PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرات کارشناسی

amir-shakh
11-03-2012, 15:52
سلام دوستان من میخوام گوشی بخرم و بین این 2تا گوشی موندم نظرات شما میتونه منو کمک کنه در خرید
آیفون 4 اس یا سامسونگ گلکسی اس تو ؟

آیا گوشی بهتر از اینا هم هست ؟
و به نظرتون آیفون محصول جدیدی تا 1 ماه دیگه میده بیرون ؟ یا نه؟

FA6161
11-03-2012, 16:15
به نظر من گالاکسی نکسوس و نوت بهتر از s2
این 2 تا گوشی 2 سیستم عامل متفاوت دارند که بستگی به کارکرد شما داره

amir-shakh
12-03-2012, 14:06
به نظر من گالاکسی نکسوس و نوت بهتر از s2
این 2 تا گوشی 2 سیستم عامل متفاوت دارند که بستگی به کارکرد شما داره

میدونم اما کلا از کارکرد معمولی و جنبه سخت افزاری سوال کردم
دوربیناشون کیفت عکس و فیلم واقعیشون چون کلا از سامسونگ خوشم نمیاد به نظرم سیستماش ضعف های عجیبی داره
و اینکه شما خودت کدوم گوشی رو داشتی ؟

FA6161
12-03-2012, 15:51
من خودم گالاکسی s دارم اما از انجا که ساپورت سامسونگ افتضاحه دارم ردش می کنم بره اما گفتم گالاکسی نکسوس چون مال گوگله و ساپورتش ربطی به سامسونگ نداره اگرم می تو نی صبر کن گوشی جدید سونی تا 1 ماه دیگه تو بازارهxperia ion

adel.alizadeh1994
12-03-2012, 17:46
فقط سونی بهترین گوشی ها با بهترین ساپورت از مشتری دوست من شما میتونی arc s که پرقروش ترین گوشی هوشمند سونی شد رو بخری یا به قول دوستمون وایسی و xperia s رو که واقعا عالیه هست بخری گالاکسی اس 2 هم گرونه و هم سامسونگ بدرد نمیخوره و ایفون 4 اس واقعا گوشیه خیلی خوبیه ولی خیلی گرونه پس فقط سونی وایسا بعد از عید که قیمت ها کمتر میشه بخر تا اون موقع هم شاه سونی یعنی xperia s میاد.

dash_mehdi
13-03-2012, 02:17
سلام دوستان من میخوام گوشی بخرم و بین این 2تا گوشی موندم نظرات شما میتونه منو کمک کنه در خرید
آیفون 4 اس یا سامسونگ گلکسی اس تو ؟

آیا گوشی بهتر از اینا هم هست ؟
و به نظرتون آیفون محصول جدیدی تا 1 ماه دیگه میده بیرون ؟ یا نه؟

دوست عزیز من با همه ی این گوشی ها کار کردم.
گلکسی نوت پردازنده دو هسته ای با فرکانس 1400 مگاهرتز رو داره و پر سرعت ترین گوشی ای هست که من باهاش کارکردم.
نوت یه چیز متفاوته و با توجه به این که با سخت افزار بسیار قدرتمندش میتونه اندروید 4 رو پشتیبانی کنه گوشی بی رقیبی میشه.
دوربین این گوشی در یه حده نسبت به اس2 و فور اس ولی کمی کیفیتش بهتر شده نسبت به اس2.
فور اس سرعت بسیار زیادی داره و تو هر منویی باشی با یک کلید بدون معطلی میری به منوی دلخواهت و از اس2 سریع تره اما به نوت نمیرسه البته اختلافشون اونقدر نیست.
ایفون هر چقدر هم که قوی باشه نمی تونه انتخاب خوبی باشه چون نمایشگرش نسبت به رقبا کوچیکه (3.5") مخصوصا این که بیش از 1.5 میلیون تومن هم قیمت داره.
سونی و سونی اریکسون هم که کاری به این که گوشی خوب و قوی ای هستند ندارم اما اگه خودتم دقت کنی هرگز زیبای و کلاس ایفون و گلکسی نوت یا اس2 رو نداره و هر جوری بهش نگاه کنی طراحیش بیشتر از 500 نمی ارزه.

amir-shakh
13-03-2012, 03:10
من پولش برام مهم نیس
میگن آیفون 5 داره میاد آره ؟! اگه درسته کی میاد ؟
و اینکه بین آیفون و شاخترین گلکسی ؟ کدم بهتره ؟ چرا ؟ بهترین گلکسی چی ؟ و اینکه تگلکسی ها سیم کارت میخورن دیگه اره ؟ چون دنبال موبایل ام نه تبلت

adel.alizadeh1994
13-03-2012, 16:29
دوست من سیستم عامل فقط اندروید به نظر من محصولات سونی بهترین ها هستند