PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نوع گوشی بخرم؟

پشتکار
16-03-2012, 19:23
سلام
من میخوام یه گوشی بخرم و نظرمم بیشتر روی نوکیا و سونی اریکسونه
چیزایی که واسم مهم اند :
اول از همه منشی تلفنی
دوم بلوتوث
سوم جای انبوه واسه اس.ام.اس
چهارم عکس و فیلم
و ...
هر چه امکانات دیگه
ولی مهمترین منشی تلفنی
و اینکه وزنش سبک باشه و تیپا خیلی بززگ نباشه. حداکثر اندازه موبایل باشه :20: مثلا اندازه سونی اریکسون. از این موبایلهای کیلویی و بزرگ نمی خوام
تاچ هم باشه خیلی خوبه

پشتکار
17-03-2012, 00:04
یعنی توی این تالار یه خوش تیپ پیدا نمی شه که راهنمایی کنه؟

supermax15
17-03-2012, 00:09
شما باید بگی تا چه اندازه قیمت می خوای
و سیستم عاملش چی باشه

پشتکار
17-03-2012, 09:01
راستشو بخواهید خیلی تو این زمنیه نه تخصصی دارم نه اطلاعاتی
فکر کنم سیستم عامل سیمبیان خوب باشه
البته گفتم قابلیتهاشو

adel.alizadeh1994
17-03-2012, 09:25
از نظر سیستم عامل اندروید خیلی بهتره و شما اگه اندروید میخواهید باید سونی اریکسون بگیرید دیگه سیمبین قدیمی شد و به درد نمیخوره اگه محدوده قیمت رو مشخص کنید خیلی بهتر میشه نظر داد ولی این گوشی هایی که من به شما پیشنهاد میدم live with walkman و xperia arc و xperia ray و xperia neo v و xperia arc و xperia arc s البته گوشی هایی دیگری هم هستند اما اینا بهترین ها هستند و گوشی اخری یعنی ارک اس تو این گوشی های بهترین گوشی هست البته گرونترین هم هست فکر کنم قیمتش 830 باشه.

پشتکار
17-03-2012, 12:02
قیمتش حدود 200 تا 300
بیشتر نه
واسم منشی تلفنی خیلی خیلی خیلی مهمه

behnam129
17-03-2012, 12:42
دوست عزیز ، شما میتونی یک گوشی تاچ اسکرین نوکیا با سیستم عامل سیمبین بخری(به نظر من NOKIA 500) چون آخرین ورژن سیمبین رو داره و امکانات خوب و قیمت معقول تری هم نسبت به گوشی های آندروید داره
البته این گوشی هم به احتمال زیاد و طبق معمول ، منشی تلفنی نداره ، اما برنامه های جانبی زیادی برای اضافه کردن این قابلیت در سیمبین وجود داره
و اما آندروید: من که خودم الان سیمبین دارم و برای تنوع میخوام آندروید بخرم و تا جایی که اطلاع دارم سیستم عامل خوبی هستش و خیلی طرفدار داره ، اما این دلیل نمیشه که سیمبین رو سیستم عامل بدی بدونیم
به نظر من سیمبین اولین سیستم عامل درست و حسابی موبایل بود و انصافا تا الان هم دائما پیشرفت کرده و کارایی هاش بهتر شده و در برابر سیستم عامل مزخرفی مثل ویندوز موبایل(که تجربه استفاده طولانی دارم) و ویندوز فون ، هنوز هم موفق تر و بهتر هست

در ضمن قیمت گوشی های آندرویدی تقریبا 2 برابر گوشی های سیمبین با امکانات و کارایی مشابه است. که به نظرم ، آندروید ارزش این همه اختلاف قیمت رو نداره و بیشتر به خاطر جدید بودنش محبوب هستش

و در آخر گوشی های تاچ اسکرین سامسونگ بدون سیستم عامل هم به لحاظ دارا بودن منشی تلفنی و قیمت مناسب تر هم توصیه میشه

dash_mehdi
17-03-2012, 12:53
قیمتش حدود 200 تا 300
بیشتر نه
واسم منشی تلفنی خیلی خیلی خیلی مهمه

دوست عزیز گوشی های سامسونگ هستند که دارای منشی تلفنی می باشند.
می تونید به jet s 8003 فکر کنید البته متاسفانه جاوا هست ولی صفحه لمسی 3.1 اینچی داره و منشی تلفنی هم داره.

پشتکار
17-03-2012, 13:35
خب پس با این حساب من روی سیستم عامل اندروید نمی تونم حساب باز کن مبه دلیل قیمت بالا
و روی گوشی های نوکیا و سی نی اریکسون هم بخاطر منشی
فقط سامسونگ منشی داره؟
یعنی سونی اریکسون هم منشی نداره؟

behnam129
17-03-2012, 14:42
خب پس با این حساب من روی سیستم عامل اندروید نمی تونم حساب باز کن مبه دلیل قیمت بالا
و روی گوشی های نوکیا و سی نی اریکسون هم بخاطر منشی
فقط سامسونگ منشی داره؟
یعنی سونی اریکسون هم منشی نداره؟

دوست عزیز ، همونطور که گفتم ، اضافه کردن منشی تلفنی به گوشی های سیمبین مثل آب خوردن ـــه

supermax15
17-03-2012, 16:38
سلام
ویواز خیلی خوبه ولی سیستم عاملش قدیمی شده و برنامه جدیدی برش نیس و منشی تلفنی نداره ولی فک کنم برنامه منشی تلفنی روش نصب کرد و عکس و فیلمش وبلوتوسش هم تووپه اینم اطلاعات بیشتر ویواز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emadpumad
26-03-2012, 23:17
سلام
چیزایی که واسم مهم اند :
اول از همه منشی تلفنی
دوم بلوتوث
چهارم عکس و فیلم
و ...
هر چه امکانات دیگه
ولی مهمترین منشی تلفنی
و اینکه وزنش سبک باشه و تیپا خیلی بززگ نباشه. حداکثر اندازه موبایل باشه :20: مثلا اندازه سونی اریکسون. از این موبایلهای کیلویی و بزرگ نمی خوام
تاچ هم باشه خیلی خوبه

اگر می خواهیدقیمتش بالا نباشه پیشنهاد میکنم یک گوشی نوکیا ۶۶۰۰ اسلاید بخرید
گوشی کشویی هست باریک و سبک هست و این امکاناتی که فرمودید هم داره قیمتش هم چیزی در حدوده ۱۹۰ هزار تومان هست

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

onlinefarhad
31-03-2012, 03:39
سلام
چیزایی که واسم مهم اند :
اول از همه منشی تلفنی
دوم بلوتوث
چهارم عکس و فیلم
و ...
هر چه امکانات دیگه
ولی مهمترین منشی تلفنی
تاچ هم باشه خیلی خوبه
به نظر من چون که گفتی فیلم و عکس واست خیلی مهمه از اریکسونا انتخاب کن