PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیدا کردن میزان کارکرد در LG LW98000

Mohammad Yek110
14-03-2012, 18:46
سلام
این تی وی رو گرفتم و احتمالا امشب یا فردا می رسه.
فروشنده گفت یه مدل تو انبار داریم و یه مدل پشت ویترین.میخواستم بپرسم روشی برای پیدا کردن میزان کارکرد این تلویزیون هست یا نه؟آیا غیر از ترفند های نرم افزاری مثل منو مخفی فوت و فنی در موردش هست؟
آیا با باز کردن منو مخفی گارانتی از بین میره؟
و یه سوال دیگه این که BLU-Ray_BD660رو هم گرفتم نظرتون چیه دوستان؟
ممنون:11:

smhsh121
14-03-2012, 19:23
توی بعضی مدل های ال جی دیدم وقتی دکمه منو رو می زنی بعدش هم دکمه قرمز رو میشه میزان کارکرد و نسخه فرمویر و مدل تلویزیون رو دید.

AMIRHJ
17-03-2012, 00:49
سلام
فروشنده گفت یه مدل تو انبار داریم و یه مدل پشت ویترین.میخواستم بپرسم روشی برای پیدا کردن میزان کارکرد این تلویزیون هست یا نه؟آیا غیر از ترفند های نرم افزاری مثل منو مخفی فوت و فنی در موردش هست؟

مبارک باشه

تو این سری ها با رفتن به تنظیمات و قسمت اطلاعات یا همون info یه قسمتی میزان زمان کارکرد رو نشون میده
من رو 57000 دیدم و ریست کردم میزان کارکرد تغییر نکرد، از نصاب هم پرسیدم گفت همین جا نشون میده و غیر قابل صفر کردن هستش

اگر دیدی کار کرده بود فکر میکنم میتونی مرجوع یا با 30 درصد آف برداری
شاید قید میزان کارکرد هم دخیل باشه تو آف

در مورد بلوری هم به هر حال برای دیدن فیلم بلوری و سه بعدی لازم بوده و از طرفی هم برای گرفتن کارت هدیه

لذا انتخاب محدود بوده و همین مورد به نظر من میصرفید یا خرید سینما خانوادگی 860 یا 865 برای افرادی که بلوری پلیر داشتن

تلویوزیون هم که تلویزیون بسیار خوبیه
انشالله که مبارک باشه ، و به شادی استفاده کنید

اگه ممکنه قیمت و اینج رو بگید ممنون میشم

ئظا
17-03-2012, 01:25
سلام

مبارکت باشه
یکی از بهترین tv های سال 2011 رو گرفتی
bd660 هم خیلی پلیره خوبی هست

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

arash-sat
24-03-2012, 23:48
درود.

عزیزان رفلکس این مدل در چه حدی هست؟؟
ازش تا چه حد راضی هستین؟
این مدل یا LW95000؟
فرقشون رو اگر بگید ممنون میشم.

Mohammad Yek110
27-03-2012, 08:35
مبارک باشه

تو این سری ها با رفتن به تنظیمات و قسمت اطلاعات یا همون info یه قسمتی میزان زمان کارکرد رو نشون میده
من رو 57000 دیدم و ریست کردم میزان کارکرد تغییر نکرد، از نصاب هم پرسیدم گفت همین جا نشون میده و غیر قابل صفر کردن هستش

اگر دیدی کار کرده بود فکر میکنم میتونی مرجوع یا با 30 درصد آف برداری
شاید قید میزان کارکرد هم دخیل باشه تو آف

در مورد بلوری هم به هر حال برای دیدن فیلم بلوری و سه بعدی لازم بوده و از طرفی هم برای گرفتن کارت هدیه

لذا انتخاب محدود بوده و همین مورد به نظر من میصرفید یا خرید سینما خانوادگی 860 یا 865 برای افرادی که بلوری پلیر داشتن

تلویوزیون هم که تلویزیون بسیار خوبیه
انشالله که مبارک باشه ، و به شادی استفاده کنید

اگه ممکنه قیمت و اینج رو بگید ممنون میشم

با سلامضمن تشکر از نظرتان
قیمت4050000تومان
بلوری280000هزار تومان
47اینچ

Mohammad Yek110
27-03-2012, 08:43
درود.

عزیزان رفلکس این مدل در چه حدی هست؟؟
ازش تا چه حد راضی هستین؟
این مدل یا LW95000؟
فرقشون رو اگر بگید ممنون میشم.

سلام
منظور از رفلکس چیه؟
اگه منظورتون بازتاب نوره باید بگم رفلکسش متوسطه
من lw980000دارم عالیه
lw95000هم تمام مشخصات اونا داره فقط سه بعدی نیست برای کسی که سه بعدی نخواد بهترین فول ال ای دی هست

essien
26-04-2012, 11:28
سلام.
موقع پخش برنامه های ورزشی مثل فوتبال که دوربین دائما حرکت میکند , احساس میکنم روی تصویر هاله های نور عمودی هستش.
بار اول که به این موضوع دقت کردم فکر کردم دوربینی که باهاش فیلمبرداری شده کثیفه!
ولی موقع تماشای تصاویر ثابت همچین مشکلی به چشم نمیاد.
این مشکل بدجوری تو ذوقم زده و قبلا با lcd bravia sony این مشکل نبود!
تلویزیون lg98000 و با آخرین برنامه آپگرید شده است.

شما هم این مشکل رو دارین ؟
چه قسمتی رو باید تنظیم کنم بهتر بشه؟

ممنون.

smhsh121
26-04-2012, 12:41
سلام.
موقع پخش برنامه های ورزشی مثل فوتبال که دوربین دائما حرکت میکند , احساس میکنم روی تصویر هاله های نور عمودی هستش.
بار اول که به این موضوع دقت کردم فکر کردم دوربینی که باهاش فیلمبرداری شده کثیفه!
ولی موقع تماشای تصاویر ثابت همچین مشکلی به چشم نمیاد.
این مشکل بدجوری تو ذوقم زده و قبلا با lcd bravia sony این مشکل نبود!
تلویزیون lg98000 و با آخرین برنامه آپگرید شده است.

شما هم این مشکل رو دارین ؟
چه قسمتی رو باید تنظیم کنم بهتر بشه؟

ممنون.

مشکلی که میگید حالتی هست که انگار پشت تصویر ابر وجود داره و توی حرکت دروبین اگر خیلی دقت کنیم متوجه عدم یک دست بودن صفحه می شیم. این یک ایراد عمومی در همه LED هاست و طبیعیه.

essien
26-04-2012, 13:35
مشکلی که میگید حالتی هست که انگار پشت تصویر ابر وجود داره و توی حرکت دروبین اگر خیلی دقت کنیم متوجه عدم یک دست بودن صفحه می شیم. این یک ایراد عمومی در همه LED هاست و طبیعیه.
ممنون دوست عزیز ...
متاسفانه خیلی چیز بدیه.
با انواع و اقسام منوها هم ور رفتم ببینم میشه کاری کرد حداقل کمتر به چشم بیاد ولی بی فایده بود.
واقعا این ایراد عمومی انواع و اقسام برتری LED به LCD رو زیر سوال میبره :41:

smhsh121
26-04-2012, 13:56
ممنون دوست عزیز ...
متاسفانه خیلی چیز بدیه.
با انواع و اقسام منوها هم ور رفتم ببینم میشه کاری کرد حداقل کمتر به چشم بیاد ولی بی فایده بود.
واقعا این ایراد عمومی انواع و اقسام برتری LED به LCD رو زیر سوال میبره :41:

البته این حالت خیلی اذیت کننده نیست و بدون دقت به چشم نمیاد ولی اگر برای شما خیلی اذیت می کنه از طریق خدمات پس از فروش پیگیری کنید. این مدل 98000 رو هم یکی از دوستان اینجا دارند که باید ببینید ایشون هم همین مشکلو دارن یا نه.