PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای بازیهای Psp بر روی کامپیوتر

p30planet
07-07-2006, 19:48
بچه ها کسی میدونه میشه بازیهای psp رو روی کامپیوتر اجرا کرد یا نه...
من خودم یه مبدل گیر اوردم ولی نمیدونم چطوری باید باش کار کنم اسمشم : pspe
که از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتم ...
حالا هرکی میدونه...

p30planet
08-07-2006, 12:47
بابا یکی نبود جواب ما رو بده...
اینم لینک مستقیم مبدل psp با dll ...
PSPE 0.9B ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم : 328 کیلو بایت
SDL.dll 1.2.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم : 100 کیلو بایت

Nintendo
08-07-2006, 12:58

p30planet
09-07-2006, 15:26
یعنی واقعا هیچ مبدل psp درست حسابی پیدا نمیشه...
یعنی بیخیال psp...

Nintendo
10-07-2006, 11:11

Mohammad Modarresi
10-07-2006, 12:18
ببخشيد اين psp چيه ؟ ممنون

M E H D I
10-07-2006, 13:31
PSP همون PlayStation Portable هست كه كنسول دستي سوني هست.

اطلاعات بيشتر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Modarresi
10-07-2006, 14:22
ممنون آقا مهدي

m654
10-07-2006, 14:38
بازي ليبرتي سيتيز جي تي اي كه روي Ps2 اومد گرافیکش حال همه رو بهم زد حالا شما میخوای بذاری رو Pc!

Ferrari
10-07-2006, 14:56
PSP on the PC

So far, this article has focused on how to make the most of your PSP. Using emulators, you can pretty much play a wide range of console games on the PSP, albeit a bit slowly. However, what about playing PSP games on the PC? Is it possible to load up your favorite PSP ISO or game on the PC for some cross-platform gaming? Well, the answer is yes and no.

As it turns out, the ability to play PSP games on the PC is possible, but a full fledge PSP emulator is currently not available. Before getting too depressed, people are working on this. Currently there is a rudimentary PSP emulator that can be used to play homebrew games available online. While the selection of working games and applications is a bit scarce, we were able to get three programs working during our brief testing. Figure 7 shows the PSP emulator in action. Please note that actual use of the emulator was sketchy at best, and for the most part unusable. However, the ball is rolling on this issue and we can probably expect a working emulator in the not to distant future. Use the following links and instructions to reproduce our results.

Download emulator: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Download Mario World, PSP!: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Extract the emulator and psp-mario files into respective folders

Open each folder in a separate window

Locate the Eboot.pbp file in the Mario directory

Drag and drop the Eboot.pbp file on top of pspe.exe file in the psp-pc-emu folder

Game should launch

Figure 7: Mario, Calculator, Trivia loaded in PSP-PC Emulator

d_a_n_t_e
19-09-2006, 19:30
ميشه بگين چه طوري ميشه از امليتور صفحه قبل استفاده كرد

aminspy12
19-09-2006, 23:49
kنوشته ديگه:

Extract the emulator and psp-mario files into respective folders

Open each folder in a separate window

Locate the Eboot.pbp file in the Mario directory

Drag and drop the Eboot.pbp file on top of pspe.exe file in the psp-pc-emu folder

Game should launch

معنيش:
اميوليتور و بازي ماريو رو تو پوشه هايي كه خودتون ميخوايد اكستركت كنيد.پوشه ها رو در دو پنجره جداگانه باز كنيد.فايلEboot.php رو در پوشه بازي ماريو بذاريد.فايل Eboot.php رو گرفته در پوشه psp-pc-emu بالاي فايل pspe.exe بگذاريد Drag and Drop.بازي بايد اجرا بشه.

Viking
20-09-2006, 06:06
دوست عزیز وقتی شما یه پی 30 داری که می تونی توش کلی بازی بریزی چرا چسبیدی به بازی های psp ها ؟
بابا بازی های psp برای psp ساخته شدن بازی های پی 30 هم برای پی 30 .

Game maker
20-09-2006, 06:30
دوست عزیز وقتی شما یه پی 30 داری که می تونی توش کلی بازی بریزی چرا چسبیدی به بازی های psp ها ؟
بابا بازی های psp برای psp ساخته شدن بازی های پی 30 هم برای پی 30 .
دوست عزيز اگر اينجوري بود پس چرا نصف بازي هاي كامپيوتري محبوب همون بازي هاي Ps2 هستند كه براي كامپيوتر عرضه شدند.

Viking
20-09-2006, 06:34
دوست عزيز هگر اينجوري بود پس چرا نصف بازي هاي كامپيوتري محبوب همون بازي هاي Ps2 هستند كه براي كامپيوتر عرضه شدند.

دوست عزیز کنسول کوچیک Psp خیلی با پلی استیشن 2 فرق داره . ;)
سونی Psp عرضه شده تا به عنوان یکی کنسول کوچک و همراه در اوقات بیکاری شما را سرگرم کند ولی سونی پلی استیشن 2 به عنوان یک کنسول تخصصی برای بازی کرن بشمار می رود .
من هم اگه بخوام اینه خودتون جواب بدم باید بگم خوب چرا کلوپ ها سونی Psp رو برای بازی کردن نذاشتن ؟ :laughing:

aquaquest
20-02-2009, 00:25
سلام
می دونم این تایپیک قدیمیه ولی اگه هر کدوم از دوستان بتونند کمک کنند ممنون می شم .
من دو تا مبدل دانلود کردم ولی مشکلات زیر را با آنها دارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی مشکل اینجاست که این مبدل چند تا پلاگین اصلی را نداره و نمی شه باهاش بازی اجرا کرد . هر چی هم گشتم نتونستم پیداش کنم . اگه میشه دوستان لطف کنند یه جستجویی چیزی کنند ببینند چیزی گیرشون میاد ؟
در ضمن یک مبدل خوب هم پیدا کردم :

که بازی را تا منوش میاره ولی نمی دونم چرا نمی شه گزینه های بازی را انتخاب کرد و واردش شد . اگه میشه دوستان هم چک کنند و نتیجش را بگند .
در ضمن حجمشون هم خیلی کمه و خیلی وقتتون را نمی گیره .
با تشکر از تمامی دوستان .

Dead Space
29-03-2009, 15:07
حالا مبدل یه طرف! بازی هاشو از کجا گیر بیاریم؟ سایتی واسه دانلودشون هست؟(البته غیر torrent)

choory
29-03-2009, 18:15
حالا مبدل یه طرف! بازی هاشو از کجا گیر بیاریم؟ سایتی واسه دانلودشون هست؟(البته غیر torrent)

از تاپیک زیر:
دانلود بازی های Psp

mobinh
23-07-2009, 20:58
salam agha choory man az safar bazgashtam agha choory yek psp kharidam az in moderboard gadidha omidi baraye copy khor shodanesh hast?