PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلودرها که سفارش دانلود میگیرند از چه اینترنتی استفاده میکنند؟

fori1369
23-03-2012, 21:53
سلام به همگی
امیدوارم حالتون خوب باشه
سال جدید رو به تمام شما عزیزان تبریک عرض میکنم
ببخشید دوستان من هر چی جستجو کردم نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم
سوال من اینه که افرادی که در سایتها سفارش دانلود فایل قبول میکنن و فایلهای حجیم رو برای افراد دانلود میکنن و به ازای هر گیگ مبلغ دریافت میکنن این افراد از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنند؟
چطوری سرعتشون به چندین مگ میرسه؟!
من تا اونجایی که جستجو کردم یکی گفته بود از دانشگاهه یکی گقته بود در شرکت isp کار میکنند
یکی گفته بود اینترنت م....ا.....ه...واره ایی استفاده میکنند , اینا که همه شون دردسر داره!
حتما از یه راه دیگه به این سرعت دانلود دست پیدا میکنن
میخواستم اگر کسی اطلاعی از این موضوع که افراد دانلودر از چه نوع اینترنتی استفاده میکنند داره خواهشا بگه.

Masoud-Susa
23-03-2012, 22:00
نــه دوســت عزیــز اکثرا همین نــت مـ.اهـ.واره ای استفاده میکنن...

Bad Request
23-03-2012, 22:18
مگه تو اینترنت ماهواره ای میشه فایل مورد نظر برای دانلود رو خودت انتخاب کنی؟ میگفتن نمیشه

EngineeR EhsaN
23-03-2012, 22:21
یکی رو میشناسم از همین ماه واره ای استفاده میکنه سرعت دانلودش دو مگابایته

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2 Beta-3

Devicestreet
23-03-2012, 22:24
باید اکانتو بخری اونوقت هر چی خواستی دانلود می کنی
در این گروه عضو شو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fori1369
23-03-2012, 22:37
باید اکانتو بخری اونوقت هر چی خواستی دانلود می کنی
در این گروه عضو شو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون از همگی
پس مشخص شد دوستان دانلودر به احتمال بسیار زیاد از اینترنت م...ا....ه...واره ایی استفاده میکنند
ببخشید دوست عزیز این دانلود آفلاین هم نیاز به د....ی....ش و م...ا....ه.....واره داره؟

gtairani
23-03-2012, 23:15
ممنون از همگی
پس مشخص شد دوستان دانلودر به احتمال بسیار زیاد از اینترنت م...ا....ه...واره ایی استفاده میکنند
ببخشید دوست عزیز این دانلود آفلاین هم نیاز به د....ی....ش و م...ا....ه.....واره داره؟
بله باید سیم ال ان b رو به کارت --- در کامپیوتر وصل کنید.--- مثل یک ----- هست.

3FX
23-03-2012, 23:20
مگه تو اینترنت ماهواره ای میشه فایل مورد نظر برای دانلود رو خودت انتخاب کنی؟ میگفتن نمیشه
این که میگی شما دانلود آفلاین هست ... شما اینترنت آنلاین هم میتونید داشته باشید البته بدون send چون l n b های send & receive گرون هستند و در ضمن غیر قانونی !! پس send رو با adsl or dial up انجام میدن

ممنون از همگی

در ماهواره های eutelsat w3 , sirius , w5 , nss6 , ... پروایدر ها هستند مثل شرکت های sat gate روسی یا open sky در w3

بله همون دیش معمولی و ال ان بی عادی هست واسه دانلود آفلاین از نرم افزار skynet or manna or ... میتونید استفاده کنید که اسکاینت از همه رایج تر و بهتر هستش ...

supermax15
23-03-2012, 23:23
سلام می خواستم بدونم اینترنت ماهوارچی سرعتش چطوره ؟
مجانی هست؟

gtairani
23-03-2012, 23:26
سلام می خواستم بدونم اینترنت ماهوارچی سرعتش چطوره ؟
مجانی هست؟
بستگی به اکانتتون داره.از سرعت خیلی کم داره تا چند مگ
خیر اگه بود همه الان داشتند :46:

SIR MAMAD
24-03-2012, 00:01
سلام به همگی
ببخشید دوستان من هر چی جستجو کردم نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم
سوال من اینه که افرادی که در سایتها سفارش دانلود فایل قبول میکنن و فایلهای حجیم رو برای افراد دانلود میکنن و به ازای هر گیگ مبلغ دریافت میکنن این افراد از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنند؟
چطوری سرعتشون به چندین مگ میرسه؟!
من تا اونجایی که جستجو کردم یکی گفته بود از دانشگاهه یکی گقته بود در شرکت isp کار میکنند
یکی گفته بود اینترنت م....ا.....ه...واره ایی استفاده میکنند , اینا که همه شون دردسر داره!
حتما از یه راه دیگه به این سرعت دانلود دست پیدا میکنن
میخواستم اگر کسی اطلاعی از این موضوع که افراد دانلودر از چه نوع اینترنتی استفاده میکنند داره خواهشا بگه.
سلام
شما هم چه دغدغه هایی داریا :13:
خوب بالاخره شیر فلکه باید یک جایی باز باشه دیگه! :27:
از دیتا سنتر ها که سرور ها توزیع و شبکه می شن و خود سرور ها و شبکه تا می رسه به روتر و کلاینت که من وشما باشیم سرعت و پهنای باند محدود تر می شه و همون شکل هم قیمت این سیر نزولی رو طی می کنه.
یکی از دوستان باهاش صحبت می کردم 500 میلیون دیتا سنتر زده بود و سرور هاش هم الان دیگه همه آبادن!
تا برس به کسی که یه سرور مجازی گرفته برای لیچ یا دانلود یا سید باکس یا شاید دی داس! یا با سی سی ------ اکانت س اک س برای من و تو ماهی 3000 تومان جنریت می کنه و ما استفاده می کنیم.

خود شما هم همون طور که می گی در دسر داره ! برای افراد دانلودر جوری امکانات و دسترسیشون هست که دانلود اقتصادی از نظر مالی و زمانی براشون هست و این دردسر رو نداره!
یعنی دسترسی به سرور رایگان با هزینه ای خیلی ناچیز دارند که دانلود برای اون ها هزینه و زمان زیادی رو نمی گیره!
مثل همون دانشگاه ...این همه موسسات وشرکت های دولتی مختلف !
برای مثال این عکس سرعت دانلود من رو از سرور یه دانشگاه نشون می ده (ماله دو سال پیشه:27::27:):
حدود 12 مگابایت در ثانیه سرعت .:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحقیقتش از اینترنت ماهواره ای خیلی وقته خبر ندارم ولی چند سال پیش هم این طوری بود یک گروه آفلاین تشکیل می شد و پول جمع می کردند یکی می شد لیدر و مک می گرفت و جهت و ...به همه اطلاع داده می شد و یکی دانلود می کرد و همه ما با هم می گرفتیم و بسته به پولمون حق درخواست داشتیم.
خود اکانت ماهواره ای اصلا به صرفه نیست مگر این که همون طور که گفتم دسترسی مقرون به صرفه داشته باشی .
خیلی اکانت 30 40 تومانی هست که خیلی هاشون ه ک شدن و حالا دارن فروخته می شن.

توی افلاین شما فقط یک گراف داری و حتی خوده فایل رو هم نمی دونی چیه ولی فرمتش معلومه چیه!
دانلود شد معلوم می شه چه فیلمیه! چه اهنگیه!

ممنون از همگی
تمام شرایط و تجهیزاتشون مشترکه فقط در انلاین اکانت داری و خودت انتخاب می کنی چی دانلود کنی ! چه پیجی رو باز کنی !
اگر مشخصات جهت دیتا و مک رو بقیه هم داشته باشن به کمک یه نرم افزار کمکی یه اسم اسکاینت هرچی شما می گیری برای همه دیش هایی که کلشون رو به جهت شما تنظیم و اطلاعاتشون ست شده می ره حتی اگه تنظیم ذخیره فایل رو در حد کیلو بایت بیاری تمامی پیج هایی هم که باز می کنی برای اون ها میره .
این ها رو ازقدیم یادم بود.
اما چاره این هست برای دانلود یه دسترسی رایگان به یه سروری با بند پ یا ه ک یا هر چیزی ایجاد کنی .
البته الان یه 512 یا 1 مگا بایت نامحدود هم کاملا جواب گوی دانلود معمولی و شخصی! هست اگر سالم بزارن بمونه
یا این که تبادل آرشیو و یا درخواست آرشیو می کنی این خودش خیلی کم هزینست و عالی اگر طرفت مطمئن و منصف باشه.
فعلا که مشکل قیمت هارد هست که بیش از دو برابر شده !
من که 800 گیگ بیشتر دیگه خالی ندارم و هارد دو ترا که قبل 150 می گرفتم شده بالای 300 برام نمی صرفه!
%#! یکی دو تا که نیست!