PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي God Of War

شهرام 1
06-07-2006, 13:13
سلام

درمراحل بازي god of war گيركردم كسي ميتونه كمكم كنه

H @ M I D
06-07-2006, 13:22
بگو كجا ...؟؟

شهرام 1
09-07-2006, 16:07
باسلام خدمت پارساي عزيز

اوايل بازي يه اژدهاي 3سه هست كه 2سرپاييني راباانداختن لنگرروي آنها مهار ميكنيم وبراي ضربه زدن به سرسوم به بالاي دكل اصلي كشتي ميرويم
وقتي اژدها را بيحال كردم ميافتد
قلابها راگيرميدهيم من را به دكل ميكوبد وبعدخودش رارها كرده و جانش دوباره پر ميشود
لطفا راهنمايي كنيد

armia
09-07-2006, 20:43
آقا تروخدا راهنمائي كنين منم همون جا گير كردم

AK1
13-07-2006, 02:20
بايد خيلي سريع دگمه رو بزني فكر كنم دايره بود اگه به اندازه كافي سريع بزني موفق مي شي(سه بار بايد اين كار رو تكرار كني ) اول اون دكل رو بشكني و بكني تو سر اژدها اين ساده ترين جاي بازي از اين سريع زدن خيلي جا هاي ديگه بازي هست !!

شهرام 1
15-07-2006, 11:53
ازراهنمايي شماممنونم دوست عزيز امشب امتحان ميكنم

armia
16-07-2006, 14:29
Toye Marhale Man Donbale Ye Zane Hastam Ke Balaye Ye Tanab Gir Karde
Har Kari Kardam Natoonestam Behesh Beresam . Chikar Conam?

شهرام 1
18-07-2006, 14:22
بايد خيلي سريع دگمه رو بزني فكر كنم دايره بود اگه به اندازه كافي سريع بزني موفق مي شي(سه بار بايد اين كار رو تكرار كني ) اول اون دكل رو بشكني و بكني تو سر اژدها اين ساده ترين جاي بازي از اين سريع زدن خيلي جا هاي ديگه بازي هست !!

ضربه ميزنم تااژدها سقوط كند
سريعادكمه دايره ميزنم ازدوطرف دكل بنداندازي ميكند وسراژدها را نگه ميدارد
پس ازمدتي اژدها مرا به دكل ميكوبدسرخود را آزادميكند
انرژي ازدست رفته اژدها دوباره پرميشود
كجاي كارغلط است راهنمايي كنيد

AK1
18-07-2006, 19:39
ضربه ميزنم تااژدها سقوط كند
سريعادكمه دايره ميزنم ازدوطرف دكل بنداندازي ميكند وسراژدها را نگه ميدارد
پس ازمدتي اژدها مرا به دكل ميكوبدسرخود را آزادميكند
انرژي ازدست رفته اژدها دوباره پرميشود
كجاي كارغلط است راهنمايي كنيد

نمی دونم چرا نمی تونی فکر کنم به مقدار لازم سریع دگمه رو نمی زنی به یکی دیگه بده این کار رو برات بکنه ( ;) )
خیلی آسونه که

Arashi
18-07-2006, 19:49
نمی دونم چرا نمی تونی فکر کنم به مقدار لازم سریع دگمه رو نمی زنی به یکی دیگه بده این کار رو برات بکنه ( ;) )
خیلی آسونه که

سلام
بايد يه دفعه از اين ور بزني دفعه بعد از اون ور
امتحان كن موفق ميشي

Arashi
18-07-2006, 19:54
Toye Marhale Man Donbale Ye Zane Hastam Ke Balaye Ye Tanab Gir Karde
Har Kari Kardam Natoonestam Behesh Beresam . Chikar Conam?

سلام
اونجا دو تا ستون هست كه بايد يكيشو بندازي رو اون يكي بعد ببريشون جلو،يه در هست كه روش يه سقف هست، ستون هارو ميبري پيش اون بعد ميپري رو سقف بعد ميري روي ستونها، از اونجا هم ميپري رو ديوار بقلش،اونجا چند تا چرخ دنده هست صبر ميكني تا متوقف شن بعد ميپري اون ورشون،اونجا يه طناب هست از اون استفاده ميكني و ميپري اونجا كه آب هست،بعدش زنه ميوفته و كريتوس نجاتش ميده و ...
شمام امتحان كن موفق ميشي
موفق باشيد :happy:

شهرام 1
20-07-2006, 11:14
باتشكر از راهنمايي دوستان مرحله راردكرده وكلي جلورفتم
ممنونم

AK1
20-07-2006, 14:24
خيلي خوشحالم كه آنجا رو رد كردي بنظر من يكي از بهترين بازي ها اين سبكه خودش هم كه يكي از زير مجموعه هاي شركت سوني ساختتش

Arashi
21-07-2006, 23:30
خيلي خوشحالم كه آنجا رو رد كردي بنظر من يكي از بهترين بازي ها اين سبكه خودش هم كه يكي از زير مجموعه هاي شركت سوني ساختتش
سلام
آره ولي واقعا حيف براي PC نمياد كه بقيه بروبچس هم حالشو ببرن

شهرام 1
22-07-2006, 09:20
باسلام
الان دراتاقي هستم كه براي باز كردن دراون 2 سپرآبي رنگ لازم است يكي ازسپرها را از زيرزمين بدست آوردم سپردوم را پيدانكردم
درضمن وسط اين اتاق كليدي فشاري روي زمين است ويك جعبه دراتاق بغلي وجوددارد دري كه با اين كليدميچرخدقابل ورود نيست لطفا راهنمايي كنيد

AK1
22-07-2006, 23:52
خوب اينكه معلومه جعبه رو ببر بغل دگمه بعد حلش بده روري كليد فشاري با يه شيرجه از در رد شو فقط يكم تمرين و دقت مي خواد سپر دوم رو بايد از در رد بشي بري انجا پيدا مي كني

شهرام 1
23-07-2006, 13:32
مطمئن هستي روش كار همينه (اتاق رودرست متوجه شديد)چون فكرميكنم حدود 3تا شيرجه فاصله داريم ودر عرض نيم ثانيه دربسته ميشه

اگه منظور هول دادن بافشارپا ازفاصله دوره كه بايدامتحان كنم .ممنون.

AK1
23-07-2006, 13:47
اتاق رو خوب بلدم چون خودم گير كرده بودم بايد انالوگ رو به عقب فشار بدي تا يه شيرجه بزني تو البته با پهلو هم امتحان كن

شهرام 1
24-07-2006, 09:19
اون مرحله روتونستم همون دفعه اول ردكنم اونم بدون شيرجه زدن و فقط بادويدن ممنون از راهنمايي .
الان دراتاقي هستم كه كف چوبي داره و يهو بازميشه جايي براي گرفتن پيدانكردم وسيله اي هم موجودنيست

AK1
24-07-2006, 15:07
با يد سريع هيو لا ها رو بزني وقتي موجودات رو بزني طرف بالا يه وسيله هست كه حفاظش قطع مي شه و مي توني ور داري
(تا نري پايين !)

yuri one
24-07-2006, 21:48
اون مرحله روتونستم همون دفعه اول ردكنم اونم بدون شيرجه زدن و فقط بادويدن ممنون از راهنمايي .
الان دراتاقي هستم كه كف چوبي داره و يهو بازميشه جايي براي گرفتن پيدانكردم وسيله اي هم موجودنيست

عزیزم واسه اینکه بتونی غوهارو سریع بزنی
می تونی ر3-ل3 رو با هم فشار بدی تا قدرتت زیاد بشه
یا از 2تامربع 1مثلث استفاده کنی :rolleye:

شهرام 1
29-07-2006, 14:35
بچه ها متشكرم بالاخره تموم شد بازي فوق العاده اي بود
درحال انجام اون در Very hard level هستم اگه بتونم ازپس مبارزاتش بر بيام و قسمتهاي قفل شده در منو رابازكنم
آياكسي اين كاروبه اتمام رسونده . چه اتفاقي خواهدافتاد؟

Arashi
29-07-2006, 19:42
بچه ها متشكرم بالاخره تموم شد بازي فوق العاده اي بود
درحال انجام اون در Very hard level هستم اگه بتونم ازپس مبارزاتش بر بيام و قسمتهاي قفل شده در منو رابازكنم
آياكسي اين كاروبه اتمام رسونده . چه اتفاقي خواهدافتاد؟
سلام
بله من رفتم،چيزه خاصي نميشه,فقط چند تا قسمت جديد باز ميشه

Ali-Bahal
29-07-2006, 20:13
هیچی نمی شه این بازی باید دوم می شد و اویل 4 اول می شد اه سایه کلوسوس هم باید سوم می شد

AK1
30-07-2006, 00:13
تو يه قسمت از بازي بعد از تموم كردن چند تا غول و.. مي ده چجوري مي شه ازشون استفاده كرد

amir2010
31-07-2006, 10:12
تو يه قسمت از بازي بعد از تموم كردن چند تا غول و.. مي ده چجوري مي شه ازشون استفاده كرد
كجاش را مي گي اگر منظورت انجايي هست كه همه غولها دايره وار هستند ! مربوط به قسمت بعدشه يعني همان جا هم مي نويسه كه مربوط به قسمت بعده

AK1
01-08-2006, 22:37
amir2010 جان از توضيحت ممنون

شهرام 1
02-08-2006, 10:30
عزیزم واسه اینکه بتونی غوهارو سریع بزنی
می تونی ر3-ل3 رو با هم فشار بدی تا قدرتت زیاد بشه
یا از 2تامربع 1مثلث استفاده کنی :rolleye:

باسلام
لطفا راهنمايي كنيدكليدهاي R3 و L3 در ps2 كدام كليدها هستند

AK1
02-08-2006, 13:12
دگمه ار 3 به آنالوگ راست گفته مي شه اگه اون رو به داخل فشار بدين دگمهR3 رو فشار دادان L3 هم كه بغل اون هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا به قول معرف شوك اون جواستيك هاي سياه دسته ;)

alireza11001100
03-02-2007, 15:17
من توي مرحله اي گير كردم كه از تونلهاي آبي رد مي شويم به يك تونل پر از آب مي رسيم كه تخته اي سريع و مرتب از آن عبور مي كند و بايد به كمك ال1 ما هم با سرعت شنا كنيم تا به دريچه برسيم و از آن پايين برويم بعد آنجا يك در هست كه وارد مي شويم در پشت سرمان بسته مي شود تعداد دشمن را مي كشيم و بعد با كشيدن يك دسته چند ستون از آب بيرون مي آيند كه با پريدن از روي آنها به قسمت ديگر سالن مي رويم آنجا يك مجسمه بزرگ است كه پس از زدن كليد پيغامي ميدهد كه احتمالا مي گويد ((هركس به بالاي اين اتاق نفرين شده نگاه كند فقط اوست كه مي تواند راز راه خروج را پيدا كند)) و من هركاري كردم راه خروج از اين اتاق را پيدا نكردم . لطفا هركس متوجه شد پاسخ بدهد.

alireza11001100
03-02-2007, 19:26
لطفا یکی جواب بده

شهرام 1
05-02-2007, 09:49
به زیر آب بروید وزیر ستونها رانگاه کنید فکرمیکنم ستون آخری راه خروج باشد

alireza11001100
06-02-2007, 14:55
به زیر آب بروید وزیر ستونها رانگاه کنید فکرمیکنم ستون آخری راه خروج باشد

تشكر- راه درست بود - اگر توانستيد در موارد زير هم راهنمايي بفرمائيد
1 - بعد از این قسمت را که رد کردم برگشت به جای اول
جایی است که یک دستگیره را میچرخانی و کل ساختمان می چرخد تا روبروی یک در بایستد که این بار این در آخری می باشد وارد آن که می شوی ابتدای راه دو مجسمه در دو طرف تونل است و بین آنها یک شکل تقریبا مثل واحد اهم است و پایان تونل هم یک در میله ای است مثل در زندان که من نفهمیدم چطوری این راه را باید ادامه بدهم.
2- در همانجایی که دستگیره را می چرخانیم اگر از همان ساختمان چرخان بالا برویم وسط آن یک حوض مانند است که وسط آن یک مجسمه بزرگ است و زیر آب که میرویم یک دستگیره است که پیام میدهد نمیتوانیم آن را بچرخانیم یک در است که کلید می خواهد و یک حفره است که داخل آن که می شویم و راه را ادامه میدهیم به یک در بزرگ می رسیم که یک دستگیره را می کشیم یک چوب آتشین به طرف در پرتاب می کند ولی در باز نمی شود و چوب می شکند و اگر همین راه را ادامه بدهیم به جایی می رسیم که کف زمین باز و بسته می شود و زیر آن مواد مذاب است از روی اولی می پرم ولی بعدی فاصله زیاد است با دو تا پرش هم هرکاری کردم از آن رد نشدم :)

شهرام 1
12-02-2007, 09:54
سلام
وقتی ازتونل به ساختمان چرخان واردمیشوی ادامه راه ازداخل آب نیست بلکه بایدپس ازمتوقف ساختن غلطک که میخواهد شمارا له کند به بالای قطربزرگتر دایره بزرگ پریده راه را ازآنجا ادامه دهی
روی دیواردایره بزرگتر دسته ای وجود دارد که باچرخاندن آن درهای متعددی بازمیشود آنجا خیلی کارداری

alireza11001100
15-02-2007, 11:45
سلام
وقتی ازتونل به ساختمان چرخان واردمیشوی ادامه راه ازداخل آب نیست بلکه بایدپس ازمتوقف ساختن غلطک که میخواهد شمارا له کند به بالای قطربزرگتر دایره بزرگ پریده راه را ازآنجا ادامه دهی
روی دیواردایره بزرگتر دسته ای وجود دارد که باچرخاندن آن درهای متعددی بازمیشود آنجا خیلی کارداری

با تشکر
من روی غلطک پریدم و از آنجا روی یک پله پریدم که پله پایین آمد و غلطک رفت زیر زمین من از پله بالا رفتم و بعد که راه را ادامه دادم باز به این ساختمان چرخان رسیدم تمام درهای متعدد را رفتم و فقط یک همانطور که گفتم یک راه را نتوانستم بروم که در توضیح قبلی شرح دادم حالا این دو راه یعنی یکی از درها و آن تونل آبی باقی مانده که هردو را نتوانستم ادامه بدهم

شهرام 1
15-02-2007, 12:36
شما بایددسته رابچرخانی وتک تک درهارابازکنی شاید یکی راازقلم انداخته باشی دوباره چک کن
اگه درست یادم مونده باشه بعدازردشدن ازتمام درها دوباره به مرکزساختمان رسیده ودرمیانی رابازمیکنی
متاسفانه چون سیو بازی من پاک شده ودسترسی ندارم چیزی که درخاطرم است را اعلام میکنم امیدوارم کارت راه بیافته

alireza11001100
16-02-2007, 20:38
تمام درها را چک کردم و همه را رد کردم و فقط در آخری مانده که همانطور که توضیح دادم راه طولانی نیست و ابتدای آن دو مجسمه بزرگ است که بین آنها و در کف زمین یک شکل فکر کنم شبیه حرف یونانی اهم است که هرکاری بین آنها کردم هیچ اتفاقی نیفتاد و انتهای این تونل مانند که دو طرف آن صخره های سنگی است یک در شبیه در زندان میله میله ای است که نتوانستم آن را باز کنم ولی فکر کنم بین مجسمه ها و این در ارتباطی باشد اگر چیزی یادت آمد لطفا جواب بده.

alireza11001100
16-02-2007, 20:39
تمام درها را چک کردم و همه را رد کردم و فقط در آخری مانده که همانطور که توضیح دادم راه طولانی نیست و ابتدای آن دو مجسمه بزرگ است که بین آنها و در کف زمین یک شکل فکر کنم شبیه حرف یونانی اهم است که هرکاری بین آنها کردم هیچ اتفاقی نیفتاد و انتهای این تونل مانند که دو طرف آن صخره های سنگی است یک در شبیه در زندان میله میله ای است که نتوانستم آن را باز کنم ولی فکر کنم بین مجسمه ها و این در ارتباطی باشد اگر چیزی یادت آمد لطفا جواب بده.

شهرام 1
17-02-2007, 14:31
علیرضا جان سلام
برای پاسخگویی به شمابازی رادوباره شروع کردم تا به ساختمان چرخان رسیدم
روش راه این است
1-درساختمان چرخانباچرخاندن دسته باورود به دراول از زئوس شمشیر بزرگ رامیگیری
2-دردوم به ساختمان سه طبقه راه دارد که دوسپر رادرآنجا به دست آورده به درنصب میکنی وراه راادامه میدهی تادوباره به اتاقی برسی که نور به ساختمان چرخان میتابد
3- در ساختمان چرخان از روی غلطک به طرف دیگر پریده ازنردبان بالارفته ادامه میدهی تا به اتاقی برسی که راه ازوسط دارد ودوطرف آن آب است استخر دست راست تونلی دارد برای شکستن تصاویر سنگی درزیر تونل آبی دکمه ال یک رامیگیری وقتی رها کنی باسرضربه زده وآنرا میشکند درپایان این راههای آبی دسته ای رامیکشی تاپله ای دراتاق شروع راه آبی بیرون بیاید
دراتاقی که تیرت به سنگ میخورد ومیشکند در دست چپ تیر کمان پله ای است که به بالا وپایین راه دارد از آن راه میتوانی به پشت درسنگی برسی وآنرا بازکنی سپس باشلیک تیردربعدی رابشکنی

درصورتیکه دوباره گیرکردی توضیحات روشنتری بده چون همه اتاقها پرمجسمه است

alireza11001100
18-02-2007, 08:48

با عرض سلام مخصوص و خسته نباشيد
من الان تو اداره هستم و هنوز راه ها را چك نكردم ولي خواستم يك خسته نباشيد دبش بهت بگم كه اينقدر حوصله دار جواب من را داد. بازهم تشكر

alireza11001100
19-02-2007, 14:02
علیرضا جان سلام
روش راه این است
1-درساختمان چرخانباچرخاندن دسته باورود به دراول از زئوس شمشیر بزرگ رامیگیری
2-دردوم به ساختمان سه طبقه راه دارد که دوسپر رادرآنجا به دست آورده به درنصب میکنی وراه راادامه میدهی تادوباره به اتاقی برسی که نور به ساختمان چرخان میتابد
3- در ساختمان چرخان از روی غلطک به طرف دیگر پریده ازنردبان بالارفته ادامه میدهی تا به اتاقی برسی که راه ازوسط دارد ودوطرف آن آب است استخر دست راست تونلی دارد برای شکستن تصاویر سنگی درزیر تونل آبی دکمه ال یک رامیگیری وقتی رها کنی باسرضربه زده وآنرا میشکند درپایان این راههای آبی دسته ای رامیکشی تاپله ای دراتاق شروع راه آبی بیرون بیاید
دراتاقی که تیرت به سنگ میخورد ومیشکند در دست چپ تیر کمان پله ای است که به بالا وپایین راه دارد از آن راه میتوانی به پشت درسنگی برسی وآنرا بازکنی سپس باشلیک تیردربعدی رابشکنی

درصورتیکه دوباره گیرکردی توضیحات روشنتری بده چون همه اتاقها پرمجسمه است

شهرام عزيز
1 - شمشير را گرفتم
2 - دو سپر را نصب و رد شدم
3 - از نردبان بالا رفتم ولي به آن اتاقي كه اشاره نمودي نرسيدم چون بعد از طي تونل و يك ميدان به يك در رسيدم كه فكر كنم بار اول كه رفتم باز بود و به آن اتاق قبلا رفتم ولي الان ديگر نمي توان رفت.
4- اما در اتاقي كه تيرم به سنگ مي خورد هرچه گشتم سمت چپ پله اي نديدم. فقط سمت راست يك راه بسته است كه با زدن شمشير باز مي شود و راه را كه ادامه مي دهم به جايي مي رسم كه زمين مرتب باز و بسته مي شود و مواد مذاب در آن جريان دارد و من از روي اولي به راحتي پريدم ولي از روي دومي هركاري كردم نتوانستم رد شوم و در مواد مذاب مي افتم .
5 - در همان ساختمان چرخان كه ميان آن يك استخر است و از تونل آبي كف آن به آن تيرو كمان مي رسيم كمي جلوتر زير آب يك در است كه باز نمي شود و همچنين يك دستگيره است كه زير آب آنرا هم نمي توان گرفت و چرخاند.

alireza11001100
19-02-2007, 14:15
شهرام عزيز
قسمت اول و دوم پيام را رد كردم ولي در مورد قسمت سوم الان كه ميرم به آن اتاق نميرسم فكر كنم قبلا اين راه را رفتم و الان ديگر به يك در بسته بعد از عبور از تونل و يك ميدان ميرسم كه نمي شود از آن رد شد
اما در اتاق كه تير به در سنگي مي خورد و مي شكند پله اي كه در سمت چپ گفتي من پيدا نكردم و فقط در سمت راست يك راه بسته است كه با زدن شمشير باز مي شود و آن را كه ادامه مي دهم همانطور كه قبلا هم گفتم به جايي مي رسم كه زمين در حال باز و بسته شدن است و مواد مذاب زير آن است و اولي را رد ميكنم ولي دومي طولش زياد است و هركاري كردم از روي آن نتوانستم بپرم.
درضمن در مركز ساختمان چرخان يك استخر است كه وارد آن شدم و از تونل زير آن به اين اتاق رسيدم و كمي آنطرفتر همين تونل آبي يك در است كه باز نمي شود و يك دسته است كه زير آب آنرا نمي توانم بگيرم و بچرخانم .

شهرام 1
19-02-2007, 14:38
منتی برشمانیست من این بازی روخیلی دوست دارم مخصوصاپس ازخواندن مطلب شماره2 این بازی برای پلی استیشن 2بیشتر راغب شدم
فهمیدم شماکجایید دراتاقی که درچوبی بزرگ داره باقفل وزنجیر
روبروی درورودی در دیگری است که ازآنجا بایدبروید پس ازکشتن دشمنان به راهرویی میرسید که سنگی بزرگ درآن بسرعت حرکت میکند که درآخر آن بالای سنگ در خروجی برای ادامه راه است برای بازکردن این دروقتی سنگ جمع شده به داخل در ی که نمایان میشود بروید و2نفررابکشید راه بازخواهدشد

شهرام 1
19-02-2007, 14:44
برای ردشدن ازروی موادمذاب دقت کنید وقتی اولین سنگ بسته شد شماشروع به حرکت کنید ودر انتها پرش یادتان نرود
یک جا دیگر هم موادمذاب داریم که باید از سکوی کنار دیوار جلو بروید

شهرام 1
19-02-2007, 15:18
علیرضا جان
دربزرگ درزیر آب که بازنمیشود اهرمش جلوتر است دقت کنید جلوتر از درزیرآبی دوراه وجودداردیکی دست راست ودیگری سمت چپ برای گذشتن از موانع در زیر آب کلیدال 1 را نگه داشته رها کنید

trever
20-11-2008, 16:55
من یه جا گیر کردم
یه جا هست که دو تا ستون عظیم هست ، پایین هم پرتگاهه روی ستون ها هم یه حالت علف داره که میتونی بگیریش ، وقتی میپرم روی ستون اول اون ورم چند تا تیرکمون زن هستش که باید برم از اون ور بکشمشون ، وقتی اونا رو میکشم و میپرم روی ستون دومی دیگه نمیدونم چیکار کنم ، چون هر طرف که میپرم میفته پایین ...

ZEDEHAL DEGE
21-11-2008, 04:41
ميدونم جاش اينجا نيست

ولي خواهشا كمكم كنيد چطوري gta iv نسخه اصليشو گير بيارم؟اينترنتم كم سرعته شما ميتونيد برام تهيه كنيد؟

lordzahra
05-06-2011, 19:14
flood passegeمن توی مرحله ای که زیر آب هستیم ویه تخته ی فلزی باسرعت رد میشه گیر کردم چه کار کنم

moohse
05-04-2013, 19:09
:n28:

سلام

درمراحل بازي god of war گيركردم كسي ميتونه كمكم كنه
سلام.من تو سالنی ک پراز خفاش گیر افتادم.کسی هست کمکم کنه