PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تایپیک مخصوص پلاسمای سامسونگ 43اینچ D-455

paket
14-03-2012, 21:19
دوستان اگه مشکلاتی درمورد این پلاسما دارید بیاییم اینجا با هم حل کنیم .
یک مشکل تنظیم رنگ بود واسه خودم که بعداز خاموش روشن کردن برمیگشت حالت اولش که باتنظیم وتغییر حالت از مغازه به خانه مشکل برطرف شد (جهت اطلاع دوستان عرض کردم )

meaho
18-03-2012, 18:57
سلام دوست عزیز

اقا امروز مارفتیم این تلویزیون رو دیدیم با قیمت 880000 هزار تومان

میخواستم بدونم مشکلات و معایب خاصی دار؟

راستی ازلحاظ شفافیت چرا انقدر پایین بود ؟

درخشندگیشم تا آخر بود

hapalii
19-03-2012, 04:06
سلام دوست عزیز

درخشندگیشم تا آخر بود

به هر حال این تلوزیون پلاسما است و از رده های پایین ان هم هست بخاطر همین 43 اینچ با این قیمت کم می تونید داشته باشید شفافیت ان به ال ای دی نمی رسه اما تو تصاویر مربوط به ایران یا پخش دی وی دی های معمولی این تفاوت دیگر انقدر هم زیاد نیست تو خونه

paket
19-03-2012, 18:37
عرض کردم با ----- فول اچ دی کیفیت چشمگیر است .

oOomid.M
19-03-2012, 18:57
پلاسما ال جي از سامسونگ بهتره كيفيتش
پاناسونيكم خيلي تعريف ميكنن

behnam129
01-04-2012, 19:08
سلام دوست عزیز

درخشندگیشم تا آخر بود
دوستان عزیز ، اینکه شفافیت(البته فکر کنم بیشتر منظورتون برایتنس باشه) تصاویر پلاسما در نور بسیار زیاد و غیر متعارف مغازه ها کم بوده ، دلیلش این هست که
(نقل قول از کاربر گرامی؛ :Alucard

چرا تصویر پلاسماها داخل مغازه ها زشت تر از LED و LCDـها هست؟
تصویر پلاسما زیر نور مغازه ها که در اغلب موارد تعداد زیادی لامپ روشن دارن و منابع قوی نورانی نزدیک به پنلها هستن به صورت Washed out شده و بی رمق هست دلیل اون برایتنس کمتر پلاسماها نسبت به LED و یا LCD ـها برای غلبه بر نور محیط هست , در زیر نور خیلی زیاد اغلب پلاسماها حتی اونهایی که برایتنس قابل قبولی دارن بر خلاف LCD ـها رنگ مشکی نمایش نمیدن که باعث میشه کنتراست تصویر افت کنه و تصویر حالت POP و تاثیرگذاری کافی نداشته باشه چون رنگ متریال به کار رفته در پلاسماها در زیر نور زیاد مانع از نمایش رنگ مشکی هست اما در LCD ـها به دلیل اینکه رنگ صفحه فیلم مانند به کار رفته بر روی پنل مشکی هست در نتیجه زیر نور زیاد مشکی به نظر میاد ولی در زیر نور کم مثل اغلب اتاقهای منازل و مکانهای تاریک این قضیه بر عکس میشه و بلاک ( Block ) نشدن نور بک لایت توسط LCD مانع از ایجاد مشکی عمیق با طیف واقعی مشکی میشه در نتیجه کنتراست تصویر افت پیدا میکنه و رنگ مشکی هم در برخی نماها به دلیل تاثیر نور بک لایت به رنگ آبی تمایل پیدا میکنه بنابراین برای مقایسه صحیح پلاسما و LED یا LCD بهتر هست که از فروشنده یا صاحب فروشگاه بخواین که با خاموش کردن برخی از لامپها نور محیط رو کم کنه تا بتونید مقایسه ای صحیح انجام بدین.

ضمنا شما میتونید پست اول تاپیک زیر رو که بسیار مفصل و مفید است مطالعه بفرمایید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال این تلوزیون پلاسما است و از رده های پایین ان هم هست بخاطر همین 43 اینچ با این قیمت کم می تونید داشته باشید شفافیت ان به ال ای دی نمی رسه اما تو تصاویر مربوط به ایران یا پخش دی وی دی های معمولی این تفاوت دیگر انقدر هم زیاد نیست تو خونه
اتفاقا کاملا بر عکس ، چون این تلویزیون پلاسما هست به مراتب کیفیت بهتری نسبت به ال ای دی ها دارد.
البته این امر کاملا برای من ثابت شده و بعد از بررسی دقیق و موشکافانه چندین ال ای دی با پلاسما به این نتیجه رسیدم(با پخش تصاویر HD و Full HD یکسان بر روی چند پنل مختلف و نه با تصاویر بی کیفیت صدا و سیما)

پلاسما ال جي از سامسونگ بهتره كيفيتش
پاناسونيكم خيلي تعريف ميكنن

پاناسونیک رو بی نهایت قبول دارم ، اما LG رو زیاد قبول ندارم (اما با این حال پلاسمای ال جی هم از این امر مستثنی نیست و میتونه کیفیت قابل قبولی داشته باشه)

paket
07-04-2012, 14:23
گیرنده دیجیتال داره.
خودشم که باریکه
تمام فرمتهارو رو پلیرخودش باز میکنه که برامنی که فیلم های با فرمت move وmpe4 وdatو aviو mkvوهمه جوره عکسو باز میکنه بسیارخوشاینده دیگه لازم نیس حتما کانورت کنی فیلم میلم ماتو، که در کمتر ال ی دی یا ال سی دی دیدم .
بنده کارم تو همین زمینه است که سروکارزیاد دارم اما این انتخاب من بوده حالا خوب یا بد من که لذت میبرم اساسی .
از لحاظ مبلغشم که عالیه . ۹۰۰/۰۰۰ هزار.
باور کنید کانال atv-HD رو که توش نگاه میکنم اونجاس که با خودم میگم همه چیز گرونشم خوب نمیشه ...
در پیرو بیانات دوستمون که گفتن پلاسما در مغازه نصبت به ال ی دی کمتره کیفیتش بگم که من یه ال جی ال ای دی کنار پلاسما گذاشتم در نورخورشید وهوای روشن که پلاسمارو پسندیدم .جذابیت رنگبندیش بیشتر بود .
موفق باشید.(جمال تی وی)

SMSK
07-04-2012, 14:54
من خودم پاناسونیک رو قبول دارم اما خیلی گرون درمیاد لامصب ...
یک تی وی پلاسمای مشابه ال جی و سامسونگ حداقل 30% ارزانتر از پاناسونیک هست...
برای همین من به ناچار پاناسونیک را از برندهای مورد انتخابم خط میزنم!!

meisam_taha
23-08-2012, 20:44
سلام کسی اینجا هست که واسه خرید tv کمک کنه