PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن windows defender

khalvat5800
19-03-2012, 09:41
دوستان امروز متوجه شدم که ویندوز دفندرم با مشکل مواجه شده(خاموش شده). چه طوری باید این مشکل رو حل کنم؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
19-03-2012, 10:48
سلام
برید تو قسمت مترو و حرف W رو بزنید
بین App هایی که میاره windows defender رو پیدا کنید و اون رو باز کنید
برید به قسمت Settings و ستون سمت چپ Administartor رو انتخاب کنید
تیک Turn on windows defender رو بزنید و Save changes .

sabtgharb2
19-03-2012, 12:14
مترو کجاست؟

khalvat5800
19-03-2012, 12:53
سلام
برید تو قسمت مترو و حرف W رو بزنید
بین App هایی که میاره windows defender رو پیدا کنید و اون رو باز کنید
برید به قسمت Settings و ستون سمت چپ Administartor رو انتخاب کنید
تیک Turn on windows defender رو بزنید و Save changes .

اگه منظور قسمت serch هست باید بگم که اصلا" برنامه باز نمیشه و وقتی میخوام بازش کنم همون ارور رو میده. منظورتون از مترو چیه؟؟؟:13:

jafarian
19-03-2012, 14:08
شما داخل استارت منو دستور Services تایپ گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شکل 2 روی گزینه مورد نظر دبل کلیک کنید طبق شکل 3 اگر که گزینه disable انتخاب شده بود شما این گزینه رو تبدیل به enable کنید بعدم تایید اوکی کنید طبق شکل 4 ویندوز دفندر اجرا کنید گزینه Administrator انتخاب کنید بعدم تیک گزینه Turn on Windows Defender and save the settings بزنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khalvat5800
19-03-2012, 19:59
اصلا؛ این استارت هم نیست. وقتی استارت رو میزنم ارور میده...

Ramin987
19-03-2012, 20:08
دوست گلم یه برنامه ای اخیرا نصب کردی که اتوماتیک ویندوز دفندرتو خاموش کرده!
حدس میزنم یه برنامه امنیتی نصب کرده باشی!
البته یه چیزی! وقتی آنتی ویروس داری احتیاجی به ویندوز دفندر اصلا نیست و بهتره که خاموش باشه

khalvat5800
19-03-2012, 21:21
دوست گلم یه برنامه ای اخیرا نصب کردی که اتوماتیک ویندوز دفندرتو خاموش کرده!
حدس میزنم یه برنامه امنیتی نصب کرده باشی!
البته یه چیزی! وقتی آنتی ویروس داری احتیاجی به ویندوز دفندر اصلا نیست و بهتره که خاموش باشه
مثلا nod32 این کارو کرده؟؟؟من بهش نیاز دارم. میشه راه حل بدین بهم؟ به جای این که بگین بیخیالش؟:46:

khalvat5800
20-03-2012, 18:28
آقا یکی نیست به من جواب بده و بگه باید چی کار کنم؟؟؟؟:41::41::41:

amir.7
20-03-2012, 20:20
آقا یکی نیست به من جواب بده و بگه باید چی کار کنم؟؟؟؟:41::41::41:

سلام

دوست من تا اونجایی که من میدونم وقتی شما یه برنامه امنیتی رو نصب میکنید اون برنامه به طور خودکار یا با پرسش از

شما برنامه های امنیتی سیستم ( فایروال و دفندر ) رو خاموش میکنه ، مشکل شما اینجاست و ضمنا وقتی شما یه

برنامه مثل نود 32 رو روی سیستم داری دیگه اصلا احتیاجی به ویندوز دفندر سیستم ندارید و اگه بخوای روشنش کنی

ممکنه که در کار امنیتی سیستم اختلال ایجاد بشه .