PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل سوال و ... هر چي داري بپرس!!!

Shahryar_NEO
06-07-2006, 16:38
دوستان به دليل اينكه تاپيك ساقي عزيز را ديدم كسي سر نمي زنه به خاطر صفحات زياد و كلا قديمي بودن اين تاپيك را زدم كه ديگه اگه سوال فني يا غير فني يا مشكلي داريد بپرسيد. :laughing:
باتشكر شهريار

Shahryar_NEO
06-07-2006, 16:39
اميدوارم همكاري كنيد.

hoseinquest
06-07-2006, 20:48
من فكر ميكنم اصلا فروم واسه همينه نيازي به زدن تاپيك نيست!

azer25
06-07-2006, 20:51
سلام شهريار...گفتي بيام اينجا....از كافينت دارم پيغام مي دم...هاردم قفل مي كنه...بايد همش ري استارت كنم تا بتونم 5 دقيقه كار كنم...ميگن عمرش تموم شده.. چي كار كنم

azer25
06-07-2006, 20:53
ميشه با low level format درستش كرد؟

Shahryar_NEO
06-07-2006, 20:55
من فكر ميكنم اصلا فروم واسه همينه نيازي به زدن تاپيك نيست!
دوست عزيز اگه هر كسي بخواد براي يك سوال يك تاپيك بزنه كه نميشه اينجور تاپيك ها كه من زدم الان را بعدا حالت مرجع پيدا مي كنه و دوستان مي تونند توش سرچ كنند شايد مشكل ايشون را يكي ديگه هم داشت.
قربانت شهريار ;)

azer25
06-07-2006, 20:57
راستي اطلاعات هاردم چي ميشه

Shahryar_NEO
06-07-2006, 20:57
عزيزم يك سرچ بكن ببين مي توني توي گوگل يك پارتيشن مجيك بوت ايبل گير بياري يا نه ؟ اون نرم افزار را هم من باهاش كار نكردم و فكر نمي كنم به اون خوبي كار كنه .ضمنا توي تاپيك سوالات عملي پرسي اون جا را هم ببين.

Mohammad Modarresi
06-07-2006, 20:58
ميشه در مورد Usb بطور كلي صحبت كنيد نحوه كار و ولتاژ و غيره . ممنون

Shahryar_NEO
06-07-2006, 20:59
اگه همش خراب شده باشه هيچي همين كه بتوني 5 گيگش را هم درست كني خوبه اگه درست بشه من خودم همين كار را كردم ويروس گرفته بودم . بعد يكسري نرم افزار هست كه مي توني فيلات و عكساتا را دوباره پيدا كني .

azer25
06-07-2006, 21:01
يعني ويروس گرفته...آخه ميدوني...وقتي قفل مي كنه يك صدايي ميده..مثل اينكه به چيزي گير كرده باشه

Shahryar_NEO
06-07-2006, 21:04
ميشه در مورد Usb بطور كلي صحبت كنيد نحوه كار و ولتاژ و غيره . ممنون

باشه به طور ساده ميگم يو اس بي يك پورت انتقالي فابل هست كه شامل يو اس بي 1 و 2 هست كه سرعت 2 بيشتر هست . و نمي دونم منظورت يو اس بي مموري هست بگو. ;)

Shahryar_NEO
06-07-2006, 21:05
نه عزيزم اشتباه نكن من ويروس گرفته بودم راستي هاردت زمين خورده.

Shahryar_NEO
06-07-2006, 21:10
اين هم يك مطلب كه كامل را در مقالات هارد و رم مي گذارم .
ویژگی های USB

USB دارای ویژگی های زیر است :

حداکثر 127 دستگاه را می توان متصل نمود. ( مستقیما" و یا توسط هاب های USB)

کابل های USBبتنهائی قادر به حمایت از طول 5 متر می باشند. در صورت استفاده از هاب حداکثر طول 30 متر خواهد بود.

نرخ انتقال اطلاعات گذرگاه دوازده مگابیت در ثانیه است .

هر دستگاه قادر به درخواست شش مگابیت در ثانیه است . عملا" بیش از یک دستگاه در هر لحظه نمی تواند درخواست شش مگابیت در ثانیه را داشته باشد چراکه از پهنای باند گذرگاه تجاوز خواهد کرد.

یک کابل USB دارای دو سیم برای برق ( 5+ ولت و Ground) و یک سیم بهم تابیده برای حمل داده است .

بر روی سیم برق، کامپیوتر قادر به تامین برق با حداکثر پانصد میلی آمپر و پنج ولت است .

دستگاههای با مصرف برق پایین نظیر موس می توانند برق مورد نیاز خود را مستقیما" از طریق گذرگاه تامین نمایند.

دستگاههای USB را می توان هر زمان متصل و مجددا" از سیستم جدا کرد.

اکثر دستگاههای USB می توانند توسط کامپیوتر و در زمان حالت Power-saving ، به خواب ( غیره استفاده گردند) روند.

دستگاههائی که به پورت USB متصل می گردند از یک کابل USB که حامل برق و داده است استفاده می نمایند. دو سیم حامل برق ( قرمز - پنج ولت و قهوه ای ( زمین ) یک زوج کابل بهم تابیده برای حمل داده ( زرد و آبی )

البته ;) خلاصه هست.