PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر لوگوی انجمن های P30world به مناسبت عید نوروز

Meisam
18-03-2012, 00:16
با عرض سلام به تمامی دوستان عزیزم در انجمن های P30world
بعد از برگزاری مسابقه ی طــــراحی لـوگـو ( پی 30 ورلد و عید باستانی نوروز ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و انتخاب طرح های برگزیده
و طبق قرار قبلی طرح برگزیده از روز شنبه 27 اسفند سال 1390 الی دوشنبه 14 فروردین سال 91 به عنوان
لوگوی ویژه نوروزی انجمن در انجمن استفاده خواهد شد.

طرح برگزیده این مسابقه رو دوست عزیزمون axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) طراحی کردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن میتونید در مورد نتایج و حواشی و ... از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اطلاعات بیشتری کسب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تشکر صمیمانه از تمامی دوستانی که لطف کردند و در این دوره از مسابقات شرکت کردند و وقت
گرانبهای خودشون رو صرف طراحی برای لوگوی انجمن های P30world کردند ...

در آخر یک تشکر ویژه از شـــاهــین عزیز که تمامی زحمات این مسابقه بر دوش ایشون بود.
و همچنین از دوستانی که در این مسیر با ایشون همکاری کردند، سعید عزیز، یحیای عزیز و آرام عزیز.

پیشاپیش سال نو مبارک.
مرسی.
میثم.

sourena
18-03-2012, 00:17
اول شدم :دی

پیشاپیش سال جدید رو به تمام ادمین ها و سوپر مدیرها و مدیرها و ناظران و سرپرست ناظر و کلیه کاربران تبریک میگم.

امیدوارم همگی سال خوبی داشته باشیم و بتونیم سالهای سال در کنار هم توی این انجمن فعالیت کنیم :40:

از زحمات Shahin King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و Meisam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز هم برای برگزاری هرچه با شکوهتر مسابقه تشکر ویژه میکنم :10:
همچنین از داورها که وقت و حوصله به خرج دادن تا بهترین لوگو انتخاب بشه. (خصوصا YAHYA-PRO ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

Переклад не
18-03-2012, 00:28
پیشاپیش عید همتون مبارکباشه ایشاله به سلامتی
راستی به به دمتون گرم خیلی عالیه این لوگوی جدید منم که مثله اینکه دوم شدم :دی

Layken
18-03-2012, 00:40
منم به نوبه خودم سال نو رو به همه تبریک میگم...
ارزوی موفقیت و سربلندی رو برا همه هموطنانم دارم..
مرسی

B3HZ@D
18-03-2012, 00:53
من هم به نوبه ی خودم پیشاپیش سال نو رو به همه دوستان و کاربران شادباش میگم
امیدوارم سالی خوب و به دور از غم و غصه برای همه دوستان باشه

نوروز همگی پیشاپیش فرخنده باد

YAHYA-PRO
18-03-2012, 01:01
تبریک تبریک تبریک:40::40::40:

منم پیشاپیش عیدو به همگی دوستان تبریک میگم انشالله که سالی پر خیر و برکت باشه برای هممون:11:

از تمامی دوستان عزیزی که در مدت برگزاری مسابقه با ما بودن کمال تشکر رو داریم چه دوستای عزیزی که شرکت کردن و چه دوستان عزیزی که لطف کردن و در مورد طرح ها نظر دادن و توی نظرسنجی شرکت کردن:40:

ŞHÍЯÍŃ
18-03-2012, 02:10
سلام خیلی لوگوی زیبایی هست دست هر کی طراحیش کرده درد نکنه:11:

منم پیشاپیش عید رو به همه تبریک میگم امیدوارم سال خوبی داشت باشید:11:

Ultimator
18-03-2012, 02:26
واقعا زیبا طراحی شده، یکی از بهترین لوگو های تاریخ پی 30 هست ایشون :دی
مبارکه

Amirdb
18-03-2012, 09:35
لوگوی بسیار زیبایی رو طراحی کردن!
ضمنا امیدوارم همگی اعضای انجمن سال بسیار خوبی رو داشته باشند.....سرشار از موفقیت و تلاش!

alone_boy
18-03-2012, 10:52
سلام
بنده هم به نوبه خودم سال نو رو به همه پی سی ورلدی ها تبریک میگم:40:
امیدوارم سال خوب و خوشی رو پیش رو داشته باشین و به هر چی که میخواین برسین:40:

siahkamar
18-03-2012, 10:56
منم سال نو رو خدمت همه کاربران سایت بزرگ پی سی ورلد تبریک میگم امیدوارم سالی پر از خوشی و موفقیت داشته باشن:11:
خوشحالم به گزینه ای که رای دادم اول شد:31:

Ghaioom
18-03-2012, 10:59
مبارکه صاحبش باشه. :31:

منم تبریک میگم انشالله سال خوبی و پر برکتی داشته باشین.

موفق باشید. :40:

آلبرت انیشتین، اسحاق نیوتن، شادروان استیو جابز، مادام کوری، زکریای رازی، پروفسور حسابی، من و ساير دانشمندان سال خوشی را برای شما آرزومندیم.

EngineeR EhsaN
18-03-2012, 12:15
منم سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم ، امیدوارم تو سال جدید موفق‌تر باشید و به هر چی بخواید برسید :40:

Saeed System
18-03-2012, 12:30
axilbam ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز دستت درد نکنه به خاطر این لوگوی زیبات...واقعا سلیقه و هنر فوق العاده ای داری :11:

عید باستانی نوروز رو هم به همه دوستان و کابران بزرگ و عزیز انجمن p30world تبریک می گم..

انشالله همتون 100 سال زنده باشید و به همه آرزوهاتون برسید اگر به صلاحتون باشه ..:10:

و البته دست ادمین های محترم انجمن درد نکنه بخاطر راه انداختن این مسابقه و تشویق دوستان گرافیست برای ارائه طرح

های با ارزششون... موفق باشید:11:

یکی از ارزشهای بزرگ این مسابقه این بود که با عث میشه که ما ایرانیان فرهنگ و تاریخ و مراسم باستانی خودمونو به

آیندگان با جلوهای نو معرفی کنیم...:10:البته به دست زحمتکش گرافیستان بزرگ انجمن :46:

از راه دور دستتون رو به گرمی می فشارم :11:

Pami
18-03-2012, 13:10
چقدر زوووود ! واقعا چقدر زود عمرمون داره میگذره
روزهای آخر سال 89 جلوی چشمام هست !

به سلامتی همه عزیزانی که لحظه سال تحویل رو پیش خونوادهاشون نیستن
به سلامتی اون سربازی که اون لحظه سر پست وایستاده
به سلامتی اون پدری که پول نداره برا بچه ش شب عید لباس بخره
به سلامتی اون دستفروشی که لحظه سال تحویل به عشق خونواده ش کار میکنه
به سلامتی هرکسی که برای آسایش و راحتی ما به خودش سختی میده

سال نو خجسته باد دوستان :40:

peaceful1
18-03-2012, 13:47
تبریک میگم.
شاد باشید.
:40:
----------
این لوگو خیلی زیباست دست طراحش درد نکنه.

skyzare
18-03-2012, 22:43
با سلام .

جالبه ....من تا لوگو رو دیدم با خودم گفتم خیلی قشنگ هست . توی جریان مسابقات لوگو هم نبودم دیروز که لوگو رو دیدم اونقدر از طرحش خوشم اومد گذاشتم توی پروفایلم :31: الان این تاپیک رو دیدم برام جالب بود از اعضای همین سایت درست کردند .:20:

mjorh
19-03-2012, 01:55
لوگو عالی شده ....

دس همه ی عوامل درد نکنه ...:11:

به همه ی بروبکس پی سی ورلد مخصوصا گیمرای محترم سال نو رو تبریک میگم...

گیمر و شاد باشید :40:

Carl
19-03-2012, 08:46
سلام..
مبارکه؛ قشنگ هم هست. فقط جزئیات حیف شده‌ن توی این سایز..

MojiOS
19-03-2012, 11:06
منم پیشاپیش سال نو رو به همه کاربران P30World تبریک می گم! :46:

linkinpark20
19-03-2012, 11:39
بنده هم تبریک میگم سال 91 رو و امیدوارم سالی پر از صلح و دوستی و صفا باشه برای همگی.یا علی

pcforlife
19-03-2012, 12:09
منم عید نوروز رو به همه دوستانم، کاربران و مسئولین انجمن تبریک میگم...:10:
"انشاءالله تو سال جدید، سالم و موفق و شاد باشید"
+
لوگو پی سی بسیار زیباست برای عید...، دست دوست طراح واقعا درد نکنه و خدا قوت. : )
قربون همتون:40:
یاعلی:11:

siavashjal
19-03-2012, 21:04
عید همگی بچه های p30world مبارک!!!!!!

ARASH66
19-03-2012, 21:43
♥ سال نو، جشن نوروز بر شما دوستان گرامی خجسته ♥

aydin_eb7777
19-03-2012, 23:40
سلام به دوستان عزیز p30world
منم به عنوان یک عضو کوچک از این انجمن بزرگ، توی آخرین لحظه های مونده تا شروع سال جدید، از خدای بزرگ می خوام که همه شما رو خرسند به کردار نیک، گفتار نیک، و پندار نیک کنه
پیشاپیش سال نو و نوروز باستانی رو به همگی شما دوستان و سروران عزیزم تبریک میگم
موفق باشید

DaRiOuShJh
20-03-2012, 01:11
دوستان سال نوتون مبارک:11:
بقیه موارد رو دوستان در پست های قبل و بعد قرار میدن:31:

anon85
20-03-2012, 08:51
عید همه مبارک... :11:

(اولین پست تاپیک تو سال 91...)

M o h a m m @ d
20-03-2012, 09:08
عید همتون مبارک
انشاله سال خوبی باشه و تمام سالهای عمرتون سبز بهاری باشه:11::40:

Milad4171
20-03-2012, 09:37
آرزو دارم نوروزی که در پیش دارید آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید

سال جدید بر تمامی مدیران و کاربران پی سی مبارک باشه
:10:

Dark Shine
20-03-2012, 11:39
بـه عنــوانِ یکـی از کوچـک هــای انجـمن سـال نو رو تریک عـرض میکنـم .
جـا داره از کسـانـی کـه بینمـون بــودن و حـالـا بـه هـر دلـایلـی ، خدمـت ، مشغلـه و ... بینمـون نیسـتن یـادی کنــیم مِـن جملـه میلـاد . :31:
و در آخــر از تـمـامِ کسـان چـه مدیـر ، نـاظـم ، کـاربر فعـال و یـا حتـی کـاربـری کـه زحمـت کشـیدن و انجمـن رو تـا اینجـا همـراهـی کـردن و محیـطِ دوستـانـه ای رو فـراهـم آوردن تشکـر مخصـوصـی بـه عمـل بیـاورم ، خستــه نبـاشـید .

نـوروزتـان پیــروز .

Pessimist
20-03-2012, 11:44
سلام بچه ها سال نو مبارک
لوگویی که طراحی شده خیلی قشنگه و دست طراحش درد نکنه واقعا ثابت میکنه که خیلی با سلیقه است.

گرافيكار
20-03-2012, 14:57
زمستان گفت: آدمها در گذر از روزهای من گرمای وجودشان را بیشتر حس میکنند و قدرش را میدانند. سپیدی برفهایم روشنی بخش طبیعت خداست و بارانهای مهربانم حیات بخش دیگر فصول
پاییز گفت: من دریچه ای به سمت سرزمین رنگها هستم. درختها را به جشنواره بوم و قلم موی رنگارنگم دعوت میکنم. غروبهایم عاشق میکنند و آدمها میتوانند در نمایش خزان و ریختن برگها پیام حقیقی دنیا را درک کنند.
تابستان گفت: درختها با من به مادرانگی میوه هایشان مینشینند. گرمای سخاوتمندم اوج حیات است و زندگی در من به بلوغ میرسد. آدمها را من به سفره وسیع خویش دعوت میکنم . من لبخند رضایت طبیعتم.
بهار پس سکوتی کوتاه گفت: من اما تنها رنگی که میشناسم سبز است و روزی دارم که چندیست در انتظار طلوعی مانده است.
خورشید که حرفهایشان را شنیده بود لبخندی زد ، پلکهای نور را باز کرد، پایین آمد و از میان همه، بهار را برای تولدش برگزید.
به میهمانی اولین طلوع که دعوت میشویم لحظه ها شتاب میگیرند و ساعتها مشتاق میشوند. طبیعت در صور میدمد و رستاخیز زمین آغاز میشود. درختها به سمت نور فریاد میکشند و گلها عمر کوتاهشان را به رقص در جشنواره بهار میگذرانند. رودها موسیقی دلنشین امواجشان را با طبیعت تقسیم میکنند و پرنده ها غوغای زندگی را آواز میکنند.
آنگاه تو میمانی در میان این همه آغاز و تنها واژه ای که طنینش دلت را تسکین میدهد بهار است و در این میان آدمها را میبینی که در هیاهوی عید و در برق ویتیرنها دنبال بهانه هایی برای نو شدن ظاهراشان میگردند و از خودت میپرسی که در رستاخیز طبیعت و همهمه آغازها، آدمها چرا دنبال آغازشان نمیگردند؟
وقتی به این فکر میکنی که خدا چهار فصل را لباس طبیعت پوشانده تا آدمها از زندگیشان لذت ببرند و آدمها را میبینی که انگار از طبیعت و ذاتش فاصله گرفته اند غصه ات میگیرد اما طنین همان واژه مقدس آنقدر سخاوتمند است که همین غصه را هم با نوازش دلت از یادت میبرد. بهار... بهار...
بهار پیامبر فصلهاست با پیامی که اگر فراموش نشود، نوروز هر سال متولد میشود و آغازها جشن میگیرند. و در این میان سالی نکوست که در بهارش ، نوروز دلت را جشن بگیری.

نوروز پیروز

waltz
24-03-2012, 22:10
طراحی واقعا زیباست، ولی کاش معنی متن رو فارسی مینوشتین

mr.rad
25-03-2012, 01:38
ضمن تبریک عید لوگوی انجمن واقعا عالیه!

Rjoun
26-03-2012, 19:08
5سال از حضورم توی این فروم گذشت می دونم خیلی ها خیلی قبل تر از من توی فروم فعال بودن...
با خیلی ها دوست شدم
با خیلی ها دعوا کردم
با خیلی ها بحث کردم
از خیلی ها یاد گرفتم
به خیلی ها یاد دادم
و از این فروم خیلی خیلی خاطره دارم و وقتی تاپیک های قدیمی رو میخونم به یاد خیلی خاطرات خیلی خیلی خوب می افتم و یاد اون روزها باز هم برام زنده میشه.

از این خیل خیلی ها پی سی ورد باقی می مونه.انجمنی که خیلی دوست داشتنیه.
با تشکر سال نو با خیلی تاخیر مبارک:20: