PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

DVB98
17-01-2013, 17:27
کسی از دوستان نسخه نرم افزار Software File(Version 04.31.30)

را نصب کرده است؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکلی ندارد؟؟

ما هم نصب بکنیم؟؟

زبان دسکاه فارسی می شود؟؟؟

poonel
17-01-2013, 17:54

fb.atheist
18-01-2013, 03:34
سلام
راه حلی وجود داره که صفحه لپ تاپو با استفاده از برنامه conectivity و بصورت بیسیم روی تلوزیون 7610 انداخت و با km player فیلم دید. مخصوصا برای فیلمهایی که زیر نویس sub/idx دارند و من هر کاری کردم نتونستم این زیر نویسو با پلیر 7610 پخش کنم.
علت عدم پخش بعضی فیلمای 1080 از رو فلش چیه برای من شوالیه تاریکیو با بیت ریت 10 مگ و حجم 12 گیگ باز می کنه ولی آواتار با حجم 3 گیگ گیر می کنه یا planet earth رو با حجم 5 گیگ پخش نمی کنه؟
کلا راه حلی برای پخش زیر نویس sub/idx بدون تبدیل و چسباندن زیر نویس هست چون بعضی فیلمها و سریالهای قدیمی زیرنویس srt ندارند.

به نظرم بهترین راه اینه که با نرم افزار toolnix زیر نویس و فیلم رو ادغام کنید که به راحتی رو تی وی پخش کنه، من خودم اینکارو کردم، در مورد فیلم هایی که پخش نمیکنه هم من فکر میکنم به خاطر رندر فیلم ها باشه که خوب رندر شده باشه یا نه،مثلا همین آواتار رو شما با xiliosoft convertor به فرمت avi تبدیل کنید ببینید میخونه یا نه

ali_n2011
18-01-2013, 10:45
به نظرم بهترین راه اینه که با نرم افزار toolnix زیر نویس و فیلم رو ادغام کنید که به راحتی رو تی وی پخش کنه، من خودم اینکارو کردم، در مورد فیلم هایی که پخش نمیکنه هم من فکر میکنم به خاطر رندر فیلم ها باشه که خوب رندر شده باشه یا نه،مثلا همین آواتار رو شما با xiliosoft convertor به فرمت avi تبدیل کنید ببینید میخونه یا نه
ممنون
در مورد تبدیل مشکل کاهش کیفیته فیلمه. نرم افزاری که اشاره کردید فیلم را هم تبدیل می کنه یا فقط زیر نویسو می چسبونه چون یادمه یه نرم افزار بود زیر نویسو به فیلم می چسبوند ولی در مورد زیر نویس ساب باز قابل پخش نبود.
در مورد این تلوزیون قبل خرید شنیده بودم فیلمی که رو لپ تاپ پخش می شه رو می شه رو صفحه TV با استفاده از وایرلس پخش کرد یعنی صفحه دسکتاپ ویندوزو به صورت بیسیم رو تلوزیون ببینیم می خواستم ببینم کسی اینکارو کرده؟

manaminjamkharam
18-01-2013, 14:47
کسی خبر داره که دوربین مخصوص تلویزیون ای ال جی توی بازار پیدا می شه یا نه؟ ( اسم مدلش AN-VC400 )

دوم اینکه کسی با وب کم کامپیوتر امتحان کرده که می تونه جایگزین دوربین تلویزیون ال جی بشه ؟ اگه کسی وب کم داشت خواهشا یه امتحانی بکنه. ممنون

fb.atheist
18-01-2013, 15:36
ممنون
در مورد تبدیل مشکل کاهش کیفیته فیلمه. نرم افزاری که اشاره کردید فیلم را هم تبدیل می کنه یا فقط زیر نویسو می چسبونه چون یادمه یه نرم افزار بود زیر نویسو به فیلم می چسبوند ولی در مورد زیر نویس ساب باز قابل پخش نبود.
در مورد این تلوزیون قبل خرید شنیده بودم فیلمی که رو لپ تاپ پخش می شه رو می شه رو صفحه TV با استفاده از وایرلس پخش کرد یعنی صفحه دسکتاپ ویندوزو به صورت بیسیم رو تلوزیون ببینیم می خواستم ببینم کسی اینکارو کرده؟

بله این کار رو هم به راحتی میشه انجام داد و اسم تکنولوژیش هم WIDI هست، منتها باید CPU لپ تاپ شما اینتل باشه و از این تکنولوژی پشتیبانی کنه، باید برید به سایت برند لپتاپتون ببینید تکنولوژی WIDI برای مدل شما هست یا نه، اگه باشه که به راحتی میتونید نرم افزارش رو از سایت اینتل دانلود کنید و بعد صفحه لپ تاپ رو روی تلویزیون share کنید

ali_n2011
18-01-2013, 18:05
بله این کار رو هم به راحتی میشه انجام داد و اسم تکنولوژیش هم WIDI هست، منتها باید CPU لپ تاپ شما اینتل باشه و از این تکنولوژی پشتیبانی کنه، باید برید به سایت برند لپتاپتون ببینید تکنولوژی WIDI برای مدل شما هست یا نه، اگه باشه که به راحتی میتونید نرم افزارش رو از سایت اینتل دانلود کنید و بعد صفحه لپ تاپ رو روی تلویزیون share کنید
cpu لپ تاپ من cori7 2670 از سری سندی بریدج هستش ممنون می شم اگه لینک نرم افزارو بزارید
در ضمن لپ تاپ من asus n55 sf

ali_n2011
18-01-2013, 19:37
دوستان اگه کسی روش اشتراک تصویر لپ تاپ با تلوزیون 7610 با استفاده از widi توضیح بده ممنون می سم من هر چی سرچ کردم سایتی رو پیدا نکردم که برای این مورد آموزشی داشته باشه
کسی از این روش استفاده کرده؟ تو گیم یا فیلم فول اچ دی کیفیت افت می کنه یا نه؟ البته منظورم پخش روی لپ تاپ و تماشای آن روی tv هست.
لپ تاپ من n55 sf
cpu:cor i7 2670QM 2.2gh to 3.1 gh
vga: nvidia 555gt 2 gig
ram:8gig
tv: 47lm7610
پیشاپیش از دوستانی که یک راهنمایی جامع برای این مورد ارائه بده قدردانی می کنم البته هم win 7 و هم win8 دارم و تصمیمم در آینده نزدیک انتقال به win8 هست
یه گوشی galaxy s3 هم دارم برای این مورد هم اگه کسی راهنمایی کنه که چگونه فیلمای رو گوشی را روی tv و لپ تاپ بصورت بیسیم با روش بالا را مشاهده کنم ممنون می شم.

Helloween
19-01-2013, 01:09
دوستان .. برای مشکل نداشتن پورت برای استفاده از هد فون در تلویزیونهای ال جی آیا راه کاری وجود داره ؟

poonel
19-01-2013, 06:54
دوستان .. برای مشکل نداشتن پورت برای استفاده از هد فون در تلویزیونهای ال جی آیا راه کاری وجود داره ؟

بله. گرفتن خروجی هدفون از سینمای خاتگی

mm_toraby
19-01-2013, 11:00
دوستان بنظر شما بهترین مدل LG 32 اینچی ساخت 2012 چیه؟سه بعدی باشه بهتره(البته اگر دو بعدی مدل خوبی هم بود معرفی کنید).اگر میشه حول و حوش قیمتی رو هم بگین.
ممنون

Helloween
19-01-2013, 11:06
بله. گرفتن خروجی هدفون از سینمای خاتگی

میخوام دیگه آمپلی فایر روشن نکنم برای شنیدن هد فون .. آیا هد فون بیسیم از طریق usb به تلویزیون وصل میشه که بشه ازش استفاده کرد ؟

amir_82111
19-01-2013, 15:48
سلام
من میخوام LM6200 بخرم فقط نمیدونم 42 باید بخرم یا 47؟اصلا چه ملاکی واسه انتخاب اندازه هست؟فاصله تا تلویزیون حدودا 4.5 متره...
و اگه کنترل جادویی داخل کارتن نباشه عملا از اینترنتش نمیشه استفاده کرد؟یعنی با کنترل معمولی خودش نمیشه تو اینترنت کاری کرد؟
یعنی اگه نخوام کنترل جادویی رو بخرم همون LM5800 بهتر نیست؟LM5800 رو میشه به اینترنت وصل کرد وآپدیتش کرد؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید....

msoft
19-01-2013, 19:37
این led های ال جی توانایی پخش فایل های mkv با مشخصات 1080p x264 و حجم های نزدیگ به 20 گیگ رو دارند؟؟ اگه دارند از طریق فلش یو اس بی این کار رو می کنند یا باید هارد اکسترنال تهیه کنیم؟؟

parham511
19-01-2013, 21:58
سلام
من میخوام LM6200 بخرم فقط نمیدونم 42 باید بخرم یا 47؟اصلا چه ملاکی واسه انتخاب اندازه هست؟فاصله تا تلویزیون حدودا 4.5 متره...
و اگه کنترل جادویی داخل کارتن نباشه عملا از اینترنتش نمیشه استفاده کرد؟یعنی با کنترل معمولی خودش نمیشه تو اینترنت کاری کرد؟
یعنی اگه نخوام کنترل جادویی رو بخرم همون LM5800 بهتر نیست؟LM5800 رو میشه به اینترنت وصل کرد وآپدیتش کرد؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید....

برای فاصله 4.5 متر 47 عالیه، ما 46 داریم من از فاصله 3 متر میبینم خیلی هم خوبه،
LM6200 کنترل جادویی همراهش نداره و با کنترل عادیش میشه از اینترنت استفاده کرد، اما زیاد راحت نیست با کنترل عادی، اگه نیاز به وبگردی با کامپیوتر دارید باید یک کنترل هوشمند براش جداگانه بخرید که فک نکنم از 100 تومن کمتر و از 150 تومن بیشتر باشه.
LM5800 اسمارت نیست و قابلیت وبگردی نداره کلا، کنترل جادویی هم بهش نمیخوره؛ اگه اشتباه نکنم آپدیت Lm5800 از طریق USB با فلش انجام میشه داد و ورودی LAN نداره برای اتصال به اینترنت.

parham511
19-01-2013, 22:03
این led های ال جی توانایی پخش فایل های mkv با مشخصات 1080p x264 و حجم های نزدیگ به 20 گیگ رو دارند؟؟ اگه دارند از طریق فلش یو اس بی این کار رو می کنند یا باید هارد اکسترنال تهیه کنیم؟؟

کلیپهای تبلیغاتی 3D معمولا MP4 یا MKV هستند و بیت ریتهای خیلی بالا با رزولوشن 1080p دارن، تاحالا کسی ندیدم تو این فروم 3بعدی LG داشته باشه و از پخش نکردن فایلهای بیت ریت بالا باهش شکایت کرده باشه اما بازم بپرسید.
فلش و هارد فرقی نداره برای پخش فرمت های تصویری.

m2r164
19-01-2013, 23:24
من با هارد اکسترنال 16 گیگ رو براحتی پخش کردم
مشکلی نبود

amir_82111
19-01-2013, 23:36
این که میگن صفحه led به ضربه خیلی حساسه راسته؟یعنی با کوچکترین ضربه مشکل پیدا میکنه؟
ولی سونی براویا محافظ شیشه ای گوریلا کرنینگ داره که هم ضد ضربه و هم ضد خشه.
صفحه ال جی چطوریه؟

msa_6292
19-01-2013, 23:57
سلام دوستان
به تازگی یدونه lm8600 گرفتم که از هر نطر عالیه!

فقط چند تا سوال داشتم که میخواستم از اساتید بپرسم::n13:

1- الان که به اینترنت وصل میشه میگه که آپدیت ورژن جدیدش موجوده و وقتی میزنم تا 80 درصد میره و بعدش قطع میشه!(یعنی جلوتر نمیره!)
(ورژن الانش 4.00.02 هست که میخواد به ورژن 4.10 آپدیت کنه) توسایت رسمی خود ال جی هم آخرین آپدیت برای دانلود رو همون ورژن خودش یعنی 4.00.02 رو داره.
میخواستم ببینم لینکی هست برای دانلود و انتقال و نصبش در تلویزیون؟؟؟!

2- با آپدیت این فریمور، منوهای فارسیش و چیزهای دیگش بهم نریزه که قابل برگشت نباشه؟؟؟!

3- نرم افزارهاش رو چجوری نصب کنم؟ میرم تو apps و نرم افزارها برای دانلود آماده هستن، ولی وقتی میزنم اینقدر فکر میکنه که پشیمون میشم و میام بیرون!
چیکارشون کنم؟؟؟!

دوستان سوالی بود در خدمت هستم.
ممنون :n01:

ali_n2011
20-01-2013, 02:08
دوستان اگه کسی روش اشتراک تصویر لپ تاپ با تلوزیون 7610 با استفاده از widi توضیح بده ممنون می سم من هر چی سرچ کردم سایتی رو پیدا نکردم که برای این مورد آموزشی داشته باشه
کسی از این روش استفاده کرده؟ تو گیم یا فیلم فول اچ دی کیفیت افت می کنه یا نه؟ البته منظورم پخش روی لپ تاپ و تماشای آن روی tv هست.
لپ تاپ من n55 sf
cpu:cor i7 2670QM 2.2gh to 3.1 gh
vga: nvidia 555gt 2 gig
ram:8gig
tv: 47lm7610
پیشاپیش از دوستانی که یک راهنمایی جامع برای این مورد ارائه بده قدردانی می کنم البته هم win 7 و هم win8 دارم و تصمیمم در آینده نزدیک انتقال به win8 هست
یه گوشی galaxy s3 هم دارم برای این مورد هم اگه کسی راهنمایی کنه که چگونه فیلمای رو گوشی را روی tv و لپ تاپ بصورت بیسیم با روش بالا را مشاهده کنم ممنون می شم.
کسی از راه حلی بلده من از نت نتونستم چیزی پیدا کنم

m2r164
20-01-2013, 10:33
سلام دوستان
به تازگی یدونه lm8600 گرفتم که از هر نطر عالیه!

فقط چند تا سوال داشتم که میخواستم از اساتید بپرسم::n13:

1- الان که به اینترنت وصل میشه میگه که آپدیت ورژن جدیدش موجوده و وقتی میزنم تا 80 درصد میره و بعدش قطع میشه!(یعنی جلوتر نمیره!)
(ورژن الانش 4.00.02 هست که میخواد به ورژن 4.10 آپدیت کنه) توسایت رسمی خود ال جی هم آخرین آپدیت برای دانلود رو همون ورژن خودش یعنی 4.00.02 رو داره.
میخواستم ببینم لینکی هست برای دانلود و انتقال و نصبش در تلویزیون؟؟؟!

2- با آپدیت این فریمور، منوهای فارسیش و چیزهای دیگش بهم نریزه که قابل برگشت نباشه؟؟؟!

3- نرم افزارهاش رو چجوری نصب کنم؟ میرم تو apps و نرم افزارها برای دانلود آماده هستن، ولی وقتی میزنم اینقدر فکر میکنه که پشیمون میشم و میام بیرون!
چیکارشون کنم؟؟؟!

دوستان سوالی بود در خدمت هستم.
سلام دوست عزیز
اولا مبارکت باشه تی وی عالی هست
دوما باید بری سایت ال جی حالا ایرانی یا غیر ایرانی من خودم رفتم سایت ال جی بعدش سایت قطر رو انتخاب کردم
بعدش مدلش رو انتخاب می کنی بعدش در قسمت پشتیبانیش برنامش رو دانلود می کنی از زیپ درش میاری میریزی به فلش به اولین یواس بی وصل میکنی بقیه کارا خود به خود انجام میشه و تو باید چند تا بله رو انتخاب کنی
در ضمن راهنمای دانلود و آپدیت برنامه هم هست میتونی همون جا دانلود کنی
نگران تغییر زبان و سایر چیز ها نباش
کلا سرعت اینترنتش کم هست. من هم 76100 دارم با سرعت یک مگ برای دانلود آپ ها و یا فیلم های سه بعدی مشکل دارم البته چند تا آپ نصب کردم اما در کل با اینترنت در تی وی حال نکردم
در ضمن نترس باید کمی صبر کنی تا اپ نصب بشه.
همچنین بی خیال اپدیت با اینترنت شو. که من هم جند بار سر کار رفتم. خوشبختانه چیزی نمیشه وقتی داره برنامه جدید دانلود میشه و وسطش قطع میشه فقط احتمالا وقتی مورد دار میشه که داره برنامه جدید رو نصب میکنه و شما تی وی رو خاموش روشن و یا یو اس بی قطع بشه.
در کل با اسمارت بودن تی وی زیاد نمیشه استفاده کرد و فقط برای اوایلش جهت کنجکاوی بد نیست.

amir_82111
20-01-2013, 12:07
چطوری میشه LM62000 رو به باند وصل کرد؟LM62000 خروجی L/R معمولی صدا داره؟ آخه اسپیکرای من ورودی اپتیکال ندارن...
ویه سوال دیگه HDMI که در LM62000 هست فقط ورودی هستن یا خروجی هم هستن؟منظورم خروجی صدا هستش

amir_82111
20-01-2013, 12:36
یه سوال دیگه:
تو شبکه های SD اختلاف تصویر LM62000 که 120 هرتزه با LM76100 که 240 هرتزه خیلیه؟

msa_6292
20-01-2013, 22:05
سلام دوست عزیز
اولا مبارکت باشه تی وی عالی هست
دوما باید بری سایت ال جی حالا ایرانی یا غیر ایرانی من خودم رفتم سایت ال جی بعدش سایت قطر رو انتخاب کردم
بعدش مدلش رو انتخاب می کنی بعدش در قسمت پشتیبانیش برنامش رو دانلود می کنی از زیپ درش میاری میریزی به فلش به اولین یواس بی وصل میکنی بقیه کارا خود به خود انجام میشه و تو باید چند تا بله رو انتخاب کنی
در ضمن راهنمای دانلود و آپدیت برنامه هم هست میتونی همون جا دانلود کنی
نگران تغییر زبان و سایر چیز ها نباش
کلا سرعت اینترنتش کم هست. من هم 76100 دارم با سرعت یک مگ برای دانلود آپ ها و یا فیلم های سه بعدی مشکل دارم البته چند تا آپ نصب کردم اما در کل با اینترنت در تی وی حال نکردم
در ضمن نترس باید کمی صبر کنی تا اپ نصب بشه.
همچنین بی خیال اپدیت با اینترنت شو. که من هم جند بار سر کار رفتم. خوشبختانه چیزی نمیشه وقتی داره برنامه جدید دانلود میشه و وسطش قطع میشه فقط احتمالا وقتی مورد دار میشه که داره برنامه جدید رو نصب میکنه و شما تی وی رو خاموش روشن و یا یو اس بی قطع بشه.
در کل با اسمارت بودن تی وی زیاد نمیشه استفاده کرد و فقط برای اوایلش جهت کنجکاوی بد نیست.
سلام دوست خوبم
دمت گرم بابت پاسخ کاملتون...
والا امروز یه بار دیگه امتحان کردم و آپدیت به ورژن جدید شد(طول کشید)!
اما بعد از ریستارت شدن تازه فهمیدم که چه اشتباه بزرگی انجام دادم و الان دیگه هیچکدوم از function هاش درست کار نمیکنه! مثلاً گیرنده دیجیتالش از کار افتاده و دیگه any net اش هم کار نمیکنه!!! و ...:n03:
الان گشتم و تو نت ورژن قبلی رو پیدا کردم و دانلودش کردم. و وقتی یو اس پی رو میزنم میگه که ورژن شما جدیدتر از ورژنی هستش که شما قصد ریختن اون رو دارین! همه راه ها رو تست کردم ولی جواب نداد.
و الان فکر کنم تنها راه Downgrade به ورژن قبلی هستش که اون هم نمیدونم چجوری هستش! راهی برای این کار وجود داره؟؟؟؟

m2r164
20-01-2013, 22:50
سلام دوست خوبم
دمت گرم بابت پاسخ کاملتون...
والا امروز یه بار دیگه امتحان کردم و آپدیت به ورژن جدید شد(طول کشید)!
اما بعد از ریستارت شدن تازه فهمیدم که چه اشتباه بزرگی انجام دادم و الان دیگه هیچکدوم از function هاش درست کار نمیکنه! مثلاً گیرنده دیجیتالش از کار افتاده و دیگه any net اش هم کار نمیکنه!!! و ...:n03:
الان گشتم و تو نت ورژن قبلی رو پیدا کردم و دانلودش کردم. و وقتی یو اس پی رو میزنم میگه که ورژن شما جدیدتر از ورژنی هستش که شما قصد ریختن اون رو دارین! همه راه ها رو تست کردم ولی جواب نداد.
والان فکر کنم تنها راه Downgrade به ورژن قبلی هستش که اون هم نمیدونم چجوری هستش! راهی برای این کار وجود داره؟؟؟؟

وال... من نمی دونم شما چکار کردی
اصولا نباید مشکل دار می شد
چرا بعد از ریستارت شدن دچار مشکل شد؟؟؟
سعی کن آخرین ورژن 10 هست یا 9 نمی دونم اون رو دانلود کنی و همون کارا ر. که گفتم انجام بدی.
یکی هم فکتوری ریست هست که بگرد پیدا کنی و انجامش بده. دقیقا نمی دونم کجاست الان خونه نیستم بگم گجاست.

amir_82111
21-01-2013, 00:44
من LM62000 خریدم....
ورژن 47LM62000-TA من 3.11.37 هستش و از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورژن 04.31.30 رو دانلود کردم ولی تو ساپورت مدل هاش 47LM62000-TA نیستش. حالا اگه همینو با usb آپدیتش کنم چه چیزایی توش اضافه میشه؟کلا چه تغییراتی میکنه؟آیا زبان فارسیش میپره؟میشه دوباره به ورژن قبلیش برگردوند؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید...

parham511
21-01-2013, 02:55
چطوری میشه LM62000 رو به باند وصل کرد؟LM62000 خروجی L/R معمولی صدا داره؟ آخه اسپیکرای من ورودی اپتیکال ندارن...
ویه سوال دیگه HDMI که در LM62000 هست فقط ورودی هستن یا خروجی هم هستن؟منظورم خروجی صدا هستش

در اصل باید از سینمای خانگی استفاده کنید، تلویزیون نمایشگر صوت و تصویره و مدلهای جدید معمولا جز خروجی هدفون و خروجی صدای دیجیتال خروجی صوتی دیگه ای ندارن،
اگه همه راههارو امتحان کردید و نشد به ناچار مجبورید از همون خروجی هدفون استفاده کنید.

parham511
21-01-2013, 03:07
یه سوال دیگه:
تو شبکه های SD اختلاف تصویر LM62000 که 120 هرتزه با LM76100 که 240 هرتزه خیلیه؟

LM76100 قابلیت انطباق بالاتری داره و تصویرو نرمتر میکنه، از طرفی کنتراست بالاتر و کیفیت تصویر بهتری داره، تو تصاویر SD هم تفاوت هست اما نه خیلی زیاد چون بیشتر فیلمها و تصاویر SD صدا و سیما فیلمهای آنالوگ قدیمی هستن که به دیجیتال تبدیل شدن و کیفیت خودشون خوب نیست و کنتراست پایینی دارن.

parham511
21-01-2013, 03:13
دوستان بنظر شما بهترین مدل LG 32 اینچی ساخت 2012 چیه؟سه بعدی باشه بهتره(البته اگر دو بعدی مدل خوبی هم بود معرفی کنید).اگر میشه حول و حوش قیمتی رو هم بگین.
ممنون

امکاناتشونو تو این لینکها مقایسه کنید، قیمتاشونو ندارم. اما بین 1.3 تا 2 میلیون باید باشن احتمالا.

1.
32LM66900

2.
32LM62000

3.
32LM58000

msa_6292
21-01-2013, 05:13
وال... من نمی دونم شما چکار کردی
اصولا نباید مشکل دار می شد
چرا بعد از ریستارت شدن دچار مشکل شد؟؟؟
سعی کن آخرین ورژن 10 هست یا 9 نمی دونم اون رو دانلود کنی و همون کارا ر. که گفتم انجام بدی.
یکی هم فکتوری ریست هست که بگرد پیدا کنی و انجامش بده. دقیقا نمی دونم کجاست الان خونه نیستم بگم گجاست.
همه چیز رو طبق روال معمولی و عادیش پیگیری کردم. یعنی همه کارها رو خود تلویزیون انجام داد و در آخر که ریستارت شد دیگه کانالها رو پیدا نمی کرد. فکتوری ریست هم کردم و الان آخرین ورژنی که برای این تلویزیون اومده(4.10.11) روش نصبه.
الان ورژن قبلی رو از تو سایت خود الجی دانلود کردم و وقتی که میخوام بریزم اجازه نمیده چون میگه ورژن نباید پایینتر باشه!
به خاطر همین الان دنبال یه راه میگردم که به ورژن قبلی(4.00.02) downgrade بتونم بکنم!
راهش رو میدونین؟:n27:

amir_82111
21-01-2013, 09:01
چطوری میشه تنظیمات زیرنویس رو تو LM62000 ذخیره کرد؟آخه هر سری بعد از وارد شدن به USB باید زبان زیرنویس رو عربی کنم....

amir_82111
21-01-2013, 12:04
تبدیل صدای دیجیتال به آنالوگ هست تو ایران؟قیمتش چنده؟

Poisonman
21-01-2013, 14:45
دوستان عزيز اگر راهنمايي کنيد خيلي ممنون ميشم.
تفاوت بين مدل هاي LM66100 , LM67100 و LM76100 چيه؟
من مي خوام يک 47 اينچ بگيرم، موندم که تفاوت اصلي اين سه مدل تو چيه، از نظر فني؟
با تشکر

parham511
21-01-2013, 15:14
با تشکر

LM66100 و LM67100 یکین فقط رنگشون فرق داره و LM67100 پایه هاش حالت متالیک داره و یکم شیکتره
اما LM76100 تصویرش یه مقدار بهتره، پنل قوی تری داره و هرتز پنلش بالاتره.

m2r164
21-01-2013, 15:31
با تشکر

دوست عزیز من 76100 دارم خیلی ازش راضی هستم
و فامیلمون 66100 داره با هاش مقایسه می کنم البته در شرایط یکسان امکانش نبود اما 76100 خیلی خیلی نسبت به 66100 بهتر است. شفافیت و روشنایی تصویر در 76100 خیلی بیشتر می باشد حتی در صداش هم همینطور .
من به شما توصیه می کنم 76100 بخرید اگر 400 تا 500 تومن برای شما مشکل دار نباشد.
76100 بهترین انتخاب نسبت به قیمت و امکاناتش می باشد. وگرنه 8600 و 9600 مشخصاتشون بالاتر از 76100 می باشد اما اختلاف قیمتشون برای امکانات بیشترشون نمی صرفه . به قول سایت فلت پنل highly recommded می باشد.

همچنین این تی وی ها بدون بدنه می باشند و اصلا متوجه بزرگی تی وی نمی شوید. و خیلی راحت با تی وی 47 اینچ ارتباط برقرار می کنید. همچنین توصیه من به عنوان کسی که 47 اینچ 76100 رو دارم این هست که در صورت داشتن امکانات مالی حتما 55 اینچ آن را تهیه فرمایید . من به شخصه الان از اینکه 55 نخریدم ناراضی هستم. و هر بار افسوس می خورم .
امید وارم هر چه سریهتر خرید کنید و از تی وی تون لذت ببرید.

Poisonman
21-01-2013, 15:43
ممنون از دوستاني که خيلي سريع پاسخ دادند. بله 55 اينچ رو من هم دوست دارم ولي قيمت بالاي 6 ميليون تومان کمي زياده ! پس ايشالا اگر بشه سعي مي کنم 76100 رو بگيرم.
در ضمن، لطف مي کنيد لينک چند تا از Review هاي اين مدل 76100 رو بذاريد؟
ممنون

amir_82111
21-01-2013, 16:33
چرا کسی منو راهنمایی نمیکنه؟؟؟

parham511
21-01-2013, 17:04
ممنون از دوستاني که خيلي سريع پاسخ دادند. بله 55 اينچ رو من هم دوست دارم ولي قيمت بالاي 6 ميليون تومان کمي زياده ! پس ايشالا اگر بشه سعي مي کنم 76100 رو بگيرم.
در ضمن، لطف مي کنيد لينک چند تا از Review هاي اين مدل 76100 رو بذاريد؟
ممنون

parham511
21-01-2013, 17:10
چرا کسی منو راهنمایی نمیکنه؟؟؟

یکم صبر کنید اگه کسی اطلاعاتی داشته باشه به سوالتون جواب میده.
فروم جای تبادل نظره دیگه همیشه نباید انتظار داشته باشیم بقیه کمتر از 3-4 ساعت به سوالامون پاسخ بدن،
راجع به سوال اولتون یعنی زیرنویس Lm6200 اطلاعی ندارم چون خودم سامسونگ دارم،
راجع به تبدیل صدای آنالوگ به دیجیتالم اینجا کسی نمیدونه چون ربطی به موضوع تاپیک نداره آخه و بهتره تو انجمن پخش کننده های صوتی تصویری
یعنی اینجا:
بپرسید سوالتونو شاید کسی اطلاعاتی داشته باشه و جواب بده.
موفق باشید.

msa_6292
21-01-2013, 18:05
همه چیز رو طبق روال معمولی و عادیش پیگیری کردم. یعنی همه کارها رو خود تلویزیون انجام داد و در آخر که ریستارت شد دیگه کانالها رو پیدا نمی کرد. فکتوری ریست هم کردم و الان آخرین ورژنی که برای این تلویزیون اومده(4.10.11) روش نصبه.
الان ورژن قبلی رو از تو سایت خود الجی دانلود کردم و وقتی که میخوام بریزم اجازه نمیده چون میگه ورژن نباید پایینتر باشه!
به خاطر همین الان دنبال یه راه میگردم که به ورژن قبلی(4.00.02) downgrade بتونم بکنم!
راهش رو میدونین؟:n27:
سلام دوستان
امروز زنگ زدم به پشتیبانی فنی گلدیران(84733-021) و مشکل رو براشون توضیح دادم. اونها برام یه تکنسین فرستادن و اون هم در عرض 30 دقیقه درستش کرد و تحویلم داد. هر کاری هم کردم که بهم بگه چیکار کرده بهم نگفت. فقط یه کنترل عجیب و غریب دستش بود و با اون کار میکرد.:n13:

الان هم تنها مشکلم اینم که نمیتونم با LG APPS کار کنم. به سایت
هم رفتم و یک اکانت هم ساختم و میگه که ایمیل تاییدیه رو باید برم و فعال کنم ولی هر کاریش میکنم و لینک تایید رو میزنم به صفحه اصلی سایت میره و چیزی برام نمیاره! حالا نمیدونم این مشکل رو چجوری حلش کنم....؟؟؟
کسی هست با LG APPS کار کرده باشه ؟

ccna
21-01-2013, 21:36
دوست عزیز من 76100 دارم خیلی ازش راضی هستم
و فامیلمون 66100 داره با هاش مقایسه می کنم البته در شرایط یکسان امکانش نبود اما 76100 خیلی خیلی نسبت به 66100 بهتر است. شفافیت و روشنایی تصویر در 76100 خیلی بیشتر می باشد حتی در صداش هم همینطور .
من به شما توصیه می کنم 76100 بخرید اگر 400 تا 500 تومن برای شما مشکل دار نباشد.
76100 بهترین انتخاب نسبت به قیمت و امکاناتش می باشد. وگرنه 8600 و 9600 مشخصاتشون بالاتر از 76100 می باشد اما اختلاف قیمتشون برای امکانات بیشترشون نمی صرفه . به قول سایت فلت پنل highly recommded می باشد.

همچنین این تی وی ها بدون بدنه می باشند و اصلا متوجه بزرگی تی وی نمی شوید. و خیلی راحت با تی وی 47 اینچ ارتباط برقرار می کنید. همچنین توصیه من به عنوان کسی که 47 اینچ 76100 رو دارم این هست که در صورت داشتن امکانات مالی حتما 55 اینچ آن را تهیه فرمایید . من به شخصه الان از اینکه 55 نخریدم ناراضی هستم. و هر بار افسوس می خورم .
امید وارم هر چه سریهتر خرید کنید و از تی وی تون لذت ببرید.
با سلام آیا lm7610 امکان پخش mkv را دارا می باشد ؟
با زیر نویس فارسی چطور ؟
با تشکر

sasan440
22-01-2013, 11:45
سلام دوستان
امروز زنگ زدم به پشتیبانی فنی گلدیران(84733-021) و مشکل رو براشون توضیح دادم. اونها برام یه تکنسین فرستادن و اون هم در عرض 30 دقیقه درستش کرد و تحویلم داد. هر کاری هم کردم که بهم بگه چیکار کرده بهم نگفت. فقط یه کنترل عجیب و غریب دستش بود و با اون کار میکرد.:n13:

الان هم تنها مشکلم اینم که نمیتونم با LG APPS کار کنم. به سایت
هم رفتم و یک اکانت هم ساختم و میگه که ایمیل تاییدیه رو باید برم و فعال کنم ولی هر کاریش میکنم و لینک تایید رو میزنم به صفحه اصلی سایت میره و چیزی برام نمیاره! حالا نمیدونم این مشکل رو چجوری حلش کنم....؟؟؟
کسی هست با LG APPS کار کرده باشه ؟

وقتی ایمیل الجی رو باز کردی حالت نمایش تصاویر رو فعال کن لینک فعال سازی بصورت یه تصویر برای شما فرستاده میشه.

pori.ya
22-01-2013, 12:02
با سلام آیا lm7610 امکان پخش mkv را دارا می باشد ؟
با زیر نویس فارسی چطور ؟
با تشکر

سلام
بله فایل mkv رو پخش میکنه فقط زیر نویس اگر مشکل داشته باشه باید با تو نت پد به UTF-8 تبدیلش کنی
موفق باشی

amir_82111
23-01-2013, 02:06
من آپدیت ورژن 04.31.30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو واسه LM6200 از سایت LG دانلود کردم ولی TV ورژن 4.00.11 رو واسه آپدیت نشون میده...
حالا کدومو باید نصب کنم؟نمیخوام زبان فارسیش پاک بشه
الان ورژن 03.11.37 نصبه.حلا ورژن 3 با 4 چه تفاوتهایی داره؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید..

vahid1414
23-01-2013, 19:03
با سلام خدمت دوستان من تا دیروز از طریق فایل هایی که از طریقlibrary ویندوز مدیا ‍لیر به اشتراک گذاشته بودم راحت تمام ویدپو ها رو می دیدم ولی نمی دونم یک دفعه چطور شد دیگه فایلها رو نشون نمی ده ولی فایلهای صوتی رو مثل قبل ‍خش می کنه و من هر کار کردم نتونستم مثل قبل برگردونم من طبق راهنمایی دوستمون این کار هاییکه این زیر گفته بودن انجام دادن ولی نمی فهمم چطور شده
البته مال من سامسونگه اما برا یکی از اقوام انجام دادم قبلا:
اول میای تو pc از مدیا پلیر قسمت stream که کلیک بکنی 4 تا گزینه میاد.....شما روی اخری یعنی : more streaming options کلیک میکنی...یه پنجره باز میشه و دستگاه هایی که از وایرلس استفاده میکنند رو نشون میده...اگر تلویزیون به وایرلس وصل شده باشه حتما نام تلویزیون رو اونجا میبینی...حالت Allowed رو برای تلویزیون انتخاب میکنی. الان هر فایلی که تو libraries باشه تو تلویزیون قسمت smartshare نشون داده میشه.
برای اینکه یه درایو کامیوتر رو در libraries داشته باشید لازم نیست فایلی رو که میخواید رو اونجا کپی کنید فقط کافیه که :
به mycomputer برید و روی درایو مورد نظرتون کلیک راست کنید و روی گزینه include library in رفته و مثلا videos رو انتخاب کنید...
اینطوری هر ویدئویی که در این درایو داشته باشید در قسمت smartshare تلویزیون نمایش داده میشه.
نکته: تا اونجایی که من دیدم در الجی فرمت mkv رو از فایل های کامپیوتر اجرا نمیکنه! مال خودم ینی سامسونگ رو هنوز امتحان نکردم!

amir_82111
24-01-2013, 13:58
من پوشه LG_DTV رو تو فلش 4GB درست کردم و فایل GP4_---_BB_EU_B0_MP_lg1152_B0_RevNo66676_V04.04.47 _usb_V2_SECURED.epk رو توش کپی کردم ولی وقتی به TV LM62000 وصل میکنم هیچ پیغامی واسه آپدیت نمیده... با یه فلش دیگه هم تست کردم بازم هیچ پیغامی نداد... باید چکار کنم؟

fb.atheist
24-01-2013, 14:10
با سلام خدمت دوستان من تا دیروز از طریق فایل هایی که از طریقlibrary ویندوز مدیا ‍لیر به اشتراک گذاشته بودم راحت تمام ویدپو ها رو می دیدم ولی نمی دونم یک دفعه چطور شد دیگه فایلها رو نشون نمی ده ولی فایلهای صوتی رو مثل قبل ‍خش می کنه و من هر کار کردم نتونستم مثل قبل برگردونم من طبق راهنمایی دوستمون این کار هاییکه این زیر گفته بودن انجام دادن ولی نمی فهمم چطور شده

دوست عزیز برای منم همین مشکل پیش میومد، و فقط با تعویض ویندوز درست میشد!
اگه میخواید بدون دردسر و برای همیشه از این مشکل راحت بشید ،نرم افزار nero media home 4.2 رو نصب کنید با اون راحت میتونید فایل هاتون رو رو تلویزیون share کنید،من خودم حدود 4 ماه دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم واقعا عالیه

Poisonman
24-01-2013, 15:27
دوستان با تشکر از راهنمايي هاي همه تون در اين تاپيک، ما هم امروز رفتيم بالاخره مدل 47LM86000 رو گرفتيم با سينماي خانگي بلوري و 750 تومان کارت هديه، قرار شد شنبه بيان و نصب کنن. ايشالا نصب که شد حتماً باز هم مزاحم دوستان باتجربه اين تاپيک ميشيم.

vahid1414
24-01-2013, 15:44
دوست عزیز برای منم همین مشکل پیش میومد، و فقط با تعویض ویندوز درست میشد!
اگه میخواید بدون دردسر و برای همیشه از این مشکل راحت بشید ،نرم افزار nero media home 4.2 رو نصب کنید با اون راحت میتونید فایل هاتون رو رو تلویزیون share کنید،من خودم حدود 4 ماه دارم ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم واقعا عالیه
با تشکر از جواب شما دوست عزیز یعنی از طریق وای فای به راحتی کار می کنه و در ضمن این نرم افزار زیر مجموعه نرم افزار neroهست یا باید جدا نصب بشه

amir_82111
24-01-2013, 15:53
با تشکر از جواب شما دوست عزیز یعنی از طریق وای فای به راحتی کار می کنه و در ضمن این نرم افزار زیر مجموعه نرم افزار neroهست یا باید جدا نصب بشه

جدا هم میتونی نصبش کنی

vahid1414
24-01-2013, 16:01
جدا هم میتونی نصبش کنی

از کجا باید دانلود کنم من توی سایتها گشتم پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن زیر مجموعه کدوم یک از نرم افزارهای neroهست

amir_82111
24-01-2013, 16:22
از کجا باید دانلود کنم من توی سایتها گشتم پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن زیر مجموعه کدوم یک از نرم افزارهای neroهست

تو پیام خصوصی لینک گذاشتم واستون...

fesghl
24-01-2013, 16:49
قربون دستت:n16:

S^T^N
24-01-2013, 17:08
خواهش میکنم اذتون اگه ممکنه لینک دانلود Firmeware جدید » 47 LM96000 رو اینجا قرار بدین
ورژن فعلیش اینه 04.00.20
از طریق تلوزیون وصل میشه اینترنت ولی وحشتناک کند سرعت دانلودش اگه میشه لینکش بدین من با نرم افزار IDM دانلود کنم بعد با usb اپگریدش کنم
هر چی گشتم پیدا نکردم وژن جدید مدل اروپاییش هست فقط یعنی 47 lm9600 نه آسیایی

منتظر کمکتون هستم

میخواستم ببینم اگه Firmeware مدل اروپایش بریزم مشکلی پیش میاد ? یا فقط زبان فارسی از دست میدم ؟

amir_82111
24-01-2013, 17:22
خواهش میکنم اذتون اگه ممکنه لینک دانلود Firmeware جدید » 47 LM96000 رو اینجا قرار بدین
ورژن فعلیش اینه 04.00.20
از طریق تلوزیون وصل میشه اینترنت ولی وحشتناک کند سرعت دانلودش اگه میشه لینکش بدین من با نرم افزار IDM دانلود کنم بعد با usb اپگریدش کنم
هر چی گشتم پیدا نکردم وژن جدید مدل اروپاییش هست فقط یعنی 47 lm9600 نه آسیایی

منتظر کمکتون هستم

میخواستم ببینم اگه Firmeware مدل اروپایش بریزم مشکلی پیش میاد ? یا فقط زبان فارسی از دست میدم ؟

vahid1414
24-01-2013, 17:30
تو پیام خصوصی لینک گذاشتم واستون...

دوست عزیز هنگام نرم افزار Nero MediaHome به مرحله می رسه که می گه نرم افزارهای nero ask toolbar و nero product ratcher نصب نیستند و باید نصب بشن و وقتی روی instal میزنی دیگه جلو نمی ره

amir_82111
24-01-2013, 17:48
دوست عزیز هنگام نرم افزار Nero MediaHome به مرحله می رسه که می گه نرم افزارهای nero ask toolbar و nero product ratcher نصب نیستند و باید نصب بشن و وقتی روی instal میزنی دیگه جلو نمی ره

من روی ویندوز سون 64 بیت نصب کردم و الان داره کار میکنه... شاید ویندوزتون مشکل داره...

amir_82111
24-01-2013, 18:51
من پوشه LG_DTV رو تو فلش 4GB درست کردم و فایل GP4_---_BB_EU_B0_MP_lg1152_B0_RevNo66676_V04.04.47 _usb_V2_SECURED.epk رو توش کپی کردم ولی وقتی به TV LM62000 وصل میکنم هیچ پیغامی واسه آپدیت نمیده... با یه فلش دیگه هم تست کردم بازم هیچ پیغامی نداد... باید چکار کنم؟

احتمالش هست چون ورژن فعلی تی وی من 3.11.37 هستش قابلیت آپدیت از روی فلش رو نداشته باشه؟

parham511
24-01-2013, 20:08
دوستان با تشکر از راهنمايي هاي همه تون در اين تاپيک، ما هم امروز رفتيم بالاخره مدل 47LM86000 رو گرفتيم با سينماي خانگي بلوري و 750 تومان کارت هديه، قرار شد شنبه بيان و نصب کنن. ايشالا نصب که شد حتماً باز هم مزاحم دوستان باتجربه اين تاپيک ميشيم.

مبارک باشه دوست عزیز، کارت هدیه 750 هزار تومانی برای تمامی 47 اینچها بود یا مدلهای خاصی فقط؟

amir_82111
24-01-2013, 20:46
مبارک باشه دوست عزیز، کارت هدیه 750 هزار تومانی برای تمامی 47 اینچها بود یا مدلهای خاصی فقط؟
شانس ما 300 تومان میدن.اگه 1 روز دیرتر میخریدیم 500 میدادن...

S^T^N
24-01-2013, 22:04

فدایه دستات بشم یه جواب سوال منم بده کنجکاوم خوب ببخشین

amir_82111
24-01-2013, 22:14
این مال سایت گلد ایرانه پس زبان فارسیش نمیپره..
راستی من نتونستم LM62000 رو با یو اس بی آپدیت کنم.. اگه تونستی یه خبری بهم بده...

S^T^N
24-01-2013, 22:25
این مال سایت گلد ایرانه پس زبان فارسیش نمیپره..
راستی من نتونستم LM62000 رو با یو اس بی آپدیت کنم.. اگه تونستی یه خبری بهم بده...

امشب حتما میگی چه گیریم من ولی شرمنده دوست عزیز یه سوالی داشتم لینک شما درسته مشکلیم نیست ولی من رفتم سایت خود گلد ایران لینکی یا قسمتی پیدا نکردم که مربوط به دانلود firmware باشه میشه بگی از کجا میشه رفت تو قسمت همین آپدیت نرم افزارای Firmware تو سایت هر چی گشتم پیدا نکردم

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir_82111
25-01-2013, 01:59
کسی تا حالا تونسته منوی سرویس مخفی سری LM رو باز کنه؟من نرم افزارشو دارم و تونستم با تی وی ارتباط برقرار کنم و میتونم از طریق کامپیوتر تی وی رو کنترل کنم ولی هنوز کدهای منوی مخفیش رو پیدا نکردم.منوی مخفی امکانات خیلی جالبی داره
هر کی خواست بگه تا نرم افزارشو بهش بدم.... اگه بتونیم کد هاشو پیدا کنیم خیلی عالی میشه....

fb.atheist
25-01-2013, 02:38
کسی تا حالا تونسته منوی سرویس مخفی سری LM رو باز کنه؟من نرم افزارشو دارم و تونستم با تی وی ارتباط برقرار کنم و میتونم از طریق کامپیوتر تی وی رو کنترل کنم ولی هنوز کدهای منوی مخفیش رو پیدا نکردم.منوی مخفی امکانات خیلی جالبی داره
هر کی خواست بگه تا نرم افزارشو بهش بدم.... اگه بتونیم کد هاشو پیدا کنیم خیلی عالی میشه....

اگه میشه لطف کنید نرم افزار رو به منم بدید((:

parham511
25-01-2013, 02:39
یادتون باشه اگه تو تنظیمات منو مخفی دستکاری بشه و مشکلی براتون بوجود بیاد گارانتیها هم میتونن مسئولیتی قبول نکنن، و اینو نوعی از خرابی بدونن که توسط شخص خریدار بوجود اومده.

amir_82111
25-01-2013, 10:46
یادتون باشه اگه تو تنظیمات منو مخفی دستکاری بشه و مشکلی براتون بوجود بیاد گارانتیها هم میتونن مسئولیتی قبول نکنن، و اینو نوعی از خرابی بدونن که توسط شخص خریدار بوجود اومده.
منو ها رو دست کاری نکنید و اگه مشکلی پیش اومد تعمیر کار نمایندگی یه ریموت کنترل مخصوص واسه منوی سرویس مخفی داره که تنظیمات رو به حالت اول برمیگردونه.....

راستی کسی نمیدونه من چطوری میتونم تی وی خودمو آپدیت کنم؟با اینترنت که نشد با یو اس بی هم نشد....

amir_82111
25-01-2013, 14:00
آموزش ه_ک و باز کردن منوی سرویس مخفی تلویزیون های Smart Lg TV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid1414
25-01-2013, 15:52
سلام خدمت دوستان عزیز من نتونستم نرم افزار توصیه شده دوست عزیزمون رو ( nero home media ) رو نصب کنم ولی نرم افزار دیگه به نام nero kwik media رو نصب کردم ولی مثل ویندوز مدیا پلیر قابلیت اینرو نداره که فایلها رو به صورت پوشه بندی مشاهده کرد و به صورت rate , rentely , timeline ... قابل مشاهده است اگر دوستان با این نرم افزار آشنایی دارند راهی رو معرفی کنند که بشه مثل پوشه بندی های داخل کامپیوتر فایلها رو مشاهده کرد اگر نه نرم افزار های با کاربرد مشابه رو معرفی کنید با تشکر

amir_82111
25-01-2013, 16:02
سلام خدمت دوستان عزیز من نتونستم نرم افزار توصیه شده دوست عزیزمون رو ( nero home media ) رو نصب کنم ولی نرم افزار دیگه به نام nero kwik media رو نصب کردم ولی مثل ویندوز مدیا پلیر قابلیت اینرو نداره که فایلها رو به صورت پوشه بندی مشاهده کرد و به صورت rate , rentely , timeline ... قابل مشاهده است اگر دوستان با این نرم افزار آشنایی دارند راهی رو معرفی کنند که بشه مثل پوشه بندی های داخل کامپیوتر فایلها رو مشاهده کرد اگر نه نرم افزار های با کاربرد مشابه رو معرفی کنید با تشکر
Plex Media Server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کن...

metalgear2
25-01-2013, 16:17
دوستان LM58000 سری 32 اینچ قابلیت trumotion داره یا نه؟

fb.atheist
26-01-2013, 00:22
آقا یه سوال برام پیش اومده، اینکه تو مدل های 86000 و 96000 (بقیه مدل ها رو نمیدونم) قابلیت SD به HD برای بالا بردن کیفیت تصویر قرار داده شده به این معنیه که خودش به صورت اتومات تصاویر SD رو به HD تبدیل میکنه یا نه تنظیم خاصی داره و باید به صورت دستی انجامش بدیم؟

parham511
26-01-2013, 01:56
آقا یه سوال برام پیش اومده، اینکه تو مدل های 86000 و 96000 (بقیه مدل ها رو نمیدونم) قابلیت SD به HD برای بالا بردن کیفیت تصویر قرار داده شده به این معنیه که خودش به صورت اتومات تصاویر SD رو به HD تبدیل میکنه یا نه تنظیم خاصی داره و باید به صورت دستی انجامش بدیم؟

همشون تبدیل میکنن و نرم افزار upscaler دارن، مساله اینه که کیفیت تبدیل و نرم افزارش در برندهای مختلف فرق داره، و احتمالا در مدلهای ارزون و گرونتر این برندها هم فرق کنه، چون قدرت پردازشگرهاشون متفاوته.
وقتی تصویر SD روی به تلویزیون برسه خودش Upscale میکنه خود بخود، گرینه ای من ندیدم در مدلهای LG و Samsung.

Poisonman
26-01-2013, 13:39

ممنون دوست عزيز.
در صورتي كه فقط تلويزيون 47 اينچ بگيريد كارت هديه 500 تومن و اگر بطور همزمان با تلويزيون، سينماي خانگي هم بگيريد 750 تومن هست.

soheilnouri
26-01-2013, 13:45
سلام ايا lg 76100 42" واسه بازي خووبه؟

در ضمن اين تلويزيون جاي هدفون داره يا هه؟چون من نميبينم ...چيكار كنم؟

parham511
26-01-2013, 14:16

بله تلوزیزیون خوبیه و بین LCD ها یکی از کمترین تاخیر ورود (Input lag) رو داره، برای بازی باید روی وضعیت Game قرار بدید تلویزیون رو تا به بالاترین سرعت پردازش و کمترین تاخیر ورودی (Input lag) دست پیدا کنید.

Input lag was measured to 30-40 ms in the game mode settings, which is in the high end.

soheilnouri
26-01-2013, 15:15
بله تلوزیزیون خوبیه و بین LCD ها یکی از کمترین تاخیر ورود (Input lag) رو داره، برای بازی باید روی وضعیت Game قرار بدید تلویزیون رو تا به بالاترین سرعت پردازش و کمترین تاخیر ورودی (Input lag) دست پیدا کنید.

Input lag was measured to 30-40 ms in the game mode settings, which is in the high end.

مرسي مهندسم ولي اين كه led يه شما فرمودي ال سي دي..راجع به هدفون كمكم ميكني؟بالا پرسيدم مهندس من

parham511
26-01-2013, 17:24
مرسي مهندسم ولي اين كه led يه شما فرمودي ال سي دي..راجع به هدفون كمكم ميكني؟بالا پرسيدم مهندس من

LED اون نمایشگرهای بزرگ تبلیغاتی توی شهرهای بزرگه(نمیدونم دیدید یا نه)، اینا همه LCD هستند با نور پس زمینه ی LED، ااین نوع تلویزیون ها ''LCD-TV with edge LED '' یا گاها ''LED-LCD'' اسم اصلیشونه
اما بین عوام مردم و همچنین تبلیغات شرکتهای سودجو این نوع تلویزیونها از واژه مختصر و کوتاه و البته ناقص LED برای سهولت کار و همچنین فروش بیشتر استفاده میشه تا بواسطه این اسم مردم فکر کنن باید LCD های قدیمی خودشونو دور بندازن و این TV های جدیدو بخرن درحالی که اینها هم همون LCD های قدیمند فقط بجای لامپهای فلوروسنت از LED های سفید برای روشنایی نور پس زمینشون استفاده شده که جز طول عمر بیشتر ، مصرف برق کمتر و تنظیم نور دقیقتر فرقی دیگه ای از نظر کیفیت تصویر با همون LCD های قدیم که از لامهای فلوروسنت توشون استفاده میشد ندارن.

مگه میشه تلویزیونی خروجی هدفون نداشته باشه آخه؟
تو سایتهای خارجی که برای این مدل نوشته شده داره.

چون من نميبينم ...چيكار كنم؟

از اطرافیا کمک بگیرید.

amir_82111
26-01-2013, 20:52
سری LM فقط یه خروجی صدای دیجیتال داره.همین.... دیگه از خروجی آنالوگ و هدفون خبری نیست متاسفانه ....

parham511
26-01-2013, 21:12
توی سایت Flatpanelshd که یکی از مشهورترین سایتهای بررسی TV جهانه نوشته خروجی هدفون داره این مدل:n13:
البته توی این سایت 55 اینچشو بررسی کرده که احتمالا ورژن اروپایی این تلویزیون هست، معمولا LG تو ورژنهای اروپاییش امکانات بیشتری میزاره، مثلا همین LM7600 در ورژن اروپاییش که LM760T نامیده میشه امکان ضبط روی فلش وجود داره که گویا در بقیه ورژن ها این امکان وجود نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilnouri
26-01-2013, 21:19
واييييييييييي....چرا اخه واسه چي....من چيكار كنم پس؟

soheilnouri
26-01-2013, 21:24
ماله من ٧٦١٠٠. ٤٢ اينچه ها

fb.atheist
26-01-2013, 21:37

این تنظیم Game Mode کجاست دقیقا؟من هر چی میگردم تنظیمش رو تو تلویزیون پیدا نمیکنم، مدل من LM86000 هست

parham511
26-01-2013, 22:01
این تنظیم Game Mode کجاست دقیقا؟من هر چی میگردم تنظیمش رو تو تلویزیون پیدا نمیکنم، مدل من LM86000 هست

باید حالت تصویری به نام game یا بازی داشته باشه،
حالتهایی مثل expert یک و دو داره، حالت بازی یا game هم باید توشون باشه.

Poisonman
27-01-2013, 00:01
خوب دوستان، از شانس ما تلويزيون با پنل مشكل دار از آب در اومد!
تلويزيون بدون اينكه جاييش آسيب فيزيكي ديده باشه و حتي با جعبه كاملا سالم، وقتي تكنسين شركت از جعبه بازش كرد و به برق زد و روشن كرد ديديم كه به به!!! تصوير بهم ريخته است و پنل مشكل داره !
خلاصه دوباره جمعش كرد و گذاشت تو جعبه و توي يك برگه هم نوشت كه پنل مشكل داره. گفت فردا ببريد همون فروشگاهي كه خريديد و تحويا بديد، يكي ديگه بگيريد!
حالا فردا صبح ايشالا بايد ببريم فروشگاه ببينيم چي ميشه. اميدوارم كه مساله اي پيش نياد و جايگزينش كنن.
حتماً خبرش رو مي دم.

amir_82111
27-01-2013, 01:12
یه سوال دارم
توزیع رنگ و نور در LED یکنواخته؟
آخه من یه عکس کاملا سفید رو تو LM62000 باز کردم ولی کل صفحه یکدست نیست و سمت راست و چپ کتار لبه یه کمی تیره و حالت قرمز رنگ داره.
این طبیعیه؟

soheilnouri
27-01-2013, 01:54
پول مشكل داره واقعا چرا بايد همچين چيزي رخ بده...بالاخره ٧٦١٠٠m هدفون داره يا نع

سوگند5243183
27-01-2013, 09:02

کیفیت تصویر 8600 چه جور است از مدل 76100 بهتر است یانه

soheilnouri
27-01-2013, 10:18
اينا معمولا تو انطباق فركانس با هم توفير دارن.ولي ٧٦١٠٠ واقعا تكه..

soheilnouri
27-01-2013, 11:31
سلام...من دیشب ساعت 3 داشتم بازی میکردم صدا داشتم...امروز که روشن کردم تلویزیون رو m76100 42 اینچ دیدم صدا ندارم......دارم نگران میشم...چرا؟

khafan007
27-01-2013, 17:16
سلام دوستان من تلویزیون 42LM66100 آپدیت کردم به ورژن 04.10.08 بعد از آپدیت قسمت 3D World و بعضی از App مثل Accuwether باز نمیشه و مینویسه Server not found ولی بقیه قسمت ها مشکلی نداره کار میکنه.

khafan007
27-01-2013, 17:27
سلام دوستان من تلویزیون 42LM66100 آپدیت کردم به ورژن 04.10.08 بعد از آپدیت قسمت 3D World و بعضی از App مثل Accuwether باز نمیشه و مینویسه Server not found ولی بقیه قسمت ها مشکلی نداره کار میکنه.

khafan007
27-01-2013, 18:01
سلام شما به این لینک برید این فایل برای TV شماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر فایلی که تو فلش میریزید ماله TV شما نباشه آپدیت نمیاد.این فایل رو تو فلش کپی کنید آپدیت میاد.

soheilnouri
27-01-2013, 18:35
فك نميكنيد چيزايي مثه 3d و اينترنت فقط تبليغه و كارايي نداره؟

soheilnouri
27-01-2013, 19:21
من كه ٧٦١٠٠ دارم ميخام يه بخشًكننده تصويري هم بخرم..ماله ال جي رو بگيرم يا همون سينماي خونوادشو؟

fb.atheist
27-01-2013, 19:48
سلام شما به این لینک برید این فایل برای TV شماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر فایلی که تو فلش میریزید ماله TV شما نباشه آپدیت نمیاد.این فایل رو تو فلش کپی کنید آپدیت میاد.

جالبه که وقتی میرم تو سایت ال جی ایران و مدل LM86000 رو سرچ میکنم فقط دفترچه راهنمای محصول رو میاره و آپدیت فریم ور رو براش نذاشتن! چرا واسه یه تی وی میزارن واسه یکی نمیزارن مسخره ها!
اینم آدرس LM86000 تو ال جی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rostamiani
27-01-2013, 19:48
سلام دوستان

توی یکی از فروم ها خیلی از کیفیت 66100 بد گفته بودند که من رو از خریدش پشیمون کرد !
62000 چطوره ؟ 62000 بهتره یا 66100 یا 67100؟

اینجا 6700 رو تست کردند که مشابه 6200 هست و ظاهرا کنتراست بدی داشته !!! شما تجربه داشتید ؟ :

با 66100 و 62000 میشه برنامه ها رو ضبط کرد؟

fb.atheist
27-01-2013, 22:37
سلام دوستان

توی یکی از فروم ها خیلی از کیفیت 66100 بد گفته بودند که من رو از خریدش پشیمون کرد !

اینجا 6700 رو تست کردند که مشابه 6200 هست و ظاهرا کنتراست بدی داشته !!! شما تجربه داشتید ؟ :

اگه میتونید هزینه بیشتری کنید توصیه میکنم 86000 یا 96000 بگیرید چون پردازشگر تصویرشون 2 موتوره هست و قدرت و کیفیت بالاتری تو نشون دادن تصاویر دارن، یا اینکه میتونید تا چند ماه دیگه صبر کنید تا مدل های 2013 بیان شاید گزینه بهتری نسبت به مدل های فعلی پیدا کنید

smhsh121
27-01-2013, 22:39
سلام دوستان

از نظر کیفیت تصویر و مشخصات، 62000، 66100 و 67100 در یک سطح هستند. برای اطمینان از کیفیت تصویر توصیه میشه مدل 76100 رو بخرید.

rostamiani
27-01-2013, 22:43
متاسفانه امکان هزینه بیشتر رو ندارم :)

با 66100 و 62000 میشه برنامه ها رو ضبط کرد؟ اگه با یکی نمیشه اون یکی رو می خرم :)

smhsh121
27-01-2013, 23:10
متاسفانه امکان هزینه بیشتر رو ندارم :)

با 66100 و 62000 میشه برنامه ها رو ضبط کرد؟ اگه با یکی نمیشه اون یکی رو می خرم :)

هر دو مدل قابلیت ضبط و پخش از خود تلویزیون رو دارند ولی اگر می خوای از تلویزیون ضبط کنی و رو کامپیوتر ببینی که مطمئنا با هیچکدوم نمیشه. علتش هم حفظ کپی رایت تصاویر شبکه ها و در نتیجه کد کردن تصاویر ضبط شده هست.

parham511
28-01-2013, 01:00
سلام
توزیع رنگ و نور در LED یکنواخته؟
آخه من یه عکس کاملا سفید رو تو LM62000 باز کردم ولی کل صفحه یکدست نیست و سمت راست و چپ کتار لبه یه کمی تیره و حالت قرمز رنگ داره.
این طبیعیه؟

توزیع نور گاها یکنواخت نیست و ممکنه میزان براتنس در قسمتی از تصویر بیشتر باشه هم در edge LED مثل تلویزیون شما و هم در full LED ها، اما توزیع رنگ یکنواخته و حالت قرمز داشتن غیرموجهه، به نظر من ممکنه پنلتون مشکلی داشته باشه، بازم از بچه ها بپرسید.
اگه مشکلی داشته باشه با گارانتی تماس بگیرید تا یه تکنیسین براتون بفرستن و بررسی کنن.
درضمن منوی مخفی که میرید کار خطرناکیه، بودن تو این تاپیکا کسایی که دست زدنو خراب کردن تلویزیونشونو.

Poisonman
28-01-2013, 10:33
كار تعويض تلوزيون خراب ما فعلا به اينجا رسيده :
شبي كه دفعه اول تكنسين شركت اومده بود براي نصب و متوجه شديم تلويزيون خرابه، تكنسين گفت فردا شما تلويزيون رو ببريد فروشگاهي كه ازش خريديد. بعد صبح روز بعدش خود تكنسين زنگ زد گفت فعلا نبريد من بايد دوباره بيام از خرابي عكس بگيرم. دوباره شب روز بعد اومد از خرابي عكس گرفت و گفت كه شما به فروشگاه زنگ بزنيد و باهاشون هماهنگ كنيد تا بهتون جايگزين بدند. ما زنگ زديم فروشگاه گفت كه شما بايد صبر كنيد تا از شركت براي فكس بشه برگه هاي مربوطه تا ما خودمون به شما زنگ بزنيم. خلاصه امروز صبح من دوباره زنگ زدم شركت و گفتم بالاخره تكليف ما چيه، 5 ميليون پول تلويزيون داديم از جعبه خراب در اومده حالا هم كه دو سه روزه معطل شديم، اپراتور گفت كه گزارش مشكل شما تو سيستم ثبت شده و بايد منتظر باشيد تا از طرف امور مشتريان شركت به شما زنگ بزنن تا براتون تلويزيون جايگزين بفرستن! گفتم يعني با فروشگاه ما نبايد كاري داشته باشيم؟ گفت نه! گفت تا دو سه روز آينده با شما تماس گرفته ميشه! گفتم يعني حداكثر تا آخر هفته همه چي تموم ميشه؟ گفت بله.
حالا منتظريم ببينيم كه كار به كجا ميرسه! :n13:

فقط نكته اي كه در اين ميون مشخص شد اينه كه خودتون به هيچ وجه دستگاهي رو كه مي خريد باز نكنيد! حتما منتظر بمونيد تا تكنسين شركت بياد و باز كنه! چون خود تكنسين مي گفت شما اگر خودتون باز مي كرديد و اين مشكل رو مي ديديد شركت به هيچ وجه گردن نمي گرفت!!! :n04:

smhsh121
28-01-2013, 10:50
كار تعويض تلوزيون خراب ما فعلا به اينجا رسيده :
شبي كه دفعه اول تكنسين شركت اومده بود براي نصب و متوجه شديم تلويزيون خرابه، تكنسين گفت فردا شما تلويزيون رو ببريد فروشگاهي كه ازش خريديد. بعد صبح روز بعدش خود تكنسين زنگ زد گفت فعلا نبريد من بايد دوباره بيام از خرابي عكس بگيرم. دوباره شب روز بعد اومد از خرابي عكس گرفت و گفت كه شما به فروشگاه زنگ بزنيد و باهاشون هماهنگ كنيد تا بهتون جايگزين بدند. ما زنگ زديم فروشگاه گفت كه شما بايد صبر كنيد تا از شركت براي فكس بشه برگه هاي مربوطه تا ما خودمون به شما زنگ بزنيم. خلاصه امروز صبح من دوباره زنگ زدم شركت و گفتم بالاخره تكليف ما چيه، 5 ميليون پول تلويزيون داديم از جعبه خراب در اومده حالا هم كه دو سه روزه معطل شديم، اپراتور گفت كه گزارش مشكل شما تو سيستم ثبت شده و بايد منتظر باشيد تا از طرف امور مشتريان شركت به شما زنگ بزنن تا براتون تلويزيون جايگزين بفرستن! گفتم يعني با فروشگاه ما نبايد كاري داشته باشيم؟ گفت نه! گفت تا دو سه روز آينده با شما تماس گرفته ميشه! گفتم يعني حداكثر تا آخر هفته همه چي تموم ميشه؟ گفت بله.
حالا منتظريم ببينيم كه كار به كجا ميرسه! :n13:

فقط نكته اي كه در اين ميون مشخص شد اينه كه خودتون به هيچ وجه دستگاهي رو كه مي خريد باز نكنيد! حتما منتظر بمونيد تا تكنسين شركت بياد و باز كنه! چون خود تكنسين مي گفت شما اگر خودتون باز مي كرديد و اين مشكل رو مي ديديد شركت به هيچ وجه گردن نمي گرفت!!! :n04:

درسته موقع خرید در مغازه باید تاکید کنند که در کارتن رو خودتون باز نکنید. شما باید با گلدیران تماس بگیرید و بهشون بگید براتون همراه نصاب یک تلویزیون نو بفرستند و مورد خراب رو با خودشون ببرند. چون من تجربشو دارم میگم تعوض وظیفه اوناست.

oskar888
28-01-2013, 11:56
اگه کسی lm66100 داره میشه بگه ازش راضی هست یا نه

saman999999
28-01-2013, 12:42
دوستان سلام
این تلویزیون ما فک کنم یه مشکلی داره خاستم ببینم شما سر در میارین مدل تلویزیون ls4600ta
مشکل اینه که وقتی صفحه یکرنگ مشخص رو نشون میده البته رنگهای روشن به نظرم وسط تصویر تیره تره مث یه خط میمونه درست وسط تصویر انگار تصویر از وسط دو نصف میشه البته کمرنگه خیلی مشخص نیست اونم وقتی این طوری میشه که دوربین حرکت کنه یا یه تصویر سریع پخش بشه در حالت ثابت هیچ مشکلی نداره
حالا به نظر شما تلویزیون ایراد پیدا کرده یا این مدل پایینا همینطورین اخه این مدها تکنولوژی های تصویر مث local dommming micro domming چه میدونم از این جور چیزارو نداره

rostamiani
28-01-2013, 12:56
اگه کسی lm66100 داره میشه بگه ازش راضی هست یا نه

امروز این مدل رو خریدیم. انشاالله که خوبه
وقتی نصب کردند نظرم رو میگم :)

از همه دوستان هم متشکرم ... انشاالله جبران می کنم

soheilnouri
28-01-2013, 14:38
من٧٦١٠٠ دارم و ازش خيلي راضيم...من ميخام يه سينماي خانگي ام بخرم؟همين ال جي رو بخرم؟چه مدلي؟

farhadi-1
28-01-2013, 16:50
قبل از همه توضیحات یه نکته رو بگم و اون اینکه قبل از اینکه تمام اینکار ها رو انجام بدید ابتدا اگه فایروال رو سیستمتون دارید (چه فایروال ویندوز و چه فایروال آنتی ویروس ها) اون رو خاموش کنید چون اجازه برقراری ارتباط بین تلویزیون و لپتاپ رو بهتون نمیده!

خب 2 تا روش معمول برای اینکار هست
1: همین روشی که دوستمون SA3EDLORD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در صفحه قبل توضیح دادن:

اول میای تو لپ تاپ و برنامه ویندوز مدیا پلیر رو باز میکنی و روی قسمت stream که کلیک بکنی 4 تا گزینه میاد...شما روی آخری یعنی : more streaming options کلیک میکنی...
اینم عکسش

بعد یه پنجره باز میشه و دستگاه هایی که از وایرلس استفاده میکنند رو نشون میده...اگر تلویزیون به وایرلسی که لپ تاپتون هم بهش وصل شده کانکت شده باشه حتما نام تلویزیون رو اونجا میبینی...حالت Allowed رو برای تلویزیون انتخاب میکنی. الان هر فایلی که تو libraries باشه تو تلویزیون قسمت smartshare نشون داده میشه!
اینم عکسش

برای اینکه یه درایو کامیوتر رو در libraries داشته باشید لازم نیست فایلی رو که میخواید رو اونجا کپی کنید فقط کافیه که :
به my computer برید و روی درایو مورد نظرتون کلیک راست کنید و روی گزینه include library in رفته و مثلا videos رو انتخاب کنید...
اینطوری هر ویدئویی که در این درایو داشته باشید در قسمت smartshare تلویزیون نمایش داده میشه.

یه توضیح اضافه هم بدم، تلویزیون شما باید به همون مودم وایرلسی که لپتاپتون بهش وصل هست کانکت شده باشه، اگه مودم وایرلس ندارید باید خود لپ تاپ رو با نرم افزار Connectify به صورت یه مودم مجازی در بیارید که تلویزیون بتونه به لپتاپ کانکت بشه، خب وقتی اینکار رو انجام بدید از دو راه میتونید فایل هایی که تو Libraries لپ تاپ هست رو تو تلویزیون ببینید، یکی اینکه برید تو smart share و چیزایی که به اشتراک گذاشتید رو ببینید که این روش به خاطر شلوغ بودن محتوای smart share شاید یکم گیجتون کنه، روش راحت تر اینه که شما برید تو قسمت اتصالات ورودی (لیست ورودی) تلویزیون ( دکمش روی ریموت کنترل تلویزیون هست اسمش input هست) و بعد تو اونجا هر دستگاهی که به تلویزیون وصل شده باشه رو میتونید ببینید که مثلا لپ تاپ شما رو با عنوان user account لپ تاپ اونجا نشون میده، مثلا اگه اسم user account لپ تاپ شما HESAM باشه اونجا با همین اسم میتونید لپ تاپتون رو پیدا کنید و وقتی رو اون اسم کلیک کنید وارد محتویات پوشه Libraries میشید و به راحتی میتونید داخل پوشه ها بشید و فیلم و موزیک و عکس هایی که داخل پوشه Libraries هست رو ببینید

2: با استفاده از نرم افزار Nero Media Home 4.2 هست که اگه با این روش اولی نتونستید فیلم رو در تلویزیون ببینید بگید تا این روش رو هم توضیح بدم، بازم اگه سوالی بود در خدمتم

سلام به دوستان
یه مشکل دارم
این که وقتی یه فیلمیو از طریق لپتاب روی تلویزیون میبینیم اندازه تصویر کوچیکه چجوری تمام صفحه کنم

amir_82111
28-01-2013, 17:35
یه چیز جالب:
من آخرین ورژن نرم افزار رو واسه LM62000 از سایت اصلی ال جی گرفتم که 04.31.30 بود ولی تی وی من این فایل رو نشناخت بعدش ورژن 04.04.47 رو از سایت گلدایران گرفتم بازم تی وی من فایل رو نشناخت ولی ورژن 04.10.08 رو از سایت ال جی ایران گرفتم که تی وی این فایل رو میشناسه.
به نظرتون جریان چیه؟
حالا کسی ورژن 04.10.08 رو نصب کرده؟چیزی غیر فعال نشده؟

smaiel
28-01-2013, 22:56
دوستان من یه 47 اینچ 7610 گرفتم متاسفانه در کنار ظاهر فوق العاده شیک تلویزیون خیلی ریزه میزه دیده می شه و انگاری داری به یه تلویزیون 29 نیگا می کنی
من هم که قبل این 52 ال جی داشتم در عرض یه روز بار و بندیلش را بستم و پس دادم البته با کلی مشکل و دردسر و یه کم هزینه
به نظر من در سطح این نوع تلویزیون ها کوچیک کردن ابعاد تلویزیون زیاد هم جالب نیست .البته نظر شخصی من اینه

fb.atheist
29-01-2013, 02:00
سلام به دوستان
یه مشکل دارم
این که وقتی یه فیلمیو از طریق لپتاب روی تلویزیون میبینیم اندازه تصویر کوچیکه چجوری تمام صفحه کنم

زمانی که فیلم داره پخش میشه از همون منوی پایین فیلم گزینه تنظیم فیلم رو انتخاب کنید و حالت تصویر رو روی تمام صفحه بذارید

rostamiani
29-01-2013, 04:41
پایه 67100 که نقره ای هست جنسش هم با پایه 66100 فرق داره یا هر دو فلزی هستند ؟

farhadi-1
29-01-2013, 09:13
زمانی که فیلم داره پخش میشه از همون منوی پایین فیلم گزینه تنظیم فیلم رو انتخاب کنید و حالت تصویر رو روی تمام صفحه بذارید

درود
دوست من این کار را کردم ولی تمام صحفه نمیشود

Wolf21
29-01-2013, 11:48

داداش منم کردم نشد لطفا کمک کنید:n19:

rostamiani
29-01-2013, 12:14
سلام

یک سوال فوری :

بالاخره LG 66100 خریدیم
امشب یا فردا نصاب میاد نصب می کنه. ... من چه چیزایی رو باید چک کنم که مشکلی نداشته باشه که بعدا دردسر نشه ؟

fb.atheist
29-01-2013, 13:04
درود
دوست من این کار را کردم ولی تمام صحفه نمیشود

وقتی تو حالت تمام صفحه میذارید در بزرگترین حالت ممکن نشونش میده و اگه میبینید بزرگتر نشون نمیده به خاطر فرمت خود فیلم هست، شما یه فیلم با فریم 1080*1920 رو تو TV اجرا کنید مطمئن باشید به صورت فول اسکرین نمایش داده میشه

farhadi-1
29-01-2013, 19:40
وقتی تو حالت تمام صفحه میذارید در بزرگترین حالت ممکن نشونش میده و اگه میبینید بزرگتر نشون نمیده به خاطر فرمت خود فیلم هست، شما یه فیلم فول اسکرین 1080*1920 رو تو TV اجرا کنید مطمئن باشید به صورت فول اسکرین نمایش داده میشه
درود
ممنون دوست من

samin111
01-02-2013, 20:03

سلام
اگه از طریق کابل hdmi فیلمو می بینید کافیه در تنظیمات کارت گرافیکی ،seting مربوط به secendery display را تلویزیون انتخاب کنید و آنرا فول اسکرین تنظیم کنید(تیک مربوطه را فعال کنید) من خودم استفاده می کنم

reza2010wf
02-02-2013, 18:47
سلام
آقا کسی هست که ls57000 سایز 32 اینج داشته باشه؟ این تلویزیون چند ماهه تو بازار اومده؟ وای فای توکار داره؟ یا باید دانگل بگیرم؟ دانگل قیمتش الان چنده؟
ببخشید سوالات زیاد شد.
پیشاپیش ممنون

amir_82111
03-02-2013, 16:40
من LM62000 رو دو هفتست که خریدم ازچند روز پیش تو بعضی از صداها تلویزیون لرزش پیدا میکنه آیا راهی برای برطرف کردنش هست؟نمایندگیش کاری میتونه بکنه واسه درست کردنش؟

Poisonman
03-02-2013, 23:06
كار تعويض تلويزيون ما به اينجا رسيده:

چند روز پيش از طرف شركت نامه اي براي ما ارسال شد كه خطاب به فروشگاهي بود كه ازش خريد كرديم مبني بر اينكه براي تعويض تلويزيون مساعدت كنند. ما هم نامه رو بهمراه تلويزيون معيوب برديم فروشگاه. فروشگاه گفت كه از اون مدل 86000 نداره و بايد صبر كنيم تا براش بياد. چند روزي گذشت تا اينكه امروز زنگ زد و گفت كه به علت اينكه از فردا قراره قيمت جديد فروخته بشه هيچ كدوم از همكارانش تو اين چند روز حاضر نشدن كه از اين مدل به اين فروشگاه بدند! در نتيجه مي تونيم بريم پولمون رو پس بگيريم !!!! :n03:
حالا نكته اينجا چيه :
من همين امروز بعد از ظهر زنگ زدم به يكي از نمايندگي هاي LG در خ جمهوري و مدل 47LM86000‌رو قيمت كردم كه بهم قيمت 5 ميليون و 69 هزار تومان رو داد !!!!!!!!!!!!!! :n04: ما 10 روز پيش همين مدل رو كه خراب دراومد از فروشگاه خريديم 4 ميليون و 800 و 27 هزار تومان !!!!!
حالا شما به ما بگيد كه ماي مشتري بايد چه خاكي تو سر كنيم !!!!!!! :n13:
اين وسط گناه ما چي بوده كه تلويزيون آكبند از تو جعبه خراب دراومده و بعد از 10 روز معطلي حالا اگر پولمون رو پس بگيريم و بخوايم بريم همون تلويزيون رو از جاي ديگه بخريم بايد 250 هزار تومان بيشتر پول بديم !!!!!!!!!!! :n04: :n28:
فقط من فردا مي خوام زنگ بزنم شركت شاكي بشم كه اين چه وضع پاسخگويي و مشتري مداريه !!!!
اگر همون مدل تلويزيون رو بهمون دادند كه هيچ وگرنه ميرم تعزيرات از گلديران شكايت مي كنم !!!!!

fb.atheist
03-02-2013, 23:22
من LM62000 رو دو هفتست که خریدم ازچند روز پیش تو بعضی از صداها تلویزیون لرزش پیدا میکنه آیا راهی برای برطرف کردنش هست؟نمایندگیش کاری میتونه بکنه واسه درست کردنش؟

واسه منم تو بعضی از کانال ها صدای خش خش میاد (مثل صدایی که بلندگو رو تا ته بلند میکنید و بلند گو کم میاره)، یه صدای آزر دهنده ویز ویز میده که انگار ناشی از ضعیف بودن اسپیکر های تلویزیون داره، مدل من LM86000 هست، البته تو بعضی صداها اینطوریه، تو صداهای بم مشکلی نیست ولی تو صداهای زیر این مشکل آزاردهنده میشه

smhsh121
03-02-2013, 23:26
كار تعويض تلويزيون ما به اينجا رسيده:

چند روز پيش از طرف شركت نامه اي براي ما ارسال شد كه خطاب به فروشگاهي بود كه ازش خريد كرديم مبني بر اينكه براي تعويض تلويزيون مساعدت كنند. ما هم نامه رو بهمراه تلويزيون معيوب برديم فروشگاه. فروشگاه گفت كه از اون مدل 86000 نداره و بايد صبر كنيم تا براش بياد. چند روزي گذشت تا اينكه امروز زنگ زد و گفت كه به علت اينكه از فردا قراره قيمت جديد فروخته بشه هيچ كدوم از همكارانش تو اين چند روز حاضر نشدن كه از اين مدل به اين فروشگاه بدند! در نتيجه مي تونيم بريم پولمون رو پس بگيريم !!!! :n03:
حالا نكته اينجا چيه :
من همين امروز بعد از ظهر زنگ زدم به يكي از نمايندگي هاي LG در خ جمهوري و مدل 47LM86000‌رو قيمت كردم كه بهم قيمت 5 ميليون و 69 هزار تومان رو داد !!!!!!!!!!!!!! :n04: ما 10 روز پيش همين مدل رو كه خراب دراومد از فروشگاه خريديم 4 ميليون و 800 و 27 هزار تومان !!!!!
حالا شما به ما بگيد كه ماي مشتري بايد چه خاكي تو سر كنيم !!!!!!! :n13:
اين وسط گناه ما چي بوده كه تلويزيون آكبند از تو جعبه خراب دراومده و بعد از 10 روز معطلي حالا اگر پولمون رو پس بگيريم و بخوايم بريم همون تلويزيون رو از جاي ديگه بخريم بايد 250 هزار تومان بيشتر پول بديم !!!!!!!!!!! :n04: :n28:
فقط من فردا مي خوام زنگ بزنم شركت شاكي بشم كه اين چه وضع پاسخگويي و مشتري مداريه !!!!
اگر همون مدل تلويزيون رو بهمون دادند كه هيچ وگرنه ميرم تعزيرات از گلديران شكايت مي كنم !!!!!

حرف اینا مصداق بارز کلاه برداریه. شما با همون گلدیران تماس بگیرید ولی بگید وصل کنند به مدیریت و اونجا شکایت کنید چون اون خانمایی که جواب می دن کاری از دستشون بر نمیاد.

parham511
04-02-2013, 00:10
دوست من خیلی سادست، باید یا یه 47LM8600 آکبند بهتون بدن، یا اگه ندارن برابر نرخ روزش بهتون خسارت بدن که شما بتونین از جای دیگه تهیه کنید، چون از نظر قانونی موظفن جایگزین کنن تلویزیون رو براتون، حتی اگه قیمتش 200 میلیون تومن شده باشه.... شما هم به هرجا دستتون رسید شکایت کنید از کسی که همچنین حرف مسخره ای زده...
نزارید حقتون خورده بشه.

amir_82111
04-02-2013, 07:13
واسه منم تو بعضی از کانال ها صدای خش خش میاد (مثل صدایی که بلندگو رو تا ته بلند میکنید و بلند گو کم میاره)، یه صدای آزر دهنده ویز ویز میده که انگار ناشی از ضعیف بودن اسپیکر های تلویزیون داره، مدل من LM86000 هست، البته تو بعضی صداها اینطوریه، تو صداهای بم مشکلی نیست ولی تو صداهای زیر این مشکل آزاردهنده میشه
تو صداهای بم فکر کنم باشه نه زیر......
این مشکل مربوط به اسپیکر نیست... اسپیکرها قوی هستند
به خاطر لرزش بدنست...
تو سایت های خارجی نوشته با گذاشتن پنبه یا پارچه تو درز های پشت قاب بهتر میشه...

mohssen_00
04-02-2013, 12:11
دوستان نظرتون راجع به مدل 42lm64100 چیه؟؟؟
ارزش خرید داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Poisonman
04-02-2013, 15:10
زنگ زدم شرکت، صحبت کردم، حرفشون اينه که ميگن چون شرکت چند روز قبل نامه داده به فروشگاه که بايد مشکل ما رو حل کنه، پس در نتيجه ديگه به شرکت ربطي نداره و فروشگاه مقصره !!!!!!!!!!!!!!!! :n04: حالا اين وسط فروشگاه هم ميگه من فقط مدل 76100 موجود دارم که مي تونم بهتون بدم يا اينکه پولتون رو پس بدم !
به نظر شما ما الان چه گلي به سر بگيريم؟؟؟؟ :n03:

hesam 63
04-02-2013, 15:43
اگه قراره گرون کنن پس این حکایت برگزاری جشنواره واسه چیه دیگه!!!
رفتم واسه خرید مدل 32 lm66900 می گم قیمت ؟ ... می گن 1930 ... می گم چرا این قدر گرون ... می گن چند قیمت داری ... می گم 1630 ... می گن این قیمت چه روزیه ؟ ... می گم چند ساعت قبل ... می گن خوبه خودت می گی چند ساعت پیش... می گم حالا تکلیف چیه ؟ ... می گن ببین ما این جنس مون رو آکبند بهتون می دیم. مثل مغازه های دیگه نیستیم که جنسو پرت کنن و قل بدن. بعد بری خونه ببینی خراب شدی ... می گم برم فکرامو کنم ... می گن در خدمتیم.
اینم از حکایت تلویزیون نخریدن ما !!!!

parham511
04-02-2013, 17:17
زنگ زدم شرکت، صحبت کردم، حرفشون اينه که ميگن چون شرکت چند روز قبل نامه داده به فروشگاه که بايد مشکل ما رو حل کنه، پس در نتيجه ديگه به شرکت ربطي نداره و فروشگاه مقصره !!!!!!!!!!!!!!!! :n04: حالا اين وسط فروشگاه هم ميگه من فقط مدل 76100 موجود دارم که مي تونم بهتون بدم يا اينکه پولتون رو پس بدم !
به نظر شما ما الان چه گلي به سر بگيريم؟؟؟؟ :n03:

دوست من شما داری میگی شرکت نامه داده به فروشگاه که باید مشکل شمارو حل کنه، پس باید حل کنه، اگه حل نکرد شما تماس بگیرید با گلدیران و بگید مشکلتونو.
شما الان مالک اون تلویزیون هستید و قیمتش رفته بالا، شرکت هم در ازای پس گرفتنش باید قیمت روزشو بهتون پرداخت کنه چون قیمت اون تلویزیون الان گرون شده.
مثلا شما فک کن الان 1 سکه طلا از دوستت میخری به قیمت 1.500.
سال دیگه دوستت میخواد اون سکه رو دوباره ازت بخره چند میخره؟
به قیمت روزش باید بخره دیگه، همونقد که اون سکه ارزش داره، نمیتونه بگه چون من پارسال این قیمت فروختمش الانم باید همونقد بفروشیش، چون پول یک واحد شناوره، مدام ارزشش تغییر میکنه، اما اجناس اشیاء محسوب میشن و همیشه همون اجناسن.
حالا هم ارزش پول افت کرده و شرکت یا فروشگاه باید براتون جایگزین کنه.....
تو این 10 روز معطلی که پول شما دست اونا بوده ارزشش کلی افت کرده اگه نگاهی به قیمت ارز و طلا و.... بندازید.
شما سعیتونو کنید، اگه نتیجه داد که فبها اگرم نشد بستگی به خودتون و ارزشی که این 250 تومن براتون داره هم داره که بخواید به مدیر شرکت شکایت کنید، یا با توجه به اینکه تهرانید برید دفتر گلدیران با مدیراشون مشکلتونو مطرح کنید اما با برخورد خوب.....
حرفیم از شکایت نزنید.
در آخر اگر به نتیجه نرسیدید تو ساعات اداری به 124 زنگ بزنید و اعلام شکایت کنید که پولتون تو این مدت دستشون بوده و تلویزیون خراب بهتون داده بودن، حالا هم میگن به قیمت روز میفروشیم:n16:

parham511
04-02-2013, 17:21
اگه قراره گرون کنن پس این حکایت برگزاری جشنواره واسه چیه دیگه!!!
!!!!

سیاست جدید ال جیه، اول افزایش قیمت و بعد جشنواره:n18:
قبلنا جشنواره هاش واقعی بود.

telestar
04-02-2013, 18:06
سلام به همه دوستان
من یه 76100 دارم و از طریق شبکه فیلم روی tv پخش میکنم با وجود انجام همه کارهیی که دوستان در پست هی قبلی گفتن زیرنویس فرسی پخش نمیشه
وقتی فیلم رو پخش میکنم تمام گزینه های set video play غیر فعال میباشند subtitle هم off میباشد و نمیشه فعالش کرد
لطفا کمکم کنید
با تشکر

Poisonman
04-02-2013, 18:52
جناب parham511 خيلي ممنون از راهنمايي هاي شما.
دوباره بعد از ظهر زنگ زديم به فروشگاه گفتيم شرکت اينطوري ميگه، فروشگاه هم گفت تا فردا صبح به من وقت بديد تا من پيگيري کنم!
قراره فردا صبح زنگ بزنيم ببينيم چي ميگه.
ايشالا خبر ميدم.

fb.atheist
04-02-2013, 20:06
سلام به همه دوستان
من یه 76100 دارم و از طریق شبکه فیلم روی tv پخش میکنم با وجود انجام همه کارهیی که دوستان در پست هی قبلی گفتن زیرنویس فرسی پخش نمیشه
وقتی فیلم رو پخش میکنم تمام گزینه های set video play غیر فعال میباشند subtitle هم off میباشد و نمیشه فعالش کرد
لطفا کمکم کنید
با تشکر

دوست عزیز اولا اینکه share کردن فیلم با روش مدیا پلیر باعث میشه زیرنویس اجرا نشه ، شما باید نرم افزار Nero Media Home 4.2 رو نصب کنید و با استفاده از اون فیلم ها رو Share کنید رو تلویزیون، با استفاده از این نرم افزار به راحتی زیرنویس ها نشون داده میشه تو تلویزیون، منم دقیقا مشکل شما رو داشتم و با این روش به راحتی مشکلم حل شد، تو خود دفترچه راهنمای تلویزیونتون هم به این نرم افزار اشاره شده که نصب کنید و با استفاده از اون share کنید

دوما خود زیرنویس و فیلم رو در یک پوشه و هم نام قرار بدید

سوما چک کنید فرمت زیرنویس Srt باشه (با srt راحت تر میخونه، اگه srt نیست تبدیلش کنید به srt یا اینکه نسخه srt رو از اینترنت دانلود کنید)

در آخر هم اینو بگم که اگه خواستید Nero Media Home 4.2 رو نصب کنید بگید تا لینک دانلود بدم، چون نسخه هایی که تو سایت ها هست بدون کرک و سریال هست و شما نمیتونید ازش استفاده کنید، سایت ال جی آمریکا یه نسخه از این نرم افزار رو گذاشته که از قبل اکتیو شده هست و در موقع نصب ازتون سریال نامبر نمیخواد

msoft
04-02-2013, 21:06
من می خوام یک سه بعدی ال جی بخرم: هزینش مهم نیست ... نه اینکه مهم نباشد اما کیفیت رو فدای 200 - 300 تومان نمی کنم... بین سه مدل 76100و 8600 و 9600 موندم. تو سایت های رویو 76100 نمره بهتری داره... اما 9600 از نظر سه بعدی بهتر هستش ( بر اساس رویو ها) برای 8600 هم چیز زیادی پیدا نکردم... در مورد 9600 به نقص هاله و اشکال در 24 p 1080 اشاره می کنند اما می گند سه بعدیش عالی .. .آواره موندم نمی دونم چه کنم .. . از دوستانی که این تی وی ها رو تست کردند به من یک راهنمایی جامع بدند ببینم چکار کنم نظر خودم بیشتر روی 9600 هستش... فیلم های 1080 p و فیلم های سه بعدی زیاد نگاه می کنم.. از ماهواره هم زیاد فیلم HD نگاه می کنم . کانال های ایران رو هم اصلا استفاده نمی کنم.... لطفا راهنمایی نمایید که تا گرون تر نشده برم تهیه کنم

m2r164
04-02-2013, 21:48
من می خوام یک سه بعدی ال جی بخرم: هزینش مهم نیست ... نه اینکه مهم نباشد اما کیفیت رو فدای 200 - 300 تومان نمی کنم... بین سه مدل 76100و 8600 و 9600 موندم. تو سایت های رویو 76100 نمره بهتری داره... اما 9600 از نظر سه بعدی بهتر هستش ( بر اساس رویو ها) برای 8600 هم چیز زیادی پیدا نکردم... در مورد 9600 به نقص هاله و اشکال در 24 p 1080 اشاره می کنند اما می گند سه بعدیش عالی .. .آواره موندم نمی دونم چه کنم .. . از دوستانی که این تی وی ها رو تست کردند به من یک راهنمایی جامع بدند ببینم چکار کنم نظر خودم بیشتر روی 9600 هستش... فیلم های 1080 p و فیلم های سه بعدی زیاد نگاه می کنم.. از ماهواره هم زیاد فیلم HD نگاه می کنم . کانال های ایران رو هم اصلا استفاده نمی کنم.... لطفا راهنمایی نمایید که تا گرون تر نشده برم تهیه کنم

دوست عزیز من 76100 دارم 47 اش رو
نسبتا راضی هستم
و امکان اینکه تونسته باشم با 8600 و 9600 مقایسه کنم رو نداشتم
من یکبار دیگه در این تاپیک گفتم و باز هم میگم من فقط از اینکه 47 خریدم پشیمون هستم و باید 55 میخریدم
شما هم حتما به سایزش اهمیت بده. باور کن 47 اینچ رو براحتی در خونه قبول خواهی کرد و اصلا اینکه 47 اینچ در خونه ات نصب شده احساس نخواهی کرد. به همین خاطر میگم اگر توانایی مالیش رو داری 55 بخر
حقیقتش من فکر نمی کنم زیاد با هم اختلاف داشته باشند
من فقط گاهی در بعضی از سوورس های بلوری که دارم در بعضی از صحنه ها تصاویر شطرنچی کمی رو احساس می کنم. همین. مشکلی به اون صورت دیگر نیست. امکان اینکه سورسم رو در 8600 و 9600 تست کنم نداشتم.
خیالت هم راحت هوشمند بودن این تی وی ها کلا چیز خاصی نمی باشد.
من سه بعدی های ارجینال در این تی وی دیدم و راضی هستم.
هر کاری هم کردم نتونستم جیزی از لپتاب شیر کنم. زیاد هم در بند آن نیستم.
کافی هست هارد اکسترنالت رو بهش وصل کنی همین..
صدا بلندگو های تی وی هم مناسب می باشد با اینکه من به سینمایی خانوادگی وصل کردم و زیاد استفاده نمی کنم.

msoft
04-02-2013, 21:54
در ضمن این سه مدل که گفتم بهتره یا مدل های es 8880 سامسونگ

m2r164
04-02-2013, 21:57
در ضمن این سه مدل که گفتم بهتره یا مدل های es 8880 سامسونگ

دوست من تکنولوژی سه بعدی اینها کلا با هم فرق داره
برای من تعداد زیاد عینک ها و راحتی و سبکی آن ها و امکان اینکه دوال پلی داشته باشه برام خیلی مهم بود و من ال جی رو انتخاب کردم.
شما که گفتید زیاد سه بعدی نگاه می کنید به عینک سبک احتیاج دارید.

telestar
04-02-2013, 23:12
دوست عزیز اولا اینکه share کردن فیلم با روش مدیا پلیر باعث میشه زیرنویس اجرا نشه ، شما باید نرم افزار Nero Media Home 4.2 رو نصب کنید و با استفاده از اون فیلم ها رو Share کنید رو تلویزیون، با استفاده از این نرم افزار به راحتی زیرنویس ها نشون داده میشه تو تلویزیون، منم دقیقا مشکل شما رو داشتم و با این روش به راحتی مشکلم حل شد، تو خود دفترچه راهنمای تلویزیونتون هم به این نرم افزار اشاره شده که نصب کنید و با استفاده از اون share کنید

دوما خود زیرنویس و فیلم رو در یک پوشه و هم نام قرار بدید

سوما چک کنید فرمت زیرنویس Srt باشه (با srt راحت تر میخونه، اگه srt نیست تبدیلش کنید به srt یا اینکه نسخه srt رو از اینترنت دانلود کنید)

در آخر هم اینو بگم که اگه خواستید Nero Media Home 4.2 رو نصب کنید بگید تا لینک دانلود بدم، چون نسخه هایی که تو سایت ها هست بدون کرک و سریال هست و شما نمیتونید ازش استفاده کنید، سایت ال جی آمریکا یه نسخه از این نرم افزار رو گذاشته که از قبل اکتیو شده هست و در موقع نصب ازتون سریال نامبر نمیخواد

سلام و تشکر از پاسخ سزیع شما
من از نرم افزار PS3 Media Server استفاده میکنم قبلا از nero 4 استفاده میکردم مشکل داشت و مشکلش هم کند بودنش بود و اینکه وقتی کلید input زیموت رو میزدم بعضی وقتها قولدرها ظاهر نمیشدند
اگه میشه لینک این نسخه از نرم افزار رو بزارین امتحان کنم

با تشکر مجدد

fb.atheist
04-02-2013, 23:21
سلام و تشکر از پاسخ سزیع شما
من از نرم افزار PS3 Media Server استفاده میکنم قبلا از nero 4 استفاده میکردم مشکل داشت و مشکلش هم کند بودنش بود و اینکه وقتی کلید input زیموت رو میزدم بعضی وقتها قولدرها ظاهر نمیشدند
اگه میشه لینک این نسخه از نرم افزار رو بزارین امتحان کنم

با تشکر مجدد

نه من که هیچگونه مشکل کندی یا عدم نمایش پوشه ها رو ندارم
بفرمایید اینم لینک دانلود:

Actros
05-02-2013, 11:37
دوستان مدل 76100 رو تصاویر SD عملکردش چه طوره ؟
من 99% استفادم فوتبالای خارجی و نهایتا سریال هست . این مدل رو پیشنهاد میکنید ؟ نمیدونم اس دی این مدل خوبه یا سامسونگ 6960

سوگند5243183
05-02-2013, 11:42
من که 76100 دارم کیفیت اچ دیش و سه بعدی عالی من که خیلی راضی هستم فوتبال اچ دی نگاه میکنم خیلی لذت بخش است 86100 کیفیت مانند همین ایت فقط دوسی پیو دارد 96000 کیفیت تصویرش 200 بیشتر است ار 2 روز قبل قیمتها 300 هزار تومان گرون تر شده

hesam 63
05-02-2013, 12:09
کسی از دوستان اگه می تونه درباره خرید اسمارت سه بعدی به من کمک کنه. می خوام مدل 32 اینچ 66900 رو بخرم. بودجه هم بیشتر از این ندارم. قیمت حدود 1750 . استفاده هم در حد دیدن فوتبال و تلویزیون خودمون. تو خود سایت گلدیران نوشته بود تماشای ورزش ضعیف. می خواستم ببینم واقعا به این شکله؟ کسی تا حالا استفاده کرده ؟ نسبت به مدلش می ارزه یا این که بهتره به جای اسمارت مدل ال سی دی یا ال ای دی رو بخرم. 42 ال سی دی فکر کنم تا 1800 گیر بیاد. یا ال ای دی 32 تا 1200 و 300 می شه خرید. ولی خوب 66900 اسمارت و سه بعدیه؟ پیشنهاد شما چیه؟

DVB98
05-02-2013, 16:34
دوستان می خواهم سینما خانواده بگیریم

این مدل چطور هست

LG LH - 885 XBH

DVB98
05-02-2013, 16:36
من که 76100 دارم کیفیت اچ دیش و سه بعدی عالی من که خیلی راضی هستم فوتبال اچ دی نگاه میکنم خیلی لذت بخش است 86100 کیفیت مانند همین ایت فقط دوسی پیو دارد 96000 کیفیت تصویرش 200 بیشتر است ار 2 روز قبل قیمتها 300 هزار تومان گرون تر شده

وقتی داری فوتبال می بینی

یک خطهای افقی سیاه مانند که خیلی کم رنگ هم هستن را می بینی؟؟

معمولا چهارتا خط افقی به پهنای 5 ثانت هستش

دقت بکن خبرش را بهم بده

ممنون

سوگند5243183
05-02-2013, 18:05
وقتی داری فوتبال می بینی

یک خطهای افقی سیاه مانند که خیلی کم رنگ هم هستن را می بینی؟؟

معمولا چهارتا خط افقی به پهنای 5 ثانت هستش

دقت بکن خبرش را بهم بده

ممنون
توی شبکه های اچ دی این جوری نیست توی اس دی را باید نگاه کنم

Actros
05-02-2013, 22:23
من اس دی مد نظرمه سالی 1 بار هم اچ دی نمیبینم.
اس دی خوب باشه میخرم. چون هرچی صبر کنیم باختیم

Poisonman
05-02-2013, 23:30
بعد از كلي سر و كله زدن با شركت و فروشگاه هنوز رو هواييم!

parham511
06-02-2013, 10:41
دوستان می خواهم سینما خانواده بگیریم

این مدل چطور هست

LG LH - 885 XBH

هرچی بیشتر هزینه کنی کیفیت و حجم صدا بهتر میشه
ال جی از نظر صدا خوبه، این مدل هم نزدیک 1600 قیمتشه طبیعتا باید خوب باشه کیفیتش.
ولی شارپ و سونی گزینه های ارزونتریم دارن با همین حجم صدا.
مدل DZ940K سونی هم حجم صداش 1000 وات rms هست که احتمالا صدای بهتری داشته باشه بعلت سونی بودنش.

hesam 63
06-02-2013, 12:34
بعد از كلي سر و كله زدن با شركت و فروشگاه هنوز رو هواييم!
این یعنی معنای کامل مشتری مداری. اونم فروشگاهی که روزی چندین تلویزیون داره می فروشه و کلی سود می کنه ولی واسه دویست تومن تفاوت قیمت دیروز و امروز چنان بلایی سر مشتری میاره که دیگه کلاهشم اون جا افتاد نره برداره...
جدا از تاسف برای شما متاسفانه خیلی از فروشندگان تلویزیون و لوازم خانگی اطلاعات لازم رو واسه کمک به مشتری ندارن. البته هستند فروشنده هایی که مشتری مدارن و در مورد خوبی و بدی جنس مورد نظر بهت کمک می کنند ولی کلا در این مورد کمی فقیر هستیم.

Poisonman
06-02-2013, 13:04
امروز ديگه آب پاكي رو ريختن رو دستمون!!! فروشگاه ميگه شركت تلويزيون به من نميده، شركت هم ميگه بريد پولتون رو پس بگيريد !!! :n03: حالا اين وسط ما بايد بريم پولمون رو بگيريم و بزنيم تو سرمون !!!
پدرم زنگ زد شركت كلي سر و كله زد و بهشون گفت كه ميريم ازتون شكايت مي كنيم، اونا هم ظاهراً اصلاً براشون مهم نيست!!!!!:n03:
واقعاً‌ براي خودمون متاسفم كه تو كشوري زندگي مي كنيم كه بزرگترين شركتهاش براي مشتريشون پشيزي ارزش قائل نيستن! پدر بيچاره من نزديك به 20 ميليون تومن از LG جنس خريده، اينم نحوه مشتري مداري و تكريم مشتري! واقعاً متاسفم، واقعاً ! :n03:

hesam 63
06-02-2013, 13:48
امروز ديگه آب پاكي رو ريختن رو دستمون!!! فروشگاه ميگه شركت تلويزيون به من نميده، شركت هم ميگه بريد پولتون رو پس بگيريد !!! :n03: حالا اين وسط ما بايد بريم پولمون رو بگيريم و بزنيم تو سرمون !!!
پدرم زنگ زد شركت كلي سر و كله زد و بهشون گفت كه ميريم ازتون شكايت مي كنيم، اونا هم ظاهراً اصلاً براشون مهم نيست!!!!!:n03:
واقعاً‌ براي خودمون متاسفم كه تو كشوري زندگي مي كنيم كه بزرگترين شركتهاش براي مشتريشون پشيزي ارزش قائل نيستن! پدر بيچاره من نزديك به 20 ميليون تومن از LG جنس خريده، اينم نحوه مشتري مداري و تكريم مشتري! واقعاً متاسفم، واقعاً ! :n03:
مگه تلویزیون شما در بازار نایاب شده که شرکت تلویزیون رو تحویل نمی ده. این یه چیز خیلی معمولیه. وایسید حق تونو بگیرید. شما یه محصولی رو خرید کردید که از همون اول خراب از آب در اومده. موظفه عین اون تلویزیون رو تحویل شما بده. من رفتم مغازه می گم این چند؟ می گن 1710... این جا مسئول مغازه در حال صحبت با تلفنه. بعد از قطع تلفن فرمودند از الان رو هر جنس 7 درصد می ره رو قیمت چون شرکت گفته. چطور این جور مواقع حرف حرف شرکته ولی موقع اشکال جنس از دادن جنس جایگزین سرپیچی می کنن.
شما تا آخر پیگیرش باش. نذار خیلی راحت حق مشتری رو بخورن.

smhsh121
06-02-2013, 14:30

من احتمال می دم شرکت برای این زیر بار نمی ره که موقع نصب که نصاب دیده تلویزیون مشکل داره اصلا کارت گارانتی رو مهر نکرده و الا اگر کارت گارانتی مهر شده باشه همه مسئولیتش به عهده شرکته. متاسفانه شرکت ها هم دنبال همین حفره های قانونی هستند تا شونه خالی کنند.

amir_82111
06-02-2013, 16:32
من LM62000 رو از 3.11.37 به 4.10.08 آپدیت کردم...
همه چیز خوب کار میکنه ولی وقتی از طریق کابل لن یه فیلم با چند زبان صدا رو پخش میکنم نمیتونم زبان صدا رو عوض کنم...
کسی هست که ورژن 4.10.08 یا 4.10.09 رو نصب کرده باشه؟؟؟؟؟

parham511
06-02-2013, 20:11
من احتمال می دم شرکت برای این زیر بار نمی ره که موقع نصب که نصاب دیده تلویزیون مشکل داره اصلا کارت گارانتی رو مهر نکرده و الا اگر کارت گارانتی مهر شده باشه همه مسئولیتش به عهده شرکته. متاسفانه شرکت ها هم دنبال همین حفره های قانونی هستند تا شونه خالی کنند.

منم همین فکرو کردم اولش اما گفتم شاید اگه اصرار کنن مغازه دار یکاری براشون کنه، چون ایشون تلویزیونو از مغازه دار به قیمت قدیم خریدن.
حالا مغازه دار واسه اینکه سود بیشتری کنه، تلویزیونو به شرکت عودت میده و یکی جدید میگیره احتمالا، و احتمالا دوس داره به قیمت جدید بفروشش که کار قشنگی نیست.

kenzu
06-02-2013, 22:30
فایل اپدیت lm76100 رو از کجا باید بگیرم؟

samin111
06-02-2013, 23:15
سلام دوست عزیز
در جریان باش اون دانگلی گه قراره بفرستن دانگل wifi نیست، بلکه در واقع گیرنده کنترل جادوییه (البته برای من هم هنوز نفرستادن و گفتن یک کاهی طول میکشه)
برای من کنترل جادویی رو امروز رایگان فرستادن اما دانگل وای فای رو نه

amir_82111
07-02-2013, 08:04
برای من کنترل جادویی رو امروز رایگان فرستادن اما دانگل وای فای رو نه

مدل تی وی تون چیه؟واسه منم میفرستن؟
از ما LM62000 من زنگ زدم گلدایران گفتن که این مدل قابلیت کنترل جادویی رو داره و باید جدا خریداری بشه
چکار کنم که واسه منم بفرستن؟

amir_82111
07-02-2013, 08:07
فایل اپدیت lm76100 رو از کجا باید بگیرم؟

این آخرین آپدیته:
4.10.09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009722-b1-a1.zip&TC=DwnCmd)

واسه مدل های زیر میتونید استفاده کنید:
[Applicable Model]
32LM6200-TA
32LM6400-TA
32LM6410-TB
32LM6690-TC
32LS5700-TB
42LM6200-TA
42LM620Y-TA
42LM6400-TA
42LM6410-TB
42LM641Y-TB
42LM6610-TB
42LM6690-TC
42LM6700-TA
42LM6710-TB
42LM671Y-TB
42LM7600-TA
42LM7610-TB
42LM761Y-TB
42LS5700-TB
42LS570Y-TB
42LS5800-TB
47LM6200-TA
47LM620Y-TA
47LM6400-TA
47LM6410-TB
47LM641Y-TB
47LM6610-TB
47LM6690-TC
47LM6700-TA
47LM6710-TB
47LM671Y-TB
47LM7600-TA
47LM7610-TB
47LM761Y-TB
47LS5700-TB
47LS570Y-TB
55LM6200-TA
55LM620Y-TA
55LM6410-TB
55LM641Y-TB
55LM6610-TB
55LM6700-TA
55LM6710-TB
55LM671Y-TB
55LM7600-TA
55LM7610-TB
55LM761Y-TB
55LS5700-TB
55LS570Y-TB
60LM6450-TA
65LM6200-TA
65LM620Y-TA

Poisonman
07-02-2013, 16:21
ادامه داستان ما به اينجا رسيد :

من به طور بسيار اتفاقي در يکي از سايتهاي فروشگاه اينترنتي معتبر مدل 86000 رو با قيمت قبلي پيدا کردم! بصورت آنلاين سفارش گذاشتم و پول رو براشون واريز کردم و اونها هم بطور رايگان تلويزيون رو براي ما آوردن دم درب خونه. الان هم تماس گرفتيم با پشتيباني گلديران تا براي نصب يک نفر رو بفرستن تا شب بياد خونه و نصب کنه.
حالا بايد ببينيم تکليف کارت هديه و عينکهاي اضافه چي ميشه. چون ما در خريد اول به همراه تلويزيون يک سينماي خانگي هم خريده بوديم، بايد کارت هديه 750 هزار توماني به ما تعلق مي گرفت ولي از بخت بد ما که تلويزيون خراب از آب در اومد و اون بلاها سر ما اومد، حالا نمي دونم اين دفعه گلديران چه بامبولي مي خواد سر اينکه سينما خانگي رو از يک فروشگاه و تلويزيون رو مجددا از يک فروشگاه ديگه خريديم سرمون دربياره! اميدوارم که ديگه سر کارت هديه اذيتمون نکنن که خدا وکيلي توي اين دو هفته دمار از روزگار ما در اومده!
ايشالا ادامه قضيه رو هم وقتي به وقوع پيوست تعريف مي کنم. دعا کنيد اين يکي ديگه خراب از آب درنياد :n24:

8754210
07-02-2013, 17:36
دوست من تکنولوژی سه بعدی اینها کلا با هم فرق داره
برای من تعداد زیاد عینک ها و راحتی و سبکی آن ها و امکان اینکه دوال پلی داشته باشه برام خیلی مهم بود و من ال جی رو انتخاب کردم.
شما که گفتید زیاد سه بعدی نگاه می کنید به عینک سبک احتیاج دارید.
آقا میخواستم بدونم بدون کنسول نمیشه دوال پلی استفاده کرد اگر راهنمایی کنین ممنون میشم؟
در ضمن هر کار میکنم نمیتونم برنامه برا تلویزیونم دان کنم؟LM66100

mohssen_00
07-02-2013, 21:02
ادامه داستان ما به اينجا رسيد :

من به طور بسيار اتفاقي در يکي از سايتهاي فروشگاه اينترنتي معتبر مدل 86000 رو با قيمت قبلي پيدا کردم! بصورت آنلاين سفارش گذاشتم و پول رو براشون واريز کردم و اونها هم بطور رايگان تلويزيون رو براي ما آوردن دم درب خونه. الان هم تماس گرفتيم با پشتيباني گلديران تا براي نصب يک نفر رو بفرستن تا شب بياد خونه و نصب کنه.
حالا بايد ببينيم تکليف کارت هديه و عينکهاي اضافه چي ميشه. چون ما در خريد اول به همراه تلويزيون يک سينماي خانگي هم خريده بوديم، بايد کارت هديه 750 هزار توماني به ما تعلق مي گرفت ولي از بخت بد ما که تلويزيون خراب از آب در اومد و اون بلاها سر ما اومد، حالا نمي دونم اين دفعه گلديران چه بامبولي مي خواد سر اينکه سينما خانگي رو از يک فروشگاه و تلويزيون رو مجددا از يک فروشگاه ديگه خريديم سرمون دربياره! اميدوارم که ديگه سر کارت هديه اذيتمون نکنن که خدا وکيلي توي اين دو هفته دمار از روزگار ما در اومده!
ايشالا ادامه قضيه رو هم وقتي به وقوع پيوست تعريف مي کنم. دعا کنيد اين يکي ديگه خراب از آب درنياد :n24:

دوست عزیز میشه بگید کدوم سایت؟؟؟
اگه میشه پ.خ کنید
ممنون

samin111
08-02-2013, 09:10
مدل تی وی تون چیه؟واسه منم میفرستن؟
از ما LM62000 من زنگ زدم گلدایران گفتن که این مدل قابلیت کنترل جادویی رو داره و باید جدا خریداری بشه
چکار کنم که واسه منم بفرستن؟
42lm62000
البته برا کسانی می فرستن که تابستون تلویزیون گرفتن ضمنا با ید پیگیر باشید

Poisonman
09-02-2013, 00:05
ادامه داستان :

ديروز بعد از ظهر نصاب شركت اومد و تلويزيون رو راه انداخت و خوشبختانه اين يكي سالم از آب در اومد :n02:
در مورد كارت هديه و عينكهاي اضافه هم برگه مربوطه رو امضا كرد و گفت تا 20 روز ديگه مياد درب خونه. حالا بايد ببينيم اين 20 روز چقدر طول ميكشه!
فقط توي اين قضاياي پيش اومده ما هزار بار زنگ زديم شركت و آخر هم شركت هيچ كاري براي ما نكرد و روي حرفش كه گفته بود بريد پولتون رو پس بگيريد وايستاد و ما هم شانسي تونستيم مدل 86000 مورد نظرمون رو از اينترنت با قيمت قبلي بخريم وگرنه بايد بجاي 4829000 تومان، 5069000 تومان پول مي داديم تا از نمايندگي هاي رسمي شركت بتونيم همون تلويزيون رو بخريم!

-------------------------------------------------------------------

آيا كسي از شما نسخه 04.04.47 رو كه در سايت گلديران براي آپديت قرار داده شده رو مدل 86000 نصب كرده؟ چه فرقي با نسخه قبلي داره؟
در ضمن اگه بخوايم تو عينكهاي هديه به ما عينك كليپسي هم بدن كه بشه روي عينك خودمون استفاده كنيم آيا شركت اين كار رو مي كنه؟

hesam 63
09-02-2013, 11:32
ادامه داستان :

ديروز بعد از ظهر نصاب شركت اومد و تلويزيون رو راه انداخت و خوشبختانه اين يكي سالم از آب در اومد :n02:
در مورد كارت هديه و عينكهاي اضافه هم برگه مربوطه رو امضا كرد و گفت تا 20 روز ديگه مياد درب خونه. حالا بايد ببينيم اين 20 روز چقدر طول ميكشه!
فقط توي اين قضاياي پيش اومده ما هزار بار زنگ زديم شركت و آخر هم شركت هيچ كاري براي ما نكرد و روي حرفش كه گفته بود بريد پولتون رو پس بگيريد وايستاد و ما هم شانسي تونستيم مدل 86000 مورد نظرمون رو از اينترنت با قيمت قبلي بخريم وگرنه بايد بجاي 4829000 تومان، 5069000 تومان پول مي داديم تا از نمايندگي هاي رسمي شركت بتونيم همون تلويزيون رو بخريم!

-------------------------------------------------------------------

آيا كسي از شما نسخه 04.04.47 رو كه در سايت گلديران براي آپديت قرار داده شده رو مدل 86000 نصب كرده؟ چه فرقي با نسخه قبلي داره؟
در ضمن اگه بخوايم تو عينكهاي هديه به ما عينك كليپسي هم بدن كه بشه روي عينك خودمون استفاده كنيم آيا شركت اين كار رو مي كنه؟

سلام.
ممنون می شم نام سایت رو برای من پ.خ بزنی

farhadi-1
09-02-2013, 23:32
درود
دوستان من یک 76100 دارم هروقت که به اینترنت وصل میشوم میخواهد که ابدیت شود خواستم ببینم دراین موقع بلی را بزنم یا خیر ممنون

Poisonman
10-02-2013, 23:37
من هر كاري مي كنم از طريق USB نميشه آپديت كنم! طبق راهنمايي موجود در سايت گلديران يك پوشه بنام LG_DTV درست كردم و فايلي رو كه از سايت گلديران گرفته بودم رو از حالت فشرده خارج كردم و ريختم توي اون پوشه. زدم توي پورت USB پشت تلويزيون ولي اتفاقي نيافتاد!
كسي از دوستان تابحال از طريق USB آپديت كرده يا نه؟
ممنون

fb.atheist
11-02-2013, 06:19
من هر كاري مي كنم از طريق USB نميشه آپديت كنم! طبق راهنمايي موجود در سايت گلديران يك پوشه بنام LG_DTV درست كردم و فايلي رو كه از سايت گلديران گرفته بودم رو از حالت فشرده خارج كردم و ريختم توي اون پوشه. زدم توي پورت USB پشت تلويزيون ولي اتفاقي نيافتاد!
ممنون

پشت tv سه تا پروت usb هست که فقط یکیش(وسطیه) برای آپدیت هست، به همون وسطیه زدید فلش رو؟

farhadi-1
11-02-2013, 08:31
درود
دوستان من یک 76100 دارم هروقت که به اینترنت وصل میشوم میخواهد که ابدیت شود خواستم ببینم دراین موقع بلی را بزنم یا خیر ممنون

درود
ازدوستان کسی سوال من را نمیداند چیکارباید کرد:n16:

houman132
11-02-2013, 13:20
دوستان سلام من به تازگی یه 47 76100 خریدم به همراه یه بلوری اما چندتا مشکل دارم
1.زیرنویس فارسی از روی هارد جدا جدا نشون میده مثلا ز ی ر ن و ی س یا کلا نامفهومه
2.تصویر وقتی از روی هارد یا بلوری پلیر پخش میشه به نظر میرسه تندتر از حالت عادیه
3.تصویر hd خیلی دون دونه
ممنون میشم راهنمایی کنین چون نصاب گلدیران که هیچی حالیش نبود

m2r164
11-02-2013, 20:22
دوستان سلام من به تازگی یه 47 76100 خریدم به همراه یه بلوری اما چندتا مشکل دارم
1.زیرنویس فارسی از روی هارد جدا جدا نشون میده مثلا ز ی ر ن و ی س یا کلا نامفهومه
2.تصویر وقتی از روی هارد یا بلوری پلیر پخش میشه به نظر میرسه تندتر از حالت عادیه
3.تصویر hd خیلی دون دونه
ممنون میشم راهنمایی کنین چون نصاب گلدیران که هیچی حالیش نبود
دوست عزیز
چند راه وجود دارد که ممکن هست از آنها باشد
1-زبان تی وی رو فارسی بکنید
2- زیر نویس دقیقا با فیلم هم اسم باشه
3- من اصلا به همچین موردی نخوردم که پلیر بلوری سریعتر از حالت عادی پخش کنه در هر صورت ربطی که به تی وی نداره
4- منظورتون از تصویر اچ دی چی می باشد؟؟آیا شما از سورس مناسب استفاده می کنید؟؟از کانال های HD در مهپاره یا یک بلوری ارجینال و یا یک کپی بلوری خوب استفاده کنید بعدا

m2r164
11-02-2013, 20:28
پشت tv سه تا پروت usb هست که فقط یکیش(وسطیه) برای آپدیت هست، به همون وسطیه زدید فلش رو؟
عزیز اولی برای آپدیت می باشد
من خودم با اولی بروز کردم
اگر برنامه از رویژن موجود بروز تر باشه کار هاش خود به خود انجام میشه

m2r164
11-02-2013, 20:29
درود
ازدوستان کسی سوال من را نمیداند چیکارباید کرد:n16:

می تونی بگی نه
اما اگر اینترنت پر سرعت داری می تونی بروزش کنی
اما اگر نداری بور برنامه بروز را دانلود کن و طی روشی که در سایت ال جی نوشته شده بروزش کن

amir_82111
11-02-2013, 20:48
ممنون

علتش اینه که فایل آپدیت مربوط به مدل تی وی شما نیست.
مدل دقیق تی وی تون رو بگید تا من لینک آپدیتش رو بهتون بدم
مدل دقیق پشتش یا تو منوی تنظیماتش هست.
مثلا از من به این صورته:
LM62000-TA
اون پسوند آخرش خیلی مهمه TA
اونو حتما بنویسید....

fb.atheist
11-02-2013, 21:32

معذرت میخوام، بله همون بالایی برای آپدیت هست که من به اشتباه گفتم وسطیه، ممنون از اصلاحتون

amir_82111
11-02-2013, 21:47

ولی مدل LM62000-TA با 3 تاش میشه آپدیت کرد....

houman132
12-02-2013, 01:19
زبان تی وی رو فارسی کردم بازم فرقی نکرد

m2r164
12-02-2013, 07:37
زبان تی وی رو فارسی کردم بازم فرقی نکرد

ورژن برنامه تی وی را بروز کن

Poisonman
12-02-2013, 15:56
به لطف دوست خوبمون جناب amir_82111 فايل آپديت رو دانلود کردم، فقط قبل از اينکه آپديت رو انجام بدم يادم افتاد که چند صفحه قبل يکي از دوستان نوشته بودند که بعد از آپديت تلويزيون ديگه کانالهاي ديجيتال تلويزيون رو دريافت نمي کرده و مجبور شدن تا تماس بگيرن از شرکت تکنسين بياد و براشون درست کنه!
مي خواستم ببينم آيا کس ديگه اي هم با اين مشکل برخورد داشته يا نه؟
آيا ممکنه با آپديت اين قضيه پيش بياد؟
ممنون

m2r164
12-02-2013, 20:02
به لطف دوست خوبمون جناب amir_82111 فايل آپديت رو دانلود کردم، فقط قبل از اينکه آپديت رو انجام بدم يادم افتاد که چند صفحه قبل يکي از دوستان نوشته بودند که بعد از آپديت تلويزيون ديگه کانالهاي ديجيتال تلويزيون رو دريافت نمي کرده و مجبور شدن تا تماس بگيرن از شرکت تکنسين بياد و براشون درست کنه!
مي خواستم ببينم آيا کس ديگه اي هم با اين مشکل برخورد داشته يا نه؟
آيا ممکنه با آپديت اين قضيه پيش بياد؟
ممنون
برای من این اتفاق نیفتاد

msoft
12-02-2013, 20:07
من LM 7610 رو خریدم در اندازه 55 اینچ.... از نظر طراحی که فوق العاده هستش .... چشم نواز و زیبا.... کیفیت کانال های sd فوق العاده خوب هستش که گاهش اوقات کانالی مانند pmc که بیت ریت بالایی دارد تصور HD به من دست می دهداحتملا به علت تکنولوژی upscaler ... ;کانال های HD هم که معرکه می باشد و عالی.... 3d هم که عالی . بدون خستگی چشم و سرگیجه و با عمق تصویر مناسب البته باید سورس خوبی داشته باشید... نکته دیگر پخش انواع فایل ها می باشد که بدون هیچگونه مشکلی تا حالا هر چی گذاشتم پخش کرده .. از mp4 گرفته تا mkv از 2 بعد ی گرفته تا سه بعدی از کم حجم گرفته تا حجم بالای 15 گیگ... من به راختی با مودم روتر مچ کردم و از اینترنت وای فای هم در آن استفاده می کنم و به راحتی از همین طریق هم آپدیت می کنم. شبکه DLNA هم راه اندازی کرده ام و از کامپیوتر به عنوان مدیا سرور استفاده می کنم. تنها نقطه منفی که دیده ام هاله نور در گوشه بالایی چپ هستش البته زمانی که خانه کاملا تاریک و تصویر نیز تاریک تاریک باشد مشخص میشه که اون هم با تغییر در کالیبراسیون تا حدود زیادی رفع میشه.... قبلا یکی از دوستان تاکید می کرد که حتما 55 بگیرید من هم تایید می کنم که 55 اینچ چیز دیکه ای هستش و و اقعا چه از نظر زیبایی ظاهری و چه از نظر زیبایی تصویری و لذت تماشا معرکه می باشد... اگه از دوستان کسی کالیبراسیون مناسب برای این tv در اختیار دارد لطفا به من اطلاع بده

Poisonman
13-02-2013, 01:10
دوستان عزيز، آپديت رو انجام دادم از روي فلش، خوشبختانه مشكلي پيش نيومد و انجام شد. البته من تغييري حس نكردم، نمي دونم چي عوض شده.
بهرحال از جناب amir_82111 هم بسيار ممنونم كه لطف كردند و فايل آپديت رو به من دادند.

m2r164
13-02-2013, 09:07
من LM 76100 رو خریدم در اندازه 55 اینچ.... از نظر طراحی که فوق العاده هستش .... چشم نواز و زیبا.... کیفیت کانال های sd فوق العاده خوب هستش که گاهش اوقات کانالی مانند pmc که بیت ریت بالایی دارد تصور HD به من دست می دهداحتملا به علت تکنولوژی upscaler ... ;کانال های HD هم که معرکه می باشد و عالی.... 3d هم که عالی . بدون خستگی چشم و سرگیجه و با عمق تصویر مناسب البته باید سورس خوبی داشته باشید... نکته دیگر پخش انواع فایل ها می باشد که بدون هیچگونه مشکلی تا حالا هر چی گذاشتم پخش کرده .. از mp4 گرفته تا mkv از 2 بعد ی گرفته تا سه بعدی از کم حجم گرفته تا حجم بالای 15 گیگ... من به راختی با مودم روتر مچ کردم و از اینترنت وای فای هم در آن استفاده می کنم و به راحتی از همین طریق هم آپدیت می کنم. شبکه DLNA هم راه اندازی کرده ام و از کامپیوتر به عنوان مدیا سرور استفاده می کنم. تنها نقطه منفی که دیده ام هاله نور در گوشه بالایی چپ هستش البته زمانی که خانه کاملا تاریک و تصویر نیز تاریک تاریک باشد مشخص میشه که اون هم با تغییر در کالیبراسیون تا حدود زیادی رفع میشه.... قبلا یکی از دوستان تاکید می کرد که حتما 55 بگیرید من هم تایید می کنم که 55 اینچ چیز دیکه ای هستش و و اقعا چه از نظر زیبایی ظاهری و چه از نظر زیبایی تصویری و لذت تماشا معرکه می باشد... اگه از دوستان کسی کالیبراسیون مناسب برای این tv در اختیار دارد لطفا به من اطلاع بده

مبارک باشه
خوشحال شدم 55 اینچ گرفتی . اگر زمان خرید کسی هم به من راهنمایی می کرد من هم 55 برمی داشتم
اما بهر هال از تی وی لذت ببر.
برای کالیبره کردن هم من اکثرا در مد vivid می بینم
اما کالیبره آن رو هم در همین تاپیک موجود هست. 5 یا 6 صفحه قبل برو پیدا می کنی.
یا در اینترنت سرچ کن.
موفق باشی و از تی وی بیشترین لذت رو ببری.
سعی کن با اینکه شما هزینه زیادی کردی بتونی با سورس های اورجینال فیلم ببینی و نهایت لذت رو ببری.
همچنین کنار این سیستم یک سینمای خانوادگی هم بسیار عالی می باشد. و حس سینما کامل می شود.
موفق باشی و باز هم مبارکت باشه

سوگند5243183
13-02-2013, 09:37
مبارک باشه
خوشحال شدم 55 اینچ گرفتی . اگر زمان خرید کسی هم به من راهنمایی می کرد من هم 55 برمی داشتم
یا در اینترنت سرچ کن.
سعی کن با اینکه شما هزینه زیادی کردی بتونی با سورس های اورجینال فیلم ببینی و نهایت لذت رو ببری.
همچنین کنار این سیستم یک سینمای خانوادگی هم بسیار عالی می باشد. و حس سینما کامل می شود.

نرم افزار 76100 ورزن جدیدشو بذارید برای من ممنون میشوم من از سایت گلدیران برداشتم اپگرید نشد هر کار کردم نشد راهنمایی کنید

mosi-comp
13-02-2013, 14:09
سلام بر همگی دوستان
چون قیمتها همینطور داره میره بالا من میخوام الان یه LS57000 بخرم ولی ایشالا 7-8 ماه دیگه قراره ازش استفاده کنم. به نظر شما بازش بکنم یعنی بگم نصاب بیاد وصلش کنه بعد جمعش کنم بذارم تو کارتنش؟ یا بذارم هر وقت خواستم استفاده کنم بازش کنم. شروع گارانتی از چه تاریخیه؟ زمان خرید یا نصب؟

Poisonman
13-02-2013, 15:02
کسي از دوستان تو عينکهاي هديه جشنواره از اين عينکهاي کليپسي که روي عينک طبي سوار ميشه گرفته يا نه؟ براي گرفتن اون عينکها چيکار ميشه کرد؟
ممنون

wsxwsxw
13-02-2013, 16:14
دوستان سلام
کسی قیمت دقیق LW5700 رو میدونه؟
ممنون

crystal22
13-02-2013, 16:40
سلام دوستان
راستش من قصد خرید lm7610 رو دارم اما حرف یکی از دوستام منو تو شک انداخته!!!!!!!
:n03::n03::n03::n28::n28::n28:میگه محصولات موجود در نمایندگی ها ساخت ایران هستش و کیفیت پایینی داره . میگه محصولاتی که ساخت کره هستش اسمشون 4 رقمیه مثلا
7610=ساخت کره
76100=ساخت ایران هستش توی یکی از سایت های خرید اینترنتی (بانه مارکت) هم این حرف رو تایید کردند و در همون سایت گفتند اون ها هم ساخت کره برای فروش دارند و قیمتش هم نسبتا ارزونتره ولی توی نمایندگی فقط 76100=ساخت ایران داره من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13::n13::n13:: n13::n13::n13::n13::n13:
............................................ لطفا راهنمایی کنید:42::42::42::42:.......................... ................
ببخشد اگه سوالم پیش پا افتاده یا قدیمیه بزارید پای کم اطلاعی ما

amir_82111
13-02-2013, 16:57
سلام دوستان
:n03::n03::n03::n28::n28::n28:میگه محصولات موجود در نمایندگی ها ساخت ایران هستش و کیفیت پایینی داره . میگه محصولاتی که ساخت کره هستش اسمشون 4 رقمیه مثلا
7610=ساخت کره
76100=ساخت ایران هستش توی یکی از سایت های خرید اینترنتی (بانه مارکت) هم این حرف رو تایید کردند و در همون سایت گفتند اون ها هم ساخت کره برای فروش دارند و قیمتش هم نسبتا ارزونتره ولی توی نمایندگی فقط 76100=ساخت ایران داره من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13::n13::n13:: n13::n13::n13::n13::n13:
............................................ لطفا راهنمایی کنید:42::42::42::42:.......................... ................
مدل های کره ای فقط بصورت قاچاق وارد ایران میشود و باید از بانه بخرید.....

mosi-comp
13-02-2013, 16:57
سلام دوستان
7610=ساخت کره

سلام دوست عزیز
اصلاً شک به دلت راه نده. یکی از اقوام ما سالها در یکی از شرکتهای معروف تلویزیون کار می کرد و به کره و چین و مالزی و ژاپن رفت و آمد داره. مطمئن باش کیفیت محصولات مونتاژ داخل هیچ فرقی با اصلیش نداره چون تمام قطعاتشون از کشور مبدا محصول میاد و کیفیتشون به شدت توسط مهندسان ال جی و سامسونگ و سونی کنترل میشن. در ضمن محصولات داخلی رو بگیری گارانتی داره که بانه ایها ندارن

Sent from my iPad using Tapatalk HD

amir_82111
13-02-2013, 17:00
نرم افزار 76100 ورزن جدیدشو بذارید برای من ممنون میشوم من از سایت گلدیران برداشتم اپگرید نشد هر کار کردم نشد راهنمایی کنید

Software_File(Version_04.10.09).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009722-b1-a1.zip&TC=DwnCmd)

msoft
13-02-2013, 17:34
مبارک باشه
یا در اینترنت سرچ کن.

من سورسم یا کانال های sky HD هیتش یا فیلم های دانلودی از سایت x-264که همگی بالای 14 گیگ با کیفیت 1080p چند شب پیش silent of limbs رو با کیفیت 1080p در این تی وی دیدم و نهایت لذت رو هم برای من در برداشت.... اما هنوز بین مد های تی وی آواره ام من از intelligence sensor استفاده می کنم اما هنوز راضیم نکرده مد vivid یک مقدار خیلی روشن هستش...

smhsh121
13-02-2013, 18:35
سلام دوستان
7610=ساخت کره

همه تلویزیون های گارانتی دار داخلی برای ارزون تر شدن هزینه گمرک مجبورن تلوزیون رو مونتاژ نشده وارد کنند و اینجا مونتاژش کنند ولی هیچ قطعه ای از اونا ساخت داخل نیست. اگر می خوای ال جی بگیری توصیه میشه گارانتی دارشو بگیری که خدای نکرده اگر مشکلی پیش اومد پشیمون نشی.

houman132
13-02-2013, 21:59
دوستان سلام
منم یه 76100 47 خریدم یه مشکلی که دارم اینه که زیرنویس فارسیو جدا جدا یا بهم ریخته نشون میده زبانم فارسی کردم درست نشد اگه اپگریدش کنم درست میشه؟

crystal22
13-02-2013, 22:20
همه تلویزیون های گارانتی دار داخلی برای ارزون تر شدن هزینه گمرک مجبورن تلوزیون رو مونتاژ نشده وارد کنند و اینجا مونتاژش کنند ولی هیچ قطعه ای از اونا ساخت داخل نیست. اگر می خوای ال جی بگیری توصیه میشه گارانتی دارشو بگیری که خدای نکرده اگر مشکلی پیش اومد پشیمون نشی.

مدل های کره ای فقط بصورت قاچاق وارد ایران میشود و باید از بانه بخرید.....

سلام دوست عزیز
اصلاً شک به دلت راه نده. یکی از اقوام ما سالها در یکی از شرکتهای معروف تلویزیون کار می کرد و به کره و چین و مالزی و ژاپن رفت و آمد داره. مطمئن باش کیفیت محصولات مونتاژ داخل هیچ فرقی با اصلیش نداره چون تمام قطعاتشون از کشور مبدا محصول میاد و کیفیتشون به شدت توسط مهندسان ال جی و سامسونگ و سونی کنترل میشن. در ضمن محصولات داخلی رو بگیری گارانتی داره که بانه ایها ندارن

Sent from my iPad using Tapatalk HD
:n16::n16::11::11::42::42:
.........................................Tank you all very much.............................................. ..........

8754210
13-02-2013, 23:00
سلام به همه.آقا من تقریبا تازه یه 42lm66100 گرفتم .هم تو سایت ال جی عضو شدم وارد سایت میشم برنامه های رایگان رو نمیتونم دانلود کنم و هم از طریق خود تلویزیون وارد میشم با برنامه دنیای الجی بازم نمیتونم نرم افزار دانلود کنم خواهشن کمک کنین چون اینجوری اصلا اسمارت نیست که؟ممنون از راهنماییهاتون

Poisonman
13-02-2013, 23:43
دوستان يك نكته اي رو در استفاده از تلويزيون بهش برخورد كردم كه گفتم اينجا هم بگم شايد بدرد كسي بخوره.
در استفاده از قابليت Dual Play با XBOX 360 بعد از چند دقيقه بازي صفحه اي كه با استفاده از عينك B‌ مي ديدم رنگها بهم مي ريخت! جالب اين بود كه در بعضي بازيها اين مشكل خيلي كمتر بود و در بعضي ها بيشتر. من فكر كردم شايد از ورژن نرم افزار باشه اما بعد از آپديت هم ديدم قضيه ادامه داره. شك كردم به كابل HDMI و با عوض كردنش مشكل حل شد ! :n01: دليل اينكه از ابتدا به كايل شك نكرده بودم اين بود كه در حالت عادي و بازي تك نفره هيچ مشكلي در تصوير نداشتم و كيفيت هم بسيار عالي بود، به همين دليل به كابل شك نمي كردم.
بهرحال خوشحالم كه مشكل با عوض كردن كابل عوض شد.

----------------------------------------------------------------------------------------

راستي يك سوال دارم :

چند روز اول وقتي تلويزيون توي برق بود چه وقتي روشن بود و چه وقتي خاموش بود، قسمت سمت راست پايين زير قاب، يك لامپ نارنجي رنگ روشن ميشد (چراغ Standby) ولي الان يكي دو روزه ديگه اون لامپ نه وقتي تلويزيون روشنه و نه وقتي تلويزيون خاموش باشه، روشن نميشه !!!
اين طبيعيه؟ آيا زير تلويزيون شما هم چراغي هست كه روشن باشه؟

ممنون

smhsh121
14-02-2013, 00:53
دوستان يك نكته اي رو در استفاده از تلويزيون بهش برخورد كردم كه گفتم اينجا هم بگم شايد بدرد كسي بخوره.
در استفاده از قابليت Dual Play با XBOX 360 بعد از چند دقيقه بازي صفحه اي كه با استفاده از عينك B‌ مي ديدم رنگها بهم مي ريخت! جالب اين بود كه در بعضي بازيها اين مشكل خيلي كمتر بود و در بعضي ها بيشتر. من فكر كردم شايد از ورژن نرم افزار باشه اما بعد از آپديت هم ديدم قضيه ادامه داره. شك كردم به كابل HDMI و با عوض كردنش مشكل حل شد ! :n01: دليل اينكه از ابتدا به كايل شك نكرده بودم اين بود كه در حالت عادي و بازي تك نفره هيچ مشكلي در تصوير نداشتم و كيفيت هم بسيار عالي بود، به همين دليل به كابل شك نمي كردم.

----------------------------------------------------------------------------------------

راستي يك سوال دارم :

چند روز اول وقتي تلويزيون توي برق بود چه وقتي روشن بود و چه وقتي خاموش بود، قسمت سمت راست پايين زير قاب، يك لامپ نارنجي رنگ روشن ميشد (چراغ Standby) ولي الان يكي دو روزه ديگه اون لامپ نه وقتي تلويزيون روشنه و نه وقتي تلويزيون خاموش باشه، روشن نميشه !!!

ممنون

اون چراغ رو تو منوی تنظیمات می تونی بگی خاموش باشه یا روشن. الان دقیقا یادم نیست کجای منو هست ولی بگردی پیداش می کنی.

سوگند5243183
14-02-2013, 09:30
Software_File(Version_04.10.09).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009722-b1-a1.zip&TC=DwnCmd)
چرا مدل 7600 از توی سایت ال جی بر میدارم اپدیت نمیشود ولی مدلی که شما گذاشتی 6400 اپدید شد
من تلویزیون من هست 76100 نر م افزار مخصوص خودش نیست من این مدل را خودت دادی اپدید کردم توی قیسمت کنترل پیشرفته قسمت رنگش یک گزینه اضاف شده بود
اگر مدل 76100 را دارید بذارید

سوگند5243183
14-02-2013, 09:31
دوستان سلام
منم یه 76100 47 خریدم یه مشکلی که دارم اینه که زیرنویس فارسیو جدا جدا یا بهم ریخته نشون میده زبانم فارسی کردم درست نشد اگه اپگریدش کنم درست میشه؟
اره مدل نرم افزار جدید اپگرید کردم مشکلم حل شد

Poisonman
14-02-2013, 12:34
كسي تا حالا موفق شده از قابليت Voice Control روي تلويزيونش استفاده كنه؟ چون اونجور كه من روي اينترنت خوندم قرار بوده از آوريل سال 2012 اين امكان روي Magic Control فعال بشه و بشه با استفاده از ميكروفني كه روي اون هست با استفاده از صداي خودمون بتونيم كارهايي رو انجام بديم.

Poisonman
14-02-2013, 12:37
اون چراغ رو تو منوی تنظیمات می تونی بگی خاموش باشه یا روشن. الان دقیقا یادم نیست کجای منو هست ولی بگردی پیداش می کنی.

من تو گزينه هاي بخش Setting تلويزيون چيزي در مورد چراغ Standby پيدا نكردم!
گزينه اي براي تنظيم لوگوي LG وجود داره ولي براي چراغ Standby‌ چيزي نديدم!
كسي مي دونه چيكار بايد كرد؟

fb.atheist
14-02-2013, 14:37

اگه تو جفت وضعیت های خاموش و روشن چراغ standby خاموشه شاید لامپش سوخته یا سیمش قطع شده ( منظورم اینه که مشکل سخت افزاریه نه نرم افزاری)

8754210
14-02-2013, 17:05

راستي يك سوال دارم :

ممنون

سلام به همگی میخواستم بدونم حتما برای دوال پلی باید کنسول داشته باشی؟لطفا راهنمایی کنین:42:
یه سوال دیگه برای دانلود نرم افزار های تلویزیون از خود تلویزیون باید چیکار کنم؟

Poisonman
14-02-2013, 21:55
اگه تو جفت وضعیت های خاموش و روشن چراغ standby خاموشه شاید لامپش سوخته یا سیمش قطع شده ( منظورم اینه که مشکل سخت افزاریه نه نرم افزاری)

خوب منم از همين نگران شدم، چون گفتم هنوز يك هفته شده اگه چراغ بسوزه، يه موقع چند وقت بعد خود تلويزيون خراب نشه!!!:n04:

سلام به همگی میخواستم بدونم حتما برای دوال پلی باید کنسول داشته باشی؟لطفا راهنمایی کنین:42:
یه سوال دیگه برای دانلود نرم افزار های تلویزیون از خود تلویزیون باید چیکار کنم؟

Dual Play‌ طبيعتاً فقط از طريق كنسول قابل استفاده اس و به نظرم استفاده ديگه اي نمي تونه داشته باشه.
در مورد دانلود نرم افزار هم من وقتي به اينترنت وصل هستم مي تونم از داخل بخش Apps‌ برنامه ها رو دانلود كنم و كار خاصي نمي خواد انجام بشه، البته اول يه اكانت از طريق خود تلويزيون ساختم.

amir_82111
15-02-2013, 14:26
واسه LM62000 این گزینه هست با نام چراغ آماده بکار
شما بگرد احتمالا هست....

amir_82111
15-02-2013, 14:38
چرا مدل 7600 از توی سایت ال جی بر میدارم اپدیت نمیشود ولی مدلی که شما گذاشتی 6400 اپدید شد
من تلویزیون من هست 76100 نر م افزار مخصوص خودش نیست من این مدل را خودت دادی اپدید کردم توی قیسمت کنترل پیشرفته قسمت رنگش یک گزینه اضاف شده بود
اگر مدل 76100 را دارید بذارید
دوست عزیز آپدیت هایی که تو سایت گلدایران گذاشتن واسه مدل های دیگست و اشتباها واسه مدل تی وی شما گذاشتن.
این آپدیت که من بهتون دادم فقط واسه یه مدل نیست بلکه واسه خیلی از مدل هاست که لیستش رو در زیر واستون گذاشتم:
مدل تی وی شما هم هست......
در ضمن 76100 همون 7610 هستش که فقط وقتی ایران منتاژش میکنه یه صفر بهش اضافه میکنه که از کالای قاچاق قابل تشخیص باشه.....

32LM6200-TA
32LM6400-TA
32LM6410-TB
32LM6690-TC
32LS5700-TB
42LM6200-TA
42LM620Y-TA
42LM6400-TA
42LM6410-TB
42LM641Y-TB
42LM6610-TB
42LM6690-TC
42LM6700-TA
42LM6710-TB
42LM671Y-TB
42LM7600-TA
42LM7610-TB
42LM761Y-TB
42LS5700-TB
42LS570Y-TB
42LS5800-TB
47LM6200-TA
47LM620Y-TA
47LM6400-TA
47LM6410-TB
47LM641Y-TB
47LM6610-TB
47LM6690-TC
47LM6700-TA
47LM6710-TB
47LM671Y-TB
47LM7600-TA
47LM7610-TB
47LM761Y-TB
47LS5700-TB
47LS570Y-TB
55LM6200-TA
55LM620Y-TA
55LM6410-TB
55LM641Y-TB
55LM6610-TB
55LM6700-TA
55LM6710-TB
55LM671Y-TB
55LM7600-TA
55LM7610-TB
55LM761Y-TB
55LS5700-TB
55LS570Y-TB
60LM6450-TA
65LM6200-TA
65LM620Y-TA

Poisonman
15-02-2013, 17:12
واسه LM62000 این گزینه هست با نام چراغ آماده بکار
شما بگرد احتمالا هست....

دوست عزيز، من تحقيق كردم روي نت، ظاهراً LG در فرمورهاي نسخه جديد اين چراغ غيرفعال كرده و گزينه مربوطه رو هم از داخل منوها حذف كرده!
البته كسي دليل اين قضيه رو نمي دونه ! :n13:

fb.atheist
15-02-2013, 19:20
آقا یکی لطف میکنه یه لینک دانلود درست حسابی واسه جدیدترین آپدیت 47LM86000 به ما بده؟ من چندجا گشتم ولی لینک ها قدیمی بود

amir_82111
15-02-2013, 21:56
آقا یکی لطف میکنه یه لینک دانلود درست حسابی واسه جدیدترین آپدیت 47LM86000 به ما بده؟ من چندجا گشتم ولی لینک ها قدیمی بود

این آخرین آپدیته:
04.10.11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009723-b1-a1.zip&TC=DwnCmd)

واسه مدلهای زیر میتونید استفاده کنید:
47LM8600-TA
47LM9600-TA
55LM8600-TA
55LM9600-TA
60LM9600-TA
72LM9500-TA

amir_82111
15-02-2013, 22:02
دوست عزيز، من تحقيق كردم روي نت، ظاهراً LG در فرمورهاي نسخه جديد اين چراغ غيرفعال كرده و گزينه مربوطه رو هم از داخل منوها حذف كرده!
البته كسي دليل اين قضيه رو نمي دونه ! :n13:

مهمترین قابلیتی که در نسخه 4 حذف شده قابلیت چند صدایی و زیرنویس داخلی در پخش فایل های ویدئویی با DLNA هستش که نمیدونم هدفشون چی بوده از این کار....
یعنی اگه یه فیلم که دارای چند زبان صدا باشه از طریق DLNA پخش کنید فقط اولین زبان صدا رو پخش میکنه ولی اگه با فلش پخش کنید میتونید زبان صدا رو عوض کنید... فایل های MKV که زیرنویس داخلی دارن اگه از طریق DLNA پخش بشن زیرنویسشون نشون داده نمیشه....

محمد@123
15-02-2013, 22:47
سلام.لطفا"اگرازفعال کردن گیرنده دیجیتالLE- 5500 LG وضاهر کردن منوی مخفیش اطلاعاتی دارید بفرستیدبرام ممنون میشم:n12::n25:

fb.atheist
16-02-2013, 03:14
این آخرین آپدیته:
04.10.11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 11%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009723-b1-a1.zip&TC=DwnCmd)

واسه مدلهای زیر میتونید استفاده کنید:
47LM8600-TA
47LM9600-TA
55LM8600-TA
55LM9600-TA
60LM9600-TA
72LM9500-TA

ممنون دوست عزیز، فقط یه سوال این آپدیت برای مدل های اصلی ال جی هست که اسم مدلشون یه 0 کمتر داره، من اگه با این فایل آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد مثلا زبانش به هم نمیخوره؟
بعد یه چیز دیگه اینکه فرمودید تو آپدیت ورژن 4 زیرنویس داخلی از طریق DLNA نشون داده نمیشه، خب من الان زیرنویس فیلم رو تو یه پوشه میذارم هم نام با فیلم و تو DLNA به راحتی پخش میشه، میخواستم بدونم این قابلیت هم حذف شده تو ورژن جدید؟یعنی اگه زیرنویس از فیلم جدا باشه ولی داخل یه پوشه باشن هنوز پخش میکنه یا نه؟ اگه تست نکردید لطف کنید تست کنید که اگه پخش نمیکنه آپدیت نکنم، ممنون ((:

vahid1414
16-02-2013, 13:44
سلام خدمت دوستان عزیز من وقتی می خوام فیلم ها را از روی فلش با ال ادی lm62000 ببینم بعضی فیلم امکان نمایش تمام صفحه رو نداره حتی تنظیمات تمام صفحه هم اعمال می کنم باز نمیشه چه راهی هست تا همه فیلم ها رو با هر کیفیتی تمام صفحه دید

8754210
16-02-2013, 16:50
Dual Play‌ طبيعتاً فقط از طريق كنسول قابل استفاده اس و به نظرم استفاده ديگه اي نمي تونه داشته باشه.
در مورد دانلود نرم افزار هم من وقتي به اينترنت وصل هستم مي تونم از داخل بخش Apps‌ برنامه ها رو دانلود كنم و كار خاصي نمي خواد انجام بشه، البته اول يه اكانت از طريق خود تلويزيون ساختم.[/QUOTE]

دمت گرم جوابمو دادی.ولی مشکل اینجاست که با اکانت وارد میشم میخوام دان کنم میگه باید نرم افزار رو بخری در صورتی که زده رایگان هستش؟!!!؟

amir_82111
16-02-2013, 20:48
ممنون دوست عزیز، فقط یه سوال این آپدیت برای مدل های اصلی ال جی هست که اسم مدلشون یه 0 کمتر داره، من اگه با این فایل آپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد مثلا زبانش به هم نمیخوره؟
بعد یه چیز دیگه اینکه فرمودید تو آپدیت ورژن 4 زیرنویس داخلی از طریق DLNA نشون داده نمیشه، خب من الان زیرنویس فیلم رو تو یه پوشه میذارم هم نام با فیلم و تو DLNA به راحتی پخش میشه، میخواستم بدونم این قابلیت هم حذف شده تو ورژن جدید؟یعنی اگه زیرنویس از فیلم جدا باشه ولی داخل یه پوشه باشن هنوز پخش میکنه یا نه؟ اگه تست نکردید لطف کنید تست کنید که اگه پخش نمیکنه آپدیت نکنم، ممنون ((:

دوست عزیز شما آپدیت کن هیچ مشکلی پیش نمیاد...
اون 0 بخاطر اینکه کالای قاچاق قابل تشخیص باشه اضافه شده همین...
فقط زیرنویس داخلی نشون داده نمیشه ولی زیرنویسی که همنام با فایل باشه بخوبی نشون داده میشه در ضمن ورژن 4 زیرنویس یونیکد رو بخوبی نشون میده درحالی که ورژن 3 این قابلیت رو نداشت ....

amir_82111
16-02-2013, 20:49
سلام خدمت دوستان عزیز من وقتی می خوام فیلم ها را از روی فلش با ال ادی lm62000 ببینم بعضی فیلم امکان نمایش تمام صفحه رو نداره حتی تنظیمات تمام صفحه هم اعمال می کنم باز نمیشه چه راهی هست تا همه فیلم ها رو با هر کیفیتی تمام صفحه دید
چنین قابلیتی در LM62000 وجود نداره وبه گمونم هیچ مدلی چنین قابلیتی رو نداره....

isfadsl
17-02-2013, 00:00
با سلام _ لطفا بفرمایید در سایت گلدیران چطور به آپدیتها دسترسی دارید؟ ما که پیدا نکردیم!
آپدیت 42LS46100-TC رو میخواستم.

amir_82111
17-02-2013, 00:13
با سلام _ لطفا بفرمایید در سایت گلدیران چطور به آپدیتها دسترسی دارید؟ ما که پیدا نکردیم!
آپدیت 42LS46100-TC رو میخواستم.

این آخرین آپدیته واسه تی وی شما:
03.40.10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 10%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009726-b1-a1.zip&TC=DwnCmd)

mohammad_55
17-02-2013, 23:16
ميخواستم بدونم فرق مدل هاي 66100 و 64100 و 62000 چيه. من واسه پدرم تلويزيون ميخواه كه 3 بعدي براش مهم نيست ولي كيفيت دوبعدي توي ماهواره و تلويزيون ايران براش مهمه

pareparvaz77
18-02-2013, 00:20
سلام.من هر کار میکنم ازطریق usb تلویزیونو اپدیت کنم نمیشه.وقتیکه فایل رو تو پوشه LG_DTV میریزم میزنم به tv هیچ اتفاقی نمیافته ممنون میشم راهنمایی کنین.مدل تلویزیونم 42LM62000

fb.atheist
18-02-2013, 00:35
دوست عزیز شما آپدیت کن هیچ مشکلی پیش نمیاد...
اون 0 بخاطر اینکه کالای قاچاق قابل تشخیص باشه اضافه شده همین...
فقط زیرنویس داخلی نشون داده نمیشه ولی زیرنویسی که همنام با فایل باشه بخوبی نشون داده میشه در ضمن ورژن 4 زیرنویس یونیکد رو بخوبی نشون میده درحالی که ورژن 3 این قابلیت رو نداشت ....

من رفتم تو سایت ال جی آمریکا بعد مدل 86000 رو سرچ کردم و دیدم که ورژن آپدیتش به این صورت هست: 4.31.30 ، فایل آپدیتی که شما گذاشتید ورژن 4.10.11 هست، از رو عدد اگه بخوایم مقایسه کنیم ورژن 4.31.30 جدیدتر از اونی که شما گذاشتید هست،حالا میخواستم بدونم اگه من 4.31.30 رو دانلود کنم و آپدیت کنم مشکلی برای تی وی پیش نمیاد؟شما این فایل آپدیت رو از سایت ال جی کدوم کشور برداشتین؟
اینم صفحه 86000 تو سایت ال جی آمریکا :

amir_82111
18-02-2013, 02:13
من رفتم تو سایت ال جی آمریکا بعد مدل 86000 رو سرچ کردم و دیدم که ورژن آپدیتش به این صورت هست: 4.31.30 ، فایل آپدیتی که شما گذاشتید ورژن 4.10.11 هست، از رو عدد اگه بخوایم مقایسه کنیم ورژن 4.31.30 جدیدتر از اونی که شما گذاشتید هست،حالا میخواستم بدونم اگه من 4.31.30 رو دانلود کنم و آپدیت کنم مشکلی برای تی وی پیش نمیاد؟شما این فایل آپدیت رو از سایت ال جی کدوم کشور برداشتین؟
اینم صفحه 86000 تو سایت ال جی آمریکا :

4.31.30 برای مدلهای زیر هستش و 4.10.11 آخرین آپدیت تی وی شماست.....و تی وی شما فقط آپدیت مربوط به خودش رو میشناسه و اگه این 4.31.30 رو روی فلش بریزید و به تی وی وصل کنید تی وی شما هیچ پیغامی واسه آپدیت نشون نمیده... پس همون 4.10.11 رو آپدیت کنید.....

47LM8600-UC
47LM9600-UC
55LM8600-UC
55LM9600-UC

fb.atheist
18-02-2013, 14:22
4.31.30 برای مدلهای زیر هستش و 4.10.11 آخرین آپدیت تی وی شماست.....و تی وی شما فقط آپدیت مربوط به خودش رو میشناسه و اگه این 4.31.30 رو روی فلش بریزید و به تی وی وصل کنید تی وی شما هیچ پیغامی واسه آپدیت نشون نمیده... پس همون 4.10.11 رو آپدیت کنید.....

47LM8600-UC
47LM9600-UC
55LM8600-UC
55LM9600-UC

ممنون از راهنماییتون، فقط میشه لطف کنید آدرس سایتی که ازش این آپدیت ها رو میگیرید رو بهم بگید که اگه ورژن های جدیدتر اومد دیگه مزاحم شما نشم و خودم برم دانلود کنم ((:

amir_82111
18-02-2013, 14:50
ممنون از راهنماییتون، فقط میشه لطف کنید آدرس سایتی که ازش این آپدیت ها رو میگیرید رو بهم بگید که اگه ورژن های جدیدتر اومد دیگه مزاحم شما نشم و خودم برم دانلود کنم ((:

از جای خاصی نمیگیرم... تو سایت ال جی کشورهای دیگه جستجو میکنم....

fb.atheist
18-02-2013, 15:24
از جای خاصی نمیگیرم... تو سایت ال جی کشورهای دیگه جستجو میکنم....

عذر میخوام که انقدر سوال میپرسم، الان من TV رو به اینترنت وصل کردم و تو منوی بروز رسانی چک کردم که ببینم آخرین ورژنی که میخواد دانلود کنه چیه، که دیدم زده ورژن 4.00.13 آماده جهت دانلوده، یعنی جدیدترین ورژنی که پیدا کرد همین 4.00.13 بود ولی تو آپدیتی که شما گذاشتید ورژنش از ورژنی که خود تلویزیون پیدا میکنه جدیدتره، حالا به نظرتون کدوم معتبرتر و بهتره؟

mohammad_55
18-02-2013, 21:51
ميخواستم بدونم فرق مدل هاي 66100 و 64100 و 62000 چيه. من واسه پدرم تلويزيون ميخواه كه 3 بعدي براش مهم نيست ولي كيفيت دوبعدي توي ماهواره و تلويزيون ايران براش مهمه
كسي نيست جواب مارو بده ؟:n03:

amir_82111
18-02-2013, 22:12
عذر میخوام که انقدر سوال میپرسم، الان من TV رو به اینترنت وصل کردم و تو منوی بروز رسانی چک کردم که ببینم آخرین ورژنی که میخواد دانلود کنه چیه، که دیدم زده ورژن 4.00.13 آماده جهت دانلوده، یعنی جدیدترین ورژنی که پیدا کرد همین 4.00.13 بود ولی تو آپدیتی که شما گذاشتید ورژنش از ورژنی که خود تلویزیون پیدا میکنه جدیدتره، حالا به نظرتون کدوم معتبرتر و بهتره؟

ورژن الان تی وی شما 3 هستش و اون سروری که الان از طریق اینترنت بهش وصل میشه قدیمیه و روی اون سرور تا آپدیت 4.00.13 قرار گرفته... ولی وقتی شما ورژن 4.10.11 رو نصب کنید سرور جدید رو شناسایی میکنه که از این به بعد به سرور جدید با آپدیت های جدیدتر وصل میشه...
آپدیت از طرق اینترنت با سرور قدیمی عملا غیر ممکنه چون تا یه درصدی پیش میره و دیگه جلوتر نمیره... صد بار هم امتحان کنی بازم نمتونی از طریق اینترنت آپدیت کنی....
پس شما 4.10.11 رو نصب کن... هیچ مشکلی پیش نمیاد... خیالت راحت باشه....

ashl007
18-02-2013, 23:13
سلام بچه ها

گیر کردم بین مدل 66100 و 67100 و 64100 ؟
برام کیفیت تصویرخیلی خیلی مهم بعدش سه بعدی!!!!!
قیمت ها هم کشیده بالا
دوست داشتم 47 بگیرم الان مجبورم 42 بگیرم با این وضعیت قیمت!
به نظر شما صبر کنم تا ارزون شه یا معطل نکنم الان بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

hobor971
19-02-2013, 08:31
سلام بچه ها

قیمت ها هم کشیده بالا

ارزونی که فکر نکنم . ولی تو اسفند همیشه بازار داغه . اگه تونستی تا بعد از عید صبر کن. البته احتمال گرونتر شدنش هم هست . فکر کنم 67100 گزینه بهتری باشد.

mosi-comp
19-02-2013, 11:18
سلام. من مدل 42LS57000 رو به قیمت 2400 گرفتم. روز اول با زیرنویس فارسی مشکل داشت. یعنی اگر کنار هر فایل فیلمی زیرنویس فارسی داشت تلویزیون هنگ می کرد و مجبور میشدم خاموش روشنش کنم. بعد فایل آپدیت رو از سایت LG ایران گرفتم و به ورژن 4.10.08 آپدیت شد. مشکلش حل شد. تغییرات خاصی هم مشاهده نکردم جز اینکه کمی تنظیمات پیشفرض حالت "درخشان" بهتر از قبل شده بود.
البته خود تلویزیون گفت که ورژن 4.10.09 هم واسه آپدیت هست که تو سایت LG ایران نبود و تو سایت LG سنگاپور پیداش کردم.
کسی میدونه چه امکانات خاصی تو ورژن 4 اضافه یا کم شده؟

mosi-comp
19-02-2013, 11:44
سلام بچه ها

قیمت ها هم کشیده بالا

سلام دوست عزیز

من تو این گرونیا تجربه خرید کل وسایل خونه از جمله LED رو دارم. به نظر من تو این بازار ملتهب و بی صاحاب ما امروز خرید کنی بهتر از فرداست. من تجربه خرید پنجشنبه هفته پیش 42LS57000 رو واست بگم که بفهمی چی میگم.

چهارشنبه شب رفتم جمهوری قیمت گرفتم 2319 ولی گفت الان موجود ندارم یکشنبه میارم و به زور میخواست فاکتور کنه که قبول نکردم. پنجشنبه صبح رفتم امین حضور هر کس نداشت میگفت 2319 و اونهایی که داشتن میدادن 2450 و 2480 :n04:
بعد رفتم پیش آشنامون واسم گشت فقط یه جا اونم فقط یه دونه داشت و 2400 بم دادش. فرداش که نصاب اومد گفت قیمت لیستش 2426ه.
من از این آشنامون پرسیدم جریان این 2319ها چیه؟ گفت یا ویترینش رو میخواد جمع کنه بت بده یا میخواد نخری که بعداً اگر اومد از خودش بخری!
داداش هر چی زودتر بخری بهتره. چون حتی اگر گرون هم نشه ممکنه مدلی رو که تو میخوام تموم بشه. اگر هم سه بعدی واست مهم نیست این مدلی رو که من گرفتم بگیر. (البته اگر بتونی گیر بیاری چون مدل پرفروشیه)

smhsh121
19-02-2013, 12:06
سلام. من مدل 42LS57000 رو به قیمت 2400 گرفتم. روز اول با زیرنویس فارسی مشکل داشت. یعنی اگر کنار هر فایل فیلمی زیرنویس فارسی داشت تلویزیون هنگ می کرد و مجبور میشدم خاموش روشنش کنم. بعد فایل آپدیت رو از سایت LG ایران گرفتم و به ورژن 4.10.08 آپدیت شد. مشکلش حل شد. تغییرات خاصی هم مشاهده نکردم جز اینکه کمی تنظیمات پیشفرض حالت "درخشان" بهتر از قبل شده بود.
البته خود تلویزیون گفت که ورژن 4.10.09 هم واسه آپدیت هست که تو سایت LG ایران نبود و تو سایت LG سنگاپور پیداش کردم.

ببینید از آپدیت نباید انتظار شق القمر داشت:n02:. همین که باگ های نرم افرازی رو برطرف کنند کافیه.

mosi-comp
19-02-2013, 12:21
ببینید از آپدیت نباید انتظار شق القمر داشت:n02:. همین که باگ های نرم افرازی رو برطرف کنند کافیه.

میدونم دوست من که آپدیت شق القمر نمیکنه. چون اصولاً قانون آپدیت اینه که Customer Experience رو تغییر نده. سوالم از این بابت بود که چند پست قبل یکی از دوستان گفته بود که با آپدیت خاصیت چند زبانی فایل صدا در حالت DLNA از بین رفته!

ashl007
19-02-2013, 15:53
سلام دوست عزیز

من تو این گرونیا تجربه خرید کل وسایل خونه از جمله LED رو دارم. به نظر من تو این بازار ملتهب و بی صاحاب ما امروز خرید کنی بهتر از فرداست. من تجربه خرید پنجشنبه هفته پیش 42LS57000 رو واست بگم که بفهمی چی میگم.

چهارشنبه شب رفتم جمهوری قیمت گرفتم 2319 ولی گفت الان موجود ندارم یکشنبه میارم و به زور میخواست فاکتور کنه که قبول نکردم. پنجشنبه صبح رفتم امین حضور هر کس نداشت میگفت 2319 و اونهایی که داشتن میدادن 2450 و 2480 :n04:
بعد رفتم پیش آشنامون واسم گشت فقط یه جا اونم فقط یه دونه داشت و 2400 بم دادش. فرداش که نصاب اومد گفت قیمت لیستش 2426ه.
من از این آشنامون پرسیدم جریان این 2319ها چیه؟ گفت یا ویترینش رو میخواد جمع کنه بت بده یا میخواد نخری که بعداً اگر اومد از خودش بخری!
داداش هر چی زودتر بخری بهتره. چون حتی اگر گرون هم نشه ممکنه مدلی رو که تو میخوام تموم بشه. اگر هم سه بعدی واست مهم نیست این مدلی رو که من گرفتم بگیر. (البته اگر بتونی گیر بیاری چون مدل پرفروشیه)

میشه بگی چه جور ledهست؟مشخصاتش و امکاناتش؟

amir_82111
19-02-2013, 16:07

قابلیت چند صدایی و نشون دادن زیرنویس داخلی با DLNA در ورژن 4 حذف شده ولی پخش فایل ها در ورژن 4 خیلی بهتر شده و همچنین ورژن 4 زیرنویس یونیکد رو هم نشون میده که ورژن 3 این قابلیت رو نداشت و باید زیرنویس رو به انسی تغییر میدادی....
یه تغییراتی هم تو منو تنظیمات ایجاد شده.... در کل ورژن 4 بهتره....

amir_82111
19-02-2013, 16:08
سلام بچه ها

قیمت ها هم کشیده بالا

اگه میتونی 47 بخر چون 42 کوچیکه و امکان داره پشیمون بشی......

mosi-comp
20-02-2013, 08:48
میشه بگی چه جور ledهست؟مشخصاتش و امکاناتش؟

فکر میکنم مدل LS57000 آخرین مدل موجود در ایران بین تلویزیون های غیر سه بعدی باشه. backlight LED و هوشمنده. به اینترنت و شبکه وصل میشه. فرمویرش با سری LM 6 و 7 یکیه. تو لینک زیر کامل مشخصاتش رو نوشته:

ما تو خونه یه مدل LED سونی هم داریم KDL-EX710 که دو سال پیش گرفتیم. این مدل الجی واقعاً ازش سره. هم از لحاظ امکانات که اصلاً سونی حرفی واسه گفتن نداره هم کیفیت تصویر که به طور محسوسی بالاتره. البته این جدیدتره دیگه.
من خودم زیاد فیلم میبینم ولی فعلاً احساس می کنم تکنولوژی سه بعدی تو تلویزیون ها به اون حد از بلوغ نرسیده که بخوام واسش انقدر هزینه کنم. هنوز خیلی راه برای تکامل داره. به خاطر همین این مدل رو گرفتم.
راستی قیمت 42 اینچش 2400 و 47ش 3450 تومنه.

ahma
22-02-2013, 09:40
مثل اينكه LS57000 طلا شده فروشندگاه يا ندارند يا مي خواهند سه بعد ي ها را به زور رد كنند.:n05:

=CYBER=
22-02-2013, 12:01
دوستان بهترین مدل اسمارت و معمولی تو اندازه 55" رو لطف می کنید معرفی کنید . 3D

اگر قیمت حدودی هم داشتید خوب میشه :n02:

smaiel
23-02-2013, 09:32
سلام من پریروز یه 55 مدل 67100 از بانه سفارش دادم 4900 تومن
قشنگ آوردند دم در و باز کردند و تحویل گرفتم و بعد هم پولشونو دادم
خیلی هم راضیم
حدود حداقل 2 تومن پایین تر از بازار نمایندگی ها
البته 8600 هم بود 5770
منتهی از شانس من اونروز نداشت منم خسیس بازی در آوردم و گفتم همون 6710
ساخت کره و گارانتی البغداد هم داره
خداییش انصاف نیست پول مفت به این نمایندگی ها بدیم
جالبه هر جا هم بگین میارن
راننده می گفت هفته ای دو سه تا برا تهران جنس می برم و. همینطور شهرهای دیگه
به هر حال..

amir_82111
23-02-2013, 14:42
سلام من پریروز یه 55 مدل 67100 از بانه سفارش دادم 4900 تومن
قشنگ آوردند دم در و باز کردند و تحویل گرفتم و بعد هم پولشونو دادم
خیلی هم راضیم
حدود حداقل 2 تومن پایین تر از بازار نمایندگی ها
البته 8600 هم بود 5770
منتهی از شانس من اونروز نداشت منم خسیس بازی در آوردم و گفتم همون 6710
ساخت کره و گارانتی البغداد هم داره
خداییش انصاف نیست پول مفت به این نمایندگی ها بدیم
جالبه هر جا هم بگین میارن
راننده می گفت هفته ای دو سه تا برا تهران جنس می برم و. همینطور شهرهای دیگه
به هر حال..

مدل دقیقش چیه؟
55LM6710-TA ؟

smaiel
23-02-2013, 17:01
مدل دقیقش چیه؟
55LM6710-TA ؟ با گارانتی بغداد العراق55LM6710-TB.AMHWLH

mohammad4481369
23-02-2013, 19:48
TA با TB چه فرقی داره؟

amir_dj69
24-02-2013, 01:53
سلام
دوستان منم مشکل اپدیت با فلش رو دارم
یه بار چند ساعت گذاشتم خودش اپدیت بشه اپدیت هم شد
اما بعد از خاموش و روشن شدن دیدم هنوز ورژن 3 هستش در صورتی که چند ساعت داشت ورژن 4 رو دانلود میکرد
الانم با کامپیوتر دانلود کردم فلش رو میزنم هیچ پیغامی نمیده
اینم مدلشه کسی لینکه اخرین اپدیت رو داره لطفا واسم زخمتشو بکشه
انگار لینک خوده ال جی مشکل داره که این پیداش نمیکنه
32LM66900-TC

mosi-comp
24-02-2013, 10:53
سلام
دوستان منم مشکل اپدیت با فلش رو دارم
یه بار چند ساعت گذاشتم خودش اپدیت بشه اپدیت هم شد
اما بعد از خاموش و روشن شدن دیدم هنوز ورژن 3 هستش در صورتی که چند ساعت داشت ورژن 4 رو دانلود میکرد
الانم با کامپیوتر دانلود کردم فلش رو میزنم هیچ پیغامی نمیده
اینم مدلشه کسی لینکه اخرین اپدیت رو داره لطفا واسم زخمتشو بکشه
انگار لینک خوده ال جی مشکل داره که این پیداش نمیکنه
32LM66900-TC

آخرین ورژن مطابق با مدل شما: ورژن 04.10.09

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 09%29.zip&FILE_NAME=KRSWD000009722-b1-a1.zip&TC=DwnCmd

smaiel
24-02-2013, 11:45
ومن الآن با تی وی همه فیلمهای داخل رایانه را دارم وبه هر سایتی هم که دوست دارم میرم و با وارد کردن شناسه راحت شناخته میشم.
فقط با اینکه توی سایت الجی ثبت نام کردم ولی واسه دانلود بازیها مشکل دارم.
دوست عزیز من به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم
متاسفانه ایران و حتی کشورهای همسایه را هم نداره
چطوری ثبت نام کردین
می شه کمکم کنین

ashl007
24-02-2013, 12:41
سلام بچه ها
واقعا کلی تحقیق کردم و با توجه به بودجه ام بین سه مدل 42LM67100LG و 46ES6950 SAMSUNG و SHARP42LE8300X گیر کردم!
برام کیفیت تصویر خیلی خیلی مهم و بعدش سه بعدی!!!!! ولی کیفیت تصویر رو فدای سه یعدی نمیکنم!اول و مهم برام کیفیت تصویره!
لطفا یه کمکی کنید ممنون

mateenkocholo
25-02-2013, 16:28
باسلام به همه مدل 8600سایز 47دارم به ورژن جدید هم اپدیت کردم ولی وقتی هارد وصل میکنم راحت باهاش فیلم میبینم ولی وقتی میخوام ظبط کنم میگه باید فرمت بشه وقتی فرمت میکنه پیغام میده که امکان ظبط بر روی اچ دی ام ای نیست برای چی در ضمن هارد هم فت 32 هستو ایا از وردی کامپوننت هم میتونه ظبط کنه با تشکر

smhsh121
25-02-2013, 16:33
باسلام به همه مدل 8600سایز 47دارم به ورژن جدید هم اپدیت کردم ولی وقتی هارد وصل میکنم راحت باهاش فیلم میبینم ولی وقتی میخوام ظبط کنم میگه باید فرمت بشه وقتی فرمت میکنه پیغام میده که امکان ظبط بر روی اچ دی ام ای نیست برای چی در ضمن هارد هم فت 32 هستو ایا از وردی کامپوننت هم میتونه ظبط کنه با تشکر

امکان ضبط فقط برای گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون هست.