PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چی کار کنم سرعت اینترنت گوشیم E بشه؟

hes25
19-03-2012, 03:52
سلام به همه
آقا من یه بسته یه ماهه گرفتم برای ایرانسل اما در این مدت دو سه هفته ای که گذشت فقط و فقط یه بار سرعتش E شده بود اونم موقعی که پیروزی با الهلال بازی داشت یهو دیدم سرعت دانلود رفت رو سی !

الان می خوام بدونم ما که نزدیک دکل ایرانسلیم بازم باید به خاطر ترافیک همش رو G کانکت بشیم یا نه تنظیماتی هم برای E شدن داره من نمی دونم؟

Farhad 8904
19-03-2012, 10:39
سلام به همه
آقا من یه بسته یه ماهه گرفتم برای ایرانسل اما در این مدت دو سه هفته ای که گذشت فقط و فقط یه بار سرعتش E شده بود اونم موقعی که پیروزی با الهلال بازی داشت یهو دیدم سرعت دانلود رفت رو سی !

الان می خوام بدونم ما که نزدیک دکل ایرانسلیم بازم باید به خاطر ترافیک همش رو G کانکت بشیم یا نه تنظیماتی هم برای E شدن داره من نمی دونم؟

نه دوست عزیز تنظیمات خاصی برای این کار نیست. شما اگه گوشی Symbian V5 داری میتونی برنامه Field Test روی گوشیت نصب کنی.
با این برنامه میتونی BTS که ازش آنتن میگیری رو تغییر بدی.

Rhodes
19-03-2012, 10:58
دست شما نیست که E بشه یا نشه ....
باید اون دکلی که ازش داری دیتا رو میگیری edge رو ساپورت کنه وگرنه نمیشه ...

hes25
19-03-2012, 21:06
سلام

نه دوست عزیز تنظیمات خاصی برای این کار نیست. شما اگه گوشی Symbian V5 داری میتونی برنامه Field Test روی گوشیت نصب کنی.
با این برنامه میتونی BTS که ازش آنتن میگیری رو تغییر بدی.

حالا من چطوری بفهمم v5 هست یا نه، مدل گوشیم نوکیا 5130 هست تازه گرفتم

دست شما نیست که E بشه یا نشه ....
باید اون دکلی که ازش داری دیتا رو میگیری edge رو ساپورت کنه وگرنه نمیشه ...

به نکته خوبی اشاره کردی قبلا که یه دکل ایرانسل دورترا بود بیشتر وقتا همش E بود اما الان یه دکل نزدیک خونمون زدن که همش G هست فقط یه بار که پیروزی بازی داشت یهویی فک کنم ترافیک اون دکل دوره کم شده باشه یهو E شد تا صبحم کلی دانلود کردم اما همینکه قطع کردم دویاره G شد!

حالا میشه با نرم افزار خاصی دکل و تعیین کرد؟

بازم تشکر از شما

a6543210
24-03-2012, 06:56
آقای Farhad 8904 آبا این برنامه Field Test رو می شه رو سامسونگ s3500 هم نصب کرد؟مشکل منم همینه رو همراه اول . قبلا ادج هم داشتم لی الان فقط جیپی ار اس دارم! حالمو گرفته.

Farhad 8904
24-03-2012, 11:05
سلام

حالا من چطوری بفهمم v5 هست یا نه، مدل گوشیم نوکیا 5130 هست تازه گرفتم

گوشی شما جاوا هست. و نمی تونید از این برنامه استفاده کنید.

به نکته خوبی اشاره کردی قبلا که یه دکل ایرانسل دورترا بود بیشتر وقتا همش E بود اما الان یه دکل نزدیک خونمون زدن که همش G هست فقط یه بار که پیروزی بازی داشت یهویی فک کنم ترافیک اون دکل دوره کم شده باشه یهو E شد تا صبحم کلی دانلود کردم اما همینکه قطع کردم دویاره G شد!

حالا میشه با نرم افزار خاصی دکل و تعیین کرد؟

بازم تشکر از شما

آقای Farhad 8904 آبا این برنامه Field Test رو می شه رو سامسونگ s3500 هم نصب کرد؟مشکل منم همینه رو همراه اول . قبلا ادج هم داشتم لی الان فقط جیپی ار اس دارم! حالمو گرفته.

دوستان الان در حال حاضر فقط یک نرم افزار واسه تغییر آنتن وجود داره که اون هم توسط شرکت نوکیا عرضه شده و فقط بر روی گوشی های نوکیا Symbian V5 V3 جواب میده.

الان شما واسه تغییر آنتن هیچ کاری نمیتونید انجام بدید.
اگه BTS جدید در منطقه شما نصب شده ، یکمی صبر کنید E میشه.