PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعدازتنظیم حالت رنگ دوباره به حالت اول برمیگرده

paket
13-03-2012, 03:04
سلام :

من واسه تنظیم حالت رنگ تو تنظیمات رنگ صفحه که میام دستی تنظیم کنم تنظیم میشه اما نمیدونم چرا تازگی ها بعده خاموش کردن ال سی دی باز برمیگرده به حالت اول ، قبلا اینجوری نبود.اخه من تنظیمات اصلی خودمو دارم چه جوری میشه تنظیمات رو سیو کرد که دیگه برنگرده به حالت اولش ؟؟میشه کمکم کنید ؟

سامسونگ پلاسما 43اینچ .
سپاس.

{* سندازایفون *}

paket
14-03-2012, 00:58
ازاساتید محترم کسی جواب منو نمیدونه ؟؟؟
چرا بعد از تنظیم رنگ ،وسپس خاموش و روشن کردن دوباره تنظیمات کارخانه ای فعال میشه !!!

{* سندازایفون *}

smhsh121
14-03-2012, 01:42
تلویزیون ها 2 تا حالت دارن یکی برای نمایش تو فروشگاه (دمو) و یکی برای استفاده داخل خانه. باید توی گزینه ها بگردی و حالت دوم رو انتخاب کنی.

paket
14-03-2012, 15:26
اره درسته تنظیم رو حالت مغازه هستش چه جوری باید برگردونم حالت خانه ؟؟ ممنونم .

---
I am here: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smhsh121
14-03-2012, 17:43
برو تو منو -> سیستم -> وصل و پخش
Menu -> System -> Plug & Play
بذار رو استفاده در خانه.

paket
14-03-2012, 21:12
عزیز این گزینه رو پلاسما که زبانشو فارسی کردم به چه اسمیه چون هرچی گشتم تو همین ستینگش گزینه خانه یا مغازه توش ندیدم جز همون دفه اول که تازه خریدم روشنش کردم اومد .
ممنون از وقتی که برام میزارید سپاسگزارم ازتون.

smhsh121
14-03-2012, 22:33
عزیز این گزینه رو پلاسما که زبانشو فارسی کردم به چه اسمیه چون هرچی گشتم تو همین ستینگش گزینه خانه یا مغازه توش ندیدم جز همون دفه اول که تازه خریدم روشنش کردم اومد .
ممنون از وقتی که برام میزارید سپاسگزارم ازتون.

من تلویزیونم LED هست شاید منوی پلاسما فرق داره. اگه iManual داره تو تلویزیونت توش توضیح داده اگر نه که دفترچشو از اینترنت بگیر.

یک راه مخفی هم هست برای اینکه همه تنظیمات رو ریست کنی اونم اینه که دکمه Exit کنترل رو 10 ثانیه نگه داری و وقتی پرسید تنظیمات را ریست کنه قبول رو بزنی.

paket
15-03-2012, 00:36
من تلویزیونم LED هست شاید منوی پلاسما فرق داره. اگه iManual داره تو تلویزیونت توش توضیح داده اگر نه که دفترچشو از اینترنت بگیر.

یک راه مخفی هم هست برای اینکه همه تنظیمات رو ریست کنی اونم اینه که دکمه Exit کنترل رو 10 ثانیه نگه داری و وقتی پرسید تنظیمات را ریست کنه قبول رو بزنی.

تشکر ویژه منو پذیرا باش دوست عزیز .میرم امتحان کنم خبرشو میدم .تشکر.

paket
15-03-2012, 10:49
دستت درد نکنه عزیز درست شد به لطف جنابعالی ۱۰ثانیه نگه داشتم اگزت رو .
ممنون