PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نميشه ويندوز

manli7
16-03-2012, 00:11
سلام

دوستان من امروز ويندوز رو روشن كردم ديگه بوت نشد

يعني بالا مياد ولي آيكن ها نمي افته بايد چي كار كنم ؟

مرسي

jafarian
16-03-2012, 00:44
منظورتون از اینکه میگین بالا میاد آیکونها نمیفته یعنی چی؟ :20:

tajrobenik
16-03-2012, 00:54
بالا مياد ≠ بوت نميشه

manli7
16-03-2012, 18:46
نگاه كنيد

فقط صفحه دستكتاپ مياد

آيكن اصلا ندارم

همين طوري هم گير مي كنه

khelane
16-03-2012, 19:18
ببین اگه میاد تو ویندوز و ایکون ها نمیاره و فقط صحفه دسکتاپ رو میبینی سیستم رو دوباره راهندازی و اف 8 f8 رو تند تند برن و برو تو safe mode اونجا وارد شدی با ادیمن وارد شو اونجا یه یوز اکانت جدید درست کن و یوزر اکانت قبلیت اگه زیاد مهم نیست پاک کن تا به صورت مستقیم وارد ویندوز شدی (من خودم یه دفعه اینجوری شدم تست های زیادی کردم نشد ولی تو سیف مود این کار رو انجام دادم یعنی با یه یوزر جدید وارد ویندوز شدم درست شد )
مشکلت رفع میشه انشالله ولی نشد بازم بیشتر توضیح بده

manli7
16-03-2012, 19:20
ويندوز بوت ميشه

اون چيز هاي اوليه ميره

ولي بعد مياد رو صفحه دستكتاپ و همون طوري گير مي كنه

jafarian
16-03-2012, 23:12
اگر منظورتون اینه که بعد از بوت صفحه دسکتاپ بصورت خالی نمایش میده این روشهای پایین انجام بدیم

روش اول

اول ازهمه طبق شکل اول روی دسکتاپ کلیک راست کنید بعدشم طبق شکل برین

روش دوم

کلیدهای Ctrl+Shift+Esc همزمان بزنید بعد از این مرحله پنجره تسک منیجر نمایش داده میشه بعدش طبق شکل دوم گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شکل سوم هم داخل کادر دستور explorer.exe تایپ اینتر کنید

روش سوم

بازم پنجره تسک منیجر طبق روش قبل باز کنید اینبار بعدش تو قسمت New Task طبق شکل قبلی دستور regedit.exe تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به این مسیر پایین برین
HKEY_LOCAL_MACHINE >> Software >> Microsoft >> Windows NT >> Current Version >> Winlogon
بعدش از پنجره سمت راست روی گزینه shell طبق شکل چهارم دبل کلیک کنید بعدم داخل کادری که باز میشه دستور explorer.exe تایپ اینتر کنید سیستم ریستارت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tajrobenik
24-03-2012, 23:43
از سیف مد برین و یک یوزر جدید بسازید.

satrianism
24-03-2012, 23:56
سلام.از safe mode برو و system restore را اجرا کن و به نزدیکترین تاریخ بگردون.

imanpod
25-03-2012, 00:32
اشتباهی ...
پاک شود .