PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب Mac os Lion

saeed774
11-03-2012, 19:37
اول از همه بگم سی پی یو سیستم Corei5 750 چهار هسته ای هست . دیروز مکینتاش ورژن شیر رو گرفتم ولی هر چقدر تلاش میکنم نمیتونم نصبش کنم . صفحه بوت اولیه میاد که میگه یا هر کلیدی رو بزنید تا نصب ادامه پیدا کنه یا F8 رو بزنین تا وارد تنظیمات بوت و درایوها بشه . کلیدی رو میزنم وارد نصب میشه و عکس Apple تو صفحه سفید رنگ ظاهر میشه بعد یه دایره ای پایینش میچرخه و بعد هر چقدر صبر میکنم اتفاقی نمیوفته ! فقط بعد یکی دو دقیقه علامت عبور ممنوع رو اپل میوفته !!
آیا روی این سی پی یو میشه نصبش کرد؟؟ فقط اینم بگم هارد من بصورت Raid 0 هست . مکینتاش حالت رید رو ساپورت میکنه ؟ مرسی

Stream
11-03-2012, 19:52
شما چه نسخه ای رو گرفتید؟ (کدام distribution) ؟

OS X رو فقط روی سخت افزار های اپل میشه نصب کرد و در صورتی که روی سیستم های دیگه بخواید نصب کنید باید از توزیع های مختلف بر اساس سخت افزارتون (یا روش های دیگه) استفاده کنید. این نصب کار ساده ای نخواهد بود. بزودی آموزش چندین روش مختلف رو در انجمن قرار خواهیم داد.

saeed774
11-03-2012, 21:06
نسخه ای که رو جلدش نوشته دقیقا اینه :

Mac oc X Lion
ver 10.7.2 ( iAtkos L2
نسخه -- شده هست . پشتش هم نوشته روی سیستم های اینتل قابل نصب هست و روی cpu با مشخصات 1.8 تک هسته ای براحتی جواب داده x86

alirezaaaa4
13-03-2012, 00:39
با سلام خدمت اساتید محترم.
من هکینتاش iATKOS S3 دارم که تو کامپیوتر خونه okeye فقط مشکل من تو لپ تاپم هست که برام لپ تاپ مهم تره.
خوب مشکل: همون اولش وقتی که می خاد آرم apple بیاد و لود شه یهeror میده و صفحه خاکستری میشه و میگه دکمه پاور رو نگه دارید تا لپتاپ خاموش بشه و بعد دوباره روشن کنید...... مشکل از چیه؟

alirezaaaa4
13-03-2012, 14:29
یعنی کسی نیست کمکم کنه............................

alirezaaaa4
14-03-2012, 02:27
اون مشکلو با یه iboot دیگه حلش کردم حالا مشکل جدید تو لود گیر میکنه دیگه نمیره؟ مشکل از چیه؟