PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوشابه انرژی زا و دویدن

HOJ-JAT
24-03-2012, 11:01
سلام
من این ترم تربیت 1 دارم میدونید که تو تربیت 1 ادمو از بس میدونن اشکش در میاد منم اصلا اهل ورژش نیستم میخواستم ببینم نوشابه های انرژی زا مفید هستند یا نه؟ و چه مارکی بهتره؟

CRIS Joon CR7
24-03-2012, 12:30
سلام
من این ترم تربیت 1 دارم میدونید که تو تربیت 1 ادمو از بس میدونن اشکش در میاد منم اصلا اهل ورژش نیستم میخواستم ببینم نوشابه های انرژی زا مفید هستند یا نه؟ و چه مارکی بهتره؟
ضررش در حد همون نوشابه های معمولی که میگن نخورید و همه میدونیم مضرات شو

من یه مدت استفاده کردم خوب بود ولی خودت تمرین کنی و به قدرت بدنی مناسب برسی بهتره و من نتیجه گرفتم (فوتسال بازی میکنم)
از مارک های خوبی که استفاده کردم : هایپ . REDBULL . بومبا بودن که هایپ واقعا معجزه میکرد
اساس کارشونم میدونم خواستی میگم:11:

Life24
24-03-2012, 13:17
ضررش در حد همون نوشابه های معمولی که میگن نخورید و همه میدونیم مضرات شو

من یه مدت استفاده کردم خوب بود ولی خودت تمرین کنی و به قدرت بدنی مناسب برسی بهتره و من نتیجه گرفتم (فوتسال بازی میکنم)
از مارک های خوبی که استفاده کردم : هایپ . REDBULL . بومبا بودن که هایپ واقعا معجزه میکرد
اساس کارشونم میدونم خواستی میگم:11:
سلام
اساس کارش رو میفرمائید؟

CRIS Joon CR7
24-03-2012, 15:13
سلام

سلام
اساس کارش رو میفرمائید؟
نمیدونم :دی
میزان قند و کالری و کافئین موجود در این نوشابه ها چندین برابر نوشابه های دیگه هست
ریشه ی جینسینگ و کراتین و ویتامین های سری B و ... از مواد تشکیل دهنده ی این نوشدنی ها هستش:11:

amir h1999
28-03-2012, 21:56
فکر کنم سرطان زا باشه زیادش