PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رو صفحه سیاه اول میموونه و اصن بوت نمیشه

psp2004
25-03-2012, 21:22
با نام خدا و سلام

دوستان اول از همه من نمیدونستم مشکل سخت یا نرم برای همین شانسکی اینجا نوشتم

بنده یه Asus eeepc 1005ha دارم که یه لینوکس و یه اوبونتو روش نصب بود وقتی لینوکس رو پاک کردم تا ویندوز میومد بالا ارور Blue Screen می داد که بعد 2 ، 3 بار خاموش و روشن کردن دیگه اصن بوت نمیشه و رو صفحه سیاه میمونه (یعنی تا روشن میکنم رو صفحه سیاه میمونه) سی دی نصب وین رو هم که میزارم هیچ اتفاقی نمی افته و بوت نمیشه !!!

مشکل رو خودم میتونم حل کنم یا بدمش واسه تعمیر ؟؟؟

Farshid72
26-03-2012, 00:59
شما میتونید وارد تنظیمات بایوس بشید ؟
بایوس خودتونو آپدیت کنید
در صوراتی که مشکل حل نشد سیستم رو به یه تعمیرگاه مجاز نشون بدید

psp2004
26-03-2012, 23:03
شما میتونید وارد تنظیمات بایوس بشید ؟
بایوس خودتونو آپدیت کنید
در صوراتی که مشکل حل نشد سیستم رو به یه تعمیرگاه مجاز نشون بدید

وارد بایوس میشه ... ولی بایوس رو چه جوری باید آپدیت کنم ؟؟؟ مگه نباید از تو ویندوز آپ کرد ؟؟

Farshid72
26-03-2012, 23:53
ببین دوسته عزیز شما باید از توی داس این کارو کنید توصیه میکنم اگه این کارو نکردید این کارم انجام ندید و بدید کسی که بلده انجام بده چون ممکنه سیستم مشکلی براش پیش بیاد
اگه وارد بایوس میشه پس شما وارد قسمت ریکاوری بشید و قبل از آپدیت بایوس سیستم رو ریکاوری کنید ممکنه مشکل حل بشه

psp2004
27-03-2012, 09:39
ببین دوسته عزیز شما باید از توی داس این کارو کنید توصیه میکنم اگه این کارو نکردید این کارم انجام ندید و بدید کسی که بلده انجام بده چون ممکنه سیستم مشکلی براش پیش بیاد
اگه وارد بایوس میشه پس شما وارد قسمت ریکاوری بشید و قبل از آپدیت بایوس سیستم رو ریکاوری کنید ممکنه مشکل حل بشه

ریکاوری رو زدم نشد برا بایوس هم باید ار ez flash استفاده کنم که فکر کنم اگه بدم به یه جا بهتر باشه ... گارانتی ویستا بردمش که زده بود تا 14 ام تعطیله :( منم که 14م کلاسام شروع میشه و باید برم اصفهان ... میخواستم بدونم از دوستان کسی نمایندگی اسوس تو اصفهان میشناسه ؟؟؟

Farshid72
27-03-2012, 12:49
فک میکنم بدید گارانتی بهتر باشه چون ممکنه سیستم شما در صورت نرم افزاری نیودن مشکل مشکل سخت افزاری داشته باشه که در اون صورت همون گارانتی بهتر هستش برای لپ تاپ
توصیه من اینه شما همون تهران 14 ام بدید براتون درستش کنند..کلاسا که تا 20 ام شروع نمیشه و اونا میتونن به محض درست شدن برای شما بفرستنش اصفهان