PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای که بتونه سرعت استفاده برنامه های مختلف از اینترنت رو نشون بده

hamedre81
20-03-2012, 00:24
سلام

من برنامه ای رو می خواستم که بتونه نشون بده چه برنامه های از اینترنت استفاده می کنن:11:

hamedre81
21-03-2012, 20:55
واقعا کسی چنین برنامه ای سراغ نداره

imanpod
21-03-2012, 21:11
سلام

من برنامه ای رو می خواستم که بتونه نشون بده چه برنامه های از اینترنت استفاده می کنن:11:
انواع فایروالها این کار رو میکنن . مثلا عکس زیر فایروال کومودو رو نشون میده که برنامه های متصل به اینترنت رو همراه درصد اشغال پهنای باند نشون میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته میتونی کاملتر از این هم همراه پورتهای مورد استفاده رو هم توی این نرم افزار ببینی .

ولی اگر فایروال نمیخوای باید از نرمافزارهای نشان دهنده ی سرعت مثل du meter یا simple internet meter و ... استفاده کنی .

با netlimiter و نرم افزارهای مشابه اون هم میتونی سرعت و دسترسی برنامه های مختلف به اینترنت رو محدود کنی .

jafarian
22-03-2012, 15:00
واقعا کسی چنین برنامه ای سراغ نداره

ازپنجره تسک منیجرخود ویندوز استفاده کنید اگر ویندوزتون 7 طبق شکل :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamedre81
25-03-2012, 16:41
ممنون از پاسختون

در مورد تسک منجیر باید بگم که من از مودم های جی اس ام استفاده می کنم و تو تسک منیجر نوشته 7 مگابایت درصورتی سرعت این مودم حداکثر 150 کیلو بایت بره

من حالا برنامه netlimiter رو امتحان می کنم ببینم چی میشه

ممنون

jafarian
26-03-2012, 15:45
ممنون از پاسختون

در مورد تسک منجیر باید بگم که من از مودم های جی اس ام استفاده می کنم و تو تسک منیجر نوشته 7 مگابایت درصورتی سرعت این مودم حداکثر 150 کیلو بایت بره

من حالا برنامه netlimiter رو امتحان می کنم ببینم چی میشه

ممنون

آموزش این برنامه هم داخل لینک پایین هست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]