپیوتر کلا به فنا میره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
(یه صفحه آبی همه ی مانیتور رو می گیره که
توش نوشته ویندوز مشکل پیدا کرده، برین تعمیر و...)
بلافاصله که ریستار کنم با safe mode
سیستم بالا میاد و درست میشه...
نیم ساعت بعد دوباره همین اتفاق تکرار میشه.
خیلی رو اعصابه.
اگه راهی هست برای رفع مشکل لطف کنین بگین
ممنون

amir_14
14-06-2012, 14:21
با ورود به این سایت لایسنس 6 ماه ( تنها برای آنتی ویروس ) ESET دریافت کنید
با ورود به این سایت لایسنس 1 ماه ESET دریافت کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه راهنمایی میکنی چطور باید بگیریم؟
اگه رو سیستم از اون 6 ماهه قبلی ها باشه میده بازم؟

~~~
14-06-2012, 14:31
ESET Endpoint Security
این نسخه قابلیت آپدیت آنلاین از طریق سرور های ESET را ندارد و اما میتوان با آپدیت آفلاین دیتابیس رو به روز کرد.
و این نسخه همان ESET Business Edition است که در نسخه جدید اسمش عوض شده

ESET Endpoint Security نسل جدیدی از محصولات شرکت بزرگ Eset هست که برای شرکت های متوسط طراحی شده است.
راه حل از بین بردن ویروس از تکنولوژی اسکن که بر اساس لیست سفید هست که فایل های امن را برای بار دوم اسکن نمی کند و شامل نسخه گسترش یافته ای برای کنترل از راه دور و برای 5 کاربر طراحی شده است.

Karma Cloud-Powered
محافظت آنلاین از طریق سرور سایت برای محافظت در برابر ویروس های جدید

امنیت در شبکه در نگاه اول
نمایش اطلاعات امنیتی لحظه به لحظه شبکه بر اساس تنظیمات کاربر

مدیریت در برابر وظبفه
پشتیبانی هر لحظه از طریق متخصصان آنلاین شرکت ESET

در کل این محصول یک موتور جامع امنیتی می باشد که بر اساس ThreatSense ESET-line کار می کند و موثر ترین واکنش را در برابر ویروس های جدید انجام می دهد کنترل از راه دور و کم حجم بودن برنامه باعث شده است که در هر سیستمی به خوبی اجرا شود.

برخی ویژگی های ESET Endpoint Security :

پشتیبانی آنلاین
میتنی بر پیشگیری قبل از آلوده شدن سیستم
دسترسی به آپدیت های قدیمی
بهبود یافتن بروز رسانی
اضافه شدن Presentation Mode
پشتیبانی از Microsoft Network Access Protection

~~~
14-06-2012, 14:38
یه راهنمایی میکنی چطور باید بگیریم؟
اگه رو سیستم از اون 6 ماهه قبلی ها باشه میده بازم؟
اگه نسخه 5 باشه حتما چون خودم امتحان کردم زبان سایت اسپانیایی هست کافیه جاهای مشخص رو پر کنی اگه معنیش رو نمدونی با مترجم گوگل میتونی ترجمش کنی یکی برای خودم گرفتم
که هم پسورد و یوزر رو داد هم لینک دانلود آنتی ویروس برای کسایی که می خوان از لینک اصلی دانلودکنن آنتی ویروس رو خوبه ولی اگه اسمارت رو میخوان اون یک ماهه شاید همراه پسورد لینک دانلود رو بذاره

~~~
14-06-2012, 14:47
سلام
در نسخه 5 اسمارت سکیوریتی چطور میشه با فایروال eset smart security جلو ار تباط یه نرم افزار رو بطور کامل با اینترنت گرفت (تو آموزش ابتدای انجمن نسخه 4 آموزش داده شده ولی معلوم نشده همه ارتباطات بطور کامل قطع میشه یا نه)؟

بزاریدش روی Automatic filtering mode with exceptions که خودش اوتوماتیک عمل میکنه با این تفاوت که میتونید براش استثنا هم تعریف کنید.
از طریق Configure rules and zones... هم میتونید همون استثناها رو تعریف کنید.

zehneziba11
14-06-2012, 14:48
ESET Endpoint Security 5.0.2122.1
این نسخه قابلیت آپدیت آنلاین از طریق سرور های ESET را ندارد و اما میتوان با آپدیت آفلاین دیتابیس رو به روز کرد.
و این نسخه همان ESET Business Edition است که در نسخه جدید اسمش عوض شده
شما میتونید از سایت s o f t 9 8 . i r دانلود کنید من خودم هم از اونجا دانلود میکنم نرم افزاراش دستکاری نشده است

دوست عزیز این اطلاعاتی که شما دادین رو من همشو قبلا در سایت soft 98.ir خونده بودم

من در هیچ منبعی نخوندم که این نسخه فقط از طریق آبدیت افلاین ابدیت میشه ،فکر هم نمیکنم این نسخه واقعا این نقص رو داشته باشه

سایت هایی مثل سافت گذر و ایران ستاپ این نسخه رو توسط کارشناس هاشون دستکاری کردن و قسمت edit رو فعال کردن که بشه سرور ابدیت خودشون رو وارد کرد:41:

که این موضوع باعث شده دوستان زیاد به این نسخه دستکاری شده اعتماد نکنند و اعتقاد من هم اینکه این نسخه به دلایلی که ذکر شد کارایی خودشو از دست داده

از اساتید خواهش میکنم به این بحث وارد شده و اگه اطلاعات موثق و جدیدی در این مورد دارن مطرح کنن

منتظر هستم

باتشکر:11:

amir_14
14-06-2012, 16:58
اگه نسخه 5 باشه حتما چون خودم امتحان کردم زبان سایت اسپانیایی هست کافیه جاهای مشخص رو پر کنی اگه معنیش رو نمدونی با مترجم گوگل میتونی ترجمش کنی یکی برای خودم گرفتم
که هم پسورد و یوزر رو داد هم لینک دانلود آنتی ویروس برای کسایی که می خوان از لینک اصلی دانلودکنن آنتی ویروس رو خوبه ولی اگه اسمارت رو میخوان اون یک ماهه شاید همراه پسورد لینک دانلود رو بذاره

ببین من رو میبره به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید ip اسپانیا باشه?

ALI . R
14-06-2012, 22:07
دوست عزیز این اطلاعاتی که شما دادین رو من همشو قبلا در سایت soft 98.ir خونده بودم

من در هیچ منبعی نخوندم که این نسخه فقط از طریق آبدیت افلاین ابدیت میشه ،فکر هم نمیکنم این نسخه واقعا این نقص رو داشته باشه

سایت هایی مثل سافت گذر و ایران ستاپ این نسخه رو توسط کارشناس هاشون دستکاری کردن و قسمت edit رو فعال کردن که بشه سرور ابدیت خودشون رو وارد کرد:41:

که این موضوع باعث شده دوستان زیاد به این نسخه دستکاری شده اعتماد نکنند و اعتقاد من هم اینکه این نسخه به دلایلی که ذکر شد کارایی خودشو از دست داده

از اساتید خواهش میکنم به این بحث وارد شده و اگه اطلاعات موثق و جدیدی در این مورد دارن مطرح کنن

منتظر هستم

سلام عزیز
شما برای دانلود ESET Endpoint Security 5.0.2122.1 به اینجا مراجعه کنید و با استفاده از سریال های که در بخش کرک و سریال قرار میدیم دانلود کنید :

این هم یه سری مطلب آموزشی برای این :
ESET Endpoint Security User Guide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (3.9 MB)

گلابي
15-06-2012, 16:09
من ناد32 نسخه 4 دارم تریال بوده حالا مهلتش تموم شده باید کرکش کنم؟

kases
15-06-2012, 17:28
من ناد32 نسخه 4 دارم تریال بوده حالا مهلتش تموم شده باید کرکش کنم؟

از این تاپیک میتونید یوز پسور بگیرید و ناد فعال کنید

mohammad8638520
16-06-2012, 00:08
دوستان من یه مشکلی دارم. ممنون میشم کمک کنید
نود 32 ورژن 4 دارم. دو روزه که expired شده و رنگش قرمزه
تموم گزینه ها غیر فعال شده. نمیتونم تنظیمات رو تغییر بدم
لطفا بگید چیکار کنم از این حالت بیاد بیرون.
اگه کد یا دستوری رو باید وارد کنم ، لطف کنید بهم بگین،با توجه به اینکه گزینه ها غیر فعال شده نمیتونم کاریش کنم

kermeje13
16-06-2012, 18:33
دوستان من جدیدا Eset Smart Security5 رو نصب کردم و وقتی یوزر نیم و پسورد میدم شروع به اپدیت میکنه ولی به وسطاش که میرسه قطع میشه میخواستم بدونم ایراد از چیه؟میتونه از کانکشنم باشه؟ اگه اینطوره باید چیکار کنم؟

zehneziba11
16-06-2012, 22:03
سلام به همگی و عرض خسته نباشید به دوستان و اساتید

از اساتید میخواستم خواهش کنم در مورد نسخه Eset endpoint security اگه تستی به عمل آوردن نتیجه شو در اختیار دوستان هم قرار بدن، در مورد این نسخه متاسفانه تا به امروز هیچ اطلاعاتی از طرف اساتید منتشر نشده:41: به هر حال نسخه ای از این آنتی ویروس محبوب منتشر شده کاربرای عزیز این تایپیک دوست دارن بدونن که این نسخه چه معایبی داره و چه مزایایی ،
بنده همیشه دوست دارم از آخرین نسخه استفاده کنم ولی خوب چون اطلاعاتی از این نسخه ندارم فعلا دست نگه داشتم

از اساتید خواهش میکنم کمی بیشتر به این تایپک توجه کنن، من از طرفدارای این فروم و تایپیک هستم

گلابي
16-06-2012, 22:24
دوستان من یه مشکلی دارم. ممنون میشم کمک کنید
نود 32 ورژن 4 دارم. دو روزه که expired شده و رنگش قرمزه
تموم گزینه ها غیر فعال شده. نمیتونم تنظیمات رو تغییر بدم
لطفا بگید چیکار کنم از این حالت بیاد بیرون.
اگه کد یا دستوری رو باید وارد کنم ، لطف کنید بهم بگین،با توجه به اینکه گزینه ها غیر فعال شده نمیتونم کاریش کنم

مال منم اینجوری شده!
اون یوزر و پس های اون تاپیک هم ربطی نداره فقط واسه آپدیتن...

Life24
16-06-2012, 22:33
این نود توهم زده میخوام نثبش کنم سیستم یکی از بچه ها
هر کاری میکنم میگه norton internet security نصب هست و 2 تا زیر هم میاره . این removal هم نصب کردم فایده نداشت. تو کنترل پانل هم چیزی ندیدم.

kases
16-06-2012, 22:50
سلام به همگی و عرض خسته نباشید به دوستان و اساتید از اساتید میخواستم خواهش کنم در مورد نسخه Eset endpoint security اگه تستی به عمل آوردن نتیجه شو در اختیار دوستان هم قرار بدن، در مورد این نسخه متاسفانه تا به امروز هیچ اطلاعاتی از طرف اساتید منتشر نشده:41: به هر حال نسخه ای از این آنتی ویروس محبوب منتشر شده کاربرای عزیز این تایپیک دوست دارن بدونن که این نسخه چه معایبی داره و چه مزایایی ، بنده همیشه دوست دارم از آخرین نسخه استفاده کنم ولی خوب چون اطلاعاتی از این نسخه ندارم فعلا دست نگه داشتماز اساتید خواهش میکنم کمی بیشتر به این تایپک توجه کنن، من از طرفدارای این فروم و تایپیک هستم باتشکر:11:

قبلا نسخه ای بود به اسم eset smart security business این نسخه به ورزن 5 ارتقاع پیدا کردو اسمش تغییر دادن و گذاشتن eset endpoint security

تفاوتش با نسخه معمولی اینه که:بر روی ویندوز سرور نصب میشه وامکاناتی برای کار در شبکه داره اگه از این دو مورد که گفتم استفاده میکنید میتونید نصب کنید اما اگه استفاده نمیکیند اصن احتیاجی ندارین

این ورزن هیچ فرقی با نسخه خانگی ناد32 در دیتابیس و شناسایی نداره فقط سایتهای ایرانی الکی شلوغش کردن

این نسخه تازه منتشر شده به احتمال زیاد باگ داره

به نظرم اگه کاربر خانگی هستین از همون ناد32 معمولی استفاده کنید

موفق باشید

این نود توهم زده میخوام نثبش کنم سیستم یکی از بچه هاهر کاری میکنم میگه norton internet security نصب هست و 2 تا زیر هم میاره . این removal هم نصب کردم فایده نداشت. تو کنترل پانل هم چیزی ندیدم.

دوست شما قبلا نورتون داشته وبه صورت کامل از رو سیستم پاک نکرده و بقایای نورتون باقی مونده

این برنامه بگیرید و اجرا کنید ببینید بقایای نورتون از رو سیستم پاک میکنه بعد از پاکسازی سیستم ریست کنید

ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/removal_tools/Norton_Removal_Tool.exe (ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_canada/removal_tools/Norton_Removal_Tool.exe)

mf.designing
17-06-2012, 14:24
دوستان سلام
ببخشید یه سوال در مورد نسخه 5 داشتم ! این 5 کلا مشکلی داره ؟! من نصب کردم و وقتی میخوام غیر فعالش کنم در ظاهر غیر فعال میشه اما بازم مثلا یه کرک میخوام کپی کنم پاکش میکنه! مشکل از کجاست ؟! به همون نسخه 4 برگردم بهتر نیست ؟!
و یه سوال دیگه : چطوری یه برنامه رو تو لیست فایروال قرار بدم که نتونه از اینترنت استفاده کنه ؟!

sohiel742
17-06-2012, 14:34
سلام

دوستان من نود32 ورژن 5 آپدیت آفلاین کردم ولی الان نود به صورت علامت تعجب در اومده والانم قرمز شده و پیغام اکتیو میاد چطوری باید اکتیو بشه با تشکر

I-Tech
17-06-2012, 15:17
دوستان سلام
ببخشید یه سوال در مورد نسخه 5 داشتم ! این 5 کلا مشکلی داره ؟! من نصب کردم و وقتی میخوام غیر فعالش کنم در ظاهر غیر فعال میشه اما بازم مثلا یه کرک میخوام کپی کنم پاکش میکنه! مشکل از کجاست ؟! به همون نسخه 4 برگردم بهتر نیست ؟!
و یه سوال دیگه : چطوری یه برنامه رو تو لیست فایروال قرار بدم که نتونه از اینترنت استفاده کنه ؟!

سلام

نه مشکلی نداره، شما چطوری غیرفعالش میکنید؟ به نظر من از آخرین ورژن استفاده کنید بهتره...

فایروال اسمارت سکوریتی سه حالت داره:
Automatic filtering mode
Automatic filtering mode with exceptions
Interactive filtering mode

که بعد از نصب خودش روی اولیه، حالا برای اینکه شما خودتون بهش بگید به کدوم برنامه اجازه نده باید بزارید روی دومی یا سومی.
که اگه بزارید روی Automatic filtering mode with exceptions خودش به به یسری از برنامه ها اجازه میده و به یه سری که احتمالا مخرب هستن اجازه نمیده و شما تو این حالت خودتون میتونید از قسمت Configure rules and zones مشخص کنید که به فلان برنامه اجازه نده...
و حالت آخر یا همون Interactive filtering mode هم هر وقت هر برنامه ای (حتی برنامه های خود ویندوز) که بخواد به اینترنت دسترسی داشته باشه از کاربر سوال میپرسه که اجازه بده یا نه...

دیگه بستگی داره به خودتون که رو کدوم از این حالت ها تنظیم کنید.

این تنظیمات هم از قسمت Setup و بعد Network قابل دسترسیه...

I-Tech
17-06-2012, 15:29
سلام

دوستان من نود32 ورژن 5 آپدیت آفلاین کردم ولی الان نود به صورت علامت تعجب در اومده والانم قرمز شده و پیغام اکتیو میاد چطوری باید اکتیو بشه با تشکر

شما یه یوزنیم و پسورد بهش بدید Active میشه...
یا از یوزنیم و پسوردهای تاپیک زیر استفاده کنید:
کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين ها در پست های انتهایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و یا از لینک زیر یوزرنیم و پسورد یک ماهه بگیرید:

mf.designing
17-06-2012, 16:46
سلام

نه مشکلی نداره، شما چطوری غیرفعالش میکنید؟ به نظر من از آخرین ورژن استفاده کنید بهتره...

فایروال اسمارت سکوریتی سه حالت داره:
Automatic filtering mode
Automatic filtering mode with exceptions
Interactive filtering mode

که بعد از نصب خودش روی اولیه، حالا برای اینکه شما خودتون بهش بگید به کدوم برنامه اجازه نده باید بزارید روی دومی یا سومی.
که اگه بزارید روی Automatic filtering mode with exceptions خودش به به یسری از برنامه ها اجازه میده و به یه سری که احتمالا مخرب هستن اجازه نمیده و شما تو این حالت خودتون میتونید از قسمت Configure rules and zones مشخص کنید که به فلان برنامه اجازه نده...
و حالت آخر یا همون Interactive filtering mode هم هر وقت هر برنامه ای (حتی برنامه های خود ویندوز) که بخواد به اینترنت دسترسی داشته باشه از کاربر سوال میپرسه که اجازه بده یا نه...

دیگه بستگی داره به خودتون که رو کدوم از این حالت ها تنظیم کنید.

این تنظیمات هم از قسمت Setup و بعد Network قابل دسترسیه...

ممنون از صبر و حوصله و جوابتون.
در مورد غیر فعال کردن من از مسیر setup برای گزینه real file system protection رو روی disable میزارم! اما مثلا یه بازی نصب میکنم بعد میخوام کرک بزنم اصلا اجازه نمیده کرک بیاد ، تا کپی میشه پاک میکنه !
و یه سوال دیگه هم دارم ، کدوم اینارو ترجیح میدید ؟ ESET Smart Security Home Edition 5.2.9.1 x64 و یا نسخه ESET Endpoint Security 5.0.2122.1 x64 که جدید اومده ؟! به endpoint چه قابلیتی غیر حالات شبکه اضافه شده ؟!

ممنون

I-Tech
17-06-2012, 17:30
ممنون از صبر و حوصله و جوابتون.
در مورد غیر فعال کردن من از مسیر setup برای گزینه real file system protection رو روی disable میزارم! اما مثلا یه بازی نصب میکنم بعد میخوام کرک بزنم اصلا اجازه نمیده کرک بیاد ، تا کپی میشه پاک میکنه !
و یه سوال دیگه هم دارم ، کدوم اینارو ترجیح میدید ؟ ESET Smart Security Home Edition 5.2.9.1 x64 و یا نسخه ESET Endpoint Security 5.0.2122.1 x64 که جدید اومده ؟! به endpoint چه قابلیتی غیر حالات شبکه اضافه شده ؟!

ممنون

باید غیرفعال بشه به همین روش! شما حالا یه کاری کنید بزارید اون گزینه فعال باشه و بعد تو محیط آنتی ویروس F5 رو بزنید و از مسیر Computer> Antivirus and antispyware روی Real time file system protection کلیک کنید و در سمت راست تیک گزینه Local Drives رو بردارید و تایید کنید، ببینید بازم گیر میده یا نه؟
ولی درکل در رابطه با کرک بازی ها بهتره کرک رو به قسمت Computer> Antivirus and antispyware>Exclusions اضافه کنید که اسمارت دیگه هیچ وقت اون فایل رو اسکن نکنه...

در رابطه با سوال دومتون هم من خودم endpoint رو نصب نکردم ولی همونطور که میدونید همون نسخه بیزینس هست که تو ورژن جدید اسمش تغییر کرده و بیشتر بدرد شرکت ها میخوره که شبکه دارن و ...
برای کاربر خانگی اسمارت سکوریتی خیلی مناسب تره.

kasra2002
18-06-2012, 16:19
سلام من تا حالا از نسخه 2.7 استفاده می کردم که راحت بود و آپدیت هاش کپی میشد
ولی چند روزه که سرور ها رو نمیشناشه و نمی شه آپدیت کرد
حالا میخوام بدونم با نصب نسخه های بالاتر درست میشه و یکیم طرز اپدیت کپی کردن و بذارید لطفا قبلا بلد بودم ولی الان نمی تونم
ممنون

I-Tech
18-06-2012, 18:17
سلام من تا حالا از نسخه 2.7 استفاده می کردم که راحت بود و آپدیت هاش کپی میشد
ولی چند روزه که سرور ها رو نمیشناشه و نمی شه آپدیت کرد
حالا میخوام بدونم با نصب نسخه های بالاتر درست میشه و یکیم طرز اپدیت کپی کردن و بذارید لطفا قبلا بلد بودم ولی الان نمی تونم
ممنون

آخرین نسخه رو میتونید از یکی از لینک های پست زیر بگیرید:

حالا برای آپدیت آفلاین باید اول یک بار ویندوز رو به صورت سیف مد بالا بیارید و از رجیستری به مسیر زیر برید:

و مقدار PackageFeatures رو به 1 تغییر بدید.

از این به بعد هر وقت خواستید به صورت آفلاین آپدیت کنید نود رو باز کنید و بعد F5 رو بزنید و طبق عکس مسیر آپدیت های دانلود شده رو به نود بدید...

البته قسمت Edit تو این عکس به خاطر این غیرفعاله که من اون مقدار رو توی رجیستری تغییر ندادم(چون آنلاین آپدیت میکنم)

reza398
18-06-2012, 18:21
با عرض سلام
من ESET smart security 5.2.9.1 را به تازگی نصب کردم ( روی ESET ver 4 ) . مشکلی باهاش ندارم و به درستی کار میکنه ولی HIPS آن فعال نمیشه و در Log File عبارت زیر رو میبینم . اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید مشکل از کجاست و چگونه میشه آنرا برطرف کرد ؟ ممنون
Error : 6/18/2012 11:56:45 AM HIPS Communication with the driver failed. HIPS does not work.

kasra2002
18-06-2012, 22:51
ممنون ولی میخوام انلاین اپدیت کنمو اونوکپی کنم برا بقیه

sama_65
20-06-2012, 07:53
سلام و خسته نباشيد
مدتيه كه ناد32 من اين سايت رو به شكل زير بلاك كرده !

و نميتونم وارد سايت شم!
چطور ميتونم از بلاك درش بيارم!؟ :41:

kases
20-06-2012, 08:02
سلام و خسته نباشيد
مدتيه كه ناد32 من اين سايت رو به شكل زير بلاك كرده !

و نميتونم وارد سايت شم!
چطور ميتونم از بلاك درش بيارم!؟ :41:

به این لینک مراجعه کنید

ساسان ست
20-06-2012, 13:47
سلام دوستان از کجا باید یوزر و پسورد برای آبدیت نود32 دریافت کنیم

kases
20-06-2012, 13:50
سلام دوستان از کجا باید یوزر و پسورد برای آبدیت نود32 دریافت کنیم

از اینجا

kasra2002
20-06-2012, 14:11
تکراریه اما تفاوت nod 32 با smart sec... رو میشه بگید

kases
20-06-2012, 14:28
تکراریه اما تفاوت nod 32 با smart sec... رو میشه بگید

سلام

در تصویر مشخصه که امکاناتی مثل anti spam, firewall, parental control , network active monitoring .trust zone فقط در نسخه اسمارت سکیوریتی وجود داره و انتی ویروس فاقد این امکانات هست .

~~~
20-06-2012, 14:38
کتاب آموزشی نود 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kasra2002
20-06-2012, 14:39
متاسفانه با نصب اسمارت سکیوریتی 4 هم فایل آپدیت انلاین رو نمیشناسه
و دیگه نمی تونم آپدیت کنم
راهنمایی لطفا

kasra2002
20-06-2012, 14:46
راهنمایی لطفا

favfavfav
21-06-2012, 12:50
من از smart security 5 ورژن انگلیسی استفاده میکنم. چطوری میتونم زبان اونو به المانی تغییر بدم؟

I-Tech
22-06-2012, 01:28
راهنمایی لطفا

اینطوری که شما میخواید یکم سخته. (یعنی با اسمارتی که نصب دارید آپدیت ها رو دانلود کنید و بعد از اونا رو کامپیوتر دیگه یا روی همون کامپیوتر دوباره استفاده کنید)
آپدیت هاش تو مسیر زیر هست‌ (همه فایل های nup + یه فایل به نام upd.ver):

که شما باید این فایل upd.ver رو به اسم update.ver تغییر بدید و داخلش رو یکم ویرایش کنید و بعد همه ی این فایل های nup و همین یه فایل رو داخل یه فولدر قرار بدید و بعد مسیرش رو به همونجایی که تو عکس پست قبلی نشون دادم بدید و آپدیت کنید...
که حالا مشکل همین ویرایش کردن update.ver هست که من نمیدونم. (با سرچ هم چیز زیادی دستگیرم نشد!)

من از smart security 5 ورژن انگلیسی استفاده میکنم. چطوری میتونم زبان اونو به المانی تغییر بدم؟

تنها راهش نصب ورژن آلمانی هست (یعنی اینو پاک کنید و ورژن آلمانیش رو دانلود و نصب کنید.)

~~~
23-06-2012, 15:17
برای رفع بلاک سریع سایتها گزینه Temporarily diable protection را کلیک کنیدو بعد از زدن yes تایمی رو که میخواید انتخاب کنید و بعد از اتمام کار به حالت اول برگردانید

~~~
23-06-2012, 15:35
راهنمایی لطفا

پشتیبان گیری از فایلهای اپدیت نود 32 با نرم افزار Backuper-Nod32

kasra2002
23-06-2012, 18:40
دوستان بدتر از اون اینه که نمی تونم انلاین اپدیت کنم

EngineeR EhsaN
24-06-2012, 23:57
موقع نصب این خطا رو میده: راهی داره؟

AMIR.KIK
25-06-2012, 00:36
موقع نصب این خطا رو میده: راهی داره؟

یا این یه بار نود رو پاک کن
بعد دوباره شروع به نصب کن

A-H-S
25-06-2012, 10:37
با سلام
من قبلا نود32 ورژن 5 رو نصب کرده بودم، چند روز پیش پاکش کردم و کاسپرسکای زدم، ولی پشیمون شدم و حالا میخوام بازم نود بزن. ولی وسط نصب این ارورو میده:(
Untitled.jpg - 58.3 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چیکار میتونم بکنم؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

A-H-S
25-06-2012, 11:34
با سلام
من قبلا نود32 ورژن 5 رو نصب کرده بودم، چند روز پیش پاکش کردم و کاسپرسکای زدم، ولی پشیمون شدم و حالا میخوام بازم نود بزن. ولی وسط نصب این ارورو میده:(
Untitled.jpg - 58.3 Kb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چیکار میتونم بکنم؟
پیشاپیش از کمکتون ممنونم

مشکل من حل شد. شرمنده، نتونستم اون پستو حذف کنم، اگه میشه مدیرای محترم این 2تا پست منو پاک کنن.
ممنون:)

rfekm
26-06-2012, 09:28
با سلام

من دنبال فایل جدید nod32.lic می گردم.ماله خودم expire شده.ممنون میشم راهنمایی کنین

atlas-m
28-06-2012, 20:27
سلام.
نسخه اسمارت سکیورتی نود 32 را نصب کرده ام. (ورژن 5) برای آبدیت از آپدیت آفلاین استفاده می کنم. ولی همیشه خطای یوزر و پسورد را می دهد. تنظیمات مربوط به آپدیت اتوماتیک را نیز خاموش کرده ام. نرم افزاری یا روشی برای از بین بردن درخواستهای مکرر یوزر و پسورد نود وجود دارد؟

ممنون از شما.

atlas-m
29-06-2012, 10:04
سلام.
نسخه اسمارت سکیورتی نود 32 را نصب کرده ام. (ورژن 5) برای آبدیت از آپدیت آفلاین استفاده می کنم. ولی همیشه خطای یوزر و پسورد را می دهد. تنظیمات مربوط به آپدیت اتوماتیک را نیز خاموش کرده ام. نرم افزاری یا روشی برای از بین بردن درخواستهای مکرر یوزر و پسورد نود وجود دارد؟

ممنون از شما.
خواهش می کنم راهنمایی کنید.

AMIR.KIK
29-06-2012, 10:16
ESET NOD32 Antivirus 6.0.115.0 RC32

64

ESET Smart Security 6.0.115.0 RC32

64

*Batman*
29-06-2012, 14:55
خواهش می کنم راهنمایی کنید.
سلام
این پستها رو ببینید :

~~~
29-06-2012, 15:39
سلام.

ممنون از شما.

می تونی از کرک استفاده کنی خودم رو لپ تاپ که آفلاین آپدیت می کنم از این کرک استفاده میکنم دیگه خطای یوزر و پس نمی خواد تازه آنلاین هم آپدیت میکنه-فقط خواستی نود رو پاک کنی اول کرک رو غیر فعال کن که برای نصب مجددنود راحت باشی-البته تو خود کرک کامل نوشتهESET PureFix v2.03

~~~
29-06-2012, 15:40
با سلام

من دنبال فایل جدید nod32.lic می گردم.ماله خودم expire شده.ممنون میشم راهنمایی کنین
خب تاریخ کامپیوترت را عقبتر از اون تاریخ لایسنس ببر

atlas-m
30-06-2012, 10:05
سلام.
ممنون از شما.

سلام
این پستها رو ببینید :

می تونی از کرک استفاده کنی خودم رو لپ تاپ که آفلاین آپدیت می کنم از این کرک استفاده میکنم دیگه خطای یوزر و پس نمی خواد تازه آنلاین هم آپدیت میکنه-فقط خواستی نود رو پاک کنی اول کرک رو غیر فعال کن که برای نصب مجددنود راحت باشی-البته تو خود کرک کامل نوشتهESET PureFix v2.03
سلام.
شرمنده، ولی من چیزی دستگیرم نشد!!!

~~~
30-06-2012, 11:29
سلام.
شرمنده، ولی من چیزی دستگیرم نشد!!!
گفتم اگه نمیخوای خطای یوزر و پسورد بده باید از اون کرک که ذکر شد استفاده کنی که دیگه خطای یوزر نمیده - دقیق بگو کجای مطلب دستگیرت نشد که دوستان بگن

atlas-m
30-06-2012, 16:48
گفتم اگه نمیخوای خطای یوزر و پسورد بده باید از اون کرک که ذکر شد استفاده کنی که دیگه خطای یوزر نمیده - دقیق بگو کجای مطلب دستگیرت نشد که دوستان بگن

از کجا دانلودش کنم؟! (کرک رو میگم)

kasra2002
30-06-2012, 17:45
سلام خواهشا طریقه کپی آپدیت آنلاین این جدیدا رو بذارین ممنون می شم

~~~
01-07-2012, 10:36
از کجا دانلودش کنم؟! (کرک رو میگم)

kasra2002
01-07-2012, 19:45
مال من خیلی خوبه و خیلی سریع یعنی تا سیستم بالا میاد آپدیت میشه فقط نمی تونم کپیش کنم برای سیستم های دیگه

MOHAMMAD2010
02-07-2012, 14:18
چه جوری یه سایت رو بهش اضافه کنیم که بهش گیر نده و قیلترش نکنه ؟

*Batman*
02-07-2012, 16:00
چه جوری یه سایت رو بهش اضافه کنیم که بهش گیر نده و قیلترش نکنه ؟

اضافه کردن آدرس یک سایت به لیست استثنائات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])NOD32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

استقلال قهرمان
02-07-2012, 16:23
سلام
می خواستم بدونم اگه یه فایلی رو از توی quarantine پاک کنی میشه برش گردوند؟؟ اگه میشه چیکار کنم دیگه نره تو quarantine ؟؟؟؟

daneshdds
02-07-2012, 17:46
من یه eset smart security ver 4 دارم میخوام پاکش کنم ورژن 5 بریزم.(به هر حال ورژن جدیدتره دیگه) یه نفر بی زحمت صاف و پوست کنده طوری که من بی سواد بفهم بگه چکار کنم. از نصبش تا آپدیت و همیشه آپدیت موندن.

استقلال قهرمان
02-07-2012, 21:37
سلام
می خواستم بدونم اگه یه فایلی رو از توی quarantine پاک کنی میشه برش گردوند؟؟ اگه میشه چیکار کنم دیگه نره تو quarantine ؟؟؟؟
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

I-Tech
03-07-2012, 10:39
سلام

سلام
اگه رفته تو قرنطینه و شما از تو قرنطینه پاکش کردید که دیگه نمیشه(اگه خیلی واجبه که برگردونید دیگه باید از برنامه های ریکاوری و ... استفاده کنید)
ولی درکل برای اینکه به یه فایل گیر نده و کاری به کارش نداشته باشه آنتی ویروس رو باز کنید و F5 رو بزنید حالا برید به Computer>Antivirus and antispyware>Exclusions و مسیر فایل/پوشه رو بهش بدید.

I-Tech
03-07-2012, 10:44
من یه eset smart security ver 4 دارم میخوام پاکش کنم ورژن 5 بریزم.(به هر حال ورژن جدیدتره دیگه) یه نفر بی زحمت صاف و پوست کنده طوری که من بی سواد بفهم بگه چکار کنم. از نصبش تا آپدیت و همیشه آپدیت موندن.

سلام

کار خاصی لازم نیست، شما اول ورژن 4 رو پاک کنید و بعد 5 رو نصب کنید(یا میتونید روش نصب کنید)
بعد از نصب هم کافیه یه یوزنیم و پس بهش بدید تا اکتیو بشه و بتونید آپدیت کنید...
یوزنیم و پسورد هم میتونید از تاپیک زیر تهیه کنید:

شما نصب کنید اگه مشکلی داشتید همینجا بپرسید.

aref10
04-07-2012, 12:08
ببخشید چرا نود آی پی سایت میهن دانلود رو بلوک میکنه؟
و اینکه چجوری آدرس این سایتو رو از بلک لیست آی پی هاش خارج کنم؟

I-Tech
04-07-2012, 16:17
ببخشید چرا نود آی پی سایت میهن دانلود رو بلوک میکنه؟
و اینکه چجوری آدرس این سایتو رو از بلک لیست آی پی هاش خارج کنم؟

رفع بلاک سایتها توسط نود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمالا به خاطر قردادن آپدیت های نود بلاک شده...

moslem47
05-07-2012, 18:30
تفاوت های بین ESET NOD32 با ESET Smart و همچنین ESET Endpoint درچیست؟

xman681
05-07-2012, 19:08
تفاوت های بین ESET NOD32 با ESET Smart و همچنین ESET Endpoint درچیست؟

سلام دو محصول اول مخصوص کاربران خانگی می باشد و محصول آخری مخصوص کاربران تجاری و ادرای می باشد

MOHAMMAD2010
08-07-2012, 15:13
تاپیک کرک و سریال nod 32 کجاست !؟ هر چی میگردم پیداش نمیکنم !!!

I-Tech
08-07-2012, 15:21
تاپیک کرک و سریال nod 32 کجاست !؟ هر چی میگردم پیداش نمیکنم !!!

گشتم نبود نگرد نیست!:31:
کجا رفته خدا میدونه...

~~~
09-07-2012, 10:17
تایپیک سریال نود حذف شده - چرا هیچ اطلاع رسانی نمی ککنید - یه احترامی هم برایه ملت بذارین:9:

kases
09-07-2012, 10:41
تایپیک سریال نود حذف شده - چرا هیچ اطلاع رسانی نمی ککنید - یه احترامی هم برایه ملت بذارین:9:

سلام

در رابطه با این موضوع پیامی برای مدیر بخش ارسال کردم امیدوارم بزودی مشکل برطرف بشه