PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کپی فایل از کامپیوتر به فلاش و هارد اکسترنال

iceboy24000
12-03-2012, 15:31
سلام
دوستان یه چند روزیه مشکل اعصاب خورد کنی با کپی فایلها از سیستمم به هارد اکسترنال و فلش پیدا کردم که هر کاری هم کردم رفع نشد
حتی سیستمم رو هم با لینوکس ابونتو بالا اوردم بازم کپی انجام نشد.رو همین حساب فکر میکنم مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه سیستمم.
هنگام کپی در ویندوز پیام windows-delayed write failed رو میده.یه بار هم وقتی کپی انجام نشد پیام مسیر خیلی عمیقه رو داد.(the path is too deep )
هم فلش و هم هارد اکسترنالمو رو لب تابم ازمایش کردم.هیچ کدوم ویروسی نبودند و بدون مشکل هم میشد کپی کرد توشون
حالا به نظر شما مشکل چیه؟
یه فایل ضروری تو سیستمم دارم که نمیدونم چجوری باید درش بیارم
به کمکتون شدیدا و سریعا نیازمندم دوستان
قبلا از شما ممنونم

iceboy24000
12-03-2012, 23:57
دوستان کسی نبود یه راهنمایی بکنه؟
من واقعا با این مسئله مشکل دارم

jafarian
13-03-2012, 00:21
همین مشکلی که شمااشاره کردین داخل اکثر سایتها به این اشاره شده که مربوط به ویروسه شما این روشی که من میگم تست کنید کابلهای هارد خودتون کلا چنج کنید هم کابل پاور هارد خودتون کلا چک دیسک کنید همچنین فلش خودتون به اینصورت که روی درایو کلیک راست بعدشم گزینه properties بعدم Tools > Error-checking and طبق سایت پایین که بصورت شکل توضیح داده اگر بازم رفع نشد تو قسمت اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کنید چون همونطور که گفتم مربوط به ویروسم میشه که سایت مایکروسافت به این موضوع اشاره کرده تو لینک دوم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iceboy24000
13-03-2012, 12:03
همین مشکلی که شمااشاره کردین داخل اکثر سایتها به این اشاره شده که مربوط به ویروسه شما این روشی که من میگم تست کنید کابلهای هارد خودتون کلا چنج کنید هم کابل پاور هارد خودتون کلا چک دیسک کنید همچنین فلش خودتون به اینصورت که روی درایو کلیک راست بعدشم گزینه properties بعدم Tools > Error-checking and طبق سایت پایین که بصورت شکل توضیح داده اگر بازم رفع نشد تو قسمت اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کنید چون همونطور که گفتم مربوط به ویروسم میشه که سایت مایکروسافت به این موضوع اشاره کرده تو لینک دوم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fdelayed-write-failed-error-with-usb-drive%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rosoft.com%2FForums%2Fen%2Fw7itpronetworking%2Fthr ead%2F7ad3a4a5-0a0f-4e7e-85d0-ca306f873c4e)
ضمن تشکر اسکن کردم گویا مشکلی نیست
این ویروس چی هست؟
میره تو سیستم ولوم اینفورمیشن؟
اگه اره که با لینوکس سیستممو بالا بیارم همونجا دخلش رو بیارم دیگه

iceboy24000
15-03-2012, 18:51
ضمن تشکر اسکن کردم گویا مشکلی نیست
این ویروس چی هست؟
میره تو سیستم ولوم اینفورمیشن؟
اگه اره که با لینوکس سیستممو بالا بیارم همونجا دخلش رو بیارم دیگه

up up