PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سـریال یـا کـرک بـرا بـرنامـه ا Driver Whiz Version : 7.1.0.16 ا

Hadi King
25-03-2012, 11:58
سَلام دوستـان , من برنامه مورد نظـر رو دانلود کردم ولی انگاری براش کرک یا سریالی وجود نداره اگه
میشه منو راهنمایی کنید که چجوری اینو فـول ورژن کنم تا بتونم فایل ها رو باهاش دانلود کنـم .
ورژن های دیگه هم اگه سریال و کرک داشته باشه معرفی کنیـد .
یا برنامه های مشابـه هم باشه معرفی کنیـد .
-=-=-=-=-=-
سه تـا سخت افـزار هست که سی دی شـو گم کردم حالا نمیدونم چجوری فایل هاشو پیدا کنـم ؟
انگاری این برنامه فایل هاشو موقـع اسکن برا دانلود گذاشته بود که چون کرک شده نبود اجازه دانلود نمیداد ؟:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشید!:40:

Hadi King
26-03-2012, 01:42
بـرنـامه هـای مشابهـی هم وجـود نداره .., ؟ :20:

I-Tech
26-03-2012, 13:22
سَلام دوستـان , من برنامه مورد نظـر رو دانلود کردم ولی انگاری براش کرک یا سریالی وجود نداره اگه
میشه منو راهنمایی کنید که چجوری اینو فـول ورژن کنم تا بتونم فایل ها رو باهاش دانلود کنـم .
ورژن های دیگه هم اگه سریال و کرک داشته باشه معرفی کنیـد .
یا برنامه های مشابـه هم باشه معرفی کنیـد .
-=-=-=-=-=-
سه تـا سخت افـزار هست که سی دی شـو گم کردم حالا نمیدونم چجوری فایل هاشو پیدا کنـم ؟
انگاری این برنامه فایل هاشو موقـع اسکن برا دانلود گذاشته بود که چون کرک شده نبود اجازه دانلود نمیداد ؟:20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای این برنامه فکر نکنم کرک یا سریالی پیدا بشه ولی میتونید از برنامه های زیر استفاده کنید:

Driver Genius Professional Edition 11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Driver Checker v2.7.5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
26-03-2012, 15:42
بهترین برنامه دراین زمینه driver genius درضمن برنامه ای که شما میخواین نصب کنید روی سیستم چندان مطمئن نیست آنالیز این برنامه رو داخل شکل اول هست و driver genius هم که داخل شکل دوم برای استفاده از driver genius هم باید از vpn استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hadi King
26-03-2012, 21:49
مرسی از دو دوسـت عزیز ..,
از دو برنامه بالا استفـاده کردم , کارایی نداره و سخت افزار های رو شناسایی نمیکنه .
برنامه دومـی یکی رو پیدا کرد دانلود هم کردم فایل نصبـی دانلود شده مشکل داشـت ؟
برنامه های دیگه ای موجوده که کارایی بالایی داشته باشه بعد از این دو تـا برنامه .. !

jafarian
26-03-2012, 22:31
مرسی از دو دوسـت عزیز ..,
از دو برنامه بالا استفـاده کردم , کارایی نداره و سخت افزار های رو شناسایی نمیکنه .
برنامه دومـی یکی رو پیدا کرد دانلود هم کردم فایل نصبـی دانلود شده مشکل داشـت ؟
برنامه های دیگه ای موجوده که کارایی بالایی داشته باشه بعد از این دو تـا برنامه .. !

درصورتی این دو برنامه سخت افزار شناسایی میکنه که درایورش روی سیستم نصب باشه بعد که شما این برنامه driver genius بطور مثال اجر کنید اگر ورژن جدیدی از درایور سخت افزار شما موجو د باشه اطلاع میده درصورتی که شما بخواین میتونید بروزش اگر درایور روی سیستم نصب نباشه جفت این دو برنامه قادر به شناساییش نیستن تنها راه برای شناسایی قطعه سخت افزاری استفاده از سیدی knoppix که سری محصولات لینوکس.