PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چراغ اینترنت خیلی دیر روشن میشه!

mrmbmh
12-03-2012, 21:02
با سلام خدمت دوستان
من اخیرا یه مشکل عجیب پیدا کردم که با 3 تا مودم چک کردم و همشون این مشکل رو دارن! اونم اینکه بعد خاموش شدن adsl و دوباره وصل شدن، چراغ اینترنت دیر (مثلا 5 دقیقه بعد از adsl) و گاهی تا 20 دقیقه طول میکشه وصل شه. با توجه به اینکه نویز خطم زیاده و زیاد قطع میشم، این موضوع خیلی آزادهندس.
کسی نمیدونه چرا این اتفاق رخ میده؟

M o h a m m @ d
12-03-2012, 23:18
کابل تلفنت یه نگاهی بنداز شاید جای لخته یا جای که از بیرون میاد با سیم داخل ساختمون یکجا میشه مشکل داره

oumadam
13-03-2012, 00:51
سلام
به خیلی مسائل میتونه مربوط باشه
بهتره زنگ بزنی پشتیبانی
ضمنا وقتی اینطور سوالها رو میکنی حتما بگو از کجا سرویس گرفتی
بنظر من مودم خودت رو ریست کن و تنظیماتت رو ببر رو pppoe
این نوع ارتباط به ایترنت خیلی بهتر از ساخت کانکشنه
موفق باشی

saeidperak1
20-03-2012, 18:33
من میگم مودم خودت را خاموش نکن!

میدونی چرا منم این مشکل را داشتم اینترنتم وصل نمیشد ولی الا یه ماهه من مودم خودم را خاموش نکردم من میترسیدم خراب شده اماتوشرکت بابام دیدن چند ساله بدون چون و چرا روشن نترس نمیسوزه

behrooz.shie
24-03-2012, 16:14
مشکل نویز خط هست

سجادیییییییییی
28-01-2017, 21:01
سلام خسته نباشی
من ی مشکل کوچولو دارم ک وقتی مودمم رو روشن میکنم بعد ک ۳ تا چراغ روشن میشه و فقط چراغeیا همون اینترنت ک روشن شه با گوشیم وای فامو روسن میکنم چراغ اینترنت روشن میشه ۵ ثانیه روشن است و و چراغ اینترنت بعد از ۵ ثانیه میپره و تلگرام رو فعال نمیکنه مشکل از چیه؟

green-mind
31-01-2017, 21:45
سلام خسته نباشی
من ی مشکل کوچولو دارم ک وقتی مودمم رو روشن میکنم بعد ک ۳ تا چراغ روشن میشه و فقط چراغeیا همون اینترنت ک روشن شه با گوشیم وای فامو روسن میکنم چراغ اینترنت روشن میشه ۵ ثانیه روشن است و و چراغ اینترنت بعد از ۵ ثانیه میپره و تلگرام رو فعال نمیکنه مشکل از چیه؟

شما مطمینی تنظیمات مودم و درست انجام دادی؟