PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید TV تا سقف 1500000

registerfor
17-03-2012, 02:30
سلام

قصد خرید تلویزیون با بودجه یک و نیم میلیون تومان داشتم که ترجیحاً! دارای مشخصات زیر باشد:
1. حداقل 40 اینچ
2. سه بعدی

*هنوز مطمئن نیستم که پلاسما انتخاب بهتری است یا LED!
*لطفا مدل های پیشنهادی خود را با توجه به زمان کم باقیمانده از سال هرچه زودتر ارائه نمایید.
با سپاس فراوان

AMIRHJ
17-03-2012, 04:36
سلام علیکم

پلاسما ی خوب بهتر و گرانتره
مدل های پیشنهادی پلاسما البته با بودجه شما ناسازگاره
پاناسونیک ST30 , VT30

برای خرید ال ای دی ال جی 57000 سه بعدی ، هوشمند 42 1650000 تومان + جشنواره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

registerfor
17-03-2012, 14:46
سلام علیکم

پلاسما ی خوب بهتر و گرانتره
مدل های پیشنهادی پلاسما البته با بودجه شما ناسازگاره
پاناسونیک ST30 , VT30

برای خرید ال ای دی ال جی 57000 سه بعدی ، هوشمند 42 1650000 تومان + جشنواره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قیمت این پلاسماها که فرمودید چنده؟

در بعضی از موارد دیده شده که کیفیت تصاویر تلویزیون های دو بعدی چندان مطوب نیست. کیفیت تصویر دوبعدی تلویزیون 57000 ایرادی نداره؟
* باتوجه به بودجه محدود خرید تلویزیون 3 بعدی پیشنهاد میشه یا غیر از 3 بعدی؟
* در بعضی از موارد دیدن سه بعدی منجر به سردرد شده است. آیا این مورد همه گیر است؟

oOomid.M
17-03-2012, 15:14
سلام

قصد خرید تلویزیون با بودجه یک و نیم میلیون تومان داشتم که ترجیحاً! دارای مشخصات زیر باشد:
1. حداقل 40 اینچ
2. سه بعدی

*هنوز مطمئن نیستم که پلاسما انتخاب بهتری است یا LED!
*لطفا مدل های پیشنهادی خود را با توجه به زمان کم باقیمانده از سال هرچه زودتر ارائه نمایید.
با سپاس فراوان

سلام
با این پول برای سه بعدی باید پلاسما بخرین شما
سه بعدی که قرار نیست 24 ساعت بشینین نگاه کنین که بخواین سردرد بگیرین :دی

smhsh121
17-03-2012, 17:24
شما با این بودجه فقط میتونید سه بعدی ال جی بگیرید که 2 تا مدلش هست که به بودجه شما می خوره. 42LW45000 و 42LW57000 که اولی اسمارت نیست و دومی هست. قیمت اولی هم 1490 هست و دومی 1650 که هدیه هم دارند.
تکنولوژی سه بعدی ال جی هم پسیو هست که میگن سر درد نمیاره ولی من خودم با عینک اکتیو سامسونگ بارها فیلم کامل سه بعدی دیدم و نه سردرد گرفتم، نه سرگیجه و نه تهوع.

oOomid.M
17-03-2012, 20:30
روی pw3500 هم میتونی فکر بکنی ، من خودم پنجاه اینچش رو دارم ، 42 اش هم هست
اسمارت نیست ولی 3 بعدیه

registerfor
17-03-2012, 20:43
نظرتون راجع به 6940 سامسونگ چیه؟
قیمت 40 اینچ بدون سینمای خانوادگیش 1800 تومنه.
شنیدم تنها برندی که تمام فرمت ها (حتیMKV) رو بدون مشکل از طریق پورت USB پخش میکنه، مدلهای سامسونگ هست.
با تشکر

oOomid.M
17-03-2012, 20:49
نه داداش فقط سامسونگ نیست
من ال جی دارم اون هم mkv رو یخونه
m2ts که پسوند بلوری هست رو هم آخرش رو پاک میکنی مینویسیmkv میخونه

AMIRHJ
17-03-2012, 22:01
روی pw3500 هم میتونی فکر بکنی ، من خودم پنجاه اینچش رو دارم ، 42 اش هم هست
اسمارت نیست ولی 3 بعدیه

این تی وی رزولیشنش اچ دی هست
قیمتا مناسبه اما کیفیت..!
شما سه بعدیشو دیدید؟
من شنیدم مطلوب نیست

atamin
17-03-2012, 22:40
سلام علیکم:

:11::11::11::11:

دوستان راهنمایی ام کنید:

بنده نیزقصدخریدال ای دی دارم. لطفا بزگواری فرموده راهنمایی فرمایید: ولی چندنکته:

1-اندازه مورد نظرم.....................................: 40یا42 هست.
2-برند.......................................... .....: الجی - سامسونگ
3-هزینه ............................................: زیر 2تومان
4-ترجیحا...................................... ...3بعدی نباشه.
5-امکانات ترجیحی..:تله تکست-گیرنده داخلی دیجیتال-تصویردرتصویر-اینترنت تی وی-بلوتوت
6-نهایتا یک سوال: آیا خریدمو بزارم واسه بعد عید قیمتها پایین نمیایند یابرعکس...........
.
.
.
.
زحمتم خیلی زیادشدعزیزان معذرتم را بپذیرند. ولی واقعا کمکم کنیدخیلی محبت کردین. چراکه خیلی حساسم
توخریدام ومتاسفانه کم درآمد.

atamin
17-03-2012, 23:06
یاران . دوستان>>>>>>>؟؟؟؟

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:01 PM ----------

یاران,دوستان:>>>>>>>!!!!؟؟؟؟

smhsh121
17-03-2012, 23:15
نظرتون راجع به 6940 سامسونگ چیه؟
قیمت 40 اینچ بدون سینمای خانوادگیش 1800 تومنه.
شنیدم تنها برندی که تمام فرمت ها (حتیMKV) رو بدون مشکل از طریق پورت USB پخش میکنه، مدلهای سامسونگ هست.
با تشکر

در مورد ساپورت فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی بهترین تلویزیون سامسونگ هست. مثلا مزیتش نسبت به ال جی پشتیبانی از کدک صوتی DTS در فایل های MKV هست.
الان دیگه مثل اینکه 6940 تولید نمیشه. 6960 اگر بگیری خیالت راحته تره چون هم وب براوزر داره و هم وایرلس داخلی.

سلام علیکم:

:11::11::11::11:

دوستان راهنمایی ام کنید:

بنده نیزقصدخریدال ای دی دارم. لطفا بزگواری فرموده راهنمایی فرمایید: ولی چندنکته:

1-اندازه مورد نظرم.....................................: 40یا42 هست.
2-برند.......................................... .....: الجی - سامسونگ
3-هزینه ............................................: زیر 2تومان
4-ترجیحا...................................... ...3بعدی نباشه.
5-امکانات ترجیحی..:تله تکست-گیرنده داخلی دیجیتال-تصویردرتصویر-اینترنت تی وی-بلوتوت
6-نهایتا یک سوال: آیا خریدمو بزارم واسه بعد عید قیمتها پایین نمیایند یابرعکس...........
.
.
.
.
زحمتم خیلی زیادشدعزیزان معذرتم را بپذیرند. ولی واقعا کمکم کنیدخیلی محبت کردین. چراکه خیلی حساسم
توخریدام ومتاسفانه کم درآمد.

اگر می خوای سه بعدی نباشه و اسمارت باشه بهترین مدل ال جی 42LV55000 هست که قیمتش حدود 1.5 هست. در مورد زمان خرید هم معلوم نیست بعد از عید چه اتفاقی می افته.

oOomid.M
18-03-2012, 01:52
این تی وی رزولیشنش اچ دی هست
قیمتا مناسبه اما کیفیت..!
شما سه بعدیشو دیدید؟
من شنیدم مطلوب نیست

والا حقيقتش سه بعدي تا حالا باهاش نديدم كه نظر بدم
اما چون خونمون هم LG 50 pw3500 و هم يه دونه سامسونگ UA46C5000 داريم
ال جي كيفيتش خيلي سر تر از سامسونگ هست - هم صدا و هم تصوير:8:
من فقط اين 2 مدل رو از نزديك ديدم

mmf66
18-03-2012, 11:05
والا حقيقتش سه بعدي تا حالا باهاش نديدم كه نظر بدم
اما چون خونمون هم LG 50 pw3500 و هم يه دونه سامسونگ UA46C5000 داريم
ال جي كيفيتش خيلي سر تر از سامسونگ هست - هم صدا و هم تصوير:8:
من فقط اين 2 مدل رو از نزديك ديدم
به نظر من یه پلاسمای پاناسونیک مثل u30 سایز 46 یا 50 بخری بهتره
وگرنه یه مدل از الجی
سامسونگ و سونی هم وللش

atamin
19-03-2012, 07:58
در مورد ساپورت فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی بهترین تلویزیون سامسونگ هست. مثلا مزیتش نسبت به ال جی پشتیبانی از کدک صوتی DTS در فایل های MKV هست.
الان دیگه مثل اینکه 6940 تولید نمیشه. 6960 اگر بگیری خیالت راحته تره چون هم وب براوزر داره و هم وایرلس داخلی.

اگر می خوای سه بعدی نباشه و اسمارت باشه بهترین مدل ال جی 42LV55000 هست که قیمتش حدود 1.5 هست. در مورد زمان خرید هم معلوم نیست بعد از عید چه اتفاقی می افته.

سلام دوست عزیز.
درسته نظرم روی غیرسه بعدییه تلی.. هم که معرفی کردین ظاهرا مناسبه ولی دو سوال:
1- آیا تله تکست وـصویردرتصیر داره یاخیر؟
2-کلا فرق اسمارت با بقیه چیه؟ مرسی

smhsh121
19-03-2012, 11:16
سلام دوست عزیز.
درسته نظرم روی غیرسه بعدییه تلی.. هم که معرفی کردین ظاهرا مناسبه ولی دو سوال:
1- آیا تله تکست وـصویردرتصیر داره یاخیر؟
2-کلا فرق اسمارت با بقیه چیه؟ مرسی

تله تکست داره ولی تصویر در تصویر رو نمی دونم باید در مغازه بپرسی. تفاوت اساسی اسمارت ال جی، داشتن اینترنت و قابلیت دانلود برنامه و پشتیبانی از کنترل جادویی هست.

amir_t6262
19-03-2012, 17:38
تلویزیون های سامسونگ که تصویر در تصویر دارند ولی سورس تصاویر باید متفاوت باشه
یعنی اینطور نیست که دو تا تیونر داشته باشه که همزمان کانال 1 و 2 را مثلا باهاش ببینی

باید یکی از تصاویر مربوط به تلویزیون و دیگری مربوط به ورودی usb یا hdmi باشه.

atamin
19-03-2012, 17:46
تله تکست داره ولی تصویر در تصویر رو نمی دونم باید در مغازه بپرسی. تفاوت اساسی اسمارت ال جی، داشتن اینترنت و قابلیت دانلود برنامه و پشتیبانی از کنترل جادویی هست.

میشه در مورد اینترنتش کمی توضیح بدین:
مثلا اینکه از کجا تغذیه میشه_لابدامکانات دیگهای هم مثل مودمو... نیاز داره هان..!!_سرعت مرور وب وفلان.
آقایی کردی.

smhsh121
19-03-2012, 18:19
میشه در مورد اینترنتش کمی توضیح بدین:
مثلا اینکه از کجا تغذیه میشه_لابدامکانات دیگهای هم مثل مودمو... نیاز داره هان..!!_سرعت مرور وب وفلان.
آقایی کردی.

من خودم با ال جی اسمارت کار نکردم ولی در حالت کلی تلویزیون های اسمارت یک پورت LAN داره که با کابل از موردم به تلویزیون وصل میشه. یک راه دیگه هم استفاده از دانگل USB هست که از طریق وایرلس می تونی به اینترنت وصل بشی که معمولا این دانگل به سختی گیر میاد. یک حال دیگه هم هست که خود تلویزیون Wi-Fi داخلی داشته باشه که این مدل های ارزون قیمت ندارند.

atamin
22-03-2012, 19:40
من خودم با ال جی اسمارت کار نکردم ولی در حالت کلی تلویزیون های اسمارت یک پورت LAN داره که با کابل از موردم به تلویزیون وصل میشه. یک راه دیگه هم استفاده از دانگل USB هست که از طریق وایرلس می تونی به اینترنت وصل بشی که معمولا این دانگل به سختی گیر میاد. یک حال دیگه هم هست که خود تلویزیون Wi-Fi داخلی داشته باشه که این مدل های ارزون قیمت ندارند.

مرسی از راهنمایی خوبتون به تشویق شماو دوستان دیگر.امروز رفتم همین مدل LV55000 چهل ودوشو گرفتم از نمایندگیش.