PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : » جابجایی بی دلیل کلید های کیبورد

Shahin King
23-03-2012, 13:39
سلام

مدتیه کلید های کیبورد بنده بدون دلیل و یکباره بهم میریزه . چند روزی با این بی نظمی کلید ها سر می کنم و بعد خودش درست میشه .
( توضیح بیشتر : جای کلید ها عوض میشه ، مثلا به جای تایپ حرف c حرف v تایپ میشه )

قربان شما
شاهین :10:

titanium_zarin
23-03-2012, 13:43
من موقعی که از زبانهای عربی استفاده میکنم اینجوری میشه ...
ماشالله اینقدر کشورهای عربی زیادن که این صفحه کلیدهاشونم یه فرقی میکنن ...
شما زبان کامپیوترت رو یه نگاهی کن !

jafarian
23-03-2012, 23:19
به قسمت تنظیمات زبان ویندوز برین طبق شکل پایین بعدش روی گزینه persian کلیک کنید پاکش کنید بعد که سیستم ریستارت کردین بالا اومد از نوع نصبش کنید زبان فارسی رو ببینید به همین صورته یا که نه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tajrobenik
24-03-2012, 23:35
پشنهاد می‌کنم از چینش صفحه کلید استاندارد ملی ایران استفاده کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](ISIRI_9147)_(Ve rsion_2.0).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _Keyboard_%28ISIRI_9147%29_%28Version_2.0%29.zip)

دکمهٔ Start (معمولاً در گوشهٔ چپ در پایین صفحهٔ نمایش) را فشار دهید. فهرستی باز می‌شود، گزینهٔ Control Panel را انتخاب کنید.
پنجرهٔ جدیدی باز می‌شود که بنا به ترجیحات قبلی چیدمان مختلفی خواهد داشت. به دنبال نماد Date, Time, Language, and Regional Options بگردید و آن را باز کنید. اگر این انتخاب را پیدا نکردید به قدم بعدی بروید.
نماد Regional and Language Options را پیدا کنید و آن را باز کنید.
ستون Languages را فشار دهید. کنار Install files for complex scripts and right-to-left languages ضربدر بزنید. در این مرحله ممکن است به سی‌دی سیستم‌عامل برای بارگذاری برنامه نیاز باشد که طی پیغامی آن خواسته می‌شود و باید سی‌دی سیستم‌عامل را در رایانه برای ادامه قرار داد و پس از آن، در بعضی موارد ممکن است سیستم‌عامل بخواهد که رایانه را راه‌اندازی مجدد (restart) کند، موافقت کنید.
مراحل یک تا سه را مجدداً تکرار کنید.
در همان ستون Languages دکمهٔ Details..‎ را فشار دهید.
اگر در صفحهٔ نمایش‌داده‌شده وضعیت صفحه‌کلیدها مانند تصویر روبه‌رو نبود، دکمهٔ Add را فشار دهید. در زیر جملهٔ Input language فهرستی وجود دارد، در آن Persian را پیدا کرده و از زیرمجموعه‌های آن مجدداً Persian را انتخاب کنید (این همان صفحه‌کلید غیر استاندارد مایکروسافت) و OK را فشار دهید. با فشار دادن چندبارهٔ OK باقی پنجره‌ها را ببندید. اگر تا این مرحله رایانه را بازآغاز نکرده‌اید آن را انجام دهید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویکی‌پدیا:فارسی‌نویسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C%E2%80%8C%D9%BE%D8 %AF%DB%8C%D8%A7%3A%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C%E 2%80%8C%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C)

برای اینگلیسی هم از همونی که خوده ویندوز داره!...

Shahin King
25-03-2012, 00:32
سلام

با تشکر از دوستان عزیز

مشکل حل شد .
دو زبان کیبورد جدید که نمیدونم چطور نصب شده دلیل این مشکل بود .
و هر بار هنگام تغییر زبان ،بدون اینکه متوجه بشم عوض می شد و نظم کیبورد رو بهم می ریخت .
دو زبان رو حذف کردم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-
-

قربان شما
شاهین :11: