PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HD7 یا Radar

zerocold5
24-03-2012, 16:12
بین این دو گوشی موندم کدوم رو بگیرم

HTC HD7 و HTC Radar

از یک طرف صفجه بزرگ HD7 منو وسوسه می کنه
از طرف دیگه به روز بودن و کیفیت بالای صفحه Radar

چون به شدت با گوشی وب گردی می کنم خودم نظرم با HD7 هست ولی خب بازم شک دارم...

دوستان نظر شما چیه؟

HamiD-Xfors
24-03-2012, 23:26
قیمتاشون چنده؟

zerocold5
25-03-2012, 00:29
قیمتاشون چنده؟

الان که هرکی یک قیمتی میده !

ولی فکر کنم Radar حدود 570 و HD7 حدود 650 باشه

emadpumad
26-03-2012, 23:08
اچ دی سون ساپورت نرم افزاری خوبی نداره در مورده rader اینو نمیدونم ولی چیزی که میدونم اچ دی سون قدیمی شده ولی رادر جدید تر هست
نمی خام دو دلتون کنم ولی اگر تو این رنج قیمت می خاید بهتر نیست یه نگاه به مدل های گالکسی سامسونگ بندازید ؟
هم تنوع بیشتر و هم سخت افزار قوی تر
دلیل این صحبتم اینه که یکی از دوستان اچ دی سون داشت اصلا ازش راضی نبود
البته این دوست من چندان گوشی باز نبود و اچ دی سون رو فقط برای صفحه بزرگش گرفته بود ولی این جور که خودش میگفت چندان رضایتی نداشت ازش

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

zerocold5
27-03-2012, 03:00
اچ دی سون ساپورت نرم افزاری خوبی نداره در مورده rader اینو نمیدونم ولی چیزی که میدونم اچ دی سون قدیمی شده ولی رادر جدید تر هست
نمی خام دو دلتون کنم ولی اگر تو این رنج قیمت می خاید بهتر نیست یه نگاه به مدل های گالکسی سامسونگ بندازید ؟
هم تنوع بیشتر و هم سخت افزار قوی تر
دلیل این صحبتم اینه که یکی از دوستان اچ دی سون داشت اصلا ازش راضی نبود
البته این دوست من چندان گوشی باز نبود و اچ دی سون رو فقط برای صفحه بزرگش گرفته بود ولی این جور که خودش میگفت چندان رضایتی نداشت ازش

اول این که دمت گرم مثل مرد همه ی تاپیک های خاک خورده این بخش رو جواب دادی
یادش بخیر یه زمانی تو این فروم یک تاپیک که می زدیم تا شب 10 نفر جواب میدادن و خیلی وقت ها هم در عرض چند ساعت باید از صفحه 2 یا 3 پیداش می کردی !
اما حالا چه به حال این فروم اومده من نمی دونم... :41:

دوم این که منم باهات موافقم ، Radar بهینه تر و جدیدتره ولی صفحه اش کوچک تر والبته خیلی با کیفیت تره
اگه قیمت ها ثبات پیدا کنه هرچه سریعتر واسه خریدش اقدام می کنم !

Scud_MD2
27-03-2012, 03:19
به نظر منم در خرید رادر شک نکن
مثل اینکه برخی از گوشیهای اچ دی 7 مشکل آنتن دهی داشتن الان نمیدونم شرکت این مشکل رو برطرف کرد یا نه ولی بهتره همون رادر رو بخرید

موفق باشید

P I R A N H A
27-03-2012, 09:14
تا اونجا که من میدونم هنوز ریدر حک نشده ولی7 شده بدون حک خیلی از کارارو نمیشه انجام داد

emadpumad
27-03-2012, 14:04
اول این که دمت گرم مثل مرد همه ی تاپیک های خاک خورده این بخش رو جواب دادی
یادش بخیر یه زمانی تو این فروم یک تاپیک که می زدیم تا شب 10 نفر جواب میدادن و خیلی وقت ها هم در عرض چند ساعت باید از صفحه 2 یا 3 پیداش می کردی !
اما حالا چه به حال این فروم اومده من نمی دونم... :41:

دوم این که منم باهات موافقم ، Radar بهینه تر و جدیدتره ولی صفحه اش کوچک تر والبته خیلی با کیفیت تره
اگه قیمت ها ثبات پیدا کنه هرچه سریعتر واسه خریدش اقدام می کنم !

دوست گرامی من قصدم فقط شرکت در گفتو گو بود نه چیز دیگه
از اونجایی که با استفاده از نر م افزار تاپا تاک به فروم میام متاسفانه چیدمان تاپیک ها متفاوت از چیدمان سایت هست

emadpumad
27-03-2012, 14:05
در ضمن تاریخ این گفتگو مربوط به ۳روز پیش بود

zerocold5
27-03-2012, 17:08
دوست گرامی من قصدم فقط شرکت در گفتو گو بود نه چیز دیگه
از اونجایی که با استفاده از نر م افزار تاپا تاک به فروم میام متاسفانه چیدمان تاپیک ها متفاوت از چیدمان سایت هست

منم منظور دیگه ای نداشتم
فقط قصدم تشکر بود که واسه دوستان وقت میذاری و پاسخ میدی. همین :20:

---------- Post added at 05:08 PM ---------- Previous post was at 05:06 PM ----------

تا اونجا که من میدونم هنوز ریدر حک نشده ولی7 شده بدون حک خیلی از کارارو نمیشه انجام داد

حک بشه؟ واسه بلوتوس ؟
چون فکر نمیکنم مشکل دیگه ای داشته باشه. تو ویندوزفون 7.5 اکثر ایراد ها برطرف شده