PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ شدن فینگر تاچ با اتصال لپ تاپ به برق

nanonanok
22-03-2012, 22:48
من چند روز قبل یه لپ تاپ وایو سری بیزینس مدل VPCSB با سی پی یو کورآی تیری با گارانتی رهجو گرفتم . از همون روز اول با خالی شدن شارژ باتری و اتصال به برق متوجه شدم که تاچ پد ( فینگر تاچ ) هنگ می کنه ( دکمه فعال کردن فینگر تاچ رو هم امتحان کردم ) و دوباره به محض جدا کردن شارژر درست می شد برای رفع عیب به گارانتی رهجو واقع در خیابان سمیه رجوع کردم که گفتن ممکنه نرم افزاری باشه ولی بعد چند روز گفتن که درخواست دادن که قطعه برام ارسال بشه که پس از اعتراض من مبنی بر نو بودن دستگاه مدیریت دستور به تعویض دستگاه دادن و انصافا هم همون روز تعویض کردن و توضیحات کامل در مورد دستگاه داده شد امـــــــــــــــــــا ... روز از نو روزی از نو دستگاه جدید هم همون مشکل رو داره که خیلی عجیبه سئوال من اینکه کسی مشکل مشابه داشته و راه حلش چی بوده ؟

sam.dis
23-03-2012, 10:12
شما درایور تاچ پد رو آپدیت کن. احتمالا مشگل حل میشه. این مشگلات نرم افزارین

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

nanonanok
31-03-2012, 01:06
زدم آپدیت شه که الان کامل شد . حالا باید صبر کنم شارژش تموم بشه بعد امتحان کنم ببینم حل شده یانه آخه همیشه این مشکل و نداره ولی معمولا شارژش که خیلی خالی می شه این طوری می شه . ایشالا خبرش رو می دم . ممنون

nanonanok
02-04-2012, 21:15
بازم نشد
امروز بردمش رهجو كه گفتن بايد بزاري تست بشه . خانومي كه اونجا بود گفت احتمال داره يه كاري انجام مي دي كه سيستم و اينطوري مي كنه !!! شايد !
نمي دونم من كه عقلم به جايي نرسيد . اما تاجايي كه من مي دونم من همون كاري رو دارم انجام مي دم كه با همه ي لپ تاپ هاي قبليم از جمله اين لپ تاپ لنو ويي كه الانم دارمش انجام دادم . فردا قراره ببرم بزارمش ببينم چي مي شه !