PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : {آموزش} تبدیل دسته های معمولی به دسته ی فابریک XBOX 360 ( پست اول حتما خوانده شود )

CRIS Joon CR7
11-03-2012, 13:49
به نام خدا

خب ازون جایی که برخی دوستان مشکلاتی بر شناساندن گیم پد یا جویستیک یا دسته ی USB به بازی داشتند. و اصرار برخی بزرگان تصمیم براین شد که این آموزش رو بزارم تا دیگه کسی مشکل نداشته باشد.

از دوستان بزرگوار تقاضا می شود این تاپیک مهم شود تا تاپیک نره صفحات بعد تا بعدا دوستان برای پیدا کردن این به زحمت نیفتند.

55955
55956
55957

آموزش تبدیل گیم پد معمولی USB JOYSTICK به Gamepad کنسول XBOX 360

برای بازی کردن بازی های pc با دسته چند راه وجود دارد:

1- استفاده از دسته سیم دار Xbox 360

2- استفاده از دسته بی سیم xbox 360 و ----- مربوطه

3- استفاده از دسته PS3

4- استفاده از دسته ها usb joystick یا دسته های معمولی کامپیوتر.

1- ایم مورد که معلومه سیم رو وصل می کنی به کامپیوتر و ازون جایی که خود ویندوز درایور این رو داره خب طبیعتا مشکلی نیست و بازی ها کامل ساپورت (پشتیبانی) می کنند.

2- این هم واضح اگر توانستیم ----- مخصوص رو تهیه کنیم که خیلی کارمون راحت میشود اگر نه میشه ----- رو ساخت که دوستمون سعید روش ساخت شو اینجا گفته.
ممنون از ایشون
آموزش ساخت ----- دسته Xbox 360 برای کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- اتصال دسته ی PS3 به کامپیوتر
برید اینجا توضیح دادند کاربر بزرگوار samgun
[ آموزش ] استفاده از کنترل Play Station 3 بر روی PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

4- بحث اصلی ما

همان طور که میدانیم عزیزانی که از دسته های معمولی استفاده می کنند به مشکلاتی از قبیل ساپورت نکردن کامل بازی ها یا عدم پشتیبانی بازی برخوردند یا مشکلاتی از قبیل عدم پشتیبانی بازیهایی مثل Dirt3 CODMW3 BF3 و خیلی بازی هایی که ما دوست داریم با دسته بازی کنیم ولی نمی تونیم.

اساس کار ما این است که:

در گزینه های 1و2 که در هر حال با سیم و بی سیم دسته ی Xbox360 به بازی شناسانده می شود و معمولا مشکلی نیست.

ولی چون برخی بازی ها فقط و فقط می شود با دسته ی 360 XBOX به بازی می شناسونیم.

تصویری از آیکون نرم افزار:

55945
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdl%2F03%2F13%2F90%2F1331628137%2F3.jpg)

طرز کار نرم افزار:

1- دسته یا دسته های خود را به کامپیوتر وصل میکنیم.

2- فایل اجرایی را باز می کنیم .

3- اسامی دسته ها باید اینجا آمده باشد.

55946
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dl%2F03%2F13%2F85%2F1331628283%2F1.jpg)

4- در منوی Root نرم افزار از کشوی موجود یکی را انتخاب می کنیم.

...
55950
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dl%2F03%2F13%2F66%2F1331628440%2F2.jpg)

5- دکمه ی Load را می زنیم.

6- یکی از دسته ها را برداشته و دونه دونه دکمه ها رو تست می کنیم.

7- هر کدوم که جابه جا بود مثلا RT و LT جابه جا بودن خب ما هم جاشونو عوض می کنیم.

8- بعد از تنظیم کامل دسته دقیقا همان تنظیماتی که برای دسته ی اول کردیم رو برای دسته های بعدی می کنیم.

9- ادامه ی 8 است. برای صرفه جویی در وقت دقیقا همون تنظیمات رو کپی پیست می کنیم.

10- ...Save

11- خب نرم افزار به ما 3 تا فایل داده که عبارت است از

msvCR100.dll
x360ce.ini
xinput1_3.dll

12- این فایل ها رو در پوشه ای که فایل های اجرایی بازی هستند کپی میکنیم.
مثلا برای fifa11 میشه اینجا .

میشه این شکلی:

55951
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdl%2F03%2F13%2F41%2F1331628632%2F4.jpg)

13- میریم تو بازی یادتون باشه اگه همه کارها رو درست کرده باشید باید صدای دینگ رو بشنوید . این صدا مبنی بر دادن OK نرم افزار میباشد. و اعمال شناساندن دسته ها به درستی انجام شده.
گرچه من این صدا را در تعدادی از سیستم ها نشنیدم و لی مشکلی در شناساندن نبود.

14- اگر باز هم تنظیمات انجام شده باب میل ما نبود میتوانیم از تو بازی تنظیم کنیم.

15- پایان کار و اصطلاحا ENJOY IT[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

55952
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ons.com%2Fstore%2Fimages%2Fimages_extra%2Fhalo_rea ch_controller_final.jpg)

عناوینی که تست شدن و مشکلی یافت نشد.

فیفا 11 فیفا 12 NFSHP Dirt 3

FIFA 13

ALََAN WAKE- shank 2

BF3- shift2- CoDMW3- CODBO-CRYSIS 2 وبسیاری دیگر

از اون جایی که خودم به شخصه بیشتر به گیم پد عادت دارم حتی بازی مانند BF3 را به این روش بازی کردم که خیلی لذت بردم
گرافیک بالا نسبت به نسخه کنسولی + بازی کردن با گیم پد

55953
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wp-content%2Fuploads%2F2009%2F09%2Farty-halo-mod-for-the-xbox-controller3.jpg)

..................
از تفاوت این روش با دسته های اصلی XBOX 360
میتوان به کنترل 360 درجه اشاره کرد که این خصیصه در دسته های معمولی 8 جهت بیشتر نیست.

همچنین این روش خیلی به خودم و خیلی از دوستان و آشنایان در مورد بازی های DIRT 3 و FIFA 12 کمک کرد.
از جمله نشناختن آنالوگ راست یا RS در FIFA 12 و مشکل نشناختن و عدم ذخیره تنظیمات در DIRT 3
هر مشکلی داشتید در بست در خدمتم
یا علی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود نرم افزار و فایل های مربوطه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_vsgh
14-03-2012, 10:16
سلام
عزیز خواهشا فایلهات رو یه جای دیگه آپلود کن اصلا هیچکدوم از فایلها رو نتونستم بگیرم......

CRIS Joon CR7
14-03-2012, 10:18
سلام
عزیز خواهشا فایلهات رو یه جای دیگه آپلود کن اصلا هیچکدوم از فایلها رو نتونستم بگیرم......
عکس ها که فکر کنم مشکل ندارن
منظورت فایل های نرم افزاره هست؟:11:
خود نرم افزار به اسم 360.ZIP دانلود میشه
بقیه رو هم به زودی درست میکنم:11:

mehdi_vsgh
14-03-2012, 12:20
عکسها ر و که روش کلیک میکنم وارد یه صفحه میشه که اصلا هیچ عکسی نشون نمیده....
فایلها رو هم دانلود نمیکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k%2Fdownload2.php%3Fa%3D67019580cb6f0f57a84c102e42 e7369b%26b%3Df96e968795d70ea4eae4f1e33419a4f8

این لینکی هم که گذاشتی کسپر اجازه ورود بهش نمیده و اعلام میکنه که تروجان داره این سایت

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

کسپرسکی رو که خاموش هم میکنم وارد لینک میشم پیغام
invalid link میده....

CRIS Joon CR7
14-03-2012, 12:29
سلام

عکسها ر و که روش کلیک میکنم وارد یه صفحه میشه که اصلا هیچ عکسی نشون نمیده....
فایلها رو هم دانلود نمیکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k%2Fdownload2.php%3Fa%3D67019580cb6f0f57a84c102e42 e7369b%26b%3Df96e968795d70ea4eae4f1e33419a4f8

این لینکی هم که گذاشتی کسپر اجازه ورود بهش نمیده و اعلام میکنه که تروجان داره این سایت

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

کسپرسکی رو که خاموش هم میکنم وارد لینک میشم پیغام
invalid link میده....
حالا لینک نرم افزاره اضافه شد به پست اول
بقیه شم پرسیدم از بزرگان گفتن درسته:11:

mehdi_vsgh
14-03-2012, 12:55
یعنی شما میتونید این فایلها رو ببینید؟؟:18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdl%2F03%2F13%2F90%2F1331628137%2F3.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dl%2F03%2F13%2F66%2F1331628440%2F2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dl%2F03%2F13%2F85%2F1331628283%2F1.jpg)

mehdi_vsgh
14-03-2012, 18:22
من اینکارور انجام دادم طبق آموزش
تو بازی فیفا براش تنظیم کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم جای دکمه های آنالوگ چپ و دکمه های جهت دار رو عوض کنم...
آخه میخوام دکمه هاش دقیقا مثله pes جابه جا بشه....
(یعنی برای حرکت بازیکن از دکمه های جهت دار و برای عوض کردن تاکتیک و .... از آنالوگ سمت چپ استفاده کنم)
چرا؟؟؟؟؟

هیچ رقمه هم نمیشه توی خود تنظیمات بازی اونارو بعدش عوض کرد چون دوباره برمیکرده به حالت اول خودش!!! :18:

CRIS Joon CR7
15-03-2012, 11:52
من اینکارور انجام دادم طبق آموزش
تو بازی فیفا براش تنظیم کردم ولی هرکاری میکنم نمیتونم جای دکمه های آنالوگ چپ و دکمه های جهت دار رو عوض کنم...
آخه میخوام دکمه هاش دقیقا مثله pes جابه جا بشه....
(یعنی برای حرکت بازیکن از دکمه های جهت دار و برای عوض کردن تاکتیک و .... از آنالوگ سمت چپ استفاده کنم)
چرا؟؟؟؟؟

هیچ رقمه هم نمیشه توی خود تنظیمات بازی اونارو بعدش عوض کرد چون دوباره برمیکرده به حالت اول خودش!!! :18:
این جور چیزارو دقیقا میشه از تو بازی تغییر داد.
به این مسیر برو.
CUSTOMIZE FIFA
SETTING
CONTROLLER
XBOX 360 CONTROLLER این متغیر هست مر از رو خود XBOX گفتم
صفحه ی دوم تنظیمات
MOVE PLAYER را با TACTICS & MENTALITY عوض کن

gigi_alex
17-03-2012, 13:45
من گیم پد ویرا 426 دارم . ولی فقط تونستم دکمه های A B X Y رو تنظیم کنم.
چون توی بازی ساکر برای دریبل زدن باید از استیک ها استفاده کرد . که اینجا تنظیم نمیشه
راهنمایی میکنید ؟

CRIS Joon CR7
17-03-2012, 14:33
من گیم پد ویرا 426 دارم . ولی فقط تونستم دکمه های A B X Y رو تنظیم کنم.
چون توی بازی ساکر برای دریبل زدن باید از استیک ها استفاده کرد . که اینجا تنظیم نمیشه
راهنمایی میکنید ؟
واسه PES که نباید مشکلی باشه
شما از اون کشوی موجود همه رو امتحان کن تا همه ی دکمه ها شناخته بشه حتی به صورت غلط:20:
بعدش داخل بازی درستش کن:11:

gigi_alex
17-03-2012, 15:46
شما از اون کشوی موجود همه رو امتحان کن تا همه ی دکمه ها شناخته بشه حتی به صورت غلط:20:

من که نتونستم .
اون دسته های استیک بازیو استفاده کنم تو بازی.
کسی تنظیم نکرده برای ساکر 2012
فایلشو به ما هم بده :31:

CRIS Joon CR7
17-03-2012, 16:08
من که نتونستم .
اون دسته های استیک بازیو استفاده کنم تو بازی.
کسی تنظیم نکرده برای ساکر 2012
فایلشو به ما هم بده :31:
شما یا تو این تاپیک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Pro Evolution Soccer 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

یا این تاپیک
مشکلات نصب و اجرا - Pro Evolution Soccer 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

بپرسید
من خودم و خیلی های دیگه فن فیفا هستیم:20:
وگرنه اگه میدونستم حتما کارتونو راه مینداختم:11:

atlas-m
21-03-2012, 11:22
سلام.
این داستان برای برای Need for Speed : The Run هم جواب میده؟

CRIS Joon CR7
21-03-2012, 16:38
سلام.
این داستان برای برای Need for Speed : The Run هم جواب میده؟
امتحان نشده ولی باید جواب بده چون هر بازی که عرضه میشه قابلیت پشتیبانی از دسته ی اصلی xbox 360 رو داره و این ترفند هم دسته ی مارا به دسته ی اصلی xbox 360 تبدیل میکند :11:

atlas-m
21-03-2012, 17:58
سلام.
من دسته بازی من Diamond ولی با The Run جواب نداد. دسته بازی من آنالوگ هم داره. تنظیمات رو انجام دادم و سه تا فایل رو توی بازی ریختم ولی جواب نداد. کسی میتونه این کارو رو انجام بده و فایل ها رو آپلود کنه؟

CRIS Joon CR7
21-03-2012, 19:03
سلام.
من دسته بازی من Diamond ولی با The Run جواب نداد. دسته بازی من آنالوگ هم داره. تنظیمات رو انجام دادم و سه تا فایل رو توی بازی ریختم ولی جواب نداد. کسی میتونه این کارو رو انجام بده و فایل ها رو آپلود کنه؟
من خودم چون این بازی رو ندارم
پس نمیتونم تست کنم
شما داخل تاپیک خود بازی یا تاپیک مشکلات بازی مطرح کنید
با تشکر:11:
محسن
.

atlas-m
21-03-2012, 20:09
من خودم چون این بازی رو ندارم
پس نمیتونم تست کنم
شما داخل تاپیک خود بازی یا تاپیک مشکلات بازی مطرح کنید
با تشکر:11:
محسن
.
مشکل اینجاست که تایپیک خود بازی کسی نیستش!

rezapassword
28-03-2012, 09:43
اقا این جواب داد
دم شما گرم . خیلی حال دادی

mohammad_ali_7
04-04-2012, 12:07
سلام
راهی هست بشه این دسته های معمولی usb رو که به پی سی میزنیم ازش برای ایکس باکس استفاده کنیم؟

من ایکس باکس ندارم ولی بعضی جاها مجبورم با ایکس باکس بازی کنم اصلا با دستش نمیتونم کار کنم. فقطم فوتبال بازی میکنم و برای جهت با آنالوگ چپ بازی میکنم دیجیتال سرعت کار آدمو کم میکنه تو فوتبال.

CRIS Joon CR7
04-04-2012, 12:28
سلام
راهی هست بشه این دسته های معمولی usb رو که به پی سی میزنیم ازش برای ایکس باکس استفاده کنیم؟

من ایکس باکس ندارم ولی بعضی جاها مجبورم با ایکس باکس بازی کنم اصلا با دستش نمیتونم کار کنم. فقطم فوتبال بازی میکنم و برای جهت با آنالوگ چپ بازی میکنم دیجیتال سرعت کار آدمو کم میکنه تو فوتبال.

جواب منفی هستش:11:
ولی دسته های usb رو میشه به ps3 وصل کرد :20:

Davood_titan
05-04-2012, 10:53
این لینک فایلها رو میزارین همشون پاک شدن

CRIS Joon CR7
06-04-2012, 12:12
این لینک فایلها رو میزارین همشون پاک شدن
لینک فایل هایی که میگی خرابه رو .PRIVATE M کن:46:

CRIS Joon CR7
06-04-2012, 12:53
پست اول آپدیت شد

Jang Bogo
08-04-2012, 13:23
روی GTA کسی امتحان کرده؟

dipi
23-04-2012, 16:04
سلام
من یه دسته شیبه اولین عکس توی اولین پست گرفتم واسه pc
این برنامه هم دانلود کردم حالا نمیدونم درست تنظیم کردم یا نه اگه لطف کنین پاخ بدین ممنون میشم
وقتی دکمه انالوگ را روشن میکنم با انالوگ سمت راست میشه حرکات تکنیکی زد و با آنالوگ سمت چپ حرکت و با جهت ها میشه تاکتیک عوض کرد. درست تنظیم کردم ؟ آخه توی ضربات ایستگاهی مشکل دارم

CRIS Joon CR7
23-04-2012, 16:17
سلام
من یه دسته شیبه اولین عکس توی اولین پست گرفتم واسه pc
این برنامه هم دانلود کردم حالا نمیدونم درست تنظیم کردم یا نه اگه لطف کنین پاخ بدین ممنون میشم
وقتی دکمه انالوگ را روشن میکنم با انالوگ سمت راست میشه حرکات تکنیکی زد و با آنالوگ سمت چپ حرکت و با جهت ها میشه تاکتیک عوض کرد. درست تنظیم کردم ؟ آخه توی ضربات ایستگاهی مشکل دارم
گویا تا اینجا موفق عمل کردی بقیش سادست
دقیق نگفتی چرا تو free kick مشکل داری؟
اگه مربوط به دسته هستش در خدمتیم اگه مربوط به نحوه ی زدن کاشته هستش خودم خیلی خبره نیستم:11:

dipi
23-04-2012, 16:21
تو آموزش یوتیوپ زده که مثلا LS به سمت چپ یا راست ، منظورش از ls چیه ؟ همون که حرکت تکنیکی میزنه ؟ چون هیچ تفاوتی نمیکنه

CRIS Joon CR7
23-04-2012, 16:27
تو آموزش یوتیوپ زده که مثلا LS به سمت چپ یا راست ، منظورش از ls چیه ؟ همون که حرکت تکنیکی میزنه ؟ چون هیچ تفاوتی نمیکنه
نه بابا عکس رو ببین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CRIS Joon CR7
26-05-2012, 13:58
لینک های جدید از نرم افزار مورد نیاز پست اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash-king
26-05-2012, 14:46
مرسی ...... من دانلود کردم ولی نمیتونم تنظیماتشو درست کنم ...... اگه کسی تنظیماتش مثل PES درست کرده و هیچ مشکلی نداره عکسشو بزاره
یعنی بشه با دسته و شوک سمت راست حرکت تکنیکی زد

CRIS Joon CR7
26-05-2012, 14:52
مرسی ...... من دانلود کردم ولی نمیتونم تنظیماتشو درست کنم ...... اگه کسی تنظیماتش مثل PES درست کرده و هیچ مشکلی نداره عکسشو بزاره
یعنی بشه با دسته و شوک سمت راست حرکت تکنیکی زد

واسه فیفا میخوای ؟ یا PES

arash-king
26-05-2012, 15:06
واسه فیفا
ولی میخوام تنظیماتش مثل pes باشه یعنی شوت و سانتر و پاس و سرعت و حرکت تکنیکی و . . . درست مثل pes باشه

CRIS Joon CR7
26-05-2012, 17:30
خب مشکل من همینه که اسم دسته هامو نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درضمن اسم دسته های من بین اون گزنه ها نیست
هرکاری هم میکنم درست نمیشه ..... یه جا LT مشکل داره یه جا RT یه جا شوک سمت راست ......
خب اونی که من تو عکس گذاشتم مال وقتیه که اسم دسته تو لیست هست ولی وقتی اسم دسته نیست یکی رو انتخاب کن و بقیه رو خودت کانفیگ کن
این نرم افزار که دیگه اسم دسته های چینی رو نزده مثل Suuny - XBAX - Loogi tech و ... :دی
خیلی آسونه

arash-king
26-05-2012, 19:41
دوستان تو رو خدا منم کمک کنید که بتونم شوک های دسته هامو واسه fifa 12 فعال کنم :19:
کسی هست که تنظیمات دسته هاش واسه بازی فیفا 12 درست مثل تنظیمات pes باشه ؟؟؟؟ اگرکسی هست یه عکس از تنظیماتش بزاره تا ما هم فیض ببریم :31:

shervinrain
31-05-2012, 16:47
سلام.

salam mer30 az narm afzaretoon.roo batman va dirt3 javab dad vali roo the run hamoontor kr doostemoon goft javab nemide.shayad masiri ro ke bayad file haro berizim nemidoonim.albate man hamejash rikhtam vali javab nadad

CRIS Joon CR7
31-05-2012, 17:09
salam mer30 az narm afzaretoon.roo batman va dirt3 javab dad vali roo the run hamoontor kr doostemoon goft javab nemide.shayad masiri ro ke bayad file haro berizim nemidoonim.albate man hamejash rikhtam vali javab nadad

The Run تست نشده پس نمیتونم جواب درستی بدم ولی به طور کلی بازی هایی که میشه با دسته ی اصلی 360 بازیشون کرد این روش جواب میده:20:

shervinrain
01-06-2012, 08:22
albate khode bazie the run dasteye wheel stick ro mishnase.azin farman dandeie ha.vali age mishod ba dasteye xbox bazi kard ali mishod chon kheily ha mesle khode man ke 10 sale anvae bazi ro ba daste anjam midim nemitoonim ba keyboard bazi konim.

Punisher_2008
06-06-2012, 18:57
سلام
ببخشید wwe12هم کارمیکنه یا fifa12

CRIS Joon CR7
06-06-2012, 19:09
سلام
ببخشید wwe12هم کارمیکنه یا fifa12

FIFA 12 تست شده و 100 درصد ساپورت میشه.
wwe12 رو تست نکردم ولی احتمالا بشه:11:

OMiD.1080p
06-06-2012, 21:21
بازی های تست شده برای من که قبلا نمیشد با دسته معمولی بازی کرد :

Crysis 2_call Of Duty MW3 _ Mortal Kombat Colection _ GTA IV EFLC _ Need For Speed The Run _ Burnnet Paradis City_Dirt 3

CRIS Joon CR7
06-06-2012, 22:03
بازی های تست شده برای من که قبلا نمیشد با دسته معمولی بازی کرد :

Crysis 2_call Of Duty MW3 _ Mortal Kombat Colection _ GTA IV EFLC _ Need For Speed The Run _ Burnnet Paradis City_Dirt 3

لطف کردی :20:
بالاخره یکی پیدا شد بگه تست کردم جواب داده:31:

arash-king
07-06-2012, 01:55
با همین برنامه تست کردید شد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! پس چرا واسه من نمیشه ؟؟؟؟ :41:

OMiD.1080p
07-06-2012, 05:47
لطف کردی :20:
بالاخره یکی پیدا شد بگه تست کردم جواب داده:31:

خواهش میکنم.
دست شما درد نکته واسه این تاپیکت و این موضوع ات.
واقعا بعضی بازیها یه حال دیگه میده با دسته.
مخصوصا بازی مورتال کومبات که راحت شدم بابت بازی با دسته.

OMiD.1080p
07-06-2012, 05:48
با همین برنامه تست کردید شد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! پس چرا واسه من نمیشه ؟؟؟؟ :41:

بله با همین برنامه تست کردم.
کدوم بازی رو شما مشکل دارید؟

CRIS Joon CR7
07-06-2012, 07:05
بله با همین برنامه تست کردم.
کدوم بازی رو شما مشکل دارید؟

ایشون گویا فیفا 12 رو مشکل دارند:20:

OMiD.1080p
07-06-2012, 15:10
ایشون گویا فیفا 12 رو مشکل دارند:20:

آخ. شرمنده.
من تا حالا نه فیفا بازی کردم-نه خوشم میاد و نه بازی خواهم کرد.:23:

ولی خوب شما اگه تنظیمات رو یه جوری تنظیم کنی میشه با همون تنظیمات توی کل بازی ها اجرا کرد.
مهم اینه که دسته رو بشناسه.
اگه شناخت دسته رو که بعد باید از داخل خود بازی تنظیم کرد.
ولی اگه که نه باید از تنظیمات خود نرم افزار باشه و باید تنظیم بشه.

OMiD.1080p
07-06-2012, 15:12
من دسته رو طبق زیر تنظیم کردم.راحت توی همه بازی ها میشه استفاده کرد.

.

CRIS Joon CR7
07-06-2012, 15:19
من دسته رو طبق زیر تنظیم کردم.راحت توی همه بازی ها میشه استفاده کرد.

.

هر دسته ای رو باید با کانفیگ مخصوص خودش تنظیم کرد
اینجوری نیست که یه تنظیمات واحد داشته باشه:11:
مرسی واسه اینکه نتیجه کارتو گذاشتی:20:

OMiD.1080p
07-06-2012, 15:21
اگه مشکلت حل نشد میتونی از فایل من استفاده کنی.
تنظیم کردمشون.
جهت ها و شوک ها و پدال ها همه تنظیم شدند.

OMiD.1080p
07-06-2012, 15:24
هر دسته ای رو باید با کانفیگ مخصوص خودش تنظیم کرد
اینجوری نیست که یه تنظیمات واحد داشته باشه:11:
مرسی واسه اینکه نتیجه کارتو گذاشتی:20:

ممنون.
ولی چرا .میشه.
من با دسته های مختلف چه شوک دار و چه بی شوک با همین تنظیمات اجرا کردم !!!

milad_takjoo
15-06-2012, 13:13
با تشکر فراوان...من دو تا مشکل دارم

1-من یه دسته xbox واسه pc دارم که بدون نیاز به این نرم افزار با pc کار میکنه...ولی اگه این نرم افزار رو با یه دسته دیگه مچ کنم دیگه کار نمیکنه(برای بازیهای دونفره)..
تو خود نرم افزار هم میاد ولی خیلی بهم ریختس نمیشه تنظیمش کرد...راهی نداره؟

2-یه سوال مهم دارم...من یه دسته ps2 دام....توی تنظیماتش میخوام جای آنالوگ چب رو با dpad عوض کنم نمیشه....یعنی وقتی dpad واسه ps2 ور حرکت بدم آنالوگ چپ xbox تکون بخوره...(به طور پیش فرض dpad ایکس باکس تکون میخوره)

ممنون:40:

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 13:22
با تشکر فراوان...من دو تا مشکل دارم

1-من یه دسته xbox واسه pc دارم که بدون نیاز به این نرم افزار با pc کار میکنه...ولی اگه این نرم افزار رو با یه دسته دیگه مچ کنم دیگه کار نمیکنه(برای بازیهای دونفره)..
تو خود نرم افزار هم میاد ولی خیلی بهم ریختس نمیشه تنظیمش کرد...راهی نداره؟

2-یه سوال مهم دارم...من یه دسته ps2 دام....توی تنظیماتش میخوام جای آنالوگ چب رو با dpad عوض کنم نمیشه....یعنی وقتی dpad واسه ps2 ور حرکت بدم آنالوگ چپ xbox تکون بخوره...(به طور پیش فرض dpad ایکس باکس تکون میخوره)

ممنون:40:

1- یادمه تو داشگامون که مسابقه FIFA12 بود یکی با دسته سیم دار 360 بازی میکرد و بقیه هم با دسته های معمولی
اون هم هرچی دریبل و اسکیل بود با آنالوگ راست میزد و اونای دیگه اصلا بازی آنالوگ راست شونو نمیشناخت.
حتی بازی به پنالتی هم که کشیده میشد اون میبرد ولی اونا که اکثرا PES باز بودند حتی دروازه بانشونم نمیتونستند تکون بدند

من رفتم و طی یه حرکت انتقلابی این نرم افزار رو اعمال کردم و همه ی دسته های معمولی درست شدند ولی وقتی اون پسره که 360 CTRL داشت تنظیمات دستش ریخت به هم ( منم کلی حال کردم :دی)

هی میگفت دیروز درست بود و منم انکار میکردم :دی

خلاصه سعی هم نکردم براش کاری کنم چون به ناحق رسیده بود نیمه نهایی.

در کل فکرکنم با این نرم افزار نمیشه USB CTRL رو درکنار 360 CTRL استفاده کرد
شایدم بشه.
2-این تنظیمات رو معمولا میشه تو بازی ها عوض کرد مثل فیفا

:46:

milad_takjoo
19-06-2012, 13:37
سلام.من با اینکار تو همه بازیها جواب گرفتم غیر فیفا 12...
توی فیفا که اینکارو میکنم آنالوگ راست به کار میفته ولی بازی افت فریم میگره در حد تیم ملی که اصلا نمیشه دیگه بازی کرد...
نمیدونم دلیلش چیه...تا فایل ها رو حذف میکنم افت فریم خوب میشه...

OMiD.1080p
20-06-2012, 20:39
همون طور که توی پست قبلی ام گفتم من در آن واحد هم با دسته طرح ایکس باکس و هم دسته PS2 و هم بدون شوک بازی کردم.( من ایکس باکس.دوستم بدون شوک )

Zaghan_13
07-07-2012, 21:08
این نرم افزار برای دسته های Twin USB Joystick هم جواب میده؟
آخه من توی mw3 امتحان کردم نشد.

CRIS Joon CR7
07-07-2012, 21:23
این نرم افزار برای دسته های Twin USB Joystick هم جواب میده؟ آخه من توی mw3 امتحان کردم نشد. بله میشه دسته هایی که توی این پست بهشون اشاره کردم ازین مدل است: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tak3eda
09-07-2012, 16:43
سلام . من از دسته ps2 با تبدیل ps to pc استفاده میکنم. وقتی که نرم افزار رو باز میکنم نمیشه دکمه ها رو تست کرد. فایل ها رو هم داخل مسیر FIFA\GAME کپی کردم ، وقتی داخل بازی میرم ، دسته اصلا کار نمیکنه. درایور تبدیل دسته رو هم نصب کردم ولی درست نشد . لطفا راهنمایی کنید...

CRIS Joon CR7
09-07-2012, 16:56
سلام . من از دسته ps2 با تبدیل ps to pc استفاده میکنم. وقتی که نرم افزار رو باز میکنم نمیشه دکمه ها رو تست کرد. فایل ها رو هم داخل مسیر FIFA\GAME کپی کردم ، وقتی داخل بازی میرم ، دسته اصلا کار نمیکنه. درایور تبدیل دسته رو هم نصب کردم ولی درست نشد . لطفا راهنمایی کنید...

این روش رو تست نکردم و بنابراین نمیتونم نظر قطعی بدم
ولی تا اونجایی که می دونم میشه
شما بقیه ی مدل های جویستیک ها توی نرم افزار رو امتحان کنید و جوابشو بگید.
ایشالله درست میشه:46:

Retired User
12-07-2012, 12:19
تنظیم آنالوگ راست رو توضیح ندادی
امروز یه دسته از یه مدل دیگه وصل کردم دیگه اونو نمیشناخت
مجبور شدم تنظیمات رو حذف کنم تا درست شه

--------

خب اون عکستم بزار دیگه

CRIS Joon CR7
12-07-2012, 12:28

خب اون عکستم بزار دیگه :دی

CRIS Joon CR7
12-07-2012, 16:44

--------

فعلا اینا رو تنظیم کن واسش:

CRIS Joon CR7
12-07-2012, 19:25
فعلا اینا رو تنظیم کن واسش:

درست شد؟...............

emran212
22-07-2012, 14:39
سلام دوستان چرا این رو همه بازی ها کار نمی کنه

FINDbmx
01-08-2012, 10:50
من نمی دونم چرا اینقدر رو تنظیمات گیر کردید. به اینترنت کونکت بشید بزارید خودش اتوماتیک تنظیم می کنه.

ehsan_kabiri_33
02-08-2012, 23:37
سلام به همه عزیزان زحمت کش- با سپاس از اینکه وقت میزارید
==============================
ببخشیدا
ولی من قاطی کردم- عنوان تاپیک هست
] تبدیل دسته های معمولی به دسته ی فابریک XBOX 360 ( پست اول حتما خوانده شود )

بعد تو توضیحات پست اول دارید نحوه اتصال گیم پد به کامپیوتر را توضیح میدید؟؟ یا اینکه باید به کامپیوتر وصل کرد و تنظیمش کرد و بعد به xbox وصلش کرد؟؟؟

سوال دومم اینه : اصلا نمیشه همین جوری این دسته های wired یا همون با سیم یو اس بی که به کامپیوتر وصل میشه را یهو وصل کرد به کنسول 360 و بازی کزد؟
فرقی هست بین دسته های با سیم pc و xbox 360 ؟ چون فکر کنم مال کامپیوتر ارزونتر باشه
مرسی از جواب گویی شما عزیزان بزرگوار

CRIS Joon CR7
02-08-2012, 23:47
سلام به همه عزیزان زحمت کش- با سپاس از اینکه وقت میزارید
==============================
ببخشیدا
ولی من قاطی کردم- عنوان تاپیک هست
] تبدیل دسته های معمولی به دسته ی فابریک XBOX 360 ( پست اول حتما خوانده شود )

بعد تو توضیحات پست اول دارید نحوه اتصال گیم پد به کامپیوتر را توضیح میدید؟؟ یا اینکه باید به کامپیوتر وصل کرد و تنظیمش کرد و بعد به xbox وصلش کرد؟؟؟

سوال دومم اینه : اصلا نمیشه همین جوری این دسته های wired یا همون با سیم یو اس بی که به کامپیوتر وصل میشه را یهو وصل کرد به کنسول 360 و بازی کزد؟
فرقی هست بین دسته های با سیم pc و xbox 360 ؟ چون فکر کنم مال کامپیوتر ارزونتر باشه
مرسی از جواب گویی شما عزیزان بزرگوار

بنده خودم این تاپیک رو زدم ، میدونم هدفش چیه و همه هم فهمیدن منظورم چی بوده ، شما چرا نفهمیدی؟:13:

پس میخواستی وصلش کنی به 360؟ :21:

نه *
واسه 360 فقط باید از گیم پدهای باسیم یا بیسیم اصلی خوده 360 استفاده کرد......

بله فرق است
معمولا دسته های PC جنس خوبی ندارند و در یه زمان کوتاهی فاتشون خونده میشه...
البته خیلی ازونها هستند که کیفیتشون از دسته های اصلی 360 بهترند ولی خب قیمتی هم بیشتر ازونا دارند...

این روش فقط واسه شناسوندن دسته های معمولی هستش که قیمتش از 3 - 4 تومن شروع میشه به بالا واسه بازی هایی که فقط از دسته های اصلی 360 ساپورت میکنند.

chartab
06-08-2012, 23:39
سلام من تو بازی لندن المپیک 2012 هر کاری می کنم نمی شه لطفا کمک کنید

CRIS Joon CR7
07-08-2012, 12:22
سلام من تو بازی لندن المپیک 2012 هر کاری می کنم نمی شه لطفا کمک کنید

این بازی تست نشده و نمیتونم به طور دقیق در موردش اظهار نظر کنم...
ولی اگه شما با این روش گیم پد تونو به بازی های دیگه شناختین و اگر اساس کار این بازی هم مثل بازی های دیگه باشه یعنی (ساپورت بازی از دسته ی اصلی XBOX) و (تقلب کردن ما در شناختن دسته به بازی و گول زدن مایکروسافت :دی) با این بازی هم نباید مشکلی داشته باشید...
یکبار تنظیمات رو چک کنید ایشالله که مشکلی نیست...:11:

total over does
08-08-2012, 13:55
میگما با بازی blur سازگاری داره؟:31:

milad_takjoo
08-08-2012, 22:12
میگما با بازی blur سازگاری داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله...کاملا تست شده...

chartab
10-08-2012, 14:34
من هرکاری می کنم این دو تا جوی استیک دسته هارو تو بازی کار نمی کنن ولی تو منو چپ راست میشن البته تو بازی وقتی می خوای چیزی رو تنظیم کنی دکمه ها هم کار می کنه کمپانی سازنده سگا است لطفا کمک کنید یکی از اساتید نصب کنه مشکل رو ببینه متشکر

pouyanjon
10-08-2012, 20:32
رو لندن المپیک 2012 به درستی کار کرد 100%.

دستت درد نکنه.

chartab
15-08-2012, 13:10
لطفا از عکس اش بزارین چطور تنظیم کردین

CRIS Joon CR7
15-08-2012, 13:13
لطفا از عکس اش بزارین چطور تنظیم کردین

با توجه تنوع زیاد مدل های گیم پد های موجود در بازار ، تنظیمات واحدی نداره و شما با کمی تغییرات میتونید گیم پد رو به طور کامل به سیستم بشناسونید....
تنظیمات واحدی نداره
یه خورده با نرم افزاره سرو کله بزنید درست میشه:11:

total over does
18-08-2012, 23:22
من نفهمیدم need for speed the run چیجور با دسته میشه :42:

total over does
18-08-2012, 23:28
باید یک کپی از xinput1_3 بگیریم بعد اسمشو به xinput9_1_0 تغییر بدیم؟

dooblevogol
29-08-2012, 00:33
سلام رو المپیک درست کارکرد مرسی

mehdi-barsa
07-09-2012, 19:09
سلام وخسته نباشید برای این تایپیک خوبتون.

رو المپیک درست کارکرد مرسی از زحماتتان.
باتشکر.!!!!!!!!!!!!!!

mohamadvirus
08-09-2012, 15:10
سلام
من وقتی دکمه RB دستمو میزنم دکمه های y , x هم روشن میشن و توی بازی pes12 باعث میشه شوت بزنه و خیلی ضد حاله!حتی توی setting pes 12 هم میخوام تنظیمش کنم میبینم این مشکل هست!!هر کاری هم میکنم تنظیم نمیشه اینش مثلا" توی بازی خودش دروازه بان رو جلو میاره و واقعا" اعصابمو خراب کرده من گیم پدم رو تازه گرفتم و مدلش هم joystick طرح ایکس باکسه !!!لطفا" کسی اگه میتونه کمکم کنه و عکسی چیزی از تنظیمات خودش بذاره برام به خدا خیلی نیاز دارم
اینم عکس
توجه کنید که این عکس بعد از زدن دکمه سرعت یا همون RB هست که بعضی مواقع اصلا" خود RB روشن نمیشه و تا چند ثانیه هم توی همین حالت باقی میمونه

CRIS Joon CR7
08-09-2012, 16:00
سلام
من وقتی دکمه RB دستمو میزنم دکمه های y , x هم روشن میشن و توی بازی pes12 باعث میشه شوت بزنه و خیلی ضد حاله!حتی توی setting pes 12 هم میخوام تنظیمش کنم میبینم این مشکل هست!!هر کاری هم میکنم تنظیم نمیشه اینش مثلا" توی بازی خودش دروازه بان رو جلو میاره و واقعا" اعصابمو خراب کرده من گیم پدم رو تازه گرفتم و مدلش هم joystick طرح ایکس باکسه !!!لطفا" کسی اگه میتونه کمکم کنه و عکسی چیزی از تنظیمات خودش بذاره برام به خدا خیلی نیاز دارم
اینم عکس
توجه کنید که این عکس بعد از زدن دکمه سرعت یا همون RB هست که بعضی مواقع اصلا" خود RB روشن نمیشه و تا چند ثانیه هم توی همین حالت باقی میمونه

این منو رو ببین:
ازین منو مدل های دیگه رو امتحان کن...
مطمئنا مشکلت حل میشه...
پست اول رو هم به دقت یکبار دیگه بخون...

...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

total over does
18-09-2012, 10:12
داداش از منوها اولی رو انتخاب کن بعد کلید هارو تنظیم کن بعد سیو کن درست میشه:46:

mjorh
18-09-2012, 20:27
من همه ی کارارو انجام دادم ولی این فایل msvcr100 رو ک کپی می کنم اصن وارد بازی نمیشه ! کلن با این فایل مشکل داره ....! Withcer , darksidersii رو امتحان کردم نشد ...!

total over does
20-09-2012, 13:52
پس از فایل xinput1_3 سه تا کپی بگیر و اسماشونو به:
xinput1_1
xinput1_2
xinput9_1_0
تغییر بده اگه نشد شرمنده باید نسخه ی جدیدشو بگیری :3:

mjorh
22-09-2012, 19:19
بدون تغییر اسم درس شد ...

فقط میشه یه شات از منو بگیرید ؟ نمیتونم شک سمت راست رو تنظیم کنم ...

nikaan
25-09-2012, 23:23
سلام

من یه دسته ی فرمون بازی فراسو مدل FGW-810 گرفتم ولی توی بازی Need For Speed - The Run توی قسمت تنظیمات گیم پلی ، دسته رو می شناسه (یعنی صدایی که علامت شناسایی هست رو هم میده ) ولی توی بازی کلید هاش کار نمی کنه یعنی نه اینکه کلید ها خراب باشه بلکه توی بازی کار نمی کنه و فقط کلید 4 جهتی سمت چپ دسته هست که کار می کنه و بعبارتی شناسایی شده

نکته : توی قسمت Gamepad که توسط درایور خود دسته نصب میشه ، اونجا همه ی کلیدها رو تست کردم و سالم بودن

من راهی رو که توی ناپیک بود رفتم ولی بازم جواب نداد یعنی توی بازی و توی تنظیمات دسته ، این دسته ی فرمون رو به نام wheel Controller می شناسه ولی توی تنظیماتی از دسته نشون میده ، اصلا چیز عجیب غریبی هست مثلا نوشته Gear UP و جلوش نوشته X

حالا می خواستم منو راهنمایی کنید آخه شدید گیر کردم :41:

راستی اینم تصویرش :31:

nikaan
27-09-2012, 15:51
سلام

من یه دسته ی فرمون بازی فراسو مدل FGW-810 گرفتم ولی توی بازی Need For Speed - The Run توی قسمت تنظیمات گیم پلی ، دسته رو می شناسه (یعنی صدایی که علامت شناسایی هست رو هم میده ) ولی توی بازی کلید هاش کار نمی کنه یعنی نه اینکه کلید ها خراب باشه بلکه توی بازی کار نمی کنه و فقط کلید 4 جهتی سمت چپ دسته هست که کار می کنه و بعبارتی شناسایی شده

نکته : توی قسمت Gamepad که توسط درایور خود دسته نصب میشه ، اونجا همه ی کلیدها رو تست کردم و سالم بودن

من راهی رو که توی ناپیک بود رفتم ولی بازم جواب نداد یعنی توی بازی و توی تنظیمات دسته ، این دسته ی فرمون رو به نام wheel Controller می شناسه ولی توی تنظیماتی از دسته نشون میده ، اصلا چیز عجیب غریبی هست مثلا نوشته Gear UP و جلوش نوشته X

حالا می خواستم منو راهنمایی کنید آخه شدید گیر کردم :41:

راستی اینم تصویرش :31:

کسی نیست جواب بده :41:

تو رو خدا یکی جواب بده ...آخه دسته رو گرفتم ولی نمی تونم باهاش بازی کنم :41:

OMiD.1080p
29-09-2012, 20:45
راستش من که تا حالا با بیشتر بازی ها تونستم دسته رو تست کنم و جواب داده ولی این بازی المپیک 2012 رو هر کاری میکنم اصلا نمیشناسه.
تو منوی تنظیمات دسته اوکی هستش و تمام دکمه ها هم به درستی کار میکنه اما تو بازی هیچ دکمه ایی کار نمیکنه.
حتی اون صدای دینگ که موقع اجرای بازی باید بده رو هم نمیده .:31:
شما دوستان چحوری تنظیم کردید ؟

binesh1
09-10-2012, 18:49
خیلی ممنون واقعا عالی بود

milad_takjoo
12-10-2012, 00:11
متاسفانه تو فیفا 13 جواب نمیده...:sq_3:
اگه راهی پیدا کردین لطفا بگین....

pouyasony
14-10-2012, 12:15

شما دسته رو به اینصورت تنظیم کن جواب میده فقط تو بازی حالت دسته رو بذار رو altrnate

hitman1
14-10-2012, 19:00

دوست عزیز من اون فایل( xinput1_3 )رو پاک کردم درست شد.همه دسته تنظیم شد هم رفت تو بازی.

milad_takjoo
14-10-2012, 22:14
ممنون از دوستان..به من پیغام خطا دریاره فایل msvcr100.dll میداد و بازی اجرا نمیشد که با حذفش مشکل حل شد....

ben1374
24-10-2012, 16:28
سلام دوستان.ممنون از این سایت خوبتون.میخواستم بدونم این نرم افزار را چطوری میشه دانلود کرد. ما که هر کاری کردیم نتونستیم اونا دانلود کنیم

CRIS Joon CR7
24-10-2012, 16:39
سلام دوستان.ممنون از این سایت خوبتون.میخواستم بدونم این نرم افزار را چطوری میشه دانلود کرد. ما که هر کاری کردیم نتونستیم اونا دانلود کنیم

لینک دانلود در پست اول ، پیوست شده است :11:

amirkhan_0o0
30-10-2012, 01:50
من فکر می کنم که شوک سمت راست با کلید های سمت راستم و شوک سمت چپ با کلید های سمت چپ دسته یکی باشه!! یعنی می شه همچین چیزی؟؟!!
چون توی هر مد، کار کلید ها و شوک ها یکیه!!

amirkhan_0o0
30-10-2012, 02:00
ممنون حل شد نمی دونستم که باید انالوگ رو روشن کنم

total over does
03-11-2012, 22:11
مشکل جدید :چرا فقط ویبره سمت راست کار می کنه؟

mehrdad00
18-11-2012, 12:08
کسی میتونه تو call of duty mw3 منو راهنمایی کنه؟

total over does
18-11-2012, 17:32
دوست خوب من رو call of duty mw3 کار نمیده اگه دوست داری از xpadder استفاده کن

Shpits
19-11-2012, 00:13
ادمین عزیز مرسی بابت این نرم افزار.من برای فیفا 13 تنظیم کردم.دو تا مشکل دارم : یکی اینکه وقتی فایل msvcr100.dll رو به همراه اون دو تا کپی میکنم بازی رو اجرا نمیکنه و error میده.ولی وقتی اون فایل رو از اونجا پاک می کنم باری اجرا میشه.دوم اینکه من مشکل آنالوگ راستم حل نشد.تو میگی به اشتباه تنظیم کن و برو از توی بازی درستش کن،ولی تو تنظیمات بازی ، همه دکمه ها رو داره به جز RS ! چیکار کنم الان؟

Shpits
19-11-2012, 00:20
اون شکلی رو هم که گفتی تنظیم کنیم ( stick axis X : Axis 3 و ای و ... ) آنالوگ راست کار میکنه ولی فقط جهت مسیر رو سریع عوض میکنه.در صورتی که با آنالوگ راست باید دریبل زد !

omid-n1370
19-11-2012, 20:12
اون شکلی رو هم که گفتی تنظیم کنیم ( stick axis X : Axis 3 و ای و ... ) آنالوگ راست کار میکنه ولی فقط جهت مسیر رو سریع عوض میکنه.در صورتی که با آنالوگ راست باید دریبل زد !
خوب برا دریبل زدن تو فیفا باید دکمه R2 ( همون RT ) رو نگه داری، بعد از آنالوگ راست استفاده کنی ....

Shpits
19-11-2012, 22:31
مشکل همین آنالوگ راسته که کار نمیکنه حتی با RT

FINDbmx
28-11-2012, 19:27
لینک دانلود در پست اول ، پیوست شده است :11:

نسخه ی جدیدتری هم از این برنامه منتشر شده که میتونید از طریق وبلاگ من دانلود کنید. به این آدرس مراجعه کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

djmetalboy2005
01-12-2012, 17:15
با سلام. من دسته رو تنظیم کردم ولی بازم نمیپره دروازه بان!!! کسی میدونه چرا؟ میشه لطف کنید و یه عکس از تنظیمات دسته خودتون که تمام موارد کار میکنه و همچنین عکس از تنظیمات controler داخل بازی، هم واسه attack و هم defend بذارین؟؟؟ ممنون میشم. این مشکل ما حل نمیشه هیچ جوره...ممنون

hanoushi
22-12-2012, 13:56
دستت درست فیفا13 با RS واقعا لذت داره

Mr.Behzad
14-02-2013, 11:07
چرا برای من فقط دو تا فایله x360ce.ini و xinput1_3.dll ذخیره میشه و فایل msvCR100.dll رو ندارم و برام ذخیره نمیشه؟

CRIS Joon CR7
14-02-2013, 11:19
چرا برای من فقط دو تا فایله x360ce.ini و xinput1_3.dll ذخیره میشه و فایل msvCR100.dll رو ندارم و برام ذخیره نمیشه؟

این فایل در برخی بازی ها نیاز نمیشه ، همچنین شما میتونید این فایل رو از فایلی که پیوست کردم بردارید و توی لوکیشن مورد نیاز کپی کنید ...

amin666
15-02-2013, 13:14
من با هر گیم پدی بازی می کنم تو بازیهای شوتر مخصوصا fps ها که نیاز به نشونه گیری و ... هست با مشکل روبرو هستم.یعنی آنالوگها مثل xbox خیلی دقیق نیستند و نشونه گیری سخته.مسلما اولین چیزی که به ذهن میاد اینه که خب گیک پد جنسش خوب نیست و مسلما باید با دسته 360 فرق داشته باشه.ولی من یه گیم پد گرفتم 30 تومن (البته می دونم جزئ گیم پدهای خیلی با کیفیت مثل Logitich ,... حساب نمی شه)ولی این همه چیش عالیه.فقط باز تو نشونه گیری مشکل داره.با خودم فکر کردم گفتم آیا امکان داره مربوط به اینsimulator بشه؟چون به هر حال این نرم افزار گیم پد رو به بازی می شناسونه دیگه.تنظیمات پیچیده ای هم داره.گفتم بپرسم شاید بشه حساسیت آنالوگها رو با تنظیمات زیاد کرد.اخه مثلا تو همون صفحه اول که عکس دسته 360 هست وقتی آنالوگ رو تکون می دی یه سری عدد می نویسه.نمی شه اونا رو تغییر داد که حساس تر بشه؟تو قسمت option هم یه چیزایی داره مثل deadzone ,... که نمی دونم دقیقا چیه؟یعنی مشکل فقط از گیم پده؟

CRIS Joon CR7
15-02-2013, 13:58
من با هر گیم پدی بازی می کنم تو بازیهای شوتر مخصوصا fps ها که نیاز به نشونه گیری و ... هست با مشکل روبرو هستم.یعنی آنالوگها مثل xbox خیلی دقیق نیستند و نشونه گیری سخته.مسلما اولین چیزی که به ذهن میاد اینه که خب گیک پد جنسش خوب نیست و مسلما باید با دسته 360 فرق داشته باشه.ولی من یه گیم پد گرفتم 30 تومن (البته می دونم جزئ گیم پدهای خیلی با کیفیت مثل Logitich ,... حساب نمی شه)ولی این همه چیش عالیه.فقط باز تو نشونه گیری مشکل داره.با خودم فکر کردم گفتم آیا امکان داره مربوط به اینsimulator بشه؟چون به هر حال این نرم افزار گیم پد رو به بازی می شناسونه دیگه.تنظیمات پیچیده ای هم داره.گفتم بپرسم شاید بشه حساسیت آنالوگها رو با تنظیمات زیاد کرد.اخه مثلا تو همون صفحه اول که عکس دسته 360 هست وقتی آنالوگ رو تکون می دی یه سری عدد می نویسه.نمی شه اونا رو تغییر داد که حساس تر بشه؟تو قسمت option هم یه چیزایی داره مثل deadzone ,... که نمی دونم دقیقا چیه؟یعنی مشکل فقط از گیم پده؟

همانطور که میدانید ، گیم پد های PS3 و 360 از خیلی جهات با گیم پد های معمولی تفاوت دارند ، یکی از این تفاوت ها دکمه های LT و RT هستش که حساسیت اونها تو دسته ی 360 از کم شروع میشه و با فشار بیشتر ، میزان عملکردش هم بیشتر میشه که ای خصیصه تو بازی های ریسینگ به چشم میاد ولی این دکمه ها توی گیم پد های معمولی دو حالت داره یا 0 هستش که شما دکمه رو فشار نمیدید یا 1 هست زمانی که شما دکمه رو فشار میدید...
بحث آنالوگ ها دقیقا مثل همینه ، مثلا تو بازی ای مثل آنچارتد اگر آنالوگ مربوط به حرکت شخصیت بازی رو خیلی کم حرکت بدیم ، بازیکن آرام آرام راه میره ، یه خورده بیشتر که آنالوگ رو هل بدیم بازیکن با سرعت بیشتره قدم میزنه اگر آنالوگ رو تا آخر فشار بدیم بازیکن شروع میکنه به دویدن...
ولی در خیلی از گیم پد های ارزون قیمت USB این طور نیست...
امیدوارم قضیه رو گرفته باشید...:n01:

sepehr1380
15-02-2013, 15:33
bache ha yeki tanzim shodasho file ha ro baram baray downlode mizare?

sepehr1380
21-02-2013, 10:39
bache ha yeki tanzim shodasho file ha ro baram baray downlode mizare?
yeki bege
yeki bege

hami2120
22-02-2013, 21:46
سلام.دسته ی من از این نوعه.یه بارقبلا امتحان کردم نشد.میخواستم ببینم باید حتما دو تا جوی استیک پایین دسته هم باشه؟چون مال من نداره.نمیشه بدون اونا؟ممنون میشم جواب بدین.

hami2120
22-02-2013, 21:51
سلام.کسی روی بازی المپیک لندن2012 امتحان نکرده؟میشه یا نه؟

OMiD.1080p
22-02-2013, 23:38
سلام.کسی روی بازی المپیک لندن2012 امتحان نکرده؟میشه یا نه؟
بله میشه. 100 ٪ تست شده.

OMiD.1080p
22-02-2013, 23:39
سلام.دسته ی من از این نوعه.یه بارقبلا امتحان کردم نشد.میخواستم ببینم باید حتما دو تا جوی استیک پایین دسته هم باشه؟چون مال من نداره.نمیشه بدون اونا؟ممنون میشم جواب بدین.
همه دسته ها رو میشه تبدیل کرد. فرقی نداره دوست عزیز. چه شوک دار چه ساده .همه ش میشه. فقط باید تنظیمات رو درست انجام بدی

OMiD.1080p
22-02-2013, 23:42
فایل های آماده تنظیمات :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته بازم یک بار چک بکنید با دسته خودتون.

hami2120
24-02-2013, 16:01
سلام.امید2009ممنون.درست شده.فقط برای بعضی ورزشها مثل تیراندازی با کمان نمیشه.اون غلطکهای گردی که روی بعضی دسته ها هست ولی مال من نداره رو میشه روی چیزی تنظیم کنم یا برای اون نمیشه کاری کرد؟

leonredfield
07-03-2013, 23:28
ممنونم دوست من ولی این تاپیک باید تو قسمت PC باشه. زمانی تاپیکو اینجا بذار که دستت قابل استفاده با XBOX 360 باشه. این برای PC باز هاست. (عنوان تاپیک هم مهمه. دسته فابریک 360 اول باید رو 360 کار کنه بعد به استفادش رو PC فکر کرد!)

OMiD.1080p
08-03-2013, 03:39
ممنونم دوست من ولی این تاپیک باید تو قسمت PC باشه. زمانی تاپیکو اینجا بذار که دستت قابل استفاده با XBOX 360 باشه. این برای PC باز هاست. (عنوان تاپیک هم مهمه. دسته فابریک 360 اول باید رو 360 کار کنه بعد به استفادش رو PC فکر کرد!)
حق با شماست.

tufan_17
13-03-2013, 14:56
دوستان من یه مشکل دارم تو فیفا 13 که همه چیزه درست می کنم ولی Axis3 و Iaxis6 که واسه ی شوک سمت راست درست شده برعکس کار می کنه یعن بالا میزنم راست میره چب رو میزنم بالا راست میزنم میره بالا... دیگه همچین مشکلی داره ! چیکار کنم با مشکل !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OMiD.1080p
13-03-2013, 16:16
دوستان من یه مشکل دارم تو فیفا 13 که همه چیزه درست می کنم ولی Axis3 و Iaxis6 که واسه ی شوک سمت راست درست شده برعکس کار می کنه یعن بالا میزنم راست میره چب رو میزنم بالا راست میزنم میره بالا... دیگه همچین مشکلی داره ! چیکار کنم با مشکل !!!

فایل های آماده تنظیمات :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از فایل بالا استفاده کنید.

tufan_17
13-03-2013, 18:43
آقا مثل اینکه متوجه نشدی؟میگم این شوک سمت راست درست کار نمی کنه برعکس هستش کسی میدونه مشکل ازکجاست؟

OMiD.1080p
13-03-2013, 22:46
آقا مثل اینکه متوجه نشدی؟میگم این شوک سمت راست درست کار نمی کنه برعکس هستش کسی میدونه مشکل ازکجاست؟
منم میگم شما متوجه نمیشی.:n02:
این تنظیمات آماده شده و درست درسته.
خودم هم با عکسی که خودت گذاشته بودی چک کردم.عین هم دیگه است.
به نظرم شما یا باید از تنظیمات بازی اونو درستش کنی.یا اینکه با یک بازی دیگه امتحان کن ببین با اونم همینجوریه. یا حتی از کنترل پنل چک کن.

majid322
16-03-2013, 18:35
این برنامه منو بیچاره کرد :دی اولا خیلی خوب کار میکرد ولی بعد یه مدت فیفا به شدت دچار لگ و تیک شد..

دو سه ماهی نمیدونستم از کجا اب میخوره تا اینکه ویندوز عوض کردم و بازی رو بدون این برنامه اجرا کردم و فهمیدم مشکل از ا ین برنامه ست

دوباره که نصب کردم دیدم دوباره مشک پیدا کرد باز پاک کردم درست شد..اینو گفتم اگه مشکل مشابهی دارید بدونید از کجاست.

البته برنامه خیلی خوبیه ولی برای من این مشکل رو به وجود میاره ... نسخه جدید این برنامه اومده ؟؟

4-Games
28-04-2013, 14:12
سلام
من تست کردم جواب داد ، ولی بازی تک نفره است. کسی میدونه بازی blur رو دو نفره با دسته بازی کرد ؟؟؟راهنمایی کنید ممنون میشم:n01:

CRIS Joon CR7
28-04-2013, 14:32
سلام
من تست کردم جواب داد ، ولی بازی تک نفره است. کسی میدونه بازی blur رو دو نفره با دسته بازی کرد ؟؟؟راهنمایی کنید ممنون میشم:n01:

هر چندتا دسته ای که میخواید داشته باشید تو بازی ، همزمان به PC وصل کنید و همه رو با هم به نرم افزار بشناسونید:n01:

دسته هارو به بازی شناسوندم ، ولی داخل بازی از کجا باید دونفره بازی کرد ؟؟

من blur رو روی PC بازی نکردم ولی بگرد ببین گزینه ای مثل Split screen پیدا نمی کنی... راحت پیدا میشه...

4-Games
28-04-2013, 15:01
دسته هارو به بازی شناسوندم ، ولی داخل بازی از کجا باید دونفره بازی کرد ؟؟

SAFEINYADAK
30-04-2013, 16:38
دوستان من اين تنظيمات رو براي بازي Deadlight انجام دادم ولي الان ديگه نميتون تو بازي برم.

بازيهايي مث همين DEADLIGHT يا Rocketbirds Hardboiled Chicken و يه سرياي ديگه رو دسته XBOX يگيريم حله؟تمام اين گرفتاري تنطيمو اينجور چيزا با خريد يه دسته XBOX سيمدار حل ميشه يا اونم گرفتارياي خودشو داره؟

mister47
06-05-2013, 19:49
اقا کسی این تنظیماتو برای mw3و bo2داره لطق کنه لینکشو بده خواهشا و بگه چطور تنظیمش کنم مرسی

OMiD.1080p
06-05-2013, 20:25
اقا کسی این تنظیماتو برای mw3و bo2داره لطق کنه لینکشو بده خواهشا و بگه چطور تنظیمش کنم مرسی
ضمن خوش آمد گویی به شما باید عرض کنم که چند تا پست بالاتر فایل حاوی تنظیمات بازی رو گذاشتم. توی بازی MW3 هم تست شده و کار میکنه.
برای اطلاعات بیشتر پست اول تاپیک رو هم مرور بکنید.

mister47
06-05-2013, 21:58
بله اون فایل رو دانلود کردم همچیش اوکی بود الا این چرخش صفحه الان اونم خودم درست کردم بالا پایینش درسته ولی چپ و راستش بر عکسه میشه راه نمایی کنید چپ و راستشو رو کدوم بزارم اون غلتک سمت راستیه رو میگم

OMiD.1080p
06-05-2013, 22:17
شما وقتی که شوک رو هم روشن میکنی همون جوریه ؟
چون من با همون تنظیمات راحت بازی کردم.
به هر حال با جابه جایی دکمه راحت میشه مشکل رو پیدا کرد.

CRIS Joon CR7
06-05-2013, 22:23
بله اون فایل رو دانلود کردم همچیش اوکی بود الا این چرخش صفحه الان اونم خودم درست کردم بالا پایینش درسته ولی چپ و راستش بر عکسه میشه راه نمایی کنید چپ و راستشو رو کدوم بزارم اون غلتک سمت راستیه رو میگم

این مورد رو از داخل بازی هم میشه درست کرد ،
گزینه ای مثل invert x axis رو توی بازی اگه روشنه خاموش و اگه خاموشه روشنش کنید...

SA.JJ.AD
13-06-2013, 16:40
چند ساله از این نرم افزار استفاده میکنم ... اما تو یه سری بازی ها مشکل مزخرفی دارم ... اونم افت فریم با این نرم افزاره که خیلی عجیبه برام !!
.
همین اواخر با بازی Dead Island Riptide برنامه داشتم :n21:بازی با نهایت تنظیمات 60 فریم اجرا میشه ... بعد که فایل های این نرم افزارو میریزی تو فولدر بازی و بازی رو اجرا میکنی و اون صدای Ding میاد ... میری تو بازی میبینی دسته کار میکنه اما فریم بازی 20 تا افت کرده و حدود 35 تا 40 میچرخه و گیم پد رو همون لحظه جدا میکنی میبینی دوباره شد 60 و بعد که وصل میکنی دوباره 40 که خیلی ازار دهندست :n21:
+
نمیدونم چه ربطی داره متصل بودن گیم پد به افت فریم بازی ها ... :n29:
+
کسی این مشکلو داشته و راه حلشو میدونه ؟!:n13:

OMiD.1080p
13-06-2013, 20:32
چند ساله از این نرم افزار استفاده میکنم ... اما تو یه سری بازی ها مشکل مزخرفی دارم ... اونم افت فریم با این نرم افزاره که خیلی عجیبه برام !!
.
همین اواخر با بازی Dead Island Riptide برنامه داشتم :n21:بازی با نهایت تنظیمات 60 فریم اجرا میشه ... بعد که فایل های این نرم افزارو میریزی تو فولدر بازی و بازی رو اجرا میکنی و اون صدای Ding میاد ... میری تو بازی میبینی دسته کار میکنه اما فریم بازی 20 تا افت کرده و حدود 35 تا 40 میچرخه و گیم پد رو همون لحظه جدا میکنی میبینی دوباره شد 60 و بعد که وصل میکنی دوباره 40 که خیلی ازار دهندست :n21:
+
نمیدونم چه ربطی داره متصل بودن گیم پد به افت فریم بازی ها ... :n29:
+
کسی این مشکلو داشته و راه حلشو میدونه ؟!:n13:

والا مشکل عجیبیه !
چون من که مشکلی ندارم !
یه فایل گذاشته بودم توی پست های قبلی. با اون امتحان کن ببین چطور میشه !

SA.JJ.AD
14-06-2013, 13:12
والا مشکل عجیبیه !
چون من که مشکلی ندارم !
یه فایل گذاشته بودم توی پست های قبلی. با اون امتحان کن ببین چطور میشه !

بالاخره بعد از سالیان سال کشف کردم برا چیه !:n02::n09:! وقتی موس رو جدا میکنی و بعد وارد بازی میشی دیگه خبری از افت فریم نیست :n04:البته فقط تو بعضی بازی ها و بعضی اوقات !! سواله برام چه رابطه ایه بین متصل بودن موس و افت فریم هست !! :n29: :n15:
+
تنها فرضیه ای که تو ذهنم شکل میگیره اینه که .... اختلال تو عملکرد cpu با این نرم افزار و متصل بودن همزمان گیم پد و موس و کیبورده !!:n13:

majid322
14-06-2013, 14:03
منم دقیقا این مشکلو با فیفا داشتم..ورژن جدیدش رو نصب کردم مشکل حل شد.

SA.JJ.AD
15-06-2013, 00:22
منم دقیقا این مشکلو با فیفا داشتم..ورژن جدیدش رو نصب کردم مشکل حل شد.

میشه بفرمایید این ورژن جدیدی که استفاده میکنید دقیقا چه ورژنیه ؟!
+
برا من اینه ... 2.0.2.102 (Beta 2)

از این جدید تر ؟! :n13:

OMiD.1080p
15-06-2013, 00:35
میشه بفرمایید این ورژن جدیدی که استفاده میکنید دقیقا چه ورژنیه ؟!
+
برا من اینه ... 2.0.2.102 (Beta 2)

از این جدید تر ؟! :n13:
مال منم همین نسخه است. و هیچ مشکلی هم ندارم.
البته همون طور اون دوست دیگه گفت فکر کنم نسخه جدیدش هم باشه !
چون این نسخه فعلی خیلی قدیمیه.

hamedplus
22-06-2013, 21:05
خیلی ممنون بابت این آموزش
ولی در مورد fifa13 این سه تا فایل رو کجا باید کپی کنیم؟
اولا تو مسیر X:\Program Files \FIFA 2013\Game از ابتدا این فایل ها نیست که بخوایم این فایل های اصلاح شده رو جایگزینش کنیم.
دوم این که (حداقل در مورد این ورژنی که من نصب کردم) بعد از این که این فایل‌ها رو اونجا کپی میکنم دیگه بازی اجرا نمیشه و پیغام خطا میده.
و مورد سوم این که تو فولدر برنامه و در کنار فایل اجرایی اون از همون اول هم این سه تا فایل هست و اصلا بعد از زدن save صدایی مبنی بر انجام شدن فرایند اصلاح دسته شنیده نمیشه.
متشکر میشم اگه این ابهامات رو بتونید برطرف کنید!! و بفرمایید که دقیقا برای حل این مشکل چیکار باید کرد!:n16:

OMiD.1080p
22-06-2013, 23:15
خیلی ممنون بابت این آموزش
ولی در مورد fifa13 این سه تا فایل رو کجا باید کپی کنیم؟
اولا تو مسیر X:\Program Files \FIFA 2013\Game از ابتدا این فایل ها نیست که بخوایم این فایل های اصلاح شده رو جایگزینش کنیم.
دوم این که (حداقل در مورد این ورژنی که من نصب کردم) بعد از این که این فایل‌ها رو اونجا کپی میکنم دیگه بازی اجرا نمیشه و پیغام خطا میده.
و مورد سوم این که تو فولدر برنامه و در کنار فایل اجرایی اون از همون اول هم این سه تا فایل هست و اصلا بعد از زدن save صدایی مبنی بر انجام شدن فرایند اصلاح دسته شنیده نمیشه.
متشکر میشم اگه این ابهامات رو بتونید برطرف کنید!! و بفرمایید که دقیقا برای حل این مشکل چیکار باید کرد!:n16:
دوست عزیز همون طور که قبلا باقی دوستان عرض کردند این آمورش مشکلی با فیفا 13 نداره.
شما ببین که حتما فایل های زیر رو داشته باشی :
xinput1_3.dll
x360ce.ini
x360ce.exe
از درست بودن دسته هم مطمئن بشید.
بهتره با یک بازی دیگه مثلا Call of duty هم تست کنید.

lebron007
13-07-2013, 00:29

داداش تو كه فيفا بازي من براي فيفا13 هر كاري مي كنم جواب نميده

OMiD.1080p
13-07-2013, 01:34
داداش تو كه فيفا بازي من براي فيفا13 هر كاري مي كنم جواب نميده
یک حرف رو چند بار بایدگفت.
شما اول با یک بازی دیگه تست کن. اگه مشکلی نداشت بعد برو سراغ فیفا.
الان من کراسیس-کال آف دیوتی و خیلی از بازیهای دیگه رو راحت با همین نرم افزار بازی میکنم.

lebron007
13-07-2013, 14:03
یک حرف رو چند بار بایدگفت.
شما اول با یک بازی دیگه تست کن. اگه مشکلی نداشت بعد برو سراغ فیفا.
الان من کراسیس-کال آف دیوتی و خیلی از بازیهای دیگه رو راحت با همین نرم افزار بازی میکنم.

خوب من فيفا كه بازي مي كنم دكمه ها همه اشتباهن فلش ميزنم به جاي aكار ميكنه نميتوني تو تنظيم كني برام بذاري دانلود كنم

OMiD.1080p
13-07-2013, 17:52
با یکم بررسی تایپک میتونستی به نتیجه برسی . چون قبلا فایل هاشو گذاشته بودم/

فایل های آماده تنظیمات :

lebron007
14-07-2013, 23:22
با یکم بررسی تایپک میتونستی به نتیجه برسی . چون قبلا فایل هاشو گذاشته بودم/

فایل های آماده تنظیمات :
داداش شرمنده ولي اين تنظيمات فايده نداشت

OMiD.1080p
15-07-2013, 00:33
داداش شرمنده ولي اين تنظيمات فايده نداشت

موقعی که نرم افزار رو اجرا میکنی , دسته رو میشناسه ؟
بعدشم همون اول که نرم افزار رو اجرا میکنی یه صدای بینگ میده که یعنی دسته رو شناخته. بعدش فقط کافیه دکمه ها رو طبق دسته اگر نیازی بود تغییر بدید.

غیر ممکن هم هست که دسته رو نشناسه. چون من خودم حتی با دسته بدون شک هم تنظیم کردم. خیلی خیلی هم راحته. نمیدونم شماها چطور توش موندید !

mo_sa
19-07-2013, 18:29
به نام خدا

خب ازون جایی که برخی دوستان مشکلاتی بر شناساندن گیم پد یا جویستیک یا دسته ی USB به بازی داشتند. و اصرار برخی بزرگان تصمیم براین شد که این آموزش رو بزارم تا دیگه کسی مشکل نداشته باشد.

از دوستان بزرگوار تقاضا می شود این تاپیک مهم شود تا تاپیک نره صفحات بعد تا بعدا دوستان برای پیدا کردن این به زحمت نیفتند.

55955
55956
55957

آموزش تبدیل گیم پد معمولی USB JOYSTICK به Gamepad کنسول XBOX 360

برای بازی کردن بازی های pc با دسته چند راه وجود دارد:

1- استفاده از دسته سیم دار Xbox 360

2- استفاده از دسته بی سیم xbox 360 و ----- مربوطه

3- استفاده از دسته PS3

4- استفاده از دسته ها usb joystick یا دسته های معمولی کامپیوتر.

1- ایم مورد که معلومه سیم رو وصل می کنی به کامپیوتر و ازون جایی که خود ویندوز درایور این رو داره خب طبیعتا مشکلی نیست و بازی ها کامل ساپورت (پشتیبانی) می کنند.

2- این هم واضح اگر توانستیم ----- مخصوص رو تهیه کنیم که خیلی کارمون راحت میشود اگر نه میشه ----- رو ساخت که دوستمون سعید روش ساخت شو اینجا گفته.
ممنون از ایشون
آموزش ساخت ----- دسته Xbox 360 برای کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- اتصال دسته ی PS3 به کامپیوتر
برید اینجا توضیح دادند کاربر بزرگوار samgun
[ آموزش ] استفاده از کنترل Play Station 3 بر روی PC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

4- بحث اصلی ما

همان طور که میدانیم عزیزانی که از دسته های معمولی استفاده می کنند به مشکلاتی از قبیل ساپورت نکردن کامل بازی ها یا عدم پشتیبانی بازی برخوردند یا مشکلاتی از قبیل عدم پشتیبانی بازیهایی مثل Dirt3 CODMW3 BF3 و خیلی بازی هایی که ما دوست داریم با دسته بازی کنیم ولی نمی تونیم.

اساس کار ما این است که:

در گزینه های 1و2 که در هر حال با سیم و بی سیم دسته ی Xbox360 به بازی شناسانده می شود و معمولا مشکلی نیست.

ولی چون برخی بازی ها فقط و فقط می شود با دسته ی 360 XBOX به بازی می شناسونیم.

تصویری از آیکون نرم افزار:

55945

طرز کار نرم افزار:

1- دسته یا دسته های خود را به کامپیوتر وصل میکنیم.

2- فایل اجرایی را باز می کنیم .

3- اسامی دسته ها باید اینجا آمده باشد.

55946

...
55950

5- دکمه ی Load را می زنیم.

6- یکی از دسته ها را برداشته و دونه دونه دکمه ها رو تست می کنیم.

7- هر کدوم که جابه جا بود مثلا RT و LT جابه جا بودن خب ما هم جاشونو عوض می کنیم.

8- بعد از تنظیم کامل دسته دقیقا همان تنظیماتی که برای دسته ی اول کردیم رو برای دسته های بعدی می کنیم.

9- ادامه ی 8 است. برای صرفه جویی در وقت دقیقا همون تنظیمات رو کپی پیست می کنیم.

10- ...Save

11- خب نرم افزار به ما 3 تا فایل داده که عبارت است از

msvCR100.dll
x360ce.ini
xinput1_3.dll

12- این فایل ها رو در پوشه ای که فایل های اجرایی بازی هستند کپی میکنیم.
مثلا برای fifa11 میشه اینجا .

میشه این شکلی:

55951
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fdl%2F03%2F13%2F41%2F1331628632%2F4.jpg)

13- میریم تو بازی یادتون باشه اگه همه کارها رو درست کرده باشید باید صدای دینگ رو بشنوید . این صدا مبنی بر دادن OK نرم افزار میباشد. و اعمال شناساندن دسته ها به درستی انجام شده.
گرچه من این صدا را در تعدادی از سیستم ها نشنیدم و لی مشکلی در شناساندن نبود.

14- اگر باز هم تنظیمات انجام شده باب میل ما نبود میتوانیم از تو بازی تنظیم کنیم.

15- پایان کار و اصطلاحا ENJOY IT[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

55952
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ons.com%2Fstore%2Fimages%2Fimages_extra%2Fhalo_rea ch_controller_final.jpg)

عناوینی که تست شدن و مشکلی یافت نشد.

فیفا 11 فیفا 12 NFSHP Dirt 3

FIFA 13

ALََAN WAKE- shank 2

BF3- shift2- CoDMW3- CODBO-CRYSIS 2 وبسیاری دیگر

از اون جایی که خودم به شخصه بیشتر به گیم پد عادت دارم حتی بازی مانند BF3 را به این روش بازی کردم که خیلی لذت بردم
گرافیک بالا نسبت به نسخه کنسولی + بازی کردن با گیم پد

55953
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] wp-content%2Fuploads%2F2009%2F09%2Farty-halo-mod-for-the-xbox-controller3.jpg)

..................
از تفاوت این روش با دسته های اصلی XBOX 360
میتوان به کنترل 360 درجه اشاره کرد که این خصیصه در دسته های معمولی 8 جهت بیشتر نیست.

همچنین این روش خیلی به خودم و خیلی از دوستان و آشنایان در مورد بازی های DIRT 3 و FIFA 12 کمک کرد.
از جمله نشناختن آنالوگ راست یا RS در FIFA 12 و مشکل نشناختن و عدم ذخیره تنظیمات در DIRT 3
هر مشکلی داشتید در بست در خدمتم
یا علی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود نرم افزار و فایل های مربوطه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا دستت درست ولی مال من کار نمی کنه!
یعنی توی منویی که دکمه هارو امتحان می کنی ببینی دسته رو شناخته یا نه، امتحان می کنم و کار می کنه، حتی دکمه هاش رو هم وارد می کنم، ولی اون بالا چراغش سبز نمیشه و همینطور قرمزه، یه کاری بکن خواهشا. داره اعصابم خرد میشه!
دسته: Generic USB Joystick
بازی: Sacred Citadel
یه بار هم که شانسی تونستم چراغه رو سبز کنم، توی بازی که رفتم نه بوق زد و نه کار کرد!
کمک کن!

puya2010
01-09-2013, 21:32
واسه من هم کار نکرد

اون بوق ابتدای کار رو میزنه ها اما دریغ از عملکرد دکمه ها

من خودم احتمال میدم چون نسخه بلک باکس بازی فیفا 13 رو نصب کردم کار نمیده

من نسخه اصلی رو ندارم

OMiD.1080p
01-09-2013, 22:07
این عکس اولی رو نگاه کنید /

اگه دسته رو نشناسه عین همین عکس اولی کلا نمیشه هیچ کاری کرد /

منتها اگر مثل این عکس پایینی بشه تنظیمات رو تغییر داد و.... خوب یعنی دسته رو شناخته /

تنها چیزی که تا به حال شاید کسی بهش دقت نکرده اینه که واسه بار اول که دسته رو میخواین تنظیم کنید حتما در حالت Run as Adminstrator ر اجراش کنید / در غیر این صورت تنظیمات تون سیو نمیشه /
واسه اطمینان بیشتر حتی بازی رو نیز در حالت Run as Adminstrator اجرا کنید /
اگر همه چیز درست باشه همون اول که بازی اجرا میشه یه صدای بینگ یا دینگ میده که یعنی دسته رو شناخت /

alishjun
14-09-2013, 23:39
سلام.کسی میتونه گیم پد رو برای بازی Splinter Cell Blacklist درست کنه؟
من هرکار میکنم نمیشه.صدای دینگ هم میاد که شناخته و ولی بازم نمیشه و من فار کرای هیتمن فیفا همرو تنظیم کردم.به این یکی موندم واقعا چیکار کنم .

اگه کسی میتونه ممنون میشم راه حتش رو برام بگه

OMiD.1080p
14-09-2013, 23:43
سلام.کسی میتونه گیم پد رو برای بازی Splinter Cell Blacklist درست کنه؟
من هرکار میکنم نمیشه.صدای دینگ هم میاد که شناخته و ولی بازم نمیشه و من فار کرای هیتمن فیفا همرو تنظیم کردم.به این یکی موندم واقعا چیکار کنم .

اگه کسی میتونه ممنون میشم راه حتش رو برام بگه

من که این بازی رو هنوز امتحان نکردم /
ولی اگر با همین تنظیمات روی یک بازی دیگه اجرا شده و دسته رو شناخته پس نباید توی این بازی نیز مشکل داشته باشه /
یه عکس از صفحه تنظیماتتون بذارید تا چک کنم ببینم چجوریاست /

alishjun
15-09-2013, 21:30
من که این بازی رو هنوز امتحان نکردم /
ولی اگر با همین تنظیمات روی یک بازی دیگه اجرا شده و دسته رو شناخته پس نباید توی این بازی نیز مشکل داشته باشه /
یه عکس از صفحه تنظیماتتون بذارید تا چک کنم ببینم چجوریاست /

من گیم پد اصلی xbox360 رو دارم. از این وایرلس ها . با وای فای متصلش کردم

تنظیماتم درسته . مثه بقیست

فکر کنم باید بعضی جاهاشو تغییر بدم . مثه تصویر اول تاپیک هست

OMiD.1080p
15-09-2013, 22:30
من گیم پد اصلی xbox360 رو دارم. از این وایرلس ها . با وای فای متصلش کردم

تنظیماتم درسته . مثه بقیست

فکر کنم باید بعضی جاهاشو تغییر بدم . مثه تصویر اول تاپیک هست

اوه پس قضیه فرق میکنه الان دیگه /
ببین فکر نکنم شما با داشتن دسته اورجینال خود اکس باکس لازم باشه از این نرم افزار استفاده کنید /
چون در وافع این نرم افزار میاد دسته های معمولی رو تبدیل میکنه به دسته اکس باکس /

حالا واسا استارتر تایپک ( CRIS Joon CR7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ) بیاد بیشتر راهنماییت کنه /

alishjun
15-09-2013, 22:45
اوکی

الان یه بار بدون این برتامه امتحان کنم . شاید حرف شما صحیح باشه . مرسسی

alishjun
16-09-2013, 13:50
اقا نشد.یکی کمکم کنه
مرسی

alishjun
16-09-2013, 21:43
کسی نیست راهنماییم کنه؟

OMiD.1080p
16-09-2013, 22:33
چرا هستیم ما / ولی مشکل شما اینه که دسته اورجینال رو داری / من هم با اورجینال امتحان نکردم و اصلا بعید هم میدونم که بشه /
ویندوزت چیه ؟

AVB
15-10-2013, 20:29
آقا من دسته ی PS2 دارم که با تبدیل وصل کردم به PC. کاربردش هم فقط توی فوتباله! البته مشکلی نیست و توی بازی دسته رو تنظیم کردم و فانکشنهای اصلی رو هم دارم ولی برای یه سری حرکات نیاز هست که دسته کامل ستاپ بشه مثل پرش دروازبان توی پنالتی وغیره.
نرم افزار دسته رو میشناسه ولی نمی تونم دکمه ها رو جابجا کنم یکی توضیح بده دقیقه چیکار باید کرد.
مرسی

OMiD.1080p
15-10-2013, 23:56
آقا من دسته ی PS2 دارم که با تبدیل وصل کردم به PC. کاربردش هم فقط توی فوتباله! البته مشکلی نیست و توی بازی دسته رو تنظیم کردم و فانکشنهای اصلی رو هم دارم ولی برای یه سری حرکات نیاز هست که دسته کامل ستاپ بشه مثل پرش دروازبان توی پنالتی وغیره.
نرم افزار دسته رو میشناسه ولی نمی تونم دکمه ها رو جابجا کنم یکی توضیح بده دقیقه چیکار باید کرد.
مرسی

طبق این عکس تنظیم کن دوست عزیز .

AVB
16-10-2013, 19:29
طبق این عکس تنظیم کن دوست عزیز .

تنظیم کردم و توی پوشه بازی کپی کردم ولی وارد بازی نمیشه و ارور میده! فقط موقه ایی که پاکشون کنی درست میشه!

OMiD.1080p
16-10-2013, 23:37
تنظیم کردم و توی پوشه بازی کپی کردم ولی وارد بازی نمیشه و ارور میده! فقط موقه ایی که پاکشون کنی درست میشه!

نمیدونم والا .
مگز اینکه آپشن رو هم یه نگاه بکنی .
راستی شما یه کار کن .
اول تنظیمات دسته رو ریست کن و بعد سیو کن . و بعد دوباره تنظیم بکن ببین جواب میده !

Meisam.apk
17-10-2013, 11:06
سلام توی فیفا 14 جای دکمه ها کلا عوض شده بودن از این نرم افزار استفاده کردم اما این ارور به هنگام اجرا بازی میاد.
من هر سه فایل نرم افزار x360ce رو توی جایی که بازی نصب شده بود کپی کردم
تنظیمات صحیح رو اعمال کردم
این اررور به هنگام اجرای بازی ظاهر میشه
اما وقتی سه فایل رو پاک می کنم بازی اجرا میشه...
لطفا راهنمایی کنید

saeedsh7j
17-10-2013, 11:24
سلام توی فیفا 14 جای دکمه ها کلا عوض شده بودن از این نرم افزار استفاده کردم اما این ارور به هنگام اجرا بازی میاد.
من هر سه فایل نرم افزار x360ce رو توی جایی که بازی نصب شده بود کپی کردم
تنظیمات صحیح رو اعمال کردم
این اررور به هنگام اجرای بازی ظاهر میشه
اما وقتی سه فایل رو پاک می کنم بازی اجرا میشه...
لطفا راهنمایی کنید

این برنامه فعلا با فیفا ۱۴ کار نمیکنه!

miladrazor
08-11-2013, 01:43
سلام.من تو بازی mortal kombat ازمایش کردم جواب داد فقط یه مشکل کوچولو اینکه ویبره کار نمکینه.مشکلم از کجاست؟با تشکر

OMiD.1080p
08-11-2013, 01:49
سلام.من تو بازی mortal kombat ازمایش کردم جواب داد فقط یه مشکل کوچولو اینکه ویبره کار نمکینه.مشکلم از کجاست؟با تشکر

مال منم کار نمیکنه . زیاد جدی نگیرش.

wolfomid
30-11-2013, 15:50
سلام
من دسته ps2 دارم
میخواستم ببینم با این روش میشه بازی های بتلفیلد و کال آف دیوتی و ... ک باید با کیبوردو موس بازی کرد رو کاری کرد ک با دسته بازی کنم؟
شنیدم این بازی ها فقط با دسته xbox با سیم یا بی سیم میشه بازی کرد

OMiD.1080p
30-11-2013, 16:44
من تا حالا با دسته PS2 امتحان نكردم .
ولي اگر دسته توي كنترل پنل ويندوزت اومد و شناخته شد (‌با تبديل بايد وصل كني ) اون وقت ميتوني با استفاده از اين نرم افزار نيز دسته رو تنظيم كني .
پس ابتدا چكــ‌ كن ببين ميشناسه دسته رو ويندوزت و بعدش بيا از راهنمايي هاي پست هاي فبلي اينجا استفاده كن , كارت راه مي افته .

wolfomid
30-11-2013, 17:01
من تا حالا با دسته PS2 امتحان نكردم .
ولي اگر دسته توي كنترل پنل ويندوزت اومد و شناخته شد (‌با تبديل بايد وصل كني ) اون وقت ميتوني با استفاده از اين نرم افزار نيز دسته رو تنظيم كني .
پس ابتدا چكــ‌ كن ببين ميشناسه دسته رو ويندوزت و بعدش بيا از راهنمايي هاي پست هاي فبلي اينجا استفاده كن , كارت راه مي افته .
شناختن ک میشناسه
من 2 سالی هست با یه تبدیل دسته ps2 به usb دارم بازی میکنم ولی فقط فوتبال و بسکتبال و والیبال بازی کردم
یه بار خواستم بتلفیلد رو بازی کنم نتونستم با دسته بازی کنم
پس یعنی نیازی نیست برم دسته xbox بخرم؟
خیلی گرونه!!

CRIS Joon CR7
30-11-2013, 22:46
به دلیل منتشر نشدن کرک (Crack) مناسب از تیم های فعال در این زمینه ، این نرم افزار فعلا با FIFA 14 مشکل دارد ، البته با نسخه ی اصلی
مشکلی ندارد.
به همین منظور دوستان می توانند با نصب بازی FIFA 11 و ست کردن Gamepad ها توسط فایل تنظیم FIFA 11 و ذخیره ی آن ، فایل buttonDataSetup.ini از پوشه ی FIFA 11
در My Documents به پوشه ی FIFA 14 منتقل کنید .

wolfomid
01-12-2013, 21:08
سلام
من بازی بتلفیلد 3 رو خواستم با این روش با دسته بازی کنم
ولی نشد، فقط بالا و پایین میپرید
توی بازی هم تنظیم کردم دسته رو، ولی بازم نشد
چی کار کنم؟

OMiD.1080p
01-12-2013, 21:55
سلام
من بازی بتلفیلد 3 رو خواستم با این روش با دسته بازی کنم
ولی نشد، فقط بالا و پایین میپرید
توی بازی هم تنظیم کردم دسته رو، ولی بازم نشد
چی کار کنم؟

اینطور که خودت میگی دسته رو پس شناخته .
کافیه از تنظیماتــــ خود نرم افزار شبیه ساز دسته رو تنظیم کنی .

مثلا من یک دسته دارم که شوک سمت راستی هر وقت دکمه های دیگه رو میزنم الکی اونم عمل میکنه .
بنابراین از تنظیمات دسته رفتم کلا شوک سمت راست رو غیرفعال کردم . و مشکل حل شد .

wolfomid
01-12-2013, 22:33
اینطور که خودت میگی دسته رو پس شناخته .
کافیه از تنظیماتــــ خود نرم افزار شبیه ساز دسته رو تنظیم کنی .

مثلا من یک دسته دارم که شوک سمت راستی هر وقت دکمه های دیگه رو میزنم الکی اونم عمل میکنه .
بنابراین از تنظیمات دسته رفتم کلا شوک سمت راست رو غیرفعال کردم . و مشکل حل شد .
پس یعنب باید شکارو غیر فعال کنم تا درست شه و باید با آزمون و خطا بفهمم کدوم درسته؟
و اینکه توی لود دسته کدوم رو بهتره انتخاب کنیم ؟ فرقی میکنه؟

OMiD.1080p
01-12-2013, 23:54
پس یعنب باید شکارو غیر فعال کنم تا درست شه و باید با آزمون و خطا بفهمم کدوم درسته؟
و اینکه توی لود دسته کدوم رو بهتره انتخاب کنیم ؟ فرقی میکنه؟

نه . من تنظیم شوک رو مثال زدم .
منظورم این بود که از طریق پنل تنظیماتـــــ خود نرم افزار میشه همه کار کرد .

فرقی نداره .
البته یک عکس و فایل های تنظیم شده رو قبلا گذاشتم توی پست های قبلی . میتونی از اونا کمک بگیری واسه تنظیم . ( توی صفحه 16 فکر کنم )

wolfomid
03-12-2013, 01:01
نه . من تنظیم شوک رو مثال زدم .
منظورم این بود که از طریق پنل تنظیماتـــــ خود نرم افزار میشه همه کار کرد .

فرقی نداره .
البته یک عکس و فایل های تنظیم شده رو قبلا گذاشتم توی پست های قبلی . میتونی از اونا کمک بگیری واسه تنظیم . ( توی صفحه 16 فکر کنم )
سلام
بازم نشد
هر کاریش کردم درست نمیشه
یه جاهایی خوندم واسه بعضی بازی ها کار نمیکنه
کسی بتلفیلد و کال آف دیوتی رو تست کرده با این روش؟

OMiD.1080p
03-12-2013, 01:07
سلام
بازم نشد
هر کاریش کردم درست نمیشه
یه جاهایی خوندم واسه بعضی بازی ها کار نمیکنه
کسی بتلفیلد و کال آف دیوتی رو تست کرده با این روش؟

بله کال آو دیوتی تست شده .

شما اون فایل های نرم افزار رو کپی کردی توی محل فایل اجرایی بازی ؟

wolfomid
03-12-2013, 12:07
بله کال آو دیوتی تست شده .

شما اون فایل های نرم افزار رو کپی کردی توی محل فایل اجرایی بازی ؟
بله دقیقا
البته فعلا روی بتلفیلد 3 تست میکنم نمیشه
تمام مراحل تنظیم هم درست انجام میدم ولی بازم نمیشه
یعنی فقط چند تا دکمه کار میکنه
r2 تیر میزنه
دایره و مثلث توی منو ها بالا و پایین میره
همین

OMiD.1080p
03-12-2013, 13:51
بله دقیقا
البته فعلا روی بتلفیلد 3 تست میکنم نمیشه
تمام مراحل تنظیم هم درست انجام میدم ولی بازم نمیشه
یعنی فقط چند تا دکمه کار میکنه
r2 تیر میزنه
دایره و مثلث توی منو ها بالا و پایین میره
همین

وقتی دسته رو شناخته و بعضی از دکمه هاش کار میکنه دیگه نه ایراد از نرم ا فزاره و نه بازی.
خب شما برو از داخل تنظیمات خود بازی دکمه ها رو تنظیم کن ببین میشه یا نه.

البته زیاد به دسته های تبدیلی ( {PS2 ) نباید امیدوار بود .

wolfomid
05-12-2013, 01:02
وقتی دسته رو شناخته و بعضی از دکمه هاش کار میکنه دیگه نه ایراد از نرم ا فزاره و نه بازی.
خب شما برو از داخل تنظیمات خود بازی دکمه ها رو تنظیم کن ببین میشه یا نه.

البته زیاد به دسته های تبدیلی ( {PS2 ) نباید امیدوار بود .
سلام
من بازی بتمن آرخام اوریجین رو نصب کردم و خود بازی دسته پلی 2 رو شناخت و میشد بازی کرد فقط شک ها برعکس کار میکرد از توی بازی نشد درستش کنم
آموزشی ک شما قرار دادید رو انجام دادم و دسته رو راحت و درست شناخت و کلی بازی کردم البته فایل msvcr100.dll رو قبول نمیکرد و پاک کردم ولی بقیه فایل خا رو ریختم دسته درسی شد
بنظرتون چرا با بازی بتلفیلد 3 نمیسازه؟ احتمال داره واسه خود بازی باشه؟

OMiD.1080p
05-12-2013, 12:47
من که میگم از توی تنظیماتـــ بازی خراب ـه

OMiD.1080p
08-01-2014, 13:55
نسخه جديد نرم افزار رو ميتونيد از لينك زير دريافت كنيد .
دوستاني كه مشكل با فيفا 14 مشكل داشتند با اين مشكل حل شده .

farshadgalaxy
20-02-2014, 18:47
سلام من قبلا ویندوز 8 داشتم که این برنامه به راحتی کار میکرد اما وقتی ویندوز 8.1 رو نصب کردم این برنامه دیگه دسته بازی رو در همون ابتدا نمیشناسه.
لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم

OMiD.1080p
20-02-2014, 19:46
سلام من قبلا ویندوز 8 داشتم که این برنامه به راحتی کار میکرد اما وقتی ویندوز 8.1 رو نصب کردم این برنامه دیگه دسته بازی رو در همون ابتدا نمیشناسه.
لطفا راهنمایی کنید که چیکار کنم
منم 8.1 دارم و تست کردم ولی درست کار میکرد .
به هر حال اگر هنوز مشکل دارید با قابلیت Compatibility اون رو با ویندوزهای قبلی اجرا کنید .
در ضمن حتما هم دسته رو برای بار اول در حالت ادمین اجرا کنید .

omidshsh
17-03-2014, 15:50
من تنها مشکلی کخ با دستم دارم اینه که شوکش کار نمی کنه
مورتال کامبت دارم بازی می کنم اسم دسته هم هست
generic usb joystic
ولی مشکل اینه که که توی این منوی کشویی که اسم تعداد زیادی دسته اومده، اسم دسته ی من نیست
مشکل چیه؟

OMiD.1080p
17-03-2014, 16:07
یه عکس بذار از صفحه ی تنظیمات خودت

ROHAN772
29-04-2014, 20:18
با سلام خدمت اساتید محترم....
آقای OMID.1080P....به شدت به کمکتون نیاز دارم...من این نرم افزار امتحان کردم....فیفا 13 رو بدون نقص اجرا کرد...چون با دسته ی معمولی تست زدم و ایراد داشت فیفا 13 اما با این نرم افزار کاملا تبدیل به دسته ی مایکروسافت شد...
مشکل اساسی من درمورد دوعنوان از مجموعه بازی های کال آف دیوتیه....CMW3 ,CMW2.....هیچکدوم از این بازی ها رو نتونستم باهاش اجرا کنم....هرچی با تنظیماتش ور میرم نشد...با توجه به توضیحات بچه ها وتمام مطالب توضیح داده شده تو این صفحات من کاری از پیش نبردم...
راه افتانش با بازی کال آف دیوتی خیلی مهمه...ازاونجهت مهمه که من گیمنت دارم و بازی ها به صورت شبکه وصلن....ومهمترین بازی شبکه آفلاینم واسه مشتری هام همین کال آاااااف دیوته....بچه های اینجا همه کنسول بازن و باموس کیبورد نمیتونن بازی کنن وبادسته بازی میکنن....خیلی واسم هم این قضیه حل شه....حتی حاضرم در این مورد پومرداخت کنم بخدا...خیلی گیرم توروخدا جوابمو دید ومشکلمو حل کنید....بخدا هرکی از بچه ها کمکم کنه و مشکل حل شه بی دریغ واسش پول میفرستم..بدرود

ROHAN772
30-04-2014, 07:45
کسی نیست؟خواهش میکنم یکی جوابمو بده

OMiD.1080p
30-04-2014, 16:57
با سلام خدمت اساتید محترم....
آقای OMID.1080P....به شدت به کمکتون نیاز دارم...من این نرم افزار امتحان کردم....فیفا 13 رو بدون نقص اجرا کرد...چون با دسته ی معمولی تست زدم و ایراد داشت فیفا 13 اما با این نرم افزار کاملا تبدیل به دسته ی مایکروسافت شد...
مشکل اساسی من درمورد دوعنوان از مجموعه بازی های کال آف دیوتیه....CMW3 ,CMW2.....هیچکدوم از این بازی ها رو نتونستم باهاش اجرا کنم....هرچی با تنظیماتش ور میرم نشد...با توجه به توضیحات بچه ها وتمام مطالب توضیح داده شده تو این صفحات من کاری از پیش نبردم...
راه افتانش با بازی کال آف دیوتی خیلی مهمه...ازاونجهت مهمه که من گیمنت دارم و بازی ها به صورت شبکه وصلن....ومهمترین بازی شبکه آفلاینم واسه مشتری هام همین کال آاااااف دیوته....بچه های اینجا همه کنسول بازن و باموس کیبورد نمیتونن بازی کنن وبادسته بازی میکنن....خیلی واسم هم این قضیه حل شه....حتی حاضرم در این مورد پومرداخت کنم بخدا...خیلی گیرم توروخدا جوابمو دید ومشکلمو حل کنید....بخدا هرکی از بچه ها کمکم کنه و مشکل حل شه بی دریغ واسش پول میفرستم..بدرود

عزیز برادر .
مهمترین نکته اینه که فایل های نرم افزار اصلی رو شما کجا میریزی .
ببین دوست عزیز .
شما اگر نرم افزار رو با فیفا تست کردی و صحیح و کامل اجراش کرده , پس مشکلی از لحاظ خود نرم افزار نداری.

شما همون سه فایلی رو که توی پوشـه بازی فیفا ریختی رو کپی کن و توی پوشه ( جایی که فایل اجرایی بازی هستش ) بریز .
سپس بازی رو در حالت ادمین اجرا کن .

اگر ابتدای بازی که صفحه سیاه میشه , صدای دینگ :n02: رو شنیدی که درسته , اگر دینگ صدا نداد یعنی نشناخته .

اینم بگم که من قبلا کال آو دیوتی و بتل فیلد رو با همین روش بازی کرده بودم . ( با دسته )

ROHAN772
03-05-2014, 22:52
lمرسی از اینکه جوابمو دادید....اما من باهمه ی بازی ها تست کردم جواب داد....غیر از این دو شماره از کال اف دیوتی....من حتی با دسته ی اصلی وفابریک ایکس باکس این دوشماره کال اف رو تست کردم اما باز جواب نداد بخدا....mw2 ....mw3...این دوتا دارن دویونه م میکنن

OMiD.1080p
03-05-2014, 23:21
میخوای از ورژن قبلی نرم افزار استفاده کن .

لینک دانلودش در پست اول تاپیک هستش. شاید با اون بشه .

ROHAN772
04-05-2014, 08:56
آقا امید شما مطمئنید که بازی mw2&mw3 رو با این برنامه دسته هاشو تو بازی فعال کردید؟آخه هرجه پرسیدم میگن نمیشه.اگه شما تست کردید که من برم تموم ورژن های این نرم افزارو چک کنم

ROHAN772
04-05-2014, 08:57
با ورژن هایی که در تاپیک موجودن تست کردم نشد

OMiD.1080p
04-05-2014, 18:17
آقا امید شما مطمئنید که بازی mw2&mw3 رو با این برنامه دسته هاشو تو بازی فعال کردید؟آخه هرجه پرسیدم میگن نمیشه.اگه شما تست کردید که من برم تموم ورژن های این نرم افزارو چک کنم

بله بنده تست کرده بودم . Call of Duty MW3 رو و خیلی تر تمیز هم اجرا میـــشد .
حتی کرایسیس و اسنایپر گُوست .

ROHAN772
05-05-2014, 00:59
آقا امید من واقعا موندم اشکال کارم از کجاس که اینو نمیتونم اجراش کنم....راستی شما میتونید راهنماییم کنید که از کجا تموم ورزن های ااین برنامه رو دانلود کنم؟

ROHAN772
13-05-2014, 11:35
طبق تحقیقات خودم که طی یک ماه وقت گذاشتن رو نرم افزار x360ce انجام گرفته این نرم افزار به هیچ وجه نمیتونه بازی های cod mw2 & codmw3 رو تبدیل دسته کنه.....چون این دو عنوان بازی به هیچ وجه گیمپد واسشون تعریف نشده....فقط با نرم افزار بسیار بد xpadder میشه این بازی ها رو تبدیل کرد که اونم واقعا مزخرفه...تموم وبسایت هارو گشتم و تموم ورزن های نرم افزار x360 ce رو چک کردم رو این دو عنوان بازی جوابگو نبود که نبود....ناگفته نمون من با نرم افزار x360ce حدود 99 درصد بازی هارو باهاش تبدیل دسته کردم و جوابگو بود....

OMiD.1080p
13-05-2014, 13:01
با این حرفت دیگه من رو هم به شک انداختی .

پس من چطوری بازی کردم اون زمان !؟

ROHAN772
13-05-2014, 15:32
با این حرفت دیگه من رو هم به شک انداختی .

پس من چطوری بازی کردم اون زمان !؟
اون زمان؟؟؟؟....یقین داشته باشید که هیچوقت و هیچ گاه با این نرم افزار نشده که این دو عنوان بازی رو بادسته اجرا کنن...همه ی سایت ها یی که پا گذاشتم و از دوستان کمک خواستم نشده...خودم که دیگه کاملا کلافه شدم اینقد تست کردم...فقط و فقط هم همین بازی دسته رو نمیشناسه

ROHAN772
13-05-2014, 15:39
تمام احتمالات لازم رو هم چک کردم...ازنوع سیستم بگید تا نانواع نرم افزار های کمکی وکاملا مطمئنم که هیچ نکته ای رو جا نذاشتم..خیلی از بچه هام میگفتن بابا اصلا این واسش گیمپد معرفی نشده ولی من بخاطر تست های شما حرفشون رو رد کردم ...اما واقعا به این نتیجه رسیدم حرف اونا درست بوده

OMiD.1080p
13-05-2014, 16:12
یعنی چی اصلا واسش گیم پد معرفی نشده !؟
پس توی اکس باکس با چی بازی میکنن ؟

این فقط واسه اینکه بهت ثابت کنم .
از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل رو دانلود و نصب کن .
سپس دسته رو وصل کن .
تنظیمات رو طبق دیفالت خود نرم افزار انجام بده .
سپس از این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی پروفایل تنظیمات بازی مورد نظرت رو دانلود کنی . ( یک فایل کم حجم با پسوند Pin )
سپس نرم افزار رو کاملا ببند ( از نوار وظیفه )
سپس فایل pin ( همون پروفایل بازی رو ) رو اجرا کن .
آدرس محل بازی رو بهش میدی
و .....

سپس برو تو بازی و راحت با دسته بازی کن .

ROHAN772
14-05-2014, 23:39
یعنی چی اصلا واسش گیم پد معرفی نشده !؟
پس توی اکس باکس با چی بازی میکنن ؟

این فقط واسه اینکه بهت ثابت کنم .
از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل رو دانلود و نصب کن .
سپس دسته رو وصل کن .
تنظیمات رو طبق دیفالت خود نرم افزار انجام بده .
سپس از این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی پروفایل تنظیمات بازی مورد نظرت رو دانلود کنی . ( یک فایل کم حجم با پسوند Pin )
سپس نرم افزار رو کاملا ببند ( از نوار وظیفه )
سپس فایل pin ( همون پروفایل بازی رو ) رو اجرا کن .
آدرس محل بازی رو بهش میدی
و .....

سپس برو تو بازی و راحت با دسته بازی کن .
خسته نباشیددددد.....
این نرم افزار x360 ce هست؟یا اسمش pinnacle game profile ؟؟؟؟؟؟....اینجا فقط درمورد نرم افزار x360ce حرف زده میشه...طبق همون ادعایی که خودتون داشتید که با این (x360ce) نرم افزار codmw3 رو بازی کردید...این نرم افزاری که شما لطف کردید و گذاشتید با xpadder تفاوت آنچنانی نداره....فقط این مهمه که با x360ce اجرا شه...اینی که شما گذاشتید سراسر نقصه...وهیچوقت گردش 360 کامل دسته رو مث x360ce نمیتونه رون اجرا کنه

OMiD.1080p
15-05-2014, 00:31
من دیگه حوصله اینکه باز بیام سه ساعت آموزش های دیگه رو بذارم واست رو ندارم .
یک زجمت بکش خودت توی گوگل سرچ بزن تا نتایج رو ببینی .
How To play Call of Duty MW3 with a Controller

اینم نمیدونم چه دلیلی آیا داره که وقتی که من میگم بازی کرده بودم همین MW3 رو با دسته , شما میای میگی نه غیر ممکنه . اونم با همون x360ce.exe

vidato
14-06-2014, 01:20
چرا من این 360 باز میکنم اصلا joystick من نشون نمیده؟اون آخر کادرش هم مینویسه Error و هی عددش بیشتر میشه!!!
حالا باید چیکار کنم؟

OMiD.1080p
14-06-2014, 01:25
مدل دسته ات چیه ؟
یک عکس از نرم افزار هم بگیر بذار ببینم .

vidato
14-06-2014, 01:39
مدلش یعنی خیلی باید دقیق بگم؟از همین دسته های بازی سونی....

vidato
14-06-2014, 01:39

OMiD.1080p
14-06-2014, 02:35
نشناخته دسته رو .

از کنترل پنل برو چک کن ببین دسته اصلا سالمه ؟
شاید درایوری داشته باشه که باید نصب کنید .

گام آخر هم اینکه همون نرم افزار xbox ' controller رو در حالت ادمین اجرا کن .

OMiD.1080p
18-07-2014, 21:03
طبق این عکس تنظیم کن .

OMiD.1080p
18-07-2014, 22:30
من اون دکمه ای رو که علامت زدم در عکس بالا رو میخوام درست کنم
فکر کنم اسمش Axis هست

عزیز دل برادر من هم متوجه شدم .
همون طور که گفتم شما کافیه تنظیماتت رو مثل عکس نمونه تنظیم کنــــی .
یعنی Stick Axis X باشه Axis3
و Stick Axis Y هم باشه Axis5! ( یعنی Invert باشه )

OMiD.1080p
18-07-2014, 23:53
من برای بازی pes 2014 میخوام
درست نشد:n03:
بدتر کلید های دیگه هم خراب شد

PES 2014 نیازی به این شبیه ساز ندار .
خودش فایل تنظیم دسته داره . ( توی فولدر بازی برو یه فایل سیتینگ هست )

delpiero0
14-08-2014, 13:44
دوستان کسی از این روش برای بازی Battlefield 4 جواب گرفته؟
من تنظیمات دکمه های دسته رو درست انجام میدم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم دسته رو میشناسه ولی دکمه ها شدیدا اشتباه و جابجاست.
مدل گیم پد من اینه:

wolfomid
08-09-2014, 16:28
سلام
من ک خیلی تست کردم این برنامه خیلی خوبه ولی برای بعضی بازی ها کار نمیکنه
مثل COD و battlefield و spider man و tomb raider و need for speed
نمیدونم شاید راهی داشته باشه ک واسه این بازی ها هم اوکی شه
من روی دسته ps2 امتحان کردم نشد
اگه راهی هست ممنون میشم راهنمایی کنید
ممنون

saeedbahrami96
10-09-2014, 00:43
سلام اولا که گیم پد من تو اون لیست نبود بعدش با یه دسته لاجیتکو از اون لیست انتخاب کردم که تو تنظیمات خود فیفا 14 معرفیش کرده یکی از دوستای من او دسته لاجیتکو داره و وقتی من با اون دسته فیفا 14 رو بازی میکنم میتونم حرکات نمایشی و دریپل با شوک سمت راست بزنم مثل pes ولی با دسته خودم نمیشه :( چجوری میشه درستش کرد ؟ با این برنامه میشه ؟؟ با این برنامه هم یه سری تنظماتو عوض کردم ولی وقتی سیو زدم فایلی به من نداد
کمممممممممممممممممممککککک کککککککک کنید :))))))

wolfomid
12-10-2014, 22:35
سلام
من بازی hitman absolution رو میخواستم با دسته ps2 بازی کنم ولی متاسفانه با این نرم افزار نشناخت و نمیشه بازی کرد،
راهی داره؟

wolfomid
20-10-2014, 23:01
سلام
با این نرم افزار میشه بازی watch dogs رو با دسته ps2 بازی کرد؟
من تست کردم نشد
ممنون میشم راهنمایی کنید

HaRvEsT MoOn -saha
19-11-2014, 11:26
واقعا ممنون داداشیا
عالی بود
مخصوصا تشکر ویژه از OMID-1080p که فایل آماده تنظیم شده رو گذاشت
از این راحتتر نمی شه
مرسییییییی

wolfomid
20-11-2014, 17:51
سلام
برای سوالات من کسی نیست پاسخم رو بده؟

hamidchi
19-06-2015, 12:16
سلام دوستان
تشکر بابت این تاپیک و معرفی ابن نرم افزار مبدل
بالاخره تنظیمات دسته واسه بازی فیفا 13 انجام شد.
فقط چند تا نکته رو بگم شاید به درد بقیه هم بخوره
# طبق آموزش پست اول تاپیک باید بعد از تنظیمات دسته و زدن save ، سه تا فایل تولید شده رو بزارید کنار آیکن اجرایی بازی، من اول این کار انجام دادم ولی اصن رو بازی که کلیک میکردم هیچ اتفاقی نمیفتاد، بعد یه جایی خوندم باید غیر از فایل های تولید شده این نرم افزار فایل exe خود این نرم افزار رو هم در محل نصب بازی کپی کنید،
که با این کار بازی اجرا میشد [emoji1][emoji1][emoji1]

# موقع اجرا بازی همون صدای دینگ [emoji6] که تو پست اول هم ذکر شده شنیده شد

# رفتم توی قسمت تمرینات بازی ببینم درست شده یا نه که دیدم بدون این که کلیدی زده بشه بازیکن دائماً به یک سمت حرکت میکنه، بعد بازی رو بستم و از محل نصب بازی قسمت fifaconfig فایل مربوط به تنظیمات رو اجرا کردم(همونی که باهاش تنظیمات نمایشگر و صدا و رزولوشن و دسته رو انجام میدین)
تب دوم مربوط به تنظیمات دسته هست که روی گزینه سمت راست بود ( gamepad rumble) (خلاصه نوشتم)
گذاشتمش رو گزینه سمت چپ لاجیتک اف 510 اگه درست گفته باشم،
بعد بازی رو اجرا کردم و دیدم درست شده و آنالوگ سمت راست واسه تکنیک و دریبل کار میکنه
# ویندوز من 8 هست 64 بیت ، با این کارهایی که انجام شده بود بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشد و پیغام فیفا استاپ ورکینگ ! !! میداد، که با تغییر کامپتبیلیتی به ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 این مشکل هم حل شد
# در حال حاضر هم آنالوگ ها کار میکنه هم موقع برخورد توپ به تیر دروازه دسته ها شوک میدن[emoji1][emoji1]

amir6144
17-06-2016, 21:12
سلام من تو بازی بلور بعد از کپی کردن فایل ها توی فولدر بازی و اپدیت کردنش ب این اروربر میخورم '\Blur.exe' has a CRC of 0x00000000, was expecting 0xa478144e
کسی میتونه بگه چیکار کنم؟
ممنون