PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی مستقل ایرانی " آخرین امیـــد" The Last Hope

AMIR REZAs
17-03-2012, 19:08
سلام:10:

نام بازی : آخرین امید
سبک بازی : Platformers - Adventure
انجین : 3D game studio FREE 8.30
سازنده(گان) : ملقب به AMIR REZAs :31:

توضیحات: سبک و اساس این بازی بر روی یه سری ایده جدید بنا شده.( البته اگر ایشالله بتونم ایده ها رو اجرایی کنم)

داستان: ماریو قارچ خور ، Limbo، سونیک و شخصیت های زیادی در بازیهای دوبعدی پلتفرمر یا ادونچر مراحل و سکوهایی رو برای رسیدن به هدفشون می گذروندند....
Robo که به تازگی وارد دنیای این شخصیت ها شده به خیال اینکه به راحتی ماریو و لیمبو میتونه سکوها مراحل رو رد کنه پا به این دنیای عجیب میگذاره .
اما مشکل اینجاست که به مرور زمان کار برای افرادی که بعد از ماریو یا امثالش ( که سالها قبل وارد دنیا شده بودند) سخت تر شده شما باید Robo رو همراهی کنید تا با تجربیاتی که از ماریو و دوستانش کسب کرده مراحل عجیب این دنیا رو بگذرونه . حالا که اون وارد این دنیای خطرناک شده برای رسیدن به آخرین امیدش ناامید نخواهد شد !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه ویدیئو از کل گیم پلی فعلی که به 42 ثانیه نمیکشه میگذارم به امید اینکه کم کم بازی رو تکمیل کنم....

9.5mb

دانلود ویدیو
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fvideo%2FThe%2520last%2520hope.zip)

شات در ضمیمه

قسمت اول (بالاترین سکو) رو فعلا توضیح نمیدم چون قراره بعدها توش اتفاقات جالب بیافته

قسمت دوم سکو پلیر با گرفتن Health جونش پر میشه
سمت راست ماریو و باب هستند که به قولی طلسم شدن و پلیر برای رد کردنشون دو راه داره :
یکی اینکه بیاسته تا اونا ازش رد بشن و در اینصورت جون پلیر هم کم نمیشه
و راه فرار دیگش هم اینه که از بالای سر ماریو یا باب بپره که البته قصد دارم این راه رو واسه پلیر ببندم تا بازی سخت تر شه ...
در صورت برخورد پلیر با ماریو یا باب یا سونیک(که بعدا اضافه میشه) پلیر به سمت چپ یا راست پرتاب میشه(همینطور که تو فیلم نشون دادم)

قسمت سومم که در حال تکمیله

خب این بالایی ها رو که همشو از تاپیک گیم امیگم کپی زدم :31:
همینطور که نمیدونید یا میدونید این بازی قراره تو مسابقه یک بازی یک نمای GameEmag شرکت کنه وقتی ام نمونده تا 13 فروردین و من تا اینجاشو بیشتر پیش نرفتم:19:
(دوستان بازم مجبور شدم گیم استدیو رو پاس بدارم بدلیل اینکه Udk از این بازیهای با ایده حالیش نیس)
منتظر امدادهای غیبی شما دوستان هستم(ایده ، نظر ، پیشنهاد ، انتقاد و غیره) ...... :11:

iload
17-03-2012, 19:15
عکسم تو تاپیکت بزار .

armin_555
17-03-2012, 19:27
شات کجاس؟!:31:

AMIR REZAs
17-03-2012, 19:44
تاپیک اول آپ شد....

ehsan_wwe
17-03-2012, 23:51
جالب بود ایدش اما به نظر من دوربین خیلی دوره بزار یوزر دوربینو عقب جلو کنه به نظر من

armin_555
18-03-2012, 00:05
بزار یوزر دوربینو عقب جلو کنه به نظر من
ایده ی باحالیه!:31::46:

3Dmajid
18-03-2012, 09:52
امیرجان تو که داشتی udk کار میکردی دوباره زدی تو خط 3dgs ؟!!!!!!!!!!! :10:

ویدئو رو دانلود کردم.
در کل ایده ی بازی جالبه اما جای کار داره.
از مهمترین نکات دوربین بازیه، فک میکنم اگه زومش بیشتر باشه (روی اون سکویی که پلایر هست) و با راه رفتن پلایر، این ور اون ور شه بهتر باشه، میتونی برای دوربین با دو تا دکمه مثل + و - قابلیت زوم این و زوم اوت بزاری که پلایر کل محیط هم بتونه ببینه (یعنی همین دوربینی که الان گذاشتی رو بازی).
توی ویدئو گیم پلی زیاد مشخص نبود، مثلا به ماریو میخورد و غیب میشد و یه دفعه اون ور ظاهر میشد، نمیدونم دست بازیته یا ویدئوته.
موفق باشی :11:

AMIR REZAs
18-03-2012, 12:36
جالب بود ایدش اما به نظر من دوربین خیلی دوره بزار یوزر دوربینو عقب جلو کنه به نظر من

مشکل اینه که قوانین مسابقه(:2:) نمیگذاره اصلا دوربین حرکت کنه حتی یه زوم کوچیک....

ایده ی باحالیه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:10:

امیرجان تو که داشتی udk کار میکردی دوباره زدی تو خط 3dgs ؟!!!!!!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این مسابقه اصلا نمیگذاره 3d بسازی من به زور تونستم با گیم استدیو رو سبکSidescroller کار کنم چه برسه به UDK :19:

از مهمترین نکات دوربین بازیه، فک میکنم اگه زومش بیشتر باشه (روی اون سکویی که پلایر هست) و با راه رفتن پلایر، این ور اون ور شه بهتر باشه، میتونی برای دوربین با دو تا دکمه مثل + و - قابلیت زوم این و زوم اوت بزاری که پلایر کل محیط هم بتونه ببینه (یعنی همین دوربینی که الان گذاشتی رو بازی).
توی ویدئو گیم پلی زیاد مشخص نبود، مثلا به ماریو میخورد و غیب میشد و یه دفعه اون ور ظاهر میشد، نمیدونم دست بازیته یا ویدئوته.
موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب ایده ی اصلیم همینه که پلیر با برخورد به ماریو به سمت باب و با برخورد به باب به سمت ماریو پرتاب بشه تا جونش کم بشه البته به قول شما جای کار داره ...

بابت نظراتتون ممنون......:11:

parvizamd
19-03-2012, 22:46
بلاخره امیررضا به میدان بازگشت...:دی
یادش بخیر اون روزهای گیم استدیو من امیررضا باهام گیم استدیو کار می کردیم.

silsin
22-03-2012, 11:23
جالب بود . ببینیم اول می تونی بشی :31:

AMIR REZAs
22-03-2012, 15:20
بابت نظراتون ممنون :11:.
تصمیم گرفتم کلا لول رو از اول بزنم
آپدیت های انجام شده:
بک گراند
قابلیت ویژه برای هر کراکتر(مثلا سونیک به عنوان دوست پلیر و ماریو طلسم شده و دشمن پلیر و .....)
همون طور که تو پست 1 گفته بودم قابلیت پرش از بالای سر کراکتر ها حذفید:31:
اینم شات جدید

armin_555
22-03-2012, 15:36
اگه health رو به صورت bar در بیاری خیلی خوب میشه.

parvizamd
22-03-2012, 15:39
آرمین جان راست می گه.

Hotsun
23-03-2012, 16:32
من از بک گراندت بیشتر از خود بازیت خوشم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینجور بازی ها اگر گیم پلی داشته باشن همه چیز براشون کافیه,حالا یه استثناهایی هم مثل Trine 2 وجود داره که گرافیک و فیزیک و ایده و گیم پلی رو همگی یجا خورده باشه ولی من به شخصه انتظار اون رو نه از شما نه از انجین محترمتون ندارم و همین الان میگم بازی رو دوست داشتی بکن و گیم پلی جذابی براش بذار :46:

Arrowtic
26-03-2012, 00:06
خوب شده فقط زمینشو مانعاش خوشگل نیستن!
(بک گراندش خیلی شبیه بک گراند Anno 2070ه!)

AMIR REZAs
03-04-2012, 22:01
اگه health رو به صورت bar در بیاری خیلی خوب میشه.

خیلی ناجور میشد تو پنل پایینی

خوب شده فقط زمینشو مانعاش خوشگل نیستن!
مرسی - تعویض شد

من از بک گراندت بیشتر از خود بازیت خوشم اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:13::31:

البته اینجور بازی ها اگر گیم پلی داشته باشن همه چیز براشون کافیه,حالا یه استثناهایی هم مثل Trine 2 وجود داره که گرافیک و فیزیک و ایده و گیم پلی رو همگی یجا خورده باشه ولی من به شخصه انتظار اون رو نه از شما نه از انجین محترمتون ندارم و همین الان میگم بازی رو دوست داشتی بکن و گیم پلی جذابی براش بذار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سعیمو کردم ولی حیف که زمان کم آوردم میتونستم خیلی گیم پلی رو بیشتر کش بدم :31:
دوستان بالاخره بازی رو فرستادم اینم شات نهایی:10:

iload
03-04-2012, 22:58
لینک بده دانلود کنیم دیگه . :20:

armin_555
03-04-2012, 23:10
راست میگه! لینک نمیدی؟!!
از شاتت که معلومه خیلی بازی توپی شده.:46:

AMIR REZAs
04-04-2012, 13:48
به دلایلی لینک رو نگذاشتم :31: ولی حالا میذارم

بفرما
18.3 مگ

ویرایش

مهم ترین هدف بازی گرفتن تمام 17 سکه بازی هست که باید پلیر در زمانی که داره و با محافظت از جانش هر 17 سکه رو بگیره
برای رد شدن از کاراکترهای دشمن تنها راه موجود ایستادن هست و اگر پلیر حرکتی داشته باشه و همزمان به دشمن برخورد کنه جونش

کم میشه گیم پلی بازی به اینجا ختم نمیشه و در راه معماهای کوتاهی وجود داره

Hotsun
04-04-2012, 14:43
به دلایلی لینک رو نگذاشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی حالا میذارم

بفرما
18.3 مگ

دانلود The last hope v1.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F5162654884%2F%3Fc%3D1179)

رمز فایل 1597574

میبازی مینویسه گیم اور بعد خودش میفهمه کسی که باخته حوصله دوباره بازی کردن رو نداره میپره بیرون,تازه نمیدونم چرا OK و Cancel میومد وقتی مینوشت Game over مثلاً من بزنم کنسل یعنی باختن رو کنسل کردم یا بزنم اوکی یعنی قبول دارم که باختم :31:
بازی قبلیت رو میباختی فکر کنم میرفت تو منو ولی این....
از همون اول هم که معلوم نیست چی به چیه و چجوری از روی سر اون ماریوها باید پرید,چون از بالاش هم رد میکردم میباخت.
رزولوشن هم که قابل تنظیم نبود,به جای ساخت بازی اول منو سازی رو تمرین کن چون اولین چیزیه که یه بازیکن میبینه و ممکنه همون اول حالش گرفته شه یا برعکس خوشش بیاد.
حرکت Robot ما هم خیلی ناجور بود رو هوا هم وقتی میپریدی همچنان قدم بر میداشت و حس پرش رو القا نمیکرد,به خاطر کوچیک بودن سایز بک گراند و ثابت بودن اون خیلی حس خوبی به آدم داده نمیشد,مثلاً اگه ستاره ها برق میزدن و میچرخیدن خیلی از نظر زیبایی کمک میشد به بازی.
از همه جالب تر کلید 0 رو که زدم همه چیز رفت به جز بک گراند بعد Esc رو زدم دیگه New game هم نداشت :31:

اینم یه Review کوچیک بود که تقدیم میکنم به خودت,چون میتونی ایرادات رو برای بازی بعدیت برطرف کنی,در ضمن هیچ وقت به بازی خودت عادت نکن,چون اگر برای مثال به پریدن از روی دشمنا عادت کنی راحت میپری ولی یه فرد دیگه پیرش در میاد تا یاد بگیره.

AMIR REZAs
04-04-2012, 15:22
از همه جالب تر کلید 0 رو که زدم همه چیز رفت به جز بک گراند بعد Esc رو زدم دیگه New game هم نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Restart رو گذاشتم واسه همین مواقع :31:

میبازی مینویسه گیم اور بعد خودش میفهمه کسی که باخته حوصله دوباره بازی کردن رو نداره میپره بیرون,تازه نمیدونم چرا OK و Cancel میومد وقتی مینوشت Game over مثلاً من بزنم کنسل یعنی باختن رو کنسل کردم یا بزنم اوکی یعنی قبول دارم که باختم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازی قبلیت رو میباختی فکر کنم میرفت تو منو ولی این....
از همون اول هم که معلوم نیست چی به چیه و چجوری از روی سر اون ماریوها باید پرید,چون از بالاش هم رد میکردم میباخت.
رزولوشن هم که قابل تنظیم نبود,به جای ساخت بازی اول منو سازی رو تمرین کن چون اولین چیزیه که یه بازیکن میبینه و ممکنه همون اول حالش گرفته شه یا برعکس خوشش بیاد.
حرکت Robot ما هم خیلی ناجور بود رو هوا هم وقتی میپریدی همچنان قدم بر میداشت و حس پرش رو القا نمیکرد,به خاطر کوچیک بودن سایز بک گراند و ثابت بودن اون خیلی حس خوبی به آدم داده نمیشد,مثلاً اگه ستاره ها برق میزدن و میچرخیدن خیلی از نظر زیبایی کمک میشد به بازی.
از همه جالب تر کلید 0 رو که زدم همه چیز رفت به جز بک گراند بعد Esc رو زدم دیگه New game هم نداشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه Review کوچیک بود که تقدیم میکنم به خودت,چون میتونی ایرادات رو برای بازی بعدیت برطرف کنی,در ضمن هیچ وقت به بازی خودت عادت نکن,چون اگر برای مثال به پریدن از روی دشمنا عادت کنی راحت میپری ولی یه فرد دیگه پیرش در میاد تا یاد بگیره.
ممنون بابت نظرت رفع این مشکلا همش کار یه ربع بود ولی من چون وقت نکردم بدم کسی تست کنه متاسفانه این مشکلات بوجود اومد....
در مورد گیم پلی متاسفانه اونقدر عجله ای شد نتونستم یه هلپ کامل بذارم اصلا قرار نیست پلیر از بالای سر ماریو بپره

مهم ترین هدف بازی گرفتن تمام 17 سکه بازی هست که باید پلیر در زمانی که داره و با محافظت از جانش هر 17 سکه رو بگیره
برای رد شدن از کاراکترهای دشمن تنها راه موجود ایستادن هست و اگر پلیر حرکتی داشته باشه و همزمان به دشمن برخورد کنه جونش

کم میشه گیم پلی بازی به اینجا ختم نمیشه و در راه معماهای کوتاهی وجود داره

AMIR REZAs
04-04-2012, 19:38
دیگه کسی دان نکرد ؟
اگر مشکل پریدن بیرون بعد از باخته خب بگید حلش میکنم دوباره می آپم:31:

iload
04-04-2012, 20:58
سلام

اره انقدر پرید بیرون نتونستم بازی کنم . درستش کن یه بار تمومش بکنیم .

AMIR REZAs
05-04-2012, 11:55
بفرما ... فقط ای کاش قبل اینکه بازیو می فرستادم این مشکلو متوجه میشدم:19: