PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Tiny Umbrella 5.10.08 با پشتیبانی از ۵٫۱ و اپل تی وی منتشر شد !

JoWkErsSs
18-03-2012, 21:36
قبل از هرچیز از آرمان عزیز تقاضا دارم که نام تاپیک رو به " کلیه مباحث مربوط به SHSH و Tiny Umbrella " تغییر بدهند

SHSH چیست ؟

50667

SHSH blob یکسری اطلاعات رمزی است که بر اساس RSA نوشته شده است که برای سنجیدن اعتبار فریمور میان اپل آیتونز مبادله می شود . کلمه SHSH مخفف Signature Hash گرفته شده است. زمانی که شما قصد ریستور و دانگرید دستگاه خود را دارید، همین اطلاعات است که بین آیتونز و اپل منتقل می شود. اگر شما قصد ریستور به نسخه های بالاتری را داشته باشید ( به طور مثال از 5.1 به 5.1.1 ) مشکلی پیش نمی آید اما اگر بخواهید به نسخه های پایین تر بروید ( به طور مثال از 5.1.1 به 5.1 ) به SHSH نیاز پیدا می کنید زیرا اپل به شما اجازه این کار را نمی دهد.

اپل چگونه متوجه می شود که ما می خواهیم به نسخه های پایین تر برویم ؟

قبل از اینکه شما بخواهید ریستور فریمور را آغاز کنید، اطلاعاتی حاوی نسخه موجود iOS دستگاه شما برای اپل فرستاده می شود.

ECID ( همان شماره اختصاصی تراشه دستگاه ) برای اپل فرستاده می شود. اپل هم این اطلاعات را بررسی می کند و اگر مشکلی نباشد اجازه ریستور را به شما می دهد.
فایل های SHSH هر دستگاه، اختصاص دارد به همان دستگاه و اگر قصد دانگرید با SHSH دستگاه دیگر را داشته باشید، امکان دانگرید وجود ندارد.

نکته : اگر SHSH خود را ذخیره کنید و در صورت دانگرید از آن استفاده کنید بیس باند شما دانگرید نخواهد شد و تغییر نمی کند.

چگونه SHSH خود را ذخیره کنیم ؟

1. قبل از هرچیز باید آخرین نسخه Tiny Umbrella را دانلود کنید :

دانلود آخرین نسخه Tiny Umbrella برای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود آخرین نسخه Tiny Umbrella برای مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2. پس از دریافت برنامه، آن را باز کنید. فراموش نکنید که اجرای برنامه برای اولین بار کمی طول خواهد کشید .

3. در پایین برنامه 3 قسمت وجود دارد شامل Advanced ، Log ، General . بر روی قسمت Advanced کلیک کنید .

4. در قسمت Advanced تیک گزینه Request SHSH From Cydia را بردارید.

5. در قسمت Save SHSH Directory آدرسی که می خواهید SHSH شما در آنجا ذخیره شود را وارد کنید.

6. به قسمت General بازگردید و دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کنید.

7. از لیست سمت چپ نام دستگاه خود را وارد کنید.

8. در بالای پنجره برنامه روی دکمه Save SHSH کلیک کنید. پس از چند لحظه، برنامه SHSH دستگاه شما را در کامپیوتر و سیدیا ذخیره می کند .

تهیه شده در انجمن P30World

Stream
19-03-2012, 23:20
چند نکته:

1. تاپیک مشکلی با این بخش نداره چون Tiny Umbrella مربوط به آیپد هم میشه.

2. JoWkErsSs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان اگه ممکنه این تاپیک رو جامع تر کن که کل مباحث مربوطه رو شامل بشه و نسخه های بعدی رو هم همینجا قرار بدیم.

JoWkErsSs
31-03-2012, 14:04
چند نکته:

1. تاپیک مشکلی با این بخش نداره چون Tiny Umbrella مربوط به آیپد هم میشه.

2. JoWkErsSs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان اگه ممکنه این تاپیک رو جامع تر کن که کل مباحث مربوطه رو شامل بشه و نسخه های بعدی رو هم همینجا قرار بدیم.

سلام !

از غیبت طولانی که داشتم عذر خواهی میکنم . من سعی میکنم که کلیه آموزش های Tiny Umbrella رو در این تاپیک قرار بدم . ( به زودی ) ! :46:

JoWkErsSs
16-04-2012, 23:02
آموزش های مربوطه، همراه با لینک آخرین نسخه Tiny Umbrella قرار داده شد.

JoWkErsSs
28-05-2012, 18:22
از آرمان عزیز تقاضا دارم که نام تاپیک رو به " کلیه مباحث مربوط به SHSH و Tiny Umbrella " تغییر بدهند

HOJ-JAT
07-08-2012, 09:11
سیو shsh رو که میزنم این ارور تو لوگ میاد و کاری نمیکنه چرا؟

APPLE is NOT signing iPad31WIFI 5.1 (9B176) SHSH requests anymore. All you can do now is select CYDIA and hope that CYDIA has your SHSH saved. If not, there is nothing you can do.

JoWkErsSs
07-08-2012, 13:19
به دلیل اینکه اپل جلوی ذخیره کردن SHSH رو گرفته!

HOJ-JAT
07-08-2012, 15:06
چكارش كنم ؟ راه ديگه اي نيست براي شش گرفتن؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

JoWkErsSs
07-08-2012, 20:51
نه متاسفانه ! هیچ راهی دیگه وجود نداره ...

شما باید همون اول SHSH رو ذخیره می کردید.

HOJ-JAT
07-08-2012, 21:29
من فقط يك هفته هست ايپد خريدم نرم افزار ديگه اي نيست؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

zedquan
23-09-2012, 03:08
فک کنم باید از پ.ر.و.ک.س.ی استفاده کنبد. من الان زدم کاملا جواب داد :-)