PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باطری لپتاپ

اصغر e
25-03-2012, 19:26
این ارور بخاطر چیست ایا عمر باطری لپتاپ تمام شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Farshid72
27-03-2012, 00:06
دوسته عزیز اگه عکس گذاشتی من عکس رو نمیبینم
شما بهتره برنامه battery bar رو نصب کنید و از اونجا سلات باتری خودتونو چکش کنید

اصغر e
29-03-2012, 14:05
دوسته عزیز اگه عکس گذاشتی من عکس رو نمیبینم
شما بهتره برنامه battery bar رو نصب کنید و از اونجا سلات باتری خودتونو چکش کنید

بله عكس گذاشتم و كاملا هم ديده مي شه

HAGBORN
20-02-2013, 10:49
سلام حدودا یه ماهی میشه که روی آیکون باتری لپ تاپ تو پایین دسکتاپ یه ضربدر قرمز روش زده شارِر رو که در میارم اینزوریه وصل هم که میکنم اینطوریه جدیدا خیلی زود باتری شارِ تموم میکنه
لپ تاپ ایسر 5742جی هست

mehrdad8086
20-02-2013, 14:18
سلام حدودا یه ماهی میشه که روی آیکون باتری لپ تاپ تو پایین دسکتاپ یه ضربدر قرمز روش زده شارِر رو که در میارم اینزوریه وصل هم که میکنم اینطوریه جدیدا خیلی زود باتری شارِ تموم میکنه
لپ تاپ ایسر 5742جی هست
اگر Consider battery رو نشون میده.بله عمر باطری به سر اومده.البته با توجه به مدل لب تابتون میشه گفت طبیعیه.:n21:

green.lida
23-02-2013, 15:19
سلام
باطری لب تاپ منم چند روزیه همین مشکل رو داره و همین پیغام رو میده، ایسر 5750جی.
حالا باید چیکار کرد؟
باید باطری بخرم؟ خودم میتونم انجامش بدم یا باید به تعمیرات لب تاپ مراجعه کنم؟

realmz
08-03-2013, 01:09
سلام بنده لپ تاپ ایسر 4315-4551 دارم
از مدتها قبل هر چند دفعه یکبار که روشن میکردم روشن نمیشد و فقط چراغ پاورش روشن میشد و باتری رو که در میوردم دوباره میذاشتم درست میشد
الان دیگه چند روزه باید به برق وصل باشه تا روشن بشه و از امروز حتی با وجود اتصال به برق هم روشن نمیشد تا اینکه بدون باتری روشن شد
مشکل چیه لطفاً کمکم کنید