PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پخش فیلم سه بعدی آواتار

Memonex
22-03-2012, 17:13
دوستان من یه بلوری ارجینال آواتار سه بعدی گرفتم و از طریق لپ تاپ و پورت HDMI تصویر رو انتقال دادم رو به TV سونی که قابلیت پخش سه بعدی داره. اما وقتی فیلم رو در حالت سه بعدی از منوی دیسک پخش میکنم نه حالت SBS داره نه زیر و رو که از طریق تی وی فعال کنم که سه بعدی بشه. تصویر ساده هست و فقط بیت ریت Power DVD یازده به 55 مگابیت و حتی بیشتر میرسه اما اصلا سه بعدی نیست. تا حالا هرچی فیلم سه بعدی گرفتم از اینترنت همه بصورت MKV و پهلو به پلو یا زیر و رو بودند و راحت میشد با فعال کردن گزینه سه بعدی از تی وی اونها رو دید ولی اولین بار هست که بلوری 3D گرفتم و هرکاری میکنم سه بعدی نمیشه چون اصلا SBS یا UO نیست. چکار کنم که سه بعدی بشه؟ آیا فیلم های سه بعدی بلوری هم SBS و UO هستند؟؟؟؟

در انتها حالت سه بعدی شبیه سازی شده 3D رو از TV فعال کردم بازم تاثیری نداشت.

amir_t6262
22-03-2012, 19:03
مطمئنی فیلمت سه بعدیه؟
اگر سه بعدی بود که یا باید sbs بود یا ou.

Memonex
22-03-2012, 19:36
مطمئنی فیلمت سه بعدیه؟
اگر سه بعدی بود که یا باید sbs بود یا ou.

سه بعدی هست وقتی با نرم افزار DVD FAB چک کردم دیدم بصورت SBS و OU امکان تبدیل داره.

دوستان دیسک بلوری اصلا SBS یا OU هست یا وقتی ریپ میکنیم به این دو صورت میشه؟؟؟؟؟؟؟ دیسک بلوری باید با بلوری پلیر 3D پخش بشه که بتونیم سه بعدی ببینیم. درست فکر میکنم؟؟

lkhkshkdjkihisjl
23-03-2012, 11:41
سه بعدی هست وقتی با نرم افزار DVD FAB چک کردم دیدم بصورت SBS و OU امکان تبدیل داره.

دوستان دیسک بلوری اصلا SBS یا OU هست یا وقتی ریپ میکنیم به این دو صورت میشه؟؟؟؟؟؟؟ دیسک بلوری باید با بلوری پلیر 3D پخش بشه که بتونیم سه بعدی ببینیم. درست فکر میکنم؟؟

برای تماشای فیلمهای بلوری سه بعدی بلوری در تلویزیون فقط باید از طریق بلوری پلیری که پخش کننده سه بعدی باشه استفاده کنید و تلویزیون در این حالت به صورت خودکار تشخیص میده که فیلم سه بعدیه و اعلام میکنه سگنال سه بعدی دریافت شد. که باید عینک روشن کنید و نگاه کنید.

AMIRHJ
23-03-2012, 18:42
باید با نوت بوک پلی بشه
شما با power DVD نسخه 10 به بالا چک کن

4.اجرا بر روی کامپیوتر :

برای اجرای فیلم های بلوری در کامپیوتر باید چند نکته را در نظر گرفت.

1.باید از کارت گرافیک بالایی برخوردار باشید و ترجیحا کارت گرافیکتان HD باشد.

2.ویندوز شما باید VISTA و یا SEVEN باشد.

3.اگر می خواهید فیلم بلوری را از طریق دیسک بلوری تماشا کنید ،حتما باید بلوری رام داشته باشید،ولی اگر بر روی هارد باشد نیازی نیست.

4.برای اجرا باید برنامه POWERDVD ورژن 10 به بالا و یا برنامه TMT 5 را نصب کنید.

5.برای تماشای فیلم های بلوری سه بعدی با کیفیت قابل قبول ،توصیه می شود مانیتور سه بعدی تهیه کنید.

مرجع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای اطلاعا ت بیشتر و آموزش به پست ذیل مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahtab56
12-05-2012, 16:25
من فیلم سه بعدی RAR با پسوند iso دارمچطور میشه با TV 3D اونو دید؟

smhsh121
12-05-2012, 17:37

اگر فایل iso ایمیج بلو-ری باشه می تونید رایتش کنید روی بلو-ری و با سینمای خانگی ببینیدش و اگر سینمای خانگی ندارید Mount اش کنید توی یه درایو مجازی (مثلاً با ویرچوال درایو Nero یا Daemon Tools) و توسط نرم افزار پخش فیلم های سه بعدی (مانند ArcSoft TotalMedia Theatre 5) و کابل HDMI 1.4 تصویرشو از pc یا لپ تاپ روی تلویزیون منتقل کنید فقط کارت گرافکتون باید خروجی سه بعدی رو پشتیبانی کنه و رزولوشن رو بگذارید روی 1920*1080.

reza-ahadi
13-05-2012, 02:42
منم یه فیلم بلوری سه بعدی اورجینال گرفتم کابل hdmi باید 1.4 باشه من کابلمو عوض کردم درست شد.

AMIRHJ
13-05-2012, 13:18

سلام علیکم
iso یک فرمت رایج برای ایمیج گرفتن از لوحای فشرده میباشد
و توسط نرم افزار RaR هم قابلیت اجرا داره

اما در مورد سوال اصلیتون

لینک ذیل رو کامل مطالع بفرمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shorijeh
14-12-2012, 20:13
من تلویزیون سامسونگ سه بعدی دارم که همراه ان فیلم بلوری سه بعدی هم بود و یک لپ تاپ هم دارم که درایو ان بلوری میباشد ولی نمی توانم با ان فیلم را بصورت سه بعدی بر روی tv مشاهده بکنم از چه نرم افزاری میشود استفاده کرد. لطفا کمک کنید

smhsh121
14-12-2012, 21:46
من تلویزیون سامسونگ سه بعدی دارم که همراه ان فیلم بلوری سه بعدی هم بود و یک لپ تاپ هم دارم که درایو ان بلوری میباشد ولی نمی توانم با ان فیلم را بصورت سه بعدی بر روی tv مشاهده بکنم از چه نرم افزاری میشود استفاده کرد. لطفا کمک کنید

بنده 3 تا پست بالاتر توضیحشو داده بودم.

AMIRHJ
15-12-2012, 00:04

پخش فیلم های سه بعدی بلوری حتی به صورت (iso , nrg , ..) با استفاده از لپ تاپ یا پی سی حتی بدون داشتن بلوری رام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])