PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میلان - رم | مصاحبه با B3HZ@D و MCSE MAN

pcforlife
24-03-2012, 14:50
سلام... سال نو همگی مبارک!:31:
بعد چند وقت غیبت، با یه مصاحبه دیگه از دو کاربر انجمن (B3HZ@D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و MCSE MAN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز) برای بازی مهم میلان - رم در خدمتیم.
وقتتون رو نمیگیرم، فقط بعد از مطالعه صحبت های دوستان، حتما در نظرسنجی شرکت کنید و راجع مصاحبه یا خود این بازی (قبل یا بعدش) میتونید در این تاپیک صحبت کنید.:10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1- ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بگید به چه دلیل و از چه وقتی طرفدار این تیم شدید؟

B3HZ@D:
خوب قبلا خودم رو معرفی کردم و فکر کنم دیگه نیاز نباشه یکبار دیگه معرفی کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود , بهزاد هستم از سال 97-98 طرفدار میلان هستم.اون زمان که اولین بار بازی های سری آ رو دنبال میکردم اولین بازی که دیدم بازی تیم یووه بود و بعد از اون بازی های سری آ بیشتر دنبال کردم.

به دلیل علاقه زیادی که به مالدینی داشتم و دارم بازی های میلان رو بیشتر پی گیری میکردم و همین مسئله باعث علاقه نسبت به میلان شد و اینطوری شد که هوادار میلان شدم.

نیم فصل هم که میلان به دنبال پر کردن جای خالی مصدومان بود که همین بازیکنان جایگزین خریداری شده هم با مصدومیت مواجه شدن

MCSE MAN:
حميد 23 ساله از تهران
تو يورو 2000 بود كه از توتي به خاطر پنالتي چيپش خوشم اومد و به خاطرش بازي هاي رم رو دنبال كردم.كم كم از رم خوشم اومد و طرفدارش شدم. اينم بگم كه قبلش طرفدار ميلان بودم!

2- سری آ و در کل فوتبال ایتالیا را در این فصل چطور دیدید؟

B3HZ@D:
به نظرم نسبت به فصول قبل پیشرفت کرده و بازی ها جذاب تر شدن و یک سری تیم جدید به نوعی قدرت گرفتن که میشه از ناپولی و ادوینزه نام برد و همچنین بازگشت دوباره یوونتوس به جمع مدعیان .
از نکات منفی هم میشه تا حدودی به ضعف اینتر و رم اشاره کرد که تا حدودی جذابیت رو کم کرده.

MCSE MAN:
بعد از چند سال افت، امسال با زياد شدن تيم هاي قدرتمند،ليگ خيلي جذاب و خوبي رو شاهد هستيم

3- عملکرد تیم تان و نقاط ضعف و قوتش را تا اینجای فصل چگونه ارزیابی می کنید؟

B3HZ@D:
عملکرد خوب بوده...هر چند میتونست بهتر از این هم باشه...توی یکسری از بازی ها بوده که تیم خوب عمل نکرده یا کم کاری کرده و امتیاز کسب نکرده.
از نقاط قوت قوت میشه به نظم تیمی اشاره کرد و همچنین ساختار دفاعی مناسب و حضور تمام کننده ای پرقدرت بنام زلاتان در خط حمله.بزرگترین نقطه ضعف میلان هم تعداد زیاد مصدومان تیم هست که اگر همه اون افراد به شرایط بازی برسن وضعیت میلان از این رو به اون رو میشه.

MCSE MAN:
در كل معمولي بوده ولي نوسان تيم به شدت زياده
نقاط ضعف: نحوه دفاع ، اصرار به يك سبك بازي كردن و تغيير ندادن شيوه بازي در مواقع لزوم
نقاط قوت: بهبود پاس كاري و حركات تركيبي، مالكيت توپ و هجومي بودن تيم

4- با در نظر گرفتن اختلاف 12 امتیازی میلان و لاتزیو، و بازی های پیش روی میلان و یووه، فکر می کنید اسکودتو روی پیراهن فصل بعد میلان قرار بگیره یا یوونتوس؟

B3HZ@D:
به نظر من و با تمام احترام نسبت به بقیه رقبا به نظرم در آخر فصل میلان قهرمان سری آ میشه.

MCSE MAN:
به احتمال زياد ميلان

5- علت یا علل اصلی افت شدید اینتر و نتایج خیره کننده ناپولی، در دو فصل اخیر رو در چی میدونید؟

B3HZ@D:
افت اینتر به نظرم مقصر اصلی اون موراتی هست که بعد از قهرمانی در اروپا به هیچ وجه مدیریت خوبی روی تیم نداشت و تعویض مکرر مربی ثبات رو از این تیم گرفت.
ناپولی هم با مدیریت خوب دلورنتیس و حضور مربی جوان و شجاعی بنام ماتزاری و تزریق بازیکنان و نیروی مناسب به این تیم باعث شده که به همچین جایگاه و نتایجی برسه.

MCSE MAN:
افت اينتر: بالا بودن رنج سني بازيكنان. همچنين رانيري با اينكه مربيه خوبيه ولي مناسب تيم هاي بزرگي كه قهرماني ميخوان نيست
رشد ناپولي: ثبات فني و تيميشون و همچنين نگه داشتن ستاره ها علي رغم پيشنهادهاي عالي كه داشتن

6- نظرتون راجع به عملکرد انریکه در جدی ترین (میشه گفت اولین) تجربه مربی گریش، به عنوان جانشین جوان مربیان بزرگی مثل اسپالتی یا حتی رانیری، چیه؟

B3HZ@D:
به نظرم فعلا معمولی عمل کرده و چیز ویژه ای نشون نداده . البته تیم رم هم دچار تغییر و تحولات زیادی اعم از مدیریت و بازیکنان شده و به نظر زمان میبره تا این تیم یک فرم اصلی بگیره. فکر کنم فصل بعد بهتر و آسان تر بشه در مورد انریکه نظر داد.

MCSE MAN:انريكه يه مقدار زود بود براش مربيگري تيمي مثل رم،مطمئنا اگه 2-3 سال تجربه تو سطح اول فوتبال كسب ميكرد و بعد ميومد خيلي بهتر بود. يه سري نقاط قوت داره و يه سري نقاط ضعف كه اگه زود برطرف كنه اين نقاط ضعف رو ميتونه مربي بزرگي شه
البته اگه تيم سهميه ليگ اروپا رو هم نگيره عملكرد انريكه ديگه قابل دفاع نخواهد بود

7- احساس (نظر و...) راجع به تصویر پایین؟

B3HZ@D:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از مدافعان مورد علاقه خودم که از زمان حضور در رم , به اون و سبک بازی اون علاقمند شدم.میلان هم بعد از چندین سال و ابراز علاقه پی در پی به این بازیکن رسید. در کل از شهر رم و دو تیم لاتزیو و رم مدافعان زیاد به میلان اومدن و موضوع عجیبی نیست. (نستا - استام - اودو - پانکارو از لاتزیو و کافو - مکسس از رم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MCSE MAN:
تاسف،البته عادت كرديم كه بازيكن هامون رو تو تيم هاي رقيب بينيم

8- با توجه به برخورد میلان به بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی، فکر می کنید میلان پتانسیل عبور از سد بارسا را مثل اینتر فصل 10-2009 خواهد داشت؟

B3HZ@D:
توی فوتبال غیر ممکن وجود نداره...هر چند بارسا تیم قدرتمند و فوق العاده خوبیه و بازیکنان بزرگی هم داره ولی به نظرم در دو بازی رفت و برگشت خیلی اتفاقات میتونه بیافته و هر کدوم از این دو تیم میتونه حذف بشه یا صعود کنه.

MCSE MAN:
امكانش كه وجود داره. اينو تو مرحله مقدماتي هم تا حدودي نشون داد

9- صحبت لیگ قهرمانان شد، یه سوال دیگه بپرسم... فکر می کنید با توجه به کاهش سهمیه لیگ قهرمانان برای فوتبال ایتالیا که از فصل بعد اعمال میشه، رم را بعد از یک فصل غیبت دوباره در CL خواهیم دید؟

B3HZ@D:
فکر نکنم رم امسال جواز صعود رو کسب کنه...چون ثبات لازم رو در نتایج نداشته و جوان شدن این تیم و یک مربی کم تجربه و ناآشنا با فوتبال ایتالیا کار این تیم رو برای این فصل و صعود به لیگ قهرمانان سخت میکنه ولی فصل بعد به نظرم میشه از رم به عنوان مدعی قهرمانی هم نام برد.

MCSE MAN:
اگه رم همينجوري پرنوسان بازي كنه نه ولي اگه جلوي تيم هاي متوسط و ضعيف امتياز از دست نده احتمالش كم نيست
10- بهترین بازی و ضعیفترین بازی این فصلتون کدام بازی ها بود؟

B3HZ@D:
بهترین بازی به نظرم بازی برگشت لیگ قهرمانان در مرحله گروهی مقابل بارسا که تیم اسپاناییی 3 بر 2 برنده شد و ضعیف ترین هم بازی برگشت مرحله حذفی مقابل آرسنال.

MCSE MAN:
بهترين بازي: رم 4 - 0 اينتر
بدترين بازي: آتلانتا 4 - 1 رم
11- بازی پیش رو را چطور ارزیابی می کنید؟ مصدومان و محرومان تیمتان در این بازی چه کسانی هستند و چه ترکیبی رو برای تیم تون پیش بینی می کنید؟

B3HZ@D:
بازی حساس و سختیه...میلان برای این که در صدر بمونه این بازی برای اون اهمیت خاصی داره و رم هم برای کسب جواز لیگ قهرمانان مبارزه میکنه.
محروم میلان که فقط آنتونینی است...مصدومان هم :پاتو - روبینیو - فلامینی - کاسانو - آباته - اینزاگی - مرکل - استراسر و ....

آبیاتی

مصباح - سیلوا - نستا - بونرا

نوچرینو - فن بومل - آکویلانی

بواتنگ

الشاراوی - زلاتان

MCSE MAN:
ميلان كه قدرتش بر كسي پوشيده نيست ولي رم غير قابل پيش بينيه! احتمال برد ميلان بيشتره ولي اگه رم گل اول رو بزنه همه چيز فرق ميكنه
مصدومان و محرومان: خوان ، بورديسو ، كاستي ، گريكو

......................... استكلنبرگ .....................

انخل ............ هاينتزه ..........كيائر ............ تادي

........................... دروسي .......................
................. پيانيچ .................گاگو ..............

.........اسوالدو ........... توتي ............بوريني ...

12- و پیش بینی نتیجه بازی؟

B3HZ@D:
به نظرم 2 بر 1 میلان برنده این بازی میشه

MCSE MAN:
برد ميلان با نتيجه 2-1
13- به نظرتون حذف میلان از کوپا چقدر میتونه تاثیر گذار باشه روی این بازی؟

B3HZ@D:
فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه...مخصوصا این که میلان بازی خوبی رو به نمایش گذاشت و خیلی بهتر از یووه بود و مهم تر از همه این که با کلی مصدوم وارد این بازی شده بود ولی عملکرد خوبید اشت.

MCSE MAN:
تاثير زيادي فكر نكنم داشته باشه. از اول هم ليگ و جام قهرمانان براي ميلان مهمتر بود. البته با حذف از جام حذفي مطمئنا ليگ براشون مهمتر هم شده
14- فکر می کنید تاثیر گذارترین بازیکن ها (چه برای تیم خودتون و چه برای تیم مقابل) در این بازی کدام بازیکنان باشند؟

B3HZ@D:
برای میلان زلاتان مثل همیشه در خط حمله و در خط هافبک جنگندگی فن بومل میتونه مویر باشه.در خط دفاع هم سیلوا و نستا از ارکان اصلی هستن.
رم هم بازیکنانی مثل توتی و دروسی همیشه جزو بهترین ها بودن...بورینی جوان هم نشون داده که میتونه در آینده جزو ستاره های رم و ایتالیا باشه و شم گلزنی خیلی خوبی داره.

MCSE MAN:
براي رم: توتي و دروسي (البته اگه تو زمين باشه)
براي ميلان: پيرلو و ابراهيمويچ
15- کدام بازیکن(ها) تیم مقابل را می پسندید و از کدام یک از آنها متنفرید؟!
B3HZ@D:
دروسی - بورینی - پیانیچ از بازیکنان مورد علاقه من هستن...از هاینزه و پروتا هم خوشم نمیاد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MCSE MAN:
از پيرلو و نستا خوشم مياد و از ابراهيموويچ متنفرم !

16- کلمه یا جمله ای که با خوندن عبارت های پایین بلافاصله به نظرتون میرسه رو ذکر کنید:

» میلان 2-3 رم (24 می 2009)
B3HZ@D:
یکی از بدترین خاطرات دورانی که من هوادار میلان بودم...روزی که با خداحافظی مالدینی همراه بود و بدتر از همه توی اون بازی میلان از رم و توی سن سیرو شکست خورد...خیلی دوست داشتم در اون بازی مالدینی با یک خاطره خوب سن سیرو را ترک کنه.

MCSE MAN:
متاسفانه يادم نمياد ولي هر چي بوده شيرين بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

» رم 2-3 میلان (29 اکتبر 2011)
B3HZ@D:
بازی زیبایی بود...خیلی وقت بود که در المپیکوی رم پیروز نشده بودیم که خوشبختانه این تابو شکسته شد.

MCSE MAN:
ضعف دفاع روي هوا و ضربات سر و خوردن 3 گل به همين ترتيب!

» پائولو مالدینی
B3HZ@D:
مالدینی :اسطوره ای بی مانند که هیچ وقت فراموشش نمیکنم و از عشق اون پیش من کم نمیشه...بهترین مدافع جهان که همه این رو قبول دارن...جزو با اخلاق ترین مدافعین بود و هر وقت روی بازیکنی مجبور به خطا میشد بلافاصله از اون عذرخواهی میکرد

MCSE MAN:
محبوبيت
» فرانچسکو توتی
B3HZ@D:
اسطوره ای دیگر از فوتبال ایتالیا که در صورت ترک رم میتونست به خیلی از افتخارات برسه ولی به باشگاه و شهر خود متعهد موند و قید خیلی از مسائل رو زد ولی در تاریخ باشگاه برای همیشه جاودان شد.

MCSE MAN:
تكرار نشدني واسطوره وفاداري

» مارکو بوریلو
B3HZ@D:
یک بازیکن کاملا معمولی که اگه مانکن میشد پیشرفت بیشتری میکرد.

MCSE MAN:
خانه به دوش !

چند سوال هم خارج از مباحث فوتبالی:

17- دوست داشتید در این مصاحبه، کاربر تیم مقابل، چه کسی باشه؟
B3HZ@D:
راستش دوستان رمی رو به اون صورت نمیشناسم...ولی یک رمی در انجمن میشناسم که نام کاربری ایشون MCSE MAN است

MCSE MAN:
B3HZ@D يا H A M A S

18-شرایط انجمن ورزش رو بعد از حدود یکسال فعالیت چطور دیدید؟ پیشنهاد یا انتقادی دارید مطرح کنید.
B3HZ@D:
پیشرفت زیادی داشته و نسبت به گذشته خیلی بهتر و جذاب تر شده...مخصوصا کل کل و بحث هایی که بین هواداران تیم رقیب شکل میگیره . نمونه بارزش بعد قرعه کشی لیگ قهرمان شاهد بودیم که چه جنجالی شد...ولی خوب بود
فقط اگر پست ها زودتر تائید بشن یا نیازی به تائید پست ها نباشه خیلی بهتر میشه...هر چند میدونم که هنوز شرایطش محیا نشده

MCSE MAN:
خيلي خوب و منظم و فعال بوده ولي فكر كنم بعد اين مدت اگه بشه تاييد شدن رو براي پست ها برداريد خيلي خوب ميشه. چون در مواقع حساس مثل بازي هايي كه خيلي مورد توجه هست شايد دوستان بخوان با هم صحبت و تبادل نظر در حين بازي داشته باشن ولي با اين تاييديه پست ها ديگه نميشه !

19- و در پایان صحبتی راجع به Fan vs Fan دارید عنوان کنید.
B3HZ@D:
صحبت خاصی نیست...فقط ممنون از شما و بقیه مدیران و ناظران انجمن ورزش که باعث ارتقاء جایگاه اون شدین...انجمنی که کم کم فراموش شده بود.

MCSE MAN:
از شما و بقيه دوستان زحمت كش بخش ورزش خيلي متشكرم
سال نو رو به همگي تبريك ميگم و اميدوارم بهترين ها در انتظارشون باشه

از هر دو عزیز ممنونم که وقت گذاشتند و پاسخ سوالات رو دادند.:10:
یاعلی:11:

davy jones
24-03-2012, 15:46
MCSE MAN جان!

پیرلو که دیگه تو میلان نیست اخوی! الان تو یووه است

MCSE MAN
24-03-2012, 17:47
MCSE MAN جان!

پیرلو که دیگه تو میلان نیست اخوی! الان تو یووه است
چه سوتي وحشتناكي دادم!! :18:
فكر هنم ناخودآگاهم هنوز باورش نميشه پيرلو از ميلان رفته!! :31:

pcforlife
25-03-2012, 00:12
12- و پیش بینی نتیجه بازی؟

B3HZ@D:
به نظرم 2 بر 1 میلان برنده این بازی میشه

MCSE MAN:
برد ميلان با نتيجه 2-1

ماشالا پیشبینی!:31::31:
چه هند تابلویی کرد دe روسی! یه پاس گل داد، یه گل تقدیم حریف کرد!