PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه صحنه از بازی آینده من !

BZ7
19-03-2012, 02:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Game Engine : UDK

منتظر نظر و انتقادات و پیشنهادات هستم
( تازه کار هستم ! قبل از انتقاد اینو در نظر داشته باشین )

iload
19-03-2012, 04:35
سلام

یکمی توضیح بده !؟ سبکش ؟ داستانش ؟ افراد گروه ؟

armin_555
19-03-2012, 11:53
اگه تازه کاری (مثل خودم!) که خیلی خوبه.
راستی یکم بیشتر توضیح بده.:46:

BZ7
19-03-2012, 14:19
در اصل این قسمت ربط زیادی به بازی اصلی نداره
ایده بازی :
یه شهر بزرگ هست در یه کشور خیالی ... ( چون نمیخوام درگیر سیاست بشم ! ) . بعد از اینکه رئیس جمهور و وزیر دفاع اون کشور به ضعف قدرت نظامیشون پی میبرن تصمیم میگیرن با آزمایش های ژنتیکی دارویی بسازن و به سرباز های خودشون تزریق کنن و اونا رو به Super سرباز تبدیل کنن تست اول با موفقیت انجام میشه اما در تست های بعدی اون ویروس که باعث ایجاد قدرت فیزیکی در بدن میشه جهش پیدا میکنه و میتونه کنترل مغز رو به دست بگیره و اگه این ویروس در بدن کسی بره حالت جنون بهش دست میده ( تقریبا تبدیل به زامبی میشه ! )
بعد از اینکه چند سرباز به این ویروس دچار میشن کنترل کردن اونا غیر ممکن میشه و کل اون پایگاه نظامی همین بلا سرش میاد و افراد به خارج از پایگاه راه پیدا میکنن .... 2 هفته بعد رو نشون میده ...
اکثر مردم شهر یا مردن یا تبدیل به زامبی شدن . پلیس و ارتش ضعیف کشور هم نتونسته کار زیادی بکنه
( این بازی در اصل آنلاین 64 نفره هست )
چند گروه در بازی وجود دارن :
ارتش / پلیس
مردم عادی
قاچاقچیان مواد و اسلحه
مزدوران مستقل

هر تیم امتیاز های خاص خودش رو داره و ممکنه با تیم دیگه ای دشمن یا دوست باشه
هدف ها و ماموریت های زیادی قراره در بازی باشه و همینطور تاکید خیلی زیادی روی Customize کردن سلاح ها دارم ...
پروژه نسبتا بزرگی هست و میدونم همه فکر میکنین این کار تک نفره غیر ممکنه به خاطر همین دنبال افرادی میگردم که علاقه به همکاری داشته باشن و بازی قرار نیست حالا حالاها تموم بشه هنوز شاید 5 درصدش هم تکمیل نشه
( این عکس هایی که گذاشتم قراره یه جای سرسبز روی کوه و خارج از منطقه شهری باشه )
سبک دوربین بازی هم سوم شخص خواهد بود

Devicestreet
19-03-2012, 14:39
در مورد صحنه هایی که گذاشتی انتقاد کنم دیگه؟داستانت خوبه
فقط چیزی که توی عکس ها تو ذوق می زنه تنه ی درختاس غیر طبیعی هستن
در ضمن بازی می ساختی قبلا یا این اولیه

lord arthas
19-03-2012, 15:15
دوست عزیز شما بهتره به یک گروه بپیوندی نه اینکه تشکیل بدی اخه چیز زیادی نداری..

BZ7
19-03-2012, 16:16
در مورد صحنه هایی که گذاشتی انتقاد کنم دیگه؟داستانت خوبه
فقط چیزی که توی عکس ها تو ذوق می زنه تنه ی درختاس غیر طبیعی هستن
در ضمن بازی می ساختی قبلا یا این اولیه

اولیه.....

دوست عزیز شما بهتره به یک گروه بپیوندی نه اینکه تشکیل بدی اخه چیز زیادی نداری..

همین کار رو کرده بودم اما تمام داستان ها و سبک بازی هایی که اونا مشغولش بودن واقعا توی ذوقم میزد .
خودم از بچگی عاشق ساختن بازی بودم . وقتی خودم مدیر پروژه باشم خیلی میتونم بازی رو بهتر بسازم تا اونایی که از بازی هیچی حالیشون نیست

Devicestreet
19-03-2012, 17:16
اینارو اضافه می کنم
نور رو خوب پیاده کردین
اما بازتابی که از سطح آب هست غیر طبیعی می زنه آب هم خیلی زلاله به فضا نمی خوره

Hotsun
19-03-2012, 22:27
این جور افکت ها بسیج هم برای حمایت جلب نمیکنه چه برسه به اینکه بخواد دل بازی کن و بازی ساز رو به دست بیاره,کلاً قاب بندی صفر,بازی با گرافیک نصف این میسازن خارجیا قاب بندی محشر باعث میشه چند صد برابر این پلیر رو به خودش جلب کنه,حالا فکر کن اونی که قاب بندی و گرافیک رو با هم داره دیگه چی بشه,کلاسای کارگردانی بری بد نیست اینا رو خوب یاد میدن,اگه تهران زندگی میکنی برو مجتمع فنی فکر نکنم بالای 4 ملیون باشه کلاساش,در عوض آینده بازی سازیت تضمینه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل خیلی ضعیف کار کردی,بستر رودخونه به شدت افتضاحه,قطعاً در مورد Post processing ها و رندر هم مدیون انجینی وگرنه خودت که میگی تازه واردی نمیتونی هزار خط کد Light Shaft زده باشی.
رنگ سایه هات خیلی تیره هست در صورتی که به خاطر زردی نور خورشید چشم انسان سایه ها رو بین آبی و خاکستری میبینه.

آتیشت هم که داره از سنگ بلند میشه دود هم نداره,دورش هم نسوخته.
توی عکس چیزی که از رودخونه معلومه اینه که رفته اون ته رسیده تموم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس یا عکست بده,یا طراحیت یا اینکه کلاً رودخونه رو ادامه ندادی,آب رودخونه هم اینجوری نمیشه,این مدل آب برای حوض های معبدها خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلاً اینجوری بخوای پیش بری یکی از چرت ترین بازی های کشور رو میدی بیرون که فقط به خاطر رندر خوب انجینش به نظر خوب میاد.

BZ7
20-03-2012, 00:17
این جور افکت ها بسیج هم برای حمایت جلب نمیکنه چه برسه به اینکه بخواد دل بازی کن و بازی ساز رو به دست بیاره,کلاً قاب بندی صفر,بازی با گرافیک نصف این میسازن خارجیا قاب بندی محشر باعث میشه چند صد برابر این پلیر رو به خودش جلب کنه,حالا فکر کن اونی که قاب بندی و گرافیک رو با هم داره دیگه چی بشه,کلاسای کارگردانی بری بد نیست اینا رو خوب یاد میدن,اگه تهران زندگی میکنی برو مجتمع فنی فکر نکنم بالای 4 ملیون باشه کلاساش,در عوض آینده بازی سازیت تضمینه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل خیلی ضعیف کار کردی,بستر رودخونه به شدت افتضاحه,قطعاً در مورد Post processing ها و رندر هم مدیون انجینی وگرنه خودت که میگی تازه واردی نمیتونی هزار خط کد Light Shaft زده باشی.
رنگ سایه هات خیلی تیره هست در صورتی که به خاطر زردی نور خورشید چشم انسان سایه ها رو بین آبی و خاکستری میبینه.

توی عکس چیزی که از رودخونه معلومه اینه که رفته اون ته رسیده تموم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس یا عکست بده,یا طراحیت یا اینکه کلاً رودخونه رو ادامه ندادی,آب رودخونه هم اینجوری نمیشه,این مدل آب برای حوض های معبدها خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلاً اینجوری بخوای پیش بری یکی از چرت ترین بازی های کشور رو میدی بیرون که فقط به خاطر رندر خوب انجینش به نظر خوب میاد.

شما ظاهرا خیلی احساساتی شدی ... بسیج ؟!! راهنمایی و رانندگی 50 میلیون به بازی رانندگی در تهران پول داد وقتی پای یارو از ماشین بیرون میزد ! با اون گرافیک ظاهری افتضاح و باگ های وحشتناک ! گرافیک ظاهری این محیط اندازه کافی خوب هست ! چه واسه رندر خود موتور باشه چه واسه Shader ها !
بعد منظور قاب بندی چی بود ؟ متوجه نشدم اونجا رو ! چون چیزی که شما میبینین فقط یه محیط ساده خارج از شهر هست
شما روی همین حرفت هستی دیگه ؟ ( یکی از چرت ترین بازی های کشور رو بیرون میدم )
چون این صحنه هنوز کامل نیست و فعلا یه Prototype ساده هست که شما اینقدر تند بهش میپری
رودخونه هم خودم میدونم به محیط نمیاد و فعلا Material درست و حسابی دیگه ای پیدا نکردم که با این جایگزین کنم ! همه اینا در زمان عرضه بازی اصلی حل میشه !
من نمیدونم شما چطور دود خاکستری بالای آتش رو ندیدی ...
شما روی همین حرفت باش وقتی بازی عرضه شد اون موقع متوجه میشی
ممنون میشم شما دیگه در مورد کار های من نظر ندی ... چون هرچقدر هم بد باشه به این بدی که شما میگی نیست ! و نمیدونم شاید چون خودت نمیتونی همچین کارایی رو بکنی اینقدر به بقیه میپری
ولی به جای اینکه انرژی بدی هر نقطه ضعفی رو میبینی 10 برابر اونی که هست میخوای بدتر نشونش بدی
بالاخره اینم اولین بازی هست که من دارم میسازم و خیلی بیشتر و بهتر از اونیه که شما با کم لطفی داری ازش تعریف میکنی

armin_555
20-03-2012, 00:33
این پیام اینجوریه.
کمکم بهش عادت میکنی!:27:
داداش روحیتو از دس نده! منم تو یونیتی تازه کارم. کارتو بکن.
موفق باشی.
سال نو همه ی برو بچه های گل پی سی هم مبارک!:40:

Hotsun
20-03-2012, 01:42
شما ظاهرا خیلی احساساتی شدی ... بسیج ؟!! راهنمایی و رانندگی 50 میلیون به بازی رانندگی در تهران پول داد وقتی پای یارو از ماشین بیرون میزد ! با اون گرافیک ظاهری افتضاح و باگ های وحشتناک ! گرافیک ظاهری این محیط اندازه کافی خوب هست ! چه واسه رندر خود موتور باشه چه واسه Shader ها !
بعد منظور قاب بندی چی بود ؟ متوجه نشدم اونجا رو ! چون چیزی که شما میبینین فقط یه محیط ساده خارج از شهر هست
چون این صحنه هنوز کامل نیست و فعلا یه Prototype ساده هست که شما اینقدر تند بهش میپری
رودخونه هم خودم میدونم به محیط نمیاد و فعلا Material درست و حسابی دیگه ای پیدا نکردم که با این جایگزین کنم ! همه اینا در زمان عرضه بازی اصلی حل میشه !
ممنون میشم شما دیگه در مورد کار های من نظر ندی ... چون هرچقدر هم بد باشه به این بدی که شما میگی نیست ! و نمیدونم شاید چون خودت نمیتونی همچین کارایی رو بکنی اینقدر به بقیه میپری
ولی به جای اینکه انرژی بدی هر نقطه ضعفی رو میبینی 10 برابر اونی که هست میخوای بدتر نشونش بدی
بالاخره اینم اولین بازی هست که من دارم میسازم و خیلی بیشتر و بهتر از اونیه که شما با کم لطفی داری ازش تعریف میکنی __________________اون بازی که مال شونصد قرن پیشه و هر کسی روش سرمایه گذاشت فهمید چه اشتباهی کرده.

قاب بندی یه اصطلاح سینماییه که البته توی عکاسی هم باید حرفه ای روش کار کرد تا عکس قشنگ بشه,وقتی از بازی عکس میگیری باید اون رو مثل یه قاب نگاه کنی و بهترین قاب رو ازش عکس بگیری,وقتی بازی رو داری خودت میسازی پس میتونی هر چیزی رو جا به جا کنی و نیازی نیست حتماً دوربین رو ببری جای مناسب بلکه میتونی با تغییر محیط به قاب مناسب دست پیدا کنی.

وقتی بازی از نظر دیزاین انقدر ضعیفه من میگم وای به حال گیم پلی,موسیقی و صداگذاری و انیمیشن حتی در حد بازی های سطح پایینی مثل شمشیر نادر کلی برات هزینه داره که تازه اگر هم بخوای بدی یکی حرفه ای برات بسازه اول کار رو میبینه اگر خوب نباشه 1 ملیارد دلار هم بهش بدی برات نمیسازه چون خودشو خراب نمیکنه,پس قطعاً نمیتونه بازی خفنی بشه,فعلاً تو توهم به سر میبری منم بازی های اولم اینجوری بودم الان بهتر شدم,واقعیت ها رو میگم مثلاً اگر کیفیت تکسچرم بالا باشه میگم,پایین هم باشه میگم,شما هم بهتره همین اوایل یکی بزنه تو پرت بشونه سر جات توهمی نشی.

در مورد دود بالای آتیش راست میگی حواسم نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیش میاد دیگه!!!

راستی من این رو به شکل های دیگه قبلاً گفتم اگه الان تو انجمن بازی سازی یکی بهت ایراداتت رو حتی بیشتر از اونچه که هست بگه,هزار برابر بهتر از اینه که بعداً بازیت بیاد بیرون بازیکنا فحش ناموس بدن فقط به خاطر 3-4 هزار تومنی که دادن بازیت رو گرفتن و خوششون نیومده.

راستی یه چیز مهمتر از همه اینا,کسی که میاد تعریف الکی میکنه بدون نمیخواد پیشرفت کنی,گولشون رو نخور,به جای اینکه به من بگی نظر نده برو ایرادات کارت رو بر طرف کن.
این که همش محیط جنگلی بوده و هیچی از مدل سازیت نشون نمیده,از طرفی عکسه و گیم پلی و بهینه بودن کارت رو نشون نمیده,اگر همینش هم خوب بود نمیشد گفت خوبه,انرژی هر چقدر هم مثبت باشه نباید کاذب باشه,من به کسی انرژی کاذب نمیدم.

من خودم اولین بازی که ساختم یک هزارم اینم نبود ولی چون چند نفری بودن که بهم بگن خیلی بازیت آشغاله ولی در عین حال با ایده هایی که داشتم حال میکردن تونستم یه پیشرفتایی بکنم,حالا شما کار نداشته باش من الان چجور دارم میسازم,کار با این داشته باش که بازی بیاد بیرون افرادی رو بازیت ایراد میذارن که حتی نمیدونن تکسچر چیه...

در نهایت باید بگم اگر بازی خوبی بتونی بسازی که مطرح بشه باعث افتخار منم هست,هر جا رفتم گفتم بازی سازم کسی گفت به درد نمیخوره بازی شما رو مثال میزنم میگم حرف مفت نزن این بازی n ملیارد فروخته.

hadi665
06-04-2012, 17:50
بالاخره اینم اولین بازی هست که من دارم میسازم و خیلی بیشتر و بهتر از اونیه که شما با کم لطفی داری ازش تعریف میکنی

دوست عزیزه من ، ناراحت نشو و تلاشتو کم نکن !
اینچا همیشه اینطوری بوده و هست ! همیشه دوستانی هستند که همه چیو از همه کس بهتر میدونند ، اما خودشون هیچ وقت کاره خوبی ارائه نکردند !
به همه چی ایراد میگیرندو حسو حالتو ازت میگیرن ، در صورتی که خودشون حتی یه ذره هم تکنیک نشون ندادن !

به هر حال من وقتی میبینم یکی داره تلاش میکننه واقعا لذت میبرم
صحنه های بازیتون خیلی خوب شده

امید وارم انرژیتو اط دست ندی

;)

smahdis
06-04-2012, 19:27
دوست عزیز,

ولش کن این حرفها رو.

خیلی هم خوبه تا اینجا. قرار نیست یه Assasin creed بسازی شما. تیم هم که نیستی. تازه کار هم که هستی. خیلی هم خوبه.

NINJA0098
06-04-2012, 19:34
نورپردازیت قشنگه ... برای شروع خیلی خوبه ...
فکر نمیکنم با تاپیک زدن اینجا بتونی کارتو تموم کنی ... کلا تو فروم وقتی یه بازی رو میخوای با راهنمایی جلو ببری اصلا نمیشه ...مخصوصا اگه بخوای با udk کار کنی ... یه جورایی جو اکثرا علیه یو دی کی هست ...نه فقط اینجا کلا تو انجمنای ایرانی ....
تا یه کار قشنگ میکنی ربطش میدن به انجین و تا یه اشتباه کوچک تو گرافیک باشه مربوط به خودت میشه ...
کلا پیشنهاد میکنم بیخیال انجمن بشی و تو خفا کارتو بکنی و بعد از تموم شدن اگه خواستی بیا یه نظراتی برای بهتر شدن کارت بگیر ...
واسه من که اینجوری خیلی جواب میده ....
اگه فقط میخوای تست رندر بگیری میتونی تو انجمن اول تا آخرششو بری ولی برای بازی پیشنهاد میکنم این کارو نکنی ..
واسه بازی ساختن تو یو دی کی هم پیشنهاد میکنم اول به برنامه نویسی کار برسی بعد بری سراغ لول دیزاین ....

AMIR REZAs
06-04-2012, 21:19

خوشم اومد ... اعتماد به نفست فوق العادست:31:
منم یه سری از حرفای آقاپیام رو قبول دارم هیچ وقت خودتو با این صحنه ها گول نزن
ولی در عین حال امیدت و از همه مهمتر چیزی که اعتراف میکنم خودم تا این لحظه نداشتم یعنی "پشتکارت" رو از دست نده ...
این صحنه ای که الان ساختی 90 درصد کار خود انجین بوده و 10درصد کار "زیباشناسی" شما بوده و به عنوان "یه صحنه از بازی آینده من" خیلی امید دهنده هست ولی یادت نره ......... پشتکار

ehsan102
21-04-2012, 08:47
سلام بچه ها یکی یاد می ده با چه نرم افزاری منم می تونم بازی بسازم ؟ آخه من خیلی کنجکاوم :11::11:

ehsan_wwe
21-04-2012, 09:01
نظر بقیه دوستان رو هنوز نخوندم
اما نظر من
برای نشون دادن رندر لند اسکیپ انجین بد عکسایی نیست اما
هیچی از اشیایه بازی که کار خودت باشه معلوم نیست
یعنی تو عکسی که گذاشتی هیچ چیزی نیست از بازی تو
لطفا عکس اگه میزاری حد اعقل 4 5 تا چیز که کار تو باشه توش باشه که بفهمیم قدرتت تا چه حده